hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.04.26

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 26 kwietnia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Towarzyszę sobie z życzliwością. Podręcznik (Sarah Peyton), na drugim Gra zręcznościowa 2w1 Klasyczny Twister + Finger (INNI). Kolejny produkt to Towarzyszę sobie z życzliwością. Ćwiczenia (Sarah Peyton) oraz Jak praktykować stoicyzm (Ward Farnsworth).
1
Towarzyszę sobie z życzliwością. Podręcznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Towarzyszę sobie z życzliwością. Podręcznik
Dostępny
123 szt.

Jak zmienić wewnętrznego krytyka w przyjaciela Obdarzanie siebie czułością, życzliwością, współczuciem i miłością wydaje ci się niemożliwym zadaniem? Narracja w twojej głowie podsuwa ci samooskarżenia, krytykę i wstyd? Na myśl o samotności wpadasz w panikę, bo bez aprobaty ze strony innych ludzi nie widzisz w sobie wartości? Trudne doświadczenia z przeszłości kładą się cieniem na twoim życiu, uniemożliwiając ci wykonanie kolejnego kroku? Oto książka dla ciebie. Podręcznik Towarzyszę sobie z życzliwością to solidna porcja przystępnie podanej wiedzy o działaniu mózgu oraz ćwiczeń i prowadzonych medytacji (dostępnych również w formie nagrań), których celem jest wpłynięcie na pracę mózgu w taki sposób, by twoja głowa stała się dla ciebie przyjaznym miejscem do życia. Sarah Peyton, twórczyni metody Resonant Healing, sięga do najnowszych osiągnięć neuronauk, psychologii traumy i mocy empatii, teorii poliwagalnej i uważności, kreując program samouzdrowienia, który dosłownie zmienia ludzki mózg, przywracając mu harmonię, zdolność samoukojenia i otaczania się czułością. Ludzki mózg jest stworzony do relacji. Do rezonowania z innymi mózgami – głębokiego wzajemnego zrozumienia, otwartości i akceptacji. Potrzeba czystej, opartej na zrozumieniu i miłości więzi jest tak silna, że człowiek jest w stanie rezonować nie tylko z innymi ludźmi, ale także z samym sobą, nawet jeśli nigdy nie nabył wzorca kochającej obecności bliskiej osoby. Neurobiologia i uważność wykazały, że mózg może koić samego siebie za pomocą życzliwości i ciepła – jak kochający rodzic lub przyjaciel. Umiejętność rezonowania z innymi i ze sobą otworzy cię na nowego rodzaju, głębokie więzi, wewnętrzny spokój nawet w obliczu wyzwań oraz zrozumienie, że każdy wewnętrzny głos, nawet ten krytyczny i pozbawiony litości, chce twojego dobra i na swój sposób próbuje ci pomóc. Potrzebujesz tylko zrozumieć, że każda część twojego istnienia jest wartościowa. Sarah Peyton to amerykańska trenerka rezonującego języka (Resonant Healing) i Porozumienia bez Przemocy, pasjonatka neuronauk zakochana w nieskończonym potencjale ludzkiego mózgu. Od kilkunastu lat przekazuje swoją wiedzę, prowadząc warsztaty i indywidualne konsultacje, pomagając ludziom radzić sobie z PTSD, depresją i lękiem oraz zmieniać skłonność do gwałtownego wpadania w reakcję walki, ucieczki lub znieruchomienia w samowspółczucie i umiejętność otaczania się troską. Kluczem jest wiedza o tym, jak działa mózg i jak reaguje na rezonowanie.

69,00 zł
43,47 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 25,53 zł

19 osób kupiło
2
Gra zręcznościowa 2w1 Klasyczny Twister + Finger - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra zręcznościowa 2w1 Klasyczny Twister + Finger
INNI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

23,90 zł
21,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,39 zł

17 osób kupiło
3
Towarzyszę sobie z życzliwością. Ćwiczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Towarzyszę sobie z życzliwością. Ćwiczenia
Dostępny
125 szt.

Jak zmienić wewnętrznego krytyka w przyjaciela Obdarzanie siebie czułością, życzliwością, współczuciem i miłością wydaje ci się niemożliwym zadaniem? Narracja w twojej głowie podsuwa ci samooskarżenia, krytykę i wstyd? Na myśl o samotności wpadasz w panikę, bo bez aprobaty ze strony innych ludzi nie widzisz w sobie wartości? Trudne doświadczenia z przeszłości kładą się cieniem na twoim życiu, uniemożliwiając ci wykonanie kolejnego kroku? Oto książka dla ciebie. Ćwiczenia Towarzyszę sobie z życzliwością to solidna porcja przystępnie podanej wiedzy o działaniu mózgu oraz ćwiczeń i prowadzonych medytacji (dostępnych również w formie nagrań), których celem jest wpłynięcie na pracę mózgu w taki sposób, by twoja głowa stała się dla ciebie przyjaznym miejscem do życia. Sarah Peyton, twórczyni metody Resonant Healing, sięga do najnowszych osiągnięć neuronauk, psychologii traumy i mocy empatii, teorii poliwagalnej i uważności, kreując program samouzdrowienia, który dosłownie zmienia ludzki mózg, przywracając mu harmonię, zdolność samoukojenia i otaczania się czułością. Gdy człowiek doświadcza traumy lub musi znaleźć sposób na ochronienie się przed krzywdą, zawiera ze sobą nieświadomy kontrakt, na przykład: „Już nigdy nie pozwolę traktować się w ten sposób” albo „Nigdy sobie tego nie wybaczę”. Nawet jeśli na pewnym etapie życia taka umowa była trafną strategią przetrwania, po latach może stanowić blokadę, skutkując autosabotażem, zachowaniami krzywdzącymi dla siebie i innych, nieufnością, prokrastynacją czy nierozumieniem własnych reakcji. Czy można się z tego uwolnić? Sarah Peyton w drugiej ze swoich książek przedstawia praktyczne ćwiczenia, zadania i prowadzone medytacje, liczne przykłady kontraktów i pracy z nimi, a także sporą porcję wiedzy o działaniu mózgu i o tym, jak nasze układy nerwowe i ciała reagują na mózgi, układy nerwowe i ciała innych ludzi, by wesprzeć cię w lokalizowaniu twoich nieświadomych kontraktów, zrozumieniu ich i zerwaniu, jeśli już ci nie służą. Uwolniwszy się z nich, możesz wejść na ścieżkę prowadzącą do uzdrowienia twojej relacji ze sobą i dobrostanu. Sarah Peyton to amerykańska trenerka rezonującego języka (metoda Resonant Healing) i Porozumienia bez Przemocy, pasjonatka neuronauk zakochana w nieskończonym potencjale ludzkiego mózgu. Od kilkunastu lat przekazuje swoją wiedzę, prowadząc warsztaty i indywidualne konsultacje, pomagając ludziom radzić sobie z PTSD, depresją i lękiem oraz zmieniać skłonność do gwałtownego wpadania w reakcję walki, ucieczki lub znieruchomienia w samowspółczucie i umiejętność otaczania się troską. Kluczem jest wiedza o tym, jak działa mózg i jak reaguje na rezonowanie.

69,00 zł
43,47 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 25,53 zł

12 osób kupiło
4
Jak praktykować stoicyzm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak praktykować stoicyzm
Dostępny
114 szt.

Kiedy w pogoni za niespełnialnymi wymaganiami wspó,łczesnego świata dostajesz zadyszki, a kolejne cele mimo ogromnego wysiłku pozostają nieosiągnięte, łatwo możesz dojść do wniosku, że dzisiejsze czasy są pełne absurdu. Być może nawet pomyślisz, że kiedyś było łatwiej i spokojniej. Jednak to nieprawda. Historie ludzi i ich problemy się nie zmieniają, tylko pojawiają się w coraz to nowszych formach. Dzisiejsze nieszczęścia i problemy są bardzo podobne do tych, któ,re stoicy badali setki lat temu. Byli wybitnymi myślicielami, proponowali rozwiązania i radzili, jak przezwyciężać własną irracjonalność, posługując się argumentami, któ,re są nadal aktualne i pomocne. Ta książka jest inspirującym zbiorem dwunastu esejó,w, w któ,rych wyjaśniono najbardziej użyteczne dziś nauki najwybitniejszych myślicieli: Seneki Młodszego, Epikteta, Cycerona, Montaigne',a i wielu innych. Idee te zostały uporządkowane w logiczny sposó,b: najpierw prezentacja podstawowych zasad, pó,źniej ich zastosowań, wreszcie przejście do bardziej złożonych i subtelnych przemyśleń. Stoicyzm został ujęty jako połączenie filozofii i psychologii, ze szczegó,lnym wyjaśnieniem spostrzeżeń dotyczących ludzkiej natury, etyki i pokonywania życiowych problemó,w. Mimo upływu lat tezy i wnioski wybitnych stoikó,w wciąż są zrozumiałe dla wspó,łczesnych czytelnikó,w. Dzięki nim możesz się doskonalić i praktykować stoicyzm: podążać ścieżką logiki, refleksji i wiedzy. W książce między innymi: czym jest osąd i jak się wiąże z rzeczami zewnętrznymibogactwo, przyjemność a prawdziwa wartośćstoicyzm a osądy innych ludziemocje, przeciwności i praktyka cnotykrytycy stoicyzmu i ich przemyśleniaStoicyzm: praktykuj spokó,j, odnajdziesz szczęście!

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

12 osób kupiło
5
Akcja na basenie. Bardzo Ważne Sprawy. Psi Patrol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akcja na basenie. Bardzo Ważne Sprawy. Psi Patrol
Dostępny
14 szt.

Książka z opowiadaniem o charakterze edukacyjnym. Seria Bardzo Ważne Sprawy porusza codzienne, ciekawe tematy. Dlaczego warto jeść warzywa? Czy chodzenie do dentysty jest potrzebne? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dzieci znajdą zapoznając się z historiami swoich ulubionych bohaterów. Kolorowe strony zachęcają nie tylko do czytania, ale i do wnikliwego oglądania. Dzięki temu dziecko chętnie angażuje się w lekturę, przyswajając wartościowe treści.

8,41 zł
4,99 zł

Rabat 40,7%
oszczędzasz 3,42 zł

10 osób kupiło
6
Ania z Zielonego Wzgórza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ania z Zielonego Wzgórza
Dostępny
110 szt.

Cudowna książka wszechczasów o zwariowanej nastolatce, którą każdy pokocha… Maryla i Mateusz Cuthbertowie to rodzeństwo - mieszkają w starym domu nazywanym Zielonym Wzgórzem. Nie są już najmłodsi, a praca w gospodarstwie wymaga sił, postanawiają więc przygarnąć do pomocy chłopca z sierocińca. Mateusz jedzie na stację kolejową, gdzie ma na niego czekać chłopiec. Tymczasem zamiast silnego pomocnika widzi czekającą na niego rudowłosą dziewczynkę! Oto przepiękna opowieść, w której piegowata Ania z Zielonego Wzgórza prowadzi nas do zaczarowanych miejsc na Wyspie Księcia Edwarda w Kanadzie; do Jeziora Lśniących Wód, Alei Zakochanych, Źródła Nimf Leśnych, do Doliny Fiołków, Lasu Duchów i Zacisza Słowika. Razem z Anią oglądamy jej czarodziejski świat pełen obrazów i czujemy zapach balsamicznej żywicy lasów, razem z nią wpadamy w zachwyt nad pięknem przyrody i przeżywamy magię jej wyobraźni.

49,90 zł
32,93 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 16,97 zł

10 osób kupiło
7
Ruch + muzyka = matematyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ruch + muzyka = matematyka
Dostępny
15 szt.

Tego jeszcze nie było! Absolutna nowość w podejściu do edukacji matematycznej dzieci! Matematyka i muzyka są jak siostry... Zarówno nauczyciele, jak i rodzice, słysząc to sformułowanie, zastanawiają się, gdzie konkretnie są te siostrzane związki i co z tego wynika dla efektywnej edukacji dzieci. Matematyka uznawana jest przecież za postrach – naukę dla wybranych, przed którą należy mieć dystans, muzyka natomiast rzadko kojarzona jest w ogóle z nauką, ponieważ bezpośrednio wpływa na nasze emocje: pomaga w ich przeżywaniu i umila czas. Jednak pomimo że w obiegowych opiniach wydają się one odległymi wyspami, są sobie jako nauki niezwykle bliskie, co udowadnia niniejsza publikacja. Powstała ona na gruncie Dziecięcej matematyki autorstwa prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, a skupiając się na praktyce pedagogicznej, daje czytelnikowi konkretny przepis na zabawy umuzykalniające, które wspomogą dzieci w kształtowaniu pojęć matematycznych.

42,00 zł
30,66 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,34 zł

9 osób kupiło
8
Na tropie wrocławskich atrakcji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na tropie wrocławskich atrakcji
Dostępny
68 szt.

Mapa wrocławskich atrakcji w foliowym etui z zawieszką.

14,36 zł
10,99 zł

Rabat 23,5%
oszczędzasz 3,37 zł

7 osób kupiło
9
Świętuję urodziny. Bardzo Ważne Sprawy! Świnka Peppa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świętuję urodziny. Bardzo Ważne Sprawy! Świnka Peppa
Dostępny
55 szt.

Książka z opowiadaniem o charakterze edukacyjnym. Seria Bardzo Ważne Sprawy porusza codzienne, ciekawe tematy. Dlaczego warto jeść warzywa? Czy chodzenie do dentysty jest potrzebne? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dzieci znajdą zapoznając się z historiami swoich ulubionych bohaterów. Kolorowe strony zachęcają nie tylko do czytania, ale i do wnikliwego oglądania. Dzięki temu dziecko chętnie angażuje się w lekturę, przyswajając wartościowe treści.

8,41 zł
6,99 zł

Rabat 16,9%
oszczędzasz 1,42 zł

7 osób kupiło
10
Kartka okolicznościowa Dzień Mamy, eko K171 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa Dzień Mamy, eko K171
Cardie
Dostępny
6 szt.

Otwierana kartka od Cardie, w formacie A6 z uroczą grafiką na okładce. W środku pusta, z miejscem na Wasze wyjątkowe słowa. W zestawie ekologiczna koperta. Kartka została zaprojektowana, wydrukowana i spakowana w Polsce

14,99 zł
6 osób kupiło
11
Dziewczyna i uczony. Historia dwóch Rembrandtów z kolekcji Karoliny Lanckorońskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyna i uczony. Historia dwóch Rembrandtów z kolekcji Karoliny La...
Dostępny
118 szt.

Pasjonująca i sentymentalna podróż w świat sztuki i polskiej historii W 1641 roku Rembrandt namalował Dziewczynę w ramie obrazu i Uczonego przy pulpicie. Przez kolejne trzysta lat obrazy zmieniały właścicieli, zdobiły ściany amsterdamskich domów i europejskich pałaców, należały do ulubionych obrazów ostatniego polskiego króla, Stanisława Augusta Poniatowskiego. W XVIII wieku trafiły w ręce rodziny Lanckorońskich. Na początku drugiej wojny światowej ślad po nich zaginął i wszystko wskazywało na to, że zostały bezpowrotnie utracone w wojennej zawierusze. A potem zdarzył się cud: pięć lat po upadku muru berlińskiego Karolina Lanckorońska podarowała Zamkowi Królewskiemu w Warszawie wielką kolekcję dzieł sztuki, w której znajdowały się między innymi dwa arcydzieła Rembrandta. Gerdien Verschoor kreśli zaskakującą i fascynującą opowieść o losach obrazów Rembrandta, splatając ją z historią życia niezwykłej kobiety, Karoliny Lanckorońskiej, która Dziewczynę i Uczonego zachowała dla potomności.

49,99 zł
35,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

6 osób kupiło
12
Koreański nie gryzie! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koreański nie gryzie!
Dostępny
60 szt.

Koreański nie gryzie!Wciągnij się w naukę języka koreańskiego!Poznaj podstawy łatwo, szybko i przyjemnie.Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka koreańskiego na poziomie komunikatywnym.Wyjątkowo skuteczna metoda nauki oparta na rozwiązywaniu licznych, różnorodnych ćwiczeń. Wciągające, urozmaicone zadania zaznajomią cię z niezbędnym słownictwem, podstawami gramatyki i gotowymi wzorcami konwersacyjnymi. Dzięki nim trenujesz wszystkie kompetencje językowe: czytanie, mówienie, słuchanie i pisanie.W każdym rozdziale znajdziesz nowe słówka, porcję gramatyki, która przećwiczysz od razu, krótkie teksty i dialogi, testy podsumowujące, by sprawdzić, ile już umiesz, a także ciekawostki. Znaczenie nowych słówek możesz sprawdzić na marginesie, a jeśli zawiedzie cię pamięć na końcu znajdziesz zbiorczy słownik. Słuchaj nagrań, by poznać wymowę i ćwiczyć rozumienie ze słuchu.GRATIS nagrania prawidłowej wymowy w wykonaniu profesjonalnych lektorów!KOREAŃSKI nie gryzie! to kurs, z którym:- aktywnie uczysz się języka od podstaw,- przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo,- praktycznie trenujesz znajomość gramatyki,- uczysz się pisma krok po kroku,- poznajesz współczesny, codzienny język koreański.Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki. Przekonaj się, że koreański nie gryzie!

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

5 osób kupiło
13
Teczka kopertowa polipropylenowa A5 na zatrzask, cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka kopertowa polipropylenowa A5 na zatrzask, cena za 1 szt
Starpak, 1 sztuka
Dostępny
330 szt.

Praktyczna teczka kopertowa Starpak pomieści wszystkie dokumenty w formacie A5. Teczka wykonana z przeźroczystego tworzywa i zamykana na zatrzask.

2,99 zł
5 osób kupiło
14
Śnieg - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śnieg
Dostępny
90 szt.

Pisząc o książkach ukazujących się w Warstwach, nie zdradzamy zwykle kuchni towarzyszącej procesowi wydawniczemu, tym razem jednak pozwolimy sobie na mały wyjątek. Bowiem tom „śnieg” Macieja Roberta najprawdopodobniej dzierży tytuł warstwowego rekordzisty, jeśli idzie o czas potrzebny do podjęcia decyzji o wydaniu. Zaczęło się od przesłania przez autora niezobowiązującego maila z zachętą do lektury, po którym w przeciągu ledwie kilkunastu godzin trzy osoby z naszego zespołu uznały, że ten tom musi znaleźć się w naszym portfolio. A że był maj 2021, trwał właśnie we Wrocławiu Festiwal Silesius, na którym Maciej Robert był akurat obecny, jeszcze przed zapadnięciem zmroku ewidentnie zaskoczonego poetę szefujący Warstwom Irek Grin powitał na pokładzie. Co tak poruszyło nasz zespół w książce Roberta? Nie ma tu jakieś zaskakującej zmiany dykcji, nie wymyśla poeta siebie na nowo. Podobnie jak przy poprzednich tomach i tutaj mamy książkę konceptualną, którą czytać należy raczej jako całość. Znowu są konkretne przestrzenie, tak ważne fabularnie i nakreślone niezwykle plastycznym językiem. Są historie miejsc i ludzi, i znów, to wszystko już z twórczości Roberta znamy. A jednak. Gęstość, z jaką serwuje nam poeta opowieść, momentami przytłacza, tematyka i zaangażowanie książki porusza. Robert opowiada o Polsce, Polsce smutnej, brudnej, gdzie rodzinę uznajemy za wartość nadrzędną, ale o zbrodniach na dzieciach dokonywanych przez samozwańczych przewodników ludu potrafimy zapominać z niezwykłą łatwością, zupełnie jak o tytułowym śniegu wczesną wiosną.

41,00 zł
29,52 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,48 zł

4 osoby kupiły
15
MiG-29 (9-13) "Ghost of Kyiv" - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MiG-29 (9-13) "Ghost of Kyiv"
Mistercraft
Dostępny
5 szt.

Skala: 1:72

30,75 zł
27,98 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,77 zł

4 osoby kupiły
16
Kartka okolicznościowa Komunia chłopiec, eko K174 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa Komunia chłopiec, eko K174
Cardie
Dostępny
22 szt.

Otwierana kartka od Cardie, w formacie A6 z uroczą grafiką na okładce. W środku pusta, z miejscem na Wasze wyjątkowe słowa. W zestawie ekologiczna koperta. Kartka została zaprojektowana, wydrukowana i spakowana w Polsce

14,99 zł
5 osób kupiło
17
Kartka okolicznościowa Dzień Mamy, eko K170 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa Dzień Mamy, eko K170
Cardie
Dostępny
6 szt.

Otwierana kartka od Cardie, w formacie A6 z uroczą grafiką na okładce. W środku pusta, z miejscem na Wasze wyjątkowe słowa. W zestawie ekologiczna koperta. Kartka została zaprojektowana, wydrukowana i spakowana w Polsce

13,99 zł
4 osoby kupiły
18
Tajemnice Paryża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnice Paryża
Dostępny
67 szt.

Tajemnice Paryża stały się po wydaniu niebywałym sukcesem, a autor dzięki tej powieści osiągnął ogromną sławę. Na temat powieści wypowiadali się: George Sand, H. Balzac, Victor Hugo. Żywa, wielowątkowa akcja, dramatyczność i sensacyjność wydarzeń, tajemniczość głównego bohatera - wszystko to sprawia, że powieść czytamy jednym tchem. Ale jest w niej coś więcej: wiara w tkwiące w każdym człowieku dobro i przekonanie, że ono właśnie zwycięży, a tego ciągle potrzebujemy. Powieścią tą zaczytywał się Leopold Tyrmand i niewątpliwie wpłynęła ona na kształt jego najsłynniejszej powieści: Zły.

59,90 zł
44,33 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,57 zł

4 osoby kupiły
19
Zestaw do piasku, łopatka, grabie i foremki TechnoK 2254 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,36 zł
8,99 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,37 zł

3 osoby kupiły
20
Figurka Transformers Energon Igniters Speed E0766 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurka Transformers Energon Igniters Speed E0766
Pro Kids
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Figurka Transformers z filmu Bumblebee. Figurki dostępne są w asortymencie wzorów. Transformują się w pojazd w 7 krokach. Figurka łączy się z Energon Igniters.

41,91 zł
37,30 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,61 zł

3 osoby kupiły
21
Sąsiadki. 10 poetek słowackich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sąsiadki. 10 poetek słowackich
Dostępny
58 szt.

Po Sąsiadkach” czeskich – wydanych przez nas w 2021 roku – po prostu musiały przyjść „Sąsiadki” słowackie. Bo jak tłumaczy autorka wyboru, Zofia Bałdyga, słowacki i czeski świat poetycki trudno jest od siebie oddzielić. Na poparcie tych słów fragment wstępu do książki: „Sceny poetyckie obu krajów są oczywiście oddzielone, dominują w nich odrębne wyobraźnie literackie. Mimo wszystko jednak, nie da się postawić między nimi jasnej granicy. Przyczyną jest bliskość językowa, fakt, że lektura poezji sąsiadów nie wymaga pośrednika, czyli tłumacza. Tłumaczenia prozy już się pojawiają, ale w przypadku tekstów poetyckich są raczej ewenementem. Dodatkowo, książki pisane po czesku, nawet nowości, są stosunkowo łatwo dostępne na Słowacji. Co ciekawe, słowackie w Czechach niezbyt, więc jest to bliskość asymetryczna.(…) Celem »Sąsiadek« jest przedstawienie żyjących poetek słowackich bez wyraźnych rozgraniczeń pokoleniowych. Różnica wieku pomiędzy najstarszą a najmłodszą autorką wynosi dokładnie pięćdziesiąt lat. W przypadku autorek z bogatszym dorobkiem w zbiorze prezentowane są przede wszystkim teksty z nowszych tomów, można ją więc czytać jako próbę prezentacji poezji najnowszej pisanej przez kobiety”. A oto poetki, których wiersze znajdziemy w książce: Mila Haugová, Katarína Kucbelová, Mária Ferenčuhová, Zuzana Husárová, Nóra Ružičková, Anna Ondrejková, Veronika Dianišková, Jana Bodnárová, Eva Luka i Dominika Moravčíková.

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

3 osoby kupiły
22
Comfort! map&guide XL. Karkonosze 2w1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map&guide XL. Karkonosze 2w1
Dostępny
22 szt.

Starówka w Jeleniej Górze i kościół Wang, Górskie wędrówki na Śnieżkę i Szrenicę, Park miniatur w Kowarach, Śnieżka, Słonecznik, Pielgrzymy, Szrenica, Śnieżne Kotły, Wodospad Szklarki, schronisko Samotnia - w Karkonoszach jest wiele oryginalnych miejsc, które warto odwiedzić podczas górskich wędrówek. Wiele atrakcji mieści się w górskich miasteczkach: kościół Wang w Karpaczu, park miniatur i sztolnie w Kowarach, zabytkowa starówka w Jeleniej Górze. Comfort! map&guide XL Karkonosze pomoże dotrzeć do wszystkich ciekawych zakątków tego regionu. To wyjątkowe połączenie mapy i przewodnika zawiera wszystkie informacje niezbędne zarówno na krótki wyjazd, jak i dłuższe wakacje. Map&guide w nowej odsłonie większy format i jeszcze więcej treści:zajmujące opisy kilkudziesięciu najciekawszych miejsc wartych odwiedzenia,propozycje sześciu wycieczek górskich wraz z profilami tras, informacjami o stopniu trudności i czasach przejść,łatwa nawigacja: atrakcje i trasy ponumerowane i zaznaczone na mapie,poręczny format, wygoda składania i trwałość,mapy i plany w skalach użytecznych dla turystów (mapa samochodowa regionu 1:220 000, mapa turystyczna ze szlakami górskimi 1:60 000, plany Jeleniej Góry, Szklarskiej Poręby i Świeradowa Zdrój 1:15 000 oraz Karpacza 1:16 000),opisane panoramy przedstawiające widoki z najpopularniejszych szczytów,przydatne informacje praktyczne: dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, ważne dane teleadresowe,propozycje aktywnego wypoczynku,ciekawostki i kolorowe fotografie.

32,90 zł
23,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,87 zł

3 osoby kupiły
23
Drood - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drood
Dostępny
407 szt.

9 czerwca 1865 roku Charles Dickens - najsłynniejszy i najpopularniejszy powieściopisarz na świecie, będący u szczytu sławy i zdolności twórczych - jadąc pociągiem do Londynu w towarzystwie swojej potajemnej kochanki, przeżył katastrofę kolejową, która na zawsze zmieniła jego życie. Czy po tym wypadku zaczął prowadzić mroczne podwójne życie? Czy conocne eskapady do najohydniejszych londyńskich slumsów i nasilająca się obsesja na punkcie ukrytego przed światem podziemnego Londynu, trupów, grobowców, morderstw, palarni opium i rozpuszczania zwłok w dołach z wapnem były tylko przejawem zwykłej pisarskiej ciekawości, czy jednak czymś znacznie bardziej przerażającym? Podobnie jak w Terrorze, Dan Simmons w sposób nienaganny sięga po prawdziwą historię, by na jej bazie snuć fantastycznie wciągającą i budzącą grozę opowieść. Oparty na faktach z życia Charlesa Dickensa i opowiedziany przez Wilkiego Collinsa (przyjaciela Dickensa, częstego współpracownika, a także potajemnego rywala kojarzącego się z mozartowskim Salierim) Drood zgłębia nierozwikłane tajemnice ostatnich lat życia pisarza, a także, być może, odsłania sekret ostatniego, niedokończonego dzieła Dickensa, Tajemnicy Edwina Drooda. Mrożący krew w żyłach, niedający się zapomnieć i absolutnie oryginalny - Drood to Dan Simmons w szczytowej formie.

69,00 zł
55,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,80 zł

3 osoby kupiły
24
Świeczki pikery na tort, zwierzaki (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczki pikery na tort, zwierzaki (5 sztuk)
Godan, 5 sztuk
Dostępny
39 szt.

Świeczki na tort z motywem zwierzątek. Śliczny zestaw świeczek (pikerów) urodzinowych. Odpowiedniej długości, dobrze odpalające się knoty pozwolą na szybkie i łatwe odpalenie świeczek w tym samym czasie. Świeczki palą się wystarczająco długo, by móc cieszyć się urodzinowym świętowaniem, śpiewaniem „sto lat” a na końcu zdmuchiwaniem. Słodki wzór sprawia, że to idealny wybór na urodziny dla dziecka. Zamocowane na praktycznych patyczkach świeczki będą stabilnie stać i pięknie prezentować się na torcie, babeczkach, muffinkach i innych wypiekach.

8,99 zł
3 osoby kupiły
25
Expeditionary Force. Tom 7. Renegaci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Expeditionary Force. Tom 7. Renegaci
Dostępny
88 szt.

Zasłużony w boju lotniskowiec Sił Ekspedycyjnych ONZ „Latający Holender” wraca wreszcie na Ziemię, po szeregu wyjątkowo udanych misji, dzięki którym po raz kolejny udało się ocalić świat. Teraz okręt wymaga naprawy, a załoga marzy o chwili wytchnienia od tajnych operacji i zmagań z zaciekłym, potężnym nieprzyjacielem. Czy marzenia się spełniają? W przypadku Wesołej Bandy Piratów – niekoniecznie.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

2 osoby kupiły
26
Zeszyt A4/32k linia Wask Kol Boys Int Fol A 10, cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,10 zł
7,99 zł

Rabat 1,4%
oszczędzasz 0,11 zł

2 osoby kupiły
27
Little Sticker Dolly Dressing Unicorns - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Little Sticker Dolly Dressing Unicorns
Dostępny
2 szt.

Unicorn lovers will adore this sparkly activity book with unicorns to decorate and fairies, pixies and princesses to dress on every page. Scenes include a castle in the clouds, painting rainbows, a walk in the forest and lots more. With over 300 reusable stickers, plus a fold-out back cover to `park' stickers whilst they're not in use.

34,00 zł
32,64 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,36 zł

2 osoby kupiły
28
Czarny łabędź. Jak nieprzewidywalne zdarzenia rządzą naszym życiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarny łabędź. Jak nieprzewidywalne zdarzenia rządzą naszym życiem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.09

Co łączy wynalazek wynalazek koła, zagładę Pompejów, krach na Wall Street, Harryego Pottera i Internet? Dlaczego wszyscy prognostycy są oszustami? Co miłośnicy Katarzyny Wielkiej mogą nam powiedzieć o prawdopodobieństwie? Dlaczego nigdy nie powinieneś gonić ruszającego pociągu ani wierzyć codziennym gazetom? Bestsellerowa książka Nassima Nicholasa Taleba analizuje zjawisko Czarnych Łabędzi: niespodziewanych wydarzeń, które spadają na nas nagle i odciskają ogromne piętno na naszym życiu. Czy to będzie wybuch I wojny światowej, dojście Hitlera do władzy, zamachy z 11 września 2001 roku w Nowym Jorku, kryzys finansowy 2008 roku czy aktualna pandemia koronawirusa Covid-19, wydarzenia te całkowicie zmieniają podstawy naszego życia. Ich wpływ na los świata jest ogromny, ale są niemożliwe do przewidzenia, dopiero po ich wystąpieniu staramy się je zracjonalizować. „Połączenie niskiej przewidywalności i znacznych skutków dla otaczającej rzeczywistości czyni Czarnego Łabędzia wielką zagadką” – pisze Nassim Nicholas Taleb. I proponuje czytelnikowi rozwiązanie tej zagadki. Jego książka to niezmiernie ważna lektura dla wszystkich, którzy chcą żyć świadomie w dzisiejszym, pełnym niepewności i niebezpieczeństw, szybko zmieniającym się świecie.

59,90 zł
47,32 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 12,58 zł

2 osoby kupiły
29
Zeszyt A5/16k kratka Glitter Int Fol A 20, cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
2 osoby kupiły
30
Kartka okolicznościowa Komunia dziew., eko K173 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa Komunia dziew., eko K173
Cardie
Dostępny
14 szt.

Otwierana kartka od Cardie, w formacie A6 z uroczą grafiką na okładce. W środku pusta, z miejscem na Wasze wyjątkowe słowa. W zestawie ekologiczna koperta. Kartka została zaprojektowana, wydrukowana i spakowana w Polsce

14,99 zł
2 osoby kupiły
31
Puzzle 2000 elementów. Gdyby ryby umiały mówić - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2000 elementów. Gdyby ryby umiały mówić
Ravensburger, 2000
Dostępny
16 szt.

Puzzle Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi.

131,70 zł
118,53 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,17 zł

2 osoby kupiły
32
Matematyczne pomieszanie z poplątaniem. Zbiór zadań rozmaitych dla klas IV-VI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyczne pomieszanie z poplątaniem. Zbiór zadań rozmaitych dla kla...
Dostępny
52 szt.

Matematyczne pomieszanie z poplątaniem to zbiór zadań i zestawów powtórkowych obejmujących zagadnienia z podstawy programowej dla klas IV–VI szkoły podstawowej. Zadania znajdujące się w książce celowo nie są pogrupowane tematycznie, ułatwia to nauczycielowi całościowe powtarzanie oraz utrwalanie materiału. W zbiorze zamieszczono nie tylko wyniki, ale także poszczególne etapy rozwiązywania zadań i dlatego jest to także świetny materiał do samodzielnej pracy ucznia. Matematyczne pomieszanie z poplątaniem to: zadania tekstowe dla klas IV–V i klas VI, zestawy lekcyjne dla klas IV–VI składające się z informacji oraz zadań o różnym stopniu trudności, zadania projektowe, które wymagają dużej samodzielności od uczniów, krótkie przykłady z różnych działów oraz zadania ćwiczące rysowanie figur oraz dokładność rysunku.

28,00 zł
20,72 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,28 zł

2 osoby kupiły
33
Kurs rysowania. Podstawowe techniki. Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurs rysowania. Podstawowe techniki. Zwierzęta
Dostępny
151 szt.

Dzięki jasnym wskazówkom zawartym w tym praktycznym poradniku szybko nauczysz się rysować ulubione zwierzęta w charakterystycznych dla nich pozach. Autor w przystępny sposób krok po kroku wyjaśnia, jak stworzyć niebanalne wizerunki zwierząt różnymi metodami: węglem, kredą i pastelami; daje również wiele cennych rad dotyczących m.in. przyborów do rysowania czy wykorzystywania fotografii jako pomocy.

14,99 zł
2 osoby kupiły
34
Joga dla każdego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Joga dla każdego
Dostępny
1429 szt.

Hatha joga służy w pierwszym rzędzie utrzymaniu zdrowia organicznego. Oddziaływania poszczególnych ćwiczeń uzupełniają się nawzajem. Dzięki temu możemy przez całe życie zachować dobre zdrowie i cieszyć się długowiecznością. Wcale nie musimy niedołężnieć z wiekiem i biernie przyglądać się stopniowemu pogarszaniu się funkcji ciała. Regularne ćwiczenie jogi wzmacnia cały organizm. Dzięki poszczególnym ćwiczeniom strumień krwi kierowany jest do określonych narządów, które dzięki temu wzmacniają się i regenerują. Wiadomo, że dobre ukrwienie ma zasadniczy wpływ na zdrowie i samopoczucie. Dzięki pobudzeniu krążenia i przemiany materii dochodzi do stopniowej poprawy, a wreszcie do całkowitego zaniku zaburzeń trawiennych. Organizmowi łatwiej wtedy wypłukać wszelkie złogi i toksyny. Zwiększa to sprawność systemu immunologicznego, czyli odporność na wszelkie choroby, organizm staje się silniejszy i bardziej witalny. Wiele ćwiczeń jogi ma niezwykle pozytywne oddziaływanie na kręgosłup. Jest to czynnik niezwykle istotny, ponieważ prosty i elastyczny kręgosłup jest podstawowym warunkiem koncentracji i zdolności świadomego odprężania się. Regularne ćwiczenia przyczyniają się do złagodzenia i całkowitego zniwelowania szeroko rozpowszechnionych wad postawy. Jeśli podczas wykonywania ćwiczeń będziemy prawidłowo oddychać i uda nam się całkowicie odprężyć, szybko zaobserwujemy, że joga pomaga nam nie tylko utrzymać zdrowie fizyczne, ale również daje organizmowi energię. Jednak joga to nie tylko energia. Joga to harmonia i radość życia.

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

2 osoby kupiły
35
Mózg odporny na stres - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mózg odporny na stres
Dostępny
104 szt.

Naucz się kontrolować własne reakcje na stres, tak by nie niszczył twojego życia. Nie da się uniknąć rzeczy, które nas stresują, można jednak kontrolować własne reakcje na stres, tak aby nie zdominował on naszego życia. Z tej przełomowej książki, opartej na najnowszych badaniach dotyczących neuroplastyczności mózgu i koncepcji uważności, dowiesz się m.in. jak: • przezwyciężać pierwotną reakcję mózgu na stres, polegającą na walce, ucieczce lub zamarciu w bezruchu, • porzucić niezdrowe sposoby radzenia sobie ze stresem (objadanie się, sięganie po używki), • wypracować zdrowe nawyki łagodzenia napięcia, • przekształcić negatywne schematy myślowe. Z tym skutecznym, zawierającym mnóstwo przydatnych technik i ćwiczeń poradnikiem nauczysz się radzić sobie zarówno z poważnymi, jak i codziennymi wyzwaniami i staniesz się szczęśliwszą i zdrowszą osobą.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

2 osoby kupiły
36
Gra w kotka i pyszczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra w kotka i pyszczek
Rebel, od 7 lat
Dostępny
18 szt.

Rywalizacja, pinball, magnesy i koty! Nowa, emocjonująca gra twórców „Eksplodujących Kotków”! Gra w kotka i pyszczek to dwuosobowy pojedynek, w którym używamy magnetycznych kocich łapek, by strzelać do siebie plastikowymi piłkami. No, może niekoniecznie chcemy trafić w przeciwnika – wystarczy, że wszystkie żółte piłeczki jak najszybciej znajdą się po jego stronie. Natychmiastowe zwycięstwo można osiągnąć także „wybijając” czarną kulkę, wciśniętą w nos kota, na stronę przeciwnika (zwykle wymaga to kilku bezpośrednich trafień) albo wybicie kotu wszystkich 3 zębów, białych kulek, również na stronę przeciwnika. Szybka rozgrywka wymaga od nas adaptacji swojej strategii, aby nie pozwolić się wyprzedzić przeciwnikowi, a ten przecież także nie próżnuje!

147,00 zł
129,36 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 17,64 zł

2 osoby kupiły
37
ME-262A-1 "Schwalbe" - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ME-262A-1 "Schwalbe"
Mistercraft
Dostępny
4 szt.

Skala: 1:72

52,96 zł
48,19 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,77 zł

2 osoby kupiły
38
Wołodymyr Zełenski. Zdumiewający bohater... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wołodymyr Zełenski. Zdumiewający bohater...
Dostępny
3 szt.

Kim jest ten człowiek? W jaki sposób stał się międzynarodowym bohaterem naszych czasów? Obecnie Wołodymyr Zełenski nie schodzi z ust całego świata.Książka pt. "ZEŁENSKY. Zdumiewający bohater Ukrainy, który oparł się Putinowi i zjednoczył świat" to opowieść o zadziwiającym i niezwykłym liderze.Zagłębiając się strona po stronie w lekturę naszej książki, czytelnik pozna dzieciństwo Wołodymyra Zełenskiego, historię jego rodziny oraz niesamowitą transformację z telewizyjnego celebryty w pierwszego żydowskiego prezydenta Ukrainy. Razem z autorami tej fascynującej biografii prześledzi drogę jaką przeszedł niezłomny Prezydent Ukrainy - od aktora i kabareciarza po znanego i podziwianego przez cały świat walecznego polityka!W momencie kiedy Rosja zbrojnie najechała Ukrainę, Wołodymyr Zełenski okazał hart ducha i niezłomność charakteru a jego pamiętne słowa: "Potrzebuję amunicji, a nie podwózki" zapiszą się złotymi zgłoskami w dziejach historii.Część dochodu ze sprzedaży książki zostanie przekazana na wsparcie Ukrainy.

39,99 zł
18,00 zł

Rabat 55,0%
oszczędzasz 21,99 zł

2 osoby kupiły
39
Biel. Notatki z Afryki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biel. Notatki z Afryki
Dostępny
2855 szt.

Opowieści Marcina Kydryńskiego o Afryce to zapis wielu podróży, które autor odbywał przez ponad dwadzieścia lat. Opis wrażeń i wspomnień białego człowieka na Czarnym Lądzie uzupełniają wyjątkowe zdjęcia pokazujące Afrykę oczami autora. Od wydawcy: `Jeśli poczują się Państwo poirytowani, że jest to książka zbyt osobista, intymna, że nie przypomina niczego, co już znacie, to może dobrze. Tylko tak mogło być. Jeżeli ktoś nazwie ją albumem fotograficznym, sprawi mi przyjemność. Gdy uzna, że to książka o Afryce, nie będę się spierał. Na nieprzyjemny zarzut, że jest w istocie autobiografią, nie będę umiał odpowiedzieć, zażenowany, przyłapany na gorącym uczynku. Sam myślę o ŤBieliť jak o notatkach na marginesach książek, które zawsze mam ze sobą w podróży, bo lubię rozmawiać ze znacznie mądrzejszymi od siebie.` Marcin Kydryński

89,90 zł
64,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 25,17 zł

2 osoby kupiły
40
Nasze magiczne Encanto. Disney - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nasze magiczne Encanto. Disney
Olesiejuk Sp. z o.o.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.09

Magiczne miasteczko, magiczny dom i magiczna rodzina, a w niej pozbawiona nadprzyrodzonych mocy Mirabel. Gdy jednak pełen cudowności świat Encanto zaczyna pękać, do akcji wkracza właśnie ona, wykazując się wielką odwagą i wielkim sercem. "Nasze magiczne Encanto" to pięknie ilustrowana opowieść o odmienności, powstała na motywach filmu o tym samym tytule. Książka dostępna w dwóch wersjach: 72 i 32 strony.

16,99 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
41
Jak Kościół Katolicki stworzył Polskę i Polaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak Kościół Katolicki stworzył Polskę i Polaków
Dostępny
91 szt.

Czym jest Polska? Skąd się wzięła? Po co ona komu? Nie chodzi tu o Polskę w sensie geograficznym czy gospodarczym, ale metafizycznym i cywilizacyjnym. Dlaczego warto być Polakiem? Takich pytań dziś się już nie zadaje. Są staromodne, przestarzałe, nie na czasie. Polskość stała się niewygodna, jakby stanowiła przeszkodę w dotarciu do czegoś większego, a bardziej uniwersalnego. Książka Krystiana Kratiuka to próba myślenia o Polsce i Polakach z perspektywy wiecznej. Pokazuje, że polskość to zadanie, misja, które można przyjąć albo odrzucić. Publicysta dowodzi, że troska o katolickie dziedzictwo w Polsce nie jest tylko kwestią prywatną, ale zbiorową, państwową, a nawet prawną. Prawdziwym wyzwaniem jest zachowanie niepodległości Polski, wolnej od obcego, antykatolickiego rządu. Od wschodniej barbarii, islamskiego kłamstwa czy zachodniego ateizmu. Jak to osiągnąć, to już zupełnie inne pytanie. A odpowiedź będzie na pewno łatwiejsza dla tych, którzy książkę Kratiuka przeczytają i przemyślą. Nie lubię określenia „fundamentalne”. Jest nadużywane i nieustannie się dewaluuje. A jednak określenie „fundamentalne” było jedynym właściwym słowem, które przychodziło mi na myśl, gdy czytałem książkę Krystiana Kratiuka. Autor stawia pytania co się zowie fundamentalne, a więc zasadnicze. Kto je pomija, jest bezradny. Nie wie, na czym polega patriotyzm, czym są obowiązki narodowe, w jaki sposób można zrealizować dobro wspólne, co wyróżnia i odróżnia Polaków od reszty nacji. Gdyby Polska porzuciła swoje dziedzictwo zawarte w obyczajach, prawach, przesądach, to kim w ogóle byliby Polacy? Masą, ciżbą, tłumem pozbawionym charakteru, ideałów i celu. Paweł Lisicki

54,90 zł
40,08 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 14,82 zł

2 osoby kupiły
42
Jak radzić sobie z otępieniem? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak radzić sobie z otępieniem?
Dostępny
11 szt.

Jak radzić sobie z otępieniem? 76 pytań opiekunów i odpowiedzi ekspertów to wyjątkowa publikacja, która posłuży pomocą wszystkim, którzy mają do czynienia z osobami z otępieniem, nie tylko opiekunom chorych, lecz także lekarzom, pielęgniarkom i terapeutom. Forma książki sprawia, że można ją czytać zarówno tradycyjnie od pierwszej do ostatniej strony, jak i wyrywkowo wybrane pytania, co znacznie ułatwia wyszukiwanie informacji. Zawiera szereg wskazówek i praktycznych rad, dotyczących m.in. sposobu urządzania domu podopiecznego, codziennych problemów i organizacji czasu osoby chorej, a także opisy sytuacji z życia wziętych wraz z komentarzem Autorów. Oddzielny rozdział poświęcono omówieniu różnych aspektów związanych z leczeniem otępienia. Na końcu książki zawarto aktualną listę wybranych ośrodków i organizacji alzheimerowskich w Polsce.

15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
43
W poszukiwaniu straconego czasu. Tom 4. Sodoma i Gomora - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W poszukiwaniu straconego czasu. Tom 4. Sodoma i Gomora
Dostępny
85 szt.

Sodoma i Gomora to czwarty tom quasi-autobiograficznego cyklu Marcela Prousta „W poszukiwaniu straconego czasu”, uznanego w powszechnej opinii krytyków za arcydzieło literatury. Pierwsza część nosi tytuł W stronę Swanna, druga W cieniu zakwitających dziewcząt, trzecia Strona Guermantes. Piękno niektórych zdań tych powieści zapiera dech w piersiach. Zawdzięczamy to również niesłychanej maestrii tłumaczenia Tadeusza Boya-Żeleńskiego. Bohater po przyjeździe do Balbec, stopniowo zakochuje się w Albertynie, która przebywa w pobliżu. Jednocześnie dołącza do „małego klanu” Verdurinów. Pani Verdurin znacznie się wzbogaca, co pozwala jej zacząć bywać w wyższych sferach. Marcel zaczyna podejrzewać Albertynę o skłonności homoseksualne.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

1 osoba kupiła
44
Slipknot (Lemon Vinyl). Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Slipknot (Lemon Vinyl). Winyl
Slipknot, Roadrunner Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.09

133,90 zł
117,83 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 16,07 zł

1 osoba kupiła
45
Gorath. Uderz pierwszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gorath. Uderz pierwszy
Dostępny
118 szt.

Pierwszy tom 3-częściowego cyklu. Ten świat przypomina średniowieczną Europę podbitą przez Mongołów Czyngis-Chana. Kastą panującą są orki smoczej krwi, nazywani Władcami. Władcy górują wzrostem i intelektem nad zwykłymi orkami. Arystokracja podbitych ras i cywilizacji zachowuje częściową autonomię, ale musi uznawać zwierzchność Imperatora i Władców. Zwykli ludzie, elfy, orki i mieszańcy tych ras starają się po prostu żyć, nie wchodząc możnym w drogę. Niedawno nawiązano kontakt z tajemniczym zamorskim mocarstwem, którego polityczne motywy są jak dotąd nieznane. Gorath – ukrywający się przed prawem zabijaka i awanturnik, półork półczłowiek – wpada w ręce władz i dostaje propozycję nie do odrzucenia. Ma przeniknąć do organizacji płatnych zabójców – Nocnych Cieni, poznać ich strukturę, metody działania i przywódców, by w odpowiednim momencie wystawić ich siepaczom Władców. W zamian uzyska darowanie win i wolność. By zdobyć zaufanie Cieni, Gorath musi stać się jednym z nich, a żeby poznać tajemniczych przywódców, musi zabijać sprawniej niż pozostali. Szybko przekonuje się, że nie jest to czysta robota, a podczas likwidacji celów giną też postronni. Zaczyna rozumieć, że nie można być zawodowym mordercą i nie staczać się coraz bardziej w mrok. Nocne Cienie mają własne metody na zapewnienie lojalność członków. Podczas Rytuału Przejścia Gorath otrzymuje mistyczny tatuaż. Musi się go jednak pozbyć jak najszybciej, by móc wystąpić przeciw zabójcom. Upragniona wolność wymaga od Gorath ostrożnego lawirowania między Nocnymi Cieniami, ludźmi kontrolującej go Władczyni oraz jedną z kupieckich gildii. Jej zamorskie powiązania musi odkryć, aby opłacić pomoc elfów – bez nich zawsze będzie na czyjejś uwięzi. Gorath stara się podchodzić do misji na zimno, jednak wbrew sobie z niektórymi spośród Nocnych Cieni zaczyna go łączyć więcej niż znajomość i zdrada nie przyjdzie mu łatwo, zwłaszcza gdy odkryje, jakimi motywami kieruje się ich przywódca. Odtąd nie będzie już pewien, kto stoi po właściwej stronie oraz czy on którąkolwiek ze stron powinien wybrać. Janusz Stankiewicz – Książki były ze mną zawsze, ale dopiero po 40. odważyłem się napisać własną. Wcześniej, dość standardowa dla mojego pokolenia, droga w korporacji, zanim dotarło do mnie, że szkoda na to życia. Uwielbiam górskie wędrówki, strategiczne gry komputerowe i odrabianie lekcji z synkiem. Jestem psychofanem Rogera Federera.

35,00 zł
24,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

1 osoba kupiła
46
Maszynka do tatuaży / Tatuaże zmywalne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maszynka do tatuaży / Tatuaże zmywalne
INNI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.05

42,90 zł
38,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,29 zł

1 osoba kupiła
47
Mozaika TechnoK 2063 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mozaika TechnoK 2063
Technok
Dostępny
7 szt.

30,90 zł
27,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,09 zł

1 osoba kupiła
48
Na wsi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na wsi
Dostępny
818 szt.

Zapraszamy na wieś! Wszystkie dzieci dzięki barwnym obrazkom dowiedzą się, jakie zwierzęta mieszkają na wsi - w polu, na pastwisku czy w stawie.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
49
Figurka Transformers Military Patrol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurka Transformers Military Patrol
Pro Kids
Dostępny
6 szt.

Figurka Transformers z gry War of Cybertron. Transformują się w pojazd w 7 krokach. TRANSFORMERS CYBERTRON BOMBSHOCK I GROWL Opakowanie zawiera 2 figurki Bombshock i Growl transormujące się do pojazdów.

62,87 zł
55,95 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,92 zł

1 osoba kupiła
50
Świeczki pikery na tort, różowy jednorożec (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczki pikery na tort, różowy jednorożec (5 sztuk)
Godan, 5 sztuk
Dostępny
5 szt.

Świeczki na tort z motywem jednorożców. Śliczny zestaw świeczek (pikerów) urodzinowych. Odpowiedniej długości, dobrze odpalające się knoty pozwolą na szybkie i łatwe odpalenie świeczek w tym samym czasie. Świeczki palą się wystarczająco długo, by móc cieszyć się urodzinowym świętowaniem, śpiewaniem „sto lat” a na końcu zdmuchiwaniem. Słodki wzór sprawia, że to idealny wybór na urodziny dla dziecka lub dla miłośniczki jednorożców. Zamocowane na praktycznych patyczkach świeczki będą stabilnie stać i pięknie prezentować się na torcie, babeczkach, muffinkach i innych wypiekach.

8,99 zł
1 osoba kupiła
51
Teraz my. Ekipa na 102. Psi Patrol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teraz my. Ekipa na 102. Psi Patrol
Dostępny
14 szt.

Z serią książek Psi patrol. Ekipa na 102! mali czytelnicy mogą się cieszyć zagadkami, łamigłówkami oraz kolorowankami z ulubionymi bohaterami w roli głównej. W środku również kolorowe naklejki z dzielnymi pieskami! Rezolutne szczenięta Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma i Skye oraz dziesięcioletni chłopiec Ryder nigdy nie odmówią pomocy potrzebującym - dziecko może włączyć się do tej bohaterskiej misji poprzez rozwiązywanie różnorodnych zadań.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

1 osoba kupiła
52
Mozaika TechnoK 4722 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
37,90 zł
34,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

1 osoba kupiła
53
Mozaika TechnoK 2100 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mozaika TechnoK 2100
Technok
Dostępny
4 szt.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

1 osoba kupiła
54
Figurka Transformers Hotrod Patrol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurka Transformers Hotrod Patrol
Pro Kids
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.09

Figurka Transformers z gry War of Cybertron. Transformują się w pojazd w 7 krokach. Transformers Cybertron Autobot Daddy-O i Trip-up. Opakowanie zawiera 2 figurki Bombshock i Growl transormujące się do pojazdów.

62,87 zł
55,95 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,92 zł

1 osoba kupiła
55
Spróbuj żyć łagodniej. Jak wyjść z trybu przetrwania, pozbyć się stresu i lęku i odzyskać pełnię życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spróbuj żyć łagodniej. Jak wyjść z trybu przetrwania, pozbyć się stres...
Dostępny
71 szt.

Ta książka to napisany z wielką empatią, mądrością i czułością przewodnik, który pokaże ci, jak odzyskać równowagę emocjonalną, radość życia i poczucie więzi z innymi Żyjąc w świecie, który przy każdej okazji przypomina nam: „staraj się bardziej…”; „daj z siebie wszystko”; „stać cię na więcej”, nietrudno wpaść w pułapkę schematów, w których funkcjonujemy niemalże jak automaty – od terminu do terminu, od zadania do zadania, coraz bardziej zmęczeni, przytłoczeni, wyczerpani i wciąż udając, że wszystko jest w porządku… W tej książce Aundi Kolber udowadnia, że tak wcale być nie musi. Czerpiąc ze swego doświadczenia zawodowej psychoterapeutki i najnowszych osiągnięć psychologii, a także z mądrości Biblii i duchowości chrześcijańskiej, autorka oferuje kilkanaście sprawdzonych narzędzi terapeutycznych, dzięki którym możemy odzyskać swoje życie. Krok po kroku tłumaczy, jak uporać się z ograniczającymi nas schematami myślowymi, lepiej rozumieć i świadomie reagować na sygnały płynące z ciała i z emocji, a dzięki temu zacząć żyć łagodniej – coraz bardziej kochając Boga, innych ludzi i… siebie.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

1 osoba kupiła
56
Keto dla zdrowia i długowieczności. Najnowsze badania naukowe, 21-dniowy plan żywienia dla pokonania insulinooporności, cukrzycy typu 2 oraz uzyskania idealnej wagi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Keto dla zdrowia i długowieczności. Najnowsze badania naukowe, 21-dnio...
Dostępny
55 szt.

Dzięki temu poradnikowi, prezentującemu wyniki najnowszych badań naukowych, poznasz fakty i mity o cukrze, olejach rafinowanych, tłuszczach i cholesterolu. Dowiesz się, jak szybko schudnąć, pokonać cukrzycę, insulinooporność i choroby serca. Zastosujesz 21-dniowy plan żywieniowy oparty na zasadach i przepisach diety niskowęglowodanowej i ketogenicznej. Już dziś możesz wykorzystać ponad 50 przepisów na pyszne dania o niskiej zawartości węglowodanów i wysokiej zawartości zdrowych tłuszczów. Poznasz też korzyści wynikające ze stanu ketozy. Zastosujesz zasady sprzyjające odchudzaniu, które płyną z pomijania posiłków, czyli postu przerywanego. Keto dla zdrowia! Cała prawda o cukrach, tłuszczach i insulinooporności.

199,90 zł
145,93 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 53,97 zł

1 osoba kupiła
57
Zestaw naczyń z kuchenką gazową Marinka TechnoK 1554 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,90 zł
29,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,29 zł

1 osoba kupiła
58
Obrona królewsko-indyjska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obrona królewsko-indyjska
Dostępny
67 szt.

Obrona królewsko-indyjska jest żelaznym punktem programu wszystkich powojennych szachistów o agresywnym stylu gry. Do jej głównych propagatorów należeli mistrzowie świata Garii Kasparow oraz Bobby Fischer. W tej książce Eduard Gufeld, wybitny specjalista w dziedzinie obrony królewsko-indyjskiej, pokazuje – czerpiąc z własnego bogatego doświadczenia – w jaki sposób czarne mogą ruszyć do kontrataku w każdym z wariantów.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

1 osoba kupiła
59
Mit przedsiębiorczego państwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mit przedsiębiorczego państwa
Dostępny
15 szt.

W książce zatytułowanej Przedsiębiorcze państwo Mariana Mazzucato broni tezy, że państwowa ingerencja jest niezbędnym elementem na drodze do rozwoju gospodarczego. Przedstawia ona rozumowanie mające wyjaśniać, w jaki sposób centralne planowanie pomaga gospodarce, oraz przedstawia przykłady mające popierać jej teorię.Autorzy Mitu Przedsiębiorczego Państwa zwracają uwagę na błędy w etatystycznym rozumowaniu. McCloskey i Mingardi podkreślają, że teoria o konieczności ingerencji państwa w rozwój gospodarczy jest błędna, a przykłady przedstawiane na jej poparcie w rzeczywistości pokazują coś zupełnie innego. Para naukowców rozprawia się z narracją Mazzucato wskazując na jej niespójność z faktami historycznymi i tendencyjny charakter.Jak w rzeczywistości wyglądał udział państwa w tworzeniu takich projektów, jak m.in. Internet? Odpowiedź na to i inne pytania znajduje się w książce.

39,00 zł
27,69 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,31 zł

1 osoba kupiła
60
MacGregorowie. Tom 5. Daniel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
MacGregorowie. Tom 5. Daniel
Dostępny
2 szt.

Opowieść o życiu i miłosnych perypetiach członków szkockiego rodu MacGregorów Daniel, senior rodu MacGregorów, ranny w wypadku trafia do szpitala. Trwa ciężka operacja. Anna, żona Daniela, czekając na jej wynik, wraca myślami do przeszłości. Poznali się w Bostonie, gdzie Anna studiowała medycynę. Daniel przybył tu ze Szkocji i zdążył dorobić się fortuny. Teraz szukał odpowiedniej żony. Anna Whitfield od pierwszej chwili zrobiła na nim piorunujące wrażenie. Pewny siebie ruszył na podbój, ale szybko zrozumiał, że jeśli nie zmieni taktyki, będzie musiał zrezygnować z niezależnej i dumnej Anny, która nie zamierza wiązać się z takim samolubnym arogantem jak on.

34,99 zł
17,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 17,49 zł

1 osoba kupiła
61
Kolorowe zabawy z Peppą. Dodaj kolorów! Świnka Peppa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,41 zł
6,99 zł

Rabat 16,9%
oszczędzasz 1,42 zł

1 osoba kupiła
62
Krótki kurs Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Zasady akupresury, chińskiego ziołolecznictwa, ćwiczenia ruchowe i medytacyjne, masaż stymulujący przepływ energii Qi oraz lecznicza dieta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krótki kurs Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Zasady akupresury, chiński...
Dostępny
29 szt.

Książka ta stanowi obszerne wprowadzenie w Tradycyjną Medycynę Chińską. Znajdziesz tutaj terapie i techniki, na których się ona opiera. Dowiesz się, na czym polega yin i yang, poznasz zasady pięciu żywiołów, energii chi, roślin leczniczych i ich wykorzystanie w codziennym życiu. Akupunktura, akupresura czy ziołolecznictwo, to również terapie, które wesprą twoje zdrowie na co dzień. W ćwiczeniach ruchowych tai chi, chi kung i medytacjach odnajdziesz spokój i relaks i odzyskasz energię życiową. Ponadto poradnik ten zawiera mnóstwo praktycznych wskazówek, dzięki którym możesz delikatnie i bez skutków ubocznych wzmocnić siebie i swoich bliskich w przypadku różnych codziennych dolegliwości oraz przywrócić równowagę organizmu i energii życiowej chi. Przyjemność i zdrowie płynące z tradycji.

59,50 zł
43,44 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,06 zł

1 osoba kupiła
63
Unicorns Magic Painting Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Unicorns Magic Painting Book
Dostępny
4 szt.

Brush water over the black and white illustrations and watch the magical unicorn scenes burst into colour! Sixteen detailed scenes include unicorns playing in a waterfall, collecting apples in an orchard, flying above a rainbow and much more. The perfect gift for unicorn lovers, with a handy fold-out back cover that prevents colours running onto the page beneath.

40,00 zł
38,40 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,60 zł

1 osoba kupiła
64
Fp Nocniczek Podrozny 2w1 Hbm74 Wb3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fp Nocniczek Podrozny 2w1 Hbm74 Wb3
Mattel, Infant Fp
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

Nocnik podróżny 2-w-1 od Fisher-Price pomaga Twojemu maluchowi w korzystaniu z toalety w domu i w podróży W trybie nocnika rozkładane nóżki ułatwiają ustawienie Wystarczy włożyć jednorazowy worek i gotowe Wyjmowaną, składaną nakładkę można zabrać ze sobą i używać w dowolnym miejscu Pomaga ona dziecku przyzwyczaić się do korzystania z prawdziwej toalety Ten nocnik to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy maluch potrzebuje toalety, a dołączone jednorazowe plastikowe worki pozwalają zachować porządek poza domem Dodatkowo w zestawie jest torba podróżna, którą można prać w pralce, pozwalająca łatwo zabrać nocnik ze sobą Na początkowym etapie nauki korzystania z toalety należy towarzyszyć dziecku Dziecko musi być w stanie samodzielnie siedzieć na siedzisku i zejść z niego

141,90 zł
127,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,19 zł

1 osoba kupiła
65
Nowoczesne końcówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowoczesne końcówki
Dostępny
65 szt.

W końcówce wiedzą o tym, co masz robić, stanowi połowę sukcesu, a jednocześnie częściowe rozwiązanie aktualnego problemu. W końcówce często dochodzi do pogorszenia jakości gry, co wynika z braku należytych studiów nad techniką ze strony graczy. Ten praktyczny poradnik, przeznaczony dla szachistów wszystkich poziomów, prezentuje techniki prowadzenia gry końcowej. Autorzy omawiają różne końcówki, a szczególną wagę przywiązują do najpopularniejszych - wieżowych - i umiejętności mistrza techniki Anatolija Karpowa. Znaczną część książki poświęcają krytycznej analizie końcówek z olimpiad, mistrzostw świata i Europy, dając tym samym czytelnikom cenną lekcję dobrych i złych posunięć. Z tej książki dowiesz się, jak: wykorzystać przewagę, uniknąć podstawowych błędów (które zdarzają się nawet arcymistrzom), sprytnie remisować, radzić sobie z obroną, prowadzić pojedynki gońca ze skoczkiem, po łączyć debiut z końcówką. Aleksander Bielawski, arcymistrz, były mistrz świata juniorów i mistrz ZSRR, przez ponad dwadzieścia lat należał do światowej czołówki szachistów, był też trenerem Garriego Kasparowa w meczu z Nigelem Shortem o mistrzostwo świata w 1993 roku, od 1996 roku reprezentant Słowenii. Adrian Michalczyszyn, arcymistrz, znany ukraiński trener szachowy, teoretyk gry i autor książek szachowych, od 1999 roku reprezentant Słowenii.

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
66
Klocki Mini Waffle City: Food Truck - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Mini Waffle City: Food Truck
Mario-inex
Dostępny
67 szt.

Klocki Mini Waffle City: Food Truck, Klocki Marioinex są zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej przyjazne i bezpieczne dla dzieci. Są wykonane z elastycznego, miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Ich kształt został idealnie dopasowany do kształtu i wielkości dziecięcych dłoni, a zastosowane barwy są łagodne i przyjemne dla oka.

119,06 zł
107,15 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,91 zł

1 osoba kupiła
67
Krótkie wykłady z konstrukcji żelbetowych. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krótkie wykłady z konstrukcji żelbetowych. Tom 2
Dostępny
37 szt.

Książka, zgodnie z tytułem, przedstawia kolejne wykłady dotyczące projektowania konstrukcji żelbetowych. Ich układ i treść odpowiadają programowi studiów prowadzonych na Wydziale Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej. W pierwszym tomie omówiono podstawy projektowania konstrukcji oraz podstawowe informacje dotyczące stanów granicznych nośności - zginania, ścinania, mimośrodowego ściskania, skręcania, przebicia, mimośrodowego rozciągania i docisku. Położono przy tym duży nacisk na prostotę opisu zjawisk. Na szczególną uwagę zasługują rozdziały dotyczące mimośrodowego ściskania. Sposób ujęcia i opis głównych problemów jest oryginalny, a przy tym łatwy do przyswojenia. W ostatnim rozdziale zamieszczono przykłady obliczeń nawiązujące do treści wykładów. Książka może być przydatna zarówno dla studentów budownictwa, jak i osób prowadzących zajęcia dydaktyczne. Również projektanci mogą znaleźć w niej omówienie interesujących ich praktycznych problemów. Tom drugi obejmie zagadnienia związane z kursem Konstrukcje betonowe - elementy i hale.

35,70 zł
29,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 5,71 zł

1 osoba kupiła
68
So Far So Good, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
So Far So Good, LP
The Chainsmokers, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Lista utworów: A1. Riptide A2. High A3. iPad A4. Maradona A5. Solo Mission A6. Something Different B1. I Love U B2. If You're Serious B3. Channel 1 B4. Testing B5. In Too Deep B6. I Hope You Change Your Mind B7. Cyanide

143,90 zł
Powiadomienie
69
Boski lekarz. Sekrety leczenia chorób przewlekłych i niewyjaśnionych (wydanie rozszerzone) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boski lekarz. Sekrety leczenia chorób przewlekłych i niewyjaśnionych (...
Dostępny
35 szt.

Jest to publikacja dla tych, którzy chcą poznać najbardziej zaawansowaną wiedzę dotyczącą leczenia oraz chcą powrócić do pełni zdrowia. Nie wszystkie metody opisane w tej książce są znane współczesnej medycynie. Poznasz zasady diety oczyszczającej, która ma ogromne znaczenie w uzdrawianiu. Dowiesz się, jak pokonać alergie, przerost Candidy, choroby autoimmunologiczne i tarczycy, cukrzycę czy stwardnienie rozsiane. Przede wszystkim po tej lekturze będziesz umiał bronić się przed wirusami, również przed COVID-19. Oczyszczając organizm zgodnie z zasadami Boskiego Lekarza, pozbędziesz się dolegliwości, które cię dotykają. Pomoże ci w tym sok z selera naciowego oraz nowatorskie sposoby na stres. Skorzystaj z medycyny przyszłości.

199,90 zł
149,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 49,97 zł

70
Sekret mądrości Boskich Mistrzów. Proste aktywacje i narzędzia dla uzdrowienia, ochrony i oświecenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekret mądrości Boskich Mistrzów. Proste aktywacje i narzędzia dla uzd...
Dostępny
81 szt.

Maria Magdalena, Budda, Joanna D’Arc, Saint Germain, Thot, Hathor… Z pewnością znasz niektóre z tych imion. To Boscy Wniebowstąpieni Mistrzowie, których dusze kiedyś stąpały po Ziemi i innych planetach. Dziś nadal tu są, by wspierać cię w twoim rozwoju duchowym. Niech ta niezwykła książka będzie przepustką do świata i mądrości Mistrzów, gdzie znajdziesz odpowiedzi na pytania m.in. o to, jak osiągnąć oświecenie, czerpać boską energię, ochronę i uzdrowienie. Zawarte w książce aktywacje i praktyki duchowe – takie jak wizualizacje Świętej Geometrii, afirmacje, medytacje i modlitwy – pomogą ci zwiększyć świadomość, intuicję i zyskać wysokie wibracje. Już teraz skorzystaj ze starożytnej mądrości wielkich duchowych przewodników.

69,60 zł
52,20 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,40 zł

71
Simon Snow. Tom 3. Co ma być, to będzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Simon Snow. Tom 3. Co ma być, to będzie
Dostępny
109 szt.

W Co ma być, to będzie Simon, Baz, Penelope i Agatha muszą zdecydować, jak ma wyglądać ich dalsze życie. Simon powinien rozważyć, czy nadal chce należeć do Świata Magów – a jeśli nie, jak to wpłynie na jego relacje z Bazem. Tymczasem Baz jest rozdarty między dwoma rodzinnymi kryzysami i nie ma nawet czasu podzielić się z kimkolwiek swoją nowo zdobytą wiedzą o wampirach. Penelope bardzo chciałaby pomóc, ale ukradkiem przemyciła z Ameryki do Londynu Normalsa i teraz nie wie, co z nim zrobić. A Agatha? Cóż, Agatha Wellbelove ma już po prostu dość. W Co ma być, to będzie cała paczka wraca do Anglii, do Watford i do swoich rodzin, by przeżyć najdłuższą i jak dotąd najbardziej wyczerpującą emocjonalnie przygodę. Ta książka to finał. Odkrywa tajemnice, udziela odpowiedzi na nurtujące pytania i rozprawia się z upiorami przeszłości. Nie poddawaj się stanowi początek serii o przygodach Wybrańca. Co ma być, to będzie jest zakończeniem o zakończeniach – o katharsis i uldze, jaką daje zamknięcie pewnego rozdziału. A także o tym, że czasem lepiej odciąć się od traum i triumfów, które próbują nas zdefiniować.

42,99 zł
30,95 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,04 zł

72
Retropolis (Re-issue 2022). CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Retropolis (Re-issue 2022). CD
The Flower Kings, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

62,90 zł
73
Back In The World Of Adventures (Re-issue 2022). CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
62,90 zł
74
Back In The World Of Adventures (Re-issue 2022). Płyta Analogowa + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
110,90 zł
Powiadomienie
75
Klątwa sióstr. Czas odpowiedzi. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klątwa sióstr. Czas odpowiedzi. Tom 2
Dostępny
32 szt.

Klara i Basia, bliźniaczki, które dały się poznać jako posiadaczki tajemniczych darów, właśnie rozpoczynają naukę w klasie maturalnej. Agata, ich matka, wydaje się być wreszcie szczęśliwą i spełnioną w związku z policjantem - Mateuszem. Czy kolejny koszmar senny Klary okaże się prawdą? Czy moralny nakaz niesienia pomocy powinien przyczynić się do zweryfikowania własnych priorytetów, marzeń i pragnień? Druga część ?Klątwy sióstr? Agnieszki Kaźmierczyk. Tym razem Soboczyńskie staną przed nie lada wyzwaniem: będą zmuszone odszukać zaginione dziewczęta, ale? Czy one zniknęły naprawdę, czy to tylko wyobraźnia Klary? Co łączy wszystkie sprawy? Czy uda się zapobiec śmierci porwanych? Ile z siebie można poświęcić dla ratowania innych? Mistyka, wiara, słowiańskie wierzenia, błędy przeszłości, wina, która nie pozwala zaznać spokoju wiecznego, realność i duchowość. W tej powieści nie ma czasu na nudę. Pytania się mnożą, a na odpowiedzi trzeba trochę poczekać, bo duchy bywają kapryśne? Zwykła codzienność, magia i intryga kryminalna - Agnieszka Kaźmierczak wie, jak usidlić czytelnika. Ostrzegam! Otwierasz tę książkę na własną odpowiedzialność! Bo kiedy już zaczniesz czytać, to nie oderwiesz się do ostatniej strony. Polecam Barbara Mikulska autorka książek fantasy, obyczajowych i dla dzieci. Agnieszka Kaźmierczyk (ur. 1984r. w Chrzanowie) Z wykształcenia polonistka i dziennikarka. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Autorka powieści obyczajowych i young adult. Topielica ze Świtezi Klątwa Sióstr Epidemia uczuć Wielbicielka mitologii i demonologii słowiańskiej. Współtwórca portalu dla rodziców multirodzice.pl

38,90 zł
33,07 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,83 zł

76
Mój Tarzan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój Tarzan
Dostępny
150 szt.

W afrykańskiej dżungli zostaje odnaleziony młody mężczyzna rasy białej. Jest nagi, nie mówi, za to trzyma sztamę ze stadem szympansów, a potrafi się postawić nawet gorylom. Po testach DNA okazuje się, że to zaginiony ponad dwadzieścia lat temu dziedzic szkockiego klanu Murray. Od tej pory rozpoczyna się wytężona praca na rzecz ucywilizowania Tarzana i przywrócenia go na łono ludzkiego społeczeństwa. Pod okiem doktora MacDonalda Anna Przebłysk podejmuje się trudnej roli bezpośredniego uczestnictwa w edukacji seksualnej mężczyzny, który dotąd nie widział kobiety. W swej pracy młoda nauczycielka seksu nie cofnie się przed niczym, aby ona i jej wychowanek otrzymali to, co im się należy i czego pragną.

39,90 zł
33,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,98 zł

77
Simon Snow. Tom 1. Nie poddawaj się - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Simon Snow. Tom 1. Nie poddawaj się
Dostępny
58 szt.

Doskonała, romantyczna powieść fantasy LGBTQ+ dla młodzieży Ulubiony książkowy bohater znanej z Fangirl Cathy powraca z własną historią. Simon Snow rozpoczyna właśnie ostatni rok nauki w Szkole Czarodziejów w Watford. Nie żeby przez ostatnie kilka lat jakoś bardzo się podszkolił – wciąż słabo radzi sobie z różdżką, w dodatku nieustannie coś podpala albo sam wybucha. Na domiar złego porzuca go dziewczyna, a jego mentor nie daje znaku życia. Simon zupełnie nie wie, dlaczego akurat on uznawany jest za najpotężniejszego czarodzieja, skoro każde z jego życiowych przedsięwzięć to porażka. Ale gdy w Świecie Magów zaczyna wrzeć, Simon musi sprostać wyzwaniu i zapanować nad sytuacją. Nie pomaga przeczucie, że Baz, jego współlokator, a zarazem największy wróg, prawdopodobnie knuje coś za jego plecami. Nie poddawaj się to powieść o magii, duchach, miłości i tajemnicy. Jest w nie tyle pocałunków i sekretów, ile można się spodziewać w książce Rainbow Rowell, autorki Fangirl, ale pojawia się tu znacznie więcej wampirów i innych potworów.

42,99 zł
30,95 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,04 zł

78
Szczęśliwa gwiazda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Szczęśliwa gwiazda
Dostępny
1 szt.

Sierżant Marc Brannon prowadzi ważne i niebezpieczne śledztwo w sprawie morderstwa. Sprawa zatacza coraz szersze kręgi, narusza interesy mafii, a także wpływowych biznesmenów i polityków. Partnerką Marca z ramienia prokuratury zostaje jego była dziewczyna Josette. Przed laty ich znajomość zakończyła się wielkim skandalem, teraz muszą jednak zapomnieć o wzajemnych urazach. Wiedzą, że morderca zaatakuje ponownie. Rozpoczynają wyścig z czasem, a także… walkę z własnymi uczuciami.

38,99 zł
19,88 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 19,11 zł

79
Jak uwolnić się od przemocy psychicznej. Nie obwiniaj się i odzyskaj kontrolę nad swoim życiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak uwolnić się od przemocy psychicznej. Nie obwiniaj się i odzyskaj k...
Dostępny
290 szt.

• Czy czujesz się źle w swoim związku, chociaż nie do końca wiesz dlaczego? • Czy wydaje ci się, że się nie sprawdzasz w domu, mimo że bardzo starasz się wszystko robić jak należy? • Czy trudno ci samodzielnie podjąć jakąkolwiek decyzję i czujesz zagubienie? • Czy to, co mówi o tobie partner, często sprawia ci przykrość? • Czy zapominasz o swoich potrzebach, skupiając się na zaspokojeniu potrzeb drugiej strony? Jeśli twoja odpowiedź na część z tych pytań brzmi „tak”, możesz znajdować się w wyniszczającej cię relacji, w dodatku nie zdając sobie z tego sprawy. Dowiedz są, jakie są oznaki przemocy psychicznej i jak sobie pomóc, jeśli jej właśnie doświadczasz. Szkody wyrządzane ofierze przemocy psychicznej mogą ujawniać się na tyle powoli, że z początku trudno je zauważyć. Rani ona jednak niezwykle głęboko, ponieważ podkopuje wiarę w siebie i odbiera radość życia. W dodatku jednym z jej przerażających następstw jest narastający w ofierze wstyd. Ucieczka z więzienia wstydu nie jest łatwym zadaniem. Cokolwiek zdecydujesz się zrobić — pozostać w związku czy go zakończyć — będziesz potrzebować wsparcia, siły i determinacji. W tej książce, autorstwa doświadczonej terapeutki małżeńskiej i rodzinnej, zyskasz sprzymierzeńca na trudnej drodze odzyskiwania siebie.

52,90 zł
39,15 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 13,75 zł

80
Turborider, LP (pomarańczowy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Turborider, LP (pomarańczowy)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.13

Lista utworów: 1. Turborider 2. Eyes Of A Maniac 3. Outrun 5. Bark At The Moon 6. Prelude (Flight Of The Cobra) 7. Like A Cobra 8. For The Love Of Good Times 9. ’89 Sparkle 10. Future Lover Boy 11. Prodigal Sons

164,90 zł
151,71 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 13,19 zł

81
Crysteria LP RED, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crysteria LP RED, Winyl
Crystal Ball, Massacre Records
Niedostępny
Brak

146,90 zł
124,87 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 22,03 zł

82
Pirates, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pirates, CD
Visions Of Atlantis, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Pirates will Return 2. Melancholy Angel 3. Master the Hurricane 4. Clocks 5. Freedom 6. Legion of the Seas 7. Wild Elysium 8. Darkness Inside 9. In my World 10. Mercy 11. Heal the Scars 12. I will be Gone

75,90 zł
69,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

83
Przy sobie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przy sobie
Dostępny
52 szt.

Przy sobie Aldony Kopkiewicz to z jednej strony poemat, składający się w zamkniętą całość, z drugiej książka, którą z powodzeniem można też czytać jako zbiór pojedynczych wierszy. Autorka w liryczny i z lekka klasycyzujący sposób snuje opowieść o miłości, zwykłej codzienności, a także bliskiej relacji ze światem. Poezja jawi się tutaj nie tylko jako narzędzie, ale i obiekt opowieści, okazuje się przestrzenią, w której swobodnie i bez ograniczeń można być „przy sobie” mierzyć się z własnymi lękami czy po prostu przystanąć i złapać oddech. Kopkiewicz prowadzi dialog, kiedy indziej monologuje, dostrzegamy tu próbę poukładania własnych myśli, które jednak nie dają się uchwycić, swobodnie płyną i budują coraz to nowe skojarzenia. Chociaż osią opowieści pozostaje miłość i poezja, wraz z dalszą lekturą pole refleksji się poszerza, zahaczając o tematy trudne i bolesne, jak śmierć, bycie ofiarą przemocy, o winę czy przesuwanie się granic moralnych. Czy Przy sobie można nazwać tomem pandemicznym? Takie poczucie może towarzyszyć lekturze. Bo choć książka nie mówi nam wprost o sytuacji ostatnich dwóch lat, to o wpływie tych czasów na jednostkę jest tu bardzo dużo.

41,00 zł
29,52 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,48 zł

84
Problemy i wyzwania współczesności oczami młodych badaczy z Polski, Ukrainy i Kazachstanu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Problemy i wyzwania współczesności oczami młodych badaczy z Polski, Uk...
Dostępny
32 szt.

Publikacja jest kolejną z serii monografii pokonferencyjnych ?Integracja europejska ? doświadczenia historyczne i polityczne perspektywy?. W pracy znajduje się 18 tekstów (w językach polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim) w większości studentów i młodych badaczy, którzy podejmują liczne tematy związane z aktywnością społeczną i polityczną młodzieży, także w kontekście integracji europejskiej. Autorzy wywodzą się z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, trzech ukraińskich uniwersytetów (Niżyński Uniwersytet Państwowy im. M. Gogola; Kijowski Uniwersytet im. B. Hrinczenki; Użhorodzki Uniwersytet Narodowy) oraz Uniwersytetu im. S. Baisheva (Aktobe, Kazachstan). Publikacja stanowi zbiór tekstów poświęconych zróżnicowanej tematyce, powiązanej z integracją europejską. Tematyka książki jest istotna w kontekście dynamicznych zmian, które obserwujemy w bieżących stosunkach międzynarodowych, także w procesie integracji europejskiej. Wielu badaczy podkreśla, że kształtuje się nowy porządek świata, a rosnąca rola Chin przekształca dotychczas istniejący porządek międzynarodowy. Zmiany nie omijają też Unii Europejskiej i integracji europejskiej. Z jednej strony obserwujemy tendencje federalistyczne w UE, ale pojawiają się także ruchy odśrodkowe, podważające przyjęty kierunek integracji europejskiej, czego dowodem stał się m.in. brexit. Jak w tej dynamicznie zmieniającej się sytuacji odnajduje się młode pokolenie? Jaka jest jego aktywność polityczna i społeczna? Czy młodzi ludzie inicjują procesy społeczne czy polityczne, czy są tylko ich biernymi przedmiotami? Tzw. strajk klimatyczny czy wydarzenia na Ukrainie (Rewolucja Godności) są przykładami, iż aktywność młodych ludzi może mieć przełożenie na politykę, także międzynarodową.

33,60 zł
30,24 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,36 zł

85
Piękno. Tribute To Breakout. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
43,90 zł
39,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,39 zł

86
Live Without Sense LP RED GREY, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
222,90 zł
Powiadomienie
87
Live Without Sense LP SPLATTER, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live Without Sense LP SPLATTER, Winyl
Destruction, Soulfood
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

222,90 zł
Powiadomienie
88
March Of The Saint, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
March Of The Saint, CD
Saint Armored, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1. March of the Saint 2. Can U Deliver 3. Mad House 4. Take a Turn 5. Seducer 6. Mutiny on the World 7. Glory Hunter 8. Stricken By Fate 9. Envy 10. False Alarm

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

89
Welcome My Last Chapter, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Welcome My Last Chapter, CD
Vinterland, Black Lodge
Dostępny
20 szt.

1.Our Dawn of Glory (Remastered) 2.I'm an Other in the Night (Remastered) 3.So Far Beyond (The Great Vast Forest) (Remastered) 4.A Castle so Crystal Clear (Remastered) 5.As I Behold the Dying Sun (Remastered) 6.Vinterskogen (Remastered) 7.Still the Night is Awake (Remastered) 8.A Winter Breeze (Remastered) 9.Wings of Sorrow (Remastered)

65,90 zł
90
March Of The Saint LP SILVER, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
March Of The Saint LP SILVER, Winyl
Saint Armored, Mystic Production
Dostępny
13 szt.

Seite A 1.March of the Saint 2.Can U Deliver 3.Mad House 4.Take a Turn 5.Seducer Seite B 6. Mutiny on the World 7. Glory Hunter 8. Stricken by Fate 9. Envy 10.False Alarm

121,90 zł
112,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

91
Raising Fear LP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Raising Fear LP BLACK, Winyl
Saint Armored, Mystic Production
Dostępny
15 szt.

1.Raising Fear 2.Saturday Night Special 3.Out On A Limb 4.Isolation 5.Chemical Euphoria 6.Crisis Of Life 7.Frozen Will/Legacy 8.Human Vulture 9.Book Of Blood 10.Terror 11.Underdogs

110,90 zł
102,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,87 zł

92
Raising Fear, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Raising Fear, CD
Saint Armored, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1.Raising Fear 2.Saturday Night Special (Lynyrd Skynyrd cover) 3.Out on A Limb 4.Isolation 5.Chemical Euphoria 6.Crisis of Life 7.Frozen Will / Legacy 8.Human Vulture 9.Book of Blood 10.Terror 11.Underdogs

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

93
Raising Fear LP ORANGE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Raising Fear LP ORANGE, Winyl
Saint Armored, Mystic Production
Dostępny
14 szt.

Side A: 1. Raising Fear 2. Saturday Night Special 3. Out on a Limb 4. Isolation 5. Chemical Euphoria 6. Crisis of Life Side B: 7. Frozen Will/Legacy 8. Human Vulture 9. Book of Blood 10. Terror 11. Underdogs

121,90 zł
112,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

94
Delirious Nomad, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Delirious Nomad, CD
Saint Armored, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1.Long Before I Die 2.Nervous Man 3.Over The Edge 4.The Laugh 5.Conqueror 6.For The Sake Of Heaviness 7.Aftermath 8.In The Hole 9.You're Never Alone 10.Released

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

95
Metal Massacre I 40th Anniversary LP RED, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metal Massacre I 40th Anniversary LP RED, Winyl
V/A, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Side A: 1. Steeler - Cold Day in Hell 2. Bitch - Live for the Whip 3. Malice - Captive of Light 4. Ratt - Tell the World 5. Avatar - Octave Side B: 6. Black N Blue - Chains Around Heaven 7. Cirith Ungol - Death Of The Sun 8. Demon Flight - Dead Of The Night 9. Pandemonium - Fighting Backwards 10. Malice - Kick You Down 11. Metallica - Hit The Lights

121,90 zł
112,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

96
Sixth Storm The, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sixth Storm The, CD
COUNT RAVEN, Sound Pollution
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

1.Blood Pope 2.The Curse 3.The Nephilims 4.Heaven's Door 5.The Ending 6.The Giver And The Taker 7.Baltic Storm 8.Oden 9.Goodbye

65,90 zł
61,95 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,95 zł

97
Delirious Nomad LP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Delirious Nomad LP BLACK, Winyl
Saint Armored, Mystic Production
Dostępny
18 szt.

A1.Long Before I Die A2.Nervous Man A3.Over The Edge A4.The Laugh A5.Conqueror B1.For The Sake B2.Aftermath B3.In The Hole B4.You're Never Alone B5.Released

110,90 zł
102,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,87 zł

98
Delirious Nomad LP MARBLED, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Delirious Nomad LP MARBLED, Winyl
Saint Armored, Mystic Production
Dostępny
16 szt.

Side A: 1. Long Before I Die 2. Nervous Man 3. Over the Edge 4. The Laugh 5. Conqueror Side B: 6. For the Sake of Heaviness 7. Aftermath 8. In the Hole 9. You're Never Alone 10. Released

121,90 zł
112,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

99
Smed, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smed, CD
Smed, Sound Pollution
Dostępny
13 szt.

1. Starmass 2. Devil's Tide 3. Queen of the Goats 4. Flower Smokin' Priest 5. Hal 9000 6. M.A.D 7. Tears III 8. Heavy Metal: The Black and Silver 9. 1010 A.D

65,90 zł
61,95 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,95 zł

100
March Of The Saint LP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
March Of The Saint LP BLACK, Winyl
Saint Armored, Mystic Production
Dostępny
16 szt.

A1.March Of The Saint A2.Can U Deliver A3.Mad House A4.Take A Turn A5.Seducer B1.Mutiny On The World B2.Glory Hunter B3.Stricken By Fate B4.Envy B5.False Alarm

110,90 zł
102,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,87 zł

Wróć do góry