hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.12.16

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 16 grudnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Nowa psychologia sukcesu (Carol S. Dweck), na drugim Terapia ręki w teorii integracji sensorycznej (Zbigniew Przyrowski). Kolejny produkt to Buła, pizza, czapka, prezent, tort (Rebel) oraz Puzzle 1003 elementy. Wycieczka kamperem (Trefl).
1
Nowa psychologia sukcesu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa psychologia sukcesu
Dostępny
1022 szt.

Dzięki tej książce dowiesz się, jak jedno proste przekonanie na swój własny temat w dużej mierze kontroluje twoje życie. Ba, w istocie rzeczy przenika ono wszystkie jego obszary. Większość naszych wyobrażeń o własnej osobowości wyrasta z tego podstawowego nastawienia. I jest ono również źródłem wielu tendencji, które mogą uniemożliwiać ci realizację własnego życiowego potencjału. Jak dotąd w żadnej innej książce nie wyjaśniono jeszcze kwestii nastawień i nie pokazano czytelnikom, jak je wykorzystać w życiu codziennym. Teraz zrozumiesz zarówno jednostki wybitne – na polu nauki i sztuki, sportu i biznesu – jak i tych, którzy zmarnowali swoją szansę. Zrozumiesz swojego partnera, szefa, swoich przyjaciół i swoje dzieci. Dowiesz się, jak uwolnić potencjał – własny i najbliższych.

44,90 zł
27,39 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 17,51 zł

38 osób kupiło
2
Terapia ręki w teorii integracji sensorycznej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terapia ręki w teorii integracji sensorycznej
Dostępny
38 szt.

Drogi czytelniku książka, którą trzymasz w ręku ma za zadanie przedstawienie specyficznej formy terapii ręki opartej o wskazówki dr J.Ayres, twórcy teorii integracji sensorycznej. Program terapii jest moim autorskim programem, który po raz pierwszy został przedstawiony w drugiej połowie lat 90-tych dwudziestego wieku na studiach podyplomowych w Warszawie i od tej chwili setki uczestników szkoleń i studiów podyplomowych poszukiwało swego rodzaju podręcznika do tych wykładów i szkoleń. I oto jest. Przedstawiona w książce koncepcja terapii ręki oparta o teorię integracji sensorycznej J.Ayres i własne doświadczenia autora nie stanowi zamkniętego zestawu ćwiczeń i nie zawiera jedynego możliwego kanonu układu ćwiczeń. Jest raczej pewnym źródłem inspiracji dla wszystkich terapeutów borykających się z trudnościami w zakresie terapii ręki wśród małych dzieci. Zawiera nie podstawę teoretyczną tej formy terapii, sposoby i narzędzia diagnozy oraz przede wszystkim oparty o diagnozę program terapii z gotowymi zestawami ćwiczeń. Wszystkich czytelników zachęcam do własnych poszukiwań najlepszego zestawu ćwiczeń opartych o założenia terapii integracji sensorycznej w zakresie zaburzeń grafomotorycznych.

30,00 zł
11 osób kupiło
3
Buła, pizza, czapka, prezent, tort - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Buła, pizza, czapka, prezent, tort
Rebel, od 8 lat
Dostępny
39 szt.

Powtarzaj, obserwuj i nie zostawaj z tyłu! Buła, pizza, czapka, prezent, tort! Wykładaj karty w rytm tej niecodziennej wyliczanki, a gdy wypowiedziane słowo pasuje do obrazka, klepnij kartę ręką, nakrywając ją. Ten, kto będzie ostatni, zabiera wszystkie karty, a zwycięży gracz, który pozbył się wszystkich! To pasjonująca, szalona gra imprezowa pełna niespodziewanych zagrań i zabawnych pomyłek. Genialna w swojej prostocie, głośna i dynamiczna, a do tego bezlitośnie karząca za błędy. Z każdą wykładaną kartą rośnie presja i tempo zabawy, a wypracowaną w pocie czoła przewagę można stracić w jednej chwili! Na czym polega gra? 1. Każdy z graczy otrzymuje talię złożoną z identycznej liczby kart, których nie wolno im podglądać! 2. Pierwsza osoba wykłada odkrytą kartę na środek, mówiąc „Buła”. Gracz po jej lewej kładzie swoją odkrytą kartę na poprzednią, mówiąc „Pizza”. 3. Wymienianie w kółko kolejnych słów z tytułu trwa dopóki karta, która właśnie została wyłożona, nie będzie pasował do wypowiadanego przez gracza słowa (np. wyłoży „Pizzę”, mówiąc „Pizza”). W tym momencie wszyscy muszą jak najszybciej położyć swoje dłonie na środkowym stosie kart, a ostatni gracz, który to zrobi, bierze cały stos do siebie i dodaje do już posiadanych kart. 4. Celem jest pozbycie się wszystkich swoich kart. Opanowane? To świetnie, bo czekają na Was jeszcze karty z Ninja, Małp i Jednorożców które tylko czekają, żeby zburzyć Wasz rytm gry! Gdy pojawią się na stole, musicie jak najszybciej wykonać przypisane do nich gesty. Dlaczego pokochasz tę grę? • Szybka, zabawna, szalona - taka właśnie jest ta karcianka. Przy stole czeka nas wiele emocji, presja będzie rosła wraz z tempem wykładania kart, a ten, kto poczuje się zbyt pewnie, może szybko stracić wypracowaną w pocie czoła przewagę. • Buła, Pizza, Czapka, Prezent, Tort to gra niesamowicie uniwersalna. Malutka, więc nadaje się do zabrania w absolutnie każdą podróż. Prosta, więc nie wymaga długiego tłumaczenia. A do tego trwa krótko, a do samej zabawy nie potrzebujemy wiele miejsca. Wystarczy kawałek płaskiej powierzchni, który możemy wspólnie otoczyć. • Oprócz treningu spostrzegawczości i refleksu, gra oferuje też dodatkowe utrudnienia w postaci kart ze zwierzętami, które musimy naśladować. Jeszcze więcej śmiechu i zabawy! Zawartość: • 64 karty • instrukcja

44,95 zł
39,56 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,39 zł

9 osób kupiło
4
Puzzle 1003 elementy. Wycieczka kamperem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1003 elementy. Wycieczka kamperem
Trefl, 1003
Dostępny
57 szt.

Seria „Hidden Shapes” to podwójna dawka zabawy. Układaj puzzle i odkrywaj ukryte kształty. Wycieczka kamperem kryje w sobie 10 unikatowych kształtów, które widoczne są dopiero po ułożeniu puzzli. Baw się dobrze i znajdź je wszystkie! Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 48.0 x 68.0 cm Puzzle przeznaczone są dla dorosłych lub dzieci w wieku powyżej 14 lat.

24,90 zł
21,66 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,24 zł

8 osób kupiło
5
Integracja sensoryczna. Teoria, diagnoza, terapia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Integracja sensoryczna. Teoria, diagnoza, terapia
Dostępny
265 szt.

Oddajemy do rąk czytelników pierwsze w Polsce tak obszerne opracowanie tematyki integracji sensorycznej. Autor publikacji, Zbigniew Przyrowski, przedstawia nie tylko założenia teoretyczne metody integracji sensorycznej, ale daje również praktyczne wskazówki dotyczące badania dzieci i prowadzenia terapii. Z książki można dowiedzieć się jakie są typowe objawy zaburzeń IS u różnych grup dzieci poczynając od niemowląt, poprzez dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się, dzieci z ADHD, niektórymi zespołami genetycznymi, aż po dzieci ze spektrum autyzmu. Książka kierowana jest nie tylko do młodych terapeutów integracji sensorycznej, ale również do wszystkich specjalistów pracujących z dziećmi, a chcących poznać główne założenia metody integracji sensorycznej. Znajdą w niej również wskazówki do organizacji pracy nauczyciele szkolni i przedszkolni. Zachęcamy również do zapoznania się z tą publikacją rodziców, którzy chcą być bardziej świadomi tego jak powinno wyglądać badanie ich dzieci, w co powinna być wyposażona sala do terapii integracji sensorycznej, albo jakie są główne przejawy ryzyka zaburzeń integracji sensorycznej. Książka jest wynikiem wielu lat doświadczeń autora w pracy z dziećmi, przeglądu literatury i wykładów prowadzonych dla studentów i uczestników kursów integracji sensorycznej. Jest fascynującą lekturą wprowadzającą w tajemnice procesów sensorycznych leżących u podstaw rozwoju człowieka.

59,00 zł
6 osób kupiło
6
Naklejki 7x18 cm Ananas/awokado/arbuz Sticker Boo 483494 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki 7x18 cm Ananas/awokado/arbuz Sticker Boo 483494
Sticker Boo
Dostępny
1636 szt.

Zalety produktu Naklejki STICKER BOO z grafiką z Owocami Ananas, Awokado lub Arbuz z pewnością przypadną do gustu dzieciakom, idealne do zdobienia rysunków, wszelkiego rodzaju prac plastycznych oraz kolekcjonowania. Dostępne w 3 odsłonach graficznych. Wymiary/waga wymiary produktu szer. x wys. cm 7x18 cm, waga produktu w opakowaniu kg 0,004 kg. Pakowane na blistrze w folijkę.

2,99 zł
5 osób kupiło
7
Kwestionariusz rozwoju sensomotorycznego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwestionariusz rozwoju sensomotorycznego
Dostępny
111 szt.

Kwestionariusz Rozwoju Sensomotorycznego dziecka powstał w oparciu o przegląd literatury dotyczącej Teorii Integracji Sensorycznej m.in. A. J. Ayres, B. M. Knickerbocker, P. N. Clark, A. S. Allen, Ch. Royen, K. J. Ottenbacher, L. J. Miller i innych oraz własnych doświadczeń klincznych. Pierwsza wersja kwestionariusza powstała w 1995 roku i zawierała 197 pytań był to pierwszy w Polsce Kwestionariusz rozwoju Sensomotorycznego ułatwiający diagnozowanie zaburzeń integracji sensorycznej. Póżniej powstało kilka innych wersji w dużym stopniu wzorowanych na tym Kwestionariusz a opracowanych przez różnych autorów. Obecna poprawiona wersja Kwestionariusza zawiera 91 pytań i jest opracowana w 2005 roku. Pytania zakwalifikowane do Kwestionariusza są wielokrotnie sprawdzanymi pod wieloma względami tak by były czytelne i diagnostyczne dla wstępnej oceny rozwoju procesów integracji sensorycznej. Autor przeprowadził również analizę zgodności wyników badań Kwestionariuszem /rozpoznanych zaburzeń/ oraz wynków badań Kliniczną Obserwacją i Południowokalifornijskimi Testami Integracji Sensoryznej na grupie 300 dzieci z normą intelektualną i różnymi zaburzeniami min. dysleksją, ADHD, zespołem Aspergera. Analiza porównawcza wskazywała na dużą zgodność rozpoznanych typów zaburzeń w oparciu o wyniki Kwestionariusza i Klinicznej obserwacji lub/i Testów J. Ayres.

25,00 zł
5 osób kupiło
8
Sam w dolinie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Sam w dolinie
Dostępny
24 szt.

Plotka puszczona w świat jest jak pocisk, którego nie sposób powstrzymać W budynku mieszkalnym w dolinie Kromparku znaleziono zwłoki Szymona Klisia. O mężczyźnie i jego bujnym życiu erotycznym w okolicy krąży wiele plotek. Czyżby otrucie rolnika miało okazać się zemstą odrzuconej kochanki? Wkrótce podkomisarz Konstanty Nakański typuje pierwszych podejrzanych. Jakiś czas później ginie jedna z byłych partnerek Klisia i jednocześnie jedna z głównych podejrzanych o zamordowanie go. Kolejne tropy wiodą donikąd, a zeznania nielicznych świadków zdają się jeszcze bardziej gmatwać dochodzenie. Niebawem okaże się, że morderca nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. I jakikolwiek obrał cel, najwyraźniej pozostaje on niezrealizowany. A to nie wróży niczego dobrego. Sam w dolinie to opowieść o sile egoizmu, braku empatii i oślepiającej mocy zła, które zdolne jest zabić w człowieku wszelkie ludzkie odruchy.

42,90 zł
21,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 21,45 zł

5 osób kupiło
9
Balony transparentne w kolorowe grochy (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony transparentne w kolorowe grochy (5 sztuk)
Godan, 5 sztuk
Dostępny
152 szt.

Najlepsza światowa jakość; używane przez profesjonalistów. Świetny gadżet na każde party, urodziny, bal szkolny. Rozmiar: ok. 33 cm W opakowaniu znajduje się 5 balonów transparentnych w kolorowe groszki.

3,99 zł
4 osoby kupiły
10
PLAYMOBIL ® City LIfe 70818. Starter Pack. Pediatra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PLAYMOBIL ® City LIfe 70818. Starter Pack. Pediatra
Playmobil ®
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Z zestawem pediatrycznym z Playmobil, mali pacjenci szybko otrzymują pomoc. Zawartość opakowania: • postacie: 1 kobieta, 1 dziewczynka, • akcesoria: 1 pudełko lekarskie, 1 pudełko na słodycze, 1 pudełko na tabletki, 1 pudełko na maści, 1 stetoskop, 1 kula, 1 klips board , 3 bandaże, 1 monitor, 1 miarka, 1 arkusz gipsu, 1 butelka z aerozolem, 1 wazon, 1 bukiet kwiatów, 4 sztućce lekarskie, 1 walizka lekarska, 1 kozetka, 1 półka. Ilość elementów: 57 Wymiary opakowania: 19.0 x 25.0 x 9.0 cm Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na ryzyko udławienia małymi elementami.

94,99 zł
58,89 zł
Powiadomienie

Rabat 38,0%
oszczędzasz 36,10 zł

3 osoby kupiły
11
Cięcie drzew owocowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cięcie drzew owocowych
Dostępny
256 szt.

Książka ta powstała w odpowiedzi na prośby wielu miłośników sadownictwa. O tego rodzaju opracowanie, wyczerpująco opisujące wszystkie prace: od sadzenia po przechowywanie owoców, dopominali się również ci, którzy opiekują się swoimi przydomowymi ogrodami. Jako, że zabiegi przycinania roślin należą do najważniejszych czynności pielęgnacyjnych, im właśnie poświęcono najwięcej uwagi. Publikacja ta, choć obszerna i szczegółowa, jest zrozumiała dla każdego, ponieważ autor stara się unikać nazbyt specjalistycznego ujmowania tematów. Oczywiście, najbardziej przydatna będzie ona dla czytelników trochę już obytych z zagadnieniami sadownictwa, chcących poszerzyć swoją wiedzę. Sposób zaprezentowania tematu nie ma charakteru podręcznikowego, a Czytelnicy sami będą mogli ocenić, na ile skutecznie przedstawia fachowe rady.

29,00 zł
23,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,80 zł

3 osoby kupiły
12
Dyspraktyczna Łucja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyspraktyczna Łucja
Dostępny
11 szt.

Książka została napisana z myślą o dzieciach, które nie potrafią powiedzieć swoim rodzicom, nauczycielom, co czują, mając trudności z zaplanowaniem i wykonywaniem różnych zadań ruchowych. Dyspraktyczna Łucja to dziewczynka, która ma problemy z płynnym i efektywnym działaniem. W efekcie tego ma kłopoty z codziennymi czynnościami (czynności samoobsługowe, nauka, zabawa), bo stale pozostaje w tyle. Bywa smutna, nie lubi się bawić z innymi dziećmi, bo zawsze czuje się od nich gorsza i słabsza.Dyspraktyczna Łucja to druga, po Sensorycznym Brunie, książeczka przedstawiająca świat widziany oczami dziecka z zaburzeniami integracji sensorycznej.

14,99 zł
3 osoby kupiły
13
Sensokarty cz.4 Terapia ręki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sensokarty cz.4 Terapia ręki
Dostępny
38 szt.

Czym są SENSOKARTY ?SENSOKARTY to zestaw kilkudziesięciu kart (z ćwiczeniami), wzbogaconych kolorowymi ilustracjami oraz opisami, które mają pomóc terapeutom w stworzeniu i poprowadzeniu prawidłowej diety sensorycznej, a także urozmaicić terapię. W każdej talii (oddzielnej dla poszczególnych systemów sensorycznych) znajduje się około 20 kart z ćwiczeniami. Na jednej stronie znajdziemy rysunek ćwiczenia, a na drugiej jego dokładny opis podzielony na trzy sekcje. Pierwsza z nich (Cele) informuje o korzyściach terapeutycznych, jakie możemy osiągnąć. Druga (Wskazówki) zawiera informacje dla terapeuty, podpowiedzi dotyczące kontroli wykonania ćwiczenia lub propozycje modyfikacji zadania. Ostatnia sekcja (Ćwiczenie) to zalecenia dla dziecka, jak krok po kroku" wykonać ćwiczenie.Dieta sensoryczna to zestaw indywidualnych, szczegółowo dobranych, codziennych aktywności sensorycznych, które dostarczą do układu nerwowego właściwych bodźców sensorycznych. Wzbogacona o modyfikację środowiska, pomaga dziecku osiągnąć optymalny poziom pobudzenia, polepszyć koncentrację i organizację dnia. Nadrzędnym celem diety sensorycznej jest samoregulacja, czyli samodzielne dostosowanie poziomu pobudzenia do codziennych zadań. Ćwiczenia diety sensorycznej są potężnym narzędziem, ponieważ dziecko aktywnie w nich uczestniczy, jest po nich lepiej skoncentrowane oraz sprawniej potrafi poradzić sobie z codziennymi wyzwaniami.Dieta sensoryczna jest niezbędnym elementem terapii integracji sensorycznej, wykorzystuje się ją we wszystkich typach dysfunkcji. Może być stosowana w przypadku małych dzieci, nastolatków, jak również osób dorosłych. Po włączeniu do codziennych aktywności, powinna być regularnie wykonywana i modyfikowana.WAŻNE!Niezbędnym warunkiem stworzenia prawidłowej, dopasowanej do sensorycznych potrzeb dziecka diety jest ocena procesów integracji sensorycznej przez wykwalifikowanego terapeutę integracji sensorycznej. Nie ma dwóch identycznych diet sensorycznych. Rekomenduje się używanie tych kart tylko pod nadzorem wykwalifikowanego terapeuty integracji sensorycznej.

79,00 zł
2 osoby kupiły
14
Przewodnik po filmowej Łodzi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik po filmowej Łodzi
Dostępny
61 szt.

Dwóch autorów, blisko 400 stron, a na nich ok. 250 tytułów filmów i seriali, ok. 300 miejsc na terenie miasta. Do tego ok. 250 zdjęć, w tym blisko sto werków i kadrów. Tak w telegraficznym skrócie można by opisać nowe wydanie Przewodnika po filmowej Łodzi. Dekadę po pierwszym wydaniu oddajemy w ręce czytelników nową wersję - poprawioną i uzupełnioną zarówno o produkcje z ostatnich 11 lat, jak również o te starsze przy których z biegiem lat udało nam się potwierdzić ich łódzkie plenery. Wstęp do książki, a także konsultacje merytoryczne zapewnił Mieczysław Kuźmicki, wieloletni dyrektor Muzeum Kinematografii. Partnerami tego wydania są Łódzka Organizacja Turystyczna, EC1 Miasto Kultury, Łódź Film Commission, Łódź Miasto Filmu UNESCO, Stare Kino Cinema Residence oraz Lecznica Pod Koniem.

42,00 zł
29,40 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,60 zł

2 osoby kupiły
15
Pluto. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluto. Tom 3
Dostępny
30 szt.

Współtwórca: Takashi Nagasaki; Koordynacja: Macoto Tezka; Współpraca Tezuka Productions. Rozwój technologiczny zawsze niesie ze sobą zmiany społeczne i ekonomiczne. Pojawia się zapotrzebowanie na nowych specjalistów, ale jednocześnie niektóre zawody zanikają. Maszyny ułatwiają życie jednym, ale koszt ich pracy bywa niższa niż ludzi, przez co niektórzy tracą zatrudnienie. Dlatego też sytuacja robotów w świecie PLUTO przypomina tę, w jakiej znajdują się imigranci w naszej rzeczywistości. Są tanią siłą roboczą, która nie zawsze jest traktowana na równi z resztą społeczeństwa. Niektórzy cieszą się z ich obecności, ale są i tacy, którzy szczerze ich nienawidzą. „Atom Żelaznoręki to jedno z nieśmiertelnych dzieł japońskiej sztuki komiksowej, stworzone przez nieodżałowanego mistrza Osamu Tezukę, którego zawsze podziwiałem. Dzieło porywa pokolenia czytelników od momentu powstania w 1950 roku do dziś. Praca nad PLUTO była dla mnie okazją, aby tchnąć nowego ducha w komiks Atom Żelaznoręki: Największy robot na Ziemi, utwór, który wzruszał mnie, gdy byłem dzieckiem”. – Naoki Urasawa „Po śmierci Osamu Tezuki nie ma japońskiej mangi. Był Leonardem Da Vincim, Goethem i Dostojewskim świata komiksu. Naoki Urasawa i ja nie chcieliśmy, aby osiągnięcia Tezuki odeszły w niepamięć, dlatego w 2003 roku, w okrągłą rocznicę urodzin głównego bohatera, z jego sztandarowego dzieła ? Atoma Żelaznorękiego, stworzyliśmy remake epizodu pod tytułem: Największy robot na Ziemi. Jakim człowiekiem był Osamu Tezuka? Co takiego chciał przekazać? Tym, których zainteresował PLUTO, polecam też pozostałe komiksy Osamu Tezuki”. – Takashi Nagasaki Osamu Tezuka (1928-1989) uważany jest za ojca japońskiego komiksu (czasami zwany jest nawet Bogiem Mangi). Człowiek wszechstronny, z wykształcenia lekarz. Trudno wymienić twórcę z Kraju Kwitnącej Wiśni, który nie inspirowałby się jego dziełami. Nie sposób też wyliczyć wszystkich znanych tytułów, jakie stworzył, ale do najbardziej rozpoznawalnych należą Atom Żelaznoręki, Black Jack, Król Dżungli oraz Budda. Jego imię nosi jedna z najbardziej prestiżowych nagród japońskiego przemysłu komiksowego. W Takarazuce mieści się Muzeum Osamu Tezuki. Naoki Urasawa urodził się w 1960 w Tokio. Sławę przyniosła mu seria YAWARA! - opowieść o dziewczynie uprawiającej judo. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych japońskich twórców komiksowych. Na Zachodzie znany głównie z ostatnich dzieł ? MONSTER, 20th Century Boys i PLUTO. Otrzymał wiele nagród i nominacji, w tym jako jedyny twórca zdobył dwukrotnie Tezuka Osamu Sh?. Wśród swoich inspiracji wymienia prace Katsushiro ?tomo (autora Akiry).

35,90 zł
28,36 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,54 zł

2 osoby kupiły
16
Sensokarty system proprioceptywny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sensokarty system proprioceptywny
Dostępny
34 szt.

SENSOKARTY to zestaw kilkudziesięciu kart z ćwiczeniami, wzbogaconych kolorowymi ilustracjami oraz opisami, które mają na celu pomoc w stworzeniu i realizacji prawidłowej diety sensorycznej oraz pomogą terapeutom i rodzicom poprowadzić i urozmaicić terapię. W każdej talii (oddzielnej dla poszczególnych systemów sensorycznych) znajduje się ok. 20 kart z ćwiczeniami. Na jednej stronie znajdziemy rysunek ćwiczenia, a na drugiej jego dokładny opis, podzielony na trzy sekcje. Pierwsza z nich (Cele) mówi o korzyściach terapeutycznych jakie możemy osiągnąć. Druga (Wskazówki) to informacje dla terapeuty, podpowiedzi jak kontrolować wykonanie ćwiczenia lub propozycje jego modyfikacji. Ostatnia sekcja (Ćwiczenie) to informacje dla dziecka jak krok po kroku wykonać ćwiczenie.

49,00 zł
2 osoby kupiły
17
Pluto. Tom 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluto. Tom 4
Dostępny
60 szt.

Współtwórca: Takashi Nagasaki; Koordynacja: Macoto Tezka; Współpraca Tezuka Productions. Czy maszyna może czuć? Czy może jej być przykro, gdy straci kogoś bliskiego? Czy ma sumienie i czy jest zdolna zabić? Autorzy „Pluto” już niejednokrotnie stawiali przed czytelnikami te pytania, ale z tomu na tom nabierają one nowego wydźwięku. Oprócz samych uczuć robotów w serii ważną rolę grają również ludzkie zachowania wobec mechanicznych stworzeń. Ludzie, jak Profesor Ochanomizu, są w stanie z zapałem próbować reanimować sztucznego psa. Inni ? z zimną krwią zatłuc człowiekokształtną maszynę. „Atom Żelaznoręki to jedno z nieśmiertelnych dzieł japońskiej sztuki komiksowej, stworzone przez nieodżałowanego mistrza Osamu Tezukę, którego zawsze podziwiałem. Dzieło porywa pokolenia czytelników od momentu powstania w 1950 roku do dziś. Praca nad PLUTO była dla mnie okazją, aby tchnąć nowego ducha w komiks Atom Żelaznoręki: Największy robot na Ziemi, utwór, który wzruszał mnie, gdy byłem dzieckiem”. – Naoki Urasawa „Po śmierci Osamu Tezuki nie ma japońskiej mangi. Był Leonardem Da Vincim, Goethem i Dostojewskim świata komiksu. Naoki Urasawa i ja nie chcieliśmy, aby osiągnięcia Tezuki odeszły w niepamięć, dlatego w 2003 roku, w okrągłą rocznicę urodzin głównego bohatera, z jego sztandarowego dzieła - Atoma Żelaznorękiego, stworzyliśmy remake epizodu pod tytułem: Największy robot na Ziemi. Jakim człowiekiem był Osamu Tezuka? Co takiego chciał przekazać? Tym, których zainteresował PLUTO, polecam też pozostałe komiksy Osamu Tezuki”. – Takashi Nagasaki Osamu Tezuka (1928-1989) uważany jest za ojca japońskiego komiksu (czasami zwany jest nawet Bogiem Mangi). Człowiek wszechstronny, z wykształcenia lekarz. Trudno wymienić twórcę z Kraju Kwitnącej Wiśni, który nie inspirowałby się jego dziełami. Nie sposób też wyliczyć wszystkich znanych tytułów, jakie stworzył, ale do najbardziej rozpoznawalnych należą Atom Żelaznoręki, Black Jack, Król Dżungli oraz Budda. Jego imię nosi jedna z najbardziej prestiżowych nagród japońskiego przemysłu komiksowego. W Takarazuce mieści się Muzeum Osamu Tezuki. Naoki Urasawa urodził się w 1960 w Tokio. Sławę przyniosła mu seria YAWARA! - opowieść o dziewczynie uprawiającej judo. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych japońskich twórców komiksowych. Na Zachodzie znany głównie z ostatnich dzieł ? MONSTER, 20th Century Boys i PLUTO. Otrzymał wiele nagród i nominacji, w tym jako jedyny twórca zdobył dwukrotnie Tezuka Osamu Sh?. Wśród swoich inspiracji wymienia prace Katsushiro ?tomo (autora Akiry)

35,90 zł
28,36 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,54 zł

2 osoby kupiły
18
Śpij, maluszku. Kołysanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śpij, maluszku. Kołysanki
Dostępny
626 szt.

Pięknie ilustrowany zbiór wierszy, kołysanek i piosenek Doroty Gellner. Książka dedykowana jest maluchom, które uwielbiają słuchać wierszowanych opowiastek przed zaśnięciem.

30,00 zł
23,70 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

2 osoby kupiły
19
Pozimnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pozimnie
Dostępny
11 szt.

Czasami najpiękniejszy raj okazuje się pułapką. Któż z nas choć raz w życiu nie marzył o tym, by „rzucić to wszystko i uciec w Bieszczady”? Karolina w ten właśnie sposób postanawia rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Szybko jednak przekonuje się, że surowe piękno natury, które na początku ją zafascynowało, kryje w sobie wiele mrocznych tajemnic. Jedną z nich poznaje, gdy trafia pod dach Adama, wdowca z trudną przeszłością. Początkowo zamknięty w sobie i zgorzkniały mężczyzna z każdym dniem coraz bardziej się przed nią otwiera, ujawniając bolesne rodzinne historie, które nie pozwalają mu na odzyskanie spokoju ducha. W urokliwym domu na odludziu zaczynają buzować emocje, powoli przeradzające się w miłość. Ale wkrótce Karolina i Adam przekonają się, że duchy przeszłości nie dają się tak łatwo przepędzić…

29,99 zł
21,89 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

2 osoby kupiły
20
Sensokarty system przedsionkowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sensokarty system przedsionkowy
Dostępny
36 szt.

SENSOKARTY to zestaw kilkudziesięciu kart z ćwiczeniami, wzbogaconych kolorowymi ilustracjami oraz opisami, które mają na celu pomoc w stworzeniu i realizacji prawidłowej diety sensorycznej oraz pomogą terapeutom i rodzicom poprowadzić i urozmaicić terapię. W każdej talii (oddzielnej dla poszczególnych systemów sensorycznych) znajduje się ok. 20 kart z ćwiczeniami. Na jednej stronie znajdziemy rysunek ćwiczenia, a na drugiej jego dokładny opis, podzielony na trzy sekcje. Pierwsza z nich (Cele) mówi o korzyściach terapeutycznych jakie możemy osiągnąć. Druga (Wskazówki) to informacje dla terapeuty, podpowiedzi jak kontrolować wykonanie ćwiczenia lub propozycje jego modyfikacji. Ostatnia sekcja (Ćwiczenie) to informacje dla dziecka jak krok po kroku wykonać ćwiczenie.

49,00 zł
2 osoby kupiły
21
Naklejki 7x18 cm Jesień Sticker Boo 483493 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki 7x18 cm Jesień Sticker Boo 483493
Sticker Boo
Dostępny
1574 szt.

Zalety produktu Naklejki STICKER BOO z grafiką z motywami Jesiennymi z pewnością przypadną do gustu dzieciakom, idealne do zdobienia rysunków, wszelkiego rodzaju prac plastycznych oraz kolekcjonowania. Dostępne w 3 odsłonach graficznych. Wymiary/waga wymiary produktu szer. x wys. cm 7x18 cm, waga produktu w opakowaniu kg 0,004 kg. Pakowane na blistrze w folijkę.

2,99 zł
2 osoby kupiły
22
Pluto. Tom 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluto. Tom 5
Dostępny
40 szt.

Współtwórca: Takashi Nagasaki; Koordynacja: Macoto Tezka; Współpraca Tezuka Productions. Najnowocześniejsze roboty na Ziemi giną jeden po drugim. Nic i nikt nie jest w stanie tego powstrzymać. Mimo że pojawiają się kolejne elementy układanki, wszystko okazuje się znacznie bardziej skomplikowane niż się początkowo wydawało. Kto za tym wszystkim stoi i kto kim kieruje? „Pluto” to seria obsypana licznymi nagrodami na całym świecie. Ten fenomen można łatwo wytłumaczyć. Za, sprawnie napisaną i świetnie narysowaną, opowieścią o robotach kryje się historia o nietolerancji i ludzkim okrucieństwie - tym co, niestety, bez względu na czas i miejsce, prawdopodobnie nigdy całkowicie nie zniknie. „Atom Żelaznoręki to jedno z nieśmiertelnych dzieł japońskiej sztuki komiksowej, stworzone przez nieodżałowanego mistrza Osamu Tezukę, którego zawsze podziwiałem. Dzieło porywa pokolenia czytelników od momentu powstania w 1950 roku do dziś. Praca nad PLUTO była dla mnie okazją, aby tchnąć nowego ducha w komiks Atom Żelaznoręki: Największy robot na Ziemi, utwór, który wzruszał mnie, gdy byłem dzieckiem”. – Naoki Urasawa „Po śmierci Osamu Tezuki nie ma japońskiej mangi. Był Leonardem Da Vincim, Goethem i Dostojewskim świata komiksu. Naoki Urasawa i ja nie chcieliśmy, aby osiągnięcia Tezuki odeszły w niepamięć, dlatego w 2003 roku, w okrągłą rocznicę urodzin głównego bohatera, z jego sztandarowego dzieła - Atoma Żelaznorękiego, stworzyliśmy remake epizodu pod tytułem: Największy robot na Ziemi. Jakim człowiekiem był Osamu Tezuka? Co takiego chciał przekazać? Tym, których zainteresował PLUTO, polecam też pozostałe komiksy Osamu Tezuki”. – Takashi Nagasaki Osamu Tezuka (1928-1989) uważany jest za ojca japońskiego komiksu (czasami zwany jest nawet Bogiem Mangi). Człowiek wszechstronny, z wykształcenia lekarz. Trudno wymienić twórcę z Kraju Kwitnącej Wiśni, który nie inspirowałby się jego dziełami. Nie sposób też wyliczyć wszystkich znanych tytułów, jakie stworzył, ale do najbardziej rozpoznawalnych należą Atom Żelaznoręki, Black Jack, Król Dżungli oraz Budda. Jego imię nosi jedna z najbardziej prestiżowych nagród japońskiego przemysłu komiksowego. W Takarazuce mieści się Muzeum Osamu Tezuki. Naoki Urasawa urodził się w 1960 w Tokio. Sławę przyniosła mu seria YAWARA! - opowieść o dziewczynie uprawiającej judo. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych japońskich twórców komiksowych. Na Zachodzie znany głównie z ostatnich dzieł ? MONSTER, 20th Century Boys i PLUTO. Otrzymał wiele nagród i nominacji, w tym jako jedyny twórca zdobył dwukrotnie Tezuka Osamu Sh?. Wśród swoich inspiracji wymienia prace Katsushiro ?tomo (autora Akiry).

35,90 zł
28,36 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,54 zł

2 osoby kupiły
23
Kakadu. Kim zostanę, gdy dorosnę? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kakadu. Kim zostanę, gdy dorosnę?
Dostępny
154 szt.

Interaktywna książka z piórem Kakadu, które uruchamia zakodowane na stronach teksty i dźwięki. W tej pełnej humoru książce dzieci wybierają, jakie czynności lubią robić najbardziej. Ten trop prowadzi je do zawodów, które mogłyby wykonywać w przyszłości. Są to bardzo różne zajęcia: takie, które wymagają brudzenia się, przebywania na świeżym powietrzu, prace głośne, ciche albo bardzo tajemnicze… Książka pobudza do kreatywnego myślenia i pozwala dzieciom dowiedzieć się więcej o sobie. Podążając za wyobraźnią, odkryją wiele ekscytujących pomysłów na przyszłą pracę. Publikacja zawiera mnóstwo różnorodnych, często zabawnych dźwięków, charakterystycznych dla poszczególnych zawodów. Na uwagę zasługuje świetna oprawa lektorska. Mali czytelnicy sprawdzą także swoją wiedzę i spostrzegawczość, odpowiadając na pytania. Do książki nie jest dołączone pióro Kakadu, które trzeba zakupić osobno.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

1 osoba kupiła
24
Przedszkolaki Sensoraki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedszkolaki Sensoraki
Dostępny
27 szt.

Myślą przewodnią tej pozycji jest terapia przez zabawę! Zawiera ona 30 scenariuszy zajęć do pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym. Każdy scenariusz posiada cele ogólne, cele szczegółowe, metody i formy pracy oraz pomoce do zajęć, które każdy terapeuta posiada lub łatwo może je wykonać. W scenariuszu znajduje się od kilku do kilkunastu propozycji ćwiczeń, a więc otrzymują Państwo około 300 autorskich ćwiczeń.Część praktyczną książki poprzedza skondensowana wiedza na temat integracji sensorycznej, po którą łatwo będzie można sięgnąć w sytuacjach problemowych. Na teorię składa się krótka informacja na temat historii powstania metody, charakterystyka podstawowych zmysłów, zaburzenia w obrębie poszczególnych zmysłów oraz przykładowy zestaw pomocy terapeutycznych przydatnych w pracy.

30,00 zł
1 osoba kupiła
25
Sensokarty system dotykowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sensokarty system dotykowy
Dostępny
50 szt.

SENSOKARTY to zestaw kilkudziesięciu kart z ćwiczeniami, wzbogaconych kolorowymi ilustracjami oraz opisami, które mają na celu pomoc w stworzeniu i realizacji prawidłowej diety sensorycznej oraz pomogą terapeutom i rodzicom poprowadzić i urozmaicić terapię. W każdej talii (oddzielnej dla poszczególnych systemów sensorycznych) znajduje się ok. 20 kart z ćwiczeniami. Na jednej stronie znajdziemy rysunek ćwiczenia, a na drugiej jego dokładny opis, podzielony na trzy sekcje. Pierwsza z nich (Cele) mówi o korzyściach terapeutycznych jakie możemy osiągnąć. Druga (Wskazówki) to informacje dla terapeuty, podpowiedzi jak kontrolować wykonanie ćwiczenia lub propozycje jego modyfikacji. Ostatnia sekcja (Ćwiczenie) to informacje dla dziecka jak krok po kroku wykonać ćwiczenie.

48,99 zł
1 osoba kupiła
26
Pluto. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluto. Tom 1
Dostępny
45 szt.

Współtwórca: Takashi Nagasaki; Koordynacja: Macoto Tezka; Współpraca Tezuka Productions. Rozwój technologiczny zawsze niesie ze sobą zmiany społeczne i ekonomiczne. Pojawia się zapotrzebowanie na nowych specjalistów, ale jednocześnie niektóre zawody zanikają. Maszyny ułatwiają życie jednym, ale koszt ich pracy bywa niższy niż ludzi, przez co niektórzy tracą zatrudnienie. Dlatego też sytuacja robotów w świecie Pluto przypomina tę, w jakiej znajdują się imigranci w naszej rzeczywistości. Są tanią siłą roboczą, która nie zawsze jest traktowana na równi z resztą społeczeństwa. Niektórzy cieszą się z ich obecności, ale są i tacy, którzy szczerze ich nienawidzą. „Atom Żelaznoręki to jedno z nieśmiertelnych dzieł japońskiej sztuki komiksowej, stworzone przez nieodżałowanego mistrza Osamu Tezukę, którego zawsze podziwiałem. Dzieło porywa pokolenia czytelników od momentu powstania w 1950 roku do dziś. Praca nad Pluto była dla mnie okazją, aby tchnąć nowego ducha w komiks Atom Żelaznoręki: Największy robot na Ziemi, utwór, który wzruszał mnie, gdy byłem dzieckiem”. – Naoki Urasawa „Po śmierci Osamu Tezuki nie ma japońskiej mangi. Był Leonardem Da Vincim, Goethem i Dostojewskim świata komiksu. Naoki Urasawa i ja nie chcieliśmy, aby osiągnięcia Tezuki odeszły w niepamięć, dlatego w 2003 roku, w okrągłą rocznicę urodzin głównego bohatera, z jego sztandarowego dzieła - Atoma Żelaznorękiego, stworzyliśmy remake epizodu pod tytułem: Największy robot na Ziemi. Jakim człowiekiem był Osamu Tezuka? Co takiego chciał przekazać? Tym, których zainteresował PLUTO, polecam też pozostałe komiksy Osamu Tezuki”. – Takashi Nagasaki Osamu Tezuka (1928-1989) uważany jest za ojca japońskiego komiksu (czasami zwany jest nawet Bogiem Mangi). Człowiek wszechstronny, z wykształcenia lekarz. Trudno wymienić twórcę z Kraju Kwitnącej Wiśni, który nie inspirowałby się jego dziełami. Nie sposób też wyliczyć wszystkich znanych tytułów, jakie stworzył, ale do najbardziej rozpoznawalnych należą Atom Żelaznoręki, Black Jack, Król Dżungli oraz Budda. Jego imię nosi jedna z najbardziej prestiżowych nagród japońskiego przemysłu komiksowego. W Takarazuce mieści się Muzeum Osamu Tezuki. Naoki Urasawa urodził się w 1960 w Tokio. Sławę przyniosła mu seria YAWARA! - opowieść o dziewczynie uprawiającej judo. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych japońskich twórców komiksowych. Na Zachodzie znany głównie z ostatnich dzieł ? MONSTER, 20th Century Boys i PLUTO. Otrzymał wiele nagród i nominacji, w tym jako jedyny twórca zdobył dwukrotnie Tezuka Osamu Sh?. Wśród swoich inspiracji wymienia prace Katsushiro ?tomo (autora Akiry).

35,90 zł
28,36 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,54 zł

1 osoba kupiła
27
Ból i depresja, wydanie 2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ból i depresja, wydanie 2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Książka Ból i depresja to praca dotycząca współwystępowania zespołów depresyjnych i objawów bólowych. W publikacji tej Czytelnik znajdzie aktualne, wyczerpujące dane zarówno na temat neurobiologicznego podłoża omawianego problemu, jak również jego następstw klinicznych u pacjentów należących do różnych grup wiekowych. Szczegółowo omówiono metody farmakoterapeutyczne i psychoterapeutyczne pozwalające pomóc chorym cierpiącym z powodu depresji i bólu. Osobne rozdziały poświecono najczęstszym interakcjom leków stosowanych w farmakoterapii bólu i depresji, a także komunikacji z pacjentem z bólem przewlekłym i depresją.

90,00 zł
67,50 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 22,50 zł

1 osoba kupiła
28
Harry Potter. Szklanka do eliksirów (400 ml) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter. Szklanka do eliksirów (400 ml)
PALADONE, 1 sztuka
Dostępny
10 szt.

Ta niesamowita szklanka ma z przodu przezroczystą butelkę na eliksir, która automatycznie przybiera kolor napoju, który właśnie nalałeś. Zawijające się tło z efektem skóry węża dodaje magicznego wykończenia. Zabawny i praktyczny upominek – szklanka do eliksirów Harry'ego Pottera jest zapakowana w pudełko prezentowe, dzięki czemu jest idealnym prezentem dla każdego fana Harry’ego Pottera, niezależnie od okazji. Szklanka świetnie nadaje się do napojów bezalkoholowych, piwa lub koktajli, ale może trzymaj się z dala od syropu ciemiernika i sproszkowanego kamienia księżycowego opisanego na etykiecie, ponieważ jest są bardzo trujące! Pojemność szklanki: 400 ml Każdy kolekcjoner gadżetów z Harrym Potterem z radością doda ten wspaniały dodatek do swojej kolekcji.

39,99 zł
35,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
29
Caravaggio. The Complete Works - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Caravaggio. The Complete Works
Dostępny
2 szt.

A Revolution in Painting The mysterious genius who transformed European art Caravaggio, or more accurately Michelangelo Merisi da Caravaggio (1571?1610), was always a name to be reckoned with. Notorious bad boy of Italian painting, the artist was at once celebrated and controversial: violent in temper, precise in technique, a creative master, and a man on the run. Today, he is considered one of the greatest influences in all art history. This edition offers a neat and comprehensive Caravaggio catalogue raisonné. Each of his paintings is reproduced from recent top-quality photography, allowing for a vivid encounter with the artist?s ingenious repertoire of looks and gestures, as well as numerous detail shots of his boundary-breaking naturalism. Five accompanying chapters trace the complete arc of Caravaggio?s career from his first public commissions in Rome through to his growing celebrity status and trace his tempestuous personal life, in which drama loomed as prominently as in his canvases.

121,00 zł
1 osoba kupiła
30
Talerzyki papierowe 20 cm, Świnka Peppa (8 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talerzyki papierowe 20 cm, Świnka Peppa (8 sztuk)
Godan, 8 sztuk
Dostępny
4 szt.

Twoje dziecko jest fanem bajki Świnka Peppa? Uwielbia oglądać przygody tej małej świnki? Jeśli tak, to papierowe talerzyki Świnka Peppa będą idealnym wyborem na urodziny Twojego malucha. Talerze papierowe z nadrukiem Peppa Pig są odpowiednie zarówno do ciepłych, jak i zimnych dań. Wyrazisty, wysokiej jakości nadruk w intensywnych barwach przyciąga wzrok i wyróżnia się w tłumie. Talerzyki powstały w 100% z papieru. Nie zawierają plastiku. Jedz i imprezuj w zgodzie z Naturą. • średnica: 20 cm • materiał: 100% papier (bez plastiku) • kształt: okrągły • kolor: różnokolorowy • nadruk: Świnka Peppa • w opakowaniu: 8 szt.

16,73 zł
15,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,74 zł

1 osoba kupiła
31
Zestaw naklejek Star Wars Baby Yoda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw naklejek Star Wars Baby Yoda
PALADONE, 4 arkusze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Ozdabiaj i personalizuj przedmioty codziennego użytku naklejkami z serialu „The Mandalorian” Każda naklejka jest zarówno wodoodporna, jak i wymienna, dzięki czemu można ich używać wielokrotnie. Świetnie nadają się również do ozdabiania wszelkiego rodzaju gadżetów, w tym smartfona, komputera, tabletu, laptopa, konsoli do gier i innych. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia! Ten pakiet oficjalnie licencjonowanych naklejek zawiera 4 arkusze z naklejkami o różnych rozmiarach i wzorach. Fani Star Wars pokochają tworzenie własnych, niepowtarzalnych przedmiotów do kolekcjonowania za pomocą tych bardzo szczegółowych naklejek, które zostały starannie zaprojektowane. Dostarczane w kolorowej kopercie z nadrukiem, stanowią świetny prezent dla każdego fana serialu „The Mandalorian” lub uniwersum Gwiezdnych Wojen. W opakowaniu znajdują się cztery arkusze Wymiary pojedynczego arkusza: 21.0 x 15.0 cm Ilość naklejek: 21

30,00 zł
27,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
32
Anatomia władzy i nowa prawica - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Anatomia władzy i nowa prawica
Dostępny
1 szt.

Jak uzdrowić polską politykę? Czego nam potrzeba, by przezwyciężyć niszczący państwo konflikt światopoglądowy? Jaka siła polityczna byłaby zdolna przywrócić poczucie, że pomimo różnic stanowimy narodową wspólnotę? Kto powinien naprawić nasze instytucje oraz na nowo określić rolę Polaków w Europie? Aleksander Hall nie tylko klarownie diagnozuje naszą rzeczywistość polityczną: działania rządu i opozycji, ale przedstawia też rozwiązania, których od kilku lat bezskutecznie poszukają demokraci przejęci kierunkiem polskiej polityki. Hall nie ma wątpliwości: Polska potrzebuje nowej propaństwowej i demokratycznej prawicy, której przedstawiciele przeciwstawią się wypaczaniu ważnych dla nich idei i wartości. Propozycja, którą opisuje w książce, stanowi najkonkretniejszy z prezentowanych dotąd sposobów zakończenia politycznego okresu „złej zmiany”. Aleksander Hall – historyk i publicysta, dr hab. nauk humanistycznych, nauczyciel akademicki, polityk, były działacz opozycji demokratycznej, minister w rządzie Tadeusza Mazowieckiego, kawaler Orderu Orła Białego, autor m.in.: Osobistej historii III Rzeczypospolitej (2011) i Złej zmiany (2016).

44,99 zł
25,64 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 19,35 zł

1 osoba kupiła
33
Schowek
3,00 zł
2,99 zł

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
34
Sclavus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sclavus
Dostępny
114 szt.

W Sclavusie Tymon Tymański opowiada historię jednej z najbarwniejszych grup artystycznych lat 80. XX wieku – trójmiejskiej Tranzytoryjnej Formacji Totart. Rozpoznaje i przywołuje jej artystycznych antenatów, opisuje happeningi i akcje, wciąga w świat własnych literackich fascynacji i muzycznych olśnień. Książki Tymańskiego nie należy jednak postrzegać jak kolejnej literackiej – zbiorowej i indywidualnej – biografii artystycznej. To pełnowartościowa beletrystyka, napisana brawurowo, z doskonałym czuciem i rozumieniem języka, pełna – także autoironicznego – poczucia humoru. W książce Tymańskiego obserwujemy, jak terapeutyczna postsztuka Totartu, zrodzona z konieczności odreagowania ponurych lat 80., czasu beznadziei i niemożności, przeradza się w Tymonowy modus. Pomieszanie wysokiego z niskim, sowizdrzalskiego z intelektualnym, mądrego z głupim znać w jego juwenilnych wierszach i prozie, słychać w muzyce yassowej, widać w filmie „Polskie gówno”. Prywatny totart Tymańskiego to świat duchowych otwarć, głębokich przyjaźni, seksualności i nieprawdopodobnych wizji. Z tła opowieści prześwieca panorama Gdańska lat 80. i 90., którą autor odmalowuje, nie stroniąc od politycznych docinek i zakulisowych anegdot. W tekście Tymona spotykają się ci, którzy historię pisali, i ci, o których ona milczy. Jest tu Lech Wałęsa i Tomek Wilmowski, anarchiści i buddyści, prałat Jankowski przepędzający przybyszów z Alfa Centauri, jest i niezapomniany mazurski minstrel Jasiu Karabin. Powieść Tymańskiego, choć nawiązuje do różnorakich tradycji literackich, wymyka się definicjom, nawet pojemnej definicji powieści postmodernistycznej. Autor nazywa swą książkę „posttotartowym imprzejawnikiem”, „profuzyjnym eposem o Totarcie – opowieścią o czasach, zjawisku, grupie waryatów i nieskrępowanej kreacji”. I właśnie „nieskrępowana kreacja” zdaje się najważniejszym kluczem do zrozumienia Totartu i Sclavusa. Tymon Tymański – songwriter, multiinstrumentalista, producent muzyczny. Prozaik, poeta, scenarzysta, dramaturg, aktor. Urodzony 30 września 1968 roku w Gdańsku. Buddysta czan, taoista naturszczyk. Adept Ścieżki Pustej Dłoni i Dłoni Wielkiej Opozycji, Gimnastyki Życiowej Energii oraz Jogi Słońca i Księżyca. Dozgonny admirator Kaszub i potajemny kochanek Morza Bałtyckiego.

59,00 zł
42,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

1 osoba kupiła
35
O rybaku i złotej rybce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O rybaku i złotej rybce
Dostępny
50 szt.

Pięknie ilustrowana kolekcja niezapomnianych baśni klasycznych.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
36
Kubek zmieniający kolor, Mandalorian (300 ml) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek zmieniający kolor, Mandalorian (300 ml)
PALADONE, 1 sztuka
Dostępny
2 szt.

Kubek zmieniający kolor z grafiką z produkcji „The Mandalorian” Wystarczy nalać gorącego napoju do jego wnętrza, aby użytkownikowi ukazała się ukryta grafika przedstawiająca Mando oraz Baby Yodę. Naczynie jest ceramiczne, białe w środku. Idealne do używania zarówno w domu, jak i w pracy, co pozwoli Ci zminimalizować zużycie jednorazowych opakowań w biurze czy zakładzie. Kubek posiada kolorowe, kartonowe pudełko, dzięki któremu idealnie sprawdzi się jako prezent. Pojemność: 300 ml

59,99 zł
53,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
37
Notes A5 Pluszowy Koala Starpak 484166 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes A5 Pluszowy Koala Starpak 484166
Starpak
Dostępny
12 szt.

Zalety produktu Notes w formacie A5 z pluszową okładką z Misiem Koala i kartkami w linie. Notes Idealny na ważne zapiski, takie jak np. daty urodzin czy imienin bliskich, terminarz spotkań lub dane kontaktowe. Zawartość zestawu notes pluszowy A5. Zapoznaj się r oacute wnież z innymi produktami Starpak Produkt wykonany z papieru oraz materiału. Wymiary/waga wymiary produktu dł. x wys. x gł. cm 15x21x3, waga produktu kg 0,29 kg. Wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 21x28x3, waga opakowania kg. 0,30. Nie odpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat. Pakowany w woreczek z zawieszką. Pakowanie w kartonie po 24/48 szt. Opis notesy i notesiki STARPAK to ponad 110 r oacute żnych modeli i wzor oacute w. Notes notesy i notesiki STARPAK to ponad 110 r oacute żnych modeli i wzor oacute w. Proste, o stonowanej kolorystyce, pokryte imitacją sk oacute ry lub 2-stronnymi cekinami, pluszowe z postaciami zabawnych zwierzak oacute w lub z motywami z ulubionych bajek notesy i pamiętniki STARPAK to niezbędny towarzysz nie tylko małego dziecka, ale r oacute wnież nastolatki. Można w nich notować ważne informacje, swoje przemyślenia i sekrety. Dzięki takiej ilości wzor oacute w i modeli każda dziewczyna znajdzie model zgodny ze swoim stylem i osobowością. Notesy STARPAK to tez najlepszy i najbardziej uniwersalny pomysł na prezent.

43,92 zł
41,72 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,20 zł

1 osoba kupiła
38
Nauczanie języków obcych w przedszkolu metodą narracyjną. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauczanie języków obcych w przedszkolu metodą narracyjną.
Dostępny
6 szt.

Metoda, w ramach której dzieciom opowiada się lub czyta historyjki czy bajki w języku obcym, wizualizując jednocześnie ich treść, to metoda narracyjna. Celem niniejszej monografii jest przybliżenie Czytelnikowi założeń teoretycznych właśnie tej metody [...], ukazanie, jak w praktyce wygląda nauczanie języków obcych metodą narracyjną na etapie przedszkolnym [...], zaprezentowanie instrumentów pomiaru sprawności językowych, które pozwolą na zmierzenie za jej pomocą nabytych przez dzieci sprawności językowych [...], a także przedstawienie wyników badań empirycznych nad efektywnością jej stosowania w nauczaniu języka obcego na etapie przedszkolnym [...]. Monografia ma stanowić przede wszystkim zachętę oraz inspirację dla wszystkich osób, które zajmują się nauczaniem języków obcych na etapie przedszkolnym, a więc nauczycieli czy lektorów, lub które będą trudniły się tym zajęciem w przyszłości, a więc studentów kierunków filologicznych o specjalności nauczycielskiej. Ponadto ma także pomóc w obaleniu powszechnie panującej opinii, że aby uczyć języka obcego w przedszkolu, nie trzeba legitymować się obszerną wiedzą z zakresu metodyki nauczania języka obcego na etapie przedszkolnym. Fragment Wstępu

33,60 zł
32,26 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,34 zł

1 osoba kupiła
39
Nauka i zabawa. Starożytność - zabawy, ćwiczenia, łamigłówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka i zabawa. Starożytność - zabawy, ćwiczenia, łamigłówki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.08

Książeczka w przystępny sposób prezentuje wiedzę na temat czasów starożytnych. Informacje podane są w formie prostych pytań i odpowiedzi, a lekturę umilają dzieciom kolorowe ilustracje.

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
40
Blood from Blood. Gabrielle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blood from Blood. Gabrielle
Dostępny
24 szt.

Szybko się przekonałam, że życie to nie bajka, a ja nie jestem księżniczką. Gabrielle, siostra Vito, Ottavio i Domenico, zgodnie z wolą ojca zostaje żoną Ignazio Carmine. Kobieta jest świadoma swoich obowiązków i mimo że nie ona wybrała dla siebie męża, z optymizmem patrzy w przyszłość, licząc, że aranżowane małżeństwo się uda. Jednak Gabrielle szybko się przekonuje, że nie będzie miała tyle szczęścia w miłości co jej bracia. Ignazio tuż po ślubie pokazuje prawdziwą twarz, której kobieta do tej pory nie znała. Od tego momentu jej życie zmienia się w koszmar. Gabrielle musi ukrywać, co dzieje się za drzwiami jej domu, i pozwala, aby mąż sprawował nad nią pełną władzę. Czy dla Gabrielle jest jeszcze ratunek? Czy posłuszna córka mafii ma szansę na ocalanie?

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

1 osoba kupiła
41
Tamagotchi Original Sunset - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tamagotchi Original Sunset
Bandai Import
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.07

Oryginalne cyfrowe zwierzątko Tamagotchi, które kochałeś w 1997 roku, powraca w oryginalnym wydaniu! Wyhoduj swojego Tamagotchi od dziecka aż do dorosłego a sposób w jaki się nim zajmiesz zdecyduje, którego z 7 dostępnych dorosłych Tamagotchi dostaniesz:Pink Glitter, Sky, Sunset, Unicorn, Sahara, Sprinkle, Plaid, Tie Dye, Galaxy czy Mermaid. Nakarm go, włącz/wyłącz światło, baw się z nim, daj mu lekarstwo, zadbaj o codzienną higienę, sprawdź jego stan zdrowia oraz go wychowaj. Posiada gry w których musisz odgadnąć, w którą stronę poruszy się Tamagotchi, lub grę liczb w której musisz odgadnąć, czy następna liczba jest większa czy mniejsza.

99,99 zł
91,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,00 zł

1 osoba kupiła
42
Po nitkach babiego lata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Po nitkach babiego lata
Dostępny
24 szt.

Byłaś onieśmielona, kiedy podawałem Ci ten malutki bukiecik różnokolorowych kwiatków, kupionych na katowickim rynku. Pomyślałem sobie wtedy, że głupi jestem, bo Ty zasługujesz na wiadro róż. To by dopiero chłopakom z Waszej szkoły gały na wierzch powychodziły. gdzie oni mają oczy? Bardzo dobrze, że ich nie mają, bo wtedy ja nie miałbym Ciebie Czekam na jutro. Może się urwiemy ze szkoły? Co Ty na to? Daj znać, gdyby Ci się mój pomysł spodobał. A jak nie, to czekam w umówionym miejscu. "W ukończonym właśnie cyklu powieści opowiadam o pierwszej miłości, czyli o najważniejszym doświadczeniu, które oby dla każdego z Was stało się źródłem wiary w to, że miłość istnieje i że nie umiera. Możliwe, że odchodzi, ale po to tylko, by odrodzić się doroślej, mniej zachłannie, bardziej tolerancyjnie i cierpliwie w innym związku. Oby więc to doświadczenie otworzyło Was do ludzi i do świata, w którym przyjdzie się zmagać z niejednym problemem." Marta Fox

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
43
Będziesz serca biciem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Będziesz serca biciem
Dostępny
95 szt.

Pełna ciepła i emocji powieść w sam raz dla młodzieży. Prześledź rozterki młodych ludzi i zobacz, jak emocje ulegają zmianie, a poszczególne uczucia ewoluują. Będziesz serca biciem to powieść młodzieżowa, przedstawiająca liczne rozterki uczuciowe nastolatków. Główna bohaterka, Jaga, uczy się w liceum we Wrocławiu. Gdziekolwiek się nie uda, tam wpada na chłopaka, który jest w równoległej klasie, Jędrka. Chociaż na początku kolega nie wzbudza w niej żadnych emocji, z czasem stają się parą. Jaga prędko odkrywa, że to, co dla Jędrka jest całkowicie normalne, dla niej wydaje się nieco dziwne. W jej umyśle pojawiają się pewne wątpliwości związane z nadmierną zazdrością chłopaka, a także z jego specyficzną wizją związku. Czy Jadze uda się odnaleźć szczęście? I czy to, co zbudowała z Jędrkiem, ma w ogóle szansę przetrwać? W powieści nie brakuje nastoletnich dylematów i wątpliwości, które często pojawiają się w przypadku pierwszych związków. Czytelnicy znajdą w niej również tematy dotyczące życia w szkolnym społeczeństwie.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
44
Clash - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Clash
Dostępny
144 szt.

Autorka bestsellerowej serii „Raw Family”! Nie zasługiwał na nią, ale jej serce już wybrało. Emily Aldrich jest zdesperowana. Musi pilnie znaleźć pracę. Oczywiście najlepiej, aby była dobrze płatna, ale teraz Emily zdecydowałaby się na jakąkolwiek posadę. Jednak kiedy w biurze pośrednictwa kolejny raz słyszy, że nic dla niej nie ma, to ją kompletnie załamuje. Przypadek sprawia, że Emily trafia na rozmowę kwalifikacyjną, na którą nie była umówiona, po czym dostaje pracę, nie wiedząc właściwie jaką. Dopiero podczas spotkania z członkami jednego z najpopularniejszych zespołów muzycznych „Left Turn” dowiaduje się, że jedzie z nimi w trasę. Mężczyźni są w porządku, oprócz jednego. Connor Clash jest opryskliwy i niemiły. Od samego początku szuka w Emily wad. Wychodzi na to, że zrobi wszystko, żeby obrzydzić dziewczynie wyjazd i tym samym szybko się jej pozbyć.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

1 osoba kupiła
45
366 obiadów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
366 obiadów
Dostępny
92 szt.

Nawet jeśli umiecie gotować i lubicie kuchnię tradycyjną, to… tak jeszcze nie gotowaliście! To nie czcze słowa – książka, którą właśnie trzymacie w dłoniach, w okresie przedwojennym stała w domu każdej szanującej się gospodyni, a nazwisko Marii Gruszeckiej unosiło się w pomieszczeniach kuchennych niczym dobry duch opiekuńczy. (…) napisałam tę książkę w celu zaradzenia rzeczywistym potrzebom – deklarowała Gruszecka w przedmowie do 366 obiadów. Jej misja była szlachetna i narodowa – nauczyć Polaków, jak gotować smacznie i zdrowo bez pomocy służby, a także zapoznać ich z oryginalnymi recepturami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Była jedną z pierwszych polskich autorek, które dostrzegły, jak ważne dla zachowania prawidłowego funkcjonowania organizmu jest przestrzeganie zasad związanych z przygotowywaniem i przechowywaniem żywności oraz racjonalnym odżywianiem. W książce 366 obiadów znajdziemy przepisy m.in. na zupy, potrawy z drobiu, wołowiny, cielęciny, wieprzowiny, baraniny, dziczyzny, ryb i raków. Usatysfakcjonowani będą również amatorzy pierogów, galaret, naleśników i sałatek. Choć w czasach Gruszeckiej wegetarianizm uznawano za zbyteczną fanaberię, w niezwykle urozmaiconym menu przewidziała ona też miejsce dla ryżu i warzyw. Wśród receptur nie mogło zabraknąć tych na słodkości i napoje – od kompotów po nalewki. Bigos litewski: Uszatkować główkę kapusty, nasolić, a gdy się uleży, dobrze wycisnąć. Pokrajać w kostkę kwaśne jabłka, ze dwie cebule, mięso wołowe gotowane, surową wieprzowinę, jeżeli jest zwierzynę, wszystko gotowane lub pieczone. Poczem warstwami układać w rondlu kapustę, jabłka, mięsiwa itp. Tak ułożona zalewa się bulionem i pod przykrywą dusi ze dwie godziny, uważając, aby się nie przypaliła. Kiedy bigos już gotów, zrobić lekką zasmażkę z łyżki mąki i z dwóch łyżek masła, wymieszać, jeszcze podgotować i dać na półmisek. Bigos taki podaje się na śniadanie, a odgrzewany zyskuje na smaku.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

1 osoba kupiła
46
Revelations Of Oblivion, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Revelations Of Oblivion, CD
Possessed, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Chant of Oblivion 2. No More Room in Hell 3. Dominion 4. Damned 5. Demon 6. Abandoned 7. Shadowcult 8. Omen 9. Ritual 10. The Word 11. Graven 12. Temple of Samael

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

47
The Comeback Special, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Comeback Special, DVD
The The, Edel
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Global Eyes 2. Sweet Bird Of Truth 3. Flesh And Bones 4. Heartland 5. Beat(en) Generation 6. Armageddon Days 7. Inertia 8. We Can’t Stop What’s Coming 9. Phantom Walls 10. Love Is Stronger 11. Dogs Of Lust 12. Helpline Operator 13. This Is The Night 14. This Is The Day 15. Soul Catcher 16. Bugle Boy 17. Beyond Love 18. Slow Emotion Replay 19. Like A Sun Rising Replay 20. Infected 21. I’ve Been Waiting For Tomorrow (Al Of My Life) 22. True Happiness 23. Uncertain Smile 24. Lonely Planet

86,90 zł
78,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,69 zł

48
Śpiworek Happy Nappers smok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śpiworek Happy Nappers smok
TM Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.08

Happy Nappers to idealna poduszka, która po rozpięciu staje się śpiworem! Poduszka i śpiwór w jednym. Idealny na nocowanie. Plusz najwyższej jakości, ultra-miękki i przytulny. Wymiar opakowania: 40x35x15,5 cm Wymiar śpiworka: 50,8 cm x 137,16

181,05 zł
162,95 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 18,10 zł

49
Śpiworek Happy Nappers Fiona fioletowy jednorożec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śpiworek Happy Nappers Fiona fioletowy jednorożec
TM Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.13

Happy Nappers to idealna poduszka, która po rozpięciu staje się śpiworem! Poduszka i śpiwór w jednym. Idealny na nocowanie. Plusz najwyższej jakości, ultra-miękki i przytulny. Wymiar opakowania: 40x35x15,5 cm Wymiar śpiworka: 50,8 cm x 137,16

181,10 zł
162,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 18,11 zł

50
Śpiworek Happy Nappers Chestnut fioletowa sowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śpiworek Happy Nappers Chestnut fioletowa sowa
TM Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

Happy Nappers to idealna poduszka, która po rozpięciu staje się śpiworem! Poduszka i śpiwór w jednym. Idealny na nocowanie. Plusz najwyższej jakości, ultra-miękki i przytulny. Wymiar opakowania: 40x35x15,5 cm Wymiar śpiworka: 50,8 cm x 137,16

227,80 zł
205,02 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 22,78 zł

51
Śpiworek Happy Nappers Nelli różowy narwal - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śpiworek Happy Nappers Nelli różowy narwal
TM Toys
Dostępny
4 szt.

Happy Nappers to idealna poduszka, która po rozpięciu staje się śpiworem! Poduszka i śpiwór w jednym. Idealny na nocowanie. Plusz najwyższej jakości, ultra-miękki i przytulny. Wymiar opakowania: 40x35x15,5 cm Wymiar śpiworka: 50,8 cm x 137,16

181,05 zł
162,95 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 18,10 zł

52
Śpiworek Happy Nappers Beeples brązowy króliczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śpiworek Happy Nappers Beeples brązowy króliczek
TM Toys
Dostępny
4 szt.

Happy Nappers to idealna poduszka, która po rozpięciu staje się śpiworem! Poduszka i śpiwór w jednym. Idealny na nocowanie. Plusz najwyższej jakości, ultra-miękki i przytulny. Wymiar opakowania: 40x35x15,5 cm Wymiar śpiworka: 50,8 cm x 137,16

211,55 zł
190,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 21,15 zł

53
Śpiworek Happy Nappers Tobi tygrys - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śpiworek Happy Nappers Tobi tygrys
TM Toys
Dostępny
7 szt.

Happy Nappers to idealna poduszka, która po rozpięciu staje się śpiworem! Poduszka i śpiwór w jednym. Idealny na nocowanie. Plusz najwyższej jakości, ultra-miękki i przytulny. Wymiar opakowania: 40x35x15,5 cm Wymiar śpiworka: 50,8 cm x 137,16

211,55 zł
190,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 21,15 zł

54
Śpiworek Happy Nappers Sammy biała foczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śpiworek Happy Nappers Sammy biała foczka
TM Toys
Dostępny
4 szt.

Happy Nappers to idealna poduszka, która po rozpięciu staje się śpiworem! Poduszka i śpiwór w jednym. Idealny na nocowanie. Plusz najwyższej jakości, ultra-miękki i przytulny. Wymiar opakowania: 40x35x15,5 cm Wymiar śpiworka: 50,8 cm x 137,16

211,55 zł
190,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 21,15 zł

55
Śpiworek Happy Nappers Benny brązowy miś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śpiworek Happy Nappers Benny brązowy miś
TM Toys
Dostępny
7 szt.

Happy Nappers to idealna poduszka, która po rozpięciu staje się śpiworem! Poduszka i śpiwór w jednym. Idealny na nocowanie. Plusz najwyższej jakości, ultra-miękki i przytulny. Wymiar opakowania: 40x35x15,5 cm Wymiar śpiworka: 50,8 cm x 137,16

211,55 zł
190,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 21,15 zł

56
Tamagotchi Original Mermaid - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tamagotchi Original Mermaid
Bandai Import
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.20

Oryginalne cyfrowe zwierzątko Tamagotchi, które kochałeś w 1997 roku, powraca w oryginalnym wydaniu! Wyhoduj swojego Tamagotchi od dziecka aż do dorosłego a sposób w jaki się nim zajmiesz zdecyduje, którego z 7 dostępnych dorosłych Tamagotchi dostaniesz:Pink Glitter, Sky, Sunset, Unicorn, Sahara, Sprinkle, Plaid, Tie Dye, Galaxy czy Mermaid. Nakarm go, włącz/wyłącz światło, baw się z nim, daj mu lekarstwo, zadbaj o codzienną higienę, sprawdź jego stan zdrowia oraz go wychowaj. Posiada gry w których musisz odgadnąć, w którą stronę poruszy się Tamagotchi, lub grę liczb w której musisz odgadnąć, czy następna liczba jest większa czy mniejsza. Produkt dla dzieci od 8 lat.

100,00 zł
92,00 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,00 zł

57
Tamagotchi Original Sprinkle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tamagotchi Original Sprinkle
Bandai Import
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.27

Oryginalne cyfrowe zwierzątko Tamagotchi, które kochałeś w 1997 roku, powraca w oryginalnym wydaniu! Wyhoduj swojego Tamagotchi od dziecka aż do dorosłego a sposób w jaki się nim zajmiesz zdecyduje, którego z 7 dostępnych dorosłych Tamagotchi dostaniesz:Pink Glitter, Sky, Sunset, Unicorn, Sahara, Sprinkle, Plaid, Tie Dye, Galaxy czy Mermaid. Nakarm go, włącz/wyłącz światło, baw się z nim, daj mu lekarstwo, zadbaj o codzienną higienę, sprawdź jego stan zdrowia oraz go wychowaj. Posiada gry w których musisz odgadnąć, w którą stronę poruszy się Tamagotchi, lub grę liczb w której musisz odgadnąć, czy następna liczba jest większa czy mniejsza. Produkt dla dzieci od 8 lat.

100,00 zł
92,00 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,00 zł

58
Tamagotchi Original Sahara - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tamagotchi Original Sahara
Bandai Import
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.15

Oryginalne cyfrowe zwierzątko Tamagotchi, które kochałeś w 1997 roku, powraca w oryginalnym wydaniu! Wyhoduj swojego Tamagotchi od dziecka aż do dorosłego a sposób w jaki się nim zajmiesz zdecyduje, którego z 7 dostępnych dorosłych Tamagotchi dostaniesz:Pink Glitter, Sky, Sunset, Unicorn, Sahara, Sprinkle, Plaid, Tie Dye, Galaxy czy Mermaid. Nakarm go, włącz/wyłącz światło, baw się z nim, daj mu lekarstwo, zadbaj o codzienną higienę, sprawdź jego stan zdrowia oraz go wychowaj. Posiada gry w których musisz odgadnąć, w którą stronę poruszy się Tamagotchi, lub grę liczb w której musisz odgadnąć, czy następna liczba jest większa czy mniejsza. Produkt dla dzieci od 8 lat.

100,00 zł
92,00 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,00 zł

59
Tamagotchi Original Plaid - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tamagotchi Original Plaid
Bandai Import
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.21

Oryginalne cyfrowe zwierzątko Tamagotchi, które kochałeś w 1997 roku, powraca w oryginalnym wydaniu! Wyhoduj swojego Tamagotchi od dziecka aż do dorosłego a sposób w jaki się nim zajmiesz zdecyduje, którego z 7 dostępnych dorosłych Tamagotchi dostaniesz:Pink Glitter, Sky, Sunset, Unicorn, Sahara, Sprinkle, Plaid, Tie Dye, Galaxy czy Mermaid. Nakarm go, włącz/wyłącz światło, baw się z nim, daj mu lekarstwo, zadbaj o codzienną higienę, sprawdź jego stan zdrowia oraz go wychowaj. Posiada gry w których musisz odgadnąć, w którą stronę poruszy się Tamagotchi, lub grę liczb w której musisz odgadnąć, czy następna liczba jest większa czy mniejsza. Produkt dla dzieci od 8 lat.

99,99 zł
91,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,00 zł

60
Tamagotchi Original Pink Glitter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tamagotchi Original Pink Glitter
Bandai Import
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.12

Oryginalne cyfrowe zwierzątko Tamagotchi, które kochałeś w 1997 roku, powraca w oryginalnym wydaniu! Wyhoduj swojego Tamagotchi od dziecka aż do dorosłego a sposób w jaki się nim zajmiesz zdecyduje, którego z 7 dostępnych dorosłych Tamagotchi dostaniesz:Pink Glitter, Sky, Sunset, Unicorn, Sahara, Sprinkle, Plaid, Tie Dye, Galaxy czy Mermaid. Nakarm go, włącz/wyłącz światło, baw się z nim, daj mu lekarstwo, zadbaj o codzienną higienę, sprawdź jego stan zdrowia oraz go wychowaj. Posiada gry w których musisz odgadnąć, w którą stronę poruszy się Tamagotchi, lub grę liczb w której musisz odgadnąć, czy następna liczba jest większa czy mniejsza.

100,00 zł
92,00 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,00 zł

61
Stress Ball Baby Yoda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stress Ball Baby Yoda
PALADONE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

Przełomowa postać z The Mandalorian, Baby Yoda jest tutaj, aby pomóc Ci się wyciszyć i zrelaksować w formie gąbeczki antystresowej. Idealny do łagodzenia niepokoju. Może pomóc Ci się skupić i poprawić koncentrację. Baby Yoda jest tak uroczy, ma uroczą małą buźkę, która wywoła uśmiech na twarzy i natychmiastowo poprawi Twój nastrój. Przydatny również do zwiększenia siły dłoni, ruchomości palców i elastyczności. Używaj go w domu, w pracy lub zabierz go ze sobą w podróż. Idealny prezent dla każdego fana The Mandalorian, a także każdego kolekcjonera gadżetów z serialu The Mandalorian a także Gwiezdnych Wojen.

49,99 zł
44,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

62
Kubek zmieniający kolor, Baby Yoda (300 ml) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek zmieniający kolor, Baby Yoda (300 ml)
PALADONE, 1 sztuka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.28

Kubek termoaktywny z Baby Yodą z serialu „Star Wars. The Mandalorian” dla fanów uniwersum gwiezdnych wojen i słodkiego malucha! Wystarczy nalać gorącego napoju do jego wnętrza, aby użytkownikowi ukazała się ukryta grafika przedstawiająca Baby Yodę. Naczynie jest ceramiczne, białe w środku. Idealne do używania zarówno w domu, jak i w pracy. Kubek posiada kolorowe, kartonowe pudełko, dzięki któremu idealnie sprawdzi się jako prezent. Pojemność: 300 ml.

50,00 zł
45,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

63
Zwierzaczki, malowanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,00 zł
2,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 1,01 zł

64
Przyjaciółki. Kolorowanka 619 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyjaciółki. Kolorowanka 619
Dostępny
20 szt.

Kolorowanka z naklejkami dla najmłodszych.

6,20 zł
4,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 1,21 zł

1 osoba kupiła
65
Przyjaciółki. Kolorowanka 618 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyjaciółki. Kolorowanka 618
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.09

Kolorwanka dla małych dziewczynek.

3,70 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,2%
oszczędzasz 0,71 zł

66
Przytulanki. Kolorowanka 617 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przytulanki. Kolorowanka 617
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Kolorowanka. Przytulanki z naklejkami.

3,70 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,2%
oszczędzasz 0,71 zł

67
Wycieczkowo. Chory kotek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wycieczkowo. Chory kotek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.16

Książka zawiera klasyczne wiersze sztandarowych polskich autorów literatury dziecięcej. Są wśród nich: Konopnicka, Fredro czy Bełza. Seria książek w wygodnym formacie idealnie sprawdzi się w podróży.

6,00 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,8%
oszczędzasz 1,01 zł

68
Magiczny świat wróżki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczny świat wróżki
Dostępny
3 szt.

Przeznaczony dla dziewczynek „Magiczny świat wróżki” to wyjątkowy album z naklejkami – zadania rozwijające spostrzegawczość i zdolności manualne przeplatają się w nim z barwną opowieścią o życiu jak z baśni. Która dziewczynka nie chciała choć przez chwilę być wróżką i jednym zaklęciem zmienić świat w piękny ogród? Te ćwiczenia z wyobraźni dopełniają piękne ilustracje i fotografie oraz bogaty zestaw naklejek. Całym rodzinom polecamy grę planszową, przy której czas zatrzyma się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

6,41 zł
5,99 zł

Rabat 6,6%
oszczędzasz 0,42 zł

69
Maluch koloruje, zeszyt 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maluch koloruje, zeszyt 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.17

Zapraszamy do zabawy w kolorowanie i malowanie. W książkach z serii „Maluch koloruje” czekają na was ilustracje do pokolorowania farbami lub kredkami oraz zabawne wierszyki o zwierzętach. Dzięki perforacji kartkę z malowanką można wyrwać z książki, a grubszy papier pozwala na malowanie obrazka farbami. „Maluch koloruje” – to radosna wyprawa do świata kolorów.

4,20 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

70
Zabawy maleństwa: Jadą, jadą misie, hop, siup! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy maleństwa: Jadą, jadą misie, hop, siup!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.25

Są takie wiersze, których nie zapomina się mimo upływu lat. Choć należą już do klasyki, nadal żyją, bawią i nie przestają uczyć. Zapraszamy do wspólnej, maluszkowo-rodzicielskiej lektury!

9,30 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,1%
oszczędzasz 1,31 zł

71
Pora na spacer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pora na spacer
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Pierwsza książeczka malucha, czyli rozkładana książeczka-harmonijka, a w niej tematyka bliska dziecku: wyjście na spacer. Na czternastu obrazkach dziecko może obejrzeć to, co jest niezbędne na udanym spacerze. Książeczkę polecamy do pierwszych wspólnych zabaw z maleństwem.

4,20 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

72
Rumiankowa SamNieWiemIle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rumiankowa SamNieWiemIle
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.15

Na samym, samiusieńkim końcu ulicy Rumiankowej stał mały, biały domek z zielonym dachem i wesoło pomalowanymi okiennicami. Nie byłoby w nim nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że dawno temu, kiedy budowane były domy przy tej ulicy, ktoś zapomniał nadać mu numer. Był więc ogromny budynek przy rumiankowej 1, różowy przy Rumiankowej 2, dwa połączone ze sobą przy Rumiankowej 3 i 4 – i na tym koniec. Kiedy ktoś chciał wysłać list do mieszkańców białego domku, pisał po prostu: Rumiankowa SamNieWiemIle i listonosz od razu wiedział, gdzie taką przesyłkę dostarczyć. Rodzina, która mieszkała na końcu ulicy Rumiankowej, również byłaby zupełnie zwyczajna, gdyby nie gadający pies i jego pan, który rozumiał mowę zwierząt…

22,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,01 zł

73
Bajkowe przedszkole, część 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkowe przedszkole, część 4
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.11

Seria „Bajkowe przedszkole” to wspaniała zabawa naklejkami, połączona z rozwiązywaniem prostych łamigłówek i ćwiczeń edukacyjnych. Bajkowe postacie – bohaterowie zadań – uatrakcyjnią dziecku zabawę z książeczkami. Walorem serii są naklejki wielokrotnego użycia oraz zmywalny papier – nieudany szlaczek można zetrzeć i napisać jeszcze raz. Książeczki przeznaczone są dla dzieci trzyletnich.

5,20 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

74
Bajkowe przedszkole, część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkowe przedszkole, część 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.16

Seria „Bajkowe przedszkole” to wspaniała zabawa naklejkami, połączona z rozwiązywaniem prostych łamigłówek i ćwiczeń edukacyjnych. Bajkowe postacie – bohaterowie zadań – uatrakcyjnią dziecku zabawę z książeczkami. Walorem serii są naklejki wielokrotnego użycia oraz zmywalny papier – nieudany szlaczek można zetrzeć i napisać jeszcze raz. Książeczki przeznaczone są dla dzieci trzyletnich.

5,20 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

75
Rekordy zwierząt. Album z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rekordy zwierząt. Album z naklejkami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.10

Rekordy zwierząt i najciekawsze miejsca na Ziemi, czyli zaskakujące ciekawostki przyrodnicze i geograficzne połączone z bogatym zestawem naklejek – niezwykłymi fotografiami, które są głównymi atrakcjami tych publikacji. Zabawa z tymi książeczkami to sposób na miłe spędzenie czasu i poszerzenie wiedzy dziecka o świecie.

4,20 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

76
Co kto robi? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co kto robi?
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.04

Seria książeczek, dzięki której dowiemy się Gdzie kto mieszka?, Co kto robi?, Co kto lubi jeść?, to kolejny krok w poznawaniu świata przez dziecko. Kolorowe ilustracje i krótkie wierszyki przybliżają ten świat, pozwalając lepiej zapamiętać wrażenie wyniesione ze spacerów, wycieczek, opowieści.

4,90 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,6%
oszczędzasz 0,91 zł

77
Superbohaterowie. Album z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Superbohaterowie. Album z naklejkami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.17

Książeczka z naklejkami dla przedszkolaków.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

78
Matematyka dla smyka, część 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka dla smyka, część 4
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Pierwsze matematyczne wyzwania: dodawanie i odejmowanie elementów, rozpoznawanie liczb, ćwiczenia na spostrzegawczość oraz logiczne myślenie.

3,70 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,2%
oszczędzasz 0,71 zł

79
Wesołe autka 280 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesołe autka 280
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.05

Książeczka do kolorowania dla najmłodszych.

2,99 zł
Powiadomienie
80
Kucyki Kolorowanka 98 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kucyki Kolorowanka 98
Dostępny
16 szt.

Kolorownka dla najmłodszych.

3,99 zł
81
Superauta z naklejkami 128 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Superauta z naklejkami 128
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.27

Kolorowanki dla najmłodszych fanów samochodów.

2,99 zł
Powiadomienie
82
Album z naklejkami. Tajemnice ssaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Album z naklejkami. Tajemnice ssaków
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.08

Seria albumów przeznaczona dla miłośników zwierząt. W książeczkach dzieci znajdą duże arkusze naklejek ze starannie dobranymi fotografiami zwierząt i ilustracjami niezwykłych stworzeń prehistorycznych. Zebrane ciekawostki oraz zabawa z naklejkami z pewnością zainteresują młodych czytelników. W serii znajdują się cztery tytuły. „Tajemnice ssaków” – ciekawostki dotyczące ssaków, począwszy od najmniejszych, kończąc na olbrzymach zamieszkujących oceany.

4,20 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

83
Kolorowanka wodna. Stroje małej księżniczki cz. 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka wodna. Stroje małej księżniczki cz. 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.18

Do zabawy z książką potrzebne są: kubek z wodą i pędzel. Zwilżone pędzlem strony kolorowanki pokryją się kolorami, dostarczając dziecku wiele radości. Ilustracje księżniczek w pięknych sukniach i strojach na różne okazje oraz zabawne wierszyki uatrakcyjnią zabawę z książką.

5,40 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,41 zł

84
Odklejam i naklejam. Lalki i królewny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odklejam i naklejam. Lalki i królewny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.02

Główną atrakcją serii „Odklejam i naklejam” jest zabawa z nalepkami wielokrotnego użytku.Jak korzystać z książeczek? Osoba dorosła czyta wypowiedzi bohaterów, w których zawarte są wskazówki, co należy przykleić w rozjaśnionych polach na ilustracji. Naklejanie zostawiamy maluchom. Dzięki naklejkom wielokrotnego użytku dzieci nie tylko rozwijają swoje zdolności manualne, ale jedną książeczką bawią się wiele razy.

5,20 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

85
Maluch poznaje. Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maluch poznaje. Zwierzęta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.09

Książeczki na folii z naklejkami wielokrotnego użytku. Dziecko poznaje zwierzęta z różnych środowisk: zoo, łąka, las, wiejska zagroda, staw, przykleja naklejki i rozwiązuje zadania, np. wskazuje mamę i dziecko, łączy zwierzątko z jego domkiem oraz rysuje szlaczki po liniach przerywanych (nieudaną linię można zetrzeć i narysować jeszcze raz). Za poprawnie wykonane zadanie czeka nagroda w postaci naklejki z napisem „Brawo!”.

5,20 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

86
Klub małej księżniczki, część 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klub małej księżniczki, część 4
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Klub małej księżniczki to książeczka z łamigłówkami dla przedszkolaków. Księżniczka Zosia zaprasza na spotkanie ze swoimi przyjaciółmi i kotkiem Psotkiem, by razem z nimi układać historyjki obrazkowe, szukać dróg przez labirynty, łączyć w pary pasujące elementy, liczyć i rysować. Pracując z książeczkami z tej serii dziecko nie tylko miło spędza czas, ale rozwija swoje umiejętności manualne i uczy się logicznego myślenia.

5,99 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,7%
oszczędzasz 1,00 zł

87
Akademia kotka Psotka, część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia kotka Psotka, część 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.19

Seria edukacyjna dla dzieci pięcioletnich. Dziecko rozwiązuje proste krzyżówki, pisze po linii przerywanej, łaczy pasujące do siebie elementy, układa historyjki obrazkowe. Zróżnicowane zadania oraz zestaw naklejek zapewnią dziecku udaną zabawę.

5,70 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,5%
oszczędzasz 0,71 zł

88
Akademia kotka Psotka, część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia kotka Psotka, część 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.01

Edukacyjne książeczki dla pięciolatka przygotowane w oparciu o program wychowania przedszkolnego. Pracując z tą serią, dziecko doskonali swoją spostrzegawczość, uczy się ustalać kolejność zdarzeń i wzbogaca słownictwo. Dołaczone zestawy naklejek dodatkowo uatrakcyjnią zabawę z książkami.

5,70 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,5%
oszczędzasz 0,71 zł

89
Malowanki ze zwierzątkami. Lato w zagrodzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanki ze zwierzątkami. Lato w zagrodzie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.28

Lato, piękna pogoda, a zwierzątka z zagrody dopadła nuda. Co teraz zrobić? Pies Barnaba na pewno znajdzie sposób na dobrą zabawę? Jaki? Przekonaj się, czytając opowiadanie, a następnie pokoloruj obrazki i uzupełnij je naklejkami.

3,10 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,5%
oszczędzasz 0,11 zł

90
Malowanki ze zwierzątkami. Daleka podróż jeża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanki ze zwierzątkami. Daleka podróż jeża
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.31

Kto chciałby razem z głównym bohaterem wybrać się w podróż do Afryki? Kto chce dowiedzieć się, co Franio zobaczy z okna samolotu i z kim zaprzyjaźni się na tajemniczym, Czarnym Kontynencie? Wystarczy przeczytać opowiadanie, a później pokolorować obrazki i przykleić dołączone naklejki.

3,10 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,5%
oszczędzasz 0,11 zł

91
W królestwie zwierząt. Dzikie zwierzęta, owady, ptaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W królestwie zwierząt. Dzikie zwierzęta, owady, ptaki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.26

Jak bogaty jest świat przyrody! Ssaki, owady, pajęczaki, stworzenia żyjące na rafie koralowej, ptaki – zapoznajcie się z bohaterami naszej książki. Posłuchajcie, jakie zwyczaje mają gepardy, sprawdźcie kto jest mistrzem świata zwierząt w skokach, przyjrzyjcie się zwierzętom o niezwykłym wyglądzie. Wędrówka przez królestwo zwierząt dostarczy niezwykłych emocji: zagłębiajmy się więc z pasją odkrywców w ten piękny, nieznany jeszcze do końca świat.

18,80 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,9%
oszczędzasz 2,81 zł

92
Co kryje się na zamku? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co kryje się na zamku?
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.23

Oto świat rycerzy, księżniczek i warownych twierdz. Nasz kartonowy zamek z pewnością zainteresuje wielu miłośników czasów tarczy i miecza. Jak w każdym porządnym zamczysku, również i tutaj pojawi się duch.

6,90 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,2%
oszczędzasz 0,91 zł

93
Malowanki ze zwierzątkami. Borsuk i bal przebierańców - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanki ze zwierzątkami. Borsuk i bal przebierańców
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

Borsuk Adaś znalazł się w kłopocie. Już niedługo bal przebierańców, a on niema jeszcze odpowiedniego stroju! I co tu zrobić? Czasu coraz mniej, a do głowy nie przychodzi żaden dobry pomysł. Może przebrać się za Indianina? Nie... Przecież Indianinem był już w zeszłym roku. Może więc... Stop! Więcej nie możemy Wam powiedzieć. O borsuku, jego stroju i balu przebierańców przeczytacie w naszej książeczce!

3,10 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,5%
oszczędzasz 0,11 zł

94
A to ciekawe... Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A to ciekawe... Zwierzęta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.09

Przekonajmy się, jak bogaty i różnorodny jest świat zwierząt! Dzięki tej książce odwiedzimy podwodne królestwo, poznamy zwyczaje lwów i dowiemy się, dlaczego krokodyle nie robią krzywdy skaczącym po nich czajkom. Przed nami 24 strony tajemnic zwierząt dużych i małych!

5,30 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,8%
oszczędzasz 0,31 zł

95
A to ciekawe... Przyroda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A to ciekawe... Przyroda
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.19

Czy wiesz, jak powstaje deszcz? Ile ramion ma śniegowa gwiazdka? Kto i kiedy po raz pierwszy wylądował na Księżycu? Jak nazywa się największa na świecie ryba? Nasza książeczka poprowadzi czytelnika przez świat, który znamy, a który wciąż jednak potrafi nas zaskakiwać i fascynować. &bdquoPrzyroda&rdquo to zbiór informacji ważnych i ciekawych &ndash każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

5,30 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,8%
oszczędzasz 0,31 zł

96
Co słychać... Na stacji paliw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co słychać... Na stacji paliw
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.12

To seria miniencyklopedii stworzona z myślą o najmłodszych czytelnikach. Maluchy znajdą w nich przystępnie podane informacje o otaczającym świecie, dzięki którym wzbogacą swoje słownictwo i zapoznają się z nową tematyką.

4,90 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,6%
oszczędzasz 0,91 zł

97
Przedszkole pod muchomorem. 5 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedszkole pod muchomorem. 5 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.27

Seria „Przedszkole Pod Muchomorem" została przygotowana w oparciu o aktualny program wychowania przedszkolnego. Bohaterami serii są cztery zwierzątka: Żabka, Jeżyk, Wiewiórka i Borsuk - przyjaciele z leśnego przedszkola. Zwierzątka wspólnie uczą się w przedszkolu, a po zajęciach razem spędzają wolny czas. Dziecko - właściciel książeczki - pomaga zwierzątkom w rozwiązywaniu zadań, ucząc się tym samym wielu nowych rzeczy: opowiada historyjki obrazkowe, poznaje pojęcia dotyczące położenia przedmiotów w przestrzeni, uczy się logicznego myślenia, ćwiczy spostrzegawczość wzrokową, poznaje figury geometryczne, rozwiązuje zagadki, poszerza zasób swojego słownictwa oraz doskonali sprawność ręki. Staranne ilustracje oraz zestaw kolorowych naklejek dodatkowo dostarczą dziecku dużo radości.

5,20 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

98
Przedszkole pod muchomorem. 3 lata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedszkole pod muchomorem. 3 lata
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.13

Seria „Przedszkole Pod Muchomorem" została przygotowana w oparciu o aktualny program wychowania przedszkolnego. Bohaterami serii są cztery zwierzątka: Żabka, Jeżyk, Wiewiórka i Borsuk - przyjaciele z leśnego przedszkola. Zwierzątka wspólnie uczą się w przedszkolu, a po zajęciach razem spędzają wolny czas. Dziecko - właściciel książeczki - pomaga zwierzątkom w rozwiązywaniu zadań, ucząc się tym samym wielu nowych rzeczy: opowiada historyjki obrazkowe, poznaje pojęcia dotyczące położenia przedmiotów w przestrzeni, uczy się logicznego myślenia, ćwiczy spostrzegawczość wzrokową, poznaje figury geometryczne, rozwiązuje zagadki, poszerza zasób swojego słownictwa oraz doskonali sprawność ręki. Staranne ilustracje oraz zestaw kolorowych naklejek dodatkowo dostarczą dziecku dużo radości.

5,20 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

99
W lesie. Podróże małe i duże - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W lesie. Podróże małe i duże
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Chcesz wiedzieć, jaki problem mają mrówki w lesie, jak wygląda praca inżyniera na budowie, co lubią robić niedźwiedzie polarne oraz jak wygląda poranek w gospodarstwie? Zapraszamy na wycieczkę edukacyjną po kartkach bogato ilustrowanych książek z serii „Podróże małe i duże”. Seria ta to nie tylko źródło wiedzy dla najmłodszych, ale także sposób na wzbogacenie słownictwa dziecka i jego zdolności manualnych - każda książeczka zawiera 56 naklejek! Różnorodne teksty oraz interesujące ilustracje zachęcą dziecko do podjęcia pierwszych prób czytania: rodzic czyta tekst, dziecko odgaduje znaczenie słowa zastąpionego obrazkiem. Wspaniała zabawa i owocna nauka w jednym!

6,50 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,8%
oszczędzasz 0,51 zł

100
Historica. Zabytkowe dworce w Polsce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historica. Zabytkowe dworce w Polsce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.05

Wiele dworców kolejowych w Polsce to prawdziwe perły architektury, na których piękno nie zawsze zwracamy uwagę. A przecież każdy z nich ma swoją duszę i niepowtarzalny charakter, kształtowany pieczołowicie na przestrzeni lat. Wraz z dynamicznym rozwojem sieci kolejowej dworce zmieniły swój kształt, większość uległa rozbudowie, przystosowując się do zwielokrotnionej liczby podróżujących. Obecnie stanowią nie tylko miejsce odprawy pociągów i pasażerów, ale również atrakcyjne powierzchnie handlowe i nierzadko centra rozrywki. Książka Zabytkowe dworce w Polsce prezentuje 21 najpiękniejszych obiektów z całego kraju. Staranne opisy przybliżają historię każdego z nich, prezentując interesujące informacje architektoniczne, oraz zaskakujące ciekawostki. Wszystkie oprawione zostały wyjątkowymi fotografiami zarówno współczesnymi, jak i tymi sprzed lat, które oddają urok tych szczególnych budowli.

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

Wróć do góry