hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.02.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 25 lutego 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Człowiek w poszukiwaniu sensu. Głos nadziei z otchłani Holokaustu (Viktor E. Frankl), na drugim Kicia Kocia na traktorze (Anita Głowińska). Kolejny produkt to Jadzia Pętelka odwiedza dziadków (Barbara Supeł, Agata Łuksza) oraz Szum, czyli skąd się biorą błędy w naszych decyzjach (Daniel Kahneman, Olivier Sibony, Cass R. Sunstein).
1
Człowiek w poszukiwaniu sensu. Głos nadziei z otchłani Holokaustu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Człowiek w poszukiwaniu sensu. Głos nadziei z otchłani Holokaustu
Dostępny530 szt.

Człowiek w poszukiwaniu sensu Viktora E. Frankla to jedna z najbardziej wpływowych książek w literaturze psychiatrycznej od czasu Freuda. Zaczyna się od długiego, suchego i głęboko poruszającego osobistego eseju o pięcioletnim pobycie Frankla w Auschwitz i innych obozach koncentracyjnych i jego wysiłkach w tym czasie, by znaleźć powody do życia. Druga część książki opisuje metody psychoterapeutyczne, które Frankl opracował jako pierwszy na bazie swoich doświadczeń z obozów. Freud uważał, że życiem człowieka rządzi popęd seksualny i pokusy. Frankl z kolei wierzy, że najgłębszym popędem człowieka jest poszukiwanie sensu i celu. Logoterapia Frankla zatem bardziej przystaje do zachodnich religii niż freudeowskiej psychoterapii.

34,99 zł
22,04 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 12,95 zł

2
Kicia Kocia na traktorze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Kicia Kocia na traktorze
Dostępny1063 szt.

Kicia Kocia odwiedza wujka na wsi. Zachwyca się traktorem, który wujek kupił do pracy w sadzie. Wspólnie wybierają się na zbiór owoców. Po powrocie do domu zaprasza Packa i razem bawią się w sadowników, przygotowując samodzielnie rekwizyty!

9,90 zł
6,44 zł

Rabat 34,9%
oszczędzasz 3,46 zł

3
Jadzia Pętelka odwiedza dziadków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Jadzia Pętelka odwiedza dziadków
Dostępny85 szt.

W tym roku rodzina Pętelków spędzi Gwiazdkę u dziadków. Jadzię i Stasia czeka podróż samochodem przez migocące od świątecznych światełek miasto. Wszyscy są podekscytowani nadchodzącą kolacją! Rodzina Pętelków przygotowała same pyszności. Na świątecznym stole pojawią się – czerwony barszcz, kluski z makiem, śledzie oraz pierniczki. Tata, Jadzia i Staś pięknie udekorują choinkę. Czy Mikołaj przyniesie wszystkim wymarzone prezenty? Wyjątkowa część serii o Jadzi Pętelce wprowadzi wszystkie dzieci w świąteczny nastrój. Nie zabraknie rodzinnej atmosfery i przygotowań do wspólnego świętowania! „Jadzia Pętelka" to seria przeznaczona dla najmłodszych czytelników. W każdej części maluchy oraz ich rodzice mają szansę rozpoznać sytuacje z własnej codzienności. Podążając za tytułową bohaterką, odkryją więc sposoby na wyciszenie przed snem, oswoją temat kąpieli, mycia zębów czy siusiania do nocnika, wspólnie przygotują się do wyjścia na spacer. Dzięki prostemu językowi, krótkim tekstom, elementom aktywizującym oraz czytelnym, zabawnym ilustracjom lektura przyciągnie uwagę dziecka i wesprze je w stawianiu czoła codziennym maluszkowym wyzwaniom.

24,99 zł
14,24 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 10,75 zł

4
Szum, czyli skąd się biorą błędy w naszych decyzjach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szum, czyli skąd się biorą błędy w naszych decyzjach
Dostępny308 szt.

Szum, czyli skąd się biorą błędy w naszych decyzjach to najnowsza książka uznanego psychologa, jednego z najwybitniejszych myślicieli współczesności Daniela Kahnemana (m.in. autora bestselleru Pułapki myślenia), który wraz z uznanymi naukowcami Olivierem Sibonym i Cassem R. Sunsteinem podejmuje temat szumu, czyli rozbieżności w osądach. Autorzy z jednej strony analizują pojęcie tendencyjności, a z drugiej szumu, który wpływa na rozbieżności w decyzjach fachowców rozpatrujących oddzielnie te same sprawy. Pokazują szkodliwe skutki szumu na różnych polach: w medycynie, prawie, prognozach ekonomicznych, kryminalistyce, decyzjach bankowych, ochronie dzieci, recenzjach występów, doborze pracowników. Gdziekolwiek jest osąd, tam jest szum. Jednak najczęściej ludzie i organizacje nie są tego świadomi. Zaniedbują szum. Dzięki prostym środkom zaradczym można zredukować zarówno szum, jak i stronniczość, a w efekcie podejmować lepsze decyzje.

59,00 zł
44,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,75 zł

5
Prawiek i inne czasy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawiek i inne czasy
Dostępny273 szt.

Jedna z najgłośniejszych i najpoczytniejszych powieści Olgi Tokarczuk, przełożona na trzydzieści języków. Prawiek wieś w centralnej Polsce skupia losy pokoleń kilku rodzin, codzienność przeplata tu się z niezwykłością, rzeczywistość z mitem. Zmysłowa, poetycka, eksplodująca liryzmem. Krajobrazy duszy przenikają się ze światem przyrody, pokazując, że na życie nie można patrzeć z jednej tylko perspektywy. EL MUNDO Jej świat jest magiczny, to niewyczerpany, nierozplątywalny splot narodzin i śmierci, w którym wszystko od tajemniczych, podziemnych ruchów grzybni, przez człowieka, którego los prowadzi ku cierpieniu i upadkowi, aż po Boga, który w niebie rozmyśla nad swoją samotnością w niewyjaśniony sposób łączy się w całość. MICHEL EKMAN, SVENSKA DAGBLADET Ta książka jest metaforą świata, sporem filozoficznym o różne interpretacje rzeczywistości. KINGA DUNIN

48,00 zł
31,20 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 16,80 zł

6
Rok na ulicy Czereśniowej, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok na ulicy Czereśniowej, wydanie 2
Dostępny205 szt.

Specjalne, zbiorcze wydanie bestsellerowej serii wyszukiwanek. Pięć książek w jednym grubym tomie!Witajcie na ulicy Czereśniowej! Zima czy wiosna, lato czy jesień, dzień czy noc tu zawsze dużo się dzieje. Zobaczcie, jak Czereśniowa zmienia się w ciągu roku i co porabiają jej mieszkańcy.Każda strona to barwna, pełna szczegółów i postaci ilustracja przedstawiająca fragment miasta. Na kolejnych rozkładówkach odnajdujemy tych samych bohaterów w różnych miejscach i momentach dnia i niezliczone historie do odkrywania i opowiadania. Wyszukiwanie kolejnych bohaterów i tworzenie własnych opowieści o ich przygodach to wciągająca zabawa na długie godziny.Seria o ulicy Czereśniowej to już klasyka wśród wyszukiwanek. Ciepłe ilustracje Rotraut Susanne Berner, sympatyczni bohaterowie oraz humor i pogodny klimat ulicy Czereśniowej od lat podbijają serca małych czytelników i rodziców na całym świecie. Z książek można korzystać na wiele różnych sposobów, w zależności od etapu rozwoju dziecka, dzięki czemu nie tracą one atrakcyjności przez lata. Wspomagają naukę mówienia, nazywania i opowiadania i stymulują rozwój spostrzegawczości.Rok na ulicy Czereśniowej składa się z pięciu części wydanych pierwotnie jako osobne książki: Zima, Wiosna, Lato, Jesień i Noc na ulicy Czereśniowej. Zostały one zebrane w jednym kartonowym tomie w twardej oprawie, o nieco zmniejszonym w stosunku do wydań podstawowych formacie.

99,90 zł
60,94 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 38,96 zł

7
Zeszyt A5 16k trzy linie Wild Animal strigo - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1,50 zł
1,28 zł

Rabat 14,7%
oszczędzasz 0,22 zł

8
Jak nie dać sobą manipulować - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak nie dać sobą manipulować
Dostępny310 szt.

Manipulatorzy rozporządzają jedynie taką mocą, jaką im nadajemy „Kiedy mają przed sobą ludzi przenikliwych, pozbieranych i stanowczych, stają się bezbronni. Nie mam najmniejszego zamiaru «unicestwiać» biednych manipulatorów. Dążę jedynie do tego, aby nie pozostawiano im pola do działania i by nie mogli wyrządzać tylu szkód. Chciałabym także, abyś mógł utrzymywać z nimi kontakty, dokładnie wiedząc, czego się po nich spodziewać”. Manipulacja przybiera różne formy: od szantażu emocjonalnego w rodzinie czy w pracy po dominację jednej osoby w związku czy silny wpływ przyjaciela. Co najgorsze, na każdym etapie życia możemy spotkać ludzi, którzy będą chcieli nas wykorzystać, żeby osiągnąć własne cele. Ich techniki – jednocześnie proste i wyrafinowane – są niezwykle skuteczne, dlatego wielu z nas żyje w toksycznych relacjach, nawet o tym nie wiedząc. Z tej książki, powstałej na podstawie historii ofiar manipulatorów, dowiesz się, dlaczego właśnie osobom nadwydajnym mentalnie trudno jest wychwycić pozorną życzliwość i wskazać źródła manipulacji. Pomoże ci ona także rozpoznać toksyczne osoby wokół siebie i uwolnić się od nich. Stosując się do zawartych w niej porad, przestaniesz być w końcu seryjną ofiarą manipulacji i odzyskasz upragnioną niezależność psychiczną. „...podzielę się z tobą wszystkim, co wiem o manipulatorach, co zrozumiałam z ich osobowości i czego się u nich doszukałam. Wyzwolisz się spod ich wpływu tylko, jeśli dostrzeżesz i zrozumiesz, kim są naprawdę, co, jak i dlaczego robią. I od razu, korzystając z okazji, odpowiem na zadawane mi tysiące razy pytanie: nie, nie mam osobistych porachunków z manipulatorami i nie pałam do nich nienawiścią!”.

42,90 zł
27,03 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 15,87 zł

9
Świat Zofii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Zofii
Dostępny307 szt.

Jedynie filozofowie wyprawiają się w niebezpieczną podróż ku ostatecznym granicom istnienia. Świat Zofii przetłumaczono na czterdzieści pięć języków, a w samej Polsce książka sprzedana została w blisko ćwierćmilionowym nakładzie. Opowiada ona o czternastoletniej Zofii Amundsen, która podążając śladami największych uczonych Europy – Platona, Sokratesa i Heideggera – odkrywa nie tylko piękno i prostotę filozoficznych nauk, ale przede wszystkim dociera do głębin własnej duszy. Tam znajduje niezwykły i zupełnie niespodziewany skarb... Jostein Gaarder (ur. 1952 r.), z zawodu nauczyciel filozofii, z zamiłowania zaś – pisarz; jest autorem wybitnych i niezmiernie popularnych powieści dla dorosłych i młodzieży, prezentujących ogrom dziedzictwa kulturowego Europy.

49,99 zł
31,49 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 18,50 zł

10
Mamo, nie krzycz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mamo, nie krzycz
Dostępny1202 szt.

Każdy rodzic wie, że krzyk wpływa destrukcyjnie na dzieci. Ale też na krzyczących rodziców. Jednak w sytuacji dużego stresu czy zmęczenia emocje niejednokrotnie biorą górę nad rozsądkiem. Jeannine Mik i Sandra Teml-Jetter, autorki Mamo, nie krzycz, podpowiadają, jak nie wpaść w pułapkę szkodliwych schematów postępowania. Dzięki tej książce każdy rodzic zdoła wzmocnić swoją relację z dzieckiem i poprawić metody wychowawcze, nauczy się także właściwie reagować w trudnych sytuacjach.

37,00 zł
27,01 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,99 zł

11
Białe. Zimna wyspa Spitsbergen, wydanie 4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Białe. Zimna wyspa Spitsbergen, wydanie 4
Dostępny458 szt.

Spitsbergen to największa wyspa norweskiego archipelagu Svalbard w Arktyce i najbardziej na północ wysunięte siedlisko ludzkie na świecie. Mieszkają tu obywatele prawie pięćdziesięciu krajów, którzy przyjechali żyć i pracować w ciągłym zimnie, śniegu, ciemnościach nocy polarnej albo wiecznym słońcu polarnego dnia. Jedną z takich osób jest Polka – Ilona Wiśniewska, która z pasją odkrywczyni i doskonałą znajomością realiów opowiada historię niezwykłych miejsc Spitsbergenu. Opisuje opuszczone osady, kopalnie węgla, hotele, ale też międzynarodowy bank nasion czy Polską Stację Polarną w Hornsundzie. Białe to swoista kronika dalekiej Północy i zapis losów współczesnych osadników, a nade wszystko galeria barwnych postaci zamieszkujących lodowaty archipelag, których języki, tradycje i temperamenty tworzą niepowtarzalny tygiel kulturowy.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

12
Historia pszczół - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia pszczół
Dostępny242 szt.

Jeden z największych norweskich bestsellerów ostatnich lat. Książka, którą jeszcze przed premierą zakupiło 15 krajów Trzy intrygujące historie, zwyczajni, a jednak niezwykli bohaterowie, pszczoły i walka o przyszłość naszej cywilizacji. Epicka w swoim wymiarze, rozgrywana na trzech płaszczyznach czasowych, opowieść, której spoiwem są… pszczoły. Anglia, rok 1857. William marzył o karierze naukowca przyrodnika. Los jednak chciał inaczej. Żona, gromadka dzieci i sklep z nasionami. Poczucie życiowej porażki sprawiło, że William pogrąża się w depresji. Ponowne natchnienie przychodzi wraz z dawnym naukowym wywodem na temat życia pszczół. William postanawia zbudować ul. Ul, który przyniesie jemu i jego potomkom zaszczyty i sławę… Stany Zjednoczone, rok 2007. George jest hodowcą pszczół i właścicielem kilkuset uli. Chce rozwijać swoją farmę, by przekazać ją w spadku jedynemu synowi. Cóż z tego, skoro jego marzenia są tak dalekie od marzeń żony i syna. W dodatku wśród pszczelarzy coraz częściej pojawiają się pogłoski o niewyjaśnionej śmierci setek tysięcy owadów. Chiny, rok 2098. Jedyne miejsce na ziemi, które poradziło sobie z katastrofą. Młoda kobieta Tao całymi dniami ręcznie zapyla drzewa owocowe, które są podstawą gospodarki Chin. Rozpaczliwe chce dać synkowi szansę lepszego życia – życia nadzorcy… Historia pszczół to do bólu prawdziwa powieść doskonale ukazująca meandry ludzkiej psychiki, napięcia między rodzicami i dziećmi, dojmującą szarość dnia codziennego i pasję, która daje siłę do walki o lepsze jutro. Maja Lunde porusza te wszystkie tematy snując równoległą i porywającą opowieść o niezwykłych owadach, ich miejscu w przyrodzie i ludzkiej cywilizacji.

49,90 zł
32,93 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 16,97 zł

13
Jego wróg - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jego wróg
Dostępny347 szt.

Iza przeżywa prawdziwe piekło: doświadcza niewoli i skrajnego poniżenia, ale udaje się jej przetrwać pobyt w więzieniu. Za sprawą Omara wraca do Polski, a tam ślepy traf stawia na jej drodze innego mężczyznę. To właśnie z nim dziewczyna pragnie rozpocząć nowe życie: wolne, spokojne i pełne poczucia bezpieczeństwa. Niestety, książę al.-Saud jeszcze nie skończył z madame Isabelle, a rachunek, który jej wystawi, będzie bardzo wysoki. Izabela musi podjąć najtrudniejszą decyzję: wybrać miedzy życiem a życiem, między sobą a kimś, kogo kocha. Kim jest wróg Omara? A może to inna miłość odbierze mu jego największą obsesję? Trzeci tom bestsellerowej serii arabskiej uderza w najczulsze struny: Budzi w sercu nie tylko tkliwość, ale również nienawiść i gniew. Ta historia Cię pochłonie…

44,90 zł
29,19 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 15,71 zł

14
Papier Kolorowy samoprzylepna A4/10k Her - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,90 zł
8,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,99 zł

15
Torba Chrzest AM-2 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba Chrzest AM-2
Armin Style
Dostępny1 szt.

Torby prezentowe bogato ozdobione srebrną lub złotą folią Gruby papier o dużej sztywności gramatura 210 g/m

6,70 zł
6,03 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,67 zł

16
Zeszyt A5 60k kratka Be Free strigo - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,40 zł
2,04 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 0,36 zł

17
Miami 1980. Rok niebezpiecznych dni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miami 1980. Rok niebezpiecznych dni
Dostępny1025 szt.

Miami. Odcisk na palcu Florydy, latarnia morska dla ofiar kubańskiego ucisku, nieatrakcyjny skrawek Ameryki. Jak to możliwe, że z miasta skazanego na porażkę stało się jednym z najważniejszych punktów na mapie USA i bramą łączącą uporządkowaną Północ z pogardzanym Południem? Choć problemy wzbierały już w latach siedemdziesiątych, to właśnie w 1980 roku przez miasto przetoczyła się ich kulminacyjna fala. Napływ tysięcy imigrantów z Kuby, kolumbijscy narcos przemycający przez Miami tony kokainy, oszuści piorący miliony dolarów, zbuntowani czarni, rozgoryczeni ubóstwem i nieustającą agresją policji. Lokalne skandale, zamieszki rasowe i kryzys migracyjny – w ciągu jednego roku Miami przeżyło upokarzający upadek, z którego musiało się podnieść bez pomocy z zewnątrz. Koniec 1980 roku przyniósł jednak nadzieję. Trudne doświadczenia ostatnich dwunastu miesięcy zmusiły wszystkie departamenty policji oraz włodarzy miasta do wprowadzenia gruntownych zmian, a zmęczonych przemocą mieszkańców – do integracji. I to właśnie z traumy 1980 roku narodziło się współczesne Miami. Nicholas Griffin przez siedem lat pracował nad materiałem dotyczącym tego roku, kiedy ulicami Miami rządził chaos i bezprawie. Jego książka to skrupulatna i doskonale udokumentowana kronika burzliwego przełomu w historii miasta i hołd złożony tym, którzy zrobili wszystko, by rok niebezpiecznych dni już nigdy się nie powtórzył.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

18
Squishmallows. Różowo-niebieska lisiczka Vickie, 19 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squishmallows. Różowo-niebieska lisiczka Vickie, 19 cm
Jazwares
NiedostępnyBrak

Vickie to urocza, różowo-niebieska lisiczka z miękkim, białym brzuszkiem. Ta supermiękka, pluszowa zabawka kolekcjonerska jest idealnym kanapowym przyjacielem i przytulanką do snu dla dzieci w różnym wieku. Ma wyjątkową, piankową strukturę – ściśnij maskotkę, a przekonasz się, jaka jest niezwykła! Każdy Squishmallow ma własny styl i osobowość, co zachęca dzieci do zabawy i angażuje ich wyobraźnię. Vickie to Squishmallow w sam raz dla Ciebie! Lubi piec babeczki w swoim ślicznym fartuszku i jednocześnie oglądać ulubione programy w telewizji. Gdy już dostaniesz swoją pierwszą maskotkę Squishmallow, zrozumiesz, czym jest prawdziwa przytulanka! Cechy produktu: • każdy Squishmallow ma supermiękką, piankową strukturę, • każdy Squishmallow ma własny, wyjątkowy styl i wygląd, • każdy Squishmallow ma niepowtarzalną osobowość – sprawdź informację na zawieszce, • idealnie nadaje się do przytulania i ściskania, • zbierz je wszystkie i stwórz całą drużynę Squishmallow.

40,00 zł
36,80 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,20 zł

19
Zagadki detektywistyczne. Sztuka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagadki detektywistyczne. Sztuka
Dostępny161 szt.

Chcesz się zagłębić w tajemnice sztuki? W tej książce czeka na Ciebie 25 zagadek, które pozwolą Ci miło spędzić czas i potrenować mózg, a przy okazji poznać niesamowite historie, ciekawostki o artystach i ich dziełach. Wyrusz w podróż w czasie i od odwiedź między innymi prehistoryczne jaskinie, których ściany pokrywają malowidła, a także zakątki nowoczesnych miast, ozdobione wyjątkowymi graffiti. Żeby dać Ci możliwość pozostawienia swojego śladu w historii sztuki, na końcu książki zostawiamy miejsce na Twój autoportret oraz proponujemy Ci kilkanaście artystycznych zadań. Kolejny tom bestsellerowej serii. Tym razem w rozwiązaniu zagadek pomoże lusterko dołączone do książki.

59,90 zł
44,33 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,57 zł

20
Squishmallows. Zielony triceratops Rocio, 19 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squishmallows. Zielony triceratops Rocio, 19 cm
Jazwares
NiedostępnyBrak

Rocio to piękny, zielony triceratops z modnymi wzorami tie-die. Ta supermiękka, pluszowa zabawka kolekcjonerska jest idealnym kanapowym przyjacielem i przytulanką do snu dla dzieci w różnym wieku. Ma wyjątkową, piankową strukturę – ściśnij maskotkę, a przekonasz się, jaka jest niezwykła! Każdy Squishmallow ma własny styl i osobowość, co zachęca dzieci do zabawy i angażuje ich wyobraźnię. Triceratops Rocio potrafi mówić 7 różnymi językami, bo kiedy był jeszcze mały, jego rodzina dużo podróżowała, więc w każdym miejscu uczył się nowego języka. A teraz uwielbia pomagać innym w nauce! Gdy już dostaniesz swoją pierwszą maskotkę Squishmallow, zrozumiesz, czym jest prawdziwa przytulanka! Cechy produktu: • każdy Squishmallow ma supermiękką, piankową strukturę, • każdy Squishmallow ma własny, wyjątkowy styl i wygląd, • każdy Squishmallow ma niepowtarzalną osobowość – sprawdź informację na zawieszce, • idealnie nadaje się do przytulania i ściskania, • zbierz je wszystkie i stwórz całą drużynę Squishmallow.

40,00 zł
36,80 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,20 zł

21
Zeszyt A5 60k kratka Elegant strigo - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,40 zł
2,04 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 0,36 zł

22
Squishmallows. Dinozaur Arlie, 19 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squishmallows. Dinozaur Arlie, 19 cm
Jazwares
NiedostępnyBrak

Arlie to sympatyczny, zielony dinozaur z miękkim, białym brzuszkiem. Ta supermiękka, pluszowa zabawka kolekcjonerska jest idealnym kanapowym przyjacielem i przytulanką do snu dla dzieci w różnym wieku. Ma wyjątkową, piankową strukturę – ściśnij maskotkę, a przekonasz się, jaka jest niezwykła! Każdy Squishmallow ma własny styl i osobowość, co zachęca dzieci do zabawy i angażuje ich wyobraźnię. Arlie marzy o tym, by zostać geologiem! Uwielbia wszystko, co jest związane z science fiction – zwłaszcza filmy o kosmosie i planetach. Ma nadzieję, że kiedyś odkryje nową, odległą planetę zamieszkałą przez kosmitów. Myślisz, że mu się uda? Gdy już dostaniesz swoją pierwszą maskotkę Squishmallow, zrozumiesz, czym jest prawdziwa przytulanka! Cechy produktu: • każdy Squishmallow ma supermiękką, piankową strukturę, • każdy Squishmallow ma własny, wyjątkowy styl i wygląd, • każdy Squishmallow ma niepowtarzalną osobowość – sprawdź informację na zawieszce, • idealnie nadaje się do przytulania i ściskania, • zbierz je wszystkie i stwórz całą drużynę Squishmallow.

40,00 zł
36,80 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,20 zł

23
Wymarzony dom Ani - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wymarzony dom Ani
Dostępny233 szt.

Ania jest już mężatką. Poślubiła towarzysza z lat dziecinnych Gilberta i zamieszkała z nim w prześlicznym starym domku nad morzem. Ich szczęśliwe chwile przeplatają się z rozpaczą po śmierci pierwszego dziecka. Z pomocą przychodzą im nowi przyjaciele, których tajemnicze losy sprawiają, że czytelnicy z głębokim zainteresowaniem śledzą przebieg akcji.

23,10 zł
16,17 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,93 zł

24
Squishmallows. Kotka Caeli, 19 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squishmallows. Kotka Caeli, 19 cm
Jazwares
NiedostępnyBrak

Caeli to urocza, fioletowo-różowa kotka z modnymi wzorami tie-die i miękkim, białym brzuszkiem. Ta supermiękka, pluszowa zabawka kolekcjonerska jest idealnym kanapowym przyjacielem i przytulanką do snu dla dzieci w różnym wieku. Ma wyjątkową, piankową strukturę – ściśnij maskotkę, a przekonasz się, jaka jest niezwykła! Każdy Squishmallow ma własny styl i osobowość, co zachęca dzieci do zabawy i angażuje ich wyobraźnię. Kotka Caeli potrafi świetnie robić na drutach, chociaż zdarza jej się zupełnie zaplątać w wełnę. Caeli bardzo lubi swoje długie i lśniące paznokcie, ale czasem przeszkadzają jej w robieniu szalików i sweterków. Gdy już dostaniesz swoją pierwszą maskotkę Squishmallow, zrozumiesz, czym jest prawdziwa przytulanka! Cechy produktu: • każdy Squishmallow ma supermiękką, piankową strukturę, • każdy Squishmallow ma własny, wyjątkowy styl i wygląd, • każdy Squishmallow ma niepowtarzalną osobowość – sprawdź informację na zawieszce, • idealnie nadaje się do przytulania i ściskania, • zbierz je wszystkie i stwórz całą drużynę Squishmallow.

40,00 zł
36,80 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,20 zł

25
Paragraf 22 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paragraf 22
Dostępny4876 szt.

Jedna z najwybitniejszych powieści amerykańskich XX wieku, a zarazem najsłynniejsza powieść o II wojnie światowej. Utrzymana w poetyce czarnego humoru, ukazuje bezsens wojny i armii jako instytucji, wyśmiewa mechanizmy społeczne rządzące się logiką absurdu. Jej bohaterowie to zbiorowisko wariatów, fanatyków, idiotów i oportunistów, ale nade wszystko ludzi, którzy pragną jednego - przeżyć. Pilot Yossarian jest przekonany, że wszyscy dybią na jego życie - zarówno Niemcy, jak i dowódcy jego jednostki, zmuszający go do udziału w coraz większej liczbie misji bojowych. Udaje wariata, by wykpić się od dalszych lotów. Tymczasem otaczają go sami wariaci. Major Major Major, który przyjmuje podwładnych tylko wtedy, gdy go nie ma, porucznik Scheisskopf, którego działalność ogranicza się do urządzania defilad, porucznik Milo Minderbinder, który traktuje wojnę jako sposób na zbicie majątku i bombarduje własne pozycje, bo dogadał się z nieprzyjacielem. Oficjalnie w amerykańskim wojsku nie ma miejsca dla wariatów, choroba psychiczna stanowi wystarczający powód, by zostać natychmiast odesłanym do domu. Przepisy są w tym względzie bardzo wyraźne. Jest jednak mały kruczek: osławiony "paragraf 22"... Jedna z najwybitniejszych powieści amerykańskich XX wieku, a zarazem najsłynniejsza powieść o II wojnie światowej. Paragraf 22 to jedyna czytana przeze mnie książka wojenna, która ma sens. Harper Lee Moim zdaniem w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat powstały dwie wielkie amerykańskie powieści. Paragraf 22 to jedna z nich. Stephen King

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

26
Archimedes. Gry do plecaka - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Archimedes. Gry do plecaka
Egmont - gry, od 7 lat
Dostępny96 szt.

Gra w matematyczne równania. Wesoła, szybka i edukacyjna gra, w której gracze tworzą równania matematyczne, starając się jak najszybciej pozbyć wszystkich swoich kart z ręki. Zwycięzcą będzie ten, kto przez 5 rund zdobędzie najmniej punktów karnych. Dodawaj, odejmuj, mnóż i dziel, i poznaj największych mistrzów królowej nauk – matematyki! Elementy gry: • 55 kart matematyków, • 5 dużych żetonów symboli matematycznych, • 25 żetonów punktów (po 5 z wartościami od 1 do 5).

34,99 zł
26,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

27
Eternals, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eternals, DVD
Chloe Zhao, 2020
Dostępny317 szt.

Marvel Studios przedstawia epicką opowieść w gwiazdorskiej obsadzie. „Eternals” to grupa starożytnych bohaterów, którzy chronili ludzkość od zarania dziejów. Kiedy na Ziemię powracają potężne stwory zwane Dewiantami, Eternals wychodzą z cienia i łączą siły, mając nadzieję, że raz jeszcze ocalą jej mieszkańców.

40,90 zł
37,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,27 zł

28
Saga Sigrun. Tom 1. Północna Droga - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saga Sigrun. Tom 1. Północna Droga
Dostępny243 szt.

Saga Sigrun to tętniąca energią życia wytrawna i porywająca narracja, wysmakowany wizerunek psychologiczny postaci, niezwykła uroda detalu. Opisowość jednak nie nuży, wręcz odwrotnie - wciąga wyobraźnię czytelnika, włada jego czasem i nie pozwala zapomnieć o sobie. To książka, która rozrasta się w czytelniku jak drzewo. Nie jest typową sagą z aurą sentymentalizmu w tle, ucieka od banału, stroni od uproszczeń nie tylko fabularnych, ale i filozoficznych. W Sadze kobiety przepowiadają przyszłość, wędrują po wróżbę, prorokują, ale i mylą znaki, nie czytają ich, by po czasie dojrzeć do ukrytej wiedzy, zamkniętej w świecie Natury. Wypełnione czekaniem, tęsknotą, nieukojoną namiętnością, wypatrujące tych, których kochają. Zdane czasem tylko na swoją intuicję i siłę wewnętrzną. Rozumiejące świat mężczyzn, pokornie oddające synów wojnie. Wypełnione codzienną pracą, którą stwarzają świat: utkany haftem w złote smoki, pachnący miodem, lekarstwem ziół przyniesionych z lasu, złotem zboża w tajemnym spichlerzu. To matki oddychające ciepłem śpiących dzieci, żony silniejsze od wojów, gdy nastaje czas wojennego czekania. To kochanki otwierające tajemnicę swojego ciała ciału ukochanego mężczyzny - bezwstydne, szalone, dziko, namiętnie wczepione w mokrą skórę mężczyzny, z którym dzielą życie, gorącym oddechem znaczące swoją miłość na nagich plecach ukochanego. Dumne, harde, nieprzejednane, gdy ktoś lub coś zagraża bezpieczeństwu i przyszłości ich dzieci. Mają swoje mroczne tajemnice znane tylko ich myślom, znają wartość wierności, ale i moc zdrady, kłamstwa i nie-prawdy.

42,90 zł
33,03 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,87 zł

29
Squishmallows. Czarna pantera Xiomara, 19 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squishmallows. Czarna pantera Xiomara, 19 cm
Jazwares
Dostępny303 szt.

Xiomara to piękna, czarna pantera. Ta supermiękka, pluszowa zabawka kolekcjonerska jest idealnym kanapowym przyjacielem i przytulanką do snu dla dzieci w różnym wieku. Ma wyjątkową, piankową strukturę – ściśnij maskotkę, a przekonasz się, jaka jest niezwykła! Każdy Squishmallow ma własny styl i osobowość, co zachęca dzieci do zabawy i angażuje ich wyobraźnię. Xiomara jest nauczycielką chemii i lubi, gdy jej uczniowie dobrze się bawią. W zeszłym tygodniu robiła z nimi musujące kulki do kąpieli i masę plastyczną. Ciekawe, co zrobi teraz? Szybko chwyć okulary ochronne i zeszyt, bo już czas na lekcję! Gdy już dostaniesz swoją pierwszą maskotkę Squishmallow, zrozumiesz, czym jest prawdziwa przytulanka! Cechy produktu: • każdy Squishmallow ma supermiękką, piankową strukturę, • każdy Squishmallow ma własny, wyjątkowy styl i wygląd, • każdy Squishmallow ma niepowtarzalną osobowość – sprawdź informację na zawieszce, • idealnie nadaje się do przytulania i ściskania, • zbierz je wszystkie i stwórz całą drużynę Squishmallow.

40,00 zł
36,80 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,20 zł

30
Kreda Chodnikowa Neonowa Gr-f06n 6 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreda Chodnikowa Neonowa Gr-f06n 6 kolorów
KW Trade
Dostępny284 szt.

ndash 6 neonowych kolor oacute w w opakowaniu br / ndash grube pałeczki o przekroju okrągłym br / ndash średnica 2 ndash 2,5 cm br / ndash długość min. 10,5 cm br / ndash zgodne z wymaganiami UE

13,80 zł
31
Squishmallows. Pies corgi Reginald, 19 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squishmallows. Pies corgi Reginald, 19 cm
Jazwares
NiedostępnyBrak

Reginald to biało-brązowy pies corgi. Ta supermiękka, pluszowa zabawka kolekcjonerska jest idealnym kanapowym przyjacielem i przytulanką do snu dla dzieci w różnym wieku. Ma wyjątkową, piankową strukturę – ściśnij maskotkę, a przekonasz się, jaka jest niezwykła! Każdy Squishmallow ma własny styl i osobowość, co zachęca dzieci do zabawy i angażuje ich wyobraźnię. Pies Reginald, kapitan drużyny hokeja na trawie, jest nieustraszonym liderem. Uwielbia spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi z drużyny, dlatego spotykają się nie tylko na boisku. Najbardziej lubi, gdy razem oglądają jeden z jego ulubionych filmów. Gdy już dostaniesz swoją pierwszą maskotkę Squishmallow, zrozumiesz, czym jest prawdziwa przytulanka! Cechy produktu: • każdy Squishmallow ma supermiękką, piankową strukturę, • każdy Squishmallow ma własny, wyjątkowy styl i wygląd, • każdy Squishmallow ma niepowtarzalną osobowość – sprawdź informację na zawieszce, • idealnie nadaje się do przytulania i ściskania, • zbierz je wszystkie i stwórz całą drużynę Squishmallow.

40,00 zł
36,80 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,20 zł

32
Autoterapia. Pokonaj problemy, stres i lęki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

33
Safari mrocznej gwiazdy. Lądem z Kairu do Kapsztadu, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Safari mrocznej gwiazdy. Lądem z Kairu do Kapsztadu, wydanie 2
Dostępny371 szt.

Zapraszamy w kolejną podróż z Paulem Theroux. Tym razem światowej sławy pisarz i podróżnik postanowił przejechać cały kontynent afrykański: od Kairu do Kapsztadu droga wiedzie wzdłuż Nilu, przez Sudan i Etiopię, Kenię i Ugandę, Tanzanię, Mozambik i Zimbabwe — aż do samego krańca Afryki Południowej. Theroux podróżuje oczywiście pociągiem, ale nie tylko — rzeki przepływa dłubanką, pyliste drogi pokonuje rozklekotanym autobusem i ciężarówką transportującą bydło. To z nich otwierają się dla niego widoki na jeden z najpiękniejszych, a zarazem najbardziej niebezpiecznych krajobrazów ziemi. Dla pisarza jest to podróż zarazem odkrywcza, jak i sentymentalna. Prawie czterdzieści lat wcześniej Theroux pracował w Afryce jako nauczyciel. Odwiedza więc swoją dawną szkołę, uczniów i afrykańskich przyjaciół. Z wielką pasją obserwuje zdumiewające i wyniszczające zmiany, które zaszły w znanych mu miejscach. Jak zawsze spostrzegawczy i ciekawy wszystkiego, rejestruje każdy szczegół i z charakterystycznym dla siebie humorem zabiera czytelników na niezwykle pouczającą epicką wyprawę. Safari mrocznej gwiazdy to jedna z najlepszych i najodważniejszych książek Paula Theroux. To list miłosny do Afryki.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

34
Angielski. Najważniejsze kolokacje wyd. 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski. Najważniejsze kolokacje wyd. 2
Dostępny58 szt.

Poznaj 1000 niezbędnych połączeń wyrazowych! Angielski. Najważniejsze kolokacje to zbiór angielskich wyrażeń rzeczownikowych, czasownikowych i przymiotnikowych wzbogacających codzienną komunikację. Książka przeznaczona jest dla osób posługujących się językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2 według klasyfikacji Rady Europy), które chcą zwiększyć zasób słownictwa i poznać zwroty ze współczesnego języka angielskiego. Szczególnie polecana również dla osób przygotowujących się do egzaminów, w tym do FCE. W podręczniku zawarto 1000 kolokacji pogrupowanych tematycznie w 30 rozdziałach i zilustrowanych przykładem użycia w zdaniu. Do utrwalenia materiału posłuży 100 różnorodnych ćwiczeń, testy podsumowujące z odpowiedziami oraz indeks kolokacji. Angielski. Najważniejsze kolokacje to: 1000 niezbędnych zwrotów materiał dla osób średnio zaawansowanych (B1-B2) przykłady użycia kolokacji w kontekście współczesny język angielski 100 różnorodnych ćwiczeń testy podsumowujące wiedzę

36,90 zł
25,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,07 zł

35
Komputer i internet dla seniorów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

36
Niemiecki. Krok po kroku Nowa edycja bestsellera! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemiecki. Krok po kroku Nowa edycja bestsellera!
Dostępny86 szt.

Nowa edycja bestsellera! 9 godzin nagrań profesjonalnych lektorów! NIEMIECKI. Krok po kroku to kurs do kompleksowej nauki języka od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić umiejętności językowe, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.KURS uczy 4200 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz kulturą Niemiec.KSIŻKI zawierają zestawy słówek, dialogi, ćwiczenia utrwalające, 31 lekcji tematycznych, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ciekawostki. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a dołączone do zestawu tabele odmian pozwalają na lepsze zrozumienie i ugruntowanie opisanych zasad gramatycznych.WYSOKIEJ JAKOŚCI NAGRANIA profesjonalnych lektorów (9 godzin) pozwalają osłuchać się z językiem oraz poznać poprawną wymowęNIEMIECKI. Krok po kroku to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka ? łączy naukę z podręcznikiem i słuchanie nagrań native speakerów. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, na spacerze czy w samochodzie. Niemiecki. Krok po kroku: 9 godzin wysokiej jakości nagrań native speakerów dialogi i wyrażenia z tłumaczeniami 4200 niezbędnych słów i zwrotów przystępnie objaśniona gramatyka ćwiczenia z odpowiedziami ciekawostki o kulturze i obyczajach

69,90 zł
48,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,97 zł

37
Kropka w kropkę. Zwierzaki słodziaki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kropka w kropkę. Zwierzaki słodziaki
Dostępny103 szt.

Stwórz swoje własne obrazki, używając okrągłych naklejek w różnych kolorach! Dorysuj wymyślone elementy ! Koloruj według własnej fantazji! Baw się! Naklejaj! Rysuj! - Twórz przepiękne naklejkowe obrazki!

13,00 zł
11,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,30 zł

38
Kruchy porządek. Jak znaleźć oparcie i nadzieję - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kruchy porządek. Jak znaleźć oparcie i nadzieję
Dostępny13 szt.

Jeden z najbardziej wpływowych współczesnych intelektualistów katolickich analizuje burzliwe wydarzenia charakteryzujące światową politykę i życie publiczne Kościoła katolickiego w XX wieku i na początku XXI wieku. George Weigel w swoich esejach z dogłębnym zrozumieniem złożoności dzisiejszego świata odczytuje wydarzenia takie jak I wojna światowa czy epoka komunizmu w świetle globalnych procesów kulturowych i w powiązaniu z problemami współczesnej moralności, w szczególny sposób przybliżając wyzwania i dokonania wspólnot chrześcijańskich w okresach pontyfikatów św. Jana Pawła II, Benedykta XVI i Franciszka. Weigel umiejętnie splata wątki teologiczne i filozoficzne z faktami z zakresu historii politycznej i społecznej, odwołując się do tak fundamentalnych pojęć, jak rozum, wolność, prawda. Polemizuje z różnymi ideami i poglądami, w tym ateistycznymi, amoralistycznymi czy nihilistycznymi, ukazując konsekwencje, jakie ma ideologia i polityka dla istnienia dobra i zła w zagmatwanym świecie ponowoczesności, rzekomego „końca historii”. Podkreśla przy tym, że wszelkie głębokie prądy polityczne, społeczne i gospodarcze szczególnie mocno wyrażają się poprzez kulturę i mają bezpośrednie przełożenie na ludzką moralność i religijność oraz szeroko pojęte życie duchowe. George Weigel (ur. 1951 r.) jest amerykańskim teologiem, działaczem społecznym i politycznym, wykładowcą, a także poczytnym pisarzem katolickim, autorem m.in. bestsellerowej biografii papieża Jana Pawła II Świadek nadziei. Otrzymał dziewięć honorowych doktoratów oraz papieski Krzyż Pro Ecclesia et Pontifice. Uchodzi za wybitny autorytet w sprawach dotyczących Kościoła katolickiego, wykazuje się połączeniem teologicznego rozumienia, politycznego wyrafinowania i wnikliwej analizy historycznej, które sprawia, że jego przemyślenia na temat religii w kontekście kulturowym okazują si głębokie i pouczające.

26,90 zł
19,37 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,53 zł

39
Squishmallows. Słonik Cherish, 19 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squishmallows. Słonik Cherish, 19 cm
Jazwares
Dostępny263 szt.

Cherish to piękny, szary słonik z błyszczącymi uszami i miękkim, białym brzuszkiem. Ta supermiękka, pluszowa zabawka kolekcjonerska jest idealnym kanapowym przyjacielem i przytulanką do snu dla dzieci w różnym wieku. Ma wyjątkową, piankową strukturę – ściśnij maskotkę, a przekonasz się, jaka jest niezwykła! Każdy Squishmallow ma własny styl i osobowość, co zachęca dzieci do zabawy i angażuje ich wyobraźnię. Słonik Cherish uwielbia jeździć na rolkach i organizować pikniki na plaży. A wiecie, jakie kanapki najbardziej lubi? Z masłem orzechowym i bananami! Gdy już dostaniesz swoją pierwszą maskotkę Squishmallow, zrozumiesz, czym jest prawdziwa przytulanka! Cechy produktu: • każdy Squishmallow ma supermiękką, piankową strukturę, • każdy Squishmallow ma własny, wyjątkowy styl i wygląd, • każdy Squishmallow ma niepowtarzalną osobowość – sprawdź informację na zawieszce, • idealnie nadaje się do przytulania i ściskania, • zbierz je wszystkie i stwórz całą drużynę Squishmallow.

40,00 zł
36,80 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,20 zł

40
Trzeci szympans - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzeci szympans
Dostępny99 szt.

My, ludzie, dzielimy 98 procent naszych genów z szympansami. Jesteśmy dominującm gatunkiem na planecie rozwinęliśmy naukę, skomplikowane i różnorodne formy komunikacji, stworzyliśmy miasta i zapierające dech w piersiach dzieła sztuki podczas gdy szympansy, mimo że genetycznie blisko, pod każdym innym względem są od nas daleko.Co jest niezwykłego w tej dwuprocentowej różnicy DNA, która spowodowała taką rozbieżność między ewolucyjnymi kuzynami? W tym fascynującym i prowokacyjnym dziele, uznany naukowiec i laureat nagrody Pulitzera, Jared Diamond odkrywa, jak niezwykłe ludzkie zwierzę, w niezwykle krótkim czasie, rozwinęło zdolność do rządzenia światem... i środki do nieodwracalnego zniszczenia go.

79,90 zł
55,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,97 zł

41
Robert Hunter. Tom 3. Nocny prześladowca, wydanie 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robert Hunter. Tom 3. Nocny prześladowca, wydanie 3
Dostępny56 szt.

Na zapleczu nieczynnego sklepu mięsnego policjanci znajdują niezidentyfikowane zwłoki młodej kobiety, której zaszyto usta i… krocze. Do sekcji zwłok przystępuje doktor Winston i jego młodziutki asystent. Oględziny przynoszą jednak więcej pytań niż odpowiedzi, a ich tragiczny finał wywołuje niemałą panikę w szeregach policji LA. Rozpoczyna się intensywne śledztwo. Do akcji wkraczają Robert Hunter i Carlos Garcia ze specjalnej jednostki wydziału zabójstw. Detektywi odkrywają wkrótce, że prowadzone przez nich śledztwo łączy się ze sprawą porwania prowadzoną przez prywatną detektyw Whitney Meyers. Hunter nabiera też przekonania, że sadystyczny morderca mógł porwać nawet kilka kobiet jednocześnie, i najwyraźniej dopiero się rozkręca. Wkrótce policjanci znajdują kolejne zwłoki...

42,90 zł
33,46 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,44 zł

42
Jak zbudować poczucie własnej wartości? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
36,90 zł
26,57 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

43
Arabski nie gryzie! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arabski nie gryzie!
Dostępny52 szt.

Arabski nie gryzie! to kurs, z którym: • aktywnie uczysz się języka od podstaw, • przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo, • praktycznie trenujesz znajomość gramatyki, • uczysz się arabskiego alfabetu i ćwiczysz pisownię, • poznajesz współczesny, codzienny język arabski. Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów, jak i dorosłych samouków dopiero zaczynających naukę, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka arabskiego na poziomie komunikatywnym. Książka (208 str.) opiera się na niezwykle atrakcyjnej metodzie aktywnej nauki języka poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. W rozdziałach tematycznych znajdziesz: około 100 najpopularniejszych zagadnień, materiały dla początkujących do nauki pisma, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatykę w pigułce, porcję niezbędnego słownictwa, ćwiczenia, ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach praktycznych minisłowniczków.

36,90 zł
25,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,07 zł

44
Okręty Wojenne. Numer specjalny 78. Pancerniki typu "South Dakota", część I - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okręty Wojenne. Numer specjalny 78. Pancerniki typu "South Dakota", cz...
Dostępny8 szt.

Numer specjalny 78 „Okrętów Wojennych”, a w nim: 79 fotografii czarno białych, 12 rysunków, 39 tabel, 7 plansz kolorowych.

60,00 zł
46,20 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,80 zł

45
Pokochaj mnie. Nowy przyjaciel - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokochaj mnie. Nowy przyjaciel
Dostępny290 szt.

W Leśnym Zakątku zamieszanie! Za parkanem leśniczówki Łucja znajduje porzuconego szczeniaka. Pies potrzebuje pomocy. Czy pan Andrzej, lokalny weterynarz, zdoła mu pomóc i czy maluch znajdzie nowy dom z kochającą rodziną? No i co na to wszystko Fuks – najbardziej czarny kot na świecie…

24,00 zł
17,52 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,48 zł

46
Hiszpański. Krok po kroku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
69,90 zł
48,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,97 zł

47
Japoński. Krok po kroku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Japoński. Krok po kroku
Dostępny76 szt.

Japoński Krok po kroku to kurs do kompleksowej nauki języka japońskiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę. Kurs uczy 3000 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz japońską kulturą. Książki (łącznie 334 str.) zawierają zestawy słówek, ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia utrwalające, 28 lekcji tematycznych, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań alfabetem łacińskim, znakami kanji i furiganą oraz ciekawostki. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia. Wysokiej jakości nagrania (ponad 6 godzin) na pięciu płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę języka japońskiego. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Japoński Krok po kroku to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka łączy naukę z podręcznikiem ze słuchaniem nagrań na płytach audio lub mp3. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Japoński Krok po kroku: • 6 godzin wysokiej jakości nagrań tylko rodowici Japończycy, • współczesne dialogi i wyrażenia z tłumaczeniami, • 3000 niezbędnych słów i zwrotów, • ćwiczenia z odpowiedziami, • różnorodne ciekawostki, • zapis alfabetem łacińskim, znakami kanji i furiganą.< W skład pakietu wchodzą kursy: Japoński Kurs podstawowy i Japoński Krok dalej.

69,90 zł
48,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,97 zł

48
Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo 2. Poziom B1-B2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

49
Torba Chrzest AM-1 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba Chrzest AM-1
Armin Style
NiedostępnyBrak

Torby prezentowe bogato ozdobione srebrną lub złotą folią Gruby papier o dużej sztywności gramatura 210 g/m

6,70 zł
6,03 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,67 zł

50
Kaligrafia. Ozdobne litery - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaligrafia. Ozdobne litery
Dostępny550 szt.

Kaligrafia. Ozdobne litery to wspaniały trening pisania, a jednocześnie zabawa. Każdą literę przedstawiamy w kilku odsłonach – najpierw doskonalimy pismo szkolne, a następnie zachęcamy do ćwiczenia pisania z użyciem ozdobnych czcionek. Dzięki temu dziecko będzie miało okazję: • porównać różne graficzne zapisy tej samej litery, pobudzając tym samym wyobraźnię, • doskonalić, krok po kroku, odwzorowywanie różnych kształtów, • ćwiczyć pisanie po śladzie, • trenować tzw. małą motorykę, czyli sprawność ruchową palców i dłoni.

9,99 zł
7,29 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,70 zł

Wróć do góry