hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.03.24

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 24 marca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Traktat o łuskaniu fasoli (Wiesław Myśliwski), na drugim Puzzle 100 elementów. Psi Patrol na motorach (Trefl). Kolejny produkt to Jezus mówi do ciebie. W miłości Jezusa odnaleźć spokój i szczęście (Sarah Young) oraz Zakryte lustra. Tom 1. Sny i przebudzenia (Ewa Cielesz).
1
Traktat o łuskaniu fasoli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktat o łuskaniu fasoli
Dostępny
4675 szt.

Wielka powieść Wiesława Myśliwskiego Narrator w monologu skierowanym do tajemniczego przybysza dokonuje bilansu całego życia. W jakim stopniu sam wpłynął na swój los, a jak bardzo ukształtowały go traumatyczne doznania z dzieciństwa i zakręty polskiej historii? Powieść Myśliwskiego to swoista medytacja nad rolą przeznaczenia i przypadku w ludzkim życiu. Piękna, mądra książka, do której chce się powracać. • Nagroda Literacka NIKE 2007 • Nagroda Literacka Gdynia 2007 • Książka roku 2006 "Magazynu Literackiego KSIŻKI" Wiesław Myśliwski jest autorem dwukrotnie uhonorowanym Nagrodą Nike (Widnokrąg w 1997 r. i Traktat o łuskaniu fasoli w 2007 r.). Jego utwory były wystawiane na scenach teatrów, a także w Teatrze Telewizji i Teatrze Polskiego Radia, jak również filmowane („Przez dziewięć mostów”, „Pałac”, „Klucznik”, „Kamień na kamieniu”). Najnowsza powieść Wiesława Myśliwskiego, Ucho Igielne (październik 2018), to poruszająca medytacja nad ludzkim losem, pamięcią i historią.

54,99 zł
42,34 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,65 zł

23 osoby kupiły
2
Puzzle 100 elementów. Psi Patrol na motorach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Puzzle 100 elementów. Psi Patrol na motorach
Trefl, 100
Dostępny
24 szt.

Psi Patrol na motorach to puzzle składające się z 100 elementów, zaprojektowane specjalnie z myślą o małych fanach animowanej produkcji filmowej Psi Patrol. Po ułożeniu układanki powstanie obrazek o wymiarach 41.0 x 27.5 cm. Puzzle zostały wykonane z wysokiej jakości naturalnych materiałów, z zastosowaniem specjalnego, kalandrowanego papieru odbijającego światło, dzięki któremu układanie staje się jeszcze przyjemniejsze i łatwiejsze.

18,00 zł
13,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,50 zł

20 osób kupiło
3
Jezus mówi do ciebie. W miłości Jezusa odnaleźć spokój i szczęście - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezus mówi do ciebie. W miłości Jezusa odnaleźć spokój i szczęście
Dostępny
4 szt.

„Przyjdź do mnie ze wszystkimi swoimi słabościami: fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi. Odpocznij w Mojej kojącej Obecności, pamiętając, że nie ma dla Mnie nic niemożliwego. Oderwij swój umysł od problemów, aby skupić się na Mnie. Pamiętaj, że mogę uczynić nieskończenie więcej, niż prosisz czy rozumiesz. Jednak zamiast przekonywać Mnie, abym zrobił to czy tamto, staraj się dostroić do tego, co już czynię”. Te słowa pochodzące od samego Jezusa usłyszała w swoim sercu Sarah Young, pisarka chrześcijańska, w czasie osobistej rozmowy z Panem. Słów tych było więcej, zaczęła je więc spisywać. Jak sama mówi, odczuła potrzebę słuchania Boga „z piórem w ręku”. Kiedy zaczęła się dzielić tym doświadczeniem z bliskimi jej ludźmi, zauważyła, że słowa te stają się dla nich źródłem wielkiej duchowej radości i szczęścia. Tak powstała książka Jezus mówi do ciebie, którą przeczytało już ponad 8 milionów ludzi na całym świecie. Przetłumaczono ją na 25 języków. Fenomen tej książki kryje się w tym, że każdy, kto będzie ją czytał, dostrzeże, że są to słowa skierowane bezpośrednio do niego. To, co Jezus uczyni dzięki tym słowom w Twoim sercu, jak zmieni Twoje życie, jest jeszcze tajemnicą. Zmieni je jednak na pewno.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

18 osób kupiło
4
Zakryte lustra. Tom 1. Sny i przebudzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakryte lustra. Tom 1. Sny i przebudzenia
Dostępny
110 szt.

Silne kobiety, wielkie emocje, historyczne tło i codzienność ziemiańskiej rodziny. Skromny dworek w Przylipiu będzie świadkiem życia mieszkańców, ich zwyczajów, porywów serca, nadziei i rozczarowań. Na kilka dni przed wybuchem Powstania Listopadowego w ziemiańskiej rodzinie Stalickich przychodzi na świat Zosia. Dziewczynka od narodzin wplątana w korowód rodzinnych smutków i nadziei przynosi ze sobą wielkie oczekiwania ale i troski. Jej losy, a potem dzieje dalszych pokoleń tej rodziny przewiną się przez kolejne części opowieści, której fragmenty inspirowane są prawdziwymi wydarzeniami. Sny i przebudzenia to pierwszy tom serii „Zakryte lustra”.

39,90 zł
23,14 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 16,76 zł

16 osób kupiło
5
Badanie stanu psychicznego Rozpoznania według ICD-11 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Badanie stanu psychicznego Rozpoznania według ICD-11
Dostępny
158 szt.

Badanie psychiatryczne jest kluczowym etapem w procesie diagnostycznym i terapeutycznym w pracy klinicznej z osobami z zaburzeniami psychicznymi i to od tego elementu w znaczącym stopniu zależy postawienie poprawnej diagnozy i wprowadzenie trafnego leczenia. Zespół znakomitych lekarzy psychiatrów i psychologów pod kierunkiem Profesora Piotra Gałeckiego podjął się ambitnego zadania przedstawienia w obszernej monografi i kluczowych aspektów psychopatologii oraz przebiegu badania psychiatrycznego, w tym oceny stanu psychicznego i stawiania rozpoznania w kontekście szerokiego zakresu zaburzeń psychicznych, pogrupowanych według najnowszej wersji klasyfi kacji międzynarodowej ICD-11. Fragment recenzji prof. dr. hab. n. med. Marcina Wojnara

99,00 zł
16 osób kupiło
6
Wybrane diatryby i Encheiridion. Stoicka sztuka życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybrane diatryby i Encheiridion. Stoicka sztuka życia
Dostępny
73 szt.

„Najpierw naucz się znaczenia tego, co chcesz powiedzieć, a dopiero potem mów” – Epiktet O życiu Epikteta wiemy stosunkowo niewiele. Wszystkie dzieła opatrzone imieniem tego greckiego filozofa zostały spisane przez jednego z jego uczniów, Flawiusza Arriana. Epiktet przyjął sokratejski sposób nauczania - dyskutował, spierał się i przemawiał do słuchaczy, którym starał się przekazać swoje przemyślenia o naturze człowieka, wolności i szczęściu. Jego nauki, mówiące o tym, że od zrozumienia tych kwestii zależy osobiste szczęście i spełnienie człowieka, czyli eudajmonia, wydają się dziś szczególnie aktualne i potrzebne. Nadeszły czasy ciągłych wyzwań i rozbudzania nierealistycznych pragnień, które nie mają szans na spełnienie mimo podejmowania najwyższych wysiłków. Równocześnie rzeczy ważne, fundamentalne dla człowieczeństwa, zdają się umykać uwadze wielu ludzi. Ta niewielka książeczka, przygotowana na podstawie przekładu wybitnego znawcy kultury klasycznej George'a Longa, wymaga od czytelnika uważności. Konieczne jest zgłębienie słów Epikteta i zastanowienie się nad niektórymi kwestiami. Jest to jednak dzieło, które powinien przestudiować i przemyśleć każdy, kto chce uporządkować swoje życie i nadać znaczenie sprawom w nim najważniejszym.

49,90 zł
31,94 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 17,96 zł

12 osób kupiło
7
Ja jestem OK - ty jesteś OK - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja jestem OK - ty jesteś OK
Dostępny
8 szt.

Pionierskie dzieło Thomasa A. Harrisa na polu analizy transakcyjnej ma fundamentalny wpływ na nasze rozumienie zachowań interpersonalnych. Analiza transakcyjna jest koncepcją opartą na idei trzech stanów ego – Rodzic, Dorosły, Dziecko – stanowiących podstawę treści i jakości komunikacji interpersonalnej. Zdaniem Harrisa, niezależnie od „szczęśliwego dzieciństwa”, większość z nas doświadcza negatywnych uczuć bezbronnego dziecka, całkowicie zależnego od tego, czy uda mu się zadowolić innych ludzi w zamian za „głaski” i opiekę. Książka ta jest nie tylko znakomitym przeglądem pojęć analizy transakcyjnej, ale także poradnikiem umożliwiającym zastosowanie ich w życiu. Pokazuje, jak rozumieć własne zachowania i podejmować świadome decyzje.

49,90 zł
31,44 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 18,46 zł

12 osób kupiło
8
Język angielski a polityka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język angielski a polityka
Dostępny
113 szt.

Język angielski a polityka to publikacja pióra George'a Orwella, autora jednej z najsłynniejszych dystopii społecznych XX wieku. Jak wykorzystuje się język, aby osiągnąć pełnię władzy? Czy możliwe jest jego całkowite podporządkowanie własnym celom? Język to niezwykłe narzędzie służące do komunikowania się wszystkich jednostek, niezależnie od przynależności do danej grupy społecznej. Wiele osób posługuje się nim, aby zwerbalizować własne poglądy oraz zrealizować określone cele. Takimi pobudkami kierują się przede wszystkim politycy i środki masowego przekazu zmieniające znaczenie słów, aby dostosować je do swych potrzeb. George Orwell lata temu dostrzegł te negatywne zjawiska, które zaczęły zachodzić w języku angielskim. Pisarz zauważył, iż działania rządzących wpływające na formę słownictwa mogą doprowadzić do upadku demokracji. W swej powieści autor skupił się na przyczynach tego procesu, odwołując się nie tylko do świata polityki, ale również do ekonomii i działania ludzkiego umysłu. Książka ta ukazuje, jak ważna jest świadomość oraz samodzielne myślenie. Czy da się obronić przed informacjami docierającymi z mediów? Na jakie zwroty i zdania należy uważać? Jak zapobiec "psuciu się" języka?

9,90 zł
5,99 zł

Rabat 39,5%
oszczędzasz 3,91 zł

12 osób kupiło
9
Na drugim końcu lata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na drugim końcu lata
Dostępny
130 szt.

Na drugim końcu lata to kolejna powieść Emmy Mills dla młodzieży. Optymistyczna historia o przyjaźni i miłości – dowcipna, lekka, szczera i poruszająca ważne sprawy. Polecamy wszystkim, których urzekła pierwsza powieść tej autorki, czyli bestsellerowa Niemożliwa para! Siedemnastoletnia Sloane przenosi się z rodziną z Nowego Jorku na Florydę. Tam poznaje otwartą i pełną energii Verę, która ma całą rzeszę znajomych i tłumy obserwatorów w mediach społecznościowych, oraz jej bliźniaka Gabe’a. Okazuje się, że zmarła matka Very i Gabe’a była malarką, a ostatni obraz, który namalowała dla najbliższych, został sprzedany i nie wiadomo, do kogo trafił. Wraz z przyjaciółmi Sloane zaangażuje się w odszukanie tego obrazu, a po drodze znajdzie znacznie więcej, niż się spodziewała…

39,00 zł
29,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,75 zł

11 osób kupiło
10
Blok rysunkowy A4/20K biały The Sweet Pets - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok rysunkowy A4/20K biały The Sweet Pets
Beniamin
Dostępny
21 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Blok rysunkowy biały A4/ 20 k. z pierwszą stroną do kolorowania, 2 wzory

7,99 zł
10 osób kupiło
11
Lokomotywa i inne wesołe wierszyki dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lokomotywa i inne wesołe wierszyki dla dzieci
Dostępny
209 szt.

Jeden z najwspanialszych utworów wierszowanych dla dzieci - słynna \"Lokomotywa\" z klasycznymi, najbardziej znanymi ilustracjami Jana Marcina Szancera, a na okrasę: \"Rzepka\" i \"Ptasie radio\".

14,90 zł
8,99 zł

Rabat 39,7%
oszczędzasz 5,91 zł

10 osób kupiło
12
Psi Patrol. Galaretka do kąpieli. Everest, guma balonowa (100 g) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Psi Patrol. Galaretka do kąpieli. Everest, guma balonowa (100 g)
EDG
Dostępny
1 szt.

Galaretka do kąpieli o zapachu malin, która po zwilżeniu wodą uwalnia pianę. Niebanalna alternatywa dla tradycyjnych mydeł. Galaretkę należy stosować jak zwykłe mydło. Tworzy ona pianę i delikatnie oczyszcza skórę dziecka. • 100% vegańska. • stosować pod nadzorem osoby dorosłej. • unikać kontakt z oczami. • nie stosować u dzieci ze skłonnością do alergii i z atopowym zapaleniem skóry. Przebadana dermatologicznie.

11,00 zł
7,70 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,30 zł

9 osób kupiło
13
Metro 2035 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metro 2035
Dostępny
18 szt.

Metro 2035. Kontynuacja i zakończenie historii Artema. Ukoronowanie i zamknięcie kultowego cyklu Metro 2033, który właśnie staje się kompletną trylogią. Na tę powieść miliony czytelników czekały aż dziesięć lat, a prawa do przekładu zagraniczni wydawcy wykupili na długo przed jej ukończeniem przez autora. Metro 2035 jest przy tym książką zupełnie niezależną od pozostałych tomów trylogii - fascynującą przygodę w wykreowanym przez Glukhovsky`ego uniwersum, które podbiło Rosję i cały świat, można więc zacząć także i od niej. Polskie wydanie Metra 2035, jak i pozostałych tomów trylogii, zyska artystyczną szatę graficzną stworzoną przez Ilję Jackiewicza, znanego i utalentowanego rosyjskiego ilustratora, twórcy okładek takich m.in. FUTU.RE, a także wszystkich powieści serii Uniwersum Metro 2033

49,99 zł
35,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

9 osób kupiło
14
Dzieci z Leszczynowej Górki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci z Leszczynowej Górki
Dostępny
69 szt.

Wesoła, sympatyczna i zajmująca opowieść dla dzieci z ilustracjami Lucjana Zachmoca. Ewa i Tomek mieszkający w gajówce na Leszczynowej Górce poznają las i zaprzyjaźniają się z jego mieszkańcami.

26,90 zł
19,99 zł

Rabat 25,7%
oszczędzasz 6,91 zł

8 osób kupiło
15
Zdrowe stawy. Leczenie dietą, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowe stawy. Leczenie dietą, wydanie 2
Dostępny
780 szt.

Masz zdiagnozowane reumatoidalne zapalenie stawów (RZS) lub inną chorobę stawów? Kolana nie pozwalają o sobie zapomnieć? Dokuczają ci bóle stawów? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Sposób odżywiania, sprzyja zarówno leczeniu chorób stawów, jak i ich zapobieganiu. W książce Zdrowe stawy znajdziesz dawkę niezbędnej wiedzy, zalecenia dietetyczne a także aż 140 prostych przepisów, dzięki którym Twoje posiłki będą zdrowe, smaczne i urozmaicone. W prawidłowym zestawieniu potraw pomoże Ci zbilansowana kuracja. Dzięki lekturze dowiesz się, m.in.: • jak wybrać najskuteczniejszą dietę wspierającą leczenie chorób stawów, • jak wybierać odpowiednie produkty spożywcze, łączyć je w smaczne i zdrowe posiłki, które zneutralizują objawy i zatrzymają postęp choroby, • jakie zioła wspomagają proces leczniczy, • jakie badania diagnostyczne wykonać, • jakie czynniki wpływają na rozwój chorób, • jak ćwiczyć.

49,90 zł
29,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 19,96 zł

7 osób kupiło
16
Expanse. Tom 10. Legion Wspomnień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Expanse. Tom 10. Legion Wspomnień
Dostępny
1525 szt.

Zbiór zawiera pierwszy raz dostępne w jednym miejscu wszystkie opowiadania -- włącznie z niepublikowanym nigdzie indziej – osadzone w świecie serii Expanse autorstwa Jamesa S. A. Coreya, znajdującej się na liście bestsellerów New York Times. „Minęło dużo czasu, od kiedy ostatnio mieliśmy naprawdę dobrą space operę. Przebudzenie Lewiatana to międzyplanetarna przygoda jak należy, rodzaj SF, dzięki któremu zakochałem się w tym gatunku dawno temu, doprawiony odrobiną horroru i czarnego kryminału. Jimmy Corey pisze z energią i śmiałością nowicjusza oraz wprawą doświadczonego zawodowca. To gdzie drugi tom?” – George R.R. Martin o poprzednim tomie cyklu

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

7 osób kupiło
17
Zeszyt A5/60k kratka Metalc Rose Int Fol A 10, cena za 1 szt' - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,99 zł
8 osób kupiło
18
Objawienia Świętego Józefa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Objawienia Świętego Józefa
Dostępny
47 szt.

W tej książce przeczytamy o życiu św. Józefa, a przedewszystkim o jego cudach, o jego ponad stu objawieniach, wczasie których ukazywał się wraz z Maryją i Jezusem,przekazując słowne lub milczące orędzia. Zamieszczono turównież przesłania Maryi i Jezusa oraz wielu świętych,wskazujące na znaczenie i moc zawierzenia świętemuJózefowi w naszych trudnych czasach. Znajdziemy tu relacjeo uzyskanych za jego wstawiennictwem łaskach z różnychzakątków świata. Książka zawiera również szereg modlitwdo świętego Patriarchy, jak choćby nowennę przeciwkozłemu duchowi czy szczególną modlitwę w sprawachbeznadziejnych.

49,90 zł
47,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,49 zł

8 osób kupiło
19
Otoczeni przez psychopatów. Jak rozpoznać tych, którzy Tobą manipulują - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Otoczeni przez psychopatów. Jak rozpoznać tych, którzy Tobą manipulują
Dostępny
231 szt.

Fenomenalny skandynawski poradnik, który opanował listy bestsellerów. Wiemy już, jak radzić sobie z idiotami. Teraz przyszła pora, aby zrobić porządek z psychopatami. Prawdopodobnie nie raz spotkałeś takiego typka – charyzmatyczny, energiczny, zawsze uprzejmy i pomocny. Mówi to, co chciałbyś właśnie usłyszeć, dzięki czemu czujesz się przy nim doskonale. I nawet jeżeli coś w głowie ci powtarza, że jest w tym nutka fałszu, to i tak w to wierzysz. Jest tak pięknie, że aż psychopatycznie. Thomas Erikson, naukowiec i światowej sławy coach, uświadomi ci, jak psychopaci manipulują twoimi słabościami, aby wykorzystać cię jak najbardziej. W zależności od tego, którym typem osobowości jesteś, możesz go w sprytny sposób rozpracować i oprzeć się jego manipulacji. Oczywiście nie każdy, kto ma cechy psychopatyczne, od razu jest psychopatą i nie każdy psychopata jest seryjnym mordercą. Niemniej psychopaci są wśród nas i można ich spotkać częściej, niż podejrzewałeś – w pracy, w rodzinie, wśród przyjaciół. Nadszedł czas, aby poznać ich taktykę, bo kiedy zdecydują się zaatakować, będzie już za późno. Zrobią z tobą, co będą chcieli. Nie bądź naiwny. Zobacz, kto w otaczającym cię tłumie jest psychopatą, zanim on zobaczy ciebie.

44,99 zł
33,29 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,70 zł

7 osób kupiło
20
Psi Patrol. Galaretka do kąpieli 100 g, Rocky gruszka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Psi Patrol. Galaretka do kąpieli 100 g, Rocky gruszka
EDG, Psi Patrol
Dostępny
3 szt.

Świetny produkt dla najmłodszych, sygnowany marką Psi Patrol oraz uwielbianymi przez wszystkich pieskami. Galaretka kąpielowa to niebanalna alternatywa dla tradycyjnych mydeł. Po zwilżeniu wodą pieni się i formuje między palcami zapewniając świetną zabawę. W ofercie dostępne 4 zapachy: guma balonowa, malina, gruszka i mango.

11,00 zł
7,70 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,30 zł

6 osób kupiło
21
Ortodoksja, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ortodoksja, wydanie 2
Dostępny
51 szt.

W Ortodoksji Chesterton, zaskakując trafnością i aktualnością spostrzeżeń, zaprasza czytelnika do jedynej w swoim rodzaju podróży z domu wariatów do świata pełnego codziennych cudów i z dziecinnego pokoju na Kalwarię poprzez wszystkie zawiłości, paradoksy i rewelacje chrześcijaństwa. Podczas tej podróży możemy razem z autorem, który opisuje swoje dochodzenie do wiary, odkrywać niebezpieczny i podniecający świat ortodoksji, by ostatecznie przekonać się, że wróciliśmy do domu.

49,90 zł
29,44 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 20,46 zł

6 osób kupiło
22
Na własne ryzyko. Ukryte asymetrie w codziennym życiu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na własne ryzyko. Ukryte asymetrie w codziennym życiu
Dostępny
332 szt.

Intrygująca książka jednego z najbardziej znanych ekonomistów na świecie, która podważa nasze przekonania na temat ryzyka i korzyści, polityki i religii, finansów i osobistej odpowiedzialności W swojej najbardziej jak dotąd prowokacyjnej książce jeden z czołowych myślicieli naszych czasów definiuje na nowo, co to znaczy zrozumieć świat, odnieść sukces w zawodzie, współtworzyć rzetelne i sprawiedliwe społeczeństwo, umieć wykrywać nonsensy i wpływać na innych. Powołując się na przykłady od Hammurabiego do Seneki, od giganta Anteusza po Donalda Trumpa, Nassim Nicholas Taleb pokazuje, jak gotowość do zaakceptowania ryzyka własnego stanowi niezbędny atrybut bohaterów, świętych i ludzi odnoszących sukcesy we wszystkich dziedzinach życia. Autor, w sposób jak zawsze jednocześnie przystępny i obrazoburczy, rzuca wyzwanie wielowiekowym przekonaniom na temat cnót tych, którzy stoją na czele wojskowych interwencji, dokonują inwestycji finansowych oraz promują religijne wyznania. „Głos najbardziej proroczy ze wszystkich... Taleb jest prawdziwie wybitnym filozofem... kimś, kto jest w stanie zmienić nasz sposób postrzegania struktury świata – dzięki sile, oryginalności i prawdziwości swoich idei". John Gray, GQ

54,90 zł
37,88 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 17,02 zł

6 osób kupiło
23
Domowa pracownia Montessori. Zabawy sensoryczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Domowa pracownia Montessori. Zabawy sensoryczne
Dostępny
587 szt.

Chcielibyście pracować z maluchami w najbliższym Wam otoczeniu zgodnie z zasadami pedagogiki Montessori? Autorki, doświadczone w pracy z małymi dziećmi, pokażą Wam, jak twórczo spędzać z nimi czas, korzystając z dostępnych przedmiotów i materiałów. Razem ze swoją pociechą możecie przeczytać historyjkę o dziecku odkrywającym świat z rodzicami - i na jej podstawie odtworzyć czynności do wspólnego wykonania. Proste wskazówki i pokazanie celów edukacyjnych - to atuty tej książki, która pozwoli Wam dobrze i mądrze przebywać z małym dzieckiem.

13,44 zł
9,41 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,03 zł

6 osób kupiło
24
Pasożyty przyczyną wielu chorób - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pasożyty przyczyną wielu chorób
Dostępny
325 szt.

Co kryje się za bólami brzucha czy głowy, chronicznym kaszlem, astmą oraz innymi objawami alergicznymi? Do czego jest zdolna zdesperowana matka, patrząca na cierpienia swoich dzieci? Gdy kolejna diagnoza okazuje się nietrafiona, ona zadaje pytania i szuka odpowiedzi. Gdy polski system lecznictwa i medycyna konwencjonalna zawodzą, nie poddaje się i walczy dalej. Ta szokująca prawdziwa historia skłoniła autorkę do napisania książki w celu uświadomienia społeczeństwu, jak groźnym przeciwnikiem mogą być pasożyty. Ci nieproszeni goście zadamawiają się niepostrzeżenie w ludzkim organizmie i sieją spustoszenie, często zagrażając nie tylko naszemu zdrowiu, lecz także życiu. Rozważania bohaterki poparte są naukowymi tezami oraz dokumentacją medyczną doświadczonych lekarzy i badaczy, będących ekspertami w dziedzinie parazytologii. Książka skłania czytelnika do zrewidowania wiedzy na temat mikrofauny ludzkiego organizmu. Uchroni też przed błędną diagnozą i leczeniem, a tym samym przed niepotrzebnym cierpieniem.

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

5 osób kupiło
25
Farby akrylowe 12 ml,  24 kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby akrylowe 12 ml, 24 kolory
Starpak, 24 kolory
Dostępny
10 szt.

Trwałe i szybkoschnące farby kryjące odporne na blaknięcie. Duża trwałość. Duża swoboda w doborze i mieszaniu barw. Farby nieprzeźroczyste, odpowiednie do nauki malowania. Można nimi malować papier, drewno, płótno oraz tkaniny. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak Farby odpowiednie do malowania techniką klasyczną. Farby są bardzo wydajne. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat. • mieszanka pigmentu, spoiwa syntetycznego i wody • konsystencja zbliżoną do farb olejnych • kryjące • po wyschnięciu gładka, trwała i elastyczna powłoka • odporne na blakniecie • rozcieńczalne wodą

36,90 zł
35,06 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,84 zł

5 osób kupiło
26
Kapitan Żbik. Tom 41. Wodorosty i pasożyty, część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Żbik. Tom 41. Wodorosty i pasożyty, część 2
Dostępny
119 szt.

Inżynier Stefan Gajda, wynalazca wyjątkowo skutecznej farby antykorozyjnej wraca z konferencji naukowej z Paryża. Wygląda na to, że wiele firm jest zainteresowanych pozyskaniem licencji na jej wykorzystanie i nie wszystkie działają uczciwie. Włamanie do domu inżyniera okazało się tylko preludium dziwnych i niebezpiecznych wydarzeń. Aby odpocząć od wszystkich kłopotów, inżynier wraz z narzeczoną planują wyjazd nad jezioro. Tymczasem zespół kapitana Żbika prowadzi śledztwo w sprawie włamania, starając się jednocześnie w dyskretny sposób chronić naukowca.

12,00 zł
8,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 3,01 zł

4 osoby kupiły
27
Rainbow High. Modna lalka Kia Hart - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rainbow High. Modna lalka Kia Hart
MGA, Rainbow High
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.04

Rainbow High – legenda mówi, że gdzieś na końcu tęczy, znajduje się naczynie ze złotem... Prawda jest jednak zupełnie inna, zdecydowanie bardziej ekscytująca! Odkryć mogą ją jedynie nieliczni, z ogromną wrażliwością, którzy podążając za tęczą, znajdą na jej końcu kolorową szkołę mody – Rainbow High, gdzie dziewczęta uczą się, jak najpiękniej prezentować swoje kolory! W szkole Rainbow High Kia uważana jest za wyrocznię, która szczerze powie ci jak jest. Zna się na perfekcyjnym doborze ciuchów, ale potrafi też znaleźć kogoś wyjątkowego dla każdej ze swoich przyjaciółek. Kia ma romantyczny styl – jest ubrana w serca od stóp do głów. Każdy szczegół jej outfitu jest dopracowany i dopasowany do całości. Lalka ma piękne rysy twarzy, zachwycające oczy i fantastyczne długie włosy, które dziewczynki mogą czesać i stylizować. (Przed pierwszym czesaniem należy umyć lalce włosy). Każdy zestaw z serii 2 zawiera jedną lalkę Rainbow High, dwa pełne komplety ubranek do miksowania i tworzenia własnych zestawień oraz akcesoria. Dzięki stojakowi i różnym punktom artykulacji – lalkę można ustawiać w wielu dowolnych pozach. Zawartość i cechy zestawu: • lalka Rainbow High – Kia Hart (Edycja specjalna Limitowana), • 2 stroje z serii mix & match – do dowolnego dobierania, miksowania i tworzenia własnych stylizacji: 2 bluzy z kapturem, dżinsowa kurtka, szorty z kryształkami, holograficzne spodnie w serca, getry, 2 pary butów na obcasie, spinki do włosów, • grzebień dla lalki, • wieszaczki, • stojak dla lalki, • wysokość lalki ok. 28.0 cm. Wymiary opakowania: 31.0 x 31.0 x 8.0 cm

182,99 zł
172,01 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 10,98 zł

4 osoby kupiły
28
Domowa pracownia Montessori. Życie codzienne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Domowa pracownia Montessori. Życie codzienne
Dostępny
852 szt.

Chcielibyście pracować z maluchami w najbliższym Wam otoczeniu zgodnie z zasadami pedagogiki Montessori? Autorki, doświadczone w pracy z małymi dziećmi, pokażą Wam, jak twórczo spędzać z nimi czas, korzystając z dostępnych przedmiotów i materiałów. Razem ze swoją pociechą możecie przeczytać historyjkę o dziecku odkrywającym świat z rodzicami - i na jej podstawie odtworzyć czynności do wspólnego wykonania. Proste wskazówki i pokazanie celów edukacyjnych - to atuty tej książki, która pozwoli Wam dobrze i mądrze przebywać z małym dzieckiem.

13,44 zł
10,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 2,45 zł

4 osoby kupiły
29
Dieta ketogeniczna po pięćdziesiątce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dieta ketogeniczna po pięćdziesiątce
Dostępny
272 szt.

WSZECHSTRONNY PRZEWODNIK PO DIECIE KETOGENICZNEJ DLA OSÓB PO 50. ROKU ŻYCIA W ostatnich latach dieta ketogeniczna zyskała wielu zwolenników dzięki licznym właściwościom prozdrowotnym, w tym redukowaniu lub nawet całkowitym wyeliminowaniu skutków wielu schorzeń chronicznych, m.in. cukrzycy typu 2 i chorób neurologicznych, takich jak choroba Parkinsona i epilepsja. Jest ona również skutecznym sposobem na utratę masy i poprawę składu ciała. Klucz do sukcesu stanowią wiedza i solidny, możliwy do zrealizowania plan. Dieta ketogeniczna po pięćdziesiątce została napisała w odpowiedzi na obie te potrzeby, a zawarte w niej przepisy i plany posiłków zostały stworzone specjalnie dla osób powyżej 50. roku życia. PRZEWODNIK PO DIECIE KETOGENICZNEJ pomoże Ci zrozumieć, jak powinna wyglądać dobrze zbilansowana dieta ketogeniczna oraz w jaki sposób ją wdrożyć. 28-DNIOWY PLAN POSIŁKÓW pozwoli rozpocząć dietę, wyrobić nowe nawyki żywieniowe, co przyniesie Ci długoterminowe korzyści zdrowotne. 55 KETO-PRZYJAZNYCH PRZEPISÓW, które pozwolą Ci przygotować pyszne i pożywne śniadania, lunche, obiady oraz przekąski.

49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

3 osoby kupiły
30
Przebaczenie. 40 dni walki o twoje serce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przebaczenie. 40 dni walki o twoje serce
Dostępny
8 szt.

Jako uczniowie Jezusa wciąż potrzebujemy nawracać się nadrogę miłości, która nie odpłaca złem za zło, lecz okazujemiłosierdzie - zawsze i każdemu, bez wyjątku. Tylko tamiłość sprawia, że jesteśmy dla świata wiarygodnymiświadkami Ewangelii. Także ciebie Pan pragnie prowadzićdrogą uzdrowienia serca, abyś odkrył smak wolnościdziecka Ojca, wnosząc w ten świat radość człowieka, któryżyje pełnią życia. Ta pełnia to miłość. Miłość, która nawetwroga potrafi nazwać swoim przyjacielem, jak uczynił toChrystus w ogrodzie Getsemani. Miłość, która pozwala sięmodlić za prześladowców, jak modlił się kamienowanySzczepan

29,90 zł
28,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,49 zł

3 osoby kupiły
31
Dogmat i tiara - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dogmat i tiara
Dostępny
37 szt.

Autorytet Kościoła przejawiał się w tym, że pilnował, zachowywał,przekazywał i chronił Bożą prawdę, i w tym, że potępiał, zwalczał, i skuteczniegromił przeciwne Bożej prawdzie błędy.Kościół w historii byłKościołem walczącym. Żyć - znaczyło głosić z mocą dogmat i potępiać przeciwne muargumenty. Jeśli to potępienie miało być realne, a nie abstrakcyjne, musiało teżwskazywać z całą mocą na ludzi, którzy te błędy przyjmowali iwyznawali.Władza, która miała formalne umocowanie w urzędzie papieskim,władza piętnowania błędów stała się pierwszą ofiarą soboru. Jeśli władza niedziała, nie wskazuje, kto jest, a kto nie może być nauczycielem katolickim,zanika autorytet Kościoła i autorytet papieża. Papieże mogą pozostać medialnymicelebrytami, ale gubią autorytet. Prawda, której byli strażnikami, zostałazmuszona do milczenia. Dogmat już nie wiąże. Dogmat stał się opinią i poglądem.Nie otwiera bram do Nieba. Nie przenosi poza czas. Zamiast podlegać władzy Boga,świat ulega tyranii doczesności i włącza się w budowę globalnej, lepszejprzyszłości."Dogmat i tiara" to książka o porzuceniu dogmatu, o paraliżuzasady dogmatycznej. O zjawisku, które widać gołym okiem, kiedy jawni heretycynie tylko są tolerowani, ale wręcz robią kościelne kariery, kiedy wielu biskupówchce błogosławić czynnych homoseksualistów, a siostry zakonne - bronićaborcji.Nie da się głosić prawdy wiary bez potępienia jej przeciwieństwa. Torelatywizacja aktu wiary. To w istocie subtelna i łagodna forma uśmierceniadogmatu, coś jak eutanazja. Nie wystarczy powiedzieć, że Chrystus jest SynemBożym, zawsze trzeba dodać, że każdy, kto tak nie uważa, jeśli tylko nieznajduje się w stanie nieprzezwyciężonej niewiedzy, błądzi, okazuje Bogunieposłuszeństwo, lekceważy Boży nakaz. Powiedzieć to pierwsze bez dodania tegodrugiego, to nic nie powiedzieć.

59,90 zł
43,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

3 osoby kupiły
32
Napoleon i jego marszałkowie (edycja specjalna) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Napoleon i jego marszałkowie (edycja specjalna)
Dostępny
281 szt.

Trudno o ciekawsze dossier niż losy dwudziestu sześciu marszałków, tworzących zbiór barwnych charakterów i zadziwiających karier. Przez kilkanaście lat ludzie ci, nazywani przez własnych żołnierzy „wielkimi czapami”, prowadzili ich do walki, wywracając trony, zmieniając granice i siłą zastępując stary porządek nowym. Ich zalety i wady, talenty i nieudolność wpływały decydująco na zwycięstwa i klęski Napoleona, a zatem na losy świata. Wszyscy przeszli brutalne i krwawe wojny rewolucji, poznali trudy i niebezpieczeństwa i, podobnie jak cała armia, głodni byli sławy i zysków. Ich drogi do armii, szybkość w przeskakiwaniu szczebli kariery (Bernadotte w ciągu trzech lat z sierżanta stał się generałem, Saint-Cyrowi zajęło to nawet o rok mniej) potwierdzały tak ważną dla morale armii legendę o buławie ukrytej w żołnierskim tornistrze. Większość z nich pozostała synami szeregów, z których się wywodziła: byli chciwi, odważni, próżni i zazdrośni wzajemnie o sławę, tytuły i pensje, skłonni do intryg nawet na polu bitwy. Zgodnie z duchem czasu i przekonaniem wodza, że po trzydziestce człowiek coraz mniej nadaje się do prowadzenia wojny i że nie powinno być generałów po sześćdziesiątce, wspólną cechą generałów Cesarstwa był ich młody wiek. A także odwaga, której w znacznej części zawdzięczali kariery. Spośród wszystkich 2248 najwyższych oficerów Republiki i Cesarstwa tylko tuzin oskarżono o załamanie się w ogniu lub tchórzostwo, 1235 z nich raniono, z tego wielu kilkakrotnie (taki generał Amiel był ranny 25 razy, a 33 razy zabito pod nim konia), 230 poległo w bitwie lub zmarło od ran. Od 19 maja 1804 roku, kiedy to, dzień po ogłoszeniu Cesarstwa, Napoleon przywrócił zniesiony w 1793 roku stopień marszałka, generałowie też mieli o czym marzyć. Osiemnastu z nich otrzymało wówczas rangę marszałka Cesarstwa, a zarazem dobra ziemskie i pieniądze, a z czasem także arystokratyczne tytuły.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

3 osoby kupiły
33
Corpus Dionysiacum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Corpus Dionysiacum
Dostępny
22 szt.

Każdy, kto poświęcił choćby chwilę na zapoznanie się z dziełami Pseudo-Dionizego Areopagity, obecnie najczęściej określanymi jako Corpus Dionysiacum, niechybnie uległ pewnej odmianie poznawczego dysonansu. Z jednej strony bowiem teksty te są niesamowicie trudne, do tego stopnia, że często nie jesteśmy w stanie zorientować się, o czym autor tak naprawdę pisze, czy o Bogu, czy o jakichś tajemniczych duchowych bytach, czy o obecności Boga w misteriach, w których wierzący są wprowadzani w tajemnice liturgii Kościoła. Z drugiej jednak strony im trudniejsze są te teksty, tym bardziej wydają nam się natchnione i tym bardziej wciągają nas w mistyczny świat. Spotykamy się tutaj ze swoistym labiryntem, w którym każdy następny korytarz jest jak odkrycie kolejnej prawdy o tajemniczej relacji człowieka z Bogiem, ale jednocześnie każde odkrycie rodzi kolejną zagadkę, nowe wyzwanie dla naszej zdolności pojmowania tego, co czytamy. Na pewno jednym z powodów, dla których dzieła te nie są tylko wyblakłym świadectwem przebrzmiałych prób ujęcia Nienazwanego, ale ciągle poruszają i inspirują zarówno filozofów, jak i mistyków, jest sam Pseudo- Dionizy. Podczas lektury Corpus Dionysiacum towarzyszy nam nieodparte wrażenie, że nie obcujemy z neutralnym opisem, ale raczej ze świadectwem „z wewnątrz", w którym filozof, teolog i mistyk prowadzi nas drogą, którą sam przeszedł.

70,00 zł
49,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 21,00 zł

3 osoby kupiły
34
Zakreślacz Mini 5kol Zwierzaki Kidea Derform Wb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
3 osoby kupiły
35
Teczka z gumką A4 Avengers Kraft Liner - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Teczka z gumką A4 Avengers Kraft Liner
Beniamin
Dostępny
4 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Teczka z gumką A4, wewnątrz kolorowy zadruk, 2 wzory

10,40 zł
4,78 zł

Rabat 54,0%
oszczędzasz 5,62 zł

3 osoby kupiły
36
Koszałki-opałki Pana Miłosza. Utwory do gimnastyki, zabaw i wygłupów. Wiosna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koszałki-opałki Pana Miłosza. Utwory do gimnastyki, zabaw i wygłupów. ...
Dostępny
41 szt.

Przedstawiamy zupełnie nowy typ publikacji. Koszałki-opałki łączą zalety poprzednich publikacji Pana Miłosza przede wszystkim nagrane przez autora polecenia z rozbudowanymi propozycjami interpretacji utworów, co daje nauczycielowi możliwość swobodnego z nich korzystania. Publikacja składa się z: • książeczki z 35 propozycjami zabaw, które zostały przygotowane przez doświadczonego nauczyciela wychowania przedszkolnego, jakim jest współautorka publikacji, a także – nowość! – z miejscem na własne zapiski i pomysły nauczyciela; • 2 płyt CD, które zawierają 10 utworów instrumentalnych skomponowanych przez Pana Miłosza specjalnie do zabaw z książki (CD1 z poleceniami oraz CD2 z utworami bez nagranych poleceń). Treści zawarte w publikacji inspirowane są wiosną i związanymi z nią zjawiskami. Połączenie dwóch elementów: muzyki i ruchu ma niesamowite znaczenie nie tylko dla kształtowania muzykalności dzieci, ale też przyczynia się do ich ogólnego rozwoju. Uwrażliwianie dzieci na muzykę, stwarzanie możliwości opowiadania jej ruchem, przeżywania jej jest furtką do szeroko rozumianego rozwoju wyobraźni, twórczości i wrażliwości estetycznej.

34,00 zł
24,82 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,18 zł

3 osoby kupiły
37
Gamechanger. Za kulisami polityki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gamechanger. Za kulisami polityki
Dostępny
75 szt.

Co decyduje, że polska polityka tak wygląda. Nie powinno się ujawniać, jak robi się kiełbasę i politykę – miał powiedzieć niegdyś kanclerz Niemiec Otto von Bismarck. Game changer. Za kulisami polityki to spojrzenie na to, co jest zwykle ukryte. Do wnętrza politycznej maszynki do mięsa. Politycy i stratedzy, spin doktorzy i marketingowcy, eksperci od mediów i danych ujawniają swoje sekrety oraz opisują to, co działo się z dala od kamer w kluczowych momentach krajowej polityki ostatnich 30 lat. Od historii o „dziadku z Wehrmachtu” przez wszystkie kluczowe chwile i debaty, spektakularne konwencje i kampanie, które zdecydowały o tym, że polska polityka wygląda tak jak teraz. Przedstawiają najważniejsze trendy i zmiany, które kształtują obecny świat. Bez tego całego podsumowania trudno też odpowiedzieć na najbardziej dziś palące pytanie: Kto wygra następne wybory?

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

3 osoby kupiły
38
Blok techniczny A4/10K biały dziewczynka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok techniczny A4/10K biały dziewczynka
Beniamin
Dostępny
53 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Blok techniczny biały A4/ 10 k., 2 wzory

7,99 zł
3 osoby kupiły
39
Fiki-Miki dalsze dzieje kto to czyta ten się śmieje 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiki-Miki dalsze dzieje kto to czyta ten się śmieje 2
Dostępny
42 szt.

Druga księga zabawnych przygód małpki Fiki-Miki, opisanych przez Kornela Makuszyńskiego, a zilustrowanych przez Mariana Walentynowicza. Jest to ciąg dalszy księgi pierwszej: \"Awantury i wybryki małej małpki Fiki-Miki\". Następne przygody w księdze trzeciej: \"Na nic płacze, na nic krzyki, koniec przygód Fiki-Miki\".

10,62 zł
7,99 zł

Rabat 24,8%
oszczędzasz 2,63 zł

2 osoby kupiły
40
Współczesna tantra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Współczesna tantra
Dostępny
24 szt.

Miłość tantryczna kontra współczesny światSzybkie tempo życia, nawał obowiązków i rutyna mogą sprawić, że również seks Ci spowszednieje. Warto jednak wyjść poza schematy i urozmaicić doznania łóżkowe. Już dziś każdy może to osiągnąć dzięki tantrze.Czym jest tantra?Seks tantryczny to hinduska praktyka wywodząca się sprzed pięciu tysięcy lat. Ma ona na celu zwiększyć intymność i odtworzyć więź umysł-ciało. Nowy poziom więzi kochanków może prowadzić do potężnych orgazmów dzięki świadomemu kreowaniu i podtrzymywaniu podniecenia oraz niespiesznemu oczekiwaniu na szczytowanie. Poczucie zespolenia, dotychczas ograniczone do orgazmu, tym razem rozciągnie się na cały czas zbliżenia. Jak to możliwe? Dowiesz się z tej książki.Guru od seksu zdradza sekrety alkowyBarbara Carrellas jest pisarką, artystką, innowatorką, autorką i pionierką w dziedzinie seksu, płci i ducha. Za swoje warsztaty Urban Tantra otrzymała tytuł Lidera Tantrycznego Seminarium Seksualnego w Nowym Jorku, przyznany przez „Time Out/NY Magazine”, a w 2016 roku otrzymała w Londynie nagrodę Lifetime Achievement Award na Sexual Freedom Awards. Barbara jest dumną absolwentką Coney Island Sideshow School z podwójną specjalizacją w połykaniu ognia i trenowaniu węży. Mieszka w Nowym Jorku ze swoją partnerką, pionierką w dziedzinie teorii płci, Kate Bomstein.Nowy wymiar tantryUznana nauczycielka seksu radykalnie aktualizuje starożytną praktykę tantry dla współczesnych odkrywców seksualnych, pragnących przekroczyć granicę w poszukiwaniu wielkiego kosmicznego orgazmu. Dzięki ponad stu łatwym do naśladowania technikom rozszerzania stanów orgazmu oraz gry solo i z partnerem, ten szczegółowy przewodnik ujawnia smaki świata ekstazy dostępne dla wszystkich, bez względu na płeć, preferencje seksualne czy erotyczne. Ten międzynarodowy bestseller poszerza pojęcie przyjemności i otwiera nowe szczyty intymności i seksualnego spełnienia.

89,80 zł
65,55 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 24,25 zł

2 osoby kupiły
41
Good Boy! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Good Boy!
Trefl, od 6 lat
Dostępny
89 szt.

W grze Good Boy przenosicie się do świata wesołych psiaków. Spotkacie tutaj najróżniejsze rasy z całego świata. Wasze zadanie polega na zbieraniu zabawek i łakoci, dzięki którym psy będą chciały się z Wami bawić. Uważajcie jednak na przebiegłe koty, które mogą popsuć nawet najlepszą zabawę. Gracz, który okaże się największym przyjacielem psiaków, wygrywa grę. Zawartość pudełka: • 3 plansze podwórka • 28 kart psiaków • żeton pierwszego gracza • 2 kostki fantów • 60 żetonów fantów • 4 żetony psa/kota • instrukcja

43,90 zł
38,19 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,71 zł

2 osoby kupiły
42
Rywalizacja totalna. Wojny za kulisami F1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Rywalizacja totalna. Wojny za kulisami F1
Dostępny
3 szt.

Kulisy wielkiego biznesu F1 Przyłożył rękę do 20 mistrzowskich tytułów - zarówno kierowców, jak i konstruktorów. Szybko piął się po szczeblach kariery w Williamsie, w Benettonie udanie współpracował z Schumacherem, razem z Niemcem budując potęgę Ferrari w latach 1996-2006, by wreszcie niespodziewanie triumfować z własnym zespołem Brawn GP w 2009 roku. Teraz - już jako dyrektor zarządzający F1 - Ross Brawn dzieli się z czytelnikami swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem. Opowiada, w jaki sposób Michael Schumacher zyskiwał przewagę nad rywalami i jakie były kulisy jego odejścia z Benettona. Wyjaśnia, dlaczego Fernando Alonso jest lepszy od Sebastiana Vettela, który miliarder próbował przejąć Hondę i dlaczego Red Bull nie zdołał powtórzyć wyczynu Ferrari. Dzięki Rywalizacji totalnej dowiesz się, jak wiele detali decyduje o końcowym sukcesie w Formule 1. To pouczająca opowieść o najważniejszych ludziach tego sportu, zakulisowych gierkach, sztuce wywiadowczej i interpretowaniu regulaminu na swoją korzyść. To także praktyczny poradnik dla menadżerów i właścicieli firm, którzy chcą osiągnąć sukces w swojej branży. Formuła 1, jakiej nie znałeś. Historia prawdziwa, choć nie zawsze piękna. Koniecznie musisz to przeczytać! Kulisy Formuły 1 przypominają prawdziwy teatr wojenny, w którym bój o dominację toczy się na wielu płaszczyznach. Za sukcesami odnoszonymi na właściwym polu bitwy, czyli na torze wyścigowym, stoi biegłość polityczna, uprzedzanie ruchów przeciwnika, budowa odpowiedniego zaplecza, nawet działania wywiadowcze. Ross Brawn, weteran i zwycięzca wielu zakulisowych rozgrywek, intryg i batalii, przybliża drapieżny świat, w którym walka kierowców i zespołów jest tylko wierzchołkiem skomplikowanej rywalizacji na różnych frontach. To nie jest książka tylko dla fanów wyścigów: lekcje strategii z Formuły 1 mogą przydać się w każdej dziedzinie życia. - Mikołaj Sokół, dziennikarz i komentator F1 w ELEVEN SPORTS To nazwisko zna każdy prawdziwy fan Formuły 1, ale mało kto zdaje sobie sprawę, jak potężne zakulisowe wpływy miał w tym sporcie Ross Brawn jeszcze jako dyrektor techniczny Ferrari czy - później - jako twórca obecnej potęgi Mercedesa. Potrafił się oprzeć nawet władzy Berniego Ecclestone?a, aż w końcu przejął część jego obowiązków. Przed czytelnikami tej książki stoi niepowtarzalna okazja, by poznać królową sportów motorowych oczami faceta, który nie tyle wyśmienicie zna Formułę 1, co - w kwestiach politycznych i biznesowych - od dekad ją współtworzy. - Cezary Gutowski, dziennikarz motoryzacyjny Ross Brawn jest jak haker, który przeszedł na stronę rządową. Całe życie szukał luk w przepisach, by teraz samemu je tworzyć. Lewis Hamilton do dziś powtarza, że nie zdobyłby tylu tytułów, gdyby nie Ross. To samo mogą powiedzieć Michael Schumacher i Jenson Button. - Michał Gąsiorowski, dziennikarz radiowej Trójki, komentator F1 w ELEVEN SPORTS Prędkość i technika to za mało, by być pierwszym na mecie wyścigu Formuły 1. Brawn i Parr odsłaniają kulisy sportowej rywalizacji, w której nie mniej ważna jest ekonomia, polityka i przede wszystkim - mądre zarządzanie. - Marcin Walków, dziennikarz Business Insider Polska

44,99 zł
28,79 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,20 zł

2 osoby kupiły
43
Ulysses Moore. Tom 13. Statek czasu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ulysses Moore. Tom 13. Statek czasu
Dostępny
720 szt.

Murray, Mina, Shane i Connor pewnego dnia trafiają na dziwny statek, który ugrzązł w pobliżu ich miasteczka. Wygląda jak drakkar, okręt wikingów, ma porwane żagle i nazwę zapisaną w nieznanym im języku. Na pokładzie, poza wieloma intrygującymi śladami, znajdują także dziwną kostkę pokrytą liczbami oraz notatnik należący do niejakiego Ulyssesa Moorea Czwórka przyjaciół postanawia wypłynąć w morze, a statek zabierze ich w miejsca, gdzie nie sięgała ich wyobraźnia.

36,99 zł
29,22 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,77 zł

2 osoby kupiły
44
Wydział 7. Tom 9. Azyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wydział 7. Tom 9. Azyl
Dostępny
104 szt.

Wydział 7, specjalna jednostka Służby Bezpieczeństwa, która zajmuje się badaniem wydarzeń paranormalnych na terenie Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, został zlikwidowany. Po dramatycznej konfrontacji z czarną wołgą Szymon Wilk zostaje poddany leczeniu psychiatrycznemu. Wkrótce przekonuje się, że pacjenci szpitala posiadają niezwykłe umiejętności, które władza ludowa chce wykorzystać do swoich celów...

15,00 zł
12,99 zł

Rabat 13,4%
oszczędzasz 2,01 zł

2 osoby kupiły
45
Porady lekarza rodzinnego. Naturalne odchudzanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Porady lekarza rodzinnego. Naturalne odchudzanie
Dostępny
150 szt.

Dowiedz się, jak wykorzystać naturę w walce ze zbędnymi kilogramami. Poznaj odchudzające właściwości kawy, herbaty, garcynii kambodżańskiej, yerba mate, ostrych przypraw, warzyw i innych produktów.

4,99 zł
2 osoby kupiły
46
Kiedy czuję wielką złość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kiedy czuję wielką złość
Dostępny
191 szt.

Czasami każdy z nas ma paskudny dzień! Wimowi już od samego rana nic się nie udawało. Nic dziwnego, że się rozzłościł ? i to naprawdę mocno. To nie było przyjemne uczucie. Czy tej wielkiej złości można się jakoś pozbyć? Na szczęście w dżungli mieszka wiele innych zwierząt, które doskonale znają to gwałtowne uczucie i wiedzą, jak mu zaradzić. Wspaniała książka o silnym uczuciu dla wszystkich tych, których czasami przytłacza ich własna złość. Wrażliwie zilustrowana przez Eleanor Sommer i zawierająca posłowie, którego autorem jest ekspert od takich uczuć jak wielka złość ? doktor Hans Hopf

38,00 zł
28,12 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,88 zł

3 osoby kupiły
47
Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Propozycje aktywności i  scenariusze zajęć wspierające integrację sensoryczną. Wiosna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Propozycje aktywności i scenariusz...
Dostępny
44 szt.

Zbiór ponad160 propozycji aktywności oraz 7 scenariuszy zajęć inspirowanych wiosną, a także dodatek z wielkanocnymi inspiracjami. Publikacji towarzyszy wirtualny album z utworami muzycznymi oraz pomocami dydaktycznymi. Mózg trzeba odpowiednio nakarmić to różnorodne bodźce płynące do niego z całego ciała są pożywieniem. Trafiają one do mózgu poprzez nasze zmysły. Integracja sensoryczna składa wszystko w całość, sprawia, że informacje docierające do mózgu współgrają i umożliwiają prawidłową odpowiedź i właściwie zachowanie. Gdy wszystkie zmysły współpracują w odpowiedni sposób mózg nie ma problemu z nauką i adaptacją. Dlatego tak ważne jest, żeby karmić go różnorodnymi bodźcami już od narodzin. Wiek przedszkolny jest tutaj kluczowy. To właśnie dlatego powstała niniejsza książka. Zabawy sensoryczne na każdy dzień to zbiór propozycji aktywności, ćwiczeń i zajęć wspierających integrację sensoryczną. W skład publikacji wchodzą: • książka zawierająca ponad 160 propozycji zabaw, 7 scenariuszy zajęć inspirowanych wiosną, a także dodatek: pomysły na wielkanocne aktywności; • wirtualny album z dostępem do piosenek, podkładów muzycznych, utworów instrumentalnych, dźwięków oraz pomocy dydaktycznych pojawiających się w publikacji (pomoce będą dostępne w wirtualnym albumie od 09.03.2022 r.). Wiosna to pora roku, na którą czeka każdy z nas. Często traktujemy wiosnę jako nowy początek, szczególny czas, gdy zachodzi bardzo wiele zmian nie tylko w przyrodzie, ale i poniekąd w nas samych. Wzrasta temperatura powietrza, a dni stają się coraz dłuższe. Na drzewach pojawiają się pierwsze pąki, które zaczynają się otwierać, na niektórych gałązkach pojawiają się srebrzyste kotki. Powracają ptaki, zwierzęta budzą się z zimowego snu, spod śniegu zaczynają wyglądać pierwsze wiosenne kwiaty. Po długich, zimowych miesiącach spędzonych głównie w domu, możemy cieszyć się wiosną, która zaprasza nas do zabawy. A my z ogromną radością i ekscytacją zachęcamy Was do przyłączenia się do sensorycznej przygody każdego wiosennego dnia! Zabawy sensoryczne przeznaczone są dla nauczycieli, terapeutów, rodziców, opiekunów i wszystkich tych, którzy pracują z dziećmi: każdy z nich znajdzie w publikacji aktywności dostosowane do potrzeb dzieci w wieku żłobkowym, przedszkolnym i wczesnoszkolnym!

35,00 zł
25,55 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

2 osoby kupiły
48
Język ukraiński dla początkujących, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język ukraiński dla początkujących, CD
Dostępny
33 szt.

Niniejsza płyta jest materiałem dźwiękowym zintegrowanym z książką, wydaną przez Wydawnictwo PETRUS Język ukraiński dla początkujących (Bożena Zinkiewicz-Tomanek, Oksana Baraniwska), na której zostały nagrane teksty, dialogi, ćwiczenia fonetyczne oraz wiersze z tej publikacji, bowiem podstawę 27 lekcji zamieszczonych w książce stanowią teksty oraz korespondujące z nimi dialogi, uzupełnione ćwiczeniami leksykalno-gramatycznymi, fonetycznymi i ortograficznymi. Materiały stanowią integralną część książki i zostały zamieszczone na kanale YouTube (Wydawnictwo PETRUS Paweł Piotrowski) do darmowej nauki jako materiał pomocniczy w nauce, ale wydajemy je także na płycie CD, by ułatwić korzystanie z materiałów tym, którzy – mając podręcznik – wolą korzystać z CD niż z YT.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

2 osoby kupiły
49
Pisaki 24 kolory Jumbo Kidea Derform Etui - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23,28 zł
2 osoby kupiły
50
Dla Sprawy, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dla Sprawy, wydanie 2
Dostępny
15 szt.

Dla Sprawy to jedna z najważniejszych książek w dorobku G.K. Chestertona, wybitnego angielskiego pisarza i publicysty. Jest w niej dowcip i humor, ale też wojowniczość, bo zawarte w niej eseje miały być z założenia polemiczne i kontrowersyjne. Chesterton, idąc pod prąd modnych idei, wyjaśnia, dlaczego porzucił protestantyzm, dlaczego świecki światopogląd nie wystarcza dla stworzenia cywilizacji, a także dlaczego konformizm jest dziś nazywany odwagą, a bezmyślność stanowi typową cechę współczesności.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
51
Psi Patrol. Galaretka do kąpieli. Tracker, gruszka (100 g) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Psi Patrol. Galaretka do kąpieli. Tracker, gruszka (100 g)
EDG, Psi Patrol
Dostępny
34 szt.

Galaretka do kąpieli od Psi Patrol to doskonała zabawa dla każdego dziecka! Galaretkę należy stosować jak zwykłe mydło. Tworzy ona pianę i delikatnie oczyszcza skórę dziecka. Galaretka posiada jeszcze jedną cechę – cudowne, cukierkowe, słodkie zapachy.

11,00 zł
7,70 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,30 zł

2 osoby kupiły
52
Pisaki 2str 12 kolorów Pastel Kidea Derform Etui - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,70 zł
2 osoby kupiły
53
Bridgertonowie. Tom 4. Miłosne tajemnice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bridgertonowie. Tom 4. Miłosne tajemnice
Dostępny
339 szt.

Kiedy największego przystojniaka w Londynie zaczyna prześladować w snach pewna znajoma dziewczyna, sytuacja wymyka się spod kontroli… Penelopa Featherington skrycie uwielbia brata przyjaciółki od... właściwie od zawsze. Po spędzeniu połowy życia na obserwacji Colina Bridgertona z daleka Penelopa myśli, że wie o nim wszystko, ale nagle natyka się na jego najgłębszy sekret... i zaczyna się obawiać, że może jednak wcale go nie zna. Colin Bridgerton jest zmęczony swoją reputacją lekkoducha i pustego czarusia, ma także dość tego, że wszyscy przejmują się autorką znanej rubryki plotkarskiej, lady Whistledown, która wspomina o nim w pierwszych zdaniach każdej swojej publikacji. Jednak po powrocie z podróży zagranicznej Colin odkrywa, że życie w Londynie całkowicie się zmieniło, co dotyczy zwłaszcza Penelopy Featherington! Kiedy okazuje się, że Penelopa ma własne sekrety, ten, który dotąd unikał związków, musi zdecydować: czy jest ona dla niego największym zagrożeniem, czy też szansą na szczęście…

44,90 zł
35,47 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,43 zł

2 osoby kupiły
54
PAKIET Roman Dmowski pisma t.1/2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
115,00 zł
90,85 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 24,15 zł

2 osoby kupiły
55
Festiwal strachu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Festiwal strachu
Dostępny
18 szt.

Bój się, bój… Zbiór znakomitych opowiadań mistrza horroru. Masterton ukazuje w nich ludzkie obsesje i dewiacje we współczesnym świecie, przestrzega przed korzystaniem z fast foodów, opowiada o roli sił nadprzyrodzonych w historii Anglii oraz przedstawia prawdziwe oblicze Świętego Mikołaja. Jak zwykle u Mastertona zaskakująco, strasznie i zabawnie.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

2 osoby kupiły
56
Konserwatyzm chłopski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konserwatyzm chłopski
Dostępny
67 szt.

„Kiedy i wśród jakich okoliczności zjawiło się po raz pierwszy przekonanie, że chłopski konserwatyzm jest pewnego rodzaju ilością stałą, z takim tylko trudem podlegającą zmianom, że niemal nie wchodzą one całkiem w rachubę, tego już dziś dojść nie sposób. Niebaczny twórca tej hipotezy wyrządził ciężką krzywdę tak nauce, jako też polityce, życiu społecznemu i całemu umysłowemu ruchowi. Mylne pojęcia wiodą do fałszywego zachowania się i do mylnych czynów, zupełnie niewłaściwe wyobrażenia, jakie mamy o ludzie wiejskim, muszą się wyradzać w szereg błędów, a co najgorsza, stosunek innych warstw narodu do ludu wiejskiego osadza się na spaczonej osi.” – Feliks Koneczny

17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

2 osoby kupiły
57
Uwodziciel. Rzecz o Karolu Szymanowskim - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
69,00 zł
53,13 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 15,87 zł

2 osoby kupiły
58
Cobi 5722. Historical Collection. World War II. Focke-Wulf FW 190 A5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 5722. Historical Collection. World War II. Focke-Wulf FW 190 A5
Cobi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

Zestaw składa się z 344 klocków i 1 figurki. Można z nich zbudować niemiecki myśliwiec w skali 1:32.

149,20 zł
134,28 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,92 zł

1 osoba kupiła
59
Blok rysunkowy A4/20K biały Spider Man - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok rysunkowy A4/20K biały Spider Man
Beniamin
Dostępny
65 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Blok rysunkowy biały A4/ 20 k. z pierwszą stroną do kolorowania, 2 wzory

7,99 zł
1 osoba kupiła
60
Teczka z gumką A4 Mickey Mouse Kraft - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka z gumką A4 Mickey Mouse Kraft
Beniamin
Dostępny
8 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Teczka z gumką A4, wewnątrz kolorowy zadruk, 2 wzory

10,39 zł
9,99 zł

Rabat 3,8%
oszczędzasz 0,40 zł

1 osoba kupiła
61
Historyczne Archiwum X. Tajemnicze zgony znanych Polaków, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historyczne Archiwum X. Tajemnicze zgony znanych Polaków, wydanie 2
Dostępny
15 szt.

Śledztwo po stuleciach w sprawie słynnych śmierciCzy można po stuleciach, mając jedynie dostęp do archiwów pisanych znaleźć nowe dowody czyjegoś zabójstwa? Czy warto brać się za bary z narodowymi mitami? 14 opowieści o wciąż niewyjaśnionych zgonach czternastu znanych Polaków.Korona i pastorał. Bolesław Śmiały i św. Stanisław ze Szczepanowa.Kto i w jaki sposób go zamordował?Zginął w bitwie z Turkami? Władysław Warneńczyk.Czy naprawdę jest protoplastą Krzysztofa Kolumba?Tajemnica śmierci ostatnich książąt mazowieckich. Stanisław i Janusz III.Cui bono? A właściwie Bona Sforza?Zamordowany król? Stefan Batory.Tyfus, nerki, czy rosyjska trucizna?Józef Poniatowski. Pod własnym ogniemW poszukiwaniu bohaterskiej śmierci.Samobójstwo premiera. Walery Sławek.Dlaczego zdecydował się na tak desperacki krok?Śmierć ułana. Bolesław Wieniawa Długoszowski.Na czyjej drodze stanął WieniawaStefan Witkowski i Muszkieterowie. Czy rzeczywiście zdradzili Polskę?Największy rywal Grota - Roweckiego.Generał, który się kulom nie kłaniał. Karol Świerczewski.Mit i postać warta zapomnienia.Ofiara własnych demonów. Tadeusz Borowski.Lubił ocierać się o władzę. Otarł się za mocno?Tragedia skamandryty. Jan Lechoń.Kto pomógł wypaść poecie z okna i - dlaczego?Pojechał w futerku, wrócił w kuferku. Bolesław Bierut.Moskiewski sposób odsuwania od władzyTajemnica kliniki rządowej. Jerzy Zawieyski.Chory człowiek biegający po gzymsach szpitalaSławomir Koper swoim drapieżnym piórem po raz kolejny udowadnia, że historia może być pasjonująca i że wciąż czeka na swoje historyczne archiwum X.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

1 osoba kupiła
62
Thorgal. Tom 34. KahAniel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thorgal. Tom 34. KahAniel
Dostępny
47 szt.

KahAniel ogień to już 34. tom bestsellerowej serii „Thorgal”, rysowanej przez mistrza europejskiego komiksu, Grzegorza Rosińskiego.

34,99 zł
26,94 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

1 osoba kupiła
63
Ulysses Moore. Tom 2. Antykwariat ze starymi mapami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ulysses Moore. Tom 2. Antykwariat ze starymi mapami
Dostępny
588 szt.

Starożytny Egipt i pobliska Kraina Puntu. Jason, Julia i Rick przekroczyli Wrota Czasu i weszli do Domu Życia, potężnej, pełnej labiryntów, biblioteki-archiwum, gdzie zgromadzone są papirusy, pergaminy i gliniane tabliczki z wielu zakątków świata. Tym razem poszukują tajemniczej mapy, ukrytej w legendarnej Nieistniejącej Komnacie. Niestety, tylko perfidny właściciel `Antykwariatu ze starymi mapami` posiada informację, która mogłaby ich naprowadzić na właściwy trop...

36,99 zł
29,22 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,77 zł

1 osoba kupiła
64
Kubek Pokemon - Wodne Pokemony, 320 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Kubek Pokemon - Wodne Pokemony, 320 ml
ABYstyle
Dostępny
1 szt.

Nadchodzi dominacja wodnych Pokémonów z tym wspaniałym kubkiem Pokémon od GB Eye! Cechy produktu: • rozmiar standardowy (320 ml), • proces drukowania wysokiej jakości, • można myć w zmywarce, • można używać w mikrofalówce, • kubek ceramiczny.

39,99 zł
35,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
65
Samolot metalowy 1304014 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samolot metalowy 1304014
Dromader
Dostępny
60 szt.

27,90 zł
25,67 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,23 zł

2 osoby kupiły
66
Lectio divina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lectio divina
Dostępny
11 szt.

Sposób czytania Pisma Świętego znany jakolectio divina oparty jest na wielowiekowejpraktyce modlitwy słowem Bożym, sięgającejpoczątków chrześcijaństwa. Regularnepraktykowanie lectio divina pomaga przemodlić izgłębić słowo Boże, aż do zjednoczenia się zJezusem, Słowem Wcielonym, który przemienialudzkie życie. Lectio divina jest też szczególnądrogą rozeznawania życiowego powołania.

149,00 zł
141,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,45 zł

1 osoba kupiła
67
Ciężarówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciężarówki
Dostępny
128 szt.

Obłędnie kolorowa kartonowa książeczka dla najmłodszych miłośników rozmaitych pojazdów wagi ciężkiej. Ale dziś ruch na drogach! Przez miasteczko jadą śmieciarka i meblowóz, ciężarówka z piekarni przywiozła do sklepu pieczywo, wóz pomocy drogowej holuje zepsuty samochód, a betoniarka na budowie miesza beton. Jest nawet furgonetka z lodami! „Pojazdy” to klasyczna amerykańska seria książek kartonowych dla najmłodszych. Znajdziecie tu prosty tekst, ilustracje o soczystych kolorach i mocnych konturach, a przede wszystkim całe mnóstwo pojazdów – czyli to, co maluchy lubią najbardziej! Polecamy także pozostałe części serii: Budowa, Statki i Pociągi.

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

1 osoba kupiła
68
Porady lekarza rodzinnego. Zielona herbata. Cudowny lek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Porady lekarza rodzinnego. Zielona herbata. Cudowny lek
Dostępny
150 szt.

Poznaj dobroczynne właściwości zielonej herbaty, jej działanie antybakteryjne, przeciwwirusowe i antynowotworowe. Dowiedz się, jak picie zielonej herbaty pomaga walczyć z różnymi dolegliwościami i chorobami, m.in. otyłością, cukrzycą, próchnicą, i zmniejsza ryzyko wystąpienia schorzeń. W książce oprócz licznych porad medycznych znajdziesz praktyczne informacje i liczne ciekawostki, np. czym różnią się poszczególne gatunki zielonej herbaty; jak parzyć herbatę, by działała pobudzająco, a jak - relaksująco i pobudzająco; jaki czajniczek do herbaty najlepiej wybrać; jak urządzić herbaciane spa w zaciszu domowym.

4,99 zł
1 osoba kupiła
69
Pisaki 2str 6 kolorów Pastel Kidea Derform Etui - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,99 zł
1 osoba kupiła
70
Miraculous. Biedronka i Czarny Kot. Akcesoria do stroju Biedronki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Miraculous. Biedronka i Czarny Kot. Akcesoria do stroju Biedronki
Playmates
Dostępny
1 szt.

Zestaw „Miraculous. Biedronka i Czarny Kot” otworzy świat wyobraźni, w którym dzieci mogą „Być odważny, silne, cudowne”! Poczucie odpowiedzialności Biedronki pozwala jej skupić się na swoich misjach, dopóki nie zostaną zakończone! Biedronka jest odważna, szybko myśląca, szczęśliwa i magiczna! Zestaw stroju Biedronki zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby wyobrazić sobie swoją własną transformację Biedronki! Czas odszalać!

246,00 zł
182,04 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 63,96 zł

1 osoba kupiła
71
Na rok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na rok
Dostępny
65 szt.

Matthew ma prosty plan. Chociaż wcale nie chce, poślubi Amelię, by dotrzymać niespodziewanych warunków spisanego przez jego dziadka testamentu, a potem się z nią rozwiedzie. Oprócz udawanego małżeństwa w grę wchodzą wspólne mieszkanie oraz prowadzenie prestiżowego domu mody w samym sercu Nowego Jorku. Oboje zyskają na tym układzie, powinni tylko trzymać się planu, a przy tym oszukać znajomych i prasę. Pojawia się jednak problem – mimo wzajemnej niechęci w obojgu budzi się pożądanie, a na to nie mogą sobie pozwolić. Czy uda im się je stłumić? Na dodatek pochodzą z zupełnie innych krajów. Amerykanin z Polką? To sobie dziadek wymyślił! Ale jakoś dogadać się muszą, w końcu będą sobie ślubować na dobre i złe. A przynajmniej na rok.

41,90 zł
37,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,19 zł

1 osoba kupiła
72
Na nic płacze na nic krzyki koniec przygód Fiki-Miki 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Na nic płacze na nic krzyki koniec przygód Fiki-Miki 3
Dostępny
8 szt.

Ostatnia część zilustrowanych przez Mariana Walentynowicza przygód małpki Fiki-Miki, która odwiedza Polskę i spotyka się z Koziołkiem Matołkiem. Koniecznie trzeba sięgnąć po dwie wcześniejsze księgi: \"Awantury i wybryki małej małpki Fiki-Miki\"i \"Fiki-Miki dalsze dzieje, kto to czyta, ten się śmieje\".

10,62 zł
4,78 zł

Rabat 55,0%
oszczędzasz 5,84 zł

1 osoba kupiła
73
Tomek i Przyjaciele. HBY22 Lokomotywa Sandy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tomek i Przyjaciele. HBY22 Lokomotywa Sandy
Tomek i Przyjaciele
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Seria metalowych lokomotywek z ulubionej bajki dzieci. Każda postać jest dokładnie odwzorowana.

20,99 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,5%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
74
Czakry dla początkujących - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czakry dla początkujących
Dostępny
50 szt.

Książka stanowi doskonałą kontynuację serii dla początkujących wydawanej przez Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Autor opowie Ci szczegółowo, czym są czakry, jakie są ich rodzaje i w jaki sposób wpływają one na Twoje relacje międzyludzkie, pracę, zdrowie i samopoczucie. Dzięki osiągnięciu harmonii i zapewnieniu odpowiedniego przepływu energii przez te centra energetyczne organizmu będziesz w stanie wprowadzić ład, porządek i spełnienie w każdej sferze swojego życia - od zawodowego, przez stan zdrowia po sprawy osobiste. Niezawodne narzędzie do diagnozowania Twych wewnętrznych konfliktów, które w konsekwencji blokują Ci dostęp do odczuwania pełni spełnienia. Rozpraw się z nimi dzięki prostym i skutecznym ćwiczeniom i medytacjom.

44,40 zł
33,30 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,10 zł

1 osoba kupiła
75
A tam, cicho być! Biografia Bohdana Smolenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A tam, cicho być! Biografia Bohdana Smolenia
Dostępny
90 szt.

Blaski i cienie życia Bohdana Smolenia Trudno znaleźć osobę tak pełną skrajności jak Bohdan Smoleń – jeden z największych artystów polskiej sceny. Utalentowany kabareciarz i aktor. Miłośnik zwierząt stroniący od ludzi. Postać komiczna i tragiczna zarazem. Wraz z Zenonem Laskowikiem stworzył niezapomniany duet w poznańskim kabarecie Tey, wywołując salwy śmiechu jak Polska długa i szeroka. Przez lata sprawiał, że na ustach milionów rodaków pojawiał się uśmiech. Blask sceny nie docierał jednak do jego życia prywatnego. A ono toczyło się w cieniu ogromnych tragedii – śmierci syna i żony. A tam, cicho być! to biografia człowieka budzącego wiele kontrowersji, od zachwytów po żal i gorycz. Człowieka, który potrafił być dobry, ale i przykry dla osób dla niego ważnych. Angażującego się, by za chwilę od zbyt bliskich relacji uciekać. W ostatnich latach życia schorowanego i wręcz odpychającego. Człowieka, którego tak naprawdę niewiele osób znało i rozumiało. Człowieka, który być może nie znał i nie rozumiał sam siebie.

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

1 osoba kupiła
76
Metro 2033 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metro 2033
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.03

Nowe wydanie pierwszego tomu fantastyczno-naukowego cyklu Metro Dmitrija Glukhovsky’ego – Metro 2033. Rok 2033. Świat po zagładzie nuklearnej. Ocalali walczą o przetrwanie w sieci moskiewskiego metra. Ich los trafia w ręce młodego Artema. W związku z polską premierą niezwykle wyczekiwanej powieści Metro 2035, zamykającej cykl Metro, całość trylogii otrzymała nową artystyczną szatę graficzną, stworzoną przez znanego rosyjskiego ilustratora, Iliję Jackiewicza, twórcę okładek takich książek jak FUTU.RE (Glukhovsky), Łzy Diabła (Magdalena Kozak), Szczury Wrocławia (Robert J. Szmidt), a także wszystkich tomów serii „Uniwersum Metro 2033”, w tym Dzielnicy obiecanej (Paweł Majka) i Otchłani (Robert J. Szmidt). Nowe wydania wzbogacone są również o ilustracje, które doskonale oddają postapokaliptyczny klimat.

49,99 zł
39,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,00 zł

1 osoba kupiła
77
Thorgal. Tom 35. Szkarłatny ogień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thorgal. Tom 35. Szkarłatny ogień
Dostępny
50 szt.

Szkarłatny ogień to już 35. tom bestsellerowej serii „Thorgal”, rysowanej przez mistrza europejskiego komiksu, Grzegorza Rosińskiego.

34,99 zł
26,94 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

1 osoba kupiła
78
Ulysses Moore. Tom 3. Dom Luster - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ulysses Moore. Tom 3. Dom Luster
Dostępny
658 szt.

Dziwne rzeczy dzieją się w Kilmore Cove. Jest tam pomnik króla, który nigdy nie panował i tory, które nigdzie nie prowadzą. Nie można się połączyć z Internetem, a komórki nie mają zasięgu. Wygląda na to, że miasto zostało oczyszczone z wszelkich map, aby ochronić jakąś tajemnicę. Czy Ulysses Moore wie coś o tym? Tym razem śledztwo Jasona, Julii i Ricka rozpocznie się w Domu Luster, tajemniczej siedzibie genialnego wynalazcy Petera Dedalusa, zaginionego przed laty bez śladu... Oto po `Wrotach Czasu` i `Antykwariacie ze starymi mapami` trzecia książka Ulyssesa Moore`a.

36,99 zł
29,22 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,77 zł

1 osoba kupiła
79
Alpy Wschodnie. 101 skalno-lodowych dróg wspinaczkowych od masywu Bernina po Wysokie Taury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alpy Wschodnie. 101 skalno-lodowych dróg wspinaczkowych od masywu Bern...
Dostępny
65 szt.

W przewodniku opisujemy drogi, które uznaliśmy za piękne i interesujące. Rzecz jasna inspirowaliśmy się przy tym także stosowną literaturą alpejską. Stąd w książce znalazło się wiele klasyków, które pokolenia autorów piszących o Alpach określały, na ogół słusznie, jako wybitne. Przewodnik obejmuje różnorodny wybór atrakcyjnych dróg wysokogórskich. Oferta jest szeroka: od dość łatwych szlaków po bardzo wymagające, dzięki czemu alpiniści o najrozmaitszych upodobaniach mogą z niej czerpać pomysły na wiele dni górskiej przygody. Przy czym podjęliśmy tu swoistą walkę z wiatrakami, czyli próbę opisu tras w nieustannie zmieniającym się górskim świecie — przeobrażeniom uległy choćby lodowce, co częściowo wymusiło zmianę przebiegu niektórych dróg. Jako autorzy tego przewodnika, by dochować należytej staranności, stanowczo apelujemy do wszystkich wspinaczy o odpowiedzialność na etapie planowania tras i w czasie ich pokonywania. Bogactwo atrakcyjnych dróg zachęca do łączenia poszczególnych linii w jedną długą trasę, co staje się okazją do wielodniowego pobytu w górach. W naszych opisach tras zwracamy szczególną uwagę na taką możliwość.

129,00 zł
92,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 36,12 zł

1 osoba kupiła
80
Samolot metalowy 1304016 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,90 zł
28,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,47 zł

1 osoba kupiła
81
Zestaw artystyczny 168 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw artystyczny 168 elementów
Beniamin
Dostępny
9 szt.

ZESTAW ARTYSTYCZNY 168 elementów, zapakowany w drewnianą teczkę.

250,95 zł
238,40 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 12,55 zł

1 osoba kupiła
82
Puzzle 1000 elementów. Disney Villains - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Puzzle 1000 elementów. Disney Villains
Trefl, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Wymiary obrazka po ułożeniu: 68.3 x 48.0 cm

24,90 zł
18,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,22 zł

1 osoba kupiła
83
Noce nad Biebrzą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Noce nad Biebrzą
Dostępny
73 szt.

Noce nad Biebrzą. Lilka, bagna i ptaki Co robi młoda fotografka z Warszawy nad Biebrzą? Dlaczego lubi utrwalać ptaki i rozlewiska, o wiele bardziej niż modelki i znane aktorki? Ma szczęście czy pecha, że wciąż spotyka zagadkowych ludzi i jest świadkiem zdarzeń, które trudno wyjaśnić? Nieśmiała, cicha dziewczyna sięga po odpowiedzi. Potrafi pokazać siłę, zawalczyć o marzenia. Pewnego wieczoru gubi drogę na dzikich bezdrożach lasu i rozlewisk. Zamiast do hotelu, trafia do nieznanego zajazdu przy Carskiej Drodze. Jakie tajemnice może skrywać Darzbór, ukryty wśród bagien? Przypadkowe spotkania, tajemnicze historie rodzinne, przemytnicy i podlaskie legendy, w których zawsze jest ziarno prawdy. Noce nad Biebrzą odmieniły życie Lilki Gajewskiej. Zgubiła się na bagnach, ale znalazła siebie, a przy tym miłość, przyjaźń, całą serię uczuć.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

1 osoba kupiła
84
Zestaw kreatywny Dżungla - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kreatywny Dżungla
Beniamin
Dostępny
14 szt.

Zestaw kreatywny do samodzielnej kreacji

21,51 zł
20,43 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,08 zł

2 osoby kupiły
85
Dmuchany plac zabaw z dinozaurami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dmuchany plac zabaw z dinozaurami
Intex
Dostępny
100 szt.

Dmuchany plac zabaw z dinozaurami to fantastyczny produkt dla wszystkich małych miłośników dinozaurów, archeologii i zabawy w wodzie! Plac zabaw wyposażony został w dmuchaną zjeżdżalnię (z dodatkową, miękką matą do lądowania podczas zjazdów). Dodatkową atrakcją dla dzieci będzie wodny zraszacz umieszczony w drzewku palmowym (dołączony do zestawu). Po podłączeniu placu zabaw do węża ogrodowego palma zmieni się w fontannę. Produkt wykonany został z najwyższej jakości winylu. Posiada korek odpływowy do spuszczania wody z basenu. Przeznaczony dla dzieci w wieku od 2 lat. Wymiary: 1.9 m 1.5 x 0.6 m.

193,90 zł
184,21 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 9,69 zł

1 osoba kupiła
86
Łódka zdalnie sterowana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Łódka zdalnie sterowana
M&Z
Dostępny
7 szt.

Ze zdalnie sterowaną łódką Torrent zostaniesz kapitanem na jeziorze, na basenie lub na morzu! Elegancka łódka to doskonały prezent dla małego i dużego pasjonata okrętów, dużej prędkości i wody. Jest wyposażona w system RC 2,4 GHz Produkt przeznaczony dla dzieci od 8 lat. Uwaga. Dostępna w dwóch kolorach, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

129,90 zł
92,23 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 37,67 zł

1 osoba kupiła
87
Długowłose wróżki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długowłose wróżki
Olesiejuk Sp. z o.o.
Dostępny
382 szt.

Zapraszamy do Królestwa Bajek, w którym ogłoszono konkurs piękności - postanowiono wybrać najpiękniejszą długowłosą księżniczkę, wróżkę i syrenkę. Będziesz mogła ozdobić ich piękne długie włosy i poznać mieszkańców baśniowej krainy. Sprawdź, jak sobie poradzą wszystkie kandydatki do tytułu Długowłosej Miss.

12,99 zł
10,99 zł

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
88
Ulysses Moore. Tom 10. Lodowa Kraina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ulysses Moore. Tom 10. Lodowa Kraina
Dostępny
758 szt.

Jason, Julia, Anita i Rick powrócili do Kilmore Cove z niepokojącą wiadomością - wśród mieszkańców miasteczka ukrywa się zdrajca. Ktoś, kto od lat po kryjomu coś knuje. I kto, przy pomocy Podpalaczy , teraz chce dokonać prywatnej zemsty. Cienka nić drobnych zdarzeń wskaże przyjaciołom miejsce, w którym przechowuje się wszelkie odpowiedzi: Agarthi, legendarne miasto, zagubione wśród lodowców, do którego nikt, nawet Ulysses Moore, nigdy nie dotarł... Po Wrotach Czasu, Antykwariacie ze starymi mapami, Domu Luster, Wyspie Masek, Kamiennych strażnikach, Pierwszym Kluczu, Ukrytym mieście, Mistrzu piorunów i Labiryncie cienia jest to dziesiąty tom przygodowej sagi Ulyssesa Moore`a.

36,99 zł
29,22 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,77 zł

1 osoba kupiła
89
Psi Patrol. Ciastolina do kąpieli 100 g, Rocky gruszka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Ciastolina do kąpieli 100 g, Rocky gruszka
EDG, Psi Patrol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

Świetny produkt dla najmłodszych, sygnowany popularną marką Psi Patrol oraz uwielbianymi przez wszystkich pieskami. Elastyczne mydło do kąpieli które po zwilżeniu ugniata się jak ciastolina, a w kontakcie z wodą pieni się jak mydło! Ciastolina pobudza kreatywność dzieci i rozwija małą motorykę. W ofercie dostępne 4 zapachy: guma balonowa, malina, gruszka i mango.

10,98 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 0,99 zł

1 osoba kupiła
90
Ogarnij stres i żyj na luzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ogarnij stres i żyj na luzie
Dostępny
145 szt.

Zapracowny? Zapracowana? Stres rządzi twoim życiem? Potrzebujesz spokoju? Poszukujesz rozwiązań? Długotrwały stres ma niszczący wpływ na nasze życie. Autorzy bestsellerowej książki Ogarnij stres i żyj na luzie przybliżają czytelnikom samo zjawisko stresu, jak i pokazują najskuteczniejsze narzędzia radzenia sobie z lękiem, strachem i paniką. Poradnik podpowie ci również: - co wyzwala stres i jakie są jego objawy, - jakie są proste techniki uspokajania ciała i umysłu, - jak stworzyć plan redukcji stresu, - jakie są metody relaksacji i jak one działają, - w jaki sposób reagować w sytuacjach stresowych. Autorzy książki Ogarnij stres i żyj na luzie stworzyli obszerny, ale przystępny podręcznik, który pomoże Ci ograniczyć stres i prowadzić spokojniejsze życie.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

1 osoba kupiła
91
Kiedy czuję smutek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kiedy czuję smutek
Dostępny
227 szt.

Czasami z oczu płyną łzy i nic nie pomaga. Tak się właśnie czuje Łasiczka Ella. Ella jest bardzo smutna, bo zniknęła jej przytulanka, która zawsze jej towarzyszy i daje poczucie bezpieczeństwa. Co pocieszy Ellę? Leśne zwierzęta rozumieją potrzebę Elli i chcą jej pomóc w pozbyciu się smutku. Każde z nich ma inną strategię działania : podskakiwanie, słuchanie, śmieszne miny. . . Która metoda okaże się najskuteczniejsza? Pełna ciepła książeczka obrazkowa, która zachęca do działania i daje pocieszenie.

38,00 zł
28,12 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,88 zł

1 osoba kupiła
92
Pisaki Zapach 2str 6 kolorów Kidea Derform B/c - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
2 osoby kupiły
93
Prawo handlowe dla studentów i praktyków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo handlowe dla studentów i praktyków
Dostępny
26 szt.

Stan prawny: 31 stycznia 2022 r. Podręcznik stanowi kompendium wiedzy z zakresu prawa handlowego i omawia wszystkie najważniejsze instytucje tej dziedziny prawa. W książce przedstawiono m.in.: - charakterystykę przedsiębiorców, w tym przede wszystkim spółek prawa handlowego, - prawo umów gospodarczych, - postępowanie upadłościowe i prawo restrukturyzacyjne, - spółkę europejską, europejskie zgrupowanie interesów gospodarczych oraz spółdzielnię europejską, - prawo papierów wartościowych i rynku kapitałowego, - podstawy ochrony prawnej konkurencji. W opracowaniu uwzględniono także m.in. zmiany ustawodawcze w prawie ochrony przed nieuczciwą konkurencją, przepisy o prostej spółce akcyjnej, jak również dotyczące powszechnej dematerializacji akcji spółek akcyjnych.

99,00 zł
89,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

94
Niepokorny mózg. Geniusz, buntownik, manipulator - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niepokorny mózg. Geniusz, buntownik, manipulator
Dostępny
47 szt.

Na temat mózgu wiemy nadal bardzo niewiele, choć naukowcy starają się poznać zawartość mózgu i zrozumieć mechanizmy, jakie nim kierują. Dlaczego organ ten budzi aż takie zainteresowanie? Mózg działa od początku do samego końca naszego istnienia. W chwilach przełomowych podejmuje decyzje o rozwoju lub wygaszeniu funkcji życiowych. To w nim drzemią nasze zasoby intelektualne. To on decyduje o bardziej bądź mniej racjonalnych działaniach, jakie podejmujemy. Kiedy zaczynamy działać, motywuje nas lub powstrzymuje przed wykonywaniem kolejnych czynności. Książka Niepokorny mózg poświęcona jest działaniu mózgu w kontekście wpływających na niego czynników, jego nieprawidłowościom oraz zagrożeniom, na jakie ty i twój mózg jesteście narażeni. Nie po to, by straszyć, lecz po to, by poznając, chronić i udoskonalać. Sylwester Kowalski Wykładowca akademicki, specjalista z zakresu komunikacji, psychologii społecznej, budowania relacji interpersonalnych, mechanizmów sterujących mózgiem i technik relaksacyjnych. Twórca serii treningów autogennych. Pomysłodawca ogólnopolskich kampanii społecznych: „Kobieta Bezpieczna” i „Miasto Bez Stresu”. Autor książek, m.in. Mózg. Rozwiń swój potencjał (Wydawnictwo Zwierciadło).

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

95
Lucky Luke. Wanted Lucky Luke! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lucky Luke. Wanted Lucky Luke!
Dostępny
12 szt.

Drugi (po Człowieku, który zabił Lucky Luke’a) z umieszczonych poza główną serią albumów o Samotnym Kowboju autorstwa Matthieu Bonhomme’a. Lucky Luke dowiaduje się, że jest poszukiwany listem gończym! Nie wie, za co miałoby go ścigać ramię sprawiedliwości, ale podobnych wątpliwości nie mają bezwzględni bandyci i groźni Apacze, którzy chcą zgarnąć ogromną nagrodę. A to nie koniec kłopotów naszego bohatera, bo ten zwykle stroniący od kobiet samotnik wpada w oko trzem pięknym siostrom... Czy wyjaśni się sprawa zagadkowego wystawienia listu gończego za na wskroś uczciwym rewolwerowcem i czy Luke ulegnie czarowi miłości? Cykl o Lucky Luke’u był przez wiele lat tworzony przez mistrzów komiksu Morrisa i Goscinnego, a po ich śmierci jest kontynuowany przez uznanych francuskich artystów. Co pewien czas pojawiają się także albumy specjalne, w których przedstawiane są autorskie wizje przygód Samotnego Kowboja. Tak właśnie jest z opowieściami Matthieu Bonhomme’a, francuskiego scenarzysty i rysownika znanego z takich serii jak „Esteban” czy „Le Petit Prince”.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

96
Kiedy budzą się motyle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kiedy budzą się motyle
Dostępny
337 szt.

Maj nieodmiennie kojarzy się z miłością, swobodą, kwiatami i wolnością. Każdy choć przez moment chce poczuć się beztrosko jak motyle wyruszające w swoją magiczną, barwną, chociaż krótką podróż. W antologii Kiedy budzą się motyle popularne polskie autorki zabierają nas do świata pełnego kolorów, aromatów i wiosennych porywów serca. Cudowne historie opowiedziane na kartach tej książki sprawią, że serca zabiją nam szybciej, a motyle w brzuchu przypomną o fantastycznych uniesieniach. Bo przecież na miłość nigdy nie jest za późno, ona nie zna pojęcia wieku. Kiedy budzą się motyle przypomni, co to znaczy żyć, cieszyć się każdym dniem, zapachami wiosny, słońcem i barwami, które radują oczy. Dajmy się porwać opowieściom, w których radość, optymizm, miłość pokazują, że to, co się w życiu liczy, jest często tuż obok nas, wystarczy tylko otworzyć szeroko oczy. I się przebudzić.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

97
Reumatologia Kompendium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reumatologia Kompendium
Dostępny
80 szt.

Unikatowe i praktyczne kompendium dotyczące układowych chorób reumatycznych opisanych w formie przystępnych schematów rozpoznawania i leczenia. przeznaczone dla lekarzy rodzinnych, internistów i reumatologów, oraz studentów Uniwersytetów Medycznych. Układ książki umożliwia błyskawiczny dostęp do fachowej wiedzy dotyczącej układowych chorób tkanki łącznej. W każdym rozdziale opisana jest kontrowersyjna sytuacja kliniczna spotykana w praktyce lekarskiej w formie krótkiego przypadku klinicznego lub postawionego pytania oraz jego omówienia. Książkę łatwo się czyta, wiedza jest przystępna, co umożliwia szybkie podążanie za schematami diagnostycznymi i terapeutycznymi. Nie ma konieczności wczytywania się w długi i zawiły tekst naukowy, ponieważ wszystkie informacje dotyczące danej jednostki chorobowej zgrupowane są w postaci rycin i tabel. Książka może by wykorzystana przez studentów, którzy poszukują szybko dostępnej wiedzy przedstawionej w sposób zrozumiały. Będzie przydatna również w kształceniu podyplomowym ? dla reumatologów i lekarzy rodzinnych i internistów, lekarzy innych specjalności, którzy spotykają się w praktyce lekarskiej z chorobami reumatycznymi a także dla pielęgniarek pracujących na oddziałach reumatologicznych.

139,00 zł
129,27 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 9,73 zł

98
Zero Waste napraw, oddaj, wykorzystaj, żeby Ziemia była czysta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zero Waste napraw, oddaj, wykorzystaj, żeby Ziemia była czysta
Dostępny
41 szt.

Dlaczego segregujemy śmieci? W jaki sposób można dać drugie życie słoikom? Co można zrobić z ubraniami, które są za małe albo już się znudziły? Czy warto jest planować zakupy i zabierać na nie swoje torby? ?Zero Waste - napraw, oddaj, wykorzystaj, żeby Ziemia była czysta? to trochę prowakacyjna, a zarazem edukacyjna książeczka, która redukcję odpadów zamienia w świetną zabawę. Pokazuje dzieciom, jak żyć ekologicznie, ograniczając nadmierną ilość produkowanych śmieci. Uczy, jak dbać o środowisko i chronić Ziemię przed całkowitym zniszczeniem.

39,90 zł
30,72 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

99
Anatomia prawidłowa człowieka Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anatomia prawidłowa człowieka Tom 2
Dostępny
152 szt.

ntencją Autora było precyzyjne przedstawienie anatomii prawidłowej człowieka w ujęciu topograficznym wraz z naświetleniem ważnych aspektów klinicznych w możliwie przystępny, jednoznaczny i usystematyzowany sposób. W opisie struktur anatomicznych kompleksowo zastosowano ujednolicone najnowsze międzynarodowe mianownictwo anatomiczne w języku polskim, łacińskim i angielskim, co ma istotne znaczenie przy mobilności studentów między różnymi ośrodkami uniwersyteckimi na świecie. W tomie I zawarto niezbędne informacje wprowadzające z zakresu anatomii ogólnej i systemowej, które są nieodzowne dla zrozumienia anatomii szczegółowej poszczególnych części ciała, a także skoncentrowano się na budowie kończyny górnej i kończyny dolnej. Tom II dotyczy tułowia i kolejno prezentuje budowę klatki piersiowej, brzucha i miednicy. Tom III skupia się na budowie czaszki oraz głowy i szyi. Tom IV poświęcono narządom zmysłu, układowi nerwowemu ośrodkowemu i drogom nerwowym. Wyłącznie na bazie zawartych informacji merytorycznych każdy rozdział podręcznika kończy się testem sprawdzającym jednokrotnego wyboru przy pięciu odpowiedziach, dla których w rozdziale Odpowiedzi wyszczególniono prawidłowe rozwiązania.

79,00 zł
100
Verity. Coraz większy mrok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Verity. Coraz większy mrok
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.26

Pierwszy thriller psychologiczny autorki, która porwała miliony czytelników. Verity Crawford, sławna autorka thrillerów, zostaje sparaliżowana wskutek tragicznego wypadku. Jej mąż zatrudnia pisarkę Lowen Ashleigh, by dokończyła bestsellerową serię książek chorej żony. Podczas przygotowań do pracy w posiadłości Crawfordów Lowen w stosie notatek znajduje niepublikowany dotąd materiał. Tekst, który miał na zawsze pozostać tajemnicą, okazuje się wstrząsającą spowiedzią Verity. Odkrywając sekrety autorki, Lowen coraz bardziej pogrąża się w mroku i niebezpiecznie zbliża do jej męża Jeremy'ego. Aż w pewnym momencie staje się częścią życia Crawfordów, jeszcze bardziej niepokojącego niż thrillery Verity... Szokująca opowieść o małżeństwie, obsesji i manipulacji.

44,99 zł
34,64 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

Wróć do góry