hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.02.28

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 28 lutego 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Lato na ulicy Czereśniowej, wydanie 3 (Rotraut Susanne Berner), na drugim Wiosna na ulicy Czereśniowej (Rotraut Susanne Berner). Kolejny produkt to Jesień na ulicy Czereśniowej, wydanie 3 (Rotraut Susanne Berner) oraz Zima na ulicy Czereśniowej (Rotraut Susanne Berner).
1
Lato na ulicy Czereśniowej, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Lato na ulicy Czereśniowej, wydanie 3
Dostępny
1422 szt.

Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Letnia wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat. Nareszcie lato! Czereśnie już dojrzały, dzieci biegają boso po trawie, a sprzedawcy lodów mają ręce pełne roboty. Na ulicy Czereśniowej jak zawsze wiele się dzieje. Dokąd idą ci wszyscy ludzie z tajemniczymi pakunkami? Kto odnajdzie zgubione pingwiny? Co się stanie, gdy nadejdzie burza? Znajdź wszystkich bohaterów i śledź ich przygody na kolejnych stronach. Każda strona tej książki to barwna, pełna szczegółów i postaci ilustracja przedstawiająca fragment miasta. Na kolejnych rozkładówkach odnajdujemy tych samych bohaterów w różnych miejscach i momentach dnia. Historię każdego z nich można opowiedzieć na wiele różnych sposobów. Wyszukiwanie kolejnych postaci i tworzenie własnych opowieści o ich przygodach to wciągająca zabawa na długie godziny. Ciepłe ilustracje Rotraut Susanne Berner, jej sympatyczni bohaterowie, humor i pogodny klimat ulicy Czereśniowej oczarowały już tysiące małych czytelników na całym świecie. „Wiosna na ulicy Czereśniowej” i „Lato na ulicy Czereśniowej” otwierają polską edycję serii, która jak dotąd ukazała się w 15 krajach w łącznym nakładzie niemal 1 000 000 egzemplarzy.

44,90 zł
26,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 17,96 zł

133 osoby kupiły
2
Wiosna na ulicy Czereśniowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Wiosna na ulicy Czereśniowej
Dostępny
1791 szt.

Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Wiosenna wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat. Już wiosna! Zielenią się pola, łąki i trawniki, kwitną pierwsze kwiaty, a zwierzęta wychodzą ze swych kryjówek, by wygrzewać się w słońcu. Ulica Czereśniowa tętni życiem. Na dworcu, na rynku, w sklepie, w parku – wszędzie aż roi się od ludzi. Czy zdołasz odnaleźć wszystkich? Sprawdź, co przydarzyło im się w ten piękny wiosenny dzień. Każda strona tej książki to barwna, pełna szczegółów i postaci ilustracja przedstawiająca fragment miasta. Na kolejnych rozkładówkach odnajdujemy tych samych bohaterów w różnych miejscach i momentach dnia. Wypatrywanie ich i układanie opowieści o ich przygodach to wciągająca zabawa na długie godziny. Ciepłe ilustracje Rotraut Susanne Berner, jej sympatyczni bohaterowie, humor i pogodny klimat ulicy Czereśniowej oczarowały już tysiące małych czytelników na całym świecie. „Wiosna na ulicy Czereśniowej” i „Lato na ulicy Czereśniowej” otwierają polską edycję serii, która jak dotąd ukazała się w 15 krajach w łącznym nakładzie niemal 1 000 000 egzemplarzy.

44,90 zł
30,90 zł

Rabat 31,2%
oszczędzasz 14,00 zł

60 osób kupiło
3
Jesień na ulicy Czereśniowej, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jesień na ulicy Czereśniowej, wydanie 3
Dostępny
853 szt.

Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Jesienna wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat. Po zimie, wiośnie i lecie w końcu nadeszła jesień. Liście spadają z drzew i szeleszczą pod stopami, dzikie gęsi odlatują na południe, a na ulicy Czereśniowej jest wesoło jak zawsze. Na rynku trwa jesienny festyn, a dzieci świętują otwarcie nowego przedszkola i urządzają wielką paradę lampionów. Sprawdź, co tym razem przydarzyło się mieszkańcom najsympatyczniejszej ulicy świata! Każda strona tej książki to barwna, pełna szczegółów i postaci ilustracja przedstawiająca fragment miasta. Na kolejnych rozkładówkach odnajdujemy tych samych bohaterów w różnych miejscach i momentach dnia. Historię każdego z nich można opowiedzieć na wiele różnych sposobów. Wyszukiwanie kolejnych postaci i tworzenie własnych opowieści o ich przygodach to wciągająca zabawa na długie godziny. Ciepłe ilustracje Rotraut Susanne Berner, jej sympatyczni bohaterowie, humor i pogodny klimat ulicy Czereśniowej oczarowały już tysiące małych czytelników na całym świecie. „Jesień na ulicy Czereśniowej” razem z „Zimą...”, „Wiosną...” i „Latem...” tworzą serię, która jak dotąd ukazała się w 15 krajach w łącznym nakładzie niemal 1 000 000 egzemplarzy.

44,90 zł
28,29 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 16,61 zł

37 osób kupiło
4
Zima na ulicy Czereśniowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zima na ulicy Czereśniowej
Dostępny
698 szt.

Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Zimowa wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat. Nadeszła zima. Wszyscy szykują się do świąt Bożego Narodzenia: ubierają choinki, kupują prezenty, odwiedzają świąteczny jarmark. Z nieba sypie puszysty śnieg, a dzieci lepią bałwany, zjeżdżają na sankach i toczą bitwy na śnieżki. Ten wspaniały zimowy dzień pełen jest drobnych zdarzeń. Przekonaj się, jak spędzili go mieszkańcy ulicy Czereśniowej. Każda strona tej książki to barwna, pełna szczegółów i postaci ilustracja przedstawiająca fragment miasta. Na kolejnych rozkładówkach odnajdujemy tych samych bohaterów w różnych miejscach i momentach dnia. Wypatrywanie ich i układanie opowieści o ich przygodach to wciągająca zabawa na długie godziny. Ciepłe ilustracje Rotraut Susanne Berner, jej sympatyczni bohaterowie, humor i pogodny klimat ulicy Czereśniowej oczarowały już tysiące małych czytelników na całym świecie. Seria jak dotąd ukazała się w 15 krajach w łącznym nakładzie niemal 1 000 000 egzemplarzy.

44,90 zł
28,74 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,16 zł

20 osób kupiło
5
Co słychać, Cukierku? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co słychać, Cukierku?
Dostępny
132 szt.

Pomimo, że to już siódma część przygód pręgowanego rozrabiaki, Czytelnicy wciąż są ciekawi, co u niego nowego. Co słychać, Cukierku? to siódma część kocich opowieści. Co zrobić, gdy do domu przyczepi się… toperz, a także kim jest „brzydkie kociątko” i dlaczego są o nim pisane oraz wystawiane sztuki teatralne. Po co organizowane są Wielkie Wyprawy Odkrywcze i co można podczas nich zrobić? Z jakiego powodu Wujek „Żetakpowiem” ma problemy ze snem? Dlaczego w rodzinnej łazience rozrabia rybi chuligan? Jakie danie upichci dla rodziny Marcel – mistrz patelni? Szalone wydarzenia, humor, dobrze znani – choć wyglądający inaczej – bohaterowie, nowa szata graficzna i fenomenalne rysunki autorstwa Dariusza Wanata – wszystko to jest gwarancją doskonałej zabawy i tego, że nie będziecie mogli oderwać się od czytania.

34,99 zł
20,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 14,00 zł

12 osób kupiło
6
Mroczna krypta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mroczna krypta
Dostępny
302 szt.

Autorka bestsellerowego Niewidzialnego życia Addie LaRue przedstawia niesamowitą opowieść o uniwersum, w którym ludzkie dusze spoczywają jak książki na półkach pewnej sekretnej biblioteki. W tym świecie zmarłych nazywa się Historiami, a rozległe królestwo, w którym przebywają — Archiwum. Każdy ma do opowiedzenia własną historię i tylko Bibliotekarze mogą oglądać ją na obrazach pamięci. Dziadek Mackenzie Bishop po raz pierwszy zabrał ją do Archiwum, kiedy miała dwanaście lat. Teraz mężczyzna już nie żyje, lecz Mackenzie – idąc w jego ślady – wyrosła na bezwzględną Strażniczkę, której zadanie polega na powstrzymywaniu często bestialskich Historii przed przebudzeniem się i wydostaniem do świata zwykłych ludzi. Ze względu na swoją pracę dziewczyna okłamuje ludzi, których kocha, i czuje strach przed tym, czym się staje: narzędziem mającym zapewnić światu przetrwanie. Bycie Strażniczką jest niebezpieczne – to ciągłe przypomnienie sobie o tym, co Mackenzie straciła. Zaczyna się zastanawiać nad granicą między życiem, śmiercią a snem. W Archiwum zmarłych nigdy nie wolno niepokoić, jednak ktoś celowo zmienia Historie, wymazując istotne dla nich rozdziały. Jeśli Mac nie zdoła poskładać tego, co zostało naruszone, Archiwum może popaść w zapomnienie, a wtedy zawali się również jej świat. Po raz kolejny. Dwie powieści z serii „The Archived” po raz pierwszy ukazują się w jednym tomie. Wejdź do niezwykłego świata Strażników i przekonaj się, że pamięć bywa potężna… i zwodnicza.

54,90 zł
35,14 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 19,76 zł

10 osób kupiło
7
Najbardziej niebieskie oko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najbardziej niebieskie oko
Dostępny
338 szt.

Debiutancka powieść Toni Morrison – pierwszej czarnej kobiety uhonorowanej Nagrodą Nobla w dziedzinie literatury – w nowym tłumaczeniu Kai Gucio. Największym marzeniem jedenastoletniej Pecoli Breedlove jest posiadanie niebieskich oczu jak pozostałe amerykańskie jasnowłose dzieci. Dziewczynka wierzy, że jeśli jej oczy zmienią kolor, zyska akceptację rówieśników i nikt nie będzie zwracał uwagi na jej kolor skóry. Jesienią 1941 roku nagietki w przydomowym ogródku rodziny Breedlove nie kiełkują. Pecola jeszcze nie wie, że ten niepozorny fenomen jest początkiem bolesnych wydarzeń, które zniszczą jej dotychczasowe życie. Opowiedziana z perspektywy kilku narratorów, częściowo oparta na prawdziwych wydarzeniach historia Pecoli jest pierwszą powieścią Morrison, refleksją na temat społecznych ideałów piękna (i brzydoty) oraz skutków rasizmu, które będą przenikać całą późniejszą twórczość Noblistki. „To opowieść nie tylko o rasizmie, ale przede wszystkim o perfidnym i uniwersalnym mechanizmie bezkrwawej przemocy, kiedy to ofiara zamienia się we własnego prześladowcę. O upokorzeniu i bezsilności, które rodzą większy gniew niż mord. Bez książek Toni Morrison nie sposób zrozumieć napięć dzisiejszej Ameryki”. – Katarzyna Surmiak-Domańska

44,90 zł
28,74 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,16 zł

10 osób kupiło
8
Cztery Sery - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cztery Sery
Trefl, od 5 lat
Dostępny
309 szt.

Cztery Sery z Rodziną Treflików to przezabawna gra planszowa, w której wcielisz się w dostawcę pizzy! Poruszaj się po planszy, zagrywaj karty akcji i blokuj przeciwników. Pamiętaj, żeby wrócić po kolejne, nowe zamówienie. Uważaj na karty Ciotki i Kota, którzy już czekają na swoje ulubione przysmaki! Bądź pierwszy, dostarcz zamówione pizze pod wskazane adresy i zostań zwycięzcą!

66,33 zł
57,71 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,62 zł

7 osób kupiło
9
Zrób ten zielnik, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrób ten zielnik, wydanie 2
Dostępny
273 szt.

To nie jest zwykły zielnik. To zielnik, w którym nie ma miejsca na nudę. Tryskające humorem i oryginalnymi pomysłami strony zaskoczą Cię na każdym kroku! Zasuszysz tu sznurek z pokrzyw i łzy winorośli, skrzypową choinkę i owocową tęczę. W nowym wydaniu zielnika odkryjesz jeszcze więcej roślin: znanych i mniej znanych, tajemniczych, doniczkowych i dziko rosnących. Znajdziesz tutaj rośliny tęczowe, podróżnicze, geometryczne, nerwowe zbuntowane, szczęśliwe… To książka dla wszystkich, którzy chcą je poznać „od podszewki” i nie boją się ubrudzić rąk ziemią. Na kartach tego zielnika napiszesz swoją własną, zieloną opowieść. Twoim przewodnikiem po fascynującym świecie roślin będzie Łukasz Skop, autor popularnego bloga Bez-Ogródek, ogrodnik amator i amator ogrodów, dyplomowany biotechnolog roślin.

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

10 osób kupiło
10
Wysoko wrażliwi i miłość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wysoko wrażliwi i miłość
Dostępny
187 szt.

Czy masz wrażenie, że ciągle otaczają cię subtelne sygnały, komunikaty niewerbalne, przelotne emocje czy półświadome pragnienia innych ludzi? Czy męczy cię spora ilość bodźców, wywołując uczucie wyczerpania? A może czasami nie możesz się przemóc, by przejść od myślenia do działania? Może często wybierasz samotne siedzenie w domu zamiast aktywnych rozrywek i grupowych atrakcji? Jeśli tak, to prawdopodobnie należysz do grona wysoko wrażliwych osób, stanowiących 20% wszystkich ludzi. I nie ma w tym nic złego, tyle że świat, w którym żyjesz, jest dostosowany do ludzi o zdecydowanie innych potrzebach niż twoje. Czasami możesz więc czuć się naprawdę inny i niezrozumiany! Jednak twoje wyjątkowe zdolności empatyczne i analityczne mogą być wielkim atutem zarówno w przyjaźni, jak i małżeństwie czy innym długotrwałym związku. Ta książka będzie twoim przewodnikiem po świecie miłości i związków tworzonych przez osoby wysoko wrażliwe! Dowiesz się z niej między innymi: • jak układają się relacje, zależnie od tego, czy wysoko wrażliwy jest mężczyzna, czy kobieta, • czy osoby wysoko wrażliwe tworzą dobre związki z innymi osobami wysoko wrażliwymi, • jakie są zalety związków mieszanych, • jak unikać pułapek związków osób wysoko wrażliwych z niewysoko wrażliwymi, • jak wysoka wrażliwość wpływa na życie seksualne, • jaki jest wpływ wrażliwości na prawdopodobieństwo zakończenia związku. „Książka Elaine N. Aron przywraca związkom właściwe im oparcie w życiu wewnętrznym oraz honoruje ludzi, których naturalnie życie to pociąga. Ta znakomita i ważna pozycja pomoże wysoko wrażliwym znaleźć wewnętrzny spokój i spełnienie w ich relacjach międzyludzkich” – Robert Johnson, autor Balancing Heaven and Earth.

52,90 zł
39,15 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 13,75 zł

5 osób kupiło
11
Zapytaj filozofa. Wszystkie pytania, które chcieliście zadać - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapytaj filozofa. Wszystkie pytania, które chcieliście zadać
Dostępny
241 szt.

Z tej książki dowiesz się: • Skoro Superman czerpie energię ze Słońca, to dlaczego nie jest opalony? • Dlaczego istnieje raczej coś niż nic? • Czy ketchup to smoothie? • Jaki jest sens życia? W 2016 roku Ian Olasov wraz z kilkoma profesorami i studentami filozofii rozstawił stolik w centrum Nowego Jorku i wywiesił karteczkę „Zapytaj filozofa”. Przez następne kilka godzin rozmawiał z przechodniami o Bogu, wyborach prezydenckich, hodowaniu rybek w akwarium i wolnej woli. Dzięki tej książce z pewnością nie zabraknie wam już tematów na small talki w windzie lub u fryzjera. Ian Olasov zachęca ludzi do poznawania problemów zajmujących zawodowych filozofów, ale też zachęca filozofów do poznawania i pomagania w rozwiązywaniu problemów, które zajmują wszystkich pozostałych. Ta książka odpowiada na wiele pytań, które mogą pojawić się w waszych głowach. Bez względu na to, czy filozofujecie przy drinku ze znajomymi, czy w zaciszu własnego umysłu. Książki dobre nie tylko w teorii!

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

4 osoby kupiły
12
Las zaginionych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Las zaginionych
Dostępny
5 szt.

Łatwo jest błędnie odczytać czyjeś słowa. Jeszcze łatwiej – milczenie. Trzy nastolatki wybierają się konno do Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej. Z przejażdżki wracają tylko dwie z nich. Roztrzęsione siostry Małeckie nie mają pojęcia, dokąd pojechała ich przyjaciółka. Mijają kolejne dni, ale dziewczyna nie daje znaku życia. Znalazł się tylko koń, który wystraszony sam przygalopował do stadniny. Jakiś czas później, w tej samej okolicy, znika kolejna amazonka, Karolina Iwaszyn. Kobieta wraz z mężem i dwójką nastoletnich dzieci przyjechała do Kadyn na zaproszenie przyjaciół, rodziny Małeckich. Śledczy szukają w okolicznych lasach śladów zaginionych, jednocześnie bacznie przyglądając się ludziom z otoczenia Karoliny. Ktoś z nich wie więcej, niż skłonny jest przyznać. Najnowszy thriller Agnieszki Pietrzyk to opowieść o tym, jak wysoka może być cena za przymykanie oczu na zło. To opowieść o gromadzonym przez lata żalu, który zmienia się w palące pragnienie zemsty. I milczeniu, które potrafi zranić głębiej niż słowa. „Kolejny świetny thriller Agnieszki Pietrzyk! Tu nic nie jest oczywiste, a zwłaszcza bohaterowie serwujący nam całą gamę emocji. Książka wciąga do tego stopnia, że ten, kto zacznie ją czytać wieczorem, musi się liczyć z nieprzespaną nocą. Serdecznie polecam”. – Hanna Greń

42,90 zł
21,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 21,45 zł

4 osoby kupiły
13
Pomyłki badaczy dziejów Ziemi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pomyłki badaczy dziejów Ziemi
Dostępny
252 szt.

Nowa książka w bestsellerowej serii odkrywającej zakazaną historię ludzkości. Słynny geolog szokuje podważając naukowy obraz świata: Ludzie i dinozaury żyli jednocześnie… Epoki kamiennej nie było! Negująca teorię ewolucji alternatywna teoria dziejów Ziemi, w której obecny wygląd naszego świata ukształtowały globalne katastrofy i zmiany ziemskiego pola magnetycznego kilkanaście tysięcy lat temu. Hans-Joachim Zillmer, geolog, inżynier, znany popularyzator nauki, członek New York Academy of Science, przedstawia skutki globalnych ziemskich katastrof z czasów prehistorycznych (potopów, dryfów kontynentów, przesunięcia osi Ziemi) i wpływ zjawisk geoelektrycznych na przeszłość naszej planety – znacznie młodszej niż podaje oficjalna nauka. Hans-Joachim Zillmer twierdzi, że w Układzie Słonecznym znajduje się jeszcze jedna wielka nieodkryta planeta, o której już 6000 lat temu pisali Sumerowie! Autor dowodzi, że ludzie i dinozaury żyli jednocześnie jeszcze 10 000 lat temu, a przyczyną zagłady dinozaurów były zaburzenia sił elektrycznych pomiędzy planetami Układu Słonecznego. Kontrowersyjny badacz zaprzeda obowiązującej do dziś, najważniejszej XIX-wiecznej teorii geologicznego kształtowania Ziemi, przedstawiające tezę, że obecny kształt kontynentów jest rezultatem gigantycznych powodzi sprzed tysięcy, a nie milionów lat. Według niego Andy i Góry Skaliste wypiętrzyły się dopiero kilka tysięcy lat temu, a Amazonka 10 000 lat p.n.e. wpadała do Pacyfiku, nie do Atlantyku. Ilustrując swoje koncepcje rewelacyjnymi zdjęciami, Zillmer przedstawia fakty, które przeczą utartym dogmatom i proponuje alternatywne teorie, które podważają podstawy naukowego obrazu świata.

59,90 zł
41,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,97 zł

3 osoby kupiły
14
Aranżacje wnętrz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aranżacje wnętrz
Dostępny
213 szt.

Książka podpowiada, jak zaplanować stylowe i gustowne mieszkanie. Czytelnik dowie się z niej, jakie są podstawowe zasady projektowania wnętrz: jak dobierać kolory, wykorzystywać złudzenia optyczne, jak zbudować architekturę za pomocą oświetlenia i komfortowo urządzić łazienkę, sypialnię czy pokój dzienny.

39,95 zł
29,16 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,79 zł

4 osoby kupiły
15
Wizyta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wizyta
Dostępny
10 szt.

Akcja powieści rozgrywa się w gabinecie milczącego doktora Seligmana, który wysłuchuje monologu swego pacjenta. Poruszane tematy to między innymi nieufność wobec lekarzy, seksroboty, złamane serce, wyrzuty sumienia Niemców żyjących po Holokauście – czytelnik zaś ma wrażenie, że siedzi tuż obok, na kozetce. Czy na pewno narrator zwierza się psychoanalitykowi? Lekarz żydowskiego pochodzenia słucha erotycznych fantazji o Hitlerze i wspomnień o dziadku, który zostawił „skromną sumkę”, a dorobił się jej, pracując jako zawiadowca stacji kolejowej znajdującej się niedaleko Auschwitz. W połowie książki poznajemy intymny sekret, choć już wcześniej dostajemy wiele wskazówek co do celu tej wizyty. Powrót do tematu, od którego rozpoczęła się ta opowieść – nazistów – podkreśla smutną prawdę, jak trudno jest spełnić największe marzenie: mieć czystą przeszłość. Równie ważnym motywem tej powieści okazuje się milczenie. Niełatwe zmagania z tym, co było, problemy tożsamości, wiary, zbrodni i kary podane w niezwykle przekonującej formie monologu przeplatanego zabawnymi, ironicznymi, czasem surrealistycznymi komentarzami, nie pozwalają czytelnikowi oderwać się od lektury. „Ta książka rozbija beton. Autorka wyjątkowo zgrabnie rozprawia się z wielką historią, która do tej por y wydawała się nietykalna i którą zawsze opowiadano w ten sam sposób: nudno, sucho, na wielkim dystansie. Volckmer zupełnie zmienia w swojej narracji optykę i punkty ciężkości – robi wszystko na odwrót, łamie zasady i zdaje się zupełnie rezygnować z fałszywego wstydu. Uwielbiam jej żar ty i ten lekko autystyczny, nic nierobiący sobie z ewentualnej niestosowności bieg myśli – jestem nim totalnie zauroczona. Ta książka to też środkowy palec wyciągnięty w stronę mentalnych dziadersów. Cieszę się, że ktoś w końcu pisze w ten sposób – bo wszyscy tego potrzebujemy!!!” – Dorota Kotas „Przekraczająca granice... wywrotowa”. – „The New Yorker”

39,90 zł
19,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,95 zł

3 osoby kupiły
16
Klocki magnetyczne Glitter Recycled, 22 elementy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki magnetyczne Glitter Recycled, 22 elementy
Geomag
Dostępny
1 szt.

Klocki magnetyczne wypełnione brokatem, które można łączyć w dowolny sposób. Zabawka wspiera rozwój kreatywności i zdolności manualnych.

64,99 zł
61,09 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,90 zł

3 osoby kupiły
17
Dźwięki muzyki, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dźwięki muzyki, DVD
Robert Wise, 1965
Dostępny
15 szt.

Poznajcie magiczną, chwytającą za serce opowieść, która stała się jednym z najpopularniejszych filmów wszech czasów. „Dźwięki muzyki” wyprodukowane zostały przez Rodgersa i Hammersteina, a w roli głównej wystąpiła Julie Andrews. Maria (Andrews) to energiczna młoda kobieta, która opuszcza klasztor i zostaje guwernantką siedmiorga dzieci Kapitana von Trappa, autokratycznego wdowca, który wprowadził w domu surowe zasady wykluczające obecność muzyki i radości.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

3 osoby kupiły
18
Tajne bronie w II wojnie światowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajne bronie w II wojnie światowej
Dostępny
218 szt.

Pasjonująca książka autora militarnych bestsellerów sprzedanych w Polsce w ponad 185 tysiącach egzemplarzy! Nieznana historia utajnionych działań, które zdecydowały o wyniku wojny. Odtajnione kulisy pojedynków naukowców i kryptoanalityków wszystkich stron walczących w II wojnie światowej. • Supertajna Stacja X. • Japoński projekt atomowy. • Kradzież amerykańskich tajemnic radarowych. • Materiały Ultry – decydujący czynnik bitwy o Anglię. • Enigma zdradza włoską flotę. • Kryptonimy Rebeka i Eureka. • Geniusz z Bletchley Park zatapia „Bismarcka”. • Detektywi kryptolodzy uciszają Czerwoną Orkiestrę. • Brytyjscy kamikadze. • Plan zbombardowania Nowego Jorku. • Tajemnica znikających U-Bootów. • Zdrada w Los Alamos. William Breuer ujawnia niewiarygodne wydarzenia związane z poszukiwaniem nowych, najbardziej skutecznych broni. I gigantyczne wysiłki czynione po obu stronach frontu, żeby te nowatorskie wynalazki wykorzystać – często za pomocą tajnych misji, spisków, mistyfikacji, szpiegostwa i jego nowej gałęzi: wywiadu elektronicznego. William Breuer to jeden z najpopularniejszych amerykańskich historyków wojskowości, autor nieustannie wznawianych na świecie bestsellerów, m.in.: Największe oszustwa w II wojnie światowej, Tajne epizody II wojny światowej, Ściśle tajne w II wojnie światowej, Niewyjaśnione tajemnice II wojny światowej, Szalone misje w II wojnie światowej. W swoich książkach, napisanych żywo i z rozmachem, dociera zawsze do niepublikowanych informacji i przedstawia je w tempie najlepszej powieści sensacyjnej.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

3 osoby kupiły
19
Jura Krakowsko-Częstochowska. Atlas turystyczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jura Krakowsko-Częstochowska. Atlas turystyczny
Dostępny
1 szt.

Kompendium wiedzy na temat najciekawszych miejsc leżących na Szlaku Orlich Gniazd i w jego okolicach. Informacje o malowniczych zakątkach oraz interesujących atrakcjach zaprezentowano w wygodnym i przejrzystym układzie alfabetycznym. Cennym uzupełnieniem są zwięzłe informacje o regionie, jego historii, tradycjach i mieszkańcach, a także praktyczne wskazówki, propozycje tras, przydatne mapy i piękne fotografie.

39,95 zł
29,16 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,79 zł

4 osoby kupiły
20
Duży zestaw do szkicowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
43,65 zł
41,47 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,18 zł

3 osoby kupiły
21
Atlas ryb polskich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas ryb polskich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Atlas ryb polskich zawiera opisy i fotografie 140 gatunków ryb żyjących w polskich wodach, zarówno słodkowodnych, jak i występujących w Morzu Bałtyckim. Każda charakterystyka uwzględnia występowanie, morfologię ryby, tryb życia, sprzęt i metody połowu.

39,95 zł
29,16 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,79 zł

2 osoby kupiły
22
Alpaka czułości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alpaka czułości
Dostępny
278 szt.

Kto się czubi, ten się lubi? Przepracowany weterynarz Kamil i znana z wybuchowego charakteru barmanka Brenda poznali się podczas imprezy. To spotkanie na długo pozostanie w ich pamięci, choć są zgodni, że woleliby go nie powtarzać. Niestety, kilka dni później przypadkowo trafiają do tego samego pensjonatu i w wyniku pomyłki zmuszeni są dzielić pokój oraz… łóżko. Ten urlop miał być ucieczką od problemów. Tymczasem one dopiero się zaczynają… zwłaszcza gdy w pobliżu pojawiają się rezolutne bliźnięta, lubiące łączyć ludzi w pary, oraz stały mieszkaniec pensjonatu – ciekawska alpaka o nietypowych skłonnościach. Pogodna historia o kosmatej alpace, która jednocześnie was rozczuli i rozbawi do łez, oraz o miłości, która wisi w powietrzu!

42,90 zł
32,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,72 zł

2 osoby kupiły
23
A każdy widział kota - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A każdy widział kota
Dostępny
235 szt.

Absolutnie unikatowa książka dladzieci, ilustrowana wszystkimi kolorami itechnikami pokazuje, jak różni się nasz sposób postrzegania siebie iinnych! • Prawdziwe arcydzieło! – „New York Times” • Bestseller nr 1 „New York Timesa” przetłumaczony na 25 języków. • Najlepsza ilustrowana książka dladzieci 2017 roku według „New York Timesa” i„Huffington Post”, nagrodzona Caldecott Honor. Kot szedł sobie przezświat, a każdy widział go inaczej: dziecko, pies, lis, ryba, mysz, pszczoła, ptak, pchła czy wąż. Wenzel pokazuje, jak perspektywa, zjakiej patrzymy, kształtuje to, co widzimy, a kot zmiękkiego przyjaznego zwierzaka domowego może przeistoczyć się wgroźnego drapieżnika. A ty, kiedy widzisz kota, to co widzisz? Ta książka wzbudziła jednogłośny zachwyt: Wizualna lekcja postrzegania iinterpretacji rzeczywistości. Wielowarstwowa, zabawna, fascynująca. Dzięki niej doświadczamy odmiennych perspektyw iróżnych punktów widzenia. – „Washington Post” Mocne, rytmiczne, kontrastujące zestawienie słowa zobrazem... zachwycające. – „Publishers Weekly” Fascynująca, nowatorska, skłania do myślenia ipobudza wrażliwość. – „Booklist” Genialny pomysł, cudownie zrealizowany! – „Shelf Awareness” • A każdy widział kota rozwija zmysł obserwacji, ciekawość, wyobraźnię, wrażliwość iempatię. • Przemawia na różnych poziomach do dzieci wkażdym wieku ido dorosłych.

47,90 zł
33,53 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,37 zł

2 osoby kupiły
24
Mazury. Atlas turystyczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mazury. Atlas turystyczny
Dostępny
118 szt.

Kompendium wiedzy na temat najciekawszych miejsc leżących w północno-wschodniej Polsce. Informacje o malowniczych zakątkach, czystych jeziorach i rzekach oraz ciekawych atrakcjach turystycznych zaprezentowano w wygodnym i przejrzystym układzie alfabetycznym. Cennym uzupełnieniem są zwięzłe informacje o regionie, jego historii, tradycjach i mieszkańcach, a także praktyczne wskazówki, propozycje tras, przydatne mapy i piękne fotografie.

39,95 zł
29,16 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,79 zł

3 osoby kupiły
25
Dziękuję, Panie Panda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziękuję, Panie Panda
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Nowy tom przygód Pana Pandy z bestsellera Dobranoc, Panie Panda Tym razem Pan Panda przygotował przyjaciołom prezenty niespodzianki. Niektóre są za duże, inne za ciężkie, jeszcze inne po prostu dziwaczne… ale liczą się dobre chęci! Pięknie ilustrowana opowieść dla dzieci, która przy dobrej zabawie uczy najmłodszych, czym są dobre maniery oraz że zawsze warto powiedzieć „dziękuję”. A wszystko to w doborowym towarzystwie Pana Pandy i jego przyjaciół, których wesołe przygody pokochały dzieci na całym świecie. Dołącz do Pana Pandy i spółki i odkryj magię przyjaźni!

36,90 zł
25,83 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,07 zł

2 osoby kupiły
26
Nerf Super Soaker. Rainstorm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nerf Super Soaker. Rainstorm
Hasbro
Dostępny
35 szt.

Rozpocznij zabawę z wodnymi wyrzutniami NERF Super Soaker To ulubiony sprzęt do zabawy na świeżym powietrzu dla dzieci i dorosłych, więc napełnij je i baw się dobrze. Zaskocz przeciwników falą z wyrzutni wodnej NERF Super Soaker Tidal Wave. Wyrzutnia jest wyposażona w lufę, która wyzwala pierścień wody, zapewniając mnóstwo zabawy Zabawka jest prosta w obsłudze Zanurz przód wyrzutni w wodzie i odciągnij uchwyt tłoka do tyłu, aby napełnić zbiornik, a następnie popchnij uchwyt tłoka do przodu, aby oblać swój cel wodą.

80,90 zł
72,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,09 zł

2 osoby kupiły
27
Grek Zorba, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grek Zorba, DVD
Michael Cacoyannis, 1964
Dostępny
81 szt.

Doskonały film Michaela Cacoyannisa, adaptacja powieści Nikosa Kazantzakisa, ze wspaniałą, niezapomnianą kreacją Anthony’ego Quinna. Zdobył aż siedem nominacji do Nagrody Akademii w tym dla Najlepszego Filmu, Reżysera i Aktora. Basil (Alan Bates), nieśmiały pisarz przybywa z Anglii na piękną grecką wyspę - Kretę. Poznaje tam Alexisa Zorbę (Quinn), pogodnego, towarzyskiego Greka. Gdy Zorba podejmuje pracę w opuszczonej kopalni Basila, rozpoczyna się dla Anglika ważna lekcja - z obserwatora świata staje się powoli jego częścią. Optymizm i zaraźliwa radość życia Zorby są tak silne, że nawet przeciwności losu nie są w stanie zburzyć jego pogody ducha. W pozostałych rolach świetne kreacje stworzyły Irene Papas i nagrodzona Oscarem Lila Kedrova. Materiały dodatkowe: • Komentarze audio • Biografia: Anthony Quinn • A Lust For Life • Alternatywny wstęp • Dokumentalne wiadomości: Na planie, • Premiera – Galeria fotosów spoza planu

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

1 osoba kupiła
28
Pakiet: Dzień w Zwierzaczkowie: Wyruszamy pociągami z Kocurkami / Strażacy przy pracy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Dzień w Zwierzaczkowie: Wyruszamy pociągami z Kocurkami / Stra...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Bestsellerowa nagradzana seria,kochana przezdzieci w19 krajach! Dzień wZwierzaczkowie to pięknie ilustrowane opowieści oniewiarygodnych przygodach mieszkańców Zwierzaczkowa pokazują na wesoło, ale bardzo fachowo, na czym polega praca wróżnych zawodach. I co wkażdej pracy jest najważniejsze. Wyruszamy pociągami z Kocurkami Pełna uroczych postaci książka zachęca do podróży pociągami ido realizacji marzeń. Kocurek Pazurek ijego Dziadek uwielbiają pociągi. Ruszaj więc znimi wpodróż pociągami ze Zwierzaczkowa. A jest ich tyle isą tak różne, że ażtrudno sobie wyobrazić! Pojedziesz pociągiem Błyskawicą, kolejką górską, kuszetkami, Ekspresem Zebra, tajemniczym Bizonem... Po drodze wydarzy się mnóstwo nieprzewidzianych przygód. Co będzie, kiedy krowy zechcą zjeść kolację na torach kolejowych? Co, kiedy krokodyl rozłoży się na trzech siedzeniach? A co, kiedy maszynista usiądzie na swoich okularach? A może Kocurek Pazurek będzie miał szansę sam poprowadzić pociąg? Strażacy przy pracy Pełna zabawnych przygód ihumoru, radośnie kolorowa opowieść opracy strażaków. Łoś chce być strażakiem. Będzie musiał poznać tyle nowych rzeczy, wykazać się odwagą, zdrowym rozsądkiem irefleksem wakcjach. Straż pożarna ze Zwierzaczkowa pędzi na ratunek! Panią Świnkę trzeba wyciągnąć zdziury wjezdni! Pan Jamnik utkwił wrynnie! A czy to pożar? No, nie! W urodziny Dziadka Żółwia świeczki wymknęły się spod kontroli! Czy Łoś zostanie bohaterem? Niepowtarzalne ilustracje Sharon Rentty tworzą baśniowy świat, gdzie wszyscy sobie pomagają, starają się iuczą, by spełnić marzenia.

54,90 zł
38,43 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,47 zł

2 osoby kupiły
29
Vera. Tom 2. Droga przez kłamstwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vera. Tom 2. Droga przez kłamstwa
Dostępny
148 szt.

Światowy bestseller zekranizowany jako serial telewizyjny. Seria „Vera” została zekranizowana z Brendą Blethyn – dwukrotnie nominowaną do Oscara laureatką Złotego Globu i Złotej Palmy – jako serial telewizyjny bijący na świecie rekordy popularności, wielokrotnie emitowany również w Polsce. Dziesięć lat temu Jeanie Long została skazana za zabójstwo piętnastoletniej Abigail. Teraz zgłasza się nowy świadek. Ma dowody, które mogą świadczyć o niewinności Jeanie. Tymczasem Jeanie w więzieniu popełnia samobójstwo... Przez dziesięć lat Emma Bennet usiłowała zapomnieć ten zimowy dzień, w którym znalazła ciało Abigail. I pozbyć się poczucia winy, że gdyby wtedy sprzeciwiła się ojcu, jej najlepsza przyjaciółka nadal by żyła. Teraz zaczyna wątpić, czy naprawdę znała Abigail... Inspektor Vera Stanhope rozpoczyna śledztwo w małej ponurej, omiatanej wichrem i smaganej deszczem wiosce w Yorkshire. Morderca jest wciąż na wolności. Wśród mieszkańców narasta niepokój. Tylko czy obawiają się zabójcy, czy może bardziej własnej przeszłości? Vera rozmawia z ludźmi w ich domach, odgaduje i analizuje stare nienawiści i nowe kłamstwa. Zawsze wie, kiedy ktoś kłamie. To dlaczego teraz nie potrafi zrozumieć, co się tu naprawdę dzieje? I co naprawdę wydarzyło się dziesięć lat temu? Nagle ktoś, kto chciał zerwać z koszmarami przeszłości, pada ofiarą zabójstwa. Dochodzenie Very przybiera przerażający obrót. Pojawia się coraz więcej, coraz bardziej niespodziewanych podejrzanych... „Vera to jedna z najbardziej interesujących bohaterek literackich. Jej garderoba może być wiecznie w nieładzie, ona sama może często sięgać po drinka, ale żaden przestępca nie może się mierzyć z jej przenikliwością, umiejętnością dedukcji i intuicją”. – express.co.uk Ann Cleeves to jedna z najwyżej cenionych brytyjskich autorek kryminałów wydawanych w 23 krajach. Jej misternie skonstruowane powieści odsłaniają sekrety zamkniętej społeczności, a każda ze znakomicie sportretowanych postaci jest odrębną zagadką psychologiczną. „Vera” to powieści i filmy o niepowtarzalnym nastroju smutku, pustki i samotności. Tu strach trzyma za gardło od pierwszej chwili, a do ostatniej nie sposób odgadnąć, kto zabijał.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

1 osoba kupiła
30
Zmora, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zmora, wydanie kieszonkowe
Dostępny
428 szt.

W świecie, w którym wszyscy kłamią, nikt nie słyszy prawdy Kama Kosowska, niespełniona dziennikarka, wraca do Torunia i otrzymuje propozycję udziału w programie o tajemniczym zaginięciu z 1986 roku. Wtedy też przepadł bez śladu jej kolega z dzieciństwa, siedmioletni Piotrek Janocha. Kama jest jedną z osób, które ponad trzydzieści lat temu jako ostatnie widziały chłopca żywego. Gdy po wielu latach akta starej sprawy trafią w ręce komisarza Lesława Korcza, odkryje on szereg rażących nieprawidłowości, a cień podejrzenia padnie na owdowiałego ojca Kamy, emerytowanego policjanta, Waldemara Kosowskiego. Kiedy prawda sprzed lat zacznie wychodzić na jaw, dziennikarka będzie musiała również stanąć oko w oko z niewyobrażalną prawdą na temat śmierci swojej matki. Czy uda jej się wyjaśnić, co wydarzyło się podczas tamtych tragicznych wakacji? Porażający thriller kryminalny, w którym rodzinne sekrety zyskują niszczycielską moc…

16,90 zł
12,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
31
Sherlock Holmes i dręczące duchy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sherlock Holmes i dręczące duchy
Dostępny
225 szt.

Nowe przygody Sherlocka Holmesa laureatki trzech Nagród Emmy, wydane w16 krajach! Próba morderstwa, nawiedzony zamek, przerażające odkrycie... Londyn. Sherlock Holmes staje się celem zabójczej wendety. Wtedy przy Baker Street 221B pojawia się piękna Isla McLaren i opowiada o porwaniu, duchach i przemocy w jej rodzinnej posiadłości w Szkocji. Ku zaskoczeniu Watsona, Holmes odsyła ją z niczym, by zająć się sprawą Mycrofta na południu Francji. Tymczasem straszliwe wydarzenia na Riwierze Francuskiej skłaniają Holmesa i Watsona do podjęcia śledztwa w sprawie McLarenów, ich destylarni whisky i zamku wśród lodowatych gór Szkocji. Holmes odkrywa, że wszystkie te sprawy łączą się w jedną upiorną zagadkę. By ją rozwiązać, zdeklarowany racjonalista musi zmierzyć się z duchami z własnej przeszłości. Ale przecież Sherlock Holmes nie wierzy w duchy… A może jednak? „Porywające… godne samego Conan Doyle’a!” – Bryan Cogman, scenarzysta „Gry o tron”. „Wspaniała książka”. – „Publishers Weekly”. „Szalona opowieść, której nie powstydziłby się sam sir Arthur Conan Doyle”. – Historical Novel Society. „Wspaniale odtworzony świat Sherlocka Holmesa”. – „Wall Street Journal”. „Błyskotliwa, urzekająca powieść… rarytas dla zagorzałych miłośników Sherlocka Holmesa i dla nowych fanów”. – „Huffington Post”. „MacBird umiejętnie splata fakty z fikcją, pozostając wierną pierwowzorowi. Cenne uzupełnienie przygód Sherlocka Holmesa”. – „Kirkus Review”. Bonnie MacBird – laureatka trzech Nagród Emmy – jest wybitną scenarzystką („Tron”), producentką filmów, musicali, sztuk teatralnych, aktorką i wykładowczynią scenopisarstwa. Posiada doktorat Uniwersytetu Stanforda. Jest członkinią London Sherlock Holmes Society. Seria nowych przygód Sherlocka Holmesa spotkała się z aplauzem zarówno czytelników, jak i krytyków. Doceniono ją za wierny i plastyczny opis realiów epoki, inteligentną, wielopoziomową intrygę, a także suspens i brytyjski humor.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

1 osoba kupiła
32
Barbaro en el jardin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbaro en el jardin
Dostępny
3 szt.

Zbigniew Herbert fue, además de poeta, un ensayista de una densidad y una capacidad comunicativa incomparables. La solidez y claridad de su prosa, que mantiene siempre una extraordinaria belleza, es un auténtico prodigio. Un bárbaro en el jardín nos hace viajar a la vez por las tierras de Europa y por su historia: desde el arte y la cultura que arrancan de la pintura rupestre de Lascaux hasta hoy. Visita Francia y también Italia: las aportaciones de la Magna Grecia que descubre en las ruinas clásicas de Pastum, la maravilla de las viejas fortalezas y las catedrales góticas y románicas, los jardines a l?anglaise de la Francia ilustrada, el destino trágico de albigenses, cátaros, cruzados y templarios, la superbundancia del Renacimiento italiano?entre otros el Duccio, Sassetta, Piero della Francesca o Fra Angelico?, van tejiendo un entramado con sutiles y esclarecedoras iluminaciones. El lector reencontrará en este libro al Herbert que supo maravillarnos con sus estudios y apócrifos neerlandeses de su Naturaleza muerta con brida (Acantilado, 2008).

145,00 zł
130,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,50 zł

1 osoba kupiła
33
Ukryte działania, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ukryte działania, DVD
Theodore Melfi, 2016
Dostępny
300 szt.

Film Ukryte działania ukazuje nieznaną lecz fascynującą, prawdziwą historię trzech genialnych matematyczek - Katherine Johnson (Taraji P. Henson), Dorothy Vaughan (Octavia Spencer) i Mary Jackson (Janelle Monáe) - Afro-Amerykanek pracujących w NASA; wizjonerek, które wbrew wszelkim przeciwnościom wzniosły się ponad podziały rasowe, płciowe i zawodowe, i odegrały absolutnie wyjątkową rolę w doprowadzeniu do pionierskiego, orbitalnego lotu astronauty Johna Glenna na pokładzie statku kosmicznego Mercury 6., dzięki czemu Stany Zjednoczone mogły wygrać kosmiczny wyścig ze Związkiem Radzieckim. Te trzy wizjonerki dały jednocześnie sygnał do walki o równe prawa i przyczyniły się znacząco do kształtowania amerykańskiej przyszłości. Materiały dodatkowe: • Reportaże o Katherin Johnson • Ukryte działania – reportaż o realizacji filmu • Galeria • Komentarze audio: reżyser Theodore Melfi i odtwórczyni roli Katherine Johnson Taraji P. Henson

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

1 osoba kupiła
34
Agencja Rozbitych Serc. Tom 1. Zemsta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Agencja Rozbitych Serc. Tom 1. Zemsta
Dostępny
113 szt.

Agata traci pracę w kancelarii prawnej. Popełniła tylko jeden błąd – wdała się w romans z szefem. Kiedy żona dowiedziała się o Agacie, ta wylądowała za drzwiami biura z kartonem, z którego dyndało zdjęcie kota, zamocowane do klipsa osadzonego w serduszku z pleksi. Agata nie chciała wracać do rodzinnego domu, ale ofert pracy jakoś brakowało. No i każdy zadawał jej pytanie – „a na czym pani zna się najlepiej?”. Na popaprańcach, kłamcach, oszustach, manipulatorach? Tak. Jedyna szansa to firma specjalizującą się w otwieraniu oczu równie jak ona naiwnym kobietom! A że imię dostała po słynnej autorce kryminałów, założyła agencję detektywistyczną, specjalizującą się w demaskowaniu niewiernych mężów i nieuczciwych kochanków. Kawalerka jest zbyt mała, by mogła stać się jej biurem, Agata postanawia więc zaadaptować auto na swoje miejsce pracy. I tak oto Agencja Rozbitych Serc rusza z piskiem opon ku czasem naprawdę zagmatwanym historiom, by odkrywać prawdę, która bywa zupełnie nieoczekiwana. A nade wszystko nieustająco nieść załamanym kobietom wsparcie, czasem wzmocnione jakimś procentem. I tylko jedno spędza Agacie sen z powiek – jak zemścić się na byłym szefie? Tym razem słynne i dobrze znane fankom poczucie humoru autorki zostanie przetestowane w serii detektywistycznych zagadek z obowiązkowym suspensem.

39,99 zł
26,39 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 13,60 zł

2 osoby kupiły
35
Polski przekładaniec. Tom 3/4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polski przekładaniec. Tom 3/4
Dostępny
50 szt.

Autor ponad dwudziestu książek o temtyce międzynarodowej i krajowej, m.in. `Ameryka wielopietrowa`, Dymisja kanclerza`, Reczpospolita na progu lat 80-tych`i wiele innych. Laureat Nagrody Państwowej II stopnia, Orderem Sztandaru Pracy.

49,00 zł
34,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

1 osoba kupiła
36
Nieskończenie wiele wszechświatów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieskończenie wiele wszechświatów
Dostępny
74 szt.

Co kryje się pod pojęciem wieloświata? Czy nasz wszechświat jest tylko jednym z nieskończenie wielu? Gdzie kończy się nauka, a zaczyna twórcza fantazja? Pytanie o wielość (wszech)światów nie jest nowe, ale we współczesnej fizyce po­wróciło ze zdwojoną siłą. Od kosmologii przez mechanikę kwantową po teorię strun, uczeni coraz śmielej kreślą obraz rzeczywi­stości, w której oprócz naszego uniwersum istnieją także inne, równie realne wszech­światy. Czy jednak hipoteza wieloświata mieści się jeszcze w granicach nauk empi­rycznych? Idąc tropem fizyków i filozofów, a także matematyków i logików, Michał Heller przygląda się „kontrowersyjnemu, ale metafizycznie prowokującemu” poję­ciu, a właściwie różnym odmianom pojęcia wieloświata. Jak zauważa, pytanie o real­ność innych wszechświatów, balansujące na krawędzi metody naukowej, jest jedno­cześnie pytaniem o tożsamość fizyki.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

2 osoby kupiły
37
Pakiet: Umykający całusek / Śpij dobrze, dobry rycerzu / Trzy życzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Umykający całusek / Śpij dobrze, dobry rycerzu / Trzy życzenia
Dostępny
233 szt.

David Melling, twórca uwielbianej w 30 krajach serii o Misiu Tulisiu, światową sławę zyskał trylogią o dzielnym rycerzu, uznaną za współczesna klasykę. Teraz w pakiecie w Amberku! Pełne ciepła, humoru, zabawnych przygód i czułości ukołyszą dzieci do snu, poprawią nastrój i przekażą mądre i dobre przesłanie o sile przyjaźni i okazywania miłości – również wobec rodzeństwa. Umykający całusek Pierwszy tom nowej kultowej trylogii twórcy serii oMisiu Tulisiu, którego kochają dzieci w30 krajach! Cudownie ilustrowana opowieść osile miłości iprzyjaźni – dladzieci irodziców. Król wpośpiechu przesyła synkowi całusa na dobranoc… ale nietrafia. Całusek wylatuje przezokno iumyka. Król rozkazuje odnaleźć całuska. Dzielny rycerz wyrusza więc ze swoim wiernym rumakiem wnieznane… Nie spodziewają się, ile przygód iniebezpieczeństw będą musieli pokonać. I jak wielka jest moc całuska. Śpij dobrze, dobry rycerzu Drugi tom trylogii. Cudownie ilustrowana książka osile miłości nietylko do rodzeństwa. W zamku wielkie poruszenie: mały książę ma nową siostrzyczkę, która niemoże spać, tylko płacze ipłacze. Król wysyła więc swojego dzielnego ioddanego rycerza na poszukiwanie najbardziej miękkiej inajbardziej puszystej poduszki wcałym królestwie. Byle szybko! Rycerz rusza ze swoim wiernym rumakiem na poszukiwania do dzikiego lasu. Czy uda mu się pokonać wszystkie przeciwności iniebezpieczeństwa, by wypełnić rozkaz? I czy spokojny sen zapewni najlepsza poduszka? A może coś innego? Trzy życzenia Trzeci tom trylogii. Cudownie ilustrowana książka oprzyjaźni, wierności, lojalności silniejszych niż magia. Dzielny rycerz ijego wierny rumak tym razem mają chyba najtrudniejszą misję: pod nieobecność pary królewskiej zaopiekować się małym księciem imałą księżniczką. Ale to takie męczące… I nagle zpomocą przychodzi im magia. Spełniają się życzenia... tylko czy na pewno oto chodziło? Czeka ich noc pełna niespodziewanych, magicznych przygód, podczas których zrozumieją, że niezawsze magia jest potrzebna, żeby spełniły się życzenia. David Mellingto nietylko twórca Misia Tulisia, ale jeden znajbardziej znanych ilubianych na świecie brytyjskich autorów iilustratorów książek dladzieci. Wyróżnia się poczuciem humoru, ujmującymi postaciami, uroczymi ilustracjami ipełnym czułości przesłaniem. Jego książki były filmowane, wystawiane wteatrze, nominowane do najważniejszych nagród, m.in. Smarties Book Award. Jego pierwsza książka Umykający całusek została nominowana do nagrody Kate Greenaway. Stała się współczesną klasyką, nieustannie wznawianą od 20 lat w30 językach. Została sprzedana wblisko 500 000 egzemplarzy iuznana za idealną bajkę na dobranoc. Otwiera ona serię odzielnym rycerzu ijego wiernym rumaku pełną przygód, humoru, wdzięku i… całusków na dobranoc. Serię oMisiu Tulisiu napisał dlaswoich dzieci. Pomysł przyszedł mu do głowy, kiedy czytał synkowi, który – tuż przed pójściem spać – mocno przytulił się do niego. Było to „przytulenie zmęczone”. Następnego ranka było „przytulenie śniadaniowe” itak powstała zabawa wprzytulenia. Wtedy miał już wszkicowniku misia, który szukał przygody… Wszystkie tomy są zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami iprzeżyciami zżycia Mellinga ijego dzieci. Ta autentyczność, ponadczasowość iuniwersalność emocji pomaga maluchom tak mocno identyfikować się zTulisiem ijego przyjaciółmi na co dzień przy zdobywaniu nowych doświadczeń.

79,90 zł
55,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,97 zł

1 osoba kupiła
38
Klocki magnetyczne Glitter Recycled, 60 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki magnetyczne Glitter Recycled, 60 elementów
Geomag
Dostępny
3 szt.

Klocki magnetyczne z brokatem pozwalają na tworzenie budowli w najróżniejszych kształtach. Rozwijają kreatywność oraz zdolności manualne.

149,99 zł
140,99 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 9,00 zł

1 osoba kupiła
39
Złodziejka książek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złodziejka książek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Liesel Meminger swoją pierwszą książkę kradnie podczas pogrzebu młodszego brata. To dzięki „Podręcznikowi grabarza” uczy się czytać i odkrywa moc słów. Później przyjdzie czas na kolejne książki: płonące na stosach nazistów, ukryte w biblioteczce żony burmistrza i wreszcie te własnoręcznie napisane… Ale Liesel żyje w niebezpiecznych czasach. Kiedy jej przybrana rodzina udziela schronienia Żydowi, świat dziewczynki zmienia się na zawsze… „Dziecięcy Bestseller Roku” 2008 „Złodziejka książek” autorstwa Markusa Zusaka zdobyła największe uznanie dwóch gremiów jurorskich Nagrody PS IBBY „Dziecięcy Bestseller Roku”, sprawiając, że po raz pierwszy w osiemnastoletniej historii Nagrody obydwie statuetki przypadły tej samej książce. Wydawnictwo „Nasza Księgarnia” otrzymało dwie statuetki – Małego i Dużego Donga. „...zasługuje na miejsce obok „Dziennika" Anny Frank oraz „Nocy" Elie Wiesela. Ma szansę stać się pozycją klasyczną.” – „USA Today” „Poruszająca i do głębi przejmująca.” – „Washington Post”

56,90 zł
42,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,22 zł

1 osoba kupiła
40
Tolkien, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tolkien, DVD
Dome Karukoski, 2019
Dostępny
202 szt.

„Tolkien” to film ukazujący kluczowe lata z życia młodego J.R.R. Tolkiena (Nicholas Hoult), który po śmierci matki trafia do szkoły z internatem. Tam, wśród innych podobnych mu indywidualistów, znajduje akceptację, przyjaźń, odwagę i śmiałość, a także artystyczne inspiracje. Dopiero wybuch I wojny światowej zagraża przetrwaniu tego swoistego braterstwa. To właśnie wczesne doświadczenia kształtują Tolkiena jako pisarza i inspirują go do napisania słynnego cyklu powieści o Śródziemiu. Materiały dodatkowe: • Komentarze audio: reżyser Dome Karukoski • Pierwsze spojrzenie • Sceny niewykorzystane z opcjonalnym komentarzem reżysera • Galeria

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

1 osoba kupiła
41
Pakiet. Legenda Korry. Tomy 1-3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Pakiet. Legenda Korry. Tomy 1-3
Dostępny
127 szt.

Bestsellerowa seria „Legenda Korry” – oficjalna kontynuacja kultowego serialu animowanego – teraz w pakiecie! Tom 1 Nowe wyzwania dla Korry i Asami! Korra to dziewczyna, jakich wiele. Pozornie, bo do zwyczajności jej daleko. Jako kolejny Awatar Raavy, ducha światła i pokoju, ma dbać o harmonię w światach ludzi i duchów. Po krótkich wakacjach Korra i Asami wracają do Miasta Republiki, zrujnowanego po zwycięskiej walce z Kuvirą. Tysiące mieszkańców pozbawiono dachu nad głową, a na ulicach metropolii trwa wojna gangów. Tokuga, nowy przywódca Triady Potrójnej Groźby, bezlitośnie dąży do celu – władzy nad całym półświatkiem. Tymczasem prezydent martwi się wyłącznie spadającym poparciem, a duchy buntują się przeciwko portalowi, który umożliwia ludziom wizyty w równoległym świecie... Czy Korra zdoła zapanować nad tym chaosem? Tom 2 W ogniu zemsty! Korra i Magowie Powietrza wracają do Świata Duchów. Zachwycająca niegdyś kraina to teraz mroczne, wyjątkowo nieprzyjazne pustkowie. Krucha równowaga między ludźmi a duchami zostaje zachwiana – generał Iroh wystawia przy portalu wojsko. I gdy wydaje się, że gorzej być nie może, w Mieście Republiki kryzys mieszkaniowy przybiera na sile. Zhu Li postanawia wystartować w wyborach prezydenckich, by pozbyć się znienawidzonego prezydenta Raiko. Czy Korra zdoła zachować neutralność i wypełniać obowiązki awatara? Gra toczy się przede wszystkim o spokój obywateli i przyszłość portalu! Tom 3 Wielki finał serii! Asami zostaje porwana, a Korra nie cofnie się przed niczym, żeby ją odnaleźć. Problem w tym, że nie wie, gdzie jej szukać. By uratować dziewczynę, awatar będzie musiała pójść na ugodę z wrogiem. Tymczasem Tokuga żąda od Asami pomocy przy realizacji potwornego planu. Chwila wahania może skutkować śmiercią tysięcy mieszkańców Miasta Republiki... Czy Korra i Asami zdołają pokonać największego wroga?

169,90 zł
118,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 50,97 zł

42
Historia czerwonego kameleona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia czerwonego kameleona
Dostępny
128 szt.

Zabawna, bogata w różne odcienie czerwieni opowieść o wstydliwości i jej przełamywaniu, o przyjaźni i nabywaniu pewność siebie, o zabawnych wpadkach towarzyskich, które nie muszą być od razu końcem świata, i śmiechu, który może bardzo zaboleć, gdy jest szyderczy, ale też rozładować sytuację, kiedy śmiejemy się serdecznie. Doświadczył tego wszystkiego mały, czerwony (ze wstydu) kameleon, który dzięki swej nowej przyjaciółce, kuzynce Brygidzie, nie tylko zaczął wierzyć w siebie, ale nawet polubił kolor czerwony, którego wcześniej tak się wstydził. I który tak pięknie pokazała na swych ilustracjach Agnieszka Żelewska. To bajka dla małych (ale i dorosłych!) czytelników, którym zdarza się – jak Zbyniowi – wpadać w tarapaty, i tych, którzy na widok kameleona w torcie wybuchają śmiechem. Mały Zbynio na pewno zostanie przyjacielem niejednego dziecka, które niekiedy też ma ochotę zniknąć ze wstydu. Albo wtopić się w tło – jak kameleon.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

43
Fiends Of Emptiness, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiends Of Emptiness, CD
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Absolute Power 2. Indifferent 3. A Sick Carnival 4. Destroy The Weak 5. The Stall 6. The Corporate Twsited Control 7. Fiends of Emptiness 8. The Victims In Silence They Lay 9. The So-Called Tyrants 10. A Diabolical Sense of Proportions 11. Canceled 12. Then The Calm Before The Storm 13. Through Darkness

65,90 zł
44
Marvel Avengers. Encyklopedia postaci. Nowa edycja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marvel Avengers. Encyklopedia postaci. Nowa edycja
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.29

Bogato ilustrowane kompendium wiedzy o Avengersach, a w nim opisy ponad 200 postaci – szlachetnych herosów i ich największych wrogów – wzbogacone grafiką z komiksów Marvela, pełne zaktualizowanych faktów i ciekawostek! Obowiązkowa pozycja zarówno dla wiernych fanów wyjątkowej drużyny superbohaterów, jak i wszystkich tych, którzy chcą ją bliżej poznać.

80,00 zł
63,20 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 16,80 zł

45
To Hell Of Kingdom Come, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To Hell Of Kingdom Come, CD
Heidra, SPV
Dostępny
13 szt.

1.The Beginning And The End 2.Retribution's Dawn 3.Dusk 4.The Rebirth 5.Wolfborn Rising 6.Fall Of The Fey 7.To Hell Or Kingdom Come 8.Ancient Gates 9.Cloaks And Daggers 10.Two Kings

65,90 zł
46
Bogowie nigdy nas nie opuścili - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bogowie nigdy nas nie opuścili
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

Światowy bestseller - kontynuacja Wspomnień z przyszłości. Starożytni astronauci przybyli na ziemię przed tysiącami lat. I są tu nadal! Bogowie nigdy nas nie opuścili to kontynuacja legendarnego bestsellera Wspomnienia z przyszłości, w którym Erich von Däniken podważył wszystko, czego uczą podręczniki o początkach cywilizacji, i zrewolucjonizował nasze spojrzenie na przeszłość ludzkości. Wysunął szokującą tezę: technologie i religie dawnych kultur zostały podarowane ludziom przez starożytnych astronautów, którzy przybyli na Ziemię w załogowych statkach kosmicznych i zostali powitani jako bogowie. Naukowcy książkę potępili. Czytelnicy kupili 30 milionów egzemplarzy! Czego właściwie chcieli od nas Obcy tysiące lat temu? I czego chcą teraz? I dlaczego tak wzbraniamy się przed uznaniem, że mogą tu być? W bestsellerze Bogowie nigdy nas nie opuścili Erich von Däniken odpowiada na te pytania jak zwykle barwnie i pasjonująco. Wykorzystuje najnowsze osiągnięcia biotechnologii, astrofizyki, inżynierii, sztucznej inteligencji. Oddaje głos ludziom, którzy nawiązali kontakt z przybyszami z kosmosu. Dlaczego media nie informują o tych sensacyjnych odkryciach? Komu zależy na ukrywaniu prawdy? Jednak dzień spotkania zbliża się nieuchronnie. Rozszyfrowany przez dwóch szwajcarskich fizyków kod spoza Ziemi wskazuje konkretną datę... Erich von Däniken to najsłynniejszy kontrowersyjny badacz historii ludzkości i najwybitniejszy przedstawiciel paleoastronautyki. Jest najczęściej czytanym autorem literatury faktu na świecie. Jego książki przetłumaczono na 32 języki i wydano w 70 milionach egzemplarzy.

39,90 zł
27,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

47
Kolonizacja. Tom 3. Drzewo macierzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolonizacja. Tom 3. Drzewo macierzy
Dostępny
64 szt.

Tom 3 barwnej space opery XXXIII stulecie. Ludzkość zdołała skolonizować liczne światy dzięki pomocy pokojowej i życzliwej pozaziemskiej cywilizacji Atilów i jej zaawansowanej technologii. Ale wiele statków kosmicznych, które wyruszyły na podbój kosmosu kilka lat przed pierwszym kontaktem z kosmitami, zaginęło w przestrzeni. Zagubione w bezmiarze kosmosu statki stały się łupem i stawką w rozgrywce między wszelkiego rodzaju grabieżcami. Aby odnajdować te statki pierwszych kolonistów, Agencja sformowała doborowe zespoły, a wśród nich zespół dowodzony przez Millę Aygon... „Idealny komiks, jeśli lubisz space operę. Zdecydowanie polecam”. – Czytajkomiksy.pl

54,90 zł
38,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,47 zł

48
50 bitew, które zmieniły świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50 bitew, które zmieniły świat
Dostępny
227 szt.

Od Maratonu przez Hastings, Konstantynopol, Waterloo, Bitwę Warszawską po Stalingrad Każda bitwa wpływa na bieg historii. Ale jak ustalić, która najbardziej zaważyła na losach świata? Według jakich kryteriów to oceniać? William Weir przedstawia 50 bitew według doniosłości historycznej, znaczenia dla walki o demokrację i dla przebiegu konfliktu Wschodu z Zachodem na przestrzeni dziejów. Listę otwiera pierwsze stracie dwóch cywilizacji, dzięki któremu przetrwała pierwsza demokracja w dziejach świata – zwycięstwo Greków pod Maratonem. Dalej mamy bitwy dobrze znane (Hastings czy Waterloo) i takie, o których wiedzą tylko historycy (pod Diu czy w dolinie Jarmuka). O polskich bitwach – pod Grunwaldem, pod Wiedniem i o Bitwie Warszawskiej – napisał polski historyk, dr Andrzej Klubiński. I tak powstał pasjonujący przegląd toczonych na lądzie i morzu w ciągu 2500 lat starć zbrojnych, które zmieniły świat. William Weir – wybitny znawca historii wojskowości, amerykański dziennikarz i pisarz, korespondent wojenny i fotoreporter armii Stanów Zjednoczonych w czasie wojny w Korei, autor popularnych książek (m.in. 50 broni, które zmieniły sposób prowadzenia wojen).

59,90 zł
41,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,97 zł

49
Nadzwyczajny mózg - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nadzwyczajny mózg
Dostępny
44 szt.

Jak w pełni wykorzystać potencjał swojego mózgu. Pięć kroków do usprawnienia systemu operacyjnego twojego mózgu. Nasz mózg to potężne narzędzie, dzięki któremu możemy zrobić wszystko i stać się tym, kim chcemy. Większość z nas nie potrafi jednak w pełni wykorzystać jego nieograniczonego potencjału. Ilchi Lee opracował prosty, lecz skuteczny program, który w wyjątkowy sposób łączy podejścia Wschodu i Zachodu do zdrowia i wszechstronnego rozwoju. Gdy nauczysz się czerpać z potęgi mózgu, zdołasz na nowo napisać własną historię i stworzyć przyszłość, jakiej pragniesz, dla siebie i innych ludzi. Ćwicząc i doskonaląc mózg, zyskasz moc przemiany na lepsze nie tylko swojego życia.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

50
A New Heartbeat, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A New Heartbeat, CD
Dostępny
20 szt.

1.A New Heartbeat 2.Red Mist 3.Fireclown 4.Killers

59,90 zł
51
The Plague Court, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Plague Court, CD
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. The Caneham House 2. Run The Gauntlet 3. The Well Of Shadows 4. Runes Of The Autumn Witch 5. Dying For My Dreams 6. Valley Of Thorns 7. Plague Court 8. By The Gods Who Are Not 9. A Choir Of Angels 10. Death Will Be Ours (And Ours Alone)

65,90 zł
52
A New Heartbeat, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A New Heartbeat, LP
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. A New Heartbeat 2. Red Mist 3. Fireclown 4. Killers

82,90 zł
Powiadomienie
53
Legenda Korry. Wojna o wszystko 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legenda Korry. Wojna o wszystko 3
Dostępny
100 szt.

Bestsellerowa seria „Legenda Korry” jest oficjalną kontynuacją kultowego serialu animowanego. Wielki finał serii! Asami zostaje porwana, a Korra nie cofnie się przed niczym, żeby ją odnaleźć. Problem w tym, że nie wie, gdzie jej szukać. By uratować dziewczynę, awatar będzie musiała pójść na ugodę z wrogiem. Tymczasem Tokuga żąda od Asami pomocy przy realizacji potwornego planu. Chwila wahania może skutkować śmiercią tysięcy mieszkańców Miasta Republiki... Czy Korra i Asami zdołają pokonać największego wroga?

69,90 zł
48,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,97 zł

54
Legenda Korry. Wojna o wszystko 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legenda Korry. Wojna o wszystko 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.15

Bestsellerowa seria „Legenda Korry” jest oficjalną kontynuacją kultowego serialu animowanego. W ogniu zemsty! Korra i Magowie Powietrza wracają do Świata Duchów. Zachwycająca niegdyś kraina to teraz mroczne, wyjątkowo nieprzyjazne pustkowie. Krucha równowaga między ludźmi a duchami zostaje zachwiana – generał Iroh wystawia przy portalu wojsko. I gdy wydaje się, że gorzej być nie może, w Mieście Republiki kryzys mieszkaniowy przybiera na sile. Zhu Li postanawia wystartować w wyborach prezydenckich, by pozbyć się znienawidzonego prezydenta Raiko. Czy Korra zdoła zachować neutralność i wypełniać obowiązki awatara? Gra toczy się przede wszystkim o spokój obywateli i przyszłość portalu!

69,90 zł
48,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,97 zł

55
Legenda Korry. Wojna o wszystko 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legenda Korry. Wojna o wszystko 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.14

Bestsellerowa seria „Legenda Korry” jest oficjalną kontynuacją kultowego serialu animowanego. Nowe wyzwania dla Korry i Asami! Korra to dziewczyna, jakich wiele. Pozornie, bo do zwyczajności jej daleko. Jako kolejny Awatar Raavy, ducha światła i pokoju, ma dbać o harmonię w światach ludzi i duchów. Po krótkich wakacjach Korra i Asami wracają do Miasta Republiki, zrujnowanego po zwycięskiej walce z Kuvirą. Tysiące mieszkańców pozbawiono dachu nad głową, a na ulicach metropolii trwa wojna gangów. Tokuga, nowy przywódca Triady Potrójnej Groźby, bezlitośnie dąży do celu – władzy nad całym półświatkiem. Tymczasem prezydent martwi się wyłącznie spadającym poparciem, a duchy buntują się przeciwko portalowi, który umożliwia ludziom wizyty w równoległym świecie... Czy Korra zdoła zapanować nad tym chaosem?

69,90 zł
48,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,97 zł

56
Atlas nalewek polskich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas nalewek polskich
Dostępny
425 szt.

Ujęte w alfabetycznym porządku zwięzłe kompendium wiedzy o tradycyjnych domowych nalewkach – owocowych, korzennych, miodowych, ziołowych i innych. Oprócz znakomitych receptur zawiera porady dotyczące zbioru owoców oraz ziół, przygotowania surowców, a także sprawdzone patenty pozwalające uzyskać idealną klarowność, znakomity kolor, smak i aromat, a także wskazówki dotyczące przechowywania gotowych nalewek.

39,95 zł
29,16 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,79 zł

57
Atlas grzybów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas grzybów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

W atlasie znalazły się opisy 233 gatunków grzybów zakwalifikowanych jako jadalne, niejadalne bądź trujące. Przystępny opis z pewnością ułatwi identyfikację okazu.

39,95 zł
29,16 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,79 zł

58
Vermillion, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vermillion, CD
Oddland, SPV
Dostępny
5 szt.

1. Vermilion Pt. 1: Arrival 2. Vermilion Pt.2: Below 3. Vermilion Pt.3: The Walls of the Mind 4. Vermilion Pt.4: Feed the Void 5. Vermilion Pt.5: Emancipator 6. Pathway 7. Resonance 8. Unity

65,90 zł
59
Zakazany mężczyzna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakazany mężczyzna
Dostępny
155 szt.

Bestseller nr 1 „New York Timesa” Noc, o której ona nie potrafi zapomnieć… Pragnienie, przed którym nie potrafi uciec… Annie nigdy jeszcze nie zaznała z żadnym mężczyzną tej „iskry” – tej natychmiastowej chemii, która odbiera oddech i mąci zmysły. Aż do wieczoru z przyjaciółmi w barze, gdy poznaje obłędnie seksownego i tajemniczego Jacka. To, co ich połączyło, to nie iskra. To eksplozja. Jack obiecuje, że posiądzie ją całą. I w stu procentach spełnia obietnicę. Annie, przytłoczona intensywnością ich jednej wspólnej nocy, ucieka z pokoju hotelowego. Jest przekonana, że mężczyzna, który ma na nią tak potężny wpływ i z taką łatwością poddaje ją swojej woli, musi być niebezpieczny. Ale weszła w to już za głęboko. A Jack jest nie tylko niebezpieczny. Jest zakazany... „Zakazany mężczyzna to opowieść o znalezieniu swojej bratniej duszy i walce o nią. O walce o to, w co wierzysz. A przecież wszyscy wierzymy w prawdziwą miłość”. – Jodie Ellen Malpas „Odważny, szczery, nowoczesny romans o zakazanej miłości. Pełen pasji, lęku i uczucia”. – „Library Journal” „Jodi Ellen Malpas to królowa literatury erotycznej”. – „Sunday Times” Jodi Ellen Malpas jedna z największych gwiazd literatury erotycznej. Zdobyła sławę cyklami „Ten Mężczyzna” i „Ta Noc”, które rozpaliły wyobraźnię kobiet na całym świecie. Wszystkie jej powieści z obu serii oraz dwie najnowsze „Mój Obrońca” i „Zakazany Mężczyzna” królowały na światowych listach bestsellerów. Są tłumaczone na 24 języki.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

60
Włoskie love story, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Włoskie love story, wydanie kieszonkowe
Dostępny
335 szt.

Rimini jest kwintesencją beztroskich wakacji. Oli będzie brakowało skąpanych w słońcu plaż i nieba tak błękitnego, że można się w nim zatracić. Obiecała swojemu chłopakowi, że to ostatni sezon pracy w nadmorskim kurorcie – ma dosyć związku na odległość i po ukończeniu studiów planuje wrócić do Polski na stałe. Spędzając ostatnie lato w nadmorskim raju, czeka na przyjazd Krzyśka i upragniony, choć krótki, urlop z ukochanym. Gdy poznaje szalenie przystojnego i nieco tajemniczego Marcina, sama nie wie, co się z nią dzieje. Spontaniczność? Przecież to nie w jej stylu! W dodatku dziewczyna liczy, że Krzysiek przyleci do niej z pierścionkiem – to byłby doskonały moment. Ola przekona się, jak wiele życie ma jej do zaoferowania, gdy zaczyna cieszyć się każdym dniem i każdą chwilą, zamiast nieustannie planować. To w końcu idealny czas i miejsce, trzeba sobie pozwolić na nutkę szaleństwa!

16,90 zł
12,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,91 zł

61
Dziewczynka, która nie lubiła swojego imienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczynka, która nie lubiła swojego imienia
Dostępny
391 szt.

Oto opowieść o pomysłowej, zdolnej i odważnej dziewczynce ze Stambułu. Wszystko w jej życiu układałoby się wspaniale, gdyby nie jej nietypowe imię. Dlaczego rodzice nie nazwali jej Różą albo Jaśminą, tylko wybrali dla niej imię… Pelargonia? Najlepszymi przyjaciółkami Pelargonii są książki, dlatego dziewczynka dużo czasu spędza w szkolnej bibliotece. Właśnie tam znajduje magiczny globus i odkrywa zaznaczone na nim tajemnicze miejsce – nieznany ósmy kontynent. I tak zaczyna się pełna przygód podróż Pelargonii na skrzydlatym koniu przez Las Możliwości prosto do krainy opowieści, baśni i legend. Czy dziewczynce, która nie lubi swojego imienia, uda się ocalić bajkowy świat? Elif Shafak, ceniona brytyjsko-turecka powieściopisarka, w swojej pierwszej książce dla dzieci z dużą wrażliwością opowiada najmłodszym o wartości przyjaźni i mocy wyobraźni

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

62
Rydwany ognia, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rydwany ognia, DVD
Hugh Hudson, 1981
Dostępny
103 szt.

Jest rok 1924 – rok Igrzysk Olimpijskich. Najwspanialsi brytyjscy sportowcy rozpoczynają swój marsz po sławę. Ich sukces będzie chwałą dla całego narodu. Ale dla dwóch najlepszych biegaczy - Erica Liddella i Harolda Abrahamsa będzie to osobista rozgrywka, wyzwanie i splendor.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

63
Twój Simon, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twój Simon, DVD
Greg Berlanti, 2018
Dostępny
201 szt.

Producenci Gwiazd naszych wina zrealizowali ciepły, wzruszający i zarazem zabawny film o dojrzewaniu, i o ekscytującej przygodzie, jaką jest odnajdywanie prawdziwej miłości oraz samego siebie. Każdy zasługuje na wielką miłość. Lecz dla siedemnastoletniego Simona Spiera (Nick Robinson) sprawa jest nieco bardziej skomplikowana – jest gejem i nie powiedział o tym jeszcze nikomu ze swoich bliskich; ani rodzinie, ani przyjaciołom. Co gorsza, nie wie, kim jest anonimowy kolega z klasy, którego poznał w Internecie i w którym się zakochał. W pozostałych rolach występują Josh Duhamel, Katherine Langford i Jennifer Garner. Materiały dodatkowe: • Sceny niewykorzystane • Reportaże • Komentarze audio: reżyser Greg Berlanti, producent Isaac Klausner i współscenarzysta Isaac Aptaker • Galeria

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

64
Wdowy, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wdowy, DVD
Steve McQueen, 2018
Dostępny
300 szt.

Zdobywca Nagrody Akademii® Steve McQueen – reżyser filmu „Zniewolony. 12 Years a Slave” i „Gillian Flynn”, scenarzysta „Zaginionej dziewczyny”, zrealizowali mocny, pasjonujący thriller z gwiazdorską obsadą, wśród której znajdują się: laureatka Oscara Viola Davis, Michelle Rodriguez, Elizabeth Debicki i Cynthia Erivo. Jest to historia czterech kobiet, które nie mają ze sobą nic wspólnego prócz długu pozostawionego im w spadku przez zmarłych mężów uwikłanych w przestępczą działalność. Zdeterminowane kobiety biorą sprawy w swoje ręce i zawiązują spisek, który pozwoli im narzucić światu własne reguły gry. Wdowy to trzymający w nieustannym napięciu film. W pozostałych rolach występują Colin Farrell, Robert Duvall i Liam Neeson. Materiały dodatkowe: • Planowanie napadu: historia • Galeria

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

65
Wszyscy umarli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszyscy umarli
Dostępny
307 szt.

Kiedy bliska osoba znika bez śladu, wszystko inne przestaje mieć znaczenie. Inspektor David Redfern gotów jest rzucić pracę w policji w Woking, żeby tylko mieć czas na poszukiwanie zaginionej przyjaciółki. Jednak życie ma wobec niego inne plany. W spokojnym miasteczku Pirbright, położonym nieopodal Woking, dochodzi do morderstwa lokalnego hodowcy koni. Choć Kenneth O’Malley zdecydowanie wolał towarzystwo zwierząt niż ludzi, trudno szukać w tym motywu zbrodni. Mieszkańcy, początkowo wstrząśnięci zabójstwem, szybko skrywają się za murem obojętności i kłamstw. Inspektor będzie musiał odkryć, który z nich pewnej jesiennej nocy spotkał się z ofiarą na zabytkowym cmentarzu. Na tym jednak problemy się nie kończą. Rzucając się w wir pracy, inspektor straci z oczu głównego przeciwnika – tajemniczego Palacza, który wciąż zagraża bliskim Redferna. Jaką cenę będzie musiał zapłacić za swoją nieostrożność? Wszyscy umarli to zaproszenie do udziału w śledztwie zmierzającym w nieoczywistym kierunku. To kryminał pełen emocji i zwrotów akcji, którego finał zaskoczy zarówno czytelników, jak i samego Davida Redferna.

42,90 zł
32,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,72 zł

66
Hotel Marigold, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hotel Marigold, DVD
John Madden, 2012
Dostępny
101 szt.

Znakomite gwiazdy lśnią najjaśniejszym blaskiem w tej pogodnej, dowcipnej i błyskotliwej romantycznej komedii w reżyserii twórcy „Zakochanego Szekspira”. Siedmioro brytyjskich emerytów, skuszonych folderem reklamowym, rusza w podróż do Indii. Na miejscu okazuje się, że luksusowy hotel daleko odbiega od przedstawionej w broszurce wizji. Niezrażeni, biorą sprawy w swoje ręce. Przyjaźń i uczucia rozkwitają poruszając serca w najbardziej nieoczekiwany sposób. W końcu odkrywają, że życie i miłość można rozpocząć w każdym wieku - trzeba tylko cieszyć się dniem dzisiejszym i nie rozpamiętywać przeszłości. Materiały dodatkowe: ♦ Kulisy historii: światła, kolory, uśmiechy

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

67
Pakiet: Mój mąż potwór / Jedenastoletnia żona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Mój mąż potwór / Jedenastoletnia żona
Dostępny
151 szt.

Dwie wstrząsające i szokujące bestsellerowe autobiografie dziewczynki i kobiety, które odważyły się opowiedzieć swoje historie. Teraz dostępne jako pakiet wydań pocketowych! Mój mąż potwór Miała osiemnaście lat, kiedy w rodzinnym Quebecu poznała pełnego uroku arabskiego studenta. Wyznania kanadyjskiej aktorki o jej arabskim małżeństwie wstrząsnęły światem. Wyjechała z nim w jego rodzinne strony do Afryki, na najwspanialszą wycieczkę życia. Potem był ślub. Nie zauważyła, kiedy zdobył nad nią władzę, która zmieniła jej życie w piekło. Jej ukochany okazał się potworem. Znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. A ona ciągle miała nadzieję... Zmusił ją do przerwania studiów, odciął od rodziny, przyjaciół i świata. Bił i więził w piwnicy obskurnego domu. Uciekała, jednak jej prześladowca potrafił ją odnaleźć. W końcu mogła się już tylko modlić, by kolejny atak skończył się jej śmiercią... Jak długo można znosić katowanie i narażanie na śmierć przez ukochanego? Ingrid Falaise znalazła w końcu siłę, by wyzwolić się od swego oprawcy. Teraz jest znaną aktorką. Publicznie opowiedziała swoją historię w autobiografii Mój mąż potwór, która stała się bestsellerem i poruszyła opinię publiczną. Ingrid ocalała. Ale ilu kobietom może zabraknąć jej determinacji i szczęścia? Jedenastoletnia żona Jedenastolatka z Jemenu zbuntowała się przeciwko okrutnej tradycji. „Zniszczyliście moje marzenia. Jeśli zmusicie mnie do małżeństwa, zabiję się!” Rodzice chcieli wydać ją za mąż. Uciekła. Nagrała film z apelem o pomoc i wstawiła na YouTube. Obejrzały go miliony ludzi na całym świecie... Nada ma jedenaście lat. Mieszka w małej wiosce w Jemenie. Jak inne dzieci chodzi do szkoły, bawi się, pomaga w domu. Pewnego dnia rodzice postanawiają wydać ją za mąż... Dla dziewczynki to koniec wszystkiego. Dobrze pamięta, jak jej zmuszona do małżeństwa siostra podpaliła się, usiłując popełnić samobójstwo. Jak jej młoda ciotka omal nie umarła, katowana przez męża. Nada nie zamierza dać się skazać na życie w niewoli, przemoc i gwałt. Ucieka z domu. Wuj pomaga jej nagrać apel – oskarżenie okrutnej plemiennej tradycji. Film umieszczony na YouTube przyciąga uwagę międzynarodowych mediów i organizacji broniących praw człowieka. Pisarka i producentka filmów dokumentalnych Khadija Al-Salami pomogła Nadzie Al-Ahdal spisać jej szokującą historię – w autobiografii Jedenastoletnia żona. Ta książka to protest i krzyk o pomoc dla tysięcy muzułmanek, które każdego dnia stają się niewolnicami swoich mężów. Według raportu jemeńskiego rządu ponad jedna czwarta dziewcząt w tym kraju wydawana jest za mąż, zanim skończą piętnaście lat...

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

68
Pakiet: Dziewczyna od marzeń / Koniec lata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Dziewczyna od marzeń / Koniec lata
Dostępny
152 szt.

Dwie emocjonujące i zmysłowe powieści obyczajowe ze szczytu list bestsellerów „New York Timesa”. Dziewczyna od marzeń On co noc śni o ogniu... Ona pomoże mu panować nad snami. Lecz czy to ochroni ich przed przeszłością? Jack Lancaster, profesor kryminologii i konsultant FBI, rozwiązuje sprawy nierozwiązanych zbrodni. Zwłaszcza podpaleń. Jako dziecko sam ocalał z pożaru, w którym zginęła jego matka. Ale tym razem nie ujął mordercy... Zdumiewająca umiejętność wnikania w umysł zbrodniarza przysporzyła mu sławy, ale i skomplikowała życie osobiste. Śledztwa pozostawiają w jego umyśle ślad, dręczą go makabryczne sny. Jack szuka pomocy u Winter Meadows, pięknej i tajemniczej instruktorki medytacji, która potrafi czytać marzenia senne. Nagle pojawia się realne niebezpieczeństwo. Powraca ten, kogo Jack szuka od lat... „Krentz nigdy nie rozczarowuje i teraz też trafia w dziesiątkę mroczną tajemnicą, gorącą akcją i płonącą namiętnością”. – „Kirkus Reviews” Koniec lata Malownicze i tajemnicze wybrzeże, poszarpane ostrymi klifami kryjącymi mroczne jaskinie, okala Eclipse Bay. To małe miasteczko kryje sekrety tak zdradliwe jak groźny krajobraz, i rywalizacje tak dzikie jak sztorm oceanu. W Eclipse Bay plotki rozchodzą się szybko. Nick Harte nie myślał o tym, zanim zaczął się spotykać z Olivią, piękną właścicielką miejscowej galerii. Teraz całe miasto aż wrze. Bo tylko Nick nie zna przeszłości rodziny Olivii... Jayne Ann Krentz to amerykańska autorka powieści kobiecych. Jej książki wydano w 35 milionach egzemplarzy. Są tłumaczone na 33 języki. Jayne Ann Krentz tworzy emocjonujące, zmysłowe powieści obyczajowe i wypełnia je napięciem godnym thrillera psychologicznego.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

69
Let The World Burn, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Let The World Burn, CD
VIO-LENCE, Mystic Production
Dostępny
16 szt.

1. Flesh from Bone 2. Screaming Always 3. Upon Their Cross 4. Gato Negro 5. Let the World Burn

47,90 zł
44,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,83 zł

70
Lights On LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lights On LP, Winyl
Sanhedrin, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.25

1.Correction 2.Code Blue 3.Lights On 4.Scythian Women 5.Hero´s End 6.Lost At Sea 7.Death Is A Door 8.Change Takes Forever

110,90 zł
102,03 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,87 zł

71
Let The World Burn LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Let The World Burn LP, Winyl
VIO-LENCE, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

1.Flesh from Bone 2.Gato Negro 3.Screaming Always 4.Let the World Burn 5.Upon Their Cross

110,90 zł
102,03 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,87 zł

72
Lights On, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lights On, CD
Sanhedrin, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1. Correction 2. Lights on 3. Lost at Sea 4. Change Takes Forever 5. Code Blue 6. Scythian Women 7. Hero'S End 8. Death Is a Door

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

73
Let There Be Witchery, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Let There Be Witchery, CD
Midnight, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1.Telepathic Nightmare 2.Frothing Foulness 3.In Sinful Secrecy 4.Nocturnal Molestation 5.More Torment 6.Let There Be Sodomy 7.Devil Virgin 8.Snake Obsession 9.Villainy Wretched Villainy 10.Szex Witchery

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

74
Let There Be Witchery LP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Let There Be Witchery LP BLACK, Winyl
Midnight, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.20

1. Intro 2. Part of the End 3. Idols of Triumph 4. Follow the Light That Blinds 5. Fall from Grace 6. At Its End 7. Reborn Paradise 8. The One Desire 9. Call of Emptiness 10. Voices of Fire 11. Doomsday 12. Funeral of the Earth 13. Artifacts of the Black Rain

110,90 zł
102,03 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,87 zł

75
Hellbent, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hellbent, CD
Impending Doom, Eone / Spv
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Satanic Panic 2. New World Horror 3. Culture Of Death 4. Hellbent 5. I Must End

49,90 zł
76
Soul Ripper, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Soul Ripper, CD
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. My Time 2. Soul Ripper 3. Written in the Sand 4. Fall of Cimbria 5. Distasteful Party 6. Memento Mori 7. The Drone 8. Vernal Equinox

65,90 zł
77
To The Orphic Void, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To The Orphic Void, CD
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1. She 2. Weeping Iron Tears 3. Moving On 4. The Ferryman 5. Shivering Deadly Cold 6. Transmigration Of The Soul

65,90 zł
78
The New World, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The New World, CD
Lucer, SPV
Dostępny
13 szt.

Lista utworów: 1. The New World 2. One of Us 3. No Soul 4. Older 5. Empire 6. Death Wish 7. Revenge 8. White Lies 9. Trouble 10. Only One

65,90 zł
79
The Devil Rides, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Devil Rides, CD
Demon, SPV
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

Lista utworów: 1. Full Moon 2. Night of the Demon 3. Deliver Us from Evil 4. Sign of a Madman 5. One Helluva Night 6. Don't Break the Circle 7. The Plague 8. Get the Hell Outta Here 9. The Devil Rides Out 10. Beyond the Gates 11. Total Possession

68,90 zł
Powiadomienie
80
Life Below Zero, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Life Below Zero, CD
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Mirror 2. Saving Shore 3. Eins Mit Dem Wind 4. Wait for a Sign 5. Neurodamon 6. Lost in Endless Ice 7. 7Even Days of Darkness 8. White Wings 9. Choose 10. Energie 11. Gluck Auf! 12. Lost Control 13. One More Tale

65,90 zł
Powiadomienie
81
Cosmos Osmosis, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cosmos Osmosis, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

1. Cosmos Osmosis 2. A Fading Hope 3. Each Night Is A Gateway 4. If The Days Of Old Return 5. Survival Of The Rotten 6. Like Moss On Bones 7. Dread By Gaslight 8. The Devourer 9. With Axe In Hand

65,90 zł
Powiadomienie
82
Carved In Rock, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Carved In Rock, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

1.Irma La Douce 2.It Ain't Pretty 3.We Got To Own This Thing 4.Babyon - Sin City 5.Give 'Em Hell, Boy 6.Rockers Lament 7.Lay Your Body Down 8.Love And War 9.Freedom To Love 10.What's It Gonna Be? 11.I Believe

68,90 zł
Powiadomienie
83
Death Roll, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Death Roll, CD
Tyranex, SPV
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

1.Death Roll 2.Blade of the Sacrificer 3.Berget 4.In Order to Live 5.Fight Them Back 6.No Justice 7.Bloodflow 8.Beyond the Throes of Evil

65,90 zł
Powiadomienie
84
Zero And Below, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zero And Below, CD
Crowbar, SPV
Dostępny
20 szt.

DIGIPAK 1. The Fear That Binds You 2. Her Evil Is Sacred 3. Confess to Nothing 4. Chemical Godz 5. Denial of the Truth 6. Bleeding from Every Hole 7. It's Always Worth the Gain 8. Crush Negativity 9. Reanimating a Lie 10. Zero and Below

65,90 zł
85
Torture World, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torture World, CD
Dostępny
5 szt.

1) Kingmaker 2) Torture World 3) Womb 4) Death Forgives No One

49,90 zł
86
Breaking The Ice, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Breaking The Ice, CD
Ice Age, SPV
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

Lista utworów: 1. Fleet Street 2. Hell Or Nothing 3. Clever 4. General Alert 5. Instant Justice 6. Breaking The Ice 7. Total Collapse 8. Mental Disorder 9. No Need To Bleed 10. A Case Of Cerebral Death

68,90 zł
Powiadomienie
87
Karu, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karu, CD
Dostępny
12 szt.

1. Charged 2. Breaking Myself Away 3. Rotten 4. High Octane 5. Under the Gun 6. Devil Rides with Me 7. Broken 8. Black Ink 9. Choke Me

65,90 zł
88
Burning Insight, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Burning Insight, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

1.Intro 2.Burnin Insight 3.Bleeding Sanity 4.Soar 5.Drained 6.The Awakening 7.Entwined 8.Wrath Of Judgement 9.Unbreakable 10.Self Destruction 11.Ghost 12.Grainne Mhaol

65,90 zł
Powiadomienie
89
Unity, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Unity, CD
Rage, SPV
Dostępny
20 szt.

CD1 - 1.All I Want CD1 - 2.Insanity CD1 - 3.Down CD1 - 4.Set This World On Fire CD1 - 5.Dies Irae CD1 - 6.World Of Pain CD1 - 7.Shadows CD1 - 8.Living My Dream CD1 - 9.Seven Deadly Sins CD1 - 10.You Want It, You'll Get It CD1 - 11.Unity CD1 - 12.Mystery Trip CD1 - 13.Darkness Turns To Light CD2 - 1.Orgy Of Destruction CD2 - 2.War Of Worlds CD2 - 3.Great Old Ones CD2 - 4.Paint The Devil On The Wall CD2 - 5.Sent By The Devil CD2 - 6.Firestorm CD2 - 7.Down CD2 - 8.Prayers Of Steel CD2 - 9.Suicide CD2 - 10.Days Of December CD2 - 11.Unity CD2 - 12.Anarchy (Drum Solo) CD2 - 13.Enough Is Enough CD2 - 14.Invisible Horizons CD2 - 15.Set This World On Fire

65,90 zł
90
The Best Of, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Best Of, CD
Dostępny
6 szt.

Lista utworów:

65,90 zł
91
The Chosen, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Chosen, CD
Enterprise Earth, Eone / Spv
Dostępny
12 szt.

Lista utworów: 1. Where Dreams Are Broken 2. Reanimate // Disintegrate 3. Unleash Hell 4. I Have To Escape 5. The Tower 6. They Have No Honor 7. Overpass 8. You Couldn't Save Me 9. Unhallowed Path 10. Legends Never Die 11. My Blood, Their Satiation 12. Skeleton Key 13. The Chosen 14. Atlas

65,90 zł
92
The Best Of, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Best Of, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.05

Lista utworów: 1. Fleshmasters Birthday 2. Just a Wound 3. Disaster Destruction and Doom 4. Fecal Overdose 5. Twenty Bodies 6. Stop Talking Start Dying 7. Fotus Controlled Dismemberment 8. Toxic Trap 9. Necrotic Ulgherous Genoplast 10. Santo Subito 11. The Game We Play 12. Pigamism of Remains 13. Splatter Is Better 14. Are You Dead

65,90 zł
Powiadomienie
93
The Millenium Years BOX, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
247,90 zł
94
Love Decayed, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Love Decayed, CD
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Different 2. Leaves 3. Maybe It's Too Late 4. Ashes 5. On His Mind 6. Love Decayed 7. Little Sister 8. Somewhere Outside 9. Their Man 10. Strange Dismay 11. Down 12. Ugly 13. Untied

65,90 zł
95
Welcome To The Other Side LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Welcome To The Other Side LP, Winyl
Rage, SPV
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

1. Trauma (Instrumental) 2. Paint the Devil on the Wall 3. The Mirror in Your Eyes 4. R.i.p. 5. One More Time 6. Requiem (Instrumental) 7. I4m Crucified 8. No Lies 9. Point of No Return 10. Leave It All Behind 11. Deep in the Night 12. Welcome to the Other Side 1. Lunatic (Instrumental) 2. Riders on the Moonlight 3. Straight to Hell 4. After the End 5. Sister Demon 6. Don't Fear the Winter (Version 2001) 7. Straight to Hell (Edit) 8. No Lies (Rough Mix) 9. Point of No Return (Rough Mix)

146,90 zł
Powiadomienie
96
Soundchaser, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Soundchaser, CD
Rage, SPV
Dostępny
20 szt.

CD1 1. Orgy Of Destruction 2. War Of Worlds 3. Great Old Ones 4. Soundchaser 5. Defenders Of The Ancient Life 6. Secrets In A Weird World 7. Flesh And Blood 8. Human Metal 9. See You In Heaven Or Hell 10. Falling From Grace Part 1 Wake The Nightmares 11. Falling From Grace Part 2 Death Is On It's Way 12. French Bourre'e 13. Fugue No. 5 In D Major CD2 1. Flesh And Blood 2. Rocket Science (guitar Solo) 3. Soundchaser 4. Straight To Hell 5. Back In Time 6. Refuge 7. From The Cradle To The Grave 8. Black In Mind 9. Solitary Man 10. Don't Fear The Winter 11. All I Want 12. Higher Than The Sky 13. Mouth Of Greed # 14. See You In Heaven Or Hell #

65,90 zł
97
Milking The Massess, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Milking The Massess, CD
Dostępny
8 szt.

1 Introduction to Milk Production 2 Liars to Impale 3 Legality Parts from Morality 4 S.O.S 5 Surveillance: Approved! 6 Show Me Violence 7 Hell on Earth 8 Stones and Spears 9 Whoreship Materialism 10 Systematic Suppression 11 Redeem, Regret, Repeat 12 Habits Over Ethics 13 Happy Fun Time Song

65,90 zł
98
Kumbl, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kumbl, CD
Dostępny
17 szt.

Lista utworów: 1. Den Hoboeken Dans 2. Nu Stander Landen I VÃ¥de 3. Carmen Vernale 4. Ebbe Skammelson 5. Kragevisen 6. Villemand 7. Liden Kirsten 8. Rottefængeren 9. Den Store Stygge Stimand 10. Dromte Mig en DROM 11. Ramund 12. De to Ravne

65,90 zł
99
The Cosmic Cauldron, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Cosmic Cauldron, CD
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Warvoid A.D. 2. Astrogate The Spectral Lane 3. The Predation 4. Mournful Heavens 5. The Cosmic Cauldron 6. Odium 7. The Prism Fortress 8. Chrononaut 9. Planet Oblivion 10. Transgalactic

65,90 zł
100
Arise From Worms, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arise From Worms, CD
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Living Sacrifice 2. Axes of Voivode I 3. Axes of Voivode II 4. Persepolis

49,90 zł
Wróć do góry