hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.02.10

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 10 lutego 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Mindfulness. Trening uważności (Mark Williams, Danny Penman), na drugim Rok w lesie. Niedźwiedź (Emilia Dziubak, Katarzyna Piętka). Kolejny produkt to Czerwona kartka dla Sprężyny (Jacek Podsiadło) oraz Rok w lesie. Bóbr (Emilia Dziubak, Katarzyna Piętka).
1
Mindfulness. Trening uważności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mindfulness. Trening uważności
Dostępny
140 szt.

Mindfulness to metoda treningu umysłowego, dzięki której zrozumiesz, że dobre samopoczucie i życie w harmonii ze sobą samym wpływa na każde działanie i dodaje odwagi w radzeniu sobie z codziennymi przeciwnościami. Poznaj sprawdzony ośmiotygodniowy program, nawiązujący do terapii poznawczej opartej na uważności (MBCT), wykorzystywanej z sukcesami m.in. w leczeniu depresji. Odzyskaj radość życia i naucz się, jak radzić sobie w walce ze stresem oraz rozdrażnieniem, w dobie codziennego zabiegania i chronicznego braku czasu. Doskonałym uzupełnieniem książki jest płyta z medytacjami, dzięki którym zaczniesz świadomie doświadczać chwili obecnej i docenisz „tu i teraz”.

46,90 zł
30,02 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,88 zł

24 osoby kupiły
2
Rok w lesie. Niedźwiedź - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok w lesie. Niedźwiedź
Dostępny
218 szt.

Przedstawiamy serię kartonowych książeczek o ulubionych bohaterach bestsellerowego Roku w lesie. Witamy w lesie! Dziś poznacie niedźwiedzia. Dowiecie się, gdzie szuka przysmaków i jak się zachować, gdy jest w pobliżu. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Trzeba będzie pomóc mu zasnąć, posprzątać śmieci, a także dać znać, że w okolicy pojawił się drugi niedźwiedź. Książeczki z serii „Rok w lesie” poszerzają wiedzę najmłodszych na temat leśnych zwierząt, pobudzają wyobraźnię i rozwijają spostrzegawczość oraz zdolność logicznego myślenia. Emilia Dziubak – autorka i ilustratorka książek dla dzieci. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Współpracuje z autorami i wydawnictwami w Polsce i za granicą. Laureatka Nagrody Literackiej m.st. Warszawy w 2014 r. Laureatka nagrody „Przecinek i Kropka” w konkursie na najlepszą książkę dziecięcą w 2016 r. Wyróżniona w 2016 r. w konkursie PTWK Najpiękniejsze Książki Roku 2015 za autorską książkęRok w lesie”. Laureatka nagrody „Żółta Ciżemka” w 2017 r. W 2018 r. wyróżniona w konkursie Książka Roku Polskiej Sekcji IBBY. Laureatka nagrody Soligatto 2019.

24,90 zł
16,99 zł

Rabat 31,8%
oszczędzasz 7,91 zł

21 osób kupiło
3
Czerwona kartka dla Sprężyny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czerwona kartka dla Sprężyny
Dostępny
240 szt.

Marzenia Daniela mają szansę się spełnić. Został zauważony przez świetnego trenera piłki nożnej i rozpoczął treningi z prawdziwego zdarzenia. Nowi koledzy ze szkółki piłkarskiej, do której trafił, to wyjątkowe oryginały… Łączy ich jedno – miłość do piłki i zapał do gry. Nieubłaganie jednak zbliża się godzina prawdy, czyli pierwsze poważne rozgrywki w Złotej Lidze Juniorów. Tytuł mistrza Warszawy drużyn amatorskich musi być ich! Chłopcy ze wszystkich sił i wszelkimi środkami będą dążyć do zwycięstwa. Otrzymają przy tym niezłą szkołę życia… Niezapomniane piłkarskie emocje gwarantowane! To pierwsza taka książka od czasu Do przerwy 0:1 Adama Bahdaja! Jacek Podsiadło przez długie lata znany był wyłącznie miłośnikom poezji. Dopiero w wieku dojrzałym opublikował zbiory felietonów poświęcone dzieciom i ich światu (książki A mój syn… oraz Pippi, dziwne dziecko), wreszcie odważył się pisać wprost dla dzieci i, jak się wydaje, nabiera rozpędu… Po dziecięcym debiucie, jakim były Trzy domy, młodzi czytelnicy dostali do rąk wyróżnioną w konkursie Książka Roku 2009 IBBY Czerwoną kartkę dla Sprężyny – piłkarską epopeję z dużą liczbą fauli i kiksów, stanowiącą ostateczny dowód, że choć życie młodego człowieka bywa kanciaste, piłka naprawdę jest okrągła. Inne książki dla dzieci jego autorstwa to Przedszkolny sen Marianki z ilustracjami Daniela de Latoura i Konie, dziewczyna i pies. Pamiętnik z ilustracjami Agnieszki Świętek.

34,90 zł
23,38 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 11,52 zł

21 osób kupiło
4
Rok w lesie. Bóbr - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok w lesie. Bóbr
Dostępny
190 szt.

Przedstawiamy serię kartonowych książeczek o ulubionych bohaterach bestsellerowego Roku w lesie. Witamy w lesie! Dziś poznacie bobra. Dowiecie się, że mieszka w żeremiu, świetnie pływa i nurkuje. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Trzeba będzie pomóc bobrowi ściąć drzewo i zrobić w lesie rozlewisko, a także ostrzec go przed niebezpieczeństwem. Książeczki z serii „Rok w lesie” poszerzają wiedzę najmłodszych na temat leśnych zwierząt, pobudzają wyobraźnię i rozwijają spostrzegawczość oraz zdolność logicznego myślenia. Emilia Dziubak – autorka i ilustratorka książek dla dzieci. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Współpracuje z autorami i wydawnictwami w Polsce i za granicą. Laureatka Nagrody Literackiej m.st. Warszawy w 2014 r. Laureatka nagrody „Przecinek i Kropka” w konkursie na najlepszą książkę dziecięcą w 2016 r. Wyróżniona w 2016 r. w konkursie PTWK Najpiękniejsze Książki Roku 2015 za autorską książkęRok w lesie”. Laureatka nagrody „Żółta Ciżemka” w 2017 r. W 2018 r. wyróżniona w konkursie Książka Roku Polskiej Sekcji IBBY. Laureatka nagrody Soligatto 2019.

24,90 zł
16,99 zł

Rabat 31,8%
oszczędzasz 7,91 zł

17 osób kupiło
5
Wysoko wrażliwi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wysoko wrażliwi
Dostępny
131 szt.

Wyjątkowa książka o emocjach, zachowaniach i relacjach społecznych osób wysoko wrażliwych. Po raz pierwszy w Polsce! Czy jesteś wrażliwcem? Większość z nas od czasu do czasu odczuwa przytłoczenie światem swoich emocji, jednak osoby, o których mowa, żyją tak na co dzień. Autorka - psychoterapeutka, sama będąca też osobą wysoko wrażliwą - pokazuje, jak zidentyfikować tę cechę u siebie, jak sobie z nią radzić oraz jak ją wykorzystać (tak!) w różnych sytuacjach życiowych. Książka zawiera: • test pozwalający wykryć u siebie określone aspekty wysokiej wrażliwości, • metody na postrzeganie swojej przeszłości w pozytywnej perspektywie, umacniającej poczucie własnej wartości, • przykłady wpływu wysokiej wrażliwości na pracę zawodową i relacje osobiste, • sposoby radzenia sobie z nadmiernym pobudzeniem, • wskazówki, kiedy warto zwrócić się o pomoc do specjalisty.

49,90 zł
33,43 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 16,47 zł

17 osób kupiło
6
Geografia Polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geografia Polski
Dostępny
116 szt.

Niezwykle interesująca publikacja, która pokazuje geografię Polski w dwóch ujęciach – przyrodniczym oraz społeczno-gospodarczym. W krótkiej formie omawiamy tu zagadnienia dotyczące miejsca Polski w Europie i na świecie oraz krajów sąsiednich geografię fizyczną, w tym m.in. przeszłość geologiczną, ukształtowanie powierzchni, hydrologię czy klimat naszego kraju geografię gospodarczą, z uwzględnieniem problematyki ludności, rolnictwa, różnych gałęzi przemysłu oraz turystyki. Czytelnik znajdzie w opracowaniu także aktualny podział administracyjny kraju i najnowsze dane statystyczne. Atutem Geografii Polski są liczne barwne fotografie, które nie tylko ukazują piękno naszego kraju, ale także pomagają zrozumieć i zapamiętać informacje zawarte w książce.

24,99 zł
13,99 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 11,00 zł

15 osób kupiło
7
Krowa mu, mu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krowa mu, mu
Dostępny
317 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
4,99 zł

Rabat 36,8%
oszczędzasz 2,91 zł

14 osób kupiło
8
Kapitan Majtas. Inwazja Nieprawdopodobnie nikczemnych kucharek z kosmosu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Majtas. Inwazja Nieprawdopodobnie nikczemnych kucharek z kosmo...
Dostępny
276 szt.

Noc Żywych Kucharek to była naprawdę długa noc! Ciemna masa papki wylała się przez drzwi kuchenne i popłynęła korytarzem, porywając wszystko na swojej drodze. Plecaki, torebki ze śniadaniem, wieszaki na ubrania, gablotki z pucharami, gazetki ścienne Rzeka gęstej zielonej lawy była nie do powstrzymania A w planach były pyszne babeczki z okazji urodzin dyrektora Kruppa! Ciekawe, kto dodał do nich 2 paczki sody i 200 butelek octu??? (słaba akcja). A to był tylko początek, dalej zdarzenia potoczyły się z prędkością strzelającej gumki od majtek!!! Światu grozi totalna zagłada, ale spokojnie. Na odsiecz rusza już nasz niezawodny, przewspaniały Kapitan Majtas. Przeskakuje z gracją wieżowce, nie rozdzierając sobie przy tym gaci w kroku! Tylko on może uratować szkołę i świat przed inwazją wstrętnych kosmitów!

24,90 zł
16,99 zł

Rabat 31,8%
oszczędzasz 7,91 zł

11 osób kupiło
9
Konik iha, iha - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konik iha, iha
Dostępny
156 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
4,99 zł

Rabat 36,8%
oszczędzasz 2,91 zł

11 osób kupiło
10
Bazgraki wśród zwierząt, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bazgraki wśród zwierząt, wydanie 2
Dostępny
145 szt.

Bazgraki wśród zwierząt to niezwykła książeczka dla przedszkolaków już od 3. roku życia! Różnorodne, pięknie ilustrowane zadania zapewnią dzieciom wiele godzin rozrywki, a dzięki zmywalnym kartom zabawa będzie mogła trwać bez końca! Urozmaicone ćwiczenia i łamigłówki rozwijają koncentrację i spostrzegawczość, trenują grafomotorykę, orientację w przestrzeni i pamięć wzrokową, a także przygotowują do nauki pisania. Sympatyczne ilustracje Poli Augustynowicz zabiorą dzieci do fascynującej krainy zwierząt, gdzie mali odkrywcy poznają różne gatunki i ich środowisko życia, pomogą hipopotamowi znaleźć drogę do wodopoju, połączą żółwie w pary i narysują biedronce brakujące kropki. Dołączony do zestawu suchościeralny flamaster pozwala zmazywać i poprawiać odpowiedzi bez końca, a wygodny, większy format sprawi, że z rozwiązywaniem zadań nie będą miały problemu już trzylatki. Kto tu wygląda zza krzaka? Kto kąpie się w rzece? To futrzasta ekipa Bazgraków w odwiedzinach u swoich zwierzęcych przyjaciół! Bazgraj i baw się z Bazgrakami!

25,90 zł
17,99 zł

Rabat 30,5%
oszczędzasz 7,91 zł

10 osób kupiło
11
Kosmos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosmos
Dostępny
33 szt.

W niniejszej publikacji zapraszamy w podróż po bezkresnym Kosmosie, zarówno po jego bliskich rejonach, jak i po jego krańcach. Zaprowadzimy Was w miejsca już bardzo dobrze znane, a także te dopiero co odkryte dzięki rozwojowi wiedzy oraz techniki, a oddalone od Ziemi o miliony czy nawet miliardy lat świetlnych. Prezentujemy również historię poznawania przestrzeni kosmicznej od czasów starożytnych po czasy obecne, ewolucję teorii na jej temat oraz największe przełomowe odkrycia i ich autorów, wśród których znacząco zapisał się polski astronom Mikołaj Kopernik.

24,99 zł
15,99 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 9,00 zł

10 osób kupiło
12
Bazgraki w przedszkolu. Kapitan Nauka. wyd. 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bazgraki w przedszkolu. Kapitan Nauka. wyd. 2
Dostępny
328 szt.

Bazgraki w przedszkolu to doskonała propozycja rozwijającej zabawy dla dzieci w wieku 3-6 lat. Podczas rozwiązywania inspirujących zadań przedszkolaki pomogą puchatym stworkom odszukać takie same klocki, rozwiążą sekretny szyfr i znajdą drogę do przedszkola. Różnorodne ćwiczenia i łamigłówki przygotowują do nauki pisania, rozwijają koncentrację i spostrzegawczość, a także ćwiczą pamięć wzrokową i orientację w przestrzeni. Piękne ilustracje Poli Augustynowicz oswoją maluchy z nowy miejscem albo przypomną znane otoczenie tym, którzy już chodzą do przedszkola. Dzięki dołączonemu do zestawu suchościeralnemu flamastrowi odpowiedzi można zmazywać i poprawiać bez końca, a wygodny, większy format sprawi, że z rozwiązywaniem zadań nie będą miały problemu już trzylatki. Czyja głowa wygląda zza wagonika? Kto zbudował zamek z klocków? Sympatyczne Bazgraki odwiedziły przedszkolaków, by pokazać im swoje ulubione zabawy! Bazgraj i baw się z Bazgrakami!

25,90 zł
18,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 6,91 zł

9 osób kupiło
13
Bazgraki w kosmosie, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bazgraki w kosmosie, wydanie 2
Dostępny
100 szt.

Bazgraki w kosmosie to wyjątkowa książeczka dla dzieci w wieku 3-6 lat. Pomóż sympatycznym Bazgrakom uniknąć zdarzenia z meteorytem, zaprojektuj pojazd kosmiczny i rozszyfruj tajemnicze wiadomości. Różnorodne ćwiczenia i łamigłówki na 24 stronach trenują koncentrację i spostrzegawczość, ćwiczą pamięć wzrokową i orientację w przestrzeni, a także przygotowują do nauki pisania. Pogodne ilustracje Poli Augustynowicz zabiorą dzieci w niezwykłą wyprawę w kosmos. Dzięki dołączonemu do zestawu suchościeralnemu flamastrowi odpowiedzi można zmazywać i poprawiać bez końca, a wygodny, większy format sprawi, że z rozwiązywaniem zadań nie będą miały problemu już trzylatki. Co tak błyska na niebie? Dokąd leci rakieta? To odważne Bazgraki wyruszają na podbój kosmosu! Bazgraj i baw się z Bazgrakami!

25,90 zł
17,99 zł

Rabat 30,5%
oszczędzasz 7,91 zł

9 osób kupiło
14
Dodaj mi skrzydeł! Jak rozwijać u dzieci motywację wewnętrzną? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dodaj mi skrzydeł! Jak rozwijać u dzieci motywację wewnętrzną?
Dostępny
75 szt.

Jak skutecznie zachęcić dziecko do nauki? Co zrobić, aby dbało o porządek w swoim pokoju? Jak przekonać je do okazywania wdzięczności? Co robić, aby dziecku bardziej się chciało? Joanna Steinke-Kalembka proponuje podejście do wychowania polegające na budowaniu wspierającej relacji z dzieckiem i współdziałaniu. Motywowanie nie musi być przeciąganiem liny między dorosłym a dzieckiem. Zamiast metod opartych na nagrodach i karach, groźbach czy przekupstwach autorka prezentuje sprawdzone sposoby, które powstrzymują potrzebę „naprawiania” dziecka oraz pomagają skutecznie komunikować swoje oczekiwania oraz wprowadzać zasady, które będą wspólnie przestrzegane. Poradnik podpowiada: - w jaki sposób rozwijać potencjał dziecka od najmłodszych lat, - jak prowadzić rozmowy nastawione na zmianę zachowania dziecka, tak aby nie kończyły się kolejną awanturą, - jak pomóc dziecku radzić sobie z porażką, - jak wzmocnić jego wiarę we własne umiejętności, - w jaki sposób mądrze chwalić i krytykować, - jak pomóc dziecku realizować jego pasje i cele, - jak budować emocjonalne zasoby małego człowieka.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

8 osób kupiło
15
Chory kotek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chory kotek
Dostępny
215 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

7 osób kupiło
16
Historia Polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia Polski
Dostępny
13 szt.

Oddajemy w Państwa ręce Historię Polski, która w zwięzły sposób przedstawia dzieje naszego kraju od czasów prehistorycznych aż do dziś. Książka została podzielona na części wyznaczane wydarzeniami o przełomowym dla naszego kraju znaczeniu. Stąd mamy rozdziały dotyczące: prehistorii ziem polskich, początków państwa polskiego, Polski pod rządami Piastów, Andegawenów, Jagiellonów i królów elekcyjnych, ziem polskich pod zaborami i w czasie I wojny światowej, okresu międzywojennego oraz II wojny światowej i wreszcie Rzeczpospolitej po 1945 r. i 1989 r. W publikacji nie wzięto pod uwagę zagadnień związanych z gospodarką i kulturą Polski oraz nie zamieszczono opisu szerokiego tła – powszechnej historii świata. Część faktów pominięto, o niektórych zaś tylko wspomniano. Nie ma bowiem możliwości, aby w sposób wyczerpujący przedstawić tak niezwykle bogate dzieje Polski w niewielkim tomie. Całość uzupełniają czarno-białe rysunki i barwne fotografie. Mamy nadzieję, że Historia Polski stanie się inspiracją do dalszego indywidualnego poznawania dorobku naszych przodków, którzy przez wiele lat byli poddawani naciskom obcych rządów. Ich walka o przetrwanie i zachowanie tożsamości, toczona konsekwentnie i z uporem, sprawiła, że dziś możemy cieszyć się tak upragnioną przez nich wolnością.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

7 osób kupiło
17
Wielcy malarze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielcy malarze
Dostępny
72 szt.

Publikacja zawiera wybrane sylwetki malarzy którzy odegrali znaczącą rolę w historii sztuki. Czytelnik znajdzie tu ważne informacje biograficzne i ciekawostki z ich życia. Dzieło prezentuje m.in. sylwetki: Vincent van Gogha. Jana Matejki, C. Moneta, Rembrandta, Wyspiańskiego czy Pablo Picasso.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

7 osób kupiło
18
Bazgraki kodują, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bazgraki kodują, wydanie 2
Dostępny
190 szt.

Bazgraki kodują to zabawy z podstaw programowania dla przedszkolaków. Dzięki sympatycznym stworkom, kodowanie stanie się fascynującą przygodą i wyzwaniem przygotowującym do nauki matematyki, informatyki i robotyki. Szyfry, rebusy i zagadki pomogą dzieciom w nauce prostych algorytmów, uzupełnianiu sekwencji oraz kodowaniu informacji za pomocą symboli graficznych. Polecenia zostały opracowane tak, aby dziecko w nauce programowania widziało użyteczne możliwości i rozwijało sposób uczenia się zgodnie z ideą STEM – nowym podejściem do nauki polegającym na rozwiązywaniu problemów metodą prób i poprawek. To integracja nauk ścisłych, nowoczesnych technologii, inżynierii, matematyki.

25,90 zł
18,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 6,91 zł

6 osób kupiło
19
Krzyżówki łamigłówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krzyżówki łamigłówki
Dostępny
633 szt.

Chętnie rozwiązujesz krzyżówki? Jesteś fanem wykreślanek, łamigłówek i różnego rodzaju zagadek logicznych? Jeśli tak, sięgnij po te zbiory ciekawych zadań, które pozwolą ci ćwiczyć szare komórki i zapewnią wiele godzin świetnej zabawy.

12,53 zł
9,99 zł

Rabat 20,3%
oszczędzasz 2,54 zł

6 osób kupiło
20
Piesek hau, hau - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piesek hau, hau
Dostępny
327 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

6 osób kupiło
21
Wybitni pisarze i poeci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybitni pisarze i poeci
Dostępny
48 szt.

Album prezentuje sylwetki trzydziestu dziewięciu światowych i polskich pisarzy oraz poetów, tworzących od czasów starożytnych do współczesności. Znajdują się wśród nich najwybitniejsi i najpopularniejsi twórcy, reprezentatywni przedstawiciele poszczególnych epok, okresów i nurtów literackich, a także laureaci Nagrody Nobla w dziedzinie literatury. Poszczególne hasła przedstawiają najważniejsze fakty z życia oraz charakterystykę twórczości i największe dzieła danego autora.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

6 osób kupiło
22
Paweł i Gaweł - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paweł i Gaweł
Dostępny
216 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

6 osób kupiło
23
Kangurek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kangurek
Dostępny
144 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

5 osób kupiło
24
Smutny jeżyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smutny jeżyk
Dostępny
149 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

5 osób kupiło
25
Pingwinek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pingwinek
Dostępny
125 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

5 osób kupiło
26
Kotek miau, miau - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kotek miau, miau
Dostępny
227 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

5 osób kupiło
27
Kaczka kwa, kwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaczka kwa, kwa
Dostępny
121 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

4 osoby kupiły
28
Uniwersytet 5-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uniwersytet 5-latka
Dostępny
47 szt.

Ta seria książek z ciekawymi zadaniami oraz naklejkami i wkładkami do wycięcia pomoże dziecku utrwalić podstawową wiedzę potrzebną na kolejnych etapach edukacji przedszkolnej. Poziom trudności zadań jest dostosowany do wieku dziecka, tak, by kolorując, rysując po śladzie, szukając różnic czy klasyfikując elementy według wybranych cech, mogło ono rozwijać różne umiejętności: spostrzegawczość, koncentrację, koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie i wyobraźnię. Pod każdym ćwiczeniem znajdują się wskazówki dla rodziców.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

4 osoby kupiły
29
Pieseczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieseczek
Dostępny
119 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

4 osoby kupiły
30
Krzyżówki łamigłówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krzyżówki łamigłówki
Dostępny
254 szt.

Chętnie rozwiązujesz krzyżówki? Jesteś fanem wykreślanek, łamigłówek i różnego rodzaju zagadek logicznych? Jeśli tak, sięgnij po te zbiory ciekawych zadań, które pozwolą ci ćwiczyć szare komórki i zapewnią wiele godzin świetnej zabawy.

11,99 zł
9,99 zł

Rabat 16,7%
oszczędzasz 2,00 zł

4 osoby kupiły
31
Bazgraki i liczby, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bazgraki i liczby, wydanie 2
Dostępny
121 szt.

Bazgraki i liczby to zestaw zadań przygotowanych dla przedszkolaków, które rozpoczynają naukę pisania i liczenia. Specjalnie przygotowane zagadki to gwarancja wspaniałej zabawy połączonej z rozwojem umiejętności: spostrzegania wzrokowego, grafopercepcji oraz koordynacji oko-ręka.

25,90 zł
18,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 6,91 zł

4 osoby kupiły
32
Moja kaligrafia - szlaczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja kaligrafia - szlaczki
Dostępny
161 szt.

Prezentowany zeszyt przeznaczony jest dla dzieci od 5 roku życia. Rodzice i ich pociechy znajdą tu ćwiczenia wspomagające wszechstronny rozwój oraz ciekawe i mądre zabawy. Mały uczeń, rozwiązując je: • doskonali zdolności manualne i precyzję ruchów, • przygotowuje rękę do nauki pisania, • uczy się logicznego myślenia i kojarzenia elementów, • rozwija wyobraźnię. Książeczka została starannie opracowana merytorycznie i graficznie. Zadbano o to, by każde ćwiczenie dostarczało przyjemności i było dostosowane do wieku i zainteresowań przedszkolaków. Całość uzupełniono zaś zestawem barwnych naklejek.

4,90 zł
3,99 zł

Rabat 18,6%
oszczędzasz 0,91 zł

3 osoby kupiły
33
Fatima. Objawienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fatima. Objawienia
Dostępny
61 szt.

Fatima to wyjątkowe miejsce, o którym z pewnością słyszał każdy katolik. W książce znajdziemy opisy sześciu objawień, które miały miejsce w Fatimie, a także dowiemy się dzięki niej, jak wyglądało przesłanie Maryi do całego świata. Poznamy treść tajemnic fatimskich i dodatkowo przekonamy się, jak ogromna więź łączyła polskiego papieża, Jana Pawła II z fatimskimi wydarzeniami. Lektura ta pozwoli nam również na przeniesienie się do obecnej Fatimy. Będziemy mogli zwiedzić Sanktuarium Matki Bożej w Fatimie i zachwycić się jego pięknem.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

3 osoby kupiły
34
Najświętsze Serce Jezusa. Rozważania wezwań Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najświętsze Serce Jezusa. Rozważania wezwań Litanii do Najświętszego S...
Dostępny
2 szt.

Książeczka, oprócz modlitewnych refleksji, opartych m.in. na pochodzących z różnych lat rozważaniach Jana Pawła II przed modlitwą Anioł Pański, zawiera także samą litanię oraz akty poświęcenia, wynagrodzenia i oddania Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Zbiór ten może więc być pomocą nie tylko w odprawianiu nabożeństw czerwcowych, ale także w pogłębionej osobistej modlitwie do Serca Jezusa, do której Ojciec Święty Jan Paweł II zachęcał w czerwcu 2004 roku słowami: „Nikt nie może naprawdę poznać Jezusa, jeśli nie zgłębi Jego Serca, to znaczy nie dotrze do wnętrza Jego Bosko-ludzkiej Osoby”.

7,00 zł
5,99 zł

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

3 osoby kupiły
35
Piasek kinetyczny- zestaw 400g - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,90 zł
12,99 zł

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

3 osoby kupiły
36
O wschodzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O wschodzie
Dostępny
2630 szt.

Marcin Kydryński, Madras, luty 1997 W zimowe dni drugiego roku wielkiej choroby, nie ruszając się z domu, wróciłem na Wschód. Przez dwa miesiące, codziennie o wschodzie słońca siadałem nad moimi zdjęciami sprzed dwudziestu pięciu lat, przeglądałem dzienniki dawnych wypraw. Wracałem do książek o filozofii, kulturze i dziejach Dalekiego Wschodu. Powstało kilkadziesiąt wspomnień, refleksji, swoistych „oddechów przeszłości”. Różnią się od siebie objętością, formą, stylem, z pewnością stopniem poczucia humoru (niektóre wydają się zabawne, inne wprost przeciwnie), tak jak różny bywał w tych dniach człowiek, który je spisywał. Stały się swoistą terapią, ale też nieuchronnie kroniką tęsknoty i lęku. Przede wszystkim zaś, jak bodaj wszystko, co piszę i fotografuję, próbą zatrzymania tego, co minione. Utrwalenia, co pojedyncze. O Wschodzie jest książką intymną, chwilami wręcz ostentacyjnie, dojmująco szczerą. Autor nazywa ją swoją duchową autobiografią. Wraca nie tylko na Wschód, ale i do świata dzieciństwa, pierwszych miłości, olśnień w sztuce i dramatu utraty najbliższych. „Wierzę, że przywołana przy tej okazji osobista antologia myśli Wschodu przyniesie Państwu, w te i przyszłe niełatwe dni, pewne pocieszenie”.

69,90 zł
55,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,98 zł

3 osoby kupiły
37
Rymowane zagadki matematyczne, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rymowane zagadki matematyczne, wydanie 2
Dostępny
34 szt.

Jak ułatwić dziecku rozwiązywanie zadań matematycznych? Postaw na naukę w formie zabawnych wierszyków i łamigłówek! Rymowane zagadki matematyczne to książka o matematyce na wesoło. Rymowana forma uatrakcyjnia zadania, ułatwia zapamiętanie treści i rozwija poczucie rytmu, które jest ważnym elementem przygotowania do edukacji matematycznej. W środku czeka wiele różnorodnych zadań, z których każde przedstawione jest w żartobliwej i rymowanej formie. Krótkie wierszyki dotyczą m.in. dodawania i odejmowania oraz ustalania kolejności. Poziom ćwiczeń jest dostosowany do uczniów pierwszych klas szkół podstawowych.

32,90 zł
23,69 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,21 zł

3 osoby kupiły
38
Stefek Burczymucha - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stefek Burczymucha
Dostępny
109 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

3 osoby kupiły
39
Koteczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koteczek
Dostępny
134 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

3 osoby kupiły
40
Uniwersytet 4-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uniwersytet 4-latka
Dostępny
120 szt.

Ta seria książek z ciekawymi zadaniami oraz naklejkami i wkładkami do wycięcia pomoże dziecku utrwalić podstawową wiedzę potrzebną na kolejnych etapach edukacji przedszkolnej. Poziom trudności zadań jest dostosowany do wieku dziecka, tak, by kolorując, rysując po śladzie, szukając różnic czy klasyfikując elementy według wybranych cech, mogło ono rozwijać różne umiejętności: spostrzegawczość, koncentrację, koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie i wyobraźnię. Pod każdym ćwiczeniem znajdują się wskazówki dla rodziców.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

3 osoby kupiły
41
Polska. Na tropie historii, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska. Na tropie historii, wydanie 2
Dostępny
62 szt.

Polska. Na tropie historii to wyjątkowa, wielkoformatowa książka, dzięki której dziecko pozna historię Polski i wysłucha opowieści o dziejach naszego kraju. Wprowadź dziecko do fascynującego świata historii przedstawionej w zrozumiały i obrazowy sposób, gdzie czytelnik jest w samym centrum wydarzeń. Od dynastii Piastów do życia w PRL-u. Wypatrujcie bohaterów z różnych okresów historycznych, poznajcie ich codzienność, zadania i charakterystyczne dla nich elementy ubioru, wyposażenia wnętrz i otoczenia. Przyjrzyjcie się dokładnie, kolorowe plansze kryją mnóstwo fascynujących szczegółów, których nie można pominąć. 12 ilustracji tworzy grę obserwacyjną, która rozwija spostrzegawczość i koncentrację u najmłodszych. Jak żyli mieszkańcy średniowiecznego miasta? W co ubierała się szlachta? Co czekało na pasażerów w czasie rejsu transatlantykiem „Batory”? Dzięki audioprzewodnikowi do pobrania czytelnik pozna odpowiedzi na wszystkie pytania, angażując podczas korzystania z książki zmysł wzroku i słuchu.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

3 osoby kupiły
42
Wielcy nobliści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielcy nobliści
Dostępny
18 szt.

Publikacja zawiera wybrane sylwetki laureatów Nagrody Nobla w różnych dziedzinach, w tym również wybitnych Polaków, którzy odegrali znaczącą rolę w historii literatury i nauk ścisłych. Czytelnik znajdzie tu ważne informacje biograficzne, ciekawostki i okoliczności przyznania im nagrody.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

3 osoby kupiły
43
Moja segregacja śmieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja segregacja śmieci
Dostępny
279 szt.

Moja segregacja śmieci, czyli rozrywkowy zeszyt małego ucznia Niezbędnik każdego ekobohatera! W walce o dobro planety nie jesteś sam – u twojego boku stają ekozwierzaki. Zebrane przez nie ekozasady i ekozabawy uwrażliwiają na delikatność przyrody, przestrzegają przed nieodwracalnością zmian i pokazują, jak dbać o środowisko w myśl zasady: odpowiednio wrzucaj – byle gdzie nie wyrzucaj! Pierwsze kroki i wielkie susy w cudownym świecie nauki!

3,90 zł
2,99 zł

Rabat 23,3%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
44
Elementarz 2-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementarz 2-latka
Dostępny
111 szt.

Elementarz 2-latka to materiał ćwiczeniowy dla wychowawców przedszkoli i znakomita pomoc dla rodziców, którzy chcą ćwiczyć ze swoimi dziećmi niezbędne im umiejętności. Dodatkowym atutem książek są wskazówki dla rodziców, które opisują cel ćwiczenia i wyjaśniają, jak należy pomóc dziecku przy danym zadaniu.

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
45
Miś gaduła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miś gaduła
Dostępny
139 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
46
Matematyka. Graficzne karty pracy dla szkoły podstawowej. Zestaw 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka. Graficzne karty pracy dla szkoły podstawowej. Zestaw 4
Dostępny
21 szt.

Matematyka. Graficzne karty pracy dla szkoły podstawowej. Część 4 to zestaw graficznych notatek i kart pracy z zakresu: • obliczeń praktycznych (zegar, kalendarz, proporcje, skala liczbowa, zadania tekstowe, droga, prędkość, czas), • procentów, symetrii, • koła i okręgu, • ostrosłupów, brył obrotowych, • i innych. Zestaw zawiera: • 40 kart pracy, • 33 karty z notatkami, • karty z rozwiązaniami.

58,00 zł
55,10 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,90 zł

2 osoby kupiły
47
Szczęśliwe związki. O miłości, wolności i szczęściu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczęśliwe związki. O miłości, wolności i szczęściu
Dostępny
4239 szt.

Kontynuacja bestselleru Jestem szczęśliwym singlem. Z tej książki nauczysz się jak być w szczęśliwym związku i znajdziesz odpowiedzi na pytania: • Jak kochać szczęśliwie? • Czym są zdrowe granice i co zrobić kiedy partner je przekracza? • Dlaczego ciągle zakochujesz się w niewłaściwych facetach? • Jakie są Twoje podświadome wzorce miłości? • Jak być asertywnym? • Dlaczego powstają toksyczne relacje? • Dlaczego w konfliktowej sytuacji ON krzyczy, a ona płacze? • Na czym polega rozmowa partnerska? Jak stworzyć szczęśliwy związek? Praktyczny poradnik z interaktywnymi ćwiczeniami.

54,90 zł
43,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,98 zł

2 osoby kupiły
48
Mniszki pierwszej Rzeczpospolitej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mniszki pierwszej Rzeczpospolitej
Dostępny
2 szt.

Książka omawia dzieje i duchowość klasztorów żeńskich w epoce Pierwszej Rzeczpospolitej – od drugiej połowy XV do końca XVIII wieku. Publikacja nie ma charakteru ściśle naukowego, jednak nie pozwala sobie na dowolność i ściśle trzyma się źródeł. Jest ona bogatym kompendium wiedzy o zakonach norbertanek, benedyktynek, karmelitanek bosych, wizytek i kanoniczek Ducha Świętego. Podejmując lekturę Mniszek, Czytelnik zapozna się z realiami życia klasztornego, ukazanymi na tle historycznym, a także z sylwetkami najbardziej zasłużonych sióstr zakonnych. Książka ta nosi tytuł „mniszki” a nie „mistyczki” pierwszej Rzeczpospolitej. Ekstazy, wizje, łaski nadzwyczajne, są niższe od spokojnego trwania w Bogu, od rozkoszowania się Nim w uciszonym sercu. Ponieważ jednak w Polsce mistyka skojarzyła się ze swymi fenomenami, wybieram niniejszy tytuł. Nie wysuwam żadnych hipotez. Uważny czytelnik potrafi sam wysnuć wnioski. Jadwiga Stabińska OSBap

24,00 zł
17,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,01 zł

3 osoby kupiły
49
Bazgraki piszą i czytają, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bazgraki piszą i czytają, wydanie 2
Dostępny
123 szt.

Bazgraki piszą i czytają (3–6 lat) to wciągające zabawy z sympatycznymi bohaterami, dzięki którym dzieci nauczą się czytać i pisać proste wyrazy. Różnorodne zadania i zabawna fabuła rozwijają zainteresowania dziecka, a przy okazji ćwiczą wzrok, słuch oraz sprawność manualną, by przedszkolaki przygotowały się do wczesnoszkolnych wyzwań.

25,90 zł
18,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 6,91 zł

2 osoby kupiły
50
Tylko na chwilę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tylko na chwilę
Dostępny
157 szt.

Romans bez zobowiązań i zakazany związek z szefem! Gdy po śmierci ojca, znanego senatora, dziewiętnastoletnia Lauren Sanders stała się posiadaczką dowodów obciążających wielu polityków oraz kilkanaście wpływowych rodzin, musiała wyjechać ze Stanów Zjednoczonych. Po dziesięciu latach wraca do ojczyzny, gdzie znajduje pracę w jednym z klubów, którego właścicielem jest przystojny i tajemniczy Logan Scott. Mężczyzna ma jedną zasadę – nie zatrudnia kobiet na stanowiskach menadżerskich w obawie o ich bezpieczeństwo. Przez jakiś czas nie wie, że Christopher, jego przyjaciel i prawa ręka, zaproponował tę posadę właśnie Lauren. Szybko okazuje się, że kobieta ma nietypowe pomysły na prowadzenie dyskoteki oraz restauracji, a jej przyjęcie do pracy nie było wcale złą decyzją. Jednak problem pojawia się, gdy Logan zaczyna patrzeć na podwładną nie tak, jak powinien. Między nimi narasta napięcie i elektryzujące pożądanie, z którym nie potrafią walczyć. Oboje skrywają wiele sekretów i zdecydowanie nie chcą angażować się w żaden stały związek. Spragnieni swojej bliskości decydują się na romans bez zobowiązań. Mogą się nim cieszyć jedynie przez chwilę, ponieważ ich sielankę przerywa pojawienie się rodziców Logana, którzy przypominają mu, że zobowiązał się poślubić kobietę, którą dla niego wybrali. Logan wie, że nie ma wyjścia.

41,90 zł
33,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,38 zł

2 osoby kupiły
51
Sztuka i przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka i przyjaciele
Dostępny
18 szt.

Danuta Wróblewska poświęciła swoje życie przede wszystkim krytyce artystycznej, pisała również prace naukowe z zakresu historii sztuki, uprawiała eseistykę, a nawet poezję. Poszukiwała sztuki opierającej się czasowi, ciążącej ku nieśmiertelności. „Sztuka prawdziwa jest sprawą bardzo poważną. Szukamy jej, zdając sobie z tego sprawę albo nie zdając, tak jak się szuka okrucha wieczności. I każde spotkanie galeryjne i muzealne jest u wielu ludzi podbite nadzieją na odkrycie czegoś ważnego w obrazie, czego jeszcze nie znamy. Czy jeden milion malarzy zajętych rywalizacją ze sobą albo odkrywaniem nowych rewolucyjnych technik wie, że w gruncie rzeczy nam nie chodzi o wyścig, ani tym bardziej o rewolucję? Tylko o tajemnicę świata i nasz w tej tajemnicy udział?” – pisała w 1997 roku na łamach „Pokazu”. fragment wstępu Karoliny Zychowicz

89,00 zł
63,19 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 25,81 zł

2 osoby kupiły
52
Media dwudziestolecia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Media dwudziestolecia
Dostępny
31 szt.

Pełna fascynujących postaci i ciekawostek. W niebanalnej oprawie graficznej. Opatrzona propozycjami zadań i projektów do samodzielnej realizacji. Dwudziestolecie międzywojenne to okres pod wieloma względami wyjątkowy, choć trudny. Powiew wolności działał ożywczo na rozmaite obszary życia. Atmosfera sprzyjała rozwojowi biznesu, handlu, nauki, a także kultury i sztuki. Obok uznanych dziedzin rozwijały się także zupełnie nowe – media XX wieku. Kolejny tom z serii „20 lat XX wieku” pokazuje barwny świat fotografii, radia, filmu, czasopism oraz początki telewizji – mediów, które w latach dwudziestych i trzydziestych ubiegłego stulecia zawładnęły sercami szerokiej publiczności.

42,00 zł
29,82 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 12,18 zł

2 osoby kupiły
53
Gra Wodna 14x7 Flaming Mc Disp 24/72/216 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,67 zł
8,99 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 2,68 zł

2 osoby kupiły
54
Hopsasa! Gra loteryjka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hopsasa! Gra loteryjka
Kapitan Nauka - gry, od 2 lat
Dostępny
172 szt.

Gra loteryjka. Hopsasa! (2+) to tematyczna gra dla przedszkolaków, które uwielbiają śmiałe wygibasy. Dzieci poznają zabawy i aktywności ruchowe na świeżym powietrzu lub w domu, a także doskonalą spostrzegawczość i refleks w wyszukiwaniu szczegółów. Celem gry jest przyporządkowanie żetonów do plansz i ułożenie ich w odpowiednich miejscach. Przy okazji gracze zdobywają wiedzę m.in. o tym, w co i czym się bawić w określonych porach roku, a także zaczynają rozgrzewkę już podczas rozgrywki. Gra na refleks i spostrzegawczość! W co się bawić zimą? Gdzie i kiedy najlepiej puszczać latawce? Do czego służy wstążka? Gra  loteryjka. Hopsasa! (2+) to zabawa na spostrzegawczość doskonaląca również umiejętność opowiadania. Kolorowe ilustracje Patrycji Fabickiej w barwny i realistyczny sposób przedstawiają maluchy w ruchu i zachęcają do opisywania i odtwarzania ulubionych zabaw. Proste zasady pozwalają skoncentrować się na rozgrywce i doskonalić refleks oraz koordynację oko-ręka. Grę można dostosować do wieku i możliwości uczestników. Rozwój: poznawanie świata,spostrzegawczość,myślenie logiczne,koordynacja oko-ręka  Autorzy: Patrycja Fabicka – ilustratorka książek dla dzieci, czasopism i gier. Autorka opowiadań w języku polskim i angielskim. Tworzy materiały publikowane tradycyjnie oraz online. W serii również Gra loteryjka. Urodziny tygryska 2+Gra memo. Jednorożce i lamy 3+Gra memo. Królewny i smoki 3+

26,90 zł
20,98 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 5,92 zł

2 osoby kupiły
55
Miłość Kościoła dzisiaj według św. Ignacego Loyoli. Wokół Reguł o trzymaniu z Kościołem św. Ignacego Loyoli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość Kościoła dzisiaj według św. Ignacego Loyoli. Wokół Reguł o trzy...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

Kościół, Oblubienica Jezusa Chrystusa, jest świętą wspólnotą grzeszników. Jako rzeczywistość Bosko-ludzka ma swoje blaski i cienie. Czy można miłować Boga, nie miłując Kościoła? Na czym polega dojrzała miłość wobec Kościoła? Jak dzisiaj, w świecie niezwykle złożonym, prawdziwie miłować Kościół, naszą Matkę? Czy św. Ignacy, żyjący w XVI wieku, w czasach tak trudnych dla Kościoła, może stać się dla nas pomocą w miłowaniu Kościoła? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w niniejszej książce, która jest owocem XXVIII Kursu Duchowości Ignacjańskiej. Opublikowane w niej artykuły zawierają refleksję nad ścieżkami prowadzącymi do dojrzałej miłości Kościoła oraz omówienie konkretnych sposobów osiągnięcia owej dojrzałości, po które sięgało w minionych wiekach wielu chrześcijan, a które możemy wykorzystać także my, u progu XXI wieku.

26,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,01 zł

2 osoby kupiły
56
Polskie ogrody XVIII wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polskie ogrody XVIII wieku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Książka po raz pierwszy prezentuje szeroką panoramę kształtowania się form ogrodowych w XVIII wieku, zarówno regularnych, francuskich, jak i krajobrazowych”. – dr hab. Tadeusz Bernatowicz, prof. ucz. W bogato ilustrowanej monografii autor omawia XVIII-wieczne założenia ogrodowe w kontekście kulturowym, filozoficzno-artystycznym i społecznym, na podstawie materiałów kartograficznych, ikonograficznych, inwentarzy, opisów oraz dzieł literackich. Rodzime rozważania konfrontuje z przemyśleniami zagranicznych badaczy. Publikacja, ukazująca się w cyklu Kurs na Kulturę, jest dziełem kompleksowym i erudycyjnym. Miłośnikom i teoretykom sztuki ogrodowej umożliwia zgłębienie interesujących ich zagadnień i dostarcza wskazówek do własnych studiów. Książka powstała na podstawie pracy doktorskiej dr. Seweryna Malawskiego pt. „Polskie ogrody rezydencjonalne XVIII wieku w świetle materiałów źródłowych. Rośliny i kompozycje”, obronionej w 2019 r., napisanej pod kierunkiem dr hab. Ireny Rolskiej, prof. ucz., w Instytucie Historii Sztuki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. Rozprawa otrzymała I nagrodę w Konkursie NCK na najlepszą pracę doktorską z dziedziny nauk o kulturze.

67,00 zł
47,57 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 19,43 zł

1 osoba kupiła
57
Szeptacz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szeptacz
Dostępny
195 szt.

Wciągający. Przerażający. Klimatyczny. O tym thrillerze mówi cały świat!Jedna z najbardziej oczekiwanych premier 2019 roku. Prawa do wydania powieści sprzedano do 25 krajów.Jeśli drzwi nie zamkniesz w porę, szeptać zacznie ktoś wieczorem...Pisarz Tom Kennedy nie potrafi pogodzić się z nagłą śmiercią żony. Tęsknota za nią staje się szczególnie dotkliwa w momentach, gdy nie może znaleźć wspólnego języka ze swoim synem. Obaj mają nadzieję, że zmiana otoczenia pozwoli im uporać się z traumą.Senne Featherbank wydaje się idealne, by zacząć wszystko od nowa. Ale miejscowość ma swoją mroczną przeszłość. Dwadzieścia lat wcześniej seryjny morderca zamordował tu pięciu kilkuletnich chłopców. Prasa nadała mu przezwisko Szeptacz, ponieważ w nocy miał w zwyczaju szeptać pod oknami swych ofiar.Kiedy dochodzi do zaginięcia małego chłopca, koszmar sprzed lat powraca. Prowadzący śledztwo detektywi dostrzegają niepokojące podobieństwo do sprawy Szeptacza...Na początku jest dziwnie, potem strasznie, następnie przerażająco, a na końcu No cóż, drogi Czytelniku, podejmujesz wyzwanie na własne ryzykoA.J. Finn, autor Kobiety w oknieNajbardziej niepokojący thriller, jaki przeczytałem od czasu "Pierwszego śniegu" Jo Nesb.Alex Michaelides, autor Pacjentki

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

1 osoba kupiła
58
Logika smyka. Zagadki obrazkowe, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Logika smyka. Zagadki obrazkowe, wydanie 2
Dostępny
39 szt.

Logika smyka. Zagadki obrazkowe to zestaw wciągających, opracowanych przez psychologa zabaw, które rozbudzą w dziecku ciekawość świata i zadbają o wsparcie rozwoju poznawczego i społeczno-emocjonalnego. Łamigłówki pozwalają na ćwiczenie myślenia logicznego oraz trening spostrzegawczości i koncentracji.

26,90 zł
19,99 zł

Rabat 25,7%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
59
Krwawy obowiązek. Polina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krwawy obowiązek. Polina
Dostępny
122 szt.

Polina Durov, jak na zasady panujące w jej rodzinie mafijnej, dosyć długo pozostawała panną. Wiedziała, że jest łakomym kąskiem dla potencjalnych kandydatów, dlatego robiła wszystko, żeby uniknąć zamążpójścia. Zdecydowanie pomagały w tym plotki krążące na jej temat: że została porzucona przed ołtarzem, że jest siostrą szaleńca, że miało ją wielu mężczyzn. Być może kobiecie nadal udałoby się unikać ślubnego kobierca, gdyby nie powrót byłego narzeczonego. Faceta, który boleśnie ją zranił i nauczył, czym jest nienawiść. Młody capo Franco Callaro został wdowcem, ale to nie znaczy, że zwolniono go z obowiązku posiadania żony. Poza tym potrzebuje dziedzica, który w przyszłości stanie na czele Cosa Nostry. Franco traktuje ślub z Poliną jako układ bez emocji. Planuje podporządkować sobie żonę, żeby szybko zrozumiała, jaka jest jej rola i czego się od niej oczekuje. Jednak mężczyzna nie wie, że między nim a Poliną uczucia od dawna są obecne. Oboje czują do siebie coś bardzo silnego – czystą nienawiść.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

1 osoba kupiła
60
Ojciec Serafin Kaszuba - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Ojciec Serafin Kaszuba
Dostępny
2 szt.

Sługa Boży O. Serafin Kaszuba OFM Cap. (1910–1977) należy do tych heroicznych przedstawicieli Kościoła Milczenia w Związku Radzieckim, którzy w warunkach terroru ideologicznego i walki z religią byli dla wielu, nie tylko katolików, „wszystkim we wszystkich”. Bezustannie tropiony i prześladowany, mimo ciężkich przeciwności przemierzał ów „Włóczęga Boży” rozległe obszary sowieckiego imperium, od rodzinnego Lwowa i Wołynia, aż po daleki Kazachstan, stając się znakiem nadziei na „nieludzkiej ziemi”.

14,90 zł
7,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 7,45 zł

1 osoba kupiła
61
Paski wyrazowo-obrazkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paski wyrazowo-obrazkowe
Dostępny
55 szt.

Paski wyrazowo-obrazkowe to doskonała pomoc do nauki czytania zarówno dla dzieci rozwijających się prawidłowo, jak i dla tych z trudnościami. W skład zestawu wchodzą paski z wyrazami trzy- i czteroliterowymi oraz kolorowymi obrazkami, a także dwa pudełka do samodzielnego złożenia. Mechanizm ćwiczenia jest bardzo prosty. Dorosły, rodzic lub terapeuta, wkłada wybrane paski do pudełeczka tak, by obrazki były niewidoczne. Dziecko odczytuje wyraz, a następnie wyciąga resztę paska z pudełka, żeby sprawdzić, czy poprawnie wykonało zadanie.

24,00 zł
18,99 zł

Rabat 20,9%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
62
Sweet Dreams. Od kultury klubowej do kultury stylu. Opowieść o Nowych Romantykach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sweet Dreams. Od kultury klubowej do kultury stylu. Opowieść o Nowych ...
Dostępny
184 szt.

Okres nowego romantyzmu – New Romantic, jakkolwiek luźno go zdefiniować, z pewnością obrodził w mnóstwo niezwykle wyjątkowych artystów, z których wielu zagorzale propagowało to, co było przez chwilę znane jako „muzyka taneczna białych Europejczyków”: Spandau Ballet, Duran Duran, Soft Cell, Eurythmics, Depeche Mode, Ultravox, Simple Minds, The Normal, The Human League, Heaven 17, Visage, Orchestral Manoeuvres in the Dark, Tubeway Army (a potem Gary Numan), Yazoo, Classix Nouveaux i Japan. Wraz z biegiem lat, gatunek ten stał się jeszcze bardziej podzielony, co zaowocowało takimi zespołami jak Bow Wow Wow, ABC, Funkapolitan, Culture Club, Haysi Fantayzee, Blue Rondo à la Turk, Tears for Fears, Wham! oraz „przebranżowieniem się” grupy Adam and the Ants. Niektóre zespoły powstały w bezpośredniej konsekwencji danej chwili (Spandau, Duran, Culture Club), inne przekształciły się w bardziej błyszczące wersje samych siebie (Simple Minds, Psychedelic Furs, Japan itp.), a inne powstały dość nieoczekiwanie (w tym te związane, na przykład, z Mute Records Daniela Millera). Przez jakiś czas właśnie tak realizowały się marzenia. Słodkie marzenia i sny. Tytułowe Sweet Dreams.

84,90 zł
67,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,98 zł

1 osoba kupiła
63
300 naklejek. Psy i koty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
300 naklejek. Psy i koty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.13

Wyjątkowa propozycja dla prawdziwych miłośników naklejek. W tej książce dzieci znajdą aż 300 naklejek związanych z różnorodnymi rasami psów i kotów. Książka pełna jest łamigłówek, zabaw i ćwiczeń, dzięki którym dziecko nie tylko się bawi, ale również ćwiczy spostrzegawczość i wyobraźnię.

14,99 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
64
Gra Luk 15x24x5 Mc Pingwinki Disp 6/108 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Luk 15x24x5 Mc Pingwinki Disp 6/108
Mega Creative, Mega Creative
Dostępny
80 szt.

22,68 zł
17,99 zł

Rabat 20,7%
oszczędzasz 4,69 zł

1 osoba kupiła
65
Osobliwe opowieści o Jezusie. Analiza nowych apokryfów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osobliwe opowieści o Jezusie. Analiza nowych apokryfów
Dostępny
1 szt.

Niniejsza książka podejmuje bardzo aktualny, a często niezauważany problem powstawania nowych apokryfów. Istotnie, przeciętny czytelnik uważa, że tego typu pisma powstawały tylko w starożytności lub w średniowieczu, a nie zauważa, że nieustannie ukazują się nowe teksty apokryficzne, i to w dwojakiej formie: apokryfów literackich i apokryfów teologicznych. Per Beskowa interesują szczególnie apokryfy teologiczne. Pojawiły się one już w starożytności i stawiały sobie za cel przekazanie określonych tekstów teologicznych lub doktryny pewnej grupy. Takimi utworami były np. różnego rodzaju ewangelie, do naszych czasów zazwyczaj zachowane wyłącznie we fragmentach. Podobne apokryfy znajdziemy w książce Beskowa, a więc będą to teksty powstałe dla szerzenia ideologii, często równie dziwaczne, jak nowotestamentowe apokryfy. Obok nich interesują Beskowa fałszerstwa i jawne oszustwa biblijne, jak np. historia o pobycie Chrystusa w Tybecie, w Indiach i inne. Ks. prof. dr hab. M. Starowieyski

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
66
Chcę, żebyś wiedział - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chcę, żebyś wiedział
Dostępny
22 szt.

Droga do miłości bywa śmiertelnie niebezpieczna Ami, młoda dziewczyna z Nowego Orleanu, wyrusza do słonecznego Miami, by rozwiązać zagadkę śmierci swojego brata. Na miejscu czeka na nią niespodzianka, która wywraca jej świat do góry nogami – Jason nie zginął w tragicznym wypadku! Dostał od życia szansę, by zacząć wszystko od nowa jako przywódca finansowanej przez bajecznie bogatego Davida Warsa prywatnej grupy walczącej z przestępczością. Nie spodziewał się jednak, że jego młodsza siostra go odnajdzie… i postanowi z nim zostać. By jednak na to zasłużyć, Ami musi udowodnić szefowi Jasona, że można jej ufać i jest godna, by stać się częścią „rodziny”. Z każdym dniem zależy jej na tym coraz bardziej, nie tylko ze względu na starszego brata, ale także z powodu jego najlepszego przyjaciela, intrygującego Finna…

44,99 zł
32,84 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

1 osoba kupiła
67
Zemsta Kruka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zemsta Kruka
Dostępny
63 szt.

Pierwszy tom serii „Zemsta Castillo”. Eva Casco nie jest typową księżniczką mafijną, która żyje w złotej klatce i czeka na aranżowane małżeństwo. Dziewczyna jest bękartem. Co prawda ojciec – don prowincji Palermo Francesco Valenti – zapewnił jej dach nad głową i obiecał ją wykształcić, jednak nie oznaczało to, że będzie ją kochał lub traktował z szacunkiem. Kiedy Eva kończy osiemnaście lat, dowiaduje się, jakie plany ma wobec niej ojciec. Dziewczyna otrzyma wykształcenie, ale równocześnie będzie szkolona, aby mogła zostać szpiegiem i zabójcą. Eva odmawia, co kończy się pierwszą lekcją za nieposłuszeństwo. Teraz Eva ma dwadzieścia trzy lata i nie jest już przestraszoną kobietą. To okrutna zabójczyni wykonująca zlecenia bez cienia emocji. Jej kolejne zadanie polega na zdobyciu informacji dotyczących młodego dona prowincji Katanii – Ivo Castillo. Mężczyzna właśnie przejął stery po zmarłym ojcu. Może się okazać, że będzie to pierwsze zlecenie, które sprawi, że Eva zacznie pragnąć od życia czegoś więcej. Czegoś, czego nigdy nie miała. Ale przecież marzenia są dla księżniczek, a ona nigdy nią nie była.

41,90 zł
33,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,38 zł

1 osoba kupiła
68
BMW M4 Coupe Gold RMZ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BMW M4 Coupe Gold RMZ
Daffi
Dostępny
7 szt.

Zabawka - model metalowy z elementami plastikowymi: BMW M4 Coupe Gold RMZ. Skala: 1:32.

29,75 zł
26,48 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,27 zł

1 osoba kupiła
69
Gra Wodna Pojazd 10x17x3 Mc Disp 12/288 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,90 zł
8,99 zł

Rabat 24,5%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
70
Przeoraty - baliwaty - komandorie. Zakon św. Jana Jerozolimskiego i jego placówki na terenie Polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Przeoraty - baliwaty - komandorie. Zakon św. Jana Jerozolimskiego i je...
Dostępny
25 szt.

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że wskutek powojennego przesunięcia granic państwowych Rzeczpospolitej, na jej obecnym terenie znalazło się około czterdziestu interesujących miejsc ściśle związanych z Suwerennym Rycerskim Zakonem Szpitalników św. Jana Jerozolimskiego zwanym Rodyjskim i Maltańskim, czyli joannitami – późniejszymi kawalerami maltańskimi. W miejscach tych istniały bowiem kiedyś jego gospodarcze ekspozytury zwane komandoriami. Niniejsza publikacja jest rodzajem podróży w przestrzeni, ale także w czasie po wszystkich tych miejscach; w pewnych przypadkach odwiedzaniem także miejscowości już na terenie dzisiejszej Rzeczpospolitej nieleżących. Z historycznego punktu widzenia kryterium aktualnej przynależności państwowej wydaje się dość wątłe, jako że placówki powstające w Średniowieczu w ówczesnych księstwach i dzielnicach miały swoją miejscową specyfikę i różnie potoczyły się też ich dzieje... Tadeusz Wojciech Lange Z pierwszego wykształcenia anglista, z zawodu także skandynawista, ale z doktoratem z historii. W ciągu wielu lat pracy na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zajmował się nauczaniem języka angielskiego i norweskiego, a także kulturą i historią Wielkiej Brytanii i Norwegii. W wolnym czasie leksykograf i tłumacz, ale przede wszystkim badacz dziejów joannitów, co zaowocowało szeregiem publikacji o tej tematyce i Krzyżem Oficerskim Orderu Zasługi Zakonu Maltańskiego. Jest członkiem Stowarzyszenia Miłośników Dawnej Broni i Barwy i Polskiego Towarzystwa Heraldycznego.

46,00 zł
23,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 23,00 zł

1 osoba kupiła
71
Za honor i Fuhrera. Bitwy pancerne Waffen-SS 1943-1945 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Za honor i Fuhrera. Bitwy pancerne Waffen-SS 1943-1945
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.12

Will Fey został żołnierzem Wehrmachtu w sierpniu 1939 roku. Służył w 152. batalionie przeciwczołgowym. W 1941 roku uczestniczył w ataku na ZSRR. Przeniesiony do Waffen-SS - jako dowódca Tygrysa w 102. batalionie ciężkich czołgów. walczył w Normandii i ponownie na froncie wschodnim. Szlak bojowy zakończył w maju 1945 r. uczestnicząc w obronie Berlina. W czasie całej wojny zniszczył 80 czołgów przeciwnika. Książka jest osobistą opowieścią autora o najważniejszych bitwach, w których uczestniczył on sam i jego koledzy - dowódcy Panter i Tygrysów, plutonów, kompanii, batalionów czy grup bojowych czołgów z siedmiu elitarnych dywizji pancernych SS.

49,90 zł
39,42 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 10,48 zł

1 osoba kupiła
72
Moja ekologia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja ekologia
Dostępny
84 szt.

Moja ekologia, czyli rozrywkowy zeszyt małego ucznia Niezbędnik każdego ekobohatera! W walce o dobro planety nie jesteś sam – u twojego boku stają ekodzieciaki. Zebrane przez nie ekozasady i ekozabawy uwrażliwiają na delikatność przyrody, przestrzegają przed nieodwracalnością zmian i pokazują, jak dbać o środowisko – nasz wspólny dom! Pierwsze kroki i wielkie susy w cudownym świecie nauki!

3,29 zł
2,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 0,30 zł

1 osoba kupiła
73
Angielski. Gryzmołki, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski. Gryzmołki, wydanie 2
Dostępny
67 szt.

Gryzmołki. Angielski to pakiet zagadek, które pomogą dziecku na początkowym etapie nauki języka angielskiego. Dzięki angażującym zadaniom, najmłodsi poćwiczą pamięć oraz spostrzegawczość przy okazji poznając niezbędne angielskie słówka. W zestawie znajduje się aż 60 kreatywnych zadań związanych z językiem angielskim. Podczas rozwiązywania zagadek dzieci nabędą praktyczną znajomość podstawowego słownictwa. Wszystkie łamigłówki można wypełniać wielokrotnie dzięki zmywalnym kartom i suchościeralnemu flamastrowi. To szczególnie przydatne podczas wspólnej zabawy z rodzeństwem i rówieśnikami.

26,90 zł
19,99 zł

Rabat 25,7%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
74
Tempo Of The Damned, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tempo Of The Damned, 2 LP
Exodus, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

Lista utworów: LP 1 Strona A 1. Scar Spangled Banner 2. War Is My Shepherd 3. Blacklist Strona B 1. Shroud Of Urine 2. Forward March LP 2 Strona C 1. Culling The Herd 2. Sealed With A Fist 3. Throwing Down Strona D 1. Impaler 2. Tempo Of The Damned 3. Dirty Deeds Done Dirt Cheap

100,90 zł
92,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,07 zł

1 osoba kupiła
75
Image, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Image, LP
Sons Whispering, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.12

Lista utworów: 1. Stalemate 2. Got A Light 3. Alone 4. Skin 5. No Time 6. Fragments 7. Hollow 8. Waste 9. Dense 10. No Image

106,90 zł
98,35 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

76
The Art Of War, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Art Of War, LP
Sabaton, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

180,90 zł
166,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 14,47 zł

77
A Loner, 2 LP białe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Loner, 2 LP białe
Hangman's Chair, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Lista utworów: LP 1 Strona A 1. An Ode To Breakdown 2. Cold & Distant 3. Who Wants To Die Old Strona B 1. Storm Resounds 2. Supreme LP 2 Strona C 1. Pariah And The Plague 2. Loner 3. Second Wind Strona D 1. A Thousand Miles Away

100,90 zł
92,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,07 zł

78
Summer Sun Like Stone Sean Ono Lennon Remix, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Summer Sun Like Stone Sean Ono Lennon Remix, LP
Matt Berry, Acid Jazz / Pias
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: Strona A 1. Summer Sun (Sean Ono Lennon Remix) Remix – Sean Lennon Strona B 1. Like Stone (Sean Ono Lennon Remix) Remix – Sean Lennon

65,90 zł
79
Oochya, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oochya, LP
Stereophonics, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Hanging On Your Hinges 2. Forever 3. When You See It 4. Do Ya Feel My Love? 5. Right Place Right Time 6. Close Enough To Drive Home 7. Leave The Light On 8. Running Round My Brain 9. Every Dog Has Its Day 10. You're My Soul 11. All I Have Is You 12. Made A Mess Of Me 13. Seen That Look Before 14. Don't Know What Ya Got 15. Jack In A Box

134,90 zł
124,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

80
Ok Cowboy Lp, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ok Cowboy Lp, Winyl
Vitalic, Pias
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.09

1. Polkamatic 2. Poney Part I 3. My Friend Dario 4. Wooo 5. La Rock 01 6. The Past 7. No Fun 8. Poney Part II 9. Repair Machines 10. Newman 11. Trahison 12. U And I 13. Valletta Fanfares

121,90 zł
Powiadomienie
81
Crawler LP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crawler LP BLACK, Winyl
Idles, Partisan / Pias
Dostępny
20 szt.

1.MTT 420 RR 2.The Wheel 3.When The Lights Come On 4.Car Crash 5.The New Sensation 6.Stockholm Syndrome 7.The Beachland Ballroom 8.Crawl! 9.Meds 10.Kelechi 11.Progress 12.Wizz 13.King Snake 14.The End

97,90 zł
90,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

82
Hop Up, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hop Up, CD
Dostępny
20 szt.

1.Deep Down Way Out 2.Look Who's Talking Now 3.Bigger 4.Yup Yup Yup Yup 5.High Kicking 6.No End To Love 7.Hey You Hop Up 8.Make You Happy 9.Big Skies Silly Faces 10.Silver 11.Way To Go

58,90 zł
83
Cryptozoo OST LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cryptozoo OST LP, Winyl
JOHN CARROLL KIRBY, Stones Throw / Pias
Dostępny
7 szt.

97,90 zł
84
Scarlet Holliday LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scarlet Holliday LP, Winyl
Mono, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.13

1.SCARLET HOLIDAYMONO 2.FIRST WINTERMONO 3.EPILOGUEMONO

104,90 zł
96,51 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,39 zł

85
Oui, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oui, CD
Urge Overkill, Mystic Production
Dostępny
10 szt.

1.Freedom! 2.A Necessary Evil 3.Follow My Shadow 4.How Sweet The Light 5.I Been Ready 6.A Prisoner's Dilemma 7.Forgiven 8.Totem Pole 9.Litany 10.I Can't Stay Glad@U 11.Won't Let Go 12.Snow

86,90 zł
79,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,95 zł

86
Hordes Of Zombies LP MAGENTA, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hordes Of Zombies LP MAGENTA, Winyl
Terrorizer, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.22

1. Intro 2. Hordes Of Zombies 3. Ignorance And Apathy 4. Subterfuge 5. Evolving Era 6. Radiation Syndrome 7. Flesh To Dust 8. Generation Chaos 9. Broken Mirrors 10. Prospect Of Oblivion 11. Malevolent Ghosts 12. Forward To Annihilation 13. State Of Mind 14. A Dying Breed 15. Wretched (Bonus Track) 16. Hordes Of Zombies (Demo Version)

110,90 zł
102,03 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,87 zł

87
Oui LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oui LP, Winyl
Urge Overkill, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.09

110,90 zł
102,03 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,87 zł

88
Kruller, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kruller, CD
AUTHOR & PUNISHER, Relapse Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.12

68,90 zł
65,46 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,44 zł

89
Phantom Cabinet Vol 1 LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Phantom Cabinet Vol 1 LP, Winyl
PEPE DELUXE, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.31

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

90
Worship, 2 LP (kolorowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worship, 2 LP (kolorowe)
Hypocrisy, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.25

Lista utworów: LP 1 Strona A 1. Worship 2. Chemical Whore 3. Greedy Bastards Strona B 1. Dead World 2. We’re The Walking Dead 3. Brotherhood Of The Serpent LP 2 1. Children Of The Gray 2. Another Day 3. They Will Arrive Strona D 1. Bug In The Net 2. Gods Of The Underground

110,90 zł
102,03 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,87 zł

91
A Loner, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Loner, CD
HANGMAN'S CHAIR, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

01. An Ode To Breakdown 02. Cold & Distant 03. Who Wants To Die Old 04. Storm Resounds 05. Supreme 06. Pariah And The Plague 07. Loner 08. Second Wind 09. A Thousand Miles Away

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

92
Acts Of God, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Acts Of God, CD
Immolation, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Abandoned 2. An Act Of God 3. The Age Of No Light 4. Noose Of Thorns 5. Shed The Light 6. Blooded 7. Overtures Of The Wicked 8. Immoral Stain 9. Incineration Procession 10. Broken Prey 11. Derelict Of Spirit 12. When Halos Burn 13. Let The Darkness In 14. And The Flames Wept 15. Apostle

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

93
Ciekawy świat. Dzień w przedszkolu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawy świat. Dzień w przedszkolu
Dostępny
93 szt.

„Ciekawy świat” to wyjątkowa seria edukacyjna dla dzieci w wieku 4–5 lat. Każda z części poświęcona jest innemu obszarowi, tak ważnemu w rozwoju każdego przedszkolaka. Atrakcyjną formę, przypominającą obrazkowy atlas, dopełniają strony aktywnościowe, które należy uzupełnić naklejkami. W każdej części serii znajdują się też informacje i ciekawostki, napisane w przystępny dla dziecka sposób.

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

94
Ciekawy świat. Przyroda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawy świat. Przyroda
Dostępny
151 szt.

„Ciekawy świat” to wyjątkowa seria edukacyjna dla dzieci w wieku 4–5 lat. Każda z części poświęcona jest innemu obszarowi, tak ważnemu w rozwoju każdego przedszkolaka. Atrakcyjną formę, przypominającą obrazkowy atlas, dopełniają strony aktywnościowe, które należy uzupełnić naklejkami. W każdej części serii znajdują się też informacje i ciekawostki, napisane w przystępny dla dziecka sposób.

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

95
Ciekawy świat. Bezpieczeństwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawy świat. Bezpieczeństwo
Dostępny
138 szt.

„Ciekawy świat” to wyjątkowa seria edukacyjna dla dzieci w wieku 4-5 lat. Każda z części poświęcona jest innemu obszarowi, tak ważnemu w rozwoju każdego przedszkolaka. Atrakcyjną formę, przypominającą obrazkowy atlas, dopełniają strony aktywnościowe, które należy uzupełnić naklejkami. W każdej części serii znajdują się też informacje i ciekawostki, napisane w przystępny dla dziecka sposób. Bezpieczeństwo w tej części dzieci dowiedzą się, jak bezpiecznie przejść przez ulicę, jak przygotować się do jazdy na rowerze, dlaczego warto nosić odblaski po zmroku i jaki jest numer pogotowia ratunkowego. Te i wiele innych ważnych informacji pozwolą dzieciom czuć się bezpiecznie w różnych sytuacjach.

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

96
Ciekawy świat. Przyjaźń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawy świat. Przyjaźń
Dostępny
115 szt.

„Ciekawy świat” to wyjątkowa seria edukacyjna dla dzieci w wieku 4–5 lat. Każda z części poświęcona jest innemu obszarowi, tak ważnemu w rozwoju każdego przedszkolaka. Atrakcyjną formę, przypominającą obrazkowy atlas, dopełniają strony aktywnościowe, które należy uzupełnić naklejkami. W każdej części serii znajdują się też informacje i ciekawostki, napisane w przystępny dla dziecka sposób.

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

97
Teatrzyki i wierszyki. Niespodzianek moc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teatrzyki i wierszyki. Niespodzianek moc
Dostępny
69 szt.

Zabawmy się teatr! Porzućmy wygodne foteliki, ściągnijmy z kolan miękkie kocyki – stańmy dumnie na scenie! To zbiór pięknie ilustrowanych scenariuszy i wierszy na każdą porę roku, z okazji najważniejszych świąt i uroczystości. Idealna propozycja dla nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszkolnych, a także kreatywnych rodziców. Materiał do pracy z dziećmi. Edukacja teatralna powinna stanowić integralną część nauczania. Teatrzyki i wierszyki wychodzą naprzeciw temu... Już gaśnie światło, w górę kurtyna, przedstawienie się zaczyna!

8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

98
Kaczuszka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaczuszka
Dostępny
70 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

99
?Już nie Żydowica, a ocalona? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
?Już nie Żydowica, a ocalona?
Dostępny
5 szt.

Opowieść jest kobietą. Zamkniętą w audialnej ekspresji, w historii, snutą brzmiącym słowem, muzyką i ciszą. Otwartą na udźwiękowione świadectwo i utrwalenie pamięci. ?Już nie Żydowica, a ocalona?. Kobiety w Holocauście z perspektywy radiowych narracji artystycznych to monografia o kobiecym doświadczeniu Zagłady. Napisana z myślą o głosach stłumionych, którym audialne reportaże i słuchowiska radiowe pozwoliły wybrzmieć. Radiowe reportaże artystyczne oraz teatr wyobraźni skupiające w swym centrum Zagładę stanowią doskonały sposób na intymne opowiadanie o ?epoce pieców?. Prezentowana książka to analiza audialnych tekstów kultury, ich środków artystycznego wyrazu oraz próba odnalezienia wspólnego pola badawczego dla radio studies i women studies. Monografia stanowi konsekwencję wniosków i refleksji obecnych w poprzedniej publikacji Brzmienie Holocaustu. O reprezentacjach Zagłady w sztuce radiowej (WUŁ 2020). Monografia bez wątpienia zasługuje na wydanie ze względu na nowatorski, pionierski charakter i rzetelność przeprowadzonych analiz oraz interpretacji. Wraz z poprzednio opublikowaną książką [?] stanowić będzie znaczący wkład w dziedzinę badań radioznawczych związanych ze świadectwami przeżyć żydowskich kobiet w obozach Zagłady. Z recenzji prof. dr hab. Barbary Zwolińskiej Autorki znają doskonale najnowszy stan badań i powołują się nawet na publikacje, które wolno uznać za nowości wydawnicze. Analizowany temat znają doskonale, a jeśli ? zachowując wszelkie wymogi naukowe ? potrafią również zainteresować czytelnika nieprofesjonalnego, to jest to wielką zaletą przedstawionego tekstu. Mam nadzieję, że tak się właśnie stanie, iż zdoła on zainteresować różnych odbiorców. Książka naukowa powinna być czytana nie tylko przez naukowców reprezentujących określoną specjalizację, ale ? zwłaszcza w przypadku takiego tematu ? docierać również do szerszej publiczności. Z recenzji prof. dr. hab. Jana Tomkowskiego

44,90 zł
38,61 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,29 zł

100
Czytanie sylabowe. Rysuję i zgaduję, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanie sylabowe. Rysuję i zgaduję, wydanie 2
Dostępny
31 szt.

Czytanie sylabowe. Rysuję i zgaduję to pakiet edukacyjny, w którym znajduje się aż 100 zadań dla dzieci rozpoczynających przygodę z nauką czytania. To także porcja wiedzy i wskazówek dla rodziców i opiekunów, dzięki którym dowiedzą się, jak sprawdzić gotowość dziecka do rozwoju umiejętności, jakich błędów unikać podczas nauki i dlaczego warto wybrać metodę sylabową.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

Wróć do góry