hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.04.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 2 kwietnia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Rodzic jako przywódca stada (Jesper Juul), na drugim Puzzle 10w1. Kucyki Pony (Trefl). Kolejny produkt to Nazywam się Maria Skłodowska-Curie (Louis Cugowa, Luisa Vera) oraz Ciało - śmiało! dla chłopaków. Przewodnik po dojrzewaniu (Scott Todnem).
1
Rodzic jako przywódca stada - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzic jako przywódca stada
Dostępny2077 szt.

Pełne miłości przywództwo w rodzinie Jak matka i ojciec mogą być wspólnie przywódcami swojego stada? Dlaczego ważna jest godność każdego członka rodziny? Czego możemy nauczyć się od dzieci? Jakie wartości pomagają w byciu dobrym przywódcą? Co to znaczy: zdrowe i silne dziecko? Cała władza w rodzinie należy do rodziców. Dzieci potrzebują przywództwa, ponieważ brakuje im jeszcze doświadczenia i siły wewnętrznej, żeby samemu decydować o sobie. Jak jednak korzystać z władzy rodzicielskiej, żeby nie ranić dziecięcych uczuć i nie naruszać ich granic? Jesper Juul pokazuje, że kluczowe są tutaj wartości, jakimi kierują się dorośli. Czy ważna jest dla nas autentyczność? Czy uczciwie bierzemy odpowiedzialność za swoje błędy? Czy uważamy dziecko za kogoś równego sobie pod względem godności osobistej? Czy szanujemy jego uczucia, marzenia i granice tak samo jak swoje?

34,90 zł
28,62 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 6,28 zł

13 osób kupiło
2
Puzzle 10w1. Kucyki Pony - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 10w1. Kucyki Pony
Trefl
Dostępny79 szt.

Puzzle 10w1 Mega Pack zostały stworzone przez cieszącą się dużym zaufaniem, polską markę Trefl. Trefl - świat puzzli, w którym nuda nie istnieje. Są źródłem zabawy i przyjemności.To podarunek dla każdego - dziecka i dorosłego. Zapraszamy na niesamowite chwile z puzzlami Trefl.

30,90 zł
26,88 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,02 zł

11 osób kupiło
3
Nazywam się Maria Skłodowska-Curie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nazywam się Maria Skłodowska-Curie
Dostępny129 szt.

Światowej sławy uczona polskiego pochodzenia miała szczęście wychowywać się w środowisku osób przepojonych zamiłowaniem do nauki i literatury. Kontynuowała naukę na Sorbonie, odkryła zjawisko radioaktywności toru i radonu. Wspólna intensywna praca z mężem Piotrem Curie doprowadziła do odkrycia polonu i radu. Oboje dostali za to Nagrodę Nobla z fizyki. Po śmierci męża założyła Instytut Radu, a podczas pierwszej wojny światowej skutecznie przyczyniła się do zastosowania promieni Roentgena przy udzielaniu pomocy rannym. W 1911 roku przyznano jej drugą Nagrodę Nobla - tym razem z chemii.

24,90 zł
16,99 zł

Rabat 31,8%
oszczędzasz 7,91 zł

9 osób kupiło
4
Ciało - śmiało! dla chłopaków. Przewodnik po dojrzewaniu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciało - śmiało! dla chłopaków. Przewodnik po dojrzewaniu
Dostępny1964 szt.

Czemu moje ciało jest inne niż ciała kolegów? Czy z trądzikiem da się wygrać? Dlaczego ciągle chodzę taki wkurzony? I przede wszystkim: czy to normalne, co się ze mną dzieje? Dojrzewasz… i dobra wiadomość dla ciebie jest taka: nie jesteś w tym sam! Wyobraź sobie, że razem z tobą 300 milionów chłopców przechodzi przez to samo, ale każdy z was robi to we własnym tempie, na własny, wyjątkowy sposób. Bez względu na to, jak dojrzewanie będzie przebiegać u ciebie, pamiętaj: robisz to dobrze! Ciało – śmiało! to zaufany i pozytywny poradnik, dzięki któremu nie zaskoczą cię zmiany, jakie na ciebie czekają, dowiesz się z niego: • jak zmienia się ciało na kolejnych etapach dojrzewania – co jest normą i dlaczego nie warto się porównywać z innymi; • co sprawia, że emocje szaleją jak rollercoaster – i co zrobić, żeby je opanować; • jak radzić sobie w relacjach z rówieśnikami i najbliższymi. Dojrzewaj śmiało… robisz to dobrze!

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

7 osób kupiło
5
Krótka historia filozofii, wydanie 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krótka historia filozofii, wydanie 3
Dostępny101 szt.

Filozofia pyta o naturę rzeczywistości i o to, jak powinniśmy żyć. To właśnie intrygowało Sokratesa, który na ateńskim rynku stawiał przechodniom niewygodne pytania i wprawiał ich w zakłopotanie, udowadniając, jak niewiele rozumieją z otaczającego ich świata.W czterdziestu krótkich rozdziałach tej książki poznamy wielkich myślicieli europejskich i najciekawsze idee dotyczące świata oraz tego, jak w nim żyć. Dowiemy się o niezwykłych faktach z życia największych filozofów, począwszy od tych, którzy działali w antycznej Grecji i debatowali na temat wolności i duszy, aż po Petera Singera rozważającego najbardziej niepokojące problemy etyczne naszych czasów. Prześledzimy historię ludzkich przemyśleń na temat rzeczywistości i kondycji człowieka.Ta książka sprawia, że filozofia staje się zrozumiała i przystępna, a nawet pełna humoru. Inspiruje do myślenia, dyskusji, argumentowania i stawiania pytań.Nigel Warburton, filozof. Autor książek popularyzujących filozofię. Prowadzi też m.in. blogi philosophybites i virtualphilosopher oraz audycje w BBC.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

6 osób kupiło
6
Mazaki 12 kolorów YN TEEN - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mazaki 12 kolorów YN TEEN
Interdruk
Dostępny25 szt.

Mazaki o okrągłym profilu i przezroczystej, wentylowanej skuwce. 12 kolorów w opakowaniu. Nietoksyczny, Łatwo zmywalny tusz na bazie wody umożliwia bezpieczne użytkowanie i twórczą zabawę bez ograniczeń. Wygodne w przechowywaniu i transporcie, dzięki miękkiemu etui.

12,60 zł
11,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,61 zł

4 osoby kupiły
7
To właśnie Polacy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To właśnie Polacy
Dostępny94 szt.

Ta świetna, pięknie ilustrowana książka przedstawia 10 postaci wybitnych Polaków, których dokonania powinny znać wszystkie polskie dzieci. Skąd się wziął przydomek Bolesława Chrobrego? Czym zasłynął Mikołaj Kopernik? Czy Fryderyk Szopen był cudownym dzieckiem? Kim był Jerzy Kukuczka? Jakie były pasje Karola Wojtyły? To tylko kilka z pytań, na które odpowiedzi znajdziemy w tym intrygującym zbiorku. Publikacja, oprócz krótkich opowiadań o bohaterach, prezentuje wiele faktów z ich życia i mnóstwo ciekawostek związanych z czasami, w jakich przyszło im żyć. Dedykujemy ją wszystkim małym Polkom i Polakom, szczególnie miłośniczkom i miłośnikom historii. To obowiązkowa pozycja na liście lektur każdej małej patriotki i każdego małego patrioty. Adresatem książki To właśnie Polacy są dzieci w wieku szkolnym, ale i dorośli znajdą w niej ciekawe dla siebie informacje, zaprezentowane w formie krótkiej opowieści, którą uzupełniają ciekawostki z życia naszych rodaków. W książce przedstawionych zostało dziesięć sylwetek mężczyzn, którzy na przestrzeni wieków zapisali się na kartach polskiej historii. To ludzie o wielkich umysłach, silnych osobowościach, odważnych, ale i wrażliwych. Ci niezwykli Polacy zmagali się z rzeczywistością, niejednokrotnie pokonując bariery stawiane przez współczesne im czasy, ale i swoje słabości. Wśród naszych bohaterów są między innymi: król Polski, naukowiec, pisarz, malarz, muzyk, kurier czy himalaista. Żyli w różnym czasie, mieli różne poglądy, pasje i zamiłowania, ale łączyły ich hart ducha, cierpliwość w dążeniu do celu i Polska. To właśnie Polacy podziwiani są w kraju i na świecie za otwarty umysł, odwagę i wielkie serce, a ich sposób postrzegania siebie, rzeczywistości i drugiego człowieka oraz postawa są godne naśladowania. – Dorota Skwark, autorka

22,90 zł
16,99 zł

Rabat 25,8%
oszczędzasz 5,91 zł

3 osoby kupiły
8
UXUI. Design Zoptymalizowany. Workshop Book - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
UXUI. Design Zoptymalizowany. Workshop Book
Dostępny43 szt.

Poznaj najlepsze praktyki projektowania, aby Twoje aplikacje mogły podbijać świat! Czy wiesz, że projektowanie skutecznych produktów cyfrowych, takich jak aplikacje, strony czy systemy, to znacznie więcej niż nadanie im ładnego wyglądu? O ich sukcesie przesądza równowaga pomiędzy użytecznością, zaspokajaniem potrzeb użytkownika a szatą graficzną. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak prawidłowo definiować funkcje takich produktów, jak dobrze je zaprojektować i prowadzić badania jakościowe z użytkownikami ? koniecznie sięgnij po ten niezwykle użyteczny zestaw książek, złożony z podręcznika i ćwiczeń. To jedyna taka publikacja na rynku, pozwalająca na przekrojowe doświadczanie wiedzy, w którym teoria przenika się z praktyką UXUI, co daje możliwość dogłębnego zrozumienia zagadnień i trafnego stosowania rozwiązań. Praktyka stanowi podstawę pełnego zrozumienia każdego etapu procesu projektowego, ułatwia zapamiętywanie zagadnień i pokazuje zależności, jakie między nimi występują. Ćwicząc, nabierasz pewności, ugruntowujesz wiedzę. Ponadto dzięki takiej aktywności pokazujesz sobie i otoczeniu, że naprawdę znasz i rozumiesz efektywny proces projektowy. Umiejętności praktyczne potrzebne do jego skutecznego przeprowadzenia utrwalisz dzięki temu zeszytowi ćwiczeń. Workshop Book to ogromna liczba szablonów oszczędzających czas i przyspieszających realizację zadań, do których instrukcje znajdziesz w Manual Booku. O autorze Chris Badura ? UXUI Expert, Coach, założyciel Akademia UXUI, CEO. Od ponad 23 lat zajmuje się designem. Początkowo jako Art Designer pracował w krakowskim Studiu Filmów Animowanych, następnie jako Concept Visual Designer w agencjach reklamowych, w których pełnił potem funkcję Art Directora. Odnosił wówczas wymierne sukcesy, pracując bezpośrednio dla najbardziej rozpoznawalnych marek. Od zawsze starał się zrozumieć odbiorców, dlatego chęć projektowania najlepszych rozwiązań dla użytkownika zdominowała jego pracę. Aktualnie pracuje jako konsultant UXUI dla międzynarodowych korporacji. Jednocześnie, opierając się na swojej wieloletniej praktyce, rozwija Akademię UXUI, poświęconą efektywnym szkoleniom z zakresu User Experience i User Interface Design.

59,90 zł
41,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,97 zł

2 osoby kupiły
9
Puzzle 10w1. W świecie Harrego Pottera - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 10w1. W świecie Harrego Pottera
Trefl
Dostępny304 szt.

Puzzle 10w1 W świecie Harry'ego Pottera. Mega zestaw puzzli 10 w 1 z motywem Harry Potter. Każdy obrazek składa się z wielu elementów od 20 do 48 puzzli.

31,90 zł
27,75 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,15 zł

2 osoby kupiły
10
Pakiet. Matnia / Krew z krwi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet. Matnia / Krew z krwi
Dostępny39 szt.

Krew z krwi Gdy pewnego ranka policjanci z wydziału zabójstw pukają do jego drzwi, Daniel Adamski nie wydaje się zaskoczony. Zaniepokojony, zestresowany, zdenerwowany - tak. Ale tej wizyty akurat się spodziewał. W końcu to dopiero pierwszy raz, kiedy ktoś zabił człowieka dokładnie tak, jak Adamski opisał to w jednej ze swoich książek. Daniel Adamski jest nie tylko autorem kryminałów. To przede wszystkim samotny ojciec wychowujący śmiertelnie chorego Leosia. Kiedy los uśmiecha się do nich w najbardziej szkaradny sposób, zsyłając mordercę psychopatę, Adamski postanawia zrobić wszystko, by uratować syna. Tego dnia rozpoczyna się przewrotna gra między policją, pisarzem i jego najbardziej zabójczym fanem... Przemysław Piotrowski, autor rewelacyjnie przyjętej przez czytelników trylogii o komisarzu Igorze Brudnym, powraca z zupełnie nowym tytułem. Krew z krwi to poruszająca książka o ojcowskiej miłości, która nie zna żadnych granic. Matnia Skrzypiące pod nogami deski. Wiatr wyjący na zewnątrz. Gałęzie poruszające się za oknami. Nieprzenikniony mrok, w którym coś się czai… Zuza nigdy nie miała zbyt wielkiego szczęścia, ale zawsze jakoś dawała sobie radę. Gdy zostaje oszukana przez byłego partnera, musi spojrzeć prawdzie w oczy. Ma trzydzieści cztery lata i dwumilionowy dług, a za niecałe pół roku urodzi bliźniaczki. I wtedy w jej życiu pojawia się Marek, mężczyzna idealny: przystojny, troskliwy i dojrzały. Po kilku miesiącach związku proponuje dziewczynie przeprowadzkę do rodzinnych Toporzyc. Wątpliwości Zuzy związane z wyjazdem rozwiewają dopiero podejrzani ludzie, którzy pojawiają się pod jej oknami. Już na wsi Marek dowiaduje się, że musi jechać do Niemiec z powodu pilnego zlecenia. Gdy zaczyna się jesień, a noce robią się coraz dłuższe, Zuza zostaje sama w starym domu w środku lasu. Wiejska sielanka z każdym dniem coraz bardziej przypomina koszmarny sen…

60,00 zł
45,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,00 zł

2 osoby kupiły
11
UXUI. Design Zoptymalizowany. Manual Book - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
UXUI. Design Zoptymalizowany. Manual Book
Dostępny37 szt.

Poznaj najlepsze praktyki projektowania, aby Twoje aplikacje mogły podbijać świat! Czy wiesz, że projektowanie skutecznych produktów cyfrowych, takich jak aplikacje, strony czy systemy, to znacznie więcej niż nadanie im ładnego wyglądu? O ich sukcesie przesądza równowaga między użytecznością, zaspokajaniem potrzeb użytkownika a szatą graficzną. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak prawidłowo definiować funkcje takich produktów, jak dobrze je zaprojektować i prowadzić badania jakościowe z użytkownikami ? koniecznie sięgnij po ten niezwykle użyteczny zestaw książek, złożony z podręcznika i ćwiczeń. To jedyna taka publikacja na rynku, pozwalająca na przekrojowe doświadczanie wiedzy, w którym teoria przenika się z praktyką UXUI, co daje możliwość dogłębnego zrozumienia zagadnień i trafnego stosowania rozwiązań. Bez względu na to, czy zakładasz startup, pracujesz w korporacji, czy chcesz zawodowo zajmować się User Experience lub User Interface Design ? zacznij od stabilnych fundamentów, na których zbudujesz wyjątkowe aplikacje! Podręcznik wprowadzi Cię w świat efektywnego i świadomego projektowania. Wskaże najważniejsze praktyki, dzięki którym Twoje projekty będą intuicyjne i zachwycą użytkowników. Manual Book to mnóstwo praktycznej wiedzy, najistotniejszych zagadnień technicznych, wskazówek projektowych oraz instrukcje do ćwiczeń, które będziesz realizować za pomocą Workshop Booka. O autorze Chris Badura ? UXUI Expert, Coach, założyciel Akademia UXUI, CEO. Od ponad 23 lat zajmuje się designem. Początkowo jako Art Designer pracował w krakowskim Studiu Filmów Animowanych, następnie jako Concept Visual Designer w agencjach reklamowych, w których pełnił potem funkcję Art Directora. Odnosił wówczas wymierne sukcesy, pracując bezpośrednio dla najbardziej rozpoznawalnych marek. Od zawsze starał się zrozumieć odbiorców, dlatego chęć projektowania najlepszych rozwiązań dla użytkownika zdominowała jego pracę. Aktualnie pracuje jako konsultant UXUI dla międzynarodowych korporacji. Jednocześnie, opierając się na swojej wieloletniej praktyce, rozwija Akademię UXUI, poświęconą efektywnym szkoleniom z zakresu User Experience i User Interface Design.

79,00 zł
55,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,70 zł

2 osoby kupiły
12
Puzzle 99 elementów. You are my missing piece - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 99 elementów. You are my missing piece
Ravensburger, 99
Dostępny27 szt.

Puzzle MOMENT 99 elementów Ravensburger ułożysz dużo szybciej niż inne formaty puzzli. Wystarczy 20-30 minut, aby ułożyć 99 elementową układankę! Puzzle zawierają unikalne i łagodne w kolorach wzory, które przyjemnie się układa i pięknie prezentują się jako złożony w całości obrazek. To świetny trening umysłu dla poszukujących sposobu na wyciszenie, ale też chcących trenować swój mózg oraz pamięć! Zawartość i cechy zestawu: Układanka z motywem You are my missing piece Ilość elementów: 99 elementów Ravensburger jest największym producentem puzzli na świecie, które wytwarza od ponad 120 lat. Puzzle marki Ravensburger posiadają antyrefleksyjną powłokę - są wykonane z opatentowanego, grubego kartonu z miękką podściółką (obrazek nadrukowany jest na papierze o strukturze włókna lnu, które ogranicza odbijanie światła, ułatwia układanie, a sam obrazek, niezależnie od wielkości puzzli, jest wyraźniejszy). Ponadto dzięki opatentowanej technologii SoftClick każdy pojedynczy element puzzli Ravensburger ma unikalny kształt i pasuje wyłącznie w jedno miejsce. Kształty puzzli są różnorodne dzięki ręcznie wykonanej sztancy. Puzzle Ravensburger są odporne na zginanie.

23,20 zł
20,88 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,32 zł

2 osoby kupiły
13
Grzechotka owocowa gąsieniczka - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka owocowa gąsieniczka
Trefl
Dostępny11 szt.

Owocowa Gąsieniczka to edukacyjna i muzyczna grzechotka.W interaktywny sposób zapoznaje dziecko z pierwszymi literkami i cyferkami. Kolorowy brzuszek Gąsieniczki, ruchome elementy, migoczące światełka i wesołe piosenki zachęcają maluszka do zabawy.

68,00 zł
59,16 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,84 zł

2 osoby kupiły
14
Karnet B6 Komunia. Kielich - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Karnet B6 Komunia. Kielich
Henry
Dostępny2 szt.

Karnet w formacie B6 z wyciętym półkolem. Złocony, teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. Koperta w zestawie.

10,10 zł
5,05 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 5,05 zł

2 osoby kupiły
15
Karnet B6 Komunia. Kościół - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 Komunia. Kościół
Henry
Dostępny11 szt.

Karnet w formacie B6 z wyciętym półkolem. Złocony, teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. Koperta w zestawie.

10,99 zł
1 osoba kupiła
16
Fantacolor cards animals - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fantacolor cards animals
Quercetti
Dostępny150 szt.

Wkładaj kolorowe pinezki w ilustrowane karty tworząc spektakularne mozaiki. Wykorzystaj praktyczny pojemnik, aby odłożyć wszystkie elementy po zakończeniu zabawy. Wiek: 3+

42,10 zł
38,31 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,79 zł

1 osoba kupiła
17
Niskobudżetowy startup. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niskobudżetowy startup.
Dostępny47 szt.

Rób to, co lubisz, a nie będziesz musiał pracować. przysłowie chińskie Masz dość harowania na czyjś rachunek? Czujesz, że Twoja praca wysysa z Ciebie ostatnie soki? A może Twoim marzeniem jest prowadzenie własnej firmy i poczucie wolności, które daje taka praca? To świetnie! Bez względu na to, ile masz pieniędzy ? masz ich wystarczająco dużo. Tak jak w przypadku podróżowania, rozpoczynanie działalności gospodarczej na własną rękę lepiej wychodzi tym, którzy nie mają zbyt wiele. Będziesz bowiem zmuszony do improwizowania, wdrażania kreatywnych rozwiązań i twardego stąpania po ziemi. To Twoja prawdziwa wartość i pierwszy krok do sukcesu. Ta książka stanie się Twoim najlepszym kumplem, doradcą i mistrzem w ciągu nadchodzących miesięcy. Znajdziesz tu mnóstwo praktycznych wskazówek na temat samodzielnego zapewniania sobie środków do życia, dokładne dane finansowe dotyczące kapitału początkowego i inne cenne informacje od przedsiębiorców, którzy już odnieśli sukces ?na swoim?. Dowiedz się, w jaki sposób można prowadzić życie pełne przygód i jednocześnie mieć poczucie spełnienia, a także zapewnić sobie przyzwoite zarobki. Ten poradnik Cię do tego zainspiruje. Po lekturze tej książki będziesz gotów na założenie własnego biznesu. Stwórz własny biznesplan i zacznij działać! O autorze Chris Guillebeau ? przedsiębiorca, podróżnik i autor bestsellerów, który odwiedził wszystkie kraje świata. Jego pierwsza książka, The Art of Non-Conformity, została przetłumaczona na ponad dwadzieścia języków, a druga, Niskobudżetowy startup, osiągnęła status bestsellera New York Timesa oraz Wall Street Journal i sprzedała się w setkach tysięcy egzemplarzy na całym świecie. Obserwuj autora na Twitterze (@chrisguillebeau), napisz do niego za pośrednictwem strony internetowej (ChrisGuillebeau.com) lub przywitaj się z nim w wybranej przez siebie poczekalni międzynarodowego lotniska.

69,00 zł
51,06 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 17,94 zł

1 osoba kupiła
18
Geniusze strategii, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geniusze strategii, wydanie 2
Dostępny63 szt.

„Lis zna się na wielu rzeczach, za to jeż na jednej, wielkiej rzeczy”.Archiloch z ParosJohn Lewis Gaddis, wybitny amerykański historyk, znawca problematyki zimnej wojny, analizuje myśl i działania wielkich strategów, od perskiego króla Kserksesa przez Napoleona po Roosevelta, z perspektywy sentencji starogreckiego poety, zinterpretowanej przez brytyjskiego filozofa Isaiaha Berlina w słynnym eseju Jeż i lis. Esej o pojmowaniu historii u Tołstoja. Gaddis prowadzi czytelnika przez kolejne epoki i w każdym z rozdziałów przedstawia wielkie postacie historyczne, które musiały podejmować strategiczne decyzje: Kserksesa i Artabanosa, Peryklesa młodego i starego, Oktawiana Augusta i Marka Antoniusza, św. Augustyna i Machiavellego, Filip II i Elżbietę I, ojców założycieli Stanów Zjednoczonych i króla Jerzy III; Napoleona i Clausewitza, Lincolna, prezydentów Wilsona i Roosevelta. Zastanawia się, która z nich jak jeż jest zapatrzona w dalekosiężne cele i dąży do ich osiągnięcia, nie zważając na okoliczności, a która podąża ścieżką lisa, biorąc pod uwagę wymogi chwili. Kiedy i czy w ogóle udaje im się skutecznie powiązać cele ze środkami, jakie mają do dyspozycji tylko bowiem pogodzenie w sobie Berlinowskich jeża i lisa pozwala odnieść sukces. „Cele żyją bowiem tylko w wyobraźni, mogą być nieskończone: jak tron na księżycu, z którego rozciąga się piękny widok. Środki jednak są nieubłaganie ograniczone: to ludzie na polu walki, okręty na morzu i oddziały, które trzeba zaaprowizować. Jeśli cokolwiek ma się udać, cele i środki muszą ze sobą współgrać. Nigdy jednak nie można traktować ich wymiennie”.

49,99 zł
35,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

1 osoba kupiła
19
Zeszyt A5/16K gładki (20szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/16K gładki (20szt)
Interdruk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.23

Zeszyt A5 gładki, 16 kartek, mix wzorów. 20 sztuk w opakowaniu zbiorczym. Producent Interdruk.

15,39 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,6%
oszczędzasz 0,40 zł

2 osoby kupiły
20
To właśnie Polki tw. - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To właśnie Polki tw.
Skwark Dorota, Jedność
Dostępny56 szt.

Ta świetna, pięknie ilustrowana książka przedstawia 10 postaci wybitnych Polek, których dokonania powinny znać wszystkie polskie dzieci. Czy mała królowa Jadwiga lubiła się uczyć? Kim była Magdalena Bendzisławska? Gdzie urodziła się Emilia Plater? Czym zasłynęła Wanda Rutkiewicz? Co studiowała Irena Sendlerowa? To tylko kilka z pytań, na które odpowiedzi znajdziemy w tym intrygującym zbiorku. Publikacja, oprócz krótkich opowiadań o bohaterkach, prezentuje wiele faktów z ich życia i mnóstwo ciekawostek związanych z czasami, w jakich przyszło im żyć. Dedykujemy ją wszystkim małym Polkom i Polakom, szczególnie miłośniczkom i miłośnikom historii. To obowiązkowa pozycja na liście lektur każdej małej patriotki i każdego małego patrioty. ?Adresatem książki To właśnie Polki są dzieci w wieku szkolnym, ale i dorośli znajdą w niej ciekawe dla siebie informacje, zaprezentowane w formie krótkiej opowieści, którą uzupełniają ciekawostki z życia naszych rodaczek. W książce przedstawionych zostało dziesięć sylwetek kobiet, które na przestrzeni wieków zapisały się na kartach polskiej historii. To kobiety o wielkich umysłach, silnych osobowościach i wielkich sercach. Te niezwykłe Polki zmagały się z rzeczywistością, niejednokrotnie pokonując bariery stawiane przez współczesne im czasy, ale i swoje słabości. Wśród naszych bohaterek są między innymi: król Polski, chirurg, naukowiec, pisarka, malarka, śpiewaczka, kurierka czy himalaistka. Żyły w różnym czasie, miały różne poglądy, marzenia i zamiłowania, ale łączyły je hart ducha, pasja, cierpliwość w dążeniu do celu i oczywiście Polska. To właśnie Polki podziwiane są w kraju i na świecie za otwarty umysł, odwagę i wielkie serce, a ich sposób postrzegania siebie, rzeczywistości i drugiego człowieka oraz postawa są godne naśladowania?. Dorota Skwark, autorka

22,90 zł
16,99 zł

Rabat 25,8%
oszczędzasz 5,91 zł

1 osoba kupiła
21
Furioza, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Furioza, DVD
Cyprian T. Olencki, 2021
Dostępny11 szt.

„Furioza” to fascynująca historia o całkowitym oddaniu się pasji, która może być zgubna i doprowadzić do ekstremalnych decyzji, po których nie ma już odwrotu. Ile jest wart honor, czym jest lojalność i kodeks gangsterów? Za co kochają ich dziewczyny? Czy kobieta może odwrócić zasady gry w męskim systemie wartości? Wydarzenie z przeszłości rozdziela losy trójki przyjaciół. Niespodziewanie w życiu Dawida (Mateusz Banasiuk), dzisiaj już lekarza, znowu pojawia się ona. Dzika (Weronika Książkiewicz) kiedyś miłość jego życia, teraz doświadczona policjantka, składa mu propozycję nie do odrzucenia. Albo ten zostanie policyjnym informatorem i wtyczką, albo jego brat (Wojciech Zieliński) trafi do więzienia z wieloletnim wyrokiem. Dawid w końcu ulega. Jego głównym celem staje się zorganizowana grupa przestępcza a on sam będzie musiał mierzyć się z ciągłą podejrzliwością ze strony dawnego przyjaciela Goldena (Mateusz Damięcki). Wkrótce odkryje, że świat, od którego próbował się uwolnić, wciąga go ze zdwojoną siłą.

30,00 zł
28,50 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

1 osoba kupiła
22
Pieczątki Pinokio - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieczątki Pinokio
Multiprint
Dostępny133 szt.

Pieczątki na licencji Pinokia. W skład zestawu wchodzą: 3 drewniano-gumowe pieczątki, 1 poduszeczka do tuszu i 3 kolorowe kredki ołówkowe. Zawartość: 3 drewniano-gumowe pieczątki, 1 poduszeczka do tuszu i 3 kolorowe kredki ołówkowe

28,30 zł
1 osoba kupiła
23
Davidson Choroby wewnętrzne. Pytania testowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
89,00 zł
1 osoba kupiła
24
Madgermanes - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Madgermanes
Dostępny71 szt.

Madgermanes. Tak wołają się dziś niegdysiejsi mozambiccy robotnicy kontraktowi w NRD. Pod koniec lat 70. Ludowa Republika Mozambiku wysłała ich do pracy w bratnim socjalistycznym NRD. Po upadku muru niemal wszyscy stracili zezwolenie na pobyt i pracę. Do dziś czekają na większą część zarobionych wtedy pieniędzy.Z perspektywy trójki fikcyjnych bohaterów rozdartych między dwoma kulturami, Birgit Weyhe przedstawia opowieść o poszukiwaniu własnej tożsamości i definicji ojczyzny. Informacje zdobyte w wywiadach z prawdziwymi mozambickimi robotnikami przekształca w porywającą historię, mistrzowsko czerpiącą zarówno z afrykańskiej, jak i europejskiej tradycji obrazu.„W tym kraju można by oszaleć, gdyby nie fakt, że wciąż wydawane są lektury tak wspaniałe, wdzięczne i wartościowe, jak ta, której dziś przyznajemy komiksową nagrodę fundacji Berthold Leibinger Stiftung”.Andreas Platthaus, przewodniczący jury

99,00 zł
71,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 27,72 zł

1 osoba kupiła
25
Kodeks pracy z komentarzem i orzecznictwem sądowym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks pracy z komentarzem i orzecznictwem sądowym
Dostępny37 szt.

Najnowsze przepisy po zmianach. Zawiera m.in.: obszerny komentarz, indeks rzeczowy, ustawę o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników oraz ustawę o związkach zawodowych.

89,00 zł
62,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 26,70 zł

1 osoba kupiła
26
Puzzle 99 elementów. You are amazing! - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 99 elementów. You are amazing!
Ravensburger, 99
Dostępny24 szt.

Puzzle MOMENT 99 elementów Ravensburger ułożysz dużo szybciej niż inne formaty puzzli. Wystarczy 20-30 minut, aby ułożyć 99 elementową układankę! Puzzle zawierają unikalne i łagodne w kolorach wzory, które przyjemnie się układa i pięknie prezentują się jako złożony w całości obrazek. To świetny trening umysłu dla poszukujących sposobu na wyciszenie, ale też chcących trenować swój mózg oraz pamięć! Zawartość i cechy zestawu: Układanka z motywem If you dream it you can do Ilość elementów: 99 elementów Ravensburger jest największym producentem puzzli na świecie, które wytwarza od ponad 120 lat. Puzzle marki Ravensburger posiadają antyrefleksyjną powłokę - są wykonane z opatentowanego, grubego kartonu z miękką podściółką (obrazek nadrukowany jest na papierze o strukturze włókna lnu, które ogranicza odbijanie światła, ułatwia układanie, a sam obrazek, niezależnie od wielkości puzzli, jest wyraźniejszy). Ponadto dzięki opatentowanej technologii SoftClick każdy pojedynczy element puzzli Ravensburger ma unikalny kształt i pasuje wyłącznie w jedno miejsce. Kształty puzzli są różnorodne dzięki ręcznie wykonanej sztancy. Puzzle Ravensburger są odporne na zginanie.

23,20 zł
20,88 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,32 zł

1 osoba kupiła
27
VAT Komentarz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
VAT Komentarz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.02

W publikacji dokonano analizy przepisów ustawy o podatku od towarów i usług wraz z niezbędnym nawiązaniem do aktów wykonawczych oraz przepisów prawa unijnego i orzecznictwa Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Szczególny nacisk położono na kwestie związane ze stosowaniem nowych przepisów, które weszły w życie w 2021 r., od 1.01.2022 r. (m.in. w ramach tzw. Polskiego ładu), oraz te, które wejdą w życie w trakcie 2022 r. Dotyczą one m.in.: ? pakietu e-commerce; ? pakietu SLIM VAT-2; ? e-Faktur i Krajowego Systemu e-Faktur; ? grup VAT; ? zmian w zakresie opodatkowania usług finansowych i podatników bezgotówkowych. Autor starał się zadać kłam opiniom, że komentarze prawnicze zwykle kończą się tam, gdzie zaczyna się problem. Dlatego postawił sobie za cel rozpocząć komentarz w miejscu, w którym problem się rodzi. Jest to wynikiem doświadczeń nabytych w czasie wykonywania czynności doradztwa podatkowego, w związku z prowadzeniem szkoleń, uczestnictwem w konferencjach, seminariach i warsztatach. Komentarz jest przeznaczony dla doradców podatkowych, właścicieli biur rachunkowych oraz pracowników działów finansowo-księgowych w przedsiębiorstwach. Zainteresuje także adwokatów, radców prawnych i pracowników organów podatkowych.

349,00 zł
314,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 34,90 zł

28
Prawo cywilne - część ogólna. Pytania. Kazusy. Tablice. Testy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo cywilne - część ogólna. Pytania. Kazusy. Tablice. Testy
Dostępny15 szt.

Prawo cywilne ? część ogólna prezentuje i porządkuje najważniejsze zagadnienia uregulowane w pierwszej Księdze Kodeksu cywilnego. Dzięki publikacji sprawnie przyswoisz wiedzę, poznasz podstawy najważniejszych zagadnień, a na koniec sprawdzisz, ocenisz i uzupełnisz ewentualne braki w przygotowaniu do egzaminu. Zagadnienia zostały opracowane przez specjalistów i są oparte o aktualny stan prawny. Repetytorium składa się z czterech części: PYTANIA Z ODPOWIEDZIAMI ? zawierające niezbędne informacje z danej dziedziny prawa oraz odpowiedzi z właściwą podstawą prawną oraz odesłaniem do konkretnego artykułu. KAZUSY Z ROZWIZANIAMI ? oparte na aktualnym stanie prawnym i przykładowym orzecznictwie, uczące prawniczego myślenia. TABLICE ? czytelnie prezentujące zagadnienia i ułatwiające wzrokowe zapamiętanie haseł i definicji. TESTY ? sprawdzające poziom przygotowania z danej tematyki. Problematyka zawarta w książce dotyczy m.in.: Ogólnej charakterystyki prawa cywilnego, Prawa podmiotowego, Osoby fizycznej i prawnej, Szczególnych podmiotów stosunków cywilnoprawnych, Form czynności prawnych, Wad oświadczenia woli, Sankcji wadliwej czynności prawnej, Przedstawicielstwa. Książka zawiera: Praktyczne pomoce w formie pytań i kazusów. Ponad 250 pytań testowych. Przejrzystą prezentację treści w formie tablic i schematów. Prawie 400 stron czystej wiedzy -> przekonaj się sam!

59,00 zł
48,97 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 10,03 zł

29
Jak prowadzić poprawnie podatkową księgę przychodów i rozchodów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak prowadzić poprawnie podatkową księgę przychodów i rozchodów
Niedostępny
Brak

Praktyczny poradnik dla podatników prowadzących podatkową księgę przychodów i rozchodów. Definicje podstawowych pojęć. Ogólne zasady prowadzenia księgi i dokumentowania operacji. Sposoby ewidencjonowania przychodów, kosztów ich uzyskania, odpisów amortyzacyjnych i innych nietypowych zdarzeń gospodarczych. Przykłady obliczeń i wzory ewidencji. Poradnik zawiera aktualny wzór księgi wraz z objaśnieniami. Uwzględniono opodatkowanie lekarzy wykonujących prywatną praktykę. Zawiera aktualny wykaz stawek amortyzacyjnych.

55,00 zł
38,50 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,50 zł

30
Wzory typowych umów zawieranych przez podmioty gospodarcze i osoby fizyczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wzory typowych umów zawieranych przez podmioty gospodarcze i osoby fiz...
Dostępny42 szt.

Ogólne zasady zawierania umów wg Kodeksu cywilnego. Prawa i obowiązki stron poszczególnych umów. Wzory oraz formy umów stosowanych w obrocie gospodarczym i stosunkach cywilnoprawnych. Wykaz umów podlegających podatkowi od czynności cywilnoprawnych.

46,00 zł
32,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,80 zł

31
Leasing na nowych zasadach aspekt prawny, podatkowy i księgowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leasing na nowych zasadach aspekt prawny, podatkowy i księgowy
Niedostępny
Brak

Poradnik zawierający charakterystykę leasingu w świetle znowelizowanych przepisów kodeksu cywilnego, rachunkowości, podatku dochodowego i VAT. Nowe zasady i metody stosowania leasingu oraz rozliczeń między stronami. Formy leasingu i ich skutki podatkowe. Sposoby księgowania operacji leasingowych u finansującego i u korzystającego. Zawiera wykaz rocznych stawek amortyzacyjnych.

61,00 zł
42,70 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,30 zł

32
Kodeks postępowania administracyjnego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks postępowania administracyjnego
Dostępny47 szt.

Opracowanie oparte na najnowszych przepisach wykonawczych wraz z wzorami pism i formularzy. Prawo o ustroju Sądów Administracyjnych. Prawo o postępowaniu przed Sądami Administracyjnymi. Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo o ustroju Sądów Administracyjnych i ustawę - Prawo o postępowaniu przed Sądami Administracyjnymi.

78,00 zł
54,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,40 zł

33
New Vanguard 247 Soviet Lend-Lease Tanks of World War II - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
New Vanguard 247 Soviet Lend-Lease Tanks of World War II
Niedostępny
Brak

The Red Army suffered such catastrophic losses of armour in the summer of 1941 that they begged Britain and the United States to send tanks. The first batches arrived in late 1941, just in time to take part in the defence of Moscow. The supplies of British tanks encompassed a very wide range of types including the Matilda, Churchill, and Valentine and even a few Tetrarch airborne tanks. American tanks included the M3 (Stuart) light tank and M3 (Lee) medium tank and the M4 Sherman tank, which became so common in 1944-45 that entire Soviet tank corps were equipped with the type. With these Western tanks, the Soviets were finally able to beat back the German tide in the East. This study examines the different types of tanks shipped to the Soviet Union during the war, Soviet assessments of their merits and problems, and combat accounts of their use in Soviet service using full colour artwork, contemporary photographs and detailed cut-away illustrations.

68,00 zł
Powiadomienie
34
Memory's Legion - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Memory's Legion
Niedostępny
Brak

All of the short fiction set in James S. A. Corey's multi-million bestselling Expanse series is available in this collection for the first time - including a brand new novella

83,00 zł
74,70 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,30 zł

35
A Life of Picasso Volume IV - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Life of Picasso Volume IV
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.20

The Minotaur Years opens in 1933 with a visit by the Hungarian-French photographer Brassa? to Picasso's château in Normandy, Boisgeloup, where he would take his iconic photographs of the celebrated plaster busts of Picasso's lover Marie-Thér?se Walter. Picasso was contributing to André Breton's Minotaur magazine and spending time with the likes of Man Ray, Salvador Dalí, Lee Miller, and the poet Paul Éluard, in Paris and the south of France. It was during this time that Picasso began writing surrealist poetry and became obsessed with the image of himself as the mythic Minotaur. Richardson shows us the artist being as prolific as ever, painting Walter, as well as the surrealist photographer Dora Maar, who became a muse, collaborator and lover. The bombing of Guernica in April 1937 would inspire Picasso's vast masterwork of the same name, which he painted in just a few weeks for the Spanish Pavilion at the Paris World's Fair. When the Nazis occupied Paris in 1940, Picasso chose to remain in the city despite the threat that his art would be confiscated. In 1943, Picasso met Françoise Gilot who would replace Maar and inspire a brilliant new sequence of paintings. As always, Richardson tells Picasso's story through his work, analysing how it shows what the artist was feeling and thinking. His fascinating and illuminating narrative immerses us in one of the most exciting moments in twentieth-century cultural history, and brings to a close the definitive and critically acclaimed biography of one of the world's most celebrated artists.

195,00 zł
185,25 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 9,75 zł

36
Private Rogue - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Private Rogue
Niedostępny
Brak

We will take on any case, solve any crime, uncover any secret. We are Private. And we're the best. In Afghanistan, a US Special Forces pilot is shot down during a covert mission. In New York, a mother is forced to flee with her two young children. A wealthy businessman approaches Jack Morgan, head of Private - the world's largest investigation agency - with a desperate plea to track down his daughter and grandchildren, who have disappeared without a trace. What at first seems to be a simple missing persons case soon escalates into something much more deadly, when Jack discovers the daughter is being pursued by highly trained operatives. As Jack uncovers more of the woman's backstory, the trail leads towards Afghanistan - where Jack's career as a US Marine ended in catastrophe . . . Jack will need to face the trauma of his past to save a family's future.

44,00 zł
40,92 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,08 zł

37
The Pattern Seekers - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Pattern Seekers
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

'Celebrates human cognitive diversity, and is rich with empathy and psychological insight' Steven Pinker 'Bold, intriguing, profound' Jay Elwes, Spectator Why can humans alone invent? In this book, psychologist and world renowned autism expert Simon Baron-Cohen puts forward a bold new theory: because we can identify patterns, specifically if-and-then patterns. Baron-Cohen argues that the genes for this unique ability overlap with the genes for autism and have driven human progress for 70,000 years. From the first musical instruments to the agricultural, industrial, and digital revolutions, Pattern Seekers links one of our greatest human strengths with a condition that is so often misunderstood and challenges us to think differently about those who think differently.

56,00 zł
52,08 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,92 zł

38
The End of Nature - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The End of Nature
Dostępny2 szt.

One of the earliest warnings about climate change and one of environmentalism's lodestars 'Nature, we believe, takes forever. It moves with infinite slowness,' begins the first book to bring climate change to public attention. Interweaving lyrical observations from his life in the Adirondack Mountains with insights from the emerging science, Bill McKibben sets out the central developments not only of the environmental crisis now facing us but also the terms of our response, from policy to the fundamental, philosophical shift in our relationship with the natural world which, he argues, could save us. A moving elegy to nature in its pristine, pre-human wildness, The End of Nature is both a milestone in environmental thought, indispensable to understanding how we arrived here.

61,00 zł
56,73 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,27 zł

39
The God Equation - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The God Equation
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.09

From the international bestselling author of Physics of the Impossible and Physics of the Future This is the story of a quest: to find a Theory of Everything. Einstein dedicated his life to seeking this elusive Holy Grail, a single, revolutionary 'god equation' which would tie all the forces in the universe together, yet never found it. Some of the greatest minds in physics took up the search, from Stephen Hawking to Brian Greene. None have yet succeeded. In The God Equation, renowned theoretical physicist Michio Kaku takes the reader on a mind-bending ride through the twists and turns of this epic journey: a mystery that has fascinated him for most of his life. He guides us through the key debates in modern physics, from Newton's law of gravity via relativity and quantum mechanics to the latest developments in string theory. It is a tale of dazzling breakthroughs and crushing dead ends, illuminated by Kaku's clarity, storytelling flair and infectious enthusiasm. The object of the quest is now within sight: we are closer than ever to achieving the most ambitious undertaking in the history of science. If successful, the Theory of Everything could simultaneously unlock the deepest mysteries of space and time, and fulfil that most ancient and basic of human desires - to understand the meaning of our lives.

56,00 zł
52,08 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,92 zł

40
Pieczątki Baby Shark - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieczątki Baby Shark
Multiprint
Dostępny140 szt.

Pieczątki na licencji Baby Shark. W skład zestawu wchodzą: 3 drewniano-gumowe pieczątki, 1 poduszeczka do tuszu i 3 kolorowe kredki ołówkowe. Zawartość: 3 drewniano-gumowe pieczątki, 1 poduszeczka do tuszu i 3 kolorowe kredki ołówkowe

19,99 zł
41
Schowek
189,00 zł
42
Pluszak Lalka z GŁosem MÓwi IŚpiewa Po Polsku 30cm Sun-day L0224 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Lalka z GŁosem MÓwi IŚpiewa Po Polsku 30cm Sun-day L0224
Sun-day, Sun-day
Niedostępny
Brak

Maskotka pluszowa /p p Lalka z głosem 4 kolory /p p Wymiary 30cm /p p Pakowanie w kartonie 1sztuka x 72zgrzewki /p p Firma SUN-DAY /p p INDEX L0224

38,90 zł
35,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,89 zł

43
Pluszak Lalka 20 cm Sun-day L0310 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Lalka 20 cm Sun-day L0310
Sun-day, Sun-day
Niedostępny
Brak

Maskotka pluszowa /p p Lalka syrenka 3 kolory /p p Wymiary 20cm /p p Pakowanie w kartonie 12sztuk nbsp nbsp x 12zgrzewek /p p Firma SUN-DAY /p p INDEX L0310

20,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

44
Lalka Szmaciana Mix 40cm Sun-day L0209 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka Szmaciana Mix 40cm Sun-day L0209
Sun-day, Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

Maskotka pluszowa /p p Lalka szmaciana mix /p p Wymiary 40cm /p p Pakowanie w kartonie 1sztuka x 48zgrzewek /p p Firma SUN-DAY /p p INDEX L0209

36,90 zł
33,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,69 zł

45
Pluszak MiŚ 65 cm Sun-day M3485 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak MiŚ 65 cm Sun-day M3485
Sun-day, Sun-day
Niedostępny
Brak

Maskotka pluszowa /p p Miś nbsp 3 kolory /p p Wymiary 65cm /p p Pakowanie w zgrzewce 1sztuka /p p Firma SUN-DAY /p p Index M3485 /p p nbsp

87,90 zł
79,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,79 zł

46
Pluszak Lalka z GŁosem 50 cm Sun-day L0266 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Lalka z GŁosem 50 cm Sun-day L0266
Sun-day, Sun-day
Dostępny6 szt.

Maskotka pluszowa /p p Lalka z głosem 4 wzory /p p Wymiary 50 nbsp cm /p p Pakowanie w kartonie 36 nbsp sztuk /p p Firma SUN-DAY nbsp /p p INDEX L0266

51,90 zł
46,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,19 zł

47
Zeszyt A5/32k linia Uv Mix 2 Int Fol A 10 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,99 zł
48
Mozaika Syrenka - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mozaika Syrenka
Quercetti
Dostępny150 szt.

Wkładaj kolorowe pinezki w ilustrowane karty tworząc spektakularne mozaiki. Wykorzystaj praktyczny pojemnik, aby odłożyć wszystkie elementy po zakończeniu zabawy. Wiek: 5+

60,00 zł
54,60 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 5,40 zł

49
Laser X Revolution. Long Range Laser. Zestaw podwójny - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Laser X Revolution. Long Range Laser. Zestaw podwójny
TM Toys
Dostępny8 szt.

Blastery Long Range mają zasięg do 150 metrów, a ich odbiorniki są ich integralną częścią. Istnieje możliwość ustawienia standardowych kolorów drużyn (niebieski + czerwony) lub 20 innych kolorów różnych drużyn, dzięki obrotowemu przełącznikowi. Wymagane 3 baterie AAA do każdego blastera.

434,20 zł
390,78 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 43,42 zł

50
Teczka twarda z rączką Cleo i Frank 35 Kot - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,90 zł
Powiadomienie
Wróć do góry