hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.05.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 2 maja 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kicia Kocia na plenerze (Anita Głowińska), na drugim Świat w obrazkach. Zwierzęta (Beaumont Emilie). Kolejny produkt to Świat w obrazkach. Gospodarstwo (Beaumont Emilie) oraz Loveless (Alice Oseman).
1
Kicia Kocia na plenerze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kicia Kocia na plenerze
Dostępny
1268 szt.

Kicia Kocia i jej przyjaciele wybierają się na... prawdziwy plener malarski! Ale co to właściwie znaczy? Otóż dzieci będą malować obrazy na łonie natury, jak prawdziwi artyści! Każdy już ma pomysł na swoje dzieło sztuki, ale Kicia Kocia jest smutna, bo nie może się zdecydować, co namalować. Na szczęście z pomocą przychodzą przyjaciele.

9,90 zł
6,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 2,91 zł

23 osoby kupiły
2
Świat w obrazkach. Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat w obrazkach. Zwierzęta
Dostępny
1776 szt.

Książka przedstawia 120 gatunków zwierząt i w przystępny sposób opisuje ich tryb życia. Na pewno rozbudzi ona ciekawość świata nawet u najmłodszych dzieci.

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

17 osób kupiło
3
Świat w obrazkach. Gospodarstwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat w obrazkach. Gospodarstwo
Dostępny
1330 szt.

Dzięki barwnym ilustracjom i przystępnym opisom dzieci dowiedzą się, jak wygląda życie w gospodarstwie. Zobaczą w akcji różne maszyny i urządzenia, bez których trudno byłoby sobie wyobrazić współczesną hodowlę czy uprawę. Poznają uprawiane rośliny i zwierzęta hodowlane. Będą też mogły sprawdzić swoją wiedzę i utrwalić informacje, z którymi zapoznały się podczas lektury, rozwiązując obrazkowe zadania z końca książki.

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

14 osób kupiło
4
Loveless - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Loveless
Dostępny
1366 szt.

Wszystko to zaczęło do mnie docierać. Nigdy w nikim się nie kochałam. Ani w chłopcach, ani w dziewczynach, ani w żadnej osobie, którą kiedykolwiek poznałam. Co to znaczy? Georgia nigdy nie była zakochana, nigdy się z nikim nie całowała, nikt nigdy jej się nie podobał. Jednak jest pewna, że pewnego dnia odnajdzie swoją drugą połowę. Kiedy jej starania spełzają na niczym, zaczyna się zastanawiać, dlaczego miłość wydaje się tak prosta dla wszystkich, tylko nie dla niej. W zderzeniu z nowymi dla niej pojęciami –aseksualnością i aromantycznością – Georgia staje się jeszcze bardziej niepewna swoich uczuć. Czyżby przeznaczone jej było żyć bez miłości? A może przez cały czas szukała niewłaściwej rzeczy? Mądra, ciepła i dowcipna opowieść o poszukiwaniu tożsamości i samoakceptacji. Alice Oseman to jeden z najbardziej autentycznych i najmocniej wybrzmiewających głosów we współczesnej literaturze Young Adult.

44,90 zł
26,49 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 18,41 zł

13 osób kupiło
5
Vortex. Dzień, w którym rozpadł się świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vortex. Dzień, w którym rozpadł się świat
Dostępny
89 szt.

Dystopijna przyszłość, świat po mutacji, niespodziewane zwroty akcji, nieustające napięcie i główna bohaterka, która ma coś z Katniss Everdeen, romans, słowem: nieodkładalny początek trylogii fantasy na światowym poziomie! Dzień, w którym pojawił się pierwszy vortex, zmienił wszystko. Zmienił nasze kraje. Nasze morza. I zmienił nas. Jego energia zbudziła moce, które nie miały prawa zaistnieć. Moc ognia, moc ziemi, powietrza i wody. Dziś nasz świat już nie jest taki jak dawniej. Ale vortexy zostały. Nauczyłam się nimi przemieszczać. Nauczyłam się korzystać z ich mocy. Nie miałam jednak pojęcia, jakie będą tego skutki I co się stanie, kiedy rozpadnie się świat. Moment, na który Elaine czekała całe życie, właśnie nadszedł. W Nowym Londynie ma miejsce spektakularny wyścig vortexami, a ona jest jedną z wybranych, która może spróbować swoich sił. Setki młodych ludzi z całego świata ruszają po zwycięstwo za pomocą tuneli energii podobnych do tych, które kilkadziesiąt lat wcześniej niemal zniszczyły nasz świat. Przeskok vortexem jest śmiertelnie niebezpieczny, ale dla łowców to codzienność. Niczym magiczny portal przenosi ich z miejsca na miejsce w ciągu zaledwie paru sekund. Elaine za wszelką cenę pragnie wygrać. Jednak podczas wyścigu budzi się w niej ukryta moc, moc, która znów może zatrząść światem w posadach. A jedynym sprzymierzeńcem dziewczyny ma być chłopak, który nie chce mieć z nią nic wspólnego Trylogia "Vortex" to niesamowita podróż przez całkowicie nowe uniwersum, trzymająca w napięciu, zabawna, zaskakująca i zmuszająca do refleksji. To kalejdoskop wyjątkowych pomysłów i silna bohaterka, którą pokochacie.

44,90 zł
29,63 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 15,27 zł

10 osób kupiło
6
Star Wars. Dynastia Thrawna. Wyższe dobro - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Star Wars. Dynastia Thrawna. Wyższe dobro
Dostępny
3457 szt.

W drugim tomie trylogii autorstwa Timothyego Zahna Thrawn wraz ze swoimi sojusznikami stara się za wszelka cenę ochronić dynastię Chissów przed nieznanym wrogiem. Dzięki niedawnemu triumfowi Thrawna Chissowie odnieśli zwycięstwo, a rodzina Mitthów okryła się chwałą. Prawdziwe zagrożenie dla Dynastii nie zostało jednak zlikwidowane. Wrogowie nie wysyłają żadnych gróźb, nie stawiają ultimatum, nie gromadzą okrętów na skraju Chaosu... Ich broń to uśmiechy i hojność - podarunki bez konieczności rewanżu, bezinteresowne usługi. Dochodzi do rozmaitych incydentów, które - choć pozornie bez znaczenia - mogą stanowić preludium do zagłady Dynastii Chissów. Kiedy Thrawn wraz z Ekspansyjną Flotą Obronną usiłuje rozwikłać tę intrygę, odkrywa straszliwą prawdę. Wróg nie zamierza atakować miast Chissów ani zagarniać ich zasobów, lecz uderzyć w podstawy Dynastii, próbując pogłębić konflikty między Dziewięcioma Rodzinami Rządzącymi i Czterdziestoma Wielkimi Domami. Podczas gdy rywalizacja i wzajemne podejrzenia podsycają niesnaski między sojusznikami, bohaterowie muszą zdecydować, co jest dla nich ważniejsze - bezpieczeństwo własnej rodziny czy przetrwanie całej Dynastii.

44,99 zł
31,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

9 osób kupiło
7
Królewska wizyta. Disney Kraina Lodu II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Królewska wizyta. Disney Kraina Lodu II
Olesiejuk Sp. z o.o.
Dostępny
1572 szt.

Kolejna pięknie zilustrowana historia, której nie zobaczycie w filmie "Kraina Lodu 2". Do tej pory ukazały się trzy tytułu z bałwankiem Olafem, reniferem Svenem, Elsą, Anną i Kristoffem w roli głównej: "Niespodzianka na miarę", "Olaf odkrywa hygge" ("Kraina Lodu") i Jednorożec dla Olafa". Tym razem o królewskiej wizycie Wiadomość, że Colisa, królowa Chatho, odwiedzi Arendelle, niezmiernie cieszy Annę. Chce ugościć przyjaciółkę po królewsku, więc postanawia przygotować dla niej idealny prezent powitalny. Okazuje się jednak, że choć może liczyć na pomoc przyjaciół, nie jest to wcale łatwe

10,70 zł
7,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,21 zł

9 osób kupiło
8
Latające Anioły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Latające Anioły
Dostępny
24 szt.

Jest rok 1941, Japonia właśnie uderzyła na amerykańską bazę marynarki wojennej na Hawajach, Pearl Harbor. Dwie przyjaciółki, Audrey i Lizzie, głęboko odczuły atak Japończyków, ponieważ zginął w nim ktoś im bliski, kogo gorąco kochały. Młode kobiety po przejściu żałoby postanowiły zaangażować się w działania wojenne. Jako wyszkolone pielęgniarki zgłaszają się do wojskowych oddziałów lotniczej ewakuacji rannych i zostają wysłane do Anglii, gdzie dołączają do zespołu, który wykonuje niebezpieczne misje, sprowadzając żołnierzy z frontu. Audrey i Lizzie z ogromnym poświęceniem ratują rannych, pracując u boku niezwykłych koleżanek – Alex, która pragnie zmienić świat na lepsze; Louise, dorastającej na Południu, zmagającej się z uprzedzeniami rasowymi; Pru, bezinteresownej liderki o złotym sercu; oraz Emmy, którą bezkompromisowość i siła charakteru popychają do ryzykowania wszystkim dla dobra pacjentów. Nie licząc na żadne awanse, skromnie wynagradzane, Latające Anioły dają z siebie wszystko w walce o wolność. Podczas brawurowych lotów ewakuacyjnych służą równie dzielnie i niestrudzenie, jak ludzie, których ratują na froncie, i są na zawsze związane wzajemną lojalnością. Latające Anioły to fascynująca i inspirująca historia odważnych kobiet w czasach drugiej wojny światowej, autorstwa najlepiej sprzedającej się na całym świecie pisarki, Danielle Steel.

42,90 zł
27,03 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 15,87 zł

9 osób kupiło
9
Konsekracja św. Józefowi. Cuda naszego duchowego ojca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konsekracja św. Józefowi. Cuda naszego duchowego ojca
Dostępny
57 szt.

Nadszedł czas św. Józefa! Liczne proroctwa ogłaszają niezwykle ważną rolę św. Józefa – od objawień w Cotignac, przez jego pojawienie się u boku Jezusa i Maryi w Fatimie aż po współczesne wizje z Itapirangi. W maju 2019 roku ks. Donald H. Calloway napisał do papieża Franciszka list z propozycją, aby rozważył ogłoszenie w Kościele Roku św. Józefa. Ojciec święty spełnił tę prośbę. Jako wielki apostoł św. Józefa ks. Calloway stworzył trzydziestotrzydniowy program zawierzenia się Opiekunowi Zbawiciela, który swoją formą nawiązuje do słynnego aktu ofiarowania się Jezusowi przez Maryję według św. Ludwika de Montfort. Ta konsekracja to potężna broń w walce duchowej – skuteczność opieki św. Józefa potwierdzają tysiące świadectw wiernych. Podejmij wyzwanie i zostań duchowym synem św. Józefa!

44,90 zł
36,37 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 8,53 zł

8 osób kupiło
10
Bakugan Evolutions: kula podstawowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bakugan Evolutions: kula podstawowa
Spin Master
Dostępny
31 szt.

Uwolnij epickie transformacje dzięki Bakugan Evolutions, które mają nowy wygląd i postacie! Zmierz się z przyjaciółmi swoim własnym Bakuganem i zostań najlepszym mistrzem Bakugan. Rzuć swoim Bakuganem po metalowych BakuCores (dwa w zestawie), aby zobaczyć, jak zmienia się dzięki wywołaniu Baku-Action! Dodatkowo użyj dołączonej karty Gate-Card, aby uzyskać jeszcze więcej sposobów na grę i zdobywanie bonusów! Dzięki nowym i powracającym postaciom Bakugan Evolution zawiera niesamowite detale i symbole frakcji.Tteraz możesz także zbierać Nanogany (sprzedawane osobno)! Te tajemnicze Bakugany mają nowe kształty i unikalne transformacje, aby uzyskać jeszcze więcej mocy bojowej! Dodaj do swojej kolekcji wszystkie zabawki Bakugan Evolution z sezonu 4, w tym Nanogany i platynowe Bakugany (sprzedawane osobno), aby zbudować zespół marzeń! Zbierz swoje ulubione postacie z popularnego serialu dostępnego na Neflixie i weź udział w bitwie Bakugan! Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo.

46,90 zł
42,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,69 zł

8 osób kupiło
11
Wiersze naszego dzieciństwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiersze naszego dzieciństwa
Dostępny
24 szt.

Wyjątkowy zbiór utworów napisanych z myślą o najmłodszych -klasyka poezji dziecięcej i rymowane polskie legendy opatrzone ślicznymi ilustracjami.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

7 osób kupiło
12
Disney. 52 bajkowe opowiastki. W krainie fantazjii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Disney. 52 bajkowe opowiastki. W krainie fantazjii
Dostępny
6431 szt.

Kolejny tom z serii „52 bajkowe opowiastki” pozwoli najmłodszym czytelnikom spotkać się z całą plejadą ulubionych bajkowych bohaterów. Piotruś Pan i Dzwoneczek, Anna i Elsa, Piękna i Bestia, Dumbo i Kubuś Puchatek, Królewna śnieżna i Kopciuszek, Vaiana i Mulan - to tylko część postaci, których emocjonujące przygody zostały opisane na kartach tej pięknie ilustrowanej książki.

69,99 zł
48,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 21,00 zł

6 osób kupiło
13
Kroniki Atlantydy. Tom 1. Berło światła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kroniki Atlantydy. Tom 1. Berło światła
Dostępny
1149 szt.

Zatopione miasto. Poszukiwania pełne magii i tajemnic. Arogancki anioł. Nazywam się Nefertari de Vesci, mam dwadzieścia cztery lata, zajmuję się odzyskiwaniem skradzionych obiektów sztuki i jestem w tym cholernie dobra. Ale pracuję tylko z Malachim, moim bratem, hrabią de Mandeville. Razem decydujemy, które zlecenie przyjąć. W każdym razie tak było, póki nie zjawił się Azrael. Arogancki anioł żąda, żebym znalazła berło światła – insygnium mocy, ocalone przez nieśmiertelnych, zanim niemal dwanaście tysięcy lat temu Atlantyda zniknęła w morskich odmętach. Odmówiłabym, ale anioł mnie szantażuje życiem mojego śmiertelnie chorego brata. Jeżeli jednak zdążę odnaleźć berło, Azrael nie zabierze jego duszy do królestwa umarłych. Wie, że dla Malachiego zrobię wszystko. Nie docenia mnie jednak. Bo nie ma przedmiotu, którego nie umiem odnaleźć. Zaginione skarby, anielskie skrzydła i niezwykły sojusz, który obie strony przyprawi o zawrót głowy.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

6 osób kupiło
14
Skalne miasta. Mapa turystyczna 1:35 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skalne miasta. Mapa turystyczna 1:35 000
Dostępny
38 szt.

Nowe wydanie popularnej mapy Skalnych Miast będących jedną z największych atrakcji turystycznych w północnych Czechach, tuż przy granicy z Polską. Mapa w skali 1:35 000 obejmuje obszar Aderszpaskich i Teplickich skał wraz z okolicami. Obszar mapy obejmuje również Mieroszów i Chełmsko Śląskie, co szczególnie ułatwi dotarcie w ten rejon osobą przybywającym z okolic Jeleniej Góry i Wałbrzycha. Dodatkowo mapa zawiera szczegółowy schemat każdego ze Skalnych Miast wraz z prowadzącymi przez nie trasami turystycznymi w skali 1:5 000 (Teplickie Skały i Aderszpaskie Skaly) oraz 1:7 000 (Ostaš). Na rewersie znajdziemy również mapę dojazdową w skali 1:220 000 oraz opis turystyczny ze zdjęciami.

13,32 zł
9,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,33 zł

5 osób kupiło
15
Superkot. Klub komiksowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Superkot. Klub komiksowy
Dostępny
1169 szt.

Zwariowana nauka rysowania komiksów razem z klubem przesympatycznych małych żabek! W atmosferze szalonej zabawy, wściekłej rywalizacji i wesołych awantur powstają pierwsze dzieła adeptów Komiksowego Klubu Superkota. Dwadzieścia jeden rozbrykanych, bezczelnych i utalentowanych kijanek daje upust swojej nieokiełznanej twórczej wyobraźni. Zamieszaniem kieruje kotek we własnej futrzastej osobie, towarzyszą mu przyjaciele: bioniczna ryba i lewitująca kijanka Ada. Czy uporają się z takim tornadem kreatywności? To, co się dzieje podczas klubowych zajęć i na papierze, przechodzi kocie pojęcie, a przy tym wciąga i bawi! Będzie o kałamarnicy i upiornych kanapkach, znajdzie się fotograficzny komiks haiku oraz inne komiksy w komiksie: każdy w innym stylu, w innym klimacie, napisany prozą lub wierszem, ilustrowane różnymi technikami – od ołówka czy kolorowe kredki, przez pastele, akryl, flamastry, ryżową plastelinę, komiksowe figurki i fotografię, aż po ciasteczka i wyciory do fajki. Ten zabawny i pod pozorem beztroskich wygłupów mądry komiks zapewni wyśmienitą zabawę czytelnikom w każdym wieku i zachęci ich do podjęcia własnej twórczości.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

4 osoby kupiły
16
Rodzina łgarzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina łgarzy
Dostępny
364 szt.

Kolejne lato. Kolejne pokolenie. Ta sama rodzina Sinclairów! Niecierpliwie wyczekiwany prequel bestsellerowej powieści, fenomenu TikToka Byliśmy łgarzami E.Lockhart. Trzymająca w napięciu nowoczesna, wyrafinowana powieść, od której nie będziecie mogli się oderwać. Smagana wiatrem prywatna wyspa u wybrzeża Massachusetts. Burzliwy ocean, kłębowisko mrocznych sekretów i smutku. Porywcza bohaterka. Czarujący, nieobliczalny chłopak. Lato niewybaczalnej zdrady, straszliwych błędów i pierwszych miłości. Witamy ponownie w rodzinie obrzydliwie bogatych Sinclairów, rodzinie ŁGARZY. Dwadzieścia siedem lat przed wydarzeniami z powieściByliśmy łgarzamipoznajemy inne lato, inne pokolenie i tajemnice, które będą ich prześladować przez następne dekady. Odkryj, jak zaczyna się ich historia. „– Jaki był w tamtym czasie twój absolutnie najgorszy występek? Opowiedz swojemu nieszczęsnemu martwemu synowi, ze wszystkimi drastycznymi szczegółami. – Johnny! – Och, to z pewnością nie było nic strasznego – mówi. – Nie masz pojęcia, co widywałem w telewizji. Rzeczy o wiele gorsze niż cokolwiek, co mogłaś zrobić w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Myślę, że Johnny nawiedza mnie, ponieważ nie zazna spokoju, dopóki nie usłyszy odpowiedzi. Wciąż wypytuje o naszą rodzinę, rodzinę Sinclairów, gdyż usiłuje zrozumieć tę wyspę i jej mieszkańców, a także powody naszego postępowania. Naszą historię. Chce się dowiedzieć, dlaczego umarł. Jestem mu winna tę opowieść. – Dobrze – zgadzam się. – Powiem ci.” Fragment książki Rodzina łgarzy E. Lockhart

44,99 zł
32,84 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

3 osoby kupiły
17
Bajeczki naszego dzieciństwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajeczki naszego dzieciństwa
Dostępny
368 szt.

Pięknie ilustrowany tom bajek i baśni naszych dziadków na pewno stanie się ulubioną lekturą naszych dzieci.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

3 osoby kupiły
18
Wojna światów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna światów
Dostępny
89 szt.

Klasyczna powieść science fiction, pierwotnie wydana pod koniec XIX wieku, tutaj we współczesnym tłumaczeniu i z licznymi ilustracjami. Kilkakrotnie ekranizowana (m.in. przez Stevena Spielberga), a w roku 1938 przerobiona przez Orsona Wellesa na słuchowisko radiowe, którego emisja przeszła do historii. Czytana po latach okazuje się dziełem profetycznym, stanowiącym swoistą zapowiedź XX-wiecznych wojen światowych. Jak zachowują się ludzie – zarówno jednostki, jak i całe społeczności – w obliczu inwazji, która grozi masową zagładą? Kim jesteśmy dla najeźdźców i kim oni są dla nas? Jaką rolę odgrywają w tym nowe technologie? I co może nas uratować? Na te pytania próbuje odpowiedzieć Herbert George Wells w sposób wciąż atrakcyjny dla współczesnego czytelnika, a powszechne już chyba poczucie niepokoju, niepewności i zagrożenia sprawia, że Wojnę światów odbieramy jako powieść ciekawą i aktualną również w XXI wieku.

23,90 zł
17,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 5,91 zł

3 osoby kupiły
19
Mm... Food, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mm... Food, CD
Mf Doom, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

CD: 1 Beef Rapp 4:39 2 Hoe Cakes 3:54 3 Potholderz 3:20 4 One Beer 4:18 5 Deep Fried Frenz 4:59 The Special Recipes: 6 Poo-Putt Platter 1:13 7 Fillet-O-Rapper 1:03 8 Gumbo 0:49 9 Fig Leaf Bi-Carbonate 3:19 10 Kon Karne 2:51 11 Guinnesses 4:41 12 Kon Queso 4:00 13 Rapp Snitch Knishes 2:52 14 Vomitspit 2:48 15 Kookies 4:02 MM... FOOD DRIVE TOUR - BONUS DVD DVD Mm... Food Drive Tour

68,90 zł
63,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

2 osoby kupiły
20
Paryski apartament - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paryski apartament
Dostępny
1107 szt.

Tu każdy ma coś do ukrycia… Jess musi zacząć nowe życie. Jest zmuszona wyjechać i zatrzymać się w mieszkaniu przyrodniego brata, w Paryżu. Gdy tam jednak dociera, okazuje się, że ekskluzywny apartament jest pusty. Jej brat, Ben, zaginął. Z czasem Jess zadaje sobie coraz więcej pytań. Przyjechała do Paryża, aby uciec przed swoją przeszłością, ale wygląda na to, że to przyszłość Bena stoi pod znakiem zapytania. Bywalczyni salonów, dziwny gość, alkoholik, dziewczyna na skraju załamania i konsjerżka. Wszyscy są teraz jej sąsiadami. Wszyscy są podejrzani – i wszyscy wiedzą coś, o czym nie chcą opowiedzieć.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
21
Rękawki do nauki pływania Spider Man - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rękawki do nauki pływania Spider Man
Bestway
Dostępny
30 szt.

Wymiary: 23 x 15 cm

12,99 zł
2 osoby kupiły
22
West Side Story, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
West Side Story, DVD
Steven Spielberg, 2021
Dostępny
300 szt.

Producent i reżyser Steven Spielberg we współpracy ze scenarzystą i dramaturgiem Tonym Kushnerem, przedstawia West Side Story. Film, będący adaptacją musicalu z 1957 roku, opowiada o zakazanej miłości i rywalizacji pomiędzy Szarkami i Dżetami, dwoma nastoletnimi gangami ulicznymi o różnym pochodzeniu etnicznym.

43,90 zł
41,71 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,19 zł

2 osoby kupiły
23
Batalia o Biblię - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Batalia o Biblię
Dostępny
18 szt.

„Rod Bennett rzetelnie, a zarazem bardzo przystępnie, pokazuje, jak około sto lat po narodzinach chrześcijaństwa nasiliła się prawdziwa batalia o Biblię, jej zawartość i rolę, a także – a nawet przede wszystkim – o prawo określania jej mianem chrześcijańskiego Pisma Świętego. Aczkolwiek istniały już wszystkie poszczególne księgi, wciąż trwał jeszcze proces ustalania kanonu, a właściwie dwóch kanonów ksiąg świętych – chrześcijańskiego i rabinicznego. Określanie tego drugiego mianem „żydowski” nie do końca jest trafne, zważywszy, że bardzo wielu chrześcijan było Żydami zakorzenionymi w judaizmie. Był to jednak judaizm biblijny, podczas gdy judaizm rabiniczny, pod wieloma względami odmienny od biblijnego, dopiero się wyłaniał i konsolidował wokół odmowy dawanej Jezusowi z Nazaretu jako Mesjaszowi/Chrystusowi oraz przy silnym sprzeciwie wobec chrześcijaństwa i jego wyznawców. Bohaterami książki R. Bennetta są trzy postaci, żyjące w pierwszej połowie II w.: Akwila i Marcjon, pochodzący z Synopy nad Morzem Czarnym, oraz św. Justyn Męczennik, który pochodził z biblijnego Sychem w środkowej Palestynie. Na pierwszym planie jest św. Justyn, jednak także dwaj pozostali doczekali się uwagi, na jaką zasługują”. Ks. prof. dr hab. Waldemar Chrostowski, Laureat watykańskiej Nagrody Ratzingera (2014), Honorowy przewodniczący Stowarzyszenia Biblistów Polskich

59,99 zł
44,39 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,60 zł

1 osoba kupiła
24
Straż przybrzeżna 33cm 993-3C - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
25
Bakugan Evolutions: kula diecast 6063393 Spin Master - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
68,40 zł
61,56 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,84 zł

1 osoba kupiła
26
Modlitewnik zawierzenia. Modlitwy na trudne czasy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitewnik zawierzenia. Modlitwy na trudne czasy
Dostępny
26 szt.

Oddaj swoje życie Jezusowi! Biorąc do ręki ten modlitewnik, oddajmy Chrystusowi samych siebie, rodzinę, ojczyznę, ufając, że On sam zatroszczy się o nas. Powierzajmy Bogu wszystkie sprawy naszego życia, te ważne i te zwyczajne. Jeśli sobie nie radzimy, prośmy naszego Króla: „Jezu, Ty się tym zajmij!”, a gdy toniemy: „Panie, ratuj mnie”. Bo tylko On jest w mocy zaradzić naszej biedzie i obdarzyć nas szczęściem. fragment wstępu Modlitewnik zawierzenia to wyjątkowy zbiór modlitw otwierających na nowe życie, pełne ufności i oddania Jezusowi. Zawiera akty zawierzenia oraz wezwania, które towarzyszyły w czasach niepokoju i zamętu świętym Kościoła i wiernym całego świata. Słowa pełne ufności i oddania skierowane do Ojca, Syna, Ducha Świętego i Matki Bożej są świadectwem wiary, nadziei i miłości.

29,90 zł
26,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

1 osoba kupiła
27
Rehabilitacja neuropsychologiczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rehabilitacja neuropsychologiczna
Dostępny
14 szt.

Bardzo rzadko w neuronaukach głębokie myślenie teoretyczne na temat mózgu, jego struktury i funkcji łączy się z bogatym doświadczeniem oddanego swojej pracy klinicysty. W tym jednak podręczniku znajdzie Czytelnik dowód na to, że takie połączenie wiedzy z praktyką jest nie tylko możliwe, lecz konieczne. Skuteczny program terapii – dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta z uszkodzeniem mózgu – nie powstaje w podręczniku, lecz w relacji terapeuta–pacjent. Zatem zgodnie z podejściem heurystycznym lansowanym przez autorkę niniejszy podręcznik rehabilitacji neuropsychologicznej nie stanowi "książki kulinarnej", lecz w pełnym sensie tego słowa - przewodnik w pewnej trudnej, ale jakże ważnej podróży. Będzie on przydatny zarówno studentom i nowym adeptom neuropsychologii, jak i klinicystom, którzy na co dzień zmagają się z tymi problemami. Prezentowana książka spełnia w zupełności współczesne standardy tego typu publikacji pod względem doboru treści, formalnej organizacji zagadnień swoistych dla dyscypliny oraz układu wyróżnionych kategorii [...]. Czytelnik znajdzie tu szczegółowe - oparte na bogatym doświadczeniu klinicznym autorki - opisy technik, metod, programów i podejść terapeutycznych. – z recenzji prof. zw. dr hab. Danuty Kądzielawy

79,80 zł
63,04 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 16,76 zł

1 osoba kupiła
28
Tam, gdzie kwitnie miłość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tam, gdzie kwitnie miłość
Dostępny
127 szt.

Czasem masz ją na wyciągnięcie ręki, ale jej nie dostrzegasz. Czasem boli. Czasem tęsknisz za nią albo cię uskrzydla… Miłość – bez niej jesteś jak roślina bez wody. Poznajcie działkowiczów z Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Morele”. Czterdziestoletnia Teresa jest świeżo po rozwodzie, młodziutka Ola musi poradzić sobie z samotnym macierzyństwem, a dojrzały Julian chciałby wreszcie być sobą. Wszyscy czegoś się boją, kogoś kochają i coś stracili. Choć są w różnym wieku i z różnym bagażem doświadczeń, ich życiowe ścieżki przecinają się właśnie tu, w „Morelach” – najpiękniejszym miejscu na ziemi. Czy odnajdą spełnienie, którego pragną? I co tak naprawdę okaże się tym spełnieniem? Odkryj wszystkie oblicza miłości w nowej powieści Katarzyny Kostołowskiej, drugim tomie serii ROD „Morele”. To dająca nadzieję opowieść o kochaniu, cierpieniu oraz inności, a także o tym, co ludzie mogą sobie wzajemnie odebrać albo… dać.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
29
Eko układanka 3D. Papuga Eugy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eko układanka 3D. Papuga Eugy
Qelements
Dostępny
1 szt.

Eugy zaprojektowane w Nowej Zelandii są wykonane z przyjaznego dla środowiska kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu. Zestaw zawiera ponumerowane elementy układanki, nietoksyczny klej oraz instrukcję do zbudowania prześlicznej, kolorowej papugi. Zbierz całą serię zwierząt, ptaków, dinozaurów i wiele innych. Dla dzieci w wieku 6 lat+. Papugi są uwielbiane ze względu na swoje żywe kolory i inteligencję, potrafią naśladować ludzką mowę. Są też jedynymi ptakami, które potrafią jeść trzymając pokarm w łapkach. Papuga Eugy Eko Układanka 3D: • Układanka 3D do samodzielnego złożenia kolorowej papużki. • Wykonana z kartonu. • Zestaw zawiera 25 elementów układanki. • Zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. • Rozwija wyobraźnię, planowanie, motorykę. • Zestaw zawiera instrukcję do złożenia papugi. • Dla dzieci w wieku 6 lat +.

42,00 zł
1 osoba kupiła
30
Milion miśków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Milion miśków
Dostępny
180 szt.

Pulchniutkie miśki. Słodkie miśki. Misie panda, grizzly, brunatne i polarne. Miśki pod żaglami na pełnym morzu, w cukierni z łakociami, bujające się na huśtawce, przyrządzające herbatkę albo drzemiące szczęśliwie obok siebie… Mnóstwo miśków do kolorowania i pokochania! Miłośnicy tych pięknych zwierząt odnajdą w tej książeczce czyste szczęście – dziesiątki szczegółowych, emanujących radością rysunków, gotowych, by pokryć je kolorem. Chwyć kredki i zatop się w relaksującym kolorowaniu!

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

1 osoba kupiła
31
Łódka do pływania Spider Man 112 x 71cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łódka do pływania Spider Man 112 x 71cm
Bestway
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

Wymiary: 112 x 71 cm

75,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
32
Deklaracje podatkowe z wyjaśnieniami + wzory do pobrania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deklaracje podatkowe z wyjaśnieniami + wzory do pobrania
Dostępny
1 szt.

Kompleksowe omówienie zasad sporządzania deklaracji podatkowych wraz z praktycznymi wzorami. Od 1.1.2022 r. weszła w życie ustawa zwana potocznie Polskim Ładem, wprowadzająca liczne zmiany w regulacjach podatkowych, w tym także w zakresie sposobu publikacji nowych wersji deklaracji podatkowych. Ustawodawca postanowił uprościć ministrowi finansów publikację tych wzorców. Do końca 2021 r. minister finansów określał, w drodze rozporządzenia, wzory deklaracji, informacji, zeznań podatkowych i oświadczeń wraz z objaśnieniami co do sposobu ich wypełniania, terminu i miejsca składania. Na stronie Rządowego Centrum Legislacyjnego można było więc na bieżąco śledzić postępy prac legislacyjnych. Obecnie, na skutek wejścia w życie Polskiego Ładu, minister finansów udostępnia w BIP na swojej stronie internetowej ustalone wzory dokumentu elektronicznego deklaracji, informacji, oświadczeń czy zeznań podatkowych. Wzory formularzy są więc publikowane bez uprzednich konsultacji oraz bez określenia terminu publikacji. Takie rozwiązanie daje ministrowi możliwość częstszych zmian we wzorach tych druków, tak, aby zaspokajały bieżące potrzeby informacyjne administracji skarbowej. Niestety obecny sposób publikacji deklaracji sprawia, że trudno zorientować się co zmieniło się w danym wzorze deklaracji oraz czy dany formularz na stronie ministerstwa finansów jest wersją finalną i kiedy będzie możliwa wysyłka danych na aktualnym wzorze. Główne zalety publikacji: • szczegółowo omawia aktualne zasady sporządzania ponad 60 deklaracji podatkowych sporządzanych za 2021 r. oraz w trakcie 2022 r. i wszystkie towarzyszące tym deklaracjom załączniki, przedstawia całość zmian podatkowych, które zostały dokonane w deklaracjach z uwzględnieniem regulacji wynikających z Polskiego Ładu, • omawia zagadnienia merytoryczne dotyczące m.in. estońskiego CIT, exit tax, ulgę B+R, czy kwestię opodatkowania dochodów zagranicznych, • zawiera liczne przykłady (obrazujące jak ustalić koszty podatkowe, wyliczyć dochód, a następnie wysokość podatku itd.) oraz interpretacje podatkowe, wyjaśnienia MF i wyroki sądowe, zawiera wzory formularzy podatkowych, a na dedykowanej stronie internetowej znajdują się do pobrania interaktywne wzory z formułami obliczeniowymi. Opracowanie omawia aktualne zasady sporządzania deklaracji podatkowych z zakresu PIT, CIT, VAT sporządzanych za 2021 r. (CIT-8, CIT-8AB, CIT-CFC, PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 itd.) oraz w trakcie 2022 r. i wszystkie towarzyszące tym deklaracjom załączniki. Dużo uwagi poświęcono kwestii ulg i odliczeń, które można zastosować za 2021 r. W związku z tym przedstawiono kwestie estońskiego CIT (CIT-KW, ZAW-RD, OSW-RD, CIT-8E, CIT/EZ), czy też omówiono formularze PIT/O, PIT/D , PIT/BR, PIT/IP, SSE-R, CIT-8/O, CIT/BR, CIT/IP, CIT/WW. Można śmiało stwierdzić, że publikacja stanowi kompendium wiedzy podatkowej na temat sporządzania wymaganych prawem deklaracji przedstawionej nie tylko od strony teoretycznej, ale przede wszystkim od strony praktycznej. Podkreślić należy bowiem, że książka, oprócz technicznych zasad sporządzania poszczególnych deklaracji oraz wyjaśnień „jak wypełnić poszczególne pozycje/wiersze deklaracji", omawia również zagadnienia, które danej deklaracji dotyczą – przykładowo artykuł omawiający deklarację PIT/BR przedstawia zasady funkcjonowania ulgi na badania i rozwój, deklaracja PIT/ZG omawia metody opodatkowania dochodów zagranicznych, deklaracje PIT-NZ, PIT-NZI, PIT-NZS, PIT/PM, CIT-NZ, CIT-NZI, CIT/PM omawiają zagadnienia exit tax. Warto pamiętać, że Ministerstwo Finansów wychodząc naprzeciw postulatom księgowych i przedsiębiorców, wydłużyło czas na sporządzenie rocznych deklaracji CIT do końca czerwca 2022 r. Ogólny podział treści w ramach danego artykułu opisującego deklaracje podatkowe jest następujący: • Obowiązek składania deklaracji, • Podatnicy zobowiązani do składania deklaracji, • Zasady funkcjonowania danej instytucji, • Preferencje przewidziane w związku z przeciwdziałaniem COVID-19, • Termin złożenia deklaracji, • Urząd skarbowy właściwy do złożenia deklaracji, • Podstawa opodatkowania, • Stawki podatkowe, • Inne, • Wyjaśnienia do wzoru deklaracji, • Przykład wypełnionej deklaracji. Ważnym fragmentem książki jest część wstępna przygotowana przez prof. Henryka Dzwonkowskiego oraz Jagodę Kondratowską-Muszyńską, którzy omawiają takie zagadnienia, jak m.in.: • Elementy konstrukcji podatku, • Powstawanie obowiązku podatkowego i wymiar zobowiązań podatkowych, • Deklaracje informacyjno-dowodowe w procedurze wymiaru zobowiązania decyzją, • Samowymiar i korekty samowymiaru, • Postępowanie w przypadku niezłożenia deklaracji albo w przypadku złożenia deklaracji nieprawidłowej, • Selektywna korekta samowymiaru decyzją podatkową, • Opodatkowanie dochodów nieujawnionych, • Szacowanie podstaw opodatkowania, • Opodatkowania dochodu przerzuconego, • Zastosowanie deklaracji samowymiarowej w przypadku zaistnienia nadpłaty, • Nadpłata wynikająca z deklaracji samowymiarowej, • Zastosowanie deklaracji w przypadku, gdy nadpłata wynika z orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, • Zastosowanie samowymiaru w procedurze stwierdzania nadpłaty i zwrotu podatku, • Zastosowanie deklaracji samowymiarowej do ustalania straty, • Wspomaganie samowymiaru, • Deklaracje podatkowe w procedurze współdziałania, • Korekta deklaracji na skutek zastosowania klauzuli przeciwko unikaniu opodatkowania, • Zabezpieczenie zobowiązania podatkowego przed terminem płatności oraz zobowiązania wynikającego z deklaracji podatkowej, • Zastosowanie deklaracji samowymiarowej w zabezpieczeniu zobowiązania hipoteką przymusową, • Zastosowanie deklaracji samowymiarowej do ustanowienia zastawu skarbowego, • Terminy płatności i ulgi w spłacie zobowiązań podatkowych, • Umorzenie zaległości podatkowych na wniosek podatnika na podstawie jego „ważnego interesu" oraz „interesu publicznego", • Warunki i tryb udzielania pomocy de minimis, • Udzielanie ulg w spłacie zobowiązań podatkowych z urzędu, • Właściwość rzeczowa organów podatkowych w sprawie umarzania zaległości podatkowych, • Odpowiedzialność osób trzecich za zobowiązania podatkowe. W ramach części opisanej przez prof. Henryka Dzwonkowskiego oraz Jagodę Kondratowską-Muszyńską znajduje się wiele schematów obrazujących zagadnienia podatkowe, m.in.: • Relacje między normatywnymi elementami konstrukcji podatku a elementami konstrukcji indywidualnego zobowiązania podatkowego, • Tworzywo stosunku prawnego obowiązku podatkowego i sposób jego powstawania, • Tworzywo stosunku prawnego i relacje między stosunkiem prawnym, obowiązkiem i zobowiązaniem podatkowym, • Metody pierwotnego, zwyczajnego wymiaru zobowiązań podatkowych, • Fazy powstawania obowiązku, składanie deklaracji „niewymiarowej" oraz pierwotny wymiar zobowiązania, • Fazy powstania obowiązku podatkowego oraz pierwotny i wtórny wymiar zobowiązania, • Powstanie obowiązku podatkowego, • Przekształcenie obowiązku podatkowego w zakresie dochodu we wzorzec zastępczy wydatków i majątku. • Interaktywne wzory (w tym formacie excel zawierającym formuły obliczeniowe) do wszystkich deklaracji dostępne są dedykowanej do tej książki stronie internetowej.

299,00 zł
248,17 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 50,83 zł

1 osoba kupiła
33
W, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W, CD
Boris, Mystic Production
Dostępny
18 szt.

1.I Want To Go To The Side Where You Can Touch... 2.Icelina 3.Drowning By Numbers 4.Invitation 5.The Fallen 6.Beyond Good And Evil 7.Old Projector 8.You Will Know ("Ohayo" Version) 9.Jozan

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

1 osoba kupiła
34
An Attempt To Draw Aside The Veil, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
An Attempt To Draw Aside The Veil, CD
WISSEM, JOZEF VAN & JARMUSCH, JIM, Mystic Production
Dostępny
17 szt.

1.Concerning The White Horse 2.Dark Matter 3.The Unclouded Day 4.The Two Paths 5.Lost Continent 6.Final Initiation 7.When The Sun Rises Do You Not See A Round Disc Of Fire

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

1 osoba kupiła
35
Dziewczyna sapera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyna sapera
Dostępny
12 szt.

Saper może pomylić się tylko raz. A jego dziewczyna? Inga, tłumaczka i absolwentka filologii orientalnej, wyrusza na misję do Afganistanu. Na miejscu poznaje Wiktora, przystojnego sapera, który od pierwszej chwili ją intryguje. Wspólnie spędzany czas, wyjazdy na patrole i towarzysząca im nieustannie aura niebezpieczeństwa zbliżają ich do siebie. Ale jak myśleć o romantycznej miłości, gdy każdego dnia trzeba nasłuchiwać odgłosów spadających bomb? Wojenna zawierucha to nie jedyna przeszkoda dla związku tych dwojga. Wrogów napotykają nie tylko za murami bazy, ale również wśród swoich. Wkrótce każde z nich będzie musiało zdecydować, ile jest w stanie poświęcić, by ocalić kiełkujące uczucie… – Dobranoc, mała – zbył mnie. Po chwili nachylił się delikatnie do przodu. – Niezła piżama, blondynka w koszarach w różowej piżamie z Myszką Miki. – Zamruczał mi do ucha, a włoski na moim ciele stanęły dęba. Zauważył to i delikatnie przejechał dłonią po moim ramieniu. Odchyliłam się, patrząc na jego twarz. – Dostałam od mojej przyjaciółki przed wyjazdem, nazwała ją piżamą antygwałtową. Tak, wiesz, jakby ktokolwiek miał mi zrobić krzywdę… – Boże, co ja w ogóle wygadywałam… Podniósł się i łobuzersko uśmiechnął. – Przede mną by cię nie uchroniła. – Zamknął za sobą drzwi, a ja z szokiem wymalowanym na twarzy patrzyłam dalej w jego stronę. Położyłam dłoń na klatce piersiowej i głęboko oddychałam… Zaczynałam być przerażona tym, jak moje ciało reagowało na jego bliskość.

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
36
Wider World. Second Edition 1. Workbook with App - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
47,90 zł
42,63 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,27 zł

1 osoba kupiła
37
Słoneczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słoneczny
Dostępny
268 szt.

Sławek Szatkowski, czterdziestoletni rozwiedziony programista, rusza z Warszawy do Pragi, by odwiedzić ciężko chorego ojca. Jego podróż rozpoczyna się w ciemnościach, zimnie i ciszy na niemal opustoszałym dworcu. Wczesna pora, stare wagony, długie korytarze i nieuprzejma kelnerka w warsie nie poprawiają mu nastroju. W przedziale, gdzie wkrótce daje o sobie znać zmęczenie, dręczą go dziwne sny, wracają przykre wspomnienia. Aby je odegnać, rozpoczyna wędrówkę między wagonami, obserwując innych pasażerów. Gdy zaczyna nawiązywać z nimi kontakt, sprawy przybierają nieoczekiwany obrót. Każda upływająca minuta, każdy przejechany kilometr, precyzyjnie odmierzane monotonnym stukotem kół pędzącego w mroku pociągu, przybliżają Sławka do odkrycia upiornej tajemnicy, której korzenie tkwią w bolesnym wydarzeniu z przeszłości. Andrzej Wardziak – z wykształcenia tłumacz języka angielskiego oraz scenopisarz. Debiutował w 2013 roku „Infekcją”, zasypując stolicę Polski hordami nieumarłych. W jego dorobku jest też jej kontynuacja Infekcja. Exodus (2016), a także dwie inne powieści: Siódma dusza (2015) i Przedwieczny zew (2020). Wyszarpywane dobie resztki czasu poświęca na wspinanie, gry fabularne i planszowe oraz wędrówki po lasach z żoną i wiernym kompaktowym burkiem. Pasjonat tatuażu i ciężkiej muzyki, która towarzyszy mu praktycznie zawsze podczas pisania.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

1 osoba kupiła
38
Belfast, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Belfast, DVD
Kenneth Branagh, 2021
Dostępny
44 szt.

Napisany i wyreżyserowany przez nominowanego do Oscara® Kennetha Branagha Belfast jest przejmującą opowieścią o miłości, radości i stracie w życiu pewnego małego chłopca. To historia z późnych lat 60. XX w., czasu zawirowań społecznych w Irlandii Północnej. Rodzina Buddy'ego mieszka w protestanckiej dzielnicy w sąsiedztwie podobnych rodzin. Pewnego dnia wszystko, co wydawało się znajome, wywraca się do góry nogami. Bliscy chłopca muszą zdecydować, czy zostaną, czy opuszczą jedyne miejsce, które kiedykolwiek nazywali domem. W tej trudnej sytuacji żywiołowi rodzice Buddy’ego (Caitríona Balfe i Jamie Dornan) oraz błyskotliwi dziadkowie (zdobywczyni Nagrody Akademii® Judi Dench i Ciarán Hinds) wywołują radosną atmosferę dzięki muzyce i magii filmów. Z tej poprawiającej samopoczucie opowieści dowiesz się, że bez względu na to, gdzie jesteś, nie zapomnisz skąd pochodzisz.

45,99 zł
43,69 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,30 zł

1 osoba kupiła
39
Cold As Weiss, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cold As Weiss, CD
Delvon Lamarr Organ Trio, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.05

1.Pull Your Pants Up 2.Don't Worry 'bout What I Do 3.I Wanna Be Where You Are 4.Big Tt's Blues 5.Get Da Steppin' 6.Uncertainty 7.Keep On Keepin' On 8.Slip 'n' Slide 9.This Is Who I Is

79,90 zł
73,51 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,39 zł

40
Belfast, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Belfast, Blu-ray
Kenneth Branagh, 2021
Dostępny
101 szt.

Napisany i wyreżyserowany przez nominowanego do Oscara® Kennetha Branagha Belfast jest przejmującą opowieścią o miłości, radości i stracie w życiu pewnego małego chłopca. To historia z późnych lat 60. XX w., czasu zawirowań społecznych w Irlandii Północnej. Rodzina Buddy'ego mieszka w protestanckiej dzielnicy w sąsiedztwie podobnych rodzin. Pewnego dnia wszystko, co wydawało się znajome, wywraca się do góry nogami. Bliscy chłopca muszą zdecydować, czy zostaną, czy opuszczą jedyne miejsce, które kiedykolwiek nazywali domem. W tej trudnej sytuacji żywiołowi rodzice Buddy’ego (Caitríona Balfe i Jamie Dornan) oraz błyskotliwi dziadkowie (zdobywczyni Nagrody Akademii® Judi Dench i Ciarán Hinds) wywołują radosną atmosferę dzięki muzyce i magii filmów. Z tej poprawiającej samopoczucie opowieści dowiesz się, że bez względu na to, gdzie jesteś, nie zapomnisz skąd pochodzisz.

91,90 zł
87,31 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,59 zł

41
West Side Story, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
West Side Story, Blu-ray
Steven Spielberg, 2021
Dostępny
101 szt.

Producent i reżyser Steven Spielberg we współpracy ze scenarzystą i dramaturgiem Tonym Kushnerem, przedstawia West Side Story. Film, będący adaptacją musicalu z 1957 roku, opowiada o zakazanej miłości i rywalizacji pomiędzy Szarkami i Dżetami, dwoma nastoletnimi gangami ulicznymi o różnym pochodzeniu etnicznym.

51,90 zł
49,31 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,59 zł

42
Wyjdź za mnie, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyjdź za mnie, DVD
Kat Coiro, 2021
Dostępny
92 szt.

Supergwiazda muzyki pop (Jennifer Lopez) oraz jej narzeczony, także gwiazda pop (Maluma), planują ślub podczas koncertu. Tuż przed ceremonią piosenkarka dowiaduje się, że ukochany ją zdradza. Zamiast niego wybiera więc z publiczności przypadkowego widza. Nieznajomy okazuje się nauczycielem matematyki (Owen Wilson). Wbrew przeciwnościom sfingowany związek zaczyna przeradzać się w coś prawdziwego. Czy uczucie przetrwa w oślepiającym blasku jupiterów?

45,99 zł
43,69 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,30 zł

43
Wyjdź za mnie, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyjdź za mnie, Blu-ray
Kat Coiro, 2021
Dostępny
101 szt.

Supergwiazda muzyki pop (Jennifer Lopez) oraz jej narzeczony, także gwiazda pop (Maluma), planują ślub podczas koncertu. Tuż przed ceremonią piosenkarka dowiaduje się, że ukochany ją zdradza. Zamiast niego wybiera więc z publiczności przypadkowego widza. Nieznajomy okazuje się nauczycielem matematyki (Owen Wilson). Wbrew przeciwnościom sfingowany związek zaczyna przeradzać się w coś prawdziwego. Czy uczucie przetrwa w oślepiającym blasku jupiterów?

94,99 zł
90,24 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,75 zł

44
Zaułek koszmarów, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaułek koszmarów, DVD
Guillermo del Toro, 2021
Dostępny
71 szt.

Reżyser-wizjoner Guillermo del Toro przedstawia thriller psychologiczny w stylu noir z Bradleyem Cooperem i Cate Blanchett w rolach głównych. Nowy Jork, lata 40. XX wieku. Manipulant i oszust (Cooper) łączy siły z równie przebiegłą psychiatrą (Blanchett), z którą planuje wykorzystać naiwność nowojorskich elit. Przekonuje się jednak, że jego wspólniczka zbrodni może być również jego najgroźniejszym przeciwnikiem. „Zaułek koszmarów”, oparty na powieści Williama Lindsaya Greshama, wyreżyserował del Toro przy współpracy scenarzystki Kim Morgan.

45,99 zł
43,69 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,30 zł

45
Szklana pułapka, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szklana pułapka, Blu-ray
John McTiernan, 1988
Dostępny
300 szt.

Bruce Willis jako John McClane, nowojorski detektyw w Los Angeles, który podejmuje samotną, walkę o uwolnienie zakładników ze „Szklanej pułapki”. W Nakatomi Plaza trwa gwiazdkowe przyjęcie dla pracowników Nakatomi Corporation. Radosny nastrój zmienia się w grozę, kiedy w ciągu kilku minut budynek zostaje opanowany przez grupę terrorystów dowodzonych przez Hansa Grubera (Alan Rickman). Jednak nikt nie wie, że znajduje się w nim również McClane, który staje się jedyną nadzieją dla zakładników, w tym swojej żony Holly (Bonnie Bedelia).

60,99 zł
57,94 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,05 zł

46
Szklana pułapka 2, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szklana pułapka 2, Blu-ray
Renny Harlin, 1990
Dostępny
300 szt.

Bruce Willis powraca jako John McClane. Nowojorski detektyw nie ma szczęścia do świąt. W wigilijny wieczór grupa terrorystów opanowuje wielki port lotniczy biorąc pasażerów za zakładników. W zamian za ich wypuszczenie żądają uwolnienia szefa kartelu narkotykowego. Przestępcy są przygotowani na wszystko… Nie wzięli jednak pod uwagę, że przyjdzie im zmierzyć się z Johnem McClanem. Detektyw musi zachować zimną krew, współpracować z upartym szefem oddziału antyterrorystycznego i przede wszystkim zapomnieć, że w porwanym samolocie znajduje się jego żona.

60,99 zł
57,94 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,05 zł

47
Szklana pułapka 3, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szklana pułapka 3, DVD
John McTiernan, 1995
Dostępny
301 szt.

Eksplodujący efektami specjalnymi i dużą dawką humoru, trzeci rozdział popularnej sagi "Szklana pułapka” ponownie łączy legendarnego Bruca Willisa z reżyserem Johnem McTiernanem. Nowojorski detektyw John McClane (Willis) staje się celem niezwykle inteligentnego terrorysty, tajemniczego Simona (Jeremy Irons), który grozi wysadzeniem całego miasta jeżeli McClane nie spełni jego żądań. Z pomocą przypadkowego sprzymierzeńca (Samuel L. Jackson) John przemierza zakątki metropolii uczestnicząc w pokrętnej grze przestępcy.

33,99 zł
32,29 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,70 zł

48
Obcy kontra Predator 2, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obcy kontra Predator 2, Blu-ray
Colin Strause, Greg Strause, 2007
Dostępny
300 szt.

Więcej krwi... Więcej ofiar... Więcej grozy! Adrenalina, akcja, napięcie oraz siedem dodatkowych minut, których nie widziałeś w kinie! Najsłynniejsze potwory z kosmosu powracają, by stoczyć walkę na śmierć i życie! Po katastrofie statku kosmicznego niewielkie miasteczko w stanie Kolorado staje w obliczu niewyobrażalnego zagrożenia – obcy mordują wszystkich na swej drodze, a jednocześnie rozmnażają się w zastraszającym tempie. Na miejsce przybywa samotny Predator, by zapobiec inwazji. Rozpoczyna się walka bez reguł i litości, a setki niewinnych ludzi znajdą się w samym jej centrum. Gdy masakra trwa, rząd opracowuje plan, by wykorzystać sytuację do własnych celów.

60,99 zł
57,94 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,05 zł

49
Omen, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Omen, Blu-ray
Richard Donner, 1976
Dostępny
201 szt.

Jeden z najlepszych horrorów w historii! Przyszedł na świat o 6 rano, 6. dnia 6. miesiąca. Nadejście Armagedonu, ostatecznej konfrontacji pomiędzy siłami dobra i zła, zgodnie z przepowiednią Apokalipsy nastąpi wraz z narodzinami syna Szatana w ludzkiej postaci. Dziecko amerykańskiego dyplomaty Roberta Thorna (Gregory Peck) rodzi się martwe. Niezdolny do przekazania swojej żonie Katherine (Lee Remick) tragicznych wieści postanawia uznać za syna sierotę, którego matka zmarła podczas porodu. Szczegóły narodzin chłopca pozostają tajemnicą, jednak kiedy Damien podrasta co raz bardziej staje się jasne, że nie jest on zwykłym dzieckiem. Tajemnicze zgony i dziwne ostrzeżenia sprawiają, że Robert Thorn uświadamia sobie jakie zło czai się za niewinną twarzyczką dziecka i symboliką cyfr 666.

60,99 zł
57,94 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,05 zł

50
Baby We?re Ascending. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby We?re Ascending. Winyl
Haai, Mute Records, PIAS Records
Dostępny
6 szt.

1. Channels 2. Pigeon Barron 3. Bodies of Water 4. Human Sound - By Haai, Kai-Isaiah Jamal ; Obi Franky 5. Louder Always Better 6. Biggest Mood Ever - By Haai ; Alexis Taylor 7. Am 8. FM 9. I've Been Thinking a Lot Lately 10. Purple Jelly Disc - By Haai ; Obi Franky 11. Baby, We're Ascending - By Haai ; Jon Hopkins 12. Orca 13. Tardigrade

106,90 zł
51
Czarna ambrozja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarna ambrozja
Dostępny
296 szt.

Nastoletnia Angelina Watson traci matkę i wyrusza samotnie w podróż przez kraj. Już wkrótce jednak pojawiają się ludzie aż nazbyt chętni, by wykorzystać jej bezbronność. Po spotkaniu z nimi odkrywa w sobie moc, z której nigdy wcześniej nie korzystała, a która budzi w niej pragnienie krwi. Nieustępliwie ścigana przez młodego człowieka ze swojej przeszłości, nie przebywa nigdy zbyt długo w jednym miejscu i z każdą konfrontacją staje się silniejsza i śmielsza. Czarna ambrozja to debiutancka powieść Elizabeth Engstrom i druga opublikowana przez nią książka. „Za delikatnym stylem opowieści Engstrom kryją się siła i niespodzianka. A także, cóż, okrucieństwo!” – Theodore Sturgeon Elizabeth Engstrom (ur. 1951) dorastała w Illinois i Utah. Ma licencjat z literatury i kreatywnego pisania oraz tytuł magistra teologii. Uczy kreatywnego pisania, przemawia na konferencjach pisarzy i pracuje nad kolejnymi utworami. Wydała jedenaście powieści, trzy zbiory opowiadań i cztery antologie. Publikowała w branżowych czasopismach „The Magazine of Fantasy & Science Fiction”, „Horror Show”, „American Fantasy Magazine” i „Cemetery Dance”. W 1992 roku jej zbiór opowiadań był nominowany do Bram Stoker Award.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

52
Cisza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cisza
Dostępny
286 szt.

Niebanalna kompozycja światów i stylów – od refleksyjnych historii o przemijaniu, poprzez treści żywo zaangażowane w palące problemy współczesności, aż do wartkich fabuł szokujących swoją brutalnością. Te opowiadania łączy jeden pierwiastek: w obszarze zainteresowania autora pozostaje niedoskonałość naszych procesów myślowych, iluzoryczny charakter rzeczywistości i zło powołane do życia jako często niezawiniona konsekwencja dwóch poprzednich. Majchrzak zabiera nas w podróż po brudnych ulicach małych miast, po szpitalnych salach, po wąskich korytarzach mrocznych domów i hoteli – po świecie, o którym staramy się nie myśleć zbyt często. Porzuć przyzwyczajenia i oczekiwania, wsłuchaj się w „Ciszę”. To, co usłyszysz, zostanie z Tobą na długo, być może na zawsze. Nic nie istnieje. Nawet gdyby coś istniało, nie mógłbyś tego nikomu powiedzieć. Nawet gdybyś mógł to komuś powiedzieć, ten ktoś i tak by nie zrozumiał. Nawet gdyby ten ktoś zrozumiał, nie miałoby to żadnego znaczenia. Marcin Majchrzak – ur. 1990 w Tarnowskich Górach, obecnie wciąż związany ze Śląskiem, gdzie mieszka, pracuje i tworzy.​ Debiutował doskonale przyjętą powieścią „Stacja”, wydaną nakładem wydawnictwa Dom Horroru. W 2021 roku ukazała się kolejna jego powieść z gatunku Głód&. Współtwórca antologii:Weird fiction po polsku, Dziwne opowieści, Grobowiec. Wielokrotnie publikował w polskich czasopismach związanych z fantastyką i horrorem. W chwilach wolnych od twórczości literackiej funkcjonuje jako fotograf-amator i balkonowy ogrodnik.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

53
Słowa na ścianie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słowa na ścianie
Dostępny
70 szt.

Jeśli nie możesz ufać swojemu umysłowi, zaufaj swojemu sercu. Co tak naprawdę się liczy w świecie pełnym omamów? Adam byłby zwykłym nastolatkiem, gdyby nie diagnoza schizofrenii paranoidalnej, jaką otrzymał w liceum. Piękna i dobra Rebecca, zły Boss oraz angielscy dżentelmeni Rupert i Basil, chociaż nieodłącznie mu towarzyszą, są tylko wytworami jego wyobraźni. Urojeniami. Nadzieję na wyleczenie daje chłopakowi eksperymentalny lek. Sytuacja komplikuje się, kiedy Adam spotyka Mayę, niezwykle inteligentną dziewczynę, i zakochuje się w niej. Ze wszystkich sił pragnie stać się fajnym, normalnym chłopakiem, za jakiego uważa go Maya. Ale cudowny lek nie działa zgodnie z oczekiwaniami, a w otoczeniu Adama jest ktoś, komu zależy na tym, by ukrywana przed wszystkimi prawda wyszła na jaw. Jak długo Adam będzie w stanie udawać, że jest taki jak inni? Czego tak bardzo się obawia? I dlaczego słowa zobaczone pewnego dnia na ścianie łazienki doskonale opisują jego doświadczenia?

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

54
This Is A Photograph, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
This Is A Photograph, CD
MORBY, KEVIN, Mystic Production
Dostępny
15 szt.

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

55
This Is A Photograph LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
This Is A Photograph LP, Winyl
MORBY, KEVIN, Mystic Production
Dostępny
12 szt.

134,90 zł
124,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

56
This Is A Photograph LP GOLD INDIE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
146,90 zł
135,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,75 zł

57
Mahal LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mahal LP, Winyl
Toro Y Moi, Mystic Production
Niedostępny
Brak

106,90 zł
98,35 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

58
We've Been Going About This All Wrong LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
146,90 zł
135,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,75 zł

59
Giving The World Away LP COKE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
146,90 zł
135,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,75 zł

60
Giving The World Away LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Giving The World Away LP, Winyl
Hatchie, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

97,90 zł
90,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

61
Mahal LP SILVER INDIE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
106,90 zł
98,35 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

62
Break Me Open LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Break Me Open LP, Winyl
S CAREY, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

134,90 zł
124,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

63
Mahal, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mahal, CD
Toro Y Moi, Mystic Production
Dostępny
13 szt.

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

64
Break Me Open LP COLORED, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Break Me Open LP COLORED, Winyl
S CAREY, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

97,90 zł
90,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

65
We've Been Going About This All Wrong, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
We've Been Going About This All Wrong, CD
VAN ETTEN, SHARON, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1 DARKNESS FADES 2 HOME TO ME 3 I'LL TRY 4 ANYTHING 5 BORN 6 HEADSPACE 7 COME BACK 8 DARKISH 9 MISTAKES 10 FAR AWAY

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

66
Giving The World Away, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Giving The World Away, CD
Hatchie, Mystic Production
Dostępny
19 szt.

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

67
Break Me Open, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Break Me Open, CD
S CAREY, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

68
Holy Body Roll, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Holy Body Roll, CD
The LASSO, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.27

1.Holy Body Roll 2.Alignment 3.Thrive, Despite 4.Go: Let Go 5.Call Me 6.They Wonder 7.My Dreams 8.Evidence of Things Unseen 9.Silhouette 10.Between Us is Light 11.Burned but Returned 12.Riding the Beam

53,90 zł
49,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

69
This Behavior, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
This Behavior, CD
Adult, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

1.This Behavior 2.Violent Shakes 3.Silent Exchange 4.Perversions Of Humankind 5.Irregular Pleasure 6.Does The Body Know? 7.On The Edge (You Put Me...) 8.Lick Out The Content 9.Everything & Nothing 10.In All The Debris

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

70
Psychic Jailbreak, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychic Jailbreak, CD
Cancer Bats, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1.Radiate 2.The Hoof 3.Lonely Bong 4.Friday Night 5.Hammering On 6.Crocodiles 7.Shadow of Mercury 8.Keep on Breathin 9.Pressure Mind 10.Rollin Threes 11.Psychic Jailbreak

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

71
For My Mama And Anyone Who Look Like Her, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
79,90 zł
73,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,39 zł

72
Rhythm And Paranoia The Best Of Bush Tetras LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rhythm And Paranoia The Best Of Bush Tetras LP, Winyl
BUSH TETRAS, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

A1.Too Many Creeps A2.Snakes Craw A3.You Taste Like The Tropics A4.Punch Drunk A5.Cold Turkey (Live In London) B1.Things That Go Boom In The Night B2.Das Ah Riot B3.Cowboys In Africa B4.Rituals C1.You Can't Be Funky C2.Moonlite C3.Dum Dum C4.Stand Up & Fight C5.Page 18 C6.Color Green D1.Mr Lovesong (Alternate Version) D2.World D3..Motorhead D4.Pretty Thing D5.You Don't Know Me E1.Heart Attack E2.Ocean E3.Nails E4.True Blue F1.Red Heavy F2.Out Again F3.There Is A Hum F4.Seven Years F5.Sucker Is Born

604,90 zł
556,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 48,39 zł

73
Battle Metal LP COLORED, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Battle Metal LP COLORED, Winyl
Turisas, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.17

1.Victoriae & Triumphi Dominus 2.As Torches Rise 3.Battle Metal 4.The Land of Hope and Glory 5.The Messenger 6.One More 7.Midnight Sunrise 8.Among Ancestors 9.Sahti Waari 10.Prologue for R.R.R 11.Rex Rebi Rebellis 12.Katuman Kaiku

127,90 zł
117,67 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,23 zł

74
Just One Voice, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Just One Voice, CD
WILLIS, MICHELLE, Mystic Production
Dostępny
10 szt.

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

75
Goat, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Goat, CD
The JESUS LIZARD, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

79,90 zł
73,51 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,39 zł

76
Stand Up And Fight LP COLORED, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
116,90 zł
107,55 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

77
Another One LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Another One LP, Winyl
DEMARCO, MAC, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

A1.The Way You'd Love Her A2.Another One A3.No Other Heart A4.Just To Put Me Down? B1.A Heart Like Hers B2.I've Been Waiting For Her B3.Without Me B4.My House By The Wate

121,90 zł
112,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

78
Country Coming Down LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Country Coming Down LP, Winyl
CAUTHEN, PAUL, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1.Country as Fuck 2.Caught Me at a Good Time 3.High Heels 4.Country Clubbin' 5.Champagne & a Limo 6.Fuck You Money 7.Cut a Rug 8.Till the Day I Die 9.Roll on Over 10.Country Coming Down

104,90 zł
96,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,39 zł

79
Fishing Blues LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fishing Blues LP, Winyl
Atmosphere, Mystic Production
Niedostępny
Brak

195,90 zł
180,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 15,67 zł

80
Wild Loneliness LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Loneliness LP, Winyl
Superchunk, Mystic Production
Niedostępny
Brak

1.City Of The Dead 2.Endless Summer 3.On The Floor 4.Highly Suspect 5.Set It Aside 6.This Night 7.Wild Loneliness 8.Refracting 9.Connection 10.If You're Not Dark

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

81
World Eater LP SPLATTER, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
World Eater LP SPLATTER, Winyl
Blanck Mass, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

A1.John Doe's Carnival Of Error A2.Rhesus Negative A3.Please A4.The Rat B1.Silent Treatment B2.Minnesota / Eas Fors / Naked B3.Hive Mind

149,90 zł
137,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,99 zł

82
Shadow On Everything LP WHITE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shadow On Everything LP WHITE, Winyl
Bambara, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

A1.Dark Circles A2.Doe-Eyed Girl A3.Jose Tries To Leave A4.Night's Changing A5.Monument A6.The Door Between Her Teeth A7.Human Hair B1.Steel Dust Ocean B2.Sunbleached Skulls B3.Wild Fires B4.Backyard B5.Back Home

134,90 zł
124,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

83
Daughter, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Daughter, CD
The HOLY, Mystic Production
Dostępny
10 szt.

1. Land Before Time 2. Triumph of Love 3. Obi Bate Opiate 4. Fanfare III 5. Tom Cat 6. There Is a House 7. 20Xx Tomorrow 8. Letter

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

84
Gemini LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gemini LP, Winyl
WILD NOTHING, Mystic Production
Niedostępny
Brak

1.Live in Dreams 2.Summer Holiday 3.Drifter 4.Pessimist 5.O Lilac 6.Bored Games 7.Confirmation 8.My Angel Lonely 9.The Witching Hour 10.Chinatown 11.Our Composition Book 12.Gemini

86,90 zł
79,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,95 zł

85
Next To The Sun LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Next To The Sun LP, Winyl
Kaina, Mystic Production
Niedostępny
Brak

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

86
Wild Loneliness, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Loneliness, CD
Superchunk, Mystic Production
Niedostępny
Brak

1.City of the Dead 2.Endless Summer 3.On the Floor 4.Highly Suspect 5.Set It Aside 6.This Night 7.Wild Loneliness 8.Refracting 9.Connection 10.If You're Not Dark

79,90 zł
73,51 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,39 zł

87
Old Love And New, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Old Love And New, CD
KNAUS, ULITA, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

CD Tracks: 1. Kitten-Fly 2. The Year 3. Daisy Time 4. Old Love And New 5. Come, Rest Awhile 6. Blue Scarf 7. Fireworks 8. Bicycle Built For Two 9. Is It Done? 10. Evolution 11. Aunt Chloe's Politics 12. What Lips My Lips Have Kissed 13. On The Ferry 14. The Road Is Ending

65,90 zł
60,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

88
Structure LP WHITE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Structure LP WHITE, Winyl
Water From Your Eyes, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.23

A1.When You're Around A2.My Love's A3.You're The Embers A4.Quotations B5.Monday B6.Track Five B7.You're The Watching Fly B8."Quotations"

146,90 zł
135,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,75 zł

89
Prepuce, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prepuce, CD
Atoll, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1.Cirrhosis for Dinner 2.Knifed in the Butt 3.The Circumcisor 4.Molotov Cock Tease 5.Hitchhiker 6.Gathering Swarm

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

90
The Varangian Way LP COLORED, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Varangian Way LP COLORED, Winyl
Turisas, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.17

A1.To Holmgard And Beyond A2.A Portage To The Unknown A3.Cursed Be Iron A4.Fields Of Gold B1.In The Court Of Jarisleif B2.Five Hundred And One B3.The Dnieper Rapids B4.Miklagard Overture

119,90 zł
110,31 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,59 zł

91
Change The World, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Change The World, CD
Wolvespirit, Mystic Production
Dostępny
10 szt.

1.Don't You Know 2.Hells Bells Are Ringing 3.Change the World 4.Thunder and Lighting 5.Strong Against the Wind 6.Drown You Down 7.Fallen 8.Time Is Running 9.Over the Rainbow 10.I Belong to You 11.Crazy

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

92
Together Apart CDDVD, CD  +  DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Together Apart CDDVD, CD + DVD
Grieves, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

1. Light Speed 2. Bloody Poetry 3. Falling from You 4. On the Rocks 5. Sunny Side of Hell 6. Tragic 7. Boogie Man 8. Pressure Cracks 9. No Matter What 10. Vice Grip 11. Heartbreak Hotel 12. Speak Easy 13. Prize Fighter 14. Wild Thing 15. Growing Pains 16. Against the Bottom

79,90 zł
73,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,39 zł

93
Five Classic Albums, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Five Classic Albums, CD
LOCKLIN, HANK, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

Disk 1 von 2 1.Please Help Me I'm Falling (Please Help Me I'm Falling) 2. My Old Home Town (Please Help Me I'm Falling) 3.(I'm So Tired Of) Goin' Home All By Myself (Please Help Me I'm Falling) 4.It's A Little More Like Heaven (Please Help Me I'm Falling) 5.Livin' Alone (Please Help Me I'm Falling) 6.Seven Days (The Humming Song) (Please Help Me I'm Falling) 7.Send Me The Pillow You Dream On (Please Help Me I'm Falling) 8.Blues In Advance (Please Help Me I'm Falling) 9.Why Don't You Haul Off And Love Me (Please Help Me I'm Falling) 10.When The Band Plays The Blues (Please Help Me I'm Falling) 11.Hiding In My Heart (Please Help Me I'm Falling) 12.Foreign Car (Please Help Me I'm Falling) 13.Paper Face (Encores) 14.Come Share The Sunshine With Me (Encores) 15.No One Is Sweeter Than You (Encores) 16.A Year Of Time (Encores) 17.To Whom It May Concern (Encores) 18.Song Of The Whispering Leaves (Encores) 19.Pin Ball Millionaire (Encores) 20.Stumpy Joe (Encores) 21.Tell Me You Love Me (Encores) 22.Could You (Encores) 23.Who You Think You're Fooling (Encores) 24.I Could Call You Darling (Encores) 25.Happy Journey (Happy Journey) 26.Oh, How I Miss You (Since You Went Away)(Happy Journey) 27.I Can't Stop Loving You (Happy Journey) 28.You're The Reason (Happy Journey) 29.Let Me Be The One (Happy Journey) 30.Happy Birthday To Me (Happy Journey) Disk 2 von 2 1.I Need You Now (Happy Journey) 2.I Can See An Angel (Happy Journey) 3.Jealous Heart (Happy Journey) 4.The Keeper Of The Keys (Happy Journey) 5.One Has My Name (The Other Has My Heart)(Happy Journey) 6.Johnny My Love (Grandma's Diary) (Happy Journey) 7.Waltz Of The Wind (A Tribute To Roy Acuff- King Of Country Music) 8.As Long As I Live (A Tribute To Roy Acuff- King Of Country Music) 9.Wabash Cannonball (A Tribute To Roy Acuff- King Of Country Music) 10.All The World Is Lonely Now (A Tribute To Roy Acuff- King Of Country Music) 11.The Wreck On The Highway (A Tribute To Roy Acuff- King Of Country Music) 12.Pins And Needles (In My Heart) (A Tribute To Roy Acuff- King Of Country Music) 13.The Great Speckled Bird (A Tribute To Roy Acuff- King Of Country Music) 14.Maple On The Hill (A Tribute To Roy Acuff- King Of Country Music) 15.We Live In Two Different Worlds (A Tribute To Roy Acuff- King Of Country Music) 16.A Precious Jewel (A Tribute To Roy Acuff- King Of Country Music) 17.Blue Eyes Crying In the Rain (A Tribute To Roy Acuff- King Of Country Music) 18.Once More (A Tribute To Roy Acuff- King Of Country Music) 19.The First Time (Hank Locklin) 20.You Can't Never Tell (Hank Locklin) 21.A Good Woman's Love (Hank Locklin) 22.Seven Or Eleven (Hank Locklin) 23.The Same Sweet Girl (Hank Locklin) 24.The Rich And The Poor (Hank Locklin) 25.Fourteen Karat Gold (Hank Locklin) 26.From Here To There To You (Hank Locklin) 27.I'm A Fool (Hank Locklin) 28.She's Better Than Most (Hank Locklin) 29.Love Or Spite (Hank Locklin) 30.Toujours Moi (Hank Locklin)

43,90 zł
40,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,51 zł

94
King's Disease II LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
King's Disease II LP, Winyl
Nas, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

1.The Pressure 2.Death Row East 3.40 Side 4.EPMD 2 (feat. Eminem & EPMD) Nas feat. Eminem & Epmd 5.Rare 6.YKTV (feat. A Boogie Wit da Hoodie & YG) Nas feat. A Boogie Wit da Hoodie & YG 7.Store Run 8.Moments 9.Nobody (feat. Ms. Lauryn Hill) Nas feat. Ms. Lauryn Hill 10.No Phony Love (feat. Charlie Wilson) Nas feat. Charlie Wilson 11.Brunch on Sundays (feat. Blxst) Nas feat. Blxst 12.Count Me In 13.Composure (feat. Hit-Boy) Nas feat. HIT-BOY 14.My Bible 15.Nas is Good

134,90 zł
124,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

95
Rebirth, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rebirth, CD
Madmess, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1.Albatross 2.Mind Collapse 3.Rebirth 4.Shape Shifter 5.Stargazer

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

96
Rebirth LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rebirth LP, Winyl
Madmess, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

1. ALBATROSS 2. MIND COLLAPSE 3. REBIRTH 4. SHAPE SHIFTER 5. STARGAZER

116,90 zł
107,55 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

97
Atma LP Deluxe Version, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atma LP Deluxe Version, Winyl
Yob, Relapse Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.15

1.Prepare the Ground (2021 Mix) 2.Atma (2021 Mix) 3.Before We Dreamed of Two (2021 Mix) 4.Upon the Sight of the Other Shore (2021 Mix) 5.Adrift in the Ocean (2021 Mix) 6.Prepare the Ground (2011 Mix) 7.Atma (2011 Mix) 8.Before We Dreamed of Two (2011 Mix) 9.Upon the Sight of the Other Shore (2011 Mix) 10.Adrift in the Ocean (2011 Mix)

139,90 zł
132,91 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,99 zł

98
Sen Morimoto LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sen Morimoto LP, Winyl
MORIMOTO, SEN, Mystic Production
Niedostępny
Brak

195,90 zł
180,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 15,67 zł

99
Strain Of Gods LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strain Of Gods LP
Stillbirth, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.10

1.Ultimum Exitium 2.Surfers Paradise 3.Double Fire, Double Fun 4.Skinned by the Sun 5.You Can't Kill Us 6.Strain of the Gods

104,90 zł
96,51 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,39 zł

100
S Krysh Nashikh Domov LP GREY, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
S Krysh Nashikh Domov LP GREY, Winyl
Molchat Doma, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.18

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

Wróć do góry