hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.02.26

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 26 lutego 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Opowiem ci mamo co robią dinozaury (Emilia Dziubak), na drugim Jak Wojtek został strażakiem (Czesław Janczarski). Kolejny produkt to Akademia mądrego dziecka. Ciekawski kotek (Zbigniew Dmitroca, Antonella Abbatiello) oraz Życie instrukcja obsługi (Georges Perec).
1
Opowiem ci mamo co robią dinozaury - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiem ci mamo co robią dinozaury
Dostępny183 szt.

Kudłacz i karaluch wyruszają w podróż? w czasie. Trafią do krainy dinozaurów i poznają te niezwykłe zwierzęta: olbrzymiego Riochazaura, Trematozaura, który zgubił jajo, roślinożernego Diplodoka, żyjącego w wodzie Plejozaura, Tyranozaura Rexa kłócącego się z Ankylozaurem, latające Archaeopteryxy i wiele, wiele innych. Edukacja, humor, zadania interaktywne, a przede wszystkim piękne ilustracje Emilii Dziubak sprawiają, że nie sposób przejść obok tej książki obojętnie. To znakomity prezent dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Emilia Dziubak ? autorka i ilustratorka książek dla dzieci. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Współpracuje z autorami i wydawnictwami w Polsce i za granicą. Laureatka Nagrody Literackiej m.st. Warszawy w 2014 r. Laureatka nagrody ?Przecinek i Kropka? w konkursie na najlepszą książkę dziecięcą w 2016 r. Wyróżniona w 2016 r. w konkursie PTWK Najpiękniejsze Książki Roku 2015 za autorską książkę ?Rok w lesie?. Laureatka nagrody ?Żółta Ciżemka? w 2017 r. W 2018 r. wyróżniona w konkursie Książka Roku Polskiej Sekcji IBBY. Laureatka nagrody Soligatto 2019.

49,90 zł
31,44 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 18,46 zł

46 osób kupiło
2
Jak Wojtek został strażakiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak Wojtek został strażakiem
Dostępny162 szt.

Siedmioletni Wojtek marzy, żeby zostać strażakiem, ale dorośli twierdzą, że jest za mały. I oto przypadek sprawia, że chłopiec wynosi z płonącego domu niemowlę i alarmuje straż pożarną? Wydanie z pięknymi ilustracjami Marianny Sztymy. Kolorowe ilustracje, poręczny format i duża czcionka ? książka idealna do samodzielnego czytania. Marianna Sztyma ? absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Dyplom z grafiki warsztatowej zrobiła u profesora Tadeusza Jackowskiego. Jest autorką ilustracji prasowych (m.in. dla ?Twojego Stylu?, ?Press?, ?Newsweeka?, ?Wysokich Obcasów?, ?Zwierciadła?, ?Elle? czy ?Wprost?) i ilustracji książek dla dzieci. Rysuje komiksy, projektuje okładki i maluje. Mieszka na Pogórzu Izerskim z kotami i psami.

14,90 zł
9,99 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 4,91 zł

33 osoby kupiły
3
Akademia mądrego dziecka. Ciekawski kotek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Ciekawski kotek
Dostępny23 szt.

„Akademia mądrego dziecka” to wspaniała zabawa, a zarazem rozwijanie sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej, poszerzanie wiedzy o sobie samym, o świecie. Tym najbliższym i tym dalszym, oraz rozwijanie podstawowych umiejętności i wartości społecznych. To doskonałe stopniowe przygotowywanie do nauki czytania i pisania oraz uczenia się matematyki, poradzenia sobie w przyszłości w szkole i w życiu!

26,99 zł
18,99 zł

Rabat 29,6%
oszczędzasz 8,00 zł

18 osób kupiło
4
Życie instrukcja obsługi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie instrukcja obsługi
Dostępny100 szt.

W „Życiu instrukcji obsługi” Georges Perec zaprasza nas do paryskiej kamienicy, po której pomieszczeniach poruszamy się wraz z nim ruchem skoczka szachowego, śledząc przy okazji losy jej osobliwych mieszkańców. Wiele się w tym budynku wydarzyło, wiele dzieje się na naszych oczach. Mimo oszałamiającej różnorodności zdarzeń, mimo nagromadzenia komicznych i tragicznych perypetii, przy lekturze których po prostu nie sposób się nudzić, nad wszystkim unosi się niepokojące widmo pustki. Nie, nie, Perec nie jest naiwny. Nie chce nam powiedzieć tego, co już wiemy – że na dwóch krańcach naszego życia jest nieistnienie. Próbuje uchwycić subtelną istotę pewnego stanu, który wszyscy znamy z własnego doświadczenia, a którego natura nieustannie się nam wymyka. Oto jednemu z bohaterów przychodzi do głowy, by całą życiową energię i większość finansowych środków, którymi dysponuje, wykorzystać w celu stworzenia wielokształtnego dzieła. Następnie zaś dochodzi do wniosku, że dzieło to należy unicestwić, usuwając każdy jego ślad. U Pereca pustka jest „wytwarzana”, u niego nicość się „robi”. Pytanie – nie jedyne, ale chyba najważniejsze – brzmi następująco: czy ktoś to powstrzyma, czy ktoś zdoła uniemożliwić realizację tego destrukcyjnego planu? Oddajemy do Waszych rąk w tym roku jedno z najwybitniejszych dzieł literackich XX w. w kongenialnym przekładzie Wawrzyńca Brzozowskiego, który do niniejszej edycji wprowadził drobne poprawki.

99,00 zł
65,34 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 33,66 zł

16 osób kupiło
5
Puzzle 4w1. Ekipa Spidey'a - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4w1. Ekipa Spidey'a
Trefl
Dostępny248 szt.

Puzzle 4 w 1 "Ekipa Spidey'a" TREFL.Puzzle dla dzieci składające się z 4 niezależnych układanek. Po ułożeniu puzzli powstaną cztery obrazki o wymiarach 28.5 x 20.5 cm każdy. Zróżnicowana liczba elementów (12, 15, 20, 24) pozwala na zabawę zarówno młodszym, jak i nieco starszym fanom puzzli. Puzzle zostały wyprodukowane w Polsce, a do produkcji zostały wykorzystane ekologiczne materiały.

28,00 zł
24,36 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,64 zł

14 osób kupiło
6
Czyj to nocnik? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czyj to nocnik?
Dostępny24 szt.

To seria książeczek dla dzieci i rodziców do wspólnego czytania, oglądania i odkrywania świata.Kolejne książeczki to kolejne niespodzianki. Zabawne wierszyki, sympatyczne postacie, barwne ilustracje z wycięciami na sztywnym papierze odkrywają przed dziećmi świat przyrody i świat wyobraźni, świat przygód i świat emocji.

26,99 zł
18,99 zł

Rabat 29,6%
oszczędzasz 8,00 zł

11 osób kupiło
7
Ocean to pikuś - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ocean to pikuś
Dostępny41 szt.

Ocean to pikuś zabiera nas w zuchwały rejs kajakiem przez Atlantyk. To oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o Aleksandrze Dobie, pełnym optymizmu i pogody ducha marzycielu, który w 2010 roku jako pierwszy człowiek na świecie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent. Książka pełna jest barwnych i pełnych pozytywnej energii ilustracji Marcina Leśniaka.

44,90 zł
30,53 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,37 zł

10 osób kupiło
8
Psalmoterapia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psalmoterapia
Dostępny31 szt.

Psalmy to wyjątkowe modlitwy. Od tysięcy lat poruszają i przemieniają ludzkie serca. Pomagają trwać przy Bogu w każdych okolicznościach życia. Jest w nich zawarta mądrość, autentyzm, nadzieja, piękno oraz siła, które stają się udziałem tego, kto je czyta. Odkrywają tajemnicę Boga i sposób Jego działania w sercu ludzkim. Jak w czystym zwierciadle możemy w nich dostrzec własne doświadczenia, historię i głębię duszy. Książka Psalmoterapia jest żywym świadectwem ponownego rozmiłowania się w modlitwie słowem Bożym. Dowodem, że każdy człowiek może przekroczyć próg rutyny i formalizmów religijnych. Drogowskazem, jak z pomocą łaski Bożej każdy z nas może wejść na drogę odnowy życia duchowego.

35,00 zł
30,45 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,55 zł

9 osób kupiło
9
Mamo, chcę jeść! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mamo, chcę jeść!
Dostępny60 szt.

To seria książeczek dla dzieci i rodziców do wspólnego czytania, oglądania i odkrywania świata.Kolejne książeczki to kolejne niespodzianki. Zabawne wierszyki, sympatyczne postacie, barwne ilustracje z wycięciami na sztywnym papierze odkrywają przed dziećmi świat przyrody i świat wyobraźni, świat przygód i świat emocji.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

9 osób kupiło
10
Kto robi hu-hu? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto robi hu-hu?
Dostępny15 szt.

Akademia Mądrego Dziecka to wspaniała zabawa, a zarazem rozwijanie sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej, poszerzanie wiedzy o sobie samym, o świecie - tym najbliższym i tym dalszym, oraz rozwijanie podstawowych umiejętności i wartości społecznych. To doskonałe stopniowe przygotowywanie do nauki czytania i pisania oraz uczenia się matematyki, poradzenia sobie w przyszłości w szkole i w życiu!

27,00 zł
18,99 zł

Rabat 29,7%
oszczędzasz 8,01 zł

9 osób kupiło
11
Oni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Dystopijny majstersztyk Kay Dick wzbudził zachwyt w momencie wydania, po czym został zapomniany na ponad cztery dekady. Odkryty na nowo w Anglii przeżywa dziś drugą młodość: ukazuje się po raz pierwszy we Francji, w Stanach Zjednoczonych, Niemczech oraz w Polsce. Powieść strukturalnie niejednoznaczna: bo – czy mamy tu do czynienia z jedną narratorką lub jednym narratorem, czy może wieloma mówiącymi osobami – nie jest ani razu jasne. Wiadomo natomiast na pewno, że ukazane nam historie mają miejsce w koszmarnym świecie, w którym oddanie się jakiejkolwiek formie twórczości jest bezwzględnie piętnowane i grozi jej autorowi nieodwracalnymi konsekwencjami. Proza Dick skłania do swobodnej interpretacji – jedni czytają ją jako orwellowską wizję przyszłości, inni chcą widzieć w niej szereg fenomenalnie zarysowanych sennych koszmarów, jeszcze inni – metaforę twórczych zmagań samej autorki.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

8 osób kupiło
12
Związki - karty dla par - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Związki - karty dla par
Rozmawiaj.MY
Dostępny24 szt.

rozmawiaj.MY to stworzona we współpracy z psychologami gra dla par, której głównym celem jest poprawa komunikacji oraz zwiększenie bliskości między partnerami.DLA KOGO?To nieistotne czy dopiero jesteście po pierwszej randce czy macie za sobą 20 lat małżeństwa. Pytania są ułożone w taki sposób aby każda para znalazła coś dla siebie.ZASADYGra opiera się na naprzemiennym zadawaniu pytań, szczerych odpowiedziach i aktywnym słuchaniu. To 50 pytań i zadań, które sprawią, że poznacie się lepiej. Tutaj nie ma żadnych punktów i wygranych. Zwycięzcami jesteście oboje, a nagrodą jest wysokiej jakości czas spędzony razem.JAKOŚCIOWY CZASRegularne sięganie po grę sprawi, że Wasz związek będzie głębszy i bardziej świadomy. Wyprowadzi Was ze strefy komfortu i przypomni Wam, dlaczego jesteście razem.PREZENT IDEALNY?rozmawiaj.MY to świetny pomysł na prezent. Dla nowożeńców, na rocznicę ślubu, na walentynki, na wieczór panieński czy też z okazji urodzin. Każda okazja jest idealna aby obdarować kogoś grą.ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:50 kart z pytaniami i zadaniami4 karty z kołami ratunkowymi (czas i stop)eleganckie pudełko z tektury introligatorskiej, zamykane na magnes, oprawione w folię satynową (w dotyku jak skóra)instrukcja

151,60 zł
144,02 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,58 zł

7 osób kupiło
13
Zwierzęta i zwierzątka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzęta i zwierzątka
Dostępny28 szt.

To seria książeczek da dzieci i rodziców do wspólnego czytania, oglądania i poznawania świata. Zabawne wierszyki, sympatyczne postacie i barwne ilustracje odkrywają przed dziećmi świat przyrody i świat wyobraźni, świat przygód i świat emocji.

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

5 osób kupiło
14
Koniec człowieczeństwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koniec człowieczeństwa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.05

„Przez cały czas – taka jest tragikomiczna natura naszej sytuacji – domagamy się od innych ludzi tych samych cech, które uznajemy za niedopuszczalne. Nie sposób otworzyć czasopisma, by nie natknąć się na stwierdzenie, że nasza cywilizacja potrzebuje więcej „siły napędowej”, dynamizmu, poświęcenia czy „kreatywności”... – fragment książki

36,00 zł
25,92 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,08 zł

6 osób kupiło
15
Myszka szuka domu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myszka szuka domu
Dostępny26 szt.

To seria książeczek dla dzieci i rodziców do wspólnego czytania, oglądania i poznawania świata. Zabawne wierszyki, sympatyczne postacie i barwne ilustracje odkrywają przed dziećmi świat przyrody i świat wyobraźni, świat przygód i świat emocji.

28,99 zł
22,03 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,96 zł

3 osoby kupiły
16
A to było tak... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A to było tak...
Dostępny30 szt.

Akademia mądrego dziecka to wspaniała zabawa, a zarazem rozwijanie sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej, poszerzanie wiedzy o sobie samym, o świecie. Tym najbliższym i tym dalszym, oraz rozwijanie podstawowych umiejętności i wartości społecznych. To doskonałe stopniowe przygotowywanie do nauki czytania i pisania oraz uczenia się matematyki, poradzenia sobie w przyszłości w szkole i w życiu!

25,00 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

2 osoby kupiły
17
Rodzina - karty z zadaniami dla całej rodziny - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina - karty z zadaniami dla całej rodziny
Rozmawiaj.MY
Dostępny14 szt.

GRA To stworzona we współpracy z psychologami gra, która zwiększa kreatywność, umiejętności komunikacyjne i zachęca zarówno dzieci jak i dorosłych do refleksji. Pozwala ona dobrze się bawić i budować więzi między członkami rodziny. Głównym celem gry jest poprawa komunikacji oraz zwiększenie bliskości. Starannie wyselekcjonowane zadania dają Ci szansę na jeszcze lepsze poznanie Twoich najbliższych. DLA KOGO? Gra przeznaczona jest dla 2 do 10 graczy - dzieci i rodziców ale również innych członków rodzin (dziadków, cioć, wujków), osób od 5 do 105 lat. Starannie opracowane zadania stworzą przestrzeń, w której możecie szczerze komunikować się ze sobą i lepiej się poznawać.Zadania dotyczą zarówno Waszej rodziny, Waszych uczuć oraz emocji jak i tematów lekkich i przyjemnych, które dostarczą Wam dużo śmiechu i zabawy. Gra składa się z dwóch typów zadań: zadań indywidualnych jak i również, takich które powinni wykonać wszyscy uczestnicy gry. ZASADY Przetestujcie karty, połóżcie na kupcie i po kolei losujcie zadania. Tutaj nie ma żadnych punktów i wygranych. Zwycięzcami jesteście wszyscy, a nagrodą jest wysokiej jakości czas spędzony z członkami rodziny. JAKOŚCIOWY CZAS rozmawiaj.MY RODZINA pomaga jeszcze lepiej się poznać, świetnie się bawić i nieszablonowo spędzić wolny czas. Możecie zagrać w rozmawiaj.MY w sobotnie popołudnie, na rodzinnej wycieczce, w odwiedzinach u dziadków - każda okazja jest dobra. PREZENT IDEALNY? rozmawiaj.MY RODZINA to świetny pomysł na prezent urodzinowy, imieninowy czy na Boże Narodzenie. Każda okazja jest idealna aby obdarować kogoś naszą grą. To wspaniały prezent dla każdego kto ma dzieci (lub wnuki, kuzynki, siostrzenice etc.) w wieku starszym niż 5 lat. ZAWARTOŚĆ ZESTAWU: 50 kart z zadaniami 2 karty z kołami ratunkowymi (czas i stop) eleganckie pudełko z tektury introligatorskiej, zamykane na magnes, oprawione w folię satynową (w dotyku jak skóra) instrukcja

151,60 zł
136,44 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,16 zł

2 osoby kupiły
18
Zakładka 92 z chwostem, migdałowiec - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka 92 z chwostem, migdałowiec
Skona Ting
Dostępny19 szt.

Elegancka kartonowa zakładka z miękkim chwościkiem, wyprodukowana w Szwecji. Zakładka z oryginalnym motywem kwiatowym oraz stonowaną kolorystyką i sznureczkiem będzie idealnym uzupełnieniem każdej książki. Wymiary: 5.0 x 17.0 cm.

9,00 zł
8,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

2 osoby kupiły
19
Torba bawełniana STBAG39 Kogut Shopperka na ramię - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba bawełniana STBAG39 Kogut Shopperka na ramię
Skona Ting
Dostępny6 szt.

Ozdobna torba na ramię wykonana w 100% z ekologicznej bawełny. Wyprodukowana w Szwecji.

34,90 zł
33,16 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,74 zł

2 osoby kupiły
20
Spory o kapitalizm - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spory o kapitalizm
Dostępny67 szt.

Zjawisko kapitalizmu konstytuuje współczesną rzeczywistość od co najmniej dwóch wieków. Po upadku bloku wschodniego kapitalizm jest często traktowany jako oczywisty i niepodważany sposób organizacji życia gospodarczego. Kapitalizm zarówno w swych korzeniach, a tym bardziej współczesnym obrazie, determinuje nie tylko ekonomię, lecz także życie społeczne, kulturowe, polityczne, naukowe. Dla politologa wnikliwe badania nad stanem i przyszłością kapitalizmu są bardzo istotne. Pozwalają zrozumieć rzeczywistość, dostrzegać obecne i potencjalne zagrożenia, kreślić scenariusze kierunków zmian systemów politycznych np. demokracji liberalnej. Celem poniższego tomu jest prześledzenie oczywistych i mniej oczywistych wymiarów historii i współczesnego kapitalizmu, w skali globalnej, regionalnej, lokalnej. Duża część obecnych rozważań odnosi się do systemu polskiego, do polskiej drogi do kapitalizmu, miejsca Polski w globalnym systemie kapitalistycznym, a także specyfiki i kolorytu gospodarki polskiej i jej związków z szeroko rozumianą polityką.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

2 osoby kupiły
21
Torebka ozdobna A5 STBAG111 Kogut - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka ozdobna A5 STBAG111 Kogut
Skona Ting
Dostępny10 szt.

Elegancka, papierowa torebka prezentowa, wyprodukowana w Szwecji.

15,40 zł
14,99 zł

Rabat 2,7%
oszczędzasz 0,41 zł

1 osoba kupiła
22
Stare rachunki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stare rachunki
Dostępny29 szt.

Zbiór opowiadań opartych na doświadczeniu pracy w szpitalach i poradniach psychiatrycznych. Krótkie felietony "wzięte z życia" wymownie ukazują, jak bardzo różne bolesne przeżycia potrafią wywrzeć swoje piętno na całym życiu człowieka.Autorka, która sama doświadczyła przerażającego pobytu w obozie koncentracyjnym Ravensbrck (opowiada o tym w wydanej również przez Edycję Świętego Pawła książce pt.: I boję się snów), wiele miejsca poświęca ludziom, których nękają wspomnienia podobnych przeżyć obozowych i okupacyjnych.

30,00 zł
27,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
23
Torba bawełniana STBAG37 Amarylis Shopperka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba bawełniana STBAG37 Amarylis Shopperka
Skona Ting
Dostępny8 szt.

Ozdobna torba na ramię wykonana w 100% z ekologicznej bawełny. Wyprodukowana w Szwecji.

34,90 zł
33,16 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,74 zł

1 osoba kupiła
24
Zakładka 95 z chwostem, ptaki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka 95 z chwostem, ptaki
Skona Ting
Dostępny2 szt.

Elegancka kartonowa zakładka z miękkim chwościkiem, wyprodukowana w Szwecji. Zakładka z oryginalnym motywem zwierzęcym oraz stonowaną kolorystyką i sznureczkiem będzie idealnym uzupełnieniem każdej książki. Wymiary: 5.0 x 17.0 cm.

9,00 zł
8,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
25
Puzzle dwustronne maxi 60 elementów. Król Lew - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle dwustronne maxi 60 elementów. Król Lew
Lisciani, 60
Dostępny32 szt.

Dwustronne puzzle Lisciani zapewniają dwa razy więcej zabawy! Elementy umożliwiają ułożenie obrazka o rozmiarze 70x50 cm, który widnieje na opakowaniu, a także pokolorowanie jego czarno-białego odpowiednika znajdującego się na odwrocie.

29,40 zł
26,17 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,23 zł

1 osoba kupiła
26
Droga krzyżowa z Ojcem Pio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga krzyżowa z Ojcem Pio
Dostępny7 szt.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej zawsze inspirowało wiernych do głębokiego zamyślenia nad męką i śmiercią naszego Zbawiciela. Zawarte w tej książce rozważania są owocem takiej właśnie modlitwy: skupionej wokół Chrystusa podążającego na Golgotę, często bardzo osobistej, przeżywanej w duchu ewangelicznego niesienia własnego krzyża za Mistrzem.Są to rozważania osób, będących gorącymi czcicielami świętego Ojca Pio z Pietrelciny. Zarówno w medytacjach poszczególnych stacji, autorstwa pani Janiny Peszek z Grójca, jak i w czternastu świadectwach członków Grupy Modlitwy Ojca Pio z Nowego Sącza (rozważanych na nabożeństwie Drogi Krzyżowej podczas pierwszego ogólnopolskiego czuwania z Ojcem Pio w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach w 2003 roku), możemy odnaleźć ślady nauki i wstawiennictwa świętego "Cyrenejczyka dla wszystkich". Ilustracją dla tych rozważań są zdjęcia stacji Drogi Krzyżowej w San Giovanni Rotondo.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
27
Rodzina - karty z pytaniami dla całej rodziny - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina - karty z pytaniami dla całej rodziny
Rozmawiaj.MY
Dostępny18 szt.

Wierzymy, że komunikacja jest podstawą tworzenia dobrych relacji. Zadawanie odpowiednich pytań pozwala nam jeszcze lepiej poznać członków naszej rodziny - dzieci, rodziców czy dziadków. GRA To stworzona we współpracy z psychologami gra, która zwiększa kreatywność, umiejętności komunikacyjne i zachęca zarówno dzieci jak i dorosłych do refleksji. Pozwala dobrze się bawić i budować więzi między członkami rodziny. Głównym celem gry jest poprawa komunikacji oraz zwiększenie bliskości. Starannie wyselekcjonowane pytania dają Ci szansę na jeszcze lepsze poznanie Twoich najbliższych. DLA KOGO? Gra przeznaczona jest dla 2 do 10 graczy - dzieci i rodziców, ale również innych członków rodzin (dziadków, cioć, wujków), osób od 5 do 105 lat. Starannie opracowane pytania stworzą przestrzeń, w której możecie szczerze komunikować się ze sobą i lepiej się poznawać.Gra składa się z trzech typów pytań: o Wasze uczucia i emocje, dotyczących Waszej rodziny i jej członków oraz pytań o zróżnicowanej tematyce, pozwalające Wam się jeszcze lepiej poznać. ZASADY Gra opiera się na naprzemiennym zadawaniu pytań, szczerych odpowiedziach i aktywnym słuchaniu. Tutaj nie ma żadnych punktów i wygranych. Zwycięzcami jesteście wszyscy, a nagrodą jest wysokiej jakości czas spędzony z członkami rodziny. JAKOŚCIOWY CZAS rozmawiaj.MY RODZINA pomaga jeszcze lepiej się poznać i komunikować. Poprzez zadawanie odpowiednich pytań poruszacie tematy zabawne i poważne, o których możliwe, że nigdy nie rozmawialiście. Możecie zagrać w grę w sobotnie popołudnie, na rodzinnej wycieczce, w aucie, w odwiedzinach u dziadków - każda okazja jest dobra. PREZENT IDEALNY? rozmawiaj.MY RODZINA to świetny pomysł na prezent urodzinowy, imieninowy czy na Boże Narodzenie. Każda okazja jest idealna aby obdarować kogoś naszą grą. To wspaniały prezent dla każdego kto ma dzieci (lub wnuki, kuzynki, siostrzenice) w wieku starszym niż 5 lat. ZAWARTOŚĆ ZESTAWU: 50 kart z pytaniami 2 karty z kołami ratunkowymi (czas i stop) eleganckie pudełko z tektury introligatorskiej, zamykane na magnes, oprawione w folię satynową (w dotyku jak skóra) instrukcja

151,60 zł
136,44 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,16 zł

1 osoba kupiła
28
Karnet ST400 B6 + koperta Magnolia - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet ST400 B6 + koperta Magnolia
Skona Ting
Dostępny5 szt.

Karnet w formacie B6 z kopertą, wyprodukowany w Szwecji.

10,99 zł
1 osoba kupiła
29
Zakładka z chwostem, bukiet kwiatów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka z chwostem, bukiet kwiatów
Skona Ting
Dostępny19 szt.

Elegancka kartonowa zakładka z miękkim chwościkiem, wyprodukowana w Szwecji. Zakładka z oryginalnym motywem kwiatowym oraz stonowaną kolorystyką i sznureczkiem będzie idealnym uzupełnieniem każdej książki. Wymiary: 5.0 x 17.0 cm.

9,00 zł
8,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
30
Intymnie - karty dla par edycja seksualna - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Intymnie - karty dla par edycja seksualna
Rozmawiaj.MY
Dostępny19 szt.

Szczera, intymna i otwarta komunikacja jest podstawą każdego udanego związku. rozmawiaj.MY INTYMNIE to stworzona we współpracy z psychologami gra dla par, której głównym celem jest poprawa komunikacji oraz zwiększenie bliskości między partnerami. Starannie wyselekcjonowane pytania i zadania dają Ci szansę na jeszcze głębsze poznanie seksualności swojej oraz Partnera. DLA KOGO? To nieistotne czy dopiero jesteście po pierwszej randce czy macie za sobą 15 lat małżeństwa. Pytania ułożone są w taki sposób, aby każda para znalazła coś dla siebie. Dwa starannie opracowane poziomy gry stworzą przestrzeń, w której możecie szczerze komunikować się ze sobą i odkrywać swoje intymne fantazje. ZASADY Gra opiera się na naprzemiennym zadawaniu pytań, szczerych odpowiedziach i aktywnym słuchaniu. To 90 pytań i 5 zadań na 2 poziomach - pytania z serii "ogólne" dotyczące Was i Waszej relacji seksualnej oraz część pytań z serii "pikantne", które wchodzą zdecydowanie głębiej. Tutaj nie ma żadnych punktów i wygranych. Zwycięzcami jesteście oboje, a nagrodą jest wysokiej jakości czas spędzony razem. JAKOŚCIOWY CZAS rozmawiaj.MY INTYMNIE pomaga dotrzeć i rozmawiać o nowych aspektach Waszej relacji seksualnej. Poprzez zadawanie odpowiednich pytań poruszcie tematy, o których nigdy nie rozmawialiście. Regularne sięganie po grę sprawi, że Wasz związek będzie głębszy i bardziej świadomy. Wyprowadzi Was ze strefy komfortu i przypomni Wam, dlaczego jesteście razem. Ważne jest, aby Wasza relacja była zarówno psychiczna, jak i fizyczna. PREZENT IDEALNY? rozmawiaj.MY INTYMNIE to świetny pomysł na prezent urodzinowy, rocznicę, Boże Narodzenie lub walentynki. Każda okazja jest idealna aby obdarować kogoś naszą grą. To wspaniały prezent dla żony lub męża, dziewczyny lub chłopaka. To gra karciana dla dorosłych w każdym wieku (+18), w której nawet nie musisz być w tym samym miejscu! Jeśli jesteście związkiem na odległość zagrajcie razem będąc wiele kilometrów od siebie. ZAWARTOŚĆ ZESTAWU: 50 kart 90 pytań (na 2 poziomach) i 5 zadań 4 karty z kołami ratunkowymi (czas i stop) eleganckie pudełko z tektury introligatorskiej, zamykane na magnes, oprawione w folię satynową (w dotyku jak skóra) instrukcja

151,60 zł
136,44 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,16 zł

1 osoba kupiła
31
Żołnierz i dyplomata. Pamiętnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żołnierz i dyplomata. Pamiętnik
Dostępny68 szt.

II Rzeczpospolita w oczach arystokraty Książka Żołnierz i dyplomata. Pamiętnik jest pierwszym wydaniem znajdującego się w zbiorach rodzinnych pamiętnika Jerzego Potockiego, pułkownika WP, ziemianina, senatora II RP i dyplomaty. Pozostawił on po sobie barwne wspomnienia będące bogatym, pełnym faktów historycznych, barwnych opisów i anegdot, komentarzem do czasów walk o wolność Polski i starań o jej utrzymanie. Autor z racji pełnionych w dyplomacji polskiej II RP funkcji charakteryzuje polskie stosunki w czasach międzywojennych, zarówno w kontekście stosunków wewnętrznych, jak i kontekście spraw o międzynarodowej randze. Praca ta jest źródłem wiedzy tak o stosunkach wewnętrznych, jak i ich uwarunkowaniach międzynarodowych w okresie międzywojennym i pierwszych latach wojny. Pozwala również poznać sposób organizacji i działania polskiej dyplomacji w tym okresie, pokazuje, jak ważna dla tego pokolenia była wolność i niepodległość Polski i z jakim oddaniem pełniło ono służbę dla niej. Lektura książki umożliwia również poznanie stylu i sposobu życia elit II RP. Przedstawiamy Czytelnikowi kolejny tom wspomnień drugiego z czwórki braci Potockich. Jerzy Potocki (1889-1961), rotmistrz Wojska Polskiego, w latach 1919-1920 żołnierz i adiutant marszałka Józefa Piłsudskiego, od 1933 dyplomata w służbie RP. Był młodszym synem Elżbiety z Radziwiłłów i Romana Potockiego, III ordynata na Łańcucie. Jego służba dla kraju rozpoczęła się wcześnie, brał udział w walkach niepodległościowych, ale dopiero przy generale Stanisławie Szeptyckim w 1919 roku rozwinęła się na dobre prawdziwa kariera wojskowa. Często powierzano mu misje specjalne, niełatwe i wymagające dyplomacji, przeprowadzane na różnych frontach kończącej się I wojny światowej, a także wojny polsko-ukraińskiej; pozwoliły one odkryć talenty młodego rotmistrza i niebawem został on adiutantem osobistym Naczelnego Wodza. Od 1933 r. pozostawał w służbie dyplomatycznej. Na początku tegoż roku wyjechał z tajną misją do Paryża, sondując w imieniu Piłsudskiego rząd francuski w sprawie projektu wojny prewencyjnej przeciwko Niemcom. 3 marca 1933 r. uzyskał nominację na ambasadora RP w Rzymie, zgodnie z sugestią J. Piłsudskiego odmówił objęcia tej placówki wobec udziału Włoch w „Pakcie Czterech”. 3 czerwca 1933 r. został mianowany ambasadorem RP w Ankarze, od 1936 był ambasadorem w Waszyngtonie, z jednoczesną akredytacją na Kubie. W 1941 roku za sprawą ujawnienia przez Niemców jego raportów przesyłanych do MSZ i nacisków doradców generała Władysława Sikorskiego na biuro prezydenta Franklina Delano Roosevelta musiał opuścić ambasadę II RP w Waszyngtonie. Po zakończeniu misji osiadł w Limie. Żonaty z Susaną de Itureguei y Orbegoso (1899–1989), Peruwianką i księżniczką z Trujillo, z którą miał syna Stanisława. Zmarł 20 września 1961 w Genewie. Pochowany został w Lozannie, przy matce i bracie. W 2001 r. po długich staraniach rodziny prochy jego i małżonki zostały złożone w krypcie rodowej Potockich w łańcuckim kościele farnym.

145,00 zł
108,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 36,25 zł

1 osoba kupiła
32
Dobre intencje. Demokracja kobiety - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobre intencje. Demokracja kobiety
Dostępny150 szt.

Biografia polityczna Jarosława Kaczyńskiego porusza dotychczas skrywane, lecz w istocie fundamentalne aspekty życia, które jak wykazujemy głównie zajmują głowę tego nietuzinkowego człowieka. Zdać się może, że biografię tę należy zaliczyć do wycinkowych - nic bardziej mylnego; „dobre intencje” ukazują człowieka w działaniu, w osiąganiu ludzkich wartości. Publikacja, którą oddajemy w ręce czytelnika prowadzi do pełniejszego zrozumienia istoty człowieczeństwa; pomaga w szerszym stopniu interpretować działania polityczne Jarosława Kaczyńskiego, trafniej je oceniać.

40,00 zł
36,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
33
Karnet B6 PP-2150 Wielkanoc - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 PP-2150 Wielkanoc
Kukartka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.04

Karnet wielkanocny, posiada delikatne złote zdobienia. Kartka posiada tekst w środku, dołączona jest do niej koperta.

6,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
34
Lato w mundurze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lato w mundurze
Dostępny37 szt.

Bożena Helena Mazur-Nowak jest opolanką. Od 2004 roku mieszka w Wielkiej Brytanii. Opublikowała osiem tomików poezji, dwie powieści i kilka zbiorów opowiadań. Pierwsza część trylogii Domek nad strumykiem została wyróżniona w konkursie Książka Przyjazna Dziecku. Jej prace można znaleźć w ponad 100 międzynarodowych antologiach i czasopismach. Laureatka wielu konkursów poetyckich. Dumna posiadaczka dyplomów, nagród i wyróżnień, w tym Doctor Honoris Causa dla Kobiety Pokoju 2020 roku od Międzynarodowego Forum Kreatywności i Człowieczeństwa założonego w królestwie Maroka. Jest również tłumaczką języka angielskiego. Jej poezja została przetłumaczona na ponad 20 języków.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
35
Torba bawełniana STBAG42 Magnolia Shopperka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba bawełniana STBAG42 Magnolia Shopperka
Skona Ting
Dostępny7 szt.

Ozdobna torba na ramię wykonana w 100% z ekologicznej bawełny. Wyprodukowana w Szwecji.

34,90 zł
33,16 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,74 zł

1 osoba kupiła
36
Karnet ST401 B6 + koperta Kwiaty migdałowca - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet ST401 B6 + koperta Kwiaty migdałowca
Skona Ting
Dostępny6 szt.

Karnet w formacie B6 z kopertą, wyprodukowany w Szwecji.

10,99 zł
1 osoba kupiła
37
Zakładka 94 ze wstążką Owady - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka 94 ze wstążką Owady
Skona Ting
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Elegancka kartonowa zakładka ze wstążką, wyprodukowana w Szwecji.

9,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
38
Przyjaciele - karty dla przyjaciół i znajomych - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyjaciele - karty dla przyjaciół i znajomych
Rozmawiaj.MY
Dostępny24 szt.

Wierzymy, że komunikacja jest podstawą tworzenia dobrych relacji. Zadawanie odpowiednich pytań pozwala nam jeszcze lepiej poznać naszych przyjaciół i znajomych. rozmawiaj.MY PRZYJACIELE to gra, która pozwala dobrze się bawić i budować więzi między przyjaciółmi i znajomymi. DLA KOGO? Gra przeznaczona jest dla 2 do 10 graczy - przyjaciół i znajomych, lub osób, które dopiero się spotkały np. na domówce. Starannie opracowane pytania i zadania stworzą przestrzeń, w której możecie szczerze komunikować się ze sobą i lepiej się poznawać. ZASADY Gra opiera się na naprzemiennym zadawaniu pytań, szczerych odpowiedziach i aktywnym słuchaniu. To 90 pytań i 10 zadań. Możliwe są różne warianty gry, które angażują poszczególne osoby albo całą grupę. Tutaj nie ma żadnych punktów i wygranych. Zwycięzcami jesteście wszyscy, a nagrodą jest wysokiej jakości czas spędzony razem. JAKOŚCIOWY CZAS rozmawiaj.MY PRZYJACIELE pomaga jeszcze lepiej się poznać. Poprzez zadawanie odpowiednich pytań poruszacie tematy zabawne i poważne, o których możliwe, że nigdy nie rozmawialiście. Możecie zagrać w rozmawiaj.MY na imprezie, przy kawie ze znajomymi, na wyjeździe, na wieczorze kawalerskim lub panieńskim - każda okazja jest dobra. PREZENT IDEALNY? rozmawiaj.MY PRZYJACIELE to świetny pomysł na prezent urodzinowy, imieninowy czy na Boże Narodzenie. Każda okazja jest idealna aby obdarować kogoś naszą grą. To wspaniały prezent dla kolegi lub koleżanki, przyjaciela, przyjaciółki lub osoby, którą dopiero co poznaliście. To gra karciana dla nastolatków (16+) i dorosłych w każdym wieku. ZAWARTOŚĆ ZESTAWU: 55 kart 90 pytań i 10 zadań 2 karty z kołami ratunkowymi (czas i stop) eleganckie pudełko z tektury introligatorskiej, zamykane na magnes, oprawione w folię satynową (w dotyku jak skóra) instrukcja

151,60 zł
136,44 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,16 zł

1 osoba kupiła
39
Prokuratura w standardach prawnych Rady Europy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prokuratura w standardach prawnych Rady Europy
Dostępny5 szt.

W monografii autor wskazuje, jakie konsekwencje dla ustroju, kompetencji i sposobu działania prokuratury wynikają z faktu przynależności państwa do Rady Europy. Rada Europy ? jako jedyna organizacja międzynarodowa na świecie ? utworzyła organ opiniodawczy wyspecjalizowany w sprawach prokuratury, tj. Radę Konsultacyjną Prokuratorów Europejskich, i wypracowała obszerny zbiór standardów prawnych odnoszących się do prokuratury. Autor stawia sobie za cel ich całościowe omówienie, a w szczególności udzielenie odpowiedzi na następujące pytania: ? jakie w świetle tych standardów są najważniejsze cechy ustrojowe prokuratury i czy jest nią również niezależność, a jeśli tak, to jak rozumiana; ? jakie kompetencje powinna posiadać prokuratura w państwie członkowskim Rady Europy i jak powinna ona funkcjonować; ? w jakim zakresie wyżej wspomniane standardy stanowią normy prawnie wiążące (hard law), a w jakim ? jedynie postulaty i zalecenia (soft law). Książka jest przeznaczona dla osób zajmujących się szeroko pojętą legislacją, a także prokuratorów, którzy chcieliby dowiedzieć się, jak realizować swoje ustawowe zadania w sposób zgodny ze standardami międzynarodowymi oraz jakie prawa przysługują im w świetle obowiązujących Polskę instrumentów międzynarodowych. Publikacja będzie przydatna również dla każdego uczestnika obrotu prawnego, chcącego wiedzieć, czego może oczekiwać od prokuratury w państwie należącym do Rady Europy, a tym samym zobowiązanym do przestrzegania jej wartości, tj. demokracji, praw człowieka i rządów prawa.

129,00 zł
116,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,90 zł

1 osoba kupiła
40
Rachunkowość podatkowa i sprawozdawczość finansowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rachunkowość podatkowa i sprawozdawczość finansowa
Dostępny9 szt.

Zrozumienie podstawowej problematyki rachunkowości i sprawozdawczości finansowej oraz ich związków z prawem podatkowym wywołuje wiele problemów teoretycznych i praktycznych. Publikacja w sposób interdyscyplinarny przedstawia zagadnienia zarówno prawa bilansowego, jak i podatkowego, a także innych gałęzi prawa istotnych dla ustalenia i prawidłowego wypełniania obowiązków w zakresie obowiązków podatkowych. Niewątpliwą zaletą opracowania jest wskazanie przez autorkę licznych przykładów. Autorka omawia m.in.: ? zakres podmiotowy rachunkowości, ? pojęcia, zasady i funkcje rachunkowości, ? obowiązki w zakresie sprawozdawczości finansowej, ? związki rachunkowości finansowej z prawem podatkowym oraz rachunkowością podatkową. Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla adwokatów i radców prawnych, księgowych, doradców podatkowych oraz menedżerów. Zainteresuje pracowników administracji publicznej, a także studentów studiów podyplomowych i wykładów specjalizacyjnych z tego zakresu.

129,00 zł
116,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,90 zł

41
Postępowania administracyjne przed organami nadzoru budowlanego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Postępowania administracyjne przed organami nadzoru budowlanego
Dostępny8 szt.

Książka stanowi syntezę przepisów, poglądów doktryny i orzecznictwa związanych z prowadzeniem postępowań administracyjnych przed organami nadzoru budowlanego. Zawiera szczegółowy opis specyficznych regulacji procesowych na różnych etapach postępowań, w tym dotyczących m.in.: ? instytucji czynności kontrolnych, ? postępowania wyjaśniającego w sprawie katastrofy budowlanej, ? zróżnicowanych obowiązków procesowych stron tych postępowań w zależności od tego, czy są to strony główne czy uboczne, ? dodatkowych elementów podań wszczynających postępowania w sprawach o udzielenie pozwolenia na użytkowanie, ? zawiadomienia o zakończeniu budowy. W publikacji omówiono także przebieg postępowania dowodowego w postępowaniach administracyjnych przed organami nadzoru budowlanego. Zwrócono uwagę na specyficzne rodzaje dowodów przewidzianych w ustawie ? Prawo budowlane, takie jak np.: obowiązkowa kontrola, ekspertyza techniczna, zaświadczenia, dziennik budowy, projekt budowlany, oświadczenia inwestora oraz oświadczenie kierownika budowy. Oceniono ich charakter prawny i poddano analizie rozkład ciężaru dowodów w tych postępowaniach. Opracowanie będzie szczególnie przydatne radcom prawnym i adwokatom reprezentującym inwestorów, właścicieli i zarządców obiektów budowlanych w postępowaniach administracyjnych przed organami nadzoru budowlanego oraz sędziom sądów administracyjnych. Zainteresuje również kierowników budów i architektów, a także pracowników organów nadzoru budowlanego oraz organów administracji architektoniczno-budowlanej.

129,00 zł
116,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,90 zł

42
Daisy Jealousy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Daisy Jealousy
Dostępny13 szt.

Misaki od dziecka uwielbiał grać w gry komputerowe. Jego marzeniem jest praca związana z branżą grową, dlatego postanawia rozpocząć naukę w tym kierunku. Na zajęciach poznaje Kaname, który okazuje się niezwykle utalentowanym grafikiem. Różnica umiejętności sprawia, że w Misakim narasta frustracja, a dziwne zachowanie Kaname jeszcze ją potęguje. Zwłaszcza niespodziewany pocałunek, który wprawia Misakiego w osłupienie. Po kilku latach Misaki znajduje pracę i ze zdumieniem odkrywa, że w jego firmie został zatrudniony ten sam Kaname, któremu tak bardzo zazdrościł talentu. Nie mogąc oprzeć się ciekawości, postanawia zapytać mężczyznę, czemu przed laty go pocałował, na co dostaje szczerą odpowiedź: ?Dlatego, że cię kocham. Czy mógłby istnieć inny powód??.

26,90 zł
23,67 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,23 zł

43
Schowek
63,40 zł
Powiadomienie
44
Schowek
63,40 zł
Powiadomienie
45
Schowek
54,80 zł
Powiadomienie
46
Schowek
54,80 zł
Powiadomienie
47
Schowek
54,80 zł
Powiadomienie
48
Schowek
54,80 zł
Powiadomienie
49
Schowek
54,80 zł
Powiadomienie
50
Schowek
63,40 zł
Powiadomienie
Wróć do góry