hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.03.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 6 marca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się CzuCzu. Puzzle do pary. Zwierzątka na wsi (Bright Junior Media), na drugim CzuCzu. Starter malucha. Co widzę (Bright Junior Media). Kolejny produkt to CzuCzu. Puzzle progresywne. Pojazdy na budowie (Bright Junior Media) oraz CzuCzu. Puzzle progresywne. Zwierzątka w lesie (Bright Junior Media).
1
CzuCzu. Puzzle do pary. Zwierzątka na wsi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
CzuCzu. Puzzle do pary. Zwierzątka na wsi
Bright Junior Media, 30
Dostępny
563 szt.

Wesołe zwierzątka zapraszają maluchy do rozpoczęcia przygody z puzzlami! W poręcznym pudełku zamieszkało aż 15 uroczych zwierzaków z gospodarstwa. Każdy składa się z 2 dużych elementów. Forma puzzli i piękne ilustracje sprawiają, że zestaw doskonale sprawdzi się jako pierwsze puzzle dla malucha. Fantastycznie sprawdzają się w domu, żłobku i podróży. Puzzle inspirują do wielu różnorodnych zabaw. Doskonalcie umiejętność układania coraz trudniejszych puzzli z nową serią: krok 1: Puzzle do pary Zwierzątka na wsi krok 2: Puzzle 4-elementowe Robaczki czworaczki krok 3: Puzzle progresywne Pojazdy na budowie i Zwierzątka w lesie. Wyjątkowa cecha: duże i trwałe elementy są dopasowane do małych rączek. Puzzle zachęcają do zabawy na różne sposoby. Bawcie się i ćwiczcie różne umiejętności.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

73 osoby kupiły
2
CzuCzu. Starter malucha. Co widzę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
CzuCzu. Starter malucha. Co widzę
Bright Junior Media, CzuCzu
Dostępny
738 szt.

Starter malucha to zestaw kontrastowych kart i książeczek do pokazywania, który sprawdzi się w pierwszym roku życia dziecka. Do zestawu dołączyliśmy poradnik z informacjami na temat rozwoju wzroku i pomysłami na wspólną zabawę. To świetny pomysł na prezent dla rodziców niemowląt. Zestaw zawiera: • 2 książeczki harmonijki, • 7 dwustronnych kart do pokazywania i poradnik dla rodziców Wymiary opakowania: 16.5 x 19.0 x 7.0 cm, Długość książeczki: 98.0 cm, Edukacyjny zestaw zawiera kontrastowe książeczki i karty do pokazywania oraz poradnik pełen ciekawostek o rozwoju niemowląt i pomysłów na zabawę. Proste, kontrastowe ilustracje w książeczce są dostosowane do rozwijającego się wzroku niemowląt. Oglądajcie je razem. Opowiadaj o tym, co na nich widać – maluchy uwielbiają słuchać twojego głosu. To doskonały sposób na wspólne spędzanie czasu z maluszkiem i budowanie wyjątkowej więzi. • elementy są wykonane z trwałego kartonu, • odpowiednie dla dzieci od pierwszych dni życia, • ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka, • zabawa rozwija wzrok oraz buduje więź maluszka i rodzica. Wyjątkowa cecha: edukacyjny zestaw rośnie razem z dziećmi. Bawcie się i doskonalcie różne umiejętności.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

60 osób kupiło
3
CzuCzu. Puzzle progresywne. Pojazdy na budowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
CzuCzu. Puzzle progresywne. Pojazdy na budowie
Bright Junior Media, 33
Dostępny
607 szt.

Brum, brum! Pojazdy z placu budowy zapraszają do przygody z puzzlami. Poręczne pudełko stało się garażem dla 9 wspaniałych maszyn z placu budowy. 9 układanek ma różną liczbę elementów: 2, 3, 4, 5 i 6. Dzięki nim dzieci mogą doskonalić sztukę układania coraz trudniejszych puzzli krok po kroku. Kolorowe rewersy pomogą w rozdzieleniu elementów. Piękne ilustracje, duże puzzle i ich forma sprawiają, że zestaw doskonale sprawdzi się jako pierwsze wieloelementowe układanki dla początkujących układaczy. Doskonalcie umiejętność układania coraz trudniejszych puzzli z nową serią: krok 1: Puzzle do pary Zwierzątka na wsi krok 2: Puzzle 4-elementowe Robaczki czworaczki krok 3: Puzzle progresywne Pojazdy na budowie i Zwierzątka w lesie. Wyjątkowa cecha: Duże i trwałe elementy są dopasowane do małych rączek. Puzzle zachęcają do zabawy na różne sposoby. Bawcie się i ćwiczcie różne umiejętności. Możecie na przykład: • zacząć od ułożenia dwuelementowych pojazdów i stopniowo zwiększać trudność zabawy • nazywać pojazdy, ich kolory i części – to przyjemna lekcja nowych słów • bawić się w naśladowanie dźwięków i ruchów – to trening buzi i ciała, a także sposób na wywołanie mnóstwa uśmiechów • poszukiwać informacji o ulubionych maszynach i pojazdach • zadawać sobie zagadki • zbudować dla ułożonych pojazdów garaże z klocków! Dajcie się ponieść wyobraźni! W pudełku znajdziecie: • 9 układanek (33 elementy) Pudełko: 16.5 x 19.0 x 5.0 cm

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

60 osób kupiło
4
CzuCzu. Puzzle progresywne. Zwierzątka w lesie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
CzuCzu. Puzzle progresywne. Zwierzątka w lesie
Bright Junior Media
Dostępny
491 szt.

Chodźcie do lasu! Jego uśmiechnięci mieszkańcy zapraszają do puzzlowej przygody. W poręcznym pudełku zamieszkało mnóstwo leśnych zwierzaków: od małych myszek po niedźwiadki. 9 układanek ma różną liczbę elementów: 2, 3, 4, 5 i 6. W ich rozdzieleniu pomogą różne kolory tła na rewersach. Dzieci mogą stopniowo doskonalić sztukę układania coraz trudniejszych puzzli. Piękne ilustracje, duże elementy i forma produktu sprawiają, że zestaw doskonale sprawdzi się jako pierwsze wieloelementowe puzzle dla dzieci. Doskonalcie umiejętność układania coraz trudniejszych puzzli z nową serią: krok 1: Puzzle do pary Zwierzątka na wsi krok 2: Puzzle 4-elementowe Robaczki czworaczki krok 3: Puzzle progresywne Pojazdy na budowie i Zwierzątka w lesie. Wyjątkowa cecha: Duże i trwałe elementy są dopasowane do małych rączek. Puzzle zachęcają do zabawy na różne sposoby. Bawcie się i ćwiczcie różne umiejętności. W pudełku znajdziecie: • 9 układanek (33 elementy) Pudełko: 16.5 x 19.0 x 5.0 cm Układanki pozwalają na różnorodne rozwijające aktywności. Spróbujcie: • zacząć od ułożenia dwuelementowych zwierzątek, stopniowo zwiększając trudność zabawy. • nazywać zwierzęta, ich kolory i części ciała – to wesoła lekcja nowych słów • bawić się w naśladowanie dźwięków i ruchów – będzie mnóstwo śmiechu, a przy • okazji potrenujecie aparat mowy i dużą motorykę! • poszukiwać informacji i czytać więcej o zwierzętach leśnych • zadawać pytania i zagadki • pójść na spacer do lasu! Dajcie się ponieść wyobraźni!

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

48 osób kupiło
5
CzuCzu. Puzzle. Robaczki czworaczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu. Puzzle. Robaczki czworaczki
Bright Junior Media, 32
Dostępny
391 szt.

Co w trawie piszczy? Urocze robaczki zapraszają do przygody z puzzlami. W poręcznym pudełku zamieszkało 8 sympatycznych owadów i innych malutkich mieszkańców łąki i ogrodu. Każdy składa się z 4 dużych elementów. Forma produktu i piękne ilustracje sprawiają, że zestaw doskonale sprawdzi się jako pierwsze kilkuelementowe puzzle dla dzieci, które kontynuują swoją przygodę z coraz trudniejszymi układankami. Puzzle inspirują do wielu różnorodnych zabaw. Fantastycznie sprawdzają się w domu, podróży i podczas wspólnych zabaw. Doskonalcie umiejętność układania coraz trudniejszych puzzli z nową serią: • krok 1: Puzzle do pary Zwierzątka na wsi, • krok 2: Puzzle 4-elementowe Robaczki czworaczki, • krok 3: Puzzle progresywne Pojazdy na budowie i Zwierzątka w lesie. Wyjątkowa cecha: Duże i trwałe elementy są dopasowane do małych rączek. Puzzle zachęcają do zabawy na różne sposoby. Bawcie się i ćwiczcie różne umiejętności. Wymiary opakowania: 16.5 x 19.5 x 5.0 cm.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

44 osoby kupiły
6
CzuCzu. Układanki z dziurką. Pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu. Układanki z dziurką. Pojazdy
Bright Junior Media, CzuCzu
Dostępny
373 szt.

Brum, brum! Poznajcie różne pojazdy! Co lata a co jeździ? Kto policzy koła? Ilustracje przedstawiają uwielbiane przez dzieci pojazdy. Edukacyjny zestaw zawiera 6 dużych układanek z wymiennymi kółeczkami. Doskonale sprawdzi się jako pierwsze wieloelementowe puzzle dla malucha. Dołączone do układanek scenariusze zawierają mnóstwo pomysłów na rozwijające zabawy. Zestaw zawiera: • 6 układanek (36 elementów) • scenariusze zabaw. Wymiary opakowania: 16.5 x 9.0 x 7.0 cm. Duże elementy są wykonane z trwałej tektury. Odpowiednie dla dzieci w wieku 2+. Wyjątkowa cecha: kółeczka można dowolnie wymieniać. Duże i trwałe elementy są dopasowane do małych rączek. Ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka. Zabawa rozwija małą motorykę i wyobraźnię.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

35 osób kupiło
7
Marsjanin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marsjanin
Dostępny
7 szt.

Mark Watney kilka dni temu był jednym z pierwszych ludzi, którzy stanęli na Marsie. Teraz jest pewien, że będzie pierwszym, który tam umrze! Straszliwa burza piaskowa sprawia, że marsjańska ekspedycja, w której skład wchodzi Mark Watney, musi ratować się ucieczką z Czerwonej Planety. Kiedy ciężko ranny Mark odzyskuje przytomność, stwierdza, że został na Marsie sam w zdewastowanym przez wichurę obozie, z minimalnymi zapasami powietrza i żywności, a na dodatek bez łączności z Ziemią. Co gorsza, zarówno pozostali członkowie ekspedycji, jak i sztab w Houston uważają go za martwego, nikt więc nie zorganizuje wyprawy ratunkowej; zresztą, nawet gdyby wyruszyli po niego niemal natychmiast, dotarliby na Marsa długo po tym, jak zabraknie mu powietrza, wody i żywności. Czyżby to był koniec? Nic z tego. Mark rozpoczyna heroiczną walkę o przetrwanie, w której równie ważną rolę co naukowa wiedza, zdolności techniczne i pomysłowość odgrywają niezłomna determinacja i umiejętność zachowania dystansu wobec siebie i świata, który nie zawsze gra fair. Na podstawie książki powstał wyreżyserowany przez Ridleya Scotta film, w którym główną rolę gra Matt Damon.

44,90 zł
29,19 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 15,71 zł

8 osób kupiło
8
Sekret panny Elizy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekret panny Elizy
Dostępny
114 szt.

Poruszająca opowieść o tym, jak wziąć los w swoje ręce, zmierzyć się z sekretami przeszłości i… odpowiednio doprawić krem cytrynowy Anglia, rok 1835. Do Londynu docierają rzadkie przysmaki, egzotyczne przyprawy i nieznane owoce. Nikt jednak nie wie, jak ich używać. Kiedy wydawca proponuje Elizie Acton napisanie książki kucharskiej zamiast kolejnego tomiku poezji, dziewczyna odmawia. Bankructwo ojca zmienia jednak jej sytuację. Eliza musi z czegoś żyć. Chociaż nigdy wcześniej nie postawiła stopy w kuchni, zaczyna zbierać przepisy, eksperymentować, aż w końcu ze zdziwieniem odkrywa w sobie talent i pasję do gotowania. Pomocnicą Elizy zostaje pozbawiona środków do życia Ann. Choć dzielą je różnice klasowe oraz pilnie strzeżone tajemnice, między kobietami nawiązuje się przyjaźń. Razem przetestują setki przepisów, odkryją nieznane im dotąd smaki i stworzą książkę kucharską, która zrewolucjonizuje spojrzenie na gotowanie. W tej historii mieszają się nie tylko smaki i zapachy, ale też marzenia, traumy, ambicje. Powieść inspirowana prawdziwą historią Elizy Acton, autorki pierwszej książki kulinarnej, której odbiorcami były niższe warstwy społeczne. Książka stała się międzynarodowym bestsellerem, a Eliza Acton jedną z najważniejszych pisarek kulinarnych wszech czasów. Książka idealna dla miłośników powieści Jane Austen i sióstr Brontë.

47,90 zł
35,45 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,45 zł

2 osoby kupiły
9
Kolorowanka z naklejkami. Co mówią zwierzęta? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Co mówią zwierzęta?
Dostępny
2 szt.

Cechy produktu: • format: A5, • ilość stron: 16, • zawiera naklejki. Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo.

4,20 zł
2,99 zł

Rabat 28,8%
oszczędzasz 1,21 zł

3 osoby kupiły
10
Sztywne strony kwadrat. Zwierzęta na wsi 36 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztywne strony kwadrat. Zwierzęta na wsi 36
Dostępny
11 szt.

Książeczka całokartnowa dla dzieci "Zwierzęta na wsi".

8,99 zł
1 osoba kupiła
11
Stempelek Świnka Peppa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stempelek Świnka Peppa
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.28

 Stempelek, Świnka Peppa Praktyczny stempelek z otwieranym denkiem. W środku nakładka z motywem przedstawiającym ulubionego bohatera ze Świnki Peppy. Dzięki uroczym postaciom szkoła może być fajna. Tylko wyobraźnia wyznacza tu granice. Nieważne czy jesteś pierwszoklasistą czy piątoklasistą - potrzebujesz przyborów do szkolnej przygody. Praktyczny stempelek z otwieranym denkiem, pozwoli ozdobić dowolny przedmiot. Na każdym stempelku umieszczona nakładka z motywem przedstawiającym ulubionego bohatera ze Świnki Peppy. Stempelek odbija tylko wzór, bez dodatkowej obwódki, co bardzo podnosi ich wartość dekoracyjną. Stempelki dostępne z tuszem w 2 kolorach: czerwonym, granatowym. Dostępnych 6 wzorów najwyższej jakości stempelków. Stempelek wysyłany losowo. Wymiary: 4 cm x 2,5 cm x 2,5 cm. Kategoria wiekowa: 3+. UWAGA! Elementy i tusz, nie nadają się do spożycia! Zalecana zabawa pod nadzorem osoby dorosłej!

12,69 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,4%
oszczędzasz 1,70 zł

1 osoba kupiła
12
Zima czarownicy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zima czarownicy
Dostępny
1049 szt.

Bestseller "New York Timesa"Niesamowite zakończenie "Zimowej Trylogii"!Wasia i Morozko powracają w trzeciej części przygód, stanowiącej kontynuację "Niedźwiedzia i słowika" oraz "Dziewczyny z wieży", by walczyć ze śmiertelnymi i magicznymi wrogami i ocalić obie Rusie, tę widzialną i tę niewidzialną.Wasilisa Pietrowna to niezwykła dziewczyna, za wszelką cenę szukająca własnej drogi. Jej odwaga oraz magiczne zdolności przyciągnęły uwagę Morozki, króla zimy. Za wcześnie jednak, by ocenić, czy jego zainteresowanie okaże się błogosławieństwem, czy przekleństwem.Na Moskwę spadło nieszczęście. Jej mieszkańcy szukają odpowiedzi na pytanie, dlaczego właśnie ich to spotkało, a także kogoś, kogo mogliby winić. Wasia jest całkiem sama i osaczona ze wszystkich stron. Wielki Książę , przepełniony gniewem, wybiera sojuszników, którzy poprowadzą go ku wojnie i upadkowi. Powraca zły demon, zdeterminowany, by szerzyć chaos. Wasia znajduje się w samym sercu konfliktu, czując, że los obu światów spoczywa na jej barkach. Niepewna własnej przyszłości odkryje zdumiewającą prawdę o sobie samej, próbując ocalić Ruś, Morozkę oraz świat magii, tak bliski jej sercu. Może się jednak okazać, że nie zdoła uratować wszystkich"Nie wystarczy powiedzieć po prostu, że "Zimowa Trylogia" Katherine Arden jest dobra. Taką lekturę, chce się przytulić, postawić na półce z ulubionymi książkami i natychmiast przeczytać ponownie, a z każdym kolejnym tomem staje się jeszcze lepsza. "Zima czarownicy" znów przenosi nas do czternastowiecznej Moskwy, gdzie dawne bóstwa walczą z nowym bogiem o duszę Rusi, a los wszystkich spoczywa na delikatnych barkach młodziutkiej czarownicy. Przygotujcie się na to, że ta opowieść wyrwie wam serce z piersi, odzyskacie je na chwilę pełne śniegu i magii, i znów zostanie wam wyrwane ".Laini Taylor

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

1 osoba kupiła
13
Sztywne strony kwadrat. Koziołek 801 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztywne strony kwadrat. Koziołek 801
Dostępny
4 szt.

Książeczka sztywnostronicowa dla najmłodszych.

8,99 zł
1 osoba kupiła
14
Jak rysować postacie z bajek? 840 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
1 osoba kupiła
15
Podróżny Zestaw do Kolorowania LOL Surprise - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróżny Zestaw do Kolorowania LOL Surprise
Cass film
Dostępny
5 szt.

Podróżny Zestaw do Kolorowania, LOL Surprise Zapewnij dziecku dużo radości w czasie podróży, dzięki podróżnemu zestawowi z motywem LOL Surprise . Zestaw kreatywny zawiera 70 szablonów, które umieszczone są na rolce, dzięki czemu obrazek można łatwo zwinąć. Zestaw stworzono w taki sposób, by pozwalał swobodnie malować w czasie podróży, Składa się ze sztywnego blatu na którym rozciągamy kolorowanki z rolki i zabezpieczamy specjalnym uchwytem, by się nie przesuwały. Dodatkowo posiada schowek na kredki i naklejki. Zestaw zawiera: 70 szablonów do pokolorowania na rolce, długość rolki 105 cm, 8 kolorowych mini - kredek, Arkusz naklejek - ok. 21 szt. Wymiary opakowania: 37 cm x 25 cm x 4,5 cm.

92,99 zł
74,39 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 18,60 zł

1 osoba kupiła
16
Książeczka harmonijkowa. Co mówią zwierzęta? Krówka 819 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książeczka harmonijkowa. Co mówią zwierzęta? Krówka 819
Dostępny
10 szt.

Książeczka harmonijkowa dla najmłodszych.

8,99 zł
1 osoba kupiła
17
Podróżny Zestaw do Kolorowania Psi Patrol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróżny Zestaw do Kolorowania Psi Patrol
Cass film
Dostępny
3 szt.

Podróżny Zestaw do Kolorowania, Psi PatrolZapewnij dziecku dużo radości w czasie podróży, dzięki podróżnemu zestawowi z motywem z bajki Psi Patrol. Zestaw kreatywny zawiera 70 szablonów, które umieszczone są na rolce, dzięki czemu obrazek można łatwo zwinąć. Zestaw stworzono w taki sposób, by pozwalał swobodnie malować w czasie podróży, Składa się ze sztywnego blatu na którym rozciągamy kolorowanki z rolki i zabezpieczamy specjalnym uchwytem, by się nie przesuwały. Dodatkowo posiada schowek na kredki i naklejki. Zestaw zawiera: 70 szablonów do pokolorowania na rolce, długość rolki 105 cm, 8 kolorowych mini - kredek, Arkusz naklejek - ok. 21 szt. Wymiary opakowania: 37 cm x 25 cm x 4,5 cm.

92,99 zł
74,39 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 18,60 zł

1 osoba kupiła
18
Articasa - Zestaw wielkanocny kurczak i zając 4 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Articasa - Zestaw wielkanocny kurczak i zając 4 sztuki
Inny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.20

Zestaw wielkanocny składający się z 2 kurczaczków i 2 zajączków. Miękkie w dotyku. Idealnie nadają się do wykonania dekoracji wielkanocnych np. stoików lub innych kompozycji. Wymiary figurek: 5 x 2,5 x 3 cmKolor bazowy: ŻółtyTyp: Akcesoria domoweRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

10,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

19
Voyage dans l'Est literatura francuska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voyage dans l'Est literatura francuska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

"- Vu l'ancienneté des faits, il sera sans doute compliqué de les faire établir, et vraisemblablement, votre pere ne sera pas condamné...- Alors, il y a des faits plus récents, qui ont eu lieu a Nancy, a Nice, a Paris et a Tende, il y a deux ans. Ce serait peut-etre plus facile...- Certainement.- Mais j'étais majeure.- Ça reste des viols par ascendant, madame. Et qui ont eu un commencement d'exécution quand vous étiez mineure. Moi, je vais le faire convoquer dans un commissariat de Strasbourg. Il aura une grosse frayeur. Il sera difficile d'apporter les preuves. Il y aura sans doute un non-lieu..."

114,00 zł
109,44 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 4,56 zł

20
Temperówka Maped Croc Croc Królik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówka Maped Croc Croc Królik
Cx Dystrybucja
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.16

Temperówka w kształcie króliczka Do temperowania kredek i ołówków Podczas temperowania ząbki królika podnoszą się w górę

8,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

21
Świat literek z naklejkami. Panda 869 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,99 zł
22
Świat literek z naklejkami. Żółw 871 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,99 zł
23
Świat literek z naklejkami. Piesek 868 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
24
Świat literek z naklejkami. Kogut 870 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,99 zł
25
Sztywne strony kwadrat. Pogotowie 863 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztywne strony kwadrat. Pogotowie 863
Dostępny
6 szt.

Książeczka całokartonowa dla najmłodszych.

7,99 zł
26
Sztywne strony kwadrat. Zwierzęta  z zagrody 38 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztywne strony kwadrat. Zwierzęta z zagrody 38
Dostępny
2 szt.

Książeczka całokartonowa dla najmłodszych "Zwierzęta z zagrody".

7,99 zł
27
Sztywne strony kwadrat. Zwierzęta na farmie 37 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztywne strony kwadrat. Zwierzęta na farmie 37
Dostępny
8 szt.

Książeczka całokartonowa dla dzieci "Zwierzęta na farmie".

8,99 zł
28
Sztywne strony kwadrat. Traktorek 862 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztywne strony kwadrat. Traktorek 862
Dostępny
4 szt.

Książeczka całokartonowa dla najmłodszych.

8,99 zł
29
Sztywne strony kwadrat. Straż pożarna 861 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztywne strony kwadrat. Straż pożarna 861
Dostępny
6 szt.

Książeczka całokartonowa dla najmłodszych.

7,99 zł
30
Moje pierwsze malowanki. Słonik 854 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze malowanki. Słonik 854
Dostępny
11 szt.

Kolorowanka dla najmłodszych.

4,99 zł
31
Kolorowanka. 50 obrazków dla najmłodszych. Miś 848 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka. 50 obrazków dla najmłodszych. Miś 848
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Kolorowanka dla najmłodszych.

6,99 zł
Powiadomienie
32
Książeczka harmonijkowa. Co mówią zwierzęta? Kotek 820 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książeczka harmonijkowa. Co mówią zwierzęta? Kotek 820
Dostępny
4 szt.

Książeczka harmonijowa dla najmłodszych.

6,99 zł
33
Kolorowanka. 50 obrazków dla najmłodszych. Kotek 846 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka. 50 obrazków dla najmłodszych. Kotek 846
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

6,99 zł
Powiadomienie
34
Kolorowanka. 50 obrazków dla najmłodszych. Piesek 847 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
Powiadomienie
35
Jak rysować zwierzęta domowe? 839 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
36
Książeczka harmonijkowa. Co mówią zwierzęta? Zwierzęta na wsi Świnka - kotek 822 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
37
Kolorowanka wodna. Malujemy wodą Konik 809 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka wodna. Malujemy wodą Konik 809
Niedostępny
Brak

Kolorowanka wodna dla najmłodszych.

5,99 zł
Powiadomienie
38
Sztywne strony kwadrat. Kaczuszka 802 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztywne strony kwadrat. Kaczuszka 802
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

Książeczka sztywnostronicowa dla najmłodszych.

7,99 zł
Powiadomienie
39
Kolorowanka z naklejkami. Wspaniałe auta Auto wyścigowe 781 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Wspaniałe auta Auto wyścigowe 781
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Kolorowanka z naklejkami dla najmłodszych.

4,99 zł
Powiadomienie
40
Sztywne strony kwadrat. Piesek 800 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztywne strony kwadrat. Piesek 800
Dostępny
4 szt.

Książeczka sztywnostronicowa dla najmłodszych.

8,99 zł
41
Kolorowanka z naklejkami. Już koloruję Kotek z grzybami 724 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
42
Kolorowanka z naklejkami. Już koloruję Królik z żaglówką 726 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Już koloruję Królik z żaglówką 726
Dostępny
16 szt.

Kolorowanka z naklejkami dla najmłodszych.

4,99 zł
43
Kolorowanka z naklejkami. Już koloruję Piesek z gitarą 725 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
44
Kolorowanka z naklejkami. Moje pluszaczki Kotek 752 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Moje pluszaczki Kotek 752
Dostępny
7 szt.

Opis produktu:- format: 285x205 /A4,- ilość stron: 16- zawiera naklejki.

5,99 zł
45
Kolorowanka z naklejkami. Co robią traktorki? Traktor z krową 738 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Co robią traktorki? Traktor z krową 738
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Co robią traktorki? Kolorowanka 738

3,99 zł
Powiadomienie
46
Kolorowanka z naklejkami. Małe i duże zwierzęta Konik 769 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Małe i duże zwierzęta Konik 769
Dostępny
13 szt.

Ćwicz i ucz się pisać literki. Ćwiczenia będą doskonaliły i utrwalały naukę i pisanie literek. Doskonała pomoc dydaktyczna, którą można z powodzeniem zastosować w domu i w szkole.

4,99 zł
47
Kolorowanka z naklejkami. Małe i duże zwierzęta. Piesek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Małe i duże zwierzęta. Piesek
Dostępny
16 szt.

Kolorowanka dla każdego dziecka lubiącego zwierzęta.

4,90 zł
3,99 zł

Rabat 18,6%
oszczędzasz 0,91 zł

48
Kolorowanka z naklejkami. Traktory na wsi Taktor z broną 733 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Traktory na wsi Taktor z broną 733
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Kolorowanka dla dzieci.

4,99 zł
Powiadomienie
49
Kolorowanka z naklejkami.Małe lale Dziewczynka z wózkiem 731 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami.Małe lale Dziewczynka z wózkiem 731
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Małe lale z naklejkami 731

3,99 zł
Powiadomienie
50
Kolorowanka z naklejkami. Traktory na wsi. Traktor z opryskiwaczem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Traktory na wsi. Traktor z opryskiwaczem
Dostępny
12 szt.

Kolorowanka dla dzieci, które lubią traktory i różne pojazdy.

4,90 zł
3,99 zł

Rabat 18,6%
oszczędzasz 0,91 zł

51
Kolorowanka z naklejkami. Małe lale. Dziewczynka z pieskiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Małe lale. Dziewczynka z pieskiem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.05

Kolorowanka. Małe lale: dziewczynka z piłką ma wyraźne linie, które ułatwiają kolorowanie małym dzieciom.

3,30 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,4%
oszczędzasz 0,31 zł

52
Malowanka. Zwierzaczki Małpka 655 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanka. Zwierzaczki Małpka 655
Dostępny
22 szt.

Kolorowanka. Zwierzaczki

3,99 zł
53
Kolorowanka z naklejkami. Super auta Sportowy zielony 702 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
54
Kolorowanka z naklejkami. Traktory i inne pojazdy Traktor z przyczepą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Traktory i inne pojazdy Traktor z przyczepą
Dostępny
12 szt.

Kolorowanka dla prawdziwego fana traktorów i innych pojazdów.

6,50 zł
4,99 zł

Rabat 23,2%
oszczędzasz 1,51 zł

55
Kolorowanka z naklejkami. Traktory i inne pojazdy Traktor z bronami 710 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Traktory i inne pojazdy Traktor z bronami 71...
Dostępny
22 szt.

Kolorowanka. Traktory i inne pojazdy. Traktor z pługiem

6,99 zł
56
Kolorowanka. Dinozaury. Zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka. Dinozaury. Zielony
Dostępny
4 szt.

Kolorowanka dla każdego fana dinozaurów.

5,50 zł
3,99 zł

Rabat 27,5%
oszczędzasz 1,51 zł

57
Sztywne strony kwadrat. O piesku 242 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
58
Sztywne strony kwadrat. Liczymy do 10. 584 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
59
Sztywne strony kwadrat. O misiu 241 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
60
Sztywne strony kwadrat. O kotku 240 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
61
Sztywne strony kwadrat. Świnka Chrumcia 586 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztywne strony kwadrat. Świnka Chrumcia 586
Dostępny
6 szt.

Świnka Chrumcia. Książeczka dla najmłodszych

8,99 zł
62
Kolorowanka Kucyki. Dominika i jej kucyk 97 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka Kucyki. Dominika i jej kucyk 97
Dostępny
8 szt.

Kucyki Kolorowanka 97

4,99 zł
63
Sztywne strony kwadrat. Przygody Bartka 585 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
64
Schowek
5,99 zł
Powiadomienie
65
Zestaw Naklejek - Metalicznych 1ark Papierowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Naklejek - Metalicznych 1ark Papierowy
Cass film
Dostępny
5 szt.

Zestaw Naklejek - Metalicznych (1 ark.), Papierowych (7 ark.), Star Wars Wymarzony zestaw, bardzo starannie wykonanych, naklejek metalicznych - 8 arkuszy. Zabawa - niespodzianka. Przyklej je gdziekolwiek chcesz. Inspiracją jest tu największy hit ostatnich lat, Star Wars. Tylko wyobraźnia wyznacza tu granice. Dzięki uroczym bohaterom szkoła może być fajna. Nieważne czy jesteś pierwszoklasistą czy piątoklasistą - potrzebujesz przyborów do szkolnej przygody. Wymarzony zestaw, bardzo starannie wykonanych, naklejek ok. 383 szt. Zabawa - niespodzianka. Przyklej je gdziekolwiek chcesz. Wszystkie naklejki przedstawiają ulubione motywy ze Stars Wars . 1 arkusz naklejek metalicznych. 7 arkuszy naklejek papierowych. Wymiary opakowania: 23,5 cm x 15 cm x 0,5 cm. Uwaga: produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Ryzyko zakrztuszenia.

16,05 zł
12,99 zł

Rabat 19,1%
oszczędzasz 3,06 zł

66
Zestaw Naklejek Metalicznych 1 ark Papierowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Naklejek Metalicznych 1 ark Papierowy
Cass film
Dostępny
2 szt.

Zestaw Naklejek - Metalicznych (1 ark.), Papierowych (7 ark.), MinionkiWymarzony zestaw, bardzo starannie wykonanych, naklejek metalicznych - 8 arkuszy. Zabawa - niespodzianka. Przyklej je gdziekolwiek chcesz.Inspiracją jest tu największy bajkowy hit ostatnich lat, Minionki. Tylko wyobraźnia wyznacza tu granice. Dzięki uroczym bohaterom szkoła może być fajna. Nieważne czy jesteś pierwszoklasistą czy piątoklasistą - potrzebujesz przyborów do szkolnej przygody.Wymarzony zestaw, bardzo starannie wykonanych, naklejek ok. 383 szt.Zabawa - niespodzianka. Przyklej je gdziekolwiek chcesz.Wszystkie naklejki przedstawiają ulubione Minionki.1 arkusz naklejek metalicznych.7 arkuszy naklejek papierowych.Wymiary opakowania: 23,5 cm x 15 cm x 0,5 cm.Uwaga: produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Ryzyko zakrztuszenia.

16,05 zł
12,99 zł

Rabat 19,1%
oszczędzasz 3,06 zł

67
Zestaw Przyborów Szkolnych Z Kolorowankami 25el - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Przyborów Szkolnych Z Kolorowankami 25el
Cass film
Dostępny
5 szt.

 Zestaw Przyborów Szkolnych z Kolorowankami /25 el./, Spirit Mustang Zestaw przyborów szkolnych - 25 elementów, stanowiących podstawowe wyposażenie każdego malucha. Starannie wykonany, złożony z 8 arkuszy do kolorowania, 7 kredek, 2 mini - ołówki, temperówki, gumki, 4 markerów, notatnika i piórnika. Inspiracją jest tu nieujarzmiony Mustang z Dzikiej Doliny przemierzający prerie Dzikiego Zachodu. Dzięki uroczym bohaterom szkoła może być fajna. Nieważne czy jesteś pierwszoklasistą czy piątoklasistą - potrzebujesz przyborów do szkolnej przygody. Bogaty zestaw /25 elementów/ z przyborami szkolnymi i kolorowankami, bardzo starannie wykonany. Zestaw 8 kolorowanek do kolorowania. 7 różnokolorowych kredek, 4 markery, piórnik. Notatnik, 2 mini - ołówki i temperówkę i gumkę. Zestaw zapakowany we wspaniałą wieżę, stanowi doskonały prezent. Zestaw kolorowanek o rozmiarze: 10 cm x 12,5 cm x 0,5 cm. Wymiary piórnika: 6 cm x 21 cm x 2 cm. Wymiary opakowania: 9,5 cm x 11 cm x 24 cm.

64,99 zł
51,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,00 zł

68
Zestaw Artystyczny W Walizce 50 el LOL Surprise - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Artystyczny W Walizce 50 el LOL Surprise
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.01

 Zestaw Artystyczny W Walizce, 50 El., LOL Surprise Doskonały zestaw z artykułami plastycznymi, który zapewni dzieciom mnóstwo rozwijającej zabawy. Zachwyci jakością oraz funkcjonalnością. Zestaw składa się z 50 elementów, dzięki uchwytowi do przenoszenia, można go zabrać ze sobą wszędzie. Idealnie sprawdzi się zarówno na co dzień w szkole, w domu jak i w podróży. Wszystkie akcesoria zdobione są motywem L.O.L. Surprise! Zestaw spakowany w praktyczną walizkę z wygodnym uchwytem, zawiera: 6 kredek, 12 mazaków, 12 kredek świecowych, 12 farb akwarelowych, 1 panel do mieszania kolorów, 1 pędzelek, 2 ołówki, 1 linijkę, 1 gumkę, 1 temperówkę, 1 nożyczki. Wymiary walizki: 38 cm x 21 cm x 3,5 cm. Zalecane dla dzieci powyżej 3 roku życia.

73,00 zł
58,40 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 14,60 zł

69
Zestaw Artystyczny W Walizce 50 el Psi Patrol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Artystyczny W Walizce 50 el Psi Patrol
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Zestaw Artystyczny W Walizce, 50 El., Psi Patrol Doskonały zestaw z artykułami plastycznymi, który zapewni dzieciom mnóstwo rozwijającej zabawy. Zachwyci jakością oraz funkcjonalnością. Zestaw składa się z 50 elementów, dzięki uchwytowi do przenoszenia, można go zabrać ze sobą wszędzie. Idealnie sprawdzi się zarówno na co dzień w szkole, w domu jak i w podróży. Wszystkie akcesoria zdobione są motywem z bajki Psi Patrol! Zestaw spakowany w praktyczną walizkę z wygodnym uchwytem, zawiera: 6 kredek, 12 mazaków, 12 kredek świecowych, 12 farb akwarelowych, 1 panel do mieszania kolorów, 1 pędzelek, 2 ołówki, 1 linijkę, 1 gumkę, 1 temperówkę, 1 nożyczki. Wymiary walizki: 38 cm x 21 cm x 3,5 cm. Zalecane dla dzieci powyżej 3 roku życia.

73,00 zł
58,40 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 14,60 zł

70
Zestaw Naklejek Metalicznych Papierowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Naklejek Metalicznych Papierowy
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.12

 Zestaw Naklejek - Metalicznych (1 ark.), Papierowych (7 ark.), Avengers Wymarzony zestaw, bardzo starannie wykonanych, naklejek metalicznych - 8 arkuszy. Zabawa - niespodzianka. Przyklej je gdziekolwiek chcesz. Inspiracją jest tu największy bajkowy hit ostatnich lat, Avengers. Tylko wyobraźnia wyznacza tu granice. Dzięki odważnym bohaterom szkoła może być fajna. Nieważne czy jesteś pierwszoklasistą czy piątoklasistą - potrzebujesz przyborów do szkolnej przygody. Wymarzony zestaw, bardzo starannie wykonanych, naklejek ok. 383 szt. Zabawa - niespodzianka. Przyklej je gdziekolwiek chcesz. Wszystkie naklejki przedstawiają motywy z ulubionych Avengersów. 1 arkusz naklejek metalicznych. 7 arkuszy naklejek papierowych. Wymiary opakowania: 23,5 cm x 15 cm x 0,5 cm. Uwaga: produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Ryzyko zakrztuszenia.

16,10 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 3,11 zł

71
Zestaw Naklejek Metalicznych 1 ark Papierowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Naklejek Metalicznych 1 ark Papierowy
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.12

Zestaw Naklejek - Metalicznych (1 ark.), Papierowych (7 ark.), Kraina Lodu Wymarzony zestaw, bardzo starannie wykonanych, naklejek metalicznych - 8 arkuszy. Zabawa - niespodzianka. Przyklej je gdziekolwiek chcesz. Inspiracją jest tu największy bajkowy hit ostatnich lat, Kraina Lodu. Tylko wyobraźnia wyznacza tu granice. Dzięki uroczym bohaterom szkoła może być fajna. Nieważne czy jesteś pierwszoklasistą czy piątoklasistą - potrzebujesz przyborów do szkolnej przygody. Wymarzony zestaw, bardzo starannie wykonanych, naklejek ok. 383 szt. Zabawa - niespodzianka. Przyklej je gdziekolwiek chcesz. Wszystkie naklejki przedstawiają ulubione motywy z Krainy Lodu . 1 arkusz naklejek metalicznych. 7 arkuszy naklejek papierowych. Wymiary opakowania: 23,5 cm x 15 cm x 0,5 cm. Uwaga: produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Ryzyko zakrztuszenia.

16,05 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,1%
oszczędzasz 3,06 zł

72
Zestaw Długopisów Żelowych 6 szt Spirit Mustang - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Długopisów Żelowych 6 szt Spirit Mustang
Cass film
Dostępny
6 szt.

 Zestaw Długopisów Żelowych, 6 Szt., Spirit Mustang Zapisz swoje myśli, zanim ulecą. Barwny zestaw 6 długopisów żelowych. Idealnie sprawdzi się w szkole i w domu. Kolory długopisów: żółty, pomarańczowy, różowy, zielony, niebieski i fioletowy. Wymiary opakowania: 7 cm x 15 cm x 1 cm. Kategoria wiekowa: 3+.

37,99 zł
30,39 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,60 zł

73
Teczka A4 Zamykana Na Gumki Spiderman - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A4 Zamykana Na Gumki Spiderman
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.04

 Teczka A4, Zamykana na Gumki, Spiderman Niezwykle elegancka teczka A4, stanowi podstawowe wyposażenie każdego ucznia. Starannie wykonana i zamykana na gumki. Ozdobiona efektownym wizerunkiem niezawodnego Spidermana. Teczka A4 idealna do przechowywania rysunków, sprawdzianów, testów, dokumentów itp. Pięknie ozdobiona na zewnątrz, jak i wewnątrz. Niezwykle elegancka i praktyczna. Wewnątrz specjalne miejsce na nazwisko i adres właściciela. Posiada wygodne zamknięcie na gumki. Z wizerunkiem Spidermana. Wymiary: 25 cm x 33 cm x 1 cm.

26,00 zł
20,80 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,20 zł

74
Teczka A4 Zamykana Na Gumki Jurassic World - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A4 Zamykana Na Gumki Jurassic World
Cass film
Dostępny
20 szt.

Teczka A4 Zamykana na Gumki, Jurassic World Niezwykle elegancka teczka A4, stanowi podstawowe wyposażenie każdego ucznia. Starannie wykonana i zamykana na gumki. Ozdobiona efektownym wizerunkiem wskrzeszonych z segmentów DNA, dinozaurów, które pomogą zbliżyć się do tajemniczego świata niebezpiecznych zwierzaków żyjących w prehistorycznych czasach. Teczka A4 idealna do przechowywania rysunków, sprawdzianów, testów, dokumentów itp. Pięknie ozdobiona na zewnątrz, jak i wewnątrz. Niezwykle elegancka i praktyczna. Wewnątrz specjalne miejsce na nazwisko i adres właściciela. Posiada wygodne zamknięcie na gumki. Z wizerunkami dinozaurów z Jurassic World. Wymiary: 25 cm x 33 cm x 1 cm.

25,99 zł
20,79 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,20 zł

75
Teczka A4 Zamykana Na Gumki LOL Surprise - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A4 Zamykana Na Gumki LOL Surprise
Cass film
Dostępny
16 szt.

 Teczka A4 Zamykana na Gumki, LOL Surprise Niezwykle elegancka teczka A4, stanowi podstawowe wyposażenie każdego ucznia. Starannie wykonana i zamykana na gumki. Ozdobiona efektownymi wizerunkami laleczek LOL Surprise. Teczka A4 idealna do przechowywania rysunków, sprawdzianów, testów, dokumentów itp. Pięknie ozdobiona na zewnątrz, jak i wewnątrz. Niezwykle elegancka i praktyczna. Wewnątrz specjalne miejsce na nazwisko i adres właściciela. Posiada wygodne zamknięcie na gumki. Z wizerunkami laleczek LOL Surprise. Wymiary: 25 cm x 33 cm x 1 cm.

25,99 zł
20,79 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,20 zł

76
Stempelek Spirit Mustang - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stempelek Spirit Mustang
Cass film
Dostępny
22 szt.

 Stempelek, Spirit Mustang Praktyczny stempelek z otwieranym denkiem. W środku nakładka z motywem przedstawiającym ulubionego bohatera ze Spirit Mustang. Dzięki uroczym postaciom szkoła może być fajna. Tylko wyobraźnia wyznacza tu granice. Nieważne czy jesteś pierwszoklasistą czy piątoklasistą - potrzebujesz przyborów do szkolnej przygody. Praktyczny stempelek z otwieranym denkiem, pozwoli ozdobić dowolny przedmiot. Na każdym stempelku umieszczona nakładka z motywem przedstawiającym ulubionego bohatera ze Spirit Mustang. Stempelek odbija tylko wzór, bez dodatkowej obwódki, co bardzo podnosi ich wartość dekoracyjną. Stempelki dostępne z tuszem w 2 kolorach: czerwonym, granatowym. Dostępnych 6 wzorów najwyższej jakości stempelków. Stempelek wysyłany losowo. Wymiary: 4 cm x 2,5 cm x 2,5 cm. Kategoria wiekowa: 3+. UWAGA! Elementy i tusz, nie nadają się do spożycia! Zalecana zabawa pod nadzorem osoby dorosłej!

12,69 zł
10,99 zł

Rabat 13,4%
oszczędzasz 1,70 zł

77
Potrójny Piórnik z Wyposażeniem Spirit Mustang - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potrójny Piórnik z Wyposażeniem Spirit Mustang
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.20

 Potrójny Piórnik z Wyposażeniem, Spirit Mustang Potrójny piórnik z wyposażeniem, wymarzony prezent dla każdego malucha. Wewnątrz kieszonka z planem lekcji, 2 szablony liter, 2 ołówki, linijka, ekierka, gumka i temperówka oraz 21 kredek. Ozdobiony efektownym wizerunkiem nieujarzmionego Mustanga Ducha z Dzikiej Doliny, który może towarzyszyć dzieciom w codziennych szkolnych zmaganiach. Dzięki niemu szkoła może być fajna. Nieważne czy jesteś pierwszoklasistą czy piątoklasistą - potrzebujesz przyborów do szkolnej przygody. Potrójny piórnik z wyposażeniem, ozdobiony wizerunkiem nieujarzmionego Spirit Mustanga. Wspaniały prezent, funkcjonalny dodatek do każdego biurka. Posiada trzy komory, każda zamykana na suwak. Bogato wyposażony. Wewnątrz pierwszej: kieszonka z planem lekcji, 2 szablony liter, 2 ołówki, dodatkowo przewidziano miejsce na pióro lub długopis. Wewnątrz drugiej: komplet 7 kredek firmy Faber, znanej na świecie z wysokiej jakości, linijka, ekierka, gumka i temperówka. Wewnątrz trzeciej: dodatkowo komplet 14 kredek. Wykonany z tkaniny odpornej na zabrudzenia. Wykonany ze szczególną dbałością. Rozmiar: 19 cm x 12 cm x 7 cm.

155,00 zł
124,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 31,00 zł

78
Podróżny Zestaw do Kolorowania Spiderman - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróżny Zestaw do Kolorowania Spiderman
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.31

Podróżny Zestaw do Kolorowania, SpidermanZapewnij dziecku dużo radości w czasie podróży, dzięki podróżnemu zestawowi z motywem Spider-Man'a. Zestaw kreatywny zawiera 70 szablonów, które umieszczone są na rolce, dzięki czemu obrazek można łatwo zwinąć. Zestaw stworzono w taki sposób, by pozwalał swobodnie malować w czasie podróży, Składa się ze sztywnego blatu na którym rozciągamy kolorowanki z rolki i zabezpieczamy specjalnym uchwytem, by się nie przesuwały. Dodatkowo posiada schowek na kredki i naklejki. Zestaw zawiera: 70 szablonów do pokolorowania na rolce, długość rolki 105 cm, 8 kolorowych mini - kredek, Arkusz naklejek - ok. 21 szt. Wymiary opakowania: 37 cm x 25 cm x 4,5 cm.

93,00 zł
74,40 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 18,60 zł

79
Podkładka do Rysowania Mata na Stół Spirit Mustang - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podkładka do Rysowania Mata na Stół Spirit Mustang
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Podkładka do Rysowania, Mata na Stół, 59 x 39 cm., Spirit Mustang Bardzo praktyczna i duża podkładka do rysowania lub odrabiania lekcji. Zabezpieczy każdą powierzchnię przed zabrudzeniem. Wzbogacona wizerunkiem nieujarzmionego Spirit Mustanga z Dzikiej Doliny, przemierzającego prerie Dzikiego Zachodu. Dzięki uroczym postaciom szkoła może być fajna. Nieważne czy jesteś pierwszoklasistą czy piątoklasistą - potrzebujesz przyborów do szkolnej przygody. Bardzo praktyczna podkładka do rysowania lub odrabiania lekcji. Zabezpieczy każdą powierzchnię przed zabrudzeniem. Przydatna na każde biurko lub stół. Wyróżnia się wysoką jakością i funkcjonalnością. Posiada dodatkową przezroczystą kieszonkę do umieszczenia rysunków. Solidna i trwała. Wymiary: 59 cm x 39 cm x 0,3 cm.

48,00 zł
38,40 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,60 zł

80
Plecak z Przednią Kieszenią Spiderman - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak z Przednią Kieszenią Spiderman
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.31

Plecak z Przednią Kieszenią, Spiderman Uroczy mały plecak dla przedszkolaka lub pierwszoklasisty. Dodatkowo wyposażony w przednią kieszeń zamykaną na suwak. Wytrzymały i funkcjonalny, wspaniały prezent. Inspiracją jest tu największy bajkowy hit ostatnich lat, Spiderman. Dzięki super bohaterowi szkoła może być fajna. Nieważne czy jesteś pierwszoklasistą czy piątoklasistą - potrzebujesz przyborów do szkolnej przygody. Uroczy mały plecak dla przedszkolaka lub pierwszoklasisty. Ozdobiony wizerunkiem niezawodnego Spidermana. Wykonany szczególnie starannie i solidnie. W komorze głównej zamykanej na suwak zmieszczą się wszystkie niezbędne przybory. Dodatkowo wyposażony w przednią kieszeń zamykaną na suwak. Plecak posiada uszko do wygodnego zawieszania. Paski na ramiona wykonane z miękkiego materiału. Można regulować ich długość. Wymiary: 26 cm x 30 cm x 12 cm.

87,00 zł
69,60 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 17,40 zł

81
Plan Lekcji A5 Spirit Mustang - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plan Lekcji A5 Spirit Mustang
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Plan Lekcji, A5, Spirit Mustang Świetne rozwiązanie do organizacji działań przez cały rok! Może być używany jako dziennik, organizer lub plan lekcji z długim terminem. Idealny do codziennego użytku. W miękkiej oprawię, więc można go z łatwością umieścić w każdej torbie czy plecaku. Wszystkie strony pięknie zdobione. Zawiera 48 kartek. Pierwsza strona do identyfikacji właściciela. 2 kolejne strony do planowania godzin zajęć w skali tygodnia. 93 strony do planowania zajęć dziennych w skali tygodnia. Wzbogacony wizerunkiem wizerunkiem Mustanga. Napisy w j. niemieckim. Wymiary notesu: 21 cm x 15 cm x 0,6 cm.

21,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,1%
oszczędzasz 4,01 zł

82
Plan Lekcji A5 Spiderman - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plan Lekcji A5 Spiderman
Cass film
Dostępny
7 szt.

Plan Lekcji, A5, Spiderman Świetne rozwiązanie do organizacji działań przez cały rok! Może być używany jako dziennik, organizer lub plan lekcji z długim terminem. Idealny do codziennego użytku. W miękkiej oprawię, więc można go z łatwością umieścić w każdej torbie czy plecaku. Wszystkie strony pięknie zdobione. Zawiera 48 kartek. Pierwsza strona do identyfikacji właściciela. 2 kolejne strony do planowania godzin zajęć w skali tygodnia. 93 strony do planowania zajęć dziennych w skali tygodnia. Wzbogacony wizerunkiem wizerunkiem Spidermana. Napisy w j. niemieckim. Wymiary notesu: 21 cm x 15 cm x 0,6 cm.

21,00 zł
16,99 zł

Rabat 19,1%
oszczędzasz 4,01 zł

83
Podkładka do Rysowania, Mata na Stół LOL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podkładka do Rysowania, Mata na Stół LOL
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.24

Podkładka do Rysowania, Mata na Stół, 59 x 39 cm., LOL Surprise Bardzo praktyczna i duża podkładka do rysowania lub odrabiania lekcji. Zabezpieczy każdą powierzchnię przed zabrudzeniem. Wzbogacona wizerunkiem laleczek LOL Surprise. Dzięki uroczym postaciom szkoła może być fajna. Nieważne czy jesteś pierwszoklasistą czy piątoklasistą - potrzebujesz przyborów do szkolnej przygody. Bardzo praktyczna podkładka do rysowania lub odrabiania lekcji. Zabezpieczy każdą powierzchnię przed zabrudzeniem. Przydatna na każde biurko lub stół. Wyróżnia się wysoką jakością i funkcjonalnością. Posiada dodatkową przezroczystą kieszonkę do umieszczenia rysunków. Solidna i trwała. Wymiary: 59 cm x 39 cm x 0,3 cm.

48,00 zł
38,40 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,60 zł

84
Piórnik z Wyposażeniem 3D Spirit Mustang Film - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik z Wyposażeniem 3D Spirit Mustang Film
Cass film
Dostępny
3 szt.

Piórnik z Wyposażeniem, 3D, Spirit Mustang Film Dziecięcy piórnik z wyposażeniem, zamykany na suwak dwustronny z ozdobnymi, gumowymi zawieszkami. Odporny na zabrudzenia. Wykonany ze szczególną dbałością. Pojemny i praktyczny. Zaprojektowany w formie 3D z wizerunkami bohaterów z najnowszej bajki, Spirit Mustang Film, prezentuje się bardzo oryginalnie. Dzięki uroczym bohaterom szkoła może być fajna. Nieważne czy jesteś pierwszoklasistą czy piątoklasistą - potrzebujesz przyborów do szkolnej przygody. Piórnik z wyposażeniem ozdobiony trójwymiarowymi wizerunkami bohaterów z ulubionego Mustanga z Dzikiej Doliny. Zamykany na dwustronny suwak z ozdobnymi zawieszkami. Ścianki usztywnione. Wewnątrz: 2 siatkowe kieszonki na drobiazgi, linijka, 6 flamastrów, ołówek, 7 kredek, gumka i temperówka. Wykonany z tkaniny odpornej na zabrudzenia. Wykonany ze szczególną dbałością. Wspaniały prezent, funkcjonalny dodatek do każdego tornistra Wymiary: 15 cm x 22 cm x 5 cm.

97,99 zł
78,39 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 19,60 zł

85
Księga Przyjaciół Spiderman - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga Przyjaciół Spiderman
Cass film
Dostępny
9 szt.

 Księga Przyjaciół, Spiderman Fantastyczna księga przyjaciół. Każdy może mieć w niej swoją stronę. Wszystko zależy od właściciela. Jest tu miejsce na imię, nazwisko, datę urodzin, kolor włosów i oczu, wzrost ale także na notatki o hobby, ulubionych daniach, ulubionej muzyce, czy nawet życzenia i plany na przyszłość. W tej niezwykłej księdze możesz zapisywać i opisywać ważne informacje o sobie, przyjaciołach, rodzinie a nawet o tych osobach, które trochę mniej lubisz. Jest tu miejsce na marzenia, wspomnienia, tajemnice i listy życzeń. A wszystko to w niepowtarzalnym stylu. Gromadzone informacje przez wiele lat w przyszłości mogą stanowić cenne źródło o naszych najbliższych. Wszystko ozdobione obrazami ze Spidermana. Okładki usztywniane. Format poziomy. Na zewnątrz efektownie drukowana z lakierowanymi elementami. 126 kolorowych stron. Napisy w języku niemieckim. Wymiary produktu: 21 cm x 15 cm x 1,8 cm.

54,99 zł
43,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,00 zł

86
Piórnik z Wyposażeniem Spirit Mustang - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik z Wyposażeniem Spirit Mustang
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.19

Piórnik z Wyposażeniem, Spirit Mustang Piórnik z wyposażeniem, wymarzony prezent dla każdego malucha. Wewnątrz plan lekcji, 2 szablony liter, linijka, ekierka, gumka i temperówka oraz 16 kredek. Ozdobiony efektownym wizerunkiem bohatera nieujarzmionego Spirit Mustanga z Dzikiej Doliny, który też może towarzyszyć dzieciom w codziennych szkolnych zmaganiach. Dzięki niemu szkoła może być fajna. Nieważne czy jesteś pierwszoklasistą czy piątoklasistą - potrzebujesz przyborów do szkolnej przygody. Piórnik z wyposażeniem ozdobiony wizerunkiem Spirit Mustanga. Wspaniały prezent, funkcjonalny dodatek do każdego biurka. Bogato wyposażony. Wewnątrz: plan lekcji, linijka, ekierka, 2 szablony liter, gumka i temperówka. Posiada też komplet 16 kredek firmy Faber, znanej na świecie z wysokiej jakości. Dodatkowo przewidziano miejsce na pióro lub długopis. Wykonany z tkaniny odpornej na zabrudzenia. Zamykany na suwak. Wykonany ze szczególną dbałością. Rozmiar: 20 cm x 13,5 cm x 4 cm.

100,00 zł
80,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 20,00 zł

87
Piórnik z Wyposażeniem Spiderman - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik z Wyposażeniem Spiderman
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.08

Piórnik z Wyposażeniem, Spiderman Piórnik z wyposażeniem, wymarzony prezent dla każdego malucha. Wewnątrz plan lekcji, 2 szablony liter, linijka, ekierka, gumka i temperówka oraz 16 kredek. Ozdobiony efektownym wizerunkiem Spidermana, który też może towarzyszyć dzieciom w codziennych szkolnych zmaganiach. Dzięki niemu szkoła może być fajna. Nieważne czy jesteś pierwszoklasistą czy piątoklasistą - potrzebujesz przyborów do szkolnej przygody. Piórnik z wyposażeniem ozdobiony wizerunkiem Spidermana. Wspaniały prezent, funkcjonalny dodatek do każdego biurka. Bogato wyposażony. Wewnątrz: plan lekcji, linijka, ekierka, 2 szablony liter, gumka i temperówka. Posiada też komplet 16 kredek firmy Faber, znanej na świecie z wysokiej jakości. Dodatkowo przewidziano miejsce na pióro lub długopis. Wykonany z tkaniny odpornej na zabrudzenia. Zamykany na suwak. Wykonany ze szczególną dbałością. Rozmiar: 20 cm x 13,5 cm x 4 cm.

100,00 zł
80,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 20,00 zł

88
Księga Przyjaciół, Jurassic World - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga Przyjaciół, Jurassic World
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.22

 Księga Przyjaciół, Jurassic World Fantastyczna księga przyjaciół. Każdy może mieć w niej swoją stronę. Wszystko zależy od właściciela. Jest tu miejsce na imię, nazwisko, datę urodzin, kolor włosów i oczu, wzrost ale także na notatki o hobby, ulubionych daniach, ulubionej muzyce, czy nawet życzenia i plany na przyszłość. W tej niezwykłej księdze możesz zapisywać lub opisywać ważne informacje o sobie, przyjaciołach, rodzinie a nawet o tych osobach, które trochę mniej lubisz. Jest tu miejsce na marzenia, wspomnienia, tajemnice i listy życzeń. A wszystko to w niepowtarzalnym stylu. Gromadzone informacje przez wiele lat w przyszłości mogą stanowić cenne źródło o naszych najbliższych. Wszystko ozdobione obrazami dinozaurów. Okładki usztywniane. Format poziomy. Na zewnątrz efektownie drukowana z lakierowanymi elementami. 126 kolorowych stron. Napisy w j. niemieckim. Wymiary produktu: 21 cm x 15 cm x 1,8 cm.

55,00 zł
44,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,00 zł

89
Kolorowanka z Plastikowymi Szablonami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z Plastikowymi Szablonami
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.17

 Kolorowanka z Plastikowymi Szablonami, Zestaw Kreatywny, LOL Surprise Zestaw kreatywny do kolorowania, w skład którego wchodzą - naklejki brokatowe, naklejki papierowe, arkusze kolorowego papieru, szablony i kolorowanki. Rozwija wyobraźnię i kreatywność. Inspirowany wizerunkami lalek z kultowej zabawki LOL Suprise. Gwarantuje godziny zabawy w rysowanie i tworzenie wizerunków ulubionych bohaterów. Dzięki uroczym postaciom szkoła może być fajna. Nieważne czy jesteś pierwszoklasistą czy piątoklasistą - potrzebujesz przyborów do szkolnej przygody. Album - zestaw kreatywny do kolorowania, naklejania, tworzenia własnych dzieł. Album pozwala samemu stworzyć najfajniejszego bohatera. Gwarantuje godziny zabawy w rysowanie i tworzenie wizerunków ulubionych postaci. Zawiera: 1 arkusz z brokatowymi naklejkami. 1 arkusz z papierowymi naklejkami. 2 arkusze z kolorowym papierem. 1 arkusz z plastikowymi szablonami. 10 kolorowanek 18 czystych kartek do odwzorowania szablonów i samodzielnego wykonania najpiękniejszych kreacji. Wymiary: 22 cm x 25 cm x 1 cm. Uwaga: Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Niebezpieczeństwo zakrztuszenia.

30,00 zł
24,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

90
Niechciana stołeczność. Architektura i urbanistyka Krakowa w czasie okupacji niemieckiej 1939-1945 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niechciana stołeczność. Architektura i urbanistyka Krakowa w czasie ok...
Dostępny
64 szt.

Wyjątkowy album będący kompendium aktualnej wiedzy na temat dziedzictwa Trzeciej Rzeszy w Krakowie, pokazujący mało znany i przemilczany fragment historii miasta. Kraków w czasie II wojny światowej stał się obiektem unikatowego eksperymentu, który miał zmienić historyczny polski gród, siedzibę królów, w niemieckie miasto, stolicę Generalnego Gubernatorstwa. Jako nowa stolica już nie Kraków, ale Stadt Krakau miał otrzymać nowy szlif urbanistyczny. Architektura została wykorzystana także jako narzędzie brutalnej i krwawej polityki wymierzonej w miasto i jego mieszkańców. Niszczono polskie elity, instytucje kulturalne i naukowe, rabowano dzieła sztuki. Likwidowano pomniki i polskie symbole narodowe, zmieniano nazwy własne placów i ulic, nadając im germańskie brzmienia. Nad nimi zaś unosiły się wszechobecne swastyki, z ulicznych głośników płynęły nazistowskie komunikaty. Urbanistyka odgrywała również istotną rolę w realizacji Zagłady. Kraków jest jedynym miastem na świecie, na którego terenie Niemcy umieścili obóz koncentracyjny KL Plaszow. Zlokalizowano go celowo na terenie dwóch cmentarzy żydowskich, w miejscu oddalonym o zaledwie kilka kilometrów od modernizowanego przez okupacyjne władze centrum. Album zawiera ok. 350 wyjątkowych ilustracji. Wśród nich znajdują się zdjęcia pokazujące najbardziej znane i utożsamiane z Krakowem miejsca w hitlerowskiej scenografii wciąganie flagi Trzeciej Rzeszy na Zamku Królewskim na Wawelu, burzenie pomnika Mickiewicza, niemal niewidoczny spod flag ze swastykami krakowski rynek, przemianowany na Adolf Hitler Platz podczas uroczystości związanych z pierwszą rocznicą wybuchu wojny. Dziedziniec Zamku Królewskiego na Wawelu podczas rocznicy urodzin Adolfa Hitlera, Muzeum Narodowe przerobione na dom niemiecki i kasyno a Collegium Maius na Institut fr Deutsche Ostarbeit. Obok zdjęć w albumie znajdują się plany architektoniczno-urbanistyczne, dzięki którym Kraków miał stać się wzorcowym miastem Trzeciej Rzeszy, wygodnym dla niemieckich mieszkańców i dostosowanym do potrzeb niemieckiej administracji. Znajdziemy tu projekty przebudowy Wawelu, modernizacji linii komunikacyjnych, budowy dzielnicy rządowej w okolicy Błoń, stworzenia reprezentacyjnej niemieckiej dzielnicy rządowej na Dębnikach i nie mieckiego osiedla na ul. Królewskiej. Materiałowi graficznemu towarzyszą eseje m. in. Jacka Purchli, Andrzeja Chwalby, Żanny Komar i Moniki Rydiger, które omawiają działalność Niemców w przestrzeni miejskiej oraz obrazują życie codzienne w okupowanym Krakowie.

139,00 zł
100,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 38,92 zł

91
Wielkie pudło sensoryczno-manipulacyjne 3-7 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkie pudło sensoryczno-manipulacyjne 3-7 lat
Love Books
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.26

WIELKIE PUDŁO SENSORYCZNO-MANIPULACYJNEDOTYKAM I CZUJĘPOZNAJĘ I UCZĘ SIĘBAWIĘ SIĘ I ODKRYWAMZapraszamy do krainy zabaw sensoryczno-manualnych.Doświadczanie świata przez narządy zmysłów jest niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka.Zestaw gier i zabaw znajdujący się w tym pudełku doskonale uruchamia bodźce przez doświadczanie i odkrywanie.Znajdziecie tutaj antystresowe gniotki, kulę sensoryczno-manipulacyjną do dotykania i zabawy z ciałem, piankowe kształty do dopasowywania, zabawkę sensoryczną oczko-rączka, plastyczną figurkę do wyginania, tablicę kredową do ćwiczeń manualnych, piankową zaplatankę z miękkimi drucikami, kolorowankę oraz instrukcję z propozycjami zabaw.

59,90 zł
43,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

92
Worek na obuwie Cleo i Frank 11 DERFORM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
Powiadomienie
93
Plecak szkolny z odblaskami LOL Surprise - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolny z odblaskami LOL Surprise
Cass film
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.03

 Plecak Szkolny z Odblaskami, LOL Surprise Duży plecak szkolny z ergonomicznie zaprojektowanym miękkim tyłem zwiększającym komfort dla kręgosłupa i paskami odblaskowymi zapewniającymi bezpieczeństwo na drodze. Inspiracją jest tu największy zabawkowy hit ostatnich lat, LOL Surprise. Dzięki uroczym bohaterom szkoła może być fajna. Nieważne czy jesteś pierwszoklasistą czy piątoklasistą - potrzebujesz przyborów do szkolnej przygody. Duży plecak szkolny ozdobiony trójwymiarowym wizerunkiem laleczek LOL. Wizerunki wzbogacone brokatem. Ergonomicznie zaprojektowany miękki tył plecaka zwiększa komfort dla kręgosłupa. Dla zwiększenia bezpieczeństwa z przodu, po bokach i na szelkach, umieszczono doskonale widoczne paski odblaskowe. Wykonany szczególnie starannie i solidnie. W komorze głównej zamykanej na suwak z usztywnionym dnem, zmieszczą się wszystkie niezbędne przybory. Dwie obszerne kieszenie zamykane na suwak. Po obu bokach dodatkowe kieszonki na bidon lub lunch box. Plecak posiada uszko do wygodnego zawieszania. Szelki na ramiona wykonane z miękkiego materiału. Można regulować ich długość. Wymiary: 32 cm x 17 cm x 42 cm.

248,00 zł
198,40 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 49,60 zł

94
Szmeranie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szmeranie
Dostępny
13 szt.

Jest takie miejsce, w którym żyją wszelkie szmerki, dźwięki, odgłosy czy brzmienia. Czekają na dogodną okazję, żeby wyjść ze swych norek i dostać się do uszek tych, którzy mogą je usłyszeć. Szmeranie to wierszowana bajka pełna trzeszczących i dźwięcznych strof, które podkreślają piękno języka polskiego, a także pozwalają ćwiczyć aparat mowy przedszkolakom oraz uczniom pierwszych klas szkoły podstawowej. Pełna humoru opowieść z zaskakującym finałem to pozycja dla której z pewnością warto nadstawić uszu!

34,90 zł
31,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

95
Strażak Sam Plecak dziecięcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażak Sam Plecak dziecięcy
Simba Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.04

 Plecak z Przednią Kieszenią, Strażak Sam Uroczy mały plecak dla przedszkolaka lub pierwszoklasisty. Dodatkowo wyposażony w przednią kieszeń zamykaną na suwak. Wytrzymały i funkcjonalny, wspaniały prezent. Inspiracją jest tu największy bajkowy hit ostatnich lat, Strażak Sam. Dzięki uroczym bohaterom szkoła może być fajna. Nieważne czy jesteś pierwszoklasistą czy piątoklasistą - potrzebujesz przyborów do szkolnej przygody. Uroczy mały plecak dla przedszkolaka lub pierwszoklasisty. Ozdobiony wizerunkiem ulubionych bohaterów ze Strażaka Sama. Wykonany szczególnie starannie i solidnie. W komorze głównej zamykanej na suwak zmieszczą się wszystkie niezbędne przybory. Dodatkowo wyposażony w przednią kieszeń zamykaną na suwak. Plecak posiada uszko do wygodnego zawieszania. Paski na ramiona wykonane z miękkiego materiału. Można regulować ich długość. Wymiary: 26 cm x 30 cm x 12 cm.

46,90 zł
42,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,69 zł

96
Torebka na ramię Minnie 21 DERFORM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,00 zł
Powiadomienie
97
Chopin. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chopin. CD
Ivo Pogorelich, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

66,90 zł
Powiadomienie
Wróć do góry