hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.12.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 20 grudnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Żółwik nakręcany do kąpieli (INNI), na drugim Peppa Pig. Bajki do poduszki, część 5. W czarodziejskim lesie (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Wesołe literkli do pisania 5-7 lat (praca zbiorowa) oraz Ćwiczenia edukacyjne. Grafomotoryka dla Smyka (Ewelina Grzankowska).
1
Żółwik nakręcany do kąpieli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żółwik nakręcany do kąpieli
INNI
Dostępny
108 szt.

Zabawka nakręcana do kąpieli. Wymiary: 12.0 x 10.0 x 5.0 cm. Uwaga. Produkt występuje w kilku wersjach kolorystycznych – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

7,60 zł
6,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,61 zł

19 osób kupiło
2
Peppa Pig. Bajki do poduszki, część 5. W czarodziejskim lesie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig. Bajki do poduszki, część 5. W czarodziejskim lesie
Dostępny
201 szt.

Zbliża się pora snu? To czas na Bajki do Poduszki! Za górami, za lasami Peppa wraz z rodzinką przeżyli fantastyczną przygodę w czarodziejskim lesie. Najpierw spotkali wielkiego, ale zupełni niegroźnego wilka. Potem natknęli się na domek trzech miłych misiów. Jak zakończy się ta historia?

15,99 zł
11,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,00 zł

3 osoby kupiły
3
Wesołe literkli do pisania 5-7 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesołe literkli do pisania 5-7 lat
Dostępny
20 szt.

Książeczka edukacyjna do nauki pisania dla dzieci w wieku 5-7 lat. Wewnątrz znajdują się czarno-białe ilustracje. Szlaczki i literki do pisania po śladzie. Na okładce gra „literkowe domino” do wycięcia.

5,34 zł
3,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 1,35 zł

3 osoby kupiły
4
Ćwiczenia edukacyjne. Grafomotoryka dla Smyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia edukacyjne. Grafomotoryka dla Smyka
Dostępny
44 szt.

Ćwiczenia usprawniające pracę ręki są niezastąpione w przygotowaniu dziecka do nauki rysowania i pisania. Kreślenie po śladzie, rysowanie kształtów, labirynty, rozwijanie motoryki, a wszystko to przez kolorowe i zabawne ćwiczenia.

17,99 zł
12,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
5
Psi Patrol. Bajki do poduszki, część 5. O powietrznej akcji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Bajki do poduszki, część 5. O powietrznej akcji
Dostępny
246 szt.

Zbliża się pora snu? To czas na Bajki do Poduszki! Pan Porter wpada na doskonały pomysł. Od teraz drony będą dostarczały mieszkańcom Zatoki Przygód zamówione jedzenie! Ale gdy znika gdzieś kontrolujący drony pilot, zaczynają się kłopoty. Czy pis patrol znajdzie jakieś rozwiązanie?

15,99 zł
11,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
6
Perfekcyjna niedoskonałość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perfekcyjna niedoskonałość
Dostępny
2 szt.

Pierwszy tom trylogii Jacka Dukaja o człowieku przekraczającym człowieczeństwo, manipulującym biologią i kulturą, czasem, przestrzenią i samą fizyką Jest XXIX wiek. Adam Zamoyski, tajemniczy zmartwychwstaniec, tkwi w środku rozgrywki między cywilizacjami, ludźmi, nieludźmi i istotami postludzkimi. Konkurencja stanowi motor ewolucji – konkurują ze sobą rośliny, zwierzęta, ludzie, kultury, gospodarki. Zwycięża, kto lepiej wykorzystuje naturalne środowisko, zasoby planety, ostatecznie – prawa fizyki. Zamoyski nie wie, jakim cudem znalazł się w świecie późniejszym od jego czasów o kilkaset lat, ma problemy z pamięcią i tożsamością – lecz najwyraźniej stanowi klucz do zwycięstwa w owej ewolucji. Kim tak naprawdę jest? Kim są ci, którzy go otaczają? Jaką tajemnicę kryje Narwa, gdzie rozbił się statek Adama? Książka, którą po odwróceniu ostatniej kartki ma się ochotę natychmiast przeczytać jeszcze raz. A potem jeszcze raz. Jacek Dukaj (ur. 1974) - jeden z najciekawszych współczesnych prozaików polskich. Premiery jego książek to każdorazowo wydarzenia literackie. Autor Xavrasa Wyżryna, Czarnych oceanów, Extensy, Córki łupieżcy, Innych pieśni, Perfekcyjnej niedoskonałości, Lodu oraz licznych opowiadań – w tym zekranizowanej przez Tomasza Bagińskiego Katedry - zgromadzonych . w tomie W kraju niewiernych. Pomysłodawca antologii pt. PL+50. Historie przyszłości. Wielokrotny laureat nagród im. Janusza A. Zajdla (również za Lód), trzykrotnie nominowany do Paszportu „Polityki”, a w tym roku także do nagrody literackiej Nike, Nagrody Mediów Publicznych Cogito i Angelusa laureat nagrody Kościelskich, laureat Europejskiej Nagrody Literackiej 2009.

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

2 osoby kupiły
7
Podróżne kluczyki HE8026 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,90 zł
18,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
8
Świnka Peppa. Zima jest wesoła! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnka Peppa. Zima jest wesoła!
Dostępny
198 szt.

Książeczka skierowana do dzieci w wieku 2–6 lat. Razem z wesołą świnką i jej sympatyczną rodzinką mali czytelnicy będą malować, zgadywać i rozwiązywać zadania. Książeczki zawierają różnorodne aktywności, które pobudzą dziecięcą wyobraźnię, pomogą rozwinąć spostrzegawczość oraz umiejętności plastyczne najmłodszych. Do każdej książeczki dołączone są wyjątkowe naklejki. Dzięki nim zabawa będzie jeszcze ciekawsza.

10,49 zł
7,99 zł

Rabat 23,8%
oszczędzasz 2,50 zł

2 osoby kupiły
9
Future Forecast LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Future Forecast LP, Winyl
Civic, Ato / Pias
Dostępny
8 szt.

1.Radiant Eye 2.Another Day 3.As Seen On TV 4.Just A Fix 5.Tell The Papers 6.Sunday Best 7.Shake Like Death 8.Back To You 9.Hollywood Nights In Hamburg 10.Velvet Casino 11.Clone 12.Come To Know

97,90 zł
93,01 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,89 zł

1 osoba kupiła
10
20th Century Boys. Chłopaki z dwudziestego wieku. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20th Century Boys. Chłopaki z dwudziestego wieku. Tom 1
Dostępny
99 szt.

To opowieść o przyjaźni, marzeniach, dzieciństwie, dorastaniu, ale przede wszystkim pop-kulturowa uczta, gdzie nawiązania do wydarzeń z XX wieku wypełniają kolejne kartki. Akcja skacze między dekadami drugiej połowy ostatniego stulecia poprzedniego millenium, ukazując kolejne zmiany społeczne. 20th Century Boys - Chłopaki z XX wieku to zdobywca całego wachlarza nagród japońskich i najważniejszych światowych - Festiwalu w Angoul?me oraz Eisnera (aż dwukrotnie!). Naoki Urasawa urodził się w 1960 w Tokio. Sławę przyniosła mu seria Yawara! - opowieść o dziewczynie uprawiającej judo. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych japońskich twórców komiksowych. Na Zachodzie znany głównie z ostatnich dzieł - Monster, 20th Century Boys i Pluto. Otrzymał wiele nagród i nominacji, w tym jako jedyny twórca zdobył dwukrotnie Tezuka Osamu Sh?. Wśród swoich inspiracji wymienia prace Katsushiro ?tomo (autora Akiry).

69,99 zł
55,29 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 14,70 zł

2 osoby kupiły
11
Wesołe literki do pisania. 4-6 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesołe literki do pisania. 4-6 lat
Dostępny
68 szt.

Książeczka edukacyjna do nauki pisania dla dzieci w wieku 4-6 lat. Wewnątrz znajdują się czarno-białe ilustracje. Szlaczki i literki do pisania po śladzie. Na okładce gra „literkowe domino” do wycięcia.

5,34 zł
3,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 1,35 zł

2 osoby kupiły
12
Bł. Edmund Bojanowski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bł. Edmund Bojanowski
Dostępny
2 szt.

Życie bł. Edmunda Bojanowskiego, założyciela Sióstr Służebniczek i twórcy ochronek wiejskich, rzecznika pracy organicznej, świetnego organizatora i społecznika, inspiratora czytelnictwa wiejskiego, kuchni dla ubogich, opieki nad chorymi i osieroconymi dziećmi, pokazuje, ile dobrego może zdziałać człowiek mający kochające i otwarte na potrzebujących serce. Uważany za prekursora soboru watykańskiego II i apostolstwa świeckich inspiruje do pełnienia bardziej aktywnej roli w Kościele i podjęcia większej za niego odpowiedzialności. Pamięć o tym „serdecznie dobrym człowieku” jest obowiązkiem nie tylko założonych przez niego służebniczek, ale całego społeczeństwa polskiego.

12,90 zł
9,99 zł

Rabat 22,6%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
13
Zestaw dekoracyjny: druciki, pompony, oczka - żółty, 80 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw dekoracyjny: druciki, pompony, oczka - żółty, 80 sztuk
Titanum
Dostępny
25 szt.

Kreatywny zestaw dekoracyjny, w skład którego wchodzą druciki, pompony, oczka – całość w tonacji żółtej. Ilość sztuk: 80.

9,99 zł
1 osoba kupiła
14
Revell 32190. Email Color. Farba Silver - srebrny metaliczny, 14 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Revell 32190. Email Color. Farba Silver - srebrny metaliczny, 14 ml
Revell
Dostępny
30 szt.

Farby Email Color to farby syntetyczne nie uszkadzające zewnętrznych powierzchni plastikowych modeli. Farby można nakładać za pomocą pędzelków i aerografów i rozcieńczać najlepiej za pomocą „Revell Color Mix". Do czyszczenia pozostałości farby z pędzelka i aerografu używaj tylko „Revell Painta Clean". Pojemność: 14 ml

8,99 zł
1 osoba kupiła
15
Saga Winlandzka. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saga Winlandzka. Tom 1
Dostępny
160 szt.

Normanowie, Danowie, Rusini…obecnie znani jako wikingowie. Niezłomni wojownicy, których bała się cała Europa. Jednym z nich jest Thorfinn, syn Thorsa. Mimo swojego młodego wieku, rzadko kto może z nim się równać w walce. Kim jest ten chłopak, w którego oczach nie ma strachu, ale płonie nienawiść? Czemu zawdzięcza swoje umiejętności? Skąd pochodzi? Saga Winlandzka to epopeja, w której nie brak intryg, pokazanych z rozmachem scen walk, berserków czy Jomswikingów – elitarnych wojowników (niektórzy badacze twierdzą, że stacjonowali oni na Wolinie!). To też barwne, nierzadko historyczne, postacie – Thorfinn, Askeladd, Floki czy Leif. Zapraszamy na niesamowitą sagę, która zdobyła szereg nagród i jest uznawana za jedną z najlepszych serii o wikingach, jaka kiedykolwiek powstała! Makoto Yukimura urodził się w 1976 roku w Jokohamie. Porzucił rozpoczęte studia, aby zostać asystentem twórcy komiksowego Shina Morimury. Już jego debiut, Planets, zachwycił czytelników. Jednak prawdziwą sława przyniosła mu Saga Winlandzka, za którą zdobył między innymi główną nagrodę w kategorii komiks „Japan Media Arts Festival” (wyróżnienie przyznawane przez twórców dla twórców).

69,99 zł
55,29 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 14,70 zł

2 osoby kupiły
16
Jeźdźcy sprawiedliwości, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeźdźcy sprawiedliwości, DVD
Anders Thomas Jensen, 2020
Dostępny
11 szt.

Markus (Mads Mikkelsen) wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu… kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk, dziwak. Otto z dwójką ekscentrycznych przyjaciół przekonują Markusa, że katastrofa pociągu była starannie zaplanowanym zamachem. Kiedy udaje im się zebrać dowody, pozostaje tylko jedno: odwet! Połączeni wspólnym celem nie cofną się przed niczym, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jest prawdą, a tym, co stanowi tylko pasujący element układanki. Nowy film zdobywcy Oscara Andersa Thomasa Jensena, reżysera wielokrotnie nagradzanych przez publiczność „Jabłek Adama”, to trzymające w napięciu skandynawskie kino sensacyjne, w którym nie brak ciętego humoru i w którym nic nie dzieje się przypadkiem.

33,99 zł
32,29 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,70 zł

1 osoba kupiła
17
O dziewczynce, która spotkała Anioła. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O dziewczynce, która spotkała Anioła. Audiobook
Karolina Garlej-Zgorzelska, Psalm18.pl
Dostępny
3 szt.

Książka O dziewczynce, która spotkała Anioła, to poruszający zbiór opowiadań dla dzieci. Owoce Ducha Świętego wymienione w wersecie Listu do Galatów 5,22-23 zostały przedstawione na przykładzie przygód Alicji – dziewczynki uczącej się w Edukacji Domowej w polskiej rodzinie. Te opowiadania powstały z pragnienia autorki, by zachęcać dzieci do praktykowania dojrzałej wiary na co dzień. Opisane historie sprawią dużo radości nie tylko dzieciom, ale również rodzicom, jeśli będą towarzyszyć w ich czytaniu :) Szczególną wartością książeczki jest ukazanie również realiów Edukacji Domowej, która staje się coraz bardziej popularna w Polsce.

30,00 zł
21,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

1 osoba kupiła
18
Sprawa polska w Parlamencie Frankfurckim 1848 roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawa polska w Parlamencie Frankfurckim 1848 roku
Dostępny
347 szt.

Jan Kucharzewski (1867–1952), prawnik, polityk, działacz społeczny, historyk (zasłynął z monumentalnej, wielotomowej pracy Od białego caratu do czerwonego) w 1908 roku opublikował na łamach „Przeglądu Narodowego” rozprawę pt. „Sprawa polska w parlamencie francuskim 1848 roku”. Rzecz dotyczyła stosunku przedstawicieli państw Rzeszy zasiadających w ogólnoniemieckim Zgromadzeniu Narodowym, obradującym we Frankfurcie nad Menem podczas Wiosny Ludów, do Polaków i ich praw narodowych w państwie pruskim. Dyskusja na ten temat odbyła się pomiędzy 24 a 27 lipca 1848 roku, a więc ponad dwa miesiące po stłumieniu przez wojska pruskie polskiego powstania w Wielkopolsce. Choć deputowani wywodzili się głównie z kręgów demokratycznych i liberalnych, w większości opowiedzieli się za niemieckim „zdrowym egoizmem narodowym”, jak to określił jeden z mówców. Wniosek w sprawie przekreślenia dzieła rozbiorów i wsparcia przez zjednoczone Niemcy dążeń do wskrzeszenia niepodległej Polski został zdecydowanie odrzucony w głosowaniu. Jak pisze profesor Grzegorz Kucharczyk, który przygotował wznowienie „Sprawy polskiej…” oraz opatrzył je wstępem i przypisami: „Zdrowy egoizm narodowy” został zrealizowany „krwią i żelazem”, a wobec Polaków aż do końca pruskich rządów nad Wisłą i Wartą operował hasłem: „Ausrotten!” (Wykorzeniać!). Książka Jana Kucharzewskiego opisuje moment krystalizacji tego sposobu myślenia, za którym poszły straszne dla nas czyny… Informacja o autorze opracowania: Grzegorz Kucharczyk (ur. 1969) – profesor nauk humanistycznych, pracownik Instytutu Historii PAN oraz Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie (Prorektor ds. Nauki). Od lat zajmuje się badaniem dziejów Prus i Niemiec oraz stosunków polsko-niemieckich w XIX i XX wieku. Ostatnio opublikował: Długi Kulturkampf. Pruskie i niemieckie wojny kulturowe przeciw Polsce 1795–1918 (2020), Katedra i uniwersytet. O kryzysie i nadziei chrześcijańskiej cywilizacji (2021), Odsiecz z nieba. Prymas Wyszyński wobec rewolucji (2021), Prusy. Pięć wieków (2021). Książka została wydana z finansowym wsparciem Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej

39,00 zł
33,15 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,85 zł

1 osoba kupiła
19
Ale miałem ciekawe życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ale miałem ciekawe życie
Dostępny
2 szt.

Początkowo książka miała inny tytuł: Ale miałem wspaniałe życie. Tylko powiedziano mi: „Nie przesadzaj. Zresztą to jest dwuznaczne słowo: «wspaniałe»”. Zmieniłem na „ciekawe”. Chociaż to jest też dwuznaczne słowo. Ale może i lepsze. Bo ta książka jest o życiu w nieludzkim czasie. O życiu za wszelką cenę ludzkim i zgodnym z Ewangelią. A to znaczy: żyć z szacunkiem dla każdego człowieka, niezależnie czy wróg, czy przyjaciel. A równocześnie być wolnym. Nawet w najbardziej groźnych sytuacjach. I o tym jest ta książka. Dla jednych interesująca i ważna, dla innych nudna. Jednak dla wszystkich - świadectwo. – ks. Mieczysław Maliński

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
20
Made In Timeland, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Made In Timeland, LP
Dostępny
9 szt.

Lista utworów: 1.Timeland 2.Smoke & Mirrors

106,90 zł
21
The Alienist. Angel of Darkness, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Alienist. Angel of Darkness, LP
Bobby Krlic, Invada Records
Dostępny
5 szt.

Lista utwoirów: 1. Lying Inn Hospital 2. Lucius And Byrnes In The Lab 3. Hypnosis 4. Osgood And Helen 5. Fever Dream Dance 6. Water Torture 7. More Deaths 8. Police Dead, Clara Gone 9. Poor Marcus 10. Angel Of Darkness

106,90 zł
98,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

22
Preaching The Blues, 7 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Preaching The Blues, 7 LP
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Ghost On the Highway (1982) - Ghost On the Highway/Sex Beat 2. Fire Of Love 1982 – Fire Of Love/Walking With The Beast 3. Miami Demos (1982) – Carry Home/Brother And Sister 4. Death Party EP (1983) – The House On Highland Ave./The Lie/Death Party 5. The Great Divide (1990) – The Great Divide/Crabdance 6. Pastoral Hide And Seek (1990) - Pastoral Hide And Seek/Black Hole/Emily’s Changed (Live in Paris, 91) 7. Cry To Me (1993) – Cry To Me/Give Up The Sun

398,90 zł
Powiadomienie
23
The Bridge, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Bridge, CD
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Attack Decay 2. Monochrome Days 3. Day Breaks, Night Heals 4. Connotations 5. Fade Away 6. Interferon 7. Six A.M. 8. The Hard Way In and the Easy Way Out 9. Perpetual

53,90 zł
24
The North Water, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The North Water, CD
Tim Hecker, Invada Records
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Seasick 2. First On Deck 3. Delirious Hunt 4. Seasick II 5. Left On The Ice 6. Our First Whale 7. Ice Row 8. It's A Mistake To Think Too Much 9. The Warmth Of Drax 10. Winter's Coming 11. Loot 12. A Breather 13. Seasick III 14.Twinkle In The Wasteland 15. Starting Over Again

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

25
Fishing For Fishies, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fishing For Fishies, LP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.26

Lista utworów: 1. Fishing For Fishies 2. Boogieman Sam 3. The Bird Song 4. Plastic Boogie 5. The Cruel Millennial 6. Real's Not Real 7. This Thing 8. Acarine 9. Cyboogie

106,90 zł
Powiadomienie
26
Speechless, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Speechless, CD
Resina, Pias
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Mercury Immersion 2. Horse Tail 3. Failed Myth Simulation 4. Darwin's Finches 5. Unveiling 6. Manic 7. Hajstra 8. A Crooked God 9. Recall

53,90 zł
27
PSA LP COLORED INDIE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PSA LP COLORED INDIE, Winyl
Peyton, Stones Throw / Pias
Niedostępny
Brak

106,90 zł
Powiadomienie
28
Drawing LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drawing LP, Winyl
SILAS SHORT, Stones Throw / Pias
Dostępny
10 szt.

1.Cloudy June 2.TwO 3.ROOMS 4.Drawing 5.Joint Identity 6.Queen Of Paisley 7.BOGUS

75,90 zł
29
PSA LP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PSA LP BLACK, Winyl
Peyton, Stones Throw / Pias
Dostępny
5 szt.

1.What Did I Do de Peyton 2.Let it Flow [Explicit] de Peyton feat. Brice Blanco 3.Haters [Explicit] de Peyton 4.Ppl Say de Peyton 5.IRLMB de Peyton 6.Vicky's Interlude de Peyton 7.Big Flexer [Explicit] de Peyton feat. Ian McGilber 8.Don't U Wanna Fly de Peyton 9.Tad Bit de Peyton 10.It's Been So Long de Peyton 11.Perfect Peach de Peyton 12.Pure Imagination de Peyton

97,90 zł
30
Umierając, żyjemy, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Umierając, żyjemy, wydanie 2
Dostępny
82 szt.

Arcydzieło Roberta Silverberga, nominowane do nagród Hugo i Nebula. David Selig od dzieciństwa ma zdolności telepatyczne. Bez trudu czyta w myślach innych ludzi i poznaje ich najgłębiej skrywane sekrety. Z czasem jednak dochodzi do wniosku, że ten dar jest zarówno narzędziem władzy, jak i przekleństwem. Wkraczający w wiek średni, coraz bardziej wyalienowany Selig nie potrafi nawiązać normalnych związków z ludźmi. Ledwo wiąże koniec z końcem, utrzymując się z pisania prac semestralnych dla studentów. Jest coraz bardziej zniesmaczony tym, co dzieje się w Ameryce. Na domiar złego odkrywa, że jego cudowny dar zaczyna z niewiadomego powodu zanikać… „Jedna z tych rzadko spotykanych powieści, które są jednocześnie olśniewające i intymne”. Michael Chabon

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

31
Czas wierszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czas wierszy
Dostępny
38 szt.

Dlaczego sięgamy po poezję? Dlaczego w zabieganym świecie wciąż jeszcze potrzebujemy refleksji tak różnej od tego, co proponuje nam rzeczywistość? Odpowiedź na te pytania odnajdziemy dzięki wierszom Grażyny Łuczak. Liryka tej autorki to zatrzymanie ulotności chwili, przejawiające się w subtelnych obserwacjach, pozwalających nam na inne spojrzenie na codzienność. W wierszach Łuczak objawia się niezwykła symetria rzeczywistości, przedstawiona w starej alchemicznej prawdzie o korespondencji światów, o tym, że wszystko jest ze sobą powiązane, że to, co dzieje się wokół nas, ma swój głęboki odpowiednik w życiu wewnętrznym człowieka i może na nie wpływać. Ale ta poezja to nie tylko liryka wyznania. To także apel o to, byśmy żyli, trwali, walczyli o siebie i ludzi, których kochamy; byśmy nie poddawali się mimo najboleśniejszych przeciwności losu. Autorka pisze: „Dokąd tak biegniesz? Po co się ścigasz? Weź zatrzymaj się na chwilę. Rozejrzyj się tu i teraz. Pędząc nie spostrzeżesz znaku od szczęścia”. Któż z nas nie podpisze się pod tym słowami?

33,90 zł
23,73 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,17 zł

32
Niedowiary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Niedowiary
Dostępny
2 szt.

Wzruszająca, przystępnie napisana opowieść o miłości dwóch drewnianych lalek i magii Świąt Bożego Narodzenia W uroczym miasteczku Niedowiary wszyscy przygotowują się na Święta. Magiczna atmosfera panuje również w sklepie z zabawkami, w którym wieczorami dzieją się rzeczy niezwykłe… Zabawki ożywają po zachodzie słońca i wszystkie śpiewają pieśń dla dwóch zakochanych w sobie lalek: drewnianej dziewczynki i drewnianego chłopca. Co się stanie, jeśli jedno z nich będzie musiało nagle opuścić sklep z zabawkami? Niedowiary to nie tylko idealna historia na zimowe wieczory przepełnione oczekiwaniem na Święta Bożego Narodzenia, to także uniwersalna opowieść o sile miłości.

36,90 zł
16,97 zł

Rabat 54,0%
oszczędzasz 19,93 zł

33
Kosmiczny ratunek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Kosmiczny ratunek
Dostępny
2 szt.

Czy prezent-niespodzianka może stać się początkiem kosmicznej przygody? Czy babcia i wnuczka zdołają uratować wyjątkową planetę? I kto im pomoże w tej nieziemskiej akcji ratunkowej? Kosmiczny ratunek to wyprawa w kosmos z dziewczynką Elaną, starszą panią Alulą i z pewną znaną wszystkim dzieciom postacią! Siedmioletnia Elana w liście do Świętego Mikołaja nie zażyczyła sobie lalki, klocków czy zestawu koralików – poprosiła o… niespodziankę. Nie spodziewała się jednak, że 6 grudnia otrzyma prezent, o którym nawet nie marzyła i dzięki któremu wyruszy na kosmiczną akcję ratunkową, aby pomóc najbardziej niezwykłej planecie w całym wszechświecie! Nie sądziła również, że w tej podróży towarzyszyć jej będzie babcia i ktoś jeszcze… Anna Rataj – katowiczanka, z wykształcenia – prawniczka, z zamiłowania – artystka. Maluje ilustracje do swoich książek, dekoracje do spektakli oraz twarze dzieciom na festynach i imprezach. Pisze scenariusze do musicali, teksty piosenek i książki dla najmłodszych. Założyła Stowarzyszenie Into-dram, w którym wraz z grupą utalentowanych młodych ludzi tworzy widowiska muzyczne własnego autorstwa. Swoje spostrzeżenia na temat świata, ludzi, relacji i szczęścia chce przekazywać dzieciom w swoich spektaklach oraz książkach, a dorosłym w tekstach piosenek i poprzez podcast Ratajowe idee/Rataj’s ideas, który od niedawna nagrywa. Jest mamą trójki wspaniałych dzieci i uważa, że każdy powinien śmiało i z determinacją dążyć do spełnienia swoich marzeń. Książka Kosmiczny ratunek jest jej debiutem wydawniczym, w którym autorka również odnosi się do marzeń.

34,90 zł
16,05 zł

Rabat 54,0%
oszczędzasz 18,85 zł

34
Unity, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Unity, LP
The KVB, Invada Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.24

Lista utworów: Strona A 1. Sunrise Over Concrete 2. Unité 3. Unbound 4. Future 5. Blind Strona B 1. Ideal Living 2. World On Fire 3. Structural Index 4. Lumens 5. Omni

106,90 zł
98,35 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

35
Don't Let The Kids Win, LP, czerwony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Don't Let The Kids Win, LP, czerwony
Julia Jacklin, Transgressive / Pias
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: Strona A 1. Pool Party (4:17) 2. Leadlight (3:45) 3. Coming Of Ages (3:20) 4. Elizabeth (3:35) 5. Motherland (5:12) Strona B 1. Small Talk (3:30) 2. LA Dream (3:28) 3. Sweet Step (2:50) 4. Same Airport, Different Man (2:56) 5. Hay Plan (5:56) 6. Don't Let The Kids Win (3:56)

106,90 zł
36
I've Been Trying To Tell You, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I've Been Trying To Tell You, LP
Saint Etienne, Heavenly / Pias
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: LP 1 Strona A 1.Music Again 2.Pond House 3.Fonteyn 4.Little K Strona B 1.Blue Kite 2.I Remember It Well 3.Penlop 4.Broad River

106,90 zł
37
To Stop From Falling Off The Earth, LP, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To Stop From Falling Off The Earth, LP, niebieski
Dostępny
14 szt.

Lista utworów: 1. All That I Can Do 2. Auto 3. Tell Me The News 4. Look Up To Yourself 5. What Are We Waiting For? 6. Left Behind 7. Money 8. Better Than This 9. Dreaming 10. Just A Thought 11. Full Circle

121,90 zł
38
I'll Never Get Out Of This World Alive, LP, kolorowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I'll Never Get Out Of This World Alive, LP, kolorowy
Steve Earle, New West / Pias
Niedostępny
Brak

Lista utworów: Strona A 1. Waitin' On The Sky 2. Little Emperor 3. The Gulf Of Mexico 4. Molly-O 5. God Is God Strona B 1. Meet Me In The Alleyway 2. Every Part Of Me 3. Lonely Are The Free 4. Heaven Or Hell (With Allison Moorer) 5. I Am A Wanderer 6. This City

97,90 zł
Powiadomienie
39
Night Lights LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Night Lights LP, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.01

1.Night Lights de Gerry Mulligan Sextet 2.Morning Of The Carnival (From "Black Orpheus") de Gerry Mulligan Sextet 3.In The Wee Small Hours Of The Morning de Gerry Mulligan Sextet 4.Prelude In E Minor de Gerry Mulligan Sextet 5.Festival Minor de Gerry Mulligan Sextet 6.Tell Me When de Gerry Mulligan Sextet 7.Night Lights (1965 Version) de Gerry Mulligan Quintet

106,90 zł
Powiadomienie
40
X, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
X, LP
Working Men's Club, Heavenly / Pias
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: Strona A 1. X Paranoid London Remix 2. X Minsky Rock Remix Strona B 1. X Paranoid London Remix (Instrumental) 2. X Minsky Rock Remix (Instrumental)

65,90 zł
41
Ghosts Of West Virginia, LP, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ghosts Of West Virginia, LP, niebieski
Steve Earle & The Dukes, New West / Pias
Niedostępny
Brak

Lista utworów: Strona A 1. Heaven Ain't Goin' Nowhere 2. Union, God And Country 3. Devil Put The Coal In The Ground 4. John Henry Was A Steel Drivin' Man 5. Time Is Never On Our Side Strona B 1. It's About Blood 2. If I Could See Your Face Again 3. Black Lung 4. Fastest Man Alive 5. The Mine

97,90 zł
Powiadomienie
42
Charmed Life - The Best Of The Divine Comedy LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
106,90 zł
43
The Navigator, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Navigator, LP
Dostępny
9 szt.

Lista utworów: Strona A 1. Entrance 2. Living In The City 3. Hungry Ghost 4. Life To Save 5. Nothing's Gonna Change That Girl 6. The Navigator 7. Halfway There Strona B 1. Rican Beach 2. Fourteen Floors 3. Settle 4. Pa'lante 5. Finale

106,90 zł
101,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,34 zł

44
Guy, 2 LP, pomarańczowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Guy, 2 LP, pomarańczowy
Steve Earle & The Dukes, New West / Pias
Niedostępny
Brak

Lista utworów: LP 1 Strona A 1. Dublin Blues 2. L.A. Freeway 3. Texas 1947 4. Desperados Waiting For A Train Strona B 1. Rita Ballou 2. The Ballad Of Laverne And Captain Flint 3. The Randall Knife 4. Anyhow I Love You LP 2 Strona C 1. That Old Time Feeling 2. Heartbroke 3. The Last Gunfighter Ballad 4. Out In The Parking Lot Strona D 1. She Ain’t Going Nowhere 2. Sis Draper 3. New Cut Road 4. Old Friends

106,90 zł
Powiadomienie
45
Shedding Skin, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shedding Skin, LP
Ghostpoet, Pias
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Off Peak Dreams 2. X Marks The Spot 3. Be Right Back, Moving House 4. Shedding Skin 5. Yes, I Helped You Pack 6. That Ring Down The Drain Kind Of Feeling 7. Sorry My Love, It's You Not Me 8. Better Not Butter 9. The Pleasure In Pleather 10. Nothing In The Way

97,90 zł
46
EP x 3 LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
EP x 3 LP, Winyl
Mogwai, Pias
Dostępny
5 szt.

DISC: 1 1. Superheroes Of BMX [4 Satin EP] 2. Now You're Taken [4 Satin EP] 3. Stereodee [4 Satin EP] DISC: 2 1. Xmas Steps [No Education = No Future (Fuck The Curfew)] 2. Rollerball [No Education = No Future (Fuck The Curfew)] 3. Small Children In The Background [No Education = No Future (Fuck The Curfew)] DISC: 3 1. Stanley Kubrick 2. Christmas Song 3. Burn Girl Prom Queen 4. Rage : Man

146,90 zł
47
Inteligentna kolejka tor samochodowy skrzyżowanie HH-K132705 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
150,90 zł
135,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,09 zł

48
Zestaw kolorowych wiaderek do kapieli HE0223 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kolorowych wiaderek do kapieli HE0223
INNI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.31

25,90 zł
23,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,59 zł

49
Bestway Dmuchany plac zabaw basen + zabawki 53079 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestway Dmuchany plac zabaw basen + zabawki 53079
INNI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.05

112,90 zł
101,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,29 zł

50
Pilsan Krzesełko do karmienia czerwone PLS07504 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pilsan Krzesełko do karmienia czerwone PLS07504
INNI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

37,90 zł
34,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

51
Pilsan Nakładka na sedes dla dzieci niebieska PLS07510 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

52
Pilsan Tablica do pisania Panda PLS03418 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
55,90 zł
50,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,59 zł

53
Pilsan Stolik dla dzieci czerwony PLS03493 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pilsan Stolik dla dzieci czerwony PLS03493
INNI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.22

74,90 zł
67,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,49 zł

54
Pilsan Huśtawka ogrodowa dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pilsan Huśtawka ogrodowa dla dzieci
INNI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.27

29,90 zł
26,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

55
Pilsan Nakładka na sedes dla dzieci różowa PLS07510 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

56
Motor na pedały Cobra Artyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Motor na pedały Cobra Artyk
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

338,90 zł
294,84 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 44,06 zł

57
Kasa sklepowa dla dziewczynek dotykowa panel LCD NO-1001885 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kasa sklepowa dla dziewczynek dotykowa panel LCD NO-1001885
INNI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.31

50,90 zł
45,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,09 zł

58
Kasa fiskalna z Misiem czytnik kart LCD + koszyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kasa fiskalna z Misiem czytnik kart LCD + koszyk
INNI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.24

37,90 zł
34,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

59
Puzzle 2x24 elementy. Disney Auta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2x24 elementy. Disney Auta
Ravensburger
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.28

Ravensburger to niemiecka marka, która od 1891 roku oferuje atrakcyjne puzzle najwyższej jakości. Od zestawów dla dzieci i dla dorosłych, przez układanki 3D, po zaskakujące łamigłówki serii Exit - Ravensburger opracował wiele wspaniałych motywów puzzli i pomysłów, które sprawiają, że zdobywa coraz szersze rzesze fanów na całym świecie. Cudowne krajobrazy, znane miasta, duże i małe zwierzęta, motywy z popularnych bajek, filmów i świata fantazji - tu każdy miłośnik puzzli znajdzie coś dla siebie! Wyjątkowość charakterystycznych elementów układanki została osiągnięta dzięki ręcznie wykonanym wykrawarkom, które są wytwarzane z najwyższą, niemal zegarmistrzowską precyzją w Ravensburgu w Górnej Szwabii. Stosowana Technologia SoftClick pozwala precyzyjnie złożyć obraz i osiągnąć fantastyczny efekt. Układanie puzzli to oprócz wielkiej dawki przyjemności również cenna lekcja cierpliwości i zręczności oraz sprawdzian spostrzegawczości i koncentracji, które są tu niezwykle przydatne. Dziesięciolecia doświadczenia w produkcji puzzli, wysokie wymagania jakościowe dotyczące materiału, motywu i wzoru sprawiają, że zarówno dzieci jak i dorośli coraz częściej sięgają po puzzle Ravensburger, doceniając kreatywność i najwyższą jakość produktów.

21,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,91 zł

60
Pamiętnik cekinowy A5, Barbie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik cekinowy A5, Barbie
Paso
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.30

Pamiętnik Barbie różowo-czarny cekinowy dwustronny, A5, 80 kartek, papier 80 g, 1-kolorowy zadruk wewnętrzny.

23,90 zł
Powiadomienie
61
Piórnik BackUP 2 model A 16 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik BackUP 2 model A 16
Derform
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.18

Piórnik BackUP model A 16 wzór inspirowany najnowszymi kolekcjami włoskich projektantów, bardzo elegancki poprzez połączenie biało czarnych pasków ze złotem. Taki wzór na pewno przynosi szczęście przedstawiając tak dużo złotych rybek... Wyposażenie: - wewnętrzny organizer na 5 ołówków - wewnętrzna klapka z organizerem i zapinaną kieszenią - podszewka z nadrukiem logo - podwójny ściągacz zamka - rozmiar 23x9x5cm

13,99 zł
Powiadomienie
62
Plecak 4-komorowy ST.RIGHT BP-07 Oczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak 4-komorowy ST.RIGHT BP-07 Oczy
St. Majewski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.18

Funkcjonalność: 4 komory kieszeń termiczna z atestem PZH wewnętrzna kieszeń pokryta polarem wyjście na słuchawki organizer z zawieszką na klucze Komfort i bezpieczeństwo: profilowane, ergonomiczne plecy, dodatkowo usztywnione miękkie szelki z regulacją długości materiał wodoodporny ergonomicznie wzmocniona rączka uchwyty do suwaka głównej komory pozwalają na założenie zabezpieczenia kłódkowego lub z szyfrowaniem TSA elementy odblaskowe wzmocniony gąbką spód plecaka Wymiary: wysokość 42 cm szerokość 30 cm głębokość 20 cm Waga: 750 g Pojemność: 24 l

86,90 zł
82,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,34 zł

63
Śniadaniówka Masza i Niedźwiedź 13 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śniadaniówka Masza i Niedźwiedź 13
Derform
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.12

Pojemnik kanapkowy zamykany na jeden wygodny zatrzask. Wykonany z wysokiej jakości plastiku przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Wymiary: 16 x 13 x 6 cm

4,99 zł
Powiadomienie
64
Notes holograficzny A5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes holograficzny A5
Paso
Dostępny
17 szt.

Notes A5 w twardej oprawie holograficznej z gumką, na okładce kolorowy zadruk. 96 kartek, papier 80g.

16,99 zł
65
Żółw interaktywny rysujący rozety, programowany, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żółw interaktywny rysujący rozety, programowany, mix kolorów
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.10

Fantastyczny żółwik, który na prawdę potrafi rysować. Niesamowite, prawda? Żółwik będzie świetną pomocą przy waszych wspólnych rysunkach. Wystarczy, że ustawisz ramiona żółwika i wybierzesz swoje ulubione kolory a żółwik sam zacznie malować wspaniałe rozety. W zestawie znajduje się: - Żółwik, - 5 kolorowych mazaków, - 4 szablony. Wymaga 2 baterii AAA (brak w zestawie). Uwaga! Mix kolorów, towar wysyłany losowo.

82,90 zł
78,76 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,14 zł

66
Koperta B4 Hk biały Ban Fol Op25szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperta B4 Hk biały Ban Fol Op25szt
Hamelin
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.03

nbsp bull Wysoka jakość papieru br / nbsp bull Kolor biały br / nbsp bull Samoklejące SK lub z samoklejące z paskiem HK br / nbsp bull Opakowanie 25 szt.

15,99 zł
Powiadomienie
67
Długopis zamykany Pentel, fioletowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis zamykany Pentel, fioletowy
Pentel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.25

Przyjemny w dotyku zamykany długopis przeznaczony do wielogodzinnego pisania bez uczucia zmęczenia ręki. Grubość końcówki: 0.7 mm

2,99 zł
Powiadomienie
68
Długopis zamykany Pentel Bx457 Izee Roz pudełko A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis zamykany Pentel Bx457 Izee Roz pudełko A 12
Pentel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.21

19,99 zł
Powiadomienie
69
Długopis zamykany Pentel Bx457 Izee niebieski J pudełko A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis zamykany Pentel Bx457 Izee niebieski J pudełko A 12
Pentel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.11

19,99 zł
Powiadomienie
70
Długopis zamykany Pentel Bx457 Izee Pom pudełko A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis zamykany Pentel Bx457 Izee Pom pudełko A 12
Pentel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.21

19,99 zł
Powiadomienie
71
Długopis zamykany Pentel Bx457 Izee niebieski pudełko A 12, cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
Powiadomienie
72
Długopis zamykany Pentel Bx457 Izee zielony pudełko A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis zamykany Pentel Bx457 Izee zielony pudełko A 12
Pentel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.29

19,99 zł
Powiadomienie
73
Długopis zamykany Pentel Bx457 Izee Cza pudełko A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis zamykany Pentel Bx457 Izee Cza pudełko A 12
Pentel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.04

19,99 zł
Powiadomienie
74
Długopis zamykany Pentel Bx457 Izee Cze pudełko A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis zamykany Pentel Bx457 Izee Cze pudełko A 12
Pentel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.29

19,99 zł
Powiadomienie
75
Revell 32104. Email Color. Farba White - biały błyszczący, 14 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Revell 32104. Email Color. Farba White - biały błyszczący, 14 ml
Revell
Dostępny
27 szt.

Farby Email Color to farby syntetyczne nie uszkadzające zewnętrznych powierzchni plastikowych modeli. Farby można nakładać za pomocą pędzelków i aerografów i rozcieńczać najlepiej za pomocą „Revell Color Mix". Do czyszczenia pozostałości farby z pędzelka i aerografu używaj tylko „Revell Painta Clean". Pojemność: 14 ml

8,99 zł
76
Model do sklejania French Navy Richelieu 1943 1/700 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model do sklejania French Navy Richelieu 1943 1/700
Trumpeter
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.22

Pancernik Richelieu został zwodowany 17 stycznia 1939 roku. W wyniku sytuacji we Francji po ofensywie niemieckiej popłynął do Dakaru w czerwcu 1940 roku.Tam walczył z brytyjskimi okrętami wojennymi. Następnie dołączył do aliantów w 1942 r. i został przebudowany w styczniu 1943 r. w Brooklyn Navy Yard w USA. Zmodernizowano radar i uzbrojenie przeciwlotnicze. Remont zakończono w sierpniu. Następnie został włączony do Brytyjskiej Floty Macierzystej. Wraz z jednostkami tej floty brał udział w operacji u norweskich wybrzeży w styczniu 1944 roku. Po otrzymaniu rozkazu wstąpienia do brytyjskiej Floty Dalekiego Wschodu brał udział w operacjach przeciwko Japonii. Po wojnie Richelieu wrócił do Francji. Skala: 1:700

108,90 zł
98,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,89 zł

77
Model plastikowy Lockheed SR-71 Blackbird 1/48 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model plastikowy Lockheed SR-71 Blackbird 1/48
Revell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Model plastikowy Lockheed SR-71 Blackbird 1/48Zestaw zawiera plastikowy model do sklejania.Skala: 1:48

400,90 zł
Powiadomienie
78
Revell 32362. Email Color. Farba Greyish Green - szarozielony półmatowy, 14 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Revell 32362. Email Color. Farba Greyish Green - szarozielony półmatow...
Revell
Dostępny
27 szt.

Farby Email Color to farby syntetyczne nie uszkadzające zewnętrznych powierzchni plastikowych modeli. Farby można nakładać za pomocą pędzelków i aerografów i rozcieńczać najlepiej za pomocą „Revell Color Mix". Do czyszczenia pozostałości farby z pędzelka i aerografu używaj tylko „Revell Painta Clean". Pojemność: 14 ml

8,99 zł
79
Revell 32302. Email Color. Farba Black - czarny półmatowy, 14 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Revell 32302. Email Color. Farba Black - czarny półmatowy, 14 ml
Revell
Dostępny
22 szt.

Farby Email Color to farby syntetyczne nie uszkadzające zewnętrznych powierzchni plastikowych modeli. Farby można nakładać za pomocą pędzelków i aerografów i rozcieńczać najlepiej za pomocą „Revell Color Mix". Do czyszczenia pozostałości farby z pędzelka i aerografu używaj tylko „Revell Painta Clean". Pojemność: 14 ml

8,99 zł
80
Model do sklejania Pancernik RN Roma 1943 1/700 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model do sklejania Pancernik RN Roma 1943 1/700
Trumpeter
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

Skala: 1:700

151,90 zł
136,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,19 zł

81
Model do sklejania Italian B1 Centauro Late Version - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model do sklejania Italian B1 Centauro Late Version
Trumpeter
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.29

Skala: 1:35

109,90 zł
98,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,99 zł

82
MEDELA 101034008 Konektor PersFit FLEX 2 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MEDELA 101034008 Konektor PersFit FLEX 2 szt
Medela
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.04

167,90 zł
151,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,79 zł

83
Zestaw do piłki nożnej (bramka + pilka) Żółwie Ninja AS 14004 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
55,90 zł
50,87 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 5,03 zł

84
Jak to było? Wojenna katastrofa 1939-1945 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak to było? Wojenna katastrofa 1939-1945
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.07

Książka dla dzieci i młodzieży. To opowieść o II wojnie światowej. Bohaterem tej książki jest warszawski harcerz Jan Rodowicz "Anoda", podchorąży Armii Krajowej. Obserwując jego losy Czytelnik poznaje codzienne życie okupowanej stolicy, tajne nauczanie, działania Małego Sabotażu i akcje dywersyjne.

19,99 zł
Powiadomienie
85
Lalka szmacianka 4 wzory 50cm 156426 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka szmacianka 4 wzory 50cm 156426
Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

38,90 zł
35,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,89 zł

86
Pies 2 kol w bluzkach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pies 2 kol w bluzkach
Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

20,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

87
Ćwiczenia edukacyjne. Zagadki i zabawy przedszkolaka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia edukacyjne. Zagadki i zabawy przedszkolaka
Dostępny
48 szt.

Ćwiczenia logicznego myślenia poszerzają wiedzę dziecka, usprawniają jego rozwój, rozwijają spostrzegawczość oraz koncentrację. Dodatkowo dziecko ćwiczy pamięć i doskonale się przy tym bawi.

17,99 zł
12,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,00 zł

88
Ćwiczenia edukacyjne. Świat przedszkolaka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia edukacyjne. Świat przedszkolaka
Dostępny
42 szt.

Ćwiczenia logicznego myślenia poszerzają wiedzę dziecka, usprawniają jego rozwój, rozwijają spostrzegawczość oraz koncentrację. Dodatkowo dziecko ćwiczy pamięć i doskonale się przy tym bawi.

17,99 zł
12,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,00 zł

89
Obudź w sobie mężczyznę! Duchowo-psychologiczne aspekty kryzysu męskości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obudź w sobie mężczyznę! Duchowo-psychologiczne aspekty kryzysu męskoś...
Dostępny
11 szt.

Książka ukazuje męskość i rolę mężczyzny zarówno od strony duchowej, jak i psychologicznej. Poszukuje zrozumienia jego zranień, trudności, problemów i kryzysów. Podejmowane treści dotyczą wszystkich mężczyzn: poszukujących powołania, stanu wolnego, żonatych, po rozwodach, jak i konsekrowanych. Zaletą publikacji jest to, że nie jest tylko głosem autora, ale wielogłosem mężczyzn, którzy w formie świadectwa zechcieli podzielić się z innymi swoim doświadczeniem. Odpowiedzieli oni na cztery pytania: jakim byłem mężczyzną, jaki jestem dzisiaj, a jakim chciałbym być w przyszłości oraz co chciałbym zmienić w sobie? Książka przeznaczona jest nie tylko dla mężczyzn, z powodzeniem może posłużyć każdej kobiecie pragnącej zrozumieć mężczyznę oraz być dla niego wsparciem i pomocą.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

90
Zwierzęta 6 wzorów 20cm 148070 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzęta 6 wzorów 20cm 148070
Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.25

13,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

91
Prawo mieszkaniowe. Trafny i praktyczny dobór przepisów, 26 wydanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo mieszkaniowe. Trafny i praktyczny dobór przepisów, 26 wydanie
Dostępny
3 szt.

Stan prawny: 2 grudnia 2021 r. Publikacja zawiera: • Prawo spółdzielcze, • Ustawę o spółdzielniach mieszkaniowych, • Ustawę o własności lokali, • Ustawę o gospodarce nieruchomościami. • Ustawę o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości, • Ustawę o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego, • Kodeks cywilny - wyciąg, • Ustawę o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, • Indeks rzeczowy.

35,00 zł
29,05 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 5,95 zł

92
TRUMPETER Fw200C-4 'Cond or' - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TRUMPETER Fw200C-4 'Cond or'
Trumpeter
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Zestaw zawiera plastikowy model samolotu do sklejania.Skala: 1/48

365,90 zł
329,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 36,59 zł

93
TRUMPETER DF-21 Ballisti c - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TRUMPETER DF-21 Ballisti c
Trumpeter
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.26

Skala: 1:35

274,90 zł
247,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 27,49 zł

94
Su-24MR Fencer-E - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Su-24MR Fencer-E
Trumpeter
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Zestaw zawiera plastikowy model samolotu do sklejania.Skala: 1:72

177,90 zł
160,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,79 zł

95
Morser Karl-Gerat 040/041 railway carrier - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Morser Karl-Gerat 040/041 railway carrier
Trumpeter
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.30

Zestaw zawiera plastikowy model do sklejania i malowania Morser Karl-Gerat 040/041 railway carrier.Skala: 1:35

429,90 zł
386,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 42,99 zł

96
Model plastikowy Schleswig Holstein 1935 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model plastikowy Schleswig Holstein 1935
Trumpeter
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Schleswig Holstein Battleship 1935Zestaw zawiera plastikowy model samolotu do sklejania i malowania.Skala: 1:350

315,90 zł
284,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 31,59 zł

97
Ubranko dla lalki 544529 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
40,90 zł
36,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

98
Ubranko dla lalki 45cm 543201 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ubranko dla lalki 45cm 543201
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.16

44,90 zł
40,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

99
Ubranko dla lalki 45cm 543126 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,90 zł
40,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

100
Ubranko dla lalki 45cm 543140 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,90 zł
40,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

Wróć do góry