hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.11.05

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 5 listopada 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się My, trans (Piotr Jacoń), na drugim Puzzle 1000 elementów. Kocie wakacje (Trefl). Kolejny produkt to Puzzle 1000 elementów. Podwodne życie (Trefl) oraz Klocki drewniane Tetris zwierzęta 482402 (Mega Creative).
1
My, trans - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My, trans
Dostępny
162 szt.

„Moje życie jest jak poruszanie się po labiryncie. Jest tyle elementów, tyle zmiennych – takich śrubek, które w każdej chwili mogą się odkręcić i wypaść. Człowiek cały czas jest skupiony i rozgląda się po tym labiryncie i ciągle sprawdza, czy wszystkie te śrubki są podokręcane. Bo jak któraś wypadnie, to może się stać coś złego. Zacznie się hejt. Pogarda. Zupełnie niedawno zacząłem mieć problemy z kośćmi. Poszedłem do dobrej warszawskiej poradni osteoporozy. Wchodzę do lekarza. W gabinecie na ścianie święty obrazek, na biurku krzyżyk… I znów to samo pytanie o leki. I znów moja odpowiedź. Gdy ten lekarz usłyszał moją historię, automatycznie zaczął do mnie mówić: proszę pani… Pan doktor powołał się na klauzulę sumienia. (…) Założył kartę pacjenta i w rubryce »płeć« wpisał: kobieta. Imię wpisał męskie. A płeć żeńską. Twierdził, że inaczej nie może. Że sumienie i wiara nie pozwalają mu patrzeć na mnie inaczej. A dodam, że patrzył z pogardą. I poczuciem wyższości”. Są w różnym wieku, mają odmienne zainteresowania, wykształcenie, pracują w różnych zawodach, studiują. A jednak łączy ich wiele – są transpłciowi. Stale towarzyszy im lęk, samotność, poczucie zagubienia. Cierpią na depresje, a nierzadko podejmują próby samobójcze. Boli ich brak tolerancji i zrozumienia w społeczeństwie. A pragną tak niewiele: żyć normalnie. Oto poruszający zbiór wywiadów z osobami transpłciowymi, przełamujący tabu i otwierający oczy na potrzeby drugiego człowieka. Piotr Jacoń – dziennikarz TVN 24. Autor m.in. reportażu o rodzicach osób transpłciowych „Wszystko o moim dziecku”. Pracował w Radiu Plus, Radiu Gdańsk i w „Dzienniku Bałtyckim”. Mieszka w Gdyni. Jest ojcem dwóch córek: Heleny i Wiktorii.

44,99 zł
27,44 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 17,55 zł

29 osób kupiło
2
Puzzle 1000 elementów. Kocie wakacje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Kocie wakacje
Trefl, 1000
Dostępny
52 szt.

Seria Hidden Shapes to podwójna dawka zabawy. Układaj puzzle i odkrywaj ukryte kształty. Kocie wakacje kryją w sobie 10 unikatowych kształtów, które widoczne są dopiero po ułożeniu puzzli. Baw się dobrze i znajdź je wszystkie!

24,90 zł
21,66 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,24 zł

26 osób kupiło
3
Puzzle 1000 elementów. Podwodne życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Podwodne życie
Trefl, 1000
Dostępny
72 szt.

Seria Hidden Shapes to podwójna dawka zabawy. Układaj puzzle i odkrywaj ukryte kształty. Podwodne życie kryje w sobie 10 unikatowych kształtów, które widoczne są dopiero po ułożeniu puzzli. Baw się dobrze i znajdź je wszystkie!

24,90 zł
21,66 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,24 zł

21 osób kupiło
4
Klocki drewniane Tetris zwierzęta 482402 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki drewniane Tetris zwierzęta 482402
Mega Creative
Dostępny
144 szt.

Drewniane klocki to bardzo wytrzymała zabawka, która będzie towarzyszyć dziecku przez długi czas. Elementy w kształcie zwierząt posłużą młodszym do nauki gatunków, kolorów oraz liczenia. Dla starszych dzieci klocki tetris to okazja do rozwoju koncentracji, umiejętności logicznego myślenia oraz znajdowania odpowiednich elementów. Wymiary: 18.0 x 27.0 cm

37,90 zł
28,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,47 zł

12 osób kupiło
5
Supermoce sztuki. Fantastyczna historia sztuki dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Supermoce sztuki. Fantastyczna historia sztuki dla dzieci
Dostępny
69 szt.

Niezwykła podróż przez dzieje sztuki, podczas której dzieci poznają wielkich artystów i artystki, światowe arcydzieła i zrozumieją moc sztuki. Zabawna forma tej wciągającej opowieści pozwala młodym czytelnikom odkrywać tajemnice sztuki i rozwijać artystyczną wrażliwość. Lord Alfa i madame Omega to para złoczyńców, którzy nienawidzą sztuki! Podróżują w czasie i przestrzeni, by niszczyć wszystko, co piękne. Nie wiedzą jednak, że każdy artysta i każda artystka ma unikalną supermoc, która pomaga im pokonać zło i na zawsze zapisać się w historii. Co się stanie, gdy złoczyńcy spróbują wymazać uśmiech Mony Lizy? W jaki sposób van Gogh stracił ucho? Który malarz zamieniał ludzi w warzywa? To unikalna opowieść o historii sztuki, w której przede wszystkim liczy się sztuka, a nie historia. Przeżyj fantastyczną przygodę w świecie wybitnych artystów i artystek z różnych epok, takich jak Leonardo da Vinci, Henri Matisse czy Frida Kahlo. Moc sztuki jest niezniszczalna i nigdy nie przeminie! Wyjątkowa edycja w dużym formacie i twardej oprawie pełna barwnych ilustracji prezentujących znane arcydzieła, uzupełniona o chronologiczną prezentację artystów oraz ich dokonań.

49,99 zł
29,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 20,00 zł

11 osób kupiło
6
Puzzle 600 elementów. Słodkie marzenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 600 elementów. Słodkie marzenie
Trefl, 600
Dostępny
109 szt.

Crazy Shapes! to najbardziej szalona seria puzzli na świecie, w której: puzzle mają zwariowany, niestandardowy kształt, nie ma żadnych prostych linii, krawędź obrazu jest zakręcona i nieregularna.

24,90 zł
21,66 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,24 zł

11 osób kupiło
7
Mali wielcy. Marilyn Monroe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mali wielcy. Marilyn Monroe
Dostępny
242 szt.

Mała Norma Jeane chciała, żeby jej imię znalazło się kiedyś na dużym ekranie. Większość swojego trudnego dzieciństwa spędziła w sierocińcach i rodzinach zastępczych. Dzięki talentowi i wytrwałości osiągnęła sławę, spełniając swoje marzenia pod przybranym bajecznym nazwiskiem: Marilyn Monroe. Została gwiazdą filmową, modelką, piosenkarką i producentką. To historia poszukującej miłości i akceptacji małej dziewczynki, która stała się jedną z największych gwiazd w dziejach kina oraz ikoną kultury popularnej, zdobywając serca i uznanie ludzi na całym świecie. „Mali Wielcy” - bestsellerowa seria uznana przez krytyków i uwielbiana przez czytelników na całym świecie! Galeria inspirujących postaci i setki książek, książeczek i gier sprzedawanych w milionach egzemplarzy - teraz w języku polskim! Poznaj niezwykłe historie wybitnych osób - od malarek, muzyków, projektantek po naukowców, polityków, sportowców i odkrywczynie! Wszyscy zapisali się w dziejach świata, a każde z nich było kiedyś dzieckiem, które miało marzenia. Wyjątkowa seria, która zainspiruje dziecko w każdym wieku - od najmłodszego do wczesnoszkolnego. Niezwykłe historie pisane przystępnym językiem pozwolą dziecku utożsamić się z wielkimi postaciami i czerpać z nich wzorce, jak pasja, wytrwałość i odwaga w dążeniu do celu, niezbędne, by osiągnąć w przyszłości spełnienie i życiowy sukces! Na końcu każdej książki znajduje się biografia wraz z datami, faktami, ciekawostkami i autentycznymi zdjęciami bohatera opowieści zapewniająca wartościowy element edukacyjny. Prosty, wciągający przekaz, piękna kolorowa grafika i duża czcionka czynią z serii „Mali Wielcy” idealną lekturę zarówno do wspólnego czytania z dzieckiem, jak i do nauki samodzielnego czytania. Twarda i szyta oprawa zapewniają doskonałą trwałość. Stwórzmy nowe pokolenie wielkich ludzi, którzy zmienią świat: Teraz mali - wkrótce wielcy!

39,99 zł
23,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 16,00 zł

10 osób kupiło
8
Folia do laminowania A4 100szt GRAND - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Folia do laminowania A4 100szt GRAND
Grand
Dostępny
118 szt.

do zastosowania w technice laminacjido wszelkiego typu dokumentów oraz zdjęćlaminowanie chroni dokumenty przed zabrudzeniem, uszkodzeniem oraz zalaniembłyszczącado formatu A4 216 x 303 mm80 mikronów100 arkuszy

50,48 zł
9 osób kupiło
9
Najgorsi nauczyciele świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najgorsi nauczyciele świata
Dostępny
210 szt.

Zbiórka na apel! Kadra pedagogiczna zasługuje na naganę! Myślisz, że masz miernych nauczycieli? Nie oceniaj ich tak surowo! Poczekaj, aż wpadniesz na konsultacje do tego pokoju nauczycielskiego. Oto dziesięć opowiadań o najwredniesiejszych belfrach. Sprawią one, że w radosnych podskokach pobiegniesz do swojej szkoły. Doktor Dreszcz to pół człowiek, pół potwór… Za nim czai się Panna Wnerw. Jest ZAWSZE wściekła i wpada w szał kar… A tam ktoś schował się w szufladzie. To pan Strachulski. Przerażają go… jego uczniowie! Miliony czytelników pokochały historie o Najgorszych dzieciach świata, więc przyszedł czas, aby dołączyła do nich kolekcja opowieści o najpodlejszych dorosłych wszech czasów. Spisał ją na podstawie szkolnych wspomnień David Walliams, a ubarwił kolorami genialny Tony Ross.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

9 osób kupiło
10
Pakiet. Uwikłanie / Ziarno prawdy / Gniew - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet. Uwikłanie / Ziarno prawdy / Gniew
Dostępny
61 szt.

Uwikłanie Pierwszy tom znakomitej trylogii o prokuratorze Szackim! Wysoki, szczupły, w nienagannie skrojonym garniturze i wkurzony, że znowu kogoś zamordowano po siedemnastej prokurator zaczyna nowe śledztwo. W klasztorze w centrum Warszawy ginie jeden z uczestników niekonwencjonalnej terapii grupowej, a Szacki wikła się w sprawę, której tajemnic pilnie strzegą siły potężniejsze niż rodzina. Ziarno prawdy Druga część bestsellerowej trylogii o prokuratorze Szackim! Wiosna 2009 roku, rozczarowany prokurator żegna się z Warszawą i przenosi się do Sandomierza. Tam spada na niego śledztwo w sprawie dziwacznego morderstwa cenionej działaczki społecznej. Szacki musi zmierzyć się ze ścianą milczenia i medialną gorączką. I z historią, która wydarzyła się przeszło sześćdziesiąt lat wcześniej… Gniew Gniew to pożegnanie z Szackim, jednym z najbardziej znanych bohaterów kryminalnych w Polsce, dostrzeżonym i docenionym na świecie, co potwierdzają recenzje i wyróżnienia dla kolejnych wydań książek Zygmunta Miłoszewskiego za granicą. Prestiżowy „Publisher’s Weekly” w recenzji Uwikłania napisał, że czytelnicy będą chcieli kontynuacji losów prokuratora Szackiego. I trochę żal, że autor – równie stanowczo jak swego czasu Artur Conan Doyle – obwieścił koniec przygód swojego bohatera!25 listopada 2013 r. prokurator Teodor Szacki zostaje wezwany do zrujnowanego bunkra koło poniemieckiego szpitala miejskiego w Olsztynie. W czasie robót drogowych odnaleziono tam stary szkielet. Szacki bezrefleksyjnie „odfajkowuje Niemca”, jak się tutaj nazywa wojenne szczątki, i każe przekazać je uczelni medycznej, gdzie wiecznie brakuje eksponatów do celów dydaktycznych. Nie przypuszcza, że to, co wydawało się końcem rutynowej procedury, jest początkiem najtrudniejszej sprawy w jego prokuratorskiej karierze. Sprawy, która pozbawi go prawniczego dystansu, zmusi do wyborów ostatecznych i okaże się ostatnim dochodzeniem prokuratora Teodora Szackiego.

89,99 zł
78,29 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 11,70 zł

6 osób kupiło
11
Puzzle 1000 elementów. Zatoka świetlików - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Puzzle 1000 elementów. Zatoka świetlików
Cherry Pazzi, 1000
Dostępny
15 szt.

Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych oraz okazja do wspólnego spędzenia czasu.

40,50 zł
26,73 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 13,77 zł

6 osób kupiło
12
Manga. Kurs rysunku delux - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Manga. Kurs rysunku delux
Dostępny
109 szt.

Znana japońska artystka mangi, międzynarodowa instruktorka i ilustratorka Nao Yazawa poprowadzi cię krok po kroku przez wszystkie etapy rysowania mangi, od tworzenia postaci po konstruowanie fabuły i storyboardów. Dzięki temu szczegółowemu przewodnikowi poznasz każdy aspekt rysowania mangi, w tym pozy, ruch, perspektywę i rekwizyty. Naukę zaczniesz od szkicowania, nauczysz się dodawać tusz, kolory, efekty specjalne i wykończenia, by na końcu stworzyć dynamiczne postacie i wciągające historie. Znajdziesz tu również wskazówki, jak nadać postaciom żywą mimikę i jak tworzyć mangowe tła w rysunku perspektywicznym. Dzięki komiksowej formie ten poradnik sprawi, że poznawanie rysunku manga będzie zabawą i przyjemnością. Naucz się od mistrzyni, jak dobrze rysować mangę!

49,99 zł
35,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

5 osób kupiło
13
Oddycham i znowu wszystko gra! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oddycham i znowu wszystko gra!
Dostępny
114 szt.

Książka na chwile smutne i radosne oraz wszystkie pomiędzy nimi Książka obrazkowa z prostym tekstem i rymowankami poświęcona emocjom i radzeniu sobie z nimi za pomocą oddechu. Każdy z nas doświadcza gniewu, smutku, lęku, niepewności i wielu nieprzyjemnych uczuć, które przychodzą i odchodzą, tak jak powietrze wpływa do naszego ciała z wdechem i wypływa z wydechem. Książka pomaga rozpoznawać emocje i to, co w związku z nimi czujemy w ciele, a także uczy przy wykorzystaniu wyobraźni i prostych technik oddechowych neutralizować nieprzyjemne doznania i odnajdować wewnętrzny spokój. Dla dzieci 3–6 lat.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

5 osób kupiło
14
Sfora. Tom 5. Bezkresne jezioro - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sfora. Tom 5. Bezkresne jezioro
Dostępny
238 szt.

Nadciąga ostateczna Nawałnica. W pojedynkę nikt nie ujdzie z życiem! Fuks i jego kompani pokonali psy Terrora, lecz w ich nowym świecie wciąż kryje się mnóstwo zagrożeń. Sfora dociera na brzeg dziwnego jeziora, które wydaje się rozpościerać bez końca. Fuks odkrywa smutną prawdę, że pożywienia nie wystarczy dla wszystkich, a woda wokoło jest niezdatna do picia. Opuszczone obozowisko Długonogich może okazać się wybawieniem, ale też i pułapką… Choć nadchodzi zima i psom coraz trudniej znaleźć schronienie, alfa dba przede wszystkim o własne potrzeby. Gdy Psy Bojowe próbują zmieść sforę alfy z powierzchni ziemi, Fuks stara się zapewnić przyjaciołom bezpieczeństwo. Dręczą go jednak wizje Nawałnicy Psów – potwornej bitwy, która z dnia na dzień jest coraz bliżej.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

4 osoby kupiły
15
Puzzle 1000 elementów. Ogród moich marzeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Puzzle 1000 elementów. Ogród moich marzeń
Cherry Pazzi, 1000
Dostępny
6 szt.

Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych oraz okazja do wspólnego spędzenia czasu.

40,50 zł
26,73 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 13,77 zł

4 osoby kupiły
16
Przechytrzyć diabła. Sekret wolności i sukcesu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przechytrzyć diabła. Sekret wolności i sukcesu
Dostępny
52 szt.

Dzięki wyjątkowemu stylowi autora, lektura tej książki wciągnie cię i poruszy bardziej, niż mógłbyś się tego spodziewać. Jest to jeden z najśmielszych i najbardziej inspirujących poradników. Napisany w 1938 r. przez bestsellerowego autora motywacyjnego, filozofa sukcesu oraz trenera rozwoju osobistego – Napoleona Hilla, który teraz powraca i zdradza ci tajemnicę sukcesu! Książka ma charakter wywiadu z Diabłem. Autor zdradza, gdzie on mieszka, dlaczego istnieje i jak przejmuje kontrolę nad ludzkim umysłem. Co więcej, ujawnia, w jaki sposób z pomocą 7 praw dobra, możesz go przechytrzyć we własnym życiu i osiągnąć szczęście, bogactwo, sukces oraz pieniądze. Piekielnie wciągająca lektura!

49,40 zł
37,05 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,35 zł

4 osoby kupiły
17
Dzieje Polski opowiedziane dla młodzieży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieje Polski opowiedziane dla młodzieży
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

„Historia Polski Konecznego opowiedziana przystępnym dla młodych ludzi językiem, zabiera nas w niezwykle interesującą podróż po meandrach polskich dziejów. Ta opowieść jest wciąż żywa i stanowi źródło różnorodnej wiedzy. Poznawanie przeszłości jest pasjonującym ćwiczeniem umysłu. Dzieje Polski opowiedziane dla młodzieży to nie tylko daty, liczby, nazwiska czy opis zmieniających się granic naszego kraju. Feliks Koneczny, opisując burzliwe dzieje ojczyzny, przekonuje, że historia Polski to nauka o zmianach i wyzwaniach, z którymi mierzył się nasz naród. Uczy, że ich znajomość to obowiązek i przywilej każdego, kto chce zwać się patriotą. Dzieła historyczne Konecznego mają olbrzymią wartość nie tylko poznawczą, ale i wychowawczą. Kształtują bowiem ducha narodu, zachęcają do intensywnej pracy intelektualnej i organizacyjnej na rzecz ojczyzny. (...) sama lektura opisu dziejów dokonanych przez krakowskiego historyka jest niewątpliwie wielką ucztą intelektualną, do której każdego, zwłaszcza młodego Czytelnika, warto zawsze zachęcać.” – prof. dr hab. Ryszard Polak

49,00 zł
38,71 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 10,29 zł

4 osoby kupiły
18
Kropkowanki. Ćwiczenia do wykorzystania w terapii pedagogicznej oraz na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kropkowanki. Ćwiczenia do wykorzystania w terapii pedagogicznej oraz n...
Dostępny
95 szt.

Kropkowanki to zestaw ćwiczeń dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym wspomagający rozwój: • percepcji wzrokowej, • koordynacji wzrokowo-ruchowej, • koncentracji, • orientacji przestrzennej, • umiejętności grafomotorycznych. Publikacja składa się z 30 rysunków umieszczonych na siatkach zbudowanych z kółek, ułożonych według wzrastającego stopnia trudności. Zadaniem dziecka jest jak najdokładniejsze odwzorowanie tych rysunków na sąsiadujących kartach.

19,90 zł
16,99 zł

Rabat 14,6%
oszczędzasz 2,91 zł

3 osoby kupiły
19
Najgorsi nauczyciele świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najgorsi nauczyciele świata
Dostępny
218 szt.

Zbiórka na apel! Kadra pedagogiczna zasługuje na naganę! Myślisz, że masz miernych nauczycieli? Nie oceniaj ich tak surowo! Poczekaj, aż wpadniesz na konsultacje do tego pokoju nauczycielskiego. Oto dziesięć opowiadań o najwredniesiejszych belfrach. Sprawią one, że w radosnych podskokach pobiegniesz do swojej szkoły. Doktor Dreszcz to pół człowiek, pół potwór… Za nim czai się Panna Wnerw. Jest ZAWSZE wściekła i wpada w szał kar… A tam ktoś schował się w szufladzie. To pan Strachulski. Przerażają go… jego uczniowie! Miliony czytelników pokochały historie o Najgorszych dzieciach świata, więc przyszedł czas, aby dołączyła do nich kolekcja opowieści o najpodlejszych dorosłych wszech czasów. Spisał ją na podstawie szkolnych wspomnień David Walliams, a ubarwił kolorami genialny Tony Ross.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

3 osoby kupiły
20
Śmierć frajerom. Wyrok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmierć frajerom. Wyrok
Dostępny
97 szt.

Zbrodnia, polityka, gra wywiadów i wielkie namiętności! Warszawa lata trzydzieste XX wieku. Marszałek Piłsudski spoczywa na Wawelu, w Niemczech rządzi Adolf Hitler, mimo Wielkiego Głodu, czystek i obozów na Syberii Stany Zjednoczone nawiązują stosunki dyplomatyczne ze Związkiem Radzieckim, a w Hiszpanii trwa Wojna Domowa. W Pałacu Saskim, w pomieszczeniach należących do wywiadu Wojska Polskiego major Sokołowski przegląda teczki z materiałami zebranymi na temat Henryka Wcisło alias Henry’ego Haasa, żołnierza odznaczonego w czasie wojny z bolszewikami, dywersanta z III Powstania Śląskiego i współpracownika wywiadu, a przy tym kasiarza, obywatela Stanów Zjednoczonych, który po burzliwej przygodzie za oceanem wrócił do Polski z pokaźną sumą pieniędzy. Po przyjęciu obywatelstwa amerykańskiego dawny Heniek Wcisło zostaje Henrym Haasem i jest jednocześnie bywalcem salonów i j podejrzanym o udział w gangsterskich porachunkach. Dla części oficerów wywiadu Wcisło alias Haas oraz kapitan Beniowski który go zwerbował, to ludzie, których należy zlikwidować, dla innych to osoby w sam raz do delikatnej misji, na której borykające się z kryzysem państwo polskie może zarobić miliony, albo stracić reputację. Bohaterowie kultowego cyklu „Śmierć frajerom” powracają w nowej rozgrywce!

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

3 osoby kupiły
21
Pakiet. Kolory zła. Czerwień / Czerń / Biel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet. Kolory zła. Czerwień / Czerń / Biel
Dostępny
85 szt.

Czerwień Przyglądał się ciału zafascynowany. To była najpiękniejsza zbrodnia, jaką widział. Dopuścić się jej mógł tylko prawdziwy psychopata. Takiego mordu nie wolno było zignorować. Wszystko wskazuje na to, że oprawca na swoją kolejną ofiarę czekał cierpliwie 17 lat. Dla prokuratora Bilskiego ta sprawa może nabrać jednak zbyt osobistego charakteru. Jest kwiecień 1996 roku. Nad sopockim morzem kłębią się chmury, przez które tylko czasem przedziera się czerwone słońce. Spowite krwistym kolorem morze wyrzuca na brzeg ciało kobiety. Monika była córką lokalnej sędzi – Heleny Boguckiej. Miała w sobie coś takiego, że nie dało się oderwać od niej wzroku. Od tamtej zbrodni mija 17 lat. Miastem wstrząsa kolejne morderstwo. Okaleczenia na twarzy ofiary wskazują na tego samego sprawcę. Widać, że przez lata jego ruchy stały się bardziej precyzyjne, jego koncepcja dopracowana. A może doczekał się swojego naśladowcy? Jest jeszcze jedno – ofiary są do siebie łudząco podobne. Dlaczego, mimo wielu poszlak, kilkanaście lat temu nikt nie chciał doprowadzić sprawy do końca? Czerń Tym razem prokurator Leopold Bilski po sprawie Skalpela zostaje zesłany z Sopotu do prokuratury w Kartuzach. Bilski nie najlepiej znosi tę degradację. Ania Górska tymczasem błyskotliwie zdaje egzaminy i rozpoczyna pracę jako samodzielny prokurator. Pierwszą poważną sprawą, jaką musi się zająć Ania, jest zaginięcie trzynastoletniej dziewczyny. Jeden z tropów prowadzi do Kartuz. Okazuje się, że idylliczne miasteczko skrywa niejedną makabryczną tajemnicę. Biel Pewnego zimowego poranka z okna sopockiej kamienicy skacze studentka prawa. Ślady na jej ciele wskazują, że przed śmiercią młoda kobieta była krępowana i duszona. Na miejsce zdarzenia przybywa prokurator Leopold Bilski, który po sprawie w Kartuzach wrócił do Trójmiasta. Tropy wiodą do środowiska nocnych klubów, które kryją mroczne pragnienia i tajemnice głęboko osadzone w przeszłości.

89,99 zł
78,29 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 11,70 zł

2 osoby kupiły
22
Czytam sobie. Troll i zawody. Poziom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Troll i zawody. Poziom 1
Dostępny
41 szt.

Troll Alojzy leży na kanapie i baaaardzo się nudzi. Nagle wpada na pomysł, by zorganizować zawody sportowe dla wszystkich swych kumpli. To jest myśl! Skoki, biegi i mecze to doskonały sposób na to, by miło spędzić czas, nawet jeśli jest się tylko małym trollem! „Czytam sobie” to trzypoziomowy program wspierania nauki czytania dla dzieci w wieku 5–7 lat. Bo radość czytania to bakcyl, którym naprawdę warto się zarazić!

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
23
Mali wielcy. Albert Einstein - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mali wielcy. Albert Einstein
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Albert jako dziecko niewiele mówił, ale jego głowa była pełna pomysłów! Na początku nie odnajdował się w szkole, wkrótce jednak zakochał się w fizyce i matematyce, a swoją pierwszą pracę naukową napisał, gdy był jeszcze nastolatkiem. Albert uważał, że wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona, a wyobraźnia obejmuje cały świat. Poświęcił życie wyjaśnianiu związku między przestrzenią a czasem, tworząc podstawy pod większość technologii i wynalazków XXI wieku. To wyjątkowa historia Alberta Einsteina, wielkiego uczonego i twórcy teorii względności, laureata Nagrody Nobla z dziedziny fizyki, ekscentryka i filozofa, którego nazwisko jest synonimem geniuszu na całym świecie. „Mali Wielcy” - bestsellerowa seria uznana przez krytyków i uwielbiana przez czytelników na całym świecie! Galeria inspirujących postaci i setki książek, książeczek i gier sprzedawanych w milionach egzemplarzy - teraz w języku polskim! Poznaj niezwykłe historie wybitnych osób - od malarek, muzyków, projektantek po naukowców, polityków, sportowców i odkrywczynie! Wszyscy zapisali się w dziejach świata, a każde z nich było kiedyś dzieckiem, które miało marzenia. Wyjątkowa seria, która zainspiruje dziecko w każdym wieku - od najmłodszego do wczesnoszkolnego. Niezwykłe historie pisane przystępnym językiem pozwolą dziecku utożsamić się z wielkimi postaciami i czerpać z nich wzorce, jak pasja, wytrwałość i odwaga w dążeniu do celu, niezbędne, by osiągnąć w przyszłości spełnienie i życiowy sukces! Na końcu każdej książki znajduje się biografia wraz z datami, faktami, ciekawostkami i autentycznymi zdjęciami bohatera opowieści zapewniająca wartościowy element edukacyjny. Prosty, wciągający przekaz, piękna kolorowa grafika i duża czcionka czynią z serii „Mali Wielcy” idealną lekturę zarówno do wspólnego czytania z dzieckiem, jak i do nauki samodzielnego czytania. Twarda i szyta oprawa zapewniają doskonałą trwałość. Stwórzmy nowe pokolenie wielkich ludzi, którzy zmienią świat: Teraz mali - wkrótce wielcy!

39,99 zł
28,79 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

2 osoby kupiły
24
Puzzle 1000 elementów. Złota dolina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Złota dolina
Cherry Pazzi, 1000
Dostępny
29 szt.

Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych oraz okazja do wspólnego spędzenia czasu.

40,50 zł
33,62 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,88 zł

2 osoby kupiły
25
Pamiątka Chrztu Świętego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiątka Chrztu Świętego
Dostępny
10 szt.

Książeczka z okazji Chrztu Świętego to doskonała pamiątka z tego wyjątkowego dnia w życiu dziecka.

12,54 zł
9,99 zł

Rabat 20,3%
oszczędzasz 2,55 zł

2 osoby kupiły
26
Puzzle 1000 elementów. Wieczór w Annecy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Wieczór w Annecy
Cherry Pazzi, 1000
Dostępny
41 szt.

Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych oraz okazja do wspólnego spędzenia czasu.

40,50 zł
33,62 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,88 zł

2 osoby kupiły
27
CreArt. Malowanie po numerach. Żyrafa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CreArt. Malowanie po numerach. Żyrafa
Ravensburger, 1
Dostępny
23 szt.

Nowa międzynarodowa seria do malowania CreArt. Prostokątny obraz dla dorosłych, którzy uwielbiają malować po numerach! Ciesz się relaksującą chwilą z zestawem do malowania po numerach. Stworzenie własnego arcydzieła jest łatwe i relaksujące! Paleta obrazów jest szeroka: od romantycznych kadrów, poprzez miasta i zwierzęta. Zawartość i cechy zestawu: • obraz z motywem żyrafy, • ponumerowana plansza, • dwustronny pędzel, • farby. Wymiary obrazka: 24.0 x 30.0 cm Wymiary opakowania: 36.0 x 27.0 x 5.0 cm

111,90 zł
100,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,19 zł

1 osoba kupiła
28
The Occult, Witchcraft & Magic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Occult, Witchcraft & Magic
Dostępny
7 szt.

Our belief in some form of magic runs throughout human history. In fact, in an increasingly rational and scientific world, the idea that occult or arcane knowledge can give us access to another, hidden reality is as strong and widespread as ever. The Occult, Witchcraft and Magic is a lively and fascinating history of all things cryptic, mystic and other-worldly, beginning with the earliest evidence of magical thinking amid the gloom of a Palaeolithic cave, and ending in the bright light of our digital age and its newfound interest in paganism. With hundreds of images drawn from rare and unusual sources, in-depth explorations of cross-cultural themes and profiles of key figures from the history of magic, this is a bewitching and irresistible treasury of esoteric thought that will appeal to believers and sceptics alike.

133,00 zł
1 osoba kupiła
29
Puzzle 1000 elementów. Bon voyage! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Bon voyage!
Cherry Pazzi, 1000
Dostępny
43 szt.

Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych oraz okazja do wspólnego spędzenia czasu.

40,50 zł
33,62 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,88 zł

1 osoba kupiła
30
Oburęczne stuki-puki. Ćwiczenia doskonalące koordynację obupółkulową - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oburęczne stuki-puki. Ćwiczenia doskonalące koordynację obupółkulową
Dostępny
3 szt.

Publikacja zawiera szereg zadań, których zasadniczym celem jest wspieranie procesu integracji obupółkulowej mózgu. Sprzyja ona rozwijaniu zdolności używania prawej i lewej strony ciała w tym samym czasie lub naprzemiennie. Ćwiczenia zamieszczone w książce mają charakter ruchowy. Zadaniem dziecka jest wystukanie na kolorowych „klawiszach” umieszczonych u dołu strony kodu składającego się z kolorowych punktów, podanego u góry strony. Najprostsze zadania składają się z kodów trójkolorowych, najtrudniejsze – siedmiokolorowych. Wraz ze wzrostem stopnia trudności ćwiczeń zmianie ulega także długość kodu.

14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
31
Puzzle 1000 elementów. Magiczny wieczór - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Magiczny wieczór
Cherry Pazzi, 1000
Dostępny
48 szt.

Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych oraz okazja do wspólnego spędzenia czasu.

40,50 zł
33,62 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,88 zł

1 osoba kupiła
32
Puzzle 1000 elementów. Biały lotos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Puzzle 1000 elementów. Biały lotos
Cherry Pazzi, 1000
Dostępny
11 szt.

Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych oraz okazja do wspólnego spędzenia czasu.

40,50 zł
25,11 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 15,39 zł

1 osoba kupiła
33
T-Racers. Wave Race Challange. Zestaw z wyrzutnią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
T-Racers. Wave Race Challange. Zestaw z wyrzutnią
Magic Box
Dostępny
3 szt.

Surfuj po największych i niebezpiecznych falach Wave Race Challenge! Czy uda Ci się wykorzystać siłę wyrzutni, aby wyjść na prowadzenie? Czy stracisz równowagę i wpadniesz do wzburzonego morza? Ustaw Croco Drive (czyli ekskluzywny T-Racer dostępny tylko w tym zestawie) i przygotuj się do precyzyjnego uderzenia w Wave Race Launcher. Czerwony, zielony, niebieski… Jeśli trafisz na kolor czerwony, fala pochłonie Croco! Niebieski - zbyt długo czekałeś… Croco będzie „mokry” i niezadowolony! Traf na zielony kolor, aby Twój T-Racer ruszył z ogromną prędkością i nie skończył na dnie oceanu. Ile razy uda Ci się wygrać wyścig nad morzem? Praktyka czyni mistrza! Ekskluzywny T-Racer: Croco Drive Croco Drive jest zdecydowany i wysportowany, uwielbia sporty wodne. Nie przepada za miastem, woli być na plaży blisko morza. Najchętniej spędziłby cały dzień pluskając się w wodzie. Swoją pasję do wyścigów T-Racers łączy ze sportem w wodzie.

146,56 zł
104,06 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 42,50 zł

1 osoba kupiła
34
Notes to Self - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes to Self
Dostępny
19 szt.

'Fiercely feminist, fascinating. I have recommended this to several people. And I'm doing the same here' Sunday Times 'Do not read this book in public: it will make you cry' Anne Enright 'I am afraid of being the disruptive woman. And of not being disruptive enough. I am afraid. But I am doing it anyway.' In this dazzling debut, Emilie Pine speaks to the business of living as a woman in the 21st century - its extraordinary pain and its extraordinary joy. Courageous, humane and uncompromising, she writes with radical honesty on birth and death, on the grief of infertility, on caring for her alcoholic father, on taboos around female bodies and female pain, on sexual violence and violence against the self. Devastatingly poignant and profoundly wise - and joyful against the odds - Notes to Self offers a portrait not just of its author but of a whole generation.

57,00 zł
53,01 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,99 zł

1 osoba kupiła
35
Puzzle 1000 elementów. Alpejski spokój - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Alpejski spokój
Cherry Pazzi, 1000
Dostępny
41 szt.

Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych oraz okazja do wspólnego spędzenia czasu.

40,50 zł
33,62 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,88 zł

1 osoba kupiła
36
Śmierć frajerom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmierć frajerom
Dostępny
99 szt.

Powieść łotrzykowska dziejąca się w latach 1905–1925. Pasjonująca historia miasta, świetne wątki polityczne, i zawiłe relacje w warszawskim półświatku. Grzegorz Kalinowski zabiera nas do warszawskiego świata z początku lat dwudziestych, budując swoich bohaterów na tle Warszawy z niezwykłą dbałością, jeśli chodzi o topografię miasta i detale z tamtego okresu.

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

1 osoba kupiła
37
French Pâtisserie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
French Pâtisserie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

French pâtisserie – from a flaky croissant in the morning to a raspberry macaron with tea or a layered Opéra cake after dinner – provides the grand finale to every memorable meal. This comprehensive volume, from the professionals at the Ferrandi School of Culinary Arts – dubbed „The Harvard of Gastronomy” by „Le Monde” newspaper – offers everything the home chef needs to create perfect pastries for all occasions. 1500 skills and techniques. Learn how to make pastries, creams, decorations, and more with step-by-step instructions and tips and tricks from Ferrandi's experienced chefs. 235 classic French recipes. Recipes for the complete range of French pâtisserie also include variations that are rated according to level of difficulty so that home chefs can expand their skills over time. Created with the participation of France's award-winning pastry chefs : Ophélie Bar's, Christelle Brua, Christine Ferber, Nina Métayer, Christophe Adam, Julien Alvarez, Nicolas Bacheyre, Nicolas Bernardé, Nicolas Boussin, Yann Brys, Frédéric Cassel, Gontran Cherrier, Philippe Conticini, Yann Couvreur, Christophe Felder, Cédric Grolet, Pierre Hermé, Jean-Paul Hévin, Arnaud Larher, Gilles Marchal, Pierre Marcolini, Carl Marletti, Yann Menguy, Christophe Michalak, Angelo Musa, Philippe Urraca.

239,00 zł
229,44 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 9,56 zł

2 osoby kupiły
38
Puzzle 1000 elementów. Twarz Wenus Sandro Botticellego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Twarz Wenus Sandro Botticellego
Cherry Pazzi, 1000
Dostępny
10 szt.

Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych oraz okazja do wspólnego spędzenia czasu.

40,50 zł
33,62 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,88 zł

1 osoba kupiła
39
Czytam sobie. Komendant wolnej Polski. Poziom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Komendant wolnej Polski. Poziom 2
Dostępny
10 szt.

Dzisiaj wolna i niepodległa Polska jest dla nas czymś oczywistym, ale jeszcze 100 lat temu wyglądało to zupełnie inaczej. Potrzeba było wiele pracy i wysiłku, a przede wszystkim wielkich Polaków, którzy tę wolność i niepodległość wywalczyli. Poznajcie najważniejszego z nich marszałka Józefa Piłsudskiego.

13,90 zł
10,99 zł

Rabat 20,9%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
40
Kręgle z kulą 481416 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kręgle z kulą 481416
Mega Creative
Dostępny
60 szt.

Kręgle (czyli bowling) to rodzaj gry, polegający na strącaniu kulą charakterystycznych pionów zwanych właśnie kręglami. W kręgle od Mega Creative możesz grać na każdej płaskiej powierzchni. Zaproś do rywalizacji swoich przyjaciół i rodzinę. Żywe kolory są przyjazne dla dzieci. Zawartość zestawu: • 6 x plastikowe kręgle, • plastikowa świecąca diodami kula. Wymiary opakowania: 37.0 x 25.0 x 16.0 cm Zasilanie: 3 x AG 13, załączone w zestawie

69,84 zł
52,38 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,46 zł

1 osoba kupiła
41
Puzzle 1000 elementów. Bingo flamingo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Bingo flamingo
Cherry Pazzi, 1000
Dostępny
41 szt.

Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych oraz okazja do wspólnego spędzenia czasu.

40,50 zł
33,62 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,88 zł

1 osoba kupiła
42
Puzzle 1000 elementów. Zamek w Mosznej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Zamek w Mosznej
Cherry Pazzi, 1000
Dostępny
72 szt.

Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych oraz okazja do wspólnego spędzenia czasu.

40,50 zł
33,62 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,88 zł

1 osoba kupiła
43
Christian Dior: Designer of Dreams - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Christian Dior: Designer of Dreams
Dostępny
1 szt.

2017 marks the 70th anniversary of the House of Dior. It was in 1947 that Christian Dior presented his first collection and heralded the birth of a new fashion silhouette for women. After the austerity of the war years, the cinched waistlines, full skirts and soft shoulders of the New Look came to embody a revival of Parisian luxury. Paris regained its place as the global capital of fashion and the name of Dior became a synonym for haute couture. For this book, seventy of the most memorable looks created Christian Dior and his successors ? Yves Saint Laurent, Marc Bohan, Gianfranco Ferré, John Galliano, Raf Simons and Maria Grazia Chiuri ? have been specially selected and photographed in fascinating detail. These wonderful designs are also featured in sketches, runway shots and fashion shoots by the world?s greatest fashion photographers, including Irving Penn, Richard Avedon, Cecil Beaton, William Klein, Helmut Newton, Patrick Demarchelier, Paolo Roversi, Peter Lindbergh, Mario Testino and Nick Knight. Recurring themes from the history of Dior are discussed in depth: the concept of line and architecture in fashion; the influence of history and art (the Palace of Versailles, the Empire style, Impressionism, the Belle Époque, the Ballets Russes, Picasso, Dalí, Pollock); the use of colour; the influence of gardens and landscapes as sources of inspiration; and, of course, the brand?s muses and famous clients: the Duchess of Windsor, Marlene Dietrich, Princess Grace of Monaco, Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor, Isabelle Adjani, Princess Diana, Marion Cotillard, Charlize Theron, Natalie Portman, Jennifer Lawrence and more.

318,00 zł
238,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 79,50 zł

1 osoba kupiła
44
Koraliki do zgrzewania, 2100 elementów (6 kolorów) 48673 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koraliki do zgrzewania, 2100 elementów (6 kolorów) 48673
Mega Creative
Dostępny
6 szt.

Kreatywna zabawa, która doskonali małą motorykę i pobudza umiejętność koncentracji u dziecka. Zestaw koralików do zgrzewania w sześciu kolorach od Mega Creative to idealna propozycja dla dzieci lubiących kreatywne spędzanie czasu. Dzięki koralikom można ułożyć różne kształty, a następnie zaprasować je żelazkiem. Gotowa ozdoba może służyć jako brelok do tornistra lub kluczy. Zestaw przeznaczony dla dzieci lubiących ręczne prace. Koraliki występują w sześciu kolorach: niebieski, zielony, żółty, fioletowy, różowy jasny, różowy ciemny. Zawartość zestawu: • 6 kolorów koralików, • pudełka plastikowe. Całość wykonana z plastiku. Wymiary produktu: • pudełko z koralikami 8.0 x 3.0 x 7.0 cm. Wymiary opakowania: 7.0 x 18.0 x 7.0 cm

23,35 zł
17,99 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 5,36 zł

1 osoba kupiła
45
Muki w podróży dookoła świata. Książka z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Muki w podróży dookoła świata. Książka z naklejkami
Dostępny
2130 szt.

Pewnego dnia miś Muki oznajmia swoim przyjaciołom, że wyrusza w podróż dookoła świata. W tej podróży przemierza wiele krajów i kontynentów. Świętuje Boże Narodzenie w Laponii, nurkuje w Grecji, widzi scynki na Saharze i hipopotamy w Burkina Faso, tańczy na Madagaskarze, maluje słonia w Indiach, smakuje duran w Chinach, serfuje w Australii, podziwia kwitnące wiśnie na japońskiej wyspie Kiusiu, wspina się w Andach, by skończyć swoją długą i pełną wrażeń podróż w Nowym Jorku. W każdym kraju spotyka przyjaciół, którzy odkrywają przed nim uroki lokalnych obyczajów, regionalnej kuchni. Muki poznaje nowe słowa, nieznane gatunki zwierząt i roślin. Pełna ciepła i humoru, znakomicie zilustrowana opowieść o różnorodności i pięknie świata. Mnogość ilustracji i opowieści, odkrywanie pięknych detali, poszukiwanie informacji i naklejki wielokrotnego użytku sprawiają, że książka towarzyszy nam przez długi czas. Jest jak magiczne, kolorowe pudełko, z którego wyciągamy coraz to nowe skarby. Książka zachęca do samodzielnego opowiadania, ćwiczy spostrzegawczość, pamięć, wzbogaca słownictwo. Marc Boutavant jest gwiazdą francuskiego ilustratorstwa, a jego styl nie da się pomylić z żadnym innym artystą. Stworzona przez niego postać misia Mukiego jest znana dzieciom na całym świecie. Książka wydana po raz pierwszy w 2007 roku to dziś klasyk i początek trendu edukacyjnych książek z dużą ilością ilustracji, szczegółów do wyszukiwania, kreatywnie angażujących.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

2 osoby kupiły
46
Kredki Color 24 kolory STABILO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Color 24 kolory STABILO
Stabilo
Dostępny
7 szt.

Klasyczne kredki z miękkim, a jednocześnie odpornym na złamania grafitem, są niezbędnym wyposażeniem każdego dziecięcego piórnika. Kolorowa radość dla każdego dziecka!Kartonowe etui z zawieszką. 24 szt.

33,44 zł
1 osoba kupiła
47
George III - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
George III
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

George III, Britain's longest-reigning king, has gone down in history as 'the cruellest tyrant of this age' (Thomas Paine, eighteenth century), 'a sovereign who inflicted more profound and enduring injuries upon this country than any other modern English king' (W.E.H. Lecky, nineteenth century), 'one of England's most disastrous kings' (J.H. Plumb, twentieth century) and as the pompous monarch of the musical Hamilton (twenty-first century). Andrew Roberts's magnificent new biography takes entirely the opposite view. It portrays George as intelligent, benevolent, scrupulously devoted to the constitution of his country and (as head of government as well as head of state) navigating the turbulence of eighteenth-century politics with a strong sense of honour and duty. He was a devoted husband and family man, a great patron of the arts and sciences, keen to advance Britain's agricultural capacity ('Farmer George') and determined that her horizons should be global. He could be stubborn and self-righteous, but he was also brave, brushing aside numerous assassination attempts, galvanising his ministers and generals at moments of crisis and stoical in the face of his descent - five times during his life - into a horrifying loss of mind. The book gives a detailed, revisionist account of the American Revolutionary War, persuasively taking apart a significant proportion of the Declaration of Independence, which Roberts shows to be largely Jeffersonian propaganda. In a later war, he describes how George's support for William Pitt was crucial in the battle against Napoleon. And he makes a convincing, modern diagnosis of George's terrible malady, very different to the widely accepted medical view and to popular portrayals. Roberts writes, 'the people who knew George III best loved him the most', and that far from being a tyrant or incompetent, George III was one of our most admirable monarchs. The diarist Fanny Burney, who spent four years at his court and saw him often, wrote 'A noble sovereign this is, and when justice is done to him, he will be as such acknowledged'. In presenting this fresh view of Britain's most misunderstood monarch, George III shows one of Britain's premier historians at his sparkling best.

198,00 zł
178,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,80 zł

1 osoba kupiła
48
Puzzle 1000 elementów. Przyjaciele na zawsze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Przyjaciele na zawsze
Cherry Pazzi, 1000
Dostępny
36 szt.

Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych oraz okazja do wspólnego spędzenia czasu.

40,50 zł
33,62 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,88 zł

1 osoba kupiła
49
Moje Dinozaury. Ale Zdrapka! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje Dinozaury. Ale Zdrapka!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.26

Daj się zaskoczyć zabawie w zdrapywanie. Książka zawiera kolorowanki, labirynty, kolorowe strony do zdrapywania oraz rysik. Odkrywaj obrazki z ulubionymi bohaterami, wystarczy zdrapać farbę, a pojawią się błyszczące strony lub pełne kolorów ilustracje. Produkt zawiera zawieszkę na euro haczyk.

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

50
Peppa Pig. Wszystko o? Wielkich marzeniach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig. Wszystko o? Wielkich marzeniach
Dostępny
76 szt.

Książka z wykrojnika przeznaczona dla najmłodszych przedszkolaków. Wewnątrz publikacji maluchy dowiedzą się więcej o swoich ulubieńcach - Co lubią? Jakie mają talenty i umiejętności? Czym zajmują się ich najbliżsi?

22,99 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,00 zł

51
Psi Patrol. Wszystko o? Pieskach ratownikach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Wszystko o? Pieskach ratownikach
Dostępny
61 szt.

Książka z wykrojnika przeznaczona dla najmłodszych przedszkolaków. Wewnątrz publikacji maluchy dowiedzą się więcej o swoich ulubieńcach - Co lubią? Jakie mają talenty i umiejętności? Czym zajmują się ich najbliżsi?

22,99 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,00 zł

52
Vargtimman, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vargtimman, CD
Ereb Altor, Hammerheart
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Lista utworów: 1. I Have the Sky 2. Vargtimman 3. Fenris 4. Rise of the Destroyer 5. Alvablot 6. Den Dighra Döden 7. Ner i Mörkret 8. Heimdals Horn

44,90 zł
Powiadomienie
53
Stellar Stream Obscured, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stellar Stream Obscured, CD
Sarcasm, Hammerheart
Dostępny
12 szt.

Lista utworów: Chapter I: Terra Ingloria 1. Through the Crystal Portal 2. We Only Saw the Shadows of Life 3. Ancient Visitors 4. The Spinning Tomb Chapter II: Terra Vis 5. Obsidian Eyes 6. The Powers of Suffering that Be 7. Apocalyptic Serenity 8. Let us Descend

65,90 zł
54
Peppa Pig. Poznaję? Liczby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig. Poznaję? Liczby
Dostępny
387 szt.

Książeczka edukacyjna z twardymi stronami, która bawi i uczy. Poznawaj litery i liczby z ulubionymi bohaterami. Nauka nigdy nie była przyjemniejsza! Kolorowe ilustracje pomagają i zachęcają do zabawy.

17,99 zł
13,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 4,00 zł

55
Spółka Antymagiczna. Tom 1. Spółka Antymagiczna i nawiedzony dom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spółka Antymagiczna. Tom 1. Spółka Antymagiczna i nawiedzony dom
Dostępny
111 szt.

Pierwszy tom pełnej magii i humoru serii dla czytelników od lat 10 do 110 ! Witajcie w Burzowie, pochmurnej metropolii często nawiedzanej przez istoty nie z tego świata. Gdy miasto dotyka klęska czarnego deszczu, niezbędna okazuje się interwencja łowców upiorów. Alfaen i Darkins, właściciele Spółki Antymagicznej, rozpoczynają śledztwo, które prowadzi ich do ekscentrycznej poetki Ithne nawiedzanej przez demona. Starcie z upiorem kończy się katastrofą, a miastu grozi wielkie niebezpieczeństwo. Czy pomoc Czarnoksiężnika i jego niezwykłych pupili wystarczy, by wypędzić śmiertelnie groźną istotę? Jakie tajemnice kryje przeszłość Ithne i jej rodziny? Co ma z tym wszystkim wspólnego opuszczony dom w środku lasu? Wyruszcie na przygodę z Alfaenem i Darkinsem, by poznać odpowiedzi na te pytania. „Gabriela Bramska stworzyła świat po brzegi wypełniony magią, zapachem wspaniałych wypieków i świetnym humorem, od którego uśmiech nie opuszcza ust. Spółka Antymagiczna to historia z przekazem oraz emocjonująca przygoda dla każdego. Alfaen i Darkins zapraszają Was do Burzowa, tam zdecydowanie nie ma nudy!” – Agata Szopa, @artemiabook „Barwna i błyskotliwa historia! Pogoń za potworami nabiera rumieńców, a akcja nie zwalnia. Może i znajome schematy, ale wykonanie wyciąga tę książkę na inny poziom. Świetnie się bawiłem!” – Daniel Muniowski, Strefa Czytacza „Dawno nie czytałam tak znakomitej fantasy młodzieżowej! Duet Alfaen&Darkins powali Was na kolana swoją przenikliwością, błyskotliwością, dopasowaniem i poczuciem humoru. Każdy z Was z radością dołączyłby do ich Spółki Antymagicznej i mimo ponurej rzeczywistości chętnie zamieszkał w Burzowie – mieście pełnym magii, stworzeń, które nie mieszczą się w naszej percepcji… i kłopotów. Nie traćcie więc czasu i wyruszcie wspólnie z nimi na wyprawę przez Deszczowy Las w poszukiwaniu upiorów… i guza. To będzie prawdziwa przygoda: nieco się przestraszycie, nieco pośmiejecie i daję głowę – spędzicie znakomicie czas!” – Aleksandra Barczyk, Redaktor CzasDzieci.pl

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

56
Śmierć frajerom. Tajemnica skarbu Ala Capone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmierć frajerom. Tajemnica skarbu Ala Capone
Dostępny
58 szt.

Heniek Wcisło zatrzymuje się w Chicago, gdzie poznaje zupełnie nowy świat. Z nową tożsamością zwiedza także San Francisco, Hollywood i Nowy Jork. Życie na emigracji może być pełne szalonej muzyki, wielkich pieniędzy i pięknych kobiet. Heniek jednak wie, że to tylko chwilowa ekscytacja i że nie zagrzeje długo miejsca w Stanach. Po powrocie do Polski staje się szanowanym człowiekiem o silnej pozycji w warszawskim towarzystwie. Czy przeszłość pozwoli mu o sobie zapomnieć?

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

57
Śmierć frajerom. Złota maska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmierć frajerom. Złota maska
Dostępny
74 szt.

Heniek Wcisło powraca. Jest zakochany i szczęśliwy. Postanawia rozpocząć uczciwe życie, jednak jak to w życiu bywa – los ma wobec niego inne plany. Akcja prowadzi nas na masońskie salony międzywojennej Warszawy, pokazuje szalone życie skupione wokół Witkacego w Zakopanem, a nawet... pozwoli zajrzeć nocą do parku Ujazdowskiego, aby posłuchać japońskich muzyków. Namiętna miłość, polityka i wielkie tajemnice!

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

58
Gizmodrome Live, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gizmodrome Live, 2 CD
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: CD1 1 Amaka Pipa Live 2 Zombies in the Mall Live 3 Stay Ready Live 4 Miss Gradenko Live 5 Summer's Coming Live 6 Sweet Angels Live 7 Elephant Talk Live 8 Does Everyone Stare Live 9 Man on the Mountain Live 10 Excesses Live CD2 1 Ride Your Life Live 2 I Know Too Much Live 3 Darkness Live 4 Zubatta Cheve Live 5 Young Lions Live 6 Strange Things Happen Live 7 Don't Box Me In Live 8 Spin This Live 9 Thela Hun Ginjeet Live 10 Bombs Away Live 11 Don't Box Me In Live - feat. Manuel Agnelli

40,90 zł
36,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

59
By The Rivers Of Heresy, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
By The Rivers Of Heresy, CD
Wsobm, Mystic Production
Dostępny
10 szt.

1.The King 2.Distrust thy Teacher 3.Faith and Denial 4.Smash the Low 5.Shadow March 6.Arise 7.Prayer at the Ruins 8.The Preacher of Nihil 9.Heretic Confessions ( Heresikon )

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

60
Flesh Of The Dead, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flesh Of The Dead, CD
The NECROMANCERS UNION, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

1. Flesh of the Dead 2. The Ghosts Inside You 3. Into Darkness 4. The Undead 5. Crossing the Line 6. Clowns of Death 7. Shadows 8. Pit and Pendulum

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

61
Zasada solidarności społecznej w prawie samorządu terytorialnego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zasada solidarności społecznej w prawie samorządu terytorialnego
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.22

Książka pokazuje wpływ zasady solidarności społecznej na prawo samorządu terytorialnego oraz jego zmiany w obliczu nowych wyzwań związanych ze współczesnymi przeobrażeniami społecznymi. Autor analizując kluczowe zagadnienia: ? w jaki sposób solidarność jest realizowana w prawie samorządu terytorialnego; ? jakie są wzorce regulacyjne solidarności używane w prawie samorządu terytorialnego; ? czy solidarność przejawia się w rozszerzaniu zadań publicznych samorządu terytorialnego, udowadnia, że samorząd terytorialny stanowi niezbędne ogniwo istnienia państwa społecznego, którego urzeczywistnianiezgodnie z wartościami konstytucyjnymi powinno być celem władz publicznych. [752 B] Publikacja jest przeznaczona dla pracowników naukowych oraz studentów prawa i administracji, okaże się również przydatna praktykom ? pracownikom administracji samorządowej.

119,00 zł
107,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,90 zł

62
Kontrola zarządcza w jednostkach sektora finansów publicznych w praktyce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kontrola zarządcza w jednostkach sektora finansów publicznych w prakty...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.22

Autorka w praktyczny sposób omawia zagadnienia związane z wdrożeniem i funkcjonowaniem kontroli zarządczej w jednostkach sektora finansów publicznych. W publikacji omówiono mechanizmy zapewnienia zgodności działalności jednostek sektora finansów publicznych z przepisami prawa. Wskazano procedury wewnętrzne, sposoby zapewnienia ich skuteczności i efektywności działania. Przedstawiono również zagadnienia ochrony zasobów jednostki, przestrzegania i promowania zasad etycznego postępowania oraz efektywności i skuteczności przepływu informacji. Wskazano jak wyznaczać cele w ramach kontroli zarządczej, dokonywać oceny stanu kontroli zarządczej i zarządzać ryzykiem. Omówiono także odpowiedzialność za funkcjonowanie kontroli zarządczej i obowiązki w ramach kontroli zarządczej. Poradnik zawiera wzory dokumentów ? wraz ze wskazaniem sposobu ich poprawnego wypełnienia ? a także procedur, checklist zadań do wykonania, tabel i schematów oraz wyróżnienie najważniejszych kwestii.

99,00 zł
89,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

63
Stabat Mater Ensemble Resonanz Minasi, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stabat Mater Ensemble Resonanz Minasi, CD
Pergolesi, Harmonia Mundi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

1.Stabat Mater, P. 77: I. Stabat Mater dolorosa. Grave de Ensemble Resonanz, Riccardo Minasi, Giulia Semenzato and Lucile Richardot 2.Stabat Mater, P. 77: II. Cujus animam gementem. Andante amoroso de Ensemble Resonanz, Riccardo Minasi and Giulia Semenzato 3.Stabat Mater, P. 77: III. O quam tristis et afflicta. Larghetto de Ensemble Resonanz, Riccardo Minasi, Giulia Semenzato and Lucile Richardot 4.Stabat Mater, P. 77: IV. Quae moerebat et dolebat. Allegro de Ensemble Resonanz, Riccardo Minasi and Lucile Richardot 5.Stabat Mater, P. 77: V. Quis est homo. Largo de Ensemble Resonanz, Riccardo Minasi, Giulia Semenzato and Lucile Richardot 6.Stabat Mater, P. 77: VI. Vidit suum dulcem natum. Tempo giusto de Ensemble Resonanz, Riccardo Minasi and Giulia Semenzato 7.Stabat Mater, P. 77: VII. Eja mater fons amoris. Andantino de Ensemble Resonanz, Riccardo Minasi and Lucile Richardot 8.Stabat Mater, P. 77: VIII. Fac ut ardeat cor meum. Allegro de Ensemble Resonanz, Riccardo Minasi, Giulia Semenzato and Lucile Richardot 9.Stabat Mater, P. 77: IX. Sancta mater, istud agas. Tempo giusto de Ensemble Resonanz, Riccardo Minasi, Giulia Semenzato and Lucile Richardot 10.Stabat Mater, P. 77: X. Fac ut portem Christi mortem. Largo de Ensemble Resonanz, Riccardo Minasi and Lucile Richardot 11.Stabat Mater, P. 77: XI. Inflammatus et accensus. Allegro ma non troppo de Ensemble Resonanz, Riccardo Minasi, Giulia Semenzato and Lucile Richardot 12.Stabat Mater, P. 77: XII. Quando corpus morietur. Largo assai - Amen. Presto assai de Ensemble Resonanz, Riccardo Minasi, Giulia Semenzato and Lucile Richardot 13.Sonata a quattro in F Minor, Op. 1 No. 4 (Imitatio in Salve Regina, Mater Misericordiae): I. Andante de Ensemble Resonanz & Riccardo Minasi 14.Sonata a quattro in F Minor, Op. 1 No. 4 (Imitatio in Salve Regina, Mater Misericordiae): II. Adagio de Ensemble Resonanz & Riccardo Minasi 15.Sonata a quattro in F Minor, Op. 1 No. 4 (Imitatio in Salve Regina, Mater Misericordiae): III. Allegro de Ensemble Resonanz & Riccardo Minasi 16.Salve a duo: I. Salve Regina. Largo de Ensemble Resonanz, Riccardo Minasi, Giulia Semenzato and Lucile Richardot 17.Salve a duo: II. Mater misericordiae. Andante de Ensemble Resonanz, Riccardo Minasi and Giulia Semenzato 18.Salve a duo: III. Ad te clamamus. Largo de Ensemble Resonanz, Riccardo Minasi and Lucile Richardot 19.Salve a duo: IV. Eia ergo. Allegro de Ensemble Resonanz, Riccardo Minasi, Giulia Semenzato and Lucile Richardot 20.Salve a duo: V. Et Jesum. Andante de Ensemble Resonanz, Riccardo Minasi and Giulia Semenzato 19.Salve a duo: VI. O Clemens. Largo de Ensemble Resonanz, Riccardo Minasi, Giulia Semenzato and Lucile Richardot

58,90 zł
Powiadomienie
64
The Gospel Album LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
97,90 zł
65
Heavy Gauge LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heavy Gauge LP, Winyl
Niedostępny
Brak

A1.The Wrangler Man A2.A Matter Of Time A3.Bound To Ramble A4.Alone Again B1.Rip Off B2.Straydog B3.I Got It Made B4.Coliseum B5.Bottle Floats

97,90 zł
Powiadomienie
66
Symphony No 3 Eroica Les Siecles Roth, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
58,90 zł
67
Hell Is For Hugo, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hell Is For Hugo, CD
GREEN CLAWS, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

1.The Brick 2.Calling All Demons 3.Lucifer Hotel 4.Stolen by a Demon 5.The Scavengers 6.This Elevator 7.Hail Minos! 8.Stuck in Luxury 9.Time's Winged Chariot 10.Sludge 11.Brand Nation 12.The Saints 13.Pay the Ferryman 14.Screaming of the Trees 15.The Brick (Part II) 16.Evil and Chill 17.Hell is for Hugo 18.Loser Lucifer 19.Scaredy-Cat 20.Part of Me 21.The Door - Hellion Rebellion 22.The Final Circle 23.Evil is a Human Trait

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

68
The Tears Of Hercules. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Tears Of Hercules. CD
Stewart Rod, Rhino Records Inc
Dostępny
101 szt.

61,90 zł
55,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,19 zł

69
Całkiem skromne prezenty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Całkiem skromne prezenty
Dostępny
62 szt.

Całkiem skromne prezenty to proza czerpiąca siłę z bezpośredniego i namiętnego doświadczenia, naznaczona imponującą energią i szczerymi emocjami. To powieść epistolarna, w której dwaj bracia wymieniają się mailami na temat pozornie zwyczajnej, ale w gruncie rzeczy niezwykłej, egzystencji w Serbii i Stanach Zjednoczonych. Swego rodzaju kronika rodzinna przeplata osobiste wspomnienia bohaterów z szeregiem niełatwych pytań o świat, w którym żyjemy. Podkreślając znaczenie rodziny, w której relacje między członkami są żywe i bliskie, czyni z niej źródło tożsamości, a także elementarny cel człowieka. Właśnie rodzina staje się pomostem, pozwalającym przekroczyć wszystkie przeciwieństwa: od różnicy pokoleniowej po kontrasty między gorącym, pełnym wydarzeń centrum a senną prowincją; między wschodnim kodem kulturowym a zachodnimi obyczajami, między różnicami ideologicznymi a zmianami historycznymi.

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

70
Kurs rysowania postaci z kreskówek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurs rysowania postaci z kreskówek
Dostępny
105 szt.

Ta księga jest gigantyczna, jest wielka, jest ogromna i – co najważniejsze – zdradza nie byle jaką tajemnicę: jak rysować zabawne, intrygujące, pełne życia postacie z kreskówek. To wyczerpujący poradnik, w którym Christopher Hart – mistrz komiksu – odsłania tajniki dobrego rysunku. Jasne wskazówki pomagają pewną ręką tworzyć różnorodne postacie: od postaci ludzi i zwierząt w stylu kreskówek retro po śmieszne roboty i fantastyczne stworzenia. W książce znajdują się także rozdziały poświęcone kostiumom postaci, szkicowaniu, kompozycji i rysowaniu tła. To idealny poradnik dla każdego, kto chce nadać swym pracom profesjonalny charakter i dowiedzieć się, jak tworzą zawodowcy. Dzięki jasnej narracji, pomocnym modelom i praktycznym wskazówkom poczujesz, jakbyś miał przy sobie eksperta i mentora.

44,99 zł
32,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

71
Księga ulubionych wierszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga ulubionych wierszy
Dostępny
216 szt.

Wiersze Juliana Tuwima, Jana Brzechwy, Marii Konopnickiej, Aleksandra Fredry i innych ulubionych autorów dla dzieci w jednej antologii! Księga ulubionych wierszy to zbiór ponadczasowych, kochanych już od wielu lat wierszy dla dzieci, idealnych do wspólnego czytania z maluchami. W tym wydaniu klasycznym wierszom towarzyszą nowe i oryginalne ilustracje, które na pewno pobudzą dziecięcą wyobraźnię. Antologia sprawi, że dziecko pokocha wyjątkowe, ponadczasowe wiersze, na których wychowały się pokolenia Polaków i które nigdy się nie zestarzeją!

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

72
Bądź skuteczny. 50 narzędzi rozwijających efektywność osobistą i zawodową - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bądź skuteczny. 50 narzędzi rozwijających efektywność osobistą i zawod...
Dostępny
59 szt.

By efektywność weszła Ci w nawyk... ...zarówno w obszarze zawodowym, jak i w sprawach osobistych, powinieneś pewne kwestie „znawykować”. Czyli po prostu – przyjąć konkretny sposób postępowania w relacjach z innymi ludźmi, w sytuacjach związanych z rozwojem osobistym, czy też w obszarze szeroko rozumianej self-care, i tego sposobu postępowania się trzymać. By móc to zrobić, musisz poznać konkretne, dobre dla Ciebie wzorce działania i zrozumieć, dlaczego warto je wdrożyć. Niniejsza książka ma wymiar wysoce praktyczny. Bez zbędnego psychologizowania, prosto i bardzo użytkowo, doktor Mateusz Grzesiak przedstawia w niej zestaw 50 narzędzi, które wymiernie podniosą poziom Twojej życiowej skuteczności. Dlaczego warto je znać i konsekwentnie z nich korzystać? Odwołajmy się na moment do wstępu książki: Badania pokazują, że ludzie sukcesu automatyzują nawet 90% wykonywanych czynności! To potężna umiejętność, która otworzy przed Tobą pole do nieznanych wcześniej poziomów produktywności i pozwoli Ci nie tracić czasu i energii na analizowanie każdej czynności, której się podejmujesz. Dr Mateusz Grzesiak – psycholog, wykładowca akademicki. Ukończył studia magisterskie z prawa oraz psychologii, jest doktorem nauk ekonomicznych w dyscyplinie zarządzanie oraz doktorem nauk społecznych w dyscyplinie pedagogika. Szkoli międzynarodowo od kilkunastu lat w 7 językach, głównie na rynkach europejskich i amerykańskich. Jako terapeuta wspiera ludzi w rozwiązywaniu problemów osobistych, a jako konsultant pomaga organizacjom osiągnąć zaplanowane cele w zakresie zarządzania i marketingu. Napisał 21 książek, spośród których najpopularniejsze to: Podręcznik perswazji. Najskuteczniejsze metody przekonywania innych i świadomej ochrony przed manipulacją; Fast Languages. Szybka nauka języków obcych; Personal branding, czyli jak skutecznie zbudować autentyczną markę osobistą. Wiele z nich zyskało status bestsellerów sprzedaży i zostało nagrodzonych. Dr Mateusz Grzesiak w znaczący sposób przyczynił się do powstania, a następnie spopularyzowania rynku rozwoju osobistego w Polsce. Media nazywają go „najpopularniejszym psychologiem w Polsce”.

49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

73
Kroniki braciszka Cadfaela. 18. Lato Duńczyków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kroniki braciszka Cadfaela. 18. Lato Duńczyków
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

"Kroniki brata Cadfaela", tom XVIII Cadfael jest zachwycony, mogąc towarzyszyć swemu młodemu przyjacielowi, bratu Markowi, w kościelnej misji dyplomatycznej do swej rodzinnej Walii. Niestety, wkrótce po przybyciu na miejsce obaj zakonnicy zostają uwikłani w waśń domową: walijski książę Owain Gwynedd skazał na wygnanie swego brata Cadwaladra, oskarżając go o zdradzieckie zamordowanie sprzymierzeńca. Nieustępliwy Cadwaladr odpowiada sprowadzeniem armii duńskich najemników, by najechać Walię i odzyskać swe utracone ziemie. Gdy dwie armie stają w obliczu krwawej wojny domowej, Duńczycy biorą do niewoli Cadfaela. Jego towarzyszką jest młoda kobieta uciekająca przed zaaranżowanym małżeństwem i być może wplątana w morderstwo na dworze Owaina. Zanim jednak Cadfael zdoła rozwikłać splot namiętności, które doprowadziły do tej śmierci, musi przetrwać ów braterski spór, który może pogrążyć całą Walię w chaosie...

25,90 zł
20,46 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,44 zł

74
Opowieści lasku żydowskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
19,90 zł
15,99 zł

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

75
Państwo Boże osiemnastowiecznych filozofów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Państwo Boże osiemnastowiecznych filozofów
Dostępny
11 szt.

Carl Becker, wybitny amerykański historyk, w zawartych w tej książce błyskotliwych esejach wykazuje złudność dość rozpowszechnionego poglądu, że wiek XVIII był niezwykle nowoczesny w swoim charakterze. Przekonująco dowodzi, że okres, który przyjęto nazywać epoką rozumu, w istocie nie zasługiwał na to miano; że Voltaire, Hume, Diderot i Locke wciąż żyli w świecie średniowiecza i że filozofowie "po to zburzyli Państwo Boże św. Augustyna, by własnoręcznie je odbudować, wszelako przy użyciu bardziej nowoczesnego budulca". Nie ma w tej książce ani jednej nudnej strony. Wywody profesora Beckera są tyleż logiczne co olśniewające. "London Times" Formę tego dzieła wykonano z najbardziej szlachetnego stopu. Wypełniono ją kipiącą erudycją, ale z takim talentem, że gotowe dzieło nie razi nadmiarem detali: nie ma tu jednego zbędnego zdania. Max Lerner, "Yale Law Journal" Państwo Boże Beckera to kamień milowy w dziejach badań nad oświeceniem. Od trzech pokoleń sugestywność stylu i elegancja myśli jej autora prowokują do merytorycznej i twórczej krytyki. Ojego wielkości najlepiej świadczy wysoki poziom i intelektualna powaga przywoływanych kontrargumentów. Frank M. Turner, profesor historii na Yale University

34,90 zł
27,57 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,33 zł

76
Lament Sieny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lament Sieny
Dostępny
10 szt.

Siena! Miasto niecnego i fantastycznie uzdolnionego malarza Sodomy. Miasto świętej Katarzyny, która całe swoje życie poświęciła Bogu. To także moje miasto, zabłąkany wędrowcze. Zwą mnie księciem mroku i nawet jeśli nie zechcesz, ugoszczę cię i pozwolę czerpać ze swojej hojności, chłonąć blaski i cienie Sieny. Pamiętaj jednak, że jeden błędny krok oznaczać może nędzną śmierć. Dlatego: pericolo di morte - strzeż się śmierci, póki jeszcze żyjesz! Ludwik Fryderyk Mercator był o krok od szczęśliwego życia - pokonał mordercę Sebastiana de Th. i uwolnił z jego rąk swoją miłość, Arię Lorenzo. Nieoczekiwanie, jego ukochana uciekła do swojego rodzimego miasta - Sieny. Ludwik, niesiony uczuciem, niezwłocznie rusza za nią. Na miejscu okazuje się, że do miasta przybył również kawaler Maksymilian de la Chasse - jeden ze zbiegłych wspólników Sebastiana de Th. Uciekinier liczy na nowy początek w nowym miejscu, gdzie będzie mógł dawać upust swoim chorym żądzom. Jego pierwszą ofiarą jest młody chłopiec. Brutalny mord nie uchodzi uwadze księcia mroku, który za pomocą terroru sprawuje rząd dusz nad mieszkańcami Sieny. Wraz ze swoim wiernym sługą, Cesare Furią, pragnie wykorzystać de la Chasse'a, by umocnić swą słabnącą władzę. Wpadłszy w sidła spisku, kawaler ma tylko jedno wyjście - rozpocząć krwawy marsz ku chwale księcia mroku. Mercator stanie do walki ze złem w ludzkiej postaci, ze starym i nowym wrogiem. Stawką jest życie Arii oraz mieszkańców przerażonej Sieny. "Książka Kotomskiego prowadzi nas uliczkami Sieny, odmalowanej z niezwykłą dbałością o szczegóły. To proza tak malownicza, że wręcz czuć od niej zapach miasta - wina, rynsztoka, wschodnich pachnideł i czosnku". Jarosław Grzędowicz, autor m.in. cyklu "Pan Lodowego Ogrodu"

34,90 zł
27,57 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,33 zł

77
Pistolet na strzałki z akcesoriami i tarczą 482859 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pistolet na strzałki z akcesoriami i tarczą 482859
Mega Creative
Dostępny
16 szt.

Świetna zabawa poprawiająca koncentrację i celność. Piankowe strzałki oraz piłki są bezpiecznymi nabojami. Rywalizacja punktowa na tarczy sprawi wiele radości, nie tylko dzieciom. Wymiary: 30.0 x 22.0 x 5.0 cm

28,90 zł
21,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,22 zł

78
Pistolet na strzałki z akcesoriami i tarczą 482858 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pistolet na strzałki z akcesoriami i tarczą 482858
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Świetna zabawa poprawiająca koncentrację i celność. Piankowe strzałki oraz piłki są bezpiecznymi nabojami. Rywalizacja punktowa na tarczy sprawi wiele radości, nie tylko dzieciom. Wymiary: 35.0 x 34.0 x 6.0 cm

64,90 zł
48,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 16,22 zł

79
Kulki, mix wzorów (100 sztuk) 482842 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kulki, mix wzorów (100 sztuk) 482842
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Kolorowe kulki w wygodnym opakowaniu pomogą ćwiczyć motorykę małą. Mogą też przydać się podczas nauki liczenia.

18,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,7%
oszczędzasz 3,91 zł

80
Kostka Magic 6x6 Mc Klocki Disp 12/180/360 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostka Magic 6x6 Mc Klocki Disp 12/180/360
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

11,80 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,8%
oszczędzasz 2,81 zł

81
Zestaw do sprzątania 483174 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do sprzątania 483174
Mega Creative
Dostępny
4 szt.

Twoje dziecko najlepiej uczy się poprzez zabawę. Zachęcając je do niej, przyczyniasz się do rozwoju jego kreatywności, zmysłów i zdolności poznawczych. Zestaw do sprzątania od Mega Creative będzie doskonałym sposobem na naukę obowiązkowości. Wymiary: 24.0 x 40.0 x 15.0 cm

146,90 zł
110,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 36,72 zł

82
Helikopter policyjny 482344 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Helikopter policyjny 482344
Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.18

Wspaniała zabawka dla młodych miłośników ekstremalnych akcji ratowniczych. Helikopter policyjny pomoże stworzyć niesamowite historie o przygodach dzielnych ratowników, wspierając tym samym rozwój dziecka. Wymiary: 46.0 x 21.0 x 12.0 cm

66,90 zł
50,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 16,72 zł

83
Mikrofon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mikrofon
Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.03

Świetny pomysł na zabawę dla każdego miłośnika śpiewu i występów. Mikrofon od Mega Creative zawiera przyciski, które urozmaicają zabawę poprzez wygrywanie rytmu lub puszczenie melodii. Wymiary: 15.0 x 25.0 x 7.0 cm

43,90 zł
32,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,97 zł

84
Kuchnia z Akcesoriami Mega Creative 482421 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia z Akcesoriami Mega Creative 482421
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.14

Zalety produktu posiada efekty dźwiękowe oraz świetlne, lampki na obu płytach kuchennych świecą się na czerwono, wydają odgłosy gotowania, po zaaplikowaniu wody na jedną z płyt pojawi się para, dzięki czemu kuchenka imituje proces gotowania, kurtek do sterowania kuchenką jest ruchomy, kuchnia posiada otwierane drzwi lod oacute wki oraz piekarnika. Kuchnia MEGA CREATIVE to propozycja ciekawej i wciągającej zabawy dla dzieci, kt oacute re chętnie naśladują zajęcia dorosłych i w bezpieczny spos oacute b mogą bawić się w małych kucharzy. Ciekawy i nowoczesny design, a także ładna i żywa kolorystyka to tylko niekt oacute re cechy tej kuchni Zawartość zestawu kuchnia, czajnik, 4 x talerzyki, patelnia, 2 x filiżanki, solniczka, pieprzniczka, przyprawnik, sztućce kuchenne, 2 x łyżeczki, 2 x babeczki, pipetka do napełniania wodą, imitacja papryki, sałaty oraz jajka sadzonego. Całość wykonana z plastiku. Wymiary/waga/baterie wymiary produktu dł. x wys. x gł. cm 45x63x20, wymiar opakowania dł. x wys. x gł. cm 35x47x14 , waga produktu bez opakowania kg 1,22 kg, waga produktu w opakowaniu kg 1,75 kg, wymaga zasilania bateriami 3 x AALR06- nie załączono do zestawu. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3 . Pakowana w kartonik. W kartonie zbiorczym po 5 szt.

211,90 zł
158,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 52,97 zł

85
Zestaw pojazdów strażackich z akcesoriami 482290 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw pojazdów strażackich z akcesoriami 482290
Mega Creative
Dostępny
30 szt.

Wspaniała zabawka dla miłośników gaszenia pożarów! Zestaw pojazdów zawiera różne rodzaje samochodów, jakie są wykonywane podczas akcji strażackich. Wymiary: 31.0 x 22.0 x 6.0 cm

52,37 zł
39,28 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,09 zł

86
Pojazdy specjalne ze znakami drogowymi 482289 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazdy specjalne ze znakami drogowymi 482289
Mega Creative
Dostępny
9 szt.

Nie lada gratka dla fanów pojazdów specjalnych! W zestawie znajduje się ambulans, policyjna ciężarówka i samochód S.W.A.T. oraz kilka podstawowych znaków drogowych. To nie tylko świetna zabawa, ale też sposób na naukę bezpiecznego poruszania się na drodze. Wymiary: 31.0 x 22.0 x 6.0 cm

52,90 zł
39,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,22 zł

87
Wózek sklepowy z akcesoriami 482943 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek sklepowy z akcesoriami 482943
Mega Creative
Dostępny
215 szt.

Naśladowanie zachowań dorosłych to nie tylko sposób na wspólne spędzanie czasu, ale także nauka norm społecznych. Wózek sklepowy od Mega Creative pomoże dziecku zrozumieć, jak przebiegają zakupy. Ponadto sprawi mu na pewno wiele radości! Wymiary: 16.0 x 15.0 x 13.0 cm

26,90 zł
20,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,72 zł

88
Wózek sklepowy 2w1 482944 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek sklepowy 2w1 482944
Mega Creative
Dostępny
29 szt.

25,90 zł
19,99 zł

Rabat 22,8%
oszczędzasz 5,91 zł

89
Wózek sklepowy 2w1 482945 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek sklepowy 2w1 482945
Mega Creative
Dostępny
44 szt.

Naśladowanie zachowań dorosłych to nie tylko sposób na wspólne spędzanie czasu, ale także nauka norm społecznych. Wózek sklepowy od Mega Creative pomoże dziecku zrozumieć, jak przebiegają zakupy. Ponadto sprawi mu na pewno wiele radości! Wymiary: 16.0 x 15.0 x 13.0 cm

25,90 zł
19,99 zł

Rabat 22,8%
oszczędzasz 5,91 zł

90
Zestaw wózków sklepowych z akcesoriami 482946 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw wózków sklepowych z akcesoriami 482946
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Naśladowanie zachowań dorosłych to nie tylko sposób na wspólne spędzanie czasu, ale także nauka norm społecznych. Wózek sklepowy od Mega Creative pomoże dziecku zrozumieć, jak przebiegają zakupy. Ponadto sprawi mu na pewno wiele radości! Wymiary: 35.0 x 25.0 x 9.0 cm

64,90 zł
48,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 16,22 zł

91
Wózek sklepowy z akcesoriami 482937 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek sklepowy z akcesoriami 482937
Mega Creative
Dostępny
18 szt.

Naśladowanie zachowań dorosłych to nie tylko sposób na wspólne spędzanie czasu, ale także nauka norm społecznych. Wózek sklepowy od Mega Creative pomoże dziecku zrozumieć, jak przebiegają zakupy. Ponadto sprawi mu na pewno wiele radości! Wymiary: 33.0 x 26.0 x 17.0 cm

121,90 zł
91,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 30,47 zł

92
Koszyk sklepowy z akcesoriami, mix wzorów 482942 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koszyk sklepowy z akcesoriami, mix wzorów 482942
Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

Naśladowanie zachowań dorosłych to nie tylko sposób na wspólne spędzanie czasu, ale także nauka norm społecznych. Koszyk sklepowy od Mega Creative pomoże dziecku zrozumieć, jak przebiegają zakupy. Ponadto sprawi mu na pewno wiele radości! Wymiary: 11.0 x 21.0 x 7.0 cm

15,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,6%
oszczędzasz 3,91 zł

93
Kasa B/o Akc 41x30x6 Mc Wb 18/36 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kasa B/o Akc 41x30x6 Mc Wb 18/36
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

96,90 zł
72,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 24,22 zł

94
Folwark, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Folwark, CD
Młyn, Sonic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

40,90 zł
38,86 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

95
Meteora, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Meteora, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

46,90 zł
44,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,34 zł

96
Worek na prezenty Eko 50cm, Arpex - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na prezenty Eko 50cm, Arpex
Arpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.05

Worek na prezenty Eko duży

12,99 zł
Powiadomienie
97
Czapka Mikołaja Lux, Arpex - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czapka Mikołaja Lux, Arpex
Arpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.04

12,99 zł
Powiadomienie
98
Zestaw miękkich, kolorowych klocków edukacyjnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw miękkich, kolorowych klocków edukacyjnych
K's Kids
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Dzieci uwielbiają klocki. Budują je i układają na wiele sposobów. Z naszych klocków dziecko może ułożyć aż 6 różnych zwierząt! Etap 1 (9 - 24m) Cel: Ćwiczenie motoryki dużej. Metoda: Zachęć dziecko do chwytania klocków zarówno prawą, jak i lewą ręką. Dziecko może również ściskać szeleszczące klocki. Te wszystkie czynności wpływają na rozówj motoryczny dziecka. Cel: Ćwiczenie motoryki dużej - rzucanie. Metoda: Klocki są miękkie i łatwo je trzymać. Zachęć dziecko do rzucania klockami, w ten sposób ćwiczy swoje zdolności motoryczne. Cel: Układanie jeden na drugim. Metoda: Zachęć dziecko do ułożenia 2-3 klocków jeden na drugim. Ta czynność rozwija koordynację dziecka i uczy cierpliwości. Cel: Ćwiczenie na rozwój poznawczy - dopasowywanie obrazków Metoda: Dopasuj grafikę na klockach, aby stworzyć różne zwierzęta. W sumie jest ich sześć. Cel: Ćwiczenie na rozwój poznawczy - nauka kolorów Metoda: Naucz dziecko rozróżniać kolory. Etap 2 (24 - 36m+) Cel: Ćwiczenie na rozwój poznawczy - nauka nazw różnych zwierząt. Metoda: Połącz poprawnie klocki, aby utworzyć dane zwierzę i nauczyć dziecko jego nazwy. Cel: Ćwiczenie na rozwój poznawczy - nauka nazw różnych zwierząt. Metoda: Wypowiedz nazwę zwierzęcia i poproś dziecko o ułożenie go z klocków.

59,20 zł
54,46 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,74 zł

99
Miękka, grzechocząca piłka edukacyjna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miękka, grzechocząca piłka edukacyjna
K's Kids
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Miękka, kolorowa, grzechocząca piłeczka edukacyjna dla dziecka, która posiada wiele kolorów i stymulujących elementów. Miękka piłka doskonale wspiera rozwój zmysłów u dziecka, w szczególności zmysł dotyku i słuchu. Zabawa piłką to jedna z podstawowych i doskonale wspierających aktywności dla maluszka - wspiera rozwój koordynacji i motoryki dziecka. Etap 1 (3–12 miesięcy) • Cel: idealna do przytulania Metoda: Wszystkie dzieci uczą się przytulać. Piłka Ks Kids jest miękka, wykonana z wysokiej jakości materiałów i świetnie nadaje się do przytulania. • Cel: Stymulacja zmysłów - dotykanie i odczuwanie faktur Metoda: Zachęć dziecko do dotykania różnych elementów zabawki i wyczuwania ich tekstur. • Cel: słuchanie Metoda: Uderz lub rzuć piłką, aby wydała ona dźwięk, przyciągając w ten sposób uwagę dziecka. Obserwuj, czy wzrok Twojego dziecka podąża za dźwiękami. To ćwiczy umiejętności słuchania i skupiania uwagi Twojego dziecka • Cel: Ćwiczenie motoryki dużej - raczkowanie Metoda: Połóż piłkę przed dzieckiem i powoli odsuwaj ją od niego, aby podążyło za nią • Cel: Ćwiczenie motoryki dużej - rzucanie Metoda: Zachęć dziecko do rzucania piłką. W ten sposób ćwiczy swoje zdolności motoryczne Etap 2 (od 12. miesiąca) • Cel: Nauka kolorów Metoda: Naucz dzieci rozpoznawać kolory za pomocą piłki, takie jak czerwony, żółty, zielony, niebieski • Cel: kopanie Metoda: Pozwól dziecku kopać piłkę po podłodze. W ten sposób ćwiczy swoją motorykę i równowagę • Cel: rzucanie i chwytanie Metoda: Użyj piłki, aby bawić się z dzieckiem w chwytanie przedmiotów. Taka zabawa rozwija umiejętności motoryczne dziecka

43,40 zł
39,93 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,47 zł

100
Revell 00818 Auto do skręcania Porsche 911 Carrera S Polizei Junior Kit - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
103,90 zł
Powiadomienie
Wróć do góry