hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.01.19

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 19 stycznia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Więcej niż jedno życie (Irena Małysa), na drugim Kontrakt na miłość (Katarzyna Mak). Kolejny produkt to Podziemie pamięci (Ogawa Yoko) oraz Maskotka Reksio stojący 18 cm (TULILO).
1
Więcej niż jedno życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Więcej niż jedno życie
Dostępny
26 szt.

Gdy na szali jest więcej niż jedno życie… Od wydarzeń w Zawoi minęły trzy miesiące. W tym czasie Baśka Zajda w całości poświęciła się zbiórce charytatywnej dla małego Mateuszka, syna sąsiadki. Chłopiec potrzebował miliona złotych na leczenie w prywatnej klinice w Niemczech. Mimo że udało się zebrać potrzebną kwotę, to problemy Baśki dopiero mają się zacząć. Tuż po tym jak Baśka odwiedza Mateuszka, w szpitalu dochodzi do tragicznego wypadku. Z okna na trzecim piętrze wypadła doktor Marta Kuc. Kobieta ginie na miejscu. Ponieważ znana z twardego charakteru i nieustępliwości lekarka nie cieszyła się sympatią rodziców ani współpracowników, policja podejrzewa, że jej śmierć nie była przypadkowa… Dowody wskazują, że ktoś jej w tym pomógł. Pierwsze poszlaki wskazują na matkę jednej z chorych dziewczynek, która była w konflikcie z lekarką. Media huczą, a Baśka ma bardzo mało czasu, aby udowodnić niewinność kobiety i ochronić ją przed samosądem. Na szali jest więcej niż jedno życie, a wszystkie tropy wskazują, że matka jest winna. Co ukrywała Marta Kuc, szanowana neurochirurg? Dlaczego wokół sprawy jej śmierci jest tyle sekretów i pojawia się coraz więcej tajemniczych zgonów? Więcej niż jedno życie to coś więcej niż kryminał. To opowieść o heroizmie, determinacji oraz nieograniczonej mocy wiary i miłości. Irena Małysa stworzyła niezwykle przejmującą i wciągającą historię, która angażuje czytelnika od pierwszej do ostatniej strony. Irena Małysa – pedagog specjalny, obecnie prowadzi własną firmę, wcześniej przez kilka lat pracowała w hospicjum domowym dla dzieci. Obserwuje, słucha, opowiada. Zakochana w folklorze. Jest mamą dwójki dzieci. Kocha zwierzęta i ludzi. Powieść kryminalna W cieniu Babiej Góry, jej debiut literacki, podbiła serca czytelników w Polsce i szybko zyskała miano bestsellera.

42,90 zł
27,46 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 15,44 zł

52 osoby kupiły
2
Kontrakt na miłość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kontrakt na miłość
Dostępny
186 szt.

Kontrakt na miłość to pełna sprzecznych uczuć, gorąca opowieść o namiętności rodzącej się w najmniej spodziewanym momencie. Czy historia zdesperowanej dziewczyny, zdolnej do wielkiego poświęcenia w zamian za pieniądze, i zblazowanego bogacza o zatwardziałym sercu będzie miała swój happy end? Natasza została zmuszona do skonfrontowania swoich romantycznych wyobrażeń o życiu z brutalną rzeczywistością. Jej partner, w którym była szaleńczo zakochana, porzucił ją na wieść o tym, że ich dziecko ma poważną wadę serca. Stasia może uratować tylko operacja i leczenie w Los Angeles, dlatego Natasza się tam przeprowadza i zaczyna pracować jako sprzątaczka. Kiedy niespodziewanie zostaje zwolniona, podejmuje desperacką decyzję, aby poszukać sponsora. Collin jest bogatym producentem filmowym. Nie wierzy w miłość i traktuje kobiety jedynie jako partnerki do łóżka. Pewnej nocy poznaje w klubie Nataszę. Zafascynowany piękną, sprawiającą wrażenie zagubionej dziewczyną zgadza się jej zapłacić za wspólną noc. Niedługo później przypadkowo spotykają się ponownie, a mężczyzna proponuje Nataszy podpisanie kontraktu. W zamian za hojne wynagrodzenie kobieta ma wprowadzić się do Collina i zapewnić mu swoją pełną dyspozycyjność podczas dziesięciodniowego wyjazdu jej synka. Między Collinem i Nataszą zaczyna się rozwijać tak intensywna i pełna skrajnych emocji relacja, że oboje wkrótce znajdą się na krawędzi szaleństwa. Kontrakt na miłość spodoba się wszystkim miłośniczkom pikantnych opowieści, w których wątki miłosne przeplatają się z obyczajowymi, a bohaterowie mierzą się nie tylko z wielką namiętnością, ale i z poważnymi przeciwnościami losu. Czasem od jednej umowy może zależeć o wiele więcej, niż zakładają zawarte w niej postanowienia… Katarzyna Mak – polska pisarka, urodzona w Gorzowie Wielkopolskim, od ponad dwudziestu sześciu lat mieszka w malowniczej wsi, która daje jej możliwość prowadzenia aktywnego i sielskiego życia. Za dnia realizuje się jako żona, matka, babcia, po prostu zwyczajna kobieta, a nocą tworzy historie kipiące od emocji. Marzy, że dzięki nim dotrze do czytelniczek, które podobnie jak ona sama mają niezwykłe pomysły i fantazje. Stara się udowodnić, że literatura erotyczna nie musi być wulgarna, a wręcz przeciwnie – w sensualny sposób pokazuje, że dobry seks nie może istnieć bez miłości.

39,90 zł
23,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 15,96 zł

31 osób kupiło
3
Podziemie pamięci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podziemie pamięci
Dostępny
162 szt.

Mieszkańcy bezimiennej wyspy żyją w świecie, z którego regularnie znikają najzwyklejsze przedmioty ? kapelusze, róże, fotografie, wstążki. Jednego dnia są na wyciągnięcie ręki, drugiego zacierają się w pamięci, tracąc jakiekolwiek znaczenie. Większość poddaje się presji zapominania z całkowitą uległością, a nieliczni niepokorni trafiają pod nadzór policji pamięci. Młoda pisarka, która na rzecz tajemniczej instytucji straciła rodziców, postanawia ukryć w podziemiach domu przyjaciela, który potrzebuje ochrony. Ale czy życie w zamknięciu będzie miało kiedyś koniec? Yoko Ogawa, autorka "Ukochanego równania profesora", opowiada o świecie przerażająco smutnym, przywodzącym na myśl zarówno "Rok 1984" George?a Orwella, jak i "Dziennik" Anne Frank. Podziemie pamięci to dystopijna wizja społeczeństwa ciemiężonego przez władzę, ale także metafora opresyjnych relacji na wielu różnych płaszczyznach. Powieść znalazła się na short-liście Międzynarodowego Bookera w 2020 roku; była również finalistką 2019 National Book Award for Translated Literature i 2020 World Fantasy Award.

46,00 zł
33,58 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,42 zł

17 osób kupiło
4
Maskotka Reksio stojący 18 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
35,90 zł
34,11 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,79 zł

15 osób kupiło
5
LEGO Harry Potter™. Biurko Hermiony 30392 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
LEGO Harry Potter™. Biurko Hermiony 30392
LEGO
Dostępny
33 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają im doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30392 Biurko Hermiony jest idealny, aby rozpocząć swoją przygodę z LEGO Harry Potter i odgrywać losy głównych bohaterów.

28,99 zł
24,35 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,64 zł

13 osób kupiło
6
Przez kraj ludzi, zwierząt i bogów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przez kraj ludzi, zwierząt i bogów
Dostępny
152 szt.

Przez kraj ludzi, zwierząt i bogów jest zapisem przygód autora na Wschodzie w okresie, kiedy wraz z polsko-rosyjską grupą „białych” powziął zamiar przedarcia się przez Mongolię do Chin. Wszedł wówczas do dowództwa „białego” oddziału samoobrony, a następnie stał się na krótko doradcą politycznym barona Ungerna. Książka ta po raz pierwszy ukazała się w Nowym Jorku pod tytułem „Beasts, Men AND God”. Jej polskie tłumaczenie zostało wydane w 1923 r. Książka miała rekordową – jak na polską literaturę lat międzywojennych – liczbę tłumaczeń na inne języki. Okazała się wielkim sukcesem wydawniczym, została przychylnie przyjęta zarówno za granicą, jak i w Polsce. Wzbudziła też burzliwe dyskusje na temat rzetelności i prawdziwości opisywanych przez Ossendowskiego faktów. Czytelnik ma przez sobą książkę bardzo kontrowersyjną, która swego czasu zatrzęsła światem literackim i naukowym Europy. Abstrahując od wszystkich sporów jej dotyczących, nie ulega wątpliwości, że jest to żywo i barwnie napisana opowieść, nasycona elementami przygodowymi, często wręcz awanturniczymi, którą czyta się z zapartym tchem.

28,00 zł
17,99 zł

Rabat 35,8%
oszczędzasz 10,01 zł

12 osób kupiło
7
Strażak Sam. Lis na wolności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażak Sam. Lis na wolności
Dostępny
84 szt.

Opowiastka o lubianym bohaterze serialu – z kolorowymi ilustracjami. Lizzie, która leczy zwierzęta w Pantypandy, zaopiekowała się właśnie rannym lisem. Hannah i Norman mieli go pilnować, ale zwierzak uciekł! Czy dzieciom uda się go odnaleźć?

16,99 zł
11,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 5,00 zł

9 osób kupiło
8
LEGO Ninjago. Spinjitzu Brothers. Kryjówka Tanabraksa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Ninjago. Spinjitzu Brothers. Kryjówka Tanabraksa
Dostępny
76 szt.

Drugi tom opowieści z cyklu „Spinijtzu Brothers” to kolejna nowa historia opowiadająca o młodości Wu i Garmadona w czasach, gdy chcieli zostać Mistrzami Spinjitzu. Tym razem bracia w poszukiwaniu odpoczynku trafiają do małej wsi. Jej mieszkańcy mówią im, by wyjechali… dla własnego dobra. Dzieją się tam bowiem rzeczy straszne – każdej nocy ludzie są porywani przez dziwne istoty. Czy młodym ninja uda się ocalić wioskę przed stworzeniami z innego świata? Ta książka to 144 strony fascynującej lektury dla fanów LEGO®. Opowieść podzielona jest na krótkie rozdziały, co ułatwia dziecku przerwanie lektury w wybranym przez siebie momencie. Czarno-białe, pełne akcji i humoru ilustracje z ulubionymi bohaterami dają poczucie lektury dla wyższej grupy wiekowej, a ukryte w historii niespodzianki sprawią, że będzie ona atrakcyjna nie tylko dla zapalonych czytelników.

22,99 zł
15,99 zł

Rabat 30,4%
oszczędzasz 7,00 zł

9 osób kupiło
9
Puzzle 104 elementy. Super Kolor. Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 104 elementy. Super Kolor. Kraina Lodu 2
Clementoni, 104
Dostępny
1 szt.

Gruba tektura, z której wykonane są puzzle i specjalna technologia druku sprawiają, że produkt odznacza się wysoką jakością. Wymiar układanki: 48,5x33,5 cm.

11,90 zł
10,99 zł

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

9 osób kupiło
10
Emocje zadbane i masz wyje**ne. O trudnej sztuce radzenia sobie z uczuciami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emocje zadbane i masz wyje**ne. O trudnej sztuce radzenia sobie z uczu...
Dostępny
629 szt.

Dogadaj się najpierw ze sobą, potem z innymi ludźmi i wreszcie odzyskaj święty spokój Szczęście. Stabilność. Spójność. Uśmiech na twarzy, spokój w głowie, radość w duszy. Słowem: spełnienie, do którego wszyscy dążymy. Tymczasem mało kto do tego upragnionego celu dociera. Bo... jesteśmy ludźmi i kierują nami emocje. Zwykle, o zgrozo, te negatywne: strach, złość, smutek, a nawet zazdrość. Życie byłoby o wiele prostsze, gdyby było w nim więcej radości, a mniej... Tu wpisz swojego najbardziej zajadłego emocjonalnego „wroga”. Jesteśmy różni, rządzą więc nami różne emocje. Jedni działają pod wpływem strachu, inni motywują się do aktywności złością, jeszcze inni chcą pokazać reszcie, że też potrafią. Stop! Zatrzymajmy się wszyscy i zastanówmy: czy to nasze emocje mają rządzić nami, czy to my mamy nimi zarządzać? Czy zamiast się im z rezygnacją poddawać, nie lepiej o nie zadbać ? poznać źródło własnych emocji i je zrozumieć? Bo tylko jeśli zatroszczymy się o emocjonalny spokój, będziemy mieć naprawdę wyje**ne. I o to w życiu chodzi!

39,90 zł
25,54 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 14,36 zł

8 osób kupiło
11
Perfect on paper - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perfect on paper
Dostępny
270 szt.

Jej rady są idealne. Jej życie miłosne? Zdecydowanie nie! Darcy Phillips: • prowadzi w szkole anonimową poradnię, w której pomaga uporać się z każdym problemem miłosnym – oczywiście za opłatą, • nie cierpi Alexandra Broughama, • jest zakochana w swojej przyjaciółce, której… podoba się ktoś zupełnie inny. Wszystko idzie dobrze aż do dnia, kiedy Alex – chłopak, którego Darcy nie znosi najbardziej na świecie – przyłapuje ją na wyciąganiu listów z szafki numer 89. W zamian za dochowanie tajemnicy o jej wątpliwie legalnym biznesie Darcy ma mu pomóc w odzyskaniu byłej dziewczyny. W teorii wszystko wydaje się proste. No właśnie. W teorii… Perfect ON Paper to ciepła, zabawna, niebanalna i niezwykle wciągająca historia. Bohaterowie wykreowani przez Sophie Gonzales nie są idealni, dzięki czemu lubimy ich jeszcze bardziej. Jeśli podobały Wam się Leah gubi rytm i Do wszystkich chłopców, których kochałam – musicie sięgnąć po tę książkę!

42,90 zł
26,17 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 16,73 zł

8 osób kupiło
12
Labirynt. Pokemon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Labirynt. Pokemon
Ravensburger, od 7 lat
Dostępny
55 szt.

Klasyczna gra Labirynt w nowym wydaniu – na licencji Pokemon! Szaleńcza zabawa dla całej rodziny. Należy przemierzyć długie korytarze, odkryć wspaniałe skarby i wygrać. Po wyłożeniu karty z labiryntem, wszyscy gracze gnają po krętych, zawiłych korytarzach. Przesuwając karty ze ścieżkami, szukamy drogi do upragnionego skarbu. Ale uwaga, jeden ruch przeciwnika może zupełnie zmienić układ tunelu! Wymiary pudełka: 37.0 x 27.0 x 6.0 cm. Zawartość opakowania: • plansza do gry • 34 kafle labiryntu • 24 żetony Pokeball • 4 pionki Pokemon • 4 podstawki • instrukcja

148,46 zł
133,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,85 zł

9 osób kupiło
13
Strażak Sam. Koncert w płomieniach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażak Sam. Koncert w płomieniach
Dostępny
42 szt.

Opowiastka o lubianym bohaterze serialu – z kolorowymi ilustracjami. Tego wieczoru Mike i Elvis, najsłynniejszy rockandrollowy duet Pontypanty, mają dać koncert w porcie. Ale wybucha między nimi wielka kłótnia! Czy pokaz się odbędzie? Czy Samowi uda się pogodzić przyjaciół?

16,99 zł
11,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 5,00 zł

6 osób kupiło
14
Aquabeads. Zestaw uzupełniający Wesołe zwierzątka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aquabeads. Zestaw uzupełniający Wesołe zwierzątka
Epoch, Aquabeads
Dostępny
98 szt.

Zestaw uzupełniający Wesołe zwierzątka zawiera ponad 600 kolorowych koralików oraz zestaw arkuszy z szablonami, dzięki którym można wyczarować słonia, lwa, psa, żabę, zajączka i wiele innych wesołych zwierząt Aquabeads. Zestaw zawiera koraliki podstawowe, brokatowe, koraliki gwiazdki oraz 3 mini podstawki dekoracyjne, których możemy użyć, żeby wyeksponować gotowe kreacje. Oryginalne zabawki Aqubaeads od EPOCH zapewniają bezpieczną zabawę bez potrzeby użycia żelazka. Koraliki Aquabeads połączą się w magiczny sposób po spryskaniu wodą. Koraliki do zabaw kreatywnych Aquabeads rozwijają kreatywność i wyobraźnię, ćwiczą koncentrację oraz koordynację ręka-oko, sprawność manualną i małą motorykę, a także rozwijają umiejętność postrzegania barw. Zabawki Aquabeads polecamy dla dzieci od 4 roku życia.

37,90 zł
34,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,03 zł

5 osób kupiło
15
Dziecięce uczucia. Naucz się kontrolować siebie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziecięce uczucia. Naucz się kontrolować siebie
Dostępny
55 szt.

Przedstawiamy książeczki edukacyjne skierowane dla najmłodszych czytelników. Tytuły z serii „Dziecięce uczucia” w prosty i piękny sposób tłumaczą pojęcie inteligencji emocjonalnej, a wszystkie historie są interesujące, zabawne i praktyczne.

9,40 zł
6,99 zł

Rabat 25,6%
oszczędzasz 2,41 zł

5 osób kupiło
16
Gangsta Paradise. Tom 1. Reno - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gangsta Paradise. Tom 1. Reno
Dostępny
103 szt.

Byłem złym człowiekiem. Byłem mścicielem. Byłem mordercą. Byłem gangsterem. A to był mój pieprzony raj! Galina Jegorowna Aristowa umarła w wieku osiemnastu lat, kiedy mężczyzna bez serca zamordował na jej oczach rodziców. Mija parę lat. Maria Fratecka zostaje zatrudniona jako opiekunka małego Antoniego Goli, który ma zespół Aspergera. Jego ojciec, milioner i biznesmen Leon Gola, jest bezpardonowym graczem na wrocławskiej scenie biznesu. Właśnie zakupił najwyższy budynek w mieście. Nikt nie wie, że genialny przedsiębiorca to osławiony Reno – zarządzający podziemiem gangster, którego serce zostało zniszczone ponad pięć lat temu. Teraz liczą się dla niego tylko syn, biznes i półświatek. W jego bliskim otoczeniu pojawia się Maria, która ma świetny kontakt z Antonim – i szybko się okazuje, że potrafi ona okiełznać wszelkie demony mężczyzny. Lecz czy kobieta jest tą osobą, za którą się podaje? I czy Leon w imię prawdziwej siły miłości będzie potrafił wybaczyć, zapomnieć? Bo przecież jest pozbawionym uczuć gangsterem, który zawsze pamięta o wyrządzonych mu krzywdach. Reno to pierwszy tom pasjonującej nowej serii bestsellerowej autorki, łączący wątki romansowe, sensacyjne i erotyczne. Daj się porwać ciemnej stronie miasta!

44,90 zł
35,02 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,88 zł

5 osób kupiło
17
Kartka okolicznościowa Urodziny 10 U88 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa Urodziny 10 U88
AbCard
Dostępny
24 szt.

Elegancki, zdobiony karnet okolicznościowy z kopertą i życzeniami w środku.

8,46 zł
7,99 zł

Rabat 5,6%
oszczędzasz 0,47 zł

4 osoby kupiły
18
Ilustrowana encyklopedia. Słynne miejsca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowana encyklopedia. Słynne miejsca
Dostępny
100 szt.

Seria „Ilustrowana encyklopedia” jest doskonałą skarbnicą wiedzy, która pozwala młodym czytelnikom kształtować i rozwijać naukowe podejście do otaczającego świata.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

4 osoby kupiły
19
Kamienie na szaniec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kamienie na szaniec
Dostępny
149 szt.

Opowieść o bohaterach Szarych Szeregów – Rudym, Alku, Zośce, zilustrowana ponad osiemdziesięcioma zdjęciami ze wszystkich epok Ich życia – od gniazda rodzinnego, poprzez czas harcerstwa, miłości, walki, po dni ostatnie! Wydanie wzbogacone zdjęciami młodzieży z drużyn i szkół noszących imiona Janka Bytnara – Rudego, Alka Dawidowskiego, Tadeusza Zawadzkiego – Zośki, Aleksandra Kamińskiego – Kamyka. Ta niezwykła edycja poprzedzona jest wstępem Barbary Wachowicz, autorki sławnej wystawy „Kamyk na szańcu” i cyklu „Wierna rzeka harcerstwa”. We wstępie znalazły się fragmenty nieznanego pamiętnika Druha Aleksandra Kamińskiego i jego list, jedyny, w którym mówi, jak stworzył „Kamienie na szaniec”, a także niezwykła korespondencja Basi i Alka, wspomnienia Matki i Siostry Rudego, pasjonujące relacje przyjaciół i towarzyszy broni.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

4 osoby kupiły
20
Niepokorna księżniczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niepokorna księżniczka
Dostępny
1056 szt.

Współczesna i bardzo niegrzeczna wersja Aladyna. Nie mamy tutaj jednak ukochanego ojca, lecz tyrana, trzymającego córkę w złotej klatce, zamiast złodzieja pojawia się przystojny ochroniarz o dobrym sercu. Księżniczka Jasmina to piękna kobieta, marząca o wolności i spełnianiu swoich marzeń, z dala od ciężaru, jaki niesie ze sobą władza. Zakazane uczucie, gorąca namiętność, pikantne sceny i ostry język – z tą książką nie ma mowy o nudzie.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

4 osoby kupiły
21
Naucz się pomagać innym. Dziecięce uczucia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naucz się pomagać innym. Dziecięce uczucia
Dostępny
45 szt.

Przedstawiamy książeczki edukacyjne skierowane dla najmłodszych czytelników. Tytuły z serii \"Dziecięce uczucia\" w prosty i piękny sposób tłumaczą pojęcie inteligencji emocjonalnej, a wszystkie historie są interesujące, zabawne i praktyczne.

9,40 zł
6,99 zł

Rabat 25,6%
oszczędzasz 2,41 zł

4 osoby kupiły
22
Sylvanian Families. Mała owieczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylvanian Families. Mała owieczka
Epoch
Dostępny
21 szt.

Emma to mała owieczka Sylvanian Families. Chociaż jest jeszcze bardzo mała, zawsze stara się pomagać reszcie rodziny przy pracach w sadzie. Jest niezmiernie szczęśliwa, gdy może ciągnąć za sobą stary kosz, do którego inni wkładają owoce. Pewnego popołudnia ukąsiła ją osa i od tamtej chwili nie podnosi już z ziemi opadłych owoców. Zestaw „Mała owieczka” Sylvanian Families zawiera figurkę małej owieczki o wielkości ok. 5.0 cm, kapelusz i plecak. Produkt przeznaczony dla dzieci od trzeciego roku życia.

34,76 zł
31,98 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,78 zł

3 osoby kupiły
23
Naucz się dbać o innych. Dziecięce uczucia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naucz się dbać o innych. Dziecięce uczucia
Dostępny
81 szt.

Przedstawiamy książeczki edukacyjne skierowane dla najmłodszych czytelników. Tytuły z serii \"Dziecięce uczucia\" w prosty i piękny sposób tłumaczą pojęcie inteligencji emocjonalnej, a wszystkie historie są interesujące, zabawne i praktyczne.

9,40 zł
6,99 zł

Rabat 25,6%
oszczędzasz 2,41 zł

3 osoby kupiły
24
Sklep z tysiącem cudów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sklep z tysiącem cudów
Dostępny
852 szt.

Czy miłość i szczęście można znaleźć przypadkiem w niepozornym sklepie ze starociami? Juliusz Kulik jest odnoszącym sukcesy, bezkompromisowym prawnikiem. Eliza Zaniecka – porywczą i ambitną aktorką serialową. Tych dwojga nic nie łączy i pewnie ich drogi nigdy by się nie zeszły, gdyby nie pewien sklep. „Same cuda” to miejsce, do którego Juliusz oddaje rzeczy po swoich rodzicach. Do tego gestu namawia go wspólnik – mecenas Dolęgowski, chodząca encyklopedia ciekawych prawniczych przypadków i właściciel obdarzonego niezwykłą inteligencją jamnika Kaprysa. W sklepie Kulikowi wpada w ręce niepozorny rysunek, który budzi w nim uśpione uczucia. Poprzednia właścicielka obrazka pragnie go jednak odzyskać i nie spocznie póki nie osiągnie celu. A jest to prawie niemożliwe, bo Juliusz nie cierpi sytuacji, nad którymi nie ma kontroli, i osób, próbujących wywierać presję. Życie pisze scenariusze, których nie powstydziłby się najlepszy serial. Czy doświadczona przez życie, zachłannie poszukująca miłości Eliza uwierzy, że los może się do niej uśmiechnąć? Czy cyniczny i znudzony codziennością Juliusz jest w stanie się zmienić? Co może się wydarzyć, gdy dwoje ludzi z różnych światów odkryje, jak bardzo są do siebie podobni?

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

3 osoby kupiły
25
Moja Pierwsza Komunia Święta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja Pierwsza Komunia Święta
Dostępny
83 szt.

Najpierw były przygotowania. Potem – uroczystość. Msza Święta, kościół pełen kwiatów i zaproszonych gości, odświętne stroje chłopców i białe sukienki dziewczynek, pieśni radujące serce, wzniosłe słowa liturgii, i ta od dawna oczekiwana i tak bardzo upragniona chwila spotkania z Panem Jezusem, jedynym Zbawicielem świata. Ten albumik jest po to, aby często powracać myślą do tamtej pierwszej niezwykłej bliskości. Wyjątkowa pamiątka na całe życie.

22,90 zł
17,99 zł

Rabat 21,4%
oszczędzasz 4,91 zł

3 osoby kupiły
26
To - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To
Dostępny
2262 szt.

Najbardziej przerażająca powieść króla grozy. Doceniona przez miliony czytelników na całym świecie. Ciebie też porwie. Dla dzieci miasteczko Derry jest całym światem. Dla dorosłych, którzy zawsze wiedzą wszystko najlepiej, to po prostu rodzinne miasto – swojskie, porządne, idealne do życia. Ale to dzieci widzą – i czują – co tak strrrasznie różni Derry od innych miejsc. W kanałach miasteczka zalęgło się TO. Bliżej nieokreślone, przybiera najróżniejsze postacie – klauna, ogromnego ptaszyska, głosu w rurach. Poluje na dzieci. Tylko dzieci potrafią dostrzec TO. I to one stają do walki z potworem. Mijają lata, dzieci opuszczają rodzinne miasto. Zgroza i potworności trwają głęboko pogrzebane i przykryte całunem zapomnienia… Dopóki już jako dorośli nie zostaną wezwani, by raz jeszcze stanąć do walki z TO, które miota się w zakamarkach ich pamięci, zamieniając dawne koszmary w przerażającą rzeczywistość. W 1990 roku na podstawie To nakręcono serial telewizyjny. Na adaptację kinową przyszło czekać prawie 30 lat. Reżyser Andres Muschietti zdecydował się na podzielenie akcji na dwa filmy. Pierwszy, który wszedł na ekrany w 2017 roku, przedstawia historie dzieci. W drugim, z gwiazdorską obsadą – m.in. Jessica Chastain, James McAvoy i Bill Skarsgärd – pojawiają się one już jako dorośli.

64,90 zł
51,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,98 zł

3 osoby kupiły
27
Opowieść o Kullervo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieść o Kullervo
Dostępny
77 szt.

Opowieść o Kullervo to niepublikowana dotąd opowieść fantastyczna J.R.R. Tolkiena. Jej bohater jest chyba najmroczniejszą i najbardziej tragiczną spośród wszystkich stworzonych przez niego postaci. „Nieszczęsny Kullervo”, jak nazywał go Tolkien, wychowuje się w gospodarstwie swego wuja Untamo, który zabił mu ojca, porwał matkę, a w dzieciństwie trzy razy usiłował pozbawić go życia. Trudno się dziwić, że młody chłopak wyrasta na pełnego gniewu i goryczy samotnika – kocha go tylko siostra Wan?na, a strzegą magiczne moce czarnego psa Mustiego. Untamo, choć sam też włada czarami, boi się bratanka i sprzedaje jako służącego kowalowi Asemo. Kullervo zaznaje tam nowych upokorzeń ze strony żony kowala i w odwecie doprowadza do jej śmierci. Postanawia powrócić do domu i wywrzeć zemstę na zabójcy swego ojca, jednak okrutne przeznaczenie kieruje go na inną, mroczną ścieżkę i prowadzi do tragicznego finału. Tolkien stwierdził, że Opowieść o Kullervo była zalążkiem jego pierwszych prób tworzenia własnych legend. Niewątpliwie Kullervo był pierwowzorem Túrina Turambara, tragicznego bohatera Opowieści o dzieciach Húrina, jednej z najbardziej przejmujących historii składających się na legendarium Silmarillionu. Odczytana z rękopisu Tolkiena i opublikowana tu wraz z notatkami autora oraz jego szkicami na temat fińskiego eposu Kalevala, który stanowił główne źródło inspiracji pisarza – Opowieść o Kullervo okazuje się jednym z najważniejszych, choć głęboko ukrytych fundamentów wykreowanego później przez Tolkiena świata. Jej związki z głównymi dziełami autora „Władcy Pierścieni” przedstawia w szkicu, dołączonym do zredagowanych przez siebie materiałów, Verlyn Flieger, znana badaczka twórczości Tolkiena. J.R.R. Tolkien (1892–1973) jest twórcą Śródziemia oraz autorem wspaniałych klasycznych powieści Hobbit, „Władca Pierścieni” i Silmarillion. Jego książki zostały przetłumaczone na ponad pięćdziesiąt języków i sprzedały się w milionach egzemplarzy na całym świecie.

42,00 zł
31,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,50 zł

3 osoby kupiły
28
Aquabeads. Zestaw startowy w walizce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aquabeads. Zestaw startowy w walizce
Epoch
Dostępny
159 szt.

Wkrocz do świata kreatywnej zabawy z koralikami Aquabeads. Dzięki kolorowym koralikom, od pięknych dzieł dzieli Cię tylko pryśnięcie wodą! Możesz używać szablonów wielokrotnie lub bawić się jeszcze lepiej, tworząc swoje własne śliczne wzory, także przestrzenne. Koraliki Aquabeads pobudzają dziecięcą wyobraźnię, wpływają na rozwój manualny, rozwijają kreatywność, ale także uczą cierpliwości niezbędnej w dążeniu do celu. Z kolei prosta zasada użytkowania gwarantuje bezpieczeństwo i możliwość zabawy niemalże wszędzie. Koraliki zestaw startowy w walizce zawiera wszystko, czego potrzeba, aby rozpocząć wspaniałą przygodę z koralikami. Ponad 900 kolorowych koralików, zestaw arkuszy z szablonami i podkładka do układania z systemem Flip Tray pozwalają na tworzenie wspaniałych obrazków i figurek. Dzięki systemowi Flip Tray zabawa toczy się jeszcze szybciej, ponieważ gotowe figurki schną na dodatkowej podkładce, a nie – jak dotychczas – na podkładce do układania koralików. Sposób postępowania: Ułóż motyw, spryskaj go wodą, odwróć Flip Tray i pozostaw figurkę do wyschnięcia. Po odwróceniu podkładka do układania koralików jest znowu wolna i można dalej tworzyć na niej nowe figurki. Po wyschnięciu koralikowe obrazki można przymocować do nowej tablicy dekoracyjnej i stworzyć wspaniałą dekorację do pokoju dziecięcego. Również samą walizkę można ozdobić gotowymi dziełami z koralików. Można w niej przechowywać koraliki i wszystkie akcesoria. Dzięki wygodnemu uchwytowi walizka to idealny przenośny warsztat Aquabeads. Zawartość i cechy zestawu: • koraliki o różnych kształtach i kolorach (podstawowe, klejnociki i gwiazdki), • arkusze z szablonami, • spryskiwacz, • aplikator 2 w 1, • podkładka dekoracyjna do wykonanych figurek, • praktyczna i pojemna walizka z systemem Flip Tray, • kreatywna zabawa dla dzieci, • Aquabeads łączą się po spryskaniu wodą, nie ma potrzeby prasowania. Wymiary opakowania: 22.0 x 30.0 x 6.0 cm

128,90 zł
118,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

3 osoby kupiły
29
Puzzle 54 elementy. Miraculous. Przybornik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 54 elementy. Miraculous. Przybornik
Ravensburger, 54
Dostępny
21 szt.

Twórz wyjątkowe konstrukcje 3D z puzzlami 3D od firmy Ravensburger! Odkryj nowy, trójwymiarowy sposób układania puzzli – ich elementy zostały wykonane ze sztywnego tworzywa sztucznego, które pozwala na utrzymanie się konstrukcji bez użycia kleju. Ułożone przedmioty nie rozwarstwiają się, a puzzle mocno trzymają się siebie. Materiał użyty do produkcji klocków jest łatwy w czyszczeniu, wystarczy użyć wilgotnej szmatki. Utensilo Miraculous to super praktyczny pojemnik na długopisy – przyciąga wzrok zarówno na biurku jak i zapewnia wiele miejsca na wszelkiego rodzaju drobiazgi. Puzzle 3D: Utensilo Miraculous – po złożeniu otrzymujemy organizer z motywem z bajki Miraculous. Produkt składa się z 54 elementów i jest przeznaczony dla dzieci od 6. roku życia. Wysokość: 9,5 cm.

40,34 zł
36,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,03 zł

3 osoby kupiły
30
Łańcuszek do wózka Ballerinas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łańcuszek do wózka Ballerinas
BabyOno
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Zabawka edukacyjna Ballerinas zapoznaje dziecko z różnorodnym światem kolorów, dźwięków i kształtów. Forma łańcucha do wózka umożliwia zawieszenie zabawki na wszelkiego rodzaju fotelikach bądź wózkach. Dzięki temu może ona towarzyszyć dziecku podczas podróży i spaceru. Zawieszka daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i wspomaga rozwój emocjonalny poprzez responsywność funkcjonalności w interakcji. Dzięki klipsom zabawka jest możliwa do zamocowania na foteliku, wózku lub łóżeczku. Dźwięk piszczka umieszczony w zabawce wzbudza zainteresowanie i uczy związków przyczynowo – skutkowych. Dołączony do zabawki miękki silikonowy gryzak koi podrażnione dziąsła podczas wyrastania pierwszych ząbków. Dźwięk grzechotania działa na dziecko kojąco. System montażu na klipsy jest szybki i skuteczny. Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów z zachowaniem dbałości o każdy detal. Zabawka jest zgodna z normami bezpieczeństwa obowiązującymi w Unii Europejskiej. Materiał: 100% poliester Waga : 0,14 kg Wymiary: 45 x 17 x 5 cm

87,78 zł
79,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,78 zł

3 osoby kupiły
31
Farm World. SCH13937. Baran - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SCH13937. Baran
Schleich
Dostępny
78 szt.

Bum! Baran z serii Schleich® FARM WORLD ma dwa wyjątkowo duże rogi, które służą mu do taranowania. Może nimi mocno uderzyć i w ten sposób obronić się przed niemal każdym napastnikiem, na przykład denerwującym rodzeństwem. Takie sytuacje zdarzają się jednak bardzo rzadko, ponieważ baran nie lubi się kłócić. O wiele chętniej bryka z przyjaciółmi po kolorowych pokojach dziecinnych i w aucie mamy. Jego wielkie oczy pozwalają mu nawet patrzeć w tył bez odwracania głowy. Też tak potrafisz? Nie, wcale nie musisz, jak masz takiego przyjaciela. Wymiary: 9.0 x 4.5 x 7.1 cm Seria Farm World zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną farmę z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju. Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

23,90 zł
22,23 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,67 zł

3 osoby kupiły
32
Komisarz Wróbel. Tom 1. Fenomen z Warszawy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Komisarz Wróbel. Tom 1. Fenomen z Warszawy
Dostępny
4 szt.

Warszawa lat 30. Zagadkowe morderstwa kobiet Charyzmatyczny duet śledczych Warszawa, niedługo po tym, jak Polska odzyskała niepodległość. Miasto tętni życiem. W nocnych lokalach toasty za odrodzony kraj wznoszą ramię w ramię politycy, literaci, aktorzy i przedstawiciele gangsterskiego półświatka. Nie wszyscy jednak bawią się tak dobrze. Od pół roku w Warszawie znajdowane są zwłoki młodych, bestialsko zamordowanych kobiet, z zaszytymi ustami i głowami odrąbanymi od ciała. Zdesperowana policja, uginając się pod naporem opinii publicznej, sięga po niecodzienne środki… Do pomocy komisarzowi Antoniemu Wróblowi zostaje oddelegowany inżynier Stefan Ossowiecki – znane warszawskie medium, u którego na „seansach z duchami” bywał nawet sam marszałek Piłsudski. Współpraca między jasnowidzem a niechętnym mu racjonalistą nie układa się jednak najlepiej. Policja zostaje zmuszona, by skorzystać także z wpływów… Taty Tasiemki, najsłynniejszego przedwojennego gangstera. Fenomen z Warszawy Tomasza Duszyńskiego to niezwykle realistyczny i barwny fresk z epoki, w którym przedwojenne życie elit miesza się z historiami prosto z gangsterskiego półświatka. To trzymający do końca w napięciu kryminał historyczny wielokrotnie nagradzanego autora serii „Glatz”, który powraca z nową powieścią. Tomasz Duszyński (ur. 1976 Strzelin) – dziennikarz (pracował w RFM FM i Radiu Aplauz), pisarz, w wolnych chwilach maratończyk. Debiutował zbiorem opowiadań Produkt uboczny (2007). Jego opowiadania ukazały się w antologiach: Jeszcze nie zginęła, Epidemie i zarazy, Trupojad. Nie ma ocalenia oraz w magazynie „Science Fiction Fantasy i Horror”. W Wydawnictwie SQN ukazała się jego powieść Impuls (2017).

42,99 zł
27,51 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 15,48 zł

3 osoby kupiły
33
Przez kraj ludzi, zwierząt i bogów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przez kraj ludzi, zwierząt i bogów
Dostępny
68 szt.

Przez kraj ludzi, zwierząt i bogów jest zapisem przygód autora na Wschodzie w okresie, kiedy wraz z polsko-rosyjską grupą „białych” powziął zamiar przedarcia się przez Mongolię do Chin. Wszedł wówczas do dowództwa „białego” oddziału samoobrony, a następnie stał się na krótko doradcą politycznym barona Ungerna. Książka ta po raz pierwszy ukazała się w Nowym Jorku pod tytułem „Beasts, Men and God”. Jej polskie tłumaczenie zostało wydane w 1923 r. Książka miała rekordową – jak na polską literaturę lat międzywojennych – liczbę tłumaczeń na inne języki. Okazała się wielkim sukcesem wydawniczym, została przychylnie przyjęta zarówno za granicą, jak i w Polsce. Wzbudziła też burzliwe dyskusje na temat rzetelności i prawdziwości opisywanych przez Ossendowskiego faktów. Czytelnik ma przez sobą książkę bardzo kontrowersyjną, która swego czasu zatrzęsła światem literackim i naukowym Europy. Abstrahując od wszystkich sporów jej dotyczących, nie ulega wątpliwości, że jest to żywo i barwnie napisana opowieść, nasycona elementami przygodowymi, często wręcz awanturniczymi, którą czyta się z zapartym tchem.

39,50 zł
28,44 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,06 zł

3 osoby kupiły
34
Inspektor Parma i przestępstwa w sieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inspektor Parma i przestępstwa w sieci
Dostępny
95 szt.

Detektyw Parma i jej asystent Szperek znów na tropie wielkiej afery! Ktoś chce zniszczyć elektrownię w Jagodnie. Szantażyści żądają stumilionowego okupu. Miastu grozi paraliż, a jego mieszkańcy jak zahipnotyzowani wpłacają pieniądze na nieznane konto. Inspektor Parma i jej wspólnik Szperek muszą uratować swoje miasto i cały kraj przed nieznanym wrogiem. A może tym wrogiem jest internet? Może rzeczywiście nowe technologie są złe i zamieniają nas w smartfonowe zombie? Trzecie śledztwo zgranego detektywistycznego duetu znów dotyczy ważnych spraw. Po zdrowym żywieniu i ekologii świnka Parma i szczur Szperek poznają plusy i minusy nowych technologii i mediów społecznościowych, które mogą być wykorzystane do niecnych, a nawet zbrodniczych celów. „W sytuacji, gdy w szkołach brakuje dziś choćby podstawowej edukacji na temat cyberbezpieczeństwa i nowych mediów, przygody inspektor Parmy uzupełniają tę lukę, pokazując w ciekawej formie dobre i złe sposoby wykorzystywania najważniejszych osiągnięć świata techniki” – dr Maciej Kawecki, ekspert ds. nowych technologii, prezes Instytutu Lema

39,99 zł
29,19 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

3 osoby kupiły
35
Nikt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Nikt
Dostępny
3 szt.

Zło ma wiele imion, jedno z nich to NIKT Mroczna i brudna historia przesiąknięta tym, co w człowieku najniebezpieczniejsze – poczuciem bezkarności. W łódzkiej kamienicy znaleziono ciało Moniki Maj. Choć młoda kobieta miała podcięte żyły, na brzegu wanny trudno było dostrzec ślady krwi. Sprawę prowadzi podkomisarz Kamila Szolc. Podejrzewa, że kobieta została zamordowana, a sprawca nieudolnie upozorował jej samobójstwo. W tym samym mieszkaniu dokładnie rok wcześniej zginęła Karolina Gryz. Oficjalną przyczyną śmierci było także samobójstwo. Obecne wydarzenia rzucają jednak zupełnie nowe światło na sprawę sprzed roku. Czy doszło do fatalnej pomyłki śledczych? Jak naprawdę zginęła Karolina Gryz? A może Monika Maj została zamordowana, bo wiedziała zbyt wiele? Śledczy, którzy pracują nad rozwiązaniem zagadki, wkrótce dostają kolejne zgłoszenie: w pobliskim lesie przypadkowy przechodzień znalazł na wpół powieszoną i nieprzytomną nastolatkę. Ślady wskazują, że była torturowana. Choć zbrodnia różni się od wcześniejszych, intuicja podpowiada Szolc, że sprawa tej dziewczyny może być kluczem do rozwiązania zagadki. Ma nadzieję, że jej zeznania pomogą skierować śledztwo na właściwe tory. Ale ofiara nie jest skora do współpracy, a na pytanie, kto ją skrzywdził, drżącą ręką zapisuje tylko jedno słowo: NIKT…

44,90 zł
22,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 22,45 zł

3 osoby kupiły
36
Dotrzeć do prawdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dotrzeć do prawdy
Dostępny
29 szt.

W czerwcu 2015 roku, podczas remontu jednego z przedwojennych Wrocławskich budynków, zostaje odnaleziony szkielet mężczyzny. Początkowo policja uważa, że są to szczątki z czasów II wojny światowej. Jednak patolog badający kości wysuwa teorię, iż są one znacznie młodsze. Wkrótce na miejscu znalezienia szkieletu zostaje odkryta torba, której zawartość potwierdza przypuszczenia patologa, a dodatkowo umożliwia identyfikację zmarłego. Policjanci prowadzący sprawę stają przed niezwykle trudnym zadaniem. Muszą ustalić kto i dlaczego w sierpniu 1985 roku, zamordował i zakopał Mieczysława Sobótkę, kaprala Milicji Obywatelskiej. Tylko czy po tylu latach uda się dotrzeć do prawdy?

42,00 zł
37,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,20 zł

2 osoby kupiły
37
Puzzle 60 elementów. Super Kolor. Avangers - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 60 elementów. Super Kolor. Avangers
Clementoni, 60
Dostępny
18 szt.

Puzzle Super Color 60 elementów. Wyjątkowe barwy druku uzyskano dzięki wykorzystaniu technologii Super Kolor. Wymiar układanki: 33,5 x 23,5 cm

12,90 zł
11,99 zł

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
38
Farm World. SCH13936. Bocian - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SCH13936. Bocian
Schleich
Dostępny
35 szt.

Kiedy nasz bocian z serii Schleich® FARM WORLD tańczy na twojej poduszce, również jego czerwony dziób porusza się w rytm melodii. Ten sam dziób, którym tak świetnie potrafi grzebać w wodzie, szukając pożywienia. A to dlatego, że dziób jest bardzo długi, tak samo jak jego nogi, którymi brodzi wśród bagien oraz ćwiczy karate. Co od razu rzuca ci się w oczy, gdy patrzysz na naszego bociana z serii Schleich® FARM WORLD? No właśnie! Jego długi czerwony dziób. Nasz bocian biały używa go do łowienia owadów, robaków i żab. Lubi je mianowicie tak samo jak taniec na poduszce. Do spaceru po bagnistych terenach służą mu również wyjątkowo długie nogi. Są one przydatne także wtedy, gdy ćwiczy karate. Całkiem nietypowo jak na ptaka, prawda? Nasz biało-czarny bocian zdołał na razie przełamać ołówek. I dopiero wtedy zauważył, że przecież chciał nim odrobić zadanie domowe. Ojej! Wymiary: 5.8 x 2.6 x 8.9 cm Seria Farm World zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną farmę z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju. Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

31,60 zł
29,39 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,21 zł

2 osoby kupiły
39
Aquabeads Pastelowe Koraliki Zest Uzupel 31905 6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
37,90 zł
34,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,03 zł

3 osoby kupiły
40
Leczenie odżywianiem. Cukrzyca typu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leczenie odżywianiem. Cukrzyca typu 2
Dostępny
70 szt.

Cukrzyca typu 2 to kompletne i wyczerpujące kompendium, które każdy diabetyk i jego bliscy powinni posiadać w swojej biblioteczce. Trzecia książka z serii Leczenie odżywianiem zawiera: • najnowsze doniesienia medyczne dotyczące choroby oraz uproszczone ich omówienie, • interaktywne narzędzia, które pozwalają nauczyć się kontrolować poziom cukru we krwi, by poczuć przypływ energii i wzmocnić organizm, • przewodnik po zakupach oraz optymalny jadłospis diabetyka z łatwymi do planowania posiłkami, które pomogą rozpocząć życie bez objawów cukrzycy. W książce Cukrzyca typu 2 znajdziesz opisy 10 produktów, których należy unikać, i 10 produktów, które należy włączyć do diety cukrzyka. Dowiesz się więcej m.in. o insulinoodporności, stanie przedcukrzycowym, różnicach pomiędzy cukrzycą typu 1 a cukrzycą typu 2, cukrzycy ciężarnych, badaniach A1C, komplikacjach związanych z chorobą oraz niezbędnych do wykonania badaniach i metodach leczenia. Kimberly A. Tessmer – dietetyczka, autorka poradników, kochająca żona i matka. Od 1992 roku specjalizuje się w różnych dziedzinach żywienia i jedzenia.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

2 osoby kupiły
41
Kodeks postępowania karnego. Komentarz. Tom 1-2, wydanie 6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks postępowania karnego. Komentarz. Tom 1-2, wydanie 6
Dostępny
16 szt.

Kolejne wydanie znanego komentarza autorstwa wybitnych prawników praktyków zostało napisane z myślą o wszystkich, którzy poszukują merytorycznych wskazówek przy rozwiązywaniu konkretnych problemów prawnych. W publikacji główny nacisk położono na zagadnienia sporne przy stosowaniu przepisów Kodeksu postępowania karnego – celem autorów było, by komentarz nie kończył się tam, gdzie zaczynają się problemy. W szóstym wydaniu książki wyjaśniono przepisy nowe lub zmienione w wyniku nowelizacji przeprowadzonych w latach 2020–2021, przedstawiając ich interpretację także pod kątem projektowanej funkcjonalności. Wprowadzone zmiany dotyczą m.in.: • gwarancji procesowych wobec pokrzywdzonego, w tym domniemania jego małoletniości oraz obowiązku zebrania informacji o pokrzywdzonym i odebrania od niego oświadczenia związanego ze stosowaniem środków ochrony i bezpieczeństwa, • prowadzenia posiedzenia w przedmiocie tymczasowego aresztowania oraz rozprawy w formie zdalnej, • orzekania kary łącznej, • poręczenia majątkowego, którego przedmiot nie może pochodzić z przysporzenia, • posiedzenia wstępnego, • ścigania sprawców przestępstw związanych z wykorzystaniem danych informatycznych, • stosowania listu żelaznego. Autorzy wykorzystali dotychczasowy dorobek piśmiennictwa prawniczego, w tym wypowiedzi odnoszące się do nowych i starych przepisów, omówili poglądy doktryny, a także stanowisko jej przedstawicieli w kwestiach spornych. Zebrali również dorobek judykatury, szczególnie pod względem jego aktualności na gruncie nowych oraz zmienionych przepisów. Powołali orzeczenia najistotniejsze, zwłaszcza o charakterze precedensowym, gdy przedstawiony pogląd ma znaczenie dla praktyki.

399,00 zł
359,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 39,90 zł

2 osoby kupiły
42
Sylvanian Families. Przyjęcie urodzinowe kotka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylvanian Families. Przyjęcie urodzinowe kotka
Epoch
Dostępny
40 szt.

Zestaw na przyjęcie z figurką Sylvanian Families zawiera figurkę uroczej dziewczynki z rodziny kotków z czarnym uszkiem ubraną w piękną sukienkę. Figurka poryta jest mięciutkim, aksamitnym futerkiem. W zestawie znajduje się wózek barowy z olbrzymim, urodzinowym tortem, pudełka z prezentami, stoliczek kawowy z zastawą do herbaty dla dwóch osób oraz akcesoria. Zestaw na przyjęcie z figurką można łączyć z innymi zestawami, domkami, pojazdami i akcesoriami Sylvanian Families sprzedawanymi osobno. Figurka dziewczynki z rodziny kotków z czarnym uszkiem ma ruchomą główkę, rączki i nóżki. Zabawki Sylvanian Families wyróżnia najwyższa jakość wykonania oraz miłość do szczegółów. Zestaw zawiera: • 1 figurkę – dziewczynki kotka z czarnym uszkiem • wózek barowy z tortem • stoliczek kawowy z zastawą • akcesoria. Wymiary zabawki: • figurka duża: około 8 cm. Wymiary i waga opakowania: 15.0 x 17.0 x 5.5 cm

104,90 zł
96,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,39 zł

2 osoby kupiły
43
Sylvanian Families. Bliźniaki piesków husky - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylvanian Families. Bliźniaki piesków husky
Epoch
Dostępny
27 szt.

Figurki z zestawu Bliźniaki piesków husky można połączyć z innymi zestawami, domkami i pojazdami Sylvanian Families. Zabawki Sylvanian Families wykonane są w najwyższej jakości i z miłością do szczegółów. Figurki mają ruchome główki, rączki i nóżki. Polecamy dla dzieci od 3 roku życia.

39,90 zł
36,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,19 zł

2 osoby kupiły
44
Naucz się dzielić z innymi. Dziecięce uczucia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naucz się dzielić z innymi. Dziecięce uczucia
Dostępny
44 szt.

Przedstawiamy książeczki edukacyjne skierowane dla najmłodszych czytelników. Tytuły z serii \"Dziecięce uczucia\" w prosty i piękny sposób tłumaczą pojęcie inteligencji emocjonalnej, a wszystkie historie są interesujące, zabawne i praktyczne.

9,40 zł
6,99 zł

Rabat 25,6%
oszczędzasz 2,41 zł

2 osoby kupiły
45
Farm World. SCH13934. Prosię - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SCH13934. Prosię
Schleich
Dostępny
78 szt.

O, zobacz, miniświnka! Nasze prosię z serii Schleich® FARM WORLD najchętniej śpi też obok swoich różowych przyjaciół. A po obudzeniu jest pełne energii! I może zacząć dzień od skoku na kupkę świeżo wyprasowanych ubrań. Nos, który przypomina nieco gniazdko do prądu, potrafi świetnie wywąchać wszelkie zapachy. Dzięki temu młoda świnka w mig znajdzie pod twoim łóżkiem resztki ciastek. A może i coś jeszcze? Wymiary: 5.9 x 2.2 x 3.3 cm Seria Farm World zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną farmę z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju. Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

24,10 zł
22,41 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,69 zł

2 osoby kupiły
46
Dziwne przypadki naszego DNA. Opowieści o miłości, wojnie i geniuszu zapisane w naszych genach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziwne przypadki naszego DNA. Opowieści o miłości, wojnie i geniuszu z...
Dostępny
94 szt.

Sam Kean, autor obdarzony wyjątkowym talentem do snucia fascynujących opowieści o nauce, tym razem zabiera nas w niezwykły świat genetyki i DNA… W Dziwnych przypadkach naszego DNA znajdziesz zarówno całkiem nieznane fakty i historie, jak i te, o których myślałeś, że je znasz (dopóki o nich tu nie przeczytałeś). • Czy Paganini rzeczywiście sprzedał duszę diabłu? • Czy można przetrwać dwa wybuchy atomowe i dożyć później starości? • Dlaczego pod żadnym pozorem nie możemy jeść wątroby niedźwiedzia polarnego, a niedźwiedź naszą jak najbardziej? • Ile zmutowanych owocówek zmieści się w kradzionej butelce po mleku? • Czym różni się krew męczennika od moczu nietoperza? (Spoiler: smakiem). DNA to nasze dobrodziejstwo i przekleństwo. To kapsuła czasu, w której zapisano historię ewolucji człowieka, i pierwsza przyczyna wszystkich naszych dążeń i starań (wszak liczą się tylko samolubne geny… a może jednak nie?). Sam Kean jak nikt inny przybliża działanie potężnego mechanizmu, jakim jest genetyka, a jego opowieści i anegdoty pochłania się po prostu jednym tchem.

59,90 zł
44,33 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,57 zł

2 osoby kupiły
47
Dopasowanka, zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dopasowanka, zwierzęta
Clementoni
Dostępny
74 szt.

Wesołe puzzle dla najmłodszych dzieci, składające się z dwóch lub trzech elementów, które należy połączyć w ramce poprzez ułożenie ich obok siebie. • Elementy nie zazębiają się. •Zestaw zawiera 6 układanek. Proste obrazki o oryginalnych kolorach i miękkich, delikatnych konturach zaprojektowano tak, aby przyciągały uwagę małych dzieci. •Doskonała zabawka pobudzająca sprawność manualną i percepcję wzrokową. •Wymyślono, zaprojektowano i opracowano we Włoszech.

24,90 zł
21,91 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,99 zł

2 osoby kupiły
48
Mega Bloks Psi Patrol. HDJ33 Radiowóz patrolowy Chase'a - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Bloks Psi Patrol. HDJ33 Radiowóz patrolowy Chase'a
Mega Bloks, Mattel
Dostępny
34 szt.

Mali konstruktorzy mogą ruszyć do akcji z zestawem konstrukcyjnym Psi Patrol Radiowóz patrolowy Chase’a, w którym jest 1 figurka Chase’a do ustawiania w różnych pozach i 9 miniklocków oraz elementów specjalnych. Zbuduj radiowóz Chase’a i posadź figurkę za kierownicą, aby wyruszyć na patrol. Potem rozstaw pachołki w różnych miejsach, aby zadbać o bezpieczeństwo. Po zakończonej misji pachołki można ustawić z tyłu radiowozu. Zabawki konstrukcyjne Junior Builders zostały stworzone z myślą o małych konstruktorach w wieku od 3 lat · Zestaw zawiera 9 małych, wytrzymałych klocków wraz z elementami specjalnymi, które pozwalają zbudować Radiowóz patrolowy Chase’a. Zawartość i cechy zestawu: • W zestawie jest też 1 figurka Chase do ustawiania w różnych pozach. • Klocki są kompatybilne ze wszystkimi zestawami konstrukcyjnymi Psi Patrol, zabawkami konstrukcyjnymi MEGA BLOKS oraz z klockami innych wiodących marek.

48,90 zł
44,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,89 zł

2 osoby kupiły
49
Dziennik Więzienny. Apelacja. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik Więzienny. Apelacja. Audiobook
George Pell, Rafael Dom Wydawniczy
Dostępny
34 szt.

Niewinny! Ten ostateczny werdykt został wydany po czterech latach udręki publicznych oskarżeń, śledztwa, procesu i medialnego linczu oraz ponad roku więzienia za przestępstwo, którego kard. George Pell nie popełnił! Sąd Najwyższy Australii ostatecznie całkowicie uniewinnił 78-letniego kardynała i oczyścił z zarzutów o przestępstwo na tle seksualnym. Było to nie tylko osobiste zwycięstwo hierarchy nad niesprawiedliwością, ale i nadzieja dla całego Kościoła katolickiego, iż prawda zawsze ostatecznie zatriumfuje. Nie żywiąc niechęci do swoich oskarżycieli, sędziów, pracowników więziennictwa, dziennikarzy oraz osób wyrażających wobec niego nienawiść, kard. Pell wykorzystał pobyt w więzieniu jako swego rodzaju przedłużone rekolekcje. Sumiennie przy tym wypełniał strony zeszytu swoimi duchowymi refleksjami oraz spostrzeżeniami na temat bieżących wydarzeń i więziennego życia. Z jego zapisków wyłania się portret człowieka niezłomnej wiary i ogromnej dojrzałości duchowej, poddawanego próbie jak biblijny Hiob, który może się stać inspiracją i wzorem dla współczesnego człowieka. Dziennik więzienny. Apelacja to pierwsza książka z tryptyku, który kard. Pell stworzył podczas uwięzienia.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
50
Sylvanian Families. Wyjazd na weekend - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylvanian Families. Wyjazd na weekend
Epoch
Dostępny
44 szt.

Mama Emilia z rodziny śnieżnych zajączków nie może się już doczekać swojej wielkiej podróży. Walizka z wysuwanym uchwytem i kółeczkami jest niezwykle praktyczna i wygodna. Duży zestaw „Podróż” z figurką Sylvanian Families zawiera walizkę, torbę, zegarek na rękę, pudełko na lunch, herbatniki, szczoteczkę do zębów, butelkę z napojem, książkę, parasol, aparat fotograficzny, poduszkę podróżną, kapelusz, kamizelkę i figurkę mamy śnieżnego zajączka. Aksamitnie miękka figurka ma ok. 8.0 cm. Głowa, ramiona i nogi są ruchome. Ubranka można zakładać i zdejmować. Produkt przeznaczony dla dzieci od trzeciego roku życia. Zawartość i cechy zestawu: • figurka z rodziny śnieżnych zajączków, • aksamitnie miękka figurka ma ok. 8.0 cm, • głowa, ramiona i nogi są ruchome, • ubranka można zakładać i zdejmować, • akcesoria m.in.: walizka, torba, zegarek na rękę, pudełko na lunch, herbatniki, szczoteczka do zębów, butelka z napojem, książka, parasol, aparat fotograficzny, poduszka podróżna, kapelusz, kamizelka, • produkt przeznaczony dla dzieci od trzeciego roku życia. Wysokość figurki: ok. 8.0 cm Wymiary opakowania: 17.0 x 20.0 x 6.0 cm

97,90 zł
90,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

1 osoba kupiła
51
Horse Club. SCH13946. Ogier oldenburski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse Club. SCH13946. Ogier oldenburski
Schleich
Dostępny
88 szt.

Podobnie jak utalentowana klacz oldenburska z serii Schleich®, tak i ogier oldenburski z serii Schleich® HORSE CLUB jest niezwykle uzdolniony w dyscyplinie ujeżdżenia i skoków przez przeszkody. Żadna poprzeczka nie jest dla niego za wysoka, nawet w postaci stołu kuchennego. Biała plamka na czole to dla niego prawdziwy powód do dumy, gdyż właśnie po niej można go natychmiast rozpoznać. Prawdziwi fani jeździectwa nazywają tę plamkę „kwiatkiem”. Ten nie da się jednak zerwać. Oczy ogiera też są niezwykłe: konie mają największe oczy ze wszystkich ssaków żyjących na lądzie. A konie oldenburskie prawdopodobnie jeszcze większe – zwłaszcza, gdy podczas szczotkowania zębów mogą przeskakiwać przez ustawione w rządku kubki do mycia zębów. Juhu! Oczy widzów też od razu robią się większe. Seria „Horse Club” zawiera imponującą kolekcję figurek koni z całego świata, a także mnóstwo akcesoriów i budynków, takich jak: stajnie, zagrody, pojazdy, figurki jeźdźców, akcesoria do jazdy konnej, elementy turniejowe, wyposażenie stajni, pożywienie dla zwierząt. Dzięki tak bogatej ofercie, kolekcjonerzy mogą stworzyć piękne scenerie i kolekcje ulubionych końskich ras. Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

46,04 zł
42,82 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,22 zł

1 osoba kupiła
52
Echa niewierności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Echa niewierności
Dostępny
56 szt.

Fascynująca, pełna emocji, miłości i dramatów historia polskiej rodziny Jest rok 1971, w Polsce trwa „epoka Gierka”, na półkach jest więcej towarów, a bydgoszczanie z nadzieją patrzą w przyszłość. Seniorzy rodu Trzeciaków, Franciszka i Leon, nieustająco martwią się o swoje dorosłe dzieci: Tymoteusza, który nie potrafi być dobrym mężem i doprowadza swoją żonę Elżbietę do próby samobójczej, pracującego w Milicji Obywatelskiej Kazimierza oraz Agatę, która mimo że jest mężatką, romansuje z esbekiem. Jednak najwięcej trosk przysparza im najmłodszy syn, Eugeniusz. Gdy zostaje aresztowany za działalność opozycyjną i trafia do więzienia rodzeństwo robi wszystko, żeby go stamtąd wyciągnąć. Czy im się to uda?.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

1 osoba kupiła
53
Farm World. SCH13941. Belgijska klacz hodowlana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SCH13941. Belgijska klacz hodowlana
Schleich
Dostępny
85 szt.

Ach, ta przepiękna grzywa należy z pewnością do naszej belgijskiej klaczy hodowlanej z serii Schleich® FARM WORLD. Dlatego właśnie cztery razy dziennie chodzi do fryzjera. Na dwie godziny. Ten elegancki koń jest bardzo utalentowany, zwłaszcza w dziedzinie skoków. Lekko wskakuje z dywanu na biurko, by pojeździć po twoich pisakach i zeszytach. Ta klacz sportowa porusza się w stępie, kłusie i galopie. Jej szerokie kopyta pozwalają bowiem utrzymać równowagę na każdym rodzaju podłoża – od łąk na farmie po prześcieradło. Nie trzeba być kowbojem, żeby dosiąść tego konia. Czy już to wypróbowałeś? I jak widać, to się opłaca: jej grzywa wspaniale prezentuje się na wietrze, kiedy wprost z dywanu wskakuje na twoje biurko. Dzięki jej szerokim kopytom nie trzeba być kowbojem, by ujeżdżać tego konia w stępie, kłusie czy galopie. Czy już to wypróbowałeś? Wymiary: 14.0 x 4.4 x 11.9 cm Seria Farm World zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną farmę z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju. Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

35,90 zł
33,39 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,51 zł

1 osoba kupiła
54
Farm World. SCH13933. Świnia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SCH13933. Świnia
Schleich
Dostępny
102 szt.

Świnia domowa z serii Schleich® FARM WORLD nie ma żadnych problemów z jedzeniem. Właściwie lubi wszystko. Również dania wegetariańskie. A kiedy pragnie ochłody, tarza się w błocie. Dla twojej różowej przyjaciółki jest to bowiem idealny odpoczynek w gorące letnie dni! A gdzie ty najchętniej szukasz ochłody? Wymiary: 10.3 x 3.1 x 6.0 cm Seria Farm World zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną farmę z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju. Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

31,60 zł
29,39 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,21 zł

1 osoba kupiła
55
Puzzle 300 elementów. Kosmiczny mecz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 300 elementów. Kosmiczny mecz
Ravensburger, 300
Dostępny
28 szt.

Puzzle firmy Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

50,50 zł
45,45 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,05 zł

1 osoba kupiła
56
Puzzle 300 elementów. Kolacja w pojedynkę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 300 elementów. Kolacja w pojedynkę
Ravensburger, 300
Dostępny
16 szt.

Puzzle firmy Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

50,70 zł
45,63 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,07 zł

1 osoba kupiła
57
Białe zęby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Białe zęby
Dostępny
584 szt.

Głośny debiut autorki bestsellerów. Ta książka, która stworzyła Zadie Smith – pisarkę, którą kocha cały świat. Pełna epickiego rozmachu, doceniona przez czytelników i krytyków, znajduje się na liście 100 najlepszych angielskich powieści wszech czasów magazynu „Time”. Powieść o losach trzech rodzin emigrantów wypełniają miłość, skomplikowane relacje rodzinne i pytania o tożsamość we współczesnym świecie, a wszystko to na tle buzującego życiem, fascynującego wielokulturowego Londynu. „Niezwykły talent widoczny już na pierwszych stronach”. – „Guardian” „Zabawna, inteligentna, szaleńczo dobra lektura”. – „Independent” „To powieść z pazurem”. – Salman Rushdie

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

1 osoba kupiła
58
Dopasowanka, noc i dzień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dopasowanka, noc i dzień
Clementoni
Dostępny
122 szt.

Innowacyjne puzzle dla małych dzieci (bez połączeń), składające się z dwóch lub trzech elementów umieszczanych wewnątrz ramki. Każdy zestaw zawiera 6 układanek przedstawiających różne obrazki. Obrazki - proste i zaprojektowane przez artystów - są starannie przemyślane, aby przyciągnąć uwagę małych dzieci poprzez oryginalne kolory i urocze, zabawne miny. Układanka rozwija umiejętności manualne i percepcję wzrokową.

19,90 zł
17,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
59
Kwiatki polskie. Antologia opowiadań - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwiatki polskie. Antologia opowiadań
Dostępny
73 szt.

Antologia opowiadań to książka unikatowa we współczesnej literaturze polskiej, zarówno ze względu na temat, formę, jak i tworzących ja pisarzy. Osiemnastu autorów o wiejskim rodowodzie reprezentuje trzy pokolenia i należy do nieformalnej grupy „Związek pisarzy ze wsi”. Są wśród nich autorzy uznani i nagradzani, jak choćby urodzony w latach 30-tych Marian Pilot, wybitny poeta Zbigniew Machej, czy też młoda pisarka Aleksandra Zielińska.Temat „rośliny polskie” jest traktowany w publikacji bardzo szeroko. Znalazły się w niej m.in. dęby i brzozy, mech i perz, mlecze i lilie, balkonowe turki i doniczkowe drzewka szczęścia, a także pielenie, podlewanie, zrywanie, więdnięcie, koszenie, ścinanie. Opowiadania zaskakują czytelnika tym, jak wiele może być fabularnych skojarzeń związanych ze statyczną przecież i niezbyt z pozoru atrakcyjną roślinnością.Autorzy:Marian Pilot, Roman Lis, Jan Tulik, Zbigniew Machej, Robert Pucek, Krzysztof Giedroyć, Wiesława Ptaszyk, Zbigniew Dmitroca, Adam Wiedemann, Renata Bożek, Michał Sobol, Zbigniew Masternak, Przemysław Pilarski, Łukasz Wojtyszko, Andrzej Muszyński, Urszula Honek, Aleksandra Zielińska, Adam Falkowski.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
60
Kartka okolicznościowa Urodziny 14 U92 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa Urodziny 14 U92
AbCard
Dostępny
7 szt.

Elegancki, zdobiony karnet okolicznościowy z kopertą i życzeniami w środku.

8,46 zł
7,99 zł

Rabat 5,6%
oszczędzasz 0,47 zł

1 osoba kupiła
61
Facebook. A miało być tak pięknie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Facebook. A miało być tak pięknie
Dostępny
128 szt.

Zmienił świat, teraz ponosi tego konsekwencje. Wydawałoby się, że o Facebooku powiedziano już wszystko, podobnie jak o Marku Zuckerbergu. Ze stworzonej w 2004 roku przez młodego studenta Harvardu platformy codziennie korzystają prawie dwa miliardy osób. Co minutę do serwisu dołącza 400 nowych użytkowników. Mało kto zastanawia się jednak nad tym, czym jest fenomen Facebooka w szerszym kontekście: czasów, w których powstał, i ludzi, którzy go pokochali. Jakie cele przyświecały młodemu Zuckerbergowi, gdy tworzył program na kampusie studenckim? Z jakimi problemami mierzyła się firma w miarę rozwoju? Jakimi wartościami się kierowała? Jakie skandale wstrząsnęły Facebookiem od momentu wyboru Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych w 2016 roku? Steven Levy, specjalista w dziedzinie technologii, dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem, przez trzy lata zbierał materiały na temat firmy Zuckerberga, towarzysząc jej założycielowi w sytuacjach zawodowych i prywatnych. Facebook. A miało być tak pięknie to relacja z pierwszej ręki, a jednocześnie żywy, osobisty reportaż o projekcie, który całkowicie zmienił świat. I wcale nie chce na tym poprzestać.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

1 osoba kupiła
62
Nigdy nie będziesz sama - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nigdy nie będziesz sama
Dostępny
31 szt.

Majka po powrocie z Włoch, gdzie przebywała jako helpers, musi się odnaleźć w nowej, COVID-owej rzeczywistości. Bez pracy, z kończącymi się oszczędnościami i ze złamanym sercem stara się poskładać swoje życie od nowa. Jednak będzie to trudniejsze, niż na początku sądziła. Sytuację dodatkowo skomplikują narastające problemy Gośki – jej najlepszej przyjaciółki. A to pociągnie za sobą niecodzienne decyzje, które uruchomią lawinę zdarzeń. Magdalena Alicja Kruk w 2021 roku zadebiutowała powieścią pt. Jeszcze będzie epicko, która głosami internautów otrzymała nagrodę w plebiscycie organizowanym przez portal literacki Granice.pl na „Najlepszą książkę na wiosnę 2021” w kategorii „powieść obyczajowa”.

38,90 zł
28,01 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,89 zł

1 osoba kupiła
63
Jedwabne tkaniny odzieżowe 1700-1800 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedwabne tkaniny odzieżowe 1700-1800
Dostępny
15 szt.

W tej bogato ilustrowanej książce opisano historię osiemnastowiecznych jedwabnych tkanin odzieżowych od strony ich projektowania, produkcji oraz handlu. Europejskie tkactwo materiałów jedwabnych w osiemnastym stuleciu przeżywało spektakularny rozwój. Włoskie jedwabnictwo ustępowało miejsca francuskim i brytyjskim manufakturom, wyznaczającym nowe trendy we wzornictwie. Za tymi ekskluzywnymi tkaninami na zakup których pozwolić mogli sobie tylko najbogatsi stała armia robotników i tkaczy. Manufakturowi deseniści z najwyższą precyzją techniczną i artystyczną fantazją projektowali niezliczone wzory, które trafiały do tkalni, aby tam tygodniami lub miesiącami by tkane na ręcznie obsługiwanych krosnach. (...) Jak działały największe centra jedwabnicze Europy? W jaki sposób projektowano skomplikowane wzory na jedwabie? Ile czasu tkano różne materiały? Jak chroniono rynek przed podróbkami oraz jak sprzedawano jedwabie w sklepach i składach? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań zawarto w książce. Z opisu autora

168,00 zł
120,96 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 47,04 zł

1 osoba kupiła
64
Wojna gwiazd. Opowieść o genezie polskiego fandomu "Gwiezdnych wojen" - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna gwiazd. Opowieść o genezie polskiego fandomu "Gwiezdnych wojen"
Dostępny
4 szt.

Książka Jakuba Turkiewicza jest wyjątkowa, ponieważ jej autor łączy kompetencje i warsztat historyka z ogromem wiedzy wielolet­niego fana „Gwiezdnych wojen”, który zna doskonale i wielowymiarowo środowisko fandomu, a jednocześnie zachowuje dystans naukowca, który przygląda się i wnikliwie analizuje wybrane zjawiska oraz wpisuje je w szersze konteksty historii Polski powojennej i szeroko rozumianej kultury popularnej. Dzięki temu prezentowana książka stanowi drobiazgowe studium nie tylko historii fandomu oraz zjawiska Star Wars w Polsce, ale również kultury PRL-u i jest ważnym głosem w nur­cie jej badań. Jednocześnie jej forma jest lekka, uzupełniona w bogaty materiał ikonograficzny, co zdecydowanie ułatwia i uprzyjemnia odbiór. Myślę, że warto się o tym samodzielnie przekonać. Z Przedmowy Anny Idzikowskiej-Czubaj Jakub Turkiewicz – z wykształcenia historyk, a z zamiłowania fantasta. Publikował cykliczne artykuły na temat filmów science fiction i fandomu Gwiezdnych wojen w magazynie „Sfera”, okazjonalnie współpracował też z innymi czasopismami, gdzie popularyzował wiedzę na temat kolekcjonerstwa fantastycznych gadżetów. Prowadził humorystyczną stronę starwarsy.pl, która z czasem przerodziła się w wirtualne muzeum pamiątek po polskiej wersji zjawiska Star Wars i przygotowywał artykuły publikowane na stronie efantastyka.pl. W roku 2018, wspólnie z reżyserem Radosławem Salamończykiem, zrealizował film dokumentalny Wojna gwiazd, nominowany przez Popkulturową Akademię Wszystkiego do Nagrody Misie. Pisuje opowiadania – debiutował w „Nowej Fantastyce”, jego teksty ukazywały się też w miesięczniku „Science Fiction Fantasy i Horror”.

49,00 zł
39,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
65
Cień zbrodni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cień zbrodni
Dostępny
48 szt.

Fascynująca, pełna emocji, miłości i dramatów historia polskiej rodziny Autorka zaprasza w podróż do Bydgoszczy lat siedemdziesiątych. Ukazuje w niej codzienne radości i smutki polskiej rodziny, które splatają się z realiami życia w minionej epoce. Elżbieta i Tymoteusz niedawno wprowadzili się do przestronnego mieszkania na osiedlu Kapuściska. Tymoteusz ma przed sobą świetlaną przyszłość i dobrze zapowiadającą się karierę. Kazimierz, choć pasjonuje się kryminologią z którą wiąże się jego praca zawodowa, jest nieustannie namawiany do wstąpienia w szeregi Służby Bezpieczeństwa. Jego ukochana żona Ewa marzy o karierze wokalnej. Agata nie potrafi odnaleźć się w roli statecznej mężatki. Młoda polonistka wciąż wdaje się w romanse z innymi mężczyznami. Eugeniusz wciąż pakuje się w różne tarapaty. Krewki młodzieniec wpada nie tylko w ręce Służby Bezpieczeństwa, ale również w sidła miłości.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

1 osoba kupiła
66
Wild Life. SLH14851. Mały tapir - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Life. SLH14851. Mały tapir
Schleich
Dostępny
58 szt.

Nasz mały tapir z serii Schleich® WILD LIFE ubarwieniem sierści przypomina nieco arbuza! Czy też to zauważyłeś? To przemiłe zwierzę kopytne nie tylko wygląda jak mały arbuz, uwielbia go też jeść. I to w ogromnych ilościach. W wieku dojrzałym potrafi ze względu na swą wagę bez problemu oprzeć się o drzewo i je przewrócić, by dotrzeć do owoców na samej górze. Wymiary: 5.2 x 1.7 x 3.0 cm Seria „Wild Life” zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz dzięki figurkom Schleicha mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu. Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

23,26 zł
21,63 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,63 zł

1 osoba kupiła
67
Gravitrax. Pro Zestaw uzupełniający - karuzela - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gravitrax. Pro Zestaw uzupełniający - karuzela
Ravensburger
Dostępny
121 szt.

Z Gravitrax poznasz świat grawitacji w zabawie! Tworząc pełne akcji systemy ścieżek z różnymi elementami konstrukcyjnymi, odkryjesz jak prawa fizyki wpływają na to co robi twoja kulka. Przedstawione zadania i plany budowy stanowią wskazówki dla początkujących, młodych konstruktorów, którzy wkrótce będą sami mogli tworzyć własne projekty torów. Celem jest dotarcie kulki do celu, pokonując po drodze stworzony system torów. Rozpocznij swoją przygodę z Gravitrax od zestawu startowego, a dzięki pozostałym zestawom uzupełniającym wzbogacisz swój system torów o nowe elementy. Dodatek karuzela sprawi, że wstrzymasz oddech na widok kręcących się kulek! Dodatek karuzela łączy dwa poziomy – kulki w niej mogą do niej się wtoczyć lub zacząć ruch właśnie na niej. Pytanie brzmi: ile razy Twoim kulkom uda się przejechać karuzelą? Każda jazda będzie wyjątkowa. Budowanie torów Gravitrax pobudza wyobraźnię, wznieca zainteresowanie nauką (fizyką, geometrią przestrzenną oraz grawitacją) oraz dostarcza zabawy na wiele godzin zarówno dorosłym jak i dzieciom. Dzięki zestawom uzupełniającym oraz dodatkom Gravitrax Pro Zestaw Startowy można rozszerzać w nieskończoność. Ponadto cała serio PRO (czarne opakowania) łączy się z GraviTraxem (białe opakowania) – ze wszystkimi zestawami i dodatkami. Zawartość i cechy zestawu: • 1 element karuzela, • instrukcja, • możliwość zabawy tylko z zestawem startowym GraviTrax.

43,90 zł
39,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,39 zł

1 osoba kupiła
68
Jogiczna podróż do siebie. Jak dzięki jodze odnaleźć swój wewnętrzny dom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jogiczna podróż do siebie. Jak dzięki jodze odnaleźć swój wewnętrzny d...
Dostępny
28 szt.

Czy jesteś gotów, gotowa wyruszyć w tę podróż? Jeśli poszukujesz w życiu celu, zastanawiasz się, kim jesteś i dokąd zmierzasz - joga ma dla Ciebie wiele wskazówek. Jeżeli pragniesz się nauczyć mądrze zarządzać emocjami i dostroić do tych pozytywnych - praktykuj jogę. Jeśli chcesz działać skuteczniej, wzmocnić siłę woli i wykształcić w sobie dobre nawyki, a także marzysz o tym, by odmienić każdy ze swoich dni w chwile pełne magii i spokoju – droga do tego celu prowadzi przez jogę. A jeżeli kusi Cię poznanie tego, jak na metafizyczne pytania odpowiadają mędrcy Wschodu - koniecznie zainteresuj się tym treningiem ciała i duszy. Zanurz się w nim i odmień swoje życie na lepsze. Niech stanie się spokojniejsze. Pełniejsze. W uważności na siebie, świat i innych ludzi.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

1 osoba kupiła
69
Wciąż o tobie śnię - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wciąż o tobie śnię
Dostępny
18 szt.

Życie jest piękne, nie marnuj go na smutki. Nawet jeśli masz 16 mocnych powodów, żeby… skoczyć do wody. Nigdy nie jest za późno na szczęście, a miłość nie zna wieku! Stare dobre czasy, kiedy Maggie Fortenberry z dumą reprezentowała stan Alabama w konkursie Miss Ameryki, to już zamknięty rozdział w jej życiu. Wciąż jednak jest piękna i podziwiana. Odniosła też wiele zawodowych sukcesów. Mimo to w głębi serca czuje żal. Co stało się z jej marzeniami o kochającym mężu, gromadce dzieci i pięknym domu? Jako agentka nieruchomości sprzedaje je innym. Po śmierci Hazel Whisenknott, najdroższej przyjaciółki, a zarazem mentorki i pracodawczyni, Maggie chce zacząć wszystko od nowa. Ale na niektóre rzeczy jest zbyt młoda, na inne – zbyt stara. Powiedziała więc sobie: dość! i wymyśliła, jak wyjść z tego z wdziękiem. Teraz metodycznie realizuje swój genialny pomysł: odwołuje prenumeratę ulubionego pisma, każe odłączyć telefon, zamyka konto w banku i pisze ostatni list… Na szczęście plany, nawet te doskonale, nie zawsze dochodzą do skutku. A życie potrafi zaskakiwać także wtedy, gdy myślisz, że to, co najlepsze, jest już za Tobą! Moc wzruszeń, szczypta tajemnicy (i niejeden szkielet w szafie!), potęga zwykłej ludzkiej dobroci oraz ponadczasowa mądrość… Ta powieść to istna skarbnica endorfin i zastrzyk witalności. Dodaje skrzydeł, bawi do łez, koi jak plaster miodu.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

1 osoba kupiła
70
Karnet Kondolencje GM-801 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Kondolencje GM-801
Armin Style
Dostępny
8 szt.

Karnet okolicznościowy z kopertą i tekstem wewnątrz i miejscem na osobiste życzenia.

9,99 zł
1 osoba kupiła
71
Puzzle 200 elementów. Dzikie zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 200 elementów. Dzikie zwierzęta
Ravensburger, 200
Dostępny
14 szt.

Puzzle firmy Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

50,48 zł
45,43 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,05 zł

1 osoba kupiła
72
Puzzle 750 elementów. Piękne podwórko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 750 elementów. Piękne podwórko
Ravensburger, 750
Dostępny
23 szt.

Puzzle firmy Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

73,40 zł
66,06 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,34 zł

1 osoba kupiła
73
Naucz się być niezależnym. Dziecięce uczucia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naucz się być niezależnym. Dziecięce uczucia
Dostępny
72 szt.

Przedstawiamy książeczki edukacyjne skierowane dla najmłodszych czytelników. Tytuły z serii \"Dziecięce uczucia\" w prosty i piękny sposób tłumaczą pojęcie inteligencji emocjonalnej, a wszystkie historie są interesujące, zabawne i praktyczne.

9,40 zł
6,99 zł

Rabat 25,6%
oszczędzasz 2,41 zł

1 osoba kupiła
74
Orfeusz w piekle XX wieku. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Orfeusz w piekle XX wieku. Tom 1
Dostępny
26 szt.

Pierwszy tom esejów jednego z najważniejszych polskich pisarzy XX wieku. Orfeusz w piekle XX wieku – tom esejów Józefa Wittlina, który ukazał się w układzie zaproponowanym przez autora nakładem paryskiego Instytutu Literackiego w 1963 roku. Problematyka w nim poruszana – dwudziestowieczny kryzys wartości moralnych, konsekwencje wojen dla ludzkiej świadomości i kultury, zobowiązania pisarskie, los emigrantów i wygnańców, ale także impresje z podróży, lektur i spektakli teatralnych oraz wspomnienie Lwowa – tworzy zróżnicowaną wewnętrznie całość, imponującą intelektualną odwagą i etyczną wrażliwością. Przez dziesięciolecia pozostawał poza krajowym obiegiem literackim, wznowiony został w 2000 roku przez Wydawnictwo Literackie. Niniejsze wydanie Instytutu Literatury jest pierwszą edycją krytyczną tego dzieła.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

2 osoby kupiły
75
Puzzle 750 elementów. Pokój fana puzzli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 750 elementów. Pokój fana puzzli
Ravensburger, 750
Dostępny
84 szt.

Puzzle firmy Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

73,40 zł
66,06 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,34 zł

1 osoba kupiła
76
Puzzle 1000 elementów. Kosmiczny mecz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Kosmiczny mecz
Ravensburger, 1000
Dostępny
29 szt.

Puzzle niemieckiego producenta – firmy Ravensburger – charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu. Wymiary obrazka po ułożeniu: 70.0 x 50.0 cm

67,10 zł
60,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,71 zł

1 osoba kupiła
77
Tere fere, czyli bajki z dziecięcego pokoju - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tere fere, czyli bajki z dziecięcego pokoju
Dostępny
18 szt.

"Optymistyczne historie dla tych, którzy mają bujną wyobraźnię. Kim są Gustaw, Adela, Su oraz Per i co robią w pokoju Ignasia? Ulubieni bohaterowie dzieci: zabawki i zwierzęta przeżywają przygody, w które dorośli nigdy nie uwierzą."Agnieszka Suchowierska"Książka potrzebna w dzisiejszych czasach, ponieważ zwraca uwagę na istotne w życiu dziecka wartości. Celina Zubrycka opowiada prostą, a jednocześnie ważną historię. Z dbałością o detale opisuje fantastyczny świat, który poruszy wyobraźnią młodych czytelników. Świat, w którym, gdy dziecko zamyka oczy, zabawki ożywają, i nawet latająca po pokoju mucha przeżywa niezwykłą przygodę."Małgorzata Warda

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

1 osoba kupiła
78
B.O.505/S Poporodowy pas brzuszny S - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
B.O.505/S Poporodowy pas brzuszny S
BabyOno
Dostępny
1 szt.

Poporodowy pas brzuszny jest przeznaczony dla kobiet po porodach fizjologicznych, jak również operacyjnych (cesarskie cięcie) w celu wzmocnienia nadmiernie rozciągniętych powłok brzusznych oraz zmniejszenia ryzyka występowania przepukliny. Pas łagodzi bóle rany pooperacyjnej, daje poczucie bezpieczeństwa i komfort oraz ułatwia wcześniejsze wykonywanie ćwiczeń gimnastycznych wzmacniających mięśnie brzucha. W celu prawidłowego dopasowania rozmiaru należy zmierzyć obwód brzucha i wybrać rozmiar z tabeli. Uwaga! Stosowanie wyrobu skonsultować z lekarzem. W czasie noszenia pasa zalecane jest wykonywanie podstawowego zestawu ćwiczeń rehabilitacyjnych. Ciągle stosowanie pasa bez wykonywania ćwiczeń może doprowadzić do osłabienia mięśni brzucha. POPORODOWY PAS BRZUSZNY: - wzmacnia nadmiernie rozciągnięte powłoki brzuszne po porodzie - zapobiega wystąpieniu przepukliny pooperacyjnej - łagodzi bóle rany pooperacyjnej dając poczucia bezpieczeństwa - ułatwia wczesne wykonywane ćwiczeń gimnastycznych wzmacniających mięśnie brzucha

59,61 zł
44,11 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,50 zł

1 osoba kupiła
79
Kartka okolicznościowa Urodziny 15 U93 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa Urodziny 15 U93
AbCard
Dostępny
14 szt.

Elegancki, zdobiony karnet okolicznościowy z kopertą i życzeniami w środku.

8,46 zł
7,99 zł

Rabat 5,6%
oszczędzasz 0,47 zł

1 osoba kupiła
80
Puzzle 104 elementy. Super Kolor. Big Airport - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 104 elementy. Super Kolor. Big Airport
Clementoni, 104
Dostępny
23 szt.

Gruba tektura, z której wykonane są puzzle i specjalna technologia druku sprawiają, że produkt odznacza się wysoką jakością. Wymiar układanki: 48,5x33,5 cm.

15,90 zł
13,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
81
Sylvanian Families. Rodzina żyraf - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylvanian Families. Rodzina żyraf
Epoch
Dostępny
42 szt.

Zestaw Rodzina żyraf można połączyć z innymi zestawami, domkami i pojazdami Sylvanian Families. Zabawki Sylvanian Families wykonane są w najwyższej jakości i z miłością do szczegółów. Figurki mają ruchome główki, rączki i nóżki. Polecamy dla dzieci od 3 roku życia. Wymiary opakowania: 20.0 x 17.0 x 5.5 cm

124,90 zł
114,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,99 zł

1 osoba kupiła
82
Wild Life. SLH14855. Bóbr - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Life. SLH14855. Bóbr
Schleich
Dostępny
22 szt.

Stuk, stuk, stuk. Kto majsterkuje już od rana? Nasz bóbr z serii Schleich® WILD LIFE. Ten duży gryzoń to prawdziwy rzemieślnik. Drewniane zamki i leżaki buduje z zamkniętymi oczami. Używa przy tym swych wielkich siekaczy, by zaostrzyć zarówno pnie drzew jak i ołówki, a potem przyciąć je według swojej zachcianki, nadając im na przykład kształt wyścigówki. Bóbr najczęściej używa drewna do spiętrzania wody. Pod spodem kryje się bowiem jego dom, niedostępny dla drapieżników i rodziców. Grube futro tego gryzonia sprawia, że nawet w zimnej wodzie jest mu ciepło. A jednak równie chętnie sypia pod pierzyną, ale tylko, kiedy nie jest już mokry. Wymiary: 9.8 x 2.8 x 3.5 cm Seria „Wild Life” zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz dzięki figurkom Schleicha mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu. Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

31,60 zł
29,39 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,21 zł

2 osoby kupiły
83
Gravitrax. Zestaw uzupełniający - zamiana kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gravitrax. Zestaw uzupełniający - zamiana kolorów
Ravensburger
Dostępny
75 szt.

Z GraviTrax poznasz świat grawitacji w zabawie! Tworząc pełne akcji systemy ścieżek z różnymi elementami konstrukcyjnymi, odkryjesz jak prawa fizyki wpływają na to co robi twoja kulka. Przedstawione zadania i plany budowy stanowią wskazówki dla początkujących, młodych konstruktorów, którzy wkrótce będą sami mogli tworzyć własne projekty torów. Celem jest dotarcie kulki do celu, pokonując po drodze stworzony system torów. Rozpocznij swoją przygodę z Gravitrax od zestawu startowego, a dzięki pozostałym zestawom uzupełniającym wzbogacisz swój system torów o nowe elementy. Dzięki temu dodatkowi osiągniemy magiczny efekt – kulka dotoczy się do tunelu i… nagle zmieni kolor! Ten dodatek może również pomóc zatrzymać albo spowolnić kulki. Budowanie torów Gravitrax pobudza wyobraźnię, wznieca zainteresowanie nauką (fizyką, geometrią przestrzenną oraz grawitacją) oraz dostarcza zabawy na wiele godzin zarówno dorosłym jak i dzieciom. Dzięki zestawom uzupełniającym oraz dodatkom Gravitrax Pro Zestaw Startowy można rozszerzać w nieskończoność. Ponadto cała seria PRO (czarne opakowania) łączy się z GraviTraxem (białe opakowania) – ze wszystkimi zestawami i dodatkami. Zawartość i cechy zestawu: • 1 element Color Swap, • 3 kulki, • instrukcja. Możliwość zabawy tylko z zestawem startowym GraviTrax.

49,35 zł
44,42 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,93 zł

1 osoba kupiła
84
Orfeusz w piekle XX wieku. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Orfeusz w piekle XX wieku. Tom 2
Dostępny
23 szt.

Drugi tom esejów jednego z najważniejszych polskich pisarzy XX wieku. Orfeusz w piekle XX wieku – tom esejów Józefa Wittlina, który ukazał się w układzie zaproponowanym przez autora nakładem paryskiego Instytutu Literackiego w 1963 roku. Problematyka w nim poruszana – dwudziestowieczny kryzys wartości moralnych, konsekwencje wojen dla ludzkiej świadomości i kultury, zobowiązania pisarskie, los emigrantów i wygnańców, ale także impresje z podróży, lektur i spektakli teatralnych oraz wspomnienie Lwowa – tworzy zróżnicowaną wewnętrznie całość, imponującą intelektualną odwagą i etyczną wrażliwością. Przez dziesięciolecia pozostawał poza krajowym obiegiem literackim, wznowiony został w 2000 roku przez Wydawnictwo Literackie. Niniejsze wydanie Instytutu Literatury jest pierwszą edycją krytyczną tego dzieła.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

2 osoby kupiły
85
Maskotka Reksio siedzący z głosem 22 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
45,90 zł
43,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,29 zł

1 osoba kupiła
86
Alpina - Zestaw bambusowych przyborów do gotowania 5 szt. (grafitowy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alpina - Zestaw bambusowych przyborów do gotowania 5 szt. (grafitowy)
Alpina
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.13

Typ: Akcesoria domoweRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

28,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,80 zł

1 osoba kupiła
87
Sylvanian Families. Podróż balonem zestaw z figurką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylvanian Families. Podróż balonem zestaw z figurką
Epoch
Dostępny
31 szt.

W domku – balonie Sylvanian Families mały kotek z czarnym uszkiem może się naprawdę wyszaleć. Mały domek ma trzy piętra, na których można się cudownie bawić. Na pianinie mały kotek z czarnym uszkiem może grać wesołe piosenki, a łóżeczko w kształcie samolotu zaprasza do snu po pełnym wrażeń dniu. Do wnętrza domu prowadzą drzwi, a po małej drabince wchodzi się bezpośrednio z parteru na piętro. Obok domku znajduje się mały basen. Domek jest częścią parku rozrywki Sylvanian i można go łączyć z innymi artykułami z tej serii. Zestaw zawiera domek – balon, łóżko w kształcie samolotu, pianino, konewkę, drabinę i małego kotka z czarnym uszkiem. Głowa, ramiona i nogi figurki o wielkości ok. 4.0 cm są ruchome, ubranka można zakładać i zdejmować. Produkt przeznaczony dla dzieci od trzeciego roku życia. Wymiary opakowania: 23.0 x 20.0 x 11.0 cm

104,90 zł
96,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,39 zł

1 osoba kupiła
88
Skarb czarownicy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarb czarownicy
Dostępny
59 szt.

Małgosia wraz z siedmioletnią Marynią wiodą w Urokach spokojne i bezpieczne życie, otoczone życzliwymi im ludźmi, przyjaciółmi i zwierzętami. Małgosia prowadzi gabinet weterynaryjny, a rezolutna i samodzielna Marynia spędza wakacyjne dni, buszując po okolicznych lasach razem z bandą przyjaciół. Dzieciaki, mimo przestróg dorosłych, zapuszczają się w leśne ostępy, gdzie pewnego dnia dochodzi do wydarzenia, które początkuje całą serię tragicznych wypadków. Okaże się, że przeszłość nigdy nie pozwoli o sobie zapomnieć, a dawne zbrodnie wciąż potrafią rzucać długie cienie.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

1 osoba kupiła
89
Call To Arms & Angels, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Call To Arms & Angels, 2 CD
Archive, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: CD 1 1. Surrounded By Ghosts 2. Mr Daisy 3. Fear There And Everywhere 4. Numbers 5. Shouting Within 6. Daytime Coma 7. Head Heavy 8. Enemy 9. Every Single Day CD 2 1. Freedom 2. All That I Have 3. Frying Paint 4. We Are The Same 5. Alive 6. Everything’s Alright 7. The Crown 8. Gold

58,90 zł
54,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

90
Call To Arms & Angels, 3 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Call To Arms & Angels, 3 LP
Archive, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: LP1 A: 1. Surrounded By Ghosts 2. Mr Daisy 3. Fear There And Everywhere 4. Numbers 5. Shouting Within LP1 B: 1. Daytime Coma LP2 C: 1. Head Heavy 2. Enemy 3. Every Single Day LP2 D: 1. Freedom 2. All That I Have LP3 E: 1. Frying Paint 2. We Are The Same 3. Alive 4. Everything’s Alright LP3 F: 1. The Crown 2. Gold

146,90 zł
135,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,75 zł

91
A Kysz! LP (clear) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Kysz! LP (clear)
Daria Zawiałow , Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

W tym roku mija 5 lat od premiery jednego z najciekawszych albumów z rodzimej sceny muzyki alternatywnej. Dokładnie 3 marca 2017 roku ukazał się fonograficzny debiut Darii Zawiałow. Winylowa edycja albumu „A Kysz” ukaże się na przezroczystym, 180-gramowym winylu z nową okładką. Album „A Kysz” został gorąco przyjęty zarówno przez fanów, jak i dziennikarzy muzycznych którzy bacznie obserwowali poczynania młodej wokalistki. Singlami, które zdobyły serca słuchaczy były „Malinowy Chruśniak” i „Kundel Bury”. Tym pierwszym utworem zachwyciła widzów i jurorów 53. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Zdobyła Opolską Karolinkę, Nagrodę Polskiego Radia oraz Stowarzyszenia SWAP. Teledyski do obu utworów mają po ponad 7 milionów wyświetleń na oficjalnym kanale Darii na YouTube. „Płyta jest kulminacją wszystkiego, co zbierało się we mnie od dłuższego czasu. Przez kilka lat ja i mój przyjaciel, a także producent albumu, Michał Kush, docieraliśmy się muzycznie, aż złapaliśmy falę, która poniosła nas do tworzenia tego, co zaczęło zaskakiwać i cieszyć. Utwory są zróżnicowane, a jednak spójne. Są momenty radości, zawadiackiej figlarności, a nawet lamentu, rozpaczy czy manifestu. Nie wszystkie teksty, które napisałam, mówią o mnie. Czasami opowiadam historię. Charakteru całości dodają gitary nagrane przez współkompozytora Piotrka „Rubensa” Rubika i muszę przyznać, że często inspirowało mnie ich brzmienie. Płyta jest więc i elektroniczna i gitarowa. Ostra i chłodna. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu kąt dla siebie” – mówiła Daria. Daria Zawiałow zasłynęła nie tylko swoim potężnym głosem, ale umiejętnością pisania ambitnych i pełnych poetyckich wersów piosenek. W połączeniu z porywającymi interpretacjami wokalnymi były intrygującą zapowiedzią nadejścia nowego kobiecego głosu w polskiej muzyce alternatywnej. Sama Daria twierdzi, że śpiewa dla siebie, męża i bliskich. A jeśli to, co tworzy dotrze również do innych ludzi, jeśli ta twórczość sprawi tym ludziom radość? „To będzie piękna historia” – mówiła Daria. Krążek „A Kysz!” został okrzyknięty jednym z najlepszych polskich albumów 2017 roku. Do dnia dzisiejszego sprzedano 30 tysięcy egzemplarzy debiutu Darii, a płyta szybko pokryła się złotem. Materiał został też nagrodzony dwoma Fryderykami w kategorii Debiut Roku oraz Album Roku – Alternatywa. Lista utworów: Strona A 1. Malinowy Chruśniak 2. Kundel bury 3. Skupienie 4. Miłostki 5. Lwy 6. Chameleon Strona B 1. Nie wiem gdzie jestem 2. Król lul 3. Pistolet 4. Niemoc 5. Od tygodnia na Saskiej

105,90 zł
Powiadomienie
92
Rozkładane i ruchome elementy. Pojazdy w akcji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozkładane i ruchome elementy. Pojazdy w akcji
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.06

Książeczka z rozkładanymi i ruchomymi elementami – zawiera elementy DO ROZŁOŻENIA – POP-UP. Wspiera wszechstronny rozwój dziecka – pobudza ZMYSŁY WZROKU I DOTYKU, ROZWIJA WYOBRAŹNIĘ PRZESTRZENN. Prezentuje POJAZDY RATUNKOWE. Zawiera proste i krótkie OPISY pojazdów. Książka zapoznaje małych czytelników z POJAZDAMI RATUNKOWYMI. Dzieci znajdą w niej proste i krótkie INFORMACJE o pojazdach ratunkowych podczas pracy. Wyróżnikiem publikacji są ROZKŁADANE MODELE POJAZDÓW oraz RUCHOME ELEMENTY, dzięki którym dziecko może zobaczyć, jak pracuje wóz strażacki, wóz policyjny czy ambulans. Szczegółowe, realistyczne ILUSTRACJE oddają obraz RZECZYWISTYCH OBIEKTÓW. Książka • działa na RÓŻNE ZMYSŁY: WZROK, DOTYK • zapoznaje z pracą POJAZDÓW RATUNKOWYCH • rozwija WYOBRAŹNIĘ • wzbogaca SŁOWNICTWO Rozkładane i ruchome elementy Seria książeczek Z ROZKŁADANYMI I RUCHOMYMI ELEMENTAMI przeznaczona dla młodszych dzieci. Wprowadza w świat pojazdów ratunkowych. Uwagę przyciągają SZCZEGÓŁOWE ILUSTRACJE oraz OPISY.

49,90 zł
37,92 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 11,98 zł

93
Rozkładane i ruchome elementy. Maszyny w akcji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozkładane i ruchome elementy. Maszyny w akcji
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.24

Książeczka z rozkładanymi i ruchomymi elementami – zawiera elementy DO ROZŁOŻENIA – POP-UP. Wspiera wszechstronny rozwój dziecka – pobudza ZMYSŁY WZROKU I DOTYKU, ROZWIJA WYOBRAŹNIĘ PRZESTRZENN. Prezentuje MASZYNY BUDOWLANE ORAZ ROLNICZE. Zawiera proste i krótkie OPISY maszyn. Książka zapoznaje małych czytelników z MASZYNAMI BUDOWLANYMI ORAZ ROLNICZYMI. Dzieci znajdą w niej proste i krótkie INFORMACJE o maszynach podczas pracy. Wyróżnikiem publikacji są ROZKŁADANE MODELE MASZYN oraz RUCHOME ELEMENTY, dzięki którym dziecko może zobaczyć, jak pracuje dźwig czy koparka. Dziecko pozna także inne maszyny, m.in. spycharkę, betoniarkę, wywrotkę, walec drogowy, wiertnice obrotową i kombajn zbożowy. Szczegółowe, realistyczne ILUSTRACJE oddają obraz RZECZYWISTYCH OBIEKTÓW. Książka • działa na RÓŻNE ZMYSŁY: WZROK, DOTYK • zapoznaje z pracą MASZYN BUDOWLANYCH ORAZ ROLNICZYCH • rozwija WYOBRAŹNIĘ • wzbogaca SŁOWNICTWO Rozkładane i ruchome elementy Seria książeczek Z ROZKŁADANYMI I RUCHOMYMI ELEMENTAMI przeznaczona dla młodszych dzieci. Wprowadza w świat różnych maszyn. Uwagę przyciągają SZCZEGÓŁOWE ILUSTRACJE oraz OPISY.

49,90 zł
37,92 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 11,98 zł

94
Mroczny Syndykat. Tom 1. Bezlitosny książę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mroczny Syndykat. Tom 1. Bezlitosny książę
Dostępny
175 szt.

Bezlitosny książę to ognisty romans mafijny idealny dla wielbicielek mocnych wrażeń! Massimo D’Agostino to bezwzględny, przerażający i zaborczy mężczyzna, spadkobierca mafijnego imperium. Od lat jest całkowicie pochłonięty żądzą zemsty na Riccardzie Balesterim, człowieku, który w przeszłości zniszczył jego rodzinę i przyczynił się do śmierci matki Massima. Emelia Balesteri pragnie uciec od mrocznych mafijnych porachunków rodzinnych. Marzy tylko o wyjeździe na studia do Włoch. W jego przeddzień ojciec zmuszą ją jednak do podpisania kontraktu – zgodnie z nim Emelia ma wkrótce zostać żoną Massima D’Agostino. Wszystko po to, by wyciągnąć rodzinę z finansowych problemów. Wbrew swojej woli dziewczyna zostaje zamknięta w posiadłości Massima. Dobrze wie, że jest jedynie pionkiem w grze pomiędzy dwoma rodzinami. Zdesperowana i pełna nienawiści do przyszłego męża Emelia z coraz większym trudem opiera się fascynacji i pożądaniu, które budzi w niej niebezpieczny Massimo. Dziewczyna musi zdecydować, czy może zaufać komukolwiek i odkryć, kto jest tu prawdziwym potworem… Bezlitosny książę to mafijna historia oparta na uwielbianym przez czytelniczki motywie hate/love. Uwaga! W książce pojawia się także wątek BDSM i jest naprawdę gorąco i mrocznie! Faith Summer, znana również pod pseudonimami Kharidne Gray i Bella Fontaine, to bestsellerowa autorka „USA Today”, mająca w swoim dorobku literackim wiele znakomicie przyjętych romansów i erotyków. Autorka zasłynęła przede wszystkim powieściami i seriami z podgatunku romansu mafijnego. „Bezlitosny książę” to kolejna propozycja dla czytelniczek, które lubią klimaty dark!

42,90 zł
31,75 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,15 zł

95
Przeklęci. Tom 3. Klątwa burz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Przeklęci. Tom 3. Klątwa burz
Dostępny
3 szt.

Klątwa burz to kolejna część sagi, którą pokochały wielbicielki romansów paranormalnych! Kara Valari złamała jedno z najważniejszych praw podziemia i musi odbyć wyrok. Jednak nic nie powstrzyma Maximusa Kane’a przed uratowaniem ukochanej. Nawet jeżeli będzie musiał przekroczyć granice piekła i zmierzyć się… z samym Hadesem. Podróż ta będzie wymagać niesamowitej odwagi, ale kierowany miłością mężczyzna wyrusza w głąb mrocznego królestwa, które dotąd znał tylko z opowieści. W ponurym piekle Hades, chorobliwie zafascynowany Karą, wciąż atakuje każdą część jej duszy. Jeśli podda się jego żądzom, będzie musiała zdradzić, dlaczego ośmieliła się być mu nieposłuszna – wyznać prawdę o miłości do Maximusa. Gdy dziewczyna jest pogodzona z tym, że jej życie będzie wiecznym koszmarem, odkrywa iskierkę nadziei. Sposób na to, by dostrzec ukochanego. Czy jej wizje Maximusa zjednoczą ich jeszcze raz, czy to tylko kolejna tortura? Czy ich miłość może przetrwać tę burzę? Czytelniczki uwielbiają romanse paranormalne – ten gatunek to w ostatnim czasie wydawniczy hit. Saga „Przeklęci” to kolejny tego dowód! Klątwa burz zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających fanek tego typu historii! Meredith Wild – autorka bestsellerowych powieści przetłumaczonych dotąd na 23 języki. Od 2014 roku prowadzi własne wydawnictwo. Angel Payne – czytała i pisała przez całe swoje życie. Uwielbia tworzyć historie o mężczyznach alfa i upartych bohaterkach. Wspólne dzieło pisarek – seria Przeklęci – zjednało sobie serca wielbicielek romansów paranormalnych. „Klątwa burz” to kolejna książka, która ma szansę zaspokoić czytelnicze gusta!

39,90 zł
19,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,95 zł

96
Polowanie na potwory. Poradnik łowczyni potworów. Tom 2. Bestie i bystrzaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polowanie na potwory. Poradnik łowczyni potworów. Tom 2. Bestie i byst...
Dostępny
133 szt.

Bestie i bystrzaki to druga książka dla dzieci z serii „Poradnik łowczyni potworów”. Po triumfalnym zwycięstwie nad wielkim i złym Boboludem Kelly zyskała spory rozgłos. Okazuje się jednak, że pozostałe stwory pragną straszliwej zemsty! Tym razem łowczyni potworów będzie musiała stawić czoła Królowej Pająków, która zmieniła jej rodziców i przyjaciółkę w swoich poddanych gotowych zrobić dla niej dosłownie wszystko. Nie ma co się oszukiwać – to oznacza nowe kłopoty. Jednak Kelly dobrze wie, że każdy potwór też czegoś się boi i postanawia odważnie stanąć z nimi do walki. Joe Ballarini to amerykański pisarz, a także reżyser filmowy i scenarzysta. Jego książka „Polowanie na potwory. Poradnik dla babysitterek. Tom 1″ spotkała się z tak ciepłym przyjęciem przez czytelników z wielu krajów, że na jej podstawie powstał film pod tytułem „Poradnik łowczyni potworów” wyprodukowany przez platformę Netflix. Joe swoimi książkami udowadnia najmłodszym (starszym zresztą też), że potwory są okej i nie trzeba się bać wystawiania stóp spod kołdry.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

97
Wróg mojego wroga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wróg mojego wroga
Dostępny
86 szt.

Połączenie gorącego romansu, przejmujących wątków obyczajowych i emocjonującej sensacyjnej akcji. Nie oderwiesz się od tej książki ani na minutę! Za Kirą trudne rozstanie z mężem Marcusem, który stosował przemoc fizyczną i seksualną – jak się okazało, nie tylko wobec niej. Praca, która jest jej pasją, oraz wsparcie oddanego zespołu, któremu przewodzi, pozwoliło kobiecie przetrwać trudny czas – do chwili, gdy jej były mąż zdecydował się odebrać jej ukochaną firmę. Kiedy wydaje się, że wszystko stracone, niespodziewanie z pomocą przychodzi Kirze nowy kontrahent, AJ, który oferuje jej zaskakujący sojusz. Mężczyzna również ma powody, by nienawidzić Marcusa. Proponuje więc kobiecie, by sprzymierzyli siły, aby doprowadzić jej byłego męża do ruiny. Zasady układu między parą w pierwszej chwili wydają się nieskomplikowane. W czasie kolacji, w trakcie której świętują swoje porozumienie, Kira i AJ wypijają jednak o kilka drinków za dużo i odkrywają rano, że nocą trochę ich poniosło… Czy ich komplikująca się relacja umożliwi wprowadzenie w życie planu zemsty? Wróg mojego wroga to porywający romans biurowy, ale też historia odradzania się po traumie, przezwyciężania trudnych doświadczeń i budowania swojej przyszłości na nowo. Przypadnie do gustu każdemu, kto od powieści oczekuje więcej – namiętności, przeżyć, zwrotów akcji. Poznaj bohaterów tej opowieści – nieidealnych, doświadczonych przez życie, żądnych zemsty i… miłości. Monika Skabara – polska pisarka, autorka poczytnych powieści z nurtu prozy kobiecej. Jej książki słyną z silnych postaci kobiecych, wartkiej akcji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. W jej dorobku literackim znajduje się porywająca mafijna seria Dziedzictwo i bestsellerowa „Dziewczyna Feniksa”, która doczeka się kontynuacji w 2022 roku, a także opowiadania do kilku antologii.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

98
Anatomia wiedźmy. Mapa twojego magicznego ciała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anatomia wiedźmy. Mapa twojego magicznego ciała
Dostępny
70 szt.

Odkryj magię we własnym ciele! Doświadcz mocy, która przepływa zarówno przez ciebie, jak i przez otaczający cię świat. Każdy aspekt magicznego ciała łączy nas z głębszymi tajemnicami i sposobem, w jaki wchodzimy w interakcje z otoczeniem, przodkami, duchami miejsca i samymi sobą. Poznaj metody osadzania magii w swoim ciele oraz szeroki wachlarz praktyk magicznych, które pomogą połączyć ciało i umysł. Wypróbuj dziesiątki ćwiczeń, podpowiedzi, zaklęć i rytuałów na to, jak połączyć się z widzialnym i niewidzialnym światem, przodkami i żywą społecznością. Odkryj głębokie powiązania między ciałem, mitem tarota i pięcioma żywiołami. Praktykuj rytuały i działania na rzecz ochrony, przywracania równowagi w domu i akceptowania swojego ciała pomimo ograniczających przekonań, jakie narzuca społeczeństwo. Poczuj ponownie swoje ciało, a także magię, jaka przepływa zarówno przez ciebie, jak i przez otaczający cię świat, dzięki m.in.: • ćwiczeniom z kartami tarota i sigilami, • codziennym rytuałom, • praktyce oraz ruchowi. Laura Tempest Zakroff – artystka, tancerka, współczesna wiedźma. Ukończyła studia z zakresu sztuk pięknych w Rhode Island School of Design. Jako autorka rysunków, biżuterii i talizmanów zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia na całym świecie. Jest autorką bestsellerowych książek, m.in. „Weave the Liminal: Living Modern Traditional Witchcraft”, „Sigil Witchery: A Witch’s Guide to Crafting Magick Symbols”, a także twórczynią programu Witchual Workout oraz innych programów na swoim kanale w serwisie YouTube. Prowadzi warsztaty na całym świecie, mieszka w Nowej Anglii.

42,90 zł
31,75 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,15 zł

99
Reder '44 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reder '44
Dostępny
36 szt.

Historia, która mogła się wydarzyć. Czy śmierć Führera uchroniłaby Polskę przed „wyzwoleniem” przez Rosjan? W lipcu 1944 roku porucznik Paweł Reder wraz z grupą komandosów w brawurowej akcji w Berghofie zabija Adolfa Hitlera. Wbrew pozorom nie rozwiązuje to jednak wszystkich problemów świata, a zwłaszcza Polski. W walącym się hitlerowskim kolosie bezwzględna walka o władzę i możliwość układania się z aliantami osiąga apogeum. Konferencja w Teheranie już się odbyła i los Polski wydaje się przypieczętowany. Aby go odmienić, należy doprowadzić do zmiany nastawienia najpotężniejszego z aliantów – Stanów Zjednoczonych. Ale nie da się tego zrobić z F.D. Rooseveltem u steru, zatem wybory prezydenckie musi wygrać jego rywal, Thomas Dewey… Świetna, błyskotliwa powieść political fiction: polscy komandosi za liniami wroga, śmiałe akcje polskiego wywiadu, brutalni szpiedzy i misje w najdalszych zakątkach globu, tajemnicza dama w czerwieni. Oto świat, w którym sojusznik staje się wrogiem, a dotychczasowy śmiertelny wróg cennym sojusznikiem, i w którym wola przetrwania determinuje tak jednostki, jak całe narody. Wojna, w której bronią są fałsz, podstęp, seks i pieniądz. „Polski snajper zabija Adolfa Hitlera. To początek niesamowitej powieści historical fiction”. Piotr Zychowicz, autor Nadchodzi III wojna światowa

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

100
KP. Kodeks pracy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
KP. Kodeks pracy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.26

Stan prawny: 3 stycznia 2022 r. Książka zawiera: • Tekst ustawy Kodeks pracy, • Wyciąg z ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz.U. z 2020 r. poz. 374), • Indeks rzeczowy. Seria „Twoje Prawo” zawiera: • Boldowanie najnowszych zmian • Przypisy od Redakcji • Czytelne hasła i teksty • Indeks rzeczowy

10,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 1,01 zł

Wróć do góry