hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.04.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 2 kwietnia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Nazywam się Maria Skłodowska-Curie (Louis Cugowa, Luisa Vera), na drugim Ciało - śmiało! dla chłopaków. Przewodnik po dojrzewaniu (Scott Todnem). Kolejny produkt to Rodzic jako przywódca stada (Jesper Juul) oraz To właśnie Polacy (Dorota Skwark).
1
Nazywam się Maria Skłodowska-Curie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nazywam się Maria Skłodowska-Curie
Dostępny
85 szt.

Światowej sławy uczona polskiego pochodzenia miała szczęście wychowywać się w środowisku osób przepojonych zamiłowaniem do nauki i literatury. Kontynuowała naukę na Sorbonie, odkryła zjawisko radioaktywności toru i radonu. Wspólna intensywna praca z mężem Piotrem Curie doprowadziła do odkrycia polonu i radu. Oboje dostali za to Nagrodę Nobla z fizyki. Po śmierci męża założyła Instytut Radu, a podczas pierwszej wojny światowej skutecznie przyczyniła się do zastosowania promieni Roentgena przy udzielaniu pomocy rannym. W 1911 roku przyznano jej drugą Nagrodę Nobla - tym razem z chemii.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

21 osób kupiło
2
Ciało - śmiało! dla chłopaków. Przewodnik po dojrzewaniu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciało - śmiało! dla chłopaków. Przewodnik po dojrzewaniu
Dostępny
1576 szt.

Czemu moje ciało jest inne niż ciała kolegów? Czy z trądzikiem da się wygrać? Dlaczego ciągle chodzę taki wkurzony? I przede wszystkim: czy to normalne, co się ze mną dzieje? Dojrzewasz… i dobra wiadomość dla ciebie jest taka: nie jesteś w tym sam! Wyobraź sobie, że razem z tobą 300 milionów chłopców przechodzi przez to samo, ale każdy z was robi to we własnym tempie, na własny, wyjątkowy sposób. Bez względu na to, jak dojrzewanie będzie przebiegać u ciebie, pamiętaj: robisz to dobrze! Ciało – śmiało! to zaufany i pozytywny poradnik, dzięki któremu nie zaskoczą cię zmiany, jakie na ciebie czekają, dowiesz się z niego: • jak zmienia się ciało na kolejnych etapach dojrzewania – co jest normą i dlaczego nie warto się porównywać z innymi; • co sprawia, że emocje szaleją jak rollercoaster – i co zrobić, żeby je opanować; • jak radzić sobie w relacjach z rówieśnikami i najbliższymi. Dojrzewaj śmiało… robisz to dobrze!

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

18 osób kupiło
3
Rodzic jako przywódca stada - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzic jako przywódca stada
Dostępny
1692 szt.

Pełne miłości przywództwo w rodzinie Jak matka i ojciec mogą być wspólnie przywódcami swojego stada? Dlaczego ważna jest godność każdego członka rodziny? Czego możemy nauczyć się od dzieci? Jakie wartości pomagają w byciu dobrym przywódcą? Co to znaczy: zdrowe i silne dziecko? Cała władza w rodzinie należy do rodziców. Dzieci potrzebują przywództwa, ponieważ brakuje im jeszcze doświadczenia i siły wewnętrznej, żeby samemu decydować o sobie. Jak jednak korzystać z władzy rodzicielskiej, żeby nie ranić dziecięcych uczuć i nie naruszać ich granic? Jesper Juul pokazuje, że kluczowe są tutaj wartości, jakimi kierują się dorośli. Czy ważna jest dla nas autentyczność? Czy uczciwie bierzemy odpowiedzialność za swoje błędy? Czy uważamy dziecko za kogoś równego sobie pod względem godności osobistej? Czy szanujemy jego uczucia, marzenia i granice tak samo jak swoje?

34,90 zł
32,46 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,44 zł

15 osób kupiło
4
To właśnie Polacy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To właśnie Polacy
Dostępny
135 szt.

Ta świetna, pięknie ilustrowana książka przedstawia 10 postaci wybitnych Polaków, których dokonania powinny znać wszystkie polskie dzieci. Skąd się wziął przydomek Bolesława Chrobrego? Czym zasłynął Mikołaj Kopernik? Czy Fryderyk Szopen był cudownym dzieckiem? Kim był Jerzy Kukuczka? Jakie były pasje Karola Wojtyły? To tylko kilka z pytań, na które odpowiedzi znajdziemy w tym intrygującym zbiorku. Publikacja, oprócz krótkich opowiadań o bohaterach, prezentuje wiele faktów z ich życia i mnóstwo ciekawostek związanych z czasami, w jakich przyszło im żyć. Dedykujemy ją wszystkim małym Polkom i Polakom, szczególnie miłośniczkom i miłośnikom historii. To obowiązkowa pozycja na liście lektur każdej małej patriotki i każdego małego patrioty. Adresatem książki To właśnie Polacy są dzieci w wieku szkolnym, ale i dorośli znajdą w niej ciekawe dla siebie informacje, zaprezentowane w formie krótkiej opowieści, którą uzupełniają ciekawostki z życia naszych rodaków. W książce przedstawionych zostało dziesięć sylwetek mężczyzn, którzy na przestrzeni wieków zapisali się na kartach polskiej historii. To ludzie o wielkich umysłach, silnych osobowościach, odważnych, ale i wrażliwych. Ci niezwykli Polacy zmagali się z rzeczywistością, niejednokrotnie pokonując bariery stawiane przez współczesne im czasy, ale i swoje słabości. Wśród naszych bohaterów są między innymi: król Polski, naukowiec, pisarz, malarz, muzyk, kurier czy himalaista. Żyli w różnym czasie, mieli różne poglądy, pasje i zamiłowania, ale łączyły ich hart ducha, cierpliwość w dążeniu do celu i Polska. To właśnie Polacy podziwiani są w kraju i na świecie za otwarty umysł, odwagę i wielkie serce, a ich sposób postrzegania siebie, rzeczywistości i drugiego człowieka oraz postawa są godne naśladowania. – Dorota Skwark, autorka

22,90 zł
15,99 zł

Rabat 30,2%
oszczędzasz 6,91 zł

12 osób kupiło
5
To właśnie Polki tw. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To właśnie Polki tw.
Skwark Dorota, Jedność
Dostępny
37 szt.

Ta świetna, pięknie ilustrowana książka przedstawia 10 postaci wybitnych Polek, których dokonania powinny znać wszystkie polskie dzieci. Czy mała królowa Jadwiga lubiła się uczyć? Kim była Magdalena Bendzisławska? Gdzie urodziła się Emilia Plater? Czym zasłynęła Wanda Rutkiewicz? Co studiowała Irena Sendlerowa? To tylko kilka z pytań, na które odpowiedzi znajdziemy w tym intrygującym zbiorku. Publikacja, oprócz krótkich opowiadań o bohaterkach, prezentuje wiele faktów z ich życia i mnóstwo ciekawostek związanych z czasami, w jakich przyszło im żyć. Dedykujemy ją wszystkim małym Polkom i Polakom, szczególnie miłośniczkom i miłośnikom historii. To obowiązkowa pozycja na liście lektur każdej małej patriotki i każdego małego patrioty. ?Adresatem książki To właśnie Polki są dzieci w wieku szkolnym, ale i dorośli znajdą w niej ciekawe dla siebie informacje, zaprezentowane w formie krótkiej opowieści, którą uzupełniają ciekawostki z życia naszych rodaczek. W książce przedstawionych zostało dziesięć sylwetek kobiet, które na przestrzeni wieków zapisały się na kartach polskiej historii. To kobiety o wielkich umysłach, silnych osobowościach i wielkich sercach. Te niezwykłe Polki zmagały się z rzeczywistością, niejednokrotnie pokonując bariery stawiane przez współczesne im czasy, ale i swoje słabości. Wśród naszych bohaterek są między innymi: król Polski, chirurg, naukowiec, pisarka, malarka, śpiewaczka, kurierka czy himalaistka. Żyły w różnym czasie, miały różne poglądy, marzenia i zamiłowania, ale łączyły je hart ducha, pasja, cierpliwość w dążeniu do celu i oczywiście Polska. To właśnie Polki podziwiane są w kraju i na świecie za otwarty umysł, odwagę i wielkie serce, a ich sposób postrzegania siebie, rzeczywistości i drugiego człowieka oraz postawa są godne naśladowania?. Dorota Skwark, autorka

22,90 zł
15,99 zł

Rabat 30,2%
oszczędzasz 6,91 zł

9 osób kupiło
6
Krótka historia filozofii, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krótka historia filozofii, wydanie 3
Dostępny
108 szt.

Filozofia pyta o naturę rzeczywistości i o to, jak powinniśmy żyć. To właśnie intrygowało Sokratesa, który na ateńskim rynku stawiał przechodniom niewygodne pytania i wprawiał ich w zakłopotanie, udowadniając, jak niewiele rozumieją z otaczającego ich świata.W czterdziestu krótkich rozdziałach tej książki poznamy wielkich myślicieli europejskich i najciekawsze idee dotyczące świata oraz tego, jak w nim żyć. Dowiemy się o niezwykłych faktach z życia największych filozofów, począwszy od tych, którzy działali w antycznej Grecji i debatowali na temat wolności i duszy, aż po Petera Singera rozważającego najbardziej niepokojące problemy etyczne naszych czasów. Prześledzimy historię ludzkich przemyśleń na temat rzeczywistości i kondycji człowieka.Ta książka sprawia, że filozofia staje się zrozumiała i przystępna, a nawet pełna humoru. Inspiruje do myślenia, dyskusji, argumentowania i stawiania pytań.Nigel Warburton, filozof. Autor książek popularyzujących filozofię. Prowadzi też m.in. blogi philosophybites i virtualphilosopher oraz audycje w BBC.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

6 osób kupiło
7
UXUI. Design Zoptymalizowany. Manual Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
UXUI. Design Zoptymalizowany. Manual Book
Dostępny
18 szt.

Poznaj najlepsze praktyki projektowania, aby Twoje aplikacje mogły podbijać świat! Czy wiesz, że projektowanie skutecznych produktów cyfrowych, takich jak aplikacje, strony czy systemy, to znacznie więcej niż nadanie im ładnego wyglądu? O ich sukcesie przesądza równowaga między użytecznością, zaspokajaniem potrzeb użytkownika a szatą graficzną. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak prawidłowo definiować funkcje takich produktów, jak dobrze je zaprojektować i prowadzić badania jakościowe z użytkownikami ? koniecznie sięgnij po ten niezwykle użyteczny zestaw książek, złożony z podręcznika i ćwiczeń. To jedyna taka publikacja na rynku, pozwalająca na przekrojowe doświadczanie wiedzy, w którym teoria przenika się z praktyką UXUI, co daje możliwość dogłębnego zrozumienia zagadnień i trafnego stosowania rozwiązań. Bez względu na to, czy zakładasz startup, pracujesz w korporacji, czy chcesz zawodowo zajmować się User Experience lub User Interface Design ? zacznij od stabilnych fundamentów, na których zbudujesz wyjątkowe aplikacje! Podręcznik wprowadzi Cię w świat efektywnego i świadomego projektowania. Wskaże najważniejsze praktyki, dzięki którym Twoje projekty będą intuicyjne i zachwycą użytkowników. Manual Book to mnóstwo praktycznej wiedzy, najistotniejszych zagadnień technicznych, wskazówek projektowych oraz instrukcje do ćwiczeń, które będziesz realizować za pomocą Workshop Booka. O autorze Chris Badura ? UXUI Expert, Coach, założyciel Akademia UXUI, CEO. Od ponad 23 lat zajmuje się designem. Początkowo jako Art Designer pracował w krakowskim Studiu Filmów Animowanych, następnie jako Concept Visual Designer w agencjach reklamowych, w których pełnił potem funkcję Art Directora. Odnosił wówczas wymierne sukcesy, pracując bezpośrednio dla najbardziej rozpoznawalnych marek. Od zawsze starał się zrozumieć odbiorców, dlatego chęć projektowania najlepszych rozwiązań dla użytkownika zdominowała jego pracę. Aktualnie pracuje jako konsultant UXUI dla międzynarodowych korporacji. Jednocześnie, opierając się na swojej wieloletniej praktyce, rozwija Akademię UXUI, poświęconą efektywnym szkoleniom z zakresu User Experience i User Interface Design.

79,00 zł
55,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,70 zł

5 osób kupiło
8
Pakiet. Matnia / Krew z krwi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet. Matnia / Krew z krwi
Dostępny
26 szt.

Krew z krwi Gdy pewnego ranka policjanci z wydziału zabójstw pukają do jego drzwi, Daniel Adamski nie wydaje się zaskoczony. Zaniepokojony, zestresowany, zdenerwowany - tak. Ale tej wizyty akurat się spodziewał. W końcu to dopiero pierwszy raz, kiedy ktoś zabił człowieka dokładnie tak, jak Adamski opisał to w jednej ze swoich książek. Daniel Adamski jest nie tylko autorem kryminałów. To przede wszystkim samotny ojciec wychowujący śmiertelnie chorego Leosia. Kiedy los uśmiecha się do nich w najbardziej szkaradny sposób, zsyłając mordercę psychopatę, Adamski postanawia zrobić wszystko, by uratować syna. Tego dnia rozpoczyna się przewrotna gra między policją, pisarzem i jego najbardziej zabójczym fanem... Przemysław Piotrowski, autor rewelacyjnie przyjętej przez czytelników trylogii o komisarzu Igorze Brudnym, powraca z zupełnie nowym tytułem. Krew z krwi to poruszająca książka o ojcowskiej miłości, która nie zna żadnych granic. Matnia Skrzypiące pod nogami deski. Wiatr wyjący na zewnątrz. Gałęzie poruszające się za oknami. Nieprzenikniony mrok, w którym coś się czai… Zuza nigdy nie miała zbyt wielkiego szczęścia, ale zawsze jakoś dawała sobie radę. Gdy zostaje oszukana przez byłego partnera, musi spojrzeć prawdzie w oczy. Ma trzydzieści cztery lata i dwumilionowy dług, a za niecałe pół roku urodzi bliźniaczki. I wtedy w jej życiu pojawia się Marek, mężczyzna idealny: przystojny, troskliwy i dojrzały. Po kilku miesiącach związku proponuje dziewczynie przeprowadzkę do rodzinnych Toporzyc. Wątpliwości Zuzy związane z wyjazdem rozwiewają dopiero podejrzani ludzie, którzy pojawiają się pod jej oknami. Już na wsi Marek dowiaduje się, że musi jechać do Niemiec z powodu pilnego zlecenia. Gdy zaczyna się jesień, a noce robią się coraz dłuższe, Zuza zostaje sama w starym domu w środku lasu. Wiejska sielanka z każdym dniem coraz bardziej przypomina koszmarny sen…

59,99 zł
44,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,00 zł

4 osoby kupiły
9
Pismo Święte w komiksie. Pamiątka I Komunii Św. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pismo Święte w komiksie. Pamiątka I Komunii Św.
Dostępny
10 szt.

Pismo Święte w komiksie to piękna pamiątka przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej. Cały tekst w niniejszym tomie opiera się na Biblii Tysiąclecia, czyli tekście używanym w liturgii, a bogata szata graficzna została przygotowana przez artystę, zafascynowanego historią Bożego prowadzenia przez wszystkie wieki. I nie jest to tylko jakaś opowiastka o czasach minionych, ale przypomnienie, że Bóg jest blisko i chce nas uwalniać od trosk, rozświetlać mroczne dni i wspierać w codzienności. I czyni to za pomocą swojego Słowa. Niech więc ta księga stanie się nie tylko miłą pamiątką Pierwszej Komunii Świętej, ale będzie zachętą do częstego sięgania do Biblii i karmienia się życiodajnym Słowem Boga. Atuty wydania: ? teksty pochodzące z Biblii Tysiąclecia ? dzieło polskich autorów ? wielki format: 24 x 33 cm ? jedyny taki komiks biblijny Pismo Święte w komiksie w pierwszokomunijnej, okolicznościowej wersji w obwolucie ze złoceniami. We wszystkich wersjach tego dzieła zamieszczono stronę przeznaczoną na odręczne dedykacje.Pismo Święte w komiksie to piękna pamiątka przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej. Cały tekst w niniejszym tomie opiera się na Biblii Tysiąclecia, czyli tekście używanym w liturgii, a bogata szata graficzna została przygotowana przez artystę, zafascynowanego historią Bożego prowadzenia przez wszystkie wieki. I nie jest to tylko jakaś opowiastka o czasach minionych, ale przypomnienie, że Bóg jest blisko i chce nas uwalniać od trosk, rozświetlać mroczne dni i wspierać w codzienności. I czyni to za pomocą swojego Słowa. Niech więc ta księga stanie się nie tylko miłą pamiątką Pierwszej Komunii Świętej, ale będzie zachętą do częstego sięgania do Biblii i karmienia się życiodajnym Słowem Boga. Atuty wydania: ? teksty pochodzące z Biblii Tysiąclecia ? dzieło polskich autorów ? wielki format: 24 x 33 cm ? jedyny taki komiks biblijny Pismo Święte w komiksie w pierwszokomunijnej, okolicznościowej wersji w obwolucie ze złoceniami. We wszystkich wersjach tego dzieła zamieszczono stronę przeznaczoną na odręczne dedykacje.

259,00 zł
246,05 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 12,95 zł

3 osoby kupiły
10
Prawo cywilne - część ogólna. Pytania. Kazusy. Tablice. Testy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo cywilne - część ogólna. Pytania. Kazusy. Tablice. Testy
Dostępny
17 szt.

Prawo cywilne ? część ogólna prezentuje i porządkuje najważniejsze zagadnienia uregulowane w pierwszej Księdze Kodeksu cywilnego. Dzięki publikacji sprawnie przyswoisz wiedzę, poznasz podstawy najważniejszych zagadnień, a na koniec sprawdzisz, ocenisz i uzupełnisz ewentualne braki w przygotowaniu do egzaminu. Zagadnienia zostały opracowane przez specjalistów i są oparte o aktualny stan prawny. Repetytorium składa się z czterech części: PYTANIA Z ODPOWIEDZIAMI ? zawierające niezbędne informacje z danej dziedziny prawa oraz odpowiedzi z właściwą podstawą prawną oraz odesłaniem do konkretnego artykułu. KAZUSY Z ROZWIZANIAMI ? oparte na aktualnym stanie prawnym i przykładowym orzecznictwie, uczące prawniczego myślenia. TABLICE ? czytelnie prezentujące zagadnienia i ułatwiające wzrokowe zapamiętanie haseł i definicji. TESTY ? sprawdzające poziom przygotowania z danej tematyki. Problematyka zawarta w książce dotyczy m.in.: Ogólnej charakterystyki prawa cywilnego, Prawa podmiotowego, Osoby fizycznej i prawnej, Szczególnych podmiotów stosunków cywilnoprawnych, Form czynności prawnych, Wad oświadczenia woli, Sankcji wadliwej czynności prawnej, Przedstawicielstwa. Książka zawiera: Praktyczne pomoce w formie pytań i kazusów. Ponad 250 pytań testowych. Przejrzystą prezentację treści w formie tablic i schematów. Prawie 400 stron czystej wiedzy -> przekonaj się sam!

59,00 zł
48,97 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 10,03 zł

3 osoby kupiły
11
Jak prowadzić poprawnie podatkową księgę przychodów i rozchodów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak prowadzić poprawnie podatkową księgę przychodów i rozchodów
Dostępny
27 szt.

Praktyczny poradnik dla podatników prowadzących podatkową księgę przychodów i rozchodów. Definicje podstawowych pojęć. Ogólne zasady prowadzenia księgi i dokumentowania operacji. Sposoby ewidencjonowania przychodów, kosztów ich uzyskania, odpisów amortyzacyjnych i innych nietypowych zdarzeń gospodarczych. Przykłady obliczeń i wzory ewidencji. Poradnik zawiera aktualny wzór księgi wraz z objaśnieniami. Uwzględniono opodatkowanie lekarzy wykonujących prywatną praktykę. Zawiera aktualny wykaz stawek amortyzacyjnych.

58,00 zł
40,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,40 zł

2 osoby kupiły
12
UXUI. Design Zoptymalizowany. Workshop Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
UXUI. Design Zoptymalizowany. Workshop Book
Dostępny
32 szt.

Poznaj najlepsze praktyki projektowania, aby Twoje aplikacje mogły podbijać świat! Czy wiesz, że projektowanie skutecznych produktów cyfrowych, takich jak aplikacje, strony czy systemy, to znacznie więcej niż nadanie im ładnego wyglądu? O ich sukcesie przesądza równowaga pomiędzy użytecznością, zaspokajaniem potrzeb użytkownika a szatą graficzną. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak prawidłowo definiować funkcje takich produktów, jak dobrze je zaprojektować i prowadzić badania jakościowe z użytkownikami ? koniecznie sięgnij po ten niezwykle użyteczny zestaw książek, złożony z podręcznika i ćwiczeń. To jedyna taka publikacja na rynku, pozwalająca na przekrojowe doświadczanie wiedzy, w którym teoria przenika się z praktyką UXUI, co daje możliwość dogłębnego zrozumienia zagadnień i trafnego stosowania rozwiązań. Praktyka stanowi podstawę pełnego zrozumienia każdego etapu procesu projektowego, ułatwia zapamiętywanie zagadnień i pokazuje zależności, jakie między nimi występują. Ćwicząc, nabierasz pewności, ugruntowujesz wiedzę. Ponadto dzięki takiej aktywności pokazujesz sobie i otoczeniu, że naprawdę znasz i rozumiesz efektywny proces projektowy. Umiejętności praktyczne potrzebne do jego skutecznego przeprowadzenia utrwalisz dzięki temu zeszytowi ćwiczeń. Workshop Book to ogromna liczba szablonów oszczędzających czas i przyspieszających realizację zadań, do których instrukcje znajdziesz w Manual Booku. O autorze Chris Badura ? UXUI Expert, Coach, założyciel Akademia UXUI, CEO. Od ponad 23 lat zajmuje się designem. Początkowo jako Art Designer pracował w krakowskim Studiu Filmów Animowanych, następnie jako Concept Visual Designer w agencjach reklamowych, w których pełnił potem funkcję Art Directora. Odnosił wówczas wymierne sukcesy, pracując bezpośrednio dla najbardziej rozpoznawalnych marek. Od zawsze starał się zrozumieć odbiorców, dlatego chęć projektowania najlepszych rozwiązań dla użytkownika zdominowała jego pracę. Aktualnie pracuje jako konsultant UXUI dla międzynarodowych korporacji. Jednocześnie, opierając się na swojej wieloletniej praktyce, rozwija Akademię UXUI, poświęconą efektywnym szkoleniom z zakresu User Experience i User Interface Design.

59,90 zł
41,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,97 zł

2 osoby kupiły
13
Pamiątka komunii PMB-0055 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiątka komunii PMB-0055
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.11

Książeczki PMB to produkt wyjątkowy - pięknie wydany, elegancki, a jednocześnie atrakcyjny cenowo. Każda książeczka ma twardą okładkę, kolorowne wnętrze z pięknymi grafikami i cytatami oraz życzenia i miejsce na osobistą dedykację. Na wewnętrznej stronie zdobionej złotą lub srebrną folią okładki wklejona jest specjalna, nieduża koperta, w której można przekazać kartę podarunkową lub banknot. Książeczka PMB Kukartka to idealny prezent na wyjątkową okazję, jaką niewątpliwie jest Pierwsza Komunia Święta. Cechy szczególne: okładka: twarda, wyściełana, zdobienie: złota lub srebrna folia, wnętrze: kolorowe, z grafikami, cytaty, miejsce na dedykację i wpisanie miejsca/godziny uroczystości, gratis: koperta na drobny upominek wewnątrz, okazja: komunia, pierwsza komunia święta.

18,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
14
Gimnastyka słuchu i języka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gimnastyka słuchu i języka
Dostępny
19 szt.

Zawarte w tej książce ćwiczenia przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych mających problemy z percepcją i pamięcią słuchową oraz automatyzacją artykulacji głosek szeregu szumiącego (sz, ż, cz, dż). Jako logopeda i terapeuta pedagogiczny poszukiwałam rozwiązań, które pozwolą na jednoczesne usprawnianie zaburzonych funkcji słuchowych i utrwalenie wymowy głosek szumiących, aby maksymalnie wykorzystać czas poświęcony na terapię. Na co dzień spotykam uczniów borykających się z obiema tymi trudnościami. Często są to osoby ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, które z uwagi na swoje problemy uczęszczają na wiele zajęć dodatkowych. Niewątpliwie przynoszą one korzyści, ale stają się też dużym obciążeniem dla dzieci i młodzieży szkolnej. Niniejszy zbiór ćwiczeń łączy pracę nad korektą wad wymowy z aktywnością korekcyjno-kompensacyjną ukierunkowaną na usprawnianie funkcji słuchowych.

48,00 zł
33,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,40 zł

1 osoba kupiła
15
Gość papieża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gość papieża
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

Prawdziwy thriller metafizyczny: szpiegowski, kryminalny i... religijny. Trzydzieści trzy dni po wyborze Jana Pawła I na Stolicę Piotrową zdumiony świat dowiaduje się, że „Uśmiechnięty papież” nie żyje. Komunikat lekarski mówi o niewydolności płuc. Szok i niedowierzanie. Nieliczni tylko wracają już pamięcią do wydarzenia sprzed trzech tygodni, gdy świeżo wybrany papież przyjmuje na prywatnej audiencji w Watykanie prawosławnego metropolitę Leningradu, patriarchę Ilię, który w czasie spotkania umiera na Jego rękach. Dwa zgony dwóch przywódców chrześcijaństwa w odstępie kilku tygodni. Tyle historyczne fakty. Powieść rządząca się swoimi prawami opowie nam resztę. A Vladimir Volkoff to nie tylko wielki pisarz, ale i wybitny znawca rosyjskiej duszy, sowieckiego systemu i problemów Kościoła. Dzięki temu powstała książka, która zapiera dech w piersiach. Jej główny bohater, poza papieżem, to prawosławny metropolita i generał KGB zarazem. Naprzeciwko niego włoski książę i równocześnie przywódca tajnej organizacji mafijno-politycznej o silnych wpływach w Kościele. Trwa wojna pomiędzy liberałami i żubrami w KGB oraz walka o wpływy po śmierci papieża. Jest jeszcze jedno wielkie marzenie: zszyć rozdarte od tysiąca lat chrześcijaństwo, przywrócić duchową jedność Europie. To jest możliwe! Klucz znajduje się w Fatimie! Wydana w 2003 r ostatnia powieść Vladimira Volkoffa opowiada o tym, że Papież, z wszystkimi biskupami: biskupami Wschodu i Zachodu, ma zawierzyć Rosję Niepokalanemu Sercu Maryi, aby uratować świat od zagłady, a przynajmniej wielkiego cierpienia, żeby odbudować jedność rozdartego od prawie tysiąca lat Kościoła, i co równie ważne, aby odnowić jego duchowe oblicze. Ponieważ akcja książki dzieje się w roku 1978, przed i po wyborze Jana Pawła I na Stolicę Piotrową, to głównym kontekstem politycznym jest jeszcze grożący światu i Kościołowi komunizm, ze swoją uzbrojoną w obroń atomową armią, marksistowską ideologią, agenturą KGB i dezinformacją.

59,90 zł
43,73 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

1 osoba kupiła
16
Karnet B6 Komunia. Kielich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 Komunia. Kielich
Henry
Dostępny
12 szt.

Karnet w formacie B6 z wyciętym półkolem. Złocony, teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. Koperta w zestawie.

10,99 zł
1 osoba kupiła
17
Koniec alfabetu. Jak być liderem nowej generacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koniec alfabetu. Jak być liderem nowej generacji
Dostępny
55 szt.

Koniec alfabetu to książka poświęcona zmianom pokoleniowym i ich wpływie na rzeczywistość. Bazuje ona na kompleksowych badaniach, studiach przypadków z Polski i z zagranicy oraz szerokiej analizie źródeł z całego świata. Daje też praktyczne odpowiedzi dotyczące zmian w świadomości społeczeństw, ich wpływie na indywidualne decyzje oraz sposobach na zbudowanie porozumienia między osobami reprezentującymi cztery generacje: wyżowców, pokolenia X, milenialsów oraz generacji Z. Podpowiada także, co przyniesie przyszłość, i nazywa najmłodsze pokolenie, które obecnie przychodzi na świat.

89,00 zł
80,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,90 zł

1 osoba kupiła
18
Niskobudżetowy startup. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niskobudżetowy startup.
Dostępny
30 szt.

Rób to, co lubisz, a nie będziesz musiał pracować. przysłowie chińskie Masz dość harowania na czyjś rachunek? Czujesz, że Twoja praca wysysa z Ciebie ostatnie soki? A może Twoim marzeniem jest prowadzenie własnej firmy i poczucie wolności, które daje taka praca? To świetnie! Bez względu na to, ile masz pieniędzy ? masz ich wystarczająco dużo. Tak jak w przypadku podróżowania, rozpoczynanie działalności gospodarczej na własną rękę lepiej wychodzi tym, którzy nie mają zbyt wiele. Będziesz bowiem zmuszony do improwizowania, wdrażania kreatywnych rozwiązań i twardego stąpania po ziemi. To Twoja prawdziwa wartość i pierwszy krok do sukcesu. Ta książka stanie się Twoim najlepszym kumplem, doradcą i mistrzem w ciągu nadchodzących miesięcy. Znajdziesz tu mnóstwo praktycznych wskazówek na temat samodzielnego zapewniania sobie środków do życia, dokładne dane finansowe dotyczące kapitału początkowego i inne cenne informacje od przedsiębiorców, którzy już odnieśli sukces ?na swoim?. Dowiedz się, w jaki sposób można prowadzić życie pełne przygód i jednocześnie mieć poczucie spełnienia, a także zapewnić sobie przyzwoite zarobki. Ten poradnik Cię do tego zainspiruje. Po lekturze tej książki będziesz gotów na założenie własnego biznesu. Stwórz własny biznesplan i zacznij działać! O autorze Chris Guillebeau ? przedsiębiorca, podróżnik i autor bestsellerów, który odwiedził wszystkie kraje świata. Jego pierwsza książka, The Art of Non-Conformity, została przetłumaczona na ponad dwadzieścia języków, a druga, Niskobudżetowy startup, osiągnęła status bestsellera New York Timesa oraz Wall Street Journal i sprzedała się w setkach tysięcy egzemplarzy na całym świecie. Obserwuj autora na Twitterze (@chrisguillebeau), napisz do niego za pośrednictwem strony internetowej (ChrisGuillebeau.com) lub przywitaj się z nim w wybranej przez siebie poczekalni międzynarodowego lotniska.

69,00 zł
51,06 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 17,94 zł

1 osoba kupiła
19
Pamiątka komunii PMB-0058 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiątka komunii PMB-0058
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

Książeczki PMB to produkt wyjątkowy - pięknie wydany, elegancki, a jednocześnie atrakcyjny cenowo. Każda książeczka ma twardą okładkę, kolorowne wnętrze z pięknymi grafikami i cytatami oraz życzenia i miejsce na osobistą dedykację. Na wewnętrznej stronie zdobionej złotą lub srebrną folią okładki wklejona jest specjalna, nieduża koperta, w której można przekazać kartę podarunkową lub banknot. Książeczka PMB Kukartka to idealny prezent na wyjątkową okazję, jaką niewątpliwie jest Pierwsza Komunia Święta. Cechy szczególne: okładka: twarda, wyściełana, zdobienie: złota lub srebrna folia, wnętrze: kolorowe, z grafikami, cytaty, miejsce na dedykację i wpisanie miejsca/godziny uroczystości, gratis: koperta na drobny upominek wewnątrz, okazja: komunia, pierwsza komunia święta.

18,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
20
Karnet KW Komunia. Niezapominajka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet KW Komunia. Niezapominajka
Henry
Dostępny
6 szt.

Karnet kwadratowy 15 x 15 cm. Złocony i tłoczony, teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. W zestawie koperta.

10,99 zł
1 osoba kupiła
21
Geniusze strategii, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geniusze strategii, wydanie 2
Dostępny
103 szt.

„Lis zna się na wielu rzeczach, za to jeż na jednej, wielkiej rzeczy”.Archiloch z ParosJohn Lewis Gaddis, wybitny amerykański historyk, znawca problematyki zimnej wojny, analizuje myśl i działania wielkich strategów, od perskiego króla Kserksesa przez Napoleona po Roosevelta, z perspektywy sentencji starogreckiego poety, zinterpretowanej przez brytyjskiego filozofa Isaiaha Berlina w słynnym eseju Jeż i lis. Esej o pojmowaniu historii u Tołstoja. Gaddis prowadzi czytelnika przez kolejne epoki i w każdym z rozdziałów przedstawia wielkie postacie historyczne, które musiały podejmować strategiczne decyzje: Kserksesa i Artabanosa, Peryklesa młodego i starego, Oktawiana Augusta i Marka Antoniusza, św. Augustyna i Machiavellego, Filip II i Elżbietę I, ojców założycieli Stanów Zjednoczonych i króla Jerzy III; Napoleona i Clausewitza, Lincolna, prezydentów Wilsona i Roosevelta. Zastanawia się, która z nich jak jeż jest zapatrzona w dalekosiężne cele i dąży do ich osiągnięcia, nie zważając na okoliczności, a która podąża ścieżką lisa, biorąc pod uwagę wymogi chwili. Kiedy i czy w ogóle udaje im się skutecznie powiązać cele ze środkami, jakie mają do dyspozycji tylko bowiem pogodzenie w sobie Berlinowskich jeża i lisa pozwala odnieść sukces. „Cele żyją bowiem tylko w wyobraźni, mogą być nieskończone: jak tron na księżycu, z którego rozciąga się piękny widok. Środki jednak są nieubłaganie ograniczone: to ludzie na polu walki, okręty na morzu i oddziały, które trzeba zaaprowizować. Jeśli cokolwiek ma się udać, cele i środki muszą ze sobą współgrać. Nigdy jednak nie można traktować ich wymiennie”.

49,99 zł
35,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

1 osoba kupiła
22
VAT Komentarz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
VAT Komentarz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.02

W publikacji dokonano analizy przepisów ustawy o podatku od towarów i usług wraz z niezbędnym nawiązaniem do aktów wykonawczych oraz przepisów prawa unijnego i orzecznictwa Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Szczególny nacisk położono na kwestie związane ze stosowaniem nowych przepisów, które weszły w życie w 2021 r., od 1.01.2022 r. (m.in. w ramach tzw. Polskiego ładu), oraz te, które wejdą w życie w trakcie 2022 r. Dotyczą one m.in.: ? pakietu e-commerce; ? pakietu SLIM VAT-2; ? e-Faktur i Krajowego Systemu e-Faktur; ? grup VAT; ? zmian w zakresie opodatkowania usług finansowych i podatników bezgotówkowych. Autor starał się zadać kłam opiniom, że komentarze prawnicze zwykle kończą się tam, gdzie zaczyna się problem. Dlatego postawił sobie za cel rozpocząć komentarz w miejscu, w którym problem się rodzi. Jest to wynikiem doświadczeń nabytych w czasie wykonywania czynności doradztwa podatkowego, w związku z prowadzeniem szkoleń, uczestnictwem w konferencjach, seminariach i warsztatach. Komentarz jest przeznaczony dla doradców podatkowych, właścicieli biur rachunkowych oraz pracowników działów finansowo-księgowych w przedsiębiorstwach. Zainteresuje także adwokatów, radców prawnych i pracowników organów podatkowych.

349,00 zł
314,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 34,90 zł

23
Wzory typowych umów zawieranych przez podmioty gospodarcze i osoby fizyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wzory typowych umów zawieranych przez podmioty gospodarcze i osoby fiz...
Dostępny
37 szt.

Ogólne zasady zawierania umów wg Kodeksu cywilnego. Prawa i obowiązki stron poszczególnych umów. Wzory oraz formy umów stosowanych w obrocie gospodarczym i stosunkach cywilnoprawnych. Wykaz umów podlegających podatkowi od czynności cywilnoprawnych.

46,00 zł
32,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,80 zł

24
Leasing na nowych zasadach aspekt prawny, podatkowy i księgowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leasing na nowych zasadach aspekt prawny, podatkowy i księgowy
Dostępny
42 szt.

Poradnik zawierający charakterystykę leasingu w świetle znowelizowanych przepisów kodeksu cywilnego, rachunkowości, podatku dochodowego i VAT. Nowe zasady i metody stosowania leasingu oraz rozliczeń między stronami. Formy leasingu i ich skutki podatkowe. Sposoby księgowania operacji leasingowych u finansującego i u korzystającego. Zawiera wykaz rocznych stawek amortyzacyjnych.

64,00 zł
44,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 19,20 zł

25
Kodeks postępowania administracyjnego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks postępowania administracyjnego
Dostępny
1 szt.

Opracowanie oparte na najnowszych przepisach wykonawczych wraz z wzorami pism i formularzy. Prawo o ustroju Sądów Administracyjnych. Prawo o postępowaniu przed Sądami Administracyjnymi. Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo o ustroju Sądów Administracyjnych i ustawę - Prawo o postępowaniu przed Sądami Administracyjnymi.

78,00 zł
50,70 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 27,30 zł

26
Kodeks pracy z komentarzem i orzecznictwem sądowym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks pracy z komentarzem i orzecznictwem sądowym
Dostępny
47 szt.

Najnowsze przepisy po zmianach. Zawiera m.in.: obszerny komentarz, indeks rzeczowy, ustawę o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników oraz ustawę o związkach zawodowych.

94,00 zł
65,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 28,20 zł

27
Memory's Legion - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Memory's Legion
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.21

All of the short fiction set in James S. A. Corey's multi-million bestselling Expanse series is available in this collection for the first time - including a brand new novella

83,00 zł
74,70 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,30 zł

28
A Life of Picasso Volume IV - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Life of Picasso Volume IV
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.20

The Minotaur Years opens in 1933 with a visit by the Hungarian-French photographer Brassa? to Picasso's château in Normandy, Boisgeloup, where he would take his iconic photographs of the celebrated plaster busts of Picasso's lover Marie-Thér?se Walter. Picasso was contributing to André Breton's Minotaur magazine and spending time with the likes of Man Ray, Salvador Dalí, Lee Miller, and the poet Paul Éluard, in Paris and the south of France. It was during this time that Picasso began writing surrealist poetry and became obsessed with the image of himself as the mythic Minotaur. Richardson shows us the artist being as prolific as ever, painting Walter, as well as the surrealist photographer Dora Maar, who became a muse, collaborator and lover. The bombing of Guernica in April 1937 would inspire Picasso's vast masterwork of the same name, which he painted in just a few weeks for the Spanish Pavilion at the Paris World's Fair. When the Nazis occupied Paris in 1940, Picasso chose to remain in the city despite the threat that his art would be confiscated. In 1943, Picasso met Françoise Gilot who would replace Maar and inspire a brilliant new sequence of paintings. As always, Richardson tells Picasso's story through his work, analysing how it shows what the artist was feeling and thinking. His fascinating and illuminating narrative immerses us in one of the most exciting moments in twentieth-century cultural history, and brings to a close the definitive and critically acclaimed biography of one of the world's most celebrated artists.

195,00 zł
185,25 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 9,75 zł

29
Private Rogue - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Private Rogue
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.01

We will take on any case, solve any crime, uncover any secret. We are Private. And we're the best. In Afghanistan, a US Special Forces pilot is shot down during a covert mission. In New York, a mother is forced to flee with her two young children. A wealthy businessman approaches Jack Morgan, head of Private - the world's largest investigation agency - with a desperate plea to track down his daughter and grandchildren, who have disappeared without a trace. What at first seems to be a simple missing persons case soon escalates into something much more deadly, when Jack discovers the daughter is being pursued by highly trained operatives. As Jack uncovers more of the woman's backstory, the trail leads towards Afghanistan - where Jack's career as a US Marine ended in catastrophe . . . Jack will need to face the trauma of his past to save a family's future.

44,00 zł
40,92 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,08 zł

30
The Pattern Seekers - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Pattern Seekers
Dostępny
3 szt.

'Celebrates human cognitive diversity, and is rich with empathy and psychological insight' Steven Pinker 'Bold, intriguing, profound' Jay Elwes, Spectator Why can humans alone invent? In this book, psychologist and world renowned autism expert Simon Baron-Cohen puts forward a bold new theory: because we can identify patterns, specifically if-and-then patterns. Baron-Cohen argues that the genes for this unique ability overlap with the genes for autism and have driven human progress for 70,000 years. From the first musical instruments to the agricultural, industrial, and digital revolutions, Pattern Seekers links one of our greatest human strengths with a condition that is so often misunderstood and challenges us to think differently about those who think differently.

56,00 zł
52,08 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,92 zł

31
The End of Nature - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The End of Nature
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.12

One of the earliest warnings about climate change and one of environmentalism's lodestars 'Nature, we believe, takes forever. It moves with infinite slowness,' begins the first book to bring climate change to public attention. Interweaving lyrical observations from his life in the Adirondack Mountains with insights from the emerging science, Bill McKibben sets out the central developments not only of the environmental crisis now facing us but also the terms of our response, from policy to the fundamental, philosophical shift in our relationship with the natural world which, he argues, could save us. A moving elegy to nature in its pristine, pre-human wildness, The End of Nature is both a milestone in environmental thought, indispensable to understanding how we arrived here.

61,00 zł
56,73 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,27 zł

32
The God Equation - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The God Equation
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.09

From the international bestselling author of Physics of the Impossible and Physics of the Future This is the story of a quest: to find a Theory of Everything. Einstein dedicated his life to seeking this elusive Holy Grail, a single, revolutionary 'god equation' which would tie all the forces in the universe together, yet never found it. Some of the greatest minds in physics took up the search, from Stephen Hawking to Brian Greene. None have yet succeeded. In The God Equation, renowned theoretical physicist Michio Kaku takes the reader on a mind-bending ride through the twists and turns of this epic journey: a mystery that has fascinated him for most of his life. He guides us through the key debates in modern physics, from Newton's law of gravity via relativity and quantum mechanics to the latest developments in string theory. It is a tale of dazzling breakthroughs and crushing dead ends, illuminated by Kaku's clarity, storytelling flair and infectious enthusiasm. The object of the quest is now within sight: we are closer than ever to achieving the most ambitious undertaking in the history of science. If successful, the Theory of Everything could simultaneously unlock the deepest mysteries of space and time, and fulfil that most ancient and basic of human desires - to understand the meaning of our lives.

56,00 zł
52,08 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,92 zł

33
Davidson Choroby wewnętrzne. Pytania testowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
89,00 zł
34
Pieczątki Pinokio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieczątki Pinokio
Multiprint
Dostępny
111 szt.

Pieczątki na licencji Pinokia. W skład zestawu wchodzą: 3 drewniano-gumowe pieczątki, 1 poduszeczka do tuszu i 3 kolorowe kredki ołówkowe. Zawartość: 3 drewniano-gumowe pieczątki, 1 poduszeczka do tuszu i 3 kolorowe kredki ołówkowe

28,29 zł
35
Pieczątki Baby Shark - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieczątki Baby Shark
Multiprint
Dostępny
120 szt.

Pieczątki na licencji Baby Shark. W skład zestawu wchodzą: 3 drewniano-gumowe pieczątki, 1 poduszeczka do tuszu i 3 kolorowe kredki ołówkowe. Zawartość: 3 drewniano-gumowe pieczątki, 1 poduszeczka do tuszu i 3 kolorowe kredki ołówkowe

19,99 zł
36
Schowek
189,00 zł
37
Pluszak Lalka z GŁosem MÓwi IŚpiewa Po Polsku 30cm Sun-day L0224 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Lalka z GŁosem MÓwi IŚpiewa Po Polsku 30cm Sun-day L0224
Sun-day, Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.29

Maskotka pluszowa /p p Lalka z głosem 4 kolory /p p Wymiary 30cm /p p Pakowanie w kartonie 1sztuka x 72zgrzewki /p p Firma SUN-DAY /p p INDEX L0224

38,90 zł
35,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,89 zł

38
Pluszak Lalka 20 cm Sun-day L0310 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Lalka 20 cm Sun-day L0310
Sun-day, Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.11

Maskotka pluszowa /p p Lalka syrenka 3 kolory /p p Wymiary 20cm /p p Pakowanie w kartonie 12sztuk nbsp nbsp x 12zgrzewek /p p Firma SUN-DAY /p p INDEX L0310

20,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

39
Lalka Szmaciana Mix 40cm Sun-day L0209 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka Szmaciana Mix 40cm Sun-day L0209
Sun-day, Sun-day
Dostępny
11 szt.

Maskotka pluszowa /p p Lalka szmaciana mix /p p Wymiary 40cm /p p Pakowanie w kartonie 1sztuka x 48zgrzewek /p p Firma SUN-DAY /p p INDEX L0209

36,90 zł
33,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,69 zł

40
Pluszak MiŚ 65 cm Sun-day M3485 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak MiŚ 65 cm Sun-day M3485
Sun-day, Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.29

Maskotka pluszowa /p p Miś nbsp 3 kolory /p p Wymiary 65cm /p p Pakowanie w zgrzewce 1sztuka /p p Firma SUN-DAY /p p Index M3485 /p p nbsp

87,90 zł
79,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,79 zł

41
Pluszak Lalka z GŁosem 50 cm Sun-day L0266 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Lalka z GŁosem 50 cm Sun-day L0266
Sun-day, Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.20

Maskotka pluszowa /p p Lalka z głosem 4 wzory /p p Wymiary 50 nbsp cm /p p Pakowanie w kartonie 36 nbsp sztuk /p p Firma SUN-DAY nbsp /p p INDEX L0266

51,90 zł
46,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,19 zł

42
Zeszyt A5/32k linia Uv Mix 2 Int Fol A 10 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
43
Mozaika Syrenka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mozaika Syrenka
Quercetti
Dostępny
156 szt.

Wkładaj kolorowe pinezki w ilustrowane karty tworząc spektakularne mozaiki. Wykorzystaj praktyczny pojemnik, aby odłożyć wszystkie elementy po zakończeniu zabawy. Wiek: 5+

60,02 zł
54,62 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 5,40 zł

44
Fantacolor cards animals - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fantacolor cards animals
Quercetti
Dostępny
153 szt.

Wkładaj kolorowe pinezki w ilustrowane karty tworząc spektakularne mozaiki. Wykorzystaj praktyczny pojemnik, aby odłożyć wszystkie elementy po zakończeniu zabawy. Wiek: 3+

42,07 zł
38,28 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,79 zł

45
Laser X Revolution. Long Range Laser. Zestaw podwójny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Laser X Revolution. Long Range Laser. Zestaw podwójny
TM Toys
Dostępny
7 szt.

Blastery Long Range mają zasięg do 150 metrów, a ich odbiorniki są ich integralną częścią. Istnieje możliwość ustawienia standardowych kolorów drużyn (niebieski + czerwony) lub 20 innych kolorów różnych drużyn, dzięki obrotowemu przełącznikowi. Wymagane 3 baterie AAA do każdego blastera.

434,15 zł
390,74 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 43,41 zł

46
Teczka twarda z rączką Cleo i Frank 35 Kot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka twarda z rączką Cleo i Frank 35 Kot
Derform
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.22

21,90 zł
Powiadomienie
47
Robot Andy 380970 Xtrem Bots - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robot Andy 380970 Xtrem Bots
TM Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.11

183,90 zł
165,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 18,39 zł

48
Krzesełko z oparciem, biało-zielone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krzesełko z oparciem, biało-zielone
Smoby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.24

Stabilne krzesełko z czterema nogami stanie się wygodnym i ładnym meblem w dziecięcym pokoiku. Wygodna i stabilna konstrukcja, zapewni komfort podczas użytkowania. Krzesełko może być używane zarówno na zewnątrz, jak i i wewnątrz pomieszczeń. Maksymalna waga dziecka: 50 kg Wymiary krzesełka: 33.0 x 33.0 x 50.0 cm Wysokość siedziska od podłoża: 27.0 cm Smoby jest największą i najpopularniejszą marką zabawek z Francji, oraz jednym z najlepszych producentów zabawek na świecie. Renoma tej marki przemawia sama za siebie, a szerokość oferty i różnorodność asortymentu potwierdza status tej firmy. Smoby słynie z tego, że posiada zabawki każdego rodzaju, ale szczególną uwagę należy zwrócić na domki dla dzieci, zabawki ogrodowe oraz jeździki.

106,90 zł
98,35 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

49
Pamiątka komunii PMB 3DV-015 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiątka komunii PMB 3DV-015
Dostępny
7 szt.

Książeczki PMB to produkt wyjątkowy - pięknie wydany, świetnej jakości, a trójwymiarowy efekt ruchu na okładce robi ogromne wrażenie. Każda książeczka ma twardą okładkę z efektem 3D na froncie, kolorowne wnętrze z pięknymi grafikami i cytatami oraz życzenia i miejsce na osobistą dedykację. Na wewnętrznej stronie zdobionej złotą lyb srebrną folią okładki wklejona jest specjalna, nieduża koperta, w której można przekazać kartę podarunkową lub banknot. Książeczka PMB 3DV Kukartka to idealny prezent na wyjątkową okazję, jaką niewątpliwie jest Pierwsza Komunia Święta Cechy szczególne: okładka: twarda, wyściełana, zdobienie: złota lub srebrna folia, wnętrze: kolorowe, z grafikami, cytaty, miejsce na dedykację, zdjęcie pamiątkowe i wpisanie miejsca/godziny uroczystości, gratis: koperta na drobny upominek wewnątrz, okazja: komunia, Pierwsza Komunia Święta.

19,99 zł
50
Pamiątka komunii PMB 3DV-018 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiątka komunii PMB 3DV-018
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.13

Książeczki PMB to produkt wyjątkowy - pięknie wydany, świetnej jakości, a trójwymiarowy efekt ruchu na okładce robi ogromne wrażenie. Każda książeczka ma twardą okładkę z efektem 3D na froncie, kolorowne wnętrze z pięknymi grafikami i cytatami oraz życzenia i miejsce na osobistą dedykację. Na wewnętrznej stronie zdobionej złotą lyb srebrną folią okładki wklejona jest specjalna, nieduża koperta, w której można przekazać kartę podarunkową lub banknot. Książeczka PMB 3DV Kukartka to idealny prezent na wyjątkową okazję, jaką niewątpliwie jest Pierwsza Komunia Święta Cechy szczególne: okładka: twarda, wyściełana, zdobienie: złota lub srebrna folia, wnętrze: kolorowe, z grafikami, cytaty, miejsce na dedykację, zdjęcie pamiątkowe i wpisanie miejsca/godziny uroczystości, gratis: koperta na drobny upominek wewnątrz, okazja: komunia, Pierwsza Komunia Święta.

19,99 zł
Powiadomienie
51
Pamiątka komunii PMB 3DV-017 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiątka komunii PMB 3DV-017
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.20

Książeczki PMB to produkt wyjątkowy - pięknie wydany, świetnej jakości, a trójwymiarowy efekt ruchu na okładce robi ogromne wrażenie. Każda książeczka ma twardą okładkę z efektem 3D na froncie, kolorowne wnętrze z pięknymi grafikami i cytatami oraz życzenia i miejsce na osobistą dedykację. Na wewnętrznej stronie zdobionej złotą lyb srebrną folią okładki wklejona jest specjalna, nieduża koperta, w której można przekazać kartę podarunkową lub banknot. Książeczka PMB 3DV Kukartka to idealny prezent na wyjątkową okazję, jaką niewątpliwie jest Pierwsza Komunia Święta Cechy szczególne: okładka: twarda, wyściełana, zdobienie: złota lub srebrna folia, wnętrze: kolorowe, z grafikami, cytaty, miejsce na dedykację, zdjęcie pamiątkowe i wpisanie miejsca/godziny uroczystości, gratis: koperta na drobny upominek wewnątrz, okazja: komunia, Pierwsza Komunia Święta.

19,99 zł
Powiadomienie
52
Gryzak Grzechotka Serce Róż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak Grzechotka Serce Róż
Goki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.26

"Nowe zabawki niemowlęce od Goki mają ładny design, pastelowe kolory i zachęcają dziecko do zabawy. Ale to nie jedyne zalety zabawek drewnianych. Dzieci lubią smak drewna, którego gryzienie koi ich obolałe dziąsła. Koraliki mają różne faktury, co dodatkowo zachęca do gryzienia. Zabawka pełni także rolę grzechotki. Wysoka jakość wykonania sprawia, że zabawka posłuży niejednemu dziecku. Łatwo utrzymać ją w czystości. Tutaj kupisz wersję w odcieniach różu. Materiał: drewno, silikon Wykonano w Niemczech Średnica: 9cm"

27,69 zł
24,09 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,60 zł

53
Pamiątka komunii PMB 3DV-016 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiątka komunii PMB 3DV-016
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.13

Książeczki PMB to produkt wyjątkowy - pięknie wydany, świetnej jakości, a trójwymiarowy efekt ruchu na okładce robi ogromne wrażenie. Każda książeczka ma twardą okładkę z efektem 3D na froncie, kolorowne wnętrze z pięknymi grafikami i cytatami oraz życzenia i miejsce na osobistą dedykację. Na wewnętrznej stronie zdobionej złotą lyb srebrną folią okładki wklejona jest specjalna, nieduża koperta, w której można przekazać kartę podarunkową lub banknot. Książeczka PMB 3DV Kukartka to idealny prezent na wyjątkową okazję, jaką niewątpliwie jest Pierwsza Komunia Święta Cechy szczególne: okładka: twarda, wyściełana, zdobienie: złota lub srebrna folia, wnętrze: kolorowe, z grafikami, cytaty, miejsce na dedykację, zdjęcie pamiątkowe i wpisanie miejsca/godziny uroczystości, gratis: koperta na drobny upominek wewnątrz, okazja: komunia, Pierwsza Komunia Święta.

19,99 zł
Powiadomienie
54
Pamiątka komunii PMB-0054 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiątka komunii PMB-0054
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.04

Książeczki PMB to produkt wyjątkowy - pięknie wydany, elegancki, a jednocześnie atrakcyjny cenowo. Każda książeczka ma twardą okładkę, kolorowne wnętrze z pięknymi grafikami i cytatami oraz życzenia i miejsce na osobistą dedykację. Na wewnętrznej stronie zdobionej złotą lub srebrną folią okładki wklejona jest specjalna, nieduża koperta, w której można przekazać kartę podarunkową lub banknot. Książeczka PMB Kukartka to idealny prezent na wyjątkową okazję, jaką niewątpliwie jest Pierwsza Komunia Święta. Cechy szczególne: okładka: twarda, wyściełana, zdobienie: złota lub srebrna folia, wnętrze: kolorowe, z grafikami, cytaty, miejsce na dedykację i wpisanie miejsca/godziny uroczystości, gratis: koperta na drobny upominek wewnątrz, okazja: komunia, pierwsza komunia święta.

15,99 zł
Powiadomienie
55
Pamiątka komunii PMB-0056 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiątka komunii PMB-0056
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

Książeczki PMB to produkt wyjątkowy - pięknie wydany, elegancki, a jednocześnie atrakcyjny cenowo. Każda książeczka ma twardą okładkę, kolorowne wnętrze z pięknymi grafikami i cytatami oraz życzenia i miejsce na osobistą dedykację. Na wewnętrznej stronie zdobionej złotą lub srebrną folią okładki wklejona jest specjalna, nieduża koperta, w której można przekazać kartę podarunkową lub banknot. Książeczka PMB Kukartka to idealny prezent na wyjątkową okazję, jaką niewątpliwie jest Pierwsza Komunia Święta. Cechy szczególne: okładka: twarda, wyściełana, zdobienie: złota lub srebrna folia, wnętrze: kolorowe, z grafikami, cytaty, miejsce na dedykację i wpisanie miejsca/godziny uroczystości, gratis: koperta na drobny upominek wewnątrz, okazja: komunia, pierwsza komunia święta.

15,99 zł
Powiadomienie
56
Pamiątka komunii PMB-0057 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiątka komunii PMB-0057
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Książeczki PMB to produkt wyjątkowy - pięknie wydany, elegancki, a jednocześnie atrakcyjny cenowo. Każda książeczka ma twardą okładkę, kolorowne wnętrze z pięknymi grafikami i cytatami oraz życzenia i miejsce na osobistą dedykację. Na wewnętrznej stronie zdobionej złotą lub srebrną folią okładki wklejona jest specjalna, nieduża koperta, w której można przekazać kartę podarunkową lub banknot. Książeczka PMB Kukartka to idealny prezent na wyjątkową okazję, jaką niewątpliwie jest Pierwsza Komunia Święta. Cechy szczególne: okładka: twarda, wyściełana, zdobienie: złota lub srebrna folia, wnętrze: kolorowe, z grafikami, cytaty, miejsce na dedykację i wpisanie miejsca/godziny uroczystości, gratis: koperta na drobny upominek wewnątrz, okazja: komunia, pierwsza komunia święta.

15,99 zł
Powiadomienie
57
Hokej uliczny - zestaw outdoor i indoor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hokej uliczny - zestaw outdoor i indoor
Tactic
Dostępny
8 szt.

Zestaw do hokeja ulicznego. Od dziś sezon hokejowy może trwać cały rok! Zagrajmy - wystarczy tylko kawałek równej powierzchni. Opakowanie typu blister, z "eurodziurką". Zawartość: Dwa kije hokejowe, plastikowa piłka do unihokeja i miękki krążek.

104,20 zł
85,44 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 18,76 zł

58
The Storyteller CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Storyteller CD
Dostępny
9 szt.

Wyjątkowy album The Storyteller zawiera premierowe nagrania utworów wybitnego greckiego kompozytora Nickosa Harizanosa. Tracklista: 1. Oiseaux mystérieux op.165 (2014) (06:17) 2. Voices in the air op.132 (2012) (06:36) 3. Onwards to primitiveness op.198 (2017) (05:16) 4. The storyteller op.203 (2017) (06:41) 5. Naiads op.126 (2011) (06:02) Baroque flute preludes op.226 (2020) 6 I (01:39) 7. II (01:58) 8. III (01:11) 9. IV (01:39) 10. V (02:24) 11. VI (01:45) 12. The old wizard's tunes op.209 (2019) (05:02) 13. ... as long as to sing out to the ether the treasure I feel inside op.181 (2015) (07:39) 14. Modesty op.77 (2008) (05:21)

34,99 zł
33,24 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,75 zł

59
Pismo Święte w komiksie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pismo Święte w komiksie
Dostępny
33 szt.

Dlaczego tak łatwo dochodziło do waśni nawet między najbliższymi, jak w przypadku Kaina i Abla? Co sprawiło, że Pan Bóg wyznaczył niektórych do "zadań specjalnych", za jakie trzeba uznać wyprowadzenie Izraelitów z Egiptu przez Mojżesza, liczne cuda Eliasza i Elizeusza, a potem samego Pana Jezusa i Jego uczniów? Dlaczego Dawid czy jego syn Salomon - szczególnie wybrani i obdarowani przez Boga - sprzeniewierzyli się Jemu? I w jaki sposób my w XXI w. możemy odczytywać historie przywołanych bohaterów? Pismo Święte w komiksie przedstawia opowieści biblijne, które rozpalały wyobraźnię ludzi wszystkich czasów i stanowiły inspirację dla artystów dzieł literackich, plastycznych i muzycznych. Dziś, w dobie kultury obrazu, komiks jest jedną z form przekazu Słowa Bożego: sugestywnego, pełnego barwnych postaci i dynamicznie zmieniających się wątków. Został przemyślany, zaprojektowany i narysowany przez znanego krakowskiego artystę Pawła Kołodziejskiego, teksty wprowadzające oraz opisy postaci biblijnych przygotował o. Cyprian Janusz Moryc OFM - historyk sztuki, zaś cała narracja pochodzi z Biblii Tysiąclecia. Wszystko to sprawia, że komiks powinien szczególnie spodobać się młodym odbiorcom. Niniejszy tom to jednak nie tylko opowieść o bohaterach i nadzwyczajnych wydarzeniach, ale także próba przedstawienia Bożego planu dla CAŁEGO stworzenia. Niech więc kolejne karty komiksu zachęcą nie tylko młodych Czytelników do poznania lepiej Tego, Który był, Który jest i Który przychodzi.

249,00 zł
236,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 12,45 zł

60
Zakrystian i jego posługa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakrystian i jego posługa
Dostępny
11 szt.

Kolejna książeczka o pomocniczej posłudze liturgicznej przeznaczona jest dla zakrystianów i kandydatów do tej funkcji. Autor wyjaśnia, kim jest zakrystian, jakie są jego obowiązki i co wiedzieć powinien o liturgii.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

61
Puzzle 1000 elementów. Niebieskie sójki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Niebieskie sójki
Cobble Hill, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.21

Puzzle z kanadyjskiej firmy Cobble Hill składające się z 1000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 67 x 49 cm. W pudełku znajdują się elementy puzzli o różnych kształtach oraz plakat pomocny przy układaniu.

110,10 zł
99,09 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,01 zł

62
Mazaki 12 kolorów YN TEEN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mazaki 12 kolorów YN TEEN
Interdruk
Dostępny
1 szt.

Mazaki o okrągłym profilu i przezroczystej, wentylowanej skuwce. 12 kolorów w opakowaniu. Nietoksyczny, Łatwo zmywalny tusz na bazie wody umożliwia bezpieczne użytkowanie i twórczą zabawę bez ograniczeń. Wygodne w przechowywaniu i transporcie, dzięki miękkiemu etui.

12,60 zł
11,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,61 zł

63
Furioza (Blu-ray) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Furioza (Blu-ray)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.11

Furioza to fascynująca historia o całkowitym oddaniu się pasji, która może być zgubna i doprowadzić do ekstremalnych decyzji, po których nie ma już odwrotu. Ile jest wart honor, czym jest lojalność i kodeks gangsterów? Za co kochają ich dziewczyny? Czy kobieta może odwrócić zasady gry w męskim systemie wartości?Wydarzenie z przeszłości rozdziela losy trójki przyjaciół. Niespodziewanie w życiu Dawida (Mateusz Banasiuk), dzisiaj już lekarza, znowu pojawia się ona. Dzika (Weronika Książkiewicz) kiedyś miłość jego życia, teraz doświadczona policjantka, składa mu propozycję nie do odrzucenia. Albo ten zostanie policyjnym informatorem i wtyczką, albo jego brat (Wojciech Zieliński) trafi do więzienia z wieloletnim wyrokiem. Dawid w końcu ulega. Jego głównym celem staje się zorganizowana grupa przestępcza a on sam będzie musiał mierzyć się z ciągłą podejrzliwością ze strony dawnego przyjaciela Goldena (Mateusz Damięcki). Wkrótce odkryje, że świat, od którego próbował się uwolnić, wciąga go ze zdwojoną siłą.

60,00 zł
57,00 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

64
Furioza, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Furioza, DVD
Cyprian T. Olencki, 2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.05

„Furioza” to fascynująca historia o całkowitym oddaniu się pasji, która może być zgubna i doprowadzić do ekstremalnych decyzji, po których nie ma już odwrotu. Ile jest wart honor, czym jest lojalność i kodeks gangsterów? Za co kochają ich dziewczyny? Czy kobieta może odwrócić zasady gry w męskim systemie wartości? Wydarzenie z przeszłości rozdziela losy trójki przyjaciół. Niespodziewanie w życiu Dawida (Mateusz Banasiuk), dzisiaj już lekarza, znowu pojawia się ona. Dzika (Weronika Książkiewicz) kiedyś miłość jego życia, teraz doświadczona policjantka, składa mu propozycję nie do odrzucenia. Albo ten zostanie policyjnym informatorem i wtyczką, albo jego brat (Wojciech Zieliński) trafi do więzienia z wieloletnim wyrokiem. Dawid w końcu ulega. Jego głównym celem staje się zorganizowana grupa przestępcza a on sam będzie musiał mierzyć się z ciągłą podejrzliwością ze strony dawnego przyjaciela Goldena (Mateusz Damięcki). Wkrótce odkryje, że świat, od którego próbował się uwolnić, wciąga go ze zdwojoną siłą.

30,00 zł
28,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

65
Karnet KW Komunia. Wianek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet KW Komunia. Wianek
Henry
Dostępny
17 szt.

Karnet kwadratowy 15 x 15 cm. Złocony i tłoczony, teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. W zestawie koperta.

10,99 zł
66
Puzzle 99 elementów. You are my missing piece - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 99 elementów. You are my missing piece
Ravensburger, 99
Dostępny
22 szt.

Puzzle MOMENT 99 elementów Ravensburger ułożysz dużo szybciej niż inne formaty puzzli. Wystarczy 20-30 minut, aby ułożyć 99 elementową układankę! Puzzle zawierają unikalne i łagodne w kolorach wzory, które przyjemnie się układa i pięknie prezentują się jako złożony w całości obrazek. To świetny trening umysłu dla poszukujących sposobu na wyciszenie, ale też chcących trenować swój mózg oraz pamięć! Zawartość i cechy zestawu: Układanka z motywem You are my missing piece Ilość elementów: 99 elementów Ravensburger jest największym producentem puzzli na świecie, które wytwarza od ponad 120 lat. Puzzle marki Ravensburger posiadają antyrefleksyjną powłokę - są wykonane z opatentowanego, grubego kartonu z miękką podściółką (obrazek nadrukowany jest na papierze o strukturze włókna lnu, które ogranicza odbijanie światła, ułatwia układanie, a sam obrazek, niezależnie od wielkości puzzli, jest wyraźniejszy). Ponadto dzięki opatentowanej technologii SoftClick każdy pojedynczy element puzzli Ravensburger ma unikalny kształt i pasuje wyłącznie w jedno miejsce. Kształty puzzli są różnorodne dzięki ręcznie wykonanej sztancy. Puzzle Ravensburger są odporne na zginanie.

23,22 zł
20,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,32 zł

1 osoba kupiła
67
Puzzle 99 elementów. You are amazing! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 99 elementów. You are amazing!
Ravensburger, 99
Dostępny
24 szt.

Puzzle MOMENT 99 elementów Ravensburger ułożysz dużo szybciej niż inne formaty puzzli. Wystarczy 20-30 minut, aby ułożyć 99 elementową układankę! Puzzle zawierają unikalne i łagodne w kolorach wzory, które przyjemnie się układa i pięknie prezentują się jako złożony w całości obrazek. To świetny trening umysłu dla poszukujących sposobu na wyciszenie, ale też chcących trenować swój mózg oraz pamięć! Zawartość i cechy zestawu: Układanka z motywem If you dream it you can do Ilość elementów: 99 elementów Ravensburger jest największym producentem puzzli na świecie, które wytwarza od ponad 120 lat. Puzzle marki Ravensburger posiadają antyrefleksyjną powłokę - są wykonane z opatentowanego, grubego kartonu z miękką podściółką (obrazek nadrukowany jest na papierze o strukturze włókna lnu, które ogranicza odbijanie światła, ułatwia układanie, a sam obrazek, niezależnie od wielkości puzzli, jest wyraźniejszy). Ponadto dzięki opatentowanej technologii SoftClick każdy pojedynczy element puzzli Ravensburger ma unikalny kształt i pasuje wyłącznie w jedno miejsce. Kształty puzzli są różnorodne dzięki ręcznie wykonanej sztancy. Puzzle Ravensburger są odporne na zginanie.

23,22 zł
20,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,32 zł

68
Puzzle 99 elementów. Being yourself - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 99 elementów. Being yourself
Ravensburger, 99
Dostępny
19 szt.

Puzzle MOMENT 99 elementów Ravensburger ułożysz dużo szybciej niż inne formaty puzzli. Wystarczy 20-30 minut, aby ułożyć 99 elementową układankę! Puzzle zawierają unikalne i łagodne w kolorach wzory, które przyjemnie się układa i pięknie prezentują się jako złożony w całości obrazek. To świetny trening umysłu dla poszukujących sposobu na wyciszenie, ale też chcących trenować swój mózg oraz pamięć! Zawartość i cechy zestawu: Układanka z motywem Be yourself. Truth will come Ilość elementów: 99 elementów Ravensburger jest największym producentem puzzli na świecie, które wytwarza od ponad 120 lat. oPuzzle marki Ravensburger posiadają antyrefleksyjną powłokę - są wykonane z opatentowanego, grubego kartonu z miękką podściółką (obrazek nadrukowany jest na papierze o strukturze włókna lnu, które ogranicza odbijanie światła, ułatwia układanie, a sam obrazek, niezależnie od wielkości puzzli, jest wyraźniejszy). Ponadto dzięki opatentowanej technologii SoftClick każdy pojedynczy element puzzli Ravensburger ma unikalny kształt i pasuje wyłącznie w jedno miejsce. Kształty puzzli są różnorodne dzięki ręcznie wykonanej sztancy. Puzzle Ravensburger są odporne na zginanie.

23,22 zł
20,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,32 zł

69
Karnet KW Komunia. Kościół - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet KW Komunia. Kościół
Henry
Dostępny
15 szt.

Karnet kwadratowy 15 x 15 cm. Złocony i tłoczony, teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. W zestawie koperta.

10,99 zł
70
Karnet B6 Komunia. Kościół - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 Komunia. Kościół
Henry
Dostępny
4 szt.

Karnet w formacie B6 z wyciętym półkolem. Złocony, teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. Koperta w zestawie.

10,99 zł
71
Karnet B6 Komunia. Gołąb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 Komunia. Gołąb
Henry
Dostępny
5 szt.

Karnet w formacie B6 z wyciętym półkolem. Złocony, teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. Koperta w zestawie.

11,99 zł
72
Karnet B6 Komunia. Chleb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 Komunia. Chleb
Henry
Dostępny
2 szt.

Karnet w formacie B6 z wyciętym półkolem. Złocony, teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. Koperta w zestawie.

10,99 zł
73
Karnet A5 Komunia Konwalie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet A5 Komunia Konwalie
Henry
Dostępny
23 szt.

Karnet rozkładany w formacie A5. Złocony , teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. W zestawie bilecik do prezentu oraz koperta.

11,99 zł
74
Karnet B6 Komunia. Anioł - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 Komunia. Anioł
Henry
Dostępny
8 szt.

Karnet w formacie B6 z wyciętym półkolem. Złocony, teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. Koperta w zestawie.

10,99 zł
75
Karnet B6 Komunia. Baranek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 Komunia. Baranek
Henry
Dostępny
14 szt.

Karnet w formacie B6 z wyciętym półkolem. Złocony, teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. Koperta w zestawie.

10,99 zł
76
Karnet A5 Komunia Eukaliptus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet A5 Komunia Eukaliptus
Henry
Dostępny
3 szt.

Karnet rozkładany w formacie A5. Złocony , teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. W zestawie bilecik do prezentu oraz koperta.

11,99 zł
77
Karnet A5 Komunia Nizapominajki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet A5 Komunia Nizapominajki
Henry
Dostępny
12 szt.

Karnet rozkładany w formacie A5. Złocony , teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. W zestawie bilecik do prezentu oraz koperta.

11,99 zł
78
Karnet KW Komunia. Wianek z kwiatami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet KW Komunia. Wianek z kwiatami
Henry
Dostępny
8 szt.

Karnet kwadratowy 15 x 15 cm z wyciętym kółkiem. Złocony, teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. W zestawie bilecik do prezentu oraz koperta.

10,99 zł
79
Karnet KW Komunia. Wianek z liśćmi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet KW Komunia. Wianek z liśćmi
Henry
Dostępny
2 szt.

Karnet kwadratowy 15 x 15 cm z wyciętym kółkiem. Złocony, teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. W zestawie bilecik do prezentu oraz koperta.

10,99 zł
80
Karnet KW Komunia. Wianek z winogronem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet KW Komunia. Wianek z winogronem
Henry
Dostępny
2 szt.

Karnet kwadratowy 15 x 15 cm z wyciętym kółkiem. Złocony, teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. W zestawie bilecik do prezentu oraz koperta.

10,99 zł
81
Karnet KW Komunia. Kościółek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet KW Komunia. Kościółek
Henry
Dostępny
1 szt.

Karnet kwadratowy 15 x 15 cm z wyciętym kółkiem. Złocony i tłoczony, teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. W zestawie bilecik do prezentu oraz koperta.

10,96 zł
5,48 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 5,48 zł

82
Karnet KW Komunia. Dziewczynka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet KW Komunia. Dziewczynka
Henry
Dostępny
11 szt.

Karnet kwadratowy 15 x 15 cm z wyciętym kółkiem. Złocony i tłoczony, teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. W zestawie bilecik do prezentu oraz koperta.

10,99 zł
83
Puzzle 10w1. W świecie Harrego Pottera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 10w1. W świecie Harrego Pottera
Trefl
Dostępny
240 szt.

Puzzle 10w1 W świecie Harry'ego Pottera. Mega zestaw puzzli 10 w 1 z motywem Harry Potter. Każdy obrazek składa się z wielu elementów od 20 do 48 puzzli.

34,90 zł
30,36 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,54 zł

84
Karnet KW Komunia. Chłopak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet KW Komunia. Chłopak
Henry
Dostępny
4 szt.

Karnet kwadratowy 15 x 15 cm z wyciętym kółkiem. Złocony i tłoczony, teksy życzeń w środku. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. W zestawie bilecik do prezentu oraz koperta.

10,99 zł
85
Madgermanes - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Madgermanes
Dostępny
58 szt.

Madgermanes. Tak wołają się dziś niegdysiejsi mozambiccy robotnicy kontraktowi w NRD. Pod koniec lat 70. Ludowa Republika Mozambiku wysłała ich do pracy w bratnim socjalistycznym NRD. Po upadku muru niemal wszyscy stracili zezwolenie na pobyt i pracę. Do dziś czekają na większą część zarobionych wtedy pieniędzy.Z perspektywy trójki fikcyjnych bohaterów rozdartych między dwoma kulturami, Birgit Weyhe przedstawia opowieść o poszukiwaniu własnej tożsamości i definicji ojczyzny. Informacje zdobyte w wywiadach z prawdziwymi mozambickimi robotnikami przekształca w porywającą historię, mistrzowsko czerpiącą zarówno z afrykańskiej, jak i europejskiej tradycji obrazu.„W tym kraju można by oszaleć, gdyby nie fakt, że wciąż wydawane są lektury tak wspaniałe, wdzięczne i wartościowe, jak ta, której dziś przyznajemy komiksową nagrodę fundacji Berthold Leibinger Stiftung”.Andreas Platthaus, przewodniczący jury

99,00 zł
71,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 27,72 zł

86
Puzzle 10w1. Kucyki Pony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 10w1. Kucyki Pony
Trefl
Dostępny
135 szt.

Puzzle 10w1 Mega Pack zostały stworzone przez cieszącą się dużym zaufaniem, polską markę Trefl. Trefl - świat puzzli, w którym nuda nie istnieje. Są źródłem zabawy i przyjemności.To podarunek dla każdego - dziecka i dorosłego. Zapraszamy na niesamowite chwile z puzzlami Trefl.

34,90 zł
30,36 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,54 zł

87
Pędzel hobby syntetyk okrągły nr 4 (12szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pędzel hobby syntetyk okrągły nr 4 (12szt)
GDD
Niedostępny
Brak

Pędzle nylonowe, syntetyczne:- idealne do farb akrylowych i olejnych,- do technik decoupage,- idealnie układające się włosie gwarantuje wysoką precyzje malowania.Pędzel okrągły, numer 4.

45,13 zł
Powiadomienie
88
Karty pamiątkowe - Pieniny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty pamiątkowe - Pieniny
Plan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.01

52 karty pamiątkowe do gry z najważniejszymi atrakcjami w Pienin.

13,30 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,9%
oszczędzasz 3,31 zł

89
Pędzel hobby syntetyk okrągły nr 5 (12szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pędzel hobby syntetyk okrągły nr 5 (12szt)
GDD
Niedostępny
Brak

Pędzel hobby, syntetyk, okrągły nr 5, Happy Color.W opakowaniu znajduje się 12 sztuk.

48,54 zł
Powiadomienie
90
Grzechotka owocowa gąsieniczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka owocowa gąsieniczka
Trefl
Dostępny
3 szt.

Owocowa Gąsieniczka to edukacyjna i muzyczna grzechotka.W interaktywny sposób zapoznaje dziecko z pierwszymi literkami i cyferkami. Kolorowy brzuszek Gąsieniczki, ruchome elementy, migoczące światełka i wesołe piosenki zachęcają maluszka do zabawy.

67,99 zł
59,15 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,84 zł

91
Zeszyt A5/16K gładki (20szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/16K gładki (20szt)
Interdruk
Dostępny
1 szt.

Zeszyt A5 gładki, 16 kartek, mix wzorów. 20 sztuk w opakowaniu zbiorczym. Producent Interdruk.

15,39 zł
14,99 zł

Rabat 2,6%
oszczędzasz 0,40 zł

92
Kobiety i LGBT-y razem za równością - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobiety i LGBT-y razem za równością
Dostępny
59 szt.

Najsłynniejsza polska opozycjonistka uliczna, Babcia Kasia, wyznaje, czy naprawdę „uszczypła” policjanta, i czy ma na sumieniu zamach tęczową torbą. Lider Homokomanda, Linus Lewandowski, radzi, jak spędzić noc na dołku i nie zwariować. Sylwia Chutnik rozbiera na części pierwsze hasło „Rewolucja jest kobietą”, a Grzegorz Piątek zastanawia się, czy Warszawa to miasto, w którym łatwo protestować. 21 wyjątkowych rozmówców i rozmówczyń wspomina społeczny bunt, który wybuchł 22 października 2020 roku w związku z ograniczaniem dostępu do aborcji, mówi o demonstracjach brutalnie tłumionych przez policję, a także o swoim zaangażowaniu na rzecz równości w najróżniejszych dziedzinach życia. Pomysł na książkę z wywiadami narodził się na gorąco, podczas protestów, w których autorka uczestniczyła. Za tytuł Kobiety i LGBT-y razem za równością posłużyło hasło z baneru, który z dumą nosili na manifestacjach aktywiści i aktywistki Homokomanda – jako wezwanie do solidarności dyskryminowanych w obliczu antyfeminizmu i homofobii. Każda z 21 osób ma fascynujące doświadczenia i przemyślenia. Opowiadają o ulicznym aktywizmie, ale też o działaniach na wielu innych polach, takich jak nauka, sztuka, język, moda, medycyna i prawo. Przestrzegają przed zagrożeniami, które niosą transfobia, nacjonalizm i hegemonia Kościoła katolickiego. Książka Kobiety i LGBT-y razem za równością to mocny głos w debacie publicznej. Wyraźny przekaz, że dziś nie można już myśleć o demokracji, pomijając prawo do aborcji i małżeńską równość. „To nie jest zwykła książka z wywiadami. To mikstura, dzięki której mieszkanki i mieszkańcy tutejszych szerokości geograficznych utrzymają właściwy poziom wkurwu w organizmie. To książka o strachu i odwadze, o bezradności i działaniu, o zaangażowaniu i wspólnocie mimo wszystko. To książka dla ciebie, dla mnie i dla nich”. Justyna Czechowska Małgorzata Büthner-Zawadzka – doktorka nauk humanistycznych, autorka książki Warszawa w oczach pisarek. Obraz i doświadczenie miasta w polskiej prozie kobiecej 1864–1939. Na co dzień pracuje w mediach.

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

Wróć do góry