hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.11.13

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 13 listopada 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pojazdy. Zdrapywanka z rysikiem (Anna Podgórska), na drugim Dinozaury. Zdrapywanka z rysikiem (Anna Podgórska). Kolejny produkt to Niezwykłe pojazdy. Zdrapywanka z rysikiem (Anna Podgórska) oraz Bajkowe postacie. Zdrapywanka z rysikiem (Anna Podgórska).
1
Pojazdy. Zdrapywanka z rysikiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazdy. Zdrapywanka z rysikiem
Dostępny
141 szt.

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz świat niezwykłych pojazdów. Książeczka z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to:- wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu,- sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności,- pomysł na zajęcie dziecka w czasie podróży.

22,99 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,00 zł

10 osób kupiło
2
Dinozaury. Zdrapywanka z rysikiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaury. Zdrapywanka z rysikiem
Dostępny
348 szt.

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz niezwykły świat dinozaurów. Książeczka z serii Zdrapywanka z rysikiem to: wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu, sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności, pomysł na zajęcie dziecka w czasie podróży.

22,99 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,00 zł

7 osób kupiło
3
Niezwykłe pojazdy. Zdrapywanka z rysikiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niezwykłe pojazdy. Zdrapywanka z rysikiem
Dostępny
217 szt.

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz niezwykłe i barwne pojazdy. Książeczka z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to:- wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu,- sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności,- pomysł na zajęcie dziecka w czasie podróży.

22,99 zł
15,99 zł

Rabat 30,4%
oszczędzasz 7,00 zł

6 osób kupiło
4
Bajkowe postacie. Zdrapywanka z rysikiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkowe postacie. Zdrapywanka z rysikiem
Dostępny
388 szt.

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz niezwykły świat bajkowych postaci. Książeczka z serii Zdrapywanka z rysikiem to:wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu,sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności,pomysł na zajęcie dziecka w czasie podróży.

22,99 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,00 zł

5 osób kupiło
5
Ukochane pupile. Zdrapywanka z rysikiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ukochane pupile. Zdrapywanka z rysikiem
Dostępny
221 szt.

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz niezwykły świat zwierzęcych pupili. Książeczka z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to:- wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu,- sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności,- pomysł na zajęcie dziecka w czasie podróży.

22,99 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,00 zł

5 osób kupiło
6
Sekrety szeptuch w samouzdrawianiu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekrety szeptuch w samouzdrawianiu
Dostępny
21 szt.

W książce znajdziesz alfabetyczny opis dolegliwości oraz wskazówki, co możesz zrobić wykorzystując możliwości terapii naturalnej. Przedstawione przepisy możesz łatwo zastosować. Niektóre składniki znajdziesz w gotowej postaci w aptece, inne masz już w domu albo łatwo możesz się w nie zaopatrzyć. Wiele rodzajów liści i jagód możesz też zebrać w ich środowisku naturalnym. Następnie znajdziesz wskazówki, w jaki sposób szeptuchy eliminują dane dolegliwości. Dowiesz się między innymi jak za pomocą pozytywnej energii pokonać choroby kobiece, układu hormonalnego, inwazji pasożytów czy przewodu pokarmowego.

69,60 zł
52,20 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,40 zł

3 osoby kupiły
7
Tłuszcz leczy, cukier zabija - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tłuszcz leczy, cukier zabija
Dostępny
37 szt.

Przez dziesięciolecia unikaliśmy tłuszczu, aby spełnić ogólnie przyjęte zalecenia dotyczące redukcji jego spożycia. Udało nam się zmniejszyć nasze całkowite spożycie tłuszczu i zastąpić je tak zwanymi zdrowymi węglowodanami ? przede wszystkim rafinowanymi ziarnami i cukrem. Jakie były konsekwencje dowiesz się z tej książki. Autor twierdzi, że otyłość, cukrzyca i zaburzenia metaboliczne urosły do rozmiarów epidemii. Potwierdza to licznymi badaniami. Choroby serca są nadal naszym największym zabójcą. Podporządkowaliśmy się radom ?ekspertów? i w rezultacie jesteśmy teraz bardziej chorzy niż kiedykolwiek wcześniej. Co poszło nie tak?

59,50 zł
43,44 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,06 zł

2 osoby kupiły
8
Auta. Lightning McQueen - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auta. Lightning McQueen
Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Niezwykle różnorodny asortyment nowych, znanych z filmu pojazdów w skali 1:55. Wzbogać swoją kolekcję dzięki tym autom z charakterem. Do wyboru Zygzak McQueen, Cruz Ramirez, Jackson Sztorm i inni ulubieni filmowi bohaterowie!

34,90 zł
31,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

2 osoby kupiły
9
Zwierzęta. Zdrapywanka z rysikiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzęta. Zdrapywanka z rysikiem
Dostępny
251 szt.

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz niezwykły świat zwierząt. Książeczka z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to:- wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu,- sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności,- pomysł na zajęcie dziecka w czasie podróży.

22,99 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
10
Kompulsywne objadanie się - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kompulsywne objadanie się
Dostępny
36 szt.

Lekarze alarmują: dziś u coraz większej liczby osób stwierdza się zaburzenia odżywiania. To poważny problem współczesnych czasów. Bulimia, anoreksja i kompulsywne objadanie się to najczęstsze choroby wynikające z zaburzeń łaknienia. Błędem jest myślenie, że schorzenia te dotykają nie tylko kobiety, ale również i mężczyzn. Czy zaburzenia odżywiania można pokonać? Warto poznać historię Kathryn Hansen. Autorka sama chorowała na bulimię, którą udało się jej pokonać. W tej książce dzieli się swoim doświadczeniem, rzucając nowe światło na zaburzenia odżywiania, prezentuje sprawdzoną ścieżkę ku wyzdrowieniu.

69,60 zł
50,81 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,79 zł

2 osoby kupiły
11
CDL/CDS silne wsparcie w procesie zdrowienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CDL/CDS silne wsparcie w procesie zdrowienia
Dostępny
70 szt.

Książka zawiera również dokładne informacje jak dobrać odpowiednie dawki, aby osiągnąć najlepsze efekty dla zdrowia. Substancją czynną w tym związku jest ditlenek chloru, który utlenia niemal wszystkie patogenne mikroorganizmy bez względu na to, czy są to wirusy czy grzyby. Można go też wykorzystywać z dobrym skutkiem przeciw opornym na antybiotyki szczepom bakterii. Oczyszcza również krew będąc jednocześnie całkowicie bezpiecznym dla krwinek.

59,50 zł
43,44 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,06 zł

2 osoby kupiły
12
Zwierzęta na wsi. Zdrapywanka z rysikiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzęta na wsi. Zdrapywanka z rysikiem
Dostępny
510 szt.

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz niezwykły świat wiejskich zwierzaków. Książeczka z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to:- wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu,- sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności,- pomysł na zajęcie dziecka w czasie podróży.

22,99 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
13
Zestaw dla lalki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw dla lalki
ADAR
Dostępny
3 szt.

Zestaw zawiera dużą, małą butelkę oraz smoczek dla lalki-bobasa.

9,90 zł
8,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
14
Stella (edycja polska) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stella (edycja polska)
Rebel, od 8 lat
Dostępny
72 szt.

Ruszaj zbierać światło gwiazd! Poszukiwacze gwiazd! Wyruszcie w podróż po nieboskłonie i sprowadźcie do swojego świata nieco światła. Stella to gra rywalizacyjna osadzona w Uniwersum Dixita, w której gracze interpretują ilustracje pod kątem wspólnie wylosowanego hasła. Wybieraj te same grafiki, co inni, aby zwyciężyć! Podejmuj skalkulowane ryzyko, ale uważaj, bo zachłanność może się skończyć Twoim upadkiem w odmęty ciemności! Na czym polega gra? Stella to gra skojarzeń i interpretacji. Podczas każdej rundy gracze w tajemnicy łączą kilka kart z ilustracjami, które kojarzą im się z losowo wybraną kartą hasła. Jeśli uda Ci się wybrać te same karty co pozostali gracze, stworzysz iskrę zapewniającą punkty. Z każdym kolejnym skojarzeniem Twoja szansa na stworzenie większej liczby iskier wzrasta. Pamiętaj jednak, że chciwość nie popłaca – gracz, który będzie miał zbyt wiele skojarzeń, może zdobyć mniej punktów! Istotna jest także kolejność, w której wskazywane są karty, jeden malutki błąd i odpadasz z punktowania w tej rundzie! Aby wygrać, musisz na koniec 4. rundy mieć więcej punktów iskry niż pozostali gracze. Dlaczego pokochasz tę grę? • Stella wyposażona jest w bogato ilustrowane karty, które pobudzają naszą wyobraźnię i sprzyjają wymyślaniu interesujących skojarzeń. • Dzięki temu, że podczas rozgrywki staramy się przewidzieć tok myślenia pozostałych graczy, Stella sprzyja lepszemu poznawaniu się uczestników. • Stella należy do Uniwersum Dixita, a zawarte w niej karty mogą służyć do gry w Dixit i odwrotnie! Gra zawiera pełną talię 84 kart w identycznym formacie, z tym samym tyłem, co wszystkie tytuły z serii Dixit. Zawartość opakowania: • plansza • 84 karty Dixit • 96 kart haseł • 4 karty haseł „Odkrywanie świata” • 10 kart haseł do samodzielnego uzupełnienia • 6 żetonów latarni • 4 znaczniki rundy • pionek zwiadowcy • 6 tablic suchościeralnych • tablica suchościeralna z tabelą wyników • 6 pisaków i 6 ścierek

159,95 zł
140,76 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 19,19 zł

1 osoba kupiła
15
Pod wodą. Zdrapywanka z rysikiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pod wodą. Zdrapywanka z rysikiem
Dostępny
300 szt.

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz niezwykły podwodny świat. Książeczka z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to:- wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu,- sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności,- pomysł na zajęcie dziecka w czasie podróży.

22,99 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
16
Nowotwory płuca i klatki piersiowej Wybrane zagadnienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowotwory płuca i klatki piersiowej Wybrane zagadnienia
Dostępny
151 szt.

Publikacja jest kontynuacją i zarazem nową odsłoną czasopisma wydawanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie pod tym samym tytułem. Monografia została poświęcone nowościom oraz postępom w leczeniu nowotworów płuca i klatki piersiowej. Opracowaniem poszczególnych rozdziałów zajęli się wybitni specjaliści w tej dziedzinie, którzy z dużym zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z szerokim kręgiem lekarzy pracujących z pacjentami onkologicznymi. Publikacja dedykowana jest przede wszystkim onkologom, ale poruszane w niej tematy z pewnością zainteresują też patomorfologów i pulmonologów oraz specjalistów z innych dziedzin, którzy w codziennej praktyce spotykają się z nowotworami płuca i klatki piersiowej. Wierzymy, że będzie ona służyła pomocą w codziennej praktyce klinicznej i przyczyni się do poprawy wyników leczenia chorych. SPIS ROZDZIAŁÓW Profilaktyka i czynniki ryzyka nowotworów płuca i klatki piersiowej ? Paweł Krawczyk, Tomasz Kucharczyk Leczenie adjuwanowe i neoadjuwantowe u chorych na raka płuca - nowości - Izabela Chmielewska Możliwości leczenia spersonalizowanego NDRP w kontekście nowych rejestracji EMA i FDA ? Paweł Krawczyk Nowości w leczeniu DRP ? Katarzyna Stencel Grasiczaki i inne rzadsze nowotwory obszaru klatki piersiowej - Tomasz Kubiatowski Opisy przypadków: Magdalena Wójcik-Superczyńska, Aneta Kowal, Damian Tworek

94,00 zł
72,38 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 21,62 zł

17
Twórczyni królów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twórczyni królów
Dostępny
157 szt.

Urodzony, by rządzić. Wychowany, by dominować. Karmiony bezwzględnością i ambicjami. W świecie, w którym liczą się zyski, moja rodzina posiada dosłownie wszystko, lecz ja nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Skłócony z ojcem podążam własną drogą, przez co staję się czarną owcą. Jestem zdeterminowany, by stworzyć własne imperium. Mam swoje zasady, ale Lennix Hunter stanowi wyjątek od każdej z nich. Od chwili naszego spotkania coś iskrzy między nami. Problem w tym, że moja rodzina okradała jej rodzinę, a mój ojciec jest człowiekiem, którego Lennix nienawidzi najbardziej na świecie. Kłamałem, żeby ją zdobyć, i zrobiłbym wszystko, aby ją zatrzymać. A choć ona próbuje ode mnie uciec, nie potrafi zignorować nieubłaganego magnetyzmu, który nas do siebie przyciąga.

39,90 zł
32,32 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 7,58 zł

18
Seligpreisung, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seligpreisung, CD
Popol Vuh, BMG Entertainment
Dostępny
59 szt.

Lista utworów: 1. Selig sind die, die da hungern 2. Tanz der Chassidim 3. Selig sind, die da hier weinen 4. Selig sind, die da willig arm sind 5. Selig sind, die da Leid tragen 6. Selig sind die Sanftmütigen 7. Selig sind, die da reinen Herzens sind 8. Ja, sie sollen Gottes Kinder heissen 9. Be in Love

70,90 zł
19
Agape Agape, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agape Agape, CD
Popol Vuh, BMG Entertainment
Dostępny
56 szt.

Lista utworów: 1. Hand in Hand 2. They Danced, They Laughed, as of Old 3. Love, Life, Death 4. The Christ Is Near 5. Behold, the Drover Summonds 6. Agape Agape 7. Why Do I Still Sleep 8. Circledance

70,90 zł
20
Cobra Verde, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobra Verde, CD
Popol Vuh, BMG Entertainment
Dostępny
61 szt.

Lista utworów: 1. Der Tod des Cobra Verde 2. Nachts: Schnee 3. Der Marktplatz 4. Eine andere Welt 5. Grab der Mutter 6. Om Mani Padme Hum 4 7. Sieh nicht überm Meer ist's 8. Hab Mut, bis dass die Nacht mit Ruh' und Stille kommt 9. Om Mani Padme Hum 4

70,90 zł
21
Coeur De Verre, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Coeur De Verre, CD
Popol Vuh, BMG Entertainment
Dostępny
57 szt.

Lista utworów: 1. Engel der Gegenwart 2. Blätter aus dem Buch der Kühnheit 3. Das Lied von den Hohen Bergen 4. Hüter der Schwelle 5. Der Ruf 6. Singet, denn der Gesang vertreibt die Wölfe 7. Gemeinschaft 8. Earth View

70,90 zł
22
Autohipnoza świadoma i nieświadoma - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Autohipnoza świadoma i nieświadoma
Dostępny
17 szt.

Dzięki publikacji Andrzeja Kaczorowskiego, autora licznych książek poświęconych hipnozie, każdy z nas będzie w stanie wprowadzać się w te stany w pełni świadomie i robić to w konkretnym celu. Ten wybitny psycholog, pedagog, hipnolog, doktor medycyny naturalnej i teologii oraz wykładowca Studium Psychologii Psychotronicznej przedstawia szereg ćwiczeń, dzięki którym autohipnoza stanie się praktycznym i często wykorzystywanym narzędziem. Od tej chwili zmienisz swój pogląd na leczenie hipnozą oraz autohipnozą ? przekonasz się o ich korzyściach, jakich nie zyskałeś nigdy wcześniej.

44,40 zł
33,30 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,10 zł

23
Scaled And Icy, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scaled And Icy, LP
Twenty One Pilots, Fueled By Ramen
Dostępny
300 szt.

Lista utworów: 1. Good Day 2. Choker 3. Shy Away 4. The Outside 5. Saturday 6. Never Take It 7. Mulberry Street 8. Formidable 9. Bounce Man 10. No Chances 11. Redecorate

95,90 zł
86,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,59 zł

24
Come Find Yourself. 5th Anniversary Edition, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Come Find Yourself. 5th Anniversary Edition, LP
Fun Lovin' Criminals, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.15

Lista utworów: A1 The Fun Lovin' Criminal 3:13 A2 Passive / Aggressive 3:35 A3 The Grave And The Constant 4:47 A4 Scooby Snacks 3:04 B1 Smoke 'Em 4:46 B2 Bombin' The L 3:52 B3 I Can't Get With That 4:19 B4 King Of New York 3:47 C1 We Have All The Time In The World 3:41 C2 Bear Hug 3:28 C3 Come Find Yourself 4:20 C4 Crime And Punishment 3:20 C5 Methodonia 4:05 Bonus Tracks D1 I Can't Get With That (Schmoove Version) 5:53 D2 Coney Island Girl 1:30 D3 Blues For Suckers 3:50 D4 The Fun Lovin' Criminal (Hee Haw Version) 5:03

133,90 zł
123,19 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,71 zł

25
Christmas: 10th Anniversary. Super Deluxe Editon, LP + 2 CD + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Christmas: 10th Anniversary. Super Deluxe Editon, LP + 2 CD + DVD
Michael Buble, Reprise Records
Dostępny
31 szt.

Lista utworów: CD 1: 1 It's Beginning to Look a Lot like Christmas (CD Audio) 2 Santa Claus Is Coming to Town 3 Jingle Bells (feat. The Puppini Sisters) 4 White Christmas (with Shania Twain) 5 All I Want for Christmas Is You 6 Holly Jolly Christmas 7 Santa Baby 8 Have Yourself a Merry Little Christmas 9 Christmas (Baby Please Come Home) 10 Silent Night 11 Blue Christmas 12 Cold December Night 13 I'll Be Home for Christmas 14 Ave Maria 15 Mis Deseos / Feliz Navidad (with Thalia) 16 Michael's Christmas Greeting (Hidden Track) LP 1 Let It Snow! (10th Anniversary) (CD Audio) 2 Winter Wonderland (duet with Rod Stewart) 3 The Christmas Sweater 4 Frosty the Snowman (feat. The Puppini Sisters) 5 Silver Bells (feat. Naturally 7) 6 The More You Give (The More You'll Have) 7 White Christmas CD 2 1 It's Beginning to Look a Lot like Christmas (Vinile) 2 Santa Claus Is Coming to Town (Vinile) 3 Jingle Bells (feat. The Puppini Sisters) (Vinile) 4 White Christmas (with Shania Twain) (Vinile) 5 All I Want for Christmas Is You (Vinile) 6 Holly Jolly Christmas (Vinile) 7 Santa Baby (Vinile) 8 Have Yourself a Merry Little Christmas (Vinile) 9 Christmas (Baby Please Come Home) (Vinile) 10 Silent Night (Vinile) 11 Blue Christmas (Vinile) 12 Cold December Night (Vinile) 13 I'll Be Home for Christmas (Vinile) 14 Ave Maria (Vinile) 15 Mis Deseos / Feliz Navidad (with Thalia) (Vinile) 16 Michael's Christmas Greeting (Hidden Track) (Vinile) DVD 1 DVD: The Making of Christmas

774,90 zł
712,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 61,99 zł

26
Pojazd miejski zdalnie sterowany, cysterna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazd miejski zdalnie sterowany, cysterna
Artyk
Dostępny
8 szt.

Auto – cysterna w skali 1:64 W zestawie : koparka, pilot. Funkcje : jeździ we wszystkich kierunkach, przednie światła świecą, posiada ustawianie zbieżności kół, ma ruchome elementy. Zabawka zapakowana w pudełko z plastikowym okienkiem. Wymiar opakowania : 17.0 x 16.0 x 8.0 cm. Baterie w aucie: 2 x 1,5V AA (w zestawie). Baterie w pilocie: 2 x 1,5V AA (brak w zestawie).

48,83 zł
42,48 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,35 zł

27
Pojazd miejski zdalnie sterowany, śmieciarka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazd miejski zdalnie sterowany, śmieciarka
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.27

Auto – śmieciarka w skali 1:64 W zestawie : koparka , pilot. Funkcje : jeździ we wszystkich kierunkach, przednie światła świecą, posiada ustawianie zbieżności kół, ma ruchome elementy. Zabawka zapakowana w pudełko z plastikowym okienkiem. Wymiar opakowania : 17.0 x 16.0 x 8.0 cm. Baterie w aucie : 2 x 1,5V AA (w zestawie). Baterie w pilocie:2 x 1,5V AA (brak w zestawie).

35,90 zł
31,23 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,67 zł

28
Pojazd miejski zdalnie sterowany, ciężarówka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazd miejski zdalnie sterowany, ciężarówka
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.12

Auto – ciężarówka w skali 1:64 W zestawi : koparka, pilot. Funkcje: jeździ we wszystkich kierunkach, przednie światła świecą, posiada ustawianie zbieżności kół, ma ruchome elementy. Zabawka zapakowana w pudełko z plastikowym okienkiem. Wymiar opakowania: 17.0 x 16.0 x 8.0 cm. Baterie w aucie: 2 x 1,5V AA (w zestawie). Baterie w pilocie: 2 x 1,5V AA (brak w zestawie).

33,90 zł
29,49 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,41 zł

29
Pojazd miejski zdalnie sterowany, straż pożarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazd miejski zdalnie sterowany, straż pożarna
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.16

Auto – straż pożarna w skali 1:64 W zestawie: koparka, pilot. Funkcje: jeździ we wszystkich kierunkach, przednie światła świecą, posiada ustawianie zbieżności kół, ma ruchome elementy. Zabawka zapakowana w pudełko z plastikowym okienkiem. Wymiar opakowania : 17.0 x 16.0 x 8.0 cm. Baterie w aucie: 2 x 1,5V AA (w zestawie). Baterie w pilocie: 2 x 1,5V AA (brak w zestawie).

35,90 zł
31,23 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,67 zł

30
Koparka na radio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koparka na radio
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.07

Auto – koparka w skali 1:64 W zestawie: koparka , pilot. Funkcje: jeździ we wszystkich kierunkach, przednie światła świecą, posiada ustawianie zbieżności kół, ma ruchome elementy. Zabawka zapakowana w pudełko z plastikowym okienkiem. Wymiar opakowania : 17.0 x 16.0 x 8.0 cm. Baterie w aucie : 2 x 1,5V AA (w zestawie). Baterie w pilocie: 2 x 1,5V AA (brak w zestawie).

33,90 zł
29,49 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,41 zł

31
Wywrotka na radio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wywrotka na radio
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.25

Auto – wywrotka w skali 1:64 W zestawie: koparka, pilot. Funkcje: jeździ we wszystkich kierunkach, przednie światła świecą, posiada ustawianie zbieżności kół, ma ruchome elementy. Zabawka zapakowana w pudełko z plastikowym okienkiem. Wymiar opakowania: 17.0 x 16.0 x 8.0 cm. Baterie w aucie: 2 x 1,5V AA (w zestawie). Baterie w pilocie: 2 x 1,5V AA (brak w zestawie).

33,90 zł
29,49 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,41 zł

32
Betoniarka na radio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Betoniarka na radio
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.05

Auto – betoniarka w skali 1:64 W zestawie: koparka , pilot. Funkcje: jeździ we wszystkich kierunkach, przednie światła świecą, posiada ustawianie zbieżności kół, ma ruchome elementy. Zabawka zapakowana w pudełko z plastikowym okienkiem. Wymiar opakowania : 17.0 x 16.0 x 8.0 cm. Baterie w aucie: 2 x 1,5V AA (w zestawie). Baterie w pilocie: 2 x 1,5V AA (brak w zestawie).

33,90 zł
29,49 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,41 zł

33
John Deere. Pojazdy budowlane, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
John Deere. Pojazdy budowlane, mix wzorów
Tomy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

Zabawka została zaprojektowana specjalnie z myślą o najmłodszych dzieciach. Jej przyjazny wygląd i kolorowe elementy z pewnością zachwycą Twoje dziecko. Pojazdy Przyjaciele na Farmie to świetne pierwsze zabawki dla małego rolnika. Autka są dopasowane do małych rączek dziecka. Pojazdy posiadają swobodnie toczące się koła, które zapewniają mnóstwo zabawy. Zabawki John Deere pobudzają wyobraźnię dziecka, pozwalając w bezpieczny i przyjemny sposób poznawać świat. Kolor: wielokolorowy Licencja: JOHN DEERE Uwaga! Mix wzorów, towar wysyłany losowo.

35,90 zł
34,11 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,79 zł

34
Rękawiczki narciarskie, 5 palców, damskie 18 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rękawiczki narciarskie, 5 palców, damskie 18
Scorpio
Niedostępny
Brak

- Narciarskie – grube i ciepłe. - Zapięcie – na nadgarstku, regulowane na rzep. - Antypoślizgowa, wewnętrzna strona rękawic poprawiająca chwyt. - Pięciopalczaste. - Długość od gumki w przegubie do końca środkowego palca – 18.0 cm. Rękawiczki damskie narciarskie. Wyjątkowo ciepłe, o potrójnej warstwie materiału. Model rękawic pięciopalczastych. Sprawdzą się do zimowej zabawy, na stok, a także do codziennego użytkowania. Rękawice dostępne w kolorze pastelowym fioletowym, ze wzorem modnych liści.

28,70 zł
Powiadomienie
35
Rękawiczki narciarskie, 5 palców, dziewczęce 16, turkusowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rękawiczki narciarskie, 5 palców, dziewczęce 16, turkusowe
Scorpio
Niedostępny
Brak

- Narciarskie – grube i ciepłe. - Zapięcie – na nadgarstku, regulowane na rzep. - Wykończone dzianinowym ściągaczem. - Posiadają gumowy pasek na spodniej części. - Długość od gumki w przegubie do końca środkowego palca – 16.0 cm. Rękawiczki dziewczęce narciarskie. Wyjątkowo ciepłe, o potrójnej warstwie materiału. Model dostępny w kolorze turkusowym, z kolorowymi plamkami.

27,30 zł
Powiadomienie
36
Zestaw 2 aut zdalnie sterowanych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw 2 aut zdalnie sterowanych
Artyk
Dostępny
4 szt.

Pełen zakres jazdy. Auta poruszają się we wszystkich możliwych kierunkach: do przodu, do tyłu, w prawo i lewo. Auta jeżdżą na różnych częstotliwościach, co umożliwia zorganizowanie wyścigu. Dodatkowa funkcja! Ustawianie zbieżności kół. Bez obaw - po ustawieniu zbieżności, auta będą jak nowe! Żywa kolorystyka i efektowne oświetlenie oraz nowoczesne modele aut. W zestawie: 2 auta - policja i uciekający 2 piloty, które pracują na innych częstotliwościach, piękne, duże opakowanie. Wymiary opakowania: 39.0 x 24.0 x 13.5 cm. Baterie: 12 x AA, brak w zestawie.

153,70 zł
133,72 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 19,98 zł

37
Karabin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karabin
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.12

Karabin, który ucieszy każdego chłopca, zainteresowanego militariami. Może bawić się w ćwiczenie celności.

10,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,91 zł

38
Zestaw wojskowy z dźwiękiem 160851 Artyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw wojskowy z dźwiękiem 160851 Artyk
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.08

70,90 zł
61,68 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,22 zł

39
Zabawka dźwiękowa 555372 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawka dźwiękowa 555372 ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.09

24,90 zł
22,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

40
Autobus na radio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Autobus na radio
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.14

Auto – autobus. W zestawie: koparka, pilot, ładowarka, akumulator 4,8V. Funkcje: jeździ we wszystkich kierunkach, przednie światła świecą, posiada ustawianie zbieżności kół, ma ruchome elementy. Zabawka zapakowana w pudełko z plastikowym okienkiem. Wymiar opakowania : 50.0 x 15.0 x 14.0 cm. Baterie w pilocie: 2 x 1,5V AA (brak w zestawie).

131,00 zł
113,97 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 17,03 zł

41
Krzesełko do karmienia Kiki Benji różowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krzesełko do karmienia Kiki Benji różowe
Baby Tiger
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

577,90 zł
520,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 57,79 zł

42
Krzesełko do karmienia Kiki Benji szare - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
523,90 zł
471,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 52,39 zł

43
Model U.S. M3A1 White Scout Car - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model U.S. M3A1 White Scout Car
Hobby Boss
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.05

Zestaw zawiera plastikowy model samochodu wojskowego do sklejania.Skala: 1:35

115,90 zł
104,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,59 zł

44
Rowerek biegowy Flow, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rowerek biegowy Flow, czarny
Baby Tiger
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

- Duży zakres regulacji siedziska od 31.0 cm do 40.0 cm - bez potrzeby obracania ramy, - Łatwiejszy montaż - koła są oryginalnie przymocowane do ramy i widełek, - Wysokiej jakości wykończenie rowerka: brak wystających śrub, zostały zakryte plastikowymi nakładkami, - Nowoczesny design, - Solidna, lekka konstrukcja - Kierownica z zabezpieczeniem przed upadkiem w wyniku niekontrolowanego i zbyt mocnego skrętu kierownicy, - Szerokość kierownicy: 36.0 cm, - Bezpieczne piankowe opony EVA, - Rozmiar opon: 12", - Gumowe rączki, - Ergonomiczna konstrukcja, - Lekka stalowa konstrukcja, - Wysokość siedziska 31.0-40.0 cm- dla dzieci już od 80.0 cm wzrostu, - Wysokość kierownicy 52.0-59.0 cm, - Rozwija u dzieci umiejętność utrzymywania równowagi, - Siodełko i kierownica z regulacją wysokości, - Manetki z zabezpieczeniem zsunięcia rączki dziecka, - Maks. nośność 35 kg. - Bezpieczeństwo i jakość wyrobu potwierdzone przez niezależną jednostkę certyfikującą TUV. - Produkt testowany i zatwierdzony zgodnie z europejskimi standardami bezpieczeństwa EN 71-1. - Materiały: Metalowa rama i kierownica, koła EVA, elementy z tworzyw sztucznych. - Wymiary: długość: 85.0 cm; szerokość: 37.0 cm; wysokość: 62.0 cm. - Waga: 3 kg.

192,90 zł
173,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,29 zł

45
Baby Tiger. Leżaczek bujaczek tropicana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby Tiger. Leżaczek bujaczek tropicana
Baby Tiger
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Każdy rodzic potrzebuje czasem chwili wytchnienia. Bujaczek TROPIKANA sprawi, że rodzic będzie miał wolne ręce, a maluszkom zapewni mnóstwo radości i dobrej zabawy, pozwalając im towarzyszyć swoim rodzicom. Do bujaczka dołączony jest całkowicie wypinany pałąk, do którego można przyczepić dwie zabawki: lusterko i szeleszczącą książeczkę. Leżaczek-bujaczek jest wyposażony w panel grający, który ma aż 8 przyjemnych dla ucha melodii. Można w nim także ustawić 3 poziomy wibracji działają one uspokajająco na maluszka. Za bezpieczeństwo dziecka odpowiada nie tylko wysokiej jakości stelaż, ale także bezpieczne materiały i 3-punktowe pasy z szerokim pasem krokowym. Bujaczek-leżaczek TROPICANA wykonano z łatwych w czyszczeniu, szybkoschnących materiałów. Dzięki niewielkim rozmiarom i niskiej wadze leżaczek jest łatwy do przenoszenia i wygodny do zabrania ze sobą w podróż. Do bujaka pasuje tematycznie mata TROPICANA razem stworzą przepiękny zestaw. Zalety: • panel sterujący ma 8 melodii, które zaciekawią maluszka, • bujak ma 3 poziomy regulacji natężenia wibracji, które uspokoją dziecko, • w zestawie znajduje się pałąk z 2 zabawkami (lusterko i szeleszcząca książeczka). Pałąk łatwo zdemontować, • gumowe podstawki, zapewniające stabilność leżaczka, • wyposażono go w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa z szerokim ochraniaczem krokowym, • wspomaga integrację sensoryczną dziecka i wspiera rozwój psychoruchowy, • łatwy do czyszczenia, szybkoschnący materiał, • wyprodukowany zgodnie z wymogami europejskiej normy bezpieczeństwa EN 12790, • lekki dobry na wyjazdy, • leżaczek jest utrzymany w oryginalnej, egzotycznej stylistyce. Mobilny Leżaczek-bujaczek TROPICANA ma niewielkie wymiary i jest lekki. Dzięki temu łatwo przenieść go z miejsca na miejsce - np. z pokoju dziecka do salonu czy sypialni rodziców. Oprócz tego można go wziąć ze sobą na wakacje: malec będzie szczęśliwszy, gdy będzie miał ze sobą coś znajomego. Wspiera rozwój dziecka Pałąk wyposażony jest w 2 zabawki, które wspierają rozwój psychoruchowy. Szeleszcząca książeczka i lusterko na pewno zaciekawią malucha i pozwolą mu kształtować zmysł słuchu i dotyku, z kolei przepiękna stylistyka wspomoże rozwój zmysłu wzroku. 8 melodii Leżaczek-bujaczek jest wyposażony w panel z aż 8. melodyjkami. Są ciche, przyjemne dla ucha i na pewno urozmaicą maluszkowi zabawę w bujaczku. 3 poziomy natężenia wibracji Wibracje w bujaczku uspokoją maluszka, a ponieważ każde dziecko jest inne, to leżaczek TROPICANA został wyposażony w regulację poziomu intensywności wibracji w aż 3 zakresach. Bezpieczny W trosce o bezpieczeństwo maluszków bujaczek-leżaczek wyposażono w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa z szerokim pasem krokowym, który sprawia, że dziecko jest utrzymywane w bezpiecznej pozycji. Leżaczek przeznaczony jest dla dzieci, które nie potrafią samodzielnie siadać (do około 9 kg lub 6 miesięcy). Przepiękny, oryginalny design Bujaczek TROPICANA utrzymany jest w roślinnej, tropikalnej stylistyce. Będzie dobrze komponował się we wnętrzach, urządzonych w różnych stylach. Odnajdzie się zarówno w pokoju dziecięcym, jak i w salonie. Roślinny motyw, przeplatany egzotycznymi zwierzętami, pobudzi wyobraźnię dziecka.

138,90 zł
125,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,89 zł

46
Narzędzia w walizce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Narzędzia w walizce
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.22

Zestaw dla każdego małego majsterkowicza. Zawiera między innymi piłę, śrubokręt, miarkę, śrubki.

30,90 zł
27,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,09 zł

47
Zestaw lekarski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw lekarski
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.17

Zestaw dla każdego dziecka, które w przyszłości chciałoby zostać lekarzem. W środku między innymi stetoskop, lekarstwo, strzykawka.

24,90 zł
22,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

48
Zabawka dźwiękowa - muzyczny smartfon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawka dźwiękowa - muzyczny smartfon
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.18

Grający smartfon sprawi, że dziecko poczuje się, jak dorosły - będzie miało telefon jak mama, czy tata, który wydaje dźwięki i jest dotykowy.

19,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

49
Zestaw dla lalki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw dla lalki
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.09

Zestaw dla lalki-bobasa: butelka, smoczek, pielucha i nocnik.

14,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

50
Zestaw dla lalki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw dla lalki
ADAR
Dostępny
44 szt.

Zestaw dla lalki-bobasa zawiera: butelkę, smoczek, talerzyk, widelec oraz łyżkę.

10,90 zł
9,99 zł

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,91 zł

51
Zestaw naczyń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw naczyń
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.19

Zestaw, dzięki któremu zabawa w spotkania przy herbatce stanie się jeszcze atrakcyjniejsza. Zawiera dzbanek, filiżanki i spodki oraz łyżeczki, a to wszystko w ciekawym wzorze i dziewczęcych kolorach.

46,90 zł
42,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,69 zł

52
Robot zdalnie sterowany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robot zdalnie sterowany
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.19

Ten robot może być sterowany pilotem, gra muzyczki, wydaje dźwięki, świeci, a nawet tańczy.

73,90 zł
66,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

53
Zestaw naczyń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw naczyń
ADAR
Dostępny
15 szt.

Zestaw naczyń potrzebnych w każdej kuchni małej pani domu. W zestawie między innymi czajnik, garnki, patelnia itp.

59,90 zł
53,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,99 zł

54
Zestaw kuchenny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kuchenny
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.24

Zestaw dla miłośniczki zabawy w kuchnię, dom czy restaurację. Zawiera dzbanki, cukiernicę, kubki, pucharki, talerze i sztućce.

63,90 zł
57,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,39 zł

55
Domek dla lalek 546363 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
86,90 zł
78,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,69 zł

56
Skarbonka Domek drewniany, zwierzęta, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Domek drewniany, zwierzęta, mix wzorów
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.04

Drewniana skarbonka w formie domku ze zwierzątkiem. Uwaga! Mix wzorów, towar wysyłany losowo.

7,60 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,61 zł

57
Zestaw do herbaty 204072 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,90 zł
16,99 zł

Rabat 5,1%
oszczędzasz 0,91 zł

58
Domek dla lalek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Domek dla lalek
ADAR
Dostępny
11 szt.

Zestaw zawiera domek, meble, a także zestaw figurek, przedstawiających rodzinę.

107,90 zł
97,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,79 zł

59
Zestaw piękności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw piękności
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.28

Zestaw dla każdej pięknej księżniczki. Diadem, kolczyki, a nawet różdżka z pięknym, motylim wzorem.

12,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

60
Długopis Ergo p24, cena za 1szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Ergo p24, cena za 1szt.
POLSIRHURT
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.11

2,99 zł
Powiadomienie
61
Mata edukacyjna Tropicana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata edukacyjna Tropicana
Baby Tiger
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.07

Mata edukacyjna pełni funkcję suchego basenu i maty edukacyjnej. Mata edukacyjna to dla dzieci nie tylko miejsce dobrej zabawy, ale również przestrzeń do nauki podnoszenia głowy, obracania się na plecy i raczkowania. Mata Tropicana jest pod tym względem wyjątkowa – nie tylko wyróżnia się przepięknym designem, ale również miękkimi w dotyku materiałami, które dziecko na pewno pokocha. Oprócz tego mata ma podnoszone boki, dzięki którym może pełnić funkcję suchego basenu – gdy malec już będzie stabilnie siedzieć. Do maty dołączone są 2 pałąki, na których znajdują się 4 zabawki: lusterko, szeleszcząca zabawka (żyrafa), pluszak (tygrys) oraz gryzak (tygrys). Mata pozwoli maleństwu oswoić się z otoczeniem, a także wspomoże jego rozwój sensoryczny, kształtując zmysł dotyku, wzroku i słuchu. Do maty dołączona jest miękka, pasująca stylem poduszka, ułatwiająca leżenie na brzuszku. Wymiary opakowania: 57.0 x 50.0 x 9.0 cm Wymiary produktu: 107.0 x 94.0 x 49.0 cm

146,90 zł
132,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,69 zł

62
Schowek
149,00 zł
63
Diddly Squat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diddly Squat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.05

Welcome to Clarkson's farm. It's an idyllic spot, offering picturesque views across the Cotswolds, bustling hedgerows, woodlands and natural springs. Jeremy always liked the idea being a farmer. But, while he was barrelling around the world having more fun with cars than was entirely reasonable, it seemed obvious that the actual, you know, farming was much better left to someone else Then one day he decided he would do the farming himself. After all, how hard could it be? Well . . .

76,00 zł
72,20 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,80 zł

64
Schowek
439,90 zł
373,92 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 65,98 zł

65
Schowek
583,90 zł
496,32 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 87,58 zł

66
Teczka A4, przezroczysta, zamykana, zielona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A4, przezroczysta, zamykana, zielona
KW Trade
Dostępny
13 szt.

– materiał: polipropylen, – zewnętrzna kieszeń na wizytówkę, – zamek strunowy, – format A4.

7,99 zł
67
The Penguin Modern Classics Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Penguin Modern Classics Book
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.02

The essential guide to twentieth-century literature around the world For six decades the Penguin Modern Classics series has been an era-defining, ever-evolving series of books, encompassing works by modernist pioneers, avant-garde iconoclasts, radical visionaries and timeless storytellers. This reader's companion showcases every title published in the series so far, with more than 1,800 books and 600 authors, from Achebe and Adonis to Zamyatin and Zweig. It is the essential guide to twentieth-century literature around the world, and the companion volume to The Penguin Classics Book. Bursting with lively descriptions, surprising reading lists, key literary movements and over two thousand cover images, The Penguin Modern Classics Book is an invitation to dive in and explore the greatest literature of the last hundred years.

149,00 zł
126,65 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 22,35 zł

68
The Alcorithm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Alcorithm
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.14

When it comes to what we drink, it's all too easy to stick to what we know. Yet there's a whole universe of booze just waiting to be enjoyed outside our comfort zone. This informative guide will lead you by the taste buds, using algorithms fed by your existing favourite drinks and flavours to reveal numerous others that will also suit your palate. Exploring the gamut of flavour styles, from floral and fruity to smoky and spicy, then showcasing all the drinks in which you can find them, including 40 classic cocktail recipes, The Alcorithm is powered entirely by your personal preferences. You'll never drink the same way again.

87,00 zł
82,65 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,35 zł

69
Magnetyczne pory roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnetyczne pory roku
Sevi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.27

Magnetyczne pory roku to magnetyczna zabawka zawierająca 3 różne tła oraz 75 magnetycznych elementów, które umożliwiają dzieciom naukę klasyfikacji przedmiotów zgodnie z porami roku. Sevi to produkty stworzone z drewna. Drewno zapewnia bardzo wysoką jakość, a prosta konstrukcja zabawek zapewnia wnosi walory edukacyjne, które w połączeniu z jasnymi pastelowymi kolorami przyciągają wzrok dziecka, zachęcając je do wspaniałej zabawy.

98,70 zł
Powiadomienie
70
Kozacy w Rosji Borysa Jelcyna (1989-1999) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kozacy w Rosji Borysa Jelcyna (1989-1999)
Dostępny
65 szt.

Praca dr. Leszka Szerepki to ciekawe studium rosyjskiego kozactwa - tematyki mało znanej polskiemu czytelnikowi, w szczególności polecane studentom związanym z tematyką wschodnioeuropejską w szerokim znaczeniu tego pojęcia. „Książka napisana jest potoczystym, przystępnym językiem, równie zrozumiałym dla specjalisty w kwestiach rosyjskich, jak i dla laika. Autor w bardzo jasny sposób wykłada swoje przemyślenia, dobrze widoczne są tezy, popierające je argumenty i polemiki z innymi stanowiskami. Największą zaletą tej książki jest systematyzacja wiedzy o rosyjskim kozactwie, gdyż w Polsce ten temat pozostaje całkowicie nierozpoznany naukowo. Dokonanie Autora polega nie tylko na pokazaniu meandrów procesu odradzania się kozaczyzny, ale przede wszystkim - genezy współczesnej misji kozaków, instrumentalizowanych w kraju i za granicą do realizacji polityki Kremla i działań hybrydowych. Praca nowatorska, wypełniająca lukę badawczą w polskiej historiografii. Obowiązkowa lektura dla studentów wszystkich kierunków studiów powiązanych ze wschodoznawstwem, a także dziennikarzy, którzy gubią się w gąszczu rosyjskiej problematyki i rosyjskich idei, do których m.in. należy neokozactwo”. – Dr Jolanta Darczewska; Ośrodek Studiów Wschodnich im. Marka Karpia, Dyrektor OSW (2007-2011) „Geneza kozactwa związana jest z funkcjonowaniem pogranicza państwa i państewek tatarskich, choć były fundamentalne różnice między kozactwem naddnieprzańskim i innymi częściami tego zjawiska. Kozactwo zaporoskie niezależnie od podobnych korzeni stało się zjawiskiem ściśle związanym z Rzeczpospolitą i Rusią południowo-wschodnią, wyodrębniającą się w II połowie XVII wieku w kozacką Ukrainę. Inaczej było na obszarze Rosji. Autor określa swoje zadanie jako opisanie "procesu odradzania się kozactwa w Federacji Rosyjskiej", a zakres chronologiczny zakreśla na "dekadę Jelcyna", czyli lata 1990-1999. Interesują go w szczególności ewolucja oddolnych koncepcji organizacji ruchu w zetknięciu z reakcjami władz i procesem jego instytucjonalizacji”. – Dr hab., ambasador Henryk Litwin; Studium Europy Wschodniej, Uniwersytet Warszawski „Czy ruch kozacki to efekt siły archetypów kulturowych czy inspiracja sił politycznych? Wokół niego ogniskuje się na dobrą sprawę cała narracja, a odpowiedź przynoszą tak lektura kolejnych stronic, jak i wnioski zawarte w Zakończeniu. Swoją uwagę Autor kieruje nade wszystko na relacje kozacy - państwo i państwo - kozacy, w tym na takie zagadnienia, jak: służba wojskowa, rejestr, uregulowanie spraw związanych z posiadaniem ziemi, samorząd i prawa kozaków. Inne dobrze opisane w pracy zagadnienia to: kwestia stosunku społeczeństwa rosyjskiego do ruchu kozackiego czy neokozackiego, nierzadko postrzeganego jako zdominowany przez układy towarzysko-biznesowe lub po prostu zwykły bandytyzm, rola kozaków w życiu politycznym Rosji oraz przeważnie niedane, a dyktowane interesem rozmaitych wpływowych kręgów, próby narzucenia ram prawnych”. – Prof. dr hab. Mariusz Wołos; Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie Leszek Szerepka (ur. 1964) - doktor nauk historycznych, dyplomata, publicysta, literat. Absolwent Wydziału Historycznego UW (1991). Długoletni pracownik Ośrodka Studiów Wschodnich im. Marka Karpia w Warszawie. W polskich placówkach dyplomatycznych na Wschodzie (Moskwa, Kijów i Mińsk) spędził łącznie kilkanaście lat. Ostatnio, w latach 2011-2015, ambasador RP na Białorusi. Wykładowca w Studium Europy Wschodniej UW. Autor licznych analiz i artykułów dotyczących obszaru byłego ZSRR. W 1995 roku, pod jego redakcją ukazało się opracowanie Rosyjskie ugrupowania nacjonalistyczne (OSW). Współautor książki Wyzwania Migracyjne w państwach wschodniego sąsiedztwa Unii Europejskiej (Warszawa 2007). W 2016 roku wydał w Białymstoku zbiór esejów politycznych zatytułowany Oblicza Białorusi. Prezentowana książka jest wersją pracy doktorskiej obronionej na Wydziale Historii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (2020).

50,00 zł
42,00 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 8,00 zł

71
Języki mniejszości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Języki mniejszości
Dostępny
52 szt.

Opracowanie Autorki wydane w formie podręcznika akademickiego, obejmuje badania i obserwacje nad językami pogranicza kulturowego oraz zjawiskami zachodzącymi w obszarze socjolingwistyki. Zaplanowane jako sprawozdanie z własnych badań nad światem językowym pogranicza: rosyjskiego, polskiego, ukraińskiego i rumuńskiego, ma z jednej strony ogromny walor dokumentacyjny - są to badania własne, unikatowe. Z drugiej strony książka zawiera nie tylko refleksję teoretyczną, jak opisywać i zrozumieć, ale także jak zbierać i pozyskiwać materiał lingwistyczny oraz wiązać go ze światem społecznym użytkowników języka. Co czytać, aby poznać teorię socjolingwistyki oraz jak zbierać materiał językowy i społeczny, by był przydatny dla dokumentacji zachodzących procesów językowych. „Pozycja polecana studentom oraz wszystkim zainteresowanym problematyką językową. Opracowanie ma charakter podręcznika akademickiego. Autorka już we Wstępie deklaruje, że adresatem jej rozważań są studenci, zainteresowani problematyką pogranicza kulturowego, po czym kończy każdy rozdział rodzajem streszczenia, nowocześnie przemyślanego glosariusza, który niewątpliwie pomoże w przyswojeniu pojęć i zrozumieniu opisywanych zjawisk. Praca prof. Krasowskiej będzie niewątpliwie cennym uzupełnieniem księgozbioru, z którego będą korzystali nie tylko studenci Studium Europy Wschodniej UW”. – Dr hab., prof. UJ Kazimierz Jurczak; filolog, Uniwersytet Jagielloński, Studium Europy Wschodniej UW „Obserwacje Autorki, zaplanowane jako sprawozdanie z własnych badań nad światem językowym pogranicza: rosyjskiego, polskiego, ukraińskiego i rumuńskiego, mają z jednej strony ogromny walor dokumentacyjny - są to badania własne, unikatowe. Z drugiej strony książka zawiera nie tylko refleksję teoretyczną jak opisywać i jak rozumieć, ale także jak zbierać i jak pozyskiwać materiał lingwistyczny i wiązać go ze światem społecznym użytkowników języka. Zaplanowana jako podręcznik, jako podróż do kraju socjolingwistyki, książka oferuje znacznie więcej. Jest zaproszeniem do samodzielnych badań - co czytać, aby poznać teorię socjolingwistyki oraz jak zbierać materiał językowy i społeczny, aby był przydatny dla dokumentacji zachodzących procesów językowych”. – Dr hab. Hubert Łaszkiewicz; historyk, Uniwersytet Warszawski, Studium Europy Wschodniej UW Helena Krasowska (ur. w Pance na Bukowinie) - dr hab., prof. Instytutu Slawistyki PAN. Bada i dokumentuje polski język i kulturę na Ukrainie, w Rumunii i Mołdawii, zajmuje się językowymi i kulturowymi problemami pograniczy, kwestiami mniejszości narodowych, dialektologii i socjolingwistyki. Z perspektywy dokumentacji dziedzictwa kulturowego jej prace są nowatorskie, obejmują bowiem nie tylko opracowanie istniejących fizycznie zabytków, lecz również tworzenie dokumentacji kultury niematerialnej - mowy. Autorka licznych prac naukowych i popularno-naukowych, ostatnia to: Świadectwo zanikającego języka. Mowa polska na Bukowinie: Rumunia-Ukraina. Organizatorka wielu konferencji, w tym m.in. Bukowińskich Festiwali Nauki. Laureatka wielu nagród i wyróżnień naukowych, w tym „Nagrody Przeglądu Wschodniego” (2012).

46,00 zł
38,64 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,36 zł

72
Communism and its transformation in Europe and Russia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Communism and its transformation in Europe and Russia
Dostępny
80 szt.

Ciekawe spojrzenie na czasy komunizmu w Europie i Rosji, jego transformację oraz rolę elit politycznych w tym procesie. Autor przybliża ideologię, omawia pojęcia oraz wytyka słabości „nowych demokracji”. „Autor przypisuje elitom kluczowe, czy wręcz rozstrzygające znaczenie w tworzeniu demokratycznych instytucji i konsolidacji reguł funkcjonowania demokratycznych mechanizmów. Zwraca uwagę, że do udanej demokratyzacji przyczyniła się nie tyle wymiana elit (w niektórych państwach miała ona bardzo ograniczony charakter), ile przyjęcie przez nie zasady samoograniczenia, akceptacja pluralizmu politycznego i zasady zmiany władzy w wyniku w miarę uczciwej konkurencji wyborczej. Tam gdzie elitom takiej chęci do demokratyzacji zabrakło, a więc przede wszystkim w państwach postsowieckich, doszło do instytucjonalizacji rządów autorytarnych. Z drugiej strony wskazuje na szereg słabości właściwych elitom politycznych nowych demokracji, takich jak: oportunizm, uwikłanie w nieformalne układy i powiązania, brak profesjonalizmu i podatność na to co nazywa popularnymi ideologiami. Najgroźniejszy mankament nowych demokracji widzi jednak gdzie indziej - w niestabilności systemu partyjnego”. – Dr Witold Rodkiewicz; Ośrodek Studiów Wschodnich im. Marka Karpia (OSW), Studium Europy Wschodniej, Uniwersytet Warszawski „This is a masterful summary of the communist process and the transition. The summary of communism is remarkable as it lays out the basic theories and elements of communism and its development, each of which has been the topic of a number of significant theories and books. So, for students of this area, it is an accessible and masterful summary of the issues particularly of the communist era in this area of the world. The major problem is that it lays out the terms without dealing with cases. Obviously, this comes with the territory of doing a summary of the literature. In the initial chapters, I kept thinking Wow, this really lays out all the theories. As it went into issues of public opinion and responses as well as the economy, I had the feeling that I needed more empirical data on, for instance, how people saw communism and then the transition and how that differed from country to country”. – Prof. Jane Curry; Santa Clara University, visiting professor at the Centre for East European Studies, University of Warsaw „Jerzy Maćków has written a theoretically sophisticated and empirically grounded study of communist totalitarianism and the changes it underwent to produce authoritarianism and democracy. In constructing a persuasive theory of post-communist transformation that is based on institutional, political, cultural, and historical factors, Mackow makes an important contribution to our understanding of communism and of the political systems that emerged from it”. – Prof. Alexander Motyl; professor of political science, Rutgers University-Newark Jerzy Maćków (born 1961) - studied Political Science, Philosophy and History in Poznań and Hamburg (there his teacher was Winfried Steffani). He worked at the University of the Federal Armed Forced in Hamburg and at the Viadrina-University in Frankfurt/Oder. Since 2002 he holds a Chair for Comparative Politics at the Institute for Political Science of the University of Regensburg. His research focuses on nations, societies and political systems in East Central and Eastern Europe. Resent books: Autoritarismus in Mittel- und Osteuropa (2008, editor) and Ukraine-Krise als die Krise Europas (2016).

46,00 zł
38,64 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,36 zł

73
Azerbejdżański prometeizm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Azerbejdżański prometeizm
Dostępny
60 szt.

Książka dr Shahli Kazimovej to obowiązkowa pozycja dla wszystkich zainteresowanych ruchem prometejskim, która przybliża barwną osobę Mehemmeda Emina Resulzade, jedną z najbardziej wybitnych postaci historycznych Azerbejdżanu, którego losy zawiodły również do Polski. „Praca obejmuje szereg kluczowych kwestii dla roli Resulzade: przebudzenie polityczne okresu trzech rewolucji (rosyjskiej, irańskiej i tureckiej) w pierwszym dziesięcioleciu XX stulecia - formowanie się narodowej tożsamości w muzułmańskim społeczeństwie Azerbejdżanu, rozwój inteligencji i powstawanie organizacji politycznych, różnorodne formy powiązań z sąsiednimi krajami: Iranem, Turcją i Rosją w okresie rewolucyjnych przemian oraz w latach pierwszej niepodległości Azerbejdżanu, kiedy Resulzade odgrywał czołową rolę jako przywódca”. – Prof. Tadeusz Swietochowski (1934-2017); professor emeritus, Monmouth University, New Jersey; Caspian Project, Harriman Institute, Columbia University, New York „Mehemmed Emin Resulzade, jego życie i twórczość, są jedną z tzw. białych plam historii, tematów tabu w czasach komunistycznych, o których możliwe było mówić albo negatywnie, albo nic. Wybitny emigrant polityczny, publicysta, intelektualista i działacz emigracji pozostał do śmierci na uchodźstwie, mieszkając w Stambule, Warszawie, Bukareszcie i Ankarze. Książkę Kazimovej należy rekomendować wszystkim zainteresowanym historią ruchu prometejskiego, emigracją polityczną obcokrajowców z krajów muzułmańskich do Polski, a także tym, którzy są zainteresowani przeszłością stosunków polsko-radzieckich i polsko-tureckich”. – Dr hab. Zaur Gasimov; Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität, Bonn „W literaturze naukowej występuje przekonanie, że powstanie narodów związane jest z działalnością XIX-wiecznych intelektualistów oraz tezą, że naród istnieje głównie w pismach i w sferze kulturalno-naukowej. Najbardziej popularne są teorie, że naród jest czymś wyobrażonym, a nie odwiecznym i danym. W myśleniu potocznym jest dokładnie odwrotnie. Każdy naród dąży do tego, aby mieć własne państwo. Ale rzeczywistość często jest inna - granice państw nie obejmują wszystkich członków narodu lub obejmują też inne grupy, bądź naród nie ma własnego państwa i żyje w wielu państwach? Z punktu widzenia badań historycznych ta książka wyraźnie pokazuje, czego historyk może oczekiwać od wieloaspektowo prowadzonych badań historycznych”. – Dr Dawid Kolbaia; Studium Europy Wschodniej, Uniwersytet Warszawski „Powstała praca, która może odegrać ważną rolę uzupełniającą historiografię II Rzeczypospolitej, piśmiennictwo na temat prometeizmu, w szczególności relacji polsko-zakaukaskich. Natomiast w zakresie wiedzy o jednej z najważniejszych postaci historii Azerbejdżanu - o Resulzadem, jest to pozycja podstawowa”. – Prof. dr hab. Wojciech Materski; Instytut Studiów Politycznych PAN, Warszawa Shahla Kazimova - absolwentka polonistyki na Bakińskim Uniwersytecie Słowiańskim (2002) oraz Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego (2004), doktor nauk humanistycznych (2010), wykładowca w Studium Europy Wschodniej oraz w Zakładzie Turkologii Ludów i Azji Środkowej na Wydziale Orientalistycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w badaniu procesów politycznych i społeczno-kulturowych zmian w Azerbejdżanie na początku XX wieku oraz azerbejdżańskiej emigracji antysowieckiej.

60,00 zł
50,40 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 9,60 zł

74
Schowek
10,90 zł
9,99 zł

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,91 zł

75
WELLY Motocykl Kawasaki KX250F 1:10 62813 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
62,90 zł
56,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,29 zł

76
Klocki konstrukcyjne Alleblox straż 196el. 478249 MC - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,74 zł
47,25 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,49 zł

77
Zestaw do tenisa stołowego: 2 rakietki + 3 piłeczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do tenisa stołowego: 2 rakietki + 3 piłeczki
POLSIRHURT
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.01

19,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

78
Bibuła marszczona pastel 25x200 5szt mix kolorów cena za opakowanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,90 zł
8,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

79
Terraformacja Marsa. Big Storage Box + elementy 3D - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terraformacja Marsa. Big Storage Box + elementy 3D
Rebel, od 12 lat
Dostępny
31 szt.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Terraformacja Marsa (edycja Gra Roku).Eleganckie pudełko do przechowywania gry wraz z dodatkami i ekskluzywne trójwymiarowe kafelki.Terraformacja Marsa: Big Storage Box to wyjątkowy zestaw akcesoriów zamkniętych w ogromnym, wytrzymałym pudełku, które pomieści elementy gry Terraformacja Marsa i wszystkich dodatków. Dodatkowo produkt został wyposażony w wygodny system wyprasek oraz pudełek, które ułatwią przygotowanie stołu do rozgrywki i uporządkują elementy podczas zmagań z przystosowywaniem Marsa do zamieszkania.Terraformacja Marsa: Big Storage Box zawiera: - ponad 90 kafelków i znaczników 3D, - 3 nowe karty projektów, - 2 pudełka na karty, - 18 separatorów do kart, - 5 pojemników na kostki gracza oraz 2 pojemniki na surowce, - system przechowywania dla elementów 3D, pudełek na karty, gry, rozszerzeń do niej i dodatków.Zestaw NIE zawiera: - gry Terraformacja Marsa ani dodatków, - metalowych kosteczek, - znacznika pierwszego gracza, - kolorowych koszulek na karty, - stateczków do dodatku Kolonie, - pakietu promocyjnego z kartami,- dostępnych w kampanii produktu na platformie Kickstarter.

449,95 zł
395,96 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 53,99 zł

80
Night&Day globus podświetlany polityczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Night&Day globus podświetlany polityczny
Nova Rico
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Podświetlany globus Night&Day firmy Nova Rico to doskonały dowód na to, że z połączenia ziemi i nieba można stworzyć coś niesamowitego. Kula o średnicy 30 cm przy wyłączonej lampce ukazuje aktualną mapę polityczną świata w języku polskim, natomiast po podświetleniu ukaże się nam mapa astralna, która odkryje przed Twoim dzieckiem piękno gwiezdnych konstelacji.Ten edukacyjny globus dla dzieci przeznaczony jest dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej, którzy zaczynają poznawać polityczny podział świata. Podświetlany globus polityczny jest interesującą pomocą dydaktyczną, która może być wykorzystywana zarówno w trakcie szkolnych zajęć, jak i w domu gdzie pomoże utrwalić przerobiony w szkole materiał. Dzięki atrakcyjnej, przykuwającej uwagę formie globus ten zachęci Twoje dziecko do poznawania nowych faktów z zakresu geografii i astronomii.Oprócz typowo edukacyjnych walorów produkt ten dzięki staranności wykonania może z powodzeniem stać się ozdobą każdego dziecięcego pokoju, a roztaczane przez globus ciepłe światło nadaje pomieszczeniu przytulny klimat, dzięki czemu sprawdzi się on jako oryginalna nocna lampka, która pozwoli dzieciom śnić o dalekich podróżach.Globusy edukacyjne Nova Rico to nieoceniona i sympatyczna pomoc w nauce geografii, która być może obudzi w dzieciach życiową pasję i zachęci je do odkrywania świata. Ze względu na atrakcyjne wzornictwo oraz wysoką jakość wykonania będą one doskonałym uzupełnieniem aranżacji wnętrza pokoju lub biura. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości produkty Nova Rico to globusy na lata, które są doskonałym pomysłem na prezent na każdą okazję od Świąt Bożego Narodzenia po imieniny lub urodziny.Wykorzystana w tym modelu kula o średnicy 30 cm została zamocowana na plastikowej podstawce i otoczona plastikowym meridianem, dzięki czemu produkt jest niezwykle lekki, więc bez zbędnego wysiłku można przestawić go z miejsca na miejsce. Globus wyposażony jest już w żarówkę, którą w razie potrzeby można w łatwy sposób wymienić. Wysokość 38 cm pozwala na dogodne ustawienie go na biurku lub półce.

209,99 zł
184,79 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 25,20 zł

81
Kalendarz 2022 A4 - ogrody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Kalendarz 2022 A4 - ogrody
Dostępny
1 szt.

Cechy produktu: • kalendarz ścienny, 13-planszowy, • format po rozłożeniu 29.0 x 41.0 cm, • okładka wydrukowana na kredzie matowej o gramaturze 300 g/m2 i uszlachetniona lakierem, • środkowe plansze wydrukowane na kredzie matowej o gramaturze 250 g/m2, • podgląd poprzedniego i następnego miesiąca, • imieniny, • święta państwowe, kościelne oraz zwyczajowe, • miejsce na notatki przy każdym miesiącu, • skrócone kalendarze roczne oraz notatki i numery telefonów, • nazwy miesięcy w języku polskim, angielskim i niemieckim, • spirala srebrna, • idealny do użytku firmowego i domowego.

15,60 zł
10,76 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 4,84 zł

82
Beanie Boos Fiona - Różowy kot 15cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beanie Boos Fiona - Różowy kot 15cm
Meteor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

Beanie Boos Fiona - Różowy kot 15cmStarannie wykonana z wysokiej jakości materiałów, urocza i miękka w dotyku maskotka TY- idealna do przytulania!

27,95 zł
25,71 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,24 zł

83
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, słoneczniki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, słoneczniki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Kalendarz ścienny na 2022 rok z grafiką przedstawiającą jesienny krajobraz • wymiar całkowity: 29.5 x 80.0 cm • pasek z okienkiem Główka: • wymiar: 29.5 x 21.0 cm • z efektem wypukłości • druk 4/0 + folia błysk Plecy: • wymiar 29.5 x 59.0 cm Kalendarium: • wymiar: 28.0 x 21.0 cm x 3 • z numeracją tygodni i polskimi imionami • języki PL, GB, D, RUS

10,80 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,5%
oszczędzasz 0,81 zł

84
Anno 1800 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anno 1800
Galakta, od 12 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

Rozwiń swoją wyspę macierzystą i zapewnij jej dostęp do nowych gałęzi przemysłu. Musisz jednak planować każdy ruch z wyprzedzeniem, konkurencja nie śpi! Czy będziesz w stanie zdobyć niezbędne surowce, zgłębić tajemnice Starego Świata i wyruszyć na niejedną ekspedycję, aby odkryć wyspy Nowego Świata? Pozyskaj farmerów, robotników, rzemieślników, inżynierów, a nawet inwestorów, aby twoja wyspa stała się prawdziwą potęgą! W Anno 1800 Grze planszowej gracze rozbudowują własne wyspy, na których wznoszą nowe budynki oraz statki, a także rozwijają możliwości handlu. Jednocześnie muszą zaspokajać potrzeby populacji wyspy oraz wypełniać ważne misje. Ten z nich, który na końcu gry będzie miał najwięcej punktów wpływu, zostanie zwycięzcą!

239,90 zł
223,11 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 16,79 zł

85
Piękno rzeczy. Książka do pisania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piękno rzeczy. Książka do pisania
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.09

Rzeczy są wehikułem pamięci, iskrą wzniecającą płomień wyobraźni, a może i czymś więcej. Może w niewytłumaczalny sposób naprawdę niosą w sobie ślady dotknięć, cienie spojrzeń, atomy ludzkich istot, które dawno przeminęły. O różnych obliczach rzeczy w książce tej piszą Tessa Capponi-Borawska, Jacek Dehnel, Grzegorz Piątek i Marcin Wicha. Znalazło tutaj schronienie także kilkanaście cytatów, pokazujących, jak przedmioty otaczane są namysłem pisarzy. I fotografie, uwieczniające rzeczy, ale też same w sobie będące martwą naturą, czy mówiąc ładniej: still life, cichym życiem. – ze Wstępu Andrzeja Franaszka

44,00 zł
31,68 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

86
A Sentimental Christmas With Nat King Cole And Friends: Cole Classics Reimagined. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
60,90 zł
59,68 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,22 zł

87
B-Sides & Rarities: Part II (Deluxe Edition). CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

Wróć do góry