hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.04.23

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 23 kwietnia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zestaw do piasku Lody TechnoK 6610 (MAKSIK), na drugim Moje pierwsze origami. Dinozaury (Siedmioróg). Kolejny produkt to Rasy koni (Martin Haller) oraz Wiaderko z akcesoriami do piasku TechnoK 7075 p24 mix cena za 1 szt (MAKSIK).
1
Zestaw do piasku Lody  TechnoK 6610 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,39 zł
9,99 zł

Rabat 3,8%
oszczędzasz 0,40 zł

22 osoby kupiły
2
Moje pierwsze origami. Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze origami. Dinozaury
Siedmioróg
Dostępny
202 szt.

Ta piękna książeczka aktywizująca stworzona została z myślą o wielbicielach dinozaurów. Najmłodsi paleontolodzy odkryją w niej 11 łatwych do wykonania modeli prehistorycznych gadów. Etapy realizacji każdego dinozaura są klarownie wytłumaczone i zilustrowane krok po kroku za pomocą rysunków i opisów. Zdjęcia pokazują, jak powinny wyglądać poszczególne realizacje. Kolorowe kartki papieru origami z zaznaczonymi liniami zgięć posłużą jako materiał do wykonania dinozaurów w ich oryginalnym ubarwieniu. Dołączona do książki plansza z nalepkami pozwoli uzupełnić i udekorować modele. Dodatkową atrakcją książeczki są proste teksty edukacyjne z informacjami o najpopularniejszych dinozaurach.

19,99 zł
11,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 8,00 zł

14 osób kupiło
3
Rasy koni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rasy koni
Dostępny
49 szt.

Najnowsza, pełna prezentacja wszystkich ras koni i kuców. 280 ras koniz całego świata, 30 najnowszych ras. Doskonała, wciągająca encyklopediadla miłośników koni, amatorów jazdy konnej, hodowców.Kochasz konie, to poznasz najpiękniejsze zwierzęta świata, dowiesz sięwięcej o ich naturze, charakterze i możliwościach.Chcesz kupić konia, na pewno wybierzesz najlepszą rasę dla siebie.Interesujesz się zwierzętami, znajdziesz mnóstwo nowinek i ciekawostek.

59,00 zł
37,76 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 21,24 zł

8 osób kupiło
4
Wiaderko z akcesoriami do piasku TechnoK 7075 p24 mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiaderko z akcesoriami do piasku TechnoK 7075 p24 mix cena za 1 szt
MAKSIK
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

Wiaderko z łopatką, grabkami i foremką. Akcesoria są wykonane z wytrzymałego plastiku. Dzięki temu wytrzymają nawet energiczne zabawy. Wygodne rączki narzędzi sprawiają, że dobrze trzymają się one w dłoni. Dołączona foremka odwzorowuje morskie zwierzątko. Wiaderko jest wyposażone w ruchomą, elastyczną rękojeść, która pomaga w przenoszeniu zestawu. Powierzchnia wiaderka jest utrzymana w zamkowej stylistyce (nierówności imitujące cegiełki). Cały komplet umożliwia tworzenie nietypowych babek z piasku. Produkt występuje w różnych wariantach kolorystycznych. Sprzedawany oddzielnie. Wysyłka losowa. Cena za 1 szt. Wymiary zabawki i opakowania: 11x11x16cm Wiek: 12m+

8,30 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,7%
oszczędzasz 0,31 zł

7 osób kupiło
5
Libido dominandi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Libido dominandi
Dostępny
27 szt.

Bestseller, który wyjaśnia pochodzenie i naturę nowoczesnych technik inżynierii społecznej i politycznej kontroli. Fascynująca i bogata faktograficznie lektura, ujawniająca zatajane fakty. Z wielką przenikliwością opisane tu zostały mechanizmy, z których mieliśmy nie zdawać sobie sprawy. Historia przeprowadzonego na ogromną skalę, udanego przeprogramowania zachodniej kultury. Co łączy Adama Weishaupta - twórcę Iluminatów, Markiza de Sade, Zygmunta Freuda, bolszewików, berlińską bohemę lat trzydziestych, speców od wojennej propagandy, animatorów rewolucji seksualnej lat 60., współczesnych inżynierów opinii publicznej? Oświecenie miało swój początek jako ruch zmierzający do wyzwolenia człowieka, a niemal z dnia na dzień przekształciło się w przedsięwzięcie zmierzające do uzyskania nad nim kontroli. Niniejsza książka to opowieść o tej transformacji. Można w niej widzieć historię rewolucji seksualnej, nowoczesnej psychologii lub wojny psychologicznej. Tym, co je wszystkie łączy, jest wielopokoleniowe przedsięwzięcie realizowane metodą prób i błędów z umysłem wypaczonym przez namiętności, a sprowadzające się do tych samych konkluzji, do jakich doszedł św. Augustyn pod koniec istnienia Rzymskiego Imperium. Człowiek ma tylu panów, ile przywar, wad i słabości. Sprzyjając im, władza działa na rzecz zniewolenia, które może przyjąć postać kontroli politycznej. Pozostaje jedynie pytanie, czy owo zniewolenie daje się wykorzystywać dla czerpania z niego korzyści finansowych i politycznych, a jeśli tak, w jaki sposób można to osiągnąć. Najlepsza metoda kontrolowania ludzi jest ta, która osiąga swe cele, pozostawiając ich całkowicie nieświadomymi faktu, że podlegają kontroli, a najlepszą drogą do tego jest systematyczna manipulacja ich pożądaniami, albowiem człowiek się z nimi utożsamia. Broniąc ich, broni swojej ?wolności?, którą zazwyczaj pojmuje jako nieograniczoną możność zaspokajania własnych pragnień, nie rozumiejąc najczęściej, że niezwykle łatwo jest manipulować nimi z zewnątrz. Manipulacja ta służy dziś mrocznym siłom do udoskonalania systemu finansowego i politycznego nadzoru oraz eksploatacji. Dogłębnie rozumieli to św. Paweł i św. Augustyn, nazywając zjawisko owo ?zniewoleniem przez grzech?. Książka ta, opisując spójną konstrukcję światopoglądu opartego na tym zjawisku, wyjaśnia, w jaki sposób wyzwolenie seksualne stało się formą politycznej kontroli. E. Michael Jones

79,00 zł
56,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,12 zł

6 osób kupiło
6
Ptaki w komiksie. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ptaki w komiksie. Tom 1
Dostępny
55 szt.

Są wszędzie wokół nas: w powietrzu, na drzewach, w naszych ogrodach. Opanowały nawet nasz codzienny język. Mówimy: gapić się na coś jak sroka w gnat, ptasi móżdżek, radosny jak skowronek... Wędrowne, wodne czy łowne dzięki temu komiksowi pełnemu humoru i naukowych informacji dowiecie się wreszcie wszystkiego, co zawsze chcieliście wiedzieć o naszych upierzonych przyjaciołach.

59,99 zł
47,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,00 zł

4 osoby kupiły
7
TUPIKO, Zestaw do piasku z lodami i babeczkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
47,75 zł
42,98 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,77 zł

3 osoby kupiły
8
PiÓrnik z WyposaŻeniem Balerina Starpak 486113 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PiÓrnik z WyposaŻeniem Balerina Starpak 486113
Starpak
Dostępny
37 szt.

Zalety produktu 2 rozkładane klapki, 29 elementów przyborów szkolnych , odporny materiał, mocny zamek błyskawiczny, trwałe uchwyty na przybory, po złożeniu zajmuje mało miejsca. W pełni wyposażony piórnik z 2 skrzydełkami i elastycznymi uchwytami na przybory szkolne zapinany na mocny zamek. W zestawie kredki ołówkowe, flamastry, linijka, gumka, temperówka, długopis, ołówek, plan lekcji i tabliczka mnożenia łącznie ponad 20 elementów. Cały niezbędny komplet w jednym, dzięki czemu oszczędzimy czas i odpowiednio wyposażymy dziecko. Piórnik jest odporny na uszkodzenia. Można go łatwo rozłożyć na płasko. Dostęp do przyborów jest wtedy bardzo łatwy. Po złażeniu jest mały i spokojnie zmieści się w każdym plecaku lub worku. Zapoznaj się również z innymi produktami STARPAK z serii Balerina. Produkt jest wyrobem tekstylnym. Wymiary/waga dł. x wys. x gł. cm 21x14x4, rozłożony szer. cm 31 cm, waga produktu kg 0,33 kg. Produkt jest wyrobem tekstylnym. Przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Piórnik pakowany w folijkę.

36,90 zł
35,06 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,84 zł

3 osoby kupiły
9
Dni naszego życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dni naszego życia
Dostępny
59 szt.

Mistrzowska powieść o chłopcu dorastającym w tęczowej rodzinie w Rosji Po śmierci matki pięcioletni Miki zostaje adoptowany przez jej brata. Sława uczy chłopca życia i pokazuje mu świat sztuki. Ale nagle w szczęśliwym dzieciństwie Mikiego pojawia się Lew, partner Sławy, surowy lekarz pragnący wprowadzić do rodziny porządek i dyscyplinę. Artystyczna wrażliwość małego Mikiego zostaje wystawiona na próbę – podobnie jak profesjonalne opanowanie Lwa. Chłopiec nie wie jeszcze, że tarcia w rodzinie to nic w porównaniu ze społeczną homofobią. Pierwszego dnia szkoły zaczyna się życie w kłamstwie, zmyślanie w wypracowaniach, ukrywanie zdjęć, ilekroć z wizytą przychodzą koledzy… Miki poznaje świat, który nie toleruje odmienności. Minie trochę czasu, nim bohater pogodzi się ze swoją sytuacją, a jego rodzina znajdzie dla siebie miejsce.

39,00 zł
27,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,70 zł

3 osoby kupiły
10
Dziecko Noego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziecko Noego
Dostępny
1030 szt.

W okupowanej Belgii katolicki ksiądz ukrywa żydowskiego chłopca Josepha. Chłopcu udaje się przeżyć, odnajduje rodziców i po latach opowiada swoją historię. Jego historia nie różniłaby się niczym od wielu innych, które znamy, gdyby nie to, że ojciec Pons ocala nie tylko życie Josepha, ale też znacznie więcej. Éric-Emmanuel Schmitt znowu nas zaskakuje, wzrusza i skłania do refleksji. Ta oparta na autentycznych wydarzeniach opowieść o inności, tolerancji i poszukiwaniu tożsamości ma wymiar uniwersalny. Autor łączy humor z powagą i udowadnia, że o dobru można mówić w sposób prosty, piękny, a zarazem pozbawiony sentymentalizmu.

34,99 zł
26,94 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

3 osoby kupiły
11
Odkrywczynie. Losy 20 kobiet, które poświęciły.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odkrywczynie. Losy 20 kobiet, które poświęciły..
Dostępny
105 szt.

Pierwsza kobieta, która otrzymała Nagrodę Nobla i jak do tej pory jedyna, która otrzymała dwie takie nagrody (z fizyki i z chemii).Maria Skłodowska-Curie była jedną z najważniejszych osobowości świata nauki XX wieku.Światowe i historyczne uznanie jej odkryć otworzyło drogę wielu innym kobietom, pozwalając im zaangażować się w badania naukowe i udowodnić, że mogą na równi ze swymi kolegami przyczynić się do odkryć, z których korzystać będzie cała ludzkość.Niniejszy album oddaje hołd niektórym z tych Odkrywczyń!

79,99 zł
63,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,00 zł

2 osoby kupiły
12
Shogun - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shogun
James Clavell, Aleksandria
Dostępny
30 szt.

?Przygotuj się na najlepsze, lecz nie bój się najgorszego.? ??ale właśnie dlatego nie pojmują, czym jest władza ani tego, że wojna jest życiem, a życie jest śmiercią.? Przełom XVI i XVII wieku ? czas wielkich odkryć, dalekich podróży, zdobywania nowych ziemi zakładania kolonii. Los rzuca angielskiego żeglarza Johna Blackthorne?a, do kraju kwitnącej wiśni. Bohater trafia tam w przełomowym momencie historii Japonii, tuż po śmierci genialnego wodza, który zjednoczył i zreformował kraj. Blackthorne walczy o przeżycie pośród meandrów japońskiego dworu, który aż kipi od spisków i knowań. Musi być bardzo czujny, aby rozpoznać, kto jest jego wrogiem, a kto prawdziwym przyjacielem. Pragnie odnaleźć właściwą ścieżkę, która pozwoli mu powrócić na europejską ziemię. Nie jest to proste w kraju samurajów, gdzie walka o władzę i panowanie w niczym nie przypomina zachodniej rzeczywistości. Ta monumentalna, wielowątkowa powieść to historia zderzenia się dwóch cywilizacji, ale też piękna opowieść o honorze, poświęceniu i o miłości przeplatającej się z nienawiścią. Powieść została zekranizowana i wpisała się na stałe do kanonu najważniejszych dzieł XX wieku.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

2 osoby kupiły
13
TUPIKO, Foremki Babeczki w koszyku Adriatic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
38,62 zł
34,76 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,86 zł

2 osoby kupiły
14
Łopata Guliwer TechnoK 5101 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,50 zł
5,99 zł

Rabat 7,8%
oszczędzasz 0,51 zł

2 osoby kupiły
15
Słownik angielsko-ukraińsko-polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik angielsko-ukraińsko-polski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

Przepięknie ilustrowany trzyjęzyczny polsko-angielsko-ukraiński słownik z układem tematycznym jest trzecim słownikiem autorek z serii słowników wielojęzycznych. Słownik zawiera 2000 słów i wyrażeń językowych. Każde słowo jest zilustrowane. Dzięki kolorowym i realistycznym ilustracjom, dzieci z łatwością zapamiętują nowe słowa. Przyjemna nauka połączona jest z zabawą z kotkiem i myszką, która chowa się przed nim na każdej ilustracji. Znajdź ją i Ty! Lekka forma ułatwi opanowanie podstawowego słownictwa nie tylko dzieciom, ale młodzieży i dorosłym zaczynającym naukę wybranych języków. Na końcu znajduje się słowniczek z tłumaczeniami i odniesieniami, na której stronie znajduje się dane słowo i miejsce na notatki.

38,10 zł
34,29 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,81 zł

2 osoby kupiły
16
Młodzież w sieci. (Nie)bezpieczna komunikacja w internecie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Młodzież w sieci. (Nie)bezpieczna komunikacja w internecie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Aktualnie najbardziej wszechstronną i uniwersalną płaszczyzną komunikacji i interakcji międzyludzkich jest relatywnie nowa przestrzeń tworzona przez światową sieć komputerową ? zwana cyberprzestrzenią. Nie jest rzeczą przypadku, że właśnie w tej przestrzeni współcześnie w sposób najbardziej wszechstronny i powszechny próbuje się spełniać właśnie ta grupa pokoleniowa. Cyberaktywność młodego pokolenia w sposób szczególny manifestuje się poprzez wyselekcjonowane serwisy społecznościowe, różnego rodzaju komunikatory, portale tematyczne itp. [?] W świecie wirtualnym młodzi ludzie dość często poszukują sposobów na rozwiązanie swoich problemów, szukają przestrzeni wolnej od inwigilacji dorosłych, tworzą wspólnoty i budują nowe relacje. [?] Budowanie tożsamości w przestrzeni wirtualnej jest dużo prostsze aniżeli w świecie realnym, tym samym znacznie łatwiej jest wykreować własny wizerunek w oparciu o dostępne informacje zamieszczone w tzw. Sieci. Przykładem może być chociażby identyfikowanie się części młodego pokolenia ze stylem bycia destrukcyjnych grup subkulturowych, które może przejawiać się zarówno w świecie rzeczywistym, jak i wirtualnym. Z Wprowadzenia

47,60 zł
45,70 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,90 zł

3 osoby kupiły
17
Puzzle 500 elementów. Tygrys - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. Tygrys
Star Puzzle, 500
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Puzzle firmy Starpuzzle składające się z 500 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 48 x 34 cm

27,94 zł
23,75 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,19 zł

2 osoby kupiły
18
Traktor rolniczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor rolniczy
PRO-EXIMP, PRO-EXIMP
Dostępny
52 szt.

Traktorek rolniczy z przyczepką i zwierzątkiem to idealne uzupełnienie małej farmy. Traktor jest niezastąpionym wyposażeniem każdego gospodarstwa. Przyczepka jest odczepiana i można na niej przewozić zwierzęta, zbiory oraz narzędzia rolnicze. Wszystkie detale są dokładnie odwzorowane. Zbierz całą kolekcję traktorów!

18,55 zł
16,99 zł

Rabat 8,4%
oszczędzasz 1,56 zł

1 osoba kupiła
19
Pamiątka chrztu PMB 3DV-019 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiątka chrztu PMB 3DV-019
Dostępny
4 szt.

Książeczki PMB to produkt wyjątkowy - pięknie wydany, elegancki, a jednocześnie atrakcyjny cenowo. Każda książeczka ma twardą okładkę, kolorowe wnętrze z pięknymi grafikami i cytatami oraz życzenia i miejsce na osobistą dedykację. Na wewnętrznej stronie zdobionej złotą lub srebrną folią okładki wklejona jest specjalna, nieduża koperta, w której można przekazać kartę podarunkową lub banknot.

19,99 zł
1 osoba kupiła
20
Kręgle TechnoK 4708 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kręgle TechnoK 4708
MAKSIK
Dostępny
33 szt.

14,90 zł
13,99 zł

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
21
Puzzle 1000 elementów. Pokój z widokiem na ogród - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Pokój z widokiem na ogród
Star Puzzle, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

Puzzle firmy Starpuzzle składające się z 1000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

50,30 zł
42,76 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,54 zł

1 osoba kupiła
22
Puzzle 1000 elementów. Paryż, Restauracja na rogu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Paryż, Restauracja na rogu
Star Puzzle, 1000
Dostępny
1 szt.

Puzzle firmy Starpuzzle składające się z 1000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

50,30 zł
42,76 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,54 zł

1 osoba kupiła
23
Puzzle 1000 elementów. Chatka nad jeziorem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Chatka nad jeziorem
Star Puzzle, 1000
Dostępny
1 szt.

Puzzle firmy Starpuzzle składające się z 1000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

50,30 zł
42,76 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,54 zł

1 osoba kupiła
24
Puzzle 1000 Sosny w lesie, Gustav Klimt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Sosny w lesie, Gustav Klimt
Grafika
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Puzzle z francuskiej firmy "Grafika" składające się z 1000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 60 x 60 cm.

63,91 zł
57,52 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,39 zł

1 osoba kupiła
25
Ogród Proroka Piasek i piana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ogród Proroka Piasek i piana
Dostępny
199 szt.

Ogród Proroka miał w zamierzeniu być kontynuacją znanego na całym świecie Proroka. Opowieść ponownie skupia się na postaci Almustafy, który wraz z dziewięcioma uczniami powraca do swojego rodzinnego domu. Otaczający go ogród, w którym Mistrz spędzi czterdzieści dni i nocy, jest jednocześnie cmentarzem, na którym pochowani są jego bliscy. Stanowi on tło dla rozważań proroka o naturze życia, uczuć, relacji z najbliższymi i samotności. Odnajdujemy tu tak charakterystyczne dla wychowanego w duchu liberalizmu Gibrana odniesienia zarówno do myśli mistycznej Wschodu, jak i do figury Chrystusa, choćby w symbolu ogrodu, będącego miejscem ostatniej ważnej rozmowy Mistrza z jego uczniami. Uczniowie Almustafy zadają mu pytania, na które udziela zagadkowych, nierzadko pozornie sprzecznych odpowiedzi, by ostatecznie opuścić go, zostawiając samemu sobie. Lada moment także prorok wyruszy w ostatnią podróż.

44,00 zł
39,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,40 zł

1 osoba kupiła
26
Pamiątka chrztu PMB-0039 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiątka chrztu PMB-0039
Dostępny
10 szt.

Książeczki PMB to produkt wyjątkowy - pięknie wydany, elegancki, a jednocześnie atrakcyjny cenowo. Każda książeczka ma twardą okładkę, kolorowe wnętrze z pięknymi grafikami i cytatami oraz życzenia i miejsce na osobistą dedykację. Na wewnętrznej stronie zdobionej złotą lub srebrną folią okładki wklejona jest specjalna, nieduża koperta, w której można przekazać kartę podarunkową lub banknot.

15,99 zł
1 osoba kupiła
27
Pamiątka chrztu PMB 3DV-021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiątka chrztu PMB 3DV-021
Dostępny
12 szt.

Książeczki PMB to produkt wyjątkowy - pięknie wydany, elegancki, a jednocześnie atrakcyjny cenowo. Każda książeczka ma twardą okładkę, kolorowe wnętrze z pięknymi grafikami i cytatami oraz życzenia i miejsce na osobistą dedykację. Na wewnętrznej stronie zdobionej złotą lub srebrną folią okładki wklejona jest specjalna, nieduża koperta, w której można przekazać kartę podarunkową lub banknot.

19,99 zł
1 osoba kupiła
28
Puzzle 500 elementów. Tajemnicze spotkanie na kawie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. Tajemnicze spotkanie na kawie
Star Puzzle, 500
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.11

Puzzle firmy Starpuzzle składające się z 500 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 48 x 34 cm.

27,94 zł
23,75 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,19 zł

1 osoba kupiła
29
Puzzle 500 elementów. Zaklęcie Galaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. Zaklęcie Galaty
Star Puzzle, 500
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.12

Puzzle firmy Starpuzzle składające się z 500 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 48 x 34 cm.

27,94 zł
23,75 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,19 zł

1 osoba kupiła
30
Puzzle 1000 elementów. Martwa natura - Bzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Martwa natura - Bzy
Star Puzzle, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.12

Puzzle firmy Starpuzzle składające się z 1000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

50,30 zł
42,76 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,54 zł

1 osoba kupiła
31
Puzzle 1000 Sosna pośród pól, Gustav Klimt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Sosna pośród pól, Gustav Klimt
Grafika
Dostępny
3 szt.

Puzzle z francuskiej firmy "Grafika" składające się z 1000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 60 x 60 cm.

63,91 zł
57,52 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,39 zł

1 osoba kupiła
32
Campionato d'italiano A2-B1 Podręcznik do nauki języka włoskiego + zawartość online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Campionato d'italiano A2-B1 Podręcznik do nauki języka włoskiego + zaw...
Dostępny
9 szt.

Campionato d?italiano si rivolge a studenti stranieri e a calciatori stranieri professionisti e non che vogliono approfondire la conoscenza della lingua italiana attraverso il calcio, l?arte e la cucina italiana. Ideale per studenti Erasmus e non, europei ed extra europei. Il volume copre i livelli A2-B1 del Quadro Comune Europeo di Riferimento per le Lingue. Presenta elementi linguistico-culturali utili nelle situazioni comunicative quotidiane e in quelle tipicamente attinenti al contesto calcistico. Il manuale propone 12 unit? + 1 introduttiva. Ogni unit? viene presenta con ricchezza e variet?, tante informazioni storiche e curiosit? sulle squadre calcistiche, la societ?, la cultura, l?arte e la cucina in Italia. I numerosi testi proposti sono selezionati in base ai contesti e agli ambiti lessicali di interesse per un pubblico specifico e non, accompagnati da una grande variet? di esercizi e attivit? per la: produzione orale produzione scritta comprensione scritta comprensione orale attivit? sul lessico

116,00 zł
104,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,60 zł

1 osoba kupiła
33
Oblicza prowokacji. Tom 2. Głowa na tacy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oblicza prowokacji. Tom 2. Głowa na tacy
Dostępny
34 szt.

Drugi tom cyklu Oblicza prowokacji. Książka napisana w konwencji sensacyjnej powieści szpiegowskiej, przede wszystkim dla młodzieży, ale nie tylko. Akcja rozpoczyna się w 1948 r., w momencie, kiedy Urząd Bezpieczeństwa kończy likwidację IV komendy Zrzeszenia „Wolność i Niezawisłość”. Jednak w lasach nadal ukrywają się partyzanci, którzy nie pogodzili się z nową, powojenną rzeczywistością. Wówczas płk Leon Andrzejewski z Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego postanawia, wzorem swojego poprzednika z Syku węża", Fiodora Fiodorowicza Trepowa, przeprowadzić Operację Cezary, dziś znaną jako sprawa V Komendy WiN. Wprowadzenie zdrajcy do organizacji, niestety, powiodło się, a jemu samemu włos z głowy nie spadł. W 2017 r. 94-letni Stefan Sieńko ps. „Wiktor” wystąpił w dokumentalnym filmie „Operacja Cezary"”, w którym przyznał się do wieloletniej współpracy z komunistyczną bezpieką, ale nie wyraził ani jednego słowa skruchy z powodu zdrady i wydania na śmierć kolegów z AK i WiN. Narastające poczucie zagrożenia zdradą i zbliżający się punkt kulminacyjny, osiągnięte dzięki wartkiemu językowi i wciągającym dialogom, sprawiają, że od książki nie można się oderwać. Jedyny dyskomfort to poczucie, że to wszystko wydarzyło się naprawdę... „Andrzejewski usiadł, splótł dłonie na brzuchu, kciuki zakładając za skórzany oficerski pas munduru. Wyraźnie się odprężył, widać było, że jego wcześniejsza nerwowość zupełnie uleciała. Odchylił się mocno, wysoko unosząc głowę. Z wzrokiem wbitym w sufit gabinetu zapytał: - Wiecie, kim był generał Fiodor Fiodorowicz Trepow? Zaskoczony Wendrowski pokręcił przecząco głową. - Nie wiecie... A szkoda... Naprawdę, wielka szkoda... On kiedyś stanął przed bardzo podobnym dylematem. Tak! Przed takim samym, przed jakim i my teraz stoimy. Co zrobić, kiedy nie można wkraść się w łaski wrogiej organizacji..., kiedy nie można zdobyć zaufania jej członków..., kiedy się wie, że jedyną możliwością unicestwienia tej organizacji jest wyłapanie wszystkich jej członków... A to jest praktycznie niemożliwe! Bo jest ciągle zasilana przeszkolonymi za granicą ludźmi, wspierana pieniędzmi i sprzętem. A jej obcy protektorzy są zainteresowani destabilizowaniem sytuacji w kraju. Cóż wtedy? - Andrzejewski zrobił krótką przerwę. Rozplótł dłonie. Jego twarz przybrała pogodny wyraz. Wendrowski nieczęsto widywał swego przełożonego w takim nastroju. - Otóż należy założyć własną organizację... I my właśnie to zrobimy! - Obywatelu pułkowniku... nie bardzo rozumiem...”

32,40 zł
23,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,07 zł

1 osoba kupiła
34
Pamiątka chrztu PMB-0040 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiątka chrztu PMB-0040
Dostępny
11 szt.

Książeczki PMB to produkt wyjątkowy - pięknie wydany, elegancki, a jednocześnie atrakcyjny cenowo. Każda książeczka ma twardą okładkę, kolorowe wnętrze z pięknymi grafikami i cytatami oraz życzenia i miejsce na osobistą dedykację. Na wewnętrznej stronie zdobionej złotą lub srebrną folią okładki wklejona jest specjalna, nieduża koperta, w której można przekazać kartę podarunkową lub banknot.

15,99 zł
1 osoba kupiła
35
Kosiarka z koszem Czako 409472 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
78,99 zł
71,09 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,90 zł

1 osoba kupiła
36
Kto szczeka, nie błądzi! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto szczeka, nie błądzi!
Waldemar Cichoń, Aleksandria
Dostępny
17 szt.

Tego owczarka nie sposób pomylić ? to Riko, gadający pies! A właściwie szczekający, ale to wystarczy żeby się z nim porozumieć. Tym razem dowiadujemy się, do czego naprawdę jest stworzony owczarek rasy border collie, jak zapobiec straszliwej ?kurokalipsie? oraz gdzie śledzie mają uszy?.. Czy mrówki dadzą się zagonić jak owce? Jak głośno pies potrafi wyć, kiedy się nudzi?! Czy listy można wysłać? z pokoju do pokoju? Jak zrobić karierę w internecie, będąc? psem? Psistonosz Riko i ojciec rodziny pokażą też, jak dać prawdziwą, niezapomnianą nauczkę leniwym Bliźniakom? Dołączcie do Riko i bawcie się na całego! Zabawa czas start! Hau, hau!

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

2 osoby kupiły
37
Kręgle TechnoK 4692 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kręgle TechnoK 4692
MAKSIK
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

41,90 zł
37,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,19 zł

1 osoba kupiła
38
Puzzle 1000 elementów. Wieża Galata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Wieża Galata
Star Puzzle, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Puzzle firmy Starpuzzle składające się z 1000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

50,30 zł
42,76 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,54 zł

1 osoba kupiła
39
Piramidka, kubeczki do układania TechnoK 2032 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piramidka, kubeczki do układania TechnoK 2032
MAKSIK
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

9,90 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
40
Mały dentysta TechnoK 7341 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

1 osoba kupiła
41
PRO-EXIMP, zabawka edukacyjna PIESEK Z AKCESORIAMI W KUFERKU NIEBIESKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
87,32 zł
78,59 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,73 zł

1 osoba kupiła
42
Puzzle 1000 elementów. Koty w domu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Koty w domu
Star Puzzle, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Puzzle firmy Starpuzzle składające się z 1000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

50,30 zł
42,76 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,54 zł

1 osoba kupiła
43
Mozaika TechnoK 3374 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,90 zł
31,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

1 osoba kupiła
44
Wiaderko TechnoK 6955 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiaderko TechnoK 6955
MAKSIK
Dostępny
75 szt.

4,99 zł
1 osoba kupiła
45
Merkuryjusz polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Merkuryjusz polski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.08

Jedyna wierszowana staropolska encyklopedia z przełomu XVII i XVIII wieku, wydobyta z rękopisu i po raz pierwszy ogłoszona drukiem. Autor ? Jakub Kazimierz Haur (1632-1709) ? znany dotąd z obszernych kompendiów wpisujących się w europejskie przedoświeceniowe piśmiennictwo encyklopedyczne (najbardziej popularne jego dzieło, Skład abo skarbiec znakomitych sekretów ekonomijej ziemiańskiej, wydane w 1689 r., jest po trosze szlachecką sylwą), tym razem wszedł w rolę poety-erudyty. Rezultaty tego eksperymentu mogą być dla Czytelnika zaskakujące, co ? paradoksalnie ? jeszcze podnosi walor poznawczy dzieła, sprawiając, że podczas lektury się uśmiechamy. Udało się zatem Haurowi w sposób znakomity zrealizować zasadę docere, movere, delectare.

52,00 zł
50,96 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,04 zł

46
Utwory dramatyczne - komedie i dramy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Utwory dramatyczne - komedie i dramy
Dostępny
16 szt.

Po ukazaniu się Zbiorów poetyckich Wincentego Ignacego Marewicza nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Łódzkiego w 2018 roku ta sama oficyna drukarska wydaje kolejne utwory autora, tym razem ? dramatyczne: trzy komedie i dwie dramy, sztuki skupiające w sobie różne tendencje literacko-estetyczne. Ten literat drugiego planu nie przestaje pobudzać do badań i refleksji naukowej, jakby dopominając się o usytuowanie go we właściwym miejscu na mapie literackiej czasów stanisławowskich. Obecne wydanie krytyczne dramatów Marewicza spełnia wszelkie wymogi edytorstwa naukowego z zakresu wydań utworów oświeceniowych. [...] Sposób opracowania o ujęciu analityczno-interpretacyjno-problemowym poszerza wiedzę o epoce, a w szczególności odsłania ciekawe obszary życia teatralnego końca XVIII wieku. Można sądzić, że wydobyte z annałów bibliotecznych utwory sceniczne Marewicza trafią do rąk badaczy okresu, a w szczególności do teatrologów, jak też do nieprofesjonalistów zainteresowanych kulturą literacką XVIII wieku. Z recenzji prof. dr hab. Krystyny Maksimowicz Opiniowany tom, który powstał dzięki wielkiemu nakładowi pracy i akrybii twórczej, jest jedyną edycją naukową poświęconą utworom dramatycznym Wincentego Ignacego Marewicza. [...] Służy nie tylko pogłębieniu wiedzy na temat jego dorobku literackiego, zastosowanych przez Marewicza rozwiązań literackich i estetycznych, mechanizmów i technik opisu świata, podejmowanych motywów czy sposobu prezentacji bohaterów. Krytyczne opracowanie utworów wzbogaca powszechną wiedzę o literaturze i kulturze polskiego wieku świateł. Publikacja jest dowodem tego, że twórczość Wincentego Ignacego Marewicza trafiła do rąk Edytora o wysokich umiejętnościach warsztatowych, wrażliwego na słowo, rzetelnego i skrupulatnego w poszukiwaniu prawdy o tekście / prawdy tekstu. Z recenzji dr hab. Aleksandry Norkowskiej, prof. UKW

49,90 zł
42,91 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,99 zł

47
Live. CD + Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live. CD + Blu-ray
Prince and the Revolution, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

Lista utworów: CD 1 1. Let's Go Crazy (Live In Syracuse, March 30, 1985-2022 Remaster) 2. Delirious (Live In Syracuse, March 30, 1985-2022 Remaster) 3. 1999 (Live In Syracuse, March 30, 1985-2022 Remaster) 4. Little Red Corvette (Live In Syracuse, March 30, 1985-2022 Remaster) 5. Take Me With U (Live In Syracuse, March 30, 1985-2022 Remaster) 6. Yankee Doodle (Live In Syracuse, March 30, 1985-2022 Remaster) 7. Do Me, Baby (Live In Syracuse, March 30, 1985-2022 Remaster) 8. Irresistible Bitch (Live In Syracuse, March 30, 1985-2022 Remaster) 9. Possessed (Live In Syracuse, March 30, 1985-2022 Remaster) 10. How Come U Don't Call Me Anymore (Live In Syracuse, March 30, 1985-2022 Remaster) 11. Let's Pretend We're Married (Live In Syracuse, March 30, 1985-2022 Remaster) 12. International Lover (Live In Syracuse, March 30, 1985-2022 Remaster) 13. God (Live In Syracuse, March 30, 1985-2022 Remaster) 14. Computer Blue (Live In Syracuse, March 30, 1985-2022 Remaster) CD 2 1. Darling Nikki (Live In Syracuse, March 30, 1985-2022 Remaster) 2. The Beautiful Ones (Live In Syracuse, March 30, 1985-2022 Remaster) 3. When Doves Cry (Live In Syracuse, March 30, 1985-2022 Remaster) 4. I Would Die 4 U (Live In Syracuse, March 30, 1985-2022 Remaster) 5. Baby I'm a Star (Live In Syracuse, March 30, 1985-2022 Remaster) 6. Purple Rain (Live In Syracuse, March 30, 1985-2022 Remaster)

161,90 zł
48
Ryzykowna rozgrywka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ryzykowna rozgrywka
Dostępny
150 szt.

Co zrobisz, kiedy jedna wiadomość odbierze ci chęć do życia i nikt nie będzie w stanie ukoić twojego bólu? Mirka wyjeżdża z przyjacielem na drugi kraniec Polski po wymarzony samochód. Na miejscu okazuje się, że zamieszczone w Internecie ogłoszenie to podpucha. Choć jest rozgoryczona, postanawia dobrze się bawić nad urzekającymi mazurskimi jeziorami. Jej beztroska nie trwa długo, gdyż kilka dni później dowiaduje się o śmierci bliźniaczki. A gdyby istniał cień szansy, że siostra jednak żyje, a ktoś upozorował jej śmierć? Zdesperowana dziewczyna wyrusza na drugą półkulę do pięknej, ale jakże niebezpiecznej stolicy Wenezueli, gdyż wołająca ją w snach bliźniaczka prosi o ratunek. Będąc na miejscu, spotyka dwóch mężczyzn zamieszanych w miłosne potyczki siostry. Czy Mirka odważy się poznać ich mroczne tajemnice, szczególnie że jeden z nich należy do mafii, a drugi jest lekarzem bez sumienia? Anett Lievre znów zaskakuje! Zabiera nas w podróż do Wenezueli, która oprócz pięknych widoków i gorącego słońca oferuje również całą gamę niebezpieczeństw. Mirka podejmuje ryzykowną decyzję i wyrusza odnaleźć ukochaną siostrę. Musi jednak baczyć na każdy swój krok, bo jeden nieprzemyślany ruch może ją wiele kosztować. Historia trzyma w napięciu do samego końca. Autorka funduje nam istną eksplozję emocji oraz pikantne sceny pełne dreszczyku podniecenia. Ja kompletnie przepadłam. Polecam z całego serca! - Weronika Czaplarska, autorka Kolejny raz Anett Lievre sprawiła, że nie mogę zapomnieć o jej powieści! ?Ryzykowna rozgrywka? to książka, którą czyta się jednym tchem. Niezwykle przejmująca i wielowątkowa historia opowiadająca o sile siostrzanej miłości. Klimat niebezpiecznej Wenezueli, dreszczyk emocji oraz namiętność to kombinacja idealna. Autorce udało się rozbić moje serce na kawałki, a potem ponownie je poskładać. Gorąco polecam każdemu, kto ma dość banalnych powieści, ta z pewnością się do nich nie zalicza! - Emily May, autorka Intrygujący tytuł to jedynie przedsmak tego, co znajduje się wewnątrz. Zapewniam, że w tej książce nawet przez moment nie powieje nudą, a w chwilach zawrotnej akcji znajdzie się też miejsce na miłość. Mirkę i Tyśkę łączy wręcz namacalna więź. Gdy jedna z bliźniaczek wyjeżdża i zostaje uznana za zmarłą, serce drugiej podpowiada, że siostra żyje, więc dziewczyna wyrusza, aby ją odszukać. Gdy dociera do Caracas, zaczyna się prawdziwy rollercoaster. Trzeba się naprawdę mocno trzymać, by nie wypaść. Jesteście przygotowani na taką przejażdżkę? - Marta Kaczmarczyk, czytelniczka Pomysłowa, oryginalna, zaskakująca. Tak w trzech słowach można określić najnowszą powieść Anett Lievre. Ani przez chwilę nie będziecie się nudzić. Serce będzie bić wam szybko podczas czytania, a wy nie odłożycie książki, póki nie wybrzmi ostatnie zdanie. Przepadniecie tak jak ja. Uwielbiam i gorąco polecam! Justyna Dziura, autorka Typowy romans mafijny? Absolutnie nie! Historia pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ból, poświęcenie, namiętność. A w samym centrum dziewczyna, która decyduje się postawić na szali własne życie, bo miłość niejedno ma imię. Takiej wersji Anett Lievre nie możecie przegapić! Polecam! - Marzena Miłek, autorka ?Ryzykowna rozgrywka? to bogata w detale, niesamowicie wciągająca powieść, która chwyta w swoje objęcia już od pierwszych stron. Myślałam, że wiem, czego się spodziewać, i że w pełni rozgryzłam fabułę, a jednak się myliłam. Nowa odsłona Anett Lievre to tego typu książka, która jest w stanie zaskoczyć każdego czytelnika. Polecam z całego serca. - Magdalena Spirydowicz, madziara.malfoy

41,90 zł
35,62 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,28 zł

49
Miesięcznik Znak 804 (05/2022). Tu mówi Ukraina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miesięcznik Znak 804 (05/2022). Tu mówi Ukraina
Dostępny
581 szt.

Jakimi słowami opisuje się wojnę? Ukraińscy pisarze i pisarki, których poprosiliśmy o relacje z kraju, sięgają po różne pojęcia. Piszą o strachu, cierpieniu, nienawiści, śmierci. Ale także o odwadze, wdzięczności, miłości. I co może zaskakujące: o poczuciu winy i wstydzie – towarzyszącym uchodźcom opuszczającym swoje państwo, tym, którzy zostali, ale nie uczestniczą bezpośrednio w walkach, a wreszcie osobom, których jedyną „przewiną” jest fakt, że ich językiem ojczystym jest rosyjski. Oddajemy głos twórcom z Ukrainy, aby swoimi słowami opowiedzieli o tym, jak ta wojna wygląda, na jakim historycznym i politycznym gruncie się zrodziła i w końcu jak zmieniła ich życie. Piszą: Jurij Andruchowycz, Sofija Andruchowycz, Wołodymyr Rafiejenko, Wiktoria Amelina, Petro Jacenko, Taras Prochaśko, Ołena Szeremet, Andrij Łysenko, Jarosław Hrycak i Serhij Płochij Ponadto w numerze: Adam Daniel Rotfeld: Putin doprowadził Rosję do katastrofy Łukasz Najder o spiskowej mgle otaczającej wojnę Przewodnik po literaturze i sztuce ukraińskiej Felietony Olgi Gitkiewicz, Filipa Springera i Janusza Poniewierskiego Dariusz Rosiak w dziwnie aktualnym uniwersum „451 stopni Fahrenheita”

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

50
Okulary ochronne Bosch - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okulary ochronne Bosch
MALIK
Dostępny
2 szt.

Klein 8122 Okulary ochronne Bosch dla dzieci Okulary zostały stworzone przez uwielbianą przez dzieci firmę Klein. Te zabawkowe okulary powstały na licencji Bosch mini, dlatego też są wierną kopią prawdziwych gogli ochronnych produkowanych przez firmę Bosch. Zabawki Klein umożliwiają dzieciom naśladowanie rodziców podczas codziennych czynności domowych w sposób realistyczny, ale także bezpieczny, zapewniając swobodną zabawę i naukę. Okulary ochronne mają oprawę w kolorze żółtym oraz plastikową, przezroczystą szybkę. Okulary te posiadają także czarną, rozciągliwą gumkę, dzięki której będą pasować na dzieci w różnym wieku. Okulary będą doskonałym dodatkiem do innych zestawów z serii Bosch Mini. Czy to zestaw ogrodowy, wiertarka, czy też młot pneumatyczny, każdy mały majsterkowicz powinien mieć okulary ochronne. Przeznaczone dla dzieci od 3 roku zycia

19,99 zł
51
Zestaw weterynarza z pieskiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw weterynarza z pieskiem
MALIK
Dostępny
3 szt.

Klein 4831 Zestaw weterynarza z pieskiem Seria zestawów i akcesoriów lekarskich z jednej strony służy zabawie w doktora czy pielęgniarkę, a z drugiej strony pomaga dzieciom oswoić się z tematem wizyty u lekarza, wykonywanych badań i zabiegów. Mamy tutaj szeroki wybór zestawów z większą lub mniejszą ilością akcesoriów oraz szereg pojedynczych produktów jak np. fartuchy lekarskie czy stetoskopy. Cała seria wizualnie stworzona jest tak, aby mogli się nią bawić zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Tak też jest w przypadku fantastycznego zestawu z chorym pieskiem. Wszystkie elementy umieszczone zostały w skrzynce będącej transporterkiem dla pupila. Zamykane przezroczyste drzwiczki pomogą wygodnie umieścić w nim chorego pieska lub wyjąć go do badania. Śliczny, biały, pluszowy piesek z czerwoną apaszką bardzo potrzebuje pomocy, a więc zestaw zawiera wszystkie akcesoria niezbędne do tego aby się nim zaopiekować. Znajdują się tutaj: - stetoskop, - strzykawka, - termometr, - penseta, - karma dla psów w puszce, - miseczka, - identyfikator lekarski Wymiary opakowania/skrzynki: 24 x 18,5 x 16,5 cm Zabawka odpowiednia dla dzieci powyżej 3 lat

112,39 zł
52
Zestaw weterynarza z kotkiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw weterynarza z kotkiem
MALIK
Dostępny
4 szt.

Klein 4821 Zestaw weterynarza z kotkiem Kolekcja Princess Coralie jest autorską kolekcją marki Klein. Skierowana do dziewczynek, oferuje szeroką gamę produktów doskonale uzupełniających się na wzajem. Podczas zabawy dzieci mogą naśladować zaobserwowane w świecie dorosłych sytuacje. Tak też jest w przypadku fantastycznego zestawu z chorym kotkiem. Wszystkie elementy umieszczone zostały w skrzynce będącej transporterkiem dla pupila. Zamykane przezroczyste drzwiczki pomogą wygodnie umieścić w nim chorego kotka lub wyjąć go do badania. Śliczny, biały, pluszowy kotek z fioletową obróżką bardzo potrzebuje pomocy, a więc zestaw zawiera wszystkie akcesoria niezbędne do tego aby się nim zaopiekować. Znajdują się tutaj: - stetoskop, - strzykawka, - termometr, - penseta, - karma dla kotów w puszce, - miseczka, - identyfikator lekarski Wymiary opakowania/skrzynki: 24 x 18,5 x 16,5 cm. Zabawka odpowiednia dla dzieci powyżej 3 lat

117,31 zł
53
Walizka lekarska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Walizka lekarska
MALIK
Dostępny
5 szt.

Klein 4457 Walizka lekarska z wyposażeniem Pod marką Klein produkowanych jest kilkanaście rodzajów zestawów lekarskich - od pojedynczych akcesoriów jak fartuch lekarski, czy prawdziwy, działający stetoskop, poprzez zestawy kilkuelementowe po rozbudowane zestawy zawierające kompletne wyposażenie każdego szanującego się doktora, czy ratownika medycznego. Nie ma dziecka, które nie wiedziałoby do czego służy strzykawka, termometr, czy plaster i które nie próbowałoby naśladować działań lekarza badając domowników, czy pluszaki. Właśnie do tego celu doskonale nadają się wykonane z dbałością o szczegóły akcesoria lekarskie firmy Theo Klein GmbH. Zestaw w walizeczce o trapezowym kształcie zawiera podstawowe, niezbędne wyposażenie każdego medyka. Czerwona walizeczka wykonana jest z bardzo trwałego tworzywa, posiada wygodny uchwyt do noszenia oraz żółty klips, który zabezpiecza ją przed otwieraniem się. Ten zestaw zawiera aż 10 elementów. Wszystkie są oczywiście bezpieczne dla dzieci i proste w użyciu. W walizeczce znajdują się: - stetoskop, - nożyczki plastikowe, - szczypce, - strzykawka, - termometr, - otoskop, - młoteczek, - pudełeczko na waciki, - plaster z elastycznego tworzywa, - notatnik. wymiary walizki: 24 x 11 x 19 cm zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością.

52,58 zł
54
Nocnik z akcesoriami dla lalki Princess Coralie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nocnik z akcesoriami dla lalki Princess Coralie
MALIK
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.13

Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością. Kolekcja Princess Coralie jest autorską kolekcją marki Klein. Skierowana do dziewczynek, oferuje szeroką gamę produktów doskonale uzupełniających się na wzajem. Podczas zabawy dzieci mogą naśladować zaobserwowane w świecie dorosłych sytuacje. Oferowany zestaw zawiera 4 elementy: - różowy nocnik dla lalki - pieluszka - krem - puder/zasypka Wszystkie elementy zostały stworzone tak, aby jak najbardziej przypominały prawdziwe akcesoria używane przy opiece nad dzieckiem. Są one odpowiednie dla lalek wielkości 35-50cm. Dzięki swojej uniwersalności ucieszą każdą małą wielbicielkę zabawy w dom. Wymiary zestawu w opakowaniu: 14,5x9,25x14,5cm. Dla dzieci powyżej 3 lat

23,70 zł
Powiadomienie
55
Bezdroża komunikacji. Kontakt, porozumienie, akceptacja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezdroża komunikacji. Kontakt, porozumienie, akceptacja
Dostępny
2 szt.

Monografia naukowa pt. Bezdroża komunikacji - kontakt, porozumienie, akceptacja (księga jubileuszowa poświęcona Profesorowi Bogusławowi Zielińskiemu) to wielogłosowy projekt uchwycenia i omówienia fenomenu komunikacji w wymiarze antropologicznym, socjologicznym, literackim, językowym i kulturowym. Szeroki aspekt i wielość rozpoznań sugeruje w pierwszym rzędzie sytuację dialogu, rozmowy i ustalenia stanowisk, ale w dalszej perspektywie przytacza kwestie sporu, konfliktu, polemiki i kategorycznego narzucania sądów i opinii. Taka optyka i operacjonalizacja problemu nie redukuje przy tym pierwotnego znaczenia komunikacji, w sensie przemieszczania się w przestrzeni oraz, co przywoływane bywa rzadziej i w bardziej metaforycznym sensie - w czasie. Zamieszczone w tomie rozważania dowodzą, iż egzystencjalne, kulturowe i społeczne doświadczanie relacji międzyludzkich niezmiennie wiąże się z inicjowaniem, podtrzymywaniem i podsycaniem kontaktów z drugim człowiekiem. Składające się na niniejszy tom refleksje, opinie, zapatrywania, rozpoznania w swej różnorodności, wielogłosowości i zróżnicowanej tożsamości ich autorów potwierdzają, a jednocześnie dosłownie egzemplifikują, że problematyka komunikacji niezmiennie rodzi nowe pytania badawcze, a jej naukowe rozpatrywanie, mimo licznych już ujęć i opracowań nadal nie traci aktualności. Przedmiotem zainteresowania w proponowanej monografii pozostają literackie (literaturoznawcze), językowe (lingwistyczne) i, w najszerszym ujęciu, artystyczne reprezentacje „zysków i strat”, jakie niesie ze sobą potrzeba, konieczność (i możliwość) komunikacji międzyludzkiej w jej wszelakich, mieniących się semantycznymi odcieniami, zniuansowanych i czasami dalekich od oczekiwanej precyzji i określoności przekrojach oraz aspektach.

72,00 zł
56
Szufelka ze zmiotką czerwona Klein - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szufelka ze zmiotką czerwona Klein
MALIK
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Klein 6310 Szufelka ze zmiotką czerwona Kolekcja akcesoriów do sprzątania na różnych licencjach jest najstarszą kolekcją marki Klein. To właśnie od drewnianej zmiotki i miotły dla dzieci rozpoczęła się przygoda firmy Klein z zabawkami. Nie sposób wyobrazić sobie zabawki bardziej przypominające prawdziwe sprzęty służące dorosłym do robienia porządków. Szeroki wybór kolorystyki powoduje, że np. miotełki czy odkurzacze nadają się równie dobrze dla dziewczynek jak i dla chłopców. Produkty oferowane są w zestawach oraz w pojedynczych opakowaniach, tak aby doskonale uzupełniały się na wzajem. Podczas zabawy dzieci mogą naśladować zaobserwowane w świecie dorosłych sytuacje, a przy okazji pomóc rodzicom w domowych porządkach. Zestaw do sprzątania składa się ze zmiotki i szufelki. Włosie zmiotki jest na tyle gęste i trwałe, że spokojnie nadaje się do robienia prawdziwych porządków. Zestaw przydaje się np. świetnie do sprzątania drobnych klocków. Od prawdziwych akcesoria te odróżnia tylko wielkość dostosowana dla dzieci. Wymiary opakowania: 15,75 x 9,25 x 23,75 cm Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością.

15,99 zł
Powiadomienie
57
Zestaw lekarski w walizce średni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw lekarski w walizce średni
MALIK
Dostępny
2 szt.

Zestaw w walizeczce zawiera podstawowe, niezbędne wyposażenie każdego medyka. Czerwona walizeczka wykonana jest z bardzo trwałego tworzywa, posiada wygodny uchwyt do noszenia oraz żółty klips, który zabezpiecza ją przed otwieraniem się. Ten niewielki zestaw zawiera aż 11 elementów. Wszystkie są oczywiście bezpieczne dla dzieci i proste w użyciu. W walizeczce znajdują się: - czerwono-granatowy stetoskop, - nożyczki plastikowe, - szczypce, - strzykawka, - termometr, - otoskop, - młoteczek, - pudełeczko na waciki, - plaster - penseta, - notatnik. wymiary walizki: 27 x 9,5 x 23 cm zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia Pod marką Klein produkowanych jest kilkanaście rodzajów zestawów lekarskich - od pojedynczych akcesoriów jak fartuch lekarski, czy prawdziwy, działający stetoskop, poprzez zestawy kilkuelementowe po rozbudowane zestawy zawierające kompletne wyposażenie każdego szanującego się doktora, czy ratownika medycznego. Nie ma dziecka, które nie wiedziałoby do czego służy strzykawka, termometr, czy plaster i które nie próbowałoby naśladować działań lekarza badając domowników, czy pluszaki. Właśnie do tego celu doskonale nadają się wykonane z dbałością o szczegóły akcesoria lekarskie firmy Theo Klein GmbH.

101,01 zł
58
Zestaw do karmienia i pielęgnacji Princess Coralie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do karmienia i pielęgnacji Princess Coralie
MALIK
Dostępny
3 szt.

Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością. Kolekcja Princess Coralie jest autorską kolekcją marki Klein. Skierowana do dziewczynek, oferuje szeroką gamę produktów doskonale uzupełniających się na wzajem. Podczas zabawy dzieci mogą naśladować zaobserwowane w świecie dorosłych sytuacje. Złożony z 11 elementów zestaw akcesoriów do opieki nad dzieckiem jest doskonałym uzupełnieniem tego co potrzebne do zabawy w dom. Zapewne każda mała mamusia bardzo potrzebuje tych właśnie przedmiotów, żeby jeszcze lepiej zaopiekować się swoją ukochaną lalką. W dodatku wszystko tak pięnie wygląda, ma ulubiony różowy kolor i wyprodukowane jest z wysokiej jakości materiałów. W zestawie znajdują się: - miseczka do karmienia - łyżeczka - widelec - imitacja opakowania herbatników - grzebień - szczotka do włosów - śliniaczek - pieluszka - butelka do mleka - puder/zasypka - krem Odpowiednie dla lalek wielkości 40-50cm Wymiary opakowania: 40x6x30cm Dla dzieci powyżej 3 lat

113,47 zł
59
Kask budowlany Bosch - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kask budowlany Bosch
MALIK
Dostępny
2 szt.

Klein 8127 Żółty kask Bosch Kask ochronny z daszkiem jest w kolorze żółtym i został ozdobiony logo Bosch. Posiada regulację, dzięki czemu będzie pasował dzieciom w różnym wieku. Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim małym majsterkowiczom. Został stworzony przez firmę Klein, która z myślą o dzieciach uwielbiających wcielać się w rolę dorosłych projektuje wysokiej jakości zabawki imitujące sprzęty AGD, narzędzia. Podpisała ona umowy z wieloma markami, takimi jak np. Bosch, Braun, Miele, Vileda, dzięki czemu zabawki wyglądają jak prawdziwe produkty tych firm. Zabawka pochodzi z serii Bosch. Zabawka nie zapewnia ochrony. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia

42,13 zł
60
Traktor John Deere do skręcania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor John Deere do skręcania
MALIK
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.26

Stworzona przez firmę Klein oferta warsztatów, narzędzi, zestawów i akcesoriów do kreatywnego majsterkowania na licencji Bosch oraz John Deere, jest największą na światowym rynku zabawek. Zarówno marka Bosch jak i najpopularniejsza chyba w świecie pojazdów rolniczych marka John Deere, kojarzą się wszystkim z wysoką jakością i długą żywotnością produktów ? nie inaczej jest w przypadku tych zabawek. Zestaw konstrukcyjny 3903 zawiera traktor John Deere z ładowaczem przednim. Traktor i przyczepę można rozkręcić na części i skręcić ponownie. Aby ułatwić pracę do zestawu dołączony jest wygodny śrubokręt. Jest to zabawka łącząca w sobie kilka istotnych cech: majsterkowanie, kreatywność oraz klasyczną zabawę autami. Wszystkie elementy wykonane są tak precyzyjnie, że nawet 3-tetnie dzieci są w stanie poradzić sobie z odkręcaniem i wkręcaniem śrub. Zestaw składa się z elementów takich jak: - ciągnik z czterema dużymi, ruchomymi kołami i ruchomym ładowaczem (wymiary ciągnika 24 x 12,5 x 9,5 cm) - plastikowy śrubokręt z zieloną rączką, wymiary opakowania: 37 x 22,3 x 13,8 cm zabawka przeznaczona dla dzieci od lat 3

114,50 zł
Powiadomienie
61
Scyzoryk Victorinox zabawka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scyzoryk Victorinox zabawka
MALIK
Dostępny
5 szt.

Klein 2805 Scyzoryk szwajcarskiej armii Victorinox Stworzona przez firmę Klein oferta warsztatów, narzędzi, zestawów i akcesoriów do kreatywnego majsterkowania na licencji Bosch, jest największą na światowym rynku zabawek. Wszystkie urządzenia są praktycznie kopiami prawdziwych narzędzi dostępnych dla dorosłych. Są one oczywiście dostosowane dla dzieci wielkością, ciężarem, a przede wszystkim są super bezpieczne. Narzędzia posiadają takie funkcje, aby podczas zabawy zachowywały się niemal identycznie jak prawdziwe. W rezultacie wywołuje to ogromny entuzjazm u dzieci, jak i u Tatusiów, którzy często chętnie dołączają do zabawy. Scyzoryk Victorinox jest w pełni bezpieczną zabawką. Posiada wyłącznie plastikowe elementy bez ostrych krawędzi. Tak jak prawdziwy zawiera w sobie: łyżkę, widelec, nóż, otwieracz do kapsli, nóż ząbkowany i lupę. Praktyczny uchwyt karabińczykowy pozwoli na przymocowanie scyzoryka do szlufki spodni czy plecaka, tak, aby się nie zgubił. Wymiary zabawki po złożeniu: 11,5 x 3 x 3 cm Dla dzieci od lat 3

29,06 zł
62
Princess Coralie wanna z akcesoriami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Princess Coralie wanna z akcesoriami
MALIK
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.14

Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością. Kolekcja Princess Coralie jest autorską kolekcją marki Klein. Skierowana do dziewczynek, oferuje szeroką gamę produktów doskonale uzupełniających się na wzajem. Podczas zabawy dzieci mogą naśladować zaobserwowane w świecie dorosłych sytuacje. Jasnoróżowa wanienka wykonana z bardzo trwałego tworzywa sztucznego zawiera wszystkie akcesoria niezbędne do pielęgnacji ukochanej lalki. Można w niej swobodnie wykąpać lalkę wielkości do 40cm. Będzie ona doskonałym uzupełnieniem zabawy w mamę i dziecko. W zestawie znajdują się: - Wanna o wymiarach: 41x23,5x10cm - Nocniczek - grzebień - rybka - zabawka - termometr - pieluszka - puder Dla dzieci powyżej 3 lat

53,40 zł
Powiadomienie
63
Lizak sygnalizacyjny policyjny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lizak sygnalizacyjny policyjny
MALIK
Dostępny
5 szt.

Klein 8858 Lizak sygnalizacyjny policyjny Lizak sygnalizacykny jest dwustronny. Pierwsza strona jest zielona, a druga czerwona. Zabawka została wyposażona w efekty świetlne na stronie Stopu. Po tej stronie znajduje się guziczek uruchamiający czerwoną lampkę. Dziecko może wcielić się rolę policjanta, zatrzymywać pojazdy i nadzorować ruchem! Zabawka będzie również świetnym uzupełnieniem przebrania się za policjanta. Wymiary opakowania: 28,5 x 15,5 x 2 cm Zabawka wymaga użycia baterii: 2 x AA/R6 (brak w zestawie) Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia

45,47 zł
64
Internetowe serwisy lekarskie - studium patologii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Internetowe serwisy lekarskie - studium patologii
Dostępny
50 szt.

Książka wielostronnie przedstawia genezę i mechanizm internetowych serwisów lekarskich, naruszających przepisy o ochronie danych osobowych i unormowanie konstytucyjne dotyczące kontroli zawodów zaufania publicznego. Omówiony został udział funkcjonariuszy publicznych reprezentujących organy państwa i samorządowe, umożliwiający rozwój tej patologii. Przedstawiono gwarancje praw pacjenta, ustawowe i pozaustawowe, wykazano brak uzasadnionego interesu społecznego w działalności serwisów, naruszenie praw i wolności lekarza przez internetowe serwisy lekarskie, a z drugiej strony naruszenie Kodeksu Etyki Lekarskiej przez lekarza korzystającego z płatnej promocji swoich usług w serwisach. W różnych aspektach przedstawiono istotę patologii internetowych serwisów lekarskich. Omówiono odpowiedzialność z przepisów prawa osób decyzyjnych w serwisach oraz anonimowych opiniodawców. Przedstawiono możliwości obrony przed patologią internetowych serwisów lekarskich w zależności od zawarcia umowy lekarza z serwisem. Niezaprzeczalną wartością tej książki są zamieszczone w niej fragmenty orzecznictwa Trybunału Konstytucyjnego, Sądu Najwyższego i Naczelnego Sądu Administracyjnego i Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, na podstawie których czytelnik może sam zrozumieć, do rozwoju jakiej patologii, w przestrzeni internetowej, doszło.

84,00 zł
75,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,40 zł

65
Umysł Lidera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Umysł Lidera
Iwona Majewska-Opiełka, Aleksandria
Dostępny
36 szt.

Menedżerowie, szczególnie na starcie, muszą szybko znaleźć się w nowej roli. Muszą zrozumieć o czym myślą, dokąd zmierzają, a przede wszystkim jak myślą i postępują. Ta książka słuchana w aucie, przed snem lub na nudnych spotkaniach to dobry wstęp do zrozumienia umysłu lidera. Prof. zw. dr hab. Janusz Strużyna Umysł lidera to książka, która po lekturze zostawia nieodpartą chęć działania i zdobywania szczytów. Autorka sugestywnie i w sposób łatwo przyswajalny pokazuje jak lepiej zarządzać zespołem, relacjami z ludźmi, jak efektywnie budować związki, ale przede wszystkim jak lepiej rozumieć siebie, wykorzystywać swoje zdolności oraz eliminować słabości. Treść książki poparta jest wieloma przykładami wziętymi z codziennej działalności firm polskich oraz zagranicznych. To doskonała książka dla kierowników, managerów, dyrektorów, słowem wszystkich, którzy chcą lepiej kierować zarówno wielkimi przedsiębiorstwami jak i kilkoma pracownikami.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

66
Przyczynek do biografii ks. Michała Czajkowskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
33,60 zł
32,26 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,34 zł

67
Bydgoska krwawa niedziela 3-4 września 1939 roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
33,60 zł
32,26 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,34 zł

68
Życie na przełomie wieków i ustrojów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie na przełomie wieków i ustrojów
Dostępny
7 szt.

Napomknąć warto, że Ryszard Kurylczyk pracował przy budowie dwóch elektrowni wodnych i był jednym z dyrektorów budowy pierwszej polskiej eletrowni jądrowej w Żarnowcu, był też dwukrotnie wojewodą, najpierw w Słupsku, a potem w Gdańsku, a także wiceministrem w resorcie infrastruktury. Autor jest również twórcą ośmiu powieści historycznych nie tylko o czasach wczesnośredniowiecznej Polski, ale również odległej starożytności z okresu V w.p.n.e. Był także wieloletnim prezesem słupskiego oddziału Związku Literatów Polskich. Natomiast ta autobiografia pokazuje obraz jego życia na tle współczesnej historii naszego kraju na przełomie wieków i ustrojów.

63,45 zł
60,91 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,54 zł

69
Człowiek NIE jest miarą wszechrzeczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Człowiek NIE jest miarą wszechrzeczy
Dostępny
41 szt.

Sokrates żył w piątym stuleciu przed Chrystusem, św. Filip Neri w wieku XVI, a św. Jan Paweł II wprowadził Kościół w trzecie tysiąclecie. Choć te trzy postaci dzielą setki lat, łączy ich idea, że człowiek nie jest miarą wszechrzeczy. Każdy z nich głosił ją wbrew dominującym w swoich czasach poglądom. Sokrates, którego poglądy sprzeciwiały się Protagorasowi, mógł mieć wątpliwości, czy słusznie czyni, tym bardziej, że większość ówczesnych ludzi wyśmiewała go, groziła mu, a w końcu skazała go na śmierć za psucie młodzieży. Święty Filip Neri miał już za sobą doświadczenie minionych wieków. Wiedział, na jakim fundamencie zbudowany został świat nowej ery - świat ery chrześcijańskiej. Epoka renesansu i jej klimat intelektualny mogły jednak przyprawiać o zawrót głowy i tak też stało się w przypadku wielu ludzi. Symbolem sokratejskiej postawy we współczesnym świecie był Święty Jan Paweł II. Siła jego oddziaływania na przełomie tysiącleci nie miała sobie równych. Sokrates z Aten położył fundamenty pod dzieło poszukiwania PRAWDY. Sokrates chrześcijański, Święty Filip Neri, wzmacniał te fundamenty PRAWD objawioną chrześcijańskiej wiary. Sokrates naszej cywilizacji, Święty Jan Paweł II, mógł natomiast realizować idee, które pojawiły się w zalążku w Oratorium rzymskiego Sokratesa. Chociaż mijają wieki, zmieniają się systemy polityczne, ekonomiczne i społeczne, to Protagoras ciągle znajduje zwolenników swojej tezy. Ci - nawet nie znając jej autora i jego poglądów - uważają, że człowiek jest miarą wszechrzeczy i po swojemu chcą urządzać świat.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

70
Schowek
AZ Roletka samochodowa KRAINA LODU 1 szt EKSAA112
AZ
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

32,90 zł
Powiadomienie
71
Grzechotka kula TechnoK 7556 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
13,99 zł

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

72
Huśtawka TechnoK 8096 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
68,76 zł
61,88 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,88 zł

73
Piramidka , kubeczki z wiaderkiem, TechnoK 2049 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23,09 zł
20,78 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,31 zł

74
Zestaw konstrukcyjny TechnoK 3763 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
70,90 zł
63,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,09 zł

75
Mozaika TechnoK 7525 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mozaika TechnoK 7525
MAKSIK
Dostępny
22 szt.

43,90 zł
39,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,39 zł

76
Tęczowe kostki 1 TechnoK 1684 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tęczowe kostki 1 TechnoK 1684
MAKSIK
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

19,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

77
Mozaika TechnoK 8140 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mozaika TechnoK 8140
MAKSIK
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.12

118,90 zł
107,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,89 zł

78
Mozaika TechnoK 7297 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mozaika TechnoK 7297
MAKSIK
Dostępny
17 szt.

27,90 zł
25,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,79 zł

79
Kuchnia z akcesoriami w walizce TechnoK 6061 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
93,90 zł
84,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,39 zł

80
Naczynia z akcesoriami spożywczymi w siatce TechnoK 7259 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,03 zł
21,63 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,40 zł

81
Klocki konstrukcyjne metalowe TechnoK 6405 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki konstrukcyjne metalowe TechnoK 6405
MAKSIK
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.13

29,90 zł
26,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

82
Klocki konstrukcyjne metalowe TechnoK 6399 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,90 zł
29,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,29 zł

83
Zestaw małej stylistki, fryzjerki TechnoK 6771 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
13,99 zł

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

84
Klocki konstrukcyjne metalowe TechnoK 4937 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
38,90 zł
35,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,89 zł

85
Auta mini tramsport zestaw 3szt TechnoK 5804 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,08 zł
30,67 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,41 zł

86
Klocki konstrukcyjne metalowe TechnoK 4920 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
45,90 zł
41,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,59 zł

87
Klocki konstrukcyjne metalowe TechnoK 4913 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki konstrukcyjne metalowe TechnoK 4913
MAKSIK
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.15

48,90 zł
44,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,89 zł

88
Zestaw wojowników TechnoK 4272 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,90 zł
15,99 zł

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,91 zł

89
Klocki konstrukcyjne metalowe TechnoK 4951 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,90 zł
40,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

90
Domino Ocean TechnoK 3299 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,90 zł
15,99 zł

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,91 zł

91
Skakanka TechnoK 2322 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skakanka TechnoK 2322
MAKSIK
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

6,10 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,8%
oszczędzasz 0,11 zł

92
Domino ZOO TechnoK 3305 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,90 zł
14,99 zł

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,91 zł

93
Zestaw do haftowania TechnoK 3497 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do haftowania TechnoK 3497
MAKSIK
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.31

19,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

94
Łopatka mała + grabki  TechnoK 2865 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łopatka mała + grabki TechnoK 2865
MAKSIK
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.19

3,20 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,6%
oszczędzasz 0,21 zł

95
Mały dentysta TechnoK 6641 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały dentysta TechnoK 6641
MAKSIK
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

96
Zestaw narzędzi TechnoK 4005 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,08 zł
26,17 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,91 zł

97
Auta mini tramsport zestaw 3szt TechnoK 5811 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23,90 zł
21,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,39 zł

98
Kreatywna zabawa kąpiel piesków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreatywna zabawa kąpiel piesków
SES Creative
Dostępny
28 szt.

Te pieski i jeden kotek bardzo się ubrudziły w błotku. Muszą się koniecznie wykąpać. Ale podczas tej kąpieli całkowicie zniknęły w pianie. Czy usuniesz tę piankę i zobaczysz je znowu? Zwierzątka staną się znowu widoczne jeśli użyjesz wody i dołączonej do zestawu gumowej szczoteczki na palec. Zwierzaki będą widoczne tylko wtedy, gdy zostaną zmoczone. Gdy wyschną, znów staną się niewidoczne i zabawa może zacząć się od nowa. Zabawka dla dzieci w wieku 12m+

39,90 zł
33,12 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,78 zł

99
Traktor rolniczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor rolniczy
PRO-EXIMP
Dostępny
44 szt.

Traktorek rolniczy z krytą przyczepą to idealne uzupełnienie małej farmy. Traktor jest niezastąpionym wyposażeniem każdego gospodarstwa. Przyczepka jest odczepiana i można na niej przewozić zwierzęta, zbiory oraz narzędzia rolnicze. Wszystkie detale są dokładnie odwzorowane. Zbierz całą kolekcję traktorów!

16,95 zł
15,99 zł

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,96 zł

100
Klocki Konstrukcyjne 247 ElementÓw Farma Alleblox 492765 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Konstrukcyjne 247 ElementÓw Farma Alleblox 492765
Alleblox, Alleblox
Dostępny
81 szt.

Zalety produktu klocki zwiększają sprawność umysłową, co przekłada się na kreatywność, pobudzają wyobraźnię oraz pozytywnie wpływają na rozwój dziecka, zestaw posiada ruchome elementy. Komplet klocków konstrukcyjnych ALLEBLOX to nowość w naszej ofercie. Pozwalają na budowanie urozmaiconych konstrukcji, budowli oraz pojazdów, to idealna zabawa zarówno dla małych jak i dużych konstruktorów Łączą się z innymi popularnymi klockami konstrukcyjnymi, są lekkie oraz łatwe do składania. Zawartość zestawu 247 elementów klocków, instrukcja do składania. Wszystkie elementy wykonane z miękkiego plastiku. Wymiary/waga/baterie wymiary produktu dł. x wys. x gł. cm traktor-14x7x4, zagroda-8x8x5, drzewo-8x11x5, wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 34x27x6, waga produktu bez opakowania kg 0,19 kg, waga produktu w opakowaniu kg 0,43 kg, nie wymagają zasilania bateriami. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 6 . Pakowany w kartonik. W kartonie zbiorczym po 18 szt.

69,83 zł
62,85 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,98 zł

Wróć do góry