hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.05.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 3 maja 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zestaw szablonów do tatuaży (TyToo), na drugim Zestaw szablonów do tatuaży (TyToo). Kolejny produkt to Piasta i szprychy (Tomasz Wardak) oraz Jak się pozbyć Termita Czyli jak przestałam tworzyć śmietniki myślowe w głowie (Anna Dąbrowska).
1
Zestaw szablonów do tatuaży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw szablonów do tatuaży
TyToo
Dostępny
80 szt.

Zestaw szablonów 15 sztuk Szablony do robienia tatuaży brokatowych. Natychmiastowe i łatwe w użyciu. Poza skórą, przylegają również do metalu, drewna, plastiku i szkła.

16,84 zł
15,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,85 zł

2 osoby kupiły
2
Zestaw szablonów do tatuaży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw szablonów do tatuaży
TyToo
Dostępny
8 szt.

Zestaw szablonów 15 sztuk Szablony do robienia tatuaży brokatowych. Natychmiastowe i łatwe w użyciu. Poza skórą, przylegają również do metalu, drewna, plastiku i szkła.

16,84 zł
15,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,85 zł

2 osoby kupiły
3
Piasta i szprychy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piasta i szprychy
Dostępny
50 szt.

Piasta i szprychy to książka o gigantycznym i kontrowersyjnym projekcie Centralnego Portu Komunikacyjnego. Książka odpowiada na pytanie skąd wziął się obecny kształt tego projektu, m.in. pomysł powiązania nowego lotniska z budową nowego układu komunikacyjnego w naszym kraju. Projekt CPK przedstawiony jest na tle aktualnej sytuacji i perspektyw lotnictwa pasażerskiego i kolei w Polsce, w Europie i na świecie. Książka prezentuje plany rozwoju infrastruktury lotniczej i kolejowej w naszym kraju, przedstawia również alternatywne wobec projektu CPK koncepcje rozwoju infrastruktury transportowej. Książka jest podzielona na dwie części. Pierwsza jest poświęcona zagadnieniom lotniczym – od planowanego centralnego lotniska w ramach CPK, poprzez otoczenie, w tym działające obecnie lotniska oraz powstający Port Lotniczy Radom. Opisane są w niej poprzednie nieudane próby budowy nowego głównego lotniska oraz historia zmian jego lokalizacji. Zawiera także odpowiedzi na ważne pytania, między innymi o to, jaki los czeka Lotnisko Chopina i dlaczego budowane jest lotnisko w Radomiu, czy CPK ma szansę stać się największym lotniskiem w naszej części kontynentu, czy lotniska zachodnioeuropejskie rzeczywiście nie mają możliwości rozwoju, czy czeka nas era cichych samolotów. W tej części przedstawiony jest również projekt budowy nowego 50-tysięcznego miasta związanego z planowanym lotniskiem. W drugiej części książki omówiony jest tak zwany komponent kolejowy projektu CPK, ściśle związany z centralnym lotniskiem. Ta część projektu – która ma doprowadzić do powstania kilkunastu „szprych” łączących lotnisko z wszystkimi regionami naszego kraju – jest kilkakrotnie bardziej kosztowna od samego projektu lotniczego i jest największym projektem kolejowym w naszej historii. Znajdziemy tu również próbę odpowiedzi na pytanie, czy kolej – wspaniały wynalazek, który w XIX wieku wywrócił świat do góry nogami – ma szansę na sukces w XXI wieku. Czytelnicy znajdą w tej części również odpowiedzi na inne pytania, na przykład dlaczego Japończycy pierwsi zbudowali szybką kolej, czy współczesne lotniska potrzebują kolei, oraz czy kolej jest rzeczywiście ekologicznym środkiem transportu. Książka zawiera bardzo dużą liczbę usystematyzowanych informacji. 452 stron, 14 tabel i 30 rysunków to nie tylko ciekawostki, ale także rzetelne informacje na temat projektu CPK i trendów w lotnictwie i transporcie kolejowym.

43,00 zł
38,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,30 zł

1 osoba kupiła
4
Jak się pozbyć Termita Czyli jak przestałam tworzyć śmietniki myślowe w głowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak się pozbyć Termita Czyli jak przestałam tworzyć śmietniki myślowe ...
Dostępny
120 szt.

Anna Dąbrowska ? trener rozwoju osobistego oraz dyplomowana coach i mentor. Ukończyła studia na kierunku finanse i rachunkowość oraz coaching w biznesie. Posiada ponad 20-letni staż zawodowy, a swoją wiedzę i doświadczenie nieustannie wzbogaca poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach, m.in. kurs MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) ? redukcja stresu poprzez praktykę uważności wg metody dra Jona Kabata-Zinna. Uczy, jak pracować ze stresem za pomocą technik relaksacyjnych, jak zarządzać emocjami w ciele i umyśle oraz jak uwalniać napięcia z ciała poprzez pracę z oddechem. Wplata mindfulness w praktykę coachingową z doskonałymi rezultatami. Miłośniczka medytacji oraz kotów. Inspiracją do napisania tej książki była moja droga rozwoju osobistego, którą rozpoczęłam, aby uwolnić umysł od natrętnych myśli i od tworzenia dialogów z własnym ego, oraz ogromna chęć życia w zgodzie ze swoimi wartościami. Życie w dobrostanie wydawało mi się czymś zupełnie nieosiągalnym, postanowiłam jednak spróbować zawalczyć o siebie i o lepszą drugą połowę życia, w którą weszłam niedawno. To nie jest poradnik. Dowiesz się tutaj, co zrobiłam, aby żyć w poczuciu szczęścia, wdzięczności i zaufania do siebie. Przeczytasz, nad jakimi rzeczami pracowałam, aby dziś cieszyć się życiem bez poczucia krzywdy i kreowania czarnych myśli na każdym kroku. Włożyłam bardzo dużo uwagi, cierpliwości oraz wysiłku, aby zbudować swój wewnętrzny spokój i pokochać siebie, teraz pomogę w tym Tobie. Przeczytasz tutaj moje historie, okraszone łzami i emocjami, oraz zapoznasz się z ćwiczeniami, które wykorzystuję w pracy z klientami. Bardzo pragnę, aby moje doświadczenia były dla Ciebie inspiracją do ruszenia z miejsca, do podjęcia kroku ku pięknej drodze do zmiany. Dzięki tej książce pomogę Ci wykształcić nowe i dobre nawyki, pokażę, jak pracować z niezdrowymi przekonaniami, oraz udowodnię Ci, że jesteś cudem. Zaufaj mi, masz ogromne zasoby do tego, aby żyć pięknie.

35,00 zł
25,55 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

5
Neuromodulacja krzyżowa i urodynamika / Sacral Neuromodulation and Urodynamics - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neuromodulacja krzyżowa i urodynamika / Sacral Neuromodulation and Uro...
Dostępny
151 szt.

Polsko-angielski przewodnik przygotowany przez znakomity zespół autorski. Neuromodulacja krzyżowa jest małoinwazyjną techniką o dobrych długoterminowych wynikach stosowaną w przypadkach różnych dysfunkcji dolnych dróg moczowych. Urodynamika opisuje wszystkie pomiary oceniające funkcję i dysfunkcję dolnych dróg moczowych odpowiednią metodą. Pomaga uzyskać dodatkowe informacje o badanej osobie i stara się odtworzyć dolegliwości ze strony dolnych dróg moczowych zgłaszane przez pacjenta. W książce przystępnie i nowocześnie omówiono podstawy neuroanatomii i neurofizjologii oraz zagadnienia związane z neuromodulacją czynności dolnych dróg moczowych. Czytelnicy znajdą w publikacji wiele cennych wskazówek przydatnych w ich codziennej praktyce zawodowej. Bogato ilustrowana książka z pewnością zainteresuje młodych adeptów medycyny. Dla lekarzy będzie źródłem rzetelnej wiedzy naukowej.

139,00 zł
129,27 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 9,73 zł

6
Gorzka ballada - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Gorzka ballada
Dostępny
2 szt.

Autor nie jest literatem. Pracował 60 lat jako anestezjolog i lekarz pierwszego kontaktu. W wolnych chwilach parał się studiowaniem innych działów nauki, takich jak kosmologia, ekonomia, historia, cybernetyka, i literaturą oraz układaniem rymowanych zwrotek. Opublikował w wydawnictwach internetowych kilka pozycji z dziedzin jego zainteresowań naukowych i literackich. Umieścił w Internecie wiele wpisów na różne tematy na blogach: Zapiski Profana i Moje Opinie II. W czasach Solidarności i w stanie wojennym rozprowadzał w drugim obiegu własne opracowania publicystyczne i wiersze. Jego utwory znajdują się w Ośrodku KARTA w Warszawie. Obecny tomik jest echem wspomnienia z dzieciństwa, kiedy to był pośrednim świadkiem tragedii Holokaustu.

20,00 zł
10,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 10,00 zł

7
Ecstasies Of Never Ending Night. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ecstasies Of Never Ending Night. CD
Master Devil, Relapse Records
Dostępny
15 szt.

1.Ecstasies... 2.Enamoured in the Throes of Death 3.Golgotha's Cruel Song 4.The Vigour of Evil 5.Acid Black Mass 6.Abyss in Vision 7.Shrines in Cinder 8.Funerary Gyre of Dreams & Madness 9.Precious Blood of Christ Rebuked 10.Never Ending Night

68,90 zł
65,46 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,44 zł

8
Ecstasies Of Never Ending Night. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ecstasies Of Never Ending Night. Winyl
Master Devil, Relapse Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.09

1.Ecstasies... 2.Enamoured in the Throes of Death 3.Golgotha's Cruel Song 4.The Vigour of Evil 5.Acid Black Mass 6.Abyss in Vision 7.Shrines in Cinder 8.Funerary Gyre of Dreams & Madness 9.Precious Blood of Christ Rebuked 10.Never Ending Night

121,90 zł
115,81 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,09 zł

9
Geme MemoRace Nature - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geme MemoRace Nature
Regipio
Dostępny
18 szt.

MemoRace NATURE to gra pamięciowa, dzięki której w prosty i zabawny sposób nauczysz się słówek opisujących otaczającą Cię przyrodę i zjawiska pogodowe. Atrakcyjne zdjęcia pozwolą na szybkie skojarzenie angielskiego słówka z jego znaczeniem. Grube, tekturowe kartoniki idealnie współpracują nawet z niewprawnymi, dziecięcymi rączkami, a umieszczony na grafikach zapis fonetyczny ułatwia naukę poprawnej wymowy. Baw się i ucz po angielsku! W opakowaniu NATURE znajdziesz 36 angielskich słówek: beach, cloudy, cold, dry, field, flood, flower, foggy, forest, grass, hill, hot, lake, landscape, leaves, moon, mountains, ocean, orchard, path, plant, pond, rainy, river, road, sea, sky, snowy, stars, stormy, sunny, sunrise, sunset, tree, waterfall, windy. Wiek: +5 Liczba graczy: 1-3 Opakowanie zawiera: - 72 kartoniki, - instrukcja z listą słów i polskim tłumaczeniem, - propozycje dodatkowych zabaw.

34,99 zł
31,49 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

10
Schowek
Let It Be Blue (Blue Vinyl), Winyl
!!!, Sonic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

CD

139,90 zł
132,91 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,99 zł

11
Schowek
You Belong There (Limited Edition), Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

CD

139,90 zł
132,91 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,99 zł

12
Schowek
You Belong There, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

CD

65,90 zł
62,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

13
Schowek
Let It Be Blue (Black Vinyl), Winyl
!!!, Sonic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

CD

132,90 zł
126,26 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,64 zł

14
Schowek
Let It Be Blue, CD
!!!, Sonic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

CD

65,90 zł
62,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

15
Schowek
Interrupters, The, CD
The Interrupters, Hellcat Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.27

CD, Jewel Case Informacje: Kod Ean Sprzed Zmiany Z 12 Na 13 Cyfr: 8714092052725; Gatunek: Rock/Punk/Ska; Rodzaj Wydania: Original; Rok Nagrania: 2014; Rodzaj Dźwięku: Stereo; Opakowanie: Jewel Case; Gatunek: ROCK/PUNK/SKA, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Rok wydania: 2014, Dźwięk: STEREO, Kraj: Zagraniczna, Wydawca: HELLCAT RECORDS

88,90 zł
80,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,89 zł

16
Schowek
Rude Boy Returns, The, CD + DVD
Staple, Neville, Rude Boy Music Ltd.
Niedostępny
Brak

Gatunek: Ska/Rock, Rok wydania: 2004, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: STAPLE, NEVILLE, Wydawca: RUDE BOY MUSIC LTD.

60,90 zł
54,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,09 zł

17
Schowek
Harry Potter i komnata tajemnic
Niedostępny
Brak

Pełna niespodzianek trójwymiarowa książka z ruchomymi elemantami, oparta na drugiej części cyklu J. K. Rowling `Harry Potter i komnata tajemnic`.

28,57 zł
21,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,14 zł

18
Schowek
31,10 zł
22,70 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,40 zł

19
Schowek
ARDO Krem vege na brodawki Care Balm
ARDO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

32,20 zł
Powiadomienie
20
Schowek
CHICCO 00011146000000 Okulary przeciwsłoneczne 2l+ boy
Chicco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

46,00 zł
41,40 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,60 zł

21
Schowek
CHICCO 00011144000000 Okulary przeciwsłoneczne 24m+ boy
Chicco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

46,00 zł
41,40 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,60 zł

22
Schowek
CHICCO 00011142000000 Okulary przeciwsłoneczne 12m+ boy
Chicco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

46,00 zł
41,40 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,60 zł

23
Schowek
CHICCO 00011150000000 Okulary przeciwsłoneczne 4l+ boy
Chicco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

46,00 zł
41,40 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,60 zł

24
Kocyk Dwustronny Bambus/Velvet - Kocia Rodzina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
128,90 zł
Powiadomienie
25
Kocyk Dwustronny Bambus/Velvet - Flamingi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
128,90 zł
Powiadomienie
26
Kocyk Dwustronny Bambus/Velvet - Safari - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
128,90 zł
Powiadomienie
27
Kocyk Dwustronny Bambus/Velvet - Magnolia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
128,90 zł
Powiadomienie
28
Kocyk Bawełna/Welur 80X100Cm - Kocia Rodzina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
103,90 zł
Powiadomienie
29
Pościel Z Bawełny Satynowej Z Wypełnieniem 100X135Cm Safari - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
149,90 zł
Powiadomienie
30
Komplet Pościeli Z Wypełnieniem 80X100 Cm Pudrowy Las - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
120,90 zł
Powiadomienie
31
Komplet Pościeli Z Wypełnieniem 100X135Cm Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
149,90 zł
Powiadomienie
32
Poduszka Bambus / Velvet - Kocia Rodzina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50,90 zł
Powiadomienie
33
Poduszka Bambus / Velvet - Flamingi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50,90 zł
Powiadomienie
34
Poduszka Bawełna/Welur - Kocia Rodzina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
37,90 zł
Powiadomienie
35
Pościel Bambusowa 100X135Cm - Safari - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
159,90 zł
Powiadomienie
36
Pościel Bambusowa 80X100Cm - Kocia Rodzina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
167,90 zł
Powiadomienie
37
Pościel Bambusowa (Safari) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
177,90 zł
Powiadomienie
38
Pościel Bambusowa (Magnolia) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
167,90 zł
Powiadomienie
39
Bawełniana Pościel Z Wypełnieniem Do Gondoli I Wózeczka (Szary Las) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
101,90 zł
Powiadomienie
40
Schowek
75,20 zł
Powiadomienie
41
Schowek
79,00 zł
55,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,70 zł

42
Schowek
ARDO CLINISTORE - butelka sterylna 80 ml
ARDO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

5,99 zł
Powiadomienie
43
Schowek
Odyseja Homera
Niedostępny
Brak

Popularne i żywo napisane opracowanie poświęcone wielkiemu eposowi, który stoi u początków całego niemal europejskiego powieściopisarstwa.

2,99 zł
Powiadomienie
44
Schowek
9,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

45
Żywienie w chorobach nowotworowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żywienie w chorobach nowotworowych
Dostępny
101 szt.

Publikacja w 2021 roku została wyróżniona Nagrodą Zespołową I. stopnia Jego Magnificencji Rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie – prof. dr. hab. Michała Zasady. Podręcznik kompleksowo omawia problematykę żywienia w aspekcie choroby nowotworowej. Obok podstaw fizjologii odżywiania, opisany został wpływ żywienia na powstawanie i rozwój nowotworów, zasady leczenia żywieniowego u chorych na nowotwory, zapotrzebowanie na poszczególne substancje odżywcze, interakcje żywienia i chemioterapii, problem niedożywienia, a także zaburzenia odżywiania w różnych typach nowotworów. Porusza również zasady profilaktyki w onkologii, żywieniowe czynniki protekcyjne zachorowania na nowotwory, interakcje żywności z lekami i suplementami oraz przedstawia zalecenia dietetyczne dla chorych w trakcie i po leczeniu onkologicznym. To niezbędne kompendium wiedzy w codziennej praktyce lekarskiej dla onkologów, chirurgów, jak również dla dietetyków pracujących z pacjentami zmagającymi się z choroba nowotworową.

309,00 zł
287,37 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 21,63 zł

46
Torebka prezentowa 26x32x10cm 937B  mix p12 cena za 1 sztukę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
47
Torebka prezentowa 26x32x10cm 929B  mix p12 cena za 1 sztukę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka prezentowa 26x32x10cm 929B mix p12 cena za 1 sztukę
JU-PITER
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.14

6,99 zł
Powiadomienie
48
Torebka prezentowa butelka 12x35x10cm 152  mix p12 cena za 1 sztukę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
Powiadomienie
49
Success Is Certain. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Success Is Certain. CD
Royce Da 5'9", Gracie Productions
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

1.Second Place 2.Writer's Block 3.I'm Fresh 4.Where My Money 5.ER 6.On the Boulevard 7.I Ain't Coming Down 8.Security 9.My Own Planet 10.I've Been up I've Been Down 11.Rock That 12.Legendary 13.Writer's Block [Explicit] (DJ Premier Remix)

58,90 zł
53,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,89 zł

Wróć do góry