hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.03.18

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 18 marca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Spy Guy (Trefl), na drugim Kredki Baby Color'Peps 6 kolorów blister (Maped). Kolejny produkt to Puzzle 160 elementów. Spotkanie Psiego Patrolu (Trefl) oraz Puzzle 10w1. Co robi Bing (Trefl).
1
Spy Guy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Spy Guy
Trefl, od 5 lat
Dostępny
284 szt.

W grze Spy Guy wcielasz się w detektywa i próbujesz ustalić, kto stoi za serią występków przeciwko mieszkańcom miasta. Znajdź na mapie jak najwięcej dowodów, które pomogą Ci złapać sprawcę, zanim on ucieknie z miasta. Spy Guy to gra kooperacyjna, w której liczy się spostrzegawczość i ścisła współpraca między graczami. Na ponad metrowej planszy Treflikowa poszukajcie wskazówek, które przybliżą Was do ujęcia sprawcy. Jeśli zdołacie dogonić przebiegłego Doktora Moritza, wygrywacie grę!

84,40 zł
73,43 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,97 zł

93 osoby kupiły
2
Kredki Baby Color'Peps 6 kolorów blister - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Baby Color'Peps 6 kolorów blister
Maped
Dostępny
111 szt.

Plastikowe kredki Color'Peps Baby dla najmłodszych. Dedykowane dla dzieci już od 1 roku życia. Zaokrąglony kształt dopasowany do dziecięcej rączki. Rozwijają wyobraźnię i kreatywność dziecka. Wpływają na poprawę koordynacji ruchowej. W zestawie 6 sztuk. Intensywne kolory. Nietoksyczne - wyprodukowane zgodnie z wszystkimi regulacjami dotyczącymi produktów dla dzieci.

20,70 zł
19 osób kupiło
3
Puzzle 160 elementów. Spotkanie Psiego Patrolu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 160 elementów. Spotkanie Psiego Patrolu
Trefl, 160
Dostępny
304 szt.

Puzzle składające się ze 160 elementów stworzone z myślą o wszystkich wielbicielach filmu animowanego Psi Patrol. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 41.0 x 28.0 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło i wykorzystanie materiałów ekologicznych.

13,90 zł
12,99 zł

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

17 osób kupiło
4
Puzzle 10w1. Co robi Bing - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 10w1. Co robi Bing
Trefl
Dostępny
275 szt.

Puzzle składające się z 10 niezależnych układanek, zaprojektowane z myślą o wszystkich fanach bajki Bing. Po ułożeniu puzzli powstaną obrazki o wymiarach 22.3x15.6 cm oraz 16.7x15.6 cm. Zróżnicowana liczba elementów pozwala na zabawę zarówno młodszym, jak i nieco starszym dzieciom. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie.

34,90 zł
30,36 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,54 zł

14 osób kupiło
5
Najlepsze przyjaciółki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najlepsze przyjaciółki
Dostępny
795 szt.

Drugi tom bestsellerowej serii Amazona. Szkolne dzieje szóstoklasistki Sary w tym wieku każdy stara się wyglądać i być perfekcyjnym. Najlepsza przyjaciółka Sary, Aśka, jest najpopularniejszą dziewczynką w szkole i przewodzi gromadzie dziewczyn znanych powszechnie jako Grupa. Wszystko dookoła podlega nieustannym zmianom, zasady, jakimi kierują się dziewczynki też. A Sara nie pojmuje, dlaczego te a nie inne seriale w TV trzeba znać, jakich piosenek należy teraz słuchać, żeby być na czasie i z kim rozmawiać a kogo lepiej unikać. Kto ustala te zasady? I czy rzeczywiście trzeba się nimi przejmować? Znakomita książka o cenie, jaką płaci się za bycie popularnym, o pierwszych rozczarowaniach i znajdowaniu swojej własnej ścieżki.

39,90 zł
25,14 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 14,76 zł

13 osób kupiło
6
Rezyliencja. Jak ukształtować fundament spokoju, siły i szczęścia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rezyliencja. Jak ukształtować fundament spokoju, siły i szczęścia
Dostępny
1299 szt.

Co pozwala nam stawiać czoła wielu przeciwnościom? Dzięki czemu możemy nie tylko się z nimi zmierzyć i je pokonać, ale także wyjść z trudnej sytuacji silniejsi niż wcześniej? W jaki sposób kształtuje się nasza zdolność radzenia sobie z wyzwaniami i elastycznego przystosowywania się do zmiennych, nie zawsze sprzyjających okoliczności? Nasza droga życiowa zależy od trzech czynników: tego, jak radzimy sobie z trudnościami, jak chronimy swoje słabości oraz jak zwiększamy swoje zasoby. Nie zawsze mamy wpływ na innych ludzi i okoliczności zewnętrzne. Możemy jednak polegać na swoich siłach wewnętrznych, wzmacniać je i rozwijać. O tym, jak to robić, pisze w swojej książce Rick Hanson, autor bestsellera Szczęśliwy mózg. Nasze mentalne zasoby stanowią o naszej rezyliencji, czyli umiejętności radzenia sobie z przeciwnościami i stawiania czoła wyzwaniom na drodze do wykorzystania pojawiających się możliwości. Rezyliencja sprzyja także dobrostanowi, kształtuje fundament spokoju, wewnętrznej siły i szczęścia. Autorzy pokazują, jak rozwinąć 12 kluczowych dla niej kompetencji psychicznych: współczucie, uważność, uczenie się, siłę charakteru, wdzięczność, wiarę w siebie, spokój, motywację, intymność, odwagę, dążenia i szczodrość. Rick Hanson wraz z synem napisali przejrzysty i wyczerpujący poradnik, w którym łączą teorię z osobistym doświadczeniem i praktycznymi wskazówkami. Napisana przyjaznym, jasnym i pełnym życzliwości stylem książka stanowi nieocenione źródło wiedzy i narzędzie do codziennej pracy. Co znajdziesz w tej książce? • Praktyczne sposoby doświadczania, rozwijania i wykorzystywania podstawowych zasobów mentalnych w celu budowania rezyliencji • Ćwiczenia i narzędzia służące rozwijaniu konkretnych kompetencji • Szczere, osobiste obserwacje, przykłady i sugestie na każdy dzień • Przystępne metody służące pokonaniu negatywnego nastawienia • Przydatne informacje na temat mózgu i rozwijania jego pozytywnej plastyczności Jak korzystać z tego poradnika? Z książki możesz korzystać na wiele sposobów, zależnie od potrzeb. Nie musisz czytać jej w tradycyjny sposób, od początku do końca. W każdym miesiącu składającym się na rok osobistego rozwoju możesz przeczytać jeden rozdział. Możesz też wybrać potrzebę lub kompetencję, która jest dla ciebie szczególnie istotna (na przykład bezpieczeństwo lub uważność), i skoncentrować się na powiązanych z nią rozdziałach.

59,90 zł
53,31 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,59 zł

12 osób kupiło
7
Jak pisać, żeby chcieli czytać (i kupować). Copywriting & Webwriting - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak pisać, żeby chcieli czytać (i kupować). Copywriting & Webwriting
Dostępny
87 szt.

Teksty informacyjne i reklamowe rządzą się swoimi prawami. Większość zasad dotyczących stylu, które poznałeś w szkole, nie sprawdza się w komunikatach biznesowych. Dziś piszemy już inaczej, bo czytamy też inaczej. Teksty, które łatwo się pisze, trudno się czyta. I na odwrót. Dlatego ta książka jest o trudnym pisaniu. O tworzeniu komunikatów, które sprzedają. Przekonują do działania. Skutecznie informują. Dowiesz się z niej: Jak ludzie przyswajają teksty, także reklamowe i w internecie Że forma bywa często ważniejsza od treści (naprawdę!) Jak pisać skutecznie i przystępnie dla odbiorcy Jakie są konkretne rozwiązania, schematy i gotowe do wdrożenia przykłady efektywnych tekstów reklamowych

44,90 zł
29,19 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 15,71 zł

11 osób kupiło
8
Tajemnicze podziemia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnicze podziemia
Trefl, od 6 lat
Dostępny
140 szt.

W grze Tajemnicze Podziemia przeniesiesz się do podziemnych korytarzy pełnych tajemnic, skarbów i mrocznych postaci. Gra polega na umieszczaniu płytek podziemi na swojej planszy w taki sposób, aby zebrać jak najwięcej skarbów. Jednak uwaga na duchy, pająki i trolle, ponieważ spotkanie ich na drodze daje ujemne punkty na koniec gry. Zbierz jak najwięcej skarbów, omiń mroczne postacie i wygraj!

62,90 zł
54,72 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,18 zł

11 osób kupiło
9
Puzzle 1000 elementów. Kolekcja Grogu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Kolekcja Grogu
Trefl, 1000
Dostępny
125 szt.

Kolekcja Grogu to puzzle składające się z 1000 elementów, zaprojektowane specjalnie z myślą o fanach serii filmów Gwiezdne Wojny i Mandalorian. Po ułożeniu puzzli powstanie obrazek o wymiarach 68.0x48.0 cm. Puzzle zostały wykonane z wysokiej jakości naturalnych materiałów, z zastosowaniem specjalnego, kalandrowanego papieru odbijającego światło, dzięki któremu układanie staje się jeszcze przyjemniejsze i łatwiejsze.

24,90 zł
21,66 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,24 zł

9 osób kupiło
10
Puzzle 24 elementy Maxi. Zabawy na polanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 24 elementy Maxi. Zabawy na polanie
Trefl, 24
Dostępny
198 szt.

Puzzle 24 Maxi składają się z 24 MAXI elementów i zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich fanach i fankach Świnki Peppy. Po ukończeniu układanki powstanie obrazek o wymiarach 60x40 cm.

23,90 zł
20,79 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,11 zł

8 osób kupiło
11
Pomorze 1807 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pomorze 1807
Dostępny
1358 szt.

Jesienią 1806 roku cesarz Napoleon I w błyskotliwej kampanii pobił Prusaków, a jego wojska dotarły do Poznania. Ludność polska powitała je entuzjastycznie. Na wezwanie gen. Jana Henryka Dąbrowskiego i Józefa Wybickiego Polacy przejmowali administrację i tłumnie zgłaszali się do odtwarzanego wojska polskiego. Tymczasem korpusy Napoleona ruszyły za Wisłę i odrzuciły siły rosyjsko-pruskie na wschód. Tym zmaganiom towarzyszyła tzw. mała wojna polska, czyli zmagania polsko-pruskie pod Słupskiem i Tczewem oraz walki podjazdowe z rosyjskimi kozakami nad Omulwią. Francuzi zaś oblegali na tyłach pruskie twierdze: Gdańsk, Kołobrzeg i Grudziądz. Szymon Jagodziński szeroko opisuje boje toczone na Pomorzu w 1807 roku, w tym udział w nich wojsk cudzoziemskich służących pod sztandarami cesarza Francuzów. W książce nie brakuje także polityki, a więc stosunku Napoleona i państw zaborczych do sprawy polskiej.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

9 osób kupiło
12
Genialny dzieciak. Szybka logika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Genialny dzieciak. Szybka logika
Askato, od 6 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Szybka logika uczy logicznego planowania, wytrwałości i koncentracji, wpływa na logiczne procesy myślenia i umiejętność oceny sytuacji, ćwiczy koncentrację, obserwację i koordynację ręka-oko. Gra rozwija umiejętność oceny i logicznego myślenia, uczy wytrwałości i koncentracji. Gra zawiera 40 elementów i dwa poziomy trudności. łatwiejszy (15 kart czerwonych, 7 pionków), trudniejszy (25 kart niebieskich, 8 pionków). Czas rozgrywki:10 minut. Liczba graczy: 1-2 osoby. 40 kart pracy. Instrukcje gry: 1. Gra przeznaczona jest dla dwóch graczy. Każdy gracz otrzymuje jedną plastikową planszę z kolorowymi pionkami. Karty do gry są losowo umieszczane z wzorami do dołu. Ustaw dzwonek w zasięgu graczy. 2. Gra rozpoczyna się od odkrycia pierwszej karty, po czym każdy gracz musi przesunąć pionki na swojej planszy w taki sposób, aby dokładnie odwzorować układ pokazany na odkrytej karcie. 3. Gracz, który jako pierwszy prawidłowo ułoży swoje pionki, naciska dzwonek, informując o zakończeniu gry.

46,99 zł
39,00 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,99 zł

8 osób kupiło
13
Uwolnij się od depresji. Program 10 kroków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwolnij się od depresji. Program 10 kroków
Dostępny
621 szt.

Większość z nas doświadcza okresowych wahań nastroju i krótkotrwałych epizodów smutku, co jest zupełnie normalne, lecz depresja jest czymś odmiennym. Osoby dotknięte depresją bardzo cierpią, mają problemy z funkcjonowaniem w pracy, w relacjach z ludźmi, nie radzą sobie z codziennymi obowiązkami. Ta poważna choroba wpływa na wszystkie obszary życia. Depresja jednak to nie wyrok – można ją pokonać. Ogromną pomoc w powrocie do zdrowia zapewnia książka „Uwolnij się od depresji”. Dzięki niej czytelnik dotknięty depresją nauczy się: • rozpoznawać swoje problemy, • przełamywać wzorce negatywnego myślenia, • tworzyć plan działania, • zwiększać motywację, • wypracowywać zdrowe nawyki, • zwalczać chęć odkładania wszystkiego na później. Proponowane w książce ćwiczenia, narzędzia i działania wyposażą osoby zmagające się z depresją w umiejętności, dzięki którym poczują się lepiej nie tylko w danym momencie, ale także na dłuższą metę. Poszczególne etapy procesu zdrowienia zostały przedstawione w prosty i przystępny sposób. Wszystkie te informacje przeplatane są opisami przypadków wraz z przykładami z życia pacjentów, co czyni książkę bardzo przystępną i zrozumiałą. Poradnik stanowi źródło cennej wiedzy i można go wykorzystać także jako uzupełnienie terapii lub innych metod leczenia. Program dziesięciu kroków: Krok 1: Zdefiniuj swoją depresję Krok 2: Zaangażuj się w proces terapii Krok 3: Rozpoznaj swoje problemy Krok 4: Stwórz plan działania Krok 5: Rozpoznaj i zrozum wzorce negatywnego myślenia Krok 6: Przełam wzorce negatywnego myślenia Krok 7: Nie odkładaj spraw na potem Krok 8: Zmobilizuj się do działania i staw czoło swoim lękom Krok 9: Wypracuj zdrowe przyzwyczajenia Krok 10: Praktykuj wdzięczność i uważność

49,90 zł
44,41 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,49 zł

7 osób kupiło
14
Barbie. Stroje Barbie. Przyjęcia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Stroje Barbie. Przyjęcia
Dostępny
81 szt.

Barbie uwielbia przebieranki. Szczególnie, jeśli szykuje się na przyjęcie. Znajdź dla niej wśród naklejek strój odpowiedni na każdy rodzaj imprezy. Szalona, zwariowana domówka z przyjaciółmi czy oficjalne przyjęcie Barbie musi być gotowa na każdą okazję. Na stronach do pokolorowania możesz ozdobić stroje za pomocą kredek. Dobrej zabawy!

14,99 zł
9,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 5,00 zł

7 osób kupiło
15
Co pożera wszechświat? I inne zagadki kosmosu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co pożera wszechświat? I inne zagadki kosmosu
Dostępny
101 szt.

Czy przestrzeń ma prędkość, a czas - kształt? Czy możliwa jest podróż w czasie i powstawanie czegoś z niczego? Czy nasz kosmos jest jedynym wszechświatem, a Ziemia jedynym miejscem, gdzie istnieje życie? Kilkanaście lat temu w gwiazdozbiorze Erydanu odkryto dziwnie pusty fragment nieba, który zgodnie z obecnymi modelami kosmologicznymi nie powinien istnieć - zupełnie jakby coś ,,pożarło" kawałek wszechświata. Czym jest ta gigantyczna pustka i jak powstała? To tylko jedna z wielu zagadek, z którymi zmagają się współcześni kosmologowie. Choć dzięki postępom fizyki i astronomii potrafimy prześledzić życie i śmierć gwiazd, usłyszeć drgania czasoprzestrzeni i dostrzec łunę Wielkiego Wybuchu, kosmos wciąż kryje przed nami wiele tajemnic, na czele z tą najważniejszą - jak powstał wszechświat i życie. Najnowszą książkę Paula Daviesa czyta się jak najlepszą powieść kryminalną. Słynny fizyk gra w niej rolę detektywa, który błyskotliwie i z gawędziarską swadą prowadzi nas od zagadki do zagadki, proponuje i rozważa możliwe odpowiedzi, ale i stawia kolejne znaki zapytania. „Przejrzyste, pełne wiedzy i dowcipu wprowadzenie do wielkich pytań współczesnej fizyki i kosmologii, w którym opisane są nie tylko triumfy, ale także sprawy nierozwiązane. Paul Davies w najlepszym wydaniu!” – Ian Stewart, autor książki Liczby natury

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

6 osób kupiło
16
Beskid Makowski. Mapa laminowana 1:50 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beskid Makowski. Mapa laminowana 1:50 000
Dostępny
25 szt.

Beskid Makowski w wersji laminowanej to mapa jednostronna w skali 1:50 000. Przedstawia cały obszar Beskidu Makowskiego (zwanego też Beskidem Średnim lub Myślenickim) oraz fragmenty Beskidów: Małego, Wyspowego i Żywieckiego. Swym zasięgiem obejmuje tereny od Wadowic na zachodzie po Dobczyce i Rabkę-Zdrój na wschodzie. Beskid Makowski składa się z wielu rozczłonkowanych pasm górskich i wzniesień pomiędzy którymi wyrzeźbione zostały doliny górskie. Najwyższym szczytem jest Mędralowa – 1169 m n.p.m. (według regionalizacji fizycznogeograficznej Jerzego Kondrackiego). Pozostałe pasma osiągają wysokość do 700 – 800 m n.p.m. Jest to obszar dość gęsto zaludniony. Lasy występują jedynie w wyższych partiach. Jest to atrakcyjny, choć mało popularny teren na piesze i rowerowe wycieczki. Do największych ośrodków turystyki górskiej na tym obszarze należą Sucha Beskidzka i Maków Podhalański. Region ten wyróżnia się pod względem etnograficznym. Zamieszkują go różne grupy etnograficzne, czego odzwierciedleniem jest m.in. folklor i zabudowa wsi. Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu. Zaznaczono również obszary „Zanocuj w lesie”. Na rewersie mapy znajdują się: obszerne opisy o przedstawionym terenie, informator krajoznawczy, barwne fotografie, plan centrum Myślenic, mapka Dróżek Kalwaryjskich oraz wybrana baza noclegowa. Mapa polecana jest do uprawiania różnych form turystyki, jak również dla osób zmotoryzowanych. Format: B1 (68.0 x 98.0 cm), po złożeniu: 12.0 x 23.5 cm

19,90 zł
13,99 zł

Rabat 29,7%
oszczędzasz 5,91 zł

6 osób kupiło
17
Kubusiowy pamiętnik i inne opowieści. Disney Kubuś i Przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubusiowy pamiętnik i inne opowieści. Disney Kubuś i Przyjaciele
Dostępny
59 szt.

Kubusiowy pamiętnik i inne opowieści to wyjątkowa kolekcja siedmiu historyjek z najsympatyczniejszym misiem na świecie i jego przyjaciółmi w rolach głównych. Pięknie zilustrowanych, uroczych i zabawnych. Pełnych emocji i czasem wzruszających. Dzięki tym opowieściom dzieci odkryją radość czytania, a dorośli wrócą wspomnieniami do beztroskiego dzieciństwa. Zapraszamy do świata Kubusia Puchatka, w którym jest czas na rozmowy, słuchanie i wspólne milczenie. Spis treści: `Opowieść filmowa`, `Kubusiu, cierpliwości!`, `Kubusiowy pamiętnik`, `Przeprowadzka Tygrysa`, `Zły sen Kubusia`, `W gabinecie Sowy`, `Dokąd słońce chodzi w nocy?`

34,99 zł
27,64 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

6 osób kupiło
18
Apka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Apka
Dostępny
69 szt.

Historie Leona, Sandry i Maksa pokazują, jak złudne jest bezpieczeństwo online, jak nauczeni życia w internecie przestają dostrzegać ryzyko, które niesie ze sobą każde kliknięcie „Wyślij”, „Enter” czy „Instaluj”. Kiedy Leon idzie na randkę z Sandrą, nie przypuszcza, że zostanie ona zrelacjonowana na żywo na Instagramie. Wyśmiany i upokorzony na oczach znajomych ze szkoły, a także zupełnie obcych obserwatorów, poznaje, czym jest hejt. Leon musi działać szybko – zanim internet go zniszczy. Tworzy aplikację, dzięki której naprawi swój błąd, a przy okazji da wszystkim nauczkę. Nikt się przecież nigdy nie dowie, że to ON stoi za tą aplikacją… Maks wydaje wszystkie zarobione pieniądze na operacje plastyczne. Wygląda zniewalająco, niczym chodzący ideał, ale dla pełnego lansu chciałby też sprawiać wrażenie bogatego inwestora. Lubi łatwe i szybkie rozwiązania, dlatego też decyduje się na pranie pieniędzy dla groźnego przywódcy grupy przestępczej. Zamiast wykonywać potulnie swoje zadanie, popełnia największy w życiu błąd: oszukuje go. Co się stanie, gdy zniknie pięć milionów złotych?

44,90 zł
31,88 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 13,02 zł

5 osób kupiło
19
Wyprawy maluchów. Na wsi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprawy maluchów. Na wsi
Dostępny
476 szt.

Książeczka zaprasza malucha na wyprawę na wieś. Na kolejnych stronach pozna wiele wiejskich zwierząt. Lekturę uatrakcyjnią duże kolorowe naklejki zaprojektowanymi specjalnie dla małych rączek.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

5 osób kupiło
20
Do zakopania jeden trup - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Do zakopania jeden trup
Dostępny
5 szt.

Kontynuacja bestsellerowej „Serii z trupem” Emilia Gałązka otrzymuje dokumenty uprawniające ją do spadku po zamordowanej Amerykance. Cierpiąca na depresję z powodu braku końca świata kobieta nie jest zainteresowana pieniędzmi. Magda jest w ciąży i nadal planuje otworzyć swoją agencję detektywistyczną. Emilia postanawia więc pomóc siostrzenicy, podejmując spadek. W tym celu musi jednak spełnić wymagania spadkodawczyni. Wyjeżdża na trzy tygodnie do ośrodka „Jesienny Płomień”, aktywizującego bogate seniorki. Jak się okazuje, można tam znaleźć nie tylko zamożne panie, którym płatni podrywacze zapewniają porywy serc, ale także... zwłoki. Co z całą sprawą ma wspólnego ekscentryczny zwolennik teorii płaskiej Ziemi? Ile prawdy jest w krążącej po okolicy legendzie o duchu wisielca?

44,95 zł
32,36 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,59 zł

5 osób kupiło
21
Tatuaż z tryzubem, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tatuaż z tryzubem, wydanie 3
Dostępny
129 szt.

„To nie jest kolejna książka o Majdanie i o wojnie w Donbasie. Owszem, jest tam i Donbas, jest i Majdan, ale stanowią tylko część skomplikowanej układanki, która nazywa się Ukrainą. To podróż przez tworzące się państwo. Niekiedy postapokaliptyczne, niekiedy ryczące od entuzjazmu. To wyprawa opłotkami najnowszej historii Ukrainy, mająca przybliżyć Polakom ten kraj, o którym czytali już sporo, ale raczej nie w ten sposób. To książka podróżnicza, ale podróże, które opisuje, są próbą zrozumienia Ukrainy, zarówno tej 'prozachodniej' i 'prowschodniej'. Ta książka to również wyjaśnienie, dlaczego słowa 'prozachodniej' i 'prowschodniej' są napisane w cudzysłowie. Tatuaż z tryzubem to podróż po ukraińskim labiryncie, fascynującym, zabawnym i przerażającym. Po Ukrainie rzeczywistej i wyobrażonej”. Ziemowit Szczerek

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

4 osoby kupiły
22
Jak sen staje się udręką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Jak sen staje się udręką
Dostępny
3 szt.

Takiej książki o śnie jeszcze nie było! Nie jest to poradnik ani reportaż, ani typowa praca popularnonaukowa. To pasjonująca opowieść o niewiarygodnych wręcz prawdziwych ludzkich cierpieniach, w której wybitny ekspert odsłania mroczne strony snu i wyjaśnia nocne wybryki mózgu. A to niezbadany, niewyobrażalny, przerażający i fascynujący świat. Jackie, łagodna starsza pani, pędzi nocą na motorze. Tom rzuca się na swoją dziewczynę wbrutalnym seksualnym akcie. Don co noc zjada wszystko, co popadnie, nawet karmę dlaptaków. Rano tego niepamiętają… bo robią to, ŚPIC… Zaburzenia snu są bardziej powszechne, niż sądzimy. Jedna osoba na trzy źle sypia. Jedna na dziesięć cierpi na chroniczną bezsenność, jedna na piętnaście na bezdech senny, a jedna na dwadzieścia na zespół niespokojnych nóg. Doktor Leschziner ze współczuciem przedstawia też jeszcze groźniejsze iekstremalne przypadki: zaburzenia rytmu dobowego, lunatykowanie, lęki nocne, odgrywanie marzeń sennych, zespół nocnego jedzenia, seksomnię, narkolepsję, katapleksję, ażpo halucynacje i paraliż senny. Znamienity badacz snu na podstawie zdumiewających opowieści oswoich pacjentach odkrywa przed nami, co wświetle neuronauki dzieje się zmózgiem, gdy śpimy. Ukazuje też biologiczne ipsychologiczne czynniki niezbędne do zdrowego odpoczynku we śnie. „To genialna opowieść ozaburzeniach snu – ich przyczynach iskutkach – na podstawie analizy dolegliwości pacjentów jednego zczołowych światowych autorytetów”.– „Times” Dr Guy Leschziner jest konsultantem neurologii iordynatorem oddziału Sleep Disorders Centre – jednej zwiodących wEuropie klinik leczenia zaburzeń snu wGuy’s Hospital wLondynie.

49,90 zł
22,46 zł

Rabat 55,0%
oszczędzasz 27,44 zł

4 osoby kupiły
23
654 zagadki o Wrocławiu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
654 zagadki o Wrocławiu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.29

"654 zagadki o Wrocławiu" świetnie wpisują się w teraźniejszość Wrocławia. Zaletą książki jest umiejętne stawianie pytań i oczywiście wyczerpujące odpowiedzi. Dzięki tej publikacji wrocławianie zyskując wiedzę o swoim mieście, mogą czuć się dumni z dzieła odbudowy Wrocławia. Książka prezentując wiele zagadnień w sposób bardzo przystępny i interesujący, oddaje hołd społeczeństwu współczesnego, jakże pięknego miasta.

59,90 zł
43,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

4 osoby kupiły
24
Ojcowski Park Narodowy. Mapa kieszonkowa 1:20 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ojcowski Park Narodowy. Mapa kieszonkowa 1:20 000
Dostępny
41 szt.

Ojcowski Park Narodowy – mapa turystyczna w wersji laminowanej w wygodnym formacie kieszonkowym. Mimo niewielkich rozmiarów na mapie zamieściliśmy prawie cały obszar Ojcowskiego Parku Narodowego (bez wschodnich enklaw), w dodatku w bardzo dużej skali – 1 : 20 000. Mapa prezentuje obszar od Sułoszowej na północy po Biały Kościół na południu oraz od Sąspowa na zachodzie do Skały na wschodzie). Ojcowski Park Narodowy jest najmniejszym spośród 23 parków narodowych w Polsce. Wyróżnia się zróżnicowaniem rzeźby terenu, malowniczym krajobrazem, bogatą szatą roślinną i światem zwierzęcym oraz licznymi zabytkami historii i kultury. Jest to teren idealny na piesze i rowerowe wycieczki. Na mapie poza typową treścią turystyczną zaprezentowano szczegółowe nazewnictwo skał i jaskiń. W części opisowej znajdują się: informacje o parku, opisy miejsc wartych zwiedzenia, plan Ojcowa i najatrakcyjniejszej części Doliny Prądnika (w skali 1:12'000). Całość uzupełniają fotografie. Format: B3 (47.0 x 34.0 cm), po złożeniu: 9.5 x 17.0 cm

8,20 zł
5,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,21 zł

4 osoby kupiły
25
Wyprawy maluchów. Na budowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprawy maluchów. Na budowie
Dostępny
415 szt.

Kolejne strony książeczki zapraszają malucha na plac budowy. Będzie mógł poznać maszyny budowlane i ich pracę. Weźmie udział w kolejnych etapach wznoszenia budynków, od kopania dołów pod fundamenty po malowanie ścian i instalację wind. Zabawę uatrakcyjnią duże kolorowe naklejki zaprojektowanymi specjalnie dla małych rączek.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

4 osoby kupiły
26
Pod białym niebem. Natura przyszłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pod białym niebem. Natura przyszłości
Dostępny
91 szt.

Pod białym niebem. Natura przyszłości Elizabeth Kolbert, laureatki Pulitzera, specjalizującej się w problematyce zmian klimatycznych, to książka poświęcona przyszłości natury, a raczej tego, co z niej zostało po stuleciach wpajanego nam przekonania, że to człowiek jest koroną stworzenia, a dzięki rozwojowi technologii możemy opanować przyrodę i podporządkować ją naszym celom. W XXI wieku widzimy już jasno, że interwencje w ekosystemy pchają nas ku katastrofie: globalne ocieplenie, anomalie pogodowe czy pandemia to najbardziej widoczne z konsekwencji. Pytanie, czy próby naprawiania (czytaj: kolejnego regulowania) wyrządzonych szkód mogą cokolwiek zmienić? Dziennik „The Washington Post” uznał ten tytuł za jedną 10 najważniejszych książek 2021 roku. Na liście książek, które zrobiły na nim największe wrażenie w minionym roku, umieścił ją również Barack Obama.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

3 osoby kupiły
27
Podręcznik Tarota Arkana Małe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podręcznik Tarota Arkana Małe
Dostępny
33 szt.

Podręcznik kart Tarota - skutecznie wykorzystasz narzędzia astropsychologii i nauczysz się wróżeniaWiele osób uważa, że korzystanie z możliwości astropsychologii, w tym z narzędzi wróżebnych, wymaga specjalnych talentów, dziedzicznego daru lub wielu lat praktyki. Tymczasem dosłownie każdy może sięgnąć po talię Tarota i z jej pomocą zgłębiać tajniki tego, co było, jest i będzie. Zamiast udawać się do wróżki, wystarczy zaopatrzyć się w talię i podręcznik, który pozwoli z niej skutecznie skorzystać. Tarot - jak się go nauczyć, jak zacząć? Informacja zawarte w książce w prosty i czytelny sposób wskażą Ci, jak prawidłowo układać talię. Ten podręcznik kart Tarota pomoże Ci samodzielnie wróżyć i wykorzystywać interpretacje układu w codziennym życiu.Ceniona ekspertka powraca w nowej książce. Dowiedz się, jak układać TarotaSylwia Kulesza mieszka i pracuje w Islandii - kraju starych dusz. Polskim czytelnikom dała się poznać dzięki bardzo ciepło przyjętej książce z zakresu astropsychologii: Podręcznik Tarota - Arkana Wielkie. Większość czytelników zachwycała się jej klarownością przekazu i profesjonalną, w pełni praktyczną analizą poszczególnych kart Tarota. O ile tamta książka pozwalała zgłębić sekrety wielkich życiowych przełomów, o tyle nowa propozycja czyni to samo, tyle że w bardziej przyziemnym i szczegółowym podejściu. Ty również możesz dowiedzieć się, jak układać Tarota i czytać z niego przyszłość.Co Ci zdradzą Arkana Małe? Wykorzystaj w pełni podręcznik kart TarotaPodczas gdy Arkana Wielkie mówią o ważnych momentach w życiu człowieka, jego wyzwaniach, duchowych rozterkach i przemianach, Małe opisują codzienne wydarzenia, tło zdarzeń. Są one podzielone na cztery kolory i ściśle powiązane z energią żywiołów. Autorka podaje nie tylko szczegółową analizę poszczególnych kart, lecz również umożliwia rozpoczęcie medytacji z żywiołami. Dzięki niej z łatwością zdiagnozujesz niedobór i nadmiar tych energii w swoim życiu i rozpoczniesz podróż ku wewnętrznej równowadze. Dzięki tej książce dowiesz się, że Tarot składa się również z Małych Arkanów. Podczas gdy Wielkie Arkana mówią o ważnych momentach w życiu człowieka, jego wyzwaniach, duchowych rozterkach i przemianach, mniejsze opisują codzienne wydarzenia, tło zdarzeń. W tym podręczniku Tarota znajdziesz szczegółowe informacje na temat znaczenia kolorów i numerologii. Dowiesz się, że Arkana Małe opisują codzienne wydarzenia - od pieniędzy i rzeczy materialnych, przez karierę zawodową aż po miłość i relacje w związku.Karto, karto, co mnie czeka? Naucz się przewidywać codzienne wydarzenia: miłość, dobre relacje, pieniądzePoza nazwą i żywiołem każdej z kart, znajdziesz tu również analizę poszczególnych symboli na niej zawartych oraz ich znaczenie. Autorka podaje blaski i cienie związane z konkretnymi kartami, charakterystykę osób, jakie opisują oraz sytuacje, z jakimi można je łączyć. Zrozumiesz, co dany odczyt może oznaczać dla Twojego życia osobistego i relacji z bliskimi, jak i pieniędzy oraz kariery zawodowej. Dowiesz się również, przed czym Cię może przestrzegać jakaś wróżba oraz czym są karty bramy. A przede wszystkim, nauczysz się wróżenia, układania Tarota, który się sprawdza. Dzięki temu dowiesz się, czego Ci aktualnie może brakować do pełni szczęścia i jak możesz po to sięgnąć.Tarot - jak się go nauczyć? To prostsze niż myślisz

49,40 zł
37,05 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,35 zł

3 osoby kupiły
28
Droga krzyżowa ze św. Ojcem Pio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga krzyżowa ze św. Ojcem Pio
Dostępny
63 szt.

Rozważania drogi krzyżowej inspirowane życiem i myślami św. Ojca Pio. Święty Ojciec Pio był włoskim zakonnikiem, mistykiem obdarzonym przez Boga stygmatami i wieloma innymi niezwykłymi darami. Z powodu tych łask spotykał się z niezrozumieniem i rozmaitymi oskarżeniami, z drugiej zaś strony wierni otaczali go czcią, której sam święty nigdy nie pragnął. Ojciec Pio często mówił o sobie: „Pragnę być jedynie ubogim bratem, który się modli”. Jego niezwykła pokora, posłuszeństwo, a przede wszystkim intymna i stała więź z Bogiem sprawiają, że ten święty może być dla nas znakomitym towarzyszem w rozważaniu ostatniej drogi Jezusa. Wskazywał na to sam św. Jan Paweł II, który wzywał nas, byśmy szukali na wzór tego zakonnika coraz większego podobieństwa do Ukrzyżowanego.

9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

3 osoby kupiły
29
Pakiet: Atlas do kolorowania/ 101 słów pol ang. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,00 zł
23,70 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

3 osoby kupiły
30
Prawo cywilne - zobowiązania. Kazusy, orzecznictwo, materiały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo cywilne - zobowiązania. Kazusy, orzecznictwo, materiały
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

Publikacja stworzona przez pracowników Katedry Prawa Cywilnego Uniwersytetu Gdańskiego ma służyć ujednoliceniu kształcenia studentów Uniwersytetu Gdańskiego w zakresie prawa cywilnego. Wspierająca nowoczesną koncepcję problemowej metody nauczania prawa cywilnego książka będzie narzędziem przydatnym w procesie nauczania zdalnego, służąc studentom zarówno do samodzielnego pogłębiania wiedzy, jak i do przygotowania pisemnych wypowiedzi dotyczących sposobu rozwiązania problemów prawnych. Podręcznik ułatwi również powtórzenie materiału podczas przygotowania do egzaminów na aplikacje prawnicze.

50,40 zł
46,37 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,03 zł

3 osoby kupiły
31
Schronisko w Podgórowie, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Schronisko w Podgórowie, wydanie kieszonkowe
Dostępny
23 szt.

To schronisko miało być ucieczką od miejskiego zgiełku i lekarstwem na małżeńską rutynę. Okazało się jednak, że Ewa będzie musiała sobie poradzić nie tylko z brakiem bieżącej wody i prądu… Ewa i Mariusz to małżeństwo z prawie dwudziestoletnim stażem. W ich związek wkradła się nuda, oboje mają wrażenie, że się od siebie oddalili. Pod wpływem znalezionego w sieci ogłoszenia decydują się na prawdziwą życiową rewolucję: sprzedają mieszkanie w mieście i kupują stare schronisko w maleńkiej miejscowości Podgórowo. Wydaje im się, że największą trudnością będzie przystosowanie się do nowych, dość surowych warunków życia oraz przedłużające się remonty, ale los szykuje dla nich wyzwania, których nie przewidzieli…

17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

3 osoby kupiły
32
Opowieści Zuzanny, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści Zuzanny, wydanie kieszonkowe
Dostępny
12 szt.

Jakże często zdarza się, że przypadek kieruje naszym życiem? Stawia na naszej drodze ludzi, którzy wkrótce stają się dla nas kimś niesłychanie ważnym. Zuzanna, urodzona na Kresach Wschodnich, doskonale pamięta realia sprzed wojny oraz jej pierwszych lat. O późniejszej ucieczce, tułaczce, wreszcie niechlubnych latach komunizmu w Polsce, opowiada wnukowi, Arturowi. Chłopak przekonuje się, jakie ma szczęście, żyjąc w czasach znacznie spokojniejszych od czasów wojennych. Historia Zuzanny z przeszłości, o poszukiwaniu miłości i mozolnym budowaniu rodzinnego szczęścia, przeplata się z losami Artura w czasach obecnych. Czy i jego wreszcie spotka szczęście? Czy odnajdzie swoją miłość? Kim stanie się dla niego Ania, zwana przez chłopaka przekornie „Czupurkiem”? Piękna historia o przeplatających się ze sobą losach, trudnych przeszkodach do pokonania i o miłości, która scala wszystko w jeden piękny obraz.

17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

3 osoby kupiły
33
Bidon Backup 4 A 58 Derf - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
31,30 zł
2 osoby kupiły
34
Czwarty trymestr ciąży. Jak dbać o siebie po porodzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czwarty trymestr ciąży. Jak dbać o siebie po porodzie
Dostępny
50 szt.

„Kobiety w ciąży wiele czasu poświęcają na znalezienie żłobka, zaplanowanie baby shower, poszukiwania ciuchów pasujących na zmieniającą się sylwetkę oraz radzenie sobie ze wszystkimi nieoczekiwanymi dolegliwościami, które w ciąży dotykają ciał, zdrowia oraz emocji. Wszystko to usiane jest nieustanną troską o swoje zdrowie… a tak właściwie, to o zdrowie nienarodzonego dziecka. Czas ten ukazywany jest nam jako wypełniona zakupami przygoda, mająca swój początek i koniec. Przygoda ta ma kończyć się z chwilą porodu. Kobiety zachęcane są do tego, by szczegółowo opracować plan porodu, przywitać dziecko odpowiednią imprezą i zaopiekować się nim w określony sposób. Nie dostają jednak niemal żadnych informacji na temat tego, jak w czasie połogu ma wyglądać pielęgnacja samej matki. Matki, która dokonała właśnie heroicznego czynu wydania na świat pełnowymiarowego nowego człowieka, który rósł w jej łonie przez dziewięć miesięcy!” – Autorka. W książce znajdziesz m.in. informacje: • Jak przygotować ciało do porodu i połogu. • Proste praktyki i środki domowe, które ułatwią gojenie i przywrócą witalność. • Jak wzmocnić relacje i wrócić do życia seksualnego po porodzie. • Jak bezpiecznie wykonywać ćwiczenia poporodowe. • Wygodne noszenie dziecka. • Jak się odnaleźć w złożonych i często sprzecznych emocjach, które pojawiają się po porodzie. „Czwarty trymestr to okres trzech miesięcy po narodzeniu dziecka. Wszyscy wiedzą, że we wszystkich trymestrach ciąży ciało kobiety zmienia się w gwałtowny i znaczący. Większość kobiet nie zdaje sobie jednak sprawy, że te trzy miesiące po narodzinach dziecka są tak samo ważne. Droga kobieto! Potrzebujesz tyle samo, jeśli nie więcej, uwagi i troski, jak wtedy, gdy w twym łonie wciąż znajdowało się dziecko. Ja do porodu przygotowałam się perfekcyjnie, ale w ogóle nie spodziewałam się tego, co czekało mnie potem. Nie zdawałam sobie sprawy, że będę potrzebować czegoś więcej niż moich piersi i kilku par piżam… Jeżeli do swoich wyjątkowych potrzeb czwartego trymestru podejdziesz z szacunkiem, znajdziesz się na prostej drodze prowadzącej do pełni zdrowia”. – Autorka

57,00 zł
41,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,96 zł

2 osoby kupiły
35
Starania Toli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Starania Toli
Dostępny
186 szt.

Świat Toli jest taki, jaki powinien być… aż pewnego dnia odwraca się całkowicie DO GÓRY NOGAMI. Nagle wszystko jest pokręcone i nic nie wydaje się właściwe. Rzeczy, które kiedyś były łatwe, teraz wydają się niewiarygodnie trudne i skomplikowane. Czy Tola może odkryć nowy sposób podejścia do swoich problemów i uwierzyć w siebie? Odważna, błyskotliwa i inspirująca opowieść o radzeniu sobie w trudnych sytuacjach. Idealna książka, która pomaga dzieciom budować odporność ma stresujące sytuacje.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

2 osoby kupiły
36
Will Of The People, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Will Of The People, CD
Muse, Warner Music Polska
Dostępny
96 szt.

Dziewiąta studyjna płyta zespołu Muse. Album powstawał w Los Angeles i w Londynie. Jest inspirowany narastającą na świecie niepewnością i kruszącą się stabilnością dotychczasowego światowego układu. Wpływ na nowe utwory grupy miały takie wydarzenia jak wojna w Europie, wybuch pandemii, liczne prostesty, klęski żywiołowe i powstanie rysy na zachodniej demokracji. Jednym słowem „strach”. Na nowej płycie Muse nawiguje słuchaczy poprzez swoje lęki i obawy. Próbuje też przygotować ich na to, co będzie dalej. Nad „Will Of The People” zespół współpracował z Serbanem Gheneą, Danem Lancasterem i Aleksem von Korffem. Lista utworów: 1. Will Of The People 2. Compliance 3. Liberation 4. Won’t Stand Down 5. Ghosts (How Can I Move On) 6. You Make Me Feel Like It’s Halloween 7. Kill Or Be Killed 8. Verona 9. Euphoria 10. We Are Fucking Fucked

55,97 zł
51,49 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,48 zł

2 osoby kupiły
37
Wyprawy maluchów. W lesie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprawy maluchów. W lesie
Dostępny
397 szt.

Książeczka zaprasza malucha na wyprawę do lasu. Na kolejnych stronach pozna wiele leśnych zwierząt. Lekturę uatrakcyjnią duże kolorowe naklejki zaprojektowanymi specjalnie dla małych rączek.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

2 osoby kupiły
38
Pogórze Ciężkowickie. Mapa laminowana 1:50 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pogórze Ciężkowickie. Mapa laminowana 1:50 000
Dostępny
53 szt.

Pogórze Ciężkowickie – mapa turystyczna w skali 1:50 000. Obejmuje interesujący i wciąż niedoceniany region leżący na pograniczu województw małopolskiego i podkarpackiego. Zasięg mapy wyznaczają: Wojnicz i Jamna na zachodzie, Tarnów i Pilzno na północy, Jasło na wschodzie oraz Biecz na południu. Na Pogórzu Ciężkowickim przyjezdnych witają piękne lesiste wzgórza, rozległe doliny i malownicze rzeki: Dunajec, Biała i Wisłoka. Obszar ten, ze względu na swoje położenie jest niezwykle atrakcyjny turystycznie. Znajduje się tu wiele ciekawych miejscowości o bogatej historii i kulturze oraz rozbudowana baza noclegowa. Można tu skorzystać z licznych ścieżek edukacyjno-rekreacyjnych, a zimą z wyciągów narciarskich. Miłośnicy historii znajdą tu atrakcje w postaci pozostałości po I i II wojnie światowej, jak również wiele cennych zabytków architektury. Charakterystycznym elementem krajobrazu są drewniane kościoły (kościół w Binarowej znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO). Jedną z najbardziej znanych atrakcji przyrodniczych na obszarze mapy jest „Skamieniałe Miasto” – skupisko piaskowca ciężkowickiego o malowniczych formach i kształtach. Jest to niezwykle atrakcyjny teren na wycieczki piesze i rowerowe. Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu. Polecana jest do wszelkich form aktywności turystycznej, jak również dla osób zmotoryzowanych. Format: B1 (68.0 x 98.0 cm), po złożeniu: 12.0 x 23.5 cm

19,90 zł
13,99 zł

Rabat 29,7%
oszczędzasz 5,91 zł

2 osoby kupiły
39
Temperówka Sharpener Ellipse 1 otwór 1szt BIC - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówka Sharpener Ellipse 1 otwór 1szt BIC
BIC
Dostępny
39 szt.

Temperówka BIC Sharpener Ellipse 1 otwór 1 szt.

9,10 zł
8,99 zł

Rabat 1,2%
oszczędzasz 0,11 zł

2 osoby kupiły
40
Flying high - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Flying high
Dostępny
42 szt.

Romantyczna historia, pełna silnych emocji (czasem bolesnych). Jeśli znasz pierwszą część historii Falling fast, wiesz, na co możesz liczyć. Jeśli nie, przygotuj się na jedno z najsilniejszych przeżyć miłosnych 2020 roku. Flying high przyciągnie Cię ciekawymi, silnymi bohaterami i zatrzyma piękną historią ich miłości. Powieść przedstawia czytelnikowi kontynuację przygód Hailee i Chase'a. Hailee jest dziewczyną, która dźwiga na swoich barkach mroczną tajemnicę i dba o to, aby nikt jej nie poznał. Przede wszystkim nie Chase, który nie jest jej obojętny. Jednak zgodnie z przysłowiem „człowiek planuje, a Bóg się śmieje” Hailee wbrew woli wpada coraz głębiej w związek z chłopakiem. Z tego samego powodu nie chce dłużej przed nim udawać. Czy prawda nie zaszkodzi związkowi? Według dziewczyny, tak. Dlatego nie chciała mieć nic wspólnego z Chase'em, ale słowa chłopaka i jego dotyk stopniowo podbijały jej serce. Może jednak im się uda? Czy naprawdę nie ma żadnej przeszkody, której nie jest w stanie przezwyciężyć prawdziwa miłość? Na te pytania stara się odpowiedzieć powieść – i robi to znakomicie. Autorka posługuje się żywym językiem, pełnym emocji, który złapie za serce niejednego czytelnika. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziesz śledzić historię bohaterów z zapartym tchem aż do ostatniej strony Flying high. Książka na pewno odpłaci się za poświęcony jej czas.

42,90 zł
22,31 zł

Rabat 48,0%
oszczędzasz 20,59 zł

4 osoby kupiły
41
Gamora i Nebula. Siostrzeństwo broni. Marvel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gamora i Nebula. Siostrzeństwo broni. Marvel
Dostępny
3152 szt.

Gamora, córka Thanosa, zostaje wysłana na Torndune, planetę niegdyś tętniącą życiem, obecnie niszczoną przez wielkie kopalnie. Ma zdobyć jej serce, choć nie do końca wie, czym ono jest. W ślad za Gamorą podąża Nebula. Chce odnaleźć serce Torndune jako pierwsza i zemścić się na siostrze za to, że niedawno z jej winy straciła rękę. Ale jak dostać się do jądra planety? Jedna z nich sprzymierza się ze zbuntowanymi górniczkami walczącymi z kopalnianą korporacją, druga współpracuje z Powszechnym Kościołem Prawdy. Im bliżej do serca Torndune, tym siostry są bliższe odkrycia prawdy o grze, w której nieświadomie uczestniczą, i tym silniejsza więź zawiązuje się między nimi. Czy jednak zdołają sobie zaufać?

39,99 zł
31,59 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,40 zł

1 osoba kupiła
42
Mroczne sekrety, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mroczne sekrety, wydanie kieszonkowe
Dostępny
5 szt.

Dorota od lat żyje pod jednym dachem z mężem despotą, stwarzając na zewnątrz pozory normalności. Kobieta obmyśla w tajemnicy plan uwolnienia się od agresywnego partnera. Jakub i Alicja wybierają się na zagraniczne wczasy w celu ratowania małżeństwa. Na miejscu zawierają znajomość z tajemniczą parą. Z czasem wchodzą z nimi w nietypowy układ, który wywraca ich życie do góry nogami. Osiemnastoletnia Nadia spotyka się z biologiczną matką, która porzuciła ją tuż po porodzie. Nie wie, że dopuszczając kobietę do swojego życia, ściąga niebezpieczeństwo na swoich najbliższych. Trzy historie łączą się ze sobą w najmniej odpowiednim momencie. Teraz każdy zrobi wszystko, by jego mroczne sekrety nigdy nie wyszły na jaw...

17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
43
Comfort! map Wyspa Wolin 1:50 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map Wyspa Wolin 1:50 000
Dostępny
8 szt.

Oko w oko z wolińskim żubrem w rezerwacie niedaleko Międzyzdrojów, zabawa na molo podczas Europejskiego Festiwalu Gwiazd czy relaks nad Jeziorem Turkusowym? Z laminowaną mapą wyspy Wolin, opracowaną we współpracy z doświadczonymi krajoznawcami z regionu, można zaplanować miłe wakacje.Na mapie m.in.:wyspa Wolin wraz z Wolińskim Parkiem Narodowym,fragment wyspy Uznam ze Świnoujściem,fragment Równiny Gryfickiej z Dziwnowem, Pobierowem i Kamieniem Pomorskim,plany miejscowości wypoczynkowych: Świnoujścia, Międzyzdrojów, Dziwnowa, Wolina i Kamienia Pomorskiego,szlaki piesze i rowerowe, kajakowe i wodne,ścieżki dydaktyczne i spacerowe,muzea, zabytki i inne interesujące obiekty,parki narodowe, rezerwaty przyrody, atrakcje przyrodnicze,ukształtowanie terenu pokazane za pomocą poziomic.Cechy mapy:dogodna zarówno dla pieszego, jak i rowerzysty skala 1:50 000 (1 cm 500 m),zgodna z GPS współrzędne geograficzne w układzie WGS-84,wygodna w składaniu,dwustronnie laminowana,trwała i wodoodporna.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

1 osoba kupiła
44
BRIO. Zestaw torów z wiaduktem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BRIO. Zestaw torów z wiaduktem
Ravensburger, BRIO
Dostępny
4 szt.

Zestaw torów do rozbudowy kolejki Brio to doskonałe uzupełnienie pasujące do większości drewnianych kolejek dostępnych na rynku. Zestaw zawiera dodatkowe tory i płytki umożliwiające budowę zakręconego toru z czerwonym wiaduktem. Wszystkie tory i dodatkowe elementy Brio dostosowane są do rozbudowywania systemu, kompatybilne są również z drewnianymi torami innych producentów. Brio to marka z historią, która od wielu lat tworzy jakościowe produkty dla rodzin z małymi dziećmi. Produkty mają nieść dzieciom radość, pomagać im w rozwoju, ale także aktywnie uczestniczyć w tworzeniu szczęśliwych wspomnień z ich dzieciństwa. Zabawa z zestawami pociągów i pojazdów Brio pomaga dziecku poznać i zrozumieć świat, w którym żyje, rozwija jego wyobraźnię, kreatywne myślenie i umiejętności manualne.

143,90 zł
129,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,39 zł

1 osoba kupiła
45
Upamiętnienie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Upamiętnienie
Dostępny
196 szt.

Benson i Mike mieszkają w Houston. Mike jest Amerykaninem japońskiego pochodzenia, pracuje jako kucharz w meksykańskiej restauracji. Jego czarnoskóry chłopak, Benson, opiekuje się dziećmi w przedszkolu. Mają fajne życie, są zgraną parą, ale od pewnego czasu zastanawiają się, dlaczego wciąż są razem. I co właściwie powinni zrobić ze swoimi wątpliwościami. A może tak właśnie wygląda koniec związku? Pewnego dnia Mike dowiaduje się, że jego ojciec, z którym nigdy nie miał dobrych relacji, jest śmiertelnie chory. Leci do Osaki się z nim pożegnać. W tym samym czasie do Texasu przyjeżdża jego matka, Mitsuko, stając się niespodziewaną gościnią w domu Bensona. Dziwaczny, tymczasowy układ okaże się dla wszystkich ważnym doświadczeniem. Albo wzmocni rodzinne więzy, albo też wszystko pójdzie w drzazgi. A może właśnie tak powinno się stać?

44,90 zł
37,72 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,18 zł

1 osoba kupiła
46
Suknia ślubna, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Suknia ślubna, wydanie kieszonkowe
Dostępny
90 szt.

Jedna rodzina, cztery pokolenia i jedyna taka suknia Długie rękawy, zabudowany dekolt, rozłożysta spódnica obszyta koronką i perełkami. Do tego tiara i naszyjnik z diamentów. W rodzinie Deveraux ta spektakularna kreacja niczym cenny skarb przechodzi z pokolenia na pokolenie. Choć kobiety, które stają w niej na ślubnym kobiercu, olśniewają, suknia nie zagwarantuje im szczęścia. Same będą musiały zawalczyć o to, co najcenniejsze. Obracająca się w wyższych sferach Eleanor pozna słodki smak miłości i gorycz utraty. Jej córkę Camille zwiedzie głos własnego niepokornego serca. Kolejna z rodu, Ruby Moon, obdarzona wyjątkowym imieniem i urodą, zdoła przywrócić rodzinie dawną świetność. Lecz czy to wystarczy, by zaznała szczęścia? I jaka przyszłość czeka jej córkę Kendall, nazywaną złotym dzieckiem? Ich życie naznaczą burzliwe wydarzenia historii i namiętności mężczyzn. A jednak połączone więzami krwi, mimo przeciwności, kobiety zdołają utrzymać rodzinę razem. Olśniewająca kreacja stanie się dla nich symbolem tego, co trwałe, cenne i co warto nieść w nowe czasy. Oszałamiająca saga rodzinna. Opowieść o szacunku dla przeszłości, radowaniu się teraźniejszością i nadziei na lepszą przyszłość.

14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

2 osoby kupiły
47
Perfekcyjne sudoku (seria Akademia umysłu) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perfekcyjne sudoku (seria Akademia umysłu)
Dostępny
1 szt.

Sudoku to łamigłówka wymyślona w średniowieczu przez arabskich matematyków. Jednak jej ogólnoświatowa popularność rozpoczęła się współcześnie, pod koniec XX wieku. Wówczas przyjęła też obecną nazwę. Łamigłówka ta jest niezwykłym wyzwaniem, choć zasady gry są niezwykle proste. Należy wypełnić diagram tak, aby cyfry nie powtarzały się w wierszu i w kolumnie oraz, w zależności od rodzaju sudoku, w innych miejscach diagramu. Dzięki programowi Perfekcyjne sudoku możesz, podobnie jak miliony ludzi na świecie, zmierzyć się z tym fenomenem rozrywek umysłowych. Program zawiera ogromną liczbę plansz do rozwiązania i wiele funkcji, które uatrakcyjnią korzystanie z programu. Oferuje 10 odmian sudoku oraz łącznie 10 000 plansz, które dostarczą inteligentnej rozrywki oraz pożywki dla umysłu. Wspaniałe możliwości: kilka poziomów trudności wybór lub losowanie plansz wpisywanie notatek (funkcja `ołówka`) zegar zliczający czas gry obsługa wielu graczy zestawienia i statystyki wyników zapisywanie częściowego rozwiązania z możliwością powrotu drukowanie plansz, aby rozwiązać je klasycznie - na kartce papieru wysyłanie plansz do rodziny i przyjaciół za pomocą e-mail możliwość stosowania cyfr, liter lub symboli (!). Użyteczne funkcje: wyświetlanie podpowiedzi podświetlanie źle wpisanych cyfr podpowiadanie kolejnych ruchów cofanie i powtarzanie ruchów sprawdzanie prawidłowości rozwiązania automatyczne rozwiązywanie (solver).

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

2 osoby kupiły
48
Zestaw Tytan w etui, szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Tytan w etui, szary
Cresco
Dostępny
3 szt.

Zawartość zestawu Tytan: pióro wieczne + długopis.

47,99 zł
1 osoba kupiła
49
Comfort! map Beskid Żywiecki 2w1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map Beskid Żywiecki 2w1
Dostępny
51 szt.

Żywiec, Sucha Beskidzka i Maków PodhalańskiBabia Góra, Pilsko i Mosorny GrońTydzień Kultury Beskidzkiej i Redyk w KorbielowieWspinaczka na Babią Górę i wędrówka Percią Akademików. Białe szaleństwo na Pilsku i Mosornym Groniu. Zamek i Muzeum Browaru w Żywcu, Stara Karczma w Jeleśni i Orawski Park Etnograficzny w Zubrzycy Górnej. Żywieckie festiwale, atrakcje dla dzieci i propozycje dla aktywnych.Mimo niewielkiego formatu, udało się w nim zawrzeć to, co niezbędne, by zaplanować ciekawy wyjazd:Comfort! map&guide XL Beskid Żywiecki pomoże dotrzeć do wszystkich ciekawych zakątków tego regionu. To wyjątkowe połączenie mapy i przewodnika zawiera wszystkie informacje niezbędne zarówno na krótki wyjazd, jak i dłuższe wakacje.Map&guide w nowej odsłonie większy format i jeszcze więcej treści:zajmujące opisy dwudziestu pięciu najciekawszych miejsc wartych odwiedzenia,propozycje sześciu wycieczek górskich wraz z profilami tras, informacjami o stopniu trudności i czasach przejść,łatwa nawigacja: atrakcje i trasy ponumerowane i zaznaczone na mapie,poręczny format, wygoda składania i trwałość,mapy i plany w skalach użytecznych dla turystów (mapa samochodowa regionu 1:200 000, mapa turystyczna ze szlakami górskimi 1:50 000, plany Żywca i Bielska-Białej 1:15 000),opisane panoramy przedstawiające widoki z najpopularniejszych szczytów,przydatne informacje praktyczne: dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, ważne dane teleadresowe,propozycje aktywnego wypoczynku,ciekawostki i kolorowe fotografie.

32,90 zł
23,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,87 zł

2 osoby kupiły
50
Salome. Z autografem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Salome. Z autografem
Dostępny
12 szt.

Pełna namiętności powieść z elementami thrillera psychologicznego Pięć lat temu Dorota i Przemek przeżyli tragedię, która odmieniła ich życie. Dzisiaj małżonków łączą jedynie wzajemny żal, pusty dom i dogasająca miłość, po której zostały tylko smutne wspomnienia… Kiedy na horyzoncie pojawia się Sandra, fascynująca studentka polonistyki, profesor traci dla niej głowę. Dziewczyna przypomina mu biblijną Salome – i tak jak ona rozpala zmysły. Tymczasem Dorota próbuje odzyskać miłość męża. Przemek – rozdarty między powinnością a namiętnością – staje przed wyborem, którego konsekwencje zaważą na całym jego życiu. To nie jest banalny romans, lecz… Zbrodnia, której nie można wybaczyć. Kara, którą należy wymierzyć. Zemsta, która kiełkuje latami.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
51
Pieniny. Mapa kieszonkowa 1:25 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieniny. Mapa kieszonkowa 1:25 000
Dostępny
39 szt.

Pieniny – w wersji laminowanej w wygodnym formacie kieszonkowym. Mimo niewielkich rozmiarów na dwóch stronach mapy zamieściliśmy najbardziej istotny dla turysty teren Pienin, w dodatku w bardzo dużej skali – 1 : 25 000. Dzięki temu wybierając opisywany produkt, otrzymujemy mapę odporną na zniszczenie przez deszcz i wiatr, którą to bez trudu zmieścimy w kieszeni, a zarazem równie szczegółową, jak jej odpowiedniki w klasycznym rozmiarze A1 (59.0 x 84.0 cm). Mapa prezentuje obszar od Jaworek na wschodzie aż do Czorsztyna i Niedzicy na zachodzie. Obejmuje zatem niemal całe Małe Pieniny z Wysoką – najwyższym szczytem pasma pienińskiego oraz Pieniny Właściwe – z Trzema Koronami i słynnym Przełomem Dunajca. Znajdziemy na niej wiernie odwzorowaną treść turystyczną, w tym piesze i rowerowe szlaki turystyczne, obiekty noclegowe, zabytki i mnóstwo obiektów topograficznych: szczyty gór, rzeki, skały, jaskinie, a nawet dawne sztolnie na stokach Jarmuty. Z kolei wszystkie miejscowości przedstawione zostały prawie tak precyzyjnie jak na planie: z nazwami ulic, hotelami, sanatoriami, lokalami gastronomicznymi i rozrywkowymi, drogami rowerowymi itp. Takimi miejscowościami są Szczawnica, Krościenko nad Dunajcem, Sromowce Niżne i Wyżne, Niedzica, Czorsztyn, Grywałd, Czerwony Klasztor Jaworki, Szlachtowa. Format: B3 (47.0 x 34.0 cm), po złożeniu: 9.5 x 17.0 cm

8,20 zł
5,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,21 zł

1 osoba kupiła
52
Dzierżyńszczyzna 1932-1937 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzierżyńszczyzna 1932-1937
Dostępny
32 szt.

Książka autorstwa historyka białoruskiego Anatola Wialikiego prezentuje badaczom polskim niedostępne i nieznane szerzej dokumenty z archiwów białoruskich, pozwalające z innej perspektywy spojrzeć na dzieje ?polskiego eksperymentu? na sowieckiej Białorusi. Przekrojowa analiza polityki sowieckiej wobec Polaków obywateli sowieckich na przykładzie Dzierżyńskiego Narodowościowego Rejonu Polskiego zawiera liczne oryginalne ustalenia i tezy, choć poszczególne ujęcia interpretacyjne autora należy uznać za dyskusyjne i odbiegające od stanowisk wypracowanych przez historiografię polską. Niniejsza publikacja jest niezwykle ważnym opracowaniem w kontekście zrozumienia dramatycznych dziejów Polaków za wschodnią granicą i stanowi kolejny krok na drodze przywracania pamięci o naszych rodakach.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
53
Misja TATA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Misja TATA
Dostępny
21 szt.

Co zrobić, gdy niemowlak płacze albo gdy przedszkolak zaczyna się wściekać? Jak wspierać dziecko, gdy raz radzi sobie w szkole lepiej, a raz gorzej? Jak się zachowywać wobec buntującego się nastolatka? Jak nauczyć dziecko prowadzić samochód? Nie musisz tego googlować. Odpowiedzi znajdziesz w Misja TATA. Dzieci nie rodzą się z instrukcją obsługi. A gdyby nawet tak było, to – nie oszukujmy się – i tak byś jej nie przeczytał. Nie zmienia to faktu, że rodzicielstwo jest pełne niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Dlatego do tej misji warto się przygotować. Jak? Dzięki tej książce! To sprawdzony przewodnik po kolejnych etapach życia dziecka – od narodzin do wczesnej dorosłości, wraz z poradami na temat tego, co mogą robić ojcowie, aby mieć trwały i istotny wpływ na swoje dzieci, a przynajmniej jakoś im się przydać. Misja TATA z wyprzedzeniem wprowadzi cię we wszystkie decydujące momenty, które z pewnością przeżyjesz jako rodzic. Znajdziesz w niej praktyczne i oszczędzające zdrowie metody radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami na każdym etapie rozwoju dziecka. Bowiem czy twoja pociecha ma trzy miesiące, trzy lata, trzynaście czy trzydzieści trzy, a nawet gdy wyprowadzi się nie wiadomo dokąd, ty zawsze będziesz „tatą”. Być może nie będzie ci dane odhaczyć wszystkich 104 momentów opisanych w tej książce. Jeśli jednak stanie się inaczej, to dzięki tej lekturze będziesz na każdy z nich dobrze przygotowany.

44,90 zł
38,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,73 zł

1 osoba kupiła
54
Apostołowie. Wybrani przez Boga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Apostołowie. Wybrani przez Boga
Dostępny
52 szt.

Życie każdego z Apostołów to materiał na najlepszy film! Autor nakreślił fascynującą historię garstki uczniów, którzy ze swojego życia uczynili filary religii katolickiej, bo to dzięki nim do dziś trwa prawda o Zmartwychwstałym. Zachęcamy do poznania tych niezwykłych ludzi z krwi i kości, którzy rzeczywiście żyli obok Jezusa. Po lekturze tej książki już nigdy nie będą oni tylko postaciami z ikonografii, a staną się naszymi realnymi przyjaciółmi i przewodnikami w drodze do Zbawiciela. „Autor zakroił swoje dzieło z rozmachem. Przedstawił w nim sylwetki całego kolegium apostolskiego i, co bardzo zaskakujące, z Judaszem. Nie zabrakło obecności św. Pawła, apostoła narodów, Macieja, apostoła powołanego w miejsce zdrajcy, oraz świętych, którzy w starożytności otrzymali tytuły apostołów: Barnaba, Sylas, Tymoteusz, Andronik i Junia. Drugim cennym elementem przygotowanej publikacji jest opis ikonografii poszczególnych apostołów, jej prezentacja zarówno w formie narracyjnej, jak i wyboru ilustracji pozwalających bliżej zapoznać się z tradycją przedstawień kolejnych apostołów. (...) Trzecim ważnym elementem treści przygotowanego dzieła jest jego kontekst duchowy, w który wpisuje się wybór najważniejszych modlitw i litanii do poszczególnych apostołów.(...) Dodajmy do tego, że całość została napisana pięknym językiem, a lektura przygotowanej publikacji jest tak wciągająca, iż trudno się niemal od niej oderwać. ks. prof. dr hab. Andrzej Witko, profesor historii sztuki i teolog Jestem pewien, że uważna lektura dzieła umocni wiarę i pogłębi kult odnoszący się do Świętych Apostołów. Jestem przekonany, że pobudzi do odważnego naśladowania pierwszych posłanych na wszystkie strony świata, albowiem Kościół współczesny pilnie potrzebuje ich naśladowców. Szczególnie zachęcam osoby duchowne i katechetów do korzystania z tego wspaniałego działa, które może pomóc w nowej ewangelizacji.” – ks. prof. dr hab. Tadeusz Borutka, profesor nauk teologicznych

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

1 osoba kupiła
55
Wprowadzenie do modelowania predykcyjnego wersja R - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wprowadzenie do modelowania predykcyjnego wersja R
Dostępny
2 szt.

Książka splata teorię, przykłady i procesy istotne dla tworzenia modeli zgodnie z regułami Odpowiedzialnego Uczenia Maszynowego (ang. Responsible Machine Learning). Znajdziesz tutaj intuicje i przykłady dla Interpretable Machine Learning (IML) i eXplainable Artificial Intelligence (XAI). Opisy uzupełnione są o fragmenty kodu z przykładami dla R z wykorzystaniem pakietów randomForest, mlr3 i DALEX. Wreszcie, proces tworzenia modeli jest pokazany poprzez komiks opisujący przygody dwóch postaci, Bety i Bita. Interakcja tych dwóch postaci pokazuje decyzje, przed którymi często stają analitycy, czy wypróbować inny model, inną technikę eksploracji lub poszukać innych danych – pytania, jak porównywać modele lub je weryfikować. Wszystkie przykłady są w pełni odtwarzalne tak, że można te wszystkie przygody odtworzyć na lokalnym komputerze. Tworzenie modeli jest odpowiedzialnym i wymagającym zadaniem, ale także ekscytującą przygodą. Czasami podręczniki skupiają się tylko na stronie technicznej, tracąc całą zabawę. Tutaj będziemy mieć jedno i drugie.

25,00 zł
21,00 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
56
Genialny dzieciak. Geometryczne śruby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Genialny dzieciak. Geometryczne śruby
Askato
Dostępny
37 szt.

Zabawka rozwija kreatywność, kształtuje wyobraźnię, uczy wytrwałości i koncentracji oraz zdolności manualnych skuteczny sposób na zapewnienie prawidłowej motoryki małej. Właściwe wykonanie zadania polega na dopasowaniu śruby i nakrętki o odpowiednim kształcie i kolorze na płycie manipulacyjnej. Śruby geometryczne to wspaniała i kreatywna zabawka z dużymi kolorowymi śrubami i nakrętkami przy użyciu kolorowych szablonów. Wkręcanie i odkręcanie śrub poprawia sprawność manualną, koordynację wzrokowo-ruchową oraz stymuluje rozwój małego dziecka w wielu obszarach. Pobudza zmysły, rozbudza wyobraźnię i kreatywność, jest ważna w ćwiczeniu motoryki małej. Elementy można sortować według kolorów lub kształtów lub dopasowując odpowiednią nakrętkę do śruby według koloru i kształtu. Ta aktywność zwiększa zdolności motoryczne. Śruby i nakrętki mają zaokrąglone krawędzie i zostały specjalnie zaprojektowane, aby sprostać indywidualnym potrzebom dziecka, aby zapewnić różnorodne doznania dotykowe. Ta zabawka ćwiczy zarówno umiejętności motoryczne rąk, jak i poznawcze dzieci, począwszy od około 24 miesiąca życia. Umiejętności nabyte podczas zabawy staną się w przyszłości podstawą do bardziej złożonych zadań, takich jak rysowanie i pisanie. Dzieci ćwiczą cierpliwość, zwinność i uwagę. Zawartość opakowania: 32 geometryczne elementy, 10 obrazków.

83,80 zł
69,55 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 14,25 zł

1 osoba kupiła
57
Trzeba marzyć, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzeba marzyć, wydanie kieszonkowe
Dostępny
14 szt.

To tu, w starym domu w zagórzu, spotykaj się wojenna przeszłość i teraźniejszość. Minął rok, odkąd Jaga zamieszkała w willi Pod Jodłami. Znalazła nową pracę, randkuje z Damianem. Zaprzyjaźnia się z panią Anielą, od której kupiła dom, i stopniowo poznaje jej burzliwą przeszłość: tajne życie agentki przedwojennego polskiego wywiadu. Siostra Jagi, Mela, szykuje się do ślubu. Jednak jej dawny narzeczony nie zamierza odpuścić. Robi wszystko, by Mela do niego wróciła. Do tej pory zawsze ktoś jej mówił, co ma robić: rodzice, szef, facet, z którym mieszkała. Teraz była wolna. Stanęli wokół ognia, pili gorącą herbatę. Jodły szumiały jak morze, na niebie świeciły gwiazdy, trzaskały gałązki w ognisku.

17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
58
Wokół bibliotek i dziedzictwa kultury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wokół bibliotek i dziedzictwa kultury
Dostępny
10 szt.

Na zawartość publikacji złożyły się opracowania z wielu dziedzin szeroko rozumianych nauk społecznych i humanistycznych, m.in.: bibliologii, muzeologii, historii. Książkę otwierają teksty poświęcone tematyce bibliologicznej. Dalej zamieszczone są artykuły dotyczące dziedzictwa kulturowego i zagadnień związanych z kulturą. Wszystko to, zgodnie z zamysłem redakcji, stanowi harmonijną całość skupioną wokół bibliotek i dziedzictwa kultury.

69,00 zł
63,48 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,52 zł

1 osoba kupiła
59
Putain d'histoire - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Putain d'histoire
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

' Au commencement était la peur... ' Hors des flots déchaînés, une main tendue vers le ciel. Un pont de bateau qui tangue, la pluie qui s'abat, et la nuit... Le début d'une ' putain d'histoire '. Une histoire d'amour et de peur, de bruit et de fureur. L'histoire de Henry, 17 ans, que le meurtre de sa petite amie plonge dans l'enfer du soupçon. Sur son île, Glass Island, battue par les vents, cernée par la brume 360 jours par an et uniquement accessible par ferry, tout le monde connaît tout le monde, jusqu'au plus noir de ses secrets. Ou du moins le croit-on. Quand la peur gagne, la vérité s'y perd... ' Un livre captivant jusqu'a la toute fin. ' Le Point ' Du grand art. ' Femme Actuelle Ce livre a reçu le prix Cognac du meilleur roman francophone

53,00 zł
37,10 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 15,90 zł

1 osoba kupiła
60
Skakanka z łożyskami X ROPE MIDD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skakanka z łożyskami X ROPE MIDD
SPOKEY
Dostępny
27 szt.

Skakanka Spokey X ROPE MIDD została przygotowana z myślą o osobach, które planują urozmaicić swój trening o dynamiczne ćwiczenia ogólnorozwojowe. Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymagania, dlatego dokładamy wszelkich starań by do jego wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości. Długość linki bardzo łatwo można dostosować do wzrostu ćwiczącego. Aby to zrobić wystarczy w odpowiednim miejscu skręcić śrubkę. Nie potrzeba do tego żadnych narzędzi. Trening #wSpokeyStylu Model X ROPE Midd wyposażony został w łożyska, dzięki którym w trakcie ćwiczeń linka nie plącze się, zaś ruch jest płynny i dynamiczny. Wykorzystanie stalowej linki pokrytej tworzywem zapewnia wysoką wytrzymałość i niską wagę skakanki. Przeznaczenie: • wysmuklenie sylwetki • spalenie tłuszczu • budowanie mięśni nóg.

36,75 zł
1 osoba kupiła
61
Ciało, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciało, wydanie kieszonkowe
Dostępny
5 szt.

Czy coś łączy potworne znalezisko z wiedeńskiej plaży i ludzką skórę wyłowioną przed laty w Krakowie? Koniec lata. Na Gänsehäufel, plaży nad Dunajem, odpoczywają całe rodziny. Kąpiący się młodzi ludzie zauważają w wodzie dziwny przedmiot. Po bliższych oględzinach okazuje się, że jest to ludzka skóra. Paulina Weber, historyczka sztuki na uniwersytecie w Wiedniu, interesuje się tematyką okrucieństwa w sztuce. Jej były mąż, policjant Max Haas, przypomina sobie sprawę sprzed 15 lat, kiedy to w Polsce wyłowiono z Wisły skórę zdjętą z ciała młodej dziewczyny. Wiedeńska komenda prosi o konsultacje analityka z Krakowa, Henryka Macha, okrzykniętego specjalistą od psychopatów. Paulina jest zafascynowana Machem, człowiekiem o niezwykłej inteligencji i wrażliwości na granicy neurozy. Weber niespodziewanie otrzymuje e-mail z cytatem z Baudelaire’a i zdjęciem wyłowionej przez policję ludzkiej nogi. A to dopiero początek makabrycznego ciągu wydarzeń. Nowe, poprawione i zmienione wydanie powieści, która w 2017 roku ukazała się pod pseudonimem Iga Horn

17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
62
CEBA 741-000-579 Cebuszka PHYSIO multi Unicorn - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
146,90 zł
118,99 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 27,91 zł

1 osoba kupiła
63
Dziewczyna z wieży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyna z wieży
Dostępny
414 szt.

W średniowiecznej Rusi młoda kobieta ma niewielki wybór: małżeństwo albo życie w klasztorze. Wasia wybierze trzecią drogę: magię. Na dworze Wielkiego Księcia Moskiewskiego trwają walki o władzę i narastają niepokoje. Tymczasem na okoliczne wsie napadają bandyci, którzy podpalają domy i porywają dziewczynki. Wielki Książę i jego wierny druh, brat Aleksander, wyruszają, by pokonać rozbójników. Po drodze spotykają młodzieńca na wspaniałym koniu. Jedynie Sasza, mnich wojownik, rozpoznaje w tym znakomitym jeźdźcu swoją młodszą siostrę, Wasię, w rodzinnej wiosce uznaną za zmarłą oraz za czarownicę. Kiedy jednak dziewczyna sprawdza się w walce, Sasza dochodzi do wniosku, że musi zachować w tajemnicy jej tożsamość – być może jedynie Wasia zdoła ocalić Moskwę przed zagrożeniami zarówno ze strony ludzi, jak i tajemnych mocy… Piękna zimowa opowieść, pełna magii, potworów i problemów związanych z dorastaniem.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

1 osoba kupiła
64
Teczka z rączką A4 10 cm Penmate biała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka z rączką A4 10 cm Penmate biała
Penmate
Dostępny
2 szt.

Teczka wykonana z tektury 1,7mm. Okleina uszlachetniona błyszczącą folią polipropylenową. Nitowane boki z okleinowanymi krawędziami. Wymiary w cm: 32 x 23,5 x 10. Kolor biały.

39,30 zł
1 osoba kupiła
65
Pochwała cierpliwości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pochwała cierpliwości
Dostępny
20 szt.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, skąd się bierze niecierpliwość? Czy wiesz, że nie zawsze wynika ona ze zmęczenia? Chcąc się wyleczyć z braku cierpliwości lub poczynić choćby niewielki krok w tym kierunku, trzeba najpierw poznać jego przyczynę. Autor w swobodny, lekki i niebanalny sposób przeprowadza nas przez psychologiczne i duchowe mechanizmy powodujące niecierpliwość, wśród nich wymieniając np. potrzebę panowania. Następnie razem z nami powoli odkrywa i kontempluje świętą cierpliwość Boga w Piśmie Świętym. Na końcu proponuje siedem kluczy pomocnych w praktykowaniu tej cnoty. Nie są to jednak „sztuczki” z zakresu rozwoju osobistego, pozwalające jedynie walczyć z ludzką słabością, ale środki, które mogą otworzyć nas na nowe życie w Chrystusie.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
66
Kreta 3 w1: przewodnik + atlas + mapa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreta 3 w1: przewodnik + atlas + mapa
Dostępny
53 szt.

Gdzie urodził się Zeus? Co skusiło hipisów do założenia komuny w Matali? Czym naprawdę były pałace minojskie i czy kompleks w Knossos to mityczny labirynt Minotaura? Dlaczego piasek w lagunie Elafonisi jest różowy? Po ilu szklaneczkach raki zacznie rozbrzmiewać w sercu kreteńska nuta? Na te i inne pytania odpowie przewodnik ExpressMap po Krecie. Pomoże też odkryć najpiękniejsze zakątki Heraklionu, Chanii i Retimno, odsłoni tajemnice starych monastyrów i rozrzuconych po wyspie kościołów, wskaże szlaki wiodące oszałamiającymi wąwozami, w tym wąwozem Samaria.Nowa jakość wśród przewodników wyjątkowe połączenie barwnych opisów i szczegółowych map:mapy tras zwiedzania przedstawiające lokalizację wszystkich opisywanych miejsc,bogata treść historia i kultura, przyroda i tradycje, ciekawostki i anegdotki,przydatne informacje praktyczne dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, transport publiczny, noclegi, pogoda,opisy tras pieszych prowadzących licznymi wąwozami, przykładowe szlaki do jaskiń,informacje o specjałach kreteńskiej kuchni i lokalnych świętach,przejrzysty układ graficzny umożliwiający łatwe wyszukiwanie informacji,szczegółowy atlas Krety, na którym zaznaczono miejsca opisane w przewodniku,dwustronnie laminowana mapa dołączona do przewodnika.

79,90 zł
55,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,97 zł

1 osoba kupiła
67
BRIO. Pociąg towarowy z edycji specjalnej 2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BRIO. Pociąg towarowy z edycji specjalnej 2022
Ravensburger, BRIO
Dostępny
9 szt.

Pociąg towarowy z edycji specjalnej to wspaniały dodatek do kolekcji BRIO World. Zestaw składa się z pociągu i wagonu ze srebrnym kontenerem, mogących łączyć się ze sobą za pomocą magnesu Brio to marka z historią, która od wielu lat tworzy jakościowe produkty dla rodzin z małymi dziećmi. Produkty mają nieść dzieciom radość, pomagać im w rozwoju, ale także aktywnie uczestniczyć w tworzeniu szczęśliwych wspomnień z ich dzieciństwa. Zabawa z zestawami pociągów i pojazdów Brio pomaga dziecku poznać i zrozumieć świat, w którym żyje, rozwija jego wyobraźnię, kreatywne myślenie i umiejętności manualne.

80,70 zł
72,63 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,07 zł

1 osoba kupiła
68
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi, 2 Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi, 2 Blu-ray
Rian Johnson, 2017
Dostępny
101 szt.

W najnowszej produkcji Lucasfilm „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” bohaterowie „Przebudzenia mocy” wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy…

74,99 zł
71,24 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,75 zł

1 osoba kupiła
69
Dziennik utraconej miłości, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik utraconej miłości, wydanie kieszonkowe
Dostępny
94 szt.

Najbardziej osobista książka Érica-Emmanuela Schmitta, autora Oskara i pani Róży. „Moja matka nie chciała, żebym tylko żył, chciała, żebym był szczęśliwy. Mam wobec niej obowiązek szczęścia”. Schmitt, mierząc się ze śmiercią najukochańszej matki, po raz pierwszy wpuszcza nas tak głęboko do swojego świata i dzieli się najbardziej intymnymi uczuciami oraz doświadczeniami. I tak jak wcześniej Oskar – bohater uwielbianej przez czytelników powieści – pisał listy do Pana Boga, by przygotować się na nadejście nieuchronnego, tak teraz sam autor mierzy się z utratą najbliższej osoby, przelewając swoje myśli na karty książki. Dziennik utraconej miłości to poruszające świadectwo podróży w głąb siebie, a zarazem uniwersalna opowieść o czułej relacji matki i syna – relacji pełnej miłości, która nie kończy się, nawet gdy tej najbliższej osoby już nie ma.

14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
70
Wypadki jachtów morskich 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wypadki jachtów morskich 2
Dostępny
1187 szt.

Druga część książki, stanowiącej zbiór opisów i analiz wybranych wypadków morskich, których skutki okazały się mniej lub bardziej opłakane. Powstała na podstawie oficjalnych raportów instytucji i agend rządowych z Polski, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Irlandii, USA, Kanady i Nowej Zelandii, omawiających okoliczności i wyjaśniających przyczyny poszczególnych zdarzeń. Autorka wyjaśnia, jakie błędy i przez kogo zostały popełnione. Prezentuje żywe przykłady i prawdziwe scenariusze, które napisało morze. Z każdej opisanej historii wyciąga wnioski i dzieli się nimi z czytelnikami zakładając, że ostatecznie lepiej uczyć się na błędach cudzych, niż własnych. Wypadki jachtów morskich II to lektura dla każdego, któremu zależy na poznawaniu dobrej praktyki morskiej.

49,90 zł
42,42 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,48 zł

1 osoba kupiła
71
Dwory polskie w akwareli Macieja Rydla - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwory polskie w akwareli Macieja Rydla
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

Dwory polskie w akwareli Macieja Rydla. Na ratunek dziedzictwa narodowego to katalog zawierający akwarele autorstwa Macieja Rydla wzbogacone autorskim opisem dotyczącym historii polskich dworów, a także ich obecnego stanu i funkcji. Katalog został wydany z okazji wystawy prac malarza w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Gdańskiego.Maciej Rydel (ur. 1943) dokumentalista polskich dworów i historii ziemiaństwa; właściciel zbioru ikonografii polskich dworów (ok. 30 tys. fotografii); autor książek: Jam dwór polski (1993, 1997), Oblicza polskiego dworu (współautor S. Markowski, 2004), Dwór polska tożsamość (2014, 2018), Wiejskie dwory i pałace rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Ziemiańskie (2015, 2016), Bibliografia ziemiańska (2018), a także ponad 100 artykułów oraz odczytów na temat ziemiaństwa polskiego. Przygotował 20 wystaw fotograficznych w Polsce, Brukseli (2004) i Jaszunach na Litwie (2016), brał udział w wystawie w Londynie (2018). Jako malarz dokumentalista tworzący w technice akwareli przygotował również cztery wystawy malarskie swoich prac: Sopot Dworek Sierakowskich (1992), Gdańsk Dom Holenderski (2003), Uniwersytet Gdański Biblioteka Główna (2009), Centrum Kultury Morskiej w Gdańsku (2014). Jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych w Polsce oraz za granicą: w Paryżu, Londynie, Glasgow i Montrealu. Jest wiceprezesem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Ziemiańskiego i Zarządu Oddziału Gdańskiego Stowarzyszenia Historyków Sztuki. Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski (2014) za zasługi dla dziedzictwa narodowego. Przez 45 lat był związany z Instytutem Handlu Zagranicznego na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego jako pracownik dydaktyczny; obecnie na emeryturze.

48,30 zł
44,44 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,86 zł

1 osoba kupiła
72
Chorągiewki z tałesu. Piłka nożna, antysemityzm i Zagłada - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chorągiewki z tałesu. Piłka nożna, antysemityzm i Zagłada
Dostępny
48 szt.

Chorągiewki z tałesu. Piłka nożna, antysemityzm i Zagłada to oczekiwana książka, jedna z tych, o których rozmawia się jeszcze przed ich wydaniem. Zaspokoi ona potrzeby czytelnicze zróżnicowanych kręgów – od badaczy i badaczek współczesnego antysemityzmu oraz tematów związanych z żydowskością, po amatorów piłki nożnej. Antysemickie występki, przestępstwa dyktowane antysemityzmem i propagujące go organizacje znów stały się elementem polskiego krajobrazu – w tym pejzażu życia stadionowego. Rafał Rosół, szukając odpowiedzi na pytanie o genezę i ukształtowanie stadionowego antysemityzmu, sięga aż do dwudziestolecia międzywojennego. Jego książka unaocznia rosnące zagrożenie, a rozdziały skupiające się na współczesnym antysemityzmie będą żółtą kartką podniesioną przez Badacza. Każdy, kto zna piramidę Gordona Allporta, przeczyta je nie bez trwogi, z wyraźnym przekonaniem o niezamkniętej historii antysemityzmu, jego długim trwaniu”. Joanna Roszak

38,00 zł
26,98 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,02 zł

1 osoba kupiła
73
Soeurs - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Soeurs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

Mai 1993. Deux sours sont retrouvées mortes en bordure de Garonne. Vetues de robes de communiantes et attachées a des troncs d'arbres. C'est la premiere enquete du jeune Martin Servaz qui vient d'intégrer la PJ de Toulouse. Tres vite, il s'intéresse a Erik Lang, auteur de romans policiers a l'ouvre aussi cruelle que dérangeante. Les deux sours n'étaient-elles pas ses fans ? L'un de ses plus grands succes ne s'appelle-t-il pas La Communiante ? L'affaire connaît un dénouement inattendu, laissant Servaz rongé par le doute : dans cette enquete, estime-t-il, une piece manque, une piece essentielle. Février 2018. L'écrivain Erik Lang découvre sa femme assassinée... elle aussi vetue en communiante. Vingt-cinq ans apres le double crime, Martin Servaz est rattrapé par l'affaire. Le choc réveille ses premieres craintes. Jusqu'a l'obsession. Une épouse, deux sours, trois communiantes... et si l'enquete de 1993 s'était trompée de coupable ?

53,00 zł
37,10 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 15,90 zł

1 osoba kupiła
74
Papier kolorowy A5/10K 115G Pastel (10szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papier kolorowy A5/10K 115G Pastel (10szt)
Interdruk
Dostępny
9 szt.

Papier kolorowy A5/10K 115G Pastel.

23,70 zł
22,52 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,18 zł

1 osoba kupiła
75
Hurra, idę do szkoły! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hurra, idę do szkoły!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.12

Zabawna lektura dla dzieci, które właśnie wybierają się do pierwszej klasy. Lekkie, humorystyczne historyjki przedstawiają szkolne realia, widziane oczyma rezolutnej małej Niny i jej przyjaciół z Ia. Książka nie tylko rozśmieszy młodych czytelników ale także przekaże ważne informacje o funkcjonowaniu szkoły, podpowie jak sobie poradzić w trudnych sytuacjach i doda otuchy przed zbliżającym się szkolnym debiutem. Z niej dzieci dowiedzą się między innymi: jak będzie wyglądał pierwszy dzień w szkole, co kryje się w dużych tekturowych tubach wręczanych pierwszoklasistom, czym jest ślubowanie, jak wyglądają lekcje i kim jest wychowawca. Sympatyczny nastrój książki doskonale budują także wesołe ilustracje i śmieszne grafiki, przypominające stylem rysuneczki na marginesach szkolnych zeszytów.

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
76
Karkonosze, Góry Izerskie.. przewodnik + mapa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karkonosze, Góry Izerskie.. przewodnik + mapa
Dostępny
71 szt.

Karkonosze to góry pełne legend i tajemnic. Średniowieczni poszukiwacze skarbów, Liczyrzepa, bajkowe zamki i pałace, fantazyjne formy skalne to wszystko składa się na niezwykły koloryt pasma. To tu wznosi się najwyższy szczyt Sudetów, Śnieżka, to tu można zejść pod ziemię, by poszukać drogocennych kamieni lub uranu. W przewodniku opisano najatrakcyjniejsze trasy wycieczkowe po polskiej stronie Karkonoszy i Gór Izerskich, a także w Rudawach Janowickich.Odkryj Karkonosze, Góry Izerskie i Kotlinę Jeleniogórską z nową, wyjątkową górską serią przewodników light. To prawdziwy niezbędnik w podróży w polskie góry. Zawiera konkretne opisy tras najciekawszych wycieczek, praktycznie podzielone pod względem trudności, przedstawia najlepsze atrakcje w regionie, a także propozycje wycieczek rowerowych i samochodowych. Ciekawostki z różnych dziedzin w interesujący sposób poszerzają opisy atrakcji i tras. Informacje praktyczne pozwolą przygotować się do górskiej wyprawy i zaplanować wypoczynek z dziećmi. Szczegółowe i rzetelne mapy pomogą odnaleźć się w każdym miejscu. Mapom wycieczek w przewodniku towarzyszą kody QR, dzięki którym wygodnie można otworzyć elektroniczną wersję mapy na telefonie. Do publikacji dołączona jest dwustronnie laminowana, składana mapa opracowana specjalnie na potrzeby przewodnika.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

2 osoby kupiły
77
Zestaw Impressive. Pióro + długopis, etui ciemne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Impressive. Pióro + długopis, etui ciemne
Cresco
Dostępny
4 szt.

Elegancki zestaw prezentowy Impressive. Zawartość zestawu: • pióro wieczne + nabój, • długopis automatyczny. Całość zapakowana została w etui imitujące ciemne drewno.

71,99 zł
1 osoba kupiła
78
Han Solo: Gwiezdne Wojny - Historie, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Han Solo: Gwiezdne Wojny - Historie, DVD
Ron Howard, 2018
Dostępny
101 szt.

Wejdź na pokład Sokoła Millennium i przeżyj wyjątkowa przygodę z filmem „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”. W trakcie serii śmiałych eskapad w głąb przestępczego półświatka, Han Solo zaprzyjaźnia się ze swoim przyszłym drugim pilotem Chewbaccą i spotyka osławionego hazardzistę Lando Calrissiana.

30,99 zł
29,44 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,55 zł

1 osoba kupiła
79
Pamiętniki generała Józefa Dwernickiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętniki generała Józefa Dwernickiego
Dostępny
75 szt.

„Pamiętniki niniejsze zawierają opis działań korpusu generała Dwernickiego w wojnie r. 1831. Znajdzie w nich czytelnik wiernie i treściwie, z żołnierską prostotą i skromnością, właściwą ludziom prawdziwej zasługi, opisane szczegółowo ruchy tego walecznego korpusu, który ożywiony rycerskim duchem swego wodza, prawdziwie bohaterskich dokonywał czynów i ważną w rzeczonej kampanii odegrał rolę. Rzucają one dokładne światło na przyczyny nieszczęśliwego obrotu sprawy wołyńskiego powstania, na zakulisowe pobudki i machinacje, które upadek jego w samym zarodzie sprowadziły, a zarazem sparaliżowały powstanie na Podolu i Ukrainie; wskazują komu należy przypisać winę tego wszystkiego i udaremnienie wyprawy Dwernickiego na Wołyń, a zarazem są najlepszym odparciem zarzutów, czynionych mu z powodu wkroczenia jego do Galicji”. Ze wstępu

27,00 zł
19,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,01 zł

1 osoba kupiła
80
Krwawy rzeźnik, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krwawy rzeźnik, wydanie kieszonkowe
Dostępny
45 szt.

Historia Andrieja Czikatiły, jednego z najbardziej okrutnych seryjnych morderców XX wieku. Zanim radziecki seryjny morderca Andriej Czikatiło został postawiony przed sądem w 1992 roku, zabił ponad 50 kobiet, dzieci i nastolatków, często wykorzystując seksualnie swoje ofiary i zostawiając ich ciała potwornie okaleczone. Na podstawie własnych wywiadów i zapisów z przebiegu rozprawy Peter Conradi – dziennikarz i redaktor londyńskiego „Sunday Times” – opowiada, jak ojciec, mąż i dziadek, były nauczyciel, mordował przez 12 lat, tuż pod nosem milicji. Conradi zagłębia się w życie jednego z najbardziej przerażających seryjnych morderców. Detektywi moskiewskiej milicji opowiadają o szaleńczym pościgu za potworem w ludzkiej skórze. Było to śledztwo z wieloma ślepymi zaułkami, zanim zakrojona na szeroką skalę tajna akcja umożliwiła ujęcie Czikatiły. Krwawy rzeźnik to przyprawiające o dreszcze wejrzenie w obłąkany umysł potwora. Wyczerpujący i szokujący zapis prawdziwych zbrodni jednego z najniebezpieczniejszych morderców XX wieku oraz historia prób jego ujęcia.

17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
81
Moje ulubione baśnie. Charles Perrault - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Moje ulubione baśnie. Charles Perrault
Dostępny
7 szt.

Zbiór pięknie zilustrowanych baśni, które od pokoleń wzruszają, bawią i uczą dzieci na całym świecie. Uniwersalne wartości i ponadczasowe treści, które płyną z tych tekstów, pomogą najmłodszym w zrozumieniu ludzi, świata i siebie. Klasyczne teksty i piękne ilustracje Marty Prokop zabiorą czytelników w magiczną podróż do świata pełnego czarów, bajkowych postaci, niesamowitych wydarzeń i szczęśliwych zakończeń.

29,99 zł
14,70 zł

Rabat 51,0%
oszczędzasz 15,29 zł

1 osoba kupiła
82
Diablo, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diablo, CD
Dostępny
16 szt.

Lista utworów: 1.Push 2.Hey Diablo 3.Power Passion 4.You Remind Me 5.I Love A Sea On Fire 6.Give Me 7.Blessings 8.Higher Estates 9.So Sweet 10.To The Room

58,90 zł
83
Will Of The People, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Will Of The People, LP
Muse, Warner Music Polska
Dostępny
5 szt.

Dziewiąta studyjna płyta zespołu Muse. Album powstawał w Los Angeles i w Londynie. Jest inspirowany narastającą na świecie niepewnością i kruszącą się stabilnością dotychczasowego światowego układu. Wpływ na nowe utwory grupy miały takie wydarzenia jak wojna w Europie, wybuch pandemii, liczne prostesty, klęski żywiołowe i powstanie rysy na zachodniej demokracji. Jednym słowem „strach”. Na nowej płycie Muse nawiguje słuchaczy poprzez swoje lęki i obawy. Próbuje też przygotować ich na to, co będzie dalej. Nad „Will Of The People” zespół współpracował z Serbanem Gheneą, Danem Lancasterem i Aleksem von Korffem. Lista utworów: 1. Will Of The People 2. Compliance 3. Liberation 4. Won’t Stand Down 5. Ghosts (How Can I Move On) 6. You Make Me Feel Like It’s Halloween 7. Kill Or Be Killed 8. Verona 9. Euphoria 10. We Are Fucking Fucked

85,99 zł
79,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,88 zł

84
Precipice, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Precipice, CD
Dalek, Ipecac / Pias
Dostępny
1 szt.

1.Lest We Forget 2.Boycott 3.Decimation (Dis Nation) 4.Good 5.Holistic 6.The Harbingers 7.Devotion (When I Cry the Wind Disappears) 8.A Heretic's Inheritance 9.Precipice 10.Incite

58,90 zł
41,82 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 17,08 zł

85
Precipice, 2 LP (srebrne) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Precipice, 2 LP (srebrne)
Dalek, Ipecac / Pias
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: LP1 1. Lest We Forget 2. Boycott 3. Decimation (Dis Nation) 4. Good 5. Holistic 6. The Harbingers LP2 1. Devotion (when I cry the wind disappears) 2. A Heretic's Inheritance 3. Precipice 4. Incite

146,90 zł
86
Han Solo: Gwiezdne Wojny - Historie, 2 Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Han Solo: Gwiezdne Wojny - Historie, 2 Blu-ray
Ron Howard, 2018
Dostępny
101 szt.

Wejdź na pokład Sokoła Millennium i przeżyj wyjątkowa przygodę z filmem „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”. W trakcie serii śmiałych eskapad w głąb przestępczego półświatka, Han Solo zaprzyjaźnia się ze swoim przyszłym drugim pilotem Chewbaccą i spotyka osławionego hazardzistę Lando Calrissiana.

74,99 zł
71,24 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,75 zł

87
Łotr 1: Gwiezdne Wojny - Historie, 2 Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łotr 1: Gwiezdne Wojny - Historie, 2 Blu-ray
Gareth Edwards, 2016
Dostępny
101 szt.

Lucasfilm przedstawia epicką przygodę: „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. W czasach wielkiego galaktycznego konfliktu grupa bohaterów pod wodzą zbiegłej buntowniczki Jyn Erso oraz szpiega Rebelii Cassiana Andora, podejmuje się desperackiej misji, by wykraść plany Gwiazdy Śmierci, najpotężniejszej broni Imperium.

74,99 zł
71,24 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,75 zł

88
Łotr 1: Gwiezdne Wojny - Historie, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łotr 1: Gwiezdne Wojny - Historie, DVD
Gareth Edwards, 2016
Dostępny
201 szt.

Lucasfilm przedstawia epicką przygodę: „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. W czasach wielkiego galaktycznego konfliktu grupa bohaterów pod wodzą zbiegłej buntowniczki Jyn Erso oraz szpiega Rebelii Cassiana Andora, podejmuje się desperackiej misji, by wykraść plany Gwiazdy Śmierci, najpotężniejszej broni Imperium.

30,99 zł
29,44 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,55 zł

89
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie, 2 Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie, 2 Blu-ray
J.J.Abrams, 2019
Dostępny
84 szt.

Lucasfilm i reżyser J.J. Abrams ponownie łączą siły, aby zabrać widzów w spektakularną podróż do odległej galaktyki. Film „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzeni”e to fascynujące zakończenie sagi Skywalkerów – narodzą się nowe legendy i ostatecznie zostanie rozstrzygnięta bitwa o wolność.

74,99 zł
71,24 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,75 zł

90
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie, DVD
J.J.Abrams, 2019
Dostępny
56 szt.

Lucasfilm i reżyser J.J. Abrams ponownie łączą siły, aby zabrać widzów w spektakularną podróż do odległej galaktyki. Film „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzeni”e to fascynujące zakończenie sagi Skywalkerów – narodzą się nowe legendy i ostatecznie zostanie rozstrzygnięta bitwa o wolność.

30,99 zł
29,44 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,55 zł

91
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi, DVD
Rian Johnson, 2017
Dostępny
201 szt.

W najnowszej produkcji Lucasfilm „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” bohaterowie „Przebudzenia mocy” wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy…

30,99 zł
29,44 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,55 zł

92
Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy, 2 Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy, 2 Blu-ray
J.J.Abrams, 2015
Dostępny
101 szt.

Reżyser wizjoner J.J. Abrams prezentuje filmowe wydarzenie pokolenia! Kylo Ren i odrodzony z popiołów Imperium złowieszczy Najwyższy Porządek rosną w siłę, a Luke Skywalker przepadł bez wieści w chwili, gdy galaktyka potrzebuje go najbardziej. Rey, pustynna zbieraczka złomu, oraz Finn, dezerter z oddziału szturmowców, łączą siły z Hanem Solo i Chewbaccą w poszukiwaniu ostatniej nadziei na przywrócenie pokoju w galaktyce.

74,99 zł
71,24 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,75 zł

93
Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy, DVD
J.J.Abrams, 2015
Dostępny
201 szt.

Reżyser wizjoner J.J. Abrams prezentuje filmowe wydarzenie pokolenia! Kylo Ren i odrodzony z popiołów Imperium złowieszczy Najwyższy Porządek rosną w siłę, a Luke Skywalker przepadł bez wieści w chwili, gdy galaktyka potrzebuje go najbardziej. Rey, pustynna zbieraczka złomu, oraz Finn, dezerter z oddziału szturmowców, łączą siły z Hanem Solo i Chewbaccą w poszukiwaniu ostatniej nadziei na przywrócenie pokoju w galaktyce.

30,99 zł
29,44 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,55 zł

94
Gwiezdne Wojny: Trylogia 7-9, 6 Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwiezdne Wojny: Trylogia 7-9, 6 Blu-ray
J.J.Abrams, Rian Johnson
Dostępny
201 szt.

Pakiet trzech filmów, obejmujący epizody 7–9 kultowej sagi wszech czasów. „Gwiezdne wojny”, to porywająca historia, która ukształtowała całe pokolenia! Prześledź losy najmłodszego pokolenia Skywalkerów i bądź świadkiem walki o pokonanie ciemnej strony mocy i przywrócenie pokoju w galaktyce. Saga dobiegnie końca, lecz opowieść będzie żyć wiecznie.

202,99 zł
192,84 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 10,15 zł

95
Gwiezdne Wojny: Trylogia 7-9, 3 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwiezdne Wojny: Trylogia 7-9, 3 DVD
J.J.Abrams, Rian Johnson
Dostępny
301 szt.

Pakiet trzech filmów, obejmujący epizody 7–9 kultowej sagi wszech czasów. „Gwiezdne wojny”, to porywająca historia, która ukształtowała całe pokolenia! Prześledź losy najmłodszego pokolenia Skywalkerów i bądź świadkiem walki o pokonanie ciemnej strony mocy i przywrócenie pokoju w galaktyce. Saga dobiegnie końca, lecz opowieść będzie żyć wiecznie.

84,99 zł
80,74 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,25 zł

96
Scooby Doo! I... Zgadnij kto? Sezon 1. Część 3, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scooby Doo! I... Zgadnij kto? Sezon 1. Część 3, DVD
różni , 2020
Dostępny
101 szt.

„Scooby Doo! I… zgadnij kto?” produkcji Warner Bros. Animation czerpie z najlepszych tradycji serii tryskając przy tym niesamowitą dawką humoru. W obliczu najbardziej zawiłych zagadek, Fred, Daphne, Velma, Kudłaty i Scooby-Doo łączą siły z największymi celebrytami i sławami popkultury. Dołącz do hollywoodzkiej rycerskiej przygody, a następnie zejdź w podziemia… Nowego Jorku! Wskocz do Wehikułu Tajemnic, żeby przeżyć zupełnie nowe, zabawne przygody, w których największą zagadką jest to, kto tym razem pomoże sprytnym dzieciakom!

42,99 zł
40,84 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,15 zł

97
Scooby Doo! I... Zgadnij kto? Sezon 1. Część 2, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scooby Doo! I... Zgadnij kto? Sezon 1. Część 2, DVD
różni , 2020
Dostępny
300 szt.

„Scooby Doo! I… zgadnij kto?” produkcji Warner Bros. Animation czerpie z najlepszych tradycji serii tryskając przy tym niesamowitą dawką humoru. W obliczu najbardziej zawiłych zagadek, Fred, Daphne, Velma, Kudłaty i Scooby-Doo łączą siły z największymi celebrytami i sławami popkultury. Rozwiąż razem z nimi zagadkę skradzionych brylantów, spotkaj Batmana i udaj się na jedyną w swoim rodzaju stację kosmiczną! Wskocz do Wehikułu Tajemnic, żeby przeżyć zupełnie nowe, zabawne przygody, w których największą zagadką jest to, kto tym razem pomoże sprytnym dzieciakom!

42,99 zł
40,84 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,15 zł

98
Five Legged Dog LP DELUXE EDITION, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
247,90 zł
99
Odpowiedzialność za szkody łowieckie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odpowiedzialność za szkody łowieckie
Dostępny
4 szt.

W książce przedstawiono procedury postępowania w sprawach odpowiedzialności za szkody łowieckie, czyli powodowane wykonywaniem polowania oraz wyrządzane przez określone gatunki zwierząt łownych. Autorzy szczególną uwagę zwracają na to, kiedy otwiera się droga sądowa dochodzenia roszczeń w tych sprawach oraz jak oszacować takie szkody. Celem opracowania jest odpowiedź na następujące pytania: kto powinien odpowiadać za szkody łowieckie, na jakiej podstawie prawnej, w jakim zakresie oraz w jakim trybie. Publikacja jest przeznaczona dla zarządców i dzierżawców obwodów łowieckich oraz wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego, pracowników nadleśnictw i regionalnych dyrekcji Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe. Zainteresuje pracowników zarządów województw, a także rolników dochodzących wynagrodzenia szkód łowieckich. Będzie przydatna również biegłym sądowym, adwokatom, radcom prawnym oraz sędziom zawodowo zajmującym się tymi sprawami.

129,00 zł
116,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,90 zł

100
Zasada samodzielności samorządu terytorialnego w Konstytucji RP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zasada samodzielności samorządu terytorialnego w Konstytucji RP
Dostępny
150 szt.

Zasada samodzielności to fundament samorządu terytorialnego w Polsce. Celem publikacji jest szczegółowa rekonstrukcja zasady samodzielności samorządu terytorialnego w jej kształcie nadanym przez Konstytucję RP z 1997 r. Autor poddał analizie zarówno treść zasady samodzielności, jak i wszystkie jej przejawy w praktyce samorządowej. Odwołał się w szerokim zakresie do orzecznictwa Trybunału Konstytucyjnego. Przedstawił także najważniejsze rozwiązania ustawowe konkretyzujące poszczególne sfery samodzielności. Obok płaszczyzny doktrynalnej, publikacja ma istotny walor praktyczny. Założeniem badawczym Autora było wypracowanie wzorca stanowiącego podstawę oceny, czy zasada samodzielności jest realizowana w praktyce ustrojowej, zwłaszcza w działalności legislacyjnej, w działalności organów nadzoru, organów władzy sądowniczej i innych. Publikacja skierowana jest do szerokiego kręgu odbiorców. Poza przedstawicielami doktryny prawa jej adresatami są również organy władzy publicznej oraz wszystkie inne instytucje, których działalność wiąże się z funkcjonowaniem samorządu terytorialnego. Monografia może z powodzeniem służyć także jako materiał uzupełniający w nauczaniu prawa samorządu terytorialnego. Praca dr. Gromka to solidne studium na temat polskiego samorządu terytorialnego. [?] W sposób wyczerpujący podejmuje problematykę samodzielności samorządu terytorialnego. Dla środowiska naukowego to ważna pozycja, która w istotny sposób uzupełnia lukę wydawniczą. z recenzji wydawniczej dr. hab. Arkadiusza Ptaka Recenzowana praca ma wiele cech zasługujących na pełną aprobatę. Przede wszystkim podejmuje bardzo ważny temat z zakresu prawa konstytucyjnego. [?] Na pozytywne odnotowanie zasługuje także nader wnikliwe i wszechstronne omówienie tytułowej problematyki z punktu widzenia metody dogmatycznej. z recenzji wydawniczej prof. dr. hab. Jana Wawrzyniaka

88,20 zł
77,62 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,58 zł

Wróć do góry