hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.05.17

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 17 maja 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Bóg nigdy nie mruga. 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu (Regina Brett), na drugim Pompka do piłek TR-19020 (Dromader). Kolejny produkt to Kaczka-dziwaczka (Jan Brzechwa, Kazimierz Wasilewski) oraz Python na start! Programowanie dla nastolatków (Michał Wiszniewski).
1
Bóg nigdy nie mruga. 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bóg nigdy nie mruga. 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu
Dostępny
115 szt.

Pięćdziesiąt wskazówek. Pięćdziesiąt lekcji, w których autorka przeplata własne przeżycia z doświadczeniami ludzi spotkanych na swojej krętej drodze, przywołuje ważne dla siebie postaci, znaczące książki i filmy, inspirujące modlitwy i wypisy z lektur, przypomina o sile psalmów i prostych sentencji. Felietony Reginy Brett docenili i pokochali czytelnicy na całym świecie. Przyklejano je na lodówkach, rozsyłano w e-mailach do bliskich. Tematy lekcji, których udzieliło autorce życie, cytowano na tysiącach blogów i przedrukowywano w gazetach. Książka, którą trzymasz w ręce, stanie się bliska każdemu, kto kiedykolwiek znalazł się na życiowym zakręcie oraz wszystkim szukającym inspiracji. Niech każda z pięćdziesięciu lekcji będzie manifestem - jak bohaterka jednego z esejów, pewna sportowa czapka z prostym hasłem: "Życie jest dobre". Bo takie jest. Naprawdę.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

28 osób kupiło
2
Pompka do piłek TR-19020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
24 osoby kupiły
3
Kaczka-dziwaczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaczka-dziwaczka
Dostępny
262 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli „Poeci w prezencie dla dzieci”. Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

9,40 zł
5,99 zł

Rabat 36,3%
oszczędzasz 3,41 zł

18 osób kupiło
4
Python na start! Programowanie dla nastolatków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Python na start! Programowanie dla nastolatków
Dostępny
129 szt.

Zacznij od skryptów, a skończysz na szczycie! • Pierwsze kroki, czyli od czego zacząć przygodę z Pythonem • Niezbędne gadżety, czyli z czego i jak budować programy w Pythonie • Wędrówka przez style, czyli jak programować strukturalnie, obiektowo i funkcyjnie Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, dlaczego na świecie istnieje aż tyle języków programowania i czym różnią się one od siebie? I których z tych języków warto się nauczyć? Na pewno co najmniej kilku, ale na Twojej krótkiej liście nie może zabraknąć Pythona! Ten język ma dwie potężne zalety: po pierwsze, jest znacznie łatwiejszy w nauce i bardziej intuicyjny niż choćby C czy C++, a po drugie, umożliwia tworzenie skryptów, czyli funkcjonalnych programów, przydających się na co dzień programistom wszelkiej maści, administratorom sieci i wielu innym ludziom. Python to także fantastyczne narzędzie do tworzenia rozbudowanych projektów. Zresztą, możesz się o tym szybko przekonać. W tej książce znajdziesz omówienie wszystkich najważniejszych funkcji i możliwości Pythona. Zobaczysz, jak pracować w środowisku tego języka, jak używać zmiennych, instrukcji warunkowych, funkcji i typów danych. Zobaczysz, w jakich sytuacjach warto wykorzystywać pętle i moduły, jak wykonywać operacje na plikach i jak obsługiwać wyjątki. Sprawdzisz, do czego przydaje się programowanie strukturalne, a do czego obiektowe, i zobaczysz, jak łatwo połączyć je w Pythonie! Krótko mówiąc, zanim się obejrzysz, zaczniesz samodzielnie pisać zaawansowane skrypty. Sprawdź, programuj i baw się dobrze! • Pierwszy program, czyli jak zostałem programistą • Zmienne są niezbędne... a zmienne znakowe jeszcze bardziej • Operacje wejścia – przekaż skryptowi dowolne informacje • Instrukcje warunkowe – początek prawdziwego programowania • Funkcje – to jest to! • Zasięg zmiennych i nieco więcej o instrukcjach warunkowych – trzeba uważać • Pętle – czyli jak ułatwić sobie życie • Zaawansowane typy danych – to tylko groźnie brzmi! • Operacje na plikach – w końcu ciekawy rozdział! • Moduły – one są wspaniałe! • Wyjątki – czyli błędy w języku Python • Obiekty, klasy i metody – czyli programowanie obiektowe Zaklinaj węża, czyli programuj w Pythonie!

39,00 zł
21,45 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 17,55 zł

14 osób kupiło
5
7 nawyków skutecznego nastolatka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7 nawyków skutecznego nastolatka
Dostępny
174 szt.

Nowe wydanie 7 nawyków skutecznego nastolatka, uaktualnione na potrzeby ery Internetu. Chodzisz do szkoły, grasz w piłkę, spotykasz się z przyjaciółmi, bawisz się na koncertach… Robisz to, co zazwyczaj robią nastolatki na całym świecie. Jednak nie wszystko jest takie proste. Czasami wali się cały twój świat i nie wiesz, co robić dalej. Ale nie przejmuj się! Książka Seana Coveya przedstawia najważniejsze problemy, z jakimi musisz sobie poradzić, oraz siedem nawyków, dzięki którym będziesz mógł przezwyciężyć wszelkie trudności. Dowiesz się, jak być asertywnym, by oprzeć się presji otoczenia, jak zaprzyjaźnić się z rodzicami, nawiązywać nowe przyjaźnie, osiągać stawiane sobie cele. Autor rzeczowo, a zarazem z dużym humorem radzi i podpowiada, jak w prosty sposób, wykorzystując swoje możliwości, poprawić relacje z rówieśnikami, podnieść jakość swego życia i zyskać akceptację otoczenia.

49,90 zł
31,94 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 17,96 zł

14 osób kupiło
6
Diabeł Łańcucki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diabeł Łańcucki
Dostępny
1794 szt.

Stanisław Stadnicki, zwany Diabłem, właściciel Łańcuta i zamku nazywanego Piekłem – już za życia był legendą. Powiadano, że zaprzedał duszę czartowi. Za nic miał wszelkie granice i pozory. Bił i płakał, łamał prawo i w cyniczny sposób się nim zasłaniał. Porywał ludzi, nakładał kontrybucje na miasta, więził i torturował sąsiadów. Książka Komudy to awanturnicza, niepozbawiona elementów fantastycznych opowieść o burzliwych dziejach konfliktu między Diabłem a szlachtą Ziemi Sanockiej i Przemyskiej. Diabeł Łańcucki to eastern pełną gębą, ot co. Książka kipi od pościgów, pojedynków, napadów i postaci skrywających mroczne sekrety. To powieść awanturnicza najwyższej klasy, wciągająca i zawierająca wszystkie te elementy, które są potrzebne, by kolejne rozdziały czytać z zapartym tchem. – Katedra Z czystym sercem mogę polecić Diabła Łańcuckiego wszystkim, którzy już znają twórczość Komudy, i tym, którzy pierwszy raz po nią sięgną. Jest w niej coś, co sprawia, że choć na chwilę chciałoby się przenieść w tamte czasy i, jako jeden z Panów Braci, wziąć udział w zajeździe czy bijatyce. Dlaczego tak jest? Nie wiem, pewnie Diabeł (Łańcucki) tkwi w szczegółach! – Gildia

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

14 osób kupiło
7
Kolorowanka z tatuażami. Baletnice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z tatuażami. Baletnice
Dostępny
334 szt.

MAGIAtattoo twój pierwszy tatuaż Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog! Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu! W środku: projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży (wzory kolorystyczne).

6,90 zł
4,99 zł

Rabat 27,7%
oszczędzasz 1,91 zł

16 osób kupiło
8
Misia i jej mali pacjenci. Milusi uciekinier - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Misia i jej mali pacjenci. Milusi uciekinier
Dostępny
5 szt.

Jeśli kochasz zwierzęta, to koniecznie musisz poznać małą weterynarz Misię, która w Lipowej Klinice pomaga swoim małym pacjentom. Przyjaciel dziewczynki prosi ją o pomoc w opiece nad swoim pupilem. Jednak zwierzak ucieka z domu. Kim okaże się puchaty uciekinier? Jakie zabłąkane zwierzę spotkają w lesie przyjaciele? I co to takiego Poradnik Młodego Weterynarza? Odpowiedzi na pytania znajdziesz w tych wyjątkowych opowiadaniach!

29,99 zł
17,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 12,00 zł

14 osób kupiło
9
Pamiętnik znaleziony w wannie i inne utwory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik znaleziony w wannie i inne utwory
Dostępny
128 szt.

Trudno wyobrazić sobie literaturę ostatnich kilkudziesięciu lat bez Stanisława Lema. Autor Cyberiady uchodzi za najlepiej znanego na świecie polskiego pisarza, a jego nazwisko często przywoływane jest obok nazwisk najważniejszych twórców dwudziestowiecznej prozy. Dzieła Lema nieustannie budzą zainteresowanie czytelników i są chętnie komentowane przez badaczy. Jego książki głęboko humanistyczne i poruszające fundamentalne problemy nowoczesnych cywilizacji stale tłumaczone są na inne języki i inspirują kolejnych twórców.Opracowana przez Pawła Majewskiego edycja w serii „Biblioteka Narodowa” ukazuje twórczość Lema z mniej oczywistej strony. Zawiera powieści Kongres futurologiczny i Pamiętnik znaleziony w wannie, a także utwory o charakterze apokryficznym; czytelnicy znajdą tu zbiory Doskonała próżnia, Wielkość urojona, Prowokacja i Biblioteka XXI wieku oraz jedną z najbardziej zaskakujących próz pisarza, Golema XIV.

57,00 zł
40,47 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 16,53 zł

13 osób kupiło
10
Tappi i przyjaciele. Tappi i tajemniczy gość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tappi i przyjaciele. Tappi i tajemniczy gość
Dostępny
12 szt.

W pięknym Szepczącym Lesie mieszka sympatyczny wiking Tappi. Ma wielu przyjaciół, równie magicznych jak on. Jest renifer Chichotek i kruk Paplak, myśliwy Haste i kowal Sigurd, są Elfy i pradawne duchy lasu - Dziadek Wodospad oraz Dąb Starodziej. Krótkie, ciepłe, pięknie zilustrowane opowiadania o Tappim i jego przyjaciołach. Pełne dobrych emocji, podpowiadające dzieciom czym jest przyjaźń, jak odróżnić dobro od zła itp. Idealne do wspólnego czytania przed snem w domu i przedszkolu.

29,99 zł
17,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 12,00 zł

13 osób kupiło
11
Jak się starzeć bez godności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak się starzeć bez godności
Dostępny
9 szt.

O starzeniu się bez owijania w bawełnę, z humorem i dystansem Długo wydawało im się, że wciąż się świetnie zapowiadają, a prawdziwe życie jeszcze jest przed nimi. Sukcesy, super szczęście, te rzeczy. Teraz okazuje się, że zanim rozwinęły skrzydła, czas je zwinąć. Jak z tym żyć? Jak się starzeć? Z godnością czy może jednak bez? Odpowiedzi na tak poważne pytania, że można osiwieć, szukają w swoim antyporadniku dwie doskonałe i wielce przy tym dowcipne reporterki – Magdalena Grzebałkowska i Ewa Winnicka, twórczynie podcastu „Jak się starzec bez godności”.

46,99 zł
31,48 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 15,51 zł

13 osób kupiło
12
Moc przyciągania pieniądza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moc przyciągania pieniądza
Dostępny
3379 szt.

Kolejna książka autora bestsellerowej Potęgi podświadomości Praktyczny poradnik dla wszystkich osób potrzebujących pieniędzy. Czy bogactwo jest darem dla wybranych, czy każdy z nas ma prawo do życia dostatniego i szczęśliwego? Bogactwo tu i teraz jest możliwe. Wszystko zależy od nastawienia twojego umysłu. Dowodzą tego wszystkie prezentowane w książce przykłady ludzi, którzy stali się bogaci. Stosując w życiu zasady przedstawione przez Murphy`ego, ty też odniesiesz sukces.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

10 osób kupiło
13
Taśma do girland balonowych 1.2 cm (5 m) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taśma do girland balonowych 1.2 cm (5 m)
Godan, 1 sztuka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Długa taśma do girland balonowych. Z taśmą do balonów z łatwością zrobisz dekoracje na ślub i wesele, urodziny i każdą inną uroczystość czy przyjęcie. Twórz piękne girlandy, łuki balonowe i inne dekoracje. Z łatwością możesz łączyć ze sobą taśmy, jeśli potrzebujesz dłuższej dekoracji. • Długość: 5 metrów • Szerokość: 1.2 cm • Producent Godan S.A.

4,99 zł
Powiadomienie
9 osób kupiło
14
Stelaż do bukietu balonów (74 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stelaż do bukietu balonów (74 cm)
Godan, 1 sztuka
Dostępny
2 szt.

Praktyczny stelaż do balonów pozwoli Ci stworzyć efektowny bukiet balonowy bez użycia helu. Związane balony łatwo i szybko zamocujesz w koszyczkach, które znajdują się na końcu patyczków. Prezentowany stojak na balony posiada 7 patyczków i służy do stworzenia dekoracji balonowej z takiej samej ilości balonów. Patyczki w stelażu są rozmieszczone w taki sposób, aby balony po zamocowaniu tworzyły spójną całość. Patyczki do balonów są przezroczyste, dzięki czemu nie rzucają się oczy. To przecież Twój bukiet z balonów musi być w centrum uwagi! Stelaż do balonów należy złożyć samodzielnie. Jest to bardzo proste i każdy bez trudu sobie poradzi. Plusem takiego rozwiązania jest również to, że łatwo złożysz balonowy stelaż i przechowasz na kolejną okazję. Balony na zdjęciu pełnią jedynie funkcję podglądową i nie wchodzą w skład zestawu. • Wysokość: 74 cm • Materiał: Plastik • Kolor: Przezroczysty • Ilość patyczków do balonów: 7 • Ilość sztuk w opakowaniu: 1 • Producent: GoDan S.A.

14,39 zł
13,99 zł

Rabat 2,8%
oszczędzasz 0,40 zł

9 osób kupiło
15
Pani Dalloway - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pani Dalloway
Dostępny
43 szt.

ARCYDZIEŁO DWUDZIESTOWIECZNEJ PROZY W ten czerwcowy słoneczny dzień 1923 roku Clarissa Dalloway organizuje w swym londyńskim domu kolejne przyjęcie dla śmietanki towarzyskiej. I tego samego dnia Septimus Warren Smith, udręczony weteran wojenny, podejmie najśmielszą w swym życiu decyzję. A chociaż oboje się nie spotkają, tragiczna postać Septimusa zakłóci porządek rutynowego i nudnego przyjęcia w domu Clarissy ? wydaje się, że tylko na jedną chwilę... Virginia Woolf (1882-1941) to jedna z najwybitniejszych pisarek dwudziestego wieku. W roku 1925 ukazała się ?Pani Dalloway?, dwa lata później ?Do latarni morskiej?, a w roku 1931 ?Fale? ? trzy kanoniczne dziś przykłady literatury modernistycznej.

32,00 zł
24,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,00 zł

7 osób kupiło
16
Misia i jej mali pacjenci. Deszczowy pacjent - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Misia i jej mali pacjenci. Deszczowy pacjent
Dostępny
5 szt.

Poznaj wzruszające historie nowych pacjentów weterynarz Misi. Popik znajduje w lesie ranną sówkę. Zefir, ulubiony źrebak Misi, ma ranne kopytko i nie może biegać. Nowy piesek przyjaciółki Misi ma chore ucho, które bardzo go boli i szczeniak nie chce się bawić z Popikiem. Czy Misia pomoże zwierzakom? Jaki niesamowity gości odwiedzi Misię? Odpowiedzi na pytania znajdziesz w tych wyjątkowych opowiadaniach.

29,99 zł
17,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 12,00 zł

7 osób kupiło
17
Misia i jej mali pacjenci. W krainie żubra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Misia i jej mali pacjenci. W krainie żubra
Dostępny
8 szt.

Kto z was czeka na kolejne przygody małej weterynarz? Dzielna Misia wraz ze swym pupilem - Popikiem pomoże wszystkim zwierzętom, które potrzebują jej pomocy. Nieważne, czy jest to mała pszczółka, kłujący jeż, kotek, osiołek czy dzik. W tym tomie Misia wraz ze swoim dziadkiem Tadeuszem (który jest weterynarzem) wyjeżdżają do Puszczy Białowieskiej. W Białowieży odwiedzają rezerwat żubrów. Jest wiosna, wszystko w puszczy budzi się do życia po zimowym śnie. Dziewczynka z dziadkiem zachwycają się przyrodą, ale i w tym tomie wyjątkowy dar Misi (pamiętacie, że rozumie mowę zwierząt, prawda?) znowu będzie przydatny. Na pomoc dziewczynki i jej dziadka będą mogły liczyć: dzięcioł, mały wilczek i ryjówka.

29,99 zł
17,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 12,00 zł

6 osób kupiło
18
Zoo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zoo
Dostępny
15 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli „Poeci w prezencie dla dzieci”. Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

8,79 zł
6,99 zł

Rabat 20,5%
oszczędzasz 1,80 zł

6 osób kupiło
19
Misia i jej mali pacjenci. Wakacje nad Narwią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,99 zł
21,59 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

5 osób kupiło
20
Jesteś cudem. 50 lekcji jak uczynić niemożliwe możliwym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jesteś cudem. 50 lekcji jak uczynić niemożliwe możliwym
Dostępny
3771 szt.

Książka autorki bestsellera Bóg nigdy nie mruga, cieszącego się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników na całym świecie Regina Brett, doświadczona przez los dziennikarka, wie, że szczęście zależy od nas samych. Od naszych wyborów i decyzji, które najczęściej wcale nie są tak trudne, na jakie wyglądają. Każda próba zmiany świata wokół siebie na lepsze sprawia, że dokonujemy rzeczy niemożliwych. Cudów, które są osiągalne dla każdego z nas. Codziennie. Autorka niezwykłej książki Bóg nigdy nie mruga, którą pokochali czytelnicy na całym świecie, nie stawia przed nami zadania ponad nasze siły. Pisze raz humorystycznie, innym razem refleksyjnie, ale zawsze z niezachwianą wiarą w człowieka, w dobro, które w nim tkwi i które sprawia, że niemożliwe staje się możliwe. Jesteś cudem to zbiór inspirujących lekcji o tym, jak niewiele trzeba, by coś zmienić. To 50 felietonów, które obudzą w nas natchnienie. Choć każdy z nich jest zupełnie inną historią, zebrane w jednym tomie tworzą przewodnik pomagający dostrzec i docenić siłę zmian na lepsze - małych cudów. Regina Brett pisze od 1986 roku. Za felietony drukowane na łamach największej gazety w Ohio, `The Plain Dealer`, otrzymała wiele krajowych i stanowych nagród. Była też dwukrotnie nominowana do nagrody Pulitzera w dziedzinie reportażu. Jej ostatnia książka, Bóg nigdy nie mruga, trafiła na listę bestsellerów `New York Timesa`. Regina Brett prowadzi swój własny talk-show oraz stale wspomaga organizacje non profit.

39,99 zł
31,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

4 osoby kupiły
21
Kolorowanka z tatuażami. Samoloty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z tatuażami. Samoloty
Dostępny
152 szt.

AEROtattoo twój pierwszy tatuażZostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog! Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu!W środku: projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży (wzory kolorystyczne).

8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

4 osoby kupiły
22
Lokomotywa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lokomotywa
Dostępny
309 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. To początek przyjaźni z poezją. Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

4 osoby kupiły
23
Moje życie przed tobą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Moje życie przed tobą
Dostępny
3 szt.

Lena właśnie rozstała się z chłopakiem. Chcąc zapomnieć o złamanym sercu, wyjeżdża do pracy na drugi koniec Polski, nad morze. Przypadek sprawia, że staje się świadkiem porwania. Ofiarą jest syn lokalnego biznesmena. Porywacze nie robią dziewczynie krzywdy, ale podają jej substancję, która ma sprawić, że nie będzie niczego pamiętała. Oszołomioną Lenę znajduje nad ranem w swoim ogrodzie starsza, samotnie mieszkająca kobieta, Malwina. Dziewczyna rzeczywiście niczego nie pamięta – ani tego, skąd się tam wzięła, ani nawet kim jest i jak się nazywa. Jedyną rzecz, którą ma przy sobie jest futerał ze skrzypcami… Marcin ma 28 lat i cierpi na rzadką, nieuleczalną chorobę. Nigdy nie związał się na dłużej z żadną kobietą, nie chcąc obarczać nikogo ciężarem opieki, jakiej może wymagać w przyszłości. Kiedy jego babcia Malwina postanawia pomóc tajemniczej dziewczynie ze skrzypcami, jest bardzo podejrzliwy. Czy Lena przypomni sobie, kim jest i dlaczego znalazła się w ogrodzie Malwiny? Czy Marcin będzie w stanie jej zaufać? Czy tych dwoje pozwoli sobie na szczęście?

44,95 zł
22,03 zł

Rabat 51,0%
oszczędzasz 22,92 zł

4 osoby kupiły
24
Święty Andrzej Bobola ze Strachociny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święty Andrzej Bobola ze Strachociny
Dostępny
18 szt.

Św. Andrzej Bobola, ustanowiony Patronem Polski przez Jana Pawła II, jest świętym szczególnie ważnym dla Ojczyzny w obecnym czasie, gdy za wschodnią granicą toczy się wojna. Warto przypomnieć, że w obliczu śmiertelnego zagrożenia nawałą bolszewicką odprawiana w kościołach Warszawy nowenna do św. Andrzeja zakończyła się 15 sierpnia 1920 r. - w dniu Cudu nad Wisłą... Album prezentuje losy "bohatera Chrystusowego", jak nazwał Andrzeja Bobolę papież Pius XII w poświęconej mu encyklice. Opisuje historię kultu Świętego, za punkt wyjścia mając Strachocinę - jego rodzinną miejscowość. Przedstawia zadziwiające wydarzenia, zjawienia i cudowne interwencje wielkiego Patrona. Opowiada o tajemniczej postaci pojawiającej się na plebanii: nikt w Strachocinie nie przypuszczał, że to właśnie Andrzej Bobola. Od jego słów z 1987 r.: "Zacznijcie mnie czcić w Strachocinie" rozpoczęło się przekształcanie kościoła i Bobolówki w Sanktuarium św. Andrzeja. Książka odkrywa także wyjątkową urodę tego miejsca i trwającego w jego opiekuńczym cieniu Niepokalanowa Żeńskiego.

39,90 zł
37,91 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,99 zł

4 osoby kupiły
25
Słoń Trąbalski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słoń Trąbalski
Dostępny
221 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. TO POCZTEK PRZYJAŹNI Z POEZJ!Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

5 osób kupiło
26
Operacja Rafael - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Operacja Rafael
Dostępny
35 szt.

`Wciągająca powieść szpiegowska z bezcennym obrazem w tle.` Vincent V. Severski Oficer polskiego wywiadu, major Łodyna, zostaje wysłany do Bagdadu, by zweryfikować informacje na temat potencjalnej lokalizacji Portretu młodzieńca Rafaela Santi. Zaginione arcydzieło, wywiezione z Polski w trakcie II wojny światowej, miało zostać skradzione w 1990 roku przez irackich żołnierzy. Na miejscu bardzo szybko okazuje się, że informator nie żyje, a Łodyna trafia w sam środek wywiadowczej rozgrywki toczącej się na Bliskim Wschodzie. Oprócz wątpliwych sprzymierzeńców i kruchych sojuszy Łodyna ma do dyspozycji jeszcze jedno - trop, o którym nie wiedzą pozostali. To stary list Mieczysława Kleinera, niedoszłego artysty, byłego przemytnika i współpracownika wywiadu II RP, który w trakcie wojny otrzymał tajną misję. Umykając śmierci i wrogim oddziałom, Kleiner z tajemniczym pakunkiem przedzierał się z Krakowa do samego Iraku Marcin Faliński - absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, dziennikarz "Życia Warszawy" a od 1993 roku funkcjonariusz Urzędu Ochrony Państwa. Od 1996 roku oficer Zarządu Wywiadu. W roku 1997 ukończył kurs oficerski w Ośrodku Kształcenia Kadr Wywiadowczych. Od 2002 roku oficer Agencji Wywiadu. Uczestnik wielu operacji wywiadowczych za granicą. W 2017 roku, w stopniu podpułkownika, odszedł na emeryturę. Marek Kozubal - z wykształcenia politolog, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, z zawodu dziennikarz. Pracował m.in. w "Głosie Nauczycielskim", "Życiu Warszawy", "Gazecie Wyborczej". Od kilkunastu lat publicysta "Rzeczpospolitej". Przez kilka lat zajmował się tematyką kryminalną m.in. przestępczością zorganizowaną. Pasjonuje się historią i wojskowością, a przede wszystkim poszukiwaniem zaginionych dzieł sztuki.

44,99 zł
33,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

4 osoby kupiły
27
Prezydenci USA w XXI wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prezydenci USA w XXI wieku
Dostępny
2107 szt.

Profesor Longin Pastusiak, amerykanista, znawca biografii prezydentów i pierwszych dam Stanów Zjednoczonych, przygotował książkę poświęconą prezydentom sprawującym tę funkcję w XXI wieku. Jest ich czterech: George W. Bush, Barack Obama, Donald Trump i niedawno wybrany Joe Biden. Wszyscy barwni, nietuzinkowi i bardzo różnie oceniani. Czytelnicy poznają ich życiorysy, sukcesy i porażki w polityce, ale także życie prywatne i rodzinne, poglądy i zainteresowania. Tradycyjnie nie zabraknie anegdot, romansów i skandali. Dla prof. Pastusiaka Biały Dom i jego lokatorzy nie mają tajemnic!

64,90 zł
51,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,98 zł

3 osoby kupiły
28
Pan Tadeusz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Tadeusz
Dostępny
92 szt.

Pan Tadeusz, czyli Ostatni zajazd na Litwie – poemat epicki Adama Mickiewicza. Epopeja narodowa z elementami gawędy szlacheckiej powstała w latach 1832–1834 w Paryżu. Ekskluzywne, kolekcjonerskie wydanie z klasycznymi ilustracjami Andriollego.

149,95 zł
107,96 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 41,99 zł

3 osoby kupiły
29
Zimne ognie Special Moments 40cm 5szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zimne ognie Special Moments 40cm 5szt
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

Organizujesz wesele i szukasz ciekawego pomysłu na wieczorne zdjęcia? Chcesz uświetnić swoje urodziny i dodać do nich dobrze wszystkim znane sztuczne fajerwerki? A może szukasz zabawy dla dzieci, oczywiście pod opieką osób dorosłych? :) Ponadczasowe zimne OGNIE uświetnią każdą okazję, która jest warta zapamiętania! Fantastyczny efekt i wspaniała zabawa :) Ilość: 5 szt Długość: 40 cm

5,00 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

3 osoby kupiły
30
Tamagotchi Pix Pink - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tamagotchi Pix Pink
BANDAI (Y)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Tamagotchi Pix to najnowsza generacja Twojego ulubionego interaktywnego wirtualnego zwierzaka. Po raz pierwszy w historii, urządzenie Tamagotchi posiada aparat fotograficzny i przyciski dotykowe! Zachowując swoje podstawowe atrybuty Tamagotchi, takie jak pielęgnacja, komunikacja, przenośność i gra, Twój wirtualny zwierzak jest lepszy niż kiedykolwiek! Użyj kamery, aby pomóc w opiece nad swoją postacią, gotując jej posiłki, dostosowując różne przedmioty, odkrywając ponad 100 przyjaciół Tamagotchi i wiele więcej. Możesz nawet robić zdjęcia ze swoją postacią Tamagotchi! Nowe przyciski dotykowe pozwalają na interakcję z postacią w sposób, jakiego jeszcze nie było. Możesz również połączyć się z Tamagotchi Pix swojego przyjaciela za pomocą kodu Tama, a nawet zaplanować wspólną zabawę.  

299,99 zł
284,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 15,00 zł

3 osoby kupiły
31
SQL w mgnieniu oka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SQL w mgnieniu oka
Dostępny
53 szt.

SQL jest najważniejszym narzędziem pracy na bazach danych. Profesjonalny twórca aplikacji bazodanowych czy administrator baz danych nie mógłby wykonywać swoich obowiązków bez sumiennego zgłębienia niuansów tego języka. Zdobycie takiej wiedzy kosztuje sporo wysiłku. Niemniej już podstawowa znajomość SQL przynosi wiele korzyści każdemu programiście, twórcy aplikacji internetowych i mobilnych, a nawet nieco bardziej zaawansowanemu użytkownikowi pakietów biurowych. Szczęśliwie się składa, że solidne opanowanie podstaw SQL nie wymaga wielkiego trudu - wystarczy spędzić z tą książką 10 minut dziennie! Oto piąte, zaktualizowane wydanie świetnego podręcznika, dzięki któremu niemal bez wysiłku nauczysz się podstaw języka SQL. Książka została podzielona na 22 rozdziały - lektura jednego z nich nie powinna Ci zająć więcej niż 10 minut. Najpierw pokazano, w jaki sposób dokonać prostego pobierania danych, a później przedstawiono nieco bardziej zaawansowane zagadnienia, takie jak złączenia, zapytania zagnieżdżone, tworzenie procedur składowanych, wykorzystanie kursorów, wyzwalaczy i ograniczeń tabel. Układ treści ułatwia systematyczne zapoznawanie się z materiałem, przy czym stopień trudności stopniowo wzrasta. Zdobytą wiedzę można przetestować w zadaniach, które znajdują się w rozdziałach 2-18. Dzięki tej książce nauczysz się: - stosować najważniejsze instrukcje SQL, - tworzyć złożone zapytania SQL z użyciem wielu klauzul i operatorów, - pobierać, sortować, filtrować i formatować zawartość baz danych, - używać funkcji agregujących i złączać powiązane tabele, - wstawiać, modyfikować i usuwać dane, - korzystać z perspektyw, procedur składowanych itd. 10 minut z SQL. Najbardziej pożyteczne 10 minut w ciągu dnia! Ben Forta - ma ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania, udzielaniu wsparcia technicznego, prowadzeniu szkoleń oraz marketingu. Jest specjalistą ColdFusion oaz autorem licznych książek poświęconych bazom danych i wyrażeniom regularnym. Często występuje jako prelegent podczas wydarzeń związanych z branżą IT w różnych zakątkach świata.

59,00 zł
41,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

3 osoby kupiły
32
Memory językowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Memory językowe
Harmonia
Dostępny
49 szt.

Grę memory przygotowano dla dzieci w starszym wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz dla starszych uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Można ją wykorzystywać podczas zajęć rewalidacyjnych (np. jako nagrodę po wykonaniu przez dziecko żmudniejszego zadania), a także w czasie edukacyj­nych zabaw w domu. Ta prosta i dobrze znana gra pamięciowa może posłużyć również jako atrakcyjne narzędzie terapeutyczne. Bawiąc się, dziecko jednocześnie ćwiczy: • umiejętności językowe; • koncentrację • spostrzegawczość; • pamięć; • powiększanie zasobu słownictwa; • umiejętność kategoryzowania; • percepcję wzrokową. Zestaw Memory językowe zawiera rozsypanki sylabowe, rebusy, kartoniki m.in. z parami: • wyraz w liczbie pojedynczej i liczbie mnogiej; • przymiotnik i pasujący do niego rzeczownik; • bezokolicznik i forma osobowa czasownika; • rzeczownik i nazwa kategorii; • synonimy; • antonimy. Gry typu memory to lubiana przez dzieci forma rozrywki, którą można spożytkować do ćwiczenia kompetencji językowych podczas zabawy.

45,00 zł
35,55 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,45 zł

3 osoby kupiły
33
Królowa. Akademia jeździecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królowa. Akademia jeździecka
Dostępny
950 szt.

Nastoletnia Gabi zaczyna przyzwyczajać się do życia na ranczu ojca, gdzie chore konie odzyskują zdrowie. Skrycie marzy o założeniu w przyszłości własnej akademii jeździeckiej oferującej jazdę westernową i hipoterapię. W tej chwili musi jednak skupić się przede wszystkim na tym, co tu i teraz. Na starciu ze swoją największą rywalką - Karioką. Na walce o pierwszą miłość i zwycięstwo dobra nad złem.

34,90 zł
26,87 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,03 zł

2 osoby kupiły
34
Ciężarek do balonów, pastelowy biały (145 g) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciężarek do balonów, pastelowy biały (145 g)
Godan, 1 sztuka
Dostępny
23 szt.

Ciężarek pozwala na przywiązanie balonów napełnionych helem, dzięki czemu można je utrzymać we właściwym miejscu. Do jednego ciężarka można przymocować od kilkunastu do kilkudziesięciu balonów.

5,99 zł
2 osoby kupiły
35
Apostatka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Apostatka
Dostępny
34 szt.

Jaką cenę muszą zapłacić ci, którzy odważą się odejść? Późne lata dziewięćdziesiąte, transformacja ustrojowa. Przy granicy niemieckiej kwitnie przemyt. Młode małżeństwo, Adam i Ewa Sydlikowie, rozpaczliwie stara się utrzymać na powierzchni, niestety podjęte przez nich decyzje sprowadzają na rodzinę lawinę nieszczęść. Wtedy w ich życiu pojawiają się Świadkowie Jehowy, obiecując upragnioną pomoc. Debiutancka powieść Apostatka to poruszająca historia o trudnych życiowych wyborach, które pozostawiają bolesne piętno na kolejnych pokoleniach. To również odważny głos w dyskusji o destrukcyjnym wpływie współczesnych grup wyznaniowych na społeczeństwo, rodzinę i jednostkę.

39,99 zł
29,19 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

2 osoby kupiły
36
Rzepka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzepka
Dostępny
262 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. TO POCZTEK PRZYJAŹNI Z POEZJ!Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

3 osoby kupiły
37
Tamagotchi Pix Blue - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tamagotchi Pix Blue
BANDAI (Y)
Dostępny
20 szt.

Tamagotchi Pix to najnowsza generacja Twojego ulubionego interaktywnego wirtualnego zwierzaka. Po raz pierwszy w historii, urządzenie Tamagotchi posiada aparat fotograficzny i przyciski dotykowe! Zachowując swoje podstawowe atrybuty Tamagotchi, takie jak pielęgnacja, komunikacja, przenośność i gra, Twój wirtualny zwierzak jest lepszy niż kiedykolwiek! Użyj kamery, aby pomóc w opiece nad swoją postacią, gotując jej posiłki, dostosowując różne przedmioty, odkrywając ponad 100 przyjaciół Tamagotchi i wiele więcej. Możesz nawet robić zdjęcia ze swoją postacią Tamagotchi! Nowe przyciski dotykowe pozwalają na interakcję z postacią w sposób, jakiego jeszcze nie było. Możesz również połączyć się z Tamagotchi Pix swojego przyjaciela za pomocą kodu Tama, a nawet zaplanować wspólną zabawę.  

299,99 zł
284,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 15,00 zł

2 osoby kupiły
38
Powroty. Antologia poezji łemkowskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
45,99 zł
33,11 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,88 zł

1 osoba kupiła
39
Wooblies Marvel. Figurka z wyrzutnią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wooblies Marvel. Figurka z wyrzutnią
TM Toys, Wooblies
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

To świetna zabawa dla wszystkich tych, którzy uwielbiają rywalizować i świetnie się bawić! Zestaw Flow Pack zawiera jedną figurkę Wooblies z serii 50 Marvelowych postaci. Dodatkowo dołączona jest ulotka z grami i listą kolekcjonerską oraz jedną kartę bohaterów wraz z wyrzutnią.

23,90 zł
21,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,39 zł

1 osoba kupiła
40
Trudne tematy, część 4. Płeć i przyjście na świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trudne tematy, część 4. Płeć i przyjście na świat
Dostępny
161 szt.

W dniu Twojego przyjścia na ten Świat, Ów Świat się głośno śmiał i cieszył. Życzył Ci, aby każda Twoja wylana łza, była łzą radości i wielkiego szczęścia..

44,90 zł
31,88 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 13,02 zł

1 osoba kupiła
41
Miś Kolabo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Miś Kolabo
Dostępny
10 szt.

20 lat temu „Miś Kolabo” porwał serca widzów Teatru Telewizji: kameralny, wręcz duszny dramat porażał grozą, a demoniczny Artur Żmijewski w roli SB-ka zerwał z gębą amanta z komedii romantycznych. Dziś „Miś Kolabo” powraca. Tym razem nie jako dramat, ale oryginalna powieść „epistolarna”, w której życie głównego bohatera zostaje rozpisane na kilkadziesiąt dokumentów bezpieki. Dzięki temu wydarzenia przedstawione przez Piotra Kokocińskiego (autora słynnej „Samowolki”) jawią się jako bardziej realnie, a czytelnik może poczuć się jako odkrywca przeglądający w archiwum zagubione akta i niczym historyk wyłuskać z nich prawdę o życiu w PRL-u.

49,00 zł
26,46 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 22,54 zł

1 osoba kupiła
42
Kolorowanki terapeutyczne. Ćwiczenia doskonalące 3-5 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Kolorowanki terapeutyczne. Ćwiczenia doskonalące 3-5 lat
Dostępny
5 szt.

Kolorowanie może być ciekawe i kreatywne. Zawarte w Kolorowankach terapeutycznych zadania doskonalące: • usprawniają rękę, przygotowując ją do pisania • dzięki dużym obrazkom umożliwiają swobodne ruchy ręki, kształtując tym samym • prawidłowy chwyt kredki • usprawniają koordynację oko - ręka • ćwiczą lewą półkulę mózgu, tak ważną podczas sprawnego czytania i pisania. Wystarczy jedna kartka dziennie, aby wspomóc rozwój dziecka!

24,00 zł
11,52 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 12,48 zł

1 osoba kupiła
43
Misia i jej mali pacjenci. Spotkanie w górach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,99 zł
21,59 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

1 osoba kupiła
44
Gumka do mazania Zwierzaki Derform Kidea Op2szt B/c - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
1 osoba kupiła
45
Sprężyna Sportox Kids 12szt/disp ARTYK 125911 mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,20 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

1 osoba kupiła
46
Biskup polski na Siczy kozackiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biskup polski na Siczy kozackiej
Dostępny
8 szt.

Ziemie ukrainne były opisywane m.in. przez Henryka Sienkiewicza w Trylogii. Zaporoże, Charków - to dla nas, Polaków, dalekie Kresy, nieco zapomniane i mniej znane niż Lwów czy nawet Kijów. Tocząca się tam wojna trochę przypomniała ich historię, niekoniecznie nam przyjazną - to w Charkowie znajduje się tzw. III Cmentarz Katyński, gdzie leży 4000 polskich oficerów, w tym 8 generałów i 5 kapelanów różnych wyznań. Innym Charków może się kojarzyć z Józefem Piłsudskim, który przez rok studiował medycynę na tamtejszym uniwersytecie. Ziemie te w czasach ZSRR zostały zsowietyzowane, zateizowane i duchowo zniszczone. Kościół katolicki działał wówczas w ukryciu, ale jak wspomina bp Marian Buczek, zwykli ludzie przechowali wiarę w swoich sercach i przekazali ją kolejnym pokoleniom. Polscy księża i zakonnicy, o których opowiada w książce bp Buczek, wykonali tytaniczną pracę pomocy duchowej i materialnej nielicznym pozostałym wiernym, dzięki czemu w ostatnich kilkunastu latach Kościół rzymskokatolicki zaczął się tam odradzać i rozwijać, nie tylko realnie budując czy odnawiając zaniedbane budynki kościelne, ale także duchowo wspierając mieszkańców.

50,00 zł
36,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

1 osoba kupiła
47
Nigdy nie odpuszczę. Adam Bodnar w rozmowie z Bartoszem Bartosikiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nigdy nie odpuszczę. Adam Bodnar w rozmowie z Bartoszem Bartosikiem
Dostępny
168 szt.

Gdy Adam Bodnar zakończył w lipcu 2021 roku prawie sześcioletnią służbę jako Rzecznik Praw Obywatelskich otrzymał wiele sygnałów wsparcia, wyrazów solidarności, podziękowań i zwykłych życzliwych gestów od Polek i Polaków. Traktuje je jako przypomnienie o swojej odpowiedzialności wobec obywateli RP. „Praca nie jest skończona, a wolność jest w nas” mówi Bodnar, przypominając, że nawet jeśli doświadczamy rezygnacji lub mamy wrażenie, że nasz sprzeciw jest niewystarczająco słyszalny, to z czasem historia przyzna nam rację. Książka Nigdy nie odpuszczę to nie są wspomnienia byłego rzecznika. To analiza bieżącej sytuacji, włączając dramatyczne wydarzenia związane z napaścią Rosji na Ukrainę i niezwykle ważną rolą, jaką społeczeństwo polskie ma w tym kontekście do odegrania. Lecz przede wszystkim jest to wnikliwe spojrzenie w przyszłość, próba zdiagnozowania czekających nas wyzwań i wytyczenia drogowskazów. Niniejszą książką Adam Bodnar składa Obywatelom i Obywatelkom Polski i Unii Europejskiej obietnicę: będę wam towarzyszył w tej trudnej misji, możecie na mnie liczyć.

49,99 zł
37,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,50 zł

1 osoba kupiła
48
Papier do pisania A3 250 ark linia. MAJEWSKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,90 zł
24,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,29 zł

1 osoba kupiła
49
Wzorowa wymowa dla 5- i 6-latków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wzorowa wymowa dla 5- i 6-latków
Dostępny
118 szt.

Z szarą myszką nauka wymowy to prawdziwa frajda!Szereg szumiący płata figle niejednemu przedszkolakowi. Nabywanie prawidłowych wzorców danej głoski jest długie i żmudne. Autorki, opierając się o wieloletnie doświadczenie terapeutyczne i logopedyczne, postanowiły stworzyć pozycję, która ten proces mogłaby wspomóc i uatrakcyjnić!Wesołe rymowanki, zabawy paluszkowe, śmieszne wierszyki do gimnastyki buzi i języka, zagadki i labirynty. Przejrzyste wskazówki dotyczące artykulacji głosek. Materiał językowy dostosowany do możliwości najmłodszych. Całość zaś dopełniona przeróżnymi rysunkami do kolorowania i całym mnóstwem barwnych naklejek.Ćwiczenia posłużą do pracy z 5-, 6-latkami w równym stopniu logopedom i nauczycielom, co rodzicom.

15,90 zł
11,99 zł

Rabat 24,6%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
50
Pytalski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pytalski
Dostępny
143 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. TO POCZTEK PRZYJAŹNI Z POEZJ!Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
51
Zest Art 71el Jednorozec 13 Derform pudełko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
42,57 zł
1 osoba kupiła
52
Wahu Phlatball - Dyskopiłka Junior - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wahu Phlatball - Dyskopiłka Junior
Goliath, Wahu Phlatball
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.14

Unikalna sportowa zabawka, która z latającego dysku przemienia się w piłkę. Do zabawy w domu i na zewnątrz. Fantastyczne wzory i kolory! Rzuć dyskiem... złap piłkę. Sekret ich działania tkwi w tym, iż zabawka jest jednocześnie kulą i dyskiem.Daj się zaskoczyć najnowszej Dyskopiłce Junior w 6 odlotowych kolorach. Transformuje się z dysku w piłkę podczas lotu, dodając całej rozgrywce element niespodzianki! Wykonana z elastycznego, niesamowicie komfortowego materiału! Piłka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 6 lat. Średnica dyskopiłki: 14,5 cm. Prosimy o wybór koloru lub zostanie wysłany losowo: - różowy, - pomarańczowy, - zielony, - żółty, - niebieski, - fioletowy.

28,90 zł
25,72 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,18 zł

1 osoba kupiła
53
Marketing - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marketing
Dostępny
80 szt.

Najnowsze, zmienione i uzupełnione wydanie biblii marketingu. Marketing, fundamentalne dzieło Kotlera, którego najnowsze wydanie współtworzył Keller, od ponad czterdziestu lat jest biblią menedżerów, nieustannie wzbudzającą emocje. Podstawą tego wydania jest najnowsza, zmieniona i uzupełniona czternasta edycja amerykańska z 2011 roku. Głównym celem zmian było stworzenie jak najbardziej wszechstronnego i aktualnego podręcznika, uwzględniającego zmiany w otoczeniu marketingowym firm oraz wyzwania związane z kryzysem gospodarczym. Tak więc traktuje on o zagadnieniach składających się na nowoczesne, przystosowane do realiów XXI wieku zarządzanie marketingowe, obejmujących: budowanie strategii i planów marketingowych, docieranie do trafnych ustaleń badawczych i skuteczne mierzenie efektów działań; utrzymywanie kontaktów z klientami; budowanie silnych marek; kształtowanie ofert rynkowych; dostarczanie i komunikowanie wartości oraz tworzenie podstaw długofalowego wzrostu. Umiejętne łączenie teorii z praktyką oraz mnóstwo najbardziej aktualnych przykładów z życia to dodatkowe atuty tego wydania.

139,00 zł
104,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 34,75 zł

1 osoba kupiła
54
Stelaż do dekoracji z balonów w kształcie koła (78 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stelaż do dekoracji z balonów w kształcie koła (78 cm)
Godan, 1 sztuka
Dostępny
9 szt.

Praktyczny stelaż do balonów w kształcie koła pozwoli Ci stworzyć efektowny bukiet balonowy bez użycia helu. Przywiąż balony do ramy koła i stwórz przepiękną dekorację na urodziny, baby shower, ślub i każdą inną okazję. Stojak do balonów jest przezroczysty, dzięki czemu nie rzuca się oczy. To przecież Twój bukiet z balonów musi być w centrum uwagi! Twórz efektowne girlandy, łącz ze sobą różne balony i uwolnij swoją kreatywność. Jeden stelaż i nieskończenie wiele pomysłów na dekoracje balonowe. Stelaż do balonów należy złożyć samodzielnie. Jest to bardzo proste i każdy bez trudu sobie poradzi. Plusem takiego rozwiązania jest również to, że łatwo złożysz balonowy stelaż i przechowasz na kolejną okazję. Balony na zdjęciu pełnią jedynie funkcję podglądową i nie wchodzą w skład zestawu. Znajdź idealne balony do stojaka w naszym sklepie.

20,80 zł
19,99 zł

Rabat 3,9%
oszczędzasz 0,81 zł

1 osoba kupiła
55
Lasoterapia dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lasoterapia dla dzieci
Dostępny
102 szt.

Leśne zabawy na każdą porę roku! Jakie przysmaki uwielbiają mrówki? Z czego zrobić leśne perfumy? Jak rozpoznawać tropy zwierząt na śniegu? Ta książka to prawdziwa skarbnica pomysłów na leśne zabawy! Stwórz leśną galerię sztuki, zbuduj własnoręcznie wiatrowskaz lub zamień się w leśnego detektywa. Poznaj bogactwo leśnych kształtów i kolorów, dowiedz się, jakie zwyczaje mają zwierzęta mieszkające w lesie. Wyklejaj, maluj, wycinaj i baw się doskonale! A na koniec wpisz swoje imię w dyplomie i zostań ekspertem leśnych zabaw!

59,95 zł
43,16 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,79 zł

1 osoba kupiła
56
Wielki reset czyli Komunizm 2.0 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki reset czyli Komunizm 2.0
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

„Skąd się biorą kryzysy? Książka Bartosza Barana jest doskonałym zapisem historii powstawania kryzysów oraz skutków, jakie powodują. Autor w przejrzysty sposób prezentuje procesy, jakie zachodziły w XX i XXI wieku w światowej gospodarce oraz wyraźnie wskazuje kto i jak chciał „cudownie” naprawiać system kapitalistyczny. Intencje „naprawiaczy świata” może i były dobre: walka z nierównościami, biedą i wyzyskiem; ale osoba spostrzegawcza zauważy, że prawie każda rewolucja głosi takie hasła, a efekty ich realizacji są przeciwstawne idyllicznej wizji przyszłości, którą głoszą. Bartosz Baran pokazuje, że obecny system kapitalistyczny, z którym mamy do czynienia został rozmontowany od środka a z samym kapitalizmem ma już niewiele wspólnego. Czy czeka nas w takim razie WIELKI RESET? Na to pytanie odpowiedź znajdziecie w tej książce”. - Jarosław Kornaś, Instytut Promocji Kultury

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
57
Komplet do piasku z konewką 7 elementów Frozen ARTYK 120557 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplet do piasku z konewką 7 elementów Frozen ARTYK 120557
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.08

35,90 zł
31,23 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,67 zł

1 osoba kupiła
58
Михасик вчиться мужності / Michasik uczy się odwagi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Михасик вчиться мужності / Michasik uczy się odwagi
Dostępny
50 szt.

Michasik to niezwykle ciekawski i radosny króliczek, który wkracza w świat relacji z rówieśnikami. Spotyka różne osobowości i uczy się, że każdy z nas jest inny i na każdą sprawę można patrzeć na wiele sposobów. Michasik zauważa też, że czasami ma na coś ochotę, a innego dnia woli zająć się czymś innym. Jak o tym opowiedzieć, żeby nie zrobić przykrości przyjaciołom? Jak poradzić sobie z tym co czuje, kiedy ktoś bawi się jego ulubiona zabawką? A co zrobić, gdy mama zajmuje się jego młodsza siostrą, a jemu właśnie potrzebna jest jej uwaga? Wszystkiego musi się nauczyć. Michasik uczy się odwagi to książka, w której illuś styka się z lękiem. W trakcie swoich przygód nauczy się, że strach ma różne odcienie. Mogą to być lekkie obawy, można się bardzo czegoś przestraszyć lub bać się po prostu nieznanego. Na końcu jednak Miluś zauważa, że strach może być potrzebny. Zwłaszcza wtedy, gdy ostrzega i pomaga uniknąć rzeczy nieprzyjemnych. Należy go tylko lepiej poznać. Czasem warto posłuchać strachu, a czasem trzeba go oswoić.

13,99 zł
11,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
59
Proces tw. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Proces tw.
Dostępny
34 szt.

Franz Kafka (1883-1924) urodzony w Pradze nie miecki pisarz pochodzenia żydowskiego to bodaj - obok Jamesa Joyce'a najsłynniejszy z pisarzy XX wieku. Proces (druga powieść Kafki) naisał w latach 1914-15, jednak tak naprawdę nigdy go nie dokończył, a w 1920 roku przekazał rękopis swojemu przyjacielowi Maxowi Brodowi, który miał go na prośbę Kafki zniszczyć. Na szczęście tak się nie stało i w rok po śmierci Kafki książka się ukazała. Powieść obrosła całym szeregiem analiz literackich od spostrzeżenia totalitaryzmu, absurdu, surrealizmu, oniryzmu aż po objaśnienia wręcz kabalistyczne, czy też - jak Erich Fromm (w "Zapomnianym języku") - jako opowieść o odpowiedzialności za własne życie. Krytycy zwracają także uwagę na teatralność świata przedstawionego w powieści. Zaczyna się ona od szokującego początku: Ktoś musiał złożyć doniesienie na Josefa K., który zostaje nad ranem aresztowany z niewiadomych powodów, nie dopuścił się bowiem żadnej zbrodni. Mimo aresztowania i czekającego go procesu bohater może jednak kontynuować karierę zawodową, może zatem całe to aresztowanie to farsa, ale przecież nie, bo sprawa kończy się tragedią, śmiercią Josefa K. A w międzyczasie świat realny miesza się ze światem snów, bohater popada w coraz większą obsesję na punkcie swego procesu, czy aby sam nie wpada w sidła, nie próbuje walczyć, a może cała ta książka to alegoria religijna zrównująca sąd z boskością - jak chcieli pierwsi badacze twórczości Kafki. Sprawdźcie sami, geniusz tej powieści na tym właśnie polega, na jej wielowarstwowości i wieloznaczności, co owocuje możliwością bardzo rozlicznych interpretacji. Dodatkową zaletę tego wydania jest doskonale przygotowany przekład autorstwa Jerzego Korpantego przekład oparty na krytycznym wydaniu Procesu z 1990 roku. Wcześniejszy przekład Brunona Schulza oparty był na tekście przygotowanym przez Maxa Broda a kolejny - Jakuba Ekiera oparty na tym samym niemieckim krytycznym wydaniu co przekład Korpantego jest niewątpliwie rzetelny.

34,90 zł
17,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 17,45 zł

60
Terroir, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terroir, LP
Blue Luminaire, Bella Union / Pias
Dostępny
9 szt.

Lista utworów: 1.Our 2.Let Go 3.Closeness Sighs 4.Tangled 5.Worlds 6.Learn to Trust 7.Your Skin Against Mine 8.Held 9.Falling

106,90 zł
61
Podstawy chirurgii. Podręcznik dla lekarzy specjalizujących się w dziedzinie chirurgii ogólnej Tom 1-2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawy chirurgii. Podręcznik dla lekarzy specjalizujących się w dzie...
Dostępny
2 szt.

Podręcznik Podstawy chirurgii adresowany jest przede wszystkim do osób specjalizujących się w chirurgii ogólnej oraz przygotowujących się do egzaminów specjalizacyjnych z innych dziedzin zabiegowych, jak również studentów medycyny zainteresowanych chirurgią, a także lekarzy specjalistów pragnących usystematyzować swoją wiedzę. Trzecie wydanie Podstaw chirurgii stanowi przykład nowoczesnego podejścia do treści i sposobu jej przekazania. Przyjazny Czytelnikowi, logiczny układ poszczególnych rozdziałów, wypunktowanie najważniejszych wiadomości oraz liczne przejrzyste schematy, tabele, kolorowe rysunki i zdjęcia powinny ułatwić przyswajanie wiedzy. Dwutomowy podręcznik, zawierający 49 rozdziałów i liczący prawie 2700 stron, stwarza możliwość zdobycia wiedzy z zakresu nauk podstawowych przydatnych w chirurgii (np. gospodarka wodno-elektrolitowa, genetyka kliniczna), a także z poszczególnych dziedzin specjalistycznych (np. chirurgia naczyniowa, neurochirurgia, traumatologia). W trzecim wydaniu podręcznika 19 rozdziałów zostało napisanych od nowa, pozostałe natomiast zostały zaktualizowane lub w istotny sposób zmienione.

490,00 zł
62
Men's Needs Women's Needs Whatever, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Men's Needs Women's Needs Whatever, LP
The Cribs, Pias
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1.Our Bovine Public 2.Girls Like Mystery 3.Men's Needs 4.Moving Pictures 5.I'm A Realist 6.Major's Tilting Victory 7.Women's Needs 8.I've Tried Everything 9.My Life Flashed Before My Eyes 10.Be Safe 11.Ancient History 12.Shoot The Poets

106,90 zł
63
The Trees Were Buzzing And The Grass, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Trees Were Buzzing And The Grass, CD
Dostępny
20 szt.

01. (loom) 02. Blossom 03. Cloud Room 04. Duet 05. I am sixty years old and trying salvia for the very first time 06. Babble 07. Crescent 08. people can you hear me 09. Nonet 10. (drift)

58,90 zł
64
Ravage LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ravage LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1. Unsaid 2. Ravage 3. Fata Morgana 4. An Easy Passage 5. The Universe Within You 6. Katabasis 7. Tendrils 8. Ephemeris 9. Epilogue 10. Parting Gift

97,90 zł
Powiadomienie
65
Palaces, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Palaces, CD
Flume, Transgressive / Pias
Dostępny
20 szt.

58,90 zł
66
Palaces CASSETTE, Kaseta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Palaces CASSETTE, Kaseta
Flume, Transgressive / Pias
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.05

26,90 zł
Powiadomienie
67
Przez zarzuconą subtelną bawełnicę cognitio symbolica w kazaniach reformata Antoniego Węgrzynowicza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przez zarzuconą subtelną bawełnicę cognitio symbolica w kazaniach refo...
Dostępny
5 szt.

Na okładce tej książki znajduje się drzeworyt zaczerpnięty z łacińskiego zbioru kazań Antoniego Węgrzynowicza Syllabus Marianus. Przedstawia on wnętrze drukami i pracujące w niej osoby. W banderoli umieszczonej u dołu znajdujemy inskrypcję ,,Lucern dabit atra fuligo?.Wielce prawdopodobne jest, że pomysłodawcą i wykonawcą drzeworytu był Węgrzynowicz, który sam ilustrował większość swoich zbiorów kazań. ?Czarna sadza da światło? ? słowa te w duchu epoki, za pomocą metafory i paradoksu, wyrażają ideę, która znajduje swoje odzwierciedlenie w jego kazaniach. Sadza, która była głównym składnikiem farby drukarskiej, jest tu metonimią drukowanego słowa, a szerzej ? wyrażanej poprzez nie treści. Idea ciemności, która prowadzi ku światłu, rzeczy materialnych wiodących ku duchowym, to z kolei istota cognitionis symbolicae. * Atutem rozprawy jest jej przedmiot formalny ? tytułowa cognitio symbolica, czyli obecne w twórczości reformata ?myślenie symboliczne?, przejawiające się w posługiwaniu strukturami symbolicznymi (tu senso largo obejmującymi alegorię, metaforę i inne struktury oparte na analogii). Samo zjawisko, dość dobrze rozpoznane w kulturze wieków dawnych [...], tu stało się przedmiotem interesującego studium przypadku, wzbogacającego wiedzę o dawnej symbolografii i jej roli w kształtowaniu dawnego języka religijnego. Tak ukierunkowanej pracy na temat dawnej prozy kaznodziejskiej do tej pory brakowało. Z recenzji prof. Wiesława Pawlaka (KUL)

54,90 zł
47,21 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,69 zł

68
Przybysz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przybysz
Dostępny
60 szt.

Bestialskie morderstwa wstrząsają Warszawą, a stopień okrucieństwa zatrważa nawet doświadczonych policjantów. Komisarz Robert Wilczyński przejmuje sprawę. Już na pierwszy rzut oka nie ma wątpliwości, że w zbrodni uczestniczyły istoty nie z tego świata. Prosi o pomoc swojego przyjaciela, maga ? Marka Barneta. Z każdym krokiem, który powinien prowadzić do rozwikłania zagadki brutalnych mordów, sprawa się komplikuje. Giną kolejne osoby, a z innych wymiarów przenikają tajemnicze postaci. Nawet we własnym domu nie można czuć się bezpiecznie? Demony zaznaczają swoją obecność wszędzie, gdzie tylko pojawią się policjanci. Czy tajemniczy PRZYBYSZ okaże się sprzymierzeńcem czy wrogiem? Czy legenda o pojawieniu się dwóch potężnych ludzi, którzy będą w stanie pokonać bestię, może być prawdziwa? ?Przybysz? to powieść, w której dobrze nam znana codzienna rzeczywistość miesza się z wymiarami istniejącymi pozornie tylko w wyobraźni. Wartka akcja godna rasowego kryminału i zdarzenia przyprawiające o dreszcze miłośników horroru sprawią, że nie oderwiecie się od książki.

43,99 zł
37,39 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,60 zł

69
Analiza danych z wykorzystaniem SQL-a. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Analiza danych z wykorzystaniem SQL-a.
Dostępny
33 szt.

Język SQL został stworzony jako narzędzie do przetwarzania danych. Mimo że zwykle jest używany do pracy z bazami danych, jego możliwości są o wiele większe. Poprawny kod SQL ułatwia przetwarzanie potężnych zbiorów danych z dużą szybkością. Szczególnie obiecującą perspektywą jest zastosowanie języka SQL na wielkich zbiorach danych przechowywanych w chmurze. Dzięki nieco bardziej złożonym konstrukcjom SQL analityk danych może z dużą efektywnością wydobywać z nich wiedzę. Ta praktyczna książka jest przeznaczona dla analityków danych i danologów, którzy chcą używać SQL-a do eksploracji dużych zbiorów danych. Pokazuje zarówno popularne, jak i nieco mniej znane techniki budowania zapytań SQL, dzięki czemu możliwe staje się rozwiązywanie nawet bardzo zawiłych problemów i optymalne wykorzystanie właściwości tego języka w pracy na danych. W nowy, innowacyjny sposób przedstawiono tu takie pojęcia jak złączenia, funkcje okna, podzapytania i wyrażenia regularne. Zademonstrowano, jak łączyć różne techniki, aby szybciej osiągać cele za pomocą łatwego do zrozumienia, czytelnego kodu. Opisywany materiał został zilustrowany licznymi przykładami zapytań SQL, dzięki czemu można płynnie przejść do rozwiązywania konkretnych problemów z zakresu przetwarzania, analizy i eksploracji danych. Najciekawsze zagadnienia: przygotowywanie danych do analizy analizy szeregów czasowych z wykorzystaniem SQL analizy kohortowe do badania zachodzących zmian analiza tekstu za pomocą zaawansowanych funkcji i operatorów SQL wykrywanie odstających wartości analizy eksperymentów (testy A/B) SQL: tak wyciągniesz z danych rzetelne wnioski! O autorze książki Cathy Tanimura jest analityczką danych z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Odnosiła również sukcesy, budując zespoły do spraw analizy danych i tworząc potrzebną infrastrukturę. Zajmowała się także zarządzaniem zespołami w kilku czołowych firmach technologicznych. Od wielu lat używa języka SQL do pracy z większością komercyjnych i otwartych baz danych.

69,00 zł
48,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,70 zł

70
La Panthere Des Neiges, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
La Panthere Des Neiges, LP
Nick Cave, Warren Ellis, Invada Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.13

Lista utworów: 1. L'attaque des Loups 2. Les Cerfs 3. Antilope 4. La Bête 5. Les Yaks 6. Des Affûts Elliptiques 7. Les Nomades 8. La Grotte 9. Les Princes 10. La Neige Tombe 11. Les Ours 12. Un Être Vous Obsède 13. L’apparition / We Are Not Alon

106,90 zł
98,35 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

71
Those Who Fear Tomorrow LP SPLATTER, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Those Who Fear Tomorrow LP SPLATTER, Winyl
Integrity, Relapse Records
Dostępny
5 szt.

1.Den Of Iniquity (2022 Mix) 2.Those Who Fear Tomorrow (2022 Mix) 3.Die Hard (2022 Mix) 4.Lundgren Crucifixion (2022 Mix) 5.Judgement Day (2022 Mix) 6.Descent Into . . . (2022 Mix) 7.Darkness (2022 Mix) 8.Tempest (2022 Mix) 9.In Contrast of Sin (2022 Mix) 10.Dawn of a New Apocalypse (2022 Mix) 11.Wings Tear (2022 Mix) 12.Harder They Fall (2022 Mix)

127,90 zł
121,51 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,39 zł

72
Systems Overload, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Systems Overload, LP
Integrity, Relapse Records
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Incarnate 365 2. No One 3. Systems Overload 4. Armenian Persecution 5. Grace of the Unholy 6. Forever's Horizon 7. Mediator 8. Salvations Malevolence 9. Fading Away 10. Jimson Isolation 11. The Screams 12. Search for Divinity

127,90 zł
121,51 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,39 zł

73
Sejf. Trylogia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sejf. Trylogia
Dostępny
28 szt.

Przekonaj się, jak o służbach, mediach, bandytach i wielkich pieniądzach pisze Tomasz Sekielski – dziennikarz, pisarz, autor głośnego dokumentu „Tylko nie mów nikomu”! Trylogia „Sejf” zaprzecza potocznej opinii, że w Polsce nie da się napisać dobrego, trzymającego w napięciu thrillera polityczno-szpiegowskiego. W książkach Sekielskiego nieustannie toczy się gra, w której każdy ma coś do ukrycia i nic nie jest takie, jakie się wydaje. Są tu robiący – po trupach, dosłownie – karierę oficerowie wywiadu, jest rywalizacja ministerstw i służb, walka wywiadów, są rozgrywki polityczne na najwyższym szczeblu oraz wielkie media i jeszcze większe pieniądze. A w całym tym napędzanym żądzą władzy świecie są jeszcze zwykli ludzie z bagażem trudnych, tragicznych nawet doświadczeń i nadzieją na miłość. Z każdą stroną tych książek coraz trudniej odróżnić przyjaciół od wrogów, napięcie i tempo rosną, a fabuła się komplikuje. To klasyczne, bardzo dobrze napisane thrillery!

69,00 zł
51,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,25 zł

74
Tybetańska joga ciała, mowy i umysłu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tybetańska joga ciała, mowy i umysłu
Dostępny
33 szt.

Dzięki opisanym w tej książce praktykom będziemy mogli poprawić jakość swojego życia, osiągnąć duchową doskonałość i zrealizować nasz największy potencjał. Zrozumienie, jak nasze działania, słowa i myśli wzajemnie na siebie oddziałują, nie tylko umożliwia nam postępy na duchowej ścieżce, ale też pozwala zmienić obraz samych siebie i bardziej radośnie doświadczać życia. W przystępny i bezpośredni sposób Tenzin Wangyal Rinpocze przedstawia tybetańskie techniki medytacyjne, kładąc nacisk zarówno na samą praktykę, jak i wiedzę teoretyczną. To zbiór ćwiczeń jogicznych, wizualizacji, uzdrawiających praktyk z dźwiękiem oraz medytacji – w zależności od tego, w jakiej sferze życia napotykamy problemy, możemy wybrać odpowiednią praktykę. Tenzin Wangyal Rinpocze to uznany autor książek i nauczyciel mający uczniów na całym świecie. Jest założycielem i duchowym kierownikiem Instytutu Ligmincha. Napisał takie książki, jak Uzdrawianie dźwiękiem w tradycji tybetańskiej, Tybetańska joga snu i śnienia, Leczenie formą, energią i światłem, Cuda naturalnego umysłu (wszystkie wydane przez REBIS).

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

75
Summoning The Slayer, LP (pomarańczowy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Summoning The Slayer, LP (pomarańczowy)
Temple Of Void, Relapse Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.28

Lista utworów: 1. Behind the Eye 2. Deathtouch 3. Engulfed 4. A Sequence of Rot 5. Hex, Curse, & Conjuration 6. The Transcending Horror 7. Dissolution

127,90 zł
121,51 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,39 zł

76
Going To Hell LP PICTURE RSD, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
106,90 zł
96,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,69 zł

77
The Buried Storm LP SILVER, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Buried Storm LP SILVER, Winyl
Darkher, ProMedia
Niedostępny
Brak

A1 Sirens Nocturne A2 Lowly Weep A3 Unbound A4 Where The Devil Waits B1 Love's Sudden Death B2 The Seas B3 Immortals B4 Fear Not, My King

180,90 zł
159,19 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 21,71 zł

78
The Buried Storm, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Buried Storm, CD
Darkher, ProMedia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.12

1.Sirens Nocturne 2.Lowly Weep 3.Unbound 4.Where The Devil Waits 5.Love's Sudden Death 6.The Seas 7.Immortals 8.Fear Not, My King

68,90 zł
60,63 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,27 zł

79
Ecailles De Lune LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
134,90 zł
118,71 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 16,19 zł

80
The Buried Storm LP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Buried Storm LP BLACK, Winyl
Darkher, ProMedia
Niedostępny
Brak

A1 Sirens Nocturne A2 Lowly Weep A3 Unbound A4 Where The Devil Waits B1 Love's Sudden Death B2 The Seas B3 Immortals B4 Fear Not, My King

164,90 zł
145,11 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 19,79 zł

81
Morkere LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
146,90 zł
129,27 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 17,63 zł

82
The Buried Storm DELUXE EDITION, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
222,90 zł
196,15 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 26,75 zł

83
Long Player Late Bloomer LP RSD, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Long Player Late Bloomer LP RSD, Winyl
Ron Sexsmith, Cooking Vinyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.08

1.Get in Line 2.The Reason Why 3.Believe It When I See It 4.Miracles 5.No Help at All 6.Late Bloomer 7.Heavenly 8.Michael and His Dad 9.Middle of Love 10.Everytime I Follow 11.Eye Candy 12.Love Shines 13.Nowadays

97,90 zł
88,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,79 zł

84
Labour Of Love EP PICTURE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Labour Of Love EP PICTURE
Chubby And The Gang, Partisan / Pias
Dostępny
11 szt.

1.Who Loves Ya? (Coup d'état) 2.Twice Shy 3.Ain't There No One?

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

85
I'm Not Your Regular Women That's Not Love EP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I'm Not Your Regular Women That's Not Love EP
Dostępny
20 szt.

1.I'm Not Your Regular Women 2.That's Not Love

53,90 zł
86
Seim, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seim, CD
Quinquis, Mute / Pias
Dostępny
20 szt.

1.Adkrog (feat. Gareth Jones) 2.Setu (feat. Gareth Jones) 3.Run (feat. Gareth Jones &Ólavur Jákupsson) 4.Netra ken (feat. Emily Chappell)

58,90 zł
87
Drown In Darkness The Demos LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drown In Darkness The Demos LP, Winyl
Lost Paradise, Mystic Production
Dostępny
12 szt.

Paradise Lost (1988) A1.Drown In Darkness A2.Internal Torment A3.Morbid Existence Frozen Illusion (1989) B4.Paradise Lost B5.Internal Torment B6.Frozen Illusion Live In Liverpool (1989) C7.Internal Torment C8.Our Saviour C9.Plains Of Desolation D10.Drown In Darkness D11.Paradise Lost D12.Nuclear Abomination

164,90 zł
151,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 13,19 zł

88
Soul Superman Ain't No Love In The Heart Of The City EP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
53,90 zł
89
Cuda naturalnego umysłu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda naturalnego umysłu
Dostępny
41 szt.

Połączenie oczekiwań ludzi Zachodu z głęboką myślą Wschodu. Tenzin Wangyal jest wybitnym nauczycielem tradycji bon, dlatego przysługuje mu tytuł Rinpoche. Wykształcenie zdobył w głównym zakonie bon, który po opanowaniu Tybetu przez Chiny przeniósł się do Dolanji w Indiach. Tenzin Wangyal Rinpocze jest twórcą i dyrektorem Instytutu Ligmincza, organizacji założonej w celu praktykowania nauk bon. Od kilku lat mieszka w Charlottesville w stanie Wirginia. W Polsce jego uczniowie skupieni są w związku Garuda. Cuda naturalnego umysłu są prezentacją dzogczen, czyli nauk tradycji bon, prebuddyjskiej religii Tybetu. Każdy czytelnik znajdzie tu coś dla siebie, co pozwoli mu wyjaśnić nurtujące go problemy egzystencjalne. Cechą charakterystyczną tej pracy jest przedstawienie głównych idei bon w jak najbardziej tradycyjny sposób, bez próby schlebiania europejskim gustom. Niewiele jest prac, które godzą oczekiwania ludzi Zachodu z głęboką myślą Wschodu.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

90
Flicted LP YELLOW INDIE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flicted LP YELLOW INDIE, Winyl
HORNSBY, BRUCE, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1. Sidelines (with Ezra Koenig and featuring Blake Mills) 2. Tag 3. The Hound 4. Too Much Monkey Business 5. Maybe Now 6. Bucket List 7. Days Ahead (featuring Danielle Haim) 8. Lidar 9. Is This It 10. Had Enough 11. Simple Prayer II (featuring Z. Berg, Ethan Gruska and Rob Moose) 12. Point Omega

116,90 zł
107,55 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

91
Słownik historyczno-geograficzny ziemi czerskiej w średniowieczu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,90 zł
53,31 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,59 zł

92
Михасик ходить в садок / Michasik idzie do przedszkola - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Михасик ходить в садок / Michasik idzie do przedszkola
Dostępny
1 szt.

Michasik to niezwykle ciekawski i radosny króliczek, który wkracza w świat relacji z rówieśnikami. Spotyka różne osobowości i uczy się, że każdy z nas jest inny i na każdą sprawę można patrzeć na wiele sposobów. Michasik zauważa też, że czasami ma na coś ochotę, a innego dnia woli zająć się czymś innym. Jak o tym opowiedzieć, żeby nie zrobić przykrości przyjaciołom? Jak poradzić sobie z tym co czuje, kiedy ktoś bawi się jego ulubiona zabawką? A co zrobić, gdy mama zajmuje się jego młodsza siostrą, a jemu właśnie potrzebna jest jej uwaga? Wszystkiego musi się nauczyć. Michasik idzie do przedszkola to opowiadanie, w którym Miluś pierwszy raz idzie do przedszkola. Co go tam czeka? Jak sobie poradzi w nowej sytuacji? I wreszcie, czy następnego dnia będzie chciał ponownie spotkać się z rówieśnikami?

13,99 zł
7,83 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 6,16 zł

93
Trudny Chłopak, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trudny Chłopak, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

Dawid Obserwator powraca z nowym albumem! Tytuł drugiej legalnej płyty reprezentanta Step Records to "Trudny Chłopak". Trafiające w sedno punchline`y i linijki opisujące prawdziwe, często trudne przeżycia - tego możecie być pewni, szykując się do odsłuchu albumu "Trudny chłopak". To wszystko w oparciu o podkłady m.in. Johnny`ego Blacka, Pablo, Szweda SWD i 4Money. Gościnnie na krążku udzieliło się kilku ciekawych graczy,

45,90 zł
43,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,29 zł

94
Acts Of God LP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Acts Of God LP BLACK, Winyl
Immolation, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

2LP: Side A 01. Abandoned 02. An Act Of God 03. The Age Of No Light 04. Noose Of Thorns Side B 01. Shed The Light 02. Blooded 03. Overtures Of The Wicked 04. Immoral Stain Side C 01. Incineration Procession 02. Broken Prey 03. Derelict Of Spirit Side D 01. When Halos Burn 02. Let The Darkness In 03. And The Flames Wept 04. Apostle

121,90 zł
112,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

95
Malicious Intent LP SPLATTER, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malicious Intent LP SPLATTER, Winyl
Malevolence, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.23

01. Malicious Intent 02. Life Sentence 03. On Broken Glass. 04. Still Waters Run Deep 05. Higher Place 06. Karma 07. Above All Else (Matt Honeycutt) 08. Do Or Die 09. Salvation (Matthew K. Heafy) 10. Armageddon

100,90 zł
92,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,07 zł

96
Modern Primitive, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modern Primitive, CD
Flesh Septic, Mystic Production
Dostępny
21 szt.

1. The Collector 2. Hierophant 3. Self-Eater 4. Neuromancer 5. Coming Storm 6. A Desert Throne 7. Modern Primitives 8. Psychohistory) 9. A Dreadful Muse) Bonus tracks on Gatefold 2LP and Limited Edition CD Digipak: 1. Salvation) 2. The 14th Part 3. Coming Storm (Orchestral Version)

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

97
Modern Primitive LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modern Primitive LP, Winyl
Flesh Septic, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

1. The Collector 2. Hierophant 3. Self-Eater 4. Neuromancer 5. Coming Storm 6. A Desert Throne 7. Modern Primitives 8. Psychohistory 9. A Dreadful Muse Bonus tracks on Gatefold 2LP and Limited Edition CD Digipak: 1. Salvation) 2. The 14th Part 3. Coming Storm (Orchestral Version)

100,90 zł
92,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,07 zł

98
Malicious Intent, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malicious Intent, CD
Malevolence, Mystic Production
Dostępny
15 szt.

01. Malicious Intent 02. Life Sentence 03. On Broken Glass 04. Still Waters Run Deep 05. Higher Place 06. Karma 07. Above All Else (Matt Honeycutt) 08. Do Or Die 09. Salvation (Matthew K. Heafy) 10. Armageddon

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

99
Country Coming Down LP INDIE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Country Coming Down LP INDIE, Winyl
CAUTHEN, PAUL, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.09

104,90 zł
96,51 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,39 zł

100
Dancing In The Dark, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dancing In The Dark, CD
TONY COE & JOHN HORLER, Mystic Production
Dostępny
13 szt.

1 Re: Person I Knew 2 Piece for Poppy 3 Night and Day 4 Dancing in the Dark 5 Body and Soul 6 Around in Three 7 Some Other Autumn 8 Blue Monk

89,90 zł
82,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,19 zł

Wróć do góry