hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.10.31

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 31 października 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Theta Healing. Ty i Stwórca. Pogłęb swoje połączenie z energią tworzenia (Vianna Stibal), na drugim Energia do kwadratu (Pam Grout). Kolejny produkt to Masza i Niedźwiedź Opowieści dla Małych i Dużych oraz Yugen (Wojtek Mazolewski).
1
Theta Healing. Ty i Stwórca. Pogłęb swoje połączenie z energią tworzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Theta Healing. Ty i Stwórca. Pogłęb swoje połączenie z energią tworzen...
Dostępny
31 szt.

Opracowana przez Viannę Stibal ThetaHealing jest pełną mocy uzdrawiającą metodą, dzięki której możemy zmienić nasze ograniczające przekonania i otrzymać głębokie emocjonalne i fizyczne uzdrowienie. Przebywając w stanie Theta, możemy połączyć się z boską energią, która przepływa przez wszystko: Stwórcą Wszystkiego, Co Jest. Vianna jest często pytana: skąd mam wiedzieć, że połączyłem się ze Stwórcą, a nie są to po prostu moje myśli? Prawda jest taka, że aby znać różnicę pomiędzy własnymi myślami a boską inspiracją, najpierw musisz zrozumieć siebie. Ten pogłębiony przewodnik dla praktyków ThetaHealingu nauczy cię, jak doświadczyć poznania siebie na intymnym poziomie, byś potrafił zauważyć tę różnicę i nawiązać czystą, oświeconą komunikację ze Stwórcą. Vianna dzieli się pełnymi mocy informacjami, pobraniami, ćwiczeniami i własnymi doświadczeniami, by zilustrować, jak rozpoznać system przekonań, wewnętrzne aspekty i twoje podświadome ja zapobiegające twojemu pełnemu połączeniu z energią Stwórcy oraz jak zrozumieć swój własny umysł i jak się w nim poruszać. Stwórca zawsze komunikuje się z miejsca czystej, doskonałej miłości, a Vianna dzieli się mapą drogową do doświadczania i wzmocnienia tego połączenia, byś mógł pozbyć się swoich limitów.

52,90 zł
39,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,22 zł

2 osoby kupiły
2
Energia do kwadratu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Energia do kwadratu
Dostępny
23 szt.

Radiestezja to nie tylko różdżka czy wahadełko Radiestezja to wiedza ukazująca, jak w sposób świadomy zarządzać otaczającym nas zewsząd promieniowaniem. Promieniowanie i inne zjawiska radiestezyjne wpływają na nas zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. Powszechnie uważa się, że najważniejszym narzędziem pracy radiestety jest różdżka lub wahadełko. Jednak są one tylko wzmacniaczami sygnałów biegnących z podświadomości osoby pracującej z energią. Najważniejszy jest sam radiesteta, człowiek o większej niż przeciętna wrażliwości na odbiór promieniowania falowego z otaczającego środowiska. W sposób świadomy pracuje z energią, która ma wpływ na choroby i zdrowie. W tej książce znajdziesz terapie, które pomogą ci odzyskać pozytywną energię w domu czy pracy. Radiestezja dla początkujących i zaawansowanych praktyczne porady Fizyka zjawisk radiestezyjnych jest uwieńczeniem dwudziestoletnich badań mistrza radiestezji Włodzimierza Łazowskiego. Autor opisuje wiele nowych zjawisk radiestezyjnych dotyczących aktywnych, często negatywnych, miejsc mocy, metody ich badania oraz budowę i działanie neutralizatorów i odpromienników radiestezyjnych. W przystępny sposób wyjaśnia najważniejsze zjawiska radiestezyjne i ich oddziaływanie na człowieka. Dużo uwagi poświęca również nowym, odkrytym przez siebie, aspektom fizycznym związanym z radiestezją i terapiami pracy z energią. Łączy je z funkcjonowaniem naszej świadomości i podświadomości. Udziela wielu porad zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych radiestetów, aby wyniki ich badań były bardziej skuteczne. Podkreśla również zasady bezpieczeństwa pracy każdego różdżkarza. Żyły wodne, kolory radiestezyjne i odpromienniki radiestezyjne W tym kompleksowym podręczniku Autor szczegółowo pokazał jak wygląda radiestezja w praktyce. Znajdują się tu informacje: jak przeprowadzić badania działki budowlanej, mieszkania czy miejsca pod studnie w poszukiwaniu promieniowania geopatycznego cieków wodnych (popularne żyły wodne, które mogą powodować choroby), czym jest teleradiestezja, długości fal kolorów radiestezyjnych czy siły promieniowania energii życiowej. Autor szczegółowo przedstawił również budowę, zastosowanie i wpływ na zdrowie neutralizatorów radiestezyjnych (odpromienników radiestezyjnych). Książka przeznaczona jest głównie dla osób, które postrzegają otaczający świat nie tylko jako czystą materię, ale również jako światło złożone z różnych poziomów energetycznych. Dla każdego, kto za pomocą radiestezji pragnie je poznawać, aby radiestezja nie pozostała dla nich tylko i wyłącznie czymś tajemniczym i niezrozumiałym, z pogranicza rzeczywistości i fantazji. Nowoczesna radiestezja w praktyce

44,40 zł
33,30 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,10 zł

1 osoba kupiła
3
Masza i Niedźwiedź Opowieści dla Małych i Dużych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masza i Niedźwiedź Opowieści dla Małych i Dużych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

Masza ma tysiąc pomysłów na minutę i wszędzie jej pełno, a poczciwy Niedźwiedź najchętniej całymi dniami rozwiązywałby krzyżówki lub majsterkował w ogrodzie. Ale... przeciwieństwa się przyciągają! Masza najlepiej czuje się w towarzystwie swojego dużego przyjaciela, a Niedźwiedź dałby się za małą psotnicę pokroić! Przeczytaj o przygodach tego niezwykłego duetu! Historie zawarte w tym tomie zostały napisane na podstawie odcinków serialu Masza i Niedźwiedź i są ilustrowane oryginalnymi kadrami z uwielbianej przez dzieci animacji!

40,00 zł
28,80 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

4
Yugen - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Yugen
Dostępny
4 szt.

Tracklista CD:ManifestYugenMocUnionTalismanWszystko Zmieni SięKo No YokanGamanPieśń ZiemiGhost DanceHanaFlower Power

45,00 zł
33,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

Wróć do góry