hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.02.22

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 22 lutego 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Mity dla dzieci. 20 najpopularniejszych mitów greckich (Grzegorz Kasdepke), na drugim Pilot i ja (Adam Bahdaj, Marianna Jagoda). Kolejny produkt to Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych (Christel Petitcollin) oraz LEGO Technic. Ładowarka kołowa - Volvo 30433 (LEGO).
1
Mity dla dzieci. 20 najpopularniejszych mitów greckich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mity dla dzieci. 20 najpopularniejszych mitów greckich
Dostępny
378 szt.

Mity dla dzieci Grzegorza Kasdepke to lektura wprowadzająca najmłodszych czytelników w świat starożytnej Grecji, rozwijająca wyobraźnię dziecka, oryginalna i niezwykle interesująca. Kasdepke przedstawia dzieciom, w sposób niezwykle barwny i przystępny, Olimp – siedzibę bogów greckich, pełną przepychu i uczt, a także Grecję zwykłych śmiertelników, zamieszkiwaną przez ludzi oraz liczne nimfy, centaury i mityczne potwory. Mity uczą, ale i bawią, dzięki niebanalnemu poczuciu humoru autora. Dwie części Mitów dla dzieci w jednym tomie!

39,90 zł
22,34 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 17,56 zł

46 osób kupiło
2
Pilot i ja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pilot i ja
Dostępny
466 szt.

Waluś marzy o pięknym samolocie i szybowaniu wysoko w przestworzach. Jego marzenie spełnia się – chłopiec wyrusza wraz z wąsatym pilotem w podniebną podróż. Po locie pełnym przygód i wrażeń docierają wreszcie do cioci Eli, mieszkającej w Olsztynie. I nagle... Waluś budzi się! Czy to był tylko sen? Czasem wystarczy zamknąć oczy, by ziścić swoje marzenia. Opowiadanie Pilot i ja polecane jest jako lektura szkolna dla II klasy szkoły podstawowej.

26,90 zł
15,99 zł

Rabat 40,6%
oszczędzasz 10,91 zł

41 osób kupiło
3
Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych
Dostępny
368 szt.

Za dużo myślę. Moi bliscy mówią, że jestem zakręcona i że zadaję sobie za dużo pytań. W mojej głowie stale coś się kłębi – czasem marzę o tym, żeby wcisnąć wyłącznik umysłu. Mam wrażenie, że jestem z innej planety. Nie mogę sobie znaleźć miejsca. Czuję się niezrozumiany. Czy chociaż jedno z tych zdań opisuje właśnie ciebie? Jeśli tak, prawdopodobnie rozpoznasz się w profilu osoby nadwydajnej mentalnie. Cóż, bycie nadwydajnym bywa naprawdę męczące, ale twój mózg – właśnie ten, który myśli zbyt wiele – to prawdziwy skarb. Jego subtelność, złożoność i szybkość, z jaką działa, są naprawdę zdumiewające, a pod względem mocy można go porównać z silnikiem Formuły 1! Ale bolid wyścigowy nie jest zwykłym samochodem. Gdy prowadzi go jakiś niezdara, może się okazać kruchy i niebezpieczny. Potrzebuje kierowcy najwyższej klasy i toru na swoją miarę, by wykorzystać swój potencjał. Do tej pory to mózg wiódł cię po wertepach. Czas jednak, abyś przejął stery, i to już od dziś. Dzięki tej książce nauczysz się wykorzystywać niezwykłe możliwości swojego umysłu, który do tej pory wydawał się nie do ogarnięcia! A do tego poczujesz ulgę i wreszcie odetchniesz pełną piersią, akceptując siebie i swój fantastyczny umysł.

44,90 zł
27,84 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 17,06 zł

41 osób kupiło
4
LEGO Technic. Ładowarka kołowa - Volvo 30433 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Technic. Ładowarka kołowa - Volvo 30433
LEGO
Dostępny
31 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają im doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30433 Ładowarka kołowa Volvo jest idealny, aby rozpocząć swoją przygodę z LEGO Technic i wejść na kolejny poziom budowania z klocków LEGO.

30,99 zł
26,65 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,34 zł

21 osób kupiło
5
Dziennik cwaniaczka. Tom 7. Trzeci do pary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik cwaniaczka. Tom 7. Trzeci do pary
Dostępny
227 szt.

Wkrocz do wyjątkowego świata tytułowego cwaniaczka Grega Heffleya. Tym razem bohaterowi przyjdzie się zmierzyć z miłosnymi rozterkami i przygodami w wyjątkowym dniu święta zakochanych. Greg Heffley nie należy do grona wysokich osiłków, jest raczej chuderlawym chłopcem, który stale musi ustępować silniejszym od siebie. W gimnazjum, do którego uczęszcza nasz bohater, podział na silnych i słabeuszy jest bardzo wyraźny, Greg nie ustaje jednak w zmaganiach z otaczającą go rzeczywistością i chwyta się różnych przemyślanych sposobów, dzięki którym może przechytrzyć swoją konkurencję. W tomie siódmym nasz sympatyczny bohater przekona się, że miłość niejedno ma imię. Luty to miesiąc wszystkich zakochanych, pełen szkolnych potańcówek i buzujących hormonów. Greg nie zamierza podpierać ścian podczas tegorocznego balu walentynkowego i za wszelką cenę postara się znaleźć odpowiednią partnerkę.

29,90 zł
19,99 zł

Rabat 33,1%
oszczędzasz 9,91 zł

20 osób kupiło
6
Brzechwa dzieciom. Dzieła wszystkie. Wiersze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brzechwa dzieciom. Dzieła wszystkie. Wiersze
Dostępny
181 szt.

Wyjątkowa edycja wszystkich wierszy dla dzieci Jana Brzechwy. Wspaniałe ilustracje Artura Gulewicza, twarda oprawa, duży format – tego wydania nie może zabraknąć na półce z książkami! „Brzechwa dzieciom. Dzieła wszystkie. Wiersze” – to drugi tom niepowtarzalnego cyklu, w którym zebraliśmy wszystko, co wyszło spod pióra najpopularniejszego polskiego twórcy dla dzieci. Znajdą się w nim zarówno dobrze znane i dostępne utwory („Na wyspach Bergamutach”, „Na straganie”, „Pali się!”), jak i te trochę zapomniane, od lat niewznawiane, ale na pewno warte przypomnienia („Tydzień”, „Tańcowała igła z nitką”, „Lecą muchy”). Ten jedyny w swoim rodzaju hołd dla twórczości Jana Brzechwy obejmuje cztery tomy: „Bajki”, „Wiersze”, cykl o panu Kleksie oraz utwory sceniczne. Jan Brzechwa (1900–1966) był z zawodu adwokatem, uznanym w Polsce i w Europie specjalistą z zakresu prawa autorskiego. Naprawdę nazywał się Jan Lesman. Debiutował bardzo młodo: jako piętnastoletni chłopiec ogłosił w czasopiśmie „Sztandar” swoje pierwsze, młodzieńcze wiersze, które podpisał używanym później przez całe życie pseudonimem Brzechwa (pseudonim ten, oznaczający tylną, końcową część strzały, wymyślił jego stryjeczny brat, Bolesław Leśmian). Pisał utwory poetyckie dla dorosłych, utwory satyryczne do kabaretów i teksty piosenek. Artur Gulewicz urodził się w 1978 roku. Absolwent łódzkiej ASP. Od ponad dwunastu lat zajmuje się ilustrowaniem i projektowaniem książek. Zaczynał od projektowania podręczników, a dziś skupia się głównie na ilustrowaniu książek dla dzieci, gdyż jak sam mówi, to sprawia mu największą radość i w tym może dać upust wyobraźni. Tworząc ilustracje, miesza różne style. Łączy pastele z akwarelami i zdjęciami, dążąc do uzyskania jak najciekawszego efektu. Współpracuje z czołówką polskich wydawnictw, a także wykonuje projekty dla UNICEF-u.

79,90 zł
51,14 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 28,76 zł

20 osób kupiło
7
LEGO Creator 3 w 1. Tropikalna papuga 30581 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Creator 3 w 1. Tropikalna papuga 30581
LEGO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.27

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania własnych konstrukcji. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają im doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30581 Tropikalna papuga 3 w 1 jest idealny, aby rozpocząć przygodę z LEGO Creator. To jeden zestaw klocków i 3 możliwości ich złożenia we wspaniałe kolorowe zwierzęta z dżungli.

30,99 zł
26,65 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,34 zł

19 osób kupiło
8
LEGO Spider-Man. Pojedynek na moście 30443 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Spider-Man. Pojedynek na moście 30443
LEGO
Dostępny
43 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania własnych konstrukcji. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają im doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30443 Spider-Man pojedynek na moście jest idealny, aby rozpocząć przygodę z LEGO Super Heroes.

28,99 zł
23,77 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,22 zł

16 osób kupiło
9
Gra z Jajem: Pisanka MUDUKO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra z Jajem: Pisanka MUDUKO
Muduko
Dostępny
63 szt.

Uwaga: do gry niezbędna jest podstawowa wersja Gry z Jajem! Zajączki, pisanki i czekoladowe kurki też chcą wziąć udział w filmie i wprowadzają do niego sporo zamieszania! Wielkanocny mini dodatek do imprezowej gry karcianej wprowadza do rozgrywki czterech nowych bohaterów urozmaicających i utrudniających zabawę. dodatek tematyczny, który sprawdzi się nie tylko w Wielkanoc,możliwość stopniowania poziomu trudności,nowe zasady urozmaicające rozgrywkę,gra rozwija: spostrzegawczość, pamięć.

15,99 zł
13,99 zł

Rabat 12,5%
oszczędzasz 2,00 zł

16 osób kupiło
10
Kodowanie bez komputera dla przedszkolaka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodowanie bez komputera dla przedszkolaka
Dostępny
176 szt.

Kodowanie bez komputera dla przedszkolaka to książeczka wprowadzająca dzieci w świat robotyki, programowania, ciekawych ćwiczeń, łamigłówek oraz pierwszych zabaw matematycznych. Zadania uczą dzieci logicznego myślenia przyczynowo- skutkowego, skupienia i wytrwałości, tworzenia i samodzielnej pracy.

10,60 zł
6,99 zł

Rabat 34,1%
oszczędzasz 3,61 zł

15 osób kupiło
11
Pistolet na wodę Plecak niebieski NO-1005400 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,90 zł
19,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,91 zł

14 osób kupiło
12
300 naklejek. Świat wokół nas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
300 naklejek. Świat wokół nas
Dostępny
6 szt.

Pełen zabawy album dla prawdziwych miłośników naklejek! Dzięki ciekawym zadaniom i zabawom z naklejkami dzieci poznają otaczający je świat. W książeczce znajdą ćwiczenia rozwijające spostrzegawczość i wyobraźnię. Do tego aż 300 naklejek, czyli gwarantowana zabawa dla każdego dziecka! Seria „300 naklejek” to świetna zabawa i sposób na poznawanie świata!

14,99 zł
8,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 6,00 zł

13 osób kupiło
13
LEGO Batman™. Batmobil 30455 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Batman™. Batmobil 30455
LEGO
Dostępny
10 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają im doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30455 Batmobil jest idealny, aby rozpocząć swoją przygodę z pojazdami LEGO Super Heroes.

30,90 zł
24,72 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,18 zł

12 osób kupiło
14
Wsparcie dla dorosłych synów z dysfunkcyjnych domów i ich bliskich. Dla DDA i DDD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wsparcie dla dorosłych synów z dysfunkcyjnych domów i ich bliskich. Dl...
Dostępny
107 szt.

• Masz trudności z wyrażaniem uczuć i utrzymywaniem relacji? • Czasem nagle wybuchasz i nie wiesz dlaczego? • Przewidujesz najgorsze i nie wierzysz w możliwość zmiany na dobre? • Nie lubisz krytyki i obawiasz się porażki? • Widzisz, że źle gospodarujesz czasem, ale nie potrafisz nic z tym zrobić? • Nie potrafisz się całkiem odprężyć i swobodnie się bawić? Jeśli na część z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, być może należysz do ogromnej grupy mężczyzn, których dr Robert Ackerman nazywa „milczącymi synami”. Milczący synowie mogą pochodzić z rodzin naznaczonych alkoholizmem, przemocą, perfekcjonizmem, skrajnym chłodem emocjonalnym czy krytycyzmem. Mężczyźni ci rzadko mówią o tym, czego doświadczyli w przeszłości. Wydaje się, że funkcjonują jak wszyscy inni – mają poczucie humoru, są lojalnymi przyjaciółmi i potrafią ciężko pracować – ale tak naprawdę wnoszą swoje cierpienie w każde miejsce, do którego docierają w życiu. Dr. Ackerman jest jednym z nich i jak nikt inny wie, jak pokonać problemy, z którymi się borykają. W tej książce, będącej silnym wsparciem dla mężczyzn, pomaga też kobietom wreszcie zrozumieć, co czują ich partnerzy, synowie czy przyjaciele. Jeśli jesteś mężczyzną, ta książka może być o tobie. Jeśli jesteś kobietą, może ona być o kimś, kogo kochasz.

49,90 zł
31,94 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 17,96 zł

12 osób kupiło
15
Joga - kompletny przewodnik dla początkujących - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Joga - kompletny przewodnik dla początkujących
Dostępny
105 szt.

Pewnie nie raz miałeś ochotę rozłożyć matę i spróbować najprostszych pozycji jogi, ale gdy przyszedł czas realizacji planów nie wiedziałeś jak się do tego zabrać. Wszystkie ćwiczenia wyglądały na skomplikowane oraz wymagające nadludzkiej gibkości i sprawności fizycznej. Dzięki tej książce zmieni się twój punkt widzenia! Bowiem masz przed sobą podstawowy i kompletny przewodnik o jodze dla początkujących. Precyzyjne przedstawienie tematu, szczegółowe instrukcje, ćwiczenia oddechowe oraz porady Autorki sprawiają, że książka oferuje wszystko czego potrzebujesz, by praktykować jogę we własnym domu!

44,40 zł
27,08 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 17,32 zł

12 osób kupiło
16
LEGO City. Plac Zabaw 30588 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO City. Plac Zabaw 30588
LEGO
Dostępny
5 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają im doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30588 Plac Zabaw jest idealny, aby rozpocząć swoją przygodę z LEGO City.

28,22 zł
22,58 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,64 zł

12 osób kupiło
17
Bon czy ton - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bon czy ton
Dostępny
298 szt.

Co to jest savoir-vivre? Mniej więcej to samo, co bon ton, tylko że trudniej się to wymawia. No dobrze, a co to jest bon ton? Wiedza o tym, jak człowiek dobrze wychowany zachowuje się w różnych sytuacjach. Hm... a kto to jest właściwie ten dobrze wychowany człowiek? Ktoś, kto nie zachowuje się jak małpa i kogo nie trzeba chować do szafy, gdy przychodzą goście. Czyli każdy, kto przeczyta tę książkę i czegoś się z niej nauczy! Miłej lektury! – Grzegorz Kasdepke

34,90 zł
20,24 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 14,66 zł

12 osób kupiło
18
Zeszyt Nowenny Pompejańskiej. 54 dni w ramionach Maryi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt Nowenny Pompejańskiej. 54 dni w ramionach Maryi
Dostępny
62 szt.

To wspaniały, użyteczny notatnik, który przeznaczony jest na Twoje duchowe spostrzeżenia i osobiste zapiski na 54 dni. Będzie Ci towarzyszył przez cały czas trwania nowenny Pompejańskiej, tam zachowasz swoje najskrytsze myśli, jakie zrodzą się w tym czasie w Twoim sercu. A wszystko po to, by być bliżej Maryi, by lepiej zrozumieć Jej przesłanie i misję, a dzięki temu mocniej zbliżyć się do Pana Boga. Dzięki temu codzienny różaniec stanie się jeszcze bardziej owocny! Znajdziesz tu m.in. praktyczne wskazówki różańcowe, instrukcję, objaśniającą, jak odmawiać Nowennę Pompejańską oraz miejsce na Twoją intencję i osobiste postanowienia. Podręczny format notatnika pozwoli Ci zabrać go ze sobą, gdzie tylko zechcesz. Do zeszytu dołączona jest będzie zakładka z modlitwą na część błagalną i dziękczynną nowenny pompejańskiej. „To nieco dziwne, że kartki papieru, na które teraz patrzysz, mogą się przyczynić do tego, że przez 54 dni będziesz w ramionach Maryi. Podobnie jak wyborne ciasto możesz upiec poprzez wymieszanie wody, jajek, mąki i kilku innych składników, tak też możesz doświadczyć niezwykłego spotkania z Maryją poprzez połączenie długopisu, tego zeszytu, Twojej chęci, czasu, łaski Bożej oraz paru innych elementów, o których przeczytasz w środku. Podgrzej wszystko to miłością. Ciasto jedz w umiarkowanych ilościach, owocami Nowenny Pompejańskiej rozkoszuj się bez skrępowania i rozdawaj je innym.” – ks. Teodor Ks. Teodor Sawielewicz – ksiądz katolicki, streamer, youtuber, charyzmatyk, pasjonat głoszenia Ewangelii oraz baniek mydlanych, wikariusz diecezji wrocławskiej, były stypendysta Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Pochodzi z małej miejscowości Platerówka koło Zgorzelca na Dolnym Śląsku, gdzie urodził się 12 lutego1988 r. Zaraz po święceniach kapłańskich w 2017 r. rozpoczął internetowe dzieło ewangelizacyjne „Teobańkologia”, które aktualnie (2020 r.) dociera każdego dnia do niemalże miliona odbiorców. Znany głównie z prowadzenia różańca oraz modlitw wstawienniczych na żywo o godz. 20.30. Swoje pasje stara się z pomocą Ducha Świętego przekuwać w docieranie z Ewangelią do zagubionych serc ludzkich.

24,90 zł
14,99 zł

Rabat 39,8%
oszczędzasz 9,91 zł

11 osób kupiło
19
Plecak na wodę Konik NO-1005488 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23,90 zł
21,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,91 zł

11 osób kupiło
20
Naklejkowe podróże. Europa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejkowe podróże. Europa
Dostępny
107 szt.

Wybierz się w podróż po Europie! Odwiedź najbardziej znane stolice Starego Kontynentu i ich symbole. Poznaj zwierzęta, które zamieszkują tę część świata oraz dowiedz się, jakie są ulubione potrawy Europejczyków. Czekają na Ciebie liczne zadania – sprawdź, czy wiesz, jakie są najwyższe góry w Europie, i dowiedz się, które Państwo słynie z gejzerów! „Naklejkowe podróże” to idealna seria książek aktywnościowych dla dzieci w wieku 6-8 lat, które chcą pogłębić wiedzę geograficzną i kulturową. Dziecko odpowiada na zamieszczone pytania i uzupełnia ilustracje naklejkami we właściwych miejscach.

18,99 zł
13,99 zł

Rabat 26,3%
oszczędzasz 5,00 zł

10 osób kupiło
21
Wiaderko do piasku z akcesoriami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiaderko do piasku z akcesoriami
Mega Creative, Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.11

Zestaw do piaskownicy plus akcesoria. Zestaw, który sprawdzi się zarówno podczas zabawy w piaskownicy, jak i w kąpieli. Zabawka wykonana jest z miękkiego, giętkiego silikonu oraz plastiku całkowicie bezpieczna dla najmłodszych dzieci. Zestaw posiada kilka elementów, dzięki czemu zabawa nim szybko się nie znudzi. Przyjemna dla oka kolorystyka i ciekawe kształty z pewnością przypadną do gustu każdemu dziecku. Dodatkowo wiaderko jest składane, co ułatwia jego przechowywanie oraz przemieszczanie się z nim np. z domu na plac zabaw. Zawartość zestawu: wiaderko, łopatka, grabki, konewka, 2x foremka. Wymiary produktu: wiaderko rozłożone: 20x16x21 cm, wymiary opakowania: 20x12x21 cm.

30,90 zł
23,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,72 zł

9 osób kupiło
22
Dzienniki Cwaniaczka - karciane szaleństwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzienniki Cwaniaczka - karciane szaleństwo
Goliath
Dostępny
97 szt.

Dziennik Cwaniaczka - Karciane Szaleństwo! Zbuduj nadłuższy łańcuszek kart - które się nie powtarzają (kolor ani postać nie mogą się powtórzyć na sąsiednich kartach. Celem każdego z graczy jest zebrać jak najwięcej kart ,przestrzegając poniższych zasad : - żadna z kart ,,obok siebie'' nie powinna mieć tej samej postaci - żadna z kart ,,obok siebie" nie powinna mieć tego samego koloru. Koniec gry : Gdy zabraknie kart ze współnej puli sprawdzćcie swoje stosiki. Każdy z graczy odwraca swój stosik tworząc ,,łańcuszek" tak ,aby łatwo można było ocenić jego długość - oraz czy nie ma w nim ,,takich samych" kart na sąsiadujących pozycjach. Gracz ,który zdobył najwięcej punktów wygrywa grę!

22,36 zł
19,99 zł

Rabat 10,6%
oszczędzasz 2,37 zł

9 osób kupiło
23
Ubieranki z naklejkami. Jednorożce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ubieranki z naklejkami. Jednorożce
Dostępny
9 szt.

Dla wszystkich fanów jednorożców! Teraz te piękne stworzenia możecie sami przystrajać i dobierać im dodatki spośród naklejek z książki. Wszystko zależy od Waszego projektu! W serii „Ubieranki z naklejkami” znajdziecie pięknie ilustrowane opowiadania, a ich bohaterów będziecie mogli ubierać według swojego pomysłu. Do dyspozycji macie aż 3 arkusze z naklejkami!

18,99 zł
13,99 zł

Rabat 26,3%
oszczędzasz 5,00 zł

9 osób kupiło
24
Pistolet na wodę Dinozaur NO-1005408 mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
10 osób kupiło
25
Rak to nie choroba a mechanizm uzdrawiania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rak to nie choroba a mechanizm uzdrawiania
Dostępny
46 szt.

Z tej książki dowiedz się, czemu nie możesz obwiniać o chorobę swoich genów oraz poznasz nieuczciwe praktyki medyczne i farmaceutyczne. Zrozumiesz, że spontaniczne remisje nie są żadnym cudem, a komórki nowotworowe niosą nie tylko mądrość, ale i zdrowie. Autor wyjaśnia, na czym polega mądrość natury, działanie wolnych rodników i co ma z nowotworami wspólnego zator wątroby. Poznasz znaczenie sztucznych napojów i przetworzonego jedzenia, metali ciężkich i telefonów komórkowych. Dowiesz się też, dlaczego powinieneś unikać popularnych leków, aspiryny czy środków na artretyzm. Zrozumiesz emocjonalne przyczyny raka, takie jak brak miłości własnej, odrzucenie czy sytuacje konfliktowe. Poznasz również czynniki zwiększające ryzyko choroby, takie jak alkohol, cukier czy fluorki.

79,70 zł
48,62 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 31,08 zł

8 osób kupiło
26
Sprawa Niny Frank - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawa Niny Frank
Dostępny
14 szt.

Najpopularniejsza aktorka polskich seriali, Nina Frank, zostaje znaleziona martwa w swoim dworku w sielskiej przygranicznej miejscowości Mielnik nad Bugiem. Uwielbianej celebrytce, o czym wiedzą nieliczni, daleko do granej przez nią postaci szczęśliwej i dobrej zakonnicy Joanny. Jednak to właśnie ta rola przyniosła jej pieniądze i sławę. Prawdę o pełnym skandali życiu aktorki, o dwuznacznej drodze do kariery, licznych kochankach i nałogach odkryje psycholog policyjny, Hubert Meyer, który przybywa na miejsce zbrodni.Czy poznanie sekretów Niny Frank i stworzenie profilu sprawcy pozwoli policji ująć mordercę? Jakie znaczenie ma to, że los aktorki został określony przez jedną z run?

42,90 zł
26,60 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 16,30 zł

8 osób kupiło
27
Piłka-zmyłka Vita-Minka, dynia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka-zmyłka Vita-Minka, dynia
Epee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

Poznaj nowa odsłonę nieprzewidywalnej piłki–zmyłki i odkryj warzywną moc Vita-Minek! Każda piłka to unikalna Vita Minka. Superbohater, który przekona cię podczas wspólnej zabawy, że warto jeść warzywa, by zyskać supermoce! Rześka dynia – moc: supersen Baw się zdrowo i zbierz całą serię!

28,90 zł
25,43 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

8 osób kupiło
28
Kroki mordercy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kroki mordercy
Dostępny
43 szt.

W lasku miejskim na peryferiach Pragi zostaje zamordowana młoda kobieta. Czy jej podobieństwo do córki mieszkającej w pobliżu dziennikarki jest przypadkowe? Śledztwo rozpoczyna inspektor Bergman – dwukrotnie rozwiedziony miłośnik kotów, wielbiący porządek i rzeczowość. Empatyczny, stanowczy i systematyczny. W pracy pomagają mu podwładni: Sylwia Rolnik i Adam Danesz. Powieść Michaeli Klevisovej to doskonałe studium psychologiczne i obraz społeczeństwa, w którym pod powłoką pozornej normalności skrywają się tajemnice i pragnienia. Kroki mordercy to pierwsza część cyklu z inspektorem Bergmanem.

39,90 zł
24,34 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 15,56 zł

7 osób kupiło
29
Kolorowanka podłogowa XXL Zoo wyd. 2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka podłogowa XXL Zoo wyd. 2022
Monumi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

Kolorowanka podłogowa o wymiarach 120x80 cm, do kolorowania flamastrami, kredkami i farbami. Wiek: +3

30,00 zł
28,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

7 osób kupiło
30
Naklejkowe podróże. Polska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejkowe podróże. Polska
Dostępny
66 szt.

Wybierz się w podróż po Polsce! Odwiedź różne regiony, poznaj najważniejsze rzeki, odkryj parki narodowe czy tradycyjne potrawy. Czekają na Ciebie liczne zadania – sprawdź, czy znasz państwa sąsiadujące z Polską i rozwiąż zagadki dotyczące symboli różnych miast. „Naklejkowe podróże” to idealna seria książek aktywnościowych dla dzieci w wieku 6-8 lat, które chcą pogłębić wiedzę geograficzną i kulturową. Dziecko odpowiada na zamieszczone pytania i uzupełnia ilustracje naklejkami we właściwych miejscach.

18,99 zł
13,99 zł

Rabat 26,3%
oszczędzasz 5,00 zł

7 osób kupiło
31
Długopis wymazywalny automatyczny City Jungle CoolPack p36 cena za 1 sztukę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
6 osób kupiło
32
LEGO Star Wars™. AT-ST™ 30495 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Star Wars™. AT-ST™ 30495
LEGO
Dostępny
55 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają im doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30495 AT-ST jest idealny, aby rozpocząć swoją przygodę z pojazdami LEGO Star Wars.

30,99 zł
24,17 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 6,82 zł

6 osób kupiło
33
Opowieści buddyjskie dla małych i dużych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści buddyjskie dla małych i dużych
Dostępny
51 szt.

Większość opowieści buddyjskich, zamieszczonych w tej książce pochodzi ze starych pism i przekazów buddyjskich. Mimo to ich treść idealnie dopasowuje się do aktualnej rzeczywistości. Autor, nauczyciel buddyzmu przytacza w niej mnóstwo opowiadań, które znajdują odzwierciedlenie w życiu codziennym. Można je czytać każdego dnia, bo są lekkie i przyjemne. Prezentują oczywiste recepty, które w formie bajek trafiają do każdego. W książce znajdziesz również współczesne anegdoty, które wzbogacają głębię starożytnych opowieści. Niech te legendy o prawdziwym szczęściu sprawią ci mnóstwo radości, tak jak tym, którzy już je usłyszeli. Niech pomogą ci pogłębić relacje, rozwój duchowy i osobisty, a także zmienić życie na lepsze. Rozkoszuj się ich czytaniem i otwórz wrota swojego serca.

49,40 zł
37,05 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,35 zł

5 osób kupiło
34
Pistolet na wodę Kaczuszka NO-1005397 cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
4 osoby kupiły
35
Dekorowanie ciast i ciasteczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekorowanie ciast i ciasteczek
Dostępny
108 szt.

Jeśli lubisz przygotowywać wypieki na specjalne okazje albo zwieńczać codzienne posiłki deserem, ale brak Ci pomysłu na udekorowanie tych smakołyków, ta książka jest dla ciebie! Znajdziesz w niej nie tylko przepisy na ciasta, masy, lukry i kremy, ale także wskazówki, jak łatwo, a zarazem efektownie przybrać tort, ciastka i babeczki. Nauczysz się, jak zrobić szprycę z pergaminu, ozdobić ciasteczka lukrem i zabarwić krem do tortów. W pięknym dekorowaniu wypieków pomogą Ci rady autorki, szczegółowe instrukcje i kolorowe zdjęcia przedstawiające poszczególne etapy wykonywania niezwykłych słodkich dekoracji. Kilkadziesiąt prostych, świetnych pomysłów na dekorowanie ciastek, tortów i babeczek – na specjalne okazje lub na co dzień.

36,99 zł
26,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

4 osoby kupiły
36
Beanie Boss Meadow - pomarańczowy lis 15 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beanie Boss Meadow - pomarańczowy lis 15 cm
Meteor
Dostępny
21 szt.

Czas na zabawę! Beanie Boss Meadow - pomarańczowy lis 15 cm. Nasz wysokiej jakości plusz jest miękki, przytulny i wykonany ręcznie z najlepszych materiałów.

29,50 zł
26,55 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,95 zł

4 osoby kupiły
37
Jezu, Ty się tym zajmij! Akt zawierzenia i inne modlitwy ks. Dolinda Ruotola, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezu, Ty się tym zajmij! Akt zawierzenia i inne modlitwy ks. Dolinda R...
Dostępny
92 szt.

Modlitewnik zawiera historię życia i modlitwy ks. Dolinda Ruotola, włoskiego kapłana i mistyka. Wśród zamieszczonych modlitw znajduje się m.in. akt zawierzenia, modlitwa duszy w utrapieniu, różaniec zawierzenia, wyznanie. Modlitwy ks. Dolindo pomogą Ci w zawierzeniu swojego życia Chrystusowi i wprowadzą pokój w twoim sercu.Kieszonkowy format i niewielka waga pozwalają zawsze mieć go przy sobie.

5,20 zł
4,99 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

4 osoby kupiły
38
Celiakia. Życie bez glutenu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Celiakia. Życie bez glutenu
Dostępny
167 szt.

• Czy co jakiś czas czujesz się źle po jedzeniu? • Dolegliwości żołądkowe utrudniają ci codzienne funkcjonowanie? • Odczuwasz zmęczenie i spadek nastroju? • W kółko łapiesz infekcje? • Dokuczają ci różne objawy, które mimo leczenia nie ustępują lub co jakiś czas nawracają? Winowajcą może być gluten, a ty możesz znajdować się wśród setek tysięcy ludzi w Polsce chorych na celiakię. Dominika Musiałowska, współautorka bestsellerowych książek o insulinooporności, zmagająca się także z celiakią, tym razem zajęła się podstępną chorobą trzewną, a do pomocy zaprosiła ekspertów: cenionego gastrologa dr. Wojciecha Marlicza i znaną dietetyczkę Magdalenę Makarowską. Niezależnie od tego, czy rozpoznano u ciebie celiakię, czy tylko podejrzewasz, że na nią cierpisz, a może problem dotyczy twojego dziecka – ten praktyczny poradnik będzie dla ciebie źródłem pierwszej pomocy. Dzięki niemu zrozumiesz, czym jest ta choroba, dowiesz się, jak ją diagnozować i leczyć, oraz zyskasz cenne wskazówki, które ułatwią ci codzienne życie. Znajdziesz w nim ponadto garść przepisów na szybkie, wykonane z naturalnych składników ciasta, ciasteczka, chleby, tarty, pizzę i pierogi, które zachwycą ciebie i twoją rodzinę. Celiakia. Życie bez glutenu to pierwszy taki poradnik w Polsce, który pomoże ci przejąć kontrolę nad chorobą i odmienić swoje samopoczucie. „Ponad dziesięć lat temu dowiedziałam się, że jestem chora na celiakię. Różne dolegliwości odczuwałam jednak już kilka lat wcześniej. Diagnostyka trwała długie miesiące, a w zasadzie lata, podczas których odwiedziłam wielu różnych specjalistów. To był naprawdę trudny czas. A przecież sama diagnoza nie rozwiązała problemu. Musiałam się na nowo nauczyć żyć – bez glutenu. Początki nie były łatwe, ale z czasem zrozumiałam mechanizm choroby, zmierzyłam się ze swoimi trudnościami i zaczęłam powoli wychodzić na prostą. Choć celiakia wciąż od czasu do czasu przypomina mi o sobie, to dziś mnie już nie ogranicza. Rozwijam swoje pasje, realizuję się zawodowo i w macierzyństwie. Łapię życie garściami i pokazuję innym, że nawet z chorobą można żyć pełnią życia”.

52,90 zł
39,15 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 13,75 zł

4 osoby kupiły
39
LEGO City. Wyścigowy gokart 30589 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO City. Wyścigowy gokart 30589
LEGO
Dostępny
31 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają im doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30589 Wyścigowy gokart jest idealny, aby rozpocząć swoją przygodę z pojazdami LEGO City.

30,99 zł
26,65 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,34 zł

5 osób kupiło
40
LEGO Creator. Rockowy monster truck 30594 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Creator. Rockowy monster truck 30594
LEGO
Dostępny
31 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania własnych konstrukcji. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają im doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30594 Rockowy Monster Truck jest idealny, aby rozpocząć przygodę z LEGO Creator.

28,99 zł
24,93 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,06 zł

5 osób kupiło
41
Piłka-zmyłka Vita-Minka, ziemniaczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka-zmyłka Vita-Minka, ziemniaczek
Epee
Dostępny
17 szt.

Poznaj nowa odsłonę nieprzewidywalnej piłki–zmyłki i odkryj warzywną moc Vita-Minek! Każda piłka to unikalna Vita Minka. Superbohater, który przekona cię podczas wspólnej zabawy, że warto jeść warzywa, by zyskać supermoce! Mocna Pyrka: moc - stalowe kości Baw się zdrowo i zbierz całą serię!

29,90 zł
26,31 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,59 zł

3 osoby kupiły
42
LEGO DOTS. Duża tablica ogłoszeń 41952 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
LEGO DOTS. Duża tablica ogłoszeń 41952
LEGO
Dostępny
2 szt.

LEGO® DOTS Duża tablica ogłoszeń (41952) zachwyci starszych i młodszych miłośników rękodzieła! Przeznaczony dla ośmiolatków i starszych dzieci zestaw rozwija kreatywność i umiejętności wyrażania siebie, ponieważ pozwala im tworzyć i wieszać własne napisy dostosowane do nastroju, zainteresowań lub wyglądu pomieszczenia. Powiedz, co myślisz W zestawie znajdziesz cztery duże płytki 16x16, dwa wieszaki, niebieskie elementy ramki oraz sporo małych płytek w ciekawych kolorach i kształtach, z których dzieci mogą układać różne czcionki. Dzięki nim można w dowolny sposób dekorować tablice ogłoszeń, układać na nich napisy i wzory — równocześnie rozwijając swoje umiejętności kreatywne. Indywidualność bez granic Zestawy DOTS przybliżają dzieciom radość z zabawy klockami LEGO oraz kreatywnego tworzenia i dekorowania. Z tym zestawem wszystko jest możliwe, ponieważ wszystko zależy od magicznej wyobraźni dzieci. To samo można powiedzieć o innych zestawach DOTS (sprzedawanych oddzielnie). Zestaw pełen kreatywnych możliwości będzie niezwykłym prezentem świątecznym, który spodoba się każdemu miłośnikowi rękodzieła. Zawartość i cechy zestawu: • Pokaż swoją osobowość – z zestawem LEGO® DOTS Duża tablica ogłoszeń (41952) miłośnicy rękodzieła mogą rozwijać swoje pasje. Kreatywna zabawa zaczyna się od razu po otworzeniu opakowania • Wzory i napisy – z pomocą pakietu Rozmaitości DOTS – literki (41950, sprzedawany oddzielnie) i dowolnych innych zestawów LEGO® można ozdobić tablicę ogłoszeń na zupełnie nieoczekiwane sposoby • Kreatywność czeka – zestaw inspiruje do wyrażania siebie przez zabawę czterema dużymi płytkami 16x16, ramką, wieszakami i ponad 800 płytkami w różnych kolorach i kształtach, z których można układać dowolne napisy • Prezent do samodzielnego zrobienia dla dzieci od 8 lat – młodsi i starsi miłośnicy rękodzieła mogą użyć tego zestawu do wyrażania siebie na różne sposoby. Tablica ogłoszeń będzie doskonałym prezentem dla osób zainteresowanych kreatywnymi zajęciami • Tablica ogłoszeń do dekorowania – największa tablica do samodzielnego zrobienia ma ok. 51 cm szerokości i 14 cm głębokości, więc oferuje sporo miejsca do tworzenia ciekawych wzorów i napisów • W sam raz dla małych projektantów – dzięki broszurze z licznymi przykładami inspirujących czcionek i wzorów tworzenie własnych pomysłowych napisów i wyrażanie swojej indywidualności nie będzie dla dzieci żadnym problemem • Swoboda i pewność siebie – to pudełko artystyczne LEGO® DOTS to esencja nieograniczonej kreatywności. Zabawa płytkami i tablicą pobudza wyobraźnię dzieci i rozwija ich pomysłowość oraz wytrwałość • Nieograniczone możliwości wyrażania siebie i zabawy – dzięki zestawom LEGO® DOTS kolejna grupa dzieci może odkryć, jak wielką radość dają klocki LEGO, i pobawić się w tworzenie oraz ozdabianie własnej biżuterii, akcesoriów lub dekoracji • Wysoka jakość bez kompromisów – elementy zestawów LEGO® już od 1958 roku spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują • Bezpieczeństwo przede wszystkim – elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu można mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa

179,99 zł
147,59 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 32,40 zł

3 osoby kupiły
43
Pistolet na wodę Plecak Jednorożec NO-1005386 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,90 zł
23,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,07 zł

3 osoby kupiły
44
Krawędź - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krawędź
Dostępny
37 szt.

Jestem młodą autorką. Swoją pierwszą książkę, pod tytułem Krawędź wydałam oficjalnie w październiku tego roku. Napisałam ją w wieku 16 lat. To epika liryczna opisująca moją emocjonalną drogę przez depresję w poetycki sposób. Wewnątrz znajdują się krótkie teksty oraz wiersze białe.

25,00 zł
22,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,50 zł

3 osoby kupiły
45
Gra karciana BATMAN 4w1 CARTAMUNDI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra karciana BATMAN 4w1 CARTAMUNDI
Cartamundi
Dostępny
121 szt.

W naszych grach Shuffle 4w1 przenosimy zwykłą talię kart do innej przestrzeni. Najbardziej znane rozgrywki z Twoim ulubionym bohaterem. Co więcej każda talia kart to godziny rozrywki, ponieważ możesz grać w cztery różne gry. Kwartet, gra akcji, Piotruś oraz Snap to przepis na brak nudy. o Wiek +4 o Liczba graczy 2-4 o Czas gry ok. 10min o 33 karty do gry

16,90 zł
13,99 zł

Rabat 17,2%
oszczędzasz 2,91 zł

3 osoby kupiły
46
Neurogeneza - regeneracja mózgu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neurogeneza - regeneracja mózgu
Dostępny
43 szt.

Dzięki lekturze tej książki poznasz zasady diety, która korzystnie wpłynie na pracę Twojego mózgu. Tym samym uwolni Cię od stresu, złagodzi depresję czy chorobę Alzheimera. Bazuje ona na świeżych owocach i warzywach oraz wysokiej jakości tłuszczach. Bez problemu zaopatrzysz się we wszystkie potrzebne składniki i samodzielnie przygotujesz z nich potrawy. W prosty sposób wpłyniesz więc na poziom neurogenezy.

54,50 zł
39,79 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 14,71 zł

3 osoby kupiły
47
Ubieranki z naklejkami. Panny młode i druhny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ubieranki z naklejkami. Panny młode i druhny
Dostępny
73 szt.

Te piękne panny młode i druhny będą potrzebować Waszej wyobraźni. Wybierzcie im odpowiednie kreacje! Ślub i wesele to niezwykły moment – okazja, na którą trzeba się wystroić! Teraz możecie używać kolorowych naklejek, by każdej pannie młodej i druhnie wybrać strój i rozmaite akcesoria. Wszystko zależy od Waszego projektu. W serii „Ubieranki z naklejkami” znajdziecie pięknie ilustrowane opowiadania, a ich bohaterów będziecie mogli ubierać według swojego pomysłu. Do dyspozycji macie aż 3 arkusze z naklejkami!3 arkusze z naklejkami!

18,99 zł
13,99 zł

Rabat 26,3%
oszczędzasz 5,00 zł

3 osoby kupiły
48
Piękna Litera. Pismo rondowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piękna Litera. Pismo rondowe
Dostępny
20 szt.

Piękna Litera. Pismo rondowe to kolejna część wielotomowego podręcznika do kaligrafii. Tym razem Ewa Landowska opracowała styl pisma zwany rondowym, wzorując się na przedwojennych francuskich zeszytach szkolnych. W przedwojennej Polsce w szkołach nauczany był tzw. niemiecki wariant pisma rondowego – prostszy, ale – zdaje się – nie tak szykowny. Pismem rondowym rzadko składa się całe bloki tekstów. Jest ono raczej używane do wyróżniania w tekście pojedynczych zdań, zwrotów czy wyrazów. np. tytułów, nagłówków, wyszczególnień. Zasługuje jednak na szczególną uwagę przez wzgląd na wyjątkową harmonię znaków, która niewątpliwie będzie rozwijać w nas wrażliwość estetyczną. W podręczniku znajdziemy instrukcję pisania każdej litery, zarówno małej, jak i dużej, zagadnienia dotyczące ich łączenia, a także wskazania najczęściej popełnianych błędów. Jest to podręcznik przeznaczony dla osób zupełnie początkujących, ale także dla zaawansowanych, chcących doskonalić technikę kreślenia liter tego stylu pisma.

77,00 zł
55,44 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 21,56 zł

3 osoby kupiły
49
Naklejkowe podróże. Świat. Przyroda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejkowe podróże. Świat. Przyroda
Dostępny
151 szt.

Przyjrzyj się mapie świata i poznaj wszystkie kontynenty, oceany, morza, rzeki i góry. Dowiedz się, gdzie żyją pandy, krokodyle, żubry i kangury! Czy wiesz, gdzie rosną ananasy, daktyle i mango? Skąd biorą się diamenty, perły i inne cenne kamienie? Sprawdź, ile wiesz o świecie i o jego przyrodzie. „Naklejkowe podróże” to idealna seria książek aktywnościowych dla dzieci w wieku 6-8 lat, które chcą pogłębić wiedzę geograficzną i kulturową. Dziecko odpowiada na zamieszczone pytania i uzupełnia ilustracje naklejkami we właściwych miejscach.

18,99 zł
13,99 zł

Rabat 26,3%
oszczędzasz 5,00 zł

4 osoby kupiły
50
Beanie Boss Oakie - szop szary 15 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beanie Boss Oakie - szop szary 15 cm
Meteor
Dostępny
3 szt.

Czas na zabawę! Beanie Boss Oakie - szop szary 15 cm. Nasz wysokiej jakości plusz jest miękki, przytulny i wykonany ręcznie z najlepszych materiałów.

29,50 zł
26,55 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,95 zł

3 osoby kupiły
51
Percorso CILS UNO B1 podręcznik przygotowujący do egzaminu + audio online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Percorso CILS UNO B1 podręcznik przygotowujący do egzaminu + audio onl...
Dostępny
7 szt.

Percorso Cils si rivolge a chiunque voglia sostenere l'esame di certificazione di italiano come lingua straniera livello Uno-B1.

124,00 zł
111,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,40 zł

3 osoby kupiły
52
Piłka-zmyłka Vita-Minka, cebulka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka-zmyłka Vita-Minka, cebulka
Epee
Dostępny
6 szt.

Poznaj nowa odsłonę nieprzewidywalnej piłki–zmyłki i odkryj warzywną moc Vita-Minek! Każda piłka to unikalna Vita Minka. Superbohater, który przekona cię podczas wspólnej zabawy, że warto jeść warzywa, by zyskać supermoce! Cebulka Witulka – moc: turboodporność Baw się zdrowo i zbierz całą serię!

29,99 zł
26,39 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,60 zł

3 osoby kupiły
53
Czytanki-wyciszanki. Śpij dobrze, pando - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanki-wyciszanki. Śpij dobrze, pando
Dostępny
153 szt.

Poznajcie małą pandę, która za nic w świecie nie zje swojego obiadu! Może dopiero, gdy spróbuje przysmaków innych zwierząt zrozumie, że jej posiłek nie jest wcale zły… O serii: Krótkie i proste opowiastki o słodkich, puszystych zwierzątkach i ich przygodach. Idealny sposób na wyciszenie przed snem lub chwilę spokojnej lektury w ciągu dnia. Oryginalne ilustracje, połączenie fotografii i akwareli, zachwycą małych i dużych czytelników.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

3 osoby kupiły
54
Naklejkowe podróże. Świat. Kultura - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejkowe podróże. Świat. Kultura
Dostępny
137 szt.

Przyjrzyj się mapie świata i poznaj kulturę poszczególnych krajów. Dowiedz się, jak ubierają się, gdzie mieszkają i co jest ulubioną rozrywką mieszkańców różnych kontynentów. Czy wiesz, gdzie znajdziemy Machu Picchu, Wielki Mur Chiński, czy Statuę Wolności? W jakiej części świata przejedziemy się rikszami i tuk-tukami? „Naklejkowe podróże” to idealna seria książek aktywnościowych dla dzieci w wieku 6-8 lat, które chcą pogłębić wiedzę geograficzną i kulturową. Dziecko odpowiada na zamieszczone pytania i uzupełnia ilustracje naklejkami we właściwych miejscach.

18,99 zł
13,99 zł

Rabat 26,3%
oszczędzasz 5,00 zł

4 osoby kupiły
55
Karnet Urodziny 7 dziewczynka 2K - 078 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Urodziny 7 dziewczynka 2K - 078
YEKU
Dostępny
7 szt.

Karnet 2k. Klasyczny karnet na dziecięce urodziny. Uszlachetniony lakierem brokatowym. Karnet zawiera życzenia.

9,50 zł
8,99 zł

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,51 zł

3 osoby kupiły
56
Pistolet na wodę Rybka NO-1005409 mix cena za 1 szt p12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,99 zł
2 osoby kupiły
57
Czytanki-wyciszanki. Śpij dobrze, króliczku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanki-wyciszanki. Śpij dobrze, króliczku
Dostępny
145 szt.

Poznajcie małego króliczka w dniu jego pierwszej prawdziwej przygody. Nauczył się dziś, że ma wszystko co jest potrzebne królikowi – uszka do słuchania, doskonały nosek do wąchania i fantastyczne tylne łapy do skakania i niczego nie musi się bać! O serii: Krótkie i proste opowiastki o słodkich, puszystych zwierzątkach i ich przygodach. Idealny sposób na wyciszenie przed snem lub chwilę spokojnej lektury w ciągu dnia. Oryginalne ilustracje, połączenie fotografii i akwareli, zachwycą małych i dużych czytelników.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

2 osoby kupiły
58
Reprodukcja a reżimy sprawności. O macierzyństwie, bezdzietności i niezależnym życiu kobiet z niepełnosprawnościami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reprodukcja a reżimy sprawności. O macierzyństwie, bezdzietności i nie...
Dostępny
4 szt.

Książka Reprodukcja a reżimy sprawności stawia ważne socjologiczne pytanie o to kto może mieć dzieci i kto o tym decyduje w kontekście społecznych koncepcji niepełnosprawności. Na podstawie badań empirycznych, w oparciu o metodologię feministyczną, autorka przedstawia intersekcjonalną analizę doświadczeń kobiet z niepełnosprawnościami w zakresie macierzyństwa, bezdzietności i praw reprodukcyjnych. Książka opisuje złożone praktyki kobiet, by autonomię negocjować, a oparte o reżimy sprawności normy podważać. Badania lokują się w obszarze krytycznych studiów o niepełnosprawności, czerpią z koncepcji stratyfikacji reprodukcji i umiejscawiają doświadczenia kobiet w kontekście nierówności na rynku pracy, sytuacji mieszkaniowej oraz strukturalnie uwarunkowanych doświadczeń przemocy - osi kluczowych dla rozumienia niezależnego życia jak i sprawiedliwości reprodukcyjnej. Książka wprowadza czytelników w świat skomplikowanych teorii wypracowanych w tzw. disability studies, a także w ramach socjologii i antropologii medycyny, reprodukcji i macierzyństwa; jest wyrazem najwyższych standardów etycznych w prowadzeniu badań […] Dla Agnieszki Król niepełnosprawność jest „punktem wyjścia, z perspektywy którego teoretyzuje się na temat procesów społecznych dotyczących wszystkich, nie tylko osób z niepełnosprawnościami”. […] Autorka przekonująco dowodzi, że studia o niepełnosprawności „mają potencjał redefinicji kluczowych dla socjologii pojęć takich jak więzi społeczne, nierówności czy cielesność oraz ukazania nieeksplorowanych dotychczas aspektów dobrze znanych wymiarów życia społecznego (np. rodziny)”. Książka jest więc nie tylko pracą o doświadczeniu kobiet z różnymi niepełnosprawnościami, ale też o całej kulturze, w której reżimy sprawności znaczą historie wielu aktorów społecznych. – z recenzji dr hab. Magdaleny Radkowskiej-Walkowicz, prof. UW

59,00 zł
42,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

2 osoby kupiły
59
Moje najpiękniejsze kolorowanki wielkanocne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Moje najpiękniejsze kolorowanki wielkanocne
Dostępny
2 szt.

Ta piękna książeczka z kolorowankami wiosennymi i wielkanocnymi zaprasza dziecko do fantastycznej przedświątecznej zabawy, a równocześnie spełnia rolę edukacyjną i terapeutyczną. Kolorowanie i omawianie z rodzicami scen towarzyszących Wielkanocy to wartościowa zabawa mająca na celu przybliżenie dziecku przesłania świąt i towarzyszących im tradycji. Praca nad rysunkami przełoży się także na kształcenie sprawności manualnej, wyrabianie spostrzegawczości, szkolenie logicznego myślenia, pomoc w rozumieniu bliskiego otoczenia. Równocześnie, przenosząc się w twórczej pracy kolorowania do świata chrześcijańskiego ciepła i dobrych emocji, dziecko naturalnie wyrówna oddech, oderwie się od osaczających je myśli i stresu, odnajdzie wewnętrzny spokój i pogodę ducha.

9,99 zł
5,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 4,00 zł

3 osoby kupiły
60
Cykl Harry Hole. Tom 9. Upiory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cykl Harry Hole. Tom 9. Upiory
Dostępny
85 szt.

W Oslo dochodzi do zabójstwa - jednego z tych, które od razu idą w zapomnienie: młody zdesperowany heroinista próbuje ukraść narkotyk drugiemu i zostaje zastrzelony. Policja błyskawicznie aresztuje domniemanego sprawcę, ale Harry Hole nie wierzy, że zbrodni dokonał zatrzymany chłopak. Komisarz wraca do Norwegii, by odnaleźć zabójcę i rozprawić się z upiorami własnej przeszłości.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
61
Pistolet na wodę Konik polny NO-1005411 mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
2 osoby kupiły
62
Barbie. GWC27 Modne ubranko dla lalki, t-shirt + akcesoria - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. GWC27 Modne ubranko dla lalki, t-shirt + akcesoria
Barbie, Mattel
Dostępny
13 szt.

Barbie wie, że nie ma rzeczy niemożliwych! I oczekuje, by jej garderoba była gotowa na modne wyzwania. Komplety ubranek dla Barbie (lalka sprzedawana osobno) nadają najnowszym trendom unikalnego szyku. W każdym zestawie znajduje się jedno ubranko (sukienka lub top i dół), a także dwa akcesoria uzupełniające stylizację. Dobieraj i łącz z innymi w zestawie lub serii, aby stworzyć świetne kombinacje i odkrywać własny styl. Dzięki większej różnorodności stylów (i jeszcze większej liczbie ubranek, butów i dodatków) dziewczynki na całym świecie zyskają nieskończenie więcej sposobów na wyrażenie siebie i odegranie historyjek, które podsuwa im wyobraźnia, bo z Barbie możesz być kim chcesz! Lalka sprzedawana oddzielnie. Uniwersalny krój pasuje na większość lalek. Cechy produktu: ​• Barbie (sprzedawana oddzielnie) potrzebuje garderoby gotowej na każdą okazję. • Stroje obejmują sukienkę lub top i dół w modnych kolorach i z nowoczesnymi motywami. • Akcesoria mogą obejmować torebki, biżuterię, okulary przeciwsłoneczne i ozdoby włosów w charakterystycznym stylu. • Eksperymentuj i zestawiaj stroje z innymi ubrankami Barbie, aby jeszcze bardziej urozmaicać opowiadane historyjki (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności). • Większa różnorodność powoduje, że kolekcjonowanie lalek Barbie i ubranek sprawia jeszcze więcej radości. Zbierz je wszystkie! Wymiary opakowania: 20.0 x 11.0 x 2.0 cm

24,43 zł
21,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,44 zł

2 osoby kupiły
63
Czytanki-wyciszanki. Śpij dobrze, kaczuszko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanki-wyciszanki. Śpij dobrze, kaczuszko
Dostępny
146 szt.

Poznajcie małą kaczuszkę, która pewnego dnia zapomniała o przestrogach mamy, samotnie wyruszyła na poszukiwanie przygód i… zgubiła się! Na szczęście pewna żabka pomaga jej wrócić do domu, gdzie czeka ją niespodzianka! W międzyczasie z jajek wykluło się jej rodzeństwo! O serii: Krótkie i proste opowiastki o słodkich, puszystych zwierzątkach i ich przygodach. Idealny sposób na wyciszenie przed snem lub chwilę spokojnej lektury w ciągu dnia. Oryginalne ilustracje, połączenie fotografii i akwareli, zachwycą małych i dużych czytelników.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

2 osoby kupiły
64
Nauka i zachowanie człowieka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka i zachowanie człowieka
Dostępny
187 szt.

Nauka i zachowanie człowieka to jedna z najważniejszych książek B.F. Skinnera. W niezwykle sugestywny, erudycyjny sposób, a przede wszystkim opierając się na wynikach badań, Skinner przekonuje, że naukowe podejście do opisywania, wyjaśniania, przewidywania, a wreszcie kontroli zachowania jest możliwe. Wychodząc od argumentów przemawiających za naukowym ujęciem ludzkiego zachowania, autor szczegółowo omawia czynniki, które na to zachowanie wpływają. Następnie pokazuje, w jaki sposób, z naukowej perspektywy, można analizować tak specyficznie ludzkie zdolności, jak samokontrola, myślenie czy ja. W dalszej części książki Skinner podejmuje się analizy zachowań społecznych, a następnie tak złożonych zagadnień, jak rząd, prawo, religia, psychoterapia, kontrola ekonomiczna i edukacja. Książkę kończy analiza możliwości kontroli ludzkiego zachowania, szczególnie z perspektywy kulturowej. Nauka i zachowanie człowieka jest publikacją istotną nie tylko z historycznego punktu widzenia. Skinner dowodzi w niej, że nauka może i powinna być podstawą działań praktycznych; że zachowanie można kształtować i modyfikować, korzystając z metod, które wywodzą się z badań eksperymentalnych i w badaniach eksperymentalnych dowiedziano ich skuteczności. Dlatego Nauka i zachowanie człowieka jest równie aktualna dziś, jak była w chwili swego pierwszego, amerykańskiego wydania z 1953 r. i z tego powodu jest też stale wznawiana. Może być tak, że to nie z nauką jest coś nie w porządku, lecz jedynie z jej zastosowaniem. Metody naukowe zawsze były stosowane z ogromną skutecznością tam, gdzie ich próbowano. Użyjmy ich zatem do spraw związanych z aktywnością człowieka. Nie musimy zajmować się tymi dziedzinami, w których nauka już się rozwinęła. Koniecznie musimy jednak zrozumieć naturę człowieka na podobnie wysokim poziomie zaawansowania. Może to być nasza jedyna nadzieja. Z tekstu

79,00 zł
69,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,48 zł

2 osoby kupiły
65
Wiersze wybrane. Selected poems - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiersze wybrane. Selected poems
Dostępny
38 szt.

To się nie zmieni teraz Po tylu latach; Życie tego nie zmyło Łzami rozstania; Śmierć nie pogrzebie, Żyć będzie We wszystkich moich pieśniach dla ciebie Kiedy odejdę.Sara Teasdale Któż dzisiaj wie kim była Sara Teasdale, amerykańska poetka przełomu XIX i XX wieku? Przyznam, że jeszcze kilka lat temu i ja nie miałam pojęcia o jej istnieniu.Sara przyszła do mnie sama. To nieprawdopodobne, a jednak tak się stało. Wchodziła w moje życie małymi krokami, niepostrzeżenie. Początkowo pod postacią utworów muzycznych, które do jej wierszy tworzył mój przyjaciel Andrzej Rejman. Wysyłał mi je mailem. Wtedy bardziej interesowała mnie muzyka niż tekst piosenki. Nie starałam się nawet go rozumieć. Zastanawiało mnie jedynie dlaczego swoje utwory Andrzej chce śpiewać po angielsku? Czy w Polsce nie lepiej byłoby tworzyć w języku ojczystym? Ale Andrzej tego nie chciał. W jego reakcji wyczuwałam jakieś dziwne przywiązanie do oryginalnych tekstów, jakiś nieprawdopodobny szacunek do autorki wierszy. Zauważyłam, że nawiązał z nią pewnego rodzaju przyjaźń. Sprowadzał ze Stanów przedwojenne wydania poezji Sary, bo lubił komponować otwierając żywą książkę. Kiedyś w czasie pracy książka upadła i kiedy otworzył ją na przypadkowej stronie, przeczytał wiersz rozpoczynający się słowami: ,,In Warsaw, In Poland half the world away, the one I love best of all thought of me to-day;" (W Warszawie, w Polsce, stąd o pół świata gdzieś, najukochańszy mój jedyny, pomyślał o mnie dziś).Opowiadał mi o tym, jak bardzo go to poruszyło. Zdziwił się, że na początku XX wieku w amerykańskiej poezji przewija się Polska i Warszawa. Poczuł nagle jakby Sara chciała mu coś powiedzieć. Ale takie słowa? Przeszył go dreszcz. Wprawdzie pracował już jakiś czas z jej poezją, nawet ją polubił. Wyczuwał przesłanie i klimat wierszy. Komponował kierując się ich nastrojem. Ale poczuł, że ona teraz mocniej chwyciła go za rękę i ciągnie do siebie. Jakby chciała powiedzieć: ,,Nie odchodź! Zostań ze mną! Otwieram Ci drogę do pracy nad moimi wierszami, ufam Ci!".[ze Wstępu Anny Ciciszwili]

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

2 osoby kupiły
66
Pistolet na wodę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pistolet na wodę
Mega Creative, Mega Creative
Dostępny
19 szt.

Pistolet na wodę to świetna forma zabawy latem dla całej rodziny. Z niezawodnym Pistoletem możesz stoczyć bitwę wodną lub wykorzystać go w Lany Poniedziałek, by sprawić komuś mokrego psikusa! Pistolet posiada zbiornik na wodę w postaci plecaka, w którym umieścisz zapas wody. Za pomocą wężyka, który podłączony jest do plecaka, możesz śmiało rozpocząć swoją zabawę i psikać wodą! Wystrzał następuje po zaciągnięciu spustu. Zabawka wykonana z plastiku i gumy. Wymiary opakowania: 333x45x9 cm.

30,90 zł
23,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,72 zł

2 osoby kupiły
67
Hey Clay. Masa plastyczna. Ptaki z farmy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hey Clay. Masa plastyczna. Ptaki z farmy
TM Toys
Dostępny
69 szt.

Zestaw Hey Clay zawiera 18 pojemników z miękką, delikatną i pachnącą masą oraz kod dostępu do aplikacji dla zakupionej serii postaci. Kolory przedstawione są na opakowaniu, pozwalają na stworzenie wszystkich 6 postaci z zestawu. Pewna ilość masy pozostaje, można ją użyć do realizacji własnych kreatywnych pomysłów. Masa wysycha na powietrzu w przeciągu 24 godzin.

92,20 zł
82,98 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,22 zł

2 osoby kupiły
68
Umuzykalnienie. Piosenki na rytmikę z podkładami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Umuzykalnienie. Piosenki na rytmikę z podkładami
Barbara Syjud-Kwaśniewska, Syjud
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.14

Rodzinna płyta muzyczna dla rodziców i rodzeństwa w różnym wieku, np. przez 1-7 lat i więcej.Piosenki składają się z prostych tekstów lub krótkich zdań i chwytliwej melodii, która skupia uwagę na dźwięku, jego barwie i wysokości. Album został skomponowany tak, aby zachęcić do zabawy, miał swój początek i koniec. W zależności od zwrotek lub refrenów zestaw pieśni inspiruje śpiewanie na różnych etapach zaawansowania mowy z grą na instrumentach perkusyjnych i zabawą w ruchu. Oprócz odtwarzania muzyki w utworach znajdą się również pomysły na naukę zdrowego stylu życia, takie jak mycie rąk, zębów, czyszczenie zabawek itp. Płyta CD z piosenkami w języku polskim.Piosenki umuzykalniające - płyta CD audio1. Dzień dobry-piosenka, (wersja I). tekst i muz.: B.Syjud-KDzieci pokazują ukłony, la la la: obrót2. Dzień dobry (wersja III). tekst i muz.: B.Syjud-K3. Dzień dobry Rock and Roll (wersja III), tekst i muz.: B.Syjud-K4. Daj mi rączkę mamo, tekst i muz.: B.Syjud-KZwr.1: śpiew z rączką mamy lub taty,zwr 2: Rączki na bioderka,zwr.3: Nóżki naśladują tupanie podczas chodzenia.5. Daj mi rączkę mamo - wersja instr6. 5 owoców mamNaśladowanie ruchów jak w tekście piosenki7. Grozik muz.: popul., tekst dopisany II zwr: B. Syjud-K8. Pięć paluszków, tekst i muz.: B.Syjud-K9. Gama, tekst i muz.: B.Syjud-KDzwonki: wg dźwięków gamy z akompaniamentem,dzieci grają ccccc, ddddd, eeeee ....10. Kurczątka muz.: popul.11. Kap, kap, tekst i muz.: B.Syjud-KGra na dzwonkach podczas śpiewu:Grześ (dźw. G) zwr. w rytmie ćwierćnut, refr. w rytmie ósemek.12. Kap, kap - wersja instrumentalna13. Stary niedźwiedź muz.: popul.14. Mam chusteczkę muz.: popul.Podczas piosenki bawi się cała rodzina.Starsze dziecko może śpiewać przez mikrofon,najmłodsze dzieci machają chusteczką15. Jedzie pociąg muz.: popul.Instrumenty perkusyjne pokazujące odgłosy pociągu:Flet: "u",Grzechotki: "czu, czu, czu",Pudełka akustyczne: stuk puk16. Myje, myję dłonie, tekst i muz.: B.Syjud-KDzieci naśladują tekst piosenki.17. Myję, myję - wersja instrumentalna18. Najpierw w lewo, muz.Dzieci tańczą wg słów piosenki19. Najpierw w lewo - wersja instrumentalna20. Do szkoły, tekst i muz.: B.Syjud-K21. Sprzątam, tekst i muz.: B.Syjud-K22. Do widzenia Rock and Roll tekst i muz.: B.Syjud-K23. Do widzenia tekst i muz.: B.Syjud-K24. Do widzenia - piosenka (wersja I). tekst i muz.: B.Syjud-K

55,00 zł
49,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,50 zł

2 osoby kupiły
69
Zdrowie, energia, lekkość. Błonnikowy program dla jelit - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowie, energia, lekkość. Błonnikowy program dla jelit
Dostępny
162 szt.

Jeśli, podobnie jak miliony innych osób, masz problemy trawienne, nadwrażliwość na niektóre pokarmy lub cierpisz na chorobę autoimmunologiczną, poznaj książkę, która oferuje pomoc w usunięciu lub złagodzeniu trapiących cię dolegliwości. Zabierze cię ona w podróż po świecie fascynujących odkryć naukowych, udowodniając, że możesz żyć zdrowiej, a co za tym idzie – szczęśliwiej. Potraktuj naukę jak kompas, który doprowadzi cię do lepszego życia, a za przewodnika weź autora tej książki, gastroenterologa, który w swojej praktyce lekarskiej pomógł już tysiącom osób. Opracowany przez niego Błonnikowy program dla jelit to nie tylko plan leczenia, ale sposób na życie, który pozwoli ci odkryć samego siebie w najzdrowszej postaci. Dzięki temu poradnikowi dowiesz się: • jak wspomóc utratę wagi, • jak poprawić działanie układu odpornościowego, • jak zmniejszyć wrażliwość pokarmową, • jak obniżyć poziom cholesterolu, a nawet… zapobiec rakowi. 28-dniowy program szybkiego startu i ponad 65 przepisów nauczą cię zdrowego i świadomego odżywiania, a dzięki zdobytej wiedzy będziesz w stanie skutecznie zatroszczyć się o swój dobrostan, dopasowując kulinarne propozycje autora do własnych potrzeb. Oto plan, jak już dziś rozpocząć turbodoładowanie jelit, które da ci zdrowie na całe życie.

52,90 zł
39,15 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 13,75 zł

2 osoby kupiły
70
Kolorowanka podłogowa XXL Księżniczki wyd. 2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka podłogowa XXL Księżniczki wyd. 2022
Monumi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.31

Kolorowanka podłogowa o wymiarach 120x80 cm, do kolorowania flamastrami, kredkami i farbami. Wiek: +3

21,90 zł
20,81 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

2 osoby kupiły
71
Zaproszenie Urodziny 40 ZA-106 (10szt.) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaproszenie Urodziny 40 ZA-106 (10szt.)
Armin Style
Dostępny
20 szt.

Opakowanie zawiera 10 sztuk zaproszeń i 10 sztuk kopert.

16,99 zł
1 osoba kupiła
72
Beanie Boss Oakie - szop szary 8,5 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beanie Boss Oakie - szop szary 8,5 cm
Meteor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

Czas na zabawę! Beanie Boss Oakie - szop szary 8,5 cm. Nasz wysokiej jakości plusz jest miękki, przytulny i wykonany ręcznie z najlepszych materiałów.

19,70 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,71 zł

1 osoba kupiła
73
Puzzle 1000 Życie na Instagramie, Degano - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Życie na Instagramie, Degano
Heye
Dostępny
4 szt.

Puzzle HEYE przedstawiające grafikę "Życie na Instagramie, Degano, 1000el.(Puzzle+plakat)" składają się z 1000 elementów.Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 50 x 70 cm.To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników puzzli humorystycznych.

79,90 zł
63,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,98 zł

1 osoba kupiła
74
Anno Domini High Definition (Jewelcase) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anno Domini High Definition (Jewelcase)
Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1. Hyperactive 2. Driven to Destruction 3. Egoist Hedonist 4. Left Out 5. Hybrid Times

43,90 zł
40,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,51 zł

1 osoba kupiła
75
Washimals Zestaw z wanną CRAYOLA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Washimals Zestaw z wanną CRAYOLA
Crayola
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.29

Washimals Zestaw z wanną CRAYOLA. Używając zmywalnych markerów które znajdziesz w zestawie, możesz uwolnić swoją kreatywność. Masz możliwość tworzyć wiele nowych stylów i przekształcać je w to, co chcesz.

146,70 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
76
System ochrony praw człowieka w Polsce w czasie wyzwań pandemicznych. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
System ochrony praw człowieka w Polsce w czasie wyzwań pandemicznych. ...
Dostępny
8 szt.

W tomie System ochrony praw człowieka w Polsce w czasie wyzwań pandemicznych ukazane zostało funkcjonowanie mechanizmów ustrojowych Rzeczypospolitej Polskiej w trakcie pandemii COVID-19 (m.in. konsekwencje nieogłoszenia stanu nadzwyczajnego, uwarunkowania procesu ustawodawczego oraz działania władz państwowych i samorządowych). Szczegółowej analizie poddano ochronę wolności i praw politycznych (w tym wolności poruszania się, wolności słowa, wolności zgromadzeń i praw wyborczych), a także praw społecznych i ekonomicznych (m.in. prawa do życia i zdrowia, wolności i praw gospodarczych, prawa do nauki, praw konsumentów). W obszarze zainteresowania autorów znalazły się ponadto prawo do sądu (np. konsekwencje dla postępowań karnych, cywilnych i administracyjnych) oraz ochrona praw w postępowaniach przed organami władzy publicznej w czasie pandemii (m.in. udzielanie ochrony prawnomiędzynarodowej na terytorium RP, zatrzymanie, postępowanie penitencjarne, postępowania podatkowe i karnoskarbowe).

130,70 zł
125,47 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 5,23 zł

1 osoba kupiła
77
Karnet Urodziny 10 chłopiec 2K - 085 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Urodziny 10 chłopiec 2K - 085
YEKU
Dostępny
9 szt.

Karnet 2k. Klasyczny karnet na dziecięce urodziny. Uszlachetniony lakierem brokatowym. Karnet zawiera życzenia.

9,50 zł
8,99 zł

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,51 zł

2 osoby kupiły
78
Zaproszenie Urodziny 50 ZA-107 (10szt.) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaproszenie Urodziny 50 ZA-107 (10szt.)
Armin Style
Dostępny
18 szt.

Opakowanie zawiera 10 sztuk zaproszeń i 10 sztuk kopert.

16,99 zł
1 osoba kupiła
79
TY Squish-A-Boos pluszak Popper jajko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TY Squish-A-Boos pluszak Popper jajko
Meteor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

Z kolekcji Squish-A-Boos. Miękki i pluszowy, może służyć jako przytulanka lub poduszka.

54,10 zł
48,69 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,41 zł

1 osoba kupiła
80
Dutch Loanwords in Contemporary Polish - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
60,00 zł
33,60 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 26,40 zł

1 osoba kupiła
81
CELI 2 B1 testy przygotowujące do egzaminu z włoskiego + audio online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CELI 2 B1 testy przygotowujące do egzaminu z włoskiego + audio online
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.15

Celi 2 Test di preparazione (livello B1) si rivolge a tutti coloro che vogliono prepararsi a sostenere lesame per il conseguimento del CELI (Certificati di Conoscenza di Lingua Italiana) di livello B1.

118,00 zł
106,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,80 zł

1 osoba kupiła
82
Chcę tylko Ciebie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chcę tylko Ciebie
Dostępny
30 szt.

Na szczęście nigdy nie jest za późno, ale trzeba o nie zawalczyć. Zdrada, kipiące emocje, nowa rzeczywistość - z tym wszystkim musi sobie poradzić zranione serce Klary. Klara traci wiarę w to, że jeszcze coś dobrego może ją w życiu spotkać. Wypełniała starannie obowiązki matki i żony, zapominając o swoich potrzebach. Pewnego dnia odkrywa romans męża i jej najlepszej przyjaciółki. Pod wpływem wzburzenia pakuje się i wyjeżdża. W malowniczym zakątku Pienin znajduje pracę w pensjonacie nad jeziorem. Właściciel hotelu jest mężczyzną diabelsko przystojnym, ale ma w sobie coś mrocznego i tajemniczego. Uzależniony od alkoholu i seksu – kobiety traktuje jak zabawki. Klara zdaje sobie sprawę z tego, że powinna się od niego trzymać z daleka, tymczasem mężczyzna budzi w niej pragnienia, o których istnienie się nie podejrzewała. Czy Klara poradzi sobie z nowymi uczuciami? Czy gniew na męża da się wyciszyć? Jak na jej ucieczkę zareagują jej dzieci? Czy zranione serca da się posklejać? Naładowana emocjami opowieść o tym, że na szczęście nigdy nie jest za późno.

42,00 zł
29,82 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 12,18 zł

1 osoba kupiła
83
Miłość na własność - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość na własność
Dostępny
97 szt.

By pokochać na nowo, trzeba rozliczyć się z przeszłością Wyniosła i pewna siebie Sue od lat zarządza ekskluzywnym domem publicznym zwanym Rezydencją, ciesząc się szacunkiem zatrudnionych tam dziewczyn. Aby jednak zapracować na swoją pozycję, musiała pokonać wiele przeszkód, które zostawiły w niej trwały ślad. Sue nie chce zostać nigdy więcej zraniona, dlatego trzyma mężczyzn na dystans. Zaangażowana w swoją pracę i zamknięta na nowe uczucie Sue skrywa tajemnicę, którą chce chronić za wszelką cenę. Ale wkrótce przekona się, że nie da się w nieskończoność uciekać przed prawdą o sobie. „Jedyne, co mogłam zrobić, to zatroszczyć się o dziewczyny jak o rodzinę. Pomyślałam o swojej siostrze Elizabeth; bardzo mi jej brakowało, ale nie chciałam się z nią kontaktować. Nie byłam na tyle silna, by spojrzeć jej w oczy i przyznać się do błędu, a na sumieniu miałam zdecydowanie za dużo. Dlatego postanowiłam poświęcić swoje życie pracy, bo przecież mężczyzna moich marzeń był mężem mojej siostry, a ja i tak już wystarczająco namieszałam w jej życiu. Zresztą nie miałam pojęcia, co sądzi o moim pobycie tutaj, i bałam się spytać, więc unikałam jej jak ognia. Obawiałam się, że po spotkaniu z nią znów się załamię i tym razem się nie podniosę. Mogłam nie przeżyć kolejnego upadku, a chciałam żyć, bardzo. Chciałam też czuć się potrzebna. I tak oto znalazłam cel w życiu – Rezydencję.”

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
84
Ja ci wierzę. O zapobieganiu przemocy seksualnej wobec dzieci i adekwatnej reakcji na przypadki wykorzystywania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja ci wierzę. O zapobieganiu przemocy seksualnej wobec dzieci i adekwa...
Dostępny
75 szt.

Trudno zmierzyć się z myślą, że statystycznie dwoje lub troje dzieci w każdej klasie doświadczyło jakiejś formy wykorzystania seksualnego. Społeczna świadomość, jak ogromnym ciężarem bywa trauma związana z wykorzystaniem, jest wciąż zbyt mała, by móc stworzyć skuteczny system ochrony dzieci i młodzieży. Mając na uwadze wagę tego tematu, autorki podejmują trudne wyzwanie uwrażliwienia rodziców, pedagogów i duszpasterzy na to zjawisko. Wyjaśniają, czym jest wykorzystanie seksualne, podpowiadają, jak adekwatnie reagować na sygnały płynące od dziecka, i wskazują skuteczne sposoby prewencji. Ewa Kusz – psycholog, psychoterapeutka, biegła sądowa; wicedyrektor Centrum Ochrony Dziecka przy Akademii Ignatianum w Krakowie; autorka programów prewencyjnych oraz artykułów z zakresu profilaktyki wykorzystywania seksualnego dzieci i młodzieży. Małgorzata Terlikowska – z wykształcenia etyk, z zawodu publicystka, dziennikarka i redaktorka. Mama pięciorga dzieci.

45,90 zł
33,05 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,85 zł

1 osoba kupiła
85
Gra planszowa Totem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra planszowa Totem
Tactic
Dostępny
5 szt.

Znajdziesz drogę? Wytycz ścieżkę na drugą stronę planszy! Używaj starożytnych symboli, by całkowicie zmienić rozgrywkę, a nawet powstrzymać progres przeciwników. Wygrywa pierwsza osoba, która przesunie wszystkie swoje pionki na drugą stronę planszy!

119,90 zł
98,32 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 21,58 zł

1 osoba kupiła
86
Pistolet na wodę Plecak auto NO-1005387 mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23,90 zł
22,71 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,19 zł

1 osoba kupiła
87
LEGO Creator. Swobodne budowanie - zwierzęta 30503 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Creator. Swobodne budowanie - zwierzęta 30503
LEGO
Dostępny
31 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają im doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30503 Swobodne budowanie zwierzęta jest idealny, aby rozpocząć swoją przygodę z LEGO. Pozwoli dzieciom rozwinąć wyobraźnię i czerpać radość ze swobodnego budowania bez użycia instrukcji.

27,90 zł
23,99 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
88
Hołd dla ziemi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hołd dla ziemi
Dostępny
53 szt.

Mistrzowskie dzieło komiksowego dziennikarstwa o rdzennej Ameryce Północnej, wydobyciu surowców i naszym długu wobec świata przyrody, autorstwa spadkobiercy Roberta Crumba i Arta Spiegelmana – „The Economist”. Dene, jak sami mówią, żyją w dolinie rzeki Mackenzie od niepamiętnych czasów. W oczach Dene to ludzie przynależą do ziemi, a nie na odwrót ziemia ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia im utrzymania i dla ich stylu życia. Ale subarktyczne kanadyjskie Terytoria Północno-Zachodnie to również tereny cennych bogactw naturalnych, w tym ropy, gazu i diamentów. Dzięki górnictwu powstały miejsca pracy i inwestycje, ale to również budowa dróg, rurociągi i toksyczne odpady, które oszpeciły krajobraz, oraz alkohol, narkotyki i długi, które wypaczyły styl życia.

110,00 zł
79,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 30,80 zł

1 osoba kupiła
89
Karnet Urodziny 5 chłopiec 2K - 075 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Urodziny 5 chłopiec 2K - 075
YEKU
Dostępny
5 szt.

Karnet 2k. Klasyczny karnet na dziecięce urodziny. Uszlachetniony lakierem brokatowym. Karnet zawiera życzenia.

9,50 zł
8,99 zł

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
90
Psychoterapia. Lekarstwo bez skutków ubocznych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychoterapia. Lekarstwo bez skutków ubocznych
Dostępny
8 szt.

Przed psychologią jest do odkrycia jeszcze ogrom tajemnic Wizyta w poradni zdrowia psychicznego przestała być w naszym kraju powodem do wstydu. Kiedy jednak decydujemy się na skorzystanie z fachowej pomocy, często zupełnie nie wiemy, jak powinien wyglądać ten pierwszy krok. Do jakiego specjalisty udać się najpierw? Czy psychoterapia jest zawsze konieczna? A może wystarczą środki uspokajające od lekarza pierwszego kontaktu? Ta książka w sposób jasny i przystępny podpowiada, od czego zacząć i jak wybrać odpowiedniego terapeutę. Ponadto dostarcza cennej wiedzy o możliwościach, ograniczeniach i perspektywach współczesnej psychologii, ocenianych z punktu widzenia praktykującego doktora psychoterapeuty, który podawane informacje ilustruje przykładami z własnego gabinetu.

32,99 zł
24,08 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,91 zł

1 osoba kupiła
91
Karnet Komunia 3D-34 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Komunia 3D-34
Armin Style
Dostępny
14 szt.

Karnet okolicznościowy z kopertą i tekstem wewnątrz.

12,99 zł
1 osoba kupiła
92
Grzechotka Lew BG6421 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka Lew BG6421
BIGTOYS
Dostępny
16 szt.

13,99 zł
1 osoba kupiła
93
Zuzanna. Urodzinowy tort - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zuzanna. Urodzinowy tort
Dostępny
68 szt.

Zbliżają się pierwsze urodziny Hani – dzień, który nie zdarza się co dzień. A tak naprawdę zdarza się tylko raz w życiu, więc Zuzanna zamierza uczcić go najlepiej, jak potrafi. Czyli jak? Wyprawi siostrzyczce najwspanialsze przyjęcie urodzinowe! Łatwizna! Wszystko, co musi zrobić, to: przygotować dekoracje, zaprosić gości i upiec tort. Jednak Zuzanna nie byłaby Zuzanną, gdyby po drodze nie czekały na nią różne nieprzewidziane sytuacje. Oby to były tylko miłe niespodzianki…

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

2 osoby kupiły
94
Pistolet na wodę zielony NO-1005396 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pistolet na wodę zielony NO-1005396
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

25,90 zł
24,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,29 zł

1 osoba kupiła
95
Puzzle 1000 Myśli w głowie, Tiurina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Myśli w głowie, Tiurina
Heye
Dostępny
3 szt.

Puzzle HEYE przedstawiające grafikę "Myśli w jej głowie, Tiurina, 1000el.(Puzzle+plakat)" składają się z 1000 elementów.Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 50 x 70 cm.To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników puzzli humorystycznych.

71,30 zł
57,04 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 14,26 zł

1 osoba kupiła
96
Kaligrafia przedwojenna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaligrafia przedwojenna
Dostępny
14 szt.

Kaligrafia przedwojenna. Elementarze polskie jest opowieścią o literze szkolnej. Opowieść ta zbudowana jest w oparciu o elementarze wydawane pomiędzy rokiem 1874 a 1937. W kolejnych rozdziałach pojawiają się ciekawostki historyczne dotyczące elementarzy oraz polskiej szkoły przedwojennej. Przede wszystkim jednak poznajemy konstrukcję litery pisanej, różnice pomiędzy literami pochodzącymi z poszczególnych elementarzy i dowiadujemy się jak to się stało, że litera szkolna z pięknego łabędzie zamieniła się w brzydkie kaczątko. Dziś w polskiej szkole nauczamy litery nieestetycznej, zawierającej błędy konstrukcyjne, uniemożliwiającej wyprowadzenie ładnego, czytelnego charakteru pisma i wręcz utrudniającej naukę pisania. Choć dziś niewielu jest w stanie wskazać kto tę literę zaprojektował, litera ta nie wzięła się znikąd. Kaligrafia przedwojenna. Elementarze polskie może również służyć jako podręcznik dla zaawansowanych i średniozaawansowanych w umiejętności pisania kursywą angielską. Można znaleźć w nim przykłady i wskazówki dotyczące kreślenia liter przygotowane przez autorkę według wzorów z omawianych w tej publikacji elementarzy.

198,00 zł
142,56 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 55,44 zł

1 osoba kupiła
97
Barbie Extra minis. HGP62 Lalka z czarnymi włosami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Barbie Extra minis. HGP62 Lalka z czarnymi włosami
Barbie, Mattel
Dostępny
5 szt.

Odkryj wielki styl małych lalek Barbie Extra! Są tak niezwykłe jak duże lalki Barbie Extra, ale w mniejszym wydaniu. Mimo małego rozmiaru (ok. 14.0 cm) te lalki mają wielkie osobowości i ogromne poczucie stylu, a do tego punkty zgięcia i modne stylizacje. Każda ma bardzo długie włosy, stylowy strój i niesamowite akcesoria. Dzięki punktom zgięcia w łokciach i kolanach możesz ustawiać je w różnych dynamicznych pozach. Dołączona podstawka sprawia, że możesz pochwalić się swoją kolekcją tych małych lalek Barbie Extra. Te małe lalki robią DUŻE wrażenie w wielkim stylu. Ale EXTRA! Sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Lalki nie stoją samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

98,88 zł
65,26 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 33,62 zł

1 osoba kupiła
98
Beanie Boss Eva - słoń 15 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beanie Boss Eva - słoń 15 cm
Meteor
Dostępny
13 szt.

Czas na zabawę! Beanie Boss Eva - słoń 15 cm. Nasz wysokiej jakości plusz jest miękki, przytulny i wykonany ręcznie z najlepszych materiałów.

29,50 zł
26,55 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,95 zł

2 osoby kupiły
99
Harry Potter Dueling Practice - gra karciana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter Dueling Practice - gra karciana
Cartamundi
Dostępny
20 szt.

Harry i Draco muszą stanąć do walki i spróbować zrzucić siebie nawzajem z podium pojedynku. Graj jako Harry lub Draco i zwalcz przeciwnika! o 55 kart o 2 figurki do samodzielnego złożenia Harry i Draco o Instrukcja

40,90 zł
33,54 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,36 zł

1 osoba kupiła
100
Plecak biznes Force light grey A42107 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak biznes Force light grey A42107 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.24

138,40 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
Wróć do góry