hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.03.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 20 marca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Puzzle 4w1. Wyjątkowe dinozaury (Trefl), na drugim Z piaskownicy w świat (Grzegorz Kasdepke, Iwona Cała). Kolejny produkt to Wszystkie moje mamy (Renata Piątkowska, Maciej Szymanowicz) oraz Fisher-Price Tomek i Przyjaciele. HFW03 Wyścig o Puchar Sodoru (Fisher Price).
1
Puzzle 4w1. Wyjątkowe dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4w1. Wyjątkowe dinozaury
Trefl
Dostępny
201 szt.

Nie jedna, nie dwie, ale aż cztery układanki zamknięte w jednym pudełku to prawdziwa gratka dla miłośników puzzli! Po ułożeniu otrzymamy cztery obrazki różnej wielkości. TREFL - świat puzzli, w którym nuda nie istnieje. Są źródłem zabawy i przyjemności. To podarunek dla każdego - dziecka i dorosłego. Zapraszamy na niesamowite chwile z puzzlami Trefl.

25,90 zł
22,53 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,37 zł

17 osób kupiło
2
Z piaskownicy w świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z piaskownicy w świat
Dostępny
118 szt.

Do czego służy piaskownica? Do zabawy, rzecz jasna. W piaskownicy można lepić baby z piasku. W piaskownicy można wybudować domek. Piaskownicą można również wybrać się w podróż dookoła świata.Jak?Tak, jak zrobili to Natalka, Jaś i Krzyś. Wysilili wyobraźnię i zwiedzili wiele krajów: Brazylię, Egipt, Meksyk, Węgry Zachęcamy wszystkich czytelników, aby poszli w ich ślady. Taka podróż ma same plusy. Nie dość, że nic nie kosztuje, to jeszcze w każdej chwili można ją przerwać i wpaść do domu na obiad. A potem dalej, w drogę pozostało tyle miejsc wartych zobaczeniaNiektóre wyrazy w książce zostały zastąpione rysunkami, tak, aby i najmłodsi czytelnicy mogli wziąć udział w czytaniu!

29,90 zł
17,99 zł

Rabat 39,8%
oszczędzasz 11,91 zł

10 osób kupiło
3
Wszystkie moje mamy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystkie moje mamy
Dostępny
144 szt.

Wszystkie moje mamy to książka wpisująca się w serię książek opowiadających dzieciom o wojnie. Mały chłopczyk, bohater tej historii, bierze nas za rękę i prowadzi za druty warszawskiego getta. Autorka pokazuje nam wojnę widzianą oczami dziecka, a rzadko patrzymy na nią z tej perspektywy. W książce pojawia się postać Ireny Sendlerowej, która uratowała od zagłady dwa i pół tysiąca dzieci. Czy można piękniej przeciwstawić się złu? Nie tylko w czasach wojny, ale także w czasach pokoju, na co dzień pomagajmy sobie bezinteresownie, z myślą, że po to się urodziliśmy powiedziała Irena Sendlerowa. I takie jest przesłanie tej książki.Od Elżbiety Ficowskiej (urodzona w 1942 roku w warszawskim getcie i z inicjatywy Ireny Sendlerowej, jako niemowlę przewieziona w drewnianej skrzyneczce na aryjską stronę. Absolwentka Wydziału Psychologii i Pedagogiki UW. Autorka literatury dziecięcej, opozycjonistka, przewodnicząca Stowarzyszenia Dzieci Holokaustu w latach 2002-2006):Wszystkie moje mamy to opowieść żydowskiego chłopca o okrutnym, złym świecie, w którym przyszło mu żyć w czasie Holokaustu. Szymek spotkał też dobrych ludzi, ratowali go, próbowali ukoić jego strach, rozpacz i przerażenie. Dobrzy ludzie, to światło w czasach pogardy. Autorka nie zapomina o Irenie Sendlerowej, która kierowała akcją Żegoty ratowania żydowskich dzieci. Wrażliwość z jaką Renata Piątkowska pokazuje zło i dobro sprawia, że możemy bezpiecznie oddać tę książkę w ręce dzieci.

26,90 zł
18,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 7,91 zł

6 osób kupiło
4
Fisher-Price Tomek i Przyjaciele. HFW03 Wyścig o Puchar Sodoru - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisher-Price Tomek i Przyjaciele. HFW03 Wyścig o Puchar Sodoru
Fisher Price, Mattel
Dostępny
73 szt.

Dzieci mogą na nowo przeżywać emocje z wyścigu o Puchar Sodoru z bajki „Tomek i Przyjaciele” dzięki temu dużemu zestawowi torów z lokomotywami do popychania od Fisher-Price. Ustaw metalowe lokomotywy Tomek i Kana na starcie i przesuń dźwignię, aby posłać przyjaciół w trasę do mety. Zestaw jest pełen ekscytujących zwrotów akcji, które sprawią, że ten przyjacielski wyścig jest jeszcze bardziej emocjonujący. Kto jako pierwszy dotrze do mety i zdobędzie puchar?

211,45 zł
190,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 21,14 zł

1 osoba kupiła
5
Niesforny alfabet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niesforny alfabet
Dostępny
128 szt.

Czy poznając alfabet można dobrze się bawić? Oj, można, można... Kto nie wierzy, niech zajrzy do tej książki. Oto zbiór króciutkich opowiadań, które pomogą najmłodszym poznać wszystkie litery alfabetu. Poznać i polubić, bo jak tu nie czuć sympatii do fakira Franciszka czy gąski Gosi, prawda? Miłej zabawy!

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

1 osoba kupiła
6
Urologia Ilustrowany podręcznik dla studentów i stażystów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Urologia Ilustrowany podręcznik dla studentów i stażystów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.12

Długo oczekiwana publikacja dla studentów medycyny i stażystów. Nowoczesny podręcznik powstał z myślą o Czytelnikach, którzy muszą przeanalizować wiedzę urologiczną w ciągu zaledwie kilku dni. Najważniejsze wiadomości, istotna wiedza, definicje, schematy i wyjątkowy materiał ilustracyjny tworzą podręcznik doskonały, z którym uzyska się wiedzę potrzebną do bezpiecznej pracy z chorym. Materiał do książki został przygotowany niezwykle starannie, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Autorzy dołożyli starań, by przekazywana treść była ciekawa, praktyczna i zachęcała do poszukiwania dalszych informacji.

124,00 zł
115,32 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 8,68 zł

7
Pojazd miejski Toys For Boys 132407 Artyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,30 zł
13,99 zł

Rabat 8,6%
oszczędzasz 1,31 zł

8
Schritt fur Schritt in Alltag und Beruf 5-6 KB+AB - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Schritt fur Schritt in Alltag und Beruf 5-6 KB+AB
Dostępny
4 szt.

Książka przeznaczona dla osób przygotowujących się do testu dla imigrantów (poziom A2-B1). Umożliwia łagodną progresję i naukę w przyjaznym tempie treści podzielone są na mniejsze, łatwe do przyswojenia moduły, dodatkowo zachowana jest odpowiednia równowaga pomiędzy wprowadzaniem nowego materiału a jego powtarzaniem i utrwalaniem.

83,60 zł
79,42 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,18 zł

Wróć do góry