hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.02.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 1 lutego 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Książka Wilk, który się zgubił, na drugim Koala, który się trzymał (Rachel Bright, Jim Field). Kolejny produkt to Wspomnienie o przeszłości Ziemi. Tom 2. Ciemny las (Cixin Liu) oraz Hot Wheels. HDN95 Tory. Zestaw do rozbudowy (Hot Wheels).
1
Książka Wilk, który się zgubił - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,99 zł
23,19 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 16,80 zł

55 osób kupiło
2
Koala, który się trzymał - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koala, który się trzymał
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.04

Przezabawna historia dla każdego, kto (nie) lubi odpuszczać! Poznajcie Koalę, który najbardziej na świecie lubi: spać, żuć, a ponad wszystko uwielbia się TRZYMAĆ. Dlatego też niechętnie schodzi ze swojego drzewa. Gdy jednak okoliczności niespodziewanie zmuszają go do opuszczenia ulubionego miejsca, okazuje się, że świat nie jest aż tak straszny, jak mu się do tej pory wydawało. Przecież można zrobić tyle fascynujących rzeczy, kiedy nic cię nie trzyma! Koala, który się trzymał to kolejny świetny tytuł w dorobku uznanego ilustratora Jima Fielda, autora m.in. ilustracji do książek z serii „Królik i Misia”, które natychmiast podbiły serca dzieci, jak i rodziców na całym świecie.

39,99 zł
23,59 zł
Powiadomienie

Rabat 41,0%
oszczędzasz 16,40 zł

37 osób kupiło
3
Wspomnienie o przeszłości Ziemi. Tom 2. Ciemny las - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wspomnienie o przeszłości Ziemi. Tom 2. Ciemny las
Dostępny
84 szt.

Oszałamiający rozmachem chiński bestseller, który stał się wydawniczym fenomenem w USA. Książka laureata nagrody Hugo. „Imponująca rozmachem ucieczka od rzeczywistości. Dała mi odpowiednią perspektywę w zmaganiach z Kongresem – nie musiałem się przejmować, wszak kosmici mieli najechać Ziemię!” – Barack Obama, były prezydent USA Drugi tom trylogii „Wspomnienie o przeszłości Ziemi”, największego w ostatnich latach wydarzenia w światowej fantastyce naukowej, porównywalnego z klasycznymi cyklami „Fundacja” i „Diuna”. Chiński bestseller, który zyskał ogromny rozgłos w USA – w 2015 roku tom pierwszy, Problem trzech ciał, otrzymał nagrodę Hugo dla najlepszej powieści. „Wyobraź sobie wszechświat jako las pełen nieznanych drapieżników. Żeby przetrwać, trzeba pozostać niezauważonym – każda cywilizacja, która się ujawni, zginie. Ziemia właśnie się ujawniła. Drapieżcy nadciągają. Mieszkańcy Ziemi nie mogą otrząsnąć się z szoku po odkryciu, że za czterysta lat czeka ich inwazja kosmitów. Ruch na rzecz Ziemskiej Trisolaris został pokonany, ale obcy dzięki sofonom mają dostęp do wszystkich gromadzonych przez ludzi informacji. Tylko to, co się dzieje w ludzkich umysłach, pozostaje przed nimi ukryte. Staje się to bodźcem dla stworzenia programu Wpatrujących się w Ścianę, opracowania tajnych strategii, niemożliwych do rozszyfrowania zarówno dla Trisolarian, jak i dla Ziemian”. (fragment książki) „Najbardziej przyprawiająca o zawrót głowy książka, jaką czytałem! Jeśli lubicie wielkie idee i fantastykę opartą na twardej nauce, to lektura dla was–. – Rick Riordan „Cudowne połączenie zapierających dech w piersiach idei naukowych, inteligentnej fabuły oraz dziwnych, lecz wiarygodnych bohaterów. (…) Pozornie prosty styl z ukrytą głębią”. – „The Times” „Wybitna, godna wszelkich nagród powieść, która zasługuje na miejsce wśród klasyki science fiction”. „SF Book Reviews”

49,90 zł
31,94 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 17,96 zł

22 osoby kupiły
4
Hot Wheels. HDN95 Tory. Zestaw do rozbudowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. HDN95 Tory. Zestaw do rozbudowy
Hot Wheels
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.03

Tory Zestaw do rozbudowy Hot Wheels zawiera 10 elementów toru idealnych do zbudowania miasta Hot Wheels. Ten zestaw doskonale nadaje się jako konstrukcja startowa miejskiego krajobrazu Hot Wheels lub do rozbudowy innych zestawów. Jest wyposażony w różnorodne części, takie jak zakręty, plac miejski i most, a także elementy takie jak sygnalizacja świetlna i ruchoma bramka. Każdy element pasuje do innych zestawów Hot Wheels City - wykorzystaj je do eksperymentowania i tworzenia najbardziej epickich konstrukcji. Zestaw zawiera jeden pojazd Hot Wheels. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. - Stwórz epicką miejską trasę z podstawowych elementów znajdujących się w tym zestawie Hot Wheels do rozbudowy. Z tym wielofunkcyjnym zestawem możesz ulepszać istniejące konstrukcje lub budować od zera. - W zestawie jest 10 elementów, w tym zakręty, proste tory, plac miejski i most oraz 1 pojazd Hot Wheels. - Każdy element toru łączy się z innymi zestawami Hot Wheels City, dzięki czemu możesz zbudować wymarzoną miejską scenerię. Dodatkowe zestawy sprzedawane oddzielnie. - Hot Wheels pomaga szlifować umiejętności rozwiązywania problemów, zachęcając do samodzielnego odkrywania. - Zestaw do rozbudowy Hot Wheels z torami to doskonały prezent dla dzieci od 4 roku życia, które chcą rozbudowywać swoje zestawy Hot Wheels.

92,90 zł
81,75 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,15 zł

21 osób kupiło
5
Zatracenie, wydanie 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zatracenie, wydanie 4
Dostępny
1 szt.

Powieść Zatracenie (1948) to ostatni ukończony utwór Osamu Dazaia, wydany pośmiertnie. Bohaterem jest Yozo, od dziecka wrażliwy i utalentowany plastycznie syn bogatego właściciela ziemskiego. W osamotnieniu przeżywa chorobliwy lęk przed ludźmi. Czuje się zagubiony w świecie, w którym trudno odróżnić prawdę od kłamstwa, gdzie upadają stare ideały i tracą znaczenie dotychczasowe wartości. Dręczy go poczucie wstydu, niska samoocena i przekonanie o niemożności sprostania wymaganiom stawianym przez otoczenie. W dzieciństwie ratunkiem przed wyniszczającymi uczuciami jest błazenada, w wieku młodzieńczym i późniejszym ucieczka na margines społeczny i w nałogi. Nieszczęśliwe życie Yozo kończy samobójczą śmiercią. Zatracenie to bardzo osobista powieść Osamu Dazaia jako emocjonalnego człowieka i ambitnego twórcy, przedstawiciela zanikającej grupy społecznej, a także narodu, którego ojczyzna poniosła klęskę w wojnie. Utwór Dazaia był wielokrotnie przedmiotem adaptacji zarówno filmowych fabularnych i animowanych, jak i komiksowych. „Utraciłem prawo do nazywania się człowiekiem. Definitywnie przestałem nim być”.

36,00 zł
27,72 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,28 zł

20 osób kupiło
6
Miecz zabójcy demonów. Tom 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miecz zabójcy demonów. Tom 12
Dostępny
15 szt.

Rozsierdzony pierwszym od stu trzynastu lat wakatem w szeregach Większych Demonicznych Księżyców Muzan Kibutsuji wydaje pozostałym Większym Księżycom pewien rozkaz. W tym samym czasie Haganezuka aż kipi gniewem na Tanjirou, który wyszczerbił miecz podczas walki z Gyuutarou. Chcąc otrzymać nową broń, chłopak wyrusza do wioski kowali!

23,00 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

18 osób kupiło
7
Oczyść swój organizm z toksyn i pasożytów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oczyść swój organizm z toksyn i pasożytów
Dostępny
210 szt.

Pasożyty i toksyny, choć niewidoczne gołym okiem, są wszędzie: w powietrzu, glebie, wodzie, na drzewach, a także zwierzętach, tych dzikich i domowych. Oddychamy powietrzem, które zakażone jest pierwotniakami oraz toksycznymi związkami chemicznymi. Kąpiemy się w zbiornikach wodnych, które nie są systematycznie czyszczone, w ciepłe dni spacerujemy po lesie, w którym bardzo dobrze czują się kleszcze. Często spożywamy niemyte warzywa i owoce, słabo wysmażone mięso czy suszone na słońcu ryby. Jak widać, pasożyty i toksyny mają wiele okazji aby dostać się do organizmu człowieka. W jaki sposób skutecznie się ich pozbyć? I co ważniejsze, jak nie dopuścić do ponownego zarażenia?

44,40 zł
27,08 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 17,32 zł

14 osób kupiło
8
Starszy Pan i kot. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Starszy Pan i kot. Tom 3
Dostępny
2 szt.

„Nie wiem, co to znaczy, ale skoro sobie życzysz, to będę żył baaardzo długo!”. Starszy pan, przemianowany obecnie na „papcia”, zabiera swojego kota, Fukumaru, do weterynarza… Tylko kto tu ma gorzej? Właściciel czy zwierzak? Mijają pełne wrażeń dni… Tymczasem w domu pojawiają się goście. Dzięki nim wychodzi na jaw, czemu mężczyzna czasem roni łzy. Oto historia o starszym panu i kocie, którzy dobrze znają smak samotności…

23,00 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

6 osób kupiło
9
Sekrety szeptuch - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekrety szeptuch
Dostępny
47 szt.

Tajemnice uzdrawiania, medycyny ludowej i modlitwy szeptuch Autorowi przekazała jego babcia. W tej książce dzieli się nimi, szczegółowo opisując techniki, które pozwolą Ci z łatwością zlokalizować przyczynę Twoich problemów. Podaje listę dolegliwości wraz z rytuałami, które możesz samodzielnie wykonać uzdrawiając siebie lub innych. Poznasz wiele sposobów na aktywowanie naturalnych procesów samouzdrawiania. Nauczysz się technik oddechowych, oczyszczania ciała i ducha oraz pozbędziesz się obciążeń karmicznych.

64,60 zł
48,45 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 16,15 zł

6 osób kupiło
10
Pakiet Kroniki rodu Kane, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Kroniki rodu Kane, wydanie 2
Dostępny
117 szt.

Czerwona piramida Od śmierci matki Carter i Sadie są sobie niemal obcy. Dziewczyna mieszka z dziadkami w Londynie, jej brat natomiast podróżuje po świecie z ojcem, wybitnym egiptologiem doktorem Juliusem Kane. Pewnej nocy doktor Kane zabiera Cartera i Sadie na „eksperyment naukowy” do British Museum, w nadziei że uda mu się z powrotem połączyć rodzinę. Zamiast tego jednak uwalnia egipskiego boga Seta, który skazuje doktora na wygnanie, a jego dzieci zmusza do ucieczki. Wkrótce Sadie i Carter odkrywają, że budzą się wszyscy bogowie Egiptu, a najgorszy z nich – Set – chce zniszczyć rodzinę Kane. Aby go powstrzymać, dzieci muszą podjąć niebezpieczną podróż po całym świecie. Będzie to zadanie, które przybliży je do prawdy o rodzinie i ujawni jej powiązania z tajnym stowarzyszeniem istniejącym od czasów faraonów. Ognisty tron Odkąd bogowie starożytnego Egiptu zostali wyzwoleni we współczesnym świecie, Carter Kane i jego siostra Sadie znaleźli się w tarapatach. Jako potomkowie Domu Życia Kane’owie są obdarzeni wyjątkowymi mocami, ale przebiegli bogowie nie dali młodym magom czasu na opanowanie choćby podstawowych umiejętności. A byłyby bardzo potrzebne – ich przerażający nieprzyjaciel, wąż chaosu Apopis rośnie w siłę. Jeśli w ciągu kilku dni nie zdołają zapobiec jego uwolnieniu, nastąpi koniec świata. Innymi słowy: zwykły dzień rodziny Kane’ów. Aby mieć jakiekolwiek szanse w walce z siłami chaosu, rodzeństwo musi przywrócić do życia boga słońca Ra – to zadanie przekraczające wszystko, czego dokonał jakikolwiek mag. Muszą odnaleźć trzy części Księgi Ra i nauczyć się zawartych w niej zaklęć. Och, nie wspomnieliśmy chyba, że nikt nie wie, gdzie Ra się znajduje. Cień węża Odkąd młodzi magowie Carter i Sadie Kane nauczyli się, jak postępować ścieżką starożytnych egipskich bogów, wiedzieli, że odegrają ważną rolę w przywracaniu Maat – porządku – w świecie. Nie spodziewali się jednak, że świat stanie się aż tak bardzo chaotyczny. Wąż Chaosu, Apopis, uwolnił się i grozi zniszczeniem świata za trzy dni. Magowie są podzieleni. Bogowie znikają, a ci, którzy pozostali, są słabi. Walt, jeden z najzdolniejszych uczniów Cartera i Sadie, ma przed sobą krótkie życie i już czuje, że jego siły słabną. Ziya jest zbyt zajęta opieką nad zgrzybiałym bogiem słońca Ra, żeby naprawdę pomóc. Czego może dokonać dwójka nastolatków i grupka ich jeszcze młodszych uczniów? Być może istnieje sposób na powstrzymanie Apopisa, jest on jednak tak trudny, że może kosztować Cartera i Sadie życie – nawet jeśli im się powiedzie. Aby mieć szanse powodzenia, muszą zaufać psychotycznemu magowi, że ich nie zdradzi albo, co gorsza, nie pozabija. To zadanie jest szaleństwem. Cóż, oni są szaleni.

114,90 zł
74,69 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 40,21 zł

6 osób kupiło
11
Cykl Demoniczny. Tom 5. Otchłań. Księga 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cykl Demoniczny. Tom 5. Otchłań. Księga 1
Dostępny
1817 szt.

Od niepamiętnych czasów nocą władają krwiożercze demony, za sprawą których ludzkość skurczyła się do niewielkich skupisk, które jedyną nadzieję na ocalenie pokładają w częściowo zapomnianych zaklęciach ochronnych. Niespodziewanie wśród ludzi pojawili się dwaj bohaterowie, bliscy sobie niczym bracia, a mimo to podzieleni gorzką zdradą. Arlen Bales zasłynął jako Naznaczony, wojownik wytatuowany od stop do głów potężnymi, magicznymi symbolami, dzięki którym rzuca się na demony z gołymi rękami i wychodzi z walk zwycięsko. Jardir, uzbrojony w runiczną broń, obwołuje się Wybawicielem - legendarną postacią obwieszczoną w proroctwach, której przyjdzie zjednoczyć ludzkość i poprowadzić ją ku zwycięstwu w Sharak Ka, ostatniej wojnie przeciwko demonom. Próbując pokonać demony, Arlen i Jardir doprowadzili jednak do wydarzenia, które może wyznaczyć koniec wszystkiego, co dla nich cenne - wyzwolili rój. Wojna jest coraz bliżej, a ludzkość nie ma szans na zwycięstwo, jeśli Jardir i Arlen wraz z żoną Renną nie zdołają narzucić swej woli schwytanemu księciu demonów. Muszą bowiem zmusić podstępną istotę, by zaprowadziła ich do Otchłani, gdzie Matka Demonów rodzi nieprzeliczoną armię. Pozostawiwszy swym najbliższym, Leeshy, Ineverze, Ragenowi oraz Elissie, zadanie zjednoczenia ludności skłóconych Wolnych Miast i poprowadzenia ich na wojnę z rojem, Arlen, Jardir i Renna wyruszają na desperacką wyprawę w najciemniejsze głębiny świata, by stoczyć walkę ze złem. Żadne z nich nie oczekuje, iż zdoła powrócić na powierzchnię.

59,90 zł
47,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,98 zł

5 osób kupiło
12
Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń lękowych u młodzieży Zeszyt Ćwiczeń program ?lęk? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń lękowych u młodzieży Zeszyt Ćw...
Dostępny
84 szt.

LĘK to program poznawczo-behawioralnej terapii zaburzeń lękowych u nastolatków w wieku 14-17 lat opracowany przez profesora Philipa C. Kendalla i jego zespół. Zeszyt ćwiczeń stanowi uzupełnienie podręcznika dla terapeuty. To doskonałe narzędzie do pracy, które wzmacnia zaangażowanie klientów w terapię. Dzięki niemu dowiadują się, na czym polega terapia i co czekają ich na kolejnej sesji. Uczą się rozpoznawać uczucia i poznają techniki relaksacyjne. Zdobyte w trakcie programu umiejętności pomogą im stawiać czoła niepokojącym sytuacjom, zamiast ich unikać, i będą procentować w życiu codziennym.

34,90 zł
28,62 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 6,28 zł

5 osób kupiło
13
Wojenna miłość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojenna miłość
Dostępny
2116 szt.

Nadciąga II wojna światowa. Tuż przed jej wybuchem Lidia i Władek postanawiają wziąć ślub. Drużbą pana młodego zostaje jego najlepszy przyjaciel, Konrad. Jednak to nie wojna najbardziej komplikuje życie młodej pary, ale uczucie, które niespodziewanie zrodzi się pomiędzy Lidią i Konradem. Skomplikowany miłosny trójkąt, dramat niemieckiej okupacji i lęk o własne życie to codzienność bohaterów, którzy muszą niemal każdego dnia dokonywać trudnych wyborów. Czy zwycięży namiętność czy męska przyjaźń? Jak daleko sięgają granice lojalności i czy mówienie prawdy jest zawsze najlepszym wyjściem z trudnej sytuacji? Na te pytania muszą odpowiedzieć sobie bohaterowie tej powieści, którzy balansują na granicy dobra i zła.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

3 osoby kupiły
14
24/7 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24/7
Dostępny
83 szt.

Dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Od kilku lat Departament Obrony Stanów Zjednoczonych przeznacza ogromne środki na badania nad pewnym gatunkiem ptaków. Pasówka białobrewa jest w stanie latać przez kilka dni i nocy bez przerwy na sen. Badania mają doprowadzić do odkrycia metody pozwalającej utrzymać długotrwałą, niewymagającą snu aktywność także u ludzi. Stawką jest stworzenie żołnierza, a w dalszej perspektywie również pracownika i konsumenta, który przez wiele dni może się obyć bez snu.W świecie zachodniego kapitalizmu ideałem jest nieprzerwana aktywność i dyspozycyjność dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. W tak skonstruowanej rzeczywistości nie ma miejsca na sen; staje się on ekskluzywnym i nieco anachronicznym dobrem. Odwołując się do filozofii, filmów i dzieł sztuki, Jonathan Crary analizuje proces stopniowego zawłaszczania naszego czasu, w tym także snu, przez kapitalistyczną logikę wydajności i produktywności. Patrząc z tej perspektywy, sen okazuje się jednym z ostatnich przyczółków buntu i wolności jednostki. Śpijcie spokojnie!

39,00 zł
28,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

3 osoby kupiły
15
Dr Stone. Tom 14 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dr Stone. Tom 14
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.04

Wraz ze skonstruowaniem urządzenia dostarczającego niekończące się ilości roztworu przywrócenia do życia, bohaterowie mogą zająć się odpetryfikowaniem swoich przyjaciół i przejściem do kontrataku w walce z Królestwem Petryfikacji! Aby zbudować potrzebnego w walce drona, przydałyby się boskie umiejętności rzemieślnika Kasekiego, jednak jeszcze wcześniej odpetryfikowany zostaje on…?!

23,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

3 osoby kupiły
16
Długopisy automatyczne Schneider K15, 2x czarny + 2x niebieski, blister - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopisy automatyczne Schneider K15, 2x czarny + 2x niebieski, bliste...
Schneider
Dostępny
11 szt.

-smukły, automatyczny długopis, wyposażony w wymienny wkład o formacie X20 -możliwość wymiany na wkład Office 765 lub Express 775 -końcówka pisząca wykonana ze stali nierdzewnej, odporna na ścieranie -tusz olejowy, wodoodporny, zgodny z certyfikatem ISO 12757-2 -obudowa w kolorze tuszu -wytrzymały, metalowy klip -korpus wykonany z tworzywa sztucznego przedzielony na 2 części metalową obrączką -metalowy przycisk -nazwa producenta i kraj produkcji wygrawerowana na metalowym klipsie

16,89 zł
14,99 zł

Rabat 11,2%
oszczędzasz 1,90 zł

2 osoby kupiły
17
Kurator - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurator
Dostępny
37 szt.

„Moja praca przypomina operację ‒ mówi kurator T. ‒ w której chirurg zaszywa świeżo otwartą ranę, nie usunąwszy nowotworu”. W biurokratycznej machinie tytułowy bohater jest tylko bezimiennym trybem, rozgoryczonym pracownikiem opieki społecznej, który w ramach urzędniczej służby uczestniczy w życiu swoich podopiecznych, postaci często tragicznych, niekiedy odstręczających, a bywa, że i komicznych. Oscylujący między chłodnym obiektywizmem a fantasmagorią kurator przygląda się człowiekowi z jego eskapistycznymi odruchami, a także społeczeństwu, nazbyt chętnie dzielącemu jednostki na „lepsze” i „gorsze”, „zdrowe” i „niepełnowartościowe”. Niemniej nawet tam, w bezdusznym urzędzie i w rzeczywistości zdominowanej przez pragmatyczność i materializm, dochodzi do głosu ludzka solidarność. Karolina Wilamowska

35,00 zł
24,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

2 osoby kupiły
18
Na ratunek planecie. Ekologia dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na ratunek planecie. Ekologia dla dzieci
Dostępny
96 szt.

Głęboko wierzymy, że wczesna edukacja ekologiczna przyniesie naszej planecie ogromne zyski. Zamieszczone w publikacji rozdziały zwięźle charakteryzują poszczególne pojęcia z zakresu ekologii. Znaleźć tu można zagadnienia związane z ochroną bioróżnorodności, ociepleniem klimatu, zużyciem wody, nadmierną produkcją spalin, segregacją odpadów i wieloma innymi tematami. Prócz wiedzy czysto teoretycznej, przełożonej na prosty i odpowiedni dla dzieci język, mieści się tu również mnóstwo praktycznych porad, pomagających zmienić codzienne nawyki na takie, które nie szkodzą planecie i przyniosą długofalowe korzyści. Ta książka to niezbędne kompendium dla każdego, kto chce żyć zdrowo i ekologicznie.

34,99 zł
26,59 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,40 zł

2 osoby kupiły
19
Gra Pinball Flipper Games Mega Creative 490636 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Pinball Flipper Games Mega Creative 490636
Mega Creative, Mega Creative
Dostępny
291 szt.

Zalety produktu nbsp Prosta gra zręcznościowa, kt oacute rą można zabrać ze sobą w podr oacute ż. Gra Flipper to super zabawa dla dzieci, zdolność reakcji na ćwiczenia, zdolność r oacute wnowagi, doskonalenie refleksu i zręczności twojego dziecka, interakcja rodzic-dziecko, ta gra pozwoli wam na rozgrywać rodzinne turnieje. /p p Rozpocznij zmaganie Pinballowe, zgarniaj punkty o pobijaj rekordy. Wystarczy wystrzelić kulką i odbijać ją ruchomymi łapkami po obu stronach flippera. Piłeczka nie może wpaść w dolną część konstrukcji, bądź bardzo czujny. /p p Zawartość zestawu Gra Flipper. Zabawka występuje w trzech wersjach kolorystycznych seledyn, fiolet, r oacute żowy. Pakowana w display A 39 10. Wymiary produktu dł. x wys. x gł. cm 21x24x4, waga produktu kg. 0,14 kg, Wymiary opakowania-display dł. x wys. x gł. cm 23x25x29, waga opakowania-display nbsp kg. 1,70 kg. Nie wymaga zasilania bateriami. Przeznaczona dla dzieci w wieku 3 . Pakowana w kartonie zbiorczym po 120 szt.

19,80 zł
14,99 zł

Rabat 24,3%
oszczędzasz 4,81 zł

2 osoby kupiły
20
Akty desperacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akty desperacji
Dostępny
71 szt.

Przeszywająco szczera i mroczna powieść o toksycznym związku i bolączkach milenialsów, autorstwa wschodzącej gwiazdy literatury irlandzkiej. Bezimienna narratorka odkrywa życie w Dublinie. Wyrzucona ze studiów, pracuje jako kelnerka, wieczorami zaś pije i uprawia przygodny seks. Życie bohaterki zmienia się razem z poznaniem starszego od niej Ciarana – idealnego w oczach dziewczyny chłopaka, który jest pewnym siebie krytykiem sztuki. Para jednak nie tworzy idealnego związku. Akty desperacji to kronika toksycznej relacji, w której i kobieta, i mężczyzna są socjopatyczni. To także studium autodestrukcji prowadzącej do niepohamowanej żądzy seksu, samookaleczania, zatracania się w używkach i alkoholu. Powieść ukaże się w tłumaczeniu Agi Zano.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

2 osoby kupiły
21
Bajeczki do poduszeczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajeczki do poduszeczki
Dostępny
63 szt.

Pełne pięknych ilustracji Bajeczki do poduszeczki sprawią, że Twoje sny będą cudowne. Poczytaj przed zaśnięciem o losach Pinokia, Tomcia Palucha lub Alicji w Krainie Czarów i przeżyj razem z nimi niesamowite przygody. Ta książeczka z pewnością przyniesie wiele radości oraz dostarczy cennych, życiowych wskazówek.

17,99 zł
13,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
22
Dolina Bobru, mapa turystyczna 1:50 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dolina Bobru, mapa turystyczna 1:50 000
Dostępny
34 szt.

Składana mapa turystyczna Doliny Bobru w skali 1:50 000 wydawnictwa Galiloes, obejmująca obszar od Jeleniej Góry do Bolesławca.Na mapie zaznaczono m.in.: - sieć dróg wraz z numeracją, - linie kolejowe ze stacjami, - przystanki autobusowe, - parkingi, stacje paliw, - szlaki piesze, konne, kajakowe, - ścieżki rowerowe (także nieoznakowane) - obiekty sakralne, zamki, pałace, ruiny, - muzea, miejsca bitew, pomniki, - bazę noclegową, restauracje, - punkty widokowe, miejsca odpoczynku, - punkty informacji turystycznej, - przełęcze, szczyty, jaskinie, skały - granice obszarów chronionych.Na rewersie zamieszczono dodatkowo: - plany miast: Lwówek Śląski, Gryfów Śląski, Lubomierz i Wleń, - informator turystyczny ze zdjęciami.Ukształtowanie terenu pokazano przy pomocy poziomic co 10 m. Mapa posiada siatkę kartograficzną co 1 minutę. Układ współrzędnych (PUWG 1992) oparto na elipsoidzie WGS 84, stosowaną w nawigacji.

14,70 zł
10,99 zł

Rabat 25,2%
oszczędzasz 3,71 zł

2 osoby kupiły
23
Wojna Żydowska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna Żydowska
Dostępny
59 szt.

W dziele swoim Józef Flawiusz roztacza obraz najstraszniejszej tragedii, jaka w owej dobie spotkała Żydów, ich święte miasto i świątynię, która stanowiła symbol ich religijnej i narodowej tradycji. Katastrofę tę szczegółowo opisał jedynie Józef Flawiusz jako uczestnik, a potem naoczny świadek tych dramatycznych wydarzeń.

73,50 zł
51,45 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 22,05 zł

2 osoby kupiły
24
O'Reilly. PowerShell. Leksykon kieszonkowy. Przenośna pomoc dla tworzących skrypty w PowerShell, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O'Reilly. PowerShell. Leksykon kieszonkowy. Przenośna pomoc dla tworzą...
Dostępny
20 szt.

PowerShell powstał w 2006 roku. Jest to potężne i uniwersalne narzędzie, pomocne w automatyzacji niemal wszystkich żmudnych czynności, które administrator musi często wykonywać. Aby nie tracić czasu na powtarzalne, nudne zadania, trzeba tylko umieć biegle pisać skrypty PowerShell. Przyswojenie tej umiejętności jest łatwiejsze, jeśli wykorzystuje się logikę obiektową PowerShell, a także to, że obiekt powstający po wykonaniu polecenia ma swoje metody i właściwości. Ta książka jest zwięzłym przewodnikiem po programie PowerShell. Opisuje najważniejsze polecenia powłoki i zasady posługiwania się językiem skryptowym. To idealna pomoc w codziennej pracy dla każdego, kto jest administratorem systemu, a nie ma czasu na lekturę grubych książek czy setek stron forów internetowych. Zaprezentowano tu praktyczne podstawy języka PowerShell: operatory, instrukcje warunkowe, pętle, zasady pracy na ciągach znaków. Opisano procedurę tworzenia i uruchamiania skryptów. Pokazano, jak wprowadzać dane wejściowe do poleceń, dostosowywać zachowanie poleceń do konkretnych sytuacji, a także zarządzać błędami. Przydatną częścią publikacji są wskazówki, jak tworzyć polecenia, funkcje i bloki skryptów.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

1 osoba kupiła
25
Miejski grunt. 250 lat polskiej gry z nowoczesnością, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miejski grunt. 250 lat polskiej gry z nowoczesnością, wydanie 2
Dostępny
98 szt.

W głośnej książce Wyjście awaryjne Rafał Matyja postulował, by opowiedzieć naszą historię na nowo – nie przez pryzmat podbojów ipowstań, ale budowy miast, tworzenia instytucji, ewolucji stylu życia. Nie tylko zperspektywy Warszawy, ale też Śląska, Pomorza czy Małopolski. Dopiero takie ujęcie, zdecentralizowane iskupione na modernizacji, pozwoli nam lepiej zrozumieć miejsce, wktórym żyjemy, ito, kim jesteśmy. W nowej książce autor podejmuje rzucone przez siebie wyzwanie. I opowiada fascynującą historię naszych ziem, ze szczególnym uwzględnieniem miast, w kontekście rozwoju całej Europy. Czerpie z setek trudno dostępnych źródeł, zestawia dane, pozwala wyobrazić sobie, jak tworzyły się zręby nowoczesności i jak wpływało to na codzienne życie mieszkańców – od rewolucyjnego wynalazku dyliżansu po szybką kolej, od organizacji poczty po informatyzację. Równolegle z opowieścią historyczną, obfitującą w barwne, nieraz zdumiewające przykłady, autor rozwija metarefleksję nad tym, co w największym stopniu odcisnęło piętno na nas jako społeczeństwie i sposobie, w jaki postrzegamy państwo.

69,00 zł
51,06 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 17,94 zł

1 osoba kupiła
26
Wiewiórki, które nie chciały się dzielić - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiewiórki, które nie chciały się dzielić
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.11

Ostatnią rzeczą, o której myśli beztroska wiewiórka o imieniu Cyryl, są zapasy na zimę. Jest przecież tyle ciekawszych rzeczy do zrobienia! Jednak kiedy głód zagląda mu w oczy i okazuje się, że przegapił porę zbiorów, Cyryl wie, że ma ostatnią szansę, by znaleźć coś do jedzenia. Nagle na drzewie zauważa ostatnią w tym sezonie szyszkę! Ale nie tylko on czai się na smakołyk… Czy Cyryl go zdobędzie, zanim dopadnie ją najbardziej skrzętna wiewiórka w lesie? Przezabawna historia o tym, że prawdziwe szczęście można odnaleźć, tylko dzieląc je z innymi. Picturebook znakomitego duetu: Rachel Bright i Jim Field! Wyjątkowy tytuł, w którym główną rolę odgrywają ilustracje. Książka wspaniale wspiera rozwój dziecka, i to na wielu płaszczyznach. Ćwiczy koncentrację, spostrzegawczość oraz pobudza wyobraźnię i kreatywne myślenie. Piękne, kolorowe i całostronicowe rysunki są doskonałą okazją do rozmów i dyskusji z dzieckiem na różne, czasem poważne tematy.

39,99 zł
28,79 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

1 osoba kupiła
27
Wiatraczek 18cm Mc Disp 12/192 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiatraczek 18cm Mc Disp 12/192
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
102 szt.

9,40 zł
7,99 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,41 zł

2 osoby kupiły
28
O'Reilly. Python. Wprowadzenie, wydanie 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O'Reilly. Python. Wprowadzenie, wydanie 5
Dostępny
99 szt.

Python jest wieloparadygmatowym, wszechstronnym językiem programowania, zoptymalizowanym pod kątem efektywności pracy, czytelności kodu i jakości oprogramowania. Jego popularność rośnie, co wynika z wielości i różnorodności zastosowań oraz z tego, że jest darmowy i łatwo przenośny, można się go szybko nauczyć, a tworzenie kodu Pythona sprawia sporo przyjemności. Wszystkie te cechy dają zespołom deweloperskim strategiczną przewagę w dużych i małych projektach. Aby wykorzystać zalety Pythona, konieczne jest zdobycie solidnych podstaw tego języka, a następnie dogłębne zrozumienie bardziej zaawansowanych koncepcji i porządne ich przećwiczenie podczas pisania własnego kodu. To kompleksowy podręcznik do nauki programowania w Pythonie. Jego piąte wydanie zostało gruntownie zaktualizowane i rozbudowane o dodatkowe treści. Omówiono tu najnowsze wersje Pythona w liniach 3.X i 2.X, czyli 3.3 i 2.7, i dodano opisy nowych lub rozszerzonych mechanizmów, takich jak obsługa formatu JSON, moduł timeit, pakiet PyPy, metoda os.popen, generatory, rekurencje, słabe referencje, atrybuty i metody __mro__, __iter__, super, __slots__, metaklasy, deskryptory, funkcja random, pakiet Sphinx i wiele innych. W książce znalazło się mnóstwo ćwiczeń, quizów, pomocnych ilustracji oraz przykładów kodu. Jest to kompendium dla każdego, kto chce szybko zacząć programować w Pythonie i tworzyć wydajny kod o wysokiej jakości.

199,00 zł
139,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 59,70 zł

1 osoba kupiła
29
Dzikie i domowe. Jak człowiek udomowił zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
43,50 zł
31,32 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,18 zł

1 osoba kupiła
30
Rakietki Plazowe Akc 26x61x7 Mc Pokrowiec 30/60 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rakietki Plazowe Akc 26x61x7 Mc Pokrowiec 30/60
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
54 szt.

33,90 zł
25,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,47 zł

1 osoba kupiła
31
Co robić, gdy rozmowa staje się niemożliwa. Bardzo praktyczny poradnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co robić, gdy rozmowa staje się niemożliwa. Bardzo praktyczny poradnik
Dostępny
4 szt.

W dzisiejszym klimacie politycznym, prowadzenie rozsądnych konwersacji z kimś, kto ma całkowicie odmienną opinię wydaje się niemal niemożliwe. Kłótnie w sieci, w szkole, w biurze, w urzędzie – a nawet te przy rodzinnym stole – coraz częściej prowadzą do wzajemnego obrażania i zawstydzania, co niweczy szanse na porozumienie. W efekcie wszyscy mają zszargane nerwy. A nikt nie zostaje przekonany. Boghossian i Linsday w klarowny i praktyczny sposób, przedstawiają skuteczne techniki komunikacji, które można zastosować niezależnie od tego, czy rozmowa dotyczy ocieplenia klimatu, religii, imigrantów, gender, podatków, prawa do posiadania broni, czy też jakiegokolwiek innego tematu. Uczą subtelnej sztuki perswazji. Pokazują, jak radzić sobie z upartym rozmówcą czy radykałem. Podpowiadają, jak argumentować i przekonywać oraz jakich błędów unikać. To książka dla wszystkich, którzy są zwolennikami dialogu, ale nie chcą przegrywać.

44,90 zł
37,72 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,18 zł

1 osoba kupiła
32
Owca 4 kolory 46cm 147974 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owca 4 kolory 46cm 147974
Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.21

41,90 zł
37,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,19 zł

2 osoby kupiły
33
Strach bramkarza przed jedenastką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strach bramkarza przed jedenastką
Dostępny
135 szt.

Czy ta książka to kryminał? W pewnym sensie tak, jednak o ile dla Holmesa i Poirota zbrodnia stanowi zaledwie drobną rysę na tafli idealnego porządku, o tyle w przypadku byłego bramkarza Josefa Blocha morderstwo okazuje się jedną z niewielu oczywistości w zagmatwanym gąszczu znaków, gestów, poszlak i symboli. Stawką nie jest tu przywrócenie pierwotnego ładu, ale raczej narzucenie jakiejkolwiek struktury chaotycznej masie rzeczywistości, która wymyka się wszelkiemu ujęciu, przytłaczając swoją złożonością. W tym sensie można powiedzieć, że to kryminał radykalny albo kryminał à rebours. Choć opowiadanie Strach bramkarza przed jedenastką z 1970 roku należy do najbardziej znanych utworów Petera Handkego, dopiero teraz ukazuje się w polskim przekładzie. Pomimo to nie straciło na aktualności, i to niezależnie od tego, czy czytać je jako studium postępującej choroby psychicznej, traktat o problemie interpretacji, dogłębną charakterystykę wyalienowanej jednostki czy też w jeszcze inny sposób.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
34
Komunizm światowy. Od teorii do zbrodni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komunizm światowy. Od teorii do zbrodni
Dostępny
40 szt.

Książka ta dowodzi, jak szybko może rozprzestrzeniać się zło, jeśli nie napotka od razu zdecydowanego sprzeciwu. Komunizm nie zaczął się od łagrów, mordów i zniewolenia narodów. Zaczął się od teorii – zupełnie utopijnej, ale pozornie niezwykle zatroskanej o dobro całej ludzkości. Wielu dało się nabrać; jak się to skończyło, to Polacy wiedzą najlepiej. Posługujący się ideą marksistowsko-leninowską bolszewicy stworzyli przyczółki do swej imperialnej ekspansji dosłownie na całym świecie. Idee te zatruły niejeden umysł, także na Zachodzie, i zachwiały systemami politycznymi. Dzięki wybitnemu znawcy tematu i znakomitemu pisarzowi prof. Wojciechowi Roszkowskiemu poznajemy rozwój komunizmu w skali całego świata. Autor przestrzega: „Oba najbardziej znane dwudziestowieczne totalitaryzmy – nazizm i komunizm – nie miały precedensu w historii. Obrońcy komunizmu argumentują, że ich sprawa była słuszna, a straszliwe środki, miliony pomordowanych, często ukryte przed światem, usprawiedliwiał cel. Tymczasem cel był utopijny, a podejmowane środki – przestępcze i nie przybliżające celu. Trafnie przewidział to już w XIX wieku markiz Astolphe de Custine, pisząc, iż despotyzm nigdy nie jest tak straszliwy jak wtedy, gdy obiecuje dobro. Wtedy najgorsze postępki są usprawiedliwiane przez dobre intencje. Granice zła przestają wtedy istnieć. Oczywista zbrodnia tryumfuje krótko, fałszywe wartości na zawsze prowadzą ducha ludzkiego na manowce. Na nieszczęście słowa te są prawdziwe również dziś. Odwracanie się od rzeczywistości jest reakcją patologiczną. Praktykowane przez przywódców politycznych i rozpowszechnione w szerokich kręgach społeczeństwa doprowadzi do nowych postaci totalitaryzmu”. Żywo napisane i klarownie podzielone dzieło prof. W. Roszkowskiego przyciąga uwagę także bogatą warstwą graficzną; 140 ilustracji dodatkowo dokumentuje tę historię światowego komunizmu. Książka-ostrzeżenie. Podstawowa lektura dla tych, którzy chcą wiedzieć, w jakim kierunku może pójść świat.

89,00 zł
64,97 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 24,03 zł

1 osoba kupiła
35
Enchantimals. HCF83 Patter i Piera Peacock z pawiami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Enchantimals. HCF83 Patter i Piera Peacock z pawiami
Enchantimals, Mattel
Dostępny
9 szt.

Daj się zaczarować tym słodkim dziewczynkom i ich zwierzątkom! Enchantimals to grupa uroczych dziewczynek związanych ze swoimi ukochanymi zwierzątkami wyjątkową więzią - nie tylko nie odstępują od siebie na krok, lecz także wyglądają podobnie! Do wyboru lalki Enchantimals i ich zaprzyjaźnione, dopasowane tematycznie zwierzątka: króliczek, lisek, skunks, paw, miś koala i owieczka. Każda 15-centymetrowa lalka ma na sobie wyjątkowy zestaw w jaskrawych kolorach, z kwiecistymi wzorkiem i futerkiem. Inspirowane krainą zwierzątek wystające uszka oraz fantazyjne akcesoria do włosów nadają im uroku. Urocze fryzury, „zwierzątkowe” cechy urody i unikalne detale - takie jak pierzaste skrzydełka Patter Peacock, czarno-biały, futrzasty ogonek Sage Skunk czy lisie uszka Felicity Fox - dodają każdej postaci baśniowego charakteru.

93,76 zł
84,38 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,38 zł

1 osoba kupiła
36
Internet. Jak działa naprawdę? Ilustrowany przewodnik po protokołach, prywatności, cenzurze i zarządzaniu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Internet. Jak działa naprawdę? Ilustrowany przewodnik po protokołach, ...
Dostępny
34 szt.

Z internetu korzystamy codziennie do różnych celów. Odnajdujemy potrzebne informacje, używamy go do pracy, nauki, rozrywki i kontaktów z innymi. Musimy też unikać zagrożeń i przestrzegać zasad cyberbezpieczeństwa. Ale czy na pewno wiesz, jak działa internet, kto nim zarządza, kto go cenzuruje i w jaki sposób przepływają w nim informacje? Nawet jeśli nie lubisz zagadnień technicznych i nie wiesz dokładnie, czym są algorytmy, wiedza o tych podstawach jest dla Ciebie wyjątkowo ważna! Dzięki tej mądrej, zabawnej książce zdobędziesz wszystkie ważne informacje o funkcjonowaniu internetu. Twoim przewodnikiem będzie Kocimiętka - kotka, która używając jasnego języka i świetnych ilustracji, opowie Ci o sekretach najbardziej skomplikowanej sieci komputerowej świata: o protokołach sieciowych, algorytmach i zarządzaniu infrastrukturą internetową. Poznasz różne aspekty funkcjonowania internetu, w tym tak ważne, jak anonimowość i zbieranie danych o użytkownikach. Dowiesz się również, w jaki sposób Ty, jako użytkownik internetu, możesz wpływać na jego kształt i przyczyniać się do tego, aby internet sprzyjał sprawiedliwości społecznej i poszanowaniu praw człowieka.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

1 osoba kupiła
37
Na zawsze razem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na zawsze razem
Dostępny
4 szt.

Na zawsze razem to wyjątkowa pod względem wizualnym manga zawierająca zbiór opowiadań, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Jedna z najdłuższych historii przedstawia trudną miłość młodego mężczyzny do tajemniczej, nieśmiertelnej istoty, a jakby tego było mało, musi stawić on czoła również jej krwiożerczej rodzinie. A może zainteresuje was pikantny trójkąt pomiędzy młodą damą, jej przyszłym mężem oraz tajemniczą pokojówką? Znajdziecie tutaj nawet erotyczną wariację na temat Alicji w krainie czarów i wiele, wiele więcej.

36,99 zł
29,59 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,40 zł

1 osoba kupiła
38
The Skull, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Skull, LP
Trouble, Hammerheart
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

128,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
39
Blue Period. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blue Period. Tom 3
Dostępny
1 szt.

Yaguchi Yatora to licealista, który nagle odnalazł w sobie zamiłowanie do malarstwa i zamierza zdać na uniwersytet sztuki. Niestety tuż przed egzaminami napotyka kolejną przeszkodę! Oto opowieść o młodych i pełnych pasji artystach, którzy przygotowują się do egzaminów, by dostać się na uniwersytety sztuk pięknych.

23,00 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
40
Armia rosyjska 1914-1918 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Armia rosyjska 1914-1918
Dostępny
13 szt.

Choć wielkość armii rosyjskiej przyćmił jej katastrofalny upadek podczas rewolucji październikowej 1917 r., miała ona jednak w rejestrze dokonań w latach 1914-1916 kilka godnych odnotowania zwycięstw. Zalety jej żołnierzy - patriotyzm i wytrzymałość - były nadzwyczaj wysokie, a w 1916 r. Ofensywa Brusiłowa na froncie południowo-zachodnim daleko prześcignęła wszystko, co osiągnięto we Francji. W tej książce wiodący rosyjski artysta, specjalista od tematyki militarnej, wspaniale uchwycił zróżnicowanie oraz romantyczny charakter jej umundurowania - piechoty i jazdy, jednostek gwardyjskich i liniowych, kozaków, jednostek pancernych i lotnictwa, a nawet kapelanów; zaś tabele oznakowania jednostek i liczne rzadkie fotografie uzupełniają tekst napisany przez Nika Cornisha z wielką znajomością tematu.

35,00 zł
26,95 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

2 osoby kupiły
41
Ja, projektantka. Rysunek bez tajemnic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja, projektantka. Rysunek bez tajemnic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.08

Każdy wielki projektant, zanim nada realny kształt wymyślonym przez siebie kreacjom, zaczyna od ich narysowania. Dzięki tej książce poznasz sztuczki i techniki pozwalające na tworzenie profesjonalnych rysunków modowych! Pod kierunkiem uznanej ilustratorki nauczysz się krok po kroku doskonale prezentować ubrania. Odsłaniamy prze tobą tajniki 12 ciekawych stylizacji oraz sekrety doboru dodatków i wzorów. świat wielkiej mody stoi przed tobą otworem!

14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
42
Enchantimals. HCF84 Bree Bunny i Twist z króliczkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Enchantimals. HCF84 Bree Bunny i Twist z króliczkami
Enchantimals, Mattel
Dostępny
17 szt.

Daj się zaczarować tym słodkim dziewczynkom i ich zwierzątkom! Enchantimals to grupa uroczych dziewczynek związanych ze swoimi ukochanymi zwierzątkami wyjątkową więzią - nie tylko nie odstępują od siebie na krok, lecz także wyglądają podobnie! Do wyboru lalki Enchantimals i ich zaprzyjaźnione, dopasowane tematycznie zwierzątka: króliczek, lisek, skunks, paw, miś koala i owieczka. Każda 15-centymetrowa lalka ma na sobie wyjątkowy zestaw w jaskrawych kolorach, z kwiecistymi wzorkiem i futerkiem. Inspirowane krainą zwierzątek wystające uszka oraz fantazyjne akcesoria do włosów nadają im uroku. Urocze fryzury, „zwierzątkowe” cechy urody i unikalne detale - takie jak pierzaste skrzydełka Patter Peacock, czarno-biały, futrzasty ogonek Sage Skunk czy lisie uszka Felicity Fox - dodają każdej postaci baśniowego charakteru.

89,90 zł
80,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,99 zł

1 osoba kupiła
43
O'Reilly. C# 9.0 w pigułce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O'Reilly. C# 9.0 w pigułce
Dostępny
22 szt.

C# jest uważany za flagowy produkt firmy Microsoft. Od początku był konsekwentnie rozwijany - z najwyższą troską o elastyczność i wszechstronność. W efekcie pozwala na pisanie bezpiecznego kodu. Wersja 9.0 jest ósmą poważną aktualizacją tego języka. Zapewnia wysokopoziomowe abstrakcje, takie jak wyrażenia, zapytania i kontynuacje asynchroniczne, ale także udostępnia niskopoziomowe mechanizmy pozwalające uzyskać maksymalną wydajność aplikacji. Cel ten jest osiągany dzięki takim konstrukcjom jak własne typy wartościowe programisty czy opcjonalne wskaźniki. Tych nowości trzeba się uczyć, ale czas na to poświęcony rekompensuje przyjemne tworzenie znakomitego kodu. To zaktualizowane wydanie znakomitego podręcznika dla programistów. Zawiera zwięzłe i dokładne informacje na temat języka C#, Common Language Runtime (CLR), a także biblioteki klas .NET 5 Base Class Library (BCL). Nowe składniki języka C# 9.0 i związanej z nim platformy specjalnie oznaczono, dzięki czemu książka może też służyć jako podręcznik do nauki C# 8.0 i C# 7.0. Znalazły się tu precyzyjne opisy pojęć i przypadków użycia z naciskiem na praktyczność zastosowań. Sporo uwagi poświęcono dość trudnym tematom, jak współbieżność, bezpieczeństwo i dostęp do funkcji systemu operacyjnego. Ten zwięzły przewodnik sprawdzi się doskonale jako stała pomoc w codziennej pracy programisty C#.

179,00 zł
125,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 53,70 zł

44
Haatland, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Haatland, 2 CD
Dead Head, Hammerheart
Dostępny
13 szt.

Lista utworów: CD 1 1. Faust II 2. Montana 3. Phantom Palace 4. Supreme Forgery 5. Last Server Down 6. Serial Divorce 7. Mesfeken 8. Dog God 9. Desire 10. Nosferatu CD 2 1. Undefined Ceremony 2. Murder 3. Hateland 4. Total Eclipse 5. Identity 6. Phantom Palace (Demo) 7. Serial Divorce (Demo) 8. Dog God (Demo) 9. Faust II (Demo) 10. Mesfeken (Demo) 11. Undefined Ceremony (Demo) 12. Desire (Demo) 13. Hateland (Demo) 14. Murder (Demo) 15. Montana (Demo) 16. Last Server Down (Demo) 17. Nosferatu (Demo) 18. Supreme Forgery (Demo) 19. Identity (Demo)

73,90 zł
45
Jane i miłość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Jane i miłość
Dostępny
4 szt.

Miłość czy kariera – co wybrałaby Jane Austen? Bath, 1803 rok. Dwudziestoośmioletnia Jane nad bale przedkłada samotne spacery i dobrą lekturę, marząc o wydaniu drukiem swych wycyzelowanych opowieści. Jednak w obliczu nadchodzącego staropanieństwa podejmuje radykalne kroki i odbywa nietypową podróż… Trafia do współczesnego Bath, prosto na plan filmu kostiumowego „Opactwo Northanger”. Tam poznaje Sofię – drugoplanową aktorkę, której małżeństwo z reżyserem ekranizacji właśnie się rozpada – oraz jej przystojnego i niezwykle ujmującego brata Freda. Ponadto dowiaduje się, że jest autorką powieści uchodzących za klasykę literatury… Jak Jane odnajdzie się w nowej rzeczywistości?

39,90 zł
23,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 15,96 zł

1 osoba kupiła
46
Projektowanie baz danych dla każdego. Przewodnik krok po kroku, wydanie 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projektowanie baz danych dla każdego. Przewodnik krok po kroku, wydani...
Dostępny
43 szt.

Mimo upływu lat relacyjne bazy danych wciąż mają się świetnie! Z każdym rokiem stają się coraz doskonalsze i radzą sobie z coraz większymi zbiorami danych. Wciąż jednak podstawą dobrej aplikacji bazodanowej jest dobry projekt samej bazy. Wielu osobom projektowanie poprawnych struktur bazodanowych wydaje się czymś z pogranicza wyższej matematyki i czarnej magii. Tymczasem zdobycie tej umiejętności jest możliwe bez lat studiowania skomplikowanych teorii matematycznych. Wystarczy przyswoić kluczowe podstawy i nauczyć się korzystać z kilku zdroworozsądkowych koncepcji i teorii. Ta książka jest rocznicowym, przejrzanym i zaktualizowanym wydaniem kultowego podręcznika do samodzielnej nauki projektowania relacyjnych baz danych. Zawarte w nim informacje można wykorzystywać niezależnie od zastosowanego oprogramowania. Przedstawiono tu, jak projektować nowoczesne bazy danych, które mają poprawną strukturę, są niezawodne i ułatwiają wprowadzanie zmian. Opisano wszystkie etapy projektowania: od planowania po definiowanie tabel, pól, kluczy, relacji między tabelami, reguł biznesowych i widoków. Dodatkowo znajdziemy tu praktyczne techniki zwiększania integralności danych, omówienie często popełnianych błędów i wskazówki, kiedy warto łamać zasady. Treść przewodnika wzbogacają pytania kontrolne i rysunki/b>, które bardzo pomagają w jej skutecznym opanowaniu.

99,00 zł
69,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 29,70 zł

47
Twoja kaczka jest moją kaczką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twoja kaczka jest moją kaczką
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Jedna z najlepiej recenzowanych amerykańskich książek ostatnich lat. Czasem przezabawne, czasem czarujące i zachwycające, czasem uroczyste i tajemnicze, opowieści Eisenberg oswajają nas z najtrudniejszymi prawdami o nas samych. To książka o naszych udrękach, szaleństwach, miłościach i o tych momentach, w których zdajemy sobie sprawę, że naprawdę jest już za późno. Poznajemy bohaterów, których nieustannie nawiedza przeszłość i którzy obawiają się nieuchronnej przyszłości: dziewczynę, która trafia pod opiekę psychiatrów z powodu trudnych do wyjaśnienia krótkotrwałych omdleń, grupę hollywoodzkich aktorów rozdrażnionych publikacją o ich przeszłości czy malarkę, która przyjmuje zaproszenie do domu nad oceanem, gdzie miast pięknych krajobrazów ujrzy zwiastuny katastrofy.

42,00 zł
35,28 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,72 zł

48
Master Of Disguise, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Master Of Disguise, 2 CD
Savage Grace, Hammerheart
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: CD 1 – Remixed and Remastered 1. Lions Roar 2. Bound to Be Free 3. Fear My Way 4. Sins of the Damned 5. Into the Fire 6. Master of Disguise 7. Betrayer 8. Sons of Iniquity 9. No One Left to Blame 10. Fight for Your Life 11. Curse the Night 12. The Dominatress 13. Live to Burn 14. Too Young to Die 15. Scepters of Deceit 16. Curse the Night 17. Gengis Khan 18. No One Left to Blame CD 2 – Original Recording (No Remix, No Remaster) 1. Lions Roar 2. Bound to Be Free 3. Fear My Way 4. Sins of the Damned 5. Into the Fire 6. Master of Disguise 7. Betrayer 8. Sons of Iniquity 9. No One Left to Blame 10. Fight for Your Life 11. Curse the Night 12. The Dominatress 13. Live to Burn 14. Too Young to Die 15. Scepters of Deceit 16. Curse the Night 17. Gengis Khan 18. No One Left to Blame

73,90 zł
49
After The Fall From Grace, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
After The Fall From Grace, CD
Savage Grace, Hammerheart
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

Lista utworów: 1. Call The Arms 2. We Came, We Saw, We Conquered 3. After The Fall From Grace 4. Trial By Fire 5. Palestina 6. Age Of Innocense 7. Flesh And Blood 8. Destination Unknown 9. Tales Of Mystery 10. Ride Into The Night (ride Into The Night E.p) 11. We March On (ride Into The Night E.p) 12. The Healing Hand (ride Into The Night E.p) 13. Burn (cover Deep Purple) (ride Into The Night E.p) 14. Mainline Lover (compilation 1991) 15. Bare Bottom Blues (live 1982) 16. Such A Dirty Mind (live 1982)

73,90 zł
Powiadomienie
50
Kubernetes i Docker w środowisku produkcyjnym przedsiębiorstwa. Konteneryzacja i skalowanie aplikacji oraz jej integracja z systemami korporacyjnymi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubernetes i Docker w środowisku produkcyjnym przedsiębiorstwa. Konten...
Dostępny
22 szt.

Technologie Kubernetes i Docker szybko zdobyły zaufanie dużych firm i dziś są standardową infrastrukturą pozwalającą na tworzenie, testowanie i uruchamianie aplikacji. W porównaniu z wcześniej stosowanymi rozwiązaniami wymagają jednak zupełnie innego podejścia do budowy i wdrażania oprogramowania. Oznacza to, że jeśli korporacja chce w pełni skorzystać z potencjału Kubernetesa i Dockera, musi znaleźć osoby dysponujące wiedzą i umiejętnościami pozwalającymi na zintegrowanie klastrów Kubernetes z istniejącymi systemami organizacji. To książka przeznaczona dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności potrzebne do pracy z klastrami. Omówiono tu podstawy dotyczące konteneryzacji, Dockera i Kubernetesa, jednak więcej miejsca poświęcono bardziej zaawansowanym zagadnieniom, między innymi integracji kontenera z platformą chmury czy integracji z takimi narzędziami jak MetalLB, ExternalDNS i OpenID Connect (OICD). Zaprezentowano również zasady stosowania Pod Security Policy (PSP), Open Policy Agent (OPA), Falco i Velero, a także sposób, w jaki przebiega wdrażanie całej platformy w chmurze z użyciem mechanizmów ciągłej integracji i ciągłego wdrażania (CI/CD). Dowiesz się też, jak testować aplikacje i komponenty Kubernetes i jak implementować różne rozwiązania open source.

99,00 zł
69,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 29,70 zł

51
Hrimthursum (Reedycja 2022), LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hrimthursum (Reedycja 2022), LP
Necrophobic, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

Lista utworów: Strona A 1. The Slaughter of Baby Jesus 2. Blinded by Light, Enlightened by Darkness 3. I Strike with Wrath 4. Age of Chaos 5. Bloodshed Eyes 6. The Crossing Strona B 1. Eternal Winter 2. Death Immaculate 3. Sitra Ahra 4. Serpents (Beneath the Forest of the Dead) 5. Black Hate 6. Hrimthursum

95,90 zł
52
Lalalalovesongs, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalalalovesongs, CD
Jason Mraz, Atlantic Records
Dostępny
69 szt.

Lista utworów: 1. I'm Yours 2. Lucky (feat. Colbie Caillat) 3. I Won't Give Up 4. You and I Both 5. The Woman I Love 6. Let's See What the Night Can Do 7. Have It All 8. Love Someone 9. Sleeping to Dream 10. I'm Coming Over 11. A Beautiful Mess

57,90 zł
53
It's OK, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
It's OK, LP
Pictures, Warner Music Polska
Dostępny
14 szt.

Lista utworów: Strona A 1. It's OK 2. Repeater 3. Rockets 4. In The Morning 5. Who Took The Soul 6. Shivers 7. Good Day Strona B 1. Purple Walls 2. Happy Afterlife 3. Mobile 4. Drifting 5. Secret And The Lost Empathy

95,90 zł
88,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

54
The Dream (Deluxe Edition Based Casebound), CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Dream (Deluxe Edition Based Casebound), CD
Alt-J, BMG Entertainment
Dostępny
88 szt.

Lista utworów: 1. Bane 2. U&ME 3. Hard Drive Gold 4. Happier When You’re Gone 5. The Actor 6. Get Better 7. Chicago 8. Philadelphia 9. Walk a mile 10. Delta 11. Losing my mind 12. Powders

85,90 zł
55
The Dream, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Dream, CD
Alt-J, BMG Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

Lista utworów: 1. Bane 2. U&ME 3. Hard Drive Gold 4. Happier When You’re Gone 5. The Actor 6. Get Better 7. Chicago 8. Philadelphia 9. Walk a mile 10. Delta 11. Losing my mind 12. Powders

70,90 zł
Powiadomienie
56
The Dream, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Dream, LP
Alt-J, BMG Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

Lista utworów: Strona A: 1. Bane 2. U&ME 3. Hard Drive Gold 4. Happier When You’re Gone 5. The Actor 6. Get Better Strona B: 1. Chicago 2. Philadelphia 3. Walk a mile 4. Delta 5. Losing my mind 6. Powders

124,90 zł
Powiadomienie
57
Duchowość na co dzień. Ścieżka współczesnego mistyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duchowość na co dzień. Ścieżka współczesnego mistyka
Dostępny
76 szt.

Skoro zastanawiasz się nad zagłębieniem się w treść tej książki, być może nie odnalazłeś spełnienia w sukcesie zawodowym, uznaniu innych, a nawet życiu rodzinnym. Doświadczasz pewnej tęsknoty, która popycha Cię do przewartościowania swoich priorytetów i poszukiwania swojej życiowej ścieżki. Drogi rozwoju duchowego. Ścieżka duchowa, mistyczna opiera się na pewnym paradoksie: choć nie ma konkretnej drogi do przejścia, musimy rozpocząć swoją ścieżkę, wykonać pewne kroki, gdyż to co doświadczymy na drodze pozwoli nam zacząć proces oduczania się, dzięki któremu możemy powrócić do samego siebie. Książka Macieja Wieloboba jest swoistym przewodnikiem w tej wewnętrznej podróży. Pokazuje nam gdzie i jak powinniśmy zacząć, jak również przeprowadza poprzez najważniejsze zagadnienia na ścieżce, zapoznaje z kontekstem i praktyką sufickich mantr oraz umożliwia nam rozpoczęcie samodzielnego treningu etyczno-psychologicznego, który jest podstawą duchowej ścieżki.

42,90 zł
31,75 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,15 zł

58
Psychospołeczny obraz pierwszej fali pandemii COVID-19 w Polsce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychospołeczny obraz pierwszej fali pandemii COVID-19 w Polsce
Niedostępny
Brak

W monografii omówiono wyniki badań naukowych w odniesieniu do stresu, strategii radzenia sobie i jakości życia podczas pierwszych miesięcy pandemii COVID-19. Redaktorzy i autorzy poszczególnych rozdziałów przyjmują perspektywę psychologiczną w analizie doświadczeń Polaków. Czytelnik może zapoznać się z wynikami badań, które pozwolą odpowiedzieć m.in. na następujące pytania: Jak Polacy radzili sobie ze stresem? Czy w pierwszej fali pandemii zamartwiali się w sposób szczególny? Jak radzili sobie podczas obowiązkowej kwarantanny? Jakim doświadczeniem okazało się noszenie masek ochronnych? Jakie zmiany wynikały z pracy zdalnej? Jak na pandemię zareagowały kobiety ciężarne? Czy doświadczenie pandemii może prowadzić do pourazowego zaburzenia stresowego? Książka obejmuje 21 rozdziałów skomponowanych w trzy części: 1. Stres pandemiczny i radzenie sobie; 2. Doświadczanie pandemii a jakość życia; 3. Zmiany wynikające z ogłoszenia pandemii.

38,00 zł
Powiadomienie
59
Samograj. Zaprojektuj firmę, aby działała samodzielnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samograj. Zaprojektuj firmę, aby działała samodzielnie
Dostępny
62 szt.

Trzeba pracować ciężej! Więcej, dłużej, produktywniej. Powtarzają to sobie przedsiębiorcy, szefowie, efektywni pracownicy i każdy, kto stara się utrzymać w czołówce. Towarzyszy temu poczucie, że trzeba wszystkiego dopilnować osobiście, że nie można niczego odpuścić i po prostu należy jakoś sobie poradzić z nawałem pracy. Nie ma mowy o wolnym weekendzie, o wieczornym wyjściu z przyjaciółmi czy po prostu o spędzeniu czasu z rodziną. Dobrze to znasz. Tylko... gdzie w tym są marzenia związane z Twoją firmą? Dzięki tej książce je odzyskasz. Odzyskasz też równowagę, złapiesz oddech, pojedziesz na wakacje. Ale najpierw musisz sprawić, aby firma zaczęła działać jak dobrze naoliwiony mechanizm. Jak automat. To w sumie absurdalnie proste zadanie. W tym poradniku znajdziesz dokładne wyjaśnienie zasad działania koncepcji automatycznie działającej firmy, a także opis wdrażania tej strategii. Dowiesz się, jak odróżniać sprawy kluczowe od mniej istotnych, w jaki sposób przekonać swój zespół do zmiany i jak stopniowo, w ramach codziennych zadań, doprowadzić firmę do automatycznego działania. A Ty znajdziesz czas na to, co ważne, na to, co uwielbiasz robić najbardziej? Po to przecież powstała Twoja firma!

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

60
Ordynacja podatkowa  NIP 2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ordynacja podatkowa NIP 2022
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.14

Od 2022 r. obowiązują ważne dla podatników zmiany w Ordynacji podatkowej mające na celu dalsze uszczelnianie systemu podatkowego. Mają temu służyć znowelizowane przepisy, w których określono m.in.: ?kto odpowiada za raportowanie transakcji dokonanych z nierezydentami, ?jak prawidłowo sporządzić porozumienie inwestycyjne, ?do kiedy można cofnąć wniosek o wydanie decyzji zabezpieczającej, ?jak uzupełnić braki formalne wniosku złożonego do urzędu skarbowego, by sprawa została rozpoznana. Publikacja zawiera komplet podstawowych przepisów podatkowych: ?Ordynację podatkową, ?ustawę o ewidencji i identyfikacji podatników i płatników (NIP), ?wybrane przepisy wykonawcze (rozporządzenia w sprawach podatkowych) obowiązujące w 2022 r., wydane na podstawie przepisów ustaw podatkowych. W publikacji zamieszczono również przewodniki po zmianach w przepisach Ordynacji podatkowej. Przewodniki omawiają poszczególne zmiany przepisów w układzie tematycznym. Dzięki temu łatwo można się dowiedzieć nie tylko, na czym polega każda zmiana, lecz także dlaczego została wprowadzona i czemu ma służyć. ATUTY PUBLIKACJI: Kompleksowość, łatwość znalezienia zmian przepisów i dat, od których te przepisy obowiązują, syntetyczny opis zmian i ich konsekwencji dla podatników.

39,90 zł
38,30 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,60 zł

61
Vat 2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vat 2022
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

W publikacji zamieszczono komplet przepisów VAT na rok 2022 ? ujednolicony tekst ustawy o podatku od towarów i usług oraz wszystkie obowiązujące rozporządzenia wykonawcze do tej ustawy. Uwzględniono przy tym zmiany opublikowane w Dzienniku Ustaw do 7 stycznia 2022 r. Cenną pomocą w zapoznaniu się z nowym regulacjami jest ?Przewodnik po zmianach?, w którym zmiany wchodzące w życie w 2022 r. przedstawiono w układzie tematycznym. W tej części publikacji Czytelnik znajdzie uporządkowane informacje: zwięzły opis stanu przed zmianą, omówienie nowych lub zmienionych regulacji oraz komentarz eksperta oceniający zmianę. Przystępnie objaśniono i skomentowano w tej formule m.in.: ?nowe zasady dokumentowania sprzedaży TAX FREE, ?ułatwienia w fakturowaniu, ?nowe zasady elektronicznego fakturowania ? za pomocą platformy KSeF, ?uznanie grupy VAT za podatnika, ?kary w VAT związane z nieumożliwieniem płatności bezgotówkowych, ?uprawnienia w VAT dla podatników, którzy umożliwią płatności bezgotówkowe, ?możliwość wyboru opodatkowania usług finansowych, ?nowe terminy zwrotu VAT, ?rozliczenie kwartalne dla podatników niebędących małymi podatnikami. ATUTY PUBLIKACJI: Kompleksowość, łatwość znalezienia zmian przepisów i dat, od których te przepisy obowiązują, syntetyczny opis zmian i konsekwencji dla podatników.

39,90 zł
38,30 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,60 zł

62
Ryczałt ewidencjonowany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ryczałt ewidencjonowany
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.05

Ryczałt jest atrakcyjną formą opodatkowania stosowaną przez podatników prowadzących działalność (osiągających dochody) w mniejszych rozmiarach. Poradnik w jasny i przejrzysty sposób opisuje sytuacje oraz warunki, jakie trzeba spełnić, aby móc wybrać opodatkowanie w tej formie. Wskazuje również, kto nie może z niego skorzystać, ponieważ dla pewnych podmiotów wybór opodatkowania w tej formie jest niedopuszczalny. Publikacja pomaga w podjęciu decyzji, czy ryczałt ewidencjonowany jest właściwą i optymalną formą opodatkowania. Warto to rozważyć, zwłaszcza że ustawodawca po raz kolejny obniżył dla niektórych rodzajów działalności stawki ryczałtu, zaś limit rocznych przychodów uprawniający do opodatkowania zryczałtowanego wynosi obecnie 2 mln euro. W opracowaniu zamieszczono informacje o wysokości obciążeń podatkowych ? stawek, według jakich opodatkowane są poszczególne rodzaje działalności gospodarczej. Ponadto są w nim wyjaśnienia dotyczące likwidacji możliwości odliczania składki zdrowotnej, sposobu stosowania ulgi na złe długi oraz rozliczeń związanych z COVID -19. Tekst poradnika został uzupełniony przykładami oraz aktualnym orzecznictwem i interpretacjami podatkowymi. W publikacji zostały uwzględnione przepisy obowiązujące od 1 stycznia 2022 r. ATUTY PUBLIKACJI: Atutami publikacji są: przystępny język, duża liczba przykładów, aktualność, kompleksowość opracowania.

29,90 zł
28,70 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,20 zł

63
Polski ład w praktyce Przewodnik po zmianach 2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polski ład w praktyce Przewodnik po zmianach 2022
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.14

Przewodnik po zmianach 2022 to publikacja zawierająca omówienie wszystkich zmian wprowadzanych w podatkach i rachunkowości z początkiem 2022 r., opublikowanych do dnia 10 stycznia 2022 r. Większość z nich została wprowadzona pakietem tzw. Polskiego Ładu, a ich zakres dosięga każdej dziedziny rozliczeń podatkowych. Właśnie ze względu liczbę zmian i szybkie tempo ich wprowadzenia warto skorzystać z kompendium informacji o zmianach zawartym w przewodniku. Przewodnik został przygotowany w specjalnej formule. Każda zmiana została przedstawiona jako omówienie regulacji obowiązujących PRZED ZMIAN i PO ZMIANIE. Wszystkie zmiany zostały skomentowane przez ekspertów i przez nich ocenione jako korzystne (+), niekorzystne (-) lub neutralne (+/-). Przed każdym działem znajduje się zestawienie tabelaryczne zmian wprowadzanych w danym podatku, uporządkowanych według dat wejścia w życie. Przyjęta formuła pozwala na optymalne ? wygodne i szybkie ? zapoznanie się z licznymi zmianami w podatkach i rachunkowości. Książka składa się z działu ?Podatki? i działu ?Rachunkowość?. W dziale ?Podatki? zostały omówione liczne zmiany wprowadzone w: ?podatku od towarów i usług (VAT), ?podatku dochodowym od osób fizycznych (PIT), ?ryczałcie od przychodów ewidencjonowanych i karcie podatkowej, ?podatku dochodowym od osób prawnych (CIT), ?przepisach wspólnych dla podatku dochodowego od osób fizycznych i osób prawnych (PIT/CIT ? przepisy wspólne), ?podatku od czynności cywilnoprawnych, ?podatkach i opłatach lokalnych, ?podatku akcyzowym, ?Ordynacji podatkowej, ?Krajowej Administracji Skarbowej ? w zakresie przepisów regulujących zasady kontroli podatników, ?Kodeksie karnym skarbowym, ?postępowaniu egzekucyjnym w administracji. W dziale ?Rachunkowość? zostały omówione i skomentowane zmiany w przepisach dotyczących firm audytorskich oraz w przepisach ustawy o rachunkowości. ATUTY PUBLIKACJI: Przekrojowy komentarz do najnowszych zmian z zakresu podatków i rachunkowości. Przewodnik zawiera również tabelaryczne zestawienia zmian w poszczególnych ustawach w układzie tematycznym

149,00 zł
143,04 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 5,96 zł

64
Dobór próby we współczesnych badaniach marketingowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobór próby we współczesnych badaniach marketingowych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Problematyka doboru próby jest jedną z najczęściej poruszanych obszarów metodycznych w badaniach marketingowych. Strategie i schematy doboru są związane z rodzajem podejmowanych badań, charakterem losowanych lub wybieranych jednostek, ich dostępnością oraz stosowanymi metodami analizy danych. Zagadnienia te są przedmiotem niniejszego opracowania. Jest ono pokłosiem XXIII Warsztatów Metodologicznych im. Profesora Stefana Mynarskiego organizowanych w 2019 roku w Uniwersytecie Szczecińskim. Warsztaty te odbywają się cyklicznie od 1996 roku i są poświęcone dyskusjom nad wybranymi zagadnieniami metodologicznymi związanymi z badaniami marketingowymi. Stanowią one również płaszczyznę integracji wiedzy z obszaru marketingu, statystyki, metodologii badań, zarządzania, ekonomii i socjologii. Monografia składa się z dziesięciu rozdziałów poświęconych problematyce doboru próby we współczesnych badaniach marketingowych i obejmuje zagadnienia dotyczące doboru próby w podejściach ilościowych, jakościowych i mieszanych, specyfikę doboru próby w badaniach sondażowych i eksperymentalnych, w modelach eksplanacyjnych i predykcyjnych, specyfikę prób badawczych w podejściach jedno- i wielopoziomowych, zagadnienia imputacji braków danych oraz badania z wykorzystaniem prób studenckich. Przedstawione przez autorów metody dobierania próby i aspekty związane z tym postępowaniem mają służyć wspieraniu badaczy rynkowych w rozwiązywaniu stawianych przed nimi problemów i prawidłowej realizacji celów badawczych. Monografia jest więc przeznaczona dla osób zainteresowanych prowadzeniem badań marketingowych, a więc badaczy zatrudnionych w agencjach badawczych, pracowników przedsiębiorstw realizujących własne badania, a także pracowników naukowych i studentów uczelni ekonomicznych. Ze wstępu

50,00 zł
Powiadomienie
65
Mobilność i zrównoważony transport Poszukiwanie rozwiązań - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mobilność i zrównoważony transport Poszukiwanie rozwiązań
Niedostępny
Brak

Z satysfakcją przekazuję Czytelnikom zebrane - w jednym dziele - opracowania badań dotyczących wyzwań stojących obecnie przed transportem i proponowanych sposobów ich rozwiązywania. Problematykę monografii ujęto w ośmiu rozdziałach. Trzy pierwsze rozdziały dotyczą ogólnych trendów rozwojowych, oddziałujących na potrzeby transportowe i procesy transportowe, w pięciu kolejnych przedstawiono rekomendacje dla rozwiązań prowadzących do bardziej zrównoważonego rozwoju transportu i udziału tego ważnego sektora w polityce neutralności klimatycznej. Elżbieta Załoga (rozdz. 1) skoncentrowała uwagę na zmianach demograficznych, które prowadzą w Unii Europejskiej do wzrostu znaczenia grupy osób starszych wśród użytkowników transportu, zmianie ich wzorców mobilności i wymagań wobec usług transportowych, co w konsekwencji prowadzi do odejścia od paradygmatu mobilności na rzecz paradygmatu dostępności. Autorka zwróciła uwagę na nieuchronny proces starzenia się społeczeństwa Unii Europejskiej, a także potrzebę większego udziału kobiet w strukturze zatrudnienia w transporcie oraz rosnące znaczenie za[1]stosowań sztucznej inteligencji. Agnieszka Gozdek i Emilia Kuciaba (rozdz. 2) postrzegają sztuczną inteligencję jako efektywne narzędzie rozwiązywania problemów współczesnego transportu poprzez jej wpływ na jakość i bezpieczeństwo transportu oraz redukcję zanieczyszczeń środowiska. Elżbieta Szaruga (rozdz. 3) przedstawiła metody i wyniki badań z zakresu energochłonności krajowych przewozów pasażerskich zarobkowym transportem samochodowym z punktu widzenia autokorelacji przestrzennej pomiędzy województwami Polski. Autorka zidentyfikowała i zweryfikowała pięć zależności, zwracając uwagę na potrzebę klasteryzacji badanych jednostek pod względem analizowanych cech statystycznych. Stanisław Krawiec i Krzysztof Krawiec (rozdz. 4) przedstawili, na podstawie projektu PLATON, proces konwersji taboru autobusowego w miastach i aglomeracjach z autobusów konwencjonalnych do docelowej floty zasilanej elektrycznie. Autorzy zwrócili uwagę na uwarunkowania takiego procesu, wybrane dylematy zarządcze jego planowania oraz instrumentarium wsparcia projektowania tych działań. Tomasz Kwarciński (rozdz. 5) przedstawił wyniki badań przeprowadzonych wśród pasażerów transportu na żądanie w Szczecinie. Jarosław Brach (rozdz. 6) omówił ekonomiczne i ekologiczne aspekty wprowadzenia do eksploatacji tzw. zestawów mega wydłużonych, o podniesionej dopuszczalnej masie całkowitej (klasy MLHV-SEC), zauważając w tym rozwiązaniu narzędzie dla dekarbonizacji transportu. Proponowane kierunki rozwiązań w transporcie mieszczą się w obszarze dostępności, energochłonności oraz efektywności transportu. Arkadiusz Drewnowski (rozdz. 7) dokonał analizy wpływu planowanej oferty Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej na konkurencyjność kolei oraz zwiększenie dostępności usług transportowych dla mieszkańców regionu. W ostatniej części monografii (rozdz. 8) Nell Adamczyk wskazuje, na podstawie oryginalnych badań w wiodących polskich transportowych spółkach akcyjnych (notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie), że wyższą efektywność osiągają te jednostki gospodarcze, w których w kierowniczych gremiach zarządów i rad nadzorczych zasiadają kobiety. Dziękuję Autorom za wkład wniesiony w dyskusję nad współczesnymi wyzwaniami i kierunkami osiągnięcia w pełni zrównoważonego transportu. Ważne jest bowiem nie tylko osiągnięcie celu działań, ale również przyjęcie właściwego sposób postępowania. Otwarcie się na nowe, przełomowe technologie pozwoli obecnym pokoleniom w przyszłości, bez kompromisów, wykorzystywać w pełni wszystkie formy mobilności. Agnieszka Gozdek redaktor naukowy

45,00 zł
Powiadomienie
66
Vargtimman, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vargtimman, LP
Ereb Altor, Hammerheart
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. I Have the Sky 2. Vargtimman 3. Fenris 4. Rise of the Destroyer 5. Alvablot 6. Den Dighra Döden 7. Ner i Mörkret 8. Heimdals Horn

128,90 zł
Powiadomienie
67
Psalm 9 LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psalm 9 LP, Winyl
Trouble, Hammerheart
Dostępny
5 szt.

1 The Tempter 2 Assassin 3 Victim Of The Insane 4 Revelation (Life Or Death) 5 Bastards Will Pay 6 The Fall Of Lucifer 7 Endtime 8 Psalm 9 9 Tales Of Brave Ulysses

128,90 zł
68
Manic Frustration, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Manic Frustration, LP
Trouble, Hammerheart
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Come Touch The Sky 2. ‘Scuse Me 3. The Sleeper 4. Fear 5. Rain 6. Tragedy Man 7. Memory’s Garden 8. Manic Frustration 9. Hello Strawberry Skies 10. Mr. White 11. Breathe...

128,90 zł
69
Manic Frustration, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Manic Frustration, CD
Trouble, Hammerheart
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

Lista utworów: 1. Come Touch The Sky 2. ‘Scuse Me 3. The Sleeper 4. Fear 5. Rain 6. Tragedy Man 7. Memory’s Garden 8. Manic Frustration 9. Hello Strawberry Skies 10. Mr. White 11. Breathe...

44,90 zł
Powiadomienie
70
Trouble, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trouble, LP
Trouble, Hammerheart
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. At The End Of My Daze 2. The Wolf 3. Psychotic Reaction 4. A Sinner’s Fame 5. The Misery Shows (Act II) 6. R.I.P. 7. Black Shapes Of Doom 8. Heaven On My Mind 9. E.N.D. 10. All Is Forgiven

128,90 zł
71
It's OK, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
It's OK, CD
Pictures, Warner Music Polska
Dostępny
92 szt.

Lista utworów: 1. It's OK 2. Repeater 3. Rockets 4. In The Morning 5. Who Took The Soul 6. Shivers 7. Good Day 8. Purple Walls 9. Happy Afterlife 10. Mobile 11. Drifting 12. Secret And The Lost Empathy

46,90 zł
43,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,75 zł

72
Wolność albo śmierć Polscy filhelleni i powstanie greckie 1821 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wolność albo śmierć Polscy filhelleni i powstanie greckie 1821
Dostępny
51 szt.

Publikacja wyznacza nowe drogi badań nad polskim filhellenizmem, przede wszystkim w dwóch obszarach: ustalenia pełnej wiedzy o Polakach wspierających walki greckie oraz recepcji powstania greckiego w prasie polskiej. Artykuły wybitnych znawców tematu stanowią wprowadzenie do problematyki polskiego filhellenizmu, a także rozwijają zagadnienia związane z odtworzeniem życiorysów polskich uczestników powstania greckiego i z zainteresowaniem Polaków pieśniami nowogreckimi. ****** Freedom or Death. Polish Philhellenes and the Greek Uprising of 1821. Published on the Bicentenary of the Greek Revolution The publication sets new directions in the research on Polish Philhellenism, in particular in two areas: gaining thorough knowledge of the Poles supporting Greek struggle for independence and the coverage it received in Polish press. The articles of the renowned experts on the subject are the introduction to the issue of Polish Philhellenism, they also concentrate on reconstructing biographies of the Polish participants in the Greek uprising and the interest in modern Greek songs the Poles have developed.

29,00 zł
24,36 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,64 zł

73
Ktoś jedyny na świecie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ktoś jedyny na świecie
Dostępny
81 szt.

Świat Julii to klimatyczny dom w sercu Mazur i towarzystwo ojca, przy którym czuje się bezpieczna. Dziewczyna z wielką niechęcią wybiera się na wakacje do swojej matki-artystki mieszkającej w Warszawie. Nie myśli jednak o podboju stolicy, wręcz przeciwnie, zamierza ten czas wykorzystać na czytanie i naukę. Tymczasem okazuje się, że w życiu matki przez ostatni rok zaszły wielkie zmiany. Zamieszkała ze swoim nowym partnerem i jego córką Gosią w dużym domu. Początkowo dziewczyny nie potrafią się porozumieć, ale pewnego wieczoru wspólnie wybierają się na imprezę, na której Julia poznaje przystojnego piłkarza. Jak potoczą się losy tej znajomości? Jak zareaguje rodzina na relacje między młodymi? Czy Julce uda się zaprzyjaźnić z własną matką? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w pełnej empatii powieści obyczajowej Katarzyny Wit-Formeli.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

74
Buddyjska tantra dla współczesnego człowieka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Buddyjska tantra dla współczesnego człowieka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Na dźwięk słowa „buddyzm” nasze skojarzenia często biegną w kierunku ascetycznych mnichów, wyrzekających się doczesności na ścieżce duchowego samodoskonalenia. Z kolei tantra to duchowość zakotwiczona w materii ― przyjemność i pożądanie zajmują w niej ważne miejsce. Nie bez powodu wielu ludziom tantra kojarzy się przede wszystkim z seksualnością, choć to bardzo upraszczający i spłycający zagadnienie stereotyp. Życiowe przyjemności mogą być bramą do oświecenia, o ile przekroczymy ją umiejętnie. Seks może ― ale nie musi ― być częścią tej drogi. Niezależnie od tego, kim jesteś, jaką religię wyznajesz, jaki zawód wykonujesz, z kim jesteś w relacji i jakie są twoje talenty, masz możliwość całkowitej realizacji swojego ludzkiego życia ― piszą autorzy we wstępie do książki, będącej wprowadzeniem do buddyjskiej tantry.

59,00 zł
43,66 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,34 zł

75
Kregle Akc 29x22x23 Mc Kosz 18 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kregle Akc 29x22x23 Mc Kosz 18
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

36,90 zł
27,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

76
Gra Lapacz 42x13x9 Mc Wyrzut Siatka 48/96 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Lapacz 42x13x9 Mc Wyrzut Siatka 48/96
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
88 szt.

13,90 zł
10,99 zł

Rabat 20,9%
oszczędzasz 2,91 zł

77
Rakietki Plazowe Akc 25x43x7 Mc Wb 24/48 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rakietki Plazowe Akc 25x43x7 Mc Wb 24/48
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
79 szt.

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

78
Rakietki Plazowe Akc 20x38x5 Mc Wb 30/60 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rakietki Plazowe Akc 20x38x5 Mc Wb 30/60
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

13,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,9%
oszczędzasz 2,91 zł

79
Schowek
22,50 zł
Powiadomienie
80
Schowek
ARDO Zestaw łyżeczki M2 FlowCup
ARDO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

20,30 zł
Powiadomienie
81
Schowek
ARDO Zestaw łyżeczki M1 FlowCup
ARDO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

20,30 zł
Powiadomienie
82
Schowek
ARDO EASY STORE-Torebki do zamrażania pokarmu
ARDO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

40,80 zł
Powiadomienie
83
Time Skiffs, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Time Skiffs, LP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

Lista utworów: 1.Dragon Slayer 2.Car Keys 3.Prester John 4.Strung With Everything 5.Walker 6.Cherokee 7.Passer-By 8.We Go Back 9.Royal & Desire

124,90 zł
118,66 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,24 zł

84
Time Skiffs, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Time Skiffs, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

Lista utworów: 1. Dragon Slayer 2. Car Keys 3. Prester John 4. Strung With Everything 5. Walker 6. Cherokee 7. Passer-By 8. We Go Back 9. Royal And Desire

65,90 zł
62,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

85
Shortwave Memories, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shortwave Memories, CD
Biosphere, Sonic
Dostępny
1 szt.

Lista utworów: 1. Tanß 2. Interval Signal 3. Night Shift 4. Formanta 5. Shortwave Memories 6. Infinium 7. Shruthi-12 8. Transfigured Express

65,90 zł
62,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

86
Rise and Shine 4. Posters - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
104,89 zł
87
Rise and Shine 2. Flashcards - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
166,90 zł
148,54 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 18,36 zł

88
Szlafrok frotte haft 80-92 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szlafrok frotte haft 80-92
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

67,60 zł
Powiadomienie
89
Szlafrok frotte haft 92-104 (467) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szlafrok frotte haft 92-104 (467)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.31

70,50 zł
Powiadomienie
90
Szlafrok frotte haft 116-122 (469) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szlafrok frotte haft 116-122 (469)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

65,00 zł
Powiadomienie
91
Szlafrok frotte haft 104-116 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szlafrok frotte haft 104-116
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.31

74,40 zł
Powiadomienie
92
Kocyk Akryl + Soft (685) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kocyk Akryl + Soft (685)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

119,70 zł
Powiadomienie
93
Lokomotywa z napędem Tomek o Przyjaciele Piotruś Odbiór paczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lokomotywa z napędem Tomek o Przyjaciele Piotruś Odbiór paczek
Fisher Price
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.04

110,90 zł
99,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,09 zł

94
Lokomotywa z napędem Tomek o Przyjaciele Dźwig Karolek i ładunek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lokomotywa z napędem Tomek o Przyjaciele Dźwig Karolek i ładunek
Fisher Price
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

105,90 zł
95,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,59 zł

95
Lokomotywa z napędem Tomek o Przyjaciele Nia Dostawa do portu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lokomotywa z napędem Tomek o Przyjaciele Nia Dostawa do portu
Fisher Price
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.02

110,90 zł
99,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,09 zł

96
Rise and Shine 3. Teacher's Book with eBooks, Presentation Tool and Digital Resources - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
174,90 zł
155,66 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 19,24 zł

97
Rise and Shine 1. Learn to Read. Pupil's Book and eBook with Online Practice and Digital Resources - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
63,90 zł
56,87 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 7,03 zł

98
Rise and Shine 1. Learn to Read. Teacher's Book with eBooks, Presentation Tool and Digital Resources - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
174,90 zł
155,66 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 19,24 zł

99
Rise and Shine 4. Teacher's Book with eBooks, Presentation Tool and Digital Resources - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
174,90 zł
100
Rise and Shine 2. Teacher's Book with eBooks, Presentation Tool and Digital Resources - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
174,90 zł
155,66 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 19,24 zł

Wróć do góry