hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.04.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 1 kwietnia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kicia Kocia w kosmosie (Anita Głowińska), na drugim Klub 5 rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko (Robin Sharma). Kolejny produkt to Zeszyt A4/32k linia Wask Kol Girls Int Fol A 10 (Interdruk) oraz Czytanki naklejanki. Disney Kubuś i Przyjaciele. Kubuś i pszczoły (praca zbiorowa).
1
Kicia Kocia w kosmosie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Kicia Kocia w kosmosie
Dostępny
912 szt.

Kicia Kocia ogląda gwiazdy na niebie. Zachwyca się księżycem i zwierza się, że chciałaby polecieć na księżyc. Dowiaduje się, że można tam dolecieć rakietą i że w kosmos latają astronauci. Kicia Kocia chce zostać astronautką!

9,90 zł
6,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 2,91 zł

124 osoby kupiły
2
Klub 5 rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klub 5 rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko
Dostępny
1031 szt.

Dobrze zacznij dzień. Odzyskaj siebie i znajdź czas dla swoich potrzeb imarzeń. Zamień „nie mogę” w MOGĘ! Wprowadź rewolucyjną poranną rutynę, dzięki której znajdziesz spokój, zmaksymalizujesz wydajność oraz zachowasz zdrowie i energię. Pobudka o 5 rano może zmienić życie na zawsze. Robin Sharma, autor bestsellera Mnich, który sprzedał swoje Ferrari jest jednym z czołowych guru rozwoju osobistego na świecie. Jego książki sprzedały się w nakładzie 15 milionów egzemplarzy. Z rad Sharmy korzystały takie firmy jak Microsoft, NASA, Nike czy FedEx. W książce Klub 5 rano Sharma przedstawia autorskie sposoby zmniejszenia stresu, poprawy koncentracji, uwolnienia kreatywności i przywrócenia równowagi między pracą a życiem osobistym. Jego metody zostały wypracowane w trakcie wielu lat praktyk z ludźmi, którzy odnieśli największe sukcesy na świecie. Teraz Sharma dzieli się swoimi spostrzeżeniami i narzędziami, opierając się na kluczowym założeniu, że wygrywanie zaczyna się o świcie.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

53 osoby kupiły
3
Zeszyt A4/32k linia Wask Kol Girls Int Fol A 10 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
36 osób kupiło
4
Czytanki naklejanki. Disney Kubuś i Przyjaciele. Kubuś i pszczoły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanki naklejanki. Disney Kubuś i Przyjaciele. Kubuś i pszczoły
Dostępny
82 szt.

Kubuś i przyjaciele. Kubuś i pszczoły to bajecznie kolorowa opowiastka z naklejkami, wspaniały prezent nie tylko dla fanek i fanów animacji Disneya. Poznawanie przygód ulubionych bohaterów ze Stumilowego Lasu oraz zabawa naklejkami pozwolą dziecku aktywnie spędzić czas, ale też rozwijać wyobraźnię, spostrzegawczość, koordynację ręka-oko oraz ćwiczyć pamięć. W każdym tytule serii „Czytanki naklejanki” młody czytelnik znajdzie arkusz z 30 naklejkami. Część z nich przyda się do zabawy, a część można umieścić w odpowiednich miejscach na stronach, tak by uzupełnić czytaną historię. Idealne rozwiązanie, by zachęcić dziecko do aktywnego czytania.

8,99 zł
7,99 zł

Rabat 11,1%
oszczędzasz 1,00 zł

14 osób kupiło
5
Błękitny Zamek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Błękitny Zamek
Dostępny
99 szt.

Romantyczna i pełna wdzięku opowieść o szacunku i dobroci. O dziewczynie, która postanowiła wyzwolić się z więzów tradycyjnej rodziny i przeżyć resztę życia zgodnie z własnymi pragnieniami. Piękna historia o szalonej namiętności i narodzinach prawdziwej miłości.

24,99 zł
15,99 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 9,00 zł

12 osób kupiło
6
Opowieści niepoprawne politycznie. Tom 2. Sowieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści niepoprawne politycznie. Tom 2. Sowieci
Dostępny
150 szt.

Sowieci to najbardziej antykomunistyczna książka w Polsce. Druga po bestsellerowych Żydach książka z obrazoburczego cyklu autora Obłędu ’44 i Paktu Ribbentrop–Beck. Stawia on w niej szokującą tezę: bolszewizm był gorszy od nazizmu, a Stalin gorszy od Hitlera. I na potwierdzenie tej tezy ma mocne argumenty. Piotr Zychowicz opisuje zapomniane bestialskie zbrodnie popełnione przez Sowietów oraz wojnę wywiadowczą między II RP a ZSRS. W Sowietach znalazły się też opowieści o wielkich prowokacjach KGB i krwawych wewnętrznych czystkach. O gwałcicielach z Armii Czerwonej i kanibalach z łagrów GUŁagu. Autor rozprawia się również z mitami „wielkiej wojny ojczyźnianej”, które stanowią fundament polityki historycznej współczesnej Rosji.

59,90 zł
38,34 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 21,56 zł

10 osób kupiło
7
Andaluzja, Sewilla i Granada Inspirator Podróżniczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,90 zł
29,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 19,96 zł

10 osób kupiło
8
Czytanki naklejanki. Disney Kubuś i Przyjaciele. Urodziny Kubusia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanki naklejanki. Disney Kubuś i Przyjaciele. Urodziny Kubusia
Dostępny
178 szt.

Kubuś i przyjaciele. Urodziny Kubusia to bajecznie kolorowa opowiastka z naklejkami, wspaniały prezent nie tylko dla fanek i fanów animacji Disneya. Poznawanie przygód ulubionych bohaterów ze Stumilowego Lasu oraz zabawa naklejkami pozwolą dziecku aktywnie spędzić czas, ale też rozwijać wyobraźnię, spostrzegawczość, koordynację ręka-oko oraz ćwiczyć pamięć. W każdym tytule serii „Czytanki naklejanki” młody czytelnik znajdzie arkusz z 30 naklejkami. Część z nich przyda się do zabawy, a część można umieścić w odpowiednich miejscach na stronach, tak by uzupełnić czytaną historię. Idealne rozwiązanie, by zachęcić dziecko do aktywnego czytania.

8,99 zł
7,99 zł

Rabat 11,1%
oszczędzasz 1,00 zł

9 osób kupiło
9
Ciekawe dlaczego wieloryby śpiewają - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawe dlaczego wieloryby śpiewają
Dostępny
1632 szt.

Która ryba nosi pancerz? Dlaczego kraby chodzą bokiem? Ta fascynująca książka przybliży dzieciom niezwykły świat podwodnych roślin i zwierząt. Dzięki niej nie tylko poznają nowe gatunki morskich stworzeń i ich zachowanie, ale dowiedzą się także, co należy robić, by ochronić tę obfitość życia przed zagładą. Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne - czasem trudne, czasem nietypowe - pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.

6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

8 osób kupiło
10
Czytanki naklejanki. Disney Króliczki. Moje kochane króliczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanki naklejanki. Disney Króliczki. Moje kochane króliczki
Dostępny
146 szt.

Moje kochane króliczki to bajecznie kolorowa opowiastka z naklejkami, wspaniały prezent nie tylko dla fanek i fanów animacji Disneya. Poznawanie przygód ulubionych filmowych bohaterów i zabawa naklejkami pozwolą dziecku aktywnie spędzić czas, ale też rozwijać wyobraźnię, spostrzegawczość, koordynację ręka-oko oraz ćwiczyć pamięć. W każdym tytule serii „Czytanki naklejanki” młody czytelnik znajdzie arkusz z 30 naklejkami. Część z nich przyda się do zabawy, a część można umieścić w odpowiednich miejscach na stronach, tak by uzupełnić czytaną historię. Idealne rozwiązanie, by zachęcić dziecko do aktywnego czytania.

8,99 zł
7,99 zł

Rabat 11,1%
oszczędzasz 1,00 zł

8 osób kupiło
11
Ćwiczenia na pamięć i koncentrację cz.1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia na pamięć i koncentrację cz.1
Dostępny
1 szt.

Ćwiczenia na pamięć i koncentrację dla każdego.Ciekawe ćwiczenia na każdy dzień miesiąca.Co robisz, by zachować dobrą kondycję i pamięć? Jeśli nie robisz wiele zacznij ćwiczyć.Czy wiesz że po 28 roku życia twój mózg zaczyna zwalniać i stopniowo traci zapał jaki miał wcześniej. Należy coś z tym zrobić. Najlepsze jest zacząć dostarczać nowych bodźców do mózgu, pobudzać go do ćwiczeń. Stąd pomysł na książkę która będzie pomocą dla każdego. Dzięki temu że będziemy nasz mózg zmuszać do ćwiczeń zacznie on tworzyć nowe połączenia między neuronami a to dzięki nim będziemy lepiej zapamiętywać, będziemy sprawniej uczyć się nowych rzeczy i lepiej będziemy mogli się skoncentrować na rzeczach bieżących.  "Ćwiczenia na pamięć i koncentrację" zawierają głownie ćwiczenia grafomotoryczne czyli poprawiające koordynację wzroku i ruchu dłoni. Dzięki nim każdy będzie mógł w prosty sposób ćwiczyć nad swoją koncentracją i spostrzegawczością. Ćwiczenia są świetnie dobrane dla tych który po udarach, wylewach, w afazji muszą podjąć walkę o swoje normalne życie. Dzięki publikacji i ćwiczeniu na co dzień będziemy mogli szybko zauważyć różnicę w naszym lepszym funkcjonowaniu. ćwiczenia grafomotoryczne  sudoku ćwiczenia na koncentrację ćwiczenia na spostrzegawczość.

21,00 zł
15,99 zł

Rabat 23,9%
oszczędzasz 5,01 zł

8 osób kupiło
12
Louis Vuitton Historia kultowego domu mody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Louis Vuitton Historia kultowego domu mody
Dostępny
14 szt.

Torebki z monogramem Louis Vuitton są noszone przez znane osobistości i rodziny królewskie od ponad 150 lat. Odkąd młody Louis postanowił szukać szczęścia w Paryżu, ta najbogatsza z marek przetrwała dwie wojny światowe, okres wielkiego kryzysu, erę jazzu i szalone lata sześćdziesiąte. Opisując historię rozwoju Louis Vuitton do statusu ikony w latach 80. XX wieku, powstanie modowej potęgi LVMH oraz zatrudnienie w 1997 roku Marca Jacobsa, Mała księga Louis Vuitton ukazuje transformację zakładu rzemieślniczego wytwarzającego bagaże w globalną firmę spod znaku high fashion. Fantastyczne zdjęcia i porywający tekst przedstawiają historię najbardziej luksusowej marki świata, aż po jej nieustającą ewolucję pod kreatywnym okiem Nicolasa Ghesquiere?a.

59,00 zł
43,66 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,34 zł

8 osób kupiło
13
Ciekawe dlaczego dodo nie żyje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawe dlaczego dodo nie żyje
Dostępny
2720 szt.

Dzięki tej książce dzieci dowiedzą się, jakie gatunki zwierząt są zagrożone wyginięciem, co należy zrobić, by je ratować, oraz jak dbać o środowisko naturalne. To zabawna i fascynująca lektura nie tylko dla najmłodszych! Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne - czasem trudne, czasem nietypowe - pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.

6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

6 osób kupiło
14
Kraina lodu. Modna kolorowanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina lodu. Modna kolorowanka
Dostępny
46 szt.

Witaj w królewskiej garderobie Anny i Elsy! Zabaw się w projektantkę i pomóż im dobrać odpowiednie stroje na konkretne okazje. Przebieraj w krojach, baw się formami stylizuj tak jak chcesz! Zaprojektuj własną paletę kolorów czy wzorów i przenieś na dowolną kreację. Zabawę urozmaicą brokatowe naklejki dołączone do książki.

15,99 zł
12,99 zł

Rabat 18,8%
oszczędzasz 3,00 zł

6 osób kupiło
15
Repetytorium Answer Key PR EXPRESS PUBLISHING - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Repetytorium Answer Key PR EXPRESS PUBLISHING
Dostępny
84 szt.

Klucz odpowiedzi zawiera wszystkie odpowiedzi do zadań z repetytorium, w tym przykładowe odpowiedzi do zadań otwartych. Express Publishing Repetytorium. Poziom rozszerzony to publikacja adresowana do uczniów czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum, którzy uczą się języka angielskiego w zakresie rozszerzonym, przygotowując się jednocześnie do egzaminu maturalnego. Dzięki temu, że łączy cechy podręcznika i repetytorium, pozwala na rozwijanie umiejętności wskazanych w podstawie programowej i systematyczne poszerzanie znajomości zagadnień leksykalno-gramatycznych poznanych na różnych etapach nauki języka.   Wszechstronnie rozwija słownictwo ze wszystkich 14 obszarów tematycznych wymienionych w podstawie programowej. Pozwala gruntownie powtórzyć i przećwiczyć zagadnienia gramatyczne, kładąc nacisk na poprawność językową.  Oferuje bogaty wybór różnych typów zadań otwartych i zamkniętych - w tym takich, które mogą być wykorzystane do sprawdzania umiejętności na egzaminie maturalnym (M).   Zawiera wskazówki dla ucznia - Exam Tips i Exam Strategy -  pomocne w opanowaniu technik wykonywania zadań na egzaminach językowych.   Przejrzysty podział materiału ułatwia systematyczną naukę -  każdy z 14 modułów składa się z sekcji: Vocabulary, Exam Skills Practice (Listening, Reading, Use of English, Writing, Speaking) i Vocabulary Bank. W publikacji znajdują się także działy: Exam Skills Check (do samodzielnych powtórek), Extra Speaking Practice, Writing Bank, Grammar Bank, Word Formation, Phrasal Verbs, Verbs/Adjectives/Nouns with Prepositions i Words Often Confused. Dzięki tekstom o aktualnej problematyce pomaga rozwijać wiedzę o współczesnym świecie.    Zadania oznaczone jako Think, Role Play, Debate oraz ICT zachęcają do formułowania i wypowiadania własnych poglądów, pozwalają na rozwijanie umiejętności współpracy i wyszukiwania informacji w różnych źródłach. Ciekawostki Culture Spots zachęcają do poznawania kultury krajów anglojęzycznych oraz kultury Polski.

25,00 zł
21,75 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,25 zł

5 osób kupiło
16
Ciekawe dlaczego Kolumb przepłynął ocean - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawe dlaczego Kolumb przepłynął ocean
Dostępny
1949 szt.

Książka opisuje najsłynniejszych podróżników oraz ich wyprawy. Podane informacje zainteresują każdego, podobnie jak liczne ciekawostki z historii odkryć geograficznych. To nie tylko interesująca, ale i wielce pouczająca lektura. Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne - czasem trudne, czasem nietypowe - pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.

6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

5 osób kupiło
17
Kościół u bram piekieł - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kościół u bram piekieł
Dostępny
68 szt.

Nikt nie może już zaprzeczać, że Kościół katolicki znajduje się w stanie głębokiego kryzysu. Kryzys ten, objawiający się zarówno na płaszczyźnie doktrynalnej, jak i społecznej oraz politycznej, jest skutkiem rewolucji, której najbardziej widocznym efektem był Sobór Watykański II i odrzucenie przez hierarchię tych tradycji, które dały Kościołowi siłę. Sobór był prawdziwym początkiem procesu dechrystianizacji Kościoła, a więc zastępowania nauki Chrystusa nauką inspirowaną nurtami myśli świeckiej. W rezultacie Kościół utracił swój duchowy wymiar i stał się zwykłą instytucją tego świata, targaną przez typowe dla tego świata problemy. W Ewangelii św. Mateusza Chrystus mówi o Kościele, że ?bramy piekielne go nie przemogą?. Równocześnie mówi jednak o budowli wzniesionej na skale, a nie na piasku. Dzisiejszy Kościół, pozbawiony trwałego oparcia, ostatecznie stanął u bram piekieł. W jaki sposób do tego doszło? Jakie siły i jacy ludzie się za tym kryją? O tym opowiada ta książka. Kościół uległ słowom pokusy, które szeptali ukryci w jego łonie agenci sił oświecenia i postępu, moderniści i kryptomasoni. Być może wierzyli, że w zamian za podporządkowanie się światu, zyskają przynajmniej część władzy nad nim. Jednak obietnica nie została zrealizowana i nigdy nie była składana na poważnie. Kościół najpierw przestał walczyć, potem zaczął łasić się do wroga, a wreszcie się do niego upodobnił, stając się zwykłą ziemską instytucją. A taka instytucja ma w swojej naturze to, że przenikają ją skandale finansowe i seksualne, towarzyszące ideowemu i moralnemu rozchwianiu. Taki Kościół nie tylko nie może być latarnią ? on sam utracił już latarnię, która kierowała jego kursem. I jeśli wciąż płynie, to jedynie w mrok. (fragment książki) Petrus Paulus to nieformalne stowarzyszenie ludzi świeckich i duchownych, którego celem jest badanie przyczyn upadku cywilizacji łacińskiej oraz jej tradycyjnych instytucji i wartości. Fakt upadku tej cywilizacji nie budzi już wątpliwości, podobnie jak to, że rodzące się nowe formy polityczne, ekonomiczne, społeczne i religijne odrzucają podstawowe łacińskie wartości, takie jak prawda, dobro i piękno. Żyjemy w czasach, w których normą działania stało się kłamstwo, zło ukryte pod pozorami troski oraz wszechobecna brzydota i programowe zepsucie. W takiej sytuacji rozsądnym rozwiązaniem wydaje się powrót do pierwotnych form organizacji religijnej, których podstawą są małe grupy ludzi, świadomie wyłączających się z głównego nurtu wydarzeń i znajdujących schronienie w duchowych katakumbach. www.petruspaulus.pl

65,00 zł
46,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 18,20 zł

5 osób kupiło
18
Chanel Historia kultowego domu mody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chanel Historia kultowego domu mody
Dostępny
2 szt.

Odpowiedzialna za jedne z najbardziej przełomowych trendów w modzie, jakie kiedykolwiek widział świat ? jak na przykład mała czarna, żakiet z przędzy pętelkowej bouclé, sztuczne perły i buty z noskiem w odmiennym kolorze ? Coco Chanel była rewolucjonistką swoich czasów, która wykorzystała odpowiedni moment na to, by dać kobietom wszystko, czego pragnęły, zanim jeszcze same dostrzegły taką potrzebę. Czerpiąc z podstawowych elementów męskiej garderoby wykreowała siłę kobiecości tworząc demokratyczne zasady ubioru, które ostatecznie wprowadziły wolność, równość i niewymuszoną klasykę. Publikacja ta sławi życie i dzieło życia tej niezwykle wpływowej projektantki, ukazując jej drogę do sukcesu od skromnych początków poprzez globalny fenomen marki, która rozszerzyła swoją ofertę o perfumy, biżuterię i dodatki, aż po dziedzictwo trwające do dziś. Nawet obecnie, wiele lat po śmierci, projektantka pozostaje niekwestionowaną postacią tworzącą styl Domu mody Chanel.

59,00 zł
43,66 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,34 zł

6 osób kupiło
19
Atlas ptaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas ptaków
Dostępny
56 szt.

Niebieska ?błyskawica? świszcząca nad wodą to zapewne zimorodek. Niepozorny, brązowy ptak śpiewający wśród trzcin to z pewnością trzcinniczek. W dalekich ciernistych żywopłotach wprawne oko dostrzeże znieruchomiałą sylwetkę dzierzby gąsiorka. Początkującym tak szybkie rozpoznanie gatunku ptaka wydaje się wiedzą tajemną. Atlas zawiera opisy najważniejszych gatunków ptaków pojawiających się na terenie Europy Środkowej. Każdy rozdział książki poświęcony jest gatunkom ptaków zamieszkującym dane siedlisko: las, łąki i pola, rzeki i jeziora, obszar nadmorski oraz góry. Opisano wygląd ptaków (upierzenie, rozmiar, cechy charakterystyczne), typowe zachowania i sposób życia (zdobywanie pokarmu, zakładanie gniazda, gody). Podano także informacje o występowaniu danego gatunku w Polsce i terminach przelotów bądź gniazdowania. Osobny rozdział stanowią sylwetki ptaków zamieszkujących w pobliżu osiedli ludzkich. Książka idealna na każdą wycieczkę!

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

5 osób kupiło
20
Ukraiński nie gryzie! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ukraiński nie gryzie!
Dostępny
77 szt.

UKRAIŃSKI nie gryzie! to kurs, z którym: *aktywnie uczysz się języka od podstaw, *przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo, *praktycznie trenujesz znajomość gramatyki, *uczysz się gotowych zwrotów konwersacyjnych, *poznajesz współczesny, codzienny język ukraińskiego. Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów, jak i dorosłych samouków dopiero zaczynających naukę, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka ukraińskiego na poziomie komunikacyjnym. Książka (152 str.) opiera się na niezwykle atrakcyjnej metodzie aktywnej nauki języka poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. W rozdziałach tematycznych znajdziesz: około 90 najpopularniejszych zagadnień, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatykę w pigułce, porcję niezbędnego słownictwa, ćwiczenia, ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach praktycznych minisłowniczków, a dodatkowo na końcu książki znajdziesz podręczny zbiorczy słownik. GRATIS nagrania prawidłowej wymowy w wykonaniu profesjonalnych lektorów do posłuchania www.slowka.pl/wymowa. Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki. Przekonaj się, że ukraiński nie gryzie!

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

5 osób kupiło
21
Szuga. Krajobraz po imperium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szuga. Krajobraz po imperium
Dostępny
174 szt.

Słowo szuga znaczy śryż, breja, lód zmieszany z wodą i pośniegowym błotem. Pojawienie się jej na drogach i rzekach zapowiada odwilż, wiosnę, nadejście nowego. Jakiej odnowy doświadczyła Rosja po rozpadzie Związku Radzieckiego? W Szudze Jędrzej Morawiecki przekonuje, że początkowe wolnościowe przemiany, zarówno polityczne, jak i społeczne, ostatecznie nie przyniosły ani państwu, ani jego obywatelom pozytywnych trwałych zmian. Rosja ostatniej dekady to rozkwit nacjonalizmów, radykalizacja postaw, represje wobec niepokornych. Bohaterowie książki szukają kryjówek albo uciekają, trafiając do klinik psychiatrycznych, obozów dla uchodźców, wreszcie do strefy działań wojennych. Autor, od lat podróżujący w najdalsze zakątki Rosji, odkrył inny kraj niż dotychczas opisywany w polskich reportażach lub artykułach prasowych. W Szudze obnażył egzotyzujące i zaczarowujące sposoby kreowania jej obrazu. Przeprowadził też bolesny rozrachunek ze swoim osobistym stosunkiem do Rosji. Szuga jest bogatą mozaiką reportaży i opowieści z syberyjskiego Tomska oraz poruszających relacji mieszkańców Donbasu po rosyjskiej agresji na ich region.

43,00 zł
30,96 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,04 zł

4 osoby kupiły
22
Myśl jak arcymistrz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myśl jak arcymistrz
Dostępny
4 szt.

Niewiele książek miało tak wielki wpływ na literaturę szachową jak praca wybitnego szachisty Aleksandra Kotowa Myśl jak arcymistrz. Jej pierwsze wydanie sprzedało się w trzy miesiące i natychmiast uznano ją za klasykę. To jedna z najlepiej sprzedających się książek szachowych wszech czasów. Po pół wieku od premiery wciąż uchodzi za znakomity podręcznik treningowy, zachowujący świeżość podejścia i znaczenie dla szachów. Aleksander Kotow dzieli się swoją wiedzą o procesach myślowych przy szachownicy w różnych fazach partii szachowej. Wiele miejsca poświęca obliczaniu wariantów, ocenie pozycji i planowaniu, a więc tym zagadnieniom, które stosunkowo najsłabiej zostały opisane w literaturze szachowej. Czytelnik znajdzie tu również wskazówki, jak studiować otwarcia, jak analizować odłożone partie, a także psychologiczne aspekty walki przy szachownicy. Aleksander Kotow (1913-1981) był jednym z najlepszych szachistów w okresie powojennym. W rozgrywkach o mistrzostwo świata dwukrotnie doszedł do fazy kandydackiej.

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

4 osoby kupiły
23
Hiszpański. Mundo Perdido. Powieść dla młodzieży z ćwiczeniami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpański. Mundo Perdido. Powieść dla młodzieży z ćwiczeniami
Dostępny
109 szt.

Ángela poznaje Salvadora w nowej szkole, w greckiej części Nikozji, dokąd przeprowadziła się jej rodzina. Razem realizują projekt fotograficzny, zapuszczając się w coraz odleglejsze zakątki podzielonego Cypru. Jakie tajemnice odkryje przed nimi jedno przypadkowe zdjęcie? Powieść dla młodzieży Mundo Perdido to niekonwencjonalny kurs skierowany do gimnazjalistów i licealistów. Książka łączy przyjemność śledzenia przygód głównych bohaterów, nastoletnich fotografów odkrywających tajemnice Cypru, z intensywną nauką języka hiszpańskiego. Współczesne słownictwo i konstrukcje gramatyczne prezentowane są w kontekście, czyli w sposób najbardziej sprzyjający zapamiętywaniu. Podczas czytania opowieści przyswoisz współczesne hiszpańskie słownictwo, konstrukcje leksykalno-gramatyczne oraz utrwalisz umiejętność czytania ze zrozumieniem. Na końcu książki znajdziesz klucz odpowiedzi i rozbudowany słowniczek hiszpańsko-polski.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

4 osoby kupiły
24
Kartka okolicznościowa. I Komunia 02 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa. I Komunia 02
Fernando
Dostępny
8 szt.

Kartka okolicznościowa z okazji Pierwszej Komunii Świętej zaprojektowana przez Aleksandrę Makowską. W środku miejsce na wpisanie życzeń. Wydrukowana na wysokiej jakość papierze 300 g. Kartka sprzedawana z kopertą w kolorze bieli.

9,10 zł
8,99 zł

Rabat 1,2%
oszczędzasz 0,11 zł

4 osoby kupiły
25
Ciekawe dlaczego stalaktyty rosną w dół - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawe dlaczego stalaktyty rosną w dół
Dostępny
3016 szt.

Książka ta w interesujący i zrozumiały sposób odpowiada na pytania dotyczące jaskiń. Opisuje proces powstawania jaskiń, różne formacje skalne, jakie można znaleźć w jaskiniach, oraz mieszkańców tych niezwykłych podziemnych struktur. To zabawna i fascynująca lektura nie tylko dla najmłodszych. Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne - czasem trudne, czasem nietypowe - pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.

6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

4 osoby kupiły
26
Kartka okolicznościowa. I Komunia 03 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Kartka okolicznościowa. I Komunia 03
Fernando
Dostępny
5 szt.

Kartka okolicznościowa z okazji Pierwszej Komunii Świętej zaprojektowana przez Aleksandrę Makowską. W środku miejsce na wpisanie życzeń. Wydrukowana na wysokiej jakość papierze 300 g. Kartka sprzedawana z kopertą w kolorze bieli.

9,10 zł
5,92 zł

Rabat 34,9%
oszczędzasz 3,18 zł

4 osoby kupiły
27
Turcja. Inspirator podróżniczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Turcja. Inspirator podróżniczy
Dostępny
123 szt.

Twój inspirator zaprowadzi cię w każdy zakamarek Turcji. Nic cię nie ominie! - Rankingi atrakcji. - Knajpki, w których jedzą miejscowi. - Rekomendacje autorów. - Intuicyjna nawigacja. Agata Wielgołaska – autorka bloga Tureckie kazania, zakochana w Stambule, od wielu lat pisze o Turcji w książkach i artykułach. Swoją turecką przygodę zaczęła w środkowej Anatolii, niedaleko słynnej Kapadocji.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

3 osoby kupiły
28
Ciekawe dlaczego sosny mają igły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawe dlaczego sosny mają igły
Dostępny
1997 szt.

Książka ta przedstawia niezwykły, barwny i ogromnie zróżnicowany świat lasu. Opisuje różne rodzaje lasów, jakie występują na całej Ziemi, oraz ich mieszkańców. To zabawna i fascynująca lektura nie tylko dla najmłodszych. Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne - czasem trudne, czasem nietypowe - pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.

6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

3 osoby kupiły
29
Brzydcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brzydcy
Dostępny
339 szt.

Tally nie może się już doczekać swoich szesnastych urodzin. Tego dnia w jej świecie każdy przechodzi skomplikowaną operację plastyczną, która zmienia przeciętnych, brzydkich nastolatków w doskonałych ślicznych, żyjących w supernowoczesnym raju, gdzie jedynym zajęciem jest wieczna zabawa. Tymczasem Shay, nowa przyjaciółka Tally, nie podziela jej entuzjazmu i zamiast poddać się przemianie, woli zaryzykować ucieczkę z miasta. Po zniknięciu Shay Tally odkrywa, że nawet w raju nie wszystko jest śliczne. Musi wybierać, albo odszuka Shay i zdradzi władzom miejsce jej pobytu, albo też nigdy nie stanie się piękna. Decyzja, którą podejmie, na zawsze odmieni jej świat.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

3 osoby kupiły
30
Ciekawe dlaczego rzymianie nosili togi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawe dlaczego rzymianie nosili togi
Dostępny
3065 szt.

W książce tej można znaleźć zarówno informacje o historii Rzymu i codziennym życiu jego mieszkańców, jak i mnóstwo interesujących ciekawostek dotyczących starożytności. Nie brakuje w niej również odniesień do współczesności, dzięki którym świat sprzed dwóch tysiącleci wydaje się czytelnikowi zaskakująco bliski i znajomy. To zabawna i fascynująca lektura nie tylko dla najmłodszych. Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne - czasem trudne, czasem nietypowe - pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.

6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

3 osoby kupiły
31
Oblicza lęku w.2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oblicza lęku w.2022
Dostępny
59 szt.

Oblicza lęku Fritza Reimanna, słynnego niemieckiego psychoanalityka i psychoterapeuty, to jedno z najbardziej dogłębnych studiów dotyczących lęku. Autor wprowadza nas w świat czterech podstawowych sił psychicznych rządzących ludzkim życiem i wyjaśnia, za jakie elementy naszej osobowości są odpowiedzialne i jakie podstawowe lęki są z nimi związane. Próbuje oswoić nas z lękiem, wskazać konstruktywne sposoby wykorzystania go. Pokazuje, że lęku nie wolno się bać, że trzeba się z nim zmierzyć. Jest to z pewnością cenna pozycja zarówno dla osób zawodowo zajmujących się psychologią, jak i dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniem lęku w życiu człowieka.

44,99 zł
33,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

3 osoby kupiły
32
Segregator Pp A4/20/2r Pets B-fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator Pp A4/20/2r Pets B-fol
Biurfol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

21,90 zł
Powiadomienie
2 osoby kupiły
33
Wiatraczek kwiatek 36x62 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,90 zł
10,99 zł

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
34
Detektyw Flamingo i tajemnicze szyfry. Kolorowanki z kodem. Dinozaury KS66027 Trefl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,50 zł
3,99 zł

Rabat 11,3%
oszczędzasz 0,51 zł

2 osoby kupiły
35
Pen Control: A Learn with Ladybird Wipe-Clean Activity Book 3-5 years - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pen Control: A Learn with Ladybird Wipe-Clean Activity Book 3-5 years
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

This colourful activity book, featuring six friendly animal students in Ladybird Class, helps preschool children develop first pen control and practise the key fine motor skills that will form the basis of confident writing. Perfect for fun at-home learning, Wipe-Clean Pen Control comes with a special pen and sturdy, reusable wipe-clean pages. The book encourages children to build their pen control confidence by gradually introducing and practising the patterns and shapes that are needed for early writing, such as circles, zigzags, straight lines and wavy lines. It is perfect to support children's developing skills as they become interested in using a pen and pencil more precisely, and is the perfect preparation for writing the letters of the alphabet as shown in Learn with Ladybird: Wipe-Clean Letters.

28,00 zł
Powiadomienie
2 osoby kupiły
36
Ciekawe dlaczego grecy budowali świątynie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawe dlaczego grecy budowali świątynie
Dostępny
2865 szt.

Książka w barwny i przystępny sposób opisuje liczne fakty i ciekawostki związane ze starożytną Grecją. Można w niej znaleźć krótki zarys historii starożytnej Grecji oraz informacje o najsłynniejszych greckich myślicielach i artystach. Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne - czasem trudne, czasem nietypowe - pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.

6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

2 osoby kupiły
37
Ostatnie dni Ptolemeusza Greya - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Ostatnie dni Ptolemeusza Greya
Dostępny
12 szt.

Niezwykła, poruszająca powieść o sile wspomnień i rodzinnych wartościach autorstwa jednej ze współczesnych ikon literatury W wieku dziewięćdziesięciu jeden lat Ptolemeusz Grey jest człowiekiem zapomnianym przez świat – przyjaciół, rodzinę, a nawet przez siebie samego. Zamknięty w czterech ścianach mieszkania pogrąża się samotnie w demencji. Pewnego dnia na pogrzebie siostrzeńca spotyka siedemnastoletnią Robyn i doświadcza znaczącej odmiany – w głowie, w sercu i w życiu. Robyn jest inna niż wszyscy. Zabrania Ptolemeuszowi żyć w zapomnieniu, wśród dręczących go wspomnień, i całkowicie odmienia jego egzystencję. Z jej pomocą, a także za sprawą eksperymentalnej terapii, Ptolemeusz wynurza się z izolacji. Znów doświadcza radości życia, a jego blaknący umysł odzyskuje klarowność i wigor, co pozwala odkryć niedostępne od dekad tajemnice.

44,90 zł
22,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 22,45 zł

2 osoby kupiły
38
Biuro projektów "Stylove wnętrza Zuzy". Mój dom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biuro projektów "Stylove wnętrza Zuzy". Mój dom
Dostępny
13 szt.

Książeczka dla miłośników urządzania wnętrz. Mała projektantka może się wykazać kreatywnością w urządzaniu domu.

9,90 zł
8,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
39
Biuro projektów "Stylove wnętrza Zuzy". Hotel dla czworonogów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biuro projektów "Stylove wnętrza Zuzy". Hotel dla czworonogów
Dostępny
19 szt.

Książeczka dla miłośników urządzania wnętrz. Mała projektantka może się wykazać kreatywnością w urządzaniu hotelu dla zwierząt.

9,90 zł
8,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
40
Tylko zapnij pasy! Zadania na długie i krótkie trasy. Ćwiczenia z myślenia 66577 Trefl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,00 zł
5,99 zł

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

2 osoby kupiły
41
Szlaczki i literki z księżniczkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Szlaczki i literki z księżniczkami
Dostępny
4 szt.

Nauka pisania, kolorowanie, naklejanie

19,99 zł
10,19 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 9,80 zł

2 osoby kupiły
42
Biuro projektów "Stylove wnętrza Zuzy". Wymarzone pokoje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biuro projektów "Stylove wnętrza Zuzy". Wymarzone pokoje
Dostępny
16 szt.

Książeczka dla miłośników urządzania wnętrz. Mała projektantka może się wykazać kreatywnością w urządzaniu pokojów.

9,90 zł
8,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
43
Ciekawe dlaczego na saharze jest zimno nocą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawe dlaczego na saharze jest zimno nocą
Dostępny
2036 szt.

Książka jest zbiorem ciekawych informacji dotyczących pustyń. Wyjaśnia procesy zachodzące na pustyniach, opisuje zwierzęta zamieszkujące te nieprzyjazne obszary i przytacza różne ciekawostki związane z historią pustyń. Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne - czasem trudne, czasem nietypowe - pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.

6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

2 osoby kupiły
44
Biuro projektów "Stylove wnętrza Zuzy". Kawiarnia i reustauracja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biuro projektów "Stylove wnętrza Zuzy". Kawiarnia i reustauracja
Dostępny
15 szt.

Książeczka dla miłośników urządzania wnętrz. Mała projektantka może się wykazać kreatywnością w urządzaniu kawiarni i restauracji.

9,90 zł
8,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
45
Pióro kulkowe V-Ball czarne (12szt) PILOT - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro kulkowe V-Ball czarne (12szt) PILOT
PILOT Corporation
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

Pióro kulkowe V ball z obudową w kolorze tuszu posiada bezpieczną wentylową skuwkę z plastikowym klipem. Nadzwyczaj wytrzymała głowica pisząca ze stali nierdzewnej i kulka wykonana ze stopu węglika wolframu. Grubości linii pisania: 0,30 mm, długości linii pisania: 1400 m. Występuje w kolorach czarny, czerwony, niebieski.V ball produkowany jest w oparciu o technologię V-System, która obejmuje trzy filary technologiczne:INK WRITING - Kiedy podczas pisania, ze zbiornika wydostaje się nadmiar atramentu, jest on przechowywany w specjalnie skonstruowanej końcówce z wbudowanymi mikro skrzydełkami. Dzięki temu ilość atramentu przepływającego do końcówki jest zawsze stała. Grubość pisanej linii nie zmienia się, pisze do ostatniej kropli.Hi-Tecpoint to niepowtarzalna końcówka wykonana ze stali nierdzewnej z zastosowaniem 3 symetrycznych wgłębień do podtrzymywania i wspierania kulki. Dzięki zastosowaniu Hi-Tecpoint, kulka podczas pisania obraca się bardzo lekko i płynnie.ATT System czyli system skuwka w skuwce. Wewnątrz zewnętrznej skuwki umieszczona jest mniejsza, która szczelnie zabezpiecza końcówkę piszącą. Dodatkowo w razie połknięcia umożliwia oddychanie.Opakowanie zbiorcze zawiera 12 sztuk.

77,60 zł
74,50 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 3,10 zł

1 osoba kupiła
46
Puzzle 1000 elementów. Mapy świata: Holandia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Mapy świata: Holandia
Tactic, 1000
Dostępny
42 szt.

Mapa Holandii w puzzlach! Puzzle Tactic są starannie zaprojektowane zarówno dla entuzjastów i miłośników puzzli, jak i dla nowych początkujących. Oferujemy tylko najlepszą jakość zarówno zdjęć, jak i materiałów. Witamy w ekscytującym świecie puzzli Tactic! Wymiary obrazka po ułożeniu: 67.0 x 48.0 cm

58,60 zł
48,05 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,55 zł

1 osoba kupiła
47
Czytanki naklejanki. Disney Kraina Lodu II. Nowa królowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanki naklejanki. Disney Kraina Lodu II. Nowa królowa
Dostępny
100 szt.

Kraina Lodu 2. Nowa królowa to bajecznie kolorowa opowiastka z naklejkami, wspaniały prezent nie tylko dla fanek i fanów animacji Disneya. Poznawanie przygód ulubionych filmowych bohaterów i zabawa naklejkami pozwolą dziecku aktywnie spędzić czas, ale też rozwijać wyobraźnię, spostrzegawczość, koordynację ręka-oko oraz ćwiczyć pamięć. W każdym tytule serii „Czytanki naklejanki” młody czytelnik znajdzie arkusz z 30 naklejkami. Część z nich przyda się do zabawy, a część można umieścić w odpowiednich miejscach na stronach, tak by uzupełnić czytaną historię. Idealne rozwiązanie, by zachęcić dziecko do aktywnego czytania.

8,99 zł
7,99 zł

Rabat 11,1%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
48
Better Off Dead - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Better Off Dead
Dostępny
6 szt.

Reacher never backs down from a problem. And he's about to find a big one, on a deserted Arizona road, where a Jeep has crashed into the only tree for miles around. Under the merciless desert sun, nothing is as it seems. Minutes later Reacher is heading into the nearby border town, a backwater that has seen better days. Next to him is Michaela Fenton, an army veteran turned FBI agent, who is trying to find her twin brother. He might have got mixed up with some dangerous people. And Reacher might just need to pay them a visit. Their leader has burrowed his influence deep into the town. Just to get in and meet the mysterious Dendoncker, Reacher is going to have to achieve the impossible. To get answers will be even harder. There are people in this hostile, empty place who would rather die than reveal their secrets. But then, if Reacher is coming after you, you might be better off dead. Although the Jack Reacher novels can be read in any order, Better Off Dead is the 26th book in the internationally popular series.

39,00 zł
36,27 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,73 zł

1 osoba kupiła
49
Baśniowa skrzynio otwórz się! Kolorowanki. Czerwony kapturek KS09932 Trefl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,50 zł
3,99 zł

Rabat 11,3%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
50
Łamigłówki u Pani Żarówki. Zeszyt 2 KS66836 Trefl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,50 zł
6,99 zł

Rabat 6,8%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
51
Książka Frajdochwile z rodzinką Treflików. Połącz kropki 09048 Trefl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
1 osoba kupiła
52
Puzzle 1000 Wiedźmin: Journey of Ciri - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Wiedźmin: Journey of Ciri
GOOD LOOT
Dostępny
11 szt.

Good Loot przedstawia kolekcję wysokiej jakości puzzli, z którą fani gier i popkultury przeniosą się do ulubionych światów, odwzorowanych na wyjątkowych grafikach do ułożenia samemu lub w większym gronie. Geralt wyrusza w najbardziej heroiczną i niebezpieczną ze swoich podróży. Ma odnaleźć dziecko-niespodziankę, szarowłosą dziewczynę, która, ze względu na swoje zdolności, stanowi żywą i bardzo niestabilną broń. W zestawie znajdziesz: Najwyższej jakości puzzle, 1000 elementów (68x48 cm) od renomowanego producenta!Plakat wielkości grafiki z puzzli (1:1).Bawełniany, sznurowany worek z nadrukiem, do przechowywania puzzli.Zaprojektowane pod kątem graczy, wysokiej jakości pudełko z efektowną obwolutą. Cechy puzzli: Unikatowa, dedykowana grafika od twórców gry.Wysokiej jakości wykonanie bazujące na najnowszych technologiach druku.Perfekcyjne dopasowanie elementów.Efektowna, nasycona kolorystyka.Odporne na zginanie.Uszlachetnione efektem płótna puzzle, redukują odbijanie światła.Liczba elementów: 1000.

90,00 zł
81,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,00 zł

1 osoba kupiła
53
Fiszki 555. Wielka gramatyka niemiecka z ćw. A1/C1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki 555. Wielka gramatyka niemiecka z ćw. A1/C1
Dostępny
26 szt.

Znajdziesz tu zagadnienia gramatyczne na poziomach od A1 do C1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Prezentowane zagadnienia mają zróżnicowany poziom trudności.

69,90 zł
55,22 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 14,68 zł

1 osoba kupiła
54
Wielki atlas świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki atlas świata
Dostępny
30 szt.

Pokaźny atlas otwierają mapy i kolorowe tablice dotyczące świata. O ich aktualności świadczy np. przedstawienie wartości PKB pokazujące rosnącą potęgę Chin i Niemiec, przy zmniejszającym się udziale dotychczasowych przodujących gospodarek Stanów Zjednoczonych i Japonii. Z kolei analizując kolejną mapę można zaobserwować wyraźną tendencję do wyrównywania liczby ludności Chin i Indii (chociażby w stosunku do danych sprzed kilku lat), a nawet zabawić się w prognozy na podstawie wartości przyrostu naturalnego.Bardzo szeroko zaprezentowana została Polska co właściwie nie jest spotykane w atlasach występujących na polskim rynku.

120,00 zł
84,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 36,00 zł

1 osoba kupiła
55
Bobaski i miś. Moje pierwsze bazgrołki. Kolorowanki malucha. Mój dom KS66218 Trefl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
1 osoba kupiła
56
First Sums: A Learn with Ladybird Activity Book 3-5 years - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
First Sums: A Learn with Ladybird Activity Book 3-5 years
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

This colourful activity book, featuring six friendly animal students in Ladybird Class, helps preschool children develop their first maths skills. Perfect for fun at-home learning, this activity book helps to build your child's confidence with maths sums. They will practise counting, adding, subtracting and using number sentences in different contexts, while gradually building on what they have already learned. This book includes ideas for fun extension activities, as well as helpful parent notes and activity answers to support learning and give children a sense of achievement. It is perfect to support children as they learn to count and build up to Addition and Subtraction: A Learn with Ladybird Activity Book 5-7 years.

22,00 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
57
Fartuszek do malowania z rękawami Misie KIDEA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fartuszek do malowania z rękawami Misie KIDEA
Derform
Dostępny
73 szt.

Fartuszek do prac plastycznych. Wykonany z łatwego do czyszczenia materiału. Sprawdzi się wśród maluchów, które dopiero zaczynają przygodę z plastyką. Przeznaczony głównie dla dzieci w wieku 3-6 lat. Długie rękawki stanowią dodatkową ochronę przed zabrudzeniem ubrania, a zapięcie na rzep ułatwia użytkowanie. Po artystycznych zabawach, wystarczy wyprać go ręcznie w 30 st. C i wysuszyć. Dzięki takiemu fartuszkowi Twoje dziecko będzie nie tylko miało czyste ubranie, ale również będzie niezwykle uroczo wyglądać. Fartuszek zawiera specjalne miejsce na podpis oraz pojemną wygodną kieszeń na niezbędne akcesoria.

24,20 zł
1 osoba kupiła
58
Maths Problem-Solving A Learn with Ladybird - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maths Problem-Solving A Learn with Ladybird
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.25

Help children learn key maths skills with the friendly students of Ladybird Class! Join Zara Penguin, Tao Meerkat, Ali Lion, Olivia Crocodile, Noah Panda and Nia Hedgehog as they have fun with maths problem-solving. Included in this book: ? Engaging questions, colourful illustrations and fun, motivating activities aligned with primary learning and Key Stage 1 (KS1), perfect for supporting your child's home learning alongside school. ? All the key skills your child needs to confidently develop their maths problem-solving including number sequences, patterns, measurements, as well as addition, multiplication and division in different contexts. ? Lots of fun maths games and activities, helpful parent notes and activity answers support your child's learning and give them a sense of achievement. It is perfect to support children's maths skills alongside Mental Maths: A Learn with Ladybird Activity Book 5-7 years.

22,00 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
59
Ciekawe dlaczego gąsiennice jedzą tak dużo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawe dlaczego gąsiennice jedzą tak dużo
Dostępny
2068 szt.

Książka ta zawiera mnóstwo zaskakujących informacji dotyczących cyklów życiowych roślin i zwierząt. Poznając odpowiedzi na pytania w rodzaju `Czy rośliny mają młode?` lub `Jak oddychają kijanki`, dzieci z pewnością poszerzą swoją wiedzę na temat otaczającego je świata. Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne - czasem trudne, czasem nietypowe - pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.

6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
60
Rozważania, myśli, szkice z lat 2019-2021. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozważania, myśli, szkice z lat 2019-2021. Tom 2
Dostępny
176 szt.

„Drodzy Czytelnicy! Oddajemy w Wasze ręce drugą część książki Rozważania, myśli, szkice, zawierającą niepublikowane dotąd treści z lat 2019–2021. Pierwsza część ukazała się w listopadzie 2021 roku. Nie jest to zbiór jednorodny czy związany z jakimś konkretnym zamiarem twórczym. To raczej świadectwo, jak aktualne jest Słowo Boże, które każdego dnia daje nam Pan i jakim może być ono dla nas światłem w codziennym życiu. Czy Bóg jest cudowny i czyni cuda? Jakże możemy w to wątpić! Jeśli wątpimy w Boga, który cudownie uzdrawia, to w ogóle wątpimy w Boga. A jeśli wierzymy w Boga, który rozsiewa choroby w momencie udzielania sakramentu swej miłości, to taki Bóg jest trucicielem. Dzisiaj korozja wiary jest widoczna gołym okiem. Tymczasem mnożą się nauczyciele wątpliwości. Trzeba nam wiary, o której smutno prorokował Jezus, iż w Paruzji, przy powtórnym przyjściu Chrystusa na ziemię, trudno będzie ją znaleźć.” – Ojciec Augustyn Pelanowski

35,90 zł
32,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,59 zł

1 osoba kupiła
61
Barbie. Modna kolorowanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Modna kolorowanka
Dostępny
20 szt.

Przyszedł czas na przegląd szafy Barbie! Mocne szalone kolory czy stonowane eleganckie odcienie? Przebieraj w krojach, baw się formami stylizuj tak jak chcesz! Zaprojektuj własną paletę kolorów czy wzorów i przenieś na dowolną kreację. Zabawę urozmaicą brokatowe naklejki dołączone do książki.

16,00 zł
12,99 zł

Rabat 18,8%
oszczędzasz 3,01 zł

1 osoba kupiła
62
Baśniowa skrzynio otwórz się! Kolorowanki. Trzy świnki KS09949 Trefl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,50 zł
3,99 zł

Rabat 11,3%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
63
Łamigłówki u Pani Żarówki. Zeszyt 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,50 zł
6,99 zł

Rabat 6,8%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
64
Puzzle 250 Harry Potter: Dobby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 250 Harry Potter: Dobby
Winning Moves
Dostępny
23 szt.

Przeżyj ponownie magię jednego z najodważniejszych skrzatów domowych w historii dzięki tej pięknej, nowej, 250-elementowej układance Dobby z Winning Moves. Udekorowany magicznymi iskrami, gwiazdkami, cytatami i samym wolnym elfem, sprawdź swoje umiejętności i oddaj hołd jednemu z bohaterów Czarodziejskiego Świata JK Rowling za pomocą tej pięknej układanki, która ma odcienie czerni, granatu i bordo, ze złotymi detalami . Niezależnie od tego, czy chodzi o psoty w domu Dursleyów na Privet Drive, czy o ratowanie Harry'ego Pottera i jego przyjaciół przed przerażającymi zagrożeniami w Hogwarcie i poza nim, Zgredek jest ulubieńcem fanów i stanowi świetną zagadkę. Fani Pottera z pewnością pokochają składanie w całość jednego z najbardziej kultowych cytatów Zgredka oraz licznych detali, które wypełniają tło tej wysokiej jakości ilustracji. Ta łamigłówka będzie również idealnie wyglądać w oprawie na ścianie Twojego Wielkiej Sali lub Dormitorium! Tylko nie trać żadnych elementów w Komnacie Tajemnic...

53,40 zł
45,92 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,48 zł

1 osoba kupiła
65
Piłka PVC 230mm Jednorożec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,90 zł
6,99 zł

Rabat 11,5%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
66
Czarna seria. Ciemne sekrety - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarna seria. Ciemne sekrety
Dostępny
10 szt.

Dojrzały debiut Michaela Hjortha i Hansa Rosenfeldta Ciemne sekrety to znakomity, wielowątkowy i inteligentny kryminał, od którego trudno się oderwać! Autorom udało się uniknąć wielu pułapek i błędów, które często potrafią zepsuć niejeden kryminał. Powieść wciąga i trzyma w napięciu, ma ciekawych bohaterów, nieprzewidywalną fabułę, potoczysty język, impet i energię. To wszystko sprawia, że chce się tylko czytać dalej! Ciemne sekrety to pierwsza część cyklu powieści kryminalnych z Sebastianem Bergmanem policyjnym psychologiem i ekspertem od seryjnych morderstw. W przygotowaniu druga część cyklu pod roboczym tytułem Nemezis. Wszystko zaczyna się od telefonu na policję. Zaniepokojona matka zgłasza zaginięcie szesnastoletniego Rogera. Policja z Vstera*s z pewnym opóźnieniem podejmuje poszukiwania. Wkrótce w podmokłym lesie dochodzi do makabrycznego odkrycia... Staje się jasne, że wydarzyła się tragedia... Sprawa jest na tyle poważna, że do akcji wkraczają śledczy z Krajowej Policji Kryminalnej oraz Sebastian Bergman. Wszystkie tropy prowadzą do szkoły Rogera. To elitarne liceum zdaje się skrywać wiele ciemnych sekretów...

40,00 zł
30,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

1 osoba kupiła
67
Kręte drogi znosi stonogi. Ćwiczenia ręki. Labirynty KS66782 Trefl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,50 zł
6,99 zł

Rabat 6,8%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
68
Na powrót. Wiersze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na powrót. Wiersze
Dostępny
54 szt.

Zamieszczone w tym tomie wiersze powstały na przestrzeni wielu lat; mimo swej różnorodności tematycznej stanowią spójną całość. Sam Autor określa ten zbiór mianem „cyklu poetyckiego o duszy w czterech częściach: metafizycznej, katastroficznej, eschatologicznej oraz odrodzeniowej (rewitalizacyjnej)”. W pierwszej części tomu (Wieczny Eter) znajdują się zarówno erotyki i utwory nawiązujące do mitologii greckiej, jak i wiersze skupiające się na poezji samej w sobie, na jej tworzeniu, lub uwypuklające motyw niepokoju, a nawet cierpienia. W drugiej części (Raport z planety Pi) dominują natomiast utwory będące gorzką refleksją nad kondycją współczesnego człowieka – nad jego bezwolnością, poddaństwem, brakiem indywidualności i wyobcowaniem ludzi pragnących cnót i dobra, którzy z tego powodu stają się celem pogardy i upokorzenia. Podobnego nastroju można dopatrzeć się w tych wierszach, które skupiają się na groźnym, niszczycielskim i bezlitosnym charakterze natury, a nie na jej pięknie. Trzecia część (Mój dom podziemny) sprawia wrażenie najbardziej osobistej, ponieważ zawiera utwory wspominające młodość, przepełnione tęsknotą za dzieciństwem i domem rodzinnym oraz refleksjami nad ich utratą. Czwartą i zarazem ostatnią część stanowi poemat Pod powiekami. Ze względu na swój oniryczny, niezwykły, wręcz abstrakcyjny charakter pozostawia on Czytelnikom najwięcej pola do interpretacji. Tom został wzbogacony aż 40 ilustracjami (głównie reprodukcjami malarstwa polskiego i światowego), które mogą okazać się pomocne w interpretacji wierszy, a na pewno wzbogacą doznania estetyczne Czytelników.

39,00 zł
28,47 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

1 osoba kupiła
69
Letters: A Learn with Ladybird Wipe-Clean Activity Book 3-5 years - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Letters: A Learn with Ladybird Wipe-Clean Activity Book 3-5 years
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

This colourful activity book, featuring six friendly animal students in Ladybird Class, helps preschool children develop first pen control and write the letters of the alphabet. Perfect for fun at-home learning, Wipe-Clean Letters comes with a special pen and sturdy, reusable wipe-clean pages. The book encourages children to build their writing confidence by gradually introducing different skills: from using their pen to draw patterns and shapes, to introducing letters in the order that children are often taught in school - for example, curly letters a, c and o first, followed by long letter shapes d, g and q. Children are taught to form each letter in the correct way, with coloured arrows to follow, and guidance for left-handed children. This book also includes phonics sounds to practise each letter and ideas for fun extension activities. It is perfect to support children as they learn to write lower-case letters and build up to Learn with Ladybird: Wipe-Clean First Words.

28,00 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
70
Superzielona misja Treflika. Koloruję i zgaduję. Peleryny i mundury 43072 Trefl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
1 osoba kupiła
71
PUFF! Magiczny pył. Królestwo brokatowych ozdób. Podwodny świat KS68212 Trefl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,90 zł
8,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
72
Count from 0 to 20: A Learn with Ladybird Activity Book 3-5 years - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Count from 0 to 20: A Learn with Ladybird Activity Book 3-5 years
Dostępny
1 szt.

This colourful activity book, featuring six friendly animal students in Ladybird Class, helps preschool children develop their first number skills. Perfect for fun at-home learning, this activity book will help build your child's confidence with counting. They will practise writing and counting numbers from 0 and 20 in different contexts, while gradually building on what they have already learned. Children are taught to form each number in the correct way, with coloured arrows to follow, and guidance for left-handed children. This book includes ideas for fun extension activities, as well as helpful parent notes and activity answers to support learning and give children a sense of achievement. This is the perfect support for children as they build up to First Sums: A Learn with Ladybird Activity Book 3-5 years.

22,00 zł
2 osoby kupiły
73
Rachunkowość budżetowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rachunkowość budżetowa
Dostępny
8 szt.

Książka zawiera omówienie zagadnień dotyczących gospodarki finansowej jednostek sektora finansów publicznych, koncentrując się na ich rachunkowości. Będzie stanowić użyteczne źródło wiedzy teoretycznej i praktycznej z obszaru: o funkcjonowania sektora finansów publicznych, o jego organizacji, o zasad gospodarki finansowej, o sporządzania planów finansowych, o zastosowania klasyfikacji budżetowej, a w szczególności wiedzy dotyczącej rachunkowości i sprawozdawczości typowych podmiotów tego sektora (tj. państwowych i samorządowych jednostek budżetowych, samorządowych zakładów budżetowych, jednostek samorządu terytorialnego). Kompleksowo zaprezentowano i zinterpretowano m.in.: o szczególne zasady rachunkowości jednostek sektora finansów publicznych, o wpływ zasad ich gospodarki finansowej na politykę rachunkowości, o zasady ewidencji księgowej, o obowiązek sprawozdawczy. W publikacji przedstawiono znowelizowane przepisy podatkowe i prawne regulujące funkcjonowanie jednostek sektora finansów publicznych, ich gospodarkę finansową, rachunkowość i sprawozdawczość, m.in. zmiany dotyczące: o struktury jednostek sektora finansów publicznych, o obowiązku przekazywania informacji o dochodach i wydatkach nimi finansowanych przez państwowe jednostki budżetowe prowadzące działalność oświatową, o planów finansowych państwowych funduszy celowych, o rachunku dochodów samorządowych jednostek budżetowych prowadzących działalność oświatową, o sposobu sporządzania listy płac, o treści sprawozdania finansowego, o wprowadzenia nowych sprawozdań budżetowych (Rb-34 i Rb-FEP), o terminów sporządzania i przekazywania sprawozdań, o sprawozdań BZ, o sposobu przekazywania sprawozdań przez samorządowe jednostki budżetowe oraz samorządowe zakłady budżetowe do zarządu jednostki samorządu terytorialnego. W opracowaniu uwzględniono również wzory dokumentów sporządzanych w jednostkach sektora finansów publicznych, w tym przykładowe wzory: o arkuszy wzajemnych rozliczeń, o planu finansowego jednostki budżetowej, o planu dochodów, o którym mowa w art. 223 ustawy o finansach publicznych, o instrukcji rozliczenia podatku VAT przez jednostkę organizacyjną jednostki samorządu terytorialnego, o uchwały w sprawie wydzielonego rachunku dochodów, o załączników do uchwały dotyczącej terminów i sposobów ustalenia rozliczeń nadwyżki środków obrotowych samorządowych zakładów budżetowych, o uchwały w sprawie zasad ustalania i przekazywania z budżetu gminy środków finansowych wynikających z rozliczenia podatku od towarów i usług dla samorządowego zakładu budżetowego. Książka jest przeznaczona dla pracowników administracji samorządowej, ekonomistów, księgowych, a także osób zamierzających podjąć pracę w jednostkach sektora publicznego. Będzie cennym źródłem wiedzy dla studentów oraz słuchaczy studiów podyplomowych z zakresu finansów publicznych, rachunkowości budżetowej, audytu wewnętrznego.

129,00 zł
116,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,90 zł

1 osoba kupiła
74
Być lekarzem, być pacjentem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Być lekarzem, być pacjentem
Dostępny
60 szt.

Dzięki tej książce porozumienie między lekarzem a pacjentem stanie się łatwiejsze.Książka dotyczy relacji między lekarzem a pacjentem. To relacja szczególna, gdyż uruchamia mnóstwo projekcji, przeniesień i uczuć. Wiedząc o nich, łatwiej sobie z nimi radzić. Lekarze i pacjenci znajdą w książce informacje, jakich zasad trzeba przestrzegać, aby kontakt przebiegał bez zakłóceń i służył leczeniu. Ważne jest, by uświadomić sobie, że na wynik leczenia mają wpływ obie strony to wspólna odpowiedzialność.Z książki skorzystają zarówno lekarze, personel medyczny, studenci medycyny i nauk pokrewnych, jak i pacjenci.

29,99 zł
22,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

1 osoba kupiła
75
Pakiet: Trędowata. Część 1-2. Literatura Polskiego Romansu. Tom 1-2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Trędowata. Część 1-2. Literatura Polskiego Romansu. Tom 1-2
Dostępny
4355 szt.

Najsłynniejszy polski melodramat. Był wielokrotnie wznawiany i czterokrotnie ekranizowany. W nieśmiertelny schemat "księcia i kopciuszka" autorka wpisała romantyczny dramat, rozgrywający się w środowiskach polskich wyższych sfer. "Kopciuszkiem" jest skromna szlachcianka Stefcia Rudecka pracująca jako guwernantka w pałacu hrabiny Elzonowskiej, "księciem" ordynat Waldemar Michorowski, krewny hrabiny. Miłość tych dwojga napotyka na kolosalny opór arystokratycznego środowiska dla którego ich związek to niemożliwy do zaakceptowania mezalians. Niezasłużone szykany, jakim poddawana jest Stefcia w trakcie przygotowań do ślubu, wieszczą tragiczny finał.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

2 osoby kupiły
76
Książka Frajdochwile z rodzinką Treflików. Krzyżówki i łamigłówki 09062 Trefl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
1 osoba kupiła
77
Dziewczynki zaraz coś zmalują. Malowanki wodne. To magia! 09925 Trefl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,50 zł
5,99 zł

Rabat 7,8%
oszczędzasz 0,51 zł

2 osoby kupiły
78
Kuchnia kresowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia kresowa
Dostępny
3 szt.

Kołduny, rosolnik, szpekuchy, bliny, miód żmudzki... Iluż z nas z serdeczną łezką w oku wspomina ich smak i cudowny aromat? Dla iluż z nas z kolei to w zasadzie nic nieznaczące słowa? I dla jednych, a tym bardziej i dla drugich Wydawnictwo Astrum przygotowało kolejną pozycję z cieszącej się dużą popularnością serii „Kuchnie świata”. Kuchnia kresowa Barbary Jakimowicz-Klein to wspaniały przewodnik po kulinarnym świecie dawnych polskich Kresów, Litwy, Ukrainy, Białorusi itp. Dzięki zawartym w nim recepturom zarówno na wykwintne, jak i proste, na tanie i drogie, na jarskie i mięsne potrawy mieszkańców Wilna,Lwowa,Kijowa można powrócić w kraj lat dziecinnych, można też odkryć nieznane dotąd przyjemności podniebienia. A wszystko to „pod czujnym okiem” (zaproponowanych na marginesach) zdrowotnych ziół przyprawowych Diety Funkcjonalnej Lecha Tkaczyka, dzięki którym każde danie nie tylko nabiera niesamowitego smaku i oryginalnego aromatu, ale także przyczynia się do utrzymania na długie lata zgrabnej sylwetki, dobrego humoru, sił witalnych, pięknych włosów itp. Czyż nie warto wybrać się w tę kulinarną podróż?

180,00 zł
129,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 50,40 zł

1 osoba kupiła
79
Łamigłówki u Pani Żarówki. Zeszyt 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,50 zł
6,99 zł

Rabat 6,8%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
80
Grzeszni. Tom 2. Buntownik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Grzeszni. Tom 2. Buntownik
Dostępny
19 szt.

Milton, odwieczny wróg Huntera, staje się jednym z jego przyjaciół. Niestety, między bohaterami ponownie staje kobieta, siostra Huntera. Milton ma dylemat – czy ryzykować świetne relacje z dawnym wrogiem, czy też oddać się uczuciu, które rozwija się pomiędzy nim a Arią? Żadne z tych rozwiązań nie wydaje się być dobre. Aria również mierzy się z myślami i uczuciami. Zostaje postawiona przed wyborem między dwoma pociągającymi ją mężczyznami. Nie wie, co ma zrobić – wybrać Asha, w którym podkochuje się od najmłodszych lat, czy też Miltona, do którego dopiero zaczyna coś czuć?

42,90 zł
21,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 21,45 zł

2 osoby kupiły
81
Książka Frajdochwile z rodzinką Treflików. Łamigłowki i zagadki 09031 Trefl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
1 osoba kupiła
82
Pod wspólnym niebem. Jutro pokochamy Rzym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pod wspólnym niebem. Jutro pokochamy Rzym
Dostępny
88 szt.

Ile trzeba stracić, żeby zrozumieć? Irmina – od kilku lat w szczęśliwym, wydawałoby się, związku ze swoją szkolną miłością. Jednak określenie „szczęśliwy” z każdym kolejnym rokiem zaczyna budzić jej wątpliwości. Zwłaszcza że ukochany coraz mocniej ulega wpływom swojej despotycznej i zaborczej matki. Sytuacji nie ratują jego powtarzające się co roku oświadczyny, które Irmina konsekwentnie odrzuca. I choć wygląda na to, że Irmina już nie zmieni podejścia do instytucji małżeństwa, nigdy nie wiadomo, co przyniesie życie… Jak w zwariowanym świecie odnajdą się Irmina i jej przyjaciółki: Zosia, która goniła Paryż i Danusia, która miała zobaczyć Neapol? Tym razem to Irmina zabiera nas do Rzymu, aby po drodze pokazać świat pełen zwykłych ludzi, małych szczęść i wielkich dramatów. Polecam Wam niezwykle emocjonujące zamknięcie trylogii „Pod wspólnym niebem”. Nie będziecie żałować tej lektury! – Joanna Onysk

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

1 osoba kupiła
83
To świetna zabawa. Mycie zębów to świetna zabawa KS66348 Trefl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
84
Puzzle 1500 Assassins Creed Valhalla - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 Assassins Creed Valhalla
GOOD LOOT
Dostępny
5 szt.

Good Loot przedstawia kolekcję wysokiej jakości puzzli, z którą fani gier i popkultury przeniosą się do ulubionych światów, odwzorowanych na wyjątkowych grafikach do ułożenia samemu lub w większym gronie. Królestwa Anglii otwierają przed niepokonanymi wikingami swój krajobraz, aż w 1500 elementach! Ułóż zamek na wzgórzu, znajdź Stonehenge i podziwiaj piękne doliny kraju Anglosasów na cudownej grafice z jednej z najlepszych gier 2020 roku. Czas podbić nowy ląd! W zestawie znajdziesz: Najwyższej jakości puzzle, 1500 elementów (85x58 cm) od renomowanego producenta!Plakat wielkości grafiki z puzzli (1:1).Bawełniany, sznurowany worek z nadrukiem, do przechowywania puzzli.Zaprojektowane pod kątem graczy, wysokiej jakości pudełko z efektowną obwolutą. Cechy puzzli: Unikatowa, dedykowana grafika od twórców gry.Wysokiej jakości wykonanie bazujące na najnowszych technologiach druku.Perfekcyjne dopasowanie elementów.Efektowna, nasycona kolorystyka.Odporne na zginanie.Uszlachetnione efektem płótna puzzle, redukują odbijanie światła.Liczba elementów: 1500.

95,00 zł
85,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,50 zł

1 osoba kupiła
85
Ancymonek to swój ziomek! ORAZ Cymek i studnia tajemnic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ancymonek to swój ziomek! ORAZ Cymek i studnia tajemnic
Dostępny
80 szt.

Poznajcie Cymka, wesołego chłopca, który zamiast siedzieć przed komputerem, woli szukać przygód poza domem. Kocha psoty i figle, a ponieważ ze wszelkich opresji wychodzi cało, nic nie może powstrzymać go przed realizacją szalonych pomysłów. Czytajcie i bawcie się świetnie z Ancymonkiem!

40,00 zł
34,00 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,00 zł

86
Święty zdrajca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święty zdrajca
Dostępny
80 szt.

Koniec XXI wieku. Świat jest pogrążony w chaosie po wojnach nuklearnych. Zniszczenia spowodowane użyciem broni biologicznej nie pozwalają na normalne funkcjonowanie. W dodatku ludzkość w końcu rozumie, co jest najgorszą i najbardziej destrukcyjną siłą każącą zabijać się nawzajem: to religia. Chrześcijanie są tępieni, masowe egzekucje nikogo już nie dziwią. Wierzący ukrywają się w jaskiniach przed żołnierzami armii BESTII, pragnąc wolności i pokoju na świecie, a przede wszystkim chcąc pozostać przy życiu. Tymczasem w Verden ? jednej ze stolic świata, gdzie mieści się siedziba Izby Lordów ? w wyniku zaawansowanych badań i eksperymentów zostaje wskrzeszony apostoł Piotr. Celem projektu jest zmanipulowanie pamięci świętego, by zaprzeczył zmartwychwstaniu Chrystusa, a ogłaszając to światu, ostatecznie położył kres istnieniu religii. Święty zdrajca to pełna sensacji opowieść o ludzkich słabościach i wątpliwościach, o tęsknocie i pustce, o miłości, sile i bezwzględności, o pragnieniu władzy absolutnej, o tym, jak destruktywny wpływ na człowieka ma... człowiek. Poznaj bohaterów powieści: Daniela, Marię, Zolę, Dymitrewa, Lorda Doriana i innych. Przekonaj się, że zmienić można się w każdym momencie.

34,00 zł
28,90 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,10 zł

87
Łuk triumfalny. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Łuk triumfalny. Audiobook
Erich Maria Remarque, Rebis
Dostępny
34 szt.

Jedna z najbardziej znanych powieści E. Marii Remarque'a w mistrzowskiej interpretacji Krzysztofa Gosztyły! Łuk triumfalny, powieść z roku 1946, przedstawia dramatyczne losy niemieckiego emigranta w Paryżu tuż przed wybuchem II wojny światowej. Ravic – pod takim nazwiskiem ukrywa się główny bohater – jest lekarzem i nielegalnie przeprowadza operacje w cieszącej się dobrą opinią klinice. Pewnego dnia poznaje przypadkiem kobietę, która wypełni jego puste – jak już mu się wydawało – życie. Ale innego dnia spotka, również przypadkiem, gestapowca, który go kiedyś torturował. Rozliczenie się z dramatyczną przeszłością – jakkolwiek okrutne – uwolni Ravica na nowo. „Człowiek może wiele wytrzymać” – z tą myślą wyruszy w niepewną, przymusową drogę do obozu dla uchodźców.

44,90 zł
26,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 17,96 zł

88
Hodowla pszczół - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hodowla pszczół
Dostępny
49 szt.

Autor książki ? doświadczony mistrz pszczelarstwa i konsultant w zakresie hodowli pszczół ? wprowadza początkujących pszczelarzy w tajniki pszczelarstwa efektywnego i prowadzonego w zgodzie z prawami natury. Hodowla pszczół to doskonały poradnik zarówno dla osób hodujących, jak i zamierzających hodować te pożyteczne owady. W książce opisano: ? biologię pszczoły i społeczności pszczelej, ? znaczenie pszczół w środowisku naturalnym, ? rasy pszczół i ich cechy, ? charakterystykę zachowania rodzin w nowoczesnych ulach, ? pozyskiwanie produktów pszczelich, ? najczęściej występujące choroby pszczół i ich zwalczanie.

44,99 zł
32,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

89
Surviving The Law, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Surviving The Law, CD
Nazareth, Mystic Production
Dostępny
21 szt.

1.Strange Days 2.You Gotta Pass It Around 3.Runaway 4.Better Leave It Out 5.Mind Bomb 6.Sweet Kiss 7.Falling In Love 8.Waiting For The World To End 9.Let The Whisky Flow 10.Sinner 11.Ciggies And Booze 12.Psycho Skies 13.Love Breaks 14.You Made Me

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

90
Vermilion Eclipse, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vermilion Eclipse, CD
Semblant, Mystic Production
Dostępny
1 szt.

Lista utworów: 1. Enrage 2. Destiny In Curse 3. Purified 4. The Human Eclipse 5. Somber Concern 6. The Neverending Fall 7. Through The Denial 8. Black Sun Genesis (Legacy Of Blood Pt.Vi) 9. Heretic 10. Bloodred Monarch (Legacy Of Blood Pt.Vii) 11. Gaslighting 12. Day One Oblivion

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

91
Little Bang Theory, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Little Bang Theory, CD
Poison Rose, Mystic Production
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1. Inner Wolf 2. Your Eyes Again 3. Devil (Knock On My Door) 4. Hearts Beat Loud 5. Set Us Free 6. Survive To You 7. Eternally, Wild And Free 8. River Of Dreams 9. Older Now 10. All Along The Way 11. Better Life

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

92
Raised On Radio, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Raised On Radio, CD
Ronnie Romero, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.13

Lista utworów: 1. Sin's A Good Man's Brother (Grand Funk Railroad) 2. Backstreet Love Affair (Survivor) 3. No Smoke Without a Fire (Bad Company) 4. I Was Born To Love You (Queen) 5. Play The Game Tonight (Kansas) 6. Carolina County Ball (Elf) 7. Girl On The Moon (Foreigner) 8. Gypsy (Uriah Heep) 9. Voices (Russ Ballard) 10. All Along The Watchtower (Bob Dylan) 11. Since I've Been Loving You (Led Zeppelin)

65,90 zł
60,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

93
Make It Count LP WHITE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Make It Count LP WHITE, Winyl
ATKINS, RONNIE, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

1. I've Hurt Myself (By Hurting You) 2. Unsung Heroes 3. Rising Tide 4. Remain To Remind Me 5. The Tracks We Leave Behind 6. All I Ask Of You 7. Grace 8. Let Love Lead The Way 9. Blood Cries Out 10. Easier To Leave (Than Being Left Behind) 11. Fallen 12. Make It Count

180,90 zł
166,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 14,47 zł

94
The Endgame, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Endgame, CD
Treat, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.17

65,90 zł
60,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

95
MMXXI Live At The Phoenix CDDVD, CD  +  DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MMXXI Live At The Phoenix CDDVD, CD + DVD
Inglorious, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

CD 1.She Won't Let You Go 2.Messiah 3.Breakaway 4.Where Are You Now? 5.Read All About It 6.Barracuda 7.Holy Water 8.He Will Provide 9.I Don't Need Your Loving 10.We Will Ride 11.Until I Die DVD: 1.She Won't Let You Go 2.Messiah 3.Breakaway 4.Where Are You Now? 5.Read All About It 6.Barracuda 7.Holy Water 8.He Will Provide 9.I Don't Need Your Loving 10.We Will Ride 11.Until I Die

82,90 zł
76,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,63 zł

96
Gates Of Gods LP GOLD, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gates Of Gods LP GOLD, Winyl
NEW HORIZON, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1. A New Horizon (Intro) 2. We Unite 3. Stronger Than Steel 4. Cry For Freedom 5. Call Of The Underground 6. Stardust 7. Event Horizon 8. The End Of All 9. Fearless 10. Gate Of The Gods

157,90 zł
145,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,63 zł

97
One Note Symphony Live In Tel Aviv LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
180,90 zł
166,43 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 14,47 zł

98
MMXXI Live At The Phoenix BR, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MMXXI Live At The Phoenix BR, Blu-ray
Inglorious, Mystic Production
Dostępny
15 szt.

1.She Won't Let You Go 2.Messiah 3.Breakaway 4.Where Are You Now? 5.Read All About It 6.Barracuda 7.Holy Water 8.He Will Provide 9.I Don't Need Your Loving 10.We Will Ride 11.Until I Die

97,90 zł
90,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

99
Closer To The Edge, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Closer To The Edge, CD
First Signal, Mystic Production
Dostępny
18 szt.

1.Don't Let It End 2.I Don't Wanna Feel The Night Is Over 3.Show Me The Way 4.Don't Look Away 5.Irreplaceable 6.One More Time 7.Closer To The Edge 8.Angel With A Rose 9.Mystery 10.The Hurting One 11.Got To Believe

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

100
Generation Mind, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Generation Mind, CD
Black Swan, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1.Before The Light 2.She Hides Behind 3.Generation Mind 4.Eagles Fly 5.See You Cry 6.Killer On The Loose 7.Miracle 8.How Do You Feel 9.Long Way Down 10. Crown 11. Wicked The Day 12. I Will Follow

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

Wróć do góry