hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.11.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 1 listopada 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Franz Ferdinand, Winyl (Franz Ferdinand), na drugim Sluchawka Bezprz Platinet Pm1085 czarny pudełko (Platinet). Kolejny produkt to Sluchawka Bezprz Platinet Pm1030 czarny pudełko (Platinet) oraz Sluchawka Bezprz Platinet Pm1050 czarny pudełko (Platinet).
1
Schowek
Franz Ferdinand, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

CD

110,90 zł
105,36 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,54 zł

2
Schowek
106,90 zł
94,07 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 12,83 zł

3
Schowek
89,90 zł
79,11 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,79 zł

4
Schowek
77,90 zł
68,55 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,35 zł

5
Schowek
83,90 zł
73,83 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,07 zł

6
Schowek
77,90 zł
68,55 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,35 zł

7
Schowek
Nakładka sedesowa miękka, zebra, niebieska
Maltex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Cechy produktu: • dzięki zastosowaniu na brzegach nakładki – gumy antypoślizgowej – zwiększono przyczepność do podłoża, • swoim kształtem odpowiada 99,9% toalet dostępnych na rynku, • nakładkę z dużą łatwością można umyć ciepłą wodą z mydłem, • wyposażona w miękkie siedzisko, które można swobodnie zdemontować i zamontować, • stonowana, neutralna kolorystyka wpasuje się w aranżację każdej łazienki, • wyposażona w odpowiednie zabezpieczenia od frontu – w obawie przed wydostaniem się nieczystości na zewnątrz, • elastometr zabezpiecza wszystkie krawędzie produktu, • wysokie oparcie zapewni dziecku wygodę i komfort. Produkt zdobiony jest najnowocześniejszą technologią IML która polega na łączeniu etykiety z produktem bezpośrednio w trakcie procesu produkcyjnego. Etykieta wprowadzana jest do formy wtryskowej i zatapiana w produkt. Grafiki są odporne na wodę, tłuszcz, zabrudzenia, promieniowanie UV i duże różnice temperatur. Wyprodukowana jest w Polsce z oryginalnych surowców, barwników, polipropylenu oraz elastomera. Producent współpracuje tylko z wiarygodnymi dostawcami na terenie UE. Zastosowane w produkcji tworzywo jest bezpieczne dla skóry dziecka i wolne od BPA (Biosfenolu A – organicznego związku chemicznego z grupy fenoli). Produkt wytworzony został są z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa, zgodnie ze standardami ISO 9001:2015. Uwaga! Nie wolno płukać i myć produktu w gorącej wodzie!

43,50 zł
40,02 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,48 zł

8
Schowek
10,90 zł
9,99 zł

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,91 zł

9
Bajkowa kolekcja. Kalendarz adwentowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkowa kolekcja. Kalendarz adwentowy
Dostępny
277 szt.

Co umila czekanie na Boże Narodzenie? Jak wytłumaczyć dziecku, że do świąt jeszcze 24, 23, 22 dni i że teraz trwa adwent, ale ukochany świąteczny czas tuż-tuż? Mamy na to odpowiedź! Kalendarz adwentowy, i to najlepiej taki z „Bajkowej kolekcji”. Imponujący, nie tylko z powodu rozmiarów 35.0 x 53.0 cm, z bajecznie kolorową twardą oprawą, związany czerwoną wstążką. To nie wszystko, bo w środku... Ciąg dalszy bajkowego nastroju prosto spod choinki i kominka z trzaskającym ogniem... I do tego 24 przegródki, a w każdej jedna książeczka zapakowana w złotą obwolutę. Dwadzieścia cztery, czyli jedna książeczka na jeden dzień adwentu. To opowiastki o Bambim, Kubusiu, Mikim, Olafie i innych bohaterach znanych z animacji Disneya. Umilą dzieciom czas oczekiwania na najpiękniejsze święta w roku.

99,99 zł
78,99 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 21,00 zł

10
Schowek
Torebka ozdobna 510x720 Tw Lux Xmass-tree Fol A 12
Rozette
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.09

161,90 zł
129,52 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 32,38 zł

11
Rewitalizacja i jej wpływ na gospodarkę miasta - studium przypadków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rewitalizacja i jej wpływ na gospodarkę miasta - studium przypadków
Dostępny
8 szt.

„Tematyka monografii łączy trzy interesujące poznawczo zagadnienia odnoszące się do miasta poprzemysłowego, transformacji gospodarczej oraz rewitalizacji ośrodków miejskich o przemysłowym rodowodzie. Powiązanie zagadnień wpływu działań rewitalizacyjnych z elementami rozwoju i przekształceń funkcjonalnych miast poprzemysłowych ocenianych z wykorzystaniem między innymi koncepcji bazy ekonomicznej jest propozycją interesującą poznawczo i oryginalną, głównie z punktu widzenia rozpoznania ekonomicznego charakteru i skali tego rodzaju relacji, a także możliwości wnioskowania na temat skuteczności podejmowanych działań rewitalizacyjnych. Rozpoznanie charakteru i skali badanej relacji jest także istotne w ujęciu utylitarnym, tj. umożliwiającym formułowanie wniosków w postaci rekomendacji dla polityki miejskiej w zakresie prowadzenia działań rewitalizacyjnych przyczyniających się do pożądanych zmian bazy ekonomicznej miast poprzemysłowych. Monografię wyróżnia podjęcie problematyki rewitalizacji i transformacji gospodarczej średnich ośrodków miejskich, w których tego rodzaju procesy są szczególnie utrudnione ze względu na ograniczone możliwości funkcjonowania ich struktur gospodarczych w sieciach globalnych o charakterze polityczno-ekonomicznym.” – z recenzji prof. UE, dr hab. Adama Drobniaka

54,90 zł
47,21 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,69 zł

12
Wyznanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyznanie
Dostępny
6 szt.

Wyznanie to powieść biograficzna, opowiadająca historię dojrzałej, wykształconej kobiety, mieszkanki Małopolski, która w następstwie nieszczęśliwego wypadku, porzucenia przez męża oraz bezdusznego orzeczenia ZUS-u o zdolności do pracy mimo kalectwa, w czterdziestym roku życia podejmuje rozpaczliwą decyzję o wyjeździe do niemieckiego domu publicznego. Nie zna języka - ale zna swoją wartość. Nie zna specyfiki zawodu - ale mimo wszelkich przeciwności, dzięki dążeniu do perfekcji w każdej dziedzinie życia - staje się profesjonalną prostytutką. A kiedy już osiąga cel i pracując w nowym zawodzie, jest w stanie utrzymać rodzinę, pojawia się On - miłość życia, a wraz z Nim największa egzystencjalna rozterka: mieć czy być? Mieć pieniądze czy być kochaną? Wyznanie to pasjonująca powieść, pełna niezwykłych postaci i zdarzeń. Wątek biograficzny staje się punktem wyjścia do wielkiej literatury. Jesteśmy świadkami do bólu autentycznej spowiedzi, próby oczyszczenia się po upadku kobiety, której szczerość, inteligencja i zmysł obserwacji wywołują nasz podziw. Zarysowujący się w tle obraz tajemniczego świata zachodnioeuropejskiej prostytucji w dobie globalizacji zaskakuje swoimi mechanizmami i szerokością zasięgu. Dotyka postacie z wielu środowisk, w tym polityki, które obnażają przed nami swoje ukryte oblicze w fascynujących epizodach i dialogach.

34,50 zł
24,84 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,66 zł

Wróć do góry