hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.04.30

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 30 kwietnia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Majorka. Travelbook. Wydanie 4 (Dominika Zaręba), na drugim Trójmiasto. Gdańsk, Gdynia, Sopot. Travelbook. Wydanie 3 (Katarzyna Głuc). Kolejny produkt to Jesteś Marzeniem Wszechświata (Katarzyna Dodd) oraz Ćwiczenia dla jąkających się i nie tylko (Monika Lubina).
1
Majorka. Travelbook. Wydanie 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Majorka. Travelbook. Wydanie 4
Dostępny
95 szt.

Majorka to rajski zakątek Europy, położony na Morzu Śródziemnym. Bezbłędnie kojarzy się z rozgrzanymi słońcem plażami, olśniewającym turkusem wody, palmowymi promenadami i kultowymi klubami muzycznymi. Może jednak stać się czymś więcej niż miejscem letniego wypoczynku ? największa wyspa Balearów to także gratka dla miłośników sztuki, intrygujących zabytków i egzotycznej przyrody, a także porywających fiest i wyśmienitej regionalnej kuchni. Uwiedzie każdego swoim śródziemnomorskim czarem! Słoneczne plaże Rajska przyroda Kolorowe miasteczka Wioski rybackie Zabytki wielu kultur Kuchnia śródziemnomorska O autorze: Dominika Zaręba - z zamiłowania podróżniczka, publicystka i fotografka, współzałożycielka Wydawnictwa Bezdroża. Zawodowo zajmuje się turystyką przyjazną dla środowiska, jest autorką pierwszej w Polsce książki o ekoturystyce pt. ?Ekoturystyka? (PWN, Warszawa, 2000, 2007, 2010). Stworzyła Program Zielonych Szlaków - Greenways w Fundacji Partnerstwo dla Środowiska. Zainicjowała i współtworzyła także Program Greenways na Białorusi i Europie Środkowo-Wschodniej. Członek Kapituły Certyfikatu Przyjazny Rowerom oraz jury Konkursu EDEN - najlepsze europejskie destynacje, prowadzonego przez Polską Organizację Turystyczną. Jej relacje z podróży, reportaże oraz fotografie ukazywały się w prasie codziennej, pismach podróżniczych i ekologicznych, specjalistycznych periodykach a także przewodnikach turystycznych. Swoje zdjęcia (niejednokrotnie nagradzane w konkursach) prezentowała na licznych wystawach autorskich w Polsce i zagranicą. Jest współautorką pierwszego przewodnika Bezdroży - ?Mongolia. Nie tylko step? (D. Zaręba, T. Ostrowski, Kraków 2000) a także autorką przewodników: ?Majorka, Minorka, Ibiza i Formentera. Baleary - archipelag marzeń?, ?Katalonia: Barcelona, Costa Brava, Costa Dorada. W krainie Gaudiego i Salvadora Dali?, ?Barcelona? w serii Przewodniki-Celowniki, "Hiszpania. Fiesta i sjesta". Współpracowała przy tytułach: ?Szlak Transsyberyjski Moskwa - Bajkał - Mongolia - Pekin?,?Transylwania. Twierdza rumuńskich Karpat?, ?Czechy. Gospoda pełna humoru? i innych. Prywatnie promuje ideę podróżowania z dziećmi. Od lat fascynuje się kulturą i sztuką iberoamerykańską i lubi powracać do takich miejsc jak Barcelona, Costa de la Luz w Andaluzji oraz Jezioro Atitlán w Gwatemali. Do jej ulubionych krajów i regionów należą także Rumunia, Bałkany (zwłaszcza Serbia i Festiwal Trębaczy w Guczy), Białoruś i Morawy Południowe.

34,90 zł
23,03 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 11,87 zł

11 osób kupiło
2
Trójmiasto. Gdańsk, Gdynia, Sopot. Travelbook. Wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trójmiasto. Gdańsk, Gdynia, Sopot. Travelbook. Wydanie 3
Dostępny
89 szt.

Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Trójmiasto. Gdańsk, Gdynia, Sopot Trójmiasto to jedyna w swoim rodzaju konurbacja złożona z dostojnego, tysiącletniego Gdańska, uzdrowiskowego kurortu Sopotu i liczącej mniej niż 100 lat miejskiej historii, młodej, portowej Gdyni. Metropolia, oparta z jednej strony o Zatokę Gdańską, z drugiej o zalesione wzniesienia Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, olśniewa zabytkami kilku epok, wielokulturowym dziedzictwem, łączącym rodzimy polski ryt kaszubski z historycznymi wpływami krzyżackimi i pruskimi, oraz bogatą i żywą kulturą miejską. Zapraszamy na Pomorze Gdańskie! O autorze Katarzyna Głuc ? absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz arteterapii na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Pasjonatka słowa, która zawsze ma przy sobie notes, ołówek i głowę pełną pomysłów. Podróżniczego bakcyla złapała w wieku 16 lat, przemierzając Stany Zjednoczone słynną Route 66. W ciągu następnych lat odwiedzała i poznawała kolejne europejskie stolice. Notoryczne powroty do Berlina i Wiednia zaowocowały współpracą z Bezdrożami. Na rodzimym gruncie regularnie odwiedza Beskidy i Jurę Krakowsko-Częstochowską, ciesząc się z każdego nowo odkrytego zakątka. Fanka pieszych wycieczek o każdej porze roku.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

6 osób kupiło
3
Jesteś Marzeniem Wszechświata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jesteś Marzeniem Wszechświata
Dostępny
32 szt.

Wewnętrzny Dorosły to kolejny krok w ewolucji człowieka. Żeby mógł się przejawić, nieodzowne jest domknięcie procesu integracji Wewnętrznego Dziecka i Wewnętrznego Rodzica. Ci, którzy podążają ścieżką wewnętrznego rozwoju prawdopodobnie nieraz zadawali sobie pytanie - Skoro tak dużo zrobiłem, zrozumiałem, zaakceptowałem czy odpuściłem, to dlaczego na pewnym fundamentalnym poziomie moje życie wciąż nie do końca jest takie, jak oczekuję i dlaczego nie daje mi tego, czego głęboko pragnę... Jak pokazuje autorka tej wyjątkowej książki, opartej na osobistym doświadczeniu i tysiącach godzin pracy z klientami, kluczem do dokonania fundamentalnej transformacji są dwa elementy, które koniecznie trzeba wziąć pod uwagę - po pierwsze: podświadome schematy, mające największy wpływ na nasze życie, zapisane są w tej części mózgu (pień mózgu, "mózg gadzi"), która jest niezbyt podatna na tradycyjnie stosowane metody pracy nad sobą, zabiegi czy terapie, i po drugie: niezrozumienie lub nieuwzględnienie w konstrukcji świadomości struktury Wewnętrznego Rodzica (Forma, Granica Ja, Ego, płaty przedczołowe, intelekt, samoświadomość), skutkuje tym, że struktura Wewnętrznego Dziecka (Moc, Prawdziwe Ja, układ limbiczny, emocje, instynkt) nie może się w pełni przejawić i wyrazić. Warto pamiętać, że nasze głęboko pojęte spełnienie, szczęście i harmonia, zależą wprost proporcjonalnie od dobrej kondycji Wewnętrznego Rodzica i jego integracji z Wewnętrznym Dzieckiem. Książkę tę śmiało można nazwać unikalną Instrukcją Obsługi Człowieka. Wiele opisanych w niej mechanizmów oraz Wewnętrzny Dorosły jako dopiero wyłaniająca się struktura świadomości, jeszcze igdy i przez nikogo nie zostały przedstawione w ten sposób ... a stanowią fundament naszego istnienia. Dla wielu z nas zawarta tu mądrość będzie brakującym ogniwem, którego tak długo szukali!

74,00 zł
59,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 14,80 zł

3 osoby kupiły
4
Ćwiczenia dla jąkających się i nie tylko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia dla jąkających się i nie tylko
Dostępny
22 szt.

Ćwiczenia dla jąkających się i nie tylko stanowią piątą część cyklu wierszyków i ćwiczeń na głoski. Pomysł na ich napisanie zrodził się podczas Międzynarodowej Konferencji Logopedycznej pt. Zaburzenia płynności mowy teoria i praktyka, która odbyła się we wrześniu 2014 roku na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Przeglądając ofertę zgromadzonych tam licznie wydawnictw, doszłam do wniosku, że brakuje materiałów do ćwiczeń dla osób z niepłynnością mowy.Stanęłam przed trudem tworzenia ćwiczeń na każdą głoskę zgodnie ze schematem, jaki otrzymałam w czasie studiów od znakomitej znawczyni tematu dr Katarzyny Węsierskiej, znacznie jednak rozszerzonym. Zgodnie z tym schematem przedłużone samogłoski zostały oznaczone wielką literą. Równocześnie dodałam do ćwiczeń wyrazy 5- i 6-sylabowe dla osób bardziej zaawansowanych w płynnym mówieniu, natomiast pozostali (w tym dzieci) mogą poprzestać na wypowiadaniu 34 wyrazów na jednym oddechu. Opatrzyłam też wszystkie głoski rymowankami, które łatwo zapamiętać i powtarzać przy różnych okazjach.Mam nadzieję, że moja książka będzie wartościową pomocą dla wszystkich borykających się z jąkaniem i pracujących z nimi logopedów. Zgromadzony materiał można wykorzystać także w terapii wad wymowy, zwłaszcza starszych uczniów czy dorosłych, a także wszystkich, którzy z racji swojego zawodu pragną ćwiczyć płynne wypowiadanie się. Dodatkowym atutem publikacji są ilustracje autorstwa Agaty Fuks i Piotra Olszówki.

25,00 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

4 osoby kupiły
5
Jak psuć dzieci Platonem i Boecjuszem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak psuć dzieci Platonem i Boecjuszem
Dostępny
16 szt.

Czy filozof psuje młodzież, a zatem tym bardziej dzieci? Na taki zarzut, sformułowany w Atenach przeciwko Sokratesowi niemal dwa i pół tysiąca lat temu, odpowiada niniejsza książka, pokazując, że szeroko rozumianą filozofią klasyczną można zainteresować, a przede wszystkim rozwinąć najmłodszych.

40,00 zł
34,00 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,00 zł

3 osoby kupiły
6
Eschatologia i rewolucja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eschatologia i rewolucja
Dostępny
3 szt.

Dymitr Mereżkowski (1865-1941) rosyjski poeta, powieściopisarz i dramaturg, prekursor symbolizmu i czołowa postać rosyjskiego modernizmu. Uznawał się za ucznia Friedricha Nietzschego i Fiodora Dostojewskiego, jednak w odróżnieniu od swoich mistrzów nie poprzestawał na teorii, lecz dążył do wcielenia swoich idei w życie. Mikołaj Bierdiajew określał go mianem myśliciela radykalnego, rewolucjonisty wyczekującego przewrotów geologicznych i katastrof kosmicznych, mających przeobrazić całość bytu, tak doczesnego, jak i wiecznego. Ta skłonność do kreowania maksymalistycznych idei najsilniej uwidoczniła się w filozoficznej publicystyce Mereżkowskiego, a szczególnie w jego koncepcji teokratycznej anarchii, sformułowanej i rozwijanej w latach rewolucji rosyjskiej.

32,00 zł
27,20 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,80 zł

2 osoby kupiły
7
Duża gramatyka francuska z ćwiczeniami A1-A2-B1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duża gramatyka francuska z ćwiczeniami A1-A2-B1
Dostępny
22 szt.

Gramatyka, która pomoże ci przygotować się do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz do egzaminów językowych. W przejrzysty sposób wyjaśnia struktury gramatyczne i ich zastosowanie w konkretnych sytuacjach. Dodatkowo w książce znajdziesz różnorodne teksty z ilustracjami, a także klucz z rozwiązaniami.

79,90 zł
63,12 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 16,78 zł

2 osoby kupiły
8
Fartuszek Cleo i Frank 35 DERFORM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fartuszek Cleo i Frank 35 DERFORM
Derform
Dostępny
6 szt.

Fartuszek ochronny do prac plastycznych. Fartuszek zabezpieczy ubranie przed pobrudzeniem farbą lub klejem - wykonano go z nieprzemakalnego materiału. Posiada zapinany na zatrzask pasek i sznureczek na szyję. Rozmiar uniwersalny dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat.

21,10 zł
1 osoba kupiła
9
Lubuskie. Gorzów Wielkopolski i Zielona Góra. Travelbook. Wydanie 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lubuskie. Gorzów Wielkopolski i Zielona Góra. Travelbook. Wydanie 1
Dostępny
82 szt.

Lubuskie. Górzów Wielkopolski i Zielona Góra Gęste, przepastne lasy i ponad pół tysiąca błękitnych jezior ? takimi pejzażami kusi Lubuskie! Ten zakątek Polski to raj dla miłośników wypoczynku nad wodą oraz długich leśnych wędrówek. A to nie koniec atrakcji! Miłośnicy zwiedzania znajdą tu wiele uroczych miast i miasteczek, a także ponad 250 pałaców. Niektóre z nich są zadbane, niektóre zrujnowane, ale wszystkie świadczą o bogatej przeszłości tych stron. Są tu też rozmaite osobliwości jak Międzyrzecki Rejon Umocniony, ?polska Hiroszima?, czyli Kostrzyn nad Odrą, a także wpisany na listę UNESCO Park Mużakowski. Region słynie z jeszcze jednej rzeczy ? winiarstwa! Wino produkuje się tu od wieków, winnice porastają łagodne pagórki, a wrzesień upływa pod znakiem hucznej zabawy i degustacji trunków. Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży O autorze Beata i Paweł Pomykalscy ? duet w pracy i życiu, póki co skutecznie łączący obowiązki zawodowe z zainteresowaniami. Z urodzenia i wyboru związani z ukochanym Górnym Śląskiem, któremu poświęcają szczególnie dużo uwagi. Jeden raz w życiu zrobili to, co modne, czyli wybrali studia politologiczne, czego jednak nie żałują, bo studia nie przeszkadzały im w poszukiwaniu pomysłu na życie. Paweł kształcił się w dziedzinie fotografii, co zaowocowało wieloma publikacjami oraz wystawami, a Beata w językach i kulturze Słowian południowych, co doprowadziło ją do momentu, w którym napisała i obroniła doktorat związany ze współczesną Serbią. Jeszcze na studiach zaczęli przygodę z (własnymi) książkami. Od 2008 r. tworzą cykl albumów fotograficzno-historycznych na temat śląskiego dziedzictwa potentatów przemysłowych. Wydają również przewodniki po państwach Europy (m.in. pierwszy w Polsce przewodnik po Bośni i Hercegowinie) oraz ? jako miłośnicy wielkich miast ? po metropoliach europejskich. Udzielają się także na rzecz promocji turystyki na swoim rodzinnym Górnym Śląsku oraz ulubionej architektury modernistycznej. Prowadzą bloga adventum.com.pl

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
10
Santorini. Travelbook. Wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Santorini. Travelbook. Wydanie 2
Dostępny
83 szt.

Santorini uchodzi za jedną z najpiękniejszych wysp świata. I faktycznie nie można odmówić jej czaru. Przypomina wielki taras wiszący nad Morzem Egejskim, z którego rozciągają się wspaniałe widoki. Słynie z bielonych domów, wijących się uliczek, młynów wiatrowych, pięknych plaż oraz kościołów z niebieskimi kopułami. To kosmopolityczne miejsce, które łączy tradycję z nowoczesnością. Zjawiskowe plaże Przepiękne zachody słońca Malownicze miasteczka i wioski Starożytne zabytki Wulkan i wyspy Śluby i winnice O autorze Agnieszka Zawistowska ? dziennikarka, podróżniczka, fotografka. Przez kilka lat związana z Gazetą Wyborczą, gdzie pracowała jako redaktorka. Od paru lat freelancerka współpracująca z magazynami i portalami podróżniczymi oraz lifestylowymi. Ma na koncie dwie wystawy fotograficzne: ?Mały. Wielki. Mój. Tybet? oraz ?Twarze Nepalu? pod patronatem Muzeum Azji i Pacyfiku. Fanka kuchni śródziemnomorskiej i Anthony?ego Bourdaina. Autorka projektu Akcja Grecja (www.facebook.com/akcjagrecja), współtworzonego we współpracy z Ambasadą Grecji w Warszawie, mającego na celu podpatrywanie życia Greków, poznawanie (nieraz bez opamiętania) lokalnej kuchni, odkrywanie miejsc nieznanych turystom. A to wszystko w trakcie samotnej podróży po Wyspach Jońskich, Peloponezie, Sporadach i Cykladach. Wyprawa na te ostatnie zaowocowała napisaniem przewodnika.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
11
NoŻyczki z MiĘkkim Uchwytem Soft Grand Gr-6850 8,5 21,5 cm Dla LeworĘcznych B/c - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
NoŻyczki z MiĘkkim Uchwytem Soft Grand Gr-6850 8,5 21,5 cm Dla LeworĘc...
KW Trade
Dostępny
20 szt.

ostrze wykonane z hartowanej nierdzewnej stali rączki nożyczek wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, z miękkim gumowanym uchwytem ostre końcówki nożyczek umożliwiają precyzyjne wycinanie w ofercie także nożyczki dla osób leworęcznych

13,99 zł
1 osoba kupiła
12
Kształtowanie się polskiego języka literackiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kształtowanie się polskiego języka literackiego
Dostępny
8 szt.

Niniejsza książka jest poświęcona jednemu z najważniejszych i najbardziej dyskutowanych problemów historycznojęzykowych, mianowicie pochodzeniu polskiego języka literackiego. Wokół tego zagadnienia toczyła się ożywiona, a nawet gwałtowna dyskusja, szczególnie w latach 19471961. W ciągu sześćdziesięciu lat, które upłynęły od momentu wygaśnięcia tych sporów, ukazało się na ten temat wiele nowych prac (monografii, rozpraw, artykułów), które znacznie pogłębiły naszą wiedzę dotyczącą ewolucji polszczyzny (jej dyferencjacji, a także procesów integracji językowej). Przedłożona do rąk czytelników książka jest najaktualniejszą pozycją analizującą skomplikowany proces kształtowania się języka literackiego. Zawiera ona nowe spojrzenie na tę kwestię i przynosi najobszerniejszy zbiór faktów językowych dotyczących kształtowania się polszczyzny literackiej.

28,00 zł
23,80 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,20 zł

1 osoba kupiła
13
Rhymes and Riddles / Rymowanki - zgadywanki. Czytam po angielsku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rhymes and Riddles / Rymowanki - zgadywanki. Czytam po angielsku
Dostępny
87 szt.

Czytaj zabawne rymowanki, zgaduj zagadki i ucz się angielskiego! Dlaczego Angie nie chce iść do szkoły? Co robić, gdy próbujesz zasnąć, a pod łóżkiem chowa się słoń? Czy warto być królową? Jakie zwierzę nosi smoking? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w zbiorze Rymowanki - zgadywanki pełnym zabawnych i łatwych do zapamiętania wierszyków, przeznaczonych dla uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej. Dzięki prostym zdaniom i wciągającym historyjkom angielskie słówka same będą wchodzić do głowy. Trudniejsze wyrazy zostały wyjaśnione na marginesie, zatem podczas lektury nie ma potrzeby sprawdzania ich w słowniku. Do książki dołączone są nagrania w wykonaniu native speakera, które pozwalają na zapoznanie się z poprawną wymową. W publikacji znajdują się także tłumaczenia wszystkich utworów na język polski. język polski. Dodatkowym atutem są ćwiczenia, które pomogą utrwalić słownictwo oraz gra memory do samodzielnego wycięcia. W serii znajdują się adaptacje klasyków, książki przygodowe oraz faktograficzne. Czytam po angielsku to seria skierowana do dzieci, które rozumieją podstawowe słownictwo i proste zdania w języku angielskim. Stworzona zarówno dla fanów tego języka, jak i dla tych, których zniechęca tradycyjny sposób nauki. Dzięki wciągającej historii angielski sam wchodzi do głowy! Rhymes and Riddles. Rymowanki - zgadywanki to: - tekst dla początkujących czytelników - tłumaczenia trudniejszych słówek na każdej stronie - ćwiczenia utrwalające materiał - nagrania mp3 z wymową native speakerów - tekst przetłumaczony na język polski - gra memory do samodzielnego wycięcia.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
14
Lotto. Poznaję zwierzątka. Gra + książeczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lotto. Poznaję zwierzątka. Gra + książeczka
Dostępny
94 szt.

Zestaw polecamy dla maluszków na dobry początek: do zabawy, do nauki, do myślenia oraz rozwijania spostrzegawczości i słownictwa. W pudełku znajduje się gra dla 24 osób, złożona z 4 plansz i pasujących do nich 24 kartoników z wizerunkami zwierząt oraz książeczka kolorowanka ze zwierzętami do pierwszych zabaw manualnych.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
15
Szept lasu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szept lasu
Sychowska Marlena, Osobliwe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.31

Najpiękniejsza dziewczyna w królestwie, zakochany książę i nieufny drwal ? tę trójkę naznaczył los z pomocą magicznego lustra i mściwej wiedźmy. Retelling najpiękniejszych bajek dzieciństwa w nowej, dojrzałej odsłonie z baśniowym klimatem wpasowuje się w obecny nurt young adult. Eillen, jak każda dziewczyna w Amarat, wybiera się na doroczny Bal Najpiękniejszej organizowany przez króla Strahana. Drwal Jahter na zlecenie wiedżmy musi ukrać Diadem Najpiękniejszej przed wybiciem północy, zaś książę Cedric, rozdarty między ojcem a własnym sercem, poprzysięga, że uchroni swoją ukochaną przed okrutnym losem. Kiedy Lustro wybiera tegoroczną Najpiękniejszą, a z zamku znika coś więcej niż tylko korona, bohaterowie muszą zmierzyć się z przeznaczeniem.

44,90 zł
40,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

16
III. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
III. CD
Coreleoni, Warner Music Polska
Dostępny
101 szt.

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

17
Higher, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Higher, LP
Michael Buble, Reprise Records
Dostępny
300 szt.

Lista utworów: 1. I'll Never Not Love You 2. My Valentine 3. A Nightingale Sang in Berkeley Square 4. Make You Feel My Love 5. Baby I'll Wait 6. Higher 7. Crazy (with Willie Nelson) 8. Bring It On Home to Me 9. Don't Get Around Much Anymore 10. Mother 11. Don't Take Your Love From Me 12. You're My First, My Last, My Everything 13. Smile

116,90 zł
107,55 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

18
Amaryllis & Belladonna, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amaryllis & Belladonna, 2 LP
Mary Halvorson , Nonesuch Records
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: LP 1 1. Night Shift05:52 2. Anesthesia06:41 3. Amaryllis05:55 4. Side Effect06:46 5. Hoodwink06:48 6. 892 Teeth05:49 LP 2 1. Nodding Yellow04:29 2. Moonburn08:37 3. Flying Song05:55 4. Haunted Head10:12 5. Belladonna08:03

153,90 zł
19
Crooked Tree, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crooked Tree, LP
Tuttle Molly, Golden Highway, Nonesuch Records
Dostępny
23 szt.

Lista utworów: 1. She’ll Change 2. Flatland Girl (feat. Margo Price) 3. Dooley’s Farm (feat. Billy Strings) 4. Big Backyard (feat. Old Crow Medicine Show) 5. Crooked Tree 6. Castilleja 7. The River Knows 8. Over the Line (feat. Sierra Hull) 9. Nashville Mess Around 10. San Francisco Blues (feat. Dan Tyminski) 11. Goodbye Girl 12. Side Saddle (feat. Gillian Welch) 13. Grass Valley

124,90 zł
20
The American Clavé Recordings. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
133,90 zł
21
III. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
III. CD
Mental Care Foundation, Warner Music Polska
Dostępny
91 szt.

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

22
*Happiness Not Included. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
*Happiness Not Included. CD
Soft Cell, BMG Entertainment
Dostępny
300 szt.

80,90 zł
23
Dorothy Chandler Pavilion 1971. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
95,90 zł
88,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

24
Dorothy Chandler Pavilion 1971. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
61,90 zł
56,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

25
Citizen Kane Jr. Blues (Live At The Bottom Line). CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

26
Royce Hall 1971. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Royce Hall 1971. CD
Neil Young, Reprise Records
Dostępny
201 szt.

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

27
Future Shine. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Future Shine. CD
Flor, Fueled By Ramen
Dostępny
101 szt.

61,90 zł
55,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,19 zł

28
The American Clavé Recordings. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
403,90 zł
29
*Happiness Not Included (winyl w kolorze żółtym). Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
147,90 zł
30
Infinite Disco (Limited Edition) (winyl przeźroczysty). Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
124,90 zł
31
ALIVE 1997. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ALIVE 1997. Winyl
Punk Daft, Warner Music Polska
Dostępny
101 szt.

116,90 zł
107,55 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

32
Royce Hall 1971. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Royce Hall 1971. Winyl
Neil Young, Reprise Records
Dostępny
101 szt.

95,90 zł
88,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

33
R.A.P. Music. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
R.A.P. Music. Winyl
Mike Killer, Warner Music Polska
Dostępny
11 szt.

124,90 zł
114,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,99 zł

34
R.A.P. Music (winyl w kolorze zielonym). Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
133,90 zł
123,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,71 zł

35
Uniwersalne prawdy i prawa życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uniwersalne prawdy i prawa życia
Dostępny
53 szt.

Celem tej książki jest wydobycie celnych, ważnych, pouczających myśli, zarówno myślicieli minionych wieków, jak i współczesnych, na temat ważnych spraw i problemów, m.in. takich jak: ambicja, człowiek, kłamstwo, prawda, polityka, sława, sprawiedliwość, władza, zawiść. Są one zapiskami z moich własnych lektur, zapiskami, jak w takim przypadku, subiektywnymi. Można by oczywiście znaleźć też inne myśli i innych myślicieli. Można by ich wskazać więcej. To, co je łączy poprzez wieki, to uderzająca zbieżność. Dowodzi ona, że pod wieloma względami natura ludzka jest niezmienna. Dlatego na nasze wciąż aktualne pytania możemy szukać odpowiedzi u myślicieli przeszłości. Stwierdził kiedyś Luc de Clapiers, Marquis de Vauvenargues: ?nową i oryginalną byłaby książka, która uczyłaby kochać stare prawdy?. Nie wiem, czy sprostałem jego postulatowi. To oceni sam czytelnik. Moim zamiarem jest dać możliwość konfrontacji własnych doświadczeń i przemyśleń czytelników z myślami klasyków. Pozostaje mi nadzieja, że książka stanie się inspiracją do myślenia i stawiania pytań, a także radzenia sobie w naszych trudnych czasach. (fragment wstępu)

59,00 zł
50,15 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,85 zł

36
Zestaw fryzjer Buldog 32033 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
62,90 zł
56,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,29 zł

37
Samolot 29cm z pojazdami Y2102A - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samolot 29cm z pojazdami Y2102A
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.26

70,90 zł
67,36 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,54 zł

38
Auta budowlane 13cm friction 2 wzory 2629-12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,99 zł
39
Zestaw fryzjerski w pudełku HIPO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
58,90 zł
55,96 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,94 zł

40
Motorówka na radio Hydraulic Contest 30cm HAC22 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
88,90 zł
84,46 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,44 zł

41
Schowek
Czołg na radio 1004458
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.10

95,90 zł
91,11 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,79 zł

42
Podnośnik 25cm św i dźwięk w pud. 2880 HIPO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
64,90 zł
61,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,24 zł

43
Żołnierze 6szt "L" 12cm w worku  2658C6 HIPO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żołnierze 6szt "L" 12cm w worku 2658C6 HIPO
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

10,99 zł
Powiadomienie
44
Statek kosmiczny 12 cm ze światłem i figurką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Statek kosmiczny 12 cm ze światłem i figurką
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.01

35,90 zł
34,11 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,79 zł

45
Nocnik pielucha i butelka 553-G - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nocnik pielucha i butelka 553-G
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.13

21,90 zł
20,81 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

46
Straż pożarna św, dźw. 30cm w pud. HIPO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
64,90 zł
61,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,24 zł

47
Śmieciarka św., dź. 27cm w pud. HIPO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
64,90 zł
61,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,24 zł

48
Squishville, Mini Squishmallow Sealife Squad, Pluszak, 6 szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
116,00 zł
110,20 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,80 zł

49
Betoniarka 36cm światło dźwięk w pud.HIPO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Betoniarka 36cm światło dźwięk w pud.HIPO
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.26

77,90 zł
74,01 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,89 zł

50
Koparka do rozkręcania 21cm 0591-1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koparka do rozkręcania 21cm 0591-1
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.21

26,90 zł
25,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

51
Siedem minut w niebie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siedem minut w niebie
Dostępny
60 szt.

On obiecuje jej niebo. Ona daje mu siedem minut na spełnienie obietnicy... Eugenia Snowe kochała raz ? wielką gorącą miłością. Jest przekonana, że już więcej nikogo nie pokocha. Całkowicie poświęciła się pracy, choć to zajęcie nietypowe dla damy z jej sfery. Eugenia prowadzi bowiem renomowaną agencję guwernantek. Lecz oto w drzwiach jej gabinetu staje Edward Reeve, arogancki syn hrabiego i genialny wynalazca. Chce mieć guwernantkę dla swego rodzeństwa i? chce mieć Eugenię dla siebie?. ELOISA JAMES osiągnęła sukces w dwóch wcieleniach: poważnego profesora literatury i gwiazdy romansów historycznych. Ukończyła Harvard i Oksford, doktoryzowała się na uniwersytecie Yale, specjalizuje się w twórczości Szekspira i wykłada na uniwersytecie w Nowym Jorku. Jej błyskotliwe powieści z przesyconą wdziękiem i zmysłowością wyrafinowaną intrygą są wydawane w 28 krajach, nagradzane najbardziej prestiżowymi nagrodami, jak RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara), i zajmują wysokie miejsca na amerykańskich listach bestsellerów. Eloisa James prywatnie jest żoną włoskiego księcia.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

52
Rainbows Magic Painting Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rainbows Magic Painting Book
Dostępny
3 szt.

Packed with bewitching rainbow scenes and magical creatures from unicorns and fairies to dragons and mermaids. Simply brush water over the black and white designs to watch the enchanting rainbow colours appear.

38,00 zł
36,48 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,52 zł

53
Autobus na radio 24cm światło BJL119 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Autobus na radio 24cm światło BJL119
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

53,90 zł
51,21 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,69 zł

54
Pistolet laserowy 17cm z projektorem światło dźwięk 838 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
19,90 zł
18,99 zł

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,91 zł

55
Kamper na radio 19cm światło BJL111 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kamper na radio 19cm światło BJL111
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.20

53,90 zł
51,21 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,69 zł

56
Cobi 2715. Historical Collection. World War II. Czołg Sherman M4A1, 312 klocków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 2715. Historical Collection. World War II. Czołg Sherman M4A1, 31...
Cobi
Dostępny
14 szt.

M4 Sherman to podstawowy amerykański czołg średni z okresu II Wojny Światowej. Produkowany w latach 1942-1945 stał się najbardziej rozpoznawalnym czołgiem amerykańskim. W okresie wojny był dynamicznie rozwijany. Wyposażony był w armatę 75 mm. Amunicja oraz łatwopalny silnik sprawiły, że Shermany początkowo były łatwym celem dla cięższych czołgów niemieckich. Dopiero dopracowanie konstrukcji pozwoliło odwrócić role. Wyprodukowano łącznie około 49000 sztuk wszystkich wersji czołgu Sherman. Czołg był używany m.in. przez armię USA, Wielkiej Brytanii, Polski, Francji i ZSRR. Cieszył się opinią niezawodnego, prostego w produkcji i dobrze uzbrojonego czołgu. Miniaturowy pojazd z klocków konstrukcyjnych COBI został wyprodukowany w modelarskiej skali 1:48. Jest łatwy w budowie, idealnie nadaje się na początek przygody z polskimi klockami konstrukcyjnymi COBI. Posiada ruchome działo, obracającą się wieżę i działającą trakcję gąsienicową. Wszelkie detale graficzne są wysokiej jakości nadrukami, które nie ścierają się nawet w trakcie intensywnej zabawy. Zaletą jest konstrukcja, która w wyjątkowy sposób odzwierciedla oryginalne kształty swego historycznego pierwowzoru. Dzięki naszej małej serii Twoja kolekcja zmieści się wszędzie! Nasze czołgi są idealne dla dojrzałych pasjonatów techniki wojskowej oraz wszystkich, niezależnie od wieku, którzy kochają historię i budowanie! - 312 wysokiej jakości elementów, - wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją, - klocki spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci, - w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych, - klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury, - czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach, - skala 1:48. Wymiary modelu (dł x sz x wys): 12,5 cm (5") x 6 cm (2.4") x 8,5 cm (3.3").

127,70 zł
114,93 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,77 zł

57
Auta straż pożarna 13cm friction 4 wzory 2629-12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,99 zł
58
Nocnik + butelka z mlakiem 2 kolory 361-G - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
Powiadomienie
59
Auta służby miejskie 13cm friction 4 wzory 2631-12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,99 zł
60
Cobi 2564. Historical Collection. World War II. Czołg M26 Pershing (T26E3), 904 klocki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 2564. Historical Collection. World War II. Czołg M26 Pershing (T2...
Cobi
Dostępny
8 szt.

Zestaw został starannie zaprojektowany w skali 1:28 przy wykorzystaniu 904 klocków konstrukcyjnych COBI. Model czołgu posiada ruchome elementy takie jak: działająca trakcja gąsienicowa, obracające się koła, podnoszona i opuszczana lufa armaty, obrotowa wieża, otwierane włazy i klapa serwisowa silnika. Do zestawu dołączona jest nowa figurka czołgisty. Klocki oraz figurka pokryte są wysokiej jakości nadrukami, które nie ścierają się w trakcie intensywnego użytkowania. Całość zestawu uzupełnia tabliczka z nazwą modelu. Dzięki prostej i intuicyjnej instrukcji zestaw zapewnia emocjonującą budowę. Realistyczny model klockowy z pewnością zwróci uwagę nie tylko dojrzałych, ale i młodszych fanów klocków, historii i techniki wojskowej. Jest to doskonałe uzupełnienie Kolekcji Historycznej COBI poświęconej drugiej wojnie światowej. - 904 wysokiej jakości elementów, - wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją, - spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci, - w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych, - klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury, - nadruki, - figurka czołgisty, - model czołgu, - tabliczka z nazwą zestawu, - skala 1:28.

335,50 zł
301,95 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 33,55 zł

61
Cobi 2711. Historical Collection. World War II. Czołg M4A3E8 Sherman, 320 klocków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 2711. Historical Collection. World War II. Czołg M4A3E8 Sherman, ...
Cobi
Dostępny
5 szt.

Miniaturowy pojazd z klocków konstrukcyjnych COBI został wyprodukowany w modelarskiej skali 1:48. Na uwagę zasługuje zastosowany nowy kolor oliwkowy. Czołg jest łatwy w budowie, idealnie nadaje się na początek przygody z polskimi klockami konstrukcyjnymi COBI. Posiada ruchome działo, obracającą się wieżę i działającą trakcję gąsienicową. Wszelkie detale graficzne są wysokiej jakości nadrukami, które nie ścierają się nawet w trakcie intensywnego użytkowania. Zaletą jest konstrukcja, która w wyjątkowy sposób odzwierciedla oryginalne kształty swego historycznego pierwowzoru. Model czołgu Sherman E8 znakomicie uzupełnia naszą kolekcję miniaturowych czołgów wykonanych w modelarskiej skali 1:48. Dzięki naszej małej serii Twoja kolekcja zmieści się wszędzie! Nasze czołgi są idealne dla dojrzałych pasjonatów techniki wojskowej oraz wszystkich, niezależnie od wieku, którzy kochają historię i budowanie! - 320 wysokiej jakości elementów, - wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją, - klocki spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci, - w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych, - klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury, - czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach, - skala 1:48. Wymiary modelu (dł x sz): 17 cm (6.7") x 8 cm (3.1).

127,70 zł
114,93 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,77 zł

62
Cobi 2563. Historical Collection. World War II. Czołg M26 Pershing & 3-inch M5 Gun, 1065 klocków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 2563. Historical Collection. World War II. Czołg M26 Pershing & 3...
Cobi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

Podstawowy zestaw M26 Pershing, w skład którego wchodzi czołg oraz figurka został w wersji EXECUTIVE EDITION rozszerzony o model amerykańskiej armaty M5. Do zestawu dołączono również cztery wyjątkowe figurki i czarną tabliczkę z nazwą. Dodatki dostępne są wyłącznie w wersji EXECUTIVE EDITION i nie planujemy wydać ich osobno. Modele czołgu i armaty zostały starannie zaprojektowane w skali 1:28 przy wykorzystaniu 1065 klocków konstrukcyjnych COBI. Modele posiadają ruchome elementy takie jak: działająca trakcja gąsienicowa, obracające się koła, podnoszona i opuszczana lufa czołgu i armaty, obrotowa wieża, otwierane włazy i klapa serwisowa silnika. Do zestawu dołączone są nowe figurki przedstawiające załogę czołgu. Na uwagę zasługuje wyjątkowa figurka inspirowana postacią amerykańskiego generała, który po wojnie został prezydentem USA. Klocki oraz figurki pokryte są wysokiej jakości nadrukami, które nie ścierają się w trakcie intensywnego użytkowania. Całość zestawu uzupełnia czarna tabliczka z nazwą rozszerzonego zestawu EXECUTIVE EDITION. Zestaw zapewnia wiele godzin emocjonującej budowy. Realistyczne klockowe modele z pewnością zwrócą uwagę dojrzałych oraz tych młodszych fanów klocków, historii i techniki wojskowej. Zestaw stanowi doskonałe uzupełnienie Kolekcji Historycznej poświęconej drugiej wojnie światowej. - Nowoczesne czołgi Pershing rzutem na taśmę załapały się na ostatnie miesiące II wojny światowej, odznaczając się wysoką skutecznością. Trafiły przeważnie do armii generała Pattona, gdzie spisały się świetnie. Produkcja czołgów rozpoczęła się w 1944 roku i trwała do roku następnego. Powstało około 2200 egzemplarzy. Czołg został wyposażony w pancerz o grubości do 102 mm i skuteczną armatę M3 90 mm. Zakończenie drugiej wojny światowej nie oznaczało końca służby tego modelu. Czołgi ponownie ruszyły do boju podczas wojny koreańskiej w latach 1950-1953. - 3-calowa armata M5 była produkowana w latach 1942-1944 i w tym czasie powstało około 2500 egzemplarzy. Były wykorzystywane podczas kampanii włoskiej oraz na froncie zachodnim m.in. podczas ofensywy w Ardenach. Stanowiły wyposażenie batalionów niszczycieli czołgów. Do ich holowania wykorzystywano transportery opancerzone M3 Half-Track. Mimo dobrej skuteczności armaty były mało mobilne. Po zakończeniu wojny zostały wycofane ze służby liniowej. Od 1953 roku kilka armat znajduje się na wyposażeniu prezydenckiej baterii salutowej (Presidential Salute Battery), gdzie wykorzystywane są w celach ceremonialnych, do oddawania salw honorowych. Armata idealnie skomponuje się z zestawem M3 Half-Track (COBI-2536). Również posiadacze zestawu LIMITED EDITION Sikorsky UH-60 Black Hawk (5816) mogą ją dodać do figurek prezydenta i żołnierza gwardii honorowej dostępnych w zestawie z helikopterem. - 1065 wysokiej jakości elementów, - wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją, - spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci, - w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych, - klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury, - nadruki, - 5 figurek w tym 4 dostępne tylko w tym zestawie, - model czołgu, - model armaty, - czarna tabliczka z nazwą zestawu. - skala 1:28, - Wiek 12+.

350,00 zł
315,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 35,00 zł

63
Cobi 2265. Historical Collection. World War II. Citroen Traction 11CV BL ExeEd, 300 klocków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 2265. Historical Collection. World War II. Citroen Traction 11CV ...
Cobi
Dostępny
8 szt.

Samochód Citroen Traction 11CV BL został starannie odtworzony z klocków konstrukcyjnych COBI. Auto uzupełnia bogatą kolekcję historycznych pojazdów wydanych w modelarskiej skali 1:35. Zestaw zawierający 300 elementów to nie tylko samochód z obracającymi się kołami, otwieranymi drzwiami, ale również ekskluzywna klockowa podstawka z laserowym grawerem oraz figurki postaci historycznych. Zestaw zawiera wyłącznie wysokiej jakości nadruki, które nie ścierają się nawet w trakcie intensywnego użytkowania. Za sprawą nadruków i postaci samochód nabiera jeszcze bardziej historycznego wymiaru. W tym zestawie budujesz kawałek historii, klocek po klocku! Zestaw jest idealny na początek przygody z polskimi klockami konstrukcyjnymi COBI. Z pewnością zadowoli entuzjastów historii, motoryzacji a za sprawą prostej i intuicyjnej instrukcji sprawi wiele radości z budowania. - 300 wysokiej jakości elementów, - wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją, - spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci, - w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych, - klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury, - model samochodu, - 2 figurki w tym Charles Delestraint i żołnierz ruchu oporu, - czarna klockowa podstawka pod auto, nadrukowana z nazwa pojazdu.

139,90 zł
125,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,99 zł

64
Zwierzęta dzikie 5szt 10-16cm 2013 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
28,90 zł
27,46 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,44 zł

65
Między światami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Między światami
Dostępny
2 szt.

W 2022 roku Uniwersytet Witolda Wielkiego w Kownie (Vytauto Didiojo Universitetas) świętuje jubileusz 100-lecia swojego istnienia. Z tej okazji do rąk Czytelników oddajemy antologię tekstów filozofów litewskich, których nazwiska łączą się z powstaniem tego Uniwersytetu i pierwszym okresem jego istnienia. [] Osoby, których teksty postanowiliśmy zamieścić w niniejszej antologii, kładły podwaliny pod nowoczesne filozofię i kulturę Litwy wypełniając je treścią, tworząc instytucjonalne ramy ich istnienia i wychowując kolejne pokolenia litewskich myślicieli. Prezentujemy tu kanon filozofii litewskiej pierwszej połowy XX wieku i jej koryfeuszy.

30,00 zł
21,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,00 zł

66
MidGuard: Gra fabularna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MidGuard: Gra fabularna
Dostępny
11 szt.

Midguard to gra fabularna, która w niekonwencjonalny sposób łączy gatunek sci-fi z bogatą i pełną heroizmu mitologią nordycką. Zostań weteranem Straży Midgardu - wciel się w postać, której nieobce są zarówno cybernetyczne implanty, jak i mistyczne zaklęcia. Bądź bohaterem swojej własnej, futurystycznej sagi, w której mieszkańcy Dziewięciu Układów toczą nieustającą wojnę. Zmierz się z trollami, smokami i kosmicznymi krakenami. Podłącz się do zakazanej sieci Yggdrasil i zagraj na nosie samemu Odynowi. Przygotuj się do nadchodzącej, ostatecznej bitwy, zwanej Ragnarokiem. To Twoja historia - spraw, by była epicka. Podręcznik do gry "MidGuard" zawiera wszystkie niezbędne reguły rządzące grą. Zapoznać się z nim powinni zarówno gracze odgrywający różne role, jak i sam mistrz przygotowujący sesje.

169,00 zł
152,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,90 zł

67
Rozmówki polsko-rosyjskie ze słowniczkiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmówki polsko-rosyjskie ze słowniczkiem
Dostępny
20 szt.

Rozmówki polsko-rosyjskie ze słowniczkiem są przeznaczone dla osób chcących poznać podstawy języka rosyjskiego.Zawierają najbardziej przydatne wyrażenia, zwroty używane w typowych sytuacjach. Czytelny podział tematów ułatwia szybkie odszukanie potrzebnej frazy. Wszystkie hasła i zwroty rosyjskie mają podaną wymowę.Na końcu książki znajduje się słowniczek zawierający około 1000 haseł.Dla wszystkich fraz rosyjskich zarówno w rozmówkach, jak i słowniczku podano uproszczoną wymowę zapisaną przy użyciu znaków polskiego alfabetu.W opracowaniu podano również najważniejsze informacje teoretyczne dotyczące języka rosyjskiego.

21,00 zł
15,99 zł

Rabat 23,9%
oszczędzasz 5,01 zł

68
Worek na buty Cleo i Frank 35 DERFORM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na buty Cleo i Frank 35 DERFORM
Derform
Niedostępny
Brak

Worek na obuwie, idealny na szkolne treningi i na basen. Dwustronny, posiada podwójne boczne sznurki, które umożliwiają noszenie worka w rękach, na ramieniu czy na plecach. Na odwrocie znajduje się miejsce do wpisania danych osobowych dziecka.

18,99 zł
Powiadomienie
69
Konwenty żeńskie w średniowiecznym województwie.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konwenty żeńskie w średniowiecznym województwie..
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

Niniejsza książka podejmuje problematykę żeńskich klasztorów z terenu województwa krakowskiego w XII-XVI w., tzn. klasztorów norbertanek ze Zwierzyńca i Imbramowic, benedyktynek ze Staniątek, kanoniczek Ducha św. de Saxia z Krakowa, klarysek z Krakowa i Starego Sącza, a także bernardynek od św. Agnieszki na Stradomiu. Za cel postawiono próbę ukazania składu osobowego poszczególnych wspólnot jego poznanie umożliwia spojrzenie na wiele istotnych kwestii związanych z życiem zakonnym, takich jak rotacja i kadencja na urzędach klasztornych, wiek i liczebność sióstr, kontakty rodzinne, krewniaczki żyjące w obrębie jednej wspólnoty czy pochodzenie społeczne i terytorialne zakonnic.

40,00 zł
34,00 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,00 zł

70
Portfel Kraina Lodu 31 DERFORM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Portfel Kraina Lodu 31 DERFORM
Derform
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.26

Portfel dla dziecka z Krainą Lodu. Doskonały portfelik z Anną i Elsą z kieszonkami na monety, banknoty, karty itd. Doskonały portfel dla dziewczynki, fanki Krainy Lodu. Nowość z kolekcji 2022. Portfelik składany na 3 i zamykany na rzep.

23,20 zł
Powiadomienie
71
Worek na buty Cleo i Frank 36 DERFORM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na buty Cleo i Frank 36 DERFORM
Derform
Niedostępny
Brak

Worek na obuwie, idealny na szkolne treningi i na basen. Dwustronny, posiada podwójne boczne sznurki, które umożliwiają noszenie worka w rękach, na ramieniu czy na plecach. Na odwrocie znajduje się miejsce do wpisania danych osobowych dziecka.

18,99 zł
Powiadomienie
72
Piórnik Cleo i Frank 35 DERFORM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,90 zł
73
Fartuszek Cleo i Frank 34 DERFORM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fartuszek Cleo i Frank 34 DERFORM
Derform
Dostępny
34 szt.

Fartuszek ochronny do prac plastycznych. Fartuszek zabezpieczy ubranie przed pobrudzeniem farbą lub klejem - wykonano go z nieprzemakalnego materiału. Posiada zapinany na zatrzask pasek i sznureczek na szyję. Rozmiar uniwersalny dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat.

21,10 zł
74
Piórnik Dinozaur 17 DERFORM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,90 zł
75
Torba na biodra Cleo i Frank 35 DERFORM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba na biodra Cleo i Frank 35 DERFORM
Derform
Dostępny
2 szt.

Pojemna i funkcjonalna torba na pas. Doskonale sprawdzi się na spacerze lub podczas innych letnich aktywności. Saszetka jest niezastąpiona dla ceniących sobie wygodę oraz lubiących mieć, tak zwane, "wolne ręce". Charakteryzuje się bardzo starannym wykonaniem oraz ciekawym wzorem. Saszetkę uszyto z wytrzymałego i wodoodpornego materiału.

34,10 zł
76
Tornister ergonomiczny Konie 23 DERFORM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tornister ergonomiczny Konie 23 DERFORM
Derform
Dostępny
4 szt.

Tornister charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Lekki oraz bardzo wytrzymały. Pokrywa tornistra zamykana na dwukierunkowy zamek z dużymi pullerami. Komora z przegródkami ułatwia organizację wnętrza. Dwie pojemne kieszenie boczne; jedna na zamek oraz jedna z siateczki. Duża kieszeń frontowa na zamek na drobne akcesoria. Usztywnione, nieprzemakalne dno. Plecy usztywnione, ergonomiczne, pokryte oddychającą tkaniną. Szelki z regulacją, miękko wyściełane pokryte oddychającą tkaniną. Ciężar podręczników i zeszytów rozkłada się równomiernie. Wzmacniany uchwyt do przenoszenia. Liczne odblaski zapewnią bezpieczeństwo na drodze. Nieprzemakalny, bardzo wytrzymały materiał. Tornister wyposażony w system Ergonomic Bag Sysytem.

232,30 zł
77
Największa wyprawa - gamebook z mapą podróży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Największa wyprawa - gamebook z mapą podróży
Dostępny
18 szt.

NAJWIĘKSZA WYPRAWA to rodzajgamebooka, czyli połączenie książki i gry. W książeczce znajdziesz 30 krótkich,pięknie ilustrowanych opowiadań biblijnych. Po przeczytaniu opowiadaniawcielisz się w postać bohatera, dokonując ważnych wyborów. Twoja decyzjaskieruje cię do konkretnego miejsca na mapie podróży i poprowadzi w tejNAJWIĘKSZEJ WYPRAWIE.Postaw się na miejscu ich bohaterów, odkryjdrogę, poznaj prawdę i ocal życie!Spędź ciekawie i pożytecznie 60 minut.Poczuj radość ze wspólnego słuchania opowieści biblijnych. Weź udział wnajwiększej wyprawie wszechczasów.Wiek uczestników: 6-116 lat.Liczba uczestników: 27 oraz jednaosoba pełniąca rolę Mistrza Wyprawy.Czas wyprawy: do 60 minut.Gamebook - książeczka A4 - ze sztywną okładką, 16 stron, kolorMapa - A2 - złożona na cztery, wsunięta do książeczkiPakiet zafoliowany

22,00 zł
15,99 zł

Rabat 27,3%
oszczędzasz 6,01 zł

78
Torba na biodra BackUp S110 DERFORM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba na biodra BackUp S110 DERFORM
Derform
Niedostępny
Brak

Torba na biodra rozmiar S posiada: jedną pojemną komorę na zamek,z tyłu małą kieszonkę również zabezpieczoną suwakiem,wygodny pasek z możliwością regulacji.

38,30 zł
Powiadomienie
79
Atlas zboża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas zboża
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.09

Uprawy zbożowe dominują w strukturze zasiewów w naszym kraju. Wśród nich uprawia się dziesięć gatunków zbóż. Część z nich jest bardziej znana, inne są mniej znanych. Najpowszechniej na naszych polach można spotkać pszenicę, potem pszenżyto, jęczmień i żyto. Niemniej jednak warto wiedzieć, że w naszym kraju udaje się również uprawa pszenicy twardej, pszenicy orkisz, pszenicy płaskurki i pszenicy samopszy. Te trzy ostatnie gatunki zyskują coraz większe zainteresowanie ze względu na zmiany trendów konsumenckich, jakimi są zdrowa żywność czy żywność funkcjonalna. Zmieniające się trendy konsumenckie, zmiany w prawie oraz klimacie są dużymi wyzwaniami rolnictwa. Zarówno zmieniający się klimat, jak również założenia Europejskiego Zielonego ładu sprawiają, że rolnik powinien mieć jeszcze większą wiedzę, odnośnie tego co dzieje się na jego polu. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom i chcąc pomóc rolnikom w prowadzeniu produkcji opracowaliśmy Atlas Zbóż. Identyfikacja agrofagów, niedoborów oraz innych czynników'1, które występują w uprawie roślin zbożowych. Niniejsza publikacja to kompleksowy przewodnik po chwastach, chorobach, szkodnikach oraz niedoborach roślin zbożowych. Niniejsze wydanie wzbogacone jest również o porady związane z doborem odmian, podejmowaniem decyzji odnośnie przeprowadzania zabiegów ochrony roślin czy też monitorowaniem upraw. Pokazane zostały również inne czynniki, które mogą wpływać na plon, a tym samym zaważyć na sukcesie prowadzenia produkcji.

69,90 zł
62,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,99 zł

80
Piórnik Kraina Lodu 31 DERFORM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik Kraina Lodu 31 DERFORM
Derform
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.12
46,30 zł
Powiadomienie
81
Nos Vemos Hoy A2 Zeszyt ćwiczeń + mp3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nos Vemos Hoy A2 Zeszyt ćwiczeń + mp3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.20

NOS VEMOS HOY to nowe wydanie !Nos vemos!, najłatwiejszego podręcznika do wykorzystania w klasie. Zeszyt ćwiczeń oferuje ponad 270 ćwiczeń, aby: - utrwalić gramatykę - utrwalić i poszerzyć słownictwo - powtórzyć i poszerzyć wiedzę zdobytą w sekcji kulturalnej - odkryć hiszpański w miejscu pracy z sekcją MUNDO PROFESIONAL - doskonalić fonetykę i ortografię z sekcją PRONUNCIAR BIEN - zmierzyć swoje postępy na koniec każdego działu.

70,00 zł
Powiadomienie
82
Nos Vemos Hoy A1 Zeszyt ćwiczeń + mp3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nos Vemos Hoy A1 Zeszyt ćwiczeń + mp3
Dostępny
15 szt.

NOS VEMOS HOY to nowe wydanie !Nos vemos!, najłatwiejszego podręcznika do wykorzystania w klasie. Zeszyt ćwiczeń oferuje ponad 270 ćwiczeń, aby:- utrwalić gramatykę- utrwalić i poszerzyć słownictwo- powtórzyć i poszerzyć wiedzę zdobytą w sekcji kulturalnej- odkryć hiszpański w miejscu pracy z sekcją MUNDO PROFESIONAL- doskonalić fonetykę i ortografię z sekcją PRONUNCIAR BIEN- zmierzyć swoje postępy na koniec każdego działu.

70,00 zł
83
Nos Vemos Hoy A1 Podręcznik ucznia + mp3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nos Vemos Hoy A1 Podręcznik ucznia + mp3
Dostępny
17 szt.

NOS VEMOS HOY to podręcznik, dzięki któremu odkryjesz hiszpańskojęzyczny świat i nauczysz się porozumiewać w codziennych sytuacjach. Podręcznik oferuje krótkie sekwencje dydaktyczne, każda z zadaniem końcowym, zabawne filmiki z zadaniami, sekcję poświęconą utrwalaniu najważniejszego słownictwa, sekcję skoncentrowaną na kulturze krajów hiszpańskojęzycznych, pełne podsumowanie treści gramatycznych i komunikacyjnych oraz rozdział powtórzeniowy co trzy jednostki. Dla jeszcze bardziej interaktywnego doświadczenia, podręcznik zawiera cyfrowe ścieżki uzupełniające. Ponadto, wszystkie zasoby cyfrowe NOS VEMOS HOY będą wkrótce dostępne na Campus Difusión.

112,00 zł
84
Torba na biodra BackUp A112 DERFORM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba na biodra BackUp A112 DERFORM
Derform
Dostępny
2 szt.

Pojemna i funkcjonalna torba na pas. Doskonale sprawdzi się na spacerze lub podczas innych letnich aktywności. Saszetka jest niezastąpiona dla ceniących sobie wygodę oraz lubiących mieć, tak zwane, "wolne ręce". Charakteryzuje się bardzo starannym wykonaniem oraz ciekawym wzorem z motywem lawy. Saszetkę uszyto z wytrzymałego i wodoodpornego materiału. Komora główna oraz jedna bezpieczna tylna kieszeń zmieszczą z powodzeniem telefon, klucze, portfel, chusteczki i inne drobiazgi. Duża klamra jest bardzo wygodna w użyciu. Produkt dopasowany do plecaków i piórników tej samej serii.

43,50 zł
85
Zamieszkana samotność św. Karola de Foucauld - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamieszkana samotność św. Karola de Foucauld
Dostępny
2 szt.

Czujemy, że cierpimy, ale nie zawsze czujemy, że kochamy. I to potęguje nasze cierpienie. Wiemy jednak, że chcielibyśmy kochać, a chcieć kochać, to kochać św. Karol de Foucauld. To jest przesłanie tej książki: chcieć kochać, to kochać. Bez zbędnego mędrkowania, filozofowania, kluczenia. By przybliżyć Czytelnikom duchowość św. Karola, bp Andrzej Przybylski odwiedził jego najważniejsze mieszkania, znajdując w nich sedno karolowej miłości. Aleksandra Mieczyńska porozmawiała z małymi siostrami Jezusa: s. Ewą, s. Henią, s. Kasią i s. Mariolą, dzieląc się doświadczeniami tej miłości w życiu codziennym. Chcieć kochać, to kochać tylko tyle i aż tyle.

25,00 zł
22,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,50 zł

86
#staymarried od "tak" po "żyli długo i.. " - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
#staymarried od "tak" po "żyli długo i.. "
Dostępny
111 szt.

Aby wytrwać w małżeństwie (a na dodatek by było ono szczęśliwe) trzeba być megasuperbohaterem. Bo to tylko z zewnątrz wygląda tak łatwo. Zdarza się, że kłócimy się o masło, że czasami nie mamy ochoty na bycie z drugą osobą, że mamy inne poglądy na różne sprawy jesteśmy tylko ludźmi. Ale zawsze (ZAWSZE!) da się dogadać. Tylko trzeba chcieć.Michelle Peterson, która jest w związku małżeńskim od kilkunastu lat dobrze wie, o czym pisze. Zaproponowała strategiczne rozmowy w 52 odcinkach: jeden odcinek na jeden tydzień. Jest to książka, w którą trzeba się wgryźć, którą trzeba przemielić, przeżuć, która zajmuje dużo czasu, ale w zamian daje jeszcze więcej: zdrowe relacje, szczęśliwe, zgodne, umiejące ze sobą rozmawiać i kłócić się małżeństwo.Książka, jakiej jeszcze nie było. Warto.

47,00 zł
42,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,70 zł

87
Brygada Kryzys (na 40-lecie) LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brygada Kryzys (na 40-lecie) LP
Brygada Kryzys, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny
11 szt.

Album Brygady Kryzys to rockowe utwory z pogranicza nowej fali i punka na najwyższym poziomie. Album stał się hymnem zbuntowanej młodzieży początku lat 80-tych a dziś świętuje 40-lecie wydania. Wydawnictwo został wytłoczone na świecącym w ciemności winylu, to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów zespołu.

100,90 zł
95,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,04 zł

88
Manon, echec au roi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Manon, echec au roi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.02

Życie Manon jest pełne niespodzianek... Jest młodą paryżanką, która uczy się w prestiżowej akademii dla najlepszych sportowców. Życie utalentowanej dziewczyny wywraca się do góry nogami w wyniku wypadku podczas treningu i odkrycia mrocznych zamiarów Troussarda, dyrektora akademii. W zemście pomogą jej najlepsza przyjaciółka Chloé i Nathanaël, tajemniczy naukowiec. Zanurz się w sercu ekscytującej przygody! Opowiadaniu towarzyszą ćwiczenia na rozumienie tekstu oraz wielojęzyczny słowniczek (niemiecki, angielski, hiszpański i włoski). Klucz odpowiedzi nieodpłatnie na stronie espacevirtuel.emdl.fr.

74,80 zł
67,32 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,48 zł

89
Wierszowane zawody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wierszowane zawody
Dostępny
9 szt.

Książka to zbiór dwunastu pięknie zilustrowanych opisów zawodów. Adresowana do dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Napisana w sposób przystępny dla młodego czytelnika, motywuje do rozwijania zainteresowań i predyspozycji. W opisach zawodów znajdują się treści zachęcające dzieci do zadawania pytań dorosłym o drogę do zdobycia wymarzonego zawodu. Jeżeli chcesz poznać Maćka, który chciałby zostać kucharzem, Laurkę która marzy by wystylizować cały świat lub wrażliwą artystkę Natalię to serdecznie zapraszam do świata Wierszowanych zawodów.

16,00 zł
11,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 4,01 zł

90
Tajemnice zdrowia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnice zdrowia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.31

Nigdy wcześniej zagadnienia dotyczące zdrowia nie były tak aktualne i tak ważne jak teraz... W tej książce znajdziesz holistyczny program regeneracji całego organizmu oparty na starożytnej mądrości Wschodu i współczesnych odkryciach Zachodu. Otrzymasz praktyczne wskazówki, dzięki którym wzmocnisz swoje zdrowie i podniesiesz odporność. To aż 430 stron fachowej i rzetelnej wiedzy połączonej z bogatym doświadczeniem autorki, która zwraca uwagę na to, że ważnymi krokami na drodze do zdrowia - zarówno fizycznego, jak i psychicznego - jest oczyszczenie ciała, powrót do równowagi emocjonalnej, wyciszenie umysłu i wzmocnienie ducha. "Chcę cię zaprosić do stworzenia trwałych, zdrowych nawyków, które będą ci towarzyszyć na długo po przeczytaniu tej książki. Nie interesuje mnie krótka metamorfoza, po której wrócisz do poprzedniego życia, gdy minie twoje zainteresowanie tematem zdrowia, podobnie jak przemijają różne mody. Widziałam już wiele osób, które robiły "projekt bikini" przed wakacjami albo zabierały się za morsowanie, bo "wszyscy tak robią", a potem jadły to samo śmieciowe jedzenie i wylegiwały się na kanapie, gdy ich zapał minął. To, na czym zależy mi najbardziej, to zmiana, która naprawdę trwale podniesie jakość twojego życia, stworzy solidny fundament pod twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Jeżeli będziesz regularnie dbać o każdy aspekt swojej istoty, nie tylko o ciało, ale również emocje, umysł i ducha, istnieje spora szansa, że zachowasz dobre zdrowie, a twoje samopoczucie będzie satysfakcjonujące". - Katarzyna Gwiazdowska W swojej pierwszej książce Katarzyna Gwiazdowska prezentuje nowoczesne, integracyjne podejście do zdrowia psychicznego, emocjonalnego i fizycznego. To fascynujące studium nieograniczonych możliwości człowieka uczy nas, jak osiągnąć optymalny dobrostan emocjonalny i dobre zdrowie przez detoksykację oraz kultywowanie stanu wewnętrznej harmonii, niezależnego od zewnętrznych okoliczności naszego życia. To obowiązkowa lektura dla każdego, kto poważnie interesuje się własnym rozwojem. Dostarcza konkretnych narzędzi do procesu przemiany, budując w prosty sposób most między zasadami ciała, umysłu i duszy. Uświadomienie ludziom, że to oni sami decydują o ostatecznym rezultacie swojego życia, nie jest prostym zadaniem. Autorka podejmuje je w swojej książce z szacunkiem, wrażliwością i wyczuciem. - fragment przedmowy Ewy Foley, promotorki zdrowego stylu życia, autorki książek Zakochaj się w życiu, Bądź aniołem swojego życia i Powiedz życiu tak!

66,80 zł
53,44 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,36 zł

91
Unu (na 40-lecie) LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Unu (na 40-lecie) LP
MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1.Co Za Hałas, Co Za Szum 2.Druga Czytanka Dla Janka 3.Idź Precz 4.Pocztówka Do Państwa Jareckich 5.Autobiografia 6.A Kysz Biała Mysz 7.Nie Bój Się Tego Wszystkiego 8.Wyspa, Drzewo, Zamek 9.Chce Mi Się Z Czegoś Śmiać 10.Objazdowe Nieme Kino

100,90 zł
95,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,04 zł

92
Ja Jestem Serena - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja Jestem Serena
Dostępny
8 szt.

Moja historia jest pełna mądrości, która może być przydatna każdemu, kto próbuje wyciszyć hałas wytwarzany przez umysł, taki jak negatywne myśli o sobie, uczucie stresu, przytłoczenie i strach. Każde wspomnienie, którym się dzielę, pochodzi z miejsca współczucia i braku osądzania. Moje wspomnienia ilustrują, jak przekształciłam się z osoby przerażonej, dotkniętej zespołem stresu pourazowego, w osobę pełną życia i radości. Każdy może zwrócić się do siebie, żeby nawiązać partnerską relację z własną Duszą. Wszystko, co musimy zrobić, to zaprosić Duszę, żeby była częścią naszego codziennego życia. Bez względu na to, jak głośny wydaje się lęk, spokój, który żyje w głębi każdego z nas, jest kluczem do uwolnienia od traum przeszłości. Każdy człowiek został zraniony w swoim życiu, ale dzięki współczującemu oddechowi i pomocy Duszy może zostać uzdrowiony. - Serena-Faith Masterson Serena-Faith Masterson osiągnęła integrację i uzdrowienie po tym, jak zdiagnozowano u niej dysocjacyjne zaburzenie tożsamości. Osiągnięcie tego celu zajęło jej niemal dwadzieścia lat. Trwało to tak długo, ponieważ miała ponad trzysta różnych osobowości stworzonych celowo w wyniku brutalnego maltretowania, jakiego doświadczyła z rąk rodziców oraz rządowego programu kontroli umysłu MKUltra. Po ponad dziesięciu latach pracy z różnymi lekarzami i terapeutami, Serena zwróciła się o pomoc do przewodniczki duchowej Normy Delaney. Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu tej kobiety i prowadzeniu przez własną Duszę, Serena osiągnęła swój cel integracji osobowości. Obecnie mieszka w Kolorado, pracuje w branży bankowej i prowadzi normalny tryb życia, ciesząc się bliską relacją ze swoimi synami.

69,00 zł
55,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,80 zł

93
Puzzle 300 elementów. Harry Potter i smok XXL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 300 elementów. Harry Potter i smok XXL
New York Company, 300
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.14

Puzzle z amerykańskiej firmy New York Puzzle Company są eko przyjazne, farba do ich produkcji jest na bazie soi, składają się z 300 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 61 x 46 cm. Elementy puzzli w wersji XXL.

83,10 zł
74,79 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,31 zł

94
Myszka w mieście. Nowe przygody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myszka w mieście. Nowe przygody
Dostępny
58 szt.

Myszka w mieście to kolejna część przygód ciekawskiej myszki.Myszka budzi się ze snu i postanawia wyruszyć do miasta. Po drodze poszukuje krowy, która daje różowe mleko. Poznaje szczura podróżującego samochodem dostawczym. Od niego dowiaduje się o niezwykłym miejscu, w którym rośnie drzewo z ciasta. A to dopiero początek jej historii...Książka przeznaczona jest dla najmłodszych czytelników, którzy dopiero zaczynają poznawać świat. Zabawne przygody myszki mają im w tym pomóc.Dzięki pytaniom zaczynających się od słów: Zgaduj-zgadula maluszek lepiej zapamiętuje i rozumie treść, szybciej kojarzy oraz wzbogaca słownictwo.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

95
Domino. Małe zoo. Gra + książeczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Domino. Małe zoo. Gra + książeczka
Dostępny
79 szt.

Zestaw polecamy dla maluszków na dobry początek: do zabawy, do nauki, do myślenia oraz rozwijania spostrzegawczości i słownictwa. W pudełku znajduje się gra dla 24 osób złożona z 28 kartoników. Można w nią grać wykorzystując wizerunki zwierząt lub umieszczone na odwrocie kart ze zwierzętami klasyczne płytki domina. W środku znajduje się również książeczka kolorowanka ze zwierzętami do pierwszych zabaw manualnych.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

96
Puzzle 500 elementów. Historia pociągów XXL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. Historia pociągów XXL
Eurographics, 500
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.08

Puzzle 500 Historia pociągów XXL: wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania,idealne dopasowanie elementów,odporne na zginanie,puzzle eliminują odbijanie światła,rozwijają zdolności manualne u dziecka,kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie,ilość elementów: 500.

63,00 zł
59,85 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,15 zł

97
Nie ogarniam! audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie ogarniam! audiobook
Agnieszka Kuna-Broniowska, Złote Myśli
Dostępny
3 szt.

Osoba spontaniczna, zwłaszcza po obejrzeniu filmu Dziennik Bridget Jones, z reguły kojarzy się pozytywnie. Nieoczekiwane pomysły, ruch, życie chwiląSama radość! Ale czy spontaniczność oznacza bałagan? Wręcz przeciwnie, to właśnie zaniedbane sprawy uniemożliwiają pełne cieszenie się życiem, przypominając o sobie w najmniej odpowiedniej chwili. Z czasem odkrywamy, że aby móc beztrosko zrealizować własne zachcianki czy cudze atrakcyjne propozycje trzeba zwykłym, codziennym sprawom jako taki bieg, raz na jakiś czas, nadać; w przeciwnym wypadku będą one zawsze pilne i ważne, bo właśnie niezałatwione.Przeglądając liczne poradniki traktujące o organizacji czasu, można odnieść wrażenie, iż zwykle skierowane są one do osób na kierowniczych stanowiskach, które mogą sobie pozwolić na rozporządzanie czasem i pracą nie tylko własną, ale i podwładnych.Zlecanie zadań, ustalanie priorytetów, zamykanie się na godzinę w gabinecie to często powtarzające się rady, niewątpliwie skuteczne, jednak mogą je zastosować tylko pracownicy od pewnego szczebla hierarchii wzwyż. Ponadto, poradniki owe zakładają duże zdyscyplinowanie, motywację i orientację na sukces czytelnika. Ale czy przysłowiowy zwykły człowiek nie zasługuje również na odrobinę zrozumienia i uwagi?To właśnie z myślą o takich osobach zmęczonych, zabieganych, a może nawet zniechęconych własną niemocą, powstała niniejsza książka. Jest ona przeznaczona dla wszystkich, którzy po prostu chcieliby zmniejszyć stres i napięcie poprzez wprowadzenie odrobiny porządku w codzienny pośpiech.

33,90 zł
27,80 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 6,10 zł

98
Pamiątka kanonizacji. Biblia rodzinna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiątka kanonizacji. Biblia rodzinna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.17

Oddajemy w Twoje ręce piękne wydanie Biblii, które będzie niezapomnianą pamiątką kanonizacji Ojca Świętego Jana Pawła II.Niech Słowo Boże zagości w każdym polskim domu

75,20 zł
59,41 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 15,79 zł

99
Mówca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mówca
Dostępny
56 szt.

To poradnik dla osób występujących publicznie. Znajdziesz tu wiele cennych wskazówek. Dowiesz się jak przygotować się do wystąpienia. Poznasz sposoby na dotarcie do odbiorców. Przekonasz się, że stres nie musi Cię paraliżować. Wszystko jest w zasięgu Twojej ręki. Autor książki dzieli się doświadczeniem i wiedzą zdobytą w praktyce. Przemawiał publicznie na przeróżnych scenach. Uczestniczył w debatach, udzielał wywiadów i brał udział w programach we wszystkich ogólnopolskich kanałach telewizyjnych.

49,00 zł
44,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

100
Pakiet: Diabeł stróż / Golem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Diabeł stróż / Golem
Dostępny
765 szt.

Bestsellerowe powieści mistrza kryminału - Marka Krajewskiego. Diabeł stróż Wrocławska ruletka Wrocław, rok 1934. Podczas perwersyjnej orgii zostaje porwany, a następnie zamordowany urzędnik pocztowy Sepp Frömel. Kilkanaście dni później z rąk oprawców ginie jego kochanka. Ich syn z nieprawego łoża, niemy, niepełnosprawny Rolf dziwnym zrządzeniem losu trafia pod opiekę radcy kryminalnego Eberharda Mocka. Ten niespodziewanie odkrywa w sobie pokłady ojcowskich uczuć. Śledztwo w sprawie dwóch morderstw prowadzi do grupy ludzi połączonych osobliwą emocjonalną więzią, opartą na wspólnych przeżyciach i ponurych doświadczeniach. Mock wie, że aby rozbić to tajne stowarzyszenie, musi odkryć, kto stoi na jego czele. Stawka rośnie z dnia na dzień. W plugawych lupanarach, eleganckich gabinetach i jaskiniach nielegalnego hazardu Mock staje twarzą w twarz z mrocznymi żądzami i własną słabością. Czerwone i czarne pola ruletki podpowiadają mu, że klucz do zagadki może mieć tylko Rolf. Tymczasem chłopiec znika, a nad Mockiem gromadzą się burzowe chmury. Golem Śmiertelny taniec Breslau, 1920. W mieście pojawia się sekta „mesjaszy”, którzy na ulicach wpadają w taneczny trans. Przewodzi im cyniczny dwulicowy guru Theodor Jauch - „tańczący Jan Chrzciciel”, który umiejętnie podsyca tlący się w mieście antysemityzm. Wkrótce on sam stanie się narzędziem w rękach spiskowców, którzy nie cofną się przed niczym, by osiągnąć swój cel. Eberhard Mock zmaga się z najstraszniejszym ze swoich demonów - demonem alkoholizmu. Każdego dnia walczy z samym sobą i próbuje rozwikłać mroczną tajemnicę zaginięcia małej Rosemarie. Wie, że jeśli odnajdzie dziewczynkę, raz na zawsze wyrwie się ze szponów nałogu. By tego dokonać, podejmuje się wykonania niebezpiecznego zlecenia. Jeszcze nie wie, że każdy jego ruch śledzi tajne sprzysiężenie. Krok za krokiem Mock zbliża się do rozwiązania zagadki i poznaje coraz bardziej przerażające strony natury ludzkiej. Wkrótce odkryje, kto jest jego przyjacielem, a kto wrogiem. Wkrótce zmieni się w budzącą litość i przerażenie kreaturę. Wkrótce spotka zło, o którego istnieniu nawet nie śnił. Marek Krajewski - autor bestsellerowych powieści kryminalnych. Laureat prestiżowych nagród literackich i kulturalnych. Filolog klasyczny. Miłośnik filozofii stoickiej, pilny czytelnik Marka Aureliusza.

60,00 zł
46,20 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,80 zł

Wróć do góry