hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.03.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 25 marca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Żenujące życie Lottie Brooks (Katie Kirby), na drugim Toksyczni rodzice (Susan Forward). Kolejny produkt to Ośmiorniczki do nurkowania (Bestway) oraz Historia bez cenzury 3 (Wojciech Drewniak).
1
Żenujące życie Lottie Brooks - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żenujące życie Lottie Brooks
Dostępny
1900 szt.

Lottie ma 11 lat i 9 miesięcy i jej życie oficjalnie się skończyło. Najlepsza przyjaciółka wyjechała, Instagram pokazuje tylko 13 obserwatorów, a Lottie właśnie odkryła, że nadal jest zbyt płaska, by nosić stanik z miseczką A! W dodatku rodzice próbują ją pocieszyć happy mealem! TOTALNY OBCIACH. Czy trzeba dodawać, że co drugi dzień jest NAJGORSZYM DNIEM jej życia, a włosy nie układają się w czarujące fale? Wprawdzie mama uważa, że Lottie jest śliczna, ale co ona tam wie! Mówiłaby tak, nawet gdyby jej córka wyglądała jak ziemniak. A przecież większość ludzi nie chce przyjaźnić się z ziemniakami! Na szczęście w życiu dziewczyny pojawia się SEKRETNY PAMIĘTNIK… PIERWSZY TOM SUPERŚMIESZNEJ, BESTSELLEROWEJ SERII, która w dniu premiery trafiła na pierwsze miejsce toplisty Amazona i do tej pory tylko w samej Anglii sprzedała się w ponad 50 tysiącach egzemplarzy!

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

21 osób kupiło
2
Toksyczni rodzice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toksyczni rodzice
Dostępny
218 szt.

Pacjenci Susan Froward to ludzie, skatowani przez własnych rodziców. Fizycznie bądź psychicznie. Krytykowani, dręczeni okrutnymi żartami, przygniatani winą, napastowani seksualnie, czy... rozpaczliwie ochraniani. Niewielu z nich przed podjęciem terapii zdawało sobie sprawę z tego, że zostali zniszczeni destrukcyjnym wpływem „toksycznych” rodziców, umiejętnie zaszczepiających w dziecku wieczną traumę, poczucie znieważenia i poniżenia. Mają zachwiane poczucie własnej wartości prowadzące do samoniszczących zachowań. Zawsze, nawet niezależnie od faktycznych zasług, czują się bezwartościowi, niezależnie od kochającego partnera – niekochani, niezależnie od życiowego powodzenia – nieprzystosowani. Uczucia te wynikają w znacznej mierze z faktu, że jako dzieci zostali pozbawieni wiary w siebie i wpędzeni w poczucie winy. A stając się dorosłymi, nie potrafią zrzucić tego ciężaru, co odbija się na każdym aspekcie ich życia

39,99 zł
26,39 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 13,60 zł

19 osób kupiło
3
Ośmiorniczki do nurkowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ośmiorniczki do nurkowania
Bestway
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Zestaw 3 kałamarnic do zabawy w wodzie od Bestway. Każda z nich posiada silikonowe odnóża, które ułatwiają łowienie zabawki z dna basenu. Plastikowa końcówka posiada otwory, które sprawiają, że napełnia się ona wodą i szybko opada na dno. Każda z 3 kałamarnic w zestawie posiada odmienny kolor. Barwa końcówki różni się od barwy reszty zabawki. Wymiary opakowania: 18.0 x 24.5 x 4.5 cm

18,99 zł
Powiadomienie
16 osób kupiło
4
Historia bez cenzury 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
46,99 zł
32,89 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,10 zł

14 osób kupiło
5
Plastikowe patyczki do balonów (10 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastikowe patyczki do balonów (10 sztuk)
Godan, 10 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Wybieracie się na urodziny chrześniaka i chcielibyście wręczyć mu urodzinowy balonik na patyczku? Organizujesz imprezę urodzinową dla dzieciaków i szukasz kilku sztuk patyczków po jednym dla każdego dziecka? A może organizujesz szalony festyn dla dzieci i chcesz mieć w swojej ofercie kilka patyczków z zatyczkami? Patyczki posiadają specjalny zameczek, który jest odpowiedzialny za utrzymanie balonu w pozycji pionowej, na swoim miejscu!

7,26 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,7%
oszczędzasz 0,27 zł

14 osób kupiło
6
Pluszak Alpaka 20cm Sa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Alpaka 20cm Sa
Sun-day, Sun-day
Dostępny
22 szt.

22,90 zł
20,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,29 zł

13 osób kupiło
7
Myśli, które zmieniły świat. Wielcy filozofowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myśli, które zmieniły świat. Wielcy filozofowie
Dostępny
815 szt.

Wielcy filozofowie. Bo każdy może być bystrzakiem! Co kryje się w jaskini Platona i dlaczego tak trudno z niej wyjść? Czy „imperatyw kategoryczny” to nazwa jakiejś choroby? Co takiego głosił Sokrates, że został skazany na śmierć? I czemu bracia św. Tomasza z Akwinu porwali go i więzili przez rok? Praca filozofa przypomina bycie dzieckiem - ciągle zadaje się pytania. I musi być w niej coś fajnego, skoro filozofowie wykonują ją od ponad dwóch tysięcy lat. Zwłaszcza że filozofować można, wylegując się w łóżku do południa, jak Kartezjusz Poznaj największych filozofów świata, którzy tak jak ty starali się znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Dzieci są w stanie zrozumieć więcej, niż nam się wydaje. Po prostu dorośli nie potrafią wytłumaczyć pewnych rzeczy w prosty sposób. Książki w serii „Myśli, Które Zmieniły Świat” to imponująco wydane picturebooki, które przybliżają dzieciom trudne zagadnienia i pokazują, jaką fascynującą przygodą jest nauka.

79,99 zł
61,59 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 18,40 zł

12 osób kupiło
8
Fighter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fighter
Dostępny
1446 szt.

Tego jeszcze nie było! Literacki świat w zderzeniu z brutalną przestępczą rzeczywistością. Pola Werner, autorka licznych bestsellerów i niekwestionowana gwiazda wydawnictwa Azum, podczas zbierania materiałów do kolejnej książki trafia na trop firmy VeroMax. Wkrótce potem zaczyna dostawać anonimowe listy z pogróżkami. Prosi o pomoc swojego wydawcę, a ten zatrudnia do jej ochrony Patryka „Cwibela” Cybulskiego – gwiazdora MMA i właściciela firmy ochroniarskiej. Patryk podejmuje się zadania wyłącznie dlatego, że sam ma na pieńku z VeroMaksem, ale między nim i Polą szybko zaczyna iskrzyć. Właściwie to nie iskry, to prawdziwe fajerwerki…

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

13 osób kupiło
9
Historia bez cenzury 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia bez cenzury 4
Dostępny
435 szt.

Zakute łby, publiczne egzekucje, tortury, Wikingowie i krucjaty. Nie musisz chodzić do szkoły, ale możesz paść ofiarą epidemii. Albo porwą cię Tatarzy. Jeśli masz szczęście i urodziłeś się w rodzinie szlacheckiej, będziesz się bezkarnie obijał. A może zostaniesz rycerzem. W każdym razie raczej się nie zmęczysz. Jeśli twoje nazwisko nie kończy się na "-ski", pewnie do śmierci będziesz harował w polu. Już zgadłeś? No pewnie! Witamy w średniowieczu! Najbardziej odjechanej epoce w dziejach! Będzie ostro i bez cenzury. Jak zwykle.

46,99 zł
33,36 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 13,63 zł

11 osób kupiło
10
Patriarchat rzeczy. Świat stworzony przez mężczyzn dla mężczyzn - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Patriarchat rzeczy. Świat stworzony przez mężczyzn dla mężczyzn
Dostępny
263 szt.

Kto ma większe szanse na przeżycie ataku serca - kobieta czy mężczyzna? Dlaczego w kieszeniach damskich spodni nie mieści się telefon? Czy maszynki do golenia dla kobiet muszą być różowe, a sprzęty kuchenne obłe i jakby wyjęte z domku dla lalek? Dlaczego manekiny w crash testach nigdy nie mają piersi? Kto wpadł na pomysł stworzenia klawiatury z większymi klawiszami dostosowanymi do użytkowniczek mających dłuższe paznokcie? „Uważaj, żeby nie wyszła z tego jędzowata książka!” – usłyszała Rebekka Endler od swojego przyjaciela, który przeczytał pierwsze fragmenty Patriarchatu rzeczy. To jednak nie zniechęciło jej do dalszych badań ani do pisania, a słowa takie jak „jędzowata” czy „zdzirowata” autorka proponuje zamknąć w sejfie na toksyczne, seksistowskie epitety. Endler uważnie przygląda się rzeczywistości, w której żyjemy, i wypunktowuje zakamuflowane nierówności społeczne. Sprawdza, dlaczego świat jest skrojony na męską miarę. Pyta o powody, dla których bezrefleksyjnie i pokornie przyjmujemy zastałe męskocentryczne standardy. Patriarchat. Projektant naszej rzeczywistości. Narzędzie dyscyplinowania kobiet.

54,99 zł
42,34 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,65 zł

12 osób kupiło
11
Ach, jak cudowna jest Panama! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ach, jak cudowna jest Panama!
Dostępny
2393 szt.

Skrzynka przypłynęła rzeką prosto z pachnącej bananami Panamy. A Panama to kraj marzeń. Kraj marzeń wart jest zaś tego, by go odszukać. Szczególnie, gdy razem jest się silnym jak niedźwiedź i odważnym jak tygrys. Misiowi i Tygryskowi nie przeszkodzą brak drogowskazów, głód, deszcz ani kiepskie rady Wrony. Bo gdy ma się przyjaciela, można się niczego nie bać! Czy warto wędrować tyle dni w poszukiwaniu Panamy? Czego można się dowiedzieć o szczęściu, moknąc w czasie ulewy i głodując, gdy w pobliżu nie ma żadnej rzeki pełnej ryb? Ach, jak cudowna jest ta historia!

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

9 osób kupiło
12
LEGO Star Wars™ Diorama: Szturm na Gwiazdę Śmierci™ 75329 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
LEGO Star Wars™ Diorama: Szturm na Gwiazdę Śmierci™ 75329
LEGO
Dostępny
15 szt.

Skoncentruj umysł jak Jedi i sięgnij po zestaw Diorama: Szturm na Gwiazdę Śmierci (75329), aby zbudować pamiętną scenę ataku z filmu „Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja”. Model ukazuje tę akcję z ogromną dokładnością — jest tam szczegółowo oddana powierzchnia Gwiazdy Śmierci oraz klockowe modele myśliwca TIE Advanced Dartha Vadera i dwóch myśliwców TIE w pogoni z X-wingiem Luke’a Skywalkera. Uzupełnieniem rozbudzającego wspomnienia fanów modelu jest plakietka ze słowami Dartha Vadera „The Force is strong with this one” (Moc jest w nim silna). Wspaniały prezent Wysokiej jakości model kolekcjonerski będzie wspaniałym prezentem dla Ciebie i dla każdego dorosłego miłośnika Gwiezdnych Wojen™ lub doświadczonego konstruktora LEGO®. W pudełku są instrukcje, które poprowadzą Cię przez każdy etap budowania tego skomplikowanego zestawu. Galaktyka w zasięgu ręki Wszystko zaczęło się dawno temu w odległej galaktyce. Teraz saga może trwać dalej w Twoim domu dzięki zestawom LEGO Star Wars. Poznaj wspaniałą gamę zestawów dla dorosłych, która od maja 2022 r. wzbogaci się o kolejne dioramy. Zawartość i cechy zestawu: • Diorama: Szturm na Gwiazdę Śmierci (75329) – przywołaj Moc kreatywności, aby w tym kolekcjonerskim modelu LEGO® uchwycić cały dramatyzm pościgu z filmu „Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja” • Skup się na misternych szczegółach – bez pośpiechu odtwórz powierzchnię Gwiazdy Śmierci i pościg dwóch myśliwców TIE oraz myśliwca TIE Advanced Dartha Vadera za X-wingiem Luke'a Skywalkera. • Model zaprojektowany, aby rozbudzać wspomnienia – uzupełnij niezwykłą konstrukcję, dołączając plakietkę ze słowami Dartha Vadera „The Force is strong with this one” (Moc jest w nim silna). • Stwórz kolekcję – zestaw jest elementem kolekcjonerskiej serii LEGO® Star Wars™, która obejmuje dioramy upamiętniające niezwykłe sceny z sagi Gwiezdnych Wojen • Doskonały pomysł na prezent – 665-częściowy zestaw to wspaniały prezent na urodziny i święta, który możesz zrobić sobie, dorosłemu fanowi sagi Gwiezdne Wojny™ lub doświadczonemu budowniczemu LEGO® • Doskonała ozdoba – scena z Gwiezdnych Wojen™ do zbudowania z klocków ma ok. 10 cm wysokości, 22 cm szerokości i 15 cm głębokości • Szczegółowy poradnik – do zestawu dołączone są przejrzyste, ilustrowane instrukcje, które pomogą zbudować ten skomplikowany model • Z odległej galaktyki prosto do Twoich rąk – zestawy LEGO® Star Wars™ dla dorosłych przeznaczone są dla hobbystów takich jak Ty, którzy doceniają kreatywne, odprężające zajęcia rozwijające uważność • Jakość premium – klocki i elementy LEGO® spełniają wysokie branżowe standardy, dzięki czemu łatwo się łączą i mocno trzymają • Gwarancja bezpieczeństwa – elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają wymagające światowe standardy bezpieczeństwa

279,99 zł
212,79 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 67,20 zł

9 osób kupiło
13
Maksimum osiągnięć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maksimum osiągnięć
Dostępny
1084 szt.

Jak skutecznie grać rolę „kowala własnego losu” Brian Tracy udziela prostych, jasnych i – co najważniejsze – bardzo praktycznych wskazówek, jak czuć się szczęśliwym i wolnym, odnaleźć spokój duch, wyzbyć się niszczących negatywnych uczuć, zyskać pewność siebie i odnieść sukces. Jest wiarygodny, opowiada bowiem o własnej drodze życiowej. Osiągnął sukces w biznesie, mimo że pochodził z ubogiej rodziny i do wszystkiego musiał dochodzić samodzielnie. Maksimum osiągnięć pokazuje, jak ruszyć w kierunku najlepszej wersji siebie, podnieść jakość swojego życia, cieszyć się życiem, jednocześnie efektywnie zarządzając ważnym przedsięwzięciem, jakim jest bycie sobą.

49,90 zł
31,94 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 17,96 zł

8 osób kupiło
14
Niedaleko pada jabłko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niedaleko pada jabłko
Dostępny
536 szt.

Nowa powieść autorki bestsellerowych Wielkich Kłamstewek. Czy gdybyście podejrzewali, że Wasz ojciec zabił Waszą matkę, donieślibyście o tym policji? Rodzina Delaneyów na pierwszy rzut oka jest idealna. Joy i Stan wychowali czwórkę wspaniałych dzieci. Przez lata prowadzili jedną z najsłynniejszych szkół tenisowych w Australii. I choć młodość mają już za sobą, wciąż jest między nimi chemia, a gdy grają w debla, są niepokonani. Takiej miłości można tylko pozazdrościć. Dlaczego więc Joy pewnego dnia po prostu… znika? Czwórka rodzeństwa – Amy, Logan, Troy i Brooke – próbuje dowiedzieć się, co stało się z ich matką. Co oznacza zagadkowa wiadomość, którą wysłała w dniu zaginięcia? Dlaczego ojciec tak dziwnie się zachowuje? I co wspólnego z tym wszystkim ma nieznajoma, która rok temu zapukała do drzwi ich rodzinnego domu? Im więcej pytań zadają Delaneyowie, tym więcej drobnych rys pojawia się na obrazku idealnego małżeństwa. Liane Moriarty – specjalistka od rodzinnych sekretów – jak zwykle po mistrzowsku buduje napięcie, na które składają się drobne nieporozumienia, od dawna tłumione żale oraz paskudne tajemnice.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

8 osób kupiło
15
Sztuka odpoczynku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka odpoczynku
Dostępny
20 szt.

Zapracowanie stało się dzisiaj powodem do dumy. Chwalimy się, jak bardzo jesteśmy zajęci, a jednocześnie jesteśmy przemęczeni. Dlatego powinniśmy potraktować wypoczynek jako przejaw troski o siebie. Ta książka, oparta na wielu rzetelnych badaniach naukowych, podpowie nam, jak to zrobić. Jak się relaksujemy? Co uspokaja nasz umysł? Dzięki czemu nasze ciało otrzymuje nową energię? W swojej nowatorskiej książce Claudia Hammond oparła się na największej do tej pory ogólnoświatowej ankiecie na temat odpoczynku, w której wzięło udział osiemnaście tysięcy osób ze stu trzydziestu krajów. Jej wyniki pokazały, jak ludzie odpoczywają i w jaki sposób relaks wiąże się ze stanem zdrowia. Wymieniając – od końca – dziesięć najpopularniejszych form wypoczynku, autorka wyjaśnia, dlaczego relaks jest ważny, a także przytacza wyniki badań naukowych, by móc ustalić, co naprawdę działa. Na koniec przedstawia mapę prowadzącą do bardziej zrelaksowanego, bardziej zrównoważonego życia, która pozwoli każdemu z nas odkryć, jak, gdzie i kiedy uda nam się najlepiej wypocząć. Sztuka odpoczynku znalazła się na krótkiej liście książek nominowanych do nagrody Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego dla najlepszej książki popularnonaukowej. „Fascynująca, dowcipna, świetnie napisana… Jeśli przyjąć, że najlepszym odpoczynkiem jest czytanie, to ta książka stanowi odpowiednik naukowej sjesty. Niestety, jest tak intrygująca, że trudno przy niej odpocząć”. – „Observer” Claudia Hammond jest autorką wielu nagradzanych książek i dziennikarką radiową, prowadzi też zajęcia na temat publicznej wiedzy o psychologii na uniwersytecie w Sussex. W swoim programie radiowym All in the the Mind (Wszystko jest w umyśle) nadawanym na antenie BBC Radio4 propaguje wiedzę o psychologii i zdrowiu psychicznym.

44,99 zł
33,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

7 osób kupiło
16
Audrey Hepburn w blasku sławy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Audrey Hepburn w blasku sławy
Dostępny
1229 szt.

Aktorka, gwiazda Hollywood, ikona. Kobieta, której powołaniem była filmowa kariera. „Najważniejsze to cieszyć się życiem, być szczęśliwym, tylko to się liczy” – Audrey Hepburn Holandia, 1944 rok. Wokoło szaleje wojna. Młodziutka Audrey Hepburn próbuje uciec od rzeczywistości naznaczonej głodem i strachem – tak odkrywa swoją miłość do tańca. Marzy o karierze primabaleriny. Jest jej jednak pisana inna przyszłość. Po wojnie Audrey obierze nowy cel: studia aktorskie w Ameryce! Talent zaprowadzi ją prosto do Hollywood. Wkrótce zagra u boku wielkich gwiazd, takich jak Gregory Peck i Humphrey Bogart. Jednak jej życie nie będzie idealne, pomimo błyskawicznej filmowej popularności. W związku z ukochanym mężczyzną będzie czuła się samotna, pomyśli nawet, że mąż wybrał ją dla jej kariery i sławy, a nie z miłości. Poroni kilka wyczekanych ciąż, urodzi martwe dziecko, Nigdy natomiast nie podda się w dążeniu do spełnienia marzeń, chociaż będzie musiała poświęcić dla nich wszystko, co najważniejsze.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

6 osób kupiło
17
Wysoka wrażliwość. Poradnik dla tych, którzy czują za dużo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wysoka wrażliwość. Poradnik dla tych, którzy czują za dużo
Dostępny
1056 szt.

Świetnie odczytujesz nastroje innych ludzi? Zwracasz uwagę na szczegóły, których nie widać na pierwszy rzut oka? Nieustannie wszystko analizujesz, a nadmiar bodźców szybko cię męczy? Książka Wysoka wrażliwość. Poradnik dla tych, którzy czują za dużo pomoże ci sprawdzić, czy jesteś osobą wysoko wrażliwą! • Dowiedz się, w jaki sposób z wysokiej wrażliwości uczynić swoją mocną stronę. • Co możesz robić, by żyć w zgodzie ze sobą. Jaka praca będzie dla ciebie idealna, żeby czerpać z niej pełnymi garściami. • I jak tworzyć bezpieczne, satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi. Bycie WWO nie powinno być powodem cierpienia, życia w lęku ani uczucia rozdarcia. Wysoka wrażliwość to atut! Joanna Kozłowska, autorka bloga „Dziewczyno, działaj!”, pokaże ci, jak w prosty sposób przekuć teorię w praktykę. Jako osoba wysoko wrażliwa sprawdziła na sobie metody, które opisała w książce, a to, co kiedyś ją przerażało, stało się jej supermocą!

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

5 osób kupiło
18
Porady lekarza rodzinnego. Cholesterol. Zdrowa dieta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Porady lekarza rodzinnego. Cholesterol. Zdrowa dieta
Dostępny
151 szt.

Oto porady lekarza rodzinnego dla osób, które mają problem z podwyższonym poziomem cholesterolu w organizmie. Książeczka Cholesterol - zdrowa dieta porusza takie tematy, jak: - metabolizm, - zdrowa dieta, - hipercholesterolemia, - hipertrójglicerydemia, - aktywność fizyczna, - medycyna naturalna, - porady lekarza.

4,99 zł
5 osób kupiło
19
Podróż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróż
Dostępny
1557 szt.

Bestsellerowa autorka ponadczasowych powieści. Dla świata są małżeństwem jak z bajki. Dramat rozgrywa się za zamkniętymi drzwiami. Nagradzana prezenterka telewizyjna Maddy od lat próbuje usprawiedliwiać wybuchy zazdrości i nadmierną kontrolę ze strony zaborczego męża. Nie ma siniaków na ciele, ale ślady, które nosi w psychice, są równie bolesne – musi radzić sobie ze strachem, upokorzeniem i izolacją. Nikt nie pomyślałby, że kobieta, którą podziwia cały kraj, żyje w ciągłym lęku i napięciu. Uzdrowienie Maddy zaczyna się, gdy dołącza do Komisji Pierwszej Damy ds. Przemocy Wobec Kobiet i w historiach ofiar dostrzega siebie. Tam poznaje Billa, który błaga ją, by przejrzała na oczy i pozwoliła sobie pomóc. Gdy kobieta próbuje krok po kroku odzyskać siebie, powraca zapomniana osoba z jej przeszłości, a druzgocąca tragedia uświadamia Maddy, jak wiele jej odebrano. W obliczu trudnego wyboru kobieta odnajduje w sobie siłę, o jaką się nie podejrzewała. Czy zdoła odbudować siebie po traumatycznych wydarzeniach?

42,99 zł
33,10 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,89 zł

5 osób kupiło
20
Naga prawda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naga prawda
Dostępny
634 szt.

Martwa kobieta w łóżku prominentnego urzędnika, zatopiony samochód ze zwłokami trzyosobowej rodziny oraz tajemnicze zniknięcie poznańskiej kelnerki. Co łączy te pozornie niezwiązane ze sobą sprawy? Naga prawda to kolejna odsłona przygód Anety Nowak, młodej i ambitnej podkomisarz z komendy w Szamotułach, która doskonale odnajduje się w zdominowanej przez mężczyzn policyjnej rzeczywistości. Ryszard Ćwirlej, jeden z najbardziej cenionych polskich pisarzy, powraca z kolejnym znakomitym kryminałem – skomplikowane śledztwo, po mistrzowsku budowane napięcie i bohaterka, dla której nie ma spraw nierozwiązanych. Styczeń 2020 roku. Miejski urzędnik, po suto zakrapianej alkoholem imprezie, budzi się u boku martwej nagiej kobiety. Rana na szyi nieznajomej nie pozostawia żadnych wątpliwości – kobieta została zamordowana. Do przerażonego tym makabrycznym odkryciem mężczyzny zaczynają docierać strzępki wspomnień – przypomina sobie, że kilka godzin wcześniej poznał denatkę w pubie. Wkrótce otrzymuje dziwny telefon – tajemniczy rozmówca oferuje mu wyjście z tej fatalnej sytuacji. Marzec 2020 roku. Dwaj wędkarze płyną na pierwszy wiosenny połów. Po pewnym czasie jeden z nich widzi, że na dnie jeziora spoczywa samochód. Po wydobyciu go na ląd okazuje się, że wewnątrz znajdują się zwłoki kobiety, mężczyzny i dziecka. Śledztwo przejmują policjanci z pobliskich Szamotuł. Szybko udaje im się ustalić, do kogo należy zatopione auto, ale podkomisarz Aneta Nowak ma wątpliwości, czy ci, których ciała znaleziono w środku, to na pewno jego właściciele. W tym samym czasie w Poznaniu znika bez śladu kelnerka z pijalni „Świat wódek”. Właścicielka lokalu odkrywa, że dziewczyna okradła kasetkę z pieniędzmi. Prosi o pomoc swojego męża. Aspirant Przemek Drążkowski rozpoczyna prywatne śledztwo, którego tropy prowadzą go do Szamotuł. Czy pozornie niepowiązane ze sobą wątki połączą się w spójną całość? Wielowątkowa fabuła, niesłabnące napięcie oraz dynamiczna i pełna zaskakujących zwrotów akcja są najlepszą wizytówką twórczości Ryszarda Ćwirleja. Powieść Naga prawda to kolejny w dorobku poznańskiego pisarza współczesny kryminał, którego bohaterką jest podkomisarz Aneta Nowak. Jak zawsze twarda, ambitna i nieustraszona. Podczas dochodzenia, niekoniecznie prowadzonego zgodnie z obowiązującym regulaminem, będzie się kierować swoją intuicją, a ta jak dotąd jeszcze nigdy jej nie zawiodła.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

4 osoby kupiły
21
Twoje Światło - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twoje Światło
Dostępny
70 szt.

Jesteś gotów pracować ze swoim światłem?Wyrocznia Twoje Światło została stworzona, aby ci pomóc usłyszeć szept twojej duszy, pogłębić i wzmocnić prorocze zmysły, wprowadzić w swoim życiu równowagę i znowu żyć w harmonii ze wszechświatem.Jeżeli będziesz regularnie pracował ze swoim światłem zauważysz, że słyszysz swoją intuicję coraz wyraźniej. Z każdym kolejnym tygodniem jej szept będzie coraz bardziej słyszalny. Twoje wizje będą coraz mocniejsze. A także zaczniesz się coraz bardziej doceniać.Jeśli zobowiążesz się poświęcać więcej czasu swojej duszy i pozwolisz jej, żeby cię prowadziła odkryjesz, że swym istnieniem rozświetlasz cały świat. Dajesz światu to, co najlepsze, będąc po prostu sobą.Karty Twoje Światło są narzędziem do pogłębienia więzi z twoją duszą i źródłem. W zamian szukania odpowiedzi lub rad na zewnątrz. Poczuj, że każda z kart jest bramą do portalu twojego własnego Ja. Jako narzędzie, które ci pomoże znaleźć drogę do swojej świadomości, która czeka tylko na to, żeby ją odkryć.

119,00 zł
107,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,90 zł

4 osoby kupiły
22
Pozłacany Tarot Królewski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pozłacany Tarot Królewski
Dostępny
112 szt.

Jeden z najlepiej sprzedających się pokładów tarota Llewellyna jest teraz dostępny ze znakomicie odświeżoną grafiką i zaktualizowanym przewodnikiem. Dzięki kartom bez obramowania, bogatszym kolorom i stylowym ulepszeniom, talia zachowuje swoją czytelność dzięki bardziej współczesnemu wyglądowi, aby zaangażować wielu fanów i nowych użytkowników. Zgodnie ze stylem RWS i obfitując w średniowiecznych magików, kapłanki, cesarzy i rycerzy, pozłacany Tarot Royale będzie nadal inspirował czytelników tarota przez wiele lat.

149,00 zł
134,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,90 zł

4 osoby kupiły
23
Paddington przy pracy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paddington przy pracy
Dostępny
1416 szt.

Opowieść, w której Paddington odkrywa, że zarabianie pieniędzy na bułeczki z marmoladą to nie taka prosta sprawa. Paddington to bardzo zaradny niedźwiadek, który żadnej pracy się nie boi. Gdy się dowiaduje, że w zakładzie fryzjerskim może zarobić równowartość czterdziestu bułeczek z marmoladą, od razu zabiera się do roboty! Jednak sprawy wymykają się misiowi z łapek, a jego pierwszy klient traci wszystkie włosy na głowie. I choć tarapaty to specjalność Paddingtona, to tym razem tak łatwo się z nich nie wykaraska… Paddington to niezwykły przyjaciel twojego dziecka. Mały niedźwiadek o wielkim sercu. Wielbiciel marmolady, dobrych manier i przygód! Opowieści o nim to klasyka brytyjskiej literatury dziecięcej w najlepszym wydaniu. Seria przetłumaczona na ponad 30 języków, która już od przeszło 60 lat rozgrzewa serca maluchów i pokazuje, że gafy zdarzają się nawet najlepszym. I misiom, i dzieciom. Dla wszystkich, którzy mają misia w sercu. W serii ukazały się: Miś zwany Paddington Jeszcze o Paddingtonie Paddington daje sobie radę Paddington za granicą Nowe przygody Paddingtona Paddington się krząta

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

4 osoby kupiły
24
Traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa
Dostępny
1988 szt.

Skuteczne strategie radzenia sobie z niską samooceną, wstydem, przygnębieniem, depresją, lękiem, traumą emocjonalną i innymi długofalowymi skutkami toksycznego stresu z okresu dzieciństwa. Toksyczny stres związany z negatywnymi doświadczeniami z dzieciństwa – przemocą fizyczną, emocjonalną lub seksualną, zaniedbaniem, porzuceniem czy innymi problemami rodzinnymi – oddziałuje na całe nasze dorosłe życie, a nawet na życie naszych dzieci. Jeśli nie zostanie przepracowany, zmienia mózg, funkcjonowanie organizmu i to, jak postrzegamy samych siebie. Może skutkować różnorodnymi dolegliwościami fizycznymi i psychicznymi, takimi jak choroby autoimmunologiczne, zaburzenia lękowe i depresyjne czy zaburzenie stresowe pourazowe. Być może, tak jak wiele osób z podobnie bolesną historią, masz poczucie, że tkwisz w martwym punkcie, i nie wiesz, jak dalej pokierować swoim życiem. Od czego więc zacząć proces leczenia ran powstałych w wyniku traum z okresu dzieciństwa? Glenn Schiraldi, światowej sławy ekspert w zakresie traumy i rezyliencji, przedstawia praktyczne, zweryfikowane w badaniach naukowych metody, które pozwolą ci wydobyć się z zaklętego kręgu cierpienia i braku satysfakcji z życia, rozwinąć wewnętrzną siłę potrzebną do sprostania codziennym wyzwaniom oraz żyć tak, jak pragniesz. W tej książce znajdziesz narzędzia i techniki oparte na najnowszych odkryciach z dziedziny neuronauki, leczenia traumy i zaburzeń przywiązania. Dzięki nim poradzisz sobie z przytłaczającymi emocjami i bolesnymi wspomnieniami, a także zmienisz sposób, w jaki twój mózg reaguje na stres. Negatywne doświadczenia z dzieciństwa nie muszą determinować twojej przyszłości. Stosując się do wskazówek autora i wykonując zaproponowane przez niego ćwiczenia, dokonasz fundamentalnych zmian w swoim życiu, zastępując cierpienie, niską samoocenę, poczucie winy i wstyd troską o siebie, poczuciem wewnętrznego bezpieczeństwa i radością z bycia sobą.Tłumaczenie: Sylwia Pikiel

69,90 zł
62,21 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 7,69 zł

4 osoby kupiły
25
Puzzle miniMAXI 20 elementów. Przyjaciele Binga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle miniMAXI 20 elementów. Przyjaciele Binga
Trefl, 20
Dostępny
7 szt.

Solidnie wykonane puzzle z ulubionymi bohaterami - Bingiem i jego przyjaciółmi. Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo.

4,00 zł
3,99 zł

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

4 osoby kupiły
26
Polskie morderczynie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polskie morderczynie
Dostępny
706 szt.

Książka oparta na faktach. Powstała, aby pokazać, że nic nie jest czarno-białe. Stawia pytania, skąd bierze się agresja i czy jest bariera między nami i bohaterkami nakreślonych portretów. Pomysł napisania Polskich morderczyń zrodził się kilka lat temu, gdy jej autorka, Katarzyna Bonda, pracowała jako sprawozdawca sądowy w jednym z ogólnopolskich dzienników. Przed warszawskim sądem toczyło się właśnie kilka procesów kobiet oskarżonych o zabójstwo. Media wykreowały ich wizerunek – złych, zdegenerowanych, bezlitosnych bestii w ludzkiej, często pięknej, skórze. Pochodzą z różnych domów, zabiły z różnych motywów, mają odmienne osobowości, wiek i wygląd. Autorka, szukając odpowiedzi na nurtujące ją pytania – Jak to możliwe, że te kobiety wzięły udział w tak brutalnych zbrodniach, same zabiły albo wszystko ze szczegółami zaplanowały, a do wykonania morderstwa posłużyły się rękami mężczyzn? Jakie są? Dlaczego? Skąd wzięła się ich agresja? – przeprowadziła w ciągu dwóch lat wiele kilkugodzinnych wywiadów z każdą z bohaterek książki. Zbrodnia podzieliła ich życie na dwie części. I tak też autorka starała się pokazać morderczynie. Nie chce ich usprawiedliwiać, wybielać, udowadniać, że nie ma w nich zła. Postanowiła dać prawo wypowiedzi każdej z nich. Wiele z tych kobiet po raz pierwszy udzieliło wywiadu, którego odmawiały dziennikarzom latami. Mówią o różnych aspektach życia kobiety: miłości, macierzyństwie, pieniądzach, marzeniach, śmierci... Ich zbrodnie zaś poznajemy z rozdziałów sporządzonych na podstawie akt sądowych, które autorka przeczytała i posiłkując się nimi – wszystkie historie starała się opisać rzetelnie i bez emocji.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

4 osoby kupiły
27
Stres out! Jak przejąć kontrolę nad stresem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stres out! Jak przejąć kontrolę nad stresem
Dostępny
1093 szt.

Jak nie dać się stresowi? Jak przejąć nad nim kontrolę i świadomie nim zarządzać? Czy nawet w najbardziej stresujących sytuacjach można zachować spokój? Wszystko to jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić. Earl Hipp w swojej książce podpowiada młodym ludziom skuteczne sposoby na pozbycie się stresu. Przybliża jego istotę, wyjaśnia, co się dzieje w organizmie człowieka w momencie podwyższonego napięcia nerwowego. Rozbiera na czynniki pierwsze reakcję na stres, porównując ją do tej, gdy stajemy oko w oko z tygrysem. Autor, psycholog i psychoterapeuta, wskazuje praktyczne rozwiązania problemów, rozmaite metody radzenia sobie z trudnościami w szkole, w domu czy w kontaktach z rówieśnikami. Pokazuje też jak pomocne w procesie opanowywania nerwowych sytuacji mogą być techniki relaksacyjne, pozytywne myślenie czy asertywność. To doskonały poradnik dla każdego nastolatka, który pragnie uwolnić się od stresu.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

4 osoby kupiły
28
Zaginieni mistrzowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaginieni mistrzowie
Dostępny
32 szt.

Można śmiało powiedzieć, że greccy filozofowie nauczyli nas myśleć. Powszechnie uznaje się i naucza, że w kontekście kultury europejskiej, cywilizacja starożytnej Grecji dała początek racjonalnemu myśleniu i ostatecznie położyła podwaliny pod rozwój nauki. Z pewnością wszystko to jest prawdą, ale gdyby to była cała historia, nie byłoby potrzeby napisania tej książki. W żadnym wypadku to nie jest cała historia. Jest to tylko jedna połowa całości. W dziele tych starożytnych filozofów istnieje wymiar, który możemy nazwać duchowym, a który w badaniach akademickich jest nie tylko w dużej mierze lekceważony, ale wręcz czynnie tłumiony. Uważam, że zdolność greckich filozofów, by myśleć kreatywnie i wyjść poza granice własnej mentalności, wynikała z tego, iż byli w stanie uzyskać dostęp, w mniejszym lub większym stopniu, do duchowego wymiaru w sobie. Lektura Zaginieni Mistrzowie dotyczy w całości tego zaniedbanego, lecz absolutnie niezbędnego aspektu życia i nauk wielkich mędrców europejskiej starożytności. Jeżeli jesteś otwarty na ten wymiar, to zechcesz przeczytać tę książkę więcej niż raz. Będziesz zdumiony głęboką mądrością tych mędrców, która pozostawała dla nas zaginiona przez 2000 lat, może z wyjątkiem krótkiego okresu, kiedy została odkryta na nowo w Renesansie, po czym została ponownie zapomniana.

37,00 zł
27,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,25 zł

3 osoby kupiły
29
Balon foliowy, smok zielony (61 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy, smok zielony (61 cm)
Godan, 1 sztuka
Dostępny
8 szt.

Balon foliowy w kształcie smoka ucieszy każdego małego miłośnika bajkowego świata tych niezwykłych magicznych stworzeń. Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. Balony nie są napełnione helem ani powietrzem. • Rozmiar: 61 cm • Kształt: smok • Kolor: zielony • Nadruk: smok • Ilość: 1 szt.

12,99 zł
3 osoby kupiły
30
Kamperem do Kabulu. Hippisowskim szlakiem przez Turcję, Gruzję, Armenię, Iran i Afganistan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kamperem do Kabulu. Hippisowskim szlakiem przez Turcję, Gruzję, Armeni...
Dostępny
418 szt.

Nie każdy ma odwagę wyruszyć w taką podróż. Andrzej, były korespondent wojenny, zawsze marzył o tym, żeby pokazać żonie Afganistan, kraj groźny i piękny, niepodobny do żadnego innego. Ela, szamańska dusza, miłośniczka gongów i leczniczych ziół, nie była pewna, czy jest gotowa na tak niebezpieczną podróż. Pewnego dnia pakują się do starego mercedesa MB 100 i ruszają dawnym jedwabnym szlakiem, który w latach 70. przemierzały kolorowe autobusy pełne dzieci kwiatów głodnych przygód, narkotyków i wolnej miłości. Autorzy chcą zobaczyć nigdy niezdobytą przez obce wojska dolinę Pandższiru i Bamian, buddyjskie sanktuarium zniszczone przez islamskich radykałów. Odnaleźć dawnych przyjaciół, których Andrzej poznał podczas reporterskich wypraw do strefy wojny. Ale najpierw będą musieli pokonać przyprawiające o zawroty głowy serpentyny w górach Armenii i przeprawić się przez granice, na których każdy obcy witany jest z podejrzliwością. Kto ich ugości, a kto będzie chciał oszukać? Czy stary szaman pomoże Eli pozbyć się lęku wysokości? Co zrobią, gdy na górskiej drodze hamulce w kamperze odmówią posłuszeństwa? A przede wszystkim: czy zdążą dotrzeć do Kabulu, zanim zajmą go talibowie? „Ela i Andrzej z odwagą i fantazją podjęli się niezwykłego wyzwania. Oto ich ekscytująca i wzruszająca opowieść o podróży pełnej przygód oraz niezwykłych spotkań z ludźmi, historią i kulturą Azji - tej znanej i tej jeszcze nie do końca odkrytej”. – Vincent V. Severski „Andrzej Meller zaczął jeździć na Wschód jako nastolatek. Gdy trzy dekady później wraca na hippisowski szlak z żoną Eleonorą, wciąż nie przypomina statecznego pana w średnim wieku. Ich paromiesięczna rajza przez Turcję, Kaukaz i Iran to radość życia, junacka fantazja i sztubackie wygłupy na postojach. Poważniej robi się w Afganistanie (przygodny znajomy mówi Mellerom, że jeden przeżyty tam miesiąc liczy się za sześć lat studiów). A epilog to już jazda bez trzymanki. Jak pisał Tolkien, nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu.” – Wojciech Górecki, historyk, reporter, analityk „Ilu Polaków pojechało do Afganistanu, by naprawdę poznać ten kraj i o nim napisać? Zapewne niewielu. Dlatego książka Eleonory i Andrzeja Mellerów jest tak wyjątkowa - opowiada o mojej ojczyźnie nie z perspektywy podróżników, a ludzi, którzy żyją w Afganistanie na co dzień. Pokazuje go takim, jaki jest: pełnym przygód i zaskoczeń zarówno dla samych autorów, jak i dla czytelników”. – Tahir Qadiry, ambasador Afganistanu w Polsce „Ta książka to podróż do świata, którego już nie ma… ale który być może się odrodzi. Nic przecież nie trwa wiecznie, nieuznawana przez żadne państwo władza talibów też się kiedyś skończy. Życie dopisało niezwykły epilog do i tak niezwykłej książki Andrzeja i Eleonory Mellerów – 15 sierpnia 2021 roku, już po ich powrocie do Polski, upadł Kabul i konieczna była ewakuacja Afgańczyków, którzy współpracowali z polskimi instytucjami wojskowymi i cywilnymi. Zapraszam do tej fascynującej lektury!” – dr hab. Adam Burakowski, ambasador RP w Nowym Delhi z akredytacją w Afganistanie Andrzej Meller – reporter, pisarz i korespondent wojenny. Kocha życie w drodze. Wiele lat spędził w Azji, pracował także w czasie konfliktów zbrojnych w Gruzji, Sri Lance, Afganistanie i Libii. Jest autorem książek Miraż. Trzy lata w Azji, Zenga, zenga, czyli jak szczury zjadły króla Afryki i Czołem, nie ma hien. Wietnam jakiego nie znacie. Eleonora Meller – do 30. roku życia mieszkała w Petersburgu, po czym rzuciła wszystko i wyjechała do Indii. Od zawsze interesowały ją psychologia, sztuka i Daleki Wschód. Kiedy po raz pierwszy usłyszała dźwięk gongu, całym ciałem i duszą poczuła, że to jest jej instrument. Grając na nim, staje się przewodniczką po innych światach, poza czasem i przestrzenią, w jedności ze wszystkim. Przekazuje to słuchaczom. Losy Eleonory i Andrzeja splotły się po raz pierwszy w Sri Lance. Po powrocie z Afganistanu przeprowadzili się na Podlasie, gdzie prowadzą agroturystykę Magic Forest i konto na Instagramie @magicforestcamp.

54,99 zł
42,34 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,65 zł

3 osoby kupiły
31
Teologia Polityczna nr 13/2021-2022. Od Salaminy do Radzymina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teologia Polityczna nr 13/2021-2022. Od Salaminy do Radzymina
Dostępny
60 szt.

Czym jest dzisiaj podział na Wschód i Zachód? Gdzie tkwią jego korzenie, jak kształtował historię Polski, Europy i świata, jak zmienił swój charakter w XXI wieku? Niedawne, okrągłe rocznice zwrotnych momentów biegu dziejów Starego Kontynentu, – dwuipółtysięczna bitwy pod Salaminą i setna wojny polsko-bolszewickiej 1920 roku, a równocześnie nietracące na aktualności pytania o tożsamość i perspektywy Europy jako rzeczywistości nie tylko geograficznej, ale duchowej, kulturowej i politycznej, zainspirowały nas do podjęcia tej problematyki w 13. numerze rocznika „Teologia Polityczna”. 31 autorów, ponad 400 stron.

47,00 zł
32,90 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,10 zł

3 osoby kupiły
32
Idziemy po skarb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Idziemy po skarb
Dostępny
1193 szt.

Kto z nas nie zna Misia i Tygryska, przyjaciół mieszkających razem w przytulnym domku nad rzeczką! Ta książka opowiada o ich najnowszej przygodzie. Siedząc nad rzeczką, przyjaciele marzą o „największym szczęściu na ziemi” – o bogactwie. A gdzie je można znaleźć? W ziemi. Zaczynają więc kopać i szukać skarbu wszędzie, gdzie tylko się da. Podczas poszukiwań spotykają zwierzęta i ludzi, którzy też szukają szczęścia. Miś i Tygrysek w końcu stają się bogaci, później wszystko tracą, ale mimo to są szczęśliwi. Janosch pięknie o tym opowiada, a słowom towarzyszą kolorowe ilustracje.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

3 osoby kupiły
33
Opiekuńcze karty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opiekuńcze karty
Dostępny
11 szt.

Najlepiej sprzedająca się pisarka New York Timesa, autorka bestselerów Zacznij żyć własnym życiem (Take Time for Your life) oraz Życiowe przemiany (Life makeovers), daje nam 49 praktycznych rad, jak zatroszczyć się o siebie. Każda z nich ma formę karty inspirującej nas do podjęcia szczególnego zadania. Wykonanie tego zadania w pewien sposób przyczyni się do poprawy jakości naszego życia. Jeśli uporządkujemy własne otoczenie, ustalimy priorytety, skłonni będziemy skorzystać z pomocy innych i zaczniemy realizować swe wielkie marzenia, dostrzeżemy stopniowe zmiany, które w znacznym stopniu wpłyną na nasze życie.

39,00 zł
35,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,90 zł

3 osoby kupiły
34
Szkoła magicznych zwierząt. Szkolny bal. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła magicznych zwierząt. Szkolny bal. Audiobook
Margit Auer, Wydawnictwo Debit
Dostępny
47 szt.

Ósma część przygodowo-fantastycznej serii dla dzieci. Cała szkoła Winterstone skąpana w różu! Z okazji wielkiego szkolnego balu w klasie panny Cornfield zapanowało straszne zamieszanie: Sibel chce tańczyć z Jo, Jo chce tańczyć z Luną, a czego właściwie chciałaby Ida? Magiczne zwierzęta nie mogą się temu nadziwić, ale żółwica Henrietta wie, że „jak się ktoś zabuja, to rozum traci”. A w samym środku całej tej wrzawy dwójka dzieci tęsknie wypatruje swoich magicznych zwierzaków…

32,90 zł
24,35 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 8,55 zł

3 osoby kupiły
35
Wychowanie bez wychowywania. Jak podarować dziecku wolność i wsparcie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wychowanie bez wychowywania. Jak podarować dziecku wolność i wsparcie
Dostępny
110 szt.

To zaproszenie. Zaproszenie dla ciebie, abyś nabrał dystansu do roli rodzica i ze spokojem, może nawet przy filiżance kawy, zastanowił się nad tym, co najistotniejsze. Nad relacją ze swoim dzieckiem i z samym sobą. To dużo łatwiejsze, niż myślisz, niezwykle interesujące i bardzo ważne! To nie jest kolejny poradnik wychowawczy perfekcyjnego rodzica. Perfekcyjni rodzice zdarzają się tak samo rzadko jak perfekcyjne dzieci. WYCHOWANIE BEZ WYCHOWANIA oznacza skupienie się na relacji. Spróbuj MNIEJ DZIAŁAĆ, ale za to BYĆ BARDZIEJ ŚWIADOMYM rodzicem. Nie wiesz jak? Autorki spokojnie i bez grożenia palcem poprowadzą cię na spotkanie z twoim wewnętrznym dzieckiem - dzięki temu być może uzmysłowisz sobie, jak wiele własnych ograniczeń przekazujesz dziecku i ile schematów wychowawczych nieświadomie powielasz. Uwolnij się od wzorców przekazanych tobie i stwórz dla swojego dziecka przestrzeń pełną miłość, akceptacji i przywiązania. Stefanie Stahl i Julia Tomuschat nie dają ci gwarancji, że uchronisz dziecko przed wszystkimi niebezpieczeństwami tego świata, ale dają poczucie, że możesz zadbać o atmosferę, w której można swobodnie wyrażać emocje, budować swoją autonomię i poczucie własnej wartości. WSPARCIE I WOLNOŚĆ to najlepsze, co możesz dać swojemu dziecku, ale najpierw zaopiekuj się swoim wewnętrznym dzieckiem i zatroszcz się o siebie.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

3 osoby kupiły
36
Pakiet: To, co robisz ma znaczenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: To, co robisz ma znaczenie
Dostępny
153 szt.

Wydanie specjalne trylogii Kobiego Yamady i Mae Besom. Trzy bestsellery „New York Timesa”, które podbiły serca polskich czytelników - teraz w pięknym, eleganckim pudełku. Całość może stanowić wspaniały prezent z wyjątkowym przesłaniem. Co robisz z pomysłem to historia o kreatywności, wierze w siebie, odwadze i poczuciu własnej wartości. Opowiada o dziecku, które pomaga pewnemu pomysłowi stać się częścią świata. Gdy chłopiec z wytrwałością pielęgnuje swój pomysł, a jego wiara we własne siły rośnie, rośnie też sam pomysł. Aż pewnego dnia dzieje się coś niezwykłego... Co robisz z problemem jest opowieścią o chłopcu, który nie wie, jak poradzić sobie z kłopotem. Im bardziej go unika, tym większy on się staje. Gdy chłopiec wreszcie znajduje w sobie dość odwagi, by stawić mu czoła, odkrywa, że jego problem był czymś zupełnie innym, niż się spodziewał. Co robisz z szansą - urzekająca historia nieśmiałego marzyciela i tajemniczej szansy - złotego motyla origami. Pomysłownik. Bajeczny dziennik w kropki, który uzupełnia kolekcję, sprzedawany jest osobno, poza pakietem.

149,00 zł
134,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,90 zł

2 osoby kupiły
37
Ani ta, ani tamta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ani ta, ani tamta
Dostępny
36 szt.

Życie potrafi płatać figle! Przekonują się o tym bracia – student Tomek i prawnik Jonasz, których pewnego dnia ukochana babcia zaskakuje informacją, że odziedziczą jej majątek tylko pod warunkiem, że się ustatkują. Szczęśliwym trafem wkrótce obaj spotykają na swojej drodze piękne kobiety, dla których tracą głowę. To jednak dopiero początek serii niespodziewanych wydarzeń i odkryć! Czy doprowadzą one do prawdziwej miłości? Czy wybranki serca braci naprawdę są tymi, za kogo się podają? I dlaczego warto słuchać babci? „Autorka potrafi z czytelnika wycisnąć łzy wzruszenia, a potem sprawić, że będzie się śmiał jak dziecko. W komediowej odsłonie naprawdę nas zaskoczy! Czego chcieć więcej?” – Iwona Banach, pisarka

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

2 osoby kupiły
38
Córeczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Córeczka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.28

Osiemnaście lat temu porwano ci córkę. A dziś do ciebie wróciła. Osiemnaście lat temu nieznany sprawca uprowadził Helenę, sześciomiesięczną córkę Simone Porter. Simone i jej mąż Matt powoli otrząsnęli się po tej tragedii, lecz ból po stracie córki nigdy ich nie opuścił. Pewnego dnia do Simone zgłasza się młoda kobieta imieniem Grace, twierdząc, że wie coś o jej zaginionym dziecku. Tylko kim jest Grace – i czy Simone może jej ufać? Grace znika tak szybko, jak się pojawiła, a Simone rzuca się na poszukiwania swojej córki i kobiety, która być może zna miejsce jej pobytu. W pogoni za prawdą zapędzi się na niebezpieczny grunt. Straciła córkę. Czy straci życie, próbując ją odnaleźć? Wciągający, mroczny thriller psychologiczny. „Świetna, głęboko poruszająca książka. Bohaterowie, których Kathryn Croft wykreowała w swojej powieści, są tak wiarygodni, że ich historię nie tyle się czyta, ile przeżywa z rosnącym niepokojem. Autorka wykazuje wrodzony talent do literatury tego gatunku; śmiało można ją stawiać na równi z uznanymi pisarzami, takimi jak S.J. Watson, Elizabeth Haynes i Gillian Flynn”. – Phillip McKee

39,99 zł
29,19 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

2 osoby kupiły
39
Kombucza, kefir i spółka. Fermentowane napoje z całego świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kombucza, kefir i spółka. Fermentowane napoje z całego świata
Dostępny
3094 szt.

Zostań hodowcą bąbelków! Choć fermentowane napoje znane są od wieków, ostatnio przeżywają prawdziwy renesans. Teraz możesz przygotować je we własnym domu! Poznaj smak samodzielnie przygotowanych kefiru, kombuczy, amazake, cydru, lassi i rejuvelacu. Gwarantujemy, że gdy raz spróbujesz domowego miodu pitnego, nigdy nie sięgniesz po słodkie napoje gazowane ze sklepu. Choć fermentację odkryto w wyniku błędu, jej magii bardzo szybko ulegli ludzie z różnych stron świata. Fermentowanie gwarantowało dłuższą przydatność do spożycia, ale też zapewniało zupełnie nowe doznania smakowe. W Rosji powstał kefir, amazake sprezentowali nam Japończycy, lassi dotarło do nas z Indii, a miód pitny z Afryki. Przygotowane w domu kefiry, kombucza lub cydry nie tylko świetnie smakują, ale też pozytywnie wpływają na zdrowie. Ich picie odżywia mikrobiotę jelitową, a nie od dziś wiadomo, że jelita to nasz drugi mózg. Nie musisz łykać tabletek, żeby dostarczyć probiotyków swojemu organizmowi – wystarczy zdrowa dieta i kilka łyków fermentowanych napojów każdego dnia. Tajniki dzikiej fermentacji poznasz dzięki Ninie i Sebastianowi, którzy w 2015 roku otworzyli na południu Francji browar Lökki. Produkują w nim ekologiczne i zdrowe napoje fermentowane. Teraz dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z tobą. To prostsze, niż myślisz!

56,99 zł
43,88 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,11 zł

2 osoby kupiły
40
Gdzie się podział papier toaletowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdzie się podział papier toaletowy
Dostępny
188 szt.

Pan Miś musi do toalety. Grubsza sprawa! Bierze więc pod pachę rolkę papieru toaletowego i rusza do wychodka. Ale co się dzieje po drodze? Czyżby jego rolka stawała się coraz cieńsza i cieńsza...? To po prostu nie do wiary, Co można zrobić z papierem toaletowym! Dzięki rolce różowego papieru!

39,00 zł
28,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

2 osoby kupiły
41
Piórnik Sasz Owal 1zam Backup 4 A74 Derf - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
19,99 zł
2 osoby kupiły
42
Patyczki do balonow Eko (10 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Patyczki do balonow Eko (10 sztuk)
Godan, 10 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Ekologiczne patyczki do balonów to coś na co wszyscy od dawna czekali! Patyczki są z drewna a zatyczkę (koszyczek), w którym mocuje się balon wykonaliśmy ze zmielonej gryki spojonej polimerem. EKO patyczki do balonów do świetny wybór dla wszystkich troszczących się o środowisko naturalne. Patyczki są dokładnie oszlifowane i nie posiadają ostrych krawędzi ani drzazg. Dzięki temu są bezpieczne i możesz spokojnie wręczyć balonik na patyczku swojemu maluchowi. Patyczki posiadają specjalny zameczek, który utrzymuje balon w pozycji pionowej. Dzięki niemu balon zawsze będzie prosto stać na patyczku.

8,99 zł
Powiadomienie
2 osoby kupiły
43
Od początku świata do Arki Przymierza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Od początku świata do Arki Przymierza
Dostępny
97 szt.

Pierwszy tom bestsellerowej serii. Objawienia bł. Kathariny zawarte w tym tomie sięgają początków Biblii. Opisując stworzenie świata, upadek aniołów czy pojawienie się grzechu, mistyczka przywołuje rozmaite wątki, których nie znajdziemy w Starym Testamencie, kładąc jednak nacisk na duchowy aspekt tych wydarzeń. Dzięki obszernym komentarzom przybliżającym kontekst biblijny oraz historyczno-kulturowy czytelnik może dowiedzieć się nie tylko interesujących szczegółów, ale również zrozumieć, czym tak naprawdę są objawienia prywatne, a także pogłębić swoją świadomość religijną.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

2 osoby kupiły
44
Puzzle PQ 1000 Stave Sundram Muzykalne koty G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Stave Sundram Muzykalne koty G3
Schmidt
Dostępny
14 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem "Premium Quality" to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle "Premium Quality" są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem "Premium Quality" jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną! IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA - dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane. DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW - zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem. SPECJALNY MATOWY LAKIER - puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna. STRUKTURA PŁÓTNA - najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat. WYJTKOWE WZORY - puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik. PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ - puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą "nierozerwalną" całość.

53,00 zł
43,46 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,54 zł

2 osoby kupiły
45
Maska do nurkowania 22064 BESTWAY mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maska do nurkowania 22064 BESTWAY mix cena za 1 szt
Bestway
Dostępny
34 szt.

Maska do nurkowania ze zwierzątkiem od BESTWAY. Zwierzątko, które znajduje się nad oprawą okularów, przyciąga uwagę innych dzieci. Szerokie soczewki z poliwęglanu umożliwiają zobaczenie, co dzieje się wokół. Soczewki mają również powłokę chroniącą przed promieniowaniem UV. Dzięki temu oczy są bezpieczne podczas zabawy na słońcu. Maska posiada dodatkową ochronę, aby zapobiec dostaniu się wody do nosa. Pasek na głowę jest regulowany, dzięki czemu można go napiąć lub rozluźnić, aby pasował na główkę każdego dziecka. Produkt występuje w różnych wariantach kolorystycznych i typach (zielony smok, niebieski leniwiec, różowy jednorożec). Sprzedawany oddzielnie. Wysyłka losowa. Cena za 1 szt. Wymiary opakowania: 20.5x19.5x6.1cm Wiek: 3+

22,90 zł
2 osoby kupiły
46
Słuchowiska dla przedszkolaków. Jak Zuzia... + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słuchowiska dla przedszkolaków. Jak Zuzia... + CD
Jadwiga Daniek-Salawa, Bliżej przedszkola
Dostępny
10 szt.

Słuchowiska dla przedszkolaków. Jak Zuzia Wiktorkowi o zwierzętach leśnych opowiadała. Audiobook z konspektami zajęć.Jak Zuzia Wiktorkowi o zwierzętach leśnych opowiadała to publikacja wchodząca w skład serii Słuchowiska dla przedszkolaków.Album zawiera zbiór 10 opowiadań, dzięki którym przedszkolaki dowiedzą się więcej o zwierzętach zamieszkujących polskie lasy.Słuchowiska dla przedszkolakówkształtują dziecięcą wyobraźnię oraz pozytywnie wpływają na koncentrację. Wymagają od małych słuchaczy skupienia uwagi, przez co doskonalą percepcję słuchową, a także wyciszają i uspokajają. Bajki rozwijają również kompetencje emocjonalne, społeczne i kulturowe dzieci, a także wzbogacają ich słownictwo. Słuchając audiobooków i śledząc kolejność następujących po sobie zdarzeń, przedszkolaki wczuwają się w sytuacje bohaterów i ćwiczą empatię.Jak Zuzia Wiktorkowi o zwierzętach leśnych opowiadałaGłównymi bohaterami opowiadań jest rodzeństwo: Zuzia i jej młodszy brat Wiktorek. Słuchając albumu, dzieci wraz z Wiktorkiem poznają zwyczaje:sarny,wiewiórki,zająca,dzika,lisa,kuny,rysia,niedźwiedzia,jeża,żbika.Dowiadują się, po jakich charakterystycznych cechach można rozpoznać te zwierzęta, co lubią jeść, gdzie zwykle można je spotkać, a także jaki wiodą tryb życia.W skład publikacji wchodzą:płyta CD z audiobookami opowiadań;książka z tekstami opowiadań i konspektami zajęć;album ze zdjęciami zwierząt występujących w opowiadaniach;dostęp do wersji streamingowej audiobooka.W albumie zamieszczono zdjęcia zwierząt leśnych, co w zamyśle autorów ułatwi przeprowadzenie zabaw dydaktycznych opisanych w konspektach zajęć zawartych w książce.W spis treści książki zostały wplecione krótkie streszczenia. Ma to na celu ułatwienie oceny, czy dane opowiadanie spełnia założone przez nauczyciela cele dydaktyczne i będzie przydatne w toku zaplanowanej tematyki zajęć.Audiobooki dla przedszkolakówOpowiadaniom towarzyszą konspekty jest to zbiór zagadnień ułatwiających przeprowadzenie zajęć o zadanej tematyce na podstawie danego słuchowiska. Nauczyciel znajdzie tam:opis celów edukacyjnych, które można zrealizować za pomocą słuchowiska;zakres obszarów podstawy programowej, przy realizacji których pomocna będzie bajka;przykładowe pytania do rozmowy prowadzonej z dziećmi na podstawie słuchowiska;inspiracje do zabaw, które może przeprowadzić nauczyciel z dziećmi po wysłuchaniu bajki;wskazówki dla nauczyciela pomocne w realizacji zajęć zorganizowanych na podstawie słuchowiska.

32,90 zł
24,02 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,88 zł

2 osoby kupiły
47
Linijka Flexi 15 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Linijka Flexi 15 cm
Astra
Dostępny
42 szt.

3,10 zł
2,99 zł

Rabat 3,5%
oszczędzasz 0,11 zł

2 osoby kupiły
48
Echo Man - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Echo Man
Dostępny
5 szt.

Seryjny morderca popełnia szereg makabrycznych zbrodni. Wiele wskazuje, że zabijając, wzoruje się na słynnych mordercach. Ale kopiowanie zbrodni wkrótce przestanie mu wystarczać... Na terenie całej Anglii dochodzi do serii pozornie niepowiązanych ze sobą morderstw. Za każdym razem sprawca stosuje inne wyrafinowane metody, zawsze jest bezwzględny i niezwykle okrutny. Jego działań nie da się przewidzieć. Policja nie dostrzega między zbrodniami żadnego związku. W śledztwie prowadzonym przez dwójkę detektywów dochodzi w końcu do przełomu. Pojawia się teoria o naśladowcy, czyli zabójcy, który kopiuje najbardziej osławionych seryjnych morderców. Teoria ta wydaje się nieprawdopodobna, a nawet niedorzeczna. Śledczy szybko jednak dostrzegają zbieżności między ostatnimi bestialskimi morderstwami i głośnymi sprawami z przeszłości. Czy zdążą powstrzymać mordercę, któremu w końcu rekonstrukcje przestają wystarczać? Czy zdążyć wcielić w życie swój własny plan, bardziej szokujący niż wszystkie zbrodnie do tej pory? Echo Man to mroczny, porywający thriller niezwykle utalentowanej debiutującej autorki. Sam Holland, czerpiąc inspirację z głośnych spraw kryminalnych, snuje zapierającą dech w piersiach opowieść o naśladowcy najsłynniejszych seryjnych morderców. Znajdziemy tu nawiązania do przerażających zbrodni popełnianych przez Petera Sutcliffe’a, Jeffreya Dahmera, Eda Kempera oraz wielu innych przestępców, którzy niechlubnie zapisali się na kartach historii. Brytyjska pisarka nie szczędzi czytelnikom dosadnych i mocno działających na wyobraźnię opisów wyrafinowanych metod tortur stosowanych przez sadystycznego mordercę.

44,90 zł
22,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 22,45 zł

2 osoby kupiły
49
Beskid Niski aktywnie, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beskid Niski aktywnie, wydanie 2
Dostępny
85 szt.

To już drugie wydanie przewodnika z serii „aktywnie” po Beskidzie Niskim. Przewodniki te zawierają propozycje wycieczek pieszych, zarówno okrężnych, jak i z punktu A do punktu B. Trasy są bardzo zróżnicowane pod względem długości, każdy turysta znajdzie więc coś odpowiedniego dla siebie. Są trasy spacerowe na kilka godzin, prawdziwe wyrypy, propozycje eksploracji mało znanych szczytów, jak i zestaw wycieczek dla dzieci z większą ilością atrakcji. Przy każdej z tras podaliśmy trudności orientacyjne, długość trasy, przewyższenia, czas przejścia, oznakowanie szlaków oraz krótki opis, dlaczego warto się tu wybrać. W aktualnym wydaniu przewodnika umieściliśmy aż 34 propozycje wycieczek i poszerzyliśmy zasięg książki o słowacką część Beskidu Niskiego.

47,00 zł
33,84 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,16 zł

2 osoby kupiły
50
Balon foliowy, niebieski smok (61 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy, niebieski smok (61 cm)
Godan, 1 sztuka
Dostępny
14 szt.

Balon foliowy w kształcie rakiety ucieszy każdego małego miłośnika kosmosu i podróży kosmicznych Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. Balony nie są napełnione helem ani powietrzem. • Rozmiar: 61 cm (24”) • Kształt: smok • Kolor: niebieski • Nadruk: smok • Ilość: 1 szt.

14,99 zł
2 osoby kupiły
51
Na południe od granicy, na zachód od słońca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na południe od granicy, na zachód od słońca
Dostępny
383 szt.

Hajime od lat pielęgnuje w sobie wspomnienie Shimamoto, pierwszej ukochanej z okresu dzieciństwa, i porównuje do niej każdą napotkaną dziewczynę. Kiedy już jako dorosły mężczyzna spełniony w życiu osobistym i zawodowym przypadkowo spotyka Shimamoto, okazuje się, że dawna fascynacja przetrwała. Hajime decyduje się porzucić swą rodzinę i wykorzystać szansę daną mu przez los...

37,90 zł
27,67 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,23 zł

2 osoby kupiły
52
Gwiezdny zegar. Tom 2. Za górami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwiezdny zegar. Tom 2. Za górami
Dostępny
12 szt.

Imogen i Marie wracają przez drzwi w drzewie do zupełnie odmienionego Jaroslawia. Miro jest królem, ale nie znosi swojej nowej roli. Anneszka nie jest już królową i też tego nie znosi. Usłyszawszy przepowiednię, według której ma władać najwspanialszym królestwem, Anneszka porywa Marie w przekonaniu, że dziewczynka stanowi klucz do jej spełnienia. Wyprawia się z nią za góry, a Imogen i Miro ruszają w ślad za nimi. Ale to, co znajdą w leżącej za górami krainie, znowu wszystko zmieni. Będą musieli stawić czoła wyzwaniom, o jakich wcześniej im się nie śniło i zmierzyć się z niebezpiecznymi ludźmi. I nie tylko. Gwiezdny zegar to porywająca, pełna napięcia i humoru trylogia fantasy, pięknie zilustrowana przez Chrisa Riddella. Za górami stanowi jej drugą część.

39,99 zł
30,39 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

2 osoby kupiły
53
Wiatrak 16cm fala p72 3607 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
2 osoby kupiły
54
Mali wredni wikingowie i Gbur Żelazna Czaszka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mali wredni wikingowie i Gbur Żelazna Czaszka
Dostępny
1497 szt.

Gbur Żelazna Czaszka to najsroższy, najbardziej przerażający wiking na świecie. Swoim rykiem potrafi zmieść dom z powierzchni ziemi. Toczy pianę z ust. Wygryza dziury w swojej tarczy. A do tego wybudował sobie cuchnący wychodek tuż obok naszego domu! Jak wykurzyć tego odrażającego potwora? „To my, Fanga i Trach, zrobimy berserkowi ciach-mach!” Drugi tom nowej i bardzo niegrzecznej serii królowej komedii dziecięcej, Franceski Simon, w bardzo niegodziwym tłumaczeniu Marii Makuch: ostra akcja i zabawa, paczka przyjaciół w nieustających tarapatach, przekorny humor, charakterne powiedzonka („To my, Fanga i Trach, zrobimy wam ciach-mach!”, „Nie kradniemy, najeżdżamy”), a także lekcja rzucania okropnych klątw, jak przystało na najgorszych wikingów („Niech się stanie, że zmienisz się w kurę i będziesz muczał jak krowa”, „Niech twój nos zmieni się w rzepę”, „Ty cuchnący trollu! Zepsuty oddechu morsa! Płetwo foki! Ty gębo robala! Pępku trolla!”).

34,99 zł
26,94 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

2 osoby kupiły
55
Wyrwa, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyrwa, wydanie kieszonkowe
Dostępny
99 szt.

Kiedy Maciej Tomski dowiaduje się, że jego żona Janina zginęła w wypadku samochodowym, myśli, że wali mu się cały świat. Jak powiedzieć dwóm córeczkom, że właśnie straciły matkę? Jak powiedzieć teściom? Jak ma teraz funkcjonować, gdy dotychczasowe, spokojne życie nagle szarzeje i zmienia się w ciąg udręk? Maciej nie ma jednak pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała mu, że jedzie na delegację pod Kraków. Pomyliła się? Okłamała go? A gdy na jej pogrzebie pojawia się tajemniczy mężczyzna, Maciej zaczyna rozumieć, że Janina miała wiele sekretów. Znacznie więcej, niż można się spodziewać po kimś tak zagonionym i zapracowanym. I że musi się z nimi zmierzyć. Pytania zaczynają się mnożyć, a tragedia zmienia w skomplikowaną zagadkę. Maciej jedzie na Mazury i wkrótce przekonuje się, że być może tak naprawdę nie znał kobiety, z którą spędził ostatnich dwanaście lat życia. Wyrwa to opowieść o mężczyznach, którzy kochali tę samą kobietę i którzy będą musieli zmierzyć się z tajemnicą jej śmierci. O poczuciu straty i głuchej rozpaczy zmieniającej się w gniew, który szuka ujścia. To także historia o splątanych uczuciach, o trudnej przyjaźni i o konsekwencjach życiowych błędów. I o tym, że można niewiele wiedzieć o kimś, z kim mieszka się pod jednym dachem. Nowy thriller psychologiczny Wojciecha Chmielarza, autora znakomicie przyjętej Rany i zekranizowanego przez Canal+ Żmijowiska. Wojciech Chmielarz (ur. 1984) – autor kryminałów, dziennikarz, zdobywca Nagrody Wielkiego Kalibru (2015) i Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru (2019), ośmiokrotnie nominowany do tej nagrody, zdobywca Grand Prix Warszawskiego Festiwalu Kryminału (2019) i Złotego Pocisku (2019). Uznawany za jednego z naj­lepszych pisarzy kryminalnych.

16,99 zł
12,99 zł

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
56
Balon foliowy, pad (61 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy, pad (61 cm)
Godan, 1 sztuka
Dostępny
16 szt.

Balon foliowy w kształcie pada do gry to doskonałe uzupełnienie gamingowej imprezy lub urodzin w fana gier Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. Balony nie są napełnione helem ani powietrzem. • Rozmiar: 61 cm (24”) • Kształt: pad do gry • Kolor: czarny • Nadruk: pad • Ilość: 1 szt.

13,31 zł
12,99 zł

Rabat 2,4%
oszczędzasz 0,32 zł

1 osoba kupiła
57
Puzzle 1000 elementów. Chevrolet Camaro 1959 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Chevrolet Camaro 1959
Eurographics, 1000
Dostępny
9 szt.

Puzzle Eurographics produkowane w technologii Smart Cut Technology. Każdy element ma swój własny unikalny kształt, nie ma dwóch takich samych elementów. Układanie tych puzzli jest wyjątkowym doświadczeniem, rozmiar puzzli po ułożeniu 68 x 48 cm.

63,00 zł
59,85 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,15 zł

1 osoba kupiła
58
Farby akwarelowe 12 KolorÓw z PĘdzelkiem Safari Starpak 491392 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby akwarelowe 12 KolorÓw z PĘdzelkiem Safari Starpak 491392
Starpak
Dostępny
239 szt.

Zalety produktu farby akwarelowe są tzw. farbami suchymi - nie wylewają się i łatwo je zmyć, dlatego są idealne dla najmłodszych artyst oacute w. Zestaw wysokiej jakości farb akwarelowych w 12 kolorach z kolekcji STARPAK. Zapoznaj się r oacute wnież z innymi produktami STARPAK nbsp Zawartość opakowania farby akwarelowe, drewniany pędzelek. Wymiary/waga wymiary produktu dł. x wys. gł cm 8x22x1, waga produktu kg 0,10 nbsp kg.Wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 10x27x1, Waga opakowania kg. 0,12kg.Nie odpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat. Pakowany w plastikowe pudełeczko w woreczku z zawieszką.Pakowane iner 12szt / Karton 96szt. /p p u Cechy produktu /u /p p - Transparentne nie w pełni kryjące . /p p - Na bazie wody. /p p - Farbę można mieszać tylko na paletce. /p p - Wpływ na efekt malowania farbą akwarelową ma faktura papieru. /p p - całkowicie bezpieczne /p p - 12 intensywnych kolor oacute w /p p - łatwe do usunięcia z ubrania, stołu, podłogi ndash wystarczy woda /p p - w pudełku z pędzelkiem w zestawie /p p u Opis /u /p p Farby akwarelowe STARPAK to farby na bazie wody. Są transparentne, co oznacza, ze trudno będzie zamalować pomyłkę. Dlatego też można je mieszać ze sobą tylko na paletce. Faktura papieru lub pł oacute tna r oacute wnież wpływa na końcowe efekty malowania. Farby akwarelowe STARPAK są całkowicie bezpieczne i łatwe do usunięcia. Dlatego tez tak lubią je rodzice nbsp Wystarczy wilgotna ściereczka, żeby pozbyć się ślad oacute w ze stołu, podłogi, płytek, itp. /p p Farby plakatowe STARPAK są pakowane w zestawy po 12 kolor oacute w w specjalne pudełko z wieczkiem i pędzelkiem do malowania. Wieczko może służyć jako paletka. /p p W ofercie STARPAKA znajduje się 6 modeli farb akwarelowych w r oacute żnych odsłonach graficznych. /p p a href https //www.youtube.com/watch v 0EAXUKQb-mI amp list PLze1dvBiWVsz92TpxtZ4ICRwZre1hgG0x amp index 19 STARPAK prezentuje Farby akwarelowe - YouTube /a /p p a href https //www.youtube.com/watch v 0-96EZMnXqA amp list PLze1dvBiWVsz92TpxtZ4ICRwZre1hgG0x amp index 27 STARPAK prezentuje Wyprawka szkolna - YouTube /a

8,00 zł
7,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
59
Zestaw do nurkowania 25039 BESTWAY mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zestaw do nurkowania 25039 BESTWAY mix cena za 1 szt
Bestway
Dostępny
3 szt.

Dziecięcy zestaw do snorkelingu od BESTWAY. Zawiera maskę, fajkę oraz dwie płetwy. Maska posiada powłokę chroniącą przed promieniowaniem UV. Oprócz tego została ona wyposażona w miękką krawędź, która lekko się zasysa i przylega do twarzy dziecka, jednocześnie zapobiegając przedostawaniu się wody do środka. Regulowany pasek na głowę sprawia, że maska pozostaje na miejscu podczas pływania. Ustnik do fajki dopasowuje się do buzi dziecka. Produkt występuje w różnych wariantach kolorystycznych (niebieski, różowy). Sprzedawany oddzielnie. Wysyłka losowa. Cena za 1 szt. Wymiary opakowania: 19.5x39.5x10.5cm Wiek: 3-6 lat

65,90 zł
43,49 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 22,41 zł

1 osoba kupiła
60
Balon foliowy, ośmiorniczka (61 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy, ośmiorniczka (61 cm)
Godan, 1 sztuka
Dostępny
9 szt.

Balon foliowy przedstawia uroczą ośmiorniczkę. Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. Balony nie są napełnione helem ani powietrzem. • Rozmiar: 61 cm (24”) • Kształt: ośmiornica • Kolor: wielokolorowy • Nadruk: ośmiornica

13,31 zł
12,99 zł

Rabat 2,4%
oszczędzasz 0,32 zł

1 osoba kupiła
61
Zaczarowana Mapa. Karty Wyroczni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaczarowana Mapa. Karty Wyroczni
Dostępny
30 szt.

Wyobraź sobie, że między tym, co widoczne, a tym, co ukryte dla oczu, kryje się siła przewodnia, którą niektórzy nazywają Duchem, Świętą Wolą, Bóstwem, Polem lub Świadomością. Te Karty wyroczni autorstwa Colette Baron-Reid pomogą Ci połączyć się z większą Świadomością i poprowadzą Cię przez tę cudowną podróż, którą jest nasze życie. Wizerunki na poszczególnych kartach przedstawiają miejsca, które odwiedzisz, okoliczności, z którymi przejdzie Ci się zmierzyć, a także sprzymierzeńców i przeciwników, którzy staną na Twojej drodze. Wskazówki na kartach pomogą Ci odczytać metaforyczną mapę Twojej życiowej wędrówki. Do talii dołączono przewodnik, który ułatwi Ci zadanie właściwych pytań i interpretowanie przekazu, gdy będziesz dokonywał odczytu. Karty wyroczni Zaczarowanej mapy zostały stworzone, aby Cię wzmocnić i pomóc Ci zrozumieć opowieść, którą determinuje Twój los, przeznaczenie i wolna wola. Karty pozwolą Ci wyznaczyć bardziej optymalny kurs, tak abyś mógł wieść życie wypełnione głębokim celem, autentycznym dobrobytem i żywiołową miłością.Niniejszy przewodnik pomoże Ci korzystać z 54 kart, abyś mógł swobodnie poruszać się po pełnej magicznych przygód drodze swojego życia. Pamiętaj, że nigdy nie podróżujesz sam, a Duch, który jest Twoim kompanem w tej wyprawie, nigdy nie pozwoli Ci się zagubić i zawsze wskaże Ci Prawdziwą Północ. Korzystając z kart, okazuj szacunek szerokiej Świadomości, która jest Twoim partnerem we współtworzeniu. Większe intuicyjne zrozumienie, opanowanie i spełnienie Twoich najgłębszych pragnień to tylko niektóre dary, które są Ci przeznaczone. Pozwól, aby Karty wyroczni Zaczarowanej mapy stały się Twoim wiernym przewodnikiem w odnajdywaniu magii i sensu w historii Twojego życia. Twoje najlepsze życie czeka na Ciebie! Colette Baron-Reid, autorka Mapy, Messages from Spirit i Remembering the Future jest uznaną doradczynią intuicyjną, medium, prelegentką, osobowością radiową, mówcą motywacyjnym i muzykiem studyjnym.

99,00 zł
89,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

1 osoba kupiła
62
Porady lekarza rodzinnego. Zioła i przyprawy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Porady lekarza rodzinnego. Zioła i przyprawy
Dostępny
150 szt.

Praktyczny poradnik, w którym znajdziesz kilkanaście popularnych i najczęściej używanych przypraw i ziół - opis ich pochodzenia, smaku, aromatu, przydatność w kuchni, właściwości zdrowotne oraz przepisy kulinarne (m.in. cynamonowe ciasteczka, kawę z kardamonem, ryż z szafranem i warzywami, imbirowy łosoś, ser kozi w pieprzu). Książkę uatrakcyjniają liczne zdjęcia ziół i przypraw oraz potraw w ciekawych aranżacjach.

4,99 zł
1 osoba kupiła
63
Piłka dmuchana cytryny 31083 BESTWAY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka dmuchana cytryny 31083 BESTWAY
Bestway
Dostępny
18 szt.

Klasyczna, nadmuchiwana piłka z wakacyjnym wzorem od BESTWAY. Na przeciwległych płatach piłki znajdują się identyczne wzory - cytryny, kropki na różowym tle i jednolity, żółty kolor. Jest ona niezwykle łatwa w pompowaniu. Po spuszczeniu z niej powietrza mieści się nawet w najbardziej zapełnionej torbie. Wymiary opakowania: 19x32x2.6cm Wymiary po napompowaniu piłki: 79x79x79cm Wiek: 3+

38,90 zł
1 osoba kupiła
64
Ilustrowany żeglarski słownik polsko-angielski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowany żeglarski słownik polsko-angielski
Dostępny
743 szt.

Słownik z pewnością przyda się zarówno początkującym żeglarzom, jak i starym wilkom morskim. Angielski już od dawna jest najpopularniejszym „morskim” językiem, a jego znajomość jest niezbędna nie tylko kapitanom i oficerom wachtowym. Większość haseł jest zilustrowana rysunkami i zdjęciami, co znakomicie ułatwia przyswojenie angielskiego nazewnictwa potrzebnego wszystkim wybierającym się na słoną i słodką wodę.

44,90 zł
38,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,73 zł

1 osoba kupiła
65
Pociąg z cyferkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pociąg z cyferkami
Dostępny
105 szt.

Wsiądź do pociągu pełnego cyferek! Wejdź do przedziału ze wszystkimi cyframi. Przejdź przez wagon z miejscem na napisane przez ciebie cyferki. A na koniec zajrzyj do wagonu restauracyjnego, gdzie znaduje się mnóstwo prostych zadań związanych z liczeniem. Seria ?Pociąg z?? to doskonała pomoc w nauce pisania i liczenia. W każdej książce znajdują się ćwiczenia edukacyjne, które wprowadzą dziecko w świat pisania liter i cyfr poprzez zadania rozbudzające ciekawość dzieci, kolorowanki oraz naklejki.

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
66
Magiczne Syreny i Delfiny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczne Syreny i Delfiny
Dostępny
51 szt.

Karty Magicznych Syren i Delfinów zostały stworzone po to, aby pomóc ci zamanifestować swoje cele, życiowe zadania i marzenia, inspirowane przez Niebo.Te 44 przepięknie ilustrowane karty pomogą ci wypłynąć na ocean twojego podświadomego umysłu, gdzie głębokie myśli i uczucia mogą stworzyć - lub zablokować - pragnienia twojego serca. Karty są łatwe w użyciu, a załączony przewodnik pomoże ci przeprowadzić niezwykle trafne ich odczyty dla siebie i innych.

49,00 zł
44,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

1 osoba kupiła
67
Kuchnia Dantego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia Dantego
Dostępny
46 szt.

„Trudno w dzisiejszych czasach powiedzieć coś oryginalnego o kuchni, okazuje się bowiem, że wszyscy gotują i że koniecznie muszą podzielić się swoimi osiągnięciami, pisząc książkę kucharską. Na temat kuchni włoskiej jest prawdziwy wysyp literatury wszelkiej maści. Tytuły są dopasowane do włoskich stereotypów, przywołują kuchnię mamy (mamma), babci (nonna), domu (casa). Miło, ciepło, domowo, zdrowo. W tym całym zgiełku są co prawda jakieś rozanielone niewiasty, które twierdzą, że ich kuchnia pachnie bazylią, ale mniejsza z tym. Prawdziwą sensacją okazuje się sam Dante Alighieri, który wychodzi z krzaków na Polu Mokotowskim w Warszawie…. I tu się zaczyna Kuchnia Dantego. Jestem bardzo wdzięczna Leonardowi Masi, Alfredowi Boscolo i Pawłowi Bravo za ten prawdziwy i kompetentny głos o kuchni włoskiej, za poczucie humoru nie stłumione przez poprawność polityczną, za używanie pewnego toskańskiego przekleństwa, które rozgrzewa moje serce. Za stworzenie po prostu dzieła kultury”. Tessa Capponi-Borawska (Laudacja z okazji uhonorowaniu Autorów Nagrodą Literacką im. Leopolda Staffa za popularyzowanie włoskiej kultury)

49,00 zł
40,18 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,82 zł

1 osoba kupiła
68
Święta Faustyna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

1 osoba kupiła
69
Kim dla ciebie jestem?, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kim dla ciebie jestem?, wydanie kieszonkowe
Dostępny
42 szt.

Klasyczna sytuacja – dwójka młodych ludzi i… wpadka. Susan zwykle zachowuje się ulegle wobec Calvina, zdecydowanie przemocowego gościa, tym razem jednak przymuszona przez chłopaka do pozbycia się ciąży, staje okoniem. Trochę dlatego, że tak wyszło. Ale nie tylko dlatego. Mimo że nie ma gdzie mieszkać, nie ma pracy, na dodatek wie, że musi uciekać przed ojcem swojego dziecka, bo spotkanie mogłoby skończyć się tragicznie… Patrick, spadkobierca rodzinnej fortuny, ma ułożyć sobie przyszłość z Hope. Dokładnie wiadomo, jak dalej potoczy się jego życie z akceptowaną przez rodziców narzeczoną, pochodzącą oczywiście z odpowiednich sfer i legitymującą się stosownymi manierami oraz wykształceniem. Los jednak zdecydował o przetasowaniu talii kart – i tak oto na drodze Patricka pojawia się Susan, a jego dokładnie zaplanowane życie diabli biorą…

16,99 zł
12,99 zł

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
70
Magnes Neodymowy 5x7 Op20szt pudełko Plast - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,68 zł
1 osoba kupiła
71
Wyrocznia Mocy Bogiń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyrocznia Mocy Bogiń
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.21

Znajdujemy się w niespotykanym momencie w historii współczesnej, w której energia bogini każdej kobiety budzi się i porusza, gdy kobiety wspólnie decydują się na odzyskanie swojej władzy od struktur władzy rządzących tak długo. Wszyscy czujemy, że się rozwija, prosząc o nowy sposób bycia w świecie.Znana na całym świecie ekspertka wyroczni - Colette Baron-Reid, stworzyła w tej talii pomost pomiędzy mistyką a życiem pozaziemskim i wsparcie w rozwoju i spełnieniu marzeń.Znajdziesz tu wzmacniające i inspirujące przekazy 52 Bogiń z różnych kultur: Bogini Dróg Elen zaprasza Cię do obrania drogi... Artemida pokieruje Twoją strzałą... a Cerridwen wzywa, by wierzyć nieograniczonemu potencjałowi życia.

109,00 zł
98,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,90 zł

1 osoba kupiła
72
Balon foliowy, jednorożec (61 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy, jednorożec (61 cm)
Godan, 1 sztuka
Dostępny
34 szt.

Balon foliowy w kształcie jednorożca ucieszy każdą małą miłośniczkę tych magicznych stworzeń Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. Balony nie są napełnione helem ani powietrzem. • Rozmiar: 61 cm (24”) • Kształt: jednorożec • Kolor: biały, różowy, żółty, niebieski • Nadruk: jednorożec • Ilość: 1 szt.

14,99 zł
1 osoba kupiła
73
Puzzle 1000 elementów. Globetrotter, Berlin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Globetrotter, Berlin
Eurographics, 1000
Dostępny
10 szt.

Puzzle Eurographics produkowane w technologii Smart Cut Technology. Każdy element ma swój własny unikalny kształt, nie ma dwóch takich samych elementów. Układanie tych puzzli jest wyjątkowym doświadczeniem, rozmiar puzzli po ułożeniu 68 x 48 cm.

59,99 zł
56,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
74
Piórnik kosmetyczka Cognac Brown - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik kosmetyczka Cognac Brown
Herlitz
Dostępny
6 szt.

Piórnik kosmetyczka okrągła. Przestronna komora główna z zamkiem błyskawicznym, imitacja skóry.

23,30 zł
22,14 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,16 zł

1 osoba kupiła
75
First Thousand Words in Polish - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
First Thousand Words in Polish
Dostępny
2 szt.

There are 1000 Polish words to learn in this classic word book, great for sharing with young language learners. Each busy scene features the wonderful illustrations of Stephen Cartwright, alongside items to spot, each labelled with their Polish name. A fun way to build key Polish vocubulary, specially revised and updated to celebrate the 40th anniversary of Usborne Publishing in 2013. Readers can listen to every word read by a native Polish speaker at the Usborne Quicklinks Website. Don't forget to spot the Little Yellow Duck on every page!

44,90 zł
43,10 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,80 zł

1 osoba kupiła
76
Piórnik Sasz Owal 1zam Backup 4 A84 Derf - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
27,90 zł
1 osoba kupiła
77
Koło ratunkowe dmuchane 36102 BESTWAY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koło ratunkowe dmuchane 36102 BESTWAY
Bestway
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.08

Nadmuchiwane koło ratunkowe dla dzieci od BESTWAY. Wzór wiernie imituje prawdziwe koło samochodu. Gadżet posiada dwa uchwyty na dłonie. Niezwykle łatwo się go pompuje. Po spuszczeniu z niego powietrza zmieści się do każdej torby. Produkt odznacza się wysoką jakością. Wymiary po napompowaniu: 105x105x33cm Wiek: 12+

42,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
78
Balon foliowy, słoneczko (61 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy, słoneczko (61 cm)
Godan, 1 sztuka
Dostępny
12 szt.

Balon foliowy w kształcie słoneczka ucieszy każdego malucha Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. Balony nie są napełnione helem ani powietrzem. • Rozmiar: 61 cm (24”) • Kształt: słońce • Kolor: żółty, pomarańczowy • Nadruk: słońce • Ilość: 1 szt.

10,99 zł
1 osoba kupiła
79
Boży ślepiec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Boży ślepiec
Dostępny
23 szt.

Skąpani we krwi Napędzani przez gniew Wygnani tysiące lat temu Nadszedł czas na rozdarcie zasłony między światami i uwolnienie Furii Czerwonych Bogów Kiedyś ziemią rządzili Czerwoni Bogowie. Mroczna Pani i jej horda walczyli ze śmiercią, krwią i ogniem. Ten czas już dawno przeminął, a sąsiadujące królestwa Mirecji i Rilpor zawarły niełatwy rozejm. Krew przelewana jest już tylko na granicy, gdzie strażnicy zwani Wilkami chronią swoich krewnych i terytorium za wszelką cenę. Jednym z nich jest Dom Świątynson, najpotężniejszy kalestar od pokoleń. Nękany wizjami i proroctwami Dom skrywa tajemnice, które mogą wyjść na jaw, gdy Rillirin, niewolniczka zbiegła z Mirecji, trafia do jego wioski. Tymczasem coraz więcej najpotężniejszych osób z Rilpor zwraca się ku mrocznym rytuałom i krwawym ofiarom Czerwonych Bogów, w tym książę, który planuje odebrać tron umierającemu ojcu. Czy Rillirin, dzięki swojej wiedzy na temat Czerwonych Bogów i szokującym powiązaniom z królem Mirecjan, pomoże Rilpor wygrać nadchodzącą wojnę? „Boży ślepiec to debiut Anny Stephens, który zapisuje jej imię krwią na liście mistrzów grimdarku, obok takich nazwisk jak Mark Lawrence i Joe Abercrombie”. – B&N Sci-Fi & Fantasy Blog „Okrutna, odważna i epicka powieść Stephens pozostawia czytelnika z krwią na dłoniach, brudem pod paznokciami i smrodem bitwy przyklejonym do spoconego ciała. Gorąco polecam fanom dark fantasy!” – Ronald Malfi, autor The Night Parade „Ekscytujący, brutalny i znakomicie napisany debiut, który pozwala czytelnikom chodzić po najciemniejszych równinach odwiedzanych w gatunku fantasy”. – Fantasy Book Review „Boży ślepiec to prawdziwa Krwawa Mary wśród książek! Przed Wami mroczna i niesamowita opowieść o niebezpieczeństwie, sile i nieubłaganym starciu potężnych mocy. Bogowie powstają, a wraz z nimi nieokrzesana siła, która pociągnie za sobą każdego!” – Monika Tomaszewska, @jem_ksiazki „Bezlitosny świat w Bożym ślepcu wciąga od pierwszych stron w mroczną, ale niezwykle intrygującą historię. To dark fantasy z pewnością na dłużej pozostanie w Waszej pamięci, a po skończeniu od razu będziecie chcieli sięgnąć po kolejny tom!” – Maciej Klebański, @ksiazkowy_pirat Nie ma przebacz, niech zabrzmi brzdęk stali – a ty walcz lub giń. Oto nadchodzi Mroczna Pani ze swoją hordą.. Boży ślepiec to wyśmienicie krwawa i piękna w swojej brutalności lektura, a jednocześnie mocne wprowadzenie do trylogii. Bohaterowie Stephens są tak bezwzględni, jak świat, w którym przyszło im żyć. Polecamy czytelnikom szukającym mocniejszych wrażeń”. – Kala Konarzewska i Wiga Pszczółkowska @fantastyczne.pogaduchy

47,90 zł
23,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 23,95 zł

1 osoba kupiła
80
Kto da mniej. Polska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto da mniej. Polska
Edgard, od 8 lat
Dostępny
154 szt.

Kto da mniej. Polska to świetna i emocjonująca gra karciana dla całej rodziny, w której można sprawdzić swoją wiedzę na temat polskiej przyrody, historii, geografii oraz kultury. Podczas rozgrywki liczy się spryt, odwaga i umiejętność wyciągania wniosków. Zadaniem każdego z graczy jest odgadnięcie jakie polskie miejsca oraz zabytki ukrywają się na kartach, przy jednocześnie jak najmniejszej liczbie zadanych pytań. Grać można w parach lub w grupie do 5 osób, a rozgrywka zajmuje ok. 15 minut w zależności od wieku graczy i wybranego wariantu gry. Licytujcie jak najniżej, pytajcie, dedukujcie i zgadujcie! Kto odgadnie wszystkie polskie miasta, regiony oraz zabytki i zostanie mistrzem licytacji? W zestawie: 50 kart o Polsce z podpowiedziami i ciekawostkami, 5 kart licytacji, 5 kart dodatkowego pytania, kostka do gry i instrukcja. Wiek: +8 Liczba graczy: 2-5 Czas rozgrywki: około 15 min

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

1 osoba kupiła
81
Zagłówek Poduszka do Jacuzzi Lay-Z-Spa 2 sztuki 60307 BESTWAY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagłówek Poduszka do Jacuzzi Lay-Z-Spa 2 sztuki 60307 BESTWAY
Bestway
Dostępny
53 szt.

Zagłówek, poduszka do Jacuzzi Lay-Z-Spa marki Bestway. W zestawie znajdują się 2 sztuki. Cechy: zagłówek wykonany z wodoopornego materiału: pianki PU, dedykowany do wszystkich Jacuzzi Lay-Z-Spa z wyjątkiem Monaco, Helsinki i Vancouver, posiada ergonomiczny kształt, który odciąża szyję i głowę posiada bezpieczne mocowanie, które zapewni stabilizację głowy jest ławty w montażu i demontażu, jest łatowy w utrzymaniu czystości, Wymiary opakowania: 26x20,5x20,5cm.

166,90 zł
1 osoba kupiła
82
Długopis Scier Zam 0.5 Alpaka pudełko A 36 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Scier Zam 0.5 Alpaka pudełko A 36
Hasta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.05

212,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
83
60 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
60
Dostępny
552 szt.

Walerija, rosyjska modelka, finalistka znanego programu „Models On”, prowadzi w Warszawie naprawdę intensywne życie. Od melanżu do imprezy, od kreski do kieliszka. Jej wzloty i upadki śledzą w social mediach tysiące fanów. Podczas jednej z imprez w klubie poznaje tajemniczego Dawida o ciemnych oczach i charakterystycznej bliźnie na klatce piersiowej. To, co poczują do siebie tej nocy, totalnie pokrzyżuje im plany i wywróci ich życie do góry nogami. Dwa dni po tym elektryzującym spotkaniu mężczyzna musi się ukryć, bo jeden z jego współpracowników zaczyna regularnie odwiedzać prokuraturę… Zafascynowana Dawidem Walerija decyduje się wyjechać z nim do Hiszpanii. Tam Dawid odkrywa przed nią karty i daje jej wybór: ma być wobec niego całkowicie lojalna i porzucić publiczne życie albo się rozstaną i zerwą wszelkie kontakty. Walerija zna jedynie życie na świeczniku, ale teraz może ono kosztować ją zarówno wolność, jak i miłość... Magdalena Pyznar jako uczestniczka „Warsaw Shore” bardzo dobrze poznała nocne życie stolicy. Możemy się tylko domyślać, ile jej własnych doświadczeń, a ile fikcji jest w jej debiucie książkowym. Jedno jest pewne – powieść 60 was rozpali!

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

1 osoba kupiła
84
Pani na Bogdanach. Kazimiera Kłoczowska (1859-1929) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pani na Bogdanach. Kazimiera Kłoczowska (1859-1929)
Dostępny
4 szt.

Barwna opowieść o dawnych czasach 0150 o życiu bohaterki, która urodzona na północnym Mazowszu kształciła się w Warszawie, w młodości dużo podróżowała po Europie, a po ślubie z Józefem Kłoczowskim osiadła w rodzinnym majątku Bogdany. Losy rodziny Kłoczowskich bezpośrednio splecione były z dziejami Polski stąd w narracji pojawiają się echa powstania styczniowego, I-szej wojny światowej czy najazdu bolszewików na dwór w Bogdanach w 1920 roku. Rzecz napisana przez prawnuka dzięki zachowanym dokumentom, listom i pamiątkom rodzinnym - ukazuje silną, mądrą i wrażliwą kobietę, która „grała na fortepianie, uczyła chłopskie dzieci, malowała i rysowała, znała francuski, niemiecki i angielski, pisała wiersze”, a jednocześnie radziła sobie z trudnościami i dzielnie stawiała czoła przeciwnościom losu.

39,00 zł
29,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,75 zł

1 osoba kupiła
85
Uchwyt do napojów 34127 BESTWAY mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uchwyt do napojów 34127 BESTWAY mix cena za 1 szt
Bestway
Dostępny
117 szt.

Nadmuchiwany uchwyt na napój od BESTWAY. Produkt ma kształt ptaka. Posiada otwór, w którym możemy umieścić szklankę. Motywy graficzne, które odwzorowują elementy zwierzaka, zostały wykonane z dbałością o szczegóły. Gadżet odznacza się wysoką jakością. Produkt występuje w różnych wariantach kolorystycznych i typach (różowy flaming, niebieski paw). Sprzedawany oddzielnie. Wysyłka losowa. Cena za 1 szt. Flaming - wymiary: 26.5x24cm; paw - wymiary: 34.5x31cm Wymiary opakowania: 15x23x1.1cm

15,99 zł
1 osoba kupiła
86
Karty Uświęconej Duszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty Uświęconej Duszy
Dostępny
16 szt.

Karty Uświęconej Duszy to talia 36 kart opatrzonych wizjonerską grafiką, która pomoże Ci wyjść poza świat fizyczny i połączyć się z energią o wyższych wibracjach. Te niezwykłe wizerunki umocnią Twojego ducha, dając mu poczucie pewności, a dla Ciebie staną się przewodnikiem na drodze ku lepszemu życiu. Talia Kart Uświęconej Duszy jest doskonałym narzędziem dla profesjonalnych terapeutów i uzdrowicieli przy duchowej pracy nad poprawą jakości życia i może być stosowana we wszystkich metodach terapii energią. Katy te wpłyną pozytywnie na Twoją siłę wewnętrzną i duszę, a także pomogą Ci rozbudzić Twoje wyższe ja, abyś mógł nawiązać silną wież z niebiańskimi mocami i uzyskać od nich jasny przekaz. Do talii dołączono szczegółowy przewodnik zawierający afirmacje, sylwetki Aniołów, uzdrawiające Kryształy - pomoce do osiągnięcia większej samoświadomości i wskazówki do pracy z energią. Wszystko to, by wzmocnić Twoją intuicję i umiejętność samoleczenia.

99,00 zł
89,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

2 osoby kupiły
87
Sposoby na nudę. Wiosna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sposoby na nudę. Wiosna
Dostępny
14 szt.

Sposoby na nudę. Wiosna to zbiór zabaw i piosenek do wykorzystania w dowolnym momencie dnia w przedszkolu. Propozycje te są owocem długoletniego doświadczenia Autorki w pracy nauczyciela, dzięki czemu skupiają się na potrzebach i zainteresowaniach samych dzieci. Załączone tu aktywności nawiązują tematycznie do okresu wiosennego i czynności związanych z tą porą roku, zatem na pewno sprawdzą się podczas wiosennych dni w przedszkolu – zarówno tych słonecznych, jak i tych przeplatanych typową dla tego czasu kapryśną pogodą. W skład publikacji wchodzą: • książka, w której znajduje się ponad 100 propozycji zabaw: ruchowych (w tym zabaw do piosenek), paluszkowych, zabaw w kole, masażyków, zabaw słuchowych, wierszyków do rysowania i innych; • płyta CD z 12 piosenkami o tematyce wiosennej (i podkładami do nich). Jest to propozycja przeznaczona dla nauczycieli wychowania przedszkolnego – przedstawione tu pomysły wykorzystują fakt, że naturalną aktywnością dziecka jest zabawa, a dzięki swojej różnorodności wpływają na jego wszechstronny rozwój.

28,00 zł
20,44 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,56 zł

1 osoba kupiła
88
Mądrość Ukrytych Królestw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądrość Ukrytych Królestw
Dostępny
23 szt.

Wyobraź sobie, że zanim nastała epoka pisma, starożytni ustanowili boski związek pomiędzy ludźmi a mistycznymi Ukrytymi Królestwami, które łączą świat Natury i Ducha.Zarówno ludzie, jak i Ukryte Królestwa zgodziły się na utworzenie wiecznego Świętego Przymierza, co miało na celu zaprowadzenie harmonii i równowagi. Przymierze zapewniało, że kiedy poprosimy o przewodnictwo w zamanifestowaniu się naszej rzeczywistości, one pomogą nam odnaleźć drogę do najwyższego dobra wszystkich. Ale z biegiem czasu ludzkość odwróciła się od naturalnego świata jako od źródła Boskości i zapomniała o królestwach w Niewidzialnych Rzeczywistościach. W miarę jak nasze globalne obawy stawały się coraz bardziej uporczywe. Królestwa wróciły, aby pomóc nam odnaleźć drogę do domu - do naszego prawdziwego celu. Poproś, a będzie ci dane, dla najwyższego dobra - to właśnie ich motto.

89,00 zł
80,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,90 zł

1 osoba kupiła
89
LEGO Star Wars™ Diorama: Szkolenie Jedi™ na Dagobah™ 75330 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Star Wars™ Diorama: Szkolenie Jedi™ na Dagobah™ 75330
LEGO
Dostępny
3 szt.

Skupić musisz się, aby zmontować kolekcjonerski model LEGO® Star Wars™ Diorama: Szkolenie Jedi™ na Dagobah™ (75330). Ten model z klocków jest pełen doskonale rozpoznawalnych szczegółów z kultowej sceny z filmu „Gwiezdne Wojny: Imperium kontratakuje”. Odtwórz chatkę Yody na bagnach planety Dagobah i skrzydło zatopionego X-winga Luke'a Skywalkera. Uzupełnij całość minifigurkami LEGO Yody i Luke'a Skywalkera oraz figurką LEGO droida R2-D2 (postacie Luke’a i R2-D2 mają nowe dekoracje dostępne od maja 2022 r.). Aby uzupełnić tę nostalgiczną ozdobę, dołącz plakietkę ze słowami Yody „Do. Or do not. There is no try” (Rób albo nie rób, nie ma próbowania). Szczegółowe instrukcje Wspaniały pomysł na prezent dla fanów klasycznej trylogii Gwiezdnych Wojen. Zestaw zawiera jasne instrukcje budowania, więc nawet nowicjusze w świecie LEGO będą się świetnie bawić. Galaktyka pełna zabawy Wszystko zaczęło się dawno temu w odległej galaktyce. Teraz saga może trwać dalej w Twoim domu dzięki kolekcji najwyższej jakości zestawów LEGO Star Wars dla dorosłych, wśród których są także inne dioramy ukazujące niezapomniane sceny. Zawartość i cechy zestawu: • Szczegółowy zestaw Diorama: Szkolenie Jedi™ na Dagobah™(75330) – skup Moc mistrza Jedi Yody i odtwórz w wersji LEGO® kultową scenę z filmu „Gwiezdne Wojny: Imperium kontratakuje” • Dwie minifigurki LEGO® Star Wars™ oraz figurka LEGO droida – bez trudu ożywisz budowaną scenę, bo jest tu Luke Skywalker i Yoda z laską, a także R2-D2 • Model w sam raz do wyeksponowania – zbuduj chatkę Yody na planecie Dagobah i wystające z bagna skrzydło X-winga Luke'a Skywalkera. Uzupełnij całość plakietką ze słowami Yody „Do. Or do not. There is no try” (Rób albo nie rób, nie ma próbowania). • Stwórz kolekcję – zestaw jest elementem kolekcjonerskiej serii LEGO® Star Wars™, która obejmuje dioramy upamiętniające ulubione przez fanów sceny z sagi Gwiezdnych Wojen • Pomysł na prezent – zestaw z 1000 elementów będzie doskonałym prezentem dla Ciebie lub innego dorosłego fana „Gwiezdnych Wojen™”, pasjonata budowania z klocków LEGO® lub kolekcjonera dioram LEGO Star Wars • Klockowe gadżety z sagi Gwiezdnych Wojen™, które wzbudzają wspomnienia – diorama ma ok. 16 cm wysokości, 29 cm szerokości i 17 cm głębokości • Szczegółowe instrukcje – nie masz doświadczenia z zestawami konstrukcyjnymi LEGO®? Nic nie szkodzi! W opakowaniu znajdziesz ilustrowane instrukcje, dzięki którym zbudujesz model z pewnością siebie godną Mistrza Jedi • Z odległej galaktyki wprost do Twojego salonu – zestawy LEGO® Star Wars™ dla dorosłych powstały z myślą o wymagających hobbystach, takich jak Ty, zainteresowanych kreatywnymi projektami, przy których można odpocząć i odzyskać energię • Wyjątkowa jakość – elementy LEGO® od 1958 r. spełniają wymogi najwyższych standardów branżowych. Dzięki temu są jednolite, pasują do siebie i dobrze się ze sobą łączą • Zgodność z zasadami bezpieczeństwa – klocki i elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy z nich spełnia rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa

429,00 zł
368,94 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 60,06 zł

1 osoba kupiła
90
Pociąg z literkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pociąg z literkami
Dostępny
104 szt.

Wsiądź do pociągu pełnego literek! Przejdź przez przedział, w którym literki siedzą na swoich liniach. Następnie zajrzyj do całego wagonu, gdzie znajduje się miejsce na napisane przez ciebie litery, a na końcu odwiedź litery, które są ze sobą połączone. Seria ?Pociąg z?? to doskonała pomoc w nauce pisania i liczenia. W każdej książce znajdują się ćwiczenia edukacyjne, które wprowadzą dziecko w świat pisania liter i cyfr poprzez zadania rozbudzające ciekawość dzieci, kolorowanki oraz naklejki.

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
91
Wolna głowa. Jak zadbać o swoją koncentrację i kreatywność - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wolna głowa. Jak zadbać o swoją koncentrację i kreatywność
Dostępny
181 szt.

Zacznij być mentalnie fit! Kolejny raz od nadmiaru zmartwień pęka ci głowa? Nie możesz spać, bo kotłują się w niej chaotyczne myśli, pulsują zadania do natychmiastowego wykonania, nabrzmiewają zaległe terminy? Niekończące się wiadomości przyprawiają cię o palpitacje serca? Nie możesz się skoncentrować? Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś „tak” – ta książka jest dla ciebie. W swoim bestsellerowym poradniku Volker Busch: • z humorem radzi, jak posprzątać w głowie, żeby było w niej miejsce tylko na ważne rzeczy i by mieć "wolne przebiegi" na myślenie • przedstawia sprawdzone sposoby na to, jak poprawić uważność i koncentrację • podpowiada, jak unikać błędów, i co robić, by wpadać na nowe pomysły • daje wskazówki, jak zredukować stres w świecie przeładowanym zbędnymi informacjami. Jeśli zastosujesz się do jego rad, nie tylko poprawi się twoja pamięć – nauczysz się także, jak w codziennym zabieganiu odnajdywać spokój. Przekonasz się, że możesz realizować marzenia i być kreatywnym jak nigdy dotąd! Uwolnij głowę, by mieć w niej przestrzeń na to, na czym najbardziej ci zależy. Prof. Volker Busch jest neurobiologiem, cenionym lekarzem, naukowcem, mówcą i konsultantem. Na Uniwersytecie w Ratyzbonie bada psychofizjologiczne powiązania między stresem, bólem i emocjami. Poza tym prowadzi terapie osób cierpiących z powodu stresu, depresji, wyczerpania: pomaga im wrócić do zdrowia psychicznego i odzyskać satysfakcję z życia.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

92
Jeden, święty, powszechny, apostolski. Spotkania z historią Kościoła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeden, święty, powszechny, apostolski. Spotkania z historią Kościoła
Dostępny
2427 szt.

W jaki sposób papież reagował na rzezie urządzane przez krzyżowców? Jaka była reakcja duchownych na wprowadzenie celibatu? Czego dzisiejszy Kościół mógłby się nauczyć od średniowiecznego? Abp Grzegorz Ryś jest znany z tego, że nie zadowalają go łatwe diagnozy, ale potrafi sięgać głębiej. Jest mistrzem stawiania trafnych pytań i wydobywania ukrytych znaczeń z pozornie banalnych faktów. Pisze w sposób prosty, ale pozbawiony uproszczeń. Do historii Kościoła autor podchodzi z podwójną pasją, łącząc perspektywę wiary z fascynacjami naukowymi. Poznajemy jego spojrzenie na zjawiska, które ukształtowały dzisiejszy Kościół - także te trudne i kontrowersyjne, a czasem niesłusznie zapomniane. Nowe, poszerzone wydanie klasycznego dzieła.

99,99 zł
76,99 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 23,00 zł

93
Drużyna Oka Misja Wilk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drużyna Oka Misja Wilk
Dostępny
109 szt.

Kolejne przygody Stefka, Iwo i Kaśki. Tym razem, ku swojemu niezadowoleniu, Stefek zostaje zwerbowany do wystąpienia w szkolnym przedstawieniu ?Czerwony Kapturek?. Kaśka natomiast postanawia zgłębić wiedzę na temat wilków, a Iwo? wciąż unika nauki jak ognia. Jednak oprócz szkolnej rutyny Drużyna Oka musi zmierzyć się z kolejną misją. Wilki są w niebezpieczeństwie! Oko zabiera przyjaciół do Puszczy Białowieskiej, gdzie masowo znikają wilcze szczenięta. Czy i tym razem trójka czwartoklasistów poradzi sobie z rozwiązaniem zagadki? Wielki powrót profesora Spróchlniaskiego i jego nielegalnych interesów. Tym razem zamierza handlować wilkami, które mają odstraszać potencjalnych złodziei. Na końcu książki autor zawarł część edukacyjną w postaci obszernej notatki na temat wilków jako gatunku chronionego.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

94
Kobierce tkane z pajęczyny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobierce tkane z pajęczyny
Dostępny
42 szt.

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. Duch Arachny nie opuszcza Przytuliska i bez przerwy czuwa nad potomkami rodu Śmiałowskich. Ci z kolei szukają dla siebie najlepszego miejsce do życia, starają się nie zapominać o rodzinnym gnieździe i własnych korzeniach, lecz niestety nie zawsze im się to udaje. Dzieci Rozalii, Klary i Balbiny rozpierzchają się po świecie po to, by z czasem przewrotny los niespodziewanie znów je połączył. Z kolei ich wnuki i prawnuki po latach dokonują nieświadomie podobnych wyborów i podążają niemal identycznymi ścieżkami. Swojego miejsca na ziemi, a także w czyimś sercu szuka również Michalina. Nie przestaje przy tym śledzić rodzinnych dziejów i usiłuje złożyć je w całość. Wreszcie jej się to udaje. Dzięki uporowi i odzyskanym cudem pamiątkom odnajduje ostatnie wskazówki, które pozwalają odkryć największą rodzinną tajemnicę i dowiedzieć się, kim naprawdę była jej niezwykła praprababka.

54,90 zł
95
Skrucha - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skrucha
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. NIE BĘDZIE PRZEBACZONE TEMU, KTO NIE OKAŻE SKRUCHY. NIE MA SKRUCHY W TYM, W KTÓRYM NIE MA CZŁOWIEKA. Wiosna dwa tysiące osiemnastego roku. Aspirant Dominik Przeworski, ?kryminalny? ze szczecińskiej Komendy Miejskiej Policji trafia do niewielkiej miejscowości na samym końcu Polski. Od tej pory ma zaprowadzać porządek jako dzielnicowy w Nowym Warpnie. Tymczasem w ogrodzie przy domu w jednej z urokliwych dzielnic miasteczka odkryte zostają ludzkie szczątki. Czy zwłoki mogą mieć coś wspólnego z tragedią sprzed ćwierćwiecza, kiedy na zalewie utonęło pięciu wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego? CZY JEDNAK PRAWDY NALEŻY SZUKAĆ GDZIE INDZIEJ?

52,90 zł
Powiadomienie
96
A potem przyszła wiosna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A potem przyszła wiosna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.09

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. Życie Poli Gajdy, popularnej aktorki i celebrytki, tylko z pozoru jest usłane rożami. W rzeczywistości kobieta zmaga się z zaburzeniami odżywiania i brakiem pewności siebie. Gdy prześladujący ją paparazzo ujawnia zdradę jej ukochanego, Pola przeżywa załamanie nerwowe. Czego trzeba, by znów wyjść z mroku na światło? Jak pokonać demony, które powracają w snach? Czy naprawdę czas leczy rany? I czy życie zgodne z rytmem natury wystarczy, by uzdrowić chorą duszę?

52,90 zł
Powiadomienie
97
Projekt Riese - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projekt Riese
Dostępny
47 szt.

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. Riese. Największy projekt nazistowskich Niemiec, którego przeznaczenie wciąż pozostaje nieznane. Niegdyś być może podziemne miasto, arka przetrwania lub fabryka, w której pracowano nad bronią jądrową ? dziś atrakcja turystyczna w Górach Sowich. Odwiedzić postanawia ją pięcioro ludzi, zupełnie nieświadomych tragedii, która ma ich spotkać. Podczas eksploracji tuneli dochodzi do trzęsienia, a stropy ulegają zawaleniu, odcinając turystów od świata i pozbawiając ich szans na ratunek. Robią wszystko, by przeżyć, powoli uświadamiając sobie, że na powierzchni wydarzyło się coś, co sprawiło, że znany im świat przestał istnieć? I ŻE TO ONI MOG BYĆ JEDYNYMI, KTÓRZY PRZETRWALI KATAKLIZM.

54,90 zł
98
Dziewczyna z Woli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyna z Woli
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. JAK ŻYĆ W ŚWIECIE, W KTÓRYM PRZESTAJ OBOWIZYWAĆ DOTYCHCZASOWE PRAWA? W wakacje trzydziestego dziewiątego roku na słonecznej, nadświdrzańskiej plaży Basia poznaje Zygmunta. Ma nadzieję, że ta znajomość przerodzi się w piękną miłość. Jednak kilka tygodni później wybucha wojna, która przekreśla wszystkie plany. Warszawa staje w ogniu, budynki obracają się w gruzy, place i skwery zamieniają się w cmentarze. Ludzie głodują, modlą się i walczą. Wkrótce los ponownie postawi Zygmunta na drodze Barbary. To spotkanie odmieni jej życie w niespodziewany sposób. Basia zacznie działać w konspiracji i sama będzie wymierzać sprawiedliwość wrogom. CZY JEDNAK MOŻNA KOGOŚ ZABIĆ, NIE ZABIJAJC W SOBIE CZŁOWIEKA?

49,90 zł
Powiadomienie
99
Behawiorysta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Behawiorysta
Dostępny
120 szt.

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. ?Potężna dawka emocji, nieustanne napięcie i fascynujący bohater! Behawiorysta to książka, której nie odłożycie do ostatniej strony!? ? Tess Gerritsen Zamachowiec zajmuje przedszkole, grożąc że zabije wychowawców i dzieci. Policja jest bezsilna, a mężczyzna nie przedstawia żadnych żądań. Nikt nie wie, dlaczego wziął zakładników, ani co zamierza osiągnąć. Sytuację komplikuje fakt, że transmisja na żywo z przedszkola pojawia się w internecie. Służby w akcie desperacji proszą o pomoc Gerarda Edlinga, byłego prokuratora, który został dyscyplinarnie wydalony ze służby. Edling jest specjalistą od kinezyki, działu nauki zajmującego się badaniem komunikacji niewerbalnej. Znany jest nie tylko z ekscentryzmu, ale także z tego, że potrafi rozwiązać każdą sprawę. A przynajmniej dotychczas tak było? Rozpoczyna się gra między ścigającym a ściganym, w której tak naprawdę nie wiadomo, kto jest kim.

54,90 zł
100
Za horyzont - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Za horyzont
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.28

Książka wydana w serii Wielkie Litery ? w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. Ona ? piękna aktorka, żyjąca w świetle fleszy, nieustannie kreująca swój wizerunek na Instagramie. On ? spokojny, melancholijny nauczyciel, ceniący swoją prywatność. Napisany przez niego scenariusz filmu otwiera mu drzwi do show-biznesu. Ona zakończyła właśnie swój długoletni związek ze znanym aktorem. Ich życie było ciągłą zabawą ? imprezy, kluby, alkohol. Teraz pragnie spokoju i odnalezienia siebie. On jest wrażliwym mężczyzną, którego nie interesują przelotne romanse. Za każdym razem, gdy się angażował uczuciowo, nie kończyło się to dla niego dobrze. Dlatego po raz pierwszy w życiu postanawia choć ten jeden raz skupić się na bieżącej chwili, bez wybiegania myślami w przyszłość. DROGI TYCH DWOJGA SIĘ PRZECINAJ, ALE CZY JEST SZANSA, BY SIĘ POŁCZYŁY? CZY MIMO PRZECIWNOŚCI LOSU BĘD W STANIE ZATRACIĆ SIĘ W MIŁOŚCI?

49,90 zł
Powiadomienie
Wróć do góry