hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.02.22

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 22 lutego 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Piłka-zmyłka Vita-Minka, kapustka (Epee), na drugim Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych (Christel Petitcollin). Kolejny produkt to Dziennik cwaniaczka. Tom 7. Trzeci do pary (Jeff Kinney) oraz Piłka-zmyłka Vita-Minka, pomidorek (Epee).
1
Piłka-zmyłka Vita-Minka, kapustka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Piłka-zmyłka Vita-Minka, kapustka
Epee
Dostępny55 szt.

Poznaj nowa odsłonę nieprzewidywalnej piłki–zmyłki i odkryj warzywną moc Vita-Minek! Każda piłka to unikalna Vita Minka. Superbohater, który przekona cię podczas wspólnej zabawy, że warto jeść warzywa, by zyskać supermoce! Krzepiąca kapustka – moc: ultrazdrowie Baw się zdrowo i zbierz całą serię!

24,90 zł
22,66 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,24 zł

2
Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych
Dostępny383 szt.

Za dużo myślę. Moi bliscy mówią, że jestem zakręcona i że zadaję sobie za dużo pytań. W mojej głowie stale coś się kłębi – czasem marzę o tym, żeby wcisnąć wyłącznik umysłu. Mam wrażenie, że jestem z innej planety. Nie mogę sobie znaleźć miejsca. Czuję się niezrozumiany. Czy chociaż jedno z tych zdań opisuje właśnie ciebie? Jeśli tak, prawdopodobnie rozpoznasz się w profilu osoby nadwydajnej mentalnie. Cóż, bycie nadwydajnym bywa naprawdę męczące, ale twój mózg – właśnie ten, który myśli zbyt wiele – to prawdziwy skarb. Jego subtelność, złożoność i szybkość, z jaką działa, są naprawdę zdumiewające, a pod względem mocy można go porównać z silnikiem Formuły 1! Ale bolid wyścigowy nie jest zwykłym samochodem. Gdy prowadzi go jakiś niezdara, może się okazać kruchy i niebezpieczny. Potrzebuje kierowcy najwyższej klasy i toru na swoją miarę, by wykorzystać swój potencjał. Do tej pory to mózg wiódł cię po wertepach. Czas jednak, abyś przejął stery, i to już od dziś. Dzięki tej książce nauczysz się wykorzystywać niezwykłe możliwości swojego umysłu, który do tej pory wydawał się nie do ogarnięcia! A do tego poczujesz ulgę i wreszcie odetchniesz pełną piersią, akceptując siebie i swój fantastyczny umysł.

44,90 zł
28,74 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,16 zł

3
Dziennik cwaniaczka. Tom 7. Trzeci do pary - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik cwaniaczka. Tom 7. Trzeci do pary
Dostępny159 szt.

Wkrocz do wyjątkowego świata tytułowego cwaniaczka Grega Heffleya. Tym razem bohaterowi przyjdzie się zmierzyć z miłosnymi rozterkami i przygodami w wyjątkowym dniu święta zakochanych. Greg Heffley nie należy do grona wysokich osiłków, jest raczej chuderlawym chłopcem, który stale musi ustępować silniejszym od siebie. W gimnazjum, do którego uczęszcza nasz bohater, podział na silnych i słabeuszy jest bardzo wyraźny, Greg nie ustaje jednak w zmaganiach z otaczającą go rzeczywistością i chwyta się różnych przemyślanych sposobów, dzięki którym może przechytrzyć swoją konkurencję. W tomie siódmym nasz sympatyczny bohater przekona się, że miłość niejedno ma imię. Luty to miesiąc wszystkich zakochanych, pełen szkolnych potańcówek i buzujących hormonów. Greg nie zamierza podpierać ścian podczas tegorocznego balu walentynkowego i za wszelką cenę postara się znaleźć odpowiednią partnerkę.

29,90 zł
19,14 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 10,76 zł

4
Piłka-zmyłka Vita-Minka, pomidorek - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka-zmyłka Vita-Minka, pomidorek
Epee
Dostępny49 szt.

Poznaj nowa odsłonę nieprzewidywalnej piłki–zmyłki i odkryj warzywną moc Vita-Minek! Każda piłka to unikalna Vita Minka. Superbohater, który przekona cię podczas wspólnej zabawy, że warto jeść warzywa, by zyskać supermoce! Pogodny pomidorek: – moc: dobry nastrój Baw się zdrowo i zbierz całą serię!

24,90 zł
22,66 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,24 zł

5
Piłka-zmyłka Vita-Minka, buraczek - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka-zmyłka Vita-Minka, buraczek
Epee
Dostępny28 szt.

Poznaj nowa odsłonę nieprzewidywalnej piłki–zmyłki i odkryj warzywną moc Vita-Minek! Każda piłka to unikalna Vita Minka. Superbohater, który przekona cię podczas wspólnej zabawy, że warto jeść warzywa, by zyskać supermoce! Żelazny Buraczek – moc: megaserce. Baw się zdrowo i zbierz całą serię!

24,90 zł
22,66 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,24 zł

6
Piłka-zmyłka Vita-Minka, dynia - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka-zmyłka Vita-Minka, dynia
Epee
Dostępny104 szt.

Poznaj nowa odsłonę nieprzewidywalnej piłki–zmyłki i odkryj warzywną moc Vita-Minek! Każda piłka to unikalna Vita Minka. Superbohater, który przekona cię podczas wspólnej zabawy, że warto jeść warzywa, by zyskać supermoce! Rześka dynia – moc: supersen Baw się zdrowo i zbierz całą serię!

24,90 zł
22,66 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,24 zł

7
300 naklejek. Zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
300 naklejek. Zwierzęta
Dostępny333 szt.

Pełen zabawy album o zwierzętach, a w nim aż 300 naklejek! Dzięki ciekawym zadaniom i zabawom z naklejkami dzieci poznają świat zwierząt. W książeczce znajdą ćwiczenia rozwijające spostrzegawczość i wyobraźnię. Do tego aż 300 naklejek, czyli gwarantowana zabawa dla każdego dziecka! Seria „300 naklejek” to świetna zabawa i sposób na poznawanie świata!

14,99 zł
8,69 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 6,30 zł

8
Wsparcie dla dorosłych synów z dysfunkcyjnych domów i ich bliskich. Dla DDA i DDD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wsparcie dla dorosłych synów z dysfunkcyjnych domów i ich bliskich. Dl...
Dostępny284 szt.

• Masz trudności z wyrażaniem uczuć i utrzymywaniem relacji? • Czasem nagle wybuchasz i nie wiesz dlaczego? • Przewidujesz najgorsze i nie wierzysz w możliwość zmiany na dobre? • Nie lubisz krytyki i obawiasz się porażki? • Widzisz, że źle gospodarujesz czasem, ale nie potrafisz nic z tym zrobić? • Nie potrafisz się całkiem odprężyć i swobodnie się bawić? Jeśli na część z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, być może należysz do ogromnej grupy mężczyzn, których dr Robert Ackerman nazywa „milczącymi synami”. Milczący synowie mogą pochodzić z rodzin naznaczonych alkoholizmem, przemocą, perfekcjonizmem, skrajnym chłodem emocjonalnym czy krytycyzmem. Mężczyźni ci rzadko mówią o tym, czego doświadczyli w przeszłości. Wydaje się, że funkcjonują jak wszyscy inni – mają poczucie humoru, są lojalnymi przyjaciółmi i potrafią ciężko pracować – ale tak naprawdę wnoszą swoje cierpienie w każde miejsce, do którego docierają w życiu. Dr. Ackerman jest jednym z nich i jak nikt inny wie, jak pokonać problemy, z którymi się borykają. W tej książce, będącej silnym wsparciem dla mężczyzn, pomaga też kobietom wreszcie zrozumieć, co czują ich partnerzy, synowie czy przyjaciele. Jeśli jesteś mężczyzną, ta książka może być o tobie. Jeśli jesteś kobietą, może ona być o kimś, kogo kochasz.

49,90 zł
32,44 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 17,46 zł

9
Mity dla dzieci. 20 najpopularniejszych mitów greckich - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mity dla dzieci. 20 najpopularniejszych mitów greckich
Dostępny693 szt.

Mity dla dzieci Grzegorza Kasdepke to lektura wprowadzająca najmłodszych czytelników w świat starożytnej Grecji, rozwijająca wyobraźnię dziecka, oryginalna i niezwykle interesująca. Kasdepke przedstawia dzieciom, w sposób niezwykle barwny i przystępny, Olimp – siedzibę bogów greckich, pełną przepychu i uczt, a także Grecję zwykłych śmiertelników, zamieszkiwaną przez ludzi oraz liczne nimfy, centaury i mityczne potwory. Mity uczą, ale i bawią, dzięki niebanalnemu poczuciu humoru autora. Dwie części Mitów dla dzieci w jednym tomie!

39,90 zł
23,14 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 16,76 zł

10
Piłka-zmyłka Vita-Minka, ziemniaczek - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka-zmyłka Vita-Minka, ziemniaczek
Epee
Dostępny188 szt.

Poznaj nowa odsłonę nieprzewidywalnej piłki–zmyłki i odkryj warzywną moc Vita-Minek! Każda piłka to unikalna Vita Minka. Superbohater, który przekona cię podczas wspólnej zabawy, że warto jeść warzywa, by zyskać supermoce! Mocna Pyrka: moc - stalowe kości Baw się zdrowo i zbierz całą serię!

24,90 zł
22,66 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,24 zł

11
Brzechwa dzieciom. Dzieła wszystkie. Wiersze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brzechwa dzieciom. Dzieła wszystkie. Wiersze
Dostępny133 szt.

Wyjątkowa edycja wszystkich wierszy dla dzieci Jana Brzechwy. Wspaniałe ilustracje Artura Gulewicza, twarda oprawa, duży format – tego wydania nie może zabraknąć na półce z książkami! „Brzechwa dzieciom. Dzieła wszystkie. Wiersze” – to drugi tom niepowtarzalnego cyklu, w którym zebraliśmy wszystko, co wyszło spod pióra najpopularniejszego polskiego twórcy dla dzieci. Znajdą się w nim zarówno dobrze znane i dostępne utwory („Na wyspach Bergamutach”, „Na straganie”, „Pali się!”), jak i te trochę zapomniane, od lat niewznawiane, ale na pewno warte przypomnienia („Tydzień”, „Tańcowała igła z nitką”, „Lecą muchy”). Ten jedyny w swoim rodzaju hołd dla twórczości Jana Brzechwy obejmuje cztery tomy: „Bajki”, „Wiersze”, cykl o panu Kleksie oraz utwory sceniczne. Jan Brzechwa (1900–1966) był z zawodu adwokatem, uznanym w Polsce i w Europie specjalistą z zakresu prawa autorskiego. Naprawdę nazywał się Jan Lesman. Debiutował bardzo młodo: jako piętnastoletni chłopiec ogłosił w czasopiśmie „Sztandar” swoje pierwsze, młodzieńcze wiersze, które podpisał używanym później przez całe życie pseudonimem Brzechwa (pseudonim ten, oznaczający tylną, końcową część strzały, wymyślił jego stryjeczny brat, Bolesław Leśmian). Pisał utwory poetyckie dla dorosłych, utwory satyryczne do kabaretów i teksty piosenek. Artur Gulewicz urodził się w 1978 roku. Absolwent łódzkiej ASP. Od ponad dwunastu lat zajmuje się ilustrowaniem i projektowaniem książek. Zaczynał od projektowania podręczników, a dziś skupia się głównie na ilustrowaniu książek dla dzieci, gdyż jak sam mówi, to sprawia mu największą radość i w tym może dać upust wyobraźni. Tworząc ilustracje, miesza różne style. Łączy pastele z akwarelami i zdjęciami, dążąc do uzyskania jak najciekawszego efektu. Współpracuje z czołówką polskich wydawnictw, a także wykonuje projekty dla UNICEF-u.

79,90 zł
51,94 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 27,96 zł

12
Pilot i ja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pilot i ja
Dostępny669 szt.

Waluś marzy o pięknym samolocie i szybowaniu wysoko w przestworzach. Jego marzenie spełnia się – chłopiec wyrusza wraz z wąsatym pilotem w podniebną podróż. Po locie pełnym przygód i wrażeń docierają wreszcie do cioci Eli, mieszkającej w Olsztynie. I nagle... Waluś budzi się! Czy to był tylko sen? Czasem wystarczy zamknąć oczy, by ziścić swoje marzenia. Opowiadanie Pilot i ja polecane jest jako lektura szkolna dla II klasy szkoły podstawowej.

26,90 zł
15,60 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 11,30 zł

13
Igrzyska śmierci Tom 1-3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Igrzyska śmierci Tom 1-3
Dostępny79 szt.

Zestaw trzech część trylogii Suzanne Collins o zmaganiach Katniss Everdeen nie tylko z innymi trybutami na arenie Głodowych Igrzysk, ale i z okrutnymi tyranami rządzącymi państwem Panem. W skład trzypaku wchodzą: Igrzyska śmierci, W pierścieniu ognia, Kosogłos.

99,90 zł
65,93 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 33,97 zł

14
Opowieści buddyjskie dla małych i dużych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści buddyjskie dla małych i dużych
Dostępny61 szt.

Większość opowieści buddyjskich, zamieszczonych w tej książce pochodzi ze starych pism i przekazów buddyjskich. Mimo to ich treść idealnie dopasowuje się do aktualnej rzeczywistości. Autor, nauczyciel buddyzmu przytacza w niej mnóstwo opowiadań, które znajdują odzwierciedlenie w życiu codziennym. Można je czytać każdego dnia, bo są lekkie i przyjemne. Prezentują oczywiste recepty, które w formie bajek trafiają do każdego. W książce znajdziesz również współczesne anegdoty, które wzbogacają głębię starożytnych opowieści. Niech te legendy o prawdziwym szczęściu sprawią ci mnóstwo radości, tak jak tym, którzy już je usłyszeli. Niech pomogą ci pogłębić relacje, rozwój duchowy i osobisty, a także zmienić życie na lepsze. Rozkoszuj się ich czytaniem i otwórz wrota swojego serca.

49,40 zł
30,13 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 19,27 zł

15
Piłka-zmyłka Vita-Minka, cebulka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka-zmyłka Vita-Minka, cebulka
Epee
Dostępny151 szt.

Poznaj nowa odsłonę nieprzewidywalnej piłki–zmyłki i odkryj warzywną moc Vita-Minek! Każda piłka to unikalna Vita Minka. Superbohater, który przekona cię podczas wspólnej zabawy, że warto jeść warzywa, by zyskać supermoce! Cebulka Witulka – moc: turboodporność Baw się zdrowo i zbierz całą serię!

24,90 zł
22,66 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,24 zł

16
Bon czy ton - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bon czy ton
Dostępny592 szt.

Co to jest savoir-vivre? Mniej więcej to samo, co bon ton, tylko że trudniej się to wymawia. No dobrze, a co to jest bon ton? Wiedza o tym, jak człowiek dobrze wychowany zachowuje się w różnych sytuacjach. Hm... a kto to jest właściwie ten dobrze wychowany człowiek? Ktoś, kto nie zachowuje się jak małpa i kogo nie trzeba chować do szafy, gdy przychodzą goście. Czyli każdy, kto przeczyta tę książkę i czegoś się z niej nauczy! Miłej lektury! – Grzegorz Kasdepke

34,90 zł
20,59 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 14,31 zł

17
LEGO City. 30588 Plac Zabaw - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO City. 30588 Plac Zabaw
LEGO
Dostępny14 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają im doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30588 Plac Zabaw jest idealny, aby rozpocząć swoją przygodę z LEGO City.

28,22 zł
24,27 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 3,95 zł

18
Naklejkowe podróże. Europa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejkowe podróże. Europa
Dostępny332 szt.

Wybierz się w podróż po Europie! Odwiedź najbardziej znane stolice Starego Kontynentu i ich symbole. Poznaj zwierzęta, które zamieszkują tę część świata oraz dowiedz się, jakie są ulubione potrawy Europejczyków. Czekają na Ciebie liczne zadania – sprawdź, czy wiesz, jakie są najwyższe góry w Europie, i dowiedz się, które Państwo słynie z gejzerów! „Naklejkowe podróże” to idealna seria książek aktywnościowych dla dzieci w wieku 6-8 lat, które chcą pogłębić wiedzę geograficzną i kulturową. Dziecko odpowiada na zamieszczone pytania i uzupełnia ilustracje naklejkami we właściwych miejscach.

18,99 zł
11,39 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 7,60 zł

19
Moc twojej wrażliwości. Dla osób emocjonalnych, empatycznych i wysoko wrażliwych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moc twojej wrażliwości. Dla osób emocjonalnych, empatycznych i wysoko ...
Dostępny569 szt.

Czy przez całe życie mówiono ci, że jesteś osobą „nadwrażliwą”, „dziwną”, „trudną” lub że „dramatyzujesz”? Czy masz szczególną intuicję i doskonale wychwytujesz niuanse otaczającej cię rzeczywistości, a jednocześnie zdarza ci się zatapiać w myślach tak głęboko, że zapominasz o otaczającym cię świecie? Czy czujesz ból, gdy widzisz, że inni cierpią? Jeśli czujesz, że nie jesteś w stanie sprostać normom społecznym i zawsze wybierasz niekonwencjonalne ścieżki, a twoja pełna pasji natura, intuicja i niezależne myślenie odróżniają cię od większości ludzi, Moc twojej wrażliwości jest dla ciebie. Twoja inność jest twoją ogromną siłą. Masz dar nadwrażliwości i niezwykłej empatii – zmysł, który pozwala ci dostrzec szczegóły niewidoczne dla większości ludzi. Dzięki tej książce na nowo zdefiniujesz siebie i nauczysz się w pełni akceptować swój szczególny typ pobudliwości. Możesz dobrze żyć w zgodzie ze swoją naturą, zrozumieć siebie, zbudować harmonijny związek i znaleźć swoje miejsce w świecie, do którego, jak sądzisz, nie pasujesz. Ta książka podpowie ci, jak tego dokonać – i jak wykorzystać twój cudowny dar.

44,90 zł
29,19 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 15,71 zł

20
300 naklejek. Świat wokół nas - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
300 naklejek. Świat wokół nas
Dostępny256 szt.

Pełen zabawy album dla prawdziwych miłośników naklejek! Dzięki ciekawym zadaniom i zabawom z naklejkami dzieci poznają otaczający je świat. W książeczce znajdą ćwiczenia rozwijające spostrzegawczość i wyobraźnię. Do tego aż 300 naklejek, czyli gwarantowana zabawa dla każdego dziecka! Seria „300 naklejek” to świetna zabawa i sposób na poznawanie świata!

14,99 zł
10,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,20 zł

21
Dzienniki Cwaniaczka - karciane szaleństwo - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzienniki Cwaniaczka - karciane szaleństwo
Goliath
Dostępny65 szt.

Dziennik Cwaniaczka - Karciane Szaleństwo! Zbuduj nadłuższy łańcuszek kart - które się nie powtarzają (kolor ani postać nie mogą się powtórzyć na sąsiednich kartach. Celem każdego z graczy jest zebrać jak najwięcej kart ,przestrzegając poniższych zasad : - żadna z kart ,,obok siebie'' nie powinna mieć tej samej postaci - żadna z kart ,,obok siebie" nie powinna mieć tego samego koloru. Koniec gry : Gdy zabraknie kart ze współnej puli sprawdzćcie swoje stosiki. Każdy z graczy odwraca swój stosik tworząc ,,łańcuszek" tak ,aby łatwo można było ocenić jego długość - oraz czy nie ma w nim ,,takich samych" kart na sąsiadujących pozycjach. Gracz ,który zdobył najwięcej punktów wygrywa grę!

22,36 zł
19,90 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,46 zł

22
Kodowanie bez komputera dla przedszkolaka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodowanie bez komputera dla przedszkolaka
Dostępny37 szt.

Kodowanie bez komputera dla przedszkolaka to książeczka wprowadzająca dzieci w świat robotyki, programowania, ciekawych ćwiczeń, łamigłówek oraz pierwszych zabaw matematycznych. Zadania uczą dzieci logicznego myślenia przyczynowo- skutkowego, skupienia i wytrwałości, tworzenia i samodzielnej pracy.

10,60 zł
7,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,97 zł

23
LEGO Super Heroes. 30455 Batmobil - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Super Heroes. 30455 Batmobil
LEGO
Dostępny56 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają im doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30455 Batmobil jest idealny, aby rozpocząć swoją przygodę z pojazdami LEGO Super Heroes.

24,90 zł
21,41 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 3,49 zł

24
Sprawa Niny Frank - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawa Niny Frank
Dostępny613 szt.

Najpopularniejsza aktorka polskich seriali, Nina Frank, zostaje znaleziona martwa w swoim dworku w sielskiej przygranicznej miejscowości Mielnik nad Bugiem. Uwielbianej celebrytce, o czym wiedzą nieliczni, daleko do granej przez nią postaci szczęśliwej i dobrej zakonnicy Joanny. Jednak to właśnie ta rola przyniosła jej pieniądze i sławę. Prawdę o pełnym skandali życiu aktorki, o dwuznacznej drodze do kariery, licznych kochankach i nałogach odkryje psycholog policyjny, Hubert Meyer, który przybywa na miejsce zbrodni.Czy poznanie sekretów Niny Frank i stworzenie profilu sprawcy pozwoli policji ująć mordercę? Jakie znaczenie ma to, że los aktorki został określony przez jedną z run?

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

25
Neurogeneza - regeneracja mózgu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neurogeneza - regeneracja mózgu
Dostępny70 szt.

Dzięki lekturze tej książki poznasz zasady diety, która korzystnie wpłynie na pracę Twojego mózgu. Tym samym uwolni Cię od stresu, złagodzi depresję czy chorobę Alzheimera. Bazuje ona na świeżych owocach i warzywach oraz wysokiej jakości tłuszczach. Bez problemu zaopatrzysz się we wszystkie potrzebne składniki i samodzielnie przygotujesz z nich potrawy. W prosty sposób wpłyniesz więc na poziom neurogenezy.

54,50 zł
39,79 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 14,71 zł

26
Zuzanna. Urodzinowy tort - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zuzanna. Urodzinowy tort
Dostępny295 szt.

Zbliżają się pierwsze urodziny Hani – dzień, który nie zdarza się co dzień. A tak naprawdę zdarza się tylko raz w życiu, więc Zuzanna zamierza uczcić go najlepiej, jak potrafi. Czyli jak? Wyprawi siostrzyczce najwspanialsze przyjęcie urodzinowe! Łatwizna! Wszystko, co musi zrobić, to: przygotować dekoracje, zaprosić gości i upiec tort. Jednak Zuzanna nie byłaby Zuzanną, gdyby po drodze nie czekały na nią różne nieprzewidziane sytuacje. Oby to były tylko miłe niespodzianki…

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

27
LEGO City. 30589 Wyścigowy gokart - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO City. 30589 Wyścigowy gokart
LEGO
Dostępny48 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają im doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30589 Wyścigowy gokart jest idealny, aby rozpocząć swoją przygodę z pojazdami LEGO City.

24,90 zł
21,41 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 3,49 zł

28
Celiakia. Życie bez glutenu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Celiakia. Życie bez glutenu
Dostępny635 szt.

• Czy co jakiś czas czujesz się źle po jedzeniu? • Dolegliwości żołądkowe utrudniają ci codzienne funkcjonowanie? • Odczuwasz zmęczenie i spadek nastroju? • W kółko łapiesz infekcje? • Dokuczają ci różne objawy, które mimo leczenia nie ustępują lub co jakiś czas nawracają? Winowajcą może być gluten, a ty możesz znajdować się wśród setek tysięcy ludzi w Polsce chorych na celiakię. Dominika Musiałowska, współautorka bestsellerowych książek o insulinooporności, zmagająca się także z celiakią, tym razem zajęła się podstępną chorobą trzewną, a do pomocy zaprosiła ekspertów: cenionego gastrologa dr. Wojciecha Marlicza i znaną dietetyczkę Magdalenę Makarowską. Niezależnie od tego, czy rozpoznano u ciebie celiakię, czy tylko podejrzewasz, że na nią cierpisz, a może problem dotyczy twojego dziecka – ten praktyczny poradnik będzie dla ciebie źródłem pierwszej pomocy. Dzięki niemu zrozumiesz, czym jest ta choroba, dowiesz się, jak ją diagnozować i leczyć, oraz zyskasz cenne wskazówki, które ułatwią ci codzienne życie. Znajdziesz w nim ponadto garść przepisów na szybkie, wykonane z naturalnych składników ciasta, ciasteczka, chleby, tarty, pizzę i pierogi, które zachwycą ciebie i twoją rodzinę. Celiakia. Życie bez glutenu to pierwszy taki poradnik w Polsce, który pomoże ci przejąć kontrolę nad chorobą i odmienić swoje samopoczucie. „Ponad dziesięć lat temu dowiedziałam się, że jestem chora na celiakię. Różne dolegliwości odczuwałam jednak już kilka lat wcześniej. Diagnostyka trwała długie miesiące, a w zasadzie lata, podczas których odwiedziłam wielu różnych specjalistów. To był naprawdę trudny czas. A przecież sama diagnoza nie rozwiązała problemu. Musiałam się na nowo nauczyć żyć – bez glutenu. Początki nie były łatwe, ale z czasem zrozumiałam mechanizm choroby, zmierzyłam się ze swoimi trudnościami i zaczęłam powoli wychodzić na prostą. Choć celiakia wciąż od czasu do czasu przypomina mi o sobie, to dziś mnie już nie ogranicza. Rozwijam swoje pasje, realizuję się zawodowo i w macierzyństwie. Łapię życie garściami i pokazuję innym, że nawet z chorobą można żyć pełnią życia”.

52,90 zł
39,15 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 13,75 zł

29
Joga - kompletny przewodnik dla początkujących - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Joga - kompletny przewodnik dla początkujących
Dostępny144 szt.

Pewnie nie raz miałeś ochotę rozłożyć matę i spróbować najprostszych pozycji jogi, ale gdy przyszedł czas realizacji planów nie wiedziałeś jak się do tego zabrać. Wszystkie ćwiczenia wyglądały na skomplikowane oraz wymagające nadludzkiej gibkości i sprawności fizycznej. Dzięki tej książce zmieni się twój punkt widzenia! Bowiem masz przed sobą podstawowy i kompletny przewodnik o jodze dla początkujących. Precyzyjne przedstawienie tematu, szczegółowe instrukcje, ćwiczenia oddechowe oraz porady Autorki sprawiają, że książka oferuje wszystko czego potrzebujesz, by praktykować jogę we własnym domu!

44,40 zł
32,41 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,99 zł

30
Grzechotka Zebra BG3154 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,90 zł
12,65 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 1,25 zł

31
Hołd dla ziemi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hołd dla ziemi
Dostępny95 szt.

Mistrzowskie dzieło komiksowego dziennikarstwa o rdzennej Ameryce Północnej, wydobyciu surowców i naszym długu wobec świata przyrody, autorstwa spadkobiercy Roberta Crumba i Arta Spiegelmana – „The Economist”. Dene, jak sami mówią, żyją w dolinie rzeki Mackenzie od niepamiętnych czasów. W oczach Dene to ludzie przynależą do ziemi, a nie na odwrót ziemia ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia im utrzymania i dla ich stylu życia. Ale subarktyczne kanadyjskie Terytoria Północno-Zachodnie to również tereny cennych bogactw naturalnych, w tym ropy, gazu i diamentów. Dzięki górnictwu powstały miejsca pracy i inwestycje, ale to również budowa dróg, rurociągi i toksyczne odpady, które oszpeciły krajobraz, oraz alkohol, narkotyki i długi, które wypaczyły styl życia.

110,00 zł
79,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 30,80 zł

32
Ja ci wierzę. O zapobieganiu przemocy seksualnej wobec dzieci i adekwatnej reakcji na przypadki wykorzystywania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja ci wierzę. O zapobieganiu przemocy seksualnej wobec dzieci i adekwa...
Dostępny49 szt.

Trudno zmierzyć się z myślą, że statystycznie dwoje lub troje dzieci w każdej klasie doświadczyło jakiejś formy wykorzystania seksualnego. Społeczna świadomość, jak ogromnym ciężarem bywa trauma związana z wykorzystaniem, jest wciąż zbyt mała, by móc stworzyć skuteczny system ochrony dzieci i młodzieży. Mając na uwadze wagę tego tematu, autorki podejmują trudne wyzwanie uwrażliwienia rodziców, pedagogów i duszpasterzy na to zjawisko. Wyjaśniają, czym jest wykorzystanie seksualne, podpowiadają, jak adekwatnie reagować na sygnały płynące od dziecka, i wskazują skuteczne sposoby prewencji. Ewa Kusz – psycholog, psychoterapeutka, biegła sądowa; wicedyrektor Centrum Ochrony Dziecka przy Akademii Ignatianum w Krakowie; autorka programów prewencyjnych oraz artykułów z zakresu profilaktyki wykorzystywania seksualnego dzieci i młodzieży. Małgorzata Terlikowska – z wykształcenia etyk, z zawodu publicystka, dziennikarka i redaktorka. Mama pięciorga dzieci.

45,90 zł
33,05 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,85 zł

33
LEGO Technic. 30433 Ładowarka kołowa - Volvo - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Technic. 30433 Ładowarka kołowa - Volvo
LEGO
Dostępny53 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają im doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30433 Ładowarka kołowa Volvo jest idealny, aby rozpocząć swoją przygodę z LEGO Technic i wejść na kolejny poziom budowania z klocków LEGO.

34,99 zł
30,09 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,90 zł

34
Beanie Boss Oakie - szop szary 15 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beanie Boss Oakie - szop szary 15 cm
Meteor
Dostępny50 szt.

Czas na zabawę! Beanie Boss Oakie - szop szary 15 cm. Nasz wysokiej jakości plusz jest miękki, przytulny i wykonany ręcznie z najlepszych materiałów.

29,50 zł
26,55 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,95 zł

35
Kodeks pracy oraz ustawy towarzyszące - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks pracy oraz ustawy towarzyszące
Dostępny91 szt.

Stan prawny: 2 lutego 2022 r. Publikacja zawiera: Kodeks pracy oraz przepisy wprowadzające, Ustawę o minimalnym wynagrodzeniu za pracę, Ustawę o dniach wolnych od pracy, Ustawę o organizacjach pracodawców, Ustawę o związkach zawodowych, Ustawę o rozwiązywaniu sporów zbiorowych, Ustawę o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników, Ustawę o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych, Ustawę o zaopatrzeniu z tytułu wypadków lub chorób zawodowych powstałych w szczególnych okolicznościach, Ustawę o ochronie roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy, Ustawę o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych, Ustawę o wliczaniu okresów pracy w indywidualnym gospodarstwie rolnym do pracowniczego stażu pracy, Ustawę o zatrudnianiu pracowników tymczasowych, Ustawę o czasie pracy kierowców, Ustawę o wynagradzaniu osób kierujących niektórymi podmiotami prawnymi, Ustawę o kształtowaniu wynagrodzeń w państwowej sferze budżetowej oraz o zmianie niektórych ustaw, Ustawę o dodatkowym wynagrodzeniu rocznym dla pracowników jednostek sfery budżetowej, Ustawę o informowaniu pracowników i przeprowadzaniu z nimi konsultacji, Ustawę o uczestnictwie pracowników w spółce powstałej w wyniku transgranicznego połączenia się spółek, Ustawę o szczególnych rozwiązaniach związanych z ochroną miejsc pracy, Ustawę o Państwowej Inspekcji Pracy, Ustawę o cudzoziemcach, oraz 31 rozporządzeń. Książka adresowana jest do prawników oraz studentów prawa, dla których znajomość obowiązujących przepisów stanowi warunek prawidłowego wykonywania zawodu. Kolejne wydania publikacji uwzględniają najnowsze zmiany, przez co zapewniają bieżącą znajomość prawa. Aktualny stan prawny Czytelne hasła i tekst Przypisy od Redakcji Wyróżnienie najnowszych zmian Wybór aktów prawnych Indeks rzeczowy

39,00 zł
32,37 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,63 zł

36
Długopis wymazywalny automatyczny City Jungle CoolPack p36 cena za 1 sztukę - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,10 zł
37
Barbie. GWC27 Modne ubranko dla lalki, t-shirt + akcesoria - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. GWC27 Modne ubranko dla lalki, t-shirt + akcesoria
Barbie, Mattel
Dostępny17 szt.

Barbie wie, że nie ma rzeczy niemożliwych! I oczekuje, by jej garderoba była gotowa na modne wyzwania. Komplety ubranek dla Barbie (lalka sprzedawana osobno) nadają najnowszym trendom unikalnego szyku. W każdym zestawie znajduje się jedno ubranko (sukienka lub top i dół), a także dwa akcesoria uzupełniające stylizację. Dobieraj i łącz z innymi w zestawie lub serii, aby stworzyć świetne kombinacje i odkrywać własny styl. Dzięki większej różnorodności stylów (i jeszcze większej liczbie ubranek, butów i dodatków) dziewczynki na całym świecie zyskają nieskończenie więcej sposobów na wyrażenie siebie i odegranie historyjek, które podsuwa im wyobraźnia, bo z Barbie możesz być kim chcesz! Lalka sprzedawana oddzielnie. Uniwersalny krój pasuje na większość lalek. Cechy produktu: ​• Barbie (sprzedawana oddzielnie) potrzebuje garderoby gotowej na każdą okazję. • Stroje obejmują sukienkę lub top i dół w modnych kolorach i z nowoczesnymi motywami. • Akcesoria mogą obejmować torebki, biżuterię, okulary przeciwsłoneczne i ozdoby włosów w charakterystycznym stylu. • Eksperymentuj i zestawiaj stroje z innymi ubrankami Barbie, aby jeszcze bardziej urozmaicać opowiadane historyjki (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności). • Większa różnorodność powoduje, że kolekcjonowanie lalek Barbie i ubranek sprawia jeszcze więcej radości. Zbierz je wszystkie! Wymiary opakowania: 20.0 x 11.0 x 2.0 cm

24,43 zł
21,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,44 zł

38
Jezu, Ty się tym zajmij! Akt zawierzenia i inne modlitwy ks. Dolinda Ruotola, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezu, Ty się tym zajmij! Akt zawierzenia i inne modlitwy ks. Dolinda R...
Dostępny16 szt.

Modlitewnik zawiera historię życia i modlitwy ks. Dolinda Ruotola, włoskiego kapłana i mistyka. Wśród zamieszczonych modlitw znajduje się m.in. akt zawierzenia, modlitwa duszy w utrapieniu, różaniec zawierzenia, wyznanie. Modlitwy ks. Dolindo pomogą Ci w zawierzeniu swojego życia Chrystusowi i wprowadzą pokój w twoim sercu.Kieszonkowy format i niewielka waga pozwalają zawsze mieć go przy sobie.

6,30 zł
5,36 zł

Rabat 14,9%
oszczędzasz 0,94 zł

39
Podręczny kodeks drogowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podręczny kodeks drogowy
Dostępny40 szt.

Kodeks drogowy jest potocznym nazwaniem ustawy - Prawo o ruchu drogowym, w której pomieszczono przepisy prawne dotyczące ruchu drogowego i jego uczestników. Aktualnie obowiązujący akt został ustanowiony w 1997 roku, jednak od tego czasu wielokrotnie był zmieniany. W Podręcznym kodeksie drogowym Czytelnicy znajdą najnowszy ujednolicony tekst ustawy w wersji obowiązującej (tzn. z naniesionymi nowelizacjami), dostępne są także przepisy, które oczekują na czas swojego obowiązywania (tzw. przepisy oczekujące). Bardzo pomocnym narzędziem użytym w książce jest system przypisów. Ujawniono te publikowane wraz z tekstem jednolitym, ale też opracowano zestaw przypisów redakcyjnych, informujących o dokonywanych zmianach i terminach ich obowiązywania.Niniejsze wydawnictwo uzupełniono także o rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych wraz z ich wzorami.Stan prawny: 1 lutego 2022 r. (ze zmianami oczekującymi)

39,00 zł
27,69 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,31 zł

40
Zeszyt Nowenny Pompejańskiej. 54 dni w ramionach Maryi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt Nowenny Pompejańskiej. 54 dni w ramionach Maryi
Dostępny59 szt.

To wspaniały, użyteczny notatnik, który przeznaczony jest na Twoje duchowe spostrzeżenia i osobiste zapiski na 54 dni. Będzie Ci towarzyszył przez cały czas trwania nowenny Pompejańskiej, tam zachowasz swoje najskrytsze myśli, jakie zrodzą się w tym czasie w Twoim sercu. A wszystko po to, by być bliżej Maryi, by lepiej zrozumieć Jej przesłanie i misję, a dzięki temu mocniej zbliżyć się do Pana Boga. Dzięki temu codzienny różaniec stanie się jeszcze bardziej owocny! Znajdziesz tu m.in. praktyczne wskazówki różańcowe, instrukcję, objaśniającą, jak odmawiać Nowennę Pompejańską oraz miejsce na Twoją intencję i osobiste postanowienia. Podręczny format notatnika pozwoli Ci zabrać go ze sobą, gdzie tylko zechcesz. Do zeszytu dołączona jest będzie zakładka z modlitwą na część błagalną i dziękczynną nowenny pompejańskiej. „To nieco dziwne, że kartki papieru, na które teraz patrzysz, mogą się przyczynić do tego, że przez 54 dni będziesz w ramionach Maryi. Podobnie jak wyborne ciasto możesz upiec poprzez wymieszanie wody, jajek, mąki i kilku innych składników, tak też możesz doświadczyć niezwykłego spotkania z Maryją poprzez połączenie długopisu, tego zeszytu, Twojej chęci, czasu, łaski Bożej oraz paru innych elementów, o których przeczytasz w środku. Podgrzej wszystko to miłością. Ciasto jedz w umiarkowanych ilościach, owocami Nowenny Pompejańskiej rozkoszuj się bez skrępowania i rozdawaj je innym.” – ks. Teodor Ks. Teodor Sawielewicz – ksiądz katolicki, streamer, youtuber, charyzmatyk, pasjonat głoszenia Ewangelii oraz baniek mydlanych, wikariusz diecezji wrocławskiej, były stypendysta Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Pochodzi z małej miejscowości Platerówka koło Zgorzelca na Dolnym Śląsku, gdzie urodził się 12 lutego1988 r. Zaraz po święceniach kapłańskich w 2017 r. rozpoczął internetowe dzieło ewangelizacyjne „Teobańkologia”, które aktualnie (2020 r.) dociera każdego dnia do niemalże miliona odbiorców. Znany głównie z prowadzenia różańca oraz modlitw wstawienniczych na żywo o godz. 20.30. Swoje pasje stara się z pomocą Ducha Świętego przekuwać w docieranie z Ewangelią do zagubionych serc ludzkich.

24,90 zł
18,18 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,72 zł

41
LEGO Star Wars. 30495 AT-ST - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Star Wars. 30495 AT-ST
LEGO
Dostępny33 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają im doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30495 AT-ST jest idealny, aby rozpocząć swoją przygodę z pojazdami LEGO Star Wars.

27,99 zł
24,07 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 3,92 zł

42
Czytanki-wyciszanki. Śpij dobrze, króliczku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanki-wyciszanki. Śpij dobrze, króliczku
Dostępny296 szt.

Poznajcie małego króliczka w dniu jego pierwszej prawdziwej przygody. Nauczył się dziś, że ma wszystko co jest potrzebne królikowi – uszka do słuchania, doskonały nosek do wąchania i fantastyczne tylne łapy do skakania i niczego nie musi się bać! O serii: Krótkie i proste opowiastki o słodkich, puszystych zwierzątkach i ich przygodach. Idealny sposób na wyciszenie przed snem lub chwilę spokojnej lektury w ciągu dnia. Oryginalne ilustracje, połączenie fotografii i akwareli, zachwycą małych i dużych czytelników.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

43
Beanie Boss Meadow - pomarańczowy lis 15 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beanie Boss Meadow - pomarańczowy lis 15 cm
Meteor
Dostępny43 szt.

Czas na zabawę! Beanie Boss Meadow - pomarańczowy lis 15 cm. Nasz wysokiej jakości plusz jest miękki, przytulny i wykonany ręcznie z najlepszych materiałów.

29,50 zł
26,55 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,95 zł

44
Pistolet na wodę Rybka NO-1005409 mix cena za 1 szt p12 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,90 zł
45
Naklejkowe podróże. Świat. Przyroda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejkowe podróże. Świat. Przyroda
Dostępny326 szt.

Przyjrzyj się mapie świata i poznaj wszystkie kontynenty, oceany, morza, rzeki i góry. Dowiedz się, gdzie żyją pandy, krokodyle, żubry i kangury! Czy wiesz, gdzie rosną ananasy, daktyle i mango? Skąd biorą się diamenty, perły i inne cenne kamienie? Sprawdź, ile wiesz o świecie i o jego przyrodzie. „Naklejkowe podróże” to idealna seria książek aktywnościowych dla dzieci w wieku 6-8 lat, które chcą pogłębić wiedzę geograficzną i kulturową. Dziecko odpowiada na zamieszczone pytania i uzupełnia ilustracje naklejkami we właściwych miejscach.

18,99 zł
13,67 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,32 zł

46
Rak to nie choroba a mechanizm uzdrawiania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rak to nie choroba a mechanizm uzdrawiania
Dostępny58 szt.

Z tej książki dowiedz się, czemu nie możesz obwiniać o chorobę swoich genów oraz poznasz nieuczciwe praktyki medyczne i farmaceutyczne. Zrozumiesz, że spontaniczne remisje nie są żadnym cudem, a komórki nowotworowe niosą nie tylko mądrość, ale i zdrowie. Autor wyjaśnia, na czym polega mądrość natury, działanie wolnych rodników i co ma z nowotworami wspólnego zator wątroby. Poznasz znaczenie sztucznych napojów i przetworzonego jedzenia, metali ciężkich i telefonów komórkowych. Dowiesz się też, dlaczego powinieneś unikać popularnych leków, aspiryny czy środków na artretyzm. Zrozumiesz emocjonalne przyczyny raka, takie jak brak miłości własnej, odrzucenie czy sytuacje konfliktowe. Poznasz również czynniki zwiększające ryzyko choroby, takie jak alkohol, cukier czy fluorki.

79,70 zł
58,18 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 21,52 zł

47
Ubieranki z naklejkami. Panny młode i druhny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ubieranki z naklejkami. Panny młode i druhny
Dostępny309 szt.

Te piękne panny młode i druhny będą potrzebować Waszej wyobraźni. Wybierzcie im odpowiednie kreacje! Ślub i wesele to niezwykły moment – okazja, na którą trzeba się wystroić! Teraz możecie używać kolorowych naklejek, by każdej pannie młodej i druhnie wybrać strój i rozmaite akcesoria. Wszystko zależy od Waszego projektu. W serii „Ubieranki z naklejkami” znajdziecie pięknie ilustrowane opowiadania, a ich bohaterów będziecie mogli ubierać według swojego pomysłu. Do dyspozycji macie aż 3 arkusze z naklejkami!3 arkusze z naklejkami!

18,99 zł
13,67 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,32 zł

48
Ustawa o Policji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ustawa o Policji
Dostępny11 szt.

Stan prawny: 1 lutego 2022 r. Książka zawiera: Tekst ustawy Ustawa o Policji, Indeks rzeczowy. Seria "Twoje Prawo" zawiera: Boldowanie najnowszych zmian Przypisy od Redakcji Czytelne hasła i teksty Indeks rzeczowy

25,00 zł
20,75 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 4,25 zł

49
Naklejkowe podróże. Polska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejkowe podróże. Polska
Dostępny367 szt.

Wybierz się w podróż po Polsce! Odwiedź różne regiony, poznaj najważniejsze rzeki, odkryj parki narodowe czy tradycyjne potrawy. Czekają na Ciebie liczne zadania – sprawdź, czy znasz państwa sąsiadujące z Polską i rozwiąż zagadki dotyczące symboli różnych miast. „Naklejkowe podróże” to idealna seria książek aktywnościowych dla dzieci w wieku 6-8 lat, które chcą pogłębić wiedzę geograficzną i kulturową. Dziecko odpowiada na zamieszczone pytania i uzupełnia ilustracje naklejkami we właściwych miejscach.

18,99 zł
13,67 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,32 zł

50
CELI 3 B2 testy przygotowujące do egzaminu z włoskiego + audio online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CELI 3 B2 testy przygotowujące do egzaminu z włoskiego + audio online
Dostępny11 szt.

Celi 3 Test di preparazione (livello B2) si rivolgono a tutti coloro che vogliono prepararsi a sostenere l?esame per il conseguimento del CELI (Certificati di Conoscenza di Lingua Italiana) di livello B2. Il manuale e composto da 10 test completamente simili alla tipologia delle prove proposte per il conseguimento del Celi 3. Tutto i test sono composti da testi autentici, tratti da riviste, siti e quotidiani nazionali per sviluppare tutte le competenze e le abilita linguistiche previste dalle certificazioni Celi. Ogni test contiene: ? Prova di comprensione di testi scritti ? Prova di produzione di testi scritti ? Prova di comprensione di testi orali ? Prova di produzione orale Il volume puo essere utilizzato sia in un contesto-classe che per esercitazione libera, grazie alle chiavi di tutte le attivita alla fine di ogni volume.

110,00 zł
99,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,00 zł

Wróć do góry