hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.01.24

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 24 stycznia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Strażniczka Swoich Granic. Jak być wierną sobie, by wreszcie żyć tak, jak na to zasługujesz (Terri Cole), na drugim Ekspozycja (Remigiusz Mróz). Kolejny produkt to Mikołajek. Jak to się zaczęło, wydanie 2 (René Goscinny) oraz Haft Punch Needle. Poznaj nową technikę haftowania (Rose Pearlman).
1
Strażniczka Swoich Granic. Jak być wierną sobie, by wreszcie żyć tak, jak na to zasługujesz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Strażniczka Swoich Granic. Jak być wierną sobie, by wreszcie żyć tak, ...
Dostępny
24 szt.

Czy zdarza ci się mówić „tak”, kiedy masz ochotę powiedzieć „nie”? Czy stawiasz potrzeby i pragnienia innych wyżej niż własne? Czy tak trudno ci prosić o pomoc, że ostatecznie robisz większość rzeczy sama? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałaś „tak”, to jesteś, moja droga, jedną z moich funkcjonujących ponad siły, kompletnie wyczerpanych sióstr. Z doświadczenia wiem, że zdrowe, solidne osobiste granice są kluczem do życia pełnego i w zgodzie ze sobą. Nie jesteś sama! Jestem terapeutką i przez ponad dwadzieścia lat spotkałam wiele kobiet, które miały problem z wyznaczaniem granic – i którym udało się opanować tę sztukę. Przejdziesz ze mną intensywny kurs efektywnego stawiania granic i nabierzesz w tym biegłości, aż staniesz się pełnoprawną Strażniczką Swoich Granic. A kiedy to się uda, każda część twojego życia rozkwitnie. Poprawisz relacje z innymi, wzmocnisz także więź z samą sobą – która jest najważniejsza ze wszystkich. Jeśli nie Ty, to kto? Jeśli nie teraz, to kiedy?

44,99 zł
29,69 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 15,30 zł

69 osób kupiło
2
Ekspozycja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ekspozycja
Dostępny
1107 szt.

Termin „ekspozycja” ma przynajmniej pięć znaczeń. Podobnie wieloznaczny jest każdy krok mordercy. Pewnego ranka turyści odkrywają na Giewoncie makabryczny widok na ramionach krzyża powieszono nagiego mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że zabójca nie zostawił żadnych śladów. Sprawę prowadzi niecieszący się dobrą opinią komisarz Wiktor Forst. Zanim tamtego ranka stanął na Giewoncie, wydawało mu się, że widział w życiu wszystko. Tropy, jakie odkryje wraz z dziennikarką Olgą Szrebską, doprowadzą go do dawno zapomnianych tajemnic Winy z przeszłości nie dadzą o sobie zapomnieć. Okrutne zbrodnie muszą zostać odkupione. Trylogia z komisarzem Forstem, tom 1

42,90 zł
27,46 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 15,44 zł

12 osób kupiło
3
Mikołajek. Jak to się zaczęło, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Mikołajek. Jak to się zaczęło, wydanie 2
Dostępny
1527 szt.

Zobaczcie, jak to się zaczęło. Przygody Mikołajka należą do kanonu światowej literatury już od 60 lat. Jednak mało kto wie, że kultowy bohater debiutował na łamach belgijskiej prasy jako bohater... komiksu! Niepodrabialny humor duetu Sempé-Goscinny ma swoje źródło w komiksowych dymkach. W tych pierwszych przygodach oprócz Mikołajka pojawili się także jego niezapomniani rodzice, nieznośny sąsiad pan Blédurt oraz pierwowzory Alcesta, Ananiasza i innych kumpli. Sprawdźcie, czy wszystkich rozpoznacie!

49,99 zł
25,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 24,99 zł

11 osób kupiło
4
Haft Punch Needle. Poznaj nową technikę haftowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Haft Punch Needle. Poznaj nową technikę haftowania
Dostępny
1619 szt.

Punch Needle to łatwa technika haftowania, która skradła serca kobiet na całym świecie i podbija Internet. To sztuka tworzenia piękna wokół siebie. Oto pierwsza w Polsce książka, która nauczy cię tego odkrytego na nowo rzemiosła. Wystarczy, że opanujesz kilka prostych ruchów, a będziesz w stanie wyczarować poduszkę do medytacji, organizer na ścianę, osłonki na doniczki, dywaniki, niepowtarzalne torebki, których nie znajdziesz w żadnym sklepie, i wiele innych efektownych dekoracji do swojego domu. Dzięki tej książce: • szybko opanujesz technikę Punch Needle i zachwycisz się jej prostotą, • zrealizujesz krok po kroku niepowtarzalne 22 projekty, • zrelaksujesz się, bo haftowanie techniką Punch Needle to pasja w stylu slow life • dasz się zaskoczyć tym, że haftować można nawet ze... ścinek! Potrzebujesz tak niewiele, żeby wyczarować cuda techniką haftowania punch needle: • igłę tkacką, • materiał, • mulinę, włóczkę itp., • tamborek, • tę książkę. „Haft Punch Needle przeżywa pewnego rodzaju renesans dzięki wizjom takich twórców jak Rose Pearlman. Artystka dzieli się dwudziestoma dwoma projektami i pokazuje, jak pracować z kompozycją, paletami kolorów i nieoczywistymi materiałami, by stworzyć efektowne dzieła w nowoczesnym stylu do domu. Rose prezentuje oryginalne i inspirujące podejście do tego tradycyjnego rzemiosła”. – „Embroidery: The Textile Art Magazine” Rose Pearlman jest artystką, nauczycielką i projektantką tkanin artystycznych. Ma spore doświadczenie w dziedzinie sztuk pięknych, a w sercu miłość do dobrze zaprojektowanych przedmiotów codziennego użytku. W jej pracach zaciera się granica między sztuką a rzemiosłem. Rose wyznacza nowe trendy, wykorzystując nieoczywiste techniki i materiały. W Nowym Jorku, gdzie mieszka z rodziną, prowadzi comiesięczne warsztaty haftu Punch Needle. Efekty jej pasji można podziwiać w branżowych magazynach, galeriach sztuki i na wielu stronach internetowych poświęconych designowi.

59,99 zł
40,79 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 19,20 zł

11 osób kupiło
5
Siostrzane Dzwony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Siostrzane Dzwony
Dostępny
733 szt.

Odkąd najstarsi mieszkańcy Butangen sięgają pamięcią, nad wioską rozbrzmiewały Siostrzane Dzwony. Mówiono, że kryją w sobie pradawną moc i ostrzegają ludzi przed niebezpieczeństwem. Zostały odlane na pamiątkę niezwykłych syjamskich sióstr Halfrid i Gunhild Hekne przez ich ojca, pogrążonego w żałobie po ich śmierci. Dzwony umieszczono na wieży starego drewnianego kościoła, pamiętającego jeszcze czasy pogańskie. Życie w Butangen toczyło się spokojnym rytmem, do wsi rzadko przybywał ktoś nowy, aż w 1880 roku parafię objął młody, ambitny pastor, który postanowił wprowadzić wieś w nowe czasy. Przywiązani do odwiecznych tradycji mieszkańcy w większości odnosili się do duchownego z podejrzliwością. Dla Astrid, młodej dziewczyny z rodu Hekne, był on jednak kimś wspaniałym, fascynującym, kto sprawił, że zapragnęła innego życia. Może nawet mógł stać się kimś więcej... Kiedy jednak pastor zadecydował o rozebraniu i przeniesieniu starego kościoła i sprowadził do Butangen niemieckiego architekta, by przygotował kościół i dzwony do podróży do dalekiego Drezna, dziewczyna poczuła się zdradzona… Bo czy można wywieźć do obcego kraju Siostrzane Dzwony, tak ściśle związane z wioską i rodem Astrid? I kim naprawdę jest ten architekt, tak utalentowany i wrażliwy, który otwiera serce przed dziewczyną? Astrid uświadamia sobie, że stoi przed niełatwym wyborem, a od jej decyzji zależeć będzie cała jej przyszłość… „Miłość, suspens, natura i wiara w nadprzyrodzone splatają się w tej niezwykłej powieści w jedną całość”. – Maja Lunde

54,99 zł
24,75 zł

Rabat 55,0%
oszczędzasz 30,24 zł

11 osób kupiło
6
Demonomachia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Demonomachia
Dostępny
4640 szt.

Wciągająca powieść o demonach i Galicji przełomu XIX i XX wieku. Gimnazjalista Stefan Zborski nie może pogodzić się z nagłą śmiercią ojca. Pragnie znaleźć odpowiedzi na dręczące go pytania, których nie zdążył zadać mu za życia. Choć nie wierzy w istnienie świata duchów, to jednak — pod wpływem irracjonalnego impulsu — organizuje seans spirytystyczny. Nieśmiadom mocy, w jaką podczas seansu wyposażyły go demony, Stefan rzuca klątwę na żydowskiego chłopca. Szlomek w najmniej spodziewanych momentach wije się jak wąż i wydaje z siebie wwiercające się w umysł kocie wrzaski. Oto początek śledztwa w sprawie demonicznej. Rozmodleni Żydzi z Podgórza i orgie artystów młodopolskiego Krakowa, siła rozumu i moc wiary, niewinna miłość i bezduszne wyuzdanie. Na granicy dwóch światów niedoszły egzorcysta Zborski szuka odpowiedzi na pytanie: „Czy dybuki istnieją?”. Marek Krajewski – autor bestsellerowych powieści kryminalnych.

44,99 zł
30,59 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,40 zł

11 osób kupiło
7
Ona. Zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni dna miednicy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ona. Zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni dna miednicy
Dostępny
1085 szt.

Wiele kobiet nigdy nie widziało swojej waginy, nie przeżyło orgazmu ani nie wie, gdzie ma mięśnie dna miednicy. Niejedna dała sobie wmówić, że ból miesiączkowy lub w trakcie współżycia to „taka pani uroda”. Wiele kobiet milczy w samotności, bo myśli, że tylko one tak mają… A jakie są twoje intymne problemy, o których wstydzisz się powiedzieć nawet przyjaciółce? Daj się poprowadzić Ewelinie Tyszko-Bury i Kamili Raczyńskiej-Chomyn, ekspertkom w dziedzinie zdrowia intymnego. • Dowiedz się, co jest normą, a co powinno cię zaniepokoić i kiedy trzeba udać się do konkretnego specjalisty. • Naucz się, jak ćwiczyć i relaksować mięśnie dna miednicy (MDM), żeby zadbać o swoją postawę i… doznać jeszcze więcej przyjemności w łóżku. • Przekonaj się, że możesz uniknąć PMS i mieć bezbolesne miesiączki. Pierwszy kompleksowy i nowoczesny poradnik o zdrowiu intymnym i seksualnym kobiet. Ewelina Tyszko–Bury – osteopatka, fizjoterapeutka. Dzięki swojej pracy nauczyła się słuchać kobiecego ciała. Od dziewięciu lat zgłębia tajniki pracy z pacjentkami z problemami ginekologicznymi. Ma to szczęście, że kocha to, co robi. Kamila Raczyńska–Chomyn – edukatorka seksualna, instruktorka treningu mięśni dna miednicy, doula i autorka projektu Dobre Ciało, w ramach którego pomaga kobietom wrócić do siebie po trudnych zdarzeniach, takich jak poronienie lub doświadczenie przemocy i na nowo cieszyć się własnym ciałem. Wspiera kobiety w poszukiwaniu przyjemności i radości płynących z eksplorowania seksualności. „Gdy zaczynałyśmy wspólną pracę nad książką, wiedziałyśmy, że to będzie wspaniała przygoda, ponieważ przyjaźnimy się i współpracujemy ze sobą od 2016 roku, wspierając na co dzień kobiety w powrocie do zdrowia fizycznego i psychicznego po bardzo różnych doświadczeniach. Miałyśmy też jasną wizję tego, jak chcemy, by ta książka wyglądała. Zależało nam na przekazaniu ci wiedzy w przystępny, czuły sposób (dokładnie tak, jak robimy to, pracując w gabinecie) oraz na wyraźnym dwugłosie. Dlatego rozdziały autorstwa Eweliny Tyszko-Bury dotyczą kwestii medycznych, a jej rozmówczyniami i rozmówcami są lekarki oraz lekarze różnych specjalizacji. Natomiast rozdziały autorstwa Kamili Raczyńskiej-Chomyn odnoszą się do emocji, psychiki oraz zjawisk społecznych powiązanych z seksualnością i ze zdrowiem intymnym. Chcemy wyraźnie zaznaczyć, że nie było naszą ambicją stworzenie kompendium, w którym znajdziesz wszystkie – od A do Z – kwestie związane z twoją seksualnością i zdrowiem. Nie pisałyśmy na przykład o laktacji czy o depresji poporodowej, ponieważ doszłyśmy do wniosku, że na rynku jest już sporo publikacji wyczerpujących powyższe zagadnienia. Bardziej zależało nam na poruszeniu tematów, o których rzadko się pisze, oraz na pokazaniu ci (być może) nowej perspektywy, z której możesz spojrzeć na kwestie swojego zdrowia intymnego”. (od Autorek) „Problem bolesnych miesiączek i bolesnego współżycia bardzo często pojawia się jako temat konsultacji w gabinecie osteopatycznym. Mimo to może ci się wydawać, że tylko ty doświadczasz takich dolegliwości – bo w zasadzie ból miesiączkowy, który nie pozwala ci funkcjonować, jest przez społeczeństwo traktowany jako norma, a co do współżycia… przecież „wszyscy” uprawiają cudowny seks i nikomu niczego nie brakuje do szczęścia. Od razu wyprowadzę cię z błędu. Tak nie jest. Bardzo wiele kobiet boryka się z problemami bolesnego współżycia czy bolesnych miesiączek. Chciałabym, abyś po tej rozmowie była pewna, że miesiączka i współżycie nie muszą boleć”. (fragment książki) „Jako edukatorka seksualna i menstruacyjna oraz instruktorka treningu mięśni dna miednicy stykam się z tematem bolesnych miesiączek dość często. Zdarza się, że dorosłe kobiety dopiero na moich warsztatach dowiadują się, że miesiączka nie musi boleć, a jeśli boli, to ginekolog/ginekolożka powinni zgłaszane dolegliwości traktować poważnie. Po tym „odkryciu” kobiety są jednocześnie zaskoczone i rozżalone, gdyż okazuje się, że przez wiele lat były zbywane przez lekarzy i lekarki. Lubię powtarzać, że wiedza to wolność i siła, a wiedza na temat własnej fizjologii i ciała może bardzo pomóc w gabinetach lekarskich i na salach porodowych. Jeśli będziemy wiedziały, jak funkcjonuje nasze ciało, co jest dla niego normą, a co nie, jaki poziom dyskomfortu jest dla nas do zaakceptowania, a gdzie zaczyna się ból, który chcemy uśmierzyć, będzie nam (wraz z personelem medycznym) dużo łatwiej zaplanować leczenie „szyte na miarę” i z uwzględnieniem naszych potrzeb oraz celów”. (fragment książki)

54,99 zł
37,39 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 17,60 zł

10 osób kupiło
8
Ćwiczenia z odwagi. Wędrując przez nasze lęki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia z odwagi. Wędrując przez nasze lęki
Dostępny
528 szt.

Czy lęk może być dobry? Co zrobić, żeby był naszym sprzymierzeńcem, nie wrogiem? Czy Bóg chce, żebyśmy się Go bali? Co to konkretnie znaczy, że miłość usuwa lęk? Wszyscy czasem czujemy lęk. Boimy się o swoje zdrowie, pracę, rodzinę. Stresuje nas opinia innych. Coraz trudniej zrozumieć otaczający nas świat, a przyszłość rysuje się jako niepewna. Dobra wiadomość jest taka: lęku nie trzeba się bać! Jest on naturalną ludzką reakcją i może nam służyć – ostrzegając przed zagrożeniem, a także wskazując na nasze pragnienia. Chodzi jednak o to, żeby nad nami nie panował. Co zrobić, żeby nasze relacje – z Bogiem, z drugim człowiekiem, ze światem, z samymi sobą – były od niego wolne? Ks. Grzegorz Strzelczyk w niezwykłych duchowych ćwiczeniach zaprasza nas do konfrontacji z własnymi lękami. Poznanie ich źródeł, a następnie spojrzenie na nie w świetle Ewangelii pozwala wejść na drogę do wewnętrznej wolności i spokoju.

42,99 zł
33,10 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,89 zł

9 osób kupiło
9
Nasi ulubieńcy. Konie i kucyki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nasi ulubieńcy. Konie i kucyki
Dostępny
75 szt.

Konie i kucyki to wspaniała propozycja dla wszystkich miłośników tych dostojnych stworzeń. W książce znajduje się wiele ciekawych informacji na temat życia tych zwierząt, praktyczne porady, dotyczące pielęgnacji, budowy ciała, a także potrzeb i wymagań, których będzie oczekiwać twój koń. Dowiesz się również więcej o tym, jak wychowywać źrebaka oraz o tym, jakie zwyczaje, instynkty, a nawet nałogi posiadają konie. Niniejsza książka to również mini przewodnik po najpopularniejszych rasach koni. Interesującym opisom towarzyszy bogaty materiał ilustracyjny i zdjęciowy.

10,60 zł
6,99 zł

Rabat 34,1%
oszczędzasz 3,61 zł

9 osób kupiło
10
Kroniki Diuny. Tom 2. Mesjasz Diuny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kroniki Diuny. Tom 2. Mesjasz Diuny
Dostępny
72 szt.

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Fremeni pokonali Harkonnenów i imperialnych sardaukarów, a Paul poślubił księżniczkę Irulanę i zasiadł na tronie Imperium. Pustynna Arrakis, zwana Diuną, jest stolicą wszechświata. Tymczasem stare ośrodki władzy — Bene Gesserit i Gildia Kosmiczna — z pomocą fremeńskiego kapłaństwa i Bene Tleilax zawiązują spisek przeciw nowemu Imperatorowi. Czczony niczym bóg, Paul Muad’Dib wpada w pułapkę, choć zna każdą chwilę swojej przyszłości, każdy swój ruch, każdą decyzję i — przede wszystkim — swój straszliwy koniec… Dom Wydawniczy Rebis oddaje czytelnikom nowe, poprawione wydanie cyklu „Kroniki Diuny”, który tworzą: Diuna, Mesjasz Diuny, Dzieci Diuny, Bóg Imperator Diuny, Heretycy Diuny i Kapitularz Diuną. Najnowszą ekranizację Diuny, pierwszego tomu „Kronik Diuny”, wyreżyserował Denis Villeneuve (Blade Runner 2049, Sicario). Autorami scenariusza są Eric Roth (Forrest Gump), Jon Spaihts (Doktor Strange) i Denis Villeneuve, a muzyki – Hans Zimmer (Gladiator, Incepcja, Dunkierka). W obsadzie znalazły się takie gwiazdy światowego kina, jak Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Stellan Skarsgard, Jason Momoa, Charlotte Rampling, Javier Bardem, Josh Brolin, Zendaya i Oscar Isaac.

39,90 zł
25,54 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 14,36 zł

8 osób kupiło
11
Pokochaj siebie. Przewodnik dla kobiet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokochaj siebie. Przewodnik dla kobiet
Dostępny
313 szt.

Ta niezwykła książka poprowadzi Cię przez ciekawą podróż do autoempatii. Do zrozumienia, akceptacji i pokochania siebie. Zadbaj o siebie. Zostań swoją wspierającą i czułą przyjaciółką. Ciągle myślimy, że robimy coś źle albo że inni źle o nas myślą. Brakuje nam odwagi do bycia w zgodzie ze sobą. Żyjemy w stresie, poddawane ocenom, w sferze oczekiwań. My, kobiety, musimy w końcu pokochać siebie i swoje ja. Z pomocą przychodzi Megan Logan, która pisze, jak zrobić pierwszy krok na drodze ku autoempatii i miłości własnej. I kolejny. Ten przewodnik–pamiętnik jest pełen motywujących stwierdzeń, afirmacji, wspierających ćwiczeń, testów, quizów oraz porad od kobiet. Skierowany jest do wszystkich, które chciałyby popracować nad poczuciem własnej wartości, samoakceptacją i szacunkiem do samych siebie. Z Pokochaj siebie. Przewodnikiem dla kobiet zbudujesz dobrą relację ze sobą samą. Odkryjesz potęgę miłości własnej. Książkę Megan Logan pokochały już kobiety w USA i w wielu innych krajach. Teraz Polki mogą skorzystać z rady Jessiki Bradstreet, klinicznej pracowniczki socjalnej: „Zrób sobie przysługę i zanurz się w tej książce. Rozwiązuje wszystkie przeszkody, z którymi borykają się kobiety. To lepsze niż książki o samopomocy i terapia!”. Traci Bragg, lekarka, dodaje: „To była niezwykle pouczająca lektura, jakby Megan pisała ją bezpośrednio dla mnie. Analizując kobiece obowiązki w domu, przy dzieciach i w pracy – jakbyśmy były chomikami biegającymi non stop w karuzeli – uświadamia nam, jak bardzo musimy zwolnić i o siebie zadbać. Poleciłabym tę książkę każdej kobiecie, która próbuje znaleźć spokój w tym naszym zwariowanym świecie”. Do lektury polskiego wydania zachęca Ewa Panufnik, założycielka wspierającego miejsca dla kobiet, Dojrzewalnia.pl: „Co znaczy kochać siebie i jak zostać swoją sojuszniczką? Megan Logan pokazuje to nam z wielkim ciepłem i mądrością. Od dwudziestu lat wspieram kobiety w stawaniu po swojej stronie i w budowaniu życzliwej oraz empatycznej relacji z samą sobą. Marzyłabym o tym, by z tego przewodnika mogła skorzystać każda Polka!”. Jeśli lubisz książki o samorozwoju, znasz „Czułą przewodniczkę” Natalii de Barbaro, „Dobrostan” Agnieszki Maciąg, to zachwyci Cię Megan Logan i jej „Pokochaj siebie. Przewodnik dla kobiet”. Nie będziesz mogła oderwać się od ćwiczeń! Bądź czuła, uważna i wspierająca dla siebie!

44,99 zł
32,84 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

6 osób kupiło
12
Ser. Dojrzewający przewodnik dla koneserów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ser. Dojrzewający przewodnik dla koneserów
Dostępny
1197 szt.

Jak powstał pierwszy ser? O co chodzi z dojrzewaniem? Jak właściwie serwować i degustować sery? Czy można łączyć słodkie wino z roquefortem? I czy ta pleśń powinna tak smakować? Coraz częściej sięgamy po sery, jednak nie każdemu znany jest serowy savoir–vivre: jak łączyć ze sobą poszczególne gatunki i zestawiać je z winami, co podać jako dodatek. Nie bez powodu sery na desce układa się zgodnie z ruchem wskazówek zegara – zaczynając od lekkich, kończąc na tych ciężkich i bardziej wyrazistych. Udaj się w podróż w głąb świata serwowania i degustacji serów. Ta książka to elementarz serów europejskich i przewodnik po ich historii wzbogacony ciekawymi anegdotami, a także wskazówkami, jak najlepiej zestawiać sery i wina. Znajdziesz w nim wiedzę praktyczną dotyczącą podawania, krojenia i przechowywania serów oraz 40 przepisów na dania z nimi w roli głównej inspirowanych kuchnią z różnych zakątków świata. Ten dojrzewający przewodnik będzie świetnym kompanem podczas wieczorów z przyjaciółmi wokół deski serów, a także doskonałym kompendium przydatnym miłośnikom podróży smakowych. Rozsmakuj się w serach!

79,99 zł
61,59 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 18,40 zł

6 osób kupiło
13
365 dni z językami miłości. Rozważania na każdy dzień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
365 dni z językami miłości. Rozważania na każdy dzień
Dostępny
37 szt.

365 dni z językami miłości to codzienne, praktyczne, rozważania na każdy dzień. Jak komunikujesz miłość? Ludzie wyrażają i przyjmują ją na różne sposoby: • poprzez wspólnie spędzony czas, • wyrażenia afirmatywne, • podarunki, • drobne przysługi, • czy dotyk. Kto lepiej wytłumaczy, jak skutecznie komunikować miłość niż dr Gary Chapman – specjalista w dziedzinie relacji oraz autor Pięciu języków miłości? Te codzienne rozważania zawierają jego cenne, praktyczne wskazówki. Na każde rozważanie składa się: • wybrany fragment Biblii, • wnikliwe przesłanie dotyczące komunikowania miłości • oraz modlitwa. Spędź ten rok, zbliżając się do ukochanej osoby! Codzienne nawyki nie muszą być nużące. 365 dni z językami miłości pomagają wypracować pozytywne wzorce, które zbliżają cię do tego, co naprawdę ważne. Książka przeznaczona jest dla osób, które mają napięty grafik i prowadzą aktywne życie. Po prostu otwórz książkę, zacznij swój plan od dzisiejszej daty i zobacz, jakie to praktyczne! Zbliż się do głębi miłości w naturalnym rytmie i nadzwyczaj osobiście. Rozważania 365 dni z językami miłości to codzienna porcja wiedzy niezbędnej do duchowego wzrostu.

64,90 zł
50,62 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 14,28 zł

5 osób kupiło
14
Wirus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wirus
Dostępny
1 szt.

Wystarczy jedno spotkanie z wirusem, by rozpoczął się koszmar, który zagraża całej ludzkości. Usiłując zafundować sobie odrobinę normalności podczas pandemii COVID-19, Brian Murphy wybiera się z rodziną na Cape Cod. Nagle u jego żony Emmy pojawiają się niepokojące grypopodobne objawy. Podczas powrotu do Nowego Jorku Emma dostaje napadu padaczkowego. W szpitalu lekarze rozpoznają u niej wschodnie końskie zapalenie mózgu, śmiertelną chorobę roznoszoną przez komary. Trudna sytuacja rodziny zmienia się w prawdziwy horror, gdy szpital wystawia Brianowi gigantyczny rachunek za pobyt żony na OIOM-ie, a jego firma ubezpieczeniowa odmawia pokrycia kosztów leczenia. Mimo że okoliczności sprzysięgły się przeciwko niemu, Brian usiłuje walczyć o sprawiedliwość z szokująco zobojętniałym systemem opieki zdrowotnej. W swoim najnowszym thrillerze medycznym Robin Cook pozwala czytelnikowi zajrzeć za kulisy bezlitosnego układu, który żeruje na pacjentach, i po mistrzowsku obnaża okrucieństwo opartego na żądzy zysku i chciwości systemu opieki zdrowotnej. „Robin Cook, z wykształcenia lekarz, jest autorem kilkudziesięciu powieści. Od jego pierwszej, bestsellerowej książki zatytułowanej Coma rozpoczęła się szalona popularność gatunku literackiego zwanego thrillerem medycznym”. – robincook.com „Rzadko zdarza się autor, który potrafi nas zabrać do dynamicznego, cudownego, często przerażającego świata współczesnej medycyny w taki sposób, jak robi to Robin Cook”. – David McCullough, autor The Greater Journey. Americans in Paris.

39,90 zł
21,55 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 18,35 zł

5 osób kupiło
15
Hamlet (lektura z opracowaniem) NOWY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hamlet (lektura z opracowaniem) NOWY
Dostępny
38 szt.

Hamlet to ponadczasowa sztuka Williama Shakespeare'a, dramat opowiada o śmierci, zemście, zdradzie. To historia mlodego krolewicza, którego zawiedli najbliźsi. Hamlet stanął przed najważniejszą decyzją w życiu: czy powinien wejść na drogę moralnego zła, by pomścić śmierć ojca? Sztuka okazuje również, że na świecie istnieje jednocześnie dobro i zło i że są one obecne niemal w każdym czlowieku. Wersja z e-bookiem dostępnym pod kodem QR

10,90 zł
7,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 2,91 zł

4 osoby kupiły
16
PLAYMOBIL ® Figures 70732. Seria 21. Figurka dla chłopca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PLAYMOBIL ® Figures 70732. Seria 21. Figurka dla chłopca
Playmobil ®
Dostępny
63 szt.

Polecany dla dzieci od 5 lat. Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na ryzyko udławienia małymi elementami.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

4 osoby kupiły
17
Kości do gry (12 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kości do gry (12 sztuk)
M&Z
Dostępny
9 szt.

Kości służą do różnego rodzaju gier planszowych, fabularnych, bitewnych i hazardowych. To standardowe wyposażenie każdego gracza.

9,00 zł
7,99 zł

Rabat 11,2%
oszczędzasz 1,01 zł

4 osoby kupiły
18
W Jeżynowym Grodzie, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W Jeżynowym Grodzie, wydanie 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

Odwiedź mieszkańców grodu i przeżyj z nimi wiosenny piknik oraz lato o zapachu poziomek, zrób jesienne zapasy w sekretnych tunelach, spróbuj jeżynowego ponczu i kręć piruety na Śnieżnym Balu. Na skraju Kasztanowego Lasu rozpościera się kraina Jeżynowego Grodu… A tam już od rana rozbrzmiewają radosne popiskiwania i tupot łapek. Niesforny myszorek Fredzio nie może spać, bo dziś są jego urodziny. Nie spodziewa się, że wszystkie myszki uwijają się, by przygotować dla niego przyjęcie-niespodziankę: piknik nad brzegiem strumyka! Każdy obiecał przynieść coś pysznego. Na trawie czekają już kandyzowane fiołki, jagodowy pudding, ciasteczka pierwiosnkowe, wino z płatków róży i herbata z liści jeżyn. Ale gdzie się zapodział urodzinowy tort…? Odwiedź mieszkańców grodu i przeżyj z nimi wiosenny piknik oraz lato o zapachu poziomek, zrób jesienne zapasy w sekretnych tunelach, spróbuj jeżynowego ponczu i kręć piruety na Śnieżnym Balu. Klasyka literatury dziecięcej. Mieszkańcy Jeżynowego Grodu po raz pierwszy zdobyli serca małych i dużych czytelników ponad czterdzieści lat temu. Jill Barklem stworzyła ciepły i bezpieczny świat myszek, w najdrobniejszych szczegółach oddając przy tym bogactwo natury oraz mysich zwyczajów. Książka dzieciństwa, bo w bajkowy sposób przenosi do świata dziecięcych radości i beztroski. Jubileuszowe wydanie. Myszorki z Jeżynowego Grodu już od 40 lat podbijają serca małych czytelników na całym świecie. „Jeżynowy Gród to mój idealny świat. Myszki żyją w nim zgodnie z naturą, czyli tak, jak moim zdaniem żyć się powinno. Wykorzystują i cenią sobie wszystko, co rośnie wokół nich. Myszki kochają się nawzajem i opiekują się sobą, ale nie są wyłącznie chodzącą zacnością i powagą. Umieją też dobrze się BAWIĆ. Czas upływa im na piknikach, spotkaniach, przyjęciach i wycieczkach”. – Jill Barklem

70,00 zł
53,90 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

5 osób kupiło
19
Zniknięcie Pani Christie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zniknięcie Pani Christie
Dostępny
1381 szt.

W grudniu 1926 roku zaginęła Agatha Christie. Śledczy znajdują jej pusty samochód na skraju głębokiego, ponurego stawu, jedyne ślady w pobliżu, to ślady opon i futro pozostawione w samochodzie. Jej mąż i córka nie wiedzą o jej miejscu pobytu. Jedenaście dni później Agatha zjawia się, tak samo tajemniczo, jak zniknęła, twierdzi, że ma amnezję i nie udziela żadnych wyjaśnień na temat jej nieobecności. Zagadka jedenastu dni trwa. Znana pisarka Marie Benedict wprowadza nas w świat Agathy Christie, eksploruje przeszłość, wyobrażając sobie, dlaczego tak błyskotliwa kobieta znalazła się w centrum tak mrocznych historycznych tajemnic. Co jest prawdziwe, a co jest tajemnicą? Jaką rolę w zaginięciu odegrał jej niewierny mąż i czego nie powiedział śledczym? Powieści Agathy Christie przetrwały próbę czasu, w dużej mierze dzięki mistrzowskiemu opowiadaniu historii i błyskotliwości autorki. Benedict przedstawia nieopowiedzianą historię Agathy Christie, oferując czytelnikom prawdopodobnie największą tajemnicę ze wszystkich.

46,99 zł
36,18 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,81 zł

4 osoby kupiły
20
After 4. Bez siebie nie przetrwamy, wydaenie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
After 4. Bez siebie nie przetrwamy, wydaenie 3
Dostępny
1510 szt.

Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Hardina, i na to, co zdarzyło się później. Związek Tessy i Hardina przeszedł wiele prób, ale po każdej z nich uczucie między nimi było jeszcze mocniejsze. Wszystko się zmienia, gdy Hardin odkrywa coraz bardziej mroczną przeszłość swojej rodziny. To dla niego cios nie do zniesienia. W rozpaczy posuwa się do czegoś, czego Tessa nie jest w stanie mu wybaczyć. Dziewczyna zaczyna rozumieć, że chociaż kocha Hardina ponad wszystko, nie może z nim zostać. Czy tak ma wyglądać koniec ich miłości? Czy Hardin będzie chciał zawalczyć o związek z Tessą, a przede wszystkim – o samego siebie?

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

4 osoby kupiły
21
L.O.L. Surprise! Hair Hair Hair. Laleczka + akcesoria, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
L.O.L. Surprise! Hair Hair Hair. Laleczka + akcesoria, mix wzorów
MGA, L.O.L. Surprise!
Dostępny
8 szt.

Pora na wspaniałą zabawę z zupełnie nowymi zestawami laleczek modowych! Stwórz wymarzoną fryzurę i olśnij wszystkich! Każdy zestaw zawiera laleczkę modową oraz akcesoria niezbędne do stylizacji wystrzałowych fryzur. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje zestawów – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

65,99 zł
58,07 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,92 zł

3 osoby kupiły
22
Syzyfowe prace. Lektura z opracowaniem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Syzyfowe prace. Lektura z opracowaniem
Dostępny
54 szt.

Syzyfowe prace to powieść o dorastaniu i dojrzewaniu do patriotyzmu, o odnajdywaniu w sobie miłości do ojczystego kraju i o walce z tymi, którzy chcą tę miłość zniszczyć. Autor, opisując losy dwóch głównych bohaterów – Marcina Borowicza i Andrzeja Radka, ukazuje warunki, w jakich żyła i uczyła się młodzież polska mieszkająca w zaborze rosyjskim, metody rusyfikacji i próby przeciwstawiania się jej. Ale powieść ta to także książka o pierwszych, niezapomnianych miłościach; o przyjaźniach, które przetrwają najcięższe próby i pokonają nawet nieubłaganie płynący czas. Symboliczna jest przede wszystkim sama wymowa tytułu: „syzyfowe prace” były bowiem – w zamyśle autora – bezskutecznymi zabiegami zaborców mającymi na celu wynarodowienie polskiej młodzieży. Stefan Żeromski (1864-1925) – urodził się 14 października 1864 r. w Strawczynie, pochodził ze zubożałej rodziny szlacheckiej. Znamienity polski prozaik, publicysta, dramaturg zwany „sumieniem polskiej literatury”; autor m.in. Ludzi bezdomnych, Wiatru od morza, Popiołów i Przedwiośnia. Zmarł 20 listopada 1925 r. w Warszawie.

16,91 zł
12,99 zł

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,92 zł

3 osoby kupiły
23
Dzieła wybrane. Tom 3. Nasza wiara - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieła wybrane. Tom 3. Nasza wiara
Dostępny
36 szt.

Jacek Salij (ur. 1942) – urodzony w Budach na Wołyniu, jest teologiem, duszpasterzem oraz autorem wielu publikacji naukowych, popularyzatorskich i tłumaczeń. Przez kilka dziesięcioleci był związany z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Niemal przez całe swoje życie kapłańskie w Zakonie Dominikańskim jest związany z kościołem św. Jacka w Warszawie, gdzie swoim kaznodziejstwem i posługą duszpasterską służy już kilku pokoleniom mieszkańców stolicy. Jest członkiem polskiego PEN Clubu. W grudniu 2018 został wyróżniony przez Prezydenta RP Medalem Stulecia Odzyskania Niepodległości.

63,00 zł
44,10 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,90 zł

3 osoby kupiły
24
Stacja jedenasta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stacja jedenasta
Dostępny
217 szt.

Oryginalna, mroczna, błyskotliwa powieść rozgrywająca się w niezwykłych dniach upadku cywilizacji. Kirsten Raymonde nigdy nie zapomni tego wieczoru, kiedy Arthur Leander, słynny hollywoodzki aktor, doznał ataku serca na scenie podczas przedstawienia Króla Leara. Tej samej nocy w mieście wybuchła zabójcza pandemia grypy, która w ciągu kilku tygodni doprowadziła do końca cywilizacji, jaką znamy. Dwadzieścia lat później Kirsten podróżuje od osady do osady tego odmienionego świata z niewielką trupą aktorów i muzyków. Nazwali się Wędrowną Symfonią i starają się dopomóc w ocaleniu resztek sztuki i człowieczeństwa. Kiedy jednak docierają do Świętej Debory Nad Wodami, spotykają tam groźnego proroka, którego działania zagrażają istnieniu zespołu. Opowieść Emily St. John Mandel przenosi czytelnika w czasie, obrazowo przedstawiając życie przed pandemią i po jej wybuchu oraz odsłaniając dziwne przypadki, które łączą ze sobą ludzkie losy. Odważna wizja dystopijnej przyszłości, przerażająco realna i aktualna, która zachwyci nie tylko fanów Opowieści podręcznej Margaret Atwood, błyskawicznie stała się międzynarodowym bestsellerem i została przetłumaczona na 34 języki. Jak czytamy w recenzji książki na blogu Barnes & Noble Book: „Olśnienie to najlepszy sposób na opisanie wrażeń z lektury Stacji Jedenastej Emily St. John Mandel… Przeskakując między życiem przed wybuchem epidemii a przyszłością 20 lat później, Mandel tworzy więcej niż tylko opowieść o apokalipsie, tka ludzką historię, nie pozostawiając żadnego z wątków na marginesie. Ta elegancka, a jednocześnie przystępnie napisana powieść, wciągnie czytelnika bez reszty i pozostanie z nim na długo po odłożeniu książki na półkę, gdy już zajmie się swoimi sprawami”. Za powieść Stacja jedenasta Emily St. John Mandel została wyróżniona m.in. Toronto Book Award oraz Nagrodą im. Arthura C. Clarke’a, a także dostała nominacje do: PEN/Faulkner Award, Baileys Women’s Prize czy National Book Award. Na podstawie książki powstał 10-odcinkowy serial oryginalny HBO Max. Reżyserem produkcji jest Hiro Murai („Barry”, „Legion”, „Snowfall”). W serialu występują między innymi: Mackenzie Davis („Halt and Catch Fire”, „Tully”), Himesh Patel („Yesterday”, „Tenet”) czy Daniel Zovatto („Lady Bird”).

44,99 zł
32,84 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

3 osoby kupiły
25
Steve Jobs. Sztuka prezentacji. Jak świetnie wypaść przed każdą publicznością, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Steve Jobs. Sztuka prezentacji. Jak świetnie wypaść przed każdą public...
Dostępny
869 szt.

Klucz do sukcesu to umiejętność przekonania innych do siebie. Nikt nie potrafił tak oczarować publiczności, jak Steve Jobs podczas swych legendarnych prezentacji. Ta książka pokaże wam, jak być równie skutecznym jak on. Poznaj sekrety technik, jakie szef Apple'a stosował, by porwać każdą widownię. Jak tworzyć zapadające w pamięć twitterowe nagłówki? Jakie błędy popełniamy najczęściej przy tworzeniu slajdów? Jak długo powinna trwać idealna prezentacja? Jak się ubrać i do czego może się przydać szklanka wody? Steve Jobs. Sztuka prezentacji to lektura obowiązkowa dla każdego, kto występuje publicznie – od nauczyciela przez PR-owca aż do szefa firmy.

54,99 zł
42,34 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,65 zł

3 osoby kupiły
26
Holland. Biografia od nowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Holland. Biografia od nowa
Dostępny
817 szt.

Pierwsza biografia Agnieszki Holland Żadna polska reżyserka nie odniosła w kinie tak wielkiego sukcesu jak ona. Jest ikoną i – jak czasem mówią o niej młodsi – matką chrzestną całego pokolenia filmowców. W tej książce po raz pierwszy odsłania prawdę o swoim życiu. Jak się pracowało i tworzyło w męskim świecie kina? Jak wyglądało jej dzieciństwo po tragicznej śmierci ojca? Dlaczego spośród wielu utalentowanych polskich filmowców właśnie ona zrobiła karierę na Zachodzie? Jak odnalazła się w Paryżu jako samotna matka uchodźczyni? Jak trafiła do Hollywood pod skrzydła takich sław jak Coppola? Karolina Pasternak, dziennikarka filmowa, dzięki niezwykłej relacji z bohaterką tej książki mogła stworzyć pełną nieznanych i zaskakujących faktów biografię reżyserki. Karolina Pasternak – wieloletnia dziennikarka „Newsweeka”, wykładowczyni, redaktorka naczelna. Jej materiały były publikowane w najważniejszych pismach w kraju. Przeprowadzała wywiady z czołówką światowego kina, m.in. z Quentinem Tarantino i Stevenem Spielbergiem.

59,99 zł
46,19 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,80 zł

3 osoby kupiły
27
Kubek zwierzaczki - jelonek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek zwierzaczki - jelonek
Szaron, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

Wyjątkowe zwierzaczki zapraszają do bliższego poznania Słowa Bożego. Wybierz jednego z czterech zwierzaczków: • jelonka, • misia, • wiewiórkę, • zajączka, Nie lękam się, bo ufam Jezusowi. Białe kubeczki mają piękny kształt. Wygodne w trzymaniu ucho. Kubeczki sprawdzą się w rączkach dzieci. Szczegóły: • wysokość kubka – ok. 8.5 cm, • szerokość dna – ok. 7.5 cm, • szerokość u góry kubka – 7.5 cm, • pojemność – ok. 350 ml, • nie zalecamy mycia w zmywarce. Kup w zestawie całą kolekcję.

34,90 zł
27,22 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,68 zł

3 osoby kupiły
28
Maks zimą. Mądra Mysz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maks zimą. Mądra Mysz
Dostępny
76 szt.

Hurra, spadł śnieg! Maks cieszy się, że zbliżają się ferie zimowe. Wreszcie będzie mógł pojeździć na nartach, wypróbować swoje nowe sanki, ulepić z tatą bałwana i wybudować igloo z Pauliną i Feliksem!

8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
29
Kolacja z Tiffanym. Tom 3. Śniadanie z Arsenem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolacja z Tiffanym. Tom 3. Śniadanie z Arsenem
Dostępny
33 szt.

Gorący romans to dopiero początek tej porywającej historii! Przygotujcie się na chwilę śmiechu, dreszcz napięcia i wiele wzruszeń. Dilerka Emocji powraca z kolejną komedią romantyczną, która podbije wasze serca. On jest sprytnym złodziejem, którego urokowi trudno się oprzeć. Ona wie, że jego powrót oznacza same kłopoty. Lina to nieco roztrzepana, pełna ciepła dziewczyna, która każdego dnia próbuje okiełznać chaos wkradający się w jej życie. Niechętnie przyznaje, że wciąż nosi w sercu ślad namiętnej miłości, po której zostało jej więcej niż wyłącznie wspomnienia… Chris to sprytny złodziej, dla którego od honoru ważniejsza jest tylko rodzina. Zadziorny chłopak zupełnie nie pasuje do sielskiego, spokojnego miasteczka. Skoro już się tu zjawił, musi mieć ważną misję do wypełnienia. Nie spodziewa się, że w zostawionej przed laty Gołdapi czeka na niego więcej niż jedno poważne wyzwanie. Gdy po długiej nieobecności, nieprzewidywalny i zabójczo przystojny Włoch znów staje w drzwiach Liny, dziewczyna czuje, że czekają ją kłopoty. Co się stanie, kiedy jej największa tajemnica ujrzy światło dzienne? Czy ich ogniste charaktery da się pogodzić, a stracona miłość będzie miała szansę rozkwitnąć na nowo?

42,99 zł
31,38 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,61 zł

2 osoby kupiły
30
Kat kłania się i zabija - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kat kłania się i zabija
Dostępny
90 szt.

Dlaczego obraz Gustava Klimta „Złota Dama” nie jest wystawiany w muzeach pod prawdziwym tytułem? Co watykański dygnitarz, abp Alois Hudal, miał wspólnego z grabieżą polskich dzieł sztuki w czasie II wojny światowej? Czy profesorowie Uniwersytetu Lwowskiego musieli zginąć bo… posiadali kolekcje obrazów o wielkiej wartości artystycznej? Dlaczego rząd Niderlandów nie chce podjąć z Polską rozmów o zwrocie dzieł sztuki zrabowanych przez SS-manów o holenderskich korzeniach? Czy naprawdę istnieje ODESSA, organizacja niegdyś pomagająca w ucieczce zbrodniarzy do Ameryki Południowej, a teraz handlująca dziełami sztuki zrabowanymi ofiarom hiltlerowskiego terroru? Reinhard Heydrich, Pieter Nicolaas Menten, Otto Gustav Wächter – czy pasja kolekcjonerska i osobisty udział w zbrodniach wojennych to jedyne wspólne mianowniki biografii nazistowskich oficerów? Na czym polega tajemnica długowieczności hitlerowskich „nadludzi”? Kontynuacja bestsellera Magdaleny Ogórek Lista Wachtera. Generał SS, który ograbił Kraków.

79,90 zł
58,33 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 21,57 zł

2 osoby kupiły
31
Puzzle 1500 elementów. ColorBoom. Pixele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 elementów. ColorBoom. Pixele
Clementoni, 1500
Dostępny
110 szt.

Sugestywne obrazki, doskonała jakość wydruku, precyzyjne wycięcia, trwałe i cenne materiały. Wszystko to charakteryzuje High Quality Collection Clementoni: elegancką linię puzzli zrealizowaną z wielką dbałością o szczegóły.

32,90 zł
28,95 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,95 zł

2 osoby kupiły
32
Jesionka dla trupa. Reportaż o tym co robią z nami po śmierci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jesionka dla trupa. Reportaż o tym co robią z nami po śmierci
Dostępny
434 szt.

Przejmujący reportaż o tym, jak umieramy i co się dzieje z ciałem człowieka po śmierci. Justyna odliczała dni do ślubu. 11 dni do jej wymarzonego ślubu. Nie doczekała go – w prowadzone przez nią auto uderzył TIR. Dziewczyna zginęła na miejscu. Jej rodzina i narzeczony postanowili, że podczas ostatniej podróży Justyna będzie wyglądać tak, jak sobie wymarzyła: w sukni zamówionej z Hiszpanii i w ślubnym makijażu. To duże wyzwanie i ciężka praca dla tanatoplastyka, bo ciało dziewczyny jest zniszczone. Trzeba zrekonstruować połowę twarzy, zanim będzie można przygotować pośmiertny makijaż. To wielogodzinny, kosztowny, skomplikowany zabieg. Zaraz po tym, jak założy fartuch, rękawiczki, kalosze i maseczkę, Anna powtarza sobie jak mantrę słowa: „Może nie dziś, byle nie dziś”. To jej zaklęcie, by jej „pacjentem” nie było dziecko. Anna pracuje jako laborant sekcyjny, najgorzej znosi sekcje dzieci. Marek pracuje w firmie sprzątającej zwłoki od dwóch lat, mówi, że najgorzej jest z samobójcami, tymi którzy giną od postrzału. Wtedy na miejscu zgonu jest najwięcej pracy. Fragmenty kości, krew, mózg są rozsiane w promieniu kilku metrów, pokrywają meble, ściany, sufit. Czasem mieszkania samobójców trzeba sprzedać, bo śladów nie da się usunąć. Czyż śmierć nie jest równie interesująca, jak życie? Na to pytanie szczegółowo odpowiadają autorzy. W swoim reportażu przedstawiają, jak umieramy i co się dzieje z ciałem człowieka po śmierci. Jesionka dla trupa to książka o końcu – ostatecznym i nieodwołalnym. Bez wdawania się w filozoficzne rozważania czy religijne gdybania.

46,99 zł
36,18 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,81 zł

2 osoby kupiły
33
Przygody Tomka Sawyera (lektura z opracowaniem) NOWE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Tomka Sawyera (lektura z opracowaniem) NOWE
Dostępny
64 szt.

Dzięki serii "Lektura z opracowaniem" będziesz zawsze dobrze przygotowany: do lekcji, sprawdzianu, klasówki i matury!Tekst: najważniejsze momenty akcji, opisy przyrody, charakterystyka postaci, miejsce akcji. Opracowanie: biografia autora, kalendarium, rodzaj i gatunek literacki, ważne fragmenty, omówienie lektury, wypracowania, spis komentarzy do tekstu. Wersja z e-bookiem dostępnym pod kodem QR

12,90 zł
9,99 zł

Rabat 22,6%
oszczędzasz 2,91 zł

2 osoby kupiły
34
Dlaczego się udało. Filozofia i strategie twórcy Comarchu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dlaczego się udało. Filozofia i strategie twórcy Comarchu
Dostępny
3170 szt.

Poznaj sekret sukcesu twórcy Comarchu. Biznesmenem został po czterdziestce, milionerem po pięćdziesiątce. Przez lata mieszkał z rodziną w kawalerce, a dzisiaj wypłaca sobie wielomilionową pensję. Prowokator i kapitalista, filozof i zagorzały kibic. Jak to się stało, że profesor Akademii Górniczo-Hutniczej razem z grupą studentów stworzył firmę, która od ponad 25 lat podbija światowy rynek? W swojej bezkompromisowej autobiografii założyciel Comarchu pokazuje wielki biznes od kuchni: opowiada, jak robiło się interesy w latach 90., dlaczego kupił Cracovię oraz jak udało mu się przekształcić naukowy start–up w nowoczesną korporację opartą na wartościach i ludziach. Teraz jego firma zatrudnia ponad 6500 ekspertów, ma oddziały ponad 30 krajach i tworzy oprogramowanie dla międzynarodowych marek z listy Fortune Global 500 oraz Forbes Global 2000. Janusz Filipiak dzieli się sprawdzoną wiedzą o tym, jak skutecznie wyznaczać cele strategiczne, rekrutować najzdolniejszych pracowników, tworzyć struktury firmy, kontrolować organizację oraz zarządzać zespołem i czasem. Lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą świadomie rozwijać swoją karierę, a także zrozumieć otaczającą ich rzeczywistość – nie tylko biznesową. Janusz Filipiak – naukowiec, informatyk, biznesmen, nauczyciel akademicki i działacz sportowy. Profesor nauk technicznych, założyciel i prezes zarządu spółki informatycznej Comarch, a także prezes zarządu MKS Cracovia. Krzysztof Domaradzki – dziennikarz i pisarz. Od 2013 roku związany z magazynem „Forbes”, w którym przedstawia sylwetki czołowych polskich przedsiębiorców, śledzi zawiłe losy firm technologicznych i przygotowuje zestawienia biznesowe. Autor pięciu powieści.

59,99 zł
46,19 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,80 zł

2 osoby kupiły
35
Farba szkolna naturalna tempera Astra 250 ml brązowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba szkolna naturalna tempera Astra 250 ml brązowa
Astra
Dostępny
1 szt.

- farba wodna o konsystencji półpłynnej - wygodna i szybka w użyciu - nie wymaga rozcieńczania wodą - do malowania na papierze, kartonie, drewnie - pojemność: 250 ml - kolor: brązowy

12,99 zł
2 osoby kupiły
36
Piękna i Bestia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piękna i Bestia
Dostępny
4 szt.

Piękna i Bestia to opowieść o losach niezwykle urodziwej dziewczyny o dobrym sercu oraz szkaradnym potworze, który pragnął jej miłości. Czy Piękna zamieszka w pałacu Bestii? Jak będzie ją traktował potwór? O co były zazdrosne siostry dziewczyny? Czy Piękna pokocha maszkarę? Na te i wiele innych pytań odpowiedź można znaleźć na kartach tej pięknej książki. Wystarczy ją otworzyć i przenieść się w baśniowy świat, czytając historie Pięknej i Bestii i podziwiając kolorowe ilustracje. Opowieść na podstawie tekstu Jeanne-Marie Leprince de Beaumont. Nadaje się na nagrody dla uczniów szkół podstawowych.

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
37
Pisak metaliczny Faber-Castell Metallics kolor srebrny i złoty 2 sztuki blister - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,30 zł
20,24 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,06 zł

2 osoby kupiły
38
Farba szkolna naturalna tempera Astra 250 ml pomarańczowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba szkolna naturalna tempera Astra 250 ml pomarańczowa
Astra
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

- farba wodna o konsystencji półpłynnej - wygodna i szybka w użyciu - nie wymaga rozcieńczania wodą - do malowania na papierze, kartonie, drewnie - pojemność: 250 ml - kolor: pomarańczowy

12,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
39
Terpentyna bezzapachowa 150 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terpentyna bezzapachowa 150 ml
Astra
Dostępny
9 szt.

Cechy produktu: • terpentyna bezzapachowa to rozpuszczalnik uniwersalny w malarstwie olejnym, • przeznaczona do rozcieńczania farb olejnych w celu obniżenia ich lepkości, • przyśpieszenia czasu schnięcia farb, • doskonale się sprawdza jako rozpuszczalnik do mycia pędzli, palet itp.

19,60 zł
18,99 zł

Rabat 3,1%
oszczędzasz 0,61 zł

1 osoba kupiła
40
Bibuła marszczona Astra 50*200 cm różowa jasna 10 rolek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bibuła marszczona Astra 50*200 cm różowa jasna 10 rolek
Astra
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

15,10 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,7%
oszczędzasz 0,11 zł

1 osoba kupiła
41
Blisko z daleka. Listy 1970-2003 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blisko z daleka. Listy 1970-2003
Dostępny
134 szt.

Korespondencja Marii i Tymoteusza Karpowiczów z Andrzejem Falkiewiczem i Krystyną Miłobędzką jest świadectwem trwającej ponad trzydzieści lat przyjaźni. Rozmowa twórców, których łączyły lektury, wrażliwość estetyczna oraz codzienne troski, daje wgląd w prywatną i literacką relację pomiędzy jej uczestnikami, a także obrazuje późnonowoczesną rzeczywistość po obu stronach Atlantyku. „Więc będziemy musieli zdać się na korespondencję. Otwartą. Antyliteracką” – pisał Karpowicz. Listy te – pełne emocji, zaskakująco szczere, anty- i arcyliterackie zarazem – odsłaniają warsztat pisarski jednych z najciekawszych twórców polskich XX wieku oraz ukazują ewolucję ich poglądów na literaturę, sztukę i filozofię.

44,00 zł
31,24 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 12,76 zł

1 osoba kupiła
42
Życie pasterza. Opowieść z Krainy Jezior, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie pasterza. Opowieść z Krainy Jezior, wydanie 2
Dostępny
1968 szt.

Najbardziej zaskakujące wydarzenie literackie ostatnich lat. Bestseller „New York Timesa”. Międzynarodowy fenomen. „To jest moje życie. Nie chcę innego”. James Rebanks powrócił z wielkiego miasta na wieś, aby pracować na farmie, którą jego rodzina prowadzi od sześciuset lat. Z dala od zgiełku wiedzie proste życie w Krainie Jezior, gdzie ludzie od wieków hodują owce. Jego wybór stał się inspiracją dla milionów zabieganych, uzależnionych od smartfonów i poszukujących spokoju ludzi. Rebanks opowiedział im o świecie, w którym najważniejsze wartości wciąż mają sens, a relacje między mieszkańcami pozostały autentyczne, choć nie zawsze są łatwe. Książka Rebanksa to poruszająca historia człowieka, który wbrew trendom odnalazł spełnienie w prostocie życia i pokorze wobec natury. Opowieść o związku z rodzinną tradycją, wyjątkowym regionem oraz z naturą, która wyznacza rytm życia mieszkańców. Autor Życia pasterza szczerością i wrażliwością podbił serca milionów czytelników i zachwycił najbardziej wymagających krytyków. Książka stała się wydarzeniem literackim w Wielkiej Brytanii i USA oraz bestsellerem w Niemczech, Hiszpanii i Norwegii. „Urzekająca książka Jamesa Rebanksa (…) to opowieść o tradycji, znaczeniu korzeni i poczuciu przynależności w erze upływającej pod znakiem mobilności i autokreacji”. – Michiko Kakutani, „The New York Times”

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

1 osoba kupiła
43
Metoda żółwia. Jak zbudować trwałe fundamenty swojego sukcesu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metoda żółwia. Jak zbudować trwałe fundamenty swojego sukcesu
Dostępny
2062 szt.

Wszyscy bierzemy udział w jakimś wyścigu, zmuszeni do rywalizacji; żyjemy w przekonaniu, że trzeba pędzić, by nie zostać w tyle. Jednak podobnie jak w bajce także w życiu to żółw wygrywa wyścigi. Dlaczego? Jakie cechy dają mu przewagę nad konkurentami? Czy do osiągnięcia sukcesu niezbędne są pewność siebie i skłonność do ryzyka? Dzięki tej książce dowiesz się, czy jesteś typem żółwia czy zająca i nauczysz się rozwijać w sobie cechy takie jak wytrwałość, komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej. Stosując autorską metodę światowej sławy trenera, nauczysz się: • wyrabiać w sobie codzienne nawyki, które pomogą ci odnieść sukces, • radzić sobie z presją i porażkami oraz wyciągać z nich konstruktywne wnioski, • zarządzać zmianami w pracy i w życiu, • rozwijać swoje naturalne talenty i predyspozycje, • unikać wypalenia i ciągle szukać inspiracji do systematycznego tworzenia najlepszej wersji siebie! Pełna przykładów Metoda żółwia pokaże ci, jak dzięki praktycznym ćwiczeniom, technikom i strategiom uzyskać niezwykłe, a przede wszystkim trwałe rezultaty, które będą procentować przez całe twoje życie. Matt Little – światowej sławy trener tenisa. Od 12 lat pracuje z Andym Murrayem, dwukrotnym mistrzem olimpijskim, zwycięzcą Wimbledonu i US Open, numerem jeden w światowych rankingach tenisistów. Little jest uznanym liderem w branży. Swoje długoletnie doświadczenie w trenowaniu najlepszych zawodników przekłada na codzienne życie. Pokazuje, że wyjątkowe metody wyniesione ze świata sportu przynoszą efekty w pracy i życiu osobistym, a każdy, nawet najambitniejszy cel jest możliwy do osiągnięcia.

46,99 zł
36,18 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,81 zł

1 osoba kupiła
44
Brystol kolorowy A4 170g 100 arkuszy Astra mix 10 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brystol kolorowy A4 170g 100 arkuszy Astra mix 10 kolorów
Astra
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

Brystol kolorowy ASTRAPAP A4 170g 100 arkuszy mix 10 kolorów.

37,10 zł
35,25 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,85 zł

1 osoba kupiła
45
Elementarz Ważnych Słów. Zdrowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementarz Ważnych Słów. Zdrowie
Dostępny
36 szt.

Ważne słowa, które pomagają przedszkolakom nazwać emocje i zrozumieć świat. Słowa są niezwykle ważnym narzędziem wyrażania siebie i rozumienia świata. Elementarz Ważnych Słów to przyjazna, ilustrowana seria dla przedszkolaków, która wprowadza dzieci w świat Dorosłych Słów. Czasami dzieciom trudno jest zrozumieć, o co chodzi dorosłym, gdy używają abstrakcyjnych pojęć. Książki z tej serii w przyjazny sposób tłumaczą więc, o co chodzi. Budują w ten sposób pewność siebie, zaufanie do języka, umiejętność wyrażania się. Pozwalają zrozumieć kwestie, o których tyle mówią dorośli – zdrowie, życzliwość, zaufanie, rozwój. Z tomu Zdrowie dziecko dowie się, jak dbać o zdrowie, dlaczego to takie ważne, i czy zdrowie polega tylko na dbaniu o ciało. Na końcu tomu znajduje się lista dziesięciu pomysłów dla rodziców i pedagogów, jak wspierać dziecko w nauce i jak rozbudzać w nim ciekawość. Strategie te wspierają dziecko, ale mogą być wykorzystane również przez dorosłych w ich własnym życiu – bo nauka nie kończy się wraz z dzieciństwem.

22,99 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
46
Tatry Polskie i Słowackie. Mapa 1:40 000, wydanie 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tatry Polskie i Słowackie. Mapa 1:40 000, wydanie 4
Dostępny
18 szt.

Dwustronna mapa turystyczna w skali 1:40 000, w wersji wodoodpornej, zawiera bogatą i aktualną treść turystyczną, tj.: - atrakcje turystyczne i przyrodnicze, - zabytki, muzea, kościoły, - szlaki piesze wraz z czasami przejść, szlaki zamknięte w zimie, drogowskazy na szlakach, - szlaki i trasy rowerowe, - ośrodki narciarskie, koleje linowe, wyciągi narciarskie, - nartostrady i trasy zjazdowe, - trasy narciarstwa biegowego i turystycznego, - hotele, pensjonaty, schroniska górskie i młodzieżowe, kempingi, pola namiotowe, - parkingi, przystanki autobusowe, postoje dorożek. Legenda opracowana w języku polskim, angielskim, niemieckim i słowackim.

15,99 zł
11,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
47
Farba szkolna naturalna tempera Astra 250 ml zielona jasna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba szkolna naturalna tempera Astra 250 ml zielona jasna
Astra
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

- farba wodna o konsystencji półpłynnej - wygodna i szybka w użyciu - nie wymaga rozcieńczania wodą - do malowania na papierze, kartonie, drewnie - pojemność: 250 ml - kolor: zielony jasny

12,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
48
O duchu praw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O duchu praw
Dostępny
49 szt.

Monteskiusz, właściwe Carles Louis baron de la Brede et de Montesquieu (1689-1755) – francuski filozof, prawnik, czołowy przedstawiciel myśli oświeceniowej, autor takich dzieł jak Listy perskie (w których poddał ostrej krytyce rządy absolutystyczne za czasów króla Ludwika XIV), Rozważania nad przyczynami wielkości i upadku Rzymu czy właśnie chyba najważniejsze – O duchu praw. To w gruncie rzeczy od Monteskiusza mamy do czynienia z zasadniczym rozróżnieniem władz na ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą. Jego wykład to swego rodzaju XVIII-wieczny manifest zdrowego rozsądku, liberalizmu i umiarkowania. W O duchu praw nie tylko nie podziela poglądów Hobbesa (o prawie naturalnym), ale dowodzi, że wbrew Hobbesowi, prawo musi się rządzić pewnymi zasadami, owym „duchem praw”. Monteskiusz wyróżniał trzy formy władzy: despotię, monarchię i republikę, która może mieć ustrój demokratyczny lub arystokratyczny. Każdy z tych ustrojów opiera się na innej podstawie: w tyranii rządzi strach, w królestwie honor, w demokracji zaś cnota lub wstrzemięźliwość rządzących. Mimo upływu lat, jak się okazuje warto czytać i dziś te rozważania, bo jak się okazuje – pomijając historycznie uwarunkowane rozważania o geografii czy klimacie - są one stale aktualne. Ot choćby taka myśl: Wolność polityczna polega na bezpieczeństwie, lub bodaj na przekonaniu, jakie się ma o swoim bezpieczeństwie.

36,00 zł
25,92 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,08 zł

1 osoba kupiła
49
Podania i legendy polskie (lektura z opracowaniem) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podania i legendy polskie (lektura z opracowaniem)
Dostępny
66 szt.

Legendy to opowieści pisane prozą, które wywodzą się ludowych wierzeń i są osnute wokół niezwykłych, fantastycznych i cudownych motywów. Podania tłumaczą pochodzenie nazw miejscowości i ich utworzenia, opowiadają o początkach naszej państwowości i dziejach pierwszych władców Polski, a także o życiu i czynach bohaterów historycznych. W niniejszym zbiorze znalazły się podania i legendy znakomitych polskich twórców: Złota Kaczka, Syrena, Bazyliszek, Biała Dama, Legenda o Lechu, Czechu i Rusie autorstwa Artura Oppmana; Mysia wieża w Kruszwicy, Piast i Boruta Lucjana Siemieńskiego; O Kraku, Smoku Wawelskim i o królewnie Wandzie Józefa Ignacego Kraszewskiego. Wersja z e-bookiem dostępnym pod kodem QR

9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
50
Komplet Zenith 60 Elegance czarny pióro wieczne + długopis - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplet Zenith 60 Elegance czarny pióro wieczne + długopis
Astra
Dostępny
6 szt.

- metalowy długopis automatyczny Zenith 60 - wykonany z najwyższej jakości materiałów - wymienny wkład wielkopojemny Zenith 4 z dokumentalnym tuszem w kolorze niebieskim gwarantującym trwałość zapisu - długość linii pisania 4500 metrów - metalowe pióro wieczne Zenith 60 Elegance - stalówka zakończona irydową kulką dla zapewnienia doskonałej jakości i łatwości pisania - wymienne naboje atramentowe - kolor korpusów - czarny

60,70 zł
57,67 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,03 zł

1 osoba kupiła
51
Uczta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczta
Dostępny
63 szt.

Uczta Ksenofonta zajmuje wśród dzieł literatury greckiej wyjątkowe, wręcz znamienite miejsce. Na równi z Ucztą Platońską bowiem zaliczana jest do czołowych utworów z kręgu literatury sympotycznej, nawiązującej w swej treści i opisującej poniekąd instytucję greckiego sympozjonu, czyli biesiady przy winie. Głównym motywem obu tych dzieł jest ukazanie wyjątkowości Sokratesa jako niezwykle charyzmatycznego filozofa i mistrza, który nawet podczas swobodnej biesiadnej dyskusji przyćmiewał wszystkich swą wspaniałością i oryginalnością. – Dorota Tymura

43,00 zł
30,10 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,90 zł

1 osoba kupiła
52
Wróćmy do ziół leczniczych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wróćmy do ziół leczniczych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.12

Efekty leczenia ziołami przez o. Andrzeja Klimuszkę przeszły wszelkie oczekiwania i na stałe weszły do arsenału współczesnej medycyny. Ojciec Andrzej Klimuszko był prekursorem powrotu do przyrody, wykorzystania jej zasobów leczniczych dla dobra człowieka.

29,40 zł
20,58 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,82 zł

53
Zatraceni. Tom 2. Zatraceni w sobie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zatraceni. Tom 2. Zatraceni w sobie
Dostępny
8 szt.

Fenomenalne połączenie humoru, romansu oraz mafijnego twistu zawróci Wam w głowach w elektryzującej kontynuacji trylogii „Zatraceni” K.M. Dygi! Jedno niepokorne serce. Dwaj mężczyźni gotowi je zdobyć. Po zobaczeniu piękności wymykającej się z pokoju ukochanego zraniona Ida wciela się w rolę idealnej asystentki. Z powodzeniem realizuje to, do czego została zatrudniona, czyli mówienie prezesowi „nie”. Do tego jej serce wciąż rozdarte jest pomiędzy dwoma mężczyznami. Nie jest w stanie ponownie zaufać Konradowi ani zapomnieć Takashiego. Żaden z nich nie ułatwia jednak podjęcia wyboru, bo obaj są gotowi ją wspierać nawet w najtrudniejszych momentach. Nad głową Idy zbierają się coraz ciemniejsze chmury. Gdy dowiaduje się, że jej ociec tak naprawdę żyje i do tego jest głową rosyjskiej mafii... Cóż, nawet wrodzony optymizm nie uchroni jej przed katastrofą. Mafia nie odpuszcza nawet rodzinie – przekonajcie się o tym wraz z Idą! Niezapomniane emocje, cięty humor i romanse, które sprawią, że ciężko będzie oderwać się od lektury!

39,90 zł
19,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,95 zł

54
Nie będę twoim bohaterem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie będę twoim bohaterem
Dostępny
226 szt.

Przypadkowy bohater i dziewczyna, która nieustannie wpada w tarapaty... Arek nie oczekuje wiele od życia. Marzy, żeby wreszcie skończyć szkołę, zdać maturę i znaleźć pracę, która pozwoli mu się wyrwać z patologicznego domu. Ostatnią rzeczą, jakiej pragnie, to stać się czyimś wybawcą. Jednak przez pewną upartą dziewczynę całe jego życie wywraca się do góry nogami. Malwina nigdy nie pomyślałaby, że najbardziej tajemniczy chłopak w całym liceum pewnej pechowej nocy stanie w jej obronie. Choć Arek najchętniej zapomniałby o całej sprawie, to ona nie ma zamiaru odpuścić. Nawet mimo tego, że sama jego obecność wprawia ją w zakłopotanie. Na przekór tego, co mówią inni postanawia odkryć sekret skrywany za smutnymi oczami chłopaka. Czy Arek uwierzy wreszcie, że zasługuje na szczęście i miłość ponad podziałami? Nigdy nie wiadomo, komu przyjdzie zostać prawdziwym bohaterem. „Beata Sagan utkała niezapomnianą historię dwojga ludzi, która daje nadzieję. Historia Malwiny i Arka pokazuje, że warto walczyć do samego końca, mimo iż czasem nie widać światełka w tunelu. Ja je zobaczyłam i podążyłam za nim – zdecydowanie nie żałuję!” – Katarzyna Garczyk, autorka „Mistrzyni młodzieżowego pióra powraca! Tym razem Beata Sagan opowie nam losy Malwiny, która bez przerwy pakuje się w kłopoty, i ratującego ją z nich Arka. Chłopak skrywa jednak tajemnice, które mogą zaważyć na losie obojga. A może to Malwina musi uratować Arka? Ja już znam odpowiedź! Zachęcam Was do przeczytania tej pięknej historii o miłości!” – Anett Lievre, autorka „Nie będę Twoim bohaterem to rewelacyjna opowieść o Malwinie i Arku, która łamie serce, ale i wywołuje uśmiech. Lekki styl Beaty Sagan sprawia, że ciężar problemów nie przygniata, a całość wciąga czytelnika tak, że zwrot: jeszcze jeden rozdział mówi się do siebie raz po raz. Zdecydowanie polecam”. – Sandra Czoik, autorka

41,90 zł
29,33 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,57 zł

55
Marry Me (Original Motion Picture Soundtrack), CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marry Me (Original Motion Picture Soundtrack), CD
Jennifer Lopez, Maluma, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

Lista utworów: 1. Here Comes the Bride by Coolidge Crew 2. Marry Me (Kat & Bastian Duet) by Jennifer Lopez & Maluma 3. Pa Ti (For You) by Jennifer Lopez & Maluma 4. Church by Jennifer Lopez 5. 1 en 1 Millon by Maluma 6. Love of My Life (Marry Me) by Jennifer Lopez 7. After Love (Part 1) by Jennifer Lopez 8. Marry Me (Ballad) by Jennifer Lopez & Maluma 9. Segundo by Maluma 10. On My Way (Marry Me) by Jennifer Lopez 11. Nobody's Watching (Marry Me) by Jennifer Lopez 12. Love of My Life (Marry Me) (Arkadi Remix) by Jennifer Lopez

52,90 zł
56
Bettie James (Gold Edition). CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
70,90 zł
57
FM Gold. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
FM Gold. CD
Various Artists, BMG Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

23,90 zł
Powiadomienie
58
Acoustic Adventures. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Acoustic Adventures. CD
Sonata Arctica, Warner Music Polska
Dostępny
101 szt.

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

59
The Last Supper Blutsabbath, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Last Supper Blutsabbath, CD
Belphegor, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

2CD: THE LAST SUPPER 01. The Last Supper 02. A Funeral Without A Cry 03. Impalement Without Mercy 04. March Of The Dead 05. The Rapture Of Cremation 06. Engulfed In Eternal Frost 07. D.I.E. 08. In Remembrance Of Hate And Sorrow 09. Bloodbath In Paradise Pt. II 10. Kruzifixion BLUTSABBATH 01. Abschwörung 02. Blackest Ecstasy 03. Purity Through Fire 04. Behind The Black Moon 05. Blutsabbath 06. No Resurrection 07. The Requiem Of Hell 08. Untergang der Gekreuzigten 09. Path Of Sin

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

60
Heavy Steps, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heavy Steps, CD
Comeback Kid, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

01. Heavy Steps 02. No Easy Way Out 03. Face The Fire 04. Crossed 05. Everything Relates 06. Dead On The Fence 07. Shadow Of Doubt 08. True To Form 09. In-Between 10. Standstill 11. Menacing Weight

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

61
Oh What The Future Holds, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oh What The Future Holds, CD
Fit For An Autopsy, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

01. Oh What The Future Holds 02. Pandora 03. Far From Heaven 04. In Shadows 05. Two Towers 06. A Higher Level Of Hate 07. Collateral Damage 08. Savages 09. Conditional Healing 10. The Man That I Was Not

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

62
Oh What The Future Holds LP ORANGE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oh What The Future Holds LP ORANGE, Winyl
Fit For An Autopsy, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.21

LP: Side A 01. Oh What The Future Holds 02. Pandora 03. Far From Heaven 04. In Shadows 05. Two Towers Side B 01. A Higher Level Of Hate 02. Collateral Damage 03. Savages 04. Conditional Healing 05. The Man That I Was Not

121,90 zł
112,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

63
Heavy Steps LP WHITE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heavy Steps LP WHITE, Winyl
Comeback Kid, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.30

LP: Side A 01. Heavy Steps 02. No Easy Way Out 03. Face The Fire 04. Crossed 05. Everything Relates 06. Dead On The Fence Side B 01. Shadow Of Doubt 02. True To Form 03. In-Between 04. Standstill 05. Menacing Weight

85,90 zł
79,03 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,87 zł

64
Out Of This World. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Out Of This World. Winyl
Out Of This World, Warner Music Polska
Dostępny
82 szt.

133,90 zł
123,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,71 zł

65
Skarbnica najpiękniejszych legend (niebieska okładka), wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbnica najpiękniejszych legend (niebieska okładka), wydanie 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Skarbnica najpiękniejszych legend to barwnie ilustrowana publikacja zawierająca teksty najpopularniejszych polskich legend. Legendy to źródło wiedzy o tradycji i kulturze. Historie zawarte w tej książce to opowieści, które od wieków znane są wielu pokoleniom Polaków i wiążą się z różnymi regionami naszego kraju. Książka zawiera: Białą damę, Poznańskie koziołki, Złotą kaczkę, Warszawską syrenkę, Warsa i Sawę, Królową Bałtyku, Lwy z gdańskiego ratusza, Mikołajka, Hejnał z wieży mariackiej, O smoku wawelskim i Pana Twardowskiego. Każdy z tekstów został zilustrowany przez Aleksandra Jasińskiego. Świetna propozycja na nagrody dla przedszkoli i szkół podstawowych.

14,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

66
Elementarz matematyczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementarz matematyczny
Dostępny
10 szt.

Elementarz matematyczny to książka dla dzieci rozpoczynających naukę matematyki. Publikacja w przystępny sposób prezentuje skomplikowane dla maluchów zagadnienia. Książka zawiera kilkanaście działów, rozpoczynając od orientacji w przestrzeni, następnie dziecko poznaje cyfry i liczby, uczy się dodawać, odejmować, mnożyć i dzielić. Wykonuje też proste działania matematyczne, uczy się pisemnego wykonywania działań, przyswaja sobie podstawy geometrii, opanowuje cyfry rzymskie. Ponadto zgłębia też matematykę w praktyce, czyli uczy się odczytywać godziny z zegara, poznaje wartość pieniądza, jednostki miary i wagi. Elementarz matematyczny to swoisty zeszyt ćwiczeń dla dzieci, dla których królowa nauk wcale nie musi być straszna! Nadaje się na nagrody dla uczniów szkół podstawowych.

16,90 zł
12,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,91 zł

67
Schowek
Owca 4 kolory 46cm
Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.01

37,90 zł
34,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

68
Grzechotka dla malucha, sowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka dla malucha, sowa
Icom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.12

Grzechotka dla maluszka to element, którego nie może zabraknąć w dziecięcej wyprawce. Urocza zielona grzechotka z gumową częścią, pomaga rozwijać umiejętności chwytania, manipulowania przedmiotami i doskonale sprawdzi się również jako gryzaczek. Grzechotka dla maluszka ma okrągły kształt, który pozwoli dziecku na samodzielne łapanie i poruszanie zabawką. Uszka i skrzydła grzechotki są zrobione z gumy, dzięki czemu dziecko może bezpiecznie korzystać z niej, jak z gryzaczka, co z pewnością przyniesie ulgę maluszkowi podczas ząbkowania. Grzechotka przeznaczona jest dla dzieci od 18. miesiąca życia. Wymiary: 6.5 x 22.0 x 20.0 cm.

29,50 zł
28,03 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,47 zł

69
Zabawy ortograficzne. Kolorowe zadania z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy ortograficzne. Kolorowe zadania z naklejkami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.29

Najciekawsze książki do ćwiczeń ortograficznych i kaligraficznych to ilustrowane zadania z nalepkami! Ponadto Ortografek służy radą i pomocą w ilustrowanym słowniku ortograficznym. Sprawdź, jak łatwo znajduje się w nim słówka! W serii: Zabawy ortograficzne, Słowniczek ortograficzny dla uczniów klas 1-4, Zabawy kaligraficzne.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

70
New Enterprise. A1. Workbook. Practice Pack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
99,00 zł
71
Miś Berdi z aplikacją fungi 20 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miś Berdi z aplikacją fungi 20 cm
Beppe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.27

39,90 zł
35,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

72
Miś Berdi z aplikacją ecru 20 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miś Berdi z aplikacją ecru 20 cm
Beppe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.20

40,90 zł
36,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

73
Maskotka Króliczek Missimo biały 34cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka Króliczek Missimo biały 34cm
Beppe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.21

78,90 zł
71,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,89 zł

74
Maskotka Sowa Agnes różowa 23cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka Sowa Agnes różowa 23cm
Beppe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.24

40,90 zł
36,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

75
Maskotka Sowa Agnes biała 23cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka Sowa Agnes biała 23cm
Beppe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.09

40,90 zł
36,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

76
Maskotka Króliczek Missimo miętowy 34cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
81,90 zł
73,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,19 zł

77
Maskotka Sowa Agnes karmelowa 23cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka Sowa Agnes karmelowa 23cm
Beppe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.24

40,90 zł
36,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

78
Maskotka Królik Charlotte douodu biały 28cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka Królik Charlotte douodu biały 28cm
Beppe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.07

40,90 zł
36,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

79
Maskotka Królik Charlotte doudou szary 28cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka Królik Charlotte doudou szary 28cm
Beppe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.24

40,90 zł
36,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

80
Maskotka Królik Nicolette niebieski 30cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka Królik Nicolette niebieski 30cm
Beppe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.24

75,90 zł
68,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,59 zł

81
Maskotka Sowa Agnes miętowa 23cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka Sowa Agnes miętowa 23cm
Beppe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.24

40,90 zł
36,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

82
Maskotka Królik Nicolette zielony 30cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka Królik Nicolette zielony 30cm
Beppe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.24

75,90 zł
68,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,59 zł

83
Psi Patrol. Maskotka, - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Psi Patrol. Maskotka,
Spin Master
Dostępny
18 szt.

Zabierz swojego ulubionego szczeniaka z „Psiego Patrolu” do domu Ta maskotka jest idealnym towarzyszem podczas snu. Naciśnij brzuch, a piesek zaśpiewa Ci ślicznymi kołysanki i powie zwroty z bajki. Brzuch się rozjaśnia i może służyć jako lampka nocna. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

189,99 zł
131,09 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 58,90 zł

84
Twistshake, Zawieszka do smoczka, Czarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twistshake, Zawieszka do smoczka, Czarna
TWISTSHAKE, Twistshake
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.15

26,00 zł
24,70 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,30 zł

85
Twistshake, Smoczki uspokajające Mini 0m+, Biały/Czarny, 2 szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23,00 zł
16,10 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,90 zł

86
Twistshake, Zestaw stalowych sztućców dziecięcych, 12m+, White - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
55,00 zł
52,25 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,75 zł

87
Twistshake, Zestaw stalowych sztućców dziecięcych, 12m+, Grey - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twistshake, Zestaw stalowych sztućców dziecięcych, 12m+, Grey
TWISTSHAKE, Twistshake
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.19

55,00 zł
52,25 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,75 zł

88
Twistshake Miękki Plastikowy Śliniak 2szt GREY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twistshake Miękki Plastikowy Śliniak 2szt GREY
TWISTSHAKE, Twistshake
Dostępny
282 szt.

Stabilny i wygodny śliniaczek Twistshake pozwoli Wam łatwo uniknąć zaplamionego ubranka i bałaganu przy stole! Ma dużą kieszeń, którą można otworzyć podczas posiłku, aby wpadały do niej kawałki jedzenia, które nie wylądowały w buzi maluszka.Jest wykonany z najwyższej jakości materiałów i oczywiście nie zawiera BPA.Został zaprojektowany tak, że na pewno nie podwinie się ani nie utknie pod stołem!Jest przeznaczony dla niemowląt od 4. miesiąca życia, ale ma regulowany otwór na głowę, więc Twoje dziecko może używać go jeszcze bardzo długo.Każde opakowanie zawiera 2 śliniaczki w pięknych kolorach.• Plastik typu PP i TPE – śliniaczek wykonany z najwyższej jakości materiałów.• Nie zawiera BPA – produkt bezpieczny dla Ciebie i Twojego dziecka.• Pojemna kieszeń na spadające kawałki jedzenia.• Regulowany otwór na głowę, który wydłuża czas użytkowania śliniaczka.• Odpowiedni dla niemowląt od 4. miesiąca życia.• Nadaje się do mycia w zmywarce na górnej półce.• Kolor: Pastelowo Szary i Biały.• 2 szt.

57,00 zł
54,15 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,85 zł

89
Poduszka Klin Comfi-Mum 3w1 bambus - plaster miodu pastelowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poduszka Klin Comfi-Mum 3w1 bambus - plaster miodu pastelowy
CuddleCo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.19

Poduszka Klin - nie tylko dla mamy, ale również dla dziecka. Wielofunkcyjna, kompaktowa, przenośna poduszka wykonana z pianki Memory Foam, która zapamiętuje kształt. Poduszka klin przyjmuje unikalny kształt, który wesprze każdą mamę podczas ciąży, jak i po niej. Klin gwarantuje wygodne podparcie pleców oraz podtrzymuje brzuch matki podczas leżenia oraz wspiera plecy podczas siedzenia. Dodatkowo poduszka może być używana jako wsparcie podczas karmienia dziecka. Klin łagodzi bolesne dolegliwości kręgosłupa będące nieodłącznym kompanem każdej mamy podczas ciąży a co więcej wspomaga zdrowy i leczniczy sen. Klin znajdzie zastosowanie także w codziennych sytuacjach takich jak czytanie książki czy oglądanie telewizji. Klin polecany jest również dla niemowląt, którym się ulewa, które mają problem z refluksem a w szczególności które mają katar lub kaszel aby ułatwić oddychanie. Poszewka poduszki wykonana jest z hipoalergicznej i antybakteryjnej tkaniny bambusowej wysokiej jakości, jest przyjazna dla skóry matki i dziecka. Tkanina poszewki jest antystatyczna - nie gromadzi kurzu ani roztoczy. Poszewkę można prać w pralce. W naszych poduszkach nie ma potrzeby uzupełniania ich po jakimś czasie dodatkowym wypełnieniem! Jest to produkt bardzo trwały. Zalety: -gwarantuje wygodne podparcie pleców podczas leżenia i siedzenia -podtrzymuje brzuch matki podczas leżenia -wsparcie podczas karmienia dziecka -łagodzi bolesne dolegliwości kręgosłupa -wspomaga zdrowy i leczniczy sen -polecany dla niemowląt którym się ulewa, mają problemy z refluksem, mają katar lub kaszel - by ułatwić oddychanie -poszewka wykonana z hipoalergicznej, antybakteryjnej tkaniny bambusowej -poduszka wykonana z pianki Memory Foam która zapamiętuje kształt i nie odkształca się -powłoka poduszki jest wodoodporna Właściwości tkaniny bambusowej: -trzykrotnie lepiej chłonie wilgoć niż tkanina bawełniana -antystatyczna - nie gromadzi kurzu ani roztoczy -posiada właściwości bakteriobójcze i antygrzybiczne -w 100% hipoalergiczna -posiada właściwości kojące - ulga dla podrażnionej skóry -wysoka trwałość

56,80 zł
52,26 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,54 zł

90
Piłka, biało-czerwona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka, biało-czerwona
M&Z
Niedostępny
Brak

Klasyczna piłka nożna w kolorze biało-czerwonym, szyta maszynowo- rozmiar 5. Świetnie sprawdzi podczas gry w przydomowym ogródku, jak i na szkolnym bosku czy Orliku. Idealna do gry rekreacyjnej i zespołowej. Charakterystyka: • rozmiar 5, • 32 panele, • szyta maszynowo, • kolor czerwono-biały z połyskiem. Piłkę należy pompować do 0.30-0.40 bara.

14,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

91
Gra zręcznościowa dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra zręcznościowa dla dzieci
M&Z
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

Gra zręcznościowa dla dzieci doskonale sprawdza się podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu.

13,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

92
Pianinko edukacyjne, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pianinko edukacyjne, mix wzorów
M&Z
Niedostępny
Brak

Pianinko edukacyjne posiada 3 funkcje: 1. Odszukaj zwierzątko po głosie. 2. Wysłuchaj melodyjek ukrytych pod klawiszami funkcyjnymi. 3. Poznaj nazwy i odgłosy zwierzątek Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

23,90 zł
21,03 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,87 zł

93
Pistolet na kulki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pistolet na kulki
M&Z
Niedostępny
Brak

Pistolet strzela plastikowymi kulkami (6 mm BB Bullet). Wystarczy załadować je do magazynka znajdującego się w górnej lub dolnej części broni w zależności od konstrukcji i można strzelać.

7,40 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,5%
oszczędzasz 0,41 zł

94
Metalowy pojazd specjalny, Milicja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metalowy pojazd specjalny, Milicja
M&Z
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

Metalowe autko z serii pojazdów specjalnych z dźwiękiem przedstawia milicyjny samochód.

21,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
95
Karty do gry - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty do gry
M&Z
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.17

Talia umożliwia grę we wszystkie klasyczne gry karciane.

2,99 zł
Powiadomienie
96
System medialny Islandii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
System medialny Islandii
Niedostępny
Brak

Głównym celem publikacji jest pokazanie islandzkiego rynku medialnego oraz faktycznej, sprawdzonej w praktyce, kwestii wolności słowa w tym kraju, w kontekście specyfiki wyspy. W publikacji autorka wzięła pod uwagę najistotniejsze elementy systemu medialnego, którymi są podmioty medialne i podmioty w stosunku do mediów zewnętrzne, ale wpływające na ich zawartość, także regulujące działalność. Publikacja jest oparta na materiałach źródłowych pochodzących z instytucji społeczno-politycznych Islandii, wywiadach z dziennikarzami, a także na analizie danych i dokumentach pochodzących z islandzkiego urzędu statystycznego.

33,60 zł
Powiadomienie
97
Zmiany w CIT 2022. Komentarz do nowych przepisów - ujednolicony tekst ustawy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zmiany w CIT 2022. Komentarz do nowych przepisów - ujednolicony tekst ...
Dostępny
2 szt.

Ustawa z dnia 29 października 2021 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 2105 ze zm.) wprowadziła bardzo istotne zmiany w opodatkowaniu osób prawnych. Opracowanie przybliży najważniejsze elementy Polskiego Ładu w zakresie CIT, w tym m.in.: • minimalny podatek dochodowy • zniesienie limitu kosztów usług niematerialnych nabywanych od podmiotów powiązanych • podatek od przerzuconych dochodów • wyłączenie z kosztów ukrytej dywidendy • zmiany w zakresie kosztów finansowania dłużnego • podatek u źródła • opodatkowanie spółek holdingowych • brak możliwości amortyzacji budynków oraz lokali mieszkalnych • skutki nielegalnego zatrudnienia • prowadzenie i przesyłanie ksiąg rachunkowych w formie elektronicznej • zaostrzenie warunków neutralności podatkowej czynności reorganizacyjnych • obowiązki dotyczące obrotu bezgotówkowego • zmiany w ryczałcie od dochodów spółek (tzw. estoński CIT) • ulgi podatkowe. Dołączony do książki ujednolicony tekst ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, z wyróżnieniem zmian wprowadzonych Polskim Ładem, ułatwi zapoznanie się ze wszystkimi nowymi i znowelizowanymi przepisami w tej ustawie.

294,00 zł
276,36 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 17,64 zł

98
Make it Real. Podświetlany kuferek do makijażu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Make it Real. Podświetlany kuferek do makijażu
Make it real
Dostępny
4 szt.

Wciel się w rolę wizażystki i twórz odważne, niezwykłe makijaże, korzystając z kosmetyków, które znajdziesz w tym podświetlanym kuferku z lusterkiem! Eksperymentuj z różnymi kolorami cieni do powiek, różu do policzków i lakieru do paznokci, aby projektować i tworzyć rozmaite makijaże, jakie tylko podpowie Ci wyobraźnia! W tym zestawie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia przygody z kosmetykami do makijażu. Podstawowe kosmetyki w różnych kolorach znajdują się w przenośnym, podświetlanym kuferku kosmetycznym, aby kreatywna zabawa z makijażem mogła odbywać się w dowolnym miejscu – na wakacjach, u koleżanki albo na imprezie! Ten piękny kuferek zawiera podświetlane lusterko i wszystkie kosmetyki potrzebne do stworzenia wyrazistego, idealnego makijażu oraz manikiuru, który będzie świetnym uzupełnieniem stylizacji. Podświetlany kuferek kosmetyczny Ten podświetlany kuferek kosmetyczny to idealny zestaw startowy dla nastolatek, aby mogły eksperymentować z makijażem i wykazać się kreatywnością w makijażowych stylizacjach! Znajdziesz tu podstawowe produkty do makijażu oraz manikiuru, który będzie świetnym uzupełnieniem stylizacji. Pomaga rozwijać praktyczne umiejętności Ten zestaw pomaga dziewczynkom rozwijać umiejętności motoryczne, wzrokowe i dotykowo-sensoryczne, a przy tym świetnie się bawić i wyrażać siebie! Zawiera wszystkie potrzebne elementy W tym zestawie kosmetyków jest wszystko, czego potrzeba do rozpoczęcia przygody z makijażem! Znajdziesz tu cienie do powiek w 12 kolorach, lakier do paznokci w 3 kolorach, róż do policzków, błyszczyk do ust, pilniczek do paznokci i pędzelki kosmetyczne. Świetny pomysł na preznent Zestawy kreatywne Make It Real to doskonały prezent dla dziewczynek i nastolatek. Pomagają rozwijać umiejętności, które później pozwolą im odnosić sukcesy zawodowe. Idealny dla dzieci powyżej 8 lat Wszystkie składniki są nietoksyczne i można je łatwo zmyć ze skóry oraz odzieży. W zestawie: • cienie do powiek w 12 kolorach, • lakier do paznokci w 3 kolorach, • róż do policzków, • błyszczyk do ust, • pilniczek do paznokci, • pędzelki kosmetyczne. Wymiary produktu: 27.0 x 9.0 x 29.0 cm

175,00 zł
126,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 49,00 zł

99
AMY 82665 Becik rożek kokos Bambus Podniebne Przygody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
159,90 zł
Powiadomienie
100
AMY 82664 Becik rożek kokos Bambus Safari - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
159,90 zł
Powiadomienie
Wróć do góry