hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.05.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 2 maja 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kicia Kocia na plenerze (Anita Głowińska), na drugim Loveless (Alice Oseman). Kolejny produkt to Konsekracja św. Józefowi. Cuda naszego duchowego ojca (Donald Calloway) oraz Batalia o Biblię (Rod Bennett).
1
Kicia Kocia na plenerze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kicia Kocia na plenerze
Dostępny933 szt.

Kicia Kocia i jej przyjaciele wybierają się na... prawdziwy plener malarski! Ale co to właściwie znaczy? Otóż dzieci będą malować obrazy na łonie natury, jak prawdziwi artyści! Każdy już ma pomysł na swoje dzieło sztuki, ale Kicia Kocia jest smutna, bo nie może się zdecydować, co namalować. Na szczęście z pomocą przychodzą przyjaciele.

9,90 zł
6,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 2,91 zł

41 osób kupiło
2
Loveless - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Loveless
Dostępny1483 szt.

Wszystko to zaczęło do mnie docierać. Nigdy w nikim się nie kochałam. Ani w chłopcach, ani w dziewczynach, ani w żadnej osobie, którą kiedykolwiek poznałam. Co to znaczy? Georgia nigdy nie była zakochana, nigdy się z nikim nie całowała, nikt nigdy jej się nie podobał. Jednak jest pewna, że pewnego dnia odnajdzie swoją drugą połowę. Kiedy jej starania spełzają na niczym, zaczyna się zastanawiać, dlaczego miłość wydaje się tak prosta dla wszystkich, tylko nie dla niej. W zderzeniu z nowymi dla niej pojęciami –aseksualnością i aromantycznością – Georgia staje się jeszcze bardziej niepewna swoich uczuć. Czyżby przeznaczone jej było żyć bez miłości? A może przez cały czas szukała niewłaściwej rzeczy? Mądra, ciepła i dowcipna opowieść o poszukiwaniu tożsamości i samoakceptacji. Alice Oseman to jeden z najbardziej autentycznych i najmocniej wybrzmiewających głosów we współczesnej literaturze Young Adult.

44,90 zł
27,39 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 17,51 zł

16 osób kupiło
3
Konsekracja św. Józefowi. Cuda naszego duchowego ojca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konsekracja św. Józefowi. Cuda naszego duchowego ojca
Dostępny64 szt.

Nadszedł czas św. Józefa! Liczne proroctwa ogłaszają niezwykle ważną rolę św. Józefa – od objawień w Cotignac, przez jego pojawienie się u boku Jezusa i Maryi w Fatimie aż po współczesne wizje z Itapirangi. W maju 2019 roku ks. Donald H. Calloway napisał do papieża Franciszka list z propozycją, aby rozważył ogłoszenie w Kościele Roku św. Józefa. Ojciec święty spełnił tę prośbę. Jako wielki apostoł św. Józefa ks. Calloway stworzył trzydziestotrzydniowy program zawierzenia się Opiekunowi Zbawiciela, który swoją formą nawiązuje do słynnego aktu ofiarowania się Jezusowi przez Maryję według św. Ludwika de Montfort. Ta konsekracja to potężna broń w walce duchowej – skuteczność opieki św. Józefa potwierdzają tysiące świadectw wiernych. Podejmij wyzwanie i zostań duchowym synem św. Józefa!

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

13 osób kupiło
4
Batalia o Biblię - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Batalia o Biblię
Dostępny13 szt.

„Rod Bennett rzetelnie, a zarazem bardzo przystępnie, pokazuje, jak około sto lat po narodzinach chrześcijaństwa nasiliła się prawdziwa batalia o Biblię, jej zawartość i rolę, a także – a nawet przede wszystkim – o prawo określania jej mianem chrześcijańskiego Pisma Świętego. Aczkolwiek istniały już wszystkie poszczególne księgi, wciąż trwał jeszcze proces ustalania kanonu, a właściwie dwóch kanonów ksiąg świętych – chrześcijańskiego i rabinicznego. Określanie tego drugiego mianem „żydowski” nie do końca jest trafne, zważywszy, że bardzo wielu chrześcijan było Żydami zakorzenionymi w judaizmie. Był to jednak judaizm biblijny, podczas gdy judaizm rabiniczny, pod wieloma względami odmienny od biblijnego, dopiero się wyłaniał i konsolidował wokół odmowy dawanej Jezusowi z Nazaretu jako Mesjaszowi/Chrystusowi oraz przy silnym sprzeciwie wobec chrześcijaństwa i jego wyznawców. Bohaterami książki R. Bennetta są trzy postaci, żyjące w pierwszej połowie II w.: Akwila i Marcjon, pochodzący z Synopy nad Morzem Czarnym, oraz św. Justyn Męczennik, który pochodził z biblijnego Sychem w środkowej Palestynie. Na pierwszym planie jest św. Justyn, jednak także dwaj pozostali doczekali się uwagi, na jaką zasługują”. Ks. prof. dr hab. Waldemar Chrostowski, Laureat watykańskiej Nagrody Ratzingera (2014), Honorowy przewodniczący Stowarzyszenia Biblistów Polskich

59,99 zł
37,79 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 22,20 zł

9 osób kupiło
5
Świat w obrazkach. Zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat w obrazkach. Zwierzęta
Dostępny395 szt.

Książka przedstawia 120 gatunków zwierząt i w przystępny sposób opisuje ich tryb życia. Na pewno rozbudzi ona ciekawość świata nawet u najmłodszych dzieci.

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

7 osób kupiło
6
Wiersze naszego dzieciństwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiersze naszego dzieciństwa
Dostępny434 szt.

Wyjątkowy zbiór utworów napisanych z myślą o najmłodszych -klasyka poezji dziecięcej i rymowane polskie legendy opatrzone ślicznymi ilustracjami.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

8 osób kupiło
7
Bakugan Evolutions: kula podstawowa - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bakugan Evolutions: kula podstawowa
Spin Master
Dostępny38 szt.

Uwolnij epickie transformacje dzięki Bakugan Evolutions, które mają nowy wygląd i postacie! Zmierz się z przyjaciółmi swoim własnym Bakuganem i zostań najlepszym mistrzem Bakugan. Rzuć swoim Bakuganem po metalowych BakuCores (dwa w zestawie), aby zobaczyć, jak zmienia się dzięki wywołaniu Baku-Action! Dodatkowo użyj dołączonej karty Gate-Card, aby uzyskać jeszcze więcej sposobów na grę i zdobywanie bonusów! Dzięki nowym i powracającym postaciom Bakugan Evolution zawiera niesamowite detale i symbole frakcji.Tteraz możesz także zbierać Nanogany (sprzedawane osobno)! Te tajemnicze Bakugany mają nowe kształty i unikalne transformacje, aby uzyskać jeszcze więcej mocy bojowej! Dodaj do swojej kolekcji wszystkie zabawki Bakugan Evolution z sezonu 4, w tym Nanogany i platynowe Bakugany (sprzedawane osobno), aby zbudować zespół marzeń! Zbierz swoje ulubione postacie z popularnego serialu dostępnego na Neflixie i weź udział w bitwie Bakugan! Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo.

46,90 zł
42,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,69 zł

7 osób kupiło
8
Vortex. Dzień, w którym rozpadł się świat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vortex. Dzień, w którym rozpadł się świat
Dostępny94 szt.

Dystopijna przyszłość, świat po mutacji, niespodziewane zwroty akcji, nieustające napięcie i główna bohaterka, która ma coś z Katniss Everdeen, romans, słowem: nieodkładalny początek trylogii fantasy na światowym poziomie! Dzień, w którym pojawił się pierwszy vortex, zmienił wszystko. Zmienił nasze kraje. Nasze morza. I zmienił nas. Jego energia zbudziła moce, które nie miały prawa zaistnieć. Moc ognia, moc ziemi, powietrza i wody. Dziś nasz świat już nie jest taki jak dawniej. Ale vortexy zostały. Nauczyłam się nimi przemieszczać. Nauczyłam się korzystać z ich mocy. Nie miałam jednak pojęcia, jakie będą tego skutki I co się stanie, kiedy rozpadnie się świat. Moment, na który Elaine czekała całe życie, właśnie nadszedł. W Nowym Londynie ma miejsce spektakularny wyścig vortexami, a ona jest jedną z wybranych, która może spróbować swoich sił. Setki młodych ludzi z całego świata ruszają po zwycięstwo za pomocą tuneli energii podobnych do tych, które kilkadziesiąt lat wcześniej niemal zniszczyły nasz świat. Przeskok vortexem jest śmiertelnie niebezpieczny, ale dla łowców to codzienność. Niczym magiczny portal przenosi ich z miejsca na miejsce w ciągu zaledwie paru sekund. Elaine za wszelką cenę pragnie wygrać. Jednak podczas wyścigu budzi się w niej ukryta moc, moc, która znów może zatrząść światem w posadach. A jedynym sprzymierzeńcem dziewczyny ma być chłopak, który nie chce mieć z nią nic wspólnego Trylogia "Vortex" to niesamowita podróż przez całkowicie nowe uniwersum, trzymająca w napięciu, zabawna, zaskakująca i zmuszająca do refleksji. To kalejdoskop wyjątkowych pomysłów i silna bohaterka, którą pokochacie.

44,90 zł
30,53 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,37 zł

6 osób kupiło
9
Star Wars. Dynastia Thrawna. Wyższe dobro - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars. Dynastia Thrawna. Wyższe dobro
Dostępny4086 szt.

W drugim tomie trylogii autorstwa Timothyego Zahna Thrawn wraz ze swoimi sojusznikami stara się za wszelka cenę ochronić dynastię Chissów przed nieznanym wrogiem. Dzięki niedawnemu triumfowi Thrawna Chissowie odnieśli zwycięstwo, a rodzina Mitthów okryła się chwałą. Prawdziwe zagrożenie dla Dynastii nie zostało jednak zlikwidowane. Wrogowie nie wysyłają żadnych gróźb, nie stawiają ultimatum, nie gromadzą okrętów na skraju Chaosu... Ich broń to uśmiechy i hojność - podarunki bez konieczności rewanżu, bezinteresowne usługi. Dochodzi do rozmaitych incydentów, które - choć pozornie bez znaczenia - mogą stanowić preludium do zagłady Dynastii Chissów. Kiedy Thrawn wraz z Ekspansyjną Flotą Obronną usiłuje rozwikłać tę intrygę, odkrywa straszliwą prawdę. Wróg nie zamierza atakować miast Chissów ani zagarniać ich zasobów, lecz uderzyć w podstawy Dynastii, próbując pogłębić konflikty między Dziewięcioma Rodzinami Rządzącymi i Czterdziestoma Wielkimi Domami. Podczas gdy rywalizacja i wzajemne podejrzenia podsycają niesnaski między sojusznikami, bohaterowie muszą zdecydować, co jest dla nich ważniejsze - bezpieczeństwo własnej rodziny czy przetrwanie całej Dynastii.

44,99 zł
32,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

6 osób kupiło
10
Superkot. Klub komiksowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Superkot. Klub komiksowy
Dostępny1310 szt.

Zwariowana nauka rysowania komiksów razem z klubem przesympatycznych małych żabek! W atmosferze szalonej zabawy, wściekłej rywalizacji i wesołych awantur powstają pierwsze dzieła adeptów Komiksowego Klubu Superkota. Dwadzieścia jeden rozbrykanych, bezczelnych i utalentowanych kijanek daje upust swojej nieokiełznanej twórczej wyobraźni. Zamieszaniem kieruje kotek we własnej futrzastej osobie, towarzyszą mu przyjaciele: bioniczna ryba i lewitująca kijanka Ada. Czy uporają się z takim tornadem kreatywności? To, co się dzieje podczas klubowych zajęć i na papierze, przechodzi kocie pojęcie, a przy tym wciąga i bawi! Będzie o kałamarnicy i upiornych kanapkach, znajdzie się fotograficzny komiks haiku oraz inne komiksy w komiksie: każdy w innym stylu, w innym klimacie, napisany prozą lub wierszem, ilustrowane różnymi technikami – od ołówka czy kolorowe kredki, przez pastele, akryl, flamastry, ryżową plastelinę, komiksowe figurki i fotografię, aż po ciasteczka i wyciory do fajki. Ten zabawny i pod pozorem beztroskich wygłupów mądry komiks zapewni wyśmienitą zabawę czytelnikom w każdym wieku i zachęci ich do podjęcia własnej twórczości.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

5 osób kupiło
11
Kochaj ponad wszystko. Rozważania o miłości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kochaj ponad wszystko. Rozważania o miłości
Dostępny160 szt.

Z nich zaś największa jest miłość… 1 Kor 13,13 Pragniemy kochać i być kochani. Zależy nam na budowaniu dobrych relacji, opartych na wzajemnym zaufaniu i miłości. Jesteśmy do tego powołani, bo Bóg jest miłością: wcieloną, konkretną i namacalną. Choć o tym wiemy, często doświadczamy samotności i odrzucenia. Brakuje nam też cierpliwości do naszych bliskich i nie zawsze umiemy okazać im czułość. Oparte na Hymnie o miłości św. Pawła rozważania o. Romana Groszewskiego SJ pozwalają na nowo doświadczyć, czym jest prawdziwa miłość. Dają szansę nie tylko na zbudowanie niezwykłej relacji z bliską ci osobą, ale także odbudowanie tej, która przygasła. To propozycja wspólnej modlitwy, która umocni twój związek i pozwoli ci wzrastać w miłości do Boga, siebie i drugiego człowieka. Miłość to być obecnym jak Bóg, który jest. Roman Groszewski – jezuita, duszpasterz i rekolekcjonista. Ukończył studia z zakresu teologii biblijnej na UKSW. Przez kilka lat pracował jako duszpasterz akademicki w Warszawie. Jest współzałożycielem wspólnoty „Dom w ramionach Ojca”. Jego pasją są rekolekcje ignacjańskie a szczególnie droga duchowości kontemplacyjnej. Współpracuje z portalem Deon.pl, Pogłębiarką i Modlitwą w drodze. Obecnie mieszka i pracuje w Kopenhadze.

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

7 osób kupiło
12
Królewska wizyta. Disney Kraina Lodu II - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królewska wizyta. Disney Kraina Lodu II
Olesiejuk Sp. z o.o.
Dostępny2626 szt.

Kolejna pięknie zilustrowana historia, której nie zobaczycie w filmie "Kraina Lodu 2". Do tej pory ukazały się trzy tytułu z bałwankiem Olafem, reniferem Svenem, Elsą, Anną i Kristoffem w roli głównej: "Niespodzianka na miarę", "Olaf odkrywa hygge" ("Kraina Lodu") i Jednorożec dla Olafa". Tym razem o królewskiej wizycie Wiadomość, że Colisa, królowa Chatho, odwiedzi Arendelle, niezmiernie cieszy Annę. Chce ugościć przyjaciółkę po królewsku, więc postanawia przygotować dla niej idealny prezent powitalny. Okazuje się jednak, że choć może liczyć na pomoc przyjaciół, nie jest to wcale łatwe

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

5 osób kupiło
13
Rehabilitacja neuropsychologiczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rehabilitacja neuropsychologiczna
Dostępny10 szt.

Bardzo rzadko w neuronaukach głębokie myślenie teoretyczne na temat mózgu, jego struktury i funkcji łączy się z bogatym doświadczeniem oddanego swojej pracy klinicysty. W tym jednak podręczniku znajdzie Czytelnik dowód na to, że takie połączenie wiedzy z praktyką jest nie tylko możliwe, lecz konieczne. Skuteczny program terapii – dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta z uszkodzeniem mózgu – nie powstaje w podręczniku, lecz w relacji terapeuta–pacjent. Zatem zgodnie z podejściem heurystycznym lansowanym przez autorkę niniejszy podręcznik rehabilitacji neuropsychologicznej nie stanowi "książki kulinarnej", lecz w pełnym sensie tego słowa - przewodnik w pewnej trudnej, ale jakże ważnej podróży. Będzie on przydatny zarówno studentom i nowym adeptom neuropsychologii, jak i klinicystom, którzy na co dzień zmagają się z tymi problemami. Prezentowana książka spełnia w zupełności współczesne standardy tego typu publikacji pod względem doboru treści, formalnej organizacji zagadnień swoistych dla dyscypliny oraz układu wyróżnionych kategorii [...]. Czytelnik znajdzie tu szczegółowe - oparte na bogatym doświadczeniu klinicznym autorki - opisy technik, metod, programów i podejść terapeutycznych. – z recenzji prof. zw. dr hab. Danuty Kądzielawy

79,80 zł
63,04 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 16,76 zł

4 osoby kupiły
14
Milion miśków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Milion miśków
Dostępny158 szt.

Pulchniutkie miśki. Słodkie miśki. Misie panda, grizzly, brunatne i polarne. Miśki pod żaglami na pełnym morzu, w cukierni z łakociami, bujające się na huśtawce, przyrządzające herbatkę albo drzemiące szczęśliwie obok siebie… Mnóstwo miśków do kolorowania i pokochania! Miłośnicy tych pięknych zwierząt odnajdą w tej książeczce czyste szczęście – dziesiątki szczegółowych, emanujących radością rysunków, gotowych, by pokryć je kolorem. Chwyć kredki i zatop się w relaksującym kolorowaniu!

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

4 osoby kupiły
15
Łap za kredki! W ogrodzie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Łap za kredki! W ogrodzie
Dostępny5 szt.

Stwórz własną kwiatową rabatkę, przyklejając naklejki! „Łap za kredki!” to seria zabawnych kolorowanek z ilustracjami przedstawiającymi świat wokół nas, ten całkiem bliski: ogród, miasto, las oraz ten bardziej odległy: kosmos. Kolorowanki rozbudzą wyobraźnię i pomogą ćwiczyć zdolności manualne. Dołączone do książeczek naklejki gwarantują świetną zabawę.

9,99 zł
4,80 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 5,19 zł

4 osoby kupiły
16
Świat w obrazkach. Gospodarstwo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat w obrazkach. Gospodarstwo
Dostępny57 szt.

Dzięki barwnym ilustracjom i przystępnym opisom dzieci dowiedzą się, jak wygląda życie w gospodarstwie. Zobaczą w akcji różne maszyny i urządzenia, bez których trudno byłoby sobie wyobrazić współczesną hodowlę czy uprawę. Poznają uprawiane rośliny i zwierzęta hodowlane. Będą też mogły sprawdzić swoją wiedzę i utrwalić informacje, z którymi zapoznały się podczas lektury, rozwiązując obrazkowe zadania z końca książki.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

3 osoby kupiły
17
Dociekliwi detektywi. No to lecimy! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Dociekliwi detektywi. No to lecimy!
Dostępny2 szt.

Kostek Niuch i Kajtek Trop wciąż na tropie! Dwa nieustraszone psy nie spoczną, dopóki nie rozwiążą wszystkich zagadek… Dwa psy – wspaniali cukiernicy i dociekliwymi detektywami – znów wpadną w wir pracy. Ten czas będzie obfitował w wydarzenia. Ruda Fryga powróci, a pewna tajemnicza przesyłka przysporzy masę kłopotów w cukierni. Detektywi będą też zmuszeni działać pod przykrywką, by rozwiązać zagadkę włamań w hotelach. Pomocne okażą się… wybuchowe ciastka. Trzy niesamowite historie Tracey Corderoy ze wspaniałymi ilustracjami Stevena Lentona. Świetne do czytania na głos! Dobra zabawa gwarantowana!

28,99 zł
13,92 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 15,07 zł

3 osoby kupiły
18
Skalne miasta. Mapa turystyczna 1:35 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skalne miasta. Mapa turystyczna 1:35 000
Dostępny17 szt.

Nowe wydanie popularnej mapy Skalnych Miast będących jedną z największych atrakcji turystycznych w północnych Czechach, tuż przy granicy z Polską. Mapa w skali 1:35 000 obejmuje obszar Aderszpaskich i Teplickich skał wraz z okolicami. Obszar mapy obejmuje również Mieroszów i Chełmsko Śląskie, co szczególnie ułatwi dotarcie w ten rejon osobą przybywającym z okolic Jeleniej Góry i Wałbrzycha. Dodatkowo mapa zawiera szczegółowy schemat każdego ze Skalnych Miast wraz z prowadzącymi przez nie trasami turystycznymi w skali 1:5 000 (Teplickie Skały i Aderszpaskie Skaly) oraz 1:7 000 (Ostaš). Na rewersie znajdziemy również mapę dojazdową w skali 1:220 000 oraz opis turystyczny ze zdjęciami.

13,30 zł
9,99 zł

Rabat 24,9%
oszczędzasz 3,31 zł

3 osoby kupiły
19
Kroniki Atlantydy. Tom 1. Berło światła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kroniki Atlantydy. Tom 1. Berło światła
Dostępny1257 szt.

Zatopione miasto. Poszukiwania pełne magii i tajemnic. Arogancki anioł. Nazywam się Nefertari de Vesci, mam dwadzieścia cztery lata, zajmuję się odzyskiwaniem skradzionych obiektów sztuki i jestem w tym cholernie dobra. Ale pracuję tylko z Malachim, moim bratem, hrabią de Mandeville. Razem decydujemy, które zlecenie przyjąć. W każdym razie tak było, póki nie zjawił się Azrael. Arogancki anioł żąda, żebym znalazła berło światła – insygnium mocy, ocalone przez nieśmiertelnych, zanim niemal dwanaście tysięcy lat temu Atlantyda zniknęła w morskich odmętach. Odmówiłabym, ale anioł mnie szantażuje życiem mojego śmiertelnie chorego brata. Jeżeli jednak zdążę odnaleźć berło, Azrael nie zabierze jego duszy do królestwa umarłych. Wie, że dla Malachiego zrobię wszystko. Nie docenia mnie jednak. Bo nie ma przedmiotu, którego nie umiem odnaleźć. Zaginione skarby, anielskie skrzydła i niezwykły sojusz, który obie strony przyprawi o zawrót głowy.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

2 osoby kupiły
20
Disney. 52 bajkowe opowiastki. W krainie fantazjii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney. 52 bajkowe opowiastki. W krainie fantazjii
Dostępny7932 szt.

Kolejny tom z serii „52 bajkowe opowiastki” pozwoli najmłodszym czytelnikom spotkać się z całą plejadą ulubionych bajkowych bohaterów. Piotruś Pan i Dzwoneczek, Anna i Elsa, Piękna i Bestia, Dumbo i Kubuś Puchatek, Królewna śnieżna i Kopciuszek, Vaiana i Mulan - to tylko część postaci, których emocjonujące przygody zostały opisane na kartach tej pięknie ilustrowanej książki.

69,99 zł
55,29 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 14,70 zł

2 osoby kupiły
21
Wyjdź za mnie, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Wyjdź za mnie, DVD
Kat Coiro, 2021
Dostępny101 szt.

Supergwiazda muzyki pop (Jennifer Lopez) oraz jej narzeczony, także gwiazda pop (Maluma), planują ślub podczas koncertu. Tuż przed ceremonią piosenkarka dowiaduje się, że ukochany ją zdradza. Zamiast niego wybiera więc z publiczności przypadkowego widza. Nieznajomy okazuje się nauczycielem matematyki (Owen Wilson). Wbrew przeciwnościom sfingowany związek zaczyna przeradzać się w coś prawdziwego. Czy uczucie przetrwa w oślepiającym blasku jupiterów?

45,99 zł
39,55 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,44 zł

2 osoby kupiły
22
Paryski apartament - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paryski apartament
Dostępny1195 szt.

Tu każdy ma coś do ukrycia… Jess musi zacząć nowe życie. Jest zmuszona wyjechać i zatrzymać się w mieszkaniu przyrodniego brata, w Paryżu. Gdy tam jednak dociera, okazuje się, że ekskluzywny apartament jest pusty. Jej brat, Ben, zaginął. Z czasem Jess zadaje sobie coraz więcej pytań. Przyjechała do Paryża, aby uciec przed swoją przeszłością, ale wygląda na to, że to przyszłość Bena stoi pod znakiem zapytania. Bywalczyni salonów, dziwny gość, alkoholik, dziewczyna na skraju załamania i konsjerżka. Wszyscy są teraz jej sąsiadami. Wszyscy są podejrzani – i wszyscy wiedzą coś, o czym nie chcą opowiedzieć.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
23
Bakugan Evolutions: kula diecast 6063393 Spin Master - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
68,40 zł
61,56 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,84 zł

2 osoby kupiły
24
Belfast, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Belfast, DVD
Kenneth Branagh, 2021
Dostępny59 szt.

Napisany i wyreżyserowany przez nominowanego do Oscara® Kennetha Branagha Belfast jest przejmującą opowieścią o miłości, radości i stracie w życiu pewnego małego chłopca. To historia z późnych lat 60. XX w., czasu zawirowań społecznych w Irlandii Północnej. Rodzina Buddy'ego mieszka w protestanckiej dzielnicy w sąsiedztwie podobnych rodzin. Pewnego dnia wszystko, co wydawało się znajome, wywraca się do góry nogami. Bliscy chłopca muszą zdecydować, czy zostaną, czy opuszczą jedyne miejsce, które kiedykolwiek nazywali domem. W tej trudnej sytuacji żywiołowi rodzice Buddy’ego (Caitríona Balfe i Jamie Dornan) oraz błyskotliwi dziadkowie (zdobywczyni Nagrody Akademii® Judi Dench i Ciarán Hinds) wywołują radosną atmosferę dzięki muzyce i magii filmów. Z tej poprawiającej samopoczucie opowieści dowiesz się, że bez względu na to, gdzie jesteś, nie zapomnisz skąd pochodzisz.

45,99 zł
43,69 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,30 zł

2 osoby kupiły
25
Latające Anioły - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Latające Anioły
Dostępny1260 szt.

Jest rok 1941, Japonia właśnie uderzyła na amerykańską bazę marynarki wojennej na Hawajach, Pearl Harbor. Dwie przyjaciółki, Audrey i Lizzie, głęboko odczuły atak Japończyków, ponieważ zginął w nim ktoś im bliski, kogo gorąco kochały. Młode kobiety po przejściu żałoby postanowiły zaangażować się w działania wojenne. Jako wyszkolone pielęgniarki zgłaszają się do wojskowych oddziałów lotniczej ewakuacji rannych i zostają wysłane do Anglii, gdzie dołączają do zespołu, który wykonuje niebezpieczne misje, sprowadzając żołnierzy z frontu. Audrey i Lizzie z ogromnym poświęceniem ratują rannych, pracując u boku niezwykłych koleżanek – Alex, która pragnie zmienić świat na lepsze; Louise, dorastającej na Południu, zmagającej się z uprzedzeniami rasowymi; Pru, bezinteresownej liderki o złotym sercu; oraz Emmy, którą bezkompromisowość i siła charakteru popychają do ryzykowania wszystkim dla dobra pacjentów. Nie licząc na żadne awanse, skromnie wynagradzane, Latające Anioły dają z siebie wszystko w walce o wolność. Podczas brawurowych lotów ewakuacyjnych służą równie dzielnie i niestrudzenie, jak ludzie, których ratują na froncie, i są na zawsze związane wzajemną lojalnością. Latające Anioły to fascynująca i inspirująca historia odważnych kobiet w czasach drugiej wojny światowej, autorstwa najlepiej sprzedającej się na całym świecie pisarki, Danielle Steel.

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

2 osoby kupiły
26
Dziewczyna sapera - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyna sapera
Dostępny28 szt.

Saper może pomylić się tylko raz. A jego dziewczyna? Inga, tłumaczka i absolwentka filologii orientalnej, wyrusza na misję do Afganistanu. Na miejscu poznaje Wiktora, przystojnego sapera, który od pierwszej chwili ją intryguje. Wspólnie spędzany czas, wyjazdy na patrole i towarzysząca im nieustannie aura niebezpieczeństwa zbliżają ich do siebie. Ale jak myśleć o romantycznej miłości, gdy każdego dnia trzeba nasłuchiwać odgłosów spadających bomb? Wojenna zawierucha to nie jedyna przeszkoda dla związku tych dwojga. Wrogów napotykają nie tylko za murami bazy, ale również wśród swoich. Wkrótce każde z nich będzie musiało zdecydować, ile jest w stanie poświęcić, by ocalić kiełkujące uczucie… – Dobranoc, mała – zbył mnie. Po chwili nachylił się delikatnie do przodu. – Niezła piżama, blondynka w koszarach w różowej piżamie z Myszką Miki. – Zamruczał mi do ucha, a włoski na moim ciele stanęły dęba. Zauważył to i delikatnie przejechał dłonią po moim ramieniu. Odchyliłam się, patrząc na jego twarz. – Dostałam od mojej przyjaciółki przed wyjazdem, nazwała ją piżamą antygwałtową. Tak, wiesz, jakby ktokolwiek miał mi zrobić krzywdę… – Boże, co ja w ogóle wygadywałam… Podniósł się i łobuzersko uśmiechnął. – Przede mną by cię nie uchroniła. – Zamknął za sobą drzwi, a ja z szokiem wymalowanym na twarzy patrzyłam dalej w jego stronę. Położyłam dłoń na klatce piersiowej i głęboko oddychałam… Zaczynałam być przerażona tym, jak moje ciało reagowało na jego bliskość.

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

2 osoby kupiły
27
Mężczyźni mojego życia. O miłości, miłosierdziu i dobrym pomaganiu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mężczyźni mojego życia. O miłości, miłosierdziu i dobrym pomaganiu
Dostępny437 szt.

Gdy była dzieckiem, chciała zostać… księdzem. Dzieciństwo w wielodzietnej rodzinie i dorastanie w domu z problemami ukształtowało jej charakter. Była już narzeczoną, ale postanowiła realizować swoje powołanie w życiu zakonnym i pomaganiu innym. Siostra Michaela Rak jest założycielką i dyrektorem hospicjum w Wilnie, gdzie od lat towarzyszy drugiemu człowiekowi w trudnych momentach choroby i odchodzeniu z tego świata. W rozmowie z Małgorzatą Terlikowską opowiada swoją poruszającą historię, z której wydobywa się obraz kobiety spełnionej, silnej, pełnej ciepła i macierzyńskiej troski. To wzruszająca opowieść o zakonnicy, która nie przejdzie obojętnie obok potrzebującego, zapuka do każdych drzwi, prosząc o wsparcie, i nie boi się rozmawiać o śmierci. Jest to także świadectwo kobiety, która uczy nas na nowo odkrywania radości życia, wprowadzania miłosierdzia w czyn i walki o dobro w świecie. S. Michaela Rak – polska siostra zakonna ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego, założycielka i dyrektor Hospicjum bł. ks. Michała Sopoćki w Wilnie. Nazywana jest przyjaciółką chorych i ubogich. Odznaczona m.in. Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Małgorzata Terlikowska – redaktorka, etyczka, współautorka książek (m.in. Dzięki Bogu jestem zakonnicą, Chodzi mi tylko o życie). Prywatnie żona i mama pięciorga dzieci. „Poczucie odpowiedzialności wyssała z mlekiem mamy. Ale mama jeszcze jednym zdaniem ją wykarmiła – że pomagać nie wolno się bać. Siostra Michaela dodała do tego nutę szaleństwa i całą eksplozję radości. I poczucie, że co ma być, wie tylko Bóg. Chyba nikt oprócz Małgosi Terlikowskiej nie mógł wyciągnąć od tej niezwykłej kobiety tylu informacji. I całe szczęście, bo taki Boży drive jest nam dzisiaj bardzo potrzebny”. – Paulina Guzik, dziennikarka TVP „Trudny początek życia, a nawet trudny środek i piętrzące się na co dzień przeszkody nie oznaczają, że Bóg nas opuścił. Wręcz przeciwnie – asekuruje nas na wymagających, pionowych ścianach i jest najlepszym z możliwych Partnerem liny. Znałam wcześniej historię s. Michaeli, ale dzięki tej książce odkryłam, że to duchowa alpinistka”. – Agnieszka Bugała, dziennikarka „Przeczytałam te książkę w pierwszym dniu Wielkiego Tygodnia. Była jak najlepsze rekolekcje z miłości. Niezwykle piękna, wzruszająca, pełna mądrości opowieść o wielkich trudach dzieciństwa, o przebaczeniu i decyzji wstąpienia do zakonu po to, by być tą, która wprowadza ludzi do sadzawki Betesda po uzdrowienie, umocnienie. Opowieść o siostrze, która w wileńskim hospicjum oswoiła już tysiące śmierci i przeprowadziła ludzi do prawdziwego życia. Bardzo polecam”. – Anna Musiał, dziennikarka, aktorka, autorka bloga Zapach Nieba

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
28
Rodzina łgarzy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina łgarzy
Dostępny475 szt.

Kolejne lato. Kolejne pokolenie. Ta sama rodzina Sinclairów! Niecierpliwie wyczekiwany prequel bestsellerowej powieści, fenomenu TikToka Byliśmy łgarzami E.Lockhart. Trzymająca w napięciu nowoczesna, wyrafinowana powieść, od której nie będziecie mogli się oderwać. Smagana wiatrem prywatna wyspa u wybrzeża Massachusetts. Burzliwy ocean, kłębowisko mrocznych sekretów i smutku. Porywcza bohaterka. Czarujący, nieobliczalny chłopak. Lato niewybaczalnej zdrady, straszliwych błędów i pierwszych miłości. Witamy ponownie w rodzinie obrzydliwie bogatych Sinclairów, rodzinie ŁGARZY. Dwadzieścia siedem lat przed wydarzeniami z powieściByliśmy łgarzamipoznajemy inne lato, inne pokolenie i tajemnice, które będą ich prześladować przez następne dekady. Odkryj, jak zaczyna się ich historia. „– Jaki był w tamtym czasie twój absolutnie najgorszy występek? Opowiedz swojemu nieszczęsnemu martwemu synowi, ze wszystkimi drastycznymi szczegółami. – Johnny! – Och, to z pewnością nie było nic strasznego – mówi. – Nie masz pojęcia, co widywałem w telewizji. Rzeczy o wiele gorsze niż cokolwiek, co mogłaś zrobić w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Myślę, że Johnny nawiedza mnie, ponieważ nie zazna spokoju, dopóki nie usłyszy odpowiedzi. Wciąż wypytuje o naszą rodzinę, rodzinę Sinclairów, gdyż usiłuje zrozumieć tę wyspę i jej mieszkańców, a także powody naszego postępowania. Naszą historię. Chce się dowiedzieć, dlaczego umarł. Jestem mu winna tę opowieść. – Dobrze – zgadzam się. – Powiem ci.” Fragment książki Rodzina łgarzy E. Lockhart

44,99 zł
32,84 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

2 osoby kupiły
29
West Side Story, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
West Side Story, Blu-ray
Steven Spielberg, 2021
Dostępny101 szt.

Producent i reżyser Steven Spielberg we współpracy ze scenarzystą i dramaturgiem Tonym Kushnerem, przedstawia West Side Story. Film, będący adaptacją musicalu z 1957 roku, opowiada o zakazanej miłości i rywalizacji pomiędzy Szarkami i Dżetami, dwoma nastoletnimi gangami ulicznymi o różnym pochodzeniu etnicznym.

91,90 zł
79,03 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 12,87 zł

1 osoba kupiła
30
Zaułek koszmarów, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaułek koszmarów, DVD
Guillermo del Toro, 2021
Dostępny82 szt.

Reżyser-wizjoner Guillermo del Toro przedstawia thriller psychologiczny w stylu noir z Bradleyem Cooperem i Cate Blanchett w rolach głównych. Nowy Jork, lata 40. XX wieku. Manipulant i oszust (Cooper) łączy siły z równie przebiegłą psychiatrą (Blanchett), z którą planuje wykorzystać naiwność nowojorskich elit. Przekonuje się jednak, że jego wspólniczka zbrodni może być również jego najgroźniejszym przeciwnikiem. „Zaułek koszmarów”, oparty na powieści Williama Lindsaya Greshama, wyreżyserował del Toro przy współpracy scenarzystki Kim Morgan.

45,99 zł
43,69 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,30 zł

1 osoba kupiła
31
Łap za kredki! W lesie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Łap za kredki! W lesie
Dostępny4 szt.

Pokoloruj wesołych mieszkańców lasu! „Łap za kredki!” to seria zabawnych kolorowanek z ilustracjami przedstawiającymi świat wokół nas, ten całkiem bliski: ogród, miasto, las oraz ten bardziej odległy: kosmos. Kolorowanki rozbudzą wyobraźnię i pomogą ćwiczyć zdolności manualne. Dołączone do książeczek naklejki gwarantują świetną zabawę.

9,99 zł
4,80 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 5,19 zł

1 osoba kupiła
32
Czarna ambrozja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarna ambrozja
Dostępny368 szt.

Nastoletnia Angelina Watson traci matkę i wyrusza samotnie w podróż przez kraj. Już wkrótce jednak pojawiają się ludzie aż nazbyt chętni, by wykorzystać jej bezbronność. Po spotkaniu z nimi odkrywa w sobie moc, z której nigdy wcześniej nie korzystała, a która budzi w niej pragnienie krwi. Nieustępliwie ścigana przez młodego człowieka ze swojej przeszłości, nie przebywa nigdy zbyt długo w jednym miejscu i z każdą konfrontacją staje się silniejsza i śmielsza. Czarna ambrozja to debiutancka powieść Elizabeth Engstrom i druga opublikowana przez nią książka. „Za delikatnym stylem opowieści Engstrom kryją się siła i niespodzianka. A także, cóż, okrucieństwo!” – Theodore Sturgeon Elizabeth Engstrom (ur. 1951) dorastała w Illinois i Utah. Ma licencjat z literatury i kreatywnego pisania oraz tytuł magistra teologii. Uczy kreatywnego pisania, przemawia na konferencjach pisarzy i pracuje nad kolejnymi utworami. Wydała jedenaście powieści, trzy zbiory opowiadań i cztery antologie. Publikowała w branżowych czasopismach „The Magazine of Fantasy & Science Fiction”, „Horror Show”, „American Fantasy Magazine” i „Cemetery Dance”. W 1992 roku jej zbiór opowiadań był nominowany do Bram Stoker Award.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

1 osoba kupiła
33
Tam, gdzie kwitnie miłość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tam, gdzie kwitnie miłość
Dostępny222 szt.

Czasem masz ją na wyciągnięcie ręki, ale jej nie dostrzegasz. Czasem boli. Czasem tęsknisz za nią albo cię uskrzydla… Miłość – bez niej jesteś jak roślina bez wody. Poznajcie działkowiczów z Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Morele”. Czterdziestoletnia Teresa jest świeżo po rozwodzie, młodziutka Ola musi poradzić sobie z samotnym macierzyństwem, a dojrzały Julian chciałby wreszcie być sobą. Wszyscy czegoś się boją, kogoś kochają i coś stracili. Choć są w różnym wieku i z różnym bagażem doświadczeń, ich życiowe ścieżki przecinają się właśnie tu, w „Morelach” – najpiękniejszym miejscu na ziemi. Czy odnajdą spełnienie, którego pragną? I co tak naprawdę okaże się tym spełnieniem? Odkryj wszystkie oblicza miłości w nowej powieści Katarzyny Kostołowskiej, drugim tomie serii ROD „Morele”. To dająca nadzieję opowieść o kochaniu, cierpieniu oraz inności, a także o tym, co ludzie mogą sobie wzajemnie odebrać albo… dać.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
34
Charmed & Dangerous, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Charmed & Dangerous, CD
Altered Five Blues Band, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.09

68,90 zł
63,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

1 osoba kupiła
35
Zakręcone kolorowanie. Szalone zwierzaki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zakręcone kolorowanie. Szalone zwierzaki
Dostępny2 szt.

Te zwierzaki są naprawdę szalone, spacerują w deszczu, biegają po mieszkaniu, słuchają muzyki i pielą kwiaty. Leniwiec, jak na ironię, jest bardzo aktywny – pływa kajakiem i jeździ rowerem. Chcesz zobaczyć więcej? Zajrzyjcie do kolorowanki Szalone zwierzaki. „Zakręcone kolorowanie” to seria zabawnych kolorowanek, których bohaterami są wesołe zwierzaki. Znajdziecie tu mnóstwo humoru, kolorowania, naklejania i świetnej zabawy!

9,99 zł
4,80 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 5,19 zł

1 osoba kupiła
36
Łap za kredki! W kosmosie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Łap za kredki! W kosmosie
Dostępny2 szt.

Wyrusz w kosmos w kolorowej rakiecie. „Łap za kredki!” to seria zabawnych kolorowanek z ilustracjami przedstawiającymi świat wokół nas, ten całkiem bliski: ogród, miasto, las oraz ten bardziej odległy: kosmos. Kolorowanki rozbudzą wyobraźnię i pomogą ćwiczyć zdolności manualne. Dołączone do książeczek naklejki gwarantują świetną zabawę.

9,99 zł
4,80 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 5,19 zł

1 osoba kupiła
37
Psychic Jailbreak, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychic Jailbreak, CD
Cancer Bats, Mystic Production
Dostępny20 szt.

1.Radiate 2.The Hoof 3.Lonely Bong 4.Friday Night 5.Hammering On 6.Crocodiles 7.Shadow of Mercury 8.Keep on Breathin 9.Pressure Mind 10.Rollin Threes 11.Psychic Jailbreak

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

1 osoba kupiła
38
Szklana pułapka, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szklana pułapka, Blu-ray
John McTiernan, 1988
Dostępny300 szt.

Bruce Willis jako John McClane, nowojorski detektyw w Los Angeles, który podejmuje samotną, walkę o uwolnienie zakładników ze „Szklanej pułapki”. W Nakatomi Plaza trwa gwiazdkowe przyjęcie dla pracowników Nakatomi Corporation. Radosny nastrój zmienia się w grozę, kiedy w ciągu kilku minut budynek zostaje opanowany przez grupę terrorystów dowodzonych przez Hansa Grubera (Alan Rickman). Jednak nikt nie wie, że znajduje się w nim również McClane, który staje się jedyną nadzieją dla zakładników, w tym swojej żony Holly (Bonnie Bedelia).

60,99 zł
57,94 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,05 zł

1 osoba kupiła
39
Modlitewnik zawierzenia. Modlitwy na trudne czasy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Modlitewnik zawierzenia. Modlitwy na trudne czasy
Dostępny23 szt.

Oddaj swoje życie Jezusowi! Biorąc do ręki ten modlitewnik, oddajmy Chrystusowi samych siebie, rodzinę, ojczyznę, ufając, że On sam zatroszczy się o nas. Powierzajmy Bogu wszystkie sprawy naszego życia, te ważne i te zwyczajne. Jeśli sobie nie radzimy, prośmy naszego Króla: „Jezu, Ty się tym zajmij!”, a gdy toniemy: „Panie, ratuj mnie”. Bo tylko On jest w mocy zaradzić naszej biedzie i obdarzyć nas szczęściem. fragment wstępu Modlitewnik zawierzenia to wyjątkowy zbiór modlitw otwierających na nowe życie, pełne ufności i oddania Jezusowi. Zawiera akty zawierzenia oraz wezwania, które towarzyszyły w czasach niepokoju i zamętu świętym Kościoła i wiernym całego świata. Słowa pełne ufności i oddania skierowane do Ojca, Syna, Ducha Świętego i Matki Bożej są świadectwem wiary, nadziei i miłości.

29,90 zł
14,35 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 15,55 zł

1 osoba kupiła
40
Giving The World Away, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Giving The World Away, CD
Hatchie, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.15

58,90 zł
54,19 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

1 osoba kupiła
41
Oczy smoka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oczy smoka
Dostępny34 szt.

HISTORIA DLA DZIECI I DOROSŁYCH - O SMOKACH, DWUGŁOWYCH PAPUGACH, MAGII, KRÓLACH I KSIĽŻĘTACH. Nawiązująca do klasycznych baśni powieść fantasy, w której pojawia się postać czarnoksiężnika znana z "Bastionu" i cyklu "Mroczna Wieża". Król nie żyje, zatruty Smoczym Piaskiem, na który nie ma lekarstwa Po śmierci dobrego króla Delainu, Rolanda, wybrany przez niego następca, starszy syn Peter, zostaje oskarżony o otrucie ojca i zamknięty na szczycie wieży. Tymczasem winny zbrodni jest czarnoksiężnik Flagg, jeden z największych żyjących magów, który realizuje swój przewrotny plan. Chce osadzić na tronie i zostać doradcą młodszego syna zmarłego króla, Thomasa, zazdrosnego o brata, którego poddani darzą wielką miłością, podobnie jak kiedyś jego matkę. Przejmując stopniowo władzę nad Delainem, Flagg oddaje się swoim ulubionym rozrywkom - spiskuje, prowokuje konflikty i z przyjemnością przygląda się rozlewowi krwi Do czasu aż prawowity następca tronu ucieka z wieży, by stawić mu czoła i zapobiec horrorowi, jaki sadystyczny mag szykuje królestwu. Takie epickie fantazje mogły się zrodzić tylko w głowie Stephena Kinga. "The Washington Post"

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
42
Cold As Weiss, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cold As Weiss, CD
Delvon Lamarr Organ Trio, Mystic Production
Dostępny8 szt.

1.Pull Your Pants Up 2.Don't Worry 'bout What I Do 3.I Wanna Be Where You Are 4.Big Tt's Blues 5.Get Da Steppin' 6.Uncertainty 7.Keep On Keepin' On 8.Slip 'n' Slide 9.This Is Who I Is

89,90 zł
82,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,19 zł

43
Belfast, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Belfast, Blu-ray
Kenneth Branagh, 2021
Dostępny101 szt.

Napisany i wyreżyserowany przez nominowanego do Oscara® Kennetha Branagha Belfast jest przejmującą opowieścią o miłości, radości i stracie w życiu pewnego małego chłopca. To historia z późnych lat 60. XX w., czasu zawirowań społecznych w Irlandii Północnej. Rodzina Buddy'ego mieszka w protestanckiej dzielnicy w sąsiedztwie podobnych rodzin. Pewnego dnia wszystko, co wydawało się znajome, wywraca się do góry nogami. Bliscy chłopca muszą zdecydować, czy zostaną, czy opuszczą jedyne miejsce, które kiedykolwiek nazywali domem. W tej trudnej sytuacji żywiołowi rodzice Buddy’ego (Caitríona Balfe i Jamie Dornan) oraz błyskotliwi dziadkowie (zdobywczyni Nagrody Akademii® Judi Dench i Ciarán Hinds) wywołują radosną atmosferę dzięki muzyce i magii filmów. Z tej poprawiającej samopoczucie opowieści dowiesz się, że bez względu na to, gdzie jesteś, nie zapomnisz skąd pochodzisz.

91,90 zł
87,31 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,59 zł

44
West Side Story, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
West Side Story, DVD
Steven Spielberg, 2021
Dostępny24 szt.

Producent i reżyser Steven Spielberg we współpracy ze scenarzystą i dramaturgiem Tonym Kushnerem, przedstawia West Side Story. Film, będący adaptacją musicalu z 1957 roku, opowiada o zakazanej miłości i rywalizacji pomiędzy Szarkami i Dżetami, dwoma nastoletnimi gangami ulicznymi o różnym pochodzeniu etnicznym.

43,90 zł
37,75 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,15 zł

45
Wyjdź za mnie, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyjdź za mnie, Blu-ray
Kat Coiro, 2021
Dostępny101 szt.

Supergwiazda muzyki pop (Jennifer Lopez) oraz jej narzeczony, także gwiazda pop (Maluma), planują ślub podczas koncertu. Tuż przed ceremonią piosenkarka dowiaduje się, że ukochany ją zdradza. Zamiast niego wybiera więc z publiczności przypadkowego widza. Nieznajomy okazuje się nauczycielem matematyki (Owen Wilson). Wbrew przeciwnościom sfingowany związek zaczyna przeradzać się w coś prawdziwego. Czy uczucie przetrwa w oślepiającym blasku jupiterów?

94,99 zł
81,69 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 13,30 zł

46
Szklana pułapka 2, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szklana pułapka 2, Blu-ray
Renny Harlin, 1990
Dostępny301 szt.

Bruce Willis powraca jako John McClane. Nowojorski detektyw nie ma szczęścia do świąt. W wigilijny wieczór grupa terrorystów opanowuje wielki port lotniczy biorąc pasażerów za zakładników. W zamian za ich wypuszczenie żądają uwolnienia szefa kartelu narkotykowego. Przestępcy są przygotowani na wszystko… Nie wzięli jednak pod uwagę, że przyjdzie im zmierzyć się z Johnem McClanem. Detektyw musi zachować zimną krew, współpracować z upartym szefem oddziału antyterrorystycznego i przede wszystkim zapomnieć, że w porwanym samolocie znajduje się jego żona.

60,99 zł
57,94 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,05 zł

47
Szklana pułapka 3, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szklana pułapka 3, DVD
John McTiernan, 1995
Dostępny300 szt.

Eksplodujący efektami specjalnymi i dużą dawką humoru, trzeci rozdział popularnej sagi "Szklana pułapka” ponownie łączy legendarnego Bruca Willisa z reżyserem Johnem McTiernanem. Nowojorski detektyw John McClane (Willis) staje się celem niezwykle inteligentnego terrorysty, tajemniczego Simona (Jeremy Irons), który grozi wysadzeniem całego miasta jeżeli McClane nie spełni jego żądań. Z pomocą przypadkowego sprzymierzeńca (Samuel L. Jackson) John przemierza zakątki metropolii uczestnicząc w pokrętnej grze przestępcy.

33,99 zł
32,29 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,70 zł

48
Obcy kontra Predator 2, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obcy kontra Predator 2, Blu-ray
Colin Strause, Greg Strause, 2007
Dostępny300 szt.

Więcej krwi... Więcej ofiar... Więcej grozy! Adrenalina, akcja, napięcie oraz siedem dodatkowych minut, których nie widziałeś w kinie! Najsłynniejsze potwory z kosmosu powracają, by stoczyć walkę na śmierć i życie! Po katastrofie statku kosmicznego niewielkie miasteczko w stanie Kolorado staje w obliczu niewyobrażalnego zagrożenia – obcy mordują wszystkich na swej drodze, a jednocześnie rozmnażają się w zastraszającym tempie. Na miejsce przybywa samotny Predator, by zapobiec inwazji. Rozpoczyna się walka bez reguł i litości, a setki niewinnych ludzi znajdą się w samym jej centrum. Gdy masakra trwa, rząd opracowuje plan, by wykorzystać sytuację do własnych celów.

60,99 zł
57,94 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,05 zł

49
Omen, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Omen, Blu-ray
Richard Donner, 1976
Dostępny300 szt.

Jeden z najlepszych horrorów w historii! Przyszedł na świat o 6 rano, 6. dnia 6. miesiąca. Nadejście Armagedonu, ostatecznej konfrontacji pomiędzy siłami dobra i zła, zgodnie z przepowiednią Apokalipsy nastąpi wraz z narodzinami syna Szatana w ludzkiej postaci. Dziecko amerykańskiego dyplomaty Roberta Thorna (Gregory Peck) rodzi się martwe. Niezdolny do przekazania swojej żonie Katherine (Lee Remick) tragicznych wieści postanawia uznać za syna sierotę, którego matka zmarła podczas porodu. Szczegóły narodzin chłopca pozostają tajemnicą, jednak kiedy Damien podrasta co raz bardziej staje się jasne, że nie jest on zwykłym dzieckiem. Tajemnicze zgony i dziwne ostrzeżenia sprawiają, że Robert Thorn uświadamia sobie jakie zło czai się za niewinną twarzyczką dziecka i symboliką cyfr 666.

60,99 zł
52,45 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 8,54 zł

50
Baby We?re Ascending. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby We?re Ascending. Winyl
Haai, Mute Records, PIAS Records
Niedostępny
Brak

1. Channels 2. Pigeon Barron 3. Bodies of Water 4. Human Sound - By Haai, Kai-Isaiah Jamal ; Obi Franky 5. Louder Always Better 6. Biggest Mood Ever - By Haai ; Alexis Taylor 7. Am 8. FM 9. I've Been Thinking a Lot Lately 10. Purple Jelly Disc - By Haai ; Obi Franky 11. Baby, We're Ascending - By Haai ; Jon Hopkins 12. Orca 13. Tardigrade

106,90 zł
Powiadomienie
Wróć do góry