hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.01.29

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 29 stycznia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Psi Patrol. Poznaję liczby (praca zbiorowa), na drugim Osobliwy dom pani Peregrine (Ransom Riggs). Kolejny produkt to My Love Story. Autobiografia (Tina Turner) oraz Stwory z Obory - Wielkie Nordobicie TREFL (Muduko).
1
Psi Patrol. Poznaję liczby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Poznaję liczby
Dostępny
58 szt.

Książeczka edukacyjna z twardymi stronami, która bawi i uczy. Poznawaj litery i liczby z ulubionymi bohaterami. Nauka nigdy nie była przyjemniejsza! Kolorowe ilustracje pomagają i zachęcają do zabawy.

17,99 zł
11,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 6,00 zł

13 osób kupiło
2
Osobliwy dom pani Peregrine - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osobliwy dom pani Peregrine
Dostępny
30 szt.

Osobliwy dom pani Peregrine to wywołująca dreszcz emocji historia o przygodach osobliwych dzieci z domu sierot na tajemniczej wyspie. Szesnastoletni Jakub, którego dziadek był jednym z nich, przyjeżdża na wyspę, żeby za wszelką cenę odkryć przeszłość dziwnego, zniszczonego domu i jego małych mieszkańców. Czy Jakub zmierzy się z potworami ze swoich snów? Czy osobliwe dzieci ze starych fotografii pokazywanych przez dziadka naprawdę istniały? Co jest bajką, a co prawdą? Co jest faktem, a co urojeniem? Osobliwy dom pani Peregrine Ransoma Riggsa to trzymający w napięciu thriller nie tylko dla młodzieży. Rdzeń książki stanowią niezwykłe, dziwne fotografie, od których trudno oderwać wzrok, choć sprawiają, że ciarki chodzą po plecach i zasnąć jakoś trudniej. Całości dopełniają niesamowite zwroty akcji, klimat grozy i postacie... cokolwiek osobliwe. Może ta książka jest dziwaczna, może jest ekscentryczna, ale uważaj! - pochłonie Cię bez reszty.

44,90 zł
30,53 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,37 zł

13 osób kupiło
3
My Love Story. Autobiografia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Love Story. Autobiografia
Dostępny
837 szt.

Dwieście milionów sprzedanych płyt. Dwanaście nagród Grammy. Tylko jedna Tina Turner! Bez dwóch zdań. Tina Turner to jedyna prawdziwa królowa rock'n'rolla oraz ikona lat osiemdziesiątych! Przez ponad 60 lat tworzyła piosenki, które rozbrzmiewają w stacjach radiowych na całym globie. Nieśmiertelna sława, pierwsze miejsca na światowych listach przebojów, tłum szalejących fanów… Tak w skrócie wyglądała kariera jednej z najjaśniejszych gwiazd muzyki rozrywkowej. Choć Tina spędziła większość czasu w blasku fleszy, to jej życie nie zawsze było usłane różami. Zawodowy sukces okupiła cierpieniem w życiu prywatnym. Nieszczęśliwe dzieciństwo w patologicznej rodzinie, nieudane małżeństwo z pierwszym mężem, który w noc poślubną zabrał ją do burdelu, wreszcie – samobójstwo najstarszego syna. Mało która gwiazda przeżyła tyle co ona. W My love story Tina jak nigdy przedtem otwiera się przed wielbicielami i szczerze opowiada zarówno o swoich wzlotach, jak i bolesnych porażkach w życiu osobistym.

54,99 zł
38,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,50 zł

7 osób kupiło
4
Stwory z Obory - Wielkie Nordobicie TREFL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stwory z Obory - Wielkie Nordobicie TREFL
Muduko
Dostępny
62 szt.

Stwory z Obory - Wielkie Nordobicie Dodatek do gry Stodoły i lasy opustoszały? Gościniec został wydeptany, a wszystkie szlaki przetarte? Na horyzoncie nie widać żadnej bestii, bo wszystkie ubito już na setki sposobów? Opływasz w miedziaki i sławę, Twój żywot stał się spokojny i z wolna gnuśniejesz? Ale cóż to?!... Mroźny powiew z północy budzi Cię z letargu! Czas zostać prawdziwym wojownikiem, czas wykazać się bohaterskimi wyczynami, czas na Wielkie Nordobicie! Dodatek do gry "Stwory z Obory" przenosi graczy do świata mitologii nordyckiej, rozszerzając talie z gry podstawowej i dodając całkowicie nowe karty Bohaterskich Wyczynów. Zawartość: 54 karty i instrukcja 2-6 graczy, 13+, 30 minut

35,67 zł
30,32 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,35 zł

6 osób kupiło
5
Kamerdyner - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kamerdyner
Dostępny
2544 szt.

Bestsellerowa autorka ponadczasowych powieści. Pochodzą z dwóch różnych światów. Spotykają się w Paryżu. Olivia całe życie poświęciła karierze. Zmuszona zamknąć ukochaną firmę, decyduje się spełnić swoje marzenie o przeprowadzce do Paryża. Potrzebuje pomocy w urządzeniu nowego lokum i wtedy poznaje Joachima. Pochodzący z Argentyny Joachim przeniósł się do Europy jako nastolatek. Podczas gdy jego brat bliźniak został w Buenos Aires i wkroczył do mrocznego świata, Joachim postanowił zostać kamerdynerem. Gdy zaczyna pracować dla Olivii, doświadcza lepszego życia. Okazuje się, że tworzą zgraną parę nie tylko w pracy, ale i w życiu prywatnym. Podczas gdy Olivia próbuje poukładać swoje życie na nowo, świat Joachima rozpada się na kawałki. Wreszcie przeszłość przestaje mieć znaczenie i zaczyna się liczyć tylko tu i teraz.

42,99 zł
33,10 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,89 zł

6 osób kupiło
6
Gold Rush Kid, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gold Rush Kid, CD
George Ezra, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Lista utworów: 1. Pretty shining people 2. Don't matter now 3. Get away 5. Paradise 6. All my love 7. Sugarcoat 8. Hold my girl 9. Saviour 10. Only a human 11. The beautiful dream

46,90 zł
Powiadomienie
5 osób kupiło
7
Bajki z przysłowiem. Audiobook + konspekty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki z przysłowiem. Audiobook + konspekty
Dostępny
23 szt.

Publikacja wchodząca w skład serii „Słuchowiska dla przedszkolaków”. Utwory przeznaczone dla przedszkolaków, jak również uczniów młodszych klas. Album zawiera zbiór 10 bajek objaśniających znaczenie popularnych przysłów. Słuchowiska kształtują dziecięcą wyobraźnię oraz pozytywnie wpływają na koncentrację. Wymagają od małych słuchaczy skupienia uwagi, przez co doskonalą percepcję słuchową, a także wyciszają i uspokajają. Opowiadania rozwijają również kompetencje emocjonalne, społeczne i kulturowe dzieci, a także wzbogacają ich słownictwo. Słuchając audiobooków i śledząc kolejność następujących po sobie zdarzeń, przedszkolaki wczuwają się w sytuacje bohaterów i ćwiczą empatię. Bohaterowie bajek poznają znaczenie i mądrości płynące z przysłów. Podczas słuchania albumu, dzieci przekonają się, że: determinacja i wytrwałość w dążeniu do celu przynoszą owoce; należy dbać o swój wizerunek i kulturalne zachowanie; już w dzieciństwie warto nabywać potrzebne umiejętności, które mogą się przydać w dorosłym życiu; warto prosić o pomoc, wspólnie rozwiązywać problemy i działać w zgodzie. Bajki zachęcają również do rozwijania postawy wdzięczności oraz wspomagają w procesie kształtowania postawy uczciwości. W skład publikacji wchodzą: płyta CD z audiobookami bajek; książka z tekstami bajek i konspektami zajęć; dostęp do wersji streamingowej audiobooka. W spis treści książki zostały wplecione krótkie streszczenia ma to na celu ułatwienie oceny, czy dane opowiadanie spełnia założone przez nauczyciela cele dydaktyczne i będzie przydatne w toku zaplanowanej tematyki zajęć. Bajkom towarzyszą konspekty jest to zbiór zagadnień ułatwiających przeprowadzenie zajęć o zadanej tematyce w oparciu o dane słuchowisko. Nauczyciel znajdzie tam: opis celów edukacyjnych, które można zrealizować za pomocą słuchowiska; zakres obszarów podstawy programowej, przy realizacji których pomocna będzie bajka; przykładowe pytania do rozmowy prowadzonej z dziećmi na podstawie słuchowiska; inspiracje do zabaw, które może przeprowadzić nauczyciel z dziećmi po wysłuchaniu bajki; wskazówki dla nauczyciela pomocne w realizacji zajęć zorganizowanych na podstawie słuchowiska.

25,90 zł
18,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 6,91 zł

4 osoby kupiły
8
Wrota Biblii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wrota Biblii
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Wrota Biblii zawierają trzy rodzaje materiałów wizualnych, pomocnych dla lepszego zrozumienia Biblii:Chronologie historii zbawienia od Abrahama do czasów obecnych.Mapy najistotniejszych wydarzeń z historii ludu Bożego aż do pierwszej ekspansji Kościoła.Grafiki objaśniające każdą z ksiąg tworzących Stary i Nowy Testament według kanonu katolickiego.Wrota Biblii stają się więc uzupełnieniem dostępnych wydań Pisma Świętego, wprowadzeń do Biblii, monografii poświęconych studiom biblijnym, podręczników do nauczania religii lub katechezy i w ogóle do wszelkich materiałów dydaktycznych związanych ze Słowem Bożym.Liczba wydań Biblii i tytułów związanych z Pismem Świętym jest niezliczona. Wypełniają całe biblioteki. Jednak Wrota Biblii są potrzebne. Słabym punktem wielu opracowań są zasoby wizualne. Dlatego ta książka uzupełnia publikacje biblijne lub o Biblii, ponieważ dodaje to, czego im często brakuje: przejrzyste chronologie, mapy i syntetyczne informacje o każdej księdze.

54,90 zł
43,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,98 zł

4 osoby kupiły
9
Doświadczenia Slime - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Doświadczenia Slime
Clementoni
Dostępny
222 szt.

Nauka może być zabawą dzięki nowemu zestawowi Doświadczenia Slime! W zestawie znajdują się wszystkie potrzebne składniki, w tym klej, roztwór aktywujący i barwnik, aby stworzyć swój własny niesamowity slime! Idealna propozycja do eksperymentowania samemu lub z przyjaciółmi. Podejdź do nauki w łatwy i przyjemny sposób!

36,90 zł
32,47 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,43 zł

5 osób kupiło
10
Peppa Pig. Nauka dla zucha. Ile tu zabawek! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig. Nauka dla zucha. Ile tu zabawek!
Dostępny
62 szt.

Nauka dla zucha” to książki edukacyjne, dzięki którym dziecko przyswaja w atrakcyjny sposób kolejne ciekawe zagadnienia adekwatne do wieku. Króliczek towarzyszy maluchowi na placu zabaw. Dlaczego? Przedszkolak lubi dzielić się tym, co odkrywa, z kimś, kto jest mu bliski! Twardostronicowe książki z serii RNauka dla Zucha” uczą i zachęcają do zabawy w świecie cyfr i liter. Pomagają w tym kolorowe ilustracje i sympatyczni bohaterowie.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

2 osoby kupiły
11
Kostka duo 3x3 i 2x2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostka duo 3x3 i 2x2
Spin Master
Dostępny
207 szt.

Klasyczna łamigłówka, którą można cieszyć się w domu albo w podróży. Z tym podwójnym pakietem otrzymasz oryginalną kostkę 3x3 oraz kostkę mini o wymiarach 2x2. To idealny prezent dla każdego, kto dopiero zaczyna przygodę z tą ulubioną na całym świecie łamigłówką.

96,90 zł
87,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,69 zł

2 osoby kupiły
12
Kurs rysowania postaci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurs rysowania postaci
Dostępny
77 szt.

W tej książce znany rysownik uczy, jak sprawnie i z przyjemnością rysować naturalnie wyglądające ludzkie sylwetki ? zarówno w ruchu, jak i statyczne. Pomaga okiełzać anatomię: podpowiada bowiem, jak skoncentrować się na rysowaniu tylko tych kości i mięśni, które mają wpływ na zewnętrzną budowę ciała człowieka. Odpowiada na pytania, w jaki sposób zachować odpowiednią perspektywę ciała, jak zrobić skrót perspektywy i jak dokonać pomniejszenia. Zdradza, jak za pomocą cieniowania nadać sylwetkom trójwymiarowość. Przedstawia także metody zachowania proporcji. Dobra lektura: pouczająca dla osób, które dopiero uczą się rysować, inspirująca ? dla doświadczonych rysowników.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

2 osoby kupiły
13
Nauka dla zucha. Psi Patrol. Ile tu piesków! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka dla zucha. Psi Patrol. Ile tu piesków!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

Nauka dla zucha” to książki edukacyjne, dzięki którym dziecko przyswaja w atrakcyjny sposób kolejne ciekawe zagadnienia adekwatne do wieku. Króliczek towarzyszy maluchowi na placu zabaw. Dlaczego? Przedszkolak lubi dzielić się tym, co odkrywa, z kimś, kto jest mu bliski! Twardostronicowe książki z serii Nauka dla Zucha uczą i zachęcają do zabawy w świecie cyfr i liter. Pomagają w tym kolorowe ilustracje i sympatyczni bohaterowie.

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
14
Puzzle 104 elementy. Super Kolor. My Little Pony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 104 elementy. Super Kolor. My Little Pony
Clementoni, 104
Dostępny
4 szt.

.style1093424178{margin:0px 0px 0px 0px ;} Wyjątkowa kolekcja My Little Pony 104 el. Wyjątkowe barwy druku uzyskano dzięki wykorzystaniu technologii Super Kolor.Wymiar układanki: 48,5 x 33,5 cm.

11,90 zł
10,99 zł

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
15
Diamentowy obrazek. Dinozaur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowy obrazek. Dinozaur
Wydawnictwo Pryzmat
Dostępny
31 szt.

Zestaw zawiera:- wzór obrazka z folią ochronną,- 6 woreczków z kolorowymi diamencikami,- plastikowy pojemnik do sortowania,- aplikator,- kostkę z różowym woskiem.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
16
Clint. Życie i legenda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Clint. Życie i legenda
Dostępny
561 szt.

Tego człowieka rozpoznaje się po jednej sylabie - bo jest tylko jeden Clint, prawdziwy amerykański samotny wilk. Eastwood to jeden z największych sukcesów Hollywood. Pierwotnie znany z grania w westernach - od tego czasu pokazał jednak szeroki repertuar aktorski i udowodnił, że jest nie tylko utalentowanym odtwórcą ról, ale również wybitnym reżyserem. Poza pracą Clint słynie z silnej osobowości, nigdy nie kryje się ze swoimi poglądami. Kiedy ukazała się ta biografia, krytycy chwalili ją za rzetelność zebranych materiałów, a jej bohater wpadł we wściekłość do tego stopnia, że pozwał autora o 10 milionów dolarów; skutkiem pozwu był zakaz rozpowszechniania książki w Stanach Zjednoczonych. Ostatecznie sprawa zakończyła się bez kary. Zaktualizowana książka Clint. Życie i legenda powstała na podstawie wyczerpujących rozmów z osobami bliskimi Eastwoodowi, dokumentów i materiałów o produkcji zarówno jego najsłynniejszych filmów, jak i mniej znanych dzieł. To pozycja obowiązkowa dla szerokiego grona jego wielbicieli oraz dla wszystkich interesujących się historią Hollywood.

65,00 zł
50,05 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 14,95 zł

1 osoba kupiła
17
Wiem i ja! Nauka dla zucha. Znam liczby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiem i ja! Nauka dla zucha. Znam liczby
Dostępny
119 szt.

Nauka dla zucha” to książki edukacyjne, dzięki którym dziecko przyswaja w atrakcyjny sposób kolejne ciekawe zagadnienia adekwatne do wieku. Króliczek towarzyszy maluchowi na placu zabaw. Dlaczego? Przedszkolak lubi dzielić się tym, co odkrywa, z kimś, kto jest mu bliski! Twardostronicowe książki z serii „Nauka dla Zucha” uczą i zachęcają do zabawy w świecie cyfr i liter. Pomagają w tym kolorowe ilustracje i sympatyczni bohaterowie.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
18
Bing. Bing, maskotka 40 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bing. Bing, maskotka 40 cm
Golden Bear, Bing
Dostępny
1318 szt.

Króliczek Bing z pewnością szybko stanie się jedną z ulubionych przytulanek malucha i idealnym towarzyszem zabaw. Dzięki miękkiemu, przyjemnemu w dotyku materiałowi oraz wyszywanej buzi, pluszak jest bezpieczny dla dzieci już od dnia narodzin.

105,99 zł
97,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,48 zł

1 osoba kupiła
19
Sumariusz Metryki Koronnej. Seria nowa. Tom 14. Księga wpisów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sumariusz Metryki Koronnej. Seria nowa. Tom 14. Księga wpisów
Dostępny
4 szt.

Księga wpisów MK 184 z Archiwum Głównego Akt Dawnych w Warszawie podkanclerzego Jerzego Ossolińskiego z lat 1638-1639.

42,00 zł
37,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,20 zł

1 osoba kupiła
20
Kody, kratki i kolory, część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kody, kratki i kolory, część 1
Dostępny
53 szt.

Kodowanie stanowi ciekawą przygodę edukacyjną dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Zadania zawarte w książeczce pt. Kody, kratki i kolory pobudzają kreatywność, ćwiczą spostrzegawczość, doskonalą małą motorykę oraz uczą cierpliwości.Na każdej stronie znajdują się zakodowane obrazki, które należy odszyfrować i odpowiednio pokolorować. Mamy nadzieję, że zabawa z kodowaniem pozwoli dzieciom miło spędzić czas :)

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

1 osoba kupiła
21
Dokumentacja gabinetu stomatologicznego Wzory pism komentarz i orzecznictwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dokumentacja gabinetu stomatologicznego Wzory pism komentarz i orzeczn...
Dostępny
18 szt.

Książka kompleksowo, krok po kroku, wyjaśnia czytelnikowi najważniejsze zagadnienia prawne związane z prowadzeniem gabinetu stomatologicznego. W drugim wydaniu uwzględniono najnowsze zmiany przepisów o odpadach medycznych, udostępnianiu dokumentacji medycznej i ochronie danych osobowych.

129,00 zł
116,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,90 zł

1 osoba kupiła
22
Puzzle 104 elementy. Super Kolor. My Little Pony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 104 elementy. Super Kolor. My Little Pony
Clementoni, 104
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

.style489699455{margin:0px 0px 0px 0px ;} Wyjątkowa kolekcja My Little Pony 104 el. Wyjątkowe barwy druku uzyskano dzięki wykorzystaniu technologii Super Kolor.Wymiar układanki: 48,5 x 33,5 cm.

17,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,7%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
23
Puzzle 1000 elementów. Gabinet skarbów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Gabinet skarbów
Ravensburger, 1000
Dostępny
12 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości. Seria puzzli 1000 elementów Ravensburger przedstawia unikalne wzory, ciekawe do układania.

67,07 zł
60,36 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,71 zł

1 osoba kupiła
24
Prawo cywilne Zbiór przepisów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo cywilne Zbiór przepisów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.04

Stan prawny: 14 stycznia 2022 r. UWZGLĘDNIA ZMIANY WCHODZCE W ŻYCIE Z DNIEM: KODEKS CYWILNY: 30 czerwca 2022 r. ? ustawa z 2 grudnia 2021 r. o zmianie ustawy ? Kodeks cywilny, ustawy ? Kodeks postępowania cywilnego oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 2459) KSIĘGI WIECZYSTE I HIPOTEKA: 14 stycznia 2022 r. ? ustawa z 14 października 2021 r. o zmianie ustawy o dowodach osobistych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 1978) 1 lipca 2022 r. ? ustawa z 20 maja 2021 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym (Dz.U. poz. 1177) KODEKS POSTĘPOWANIA CYWILNEGO: 30 października 2021 r. ? ustawa z 11 września 2019 r. o zmianie ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 2070 ze zm.) 30 listopada 2021 r. ? ustawa z 1 października 2021 r. o zmianie niektórych ustaw w celu poprawy spójności terminologicznej systemu prawnego (Dz.U. poz. 2052) 1 grudnia 2021 r. ? ustawa z 6 grudnia 2018 r. o Krajowym Rejestrze Zadłużonych (Dz.U. z 2019 r. poz. 55 ze zm.) 23 grudnia 2021 r. ? ustawa z 17 listopada 2021 r. o przeciwdziałaniu nieuczciwemu wykorzystywaniu przewagi kontraktowej w obrocie produktami rolnymi i spożywczymi (Dz.U. poz. 2262) 1 stycznia 2022 r. ? ustawa z 17 września 2021 r. o zmianie ustawy o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 1981) 1 stycznia 2022 r. ? ustawa z 17 listopada 2021 r. o rodzinnym kapitale opiekuńczym (Dz.U. poz. 2270) 1 stycznia 2022 r. ? ustawa z 2 grudnia 2021 r. o zmianie ustawy ? Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 2328) 4 stycznia 2022 r. ? ustawa z 17 grudnia 2021 r. o dodatku osłonowym (Dz.U. z 2022 r. poz. 1) 10 stycznia 2022 r. ? ustawa z 2 grudnia 2021 r. o zmianie ustawy ? Kodeks postępowania cywilnego (Dz.U. poz. 2289) 30 czerwca 2022 r. ? ustawa z 2 grudnia 2021 r. o zmianie ustawy ? Kodeks cywilny, ustawy ? Kodeks postępowania cywilnego oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 2459) 1 lipca 2022 r. ? ustawa z 20 maja 2021 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym (Dz.U. poz. 1177) 1 października 2022 r. ? ustawa z 18 listopada 2020 r. o doręczeniach elektronicznych (Dz.U. poz. 2320 ze zm.) 18 kwietnia 2026 r. ? ustawa z 5 sierpnia 2015 r. o zmianie ustawy o ochronie konkurencji i kon-\sumentów oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz.1634) PRAWO O AKTACH STANU CYWILNEGO: 14 stycznia 2022 r., 2 czerwca 2022 r. ? ustawa z 14 października 2021 r. o zmianie ustawy o dowodach osobistych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 1978) 1 stycznia 2023 r. ? ustawa z 18 listopada 2020 r. o doręczeniach elektronicznych (Dz.U. poz. 2320 ze zm.) KOSZTY SDOWE W SPRAWACH CYWILNYCH: 1 grudnia 2021 r. ? ustawa z 26 stycznia 2018 r. o zmianie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 398 ze zm.) 1 grudnia 2021 r. ? ustawa z 28 maja 2021 r. o zmianie ustawy o Krajowym Rejestrze Zadłużonych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 1080) 7 grudnia 2021 r. ? obwieszczenie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z 17 listopada 2021 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o kosztach sądowych w sprawach cywilnych (Dz.U. poz. 2257) 1 stycznia 2022 r. ? ustawa z 2 grudnia 2021 r. o zmianie ustawy ? Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 2328) ? ustawa z 2 grudnia 2021 r. o zmianie ustawy ? Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 2328)

69,00 zł
62,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

25
Podział majątku wspólnego małżonków konkubentów i partnerów związków jednopłciowych z rozliczeniem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podział majątku wspólnego małżonków konkubentów i partnerów związków j...
Dostępny
3 szt.

Stan prawny: 1 stycznia 2022 r. Książka jako jedyna w sposób kompleksowy przedstawia od strony praktycznej problematykę podziału majątku po upadku każdego rodzaju związku: małżeństwa, konkubinatu, a także związku jednopłciowego. Nie jest to więc komentarz do Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, lecz w sprawach o podział majątku wspólnego ? przepisy są zatem omawiane tylko w zakresie potrzebnym do rozstrzygnięcia konkretnych problemów. Celem opracowania jest praktyczna pomoc w dokonywaniu podziału majątku, w tym z zaciągniętymi przez byłych małżonków czy partnerów kredytami frankowymi zabezpieczonymi hipoteką lub nabytymi udziałami w spółkach osobowych czy kapitałowych. Omówiono także dorobek judykatury oraz poglądy doktryny w omawianej dziedzinie. Publikacja zawiera wzory pism dostępne w wersji elektronicznej do pobrania ze strony www.podzial-majatku-malzonkow-wzory.wolterskluwer.pl po wpisaniu zamieszczonego w książce kodu aktywacyjnego. Wzory można mody?kować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Opracowanie jest przeznaczone przede wszystkim dla praktyków: sędziów, adwokatów, radców prawnych, notariuszy, komorników, asystentów sędziów oraz aplikantów wszystkich zawodów prawniczych. Zainteresuje również analityków bankowych i specjalistów do spraw nieruchomości zabezpieczonych hipotecznie.

179,00 zł
161,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,90 zł

26
Chłopiec bez nazwiska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chłopiec bez nazwiska
Dostępny
11 szt.

Aleks był przekonany, że ma rodzinę, chociaż nikt nigdy nie starał się go odnaleźć. Pomimo to wierzył, że gdzieś jest ktoś, kto może go pokochać. Pamiętał zapach mamy i uśmiech. Postanowił przechytrzyć przypadek, który rządził jego życiem. Ta książka to nie tylko opowieść o losach chłopca. To historia miłości gorącej, prawdziwej, niszczącej a zarazem bardzo wspierającej i twórczej. To też tęsknota za uczuciem, bezwarunkowym, może nieco wyidealizowanym, które jest silniejsze niż cały świat. Bo gdy dwie kobiety kochają jednego mężczyznę, to miłość na pewno nie będzie bezpieczną przystanią.

32,90 zł
23,69 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,21 zł

27
Ius est ars 101 felietonów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ius est ars 101 felietonów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

Książka stanowi zbiór 101 felietonów pisanych przez Profesora Andrzeja Kidybę od 2012 r. do 2021 r., które ukazały się w ?Dzienniku Gazecie Prawnej? w dodatku ?Prawnik?. Poświęcone są one prawu: niektóre odnoszą się bezpośrednio do norm prawnych, inne mają prawo w tle, jeszcze inne zaś z prawem są ? pośrednio, ale jednak ? związane.

49,00 zł
44,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

28
Podatki 2022 z komentarzem Crido - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podatki 2022 z komentarzem Crido
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.16

Stan prawny: 1 stycznia 2022 r. Podatki 2022 z komentarzem CRIDO to pierwszy na rynku, wydawany już od 2015 r., kompleksowy zbiór aktualnych przepisów podatkowych z komentarzem do wybranych ustaw oraz praktycznymi opracowaniami przygotowanymi przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem ? doradców podatkowych z CRIDO Publikacja zawiera niemal 50 ustaw i rozporządzeń: ? Ordynacja podatkowa ? PIT i CIT ? VAT i Akcyza ? Podatek od spadków i darowizn oraz PCC ? Podatki i opłaty lokalne ? KAS i KKS ? Postępowanie egzekucyjne ? Procedury MAP i APA

119,00 zł
107,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,90 zł

29
Halo, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Halo, CD
Amorphis, Warner Music Polska
Dostępny
45 szt.

Lista utworów: 1. Northwards 2. On The Dark Waters 3. The Moon 4. Windmane 5. A New Land 6. When The Gods Came 7. Seven Roads Come Together 8. War 9. Halo 10. The Wolf 11. My Name Is Night (feat. Petronella Nettermalm)

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

30
Kiedy Polska... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kiedy Polska...
Dostępny
80 szt.

Jest wiele książek objaśniających ważne dla ludzi i państw wydarzenia z przeszłości. Mniej jest książek, które starają się wejrzeć w przyszłość. A już prawie wcale takich, które nie tylko są o przyszłości, ale dość trafnie tę przyszłość przewidziały. LECH WAŁĘSA Te rozmowy są interesujące i niebanalne dla analizy tamtego czasu, ale też dla debaty o naszej współczesności. Na przykład przez powtarzaną raz po raz obawę o nacjonalizm w wolnej już za chwilę Polsce. Kiedy czyta się to z dzisiejszej perspektywy, z wiedzą co działo się potem, nie tylko w 1989, 1990, ale i w 2015 i później, nie ma wątpliwości, że to ?wszyscy właściwie w coś grali? odnosiło się autentycznie, bez blagi, do dobra wspólnego, ANDRZEJ CELIŃSKI Andrzej Krajewski (ur.1949) ukończył SGPiS w 1971 r. Dziennikarz ?Expressu Wieczornego?, ?Razem?, ?Przeglądu Technicznego? i ?Firmy?. W 1977 r. ? stypendium dziennikarskie na Uniwersytecie Indiana w Bloomington. W latach 1980?81 członek Zarządu Regionu Mazowsze NSZZ Solidarność, delegat na I Krajowy Zjazd Delegatów. W stanie wojennym pisał do: ?Tygodnika Wojennego?, ?Wyzwolenia?, ?Vacatu?, ?Praworządności?; pisał i redagował ?CDN ? Głos Wolnego Robotnika?. W latach 1982?86 tłumacz korespondentów Yomiuri Shimbun i Washington Post w Warszawie, zaś w latach 1986?1987 stypendysta Fulbrighta na Uniwersytecie Michigan w Ann Arbor. 1988?1989 redaktor ?Nowego Dziennika? i ?Polish Television Network? w Nowym Jorku. W czerwcu 1989 r. ? wywiad z Georgem Bushem w Białym Domu (dla ?Gazety Wyborczej?). 1990?1994 korespondent TVP i Polskiego Radia w Waszyngtonie. 1994?2001 redaktor naczelny ?Przeglądu Reader?s Digest?. 1998?2004 wiceprezes SDP i dyrektor Centrum Monitoringu Wolności Prasy, członek Komitetu Wykonawczego IFJ. 2010?2011 prezes fundacji FOR. 2012 2016 ekspert ds. wolności słowa KRRiT. Od 2009 r. właściciel AJK Media. Autor książek: Cicerone (1987), Region USA (1989), Kiedy Polska (1989), Zasługa dla Polski (1999), Rodzinne drogi (2018), U nas w Ameryce (2021); wydawca Ukraina 2004: relacje polskich obserwatorów wyborów prezydenckich (2005); tłumacz Ronald Hendron Karabinowa pułapka (1993) i Peter Rexton Skraj przepaści (2020); autor polskich rozdziałów raportów Nations in Transition 2006, 2007, 2008, 2009 Freedom House oraz Telewizja w Europie: regulacje, polityka i niezależność Open Society Network Media Program (2005). Współautor analizy KRRiT Ukrainy (2015). W Towarzystwie Dziennikarskim organizator monitoringów mediów publicznych przed wyborami 2018, 2019, 2020 i 2021; na Facebooku publikuje Dziennik TelePiSyjny.

49,00 zł
41,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,35 zł

31
Ludzkie zwierzę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ludzkie zwierzę
Dostępny
60 szt.

Komisarz Paweł Wilk, doświadczony policjant wydziału kryminalnego, i aspirant Renata Mazur, dla której będzie to pierwsze śledztwo, rozpoczynają pracę nad sprawą zaginięcia piętnastoletniej Marty Barańskiej. Wkrótce znajdują ciało nastolatki w podziemiach rodzinnego grobowca Barańskich, ale zdemaskowanie mordercy nie będzie łatwe. Zanim stanie się jasne, kto tak naprawdę pociąga za sznurki, życie Wilka i Mazur zmieni się bezpowrotnie. Bohaterowie staną przed trudnymi wyborami i przekonają się na własnej skórze, że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda. Mariusz Leszczyński w najnowszej powieści przenosi czytelnika w mroczny świat, w którym jeśli chcesz rozdawać karty, musisz pozbyć się sentymentów i zdać się na pierwotne instynkty.

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

32
Prawo mediów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo mediów
Dostępny
2 szt.

Najważniejsze zagadnienia związane z funkcjonowaniem szeroko rozumianych mediów: prasy, telewizji, radia i Internetu. W podręczniku omówiono: zasadę wolności wypowiedzi, regulacje dotyczące funkcjonowania nadawców radiowych i telewizyjnych, w tym dostawców audiowizualnych usług medialnych na żądanie, przekaz medialny w mediach, ochronę dóbr osobistych w działalności mediów oraz odpowiedzialności za treści medialne. Poruszono także takie zagadnienia jak ochrona dzieci przed szkodliwymi dla nich treściami dostępnymi w mediach czy nowe zjawiska związane z mediami: trolling, postprawdę, fake news, deepfakes. Rozwój nowych technologii powoduje powstawanie nowych zjawisk, a otoczenie technologiczne podlega ciągłym i dynamicznym zmianom. Wymaga to przyjrzenia się tym procesom. W interesie każdego państwa i każdego obywatela leży dysponowanie skutecznym potencjałem bezpieczeństwa, zapewniającym gotowość i zdolność do zapobiegania zagrożeniom występującym w przestrzeni informacyjnej. Mamy nadzieję, że zawarte w poszczególnych rozdziałach rozważania przyczynią się także do szerszej dyskusji na temat istotnych, a budzących kontrowersje zagadnień prawa mediów.

69,00 zł
57,27 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 11,73 zł

33
Give Me Future, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Give Me Future, LP
Bastille, Universal Music Polska
Dostępny
95 szt.

Lista utworów: 1. Distorted Light Beam 2. Thelma + Louise 3. No Bad Days 4. Brave New World (Interlude) 5. Back To The Future 6. Plug In… 7. Promises (by Riz Ahmed) 8. Shut Off The Lights 9. Stay Awake? 10. Give Me The Future 11. Club 57 12. Total Dissociation (Interlude) 13. Future Holds (feat. BIM)

147,90 zł
144,94 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,96 zł

34
Rok 1919 na Górnym Śląsku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok 1919 na Górnym Śląsku
Dostępny
2 szt.

Niniejszy tom pokonferencyjny jest kontynuacją wcześniejszego wydawnictwa ("Rok 1918 na Gónym Śląsku. Przełom społeczno-polityczny i jego konsekwencje", red. S. Rosenbaum, Warszawa-Katowice-Gliwice 2020), zapowiada również kolejne tomy, które aktualnie są w przygotowaniu. Celem serii jest stworzenie próby monografii lat 1918-1922 na Górnym ŚLąsku, a więc w okresie polsko-niemieckiego konfliktu o ten region. Historia Górnego Śląska po I wojnie światowej dysponuje ogromną literaturą przedmiotu, jak może żaden inny okres w dziejach tego regionu. Ta publikacja zbiera głosy autorów średniego i młodszego pokolenia historyków, czynnych w rozmaitych instytucjach województw śląskiego i opolskiego ? muzeach, archiwach, uniwersytetach, Instytucie Śląskim i Instytucie Pamięci Narodowej ? odbijając ich zainteresowania badawcze i obszary eksploatacji naukowej. Na prezentowany tom składa się 18 tekstów opisujących różne aspekty wydarzeń na Górnym Śląsku w roku 1919. Oprócz artykułów przeglądowych, próbujących dokonać syntezy sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej w regionie zamieszczono też studia przypadku, ukazujące wydarzenia w perspektywie lokalnej oraz w odniesieniu do wybranych problemów (szkolnictwo, sprawy kościelne, funkcjonowanie granicy i in.). Ważnym tematem jest przebieg I powstania śląskiego, ukazany w lokalnym wymiarze. Całość zamyka refleksja muzealnicza, powiązana z prezentacją ikonografii i artefaktów dotyczących tego roku, znajdujących się w ważnej dla tego tematu placówce - Muzeum Czynu Powstańczego w Górze św. Anny.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

35
Groby polskie na Litwie Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Groby polskie na Litwie Tom 1
Dostępny
36 szt.

Niniejsze opracowanie Jana Sienkiewicza, stanowiące pełną inwentaryzację pochówków polskich na terenie rejonu wileńskiego, jest owocem jego wieloletnich, żmudnych i szczegółowych badań, poszukiwań oraz dokumentacji. Autor wykonał ogromną pracę w terenie, dokonując spisu z natury inskrypcji nagrobnych i sporządzając dokumentację fotograficzną. Nie ograniczył się jedynie do ewidencji, lecz obydwa tomy swojej publikacji poprzedził wstępami ? ciekawymi analizami i systematyką zarejestrowanych grobów Polaków pochowanych na cmentarzach w rejonie wileńskim.

69,00 zł
49,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

36
Puzzle 1000 elementów. Most o wschodzie słońca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Most o wschodzie słońca
Ravensburger, 1000
Dostępny
44 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

59,90 zł
53,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,99 zł

37
Puzzle 1000 elementów. Kwitnące wiśnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Kwitnące wiśnie
Ravensburger, 1000
Dostępny
24 szt.

Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności jak logiczne myślenie, cierpliwość oraz spostrzegawczość, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę.

67,10 zł
60,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,71 zł

38
Puzzle 1000 elementów. Uliczka w Meksyku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Uliczka w Meksyku
Ravensburger, 1000
Dostępny
39 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

67,07 zł
60,36 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,71 zł

39
Puzzle 1000 elementów. Kwitnące kwiaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Kwitnące kwiaty
Ravensburger, 1000
Dostępny
23 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

67,10 zł
60,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,71 zł

40
Puzzle 1000 elementów. Widok z kampera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Widok z kampera
Ravensburger, 1000
Dostępny
15 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

67,07 zł
60,36 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,71 zł

41
Puzzle 1000 elementów. Zaplątane kociaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Zaplątane kociaki
Ravensburger, 1000
Dostępny
35 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

59,90 zł
53,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,99 zł

42
Puzzle 1000 elementów. Świąteczna posiadłość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Świąteczna posiadłość
Ravensburger, 1000
Dostępny
20 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

67,10 zł
60,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,71 zł

43
Puzzle 1000 elementów. Atlantyda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Atlantyda
Ravensburger, 1000
Dostępny
35 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

67,10 zł
60,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,71 zł

44
Puzzle 1000 elementów. Rodzinne wakacje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Rodzinne wakacje
Ravensburger, 1000
Dostępny
58 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

59,90 zł
53,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,99 zł

45
Puzzle 1000 elementów. Droga wśród wzgórza kwiatów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Droga wśród wzgórza kwiatów
Ravensburger, 1000
Dostępny
14 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

67,07 zł
60,36 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,71 zł

46
Puzzle 1000 elementów. Kraina Lorikeet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Kraina Lorikeet
Ravensburger, 1000
Dostępny
37 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

59,90 zł
53,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,99 zł

47
Puzzle 1000 elementów. Sztuka ptaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Sztuka ptaków
Ravensburger, 1000
Dostępny
38 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

59,90 zł
53,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,99 zł

48
Puzzle 1000 elementów. Piękne skrzydlate owady - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Piękne skrzydlate owady
Ravensburger, 1000
Dostępny
11 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

67,07 zł
60,36 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,71 zł

49
Puzzle 1000 elementów. Potężna mikstura - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Potężna mikstura
Ravensburger, 1000
Dostępny
32 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

59,90 zł
53,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,99 zł

50
Puzzle 1000 elementów. Łowienie pod lodem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Łowienie pod lodem
Ravensburger, 1000
Dostępny
41 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

59,90 zł
53,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,99 zł

51
Puzzle 1000 elementów. Marzenie wspinaczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Marzenie wspinaczy
Ravensburger, 1000
Dostępny
36 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

67,10 zł
60,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,71 zł

52
Puzzle 200 elementów. Momenty. Rowery - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 200 elementów. Momenty. Rowery
Ravensburger, 200
Dostępny
15 szt.

Układanie puzzli to świetne zajęcie na wolne popołudnie! Puzzle Momenty 200 elementów Ravensburger ułożysz dużo szybciej niż inne formaty puzzli, dzięki czemu unikniesz frustracji związanej z niedokończonymi układankami! Puzzle zawierają unikalne i łagodne w kolorach wzory, które przyjemnie się układa i pięknie prezentują się jako złożony w całości obrazek. To świetny trening umysłu dla poszukujących sposobu na wyciszenie, ale też chcących trenować swój mózg oraz pamięć!

31,90 zł
28,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,19 zł

53
Puzzle 1000 elementów. Święta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Święta
Ravensburger, 1000
Dostępny
55 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

67,07 zł
60,36 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,71 zł

54
Puzzle 1000 elementów. Spływ White Water - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Spływ White Water
Ravensburger, 1000
Dostępny
39 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

59,90 zł
53,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,99 zł

55
Puzzle 200 elementów. Momenty. Wybrzeże - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 200 elementów. Momenty. Wybrzeże
Ravensburger, 200
Dostępny
16 szt.

Układanie puzzli to świetne zajęcie na wolne popołudnie! Puzzle Momenty 200 elementów Ravensburger ułożysz dużo szybciej niż inne formaty puzzli, dzięki czemu unikniesz frustracji związanej z niedokończonymi układankami! Puzzle zawierają unikalne i łagodne w kolorach wzory, które przyjemnie się układa i pięknie prezentują się jako złożony w całości obrazek. To świetny trening umysłu dla poszukujących sposobu na wyciszenie, ale też chcących trenować swój mózg oraz pamięć!

31,87 zł
28,68 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,19 zł

56
Puzzle 1000 elementów. Apartment w Nowym Jorku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Apartment w Nowym Jorku
Ravensburger, 1000
Dostępny
27 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

59,90 zł
53,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,99 zł

57
Puzzle 1000 elementów. Palazzo Pubblico, Włochy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Palazzo Pubblico, Włochy
Ravensburger, 1000
Dostępny
58 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

59,90 zł
53,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,99 zł

58
Puzzle 1000 elementów. Wyjście na plażę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Wyjście na plażę
Ravensburger, 1000
Dostępny
2 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

67,10 zł
60,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,71 zł

59
Puzzle 1000 elementów. Północ w bibilotece - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Północ w bibilotece
Ravensburger, 1000
Dostępny
53 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

59,90 zł
53,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,99 zł

60
Puzzle 1000 elementów. W głębi dziczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. W głębi dziczy
Ravensburger, 1000
Dostępny
28 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

67,10 zł
60,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,71 zł

61
Puzzle 1000 elementów. NYC błysk kwiatów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. NYC błysk kwiatów
Ravensburger, 1000
Dostępny
32 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

67,10 zł
60,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,71 zł

62
Cobi 24501. Klocki Abarth Racing Garage, 590 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 24501. Klocki Abarth Racing Garage, 590 elementów
Cobi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.14

Abarth to włoski producent samochodów sportowych i tuner z siedzibą w Turynie. Powstała w 1949 roku firma zasłynęła, dokonując ulepszeń seryjnych samochodów, głównie marki FIAT. Samochód Abarth 595 Competizione to usportowiona wersja szalenie popularnego FIATA 500, którego premiera miała miejsce w 2007 roku. Nowoczesna i niezwykle modna stylistyka, przyciąga wzrok oraz wyróżnienia się w branży motoryzacyjnej. Samochód wyglądem nawiązuje do legendarnej, obecnej również w tym zestawie pięćsetki, która przed wieloma laty zmotoryzowała Włochy. W licencyjnym garażu Abarth spotykają się dwa kultowe już samochody w wersji sportowej. COBI wzięło na warsztat klasyczną i współczesną pięćsetkę! W nowych kolorach auta wyglądają rewelacyjnie! W świetnie zaprojektowanym garażu znajdziesz uchylne drzwi, podnośnik samochodowy, suwnicę do podnoszenia silnika, klockowy sprzęt diagnostyczny, urządzenie do wywarzania kół, komputer, odkurzacz przemysłowy, wózek i narzędzia, którymi posługuje się nasz wykwalifikowany mechanik! Na klockach znajdują się trwałe nadruki, całkowicie zrezygnowaliśmy z naklejek. Dzięki zastosowaniu aż 590 elementów garaż cieszy swoim rozmiarem, funkcjonalnością oraz jest podatny na wprowadzanie wszelkich modyfikacji. Zbuduj swój warsztat z COBI! - 590 wysokiej jakości elementów, - wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją, - spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci, - w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych, - klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury, - czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach, - dwa samochody sportowe, - klockowe narzędzia i urządzenia, - ruchome elementy, - figurka mechanik samochodowy. Wymiary garażu: (dł x wys): 29 cm (11.4") x 11 cm (4.3").

199,90 zł
179,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,99 zł

63
Wybrane inteligentne metody automatyki i modelowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybrane inteligentne metody automatyki i modelowania
Dostępny
42 szt.

Spis tablic Spis rysunków Wstęp 1. Alternatywne metody rozwiązywania zagadnień brzegowych dla reaktorów cylindrycznych (Łukasz Korus) 1.1. Systemy dynamiczne 1.2. Reaktor cylindryczny z przepływem tłokowym 1.3. Metody różnic skończonych 1.4. Sieci sprzężonych odwzorowań 1.5. Podsumowanie Bibliografia 2. Modelowanie nieliniowych obiektów dynamicznych pomocą jednokierunkowych sieci neuronowych (Krzysztof Halawa) 2.1. Wprowadzenie 2.2. Architektura modeli neuronowych z zewnętrzną dynamiką 2.3. Akwizycja zbioru uczącego 2.4. Weryfikacja jakości modeli 2.5. Przykład tworzenia modelu neuronowego 2.6. Podsumowanie Bibliografia 3. Zastosowanie sztucznych sieci neuronowych do sterowania rzeczywistym obiektem cieplnym (Artur Chorążyczewski) 3.1. Sztuczne sieci neuronowe w systemach sterowania 3.2. Obiekt sterowania 3.3. Sztuczna sieć neuronowa w układzie regulacji 3.4. Struktura sztucznej sieci neuronowej 3.5. Przygotowanie danych uczących 3.6. Implementacja sieci neuronowej 3.7. Regulator z predyktorem NN 3.8. Predyktor stanu naładowania 3.9. Podsumowanie Bibliografia 4. Aspekty wykrywania ruchu i obecności w inteligentnych budynkach (Andrzej Jabłoński) 4.1. Systemy bezpieczeństwa i komfortu 4.2. Wykrywanie ruchu i obecności 4.3. Specyfikacja rozwiązań czujników 4.4. Funkcjonalność czujników 4.5. Porównanie właściwości czujników 4.6. Podsumowanie Bibliografia

42,00 zł
35,70 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,30 zł

64
Rozróżnialność uszkodzeń w diagnostyce złożonych obiektów dynamicznych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozróżnialność uszkodzeń w diagnostyce złożonych obiektów dynamicznych
Dostępny
42 szt.

Wykaz oznaczeń Wykaz symboli Wykaz definicji 1. Wprowadzenie 2. Modele ilościowe w diagnostyce procesów 3. Modele jakościowe w diagnostyce procesów 4. Formy zapisu związku uszkodzenia - symptomy 5. Sposoby podwyższania rozróżnialności uszkodzeń 6. Definicje rozróżnialności uszkodzeń 7. Rozróżnialność uszkodzeń przy braku modeli z wpływem uszkodzeń 8. Rozróżnialność uszkodzeń dla modeli jakościowych z wpływem uszkodzeń 9. Rozróżnialność uszkodzeń dla modeli ilościowych z wpływem uszkodzeń 10. Miary rozróżnialności uszkodzeń 11. Dobór zbioru urządzeń pomiarowych pod kątem rozróżnialności uszkodzeń Literatura

47,25 zł
40,16 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,09 zł

65
Report On Mathematical Physics 88/3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Report On Mathematical Physics 88/3
Dostępny
100 szt.

Reports on Mathematical Physics publish papers in theoretical physics which present a rigorous mathematical approach to problems of quantum and classical mechanics and field theories, relativity and gravitation, statistical physics, thermodynamics, mathematical foundations of physical theories, etc. Preferred are papers using modern methods of functional analysis, probability theory, differential geometry, algebra and mathematical logic. Papers without direct connection with physics will not be accepted. Manuscripts should be concise, but possibly complete in presentation and discussion, to be comprehensible not only for mathematicians, but also for mathematically oriented theoretical physicists. All papers should describe original work and be written in English.

49,00 zł
43,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,88 zł

66
Schowek
Bbj Gondola Deluxe Tencel Lunar Black
Baby Jogger, Baby Jogger
Dostępny
69 szt.

1 285,90 zł
1 157,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 128,59 zł

67
Schowek
Bbj Gondola Deluxe Prime Black
Baby Jogger, Baby Jogger
Dostępny
154 szt.

1 285,90 zł
1 157,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 128,59 zł

68
Wkłady Pilot Frixion Ball m 0.7 mm BLS-FR7-S3 niebieskie 36 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wkłady Pilot Frixion Ball m 0.7 mm BLS-FR7-S3 niebieskie 36 sztuk
PILOT Corporation
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.04

Wkłady zapasowe Pilot Frixion Ball m 0.7 mm BLS-FR7-S3 Kolor niebieski 3x12 sztuk

9,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

69
Pędzel nr3 seria 101 p12. MILAN, cena za 1szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pędzel nr3 seria 101 p12. MILAN, cena za 1szt.
MILAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.01

2,99 zł
Powiadomienie
70
Magia żagli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magia żagli
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.11

Aby przypomnieć atmosferę największej imprezy żeglarskiej, której finały odbywały się w Szczecinie, wydawnictwo ZAPOL przygotowało publikację okolicznościową 120-stronicowy album poświęcony najpiękniejszym żaglowcom świata pt. Magia Żagli. Autorem koncepcji i układu zdjęć jest Marek Czasnojć uznany i ceniony fotograf, który od prawie 60 lat dokumentuje dzieje naszego regionu.„Polska po raz pierwszy wzięła udział w Operation Sail w 1972 roku, zawody wygrała nasza fregata Dar Pomorza. Dwa lata później, pierwszy raz w historii, gospodarzem zakończenia regat została Polska i Gdynia macierzysty port żaglowca. Zainteresowanie żaglowcami zgromadziło tysiące mieszkańców nie tylko Trójmiasta, ale i całej Polski.Szczecin trzykrotnie był gospodarzem finału The Tall Ships' Races w latach 2007, 2013 i 2017. W planach był jeszcze 2021 rok, ale z powodu pandemii regaty zostały odwołane.Większość prezentowanych w tym albumie zdjęć wykonałem podczas regat na przestrzeni 44 lat, oczywiście rozpoczynając od Daru Pomorza i jego następcy Daru Młodzieży, na pokładzie których spędziłem wiele miesięcy. W ten sposób ziściły się moje marzenia o dalekich podróżach pod żaglami i nigdy nie opuściła mnie magia żagli. I nie opuści”.Fragment wstępu do albumuUnikatowy album został dofinansowany przez Miasto Szczecin.

116,70 zł
81,69 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 35,01 zł

71
Czarownik Twardowski. Pakt z diabłem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarownik Twardowski. Pakt z diabłem
Dostępny
6 szt.

Wiedźma zaśmiała się, plując drobinami krwi. Jej poczerniała twarz wyrażała kpinę i nienawiść. Kobieta zwinęła się w kłębek, przyciskając dłonie do piersi. Twardowski klęknął tuż przy niej. Spoglądał z odrazą na spieczone płaty skóry odpadające przy każdym ruchu rąk i nóg czarownicy. Czekał. Nagle ściany domostwa zaczęły nerwowo chrobotać. Coś przeskakiwało z przeraźliwym piskiem między belkami na poddaszu.- A teraz, szmato, posłuchaj uważnie. Słyszysz to chrobotanie za ścianą? Za chwilę otworzę drzwi, a wtedy będzie już za późno. Tam na zewnątrz czeka już stado wygłodniałych szczurów. Słyszysz, jak drapią w ściany i dach, chcą wejść do środka. Czują zapach spalonego mięsa. Cuchniesz, jak dobrze przyprawiony szaszłyk. Kiedy otworzę drzwi, rozpoczną ucztę. Jak myślisz, ile czasu minie, nim skonasz?

49,00 zł
40,67 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 8,33 zł

72
Schowek
Szachy małe FAN
Fan
Dostępny
4 szt.

Szachy - klasyczna gra dla dwóch osób. W ofercie firmy FAN GAMES jest wiele różnych gier przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku. Są tu gry planszowe, edukacyjne, klasyczne, układanki, oraz karty "Piotruś". Wszystkie są cenione zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Najważniejszą wartością dla firmy FAN GAMES jest wspólnie spędzany czas w rodzinnym gronie, który buduje pozytywne relacje.

21,78 zł
73
Czerwono-biało-czerwona Łódź - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czerwono-biało-czerwona Łódź
Dostępny
32 szt.

„Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość” – napisał swego czasu George Orwell. Im silniejsza, im bardziej opresyjna jest władza, tym łatwiej wprowadzać tę zasadę w życie. Co nie znaczy zarazem, że od tego rodzaju pokus wolne są rządy demokratyczne. Nawet jednak skrajnie autorytarne reżymy wiedzą, że implementowana odgórnie wizja przeszłości szczególnie niedalekiej nie może wisieć w próżni. Uprawiana przez nie polityka pamięci historycznej musi zatem choćby częściowo korespondować z autentycznymi odczuciami tych, do których jest adresowana.W czasach PRL odpowiednio sformatowany przekaz na temat II wojny światowej miał kluczowe znaczenie w procesie uwiarygodniania nowego systemu rządów. Równocześnie wydarzenia z lat 1939-1945 były silnie obecne w pamięci biograficznej obywateli powojennej Polski i w naturalny sposób współtworzyły fundamenty rodzimej wspólnoty wyobrażonej.

50,00 zł
36,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

74
Refluks. Objawy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Refluks. Objawy
Dostępny
5 szt.

Czy wiesz, że refluks to nie tylko zgaga czy ból brzucha?Gdy kwas żołądkowy cofa się powyżej górnego zwieracza przełyku, to może wywołać naprawdę wiele różnych pozornie nierefluksowych objawów.Przykładowo: kaszel, chrypka, odchrząkiwanie, spływanie wydzieliny po tylnej ścianie gardła. Co więcej, niektóre postacie astmy oskrzelowej także mogą mieć źródło w refluksie. Jesteś latami diagnozowany w kierunku astmy, a tu bach! Nagle okazuje się, że to był refluks!Działa to niestety także w drugą stronę i osoby z refluksem mogą początkowo nie zorientować się, że mają zawał lub zapalenie płuc. Przeczytaj, na co zwrócić uwagę i czego nie przeoczyć!Jeśli chcesz wiedzieć pod jakimi maskami (objawami przypisanymi do innych chorób) może ukrywać się refluks, to koniecznie przeczytaj tę książeczkę! Znajdziesz tu kompletną listę objawów, mogących mieć związek z refluksem.Diagnostyka refluksu może być trudna, ale posiadając orientację w objawach, możesz pomóc swojemu lekarzowi!Może się okazać, że nawracające infekcje górnych dróg oddechowych po wdrożeniu leczenia refluksu znikną jak za dotknięciem magicznej różdżki!

47,30 zł
18,92 zł

Rabat 60,0%
oszczędzasz 28,38 zł

75
Zakreślacz płaski zielony KW015-Z (12sz) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacz płaski zielony KW015-Z (12sz)
Tetis
Dostępny
12 szt.

Zakreślacz płaski przeznaczony do papieru zwykłego, samokopiującego i faksowego. Wypełniony wodoodpornym i światłoodpornym tuszem pigmentowym na bazie wody. Nie zawiera ksylenu i toluenu. Opakowanie: display 12 sztuk.

65,39 zł
62,12 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,27 zł

76
Zakreślacz płaski pomarańczowy KW015-P (12szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacz płaski pomarańczowy KW015-P (12szt)
Tetis
Dostępny
10 szt.

Zakreślacz płaski przeznaczony do papieru zwykłego, samokopiującego i faksowego. Wypełniony wodoodpornym i światłoodpornym tuszem pigmentowym na bazie wody. Nie zawiera ksylenu i toluenu. Opakowanie: display 12 sztuk.

65,39 zł
62,12 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,27 zł

77
De Re Militari 1/2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
De Re Militari 1/2021
Dostępny
24 szt.

Czasopismo De Re Militari przyzwyczaiło naszych Autorów i Czytelników do cierpliwości. Tak jak wino wymaga leżakowania, tak praca nad każdym numerem potrzebuje wielu zabiegów, aby pasjonaci historii mogli zagłębić się w dawno miniony świat. Podczas gdy koneser otwiera butelkę wytrawnego wina, zachwycając się jego wykwintnym bukietem i kojąc się jego subtelnymi nutami, my oferujemy naszym miłośnikom produkt w pełni dojrzały, przeznaczony nie tylko dla specjalistów, lecz dla każdego fana tego typu treści. Staramy się, aby De Re Militari zadowalało zawodowych historyków, znawców poszczególnych epok oraz docierało do tych, którzy lubią poczytać o dziejach militarnych. Kolejny numer rozpoczniemy greckimi klimatami. Kraina białych, wytrawnych i niezwykle aromatycznych win była niegdyś areną zmagań antycznych herosów, w świat których wejdziemy za sprawą walk Hellenów z Persami i Ateńczyków ze Spartanami. Opuszczając kolebkę cywilizacji, od razu zostaniemy wrzuceni w bezkres stepu, gdzie przejdziemy przyspieszony kurs jazdy po sarmacku. Pokrzepieni starożytną myślą wojskową i wyszkoleni w dosiadaniu wierzchowców możemy wcielić się w rolę hetmana koronnego. Zmierzymy się z misją dyplomatyczną i posmakujemy apenińskich specjałów, a kiedy przyjdzie nam opuścić Italię, staniemy przed nie lada wyzwaniem. Czas zaplanować i rozegrać trudną kampanię wojenną z finałem pod Cecorą. Nasz wehikuł na chwilę spowolni, dając nam możliwość rozkoszować się dłużej XVII stuleciem. Oznakę władzy hetmana koronnego zamienimy na buławę hetmana kozackiego zmyślnie lawirującego między wrogimi politycznymi środowiskami. Trzeba jednak porzucić ląd, a kiedy wiatr hulający w stepie zacznie nam dmuchać w żagle, będziemy w trakcie egzotycznej wyprawy do kolonii pruskiego sąsiada Rzeczypospolitej. Zdarza się jednak czasami, że bliski sąsiad staje się uciążliwy. Kiedy relacje napinają się jak postronki, bywa że kwestie sporne trzeba wytłumaczyć sobie ręcznie. Gorzej, kiedy sąsiad jest spod znaku czarnego orła i okazuje się znacznie silniejszy niż przypuszczaliśmy. Nic tak jednak nie łagodzi obyczajów, jak koncert nad pięknym modrym Dunajem i butelka francuskiego wina. Takie połączenie powinno rozluźnić każdą atmosferę, o czym zdaje się nie wiedzieli walczący pod Austerlitz. Z dobrym winem jest jak z wciągającym serialem. Kiedy dobrnie się do końca, nabiera się ochoty na kolejne. Przed nami część druga świata według oficerów Ubootwaffe! Czasami wskazane jest wynurzyć się na powierzchnię i zejść na ląd. Poczujemy się na nim jak Guliwer obserwujący z lupą wojnę w skali mikro. Mawiają, że zemsta jest słodka. A czy jej smak faktycznie poczuto w stolicy Czeczeni? Po długich wędrówkach nareszcie wsiądziemy w samolot do Polski. W sam raz na obchody Narodowego Święta Niepodległości! I tutaj się zatrzymujemy, bo już najwyższy czas na lekturę!

39,00 zł
19,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,50 zł

78
Atlas systemu rządów III Rzeszy Niemieckiej. Tom 2, część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas systemu rządów III Rzeszy Niemieckiej. Tom 2, część 1
Dostępny
15 szt.

Czterotomowe kompendium wiedzy o III Rzeszy Niemieckiej wydane we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim. Każdy z tomów zawiera kilkaset kolorowych zdjęć i ilustracji.Dotychczas ukazał się Tom I Centrum Dyspozycji Politycznej (Aparat rządowy i administracja partyjna NSDAP) oraz Tom II Struktury Siłowe Reżimu (Część 1 Siły zbrojne, Część 2 Policja i formacje partyjne).

69,00 zł
57,27 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 11,73 zł

79
Atlas systemu rządów III Rzeszy Niemieckiej. Tom 2, część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas systemu rządów III Rzeszy Niemieckiej. Tom 2, część 2
Dostępny
13 szt.

Czterotomowe kompendium wiedzy o III Rzeszy Niemieckiej wydane we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim. Każdy z tomów zawiera kilkaset kolorowych zdjęć i ilustracji.Dotychczas ukazał się Tom I Centrum Dyspozycji Politycznej (Aparat rządowy i administracja partyjna NSDAP) oraz Tom II Struktury Siłowe Reżimu (Część 1 Siły zbrojne, Część 2 Policja i formacje partyjne).

69,00 zł
57,27 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 11,73 zł

80
Organ Symphony. No. 2 Cathdrale Notre-Dame de Paris - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Organ Symphony. No. 2 Cathdrale Notre-Dame de Paris
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.11

Inspiracją do skomponowania tego utworu była jedna z moich ulubionych katedr na świecie Notre-Dame de Paris. Jej wnętrze, dwie gigantyczne dzwonnice, posągi, gargulce, witraże i trzy rozety zrobiły na mnie niesamowite wrażenie. Wchodząc do katedry, od razu czujesz, że jesteś w szczególnym miejscu, dźwięk dzwonów i wspaniała muzyka Wielkich Organów podkreślają dostatnie Sacrum. [Aleksander Jan Szopa]

35,00 zł
31,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

81
Prawo pracy i ubezpieczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo pracy i ubezpieczenia
Niedostępny
Brak

Publikacja podzielona jest na siedem głównych działów:1. Kodeks pracy2. Urlopy, zasiłki i inne świadczenia3. Ochrona pracy4. Bezpieczeństwo i higiena pracy, PPOŻ5. Wypadki przy pracy i choroby zawodowe6. Ubezpieczenia społeczne7. Ubezpieczenia zdrowotneKsiążka ma czytelny i przejrzysty układ.Ostatnie zmiany zostały wyróżnione wytłuszczonym drukiem.Przy każdej zmianie znajduje się przypis, informujący od kiedy zmiana obowiązuje i jakim aktem prawnym została wprowadzona.

107,10 zł
Powiadomienie
82
Polski Ład. Komentarz do najważniejszych zmian podatkowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polski Ład. Komentarz do najważniejszych zmian podatkowych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

Autorami komentarza są: Kamila Gancarz, Anna Kiersnowska-Drzewiecka, Katarzyna Kliszczewska, Krzysztof Komorniczak, Wioleta Kosińska, Karolina Mnich, Katarzyna Musialska, Michał Samborski, Katarzyna Sawicka, Joanna Szlęzak-Matusewicz, Przemysław Szwed, Radosław Urban - pracownicy spółki TAXEO Komorniczak i Wspólnicy sp.k. wielokrotnie docenianej czołowymi miejscami w prestiżowych rankingach, m.in. Największych Firm Doradztwa Podatkowego Dziennika Gazety Prawnej oraz Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego Rzeczpospolitej.Tekst został poparty licznymi przykładami oraz odniesieniami do interpretacji podatkowych i orzecznictwa. Pokazuje różnice pomiędzy przepisami obowiązującymi do tej pory a zmianami.Publikacja podzielona jest na trzy główne działy:A. Podatki bezpośrednieWspólne zmiany w ustawach o podatkach dochodowychUstawa o podatku dochodowym od osób prawnychUstawa o podatku dochodowym od osób fizycznychUstawa o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizycznePrzejściowy podatek dochodowy zachętą do ujawnienia nieopodatkowanych wcześniej dochodówB. Podatki pośredniePodatek od towarów i usługPodatek od czynności cywilnoprawnych a grupa VATPodatek akcyzowyC. Pozostałe zmianyZmiany w przepisach dotyczących schematów podatkowychZmiany w zakresie przepisów dotyczących klauzuli obejścia prawa podatkowegoNowe uprawnienia KAS związane z wyznaczaniem właściwego urzędu skarbowego do przeciwdziałania mechanizmowi unikania opodatkowaniaPorozumienia inwestycyjne

157,50 zł
Powiadomienie
83
Illusions - duet na klarnet i saksofon tenorowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Illusions - duet na klarnet i saksofon tenorowy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.11

Kompozycja dr hab. Łukasza Wójcickiego saksofonisty, kameralisty, pedagoga, kompozytora związanego z łódzką Akademią Muzyczną im. G. i K. Bacewiczów. Illusions zostały nagrane w albumie Landscape of Saxophone Łukasz Wójcicki wydanym przez Ars Sonora.„Duet powstał przy ścisłej współpracy z klarnecistą Robertem Stefańskim. Punktem wyjścia do napisania utworu było silne zaznaczenie tendencji różnicowania sposobów wydobycia dźwięku, charakterystyczne dla sonoryzmu i współczesnej solowej twórczości przeznaczonej na instrumenty dęte. W tym kontekście, ważne było wykorzystanie mniej oczywistego zestawienia klarnetu z saksofonem tenorowym. Uważam, że barwy obu instrumentów ciekawie się dopełniają. Dodatkowym elementem, dość typowym dla twórczości saksofonowej, jest tu także potraktowanie poszczególnych elementów dość swobodnie, nawiązując w jakimś sensie do muzyki improwizowanej”. – Łukasz Wójcicki

35,00 zł
31,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

84
Duety skrzypcowe, vol.1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duety skrzypcowe, vol.1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.11

Szereg znakomitych duetów skrzypcowych autorstwa wybitnego skrzypka Dawida Lubowicza muzyka klasycznego i jazzowego, cenionego wykonawcy, pedagoga oraz kompozytora (jest autorem muzyki m.in. do musicalu „Piloci”). Duety skrzypcowe skomponowane zostały z myślą o dojrzałych, koncertujących muzykach, choć też odznaczają się istotnym aspektem dydaktycznym. Publikacja polecana jest przez Maestro Jerzego Maksymiuka, prof. Konstantego Andrzeja Kulkę, Marka Mosia oraz Adama Sztabę.„Duety to ciekawie napisane przez Dawida Lubowicza utwory skrzypcowe. Wyróżniają je zróżnicowane tematy, ciekawe harmonie i kolorystyka [...] Jestem głęboko przekonany, że te kompozycje mogą dopełnić programy recitali koncertowych i powinny też trafić do szkół muzycznych jako polecany repertuar”. – Jerzy Maksymiuk„Duety skrzypcowe to ciekawy i inspirujący współczesny zbiór literatury skrzypcowej. Utwory Dawida Lubowicza to wysoko postawiona poprzeczka pod względem techniki i kompozycji”. – Konstanty Andrzej Kulka„Świetna muzyka, która sprawi ogromną radość wykonawcom”. – Marek Moś„Dawid Lubowicz postrzega muzykę dojrzale jako jeden niezgłębiony świat inspiracji. [...] przejmująca liryka miesza się z poszarpaną frazą, wyssany z mlekiem matki folklor podhalański żyje w symbiozie z daleką od parzystości rytmiką bałkańską, czy surową melodyką celtycką”. – Adam SztabaW pierwszym zeszycie znajdują się kompozycje:At the Bottom of the CasketCarpathianNostalgy and Anxiety

45,00 zł
40,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,50 zł

85
Sacred Choral Works. Vol. 4, nuty na chór mieszany a cappella - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sacred Choral Works. Vol. 4, nuty na chór mieszany a cappella
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.11

Czwarty zbiór pięciu kompozycji księdza Marka Cisowskiego, specjalisty ds muzyki kościelnej (w tym dyrygenta chóru) na Wyższym Seminarium Duchownym w Częstochowie:Ave rosa sine spinisNemo habet hac dilectionem (J15, 13)Ave Maris StellaVinea mea electaAlleluja

35,00 zł
31,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

86
Długopis 0,5mm wkład olejowy niebieski (25szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis 0,5mm wkład olejowy niebieski (25szt)
Tetis
Dostępny
8 szt.

Długopis z bocznym automatem chowania wkładu. Tusz olejowy. Grubość linii pisania: 0,5 mm. Opakowanie: transparentne pudełko 25 sztuk.

96,04 zł
91,24 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,80 zł

87
Długopis 0,7mm wkład olejowy niebieski (25szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis 0,7mm wkład olejowy niebieski (25szt)
Tetis
Dostępny
9 szt.

Długopis z bocznym automatem chowania wkładu. Tusz olejowy. Grubość linii pisania: 0,7 mm. Opakowanie: transparentne pudełko 25 sztuk

96,04 zł
91,24 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,80 zł

88
Długopis 1mm wkład olejowy niebieski (25szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis 1mm wkład olejowy niebieski (25szt)
Tetis
Dostępny
5 szt.

Długopis z bocznym automatem chowania wkładu. Tusz olejowy. Grubość linii pisania: 1 mm. Opakowanie: transparentne pudełko 25 sztuk.

96,04 zł
91,24 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,80 zł

89
Długopis 0,5mm wkład olejowy niebieski (25szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Długopis 0,5mm wkład olejowy niebieski (25szt)
Tetis
Dostępny
1 szt.

Długopis z bocznym automatem chowania wkładu. Tusz olejowy. Grubość linii pisania: 0,5 mm. Opakowanie: transparentne pudełko 25 sztuk.

96,00 zł
66,24 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 29,76 zł

90
Marker suchościeralny zielony KM110-ZO (12szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker suchościeralny zielony KM110-ZO (12szt)
Tetis
Dostępny
10 szt.

Marker suchościeralny z końcówką stożkową. Grubość linii pisania 3 mm. Szybkoschnący, nietoksyczny tusz na bazie alkoholu. Nie rysuje powierzchni. Łatwy do starcia z większości powierzchni. Pasuje do ścieraka magnetycznego KS110-M3. Opakowanie: pudełko 12 sztuk.

62,45 zł
59,33 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,12 zł

91
Marker permanentny zielony KM109-ZO (12szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker permanentny zielony KM109-ZO (12szt)
Tetis
Dostępny
10 szt.

Marker permanentny z końcówką stożkową. Grubość linii pisania 3mm. Wodoodporny, szybkoschnący, trwały, odporny na blaknięcie, nietoksyczny tusz na bazie alkoholu. Przeznaczony do pisania na wszelkiego rodzaju powierzchniach. Nie zawiera ksylenu i toluenu. Opakowanie: pudełko 12 sztuk

54,07 zł
51,37 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,70 zł

92
Kody, kratki i kolory, część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kody, kratki i kolory, część 2
Dostępny
65 szt.

Kodowanie stanowi ciekawą przygodę edukacyjną dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Zadania zawarte w książeczce pt. Kody, kratki i kolory pobudzają kreatywność, ćwiczą spostrzegawczość, doskonalą małą motorykę oraz uczą cierpliwości. Na każdej stronie znajdują się zakodowane obrazki, które należy odszyfrować i odpowiednio pokolorować. Mamy nadzieję, że zabawa z kodowaniem pozwoli dzieciom miło spędzić czas :)

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

93
Marker suchościeralny czarny KM110-VO (12szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker suchościeralny czarny KM110-VO (12szt)
Tetis
Dostępny
8 szt.

Marker suchościeralny z końcówką stożkową. Grubość linii pisania 3 mm. Szybkoschnący, nietoksyczny tusz na bazie alkoholu. Nie rysuje powierzchni. Łatwy do starcia z większości powierzchni. Pasuje do ścieraka magnetycznego KS110-M3. Opakowanie: pudełko 12 sztuk.

62,45 zł
59,33 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,12 zł

94
Marker suchościeralny niebieski KM110-NO (12szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker suchościeralny niebieski KM110-NO (12szt)
Tetis
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Marker suchościeralny z końcówką stożkową. Grubość linii pisania 3 mm. Szybkoschnący, nietoksyczny tusz na bazie alkoholu. Nie rysuje powierzchni. Łatwy do starcia z większości powierzchni. Pasuje do ścieraka magnetycznego KS110-M3. Opakowanie: pudełko 12 sztuk.

62,45 zł
59,33 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,12 zł

95
Diamentowy obrazek. Sowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowy obrazek. Sowa
Wydawnictwo Pryzmat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.19

Zestaw zawiera: - wzór obrazka z folią ochronną, - 6 woreczków z kolorowymi diamencikami, - plastikowy pojemnik do sortowania, - aplikator, - kostkę z różowym woskiem.

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

96
Marker permanentny czerwony KM109-CO (12szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker permanentny czerwony KM109-CO (12szt)
Tetis
Dostępny
10 szt.

Marker permanentny z końcówką stożkową. Grubość linii pisania 3mm. Wodoodporny, szybkoschnący, trwały, odporny na blaknięcie, nietoksyczny tusz na bazie alkoholu. Przeznaczony do pisania na wszelkiego rodzaju powierzchniach. Nie zawiera ksylenu i toluenu. Opakowanie: pudełko 12 sztuk

54,07 zł
51,37 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,70 zł

97
Na choroby są sposoby. Jak być dzielnym pacjentem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na choroby są sposoby. Jak być dzielnym pacjentem
Dostępny
2 szt.

Choroba to przykre doświadczenie dla każdego, a szczególnie dla dzieci. Ta książka pomoże małym pacjentom przetrwać w dziwnym i strasznym dla nich świecie choroby i hospitalizacji. Dzieci, kiedy zachorują, są zazwyczaj zdezorientowane i zagubione, nie rozumieją tego, co się z nimi dzieje i dlatego warto zadbać o przekazanie im praktycznych informacji, które je uspokoją.Pomocne elfy, zamieszkujące strony tej książki, opowiadają o sposobach umożliwiających chorującym dzieciom zachowanie pogody ducha. Pokazują jak się bawić, utrzymać dobry kontakt z rodzicami i przyjaciółmi. Po prostu pomagają szybciej wrócić do zdrowia.

16,91 zł
12,99 zł

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,92 zł

98
Marker permanentny niebieski KM109-NO (12szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker permanentny niebieski KM109-NO (12szt)
Tetis
Dostępny
9 szt.

Marker permanentny z końcówką stożkową. Grubość linii pisania 3mm. Wodoodporny, szybkoschnący, trwały, odporny na blaknięcie, nietoksyczny tusz na bazie alkoholu. Przeznaczony do pisania na wszelkiego rodzaju powierzchniach. Nie zawiera ksylenu i toluenu.

54,07 zł
51,37 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,70 zł

99
Marker permanentny czarny KM109-VO (12szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker permanentny czarny KM109-VO (12szt)
Tetis
Dostępny
7 szt.

Marker permanentny z końcówką stożkową. Grubość linii pisania 3mm. Wodoodporny, szybkoschnący, trwały, odporny na blaknięcie, nietoksyczny tusz na bazie alkoholu. Przeznaczony do pisania na wszelkiego rodzaju powierzchniach. Nie zawiera ksylenu i toluenu. Opakowanie: pudełko 12 sztuk

54,07 zł
51,37 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,70 zł

100
Zestaw 5 planerów podróży Adventure - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw 5 planerów podróży Adventure
Designworks Ink
Dostępny
11 szt.

Zestaw 5 planerów turystycznych Adventure' w twardym etui od DESIGNWORKS INK to niesamowity prezent dla miłośników pięknych i niebanalnych rzeczy.Adventure' składa się z 5 osobnych planerów na 5 wspaniałych podróży. Zarówno planery jak i etui pokryte zostały złotą warstwą.Każdy z notatników zawiera:kieszeń na pieniądze, dokumenty, bilety i inne drobiazgistrony do planowania szczegółów podróżystrony do planowania budżetulistę rzeczy do spakowaniadziennik do zapisywania wspomnieństrony do wklejania zdjęć, map, kartek i biletów z podróżyPlanery zostały zaprojektowane i wykonane z dbałością o każdy szczegół, aby cieszyć i zachwycać każdego dnia.Postaw swój Adventure' planer w widocznym miejscu, ciesz się wspomnieniami i planuj kolejne podróże.Świetny pomysł na wyjątkowy prezent dla podróżników.

149,99 zł
134,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,00 zł

Wróć do góry