hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.05.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 27 maja 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Self-Regulation. Szkolne wyzwania (Agnieszka Stążka-Gawrysiak), na drugim Wojownicy. Tom 6. Czarna godzina (Erin Hunter). Kolejny produkt to Ostatnie dni w Berlinie (Paloma Sanchez-Garnica) oraz Moje pierwsze origami. Samoloty (Marcelina Grabowska-Piątek).
1
Self-Regulation. Szkolne wyzwania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Self-Regulation. Szkolne wyzwania
Dostępny
3882 szt.

Szkolne wyzwania wymagają wsparcia. Naucz swoje dziecko, jak sobie radzić, gdy emocje biorą górę, a wszystko wokół się zmienia. Poznaj historie, które mogą się przytrafić każdemu dziecku w wieku wczesnoszkolnym, jego rodzeństwu i opiekunom. Opowiadają o powszechnych trudnościach takich jak: - odreagowywanie emocji po powrocie ze szkoły, - niska samoocena i niechęć do odrabiania prac domowych, - dokuczanie ze strony rówieśników , - silne emocje i zmiana zachowania związana z graniem w gry komputerowe. Ramki dla dorosłych opiekunów pozwalają zrozumieć trudności dziecka i wesprzeć je tak, aby radziło sobie coraz lepiej i rozwijało zdolność do samoregulacji (ang. self-regulation), czyli przywracania równowagi w obliczu stresorów. Treść ramek powstała we współpracy z dr Jagodą Sikorą, psychologiem dziecięcym i facylitatorką podejścia Self-Reg. Po ogromnym sukcesie książki Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę czas na nowe wyzwania i nowe wskazówki. Opowiadania dla dzieci i dorosłych. Agnieszka Stążka-Gawrysiak - coachka, coachka kryzysowa, trenerka, facylitatorka podejścia Self-Reg, autorka bloga dylematki.pl. Wysoko wrażliwa osoba, żona, mama trzech synów. Pracuje z matkami, które zmagają się z nadmiernym stresem, złością, kryzysem. Pomaga im odzyskać emocjonalną równowagę i zbudować piękną codzienność, a dzięki temu - podarować dzieciom szczęśliwe dzieciństwo.

49,99 zł
33,49 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 16,50 zł

81 osób kupiło
2
Wojownicy. Tom 6. Czarna godzina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojownicy. Tom 6. Czarna godzina
Dostępny
275 szt.

Czas spełniających się przepowiedni. Klan Pioruna wygrał bitwę, która miała go unicestwić. Odwaga Ognistego Serca ocaliła jego pobratymców, chociaż jednego kota uratować się nie udało. Wygrana bitwa nie kończy wojny - nowy przywódca klanu zmierzyć się musi ze złowieszczymi zakusami Tygrysiej Gwiazdy, który nie spocznie, póki nie dokona zemsty na swoim poprzednim klanie. Nadszedł czas, gdy wypełnią się przepowiednie i narodzą się bohaterowie... Finał pierwszej serii świetnie przyjętego cyklu „Wojownicy”!

44,90 zł
28,29 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 16,61 zł

33 osoby kupiły
3
Ostatnie dni w Berlinie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatnie dni w Berlinie
Dostępny
1018 szt.

Ponad 100 000 sprzedanych egzemplarzy! Finalista Premio Planeta 2021! Miłość i nadzieja są potężniejsze niż nienawiść i gniew. Gdy Jurij Santacruz przyglądał się paradzie z okazji mianowania Adolfa Hitlera na kanclerza Niemiec, nie mógł przypuszczać, jak bardzo ten dzień odmieni jego życie. Do Berlina przyjechał kilka miesięcy wcześniej, po tym, jak z częścią rodziny uciekł z Sankt Petersburga przed skutkami bolszewickiej rewolucji, która pozbawiła ich wszystkiego. Jurija pozbawiła także matki i młodszego brata – rosyjskie władze nie zezwoliły im na opuszczenie kraju. Pewnego dnia poczucie sprawiedliwości każe mu stanąć w obronie młodego komunisty napadniętego przez hitlerowskie oddziały szturmowe. Wtedy też pozna swoją wielką miłość, Claudię, żonę dowódcy SS. Jego życie nieoczekiwanie się zmieni, a pierwszoplanowy dotychczas cel – odnalezienie matki i brata – zastąpi inny, ważniejszy w tych koszmarnych czasach: walka o przetrwanie. „Wciągająca, wielowymiarowa powieść, w której groza narodzin faszyzmu i stalinizmu przeplata się z wielką miłością i walką o przetrwanie” – „La Razón” „Pełna zwrotów akcji, wartka i pasjonująca podróż przez najokrutniejszy okres w historii” – „ABC” „Piękna opowieść o miłości i wojnie, o walce i przetrwaniu” – „La Vanguardia”

54,90 zł
35,14 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 19,76 zł

24 osoby kupiły
4
Moje pierwsze origami. Samoloty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze origami. Samoloty
Dostępny
422 szt.

Składanki z papieru – zwane także origami, należą do zabaw plastycznych, które dzieci lubią najbardziej. W tej pięknie wydanej książce aktywizującej najmłodsi wielbiciele origami odkryją dziesięć łatwych do wykonania modeli samolotów. Etapy realizacji każdego modelu są klarownie wytłumaczone i zilustrowane krok po kroku za pomocą rysunków i opisów. Zdjęcia pokazują, jak powinny wyglądać poszczególne realizacje. Kolorowe kartki papieru origami z zaznaczonymi liniami zgięć posłużą jako materiał do wykonania zabawek z papieru. Dołączona do książki plansza z nalepkami pozwoli uzupełnić i udekorować modele.

19,99 zł
11,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 8,00 zł

18 osób kupiło
5
Hot Wheels. HCB50 Pojazd świecący w ciemności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. HCB50 Pojazd świecący w ciemności
Hot Wheels, Mattel
Dostępny
200 szt.

Gdy zgasną światła, odkryj akcję na wysokich obrotach z tymi pojazdami Hot Wheels Monster Trucks świecącymi w ciemności. Świecące w ciemności elementy każdego pojazdu nadają nowy wymiar zabawie, a ogromne koła i wyjątkowe dekoracje inspirują do kaskaderskich sztuczek. Rób spektakularne kraksy w ciemności. Opakowanie zawiera informacje dotyczące pojazdu, obejmujące między innymi jego nazwę, typ i unikalny atak. Fani i kolekcjonerzy Monster Trucków będą chcieli zebrać je wszystkie. Doskonały prezent dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo.

30,90 zł
27,19 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,71 zł

14 osób kupiło
6
Beskid Sądecki. Mapa laminowana 1:50 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beskid Sądecki. Mapa laminowana 1:50 000
Dostępny
24 szt.

Mapa laminowana jednostronna w skali 1:50 000 z przewodnikiem na odwrocie. Obejmuje cały obszar Beskidu Sądeckiego, od doliny Dunajca na zachodzie i północnym zachodzie, po Krynicę, Tylicz i Muszynkę na południowym wschodzie. Zawiera także obszar Małych Pienin, Pieninek oraz część Pienin Właściwych. Na mapie znajduje się również fragment Beskidu Niskiego: Gór Grybowskich. Beskid Sądecki to w większości zalesione pasmo górskie z najwyższym szczytem Radziejową (1262 m n.p.m.). Przebiega tędy pieszy czerwony Główny Szlak Beskidzki. Wiele tu również szlaków rowerowych. Najpopularniejszym ośrodkiem narciarskim w regionie jest Jaworzyna Krynicka. Sądecczyzna to atrakcyjny region z urozmaiconym krajobrazem (pasma górskie, przełom rzeczny Popradu), bogactwem walorów leczniczo-wypoczynkowych (uzdrowiska: Krynica-Zdrój, Szczawnica, Muszyna, Złockie, Żegiestów-Zdrój, Piwniczna-Zdrój), tradycyjną i stale kultywowaną kulturą ludową, wreszcie cennymi zabytkami. Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu. Na odwrocie możemy znaleźć obszerny informator turystyczno-krajoznawczy, charakterystykę najważniejszych zabytków, informacje przyrodnicze, dane adresowe oraz szczegółowe plany centrów wybranych miast: Krościenka nad Dunajcem, Krynicy-Zdroju, Muszyny, Piwnicznej-Zdroju, Starego Sącza i Szczawnicy. Mapa polecana jest do uprawiania różnych form turystyki, jak również dla osób zmotoryzowanych.

19,90 zł
13,99 zł

Rabat 29,7%
oszczędzasz 5,91 zł

16 osób kupiło
7
Rok na końcu świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok na końcu świata
Dostępny
916 szt.

W tej opowieści życie ma smak czekolady… Nina po rozstaniu z wielką miłością szuka swojego miejsca na ziemi. Pracuje w małej księgarni, która stoi na progu bankructwa, więc gorączkowo zastanawia się, jak powinna wyglądać jej przyszłość. Niespodziewanie dostaje podpowiedź od losu – ciotka, o której istnieniu nie wiedziała, zapisuje jej w spadku sklep z czekoladkami w centrum urokliwego miasteczka. Warunek jest jeden – Nina może go sprzedać dopiero po roku. Tak rozpoczyna się przygoda, w czasie której dziewczyna będzie musiała nie tylko zgłębić tajniki prowadzenia czekoladowego biznesu, ale także zmagać się z zaciętą konkurencją w osobie wyjątkowo przystojnego właściciela pobliskiej cukierni...

44,90 zł
28,74 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,16 zł

13 osób kupiło
8
Główny Szlak Beskidzki. Ustroń - Wołosate. Przewodnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Główny Szlak Beskidzki. Ustroń - Wołosate. Przewodnik
Dostępny
136 szt.

Przewodnik zawiera praktyczne informacje o Głównym Szlaku Beskidzkim (GSB) – najdłuższym szlaku górskim w Polsce, prowadzącym przez niemal wszystkie pasma beskidzkie (Bieszczady, Beskid Niski, Beskid Sądecki, Gorce, Beskid Żywiecki, Beskid Śląski). Prezentuje trasę z zachodu na wschód, czyli z Ustronia do Wołosatego. Podążając jego śladem, o długości ponad 500 km, przeżyjemy niesamowitą przygodę, zobaczymy wiele ciekawych miejsc, doświadczymy niesamowitej atmosfery schronisk, a w lecie baz namiotowych. Publikacja zawiera mnóstwo informacji krajoznawczych i praktycznych. Przy mapach i wykresach przedstawiliśmy kilometraż oraz punkty Górskiej Odznaki Turystycznej PTTK w taki sposób, by pomagał turyście niezależnie od tego gdzie rozpoczął wędrówkę. Przewodnik zawiera: • aktualny przebieg Głównego Szlaku Beskidzkiego; • szczegółowe mapy w skali 1:50 000 wraz z profilami wysokości trasy; • wyczerpujący opis techniczny przebiegu trasy; • uwagi praktyczne dotyczące planowania wędrówki; • informacje teleadresowe schronisk PTTK; • ciekawostki krajoznawcze i przyrodnicze.

45,00 zł
31,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

10 osób kupiło
9
Agentura - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agentura
Dostępny
235 szt.

„To nie jest jeszcze jedna książka o agentach! To opowieść o konsekwencjach ich dawnych uwikłań i roli jaką odegrali w budowie postkomunizmu. To także próba odpowiedzi na fundamentalne pytania: kto nie pozwolił im się przyznać i dlaczego antykomunizm jest w Polsce sierotą?”. Sławomir Cenckiewicz

64,00 zł
41,60 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 22,40 zł

10 osób kupiło
10
W oczekiwaniu na dziecko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W oczekiwaniu na dziecko
Dostępny
322 szt.

Nowe, zmienione i poszerzone wydanie! Ponad 19 milionów sprzedanych egzemplarzy! Najlepszy poradnik dla przyszłych matek i ojców. Tej książce ufają miliony rodziców na całym świecie. Wydanie uaktualnione o najnowsze wyniki badań. To wydanie W oczekiwaniu na dziecko jest całkowicie nowym, poszerzonym i unowocześnionym opracowaniem najsłynniejszego poradnika dla rodziców. Przyszli rodzice i opiekunowie znajdą tu wyczerpujące, oparte na najnowszych badaniach naukowych informacje na temat przebiegu ciąży i porodu, badań prenatalnych, diety ciążowej oraz wszystkich innych aspektów przyszłego macierzyństwa i ojcostwa. W tym wydaniu autorka poświęciła sporo uwagi problemom, które są ważne dla nowoczesnych rodziców w zmieniającym się szybko świecie, m.in. badaniom prenatalnym, aktywności fizycznej, pracy oraz podróżom w ciąży. Niepodważalnym atutem książki jest otwartość na nowoczesny model rodziny i zrozumienie dla różnorodnych stylów życia – wszyscy, niezależnie od preferencji, wyznania czy konfiguracji rodzinnej znajdą tu fachowe i rzetelne informacje. Ten bestsellerowy poradnik to absolutne must have wszystkich przyszłych rodziców – książka pełna, praktycznych porad, łatwych wskazówek oraz mnóstwa słów otuchy!

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

8 osób kupiło
11
LEGO Speed Champions. Aston Martin Valkyrie AMR Pro 30434 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
LEGO Speed Champions. Aston Martin Valkyrie AMR Pro 30434
LEGO
Dostępny
29 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają im doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw LEGO Speed Champions 30434 Aston Martin Valkyrie AMR Pro jest idealny, aby rozpocząć swoją przygodę z LEGO Speed Champions.

30,90 zł
25,96 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,94 zł

9 osób kupiło
12
Przysługa dla Czarnoksiężnika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Przysługa dla Czarnoksiężnika
Dostępny
1 szt.

Targi z czarnoksiężnikiem nigdy nie kończą się dobrze Przekonuje się o tym wiedźma Jagoda Wilczek, gdy na jej progu staje Caleb Blythe, któremu jest winna przysługę. Zadanie mogłoby się wydawać proste – Jagoda ma zadbać, aby przeżył najbliższe kilka dni i nikt nie poznał jego tożsamości. Tylko jak sobie poradzić z tym wyzwaniem, kiedy pod twoim dachem mieszka wścibska uczennica, na warszawskich ulicach giną czarownice, a po osiedlu zaczyna krążyć zdecydowanie zbyt wielu magicznych – w tym prawdopodobnie morderca oraz szpiedzy nasyłani przez twojego własnego brata? Magdalena Kubasiewicz – absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Autorka książek fantastycznych i kryminałów. Należy do Hardej Hordy, grupy zrzeszającej kilkanaście pisarek fantastyki. W 2021 roku nominowana do Nagrody Zajdla za opowiadanie Sen nocy miejskiej (Harde Baśnie), którego akcja dzieje się w uniwersum Kołysanki dla czarownicy.

44,99 zł
28,79 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,20 zł

7 osób kupiło
13
LEGO ǀ Disney. Leśny biwak Elzy i Bruni 30559 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
LEGO ǀ Disney. Leśny biwak Elzy i Bruni 30559
LEGO
Dostępny
1 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania własnych konstrukcji. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30559 Leśny biwak Elzy i Bruni jest idealny, aby rozpocząć przygodę z LEGO, może być również wspaniałym dodatkiem do urodzinowego prezentu.

30,99 zł
26,03 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,96 zł

7 osób kupiło
14
Był sobie król... Poczet Piastów. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Był sobie król... Poczet Piastów. Audiobook
Mariusz Wollny, StoryBox
Dostępny
34 szt.

Trzytomowy cykl popularnonaukowy „Był sobie król...” to dopiero drugie po słynnej trylogii Pawła Jasienicy literackie opowiadanie o dziejach Polski. Wzorowane na dziele Mistrza, ale skierowane do początkujących miłośników historii ojczystej, młodych i starszych – i dlatego jeszcze więcej w nim ciekawostek, są tu też legendy i szczypta humoru. To lektura dla każdego i na całe życie, do słuchania przez całą rodzinę. Rozpoczynający cykl „Poczet Piastów” opowiada o przygodach pierwszych polskich władców. Niektóre z tych przygód, awantur i wybryków są tak niesamowite, że aż niewiarygodne, a jednak prawdziwe. Przekonajcie się o tym sami!

32,90 zł
22,04 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 10,86 zł

7 osób kupiło
15
Plansze eukacyjne A4 - Kosmos 11 kart - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansze eukacyjne A4 - Kosmos 11 kart
Dostępny
97 szt.

10 kart zawierających planety oraz ciekawostki o każdej z nich + 1 karta przedstawiająca układ słoneczny wraz z rozmieszonymi na nim planetami i podpisami. Planety znajdujące się na ilustracjach to: Merkury, Uran, Jowisz, Wenus, Saturn, Mars, Neptun, Ziemia, Słońce, Księżyc. Zestaw zawiera 11 kart w formacie A4(297mm x 210mm), karty są drukowane na grubym papierze 200g, dwustronnie zalaminowane oraz mają zaokrąglone rogi dla komfortu i bezpieczeństwa użytkowania.

22,99 zł
21,84 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,15 zł

6 osób kupiło
16
Podręcznik dla superbohaterów. Tom 7. Powrót - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podręcznik dla superbohaterów. Tom 7. Powrót
Dostępny
69 szt.

Siódma część komiksowej serii przygodowej. „Jeśli czujesz, że coś jest nie tak, to prawdopodobnie masz rację” Wszystkie porwane dzieci wróciły do Rosenhill, ale Czerwona Maska i jej przyjaciele nie mogą przestać myśleć o tej sprawie. Coś tu się nie zgadza. Dlaczego porywacze mieliby zadać sobie tyle trudu, żeby najpierw porwać dzieci, a potem po prostu je wypuścić po kilku dniach? Poza tym wiele z dzieciaków zaczęło lunatykować. Wychodzą w środku nocy na ulice Rosenhill. W mieście dzieje się coś bardzo podejrzanego... Pierwsza część „Podręcznika dla superbohaterów” została opublikowana w 2017 roku i od tamtego czasu w samej Szwecji sprzedano ponad milion egzemplarzy. Seria jest tłumaczona na ponad 20 języków. Część szósta, „Bez nadziei”, była najlepiej sprzedającą się książką dla dzieci w 2021 roku w Szwecji.

34,90 zł
20,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 13,96 zł

6 osób kupiło
17
Plansze eukacyjne A5 - Alfabet 23 karty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansze eukacyjne A5 - Alfabet 23 karty
Dostępny
299 szt.

Zestaw zawiera 23 karty w formacie A5(210mm x 148mm),karty są drukowane na grubym papierze 300g, dwustronnie zafoliowane oraz mają zaokrąglone rogi dla komfortu i bezpieczeństwa użytkowania. Zestaw zawiera następujące literki: A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, R, S, T, U, W, Y, Z. Na każdej planszy dodatkowo znajdują się 4 obrazki, których rzeczy zaczynają się na daną literę.

29,99 zł
28,49 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

8 osób kupiło
18
Malice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Malice
Dostępny
14 szt.

Aurora to ostatnia spadkobierczyni tronu królestwa Briaru. Uprzejma, łaskawa, piękna i naznaczona starożytną klątwą. Jak każdą księżniczkę z tego rodu, czeka ją śmierć w dniu jej dwudziestych pierwszych urodzin. Złamać zaklęcie może tylko pocałunek prawdziwej miłości. Alyce ma zdolności magiczne – jest Mroczną Łaską. Tylko ona umie przyrządzać eliksiry przynoszące brzydotę i przekleństwo. Jej moc pochodzi z tego samego źródła, co klątwa rzucona na następczynię tronu. Nic dziwnego, że dziewczynę otacza powszechna niechęć i pogarda. Jest upokarzana i zawstydzana przez tych samych szlachciców, którzy płacą jej za butelkowanie klątw. Tylko Aurora nie ocenia Alyce poprzez jej mroczny, niebezpieczny talent, nie brzydzi się i nie obawia tajemniczej czarnej magii płynącej w żyłach dziewczyny. Wręcz przeciwnie – traktuje ją z empatią i szacunkiem i zachęca, by rozwijała swoje magiczne umiejętności. Do chwili, gdy klątwa zabije Aurorę, został niecały rok. Alyce po raz pierwszy chce komuś naprawdę pomóc. Czy uda jej się ocalić księżniczkę? Ilu jeszcze nudnych, irytujących szlachciców będzie musiała pocałować? Czy pogardzana w królestwie czarownica wygra ze starożytną klątwą?

44,90 zł
22,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 22,45 zł

5 osób kupiło
19
Pojazdy w akcji Wyklejanka, rysowanka z figurami 4+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazdy w akcji Wyklejanka, rysowanka z figurami 4+
Bator Agnieszka, Aksjomat
Dostępny
49 szt.

Seria wyklejanek, rysowanek z figurami geometrycznymi zachęca dzieci do kreatywności: - rozwija ich sprawność manualną, - uczy, jak w prosty sposób rysować zwierzęta i pojazdy, - uwrażliwia na kolory, uczy dostrzegać proste formy, - podpowiada, jak komponować obrazek, - rozbudza przekonanie o własnych możliwościach, a przede wszystkim gwarantuje dużo dobrej zabawy!

9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

5 osób kupiło
20
Bieszczady. Mapa laminowana 1:50 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bieszczady. Mapa laminowana 1:50 000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

Jest to mapa dwustronna w skali 1:50'000. Niniejsza mapa jest wodoodpornym wariantem mapy papierowej (dwustronnie pokryta folią). Jest trwała, odporna na deszcz, zniszczenia, nie przeciera się w miejscu łamania. Mapa Bieszczady sięga na północy po Lesko i Ustrzyki Dolne, Komańczę na zachodzie, granicę z Ukrainą na wschodzie. Na południu nowe wydanie zostało poszerzone o fragment Parku Narodowego Połoniny po stronie słowackiej. Na mapie znajdują się: Bieszczadzki Park Narodowy, Jezioro Solińskie i Myczkowieckie, Góry Sanocko-Turczańskie, fragment pogórzy (Bukowskie i Leskie). Obejmuje całą wielką pętlę bieszczadzką, wzdłuż której położone są popularne miejscowości turystyczne, takie jak: Lesko, Hoczew, Baligród, Cisna, Wetlina, Ustrzyki Górne, (przy odnogach Wołosate, Muczne), Stuposiany, Lutowiska, Czarna, Ustrzyki Dolne, Olszanica oraz łącznik tworzący małą pętlę bieszczadzką z miejscowościami: Polańczyk, Solina, Myczków, Wołkowyja, Bukowiec, Polana, Uherce Mineralne, Orelec. Listę głównych miejscowości uzupełniają na zachodzie: Komańcza, Rzepedź, Bukowsko. Zawiera więc całe Bieszczady w ujęciu turystycznym (bo jak wiadomo, te zgodnie z podziałem geograficznym - leżą na południe od Jez. Solińskiego). Bieszczady, najbardziej na południowy-wschód wysunięty fragment polskich Karpat, cieszą się niezmiernie dużym zainteresowaniem wśród turystów. Niepowtarzalne walory krajobrazowe wielu opuszczonych i nadal niezaludnionych miejsc, unikatowe w skali kraju wyniosłe połoniny z rozległymi panoramami, jeziora – wcinające się niczym fiordy – w malownicze zbocza otaczających je gór, krystalicznie czyste rzeki i strumienie górskie na czele z malowniczo wijącą się u stóp Otrytu wstęgą Sanu, drewniane kościoły i cerkwie – wszystko to przyciąga szeroką rzeszę miłośników tego urokliwego zakątka naszego kraju. Można je zwiedzać na różne sposoby, pieszo, rowerem, konno, a nawet samochodem. Nowa mapa Bieszczad posiada zaktualizowaną sieć dróg i szlaków turystycznych, dokładną klasyfikację kościołów i cerkwi, wybraną bazę noclegową i gastronomiczną oraz wszelkie inne informacje przydatne turyście. Jest to absolutnie najbardziej aktualna mapa Bieszczadów, dostępna na rynku. Autorzy mapy to doskonali znawcy topografii całych Bieszczadów - żaden ze szlaków nie stanowi dla nich tajemnicy. Dodatkowo rozbudowany został schemat szlaków turystycznych wraz z czasami przejść. Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu.

18,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,91 zł

5 osób kupiło
21
Karty obrazkowe - Onomatopeje 45 kart - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty obrazkowe - Onomatopeje 45 kart
Dostępny
135 szt.

Głównym zadaniem dziecka jest czytanie, powtarzanie oraz naśladowanie odgłosów oraz nazw zamieszczonych na kartach. Są to wyrazy dźwiękonaśladowcze wydawane przez zwierzęta, przedmioty oraz podczas różnych czynności. Zestaw zawiera aż 45 kolorowych kart z nazwami zwierząt, rzeczy oraz czynności, a także związane z nimi wyrazy dźwiękonaśladowcze! Rozwijają umiejętności czytania oraz mówienia - mogą okazać się świetną pomocą, szczególnie na początek takiej nauki! Onomatopeje są to wyrazy dźwiękonaśladowcze, dzięki temu dziecko może łatwiej i chętniej podejść do nauki czytania oraz mówienia. Kolorowe obrazki oraz uśmiechające się zwierzątka na pewno zachęcą dziecko do obserwacji i nauki. Nasze karty obrazkowe mogą również przyczynić się do nauki zwierząt, czynności oraz przedmiotów. Przyjazne dla oka obrazki mogą sprawić, że dziecko wiele chętniej będzie ćwiczyć i rozwijać swoje zdolności. Do kart można wymyślić dziecku zadania lub historyjki - dzięki temu można połączyć naukę z przyjemnością zabawy. Wszystkie karty są w rozmiarze: ~ 11,5 cm x 7 cm, wydrukowane na papierze 200g, a także zalaminowane dzięki czemu zyskują dodatkową trwałość oraz sztywność. W kartach rogi są zaokrąglone - dla jeszcze większej trwałości oraz przyjemności używania!

36,99 zł
35,14 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,85 zł

5 osób kupiło
22
Przewodnik light. Tenetyfa i La Gomera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik light. Tenetyfa i La Gomera
Dostępny
27 szt.

Wspinaczka na wierzchołek Pico del Teide i spektakularne widoki z „dachu Hiszpanii”. Wędrówki przez prastare lasy wawrzynowe, najstarsza na świecie dracena i Klify Olbrzymów. Spacery śladami Guanczów i tradycyjnej kanaryjskiej architektury. Plażowanie na Costa Adeje, surfing na El Médano i obserwacje delfinów w ich naturalnym środowisku. A na deser - wizyta w jednej z lokalnych winnic, wyborne owoce morza i filiżanka słodkiej kawy barraquito. Odkryj Teneryfę i La Gomerę z wyjątkową serią przewodników light. To prawdziwy niezbędnik w podróży. Konkretne i zajmujące opisy zarówno głównych atrakcji, jak i mniej znanych, ale wartych uwagi miejsc, układają się w gotowe trasy zwiedzania. Ciekawostki z różnych dziedzin są idealnym dopełnieniem całości. Sprawdzone informacje praktyczne pozwolą zaplanować udany urlop, a szczegółowe i rzetelne mapy pomogą odnaleźć się w każdym miejscu. Do publikacji dołączona jest również dwustronnie laminowana, składana mapa opracowana specjalnie na potrzeby przewodnika.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

5 osób kupiło
23
Samochody na ulicy Wyklejanka, rysowanka z figurami 4+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochody na ulicy Wyklejanka, rysowanka z figurami 4+
Bator Agnieszka, Aksjomat
Dostępny
76 szt.

Seria wyklejanek, rysowanek z figurami geometrycznymi zachęca dzieci do kreatywności: - rozwija ich sprawność manualną, - uczy, jak w prosty sposób rysować zwierzęta i pojazdy, - uwrażliwia na kolory, uczy dostrzegać proste formy, - podpowiada, jak komponować obrazek, - rozbudza przekonanie o własnych możliwościach, a przede wszystkim gwarantuje dużo dobrej zabawy!

11,99 zł
9,99 zł

Rabat 16,7%
oszczędzasz 2,00 zł

5 osób kupiło
24
Drewniana układanka Mozaika, koraliki i kulki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniana układanka Mozaika, koraliki i kulki
LearnHow
Dostępny
41 szt.

Układanie kolorowych kulek wymaga precyzji ruchów ręki – zabawka usprawni motorykę małą, pozwoli opanować chwyt pisarski oraz rozwinie umięjętności grafomotoryczne. Mozaika jest propozycją dla dzieci w wieku przedszkolnym, dzięki której proces nauki pisania będzie łatwiejszy. Pisanie jest procesem wymagającym prawidłowej koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz precyzji ruchów – to wszystko umożliwia śrubowy trening małej rączki. Funkcje te dzieci mogą rozwijać dzięki odpowiednim ćwiczeniom grafomotorycznym. Szczegóły: • wykonana z drewna – drewniane zabawki to ponadczasowa propozycja, która zachwyci każdego malucha. Klasyczne piękno drewna oraz jego wytrzymałość sprawiają, że od zawsze cieszy się ono ogromnym uznaniem. Surowiec ten wygląda dobrze zarówno w naturalnym kolorze jak i pomalowany. Gra jest bezpieczna dla każdego dziecka. Naturalny surowiec powoduje, że nawet jeżeli dziecko weźmie zabawkę do buzi nie będzie miało styczności ze sztucznymi tworzywami; • uczy – zabawa z mozaiką to świetny sposób na rozwijanie zdolności manualnych, zręczności, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz praktykowanie zdolności logicznego myślenia. Z zabawką dzieci ćwiczą również cierpliwość i koncentrację; • bawi – świetny sposób na wyśmienitą zabawę z rodzicami. Zabawa polega na układaniu obrazków za pomocą wielu kuleczek o różnych kolorach. W zestawie znajdują się przykładowe obrazki, które można stworzyć ze znajdujących się w zestawie elementów; • kolorowa – żywe, kontrastowe barwy dodają walorów estetycznych oraz przyciągają uwagę maluszka, a także zachęcają do wielokrotnej zabawy. Wspaniały sposób na zabawę z całą rodziną. Umożliwi interesujące spędzenie czasu rodzica z dzieckiem w domu oraz przegoni nudę, zwłaszcza gdy pogoda na dworze nie sprzyja. Zawartość opakowania: • dwuczęściowa drewniana platforma, • drewniane kuleczki w 7 różnych kolorach, • kauczukowe foremki w 7 różnych kolorach, • drewniane szczypce, • drewniane pałeczki, • drewniana łyżeczka. Materiał: drewno Wymiary: 22.0 x 22.0 x 5.5 cm

69,99 zł
66,49 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,50 zł

5 osób kupiło
25
Hazel Wood - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hazel Wood
Dostępny
24 szt.

Większość swojego siedemnastoletniego życia Alice spędziła z matką w drodze, uciekając przed prześladującym je pechem. Jednak dopiero kiedy jej żyjąca w osamotnieniu babcia, autorka kultowych, mrocznych historii, umiera w swojej posiadłości Hazel Wood, Alice dowiaduje się, co oznacza prawdziwy pech. Jej matka znika, porwana przez tajemniczą postać z groźnej krainy, o której pisała babcia Althea. Jedyną wskazówką Alice jest notka zostawiona przez matkę: ?Trzymaj się z dala od Hazel Wood?. Dotychczas Alice wystrzegała się dziwacznych fanów swojej babki. Teraz jednak nie ma wyboru i postanawia skorzystać z pomocy kolegi ze szkoły, a jednocześnie wielbiciela twórczości Althei ? Ellery?ego Fincha. Wyruszają do Hazel Wood, by uratować matkę, a następnie trafiają do świata opisanego przez Altheę, gdzie Alice być może uda się poznać prawdę na swój własny temat. Fantastyczna, wciągająca i trochę niebezpieczna powieść Melissy Albert zdobyła kilkadziesiąt nagród i nie schodzi z list bestsellerów. Prawa do jej ekranizacji zapewniła sobie wytwórnia Columbia Pictures, a produkcji podejmą się producenci Niezgodnej.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

4 osoby kupiły
26
Plansze eukacyjne A5 - tabliczka mnożenia 10 kart - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansze eukacyjne A5 - tabliczka mnożenia 10 kart
Dostępny
3 szt.

Zestaw składa się z 10 zalaminowanych kart A5 z tabliczką mnożenia, na każdej karcie inny kolorowy potworek! Plansze razem zawierają pełną tabliczkę mnożenia w zakresie do 100. Każda z kart zawiera swojego potworka, który jest przeznaczony danej liczbie. Kolorowa tabliczka mnożenia świetnie sprawdzi się jako pomoc przy nauce mnożenia dla dzieci. Dzięki swojej żywiej kolorystyce będzie świetną ozdobą szkolnej sali, korytarzu lub nawet pokoju dziecka! Rozmiar pomocy sprawia, że nie zajmują one wiele miejsca oraz przyjemnie się z nich korzysta.

16,99 zł
4 osoby kupiły
27
Dwustrone kropki klejowe na rolce 100szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwustrone kropki klejowe na rolce 100szt
LearnHow
Dostępny
10 szt.

Cienkie, transparentne, dwustronnie klejące kropki mocnego kleju.Do dekoracji okiennych lub znaczków.W opakowaniu 100 szt kropek - punkcików klejących.Średnica: 12 mm.

6,99 zł
4 osoby kupiły
28
LEGO DOTS. Ananas ramka na zdjęcie i miniaturowa tablica 30560 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO DOTS. Ananas ramka na zdjęcie i miniaturowa tablica 30560
LEGO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają im doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw LEGO DOTS 30560 Ananas – ramka na zdjęcie i miniaturowa tablica, daje fanom rękodzieła nieograniczone możliwości projektowania, to doskonały zestaw aby rozpocząć swoją przygodę z Lego DOTS.

30,90 zł
26,57 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,33 zł

4 osoby kupiły
29
Naklejki motywacyjne - Angielskie emotki 48szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki motywacyjne - Angielskie emotki 48szt
LearnHow
Dostępny
5 szt.

Zestaw 48 naklejek dla uczniów ze uśmiechniętymi buźkami oraz napisami po angielsku, idealny jako nagroda dla ucznia! Świetnie sprawdzą się w szkole jako nagroda za dobrze wykonane zadanie czy też dobre zachowanie. Dzieci poczują się bardziej zmotywowane i docenione za samodzielnie lub grupowe wykonane prace. Naklejki równie świetnie sprawdzą się jako pamiątka z nauki angielskiego dla dzieci! Naklejki o średnicy 40mm, wydrukowane na papierze błyszczącym.

7,31 zł
6,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,32 zł

4 osoby kupiły
30
Kapitan Ross - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Ross
Dostępny
38 szt.

Lady Helen Williams jest uważana przez towarzystwo za piękną, niedostępną i… wybredną. Mimo że od trzech sezonów króluje na salonach, nie spieszy się z zamążpójściem, widząc w nim jedynie przykry obowiązek. Zirytowana tym, że mężczyźni dostrzegają w niej tylko urodę, wnioskuje, iż nie jest zdolna, by kogoś pokochać. Do czasu, gdy spotyka zuchwałego kapitana Rossa, który nie boi się jej ciętych odzywek i oziębłości… Ross Mortimer jest mężczyzną, który gardzi wyższymi klasami i ponad wszystko kocha wolność. Gdy w nietypowych okolicznościach poznaje zjawiskowo piękną, tajemniczą kobietę, myli ją… z ekskluzywną kurtyzaną. Nie ma pojęcia, jaka niespodzianka go czeka…

47,90 zł
33,53 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,37 zł

4 osoby kupiły
31
Zestaw poduszka do pieczątek 15szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw poduszka do pieczątek 15szt
Peter Pauper Press
Dostępny
11 szt.

Zestaw 15 kolorowych poduszek do stempli/pieczątek firmy Peter Pauper Press. Każda podkładka jest nasączona wysokiej jakości tuszem oraz posiada zamknięcie zapobiegające wysychaniu. Pasuje różnego rodzaju stempli i pieczątek. Do użytku na papierze, tkaninie czy drewnie. Idealny do scrapbookingu, planerów, tworzenia pocztówek, laurek, ozdabiania notesów, albumów, boullet journaling, do uwidaczniania tłoczeń, postarzania/przyciemniania papieru i wszelkiego rodzaju rękodzieła. 15 kolorów: żółty, pomarańczowy, ceglasty, łososiowy, różowy, jasnozielony, ciemnozielony, zielony, jasnoniebieski, granatowy, fioletowy, srebrny, złoty, brązowy, czarny.

59,56 zł
3 osoby kupiły
32
Gniotek siłacz z napisami 5790 mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
3 osoby kupiły
33
Fundacja. Tom 6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fundacja. Tom 6
Dostępny
30 szt.

Wznowienie szóstego tomu monumentalnego cyklu Asimova. Po procesie Seldona i wydaleniu Encyklopedystów z Trantora ostoją ludzkiej wiedzy jest Fundacja. Na Peryferiach, podobnie jak w rozpadającym się Imperium, wrze. Dla osamotnionego, pozbawionego bogactw naturalnych Terminusa, siedziby Fundacji, ratunkiem okazują się ludzka mądrość, inteligencja i przedsiębiorczość, nie zaś skarbnica wiedzy - monumentalna Encyklopedia Galaktyczna. W obliczu zagrożenia ze strony Czterech Królestw do władzy dochodzą, po walce z opozycją, wybitne osobowości i godni następcy Hariego Seldona: Salvor Hardin i Hober Mallow. Terminus, świadomy swych niedostatków, ale i mocnych stron, rozpoczyna bój o przetrwanie, a następnie ekspansję...

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

3 osoby kupiły
34
Figurka - Rumcajs - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurka - Rumcajs
Tisso Toys
Dostępny
10 szt.

Figurka - RumcajsGrupa wiekowa: +3Wysokość: 11 cmWymiary w opakowaniu: 90 x 60 x 160 mm

29,98 zł
27,88 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,10 zł

3 osoby kupiły
35
Cichociemni. Elita polskiej dywersji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cichociemni. Elita polskiej dywersji
Dostępny
303 szt.

Było ich 300. Najlepiej wyszkoleni sabotażyści w historii! Byli gotowi poświęcić wszystko w dla idei „Wywalcz Polsce wolność lub zgiń!” Doskonale wyszkoleni, bezgranicznie odważni, desperacko zdeterminowani, bezkompromisowi. Najlepsi z najlepszych - starannie wyselekcjonowani spośród tysięcy kandydatów. Musieli porzucić wszystko, zapomnieć, kim byli, bez słowa opuścić kobiety, które kochali. Poddani morderczemu szkoleniu, przygotowywali się, aby w pojedynkę zmienić bieg historii. Zrzuceni na spadochronach do okupowanej Polski, podejmowali samobójcze misje. Nieliczni, którzy przeżyli, trafili po wojnie do piekła komunistycznych więzień. Jednak nigdy się nie poddali. Do końca marzyli o wolnej Polsce. Prawdziwe losy polskich bohaterów, przy których bledną historie o amerykańskich komandosach.

54,99 zł
42,34 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,65 zł

3 osoby kupiły
36
Plansze eukacyjne A5 - Alfabet rozszerzenie 9 kart - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansze eukacyjne A5 - Alfabet rozszerzenie 9 kart
Dostępny
5 szt.

Zestaw zawiera 9 kart w formacie A5(210mm x 148mm), karty są drukowane na grubym papierze 300g, dwustronnie zafoliowane oraz mają zaokrąglone rogi dla komfortu i bezpieczeństwa użytkowania. Zestaw zawiera następujące literki: , Ć, Ę, Ł, Ń, Ó, Ś, Ź, Ż. Na każdej planszy dodatkowo znajdują się po 2 obrazki, których rzeczy posiadają daną literę. Pełny alfabet jest do kupienia tutaj.

14,99 zł
4 osoby kupiły
37
Samolot metal napęd 14cm 3-kolory Hipo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,99 zł
3 osoby kupiły
38
Mapa turyst. - Słowiński Park Narodowy 1:40 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa turyst. - Słowiński Park Narodowy 1:40 000
Dostępny
21 szt.

Nowe wydanie aktualizowanej w terenie mapy turystycznej. Na arkuszu znajdują się szlaki turystyczne piesze i rowerowe, zaznaczone atrakcje turystyczne oraz plany Kluk w skali 1:6 500. Na rewersie przedstawiono bogaty opis krajoznawczy najważniejszych atrakcji w Słowińskim Parku Narodowym.

16,80 zł
12,99 zł

Rabat 22,7%
oszczędzasz 3,81 zł

4 osoby kupiły
39
Dyplom A4 ukończenia przedszkola - Sówka 10szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyplom A4 ukończenia przedszkola - Sówka 10szt
LearnHow
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.27

Upominek ten pokaże dziecku, że jego praca oraz wszelkie starania zostały docenione. Kolorowe obrazki na dyplomie dodają mu uroku, tak że będzie miłą pamiątką na lata. Do uzupełnienia dyplomów polecamy marker permanentny. Dyplom w formacie A4 (30cm x 21cm), wydrukowany na grubym papierze 300g.

17,99 zł
Powiadomienie
3 osoby kupiły
40
Dekoracje okienne dwustronne - Kwiaty 02 6szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje okienne dwustronne - Kwiaty 02 6szt
LearnHow
Dostępny
15 szt.

Zestaw zawiera 6 elementów - wydrukowanych dwustronnie! Dekoracje są wycięte, gotowe do powieszenia. Zestaw składa się z 6 elementów - idealne do wiosennej dekoracji szkoły i przedszkola. Świetnie sprawdzi się jako ozdoba na okno, w szczególności w szkolnych salach, a także korytarzach! Może sprawdzić się także w pokojach dziecięcych, przedszkolach i żłobkach! Dekoracja drukowana jest dwustronnie dzięki czemu przymocowana do okna będzie widoczna również widoczna z zewnątrz! Ozdoby możemy powiesić na oknie, ścianie lub np. na tablicy korkowej.

11,99 zł
3 osoby kupiły
41
Dekoracje okienne jesienne 8szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje okienne jesienne 8szt
LearnHow
Dostępny
9 szt.

Dekoracja jesienna zawiera 8 jednostronnych elementów: 4 liście, żołędzie, szyszkę, grzybka oraz dynię. Ozdoby możemy powiesić na oknie lub np. na tablicy korkowej. Dekoracje są wycięte, gotowe do powieszenia. Wykonane z grubego 300G papieru, są błyszczące. Największa ozdoba - dynia ma 16cm x 15,5cm, natomiast najmniejsza - szyszka ma 8,5cm x 7cm. Na oknie możemy przymocować je za pomocą dwustronnych przeźroczystych kropek klejowych, które są niewidoczne i łatwo je zdjąć bez zostawiania śladu.

17,37 zł
16,99 zł

Rabat 2,2%
oszczędzasz 0,38 zł

3 osoby kupiły
42
Last Minute prawo pracy 2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Last Minute prawo pracy 2022
Dostępny
74 szt.

Egzamin z prawa pracy i jak go zdać w pierwszym terminie Lubisz wyzwania, ale nie chcesz, aby egzamin z prawa pracy był dla Ciebie niczym skok na bungee? Wolisz sięgnąć po solidnie podaną dawkę wiedzy w formie jednej zwartej publikacji, niż wertować w popłochu dziesiątki innych opracowań? Świetnie trafiłeś: mamy dla Ciebie rozwiązanie na skuteczną i szybką powtórkę przed egzaminem. Przekonaj się co do zalet naszej formuły All Inclusive: w książce znajdziesz wszystkie zagadnienia, które mogą się pojawić na egzaminie, przedstawione za pomocą prostego języka i z wykorzystaniem wielu tabeli oraz diagramów. Kompendium wiedzy z prawa pracy - nie daj się zaskoczyć na egzaminie Oprócz kompletnego opisu zagadnień przepisów objętych egzaminem autorzy - Michał Barański i Urszula Torbus - zawarli w książce wiele dodatkowych elementów ułatwiających zapamiętywanie informacji i poszerzających wiedzę, takich jak przykłady z życia związane z zastosowaniem konkretnych przepisów czy fragmenty wyroków. Poza opisem zagadnień zawartych w Kodeksie pracy w książce znalazły się także przepisy z ustawy o związkach zawodowych, o organizacjach pracodawców i o rozwiązywaniu sporów zbiorowych.

39,90 zł
28,33 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,57 zł

3 osoby kupiły
43
Koktajle do zadań specjalnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koktajle do zadań specjalnych
Dostępny
64 szt.

Niech moc roślin będzie z Tobą! Koktajle z owoców, warzyw, ziół, nasion oraz przypraw od wielu lat goszczą w naszym menu. Trudno się dziwić – nie tylko potrafią zachwycić smakiem, są również bardzo zdrowe. Co więcej – łatwo je przygotować i zabrać ze sobą. Koktajle do zadań specjalnych dr Hanny Stolińskiej to 10 specjalnie przygotowanych tygodniowych kuracji. Dzięki koktajlom, w których kryje się moc roślin, możesz korzystnie wpłynąć na swoje zdrowie w różnych obszarach. Potrzebujesz regeneracji? Masz poczucie, że warto zadbać o cerę? Brakuje ci energii? Chcesz podkręcić metabolizm? Wszystko to możesz osiągnąć w naturalny, prosty i smaczny sposób.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

3 osoby kupiły
44
Dyplom A4 ukończenia przedszkola-Wyobraźnia 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyplom A4 ukończenia przedszkola-Wyobraźnia 20szt
LearnHow
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Upominek ten pokaże dziecku, że jego praca oraz wszelkie starania zostały docenione. Kolorowe obrazki na dyplomie dodają mu uroku, tak że będzie miłą pamiątką na lata. Do uzupełnienia dyplomów polecamy marker permanentny. Dyplom w formacie A4 (30cm x 21cm), wydrukowany na grubym papierze 300g.

35,80 zł
34,01 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,79 zł

3 osoby kupiły
45
Brelok - Miś uszatek: Piżama - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,99 zł
27,89 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,10 zł

5 osób kupiło
46
Bayala. SLH70716. Źrebię jednorożca Mandala - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bayala. SLH70716. Źrebię jednorożca Mandala
Schleich
Dostępny
5 szt.

Jednorożec źrebak Mandala od razu jest zauważany przez mieszkańców w Bayala®, ponieważ jest bardzo kolorowy, lubi się bawić i wtyka wszędzie ciekawski swój nos. Jego przepiękny tatuaż Mandala to magiczny krąg, emanujący pozytywną energię swojej wielkiej radosnej aury. Tatuaż źrebaka jednorożca Mandala jest czarująco różowy po środku. Mały źrebak trzyma swoich rodziców jednorożców mandalońskich w ruchu, ponieważ robi dużo psikusów. Czasami spogląda na piękne chmury i próbuje je uchwycić. Przy tym skacze radośnie w powietrzu. Nową, kolorową rodzinę jednorożców Mandala można rozpoznać po ich unikalnych tatuażach mandala. Żyją one razem i z dala od innych na rozległych przestrzeniach kolorowych wzgórz Mandala krainy Bayala. Wymiary: 9.0 x 2.3 x 8.5 cm

29,90 zł
27,81 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,09 zł

2 osoby kupiły
47
Dekoracje okienne wiosenne - Ptaszki 01 7szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje okienne wiosenne - Ptaszki 01 7szt
LearnHow
Dostępny
21 szt.

Wiosenna kompozycja zawiera 7 ozdobnych jednostronnych elementów! Dekoracje są wycięte, gotowe do powieszenia. Zestaw składa się z ozdobnych 7 kolorowych ptaszków. Świetnie sprawdzi się jako ozdoba na okno, w szczególności w szkolnych salach, a także korytarzach! Dzięki swoim żywym kolorom ożywi każde pomieszczenie i sprowadzi trochę wiosennego ciepła. Dodatkowo może okazać się dobrą zabawą dla dzieci przy ozdabianiu sali, powitaniu wiosny oraz na szkolnej gazetce. Ozdoby możemy powiesić na oknie, ścianie lub np. na tablicy korkowej.

10,99 zł
2 osoby kupiły
48
Wokół Babiej Góry. Mapa laminowana 1:60 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wokół Babiej Góry. Mapa laminowana 1:60 000
Dostępny
9 szt.

Jest to mapa jednostronna w skali 1:60 000. Prezentuje okolice Babiej Góry, zarówno po stronie polskiej, jak i słowackiej. Zasięg mapy wyznaczają: Sucha Beskidzka i Zembrzyce na północy, Tvrdosin (Twardoszyn) na południu, Jeleśnia na zachodzie, Jordanów i Czarny Dunajec na wschodzie. Babia Góra (1'725 m n.p.m.) od wieków przyciągała uwagę podróżników i badaczy, fascynowała pisarzy i poetów. Mówiło się, że na jej szczycie, nie bez powodu zwanym Diablakiem, miały swoją siedzibę złe moce. Kapryśna, niedostępna góra ze swoją pierwotną przyrodą do dziś pobudza fantazję. Prawdziwą osobliwością i niezwykłym przeżyciem dla turystów jest rozległa panorama z niepowtarzalnym widokiem na Tatry oraz wschód słońca podziwiany ze szczytu. Babia Góra spośród wszystkich gór polskich, pod względem wysokości ustępuje jedynie szczytom tatrzańskim. U północnych podnóży Babiej Góry rozciąga się największa pod względem powierzchni wieś w Polsce – Zawoja. Jest to atrakcyjna miejscowość wypoczynkowa oraz idealna baza wypadowa w Pasmo Babiogórskie. Okolice Babiej Góry, zarówno po stronie polskiej jak i słowackiej, to atrakcyjne tereny na piesze i rowerowe wycieczki. Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu. Na odwrocie znajduje się obszerny informator turystyczny na temat: przyrody, etnografii, nazewnictwa, kuchni oraz ciekawych obiektów okolic Babiej Góry. Całość uzupełniają fotografie.

21,90 zł
15,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 5,91 zł

2 osoby kupiły
49
Zwierzęta dzikie 12 rodz. 9-12cm Hipo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,99 zł
2 osoby kupiły
50
Dekoracje okienne dwustronne - Małe...01 10szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje okienne dwustronne - Małe...01 10szt
LearnHow
Dostępny
18 szt.

Zestaw zawiera 10 elementów - wydrukowanych dwustronnie! Dekoracje są wycięte, gotowe do powieszenia. Zestaw składa się z 10 różnych elementów - idealne do wiosennej dekoracji szkoły i przedszkola. Świetnie sprawdzi się jako ozdoba na okno, w szczególności w szkolnych salach, a także korytarzach! Może sprawdzić się także w pokojach dziecięcych, przedszkolach i żłobkach! Dekoracja drukowana jest dwustronnie dzięki czemu przymocowana do okna będzie widoczna również widoczna z zewnątrz! Ozdoby możemy powiesić na oknie, ścianie lub np. na tablicy korkowej.

15,55 zł
14,99 zł

Rabat 3,6%
oszczędzasz 0,56 zł

3 osoby kupiły
51
Dyplom A4 ukończenia zerówki Plastyka 10szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyplom A4 ukończenia zerówki Plastyka 10szt
LearnHow
Dostępny
10 szt.

Dyplom ukończenia zerówki idealnie sprawdzi się jako pamiątka na lata!Upominek ten pokaże dziecku, że jego praca oraz wszelkie starania zostały docenione.Kolorowe obrazki oraz szkolny motyw na dyplomie dodają mu uroku, a także urozmaicą każdemu dziecku zakończenie roku szkolnego.Dyplom jest idealnym dodatkiem, który umili, a także wzbogaci zakończenie roku szkolnego.Do uzupełnienia dyplomów polecamy marker permanentny.Na Dyplomach podpis złożyć mogą wychowawca klasy oraz dyrektor szkoły.Dyplom w formacie A4 (30cm x 21cm), wydrukowany na grubym papierze 300g.Cechy produktu: Duży format A4(30cm x 21cm). Wydrukowany na sztywnym papierze 300g. Do uzupełnienia samodzielnego Żywe, przejrzyste kolory.

17,99 zł
2 osoby kupiły
52
Fiszki - Alfabet 32 karty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki - Alfabet 32 karty
Dostępny
19 szt.

Głównym zadaniem dziecka jest nauka liter poprzez czytanie oraz obserwowanie. Literki na kartach są podzielone kolorystycznie na spółgłoski oraz samogłoski, aby urozmaicić, a także wzbogacić naukę dziecka! Zestaw zawiera alfabet podstawowy, a także rozszerzenia, razem aż 32 karty! Rozwijają umiejętności czytania - mogą okazać się świetną pomocą, szczególnie na początek takiej nauki! Literki na fiszkach są zapisane stylem drukowanym oraz pisanym. Literki pisane posiadają instrukcje krok po kroku jak je zapisać, dzięki czemu dziecko może wiele łatwiej przyswoić naukę pisania. Na każdej karcie znajdują się po 2 obrazki do danej literki - dzięki czemu nauka oraz zapamiętywanie literek będzie dla dziecka przyjemniejsze. Kolorowe poręczne fiszki i wesołe obrazki sprawią, że dziecko będzie dużo chętniej podchodzić do nauki. Do kart można wymyślić dziecku zadania lub historyjki - dzięki temu można połączyć naukę z przyjemnością zabawy. Wydrukowane na papierze 300g, a także zafoliowane dwustronnie dzięki czemu zyskują dodatkową trwałość oraz sztywność. W kartach rogi są zaokrąglone - dla jeszcze większej trwałości oraz przyjemności używania! Rozmiar fiszek można porównać do standardowego rozmiaru kart do grania - dzięki temu są wygodne i poręczne, można zabrać je nawet na wakacje!

19,99 zł
18,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,00 zł

4 osoby kupiły
53
Dekoracje okienne dwustronne - Pszczoły 01 6szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje okienne dwustronne - Pszczoły 01 6szt
LearnHow
Dostępny
16 szt.

Dekoracja zawiera 6 ozdobnych elementów! Dekoracje są wycięte, gotowe do powieszenia. Świetnie sprawdzi się jako ozdoba na okno, w szczególności w szkolnych salach, a także korytarzach! Dzięki swoim żywym kolorom ożywi każde pomieszczenie i sprowadzi trochę wiosennego ciepła. Dodatkowo może okazać się dobrą zabawą dla dzieci przy ozdabianiu sali, przygotowaniu szkolnej gazetki oraz powitaniu wiosny. Ozdoby możemy powiesić na oknie, ścianie lub np. na tablicy korkowej.

14,00 zł
13,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

3 osoby kupiły
54
Kubek - Ptaki w lesie (leśne) SOLITON - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek - Ptaki w lesie (leśne) SOLITON
Soliton
Dostępny
21 szt.

Idealny gadżet dla każdego pasjonata ptaków. Wyjątkowo dobrane ptaki leśne na jednym kubku! Sosnówka to niewielki ptak z rodziny sikor. Jest niezwykle zwinny, często siada w koronach drzew i spogląda, wisząc głową w dół. Ma biało-beżowe upierzenie na brzuchu, skrzydła i ogon szary lub oliwkowy. Głowę czarną, a policzki białe. Choć na pierwszy rzut oka sosnówka jest bardzo podobna do bogatki, dwa białe paski na skrzydłach wyróżniają ją spośród innych sikorek. Podczas spaceru po lesie, warto się rozejrzeć. Gatunek ten nie ukrywa się przed ludźmi i często można go spotkać. Na kubku znajdziesz wizerunek sosnówki i innych ptaków żyjących w lesie lub jego pobliżu: dzięcioła zielonego, myszołowa, sowę uszatkę, paszkota, krzyżodzioba świerkowego, jarząbka, grubodzioba, zniczka, ziębę, czubatkę, muchołówkę obrożną, lelka, sójkę, rudzika, kowalika, świstunkę leśną.

31,80 zł
30,21 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,59 zł

2 osoby kupiły
55
Dekoracje okolicznościowe - Mamo! Tato!... 23el - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje okolicznościowe - Mamo! Tato!... 23el
LearnHow
Dostępny
2 szt.

Zestaw zawiera aż 23 kolorowych jednostronnych elementów. Cała dekoracja jest wycięta, gotowe do powieszenia. Zestaw składa się z 21 dużych liter i znaków oraz 2 serduszek - idealne szczególnie do szkoły i przedszkola. Świetnie sprawdzi się jako ozdoba na okno w szkolnych lub przedszkolnych salach, a także korytarzach! Dzięki swoim żywym kolorom ożywi każde pomieszczenie i sprowadzi trochę ciepła. Sprawdzi się nawet jako dekoracja/scenografia do przedstawień z okazji dnia Taty i Mamy! Dodatkowo może okazać się dobrą zabawą dla dzieci przy ozdabianiu sali. Ozdoby możemy powiesić na oknie, ścianie lub np. na tablicy korkowej.

21,99 zł
20,89 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,10 zł

2 osoby kupiły
56
Naklejki motywacyjne - Dzieci 48 szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki motywacyjne - Dzieci 48 szt.
LearnHow
Dostępny
4 szt.

NAKLEJKI MOTYWACYJNE Z NAPISEM - DZIECI (średnica 40mm, zestaw 48 naklejek) Zestaw 48 naklejek motywacyjne ze uśmiechniętymi dziećmi idealne jako pochwała za wykonane zadanie. Świetnie sprawdzą się w szkole jako nagroda za dobrze wykonane zadanie. Dzieci poczują się bardziej zmotywowane i docenione za samodzielnie lub grupowe wykonane prace. Naklejki o średnicy 40mm, błyszczące.

7,31 zł
6,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,32 zł

2 osoby kupiły
57
Manitou - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Manitou
Dostępny
41 szt.

Legendarny horror, klasyka gatunku Na karku Karen Tandy pojawia się nietypowy guz. Zabieg jego usunięcia zapoczątkowuje jednak serię przerażających, kompletnie niezwiązanych z medycyną zdarzeń. W ciele dziewczyny odrodził się bowiem siedemnastowieczny indiański czarownik, który pała żądzą zemsty na białych ludziach. W nowojorskim szpitalu rozpętuje się piekielna bitwa, która może pochłonąć całą ludzkość…

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

2 osoby kupiły
58
Litery dekoracyjne A4 - Dzień dziecka 12el - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Litery dekoracyjne A4 - Dzień dziecka 12el
LearnHow
Dostępny
3 szt.

ekoracja idealna do rozwieszania z okazji dnia dziecka. Szczególnie świetnie sprawdzi się w szkołach jako ozdoba lub dodatek do świętowania dnia dziecka wraz z dziećmi. Przy pomocy literek dzieci również będą się dobrze bawić przy ozdabianiu sali. Świetna kolorowa ozdoba, która urozmaici świętowanie dnia dziecka. Kolorowe literki będą wspaniale wyglądały w szkolnych salach, korytarzach, aulach czy też salach gimnastycznych. Ozdoba w kolorowym motywie idealnie udekoruję każdą uroczystość dnia dziecka. Dekoracja składa się z 12 literek o rozmiarze A4, które wydrukowane zostały na papierze o grubości 250g. Literki możemy powiesić na oknie, ścianie lub np. na tablicy korkowej.

19,99 zł
18,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,00 zł

2 osoby kupiły
59
Dekoracje okienne dwustronne - Bociany 01 2szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje okienne dwustronne - Bociany 01 2szt
LearnHow
Dostępny
8 szt.

Zestaw zawiera 2 elementy - wydrukowane dwustronnie! Dekoracje są wycięte, gotowe do powieszenia. Zestaw składa się z 2 bocianów w różnych pozycjach - idealne do wiosennej dekoracji szkoły i przedszkola. Świetnie sprawdzi się jako ozdoba na okno, w szczególności w szkolnych salach, a także korytarzach! Może sprawdzić się także w pokojach dziecięcych, przedszkolach i żłobkach! Przysłuży idealnie także jako dekoracja na baby shower, a także na "pępkowe" przyjęcie powitalne dla malucha. Dekoracja drukowana jest dwustronnie dzięki czemu przymocowana do okna będzie widoczna również widoczna z zewnątrz! Ozdoby możemy powiesić na oknie, ścianie lub np. na tablicy korkowej.

10,05 zł
9,99 zł

Rabat 0,6%
oszczędzasz 0,06 zł

2 osoby kupiły
60
Kto jest sam? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto jest sam?
Dostępny
76 szt.

Niewielka książka o wielkich emocjach Jeśli ktoś jest sam, a nie chce? To co ma zrobić? Stina Wirsén, szwedzka autorka i ilustratorka książek dla najmłodszych, wyróżnia się niezwykłą umiejętnością obserwacji wszelkich odcieni dziecięcych emocji i przedstawiania ich przy pomocy pozornie prostych rysunków. Jej mikrohistorie niosą w sobie humor, zwroty akcji i nierzadko kończą się zaskakującą puentą.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

2 osoby kupiły
61
Zakładka drewniana - Kamieniczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka drewniana - Kamieniczka
MILIN
Dostępny
2 szt.

Drewniana zakładka z pewnością będzie umilała czytanie ulubionej książki. Stworzyliśmy kilkanaście motywów o różnorodnej tematyce. To także dobry pomysł na prezent. Wymiary około 18/4 cm, w zależności od wzoru mogą się nieznacznie różnić. Nie ma dwóch takich samych drzew, stąd każda ma swoją charakterystyczną strukturę.

17,38 zł
15,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,39 zł

2 osoby kupiły
62
Saszetka Na Pas Starpak Forest Pb 12/48 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saszetka Na Pas Starpak Forest Pb 12/48
Starpak
Dostępny
9 szt.

Zalety produktu zamykana na zamek błyskawiczny, pojemna, dodatkowa tylna kieszonka na portfel / dokumenty / smartfon, regulowany pasek zapinany na zatrzask, można nosić na pasie oraz na klatce piersiowej dzięki długiemu paskowi , mocny materiał. Praktyczna, zamykana na zamek saszetka na pas STARPAK świetnie sprawdza się podczas spacer oacute w i wycieczek. Dzięki 2 zamykanym na zamki błyskawiczne kieszeniom można w niej bezpiecznie przechowywać najpotrzebniejsze rzeczy. Gł oacute wna kieszeń saszetki jest bardzo pojemna. Zmieści się w niej nawet mała butelka z napojem. Mocny materiał i łatwa w czyszczeniu poszewka gwarantują że saszetka będzie mogła być użytkowana przez długi czas. Zapoznaj się r oacute wnież z innymi produktami STARPAK z serii Dream. Saszetka jest wyrobem tekstylnym. Przeznaczona dla dzieci w wieku 3 . Wymiary produktu dł. x wys. x gł. cm 23x9x6, waga produktu kg 0,10 kg. Saszetka pakowana w folijkę.

33,90 zł
32,21 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,69 zł

2 osoby kupiły
63
Księżniczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Księżniczka
Dostępny
5 szt.

W życiu trzydziestoletniej psychoterapeutki, Blanki Zielińskiej, wszystko nareszcie zaczyna się układać. Osiągnęła niezależność finansową, klinika, którą prowadzi z przyjaciółką, cieszy się coraz większą renomą, a ukochany brat bliźniak właśnie się żeni. Niestety dzień ślubu zmienia się w koszmar, a zaplanowane i poukładane życie Blanki rozsypuje się niczym domek z kart. Brat znika, a ponura rodzinna przeszłość znów staje się teraźniejszością. Ojciec, który dorobił się na gangsterce oraz dzikiej reprywatyzacji, wciąż działa poza prawem i próbuje wciągnąć Blankę w przestępczą machinę zależności. Nie cofa się przed niczym. Przekupstwem, nękaniem i zastraszaniem w końcu udaje mu się skłonić córkę do współpracy. Blanka ma pomóc Redowi, jednemu z żołnierzy mafii, który pilnie potrzebuje psychoterapii. Rozpoczyna się dziwna, pełna napięcia gra między Redem, mężczyzną walczącym z własnymi mrocznymi demonami, a Blanką, która - choć podejrzliwa i nieufna - chce przede wszystkim dobrze wykonać swoją pracę. Stopniowo w ten zawodowy układ wkrada się fascynacja, wszystko wymyka się spod kontroli, a tajemnicze wiadomości od zaginionego brata dodatkowo komplikują i tak już niełatwą sytuację Blanki…

42,90 zł
21,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 21,45 zł

1 osoba kupiła
64
Saga rodziny z Ogrodowej. Tom 4. W poszukiwaniu konwalii. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saga rodziny z Ogrodowej. Tom 4. W poszukiwaniu konwalii. Audiobook
Ewelina Maria Mantycka, StoryBox
Dostępny
26 szt.

Kontynuacja losów rodziny z ulicy Ogrodowej. Ewa Jabłońska nie sądziła, że powrót do Czarnowa będzie dla niej taki trudny. Teraz ma swoje życie w Inverness, musi jednak odnaleźć w sobie siłę, aby odtworzyć wydarzenia tamtego dnia, gdy Izabela Leszczyńska straciła życie. Dlaczego dziewczynka ciągle nawiedza ją w koszmarach? Czy Ewa może odzyskać spokój, tylko gdy wyzna prawdę ludziom, którzy jak ona obwiniają się o śmierć dziecka? Jakie sekrety skrywają listy ozdobione kwiatami konwalii? Kiedy Rajmund próbuje na nowo ułożyć sobie życie, pojawiają się dwie Ewy – jedna, która kiedyś mieszkała po sąsiedzku, rozbudza w nim zapomniane pragnienia, druga wywołuje konflikty, w których porażka może oznaczać dla Raja utratę dzieci i własnego serca. Nienawiść do prababki Rozalii rodzi szaleństwo w umysłach tych, którzy nadal wierzą, że Żmudzcy nigdy nie powinni odzyskać dworu. Kim są osoby, które zagrażają rodzinie z Ogrodowej?

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

1 osoba kupiła
65
Dyplom A4 ukończenia oddziału przedszkolnego 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyplom A4 ukończenia oddziału przedszkolnego 20szt
LearnHow
Dostępny
7 szt.

Dyplom ukończenia oddziału przedszkolnego idealnie sprawdzi się jako pamiątka na lata!Upominek ten pokaże dziecku, że jego praca oraz wszelkie starania zostały docenione.Kolorowe obrazki oraz szkolny motyw na dyplomie dodają mu uroku, a także urozmaicą każdemu dziecku zakończenie roku szkolnego.Dyplom jest idealnym dodatkiem, który umili, a także wzbogaci zakończenie roku szkolnego.Do uzupełnienia dyplomów polecamy marker permanentny, który można zakupić tutaj lub w polecanych aukcjach poniżej.Na Dyplomach podpis złożyć mogą wychowawca klasy oraz dyrektor szkoły.Dyplom w formacie A4 (30cm x 21cm), wydrukowany na grubym papierze 300g.Cechy produktu: Duży format A4 (~ 30cm x 21cm). Wydrukowany na sztywnym papierze 300g. Do uzupełnienia samodzielnego Żywe, przejrzyste kolory.

35,95 zł
34,15 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,80 zł

1 osoba kupiła
66
Tatry, Zakopane. Kieszonkowa mapa laminowana 1:55 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tatry, Zakopane. Kieszonkowa mapa laminowana 1:55 000
Dostępny
79 szt.

Jest to mapa kieszonkowa, foliowana (trwała i odporna na wilgoć) w skali 1:55'000. Wymiary mapy po złożeniu to zaledwie 10,5 x 15 cm. Przedstawia najbardziej znane i najczęściej odwiedzane góry w Polsce – Tatry. Zasięg mapy wyznaczają: Poronin na północy, Wołowiec na zachodzie, Rysy na południu i Łysa Polana na wschodzie. Obszar mapy obejmuje polskie Tatry Zachodnie i Tatry Wysokie. Na drugiej stronie mapa zawiera plan Zakopanego w skali 1:18'000 ze spisem ulic. Na mapie zaznaczono: szlaki turystyczne piesze wraz z czasami przejść, trasy spacerowe, trasy narciarskie, wyciągi narciarskie, miejsca postoju dorożek, schroniska górskie oraz ważniejsze atrakcje turystyczne.

9,70 zł
6,99 zł

Rabat 27,9%
oszczędzasz 2,71 zł

2 osoby kupiły
67
Litery dekoracyjne A4 - Dzień Chłopaka 10el - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Litery dekoracyjne A4 - Dzień Chłopaka 10el
LearnHow
Dostępny
5 szt.

Dekoracja idealna do rozwieszania z okazji dnia chłopaka. Szczególnie świetnie sprawdzi się w szkołach jako ozdoba lub dodatek do świętowania dnia chłopaka wraz z dziećmi. Przy pomocy literek dzieci również będą się dobrze bawić przy ozdabianiu sali. Świetna kolorowa ozdoba dla chłopaków. Dekoracja składa się z 13 literek o rozmiarze A4, które wydrukowane zostały na papierze o grubości 300g. Literki możemy powiesić na oknie, ścianie lub np. na tablicy korkowej.

21,00 zł
19,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
68
Dyplom A4 ukończenia przedszkola - Biedronka 10szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyplom A4 ukończenia przedszkola - Biedronka 10szt
LearnHow
Dostępny
3 szt.

Upominek ten pokaże dziecku, że jego praca oraz wszelkie starania zostały docenione. Kolorowe obrazki na dyplomie dodają mu uroku, tak że będzie miłą pamiątką na lata. Do uzupełnienia dyplomów polecamy marker permanentny. Dyplom w formacie A4 (30cm x 21cm), wydrukowany na grubym papierze 300g.

17,99 zł
1 osoba kupiła
69
Naklejki motywacyjne - Kolorowe emocje 88szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki motywacyjne - Kolorowe emocje 88szt
LearnHow
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

Zestaw 88 naklejek z buźkami uśmiechniętymi o różnych nastrojach i kolorach! Świetnie sprawdzą się w szkole jako nagroda za dobrze wykonane zadanie czy też dobre zachowanie. Dzieci poczują się bardziej zmotywowane i docenione za samodzielnie lub grupowe wykonane prace. Naklejki będą przypominać dzieciom o dobrym zachowaniu oraz motywować ich do bycia grzecznym. Mogą służyć jako oceny dla dzieci w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym. Idealne również do nauki wyrażania emocji - dzieci każdego dnia mogą wskazywać jak się czują i mówić dlaczego. Naklejki o średnicy 20mm, wydrukowane na papierze matowym.

6,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
70
Encyklopedia dla dzieci w wieku 7-10 lat. Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Encyklopedia dla dzieci w wieku 7-10 lat. Dinozaury
Dostępny
24 szt.

Encyklopedia Dinozaury przybliża dzieciom najistotniejsze zagadnienia z zakresu anatomii, fizjologii i zachowania dinozaurów, krok po kroku przedstawia etapy ewolucji dinozaurów, od ich pojawienia się na Ziemi po ich wyginięcie; omawia gatunki i rodzaje dinozaurów, ukazując ich niezwykłą różnorodność, wiedzę o dinozaurach uzupełnia dzięki rozbudowanemu korpusowi graficznemu, złożonemu z ponad stu realistycznych ilustracji, wiernie odtwarzających wygląd prehistorycznych gadów i środowiska, w którym żyły; wprowadza dziecko w arkany paleontologii i pozwala zrozumieć rolę i misję naukowców badających historię życia dinozaurów na Ziemi; podaje mnóstwo ciekawostek o fascynujących gadach, które stąpały przed milionami lat po Ziemi, na której dzisiaj mieszkamy; opatrzona jest indeksem ułatwiającym wyszukiwanie poszczególnych dinozaurów. Książki popularnonaukowe dla dzieci z serii „Encyklopedia dla dzieci w wieku 7-10 lat” stanowią przystępne i atrakcyjne kompendium wiedzy z określonych dziedzin nauki. Zasób informacji zawarty w encyklopediach wykracza nieco poza program nauczania w klasach I-V szkoły podstawowej, pozwalając dziecku nie tylko utrwalić, ale i poszerzyć horyzonty zdobytej w szkole wiedzy. Na szczególne wyróżnienie w tych cennych publikacjach zasługują jakość prostych i zrozumiale sformułowanych tekstów oraz wartościowa szata graficzna, uatrakcyjniająca i wzbogacająca lekturę. Encyklopedie skonstruowane są w taki sposób, żeby dziecko mogło je czytać w całości – od początku do końca, bądź wybiórczo – koncentrując się na wybranych rozdziałach tematycznych. „Encyklopedia dla dzieci w wieku 7-10 lat” stanowi doskonałą pomoc dydaktyczną zarówno do pracy w szkole, jak i w domu.

32,50 zł
23,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,10 zł

1 osoba kupiła
71
Kubek - Ptaki w mieście (miejskie) SOLITON - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek - Ptaki w mieście (miejskie) SOLITON
Soliton
Dostępny
19 szt.

Idealny gadżet dla każdego pasjonata ptaków. Wyjątkowo dobrane ptaki miejskie na jednym kubku! Czarno-brązowy jerzyk zadomowił się w dużych miastach. Często zakłada gniazda w szczelinach budynków, co bywa problematyczne, ponieważ gatunek ten jest objęty ochroną. Jerzyki uwielbiają owady! Dzięki temu, że żyją na terenach miejskich, są skutecznym i naturalnym "środkiem" na komary. Jerzyka mylimy czasem z jaskółką. Ptaki różni jednak sposób lotu. Jaskółki szybko trzepoczą skrzydłami, gdy jerzyki, mimo osiąganej szybkości, skrzydeł nie zginają. Obserwuj dachy budynków, a na pewno dojrzysz niejednego jerzyka! Na kubku znajdziesz wizerunek jerzyka i i innych ptaków często żyjących w mieście: pustułki, sroki, kawki, kosa, sierpówki, grzywacza, bogatki, gołębia, pliszki siwej, szpaka, oknówki, modraszki, wróbla, mazurka, dzwońca, piegży, kopciuszka.

31,80 zł
30,21 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,59 zł

1 osoba kupiła
72
Atlas świata dla młodych odkrywców - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas świata dla młodych odkrywców
Dostępny
213 szt.

Ta wartościowa publikacja popularno-naukowa dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat to kompendium wiedzy o geografii, przyrodzie, gospodarce i kulturze dzisiejszego świata, o jego wielkich regionach, oceanach i najważniejszych państwach. Książka opatrzona jest bogatym materiałem graficznym: mapami, ilustracjami i fotografiami. Teksty – napisane wartkim i klarownym stylem – w atrakcyjny sposób przybliżają nie tylko wiedzę o poszczególnych aspektach geograficznych, przyrodniczych i społeczno-gospodarczych Ziemi, ale także o związkach i interakcjach zachodzących pomiędzy sferą środowiskową a kulturą ludzką. Wielkim atutem atlasu jest przybliżenie młodemu czytelnikowi, na czym polega praca geografa, w szerokim rozumieniu tego pojęcia. Książka wprowadza między innymi młodego odkrywcę lądów i cywilizacji w arkana kartografii, ucząc go czytać mapy Ziemi, kontynentów i krajów, opisujące geografię, przyrodę, gospodarkę, a także ciekawostki architektoniczne i kulturowe. Atlas opatrzony jest słowniczkiem wyjaśniającym trudniejsze pojęcia z dziedziny geografii. Znajdujący się na ostatnich stronach indeks ułatwia wyszukiwanie nazw własnych i nawigację po różnych partiach książki.

35,99 zł
25,91 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,08 zł

1 osoba kupiła
73
Plansze eukacyjne A5 - Dwuznaki 7 kart - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansze eukacyjne A5 - Dwuznaki 7 kart
Dostępny
18 szt.

Zestaw dużych kolorowych plansz z figurami geometrycznymi z podpisami. Figury znajdujące się na ilustracjach: Kwadrat, Koło, Prostokąt, Trójkąt, Owal, Wielokąt, Trapez, Romb. Plansze wydrukowane na papierze: 300g oraz zafoliowane dwustronnie, rogi zaokrąglone dla bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania. Rozmiar: 15 cm x 21 cm.

11,99 zł
2 osoby kupiły
74
Cortina d'Ampezzo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cortina d'Ampezzo
Dostępny
48 szt.

Rejony Cortiny d?Ampezzo, zarówno ze względu na relatywnie wygodny dojazd, jak i ich magnetyzm, należą do moich ulubionych miejsc. Straciłem już rachubę, ile podeszew butów zużyłem, wędrując po Dolomitach. A jednak zdumienie, jakie wzbudzają we mnie te góry, nigdy nie słabnie, jak gdyby owe znane mi już sylwetki mogły cyklicznie generować nową ciekawość i energię do działania. Przewodnik powstawał z takim założeniem, że będzie narzędziem dostępnym dla wszystkich, podobnie jak proponowane trasy. Zatem mój wybór, który tu przedstawiam, w zasadzie nie obejmuje dróg ubezpieczonych, ferrat i tras szczególnie wymagających, za to dostarcza pomysłów na całodzienne wycieczki o średnim i niskim stopniu trudności, z uwzględnieniem potrzeb rodzin z dziećmi. Denis Perilli Denis Perilli przyzwyczaił nas do książek o nietuzinkowym charakterze i treści. Proponowane w tym przewodniku trasy następują po sobie według logicznego porządku, który nie opiera się wyłącznie na trudności technicznej, zamysł bowiem jest zupełnie inny: potrzeba dogłębnego poznania danego miejsca, góry lub obszaru i doświadczenia ich wyjątkowości. Zaopatrzone w skrupulatne opisy, dostarczają szczegółowych informacji o tym, co zobaczymy, w myśl założenia, że wyprawa w góry powinna mieć charakter nieśpiesznej i świadomej podróży. Zatrzymanie się, aby dostrzec to, co nas otacza, posiadanie właściwych narzędzi pozwalających rozróżnić elementy natury składające się na krajobraz, jaki mamy przed oczami, takie właśnie są finalne cele tego przewodnika, aby wycieczka w góry stała się doświadczeniem, które na długo pozostanie w pamięci. Simone Papuzzi, CAI Veneto DENIS PERILLI urodził się w 1973 roku w leżącej koło Padwy miejscowości Conselve, gdzie mieszka do dziś. Już jako nastolatek wyjeżdżał w Dolomity i odkrywał potencjał tego niesamowitego laboratorium na świeżym powietrzu, idealnego miejsca do zaspokajania wrodzonej ciekawości przyrodniczej. Ukończył studia przyrodnicze na Uniwersytecie Padewskim, pracę dyplomową poświęcił populacji nornicy rudej występującej w Dolomitach, na terenie Parco Naturale Paneveggio Pale di San Martino, a wyniki jego badań zostały opublikowane w specjalistycznych czasopismach ?Acta Biologica? i ?Natura Alpina?. Górska pasja pchnęła go do eksplorowania Dolomitów ze szczególnym upodobaniem do mniej znanych szczytów i szlaków, które stały się źródłem inspiracji dla obserwacji geologicznych, faunistycznych, florystycznych i środowiskowych. W 2012 roku rozpoczął współpracę z wydawnictwem Idea Montagna. Jest autorem wstępów geograficznych, geologicznych i przyrodniczych do wielu publikacji wydanych w ostatnich latach. Członek włoskiego stowarzyszenia pisarzy górskich ? Gruppo Italiano Scrittori di Montagna.

89,00 zł
64,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 24,92 zł

1 osoba kupiła
75
Rok z Maryją. Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok z Maryją. Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca
Dostępny
49 szt.

Ciągle jesteśmy świadkami wydarzeń, które przywodzą na myśl słowa z Fatimy. Matka Boża przyszła do dzieci w czasie zawieruchy wojennej, która wstrząsnęła całym światem. Ktoś mógłby powiedzieć, co mogła zrobić ta trójka pastuszków wobec ogromu nieszczęść, które przetoczyły się prze Europę? Dlaczego ich wybrała Maryja na swoich posłańców? Dlaczego nie zwróciła się do „wielkich tego świata”? Bo moc jest w modlitwie! Nie w ludzkich możliwościach, tylko w modlitwie! Dlatego autorka wzywa: Odwagi! Stań z różańcem przy boku Maryi! – niezależnie od tego, co się dzieje wokół Ciebie. Aby ułatwić modlitwę, przygotowała rozważania do nabożeństw różańcowych, odprawianych na prośbę Maryi w pierwszą sobotę każdego miesiąca w wielu kościołach. Są one przeznaczone zarówno do prywatnego odmawiania, jak i do modlitwy publicznej. Każda medytacja składa się z tekstu Pisma Świętego, rozważania oraz modlitwy końcowej, ale osią jest modlitwa różańcowa. Rok z Maryją wieńczy świadectwo pątniczki z Fatimy oraz liczne zdjęcia z miejsca objawień.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
76
Klasyka dla dzieci. William Szekspir. Tom 13. Antoniusz i Kleopatra. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Klasyka dla dzieci. William Szekspir. Tom 13. Antoniusz i Kleopatra. A...
William Szekspir, StoryBox
Dostępny
7 szt.

Antoniusz i Kleopatra to wybitny dramat o miłości i wojnie, oparty na prawdziwych wydarzeniach z historii Rzymu. Jest uznawany za jedną z najlepszych tragedii Szekspira. Akcja rozgrywa się w starożytnym Rzymie i Egipcie. Główni bohaterowie to rzymski generał Antoniusz oraz Kleopatra, królowa Egiptu. Antoniusz zakochuje się w Kleopatrze, ale jest rozdarty między miłością a obowiązkami. Krótka narracyjna wersja sztuki została dostosowana do potrzeb młodego czytelnika. Może być słuchana przez dzieci samodzielnie lub w towarzystwie rodziców chcących wyjaśnić swym pociechom dodatkowe zawiłości dzieła Szekspira. Może być także wykorzystana przez nauczycieli jako pomoc w nauce.

24,95 zł
13,72 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 11,23 zł

1 osoba kupiła
77
Dekoracje okienne dwustronne - Pani Wiosna 58el - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje okienne dwustronne - Pani Wiosna 58el
LearnHow
Dostępny
4 szt.

Zestaw zawiera 58 elementów - wydrukowanych dwustronnie! Dekoracje są wycięte, gotowe do powieszenia. Zestaw składa się z 58 elementów - idealne do wiosennej dekoracji szkoły i przedszkola. Świetnie sprawdzi się jako ozdoba na okno, w szczególności w szkolnych salach, a także korytarzach! Może sprawdzić się także w pokojach dziecięcych, przedszkolach i żłobkach! Dekoracja drukowana jest dwustronnie dzięki czemu przymocowana do okna będzie widoczna również widoczna z zewnątrz! Ozdoby możemy powiesić na oknie, ścianie lub np. na tablicy korkowej.

33,98 zł
32,28 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,70 zł

1 osoba kupiła
78
Dekoracje okienne dwustronne - Krasnale 01 14szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje okienne dwustronne - Krasnale 01 14szt
LearnHow
Dostępny
8 szt.

Zestaw zawiera aż 14 kolorowych elementów - wydrukowanych dwustronnie! Dekoracje są wycięte, gotowe do powieszenia. Zestaw składa się z 14 dekoracji krasnali - idealne szczególnie do szkoły i przedszkola. Dekoracja posiada 7 krasnali w różnym kształcie - każdy krasnoludek występuję podwójnie. Świetnie sprawdzi się jako ozdoba na okno, w szczególności w szkolnych salach, a także korytarzach! Dekoracja drukowana jest dwustronnie dzięki czemu przymocowana do okna będzie widoczna również widoczna z zewnątrz! Dzięki swoim żywym kolorom ożywi każde pomieszczenie i sprowadzi trochę ciepła. Dodatkowo może okazać się dobrą zabawą dla dzieci przy ozdabianiu sali oraz powitaniu nowego roku szkolnego. Ozdoby możemy powiesić na oknie, ścianie lub np. na tablicy korkowej.

18,99 zł
1 osoba kupiła
79
Naklejki na zeszyt - Zwierzaki 18szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki na zeszyt - Zwierzaki 18szt.
LearnHow
Dostępny
23 szt.

Naklejki na zeszyty - "Zwierzaki" to 6 różnych zwierzątek, które pasują zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Naklejki mają miejsce na wpisanie imienia, nazwiska oraz przedmiotu. Łącznie 18 sztuk naklejek. Naklejki mają wymiar 63.5 x 46,6mm, są błyszczące.

6,03 zł
5,99 zł

Rabat 0,7%
oszczędzasz 0,04 zł

1 osoba kupiła
80
Karnet - Gratulacje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet - Gratulacje
MILIN
Dostępny
3 szt.

Drewniana kartka będzie wyjątkowym prezentem, który pozostanie z obdarowanym na lata. Osobiste życzenia dodadzą jej wartości. Na drewnie można pisać, a nawet rysować oraz z łatwością przykleić znaczek. Nie ma dwóch takich samych drzew, dlatego każda kartka jest unikatowa. Może delikatnie różnic się od prezentowanej na zdjęciu.

18,30 zł
16,99 zł

Rabat 7,2%
oszczędzasz 1,31 zł

1 osoba kupiła
81
Dekoracje świateczne girlanda-Wesołych Świąt 15el - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje świateczne girlanda-Wesołych Świąt 15el
LearnHow
Dostępny
37 szt.

Zestaw zawiera 15 kolorowych elementów - Wszystkie nadrukowane dwustronnie! Dekoracje są wycięte, gotowe do powieszenia - każda z liter ma również miejsce na sznurek lub tasiemkę. Zestaw składa się z 13 liter i 2 śnieżynek - idealny do domu, pokoju, a także szkoły i przedszkola! Świetnie sprawdzi się jako ozdoba na okno, tablice korkową, ścianę lub nad kominek! Motyw świąteczny perfekcyjnie wpasuje się w Bożonarodzeniowy klimat. Do każdego pomieszczenia doda trochę magii świątecznego nastroju! Dodatkowo może okazać się dobrą zabawą dla dzieci przy ozdabianiu sali, pokoju czy domu!. Ozdoby możemy powiesić na oknie, ścianie lub np. na tablicy korkowej.

24,99 zł
23,74 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,25 zł

1 osoba kupiła
82
Podróż ludzi Księgi, dodruk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróż ludzi Księgi, dodruk
Dostępny
49 szt.

Debiutancka powieść laureatki Nagrody Nobla w dziedzinie literatury i Międzynarodowej Nagrody Bookera. Tak swoją literacką podróż zaczynała Olga Tokarczuk. Dodruk do wydania z 2019 roku. Francja, rok 1685. Król Słońce ustanawia katolicyzm jedynym legalnym wyznaniem. Grupy hugenotów przemierzają kraj, by dotrzeć na północ, gdzie mają nadzieję znaleźć nową ojczyznę. Z okien karety banitom przygląda się grupa nietypowych podróżnych, zmierzających na południe. Porzucona przez narzeczonego kurtyzana Weronika, Markiz parający się alchemią, twardo stąpający po ziemi bogacz de Berle oraz Gauche – niemy woźnica z nieodstępującym go żółtym psem. Każde z nich opuściło Paryż z innego powodu. Ta podróż, momentami wręcz awanturnicza, może odmienić nie tylko ich losy, ale również dzieje całej ludzkości. Oto w Pirenejach, ku którym zmierzają, w trudno dostępnym górskim wąwozie, w murach małego klasztoru od wieków ukryta jest Księga. Teraz ma szansę zaważyć na przyszłości świata. Tylko czy świat jest gotowy na to, by Księga została odnaleziona? Młodzieńcza powieść, napisana 30 lat temu, jest prawdziwą kopalnią motywów, które Olga Tokarczuk rozwijała w swoich kolejnych utworach, zdobywając przy tym międzynarodowe uznanie i uwielbienie czytelników.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

2 osoby kupiły
83
Czyja babcia? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czyja babcia?
Dostępny
100 szt.

Niewielka książka o wielkich emocjach Miśka ma cudooowną babcię. I okrooopną kuzynkę. Stina Wirsén, szwedzka autorka i ilustratorka książek dla najmłodszych, wyróżnia się niezwykłą umiejętnością obserwacji wszelkich odcieni dziecięcych emocji i przedstawiania ich przy pomocy pozornie prostych rysunków. Jej mikrohistorie niosą w sobie humor, zwroty akcji i nierzadko kończą się zaskakującą puentą.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

1 osoba kupiła
84
Kołobrulion A5 Coolpack Gradient BLUEBERRY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołobrulion A5 Coolpack Gradient BLUEBERRY
PATIO
Dostępny
105 szt.

Wysokiej jakości 100 kartkowy  zeszyt w kratkę A5  marki Coolpack z kolekcji Gradient. Zeszyt posiada transparentną kopertę, linijkę oraz trzy przekładki, dzięki którym notatki zawsze będą uporządkowane. 200  stron w kratkę Mikro perforacja ułatwia wyrywanie kartek Przekładki z kieszonką z możliwością oznaczenia Transparentna koperta na wszystkie dodatkowe notatki Zakładka z linijką.COOLPACK  to marka tworząca m.in. plecaki, torby oraz walizki, których głównym odbiorcą są młode i aktywne osoby. Najchętniej wybierane są przez dzieci i nastolatków, ponieważ są one cenione ze względu na trwałość przez rodziców. Logo CP na plecaku szkolnym to gwarancja najwyższej jakości i funkcjonalności. Charakterystyczną cechą produktów jest mnogość wzorów, kolorów oraz modeli. Różnorodność niezwykłych barw i deseni, o których nie śniło się nawet filozofom. Szeroki wybór wzorów pozwala trafić w gusta każdego, kto chce być trendy i na topie.

22,25 zł
1 osoba kupiła
85
Karnet - Już lecę, sto lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet - Już lecę, sto lat
MILIN
Dostępny
5 szt.

Drewniana kartka będzie wyjątkowym prezentem, który pozostanie z obdarowanym na lata. Osobiste życzenia dodadzą jej wartości. Na drewnie można pisać, a nawet rysować oraz z łatwością przykleić znaczek. Nie ma dwóch takich samych drzew, dlatego każda kartka jest unikatowa. Może delikatnie różnic się od prezentowanej na zdjęciu.

18,30 zł
16,99 zł

Rabat 7,2%
oszczędzasz 1,31 zł

1 osoba kupiła
86
Zakładka drewniana - Jamnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka drewniana - Jamnik
MILIN
Dostępny
7 szt.

Drewniana zakładka z pewnością będzie umilała czytanie ulubionej książki. To także dobry pomysł na prezent. Wymiary około 18/4 cm, w zależności od wzoru mogą się nieznacznie różnić. Nie ma dwóch takich samych drzew, stąd każda ma swoją charakterystyczną strukturę.

17,38 zł
15,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,39 zł

1 osoba kupiła
87
Zakładka do książki Koliber - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka do książki Koliber
Peter Pauper Press
Dostępny
23 szt.

Zakładka do książki firmy Peter Pauper Press. Każda zakładka ma dopasowaną kolorystycznie wstążkę z frędzlem oraz koralik. Barwne, trwałe, zabawne lub motywujące nadruki sprawią, że czytanie będzie jeszcze ciekawsze. Każda zakładka jest drukowana na trwałym, powlekanym kartonie i pakowana z przezroczystą osłonkę. Uniwersalny wymiar 6,4 x 18,1 cm.

16,99 zł
1 osoba kupiła
88
Dekoracje okienne jesienne-Leśne Zwierzątka 10szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje okienne jesienne-Leśne Zwierzątka 10szt
LearnHow
Dostępny
33 szt.

Dekoracja jesienna zawiera 10 jednostronnych elementów: 4 liście, 2 grzybki, kasztana, liska, wiewiórkę oraz jeża.Ozdoby możemy powiesić na oknie lub np. na tablicy korkowej.Dekoracje są wycięte, gotowe do powieszenia.Wykonane z grubego 300G papieru, są błyszczące.Największa ozdoba - lisek ma 18,5 cm wysokości, natomiast najmniejsza - kasztan ma średnicę 7 cm.

19,99 zł
18,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
89
Napis dekoracyjny jednostronny - Dzień kobiet 18el - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Napis dekoracyjny jednostronny - Dzień kobiet 18el
LearnHow
Dostępny
25 szt.

Zestaw zawiera aż 18 kolorowych elementów. Cała dekoracja jest wycięta, gotowe do powieszenia. Zestaw składa się z 11 dużych liter i znaków oraz 7 dodatkowych elementów - idealne szczególnie do szkoły i przedszkola. Świetnie sprawdzi się jako ozdoba w szkolnych lub przedszkolnych salach, a także korytarzach! Dzięki swoim żywym kolorom ożywi każde pomieszczenie i sprowadzi trochę ciepła. Sprawdzi się nawet jako dekoracja / scenografia do przedstawień z okazji dnia KOBIET! Dodatkowo może okazać się dobrą zabawą dla dzieci przy ozdabianiu sali. Ozdoby możemy powiesić na oknie, ścianie lub np. na tablicy korkowej.

17,37 zł
16,99 zł

Rabat 2,2%
oszczędzasz 0,38 zł

1 osoba kupiła
90
Dyplom A4 ukończenia żłobka - Kleks 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyplom A4 ukończenia żłobka - Kleks 20szt
LearnHow
Dostępny
2 szt.

Upominek ten pokaże dziecku, że jego praca oraz wszelkie starania zostały docenione. Kolorowe obrazki na dyplomie dodają mu uroku, tak że będzie miłą pamiątką na lata. Do uzupełnienia dyplomów polecamy marker permanentny. Dyplom w formacie A4 (30cm x 21cm), wydrukowany na grubym papierze 300g.

35,81 zł
34,02 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,79 zł

1 osoba kupiła
91
Naklejki motywacyjne - Szkolne zwierzątka 48 szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki motywacyjne - Szkolne zwierzątka 48 szt.
LearnHow
Dostępny
7 szt.

Zestaw 48 naklejek motywacyjnych ze zwierzątkami idealne jako pochwała za wykonane zadanie. Świetnie sprawdzą się w szkole jako nagroda za dobrze wykonane zadanie. Dzieci poczują się bardziej zmotywowane i docenione za samodzielnie lub grupowe wykonane prace. Naklejki o średnicy 40mm, błyszczące.

7,31 zł
6,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,32 zł

1 osoba kupiła
92
Nudzimisie. Tom 1. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nudzimisie. Tom 1. Audiobook
Rafał Klimczak, StoryBox
Dostępny
41 szt.

Kiedy się nudzisz, wołaj nudzimisia. Wrota Nudzimisiowa już otwarte! Odtąd już żadne dziecko nie będzie się nudzić! Wszystko zaczęło się od tego, że Szymek się nudził. Głośno wołał „nuuuuudzi mi się!, nuuuuudzi mi się!”. I nudzimisie do niego przyszły… O przyjaźni przedszkolaków z tymi sympatycznymi stworkami, o odnudzaniu, super zabawie i niezwykłym miejscu – Nudzimisiowie dowiecie się z tej książki. Jej autor, Rafał Klimczak, już zapowiedział, że nudzimisie często go odwiedzają, więc pisze kolejną część ich przygód.

24,95 zł
19,99 zł

Rabat 19,9%
oszczędzasz 4,96 zł

1 osoba kupiła
93
Wszystkie dzieci Maharadży. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wszystkie dzieci Maharadży. Audiobook
Joanna Puchalska, StoryBox
Dostępny
1 szt.

Rok 1942, na świecie toczy się krwawa wojna. W Indiach, w okolicy wsi Balachadi, pojawiają się białe dzieci budzące zdumienie tym, że najchętniej biegają na bosaka, czego nigdy nie zrobiłby żaden mały Anglik. Wygłodzone i w łachmanach docierały do formującej się na terenie Sowietów Armii Andersa i dzięki temu po opuszczeniu przez polską armię ZSRS znalazły się w końcu w Indiach. Maharadża Jam Saheb Digvijay Sinhji zaprosił młodych uchodźców, by zamieszkali w wybudowanym specjalnie dla nich osiedlu. Mieli odtąd dach nad głową, zapewnione wyżywienie, ubranie, naukę i opiekę lekarską. W ciągu czterech lat działalności przez osiedle przewinęło się około tysiąca polskich dzieci. To opowieść o tym, jak dzięki hinduskiemu księciu – który stał się ich Bapu, czyli ojcem – wykorzystały szansę na odzyskanie utraconego dzieciństwa i mogły przeżywać to, co powinni przeżywać młodzi ludzie: pierwsze przyjaźnie, pierwsze miłości, szkolne wzloty i upadki, przygody na harcerskim szlaku. Jam Saheb Digvijay Sinhji osobiście znał generała Władysława Sikorskiego, jeszcze przed wojną zaprzyjaźnił się z Ignacym Janem Paderewskim, a ulubioną lekturą maharadży byli... „Chłopi” Reymonta w angielskim tłumaczeniu. Obietnicy, że będzie ojcem dla polskich sierot, dotrzymał w konkretnym wymiarze. Po wojnie, aby uchronić kilkaset dzieci przed przymusową deportacją do komunistycznej Polski, formalnie je adoptował. Dopiero po kilkudziesięciu latach Polska uhonorowała go za tę ogromną pomoc i wielkie serce. Dziś jest patronem znanej warszawskiej szkoły społecznej, od 2012 roku jeden ze stołecznych skwerów nosi nazwę skweru Dobrego Maharadży, a w 2016 roku Sejm przyjął uchwałę w sprawie uczczenia jego pamięci.

32,95 zł
18,12 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 14,83 zł

1 osoba kupiła
94
Dekoracje okienne dwustronne-Dzieci z biretami 8el - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje okienne dwustronne-Dzieci z biretami 8el
LearnHow
Dostępny
3 szt.

Zestaw zawiera 8 elementów - wydrukowanych dwustronnie! Dekoracje są wycięte, gotowe do powieszenia. Zestaw składa się z 5 dzieci i 3 biretami - idealne na uroczystość zakończenia roku w szkole lub przedszkolu. Świetnie sprawdzi się jako ozdoba na okno, w szczególności w szkolnych salach, a także korytarzach! Może sprawdzić się także w pokojach dziecięcych, przedszkolach i żłobkach! Dekoracja drukowana jest dwustronnie dzięki czemu przymocowana do okna będzie widoczna również widoczna z zewnątrz! Ozdoby możemy powiesić na oknie, ścianie lub np. na tablicy korkowej.

18,99 zł
2 osoby kupiły
95
Figurka - Miś Uszatek w piżamce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurka - Miś Uszatek w piżamce
Tisso Toys
Dostępny
16 szt.

Figurka - Miś Uszatek w piżamceGrupa wiekowa: +3Wysokość: 9,4 cmWymiary w opakowaniu: 90 x 60 x 160 mm

29,99 zł
27,89 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,10 zł

1 osoba kupiła
96
Księgi kościotrupie. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księgi kościotrupie. Audiobook
Tomasz Siwiec, StoryBox
Dostępny
5 szt.

Od tej książki dostaniesz gęsiej skórki! Wszyscy lubimy się trochę bać, prawda? A więc, mój drogi Słuchaczu, zgaśmy grzecznie wszystkie lampy, nakryjmy się kocem i zajrzyjmy do tajemniczej księgi! Mama Alicji zamieniona w kamień, potwór z sałaty dybiący na maleńkie dzieci, diabelski spinner sączący do ucha Patrycji złe myśli… Co jeszcze kryje się w „Księgach kościotrupich” pana Tomasza? Zwykłe strachy na Lachy czy opowieści z życia wzięte? Sprawdź sam, jeśli tylko starczy Ci odwagi…

24,95 zł
19,99 zł

Rabat 19,9%
oszczędzasz 4,96 zł

1 osoba kupiła
97
Kotka Renia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kotka Renia
MILIN
Dostępny
2 szt.

Mała kotka lubi psotki, zaplątała się więc w motki. Wyplątać ze sznurków kotka może tylko mała istotka. Przeplotki rozwijają kreatywność, wyobraźnię oraz zdolności motoryki małej. Przeplatanie zwierzątek sznurówką będzie radosnym czasem zabawy, poznawania zwierząt oraz kolorów. Rekomendowane przez lekarza okulistę, dziecko podczas zabawy ćwiczy mięśnie oka. Zabawka stworzona w duchu metody Montessori, Rekomendowane dla dzieci powyżej 3 roku życia.

68,50 zł
61,65 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,85 zł

1 osoba kupiła
98
Zrobiliśmy coś złego. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zrobiliśmy coś złego. Audiobook
Sonia Rosa, StoryBox
Dostępny
3 szt.

Zuzanna i Adam to para, jakich wiele. Mieszkają w niewielkim miasteczku nad jeziorem i pracują w tym samym gabinecie stomatologicznym. Żyją z dnia na dzień. Pewnego dnia dzieje się jednak coś strasznego. Po tragicznym wypadku muszą podjąć decyzję, która na zawsze zmieni ich życie. Kolejne dni są koszmarem. Wyrzuty sumienia nie dają im żyć, a ich codzienność zamienia się w piekło. Do tego ktoś wie, co zrobili i zaczyna ich szantażować. Chce, by zapłacili za swój błąd. Pewnego dnia Adam znika. Zuzanna wie jedno, musi zrobić wszystko, by go odnaleźć. Zrobiliśmy coś złego to opowieść o tym, jak jedna zła decyzja może zniszczyć całe życie. To opowieść o obsesyjnej miłości i zemście. O przeszłości, która nie pozwala o sobie zapomnieć.

37,95 zł
20,87 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 17,08 zł

1 osoba kupiła
99
Okulary do pływania Bestway 21053 Etui Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okulary do pływania Bestway 21053 Etui Fol
Bestway, Bestway
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.11

20,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
100
Zestaw Dress me Up Big TOPModel z naklejkami 11967A - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Dress me Up Big TOPModel z naklejkami 11967A
DEPESCHE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.04

Kolorowanka Dress Me BIG Top Model z naklejkami, w środku 24 strony do kolorowania i naklejania naklejek, 7 stron z naklejkami. Wiek: +6

46,70 zł
35,03 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,67 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry