hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.03.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 6 marca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się CzuCzu. Puzzle do pary. Zwierzątka na wsi (Bright Junior Media), na drugim CzuCzu. Starter malucha. Co widzę (Bright Junior Media). Kolejny produkt to CzuCzu. Puzzle progresywne. Pojazdy na budowie (Bright Junior Media) oraz CzuCzu. Puzzle progresywne. Zwierzątka w lesie (Bright Junior Media).
1
CzuCzu. Puzzle do pary. Zwierzątka na wsi - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
CzuCzu. Puzzle do pary. Zwierzątka na wsi
Bright Junior Media, 30
Dostępny627 szt.

Wesołe zwierzątka zapraszają maluchy do rozpoczęcia przygody z puzzlami! W poręcznym pudełku zamieszkało aż 15 uroczych zwierzaków z gospodarstwa. Każdy składa się z 2 dużych elementów. Forma puzzli i piękne ilustracje sprawiają, że zestaw doskonale sprawdzi się jako pierwsze puzzle dla malucha. Fantastycznie sprawdzają się w domu, żłobku i podróży. Puzzle inspirują do wielu różnorodnych zabaw. Doskonalcie umiejętność układania coraz trudniejszych puzzli z nową serią: krok 1: Puzzle do pary Zwierzątka na wsi krok 2: Puzzle 4-elementowe Robaczki czworaczki krok 3: Puzzle progresywne Pojazdy na budowie i Zwierzątka w lesie. Wyjątkowa cecha: duże i trwałe elementy są dopasowane do małych rączek. Puzzle zachęcają do zabawy na różne sposoby. Bawcie się i ćwiczcie różne umiejętności.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

46 osób kupiło
2
CzuCzu. Starter malucha. Co widzę - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu. Starter malucha. Co widzę
Bright Junior Media, CzuCzu
Dostępny683 szt.

Starter malucha to zestaw kontrastowych kart i książeczek do pokazywania, który sprawdzi się w pierwszym roku życia dziecka. Do zestawu dołączyliśmy poradnik z informacjami na temat rozwoju wzroku i pomysłami na wspólną zabawę. To świetny pomysł na prezent dla rodziców niemowląt. Zestaw zawiera: • 2 książeczki harmonijki, • 7 dwustronnych kart do pokazywania i poradnik dla rodziców Wymiary opakowania: 16.5 x 19.0 x 7.0 cm, Długość książeczki: 98.0 cm, Edukacyjny zestaw zawiera kontrastowe książeczki i karty do pokazywania oraz poradnik pełen ciekawostek o rozwoju niemowląt i pomysłów na zabawę. Proste, kontrastowe ilustracje w książeczce są dostosowane do rozwijającego się wzroku niemowląt. Oglądajcie je razem. Opowiadaj o tym, co na nich widać – maluchy uwielbiają słuchać twojego głosu. To doskonały sposób na wspólne spędzanie czasu z maluszkiem i budowanie wyjątkowej więzi. • elementy są wykonane z trwałego kartonu, • odpowiednie dla dzieci od pierwszych dni życia, • ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka, • zabawa rozwija wzrok oraz buduje więź maluszka i rodzica. Wyjątkowa cecha: edukacyjny zestaw rośnie razem z dziećmi. Bawcie się i doskonalcie różne umiejętności.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

45 osób kupiło
3
CzuCzu. Puzzle progresywne. Pojazdy na budowie - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu. Puzzle progresywne. Pojazdy na budowie
Bright Junior Media, 33
Dostępny405 szt.

Brum, brum! Pojazdy z placu budowy zapraszają do przygody z puzzlami. Poręczne pudełko stało się garażem dla 9 wspaniałych maszyn z placu budowy. 9 układanek ma różną liczbę elementów: 2, 3, 4, 5 i 6. Dzięki nim dzieci mogą doskonalić sztukę układania coraz trudniejszych puzzli krok po kroku. Kolorowe rewersy pomogą w rozdzieleniu elementów. Piękne ilustracje, duże puzzle i ich forma sprawiają, że zestaw doskonale sprawdzi się jako pierwsze wieloelementowe układanki dla początkujących układaczy. Doskonalcie umiejętność układania coraz trudniejszych puzzli z nową serią: krok 1: Puzzle do pary Zwierzątka na wsi krok 2: Puzzle 4-elementowe Robaczki czworaczki krok 3: Puzzle progresywne Pojazdy na budowie i Zwierzątka w lesie. Wyjątkowa cecha: Duże i trwałe elementy są dopasowane do małych rączek. Puzzle zachęcają do zabawy na różne sposoby. Bawcie się i ćwiczcie różne umiejętności. Możecie na przykład: • zacząć od ułożenia dwuelementowych pojazdów i stopniowo zwiększać trudność zabawy • nazywać pojazdy, ich kolory i części – to przyjemna lekcja nowych słów • bawić się w naśladowanie dźwięków i ruchów – to trening buzi i ciała, a także sposób na wywołanie mnóstwa uśmiechów • poszukiwać informacji o ulubionych maszynach i pojazdach • zadawać sobie zagadki • zbudować dla ułożonych pojazdów garaże z klocków! Dajcie się ponieść wyobraźni! W pudełku znajdziecie: • 9 układanek (33 elementy) Pudełko: 16.5 x 19.0 x 5.0 cm

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

35 osób kupiło
4
CzuCzu. Puzzle progresywne. Zwierzątka w lesie - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu. Puzzle progresywne. Zwierzątka w lesie
Bright Junior Media
Dostępny454 szt.

Chodźcie do lasu! Jego uśmiechnięci mieszkańcy zapraszają do puzzlowej przygody. W poręcznym pudełku zamieszkało mnóstwo leśnych zwierzaków: od małych myszek po niedźwiadki. 9 układanek ma różną liczbę elementów: 2, 3, 4, 5 i 6. W ich rozdzieleniu pomogą różne kolory tła na rewersach. Dzieci mogą stopniowo doskonalić sztukę układania coraz trudniejszych puzzli. Piękne ilustracje, duże elementy i forma produktu sprawiają, że zestaw doskonale sprawdzi się jako pierwsze wieloelementowe puzzle dla dzieci. Doskonalcie umiejętność układania coraz trudniejszych puzzli z nową serią: krok 1: Puzzle do pary Zwierzątka na wsi krok 2: Puzzle 4-elementowe Robaczki czworaczki krok 3: Puzzle progresywne Pojazdy na budowie i Zwierzątka w lesie. Wyjątkowa cecha: Duże i trwałe elementy są dopasowane do małych rączek. Puzzle zachęcają do zabawy na różne sposoby. Bawcie się i ćwiczcie różne umiejętności. W pudełku znajdziecie: • 9 układanek (33 elementy) Pudełko: 16.5 x 19.0 x 5.0 cm Układanki pozwalają na różnorodne rozwijające aktywności. Spróbujcie: • zacząć od ułożenia dwuelementowych zwierzątek, stopniowo zwiększając trudność zabawy. • nazywać zwierzęta, ich kolory i części ciała – to wesoła lekcja nowych słów • bawić się w naśladowanie dźwięków i ruchów – będzie mnóstwo śmiechu, a przy • okazji potrenujecie aparat mowy i dużą motorykę! • poszukiwać informacji i czytać więcej o zwierzętach leśnych • zadawać pytania i zagadki • pójść na spacer do lasu! Dajcie się ponieść wyobraźni!

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

27 osób kupiło
5
CzuCzu. Układanki z dziurką. Pojazdy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu. Układanki z dziurką. Pojazdy
Bright Junior Media, CzuCzu
Dostępny289 szt.

Brum, brum! Poznajcie różne pojazdy! Co lata a co jeździ? Kto policzy koła? Ilustracje przedstawiają uwielbiane przez dzieci pojazdy. Edukacyjny zestaw zawiera 6 dużych układanek z wymiennymi kółeczkami. Doskonale sprawdzi się jako pierwsze wieloelementowe puzzle dla malucha. Dołączone do układanek scenariusze zawierają mnóstwo pomysłów na rozwijające zabawy. Zestaw zawiera: • 6 układanek (36 elementów) • scenariusze zabaw. Wymiary opakowania: 16.5 x 9.0 x 7.0 cm. Duże elementy są wykonane z trwałej tektury. Odpowiednie dla dzieci w wieku 2+. Wyjątkowa cecha: kółeczka można dowolnie wymieniać. Duże i trwałe elementy są dopasowane do małych rączek. Ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka. Zabawa rozwija małą motorykę i wyobraźnię.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

17 osób kupiło
6
CzuCzu. Puzzle. Robaczki czworaczki - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu. Puzzle. Robaczki czworaczki
Bright Junior Media, 32
Dostępny220 szt.

Co w trawie piszczy? Urocze robaczki zapraszają do przygody z puzzlami. W poręcznym pudełku zamieszkało 8 sympatycznych owadów i innych malutkich mieszkańców łąki i ogrodu. Każdy składa się z 4 dużych elementów. Forma produktu i piękne ilustracje sprawiają, że zestaw doskonale sprawdzi się jako pierwsze kilkuelementowe puzzle dla dzieci, które kontynuują swoją przygodę z coraz trudniejszymi układankami. Puzzle inspirują do wielu różnorodnych zabaw. Fantastycznie sprawdzają się w domu, podróży i podczas wspólnych zabaw. Doskonalcie umiejętność układania coraz trudniejszych puzzli z nową serią: • krok 1: Puzzle do pary Zwierzątka na wsi, • krok 2: Puzzle 4-elementowe Robaczki czworaczki, • krok 3: Puzzle progresywne Pojazdy na budowie i Zwierzątka w lesie. Wyjątkowa cecha: Duże i trwałe elementy są dopasowane do małych rączek. Puzzle zachęcają do zabawy na różne sposoby. Bawcie się i ćwiczcie różne umiejętności. Wymiary opakowania: 16.5 x 19.5 x 5.0 cm.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

17 osób kupiło
7
Marsjanin - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marsjanin
Dostępny212 szt.

Mark Watney kilka dni temu był jednym z pierwszych ludzi, którzy stanęli na Marsie. Teraz jest pewien, że będzie pierwszym, który tam umrze! Straszliwa burza piaskowa sprawia, że marsjańska ekspedycja, w której skład wchodzi Mark Watney, musi ratować się ucieczką z Czerwonej Planety. Kiedy ciężko ranny Mark odzyskuje przytomność, stwierdza, że został na Marsie sam w zdewastowanym przez wichurę obozie, z minimalnymi zapasami powietrza i żywności, a na dodatek bez łączności z Ziemią. Co gorsza, zarówno pozostali członkowie ekspedycji, jak i sztab w Houston uważają go za martwego, nikt więc nie zorganizuje wyprawy ratunkowej; zresztą, nawet gdyby wyruszyli po niego niemal natychmiast, dotarliby na Marsa długo po tym, jak zabraknie mu powietrza, wody i żywności. Czyżby to był koniec? Nic z tego. Mark rozpoczyna heroiczną walkę o przetrwanie, w której równie ważną rolę co naukowa wiedza, zdolności techniczne i pomysłowość odgrywają niezłomna determinacja i umiejętność zachowania dystansu wobec siebie i świata, który nie zawsze gra fair. Na podstawie książki powstał wyreżyserowany przez Ridleya Scotta film, w którym główną rolę gra Matt Damon.

44,90 zł
28,29 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 16,61 zł

7 osób kupiło
8
Zima czarownicy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zima czarownicy
Dostępny1067 szt.

Bestseller "New York Timesa"Niesamowite zakończenie "Zimowej Trylogii"!Wasia i Morozko powracają w trzeciej części przygód, stanowiącej kontynuację "Niedźwiedzia i słowika" oraz "Dziewczyny z wieży", by walczyć ze śmiertelnymi i magicznymi wrogami i ocalić obie Rusie, tę widzialną i tę niewidzialną.Wasilisa Pietrowna to niezwykła dziewczyna, za wszelką cenę szukająca własnej drogi. Jej odwaga oraz magiczne zdolności przyciągnęły uwagę Morozki, króla zimy. Za wcześnie jednak, by ocenić, czy jego zainteresowanie okaże się błogosławieństwem, czy przekleństwem.Na Moskwę spadło nieszczęście. Jej mieszkańcy szukają odpowiedzi na pytanie, dlaczego właśnie ich to spotkało, a także kogoś, kogo mogliby winić. Wasia jest całkiem sama i osaczona ze wszystkich stron. Wielki Książę , przepełniony gniewem, wybiera sojuszników, którzy poprowadzą go ku wojnie i upadkowi. Powraca zły demon, zdeterminowany, by szerzyć chaos. Wasia znajduje się w samym sercu konfliktu, czując, że los obu światów spoczywa na jej barkach. Niepewna własnej przyszłości odkryje zdumiewającą prawdę o sobie samej, próbując ocalić Ruś, Morozkę oraz świat magii, tak bliski jej sercu. Może się jednak okazać, że nie zdoła uratować wszystkich"Nie wystarczy powiedzieć po prostu, że "Zimowa Trylogia" Katherine Arden jest dobra. Taką lekturę, chce się przytulić, postawić na półce z ulubionymi książkami i natychmiast przeczytać ponownie, a z każdym kolejnym tomem staje się jeszcze lepsza. "Zima czarownicy" znów przenosi nas do czternastowiecznej Moskwy, gdzie dawne bóstwa walczą z nowym bogiem o duszę Rusi, a los wszystkich spoczywa na delikatnych barkach młodziutkiej czarownicy. Przygotujcie się na to, że ta opowieść wyrwie wam serce z piersi, odzyskacie je na chwilę pełne śniegu i magii, i znów zostanie wam wyrwane ".Laini Taylor

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

3 osoby kupiły
9
Kolorowanka z naklejkami. Małe i duże zwierzęta. Piesek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Małe i duże zwierzęta. Piesek
Dostępny18 szt.

Kolorowanka dla każdego dziecka lubiącego zwierzęta.

4,90 zł
3,99 zł

Rabat 18,6%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
10
Kolorowanka. Dinozaury. Zielony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka. Dinozaury. Zielony
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.12

Kolorowanka dla każdego fana dinozaurów.

5,50 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,5%
oszczędzasz 1,51 zł

1 osoba kupiła
11
Sztywne strony kwadrat. Koziołek 801 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztywne strony kwadrat. Koziołek 801
Dostępny10 szt.

Książeczka sztywnostronicowa dla najmłodszych.

8,99 zł
1 osoba kupiła
12
Moje pierwsze malowanki. Słonik 854 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze malowanki. Słonik 854
Dostępny17 szt.

Kolorowanka dla najmłodszych.

4,99 zł
1 osoba kupiła
13
Zestaw Naklejek Metalicznych 1 ark Papierowy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Naklejek Metalicznych 1 ark Papierowy
Cass film
Dostępny9 szt.

Zestaw Naklejek - Metalicznych (1 ark.), Papierowych (7 ark.), Kraina Lodu Wymarzony zestaw, bardzo starannie wykonanych, naklejek metalicznych - 8 arkuszy. Zabawa - niespodzianka. Przyklej je gdziekolwiek chcesz. Inspiracją jest tu największy bajkowy hit ostatnich lat, Kraina Lodu. Tylko wyobraźnia wyznacza tu granice. Dzięki uroczym bohaterom szkoła może być fajna. Nieważne czy jesteś pierwszoklasistą czy piątoklasistą - potrzebujesz przyborów do szkolnej przygody. Wymarzony zestaw, bardzo starannie wykonanych, naklejek ok. 383 szt. Zabawa - niespodzianka. Przyklej je gdziekolwiek chcesz. Wszystkie naklejki przedstawiają ulubione motywy z Krainy Lodu . 1 arkusz naklejek metalicznych. 7 arkuszy naklejek papierowych. Wymiary opakowania: 23,5 cm x 15 cm x 0,5 cm. Uwaga: produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Ryzyko zakrztuszenia.

16,10 zł
12,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 3,11 zł

1 osoba kupiła
14
Kolorowanka z naklejkami. Co mówią zwierzęta? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Co mówią zwierzęta?
Dostępny20 szt.

Cechy produktu: • format: A5, • ilość stron: 16, • zawiera naklejki. Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo.

4,20 zł
2,99 zł

Rabat 28,8%
oszczędzasz 1,21 zł

1 osoba kupiła
15
Sekret panny Elizy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekret panny Elizy
Dostępny210 szt.

Poruszająca opowieść o tym, jak wziąć los w swoje ręce, zmierzyć się z sekretami przeszłości i… odpowiednio doprawić krem cytrynowy Anglia, rok 1835. Do Londynu docierają rzadkie przysmaki, egzotyczne przyprawy i nieznane owoce. Nikt jednak nie wie, jak ich używać. Kiedy wydawca proponuje Elizie Acton napisanie książki kucharskiej zamiast kolejnego tomiku poezji, dziewczyna odmawia. Bankructwo ojca zmienia jednak jej sytuację. Eliza musi z czegoś żyć. Chociaż nigdy wcześniej nie postawiła stopy w kuchni, zaczyna zbierać przepisy, eksperymentować, aż w końcu ze zdziwieniem odkrywa w sobie talent i pasję do gotowania. Pomocnicą Elizy zostaje pozbawiona środków do życia Ann. Choć dzielą je różnice klasowe oraz pilnie strzeżone tajemnice, między kobietami nawiązuje się przyjaźń. Razem przetestują setki przepisów, odkryją nieznane im dotąd smaki i stworzą książkę kucharską, która zrewolucjonizuje spojrzenie na gotowanie. W tej historii mieszają się nie tylko smaki i zapachy, ale też marzenia, traumy, ambicje. Powieść inspirowana prawdziwą historią Elizy Acton, autorki pierwszej książki kulinarnej, której odbiorcami były niższe warstwy społeczne. Książka stała się międzynarodowym bestsellerem, a Eliza Acton jedną z najważniejszych pisarek kulinarnych wszech czasów. Książka idealna dla miłośników powieści Jane Austen i sióstr Brontë.

47,90 zł
35,45 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,45 zł

1 osoba kupiła
16
Articasa - Zestaw wielkanocny kurczak i zając 4 sztuki - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Articasa - Zestaw wielkanocny kurczak i zając 4 sztuki
Inny
Dostępny3 szt.

Zestaw wielkanocny składający się z 2 kurczaczków i 2 zajączków. Miękkie w dotyku. Idealnie nadają się do wykonania dekoracji wielkanocnych np. stoików lub innych kompozycji. Wymiary figurek: 5 x 2,5 x 3 cmKolor bazowy: ŻółtyTyp: Akcesoria domoweRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

10,00 zł
9,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
17
Zestaw Naklejek Metalicznych Papierowy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Naklejek Metalicznych Papierowy
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.12

 Zestaw Naklejek - Metalicznych (1 ark.), Papierowych (7 ark.), Avengers Wymarzony zestaw, bardzo starannie wykonanych, naklejek metalicznych - 8 arkuszy. Zabawa - niespodzianka. Przyklej je gdziekolwiek chcesz. Inspiracją jest tu największy bajkowy hit ostatnich lat, Avengers. Tylko wyobraźnia wyznacza tu granice. Dzięki odważnym bohaterom szkoła może być fajna. Nieważne czy jesteś pierwszoklasistą czy piątoklasistą - potrzebujesz przyborów do szkolnej przygody. Wymarzony zestaw, bardzo starannie wykonanych, naklejek ok. 383 szt. Zabawa - niespodzianka. Przyklej je gdziekolwiek chcesz. Wszystkie naklejki przedstawiają motywy z ulubionych Avengersów. 1 arkusz naklejek metalicznych. 7 arkuszy naklejek papierowych. Wymiary opakowania: 23,5 cm x 15 cm x 0,5 cm. Uwaga: produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Ryzyko zakrztuszenia.

16,10 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 3,11 zł

1 osoba kupiła
18
Kolorowanka. 50 obrazków dla najmłodszych. Kotek 846 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
2 osoby kupiły
19
Zestaw Naklejek - Metalicznych 1ark Papierowy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Naklejek - Metalicznych 1ark Papierowy
Cass film
Dostępny16 szt.

Zestaw Naklejek - Metalicznych (1 ark.), Papierowych (7 ark.), Star Wars Wymarzony zestaw, bardzo starannie wykonanych, naklejek metalicznych - 8 arkuszy. Zabawa - niespodzianka. Przyklej je gdziekolwiek chcesz. Inspiracją jest tu największy hit ostatnich lat, Star Wars. Tylko wyobraźnia wyznacza tu granice. Dzięki uroczym bohaterom szkoła może być fajna. Nieważne czy jesteś pierwszoklasistą czy piątoklasistą - potrzebujesz przyborów do szkolnej przygody. Wymarzony zestaw, bardzo starannie wykonanych, naklejek ok. 383 szt. Zabawa - niespodzianka. Przyklej je gdziekolwiek chcesz. Wszystkie naklejki przedstawiają ulubione motywy ze Stars Wars . 1 arkusz naklejek metalicznych. 7 arkuszy naklejek papierowych. Wymiary opakowania: 23,5 cm x 15 cm x 0,5 cm. Uwaga: produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Ryzyko zakrztuszenia.

16,10 zł
12,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 3,11 zł

1 osoba kupiła
20
Schowek
Bravo Hits Wiosna 2022. CD
Various Artists, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

45,90 zł
44,98 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,92 zł

21
Voyage dans l'Est literatura francuska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voyage dans l'Est literatura francuska
Dostępny5 szt.

"- Vu l'ancienneté des faits, il sera sans doute compliqué de les faire établir, et vraisemblablement, votre pere ne sera pas condamné...- Alors, il y a des faits plus récents, qui ont eu lieu a Nancy, a Nice, a Paris et a Tende, il y a deux ans. Ce serait peut-etre plus facile...- Certainement.- Mais j'étais majeure.- Ça reste des viols par ascendant, madame. Et qui ont eu un commencement d'exécution quand vous étiez mineure. Moi, je vais le faire convoquer dans un commissariat de Strasbourg. Il aura une grosse frayeur. Il sera difficile d'apporter les preuves. Il y aura sans doute un non-lieu..."

114,00 zł
109,44 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 4,56 zł

22
Temperówka Maped Croc Croc Królik - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówka Maped Croc Croc Królik
Cx Dystrybucja
Niedostępny
Brak

Temperówka w kształcie króliczka Do temperowania kredek i ołówków Podczas temperowania ząbki królika podnoszą się w górę

8,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

23
Baw się! Strojnisie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baw się! Strojnisie
Niedostępny
Brak

Baw się to doskonale dobrane i zilustrowane zadania. Każdy przedszkolak znajdzie tu coś dla siebie.

6,00 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,8%
oszczędzasz 1,01 zł

24
Świat literek z naklejkami. Panda 869 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,99 zł
25
Świat literek z naklejkami. Żółw 871 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,99 zł
26
Świat literek z naklejkami. Piesek 868 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
27
Świat literek z naklejkami. Kogut 870 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,99 zł
28
Sztywne strony kwadrat. Pogotowie 863 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztywne strony kwadrat. Pogotowie 863
Dostępny12 szt.

Książeczka całokartonowa dla najmłodszych.

7,99 zł
29
Sztywne strony kwadrat. Zwierzęta  z zagrody 38 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztywne strony kwadrat. Zwierzęta z zagrody 38
Dostępny4 szt.

Książeczka całokartonowa dla najmłodszych "Zwierzęta z zagrody".

7,99 zł
30
Sztywne strony kwadrat. Zwierzęta na farmie 37 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztywne strony kwadrat. Zwierzęta na farmie 37
Dostępny14 szt.

Książeczka całokartonowa dla dzieci "Zwierzęta na farmie".

8,99 zł
31
Sztywne strony kwadrat. Zwierzęta na wsi 36 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztywne strony kwadrat. Zwierzęta na wsi 36
Dostępny12 szt.

Książeczka całokartnowa dla dzieci "Zwierzęta na wsi".

8,99 zł
32
Sztywne strony kwadrat. Traktorek 862 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztywne strony kwadrat. Traktorek 862
Dostępny11 szt.

Książeczka całokartonowa dla najmłodszych.

8,99 zł
33
Sztywne strony kwadrat. Straż pożarna 861 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztywne strony kwadrat. Straż pożarna 861
Dostępny9 szt.

Książeczka całokartonowa dla najmłodszych.

7,99 zł
34
Kolorowanka. 50 obrazków dla najmłodszych. Miś 848 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka. 50 obrazków dla najmłodszych. Miś 848
Dostępny3 szt.

Kolorowanka dla najmłodszych.

6,99 zł
35
Książeczka harmonijkowa. Co mówią zwierzęta? Kotek 820 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książeczka harmonijkowa. Co mówią zwierzęta? Kotek 820
Dostępny9 szt.

Książeczka harmonijowa dla najmłodszych.

7,99 zł
36
Kolorowanka. 50 obrazków dla najmłodszych. Piesek 847 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
Powiadomienie
37
Jak rysować zwierzęta domowe? 839 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
38
Jak rysować postacie z bajek? 840 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
39
Książeczka harmonijkowa. Co mówią zwierzęta? Krówka 819 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książeczka harmonijkowa. Co mówią zwierzęta? Krówka 819
Dostępny13 szt.

Książeczka harmonijkowa dla najmłodszych.

8,99 zł
40
Kolorowanka wodna. Malujemy wodą Konik 809 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka wodna. Malujemy wodą Konik 809
Niedostępny
Brak

Kolorowanka wodna dla najmłodszych.

5,99 zł
Powiadomienie
41
Sztywne strony kwadrat. Kaczuszka 802 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztywne strony kwadrat. Kaczuszka 802
Dostępny6 szt.

Książeczka sztywnostronicowa dla najmłodszych.

7,99 zł
42
Kolorowanka z naklejkami. Wspaniałe auta Auto wyścigowe 781 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Wspaniałe auta Auto wyścigowe 781
Dostępny1 szt.

Kolorowanka z naklejkami dla najmłodszych.

4,99 zł
43
Sztywne strony kwadrat. Piesek 800 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztywne strony kwadrat. Piesek 800
Dostępny11 szt.

Książeczka sztywnostronicowa dla najmłodszych.

8,99 zł
44
Kolorowanka z naklejkami. Już koloruję Kotek z grzybami 724 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
45
Kolorowanka z naklejkami. Już koloruję Królik z żaglówką 726 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Już koloruję Królik z żaglówką 726
Dostępny20 szt.

Kolorowanka z naklejkami dla najmłodszych.

4,99 zł
46
Kolorowanka z naklejkami. Już koloruję Piesek z gitarą 725 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
47
Kolorowanka z naklejkami. Moje pluszaczki Kotek 752 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Moje pluszaczki Kotek 752
Dostępny10 szt.

Opis produktu:- format: 285x205 /A4,- ilość stron: 16- zawiera naklejki.

5,99 zł
48
Kolorowanka z naklejkami. Co robią traktorki? Traktor z krową 738 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Co robią traktorki? Traktor z krową 738
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Co robią traktorki? Kolorowanka 738

3,99 zł
Powiadomienie
49
Kolorowanka z naklejkami. Małe i duże zwierzęta Konik 769 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Małe i duże zwierzęta Konik 769
Dostępny50 szt.

Ćwicz i ucz się pisać literki. Ćwiczenia będą doskonaliły i utrwalały naukę i pisanie literek. Doskonała pomoc dydaktyczna, którą można z powodzeniem zastosować w domu i w szkole.

4,99 zł
50
Kolorowanka z naklejkami. Traktory na wsi Taktor z broną 733 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Traktory na wsi Taktor z broną 733
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Kolorowanka dla dzieci.

4,99 zł
Powiadomienie
Wróć do góry