hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.04.16

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 16 kwietnia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Hiszpański dla dzieci. Zdanie po zdaniu (Magdalena Filak), na drugim O psie, który strzegł gwiazd (Murakami Takashi). Kolejny produkt to Lego Mindstorms Wynalazca Robotów Księga pomysłów (Yoshihito Isogawa) oraz Mapa Bieszczady, Worek Bieszczadzki (praca zbiorowa).
1
Hiszpański dla dzieci. Zdanie po zdaniu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpański dla dzieci. Zdanie po zdaniu
Dostępny
209 szt.

Chcesz, aby Twoje dziecko jak najszybciej poznało podstawy hiszpańskiego, a nauka była dla niego przyjemna? Dwoje bohaterów: urocza Lola i zabawny Bruno zachęcą Twoją pociechę do poznawania nowych słówek i tworzenia pierwszych zdań w języku hiszpańskim! Bez względu na to, czy Twoje dziecko jest małą księżniczką jak Lola, czy tak jak Bruno marzy o karierze tresera żab - pięknie ilustrowanymi przygodami małych bohaterów zachwyci się każdy. Śledząc perypetie bohaterów, dzieci intuicyjnie uczą się budować zdania i stosować proste konstrukcje gramatyczne. W dialogach jest wiele zwrotów przydatnych w codziennej komunikacji. Książkę uzupełnia kurs audio. Słuchanie nagranych dialogów jest świetnym sposobem ćwiczenia wymowy oraz rozumienia ze słuchu. To także doskonała metoda utrwalania poznanego słownictwa. Ta książka pozwoli nie tylko dzieciom, ale także rodzicom odkryć, że wspólna nauka może być doskonałą zabawą! Dzięki niej Twoja pociecha: • będzie świetnie się bawić, poznając podstawowe słówka i najważniejsze zagadnienia gramatyczne, • utrwali materiał, angażując się w rozwiązywanie ciekawych ćwiczeń, • zacznie wypowiadać pierwsze zdania w języku hiszpańskim. Książka może stanowić samodzielny kurs lub służyć jako uzupełnienie nauki szkolnej w domu dla dzieci w wieku 8–12 lat. Z pewnością będzie również przydatna na lekcjach języka hiszpańskiego w szkole.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

11 osób kupiło
2
O psie, który strzegł gwiazd - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O psie, który strzegł gwiazd
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

W samochodzie porzuconym na łące policja odnajduje zwłoki mężczyzny oraz psa. Co ciekawe, wyniki sekcji wykazują, że pies umarł znacznie później niż jego właściciel. Jak doszło do tej tragedii? Odpowiedź przyniesie historia ostatnich dni mężczyzny i jego psa, którzy wbrew przeciwnościom losu do samego końca dzieli ze sobą radości i smutki. Komiks zawiera również inne powiązane z głównym wątkiem opowieści ukazujące relacje ludzi i ich najlepszych czworonożnych przyjaciół. A wszystko przedstawione w chwytający za serce sposób, który żadnego czytelnika nie pozostawi obojętnym.

39,90 zł
35,11 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,79 zł

7 osób kupiło
3
Lego Mindstorms Wynalazca Robotów Księga pomysłów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lego Mindstorms Wynalazca Robotów Księga pomysłów
Dostępny
17 szt.

128 prostych maszyn i sprytnych urządzeń LEGO Inspiracje dla każdego LEGO? MINDSTORMS? Wynalazca Robotów ? Księga pomysłów zawiera dziesiątki kreatyw-nych sposobów budowania niesamowitych mechaniz­mów za pomocą zestawu LEGO MINDSTORMS Wynalazca Robotów. Każdy model zawiera listę wymaganych części, ogra-niczony do minimum tekst, zrzuty ekranu z programu LEGO MINDSTORMS Robot Inventor oraz kolorowe zdjęcia wykonane pod różnymi kątami. Dzięki temu dowiesz się, gdzie umieścić wszystkie części bez korzystania z instrukcji budowania krok po kroku. Nauczysz się pracować z silnikami i czujnikami, budować roboty, które mogą chodzić lub samodzielnie się poruszać, oraz tworzyć praktyczne narzędzia do podnoszenia, otwierania drzwi, rysowania, a nawet wystrzeliwania pocisków i innych pomysłowych cudów. Każdy model demonstruje proste zasady mechaniczne, które można wykorzystać jako elementy składowe dla własnych kreacji. Zainspirujesz się do łączenia mechanizmów lub dostoso-wywania ich do własnych zabawek, samochodów, gier i nie tylko. Co najlepsze, każda część potrzebna do zbudowania tych maszyn zawarta jest w jednym zestawie: LEGO MINDSTORMS Wynalazca Robotów (#51515)! Yoshihito Isogawa z Tokio w Japonii jest pisarzem technicznym i ekspertem LEGO. Oprócz prowadzenia Isogawa Studio, Inc., prowadzi warsztaty i wykłady o LEGO w szkołach i muzeach nauki oraz tworzy modele LEGO na różne imprezy i wystawy. Jest autorem popularnych serii: LEGO Technic Idea Book, LEGO Power Functions Idea Book, LEGO Technic Non-Electric Models, a także książek: The LEGO MINDSTORMS EV3 Idea Book i The LEGO BOOST Idea Book (wszystkie wydane przez No Starch Press). Jego modele w ruchu możesz obejrzeć na stronie https://www.youtube.com/ISOGAWAYoshihito/. Ta nieoficjalna książka nie jest autoryzowana ani zatwierdzona przez Grupę LEGO. Wiek 10 lat i więcej

89,99 zł
67,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 22,50 zł

4 osoby kupiły
4
Mapa Bieszczady, Worek Bieszczadzki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa Bieszczady, Worek Bieszczadzki
Dostępny
15 szt.

Mapa dwustronna, wydrukowana na papierze kartograficznym o wzmocnionej strukturze. Obszar mapy to: Wołcze (na Ukrainie), Stuposiany, Wołosate, źródła Sanu. W jej centralnej części jest Worek Bieszczadzki, miejscowość Muczne i szczyt Tarnica. Mapa zawiera wszelkie informacje pozwalające łatwiej zaplanować wycieczkę - trasy rowerowe, szlaki piesze i ścieżki przyrodniczo-edukacyjne z podaniem ich długości i czasów przejść. Siatka geograficzna oparta jest na elipsoidzie WGS 84 stosowanej w nawigacji. Ukształtowanie terenu pokazano przy pomocy warstwic o cięciu 10 m. Zastosowanie nowatorskiego cieniowania pozwoliło uwypuklić atrakcyjność form terenowych. Część opisowa bogata w informacje o wszystkich pasmach górskich, rezerwatach przyrodniczych, miasteczkach i wioskach tego regionu. Całość zilustrowana wieloma nigdzie niepublikowanymi fotografiami. Ścieżka przyrodnicza od byłej miejscowości Bukowiec do umownych źródeł Sanu przedstawiona w formie ilustrowanej. Jest to region, gdzie ściągają rzesze turystów, fotografów, ludzi chcących odpocząć od zgiełku, miłośników przyrody.

16,55 zł
11,99 zł

Rabat 27,6%
oszczędzasz 4,56 zł

3 osoby kupiły
5
Smok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smok
Dostępny
44 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

5,90 zł
4,99 zł

Rabat 15,4%
oszczędzasz 0,91 zł

3 osoby kupiły
6
Mapa Bieszczady, Cisna i okolice w skali 1:25 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa Bieszczady, Cisna i okolice w skali 1:25 000
Dostępny
6 szt.

Skala: 1 : 25 000 (jak mapa sztabowa) Format: 67 x 98 cm Wydanie I, rok 2022 Mapa cieniowana Mapa dwustronna, wydrukowana na papierze kartograficznym o wzmocnionej strukturze, wersja wodoodporna wydrukowana na folii kartograficznej odpornej na przedarcia, wiatr, deszcz, praktycznie nie do zniszczenia. Obszar mapy to: Jabłonki, Zatwarnica, Łopienka, Wetlina, Balnica. W jej centralnej części jest miejscowość Cisna. Mapa zawiera wszelkie informacje pozwalające łatwiej zaplanować wycieczkę trasy rowerowe, szlaki piesze i ścieżki przyrodniczo-edukacyjne z podaniem ich długości i czasów przejść. Siatka geograficzna oparta jest na elipsoidzie WGS 84 stosowanej w nawigacji. Ukształtowanie terenu pokazano przy pomocy warstwic o cięciu 10 m. Zastosowanie nowatorskiego cieniowania pozwoliło uwypuklić atrakcyjność form terenowych. Część opisowa bogata w informacje o wszystkich pasmach górskich, rezerwatach przyrodniczych, miasteczkach i wioskach tego regionu. Całość zilustrowana wieloma nigdzie niepublikowanymi fotografiami. Jest to region, gdzie ściągają rzesze turystów, fotografów, ludzi chcących odpocząć od zgiełku, miłośników przyrody.

28,60 zł
20,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,01 zł

2 osoby kupiły
7
Karnet B6 Koparki, samochody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 Koparki, samochody
Dostępny
18 szt.

Zdobiony karnet okolicznościowy B6 z kopertą i życzeniami.

10,99 zł
1 osoba kupiła
8
Slow Fashion na śmiecenie w imię mody nie dajemy naszej zgody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Slow Fashion na śmiecenie w imię mody nie dajemy naszej zgody
Dostępny
2 szt.

Co robisz, gdy ubranie jest za małe lub już Ci się znudzi? Dlaczego warto korzystać z second-handów? Czy wiesz, jak dbać o ubranie, by służyło jak najdłużej? Nadeszła wiosna ? koniecznie muszę kupić nowy płaszczyk! O, jakie cudowne buty. Lato? jaki śliczny kostium kąpielowy! A ta sukienka ? pewnie po praniu się skurczy, ale jest tania, wezmę. Jesień ? potrzebuję nowej bluzy, ta stara mi się znudziła. Zbliża się zima - te spodnie będą idealne! Zeszłoroczne są już zupełnie niemodne, chyba je wyrzucę. Czy wiesz, że rozwój przemysłu modowego znacznie przyczynił się do zanieczyszczenia naszej planety? Żyjemy w przekonaniu, że na każdy sezon potrzebujemy nowych ubrań, liczy się ich ilość, a nie jakość. Czas to zmienić, ponieważ Ziemia jest w niebezpieczeństwie! Książka "Slow Fashion ? na śmiecenie w imię mody nie dajemy naszej zgody" pokaże Twojemu dziecku, jak świadomie podążać za modą i zmienić to w dobrą zabawę. Uczy, że mniej nie znaczy gorzej i daje proste wskazówki, jak wybierać ubrania i dbać o nie, by służyły jak najdłużej. Podpowiada. co zrobić z rzeczami, które są już za małe lub się znudziły. A wszystko po to, by ochronić Ziemię przez całkowitym zniszczeniem.

39,90 zł
23,14 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 16,76 zł

1 osoba kupiła
9
Przygody i draki alpaki Kaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody i draki alpaki Kaki
Dostępny
217 szt.

Drogie Dzieci i Drodzy Rodzice, mamy zaszczyt przedstawić Wam poszukiwaczkę przygód - mieszkankę warszawskiego ZOO, rezolutną alpakę o osobliwym imieniu, której marzeniem jest dotrzeć do Ekwadoru, skąd - według tabliczki przy wybiegu - pochodzi. Wyrusza więc w niezwykłą podróż pełną zabawnych pomyłek i niezapomnianych przygód. Odkryjcie razem z nią wspaniałe zakątki polskich miast i zobaczcie, co jej się przytrafiło po drodze? Opowieść również o tym, że podróże kształcą, a świat należy do odważnych!!!

36,00 zł
26,64 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,36 zł

1 osoba kupiła
10
Rozważania Fatimskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
54,60 zł
39,31 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,29 zł

1 osoba kupiła
11
Mapa Zamków Polski w skali 1:900 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa Zamków Polski w skali 1:900 000
Dostępny
1 szt.

Samochodowa mapa Polski z zaznaczonymi zamkami (niebieski ikony i brązowe ikony) wraz z opisem i słownikiem architektury obronnej. Dodatkowo mapa zawiera grafiki obrazujące większość warowni oraz powiększone rejony, w których występuje większe skupisko zamków. Na rewersie umieszczono szeroki opis turystyczny wybranych zamków wraz z grafikami. W ofercie dostępne są również karty z grafikami zamków.

17,85 zł
12,99 zł

Rabat 27,2%
oszczędzasz 4,86 zł

1 osoba kupiła
12
Puzzle 2000 Gdyby tak, Josephine Wall - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2000 Gdyby tak, Josephine Wall
Grafika
Dostępny
2 szt.

Puzzle z francuskiej firmy "Grafika" składające się z 2000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 98 x 69 cm

98,04 zł
88,24 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
13
W krainie kondorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W krainie kondorów
Dostępny
15 szt.

Podążaj szlakiem prawdziwej wolności Kondory to wyjątkowe ptaki, które dla autorów tej książki stały się symbolem nieskrępowanej wolności i inspiracją do spełnienia marzeń. Podążając ich śladami, ruszyli w długą podróż po kolejnych krajach Ameryki Południowej. Trzymilionowy Urugwaj, gdzie można trafić na festiwal pieczenia baranów, zachwycająca przyrodą Boliwia ze swoim nieprzemijającym kultem macho, przywiązane do tradycji ludowych Peru czy Ekwador z laguną Ozogoche, gdzie ptaki zwane cuvivíes popełniają zbiorowe samobójstwo? Nie jest to jednak zwykła relacja z trwającej ponad dwa lata wyprawy, ale przede wszystkim fascynująca opowieść o trudnych wyborach, nierównościach społecznych i wyboistych koleinach życia. Barwna, pełna kontrastów i niejednoznaczna jak? Ameryka Południowa!

49,99 zł
36,49 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,50 zł

1 osoba kupiła
14
Rudawy Janowickie - ilustrowany przewodnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rudawy Janowickie - ilustrowany przewodnik
Dostępny
9 szt.

Ilustrowany przewodnik turystyczny po Rudawach Janowickich z opisem krajoznawczo turystycznym miejscowości i najważniejszych atrakcji wraz ze zdjęciami i grafikami. Dodatkowo w przewodniku znajdują się mapy: Gór Sokolich, Bukowca i Kolorowych Jeziorek oraz plany: Janowic Wielkich, Mysłakowic, Kowar i historyczny plan Miedzianki. Ostatnie strony publikacji zajmuje atlas Rudaw Janowickich w skali 1:30 000.

18,40 zł
13,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 4,41 zł

1 osoba kupiła
15
O dziewczynie, która tęskniła, i komandosie... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O dziewczynie, która tęskniła, i komandosie...
Dostępny
162 szt.

Marta ma dziesięć lat, jest Polką, od urodzenia mieszka w Anglii i za żadne skarby nie chce wyjeżdżać do Australii, która, jak mówi mama, jest rajem. Po co opuszczać rodzinny dom, lubianą szkołę i najbliższą przyjaciółkę? O co w ogóle chodzi z tą całą karierą rodziców?Clint ma dziesięć lat, jest Australijczykiem i według Marty jest dziwny. Chłopaki z klasy też od niego stronią, bo wiadomo, że z Clintem to ani piłkę pokopać, ani na konsoli pograć. Nic, tylko armia i komandosi, a po szkole szybko do domu.Tęsknota, strata, oswajanie nowej rzeczywistości jak Marta i Clint poradzą sobie z niełatwymi uczuciami? Czy między dwojgiem zagubionych bohaterów zrodzi się przyjaźń?Książka odkrywa przed młodymi czytelnikami trudne doświadczenia ich rówieśników, uczy empatii i zrozumienia dla innych.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
16
Puzzle 2000 Odpoczynek po balu u wróżek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2000 Odpoczynek po balu u wróżek
Grafika
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Puzzle z francuskiej firmy "Grafika" składające się z 2000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 98 x 69 cm

98,00 zł
88,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
17
React 17 Wzorce projektowe i najlepsze praktyki Projektowanie i rozwijanie nowoczesnych aplikacji internetowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
React 17 Wzorce projektowe i najlepsze praktyki Projektowanie i rozwij...
Dostępny
27 szt.

JavaScript pozwala na tworzenie znakomitego kodu, ale wymaga od programisty sporych umiejętności. Tworzenie nawet bardzo złożonych aplikacji jest jednak łatwiejsze dzięki dostępnym narzędziom. Szczególnym uznaniem cieszy się React - popularna biblioteka open source służąca do tworzenia dynamicznych aplikacji na bazie niewielkich komponentów wielokrotnego użytku. React jest narzędziem, które w stosunkowo prosty sposób pozwala w pełni skorzystać z możliwości nowoczesnych przeglądarek i urządzeń mobilnych. To książka przeznaczona dla średnio zaawansowanych użytkowników biblioteki React, którzy chcą tworzyć elastyczniejsze i łatwiejsze w utrzymaniu aplikacje. Wyjaśniono tu sposób działania wewnętrznych mechanizmów biblioteki React. Zaprezentowano, jak należy budować komponenty możliwe do wielokrotnego użycia, jak projektować strukturę aplikacji, a także omówiono zasady tworzenia poprawnych formularzy. Opisano też procesy definiowania stylów dla komponentów biblioteki React, jak również ich optymalizowania w celu przyspieszenia aplikacji i zwiększenia ich responsywności. Nie zabrakło szczegółowego omówienia technik tworzenia zestawów efektywnych testów, ponadto znalazły się tutaj informacje na temat korzystania z takich narzędzi jak służący do testowania Enzyme, React Router czy ułatwiający ciągłą integrację CircleCI. Zdobywanie umiejętności niezbędnych do zbudowania działającej aplikacji ułatwiają liczne przykłady, wskazówki i fragmenty kodu. W książce między innymi: składniki biblioteki React, w tym Context API i React hooks tworzenie i optymalizacja komponentów stosowanie języka GraphQL w projektach renderowanie po stronie serwera tworzenie wydajnego zestawu testów techniki optymalizacji komponentów React: nowy wymiar efektywnego programowania aplikacji! O autorze Carlos Santana Roldán od kilkunastu lat projektuje aplikacje internetowe, obecnie pracuje jako główny inżynier oprogramowania w firmie Snapchat. Jest twórcą serwisu http://js.education/, na którym publikuje materiały do nauki nowoczesnych technologii internetowych, takich jak React, Node.js, JavaScript i TypeScript.

79,00 zł
55,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,70 zł

18
Micro:bit Nauka programowania i elektroniki dla małych oraz dużych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Micro:bit Nauka programowania i elektroniki dla małych oraz dużych
Dostępny
38 szt.

Zabawę w programowanie czas zacząć! Pod intrygująco brzmiącą nazwą micro:bit kryje się niewielkich rozmiarów płytka będąca mikrokontrolerem ? czy inaczej: mikrokomputerem. Sercem wielu urządzeń, takich jak różne roboty i inteligentne modele samochodów. Micro:bit stanowi punkt wyjścia dla ich konstrukcji i jest urządzeniem niezwykle często pojawiającym się przy okazji rozmaitych projektów związanych z nauką programowania ? korzystają z niego nauczyciele i uczniowie na całym świecie. Mikrokontroler micro:bit pozwala im się sprawnie uczyć i rozwiązywać pojawiające się przy okazji realizacji zadań problemy poprzez zabawę. Bo programowania, podobnie jak każdej innej dziedziny wiedzy, najlepiej uczyć się przez sprawiające radość praktykowanie. Ta książka stanowi swojego rodzaju instrukcję obsługi płytki micro:bit. Zawiera aż sześćdziesiąt gotowych projektów, z których mniej więcej jedna trzecia dotyczy samego mikrokontrolera, pozostałe zaś wymagają zastosowania modułu rozszerzeń i (lub) dodatkowych akcesoriów. Podręcznik proponuje projekty i gotowe programy korzystające z bloczków, a także z bardziej zaawansowanych języków programowania, jakimi są JavaScript i Python. Przekonaj się, że zabawa z micro:bitem jest przyjemna, stosunkowo prosta i równocześnie inspirująca ? z tym mikrokontrolerem wykonasz zarówno prosty włącznik światła, użytecznego robota, samosterujący samochód, jak i bardziej zaawansowane rozwiązania dla tzw. inteligentnego domu. O autorze Dr inż. Witold Krieser - nauczyciel akademicki, trener oświaty i nauczyciel przedmiotów zawodowych w branży elektryczno-mechatronicznej. Pasjonat automatyki i robotyki, robotyki edukacyjnej, aktywny egzaminator OKE. Autor wielu publikacji technicznych oraz podręczników do mechatroniki. Pomysłodawca trendu roboinformatyki oraz właściciel szkółki projektowania i programowania robotów ROBOBOBO. Zajmuje się również zagadnieniami automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych, opartych na automatyce i robotyce przemysłowej oraz mechatronice.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

19
Diabeł kontra paragraf - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diabeł kontra paragraf
Dostępny
157 szt.

Gdy prawniczka spotyka mężczyznę, który jest na bakier z prawem... Nie każda absolwentka prawa ma zaraz po ukończeniu studiów zagwarantowaną pracę w jednej z najlepszych warszawskich kancelarii. Nawet jeżeli była świetną studentką, a jej ojcem jest znany i szanowany prawnik. Dagmara Baranowska dostaje od życia szansę i zamierza ją wykorzystać... ale najpierw chce godnie uczcić swoje szczęście w towarzystwie Izy, najlepszej przyjaciółki. Dziewczyna jeszcze nie wie, że niewinny z pozoru wieczór będzie miał daleko idące konsekwencje i wpłynie na jej życie dużo bardziej, niż mogłaby się spodziewać. Kim jest Marcel, poznany w klubie nieco tajemniczy i wyjątkowo przystojny nieznajomy? Czy jego spotkanie z młodą prawniczką na pewno było przypadkowe? Czy Dagmara powinna mu zaufać, mimo że wszystkie znaki na niebie i ziemi krzyczą: nie rób tego? I czy ulegając fascynacji mężczyzną, który z całą pewnością nie prowadzi życia praworządnego obywatela, dziewczyna nie naraża na szwank swojej dopiero co rozpoczętej kariery prawniczej? Tego się dowiecie z błyskotliwej, kipiącej namiętnością sensacyjnej powieści Aldony Skrzypoń-Powroźnik. Aldona Skrzypoń-Powroźnik - z wykształcenia politolog, mieszkanka małej i urokliwej miejscowości nieopodal Krakowa, szczęśliwa żona i mama. Posiadaczka suczki rasy cavalier king charles spaniel. W wolnych chwilach pisze, czyta i ogląda tureckie seriale. Debiutowała powieścią Prezes, która szybko zdobyła status bestsellera. Diabeł kontra paragraf to kolejna z kilkunastu napisanych przez nią książek.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

20
Hiszpański No hay problema! Kompleksowy kurs do samodzielnej nauki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpański No hay problema! Kompleksowy kurs do samodzielnej nauki
Dostępny
104 szt.

NOWE WYDANIE BESTSELLERA - 500 000 SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY! Naucz się hiszpańskiego od poziomu podstawowego (A1-A2), przez średni (B1-B2), aż po zaawansowany (C1). Umożliwi Ci to swobodne porozumiewanie się w tym języku, zarówno w codziennych sytuacjach, jak i tych bardziej złożonych, wymagających płynnego formułowania wypowiedzi, rozumienia różnorodnych tekstów, prezentowania swoich opinii podczas dyskusji oraz prowadzenia rozmowy na dowolny temat. Hiszpański. !No hay problema! to zawierający 720 stron komplet podręczników z kursem języka hiszpańskiego do samodzielnej nauki. Dzięki niemu poznasz najważniejsze słowa i struktury gramatyczne, które pozwolą Ci, między innymi, bezproblemowo przywitać się i przedstawić, opowiedzieć o pochodzeniu, rodzinie, miejscu zamieszkania, pracy lub nauki. Nabędziesz umiejętność nawiązywania znajomości. Zarezerwujesz stolik w restauracji i złożysz zamówienie, swobodnie wybierając z menu pełnego typowych hiszpańskich potraw, zapytasz o drogę w mieście czy poradzisz sobie podczas wizyty u lekarza. Opanujesz pojęcia dotyczące komunikacji miejskiej i kolejowej. Porozmawiasz o planach na wakacje, zakupach oraz ulubionych sposobach spędzania wolnego czasu. Podyskutujesz o hiszpańskiej sztuce, literaturze i kinematografii. Wymienisz się wspomnieniami z przeszłości i opowiesz o planach na przyszłość. Poznasz także ciekawostki z życia, sportu i kultury Hiszpanii. Treści podręczników uzupełniają nagrania MP3 oraz ćwiczenia, które w serwisie i aplikacji wspiera oryginalna metoda inteligentnych powtórek SuperMemo. W książkach znajdziesz: -dialogi -teksty -ćwiczenia -listy słownictwa -objaśnienia gramatyczne -komentarze -słownik -klucz odpowiedzi Kupując książki, otrzymujesz kod dostępu do ich rozszerzeń multimedialnych w SuperMemo.com: nagrań MP3 oraz ćwiczeń wspieranych oryginalną metodą inteligentnych powtórek SuperMemo, w serwisie i aplikacjach SuperMemo. Jednocześnie zwracamy uwagę, że zawartość podręczników może odbiegać od materiału kursów w SuperMemo.com ? w kursach mogą wystąpić dodatkowe/inne zadania lub ćwiczenia, których nie ma w książkach. Niezbędne wymagania dotyczące korzystania z dodatków multimedialnych znajdują na stronie SuperMemo.apps. SuperMemo.com to między innymi: -indywidualny dostęp do platformy internetowej i aplikacji (Windows, Android, iOS), online i offline -synchronizacja postępów nauki między Twoimi urządzeniami -nagrania MP3 -funkcja rozpoznawania mowy, która wspiera naukę wymowy -oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda SuperMemo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością.

199,90 zł
161,92 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 37,98 zł

21
Niemiecki Kein Problem! Kompleksowy kurs do samodzielnej nauki (poziom podstawowy A1-A2, średni B1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemiecki Kein Problem! Kompleksowy kurs do samodzielnej nauki (poziom...
Dostępny
95 szt.

NOWE WYDANIE BESTSELLERA - 500 000 SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY! Naucz się niemieckiego od poziomu podstawowego (A1-A2), przez średni (B1-B2), aż po zaawansowany (C1). Umożliwi Ci to swobodne porozumiewanie się w tym języku, zarówno w codziennych sytuacjach, jak i tych bardziej złożonych, wymagających płynnego formułowania wypowiedzi, rozumienia różnorodnych tekstów, prezentowania swoich opinii podczas dyskusji oraz prowadzenia rozmowy na dowolny temat. Niemiecki. Kein Problem! poziom podstawowy, średni i zaawansowany to zawierający 642 strony komplet podręczników z kursem języka niemieckiego do samodzielnej nauki. Dzięki niemu przyswoisz najważniejsze słowa i struktury gramatyczne, które pozwolą Ci, między innymi, bezproblemowo przywitać się i przedstawić, opowiedzieć o pochodzeniu, rodzinie, miejscu zamieszkania, pracy lub nauki. Nabędziesz umiejętność nawiązywania znajomości. Swobodnie założysz konto w banku, umówisz wizytę u lekarza, zarezerwujesz pokój w hotelu, zapytasz o drogę w mieście czy złożysz zamówienie w kawiarni bądź restauracji. Opanujesz pojęcia dotyczące komunikacji miejskiej, kolejowej czy związane z ruchem drogowym. Porozmawiasz o planach na wakacje, wyjściu na zakupy do centrum handlowego lub wspólnym wieczorze ze znajomymi. Nabycie samochodu czy wizyta u mechanika nie będą stanowiły problemu. Zaplanujesz wakacje oraz miło spędzisz wolny czas, zwiedzając miasto. Bez trudu porozmawiasz o pogodzie i zmianach klimatycznych. Treści podręczników uzupełniają nagrania MP3 oraz ćwiczenia, które w serwisie i aplikacji wspiera oryginalna metoda inteligentnych powtórek SuperMemo. W książkach znajdziesz: -dialogi -teksty -ćwiczenia -listy słownictwa -objaśnienia gramatyczne -komentarze -słownik -klucz odpowiedzi Kupując książki, otrzymujesz kod dostępu do ich rozszerzeń multimedialnych w SuperMemo.com: nagrań MP3 oraz ćwiczeń wspieranych oryginalną metodą inteligentnych powtórek SuperMemo, w serwisie i aplikacji SuperMemo. Jednocześnie zwracamy uwagę, że zawartość podręczników może odbiegać od materiału kursów w SuperMemo.com ? w kursach mogą wystąpić dodatkowe/inne zadania lub ćwiczenia, których nie ma w książkach. Niezbędne wymagania dotyczące korzystania z dodatków multimedialnych znajdują na stronie SuperMemo.apps. SuperMemo.com to między innymi: -indywidualny dostęp do platformy internetowej i aplikacji (Windows, Android, iOS), online i offline -synchronizacja postępów nauki między Twoimi urządzeniami -nagrania MP3 -funkcja rozpoznawania mowy, która wspiera naukę wymowy -oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda SuperMemo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością.

199,90 zł
161,92 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 37,98 zł

22
Angielski No problem! Kompleksowy kurs do samodzielnej nauki (poziom podstawowy A1-A2, średni B1-B2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski No problem! Kompleksowy kurs do samodzielnej nauki (poziom p...
Dostępny
113 szt.

NOWE WYDANIE BESTSELLERA - 500 000 SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY! Naucz się angielskiego od poziomu podstawowego (A1-A2), przez średni (B1-B2), aż po zaawansowany (C1). Umożliwi Ci to swobodne porozumiewanie się w tym języku, zarówno w codziennych sytuacjach, jak i tych bardziej złożonych, wymagających płynnego formułowania wypowiedzi, rozumienia różnorodnych tekstów, prezentowania swoich opinii podczas dyskusji oraz prowadzenia rozmowy na dowolny temat. Angielski. No problem! to zawierający 594 strony komplet podręczników z kursem języka angielskiego do samodzielnej nauki. Dzięki niemu poznasz najważniejsze słowa i struktury gramatyczne dotyczące m.in. wykonywanej pracy, podróży, współczesnego świata, kultury i sztuki. Zdobyta wiedza pozwoli Ci zrozumieć i przeprowadzić rozmowę dotyczącą życia prywatnego, społecznego i zawodowego ? od rodziny, zainteresowań i zakupów, po ambicje zawodowe czy wydarzenia współczesnego świata. Treści podręczników uzupełniają nagrania MP3 oraz ćwiczenia, które w serwisie i aplikacji wspiera oryginalna metoda inteligentnych powtórek SuperMemo. W książkach znajdziesz: -dialogi -teksty -ćwiczenia -listy słownictwa -objaśnienia gramatyczne -komentarze -słownik -klucz odpowiedzi Kupując książki, otrzymujesz kod dostępu do ich rozszerzeń multimedialnych w SuperMemo.com: nagrań MP3 oraz ćwiczeń wspieranych oryginalną metodą inteligentnych powtórek SuperMemo, w serwisie i aplikacji SuperMemo. Jednocześnie zwracamy uwagę, że zawartość podręczników może odbiegać od materiału kursów w SuperMemo.com ? w kursach mogą wystąpić dodatkowe/inne zadania lub ćwiczenia, których nie ma w książkach. Niezbędne wymagania dotyczące korzystania z dodatków multimedialnych znajdują na stronie SuperMemo.app. SuperMemo.com to między innymi: -indywidualny dostęp do platformy internetowej i aplikacji (Windows, Android, iOS), online i offline -synchronizacja postępów nauki między Twoimi urządzeniami -nagrania MP3 -rozpoznawanie mowy, które interpretuje Twoją odpowiedź i motywuje Cię do wypowiadania się na głos podczas wykonywania ćwiczeń -oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda SuperMemo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością.

199,90 zł
161,92 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 37,98 zł

23
Nocne zmory. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nocne zmory. CD
Luna, POLYDOR POLAND
Dostępny
300 szt.

35,90 zł
32,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,59 zł

24
Na rozdrożach serc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na rozdrożach serc
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.18

W niewielkim mieście, w którym ludzie wiedzieli o sobie wszystko, mieszkał niezwykły chłopiec ze swoją rodziną. Już od dziecka był inny od rówieśników, nie tylko jego ciało było bardziej odporne na ciosy i choroby, ale posiadał również olbrzymią tarczę ochronną przed złem. Mariusz miał zaledwie sześć lat, kiedy spadł z huśtawki i uległ niebezpiecznemu wypadkowi. Tuż przed wypisem ze szpitala wózek inwalidzki, na którym ścigał się z zaprzyjaźnioną pielęgniarką, spadł ze schodów i chłopak w wyniku upadku zapadł w kilkumiesięczną śpiączkę. Od tego czasu wielokrotnie przebywał w sferze marzeń sennych, w których wędrował po tajemniczym pięknym świecie. Wydawał mu się on tak realny, jakby przenosił się w czasie i przestrzeni. Otaczali go w nim ludzie, którzy traktowali go z szacunkiem i honorami, jak bardzo ważną osobę. Przebywając tam, dowiedział się, że ma przed sobą wyjątkową misję. Jego przeznaczeniem ma być walka w obronie całej ludzkości, ale zanim będzie mógł ją podjąć, sam musi się stać bardzo silny. Wszystko, czego doświadczy w realnym świecie, ma na celu właśnie uczynienie z niego człowieka godnego tej wielkiej misji. Młodzieniec, mając tego świadomość, przyjmował jako oczywiste różne wspaniałe przygody i doświadczenia, bo wiedział, że właśnie one go wzmacniają. Jedną z takich przygód była próba porwania wraz z grupą kolegów kukuruźnika, by uciec nim do Ameryki. Ucieczka się nie udała, ale to chłopaka nie powstrzymało. Mariusz wiedział, że ma przed sobą jeden zasadniczy cel, z którego nigdy i pod żadnym pozorem nie zrezygnuje. Chciał chronić ludzi przed złem, przed okrutnymi uczynkami innych i sprowadzać tych, którzy zbłądzili, na właściwą drogę. Od dziecka pomagał więc kolegom źle traktowanym przez rówieśników czy też lekceważonym i prześladowanym przez nauczycieli. Chłopak nie wahał się w żadnej sytuacji, czy miał przed sobą okrutnego kolegę, czy niesprawiedliwego dorosłego, zawsze z niezłomną odwagą i poświęceniem stawał w obronie niewinnych. Jego poczynaniami nigdy nie kierowała zemsta, lecz chęć wskazania ludziom właściwej ścieżki ich życia. Tak było również wtedy, kiedy opiekował się bezdomnym profesorem i jego psem Aro. Niestety jego postępowanie nie przysporzyło mu przyjaciół i sam stał się ofiarą bezwzględnego napadu, wskutek czego po kolejnym urazie głowy znowu znalazł się w szpitalu. Kiedy wydaje się, że wreszcie jego samego spotyka coś dobrego ? poznaje pielęgniarkę Anię, dziewczynę, w której się z wzajemnością zakochuje ? niestety los stawia na jego drodze kolejną przeszkodę. Czy Mariusz odnajdzie w sobie siłę, żeby i z tej próby wyjść zwycięsko?

46,00 zł
33,58 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,42 zł

25
Złamane skrzydła. Tom 7 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złamane skrzydła. Tom 7
Dostępny
27 szt.

Od konfliktu z Hiratą minęły cztery lata. Yashiro odszedł z gangu i teraz czerpie zyski z nielegalnego kasyna. Jego lokal odwiedza czasem szef Misumi, który ciągle nalega, by Yashiro wrócił do grupy Shinsei. Z kolei porzucony przez niego Doumeki zostaje pełnoprawnym gangsterem pod skrzydłami Tsunakawy – szefa grupy podległej Sanwie. Przez cztery lata Yashiro i Doumeki nie widzieli się ani razu, lecz pewna sytuacja doprowadza do ich ponownego spotkania. Czas, który stanął w miejscu, zaczyna znów płynąć.

26,90 zł
23,67 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,23 zł

26
Bloody Mary. Tom 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bloody Mary. Tom 4
Dostępny
42 szt.

W ciele Mary`ego kryje się druga jaźń odpowiedzialna za zabicie Yuuseia. Ichirou próbuje do niej dotrzeć, by się dowiedzieć, dlaczego ojciec musiał umrzeć. Niestety nie ma pojęcia, jak tego dokonać. Właśnie wtedy zjawia się tajemniczy mężczyzna w czerni i opowiada mu o tym, jak poznali się jego rodzice. Ichirou odkrywa nowe szokujące fakty z przeszłości, której po raz kolejny musi stawić czoła.

26,90 zł
23,67 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,23 zł

27
Living with him - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Living with him
Dostępny
27 szt.

Przystojny i niezwykle życzliwy Kazuhito Tanaka wydaje się człowiekiem pozbawionym wad, dlatego Ryota Natsukawa z niedowierzaniem przyjmuje fakt, że jego przyjaciel z dzieciństwa nie ma dziewczyny. W żartach proponuje, że może gdyby zaczęli ze sobą chodzić, odkryliby przyczynę takiego stanu rzeczy. Ku jego zaskoczeniu Kazuhito ochoczo przystaje na tę sugestię, czym wywołuje lawinę niezręcznych sytuacji, od których trudno uciec, zwłaszcza kiedy mieszka się pod jednym dachem.

26,90 zł
23,67 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,23 zł

28
Perfect World #12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perfect World #12
Dostępny
49 szt.

?Otwieramy nowy rozdział, by stać się rodziną?. Po przezwyciężeniu wielu przeciwności losu Tsugumi i Itsuki adoptują małego Koukiego. Życie toczy się powoli, a pojawiające się po drodze problemy paradoksalnie pogłębiają rodzinną więź. W końcu nadchodzi pora, by zrobić to, co konieczne ? powiedzieć Koukiemu prawdę.

26,90 zł
23,67 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,23 zł

29
Schowek
Zestaw Bumerang TechnoK 4043
MAKSIK
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.27

15,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,91 zł

30
Communism(s): A Cold War Album - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Communism(s): A Cold War Album
Dostępny
3 szt.

For most people in the West, the realities of life behind the Iron Curtain have faded into caricatures of police state repression and bread lines. With the world seemingly again divided between democracies and authoritarian regimes, it is essential that we understand the reality of life in the Soviet Bloc. American photojournalist Arthur Grace (born 1947) was uniquely placed to provide that context. During the 1970s and 1980s Grace traveled extensively behind the Iron Curtain, working primarily for news magazines. One of only a small corps of Western photographers with ongoing access, he was able to delve into the most ordinary corners of people's daily lives, while also covering significant events. Many of the photographs in this remarkable book are effectively psychological portraits that leave the viewer with a sense of the gamut of emotions in that era. Illustrated with over 120 black-and-white images-nearly all previously unpublished-Communism(s) gives an unprecedented glimpse behind the veil of a not-so-distant time filled with harsh realities unseen by nearly all but those that lived through it. Shot in the USSR, Poland, Romania, Yugoslavia and the German Democratic Republic, here are portraits of factory workers, farmers, churchgoers, vacationers and loitering teens juxtaposed with the GDR's imposing Social Realist-designed apartment blocks, annual May Day Parades, Poland's Solidarity movement (and the subsequent imposition of martial law) and the vastness of Moscow's Red Square.

278,00 zł
250,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 27,80 zł

31
Segregator Rado A4 75mm PCV z PodwÓjnym Mechanizmem Czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator Rado A4 75mm PCV z PodwÓjnym Mechanizmem Czarny
Hamelin
Dostępny
12 szt.

bull Oklejone na zewnątrz i wewnątrz folią PVC br / bull Dwustronna, wymienna etykieta opisowa br / bull Cztery okute otwory Rado na przedniej okładce br / bull Dolna krawędź wzmocniona technologią Strong Line br / bull Możliwość personalizacji za pomocą aplikacji www.elbaprint.com br / bull Szerokość grzbietu 75 mm br / bull Format A4

53,90 zł
51,21 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,69 zł

32
Koszulka Groszkowa A4 Maxi Pp, 90 Mic. Poszerzana 50szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koszulka Groszkowa A4 Maxi Pp, 90 Mic. Poszerzana 50szt
Hamelin
Dostępny
13 szt.

bull Otwierane z g oacute ry br / bull Wykonane z przezroczystej, grubej folii br / bull Większy od standardowego rozmiar pozwala na przechowywanie katalog oacute w, cennik oacute w i obszernych ofert br / bull Antystatyczne br / bull Grubość folii 90 mic. br / bull Format A4

33,90 zł
32,21 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,69 zł

33
Blok Listowy A4/80k kratka Perfor 001101 Notepa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
23,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

34
Brulion A4, 96 kartek, Kratka z Marginesem, Twarda OkŁadka, Mix, Top 2000 Color 2.0 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A4, 96 kartek, Kratka z Marginesem, Twarda OkŁadka, Mix, Top 2...
Hamelin
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.28

bull Bruliony z minimalistycznymi, nowoczesnymi grafikami br / bull Twarda, kartonowa oprawa br / bull Okładki pokryte folią laminującą br / bull Kartki w kratkę br / bull Papier o grubości 70 g/m2

55,90 zł
53,11 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,79 zł

35
Linijka 30cm Przez Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Linijka 30cm Przez Pbh
Hamelin
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.01

4,20 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

36
Super Minds 1 Teacher's Book with Digital Pack British English - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Minds 1 Teacher's Book with Digital Pack British English
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.10

Super Minds 2nd Edition is a thoroughly updated and enhanced new edition of a much-loved English course from a renowned author team. It combines rich learning experience with the latest pedagogical research. Follow lively characters through exciting adventures as they guide the learner through a rigorous English syllabus towards B1, with authentic CLIL content, creative projects and extensive skills practice. Much more than an English course, Super Minds 2nd Edition is aligned to Cambridge Life Competencies, with a particular focus on developing critical and creative thinking skills, helping to create curious and successful lifelong learners.

142,00 zł
127,80 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,20 zł

37
Super Minds Second Edition Level 1 Student's Book with eBook British English - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Minds Second Edition Level 1 Student's Book with eBook British E...
Dostępny
166 szt.

Super Minds 2nd Edition is a thoroughly updated and enhanced new edition of a much-loved English course. Super Minds 2nd Edition is a thoroughly updated and enhanced new edition of a much-loved English course from this renowned author team. It combines a rich learning experience with the latest pedagogical research. Accompany your students on exciting adventures with the intrepid characters, as they enjoy creative projects, authentic CLIL content, and the flexibility of the extensive skills practice, whilst working towards B1 level. Aligned to the Cambridge Life Competencies Framework, Super Minds 2nd Edition has a particular focus on developing critical and creative thinking skills, helping to create curious and successful lifelong learners.

72,00 zł
64,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,20 zł

38
Schleich 70580 Księżycowy jednorożec źrebię - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Schleich 70580 Księżycowy jednorożec źrebię
Schleich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50-tych XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

29,90 zł
27,81 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,09 zł

39
Karnet B6 Hip Hip - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 Hip Hip
Dostępny
8 szt.

Zdobiony karnet okolicznościowy B6 z kopertą i życzeniami.

10,99 zł
40
Karnet B6 Flaming - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 Flaming
Dostępny
8 szt.

Zdobiony karnet okolicznościowy B6 z kopertą i życzeniami.

10,99 zł
41
Karnet B6 Miś z pucharem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 Miś z pucharem
Dostępny
9 szt.

Zdobiony karnet okolicznościowy B6 z kopertą i życzeniami.

10,99 zł
42
Karnet B6 Wszystkiego Najlepszego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 Wszystkiego Najlepszego
Dostępny
6 szt.

Zdobiony karnet okolicznościowy B6 z kopertą i życzeniami.

10,99 zł
43
Karnet B6 Zwierzaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 Zwierzaki
Dostępny
9 szt.

Zdobiony karnet okolicznościowy B6 z kopertą i życzeniami.

10,99 zł
44
Karnet B6 Rekin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 Rekin
Dostępny
27 szt.

Zdobiony karnet okolicznościowy B6 z kopertą i życzeniami.

10,99 zł
45
Karnet B6 Rekin z aparatem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 Rekin z aparatem
Dostępny
9 szt.

Zdobiony karnet okolicznościowy B6 z kopertą i życzeniami.

10,99 zł
46
Karnet B6 Zwierzaki Afryka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 Zwierzaki Afryka
Dostępny
5 szt.

Zdobiony karnet okolicznościowy B6 z kopertą i życzeniami.

10,99 zł
47
Torebka upominkowa KR 4199 S - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa KR 4199 S
Dostępny
21 szt.

Miks wzorów, towar wysłany losowo. Cena za sztukę. Torebka upominkowa KR 4199 S A5. Miks wzorów: jednorożce. hologramy.

8,99 zł
48
Torebka upominkowa KR 8231 M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa KR 8231 M
Dostępny
32 szt.

Miks wzorów, towar wysłany losowo. Cena za sztukę. Torebka upominkowa KR 8231 M A4. Mix, hologramy, wstążka.

10,99 zł
49
Torebka upominkowa KR 8231 S - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa KR 8231 S
Dostępny
19 szt.

Miks wzorów, towar wysłany losowo. Cena za sztukę. Torebka upominkowa KR 8231 S A5. Miks: hologramy, wstążka.

8,99 zł
50
Torebka upominkowa KR 4318 S - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa KR 4318 S
Dostępny
16 szt.

Miks wzorów, towar wysłany losowo. Cena za sztukę. Torebka upominkowa KR 4318 S A5. Miks, motyw na narodzenie dziecka, hologramy.

8,99 zł
51
Kuchnia śląska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Kuchnia śląska
Dostępny
4 szt.

Karbinadle, krupniok, becok na sypko czy kluski śląskie... Któż z nas nie zasiadłby chętnie do tak zastawionego stołu. Niestety, coraz rzadziej śląskie dania pojawiają się w naszych domach. Najwyższy czas to zmienić. Z Kuchnią śląską Barbary Jakimowicz-Klein nie będzie to trudne. W swojej książce daje ona reprezentatywny przegląd potraw charakterystycznych dla regionu Śląska, opisuje zwyczaje i praktyki kulinarne oraz - co wyjątkowe i chyba najważniejsze - dokładnie i z dużą znajomością przedmiotu przedstawia zioła przyprawowe stosowane w kuchni śląskiej. To niewątpliwy atut tej publikacji. Barbara Jakimowicz-Klein podpowiada, że zaliczana do ciężkostrawnych tradycyjna kuchnia śląska niekoniecznie musi być szkodliwa. I że umiejętne dodawanie ziół i przypraw do potraw może podnieść ich zdrowotność (poprawiają przemianę materii, regulują procesy trawienia, leczą wiele schorzeń w obrębie układu pokarmowego) nie ujmując niczego ze smaku i urody przysmaków śląskich. Wszak „zioła w kuchni, to zdrowie w sercu”. Przyprawy można stosować dowolnie, w zależności od własnych preferencji smakowych i stanu zdrowia. Bez względu jednak na to, jak je wykorzystamy, z pewnością pozytywnie wpłynie to na nasze zdrowie i samopoczucie. Słowem, będzie i smacznie, i zdrowo! I o to w smakach kuchni śląskiej chodzi. Smacznego!

180,00 zł
91,80 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 88,20 zł

52
Torebka upominkowa TXKR 5331 M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa TXKR 5331 M
Dostępny
20 szt.

Miks wzorów, towar wysłany losowo. Cena za sztukę. Torebka upominkowa TXKR 5331 M A4. Mix, motyw: stwory, kosmos, dodatki brokatu.

10,99 zł
53
Torebka upominkowa KR 4318 M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa KR 4318 M
Dostępny
22 szt.

Miks wzorów, towar wysłany losowo. Cena za sztukę. Torebka upominkowa KR 4318 M A4. Mix, motyw: narodzenie dziecka, hologramy.

8,99 zł
54
Kuchnia śląska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia śląska
Dostępny
5 szt.

Karbinadle, krupniok, becok na sypko czy kluski śląskie... Któż z nas nie zasiadłby chętnie do tak zastawionego stołu. Niestety, coraz rzadziej śląskie dania pojawiają się w naszych domach. Najwyższy czas to zmienić. Z Kuchnią śląską Barbary Jakimowicz-Klein nie będzie to trudne. W swojej książce daje ona reprezentatywny przegląd potraw charakterystycznych dla regionu Śląska, opisuje zwyczaje i praktyki kulinarne oraz - co wyjątkowe i chyba najważniejsze - dokładnie i z dużą znajomością przedmiotu przedstawia zioła przyprawowe stosowane w kuchni śląskiej. To niewątpliwy atut tej publikacji. Barbara Jakimowicz-Klein podpowiada, że zaliczana do ciężkostrawnych tradycyjna kuchnia śląska niekoniecznie musi być szkodliwa. I że umiejętne dodawanie ziół i przypraw do potraw może podnieść ich zdrowotność (poprawiają przemianę materii, regulują procesy trawienia, leczą wiele schorzeń w obrębie układu pokarmowego) nie ujmując niczego ze smaku i urody przysmaków śląskich. Wszak „zioła w kuchni, to zdrowie w sercu”. Przyprawy można stosować dowolnie, w zależności od własnych preferencji smakowych i stanu zdrowia. Bez względu jednak na to, jak je wykorzystamy, z pewnością pozytywnie wpłynie to na nasze zdrowie i samopoczucie. Słowem, będzie i smacznie, i zdrowo! I o to w smakach kuchni śląskiej chodzi. Smacznego!

150,01 zł
108,01 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 42,00 zł

55
Torebka upominkowa KR 4318 L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa KR 4318 L
Dostępny
21 szt.

Miks wzorów, towar wysyłany losowo. Cena za sztukę. Torebka upominkowa KR 4318 L A3. Mixm motyw : narodzenie dziecka, hologramy.

11,99 zł
56
Torebka upominkowa KR 8231 L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa KR 8231 L
Dostępny
5 szt.

Miks wzorów, towar wysyłany losowo. Torebka upominkowa KR 8231 L A3, miks: hologramy, wstążka.

11,99 zł
57
Puzzle 2000 elementów. Witamy, Ruyer Francois - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2000 elementów. Witamy, Ruyer Francois
Grafika, 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

Puzzle z francuskiej firmy Grafika składające się z 2000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 98 x 69 cm.

98,04 zł
88,24 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,80 zł

58
Puzzle 1500 elementów. Żółty, czerwony, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 elementów. Żółty, czerwony, niebieski
Grafika, 1500
Dostępny
2 szt.

Puzzle z francuskiej firmy Grafika składające się z 1500 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 85 x 61 cm.

89,99 zł
80,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,00 zł

59
Puzzle 1500 elementów. Zamek z tęczą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 elementów. Zamek z tęczą
Grafika, 1500
Dostępny
3 szt.

Puzzle z francuskiej firmy Grafika składające się z 1500 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 85 x 61 cm.

75,26 zł
67,73 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,53 zł

60
Puzzle 1500 elementów. Rodzina tygrysów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 elementów. Rodzina tygrysów
Grafika, 1500
Dostępny
5 szt.

Puzzle z francuskiej firmy Grafika składające się z 1500 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 85 x 61 cm.

75,26 zł
67,73 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,53 zł

61
Puzzle 1000 elementów. Panna młoda we mgle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Panna młoda we mgle
SunsOut, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.09

Puzzle z amerykańskiej firmy SunsOut składające się z 1000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 69 x 51 cm.

110,10 zł
99,09 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,01 zł

62
Puzzle 1000 elementów. Piękna chatka nad jeziorem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Piękna chatka nad jeziorem
SunsOut, 1000
Dostępny
2 szt.

Puzzle z amerykańskiej firmy SunsOut składające się z 1000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 69 x 51 cm.

72,36 zł
65,12 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,24 zł

63
Puzzle 1000 elementów. Celtycka ważka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Celtycka ważka
SunsOut, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.30

Puzzle z amerykańskiej firmy SunsOut składające się z 1000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 69 x 51 cm.

72,40 zł
65,16 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,24 zł

64
Puzzle 1000 elementów. Popołudniowy odpoczynek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Popołudniowy odpoczynek
SunsOut, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Puzzle z amerykańskiej firmy SunsOut składające się z 1000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 69 x 51 cm.

72,40 zł
65,16 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,24 zł

65
Puzzle 1000 elementów. Zwiedzane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Zwiedzane
SunsOut, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

Puzzle z amerykańskiej firmy SunsOut składające się z 1000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 69 x 51 cm.

72,40 zł
65,16 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,24 zł

66
Puzzle 1000 elementów. Gdzieś w górach, Nigel Hemming - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Gdzieś w górach, Nigel Hemming
SunsOut, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.06

Puzzle z amerykańskiej firmy SunsOut składające się z 1000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 69 x 51 cm.

72,36 zł
65,12 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,24 zł

67
Puzzle 1000 elementów. Przerwa, Clinton Jammer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Przerwa, Clinton Jammer
SunsOut, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.15

Puzzle z amerykańskiej firmy SunsOut składające się z 1000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 69 x 51 cm.

72,40 zł
65,16 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,24 zł

68
Puzzle 1000 elementów. Leśne zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Leśne zwierzęta
SunsOut, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.30

Puzzle z amerykańskiej firmy SunsOut składające się z 1000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 69 x 51 cm.

110,10 zł
99,09 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,01 zł

69
Puzzle 1000 elementów. Wilki w zimie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Wilki w zimie
SunsOut, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.21

Puzzle z amerykańskiej firmy SunsOut składające się z 1000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 69 x 51 cm.

72,40 zł
65,16 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,24 zł

70
Puzzle 1000 Zaczarowana biblioteka wróżek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Zaczarowana biblioteka wróżek
SunsOut
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.22

Puzzle z amerykańskiej firmy SunsOut składające się z 1000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 69 x 51 cm.

110,10 zł
99,09 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,01 zł

71
Puzzle 550 elementów. Kolorowe klapki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 550 elementów. Kolorowe klapki
Masterpieces, 550
Dostępny
3 szt.

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. Puzzle składające się z 550 elementów i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 61 x 46 cm.

58,71 zł
52,84 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,87 zł

72
Puzzle 550 elementów. Na uboczu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 550 elementów. Na uboczu
Masterpieces, 550
Dostępny
2 szt.

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. Puzzle składające się z 550 elementów i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 61 x 46 cm.

58,71 zł
52,84 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,87 zł

73
Puzzle 550 elementów. Kolory świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 550 elementów. Kolory świata
Masterpieces, 550
Dostępny
3 szt.

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. Puzzle składające się z 550 elementów i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 61 x 46 cm.

58,71 zł
52,84 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,87 zł

74
Życie Maryji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie Maryji
Dostępny
11 szt.

Życie Maryji – Andrzej Zwoliński

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

75
Puzzle 550 elementów. Arka Noego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 550 elementów. Arka Noego
Masterpieces, 550
Dostępny
2 szt.

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. Puzzle składające się z 550 elementów i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 61 x 46 cm.

58,71 zł
52,84 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,87 zł

76
Puzzle 550 elementów. Koniec dnia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 550 elementów. Koniec dnia
Masterpieces, 550
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.23

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. Puzzle składające się z 550 elementów i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 61 x 46 cm.

58,70 zł
52,83 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,87 zł

77
Puzzle 550 elementów. Stara farma - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 550 elementów. Stara farma
Masterpieces, 550
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.12

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. Puzzle składające się z 550 elementów i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 61 x 46 cm.

58,70 zł
52,83 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,87 zł

78
Puzzle 550 elementów. Nowa droga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 550 elementów. Nowa droga
Masterpieces, 550
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. Puzzle składające się z 550 elementów i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 61 x 46 cm.

58,70 zł
52,83 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,87 zł

79
Puzzle 550 elementów. Romans w Nowym Jorku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 550 elementów. Romans w Nowym Jorku
Masterpieces, 550
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.12

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. Puzzle składające się z 550 elementów i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 61 x 46 cm.

58,70 zł
52,83 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,87 zł

80
Puzzle 550 elementów. Strych pełen tajemnic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 550 elementów. Strych pełen tajemnic
Masterpieces, 550
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.09

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. Puzzle składające się z 550 elementów i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 61 x 46 cm.

58,70 zł
52,83 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,87 zł

81
Puzzle 550 elementów. Tygrysy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 550 elementów. Tygrysy
Masterpieces, 550
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.24

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. Puzzle składające się z 550 elementów i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 61 x 46 cm.

58,70 zł
52,83 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,87 zł

82
Puzzle 550 elementów. Ostatnia oaza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 550 elementów. Ostatnia oaza
Masterpieces, 550
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.23

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. Puzzle składające się z 550 elementów i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 61 x 46 cm.

58,70 zł
52,83 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,87 zł

83
Puzzle 550 elementów. Tramwaj w San Francisco - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 550 elementów. Tramwaj w San Francisco
Masterpieces, 550
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.20

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. Puzzle składające się z 550 elementów i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 61 x 46 cm.

58,70 zł
52,83 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,87 zł

84
Puzzle 500 elementów. Ogród pełen ptaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. Ogród pełen ptaków
Masterpieces, 500
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.12

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. Puzzle składające się z 500 elementów i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 61 x 46 cm.

58,70 zł
52,83 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,87 zł

85
Puzzle 550 elementów. Inna strona granicy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 550 elementów. Inna strona granicy
Masterpieces, 550
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.23

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. Puzzle składające się z 550 elementów i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 61 x 46 cm.

58,70 zł
52,83 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,87 zł

86
Puzzle 750 elementów. Stary sklep farmera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 750 elementów. Stary sklep farmera
Masterpieces, 750
Dostępny
3 szt.

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. W pudełku z puzzlami znajduję się plakat pomocny przy układaniu.Puzzle składające się z 750 elementów i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 61 x 46 cm.

64,89 zł
58,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,49 zł

87
Puzzle 750 elementów. Wiejski targ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 750 elementów. Wiejski targ
Masterpieces, 750
Dostępny
3 szt.

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. W pudełku z puzzlami znajduję się plakat pomocny przy układaniu.Puzzle składające się z 750 elementów i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 61 x 46 cm.

64,89 zł
58,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,49 zł

88
Modlitwy. Pamiątka I Komunii Świętej + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,90 zł
14,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 14,95 zł

89
Puzzle 750 elementów. Sklep pełen muzyki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 750 elementów. Sklep pełen muzyki
Masterpieces, 750
Dostępny
2 szt.

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. W pudełku z puzzlami znajduję się plakat pomocny przy układaniu.Puzzle składające się z 750 elementów i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 61 x 46 cm.

64,89 zł
58,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,49 zł

90
Puzzle 1000 elementów. Włochy, Toskania - Widok na pola - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Włochy, Toskania - Widok na pola
Masterpieces, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.06

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. W pudełku z puzzlami znajduje się plakat pomocny przy układaniu. Puzzle składające się z 1000 el.i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 68 x 49 cm.

72,40 zł
65,16 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,24 zł

91
Puzzle 750 elementów. Wymarzony garaż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 750 elementów. Wymarzony garaż
Masterpieces, 750
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. W pudełku z puzzlami znajduję się plakat pomocny przy układaniu.Puzzle składające się z 750 elementów i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 61 x 46 cm.

98,70 zł
88,83 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,87 zł

92
Mapa Beskid Żywiecki, część zachodnia w skali 1:25 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa Beskid Żywiecki, część zachodnia w skali 1:25 000
Dostępny
10 szt.

Szczegółowa mapa turystyczna z uwzględnieniem atrakcji, zabytków, ciekawych miejsc oraz infrastruktury turystycznej i sportowej. Zawiera aktualny przebieg szlaków pieszych i rowerowych wraz z kilometrażem i orientacyjnymi czasami przejścia. Mapa obejmuje zachodnią część pasma Beskidu Żywieckiego z miejscowościami: Węgierska Górka; Milówka, Korbielów, Rajcza, Zwardoń oraz pograniczem polsko-słowackim. Na mapie zastosowano cieniowanie dla plastycznego ukazania rzeźby terenu.

25,75 zł
18,99 zł

Rabat 26,3%
oszczędzasz 6,76 zł

93
Puzzle 1000 elementów. Śniadanie mistrzów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Śniadanie mistrzów
Masterpieces, 1000
Dostępny
4 szt.

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. W pudełku z puzzlami znajduje się plakat pomocny przy układaniu. Puzzle składające się z 1000 el.i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 68 x 49 cm.

72,36 zł
65,12 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,24 zł

94
Puzzle 1000 elementów. Koty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Koty
Masterpieces, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.26

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. W pudełku z puzzlami znajduje się plakat pomocny przy układaniu. Puzzle składające się z 1000 el.i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 68 x 49 cm.

72,40 zł
65,16 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,24 zł

95
Puzzle 1000 elementów. Słodkie przysmaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Słodkie przysmaki
Masterpieces, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.28

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. W pudełku z puzzlami znajduje się plakat pomocny przy układaniu. Puzzle składające się z 1000 el. i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 68 x 49 cm.

72,40 zł
65,16 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,24 zł

96
Puzzle 1000 elementów. Zabawa na farmie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Zabawa na farmie
Masterpieces, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. W pudełku z puzzlami znajduje się plakat pomocny przy układaniu. Puzzle składające się z 1000 el. i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 68 x 49 cm.

110,10 zł
99,09 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,01 zł

97
Puzzle 1000 elementów. Dzikie zwięrzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Dzikie zwięrzęta
Masterpieces, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.18

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. W pudełku z puzzlami znajduje się plakat pomocny przy układaniu. Puzzle składające się z 1000 el.i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 68 x 49 cm.

72,40 zł
65,16 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,24 zł

98
Puzzle 1000 elementów. Małe kotki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Małe kotki
Masterpieces, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. W pudełku z puzzlami znajduje się plakat pomocny przy układaniu. Puzzle składające się z 1000 el. i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 68 x 49 cm.

72,40 zł
65,16 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,24 zł

99
Puzzle 1000 elementów. Dzikie zwierzęta II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Dzikie zwierzęta II
Masterpieces, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.12

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. W pudełku z puzzlami znajduje się plakat pomocny przy układaniu. Puzzle składające się z 1000 el.i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 68 x 49 cm.

72,40 zł
65,16 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,24 zł

100
Puzzle 1000 elementów. Widok na Nowy York - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Widok na Nowy York
Masterpieces, 1000
Dostępny
2 szt.

Puzzle amerykańskiej firmy Masterpieces są EKO przyjazne, farba do produkcji jest na bazie soji a pudełka nie są pokryte plastikową folią. W pudełku z puzzlami znajduje się plakat pomocny przy układaniu. Puzzle składające się z 1000 el. i po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 68 x 49 cm.

72,36 zł
65,12 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,24 zł

Wróć do góry