hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.04.05

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 5 kwietnia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Minecraft. Matematyka. Megazadania. 7+ (Dan Lipscombe, Brad Thompson), na drugim Minecraft. Matematyka. Megazadania. 8+ (Dan Lipscombe, Brad Thompson). Kolejny produkt to Minecraft. Matematyka. Megazadania. 9+ (Dan Lipscombe, Leisa Bovey) oraz Kąpiel w stawie podczas deszczu (George Saunders).
1
Minecraft. Matematyka. Megazadania. 7+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Minecraft. Matematyka. Megazadania. 7+
Dostępny
400 szt.

Matematyka. Megazadania. 7+ to zbiór ciekawych zadań matematycznych i zaproszenie do niezwykłej przygody w świecie Minecrafta. Książka przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 7 lat, ale z pewnością sprawi frajdę fanom gry w każdym wieku. Eksplorowanie kolejnych biomów, podejmowanie wyzwań i rozwiązywanie zagadek osadzonych w minecraftowym uniwersum to doskonała zabawa na 64 stronach i najlepsza forma nauki matematyki, jaką można sobie wyobrazić! Wypełniając kolejne misje, dziecko ćwiczy umiejętności matematyczne i zdobywa wiedzę, która będzie doskonałym powtórzeniem i uzupełnieniem materiału szkolnego. Za każde rozwiązane zadanie adept matematyki zdobywa szmaragdy, które na końcu książki może „wymienić” na nagrody. O odpowiedni poziom zaangażowania dba też wciągająca opowieść o przygodach Jacoba i Cali, towarzyszących czytelnikowi przez całą książkę. Minecraft. Megazadania. 7+ to oficjalne wydanie na licencji Mojanga, a edycja polska powstała we współpracy z doświadczonym metodykiem i wieloletnim nauczycielem matematyki. W środku znajdują się zadania z zakresu różnych działów matematyki, takich jak: liczby całkowite, dodawanie i odejmowanie, mnożenie i dzielenie, ułamki, jednostki miar, czas, pieniądze, geometria. W serii znajdują się również Megazadania dla starszych fanów Minecrafta – książki dla ośmiolatków, dziewięciolatków itd., aż do dwunastolatków. To idealne połączenie ulubionej gry Minecraft i przyjaznej edukacji matematycznej. Książki sprawdzą się jako mądry prezent na urodziny, imieniny i zakończenie roku szkolnego.

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

60 osób kupiło
2
Minecraft. Matematyka. Megazadania. 8+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft. Matematyka. Megazadania. 8+
Dostępny
429 szt.

Matematyka. Megazadania. 8+ to zbiór ciekawych zadań matematycznych i zaproszenie do niezwykłej przygody w świecie Minecrafta. Książka przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 8 lat, ale z pewnością sprawi frajdę fanom gry w każdym wieku. Eksplorowanie kolejnych biomów, podejmowanie wyzwań i rozwiązywanie zagadek osadzonych w minecraftowym uniwersum to doskonała zabawa na 64 stronach i najlepsza forma nauki matematyki, jaką można sobie wyobrazić! Wypełniając kolejne misje, dziecko ćwiczy umiejętności matematyczne i zdobywa wiedzę, która będzie doskonałym powtórzeniem i uzupełnieniem materiału szkolnego. Za każde rozwiązane zadanie adept matematyki zdobywa szmaragdy, które na końcu książki może „wymienić” na nagrody. O odpowiedni poziom zaangażowania dba też wciągająca opowieść o przygodach Jacoba i Cali, towarzyszących czytelnikowi przez całą książkę. Minecraft. Megazadania. 8+ to oficjalne wydanie na licencji Mojanga, a edycja polska powstała we współpracy z doświadczonym metodykiem i wieloletnim nauczycielem matematyki. W środku znajdują się zadania z zakresu różnych działów matematyki, takich jak: liczby całkowite, dodawanie i odejmowanie, mnożenie i dzielenie, ułamki, jednostki miar, czas, pieniądze, geometria i statystyka. W serii znajdują się również Megazadania dla młodszych i starszych fanów Minecrafta – książki dla siedmiolatków, a także dziewięcio- i dziesięciolatków itd., aż do dwunastolatków. To idealne połączenie ulubionej gry Minecraft i przyjaznej edukacji matematycznej. Książki sprawdzą się jako mądry prezent na urodziny, imieniny i zakończenie roku szkolnego.

24,99 zł
16,99 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 8,00 zł

45 osób kupiło
3
Minecraft. Matematyka. Megazadania. 9+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft. Matematyka. Megazadania. 9+
Dostępny
272 szt.

Matematyka. Megazadania. 9+ to zbiór ciekawych zadań matematycznych i zaproszenie do niezwykłej przygody w świecie Minecrafta. Książka przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 9 lat, ale z pewnością sprawi frajdę fanom gry w każdym wieku. Eksplorowanie kolejnych biomów, podejmowanie wyzwań i rozwiązywanie zagadek osadzonych w minecraftowym uniwersum to doskonała zabawa na 96 stronach i najlepsza forma nauki matematyki, jaką można sobie wyobrazić! Wypełniając kolejne misje, dziecko ćwiczy umiejętności matematyczne i zdobywa wiedzę, która będzie doskonałym powtórzeniem i uzupełnieniem materiału szkolnego. Za każde rozwiązane zadanie adept matematyki zdobywa szmaragdy, które na końcu książki może „wymienić” na nagrody. O odpowiedni poziom zaangażowania dba też wciągająca opowieść o przygodach Oscara i Mai, towarzyszących czytelnikowi przez całą książkę. Minecraft. Megazadania. 9+ to oficjalne wydanie na licencji Mojanga, a edycja polska powstała we współpracy z doświadczonym metodykiem i wieloletnim nauczycielem matematyki. W środku znajdują się zadania z zakresu różnych działów matematyki, takich jak: dodawanie i odejmowanie, mnożenie i dzielenie, ułamki, jednostki miar, czas, pieniądze, geometria i statystyka. W serii znajdują się również Megazadania dla młodszych i starszych fanów Minecrafta – książki dla siedmiolatków i ośmiolatków, a także dziesięcio-, jedenasto- i dwunastolatków. To idealne połączenie ulubionej gry Minecraft i przyjaznej edukacji matematycznej. Książki sprawdzą się jako mądry prezent na urodziny, imieniny i zakończenie roku szkolnego.

29,99 zł
20,09 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 9,90 zł

27 osób kupiło
4
Kąpiel w stawie podczas deszczu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kąpiel w stawie podczas deszczu
Dostępny
918 szt.

Bestseller „New York Times'a”. Jedna z najważniejszych książek 2021 roku w USA. Autor nagrodzonego Bookerem "Lincolna w Bardo" George Saunders sięga po mistrzów opowiadania: Czechowa, Gogola, Tołstoja i Turgieniewa. Te fascynujące opowieści o czytaniu klasyków są jednocześnie lekcjami czytania świata, rozumienia innych ludzi i odkrywania samych siebie. Kąpiel w stawie podczas deszczu stała się fenomenem czytelniczym. Sięgają po nią nie tylko ci, którzy nie mają szansy wziąć udziału w elitarnych zajęciach pisarskich prowadzonych przez Saundersa na uniwersytecie Syracuse, ale i ci, którzy nigdy wcześniej nie czytali opowiadań i nazwiska ich twórców niewiele im mówią. Autor zaprasza nas do udziału w niezwykłej, inspirującej przygodzie, podczas której błyskotliwie i z humorem pokazuje zaskakującą możliwość przeglądania się jak w lustrze w prozie sprzed ponad stu lat i odkrywania uniwersalnych praw o sobie i współczesnym świecie. Sztuka czytania (i pisania) opowiadań okazuje się być niepokojąco bliska innej sztuce – sztuce życia.

59,99 zł
46,19 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,80 zł

25 osób kupiło
5
Rowerem przez II RP. Niezwykła podróż po kraju, którego już nie ma - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rowerem przez II RP. Niezwykła podróż po kraju, którego już nie ma
Dostępny
2221 szt.

Taka podróż byłaby dziś niemożliwa… bez paszportu. Niezwykła wyprawa rowerowa angielskiego dżentelmena do egzotycznego kraju, który powstał niedawno, ale ma spore ambicje. Jego mieszkańcy stawiają się temu wariatowi Hitlerowi i chyba mają prawo. Ich państwo jest niemal trzy razy większe niż wyspa, z której przybył Newman! Naszego podróżnika i jego dwukołowego towarzysza imieniem George czekają miejsca i ludzie, które wprawią go w osłupienie, zachwyt, czasem wzbudzą śmiech lub litość. Ten zaskakujący wielki kraj nazywa się Polska. Ta Polska już nie istnieje, ale po niemal 90 latach możemy ją znowu oglądać oczami angielskiego pisarza, podróżnika i… szpiega. W każdej z tych ról Bernard Newman sprawdza się znakomicie! Newman kilka razy odwiedził Polskę. Jego unikatowy reportaż Rowerem przez II RP odsłania przed nami Polskę, jakiej nie znaliśmy i jakiej już nigdy nie będziemy mogli zobaczyć. Po raz pierwszy po niemal 90 latach możemy o niej na szczęście przeczytać.

46,99 zł
36,18 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,81 zł

22 osoby kupiły
6
Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 5. Zapomniana wojowniczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 5. Zapomniana wojowniczka
Dostępny
609 szt.

Nadchodzi czas, by zmierzyć się z nieuniknionym Pozostawion a z tajemniczymi słowami plemiennych przodków, trójka wybrańców rozpoczyna poszukiwania czwartego kota, który dopełni starożytną przepowiednię. Gołębie Skrzydło, męczona koszmarami o straszliwych wydarzeniach w górach, z przerażeniem odkrywa, że jej moce zaczynają zanikać, a Bluszczowa Sadzawka staje przed okrutną próbą, by udowodnić swoją lojalność wobec Mrocznej Puszczy. Za namową Klanu Gwiazdy Sójcze Pióro decyduje się wyznać Rozżarzonemu Sercu szokującą prawdę dotyczącą jej życia. Gdy nad jeziorem niespodziewanie pojawia się stary wróg klanów, pomoc przyniesie dawno zapomniana wojowniczka, szukająca odkupienia za swoje grzechy.

44,90 zł
29,19 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 15,71 zł

17 osób kupiło
7
Minecraft. Matematyka. Megazadania. 10+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft. Matematyka. Megazadania. 10+
Dostępny
152 szt.

Matematyka. Megazadania. 10+ to zbiór ciekawych zadań matematycznych i zaproszenie do niezwykłej przygody w świecie Minecrafta. Książka przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 10 lat, ale z pewnością sprawi frajdę fanom gry w każdym wieku. Eksplorowanie kolejnych biomów, podejmowanie wyzwań i rozwiązywanie zagadek osadzonych w minecraftowym uniwersum to doskonała zabawa na 96 stronach i najlepsza forma nauki matematyki, jaką można sobie wyobrazić! Wypełniając kolejne misje, dziecko ćwiczy umiejętności matematyczne i zdobywa wiedzę, która będzie doskonałym powtórzeniem i uzupełnieniem materiału szkolnego. Za każde rozwiązane zadanie adept matematyki zdobywa szmaragdy, które na końcu książki może „wymienić” na nagrody. O odpowiedni poziom zaangażowania dba też wciągająca opowieść o przygodach Oscara i Mai, towarzyszących czytelnikowi przez całą książkę. Minecraft. Megazadania. 10+ to oficjalne wydanie na licencji Mojanga, a edycja polska powstała we współpracy z doświadczonym metodykiem i wieloletnim nauczycielem matematyki. W środku znajdują się zadania z zakresu różnych działów matematyki, takich jak: dodawanie i odejmowanie, mnożenie i dzielenie, ułamki zwykłe i dziesiętne, jednostki miar, czas, pieniądze, geometria, statystyka. W serii znajdują się również Megazadania dla młodszych i starszych fanów Minecrafta – książki dla siedmiolatków, ośmiolatków itd., aż do dwunastolatków. To idealne połączenie ulubionej gry Minecraft i przyjaznej edukacji matematycznej. Książki sprawdzą się jako mądry prezent na urodziny, imieniny i zakończenie roku szkolnego.

29,99 zł
20,39 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 9,60 zł

16 osób kupiło
8
Fakty muszą zatańczyć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fakty muszą zatańczyć
Dostępny
535 szt.

Dlaczego bez szczegółu nie ma ogółu? Czym różni się fakt od faktu podanego czytelnikom? Czy na pewno Z zimną krwią Trumana Capote'a jest pierwszą powieścią non-fiction? Do czego może służyć reporterowi bardzo długi szalik? Dlaczego Hanna Krall jest Mondrianem reportażu, a nie Chagallem? Czego uczyła reporterki i reporterów „Gazety Wyborczej” Małgorzata Szejnert? Jak Ryszard Kapuściński używał pisarskiej wolności? Czy reportaż gonzo to tylko Ameryka po narkotykach? Czy reporter może używać fantazji? A może reportaż to jedynie „wiara, że coś się zdarzyło”? „Słowo w reportażu ma rolę świadka. Niestety, świadek czasem mija się z prawdą, chociaż przysięgał, że nie skłamie – pisze Szczygieł. – My, reporterzy i reporterki, jesteśmy w potrójnym klinczu (taki raczej w sporcie nie istnieje, ale chcę podkreślić złożoność sytuacji). Z jednej strony jest świat, którego kołem zamachowym bywa kłamstwo, i są rozmówcy o niestabilnej pamięci. Z drugiej – mamy tylko siebie: nasze oczy, nasze uszy i nasze mózgi, a więc bardzo ograniczony aparat postrzegania. Z trzeciej – nieobiektywny, uznaniowy język, który nie umie być wiarygodnym świadkiem”. Nowa książka Mariusza Szczygła jest esejem napisanym z miłości do reportażu. To lektura dla wszystkich, którzy kochają ten gatunek oraz dla tych, którzy mają wątpliwości, czy jest wiarygodny, a także poradnik dla tych, którzy sami chcą pisać.

55,00 zł
33,55 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 21,45 zł

14 osób kupiło
9
Escape Room 2. Złodzieje dzieł sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Escape Room 2. Złodzieje dzieł sztuki
Alexander, od 8 lat
Dostępny
31 szt.

Tradycyjnie pojęcie „escape room” oznacza formę gry terenowej, w której gracze zostają zamknięci w pomieszczeniu i próbują się z niego wydostać, np. otworzyć drzwi za pomocą tajnego kodu. Aby zdobyć kod, drużyna musi rozwiązać ukryte w pokoju zagadki. W naszej domowej, rodzinnej wersji nikt nikogo nie zamyka, ale reszta zasad zostaje taka sama. Dalej musicie rozwikłać szereg łamigłówek, żeby znaleźć rozwiązanie. Wrażenie jest zatem łudząco podobne, a przy tym gra jest zupełnie bezpieczna i bezstresowa. Stosując się do instrukcji na poszczególnych elementach, zamieniacie cały pokój w interaktywny świat gry. Zagadki oraz ich rozwiązania znajdują się wszędzie wokół was. Każdy zestaw jest inny i zawiera wszystko, czego potrzeba, żeby stworzyć najprawdziwszy escape room we własnych czterech ścianach – wciągające zagadki, tajemnicze wskazówki i zaskakujące materiały pomocnicze. Tu nie ma planszy ani talii kart. Elementy gry rozwiesza się na ścianach, rozkłada na półkach, parapetach, na podłodze. Zdarza się, że niektóre rekwizyty pozostają ukryte, aż zawodnicy odnajdą je w pokoju, który przestał być zwykłym pokojem, a stał się integralną częścią gry. Dzięki zawartości każdego zestawu można też stworzyć niepowtarzalny klimat właściwy dla danej przygody. Dzięki czytnikowi wskazówek gracz nie ryzykuje także, że utknie gdzieś i nie będzie mógł dalej wykonywać zadania. Jeżeli jakaś zagadka nastręcza większych trudności, można zawsze zajrzeć do podpowiedzi. Jedyne co traci się wówczas to dodatkowy czas, przez co w finale zdobywamy mniej punktów. Kupując ten zestaw otrzymujecie zaproszenie na prywatny pokaz obrazów znajdujących się w kolekcji rodziny Harringtonów. Jeden z członków rodu - Charles, rozgoryczony faktem, że krewni nie dopuszczają go do zarządzania majątkiem, wynajął was, abyście… ukradli jeden z obrazów. W rodzinnej posiadłości znajdziecie serię wskazówek, które pomogą wam rozpoznać właściwe malowidło. Na szczęście nie jesteście zdani tylko na siebie – Charles ma wśród personelu swojego człowieka, który pomoże wam w ucieczce. Tylko musicie najpierw rozszyfrować, kto jest Waszym tajnym pomocnikiem. Zawartość opakowania: • obrazy – 11 szt. • cyfry kodu do zamka – 9 szt. • karty zagadek – 7 szt. • identyfikatory personelu – 4 szt. • klipsy na identyfikatory – 4 szt. • plakaty – 3 szt. • zamek szyfrowy (zawieszka na drzwi) • sekretna koperta • program wystawy • księga wskazówek • czytnik wskazówek • taśma klejąca • instrukcja

31,32 zł
27,25 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,07 zł

13 osób kupiło
10
Rzeźnia numer pięć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzeźnia numer pięć
Dostępny
36 szt.

Jedna z największych powieści antywojennych w literaturze światowej. W zamyśle autora miała to być jego pierwsza książka. A jednak Vonnegut potrzebował dystansu lat, a także doświadczenia wynikającego z publikacji czterech wcześniejszych powieści, by wreszcie przelać na papier swe doświadczenia z czasów, kiedy jako jeniec wojenny był świadkiem bombardowania Drezna. W rezultacie powstała książka uchodząca za jedną z najwybitniejszych amerykańskich powieści antywojennych. Jest to książka o pisarzu, który nie potrafi wymazać z pamięci wspomnień z czasów wojny, chociaż z racji swego zawodu od lat zajmuje się tworzeniem fikcji; książka silnie autobiograficzna, mieszająca dokument z science fiction, pełna trupów i gwałtu, oskarżeń i egzorcyzmów, panicznego strachu i miłości; wreszcie – mówiąc słowami autora – książka „krótka i popaprana, bo o masakrze nie sposób powiedzieć nic inteligentnego”.

49,00 zł
38,71 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 10,29 zł

10 osób kupiło
11
Rok w mieście - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok w mieście
Dostępny
82 szt.

„Dzień dobry, nazywam się Malina. Bardzo lubię nasze miasto. Mieszkam tu od urodzenia. Mojej mamy często nie ma w domu, bo spełnia się zawodowo. Tata też ciężko pracuje. Uwielbiam długie spacery po lesie albo nad rzeką z naszymi psami: mopsiczką Kredką i terierem Mazakiem. Bardzo kocham babcię Krysię i dziadka Kazika. Babcia prowadzi na rynku cukiernię z najlepszymi ciastkami. W naszym mieście dużo się dzieje… Musicie nas odwiedzić! Zapraszam”. Rok w mieście zawiera dwanaście rozkładówek z kolejnymi miesiącami jednego roku. Każdy miesiąc to ten sam szczegółowo rozrysowany kadr miasta z mieszkańcami pokazanymi w innych sytuacjach, warunkach pogodowych, w innej porze dnia lub nocy. Dwie dodatkowe rozkładówki zawierają prezentację bohaterów i interaktywną zabawę. Rok w mieście można oglądać godzinami. Ta niezwykła książka pobudza wyobraźnię, rozwija spostrzegawczość, zdolność logicznego myślenia, szukania związków przyczynowo-skutkowych, umiejętność opowiadania, a przede wszystkim gwarantuje świetną zabawę. Katarzyna Bogucka – wszechstronna ilustratorka. Jej prace można zobaczyć zarówno na łamach prasy (m.in. „Twój Styl”, „Zwierciadło”, „Wysokie Obcasy”), w książkach dla dzieci, animacji, jak i szeroko pojętym designie. Różnorodność wyzwań sprawia, że kolejne prace zaskakują oryginalnością, a jednocześnie są spójne, dzięki bardzo charakterystycznemu stylowi autorki. Jego znaki rozpoznawcze to geometryczne, nowoczesne sylwetki i kształty oraz niebanalna kolorystyka. Między współpracą z instytucjami kultury a klientami komercyjnymi znajduje czas na własne projekty, które można zobaczyć m.in. na nioska.com.

59,90 zł
40,73 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 19,17 zł

10 osób kupiło
12
Minecraft. Matematyka. Megazadania. 11+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft. Matematyka. Megazadania. 11+
Dostępny
194 szt.

Matematyka. Megazadania. 11+ to zbiór ciekawych zadań matematycznych i zaproszenie do niezwykłej przygody w świecie Minecrafta. Książka przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 11 lat, ale z pewnością sprawi frajdę fanom gry w każdym wieku. Eksplorowanie kolejnych biomów, podejmowanie wyzwań i rozwiązywanie zagadek osadzonych w minecraftowym uniwersum to doskonała zabawa na 96 stronach i najlepsza forma nauki matematyki, jaką można sobie wyobrazić! Wypełniając kolejne misje, dziecko ćwiczy umiejętności matematyczne i zdobywa wiedzę, która będzie doskonałym powtórzeniem i uzupełnieniem materiału szkolnego. Za każde rozwiązane zadanie adept matematyki zdobywa szmaragdy, które na końcu książki może „wymienić” na nagrody. O odpowiedni poziom zaangażowania dba też wciągająca opowieść o przygodach Rosy i Issaca, towarzyszących czytelnikowi przez całą książkę. Minecraft. Megazadania. 11+ to oficjalne wydanie na licencji Mojanga, a edycja polska powstała we współpracy z doświadczonym metodykiem i wieloletnim nauczycielem matematyki. W środku znajdują się zadania z zakresu różnych działów matematyki, takich jak: dodawanie i odejmowanie, mnożenie i dzielenie, ułamki zwykłe i dziesiętne, jednostki miar, czas, pieniądze, geometria i statystyka. W serii znajdują się również Megazadania dla młodszych i starszych fanów Minecrafta – książki dla siedmiolatków, ośmiolatków itd., aż do dwunastolatków. To idealne połączenie ulubionej gry Minecraft i przyjaznej edukacji matematycznej. Książki sprawdzą się jako mądry prezent na urodziny, imieniny i zakończenie roku szkolnego.

29,99 zł
20,69 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 9,30 zł

9 osób kupiło
13
Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej Maryi Panny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej Maryi Panny
Dostępny
217 szt.

Duchowe arcydzieło, którym inspirowali się wielcy czciciele Maryi: św. Jan Paweł II, św. Maksymilian Kolbe i sługa Boży kard. Stefan Wyszyński. Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny to duchowe arcydzieło, którym inspirowali się wielcy czciciele Maryi: św. Jan Paweł II, św. Maksymilian Kolbe i sługa Boży kard. Stefan Wyszyński. Mimo upływu czasu pełne mocy słowa św. Ludwika Marii Grignion de Montfort wciąż porywają ludzi na całym świecie, prowadząc ich ku prawdziwej pobożności maryjnej. Prowadzeni słowami traktatu wierni wchodzą w głęboką relację z Matką Bożą w myśl hasła ?Totus Tuus?, jednocześnie trwając w miłości Chrystusa i w zakorzenieniu w tajemnicy Trójcy Świętej. Wiele osób, inspirując się tą przejmującą lekturą duchową, decyduje się na powierzenie się Panu Jezusowi przez Jego Matkę i przystępuje do opracowanego przez św. Ludwika 33-dniowego, duchowego przygotowania do tego aktu. Nakładem Wydawnictwa eSPe ukazała się zawierająca ten program książka Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Bóg Najwyższy posiada skarbiec, składnicę bardzo bogatą, w której zamknął wszystko, co piękne, cenne, rzadkie i kosztowne, nawet Syna swego; a tą przebogatą skarbnicą jest właśnie Maryja, którą święci nazywają Skarbem Pana, z którego pełności bogactwa spływają na ludzkość. / fragment książki/ św. Ludwik Maria Grignion de Montfort (1673?1716) ? wybitny kaznodzieja i kapelan chorych oraz bezdomnych. Fascynujące życie tego niezwykłego kapłana i misjonarza czytelnicy mogą poznać dzięki wydanej przez Wydawnictwo eSPe biografii świętego pt. "Ludwik Maria Grignion de Montfort. Boży szaleniec, który uczy nas, jak zawierzyć się Maryi".

20,90 zł
12,99 zł

Rabat 37,8%
oszczędzasz 7,91 zł

9 osób kupiło
14
Playlife. Policja, 40 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Playlife. Policja, 40 cm
Dickie Toys
Dostępny
21 szt.

Wyjątkowy Mercedes-Benz Benz G 500 4x4 z przyczepką zadowoli każdego młodego fana pojazdów policyjnych. Pojazd wyposażony jest w funkcję światła i dźwięku, dzięki czemu gwarantowana jest niezapomniana zabawa. Dodatkowo Mercedes posiada ruchome elementy, takie jak drzwi. Do zestawu dołączona jest figurka, rower oraz akcesoria. Skala 1:24, długość: 40 cm.

111,90 zł
101,83 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 10,07 zł

8 osób kupiło
15
Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Tom 2. Od ziarna do miecza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Tom 2. Od ziarna do miecza
Dostępny
1023 szt.

Oswojony szlam. Uważona mikstura. Upiorny las, którego istnienia nie sposób wyjaśnić.Co zamierza zrobić dwunastolatek szkolony na wojownika?Kiedy Runt i jego przyjaciele przygotowują się do bitwy, stają przed największym wyzwaniem swojego życia i wcale nie chodzi tu o zombiaki wystrojone w zbroje (co swoją drogą jest dziwne). Runt zdobywa zupełnie nowego arcywroga, którego nic nie powstrzyma przed sięgnięciem po tytuł najlepszego wojownika w szkole. I, co gorsza, pojawia się jeszcze ta tajemnicza dziewczyna. Na szczęście dawni przeciwnicy mogą stać się sojusznikami, kiedy trzeba uratować szkołę przed podejrzanymi atakami mobów.Czy Runt i jego przyjaciele pokonają największego i najgorszego bossa mobów w historii?

32,90 zł
20,73 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 12,17 zł

8 osób kupiło
16
Minecraft. Tom 4. Pamiętni 8-bitowego wojownika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft. Tom 4. Pamiętni 8-bitowego wojownika
Dostępny
1025 szt.

To koniec. Wyglądało na to, że nasza wioska wkrótce przestanie istnieć. Nasza niesamowita wioska, ostatnia linia brony w promieniu tysięcy bloków, najzwyczajniej w świecie upadnie. Najbardziej absurdalne jest to, że moby nie miały z tym nic wspólnego. Do klęski przyczynił się jeden z najlepszych uczniów.Runt ma poważne kłopoty. Młody wojownik musi przetrwać jeden z najbardziej brutalnych ataków w historii i stanąć do walki ze znanym sobie uczniem. Jakby tego było mało, zostało mu już tylko kilka dni na przygotowanie się do sprawdzianu z redstone'u, a póki co nic jeszcze nie umie. Kiedy Lola, geniusz redstone'u, nieoczekiwanie dołącza do jego drużyny, problem wydaje się rozwiązany. Ale związana z tym dziwna sytuacja może kosztować Runta jego marzenia.

32,90 zł
21,71 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 11,19 zł

8 osób kupiło
17
A to feler! O tym jak Brzechwa został bajkopisarzem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A to feler! O tym jak Brzechwa został bajkopisarzem
Dostępny
195 szt.

A to feler! jest opowieścią o dzieciństwie Brzechwy. tropieniu żab w błocie, fascynacji parowozami i o mrożącym krew w żyłach skarbie, znalezionym pod śniegiem. O teatrze z walizki, leniwym aeroplanie i sukcesie, jaki przyniosła Jankowi rola robaczka świętojańskiego. Oraz o innych szurkach i firkach. Słowem: o tym, jak Jan Brzechwa został bajkopisarzem.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

7 osób kupiło
18
Spotkania pod drzewem figowym. Przypowieści o śmierci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spotkania pod drzewem figowym. Przypowieści o śmierci
Dostępny
97 szt.

Zbiór przypowieści o cienkiej granicy życia i śmierci. Zaproszenie do przeciskania się przez wąskie przejście, by szukać ukrytego sensu, zadawać trudne pytania, w końcu pokonywać strach, popatrzeć w oczy śmierci i odkryć, że budzi do życia. Niniejsza książka to spotkania z bohaterami przypowieści pod drzewem figowym, w poszukiwaniu owoców, znaków czasu, a ostatecznie przygotowanie do najważniejszego spotkania…

54,90 zł
39,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,37 zł

7 osób kupiło
19
Zaginione Miasta. Tom 5. Gwiazda przewodnia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaginione Miasta. Tom 5. Gwiazda przewodnia
Dostępny
851 szt.

Harry Potter i Percy Jackson już znają Sophie Foster – ta trójka zmieniła świat. Przyszedł czas na V tom niezwykłych przygód Sophie opisanych w serii „Zaginione Miasta”. Dziewczyna zmierzy się z Niewidzianymi w bardzo niebezpiecznej grze! Gwiazda Przewodnia to już V tom serii „Zaginione Miasta” autorstwa Shannon Messenger – wielokrotnie wznawianego cyklu fantasy o Sophie Foster, uwielbianego przez polskich i amerykańskich nastolatków oraz czytelników w kilkunastu innych krajach. Sophie Foster wróciła do Zaginionych Miast – ale Zaginione Miasta nie są już takie same. Nad tym lśniącym światem wisi groźba wojny. A Niewidziani sieją zamęt, gdzie tylko się da. Granice między byciem przyjacielem a wrogiem uległy rozmyciu i Sophie nie ma pewności, komu może zaufać. Kiedy jednak dowiaduje się, że osoby, które kocha najbardziej na świecie, staną się kolejnymi ofiarami, wie, że musi działać. Kluczem może być tajemniczy symbol – gdyby tylko wiedziała, jak go odczytać… – a każda nowa wskazówka potwierdza rozmiar mrocznego spisku. Nie tylko Czarny Łabędź coś sobie zaplanował. Niewidziani opracowali własną broń i jeśli Sophie ich nie powstrzyma, możliwe, że w końcu uda im się zdobyć narzędzie do sprawowania nad nią kontroli. W piątym już tomie serii „Zaginione Miasta” testowana jest lojalność – złoczyńcy przystępują do gry, której Sophie może wcale nie wygrać… Główna bohaterka „Zaginionych Miast”, z pozoru zwyczajna dziewczyna, jest kimś niezwykłym, obdarzonym mocami, które robią wrażenie nawet w świecie elfów i goblinów. Sophie jest postacią, z którą najłatwiej identyfikują się najmłodsi czytelnicy: jest superbohaterką, ale wśród rówieśników, dorosłych opiekunów i spraw dotyczących dorastania porusza się tak samo nieporadnie jak wszyscy jej rówieśnicy. Podwójne życie Sophie to z jednej strony objęte tajemnicą treningi telepatyczne, a z drugiej pierwsze fascynacje, starcia ze szkolnymi prześladowcami i trudna materia prawdziwej przyjaźni. Seria „Zaginione Miasta” to barwna, dobrze opowiedziana historia, w której połączono przygodę i niebezpieczeństwo z żelaznym zestawem tematów interesujących młodych ludzi: miłość, przyjaźń, szkoła, rodzice oraz bardzo aktualny wątek troski o środowisko.

42,90 zł
33,46 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,44 zł

7 osób kupiło
20
Minecraft. Matematyka. Megazadania. 12+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft. Matematyka. Megazadania. 12+
Dostępny
164 szt.

Matematyka. Megazadania. 12+ to zbiór ciekawych zadań matematycznych i zaproszenie do niezwykłej przygody w świecie Minecrafta. Książka przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 12 lat, ale z pewnością sprawi frajdę fanom gry w każdym wieku. Eksplorowanie kolejnych biomów, podejmowanie wyzwań i rozwiązywanie zagadek osadzonych w minecraftowym uniwersum to doskonała zabawa na 96 stronach i najlepsza forma nauki matematyki, jaką można sobie wyobrazić! Wypełniając kolejne misje, dziecko ćwiczy umiejętności matematyczne i zdobywa wiedzę, która będzie doskonałym powtórzeniem i uzupełnieniem materiału szkolnego. Za każde rozwiązane zadanie adept matematyki zdobywa szmaragdy, które na końcu książki może „wymienić” na nagrody. O odpowiedni poziom zaangażowania dba też wciągająca opowieść o przygodach Rosy i Issaca, towarzyszących czytelnikowi przez całą książkę. Minecraft. Megazadania. 12+ to oficjalne wydanie na licencji Mojanga, a edycja polska powstała we współpracy z doświadczonym metodykiem i wieloletnim nauczycielem matematyki. W środku znajdują się zadania z zakresu różnych działów matematyki, takich jak: dodawanie i odejmowanie, mnożenie i dzielenie, ułamki zwykłe i dziesiętne, algebra, jednostki miar, czas, pieniądze, geometria i statystyka. W serii znajdują się również Megazadania dla młodszych fanów Minecrafta – książki dla siedmio-, ośmio-, dziewięciolatków itd., aż do dwunastolatków. To idealne połączenie ulubionej gry Minecraft i przyjaznej edukacji matematycznej. Książki sprawdzą się jako mądry prezent na urodziny, imieniny i zakończenie roku szkolnego.

29,99 zł
22,79 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,20 zł

6 osób kupiło
21
365 dni w rytmie psalmów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
365 dni w rytmie psalmów
Dostępny
70 szt.

Rozważania powstały w dwugłosie. Siostra Anna Maria Pudełko AP i brat Piotr Kwiatek OFMCap dzielą się z nami bogatym doświadczeniem duchowym. Ta poręczna książeczka jest codziennym towarzyszem na drodze rozwoju i modlitwy. Autorzy oprócz treści do rozważań dają czytelnikowi wsparcie duchowe, wzmocnienie wiary, nadziei i miłości. Cały rok z psalmami to doskonały prezent, który możemy sprawić sobie sami, a także podarować go innym. To codzienny pomocnik duchowy z fragmentem psalmu na każdy dzień, z rozważaniem, a także miejscem na własne refleksje czy postępy duchowe. A wszystko ozdobione grafiką, która powstała specjalnie do tego wydania. Brat Piotr i siostra Anna Maria chcą nam podarować pewność, że jesteśmy kochani przez Boga, wyjątkowi, że nasze życie jest dobre i ma sens. To mała książeczka, która daje ogromne poczucie szczęścia w wierze.

39,95 zł
35,96 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

7 osób kupiło
22
Kompas Pająk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kompas Pająk
Goki
Dostępny
8 szt.

Drewniany kompas pająk. Materiał: drewno i plastik.

14,81 zł
12,99 zł

Rabat 12,3%
oszczędzasz 1,82 zł

6 osób kupiło
23
Escape Room 3. Skok na bank - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Escape Room 3. Skok na bank
Alexander, od 8 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Tradycyjnie pojęcie „escape room” oznacza formę gry terenowej, w której gracze zostają zamknięci w pomieszczeniu i próbują się z niego wydostać, np. otworzyć drzwi za pomocą tajnego kodu. Aby zdobyć kod, drużyna musi rozwiązać ukryte w pokoju zagadki. W naszej domowej, rodzinnej wersji nikt nikogo nie zamyka, ale reszta zasad zostaje taka sama. Dalej musicie rozwikłać szereg łamigłówek, żeby znaleźć rozwiązanie. Wrażenie jest zatem łudząco podobne, a przy tym gra jest zupełnie bezpieczna i bezstresowa. Stosując się do instrukcji na poszczególnych elementach, zamieniacie cały pokój w interaktywny świat gry. Zagadki oraz ich rozwiązania znajdują się wszędzie wokół was. Każdy zestaw jest inny i zawiera wszystko, czego potrzeba, żeby stworzyć najprawdziwszy escape room we własnych czterech ścianach – wciągające zagadki, tajemnicze wskazówki i zaskakujące materiały pomocnicze. Tu nie ma planszy ani talii kart. Elementy gry rozwiesza się na ścianach, rozkłada na półkach, parapetach, na podłodze. Zdarza się, że niektóre rekwizyty pozostają ukryte, aż zawodnicy odnajdą je w pokoju, który przestał być zwykłym pokojem, a stał się integralną częścią gry. Dzięki zawartości każdego zestawu można też stworzyć niepowtarzalny klimat właściwy dla danej przygody. Dzięki czytnikowi wskazówek gracz nie ryzykuje także, że utknie gdzieś i nie będzie mógł dalej wykonywać zadania. Jeżeli jakaś zagadka nastręcza większych trudności, można zawsze zajrzeć do podpowiedzi. Jedyne co traci się wówczas to dodatkowy czas, przez co w finale zdobywamy mniej punktów. Kupując ten zestaw stajecie się częścią elitarnego zespołu włamywaczy i kasiarzy. Wasza reputacja sprawia, że każdy bank na świecie drży na sam dźwięk waszych imion. Do szwajcarskiego banku SOVO przybył właśnie transport dużych ilości złota. Kosztowności złożono w doskonale strzeżonym skarbcu pod stałą obserwacją. Czy udowodnicie, że wasz zespół zasłużył na swoją legendę, i przeprowadzicie skok stulecia? Zawartość opakowania: • Karty zagadek – 19 szt. • Czujniki alarmowe – 15 szt. • Plakaty – 4 szt. • Plastikowe zaczepy (wobblery) – 4 szt. • Zamek szyfrowy (zawieszka na sejf) • Sekretna koperta • Księga wskazówek • Czytnik wskazówek • Taśma klejąca • Instrukcja

31,32 zł
27,25 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,07 zł

6 osób kupiło
24
Puzzle 15 elementów. Ramkowe. Wesoły pociąg. Świnka Peppa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 15 elementów. Ramkowe. Wesoły pociąg. Świnka Peppa
Trefl, 15
Dostępny
59 szt.

Zestaw puzzli składa się z 15 elementów i umożliwia ułożenie ślicznego, niezwykle kolorowego obrazka z bohaterami uwielbianej przez dzieci bajki - Świnka Peppa. Wyraziste kolory i prosty wzór są idealnie dostosowane do wieku i umiejętności dziecka. Układanka umieszczona w ozdobnej, spójnej graficznie ramce, tworzącej z obrazkiem bardzo ładną całość. Puzzle są wykonane z kalandrowanego papieru odbijającego światło oraz z ekologicznych materiałów, dzięki czemu cechuje je wysoka jakość, duże nasycenie kolorów i bezpieczeństwo zabawy.

11,90 zł
10,99 zł

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

5 osób kupiło
25
Matsuo Basho. Książka do pisania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matsuo Basho. Książka do pisania
Dostępny
106 szt.

Jest 1689, drugi rok ery genroku, 27 dzień marca. Matsuo Bashō wyrusza ku północnym rubieżom Archipelagu, na włóczęgę po drogach nieznanych albo zapomnianych już przez nowoczesny intelektualny świat stolicy Edo. To jego czwarta i ostatnia wielka wyprawa, którą spisał trzy lata później, a której krótkie fragmenty czytamy w Książce do pisania. Kończy tę podróż na początku września, w miejscowości Ōgaki, niedaleko Kyōto, cesarskiej stolicy, symbolu kultury klasycznej, po pięciu miesiącach mozolnego trudu pieszej wędrówki. Przechodzi 600 ri, czyli 2400 km – to jedna z najdłuższych dróg opisanych w literaturze japońskiej. A dla samego Bashō – jest to niezwykła wędrówka, znak drogi jego życia – bo podejmuje ją na ostatnim jego etapie. Agnieszka Żuławska-Umeda

58,00 zł
41,76 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,24 zł

6 osób kupiło
26
Akademia dobra i zła. Tom 3. Długo i szczęśliwie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia dobra i zła. Tom 3. Długo i szczęśliwie
Dostępny
807 szt.

Zapierający dech w piersiach finał bestsellerowej trylogii „Akademia Dobra i Zła”, w którym to, co stare, staje się nowe, a Sofia i Agata muszą walczyć z przeszłością i teraźniejszością, by znaleźć najlepsze zakończenie swojej baśni. Sofia i Agata, dawniej najlepsze przyjaciółki, sądziły, że zakończenie ich baśni zostało przypieczętowane, gdy ich drogi się rozeszły. Teraz jednak, gdy dziewczęta zostały rozdzielone, Zło zatriumfowało, a Dobro znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Czyżby Opowieść o Sofii i Agacie miała zostać napisana na nowo, podobnie jak inne baśnie? Agata i Sofia muszą współpracować, by ocalić to, na czym im zależy, ale czy nie okaże się to zbyt trudne? Czy zdołają ponownie się zaprzyjaźnić? I czy nowe zakończenie będzie ostatecznym Długo i Szczęśliwie, do którego obie dążą? W niezwykłej opowieści Somana Chainaniego, zamykającej jego niesamowitą trylogię, znajdziecie przygody, humor, romans i jeszcze więcej zaskakujących zwrotów akcji niż do tej pory.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

5 osób kupiło
27
Karty pracy do ćwiczeń funkcji poznawczych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty pracy do ćwiczeń funkcji poznawczych
Dostępny
126 szt.

Karty pracy zawierają zadania nawiązujące do wymagań i sytuacji życia codziennego. Mają one na celu usprawnianie: • funkcji wykonawczych - umożliwiają m.in. zaplanowanie dnia, monitorowanie codziennych obowiązków i wykonywanie ich chronologicznie (przygotowanie planów posiłków, miesięcznego budżetu). Dzięki nim można wyhamować niewskazane reakcje, czy też zmienić zachowanie, gdy nie przynosi pożądanych efektów. Angażują elastyczność poznawczą i funkcje językowe. • procesów pamięciowych - ćwiczenia te angażują: pamięć semantyczną, dotyczącą nabytej w ciągu życia wiedzy; pamięć krótkotrwałą materiału werbalnego, która jest angażowana, np. podczas zapamiętywania wypowiedzi kierowanych do nas przez inne osoby; pamięć krótkotrwałą materiału wzrokowego, która jest pobudzana, gdy chcemy zapamiętać informacje wzrokowe; pamięć długotrwałą, umożliwiającą nam trwałe zapamiętywanie informacji. • procesów uwagowych - ćwiczenia doskonalące koncentrację (nakierowanie uwagi na jeden, wskazany bodziec) oraz przerzutności, czyli przełączania uwagi pomiędzy kilkoma bodźcami. Zaproponowane ćwiczenia terapeutyczne są zróżnicowane w zakresie modalności i rodzaju zaangażowanych procesów (werbalno-słuchowe lub wzrokowe, ćwiczenia na materiale językowym, rysunkowym, geometrycznym itd.). Ma to na celu zwiększenie motywacji do zmierzenia się z wyzwaniami, jakie niesie dane ćwiczenie. Karty pracy przeznaczone są dla dzieci (od 10 lat), osób we wczesnej, średniej, późnej fazie dorosłości oraz seniorów. Mogą być stosowane zarówno przez osoby, które odbywają terapię neuropsychologiczną, jak i te, które chcą pracować samodzielnie i/lub z pomocą rodziny. Ćwiczenia przeznaczone są także dla osób bez zaburzeń poznawczych oraz dla tych, u których zdiagnozowano łagodne zaburzenia funkcji poznawczych (MCI) lub otępienie w stopniu łagodnym. Patronat: Polskie Towarzystwo Neuropsychologiczne, Polskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera, Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego, Fundacja Mózg na Fali.

50,00 zł
41,00 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,00 zł

6 osób kupiło
28
Origami 3D. Pająk, skorpion - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Origami 3D. Pająk, skorpion
Alexander
Dostępny
54 szt.

Jeszcze nigdy stworzenie czegoś tak pięknego nie było tak proste! Origami 3D to seria zestawów kreatywnych do samodzielnego tworzenia trójwymiarowych rzeźb z papieru. Zastosowanie opatentowanego kształtu z wyraźnie wytłoczoną linią zgięcia, sprawiło, że w trzech prostych ruchach możemy wykonać podstawowy moduł, który posłuży do stworzenia arcydzieła. Wszystkie moduły składa się identycznie, a następnie łączy ze sobą bez użycia kleju tworząc figurkę. W zestawie znajdziemy bardzo szczegółową instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi nas przez proces tworzenia. Dla tych którzy są wzrokowcami, stworzona została także instrukcja wideo, w której sama projektantka serii San San Oo prezentuje poszczególne etapy składania modelu. Bez kleju! Bez wycinania! Instrukcja wideo! Spójrz na filmik instruktażowy i podejmij wyzwanie razem z nami. Pająk oraz skorpion w formie Origami 3D to nie tylko wspaniała zabawa, ale także wyjątkowy pomysł na upominek, czy też ozdobę mieszkania. Dwa modele w jednym. Zestaw zawiera 2 osobne instrukcje drukowane oraz 2 osobne filmy video. Zawartość opakowania • elementy papierowe – 304 szt. • arkusze naklejek – 2 szt. • instrukcja = 2 szt. (od modelu: 2348 i 2349)

34,89 zł
30,35 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,54 zł

4 osoby kupiły
29
Origami 3D. Motyl, pszczoła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Origami 3D. Motyl, pszczoła
Alexander
Dostępny
48 szt.

Jeszcze nigdy stworzenie czegoś tak pięknego nie było tak proste! Origami 3D to seria zestawów kreatywnych do samodzielnego tworzenia trójwymiarowych rzeźb z papieru. Zastosowanie opatentowanego kształtu z wyraźnie wytłoczoną linią zgięcia, sprawiło, że w trzech prostych ruchach możemy wykonać podstawowy moduł, który posłuży do stworzenia arcydzieła. Wszystkie moduły składa się identycznie, a następnie łączy ze sobą bez użycia kleju tworząc figurkę. W zestawie znajdziemy bardzo szczegółową instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi nas przez proces tworzenia. Dla tych którzy są wzrokowcami, stworzona została także instrukcja wideo, w której sama projektantka serii San San Oo prezentuje poszczególne etapy składania modelu. Bez kleju! Bez wycinania! Instrukcja wideo! Spójrz na filmik instruktażowy i podejmij wyzwanie razem z nami. Motyl oraz pszczoła w formie Origami 3D to nie tylko wspaniała zabawa, ale także wyjątkowy pomysł na upominek, czy też ozdobę mieszkania. Dwa modele w jednym. Zestaw zawiera 2 osobne instrukcje drukowane oraz 2 osobne filmy video. Zawartość opakowania • elementy papierowe – 304 szt. • arkusze naklejek – 2 szt. • papierowe czułki – 4 szt • instrukcja 2 szt. (od modelu: 2345 i 2347)

37,98 zł
33,04 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,94 zł

4 osoby kupiły
30
Tęczowa Skakanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tęczowa Skakanka
Goki
Dostępny
21 szt.

Ten produkt ma wszystko, czego oczekujemy od dobrej skakanki: zabawka jest trwała, dobrze się kręci, długość liny łatwo jest dostosować do wzrostu dziecka, a ergonomiczne rączki doskonale pasują do dziecięcych dłoni. Design zabawki wspiera przyjemne i aktywne skakanie. Materiał: drewno, plastik.

28,99 zł
25,22 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,77 zł

5 osób kupiło
31
Hurra!!! Po polsku 2 Zeszyt ćwiczeń Nowa Edycja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hurra!!! Po polsku 2 Zeszyt ćwiczeń Nowa Edycja
Dostępny
309 szt.

HURRA!!! PO POLSKU 2 Zeszyt ćwiczeń. Nowa Edycja zawiera: ćwiczenia gramatyczne i leksykalne wspomagające aktywne opanowanie słownictwa, a w efekcie swobodną komunikację, klucz z rozwiązaniami ćwiczeń, kod do pobrania plików MP3 online, transkrypcje tekstów nagrań, wszystkie nagrania Audio dostępne w telefonie, w aplikacji PROLOG Augmented App dostępnej do pobrania bezpłatnie w Google Play i App Store.

59,90 zł
53,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,99 zł

4 osoby kupiły
32
Balony Pierwsza Komunia Święta (25sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony Pierwsza Komunia Święta (25sztuk)
Godan, 25 sztuk
Dostępny
101 szt.

Balony z tematycznym nadrukiem doskonale nadadzą się do przyozdobienia sali czy na przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej. W opakowaniu znajduje się 25 balonów. Średnica balona: ok. 12"

30,16 zł
28,65 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,51 zł

4 osoby kupiły
33
Hurra!!! Po polsku 2. Podręcznik studenta. Nowa Edycja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hurra!!! Po polsku 2. Podręcznik studenta. Nowa Edycja
Dostępny
357 szt.

Podręcznik studenta. Nowa Edycja składa się z 20 rozdziałów zaplanowanych na ok. 120 jednostek lekcyjnych. Podręcznik zawiera: teksty: - autentyczne i wzorowane na autentycznych, - współczesne, - poruszające tematy związane z życiem codziennym (m.in. rodzina, podróże, firma, internet, sport, święta religijne), - opisujące realia życia w Polsce, liczne i różnorodne ćwiczenia w systematyczny sposób rozwijające cztery sprawności: mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu, zajmujące zadania logiczne: krzyżówki, quizy i ćwiczenia wspomagające koncentrację i proces zapamiętywania u uczących się, bogaty materiał ilustracyjny ze współczesnej Polski, transkrypcję tekstów nagrań Audio i Video, kod do pobrania plików MP3 online, filmy z ćwiczeniami do każdej lekcji, wszystkie nagrania Audio i Video dostępne w telefonie, w aplikacji PROLOG Augmented App dostępnej do pobrania bezpłatnie w Google Play i App Store.

84,90 zł
76,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,49 zł

4 osoby kupiły
34
Obrazy i symbole - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obrazy i symbole
Dostępny
33 szt.

Od końca lat czterdziestych XX wieku ukazywały się we Francji publikacje z historii religii, które z czasem stały się światowym kanonem w tej dziedzinie. Ich autor o rumuńskim rodowodzie, Mircea Eliade (1907-1986), należy dziś do klasyków religioznawstwa uprawianego z głębokiej, filozoficznej perspektywy. Obrazy i symbole należą do jego wczesnych dzieł (1952). Eliade skupia uwagę na problematyce symbolu, w owym czasie bardzo aktualnej i inspirowanej zarówno przez dyscypliny humanistyczne (psychoanaliza, filozofia, np. Cassirer, teologia, np. Tillich), jak i przez literaturę (surrealizm, symbolizm). Zakłada, że wszelkie fakty religijne mają symboliczny charakter, tzn. opierają się na pewnej symbolice. W fascynujących rozważaniach porównawczych zestawia symboliki różnych religii świata, w tym także religii chrześcijańskiej, odnajdując zaskakujące związki np. symboliki krzyża z innymi tradycjami religijnymi. Analizuje magiczną i religijną symbolikę „środka świata”, „drzewa kosmicznego”, wody, a nawet mięczaków. Ponieważ w sferze religijnej „wszystko jest symbolem”, wydobycie funkcji takiej symboliki okazuje się istotnym zadaniem historyka religii. W ogólniejszym sensie zdaniem autora symbol, mit, obraz należą do samej substancji ludzkiego życia duchowego. Badanie ich może wiele powiedzieć o człowieku w jego postaci jeszcze nie ukształtowanej przez historię.

54,00 zł
37,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,20 zł

3 osoby kupiły
35
Ćwicz cierpliwość Kosmos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwicz cierpliwość Kosmos
Goki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.08

Klasyczna kieszonkowa gra ćwicz cierpliwość dla maluchów! Dziecko ćwiczy zręczność rączek, skupienie uwagi i cierpliwość. Teraz z ciekawym motywem rakiety. Zabawka doskonale sprawdzi się jako mały upominek, a dzięki niewielkim rozmiarom nadaje się do zabrania w podróż. Materiał: drewno.

12,19 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,8%
oszczędzasz 1,20 zł

3 osoby kupiły
36
Duży słownik obrazkowy. Niemiecki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duży słownik obrazkowy. Niemiecki
Dostępny
38 szt.

Duży słownik obrazkowy to 14 000 haseł i zwrotów związanych z najpopularniejszymi dziedzinami życia. Hasła zostały przedstawione w formie atrakcyjnych, realistycznych ilustracji ułatwiających ich zapamiętanie.O tym, jak ważną rolę w procesie zapamiętywania słów odgrywają obrazki, wiemy od dawna z psychologii uczenia się. Gdy widzisz obrazek ilustrujący dane pojęcie, utrwala się ono w twojej pamięci o wiele szybciej niż za sprawą samego tekstu. Jeśli chcesz nie tylko sprawdzić znaczenie słowa w języku obcym, lecz także zrozumieć je i zapamiętać, obrazki pomogą ci szybko i efektywnie utrwalić słownictwo. Powody są proste: Obrazki oddziałują na nas szybciej i bardziej bezpośrednio niż sam tekst. Już jako dzieci myślimy za pomocą obrazków; potrafimy je odszyfrowywać, interpretować i przyswajać ich treść w sposób intuicyjny. Obrazek w połączeniu ze słowem tworzy całość, którą mózg człowieka skutecznie przetwarza i zapamiętuje. Obrazki ułatwiają rozumienie. Tworzą odniesienia do rzeczywistości i dostarczają o wiele więcej informacji niż sam tekst. Obrazki wpływają na emocje. Budzą nasze zainteresowanie, zwiększają motywację i lepiej utrwalają się w pamięci niż same słowa. Obrazki sprawiają radość. Sam tekst może zniechęcać, obrazki zaś sprawiają, że dłużej skupiamy się na nauce.

59,90 zł
47,32 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 12,58 zł

3 osoby kupiły
37
Horse Club. SLH13942. Klacz konia islandzkiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse Club. SLH13942. Klacz konia islandzkiego
Schleich
Dostępny
6 szt.

Biała, błyszcząca sierść, tak; róg, nie. Niektórzy mylą naszą klacz konia islandzkiego z serii Schleich® HORSE CLUB z jednorożcem. Ojczyzną naszego dumnego konia jest jednak Islandia, a nie podniebne przestworza. Ponieważ w tym wulkanicznym kraju bywa baaaardzo zimno i baaaardzo gorąco, klacz nosi zimą grubą sierść, którą zrzuca latem. Na wybiegu na stole umiejętnie prezentuje swe rozmaite fryzury zarówno w chodzie tölt, jak i inochodzie. Inne konie nie mogą wręcz wyjść z podziwu. Ciekawostka W chodzie zwanym tölt zawsze tylko jedno lub dwa kopyta klaczy konia islandzkiego dotykają ziemi. Cechy produktu: • Zestawy do zabawy i figurki Schleich® inspirują dzieci do swobodnej i pełnej fantazji zabawy. Tak twierdzą nawet eksperci! • Figurki Schleich® modelowane są z dbałością o szczegóły i wyglądają niemal identycznie jak ich zwierzęce pierwowzory. To idealna podstawa wartościowej zabawy edukacyjnej. • Artykuł należy do serii tematycznej HORSE CLUB i przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5–12 lat. Wymiary: 12.4 x 4.0 x 8.7 cm

36,99 zł
34,40 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,59 zł

3 osoby kupiły
38
Bayala. SLH70728. Tęczowy smok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bayala. SLH70728. Tęczowy smok
Schleich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.20

Jest! W krainie BAYALA® mówi się, że można go spotkać rzadziej niż spadającą gwiazdę czy czterolistną koniczynę. Ale kiedy nasz tęczowy smok z serii Schleich® BAYALA® pojawi się na suficie w pokoju dziecinnym, to znaczy, że albo leci do ciebie albo chce uzupełnić zapasy w swojej pieczarze. Albo i to, i to. Jego kolorowy grzbiet rozbłyskuje w promieniach słońca przy każdym uderzeniu skrzydeł. Często można też usłyszeć albo jego głośny skrzek, albo kiedy znów strącił coś z półki swoim ogonem. Czy sam to posprząta? Ciekawostka Smok śpi najlepiej wtedy, kiedy jego jaskinia pełna jest owoców. Cechy produktu: • Zestawy do zabawy i figurki Schleich® inspirują dzieci do swobodnej i pełnej fantazji zabawy. Tak twierdzą nawet eksperci! • Figurki Schleich® modelowane są z dbałością o szczegóły i wyglądają niemal identycznie jak ich zwierzęce pierwowzory. To idealna podstawa wartościowej zabawy edukacyjnej. • Artykuł należy do serii tematycznej BAYALA® i przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5–12 lat. Wymiary: 25.0 x 30.2 x 13.3 cm

99,99 zł
92,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 7,00 zł

3 osoby kupiły
39
Puzzle 100 elementów XXL Pokemon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50,48 zł
45,43 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,05 zł

3 osoby kupiły
40
Gdańsk, Gdynia, Sopot laminowany map&guide 2w1: przewodnik i mapa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdańsk, Gdynia, Sopot laminowany map&guide 2w1: przewodnik i mapa
Dostępny
27 szt.

Gdańsk, Gdynia, Sopot ? Długi Targ, Żuraw i Stocznia Gdańska ? Dar Pomorza i ORP Błyskawica ? Krzywy Domek i molo Spacer Traktem Królewskim w Gdańsku, zwiedzanie okrętu ORP Błyskawica w Gdyni, a może wizyta w sopockim Krzywym Domku? Comfort! map&guide ?Gdańsk, Gdynia, Sopot? pomoże dotrzeć do wszystkich ciekawych zakątków Trójmiasta. To wyjątkowe połączenie mapy i przewodnika zawiera wszystkie informacje niezbędne na krótki wyjazd. Praktycznie i treściwie ? coś dla zabieganych oraz ceniących wygodę i prostotę: ? mapy w skalach użytecznych dla turystów (1:26 000, centrum Gdańska 1:13 000), ? poręczny format, wygoda składania i trwałość, ? zajmujące opisy 40 najciekawszych miejsc wartych odwiedzenia, ? łatwa nawigacja: atrakcje z przewodnika ponumerowane i zaznaczone na mapie, ? przydatne informacje praktyczne: dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, transport publiczny, ? podpowiedzi, co zjeść i wypić oraz dokąd wybrać się na zakupy, ? kalendarium najciekawszych imprez cyklicznych.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

3 osoby kupiły
41
Rainbow High Zestaw do scrapbookingu z notatnikiem, notatnik, akcesoria - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
35,11 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,79 zł

3 osoby kupiły
42
Bańki mydlane Parasol 39cm BBAŃ4105 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bańki mydlane Parasol 39cm BBAŃ4105
BIGTOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

4,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

3 osoby kupiły
43
Widma i bestie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Widma i bestie
Dostępny
33 szt.

Rudyard Kipling (1865-1936) był nazywany piewcą brytyjskiego imperializmu. I chociaż do historii literatury przeszedł jako autor ?Księgi dżungli? i powieści ?Kim?, to wielbiciele jego twórczości cenią opowieści spod znaku horroru i grozy - i nie tylko te rozgrywające się w indyjskim krajobrazie. Osiem zebranych w tym tomie nowel dowodzi niebywałego talentu Kiplinga w łączeniu realizmu z niesamowitością. Krążą na tych stronach widmowe riksze, widzialne i niewidzialne dzieci, ale także pozornie ciche i skromne panny do towarzystwa...

28,00 zł
23,52 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,48 zł

3 osoby kupiły
44
Wild Life. SLH14850. Tapir - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Life. SLH14850. Tapir
Schleich
Dostępny
36 szt.

Wiele zwierząt lubi wodę. Ale chyba żadne nie aż tak jak tapir z serii Schleich® WILD LIFE. Ten egzotyczny ssak zadomowiony w tropikalnych lasach deszczowych Azji uwielbia pluskać się w wodzie. Ale nie, żeby się umyć, nie. Raczej dla ochłody, albo by wyruszyć na odkrywczą wyprawę. Jego krótka trąba służy mu bowiem doskonale jako rurka oddechowa. A to szalenie ułatwia mu poszukiwania zaginionych pirackich skarbów na dnie rzeki. Wiesz, co jeszcze potrafi jego trąba? Gwizdać. Nasz tapir chętnie prezentuje się więc na wielkiej scenie przed publicznością. Przyjdziesz na jego występ? Ciekawostka Tapiry uwielbiają wodę. Dlatego ludzie chętnie podążają ich śladem, gdy chce im się pić. Cechy produktu: • Zestawy do zabawy i figurki Schleich® inspirują dzieci do swobodnej i pełnej fantazji zabawy. Tak twierdzą nawet eksperci! • Figurki Schleich® modelowane są z dbałością o szczegóły i wyglądają niemal identycznie jak ich zwierzęce pierwowzory. To idealna podstawa wartościowej zabawy edukacyjnej. • Artykuł należy do serii tematycznej WILD LIFE i przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3–8 lat. Wymiary: 7.0 x 4.0 x 2.0 cm

29,99 zł
27,89 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,10 zł

2 osoby kupiły
45
Dziś i jutro. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Dziś i jutro. Audiobook
Henry Ford, StoryBox
Dostępny
1 szt.

Nowatorskie podejście do przemysłu, stworzone i wdrożone przez Henry’ego Forda w zakładach Ford Motor Company, na zawsze odmieniło oblicze masowej produkcji. Echa opracowanych przez niego standardów spotkać można w fabrykach na całym świecie po dziś dzień. Książka Dziś i jutro to wnikliwe spojrzenie na wiele procesów inicjowanych w firmie amerykańskiego przemysłowca. To również niezwykle interesujący wgląd w analityczny umysł Henry’ego Forda. Na kartach swojej książki dzieli się swoim spojrzeniem na kwestie społeczne i polityczne, porusza tematy związane z ekologią, edukacją, etyką, działalnością charytatywną, a także osiągnięciem równowagi pomiędzy odpoczynkiem a pracą.

32,95 zł
18,12 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 14,83 zł

2 osoby kupiły
46
Strażak Sam. Mini Jupiter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażak Sam. Mini Jupiter
Simba Toys
Dostępny
37 szt.

Ugaś pożar z pojazdem strażackim Jupiter. Ruchoma drabina umożliwi Samowi wdrapanie się nawet na wysoki dach. Pomożesz starszej pani zdjąć kota z drzewa i uratujesz mieszkańców z płonącego budynku. Ruszaj na akcję ze Strażakiem Samem! Opakowanie otwarte, wymiary opakowania: 9 x 18,5 x 19 cm, w zestawie ruchoma figurka Strażak Sam o wielkości 7 cm, wielkość pojazdu: 17 cm.

74,90 zł
67,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,49 zł

2 osoby kupiły
47
Nowoczesna Rodzina Elastycznych Laleczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowoczesna Rodzina Elastycznych Laleczek
Goki
Dostępny
2 szt.

Elastyczna rodzina laleczek składa się z 3 generacji; uroczo zaprojektowane drewniane figurki można łatwo sadzać i wyginać ich kończyny w różnych kierunkach tak, by zabawa nimi była jeszcze ciekawsza! Pasują do wszystkich domków dla lalek marki Goki. Podczas zabawy w dom dziecko rozwija wyobraźnię i ćwiczy odgrywanie różnych ról. A umiejętności społeczne najlepiej rozwija zabawa z rodzeństwem! Materiał: drewno, tkanina.

105,99 zł
92,21 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 13,78 zł

2 osoby kupiły
48
Finansowe przygody bobra Antosia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Finansowe przygody bobra Antosia
Dostępny
150 szt.

Zapraszamy na kolejną odsłonę przygód Akademii Młodych Milionerów. Tym razem ich bohaterem jest bóbr Antoś, który pod wpływem opowieści swego Dziadka i doświadczeń Taty wchodzi w tajemniczy świat pracy, pieniędzy, a nawet interesów. (?) Bóbr Antoś z zaciekawieniem przyglądał się swemu tacie. Znał go i wiedział, że ten opowie mu znowu jakąś historię. Ostatnio dużo wspominał o pracy, pieniądzach, o wydawaniu i oszczędzaniu. Antosia bardzo to ciekawiło, a, niestety, dowiedzieć się czegoś wartościowego w szkole było dość trudno. On jednak zdawał sobie sprawę, jakie to ważne w świecie dorosłych, dlatego starał się jak najwięcej dowiedzieć od rodziców. Tata Bóbr posadził syna obok siebie i zaczął swą opowieść? Fragment książki Finansowe przygody bobra Antosia

42,99 zł
36,11 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,88 zł

2 osoby kupiły
49
Budowa osoby ludzkiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Budowa osoby ludzkiej
Dostępny
31 szt.

Człowiek jest wolną istotą, którą zarazem określa duchowe uzdolnienie do odpowiedzialności za własne życie. Punkt, do którego zmierza Edyta Stein w swym wykładzie, prowadzonym w Münster w semestrze zimowym 1932/1933. Autorka wybiera metodę fenomenologii realnej: z zewnętrznego punktu widzenia, najpierw postrzegamy ciało drugiego człowieka, a dopiero potem jego wnętrze. Robi to po to, aby dojść do poznania ludzkiej indywidualności. Edyta Stein bada człowieka na kolejnych stopniach jako ciało fizyczne, istotę żywą. Także jako istota posiada duszę, jest bowiem istotą obdarzoną duchem - jako mikrokosmos, otwarty do wewnątrz i na zewnątrz. Człowiek ukazuje się w jego indywidualności jako osoba duchowa, istota wspólnotowa i kulturowa, wreszcie jako istota poszukująca Boga.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

2 osoby kupiły
50
Samochód zdalnie sterowany Ford F150 Monster Truck, 1:16 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Samochód zdalnie sterowany Ford F150 Monster Truck, 1:16
Dickie Toys
Dostępny
1 szt.

Samochód zdalnie sterowany Ford F150 Monster Truck jest oficjalnym produktem marki Ford. Pomysłowo zaprojektowany i rzetelnie wykonany pojazd RC charakteryzuje się unikalnym wyglądem, doskonale oddającym charakter amerykańskiego monster trucka. Wyścigowy jeep od Dickie Toys jest zdalnie sterowany za pomocą poręcznego i łatwego w obsłudze pilota. Osiąga prędkość do 10 km/h, pozwalając dziecku zanurzyć się w ekscytujący świat szybkiej jazdy. Samochód jest niezwykle zwrotny i bez problemu pokonuje nawet ostre zakręty. Potężny Ford F150 został wyposażony w reflektory przednie i na dachu, które zapalają się podczas szybkiej jazdy, zwiększając nieco widoczność na drodze i zachęcając do dynamicznej rozrywki i odrobiny szaleństwa na torze. Samochód wyścigowy RC ma solidne nadwozie terenowe, grube gumowe opony z bieżnikiem i zderzak o dużej wytrzymałości, które pozwalają monster truckowi poruszać po niemal każdym terenie. Duże koła umożliwiają pokonywanie wymagających przeszkód, a trwała karoseria asekuruje w przypadku ewentualnych kolizji.

295,20 zł
159,41 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 135,79 zł

2 osoby kupiły
51
Ostatni wywiad - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni wywiad
Dostępny
92 szt.

Pisarz próbuje odpowiedzieć na pytania do wywiadu przesłane mu przez redaktora pewnej strony internetowej. Na początku nie ma tu nic zaskakującego: czy zawsze wiedział pan, że zostanie pisarzem? Do jakiego stopnia autobiograficzne są pana powieści? Czy napisał pan opowiadania, których nigdy nie opublikuje? W normalnej sytuacji odpowiedzi powinny być przemyślane, ostrożne, wykalkulowane. Tym razem jednak, ponieważ życie autora lada moment legnie w gruzach, a serce pęka już teraz, uznaje on, że może jedynie wyznać całą zabawną, smutną, skandaliczną i politycznie niepoprawną prawdę. Kolejne pytanie otwiera drzwi do ukrytego pokoju w życiu bohatera, a kolejna odpowiedź zdradza, że w środku każdej prawdy kryje się kłamstwo – i odwrotnie. Ta zaskakująca, intymna i pochłaniająca książka udowadnia, jak cienkie są granice między pracą i życiem, miłością i nienawiścią, faktami i fikcją. Jednocześnie tworząc portret fikcyjnego (czy na pewno?) artysty, Nevo prezentuje również zniuansowany, prowokujący do myślenia obraz wewnętrznie rozdartego kraju. Formalnie i tematycznie to książka odważna, a zarazem ironiczna, czuła i poruszająca, opowieść o poszukiwaniu tożsamości indywidualnej i zbiorowej, o utracie, prawdzie, miłości i przyjaźni. W Ostatnim wywiadzie Nevo po raz kolejny udowadnia, jak bardzo niekonwencjonalnym jest autorem, wybierając formę nietypową dla powieści i równie zaskakujące rozwiązania narracyjne. „Nevo to doskonały literacki chemik, któremu udało się wyekstrahować z codziennych, nużących wydarzeń codziennego życia najgłębszą, skrystalizowaną istotę współczesnej izraelskiej mentalności”. – Etgar Keret „Eshkol Nevo opowiada frapujące historie, które pokazują różnorodność izraelskiego społeczeństwa”. – Amos Oz

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

2 osoby kupiły
52
Bidon Minecraft PP 450ml MC21010 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bidon Minecraft PP 450ml MC21010
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

34,90 zł
31,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

2 osoby kupiły
53
Świnka Peppa w stroju baletnicy (28 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnka Peppa w stroju baletnicy (28 cm)
Simba Toys
Dostępny
28 szt.

Pluszowa, mięciutka i błyszcząca Świnka Peppa w stroju baletnicy będzie doskonałym upominkiem dla każdego małego fana jej przygód. Wysokość maskotki: ok. 28.0 cm

55,20 zł
49,68 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,52 zł

2 osoby kupiły
54
Puzzle 200 elementów. Llamas Selfie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 200 elementów. Llamas Selfie
Castorland, 200
Dostępny
33 szt.

Puzzle 200-elementowe - duży format elementów to doskonała forma treningu zdolności koncentracji, spostrzegawczości i wytrwałości, a także świetna zabawa dla młodych miłośników układania puzzli. Cząstkowe sukcesy są źródłem satysfakcji, która motywuje dziecko w dążeniu do zamierzonego celu. Produkt ten to pomysł na efektowny, nie drogi, a zarazem bardzo udany prezent.

24,69 zł
19,99 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 4,70 zł

2 osoby kupiły
55
Mały Konstruktor. Constructor Junior (75 elementów) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały Konstruktor. Constructor Junior (75 elementów)
Alexander
Dostępny
38 szt.

Zbuduj co tylko chcesz z Małym Konstruktorem Wyjątkowy zestaw kreatywny dostarczający narzędzi do swobodnej twórczej zabawy. W zestawie znajdą się drewniane deseczki, kolorowe śrubki, gwinty oraz łączniki. Specjalnie narzędzia idealnie dopasowują się do dziecięcych rąk, a swoich sił w stworzeniu pięknej konstrukcji mogą spróbować już czterolatki. W zestawie nie znajdziemy gotowych instrukcji. Dzieci mają szansę budować według własnych upodobań i nie ograniczać się do sugestii twórców. Zestaw idealnie wpływa na rozwój kreatywności i wyobraźni małych konstruktorów. Gratka dla wszystkich fanów serii Mały Konstruktor Junior, którzy zawsze chcieli zmodyfikować lub rozwinąć posiadany zestaw. Z nową kolekcją będzie to dziecinnie proste Zawartość opakowania: 75 sztuk: śrubki. nasadki, łaczniki, drewniane deseczki

52,20 zł
45,41 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,79 zł

2 osoby kupiły
56
Tętniące życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tętniące życie
Dostępny
156 szt.

Para szesnastolatków, pierwsze miłosne uniesienia, ciąża. Z dnia na dzień Mira i Daesu muszą dorosnąć do roli rodziców, dojrzeć szybciej niż ich rówieśnicy. Czas w ich życiu przyspiesza. Maleńki Areum starzeje się jednak w jeszcze szybszym tempie. Choruje na bardzo rzadką chorobę, progerię, i kiedy sam ma szesnaście lat jego ciało ma już grubo ponad osiemdziesiąt. Tętniące życie to książka podejmująca temat starości, tej fizycznej i tej psychicznej. Najczęściej obie idą ze sobą w parze. Czasem zdarza się jednak, że jedna z jej odsłon wychodzi na prowadzenie, zostawiając drugą daleko w tyle. Co wtedy? Historia Areuma, opowiedziana jego własnymi słowami, przejmuje do głębi. Wrażliwość chłopca, spostrzegawczość, jego ciągła świadomość śmierci, której od siebie nie odrzuca, a przyjmuje jako nieodzowny fragment życia. Bo życie zawsze tętni pięknem. Nie dbając o choroby i wszelkie zło. Trzeba tylko dać mu szansę. Anna Sawińska Kim Ae-ran (ur. 1980 r. W Incheonie) jest jedną z najbardziej znanych pisarek z Korei Południowej. Zadebiutowała w 2003 r. nowelą Proszę nie pukać do tego domu. Zdobyła wiele prestiżowych nagród w Korei i nie tylko. Tętniące życie to najbardziej znana i doceniana powieść pisarki, bestseller w 2011 r. w Korei, na jej podstawie powstał też film. To pierwszy przekład jej powieści na język polski.

45,00 zł
36,90 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,10 zł

2 osoby kupiły
57
Strażak Sam. Pojazd Mercury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażak Sam. Pojazd Mercury
Simba Toys
Dostępny
132 szt.

Metalowy pojazd policyjny Mercury to prawdziwa gratka dla najmłodszych fanów rezolutnego strażaka Sama. Pojazd posiada przyczepkę, na której umieszczona jest łódź ratunkowa Neptune. Skala 1:64. D ługość około 5 cm do 7,5 cm.

44,90 zł
40,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

2 osoby kupiły
58
Wykreślanki 2. Zbiór ćwiczeń dla młodzieży i dorosłych z trudnościami językowymi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wykreślanki 2. Zbiór ćwiczeń dla młodzieży i dorosłych z trudnościami ...
Dostępny
37 szt.

Wykreślanki 2. Zbiór ćwiczeń dla młodzieży i dorosłych z trudnościami językowymi to zestaw zróżnicowanych zadań, na który składają się wykreślanki typowe, obrazkowe, z kategoryzacją, słowotwórcze i literowe. Publikacja przychodzi z pomocą osobom z różnego rodzaju problemami, m.in.: • dysleksją, • afazją, • niedosłuchem, • niepełnosprawnością intelektualną, • chorobami neurodegeneracyjnymi. Wykreślanki przydadzą się zarówno w szkole – na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych czy rewalidacyjnych, w gabinecie terapeutycznym – u logopedy, pedagoga, psychologa, jak i w domu. Publikacja ma atrakcyjną formułę łamigłówek, może być więc także świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu.

25,00 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

2 osoby kupiły
59
Łowcy skarbów. Labirynt duchów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,22 zł
21,07 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,15 zł

1 osoba kupiła
60
Eldrador Creatures. SLH70147. Tygrys lodowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eldrador Creatures. SLH70147. Tygrys lodowy
Schleich
Dostępny
7 szt.

Brrr, ale lodowato. Nasz tygrys lodowy z serii tematycznej Schleich® ELDRADOR® z łatwością może chuchnąć zimnym, wręcz lodowatym powietrzem. Uwaga: jeśli ziewnie w twoim kierunku, twoje rzęsy zmienią się w sople lodu. Umieszczone na jego plecach kryształy lodu chronią tego magicznego kota przed atakami z tyłu. Mogą także na miejscu zamrozić napastnika, W tym czasie tygrys może się spokojnie podkraść albo zrobić sobie baaardzo długą przerwę, jeśli potrzebuje jej po długiej walce ze swym najlepszym przyjacielem, tygrysem lawy. Ciekawostka Tygrys lodowy uwielbia jazdę figurową na lodzie i potrafi nawet wykonać podnoszenie – razem z tygrysem lawy. Cechy produktu: • Zestawy do zabawy i figurki Schleich® inspirują dzieci do swobodnej i pełnej fantazji zabawy. Tak twierdzą nawet eksperci! • Figurki Schleich® modelowane są z dbałością o szczegóły i wyglądają niemal identycznie jak ich zwierzęce pierwowzory. To idealna podstawa wartościowej zabawy edukacyjnej. • Artykuł należy do serii tematycznej ELDRADOR i przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7–12 lat. Wymiary: 13.5 x 4.5 x 8.0 cm

51,99 zł
48,35 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,64 zł

1 osoba kupiła
61
Eldrador Creatures. SLH70149. Smok kamienny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eldrador Creatures. SLH70149. Smok kamienny
Schleich
Dostępny
6 szt.

Bum! Smok kamienny z serii Schleich® ELDRADOR® jest twardy jak kamień, akrobatyczny jak gimnastyk i szybki jak odrzutowiec. Ok, no może ciut wolniejszy. Ale od biurka do kuchni nie potrzebuje nawet dwunastu sekund. I to, mimo że ma ciężką, grubą skórę z kamienia, która sprawia, że bardzo trudno jest go zranić. Swoich zielonych kryształów na ogonie używa do odwrócenia uwagi wroga lub do niszczenia kulek z papieru. W połączeniu z jego pancerzem ochronnym jest niezwyciężony. Nie potrafi tylko latać. Może ty go tego nauczysz? Ciekawostka Smok kamienny ma twardą głowę. I to nie tylko dlatego, że jest z kamienia. Cechy produktu: • Zestawy do zabawy i figurki Schleich® inspirują dzieci do swobodnej i pełnej fantazji zabawy. Tak twierdzą nawet eksperci! • Figurki Schleich® modelowane są z dbałością o szczegóły i wyglądają niemal identycznie jak ich zwierzęce pierwowzory. To idealna podstawa wartościowej zabawy edukacyjnej. • Artykuł należy do serii tematycznej ELDRADOR i przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7–12 lat. Wymiary: 17.5 x 7.3 x 12.5 cm

92,99 zł
86,48 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 6,51 zł

1 osoba kupiła
62
Impera. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Impera. CD
Ghost, Universal Music Polska
Dostępny
100 szt.

60,90 zł
59,68 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,22 zł

1 osoba kupiła
63
Która godzina? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Która godzina?
Dostępny
68 szt.

Prezentowana książka przeznaczona jest dla najmłodszych do nauki odczytywania godziny. Zawiera zróżnicowane ćwiczenia, dzięki którym dzieci mogą trenować tę umiejętność, aby później osiągnąć biegłość w posługiwaniu się zegarem. Zadania ułożone są od najłatwiejszych do najtrudniejszych. Opierają się głównie na zegarach z cyframi arabskimi, jednak na ostatnich stronach pojawiają się także zegary z cyframi rzymskimi oraz zegary bez cyfr. W drugiej części książki znajdują się ćwiczenia dotyczące codziennych sytuacji, w czasie których wykorzystujemy umiejętność odczytywania godzin. Dzięki tym zadaniom dziecko może przećwiczyć swoją wiedzę w praktyce. Dzięki publikacji dziecko nauczy się: • odczytywać pełne godziny od 1:00 do 12:00 i od 1:00 do północy • określać minuty z dokładnością do minuty • używać określeń kwadrans i wpół do • określać czas wcześniejszy i późniejszy od podanego • używać trzech rodzajów zegarów: z cyframi arabskimi, rzymskimi i bez cyfr.

19,90 zł
15,99 zł

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
64
RC Tumbling Flippy, 18 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
RC Tumbling Flippy, 18 cm
Dickie Toys
Dostępny
56 szt.

Pojazd potrafiący koziołkować, rotować nadwoziem na dobrego i złego bohatera, 2 kanałowy, 2.4 GHz, światło z przodu i na górze, prędkość do 8 km/h, baterie TX-2 x 1,5 V R6 + RX-4 x 1,5 V LR03 w zestawie. Skala: 1:28. Długość: 18 cm.

99,90 zł
90,91 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 8,99 zł

1 osoba kupiła
65
Modlitwy litanijne ku czci św. Antoniego z Padwy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitwy litanijne ku czci św. Antoniego z Padwy
Dostępny
29 szt.

Praktyczna pomoc dla tych, którzy chcą korzystać ze wstawiennictwa jednego z największych świętych. Antoni z Padwy to święty, na którego zawsze można liczyć – trzeba się tylko do niego zwrócić. Proś go modlitwami ułożonymi do wezwań litanijnych ku jego czci. Wielki Cudotwórca, Pochodnia wiary, Okręt czystości, Pogromca duchów piekielnych, Święty całego świata – na pewno Cię wysłucha.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
66
Kubek plastikowy 200 ml, Świnka Peppa (8 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek plastikowy 200 ml, Świnka Peppa (8 sztuk)
Godan, 8 sztuk
Dostępny
36 szt.

Kubeczki Papierowe z serii Świnka Peppa: • pojemność: 200 ml • materiał: plastik • nadruk: Świnka Peppa • ilość sztuk w opakowaniu: 8

8,99 zł
1 osoba kupiła
67
Świnka Peppa. Pluszowy brelok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnka Peppa. Pluszowy brelok
Simba Toys
Dostępny
23 szt.

Breloczki wykonane są z bardzo miękkiego pluszu, z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Dzięki plastikowej przypince można je zawieszać do breloka, spodni, plecaczka i innych przedmiotów. Mają od 10.0 do 13.0 cm wysokości i są idealne dla małych rączek. Dostępne są 4 wzory: Świnka Peppa, George, Tata Świnka, Mama Świnka. Uwaga. Dostępne różne wzory, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

27,90 zł
25,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,79 zł

1 osoba kupiła
68
Po polsku? Tak! Zeszyt ćwiczeń dla cudzoziemców do nauki języka polskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,00 zł
20,75 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 4,25 zł

1 osoba kupiła
69
Cuda umysłu. Myśli kształtują życie. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda umysłu. Myśli kształtują życie. Audiobook
Joseph Murphy, StoryBox
Dostępny
20 szt.

W tej fascynującej książce dr Joseph Murphy dzieli się z czytelnikiem refleksjami na temat ukrytej w podświadomości mocy, której możemy użyć, by podnieść jakość życia. Dzięki tej niezwykłej i ogromnej sile możemy być zdrowsi i bogatsi; możemy się uwolnić od uzależnienia od alkoholu czy narkotyków; możemy także poprawić jakość małżeńskich relacji i doświadczać radości z podejmowania mądrych decyzji. Dr Murphy uczy nas, w jaki sposób powinniśmy wykorzystywać nasz świadomy umysł, byśmy dzięki tym działaniom mogli się otworzyć na nieograniczoną moc umysłu podświadomego. Jeśli pragniesz przezwyciężyć jakiś zły nawyk, wznieść się na szczeblach kariery zawodowej, pogłębić harmonię w życiu rodzinnym albo osiągnąć cele, które do tej pory wydawały ci się nie do osiągnięcia, to lektura tej książki pomoże ci podjąć właściwe kroki.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

1 osoba kupiła
70
Bidon Minecraft PP 500ml MC91457 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
74,12 zł
66,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,41 zł

1 osoba kupiła
71
Split Game - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Split Game
Dostępny
15 szt.

Każdego dnia inwestorzy na rynkach kapitałowych zalewani są deszczem informacji. Niektóre, zazwyczaj te budzące więcej sprzecznych emocji czy skrajnych opinii, łatwiej przyciągają uwagę mediów. Tak jest właśnie ze splitami akcji. Co jakiś czas w prasie branżowej przebrzmiewa enigmatyczny termin „anomalii splitowych”. Mimo że problem potencjalnych anomalnych stóp zwrotu z inwestycji w spółki, których akcje podległy lub mają podlec podziałowi, jest w literaturze przedmiotu dyskutowany od niemal 100 lat, to do osiągnięcia konsensusu w sprawie skuteczności takiej strategii inwestycyjnej daleko. Dla niektórych konsekwencje rynkowe splitów akcji wciąż są niejasne, spotkać się można z błędnymi skojarzeniami podziałów akcji z rozwodnieniem udziałów. Wszelkie wątpliwości powinna rozwiać niniejsza książka. Jest to monografia naukowa, ale o bardzo praktycznym wymiarze. Szczególnie ostatni, czysto empiryczny rozdział książki dedykowany jest praktykom giełdowym: inwestorom indywidualnym, analitykom giełdowym, doradcom finansowym, jak również menadżerom spółek giełdowych, którzy, podejmując zarządcze decyzje i rozważając podział akcji zarządzanej spółki, zastanawiają się nad odbiorem takiej decyzji przez rynek, uwzględniając specyfikę warszawskiej giełdy. Patronat: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Klub Inwestora SGH. Wydanie książki wsparło: Quercus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych.

45,00 zł
36,90 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,10 zł

1 osoba kupiła
72
Trzeba marzyć. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Trzeba marzyć. Audiobook
Bogna Ziembicka, StoryBox
Dostępny
2 szt.

To tu, w starym domu w Zagórzu, spotykają się wojenna przeszłość i teraźniejszość. Minął rok, odkąd Jaga zamieszkała w willi Pod Jodłami. Znalazła nową pracę, randkuje z Damianem. Zaprzyjaźnia się z panią Anielą, od której kupiła dom, i stopniowo poznaje jej burzliwą przeszłość: tajne życie agentki przedwojennego polskiego wywiadu. Siostra Jagi, Mela, szykuje się do ślubu. Jednak jej dawny narzeczony nie zamierza odpuścić. Robi wszystko, by Mela do niego wróciła. Do tej pory zawsze ktoś jej mówił, co ma robić: rodzice, szef, facet, z którym mieszkała. Teraz była wolna Stanęli wokół ognia, pili gorącą herbatę. Jodły szumiały jak morze, na niebie świeciły gwiazdy, trzaskały gałązki w ognisku.

32,95 zł
18,12 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 14,83 zł

1 osoba kupiła
73
Biblia młodego detektywa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia młodego detektywa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.09

Jak przedstawić Biblię, aby nie wydawała się dzieciom zbyt długa i trudna? Pomogą nam w tym sympatyczni detektywi: Zosia i Tomek. Biblia młodego detektywa zawiera 14 najpopularniejszych historii ze Starego Testamentu i 14 z Nowego Testamentu. Na początku każdego rozdziału znajduje się minikomiks z zabawnymi dialogami, który wprowadza czytelników w tematykę tekstu biblijnego. Obok opowieści biblijnej, napisanej przystępnym językiem, znajduje się fragment oryginalnego tekstu, aby przyzwyczajać najmłodszych do lektury Pisma Świętego. Na marginesach książki Zosia i Tomek wyjaśniają najważniejsze trudne słowa, a także wskazują inne fragmenty biblijne, związane z czytanym tekstem. Ponadto na końcu każdego rozdziału znajdują się strony informacyjne z bardzo ciekawymi wiadomościami i ilustracjami. Lektura Biblii młodego detektywa jest jak wielkie śledztwo! Jeśli chcesz poznać historie niezwykłych postaci, dołącz do Zosi i Tomka i odkryj Pismo Święte. To idealny prezent na Pierwszą Komunię Świętą.

79,95 zł
71,96 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,99 zł

1 osoba kupiła
74
Kubek termiczny Harry Potter 400ml HP91639FRN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek termiczny Harry Potter 400ml HP91639FRN
KIDS EUROSWAN
Dostępny
2 szt.

Czy znasz Harry Potter Travel Mug? Wykonany jest z materiału ze stali nierdzewnej w 100% wolnego od toksyn BPA. Jego format jest przydatny do zabrania wszędzie i utrzymuje ciepło gorących napojów, więc nie przegap go!

68,78 zł
61,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,88 zł

1 osoba kupiła
75
Słownik obrazkowy polsko-ukraiński 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Słownik obrazkowy polsko-ukraiński 1
Dostępny
1 szt.

Słownik obrazkowy, który ułatwi dzieciom ukraińskim naukę języka polskiego.

29,99 zł
15,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 14,99 zł

1 osoba kupiła
76
Puzzle 100 elementów. Hide and Seek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 100 elementów. Hide and Seek
Castorland, 100
Dostępny
38 szt.

Puzzle 100-elementowe - duży format elementów to doskonała forma treningu zdolności koncentracji, spostrzegawczości i wytrwałości, a także świetna zabawa dla młodych miłośników układania puzzli. Cząstkowe sukcesy są źródłem satysfakcji, która motywuje dziecko w dążeniu do zamierzonego celu. Produkt ten to pomysł na efektowny, nie drogi, a zarazem bardzo udany prezent.

24,69 zł
19,99 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 4,70 zł

1 osoba kupiła
77
Beskid Śląski Żywiecki i Mały. Kolorowanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,32 zł
9,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,33 zł

1 osoba kupiła
78
RC Wild flippy, 15 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
RC Wild flippy, 15 cm
Dickie Toys
Dostępny
72 szt.

Zwariowany 2 kanałowy pojazd potrafiący koziołkować, rotować nadwoziem. 2.4 GHz, odporny na uderzenia pojazd osiąga prędkość do 8 km/h. Baterie w zestawie. Długość: 15 cm.

105,90 zł
96,37 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 9,53 zł

1 osoba kupiła
79
Arriba Joven 1 podręcznik A1.1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Arriba Joven 1 podręcznik A1.1
Dostępny
1 szt.

Podręcznik Arriba Joven 1 jest to nowy podręcznik dla dorosłych i młodzieży na poziomie początkującym. Książka została stworzona, aby pomóc uczniowi osiągnąć wysoki poziom kompetencji językowych i komunikacyjnych w ramach poziomu A1 według europejskiego systemu opisu kształcenia językowego.Seria obejmuje zestaw 4 podręczników do nauki języka hiszpańskiego w szkołach ponadpodstawowych lub dla młodzieży od około 14. roku życia. Nauka języka obejmuje poziomy: A1, A2 oraz B1.

72,00 zł
56,16 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 15,84 zł

1 osoba kupiła
80
Playlife. Leśny strażnik, 23 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Playlife. Leśny strażnik, 23 cm
Dickie Toys
Dostępny
3 szt.

Dickie Toys inscenizuje rzeczywistość w porywający sposób – tak, by każde dziecko, które sięgnie po zabawkę marki, mogło stworzyć ekscytujący świat, którego ramy wyznacza wyłącznie dziecięca wyobraźnia. Samochód leśnego strażnika z figurką strażnika i psa jest bogatym zestawem z serii Playlife, który pozwoli dziecku odkryć fascynującą pracę leśnika. Przedszkolak, odgrywając sceny z życia leśnego strażnika, rozwija swoją pomysłowość i umiejętność myślenia przyczynowo-skutkowego. Postać leśnika ma ruchome ręce i nogi, dzięki czemu można włożyć ją do auta i ustawiać w różnych pozycjach. Strażnik może dbać o bezpieczeństwo w lesie, w parku narodowym, a nawet w zoo. Ten wyjątkowy Mercedes Benz AMG 4x4 jest wyposażony w światło i dźwięk. Po naciśnięciu przycisku włączają się reflektory na dachu i aktywują odpowiednie do charakteru zestawu dźwięki natury. Realistyczne funkcje znacznie wzbogacają rozrywkę i silniej „wciągają” dziecko w wykreowany świat. Bogate wyposażenie: solidne gumowe opony, części tuningowe i otwierane drzwi zaimponują zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Pojazd terenowy na licencji renomowanej marki Mercedes-Benz został zaprojektowany w stylowym metalicznym, zielono-czarnym wyglądzie z motywem lasu. Został wiernie odwzorowany, a jego realistyczny design doskonale oddaje wygląd prawdziwego jeepa. Zawartość opakowania: • jeep terenowy, • figurka strażnika/ leśnika, • figurka psa. Skala: 1:24 Długość samochodu: 23.0 cm

139,60 zł
76,78 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 62,82 zł

1 osoba kupiła
81
Fendt. Traktor sterowany kablowo, 14 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fendt. Traktor sterowany kablowo, 14 cm
Dickie Toys
Dostępny
78 szt.

Wyjątkowy traktor sterowany za pomocą dżojstika na kabel. Pojazd porusza się do przodu oraz skręca w jedna stronę. Dodatkowo posiada efekty świetlne podczas jazdy oraz ruchomy element – łopata do nabierania. Długość: 14 cm.

57,47 zł
52,30 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 5,17 zł

1 osoba kupiła
82
Gryzak Grzechotka Duże Serce Róż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak Grzechotka Duże Serce Róż
Goki
Dostępny
3 szt.

Nowe zabawki niemowlęce od Goki mają ładny design, pastelowe kolory i zachęcają dziecko do zabawy. Dzieci lubią smak drewna, którego gryzienie koi ich obolałe dziąsła. Grzechotki i gryzaki to nieodzowne elementy rozwoju niemowląt. Wysoka jakość wykonania sprawia, że zabawka posłuży niejednemu dziecku. Łatwo utrzymać ją w czystości. Tutaj kupisz wersję dla dziewczynki, z dużym serduszkiem. Materiał: drewno.

43,19 zł
37,58 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,61 zł

1 osoba kupiła
83
Potęga nieskończonego bogactwa. Myśli kształtują życie. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potęga nieskończonego bogactwa. Myśli kształtują życie. Audiobook
Joseph Murphy, StoryBox
Dostępny
7 szt.

Weź życie w swoje ręce. Świadomie wybierz radość i obfitość. Masz dane ci przez Boga prawo do dobrobytu. Odkryj moc boską w sobie. Rozwiń moc duchową i mentalną, moc, która graniczy z cudem. Udaj się na swoją nową drogę odkryć i rozwoju swoich zdolności – jest wspaniała. Człowiek jest tym, czym są jego myśli. Treści naszych myśli i przekonań kształtują naszą osobowość, wywierają wpływ na nasze życie, określają naszą przyszłość. Dr Joseph Murphy w przystępny sposób, w oparciu o psychologię stosowaną, wyjaśnia zasady działania pozytywnego myślenia. Autor przekazuje proste metody i techniki, dzięki którym można osiągnąć akceptację życia, bezwzględnie budujące nastawienie do życia oraz spełnić upragnione marzenia. Ta interesująca książka ukazuje, jak osiągnąć idealne bogactwa duchowe i jak urzeczywistnić dobrobyt w życiu materialnym. Dr Joseph Murphy swoimi książkami pomógł milionom ludzi zdobyć szczęście i powodzenie w życiu. W tej książce wyjaśnia jasno i przystępnie, dlaczego wszystko, co materialne, ma swe źródło w umyśle – bogactwo jest bowiem najpierw ideą. Dobrobyt jest wynikiem nastawienia psychicznego człowieka. Kodujemy naszą psychikę codziennymi myślami, przekonaniami, wiarą i uczuciami.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

1 osoba kupiła
84
Turystyka religijna na świecie. Wybrane aspekty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Turystyka religijna na świecie. Wybrane aspekty
Dostępny
23 szt.

Prezentowana książka niewątpliwie wypełnia lukę istniejącą na rynku wydawniczym. Autorzy jasno i prosto, ale kompleksowo omawiają najważniejsze i te mniej znane religie świata. Czytelnik ma szansę poznać zagadnienia związane z podróżowaniem do miejsc uznanych za ważne z punktu widzenia religii, które są przedmiotem publikacji. Atutem książki jest obfita dokumentacja fotograficzna. Książka stanowi cenną pozycję dla osób zajmujących się naukowo religioznawstwem oraz turystyką religijną, studentów i doktorantów kulturoznawstwa, turystyki i rekreacji oraz innych kierunków studiów, a także każdego czytelnika pragnącego poszerzyć wiedzę o społeczeństwie, kulturze i religiach.

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

1 osoba kupiła
85
Piniata Skrzynia Skarbów, rozm. 30 x 25 x 34 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
73,20 zł
69,54 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,66 zł

1 osoba kupiła
86
Elastyczne Laleczki Dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elastyczne Laleczki Dzieci
Goki
Dostępny
2 szt.

Elastyczne Laleczki Dzieci. Drewniane laleczki do domku dla lalek od Goki mają elastyczne nóżki i rączki. Mogą chodzić, siadać, machać ręką i się gimnastykować. Grupka sympatycznych dzieci-laleczek będzie świetnym elementem zabawy w dom lub szkołę. Materiał wykonania: drewno, tkanina.

55,89 zł
48,62 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,27 zł

1 osoba kupiła
87
Spinball. Zakręcona zabawa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spinball. Zakręcona zabawa
Epee
Dostępny
104 szt.

Piłka SpinBall to totalnie zakręcona zabawa! Posiada unikalną technologię, dzięki której płynnie się obraca, dobrze odbija od podłoża i świetnie nadaje do różnego rodzaju trików. Połóż piłkę na kciuki i spróbuj nią zakręcić albo zakręć i odbij od podłoża tak, by wpadła do wybranego celu (np. pojemnika). Zabawa ze SpinBall nigdy się nie kończy! Eksperymentuj i wymyślaj własne sztuczki. W asortymencie 5 zakręconych wzorów: • pomarańczowy z czerwonym KUMPELA • niebieski z żółtym METEOR • pomarańczowy z czarnym PANTERA • żółty z czerwonym WIR • niebieski z zielonym PIORUN Uwaga. Dostępne różne wzory, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

38,90 zł
23,34 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 15,56 zł

1 osoba kupiła
88
Entre Eux Deux. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Entre Eux Deux. CD
Melody Gardot, Universal Music Polska
Dostępny
101 szt.

77,90 zł
76,34 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,56 zł

1 osoba kupiła
89
Zaplanuj sobie śmierć. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zaplanuj sobie śmierć. Audiobook
Wójtowicz Milena, StoryBox
Dostępny
2 szt.

Czy piątek trzynastego to dobra data na morderstwo? Gdy główny planista kończy martwy, cała produkcja stoi pod znakiem zapytania, a firma nieuchronnie pogrąża się w chaosie. Zarząd blednie na myśl o przestoju, policję bardziej interesuje, kto zabił Mirka Biernackiego. Wszyscy są podejrzani, zwłaszcza Stella, bo do inspektora Chętka szybko docierają wieści o jej zatargach z ofiarą. Pracownicy podejmują własne śledztwo, wymagają tego sprawiedliwość, wiszące nad głowami terminy dostaw i spragniony najświeższych plotek kierownik jakości.

39,90 zł
22,34 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 17,56 zł

1 osoba kupiła
90
Słownik obrazkowy polsko-ukraiński 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Słownik obrazkowy polsko-ukraiński 2
Dostępny
5 szt.

Oto twój kolejny obrazkowy słownik polsko-ukraiński. Poznawaj nowe słowa i baw się wspaniale. Це твій наступний польсько-український словник у картинках. Вивчай нові слова та чудово проводь час.

29,99 zł
15,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 14,99 zł

1 osoba kupiła
91
Sen nocy letniej. Klasyka dla dzieci. William Szekspir - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,95 zł
19,99 zł

Rabat 19,9%
oszczędzasz 4,96 zł

1 osoba kupiła
92
Creativo. Druciki kreatywne, 6 fluorescencyjnych kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Creativo. Druciki kreatywne, 6 fluorescencyjnych kolorów
Astra
Dostępny
15 szt.

Zestaw do dekoracji przeznaczony do ozdabiania prac plastycznych W opakowaniu: 20 sztuk Rozmiar: 9.0 x 30.0 cm

7,99 zł
1 osoba kupiła
93
Puzzle 300 elementów. Tiger Sanctuary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 300 elementów. Tiger Sanctuary
Castorland, 300
Dostępny
30 szt.

Puzzle 300-elementowe - duży format elementów to doskonała forma treningu zdolności koncentracji, spostrzegawczości i wytrwałości, a także świetna zabawa dla młodych miłośników układania puzzli. Cząstkowe sukcesy są źródłem satysfakcji, która motywuje dziecko w dążeniu do zamierzonego celu. Produkt ten to pomysł na efektowny, nie drogi, a zarazem bardzo udany prezent.

24,69 zł
19,99 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 4,70 zł

1 osoba kupiła
94
Strażak Sam. Mini helikopter Wallaby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażak Sam. Mini helikopter Wallaby
Simba Toys
Dostępny
77 szt.

Z helikopterem Wallaby możesz patrolować okolicę z powietrza i dotrzeć w każde miejsce w krótkim czasie. Helikopter z obrotowym wirnikiem i figurką Toma to doskonała zabawka dla fanów podniebnych wojaży. Opakowanie otwarte, wymiary opakowania: 9 x 18,5 x 19 cm, w zestawie ruchoma figurka Tom Thomasa o wielkości 7 cm, wielkość pojazdu: 17 cm.

76,90 zł
69,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,69 zł

1 osoba kupiła
95
Arriba Joven 1 ćwiczenia A1.1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arriba Joven 1 ćwiczenia A1.1
Dostępny
30 szt.

Ćwiczenia Arriba Joven na poziomie A1.1 korespondują z podręcznikiem Arriba Joven 1. Seria obejmuje zestaw 4 podręczników do nauki języka hiszpańskiego w szkołach ponadpodstawowych lub dla młodzieży od około 14. roku życia. Arriba Joven obejmuje poziomy: A1, A2 oraz B1.

36,00 zł
32,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,60 zł

1 osoba kupiła
96
Echowa Góra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Echowa Góra
Dostępny
597 szt.

Echowa Góra Lauren Wolk to przepiękna i głęboko prawdziwa, wręcz uzdrawiająca opowieść przywołująca na myśl uwielbianego przez polskie dzieci Paxa Sary Pennypacker. Straciwszy dorobek życia w latach wielkiego kryzysu, rodzina Ellie emigruje z miasta, by wystartować od nowa na dzikim zboczu Echowej Góry. Nowe życie daje dziewczynce wiele swobody i rozbudza w niej miłość do natury, która odsłania przed nią swoje tajemnice. Ale jedna zagadka nadal domaga się rozwiązania: skąd się biorą miniaturowe drewniane figurki zwierząt i kwiatów, które Ellie znajduje w okolicy? Ten dobry czas przerywa groźny wypadek, po którym ojciec Ellie zapada w śpiączkę. Wypadek, o który ona jest niesłusznie oskarżana. Na przekór diagnozie, Ellie nie traci nadziei, że uda jej się pomóc ojcu w powrocie do zdrowia. Szukając lekarstwa dla taty, spotyka żyjącą na odludziu wiedźmę Cate i Larkina, dzikiego chłopca z gór. Od nich właśnie uczy się uzdrawiania, odwagi i tego, że w ocenie ludzi pozory często mylą. Mimo magicznej aury, Lauren Wolk w Echowej Górze wykreowała wiarygodną płaszczyznę fabularną oraz pełnowymiarowych bohaterów. Książka niesie ze sobą wiele walorów poznawczych i wychowawczych, przedstawiając je w sposób przyjazny młodemu czytelnikowi, bez używania arbitralnego, mentorskiego tonu. Powieść napisana jest niezwykłym językiem: poetyckim, precyzyjnym, bardzo obrazowym, dającym przyjemność wglądu w świat wewnętrzny Ellie. Echowa Góra jest wyrazem niesamowitej empatii dla świata przyrody i pochwały naturalnej harmonii świata wokół nas i w nas samych. Książka wielokrotnie uzyskała tytuł najlepszej książki roku 2020 w Stanach Zjednoczonych. Powieść dla dzieci w wieku od 12 lat.

37,90 zł
29,56 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,34 zł

1 osoba kupiła
97
Idealna para. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Idealna para. Audiobook
Marcel Moss, StoryBox
Dostępny
4 szt.

Och, będziecie idealną parą. Wszyscy wam uwierzą. Już widzę te okładki gazet i kolejne oferty... Cierpiąca po rozstaniu Aneta Herbik otrzymuje propozycję zostania twarzą aplikacji randkowej Mytholovic. W ramach promocji miałaby udawać przed całą Polską związek z zatrudnionym przez producenta aktorem. Aneta przyjmuje ofertę i poznaje przystojnego Eryka. Stopniowo się do niego przywiązuje, a ich relacja wykracza poza kamery. Wkrótce jednak dochodzi do serii nieprzewidzianych zdarzeń, po których bezpieczeństwo i kariera Anety stają pod znakiem zapytania. Jakie tajemnice skrywa Eryk? Kim jest kobieta, która codziennie śledzi Anetę? I kto przysyła jej białe róże? Zdesperowana Aneta stopniowo odkrywa szokującą prawdę. Ta zmusza ją do konfrontacji z bolesną przeszłością i człowiekiem, o którym wolałaby zapomnieć. A wszystko zaczęło się w słonecznym Dubaju... On wrócił i zrobi wszystko, by wyrównać ze mną rachunki...

42,90 zł
23,60 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 19,30 zł

1 osoba kupiła
98
Fendt. Ciągnik z przyczepą na mleko, 26 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fendt. Ciągnik z przyczepą na mleko, 26 cm
Dickie Toys
Dostępny
74 szt.

Ciągnik z przyczepą do mleka to idealna propozycja dla młodego fana motoryzacji i pojazdów rolniczych! Wykonany został z niezwykłą dbałością o szczegóły. Posiada funkcje światła i dźwięku. Długość: 26 cm.

80,17 zł
72,95 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 7,22 zł

1 osoba kupiła
99
Mandatum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mandatum
Dostępny
78 szt.

Porywające rozważania nad znaczeniem Jezusowego wezwania ?To czyńcie na moją pamiątkę?, których punktem wyjścia jest wielkoczwartkowy obrzęd obmywania nóg, nazywany mandatum. Autor pokazuje, że nie jest to nakaz celebrowania jakiegoś kolejnego religijnego rytuału przez kastę kapłanów, ale skierowane do każdego z chrześcijan wezwanie do stania się nowym człowiekiem. Człowiekiem, którego charakteryzować będzie postawa wyrażona może najpełniej w zaskakującym i szokującym dla uczniów geście Jezusa podczas Ostatniej Wieczerzy. Jaka treść kryje się ostatecznie w wypowiedzianych przez Chrystusa słowach: ?TO czyńcie na moją pamiątkę?? Co to tak naprawdę znaczy? Czy chodzi jedynie o to, aby ?odprawiać Mszę świętą?, czy także o to, aby Eucharystia sprawiała w nas to, do czego została ustanowiona? Czy chodzi tylko o święte obrzędy? Jeśli tak, to dlaczego Jan w ogóle nie zamieścił opisu tego obrzędu ? opisu ustanowienia Eucharystii?! Jak przeżył ten obrzęd Jezus i jak przeżyli go Jego uczniowie? Przeczuwamy, że chodzi tu o coś więcej niż obrzęd. Tu chodzi o nowego człowieka. Eucharystia uzdalnia człowieka do przyjęcia nowej postawy względem bliźniego ? postawy służby. Bez takiej przemiany ? nie ma Eucharystii; nie ma pamiątki Pańskiej. /fragment książki/ Bp Grzegorz Ryś jest uznanym rekolekcjonistą, przewodniczącym Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji przy Komisji Duszpasterstwa Episkopatu Polski, wykładowcą historii na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II, autorem kilku książek, m.in. wydanych w Wydawnictwie eSPe: Rut Moabitka. Krewna Boga, Ecce Homo i Brat Albert. Inspiracje.

15,90 zł
11,99 zł

Rabat 24,6%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
100
Przywództwo bez strachu. . Twoja 90-dniowa droga.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przywództwo bez strachu. . Twoja 90-dniowa droga..
Dostępny
15 szt.

"Przywództwo bez strachu" to pełen praktycznych kroków przewodnik dla wszystkich, którzy szukają nowego startu, chcą zmienić swoją karierę lub rozpoczynają swoją przywódczą podróż. Steve Gutzler i Mike Acker, wykorzystując inspirujące historie osobiste i zadania konsultingowe z prawdziwego świata, wskazują właściwy kierunek, aby pomóc Ci przyspieszyć na tej ścieżce! Praktyczne wskazówki, jak zacząć codziennie dokonywać dobrych wyborów, jeszcze bardziej zwiększą Twoją skuteczność i pewność siebie. Książka przeprowadzi Cię przez siedem zmian, jakich musisz w sobie dokonać, aby przejść: o od przegranego do lidera, o od braku świadomości do samoświadomości, o od czarno-białego obrazu do wysokiej rozdzielczości, o od niepewności do pewności siebie, o od działania do osiągnięcia, o od mądrości do mądrości i zdrowia, o od szybkiego do finalizującego. Jeśli potrzebujesz zastrzyku pewności siebie i pomysłów na zmianę perspektywy, ta pozycja jest dla Ciebie.

69,00 zł
55,89 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 13,11 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry