hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.04.17

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 17 kwietnia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Sticker Dolly Dressing At the Stables, na drugim Mistrzowie słowa 2. Wichrowe Wzgórza (Emily Bronte). Kolejny produkt to Mistrzowie słowa 3. 20 000 mil podmorskiej żeglugi (Juliusz Verne) oraz Mistrzowie słowa 1. Psy wojny - Englert (Frederick Forsyth).
1
Sticker Dolly Dressing At the Stables - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sticker Dolly Dressing At the Stables
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.11

Horse and pony fans will love dressing the dolls in different outfits as they care for their horses, go out on a trail ride and enter a show jumping competition. With over 350 reusable stickers of outfits and kit for pony camp, a day at the ranch, mucking out and more, and a fold-out back cover to ?park? spare stickers.

38,00 zł
36,48 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,52 zł

2
Mistrzowie słowa 2. Wichrowe Wzgórza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrzowie słowa 2. Wichrowe Wzgórza
Emily Bronte, Agora
Niedostępny
Brak

wyd. Agora

24,99 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

3
Mistrzowie słowa 3. 20 000 mil podmorskiej żeglugi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrzowie słowa 3. 20 000 mil podmorskiej żeglugi
Juliusz Verne, Agora
Niedostępny
Brak

Powieść pioniera science fiction w kapitalnej interpretacji Macieja Stuhra! Kto odważy się wejść na pokład ,,Nautilusa" i razem z kapitanem Nemo zanurzyć się w pełen dziwów morski świat? W drugiej połowie XIX w. pisać o łodziach przemierzających morskie głębiny? Na to zdobyłby się tylko niepoprawny fantasta lub ktoś, kto od dzieciństwa marzył, by zostać pogromcą mórz. Słowem: Juliusz Verne. Wypuszczając się w wyobraźni w dalekie podróże - balonem nad Czarnym Lądem, do wnętrza Ziemi, a nawet z Ziemi na Księżyc, Verne nie mógł zapomnieć o morzach i oceanach. I wtedy narodził się słynny na całym świecie kapitan Nemo, człowiek zagadka, nieprzyzwoicie bogaty, świetnie wykształcony dowódca ,,Nautilusa". To na pokład tego ogromnego podwodnego statku z biblioteką liczącą 12 tysięcy tomów trafiają bohaterowie ,,20 000 mil podmorskiej żeglugi" - francuski profesor Pierre Aronnax, jego służący Conseil oraz kanadyjski harpunnik Ned Land. Dzięki temu cudowi techniki odbędą pełną przygód podróż przez podwodny świat, dotrą do bieguna południowego, zobaczą pozostałości po Atlantydzie. Ale czy zdobędą przyjaźń i zaufanie kapitana Nemo? br Każdy z 15 tomów zawiera bogato ilustrowaną książkę przedstawiającą sylwetkę danej aktorki czy aktora oraz krótki opis pisarza i jego dzieła. 15 książek, których nie sposób było lepiej napisać, ale które można było jeszcze lepiej przeczytać. 15 wybitnych interpretacji dzieł literackich nagranych w formacie MP3. Czyta: Maciej Stuhr Czas trwania: 17 godz. 5 min

24,99 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

4
Mistrzowie słowa 1. Psy wojny - Englert - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrzowie słowa 1. Psy wojny - Englert
Frederick Forsyth, Agora
Niedostępny
Brak

Kolekcja "Mistrzowie słowa" to dzieła literackie w znakomitych interpretacjach wybitnych polskich aktorów. Każdy tom zawiera bogato ilustrowaną książkę przedstawiającą sylwetkę aktora. Na płytach CD nagrane zostały książki audio w formacie MP3 według adaptacji Polskiego Radia. 21. wybitnych nazwisk, 21. wybitnych interpretacji. Wystarczy tylko nacisnąć play na przenośnym odtwarzaczu, aby przenieść się w świat wymalowany słowami przez Twojego ulubionego aktora!

19,99 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

Wróć do góry