hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.04.11

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 11 kwietnia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kapelusz za sto tysięcy (Adam Bahdaj), na drugim Sposób na Elfa (Marcin Pałasz). Kolejny produkt to Nie daj się gnębić! Wielkie problemy małych ludzi (Magdalena Młodnicka) oraz 321 intrygujących faktów o zwierzętach wyd. 2022 (Mathilda Masters, Louize Perdieus).
1
Kapelusz za sto tysięcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapelusz za sto tysięcy
Dostępny
571 szt.

„Oficjalnie jestem Krystyna Cuchowska, lecz koledzy nazywają mnie – Dziewiątka. Morowo, co? Byłam bowiem szefem gangu (…) i ośmiu starszych ode mnie szczeniaków słuchało mnie jak własnej matki”. Z książką, która ma taką bohaterkę, nie sposób się nudzić. Za sprawą przypadku odważna, zaradna i skora do natychmiastowego działania 12-latka przeżywa niesamowitą wakacyjną przygodę. Wciela się w rolę detektywa i wprowadza w życie śmiałe pomysły, próbując wyjaśnić tajemnicę kapelusza wartego 100 tysięcy.

29,90 zł
17,99 zł

Rabat 39,8%
oszczędzasz 11,91 zł

44 osoby kupiły
2
Sposób na Elfa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sposób na Elfa
Dostępny
1255 szt.

Nigdy nie miałem psa, nie wiedziałem więc, jak to jest. Kiedy jednak zobaczyłem wesoły pysk Elfa na zdjęciu – zakochałem się w nim od pierwszej chwili! Okazało się, że pies to mnóstwo czułości, przezabawnych sytuacji i miłość na całe życie! Oraz kilka niezłych przygód. Zresztą, sami przeczytajcie! Sposób na Elfa jest na liście lektur nowej podstawy programowej dla klas I-III

29,90 zł
17,99 zł

Rabat 39,8%
oszczędzasz 11,91 zł

41 osób kupiło
3
Nie daj się gnębić! Wielkie problemy małych ludzi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie daj się gnębić! Wielkie problemy małych ludzi
Dostępny
903 szt.

Pewnie każdy choć raz doświadczył przykrości ze strony kolegów. Zdarza się, że ktoś powie coś niemiłego, szturchnie, zażartuje tak, że śmieje się tylko on sam. Bywa i tak, że ktoś robi niemiłe rzeczy bardzo często i po to, żeby sprawiać innym przykrość… Ta książka w przystępny i niezwykle trafny sposób dotyka tematu dokuczania i nękania, zwłaszcza w szkole. Opisuje typowe sytuacje z życia dzieci i podsuwa mnóstwo praktycznych porad. Wszystko po to, by pomóc dzieciom znaleźć siłę do powiedzenia stop przemocy wśród rówieśników. Książki z serii „Wielkie problemy małych ludzi” przedstawiają ważne tematy dotyczące dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Czynią to w sposób przystępny, rzeczowy i kompetentny. Wszystkie tomiki serii powstają z udziałem wykwalifikowanych pedagogów i psychologów; ich autorami są ludzie, którym bliski jest świat dziecka. Magdalena Młodnicka (ur. 1977) – absolwentka filologii polskiej o specjalizacji wydawniczej. Tworzenie książek to jej pasja i praca. Redaktorka publikacji dla dzieci i młodzieży. Pomysłodawczyni i autorka wielu książek dla młodych czytelników. Uważa, że książki mają wywoływać emocje, pomagać, a przede wszystkim cieszyć. Mama Mai i Marysi, którym zawdzięcza wyczucie potrzeb młodych odbiorców. Lubi poznawać nowe miejsca i odkrywać ich tajemnice. Autorka tekstów piosenek, sama od zawsze śpiewa.

22,90 zł
14,99 zł

Rabat 34,5%
oszczędzasz 7,91 zł

37 osób kupiło
4
321 intrygujących faktów o zwierzętach wyd. 2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
321 intrygujących faktów o zwierzętach wyd. 2022
Dostępny
103 szt.

Czy wiesz, że: • mamy wydry trzymają swoje dzieci za rękę w czasie snu? • zielona żaba w czerwone kropki świeci w ciemności? • kruki rozpoznają okrzyki swoich przyjaciół? • węże wąchają językiem, a nie nosem? • rekiny żarłacze mają 3000 zębów? W tej intrygującej książce znajdziesz 321 ciekawostek o ssakach, ptakach, rybach, owadach, płazach i gadach. Fenomenalna encyklopedia wiedzy o zwierzętach! Mathilda Masters jest podróżniczką i odkrywcą. Jej praca polega na poznawaniu nowych kontynentów oraz krajów. Mathilda wie wszystko na prawie każdy temat: o zwierzętach, roślinach, historii, języku i jeszcze dużo więcej. Louize Perdieus jest utalentowaną i dobrze zapowiadającą się graficzką. Rysuje z dużym poczuciem humoru. W konkursie ilustratorskim Picturale 2015 zdobyła nagrodę Push Prijs. Uwielbia przyrodę i potrafi znakomicie rysować rośliny oraz zwierzęta.

79,90 zł
53,53 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 26,37 zł

20 osób kupiło
5
Minecraft. Niesamowite kompaktowe konstrukcje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft. Niesamowite kompaktowe konstrukcje
Dostępny
179 szt.

Minecraft. Niesamowite kompaktowe konstrukcje to podręcznik do gry, z którego można się dowiedzieć, jak opracować, zbudować i modyfikować ponad 20 nowych miniprojektów w Minecrafcie – począwszy od rakiety kosmicznej, poprzez podziemną kolejkę, aż po dżunglowe sanktuarium, latarnię morską czy kuter holowniczy. Książka zawiera szczegółowe instrukcje i diagramy przestrzenne, a każdy projekt ma określony stopień trudności oraz podany szacunkowy czas wykonania, dzięki czemu zawarte tu pomysły będą gratką zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Zdobyta wiedza i umiejętności z łatwością mogą stać się punktem wyjścia do stworzenia własnych imponujących projektów. W serii ukazał się również tom Kompaktowe konstrukcje, z zupełnie innym zestawem fascynujących miniprojektów.

32,99 zł
22,10 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 10,89 zł

17 osób kupiło
6
Spark - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spark
Dostępny
353 szt.

Nowe miejsce, nowy dom, nowi ludzie... i uśpione demony przeszłości Elizabeth Parker zostawia słoneczne kalifornijskie plaże, w samym środku roku szkolnego, dla deszczowej Anglii. W dodatku zamieszkuje u zupełnie obcych ludzi, wśród których ma spędzić nadchodzące miesiące. Trochę dużo tych zmian jak na jedną nastolatkę. Crosby już od pierwszej chwili wydaje się dla niej miejscem idealnym. W końcu gdzie lepiej się zaszyć, jeśli nie w małym nadmorskim miasteczku, u rodziny, która jest niczym bezpieczna wyspa? Państwo Shaw, Jon i Josephine, a także ich córka Caroline robią wszystko, by Lizzie czuła się u nich jak w domu. Co do syna... Chase, delikatnie mówiąc, nie przejawia takiej życzliwości jak rodzice i siostra. Jest uprzedzony i nieufny. Elizabeth zresztą też uważa go za nad wyraz irytującego człowieka. Czy obawy Chase'a względem Elizabeth będą słuszne? Co, jeśli Crosby nie jest wcale końcem świata? I czy ojciec Lizzie miał jakiś cel w tym, że wybrał dla niej właśnie ten dom?

49,90 zł
32,93 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 16,97 zł

15 osób kupiło
7
Rakietki z miękką piłeczką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rakietki z miękką piłeczką
M&Z
Dostępny
109 szt.

Zestaw 2 rakietek w intensywnych kolorach z miękką piłeczką umili spędzanie wolnego czasu na zewnątrz.

17,90 zł
15,99 zł

Rabat 10,7%
oszczędzasz 1,91 zł

14 osób kupiło
8
Kuba i Buba, czyli awantura do kwadratu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuba i Buba, czyli awantura do kwadratu
Dostępny
146 szt.

Kuba i Buba są bliźniakami. Jak łatwo się zorientować, jedno z nich jest dziewczynką, a drugie chłopcem. Rzecz w tym, że nie zawsze wiadomo, które jest które, bo Kuba zachowuje się czasami jak dziewczynka, a Buba wręcz przeciwnie. Oboje zgodnie występują w zbiorze opowiadań Kuba i Buba, czyli awantura do kwadratu. Każde opowiadanie o niesfornych (bywa, że nieznośnych) bliźniakach jest uzupełnione zadaniem do wykonania: zabawnym quizem do rozwiązania, grą planszową, przepisem na pyszności, przepisem na udaną gimnastykę, instrukcją do wykonania żaglówki-cud itd, itd.

32,90 zł
19,99 zł

Rabat 39,2%
oszczędzasz 12,91 zł

13 osób kupiło
9
Jak zdobyć Nagrodę Nobla, czyli opowieści dla młodych geniuszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak zdobyć Nagrodę Nobla, czyli opowieści dla młodych geniuszy
Dostępny
68 szt.

Pełna przygód opowieść o tym, ile zabawy może sprawić nauka! Mary ma dziesięć lat i kręci ją nauka – uwielbia przeprowadzać eksperymenty i odkrywać ciekawostki. Podczas wycieczki niechcący trafia na tajne spotkanie noblistów. Dr Barry Marshall, laureat Nagrody Nobla w dziecinie medycyny, zabiera ją w podróż w czasie i przestrzeni, aby dziewczynka poznała kulisy pracy innych noblistów. Mary poznaje między innymi Madame Skłodowską-Curie i jej córkę, a nawet samego Alberta Eisteina. Mary chce poznać ich sekret, ponieważ jej największym marzeniem jest zdobycie Nagrody Nobla. Dziewczynka dobrze wie, że marzenia trzeba spełniać! Wkrocz razem z Mary do fascynującego świata wielkich odkryć i ciekawych eksperymentów, które możesz przeprowadzić w domu. DNA z truskawki? Niewidzialny atrament? Żaden problem! Zakręć się na punkcie nauki – może i ty kiedyś zostaniesz laureatem Nagrody Nobla?

39,90 zł
25,14 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 14,76 zł

12 osób kupiło
10
W cieniu Babiej Góry, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W cieniu Babiej Góry, wydanie kieszonkowe
Dostępny
16 szt.

Są tajemnice, które nie powinny nigdy wyjść na jaw. Lepiej, żeby skrywały się w mrokach świadomości i nie zaprzątały naszej codzienności. Babia Góra to popularny szczyt, który każdego roku przyciąga tysiące turystów. Czy halny wiatr może wywiewać echa tajemnic, które zdarzyły się na stokach góry? Baśka Zajda jest bohaterką W cieniu Babiej Góry. Wraca z Krakowa w rodzinne strony zmęczona życiem i codziennymi obowiązkami. Zdolna policjantka, która być może została wyrzucona z policji wojewódzkiej, chociaż ona sama nie chce o tym rozmawiać. W urokliwej Zawoi ma zamiar zapomnieć o codzienności i w końcu odpocząć. Jej najlepsza przyjaciółka Iza niedługo bierze ślub, dlatego wraz w towarzystwie koleżanek wybierają się na Babią Górę - wieczór panieński w górach może być ciekawą formą spędzenia wolnego czasu z dala od mężczyzn. Niestety, spokój i sielanka nie trwają długo - Baśka nad ranem znajduje ciało Izy. Okolica huczy od plotek, ponieważ w sprawę zostaje wmieszany Artur - była miłość zarówno Baśki, jak i Izy. Tajemnice miały pozostać na zawsze w górach, jednak czasem ciężko jest coś ukryć nawet na odludnych stokach Babiej Góry... Irena Małysa w swojej powieści mistrzowsko splotła ciekawą fabułę z zagadką kryminalną, która nie wydaje się do końca oczywista. Czy ze śmiercią Izy związek ma katastrofa lotnicza z 1969 roku? Śmierć młodej dziewczyny może być dopiero początkiem niezwykłych, przerażających zdarzeń. Może to dusze zmarłych, które są zaklęte na Babiej Górze, zemściły się na dziewczynie? Te i wiele innych odpowiedzi nurtują czytelnika, który w końcu znajdzie odpowiedzi na zadawane pytania. W książce W cieniu Babiej Góry nie ma rzeczy oczywistych – historia zatacza wiele kręgów, z których wyjście można znaleźć dopiero wtedy, gdy skrupulatnie przeanalizujemy całą historię.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

12 osób kupiło
11
Hot Wheels Track Builder. HGK07 Tory proste pomarańczowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels Track Builder. HGK07 Tory proste pomarańczowe
Hot Wheels, Mattel
Dostępny
75 szt.

Stwórz nową epicką konstrukcję lub ulepsz istniejącą z tym zestawem torów prostych Hot Wheels Track Builder Unlimited! Każdy zestaw zawiera proste elementy toru i cztery łączniki, którymi można je połączyć. Nadaj wyjątkowy styl swojej konstrukcji dzięki różnym kolorom torów: pomarańczowym, czarnym z pomarańczowym paskiem lub żółtym z pomarańczowym paskiem (wszystkie zestawy kolorystyczne sprzedawane są oddzielnie). Dzieci od 4 roku życia pokochają zabawę na torach Hot Wheels, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynają swoją przygodę z Hot Wheels, czy dodają nowe elementy do istniejących już konstrukcji! Sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. • Stwórz nową epicką konstrukcję lub ulepsz istniejącą z zestawem torów prostych Hot Wheels Track Builder Unlimited! • Każdy zestaw jest dostarczany w opakowaniu przyjaznym dla środowiska i zawiera 4 proste elementy toru oraz 4 łączniki toru, które można wykorzystać do łączenia wszystkich zestawów torów Hot Wheels. • Nadaj wyjątkowy styl swojej konstrukcji dzięki różnym kolorom torów: pomarańczowym, czarnym z pomarańczowym paskiem lub żółtym z pomarańczowym paskiem. Zestawy kolorystyczne sprzedawane są oddzielnie. • Hot Wheels zachęca do doskonalenia umiejętności kreatywnych i rozwijania zdolności rozwiązywania problemów. • To doskonały upominek dla każdego fana Hot Wheels od 4 roku życia.

19,99 zł
17,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,00 zł

8 osób kupiło
12
Mityczny świat. Pokoloruj ponadczasowe legendy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mityczny świat. Pokoloruj ponadczasowe legendy
Dostępny
190 szt.

Mityczny świat to nowa książka do kolorowania od bestsellerowego ilustratora „New York Timesa”, Kerby’ego Rosanesa. Zawiera ponad 55 ilustracji do pokolorowania przedstawiających bajkowe i mityczne stworzenia – niektóre z nich dobrze znane, o innych być może wcześniej nie słyszeliście – w scenerii naszego współczesnego świata. Wojowniczy giganci wyłaniają się z Grobli Olbrzyma w Irlandii Północnej, skamieniałe trolle powracają do życia w islandzkich formacjach skalnych, bhutański Druk wyłania się z mglistego szczytu Mount Everestu, a znany z naszej legendy smok zieje ogniem na Zamek Wawelski. Książka zawiera krótkie opisy bajek i mitów oraz ich bohaterek i bohaterów i wyjaśnia inspiracje stojące za każdą ilustracją. Kolorowanie niezwykłych rysunków autora stanowi wspaniały sposób poznania legend i mitów z całego świata, które na kartach tej książki można ożywić barwą. Pochodzący z Filipin ilustrator Kerby Rosanes zasłynął dzięki unikalnemu stylowi swoich skomplikowanych rysunków. Pracuje głównie przy użyciu zwykłych czarnych długopisów, a jego styl charakteryzuje się kapryśnymi liniami. Fantazyjne wzory i stworzenia łączą się i przenikają, tworząc ogromne kompozycje. Porzucił pracę jako projektant graficzny w lokalnej firmie, aby zająć się swoją pasją: tworzyć własną sztukę, a także współpracować z innymi artystami i agencjami projektowymi na całym świecie. Kolorowanki Kerby’ego: Animorphia, Imagimorphia, Mythomorphia, Fantomorphia, Ukryte światy i Delikatny świat odniosły sukces również w Polsce.

34,99 zł
21,69 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 13,30 zł

8 osób kupiło
13
Piłeczki sensoryczne, 6 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłeczki sensoryczne, 6 sztuk
M&Z
Dostępny
80 szt.

Zestaw 6 piłeczek sensorycznych w intensywnych kolorach z dźwiękiem. Zabawa takimi piłeczkami wspiera rozwój dziecka.

25,90 zł
22,79 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,11 zł

7 osób kupiło
14
Dragon Ball. Naklejki (2 arkusze) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dragon Ball. Naklejki (2 arkusze)
ABYstyle, 2 arkusze
Dostępny
3 szt.

Mini naklejki Dragon Ball od ABYstyle! Te mininaklejki Dragon Ball od ABYstyle przedstawiają Goku i smoka Shenrona. • Każde opakowanie zawiera 2 arkusze z naklejkami do dekoracji • Wymiar jednego arkusza: 16.0 x 11.0 cm.

11,99 zł
6 osób kupiło
15
Nawet myszy idą do nieba - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nawet myszy idą do nieba
Dostępny
80 szt.

Myszka Czmyszka i lis Rudeusz: ona – to dla niego smakowity podwieczorek, on dla niej – wróg numer jeden. Czy mogą się zaprzyjaźnić? Raczej nie w tym świecie! Kiedy czas zwierzątek na ziemi w dramatyczny sposób dobiega końca, przenoszą się w beztroskie miejsce na granicy życia i śmierci, gdzie czekają je niezwykłe przygody i wyzwania. Jak wygląda zwierzęcy raj? Co dzieje się „po drugiej stronie”? I czy trafia się tam już na zawsze, czy tylko na chwilę? Nawet myszy idą do nieba to wyjątkowa książka, która odpowiada na te pytania z wrażliwością, wyobraźnią i typowo czeskim humorem. Iva Procházková otrzymała za nią najważniejszą czeską nagrodę literacką Magnesia Litera. Ilustracje Denisy Grimmovej współgrają z filmem animowanym pod tym samym tytułem, który ukaże się w Polsce równocześnie z książką (reż. Jan Bubeníček i Denisa Grimmová). Książeczka dla dzieci w wieku od 8 lat. Iva Procházková (ur. 1953) jest autorką ponad dwudziestu książek dla dzieci i młodzieży oraz kilku powieści kryminalnych. Pięciokrotnie została laureatką nagrody Zlatá Stuha (najważniejsze czeskie wyróżnienie dla twórców literatury dziecięcej) oraz dwukrotnie zdobyła prestiżową nagrodę Magnesia Litera w kategorii Literatura dla dzieci i młodzieży. Mieszka w Pradze.

44,99 zł
32,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

6 osób kupiło
16
Sedinum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sedinum
Dostępny
1031 szt.

W spokojny, piątkowy wieczór, w samym centrum miasta zapada się parking podziemny niedawno wzniesionego biurowca. Katastrofa budowlana odsłania nieznane podziemia, w których od końca wojny stoi wrak niemieckiej, wojskowej ciężarówki. Za, podziurawioną kulami szybą szoferki tkwi trup kierowcy, a na pace znajduje się ładunek, który wywraca do góry nogami spokojne życie kilku osób - architekta, który musiał się tutaj znaleźć z racji pełnionej funkcji, dziennikarki, która, zostając po godzinach w redakcji, mimowolnie stała się uczestniczką wydarzeń oraz potomka starej, pomorskiej rodziny, który na wieść o katastrofie przybywa do miasta swoich przodków. ścieżki trojga nieznajomych łączy, niewinna początkowo, misja odkrycia tożsamości nieboszczyka. Okoliczności zaczynają się jednak coraz bardziej komplikować, a pojawiające się nowe pytania zmuszają ich do zagłębienia się w trudnej i pogmatwanej historii miasta i poszukiwania okruchów wydarzeń sprzed wielu wieków. Dopóki jedynymi problemami, które mają na głowie są demoniczna była żona, nadopiekuńcza matka czy wścibski szef nie jest tak źle. Gdy w lochach znajduje się jednak kolejny nieboszczyk, sprawy przybierają poważniejszy obrót. Na scenę wchodzą tajemniczy prześladowcy, a w tle pojawia się nazistowska tajemnica, w którą zamieszany był Werwolf. Tymczasem, na krystalicznie czyste od tygodni niebo zaczynają ściągać coraz ciemniejsze chmury. Do miasta zbliża się burza, jakiej bardzo dawno tutaj nie było

64,90 zł
47,38 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 17,52 zł

5 osób kupiło
17
SuperThings. Guardians of Kazoom, pojazd i figurka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SuperThings. Guardians of Kazoom, pojazd i figurka
Magic Box, SuperThings
Dostępny
2579 szt.

Co to za pojazdy pędzące przez Kaboom City? To nowe Kazoom Jety z serii SuperThings Guardians of Kazoom! Do zebrania jest 6 różnych modeli (każdy jest w 2 kolorach!) i dysponuje innym atakiem napędzanym energią Kazoom: Panic Puncher wymierza ciosy pięściami, Hungry Hammer używa młota, aby przebić się na wylot, Electric Tornado wytwarza wokół siebie silne pole elektryczne, Circle Gutter przemieszcza się z dużą prędkością używając wirującej piły, Hyper Drill ma najpotężniejsze wiertło w Kaboom City, a Comet Kicker wystrzeliwuje przeciwników z niesamowitą prędkością. Zbierz wszystkie pojazdy Kazoom Jets! Zawiartość: – 1 SuperThing – 1 Kazoom Jet. Uwaga! Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy jednego opakowania.

16,99 zł
15,99 zł

Rabat 5,9%
oszczędzasz 1,00 zł

4 osoby kupiły
18
Świeczki pikery, straz pożarna (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczki pikery, straz pożarna (5 sztuk)
Godan, 5 sztuk
Dostępny
56 szt.

Szukasz świeczek na tort urodzinowy dla Twojego maluszka? Świeczki na patyczkach będą idealnym wyborem. Zamocowane na praktycznych patyczkach świeczki będą stabilnie stać i pięknie prezentować się na torcie, babeczkach, muffinkach i innych wypiekach. Odpal świeczki na torcie i rozpal urodzinowe emocje. • Kolor: czerwony, biały • Wzór: wóz strażacki, hydrant, gaśnica, strażak • Wysokość świeczek: ok.4.5 cm • Wysokość całkowita (z patyczkiem): ok. 7.5 cm • Ilość sztuk w opakowaniu: 5

8,99 zł
4 osoby kupiły
19
Witajcie w Rosji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Witajcie w Rosji
Dostępny
481 szt.

Prowokacja. Skandal. Nowa literatura. "Witajcie w Rosji" to cała prawda o państwie Putina. Długo oczekiwana i zaskakująca książka Dmitrija Glukhovskyego, autora międzynarodowego bestsellera "Metro 2033". W kilkunastu błyskotliwych opowiadaniach Glukhovsky wprawną ręką kreśli alegoryczny portret swojej ojczyzny: państwa, w którym korupcja sięga szczytów władz, kraju współrządzonego przez oligarchów i podporządkowanego ich interesom. Witajcie w Rosji to iście wybuchowa mieszanka: fikcja miesza się tu z rzeczywistością, satyra i ironia sprawiają, że nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać, a wszystko to w ulubionej przez Glukhovskyego konwencji science fiction. To wyjątkowa książka, dotykająca ważnych problemów współczesnej Rosji w sposób niezwykle oryginalny, dosadny i nad wyraz trafny. Być może pierwsza od wielu lat próba uczciwego opowiedzenia o Rosji widzianej oczami nowego pokolenia.

44,99 zł
35,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,00 zł

4 osoby kupiły
20
Mam prawo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mam prawo
Dostępny
174 szt.

Nie znajdziecie tu podniosłych słów czy atmosfery sali sądowej. U Grzegorza Kasdepke o prawach dziecka dyskutują... dzieciaki! Tematy podsuwa szkolna rzeczywistość, a rozwiązań szukają sami uczniowie podczas prób do szkolnego przedstawienia. Gadają o wszystkim - szybko, prosto, z żartem i ciętą ripostą. Samodzielnie odkrywają, że Konwencja Praw Dziecka jest naprawdę o nich i dla nich. „Jestem głęboko przekonany, że opisane w książce codzienne perypetie szkolnego kółka teatralnego Konewka będą dobrym pretekstem do szerokiej dyskusji na temat praw dziecka. Wierzę, że nowe wydanie książki zagości w domowych i szkolnych biblioteczkach, a historie „z życia wzięte” i bohaterowie, z którymi najmłodsi mogą się utożsamiać, staną się wspaniałym źródłem wiedzy o prawach dziecka”. – Marek Michalak, Rzecznik Praw Dziecka

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

4 osoby kupiły
21
Harry Potter. Naklejki, godła Hogwartu (2 arkusze) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter. Naklejki, godła Hogwartu (2 arkusze)
ABYstyle, 2 arkusze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.08

Mini naklejki Harry Potter od ABYstyle! Dostosuj swoje rzeczy w kolorach Hogwartu i jego czterech domów dzięki tym mini naklejkom ABYstyle! • Każde opakowanie zawiera 2 arkusze z naklejkami do dekoracji • Wymiar jednego arkusza: 16.0 x 11.0 cm.

11,99 zł
Powiadomienie
4 osoby kupiły
22
W pył zwrot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
W pył zwrot
Muduko, od 8 lat
Dostępny
8 szt.

Wyślij owadzie jednostki zapylające do kwiatowych fabryk, by stoczyć z rywalami bój o cenny surowiec. Mistrzem Pyłku zostanie ten śmiałek, którego armia okaże się silniejsza i zbierze większą ilość pożądanego specyfiku. Polska edycja gry Loot, która w 2005 roku zdobyła główną nagrodę Mensa Select. Ekspresowa wersja zasad: 1. Zbierz kwiat, jeżeli Twoja armia zdobyła przy nim przewagę. 2. Zagraj kartę kwiatu lub dołóż kartę owada do leżącej na stole karty kwiatu. 3. Jeżeli nie chcesz lub nie możesz zagrać karty – dobierz na rękę kartę ze stosu. 4. Wygrywa gracz z największą liczbą punktów za zebrane kwiaty. Zawartość opakowania: 78 kart dużych kart 7.0×10.0 cm, instrukcja.

56,39 zł
38,35 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 18,04 zł

4 osoby kupiły
23
Ołówek techniczny 1860 HB - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek techniczny 1860 HB
Koh-I-Noor
Dostępny
23 szt.

Ołówek z serii 1860. Twardość HB.

2,99 zł
3 osoby kupiły
24
Zest Policja Met 21x29x4 Mc Wb 48/96 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zest Policja Met 21x29x4 Mc Wb 48/96
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
79 szt.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

3 osoby kupiły
25
Mapa - Beskid Mały 1:25 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa - Beskid Mały 1:25 000
Dostępny
18 szt.

Skala: 1 : 25 000, jak mapa sztabowa Aktualność: 2022 rok Format 67 cm x 98 cm Mapa obustronna, cieniowana Szczegółowa mapa turystyczna z uwzględnieniem atrakcji, zabytków, ciekawych miejsc . Zawiera nazwy ulic w miejscowościach oraz kilometraż szlaków. Ciekawe miejsca wyróżniono żółtym kolorem. Idealna na wycieczki w połączeniu z przewodnikiem Beskid Mały, gdzie znajdziesz szczegółowo opisane propozycje wycieczek po tym obszarze. W przewodniku znajdziemy też zarys historyczny schronisk i geologiczny opis każdego z przedstawionych szczytów, kilometraż i czasy przejścia szlaków.

14,70 zł
10,99 zł

Rabat 25,2%
oszczędzasz 3,71 zł

3 osoby kupiły
26
Pokemon. Kubek 320ml, I choose you - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokemon. Kubek 320ml, I choose you
ABYstyle
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Produkt na oficjalnej licencji. Grafika na kubku jest trwała i wyraźna. Pojemność: 300 ml. Materiał: wysokiej jakości ceramika. Produkt opakowany w oryginalne i ozdobne pudełko.

39,99 zł
37,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,00 zł

3 osoby kupiły
27
Lektury w teleGRAFICZNYM skrócie dla klas 4-6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lektury w teleGRAFICZNYM skrócie dla klas 4-6
Dostępny
129 szt.

Co zrobić, aby uczeń czytał lektury w sposób uważny i krytyczny? Aby potrafił selekcjonować, przetwarzać i wykorzystywać informacje z tekstu? Aby uniknął czytania mechanicznego, bez zrozumienia? Z pomocą przychodzą Lektury w teleGRAFICZNYM skrócie dla klas 4–6 oparte na idei myślenia wizualnego. Publikacja składa się z 57 arkuszy z grafikami ułatwiających proces czytania ze zrozumieniem, analizowania i interpretowania lektur szkolnych omawianych w klasach 4–6. Sprawdzi się na lekcjach języka polskiego, zajęciach dodatkowych i w domu. Punkt wyjścia do rozmowy o lekturze, pomoc do redagowania tekstów, alternatywa dla kartkówki – wachlarz możliwości zastosowania kart jest szeroki. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia! Ważna informacja: w opracowaniu jest część dla klas 7–8.

39,50 zł
32,79 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,71 zł

3 osoby kupiły
28
Organizer samochodowy, Minnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Organizer samochodowy, Minnie
SEVEN POLSKA
Dostępny
3 szt.

Uniwersalny organizer ozdobiony motywami z popularnych bajek, pasuje do większości foteli samochodowych. Jest łatwy w montażu z możliwością regulacji długości pasków mocujących. Organizer posiada wiele pojemnych kieszeni o różnych wielkościach na napoje, zabawki i inne drobiazgi. Produkt chroni fotel przed zabrudzeniami, jest łatwy w czyszczeniu. Materiał: 100% poliester

50,99 zł
46,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,08 zł

3 osoby kupiły
29
Gra o tron. Tom 1. Pieśń Lodu i Ognia (wydanie filmowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra o tron. Tom 1. Pieśń Lodu i Ognia (wydanie filmowe)
Dostępny
457 szt.

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie. Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego Króla, Aerysa Targaryena, zasiadającego na Żelaznym Tronie Zachodnich Krain, lecz obalony władca pozostawił po sobie potomstwo, równie szalone jak ON sam. Tron objął Robert - najznamienitszy z buntowników. Minęły już lata pokoju i oto możnowładcy zaczynają grę o tron... George R.R Martin jest jednym z najbardziej cenionych pisarzy fantastyki. Dzięki swej wielotomowej sadze pozyskał miliony oddanych fanów i odrodził tradycję epickiej fantasy w stylu tolkienowskim.

59,00 zł
46,61 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 12,39 zł

3 osoby kupiły
30
Terriery. Jack Russell. Terrier Parson. Russell Terrier - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terriery. Jack Russell. Terrier Parson. Russell Terrier
Dostępny
5 szt.

Mały, utalentowany i pełen niespożytej energii pies, jakim jest Parson Russell Terrier, został wyhodowany z przeznaczeniem do polowań. Choć nie wszystkie terriery Parson Russell miały sposobność popisać się swoim talentem do polowań na lisy, psy tej rasy znalazły na szczęście inne zatrudnienie. Dziś terriery Parson Russell są cenionymi towarzyszami, psami stróżującymi, pomagającymi w domu i wystawowymi, umilając rodzinne wypady radosnym dokazywaniem, ekscytacją i spontanicznością. Książka zawiera konkretną, niezwykle potrzebą wiedzę o terrierach Parson Russell, ich pochodzeniu, usposobieniu i wzorcu rasy, oraz prawidłowej selekcji, odżywianiu, szkoleniu, profilaktyce zdrowotnej i zachowaniu. Niedoświadczeni właściciele będą mogli skorzystać z porad, jak radzić sobie z wszędobylskim szczenięciem, jak przygotować dom na przyjęcie nowego lokatora i jak rozwiązać ewentualne problemy, które mogą się pojawić wraz z przybyciem szczeniaka. Ten poradnik, polecany przez najlepszych hodowców i treserów, powinien nabyć każdy nowy właściciel Parson Russell Terriera. Omówiono w nim następujące zagadnienia: - pochodzenie Parson Russell Terriera; - charakterystyka rasy; - wzorzec rasy; - twój szczeniak; - codzienna pielęgnacja; - nauka czystości i tresura; - profilaktyka i opieka zdrowotna; - kiedy twój Parson Russell Terrier się starzeje; - wystawianie Parson Russell Terriera; - rozumienie zachowań własnego psa.

25,00 zł
22,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,50 zł

2 osoby kupiły
31
WOPR. Życiu na ratunek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
WOPR. Życiu na ratunek
Dostępny
907 szt.

Pamiętam twarze niemal wszystkich zmarłych, których wyciągnąłem z wody. Ale najgłębiej w umyśle utkwiło mi oblicze samej śmierci. – Przemysław Regulski, ratownik wodny Porażająca opowieść o przepastnej toni i głębi ludzkiej solidarności Na plaży we Władysławowie bywa blisko 60 tysięcy ludzi jednego dnia. W szczycie sezonu po mazurskich jeziorach pływa nawet 170 tysięcy osób. Twórcom thrillerów mogłoby zabraknąć wyobraźni, by nakręcić to, co działo się na polskich wodach w ciągu ostatnich lat. Wstrząsający i poruszający reportaż o pracy ratowników wodnych. O najtrudniejszych akcjach i zawodowej codzienności. O zasadach, które ratują życie, i żywiole, który uczy pokory. Praca na jeziorach i rzekach różni się od tej nad morzem. Tutaj nie ma tak wysokich fal, sztormów czy prądów wstecznych. Więcej jest jednak wirów czy glonów oplątujących nogi i ręce. No i samobójców skaczących z mostów do rzek. Ciało po wyciągnięciu z wody wszędzie jednak wygląda tak samo. Ratownictwo – w szczególności wodne – ma w sobie coś uzależniającego. Kiedy ratownik gotów jest walczyć o ludzkie życie, zawsze naraża też swoje. Wobec zagrożenia reaguje odruchowo. Nie kalkuluje, nie waha się. Bohaterowie na co dzień bezimienni i anonimowi, przez cały rok ratujący setki ludzkich istnień, w tej książce otrzymują twarze i głosy. Niezależnie od tego, czy pracują w WOPR, MOPR, SAR lub mniejszych jednostkach. Każdy z nich doskonale zna ogłuszający dźwięk miarowego rytmu serca, kiedy mierzy się z głębią.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
32
Przyjaciel z przyszłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyjaciel z przyszłości
Dostępny
26 szt.

TA KSIŻKA WYPRZEDZA SWOJE CZASY – DOKŁADNIE O 1001 LAT… Co by się stało, gdyby twój najlepszy przyjaciel przybył z przyszłości? Jest rok 3020. Pip@256X#YY.3_7 jest samotna i znudzona. Chodzi do wirtualnej szkoły, nakładając swoje G-Glasses, a do towarzystwa ma tylko kota i papugę, które umieją mówić. Ponieważ na zewnątrz panuje ekstremalny upał i jest powódź, dziewczyna nie może opuścić swojego LivingSpace. Pewnego dnia Pip odkrywa w laboratorium rodziców tajemniczy krąg zielonego światła prowadzący do magazynu w 2019 roku. Tam poznaje chłopca wynalazcę Rahula, który również jest samotny i znudzony. Rahul i Pip razem nie są już samotni. Mają jednak całą masę nowych problemów, w tym ukrywanie mówiących zwierząt przed rodzicami Rahula i znalezienie drogi powrotnej do przyszłości. A także – być może – uratowanie świata… Przyjaciel z przyszłości jest kolejną powieścią przygodową autora bestsellerów Davida Baddiela dla całej rodziny. Ta niesamowicie zabawna opowieść o podróżowaniu w czasie łączy w sobie akcję i humor oraz pokazuje wartość przyjaźni.

42,90 zł
30,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,87 zł

2 osoby kupiły
33
Zagubiony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zagubiony
Dostępny
3 szt.

Piętnastoletnia wrażliwa Maggie z trudem odnajduje się w kolejnej rodzinie zastępczej. Została sama na świecie – ojca nigdy nie było, matka zmarła, a ukochana babcia cierpi na demencję. Wizyty u babci w szpitalu i zatapianie się w książkach to teraz cały świat Maggie. Pewnego dnia zamyślona Maggie o mało nie wpada pod samochód – Ryder ratuje jej życie, a ona zakochuje się w nim bez pamięci. Problemem w tym, że… Ryder nie żyje od pięciu lat. Uwięziony między życiem a śmiercią złamał zasady, byle tylko być jak najbliżej tej, dla której, mimo wszelkich przeciwności losu, kompletnie stracił głowę… Nic jednak nie może stanąć na drodze miłości, nawet śmierć. Fragmenty książki: „Nie potrafię oderwać od niej oczu. Ta dziewczyna ma coś w sobie. Nie mam pojęcia co, ale przykuwa moją uwagę, gdy tylko wchodzi do pomieszczenia. Nie jest bardzo piękna. Nie w powszechnej opinii. To nie wygląd przyciągnął mnie do niej na początku, tylko fakt, że potrafi kochać z całego serca. (…) Jest piękna w środku”. „Powinienem chyba najpierw się przedstawić. Nazywam się – albo nazywałem się – Ryder Edmonds. Oficjalnie mam siedemnaście lat, ale w gruncie rzeczy tak nie jest, bo… no cóż… bo nie żyję. Wystarczyła chwila nieuwagi podczas rodzinnego spływu łodzią po górskiej rzece. Skutek był opłakany. Z tego, co pamiętam, mój koniec był szybki i bezbolesny”. „Zagubieni to dusze zmarłych, które z jakiegoś powodu nie przeszły do życia po śmierci. Odrzucili światło, podobnie jak ja je odrzuciłem. Niektórzy ludzie mogliby nas nazwać duchami, zbłąkanymi duszami, zjawami albo widmami. W ciągu wieków nadawano nam wiele nazw, ale moim ulubionym słowem jest »zagubiony«. Nie jest tak… przerażające”.

39,99 zł
20,39 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 19,60 zł

2 osoby kupiły
34
Zapiski z Marrakeszu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapiski z Marrakeszu
Dostępny
37 szt.

„Przez otwarte dachy patio wlatują ptaki, dzikie ptaki, aby napić się wody z fontanny znajdującej się w środku i poszukać okruszków. I w zasadzie nie opuszczają domu przez cały dzień. Gruchanie gołębi towarzyszy więc domownikom przez cały czas. Niespodziewany szum skrzydeł, gdy się podrywają, jest jak „duch” powietrza. Podśpiewywanie wróbli, siewek, kulczyków i innych jest jak ptasia orkiestra w domu. Riad wypełniony odgłosami ptasiego życia jest czymś bardzo egzotycznym, a pokusy przemiany w ptaka są nieustanne (jak to opisał Bruno Schulz w Sklepach). Te dzikie ptaki bowiem czują się tu jak u siebie i nie są skore do ucieczki. Przyglądają się i nawiązują coś w rodzaju rozmowy, gdzie słowami są spojrzenia i ruchy głową. Aż się chce odpowiedzieć, też kiwnąć dziobem”. Fragment książki

26,00 zł
18,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,01 zł

2 osoby kupiły
35
Jak pokonać zmartwienia i poradzić sobie ze stresem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak pokonać zmartwienia i poradzić sobie ze stresem
Dostępny
72 szt.

Każdy niekiedy się martwi. Problem zaczyna się wtedy, gdy zmartwienia utrzymują się dłużej. Mogą wtedy przyczynić się do licznych schorzeń. Co więcej, umysł skupiający się na zmartwieniach jest zdezorientowany i podzielony, a przy tym niezdolny do efektywnej pracy. To wszystko sprawia, że pokonanie negatywnych myśli jest nie tylko kwestią szczęścia, dobrego nastroju i sukcesu w pracy. To również warunek pozostawania w zdrowiu i utrzymania dobrych relacji z innymi ludźmi. Zmiana nastawienia i wyszkolenie umysłu, aby skupiał się na harmonii, spokoju, pięknie, miłości i zrozumieniu, wymaga pewnej pracy, ale jest wykonalne. Trzeba tylko konsekwencji i determinacji. W tej książce wyjaśniono przyczyny różnych zmartwień, tych, które rodzą się w naszych domach i w pracy. Są tu wskazówki, jak sobie radzić ze stresem, uniknąć wypalenia zawodowego i wypracować, a następnie utrzymać pozytywne nastawienie, które pozwoli na zastąpienie trosk pozytywnymi myślami i działaniami. Nie można całkowicie wyzbyć się zmartwień, ale dzięki tej książce dowiesz się, jak zminimalizować ich negatywne skutki i przekształcić je w pozytywne działania, które wzbogacą Twoje życie i sprawią, że będziesz szczęśliwszy.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

2 osoby kupiły
36
Malowanka z pisakiem wodnym. Słodkie pupile - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanka z pisakiem wodnym. Słodkie pupile
Dostępny
266 szt.

Maluj wodą! Kształty, kolory i obrazy pojawią się za każdym pociągnięciem pisaka. Dołączony do książki pisak wystarczy napełnić wodą i można już rozpocząć zabawę – na zwilżonych mokrym pędzelkiem stronach pojawią się kolorowe ilustracje. Znikną, kiedy strona wyschnie. Książką można bawić się wiele razy. Po zabawie należy wylać wodę z pisaka i schować go do opakowania. Dodatkową atrakcją są zamieszczone na kartach wierszyki i zagadki oraz ćwiczenia w szukaniu i liczeniu elementów.

22,99 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
37
Zestaw lekarza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw lekarza
M&Z
Dostępny
79 szt.

Zestaw zawiera najważniejsze akcesoria dla każdego małego lekarza.

19,90 zł
17,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
38
Czarodziejska z Księżyca. Torba listonoszka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarodziejska z Księżyca. Torba listonoszka
ABYstyle
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Torba męska Sailor Moon od ABYstyle! Z tą torbą Sailor Moon od ABYstyle, Luna, opiekunka wojowników marynarzy, będzie Ci towarzyszyć wszędzie. Użyj go, aby chodzić do szkoły, pracy lub po prostu spędzać wolny czas. • Wysokiej jakości torba winylowa z metalowymi sprzączkami • Wewnątrz dwie przegrody • Druk termotransferowy • Wymiary: 22cm x 17cm x 3,5cm • Regulowany pasek na ramię • Materiał: wysokiej jakości poliester i poliuretan

99,00 zł
94,05 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,95 zł

1 osoba kupiła
39
Slow przewodnik. Bieszczady - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Slow przewodnik. Bieszczady
Dostępny
131 szt.

Slow przewodnik. Bieszczady to coś więcej niż praktyczny informator. Autor proponuje odkrywanie miejsc, które są mu szczególnie bliskie, zachęcając do niespiesznego i uważnego ich poznawania. Dzieli się swoimi wrażeniami, refleksjami i wspomnieniami, rozmawia z inspirującymi ludźmi – gospodarzami klimatycznych chat, wiejskich siedlisk i pensjonatów, miejscowymi artystami czy wytwórcami lokalnych przysmaków. Nie ma tu „obowiązkowych punktów programu” – raczej garść propozycji, które zainspirują, pozwolą zatrzymać się w biegu, rozejrzeć się uważnie wokół, poleniuchować na leżaku, pokontemplować piękno natury, porozmawiać i pomarzyć.

49,00 zł
35,77 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,23 zł

1 osoba kupiła
40
Jak zrozumieć psa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak zrozumieć psa
Dostępny
13 szt.

Każdy właściciel psa doskonale wie, że czasem nie łatwo jest zrozumieć zachowanie swojego pupila. Z pomocą przychodzi książka p. Milewskiej-Kucewicz. Autorka, posiadająca znaczne doświadczenie w kwestii wychowania psów, udziela bezcennych rad zarówno zaawansowanym, jak i początkującym właścicielom psów, które znacznie ułatwią kontakt na linii człowiek-pies. Zalety produktu: - przystępna zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących, - zawiera wiele cennych rad, - dotyczy wszystkich ras psów.

25,00 zł
22,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,50 zł

1 osoba kupiła
41
Malowanka z pisakiem wodnym. Magiczna kraina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanka z pisakiem wodnym. Magiczna kraina
Dostępny
75 szt.

Maluj wodą! Kształty, kolory i obrazy pojawią się za każdym pociągnięciem pisaka. Dołączony do książki pisak wystarczy napełnić wodą i można już rozpocząć zabawę – na zwilżonych mokrym pędzelkiem stronach pojawią się kolorowe ilustracje. Znikną, kiedy strona wyschnie. Książką można bawić się wiele razy. Po zabawie należy wylać wodę z pisaka i schować go do opakowania. Dodatkową atrakcją są zamieszczone na kartach wierszyki i zagadki oraz ćwiczenia w szukaniu i liczeniu elementów.

22,99 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
42
Rzutki + tarcza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzutki + tarcza
M&Z
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Zestaw tarcza z 4 ostrymi rzutkami. Rzucanie będzie idealnym sposobem na spędzanie czasu ze znajomymi.

17,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,7%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
43
Organizer samochodowy, Kraina Lodu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Organizer samochodowy, Kraina Lodu
SEVEN POLSKA
Dostępny
1 szt.

Uniwersalny organizer ozdobiony motywami z popularnych bajek, pasuje do większości foteli samochodowych. Jest łatwy w montażu z możliwością regulacji długości pasków mocujących. Organizer posiada wiele pojemnych kieszeni o różnych wielkościach na napoje, zabawki i inne drobiazgi. Produkt chroni fotel przed zabrudzeniami, jest łatwy w czyszczeniu. Materiał: 100% poliester

50,99 zł
46,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,08 zł

1 osoba kupiła
44
Układanka logiczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka logiczna
M&Z
Dostępny
100 szt.

Uwielbiasz gry logiczne? A może potrzebujesz zająć czymś ręce? Fantastyczna układanka logiczna w kształcie walca. Zabawa polega na uporządkowaniu kolorów w jednym rzędzie. Pierścienie można swobodnie obracać, przekładając przy tym kolorowe kostki. W jednym rzędzie jest wolne miejsce, które umożliwia ruch kostek. Układanka na pierwszy rzut oka może wydać się bardzo prosta, jednak ta wciągająca łamigłówka zajmie użytkownika na długie godziny. Fantastyczna gra, która przypadnie do gustu nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Wspaniały gadżet który: • uczy logicznego myślenia, • wspomaga rozwój zdolności manualnych, • ćwiczy koordynację wzorkowo-ruchową, • odstresowuje, • uczy cierpliwości i wytrwałości.

23,90 zł
21,03 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,87 zł

1 osoba kupiła
45
SuperThings. Guardians of Kazoom. SuperThing + Kazoom Kid - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SuperThings. Guardians of Kazoom. SuperThing + Kazoom Kid
Magic Box, SuperThings
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Odkryj 6 nowych Kazoom Kids, Guardians of Kazoom! Nowi kapitanowie drużyn są wynikiem wybuchowej mieszanki energii bohaterów i złoczyńców Kazoom wraz z mocą Kazoomblast (niezwykle rzadkiej serii): dlatego każdy z nich ma inny kolor i ma efekt kryształu! Powitajcie Burgerblast, Glazer, Kickstar, Power Punch, Guitarrific i Gameglitch. W opakowaniu znajduje się jeden z bohaterów: Power Punch to superzłoczyńca, który uwielbia walczyć. Zawsze chce zmierzyć swoją siłę z kimkolwiek, kogo uważa za godnego rywala, chociaż szczególnie upodobał sobie tego drugiego bohatera, który twierdzi, że jest najlepszym asem w sporcie... pokaże mu, że jest najsilniejszy! Dzięki Pięści Kazoom jego siła została wzmocniona jak nigdy dotąd, chociaż czasami atakuje bez zastanowienia, ponieważ tak łatwo go użądlić. Glazer jest głodniejszy niż kiedykolwiek, odkąd zdobył swoją moc. Im więcej słodyczy zjada, tym więcej gromadzi mocy, co pozwala mu wystrzeliwać bełty lepkiego dżemu, czekolady lub różnych innych smaków. Chociaż czasami daje się ponieść emocjom i w końcu gryzie swoją tarczę. Jest trochę szorstki na krawędziach i czasami trochę się wierci, ale jego moce są nieomylne. A dzięki jego tarczy Kazoom również jego obronie! Chociaż przyglądając się bliżej, wydaje się, że ma dziurę… Burgerblast ma miotacz Kazoom, za pomocą którego może strzelać celnymi strzałami specjalnego sosu. Oczerni każdego złoczyńcę, który stanie mu na drodze! Bardzo pracowity i żarłoczny, ale zawsze bardzo żywy, ten dzieciak jest zawsze gotowy pomóc swoim przyjaciołom, podnieść morale zespołu i dać z siebie wszystko. Jego motto brzmi: wrzuć całe mięso na grilla! Guitarrific ma energię do popisu dzięki swojemu mikrofonowi Kazoom! Możesz wykorzystać moc swojej muzyki dzięki potężnym falom wibracyjnym, które są postrachem złych ludzi i ludzi szukających ciszy i spokoju! Uwielbia żarty i jest zabawny, jest szalony i nieprzewidywalny, ale zaskakuje swoją odwagą jak wszyscy inni. To sprawia, że ​​jego koledzy z drużyny bardzo mu ufają. Gameglitch był asem w grach, zanim został Kazoom Kidem dzięki swojemu kanałowi KazoomTube. Jego cyfrowy młotek może pojawiać się i znikać, kiedy tylko zechce, a on może wykorzystać moc swojego ekranu w grach wideo do wyprowadzania różnych ataków! Jest bardzo energiczna i ekstrawagancka, ale także ma wysokie, mądre plany myślenia, co sprawiło, że inni złoczyńcy bardzo na nią liczą. W opakowaniu znajduje się: • 1 x SuperThing • 1 x Kazoom Kid Uwaga. Dostępne różne wzory, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

24,99 zł
22,49 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,50 zł

1 osoba kupiła
46
Będę sławny, będę bogaty. Opowieść o Bogusławie Kaczyńskim - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Będę sławny, będę bogaty. Opowieść o Bogusławie Kaczyńskim
Dostępny
291 szt.

Kamera go kochała, wprost przechodził na drugą stronę ekranu. Mówił, że interesuje go tylko wielka widownia i gromadził milionową widownię. Także wtedy, kiedy po udarze mówił wolniej, wielbiciele go nie opuścili. O celu swojej pracy pisał: Moim pragnieniem jest oczarować jak najszersze rzesze ludzi potęgą sztuki. Pokazać, że życie człowieka, który poddaje się sztuce, może być piękniejsze, wartościowsze, że w tym smutnym świecie, który niesie tyle rozczarowań, klęsk, trosk, smutków i łez – sztuka może człowiekowi pomóc. To książka, która przynajmniej częściowo ukazuje złożony mechanizm, dzięki któremu ambitny chłopiec z prowincji staje się gwiazdą i wielką osobowością naszej kultury. Autorka pisze o tym barwnie, ale obiektywnie. Nie stawia pomnika, ale docenia zasługi Bogusława Kaczyńskiego. A wie tym więcej, że przez lata przyjaźniła się z bohaterem tej fascynującej książki. Bogusław Kaczyński był wybitną osobowością. Nie tylko telewizyjną. Jego głęboka wiedza muzyczna, elegancja, prezencja, elokwencja i świetna dykcja sprawiły, że cieszył się ogromną popularnością i uznaniem nie tylko melomanów. Był wielką gwiazdą promującą i popularyzującą muzykę w szczególności operową i operetkową. Sławnym został, a czy bogatym dowiemy się właśnie z tej opowieści o życiu i działalności tego zjawiskowego prezentera telewizyjnego i popularyzatora muzyki. Wiesław Ochman

69,90 zł
51,03 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,87 zł

1 osoba kupiła
47
Kolorowanki i zabawy. Ptaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,99 zł
7,99 zł

Rabat 27,3%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
48
Łódka na baterie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łódka na baterie
M&Z
Dostępny
100 szt.

Łódka na baterie będzie świetną zabawką dla każdego.

18,90 zł
16,99 zł

Rabat 10,1%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
49
Wszyscy jesteśmy Judaszami. Zdrajca i zdrada we współczesnej literaturze hebrajskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszyscy jesteśmy Judaszami. Zdrajca i zdrada we współczesnej literatur...
Dostępny
15 szt.

Figura Judasza od setek lat intrygowała artystów, myślicieli i literatów, którzy starali się dociec motywacji zdrajcy. Książka Wszyscy jesteśmy Judaszami zrodziła się z pytania, jak na sylwetkę Iskarioty spoglądali twórcy hebrajscy. Byli świadomi, że w świecie chrześcijańskim dwunasty apostoł jako chciwy i demoniczny wiarołomca stał się z jednej strony archetypem zdrajcy, a z drugiej – reprezentantem wszystkich Żydów. Czy podążali zatem za legendą niesławnego Judasza, czy może wprost przeciwnie – ukazywali go w lepszym świetle, tym samym dekonstruując brzemienne w skutki połączenie obrazu Żydów z nikczemnym zdrajcą? Autorka proponuje czytelnikom podróż po hebrajskich dziełach literackich XX i XXI wieku, które prezentują zdrajcę jako postać tragiczną i wzbudzającą współczucie, a zdradę jako czyn niepoddający się jednoznacznej ocenie.

42,00 zł
34,86 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,14 zł

1 osoba kupiła
50
Świeczki pikery, rockowe brzmienie (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczki pikery, rockowe brzmienie (5 sztuk)
Godan, 5 sztuk
Dostępny
8 szt.

Szukasz świeczek na tort urodzinowy? Świeczki na patyczkach będą idealnym wyborem. Zamocowane na praktycznych patyczkach świeczki będą stabilnie stać i pięknie prezentować się na torcie, babeczkach, muffinkach i innych wypiekach. Odpal świeczki na torcie i rozpal urodzinowe emocje. • Kolor: różnokolorowy • Wzór: gitary, błyskawica • Wysokość świeczek: ok. 4 cm • Wysokość całkowita (z patyczkiem): ok. 8 cm • Ilość sztuk w opakowaniu: 5

8,99 zł
1 osoba kupiła
51
Piłeczki miękkie z dzwonkiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłeczki miękkie z dzwonkiem
M&Z
Dostępny
100 szt.

Zestaw miękkich, kolorowych piłeczek z dzwoneczkiem.

20,90 zł
18,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
52
Zestaw lekarza w torbie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw lekarza w torbie
M&Z
Dostępny
100 szt.

Zestaw lekarza zawierający najpotrzebniejsze akcesoria z dołączoną torbą.

20,90 zł
18,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
53
Niedokończone polityki. Demokracja, populizm, autokracja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niedokończone polityki. Demokracja, populizm, autokracja
Dostępny
27 szt.

Niedokończone polityki to książka przenikliwa w rozpoznaniach, boleśnie uczciwa, wizjonerska. Jest w niej troska o przyszłość demokracji, jest też zaproszenie do poważnej rozmowy o dzisiejszej Polsce i o współczesnym świecie, o jego politycznym i etycznym wymiarze. Mówi rzeczy ważne o naszej trudnej drodze do wolności i o tym, co wciąż mocno trzyma nas za kark - o uścisku populizmu i autokracji. „Leszek Koczanowicz jest wytrawnym myślicielem i świetnym pisarzem. Nazywa rzeczy po imieniu, nie gubi niuansów. Zmąconą realność współczesności potrafi widzieć dogłębnie i ostro. Celnie rozpoznaje polityczną osnowę otaczającego nas świata, dostrzega wplecione w nią szanse i zagrożenia. I umie o tym opowiedzieć w sposób sugestywny, dający do myślenie, inspirujący”. Paweł Próchniak

50,00 zł
35,50 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 14,50 zł

1 osoba kupiła
54
Kubek 3D Sailor Moon - Luna, 350 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek 3D Sailor Moon - Luna, 350 ml
ABYstyle
Dostępny
6 szt.

Wypij swój ulubiony napój z Luną, opiekunką wojowników marynarzy, dzięki temu wspaniałemu kubkowi 3D Sailor Moon od ABYstyle. Cechy produktu: • pojemność 350 ml, • materiał ceramika, • nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej i zmywarki.

79,99 zł
75,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
55
Adelka i kot wyjątkowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Adelka i kot wyjątkowy
Dostępny
66 szt.

Adelka marzy o własnym kocie, ale rodzice zgadzają się pomyśleć o tym dopiero, kiedy trochę podrośnie. Dziewczynka wierzy, że jej kot będzie piękny i wyjątkowy, więc cierpliwie czeka. A gdy rodzice wreszcie się zgadzają, pojawia się niespodziewany gość. Szary, niepozorny i zupełnie niewymarzony. Ale czy na pewno? Opowieść o tym, czym jest tak naprawdę prawdziwa wyjątkowość. I o tym, że czasami warto dać szansę, czemuś, co na pierwszy rzut oka nie wygląda tak, jak się wymarzyło. dla dzieci w wieku 4-8 lat

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
56
Sekretna galeria. Co artyści ukryli w swoich dziełach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekretna galeria. Co artyści ukryli w swoich dziełach
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Trzeci tom bestsellerowej serii omawiającej ukryte kody w dziełach arcymistrzów malarstwa i rzeźby. • Henri de Toulouse-Lautrec - karzeł, brzydal, arystokrata, przenikliwy obserwator. Jakie tajemnice Moulin Rouge malarz zamieścił na swoich obrazach? • Ogromna ludzka czaszka widoczna tylko pod odpowiednim kątem. Ambasadorowie Hansa Holbeina •Kambodżańska świątynia Angkor jest największym kompleksem świątynnym na świecie. Co na jego ścianach robi jednak płaskorzeźba przestawiająca stegozaura? Czy dawni Khmerowie znali dinozaury? • Rembrandt van Rijn "Straż Nocna". Kim jest tajemnicza kobieta z drugiego planu, którą z mroku nieoczekiwanie wydobywa złota jasność? Opowieść o obrazie pociętym nożem przez szaleńca i oblanym kwasem przez fiksata. • Niewiele brakowało, a „Ekstaza św. Franciszka" wylądowałaby na śmietniku. Zadziwiająca historia odkrycia jedynego obrazu El Greca w polskich zbiorach. •Tamara Łempicka. Jak to możliwe, że w Polsce nie ma jej obrazów? I kto kupił wart ponad 16 milionów funtów portret artystki kabaretowej Marjorie Ferry? Zabieramy cię w porywającą podróż tropami błysków geniuszu. Czytelnicy znajdą tu wszystko na co czekają; tajemnicę, tło historyczne i znaczeniowe tropy pozostawione przez artystów oraz zaskakujące konkluzje autorów książki, niestrudzonych detektywów historii.

64,90 zł
46,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 18,17 zł

2 osoby kupiły
57
Kolorowanki i zabawy. Alpaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanki i zabawy. Alpaki
Dostępny
134 szt.

Koloruj, rozwiązuj zadania i naklejaj! A wszystko to w towarzystwie uroczych alpak! Kolorowanki z naklejkami i różnorodnymi zabawami, które uczą spostrzegawczości oraz rozwijają zdolności manualne. Znajdowanie różnic, łączenie elementów, dostrzeganie powtarzalności obiektów, liczenie, rysowanie po śladzie, uzupełnianie naklejkami, dopasowywanie obrazka do cieni. W środku kolorowe ilustracje, niektóre elementy do samodzielnego kolorowania.

10,99 zł
7,99 zł

Rabat 27,3%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
58
Świeczki pikery, kosmos (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczki pikery, kosmos (5 sztuk)
Godan, 5 sztuk
Dostępny
32 szt.

Szukasz świeczek na tort urodzinowy dla Twojego maluszka? Świeczki na patyczkach o tematyce kosmicznej będą idealnym wyborem. Zamocowane na praktycznych patyczkach świeczki będą stabilnie stać i pięknie prezentować się na torcie, babeczkach, muffinkach i innych wypiekach. Odpal świeczki na torcie i rozpal urodzinowe emocje. • Kolor: różnokolorowy • Wzór: rakieta kosmiczna, planeta, astronauta • Wysokość świeczek:ok. 4 cm • Wysokość całkowita (z patyczkiem): ok. 7.5 cm • Ilość sztuk w opakowaniu: 5

8,99 zł
2 osoby kupiły
59
Harry Potter. Naklejki, magiczne akcesoria (2 arkusze) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter. Naklejki, magiczne akcesoria (2 arkusze)
ABYstyle, 2 arkusze
Dostępny
4 szt.

Mini naklejki Harry Potter od ABYstyle! Dostosuj swoje rzeczy w kolorach Hogwartu i jego czterech domów dzięki tym mini naklejkom ABYstyle! • Każde opakowanie zawiera 2 arkusze z naklejkami do dekoracji • Wymiar jednego arkusza: 16.0 x 11.0 cm.

11,99 zł
1 osoba kupiła
60
Służąca (wydanie kieszonkowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Służąca (wydanie kieszonkowe)
Dostępny
80 szt.

Miała być pomocą domową. Stała się służącą samego diabła. Julia chciałaby otworzyć firmę sprzątającą. Trafia do domu Państwa Borewskich, w którym ma za zadanie dbać o porządek. Maria jest zadbaną kobietą po czterdziestce, a Mikołaj atrakcyjnym adwokatem zafascynowanym okresem średniowiecza. Ich syn Kacper zajmuje się pisaniem. Już pierwszego dnia Julia otrzymuje propozycję przeprowadzki do ich domu, lecz stanowczo odmawia. Podczas sprzątania otwiera starą szafę na poddaszu. Znajduje rząd zakurzonych czarnych sukienek z białymi mankietami. W trakcie kolejnej wizyty w domu Borewskich Julia traci przytomność. Gdy otwiera oczy, czeka na nią koszmar. Będzie musiała podjąć nierówną walkę o sprawiedliwość. I życie.

14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
61
Stolik podróżny, Spider-Man - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stolik podróżny, Spider-Man
SEVEN POLSKA
Dostępny
2 szt.

Stolik podróżny – praktyczny i stabilny stolik na zabawki i akcesoria ozdobiony motywami z popularnych bajek. Wykonany jest z miękkich elementów. Podwyższone boki stolika zapobiegają spadaniu znajdujących się na nim przedmiotów. Stolik posiada pojemne, boczne kieszenie wykonane z elastycznej siatki które pomieszczą dodatkowe akcesoria. Mocowanie do oparcia paskiem o regulowanej długości. Idealny do użytku w podróży (np. samochodem, pociągiem, samolotem), przejażdżki spacerówką i zabawy w domu.

110,99 zł
102,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,88 zł

1 osoba kupiła
62
Karteczki samoprzylep. 7,6x10,2cm 40ark M&G - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
1 osoba kupiła
63
So Far So Good, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
So Far So Good, LP
The Chainsmokers, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Lista utworów: A1. Riptide A2. High A3. iPad A4. Maradona A5. Solo Mission A6. Something Different B1. I Love U B2. If You're Serious B3. Channel 1 B4. Testing B5. In Too Deep B6. I Hope You Change Your Mind B7. Cyanide

144,99 zł
Powiadomienie
64
Secret Agent (2022 Remaster), 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Secret Agent (2022 Remaster), 2 LP
Tony Allen, Warner Music Polska
Dostępny
70 szt.

Tony Allen uchodzi za jednego z najlepszych perkusistów. Wraz z Felą Kutim, z którym zresztą wielokrotnie współpracował, uchodzi za współtwórcę afrobeatu – gatunku, który odmienił postrzeganie muzyki rodem z Afryki. Z jego umiejętności korzystali m.in. Charlotte Gainsbourg, Grace Jones, Damon Albarn (jako lider Gorillaz i The Good, The Bad & The Queen), Jeff Mills, Moritz von Oswald oraz zespoły Air i Coldcut. Jego opublikowana w 2009 roku płyta „Secret Agent” ukazuje się teraz na dwóch winylowych, 180-gramowych krążkach. Dźwięk został zremasterowany, a całość wzbogacona o książeczkę z komentarzami z oryginalnego wydania. Jak zalecał wówczas „Observer Music Monthly”, „jeśli zastanawiasz się, dlaczego afrobeat jest modny, zacznij od tego”. Lista utworów: LP 1 Strona A 1. Secret Agent (2022 – Remaster) 2. Ijo (2022 – Remaster) 3. Switch (2022 – Remaster) Strona B 1. Celebrate (2022 – Remaster) 2. Ayenlo (2022 – Remaster) 3. Busybody (2022 – Remaster) LP 2 Strona A 1. Pariwo (2022 – Remaster) 2. Nina Lowo (2022 – Remaster) 3. Atuwaba (2022 – Remaster) Strona B 1. Alutere (2022 – Remaster) 2. Elewon Po (2022 – Remaster)

118,19 zł
108,73 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,46 zł

65
So Far So Good, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
So Far So Good, CD
The Chainsmokers, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Riptide 2. High 3. iPad 4. Maradona 5. Solo Mission 6. Something Different 7. I Love U 8. If You're Serious 9. Channel 1 10. Testing 11. In Too Deep 12. I Hope You Change Your Mind 13. Cyanide

47,99 zł
Powiadomienie
66
Motomami, LP (czerwony) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Motomami, LP (czerwony)
Rosalia, Sony Music Entertainment
Dostępny
1 szt.

Lista utworów: 1. Saoko 2. Candy 3. La Fama (feat The Weeknd) 4. Bulerias 5. Chicken Teriyaki 6. Hentai 7. Bizcochito 8. Genís 9. Motomami 10. Diablo 11. Delirio De Grandeza 12. Cuuuuuuuuuute 13. Como Un G 14. Abcdefg 15. La Combi Versace (feat Tokischa) 16. Sakura

157,90 zł
67
Drań - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Drań
Dostępny
15 szt.

Magdalena po śmierci męża zostaje sama z dwójką dzieci, całą masą problemów i ogromnymi długami. Grozi jej więzienie i odebranie córek. Niespodziewanie dowiaduje się, że ktoś bardzo bogaty szuka kobiety, która urodziłaby mu dziecko. Tym kimś jest Daniel, trzydziestoczteroletni kawaler, zaręczony ze znaną aktorką. Pragnie potomka, który mógłby odziedziczyć jego finansowe imperium. Mimo dręczących ją wątpliwości, Magda podejmuje się tego zadania, ale pozornie prosty i jednoznaczny układ szybko okazuje się czymś więcej. Piekłem, w którym reguły ustala Daniel…

44,90 zł
22,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 22,45 zł

68
Felicja znaczy szczęście - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Felicja znaczy szczęście
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Czy dziewczynka, dzięki której poznałeś smak piasku z piaskownicy, może okazać się kobietą twojego życia? Czy chłopiec, który za wszelką cenę próbował policzyć twoje piegi, mógłby stać się tym jedynym? Felicja i Szymon poznali się na osiedlowym placu zabaw. To właśnie tam Felicja po raz pierwszy postawiła się chłopakowi, a ON poznał temperament tej niewinnie wyglądającej dziewczynki. Trudna przyjaźń z piaskownicy przeradza się w bardzo skomplikowaną nastoletnią relację, której żadne z nich nie potrafi nazwać. Nie znoszą się, a jednocześnie coś ich do siebie przyciąga. Nieporozumienie na szkolnym balu buduje między nimi mur nie do przeskoczenia. Kilka lat później wracają na wakacje do rodzinnego miasta, a ich drogi zaczynają się coraz częściej krzyżować. Nic dziwnego, mieszkają po sąsiedzku, a ich pokoje dzieli jedynie ściana. Felicja i Szymon postanawiają zakopać wojenny topór, przecież mają już po dwadzieścia lat i nie mogą rozpamiętywać nastoletnich nieporozumień. Ale czy to w ogóle możliwe? Czy powstrzymają swoje mordercze zapędy, a może do głosu dojdą zupełnie inne uczucia?

42,99 zł
30,52 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 12,47 zł

69
KLUPŚ Szafa dwudrzwiowa IWO biały-sosna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1 147,00 zł
1 089,65 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 57,35 zł

70
Little Tikes - Garden Chair (Red) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,90 zł
Powiadomienie
71
Slammin' Racers - Power Rigs - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Slammin' Racers - Power Rigs
Little Tikes
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.12

39,90 zł
35,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

72
Little Tikes - Garden Chair (Pink) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Little Tikes - Garden Chair (Pink)
Little Tikes, Little Tikes
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.11

21,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,91 zł

73
Little Tikes - Soothe 'n Spin Activity Gym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
68,90 zł
Powiadomienie
74
Little Tikes - Tap-a-Tune Piano - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23,90 zł
Powiadomienie
75
Pint Size Play - Kołysząca się Mata Edukacyjna - Pudełko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
181,90 zł
163,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 18,19 zł

76
Tap-a-Tap Bębenek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tap-a-Tap Bębenek
Little Tikes
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.12

25,90 zł
23,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,59 zł

77
Pint Size Play - Uspokajająca Koala - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pint Size Play - Uspokajająca Koala
Little Tikes
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

31,90 zł
28,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,19 zł

78
Pint Size Play - Papużki Nierozłączki - Kolysanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pint Size Play - Papużki Nierozłączki - Kolysanka
Little Tikes
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.12

28,90 zł
26,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,89 zł

79
PURO 0.3 Nude - Etui ekologiczne Samsung Galaxy A33 5G (przezroczysty) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PURO 0.3 Nude - Etui ekologiczne Samsung Galaxy A33 5G (przezroczysty)
Puro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: przezroczystyMateriał główny: TPU (termoplastyczny poliuretan)Funkcjonalność: ochrona tyłu i bokówKompatybilność: Samsung Galaxy A33 5GTyp: EtuiRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceWzór: GładkiRodzaj etui: Plecki

44,90 zł
Powiadomienie
80
PURO Wallet Detachable - Etui 2w1 Samsung Galaxy A33 5G (czarny) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PURO Wallet Detachable - Etui 2w1 Samsung Galaxy A33 5G (czarny)
Puro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: czarnyMateriał główny: Skóra ecoFunkcjonalność: ochrona całego urządzeniaKompatybilność: Samsung Galaxy A33 5GTyp: EtuiRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceWzór: GładkiWWW: http://www.youtube.com/watch?v=8yPadb7Vb6ARodzaj etui: Z klapką

79,00 zł
Powiadomienie
81
Henryk Sienkiewicz. Próby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Henryk Sienkiewicz. Próby
Dostępny
24 szt.

Książkę Cezarego Zalewskiego o Sienkiewiczu należy uznać za ważne wydarzenie we współczesnej sienkiewiczologii. Publikacja ta zajmuje miejsce osobne, jest własną, inspirującą próbą nowego czytania Sienkiewicza, z umiejętnie zastosowanymi narzędziami interpretacyjnymi; interpretacją według bliskiego hermeneutyce paradygmatu. Badacza interesuje przede wszystkim odsłanianie ukrytych sensów oraz ich przekształcenia w zetknięciu z nowymi, dotąd niewykorzystanymi kontekstami. W swoich „próbach” Zalewski przeciwstawia się utrwalonym w badaniach nad Sienkiewiczem wartościującym stereotypom oraz rozpoznaje mniej znane lub inaczej interpretowane obszary jego twórczości. – Z recenzji prof. dr. hab. Tadeusza Bujnickiego

42,00 zł
34,86 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,14 zł

82
Między wspólnotą a wyobcowaniem. Człowiek w kontekście współczesnych przeobrażeń społeczeństwa i rodziny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Między wspólnotą a wyobcowaniem. Człowiek w kontekście współczesnych p...
Dostępny
44 szt.

Początek obecnego stulecia to czas gwałtownych i fundamentalnych przeobrażeń obejmujących życie prywatne i publiczne, przenikających przestrzeń fizyczną i aksjologiczną. Teraźniejszość jawi się jako zagmatwana mozaika konkurencyjnych idei, licznych narracji na temat świata oraz roli, jaką ma w nim do odegrania człowiek. Wyrazem wspomnianych procesów jest transformacja rodziny, która przez wieki stanowiła swoistą przystań, dając jej członkom poczucie bezpieczeństwa w wymiarze psychologicznym i ekonomicznym. Wydaje się, że w zglobalizowanym i wysoce złożonym świecie klasyczna idea dobra wspólnego (bonum commune) czeka na nowe odczytanie. Wskazują na to współautorzy książki, reprezentujący trzy ośrodki akademickie. Łukasz Szwejka jest pracownikiem Uniwersytetu Jagiellońskiego, Bogdan Więckiewicz – Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, natomiast Piotr T. Nowakowski – Uniwersytetu Rzeszowskiego. Podjęte przez nich rozważania, oparte na bogatym materiale empirycznym, sytuują się na pograniczu pedagogiki, socjologii, familiologii i filozofii.

39,90 zł
33,12 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,78 zł

83
Gra o tron. Tom 1. Pieśń Lodu i Ognia (wydanie filmowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra o tron. Tom 1. Pieśń Lodu i Ognia (wydanie filmowe)
Dostępny
266 szt.

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie. Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego Króla, Aerysa Targaryena, zasiadającego na Żelaznym Tronie Zachodnich Krain, lecz obalony władca pozostawił po sobie potomstwo, równie szalone jak ON sam. Tron objął Robert - najznamienitszy z buntowników. Minęły już lata pokoju i oto możnowładcy zaczynają grę o tron... George R.R Martin jest jednym z najbardziej cenionych pisarzy fantastyki. Dzięki swej wielotomowej sadze pozyskał miliony oddanych fanów i odrodził tradycję epickiej fantasy w stylu tolkienowskim. Od 18 kwietnia 2011 rozpoczyna się w programie telewizji HBO emisja serialu, którego scenariusz powstał na podstawie Gry o tron . W rolach głównych występująw nim m.in.: Sean Bean, Mark Addy, Alfie Allen oraz Lena Headey.

69,00 zł
54,51 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 14,49 zł

84
Bańki mydlane 55ml Psi Patrol p36 My Bubble 485313 cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bańki mydlane 55ml Psi Patrol p36 My Bubble 485313 cena za 1 szt
Euro-Trade, Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.24

3,99 zł
Powiadomienie
85
Świeczki pikery, serce metalic (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczki pikery, serce metalic (5 sztuk)
Godan, 5 sztuk
Dostępny
20 szt.

Szukasz świeczek na tort urodzinowy? Świeczki na patyczkach w kształcie serduszek będą idealnym wyborem. Zamocowane na praktycznych patyczkach świeczki będą stabilnie stać i pięknie prezentować się na torcie, babeczkach, muffinkach i innych wypiekach. Odpal świeczki na torcie i rozpal urodzinowe emocje. • Kolor: różnokolorowy • Wzór: serca • Wysokość świeczek: 5 cm • Wysokość całkowita (z patyczkiem): 7.5 cm • Ilość sztuk w opakowaniu: 5

8,99 zł
86
Świeczki pikery, pojazdy budowy (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczki pikery, pojazdy budowy (5 sztuk)
Godan, 5 sztuk
Dostępny
31 szt.

Szukasz świeczek na tort urodzinowy dla Twojego maluszka? Świeczki na patyczkach w kształcie pojazdów budowy będą idealnym wyborem. Zamocowane na praktycznych patyczkach świeczki będą stabilnie stać i pięknie prezentować się na torcie, babeczkach, muffinkach i innych wypiekach. Odpal świeczki na torcie i rozpal urodzinowe emocje. • Kolor: różnokolorowy • Wzór: pojazdy budowlane • Wysokość świeczek: ok.4 cm • Wysokość całkowita (z patyczkiem): ok. 6,5 cm • Ilość sztuk w opakowaniu: 5

8,20 zł
7,99 zł

Rabat 2,6%
oszczędzasz 0,21 zł

87
Świeczki pikery, baloniki metalic (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczki pikery, baloniki metalic (5 sztuk)
Godan, 5 sztuk
Dostępny
106 szt.

Szukasz świeczek na tort urodzinowy dla Twojego maluszka? Świeczki na patyczkach w kształcie baloników będą idealnym wyborem. Zamocowane na praktycznych patyczkach świeczki będą stabilnie stać i pięknie prezentować się na torcie, babeczkach, muffinkach i innych wypiekach. Odpal świeczki na torcie i rozpal urodzinowe emocje. • Kolor: różnokolorowy • Wzór: balony • Wysokość świeczek: ok. 4,5 cm • Wysokość całkowita (z patyczkiem): ok. 7 cm • Ilość sztuk w opakowaniu: 5

8,99 zł
88
Przeplatanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przeplatanka
Swede
Dostępny
2 szt.

Owoce, warzywa i zwierzątka do przeplatania ze sznurówkami w zestawie.

46,60 zł
41,94 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,66 zł

89
Zestaw lekarski z polskim modułem w walizce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw lekarski z polskim modułem w walizce
Swede
Dostępny
29 szt.

Zabawka z odgłosami bicia serca oraz polskojęzyczną konwersacją lekarz-pacjent. Stetoskop świeci, wydaje odgłosy bicia serca oraz odtwarza polskojęzyczną konwersację pacjent-lekarz. Za pomocą wypowiedzi dziecka oraz lekarza przedstawiona jest pełna wizyta w gabinecie lekarskim, zaczynając od badania i diagnozy, a kończąc na zaleceniach. W zestawie m.in. stetoskop, strzykawka, okulary, młoteczek, termometr, pęseta. Wybrane elementy działają na baterie typu AG10. Baterie znajdują się w zabawce. Podane wymiary są wymiarami opakowania.

74,44 zł
67,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,44 zł

90
Przypływ. Magazyn literacki nr 007/2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przypływ. Magazyn literacki nr 007/2022
Dostępny
3 szt.

W bieżącym numerze: Anna Jachim, Jan Cichocki, Anna Kłosowska, Katarzyna Dominik, Janusz Szymczyk, Aleksander Janowski, Marta Kisielewicz, Emma Goldman, Grzegorz Pełczyński, Anita Róg-Bindacz, Andrzej Cieślak, Kazimierz Kochański, Józef Bilski, Maryna Krażowa „Przypływ” wypełnia lukę, jaką jest brak polskojęzycznej platformy literackiej. Piszący w ojczystym języku na emigracji, doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne jest kultywowanie polskiego słowa, zwłaszcza dla nas, żyjących w rozsypce tu, na Florydzie. Uważam, że nadszedł czas na otwarcie drzwi dla nowej fali twórczości emigracyjnej, niekoniecznie, jak w przeszłości, opierającej się na walce o przetrwanie i traumie rozstania z krajem. Popierajmy unikatowy „Przypływ”, czytajmy polskich autorów tworzących na obczyźnie, bo warto. – Marta Kisielewicz, poetka i pisarka

33,00 zł
26,73 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 6,27 zł

91
Ołówek 4B - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek 4B
Koh-I-Noor, 1 sztuka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.12

Ołówki z serii 1860 to popularne produkty do ogólnych zastosowań. Przeznaczone są do celów biurowych, szkolnych oraz nauki rysunku. Twardość: 4B

2,99 zł
Powiadomienie
92
Zeszyt A5 60 kartek w linie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 60 kartek w linie
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.19

Zeszyt w miękkiej oprawie, formacie A5. 60 kartek w linię z kolekcji Starpak. Uwaga. Dostępne różne wersje okładek – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
Powiadomienie
93
Wybrane zagadnienia prawa medycznego wobec wyzwań pandemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2 (wydanie kolorowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybrane zagadnienia prawa medycznego wobec wyzwań pandemii wywołanej w...
Dostępny
32 szt.

Oddawana do rąk czytelników publikacja stanowi zbiór opracowań poświęconych wielowątkowym problemom, jakie pojawiły się na tle pandemii COVID-19. W artykułach składających się na monografię zajęto się całym wachlarzem problemów natury prawnej wywołanych wirusem SARS-CoV-2. Zebrane teksty odnoszą się zarówno do problematyki prawa unijnego, jak i konstytucyjnego, administracyjnego, karnego, a także prawa pracy i ochrony danych osobowych, przy czym poruszono również dylematy praw człowieka w walce z pandemią na Ukrainie. Wychodząc od analizy aktów normatywnych, autorzy podejmują problemy związane nie tylko z prawem medycznym, lecz także z odziaływaniem rozwiązań normatywnych na życie społeczne. – Prof. dr hab. Monika Urbaniak, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

84,00 zł
60,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 23,52 zł

94
SCORPIO SKS-0072 Stopki ażurowe 27-30 boy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SCORPIO SKS-0072 Stopki ażurowe 27-30 boy
Scorpio
Niedostępny
Brak

Skład 80% Bawełna, 15% Poliamid, 5% Elastan

4,99 zł
Powiadomienie
95
SCORPIO OBO-171C Skarpety ażurowe z gumową podeszwą chł. niebieskie r.20 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SCORPIO OBO-171C Skarpety ażurowe z gumową podeszwą chł. niebieskie r....
Scorpio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Skład 97% Poliamid, 3% Elastan, Podeszwa: 100% Tpe

24,30 zł
Powiadomienie
96
SCORPIO OB-059 Buciki boy auto 19-20 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SCORPIO OB-059 Buciki boy auto 19-20
Scorpio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

WI+WN+WK+PD:100%BAWEŁNA Opakowanie zbiorcze

12,99 zł
Powiadomienie
97
SCORPIO OBO-171C Skarpety ażurowe z gumową podeszwą chł. niebieskie r.21 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SCORPIO OBO-171C Skarpety ażurowe z gumową podeszwą chł. niebieskie r....
Scorpio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Skład 97% Poliamid, 3% Elastan, Podeszwa: 100% Tpe

24,30 zł
Powiadomienie
98
SCORPIO OB-059 Buciki boy auto 21-22 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SCORPIO OB-059 Buciki boy auto 21-22
Scorpio
Niedostępny
Brak

WI+WN+WK+PD:100%BAWEŁNA Opakowanie zbiorcze

12,99 zł
Powiadomienie
99
Klej w płynie 50 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej w płynie 50 ml
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.23

Bezbarwny i bezzapachowy klej w płynie zmywalny za pomocą wody. Pojemność: 50 ml Uwaga. Dostępne różne wersje kolorystyczne zakrętki – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
Powiadomienie
100
Lalka Dorotka śpiewająca i mówiąca po polsku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka Dorotka śpiewająca i mówiąca po polsku
Swede
Dostępny
12 szt.

Towar dostępny w dwóch wersjach (biały lub różowy śpioszek), wysyłany losowo Śliczna, duża lalka typu bobas z miękkim tułowiem, z czapeczką. Śpiewa piosenki: "Pieski małe dwa", "Jesteśmy jagódki", "My jesteśmy krasnoludki" oraz mówi, wita się, prosi żeby ją przytulić i ukołysać do snu, zachęca do zabawy, pyta o obiadek. Lalka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia. Zawiera baterie typu CR2032.

92,24 zł
83,02 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,22 zł

Wróć do góry