hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.03.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 27 marca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Puzzle 10w1. W świecie dinozaurów (Trefl), na drugim Myszka Minnie. Wiaderko z akcesoriami i konewką (Smoby). Kolejny produkt to Roboty remontowe i rozbiórkowe w budownnictwie (Kaczkowska Anna) oraz Spain, CD (Pełech & Horna Duo).
1
Puzzle 10w1. W świecie dinozaurów - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 10w1. W świecie dinozaurów
Trefl
Dostępny503 szt.

Puzzle 10w1 W świecie dinozaurów. Wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania.10 układanek zamkniętych w jednym pudełku. Ekologiczne materiały i idealne dopasowanie elementów. Puzzle są odporne na zginanie. Eliminują odbijanie światła. Rozwijają zdolności manualne u dziecka. Kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie. Ilość elementów: 100. Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. 6 większych układanek o rozmiarach: 22,3x15,6 cm. 4 mniejsze o rozmiarach: 16,7x15,6 cm. Wymiary opakowania: 39,5x26,5x6 cm. Wiek: 4+.

31,90 zł
27,75 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,15 zł

2
Myszka Minnie. Wiaderko z akcesoriami i konewką - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myszka Minnie. Wiaderko z akcesoriami i konewką
Smoby
Dostępny52 szt.

Zestaw z motywem Myszku Minnie to doskonała propozycja zabawy na świeżym powietrzu dla każdego małego dziecka. Zestaw składa się z kolorowego wiaderka, ozdobionego barwną grafiką, sitka, pełniącego także rolę pokrywki oraz łopatki, grabek i foremki - w kształcie łódki. Wśród akcesoriów nie zabrakło także konewki. Wykonane w technologii IML (wtopienie obrazka w plastik).

27,90 zł
25,39 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,51 zł

3
Roboty remontowe i rozbiórkowe w budownnictwie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Roboty remontowe i rozbiórkowe w budownnictwie
Dostępny5 szt.

Treścią książki są opisy sposobów przygotowania i wykonywania robót remontowych budynków (wzmacnianie fundamentów, naprawa izolacji przeciwwilgociowej, konstrukcji ściennych, dachowych, tynków, odgrzybianie) oraz robót rozbiórkowych. Książka stanowi przewodnik adresowany do użytkowników budynków (właścicieli), do osób kierujących robotami i do bezpośrednich wykonawców robót.

32,00 zł
4
Spain, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spain, CD
Pełech & Horna Duo, Self Release
NiedostępnyBrak

Krzysztof Pełech, Robert Horna i Leszek Możdżer wspólnie przekraczają granice wyobraźni. Trzy niezwykłe postaci penetrują wspólnie nowe przestrzenie kreatywności, w których spontaniczna improwizacja równoważy się ze ściśle zorganizowaną formą, a swobodne podążanie za abstrakcyjną myślą wspierane jest solidną, muzyczną konstrukcją. Muzycy sięgnęli po piękne melodie, które zinterpretowali w sposób bardzo autorski, rozszerzając tradycję wykonawczą o własne pomysły i rozwiązania. "Spain" to radosne dążenie do wolności - próba wyrażenia własnego głosu w gąszczu schematów i ograniczeń. Artyści łamią dźwiękowe tabu odchodząc od utartych rozwiązań i zręcznie łącząc ze sobą muzyczne gatunki. Żonglują emocjami, porywając słuchacza w miejsca, których istnienia nawet nie podejrzewał. Wydawca: SELF RELEASE, Gatunek: JAZZ, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Rok wydania: 2022, Dźwięk: STEREO, Kraj: Polska, Wykonawca: PEŁECH & HORNA DUO

56,90 zł
51,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,69 zł

5
Jestem legendą II Ty jesteś zmianą - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jestem legendą II Ty jesteś zmianą
Błaszkiewicz Fabian, MO-RECORDS
NiedostępnyBrak

29,00 zł
24,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,35 zł

Wróć do góry