hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.02.21

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 21 lutego 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Tryb czytania. Minecraft. Górskie wyzwanie (Nick Eliopulos, Alan Batson), na drugim Tryb czytania. Minecraft. Moby w świecie podstawowym (Nick Eliopulos, Alan Batson). Kolejny produkt to Medycyna mitochondrialna (Bodo Kuklinski, Anja Schemionek) oraz 3 bajeczki przed snem. Bing (praca zbiorowa).
1
Tryb czytania. Minecraft. Górskie wyzwanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tryb czytania. Minecraft. Górskie wyzwanie
Dostępny
452 szt.

Propozycja dla najmłodszych fanów i fanek Minecrafta, którzy dzięki tej książce mogą doskonalić umiejętność samodzielnego czytania. Krótkie, intrygujące opowiadanie pt. Górskie wyzwanie, prosty język, duże ilustracje i pytania pomocnicze do tekstu zawarte na początku książki – wszystko to pozwoli w łatwy i przyjemny sposób przebrnąć przez tekst, zrozumieć go, przyswoić nowe słownictwo i przygotować do płynnego czytania bardziej złożonych książek. Niezwykła przygoda w świecie znanym z gry i doskonała zabawa gwarantowana! Czytanie nigdy nie było prostsze!

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

42 osoby kupiły
2
Tryb czytania. Minecraft. Moby w świecie podstawowym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tryb czytania. Minecraft. Moby w świecie podstawowym
Dostępny
444 szt.

Propozycja dla najmłodszych fanów i fanek Minecrafta, którzy dzięki tej książce mogą doskonalić umiejętność samodzielnego czytania. Krótkie, intrygujące opowiadanie pt. Moby w świecie podstawowym, prosty język, duże ilustracje i pytania pomocnicze do tekstu zawarte na początku książki – wszystko to pozwoli w łatwy i przyjemny sposób przebrnąć przez tekst, zrozumieć go, przyswoić nowe słownictwo i przygotować do płynnego czytania bardziej złożonych książek. Niezwykła przygoda w świecie znanym z gry i doskonała zabawa gwarantowana! Czytanie nigdy nie było prostsze!

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

28 osób kupiło
3
Medycyna mitochondrialna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Medycyna mitochondrialna
Dostępny
75 szt.

W książce znajdziesz szczegółowe dane dotyczące najczęściej występujących schorzeń oraz informacje, jak je pokonać dzięki mitochondriom, czyli centrom energetycznym komórek. Autor szczegółowo opisuje wpływ leczniczych głodówek i znaczenie właściwego wypoczynku. Podaje ważne składniki odżywcze i ich wpływ na mitochondria oraz wyjaśnia, dlaczego warto rozważyć przejście na dietę paleo. Poznaj dowody na skuteczność terapii mitochondrialnej w zwalczaniu ADHD, fibromialgii, cukrzycy typu 2, depresji, problemów skórnych i chorób oczu. Jest również efektywna przy dolegliwościach układu krążenia i oddechowego, migrenach i bólach menstruacyjnych, schorzeniach neurodegeneracyjnych, chorobach nerek i narządów trawiennych oraz nowotworach. Nie ma chorób nieuleczalnych!

54,50 zł
34,34 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 20,16 zł

17 osób kupiło
4
3 bajeczki przed snem. Bing - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3 bajeczki przed snem. Bing
Dostępny
87 szt.

Czym jest recykling i co można zrobić ze starych kaloszy? Jaką zabawkę kupi Bing za własne pieniądze? Jak się zakończyło czytanie bajek w wannie? Trzy urocze i mądre opowieści o przygodach Binga ukołyszą malucha do snu, a świecąca w ciemności okładka sprawi, że rytuał wspólnej wieczornej lektury nabierze wyjątkowej aury! Aby podziwiać efekt świecenia, wystarczy naświetlić okładkę książki pod lampą lub zostawić ją na chwilę w jasnym pomieszczeniu. Lakier użyty na okładce jest w pełni bezpieczny dla dzieci, a dzięki zaokrąglonym rogom książka nadaje się nawet dla kilkulatków. W zbiorze znalazły się niepublikowane wcześniej opowieści napisane na podstawie odcinków serialu o przygodach Binga – Kalosze, Wybór i Opowiadanie na dobranoc.

29,99 zł
20,09 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 9,90 zł

14 osób kupiło
5
Uciekinierka i ułan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uciekinierka i ułan
Dostępny
120 szt.

Czasy kampanii napoleońskiej w Prusach Wschodnich. Émilie de Berier, tajemnicza Francuzka, szantażowana przez politycznych wrogów z Polski, pragnie odzyskać porwaną córkę. Lekkoduch pułkownik Antoni Podolski, dziedzic rodzinnego majątku, szuka szpiega, który wykradł dokumenty francuskiemu generałowi. Jego i Émilie łączy wspólna podróż do Warszawy zajętej przez Wielką Armię Napoleona. Choć nie pałają do siebie sympatią, ich ścieżki nieustannie się krzyżują. Szukając pomocy u księcia Józefa Poniatowskiego, obydwoje zostają wplątani w wir wielkiej polityki. Tymczasem Warszawa odbita z rąk Rosjan bawi się na balach i hucznie świętuje przybycie Cesarza. Czy tych dwoje może połączyć coś więcej? Czy mogą sobie pozwolić na uczucia? Czy pokonają wszystkie przeszkody, jakie na ich drodze postawi los? Rozgrywki i intrygi na zapleczu wielkiej historii, afera szpiegowska i dwoje uwikłanych w nią młodych ludzi... Joanna Wtulich, autorka bestsellerowej „Trylogii lwowskiej”, tym razem wraca do swoich czytelniczek i czytelników z pełną rozmachu „Sagą napoleońską”! Joanna Wtulich – nauczycielka i bibliotekarka zakochana w książkach. Wielokrotnie wyróżniana za swoje opowiadania, m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Kryminału (2018, 2019) i w ramach konkursu „Poznań Fantastyczny” (2019). Uważa, że przemieszczanie się i pisanie ma terapeutyczną moc. Autorka m.in. bestsellerowego cyklu „Trylogia lwowska”.

39,99 zł
23,19 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 16,80 zł

12 osób kupiło
6
Five Nights at Freddy's. Tom 2. Zwyrodniali. Srebrne oczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Five Nights at Freddy's. Tom 2. Zwyrodniali. Srebrne oczy
Dostępny
69 szt.

Drugi tom bestsellerowej powieści Srebrne Oczy! Od strasznych wydarzeń w Pizzerii Freddy'ego Fazbeara minął rok. Charlie próbuje zapomnieć o tamtych przeżyciach; teraz, w nowej szkole, chce zacząć wszystko od nowa i żyć jak normalna, wesoła nastolatka. Wciąż jednak dręczą ją koszmary o zamaskowanym mordercy i czterech makabrycznych lalkach. Mimo to ma nadzieję, że nic złego jej już nie spotka. Zmienia zdanie, gdy niedaleko jej szkoły zaczynają się pojawiać ciała, na których widnieją tak dobrze znane jej ślady. Świat przerażających tworów jej ojca znowu ją dopadł i tym razem nie pozwoli jej tak łatwo się wymknąć.

39,90 zł
26,73 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 13,17 zł

12 osób kupiło
7
Peppa Pig. Naklejki na numerki, część 2. Grunt to rodzinka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig. Naklejki na numerki, część 2. Grunt to rodzinka
Dostępny
60 szt.

Książka Naklejki na numerki to doskonała zabawa, a jednocześnie świetne ćwiczenie precyzji, spostrzegawczości, wyobraźni i pamięci. Różnokształtne naklejki zostały ponumerowane, a obrazki mają cyfry z brakującym fragmentem. Znajdź i połącz numery brakujących fragmentów ilustracji z odpowiednimi naklejkami aż powstanie kompletny i kolorowy obraz lub wizerunek ulubionego bohatera!

9,99 zł
5,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 4,00 zł

12 osób kupiło
8
Gotowi na misje Psi Patrol. Naklejki na numerki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gotowi na misje Psi Patrol. Naklejki na numerki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.05

Książka Naklejki na numerki to doskonała zabawa, a jednocześnie świetne ćwiczenie precyzji, spostrzegawczości, wyobraźni i pamięci. Różnokształtne naklejki zostały ponumerowane, a obrazki mają cyfry z brakującym fragmentem. Znajdź i połącz numery brakujących fragmentów ilustracji z odpowiednimi naklejkami aż powstanie kompletny i kolorowy obraz lub wizerunek ulubionego bohatera!

9,33 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,34 zł

12 osób kupiło
9
Srebrne oczy. Tom 1. Five Nights At Freddy's - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,90 zł
40,73 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 19,17 zł

11 osób kupiło
10
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa. Rodzina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa. Rodzina
Dostępny
897 szt.

Seria dobrze znanych książeczek Moje pierwsze słowa po raz kolejny powiększyła się o nowe tytuły: Dzidziuś, Rodzina, Zmysły oraz Zabawki. Książeczka Rodzina przedstawia i pokazuje najbliższe osoby z otoczenia maluszka. Na dużych obrazkach dzidziuś poznaje rodzinę: mamę i tatę czyli rodziców, brata i siostrę czyli rodzeństwo oraz babcię i dziadka czyli dziadków. Dzięki kolorowym obrazkom, dziecko uczy się nazywać osoby z którymi ma styczność na co dzień. Kartonowe książeczki wykonane są z największą starannością, zaokrąglone strony sprawiają, że książeczka jest bezpieczna dla malucha, a ruchome elementy pozwalają ćwiczyć małą motorykę.

29,99 zł
22,79 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,20 zł

10 osób kupiło
11
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa. Zabawki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa. Zabawki
Dostępny
366 szt.

Seria dobrze znanych książeczek Moje pierwsze słowa po raz kolejny powiększyła się o nowe tytuły: Dzidziuś, Rodzina, Zmysły oraz Zabawki. Książeczka pod tytułem Zabawki przedstawia i nazywa popularne i znane rodzicom zabawki: klocki, lalki, ciastolinę czy bębenek. Dzięki kolorowym obrazkom, dziecko uczy się nazywać przedmioty z którymi ma styczność na co dzień. Kartonowe książeczki wykonane są z największą starannością, zaokrąglone strony sprawiają, że książeczka jest bezpieczna dla malucha, a ruchome elementy pozwalają ćwiczyć małą motorykę.

26,99 zł
18,99 zł

Rabat 29,6%
oszczędzasz 8,00 zł

10 osób kupiło
12
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa. Dzidziuś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa. Dzidziuś
Dostępny
241 szt.

Seria dobrze znanych książeczek „Moje pierwsze słowa” po raz kolejny powiększyła się o nowe tytuły: Dzidziuś, Rodzina, Zmysły oraz Zabawki. Tytuł Dzidziuś przedstawia czynności, które robi malec na co dzień, takie jak: kąpanie się, jedzenie, bawienie czy spanie. Pokazując i nazywając czynność malec uczy się nowych słów, bawiąc się przy okazji ruchomymi obrazkami. Dzięki kolorowym ilustracjom, dziecko uczy się nazywać przedmioty z którymi ma styczność na co dzień. Kartonowe książeczki wykonane są z największą starannością, zaokrąglone strony sprawiają, że książeczka jest bezpieczna dla malucha, a ruchome elementy pozwalają ćwiczyć małą motorykę.

26,99 zł
18,99 zł

Rabat 29,6%
oszczędzasz 8,00 zł

10 osób kupiło
13
Historia naturalna wróżek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia naturalna wróżek
Dostępny
165 szt.

Oto sekretna księga prof. Elsie Arbour, cenionej botaniczki, która przez całe życie zajmowała się tropieniem i badaniem wróżek. Owocem jej pracy jest zachwycający album Historia naturalna wróżek, który badaczka przekazała swojej siostrzenicy, aby i ona mogła poznać tajemne życie tych magicznych istot i zrozumieć, jaką rolę odgrywają w przyrodzie. Na stronach tej wyjątkowej księgi znajdziecie skrupulatne notatki i szczegółowe rysunki, dzięki którym nauczycie się rozróżniać gatunki wróżek z całego świata oraz dowiecie się, gdzie mieszkają i jak żyją. Poznacie sekretną mowę wróżek, ich anatomię, cykl życia oraz zwyczaje. Historia naturalna wróżek, wzorowana na dawnych atlasach historii naturalnej, łączy fikcyjną fabułę i bohaterów z rzetelnymi faktami przyrodniczymi, konsultowanymi przez eksperta. Zapadające w pamięć stylizowane ilustracje uruchamiają wyobraźnię i pozwalają zanurzyć się w magiczny świat, a wciągająca historia pomaga chłonąć wiedzę. Wyjątkowość tej księgi podkreśla jej olśniewająca szata graficzna oraz eleganckie wydanie w płóciennej oprawie ze złoconymi tłoczeniami. Dzięki temu „Historia naturalna wróżek” sprawdzi się jako prezent na wyjątkowe okazje dla małych, dużych i całkiem dorosłych! Książkę docenili też czytelnicy na całym świecie – dotychczas sprzedano ponad 100 tys. egzemplarzy w Wielkiej Brytanii, USA, Chinach, Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Francji, Rosji, Japonii, Korei, Chorwacji i Estonii. Emily A. Hawkins – brytyjska pisarka, autorka Oceanologii, która została bestsellerem „New York Timesa”. Napisała ponad 40 książek dla dzieci, w Polsce ukazały się: Atlas przygód zwierząt, Atlas oceanicznych przygód, Atlas przygód dinozaurów oraz Magiczne stwory i mityczne bestie. Jessica Roux – amerykańska ilustratorka, miłośniczka roślin i zwierząt, fanka Harry Pottera.

59,99 zł
45,59 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 14,40 zł

11 osób kupiło
14
Siedem dalekich rejsów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siedem dalekich rejsów
Dostępny
118 szt.

Powieść skrojona po mistrzowsku. Wartka, choć kameralna akcja, błyskotliwe dialogi, barwne niejednoznaczne postacie. A wszystko rozgrywa się na tle malowniczego portowego miasteczka, Darłowa, zanurzonego w powojennej atmosferze niepewności i strachu w obliczu nowej władzy, likwidującej krok po kroku prywatną własność. W centrum zaś dwoje bohaterów przypadkowo zainteresowanych tym samym zaginionym dziełem sztuki: tryptykiem Eryka Pomorskiego. Ona – historyk sztuki z Warszawy, on – człowiek bez imienia, zwany Nowakiem, właściwie znikąd, dziennikarz, myślący o ucieczce z komunistycznego kraju i potajemnym wywiezieniu obrazu. Miłość komplikuje wszystko, tym bardziej, że chwilami można odnieść wrażenie, iż cicha zawzięta rywalizacja między zakochanymi zniweczy ledwo rodzące się uczucie. Tyrmand stworzył bohaterów, których przeżycia budzą u czytelników rosnące z kartki na kartkę pragnienie – aby im się powiodło, aby potrafili przełamać wszelkie bariery, a kapryśny los nie pokrzyżował ich planów…

39,90 zł
26,33 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 13,57 zł

9 osób kupiło
15
Złota Kolekcja. Tom 3. Kajko i Kokosz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złota Kolekcja. Tom 3. Kajko i Kokosz
Dostępny
58 szt.

Kajko i Kokosz pojawili się na łamach trójmiejskiej popołudniówki „Wieczór Wybrzeża” w 1972 i stali się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów polskiej popkultury. Cykl Janusza Christy (1934–2008) opowiada o dwóch wojach – dzielnym i rozważnym Kajku oraz żarłocznym i nieco samolubnym Kokoszu, którzy bronią Mirmiłowa oraz przeżywają mnóstwo zabawnych przygód. ZŁOTA KOLEKCJA to wyjątkowa, jubileuszowa edycja z okazji 50-lecia serii. Kolekcja składa się z sześciu tomów, w których zebrane zostaną wszystkie komiksy „Kajko i Kokosz” – w kolejności chronologicznej i poddane renowacji kolorystycznej. Dodatkiem do każdego albumu jest obszerne posłowie Krzysztofa Janicza, zawierające wiele cennych informacji i ciekawostek o historii serii oraz samym Januszu Chriście. Czytelnicy znajdą też liczne archiwalne zdjęcia, okładki, ilustracje i szkice. Tom trzeci kolekcji zawiera długą historię „WOJE MIRMIŁA” w pierwotnej wersji gazetowej z odcinkami nigdy wcześniej niepublikowanymi w albumach oraz krótki komiks „PASOWANIE”. Komiks poprzedza wstęp redaktora naczelnego Klubu Świata Komiksu Tomasza Kołodziejczaka, a w posłowiu Krzysztof Janicz opowiada o odejściu rysownika z „Wieczoru Wybrzeża”. Album uzupełniają legendarny wywiad-rzeka „JANUSZ CHRISTA – WYZNANIA SPISANE” oraz unikatowy komiks „KALAFIT”.

99,99 zł
70,99 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 29,00 zł

8 osób kupiło
16
Powiedz komuś! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powiedz komuś!
Dostępny
500 szt.

W nowym wydaniu znajdziesz ciekawe ćwiczenia, scenariusze lekcji i rozbudowane wskazówki dla rodziców, wychowawców i nauczycieli. Oto książka o bezpieczeństwie dziecka. Jej zadaniem jest ostrzegać dzieci przed zagrożeniami w taki sposób, by nie straszyć ich otaczającym światem. Dziecko jest bezpieczne, gdy potrafi rozpoznać niedopuszczalne zachowanie i nawet zachęcane do milczenia - umie zareagować: natychmiast powiedzieć o nim komuś, komu ufa, by otrzymać potrzebną ochronę. Dzięki lekturze tej książki mali czytelnicy nauczą się – na konkretnych przykładach- czym jest szacunek do świata, ludzi, dzieci i własnego ciała. Dowiedzą się, jak wolno postępować, a jak nie należy. W trakcie wspólnego czytania dzieci w magiczny sposób się otwierają i zaczynają mówić na tematy, których dotąd nie poruszały. Może się okazać, że ich błędne poglądy wymagają sprostowania lub że w ich otoczeniu są kłopoty, którym można jeszcze zapobiec. Zabawy/scenariusze lekcji zawarte przed każdą z 4 części książki i na jej końcu pomagają dziecku odkrywać własną wartość, uważność na ludzi i dobro w otaczającym je świecie. Ugruntowują pozytywny stosunek do siebie, innych ludzi, świata i przyszłości, a to podstawa rozwoju szczęśliwego dziecka.

39,90 zł
35,51 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,39 zł

8 osób kupiło
17
Ktoś z nas kłamie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ktoś z nas kłamie
Dostępny
120 szt.

Wszyscy skrywają jakieś tajemnice, pytanie tylko, do czego są gotowi się posunąć, aby nie wyszły na jaw W poniedziałkowe popołudnie pięcioro uczniów liceum Bayview zostaje w klasie za karę po lekcjach. Bronwyn, prymuska, szykuje się do studiów w na Uniwersytecie Yale i nigdy nie łamie zasad. Addy, szkolna piękność, idealna królowa licealnego balu. Nate, „zły” chłopak, znajduje się pod nadzorem kuratorskim za handel prochami. Cooper, gwiazda szkolnej drużyny baseballowej.I wreszcie Simon, dziwak, twórca słynnej aplikacji plotkarskiej About That. Tyle że Simon nie wychodzi z klasy żywy. Wezwana na miejsce policja uznaje, że jego śmierć nie była przypadkowa, ponieważ następnego dnia planował opublikować w aplikacji jakieś kompromitujące informacje na temat całej czwórki, która razem z nim odbywała karę. Podejrzenie pada na Bronwyn, Addy, Coopera i Nate’a. Czy faktycznie zamordowali Simona, czy może zostali wrobieni przez prawdziwego sprawcę, który wciąż znajduje się na wolności? Wszyscy mają motyw. Wszyscy mają coś do ukrycia. Wszyscy mieli na pieńku z Simonem. I ktoś z nich kłamie.

42,90 zł
33,89 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,01 zł

7 osób kupiło
18
A potem przyszła wiosna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
A potem przyszła wiosna
Dostępny
20 szt.

Życie Poli Gajdy, popularnej aktorki i celebrytki, tylko z pozoru jest usłane różami. W rzeczywistości kobieta zmaga się z zaburzeniami odżywiania i brakiem pewności siebie. Gdy prześladujący ją paparazzo ujawnia zdradę jej ukochanego, Pola przeżywa załamanie nerwowe. Czego trzeba, by znów wyjść z mroku na światło? Jak pokonać demony, które powracają w snach? Czy naprawdę czas leczy rany? I czy życie zgodne z rytmem natury wystarczy, by uzdrowić chorą duszę?

42,90 zł
23,17 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 19,73 zł

6 osób kupiło
19
Koty czarne, koty białe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koty czarne, koty białe
Dostępny
102 szt.

Sposób rozumowania właściwy logice został w tej książce prosto, ciekawie i dowcipnie przedstawiony za pomocą historii o kotach. Zaczyna się ona od tego, że dumna z koloru futerka kocia społeczność sporządziła tablicę z napisem: „Wszystkie koty w tej dzielnicy są czarne!” Jednak po pewnym czasie ktoś potajemnie dodaje stwierdzenie: „To nieprada!” Zaczynają się poszukiwania winowajcy (a może winowajców?). A potem następują burzliwe obrady, jak sformułować informację o umaszczeniu kotów, by odpowiadała prawdzie co wbrew pozorom wcale nie jest łatwe, ale wreszcie się udaje dzięki myśleniu zgodnemu z zasadami logiki który to tryb dzieci niepostrzeżenie przyswajają. Dorosły czytelnik, czytając książkę z dzieckiem, może później z łatwością sprawdzić, czy dokładnie zrozumiało ono tekst, szukając wspólnie wyrażeń o tym samym znaczeniu. Można też po prostu cieszyć się dowcipną fabułą okraszoną niebanalnymi ilustracjami.

36,90 zł
26,57 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

5 osób kupiło
20
Zwyrodniali. Five Nights At Freddy's - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,90 zł
44,33 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,57 zł

5 osób kupiło
21
Giganci. Tom 2. Siegfried - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Giganci. Tom 2. Siegfried
Dostępny
10 szt.

Drugi tom nowej francuskiej serii dla młodszych i starszych czytelników. Dzieci pochodzące z czterech zakątków świata wykazują ponadnaturalne zdolności. Przyciąga je pewna nieznana siła. Podążając za nią, odkrywają olbrzymie istoty i pomagają im się przebudzić… W drugim tomie poznajemy Siegfrieda, inteligentnego chłopca, któremu doskwiera samotność. Jest przykuty do wózka i całe dnie spędza ze swoim opiekunem, ponieważ rodzice nieustannie przebywają w podróżach służbowych. Kiedy Siegfried poznaje Adryela, wodnego giganta, czuje, jak jego życie nabiera sensu. Razem z Erin i Yrso stawiają czoła potężnemu Alypharowi, którym kieruje tajemnicza grupa naukowców. Wiedzą jednak, że prawdziwa walka dopiero przed nimi... Scenariusz wyszedł spod pióra Lylian, a rysunki stworzył James Christ.

29,99 zł
23,09 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,90 zł

5 osób kupiło
22
Przygody Smerfów. Tom 26. Smerfy i księga odpowiedzi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Smerfów. Tom 26. Smerfy i księga odpowiedzi
Dostępny
19 szt.

Następna komiksowa opowieść o słynnych Smerfach! Mieszkańcy wioski w środku wielkiego lasu znów są w opałach! Prawdziwe jest powiedzenie, że kiedy Papy Smerfa nie ma, Smerfy harcują. Podczas kolejnej nieobecności przywódcy wioski Ważniak znajduje w jego biblioteczce niezwykłą księgę, która zna odpowiedzi na wszystkie pytania... Całą wioskę opanowuje gorączka: każdy Smerf chce jak najszybciej poznać sposób na rozwiązanie swoich problemów. A że księgą opiekuje się Ważniak, po raz pierwszy ma szansę stać się kimś naprawdę ważnym wśród Smerfów. Co więcej, zaczyna mu się marzyć zajęcie miejsca Papy... Wkrótce zaczynają się prawdziwe kłopoty! Jak zakończy się szalona przygoda z magiczną – a przez to bardzo niebezpieczną – księgą? Smerfy wymyślił belgijski scenarzysta i grafik Pierre Culliford (1928–1992), używający pseudonimu Peyo. Obecnie autorami serii są następcy Peyo, w tym jego syn Thierry.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

5 osób kupiło
23
Przygody Smerfów. Tom 21. Nie igra się z postępem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Smerfów. Tom 21. Nie igra się z postępem
Dostępny
6 szt.

Papa Smerf wyrusza w kolejną daleką podróż, choć powinien wiedzieć, że zawsze, gdy go nie ma, beztroskie niebieskie skrzaty wpadają w kłopoty. Pewnego dnia Śpioch prosi Pracusia o wynalezienie czegoś, co pozwoliłoby mu pomagać przyjaciołom a jednocześnie się nie męczyć. Potem kolejne Smerfy zamawiają u Pracusia urządzenia mające im ułatwić codzienną pracę. Tak do wioski pośrodku lasu wkracza postęp. Jednak zachłyśnięcie się wynalazkami nie wpływa zbawiennie na charakter Smerfów, a skutki okażą się opłakane dla ich małej społeczności!

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

5 osób kupiło
24
Edyta Stein. Św. Teresa Benedykta od Krzyża. Życie niezwykłej kobiety. Biografia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edyta Stein. Św. Teresa Benedykta od Krzyża. Życie niezwykłej kobiety....
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Edyta Stein była filozofem i pielęgniarką, nauczycielką i prelegentką, zakonnicą i mistyczką. Konfrontując się z doświadczeniami I wojny światowej i rodzącego się nazizmu, odkrywała, że prawda jest uobecniona w Chrystusie. Pośród niepokojów społeczno-politycznych potrafiła osiągnąć jedność myśli, wiary i postawy życiowej, aż do śmierci w obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

5 osób kupiło
25
O wojnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O wojnie
Dostępny
1586 szt.

Klasyczny podręcznik strategii wojskowej do dziś używany na wojskowych uczelniach. Książka, która zmieniła oblicze świata. Od dziesiątków lat inspiruje strategów, budzi niezdrowe emocje u liderów o zapędach dyktatorskich i stanowi niewyczerpane źródło inspiracji dla ambitnych biznesmenów. Przepełniona brutalną mądrością i koncepcjami bezkompromisowych rozwiązań rodem z bitewnych pól, jest lekturą, do której wielokrotnie chce się powracać.

69,90 zł
55,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,98 zł

5 osób kupiło
26
Przygody Smerfów. Tom 37. Smerfy i maszyna snó - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Smerfów. Tom 37. Smerfy i maszyna snó
Dostępny
16 szt.

Najnowszy – opublikowany w Belgii zaledwie kilka miesięcy temu – album o przygodach słynnych Smerfów. Niebieskie skrzaty znów na własne życzenie znajdą się w wielkim niebezpieczeństwie! Gdy robią zapasy na zimę, znajdują na leśnym uroczysku kryształową tablicę. Niezwykły przedmiot zaczyna wywierać ogromny wpływ na mieszkańców wioski. Nawet Papa Smerf ulega jego czarowi. Jedynie Ważniak zachowuje trzeźwość umysłu. Czym jest tablica i kto zostawił ją w lesie? Dlaczego Smerfy tak łatwo dały się jej omamić? Czy Ważniak zdoła coś wymyślić, aby uratować przyjaciół? I czy po strasznej przygodzie przestanie być wymądrzającym się pyszałkiem? Smerfy wymyślił belgijski scenarzysta i grafik Pierre Culliford (1928–1992) używający pseudonimu Peyo. Obecnie autorami serii są następcy Peyo, w tym jego syn Thierry.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

4 osoby kupiły
27
Mnożenie i dzielenie do 30 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mnożenie i dzielenie do 30
Dostępny
82 szt.

Książeczki z serii \"Mnożenie i dzielenie\" zawierają typowe działania arytmetyczne, a także ciekawe zadania praktyczne i problemowe formie tekstowej, wspierane rysunkami, w postacie grafów, tabelek, schematów itp. Rozwiązywanie tego typu zadań przyczynia się do rozwijania logicznego i analitycznego myślenia, umiejętności biegłego mnożenia i dzielenia w zakresie 30 oraz stanowi klucz do szkolnych sukcesów dziecka.

17,99 zł
12,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,00 zł

4 osoby kupiły
28
Puzzle 1000 elementów. Konie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Konie
Castorland, 1000
Dostępny
42 szt.

Zapewnią wspaniałą rozrywkę i wyzwanie dla całej rodziny na długie wieczory i weekendy. Puzzle przedstawiają zdjęcia lub obrazy. Po ułożeniu można je wykorzystać jako oryginalną ozdobę wiszącą na ścianie lub pod szybą na stole. Układanie puzzli rozwija cierpliwość, ćwiczy pamięć i koncentrację. Idealne zajęcie zarówno dla dorosłych i dzieci.

32,99 zł
25,73 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,26 zł

4 osoby kupiły
29
Martwe dusze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Martwe dusze
Dostępny
88 szt.

Paweł Iwanowicz Cziczikow – grzeczny, zadbany, porządny obywatel – zajeżdża ze swym stangretem Selifanem oraz lokajem Pietrkiem do miasta gubernialnego N., gdzieś na rosyjskiej prowincji. Cziczikowa poznajemy powoli. Nie jest zbyt bogaty, ale też i nie jest biedny, „ani tłusty, ani chudy” – raczej dosyć bezbarwny. Zapoznaje się najpierw z ważnymi osobistościami miasta. Robi to bardzo zręcznie, wzbudza ogólną sympatię i zainteresowanie. Następnie zaczyna objeżdżać okoliczne majątki, w celu skupowania martwych dusz chłopskich. Podróżując z nim poznajemy najróżniejsze charaktery ludzkie. Początkowo, wszystko wydaje się układać gładko, ale o Cziczikowie zaczynają krążyć plotki. Piękne pozory zmieniają kształty jak w krzywym zwierciadle.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

5 osób kupiło
30
Five Nights At Freddy's. 1:35 w nocy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Five Nights At Freddy's. 1:35 w nocy
Dostępny
44 szt.

Kolejna porcja przerażających historii prosto z pokręconego świata gry Five Nights at Freddy’s. Zapnij pasy, bo ta złowroga przejażdżka może cię wybić na niebezpieczną orbitę… Dla Delili, Stanleya i Devona bycie niezauważanym jest praktycznie sposobem na życie. Samotna od najmłodszych lat Delila co noc zapada się coraz głębiej w swoje sny, walcząc z makabrycznymi koszmarami, od których nie ma ucieczki. Stanley zmaga się z odrzuceniem i wpadł w pułapkę zastawioną przez tajemniczego pracodawcę. A Devon, porzucony przez ojca i ignorowany przez matkę, nie może zrozumieć, dlaczego miłość i przyjaźń przychodzą tak łatwo każdemu oprócz niego. Niestety, w bezdusznym świecie Five Nights at Freddy's samotność jest jak magnes, który przyciąga zło…

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

4 osoby kupiły
31
Amazing Spider-Man Epic Collection. Kosmiczne przygody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amazing Spider-Man Epic Collection. Kosmiczne przygody
Dostępny
7 szt.

„Podczas nieudanego eksperymentu naukowego pajęcze moce Petera Parkera zostają niewiarygodnie spotęgowane! I w samą porę, bo klika groźnych łotrów rozpoczęła serię zaskakujących ataków na bohaterów Marvela. Nowe umiejętności Spider-Mana mogą ocalić mu życie! A czym naprawdę jest tajemnicza kosmiczna siła, która wzmocniła Pajączka? I jaka bitwa jest mu przeznaczona? Dodatkowo: Spider-Man łączy siły z Punisherem, musi uporać się z powrotem Venoma i stawić czoło pomniejszonemu Psycho-Manowi w tyciej opowiastce! Gościnnie wystąpią Hulk, Magneto, Doktor Doom, Przerażająca Czwórka i inni! Scenariusze napisali m.in. David Michelinie, Gerry Conway, Tony Isabella, Stan Lee, a rysunki przygotowali Colleen Doran, Sal Buscema, Alex Saviuk, Erik Larsen, Todd McFarlane, Gil Kane, Steve Ditko, Rich Buckler i inni. Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w The Amazing Spider-Man #326–333 i Annual #24, Spectacular Spider-Man #158–160 i Annual #10 oraz Web of Spider-Man #59–61 i Annual #6, a następnie zebrane w The Amazing Spider-Man Epic Collection: Cosmic Adventures.

149,99 zł
115,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 34,50 zł

4 osoby kupiły
32
Pakiet: Róża Krull na Podlasiu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Róża Krull na Podlasiu
Dostępny
13 szt.

Pakiet książek od księcia komedii kryminalnej – Alka Rogozińskiego! • Miasteczko morderców Popularna autorka powieści kryminalnych postanawia spełnić prośbę swojej przyjaciółki i rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci burmistrza małego miasteczka na Podlasiu. Obie nie wierzą bowiem, że został on zabity przez swojego niedoszłego zięcia. Róża rozpoczyna amatorskie śledztwo w mieścinie, której mieszkańcy kochają plotki i wiedzą „wszystko o wszystkich”. Szybko przekonuje się, jak wiele osób miało interes w tym, aby pozbyć się słynącego z braku skrupułów urzędnika: niewierna żona, czyhający na jego stanowisko zastępca, skorumpowany komisarz policji, procesujący się z nim sąsiad, a nawet… skłócony z nim od lat proboszcz. Kto z nich okaże się mordercą i czy zdoła pozbyć się Róży, zanim pisarka pozna jego tożsamość? • Złap mnie, jeśli umiesz Małe miasteczko na Podlasiu, opuszczony, zabytkowy dworek, uważany przez wszystkich za nawiedzony, a w nim... zwłoki młodego mężczyzny, pracującego jako kustosz w lokalnym muzeum. Kiedy policja uznaje, że śmierć chłopaka była wynikiem nieszczęśliwego wypadku, jego narzeczona zaczyna dostawać anonimowe maile, a w miasteczku nagle pojawiają się dawno niewidziani właściciele dworku, do akcji wkracza wypoczywająca na Podlasiu, autorka kryminałów Róża Krull. Czy przeczucie pisarki, że śmierć kustosza to morderstwo, okaże się prawdą, czy też tylko wytworem jej rozszalałej wyobraźni? I co wspólnego z tajemnicą nawiedzonego dworku ma urocza świnka o imieniu Dolores?

54,90 zł
39,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,37 zł

4 osoby kupiły
33
Ilustrowany słownik geograficzny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowany słownik geograficzny
Dostępny
99 szt.

Ilustrowany słownik geograficzny to książka dla wszystkich pasjonatów geografii oraz dla tych, którzy chcieliby powtórzyć oraz usystematyzować wiadomości. Hasła zbudowano w taki sposób, by uzupełniały część opisową i nie utrudniały swobodnego czytania całości. Wiedza geograficzna nie powinna być bowiem wybiórcza i ograniczać się tylko do pewnych zagadnień. Zrozumieniu świata sprzyja całościowe spojrzenie na otaczające nas zjawiska i procesy. Można w nim znaleźć informacje na temat kartografii, Wszechświata, Układu Słonecznego, Ziemi - jej budowy i historii, litosfery, atmosfery i hydrosfery, a także procesów kształtujących powierzchnię Ziemi, czy wiadomości z zakresu pedosfery i biosfery oraz antroposfery. Całość uzupełniają kolorowe ilustracje i przejrzyste tabele.

32,90 zł
23,69 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,21 zł

4 osoby kupiły
34
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa. Zmysły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa. Zmysły
Dostępny
259 szt.

Seria dobrze znanych książeczek „Moje pierwsze słowa” po raz kolejny powiększyła się o nowe tytuły: Dzidziuś, Rodzina, Zmysły oraz Zabawki. Zmysły to kartonowa książeczka z której maluch, dowiaduje się, jakie są zmysły i do czego służą. Na przykład przy słuchu mówimy o różnych dźwiękach typu śpiew ptaka czy kapanie wody. Przy dotyku pokazujemy kłującą brodę taty i odczuciu jakie wywołuje po jej dotknięciu. Dzięki kolorowym obrazkom, dziecko uczy się nazywać przedmioty z którymi ma styczność na co dzień. Kartonowe książeczki wykonane są z największą starannością, zaokrąglone strony sprawiają, że książeczka jest bezpieczna dla malucha, a ruchome elementy pozwalają ćwiczyć małą motorykę.

35,00 zł
26,60 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,40 zł

4 osoby kupiły
35
Mroczna strona. Znajdę cię, córeczko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mroczna strona. Znajdę cię, córeczko
Dostępny
437 szt.

Pięć minut, tak niewiele, a wystarczyło, żebym straciła wszystko: idealnie poukładane życie, szczęśliwe małżeństwo, córkę. Na bałtyckiej plaży, w środku lata, ginie dwuletnia Marysia. Wszystko wskazuje na to, że dziewczynka się utopiła, chociaż jej ciało nie zostaje odnalezione… Rodzice dziecka muszą zmierzyć się nie tylko z ogromną tragedią, najskrytszymi tajemnicami, ale i hejtem, który spada na nich ze strony internautów. Czy warto zaufać silnemu przeczuciu, które wbrew zdrowemu rozsądkowi podpowiada, że spotkana przypadkiem trzy lata później dziewczynka, to zaginiona córeczka? Czy można uwierzyć komuś, kto raz już nas zawiódł?

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

3 osoby kupiły
36
Ptaki, które zniknęły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ptaki, które zniknęły
Dostępny
1033 szt.

Kapitan statku, nieskrępowana czasem. Nieme dziecko, dźwigające brzemię niewyobrażalnej mocy. Tysiącletnia kobieta, dręczona przez życiowe błędy. W tej niesamowitej debiutanckiej powieści, spinające czas i przestrzeń w jedność, wszyscy ci samotnicy odnajdą w sobie to, czego im brakowało -- własne miejsce, przepełnione miłością. Bezpieczną przystań, w której można zacząć życie od nowa. Lecz przyszłość już jest ich spragniona, i kiedy ich dogoni, zagrozi rozbiciem tej kruchej i efemerycznej rodziny.

39,00 zł
31,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,80 zł

3 osoby kupiły
37
Skrawki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skrawki
Dostępny
640 szt.

Czy ktoś mógł go jeszcze uratować? Czy nie lepiej byłoby skończyć te cierpienia i pozwolić swojemu okaleczonemu ciału odejść z tego świata? W okolicach Warszawy policja znajduje resztki zwłok bestialsko okaleczonych mężczyzn. Zwyrodniały morderca niewiele pozostawia z ciał swoich ofiar. Prowadzący śledztwo, podkomisarz Krzysztof Kalinowski, musi odpowiedzieć na pytanie dlaczego zamordowanym brakuje większości mięśni i innych narządów wewnętrznych? I co ze zbrodniami ma wspólnego trójka mieszkających w Aninie sąsiadów? W tym czasie giną kolejni mężczyźni. Czy prowadzący śledztwo wygrają wyścig z czasem i zapobiegną kolejnym brutalnym zabójstwom?

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

3 osoby kupiły
38
122 mm artyleryjska wyrzutnia rakietowa WR 40 Langusta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
122 mm artyleryjska wyrzutnia rakietowa WR 40 Langusta
Dostępny
36 szt.

W drugim tomie nowej serii „Broń i Wyposażenie Wojska Polskiego” przedstawiono szczegółowy opis programu modernizacji wieloprowadnicowych wyrzutni rakietowych BM-21 Grad wprowadzonych do uzbrojenia Wojska Polskiego pod koniec lat 60. XX wieku. Program taki był realizowany na zamówienie MON od 2006 r. przez konsorcjum kierowane przez Hutę Stalowa Wola. Dotychczas do standardu WR-40 Langusta przebudowano jedynie 75 z ogółem 150 wyrzutni BM-21 Grad, jakimi dysponowało WP. Jako podwozie wybrano polski pojazd Jelcz CZ 662D.35 o układzie napędowym 6x6. W 2015 r. konsorcjum kierowane przez HSW przedstawiło MON znacznie nowocześniejszą wyrzutnię rakietową WR-40 Langusta II na podwoziu Jelcz 8x8, lecz dotychczas nie wzbudziła ona zainteresowania decydentów wojskowych. Tekst zilustrowano kilkudziesięcioma zdjęciami oraz ok. 30 grafikami 3D. W zamieszczonym na końcu tomiku komentarzu A. Zasieczny poddał druzgocącej krytyce sposób realizacji przez MON oraz założenia programu WR 40 Langusta.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

3 osoby kupiły
39
Po prostu rodzina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Po prostu rodzina
Dostępny
69 szt.

Celebrujmy piękno każdej rodziny! Podobnie jak u ludzi, zwierzęce rodziny bywają bardzo różne: u błazenków jest mama i tata, w stadzie gepardów dwóch tatusiów adoptuje młode, a u orangutanów mama samotnie wychowuje dzieci. Zobacz, na ile sposobów można stworzyć rodzinę. Co łączy je wszystkie? Oczywiście miłość!

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

3 osoby kupiły
40
Baśnie i legendy polskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baśnie i legendy polskie
Dostępny
90 szt.

Pozycja, której nie może zabraknąć w żadnym domu – eleganckie wydanie ponad pięćdziesięciu legend, baśni i podań z różnych stron Polski z niezapomnianymi ilustracjami Mirosława Tokarczyka. Znajdziemy tu legendy warszawskie, krakowskie i poznańskie, znad Wigier oraz baśnie śląskie. Opowieści o Warsie i Sawie, Świętej Kindze i księciu Popielu. Historie o skarbach, zbójcach i rycerzach, smokach, utopcach, diabłach i innych baśniowych stworach. Doskonały prezent dla dzieci małych i dużych. Mirosław Tokarczyk (ur. 1934) – malarz, ilustrator, przewodniczący Rady Nadzorczej i współwłaściciel Wydawnictwa „Nasza Księgarnia”. Studiował grafikę w pracowni Jana Marcina Szancera na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Był kierownikiem artystycznym w „Ruchu”, naczelnym grafikiem w Wydawnictwach Szkolnych i Pedagogicznych i w Instytucie Wydawniczym „Nasza Księgarnia” oraz doradcą artystycznym w Wydawnictwie „Alfa”. Charakterystyczna dla tego artysty jest intensywna, kontrastowa kolorystyka oraz prostota formy. Mirosław Tokarczyk opracował graficznie i zilustrował ponad dwieście książek dla dzieci i młodzieży, w tym Baśnie i legendy polskie, Słonia na huśtawce Jerzego Kiersta, Szablę Salima i cztery inne książki Zdzisława Nowaka o Hodży Nasreddinie, Spacer lwa Tadeusza Śliwiaka czy cykl Krystyny Boglar o Rafale (W kogo ty się wdałeś, Rafał? i inne). Brał udział w wielu wystawach (m.in. w Bratysławie, Wiedniu, Monachium, Bolonii). Otrzymał liczne nagrody i odznaczenia – w tym Srebrny Krzyż Zasługi (1988), nagrodę Książka Roku Polskiej Sekcji IBBY za ilustracje do encyklopedii dla najmłodszych „Sezam” Jána Navrátila (1990), a także wyróżnienie i I nagrodę w konkursach Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek na najpiękniejszą książkę roku (1987, 1990). Zilustrował również m.in. W aeroplanie Juliana Tuwima oraz Czy to lama, czy to plama? Zofii Bezdomny w legendarnej serii „Poczytaj mi, mamo”.

79,91 zł
59,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 19,98 zł

3 osoby kupiły
41
Dzieci i młodzież ze zdezorganizowanym stylem przywiązania Podejście mentalizowania w empatycznej opiece opartej na wiedzy o przywiązaniu i traumie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
69,90 zł
62,21 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 7,69 zł

3 osoby kupiły
42
3 bajeczki przed snem. Przygody Misia Paddingtona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3 bajeczki przed snem. Przygody Misia Paddingtona
Dostępny
43 szt.

Ten uroczy miś podbija serca czytelników w różnym wieku, a Przygody Misia Paddingtona. 3 bajeczki przed snem to idealna propozycja dla młodszych jego fanów. Książka została wydana w okładce świecącej w ciemności, aby rytuał codziennego czytania z dzieckiem stał się magiczny, a wieczór spędzony na lekturze - jeszcze bardziej wyjątkowy. Okładka świeci, jeśli naświetlimy ją odpowiednio długo w świetle dziennym lub pod lampą, a efekt, jaki można podziwiać po zgaszeniu światła, jest niesamowity! Świecąca okładka to jednak nie wszystko. W książce znalazły się urocze, niepublikowane dotąd opowieści o przygodach Misia Paddingtona i rodziny Brownów. Wszystkie powstały na podstawie odcinków popularnego telewizyjnego serialu. Każda z tych opowieści, jak wszystkie przygody Misia Paddingtona, kończy się dobrze i jest doskonałym punktem wyjścia do rozmów z kilkulatkiem. Zaokrąglone rogi książki zapewnią bezpieczeństwo nawet podczas najbardziej szalonego czytania!

29,99 zł
22,79 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,20 zł

2 osoby kupiły
43
3 bajeczki przed snem. Kotociaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3 bajeczki przed snem. Kotociaki
Dostępny
161 szt.

Do czego mogą się przydać krótkofalówki i komu uciekła nieposłuszna kosiarka? Kogo przestraszył strach na wróble, który kotki postawiły w ogrodzie? Czy Krakersowi i Budyniowi uda się opanować zasady dobrego wychowania? Trzy urocze i pełne humoru opowieści o przygodach kociego rodzeństwa – Pianki, Budynia i Krakersa, a także ich rodziców i przyjaciół to propozycja nie tylko dla fanów serialu Kot-o-Ciaki. Ciepłe opowieści ukołyszą malucha do snu, a świecąca w ciemności okładka sprawi, że rytuał wspólnej wieczornej lektury nabierze wyjątkowej aury! Aby podziwiać efekt świecenia, wystarczy naświetlić okładkę książki pod lampą lub zostawić ją na chwilę w jasnym pomieszczeniu. Lakier użyty na okładce jest w pełni bezpieczny dla dzieci, a dzięki zaokrąglonym rogom książka nadaje się nawet dla kilkulatków. W zbiorze znalazły się niepublikowane wcześniej opowieści napisane na podstawie odcinków serialu o przygodach kotków – Krótkofalówki, Strach na wróble i Dobre maniery.

29,99 zł
22,79 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,20 zł

2 osoby kupiły
44
Sami. Tom 2. Nożownik z Fortville - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sami. Tom 2. Nożownik z Fortville
Dostępny
7 szt.

Drugi tom niezwykłego komiksu fantasy dla młodzieży o grupie dzieci, które pewnego dnia po przebudzeniu odkrywają, że ​​wszyscy inni mieszkańcy ich miasta zniknęli. Dodji, Leila, Camille, Yvan i Terry starają się dostosować do nowej rzeczywistości, jednak okazuje się, że nie tylko oni przetrwali w opuszczonym miescie. Pierwszy tom serii został nagrodzony na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu w Angoulême w kategorii najlepszy komiks dla młodzieży w wieku 9–12 lat. W 2017 r. na podstawie serii powstał film fabularny pod tym samym tytułem. Autorem scenariusza serii jest francuski scenarzysta komiksowy Fabien Vehlmann („Green Manor”). Za rysunki odpowiada uznany belgijski rysownik Bruno Gazzotti („Le petit Spirou”, „Soda”).

29,99 zł
23,09 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,90 zł

3 osoby kupiły
45
W kręgu architektury narodowego romantyzmu w krajach nordyckich w XIX i na początku XX wieku. Problemy architektoniczne, urbanistyczne i estetyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
W kręgu architektury narodowego romantyzmu w krajach nordyckich w XIX ...
Dostępny
2 szt.

„Przed rozpoczęciem wgłębiania się w treść książki i jej „plecionkowo” powiązanych uzależnień proponuję w skupieniu posłuchać utworu któregokolwiek kompozytora z krajów Północy, aby już nieco przygotowanym [...] wejść w świat niebywale ciekawy, wspomagany umysłem smaganym wiatrem tych rejonów co przewija się w utworach wszystkich kompozytorów. W takim to klimacie [...] Autorka prezentuje architekturę i jej twórców, a wszystko poparte doskonałą znajomością dokumentacji historycznych, ikonograficznych oraz kartograficznych. Dlatego spokojnie można ufać wnioskom Autorki, której zarówno cechy charakteru, jak i umiejętności logicznego, bezbłędnego wyciągania prawidłowych wniosków - imponują! Obiekty [...], prowadzące Czytelnika w tajniki tej sztuki, wybrane zostały nieprzypadkowo I to również należy dostrzec i docenić. I na końcu to, co ubarwia tę książkę, nadając jej cechy prawdziwego autentyzmu, to strona ilustracyjna, prowadzona niesłychanie konsekwentnie i starannie, będąca dziełem autorskim samej Wiktorii Dziasek; stanowi ona niezapomniany „dotyk” – jak moglibyśmy powiedzieć – jest ową „wisienką na torcie”. z recenzji prof. dr hab. Zdzisławy Tołłoczko Wiktoria Dziasek – studia wyższe ukończyła na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej, otrzymując w 2002 roku tytuł magistra inżyniera architekta oraz dyplom Royal Institute of British Architects. W ramach stypendium naukowego studiowała w College of Architecture and Design University of Tennessee (Knoxville, USA). Stopień naukowy doktora nauk technicznych otrzymała na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej w 2017 roku. W czerwcu 2019 roku uzyskała uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Członek Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów.

42,00 zł
20,58 zł

Rabat 51,0%
oszczędzasz 21,42 zł

2 osoby kupiły
46
Punisher. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Punisher. Tom 2
Dostępny
9 szt.

Drugi tom mrocznej i krwawej opowieści o Punisherze spod szyldu Marvel Knights – imprintu Marvel Comics. Frank Castle, samotny mściciel zwany Punisherem, słynie z tego, że od lat toczy wojnę z mafią. Dlaczego więc próbuje uratować jednego z jej szefów z rąk partyzantów w Afryce Południowej? Co więcej, w niedalekiej przyszłości czeka go pojedynek z Wolverine’em, a także z kimś, przez kogo przestępcy tracą ostatnio grunt pod nogami... i to dosłownie. Wkrótce Punisher odkryje też nieznany, mroczny świat pod ulicami Nowego Jorku – świat rodem nie tyle z opowieści gangsterskiej, ile z najprawdziwszego horroru! Autorami tej historii są Garth Ennis i Steve Dillon, mistrzowie komiksu znani z tak kultowych tytułów jak „Kaznodzieja”, „Punisher Max” czy „Hellblazer”. Towarzyszą im rysownicy Joe Quesada („Daredevil”), Tom Mandrake i Darick Robertson („Transmetropolitan”). Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach „Punisher” (2001) #6–7 i #13–26 oraz „Marvel Knights Double-Shot” #1. Komiks tylko dla dorosłych.

119,99 zł
92,39 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 27,60 zł

2 osoby kupiły
47
Pułapka na anioły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pułapka na anioły
Dostępny
209 szt.

Przejmująca ballada o chłopcu, którego do snu nie kołysały anioły… Niewielka robotnicza miejscowość u schyłku komuny, w niej jedna z wielu polskich rodzin. Agresywny ojciec milicjant, uległa matka i siedmioletni Wojtek, osiedlowa ofiara, niosący piętno bycia synem „pedała”. Zło pleni się w tej rodzinie jak zaraza, a chłopiec przed traumą ucieka do świata, w którym czeka na niego niespodziewana przyjaźń… Czy zdoła ocalić siebie? Ta wyblakła pocztówka z lat osiemdziesiątych to poprowadzona bez złudzeń i sentymentów opowieść o rezygnacji, ranach, których nie sposób zszyć słowem, i beznadziei lat minionych. Marcin Grzelak – urodzony w 1978 roku. Pochodzi ze Złocieńca, ukończył Akademię Morską w Szczecinie, gdzie mieszka i pracuje. Zawodowo manager w branży transportu i logistyki. Pasjonat muzyki, literatury i fotografii, zagorzały fan koszykówki oraz wędkarstwa. Pułapka na anioły jest jego literackim debiutem.

46,99 zł
33,83 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,16 zł

2 osoby kupiły
48
Idealny dzień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Idealny dzień
Dostępny
990 szt.

„Zatrzymałam się i przeczytałam jeszcze raz, dłonie mi drżały, kiedy wpatrywałam się w tę okropną wiadomość. Na kartce wydrukowano tylko cztery słowa, tak małymi literkami, że prawie je przeoczyłam. On cię nie kocha. Marzyłam o tym dniu – o ślubie z Adamem, moją miłością od dzieciństwa. Nie miałam pojęcia, że mój idealny dzień zmieni się w koszmar. Tak bardzo cieszyłam się, przygotowując zaproszenia na ślub. Nie wiedziałam, że zapraszam kogoś, kto miał zniszczyć ten dzień. Nie mogłam się doczekać, kiedy powiem „tak”, otoczona przez ukochane osoby. Nie wyobrażałam sobie, że jedna z nich zechce mnie skrzywdzić. To miał być pierwszy dzień reszty mojego życia. Nigdy nie sądziłam, że okaże się równie ostatnim dniem życia, jakie dotąd znałam. Kiedy wychodzi na jaw prawda, która szokuje zebranych gości i rozrywa moje serce na strzępy, czy szczęśliwe zakończenie jest w ogóle możliwe?” (fragment książki)

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
49
Koperty samoklejące z folią bąbelkową (10 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperty samoklejące z folią bąbelkową (10 sztuk)
Office Products
Dostępny
70 szt.

Koperty samoklejące z folią bąbelkowąformat sprawdzą się w biurze. Wymiary wewnętrzne: ok. 15.0 x 21.5 cm Wymiary zewnętrzne: ok. 17.0 x 22.5 cm W opakowaniu znajduje się 10 sztuk.

11,09 zł
10,99 zł

Rabat 0,9%
oszczędzasz 0,10 zł

3 osoby kupiły
50
Korektor w taśmie Keyroad pióro 5mm x 6m blister - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Korektor w taśmie Keyroad pióro 5mm x 6m blister
KEYROAD
Dostępny
7 szt.

Taśma korekcyjna wysuwana, 5mm x 6m z zabawnym nadrukiem.

11,03 zł
9,99 zł

Rabat 9,4%
oszczędzasz 1,04 zł

2 osoby kupiły
51
Pierwsze kroki. Jak staliśmy się ludźmi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pierwsze kroki. Jak staliśmy się ludźmi
Dostępny
8 szt.

Niezwykła, wciągająca opowieść, łącząca historię, naukę i kulturę, dzięki której dowiadujemy się, co pozwoliło ludziom stać się dominującym gatunkiem na naszej planecie. Chodzimy z podniesionym dumnie czołem, podążamy śladami innych, celebrujemy pierwsze kroki naszych dzieci. Tylko dlaczego i jak dokładnie zaczęliśmy chodzić na dwóch nogach? I jaką cenę przyszło nam za to zapłacić? Dwunożność ma swoje złe strony: poród jest trudniejszy i niebezpieczny, w biegu rozwijamy prędkość znacznie mniejszą niż inne zwierzęta i cierpimy na szereg dolegliwości, od przepuklin po problemy z zatokami. Ale to też ta cecha uczyniła nas ludźmi. W Pierwszych krokach paleoantropolog Jeremy DeSilva pokazuje, w jaki sposób chodzenie w pozycji wyprostowanej stało się początkiem pojawienia się wielu cech, które czynią nas ludźmi – od zdolności technologicznych, żądzy odkrywania i podróżowania, po wykształcenie mowy i uczuć wyższych takich jak współczucie, empatia czy altruizm. „Dwunożność dała nam, poza mnóstwem kłopotów, cechy absolutnie wyjątkowe: altruizm i empatię. DeSilva fascynująco opowiada, jak do tego mogło dojść”. – Piotr Stanisławski, crazynauka.pl „Naukowa podróż do źródeł człowieczeństwa. Zaskakująca, błyskotliwa książka”. – Tomasz Targański, tygodnik „Polityka” „Literatura popularnonaukowa w najlepszym wydaniu… niezwykle przekonująca”. – „Science News”

49,90 zł
26,95 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 22,95 zł

2 osoby kupiły
52
Piekło Afganistanu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piekło Afganistanu
Dostępny
885 szt.

To zdarzyło się naprawdę. W ostatnich dniach czerwca 2005 r. Mała wioska leżąca w Hindukuszu. Pakistańsko-afgańskie pogranicze. Czterech komandosów z elitarnej amerykańskiej jednostki Navy SEALs i niemal 150 napastników. Zażarty bój, godziny krwawej walki. Operacja Czerwone Skrzydło uchodzi za największą porażkę w kilkudziesięcioletniej historii Navy SEALs. W akcji zginęło trzech SEALsów walczących nad wioską, a także 16 innych, którzy lecieli z pomocą. Przetrwał tylko jeden – Marcus Luttrell. Wycieńczony, ranny, załamany, nękany halucynacjami dostał schronienie w afgańskiej wiosce otoczonej przez talibów. Jak uszedł z życiem? Wkrótce po tych zdarzeniach opisał swoją historię w bestsellerowej wojskowej autobiografii. Młody Teksańczyk od chłopięcych lat marzył o wstąpieniu do Fok. Ze szczegółami opowiada o treningu i okresie selekcji do SEALsów w Grupach 226 i 228. Potem przychodzą miesiące walki w Iraku. W końcu z przyjaciółmi z zespołu Marcus trafia do Afganistanu. Operacja Czerwone Skrzydło, choć wyglądała na rutynową, przerodziła się w krwawą jatkę. Dla Marcusa Luttrella była największą życiową próbą.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

2 osoby kupiły
53
Ostatnie godziny. Księga 2. Łańcuch z żelaza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatnie godziny. Księga 2. Łańcuch z żelaza
Dostępny
333 szt.

Sekrety niszczą nawet najprawdziwszą miłość Cordelia Carstairs ma pozornie wszystko, czego chciała. Jest zaręczona z Jamesem Herondaleem, chłopcem, którego kochała od dziecka. Wiedzie nowe życie w Londynie z najlepszą przyjaciółką, Lucie Herondale. I dzierży legendarny miecz, Cortanę. Prawda jest jednak taka, że James kocha tajemniczą Grace Blackthorn, a Cortana parzy Cordelię w rękę za każdym razem, gdy ta jej dotknie. Co gorsza, seryjny morderca atakuje Nocnych Łowców. Cordelia, James i Lucie podążają jego tropem ulicami miasta, a jednocześnie każde z nich ukrywa szokujący sekret. W dodatku James obawia się, że on sam jest poszukiwanym mordercą.

55,00 zł
44,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,00 zł

2 osoby kupiły
54
Batman - Ego i inne opowieści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Batman - Ego i inne opowieści
Dostępny
24 szt.

Wyjątkowy album, w którym zebrano opowieści o Batmanie autorstwa znakomitego amerykańskiego scenarzysty i rysownika Darwyna Cooke’a. W słynnym komiksie Batman: Ego bohater przeprowadzi autopsychoanalizę, aby poznać prawdę o samym sobie. W opowieści „Batman/Spirit” wraz z zamaskowanym detektywem z Central City stawi czoło sojuszowi najgorszych łotrów. „W Wielkim Skoku Seliny” po raz kolejny podąży tropem inteligentnej i pięknej Catwoman. A poza tym... jak zwykle: w przygodach obrońcy Gotham nie zabraknie sprzymierzeńców takich jak Robin czy Jim Gordon, ani śmiertelnych wrogów – Jokera czy Harley Quinn. Pewnego wieczoru Batman wybierze się nawet na randkę... Darwyn Cooke (zm. 2016) stworzył scenariusze bądź rysunki do wielu serii komiksowych i powieści graficznych (m.in. „Catwoman”, „Strażnicy: Początek”, „The Spirit”, „Parker”) oraz seriali animowanych („Batman”, „Superman”). Za swoją twórczość otrzymał trzynaście Nagród Eisnera, dziewięć Nagród Harveya i pięć Nagród Shustera!

109,99 zł
84,69 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 25,30 zł

2 osoby kupiły
55
Puzzle 1000 elementów. Lamy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Lamy
Castorland, 1000
Dostępny
35 szt.

Zapewnią wspaniałą rozrywkę i wyzwanie dla całej Rodzinny na długie wieczory i weekendy. Puzzle przedstawiają zdjęcia lub obrazy. Po ułożeniu można je wykorzystać jako oryginalną ozdobę wiszącą na ścianie lub pod szybą na stole. Układanie puzzli rozwija cierpliwość, ćwiczy pamięć i koncentrację. Idealne zajęcie zarówno dla dorosłych i dzieci.

32,99 zł
25,73 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,26 zł

2 osoby kupiły
56
Królowa Wiktoria - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królowa Wiktoria
Dostępny
62 szt.

Czy królowa Wiktoria była wybitna? Czy raczej Imperium Brytyjskie w dobie swojej potęgi i chwały potrzebowało takiej królowej? Na pewno była nietuzinkowa, czasem gubiła się w zderzeniu z nowymi prądami, czasem je hamowała, a niekiedy łagodnie akceptowała. Zawsze jednak przyświecała jej myśl nadrzędna – wielkość i przyszłość kraju. Od najmłodszych lat była przygotowywana do roli królowej, właściwie nie znała innego życia niż monarsze, ze sztywną etykietą i przypisanymi rolami. Do tego wszczepiona przez męża pracowitość i rzetelność na całe 60 lat panowania skazały ją na życie pełne trudów dnia codziennego. Wykonywała je jednak bez skarg, sumiennie aż do ostatniego dnia władania – to właśnie znaczy wiktoriański. Wspaniała biografia Wiktorii i Alberta – których krewni i potomkowie zasiadali na tronach Grecji, Jugosławii, Rosji, Rumunii i Niemiec, a obecnie panują w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Norwegii, Belgii, Danii i Hiszpanii.

46,90 zł
34,71 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,19 zł

2 osoby kupiły
57
Ściereczki do czyszczenia ekranów Q-CONNECT tuba 100 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
19,83 zł
17,99 zł

Rabat 9,3%
oszczędzasz 1,84 zł

2 osoby kupiły
58
Puzzle 1000 elementów. Koty w kwiatach, leniwa niedziela - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Koty w kwiatach, leniwa niedziela
Castorland, 100
Dostępny
13 szt.

Puzzle 1000 elementowe o wymiarach obrazka 68x47 cm. Zapewnią wspaniałą rozrywkę i wyzwanie dla całej Rodzinny na długie wieczory i weekendy. Puzzle przedstawiają zdjęcia lub obrazy. Po ułożeniu można je wykorzystać jako oryginalną ozdobę wiszącą na ścianie lub pod szybą na stole. Układanie puzzli rozwija cierpliwość, ćwiczy pamięć i koncentrację. Idealne zajęcie zarówno dla dorosłych i dzieci.

32,99 zł
25,73 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,26 zł

1 osoba kupiła
59
Powrotny z Wrocławia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powrotny z Wrocławia
Dostępny
407 szt.

„Plecami do wyjścia, na wózku inwalidzkim siedział bez ruchu barczysty mężczyzna. – Proszę pana – wyszeptała, nie wiedzieć czemu. Nie zareagował. Obeszła wózek i stanęła na wprost inwalidy. Najpierw zobaczyła martwe, szeroko otwarte oczy. Potem krwawą linię na gardle. Miała wrażenie, że wciąż płynie z niej krew na koszulę mężczyzny. Na koniec spojrzała na czerwoną kałużę na podłodze. Chciała krzyczeć, ale nie mogła wydobyć z siebie głosu. Zakręciło jej się w głowie. Usiadła na podłodze i zwymiotowała”. (fragment książki) W środku nocy Anna Geier dowiaduje się o samobójczej śmierci niepełnosprawnego brata. Gdy wraca do rodzinnego domu, spada na nią kolejny cios – rodzice zastawili willę na wrocławskich Krzykach, by sfinansować dożywotnią opiekę nad chorym synem, a do drzwi puka nowy właściciel, dopominając się o swoje mienie. Anna próbuje wyjaśnić tajemniczą śmierć Marka oraz ochronić rodziców przed oszustami i bezdomnością. Pomaga jej niewidziana od ćwierć wieku koleżanka z liceum, która już jako bogata bizneswoman z Dubaju wraca nagle do ich życia. Jednak czy przyjaciele nie są wrogami, a ofiary są bez winy? Czy dobro nie jest złem, a zbrodnia sprawiedliwością? Dlaczego tajemniczemu dobroczyńcy tak bardzo zależy na przejęciu domu staruszków i jaki związek mają te wszystkie tragedie z niewyjaśnionym od lat pobiciem podczas demonstracji Solidarności w 1982 roku? Kryminalna intryga, aktualne problemy społeczne, a przede wszystkim opowieść o wyborze pomiędzy szczęściem a koniecznością, uczciwością a lojalnością, miłością a chciwością. Zaskakujące zwroty akcji oraz nietuzinkowi bohaterowie zmagający się z ciężarem dawnych doświadczeń i bieżących wyborów. Jak zakończy się walka dramatów teraźniejszości z klątwami przeszłości?

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
60
Przygody Smerfów. Tom 24. Sałatka ze Smerfów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Smerfów. Tom 24. Sałatka ze Smerfów
Dostępny
19 szt.

Niespodziewanie do wioski Smerfów wkrada się niezgoda. Niebieskie skrzaty uwielbiają warzywa Farmera, lecz pewnego dnia potrawy z jarzyn przygotowywane przez Kucharza stają się niesmaczne! Badania Papy Smerfa wykazują, że rośliny zostały zaatakowane przez pasożyta. Papa musi opuścić wioskę na kilka dni, aby zdobyć u specjalisty lekarstwo na chorobę roślin. Jak to zwykle bywa, gdy siwobrody przywódca opuszcza swoich podopiecznych, ci wpadają w poważne tarapaty. Z własnej winy wystawią jedność społeczeństwa Smerfów na ciężką próbę. Smerfy wymyślił belgijski scenarzysta i grafik Pierre Culliford (1928–1992), używający pseudonimu Peyo. Jego komiksy zostały zaadaptowane na potrzeby filmów o przygodach niebieskich skrzatów. Obecnie autorami nowych opowieści o Smerfach są następcy Peyo, w tym jego syn Thierry.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
61
Gumki recepturki Donau 500g mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
28,19 zł
23,68 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,51 zł

1 osoba kupiła
62
Romanowowie 1613-1918 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Romanowowie 1613-1918
Dostępny
75 szt.

Byli najpotężniejszą dynastią czasów nowożytnych. Przez ponad trzysta lat Romanowowie rządzili Rosją, wierząc, że władza absolutna jest świętym powołaniem carów. Zbudowali imperium, w którym polityka i ich życie prywatne przenikały się nawzajem. Saga o życiu dwudziestu carów i caryc najpotężniejszej dynastii czasów nowożytnych. Pasjonująca historia spisków pałacowych, zdrad, zbrodni, błyskotliwych zwycięstw, upokarzających klęsk, geniuszu i szaleństwa. A także romansów, mariaży, seksualnych ekscesów, bajecznych bogactw i wielkich tragedii. Punktem kulminacyjnym Romanowów jest nowy portret cara Mikołaja II i jego żony Aleksandry oraz makabryczna zbrodnia na całej rodzinie carskiej w 1918 roku. Wykorzystując nieznane dotąd materiały archiwalne, autor stworzył nie tylko pasjonującą opowieść o życiu prywatnych Romanowów, ale także uniwersalne studium władzy i wnikliwy obraz imperium, na którym wzoruje się dzisiejsza Rosja.

99,99 zł
79,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 20,00 zł

1 osoba kupiła
63
Teczka A4 z gumką Donau Life niebieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A4 z gumką Donau Life niebieska
DONAU
Dostępny
46 szt.

3-skrzydłowa teczka wykonana z kartonu o grubości 0,9mmokrągła, pionowa gumka w kolorze czarnym chroni zawartość przed wysunięciemzaokrąglone rogicertyfikat FSC gwarantuje, że surowiec potrzebny do produkcji wyrobu pochodzi z lasów zarządzanych w odpowiedzialny sposób promuje on trwałą gospodarkę leśną opartą o najwyższe światowe standardy w dziedzinie ochrony przyrody i gwarantuje legalność pochodzenia surowca gramatura: 500g/m2 format: A4 wymiary: 250x330mm kolor: niebieski

12,20 zł
10,99 zł

Rabat 9,9%
oszczędzasz 1,21 zł

1 osoba kupiła
64
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 13. Hej, w góry! Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 13. Hej, w góry! Audiobook
Agnieszka Mielech, StoryBox
Dostępny
23 szt.

Już dość siedzenia w czterech ścianach! Tajny Klub Superdziewczyn i Jednego Superchłopaka planuje wyrwać się z miasta, zaczerpnąć świeżego powietrza i aktywnie spędzić czas. Kiedy tylko nadarza się okazja, przyjaciele wylogowują się ze zdalnej szkoły i pod wodzą profesora Kaganka wyruszają na górski rajd. Ucieczka od cywilizacji zakończy się nową tajną misją! Emi, Franek, Flora, Faustyna i Aniela z pomocą Lucka i Czekolady wpadną na trop uwięzionej owieczki i pomogą zabłąkanym turystom! Pakujcie plecaki, ubierajcie się na cebulkę i – hej! – ruszajcie na szlak z Tajnym Klubem Superdziewczyn!

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

1 osoba kupiła
65
Kreatywna silikonowa bransoletka Miłość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreatywna silikonowa bransoletka Miłość
Pixie Crew
Dostępny
72 szt.

Kreatywna, Silikonowa Bransoletka, PIXIE CREW, Czerwona, Miłość Kreatywna bransoletka PIXIE CREW czerwona, o regulowanej długości, może być doskonałym drobnym upominkiem, lub stanowić unikalny dodatek do odzieży. Bransoletka posiada kreatywny panel, na którym można tworzyć, zależnie od nastroju, oryginalne i spersonalizowane grafiki, za pomocą silikonowych pikseli. Zestaw zawiera 4 multipiksele z motywem miłości oraz ok. 30 małych kolorowych pikseli. Możliwość regulacji gwarantuje, że będzie pasować dzieciom w różnym wieku. Szczegółowe informacje o produkcie: Kreatywna silikonowa bransoletka PIXIE CREW czerwona z 4 multipikselami z motywem miłości. Regulowana długość: 17,5 cm. - 20,3 cm. Przednia strona składa się z kreatywnego silikonowego panelu, na którym można układać przeróżne wzory. Wielkość silikonowego panelu 25x2 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 50. W zestawie ok. 30 kolorowych pikseli. Materiał: silikon. Kolor: czerwony. Wymiary produktu: 21 cm. x 1,7 cm. x 0,4 cm. Wymiary opakowania: 12,7 cm. x 9,3 cm. x 2,3 cm. Waga produktu: 59 g. Bransoletka jest bezpieczna dla zdrowia, wolna od ftalanów i szkodliwych substancji. Spełnia normę EN 71. Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com. Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć, a także umożliwiają wyrażanie swojej indywidualnej ekspresji.

25,99 zł
22,09 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,90 zł

1 osoba kupiła
66
Nudzę się - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nudzę się
Dostępny
61 szt.

Nie ma nic nudnego w byciu dzieckiem… ale spróbuj to wytłumaczyć ziemniakowi! Straszliwie nudząca się dziewczynka trafia na Ziemniaczka, który upiera się, że dzieciaki są nudne. Nie pozwoli, by tkwił w błędzie. Tłumaczy mu więc, jak niesamowicie jest być dzieckiem. Czy go jednak przekona? Inspirująca seria o emocjach i radzeniu sobie z nimi dla wszystkich dzieci w wieku 3–8 lat, która rozśmieszy do łez. Jej niezwykłymi bohaterami są najlepsi przyjaciele: dziewczynka, Flaming i Ziemniaczek. Jeśli uważacie, że o nudzie wiecie już wszystko, sięgnijcie po tę książkę. Michael Ian Black – komik, aktor i pisarz najbardziej znany ze swoich występów w telewizji (w tym serialach). Jest autorem kilku innych książek dla dzieci. Mieszka na pustkowiach Connecticut z żoną i dwójką dzieci. Debbie Ridpath Ohi – zarabia na życie pisaniem i rysowaniem, co dostarcza jej ogromnej radości, więc nigdy się nie nudzi. Mieszka w Toronto z mężem Jeffem.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

1 osoba kupiła
67
Najwyższy czas znów zapalić gwiazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najwyższy czas znów zapalić gwiazdy
Dostępny
109 szt.

Anna. Przepracowana matka, która ledwo wiąże koniec z końcem, a z córkami widuje się tylko przy śniadaniu i nie dogaduje najlepiej. Chloé. Siedemnastolatka, która poszukując kogoś, kto by ją pokochał, trochę się w tym gubi. I Lily. Uzbrojona w powagę swych dwunastu lat dziewczynka, która od ludzi woli szczura Mathisa, nazwanego tak po ojcu, bo ten opuścił pokład. Kiedy Anna dowiaduje się o problemach swoich córek, podejmuje szaloną decyzję: we trzy pakują się do pożyczonego kampera i wyruszają w podróż po Skandynawii. Skoro nie można się cofnąć, należy wybrać inną drogę. „Historia pełna emocji, humoru i czułości. Ożywcza”. — „Femmme Actuelle” „Zaproszenie do wzajemnego poznania się i miłości. Świetna lekcja życia”. — „Aujourd’hui en France” Sprzedano prawa do ekranizacji.

42,90 zł
32,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,72 zł

1 osoba kupiła
68
Mega Construx Hot Wheels. HDJ95 Mega Wrex Monster Truck - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Construx Hot Wheels. HDJ95 Mega Wrex Monster Truck
Hot Wheels, Mattel
Dostępny
129 szt.

Zestaw klocków Mega Construx • 187 elementów, • w zestawie figurka, • pojazd Mega Wrex Monster Truck do zbudowania, • klocki są kompatybilne z innymi znanymi markami.

115,90 zł
101,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 13,91 zł

2 osoby kupiły
69
LEGO DUPLO. Mój pierwszy słoń 30333 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO DUPLO. Mój pierwszy słoń 30333
LEGO
Dostępny
38 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają im doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30333 Mój pierwszy słoń jest idealny, aby wprowadzić malucha w świat LEGO.

29,40 zł
25,28 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,12 zł

1 osoba kupiła
70
Fisher-Price. HDY59 Tomek i Przyjaciele. Lokomotywa z napędem Tomek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisher-Price. HDY59 Tomek i Przyjaciele. Lokomotywa z napędem Tomek
Fisher Price
Dostępny
41 szt.

Przedszkolaki mogą przeżyć ulubione chwile z serialu „Tomek i Przyjaciele” dzięki tej lokomotywie z napędem od Fisher-Price! Tomek to niebieska lokomotywa z numerem 1, która ciągnie wagony pasażerskie i towary do wszystkich miejsc na wyspie Sodor. Dzieci mogą przesunąć przełącznik na dachu lokomotywy, aby Tomek ruszył przed siebie. Mogą też posłać go w wesołą podróż po dowolnym torze Tomek i Przyjaciele, poza tymi z serii drewnianej. Dzieci mogą zebrać pozostałe lokomotywy z napędem Tomek i Przyjaciele, aby stworzyć własną linię kolejową pełną Naprawdę Użytecznych Lokomotyw i przeżywać niepowtarzalne przygody na wyspie Sodor (sprzedawane oddzielnie). Zabawka wymaga 2 baterii typu AAA (nie dołączono). Wprowadź dziecko do świata pełnego radości, w którym pociągi Tomka i Przyjaciół pomagają maluchom rozwijać zdolności ruchowe i kreatywność, a ciekawe, mądre historyjki uczą jak ważna jest umiejętność rozwiązywania problemów, przyjaźń oraz dzielenie się z innymi. Zabawki z linii „Tomek i Przyjaciele” to nie tylko lokomotywki, ale także pełne akcji zestawy, zdalnie sterowane pociągi oraz pomysłowe wersje klasycznych zabawek takich jak układanki czy sortery kształtów.

61,90 zł
55,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,19 zł

1 osoba kupiła
71
Peppa Pig. Odszukaj różnice, część 2. W ogródku z Peppą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig. Odszukaj różnice, część 2. W ogródku z Peppą
Dostępny
88 szt.

16-stronicowa kolorowa książka dla miłośników odnajdywania różnic. To z pozoru proste zadanie zajmie dziecko na długo, wspomoże ćwiczenie koncentracji i spostrzegawczości. W środku naklejki!

9,49 zł
6,99 zł

Rabat 26,3%
oszczędzasz 2,50 zł

1 osoba kupiła
72
Ukochany z piekła rodem. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ukochany z piekła rodem. Audiobook
Alek Rogoziński, StoryBox
Dostępny
10 szt.

Znana pisarka romansów poznaje na urlopie w Zakopanem fotografa współpracującego z magazynami dla kobiet. Przystojny jak sam diabeł Konrad, młodszy od niej o ponad dekadę, wydaje się ucieleśnieniem najskrytszych pragnień. Co z tego jednak, skoro ktoś siekierą brutalnie niszczy marzenia Joanny? Ona tymczasem bierze śledztwo w swoje ręce. Szybko okazuje się, że narzeczony nie miał czystych intencji.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
73
Mumia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mumia
Dostępny
2248 szt.

Starożytny Egipt skrywa więcej mrocznych tajemnic niż można przypuszczać... Mose doczekał się chwili obcięcia włosów i tym samym staje się mężczyzną, mogącym decydować o swym losie. Jego ojciec, Keftir to weteran wojenny, wierny służbie Faraonowi. Ma jedno pragnienie – aby syn wstąpił do wojska i wspomógł utrzymanie domostwa, podarowanego im przez Faraona Echnatona. Mose jednak ma inne plany wobec swojej przyszłości, nieświadomy tego, że jego rodzice ukrywają przed nim fakt, iż są dręczeni i nachodzeni przez zbieraczy podatków, za długi wobec skarbca Faraona. Nie opuszcza go również przeczucie, że nadchodzi coś strasznego. Lud coraz częściej szeptał, z przerażeniem w głosie, że wkrótce przybędzie mumia, a wraz z nią nastąpi koniec Egiptu. Ciemność zawisa nad Egiptem. Mose zmuszony będzie dokonać wyboru, a potem ponieść tego konsekwencje. Czy mumia, o której wszyscy mówią, jest jedynie zapowiedzią nadejścia złych czasów? A może jest ona prawdziwa i nawiedza go w jego koszmarach nie bez powodu? Paweł Leśniak po raz kolejny daje wyraz swojej niesamowitej wyobraźni, kreując świat, który zaskakuje, trzyma w napięciu oraz przeraża do szpiku kości!

44,90 zł
35,47 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,43 zł

1 osoba kupiła
74
Koperta samoklejąca z folią bąbelkową Office Products HK D14 białe 10 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperta samoklejąca z folią bąbelkową Office Products HK D14 białe 10 ...
Office Products
Dostępny
20 szt.

Koperty samoklejące z folią bąbelkowąformat: D14 wymiary wewnętrzne: 180x265mm wymiary zewnętrzne: 200x275mm 10 szt. w j.s. kolor: biały

12,60 zł
11,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,61 zł

1 osoba kupiła
75
Halt. Zapiski z domu trzeźwienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Halt. Zapiski z domu trzeźwienia
Dostępny
141 szt.

Literacki traktat o alkoholizmie „Odszedł mistrz literatury „alkoholowej” Jerzy Pilch (Hłaski już dawno nie ma), nie da się już wypić z autorem opowieści Moskwa – Pietuszki Wieniediktem Jerofiejewem, ale jest godny następca – Jakub Zając”. Artur Górski – pisarz, dziennikarz, korespondent wojenny To nie jest zwykła książka o alkoholiku, który dzieli się swoimi wspomnieniami z ośrodka odwykowego. To raczej opowieść o skatowanej duszy, udręczonym ciele i niezwykle bystrym umyśle. Jeśli spodziewacie się, że dostaniecie soczysty opis staczania się w chorobę wraz z receptą na cudowne ozdrowienie, to czeka was rozczarowanie. Nie dowiecie się też, ile trzeba wypić i jak nisko upaść, żeby otrzymać diagnozę: alkoholik. Nie poznacie cudownego sposobu na to, co trzeba zrobić, żeby alkoholikiem przestać być. Znajdziecie tu co prawda sporo terapeutycznych wskazówek i objawień, dowiecie się, jak wygląda proces uzależnienia i proces trzeźwienia. Ale to jest właściwie historia bez happy endu, bo zakończenie nie zostało jeszcze napisane. Autor, jak większość z nas, każdego dnia pisze je od nowa. Halt można czytać jak poradnik, jak wciągającą, dobrą literaturę, jak przewodnik po widmowym Krakowie i jak zbiorową autobiografię Pokolenia X. Bo wszyscy śnimy koszmarnie, wszyscy żyjemy w strachu i wszyscy jesteśmy w taki lub inny sposób uzależnieni.

39,99 zł
29,59 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,40 zł

1 osoba kupiła
76
Hajmdal. Tom 6. Ostatnia bitwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Hajmdal. Tom 6. Ostatnia bitwa
Dostępny
98 szt.

Wszystko ma swój początek i koniec. Szykuje się ostateczne starcie, które rozstrzygnie o losach „Hajmdala”, ludzkości, a także całej Galaktyki. Admirał Nathaniel Kashtaritu wybiera odpowiednie miejsce na bitwę, w której Federację Terrańską wesprze niespodziewany sojusznik. Ale wróg nie próżnuje. Velmeński agent działający na pokładzie drednota dokonuje kolejnego sabotażu. Dochodzenie prowadzone przez śledczych przynosi niespodziewane rezultaty. Ezra Leahy kończy akademię wojskową i uzyskuje stopień podporucznika. Od naczelnego dowództwa otrzymuje zadanie, do którego musi wybrać najlepszych z najlepszych. Żołnierzy gotowych na wszystko. Nawet na poświęcenie własnego życia w samobójczej misji. Doskonale wyszkolona jednostka komandosów ma odmienić losy bitwy. Czy ludzkość zdoła przetrwać? Czy przeznaczenie się wypełni? Czy załoga „Hajmdala” odnajdzie bezpieczną przystań? Rozwiązanie mistycznych tajemnic, heroiczne czyny, abordaże i artyleryjskie pojedynki okrętów – to wszystko w finałowym tomie „Hajmdala”. Podróż dobiegła końca.

34,90 zł
17,80 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 17,10 zł

1 osoba kupiła
77
Łap za słówka. Pomysłowa gra językowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łap za słówka. Pomysłowa gra językowa
Egmont - gry, od 10 lat
Dostępny
77 szt.

Pomysłowa gra językowa! Odmiany sera. Słówka zaczynające się na samogłoskę. Coś żółtego. Czas ucieka. Ile odpowiednich słów przyjdzie ci do głowy? Czy będą oryginalne i jedyne w swoim rodzaju? Sam decydujesz, ile punktów możesz zdobyć. Liczy się każde wyjątkowe słowo odczytane na głos. Jeśli inni gracze będą mieli takie same pomysły jak ty, możesz wyjść bez słowa… To gra, która pobudza fantazję i kreatywność. Rozwija myślenie taktyczne i uczy szybkich skojarzeń. Elementy gry: • 48 kart zadań z 480 zadaniami, • 48 kart punktów z liczba od 1 do 6 w 8 kolorach, • 12 kart utrudnień, • 1 karta startu, 1 karta mety, • 8 pionków, • 1 klepsydra, • 1 notes.

69,99 zł
52,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,50 zł

1 osoba kupiła
78
Przygody Smerfów. Tom 23. Smerfy hazardziści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Smerfów. Tom 23. Smerfy hazardziści
Dostępny
19 szt.

W tomie Smerfy hazardziści na niebieskich mieszkańców lasu czyhają wyjątkowe niebezpieczeństwa. Pierwsze zostaje przyniesione do wioski z ludzkich siedzib. Smerfy odwiedzają ludzi, bo tylko w ich domach mogą znaleźć przyprawy, dzięki którym jedzenie jest pyszne. Podczas jednej z takich wypraw zarażają się... hazardem. Od tej chwili wioska Smerfów zmienia się nie do poznania. Zamiast dbać o smerfojagody, niebieskie stworki grają w karty albo kości i bez opamiętania obstawiają zakłady. Papa Smerf będzie się musiał nieźle nabiedzić, żeby wyrwać wszystkich ze szponów nałogu. Kolejne zadanie będzie co najmniej równie trudne: hrabia, który rządzi obszarem sąsiadującym z lasem Smerfów, ściąga na ten las straszliwe niebezpieczeństwo! A paskudny czarownik Gargamel też wymyśla wciąż niecne plany...

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
79
Pakiet Być Kobietą. Matka roku / Dzień kobiet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Być Kobietą. Matka roku / Dzień kobiet
Dostępny
38 szt.

„Byćkobietą” – pakiet wyjątkowych książek od Gabrieli Gargaś! Kobiety: matki, żony, córki, babcie, siostry, przyjaciółki. Gabriela Gargaś – autorka bestsellerowych książek Dzień kobiet oraz Matka roku – rozumie kobiety, jak mało kto. Bo przecież nie od dziś wiadomo, że siła jest kobietą! • Dzień kobiet: Cecylia, Agnieszka i Izabela mają swój prywatny rytuał. Co roku, 8 marca, spotykają się w kawiarni „U Róży”. Jest to dzień zwierzeń, wspólnego przeżywania smutków i radości, opowieści o błędach i sukcesach, o przyjaźni i postrzeganiu własnej kobiecości. Kobiety nie mierzą się wyłącznie z własną historią, ale też jej wpływem na losy innych. Cecylia rozpamiętuje czasy swojej młodości, kiedy jako sławna tancerka występowała na scenach Europy. Teraz pełni rolę głowy rodu, jako matka i babka. Jej córka, Agnieszka, jako młoda mama rozwiodła się z mężem, a wychowanie własnej córki zostało na jej barkach. Przytłoczona codziennością, gnała za marzeniami i szczęściem. Nadal pracuje nad poprawą relacji z córką, które zaniedbała. Najmłodsza z pań, Izabela, gra rolę szczęśliwej i spełnionej kobiety. Trzydziestolatka pod maską ukrywa jednak bałagan emocjonalny i smutek. Uczucie do przystojnego lekarza może zmienić jej życie, jeśli wszystkiego nie zniszczy głęboko skrywana tajemnica. Czy każda z nich jest gotowa zmierzyć się z błędami przeszłości i konsekwencjami? • Matka roku: Tatiana ma trzydzieści dziewięć lat. No dobra, prawie czterdzieści, do czego niechętnie się przyznaje. Stara się być najlepszą matką i żoną, ale wiadomo… chcieć, a móc to jednak wielka różnica. Życie – jak to życie – czasami potrafi spuścić łomot i najbardziej cierpliwą osobę wyprowadzić z równowagi. A Tatiana czasem tę cierpliwość traci. Na szczęście ma przyjaciółkę, która zawsze jej wysłucha. I kiedy kobieta wiedzie swoje spokojne życie i myśli, że nic już jej nie spotka, wtedy na jej drodze pojawia się Iwo – szkolna miłość – który nawija jej na uszy tonę makaronu, a że ona lubi jeść makaron, jest łasa na jego czułe słówka. Zabawna opowieść o tym, że nie zawsze trzeba być idealnym.

54,90 zł
39,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,37 zł

1 osoba kupiła
80
Szepty z lasu. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szepty z lasu. Audiobook
M.M. Perr, StoryBox
Dostępny
15 szt.

W gęstym lesie otaczającym małą miejscowość Buków wydarza się tragedia. Na jednym z drzew zostaje znalezione wiszące ciało dziewiętnastoletniej Jagody. Związane ręce dziewczyny i jej obrażenia wskazują, że doszło do morderstwa. Ponieważ matka ofiary kategorycznie odmawia współpracy z lokalną policją, do sprawy przydzieleni zostają podkomisarz Robert Lew oraz aspirantka Sonia Czech z Warszawy. Gdy śledztwo nabiera tempa, w Bukowie dochodzi do kolejnych tajemniczych śmierci... Szepty z lasu to trzecia część wciągającej, docenionej przez czytelników i recenzentów kryminalnej serii autorstwa M.M. Perr.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

1 osoba kupiła
81
Promyczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promyczek
Dostępny
86 szt.

Życie Kate Sedgwick nigdy nie było bezbarwne. Dziewczyna pomimo problemów i tragedii zachowała pogodę ducha – nie bez powodu jej przyjaciel Gus nazywa ją Promyczek. Kate jest pełna życia, bystra, zabawna, ma również wybitny talent muzyczny. Nigdy jednak nie wierzyła w miłość. Właśnie dlatego – gdy wyjeżdża z San Diego by studiować w Grant, małym miasteczku w Minnesocie – kompletnie nie spodziewa się, że przyjdzie jej pokochać Kellera Banksa. Oboje to czują. Oboje mają powód, by z tym walczyć. Oboje skrywają tajemnice. Kiedy wyjdą one na jaw, mogą uzdrowić… Mogą również zniszczyć.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

1 osoba kupiła
82
Karuzela. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karuzela. Audiobook
Agnieszka Litorowicz-Siegert, StoryBox
Dostępny
15 szt.

Weronika przybywa na Pomorze, żeby przygotować dom ojca na jego powrót z Oksfordu. Z różnych powodów (także własnych wyrzutów sumienia związanych z zerwaniem relacji z ojcem) chce mu sprawić przyjemność i odnaleźć, a następnie ustawić w ogromnym ogrodzie starą karuzelę – najmocniejszy element wspomnień ojca z dzieciństwa. Pomaga jej Albert – miejscowy lekarz, miłośnik lokalnej historii. Między tymi dwojgiem rodzi się początkowo szorstkie, potem coraz głębsze i szlachetniejsze uczucie.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

1 osoba kupiła
83
Koperta samoklejąca z folią bąbelkową Office Products HK H18 białe 10 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperta samoklejąca z folią bąbelkową Office Products HK H18 białe 10 ...
Office Products
Dostępny
16 szt.

Koperty samoklejące z folią bąbelkową format: H18 wymiary wewnętrzne: 270x360mm wymiary zewnętrzne: 290x370mm 10 szt. w j.s. kolor: biały

18,70 zł
17,99 zł

Rabat 3,8%
oszczędzasz 0,71 zł

1 osoba kupiła
84
Vengeance Is Mine, LP (czerwony) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vengeance Is Mine, LP (czerwony)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.07

Lista utworów: 1. Rock With Us Tonight 2. Out Of The Ashes 3. Fallen Hero 4. Senso Della Vita 5. Ray Of Light 6. Soul Divider 7. Tonight I'm Ready To Fight 8. Just For You 9. Soldiers Of Eternal Light 10. The Story 11. Queen Of Lies 12. Album Of Our Life 13. Alea Iacta Est

157,90 zł
145,27 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,63 zł

85
Leaders And Liars, LP (czerwony) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leaders And Liars, LP (czerwony)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.19

Lista utworów: 1. Black Out 2. Fallen Empires 3. Leaders and Liars 4. Lost Horizon 5. Turn the Wounds 6. Deception 7. Generation Kill 8. Looking Up 9. One Life to Live 10. Our Scene 11. Just in the Sun 12. Enough 13. Remission 14. Cyanide

146,90 zł
135,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,75 zł

86
Pamiętniki. Największy kochanek wszechczasów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętniki. Największy kochanek wszechczasów
Dostępny
56 szt.

Niesamowite, jak nieokiełznane miał uczucia ten osiemnastowieczny kochanek i awanturnik, karciarz, złodziej, polityk, pisarz i filozof. Pisał o sobie: „Uwodzenie nigdy nie było moją cechą, dlatego że uwodziłem, nie mając świadomości tego, będąc samemu uwiedzionym”. Z lekkością opisał niezwykłe kobiety, które poznał w swoim życiu. Kobiety wykształcone, stanowcze, swobodnie podchodzące do kwestii miłości, choć twardo stąpające po ziemi. Takie kobiety naprawdę kochał! Jego uczucia nie były udawane, wybuchał namiętnością tak potężną, że nie myślał o niczym innym… W XVIII w. Casanova oczarował Europę. Uświadomił bowiem kobietom, że mężczyzna też ma pragnienie bycia pożądanym, odbieranym jako atrakcyjny i chcącym odnieść sukces u płci przeciwnej. W klasowym społeczeństwie, pełnym frustracji, potrafił zmienić reguły zachowania społecznego, ukazać, że miłość i doznania zmysłowe są tak samo ważne jak pieniądze, przyjaźń czy zasady moralne… Czy dzisiaj jest podobnie? Oto między innymi dlaczego warto przeczytać jego pamiętniki.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

87
Przyjaźń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyjaźń
Dostępny
146 szt.

Elisa i Beatrice przyjaźniły się, ale było to dawno temu, jakby w innym życiu. Poznały się jako nastolatki, w małym miasteczku T, na wybrzeżu Toskanii. Elisa trafiła tam przypadkiem, w wyniku niezrozumiałych wyborów swojej matki, Beatrice zaś spędziła w T całe swoje dotychczasowe życie. Ich spotkanie to zderzenie dwóch różnych światów. Elisa ma konfliktową, przenikniętą problemami rodzinę, która z trudem okazuje jej uczucia; Beatrice ma troskliwą matkę, odnoszącego sukcesy ojca, idealny dom. Elisa jest zła, zbuntowana i nieporadna, Beatrice jest zdeterminowana, racjonalna i pewna swego. Łączy je tylko jedno: poczucie osamotnienia. Elisa, jako outsiderka, nie może odnaleźć się wśród rówieśników. Beatrcie, uważając się za lepszą, sama wybrała samotność. Pewnego dnia postanawiają ukraść ze sklepu parę markowych dżinsów. To wydarzenie sprawia, że między dziewczynami nawiązuje się silna siostrzana więź. Od tej pory przyjaciółki zwierzają się sobie ze wszystkich nowych doświadczeń, ze swoich pierwszych miłości, pierwszych razów, pierwszych imprez. Beatrice i Elisa są młode, zbuntowane i nierozłączne… do czasu. Trzynaście lat później Beatrice jest światową gwiazdą, podczas gdy Elisa z trudem odnajduje się w rzeczywistości. Silvia Avallone kreśli skomplikowane postacie, a ich zawiłe losy tkają gęstą fabułę powieści.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

88
Smutno mi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smutno mi
Dostępny
52 szt.

Każdy czasem się smuci. Nawet flamingi. Wzdech. Gdy Flaming wyznaje, że mu smutno, dziewczynka i Ziemniaczek próbują go pocieszyć. Nic jednak nie działa. Nawet ziemia, która zwykle poprawia humor Ziemniaczkowi. Co powinien zrobić przyjaciel, gdy komuś jest smutno? Czy na pewno trzeba wymyślić coś specjalnego? Inspirująca seria o emocjach i radzeniu sobie z nimi dla wszystkich dzieci w wieku 3–8 lat, która rozśmieszy do łez. Jej niezwykłymi bohaterami są najlepsi przyjaciele: dziewczynka, Flaming i Ziemniaczek. Jeśli uważacie, że o smutku wiecie już wszystko, sięgnijcie po tę książkę. Michael Ian Black – komik, aktor i pisarz najbardziej znany ze swoich występów w telewizji (w tym serialach). Jest autorem kilku innych książek dla dzieci. Mieszka na pustkowiach Connecticut z żoną i dwójką dzieci. Debbie Ridpath Ohi – zarabia na życie pisaniem i rysowaniem, co dostarcza jej ogromnej radości, więc nigdy się nie nudzi. Mieszka w Toronto z mężem Jeffem.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

89
Bezpieczna przystań - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Bezpieczna przystań
Dostępny
23 szt.

Tylko wiara i zaufanie mogą scalić rodzinę po największej tragedii. Przeżywająca żałobę Ophélie zamyka się w sobie i odsuwa od swojej 11-letniej córki. Osamotniona Pip zaczyna pobierać lekcje rysunku od spotkanego na plaży malarza, który wypełnia pustkę powstałą w jej sercu po stracie ojca. Dziewczynka przypomina mężczyźnie jego własną córkę, więc otacza ją ciepłem i opieką. Początkowo Ophélie jest bardzo nieufna i ostrożna wobec Matta, jednak stopniowo zaczyna zauważać, jak wiele radości wnosi on w życie jej i jej dziecka. Gdy bohaterka uświadamia sobie, że bezpieczna przystań to nic innego jak ramiona ukochanego człowieka, nad życie jej i Matta nadciąga sztorm… Mężczyzna musi zmierzyć się z niedokończonymi sprawami z przeszłości, a Ophélie zostaje zdradzona przez najbliższą jej osobę. Czy uzdrawiająca siła miłości da wszystkim nową nadzieję? W tej poruszającej powieści Danielle Steel bada kruche więzi między ludźmi. Bezpieczna przystań prowadzi nas przez złożony proces radzenia sobie ze stratą — ku błogosławieństwom, które wynikają nawet z największych życiowych tragedii.

42,99 zł
24,50 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 18,49 zł

90
Consilio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Consilio
Dostępny
11 szt.

Jak daleko można się posunąć, aby uratować życie bliskiej osoby? Kraków, lata dwudzieste XX wieku. W Szpitalu Uniwersyteckim grupa osób skupionych wokół lekarza Juliana Zagajewskiego prowadzi tajne badania naukowe, eksperymentując z pionierskimi przeszczepami organów. Nieszczęśliwy wypadek kobiety bliskiej sercu jednego z medyków powoduje, że ambitni badacze posuwają się o krok za daleko… Krakowska policja kryminalna zaczyna odnotowywać liczne przypadki okrutnego traktowania ludzi i zwierząt, a podejrzenia padają na środowisko medyczne. Czy początkiem mrocznych zajść mogła być samobójcza śmierć pewnego sowieckiego zbiega i dokumenty, które razem z nim trafiły do Polski? Consilio to opowieść o tajemniczych zbrodniach, szalonych ambicjach ludzi nauki oraz o początkach transplantologii, która odkrywa swoje ponure oblicze. Danuta Marć – lubi tworzyć kryminalne historie, które frapują czytelnika i skłaniają go do refleksji. Pomysły na ciekawe wątki zawdzięcza m.in. biologicznemu wykształceniu. Ponadto jest autorką książek dla dzieci. Pochodzi z Limanowej, mieszka na Podkarpaciu.

39,99 zł
20,79 zł

Rabat 48,0%
oszczędzasz 19,20 zł

91
Pokrewne dusze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokrewne dusze
Dostępny
55 szt.

W dorobku pisarskim Virginii Woolf listy stanowią szczególną pozycję. Podobnie jak dziennik, pisała je przez całe życie, często po kilka dziennie. Do najbliższych, rodziny, przyjaciół, znajomych, ale również do wydawców czy instytucji. Zachowało się ich ponad cztery tysiące, zarówno w zbiorach publicznych w Anglii i w Stanach Zjednoczonych, jak u osób prywatnych. Pokrewne dusze stanowią ich wybór: otwiera go dziecinny list do ojca, pisany drukowanymi literami przez sześcioletnią dziewczynkę. Zamyka ostatni, pożegnalny list do męża. Pomiędzy nimi możemy prześledzić całe życie Virginii Woolf, od dzieciństwa, przez lata panieńskie, pierwsze próby pisarskie, małżeństwo, załamanie, pierwszą wojnę, po sukcesy zawodowe i wydawnicze. Możemy przyjrzeć się jej z bliska, chyba nawet lepiej niż w Dzienniku, bo tu spotykamy ją w rozmowie z innymi i widzimy wiele stron jej osobowości, inaczej bowiem pisała do siostry, inaczej do przyjaciółki z młodości, a jeszcze inaczej do osób, które dopiero poznawała, czy których wręcz nie znała. Może bardziej niż inne teksty, listy pozwalają odpowiedzieć na pytanie – jaka była Virginia?

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

92
Wolnoć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wolnoć
Dostępny
16 szt.

A to Polska właśnie! – chciałoby się zakrzyknąć, może i bezradnie, lecz po lekturze tej absolutnie niebanalnej, intrygującej i cudownie niepoprawnej politycznie książki, ów okrzyk zabrzmi wyjątkowo. I choć Marcina Kołodziejczyka, nagradzanego twórcę Prymitywa czy Dysforii nikomu nie trzeba przedstawiać, takiego Kołodziejczyka jeszcze nie czytaliście! Dlaczego Wioletta, ekspedientka ze stacji Orlenu, cieszy się po cichu z covidu-19? Z czego tłumaczy się radny Wyczuć z miasta Chłam, skoro jest ubezczelniony jak trzeba – zgodnie z wymogiem czasów? Jak współcześnie się o ludziach wyrażać, by nie urażać? Na czym polega rozmowa balkonami? Na jak długo wrócił z Anglii do kraju niejaki Zdybał, wierząc w wyjście z niewoli unijnej jako wzorzec i walkę o Polskę jako obowiązek? To tylko kilka kwestii, które mogłyby wypełnić niejeden pasjonujący reportaż. Tyle tylko, że w ujęciu Kołodziejczyka nie są to reportaże, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni, ale sugestywne impresje, napisane w niepowtarzalnym stylu. Krótko mówiąc, to jest po prostu Literatura! Opowieści te przywodzą na myśl Białoszewskiego, Mrożka i niezapomnianego Wiecha. Docenią je również miłośnicy wielu innych mistrzów literackich, by wspomnieć jeszcze Brechta, Hrabala, a nawet Balzaka. Finezja językowa i wszechobecne „ucho” idą w parze z formą. Opowiadanie, relacja, komiks z obrazkami, rymowana piosenka… A wszystkie składają się na Coś między czarną komedią obyczajową, satyrą społeczną a horrorem ogólnym. To Coś – to panorama naszej rzeczywistości, w której wszystkim dostaje się po równo: nowobogackim, robiącym kasting na nianię i wykształciuchom, owijającym swe prawdy w górnolotne frazesy, religijnym i niedowiarkom, prawakom i lewakom, zakompleksionym i zachwyconym sobą.

42,99 zł
22,78 zł

Rabat 47,0%
oszczędzasz 20,21 zł

93
Ostatni dalajlama - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni dalajlama
Dostępny
116 szt.

Gilles Van Grasdorff zaprzyjaźniony biograf XIV Dalajlamy i pierwszy człowiek na świecie, który napisał książkę opatrzoną licznymi wywiadami z tybetańskim przywódcą. W chwili, gdy Tenzin Gyatso ma ponad osiemdziesiąt lat, jest schorowany, a problem nieuniknionej sukcesji staje się coraz bardziej naglący. Gdy Chiny, bardziej niż kiedykolwiek, napierają na Tybet, nadszedł czas by oddać w ręce czytelników tę bezprecedensową historię. Résumé będące kroniką historyczną, przewodnikiem pedagogicznym i dynamiczną sagą, w której przeplata się tragiczny los człowieka i zagrożona przyszłość narodu. Ta opowieść to żywy zbiór ukazujący dualistyczną naturę najsłynniejszego banity współczesnej epoki. To historia inicjacyjna - wprowadza w tajemnice wierzeń i obrzędów buddyzmu tybetańskiego oraz odkrywa sekrety tamtejszej astrologii i medycyny. Krytyczna, rozprawia się z niezdrową fascynacją, jaką tybetańska kultura budziła w zachodnich umysłach oraz z wpływem, który wywarła na rozwój nazistowskiej ideologii. Geopolityczna, pokazuje, w jaki sposób lamajskie władze i rząd na uchodźstwie były w stanie wpływać na międzynarodowe elity. Humanitarna, ponieważ ujawnia skalę planu zagłady, który łączy represje, głód, obozy, deportacje i masakry, którym poddawani są Tybetańczycy. Perspektywiczna, w obliczu nieuchronnego odejścia Dalajlamy, Gilles Van Grasdorff zdradza przewidywane scenariusze jego reinkarnacji. Przekrojowa opowieść o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości tybetańskiego przywódcy, który walkę polityczną swojego narodu wyniósł na mównice całego świata.

54,90 zł
41,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,72 zł

94
Księżyc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księżyc
Dostępny
51 szt.

Przyjaciel zakochanych, źródło inspiracji poetów, przedmiot badań naukowców i cel kosmicznych ekspedycji… To właśnie Księżyc! Wyrusz w niezwykłą podróż i odkryj naszego jedynego naturalnego satelitę. Poznaj związane z nim mity i legendy, filmy, powieści i piosenki. Zajrzyj na ciemną stronę Księżyca, zbadaj, jak przebiegają jego zaćmienia i jaki wpływ ma na życie na Ziemi. A potem, nie wychodząc z domu, weź udział w programie Apollo i poleć na Księżyc! Kto wie, może właśnie ty już niedługo będziesz zakładać bazy na orbicie Księżyca i budować kosmiczne windy? Umberto Guidoni – astronauta, astrofizyk i popularyzator nauki, ukończył z wyróżnieniem fizykę w Rzymie. Swój pierwszy lot orbitalny odbył w 1996 roku na pokładzie promu kosmicznego Columbia. Jego drugą misją był lot na pokładzie promu Endeavour w 2001 roku i pobyt na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Otrzymał dwa medale NASA za udział w misjach kosmicznych i jeden w uznaniu dla jego pracy na orbicie. Asteroida 10605-Guidoni została nazwana na jego cześć. Andrea Valente mieszka na wzgórzach niedaleko Pawii, gdzie rysuje owce – głównie czarne – i pisze zwariowane historie. Czasami, dla odmiany, robi zwariowane rysunki i pisze o owcach – głównie czarnych – ale prawdę mówiąc, to na jedno wychodzi. Za swoje pierwsze udane dzieło uważa karykaturę nauczyciela filozofii, natomiast jego wiekopomna powieść opowiada o śmiałym wynalazku – lodach pistacjowych. Musi ją tylko jeszcze napisać. W 2011 roku otrzymał Nagrodę Andersena za całokształt twórczości. Susy Zanella urodziła się w Ferrarze w 1978 roku, zaczęła rysować jako dziecko. Tworzyła komiksy i quizy, które dawała w prezencie przyjaciółkom. Uczyła się najpierw w Instytucie Sztuki w Ferrarze, a następnie w Akademii Sztuk Pięknych w Bolonii. Ilustrowanie uważa za wspaniałe zajęcie, bo kiedy zaczyna pracę nad czymś nowym, nieważne czym, to zawsze czuje się tak, jakby się wybierała na Księżyc.

54,90 zł
41,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,72 zł

95
Toast za Gruzję - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toast za Gruzję
Dostępny
135 szt.

Ana to Polka, która z miłości do przystojnego gruzińskiego lekarza Giorgiego przeniosła się wraz z córkami na stałe do Gruzji. Jej przyjaciółka Kama również związała się z Gruzinem i zamieszkała w górskiej wiosce na końcu świata. Kobiety poznają blaski i cienie życia w obcej, patriarchalnej kulturze, do której próbują się dostosować. Ana czuje się zagubiona i nierozumiana przez męża, a jej serce wypełnia niepokój o Timara, starego przyjaciela, okaleczonego i więzionego w Osetii Południowej. Tymczasem w życiu Kamy pojawia się tajemniczy psychoterapeuta Jack… Ana i Kama – dwie historie, dwa charaktery, przyjaźń na dobre i na złe. Czy ich gruzińskie wybory okażą się właściwe? Anna Pilip – pochodzi z Gdańska. Od lat mieszka pod Warszawą z rodziną i dwoma kotami. Z zawodu marketingowiec i specjalista PR w polskiej firmie kosmetycznej, prywatnie fotografka. Kocha muzykę rockową i podróże, a jej miejscem na ziemi jest Gruzja. Poczucie humoru jest dla niej bronią przed absurdami tego świata. Autorka Gruzińskiego wina i Powrotu do Gruzji.

42,99 zł
30,95 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,04 zł

96
Arsonist Of The Soul LP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
146,90 zł
135,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,75 zł

97
Prophecies Of The Conjoined, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prophecies Of The Conjoined, CD
EMBRYONIC AUTOPSY, Massacre Records
Dostępny
20 szt.

1. Regurgitated And Reprocessed 2. Cauterized Womb Impalement 3. Prophecies Of The Conjoined 4. Craving Of The Mutated Fetus 5. Upon The Mayan Throne 6. Splicing The Alien Gene 7. Telekinetic Insemination 8. Cannibalized By Octuplets 9. Cauterized Womb Impalement (Genetically Altered) 10. Recombination Sequence Complete

65,90 zł
56,02 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,88 zł

98
Disharmonic Revelations, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disharmonic Revelations, CD
Warpath, Massacre Records
Dostępny
20 szt.

1. The Last One 2. Disharmonic Revelations 3. Parasite 4. A Part of My Identity 5. Visions and Reality 6. Scars 7. Egos Aspire 8. MMXX 9. Ressurection 10. Decisions Fall 11. Digitized World 12. The Unpredictable Past 13. Innocence Lost 14. MMXX

65,90 zł
56,02 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,88 zł

99
Live in Bulgaria 2020 Pandemic Survival Show LP WHITE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live in Bulgaria 2020 Pandemic Survival Show LP WHITE, Winyl
U.D.O., AFM
Dostępny
14 szt.

1.Tongue Reaper (Live) 2.Make the Move (Live) 3.Midnight Mover (Live) 4.Wrong Side of Midnight (Live) 5.Metal Machine (Live) 6.Independence Day (Live) 7.Rose in the Desert (Live) 8.Vendetta (Live) 9.Rising High (Live) 10.Prologue: The Great Unknown (Live) 11.In the Darkness (Live) 12.I Give as Good as I Get (Live) 13.Princess of the Dawn (Live) 14.Timebomb (Live) 15.Drum Solo (Live) 16.Bass Solo (Live) 17.Hungry and Angry (Live) 18.One Heart One Soul (Live) 19.Man and Machine (Live) 20.Animal House (Live) 21.They Want War (Live) 22.Metal Heart (Live)

195,90 zł
180,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 15,67 zł

100
Brain Dead, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brain Dead, CD
RE-MACHINED, Soulfood
Dostępny
13 szt.

1.Raise some hellRe-Machined 2.Brain deadRe-Machined 3.DemonsRe-Machined 4.Black kingRe-Machined 5.Standing on the edgeRe-Machined 6.Stand up and fightRe-Machined 7.Road to no man's landRe-Machined 8.The sleeperRe-Machined 9.Into the darkRe-Machined 10.Because I hate youRe-Machined 11.Fist in your faceRe-Machined

73,90 zł
Wróć do góry