hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.11.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 2 listopada 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Piątka z Zakątka (Krystyna Drzewiecka), na drugim Mądre bajki do słuchania. Część 1. Audiobook (Ewa Stadtmller, Agnieszka Borowiecka). Kolejny produkt to Pakiet Wojownicy Manga. Ucieczka w las / Szukając schronienia / Powrót do klanów (Erin Hunter) oraz Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie (Agnieszka Cegielska).
1
Piątka z Zakątka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piątka z Zakątka
Dostępny
277 szt.

Piątka z Zakątka to niezwykle zabawna książka o świecie widzianym oczami dziesięciolatka - o śmiesznych wydarzeniach w domu i w szkole, podwórkowych przygodach, pomysłowych zabawach.

15,90 zł
9,99 zł

Rabat 37,2%
oszczędzasz 5,91 zł

20 osób kupiło
2
Mądre bajki do słuchania. Część 1. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądre bajki do słuchania. Część 1. Audiobook
Ewa Stadtmller, Agnieszka Borowiecka, Bliżej przedszkola
Dostępny
43 szt.

Mądre bajki do słuchania to zbiór 6 bajek pozwalających poznać i zrozumieć świat emocji oraz wspomagających radzenie sobie z różnymi sytuacjami dnia codziennego. Utwory są przeznaczone dla przedszkolaków oraz uczniów młodszych klas. Publikacja wchodzi w skład serii Słuchowiska dla przedszkolaków. Słuchowiska kształtują dziecięcą wyobraźnię oraz pozytywnie wpływają na koncentrację. Wymagają od małych słuchaczy skupienia uwagi, przez co doskonalą percepcję słuchową, a także wyciszają i uspokajają. Bajki rozwijają również kompetencje emocjonalne, społeczne i kulturowe dzieci, a także wzbogacają ich słownictwo. Słuchając audiobooków i śledząc kolejność następujących po sobie zdarzeń, przedszkolaki wczuwają się w sytuacje bohaterów i ćwiczą empatię. Bohaterami bajek są zwierzęta żyjące w różnych miejscach i zmagające się z bliskimi dziecku problemami. Słuchając albumu, poznać można przechwalającą się żyrafę; nieśmiałego kotka; niepotrafiącego opanować wybuchów złości krokodyla; żurawia, który nie umie pogodzić się z przegraną; niemogącego opanować bałaganu liska oraz sroczkę, która nie potrafi się dzielić. Dzięki mądrym radom i pomocy każdy z naszych bohaterów znajduje receptę na kłopoty.

25,90 zł
18,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 6,91 zł

11 osób kupiło
3
Pakiet Wojownicy Manga. Ucieczka w las / Szukając schronienia / Powrót do klanów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Wojownicy Manga. Ucieczka w las / Szukając schronienia / Powrót...
Dostępny
3 szt.

Sasza, zmuszona opuścić dom swoich Dwunożnych, decyduje się na samotne życie w lesie. Tam spotyka Tygrysią Gwiazdę, potężnego przywódcę Klanu Cienia, w którym się zakochuje. Jednak Tygrysia Gwiazda skrywa wiele sekretów, a Sasza nie jest pewna, czy może mu zaufać... Trylogia mangi opowiadająca o przygodach Saszy i Tygrysiej Gwiazdy: • Ucieczka w las, • Szukając schronienia, • Powrót do klanów.

79,00 zł
58,46 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 20,54 zł

6 osób kupiło
4
Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie
Dostępny
41 szt.

Odkryj dobroczynną moc ziół. Co możemy zrobić, by w codziennym życiu ograniczyć wpływ negatywnych czynników na nasz organizm? Odpowiedź jest zaskakująco prosta – to powrót do natury. Jedz naturalnie, korzystaj z bogactw Matki Ziemi i dobroczynnej mocy ziół. Ta niedoceniana grupa składników ma Ci wiele do zaoferowania, a autorka będzie Twoją przewodniczką po ich świecie. Agnieszka Cegielska to znana propagatorka naturalnego stylu życia, autorka bestsellerów z cyklu „Naturalnie”. Tym razem przygotowała 60 przepisów na pyszne ziołowe potrawy, które wzmocnią Twój organizm i polepszą nastrój, a jednocześnie pomogą Ci odnowić kontakt z naturalnym rytmem ciała. Znajdziesz tu przepisy na pobudzające poranne koktajle, smakowite, krzepiące zupy i lekkie dania, które pozwolą Ci się wyciszyć przed nocnym odpoczynkiem. Dzięki sile naturalnych składników i zawartych w przepisach ziół nauczysz się, jak żyć w zgodzie z sygnałami płynącymi z Twojego wnętrza. Smakowicie, zdrowo i naturalnie w jednym… czy to możliwe? Ależ tak.

50,00 zł
36,50 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,50 zł

6 osób kupiło
5
Znów mówię 3. Ćwiczenia językowe do terapii afazji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znów mówię 3. Ćwiczenia językowe do terapii afazji
Dostępny
79 szt.

Książka jest kontynuacją poprzednich publikacji pod wspólnym tytułem „Znów mówię”, czyli kompleksowym zestawem ćwiczeń logopedycznych i poznawczych dla osób z zaburzeniami afatycznymi. Materiał został podzielony na dwie części – w pierwszej znajdują się ćwiczenia łatwiejsze, oparte na wyrazach i zwrotach o dużej frekwencji i ustalonej łączliwości. Znaleźć w niej można również zadania na rozumienie. Druga część to więcej ćwiczeń stymulujących funkcje językowe oraz procesy poznawcze – materiał jest skierowany głównie do osób dotkniętych trudnościami aktualizacyjnymi.

23,00 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

6 osób kupiło
6
Żłobek. Wychowanie i edukacja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żłobek. Wychowanie i edukacja
Dostępny
12 szt.

Jak nie zaprzepaścić wrodzonych możliwości i zdolności dziecka? Jak w toku pedagogicznej działalności wydobyć z naszych podopiecznych to, co najlepsze i najbardziej cenne? W żłobkach mamy do czynienia z małymi dziećmi, takimi, które nie zwerbalizują problemu. W jaki sposób mamy pomagać małym ludziom, aby stali się samodzielni, starali się żyć mądrze i potrafili odróżnić dobro od zła? Autorzy poszczególnych rozdziałów to uznani pedagodzy i psycholodzy, osoby pracujące z dziećmi i dla dzieci, wykładowcy uczelni pedagogicznych i kierownicy żłobków. W swoich tekstach dokonują analizy rzeczywistości żłobkowej i z refleksją, ale i pokorą podchodzą do dziecięcych możliwości oraz rozwiązań metodycznych opieki, wychowania i edukacji najmłodszego pokolenia. Opieka, wychowanie i edukacja małych dzieci wymaga kierowania się mądrością i życzliwym podejściem do dziecka. Codzienne propozycje mają zachęcać do aktywności i wzbudzać ciekawość dzieci. Oferta spędzania czasu w żłobku powinna być atrakcyjna zarówno poznawczo, jak i emocjonalnie. Ma sprawić, aby dziecięca radość pokonała tęsknotę za domem i bliskimi. Mamy nadzieję, że po tę publikację sięgną opiekunowie małych dzieci – rodzice, pedagodzy, psycholodzy i studenci tych kierunków. Warto bowiem mieć świadomość możliwości żłobkowych w obszarze wychowania i edukacji.

50,00 zł
41,00 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,00 zł

5 osób kupiło
7
Cztery pory roku na Polanie Smaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cztery pory roku na Polanie Smaków
Dostępny
9 szt.

Dawniej kuchnią rządził odwieczny rytm czterech pór roku. Gotowało się z tego, co było akurat dostępne, a na pewne smaki trzeba było czekać przez cały rok. Andrzej Polan, utytułowany szef kuchni, który w swojej pracy lubi sięgać do podstaw, tym razem postanowił przybliżyć czytelnikom nieco zapomnianą koncepcję gotowania sezonowo i lokalnie. Potrawy przyrządzane z dostępnych w regionie składników są zdrowe, a odkrywając smakowite patenty naszych przodków, możemy na powrót zakochać się w polskiej kuchni. Wyrusz w niezwykłą kulinarną podróż w duchu „cudze chwalicie, swego nie znacie”. Wybierz się w niepowtarzalną kulinarną podróż po Polsce. Książka podzielona jest na cztery segmenty: wiosnę, lato, jesień i zimę. Znajdziesz w niej przepisy na wyśmienite dania z lokalnych składników, przygotowane w zgodzie z prastarym rytmem czterech pór roku. Są to zarówno proste inspiracje na codzienny obiad, jak i te bardziej skomplikowane – zawsze jednak mocno osadzone w realiach czasu i regionu. Polska to piękny kraj, który ma Ci do zaoferowania prawdziwe kulinarne cuda. Biesiaduj z przyjaciółmi i smakuj chwile.

69,90 zł
51,03 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,87 zł

4 osoby kupiły
8
Wege - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wege
Dostępny
4 szt.

Jamie Oliver, bestsellerowy autor uwielbianych na całym świecie książek kucharskich, powraca z przepysznymi daniami warzywnymi. I w samą porę - obecnie coraz więcej z nas stara się ograniczać spożycie mięsa z pobudek zdrowotnych, finansowych lub ekologicznych. Jamie, czerpiąc inspiracje z kuchni świata, przygotował zbiór przepisów na oryginalne i nieskomplikowane potrawy z warzywami w roli głównej. Jego dania to prawdziwa uczta dla oczu i podniebienia: są tak smaczne, sycące i różnorodne, że zupełnie nie odczujesz braku mięsa. Wegetarianie, okazjonalni jarosze i żądni nowych wrażeń mięsożercy - w tej książce każdy z was znajdzie coś dla siebie!

79,90 zł
63,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,98 zł

4 osoby kupiły
9
Powrót na Zaginiony Kontynent - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powrót na Zaginiony Kontynent
Dostępny
64 szt.

Druga część Pieśni Zaginionego Kontynentu. Tym razem na wyprawę ruszają dzieci podróżnika, bohatera części pierwszej. Tata Sebastiana i Otty po latach ponownie udał się na ten niezwykły ląd, by podjąć tajemniczą misję, ale nigdy z niej nie wrócił. Rodzeństwo postanawia rozpocząć poszukiwania na własną rękę. Przemierzając krainy, które odwiedzał niegdyś ich ojciec, dzieci dowiadują się, że Zaginiony Kontynent dotknął tajemniczy kataklizm. Wszystko wskazuje na to, że przyczynił się do niego znany z pierwszej części król Deodles. Wędrowiec wprawdzie zdołał naprawić to, co zniszczył okrutny władca, ale nikt nie wie, co wydarzyło się potem. Z niejasnych przesłanek wynika, że podróżnik może przebywać na dalekiej północy. Podczas poszukiwań dzieci trafiają na kolejne Pieśni, które stają się dla nich drogowskazem. Dowiadują się z nich między innymi, że nie zawsze wszystko układa się tak, jakbyśmy tego chcieli. Czasem musimy pogodzić się z porażką, ale to nie oznacza, że trzeba czuć się przegranym. Warto próbować dalej, bo poszukiwania mogą nas wiele nauczyć i zaprowadzić do niesamowitych miejsc. Czy zdobyte doświadczenia pomogą Sebastianowi i Otcie zmierzyć się z wyzwaniem, które czeka ich na północnych krańcach Zaginionego Kontynentu w tajemniczej Dolinie za Lodem?

54,99 zł
40,14 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 14,85 zł

3 osoby kupiły
10
Na! Na! Na! Surprise. Family. Rodzina pand - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na! Na! Na! Surprise. Family. Rodzina pand
MGA, Na! Na! Na! Surprise
Dostępny
27 szt.

Na! Na! Na! Surprise Teens to kolekcja zachwycających, miękkich laleczek z pięknymi włosami, prześlicznymi, puchatymi akcesoriami i uroczymi dodatkami. Każdy detal tej serii jest dopracowany, by rozkochać w sobie dziewczynki na całym świecie. Zestaw Na! Na! Na! Suprise Family zawiera rodzinę inspirowaną zwierzęcym stylem. Do zebrania są dwie rodziny: lawendowy kotek i panda, zestawy sprzedawane oddzielnie. W zestawie znajduje się jedna lalka z serii Teens, jedna lalka z serii Pom oraz po raz pierwszy w sprzedaży pluszowa postać zwierzątka. Lalki mają długie, nadające się do czesania włosy oraz nadrukowane detale na twarzy i ubraniach. Lalki i zwierzaki są ruchome. Zbierz obie rodziny! Zawartość i cechy zestawu: • 1 lalka Na! Na! Na! Surprise Teens – Winnie Joyful, • 1 lalka Na! Na! Na! Surprise Pom – Mimi Joyful, • 1 zwierzątko Na! Na! Na! Surprise – Bamboo, • 1 bluza z kapturem, • 1 sweter, • 2 spódniczki, • 2 czapki, • 2 pary butów, • 1 szczotka do włosów, • 4 gumki do włosów, Wymiary opakowania: 38.0 x 38.0 x 13.0 cm

314,99 zł
236,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 78,75 zł

3 osoby kupiły
11
Alleblox. Klocki konstrukcyjne Speed, 173 elementy 478250 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alleblox. Klocki konstrukcyjne Speed, 173 elementy 478250
Mega Creative
Dostępny
269 szt.

Komplet klocków konstrukcyjnych Alleblox pozwala na budowanie urozmaiconych konstrukcji, budowli oraz pojazdów. To idealna zabawa zarówno dla małych, jak i dużych konstruktorów! Łączą się z innymi popularnymi klockami konstrukcyjnymi, są lekkie oraz łatwe do składania. Zalety produktu: • klocki zwiększają sprawność umysłową, co przekłada się na kreatywność, • pobudzają wyobraźnię, • pozytywnie wpływają na rozwój dziecka, • samochód wyścigowy posiada ruchomy spojler. Zawartość zestawu: • 173 elementy, • instrukcja do składania. Wszystkie elementy wykonane z miękkiego plastiku.

42,80 zł
32,10 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,70 zł

2 osoby kupiły
12
Sądowe znaki zapytania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sądowe znaki zapytania
Dostępny
838 szt.

Na warszawskiej Pradze bezdomna kobieta zostaje dotkliwie pobita. Sąd skazał sprawców, ale los kobiety się nie zmienił. Codziennie w południe dziewczyna siedzi koło spożywczego licząc na pomoc. Był na utrzymaniu młodej architekt, mimo to zachowywał się jak nadzorca. Odciął kochance głowę maczetą, bo nie chciała go dłużej utrzymywać. Zadał jej osiem silnych ciosów w kręgosłup szyjny. 15-letni chłopiec z rozmysłem, na oczach nauczycieli i klasy, zamordował kolegę, który być może był mu winien jakieś pieniądze. Nepalczyk restaurator przyjmował Azjatów do pracy, ale jedyną zapłatą była możliwość najedzenia się i przespania. Zamiar zabójstwa zrodził się w głowach Hindusów nagle. Pewien adwokat poradził jak zarobić duże pieniądze. W Warszawie jest sporo parcel, które po zawierusze wojennej potraciły hipoteki. Fałszując dokumenty, można stać się legalnym właścicielem takich nieruchomości. 22 lata po zabójstwie byłego komendanta głównego policji Marka Papały, kolejni oskarżeni wychodzą z sądu bez skazania. O trzech czteropiętrowych blokach przy Dudziarskiej mówi się getto, zsyłka, kolonia karna. Bo tam decyzją władz ratusza w 1993 roku umieszczono osoby oporne w płaceniu czynszu, uciążliwe we współżyciu sąsiedzkim, bądź wyeksmitowane z poprzedniego mieszkania. W ośrodkach opieki społecznej mieszkańców Dudziarskiej kwalifikowano bez sprawdzania, jako patologię. Oto obraz kryminalnej Warszawy i najbliższych okolic naszej stolicy na początku XXI wieku w reportażach znakomitej dziennikarki i reporterki.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
13
Porachunki z przygodą. Tom 4. Kamienna pułapka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Porachunki z przygodą. Tom 4. Kamienna pułapka
Dostępny
6 szt.

Rozpoczął się morderczy wyścig z czasem. Czy Jajcowi, Pchełce i Puckowi uda się odnaleźć i uwolnić więźniów szalonego profesora toksykologii Szurmieja? Czy odkryją lekarstwo na immunotoksynę X? Czy uratują Martę? Sensacyjna, pełna dramatycznych zwrotów akcja, humoru, wzruszenia pierwszej miłości – oto sposób Krzysztofa Petka na porachowanie się z przygodą. „Porachunki z przygodą” to seria powieści sensacyjno-przygodowych dla młodzieży. Akcja wszystkich powieści rozgrywa się w istniejących naprawdę miejscach Polski, a ich fabuła oparta jest za każdym razem na rzeczywistych wydarzeniach. Główni bohaterowie książek Petka mają do czynienia z ludźmi, którzy rzadko bywają grzeczni, mili, sympatyczni. Autor pokazuje świat autentyczny, czasem brutalny, w którym młodzi ludzie muszą się odnaleźć. Petek wskazuje młodym czytelnikom, w jaki sposób walczyć w dzisiejszym świecie o siebie i o to, co stanowi istotę naszego życia: o zachowanie godności i definiujących nas wartości moralnych.

21,50 zł
15,99 zł

Rabat 25,6%
oszczędzasz 5,51 zł

2 osoby kupiły
14
Słomki papierowe do napojów, kolorowe (24 sztuki) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słomki papierowe do napojów, kolorowe (24 sztuki)
Godan, 24 sztuki
Dostępny
52 szt.

Kolorowe słomki papierowe do picia nadają się zarówno do ciepłych, jak i zimnych napojów. Niezastąpione przez cały rok, papierowe słomki to absolutny must-have w każdym domu! Nasze słomki z papieru nie zmieniają smaku pitych napojów, nie rozmakają podczas picia i nie barwią ust. • Długość: 19.7 cm • Średnica: 0.6 cm • Kolor: tęczowy mix • Materiał: papier • Ilość sztuk w opakowaniu: 24 • Kolekcja: GoGreen

4,99 zł
2 osoby kupiły
15
Ksiega smoków świata. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ksiega smoków świata. Tom 1
Dostępny
351 szt.

Stworzona przez Bartłomieja Grzegorza Salę „Księga smoków świata” zabiera czytelników w fascynujący i różnorodny świat smoków i smokopodobnych potworów. Autor, historyk i etnolog, kreśli szczegółowo wizerunki całych rzesz smoczych bestii obecnych w wyobrażeniach wszystkich kręgów kulturowych, omawia ich charakterystyczne cechy oraz przytacza poświęcone im opowieści – mity, legendy i podania. Pierwszy z trzech tomów „Księgi smoków świata” przybliża portrety i losy ponad setki smoków i pokrewnych im wężowych potworów należących do świata starożytnych cywilizacji basenu Morza Śródziemnego oraz Bliskiego i Środkowego Wschodu. W publikacji opisane zostały straszliwe gady znane z wyobrażeń Egipcjan, ludów Mezopotamii, Anatolii, Syro-Palestyny, Iranu i Armenii, świata Greków i Rzymian, tradycji biblijnej i apokryficznej aż po późny antyk chrześcijański. Tekstowi towarzyszą znakomite ilustracje wykonane przez Mikitę Rasolkę.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
16
Rajstopy 40den biel+brokat 104-110 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,99 zł
2 osoby kupiły
17
XXV lat konkursu matematycznego im. Stefana Banacha - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
XXV lat konkursu matematycznego im. Stefana Banacha
Dostępny
7 szt.

Publikacja zawiera ponad 500 zadań z Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego im. prof. Stefana Banacha, który powstał w 1995 roku w toruńskim X Liceum Ogólnokształcącym. Zbiór charakteryzuje bardzo duża różnorodność treści: zawiera zadania łatwe i trudne, są też takie, do których nie potrzeba żadnych formuł oraz takie, do których przyda się głębsza wiedza matematyczna. Książka będzie pomocna uczniom, którzy przygotowują się do konkursów i olimpiad matematycznych na poziomie szkoły ponadpodstawowej, a dla nauczycieli poszukujących ciekawych problemów może stać się intrygującą inspiracją.

56,50 zł
45,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,30 zł

1 osoba kupiła
18
Rajstopy 40den biel+brokat 116-122 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,99 zł
1 osoba kupiła
19
Słomki papierowe do napojów, kolorowe (24 sztuki) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słomki papierowe do napojów, kolorowe (24 sztuki)
Godan, 24 sztuki
Dostępny
9 szt.

Pastelowe słomki papierowe do picia nadają się zarówno do ciepłych, jak i zimnych napojów. Niezastąpione przez cały rok, papierowe słomki to absolutny must-have w każdym domu! Nasze słomki z papieru nie zmieniają smaku pitych napojów, nie rozmakają podczas picia i nie barwią ust. • Długość: 19.7 cm • Średnica: 0.6 cm • Kolor: pastelowy mix • Materiał: papier • Ilość sztuk w opakowaniu: 24 • Kolekcja: GoGreen • Producent: Godan S.A.

4,99 zł
1 osoba kupiła
20
Rajstopy 80 DEN czarne z wzorem waflowym, rozmiar 116-122 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rajstopy 80 DEN czarne z wzorem waflowym, rozmiar 116-122
YoClub
Dostępny
3 szt.

Rajstopy dziecięce z mikrofibry czarne ze wzorem waflowym 80 DEN. Rozmiar: 116–122

13,30 zł
11,99 zł

Rabat 9,8%
oszczędzasz 1,31 zł

1 osoba kupiła
21
Mata sensoryczna Basic Set, 11 elementów, fioletowo-różowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata sensoryczna Basic Set, 11 elementów, fioletowo-różowa
Askato
Dostępny
6 szt.

Ten podstawowy zestaw to połączenie miękkich i twardych powierzchni w idealnej harmonii. Miękkie puzzle służą do delikatnej stymulacji i masażu stóp. Zapewniają ulgę zmęczonym stopom i aktywują nieużywane mięśnie. Twarde powierzchnie pomagają rozgrzać stopy, nasilają uczucie chodzenia po podłodze, wzmacniają mięśnie i zwiotczałe kostki. Moduł z pniem drzewa nadaje się do wzmocnienia środka ciała, dla lepszej równowagi i ogólnej stabilności. Zestaw 11 elementów: • 1 x kamyk twardy, • 1 x muszle miękkie, • 1 x wypustki miękkie, • 1 x trawa twarda, • 1 x łąka twarda, • 1 x jajko twarde, • 1 x pień drzewa twardy, • 1 x trawa twarda (mini), • 1 x łąka miękka (mini), • 1 x ślimak twardy (mini), • 1 x muszelki miękkie (mini). Wymiar modułu: 30.0 x 30.0 cm Wymiar modułu mini: 15.0 x 15.0 cm

394,70 zł
327,60 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 67,10 zł

1 osoba kupiła
22
Wielka księga zwierzaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka księga zwierzaków
Dostępny
113 szt.

Nowe, specjalne wydanie bestsellerowych opowieści Martyny Wojciechowskiej o zwierzakach świata. Odkrywaj świat ze znaną podróżniczką! Który zwierzak jest największym śpiochem i nie ma czasu na zabawę, bo ciągle musi spać? Czy to prawda, że orangutany uwielbiają jeść duriany, najbardziej śmierdzące owoce świata? Po co żyrafom taka długa szyja?Skąd wiadomo, czy zebra jest biała w czarne paski, czy czarna w białe? Martyna Wojciechowska zabiera dzieci w niesamowitą podróż do najbardziej egzotycznych zakątków świata, podczas której poznają historie fantastycznych zwierzaków.

64,90 zł
47,38 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 17,52 zł

1 osoba kupiła
23
Windą do nieba - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Windą do nieba
Dostępny
422 szt.

Zabawna i wzruszająca opowieść Corinne Michaels, autorki bestsellerowej serii o braciach Arrowoodach Święta, Gwiazdka, choinka, kolędy i ogień w kominku... Holly nie cierpi Bożego Narodzenia i wolałaby, by je ktoś odwołał. Świąteczne dni przypominają jej jedynie o tym, że jest sama. Tym razem nie będzie inaczej, choć ostatnia randka z Deanem, kolegą z pracy, dawała jej pewną nadzieję. Uprawiała z nim najlepszy seks w całym swoim życiu i nawet świetnie im się rozmawiało, ale przecież nie umawiali się na nic więcej. Holly czuje się jednak lekko zawiedziona. I wtedy los bierze sprawy w swoje ręce. Awaria windy sprawia, że Holly i Dean zdani są tylko na swoje towarzystwo. Odcięci od świata i skazani na siebie będą mogli wszystko sobie wyjaśnić. Czy to cudowne zrządzenie losu sprawi, że Holly znów poczuje niepowtarzalny klimat świąt? Czy Dean okaże się dla niej wymarzonym prezentem pod choinkę, czy może Święty Mikołaj znów o niej zapomni?

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
24
Nocny ekspres - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nocny ekspres
Dostępny
262 szt.

Jedenastoletnia Danja i jej rodzina jak zwykle w grudniu jadą do babci. Ale tym razem nie wszystko jest tak, jak powinno. Babcia mówi dziwne rzeczy, zapomina i opowiada o jakimś kluczu, który należy przekręcić dwa razy. Kiedy babcia znika, Danja nie wie, w co wierzyć. Tej samej nocy dziewczynka słyszy odgłos pociągu dobiegający z opuszczonego toru kolejowego. Po chwili Nocny Ekspres zabiera Danję w zapierającą dech w piersiach przygodę, w której czas i przestrzeń rządzą się swoimi prawami. Tylko komu podczas tej podróży można zaufać, jak odnaleźć babcię i gdzie jest zaginiony klucz?

39,99 zł
29,19 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

1 osoba kupiła
25
Rajstopy 80 DEN czarne z wzorem waflowym, rozmiar 92-98 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rajstopy 80 DEN czarne z wzorem waflowym, rozmiar 92-98
YoClub
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

Rajstopy dziecięce z mikrofibry czarne ze wzorem waflowym 80 DEN. Rozmiar: 92–98

13,30 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,8%
oszczędzasz 1,31 zł

1 osoba kupiła
26
Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko, Blu-ray
Everardo Gout, 2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.10

Jedna noc to za mało, więc członkowie podziemnego ruchu, niezaspokojeni doroczną nocą anarchii i mordu, postanawiają przejąć kontrolę nad Ameryką poprzez niekończącą się krucjatę chaosu i masakry. Nikt nie może czuć się bezpieczny. Rankiem po Nocy Oczyszczenia zamaskowany gang morderców atakuje zamożnych ranczerów z Teksasu i ich pracowników. Gdy nadchodzi świt, dwie rodziny muszą połączyć siły i walczyć, gdy świat wokół pogrąża się w chaosie, a Stany Zjednoczone zaczynają się rozpadać. Materiały dodatkowe: • Sceny usunięte w montażu oraz alternatywna sekwencja początkowa • Upadek systemu: Za kulisami filmu „Noc oczyszczenia: Żegnaj, Ameryko” • Przerażająca garderoba

59,99 zł
56,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

27
Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko, DVD
Everardo Gout, 2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.10

Jedna noc to za mało, więc członkowie podziemnego ruchu, niezaspokojeni doroczną nocą anarchii i mordu, postanawiają przejąć kontrolę nad Ameryką poprzez niekończącą się krucjatę chaosu i masakry. Nikt nie może czuć się bezpieczny. Rankiem po Nocy Oczyszczenia zamaskowany gang morderców atakuje zamożnych ranczerów z Teksasu i ich pracowników. Gdy nadchodzi świt, dwie rodziny muszą połączyć siły i walczyć, gdy świat wokół pogrąża się w chaosie, a Stany Zjednoczone zaczynają się rozpadać. Materiały dodatkowe: • Sceny usunięte w montażu oraz alternatywna sekwencja początkowa • Upadek systemu: Za kulisami filmu „Noc oczyszczenia: Żegnaj, Ameryko” • Przerażająca garderoba

29,99 zł
28,49 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

28
Między literami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Między literami
Dostępny
4 szt.

Miłość ukrywa się w literach! Meg Mackworth jest literniczką, projektuje czcionki do całej oprawy ślubnej (zaproszenia, wizytówki, listy gości itp.), personalizowane planery dla nowojorskiej elity, ma popularne konto na Instagramie. Pewnego dnia w drzwiach sklepu papierniczego, w którego prowadzeniu pomaga przyjaciółce, staje Reid Sutherland, analityk z Wall Street. Rok wcześniej Meg zaprojektowała oprawę ślubną dla niego i jego narzeczonej Avery, i zawarła w niej przesłanie – kod, w którym ukryła słowo MISTAKE (błąd/pomyłka), przekonana, że małżeństwo Reida i Avery okaże się nieudane. Ślub się nie odbył, a Reid, którego pasją jest łamanie kodów, wcześniej dostrzegł w zaproszeniach przesłanie ukryte w nich przez Meg i przyszedł zapytać, skąd wiedziała, że jego związek okaże się błędem. Meg cierpi jednocześnie na niemoc twórczą – paraliżuje ją myśl o projektach, które powinna złożyć, aby wziąć udział w rywalizacji o zlecenie życia. Aby się z niemocy wyzwolić, wpada na pomysł odbycia serii inspirujących spacerów po Nowym Jorku. Nie chce jednak robić tego sama i pod wpływem impulsu zaprasza Reida, by jej towarzyszył. Podczas spacerów bohaterowie zaprzyjaźniają się ze sobą (choć nie bez problemów), a przyjaźń przeradza się w miłość. Oboje są tym zaskoczeni i boją się z powodu wcześniejszych doświadczeń. Oprócz tego Reid ukrywa przed Meg fakt, że współpracuje z FBI jako informator, by pomóc obnażyć malwersacje swojego szefa. Gdy wybucha skandal z tym związany, rykoszetem obrywa także kariera Meg, ale uczucie bohaterów okazuje się na tyle silne, że przezwyciężają oni kryzys.

42,90 zł
21,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 21,45 zł

29
Platinum Collection. Czas mroku, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Platinum Collection. Czas mroku, Blu-ray
Joe Wright
Niedostępny
Brak

Kiedy wojska Hitlera błyskawicznie podbijają Europę i zbliżają się do Wielkiej Brytanii, Winston Churchill (Oldman) zostaje wybrany na nowego premiera. Mając za sobą partię, której członkowie kwestionują każdy jego krok, i króla Jerzego V (Ben Mendelsohn), pełnego sceptycyzmu wobec nowego szefa rządu, Churchill staje na czele narodu, którego trzeba bronić przed największym zagrożeniem w dziejach. Film „Czas mroku”, z udziałem nominowanej do Oscara Kristin Scott Thomas i Lili James, to dzieło porywające i inspirujące. Materiały dodatkowe: • Komentarz reżysera Joe Wrighta • Metamorfoza Gary’ego Oldman’a • W mrok

39,99 zł
37,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,00 zł

30
Platinum Collection. Nić widmo, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Platinum Collection. Nić widmo, Blu-ray
Paul Thomas Anderson
Niedostępny
Brak

Tkwiący w blasku powojennego Londynu lat 50-tych XX wieku, uznany krawiec Reynolds Woodcock (Daniel Day-Lewis) i jego siostra Cyril (Lesley Manville) są w samym centrum brytyjskiej mody, ubierając rodzinę królewską, gwiazdy filmowe, wyższe sfery i śmietankę towarzyską w eleganckim stylu Domu Mody Woodcocków. Woodcock zmienia kobiety jak rękawiczki do chwili, gdy w jego życiu nie pojawi się młoda i zdecydowana Alma (Vicky Krieps), która wkrótce zajmuje kluczową pozycję muzy i kochanki. Mężczyzna odkrywa, że jego uporządkowane i skrojone na miarę życie rozsypuje się w proch za sprawą miłości. Tak zaczyna się iście gotycki romans, pełen zwrotów akcji i konfrontacji, który okazuje się „czystą przyjemnością” (Peter Bradshaw, GUARDIAN), „diabelską i zarazem zmysłową” (Dana Stevens, SLATE). Materiały dodatkowe: • Próba kamery • Z komentarzem reżysera • Dom mody Woodcocków • Pokaz mody • Głodny chłopak • Wybór scen usuniętych • Za kulisami • Zdjęcia z planu

39,99 zł
37,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,00 zł

31
Platinum Collection. Pacific Rim: Rebelia, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Platinum Collection. Pacific Rim: Rebelia, Blu-ray
Steven S. DeKnight
Niedostępny
Brak

John Boyega (saga „Gwiezdne wojny”) to zbuntowany Jake Pentecost, niegdyś obiecujący pilot bojowych robotów Jaeger, którego legendarny ojciec oddał życie, by ludzkość mogła zwyciężyć w wojnie z monstrualnym „Kaiju”. Kiedy zjawia się jeszcze bardziej przerażająca obca siła, zagrażająca światu, Jake zostaje wezwany przez swego partnera Lamberta (Scott Eastwood) i 15-letnią hakerkę Amarę (Cailee Spaeny). Razem powstaną, by stworzyć najlepszą obronę w historii Ziemi, co oznacza gotowość na wystrzałową przygodę o niespotykanej skali. Materiały dodatkowe: • Sceny usunięte z komentarzem reżysera Stevena DeKnighta • Aleja Bohaterów • Most zbuntowanych • Zostać kadetem • Nieoczekiwany wróg • Nowe Jaegery • I jeszcze więcej!

39,99 zł
37,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,00 zł

32
Coma, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Coma, DVD
Nikita Argunov, 2019
Niedostępny
Brak

Młody, utalentowany architekt odzyskuje przytomność po straszliwym wypadku i odkrywa, że przebywa w dziwnym, dystopijnym świecie. Świat wypełniają wspomnienia leżących obok pacjentów w stanie śpiączki. I tak jak ludzka pamięć, ten świat jest fragmentaryczny, chaotyczny i niestabilny. Oto COMA: wieczna zmarzlina, rzeki i miasta istnieją w przestrzeni jednego pokoju. a prawa fizyki nie są już prawami, ponieważ można je dowolnie naginać.

29,99 zł
28,49 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

33
Guardians: Misja Superbohaterów, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Guardians: Misja Superbohaterów, DVD
Sarik Andreasyan , 2021
Niedostępny
Brak

Podczas trwania zimnej wojny specjalna grupa o nazwie „Patriot” w tajemnicy tworzy grupę superbohaterów, w której skład wchodzą mający moc manipulowania ziemią i skałami, Ler (Sebastien Sisak), zamieniający się w niedźwiedzia Arsus (Anton Pampushny), szermierz Khan (Sanzhar Madiyev) oraz potrafiąca zamienić swoje ciało w wodę Ksenia (Alina Kiziyarova). Wkrótce złowieszczy Avgust Kuratov (Stanislav Shirin) za pomocą stworzonych przez siebie klonów napada na Rosję. Bohaterowie stawiają czoła wrogowi.

29,99 zł
28,49 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

34
Wyspa, której nie było - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyspa, której nie było
Dostępny
84 szt.

Rixon Webster ma 12 lat, mieszka z mamą. Pewnego dnia mama Rixona otrzymuje wiadomość o śmierci wuja, z którym się nie widziała od wielu lat – jako najbliższa żyjąca krewna otrzyma po nim spadek. Rixon także proszony jest o przybycie do kancelarii prawnej. Okazuje się, że Rixon otrzymał w spadku… wyspę. Maleńką wyspę, która widnieje tylko na jednej mapie sprzed ponad 200 lat. Prawnik daje także chłopcu (w tajemnicy przed mamą) kopertę, w której znajdują się wycinki z gazet sprzed 5 lat, mówiące o zaginięciu grupy naukowców oraz pendrive. Na pendrivie zapisano cały ciąg równań matematycznych oraz tajemniczy rysunek.

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

35
Święty Mikołaj. Historia prawdziwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święty Mikołaj. Historia prawdziwa
Dostępny
78 szt.

Ciepła historia o świętach, miłości i niesieniu pomocy i o tym, że magia istnieje, jeśli tylko mocno w nią uwierzysz. Całe wieki temu, tak dawno, że nie pamiętają tych czasów nasze praprapraprababcie, w malutkiej wiosce w Laponii mieszkała miła rodzina. Mikołaj był stolarzem, a jego żona, Marta, robiła na drutach wspaniałe swetry we wzory. Pewnego dnia do drwi ich domu puka mały sąsiad, Adaś, i prosi Mikołaja o wyrzeźbienie lalki dla chorej siostry. Marta i Mikołaj chętnie przygotowują podarunki dla dzieci z sąsiedztwa. W kolejnym roku obdarowują już całą wioskę – wszystkie ubogie dzieci dostają świąteczne prezenty. Tak zaczyna się prawdziwa historia Mikołaja, którego znamy dzisiaj. Dowiedzcie się, jak ze zwykłego człowieka, który chciał czynić dobro, Mikołaj stał się magiczną postacią obdarowującą dzieci na całym świecie.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

36
Święty Mikołaj bombowy gość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święty Mikołaj bombowy gość
Dostępny
72 szt.

Dom Mikołaja na Biegunie Północnym eksploduje i świętemu nie pozostaje nic innego, jak wprosić się na noc do domu pewnej spokojnej rodziny. Lecz Mikołaj okazuje się baardzo niesfornym gościem – elfy opanowują cały dom, renifery robią kupę, gdzie popadnie, a sam Mikołaj powoduje na piętrze wielką powódź! Czy niespodziewani goście zdołają posprzątać swój bałagan, nim na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazdka? Ta książka sprawi, że będziecie śmiali się do rozpuku.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

37
Co to jest ten śnieg? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co to jest ten śnieg?
Dostępny
207 szt.

Wspaniała świąteczna książka z obrazkami. Kiedy nadchodzi zima, najlepsi przyjaciele Fox i Hare nie mogą się doczekać, aby skakać, skakać i podskakiwać na czymś zwanym śniegiem. Ale czym właściwie jest śnieg? Dołącz do nich w podróży po Arktyce, gdy proszą wszystkich swoich przyjaciół, aby pomogli im się dowiedzieć.

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

38
Opowieść nieznajomego Chińczyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieść nieznajomego Chińczyka
Dostępny
100 szt.

Opowieść nieznajomego Chińczyka to historia, która zaczyna się w Muzeum Narodowym w Pekinie. Przypadkowo napotkany w jednej z sal skromny staruszek snuje opowieść o wydaje się niepozornym eksponacie i przenosi nas daleko poza muzealne ściany na chińską prowincję dawno, dawno temu. Tam trafiamy do domu garncarza Tao Zhonga. Pewnego dnia wyrusza on na wędrówkę po okolicznych wzgórzach i dostrzega w oddali niezwykły pałac. Od tej pory wielokrotnie wraca w to miejsce, bo wspaniała budowla stale zajmuje jego myśli. Swoim zachwytem garncarz dzieli się z przyjacielem – ptakiem Huang Li. Wreszcie pogrążonemu w marzeniach Tao Zhongowi przychodzi do głowy pewien śmiały pomysł… Opowieść nieznajomego Chińczyka to książka o tym, że każdy eksponat ukrywa w sobie historię jego twórcy i czasów, w których powstał. To także opowieść o kruchości życia i o uczuciach – podziwie, poświęceniu, przyjaźni oraz pasji, dających siłę do stwarzania rzeczy, których nie pokona mijający czas. Ilustracje Marcina Minora przenoszą czytelnika w świat Dalekiego Wschodu, zanurzając w historii, która jest tak wzruszająca, że absolutnie nikogo nie pozostawi obojętnym.

39,99 zł
29,19 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

39
Polski model państwa wyznaniowego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polski model państwa wyznaniowego
Dostępny
24 szt.

Narastający konflikt światopoglądowy w społeczeństwie polskim wywołany jest wyjątkowo wysoką pozycją prawną Kościoła katolickiego oraz podniesieniem katolicyzmu do rangi ideologii państwowej. Analiza sytuacji polityczno-prawnej w Polsce po 1989 roku przeprowadzona przez autora, a w szczególności relacji państwo-kościół, prowadzi do interesujących wniosków. Ideał demokratycznego, świeckiego państwa jest trudny do osiągnięcia i może wymagać nie tylko przebudowy systemu polityczno-prawnego, ale przede wszystkim zmian w świadomości społecznej. W tym celu konieczne może okazać się propagowanie alternatywnych modeli wielokulturowości poszerzających horyzonty oraz znaczenia osobistego rozwoju intelektualnego wobec narodowo-katolickiego wzorca polskości. Mirosław Woroniecki – jest adwokatem, publicystą i działaczem społecznym. W 1980 roku ukończył Wydział Prawa UW. Od 1997 roku prowadził praktykę adwokacką. Po zakończeniu działalności zawodowej swoje zainteresowania skierował w stronę stosunków państwa z kościołem, dokonując analizy obowiązującego w Polsce prawa wyznaniowego. W 2017 roku założył stowarzyszenie Kongres Świeckości prowadzące aktywną działalność na rzecz laickości państwa. Liczne artykuły zamieszczane m.in. w „Dzienniku Trybuna” oraz książka Autorytarny klerykalizm i socjalliberalna alternatywa, wydana w 2018 roku przez RES Humana, stanowiły podstawę do przygotowania niniejszej publikacji. Fragment I: Przeciwdziałanie natrętnej klerykalizacji kraju i takiemu nasyceniu rzeczywistości religią, które jest niestrawne nawet dla ludzi wierzących, wymaga ogromnej mobilizacji wszystkich sił sprzeciwu wobec władzy i sprzymierzonego z nią Kościoła katolickiego. Fragment II: Istnienie monopolu wyznaniowego przy znacznej liczbie nawet jedynie nominalnie wiernych w sposób obiektywny prowadzi do zacieśniania relacji władzy z instytucja religijną, co przy przyjęciu zasady współdziałania w warunkach wzmożenia religijnego uzależnia państwo od religii dominującej. Fragment III: Uzasadnieniem wprowadzania religii do sfery publicznej, a przede wszystkim szkolnictwa, było rzekomo dążenie państwa do realizacji zasady pluralizmu światopoglądowego, poszerzania przestrzeni wolności m.in. poprzez równouprawnienie wyznań religijnych i umacnianie postaw tolerancji, otwartości i poszanowania różnorodności. Takie właśnie cele miała realizować m.in. szkoła publiczna, do której wprowadzona została katecheza. W efekcie wprowadzenia lekcji religii jako przedmiotu nieobowiązkowego do planu zajęć szkolnych osiągnięty został rezultat zupełnie odmienny od założonego. Fragment IV: Efektem zawarcia konkordatu było też stopniowe, coraz intensywniejsze nasycanie systemu edukacji publicznej katechezą szkolną oraz rozwój systemu szkolnictwa kościelnego, które uzyskały oficjalne wsparcie, w tym przede wszystkim finansowe, ze strony państwa. Fragment V: Obecnie obserwujemy wzrost zakresu finansowania kościołów i związków wyznaniowych, a tak naprawdę przede wszystkim Kościoła katolickiego, przy okazji wprowadzania do szkół i przedszkoli publicznych nauki religii, dotacji dla uczelni kościelnych, wprowadzania kapelanów nie tylko do wojska, policji czy więziennictwa, ale do coraz większej ilości instytucji publicznych, jak ostatnio do struktur Krajowej Administracji Skarbowej.

44,90 zł
34,57 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,33 zł

40
Chce się szyć. Dzianiny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chce się szyć. Dzianiny
Dostępny
40 szt.

W książce znajdziesz piętnaście prostych, opatrzonych ciekawymi detalami projektów. Zdecydowana większość z nich sprawdzi się zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej. Czekają na ciebie różne typy spodni dresowych, legginsy, T-shirt, top, bluzki, bluzy, sukienki, a nawet parka. Janek Leśniak opisuje proces twórczy z typową dla siebie lekkością, aż ręce same rwą się do szycia. Dzięki pięciuset fotografiom i szczegółowym instrukcjom każdy poradzi sobie z uszyciem tej kolekcji. W dodatku autor i jego goście przygotowali dla ciebie bonusy, które ułatwią ci rozpoczęcie przygody: • Cztery bazowe wykroje elektroniczne z licencją komercyjną. Na ich podstawie stworzysz wszystkie projekty z tej książki. • Rabat na maszynę owerlok, aby twoje szwy były estetyczne i profesjonalne. • Projekty haftów i stempli do pobrania oraz zupełnie nowe wzory dzianin zaprojektowane przez Janka specjalnie dla odbiorców tej książki.

72,90 zł
53,22 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 19,68 zł

41
Niespokojny umysł - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niespokojny umysł
Dostępny
1 szt.

Niezwykła książka graficzna poruszająca temat zdrowia psychicznego nastoletnich osób. Historie w niej zawarte opowiedziane są przez doświadczonych chorobą młodych ludzi. Niespokojny umysł łączy siedem prawdziwych historii nastolatków zmagających się z trudami życia – od nieakceptacji siebie do nadużywania narkotyków. Zbiór zadebiutował jako animowany serial dokumentalny emitowany przez brytyjską stację BBC. Każda historia opowiada niezwykle szczerze o problemie i zilustrowana jest w wysmakowany, delikatny sposób. Jest to książka-wsparcie, która ma pomóc młodym ludziom lepiej zrozumieć kwestię zdrowia psychicznego, nauczyć empatii do ludzi zmagających się z zaburzeniami, ale też ma sprawić, żeby każdy nastolatek, który czuje się przytłoczony życiem, mógł znaleźć w niej siebie, mógł znaleźć wsparcie i sposób wyjścia z trudnej sytuacji. Historie uzupełnione są o komentarze i rady specjalistów zajmujących się zdrowiem psychicznym nastolatków.

44,90 zł
22,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 22,45 zł

42
Kid A Mnesia, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kid A Mnesia, Winyl
Radiohead, Sonic
Dostępny
6 szt.

Zespół Radiohead zapowiedział 'KID A MNESIA' - potrójne wydawnictwo upamiętniające 21 rocznicę premiery albumów 'Kid A' i 'Amnesiac', które ukaże się 5 listopada nakładem XL Recordings! 'KID A MNESIA' zawiera czwarty i piąty album Radiohead oraz trzeci krążek zatytułowany K'id Amnesiae' będący ekskluzywnym wydawnictwem, na które składają się dodatkowe materiały z sesji 'Kid A' i 'Amnesiac'. Oprócz alternatywnych wersji i elementów utworów z tych albumów oraz stron B, 'Kid Amnesiae' zawierać będzie nigdy wcześniej niesłyszany utwór 'If You Say the Word' (dostępny jako cyfrowy singiel) oraz niepublikowane wcześniej studyjne nagranie 'Follow Me Around'.

235,90 zł
224,11 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 11,79 zł

43
A Path Of Black, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
53,90 zł
48,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,39 zł

44
Demo 1/95, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Demo 1/95, CD
Malign, Regain
Dostępny
9 szt.

1.Blod Skall Flöda 2.Extirpation of the Feeble 3.The Wanderer 4.Covenant of Black Souls 5.Blod Skall Flöda (Alternative version) 6.Extirpation of the Feeble (Alternative Version) 7.The Wanderer (Alternative Version) 8.Covenant of Black Souls (Alternative Version)

73,90 zł
66,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

45
Doden Nalkas LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
116,90 zł
105,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,69 zł

46
The Red Light Murder Case, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Red Light Murder Case, CD
Deranged, Regain
Dostępny
16 szt.

1. Watch Me When I Kill 2. Strip Nude for Your Killer 3. Gently Before She Dies 4. Light Murderess 5. So Sweet So Dead 6. Killer Wore Black Gloves 7. Formula for a Murder 8. Derth Walks on High Heels 9. Body Puzzle

65,90 zł
59,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,59 zł

47
Obsidian Daggers And Cinnabar Skulls, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obsidian Daggers And Cinnabar Skulls, CD
Dostępny
20 szt.

1.Erida Evoken 2.Prometheus Bound 3.Hidden In The Higher Light 4.Baal-Berit 5.Escaping Xibalba 6.Dauntless They Are 7.Besmirch Curse 8.Di Inferi Chaos 9.Last Of The Icons Alive 10.Misotheist

82,90 zł
74,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,29 zł

48
Rated-X LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rated-X LP, Winyl
Deranged, Regain
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.24

116,90 zł
105,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,69 zł

49
Supreme Terror, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Supreme Terror, CD
Sacrocurse, Regain
Dostępny
9 szt.

1. Herethical Catharsis 2. Man Became Cursed 3. Temple Is Open 4. From Genesis to Revelations

53,90 zł
48,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,39 zł

50
Savage Empire Of Death LP PICTURE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Savage Empire Of Death LP PICTURE, Winyl
Dostępny
8 szt.

1. Triumphos Manifestum 2. Clandestine Supremacy 3. Sanguine Dreams Of Lust 4. Chaos Delight 5. Majestic Mass 6. Those Of The Night 7. Savage Empire Of Death

128,90 zł
116,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,89 zł

51
Paralys, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paralys, CD
Wulkanaz, Regain
Dostępny
10 szt.

73,90 zł
66,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

52
World Funeral Jaws of Hell MMIII LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
195,90 zł
176,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,59 zł

53
Supreme Terror LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Supreme Terror LP, Winyl
Sacrocurse, Regain
Dostępny
9 szt.

1. Herethical Catharsis 2. Man Became Cursed 3. Temple Is Open 4. From Genesis To Revelations

97,90 zł
88,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,79 zł

54
Diabolical Flames Of The Ascended Plague LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diabolical Flames Of The Ascended Plague LP, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.30

1.A World Consumed in Fire de Imprecation 2.Swine Full of Maggots de Imprecation 3.Emperor of Infernal Spirits de Imprecation 4.Sigil of Lucifer de Imprecation 5.Congregation of Profane Ascension de Black Blood Invocation 6.Evocation of the Alla Xul de Black Blood Invocation 7.The Burning Effigy of Moloch de Black Blood Invocation 8.Atazoth Nexion de Black Blood Invocation

116,90 zł
105,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,69 zł

55
Altar Of The Goatbaphomet, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Altar Of The Goatbaphomet, CD
Walpurgia, Regain
Dostępny
20 szt.

1.Altar Of The Goatbaphomet 2.Anomalistic Orgies Of The Mephistopheles 3.Sadistic Recrucifixion 4.Rites Of The Black Mass 5.Desecration Ritual

53,90 zł
48,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,39 zł

56
Indian Summer Brought Mushroom Clouds, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Indian Summer Brought Mushroom Clouds, CD
Dostępny
8 szt.

1.The Sump Where the Universe's Filth and Ephemera Collect 2.Please Accept My Most Sincere Condolences 3.Pyromaniac 4.Gang Raping the Seven Virtues 5.Come Join the Parade 6.Pig Prayer 7.Crucifixion of Anthropocentrism

73,90 zł
66,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

57
Of Ritual Necrophagia And Mysterious Ghoul Cults, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Of Ritual Necrophagia And Mysterious Ghoul Cults, CD
Dostępny
20 szt.

1. Of Ritual Necrophagia And Mysteriou 2. Aura Of Immortal Souls 3. Into The Ashes Of The Unforgotten W 4. From The Darkest Paths Of Golgotha 5. The Mystical Ritual Of The Dark Pri 6. Recitation Of Abyssic Necropsalms 7. The Wizard Of Yaddith 8. Under The Shadow Of Death

73,90 zł
66,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

58
Nifelheim, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nifelheim, CD
Nifelheim, Regain
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.16

1. Devastation 2. Black Curse 3. Unholy Death 4. Possessed by Evil 5. Sodomizer 6. Satanic Sacrifice 7. Storm of Satans Fire 8. Witchfuck 9. Die In Fire

73,90 zł
66,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

59
High On Blood LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
High On Blood LP, Winyl
Deranged, Regain
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.24

A1.Razor Divine A2.Humanity Feeds On Filth A3.(Eroti)kill A4.Raised On Human Sin A5.High On Blood A6.Robber Of Life B1.Nailed Ejaculation B2.By Knife... B3.Haunted By Natural Danger B4.With The Silence Came Horror B5.Experience The Flesh

116,90 zł
105,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,69 zł

60
Paradigm Shift LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paradigm Shift LP, Winyl
AMON ACID, Regain
Dostępny
7 szt.

A1.Intro A2.Monarch A3.Alien King B1.Overlord B2.Fear Of Space B3.Paradigm Shift

116,90 zł
105,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,69 zł

61
Demo 1/95 LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Demo 1/95 LP, Winyl
Malign, Regain
Dostępny
9 szt.

1.Blod Skall Flöda 2.Extirpation of the Feeble 3.The Wanderer 4.Covenant of Black Souls 5.Blod Skall Flöda (Alternative version) 6.Extirpation of the Feeble (Alternative Version) 7.The Wanderer (Alternative Version) 8.Covenant of Black Souls (Alternative Version)

116,90 zł
105,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,69 zł

62
World Funeral Jaws of Hell MMIII, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
73,90 zł
66,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

63
Space Rangers LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Space Rangers LP, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.15

A1.Hollywood Blvd A2.Step In The Right Direction A3.Eight Miles High A4.King Of Mars A5.Neon Man B1.Sunshine Superman B2.Road To Hades B3.High Altitude Hide N' Seek B4.Escape B5.Sole Survivor 7-A.You Know Where I'd Rather Be (bonus) 7-B.People (bonus)

157,90 zł
142,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,79 zł

64
IV Come The Dark LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
IV Come The Dark LP, Winyl
Death Wolf, Regain
Dostępny
9 szt.

A1.With Hate A2.Edge Of The Forest A3.Empower The Flame A4.The Sword A5.Funeral Pyre A6.The Executioners Song B1.Speak Through Fire B2.Serpents Hall B3.Into The Woods B4.Iron & Flame B5.Conquerors Dance

116,90 zł
105,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,69 zł

65
Altar Of The Goatbaphomet LP RED, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Altar Of The Goatbaphomet LP RED, Winyl
Walpurgia, Regain
Dostępny
11 szt.

A1.Altar Of The Goatbaphomet A2.Anomalistic Orgies Of The Mephistopheles A3.Sadistic Recrucifixion A4.Rites Of The Black Mass A5.Desecration Ritual B1.Altar Of The Goatbaphomet B2.Anomalistic Orgies Of The Mephistopheles B3.Sadistic Recrucifixion B4.Rites Of The Black Mass B5.Desecration Ritual

73,90 zł
66,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

66
Ruins Of Souls LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
116,90 zł
105,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,69 zł

67
Whore, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Whore, CD
Dostępny
11 szt.

1.Black Sunday 2.Whore 3.Kill Yourself 4.Cursed To Death 5.Drug Addict 6.Evil Beauty 7.Wizard Of Meth

73,90 zł
66,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

68
1557 The Rites of Nullification LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1557 The Rites of Nullification LP, Winyl
Mephorash, Regain
Dostępny
5 szt.

I.RIPHYON - The Tree of Assiyah Putrescent II.PHEZUR - Dissolving The Sea of Yetzirah III.CHEIDOLUN - Destroying The Blade of Beriah IV.BERBERIOTH - Vandalising The Throne of Atziluth

128,90 zł
116,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,89 zł

69
Det Besegrade Lifvet, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
73,90 zł
66,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

70
Indian Summer Brought Mushroom Clouds LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Indian Summer Brought Mushroom Clouds LP, Winyl
Dostępny
8 szt.

A1.The Sump Where the Universe's Filth and Ephemera Collect A2.Please Accept My Most Sincere Condolences A3.Pyromaniac A4.Gang-raping the Seven Virtues B1.Come Join the Parade B2.Pig Prayer B3.Crucifixion of Antropocentrism

128,90 zł
116,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,89 zł

71
Complete Album Anthology LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete Album Anthology LP, Winyl
Allegiance, Regain
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.30

1.1. Hofdingadrapa 1.2. De Nordiska Lagren 1.3. The Third Raven 1.4. Himmelen Ramnar 1.5. Den Kristnes Dod 1.6. The March Of Warlike Damned 1.7. Stridsfard 1.8. Spjutsangen 2.1. Intag 2.2. Med Svard I Hand 2.3. Likbal 2.4. En Svunnen Tid 2.5. Heimdal 2.6. Yggdrasil 2.7. Korpen Skall Leda Oss 2.8. Blodornsoffer 2.9. Blot 2.10. Uttag 3.1. Do Vite Krist 3.2. I Som Drogens Hart Med Doden 3.3. I Stjarnornas Skugga 3.4. Hrodvitners Rike 3.5. Baldersbalet 3.6. Nordens Fader 3.7. Hedna Stal (hymn Till Nordens Hjaltar) 3.8. Skymning

398,90 zł
359,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 39,89 zł

72
Devil'S Force, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Devil'S Force, CD
Nifelheim, Regain
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.16

1. Deathstrike From Hell 2. The Final Slaughter 3. Desecration Of The Dead 4. Demonic Evil 5. Satanic Mass 6. Soldier Of Satan 7. Devils Force 8. Hellish Blasphemy 9. Witches Sabbat

73,90 zł
66,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

73
Doden Nalkas, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
73,90 zł
66,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

74
Kryptonite LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
157,90 zł
142,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,79 zł

75
Pentagrammaton, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pentagrammaton, CD
Ofermod, Regain
Dostępny
13 szt.

Persisting To Die In Thee Tiamtü Unfolding Paradox In Final Redemption The Becoming Of Pentagrammaton The Birth Of A Man God Foamborn Kytheria A Likeness To Yah Persisting To Die In Thee Tiamtü Unfolding Paradox In Final Redemption The Becoming Of Pentagrammaton The Birth Of A Man God Foamborn Kytheria A Likeness To Yah

97,90 zł
88,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,79 zł

76
Havityksen Maa LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Havityksen Maa LP, Winyl
Aihos, Regain
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.30

116,90 zł
105,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,69 zł

77
Darkness Swallows All, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
53,90 zł
48,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,39 zł

78
Satan Sex Ceremonies, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Satan Sex Ceremonies, CD
Dostępny
14 szt.

1.Satan Sex Ceremonies / The Wrath of Jacula 2.Profanation 3.Down Again 4.Overdose 5.Syringe 6.Curse of the Knife 7.Chains of Agony

73,90 zł
66,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

79
Paradigm Shift, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paradigm Shift, CD
AMON ACID, Regain
Dostępny
8 szt.

1.Intro 2.Monarch 3.Alien King 4.Overlord 5.Fear Of Space 6.Paradigm Shift

73,90 zł
66,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

80
The Spearwound Salvation LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Spearwound Salvation LP, Winyl
Ultra Silvam, Regain
Dostępny
9 szt.

A1.The Spearwound Salvation A2.Ödesalens uppenbarelse A3.Birth of a Mountain B1.Förintelsens andeväsen B2.Wings of Burial B3.A Skull Full of Stars B4.The First Wound

116,90 zł
105,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,69 zł

81
Wulkanaz, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wulkanaz, CD
Wulkanaz, Regain
Dostępny
10 szt.

73,90 zł
66,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

82
Open The Otherness LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Open The Otherness LP, Winyl
Voodus, Regain
Dostępny
7 szt.

Pillars Of Fire Open The Otherness

73,90 zł
66,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

83
Kryptonite, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
73,90 zł
66,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

84
Obsidian Daggers And Cinnabar Skulls LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obsidian Daggers And Cinnabar Skulls LP, Winyl
Dostępny
9 szt.

A1.Erida Evoken A2.Prometheus Bound A3.Hidden In The Higher Light A4.Baal-Berit A5.Escaping Xibalba B1.Dauntless They Are B2.Besmirch Curse B3.Di Inferi Chaos B4.Last Of The Icons Alive B5.Misotheist

116,90 zł
105,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,69 zł

85
Of Ritual Necrophagia And Mysterious Ghoul Cults LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Of Ritual Necrophagia And Mysterious Ghoul Cults LP, Winyl
Dostępny
9 szt.

1.Of Ritual Necrophagia And Mysteriou 2.Aura Of Immortal Souls 3.Into The Ashes Of The Unforgotten W 4.From The Darkest Paths Of Golgotha 5.The Mystical Ritual Of The Dark Pri 6.Recitation Of Abyssic Necropsalms 7.The Wizard Of Yaddith 8.Under The Shadow Of Death

195,90 zł
176,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,59 zł

86
Space Rangers, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Space Rangers, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.15

1. Hollywood Blvd. 2. Step In The Right Direction 3. Eight Miles High 4. King Of Mars 5. Neon Man 6. Sunshine Superman 7. Road To Hades 8. High Altitude Hide N' Seek 9. Escape 10. Sole Survivor

73,90 zł
66,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

87
Satanic Melodies LP PICTURE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Satanic Melodies LP PICTURE, Winyl
Dostępny
8 szt.

1. Intro 2. Sacrifice 3. Evil Tribute 4. Profane Pleasure 5. Satanic Melodies 6. Last Call

134,90 zł
121,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,49 zł

88
Darkness Swallows All LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
73,90 zł
66,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

89
Metalizer LP WHITE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metalizer LP WHITE, Winyl
Sabaton, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.31

Side A 01. Hellrider 02. Thundergods 03. Metalizer 04. Shadows Side B 01. Burn Your Crosses 02. 7734 03. Endless Nights Side C 01. Hail To The King 02. Thunderstorm 03. Speeder 04. Masters Of The World Side D 01. Jawbreaker (Judas Priest Cover Song) 02. Dream Destroyer 03. Panzer Batallion (Demo Version) 04. Hellrider (Live In Västeras 2006)

121,90 zł
112,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

90
Scriptures LP PICTURE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scriptures LP PICTURE, Winyl
Benediction, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

1. Iterations of I 2. Scriptures in Scarlet 3. The Crooked Man 4. Stormcrow 5. Progenitors of a New Paradigm 6. Rabid Carnality 7. In Our Hands, the Scars 8. Tear Off These Wings 9. Embrace the Kill 10. Neverwhen 11. The Blight at the End 12. We Are Legion

121,90 zł
112,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

91
Primo Victoria LP BLUE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Primo Victoria LP BLUE, Winyl
Sabaton, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.28

121,90 zł
112,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

92
...ten stary człowiek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
...ten stary człowiek
Dostępny
20 szt.

Upływający nieubłaganie czas, sens życia, samotność we wszechświecie, potrzeba Boga, ślad zostawiony przez człowieka… Radość ze spełnionej miłości… Narrator Krzysztof, opowiadając o sobie i relacjonując swoje przypadki człowieka myślącego raczej naukowo, wplata w jedną opowieść inną opowieść, która wydaje się znacznie ważniejsza i bogatsza – to historia Ryszarda, tytułowego Starego Człowieka, pełna obserwacji, przemyśleń i wniosków, do jakich skłoniły go: wiek, co wydaje się oczywiste, i potrzeba zostawienia po sobie śladu: „Męczyło mnie wtedy takie abstrakcyjne pragnienie. Żeby coś pozostało. Zostawić ślad. Po sobie… po bliskich… Po czasie, który nieubłaganie mija”. Na prośbę Magdaleny, wdowie po zmarłym Ryszardzie, niegdyś słynnej aktorki nazywanej Piękną Madzią, Krzysztof porządkuje notatki, jakie zostawił po sobie Stary Człowiek. < b>Przy okazji porządkuje życie własne i kilku innych osób.

27,90 zł
20,09 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,81 zł

93
Nikt (edycja limitowana), Ultra HD Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nikt (edycja limitowana), Ultra HD Blu-ray
Ilya Naishuller, 2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.07

Hutch jest nikim. Pomijany i niedoceniany jako mąż i ojciec, przyjmuje wszelkie upokorzenia na klatę i nigdy nie okazuje irytacji. Ale kiedy jego córka w wyniku napadu traci swoją ukochaną bransoletkę z kotkiem, Hutch osiąga stan, w jakim nikt dotąd go nie widział. Co się stanie, gdy wieczne popychało wreszcie stawi opór? Hutch zmienia się ze zwykłego taty w nieustraszonego wojownika i zabiera swych wrogów na szaloną jazdę prowadzącą do porażającej zemsty. Scenarzysta „Johna Wicka” przedstawia laureata nagrody Emmy, Boba Odenkirka (serial „Zadzwoń do Saula”) w roli, której fani nigdy wcześniej nie widzieli: przeciętnego członka rodziny, który staje się zabójczym wojownikiem – nie podobnym do żadnego przeciętnego bohatera kina akcji. Materiały dodatkowe: • Sceny usunięte z montażu • Po prostu NIKT • Hutch wali mocno • Sceny akcji – krok po kroku • Komentarze twórców

149,99 zł
142,49 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,50 zł

94
Nikt, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nikt, Blu-ray
Ilya Naishuller, 2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.27

Hutch jest nikim. Pomijany i niedoceniany jako mąż i ojciec, przyjmuje wszelkie upokorzenia na klatę i nigdy nie okazuje irytacji. Ale kiedy jego córka w wyniku napadu traci swoją ukochaną bransoletkę z kotkiem, Hutch osiąga stan, w jakim nikt dotąd go nie widział. Co się stanie, gdy wieczne popychało wreszcie stawi opór? Hutch zmienia się ze zwykłego taty w nieustraszonego wojownika i zabiera swych wrogów na szaloną jazdę prowadzącą do porażającej zemsty. Scenarzysta „Johna Wicka” przedstawia laureata nagrody Emmy, Boba Odenkirka (serial „Zadzwoń do Saula”) w roli, której fani nigdy wcześniej nie widzieli: przeciętnego członka rodziny, który staje się zabójczym wojownikiem – nie podobnym do żadnego przeciętnego bohatera kina akcji. Materiały dodatkowe: • Sceny usunięte z montażu • Po prostu NIKT • Hutch wali mocno • Sceny akcji – krok po kroku • Komentarze twórców

59,99 zł
56,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

95
Nikt, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nikt, DVD
Ilya Naishuller, 2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.10

Hutch jest nikim. Pomijany i niedoceniany jako mąż i ojciec, przyjmuje wszelkie upokorzenia na klatę i nigdy nie okazuje irytacji. Ale kiedy jego córka w wyniku napadu traci swoją ukochaną bransoletkę z kotkiem, Hutch osiąga stan, w jakim nikt dotąd go nie widział. Co się stanie, gdy wieczne popychało wreszcie stawi opór? Hutch zmienia się ze zwykłego taty w nieustraszonego wojownika i zabiera swych wrogów na szaloną jazdę prowadzącą do porażającej zemsty. Scenarzysta „Johna Wicka” przedstawia laureata nagrody Emmy, Boba Odenkirka (serial „Zadzwoń do Saula”) w roli, której fani nigdy wcześniej nie widzieli: przeciętnego członka rodziny, który staje się zabójczym wojownikiem – nie podobnym do żadnego przeciętnego bohatera kina akcji. Materiały dodatkowe: • Sceny usunięte z montażu • Po prostu NIKT • Hutch wali mocno • Sceny akcji – krok po kroku • Komentarze twórców

29,99 zł
28,49 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

96
Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności, Blu-ray
Elaine Bogan, 2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.10

„Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności” to nowa opowieść z uwielbianej serii o przygodzie, rodzinie i przyjaźni. Lucky Prescott, wolny duch, przenosi się do Miradero, gdzie mieszka jej ojciec, którego rzadko dotąd widywała. Senna atmosfera miasteczka nie robi na niej dobrego wrażenia, dopóki nie odkryje wyjątkowego związku ze swą nieżyjącą matką, która była nieustraszoną kaskaderką, specjalizującą się w hippice. Dziewczyna szybko nawiązuje więź z dzikim mustangiem o imieniu Duch i poznaje dwóch nowych kumpli, którzy kochają konie tak samo jak ona. Kiedy bezduszny kowboj planuje okiełznać Ducha i jego stado, Lucky i jej przyjaciele wyruszają w wielką podróż, by uratować konia, który rozbudził w niej więź z dziedzictwem matki. Materiały dodatkowe: • Poszukaj swego Ducha • Sing-Alongs – Śpiewaj z nami! • Czas na przekąskę – Pieczone pianki • Sceny usunięte w montażu • I jeszcze więcej

59,99 zł
56,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

97
Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności, DVD
Elaine Bogan, 2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.14

„Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności” to nowa opowieść z uwielbianej serii o przygodzie, rodzinie i przyjaźni. Lucky Prescott, wolny duch, przenosi się do Miradero, gdzie mieszka jej ojciec, którego rzadko dotąd widywała. Senna atmosfera miasteczka nie robi na niej dobrego wrażenia, dopóki nie odkryje wyjątkowego związku ze swą nieżyjącą matką, która była nieustraszoną kaskaderką, specjalizującą się w hippice. Dziewczyna szybko nawiązuje więź z dzikim mustangiem o imieniu Duch i poznaje dwóch nowych kumpli, którzy kochają konie tak samo jak ona. Kiedy bezduszny kowboj planuje okiełznać Ducha i jego stado, Lucky i jej przyjaciele wyruszają w wielką podróż, by uratować konia, który rozbudził w niej więź z dziedzictwem matki. Materiały dodatkowe: • Poszukaj swego Ducha • Sing-Alongs – Śpiewaj z nami! • Czas na przekąskę – Pieczone pianki • Sceny usunięte w montażu • I jeszcze więcej

29,99 zł
28,49 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

98
Kolory świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolory świata
Dostępny
4 szt.

To pierwszy tomik poezji autorki. Zawiera zbiór wierszy oddających całą gamę emocji, która towarzyszy autorce w pielgrzymce przez życie. Czytelnik, bez względu na płeć, wiek czy pochodzenie znajdzie tu coś dla siebie – od cierpienia i bólu poprzez zwątpienie i nadzieję po radość, dobroć i szczęście... Autorka ukazuje się nam, w nastrojach swoich utworów jako pielgrzym obarczony ciężarami egzystencji, który jednak niezmordowanie kroczy przez ziemskie drogi nie tracąc nadziei w dobro i miłości do drugiego człowieka. W Kolorach świata autorka używa najczęściej liryki refleksyjno-filozoficznej, ale nie obca jest jej liryka miłosna, krajobrazowa i religijna.

29,50 zł
21,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,26 zł

99
Barbie. Uwielbiam sport! Odkryj swój talent - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Uwielbiam sport! Odkryj swój talent
Dostępny
53 szt.

Kochasz biegać, skakać i chciałabyś robić coś, dzięki czemu dasz upust rozpierającej cię energii? Barbie czuje to samo! Pomyśl o uprawianiu sportu. Wykonaj zadania i sprawdź, czy twoim żywiołem będzie koszykówka, czy tenis. A może masz talent do jazdy na deskorolce? Odkryjmy to razem!

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

100
Co nam niesie Pani Jesień audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co nam niesie Pani Jesień audiobook
praca zbiorowa, Bliżej przedszkola
Dostępny
9 szt.

Co nam niesie Pani Jesień? to zbiór 14 opowiadań tematycznie związanych z okresem jesiennym. Publikacja wchodzi w skład serii Słuchowiska dla przedszkolaków. Utwory pochodzą z książki Vademecum przedszkolnych zabaw. Jesień, ale nowością są tu konspekty ? służące do przygotowania zajęć, które można przeprowadzić z dziećmi na podstawie słuchowisk z audiobooka. Opowiadania przeznaczone są dla przedszkolaków oraz uczniów młodszych klas. Posłuchaj fragmentów Słuchowiska kształtują dziecięcą wyobraźnię oraz pozytywnie wpływają na koncentrację. Wymagają od małych słuchaczy skupienia uwagi, przez co doskonalą percepcję słuchową, a także wyciszają i uspokajają. Opowiadania rozwijają również kompetencje emocjonalne, społeczne i kulturowe dzieci, a także wzbogacają ich słownictwo. Słuchając audiobooków i śledząc kolejność następujących po sobie zdarzeń, przedszkolaki wczuwają się w sytuacje bohaterów i ćwiczą empatię. W skład publikacji wchodzą: płyta CD z audiobookami opowiadań; książka z tekstami opowiadań i konspektami zajęć; dostęp do wersji streamingowej audiobooka.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

Wróć do góry