hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.10.30

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 30 października 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Historia bez cenzury. Tom 5. I straszno, i śmieszno - PRL (Wojciech Drewniak), na drugim Interaktywna bramka sportowa (Clementoni). Kolejny produkt to Święte Niemcy (Witkowski Konrad, Grażyński Janusz) oraz Matematyka. Graficzne karty pracy. Szkoła podstawowa. Zestaw 2 (Jagoda Bednarz-Kozieł).
1
Historia bez cenzury. Tom 5. I straszno, i śmieszno - PRL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia bez cenzury. Tom 5. I straszno, i śmieszno - PRL
Dostępny
2611 szt.

Ostrzeżenie! Książka zawiera treści nieodpowiednie dla dzieci oraz kontrowersyjne skróty myślowe. Jeśli jest to dla Ciebie poważny problem, zrezygnuj z dalszego czytania… chociaż pewnie będziesz żałować. „Historia bez Cenzury” powraca! Jeśli myślicie, że rozładowana bateria w smartfonie to problem, przeczytajcie, jak hardcore'owo mieli Wasi rodzice! Komuniści mówili im, co mają robić i myśleć. Co więc robili? No właśnie, i tak nie było nic do roboty. Na wakacje nie wyjedziesz, jeśli tata nie wylosował talonu, by móc kupić malucha. W domu nuda - dwa kanały w telewizji i na każdym kłamią. Czasem bajka - o misiach, zającach, Rumcajsach, no błagam! Na ulicach agenci SB i milicja z pałami. Kolejki po wszystko, a w sklepach pusto. To o co chodzi?! Czemu tak wiele osób wspomina Polskę Ludową z łezką w oku?! Przeczytaj, to zrozumiesz.

46,99 zł
31,95 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 15,04 zł

15 osób kupiło
2
Interaktywna bramka sportowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Interaktywna bramka sportowa
Clementoni
Dostępny
500 szt.

Zawartość i cechy zestawu: • gwizdek rozpoczyna zabawę, bramkarz przesuwa się w prawo i lewo. Z bramką, która jest również centrum aktywności, zabawa przenosi się na boisko! • bramka zyskuje nową funkcję, która poszerza grę i czyni ją jeszcze bardziej wciągającą i atrakcyjną, • dźwięki, melodie i efekty świetlne przyciągają uwagę dziecka i kierują nim podczas zabawy. Ruchome elementy pomagają rozwijać zdolności motoryczne, koordynację ruchową i zdolności poznawcze, • pasja do piłki nożnej porusza zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dzięki tej zabawce dzieci i dorośli mogą cieszyć się ze wspólnej zabawy, • bramka rozpoznaje dźwięk gwizdka, który sprawia, że bramkarz przesuwa się w prawo i w lewo, co utrudnia wbicie piłki do bramki, • posiada 3 kolorowe, podświetlane przełączniki, które aktywują rymowanki, aby poprowadzić dziecko przez ciekawe, interaktywne zabawy, • dzięki miękkiej, gumowej piłce, odpowiedniej dla małych piłkarzy, strzelenie gola będzie świetną zabawą! Za każdym razem, gdy piłka dotknie siatki, bramka zliczy gole i będzie świętować głośnymi, radosnymi dźwiękami, • zachęca do nauki liczenia poprzez zabawę, • bramkarza można w każdej chwili usunąć i grać swobodnie, wbijając gol za golem! Wymiary opakowania: 58.5 x 46.0 x 13.0 cm

185,10 zł
162,89 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 22,21 zł

4 osoby kupiły
3
Święte Niemcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święte Niemcy
Dostępny
50 szt.

Święte Niemcy, IV Rzesza ? kraj rozciągający się od brzegów Wisły po wybrzeża Bretanii. Kraj Obywateli, Rezydentów i Zajmujących, nawet w sześćdziesiąt lat po udanym zamachu na Hitlera dokonanym przez I kanclerza IV Rzeszy ? Clausa von Stauffenberga. Kraj, w którym władza sądownicza znajduje się pod butem władzy wykonawczej we wszystkich landach, w tym w Lechistanie ze stolicą w lewobrzeżnej Warszawie. Poznaj losy Adama Utkowskiego, Rezydenta, Lechity, przeciętnego mieszkańca Świętych Niemiec, który zostaje skazany na śmierć. Nie wszystko jednak stracone ? do gry wchodzi adwokat Juschendorf oraz tajemnicza organizacja DEiP. Konrad Witkowski ? zwykły, szary człowiek. Taki sam jak każdy inny. Nie zauważycie go na ulicy, imprezie czy u znajomych, bo najczęściej go tam nie będzie. Jak duża część Polaków pracuje po trzysta i więcej godzin w miesiącu, aby zapewnić swojej rodzinie w miarę godziwy byt. Janusz Grażyński ? przeciętny obywatel, Polak w wieku średnim, który widząc rozpad Europy, nie chce na starość uczyć się rosyjskiego. W końcu wiadomo, kto wywołał II wojnę światową i musi ponieść konsekwencje. Jako obserwator niebędący członkiem establishmentu ma poważne obawy co do kierunku, w jakim zmierzamy. W jego mniemaniu obecne elity kierują Polskę w objęcia Rosji ? świadomie lub, co gorsza, nieświadomie. Dlatego próbuje w sposób obrazowy starać się unaocznić zagrożenia wynikające z polityki izolacjonizmu opartego na zawołaniu o wstawanie z kolan w państwie, które nie jest geograficznie samotną niezdobytą wyspą.

44,00 zł
32,12 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,88 zł

2 osoby kupiły
4
Matematyka. Graficzne karty pracy. Szkoła podstawowa. Zestaw 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka. Graficzne karty pracy. Szkoła podstawowa. Zestaw 2
Dostępny
43 szt.

To zestaw graficznych notatek i kart pracy z zakresu: • pól figur płaskich trójkątów, sześciokąta foremnego, dowolnego wielokąta, • własności trójkątów i czworokątów, • działań na liczbach naturalnych (działania pamięciowe, kolejność wykonywania działań, oś liczbowa itp.), • działań sposobem pisemnym, • wyrażeń algebraicznych, • równań. Zestaw zawiera: • 41 karty pracy, • 39 kart z notatkami, • karty z rozwiązaniami.

58,00 zł
55,10 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,90 zł

2 osoby kupiły
5
Wojna Iwana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna Iwana
Dostępny
4 szt.

Zwycięstwo albo śmierć. Wielka wojna ojczyźniana z perspektywy zwykłego żołnierza Armii Czerwonej Dla własnych dowódców są tylko mięsem armatnim. Dla wrogów - podludźmi. W pierwszych tygodniach wojny niemiecki walec miażdży ich, wywołuje panikę, chaos. Wielu rzuca broń i ucieka. Lasy są pełne oszołomionych dezerterów. Niemcy nie znają litości. Głodzą swych jeńców, traktują ich jak zwierzęta. Stalin także nie wie, co to współczucie. Wydaje rozkaz nr 227: „Ani kroku w tył”. Na jego mocy 158 tysięcy sowieckich żołnierzy za tchórzostwo zostaje rozstrzelanych przez własnych kamratów. Komu szczęście dopisze, ten przeżyje na tyle długo, by uwierzyć stalinowskiej propagandzie. Zabijanie faszystów to przecież „źródło uciechy”. A potem jest Stalingrad - zwycięstwo kosztujące Armię Czerwoną pół miliona zabitych. Ale tego zwykły sowiecki żołnierz ma się nie dowiedzieć. Teraz jednak wie, że Hitlera można pokonać. Będzie bezlitosny. Będzie mścił krzywdy. Będzie zabijał, gwałcił, grabił. Bez różnicy - żołnierzy czy cywilów. Będzie pił, bo wtedy łatwiej o odwagę, a trudniej o poczucie winy. Taka właśnie będzie wojna Iwana - szarego sowieckiego żołnierza, który często niewiele rozumie. Ale może właśnie o to chodzi wielkim tego świata. Przełomowa książka Catherine Merridale została oparta na wywiadach z ponad dwiema setkami weteranów, pamiętnikach i listach żołnierzy, a także na odtajnionych materiałach z archiwów wojskowych i NKWD. To wstrząsający obraz wojny, odarty z sowieckiej propagandy. „Książka Merridale jest lekturą obowiązkową, nie tylko dla osób zainteresowanych frontem wschodnim, ale dla każdego, kto chce zrozumieć Rosję”. – Antony Beevor „Być może najlepszy do tej pory historyczny obraz życia w Armii Czerwonej”. – Anne Applebaum

65,00 zł
50,05 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 14,95 zł

2 osoby kupiły
6
Harry Potter. Mini pluszaki, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter. Mini pluszaki, mix wzorów
Rebel
Dostępny
38 szt.

Rzucaj swoje ulubione zaklęcia, mając u boku mini pluszaki Harry Potter. Idealne do przytulania się w nocy lub umieszczenia w pobliżu kolekcji książek o Harrym Potterze jako dekoracja. Czarujący prezent dla czarownic, czarodziejów i mugoli w każdym wieku! Uwaga! Mix wzorów. Saszetka wysyłana losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

28,99 zł
25,51 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,48 zł

2 osoby kupiły
7
O co chodzi? Rozumienie idiomów i przenośni. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O co chodzi? Rozumienie idiomów i przenośni. Część 2
Dostępny
30 szt.

To ćwiczenia dla dzieci z zespołem Aspergera oraz tych, które mają trudności w rozumieniu znaczeń abstrakcyjnych, idiomów i powiedzeń metaforycznych. Pomoc sprawdzi się także w pracy z dziećmi niesłyszącymi, dwujęzycznymi, z afazją, autyzmem oraz dysleksją. Ćwiczenia zostały opracowane tak, by ułatwić dziecku rozumienie wieloznaczności. Z każdym powiedzeniem dziecko zapoznaje się według określonego schematu: • czyta opowiadanie, • analizuje ilustrację sytuacyjną, • wykonuje ćwiczenia wspomagające rozumienie wieloznaczności. Taki schemat jest efektywnym sposobem na dekodowanie znaczenia idiomu w kontekście. Dziecko, wykonując ćwiczenia, odwołuje się do doświadczeń bohaterów oraz do sytuacji ze swojego życia. W ten sposób stopniowo zaczyna rozumieć znaczenie idiomów i przenośni. O co chodzi? to sprawdzone narzędzie dla logopedów, terapeutów, nauczycieli szkół specjalnych i powszechnych, a także rodziców i opiekunów.

42,00 zł
39,90 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,10 zł

2 osoby kupiły
8
Puzzle PQ 1000 Pokój z widokiem na ogród G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Pokój z widokiem na ogród G3
Schmidt
Dostępny
9 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!Dominic urodził się w Londynie, w 1972 roku. Obecnie mieszka w Buckinghamshire, gdzie czerpie inspiracje z przepięknego, wiejskiego krajobrazu. Jego niedoścignionym mistrzem pozostaje Barend Cornelis Koekkoek. Oprócz malarstwa interesuje się kinem, grami wideo i tworzeniem muzyki.IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

53,00 zł
43,46 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,54 zł

1 osoba kupiła
9
Beanie Boos Grindal - Smok z rogiem 15cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beanie Boos Grindal - Smok z rogiem 15cm
Meteor
Dostępny
17 szt.

Beanie Boos Grindal - Smok z rogiem 15 cmStarannie wykonana z wysokiej jakości materiałów, urocza i miękka w dotyku maskotka TY- idealna do przytulania!

27,95 zł
25,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,24 zł

1 osoba kupiła
10
Backstage. Marzenia o talent-show - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Backstage. Marzenia o talent-show
Dostępny
150 szt.

Wydawałoby się, że Romek ma w życiu wszystko ? dobre oceny w szkole, kochających rodziców i udane życie towarzyskie. Jednak któregoś dnia postanawia postawić wszystko na jedną kartę i wyśpiewać swoje marzenia w prestiżowym programie telewizyjnym dla muzycznych talentów. Życie chłopaka zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. Blask fleszy, tysiące obserwatorów w mediach społecznościowych i znajomi celebryci. Pozornie mogłoby się wydawać, że marzy o tym każdy nastolatek. Ale czy sława jest dla każdego? Jak Romek poradzi sobie z presją popularności? Jak wpłynie na niego związek z influencerem ? Alanem? Powieść o cieniach życia w blasku fleszy i o tym, że nie wszystkie marzenia są warte spełnienia. Mega wciągająca książka, która idealnie przedstawia kulisy świata ?za kamerami?. Świetnie pokazuje problemy współczesnej młodzieży i czyta się ją jednym tchem! Bardzo polecam. ~ Olivia Wieczorek, zwyciężczyni programu ?Mali Giganci? oraz reprezentantka Polski w konkursie Eurowizji Junior 2016 Mocna książka, ale napisana przystępnym językiem, dlatego jej wymowa jest wprost wstrząsająca. Idealnie obrazuje środowisko współczesnej młodzieży ? marzenia oraz czyhające pokusy. Wystarczy jeden zły wybór, aby się pogubić i stracić wszystko... Każdy nastolatek powinien ją przeczytać! ~ Marta Maciejewska, autorka książki ?Sekret Bodyguarda? Dawid Włodarczyk, urodzony w Zielonej Górze. Magister, absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez ponad pięć lat spełniał się jako manager w największych wytwórniach płytowych w Polsce. Opiekował się karierami najpopularniejszych młodzieżowych wokalistów. Aktualnie pracuje dla jednej z wiodących stacji telewizyjnych w kraju oraz spełnia marzenia ? pisząc książki i teksty piosenek. Pomysłodawca i project manager pierwszego na świecie obozu muzycznego, sygnowanego marką programu ?The Voice?. Odwiedź profil autora na Instagramie: @david_wlodarczyk

37,90 zł
32,22 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,68 zł

11
AK75. Brawurowe akcje Armii Krajowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
AK75. Brawurowe akcje Armii Krajowej
Dostępny
60 szt.

Poznaj najbardziej brawurowe akcje Armii Krajowej. Rusz śladami polskich bohaterów. Nigdy nie pogodzili się z klęską 1939 roku. Nie mieli zamiaru zginać karku przed okupantem. Stanęli do walki wówczas, gdy polskie państwo przestało istnieć. I stworzyli własne - Polskie Państwo Podziemne. Największą strukturę konspiracyjną okupowanej Europy. O czym sama Europa zdaje się nie pamiętać. Siali postrach wśród hitlerowców. Nie dawali o sobie zapomnieć. Wymierzali sprawiedliwość za zbrodnie popełniane na polskim narodzie. Przeprowadzali zamachy na okupantów. Likwidowali konfidentów i agentów gestapo. Odbijali więźniów z rąk oprawców. Wysadzali w powietrze niemieckie pociągi z żołnierzami i uzbrojeniem. Prowadzili wojnę psychologiczną i zajmowali się dywersją. Oto oni - żołnierze Armii Krajowej. 75 spektakularnych akcji AK na 75. rocznicę jej powstania.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

12
W miejsce religii. Ku filozofii nadziei radykalnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W miejsce religii. Ku filozofii nadziei radykalnej
Dostępny
170 szt.

Autor omawia poglądy sześciu filozofów - Nietzschego, Heideggera, Adorna, Deleuze'a, Derridy i Meillassoux - istotne dla próby stworzenia filozofii nadziei radykalnej. Uwzględnia też przemyślenia Blocha, którego pomysłów nie sposób pominąć, oraz Agambena, mimo iż jego propozycja zupełnie nie odpowiada temu, co potocznie kojarzy się z nadzieją. Przedstawia własną, nawiązującą do myśli hermeneutycznej, propozycję zarysu filozofii nadziei radykalnej. Nadzieja radykalna wydaje się czymś niedorzecznym, gdyż jej spełnienie wykracza poza aktualną zdolność rozumienia. Przekracza znany nam świat, co przypomina sytuację nadziei religijnej. W odróżnieniu od niej nadzieja filozoficzna oczekuje swego urzeczywistnienia w sferze doczesności, choć w sposób, którego nie jesteśmy w stanie precyzyjnie określić, co wcale nie oznacza jej irracjonalności. In Place of Religion. The Philosophy of Radical Hope The author discusses the views of six philosophers: Nietzsche, Heidegger, Adorno, Deleuze, Derrida and Meillassoux, which were essential to the attempt to create the philosophy of radical hope. He also explores Bloch?s thoughts, whose ideas cannot be omitted, as well as the works of Agamben, even though his views are not usually associated with hope. He also outlines his own philosophy of radical hope, which refers to hermeneutics.

42,00 zł
35,28 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,72 zł

13
Rejon Umocniony Hel oczami cywilów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rejon Umocniony Hel oczami cywilów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.01

„W 1928 r. rozpoczęto prace przygotowawcze do budowy portu wojennego na północny zachód od osady Hel, a w 1931 r. rozpoczęto jego budowę według projektu inż. Włodzimierza Kajetana Szawernowskiego. Port budowało Konsorcjum Francusko-Polskie. Do wybuchu wojny wybudowano basen portowy o wymiarach 330 x 400 m wraz z towarzyszącymi obiektami”. Ze wstępu

19,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,6%
oszczędzasz 2,01 zł

14
Hrabia schodzi z pomnika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hrabia schodzi z pomnika
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.15

Biblioteka Kórnicka Polskiej Akademii Nauk przechowuje jedną z najstarszych i równocześnie najcenniejszych kolekcji zbiorów rękopiśmiennych i drukowanych stworzonych w Polsce. U źródeł jej powstania leży ogromna pasja jednego na największych bibliofilów swojego pokolenia - Tytusa Działyńskiego (1796-1861). To on jako twórca kolekcji, kierując się bogatymi zainteresowaniami, a nade wszystko przekonaniami, stworzył prywatną bibliotekę ojczystą, swoistą Boblithecam Patriam, która miała ukazywać świetność dawnej, wolnej Polski w czasach zaborów. Po przodkach odziedziczył skromne liczbowo, jednak cenne woluminy, które stanęły u początku jego życiowej pasji, jaką stało się kolekcjonerstwo. Ta z kolei przeżyła Tytusa, gdyż zaszczepiona została w jego potomkach przez nich była kontynuowana w kolejnych dziesięcioleciach. Syn Jan Działyński, córka Jadwiga Zamoyska oraz jej dzieci, Władysław i Maria, dalej realizowali rozpoczęte w XIX wieku dzieło Tytusa, zanosząc je w XX wiek.

69,90 zł
62,21 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 7,69 zł

15
Rozmowy o glottodydaktyce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmowy o glottodydaktyce
Dostępny
60 szt.

Publikacja porusza ważne dla glottodydaktyki akademickiej tematy: poznanie poprzez język, systemy komunikacji, zasady ewaluacji i oceniania, mediację kulturową, studia filologiczne, kształcenie nauczycieli - ujęte w formę 13 wywiadów przeprowadzonych ze znanymi specjalistami z zakresu glottodydaktyki i kształcenia filologicznego w Polsce. Tom ofiarowany Profesor Jolancie Sujeckiej-Zając przez jej dyplomantów jest przykładem wielopokoleniowej współpracy warszawskich neofilologów.

37,00 zł
31,08 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 5,92 zł

16
Tajemnica wypchanego kota - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica wypchanego kota
Dostępny
2 szt.

Andy Chandler, prawnuk sławnego brytyjskiego detektywa, wyemigrował z Anglii i stał się opiekunem trzech młodych Kalifornijczykó w pragnących tropić groźnych przestępcó w, a zarazem pisarzem relacjonującym ich emocjonujące przygody! Mamy zatem do czynienia z powieścią kryminalną dla młodzieży &ndash a raczej całą serią powieści, Tajemnica wypchanego kota należy bowiem do wielotomowego cyklu książek o przygodach Trzech Detektywó w. Powieści z tej serii są od lat bestsellerami w Stanach Zjednoczonych i Anglii, zostały też przetłumaczone na wiele językó w i osiągnęły wielki sukces w Europie, między innymi we Francji i w Niemczech. Tym razem Trzej Detektywi rozwiązują zagadkę kradzieży w wesołym miasteczku i niecodziennej zawartości wypchanego kota.

17,50 zł
12,99 zł

Rabat 25,8%
oszczędzasz 4,51 zł

17
Harry Potter. Maskotka Rona, 29 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter. Maskotka Rona, 29 cm
Rebel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

Pluszowa maskotka Rona o wysokości 29.0 cm przedstawia najlepszego przyjaciela Harry'ego Pottera. Postać będzie idealnym towarzyszem podczas wszystkich Twoich przygód, pomoże również strzec spokojnego snu. Idealnie sprawdzi się także jako ozdoba półki z książkami fantasy!

68,00 zł
59,84 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,16 zł

18
Harry Potter. Maskotka Hermiony, 29 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter. Maskotka Hermiony, 29 cm
Rebel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.01

Pluszowa maskotka o wysokości 29 cm przedstawia jedną z najmądrzejszych czarodziejek na świecie. Ta pluszowa postać będzie idealnym towarzyszem podczas wszystkich Twoich przygód, pomoże również strzec spokojnego snu. Idealnie sprawdzi się także jako ozdoba półki z książkami fantasy!

68,00 zł
59,84 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,16 zł

19
Harry Potter. Maskotka Harry'ego, 29 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter. Maskotka Harry'ego, 29 cm
Rebel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.20

Pluszowa maskotka o wysokości 29 cm przedstawia jednego z najbardziej znanych czarodziejów na świecie. Ta pluszowa postać będzie idealnym towarzyszem podczas wszystkich Twoich przygód, pomoże również strzec spokojnego snu. Idealnie sprawdzi się także jako ozdoba półki z książkami fantasy!

68,00 zł
59,84 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,16 zł

20
Harry Potter. Maskotka Hedwigi, 29 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter. Maskotka Hedwigi, 29 cm
Rebel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.18

Pluszowa maskotka o wysokości 29 cm przedstawia piękną, białą sowę – przyjaciółkę Harry'ego Pottera. Ta pluszowa postać będzie idealnym towarzyszem podczas wszystkich Twoich przygód, pomoże również strzec spokojnego snu. Idealnie sprawdzi się także jako ozdoba półki z książkami fantasy!

68,00 zł
59,84 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,16 zł

21
Wizarding World. Harry Potter. Tiara Przydziału z polskim lektorem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wizarding World. Harry Potter. Tiara Przydziału z polskim lektorem
Rebel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.05

Ona gada i rusza ustami! Pluszowa zabawka Tiara Przydziału o wysokości 43 cm przydzieli Cię do domu w Hogwarcie, bazując na Twoich przymiotach kryjących się w głębi serca i do tego mówiąc po polsku! Tiara Przydziału będzie idealnym towarzyszem podczas wszystkich Twoich przygód, pomoże również strzec spokojnego snu. Idealnie sprawdzi się także jako ozdoba półki z książkami fantasy!

180,00 zł
158,40 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 21,60 zł

22
Harry Potter. Magical Infinity. Kalendarz Adwentowy 2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter. Magical Infinity. Kalendarz Adwentowy 2021
Rebel
Dostępny
2 szt.

24 wyjątkowe niespodzianki zamknięte w magicznym pudełku! Kalendarz adwentowy​ to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów i pasjonatów czarodziejskiego świata Harry'ego Pottera! W magicznym pudełku znajdują się 24 niezwykłe i różnorodne przedmioty – od breloczków, zawieszek na bagaż, po notesiki, gumki, naklejki aż do pluszowych maskotek. Ten zestaw sprawdzi się idealnie jako wyjątkowy prezent, kalendarz adwentowy lub wygodny sposób na powiększenie swojego zbioru gadżetów ze świata magii i czarodziejstwa! Zawartość: • breloczki, • naklejki, • maskotki, • przypinki, • torba, • zakładka do książki, i wiele innych. Wymiary: 33.6 x 22.0 x 11.1 cm

220,00 zł
193,60 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 26,40 zł

23
LEGO Creator Expert. Mikrobus kempingowy Volkswagen T2 10279 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Creator Expert. Mikrobus kempingowy Volkswagen T2 10279
LEGO
Niedostępny
Brak

Wspominasz swoje wycieczki, planujesz podróże, a może po prostu chcesz dać wyraz swojej pasji do samochodów kempingowych? Zestaw konstrukcyjny LEGO® 10279 Mikrobus kempingowy Volkswagen T2 na pewno przypadnie Ci do gustu. Zrelaksuj się, budując model mikrobusa kempingowego, a potem przyjrzyj się jego szczegółowemu wnętrzu i ustaw auto na półce, aby przypominało Ci o tym, że świat przygód czeka tuż za rogiem. Mnóstwo autentycznych detali Miłośnicy samochodów kempingowych będą zachwyceni wszystkimi szczegółami tego modelu Volkswagena. Kultowe elementy pierwowzoru, takie jak przednia szyba, zasłony oraz rozkładany namiot z tkaniny, zostały odtworzone z nowych klocków LEGO. Model ma również nowe opony LEGO, działający układ kierowniczy, przesuwane drzwi, deskę surfingową, dwa składane leżaki oraz naklejki. Wyrusz w podróż Ten zestaw jest częścią kolekcji zestawów konstrukcyjnych LEGO dla dorosłych, którzy cenią sobie dobry projekt i przywiązują uwagę do szczegółów. To wciągające wyzwanie konstruktorskie i doskonały prezent dla wszystkich miłośników samochodów kempingowych marki Volkswagen. Zawartość i cechy zestawu: • Zbuduj realistyczny model LEGO® mikrobusa kempingowego Volkswagen T2. Przyjrzyj się wszystkim wiernie odwzorowanym funkcjom, a potem ustaw kolekcjonerski samochód na półce, aby móc go podziwiać. • Wśród autentycznych szczegółów znajdują się kultowa przednia szyba i przesuwane drzwi. Wypróbuj też działający układ kierowniczy i otwórz maskę, aby spojrzeć na silnik. • Model mikrobusa Volkswagena ma wiele funkcji i akcesoriów, w tym wykonane z tkaniny zasłony i rozkładany namiot, a także deskę surfingową i dwa składane leżaki. • Ten zestaw został stworzony z myślą o budowniczych LEGO® i miłośnikach samochodów kempingowych. Stanowi satysfakcjonujące wyzwanie konstruktorskie i świetnie sprawdzi się jako prezent lub zestaw kolekcjonerski dla fanów kamperów marki Volkswagen. • Wymiary: ok. 15 cm wysokości, 35 cm długości i 14 cm szerokości. Obok takiego kolekcjonerskiego modelu nikt nie przejdzie obojętnie. • Model w niebiesko-białym kolorze będzie się wspaniale prezentować na półce. Użyj naklejek, aby udekorować samochód i nadać mu osobisty charakter. • Wśród elementów wyposażenia wnętrza auta znajdują się: kuchnia turystyczna z kuchenką gazową, zlew, lodówka, wysuwany stół i rozkładane łóżko. • Ten zestaw LEGO® z mikrobusem kempingowym Volkswagen T2 jest częścią serii kreatywnych modeli konstrukcyjnych stworzonych dla dorosłych miłośników budowania, którzy lubią piękne wzornictwo, starannie oddane szczegóły i elegancką architekturę. • Elementy konstrukcyjne LEGO® powstają z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu wszystkie klocki mają jednolity wygląd, pasują do siebie i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić – i tak jest niezmiennie od 1958 roku. • Elementy LEGO® powstają z myślą o bezpieczeństwie i jakości. Rygorystycznie testujemy wszystkie z nich, by mieć pewność, że każdy model jest równie solidny co piękny.

987,90 zł
849,59 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 138,31 zł

24
MALTEX Wanna 100 cm FAMILY biała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MALTEX Wanna 100 cm FAMILY biała
Maltex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.15

20,20 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 1,21 zł

25
The Year That Changed Our World - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Year That Changed Our World
Niedostępny
Brak

The Year That Changed Our World is a definitive, visual history of the Covid-19 Pandemic. With more than 450 photographs, this ambitious publication traces the arc of the Pandemic from early 2020 through to the vaccine breakthroughs of Spring 2021. Here, the talented photographers of Agence France Presse document the deep, human stories of the Pandemic. Active in more than 150 countries, these capture all sides of the Covid-19 story as experienced by people throughout the globe. Organized into six chronological parts, and braided together with thematic breakout sections, including topics such as protests, sports, and politics, The Year That Changed Our World is a comprehensive time capsule. These images show the extraordinary efforts to understand, control, and cope with a previously unknown virus alongside the human stories of our lives at home: playing, caring, watching, and sharing, both together and at a distance. Edited by Marielle Eudes, Director of Photography at Agence France Presse, and featuring, texts, quotes and insights from a range of contributors and public figures, The Year That Changed Our World is a photographic testament to humankind?s resilience in the face of the pandemic. The book?s arresting imagery provides a visual record for us and for future generations to better understand the world during the time of Covid-19.

199,00 zł
Powiadomienie
26
Zagadki logiczne do utraty tchu. Łamigłówki mądrej główki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagadki logiczne do utraty tchu. Łamigłówki mądrej główki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

Lubisz zagadki logiczne? Lubisz bawić się cyframi i liczbami? Tutaj znajdziesz mnóstwo ciekawych łamigłówek i zadań logicznych! Weź do ręki ołówek oraz kredki i zaproś do zabawy szare komórki. Szybko przekonasz się, że myślenie może być przygodą - pasjonującą i kształcącą. Baw się dobrze! W książce znajdziesz 66 zadań rozwijających: logiczne myślenie, spostrzegawczość, umiejętność liczenia, pisania, wnioskowania, wyszukiwania, przyporządkowywania przedmiotów, porównywania.

14,99 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

27
Versace Catwalk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Versace Catwalk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

The first comprehensive presentation of Versace?s womenswear collections from its 1978 debut to today, seen through stunning catwalk photography Founded in 1978, Gianni Versace?s family-operated fashion house quickly grew into a symbol of high glamour and luxury known the world over. Throughout the 1980s and 1990s Versace?s styles were worn by iconic celebrities such as Madonna and Princess Diana. After Gianni Versace?s tragic death in 1997, his sister Donatella became artistic director of the brand, steering it into the twenty-first century and cementing its legendary status for a new generation of fans. This magnificent celebration of more than forty years of Versace?s trendsetting creations is organized chronologically and includes both haute-couture and ready-to-wear collections. Each collection is introduced by a short text revealing its influences and is illustrated with catwalk photographs that feature clothes, details, accessories, and beauty looks showcased by models including Kate Moss, Naomi Campbell, Gigi Hadid, and Kaia Gerber. With an extensive reference section, a concise history of the house, and biographical profiles of Gianni Versace and Donatella Versace, this volume provides an unrivaled view of one of the world?s most illustrious fashion houses.

289,00 zł
Powiadomienie
28
Koniec końca historii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koniec końca historii
Dostępny
15 szt.

Przymusowe zamknięcia kolejnych sektorów gospodarki i ograniczenia funkcjonowania (sławne już lockdowny) wywołane pandemią COVID-19, dewastują systemy gospodarcze w krajach rozwiniętego Zachodu (i coraz bardziej w Polsce). W ślad za tym, niczym złowrogi cień, pojawią się napięcia społeczne, które mogą doprowadzić do złamania kontraktu społecznego, na którym oparty jest cały ład międzyludzki w naszym kręgu cywilizacyjnym. Jesteśmy na nieznanych wodach. Podręczniki ekonomii nie odpowiadają na pytanie, co się wydarzy po czymś takim. Nigdy nie było również na planecie Ziemia takiego starcia gigantów jak Chiny i USA, obu tak ważnych dla globalnego łańcucha dostaw zglobalizowanej gospodarki i dla architektury bezpieczeństwa. Obu z ambicjami do dominacji w globalnym systemie sprawczości.

68,90 zł
62,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,89 zł

29
Więźniowie Wronek w okresie stalinowskim - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Więźniowie Wronek w okresie stalinowskim
IPN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

Praca otwiera cykl publikacji dotyczących więziennictwa okresu stalinowskiego w Wielkopolsce. Niniejszy tom poświęcony został początkom funkcjonowania Centralnego Więzienia we Wronkach, jednego z głównych miejsc izolacji więźniów politycznych i ważnego ogniwa systemu represji w pierwszym dwunastoleciu istnienia Polski Ludowej. Zawiera kompletną listę więźniów, którzy trafili do wronieckich kazamatów w latach 1945?1948 wraz z danymi o wyroku, wymiarze kary i okresie przebywania w zakładzie karnym. Wykaz powstał w oparciu o zgromadzone w archiwum IPN Oddział w Poznaniu pomoce ewidencyjne (skorowidze i księgi więzienne). Został uzupełniony o dane z innych materiałów archiwalnych tam, gdzie ewidencja więzienna zawierała luki lub błędy. Dopełnieniem wykazu jest rozdział prezentujący wszechstronną charakterystykę więźniów wronieckich z podziałem na grupy według kryteriów społeczno-politycznych i narodowościowych. Dużo miejsca zajmuje prezentacja głównych przedstawicieli poszczególnych nurtów szeroko rozumianej antykomunistycznej opozycji. Opracowanie zawiera także zarys funkcjonowania zakładu karnego jako instytucji od początków jego istnienia, w którym sporo uwagi poświęcono ciężkim warunkom odbywania kary, metodom szykan i represji, stosowanym wobec osadzonych przez funkcjonariuszy więziennych. Nie pominięto również kwestii związanych z działaniem ówczesnego systemu sądownictwa wojskowego jako ważnego elementu w łańcuchu terroru. Całość uzupełnia aneks zawierający treść obowiązujących ówcześnie aktów prawnych, na podstawie których skazywano więźniów wronieckich oraz wykaz funkcjonariuszy zajmujących najważniejsze stanowiska w strukturze zakładu karnego. Opracowanie skierowane jest do badaczy oporu społecznego w PRL, historyków konspiracji niepodległościowej, jak i do byłych więźniów wronieckich bądź ich rodzin, którzy szukają informacji o sobie lub o losie swoich bliskich.

45,00 zł
32,40 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

30
Kolekcja Łowcy Cieni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolekcja Łowcy Cieni
Dostępny
20 szt.

Zmory z przeszłości powracają i Jajco będzie musiał stawić im czoła. Co było w skrytce w aucie, w którym zginął jego ojciec? Dlaczego Pasiak chce zabić Jajca, Pucka, Pchełkę i Martę? I czy w Beskidzie Żywieckim można spotkać yeti? Sensacyjna, pełna dramatycznych zwrotów akcja, humor, wzruszenia pierwszej miłości ? oto sposób Krzysztofa Petka na porachowanie się z przygodą. Porachunki z przygodą to seria powieści sensacyjno-przygodowych dla młodzieży. Akcja wszystkich powieści rozgrywa się w istniejących naprawdę miejscach Polski, a ich fabuła oparta jest za każdym razem na rzeczywistych wydarzeniach. Główni bohaterowie książek Petka mają do czynienia z ludźmi, którzy rzadko bywają grzeczni, mili, sympatyczni. Autor pokazuje świat autentyczny, czasem brutalny, w którym młodzi ludzie muszą się odnaleźć. Petek wskazuje młodym czytelnikom, w jaki sposób walczyć w dzisiejszym świecie o siebie i o to, co stanowi istotę naszego życia: o zachowanie godności i definiujących nas wartości moralnych.

21,50 zł
15,99 zł

Rabat 25,6%
oszczędzasz 5,51 zł

31
Między wielkością a zanikiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Między wielkością a zanikiem
Dostępny
6 szt.

Wiek XXI miał przynieść Polsce tak długo wyczekiwany pokój i spokój. Mieliśmy bądź rozpłynąć się w imperialnych strukturach Zachodu, bądź wygodnie w nich umościć, skupiać się odtąd na bogaceniu i jakości życia. Widzimy przeciwieństwo tych marzeń: wielkie przyspieszenie historii, rozpad ładu międzynarodowego, słabnięcie Europy i USA, wzrost niepewności i niepokojów. Wszystko na tle rewolucyjnych przemian technologicznych i społecznych.

64,90 zł
58,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,49 zł

32
Auto laweta + akcesoria mix cena za 1 szt 1004127 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto laweta + akcesoria mix cena za 1 szt 1004127
Norimpex
Dostępny
100 szt.

Auto laweta + akcesoria mix cena za 1 szt 1004127 Zestaw maszyn i akcesorii do stworzenia miasta. W zestawie : laweta , koparki , helikopter , znaki drogowe , stacja benzynowa. Zapakowane w pudełko z okienkiem. Skala : 1 : 87 Wiek : 3+ Wymiary opakowania : 36,5 x 25,5 x 4,5 cm

41,90 zł
39,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,09 zł

33
Ramka Moments RM-071 Rodzinka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-071 Rodzinka
Kukartka
Dostępny
4 szt.

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
34
Ramka Moments RM-056 Zakochana Para - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-056 Zakochana Para
Kukartka
Dostępny
9 szt.

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
35
Testuj swój polski. Słownictwo w pracy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Testuj swój polski. Słownictwo w pracy
Dostępny
31 szt.

Testuj swój polski. Słownictwo w pracy to kolejna pozycja z serii ośmiu książek do samodzielnej nauki. Książka zawiera: - 70 ćwiczeń (testów) + klucz, - bogato ilustrowane, motywujące do nauki i różnorodne ćwiczenia zadania jedno- i wielokrotnego wyboru, uzupełnianie, dopasowywanie, komiksy, i inne, - słowniczek PL / ENG / DE, - wskazówki dla użytkownika. Testuj swój polski. Słownictwo w pracy to zbiór ćwiczeń na poziomach A2-B1, który można wykorzystać do samodzielnej nauki oraz jako materiał pomocniczy do zajęć w grupie. Książka przeznaczona dla dorosłych, którzy potrzebują języka polskiego do komunikacji w miejscu pracy, w Polsce i za granicą. W ćwiczeniach można znaleźć dużo informacji realioznawczych z polskiego rynku pracy. Zawarte w książce praktyczne wskazówki mogą być pomocne dla obcokrajowców, którzy szukają w Polsce pracy, chcą założyć firmę oraz kontaktować się po polsku z urzędami, swoimi współpracownikami, partnerami biznesowymi itd.

39,90 zł
38,30 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,60 zł

36
Ramka Moments RM-057 Mąż i Żona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-057 Mąż i Żona
Kukartka
Dostępny
5 szt.

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
37
Ramka Moments RM-070 Rodzinka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-070 Rodzinka
Kukartka
Dostępny
3 szt.

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
38
Ramka Moments RM-049 Narodziny dziewczynka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-049 Narodziny dziewczynka
Kukartka
Dostępny
5 szt.

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
39
Ramka Moments RM-052 Urodziny 18 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-052 Urodziny 18
Kukartka
Dostępny
5 szt.

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
40
Ramka Moments RM-053 Urodziny 30 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-053 Urodziny 30
Kukartka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.12

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
Powiadomienie
41
Ramka Moments RM-054 Urodziny 40 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-054 Urodziny 40
Kukartka
Dostępny
6 szt.

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
42
Ramka Moments RM-050 Narodziny chłopiec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-050 Narodziny chłopiec
Kukartka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
Powiadomienie
43
Ramka Moments RM-055 Urodziny 50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-055 Urodziny 50
Kukartka
Dostępny
6 szt.

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
44
Ramka Moments RM-066 Urodziny 18 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-066 Urodziny 18
Kukartka
Dostępny
5 szt.

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
45
Ramka Moments RM-062 Chrzest - chłopiec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-062 Chrzest - chłopiec
Dostępny
4 szt.

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
46
Ramka Moments RM-067 Urodziny 18 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-067 Urodziny 18
Kukartka
Dostępny
2 szt.

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
47
Ramka Moments RM-069 Chrzest - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-069 Chrzest
Niedostępny
Brak

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
Powiadomienie
48
Ramka Moments RM-068 Urodziny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-068 Urodziny
Kukartka
Dostępny
4 szt.

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
49
Ramka Moments RM-058 Ślub - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-058 Ślub
Dostępny
4 szt.

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
50
Ramka Moments RM-059 Ślub - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-059 Ślub
Dostępny
5 szt.

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
51
Ramka Moments RM-060 Chrzest - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-060 Chrzest
Dostępny
9 szt.

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
52
Ramka Moments RM-048 Chrzest - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-048 Chrzest
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.08

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
Powiadomienie
53
Ramka Moments RM-061 Chrzest - dziewczynka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-061 Chrzest - dziewczynka
Dostępny
3 szt.

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
54
Ramka Moments RM-065 Ślub - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-065 Ślub
Dostępny
5 szt.

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
55
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Katedry CRUX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Katedry CRUX
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.09

Kalendarz ścienny 14-planszowy formatu 315x460mm.Wydrukowany na papierze powlekanym (kreda) 170[g/m2].Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką.

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

56
Ramka Moments RM-063 Razem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-063 Razem
Kukartka
Dostępny
4 szt.

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
57
Ramka Moments RM-064 Ślub - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ramka Moments RM-064 Ślub
Dostępny
5 szt.

Ramka do zdjęć z serii Moments to wspaniały, niezapomniany pomysł dla pary lub małżeństwa. Wykonana z solidnej płyty MDF w drewnopodobnej okleinie ramka ma lustrzany napis i grawerowaną sentencję. Na tylnej ściance ramki jest haczyk do zawieszenia na ścianie i nóżka do postawienia. Cechy szczególne: typ: ramka do zdjęć do powieszenia lub postawienia, wielkość orientacyjna: 19 x 19 cm, mieści zdjęcie 15 x 5 cm, zdobienie: okleina idealnie imitująca drewno, grawer, lustrzany napis, styl: skandynawski, nowoczesny, tradycyjny.

48,20 zł
58
Hot Wheels Mario Kart Wario - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels Mario Kart Wario
Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.16

Hot Wheels łączy siły z uwielbianą przez fanów grą Mario Kart, tworząc asortyment metalowych pojazdów w skali 1:64, którymi można ścigać się po torach Hot Wheels! Wybieraj swoich ulubieńców spośród legendarnych postaci Mario Kart. Połącz emocje w stylu Hot Wheels z wyczynami kaskaderskimi z gry, unikaj przeszkód, ścigaj się i jeszcze raz przeżyj przygody rodem z Mario Kart. Każdy pojazd - replika Mario Kart pasuje do toru Hot Wheels.

43,70 zł
39,33 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,37 zł

59
Rzeź - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzeź
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Rodzina Lewisów hodowała parę pawianów, które mieszkały z nimi przez lata w domu na uboczu. W 1976 r. weszła w życie ustawa o niebezpiecznych zwierzętach, która obligowała posiadaczy takich gatunków do zagwarantowania bezpieczeństwa nie tylko hodowcom, ale i okolicznym mieszkańcom. Zabezpieczenia okazały się bardzo kosztowne, więc Lewisowie nie mogli już dłużej utrzymywać swoich zwierząt. Potajemnie wypuścili je w górach Walii. Nikt przez długi czas nie zdawał sobie sprawy, że pawiany żyją w górach i wychowują młode, ukryte przed ludźmi, w rozległych górskich lasach. Czterdzieści lat później, zaczęły się brutalne morderstwa, a góry stały się niebezpiecznym miejscem dla wspinaczy i turystów.

38,00 zł
34,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,80 zł

60
Zacisze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zacisze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.07

Nie pamiętam, kiedy trafiłem do tego na wskroś onirycznego lasu, pełnego poszarzałych drzew i poskręcanych krzewów. Przepełniony martwą ciszą i otulony mgłą wydawał się być krainą wyrwaną z innej rzeczywistości, gdzie biegnące przezeń ścieżki urywały się równie nagle jak zaczynały, a opadające bezwładnie liście kryły dziwnie zdeformowane śladyWracając do rodzinnej miejscowości, Paweł Lisowski szukał spokoju. Chciał uciec od piekła wojny domowej i traumatycznych przeżyć z przeszłości. Chciał odpocząć. Ale spotkany po latach ojciec okazuje się być innym człowiekiem, a poznana w pociągu dziewczyna do złudzenia przypomina żonę Pawła. I kim jest Malarz, który nigdy nie opuszcza poddasza swojego domu? Czym jest ciemność o której snuje opowieści? Wiecznie spowite mgłą miasteczko niechętnie zdradza swoje tajemnice i odkrycie ich może wiele kosztować. Powroty do przeszłości nierzadko wiążą się z melancholią, smutkiem i poczuciem bezpowrotnej straty.A stąd już tylko krok do Zacisza

36,00 zł
32,40 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,60 zł

61
Hot Wheels Mario Kart Princess Daisy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels Mario Kart Princess Daisy
Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.06

Hot Wheels łączy siły z uwielbianą przez fanów grą Mario Kart, tworząc asortyment metalowych pojazdów w skali 1:64, którymi można ścigać się po torach Hot Wheels! Wybieraj swoich ulubieńców spośród legendarnych postaci Mario Kart. Połącz emocje w stylu Hot Wheels z wyczynami kaskaderskimi z gry, unikaj przeszkód, ścigaj się i jeszcze raz przeżyj przygody rodem z Mario Kart. Każdy pojazd - replika Mario Kart pasuje do toru Hot Wheels.

43,70 zł
39,33 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,37 zł

62
Gołoborza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gołoborza
Dostępny
18 szt.

Poezja często podryguje w wiosennym nastroju, bywają jednak też chwilę, gdy bukoliki ustępują miejsca tekstom o bardziej posępnym charakterze. Gołoborza to zbiór wierszy, w którym z kamiennym sercem przemierzamy kolejne kraje i epoki historyczne. Nie warto się jednak bać uważni czytelnicy znajdą tu kilka ciepłych nut wśród względnie minorowych tonów. Warto czekać na ich dźwięk, nawet gdy wokół nas tylko huk wichru i nieprzebyte gołoborza.

39,70 zł
29,38 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,32 zł

63
Odszukaj, przerysuj, dorysuj - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odszukaj, przerysuj, dorysuj
Dostępny
21 szt.

Prawidłowa percepcja wzrokowa to elementarna zdolność umożliwiająca naukę czytania, pisania i liczenia. Umiejętność spostrzegania ma wpływ nie tylko na edukację szkolną, lecz także na koordynację ruchową i orientację w przestrzeni. Dlatego tak ważny jest jej systematyczny trening. Odszukaj, przerysuj, dorysuj to propozycja dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, którzy chcą rozwinąć lub poprawić spostrzegawczość i pamięć. To również skuteczne narzędzie terapeutyczne dla dzieci z dysleksją oraz zagrożonych dysleksją. Do ćwiczeń w domu, na lekcjach, na zajęciach rewalidacyjnych! Rodzaje ćwiczeń: • odszukaj taki sam układ, • przerysuj układ, • odszukaj układ, który różni się od pozostałych, • dorysuj brakujące elementy.

60,00 zł
57,00 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

64
Beanie Boos Cooper - Leniwiec z rogiem 15cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beanie Boos Cooper - Leniwiec z rogiem 15cm
Meteor
Dostępny
7 szt.

Beanie Boos Cooper - Leniwiec z rogiem 15 cmStarannie wykonana z wysokiej jakości materiałów, urocza i miękka w dotyku maskotka TY- idealna do przytulania!

26,90 zł
24,75 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,15 zł

65
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, świat architektury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, świat architektury
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.09

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia przedstawiające niezwykłe budowle. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

66
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, nastroje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, nastroje
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.11

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia przedstawiające nastrojowe krajobrazy. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

67
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, bonsai - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, bonsai
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.12

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia przedstawiające drzewka bonsai. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

68
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Alpy CRUX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Alpy CRUX
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Kalendarz ścienny 14-planszowy formatu 315x460mm.Wydrukowany na papierze powlekanym (kreda) 170[g/m2].Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką.Pole pod nadruk formatu 315x60mm, na każdej stronie kalendarza.Opakowanie zbiorcze zawiera 25 szt.

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

69
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Malownicza Polska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Malownicza Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.11

Kalendarz ścienny 14-planszowy formatu 315x460mm.Wydrukowany na papierze powlekanym (kreda) 170[g/m2].Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką.Pole pod nadruk formatu 315x60mm, na każdej stronie kalendarza.Opakowanie zbiorcze zawiera 25 szt.

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

70
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, mazurskie klimaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, mazurskie klimaty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.09

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia przedstawiające krajobrazy Mazur. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

71
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, mikrokosmos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, mikrokosmos
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.26

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia makro przedstawiające naturę. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

72
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, Europa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, Europa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.09

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia przedstawiające widokówki najbardziej znanych miast Europy. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

73
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, orient - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, orient
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.11

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia przedstawiające krajobrazy orientu. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

74
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, kosmos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, kosmos
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.10

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia przedstawiające zjawiska kosmiczne. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

75
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, grzyby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, grzyby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.14

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia przedstawiające leśne grzyby. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

76
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, Street art - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, Street art
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.09

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia przedstawiające sztukę uliczną i murale. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

77
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, świat motocykli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, świat motocykli
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.06

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia przedstawiające motocykle. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

78
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, wiatraki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, wiatraki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.10

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia przedstawiające wiatraki. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

79
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, motyle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, motyle
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia przedstawiające piękne motyle. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

80
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, mosty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, mosty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.11

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia przedstawiające mosty. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

81
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Cztery pory roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Cztery pory roku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.11

Kalendarz ścienny 14-planszowy formatu 315x460mm.Wydrukowany na papierze powlekanym (kreda) 170[g/m2].Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką.Pole pod nadruk formatu 315x60mm, na każdej stronie kalendarza.Opakowanie zbiorcze zawiera 25 szt.

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

82
Kalendarz 2022 wieloplanszowy, parowozy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 wieloplanszowy, parowozy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.31

Kalendarz ścienny. Zawiera zdjęcia przedstawiające parowozy. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

83
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Podwodny świat CRUX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Podwodny świat CRUX
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Kalendarz ścienny 14-planszowy formatu 315x460mm.Wydrukowany na papierze powlekanym (kreda) 170[g/m2].Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką.Pole pod nadruk formatu 315x60mm, na każdej stronie kalendarza.Opakowanie zbiorcze zawiera 25 szt.

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

84
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, Wilde Life - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, Wilde Life
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.09

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia przedstawiające dzikie zwierzęta. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

85
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, Air Show - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, Air Show
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.09

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia przedstawiające samoloty. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

86
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, desery - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, desery
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.11

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia przedstawiające słodkie desery z przepisami, dzięki którym samodzielnie przygotujesz widoczne na fotografiach smakołyki! • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

87
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Fancy cars CRUX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Fancy cars CRUX
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Kalendarz ścienny 14-planszowy formatu 315x460mm.Wydrukowany na papierze powlekanym (kreda) 170[g/m2].Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką.Pole pod nadruk formatu 315x60mm, na każdej stronie kalendarza.Opakowanie zbiorcze zawiera 25 szt.

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

88
KalenKalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, bicycle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
KalenKalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, bicycle
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.11

Kalendarz ścienny. Zawiera zdjęcia przedstawiające rowery. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

89
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, Pod pełnymi żaglami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, Pod pełnymi żaglami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.09

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia przedstawiające żaglówki. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

90
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, tajemniczy las - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, tajemniczy las
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.16

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia przedstawiające krajobrazy lasu. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

91
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, samochody sportowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, samochody sportowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.09

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia przedstawiające samochody sportowe. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

92
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, ptaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, ptaki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.18

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia przedstawiające różne gatunki ptaków. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

93
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Latarnie CRUX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Latarnie CRUX
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Kalendarz ścienny 14-planszowy formatu 315x460mm.Wydrukowany na papierze powlekanym (kreda) 170[g/m2].Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką.Pole pod nadruk formatu 315x60mm, na każdej stronie kalendarza.Opakowanie zbiorcze zawiera 25 szt.

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

94
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Koty CRUX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Koty CRUX
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Kalendarz ścienny 14-planszowy formatu 315x460mm.Wydrukowany na papierze powlekanym (kreda) 170[g/m2].Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką.Pole pod nadruk formatu 315x60mm, na każdej stronie kalendarza.Opakowanie zbiorcze zawiera 25 szt.

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

95
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, psy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, psy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.24

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia przedstawiające psy różnych ras. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

96
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, konie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok wieloplanszowy, konie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.09

Kalendarz ścienny 14-planszowy. Zawiera zdjęcia przedstawiające konie. • Format: 31.5 x 46.0 cm. • Papier: powlekany (kreda) 170 g/m2 • Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

97
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Świat ciszy CRUX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Świat ciszy CRUX
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.09

Kalendarz ścienny 14-planszowy formatu 315x460mm.Wydrukowany na papierze powlekanym (kreda) 170[g/m2].Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką.Pole pod nadruk formatu 315x60mm, na każdej stronie kalendarza.Opakowanie zbiorcze zawiera 25 szt.

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

98
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Przyjaciele CRUX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Przyjaciele CRUX
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Kalendarz ścienny 14-planszowy formatu 315x460mm.Wydrukowany na papierze powlekanym (kreda) 170[g/m2].Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką.Pole pod nadruk formatu 315x60mm, na każdej stronie kalendarza.Opakowanie zbiorcze zawiera 25 szt.

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

99
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Sny lata CRUX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Sny lata CRUX
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Kalendarz ścienny 14-planszowy formatu 315x460mm.Wydrukowany na papierze powlekanym (kreda) 170[g/m2].Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką.Pole pod nadruk formatu 315x60mm, na każdej stronie kalendarza.Opakowanie zbiorcze zawiera 25 szt.

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

100
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Polskie miasta nocą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 Wieloplanszowy Polskie miasta nocą
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.11

Kalendarz ścienny 14-planszowy formatu 315x460mm.Wydrukowany na papierze powlekanym (kreda) 170[g/m2].Oprawa: metalowa spirala Wire-O z zawieszką.Pole pod nadruk formatu 315x60mm, na każdej stronie kalendarza.Opakowanie zbiorcze zawiera 25 szt.

36,20 zł
30,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,43 zł

Wróć do góry