hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.03.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 2 marca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Rzym, moje miasto. Najpiękniejszy przewodnik (Witold Kawecki CSsR), na drugim Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu (Michael Newton). Kolejny produkt to Nie wszyscy muszą cię lubić. Przestań szukać aprobaty innych i żyj pełnią życia (Susie Moore) oraz Korektor do pióra, cena za 1 szt (Starpak).
1
Rzym, moje miasto. Najpiękniejszy przewodnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Rzym, moje miasto. Najpiękniejszy przewodnik
Dostępny
84 szt.

Po Tajemnicach Caravaggia i Toskanii, jakiej nie znacie autor przygotował kolejny bestseller, tym razem zaprasza nas na wędrówkę po Rzymie. Książka ma charakter osobisty, autor oprowadza nas po swoim ukochanym mieście, po miejscach dobrze znanych, jak i zakątkach, o których mało kto wie. W gawędziarskim stylu opowiada o sztuce, historii, obyczajach, kuchni i atmosferze odwiedzanych miejsc. Razem z autorem spoglądamy na Rzym przez pryzmat dzieł wybitnych artystów: Michała Anioła, Rafaela, Caravaggia czy Berniniego, w mieście apostołów Piotra i Pawła docieramy do początków cywilizacji chrześcijańskiej. Autor zachęca nas, by w Rzymie odpocząć, np. pośród pinii na wzgórzu Janikulum, przy fontannie na Piazza Navona lub w uroczych restauracjach i kafejkach na Zatybrzu. To z pewnością najpiękniejszy przewodnik. Bogato ilustrowany uwrażliwia na piękno sztuki, piękno natury i piękno człowieka. Warto wybrać się w tę podróż, nawet nie wychodząc z domu. Dlaczego warto przeczytać tę książkę? Autor pełni w książce funkcję towarzysza wędrówek Czytelnika po Rzymie. W lekki i przystępny sposób dzieli się swoim osobistym doświadczeniem licznych pobytów w tym mieście, podpowiada, które miejsca warto odwiedzić, co w czasach popularności mediów społecznościowych czyni ten przekaz szczególnie atrakcyjnym. Ktoś, kto do tej pory deklarował, że nie interesuje się sztuką, z pewnością zmieni zdanie. Odbiorcy książki: • Wszyscy, którzy planują urlop w Rzymie, kupując tę książkę, otrzymają bezcenną pomoc, aby ten czas spędzić w pasjonujący sposób. • Miłośnicy sztuki i kultury otrzymają porywającą lekturę ubogaconą pięknymi zdjęciami. • Wszyscy zainteresowani ciekawą książką, nawet pozostając w domu, będą mogli poczuć się jak w Rzymie. Ks. prof. Witold Kawecki CSsR (redemptorysta) jest kierownikiem Katedry Dialogu Wiary z Kulturą UKSW, pisarzem, człowiekiem mediów, dziennikarzem i kulturoznawcą, specjalizuje się m.in. w teologii kultury, teologii piękna, kulturze politycznej i w medioznawstwie. Jest autorem ponad 30 książek, setek artykułów, nagrodzony Feniksem w kategorii „sztuka” za książkę Sztuka polska a Kościół dzisiaj. Współpracuje z Polskim Radiem i TVP.

69,00 zł
43,47 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 25,53 zł

56 osób kupiło
2
Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,90 zł
38,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,73 zł

22 osoby kupiły
3
Nie wszyscy muszą cię lubić. Przestań szukać aprobaty innych i żyj pełnią życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie wszyscy muszą cię lubić. Przestań szukać aprobaty innych i żyj peł...
Dostępny
172 szt.

Jeśli szukasz w życiu uznania innych (wirtualnego lub rzeczywistego), to możesz przegapić szansę na osiągnięcie tego, czego naprawdę pragniesz. Trenerka rozwoju osobistego Susie Moore pomogła tysiącom osób pokazać swoje prawdziwe ja, uniknąć pułapki aprobaty oraz zmierzyć się z różnymi aspektami codzienności. Dzięki jej książce odkryjesz, że możesz żyć własnym życiem i nie oceniać swoich działań na podstawie tego, co pomyślą ludzie. Nauczysz się także z odwagą mówić o swoich talentach, pogodnie znosić krytykanctwo i funkcjonować z niezachwianą pewnością siebie. Susie Moore – niegdyś dyrektorka do spraw sprzedaży i doradczyni firm rozpoczynających działalność w Dolinie Krzemowej i Nowym Jorku. Dziś jest trenerką rozwoju osobistego i publicystką piszącą felietony z poradami dla największych mediów. Jej artykuły publikowano w czasopismach „Business Insider”, „Forbes”, „Entrepreneur”, „Marie Claire” i „Huffington Post” oraz na portalach Today i Oprah.com. Z pochodzenia Angielka, mieszka i pracuje w Miami.

44,90 zł
30,53 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,37 zł

21 osób kupiło
4
Korektor do pióra, cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Korektor do pióra, cena za 1 szt
Starpak
Dostępny
1799 szt.

Dwustronny wymazywacz w pisaku z końcówką wymazująca oznaczona białą zakrętką skutecznie usuwającą błędy. Końcówka korygująca oznaczona niebieską zakrętką pozwala na poprawę błędów. Uwaga! Różne kolory, towar wysyłany losowo.

1,99 zł
21 osób kupiło
5
Wybrakowani, bezwartościowi, wadliwi. Zmień autodestrukcyjne przekonania dzięki technikom terapii schematów oraz ACT - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybrakowani, bezwartościowi, wadliwi. Zmień autodestrukcyjne przekonan...
Dostępny
3008 szt.

Czy zdarza ci się myśleć, że jesteś człowiekiem w pewien sposób wybrakowanym i bezwartościowym? Czy wykazujesz przesadną wrażliwość na wszelkie formy krytyki, a zarazem czujesz skrępowanie, słysząc komplement lub pochwałę? Czy masz wrażenie, że większość ludzi radzi sobie z życiem lepiej niż ty? Poczucie, że jest się gorszym od innych i niedopasowanym, często ma źródło w negatywnych doświadczeniach z dzieciństwa. Jeśli zdarzyło ci się dorastać w bardzo krytycznym, obwiniającym czy karzącym otoczeniu, to być może uważasz, że nie zasługujesz na miłość, a także odczuwasz silny wstyd z powodu rzekomych własnych wad. Deprecjonujesz siebie i pozwalasz innym, by czynili to samo. Masz przeświadczenie, że przeszkodą w budowaniu satysfakcjonujących relacji, znalezieniu szczęścia i osiągnięciu sukcesu w życiu jest jakaś twoja wewnętrzna skaza. Ciągle się obawiasz, że ludzie ją odkryją i uznają cię za osobę niekompetentną oraz niewartą szacunku. W efekcie często odczuwasz wstyd z powodu tego, kim jesteś. Bez względu na twoje sukcesy, troskę ze strony przyjaciół, pomyślny rozwój zawodowy czy miłość rodziny poczucie wadliwości ciągle w tobie istnieje i wydaje się odporne na wszelkie pozytywne doświadczenia życiowe, jakie stają się twoim udziałem. Jak się uwolnić od podtrzymujących je szkodliwych przekonań? Autorzy – odwołując się do zasad terapii schematów oraz terapii akceptacji i zaangażowania – proponują sprawdzone metody leczenia ran z dzieciństwa, przeformułowania własnej historii i zwrócenia się ku własnym wartościom i celom. Pomogą ci odkryć, co ma dla ciebie największe znaczenie, i to będzie cię motywować do zmiany. Nauczysz się uwalniać z pułapek myślowych, które sprawiają, że przytłacza cię przygnębienie, poczucie beznadziei i zablokowania. Poznasz sposoby rozwijania elastyczności psychologicznej oraz uwalniania się od ograniczających cię przekonań i niezdrowych stylów radzenia sobie. Spojrzysz na siebie z życzliwością i współczuciem, co stanowi doskonałe antidotum na nadmierny samokrytycyzm.

59,90 zł
53,31 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,59 zł

20 osób kupiło
6
W pułapce myśli - dla nastolatków. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W pułapce myśli - dla nastolatków. Jak skutecznie poradzić sobie z dep...
Dostępny
2147 szt.

Jedna z najlepszych książek samopomocowych ostatnich lat stanowi doskonałe połączenie wyników najnowszych badań z niezwykle skutecznymi i praktycznymi poradami do wykorzystania od zaraz. W pułapce myśli dla nastolatków to publikacja, która stanowi dopełnienie bestsellera W pułapce myśli. To wyczerpujący poradnik, który został skierowany do młodych ludzi. Wyróżnia go lekki i bezpośredni język, a zawarte w nim przykłady, wskazówki i ćwiczenia odpowiadają problemom i wyzwaniom, przed jakimi stają młodzi ludzie. W pułapce myśli dla nastolatków rozwija (najważniejsze) umiejętności potrzebne do radzenia sobie z trudnymi, czasem wręcz przytłaczającymi emocjami: stresem, brakiem wiary w siebie, wstydem, gniewem czy lękiem. Książka daje młodym ludziom jasny przekaz, że nie są w swoich uczuciach osamotnieni, a porady w niej zawarte pomagają przejść ten trudny etap życia z podniesioną głową. Terapia akceptacji i zaangażowania, na której założeniach opiera się ta książka, uczy, jak zamiast koncentrować się na niepowodzeniach, problemach okresu dorastania czy codziennych zmaganiach, być bardziej uważnym, rozpoznawać swoje myśli i uczucia, akceptować siebie i swoje emocje oraz rozwiązywać problemy. To lektura obowiązkowa nie tylko dla młodzieży, ale i rodziców, nauczycieli oraz terapeutów pracujących z tą grupą wiekową. Dzięki książce młodzi ludzie: przezwyciężą trudne emocje związane z okresem dorastania nauczą się wykorzystywać siłę uważności w codziennych sytuacjach przestaną szukać w sobie wad i zaczną rozwiązywać swoje problemy zyskają pewność siebie i poczucie własnej wartości odnajdą wartości, które pomogą stworzyć życie, jakiego pragną.

49,90 zł
44,41 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,49 zł

21 osób kupiło
7
Wielka księga koni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka księga koni
Dostępny
432 szt.

Książka, która - Czytelniku - trzymasz w rękach, pomoże Ci zrozumieć niezwykłe zwierzęta. Dowiesz się, jak umiejętnie pielęgnować i żywić konia, troszczyć o niego w chorobie oraz jak wygląda świat z wysokości siodła. To również wspaniały przewodnik dla miłośników różnych ras koni, bogato ilustrowany pięknymi fotografiami. Być może to pierwszy krok ku wielkiej przygodzie!

54,90 zł
31,29 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 23,61 zł

21 osób kupiło
8
Historia chrześcijaństwa. Świętości, upadki i nawrócenia. Tom 2. Od XVI do XXI wieku, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia chrześcijaństwa. Świętości, upadki i nawrócenia. Tom 2. Od XV...
Dostępny
58 szt.

Drugi, ostatni tom bestsellerowej serii „Historia chrześcijaństwa. Świętości, upadki i nawrócenia”. Książka rzetelna, napisana ze znawstwem przez wybitnego historyka prof. Wojciecha Roszkowskiego. Świetnie się czyta, niemal jak opowieść o niezwykłych przygodach. Jakież to bowiem przedziwne i dramatyczne były losy wielu świętych, pobożnych uczonych czy kapłanów, ale też ludzi wierzących, którzy pod naciskiem okoliczności lub za podszeptem szatana upadali, zaprzedawali się złu. W II tomie „Historii chrześcijaństwa” prof. Roszkowskiego znajdziemy między innymi: • Wpływ reformacji na dzieje świata, • Rewolucję kopernikańską, • Prawdę o Galileuszu, • Wojnę trzydziestoletnią, • Tragiczny stosunek Rewolucji Francuskiej do Kościoła, • Upadek Państwa Kościelnego, • Kryzys modernistyczny i wzrost ateizmu, • Zbrodnie komunizmu i nazizmu, • Koreańską otchłań i pokojową rewolucję na Filipinach, • Współczesne nawrócenia i prawdziwe oświecenie. Autor prof. Wojciech Roszkowski, wybitny erudyta, w swoim dziele świetnie posługujący się piórem, doprowadza zwięźle ujęte dzieje chrześcijaństwa do dnia dzisiejszego. Dowodzi ponadto, że nasza cywilizacja od swego zarania zmagała się z rozmaitymi wyzwaniami i konfrontowana była z przeróżnymi zagrożeniami, inicjowanymi od środka i z zewnątrz. A przecież jednak zawsze znajdowała siły oraz sposoby, by kryzys pokonać i kontynuować swoją misję. Zwyciężała mocą i aktywnością tych, którzy znajdowali swoją tożsamość w tym, co kiedyś nazwano christianitas; przez karty tej książki przewijają się najwięksi z tych przedstawicieli. Jednym z powodów powstania dwutomowej, bogato ilustrowanej historii chrześcijaństwa, zatytułowanej znamiennie „Świętości, upadki i nawrócenia”, był kryzys, jaki obecnie dotyka Kościół w świecie. Zwłaszcza ostatni rozdział tego bogato ilustrowanego tomu zajmuje się właśnie tym tematem.

89,00 zł
55,18 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 33,82 zł

18 osób kupiło
9
Wielka księga psów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka księga psów
Dostępny
238 szt.

Książka pomoże dokonać wyboru psiego przyjaciela spośród wielkiej liczby psów rasowych. Zawiera informacje o pochodzeniu psa, jego budowie, zmysłach, emocjach, pielęgnacji, odżywianiu, najczęstszych chorobach czy udzielaniu pierwszej pomocy. Całość wzbogacają liczne zdjęcia i tabele.

54,90 zł
31,29 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 23,61 zł

15 osób kupiło
10
Franklin i złoty interes - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Franklin i złoty interes
Dostępny
101 szt.

Tom z serii „Franklin. Historyjka z telewizji” Franklin zawiera ze swoim tatą superumowę, dzięki której może sobie kupić Zestaw dla Superdetektywa. Wywiązanie się z umowy nie jest jednak wcale takie proste. Seria opowieści o Franklinie opartych na odcinkach popularnej serii filmów animowanych, emitowanych w telewizji. Bohater, jego rodzina i koledzy w pełni pozostają sobą, zmienia się tylko nieco szata graficzna, nawiązując do konwencji telewizyjnej kreskówki.

8,90 zł
5,99 zł

Rabat 32,7%
oszczędzasz 2,91 zł

15 osób kupiło
11
Elf wszechmogący - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elf wszechmogący
Dostępny
132 szt.

Elf to pies, którego pokochała cała Polska. W każdym tomie swoich przygód pies wraz ze Swoimi natykają się w kryminalno-detektywistyczną zagadkę i otwierają śledztwo. Tym razem na początku upragnionego urlopu nad morzem ktoś kradnie pensjonat, w którym Elf ze Swoimi mieli mieszkać. W kolejnym mieszka szemrane towarzystwo, a po okolicy plącze się szajka, która obrabowała muzeum bursztynu. Elf ze Swoimi natychmiast angażują się w tę sprawę. Przeczytajcie o przezabawnym i mrożącym krew w żyłach urlopie Dużego, Młodego i Elfa, psa o gołębim sercu.

29,90 zł
17,99 zł

Rabat 39,8%
oszczędzasz 11,91 zł

14 osób kupiło
12
National Geographic. Wydobądź klejnot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
National Geographic. Wydobądź klejnot
Elbrus
Dostępny
37 szt.

Mini zestaw wykopaliskowy National Geographic z klejnotem pozwoli Ci poznać lepiej świat geologii i świetnie się bawić! A dopóki nie wykopiesz swojego okazu, nie będziesz wiedzieć, czy w środku bryły znajduje się biały kwarc, ametyst, czy może kwarc różowy! Użyj specjalnego narzędzia wykopaliskowego ze szczoteczką, a następnie dowiedz się więcej o swoim nowym skarbie z naszego kolorowego podręcznika do nauki. • Poznaj fascynujący świat geologii! • Bryła w kształcie klejnotu zawiera jeden klejnot – biały kwarc, ametyst lub kwarc różowy – dlatego na koniec zabawy zawsze czeka Cię ekscytująca niespodzianka! W zestawie: • 1 bryła, • 1 autentyczny klejnot, • 1 narzędzie wykopaliskowe ze szczoteczką (2 w 1), • 1 podręcznik do nauki z instrukcją.

30,99 zł
27,89 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,10 zł

13 osób kupiło
13
Między nami ząbkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Między nami ząbkami
Dostępny
136 szt.

Zapraszamy do buzi - miasteczka pełnego ząbków. Odwiedzimy rodzinę Ząbkowickich i zobaczymy, jak żegnają pierwszego mleczaka. Zajrzymy do szkoły w Ząbkowicach, gdzie ząbki przygotowują się do swoich ról. Będziemy też w fabryce, gdzie rozdrabniają jedzenie; potowarzyszymy ząbkom podczas kąpieli i wizyty u dentysty; zobaczymy jak walczą z zarazkami i jak możemy im pomóc, by służyły nam jak najdłużej. Między nami ząbkami to napisana przez ekspertów duża kartonowa książka z okienkami i scenką pop up, która w zabawny sposób oswaja z tematem higieny jamy ustnej. Opatrzona niezwykle szczegółowymi ilustracjami, które przedstawiają scenki i zdarzenia z życia ząbków. To pobudza wyobraźnię, pomaga dzieciom zrozumieć, jak funkcjonują zęby; uświadamia, dlaczego trzeba o nie dbać i podpowiada, jak robić to prawidłowo. Bez nudnego pouczania! • Treść dostosowana do wieku najmłodszych. • Piękne ilustracje najwyższej jakości, przywodzące na myśl serię „Było sobie życie”. • Trwała i bezpieczna kartonowa oprawa. • Otwierane okienka – nauka i zabawa w jednym.

44,99 zł
30,14 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 14,85 zł

13 osób kupiło
14
Basia. Wielka księga przyjaźni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basia. Wielka księga przyjaźni
Dostępny
166 szt.

Basia przyjaźni się z Anielką i Titim. Dla Janka najlepszym kumplem i wzorem do naśladowania jest kuzyn Antek. Zuzia lubi mieć zawsze rację i z tego powodu czasem sprzecza się z innymi. Marcel natomiast uwielbia zwierzęta, opiekuje się nimi i traktuje je jak przyjaciół. Przedszkolaki czasem się lubią, a czasem czubią. Nigdy jednak nie tracą dobrego humoru, gdy otaczają ich przyjaciele – tacy na dobre i na złe! Wielka księga przyjaźni to nie tylko fascynująca czytelnicza przygoda, lecz także zaproszenie do rozmowy z dzieckiem o relacjach z innymi – w rodzinie, grupie rówieśniczej, społeczności... Warto mieć przyjaciół, kolegów i znajomych. Bo prawdziwy przyjaciel to skarb!

39,99 zł
27,19 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 12,80 zł

13 osób kupiło
15
Louca. Tom 2. Twarzą w twarz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Louca. Tom 2. Twarzą w twarz
Dostępny
57 szt.

Drugi tom uwielbianej przez francuskie nastolatki serii o chłopaku chcącym zostać dobrym piłkarzem i o jego tajemniczym przyjacielu. Louca nadal trenuje pod okiem Nathana, ale czasu ma naprawdę mało, ponieważ zbliża się ostatni mecz sezonu, który zadecyduje o rzyszłości szkolnej drużyny. Loucę i jego kolegów czeka trudne zadanie, bo po drugiej stronie boiska stanie najsilniejszy zespół ligi. Nim jednak dojdzie do decydującego starcia, naszego bohatera czeka mnóstwo wysiłku i kilka rozczarowań. Autorem opowieści jest Bruno Dequier, który pracował przy takich filmach jak „Przygoda w Paryżu” czy „Lorax”. Potem stworzył komiksowy cykl „Louca”, który szybko stał się przebojem rynku frankofońskiego. Trzeci tom serii został w 2014 roku wyróżniony belgijską Nagrodą Saint-Michel w kategorii komiksu dla młodych odbiorców.

29,99 zł
23,09 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,90 zł

12 osób kupiło
16
Wielka księga kotów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka księga kotów
Dostępny
175 szt.

Poradnik dla właścicieli kotów, który trzymają Państwo w dłoniach, to przydatna i praktyczna książka opisująca wszystkie aspekty opieki nad kotem. Skąd najlepiej wziąć kota, jak go wybrać, jak oswoić inne zwierzęta z nowym członkiem rodziny, porady na temat żywienia, pielęgnacji, opieki nad chorym kotem, ciężarną kotką i kociętami, podstawy pierwszej pomocy w nagłych przypadkach to tylko niektóre zagadnienia poruszone w tym poradniku. Ponadto znajdą tu Państwo charakterystykę poszczególnych ras. Zapraszamy do lektury!

49,90 zł
30,44 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 19,46 zł

12 osób kupiło
17
KookyLoos. Mila's PopUp Spa, zestaw z lalką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
KookyLoos. Mila's PopUp Spa, zestaw z lalką
Magic Box, KookyLoos
Dostępny
1 szt.

Spędź relaksujący dzień z Milą w jej Spa. Posadź swoją KookyLoos w foteliku i pozwól jej cieszyć się maseczką upiększającą. Możesz jej również umyć włosy! Użyj akcesoriów, aby to doświadczenie było naprawdę wyjątkowe! A kiedy skończy się wizyta w spa, spakuj wszystko i zabierz ze sobą dokąd chcesz! Zawartość: – 1 ekskluzywna KookyLoos Mila, – strój i buty, – akcesoria, – toaletka z lustrem, – fotelik.

119,99 zł
107,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,00 zł

11 osób kupiło
18
Materia Secunda. Tom 2. Sługa honoru - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Materia Secunda. Tom 2. Sługa honoru
Dostępny
829 szt.

Jeśli nie będę mógł biec, pójdę. Jeśli nie będę mógł iść, będę pełzać. Ale wrócę do domu. Bój w Strażnicy Mgieł się skończył. Wielu towarzyszy broni Rudnickiego nie zobaczy już kolejnego świtu. Wielu jego wrogów również. Teraz najważniejsze to ostrzec Cesarza przed nadchodzącym zagrożeniem ze strony Białego Chanatu i uratować życie przyjaciela. Jednak spotkanie z córką przemytnika całkowicie zmieni priorytety Rudnickiego a upragniony powrót do domu uczyni niewyobrażalnie bolesnym. Tymczasem na Ziemi Samarin stanie wobec katastrofalnego zagrożenia. Będzie potrzebował wszystkich sił i nadludzkiego szczęścia, żeby uratować carewicza Aleksandra, własny honor i życie.

49,90 zł
39,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,98 zł

10 osób kupiło
19
Cud terapii Gersona. Sprawdzony program żywieniowy leczenia raka i innych chorób - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

10 osób kupiło
20
Dobra pamięć, zła pamięć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobra pamięć, zła pamięć
Dostępny
36 szt.

Nowa książka wybitnej psycholog. O pamięci. I sztuce zapominania. Jak działa nasza pamięć? Dlaczego jedne zdarzenia doskonale zapamiętujemy, a inne wymazujemy z pamięci? Jak ćwiczyć pamięć? I w końcu: czy niezawodna pamięć, o której często marzymy i której często pragniemy, rzeczywiście jest nam tak bardzo potrzebna? Najnowsza książka Ewy Woydyłło to pod wieloma względami rewolucja w myśleniu o pamięci. Znana psycholog pisze bowiem nie tylko o tym, jak dbać o swą pamięć, ale przede wszystkim o tym, jak ćwiczyć się w zapominaniu. Pamięć może przecież być źródłem cierpień, może posiadać toksyczną moc, z którą trzeba umieć walczyć. Ta książka dla wielu osób może stać się orężem w tej trudnej walce. Ewa Woydyłło zaprasza czytelników do swego gabinetu terapeutycznego i doradza, jak uwolnić się od pamięci złej. Pokazuje, jak wydobyć dobre wspomnienia i pozwolić im zapanować nad złymi, które często nas zniewalają. Autorce pomagają w tym zaproszeni rozmówcy: - Anna Dodziuk – psychoterapeutka, autorka książek psychologicznych, która opowiada, jak radzić sobie ze skazą wstydu i winy; - Małgorzata Sieczkowska – psychoterapeutka, specjalistka metody Somatic Experiencing, która dzieli się swoją wiedzą na temat leczenia traumy; - Jerzy Korzewski– psycholog kliniczny, psycho- i hipnoterapeuta, który wyjaśnia rolę hipnozy w docieraniu do ukrytej w nieświadomości prawdy o sobie; - Wiktor Osiatyński – prawnik, autor książek o uzależnieniu i jego pokonywaniu, który przekonuje, że rozwój osobisty polega między innymi na pracy nad własną pamięcią.

39,90 zł
27,53 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 12,37 zł

10 osób kupiło
21
Mopsik, który chciał zostać gwiazdą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mopsik, który chciał zostać gwiazdą
Dostępny
343 szt.

Poznajcie ciąg dalszy przygód mopsika Peggy. W tomie Mopsik, który chciał zostać gwiazdą Chloe zagra Wendy w szkolnym przedstawieniu „Piotruś Pan”. Dziewczynka jest wniebowzięta. Inaczej na tę sytuację patrzy mopsik Peggy. Suczka nie jest szczęśliwa, bo Chloe cały wolny czas spędza na nauce tekstu i próbach, przez co nie ma chwili na zabawę i spacery z mopsikiem. Peggy postanawia więc udowodnić, że również ma zadatki na gwiazdę. Do sieci trafia filmik z suczką w roli głównej i zyskuje ona niezwykłą popularność. Od tej chwili każde wyjście do parku kończy co najmniej jednym selfie z fanem. Czy bycie sławnym okaże się naprawdę takie fajne, jak mogłoby się wydawać? Mopsik, który chciał zostać gwiazdą to kolejny tom przygód mopsika Peggy. To pełna uroku i ciepła opowieść o potrzebie miłości i bycia akceptowanym, a także nauka, że zawsze należy być sobą.

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

8 osób kupiło
22
Nieznane Toskania i Romania. Gdzie Dante mówi dobranoc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieznane Toskania i Romania. Gdzie Dante mówi dobranoc
Dostępny
251 szt.

„Kiedy wróciliśmy wieczorem z innych niż zwykle wojaży i usiedliśmy w końcu w ogrodzie nad misą pasty, emocje, zachwyt, upojenie nieznaną Toskanią wypełniały mnie po końcówki włosów. – Dlaczego wcześniej nie pokazałeś nam tych miejsc? – zapytałam. – Myślałem, że jesteście, jak wszyscy turyści, zainteresowani Florencją, Pizą, San Gimignano, plażą w Viareggio, outletem w Barberino. – Nie, nie jesteśmy, jeździliśmy znanymi szlakami, bo nie znaliśmy tej Toskanii, którą nam dziś pokazałeś. Dlaczego tak późno? (za kilka dni wracaliśmy do Polski)”. Tak to się zaczęło... „Oddaję w Wasze ręce osobistą, nieśpieszną opowieść o Toskanii nieodkrytej i części Romanii, która przez większość turystów jest wciąż niedoceniona. Niektórzy nazywają te tereny ziemiami Dantego, bo właśnie tutaj – pomiędzy Florencją a Rawenną – poeta spędził część swojego życia. Toskania to nie tylko łagodne pagórki Orcii i winnice Chianti, to także bezdroża Apeninów, czasem nieprzystępne, często niepopularne i niewygodne”. – Katarzyna Nowacka Jak wygląda najmniejszy „wulkan” Włoch? Które włoskie miasto słynie z gościnności, a w jakim ożywają obrazy? Gdzie rosną najlepsze kasztany? Kto rozsławił Barbianę? W której dolinie ukrył się wodospad z Boskiej Komedii? Z myślą o tych, którzy lubią porzucić wydeptany szlak i zajrzeć do miejsc, gdzie diabeł, to znaczy Dante mówi dobranoc.

59,90 zł
35,34 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 24,56 zł

8 osób kupiło
23
Wszystkie kolory miłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystkie kolory miłości
Dostępny
102 szt.

Od pewnego czasu Klara miała wrażenie, że mama i tata kochali ją bardziej, zanim pojawił się na świecie jej młodszy brat. Przecież jeśli rodzice rozdzielają miłość na dwoje swoich dzieci, to oznacza, że każde z nich dostaje tylko połowę. Dla Klary to było jasne jak słońce. Na szczęście któregoś ranka spotkała w parku kogoś, kto pomógł jej zrozumieć, że możemy kochać równie mocno wiele osób naraz, ale każdego trochę inaczej. Ponieważ miłość ma wiele kolorów. To książka dla wszystkich dzieci, które mają już młodsze rodzeństwo lub wiedzą o nadchodzącym powiększeniu się rodziny i odczuwają niepewność, niepokój albo zazdrość o uczucia najbliższych. Krótkie opowiadanie, pełne ciepła i bardzo emocjonalne, a jednocześnie obrazowe i przemawiające do wyobraźni dzieci, pomoże rozwiać te obawy i lepiej zrozumieć własne emocje. Nie skupia się ono na samym rodzeństwie, ale na uczuciu miłości między ludźmi. Polecamy tę książkę każdemu rodzicowi, który chciałby pokazać dziecku moc i piękno miłości. To doskonały wstęp do rozmowy z młodszym maluchem po wspólnym głośnym czytaniu, jak i wartościowa lektura dla starszego dziecka, już czytającego samodzielnie.

28,00 zł
18,99 zł

Rabat 32,2%
oszczędzasz 9,01 zł

8 osób kupiło
24
Reksio. Czytanki z obrazkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reksio. Czytanki z obrazkami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Kartonowa książka o przygodach Reksia, sympatycznego psa z łatką. Czytanki z obrazkami to zbiór 4 przyjaznych opowiadań, w których wybrane słowa zastąpiono małymi obrazkami. Dzięki temu nawet najmłodsze dzieci mogą aktywnie uczestniczyć w czytaniu, czerpiąc z tego radość. Książka rozszerza zasób słownictwa, angażuje uwagę, uczy skupienia i zachęca do nauki samodzielnego czytania. Sympatyczny piesek z łatką stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka! Wiosną – wybierzecie się z Reksiem na górską wycieczkę, latem – spędzicie czas nad wodą, jesienią – wskoczycie na rowery, a zimą porzucacie się śnieżkami. Reksio – kultowy bohater kreskówki wszech czasów – uczy i bawi, hau, hau!

34,90 zł
25,83 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

7 osób kupiło
25
Skrawki nadziei - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skrawki nadziei
Dostępny
137 szt.

Dalsze losy rodziny Ciszaków, kontynuacja Cudów codzienności Ciszakowie wiodą spokojne życie w warszawskiej kamienicy na Smolnej. Wraz z odzyskaniem przez Polskę niepodległości we wszystkich wstępuje nadzieja na lepsze jutro. Wkrótce jednak nad krajem znów zbierają się ciemne chmury – do stolicy zbliża się ofensywa bolszewicka. Echo niesie odgłosy wystrzałów, powietrze pachnie krwią… Zawieruchy wojny nie omijają stróżówki, w której Maciej i Staszka na przekór wszystkiemu usiłują ocalić swój mały świat od zagłady. Czy można przywrócić do życia serce skute lodem? Czy każdy zasługuje na przebaczenie? Czy miłość zdoła uleczyć nawet najbardziej bolesne rany? W burzliwych czasach jedyną spokojną przystanią jest dom. To w ramionach najbliższych można skryć się nawet wtedy, gdy pozostają jedynie skrawki nadziei…

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

7 osób kupiło
26
Byki Weroniki. Historyjki ortograficzne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Byki Weroniki. Historyjki ortograficzne
Dostępny
38 szt.

Jak wziąć byki za rogi i pisać ortograficznie? Opowiadania z zaznaczonymi trudnościami, wyszukiwanki trudnych wyrazów i zabawne reguły. Wszystkie trudności ortograficzne, m.in. u-ó, ż-rz, ch-h, zmiękczenia itp. Zapraszamy do świata przezabawnych opowiastek znanej autorki Joanny Krzyżanek. Zastosowana w książce metoda NAUKI ORTOGRAFII łączy szkolne zasady z zabawą. To działa!

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

6 osób kupiło
27
Uzależnienie w rodzinie. Wsparcie dla bliskich - rozpoznanie problemu, emocje, zdrowienie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uzależnienie w rodzinie. Wsparcie dla bliskich - rozpoznanie problemu,...
Dostępny
250 szt.

Poradnik uczący metod i technik postępowania w sytuacji, gdy członek rodziny ma problemy z uzależnieniem. Pomaga zrozumieć, przez co przechodzi ta osoba, uświadamia, jak choroba wpływa na funkcjonowanie całej rodziny, kreśli typowe problemy i proponuje konkretne rozwiązania. Pozwala na pracę we własnym tempie i koncentrowanie się na obszarach, w których rodzinie potrzebne jest największe wsparcie. Autorka, opierając się na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu terapii uzależnień i terapii rodzinnej, pokazuje, jak pomóc bliskiemu w dochodzeniu do zdrowia, nie zapominając przy tym o sobie.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

6 osób kupiło
28
Akademia mądrego dziecka. Pokochaj naturę. Pszczoła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Pokochaj naturę. Pszczoła
Dostępny
196 szt.

To nowa seria AMD, która pokazuje małemu czytelnikowi, jak żyją owady i jak ważną rolę spełniają w naszym świecie. Dzięki tym książeczkom dowiecie się, jak dbać o przyrodę i naszą planetę. Książeczki zawierają ruchome elementy, dzięki którym młody czytelnik ćwiczy małą motorykę, oraz kartonowe strony. Odwiedź z pszczółką ogród, zobacz, jak dzielnie pracuje z innymi pszczółkami, zbierając nektar z kwiatów. Pofruń razem do ula, by spotkać królową i dowiedzieć się, jak powstaje słodki miód. Dowiesz się także, jak możesz pomóc pszczołom i jak ważne są one dla naszej planety.

26,99 zł
20,51 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

6 osób kupiło
29
Moje serce w dwóch światach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje serce w dwóch światach
Dostępny
1269 szt.

Josh ma spojrzenie zupełnie jak Will. Ten sam uśmiech, ten sam kolor włosów. Lou zaniemówiła, kiedy zobaczyła go po raz pierwszy. Czy to możliwe, że istnieje mężczyzna aż tak podobny do miłości jej życia? Miłości, która, jak się zdawało, bezpowrotnie odeszła? Nowy Jork, miasto drapaczy chmur, urokliwych restauracji, rozświetlonych alei i ludzi w ciągłym biegu. Miasto, które spełnia marzenia. Lou przyjeżdża tam, by nauczyć się nowych rzeczy. Wie, jak wiele kilometrów dzieli ją od Londynu, w którym mieszka Sam, jej nowy chłopak. Wie, że świeży związek może nie przetrwać próby odległości. Właśnie wtedy poznaje Josha. Jasne staje się, że każda decyzja, którą podejmie, całkowicie zmieni jej życie. Jojo Moyes powraca do swoich ukochanych bohaterów Zanim się pojawiłeś i Kiedy odszedłeś. Czy warto żyć dawnym uczuciem, czy może lepiej bez oglądania za siebie otworzyć się na kogoś zupełnie innego?

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

6 osób kupiło
30
Mój mąż jest z zawodu dyrektorem, czyli Jak u Barei 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój mąż jest z zawodu dyrektorem, czyli Jak u Barei 2
Dostępny
222 szt.

Kontynuacja świetnie przyjętej przez czytelników Jak u Barei, czyli kto to powiedział. Po poświęconej odtwórcom ról męskich pierwszej książce, Rafał Dajbor tym razem rzuca światło na aktorki występujące w filmach Stanisława Barei. „Ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział” czy „Tu jest kiosk Ruchu, ja tu mięso mam!” to kwestie, które przeszły do komediowej klasyki. Mimo że dziś są równie chętnie przytaczane przez publicystów, co twórców memów, niewiele osób kojarzy, kto wypowiedział je na ekranie. W charakterystycznym dla siebie stylu pełnym anegdot, wspomnień znajomych i cytatów z prasy, Autor wtajemnicza nas w kulisy życia Zofii Czerwińskiej, Barbary Rylskiej, Hanny Skarżanki i innych współpracowniczek króla polskiej komedii. Niektóre już zapomniane, inne wciąż cieszące się niesłabnącą sympatią widzów, wszystkie zasługują na to, by ich sylwetki poznać bliżej.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

6 osób kupiło
31
Zanim się pojawiłeś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zanim się pojawiłeś
Dostępny
1980 szt.

Początek historii, która stała się światowym fenomenem. Lou, energiczna i pogodna dwudziestokilkulatka, ma opinię ekscentryczki. Jej kolekcja wielokolorowych butów wzbudza sensację, niezliczone gafy wywołują pobłażliwy uśmiech u bliskich, a praca w kawiarni wydaje się spełnieniem jej marzeń. Wszystkich zaskakuje więc, że Lou dostaje posadę opiekunki Willa, bogatego bankiera, który cudem przeżył dramatyczny wypadek, ale zupełnie stracił chęć do życia. Szybko okazuje się, że praca Lou to nie tylko parzenie herbaty i podawanie lekarstw - w rzeczywistości jej zadanie jest dużo ważniejsze. Sytuację komplikuje fakt, że między nią a Willem rodzi się wielkie uczucie, które na zawsze odmieni życie obojga. Czytelniczki na całym świecie uznały Zanim się pojawiłeś za jedną z najzabawniejszych i zarazem najbardziej poruszających powieści ostatnich lat. Wielkim sukcesem był także oparty na książce film z Emilią Clarke i Samem Claflinem w rolach głównych. Pierwsza książka bestsellerowego cyklu Jojo Moyes o Lou Clark.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

6 osób kupiło
32
Pojemnik na grzechotki i gryzaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojemnik na grzechotki i gryzaki
Akuku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Bezpieczny i praktyczny pojemnik na grzechotki lub gryzaczki Twojego maleństwa.

33,00 zł
28,05 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,95 zł

6 osób kupiło
33
Dekoracyjne Taśmy Samoprzylepne - Konie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracyjne Taśmy Samoprzylepne - Konie
moses
Dostępny
34 szt.

 Dekoracyjne Taśmy Samoprzylepne - Konie Zestaw taśm do dekoracji brokatowych, z wizerunkiem Koni, Kwiatami. Idealne do samodzielnych prac przy zdobieniu: kartek, papeterii, planerów, notesów, zeszytów. W zestawie: Przeźroczyste pudełko, 5 rodzajów taśm papierowych i brokatowych z dyspenserem. Każda taśma ozdobiona detalami, utrzymana w słodkich, pastelowych kolorach. Marzenie miłośników scrapbookingu. Wymiary opakowania: 5 cm x 5 cm x 2,5 cm.Produkty Moses są projektowane w Niemczech, ze szczególną dbałością o zrównoważony rozwój dziecka i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zabawki są wytwarzane zgodnie z filozofią "nauka przez zabawę", aktywnie wspierają i stymulują zarówno wyobraźnię jak i edukację dziecka.

18,99 zł
17,99 zł

Rabat 5,3%
oszczędzasz 1,00 zł

6 osób kupiło
34
Po śmierci będzie o mnie głośniej niż za życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Po śmierci będzie o mnie głośniej niż za życia
Dostępny
3 szt.

Cuda świętego ojca Pio „W niebie będę mógł wam więcej pomóc. Kiedy przygotuję wam miejsce, przyjdę z Jezusem i zabiorę was ze sobą. Bądźcie wierni i wytrwali, nigdy nie opuszczajcie owczarni. Tam, gdzie ja będę, będziecie i wy”. – o. Pio Ojciec Pio przez wielu jest znany z niezwykłych mistycznych zjawisk: stygmatów, bilokacji czy tajemniczych zapachów, które czuł każdy, kto go spotykał. Jednak to liczne cuda za jego wstawiennictwem potwierdzają najmocniej jego świętość i potężne wsparcie, które daje wiernym z nieba. Włoski dziennikarz – Roberto Allegri – zebrał tylko niewielką część świadectw osób, które doświadczyły łask za wstawiennictwem kapucyna z San Giovanni Rotondo. Artyści, zakonnicy, nauczyciele opowiadają o uzdrowieniach oraz nawróceniu, które zawdzięczają temu świętemu zakonnikowi. Wszystkie te opowieści jednoznacznie dowodzą, że o. Pio nieustannie wysłuchuje naszych próśb i działa z nieba! Roberto Allegri – włoski dziennikarz i pisarz. Publikuje głównie książki biograficzne oraz związane z tematyką wiary. Pracuje we włoskim magazynie „Chi”. Prywatnie jest synem znanego dziennikarza Renzo Allegriego.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

5 osób kupiło
35
Życie między wcieleniami. Hipnoterapia drogą do duchowej regresji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie między wcieleniami. Hipnoterapia drogą do duchowej regresji
Dostępny
179 szt.

W tej książce autor po raz pierwszy ujawnia metody, jakich używa w swojej pracy, i opisuje przebieg sesji regresji hipnotycznej LBL (Life Between Lives - życie między wcieleniami). Dzięki temu możemy mieć wgląd w warsztat mistrza, który zainspirował tysiące ludzi do odkrywania przeszłości własnej duszy.

42,90 zł
36,47 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,43 zł

5 osób kupiło
36
Spacerujący z książkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spacerujący z książkami
Dostępny
1077 szt.

Wzruszająca opowieść o tym, co łączy ludzi i sprawia, że książki są takie cudowne. Carl Kollhoff jest księgarzem niezwykłym. Łączy go z książkami miłość, która wykracza poza granice gustu. Co wieczór podczas spaceru nosi książki swoim klientom. Klienci także są wyjątkowi. Dla Carla są prawie jak przyjaciele, choć nic o nich nie wie i nie chce mieszać się do ich życia. Pewnego dnia przyczepia się do niego Schascha, strasznie wygadana dziewczynka w żółtej kurtce. Chociaż Carl z początku nie lubi jej towarzystwa, ona nie daje się zbyć. Jest przebiegła i sprytna... A kiedy Carl niespodziewanie traci pracę, za sprawą książek i tej nietuzinkowej dziewięciolatki wszyscy zdobywają się na odwagę, żeby porzucić bezpieczną anonimowość i zbliżyć się do siebie… „Kiedy stary księgarz spotyka na swojej drodze dziewczynkę, musi z tego faktu wypływać piękna opowieść o historiach zaklętych w słowach, o samotności, przyjaźni i potrzebie dzielenia się książkami. Bardzo serdecznie polecam tę przepiękną książkę wszystkim – od pięciu do stu pięciu lat”. – Ałbena Grabowska „To powieść, która sprawia, że dusza młodnieje. Pokocha ją ten, kto już jest miłośnikiem książek. I ten, kto dopiero do czytania się przekonuje. Bo prawdą jest, że „w papierze tkwi lekarstwo. Czasem nawet na to, co z pozoru nie wymaga leczenia”. Powieść marzenie dla każdego książkoholika. Polecam z całego serca”. – Magdalena Kordel

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

5 osób kupiło
37
Rodzina Obrabków i złoty diament - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina Obrabków i złoty diament
Dostępny
129 szt.

Członkowie Rodziny Obrabków bardzo lubią zabierać cudze rzeczy. Po prostu nie potrafią się powstrzymać. W każdym razie tata Zbiro, mama Cela i Elka. Za to Ture lubi robić tylko to, co dozwolone, i nie bierze niczego bez płacenia. Rodzice i siostra trochę się o niego martwią. Co z tego chłopaka wyrośnie? Rodzice właśnie wyruszyli do stolicy na wystawę diamentów, zostawiając Elkę pod opieką starszego brata. Elka chce jednak, by ktoś dorosły poczytał jej na dobranoc. Sąsiad Paul Icjant jest bardzo miły, może on? Jednak kiedy Paul Icjant docieka, gdzie są rodzice Turego i Elki, Ture nie potrafi skłamać. A Paul Icjant nie potrafi uwierzyć, że Obrabkowie będą oglądać diamenty „bez dotykania” i też czym prędzej wyrusza do stolicy… Druga część nowej Zakamarkowej serii dla początkujących czytelników oraz do głośnego czytania. W tym tomie między innymi: znikające skarpetki, szybki wypad do sklepu z zabawkami, sztuczne brody, dwie dziarskie staruszki, spektakularna ucieczka z ciupy, nocna akcja, dynamit, miłość na stare lata, szczęśliwe zakończenie. No i złoty diament oczywiście! Gwarantujemy dużo śmiechu!

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

5 osób kupiło
38
Nieskończenie wiele wszechświatów. Od Einsteina do nieskończoności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieskończenie wiele wszechświatów. Od Einsteina do nieskończoności
Dostępny
68 szt.

Co kryje się pod pojęciem wieloświata? Czy nasz wszechświat jest tylko jednym z nieskończenie wielu? Gdzie kończy się nauka, a zaczyna twórcza fantazja? Pytanie o wielość (wszech)światów nie jest nowe, ale we współczesnej fizyce po­wróciło ze zdwojoną siłą. Od kosmologii przez mechanikę kwantową po teorię strun, uczeni coraz śmielej kreślą obraz rzeczywi­stości, w której oprócz naszego uniwersum istnieją także inne, równie realne wszech­światy. Czy jednak hipoteza wieloświata mieści się jeszcze w granicach nauk empi­rycznych? Idąc tropem fizyków i filozofów, a także matematyków i logików, Michał Heller przygląda się „kontrowersyjnemu, ale metafizycznie prowokującemu” poję­ciu, a właściwie różnym odmianom pojęcia wieloświata. Jak zauważa, pytanie o real­ność innych wszechświatów, balansujące na krawędzi metody naukowej, jest jedno­cześnie pytaniem o tożsamość fizyki.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

5 osób kupiło
39
Hubert w Wielkim Kapeluszu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hubert w Wielkim Kapeluszu
Dostępny
108 szt.

Ciekawy świata krasnal Hubert wyrusza na wycieczkę w nieznane. A podczas takiej wędrówki wszystko może się zdarzyć! Urocza książka autora Malutkiej Czarownicy z zabawnymi ilustracjami Jerzego Flisaka. — Powiem ci, Hubercie, że to jest bardzo lekkomyślne. Przez przypadek można trafić do Worlickich Borów... A w Worlickich Borach mieszka przecież Plampacz! — Też coś! — zawołał Hubert. — Myślisz może, że pozwolę, aby mnie pożarł Plampacz? Hubert mieszka w Siedmiogórskim Lesie razem z dwunastoma innymi krasnoludkami. Rzadko oddala się od swojej przytulnej chatki, ale pewnego słonecznego jesiennego poranka ogarnia go wielka ochota na wycieczkę. Tak wielka, że nic go nie powstrzyma – ani czekająca praca, ani przestrogi przyjaciół. To prawda, że po drodze mogą czyhać różne niebezpieczeństwa, ale przecież Hubert ma swój niezwykły krasnalski kapelusz, który może go wyratować z niejednej opresji. A ten dzień jest tak piękny, że po prostu trzeba ruszyć w nieznane! Napisana żywym, barwnym językiem opowieść o krasnalu Hubercie i jego pełnej niespodzianek wyprawie została przełożona na 20 języków i bawi małych czytelników na całym świecie już od ponad 40 lat. Seria „Mistrzowie ilustracji” przywołuje najlepsze tradycje polskiej grafiki książkowej. Wydajemy w niej reedycje ponadczasowych hitów literatury dziecięcej zilustrowanych przez najwybitniejszych przedstawicieli polskiej szkoły ilustracji.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

6 osób kupiło
40
Apartament w hotelu Wojna. Reportaż z Donbasu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Apartament w hotelu Wojna. Reportaż z Donbasu
Dostępny
124 szt.

„Donieck to miasto jak każde inne – pod warunkiem że nie weźmie się pod uwagę wojny na jego przedmieściach, pustek na ulicach i strachu z tyłu głowy”. Mamuka jako czternastoletni chłopiec brał udział w wojnie w Gruzji, po latach wylądował na froncie w Donbasie, gdzie strzelał do Rosjan z automatu, walczył z nimi wręcz i namierzał ich pozycje przed ostrzałem z moździerzy. Jura to przestępca, który trafił w szeregi prorosyjskich bojowników. Liza żyła na przedmieściach Ługańska. Kiedy wyjechała na kilka tygodni, żeby schronić się przed atakami separatystów, nie podejrzewała, że już tam nie wróci. Tomáš Forró opowiada o wojnie w Donbasie z samego serca konfliktu. Rozmawia z ludźmi po obu stronach frontu, niejednokrotnie naraża życie i potajemnie jeździ tam, dokąd nie zapuszcza się żaden dziennikarz. Wnikliwie opisuje sytuację polityczną na wschodzie Ukrainy i rosyjską taktykę wojny hybrydowej, w której walka konwencjonalna miesza się z partyzantką, a fakty z propagandą. Jego analizy są nieodłącznie związane z historiami ludzi, dla których wojna i jej skutki są bolesną codziennością. Wielka polityka przeplata się tutaj z małą, a losy żołnierzy z losami zwykłych rodzin, którym konflikt odebrał wszystko.

47,90 zł
34,97 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,93 zł

6 osób kupiło
41
National Geographic. Wydobądź kamienie szlachetne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
National Geographic. Wydobądź kamienie szlachetne
Elbrus
Dostępny
159 szt.

Poznaj fascynujący świat geologii i radość odkrywania skarbów z zestawem wykopaliskowym National Geographic Klejnoty! Dzięki niemu możesz poczuć się zupełnie jak prawdziwy geolog! Zestaw zawiera bryłę, w której znajdziesz takie skarby jak tygrysie oko, ametyst i kwarc. Możesz je wykopać i oczyścić dzięki załączonym akcesoriom. Zestaw zawiera też kolorowy podręcznik do nauki, w którym znajdziesz interesujące informacje o swoich nowych okazach, a szkło powiększające pozwoli Ci lepiej przyjrzeć się tym fascynującym klejnotom. Praktyczny zestaw naukowy National Geographic to świetny sposób na poznanie wspaniałego świata geologii we własnym domu! • Poznaj fascynujący świat geologii! • Bryła w kształcie klejnotu zawiera 3 kamienie: tygrysie oko, ametyst i kwarc. • Każdy zestaw zawiera narzędzie wykopaliskowe, szczoteczkę i szkło powiększające. W zestawie: • 1 bryła, • 3 autentyczne klejnoty (tygrysie oko, ametyst i kwarc), • 1 narzędzie wykopaliskowe, • 1 szczoteczka, • 1 szkło powiększające, • 1 podręcznik do nauki z instrukcją.

55,99 zł
50,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,60 zł

5 osób kupiło
42
Dziewczyna z Woli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyna z Woli
Dostępny
1083 szt.

Jak żyć w świecie, w którym przestają obowiązywać dotychczasowe prawa? W wakacje trzydziestego dziewiątego roku na słonecznej, nadświdrzańskiej plaży Basia poznaje Zygmunta. Ma nadzieję, że ta znajomość przerodzi się w piękną miłość. Jednak kilka tygodni później wybucha wojna, która przekreśla wszystkie plany. Warszawa staje w ogniu, budynki obracają się w gruzy, place i skwery zamieniają się w cmentarze. Ludzie głodują, modlą się i walczą. Wkrótce los ponownie postawi Zygmunta na drodze Barbary. To spotkanie odmieni jej życie w niespodziewany sposób. Basia zacznie działać w konspiracji i sama będzie wymierzać sprawiedliwość wrogom. Czy jednak można kogoś zabić, nie zabijając w sobie człowieka?

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

4 osoby kupiły
43
Terapia zajęciowa gry i zabawy w pracy z seniorami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terapia zajęciowa gry i zabawy w pracy z seniorami
Dostępny
74 szt.

Jeśli nie masz pomysłu na to co zrobić z podopiecznym.Jeśli nie masz czasu, szukać nowych pomysłów na zorganizowanie zajęć. Jeśli chcesz, zaktywizować swoich podopiecznych nie zależnie od tego w jakiej kondycji psychicznej są.Jeśli chcesz, ciekawie i nowocześnie prowadzić zajęcia terapeutyczne. Zachęcam Cię do kupienia tej książki w której znajdziesz:ponad 120 mini scenariuszy terapeutycznychzagadki słownezadania rozwijające myśleniećwiczenia indywidualne i grupowećwiczenia ruchowe i relaksacyjnećwiczenia plastycznećwiczenia pobudzające kreatywnośććwiczenia nie wymagające dużego nakładu finansowego.Pomoże ci to ciekawie i nowocześnie przeprowadzić zajęcia terapeutyczne w twojej placówce.PolecamMałgorzata Kospin

42,00 zł
37,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,20 zł

4 osoby kupiły
44
Trylogia Licaniusa. Tom 3. Blask ostatecznego kresu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trylogia Licaniusa. Tom 3. Blask ostatecznego kresu
Dostępny
2340 szt.

Czas ostatecznej próby nieuchronnie nadciąga. Wprawdzie Bariera znów jest cała, ale to nie znaczy, że niebezpieczeństwo zostało zażegnane. Wprost przeciwnie – złudne poczucie wygranej może być początkiem kresu. W Ilin Illan zaczynają się na nowo polityczne rozgrywki i nawet nowoodkryte moce Wirra mogą okazać się niewystarczające wobec krótkowzroczności Starszych. Uwięziony w obcej krainie Davian musi stawić czoła dojmującej samotności i pokrzyżować plany Czcigodnych. Jeśli mu się nie uda, poświęcenie Ashy stanie się zupełnie bezwartościowe. Plan Caedena zbliża się wreszcie do końca. Teraz, gdy wreszcie może mu się udać, musi stawić czoła konsekwencjom. Wziąć na siebie brzemię tego, jak dramatycznie jego historia się zaczęła i jak druzgocząco się skończy.

74,90 zł
59,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 14,98 zł

4 osoby kupiły
45
Rysuję szlaczki po śladzie. Ćwiczenia grafomotoryczne. Część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rysuję szlaczki po śladzie. Ćwiczenia grafomotoryczne. Część 1
Dostępny
161 szt.

Książka adresowana jest do młodszych przedszkolaków. Proponowane ćwiczenia mają na celu przygotowanie dzieci do podjęcia nauki pisania w szkole. Rozwijają one koordynację wzrokowo-ruchową, percepcję wzrokową i orientację przestrzenną. Ćwiczenia grafomotoryczne pomagają w nabyciu właściwych nawyków ruchowych, potrzebnych podczas pisania, a w szczególności ruchu ręki od strony lewej do prawej, z góry na dół oraz ruchu okrężnego odwrotnego do kierunku wskazówek zegara.

5,99 zł
4,99 zł

Rabat 16,7%
oszczędzasz 1,00 zł

5 osób kupiło
46
National Geographic. Wydobądź złoto głupca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
National Geographic. Wydobądź złoto głupca
Elbrus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Mini zestaw wykopaliskowy National Geographic Złoto głupców zapewnia dzieciom ekscytującą zabawę i możliwość odkrycia olśniewającego okazu pirytu, zakopanego w bryle, która ma kształt sztabki złota! Użyj specjalnego narzędzia wykopaliskowego ze szczoteczką, a następnie dowiedz się więcej o swoim nowym okazie z naszego kolorowego podręcznika do nauki. • Poznaj fascynujący świat geologii! • Bryła, która ma kształt sztabki złota, zawiera okaz pirytu (zwanego złotem głupców). W zestawie: • 1 bryła, • 1 autentyczny piryt, • 1 narzędzie wykopaliskowe ze szczoteczką (2 w 1), • 1 podręcznik do nauki z instrukcją.

29,99 zł
26,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,00 zł

4 osoby kupiły
47
Cześć, co słychać? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cześć, co słychać?
Dostępny
1211 szt.

Dziś wiem i widzę już nieco więcej. Nauczyłam się patrzeć, ale umiem też przymykać oczy. Ze strachu, że popełnię błąd. Jestem taka jak inne, to wiem na pewno. Matki, żony i kochanki. Kobiety w połowie życia. Mądrzejsze niż 20 lat temu, ale za to z bagażem doświadczeń. Pełne głęboko skrywanych tajemnic, o które nikt nas nie podejrzewa. Czasem tęsknię za czymś, czego nie potrafię nazwać, uśmiecham się do ludzi, chociaż w sercu mam bałagan. Może coś tracę, zyskując spokój. Bardzo dbam, by nie padły słowa, których nie można wymazać. Nigdy jednak nie przyszło mi do głowy, jak niebezpieczne może być: „Cześć, co słychać?”.

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

4 osoby kupiły
48
Domowa dżungla. Jak wypełnić każdy dom szczęśliwymi roślinami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Domowa dżungla. Jak wypełnić każdy dom szczęśliwymi roślinami
Dostępny
91 szt.

Ty także możesz stworzyć w swoim domu małą dżunglę, niezależnie od tego, czy mieszkasz w słoneczniej willi, zacienionej kamienicy czy na ostatnim piętrze bloku z oknami od zachodu. Sprawdź, które gatunki będą dobrze się czuły w warunkach, jakie możesz im zaoferować. Wypełnij swoje wnętrza pięknymi, zdrowymi i szczęśliwymi roślinami. Z książką: • zdiagnozujesz pomieszczenia pod kątem wymagań roślin, • dobierzesz gatunki, które będą w nich dobrze rosły, • wybierzesz w sklepie zdrowe okazy, • wyeksponujesz je odpowiednio we wnętrzu, • dowiesz się, jak zadbać o zielonych przyjaciół (właściwa doniczka, podłoże, podlewanie, przycinanie i nawożenie), co zrobić, gdy zachorują, a nawet jak pogodzić rośliny z domowymi zwierzakami.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

5 osób kupiło
49
Grzechotko-gryzak ślimak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotko-gryzak ślimak
Akuku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Grzechotko-gryzak Akuku to gwarancja bezpieczeństwa i jakości. Wytworzony został z najlepszych materiałów. Idealnie dopasowany do rączek maleństwa. Kolorowe i ciekawe kształty przyciągają uwagę Twojej pociechy.

18,70 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,5%
oszczędzasz 2,71 zł

4 osoby kupiły
50
Służę do Mszy Świętej. Mały przewodnik dla ministrantów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Służę do Mszy Świętej. Mały przewodnik dla ministrantów
Dostępny
65 szt.

Tę ilustrowaną książeczkę dedykujemy ministrantom (i wszystkim chłopcom, którzy pragną nimi zostać, a także dziewczynkom przygotowującym się do tej pięknej posługi w Kościele). Na jej 64 stronach znajdą oni wiele ciekawych informacji dotyczących służby liturgicznej, paramentów i naczyń liturgicznych, Mszy Świętej i tego wszystkiego, co młody sługa ołtarza wiedzieć powinien. Prezentowany poradniczek to doskonały pomysł na prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej, zapraszający każdego chłopca do przyjaźni z Panem Jezusem

16,90 zł
12,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,91 zł

4 osoby kupiły
51
KookyLoos. Tiffany's PopUp Bakery, zestaw z lalką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
KookyLoos. Tiffany's PopUp Bakery, zestaw z lalką
Magic Box, KookyLoos
Dostępny
2 szt.

Tiffany uwielbia piec ciasteczka, dlatego ma własną cukiernię. Pomóż jej odnieść sukces! Przygotuj pyszne ciasto, zwilż jego brzegi wodą za pomocą rękawa cukierniczego, aby wzmocnić smak. Łał! Co za niespodzianka dla klientów! Przeżyj tysiące przygód z Tiffany i jej niezwykłymi łakociami, a kiedy skończysz, schowaj wszystko i zabierz cukiernię ze sobą! Zawartość: – 1 ekskluzywna KookyLoos Tiffany, – strój i buty, – piekarnik, – stół/lodówka i obracająca się podstawka do ciasta, – 2 „magiczne” przyrządy (dekoracja pojawia się, gdy zwilżysz ją wodą), – akcesoria.

119,99 zł
107,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,00 zł

4 osoby kupiły
52
Arsene Lupin. Tajemnica wydrążonej iglicy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arsene Lupin. Tajemnica wydrążonej iglicy
Dostępny
4825 szt.

Kiedy w pałacu hrabiego de Gesvres dochodzi do zuchwałej kradzieży słynnych obrazów, inspektor Ganimard wszczyna śledztwo. Pomaga mu błyskotliwy młodzieniec Izydor Beautrelet. To w nim Lupin znajdzie godnego siebie przeciwnika, który odkrywa, że rabunek arcydzieł to jedynie element układanki prowadzącej do wielkich tajemnic i miejsca ukrycia skarbów władców Francji.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

3 osoby kupiły
53
Godzina wiedźm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Godzina wiedźm
Dostępny
36 szt.

Godzina wiedźm to porywająca powieść, w której świat fantasy przeplata się z wątkami magicznymi. To historia o zamkniętym purytańskim społeczeństwie i młodej kobiecie, która odkrywa w sobie mroczną magię. Intrygująca książka, nagrodzona Horror and for Debut Novel (2020), Best Debut Novel (2020) oraz Ladies of Horror Fiction Award, Best Debut (2020). W Betel – krainie, gdzie słowo proroka jest prawem – Immanuelle Moore to ta wyklęta. Jej włosy za mocno się kręcą, skóra ma za ciemny odcień, a jej ojcem jest mężczyzna innej rasy. Mimo to dziewczyna robi wszystko, aby przestrzegać Świętej Reguły i żyć godnie, tak, jak inne kobiety w Betel. Do dnia, w którym poznaje świat magii. Trafia do zakazanego Czarnolasu, który odcina wioskę od świata zewnętrznego. Tam, gdzie pierwszy prorok zabił cztery potężne wiedźmy, a ich dusze obserwują mieszkańców Betel. Immanuelle otrzymuje dar. Dostaje dziennik zmarłej matki, która wiele lat temu znalazła schronienie w Czarnolesie. Kiedy postanawia rozwiązać jego tajemnice, na jaw wychodzą sekrety i budzi się klątwa, która stanowi poważne zagrożenie dla całego Betel. Czy Immanuelle odnajdzie w sobie siłę, aby przeciwstawić się ciemności?

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

3 osoby kupiły
54
Franklin i święto duchów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Franklin i święto duchów
Dostępny
199 szt.

Tom z serii „Franklin” Franklin i jego przyjaciele przygotowywali się do parady przebierańców z okazji święta duchów. Planowali zawody, nagrody i zabawy. Kto wymyśli najlepszy strój i nie zostanie rozpoznany przez wszystkie zwierzęta z miasteczka? Każdy tom klasycznej serii o Franklinie to osobna historia o niezwykle ważnych sprawach z życia każdego kilkulatka. Postacie wykreowane przez autorki są wzorcem nie tylko dla dzieci, lecz także dla rodziców a ich przeżycia pozwalają odnaleźć się w niełatwych życiowych sytuacjach

8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

3 osoby kupiły
55
Akademia mądrego dziecka. Pokochaj naturę. Motyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Pokochaj naturę. Motyl
Dostępny
121 szt.

To nowa seria AMD, która pokazuje małemu czytelnikowi, jak żyją owady i jak ważną rolę spełniają w naszym świecie. Dzięki tym książeczkom dowiecie się, jak dbać o przyrodę i naszą planetę. Książeczki zawierają ruchome elementy, dzięki którym młody czytelnik ćwiczy małą motorykę, oraz kartonowe strony. Najpierw jestem małą zieloną gąsieniczką i lubię jeść liście. Następnie z poczwarki przeistaczam się w motyla. Polataj ze mną po kolorowym ogrodzie i zobacz, jak bardzo lubię jeść słodki nektar. Przy okazji, machając skrzydłami, zapylam kwiaty. Dowiedz się, jak ważna jest moja praca dla naszej planety.

26,99 zł
20,51 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

3 osoby kupiły
56
Popękane życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Popękane życie
Dostępny
31 szt.

Laura przygotowuje się właśnie do matury, jej brat Leo jest licealistą, a najmłodsza z rodzeństwa Lena to perfekcyjna uczennica podstawówki. Pewnego dnia rodzice oznajmiają im, że się rozwodzą. Dotychczasowe życie dzieci całkowicie się zmienia. Muszą się zmierzyć z nową rzeczywistością, w której nie mają już bezpiecznej przystani – pełnego ciepła domu z mamą i tatą. Popękane życie to powieść dla młodzieży, która porusza ważny temat relacji rodzinnych oraz poczucia bezradności i osamotnienia, w momencie gdy rodzina zaczyna się rozpadać. Rozpad więzi rodzinnych powoduje u bohaterów problemy szkolne, problemy z przyjaciółmi oraz złość, apatię, a w końcu depresję. Każde z dzieci stara się na swój sposób radzić sobie z nową sytuacją.

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

3 osoby kupiły
57
Terapia zajęciowa - scenariusze zajęć wiosna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terapia zajęciowa - scenariusze zajęć wiosna
Dostępny
61 szt.

Terapia zajęciowa - scenariusze zajęć wiosna to dobra propozycja dla tych którzy szukają gotowych rozwiązań. Już nie musisz się zastanawiać jak zorganizować dzień swoim seniorom. Nie musisz szukać, komponować, wymyślać i zastanawiać się czy to co przygotowałeś będzie ciekawe i atrakcyjne dla seniorów.Nie masz możliwości kupowania drogich materiałów na swoją terapię zajęciową? Ta książka zawiera ćwiczenia, gry, zabawy przy których będziesz mógł wykorzystać to co masz pod ręką. Nie będziesz musiał wydawać zbędnych pieniędzy na materiały, które może użyjesz raz.W książce znajdziesz 15 gotowych scenariuszy na okres wiosny. Każdy ze scenariuszy ma od 4 do 6 zabaw i gier co daje około 75 gier i zabaw jakie możemy przeprowadzić z seniorami. Każde z nich dopasowane są do wieku i możliwości seniorów. W książce znajdziemy zadania grupowe jak i indywidualne. Każde z nich możemy modyfikować by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszej grupy."Terapia zajęciowa - scenariusze zajęć" to pomoc dla seniora i terapeuty czy opiekuna.

36,00 zł
32,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,60 zł

3 osoby kupiły
58
Nieustraszeni i tajemnica dinozaura - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieustraszeni i tajemnica dinozaura
Dostępny
121 szt.

Bestsellerowa seria książek z zakresu edukacji emocjonalnej dzieci, wspierająca je w pokonywaniu codziennych trudności i wykorzystywaniu potencjału rozwojowego. Alicja i Tadzio mają kłopot z odczuwaniem gniewu i złości. Ich niezawodna przewodniczka po świecie emocji, mewa Florentyna, zaprasza ich na wyprawę do muzeum. Nauczą się tam, jak rozpoznawać te trudne emocje i jak sobie z nimi radzić. Każda książka z serii zawiera zabawną i magiczną historię oraz dodatkowe materiały, wskazówki i strategie dla rodziców i nauczycieli. Elsa Punset – pisarka, filozofka i dziennikarka, autorka międzynarodowych bestsellerów dla dorosłych i dzieci, skupiających się wokół inteligencji emocjonalnej. Rocio Bonilla – autorka i ilustratorka książek dla dzieci, zilustrowała m.in. „Wielką księgę supermocy” oraz „Wielką księgę superskarbów”.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

3 osoby kupiły
59
Piłki sensoryczne 6 sztuk Sensorky - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50,90 zł
43,27 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,63 zł

3 osoby kupiły
60
Ogród Letni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ogród Letni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.09

Część trzecia. Jest rok 1946. Tatiana i Aleksander chcą wreszcie żyć jak normalna rodzina. Przytłoczeni bagażem tragicznych wspomnień, nie potrafią już cieszyć się sobą. Przemierzają Amerykę mieszkalnym samochodem, uciekając przed demonami przeszłości i „zimną wojną”. O Aleksandra, byłego radzieckiego oficera, pytają już w Waszyngtonie, a Anthony – ich ukochany syn – pójdzie niebawem na wojnę w Wietnamie...

59,90 zł
47,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,98 zł

3 osoby kupiły
61
Komunizm a sumienie Zachodu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komunizm a sumienie Zachodu
Dostępny
185 szt.

Abp Sheen stawia szokującą tezę, że komunizm znalazł swoje przedłużenie w liberalno-lewicowej ideologii dominującej w Stanach Zjednoczonych i krajach Unii Europejskiej. Jej trzon stanowi fascynacja marksizmem oraz filozofią Nowej Lewicy. W rezultacie sprowadza się ona do walki z Kościołem, tradycyjną rodziną, wspieraniem rewolucji kulturowej i dążeniem do autodestrukcji. Książka traktuje nie tylko o komunizmie ale jest również ponurą opowieścią o słabościach, wadach i zepsuciu naszej zachodniej cywilizacji, z których komunizm wyrósł i z którymi łączy go silne pokrewieństwo. Konsekwentnie ukazuje, że lewicowy liberalizm, relatywizm i materializm jest drugą stroną medalu, kryzysu, z którym zmaga się współczesna cywilizacja. [Antychryst] przyjdzie w przebraniu Wielkiego Humanisty; będzie mówił o pokoju, o pomyślności i obfitości nie jak o środkach prowadzących nas do Boga, lecz jak o celach samych w sobie. Będzie pisał książki o tej nowej idei Boga, aby pasowała ona do sposobu życia współczesnych ludzi - pisze autor. W naszych czasach i tylko w naszych czasach po raz pierwszy w historii ludzkości prześladowano jednocześnie Stary i Nowy Testament: pierwszy prześladowali naziści, a drugi komuniści. Dziś znienawidzony jest każdy, kto ma cokolwiek wspólnego z Bogiem - dodaje. Abp Fulton Sheen był biskupem Nowego Jorku i Rochester oraz tercjarzem dominikańskim. Dał się poznać jako płomienny kaznodzieja i płodny autor. Napisał 66 książek, cieszył się sympatią św. Jana Pawła II. W 2002 r. otwarto jego proces beatyfikacyjny.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

3 osoby kupiły
62
mamo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
mamo
Dostępny
25 szt.

Książeczka o Tobie mamo..to niecodzienny sposób na wyrażenie najszczerszych uczuć i myśli względem najbliższej nam osoby naszej Mamy. Na co dzień wielu z nas odczuwa trudności w mówieniu o uczuciach, ale jednocześnie szuka sposobu, aby wyrazić wdzięczność i miłość tej jednej z najważniejszych kobiet naszego życia. Nasza minimalistyczna publikacja w uroczej formie to doskonałe płótno do przekazania ukochanej Mamie uczuć, których nie potrafimy wyrazić słowami.Książeczka o Tobie mamo wyraź swoje uczucia do Mamy, obdarowując ją wyjątkowym upominkiemKsiążeczka o Tobiemamo to kompozycja najpiękniejszych myśli i zwrotów, które uzupełnione Twoimi kreatywnymi skojarzeniami względem Mamy, pozwolą Ci stworzyć urzekającą opowieść. Niewątpliwie, jest to najprostszy sposób na wyrażenie cudownych wspomnień, ciepłych uczuć i wdzięczności, niezwykle trudnych w wyrażeniu słowami.

45,00 zł
40,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,50 zł

3 osoby kupiły
63
Wspomnienia z nieistnienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wspomnienia z nieistnienia
Dostępny
221 szt.

Amerykańska eseistka, autorka kultowej książki Mężczyźni objaśniają mi świat, wraca tu wspomnieniami do młodości w San Francisco lat osiemdziesiątych. Opowiada o tym, jak rozpierały ją wtedy ciekawość i apetyt na życie, i jak deprymował i przerażał świat, w którym nie tylko nie było dla niej miejsca, ale gdzie na każdym rogu czyhała na nią przemoc. Opisuje trudny okres dorastania i budowania siebie – jako kobiety i niezależnej intelektualistki. Tytułowe nieistnienie niesie tu wiele znaczeń. Jest lirycznym namysłem nad młodzieńczą potencjalnością i wspomnieniem kogoś, kogo już nie ma, bo wraz z upływem czasu zmieniamy się w inną osobę. Jest gniewnym wezwaniem do tego, by zwrócić kobietom władzę nad ich ciałami, oddać im głos i godność. Jest upomnieniem się o prawo kobiet do życia wolnego od lęku. Jest pełnym buntu manifestem w obronie miejsca kobiet w języku, historii, kulturze, przestrzeni publicznej. Solnit szuka w tej książce źródeł swojego pisarstwa i odnajduje je przy biurku podarowanym jej przez przyjaciółkę, która była ofiarą przemocy. To ono kazało jej odnaleźć własny głos. Zastanawia się też nad własnymi strategiami przetrwania we wrogim świecie: „Stałam się specjalistką od usuwania się w cień, od wymykania się i wycofywania, od wysmykiwania się z niewygodnych sytuacji, od unikania niechcianych uścisków, pocałunków i dłoni, od zajmowania coraz mniej miejsca w autobusie, gdy kolejny mężczyzna zawłaszczał ciałem moją przestrzeń, od stopniowego dystansowania się i nagłej nieobecności. Od sztuki nieistnienia, ponieważ istnienie było jednym wielkim zagrożeniem”. Osobista książka o mocnym politycznym wydźwięku.

42,00 zł
31,08 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,92 zł

3 osoby kupiły
64
Święci którzy widzieli piekło - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święci którzy widzieli piekło
Dostępny
10 szt.

Świadkowie losu potępionych. Czym jest piekło? Bezdenną otchłanią? Trawiącym ogniem? A może bajką, o której nikt już nie chce pamiętać? Wielu świętych na przestrzeni dziejów otrzymywało wizje piekła. Są one prawdziwym ostrzeżeniem dla zbłąkanej ludzkości. Dziś, gdy świat ignoruje istnienie diabła, a w samym Kościele praktycznie nie mówi się o piekle, Paul Thigpen wraca do słów opisujących to miejsce i bije na alarm – piekło istnieje naprawdę, nie możemy o tym zapomnieć! Autor analizuje opisy piekła pojawiające się w Biblii oraz przypomina przejmujące wizje wielu świętych Kościoła katolickiego. Czym była podróż św. Jana Bosko w otchłanie piekielne? Jakie wizje piekła miały św. Teresa z Ávili, św. Hildegarda z Bingen czy bł. Katarzyna Emmerich? O czym mówią starożytne relacje o piekle zebrane przez papieża Grzegorza Wielkiego? I co znaczą przejmujące słowa dzieci z Fatimy? Piekło jest ostateczną gwarancją, że to, co robimy tu i teraz, naprawdę ma znaczenie. Czas wrócić na ścieżkę zbawienia.

37,90 zł
34,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

3 osoby kupiły
65
Rodzinne sekrety 1943-1945. Zakładnicy wolności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzinne sekrety 1943-1945. Zakładnicy wolności
Dostępny
2017 szt.

Na końcu będziesz pamiętał nie słowa wrogów, lecz milczenie przyjaciół. Gdy wojna przetacza się nad głowami Zabierzyńskich, wydaje się, że limit nieszczęść został już wyczerpany. Tymczasem niespodziewanie okazuje się, że uciekając, można wpaść w jeszcze większe kłopoty, i że zamiast rodzinie trzeba zaufać obcym. Jaką cenę zapłaci Marysia za ukrywanie Żydówki? Czy przetrwa Powstanie Warszawskie i odnajdzie drogę do domu? Czy Wiktoria, ocalona z pogromu wołyńskiego, zatopi się w nowej miłości do synka? Czy ciężarna Zosia ucieczką uratuje życie sobie i ukochanemu Luce, który jako esesman stacjonuje w dworze w Koszutach? Jak po wojennej traumie ułożyć sobie życie na nowo? Jak sobie zaufać i nie zatracić tego, co najważniejsze – rodzinnej bliskości.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

3 osoby kupiły
66
Akademia mądrego dziecka. Pokochaj naturę. Biedronka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Pokochaj naturę. Biedronka
Dostępny
155 szt.

To nowa seria AMD, która pokazuje małemu czytelnikowi, jak żyją owady i jak ważną rolę spełniają w naszym świecie. Dzięki tym książeczkom dowiecie się, jak dbać o przyrodę i naszą planetę. Książeczki zawierają ruchome elementy, dzięki którym młody czytelnik ćwiczy małą motorykę, oraz kartonowe strony. Polataj z biedronką w ogrodzie. Sprawdź, czy wszystkie biedronki mają zawsze czarne kropki. Czy wiesz, że ten owad pomaga roślinkom, zjadając mszyce? Biedronki na zimę zapadają w sen zimowy, chowając się w różne ciemne i ciepłe zakamarki ogrodu.

26,99 zł
20,51 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

3 osoby kupiły
67
Brystol kolorowy Astra A3 170g 100 arkusz mix 10 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brystol kolorowy Astra A3 170g 100 arkusz mix 10 kolorów
Astra
Dostępny
20 szt.

Brystol kolorowy A3 170g 100 ark, mix 10 kolorów.

59,04 zł
56,09 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,95 zł

4 osoby kupiły
68
Już nie czekam - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już nie czekam
Dostępny
1193 szt.

„Nigdy nie czekałem, aż los coś dla mnie zrobi. Przeciwnie: brałem się z życiem za bary. I tylko o jedną sprawę nie potrafiłem walczyć. O tę największą. O miłość kobiety, która była dla mnie jedyna na świecie”. Marika prowadzi prywatny gabinet psychologiczny. Próbuje stanąć na nogi po śmierci męża. Choć rozwiązuje problemy swoich pacjentów, nie potrafi pomóc samej sobie. Wspiera ją wieloletni przyjaciel, Eryk, wierny i lojalny, lecz zarazem borykający się z poczuciem winy. Historia Szymona, pacjenta cierpiącego na lęk przed zaśnięciem, pomoże Marice uwierzyć, że zły los to tylko wymówka dla tych, którzy boją się ująć ster we własne ręce. W nowej powieści Agnieszki Olejnik, niczym w wielobarwnym gobelinie, snują się i plączą nitki ludzkich losów, tworząc historię wzlotów i upadków, miłości i zdrad, uśmiechów i łez – po prostu życia.

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

3 osoby kupiły
69
National Geographic. Wydobądź skarby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
National Geographic. Wydobądź skarby
Elbrus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Mini zestaw wykopaliskowy National Geographic Skarb pozwoli Ci poznać lepiej świat geologii i świetnie się bawić! A dopóki nie wykopiesz swojego okazu, nie będziesz wiedzieć, czy w środku bryły znajduje się piryt, aragonit, czy może tygrysie oko! Użyj specjalnego narzędzia wykopaliskowego ze szczoteczką, a następnie dowiedz się więcej o swoim nowym skarbie z naszego kolorowego podręcznika do nauki. • Poznaj fascynujący świat geologii! • Bryła, która ma kształt skrzyni ze skarbami, zawiera jeden kamień – piryt, aragonit lub tygrysie oko – dlatego na koniec zabawy zawsze czeka Cię ekscytująca niespodzianka! W zestawie: • 1 bryła, • 1 autentyczny klejnot, • 1 narzędzie wykopaliskowe ze szczoteczką (2 w 1), • 1 podręcznik do nauki z instrukcją.

29,99 zł
26,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,00 zł

3 osoby kupiły
70
Profesjonaliski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Profesjonaliski
Dostępny
3 szt.

Kim chcesz zostać, gdy dorośniesz? Wszystko o zawodach w trwałej, sztywnostronicowej książeczce. W przedszkolu, w przychodni, na placu budowy – wierszyki o tym, kto gdzie pracuje. Zadania ułatwiające zapamiętanie nazw zawodów. Prześmieszne ilustracje z mnóstwem szczegółów i zabawne rymowanki. Ciesz się i poznawaj zawody! W serii: • Liczyświnki (książka o cyfrach i liczeniu) • Kolorysie (książka o kolorach) • Emomisie (książka o emocjach) • Literkowce (książka do nauki literek)

39,90 zł
22,34 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 17,56 zł

3 osoby kupiły
71
Terapia zajęciowa - scenariusze zajęć lato - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terapia zajęciowa - scenariusze zajęć lato
Dostępny
52 szt.

Terapia zajęciowa - scenariusze zajęć lato to dobra propozycja dla tych którzy szukają gotowych rozwiązań. Już nie musisz się zastanawiać jak zorganizować dzień swoim seniorom. Nie musisz szukać, komponować, wymyślać i zastanawiać się czy to co przygotowałeś będzie ciekawe i atrakcyjne dla seniorów.Nie masz możliwości kupowania drogich materiałów na swoją terapię zajęciową? Ta książka zawiera ćwiczenia, gry, zabawy przy których będziesz mógł wykorzystać to co masz pod ręką. Nie będziesz musiał wydawać zbędnych pieniędzy na materiały, które może użyjesz raz.W książce znajdziesz 15 gotowych scenariuszy na okres lata. Każdy ze scenariuszy ma od 4 do 6 zabaw i gier co daje około 75 gier i zabaw jakie możemy przeprowadzić z seniorami. Każde z nich dopasowane są do wieku i możliwości seniorów. W książce znajdziemy zadania grupowe jak i indywidualne. Każde z nich możemy modyfikować by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszej grupy."Terapia zajęciowa - scenariusze zajęć" to pomoc dla seniora i terapeuty czy opiekuna.

36,00 zł
32,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,60 zł

3 osoby kupiły
72
Akademia mądrego dziecka. Pokochaj naturę. Pająk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Pokochaj naturę. Pająk
Dostępny
167 szt.

To nowa seria AMD, która pokazuje małemu czytelnikowi, jak żyją owady i jak ważną rolę spełniają w naszym świecie. Dzięki tym książeczkom dowiecie się, jak dbać o przyrodę i naszą planetę. Książeczki zawierają ruchome elementy, dzięki którym młody czytelnik ćwiczy małą motorykę, oraz kartonowe strony. Poznaj ciekawe życie pająka. Czy wiesz, że ma aż osiem nóg i plecie niesamowicie duże pajęczyny, a na swojej nici może się huśtać? Pająki są bardzo pożyteczne: łapią w sieć różne owady i pasożyty i z chęcią jedzą je na obiad. Jeśli muszą się przenieść w inne miejsce, po prostu lecą z wiatrem na swojej nici.

26,99 zł
20,51 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

3 osoby kupiły
73
Cocomelon. To lubię. Mój nocnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cocomelon. To lubię. Mój nocnik
Dostępny
158 szt.

Cocomelon podpowiada maluchom jak zacząć naukę korzystania z nocnika, aby bez większych problemów przejść przez ten bardzo ważny etap życia każdego dziecka. Bohaterowie internetowego fenomenu Cocomelon pomogą przeprowadzić krok po kroku proces oswajania z nocnikiem i pokażą, że trening nocnikowy wcale nie jest taki trudny! Sympatyczna książeczka ma zaokrąglone rogi, wytrzymałe kartonowe strony z kolorowymi ilustracjami i poręczny format, dzięki czemu kilkulatek może zabrać ją ze sobą wszędzie. Wesoła książka do wspólnego czytania w każdym miejscu, przed snem, podczas podróży albo… w toalecie!

22,99 zł
17,99 zł

Rabat 21,7%
oszczędzasz 5,00 zł

3 osoby kupiły
74
jak dobrze, że cię mam - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
jak dobrze, że cię mam
Dostępny
30 szt.

Książeczka o Tobie jak dobrze, że cię mam to kreatywny sposób na wyrażenie ciepłych uczuć i myśli względem Twoich najbliższych przyjaciół, i wszystkich osób, które wiele dla Ciebie znaczą. Nie każdy z nas ma w sobie na tyle odwagi, aby powiedzieć przyjacielowi, ulubionej koleżance czy komuś, kto jest nam niezwykle bliski coś miłego, tak wprost z głębi serca. Aby ułatwić to zadanie, stworzyliśmy nową odsłonę Książeczki o Tobie, która urzeknie minimalistyczną formą i pozwoli przenieść na papier wszystkie dobre myśli względem bliskiej osoby. Ta wyjątkowa edycja dopełniona jest specjalna okładką wykonaną z dodatkiem fragmentów kawy, z którą całość zyskuje niepowtarzalny charakter.Książeczka o Tobie jak dobrze, że cię mam wyraź wszystko to co najważniejsze i obdaruj bliską Ci osobę niepowtarzalnym upominkiemKsiążeczka o Tobie jak dobrze, że cię mamto kompozycja pięknych myśli i zwrotów, które uzupełnione Twoimi inspirującymi puentami, staną się niezwykłą opowieścią o bliskiej Ci osobie. Wraz z Książeczką wyrazisz wszystkie skryte uczucia, którymi darzysz najbliższą Twemu sercu osobę. Dzięki niej z pewnością jeszcze bardziej zbliżycie się do siebie.

45,00 zł
40,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,50 zł

2 osoby kupiły
75
Smoki i Gazele. Tom 2. Rzecz o współczesnym pejzażu zarządzania międzynarodowego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smoki i Gazele. Tom 2. Rzecz o współczesnym pejzażu zarządzania między...
Dostępny
12 szt.

„Wspólny mianownik prezentowanej w pracy narracji stanowi zestaw tez o umiędzynarodowieniu działalności (a) jako naturalnej konsekwencji mechanizmów ekonomicznych, (b) ale warunkowanej procesami politycznymi, (c) coraz mocniej ingerującej w kształt zachowań konsumenckich oraz idee społeczne. [… ] Opracowanie ma w równym stopniu charakter monografii naukowej, co przewodnika badawczego, dzięki zadawanym w nim inspirującym, a czasem prowokacyjnym pytaniom [… ]. Co determinuje człowieka bardziej: biologia czy wolna wola? W jakim stopniu ludzkie zachowania są wynikiem uwarunkowań biologicznych, a w jakim kulturowych? Co i pod jakimi warunkami przeważa: instynkty zwierzęce czy wpływy społecznych relacji, takich jak rodzina, środowisko edukacji, przyjaciele? Do jakiego stopnia człowiek może być biernym adresatem komunikatów o biologicznie i psychologicznie determinowanych, a więc zautomatyzowanych reakcjach? [… ] Liczne wątki dla przyszłych badań, które wyłaniają się z pracy, powodują, że jest to ciekawa lektura dla ekonomisty, menadżera, ale także socjologia, a nawet antropologa badającego kulturę.” – z recenzji prof. dr. hab. inż. Andrzeja Matczewskiego

42,00 zł
34,86 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,14 zł

2 osoby kupiły
76
Historie miłosne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historie miłosne
Dostępny
190 szt.

„Odkąd sięgam pamięcią zawsze trudno mi było mówić o moich miłościach. To ponaderotyczne uniesienie jest zarówno wielkim szczęściem, jak i czystym cierpieniem – a i jedno, i drugie domagają się mocnych słów. Niewłaściwy, nieadekwatny, od zawsze aluzyjny – kiedy właśnie chcielibyśmy, aby był jak najbardziej bezpośredni – język miłości szybuje w przestworzach metafor – jest bowiem językiem literatury. Jest też niepowtarzalny, uznaję go wyłącznie w formie pierwszoosobowej. A jednak opowiem Wam tutaj o pewnym szczególnym rodzaju filozofii miłości. Czymże bowiem jest psychoanaliza, jeśli nie niekończącym się poszukiwaniem odrodzenia, właśnie dzięki doświadczeniu miłości, podejmowanym wciąż na nowo po to, aby je przemieścić, ożywić, i jeśli nie odreagować, to przynajmniej przyjąć i utwierdzić w życiu analizanta jako warunek sprzyjający jego bezustannej odnowie, jego nieumieraniu? Przyznaję, że nietypowy los moich miłości (czy może raczej powinnam powiedzieć – mojej własnej kruchości, skrywanej pod maską czujności) jeszcze bardziej pogłębia bezradność moich słów wobec owego splotu seksualności i ideałów, jakim jest doświadczenie miłości. Sprawia też, że od lirycznej fascynacji bądź psychopornograficznych opisów wolę poniekąd historyczny język naznaczenia wstecznego. Czy można się w nim doszukiwać również (miłosnego) milczenia analityka?” Historie miłosne Julii Kristevej, francuskiej filozofki, semiolożki i aktywnej psychoanalityczki, to niezwykła, „przygodowa” książka będąca autobiografią uczuciową, w której typografia pragnień rozpościera się gdzieś pomiędzy własnym doświadczeniem miłosnym, a doświadczeniem psychoanalityczki, która na co dzień ma do czynienia zarówno z pacjentami, jak i z najbardziej znanymi tekstami kultury, poprzez które dociera do duchowości starożytnych Greków. Kristeva zaczyna swą miłosną historię wychodząc od mitu Narcyza, przez sztukę miłości Owidiusza, analizuje Plotyna i Augustyna, dochodzi do romansów średniowiecznych trubadurów, w których miłosnej twórczości upatruje początek nowożytnej powieści o miłości, miłości nieszczęśliwej, w końcu dotyka twórczości Szekspira, Goethego, Stendhala, Prousta, Baudelaire’a, poprzez historie kochanków i świętych, dochodząc aż do kultury Punku…

110,00 zł
79,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 30,80 zł

2 osoby kupiły
77
Drewniana gąsienica, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniana gąsienica, mix kolorów
moses
Dostępny
12 szt.

 Drewniana gąsienica do ćwiczenia motoryki rączek Poznaj nowy kształt! Piękna drewniana Gąsienica z dodatkowym drewnianym liściem i końcówką w kształcie jabłuszka! Ten wesoły drewniany przedmiot z uśmiechniętą buźką i wystającymi oczkami, wykonany w 2 kombinacjach kolorystycznych, jest całkowicie elastyczny i dlatego fajnie się z nim bawi. To idealne narzędzie dla małych rączek dziecka, które pomaga ćwiczyć podstawowe umiejętności motoryczne, rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, wzmacniają siłę mięśni dłoni i palców. Drewniana gąsienica z listkiem i jabłuszkiem.. Zabawa polega na skręcaniu, wykręcaniu, manipulowaniu. Pozwala ćwiczyć podstawowe umiejętności motoryczne, wzmacnia siłę mięśni dłoni i palców. Wykonana z drewna wysokiej jakości. Zaokrąglone krawędzie i przyjemna gładka powierzchnia powodują, że są bezpieczne i miłe w dotyku. Wymiary produktu: 16,5 x 5 x 4 cm. Wymiary opakowania: 11 x 9 x 6 cm. Uwaga! Mix kolorów. Produkt wysyłany losowo. Produkty Moses są projektowane w Niemczech, ze szczególną dbałością o zrównoważony rozwój dziecka i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zabawki są wytwarzane zgodnie z filozofią „nauka przez zabawę”, aktywnie wspierają i stymulują zarówno wyobraźnię jak i edukację dziecka, przy tym charakteryzują się doskonałym zabawnym i prostym wzornictwem.

37,00 zł
33,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,70 zł

2 osoby kupiły
78
Pracuj mądrze. Zmień swoje życie na lepsze i osiągnij sukces - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pracuj mądrze. Zmień swoje życie na lepsze i osiągnij sukces
Dostępny
245 szt.

Poznaj swoje naturalne predyspozycje oraz mocne strony, spraw, że praca stanie się przyjemnością i będzie przynosiła wymierne korzyści. Jeśli kochasz to, co robisz, nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu.? Zmień swoje życie na lepsze i osiągnij sukces • Męczy cię praca na etacie? Być może nie jesteś stworzony do tego, by mieć nad sobą szefa. • Prowadzisz własny biznes, nie możesz spać w nocy i każdego ranka zrywasz się przerażony z łóżka? Kto wie, może stabilniejsza praca na etacie w korpo ukoiłaby twoje nerwy i pozwoliłaby na realizację pasji po powrocie do domu. • Masz duszę artysty, dusi cię biurowy gorset, a sztywne godziny pracy i papierologia nużą? Zastanów się, czy nie czułbyś się lepiej jako freelancer. Wszystkie te drogi są dobre, ale każdy powinien wybrać swoją. Ta książka pomoże ci pokierować karierą, relacjami i rozwojem osobistym tak, aby dostosować świat do twoich potrzeb. Jakub Czarodziej, doświadczony coach i psycholog, daje ci konkretne rady, jak pracować zawodowo w mądry sposób i w jakim kierunku się rozwijać, by być szczęśliwym i osiągnąć wyznaczony wcześniej cel. Pokazuje swoją inspirującą historię, która zakończyła się sukcesem i udowadnia , że każdy może go odnieść. Twoje życie jest w twoich rękach – tylko od ciebie zależy, czy zdecydujesz się na zmianę.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

2 osoby kupiły
79
T-Racers. Fire & Ice, pojazd i figurka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
T-Racers. Fire & Ice, pojazd i figurka
Magic Box, T-Racers
Dostępny
102 szt.

Z nową serią T-Racers Fire & Ice powracają emocje wyścigów samochodowych! W kolekcji czeka 8 nowych kierowców, nowe części aut z wyjątkowymi mocami i... ponad 500 nowych kombinacji! Wszystkie elementy można wymieniać z innymi T-Racersami: przód auta, tył, koła, kierowców. Czy uda Ci się znaleźć ultrarzadkiego Ice Flame’a? Jest superpotężny dzięki kombinacji siły lodu i ognia! 3... 2... 1... ! Czas rozpocząć przygodę! Zestaw zawiera: • 1 przód, • 1 kierowcę + kabinę, • 1 tył, • 4 koła, • checklistę. Uwaga! Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy jednego opakowania.

40,00 zł
36,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
80
Nieustraszeni i wielki skok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieustraszeni i wielki skok
Dostępny
96 szt.

Bestsellerowa seria książek z zakresu edukacji emocjonalnej dzieci, wspierająca je w pokonywaniu codziennych trudności i wykorzystywaniu potencjału rozwojowego. Alicja, Tadzio i ich pies Rocky szykują się do snu, gdy wtem za oknem pojawia się sunący po chmurach statek. Spragnione przygód dzieci wezmą udział w Olimpiadzie Emocji, a ich przewodniczką po świecie uczuć będzie mewa Florentyna. Tym razem rodzeństwo nauczy się radzić sobie ze strachem. Mewa pomoże im rozpoznać jego oznaki, ułożyć indywidualne plany antystrachowe, a potem podda ich nie lada próbie odwagi! Każda książka z serii zawiera zabawną i magiczną historię oraz dodatkowe materiały, wskazówki i strategie dla rodziców i nauczycieli. O autorkach: Elsa Punset – pisarka, filozofka i dziennikarka, autorka międzynarodowych bestsellerów dla dorosłych i dzieci, skupiających się wokół inteligencji emocjonalnej. Rocio Bonilla – autorka i ilustratorka książek dla dzieci, zilustrowała m.in. Wielką księgę supermocy oraz Wielką księgę superskarbów.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
81
Magiczny domek na drzewie. Akademia Tropicieli Faktów. Titanic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczny domek na drzewie. Akademia Tropicieli Faktów. Titanic
Dostępny
84 szt.

110 rocznica zatonięcia najsłynniejszego statku w dziejach! Kiedy Ania i Jacek wracają ze swojej wyprawy („Noc na Titanicu”), mają mnóstwo pytań: Czym Titanic różnił się od innych statków? Kim byli jego pasażerowie? Dlaczego zatonął? Dlaczego nie uratowano więcej osób? Razem z Jackiem i Anią poszukaj odpowiedzi na te i wiele więcej pytań! Doskonałe źródło wiedzy dla wszystkich ciekawskich tropicieli faktów! „Akademia Tropicieli Faktów” zawiera mnóstwo informacji, ilustracji i ciekawostek na tematy poruszane w kolejnych tomach uwielbianej przez dzieci serii „Magiczny domek na drzewie”.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

2 osoby kupiły
82
Grzechotka jeżyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka jeżyk
Akuku
Dostępny
2 szt.

Grzechotka Akuku to gwarancja bezpieczeństwa i jakości. Wytworzona została z najlepszych materiałów. Idealnie dopasowana do rączek maleństwa. Jej kolorowe i ciekawe kształty przyciągają uwagę Twojej pociechy.

16,30 zł
13,99 zł

Rabat 14,2%
oszczędzasz 2,31 zł

2 osoby kupiły
83
Inni ludzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inni ludzie
Dostępny
81 szt.

Miasto zatrute smogiem i pogardą, drogie auta, tanie relacje, wysokie aspiracje i najniższe pobudki. Z dzikich potoków hiphopowej nawijki wyłania się wizja współczesnej Warszawy najwyższej literackiej próby, zarazem poetycka i wulgarna, zabawna i mroczna. Tak potrafi tylko Dorota Masłowska. Inni ludzie to gatunkowa hybryda, polifoniczny utwór-potwór, którego komiksowo uproszczone postacie, jak to u Masłowskiej, zdają się bohaterami posiłkowymi. Bo prawdziwym, najważniejszym bohaterem jest tu język, którym mówią (albo który mówi nimi): buzujący energią i dowcipem, a jednocześnie brutalny, kaleki, pełen niechęci i uprzedzeń. To w nim rozgrywa się erozja więzi, resztek wyższych uczuć i ludzkiej solidarności. To on, śmieszny i potworny jednocześnie, zadaje bolesne pytania o moment, w którym znaleźliśmy się jako wspólnota. Czy inni ludzie to nie przypadkiem my?

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

2 osoby kupiły
84
Zaginiona melodia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zaginiona melodia
Dostępny
6 szt.

Sandra jest licealistką, namawianą przez przyjaciółkę do wzięcia udziału w szkolnym konkursie wokalnym. Podoba jej się Dylan, rozpieszczony osiemnastolatek, którego zamożni rodzice marzą, by ukończył studia medyczne. Chłopaka nie interesuje jednak przeciętna koleżanka, ponieważ spotyka się ze szkolną pięknością Justyną. Wśród rówieśników buduje ona swój fałszywy wizerunek panny z zamożnego domu, w czym pomagają jej media społecznościowe. Jest chorobliwie zazdrosna o Dylana, który wkrótce z nią zrywa, oczarowany występem Sandry… Świat, w którym przyjaźń zastąpiły media społecznościowe, a miłość to tylko seks. „Po występie Sandra wmieszała się w grupkę uczniów, którzy już zdążyli zaprezentować swoje talenty. Jej serce waliło młotem znacznie silniej niż przed występem czy w jego trakcie, jakby dopiero teraz naprawdę poczuła ciężar tremy. Chyba trochę obawiała się reakcji osób, które miały za sobą pokaz. Bycie w centrum uwagi nie należało do jej najmocniejszych stron”.

42,90 zł
21,02 zł

Rabat 51,0%
oszczędzasz 21,88 zł

2 osoby kupiły
85
Ząb Napoleona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ząb Napoleona
Dostępny
10 szt.

Tajemnicza, mądra opowieść o piętnastolatku, który ucieka przed nieszczęśliwą miłością do starego, pełnego przedziwnych antyków domu babki. W czasie tych niezwykłych wakacji w Różach ma okazję zaprzyjaźnić się z tą starszą damą i rozwikłać sekrety swojej rodziny. A dzięki duchowi czarnej bestii i rodzinnej relikwii - zębowi Napoleona - przekonuje się, że od prawdziwego uczucia uciec nie można.

22,50 zł
16,99 zł

Rabat 24,5%
oszczędzasz 5,51 zł

2 osoby kupiły
86
Pieski Tereski. Czytam sylabami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieski Tereski. Czytam sylabami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Zapraszamy do świata przezabawnych opowiastek znanej autorki Joanny Krzyżanek, m.in. o Pieskach Tereski, Panie Kratce, Poli i parasolce, Kameleonie Leonie i wielu, wielu innych... Zastosowana w książce metoda CZYTANIA SYLABAMI jest jedną z najskuteczniejszych. Każdą opowiastkę podzieliliśmy na sylaby i ubraliśmy w piękne ilustracje. Całość tworzy dzieło DOSKONAŁE do nauki czytania, nawet dla opornych Małych Czytaczy. Z tą książką nauka czytania to pestka! Nie wierzycie? Przekonajcie się sami!

44,90 zł
32,33 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

2 osoby kupiły
87
Rysuję szlaczki po śladzie. Ćwiczenia grafomotoryczne. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rysuję szlaczki po śladzie. Ćwiczenia grafomotoryczne. Część 2
Dostępny
136 szt.

Książka adresowana jest do starszych przedszkolaków. Proponowane ćwiczenia mają na celu przygotowanie dzieci do podjęcia nauki pisania w szkole. Rozwijają one koordynację wzrokowo-ruchową, percepcję wzrokową i orientację przestrzenną. Ćwiczenia grafomotoryczne pomagają w nabyciu właściwych nawyków ruchowych, potrzebnych podczas pisania, a w szczególności ruchu ręki od strony lewej do prawej, z góry na dół oraz ruchu okrężnego odwrotnego do kierunku wskazówek zegara.

5,99 zł
4,99 zł

Rabat 16,7%
oszczędzasz 1,00 zł

2 osoby kupiły
88
Nieustraszeni i poszukiwanie skarbu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieustraszeni i poszukiwanie skarbu
Dostępny
94 szt.

Bestsellerowa seria książek z zakresu edukacji emocjonalnej dzieci, wspierająca je w pokonywaniu codziennych trudności i wykorzystywaniu potencjału rozwojowego. Alicja, Tadzio i ich pies Rocky jak co wieczór spokojnie sobie zasypiają, gdy wtem budzi ich przewodniczka po świecie emocji, mewa Florentyna! Oto przed nimi kolejna niezwykła przygoda podczas Olimpiady Emocji – operacja ratunkowa na biegunie południowym! Podczas niej dzieci odkryją swoje mocne strony i dowiedzą się, że poczucie własnej wartości jest ich największym skarbem. Każda książka z serii zawiera zabawną i magiczną historię oraz dodatkowe materiały, wskazówki i strategie dla rodziców i nauczycieli. O autorkach: Elsa Punset – pisarka, filozofka i dziennikarka, autorka międzynarodowych bestsellerów dla dorosłych i dzieci, skupiających się wokół inteligencji emocjonalnej. Rocio Bonilla – autorka i ilustratorka książek dla dzieci, zilustrowała m.in. Wielką księgę supermocy oraz Wielką księgę superskarbów.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
89
Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Zagadka biblioteki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Zagadka biblioteki
Dostępny
48 szt.

Z biblioteki w tajemniczych okolicznościach ginie cenny historyczny dokument. Ignacy i Mela postanawiają wytropić złodzieja. Czy wystarczy im sprytu i spostrzegawczości, żeby rozwiązać kryminalną zagadkę i pomóc mamie, dyrektorce biblioteki? Detektywistyczne opowiadanie o bliźniakach, niepodobnych do siebie jak pies i kot, zabierze Cię w podróż do świata pełnego niespodzianek, gdzie wszystko może się wydarzyć. Nawet to, że Ty pierwszy wpadniesz na trop złodzieja!

26,90 zł
19,99 zł

Rabat 25,7%
oszczędzasz 6,91 zł

2 osoby kupiły
90
Ćwiczenia dla rączek. Elementarz motoryki małej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia dla rączek. Elementarz motoryki małej
Dostępny
137 szt.

Oto książka ćwicząca ruch ręką. Wspierają one rozwój motoryki małej dziecka. Propozycje aktywności manualnych krok po kroku pokazują, jak bawić się, żeby rozwijać potrzebne umiejętności. Książka powstała z myślą o wspieraniu rodziców, nauczycieli i opiekunów, jednak przede wszystkim po to, aby dawać RADOŚĆ dzieciom! Zabawy są świetną okazją, by zainspirować dzieci do samodzielnych działań, ćwiczeń manualnych oraz rozwoju zmysłu dotyku.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

2 osoby kupiły
91
Terapia i animacja w pracy z seniorami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terapia i animacja w pracy z seniorami
Dostępny
32 szt.

Jeśli nie masz pomysłu na zajęcia terapeutyczne czy animacyjne w pracy z seniorami. Jeśli nie masz czasu, szukać nowych pomysłów na zorganizowanie zajęć. Jeśli chcesz, zaktywizować swoich seniorów. Jeśli chcesz, ciekawie i nowocześnie prowadzić zajęcia terapeutyczne. Zachęcam Cię do kupienia tej książki, w której znajdziesz: - 120 gier i zabaw - ćwiczenia integracyjne - ćwiczenia muzyczne - ćwiczenia/gry/zabawy - ćwiczenia plastyczne - zabawy DIY - inne gry i zabawy. Pomoże ci to ciekawie i nowocześnie przeprowadzić zajęcia terapeutyczne i animacyjne w twojej placówce. Polecam, Małgorzata Kospin

42,00 zł
37,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,20 zł

2 osoby kupiły
92
Komunizm i sumienie Zachodu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komunizm i sumienie Zachodu
Dostępny
3 szt.

Nowe oblicza totalitaryzmu Co nas czeka, kiedy całkowicie wyrzucimy Boga z naszego świata? Kto zajmie Jego miejsce? Czy w świecie, który powstanie zgodnie z obietnicami współczesnych dyktatorów i ideologów będzie miejsce dla prawdziwej wolności? Ta książka w czasie trwającej wojny jest wstrząsem dla naszych sumień. Arcybiskup Fulton Sheen, wybitny duchowny katolicki, filozof i apologeta, w przenikliwy sposób na przykładzie komunizmu pokazuje czytelnikom, jak współczesne „postępowe” ideologie zagrażają fundamentom naszego świata. Ta książka jest szokującą i proroczą wizją panowania systemów, które odcinają ludzi od Chrystusa i źródeł współczesnej cywilizacji. Amerykański hierarcha wyjaśnia, w jaki sposób negowanie chrześcijańskiego fundamentu naszego świata wpłynęło na rozkwit komunizmu w jego pełnych przemocy i przymusu formach. Autor przypomina nam o brutalnych konsekwencjach walki z wiarą i Kościołem, która toczy się również dziś. Książka abpa Sheena jest mocnym wezwaniem do podjęcia heroicznej próby powrotu do Boga i ocalenia świata przed zalewem niszczących ideologii i brutalnej bezwzględnej siły. Abp Fulton Sheen - duchowny katolicki, zasłynął programami telewizyjnymi, w których w fascynujący sposób przedstawiał milionom amerykańskich widzów zasady wiary katolickiej. Autor licznych książek m.in. Skarb w glinianym naczyniu, Idź do nieba, W górę serca. Cieszył się wielką sympatią Jana Pawła II, który nazwał go „wiernym synem Kościoła”.

49,90 zł
44,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

2 osoby kupiły
93
Kotki Dorotki. Czytam uważnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kotki Dorotki. Czytam uważnie
Dostępny
119 szt.

Jeśli pokochaliście Pieski Tereski to z pewnością Kotki Dorotki zachwycą Was równie mocno! Zapraszamy do świata przezabawnych opowiastek znanej autorki Joanny Krzyżanek, m.in. o Antku, Tosi i Niemotku, o Florentynie Pulę, o Kasi i małym kiciusiu, o niesfornych psach Gwidonie i Klopsie oraz o wielu, wielu innych bohaterach. Duże litery, ciekawa historyjka i ciepłe, pełne humoru ilustracje rozbudzą w dziecku chęć SAMODZIELNEGO I UWAŻNEGO CZYTANIA. W każdej opowiastce zamieściliśmy kilka pytań. Jeśli dziecko odpowie na nie prawidłowo, to znaczy, że czyta lub słucha z uwagą. Mali Czytacze i Słuchacze z pewnością pokochają tę książkę. Bo z nią nauka uważnego czytania to pestka! Nie wierzycie? Przekonajcie się sami!

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

2 osoby kupiły
94
Rysuję obrazki po śladzie. Ćwiczenia grafomotoryczne. Część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rysuję obrazki po śladzie. Ćwiczenia grafomotoryczne. Część 1
Dostępny
145 szt.

Książka adresowana jest do młodszych przedszkolaków. Proponowane ćwiczenia mają na celu przygotowanie dzieci do podjęcia nauki pisania w szkole. Rozwijają one koordynację wzrokowo-ruchową, percepcję wzrokową i orientację przestrzenną. Ćwiczenia grafomotoryczne pomagają w nabyciu właściwych nawyków ruchowych, potrzebnych podczas pisania, a w szczególności ruchu ręki od strony lewej do prawej, z góry na dół oraz ruchu okrężnego odwrotnego do kierunku wskazówek zegara.

5,99 zł
4,99 zł

Rabat 16,7%
oszczędzasz 1,00 zł

2 osoby kupiły
95
Wrażliwiec to ja. Jak radzić sobie w życiu, będąc wysoko wrażliwą osobą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wrażliwiec to ja. Jak radzić sobie w życiu, będąc wysoko wrażliwą osob...
Dostępny
309 szt.

Jesteś bardzo wyczulona na nastroje innych ludzi, przez co po całym dniu czujesz się wyczerpana i fizycznie, i psychicznie? Łatwo odczuwasz przesyt bodźcami i bardzo emocjonalnie reagujesz na sytuacje, które Cię spotykają? Trudno jest Ci się odnaleźć w szybkim świecie i wciąż masz wrażenie, że jesteś niewystarczająca? Żyjemy w czasach, w których mówienie głośno o swoich uczuciach i emocjach staje się normą. Więc rozmawiajmy! Tym razem o wysokiej wrażliwości. Odkryta przez nas stale nam towarzyszy i staje się nieodłączną częścią naszej osobowości. Chcemy o niej mówić, czytać, chwalić się, obwieszczać światu. Czujemy, że w końcu nasze puzzle tworzą spójny obraz, a to jest tak dobre uczucie, że trudno jest zachować tę euforię tylko dla siebie. W tej książce ułatwiamy oswojenie wrażliwości, której być może jeszcze nie rozumiesz. Nic się nie martw, jesteś o krok od poczucia ulgi i wolności, od zgłębienia swoich naturalnych predyspozycji i zaakceptowania emocjonalnej strony samej siebie. Twoja wrażliwość to nieoszlifowany diament, który już niedługo zalśni pełnym blaskiem. Chcemy Cię przekonać, że życie w zgodzie ze swoją wrażliwością jest nie tylko potrzebne czy zdrowe, a również możliwe do osiągnięcia. Zacznij od przeczytania tej książki. Trzymamy za Ciebie mocno kciuki!

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

2 osoby kupiły
96
Grzechotka krokodyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Grzechotka krokodyl
Akuku
Dostępny
2 szt.

Grzechotka Akuku to gwarancja bezpieczeństwa i jakości. Wytworzona została z najlepszych materiałów. Idealnie dopasowana do rączek maleństwa. Jej kolorowe i ciekawe kształty przyciągają uwagę Twojej pociechy.

16,50 zł
6,93 zł

Rabat 58,0%
oszczędzasz 9,57 zł

1 osoba kupiła
97
Robię włosing - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robię włosing
Dostępny
6986 szt.

W czasach, gdy półki marketów i drogerii pęcznieją od wszelkiej maści szamponów, odżywek, masek, toników i olejków, mało kto wie, czego tak naprawdę potrzebują jego włosy. Włosing to wciąż rosnący trend. Pomaga odkryć, jaki typ włosów mamy, jak je pielęgnować, ale także nie szkodzić im nieodpowiednimi specyfikami. Wszystko w duchu natury i zgody z tym, w co nas wyposażyła. Autorką jest najpopularniejsza edukatorka włosingowa w Polsce, twórczyni samego pojęcia „włosingu” Agnieszka Niedziałek.

59,99 zł
43,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,80 zł

1 osoba kupiła
98
1941. Rok, w którym Niemcy przegrały wojnę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1941. Rok, w którym Niemcy przegrały wojnę
Dostępny
63 szt.

Nie Stalingrad, nie Łuk Kurski, ale Moskwa była gwoździem do trumny Trzeciej Rzeszy! Na początku 1941 roku wojska niemieckie okupowały już niemal całą Europę. Wielka Brytania dzięki swemu położeniu wciąż stawiała opór, ale bombowce Luftwaffe atakowały jej miasta, a U-Booty statki. Stalin dotrzymywał warunków paktu Ribbentrop-Mołotow, Roosevelt zaś nie angażował bezpośrednio USA w wojnę. Hitler był przekonany, że lada dzień zwycięży. A jednak pod koniec 1941 roku wszystko się zmieniło. Hitler podjął kilka ryzykownych decyzji, przede wszystkim napadł na ZSRR i pochopnie wypowiedział wojnę Stanom Zjednoczonym. Gdy Wielka Brytania zyskała potężnych sojuszników, los Niemiec został przypieczętowany – czekała je nieuchronna porażka. Nagorski błyskotliwie ukazuje działania głównych postaci tego przełomowego roku, podkreślając, że właśnie wtedy rozpoczął się Holocaust i że rok ten był zapowiedzią powojennego podziału Europy skutkującego wybuchem zimnej wojny. Rok 1941 na zawsze zdefiniował nasz świat.

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

1 osoba kupiła
99
Trup w sanatorium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trup w sanatorium
Dostępny
102 szt.

W świnoujskim sanatorium zostaje popełnione morderstwo. Traf chce, że w uzdrowisku zjawia się Szymon Solański, prywatny detektyw. Wraz z dziennikarką Różą Kwiatkowską wybrali się właśnie na pierwsze wspólne wakacje. Nie będzie im jednak dane wypocząć. Solański przyjmuje zlecenie odnalezienia zabójcy, a w śledczej pracy towarzyszy mu kundelek Gucio. Sprawa śmierci kuracjuszki zatacza coraz szersze kręgi, by w końcu sięgnąć dramatycznych wydarzeń gorącego lata 1977 roku. Bohaterowie będą musieli zmierzyć się ze światem donosicieli, festiwalowej bohemy i z osobistymi porachunkami, które przyniosą krwawe skutki.

33,00 zł
24,09 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,91 zł

2 osoby kupiły
100
Magia wahadełka. Jak zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magia wahadełka. Jak zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi
Dostępny
51 szt.

Wahadełko to lekki przedmiot przymocowany do nitki lub łańcuszka. Za pomocą tego niezwykłego, niepozornego instrumentu możemy uzyskać informacje niemożliwe do uzyskania w żaden inny sposób. Od tysiącleci wahadełko wykorzystuje się do wielu różnych celów: starożytni określali dzięki niemu miejsce wysiewu, pomagało ono odnaleźć zaginione osoby i przedmioty, wskazywało żyły wodne, a nawet złoża ropy.... Richard Webster w charakterystycznym dla siebie, zrozumiałym i gawędziarskim stylu przedstawia pięćdziesiąt ćwiczeń i rytuałów, które można wykonać przy użyciu jednego wahadełka. Dowiesz się nie tylko tego, jak stawiać pierwsze kroki w dywinacji: wybrać wahadełko, przygotować je do używania (oczyścić, naładować energią), ale nauczysz się też zadawać odpowiednie pytania, które przybliżą cię do realizacji założonego celu. Używaj wahadełka, aby: znaleźć zagubione przedmioty, komunikować się z duchami, zbalansować swoje czakry, pracować z aniołami, komunikować się telepatycznie, redukować stres.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry