hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.05.13

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 13 maja 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Hewel. Wszystko jest ulotne oprócz Boga (Krzysztof Pałys), na drugim 5 języków miłości (Gary Chapman, Jakub Czernik). Kolejny produkt to JA I MOJE ADHD 60 ćwiczeń, które pomogą dziecku w samoregulacji, koncentracji i odnoszeniu sukcesów (Miller Kelli) oraz Gniewa (Katarzyna Berenika Miszczuk).
1
Hewel. Wszystko jest ulotne oprócz Boga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Hewel. Wszystko jest ulotne oprócz Boga
Dostępny
73 szt.

„Zaprawdę, wszystko jest hewel, ulotne jak dym. Oprócz Boga i prawdy Bożej” – pisze o. Krzysztof Pałys OP, a cała książka podąża za tym zdaniem. Autor dzieli się z czytelnikami swoimi myślami – nieraz ulotnymi, nieraz docierającymi wprost do serca. Przywołuje teksty mistrzów duchowych, portrety osób, które były dla niego spotkaniem z Wszechmogącym, rozważa reguły życia duchowego i pochyla się nad prawdami życiowymi. A wszystkie te ścieżki, w stały i namacalny sposób, prowadzą do ludzkiej tęsknoty za Bogiem, poszukiwania Boga i prawdy Bożej, która daje sens i ukojenie.

45,90 zł
32,59 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 13,31 zł

205 osób kupiło
2
5 języków miłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
5 języków miłości
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Mąż i żona rzadko posługują się tym samym językiem miłości.Zazwyczaj używamy swojego własnego języka i frustrujemy się, gdy nasz współmałżonek nie rozumie tego, co chcemy mu zakomunikować. Pragniemy, by okazywał nam miłość w ten sam sposób co my, jednocześnie wysyłając sygnały, których on/ona nie rozumie.Poznanie języka miłości twojego współmałżonka to potwierdzona tysiącami świadectw czytelników recepta na szczęśliwe i udane małżeństwo.Jeśli więc:- twoja żona woli, żebyś pomógł jej w sprzątaniu kuchni, niż zabrał ją na romantyczną kolację;- twój mąż chciałby spędzić cały weekend w domu, a ty chciałabyś wyjść w tym czasie ze znajomymi;- twoja żona wszelkie komplementy przyjmuje w milczeniu, ale tryska radością, gdy kupisz jej biżuterię;- twoja żona nie chce pomocy przy obiedzie woli, żebyś ją przytulił- a ty nie potrafisz tego zrozumieć najwyższy czas, byś zapoznał się z książką Gary'ego Chapmana.Przemów w języku miłości twojego partnera i odkryj tajemnice małżeństw z 50-letnim stażem, które wciąż spacerują, trzymając się za ręce.Oto książka, która od ponad 20 lat wspiera kolejne pokolenia małżeństw, tłumaczona na 36 języków, sprzedana w ponad 11 milionach egzemplarzy na całym świecie!

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

59 osób kupiło
3
JA I MOJE ADHD 60 ćwiczeń, które pomogą dziecku w samoregulacji, koncentracji i odnoszeniu sukcesów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,90 zł
44,41 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,49 zł

35 osób kupiło
4
Gniewa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gniewa
Dostępny
304 szt.

W Bielinach zostają znalezione zwłoki kobiety. Ostatnią osobą, która widziała ją żywą, jest Jarogniewa. Mieszkańcy Bielin niemalże natychmiast zaczynają podejrzewać, że szeptucha ma z tym coś wspólnego. Czy śmierć kobiety mogła mieć związek z magiczną miksturą szeptuchy? A może z tajemniczym kochankiem? Jaga postanawia rozwikłać tę zagadkę, zanim policja na dobre zajdzie jej za skórę.

44,99 zł
26,54 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 18,45 zł

25 osób kupiło
5
Niedzielnik*. Komentarze do czytań na uroczystości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niedzielnik*. Komentarze do czytań na uroczystości
Dostępny
9 szt.

Niedzielnik* jest to zbiór komentarzy Adama Szustaka OP do czytań liturgicznych, tym razem jednak nie na niedziele, ale na uroczystości, które Kościół świętuje co roku. Oprócz oryginalnych interpretacji poszczególnych fragmentów Biblii zawiera on także konkretne wskazówki, jak usłyszane Słowo przełożyć na życie codzienne.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

24 osoby kupiły
6
Przytulozaur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przytulozaur
Dostępny
297 szt.

Piękny i wzruszający picturebook, który pomoże maluchom nauczyć się, jak ważne jest bycie życzliwym dla innych. Idealna książka dla każdego Przytulozaura – małego i dużego! Pewnego słonecznego poranka mały Przytulozaur macha na pożegnanie Tatozaurowi i po raz pierwszy w życiu wyrusza w samotną wędrówkę. Po jakimś czasie znajduje plac zabaw i tam poznaje nowych przyjaciół. Po chwili jednak małe dinozaury zaczynają się sprzeczać. Czy Przytulozaurowi uda się wszystkich pogodzić i pokazać im siłę życzliwości? Zabawna, mądra i pięknie zilustrowana opowieść o pokazaniu, jak ważne na co dzień jest bycie miłym, przyjaznym i życzliwym! Idealna lektura dla wszystkich maluchów. Najnowsza książka autorki bestsellerowych picturebooków („Mysz, która chciała być lwem”, „Koala, który się trzymał” i „Wiewiórki, które nie chciały się dzielić”).

39,99 zł
23,19 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 16,80 zł

21 osób kupiło
7
Opowieści niesamowite z Hispanoameryki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści niesamowite z Hispanoameryki
Dostępny
80 szt.

Tom 6 serii „Opowieści niesamowite”, pod redakcją Tomasza Pindla, gromadzi utwory najważniejszych autorów Ameryki hiszpańskojęzycznej z XIX i pierwszej połowy XX stulecia, czyli okresu, kiedy obecność niesamowitości i fantastyki była na owym kontynencie słaba – bądź słabo widoczna. Najwięksi i znani twórcy nie wzięli się jednak znikąd. Już wcześniej odkryto, że „niepoważne” – jak wielu je wówczas postrzegało – opowieści mogą służyć całkiem poważnym celom. Pośród opowiadań fantastycznych autorów z Argentyny, Meksyku, Peru czy Nikaragui, w Polsce słabo obecnych lub nieobecnych w ogóle, kulminacyjnymi punktami zbioru są opowieści argentyńskiej pary Adolfo Bioy Casares i Silvina Ocampo – prywatnie małżeństwa, bliskich przyjaciół i współpracowników Borgesa i - można by rzec - ofiar tej bliskości. Borges rzucał bowiem cień na Bioy Casaresa, a oni dwaj – na Ocampo. Obecność Ocampo w tomie jest szczególnie istotna, jej onirycznej, hipnotyzującej twórczości czytelnik polski w zasadzie nie miał okazji poznać. Wybór zamyka obszerne wampiryczne opowiadanie Carlosa Fuentesa, które łamie czasowe ramy antologii – wywodzi się już z naszego stulecia. Nie mogło jednak zabraknąć w tym tomie tego wytrawnego twórcy opowieści grozy.

49,00 zł
29,89 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 19,11 zł

13 osób kupiło
8
Auto Świat. Katalog Nowości 2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto Świat. Katalog Nowości 2023
Dostępny
2 szt.

Katalog przygotowany przez redakcję uznanego magazynu motoryzacyjnego Auto Świat. W zależności od numeru, w całości poświęcony jest samochodom nowym lub używanym. W pierwszym przypadku znajdziemy w nim szczegółowy opis nowych modeli, nowinek rynkowych i marek debiutujących. W drugim - ilustrowany przegląd starszych samochodów wraz ze wskazówkami do udanego zakupu.

20,00 zł
17,99 zł

Rabat 10,1%
oszczędzasz 2,01 zł

12 osób kupiło
9
Uśpiona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uśpiona
Dostępny
1 szt.

Najnowsza książka autorki bestsellerowych thrillerów Stażystka, Obserwatorka i Służąca, które sprzedały się w blisko 100 000 egzemplarzy! Kiedy ona zasypia, ktoś ją odwiedza i powoli niszczy jej życie. Weronika Krzycka ma narkolepsję. Każdego dnia musi zrobić sobie dwie godzinne drzemki, żeby normalnie funkcjonować. Nie zdaje sobie sprawy, że kiedy zasypia, ktoś wchodzi do jej domu. Ktoś, kto ma na jej punkcie niebezpieczną obsesję. Krzycką zaczyna prześladować nieuzasadniony lęk. Pewnego dnia, tuż po przebudzeniu, widzi coś, co wywraca jej życie do góry nogami. Na podłodze w salonie leży martwy człowiek. Rozpoczyna się drobiazgowe policyjne śledztwo. Weronika stara się pozbierać, ale sprawa zagadkowej śmierci nie daje jej spokoju. Nie wie, że to dopiero początek koszmaru. „Porywający, klaustrofobiczny thriller z ważnymi tematami w tle. Nie oderwiesz się od lektury, dopóki nie poznasz zakończenia! Czekam na więcej!” – Marcel Moss

45,00 zł
39,15 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,85 zł

9 osób kupiło
10
Odjechane tatuaże - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odjechane tatuaże
Clementoni
Dostępny
294 szt.

Wyjątkowe laboratorium artystyczne ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami, aby wykonać niepowtarzalny, kolorowy i bezpieczny TATUAŻ w modnym stylu! Certyfikowane farby kosmetyczne, szablony, czarny ołówek do rysowania konturu ulubionego tatuażu plemiennego, gąbki, specjalny aplikator, pipety... wszystko znajdziesz w doskonale wyposażonym warsztacie laboratoryjnym Specjalny, powlekany, kolorowy papier transferowy, aby tworzyć super trwałe tatuaże.

106,90 zł
94,07 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 12,83 zł

8 osób kupiło
11
Dionizos. Archetyp życia niezniszczalnego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dionizos. Archetyp życia niezniszczalnego
Dostępny
17 szt.

Karl Kernyi (1897-1973) należał w XX wieku do elity najwybitniejszych badaczy mitu i religii. Urodził się i działał na Węgrzech, a w 1943 roku osiadł na stałe w Szwajcarii, nie mogąc po II wojnie światowej wrócić do kraju opanowanego przez komunistów. Inaczej niż u innych mitologów, dążących do syntezy, badania Kernyiego wyróżniają się postrzeganiem mitu i religii w bardzo szczegółowym kontekście codziennego życia danej społeczności. Dlatego mają zawsze charakter fascynującej opowieści, która ożywia mit i odtwarza jego dawny sens dla zwykłego człowieka, przybliża nam jego przechodzenie od powszedniego życia do udziału w misteriach, tajemnych obrzędach i pełnych niekiedy szaleństwa religijnych świętach. W Dionizosie, ukończonym w 1969, a wydanym w 1976 roku, autor rekonstruuje narodziny i rozwój kultu Dionizosa (a przy okazji greckiej kultury wina). Wywodzi ów kult z epoki minojskiej, ukazuje boga na tle życia Aten i w nader oryginalny sposób interpretuje narodziny greckiej tragedii. Kernyi maluje niezwykłe obrazy dionizyjskiego żywiołu podczas religijnych, a zarazem wysoce erotycznych misteriów kobiet i w czasie innych greckich świąt. Zmysłowa strona życia starożytnych tworząca jedność z ich życiem religijnym z pewnością urzeknie i zafascynuje czytelnika tej wyjątkowej historii dodatkowo wzbogaconej precyzyjnie opracowaną ikonografią.

76,00 zł
53,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 22,80 zł

7 osób kupiło
12
Spy x Family. Tom 8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spy x Family. Tom 8
Dostępny
2 szt.

W ramach misji otrzymanej od tajnej ostańskiej organizacji Garden Yor udaje się w rejs luksusowym jachtem, aby chronić VIP-a mafii! Tak się składa, że Loid i Anya również znajdują się na pokładzie. Czy to dlatego w Yor rodzą się wątpliwości co do jej nieoficjalnego zawodu?

23,00 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

8 osób kupiło
13
Dunlop - Pasek do zabezpieczenia walizki bagażu dł. 190 cm (czarny) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dunlop - Pasek do zabezpieczenia walizki bagażu dł. 190 cm (czarny)
DUNLOP
Dostępny
130 szt.

Pasek do zabezpieczenia bagażu marki Dunlop. Długość 190 cm.Kolor bazowy: CzarnyRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceSzerokość [mm]: 50

16,00 zł
15,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

7 osób kupiło
14
Matka na obiad - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matka na obiad
Dostępny
213 szt.

Błyskotliwa satyra na trybalizm i polityki tożsamościowe. Autor - miejscami jadąc po bandzie - drąży konflikty wywoływane przez napięcia między tym, kim się czujemy i jesteśmy, a tym, jakimi inni chcą nas widzieć. Czym właściwie jest spuścizna rodzinna i społeczna? - pyta Shalom Asulander. - Jak bardzo determinuje nasze życie? Głównym bohaterem Matki na obiad jest Siódmy Seltzer, mąż i ojciec, zatrudniony jako lektor w wydawnictwie. Dla niego „tożsamość to zawsze było więzienie, z którego chciał tylko uciec - z bycia jakiegoś koloru (biały, czarny lub mieszany) i z jakiegoś miejsca w świecie (Ameryka, Europa, Rosja), bycia jakiejś płci (mężczyzna, kobieta) i orientacji (hetero lub homo), bycia jakiegoś rodzaju w sensie gramatycznym, jakiegoś wyznania (mono-, poli- i a-teizm) - z wiecznie się wydłużającej listy ciasnych cel więziennych, w których zamykano ludzi”. Ale od tożsamości nie da się uciec. Co prawda Siódmy dawno zerwał ze swoją rodziną, ale gdy się dowiaduje, że jego matka umiera, nie ma wyjścia - jedzie. Na łożu śmierci mama szepcze mu dwa słowa, których zawsze się spodziewał: „Zjedz mnie”. Prośba go nie dziwi, Seltzerowie bowiem to rodzina kanibali, należąca do prężnej niegdyś w Ameryce mniejszości etnicznej. Jest jednak pewien problem: matka ma sto dziewięćdziesiąt centymetrów wzrostu i waży dwieście kilo. To za dużo, nawet gdyby rozdzielić zmarłą pomiędzy wszystkie dzieci, których ma trzynaścioro. Sprawę pogarsza fakt, że Dziewiąty nie je mięsa, Drugi uznaje wyłącznie koszerną kuchnię, Pierwszy nienawidzi matki, a Szósty nie żyje. Choćby wszyscy się zebrali na tej ludożerczej stypie, nikt by już nie wiedział, jak to się właściwie robi, bo Kanibamerykanie wtopili się w społeczeństwo, zatracając swe zwyczaje. Ostatnim, który pamięta cokolwiek z dawnej tradycji, jest wujek Iszmael, jednak jego przewodnictwo nad zjazdem rodzinnym wywołuje jeszcze głębszy konflikt.

47,00 zł
35,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,75 zł

6 osób kupiło
15
CD Psie troski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CD Psie troski
Tom Justyniarski, Najpiękniejsze Książki
Dostępny
3 szt.

Psie troski jest nie tylko lekturą ale książką z przesłaniem, uczy czym jest szacunek dla zwierząt, pokazuje, jak dbać o swojego pupila, udowadnia, że zwierzęta czują tak samo, jak ludzie. 1. miejsce w rankingu dziesięciu najlepszych książek dla dzieci ogłoszonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

6 osób kupiło
16
Dunlop - Pasek do zabezpieczenia walizki bagażu dł. 190 cm (niebieski) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dunlop - Pasek do zabezpieczenia walizki bagażu dł. 190 cm (niebieski)
DUNLOP
Dostępny
94 szt.

Pasek do zabezpieczenia bagażu marki Dunlop. Długość 190 cm.Kolor bazowy: NiebieskiRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceSzerokość [mm]: 50

16,00 zł
15,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

6 osób kupiło
17
Pierwsza łyżeczka do karmienia, Pistachio, 2 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsza łyżeczka do karmienia, Pistachio, 2 sztuki
Lovi
Dostępny
32 szt.

- Wygodna, długa rączka. - Unikalny kształt – jak szpatułka laryngologiczna. - Płytka i wąska. - Idealna na początek rozszerzania diety. - Z surowcem naturalnym – 20% mączki drzewnej z recyklingu. - Mniej plastiku. - Bez melaminy. - Bez BPA. Pierwsza łyżeczka do karmienia LOVI jest płytka, wąska i twarda, dzięki czemu jest idealna na początek rozszerzania diety. Wygodna, długa rączka ułatwia rodzicom wyciąganie jedzenia ze słoiczka oraz karmienie, a dziecku pozwala na łatwe chwycenie łyżeczki. Łyżeczka LOVI posiada unikalny kształt, jak szpatułka laryngologiczna, aby ułatwić dziecku ściąganie jedzenia. Do produkcji łyżeczek zastosowaliśmy 20% mączki drzewnej pochodzącej z recyklingu, dzięki czemu w ich składzie znajduje się mniej plastiku, a co najważniejsze łyżeczki te są wolne od melaminy oraz BPA. Całość została zapakowana w eleganckie pudełko idealnie nadające się na prezent.

25,20 zł
23,18 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,02 zł

5 osób kupiło
18
Minecraft. Łowcy mobów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Minecraft. Łowcy mobów
Dostępny
17 szt.

Sielskie życie mieszkańców miasteczka Róg Obfitości zostaje gwałtownie zakłócone. Ktoś zatruwa okoliczne pola uprawne! Tajemniczy stwór przeniknął przez mur okalający miasto i oblewa dynie toksyczną miksturą. Czworo nastolatków – Lenna, Mal, Tok i Chug – postanawia temu zaradzić. Chcą uratować mieszkańców i rozprawić się z wrogami. Ale sprawa nie jest wcale łatwa. Przyjaciół czeka wyprawa do odległego leśnego dworu, podczas której czyhać na nich będą przeróżne niebezpieczeństwa. Lenna i jej kompani będą się musieli zmierzyć z przywoływaczem, który nasyła na Róg Obfitości dręczycieli. Wreszcie staną do walki z wrogimi mobami. Jak zakończy się ta wyprawa? Czy szansą na ocalenie miasta będzie zburzenie muru?

44,90 zł
22,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 22,45 zł

6 osób kupiło
19
Balony Harry Potter Hogwarts Houses MIX 8szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,10 zł
17,99 zł

Rabat 0,6%
oszczędzasz 0,11 zł

5 osób kupiło
20
Laboratorium slime - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Laboratorium slime
Clementoni
Dostępny
298 szt.

W świecie genialnych płynów, ciekawski naukowiec Dr Frog wynalazł specjalną maszynę, aby tworzyć kolorowe slime. Wspaniała, kreatywna zabawa w pełnym bezpieczeństwie. Od stworzenia do zabawy to wciągająca aktywność, która daje dziecku możliwość odkrywania i eksperymentowania z różnymi substancjami. Zestaw zawiera mnóstwo substancji i szalone formuły naukowe do tworzenia różnorodnych mazi. Dodatkowo dla „wzbogacenia” żabiej masy dołączono „muchy” i „robaki”. Specjalna maszyna łatwo łączy i miesza składniki, sprawiając, że maź jest jeszcze bardziej oślizgła. Dołączona do zestawu instrukcja opowiada niesamowitą historię, stymuluje wyobraźnię dziecka i jednocześnie prowadzi krok po kroku do wyprodukowania zabawnego śluzu. Składniki i substancje użyte w zestawie zostały poddane rygorystycznym kontrolom i testom, które gwarantują jakość i maksymalne bezpieczeństwo.

109,99 zł
76,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 33,00 zł

5 osób kupiło
21
Bajki, które uczą, jak żyć wśród innych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki, które uczą, jak żyć wśród innych
Dostępny
157 szt.

Wszyscy rodzice pragną, aby ich dzieci umiały żyć wśród innych. Tak się stanie, jeśli rodzice przekażą swym dzieciom właściwe wartości. Te wartości, takie jak umiejętność współpracy, odwaga, uprzejmość czy uczciwość, jeśli zostaną przez dziecko przyswojone, staną się częścią jego tożsamości i będą prowadzić je w dorosłym życiu. Bajki, które uczą, jak żyć wśród innych zamykają cykl trzech książek rozwijających inteligencję emocjonalną u dzieci. Każdy rozdział dotyczy innej wartości i opisuje dwie przygody sympatycznego bohatera, małego Indianina z Amazonii. Uczą one, jak postępować w kontaktach z innymi: zarówno z przyjaciółmi, jak i z obcymi. Bajkom towarzyszą wskazówki dla rodziców oraz propozycje wspólnych rozmów, zajęć i zabaw. Begona Ibarrola to hiszpańska psycholog i pedagog. Jej książki dla dzieci i poradniki dla rodziców od lat cieszą się ogromną popularnością.

69,90 zł
50,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,57 zł

6 osób kupiło
22
Serwetki papiertowe Harry Potter 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwetki papiertowe Harry Potter 33x33cm 20szt
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.12

Wymiary serwetek: 33 x 33 cm Kolor: Wielokolorowy Nadruk: Harry Potter Materiał: papier Ilość sztuk w opakowaniu: 20 Twoje dziecko jest fanem Harry'ego Pottera? Z wypiekami na twarzy ogląda przygody dzielnych czarodziejów z Hogwartu? Jeśli tak, to papierowe serwetki z nadrukiem Hogwartu muszą pojawić się na urodzinach Twojego małego czarodzieja!

13,10 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,8%
oszczędzasz 0,11 zł

4 osoby kupiły
23
Wisła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wisła
Dostępny
237 szt.

Wisła to najdłuższa rzeka w Polsce, która ciągnie się od południowej granicy, a swoje ujście ma w Morzu Bałtyckim. Nic więc dziwnego, że jest traktowana jako symbol naszego kraju. Wisła ma wiele różnych krajobrazów, zróżnicowaną faunę i florę. Autorka porusza w książce rozmaite tematy, takie jak przyrodnicze oblicza Wisły, porty, mosty i promy, ginące zawody związane z tą rzeką, a także wspomina o teraźniejszości i snuje domysły na temat jej przyszłości. W książce znajdziesz mnóstwo ciekawostek, których próżno szukać w internecie, i przepiękne, realistyczne ilustracje.

49,99 zł
35,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

4 osoby kupiły
24
Dunlop - Pasek do zabezpieczenia walizki bagażu dł. 190 cm (szary) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dunlop - Pasek do zabezpieczenia walizki bagażu dł. 190 cm (szary)
DUNLOP
Dostępny
157 szt.

Pasek do zabezpieczenia bagażu marki Dunlop. Długość 190 cm.Kolor bazowy: SzaryRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceSzerokość [mm]: 50

16,00 zł
15,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

4 osoby kupiły
25
Newsweek Extra 7/2022 Psychologia dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Newsweek Extra 7/2022 Psychologia dziecka
Dostępny
17 szt.

Na granicy Świat dorosłych może wydawać się fascynujący. Mógłby. No bo przecież taki jest w istocie. Tyle tu przeżyć, doświadczeń, całe bogactwo życia. Czasem otwieramy przed dziećmi wrota do tego sezamu, zapraszamy je do środka, dzielimy się skarbami. Czy słusznie? Czasem ryglujemy drzwi, bronimy dostępu, o skarbach mówimy szeptem, dzieląc się nimi tylko z dorosłymi. Czy słusznie? Wszyscy podobnie dorośli zastanawiamy się, czy dzieci wiedzą za dużo, czy za mało. Czy mamy im mówić o naszych sprawach, czy je przemilczać albo ukrywać. Gdzie przebiega bezpieczna granica pomiędzy naszymi światami - tym, w którym powinna toczyć się zabawa, w którym dopiero odkrywa się świat, a tym, w którym czasu na zabawę i na odkrycia już nie ma? Kiedy tracimy z oczu perspektywę dziecka (bo przecież nie jesteśmy już dziećmi), trudno nam po tej granicy się poruszać. Często ściąga nas na jedną lub na drugą stronę. A może ta granica nie musi dzielić, może te światy mogą się przenikać? Mądrze, odpowiedzialnie? Kiedy dziecko zapyta, niekoniecznie musi usłyszeć: „To takie sprawy między dorosłymi, nie zrozumiesz”. Bo to nieprawda. To, czy i jak zrozumie, zależy wyłącznie od nas, od tego, czy odkryjemy w sobie cierpliwość do wyjaśnienia. Czy zechcemy odkryć. Może wcale nie musimy wciągać dzieci w nasze własne wiry i żądać od nich dźwigania dorosłych ciężarów. Może nie muszą zastępować nam przyjaciół i partnerów, grzęznąć w światowych konfliktach, walczyć o klimat, równość i sprawiedliwość. Bo nam, dorosłym, się nie udało. Bo my, dorośli, przestaliśmy być dziećmi, którym się bardzo chce. Wielu z nas w dzieciństwie świat dorosłych wydawał się na pewno dużo mniej skomplikowany (może dlatego, że nikt z nami o nim nie rozmawiał?). Marzyliśmy więc o dorosłości, w której wszystko można odkryć i wszystko zdobyć. Dzisiaj coraz więcej dzieci nie chce dorosnąć. Wolą zostać tam, gdzie są. Ciekawe dlaczego. Iwona Zabielska-Stadnik, redaktor naczelna

17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

4 osoby kupiły
26
Puzzle 1000 elementów. Squid Game - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Puzzle 1000 elementów. Squid Game
Clementoni, 1000
Dostępny
5 szt.

Puzzle 1000 elementów przedstawiają motywy ze Squid Game. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi.

36,40 zł
20,02 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 16,38 zł

4 osoby kupiły
27
Naukowa zabawa. Eksploracja Marsa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Naukowa zabawa. Eksploracja Marsa
Clementoni
Dostępny
176 szt.

Nowy zestaw, z którym przeżyjesz kosmiczne przygody! Makieta bazy marsjańskiej do zmontowania, aby zrozumieć, jak może wyglądać życie na Marsie. Propozycje eksperymentów naukowych w różnych kategoriach oraz specjalny łazik do eksploracji Czerwonej Planety i badania składu jej gleby! Topowy temat, jeden z najbardziej aktualnych i lubianych przez dzieci. Modułowe i rozszerzalne komponenty. Licencja NASA.

129,70 zł
90,79 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 38,91 zł

4 osoby kupiły
28
Dunlop - Pasek do zabezpieczenia walizki bagażu dł. 190 cm (zielony) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dunlop - Pasek do zabezpieczenia walizki bagażu dł. 190 cm (zielony)
DUNLOP
Dostępny
108 szt.

Pasek do zabezpieczenia bagażu marki Dunlop. Długość 190 cm.Kolor bazowy: ZielonyRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceSzerokość [mm]: 50

16,00 zł
15,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

4 osoby kupiły
29
Człowiek do wszystkiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Człowiek do wszystkiego
Dostępny
253 szt.

Wznowienie znakomitej powieści Roberta Walsera, wydanej niegdyś przez PIW pod - może efektownym, lecz niemającym wiele wspólnego z oryginalnym - tytułem Willa Pod Gwiazdą Wieczorną. Oryginalny tytuł (Der Gehülfe) oznacza kogoś pomiędzy asystentem a pomocnikiem, lokajem a totumfackim. Wyrękę, pomocnika, zaufanego. Wydaje się, że migotliwy status bohatera trafiającego do willi państwa Toblerów, i ciągłe samorozsądzanie, kim jest, kim mógłby być, kim byłby zdolny być, kim powinien być - to oś książki. Bohater, ten niesprecyzowanej kategorii współpracownik, ma w sobie rys samego autora. Walser pracował bowiem w latach 1903-1904 u pewnego technika, którego mania wynalazcza oraz nieudolność w interesach doprowadziły do katastrofy. Jak to jednak u Walsera: nie temat jest tu kluczowy, ale niebywała umiejętność łączenia realizmu obserwacji z rozmachem wyobraźni, aforystyczne ujęcie istoty międzyludzkich relacji, gra ironii z liryzmem ostrość i swoboda, z jaką kreśli się tu ludzkie rysy i to, co między ludźmi zachodzi.

39,00 zł
28,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

4 osoby kupiły
30
Plastelina Cute animals 16 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastelina Cute animals 16 kolorów
Herlitz
Dostępny
3 szt.

- 16 kolorowych pałeczek - intensywne kolory - nietoksyczna - niebrudząca - do modelowania przestrzennego - możliwość wielokrotnego użycia - w plastikowej kasetce - wymiary : 11 x 7 x 3,5 cm

12,03 zł
11,99 zł

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,04 zł

3 osoby kupiły
31
Proroctwo które można wypełnić - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Proroctwo które można wypełnić
Dostępny
15 szt.

Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście moje. Jezus do świętej siostry Faustyny Po co istnieje nasz kraj? Czy Chrystus faktycznie powierzył Polakom wyjątkową misję? A jeśli tak, to kiedy się ona wypełni? W jaki sposób każdy z nas może wskrzesić iskrę wiary, by zapłonął świat? I czy nie odrzucamy Bożego wezwania do przymierza? Przeczytaj wywiady z wielkimi duchowymi przewodnikami i świadkami Chrystusa, którzy opierając się na proroctwach Matki Bożej, świętej siostry Faustyny, prymasa Hlonda czy Teresy Neumann, odczytują rolę Polski we współczesnym świecie. Książka została poszerzona o fragmenty rozmów z bohaterami Proroctwa, które nie znalazły się filmie. Jesteśmy dzisiaj świadkami wielkiej walki duchowej na śmierć i życie. Polska moim zdaniem odegra w tym olbrzymią rolę. Jesteśmy bodaj jedynym krajem w Europie, w którym Kościół jeszcze trwa, w którym jest podtrzymywana tradycyjna wiara, kościoły nie są sprzedawane, nie są puste. ks. Piotr Glas Bóg daje nam szansę na odpowiedź; nie chce jej wymusić. To bardzo duża odpowiedzialność: ktoś wszechmocny wychodzi z propozycją. Chyba nie ma bardziej udręczonego narodu niż Izrael, dlatego że jest wybranym narodem. Słowa ?Polskę szczególnie umiłowałem? wybrzmiewają jak ?Wybrałem was?. Jeśli teraz nie wejdziecie w przymierze, czyli zlekceważycie moją propozycję, czego możecie się spodziewać? Augustyn Pelanowski OSPPE Z zewnątrz iskra z Polski jest czymś niewidocznym. To może być coś tak małego i skromnego, że nie trzeba wcale podnosić głosu, tylko mobilizować ludzi, którzy nie boją się swojego codziennego krzyża, żeby ofiarowali się za ludzkość. Nawet jeden człowiek, który staje przed Bogiem, podejmuje swój krzyż i go ofiaruje, staje się iskrą. Za iskrę ofiarowałem swoje życie, za jej rozwój, za jej moc wewnętrzną, żeby tych ludzi było jak najwięcej i jak największego formatu. ks. Adam Skwarczyński Zanim przyjdzie tryumf Niepokalanego Serca, zanim nastanie wiosna Kościoła, zanim Kościół odnowi się jako Oblubienica i zostanie zaślubiony Oblubieńcowi, który przyjdzie po swoją Oblubienicę, będzie czas takich ciemności, w których prawie wszystkie światła zgasną. Nie będzie oficjalnych miejsc kultu, być może, jak mówią święci i mistycy, kościoły zostaną zamienione w świątynie Antychrysta. ks. Dominik Chmielewski SDB

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

3 osoby kupiły
32
Królowie życia PRL-u. Czerwoni książęta, playboye, towarzysze. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królowie życia PRL-u. Czerwoni książęta, playboye, towarzysze. Audiobo...
Iwona Kienzler, StoryBox
Dostępny
14 szt.

Kogo nazywano „Czerwonym Księciem”? Kim był serialowy bohater wszechczasów? Kto uchodził za najsłynniejszego erotomana PRL-u? W czasach wszechobecnej szarzyzny PRL-u celebryci, kochani przez tłumy i rozpieszczani przez władzę, jawili się przeciętnemu obywatelowi niczym rajskie ptaki, istni królowie życia. Na temat owych sław krążyły rozmaite, często rozdęte do granic absurdu, a nawet krzywdzące plotki, czego na własnej skórze doświadczył niejeden z nich. Iwona Kienzler snuje opowieść o politykach, artystach, dziennikarzach i sportowcach, zarówno tych powszechnie uwielbianych, jak i tych znienawidzonych ze względu na przynależność partyjną, czy oskarżanych o zaprzedanie się systemowi. Cyrankiewicz, Sokorski, Łomnicki, Mikulski, Jaroszewicz, Ciszewski, Komar, Głowacki – w najnowszej książce Królowie życia PRL-u oglądamy ich z zupełnie innej niż dotąd, nieznanej strony.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

4 osoby kupiły
33
Laboratorium mechaniki. Śmigłowiec ratunkowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Laboratorium mechaniki. Śmigłowiec ratunkowy
Clementoni
Dostępny
125 szt.

- Zestaw konstrukcyjny do wykonania modelu śmigłowca strażackiego. - 2 modele. - Przekładnia połączona z kołami umożliwia jednoczesne poruszanie się 2 wirników.

44,90 zł
38,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,73 zł

3 osoby kupiły
34
Puzzle 1000 elementów. Squid Game - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Squid Game
Clementoni, 1000
Dostępny
92 szt.

Puzzle 1000 elementów przedstawiają motywy ze Squid Game. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami.

36,40 zł
31,30 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,10 zł

3 osoby kupiły
35
Naukowa zabawa. Laboratorium elektroniki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naukowa zabawa. Laboratorium elektroniki
Clementoni
Dostępny
36 szt.

Przygoda w świecie elektroniki zaczyna się wraz z tym nowym laboratorium. Tworzenie obwodów elektrycznych dostarczy wyjątkowych i niezrównanych wrażeń. Zrozum teoretyczne zasady i praktyczne zastosowania obwodów w rzeczywistych sytuacjach poznając sekrety ich budowania. Komponenty z systemem montażowym opatentowane przez Clementoni! Czujnik jasności, brzęczyk, mikrofon i dioda LED do tworzenia obwodów roboczych. Ponad 20 obwodów o różnym stopniu trudności.

139,00 zł
122,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 16,68 zł

3 osoby kupiły
36
Miesięcznik Znak 804 05/2022 Tu mówi Ukraina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miesięcznik Znak 804 05/2022 Tu mówi Ukraina
Dostępny
3 szt.

Tu mówi UkrainaJakimi słowami opisuje się wojnę? Ukraińscy pisarze i pisarki, których poprosiliśmy o relacje z kraju, sięgają po różne pojęcia. Piszą o strachu, cierpieniu, nienawiści, śmierci. Ale także o odwadze, wdzięczności, miłości. I co może zaskakujące: o poczuciu winy i wstydzie towarzyszącym uchodźcom opuszczającym swoje państwo, tym, którzy zostali, ale nie uczestniczą bezpośrednio w walkach, a wreszcie osobom, których jedyną przewiną jest fakt, że ich językiem ojczystym jest rosyjski.Oddajemy głos twórcom z Ukrainy, aby swoimi słowami opowiedzieli o tym, jak ta wojna wygląda, na jakim historycznym i politycznym gruncie się zrodziła i w końcu jak zmieniła ich życie.Piszą: Jurij Andruchowycz, Sofija Andruchowycz, Wołodymyr Rafiejenko, Wiktoria Amelina, Petro Jacenko, Taras Prochaśko, Ołena Szeremet, Andrij Łysenko, Jarosław Hrycak i Serhij PłochijPonadto w numerze:Adam Daniel Rotfeld: Putin doprowadził Rosję do katastrofyŁukasz Najder o spiskowej mgle otaczającej wojnęPrzewodnik po literaturze i sztuce ukraińskiejFelietony Olgi Gitkiewicz, Filipa Springera i Janusza PoniewierskiegoDariusz Rosiak w dziwnie aktualnym uniwersum 451 stopni Fahrenheita

25,00 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

2 osoby kupiły
37
Siedem królestw. Tom 3. Tron szarych wilków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siedem królestw. Tom 3. Tron szarych wilków
Dostępny
76 szt.

Han Alister był przekonany, że utracił już wszystkich, których kochał. Gdy jednak odnajduje swoją przyjaciółkę Rebekę Morley bliską śmierci w Górach Duchów, wie, że zrobi wszystko, by ją uratować. Gotów jest podjąć każde wyzwanie, lecz nic nie jest w stanie przygotować go na to, co wkrótce odkryje: że piękna, tajemnicza dziewczyna, którą znał jako Rebekę, to w rzeczywistości Raisa ana'Marianna, następczyni tronu królestwa Fells. Han czuje się zraniony i zdradzony. Wie, że nie czeka go przyszłość z błękitnokrwistą Raisą, w dodatku obwinia rodzinę królewską o zamordowanie jego mamy i siostry. Jeżeli jednak Han ma się wywiązać z dawno zawartej umowy, musi zrobić, co w jego mocy, by Raisa została królową. Tymczasem niektórzy nie cofną się przed niczym, by nie dopuścić do objęcia tronu przez Raisę. Po każdym kolejnym zamachu na jej życie dziewczyna zastanawia się, ilu jeszcze prób potrzebują jej wrogowie, by w końcu dopiąć swego. Serce podpowiada jej, że może obdarzyć zaufaniem eks-złodzieja, który okazał się czarownikiem. Księżniczka chce w to wierzyć – przecież już nie raz ją uratował. Jednak w sytuacji, gdy niebezpieczeństwo czyha na nią z każdej strony, może polegać jedynie za własnym rozsądku i żelaznej woli przeżycia – czy to wystarczy?

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

2 osoby kupiły
38
Puzzle 500 elementów. Squid Game - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Puzzle 500 elementów. Squid Game
Clementoni, 500
Dostępny
5 szt.

Puzzle 500 elementów przedstawiają motywy ze Squid Game. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi.

44,00 zł
15,84 zł

Rabat 64,0%
oszczędzasz 28,16 zł

2 osoby kupiły
39
Puzzle 1000 elementów. Squid Game - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Squid Game
Clementoni, 1000
Dostępny
68 szt.

Puzzle 1000 elementów przedstawiają motywy ze Squid Game. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami.

36,40 zł
32,03 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,37 zł

2 osoby kupiły
40
Mój przyjaciel bocian. O zwierzętach i prawdziwej przyjaźni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój przyjaciel bocian. O zwierzętach i prawdziwej przyjaźni
Dostępny
21 szt.

Bociek Józio ma złamane skrzydło. Na szczęście na jego drodze staje chłopiec wrażliwy na los zwierząt, Piotruś Gniazdo. Tak zaczyna się opowieść. Dlaczego to niezwykła historia? Bo wydarzyła się naprawdę i może przydarzyć się także WAM. Ta książka to dowód na to, że \"zwierzęta to nasza prawdziwa rodzina\", a \"pomaganie zwierzętom przynosi szczęście\".

35,50 zł
31,95 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,55 zł

2 osoby kupiły
41
Siedem królestw. Tom 1. Król demon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siedem królestw. Tom 1. Król demon
Dostępny
109 szt.

W Fellsmarchu nastały ciężkie czasy. Han Alister, do niedawna złodziej, zrobi niemal wszystko, by utrzymać siebie, matkę i siostrę Mari. Jak na ironię, jedyna wartościowa rzecz, jaką posiada, nie nadaje się do sprzedaży. Odkąd Han pamięta, zawsze miał na rękach grube srebrne bransolety z wygrawerowanymi runami. Wszystko wskazuje na to, że są magiczne – rosną wraz z nim i nie da się ich zdjąć. Życie Hana komplikuje się jeszcze bardziej po tym, jak chłopak zabiera potężny amulet Micahowi Bayarowi, synowi Wielkiego Maga. Amulet ten niegdyś należał do Króla Demona – czarownika, który przed tysiącem lat omal nie zniszczył świata. Bayarowie nie powstrzymają się przed niczym, by odzyskać tak potężny przedmiot. Tymczasem Raisa ana’Marianna, następczyni tronu Fells, toczy własną walkę. Właśnie wróciła na królewski dwór po trzech latach swobody u rodziny ojca, w kolonii Demonai, gdzie jeździła konno, polowała i uczestniczyła w słynnych targach klanowych. Po swoim święcie imienia szesnastoletnia Raisa będzie mogła wyjść za mąż, lecz nie jest zachwycona perspektywą poślubienia księcia z dużym zamkiem i małym móżdżkiem. Raisa pragnie być jak Hanalea – legendarna waleczna królowa, która pokonała Króla Demona i uratowała świat. Wygląda jednak na to, że jej matka ma inne plany – niebagatelną rolę odgrywa w nich zalotnik, łamiący wszelkie prawa, na których opiera się królestwo.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

2 osoby kupiły
42
Psie troski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psie troski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.17

Psie troski to poruszająca historia przyjaźni chłopca i psa. Betty spotkał ciężki los, zaniedbywana i bita przez poprzednich właścicieli trafia do schroniska, skąd zabiera ją dziesięcioletni Adaś. Książka opowiada o trudnej przyjaźni, która musi pokonać głębokie zranienia. Wspaniała lektura dla dzieci uczy, czym jest szacunek dla zwierząt, pokazuje, jak dbać o swojego pupila, udowadnia, że zwierzęta czują tak samo, jak ludzie. Psie troski zajęły 1. miejsce w rankingu dziesięciu najlepszych książek dla dzieci ogłoszonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Polecamy!

39,90 zł
35,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

4 osoby kupiły
43
Blue Period. Tom 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blue Period. Tom 5
Dostępny
1 szt.

Po wielu przejściach Yatorze udaje się ukończyć obraz na egzamin. Nie może jednak skupić się na przygotowaniach do kolejnego, odkąd usłyszał, że Ryuji podczas swojego praktycznego zrezygnował… Kiedy to przeczytacie, sami będziecie chcieli coś stworzyć! Oto kolejny tom bardzo popularnej mangi! Uwaga, wciąga i jest zaraźliwa!

25,00 zł
20,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
44
Pamiętnik z kłódką włochacz A5 96k PASTEL CAT MY LITTLE FRIEND - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
38,10 zł
36,20 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,90 zł

2 osoby kupiły
45
Crazy Chic. Torebka miss - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Crazy Chic. Torebka miss
Clementoni
Dostępny
16 szt.

Wyrafinowana torebka zamienia się w pojemnik na cienie do oczu, błyszczyk i lakier do paznokci oraz akcesoria niezbędne do nakładania makijażu. Gwarantowana, wspaniała zabawa z przyjaciółkami! Unikalny design, który odzwierciedla aktualne trendy w modzie. Łatwo usuwalne, bezpieczne i certyfikowane kosmetyki. Paletka może być łatwo używana i noszona dzięki możliwości wyjęcia z torebki!

112,50 zł
61,88 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 50,62 zł

2 osoby kupiły
46
Grecja dla żeglarzy. Tom 2. Morze Jońskie i Południowo-Zachodni Peloponez - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grecja dla żeglarzy. Tom 2. Morze Jońskie i Południowo-Zachodni Pelopo...
Dostępny
1058 szt.

Drugi tom przewodnika Grecja dla żeglarzy ukazał się w roku 2017. Po 4 latach okazało się, że na omawianych akwenach zaszły dość istotne zmiany i dlatego dajemy wam teraz nowe, uzupełnione i rozszerzone wydanie. Drugie wydanie to także więcej mapek, opisów i zdjęć. Przewodnik oferuje propozycje 37 tras żeglarskich, a także informacje o ponad 200 portach i zatokach wysp i lądowej części Morza Jońskiego, Peloponezu oraz zatok – Korynckiej i Patraskiej. Po raz pierwszy większość prezentowanych w przewodniku zdjęć robionych jest z góry (dronem), dzięki czemu doskonale pokazują porty i zatoki.

65,00 zł
52,65 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 12,35 zł

2 osoby kupiły
47
Ocena pozycji i planowanie wyd. 2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

2 osoby kupiły
48
Powrót smoka kresu. Frigiel i Fluffy nieoficjalny przewodnik po świecie Minecraft (wyd. 2022) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

2 osoby kupiły
49
Zdalna babcia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdalna babcia
Dostępny
282 szt.

Zdalnie też można kochać najmocniej na świecie! W tym pięknym picturebooku znajdziecie opowieść o szczególnej więzi między babcią a wnuczętami, o codziennym budowaniu bliskiej relacji, gdy jest się fizycznie daleko od siebie. Nowoczesne technologie znów okazują się całkiem przydatne, bo rozwiązaniem często są telefon i internet. Czytanie książki, układanie puzzli – przecież to też można robić razem… zdalnie. O tej bardzo aktualnej, zdalnej rzeczywistości Barbara Gawryluk opowiada w sposób pogodny, operując prostymi, a pełnymi miłości obrazami, które niejedno dziecko zna już z doświadczenia. „Zdalna babcia” to wzruszająca opowieść o codzienności i potrzebie bycia razem, dopełniona pięknymi ilustracjami.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

2 osoby kupiły
50
Długopis z pomponem i akcesoriami Jednorożec Sweet Dreams KL10652 Kids Euroswan mix cena za 1 szt p20 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
51
Frankenstein - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Frankenstein
Dostępny
3 szt.

W Mieście Świętej Wieży grasuje seryjny morderca. Poprzez sposób potraktowania zwłok swoich ofiar zwany jest Frankensteinem, a zdrobniale przez kryminalnych z wydziału zabójstw „Frankiem”. Jest ultrabrutalny, nie ma litości nawet dla dzieci. W pewnym momencie swojej upiornej działalności morderca przechodzi wszelkie granice, a śledczy od tego momentu zaczynają wątpić, czy tropią człowieka...

50,00 zł
36,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

1 osoba kupiła
52
Zestaw naczyń z kubkiem, Pistachio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw naczyń z kubkiem, Pistachio
Lovi
Dostępny
39 szt.

- Z surowcem naturalnym – 20% mączki drzewnej z recyklingu. - Lekkie i poręczne. - Idealne na trening jedzenia. - Odpowiednie w każdym wieku dziecka. - Bez melaminy. - Bez BPA. LOVI zestaw naczyń to miseczka, talerzyk oraz kubek, czyli wszystko co niezbędne przy rozszerzaniu diety dziecka. Naczynia LOVI to produkty idealne na trening jedzenia - miseczka i talerzyk są dopasowane do różnych dań, a kubek świetnie sprawdzi się w nauce picia z kubka otwartego. Produkty LOVI są lekkie, poręczne, łatwe do trzymania oraz posiadają bezpieczne, obłe kształty dzięki czemu mogą być używane zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Do produkcji naczyń zastosowaliśmy 20% mączki drzewnej pochodzącej z recyklingu, dzięki czemu w ich składzie znajduje się mniej plastiku, a co najważniejsze naczynia te są wolne od melaminy oraz BPA. Całość została zapakowana w eleganckie pudełko idealnie nadające się na prezent.

88,70 zł
81,60 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,10 zł

1 osoba kupiła
53
Bardzo długi marzec. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bardzo długi marzec. Audiobook
Andrzej Dziurawiec, StoryBox
Dostępny
10 szt.

Miłość zdeptana przez historię… Warszawa, druga połowa lat sześćdziesiątych. Nastoletni Adam Sander jest uczniem dobrego warszawskiego liceum. Nawiązuje i zrywa przyjaźnie, przeżywa pierwszą miłość, poznaje moc muzyki Stonesów i taniego alkoholu, ale także brutalnie konfrontuje się z historią. Wydarzenia marcowe, inicjowane przez władze komunistyczne wystąpienia antysemickie i ataki milicjantów na studentów Uniwersytetu Warszawskiego powodują, że Adam musi poznać korzenie swojej rodziny i znaleźć odpowiedź na pytanie, kim właściwie jest… To poruszająca historia o dojrzewaniu i przedwczesnym wkraczaniu w dorosłość, w której jedną z bohaterek jest Warszawa – ponura, przytłoczona PRL-owską szarzyzną, ale zarazem wibrująca energią młodych ludzi pragnących dla siebie pełniejszego życia.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

1 osoba kupiła
54
Ocalona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
38,99 zł
28,07 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

1 osoba kupiła
55
Pościel bawełniana 3613A  /100X130/maya moo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
48,20 zł
43,38 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,82 zł

1 osoba kupiła
56
Aleksandra. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Aleksandra. Audiobook
Ela Downarowicz, StoryBox
Dostępny
1 szt.

Trzydziestosześcioletnia Aleksandra spełnia swoje największe marzenie i wyjeżdża na roczną misję do Afryki. Wszystko byłoby pięknie, gdyby pretekstem do podjęcia tej spontanicznej decyzji nie była ucieczka przed niekontrolowanym uczuciem do świeżo upieczonego szwagra... Aleksandra liczy jednak, że zmiana otoczenia pozwoli jej ukoić zszargane związkiem nerwy. Nie spodziewa się nowych wyzwań od losu i spotkania tego jednego jedynego, który pozwoli jej odzyskać wiarę w mężczyzn. Dlaczego więc po roku spędzonym w nigeryjskim sierocińcu wraca do Polski nieszczęśliwa? Jakie wydarzenia pewnego dnia doprowadzą Aleksandrę na dach wieżowca, gdzie zdecyduje się zakończyć swoje życie?

32,95 zł
18,12 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 14,83 zł

1 osoba kupiła
57
Laboratorium mechaniki. Samochód strażacki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Laboratorium mechaniki. Samochód strażacki
Clementoni
Dostępny
304 szt.

Zestaw konstrukcyjny, z którym można zbudować napędzany silnikiem elektrycznym, duży wóz strażacki oraz 5 innych modeli. Mechaniczny przełącznik pozwalający na wykorzystanie mocy silnika do napędzania kół lub obracania drabiny. Zębatkowy mechanizm kierowniczy, który można aktywować ręcznie. Manualne podnoszenie drabiny strażackiej.

189,00 zł
160,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 28,35 zł

1 osoba kupiła
58
Myśli i rozważania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myśli i rozważania
Dostępny
66 szt.

Wznowiony po czterdziestu latach zbiór tekstów o. Maksymiliana Marii Kolbego, założyciela franciszkańskiego dzieła w Niepokalanowie, kapłana i męczennika. Wybór z materiałów archiwalnych Niepokalanowa (maszynopisów, rękopisów i publikacji), w tym: Pism ojca Maksymiliana Marii Kolbego, Konferencji ascetycznych – notatek słuchaczy z przemówień ojca Maksymiliana Kolbego, numerów „Rycerza Niepokalanej” i „Echa Niepokalanowa”. Teksty ujęte w czterech grupach tematycznych wedle czterech słów kluczy charakteryzujących rozwój myśli i przestrzeń działania o. Maksymiliana: człowiek, święci, Niepokalana, droga życia. Kim jest człowiek i w czym ujawnia się jego wielkość? Wokół czego koncentrują się jego pragnienia? Co nazywa „trwałym szczęściem”, a co jedynie namiastką? Jak kształtować (znajdować?) świętość (w sobie i w relacjach międzyludzkich) w nieświętych okolicznościach i nie poddać się zniechęceniu? Co znaczy mieć Maryję za Matkę? Odpowiedzi szuka o. Kolbe z żarliwością właściwą jego heroicznej służbie Bogu. Bezkompromisowy w umiłowaniu Kościoła i oddaniu Maryi, konkretyzuje swoje rozważania w języku dalekim od nadmiaru, skondensowanym, przynależnym „Bożemu gwałtownikowi”. Niekiedy zapisuje kilka akapitów, innym razem notuje kilka zdań bądź jedną sentencję. Myśli i rozważania to zbiór różnorodny: od tekstów stronicowych, przez wyimki z rekolekcji rzymskich, notatki z medytacji, fragmenty konferencji, po wezwania modlitewne i maksymy życia duchowego. Edycję wzbogacają fotografie z zasobów Archiwum w Niepokalanowie, w zamknięciu książki znajduje się kalendarium życia o. Maksymiliana.

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
59
Medytacje uzdrawiające sufich. 33 lekcje na duchowej ścieżce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Medytacje uzdrawiające sufich. 33 lekcje na duchowej ścieżce
Dostępny
69 szt.

„Dusza, która jest boskim oddechem, oczyszcza, ożywia i uzdrawia narzędzie, poprzez któere funkcjonuje”. Hazrat Inayat Khan Przez uzdrowienie ducha do uzdrowienia ciałaCałe dziesięciolecia, a może lepiej napisać -całe stulecia, zachodnia medycyna oddzielała ściśle sprawy ciała od spraw ducha i umysłu. Inaczej medycyna i myślenie Wschodu. W tradycjach wschodnich od zawsze widzi się człowieka jako całość, dostrzega się korelację diady ciało - umysł, równocześnie jednak podkreśla, że proces uzdrawiania ciała poprzez umysł rozpoczyna się ponad nimi. Z poziomu przekraczającego soma i psyche. Siła osoby, która uzdrawia, bierze się z odpowiednio skoncentrowanej życiowej energii, a ta pochodzi od istoty wyższej. Ojcem praktyk medytacji uzdrawiających sufich był Hazrat Inayat Khan, muzyk i mędrzec z Indii, który na początku XX wieku odwiedził Europę. Dla mieszkańców naszej części świata stał się ważny jako propagator metody uzdrawiania wywodzącej się ze starożytnych tradycji mistycznych, bazującej na duchowości wedyjskiej, indomuzułmańskiej i sufickiej. W tej metodzie zakłada się, że zdrowie ciała i zdrowie ducha są ze sobą ściśle powiązane. By zachować fizyczny dobrostan, trzeba się skupić po pierwsze na psychice - praktykować specjalnego rodzaju medytacje, wymagające akurat tyle samopoświęcenia i dyscypliny, że pozostają dostępne praktycznie dla każdego chętnego. Ta książka przeprowadzi Cię przez 33 praktyczne lekcje ścieżki uzdrawiającej indyjskich sufich - tradycyjnej metody leczenia ciała, umysłu i ducha.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

1 osoba kupiła
60
Maestro. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maestro. Audiobook
Justyna Mietlicka, StoryBox
Dostępny
16 szt.

Kiedy w filharmonii trwa bożonarodzeniowy koncert, w mieszkaniu kilka ulic dalej Sławka ratuje życie wiolonczelistce Alicji. Dziewczyna niechętnie dzieli się bolesnymi wspomnieniami. Maestro Jerzy Majer jest u szczytu kariery. Wydaje się, że nic nie może zachwiać jego pozycją. I właśnie wtedy wybucha skandal. Oskarżenie przeciwko niemu nie pozostaje bez wpływu na całą rodzinę. Grażyna robi wszystko, żeby bronić dobrego imienia męża. Sprawą żyją wszystkie dzienniki i portale internetowe w kraju. Proces jest nieuchronny. Jednak im bardziej się zbliża, tym więcej wątpliwości mają ci, którzy wcześniej byli pewni swojego stanowiska. Czy maestro znów stanie na scenie? Jaki sekret skrywa Alicja? Jak daleko posunie się Grażyna, żeby chronić rodzinę? *** „Wyraziści bohaterowie. Problem, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Dwa światy, poczucie bezkarności, konsekwentne dążenie do celu. Justyna Mietlicka niczym tytułowy maestro gra na emocjach czytelnika. Nie zasnęłam, dopóki nie przeczytałam do końca”. – Katarzyna Kowalewska, autorka powieści Podmiejski na koniec świata *** „Maestro to opowieść wielowątkowa i nieszablonowa. Postaci jest wiele, a każda z nich jest dopracowana i ma swoją niebanalną, często trudną historię. To, co mnie szczególnie ujęło, to portrety psychologiczne postaci. Dbałość o szczegóły, czy dotyczą one pracy dyrygenta, czy dziennikarki, sprawiła, że książka ma swój wyjątkowy klimat. Dużą zaletą jest także nieoczywistość fabuły i odwaga, z jaką autorka dotyka niełatwych tematów. Serdecznie polecam!” – Hanna Dikta, pisarka *** „Maestro z pozoru uderza w odmienne tony, kreśląc przed czytelnikami historie różnych osób, których losy coraz ściślej zaczynają się ze sobą splatać. I zanim się obejrzymy, zostajemy wciągnięci w opowieść, która niczym piękny utwór nie daje się od siebie oderwać, aż do wybrzmienia ostatniej nuty. Bądźcie jednak świadomi, że nowa powieść Justyny Mietlickiej, choć zaczyna się lekko i łagodnie, nie raz uderzy w poważniejsze brzmienia, zaskakując i zmuszając do spojrzenia na losy bohaterów z zupełnie nowej perspektywy”. – Sara Glanc, Kosz z Książkami

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

1 osoba kupiła
61
Odrodzona jako czarny charakter w grze otome. Tom 7 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odrodzona jako czarny charakter w grze otome. Tom 7
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Catarina odrodziła się jako czarny charakter w grze otome, ale jak dotąd udało jej się ominąć wszystkie złe zakończenia! Mimo to krótko przychodzi jej się cieszyć spokojnymi dniami w oczekiwaniu na ukończenie Akademii Magii, gdyż jej przybrany brak, Keith, nagle znika! Jaka jest tego przyczyna?! Zmartwiona dziewczyna słyszy od swojej matki: “Miał dość ciągłego niańczenia ciebie, Catarino!”… Wziąwszy sobie te słowa do serca, nasza bohaterka poprzysięga poprawę i wraz z przyjaciółmi wyrusza w podróż, by odnaleźć brata.

23,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
62
Alfabet. Uczymy się pisać polskie litery!, wersja ukraińska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alfabet. Uczymy się pisać polskie litery!, wersja ukraińska
Dostępny
181 szt.

Baw się i ucz! W tej książeczce znajdziesz linijki do ćwiczenia pisania wszystkich literek od A do Ż. A do tego naklejki, dużo mądrych zgadywanek, śmiesznych obrazków i wesołych rymowanek. Dobrej zabawy!

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
63
Newsweek Learning English 1/2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Newsweek Learning English 1/2022
Dostępny
33 szt.

Nowość! Od tego wydania bezpłatny dostęp do amerykańskich podcastów wraz z autorskim zestawem ćwiczeń Magazyn "Newsweek Learning English" to pierwszy opiniotwórczy kwartalnik do nauki angielskiego przygotowany w oparciu o oryginalne teksty z amerykańskiej edycji "Newsweeka" wraz z dedykowaną nowoczesną metodyką i funkcjonalnymi ćwiczeniami. Część metodyczna przygotowana została przez zespół metodyków i lektorów specjalizujących się w nauczaniu osób dorosłych, pracujących zawodowo z językiem angielskim. Jak "Newsweek Learning English" pomoże dorosłym w realizacji ich celów językowych? o Dorosły uczeń otrzyma narzędzia językowe do realizacji "modułowego" programu nauczania języka angielskiego. o Artykuły z amerykańskiej edycji Newsweeka zapewnią ciekawe i angażujące tematy. o Dorośli zdobędą umiejętności oraz narzędzia językowe wraz z poszerzaniem wiedzy z obszarów gospodarki, polityki, kultury, spraw społecznych oraz bieżących zagadnień. o Materiały dostosowane do poziomu dorosłego ucznia i opatrzone opisem metodycznym ułatwiającym naukę.

30,00 zł
21,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

1 osoba kupiła
64
Zegarek cyfrowy z przezroczystym paskiem i światełkami LED Kraina Lodu 4 wzory WD21177 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,90 zł
18,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
65
Naukowa zabawa. 110 Eksperymentów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naukowa zabawa. 110 Eksperymentów
Clementoni
Dostępny
139 szt.

- Gotowi na eksperymenty i odkrywanie wszystkich sekretów nauki? Dzięki temu niesamowitemu zestawowi z ponad 100 eksperymentami zabawa nigdy się nie kończy! - Zawiera wszystko to, co potrzebne do przeprowadzania eksperymentów i zbliżenia się do świata chemii, fizyki, botaniki i optyki w łatwy, zabawny i wciągający sposób. - Eksperyment na każdą okazję, wciel się w rolę wielkiego naukowca i baw się przy użyciu tego naprawdę wyjątkowego zestawu! - Przeprowadzaj doświadczenia na dworze i w domu i daj się zaskoczyć, obserwując zjawiska i reakcje wywołane przez twoje eksperymenty! - Ilustrowana instrukcja towarzyszy dziecku na każdym etapie eksperymentu, dzięki czemu może się ono bawić w pełni bezpiecznie.

129,70 zł
114,14 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 15,56 zł

1 osoba kupiła
66
Prawo karne. Testy i kazusy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo karne. Testy i kazusy
Dostępny
11 szt.

Ico_Gray_17.gif [486 B] Publikacja jest zbiorem pytań testowych z zakresu prawa karnego materialnego, koncentrujących się na problematyce części ogólnej Kodeksu karnego. Pytania mają charakter kazusów i zawierają cztery warianty odpowiedzi. Zmierzają do sprawdzenia umiejętności zastosowania wiedzy w praktyce, na tle konkretnych stanów faktycznych, przy użyciu kilku instytucji prawa karnego. Na początku każdego testu jest cytowany odpowiedni przepis Kodeksu karnego, potrzebny do rozwiązania kazusu.

59,00 zł
53,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

1 osoba kupiła
67
Flex Puzzler REBEL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flex Puzzler REBEL
Rebel
Dostępny
21 szt.

Wypróbuj swoją wyobraźnię przestrzenną i sprawdź, jak dobrze radzisz sobie z rozwiązywaniem abstrakcyjnych łamigłówek! Flex Puzzler to specjalny plastikowy mechanizm, który możesz wygiąć w dowolny sposób pod kątem 45° i 90°. Tylko jak znaleźć właściwy układ, wskazany na karcie zadania? W zestawie znajdziesz 80 wyzwań, zapewniających dzieciom i dorosłym stymulującą umysł zabawę.

39,95 zł
35,16 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,79 zł

1 osoba kupiła
68
Puzzle 104 elementy. Avengers - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 104 elementy. Avengers
Clementoni, 104
Dostępny
49 szt.

Sugestywne obrazki, doskonała jakość wydruku, precyzyjne wycięcia, trwałe i cenne materiały. Wszystko to charakteryzuje Puzzle Clementoni: ciekawą linię puzzli zrealizowaną z wielką dbałością o szczegóły. Firma Clementoni, której od zawsze leży na sercu ochrona środowiska, stara się stosować jak najszerzej materiały z odzysku i unika używania komponentów zanieczyszczających otoczenie. Układanie puzzli wspomaga zdolność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów. Wpływa także na wyobraźnię, kreatywność oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Puzzle zawierają wytrzymałe części o wysokiej jakości. Wymiary elementów zadowolą miłośników puzzli - zwłaszcza tych, którzy lubią wyzwania.

24,70 zł
21,74 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,96 zł

1 osoba kupiła
69
Bridgertonowie. Tom 5. Oświadczyny. Wydanie serialowe. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bridgertonowie. Tom 5. Oświadczyny. Wydanie serialowe. Audiobook
Julia Quinn, StoryBox
Dostępny
6 szt.

Kiedy największego przystojniaka w Londynie zaczyna prześladować w snach pewna znajoma dziewczyna, sytuacja wymyka się spod kontroli... Penelopa Featherington skrycie uwielbia brata przyjaciółki od... właściwie od zawsze. Po spędzeniu połowy życia na obserwacji Colina Bridgertona z daleka Penelopa myśli, że wie o nim wszystko, ale nagle natyka się na jego najgłębszy sekret... i zaczyna się obawiać, że może jednak wcale go nie zna. Colin Bridgerton jest zmęczony swoją reputacją lekkoducha i pustego czarusia, ma także dość tego, że wszyscy przejmują się autorką znanej rubryki plotkarskiej, lady Whistledown, która wspomina o nim w pierwszych zdaniach każdej swojej publikacji. Jednak po powrocie z podróży zagranicznej Colin odkrywa, że życie w Londynie całkowicie się zmieniło, co dotyczy zwłaszcza Penelopy Featherington! Kiedy okazuje się, że Penelopa ma własne sekrety, ten, który dotąd unikał związków, musi zdecydować: czy jest ona dla niego największym zagrożeniem, czy też szansą na szczęście... Serial „Bridgertonowie” na podstawie powieści już dostępny w serwisie Netflix!

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
70
Ostrze. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Ostrze. Audiobook
Joe Abercrombie, StoryBox
Dostępny
4 szt.

Logena Dziewięciopalcego, cieszącego się złą sławą barbarzyńcę, opuszcza w końcu szczęście. Czeka go los martwego barbarzyńcy, który pozostawi po sobie tylko pieśni i równie martwych przyjaciół. Jezal dan Luthar, uosobienie egoizmu, żywi jedno pragnienie: odnieść zwycięstwo w kręgu szermierczym. Lecz zbliża się wojna, a na polach bitewnych lodowatej Północy walczy się według brutalniejszych zasad niż w turnieju. Inkwizytor Glokta, kaleka, który stał się oprawcą, nie ucieszyłby się z niczego bardziej niż z widoku Jezala powracającego do domu w trumnie. Z drugiej strony człowiek ten nienawidzi każdego. Konieczność tępienia zdrady w sercu Unii, przesłuchanie za przesłuchaniem, nie zyskuje mu przyjaciół, a kolejne zwłoki pozostawiają za sobą ślad, który może doprowadzić do samego skorumpowanego serca rządu – jeśli Glokta utrzyma się dostatecznie długo przy życiu, by owym tropem podążyć...

49,00 zł
26,95 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 22,05 zł

2 osoby kupiły
71
Siedem królestw. Tom 4. Karmazynowa korona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siedem królestw. Tom 4. Karmazynowa korona
Dostępny
128 szt.

Tysiąc lat temu dwoje młodych kochanków zostało zdradzonych – dla Algera Waterlowa oznaczało to śmierć, dla Hanalei, królowej Fells, życie bez miłości. Teraz ponownie królestwo Fells zdaje się drżeć w posadach. Młoda królowa Raisa ana’Marianna ma poważne problemy z utrzymaniem pokoju nawet w murach własnego zamku. Napięcia między czarownikami a klanami sięgnęły zenitu. W sytuacji, gdy sąsiednie królestwa próbują wykorzystać wewnętrzne waśnie w Fells do własnych celów, Raisa liczy na zjednoczenie swojego ludu przeciwko wspólnemu wrogowi. Jednakże równie groźnym przeciwnikiem może być ten, którego królowa darzy uczuciem. Poruszanie się wśród meandrów polityki nigdy jeszcze nie było tak niebezpieczne, a dawny herszt ulicznego gangu Han Alister wydaje się wzbudzać wrogość zarówno klanów, jak i czarowników. Jego jedynym sojusznikiem jest Raisa. Han nie potrafi oprzeć się uczuciom wobec niej, choć wie, że to igranie z ogniem. Niebawem Han odkrywa tajemnicę, uważaną za dawno zapomnianą – informację o takiej mocy, że może zjednoczyć ludność Fells. Czy zabierze ten sekret do grobu, nie zdążywszy go wykorzystać?

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

1 osoba kupiła
72
Arka Czasu. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arka Czasu. Audiobook
Marcin Szczygielski, StoryBox
Dostępny
28 szt.

Rafał ma prawie dziewięć lat. Mieszka w Dzielnicy. Nie chodzi do szkoły, bo w Dzielnicy nie ma szkół dla dzieci w jego wieku. Wszyscy tu ciągle się wprowadzają lub wyprowadzają, więc Rafał nie ma żadnych przyjaciół. Dziadek, który się nim opiekuje, przez całe dni wędruje po Dzielnicy i gra na skrzypcach, aby zarobić na życie. Dlatego Rafał najczęściej siedzi sam w mieszkaniu. Ale nie jest samotny – ma książki i bibliotekę, która jest jedynym miejscem w Dzielnicy, do którego wolno mu chodzić samemu. Pewnego dnia bibliotekarka wręcza mu powieść Wehikuł czasu Herberta George’a Wellsa. Ta lektura odmienia życie chłopca, stając się początkiem wielkiej, niebezpiecznej przygody…

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

1 osoba kupiła
73
Big Ideas. The Sociology Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Big Ideas. The Sociology Book
Dostępny
2 szt.

Pozycja w języku angielskim. All the big ideas, simply explained - an innovative and accessible guide to sociology. Part of the popular Big Ideas series, The Sociology Book introduces you to the subject that tells you all about what society is and what makes it tick. With over 80 ideas from the world's most renowned sociologists, covering topics as diverse as issues of equality, diversity, identity and human rights; the effects of globalization; the role of institutions, and the rise of urban living in modern society, this book details the key concepts of sociological thought. Discover all the big sociological ideas with quirky graphics, pithy quotes and step-by-step 'mind maps'. You'll be brought up-to-date on sociological ideas from Jeffrey Alexander to Sharon Zukin, with easy to navigate step-by-step summaries which explain each idea in a nutshell. Plus biographies of key sociologists from around the world, giving a historical context to each idea. Whether you are a sociology student or just have an interest in the workings of society, The Sociology Book is a perfect way to explore this fascinating subject.

99,00 zł
93,06 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 5,94 zł

1 osoba kupiła
74
Od dziś jestem zombie! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Od dziś jestem zombie!
Dostępny
1 szt.

Puuka, nastoletnia idolka, wybiera się w góry na sesję zjęciową. Po drodze zostaje zaatakowana przez zombie i… przemieniona w jedno z nich! Tak zaczyna się jej zwariowana życie w Wiosce Zombie!

31,99 zł
25,59 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,40 zł

1 osoba kupiła
75
Simple Mind Condition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Simple Mind Condition, CD
Trouble, Hammerheart
Dostępny
20 szt.

1.Simple Mind Condition 2. Goin' Home 3. Mindbender 4. Seven 5. Pictures of Life 6. After the Rain 7. Trouble Maker 8. Arthur Brown's Whiskey Bar 9. Simple Mind Condition 10. Ride the Sky 11. If I Only Had a Reason 12. The Beginning of Sorrows 13. * Live in Stockholm 14. R.I.P 15. Come Touch the Sky 16. At the End of My Daze 17. Plastic Green Head 18. Fear 19. Memory's Garden 20. The Misery Shows (Act II) 21. Psalm 9 22. Run to the Light 23. All Is Forgiven 24. Psychotic Reaction 25. The Skull 26. Revelation (Life or Death) 27. The Tempter

75,90 zł
1 osoba kupiła
76
Talerzyki dla niemowląt, Pistachio, 2 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talerzyki dla niemowląt, Pistachio, 2 sztuki
Lovi
Dostępny
34 szt.

- Z surowcem naturalnym – 20% mączki drzewnej z recyklingu. - Lekkie i poręczne. - Idealne na trening jedzenia obiadków. - Odpowiednie w każdym wieku dziecka. - Bez melaminy. - Bez BPA. Talerzyki LOVI to zestaw dwóch talerzyków potrzebnych do treningu jedzenia obiadków. Idealne na rozpoczęcie przygody z rozszerzaniem diety dziecka. W zestawie znajdują się talerzyki w dwóch kolorach, odpowiednie na różne rodzaje potraw. Produkty LOVI są lekkie, poręczne, łatwe do trzymania oraz posiadają bezpieczne, obłe kształty, dzięki czemu mogą być używane zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Do produkcji talerzyków zastosowaliśmy 20% mączki drzewnej pochodzącej z recyklingu, dzięki czemu w ich składzie znajduje się mniej plastiku, a co najważniejsze talerzyki te są wolne od melaminy oraz BPA. Całość została zapakowana w eleganckie pudełko idealnie nadające się na prezent.

65,00 zł
59,80 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,20 zł

1 osoba kupiła
77
Ale historia... Skąd te krzywe usta, Bolesławie?. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ale historia... Skąd te krzywe usta, Bolesławie?. Audiobook
Grażyna Bąkiewicz, StoryBox
Dostępny
22 szt.

„Cześć, jestem Julek. Mam dwanaście lat i chciałbym mieć przyjaciela. Co prawda spędzam dużo czasu ze Słoniem i jego ekipą, ale nie zawsze dobrze się z nimi bawię. Ostatnio siłą wysłali mnie w przeszłość, żeby nauczyciel historii zapomniał o zapowiedzianym teście… Jedyny plus jest taki, że przy okazji odkryłem, co napędza latający rower, o którym marzę!” Grupka nastolatków przenosi się w czasie o prawie 1000 lat, żeby wyjaśnić, skąd się wziął przydomek króla Bolesława Krzywoustego. Odpowiedzi jest wiele, a szukając tej właściwej, uczniowie dowiedzą się również, co oznaczały postrzyżyny, kto nosił giezło, jak można było podsłuchiwać przez kamienne ściany czy kto mieszkał na podgrodziu. Dziwne? Wcale nie! W niedalekiej przyszłości nauka historii wygląda zupełnie inaczej… Szczególnie, gdy nauczycielem jest pan Cebula.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

1 osoba kupiła
78
Kiedy dziewczynka staje się kobietą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kiedy dziewczynka staje się kobietą
Dostępny
76 szt.

Książka dla dziewczynek spodziewających się pierwszej miesiączki i tych, które miesiączkują od niedawna, ale też dla wszystkich kobiet, które czują, że nikt nie uhonorował ich kobiecości wtedy, kiedy ona się rodziła. Pozwala poczuć dumę z bycia kobietą, uhonorować cykliczność, która jest udziałem każdej z nas. Jest pełna praktycznej wiedzy o tym, co się z nami dzieje w każdym dniu cyklu, pomaga świadomie przeżywać życie w kobiecym ciele. Pozwala poczuć się częścią wielkiego kobiecego kręgu.

29,10 zł
20,37 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,73 zł

2 osoby kupiły
79
Kinzo - Kłódka mosiężna 50 mm z 3 kluczami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kinzo - Kłódka mosiężna 50 mm z 3 kluczami
Kinzo
Dostępny
80 szt.

Rodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

15,00 zł
13,99 zł

Rabat 6,7%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
80
Spotkania Jasnogórskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spotkania Jasnogórskie
Dostępny
57 szt.

Zbiór opowiadań autorstwa Jana Dobraczyńskiego, powstały z inspiracji kard. Stefana Wyszyńskiego. 5 listopada 1975 r. kard. Wyszyński skierował do Dobraczyńskiego list z prośbą o stworzenie dzieła na Jubileusz 600-lecia Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Prymas Polski podkreślił, iż walorem utworu pióra Dobraczyńskiego miałaby być nie tyle relacja z dziejów Cudownego Obrazu, ile odmalowanie duchowego wpływu Ikony Jasnogórskiej na życie Polaków. Opowieść o kulcie Obrazu Jasnogórskiego i jego wyjątkowej (również historycznej) roli Dobraczyński włożył w usta czternastu postaci (w tym trzynastu historycznych), do których zaliczają się: królowa Jadwiga Andegaweńska, świątkarz Łukasz z Rogów (restaurator obrazu Maryi), Mikołaj Kopernik, kard. Stanisław Hozjusz, Wojciech Męciński (jezuita, misjonarz), król Jan III Sobieski, gen. Kazimierz Pułaski, książę Józef Poniatowski, abp Zygmunt Feliński (metropolita warszawski), papież Jan XXIII (Angelo Giuseppe Roncalli), o. Maksymilian Maria Kolbe (franciszkanin), Józef Piłsudski, kard. Stefan Wyszyński, papież Jan Paweł II. Każda z postaci opowiada o Obrazie Jasnogórskim w perspektywie autobiograficznej oraz w kontekście własnej epoki. Dzięki takiej metodzie pisarskiej na kartach książki świadectwo jednostki przenika się z dziejowym doświadczeniem społeczności (narodu) – tytułowe „spotkania jasnogórskie” to zakorzenione w historii Polski literackie obrazy odsłaniające spotkania i więź z Maryją w Jasnogórskim Wizerunku. Usytuowane w zamknięciu tomu dwa szkice: Prymas Polski, Papież Polak pisarz dodał w trzecim i czwartym wydaniu książki. Spis najważniejszych postaci przywołanych w książce znajduje się w skorowidzu ulokowanym na końcu zbioru. Nowe (piąte) wydanie książki wiąże się z przeżywaną w roku 2022 640. rocznicą obecności Obrazu Maryi na Jasnej Górze. Wydawca oddaje do rąk Czytelników książkę w nowej szacie graficznej i z nową okładką, w wersji drukowanej oraz elektronicznej.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
81
Crazy Chic. Maszynka do ozdabiania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crazy Chic. Maszynka do ozdabiania
Clementoni
Dostępny
101 szt.

Maszyna do ozdabiania ubrań i innych akcesoriów kolorowymi samoprzylepnymi klejnotami.

39,90 zł
35,11 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,79 zł

1 osoba kupiła
82
Pegaz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pegaz
Dostępny
111 szt.

Wojna, która zmieniła życie. Historia miłosna, która odbije się echem na przestrzeni pokoleń. U progu drugiej wojny światowej w Europie Nicolas i Alex, dwaj owdowiali mężczyźni, wiodą szczęśliwe, spokojne życie w swoich bawarskich posiadłościach, samotnie wychowując dzieci. Jednak na jaw wychodzi skrywana tajemnica pochodzenia Nicolasa, zagrażając bezpieczeństwu jego rodziny. Razem z synami musi opuścić Niemcy i szukać schronienia w Ameryce. Zabierają ze sobą osiem koni czystej krwi, prezenty od Alexa, w tym dwa olśniewające lipicanery. Okażą się one przepustką do nowego życia, zapewniając Nicolasowi pracę w słynnym cyrku braci Ringling. Biały ogier Pegaz i jego pan staną się największą atrakcją pokazu, a piękna, młoda akrobatka wkrótce skradnie serce mężczyzny. Podczas gdy Nicolas z trudem przystosowuje się do nowego życia, Alex i jego córka mierzą się z wyzwaniami wojny w Europie. Jak potoczą się losy obu rodzin? Danielle Steel To jedna z najbardziej znanych i najchętniej czytanych autorek na świecie, a jej powieści sprzedano w blisko miliardzie egzemplarzy. Do licznych międzynarodowych bestsellerów Steel należą: Romans, Sąsiedzi, To, co bezcenne, Pegaz i inne wysoko oceniane powieści. Jest również autorką książek: Światło moich oczu: historia życiaNicka Trainy, opowiadającej o losach jej syna; Życie na ulicy, wspomnień z pracy z bezdomnymi; Expect a Miracle, zbioru jej ulubionych cytatów niosących inspirację i pocieszenie.

42,90 zł
22,31 zł

Rabat 48,0%
oszczędzasz 20,59 zł

1 osoba kupiła
83
Taki krótki urlop. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taki krótki urlop. Audiobook
Jacek Skowroński, Maria Ulatowska, StoryBox
Dostępny
13 szt.

Nowa wspólna powieść najpopularniejszego polskiego duetu pisarskiego! Tym razem zapraszają do trójmiasta, gdzie ich bohaterowie wplątali się, oczywiście całkiem przypadkowo, w świat gangsterskich rozgrywek. Aleksandra i Joachim, kardiolodzy z Warszawy, przyjeżdżają do Sopotu na spontaniczny, niedługi urlop. Jednak już pierwszego dnia ich pobytu wydarza się coś, co zamienia ich miły, wymarzony wypoczynek, w dramat, by nie powiedzieć – w horror. Najpierw zupełnie przypadkowo widzą morderstwo, a gdy chcą złapać trochę snu, żeby zastanowić się na trzeźwo i spokojnie nad tym, co widzieli, ktoś wdziera się do ich pokoju i porywa Olkę. Joachimowi udaje się odbić dziewczynę i obydwoje uciekają furgonetką porywaczy. Niestety fatalny ciąg zdarzeń sprawia, że zostają uznani za płatnych zabójców. Muszą jak najszybciej wybrnąć z tarapatów, w jakie się wplątali. Nie mogą pozwolić, by ich krótki urlop stał się także ich ostatnim.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

1 osoba kupiła
84
Boskie łuski. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boskie łuski. Tom 1
Dostępny
4 szt.

Chiharu jest młodym pisarzem, który zmaga się z brakiem weny i chęci do pisania następnej książki. Żeby trochę odpocząć i zdystansować się od pracy, wraca do rodzinnej wioski, gdzie mieszkał wraz z babcią. Pewnego razu, gdy czeka na stacji, przytrafia mu się niecodzienna sytuacja — znajduje w krzakach nieprzytomnego, młodego mężczyznę! Udzieliwszy pomocy ekscentrycznemu osobnikowi, zaintrygowany Chiharu pyta, dlaczego przyszedł w okolice stacji. — Ach, czekam na żonę — słyszy w odpowiedzi. Jednak kim jest ukochana tajemniczego mężczyzny?! Oto początek historii o nietypowej relacji między bóstwem a śmiertelnikiem!

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
85
Cyferki. Uczymy się liczyć!, wersja ukraińska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyferki. Uczymy się liczyć!, wersja ukraińska
Dostępny
258 szt.

Baw się i ucz! W tej książeczce znajdziesz linijki do ćwiczenia pisania cyferek. A do tego naklejki, dużo mądrych zagadek i śmiesznych obrazków. Dobrej zabawy!

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
86
Fire Force. Tom 15 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fire Force. Tom 15
Dostępny
1 szt.

Shinra i pozostali natrafiają na dowody podważające prawdziwość oficjalnej narracji o Amaterasu i treść Świętej Księgi. Zaczynają podejrzewać istnienie powiązań między kościołem a Ewangelistą, jednak ze względu na swoją sytuację nie mogą zbadać tej sprawy. Zamiast tego na zwiad udają się Benimaru i Jaker! Na miejscu mierzą się z niebezpiecznymi zabójcami i prawdą, która może zatrząść Cesarstwem Tokijskim u jego fundamentów! W tym samym czasie Shinra i pozostali wyruszają na śledztwo w korporacji, która sprawuje kontrolę nad krajem. Rozpoczyna się nowy rozdział historii, w której bohaterowie stawiają czoła religii i kapitałowi stanowiącymi dwie podpory Cesarstwa!

25,00 zł
20,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
87
Pacjent. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pacjent. Audiobook
Max Czornyj, StoryBox
Dostępny
1 szt.

Telefon ze szpitala to dopiero początek. Informacja przekazana przez dyspozytorkę wzbudza niepokój komisarza Deryły. Coś się stało z jego partnerką, Tamarą Haler. Po przeprowadzeniu serii badań kobieta zniknęła ze szpitalnego oddziału i nie ma po niej śladu. Gdzie jest? Dlaczego przepadła bez wieści? Kolejny telefon jest niczym ziszczenie się najgorszego koszmaru. Szaleniec twierdzi, że uprowadził Haler i uwolni ją tylko pod jednym warunkiem. Deryło musi wykonać pewne zadanie. Jest ono nie tylko czystym szaleństwem, ale co gorsze, komisarz dostaje na nie jedynie dwanaście godzin. Rozpoczyna się przerażająca walka z czasem. Zaskakujący kres jest coraz bliżej...

42,90 zł
23,60 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 19,30 zł

1 osoba kupiła
88
Czerwona pigułka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czerwona pigułka
Dostępny
169 szt.

Najnowsza powieść autora Impresjonisty. Wielowarstwowa historia opowiedziana przez pryzmat mrocznej przeszłości. Czerwona pigułka to powieść o inwigilacji, wyborach rodem z Matrixa, kwestiach alt-right, o kreatywności, ludzkiej psychice i historii. To opowieść z XXI wieku opowiedziana przez pryzmat przeszłości, której najmroczniejsze rozdziały wciąż mają wpływ na naszą teraźniejszość. Przede wszystkim jednak jest to opowieść o miłości, która potrafi przetrwać w świecie całkowicie pozbawionym znaczenia. Mało znany nowojorski pisarz na trzy miesiące rozstaje się z młodą żoną i córeczką i przyjeżdża na stypendium nad berlińskie jezioro Wannsee, licząc, że tu dozna twórczego natchnienia i wreszcie napisze kolejną książkę. Okazuje się jednak, że dom, w którym ma zamieszkać wraz z innymi stypendystami, odbiega od jego wyobrażeń – nie mogąc znieść monitorowanej pracy przy biurku we wspólnej sali, zaczyna się zamykać w swoim pokoju, gdzie godzinami ogląda naładowany przemocą serial o policjantach. Gdy przypadkiem na imprezie w mieście poznaje Antona, jego twórcę, i rozmawiają o pesymizmie, bohater popada w obsesję związaną z charyzmatycznym scenarzystą. Podróż do jądra moralnej ciemności grozi utratą wszystkiego, co dlań najważniejsze, włącznie ze zdrowiem psychicznym.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

1 osoba kupiła
89
Boskie dziewczyny. Tom 3. Piękna Afrodyta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boskie dziewczyny. Tom 3. Piękna Afrodyta
Dostępny
27 szt.

Spojrzenie na mity greckie okiem współczesnej nastolatki. Cztery przyszłe gwiazdy Olimpu – Atena, Persefona, Afrodyta i Artemida – uczą się w Akademii Olimpijskiej, w której elita ateńskiej młodzieży szkoli swe boskie umiejętności. Boskie dziewczyny bardzo przypominają współczesne rówieśniczki. Choć czeka je mityczna przyszłość, teraz stawiają czoła typowym nastoletnim problemom – z jednej strony koleżanka dokucza, z drugiej u drzwi stoi pierwsza miłość. Afrodyta uwielbia pomagać śmiertelnikom w poszukiwaniu miłości, ale jest dość zirytowana nieustanną adoracją młodych bogów z Akademii Olimpijskiej. Postanawia poddać metamorfozie swoją przyjaciółkę Atenę, nie jest jednak przygotowana na jej konsekwencje. Nie liczyła się z tym, że przemiana Ateny wzbudzi tak wielkie zainteresowanie, a już na pewno nie sądziła, że zainteresowanie męskiej części uczniów Akademii Olimpijskiej skupi się na jednej z jej najlepszych koleżanek! Czy uda jej się przełknąć gorzką pigułkę zazdrości?

24,95 zł
19,99 zł

Rabat 19,9%
oszczędzasz 4,96 zł

1 osoba kupiła
90
Nasz cud. Tom 25 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Nasz cud. Tom 25
Dostępny
3 szt.

Minami Harusumi, z pozoru zwykły licealista, pamięta swoje życie jako księżniczka Zerestrii, kraju, który istniał dawno temu i został zniszczony… Podczas rozmowy z Nishiną w Zeze budzą się pewne podejrzenia. Znaki, które daje mu rozmówca, pozwalają wysnuć niepokojącą hipotezę.… Co się za nimi kryje? Złudzenia z przeszłości? Czy też ostrzeżenie na przyszłość?

19,99 zł
11,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 8,00 zł

1 osoba kupiła
91
Fyrtle. Z życia poznańskich osiedli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fyrtle. Z życia poznańskich osiedli
Dostępny
2 szt.

Książka ukazująca Poznań z perspektywy 42 fyrtli osiedli. Do jej tworzenia zaproszono blisko trzydzieścioro autorów i autorek są wśród nich dziennikarki, animatorzy kultury, działaczki społeczne, fotografowie. Część z nich pochodzi z Poznania, część dopiero odkrywała miasto. Ta książka nie jest typowym przewodnikiem, nie podpowiada, gdzie dobrze zjeść i tanio zanocować. Zamiast tego proponuje spojrzenie na każde z osiedli okiem turysty lub czujnego miejskiego obserwatora, gotowego dać się zaskoczyć w pozornie zwyczajnym otoczeniu. Taka jest idea mikrowypraw w znane-nieznane, po nieodległej okolicy.

39,00 zł
32,76 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,24 zł

1 osoba kupiła
92
Serwetki Happy 18 Birthday czarne 33x33cm 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwetki Happy 18 Birthday czarne 33x33cm 20szt
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.19

Wymiary serwetek: 33 x 33 cm Kolor : czarny, różowo-złoty Nadruk: liczba 18, nadruk happy Bitrhday Materiał: papier Ilość sztuk w opakowaniu: 20 Producent: Godan S.A.

10,30 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,31 zł

1 osoba kupiła
93
Pismo Święte Nowego Testamentu z ilustracjami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pismo Święte Nowego Testamentu z ilustracjami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.24

Nowy Testament z lustracjami to pięknie wydane, na kredowym papierze, Pismo Święte, które dzięki bardzo bogatej szacie graficznej będzie cieszyć oczy czytającego oraz doskonale nadaje się na prezent z różnych okazji. Księga jest wzbogacona 180 kolorowymi ilustracjami przedstawiającymi sceny biblijne i religijne z różnych dzieł sztuki światowej, doskonale uzupełniającymi przeczytane treści. Ubogacona została ponadto na początku stronami, na których można wpisać dedykację lub np. własną modlitwę. Dalej znajduje się miejsce na wpisy upamiętniające ważne wydarzenia z życia właściciela i jego rodziny. W księdze znajduje się również słownik niektórych pojęć biblijnych, imion własnych i nazw geograficznych a także tabela chronologiczna wydarzeń biblijnych i z historii powszechnej.

45,00 zł
39,60 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,40 zł

1 osoba kupiła
94
Władca świata. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Władca świata. Audiobook
Robert Hugh Benson, StoryBox
Dostępny
7 szt.

Europa tworzy jeden organizm polityczny, rządzony przez parlament europejski i prezydenta zjednoczonego kontynentu. Do rywalizacji stają: imperium amerykańskie i mocarstwo azjatyckie. O losach społeczeństw decyduje politycznie poprawna ideologia zwana humanitaryzmem, konsekwentnie wypychająca chrześcijaństwo z przestrzeni publicznej. Katolicy stają się zanikającą mniejszością. Eutanazję zalegalizowano jako wybór dla każdego, kto chce „odejść z godnością”. Islam zagraża Staremu Kontynentowi. Wykluwa się Nowy Porządek Świata.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

1 osoba kupiła
95
Hodowla ryb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hodowla ryb
Dostępny
41 szt.

W książce w przystępny sposób objaśniono podstawy klasycznej gospodarki stawowej, tradycyjne metody hodowli oraz jej podstawy naukowo-przyrodnicze. Szczegółowo omówiono wszystkie zagadnienia związane z hodowlą ryb, poczynając od pielęgnacji stawu i wody stawowej, a kończąc na chorobach, szkodnikach, rozmnażaniu, odławianiu oraz karmieniu (także naturalnym). Hodowcom ryb, rybakom, a nawet właścicielom stawów ogrodowych, obrońcom przyrody i wędkarzom książka ta dostarczy wielu pożytecznych wskazówek i obszernych informacji na temat tradycyjnego, przyjaznego przyrodzie gospodarowania stawami.

49,99 zł
35,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

1 osoba kupiła
96
Siedem królestw. Tom 2. Wygnana królowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siedem królestw. Tom 2. Wygnana królowa
Dostępny
113 szt.

Han Alister wędruje na południe, by rozpocząć naukę w Mystwerku w Oden's Ford. Wyjazd z Fells nie oznacza jednak, że nie grozi mu już niebezpieczeństwo. Każdy jego krok śledzą Bayarowie, potężna rodzina czarowników, pragnąca odzyskać stary amulet. Także w Mystwerku czają się zagrożenia. Han poznaje tam Kruka, tajemniczego czarownika, który zgadza się uczyć go tajników czarnej magii. Czy Han tego nie pożałuje? Tymczasem księżniczka Raisa ana'Marianna ucieka przed małżeństwem z przymusu w towarzystwie swojego przyjaciela Amona i jego drużyny kadetów. Najbezpieczniejszym dla niej miejscem jest Wien House, akademia wojskowa w Oden's Ford. Jeżeli księżniczce uda się uchodzić tam za zwykłą kadetkę, uczelnia zapewni jej zarówno schronienie, jak i wykształcenie potrzebne do tego, by podołać roli kolejnej królowej z dynastii Szarych Wilków. Wszystko się zmienia, gdy ścieżki Hana i Raisy krzyżują się w tej epickiej baśni o niepewnych przyjaźniach, bezwzględnej polityce i nieodpartej sile uczuć.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

1 osoba kupiła
97
Newsweek Extra 2/2022 Psychologia dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Newsweek Extra 2/2022 Psychologia dziecka
Dostępny
26 szt.

Okazja jedna na milion Z tym buntem to trudna sprawa jest. Samo słowo ma brzmienie lekko niepokojące, a jego znaczenie podsuwa nam raczej szorstkie skojarzenia. Kiedy jeszcze połączymy bunt z nastolatkiem, to mamy niemal pewność, że niczego dobrego nie można się spodziewać. Myślimy automatycznie, odruchowo reagując na znaczenie. Burkliwe odpowiedzi na pytania, nieprzyjazne, czasem nawet agresywne odzywki. Politowanie w skierowanym na nas spojrzeniu, drzwi trzaskające przed nosem. W najlepszym razie - widowiskowa abnegacka nonszalancja. I tyle na temat ulegania stereotypom, które tak łatwo wziąć za swoje własne przekonania. Nastoletni bunt ma wiele odcieni. Nawet taki, którego w ogóle nie widać. Ale i on, jak wszystkie inne, ma niezwykle mocny fundament: potrzebę oddzielenia się od wcześniejszego siebie, żeby odnaleźć tego późniejszego na dobry początek dorosłego życia. To, jakim doświadczeniem będzie ten moment przejścia, ile będzie trwał, jakie formy przybierze i dokąd młodego człowieka zaprowadzi, w dużym stopniu zależy od nas - jego bliskich i dalszych dorosłych. To okazja jedna na milion. Możemy z niej skorzystać i poczuć tę nastoletnią energię pod swoimi skrzydłami albo jej nie rozumieć, nie zauważyć i przegrać tę partię. Okazje jedna na milion się nie powtarzają. Iwona Zabielska-Stadnik, redaktor naczelna

17,00 zł
15,99 zł

Rabat 5,9%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
98
Miseczki dla niemowląt, Pistachio, 2 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Miseczki dla niemowląt, Pistachio, 2 sztuki
Lovi
Dostępny
1 szt.

- Z surowcem naturalnym – 20% mączki drzewnej z recyklingu. - Lekkie i poręczne. - Idealne na trening jedzenia zupki. - Odpowiednie w każdym wieku dziecka. - Bez melaminy. - Bez BPA. Miseczki LOVI to zestaw dwóch miseczek w różnych kolorach potrzebnych do treningu jedzenia zupki. Idealne na rozpoczęcie przygody z rozszerzaniem diety dziecka. W zestawie znajdują się dwa rozmiary miseczek: mniejsza o pojemności 300 ml oraz większa o pojemności 420 ml – dopasowane na różny apetyt dziecka. Produkty LOVI są lekkie, poręczne, łatwe do trzymania oraz posiadają bezpieczne, obłe kształty dzięki czemu mogą być używane zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Do produkcji miseczek zastosowaliśmy 20% mączki drzewnej pochodzącej z recyklingu, dzięki czemu w ich składzie znajduje się mniej plastiku, a co najważniejsze miseczki te są wolne od melaminy oraz BPA. Całość została zapakowana w eleganckie pudełko idealnie nadające się na prezent.

66,40 zł
45,82 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 20,58 zł

1 osoba kupiła
99
Homilie do Psalmów 36-38 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Homilie do Psalmów 36-38
Dostępny
6 szt.

To już czwarty tom szczególnej serii „Biblia Ojców”. Tym razem są to komentarze do trzech psalmów autorstwa wielkiego starożytnego teologa i egzegety Orygenesa, po raz pierwszy w polskim tłumaczeniu, którego dokonał nieoceniony biblista ks. prof. Antoni Tronina. Homilie Orygenesa nie są adresowane do zamkniętego kręgu uczniów, ale do zgromadzenia liturgicznego, dlatego jego bardzo żywe słowa trafiają wprost do serc.

40,00 zł
36,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
100
Plastic Green Head, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastic Green Head, CD
Trouble, Hammerheart
Dostępny
20 szt.

1.Plastic Green Head 2.The Eye 3.Flowers 4.Porpoise Song 5.Opium-Eater 6.Hear the Earth 7.Another Day 8.Requiem 9.Below Me 10.Long Shadows Fall 11.Tomorrow Never Knows 12.Till the End of Time

65,90 zł
1 osoba kupiła
Wróć do góry