hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.10.23

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 23 października 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Arkusze piankowe A4 5szt brokat pastel HAPPY COLOR (GDD), na drugim BiżuBiżu. Zestaw tematyczny do tworzenia biżuterii z jednorożcem (Epee). Kolejny produkt to Zapomniany (Adrian Bednarek) oraz Puzzle maxi 24 elementy. Rowery (Multigra).
1
Arkusze piankowe A4 5szt brokat pastel HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arkusze piankowe A4 5szt brokat pastel HAPPY COLOR
GDD
Dostępny
32 szt.

Elastyczne i miękkie arkusze z mikrogumy z efektem brokatu. Grubość od 1,8 mm do 2 mm. Format A4. 5 ark. w opak.

13,99 zł
5 osób kupiło
2
BiżuBiżu. Zestaw tematyczny do tworzenia biżuterii z jednorożcem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BiżuBiżu. Zestaw tematyczny do tworzenia biżuterii z jednorożcem
Epee, BiżuBiżu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.05

Zestaw tematyczny do tworzenia biżuterii i dodatków z jednorożcem to doskonały prezent dla dziewczynki. Zostań projektantką! Stwórz własną wyjątkową biżuterię składającą się z mieniących się elementów. Zawartość opakowania: • magiczna latarka • magiczny Żel 25g • forma do tworzenia ozdób • bransoletka • woreczek z ogniwkami • 2 bazy spinek do włosów • 2 bazy zawieszek • 2 kwadratowe taśmy do zawieszek • 4 rodzaje dekoracji • patyczek • instrukcja

91,90 zł
80,87 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,03 zł

3 osoby kupiły
3
Zapomniany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapomniany
Dostępny
53 szt.

Rok 2005. Patryk i Jędrek to dwóch osiemnastoletnich kumpli, którzy w wolne dni podróżują po Polsce i podają się za poszukiwaczy talentów z branży rozrywkowej. Zagadują młode, naiwne dziewczyny, a potem wykorzystują je w wynajętych pokojach hotelowych w zamian za sesje zdjęciowe zwieńczone fikcyjnym kontraktem. Swoje eskapady nazywają Łowami. Kilka miesięcy po ostatnich Łowach Patryk budzi się w ciemnym lochu. Nie wie, czemu się tam znalazł, ani kto jest za odpowiedzialny. Mijają tygodnie, miesiące, lata. Tracąc poczucie upływającego czasu, Patryk popada w obłęd. Porywacz, milczący i skryty pod maską, dostarcza mu żywność i rzeczy zapewniające przetrwanie na granicy wegetacji. W końcu przestaje do niego przychodzić i Patryk zostaje skazany na powolną śmierć głodową. Gdy znajduje się na skraju wycieńczenia, w jego lochu nieoczekiwanie pojawiają się ludzie.

39,99 zł
35,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
4
Puzzle maxi 24 elementy. Rowery - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle maxi 24 elementy. Rowery
Multigra, 24
Dostępny
33 szt.

Znakomity wpływ puzzli na rozwój dzieci znany jest od wielu lat. Jednak część maluchów szybko zniechęca się do tej zabawy z powodu zbyt małych elementów, które trudno jest im ułożyć. Alternatywą są Maxi Puzzle, które pozwalają dzieciom łatwo stworzyć piękny obrazek o rozmiarze 57.0 x 39.0 cm. Cała seria jest świetnym wprowadzeniem do świata puzzli, oferując 12-, 24- i 36-elementowe układanki. Coraz mniejsze elementy mogą stanowić małe wyzwanie, oswajając maluchy z klasycznej wielkości puzzlami. Ta kreatywna zabawa to także okazja do wspólnej rozrywki rodzica z dzieckiem.

24,50 zł
20,83 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,67 zł

1 osoba kupiła
5
Krótkie wykłady. Biologia zwierząt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krótkie wykłady. Biologia zwierząt
Dostępny
19 szt.

Krótkie wykłady Biologia zwierząt wydanie drugie to przyjazne studentowi kompendium wiedzy o podstawach biologii zwierząt. Zawiera przegląd poszczególnych typów królestwa zwierząt. Opisuje główne zasady dotyczące budowy i ewolucyjnych powiązań zwierząt. Analizuje różne aspekty fizjologii porównawczej. Omawia fizjologię rozmnażania i biologię rozwoju od urodzenia do starości.

79,00 zł
69,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,48 zł

1 osoba kupiła
6
Smartbee Club karty rozszerzonej rzeczywistości Stellar Galaxia  (AR) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smartbee Club karty rozszerzonej rzeczywistości Stellar Galaxia (AR)
Smartbee Club
Dostępny
6 szt.

Stellar Galaxia to fascynująca podróż przez Układ Słoneczny w technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR) i prawdziwa uczta dla wszystkich wielbicieli kosmosu. To połączenie zabawy, gry i nauki w najnowocześniejszym wydaniu. Dzięki kartom AR ze znacznikami zbadasz z bliska Układ Słoneczny, zrobisz zdjęcie z ulubionymi obiektami, obejrzysz ciekawostki wideo, zagrasz w gry, a na końcu podróży weźmiesz udział w quizie finałowym, aby odebrać Dyplom Kosmicznych Supermocy.

82,80 zł
77,00 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 5,80 zł

1 osoba kupiła
7
Analiza funkcjonalna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Analiza funkcjonalna
Dostępny
7 szt.

Analiza funkcjonalna, która bardzo dynamicznie rozwija się od początku XX wieku, znajduje zastosowanie w innych dziedzinach nauki szczególnie w fizyce i naukach technicznych. Metody analizy funkcjonalnej stosowane są do opisu zjawisk w mechanice kwantowej, w teorii sterowania, w teorii optymalizacji i innych. Książka podzielona jest na trzy rozdziały. W rozdziale pierwszym podano pojęcia z zakresu topologii, przestrzeni metrycznych i struktur algebraicznych. Są one potrzebne do zrozumienia treści kolejnych rozdziałów. Rozważania rozdziału drugiego dotyczą przestrzeni Banacha. Wprowadzono w nim pojęcie normy i przestrzeni unormowanej oraz przestrzeni Banacha. Podano przykłady przestrzeni Banacha i najważniejsze twierdzenia wraz ze szczegółowymi dowodami. W rozdziale trzecim wprowadzono pojęcie iloczynu skalarnego, przestrzeni unitarnej i Hilberta.

25,00 zł
1 osoba kupiła
8
La biblioteca del misterio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
La biblioteca del misterio
Dostępny
53 szt.

W małej miejscowości zaginął bibliotekarz. Podczas poszukiwań czekają na Ciebie niesamowite przygody będące jednocześnie fantastyczną okazją do powtórzenia słownictwa. Jest to historia, w której tajemnice i zagadki przeplatają się z sytuacjami z życia codziennego, łącząc przyjemność lektury z nauką języka hiszpańskiego. Hiszpański kryminał. Autorka Ewa Włodarczyk przenosi nas w fantastyczną opowieść pełną tajemnic i zagadek. Gdzie się podział bibliotekarz? Co się z nim stało? Tajemnica pozostaje … przeczytaj sam / sama i odkryj co się stało. Książka przeznaczona jest dla osób na poziomie zaawansowanym, polecam ją nauczycielom, uczniom na wyższym poziomie. Osobom, które chcą zobaczyć jak funkcjonują tryby subjuntivos pasados... Na końcu książki znajdziesz króciutkie objaśnienie zdań, w których zostały użyte “subjuntiva”. Dicen que las casualidades no existen, así que no es una casualidad que hayas llegado hasta aquí. Por alguna razón quieres saber quién soy yo. Así que empecemos por el principio… Nací en una familia sin raíces porque ninguno de mis antepasados perteneció a la tierra en la que le tocó vivir. Sin un pasado perfecto ni un futuro simple, crecí sonando con teletransportarme a lugares lejanos en un cerrar y abrir de ojos. ?Y sabes? Encontré mi propio teletransportador. Las palabras bien unidas y estructuradas son capaces de trasladar a rincones jamás explorados y de hacer viajar en el tiempo entre sensaciones y emociones de lo más rebuscadas. Soy Ewa Wlodarczyk y todo comenzó cuando decidí cumplir mis suenos… Y tú, ?estás listo para cumplir los tuyos?

35,60 zł
25,28 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 10,32 zł

1 osoba kupiła
9
Natręctwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Natręctwa
Dostępny
16 szt.

Natręctwa są balastem psychicznym, rodzą nieskończone poczucie winy, a cele ich niemej komunikacji są równie wymowne, jak i niepojęte w swej groteskowej symbolice. Natręctwa są zatem jak dziecko, które posługuje się specyficznym językiem, znanym tylko sobie, magicznym, infantylnym i dziwacznie zdeformowanym. Aby zrozumieć ten język, należy wpierw zbliżyć się do jego nielogicznych zasad, cierpliwie uczyć się go poprzez doświadczanie fenomenów anankastycznych, aby wreszcie dostrzec, że jest to mowa zarządzana nie tyle przez rozum, ile przez układy emocjonalne.

99,00 zł
74,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 24,75 zł

1 osoba kupiła
10
Imię Pani. Cisza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imię Pani. Cisza
Dostępny
46 szt.

10 sierpnia 1936 roku. Komisarz kryminalny Gustav Dewart wysiada z pociągu na stacji kolejowej w Landeshut in Schlesien (Kamiennej Górze) z duszą na ramieniu. Zignorowanie rozkazu powrotu do macierzystej jednostki oznacza bowiem dla niego same kłopoty. Tym większe, że jego obecność w mieście jest nie na rękę kreisleiterowi Heinrichowi Khnowi oraz komendantowi miejscowej policji Oswaldowi Beerowi. Zrobią oni wszystko, aby pozbyć się znienawidzonego komisarza.

39,00 zł
27,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,70 zł

1 osoba kupiła
11
Krótkie bajeczki na dobranoc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krótkie bajeczki na dobranoc
Dostępny
1927 szt.

Krótkie bajeczki na dobranoc to pięknie ilustrowany zbiór 24 bajek, w skład którego wchodzą zarówno teksty insirowane bajkami ludowymi, klasyczne, najbardziej znane i lubiane, jak i bardziej współczesne pokazuące ciepłe relacje rodzinne, przyjacielskie oraz sąsiedzkie. Doskonała lektura do poduszki pomagająca dziecku wyciszyć się i zasąć z uśmiechem.

34,90 zł
28,27 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 6,63 zł

1 osoba kupiła
12
Bionika w kształceniu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bionika w kształceniu
Dostępny
4 szt.

Niniejsza książka ma pomóc w przygotowaniu zajęć dydaktycznych z bioniki. Przedstawiono w niej wiele modułów jednostek dydaktycznych, wykładów i ćwiczeń, oraz zamieszczono odpowiednie przykłady. Omówiono również niezbędne do prowadzenia zajęć wyposażenie laboratoryjne. Podane informacje przeznaczone są głównie dla młodych wykładowców, którzy mogą z nich czerpać konkretne rozwiązania przy projektowaniu swoich zajęć lub odpowiednio poszerzać albo modyfikować własne koncepcje. Autor ma nadzieję, że książka przyczyni się do szybszego wprowadzenie bioniki do programów kształcenia inżynierów nowej generacji.

10,99 zł
1 osoba kupiła
13
Aleksander Wat JA z jednej strony i JA z drugiej strony mego mopsożelaznego piecyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aleksander Wat JA z jednej strony i JA z drugiej strony mego mopsożela...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Na publikację, według autorskiej koncepcji Krystyny Pietrych, składają się następujące części: wstęp, Między parodią a profecją, prezentujący najważniejsze tropy interpretacyjne poematu; faksymile JA z jednej strony i JA z drugiej strony mego mopsożelaznego piecyka z 1920 roku, zmodernizowana edycja Piecyka wraz z komentarzem edytorskim i przypisami, wersja poematu opublikowana w Ciemnym świecidle (1968) oraz tekst Coś niecoś o ?Piecyku?, będący autokomentarzem Wata do młodzieńczego utworu. Szczególne uzupełnienie stanowią grafiki Wojciecha Grabowskiego, które są efektem wieloletniej fascynacji artysty niezwykłym poematem i propozycją jego plastycznej interpretacji. Książka jako całość jest zatem zachętą do kontekstowej i wieloaspektowej lektury jednego z najbardziej zagadkowych tekstów polskiego modernizmu.

49,90 zł
42,91 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,99 zł

14
Alicja i Bob. Bezpieczeństwo aplikacji w praktyce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alicja i Bob. Bezpieczeństwo aplikacji w praktyce
Dostępny
67 szt.

Media bezustannie donoszą o spektakularnych wpadkach w zakresie bezpieczeństwa aplikacji. Konsekwencją udanego ataku bywają straty finansowe, kompromitacja, niekiedy zagrożenie bezpieczeństwa narodowego. Aby tego uniknąć, wszyscy zainteresowani - od architekta po użytkownika - powinni stale uaktualniać i stosować w praktyce zasady bezpieczeństwa systemów informatycznych. Jednak szczególna odpowiedzialność spoczywa na projektantach i programistach aplikacji, gdyż podejmowanie działań zabezpieczających na wczesnych etapach opracowywania oprogramowania daje o wiele lepsze rezultaty niż rozwiązywanie problemów w fazie testowania. To książka przeznaczona dla programistów, projektantów aplikacji i osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo informacji. Jest napisana w sposób bezpośredni, przystępny, bez fachowego żargonu i zawiłości. Zawarte w niej koncepcje bezpiecznego projektowania i programowania wzbogacono o praktyczne kody, ćwiczenia i przykłady. Aby ułatwić zrozumienie przedstawionych treści, posłużono się przykładem Alicji i Boba, których życie zawodowe, a także podejmowane przez nich przedsięwzięcia i realizowane zadania wpływają na decyzje dotyczące bezpieczeństwa aplikacji. Znajdziemy tu również odpowiedzi na wiele pytań nurtujących osoby zaczynające pracę w tej dziedzinie, a liczne wskazówki, wytyczne i opisy dobrych praktyk z pewnością ułatwią poprawne stosowanie zasad bezpieczeństwa w tworzonym oprogramowaniu. W książce między innymi: - najważniejsze zasady bezpieczeństwa w koncepcjach projektowych, - wytyczne bezpiecznego programowania, - modelowanie zagrożeń i testowanie, - współczesne zagrożenia dla bezpieczeństwa aplikacji i metody obrony przed nimi, - protokoły bezpieczeństwa dla programistów i personelu informatycznego. Alicja i Bob już to wiedzą. Bezpieczeństwo jest bezcenne! Tanya Janca, znana jako SheHacksPurple, jest doświadczoną programistką specjalizującą się w zagadnieniach bezpieczeństwa aplikacji. Pracowała w startupach, administracji publicznej i ogromnych korporacjach technologicznych. Przeprowadziła setki wykładów i szkoleń na całym świecie. Jest laureatką licznych nagród. Ceni różnorodność, inkluzywność i życzliwość, co widać w jej niezliczonych inicjatywach.

59,00 zł
41,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

15
Kryzys psychiczny w nowoczesnym świecie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryzys psychiczny w nowoczesnym świecie
Dostępny
62 szt.

„Ta książka jest próbą dyskusji wybranych aspektów problematyki zdrowia psychicznego w kontekście obserwowanych zmian zachodzących we współczesnym świecie. Autorzy wskazali, w jaki sposób takie procesy jak rozluźnienie więzi społecznych, wzrost poczucia osamotnienia, stopniowe zwiększanie się wpływu technologii na nasze codzienne funkcjonowanie, przyczyniają się do zmian w rozumieniu wybranych zaburzeń psychicznych oraz w jaki sposób mogą one zwiększać prawdopodobieństwo rozwoju niektórych zaburzeń. W poszczególnych rozdziałach zostały omówione zagadnienia, które mogą stanowić dobre tło do szerszej dyskusji związków zmian zachodzących w świecie z zaburzeniami psychicznymi. W opinii wielu osób przyśpieszenie w zakresie zmian społecznych, kryzysy ekonomiczne czy też szeroko pojęta globalizacja, przyczyniają się do coraz częściej pojawiających się kryzysów psychicznych. Obserwacje takie są wspierane przez dane epidemiologiczne wskazujące na związek sytuacji ekonomicznej, migracji, kryzysów zbrojnych czy też zmian klimatycznych z zaburzeniami psychicznymi. W obrębie Europy wskazuje się, że słabsza edukacja, bezrobocie i niższy status materialny związane są z częstszym występowaniem zaburzeń psychicznych. Choć wiele wskazuje, że kryzysy psychiczne nie są prostą wypadkową działania jednego wybranego czynnika, dane te pokazują istotną rolę czynników środowiskowych i ich interakcję z czynnikami biologicznymi w rozwoju zaburzeń psychicznych. Mamy nadzieję, że lektura tej książki spotka się z zainteresowaniem profesjonalistów zajmujących się zdrowiem psychicznym, pacjentów chorujących na zaburzenia psychiczne oraz ich rodzin, jak również szerszego grona Czytelników”. Z tekstu

64,00 zł
56,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,68 zł

16
Optimum. Idea pozytywnej cyberpsychologii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Optimum. Idea pozytywnej cyberpsychologii
Dostępny
28 szt.

„Gdy wypowiadam słowo „innowacja”, pierwsza sylaba odnosi się już do historii techniki. Dokonania w dziedzinie sztucznej inteligencji osiągnęły oszałamiającą skalę, a kolejne innowacje zagęszczają sieć interakcji ludzi z cyfrowymi artefaktami. Wynalazki budzą podziw i przerażenie. Jest to widoczne w badaniach prowadzonych w ramach cyberpsychologii, których przedmiotem jest głównie „ciemna strona” relacji człowiek-technologia: od lęku przed cyfryzacją, poprzez liczne uzależnienia, po niepokój związany z perspektywą pojawienia się systemów o nadludzkich możliwościach. Czy nowe technologie są jedynie źródłem stresu i niepokoju? Czy cyberpsychologia musi być uprawiana wyłącznie w wiktymologicznym ujęciu? Paweł Fortuna proponuje rozszerzenie badań nad interakcjami człowieka ze sztucznymi jednostkami o wymiar będący domeną psychologii pozytywnej, a więc dobrostan rozumiany jako optymalne funkcjonowanie lub prosperowanie. Nową perspektywę określa mianem pozytywna cyberpsychologia i w kolejnych rozdziałach odsłania drzemiący w niej naukowy oraz praktyczny potencjał. Autor prowadzi Czytelnika przez uniwersum jednostek, które bazują na sztucznej inteligencji, a następnie prezentuje realne i ewentualne przykłady systemów hybrydowych wpływających na poprawę satysfakcji z życia oraz wspierających rozwój wybranych sił psychicznych: kreatywności, dzielności, dobroci, przywództwa, pokory i nadziei. Refleksja psychologiczna jest przy tym spleciona z rozważaniami dotyczącymi istoty człowieczeństwa, transhumanizmu oraz futurologicznych wizji „silnej” sztucznej inteligencji. Trzeba dać szansę na pozytywne spotkanie ludzkiej mądrości z cyfrową technologią. Pierwszym i podstawowym krokiem jest lepsze poznanie sztucznych jednostek, które już są obecne na deskach teatru życia codziennego a kolejnym krytyczne spojrzenie na możliwości kształtowania wartościowych interakcji z nimi. Jeśli idea tworzenia pozytywnych systemów się sprawdzi, będzie można ją przekazać ludziom młodym. Zaproponujmy im coś więcej niż nowy smartfon, wi-fi i pakiet przestróg przed sidłami uzależnień”. Z tekstu

64,00 zł
56,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,68 zł

17
Europejska współpraca zbrojeniowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Europejska współpraca zbrojeniowa
Dostępny
120 szt.

Książka, badając obszar polityki zbrojeniowej, ukazuje kluczowe czynniki oraz okoliczności sprzyjające lub hamujące rozwój Wspólnej Polityki Bezpieczeństwa i Obrony Unii Europejskiej, a przez to również integrację europejską w wymiarze politycznym. Analiza ma charakter międzypoziomowy - prowadzona jest zarówno w odniesieniu do wymiaru wspólnotowego, jak i z perspektywy wybranych państw członkowskich. „Jest to książka o charakterze solidnej diagnozy naukowej. Przedstawia w bogato udokumentowanej formie ewolucję polityki zbrojeniowej, w tym współpracę zbrojeniową, z praktycznym odniesieniem jej do warunków europejskich. Zawiera szerokie omówienia wszystkich najważniejszych kwestii bezpośrednio i pośrednio związanych z tematem polityki zbrojeniowej. Praca może być bardzo dobrym przewodnikiem w pogłębionych studiach tej problematyki, a także pomocnym źródłem dla praktyki bezpieczeństwa europejskiego. Może więc być wykorzystana nie tylko w nauce i dydaktyce, lecz także w procesie praktycznego kierowania bezpieczeństwem narodowym”. – z recenzji gen. prof. dr. hab. Stanisława Kozieja „Monografia dr. Piotra Śledzia została przygotowana na solidnej podstawie źródłowej, wykorzystuje wielojęzyczną literaturę i ją prawidłowo analizuje. (...) Pożądane jest (...), aby z jej treścią zapoznały się osoby zajmujące kierownicze stanowiska w organach państwa odpowiedzialnych za obronność i współpracę międzynarodową w tej dziedzinie oraz w polskim przemyśle zbrojeniowym”. – z recenzji dr. hab. Pawła Soroki, prof. ucz. Piotr Śledź - doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie (2021), pracownik badawczo-dydaktyczny Katedry Studiów Strategicznych i Bezpieczeństwa Międzynarodowego Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Jego zainteresowania badawcze obejmują bezpieczeństwo międzynarodowe w wymiarze politycznym i militarnym, w szczególności: bezpieczeństwo europejskie, zbrojenia, przemysł obronny i handel bronią, kontrolę zbrojeń i rozbrojenie, problematykę broni nuklearnej, problemy bezpieczeństwa związane z rozwojem nowych technologii (cywilnych i wojskowych) oraz bezpieczeństwo w teorii stosunków międzynarodowych. Współautor podręcznika Bezpieczeństwo międzynarodowe (wyd. II zmienione i rozszerzone, z R. Kuźniarem i wsp., 2020) oraz kilkunastu artykułów w czasopismach (m.in. Stosunki Międzynarodowe - International Relations czy Sprawy Międzynarodowe) i rozdziałów w publikacjach zbiorowych („Rocznik Strategiczny”, edycje 2019/20 i 2020/21).

44,10 zł
38,81 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,29 zł

18
Smartbee Club zestaw Genetyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smartbee Club zestaw Genetyka
Smartbee Club
Dostępny
16 szt.

W zestawie doświadczeń Genetyka znajdziecie 3 eksperymenty, dzięki którym zgłębicie wiedzę na temat niesamowitej historii genetyki, dowiecie się czym jest DNA i co to jest dziedziczenie. W pierwszym eksperymencie przeprowadzicie izolację DNA z truskawki, które wydzielicie z owocu za pomocą specjalnie przygotowanej chemicznej mieszanki. W drugim eksperymencie dowiecie się czym jest i jak działa szachownica Punnetta. W trzecim doświadczeniu czeka Was zajęcie detektywistyczne, zbieranie odcisków palców! Dodatkowo, dzięki darmowej aplikacji z technologią rozszerzonej rzeczywistości (AR) strukturę łańcucha DNA. Aplikacja dostępna jest dla systemów Android i iOS.

119,00 zł
110,67 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 8,33 zł

19
Smartbee Club zestaw Elektrostatyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smartbee Club zestaw Elektrostatyka
Smartbee Club
Dostępny
22 szt.

Zestaw należy do Programu #SmartDzieciaki nagrodzonego tytułem ZABAWKA ROKU 2020. W zestawie Elektrostatyka znajdziecie 4 eksperymenty. W tym zestawie odkryjecie świat ładunków elektrycznych, elektryzowania się ciał i wyładowań atmosferycznych. Czeka Was dużo obserwacji elektrostatycznych i niesamowitych eksperymentów. Dlatego nie czekajcie! Samodzielnie wykonacie urządzenie do wykrywania ładunku elektrycznego, czyli elektroskop. Zobaczycie jak elektryzujący może być świat dookoła oraz jakie ładunki elektryczne drzemią w różnych przedmiotach z Waszych domach. Zbudujecie elektrostatyczne boisko i rozegracie elektryzujący mecz. Zbudujecie własną klatkę Faradaya i dowiecie się, na czym polega zjawisko ekranowania pola elektrostatycznego. Dowiecie się o wielu ciekawych zagadnieniach, będziecie prowadzić obserwacje naukowe. Na koniec, dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR), zobaczcie co zrobić, aby wersorium przestało reagować na pole elektryczne! zestaw wsparty jest technologią rozszerzonej rzeczywistości AR czas eksperymentowania ok. 120 min. eksperymenty opracowane zostały przez naukowców związanych z Polską Akademią Nauk zestaw rekomendowany przez Stowarzyszenie MENSA Polska i Instytut Fizyki Molekularnej PAN bezpieczny produkt, spełniający wymogi polskiego i unijnego ustawodawcy błyskawiczna wysyłka w ciągu 24h szczegółowe instrukcje i ciekawostki dostępne online na stronie zestawu zobacz eksperymenty z zestawu wyprodukowano w Polsce! W BeeBoxie Elektrostatyka znajdują się cztery doświadczenia do wykonania w domu w asyście osoby dorosłej oraz eksperyment w technologii rozszerzonej rzeczywistości. Zestaw zawiera wszystkie potrzebne do eksperymentu składniki i akcesoria: folia ochronna rękawiczki ochronne (2 pary) szalka Petriego duża (1 szt.) słoik (1 szt.) korek (1 szt.) drut (1 szt.) rurka elektrostatyczna szmatka arkusz folii aluminiowej (4 szt.) słomka (1 szt.) wata baza do baniek (1 szt.) wstążka 40 cm balon (2 szt.) kolorowe krzyżyki (4 szt.) taśma klejąca (1 szt.) koraliki styropianowe (10 szt.) karta do AR (rozszerzonej rzeczywistości) (1 szt.) drukowana instrukcja bezpieczeństwa z przebiegiem eksperymentów oraz ciekawostkami (1 szt.) Medium BeeBox Elektrostatyka to doskonały sposób na rozpoczęcie przygody w SmartBee Club. W eksperymentach przedstawiamy naukę w formie fantastycznej zabawy. Pielęgnujemy radość samodzielnego odkrywania wzbogaconą o zdobywanie wiedzy z zakresu dziedzin STEM (science, technology, engineering, math). W Strefie Klubowicza odkryjecie instrukcje krok po kroku do każdego z eksperymentów, w jeszcze ciekawszej formie. Co kilka kroków czekają na Was ciekawostki rozwijające wiedzę, a także animacje. To zabawa zapewniająca wiele wartościowych chwil z dzieckiem!

119,00 zł
110,67 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 8,33 zł

20
Smartbee Club zestaw Elektro poznaj cząstkę energii ZABAWKA ROKU 2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smartbee Club zestaw Elektro poznaj cząstkę energii ZABAWKA ROKU 2020
Smartbee Club
Dostępny
8 szt.

Zestaw należy do Programu #SmartDzieciaki nagrodzonego tytułem ZABAWKA ROKU 2020. Jest to trzeci zestaw dostępny w ramach subskrypcji Programu Edukacyjnego SmartBee Club, który oferujemy w sprzedaży indywidualnej (bez konieczności zapisywania się do subskrypcji). W zestawie Elektro znajdziecie 3 eksperymenty. Włączcie ciekawość, bo nadciąga elektryzująca nauka! Poznajcie całą prawdę o najbardziej rozbrykanej cząstce energii: stworzycie prąd z cytryny, sprawdzicie co się dzieje w wodzie podczas elektrolizy i skonstruujecie własny pociąg elektromagnetyczny. Na koniec, dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR), w zbliżeniu zobaczycie przebieg procesu elektrolizy ? ZOBACZ JAK DZIAŁAJ NASZE KARTY AR. W zestawie znajdują się 3 doświadczenia do wykonania w domu w asyście osoby dorosłej: prąd z cytryny, elektroliza i pociąg elektromagnetyczny. zestaw wsparty jest technologią rozszerzonej rzeczywistości AR czas eksperymentowania ok. 120 min. eksperymenty opracowane zostały przez naukowców związanych z Polską Akademią Nauk zestaw rekomendowany przez Stowarzyszenie MENSA Polska i Instytut Fizyki Molekularnej PAN bezpieczny produkt, spełniający wymogi polskiego i unijnego ustawodawcy błyskawiczna wysyłka w ciągu 24h szczegółowe instrukcje i ciekawostki dostępne online na stronie zestawu zobacz eksperymenty z zestawu wyprodukowano w Polsce! Zawartość zestawu: W BeeBoxie Elektro znajdują się trzy doświadczenia do wykonania w domu w asyście osoby dorosłej oraz eksperyment w technologii rozszerzonej rzeczywistości. Zestaw zawiera wszystkie potrzebne do eksperymentu składniki i akcesoria: folia ochronna rękawiczki ochronne (2 pary) okulary ochronne (2 pary) drut miedziany 5 m (1 szt.) magnes neodymowy (2 szt.) bateria alkaliczna AA (1 szt.) drewniany wałek (1 szt.) elektroda miedziana (5 szt.) elektroda ocynkowana (5 szt.) probówka plastikowa (1 szt.) wodorowęglan sodu (15 g) bateria alkaliczna 9V (1 szt.) zlewka 250 ml (1 szt.) przewody z zaciskiem (5 szt) szczypce do probówek (1 szt.) dioda niskoprądowa (1 szt.) drewniane mieszadełko (1 szt.) karta do AR (rozszerzonej rzeczywistości) (1 szt.) drukowana instrukcja bezpieczeństwa z przebiegiem eksperymentów oraz ciekawostkami (1 szt.) Medium BeeBox Elektro to doskonały sposób na rozpoczęcie przygody w SmartBee Club. W eksperymentach przedstawiamy naukę w formie fantastycznej zabawy. Pielęgnujemy radość samodzielnego odkrywania wzbogaconą o zdobywanie wiedzy z zakresu dziedzin STEM (science, technology, engineering, math). W Strefie Klubowicza odkryjecie instrukcje krok po kroku do każdego z eksperymentów, w jeszcze ciekawszej formie. Co kilka kroków czekają na Was ciekawostki rozwijające wiedzę, a także animacje. To zabawa zapewniająca wiele wartościowych chwil z dzieckiem!

130,90 zł
121,74 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 9,16 zł

21
Cloud b&#174Tranquil Turtle&#8482 Pink - Żółw podwodny - Lampka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cloud b&#174Tranquil Turtle&#8482 Pink - Żółw podwodny - Lampka
Cloud B
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Przeczytaj recenzję o lampce Żółw podwodny W przyjemny sposób pomaga dzieciom pokonać ich strach przed ciemnością. Świetny sposób na prezent. Spraw by Twoje dziecko łagodnie odpłynęło w krainę dobrych snów przy uspokajającym świetle i kojących dźwiękach. magiczne, uspokajające światło i kojące dźwięki pomogą w zapadnięciu w błogi sen działa kojąco na zmysł wzroku i słuchu lampka wyświetla magiczny podwodny efekt świetlny z delikatnym ruchem fal odtwarza kojące dźwięki (2 melodie) skorupa świeci na relaksujący zmysły kolor - aquamarine istnieje możliwość regulacji jasności automatyczne wyłączanie po 23 minutach produkt na baterie - 3 baterie AA - w zestawie lampka może towarzyszyć maleństwu już od jego pierwszych dni

181,90 zł
172,81 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 9,09 zł

22
Schowek
16,99 zł
Powiadomienie
23
Schowek
SCORPIO CZZ-0382G Czapka zimowa dziewczęca Blanka 48-50
Scorpio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

23,20 zł
Powiadomienie
24
BiżuBiżu. Zestaw tematyczny, kosmos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BiżuBiżu. Zestaw tematyczny, kosmos
Epee
Dostępny
3 szt.

Dzięki wygodnej latarce stworzysz swoje ozdoby gdziekolwiek zechcesz! Żel pod wpływem światła latarki wysycha od 3 do 5 minut. Zawartość opakowania: - 1 Magiczna Latarka, - 1 Magiczny Żel 25g, - 1 forma do tworzenia ozdób, - 1 bransoletka, - 1 woreczek z ogniwkami, - 2 bazy spinek do włosów, - 2 bazy zawieszek, - 2 kwadratowe taśmy do zawieszek, - 4 rodzaje dekoracji, - 1 patyczek, - instrukcja. Baterie niezawarte w zestawie.

92,00 zł
80,96 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,04 zł

25
Nuovo Espresso 4. Podręcznik + ćwiczenia + audio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nuovo Espresso 4. Podręcznik + ćwiczenia + audio
Dostępny
4 szt.

Nuovo Espresso to kurs języka włoskiego podzielony na sześć poziomów (od A1 do C2) zgodnie ze wskazaniami Common European Framework for Languages. Kurs przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych Najnowsza wersja Nuovo Espresso zawiera aktualne i nowoczesne treści: rozbudowane ćwiczenia, nowe teksty, dialogi. W podręczniku uwzględniono dodatkowo: - kurs wideo w formie serialu opowiadającym o życiu codziennym grupy Włochów (ich pracy, miłości, wakacjach). Odcinki mogą być wyświetlane z napisami w języku włoskim lub bez, - wideogramatykę w postaci materiałów filmowych pogłębiającą zagadnienia językowe, funkcje komunikacyjne, wyrażenia i idiomy pojawiające się w odcinkach kursu video. Dostęp do materiałów cyfrowych ważny przez 14 miesięcy od aktywacji.

169,00 zł
145,34 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 23,66 zł

26
Separatyzm baskijski historia współczesność perspektywy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Separatyzm baskijski historia współczesność perspektywy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Publikacja opisuje narastanie tendencji separatystycznych i nacjonalistycznych w Europie i na świecie dając za przykład Kraj Basków. Tendencje te wzmagają dążenia separatystyczne w Hiszpanii, gdzie dodatkowo nastąpiła konsolidacja ekstremistycznych organizacji mniejszości narodowych, prowadząc do działań o charakterze radykalnym oraz będąc inspiracją (w sensie negatywnym) dla podobnych ruchów nie tylko na Półwyspie Iberyjskim, ale także w innych regionach Europy i świata. Monografia ma na celu zaprezentowanie korzeni nacjonalizmu baskijskiego i powodów, dla których powstała organizacja ETA, która na początku cieszyła się poparciem niemal całego swojego narodu, a później zaczęła je tracić tak, aby w końcu zostać potępioną jako brutalna organizacja terrorystyczna, oraz analizę możliwych sposobów rozwiązania sprawy baskijskiej. Monografia porusza także wiele innych kwestii dotyczących szeroko pojętego problemu nacjonalizmu baskijskiego. Pierwszy rozdział traktuje o konfliktach etnicznych, nacjonalizmie i jego odmianach oraz terroryzmie, aby stworzyć teoretyczną bazę dla analizy konkretnego przykładu, jakim jest separatyzm baskijski. Dwa kolejne rozdziały prezentują historię konfliktu, z czego pierwszy dotyczy genezy nacjonalizmu baskijskiego aż do powstania ETA, podczas gdy kolejny ilustruje działalność tej organizacji do chwili obecnej. Ostatni rozdział to analiza zaplecza ideologiczno-politycznego nacjonalizmu baskijskiego oraz próba przedstawienia nowych koncepcji rozwiązania problemu. Wnioski z badań ujęte zostały w zakończeniu. Monografia powstała na podstawie wnikliwej analizy dokumentów i literatury przedmiotu, głównie w języku hiszpańskim, a także polskim i angielskim. Autorka korzystała także z własnych doświadczeń, głównie z rozmów przeprowadzonych z mieszkańcami Baskonii podczas licznych wizyt w Hiszpanii.

33,60 zł
28,56 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,04 zł

27
Hrabia Monte Christo. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hrabia Monte Christo. Tom 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

Hrabia Monte Christo jest powieścią przygodową francuskiego pisarza Aleksandra Dumas, uważaną za arcydzieło światowej. Opowiada o losach Edmunda Dantesa, przyszłego hrabiego Monte Christo, który w 1815 roku, jako dziewiętnastoletni młodzieniec stojący u progu wielkiej kariery w marynarce francuskiej i w przeddzień ślubu z ukochaną Mercedes, pada ofiarą straszliwej intrygi. Idealistyczny i pełen wiary w ludzi bohater zostaje podstępnie oskarżony o uczestnictwo w spisku politycznym i niesłusznie skazany na dożywotnie osadzenie w twierdzy d'If. Czekają go lata ciężkich prób, niezwykłych spotkań i dojrzewania do świadomości o panującej na świecie obłudzie i konieczności walki o sprawiedliwość. Dantes okaże się człowiekiem obdarzonym niezwykła siłą woli, zdolnym do rzeczy po ludzku niemożliwych. Pokona najczarniejsze przeciwności losu i zbuduje ziemską potęgę, by podjąć samotną walkę o naprawienie świata, wymierzając karę czyniącym zło i nagradzając ludzi prawych. Pasjonująca i kontrowersyjna powieść Aleksandra Dumas stała się jednym z największych sukcesów wydawniczych i czytelniczych w dziejach. Doczekała się nadzwyczajnej ilości ekranizacji, zarówno w postaci filmów kinowych, jak i seriali telewizyjnych.

47,50 zł
34,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,30 zł

28
Nad Niemnem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nad Niemnem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Nad Niemnem jest epopeją pozytywistyczną ukazującą obraz polskiego społeczeństwa drugiej połowy XIX wieku. Powieść Elizy Orzeszkowej wpisała się do kanonu literatury polskiej. Tłem powieści jest świat polskich dworów i zaścianków szlacheckich na Litwie. Autorka wprowadza nas w rytm, obyczaje i piękno tego świata, opisując losy ubogiej szlachcianki Justyny Orzelskiej i miłości, jaka połączyła ją z żyjącym z pracy własnych rąk Janem Bohatyrowiczem. Wątek mezaliansu, nawiązujący do staropolskiej legendy o Janie i Cecylii, a zapowiadający pogodzenie się zaścianka z dworem, jest ważnym motywem powieści. W Nad Niemnem obecne są także wspomnienie powstania styczniowego i refleksja nad ideą odrodzenia narodu polskiego. Powieść Elizy Orzeszkowej była kilkakrotnie ekranizowana w kinie i telewizji. Lektura dla szkół średnich

39,99 zł
28,79 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

29
Balony metaliczne, złote (100 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony metaliczne, złote (100 sztuk)
Godan, 100
Dostępny
7 szt.

Balony lateksowe w metalicznej kolorystyce Idealne na dekoracje przyjęcia na sylwestra lub karnawałową imprezę W opakowaniu znajduję się 100 sztuk Wielkość po napompowaniu ok. 25.4 cm

40,10 zł
38,10 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,00 zł

30
Plansza Drzewa liściaste Drzewa iglaste - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansza Drzewa liściaste Drzewa iglaste
Dostępny
2 szt.

Plansza pokazuje najpopularniejsze drzewa rosnące w Polsce. Na jednej stronie znajdują się drzewa iglaste, na drugiej liściaste. Dzieci mogą zapoznać się z wyglądem danego drzewa: kolorystykę jego liści na wiosnę i na jesień. Obok przedstawiono powiększenie liści (igieł), kwiatów i owoców. Planszę można wykorzystać na każdym etapie nauki: zarówno w przedszkolu, klasach 1?3, jak i na lekcjach przyrody.

36,90 zł
29,15 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,75 zł

31
Plansza Owoce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansza Owoce
Harmonia
Dostępny
3 szt.

Prezentujemy Państwu plansze edukacyjne dla przedszkoli i klas 1?3. Jest to zestaw pomocy dydaktycznych, które przydadzą się w każdej klasie i sali przedszkolnej. Tematyka plansz jest zgodna z programem nauczania i dotyczy rzeczy bliskich dziecku. Dzięki wyrazistym ilustracjom i zdjęciom tablice w przyjazny sposób przedstawiają realia naszego świata. Poszczególne wzory sprawdzą się w dekorowaniu klasy lub pokoju dziecka, zwłaszcza jeśli ma już ono swoje zainteresowania. Plansza zawiera z jednej strony zdjęcia i nazwy owoców uprawianych w Polsce na drzewach, krzewach i jako byliny, z drugiej zaś strony owoce te są niepodpisane, by dzieci same mogły je nazwać.

36,90 zł
29,15 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,75 zł

32
Obora dla krów 73x60x26cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obora dla krów 73x60x26cm
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.10

305,90 zł
290,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 15,29 zł

33
BiżuBiżu. Zestaw uzupełniający z żelem, formą i paletką dekoracji, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BiżuBiżu. Zestaw uzupełniający z żelem, formą i paletką dekoracji, mix...
Epee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.14

Zawartość opakowania: - 1 Magiczny Żel 25 g, - 1 forma do tworzenia ozdób, - 1 patyczek, - 1 paletka dekoracji. W asortymencie: 3 zestawy z różnymi formami i dekoracjami. Uwaga! Towar wysyłany losowo.

51,64 zł
45,44 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,20 zł

34
BiżuBiżu. Zestaw uzupełniający z 2 żelami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BiżuBiżu. Zestaw uzupełniający z 2 żelami
Epee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.27

Opakowanie zawiera 2 magiczne żele o pojemności 25 g.

72,22 zł
63,55 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,67 zł

35
Schowek
Super Slime 26308
OMEGA TOYS
Dostępny
8 szt.

19,90 zł
17,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

36
Brick Trick. Podróże. Sukiennice, rozmiar XL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brick Trick. Podróże. Sukiennice, rozmiar XL
Trefl, Brick Trick
Dostępny
43 szt.

Krakowskie Sukiennice na wyciągnięcie ręki? Dlaczego nie! Sukiennice to kolejna konstrukcja z serii Brick Trick, której replikę zbudujesz z prawdziwych cegieł i dodatkowych elementów ozdobnych. m.in. 5 metrów drewnianych deseczek i tekturowego dachu, które gwarantują jeszcze więcej zabawy. Murowanie przy użyciu prawie pół tysiąca białych i czerwonych cegieł z typowymi dla tego budynku nadprożami łukowymi jeszcze nigdy nie było tak pasjonujące. Zbudowana replika Sukiennic ma ponad 30.0 cm długości i z pewnością będzie dumą każdego młodego budowniczego! Zestaw zawiera aż 96% naturalnych składników

183,52 zł
159,66 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 23,86 zł

37
Baśka Murmańska i Lwy Północy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baśka Murmańska i Lwy Północy
Dostępny
1200 szt.

Na dalekiej północy Rosji istnieją jedynie trzy pory roku: mokre błoto, suche błoto i zamarznięte błoto. Gdy jest sucho komary tną niemiłosiernie. Gdy błoto zamarznie, pękają drzewa i końskie chrapy. Na nieludzkiej ziemi garstka Polaków i młoda biała niedźwiedzica walczyli o niepodległą Polskę, przeciwstawiając się bolszewickiej nawale.

36,90 zł
26,57 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

38
Transport i łańcuchy dostaw w czasie pandemii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Transport i łańcuchy dostaw w czasie pandemii
Dostępny
13 szt.

Pandemia COVID-19 wywołana wirusem SARS-COV-2 spowodowała na początku 2020 roku mocne zakłócenia w przesyle dóbr oraz transporcie osób na całym świecie. Zakłócenia w globalnym łańcuchu dostaw obnażyły słabości, nakreśliły nowe wyzwania, stworzyły nowy kontekst funkcjonowania przedsiębiorstw z każdego sektora gospodarki. Niniejsza książka to zbiór 21 samodzielnych, merytorycznych opracowań poruszających tematykę transportu i mobilności w czasie pandemii COVID-19. Stanowią one unikalne, wieloaspektowe ujęcie problematyki społecznoekonomicznej z punktu widzenia młodych badaczy. Poszczególne rozdziały przedstawiają zmiany w łańcuchach dostaw, logistyce miejskiej oraz transporcie lotniczym i medycznym w latach 2019–2020.

70,00 zł
56,70 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 13,30 zł

39
Kreatywność i jakość w organizacji w aspekcie budowania wartości dla klienta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreatywność i jakość w organizacji w aspekcie budowania wartości dla k...
Dostępny
7 szt.

Dynamiczny rozwój handlu elektronicznego oraz wszechobecna digitalizacja determinują proces intensywnych zmian w handlu. Dokonujące się przemiany społeczno-gospodarcze oraz pandemia COVID-19 zmieniły zachowania nabywcze, kreując również nowe potrzeby konsumpcyjne. Doprowadziło to do zmiany postrzegania wartości, którą generują działania kierowane na rynek poprzez przedsiębiorstwa. Przyszłość konkurencji wiąże się z całkowicie nowym podejściem do tworzenia wartości. Celem opracowania jest ukazanie roli, jaką w tym procesie odgrywa kreatywność i jakość. Autorki wskazują liczne przykłady innowacyjnych rozwiązań wdrażanych przez firmy w celu zaoferowania wartości poszukiwanych przez kupujących. Z książki dowiesz się: • co jest źródłem wartości dla klienta? • jaką rolę odgrywa jakość w kształtowaniu wartości dla klienta? • co to jest produkt kreatywny? • jakie czynniki wpływają na kreatywność produktu w przedsiębiorstwie?

52,00 zł
42,12 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,88 zł

40
Między cyfrowymi tubylcami a imigrantami. Retoryka polskiej blogosfery - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Między cyfrowymi tubylcami a imigrantami. Retoryka polskiej blogosfery
Dostępny
10 szt.

Przedmiotem publikacji są sposoby komunikowania stosowane przez producentki treści popkulturowych o tematyce lifestyle'owej zamieszczanych w Sieci przez blogerki i vlogerki, wywodzące się z dychotomicznie przeciwstawionych sobie grup: digital natives oraz digital immigrants. Analizując aktywność przedstawicielek obu tych grup oraz na podstawie przeprowadzonych wywiadów, Autorka: • ustala ich pozycję w Sieci oraz sprawdza, czy istnieją różnice komunikacyjne pomiędzy nimi, • zastanawia się nad swoistością realizowanych przez nie produkcji, • podejmuje dyskusję nt. stereotypów w postrzeganiu wyglądu kobiet, • szuka odpowiedzi na pytanie o potrzeby życiowe, jakie próbują zaspokoić swoją działalnością producentki owych treści, • bada, na ile potencjał aktywności w Sieci przedstawicielek obu grup może być przekuty w kapitał ekonomiczny i symboliczny, • podejmuje tematykę potencjału tworzenia wirtualnych wspólnot przez blogerki/vlogerki, • sprawdza, czy sposoby komunikacyjne blogerek oraz tematyka wpisów uległy zmianie ze względu na pandemię oraz współczesną sytuację społeczno-kulturową.

81,00 zł
65,61 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 15,39 zł

41
W powiewie uczuć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W powiewie uczuć
Dostępny
10 szt.

Anna Balla Skrzypek i Sławomir Lęga stworzyli wspólnie tomik poezji po tytułem W powiewie uczuć.Zapraszając nas do lektury piszą: "Kochani czytelnicy! Dziękujemy za to, że jesteście z nami. Mamy nadzieję, że wiersze z tego tomiku przyniosą Wam radość i wzruszenie.."

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

42
Wiersze pisane codziennymi myślami. Tomik poetycki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiersze pisane codziennymi myślami. Tomik poetycki
Dostępny
2 szt.

Przed Państwem kolejny, wydany w Wydawnictwie Astrum tomik poezji pod tytułem Wiersze pisane codziennymi myślami autorstwa Renaty Świst. Autorka konsekwentnie podąża swoja własną ścieżką, tworzy dzieła podyktowane wewnętrznym głosem pochodzącym z nieba i pragnie to w swoich wierszach przekazać: Wiersze są przepełnione miłością, ciepłem oraz pięknem otaczającego świata. Teksty cechuje wyrażanie wewnętrznych emocji, uczuć i refleksji. W relacjach cenię otwartość oraz szczerość. Chętnie się z Państwem podzielę pozytywnym nastawieniem, które może odmienić codzienne spojrzenie. Życzę dużo życzliwości i wielu przepięknych wrażeń. Serdecznie zapraszam.

25,00 zł
12,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 12,50 zł

43
Wędrówki po klawiaturze dla najmłodszych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wędrówki po klawiaturze dla najmłodszych
Dostępny
5 szt.

Drogie dzieci,pamiętam jak moja córeczka, Kasia, siadała przy fortepianie, a jej małe paluszki wędrowały po klawiaturze...Z czasem, swobodnie wydobywane dzwięki zaczęły układać się w proste melodie. Pomyślałam wtedy, że warto dopisać do nich słowa i proste akompaniamenty, byśmy mogły muzykować wspólnie.

36,00 zł
44
Jak inwestować w nieruchomości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak inwestować w nieruchomości
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.22

Kompendium inwestora, wydanie II, zauktualizowane, to najobszerniejsze wprowadzenie do tematyki inwestowania w nieruchomości, jakie dotychczas ukazało sie na polskim rynku. Damian Kleczewski, członkowie jego zespołu inwestycyjnego oraz zaproszeni do współpracy eksperci dzielą się z Czytelnikiem praktyczną wiedzą, wynikającą z wielu lat doświadczeń na polskim rynku. Odkrywają też cały szereg branżowych patentów i sekretów dostępnych wyłącznie dla uczestników drogich, zamkniętych szkoleń.Ta książka to ponad 400 stron wartościowej treści. Żadnego lania wody i motywacyjnych banałów! Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z nieruchomościami, możesz potraktować to kompendium jako niezbędny kurs inwestowania. Jeśli już masz za sobą doświadczenia we flipach lub przygotowywaniu mieszkań na wynajem, odkryjesz tu setki sprawdzonych sposobów na zwiększenie rentowności, optymalizację swoich działań, zmniejszenie ryzyka oraz kreatywne działanie na coraz bardziej zatłoczonym rynku.Dowiesz się także o inwestycjach w grunty i blaszane garaże, poznasz przydatne dla inwestora narzędzia i aplikacje, zobaczysz gotowe przykłady przekształcenia dużych, tanich lokali w wielopokojowe mieszkania przynoszące duże dochody. Będziesz też potrafił wykorzystać nieruchomości jako tarczę podatkową, zrozumiesz też, że sprawy spadku i dziedziczenia warto w rodzinie i firmie omówić jak najwcześniej, unikając chaosu związanego z dziedziczeniem ustawowym. A dodatkowo przeczytasz o tym, jak pracować z dziećmi, aby od małego przygotować je do świadomego posługiwania się pieniądzem i wykształcić w nich duszę inwestora.

79,90 zł
57,53 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,37 zł

45
Terminarz 2022 Zdrowie na cały rok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terminarz 2022 Zdrowie na cały rok
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.14

Kalendarz-poradnik przydatny w każdym domu! Wydawać by się mogło – po co nam teraz tradycyjne kalendarze, skoro mamy do dyspozycji komputery, smartfony, tablety. Tymczasem terminarze chyba nigdy nie wyjdą z mody. Za czasów naszych prababek istniał nawet zwyczaj posiadania specjalnych kalendarzy, w których z pieczołowitością zapisywano, np. najlepsze przepisy kulinarne lub receptury na domowe leki naturalne dające ulgę w wielu chorobach. Oddajemy do Państwa rąk terminarz inny niż wszystkie dostępne na rynku. Zawiera nie tylko kalendarium na 2022 rok, ale też cenne porady, jak za pomocą ziół i innych darów z apteki natury zachować zdrowie na długie lata. Dostarczy Czytelnikowi niezbędnej wiedzy na temat leczniczych właściwości wybranych ziół, warzyw i owoców, m.in. forsycji broniącej nas przed koronawirusem SARS-CoV-2, jagody kamczackiej, a więc super owocu ostatnich lat czy oleju z nasion czarnuszki – prawdziwego hitu w medycynie. Podpowie też, dlaczego warto wprowadzać do kuracji maliny, bez czarny, mniszek lekarski, żeń-szeń, dziewannę, kiwi, czosnek, marchew, rzodkiewkę, kapustę, brzoskwinie, jabłka czy wiele innych darów przyrody. Dowiemy się także z niego, jaki miód najskuteczniej obroni nas przed wirusami i bakteriami chorobotwórczymi i jak szybko odzyskać zdrowie po przebyciu COVID-19. W kalendarzu tym nie brakuje też receptur na domowe specyfiki i kosmetyki naturalne oraz przepisów na lecznicze przetwory z owoców i warzyw. A wszystko autorstwa cenionego eksperta telewizyjnego i znawcy roślin leczniczych – Zbigniewa T. Nowaka!

34,90 zł
33,16 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,74 zł

46
Puzzle maxi 12 elementów. Pieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle maxi 12 elementów. Pieski
Multigra, 12
Dostępny
33 szt.

Znakomity wpływ puzzli na rozwój dzieci znany jest od wielu lat. Jednak część maluchów szybko zniechęca się do tej zabawy z powodu zbyt małych elementów, które trudno jest im ułożyć. Alternatywą są Maxi Puzzle, które pozwalają dzieciom łatwo stworzyć piękny obrazek o rozmiarze 57.0 x 39.0 cm. Cała seria jest świetnym wprowadzeniem do świata puzzli, oferując 12-, 24- i 36-elementowe układanki. Coraz mniejsze elementy mogą stanowić małe wyzwanie, oswajając maluchy z klasycznej wielkości puzzlami. Ta kreatywna zabawa to także okazja do wspólnej rozrywki rodzica z dzieckiem.

27,70 zł
23,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,15 zł

47
Puzzle maxi 24 elementy. Latanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle maxi 24 elementy. Latanie
Multigra, 24
Dostępny
32 szt.

Znakomity wpływ puzzli na rozwój dzieci znany jest od wielu lat. Jednak część maluchów szybko zniechęca się do tej zabawy z powodu zbyt małych elementów, które trudno jest im ułożyć. Alternatywą są Maxi Puzzle, które pozwalają dzieciom łatwo stworzyć piękny obrazek o rozmiarze 57.0 x 39.0 cm. Cała seria jest świetnym wprowadzeniem do świata puzzli, oferując 12-, 24- i 36-elementowe układanki. Coraz mniejsze elementy mogą stanowić małe wyzwanie, oswajając maluchy z klasycznej wielkości puzzlami. Ta kreatywna zabawa to także okazja do wspólnej rozrywki rodzica z dzieckiem.

24,45 zł
20,78 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,67 zł

48
Zakładka 3D MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka 3D MIX
PAN DRAGON
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.27

Mix wzorów wysyłany losowo. Kolorowe, trójwymiarowe zakładki do książek z ozdobnym, kolorowym chwostem, zapakowane w folię

11,99 zł
Powiadomienie
49
Puzzle maxi 12 elementów. Rajska wyspa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle maxi 12 elementów. Rajska wyspa
Multigra, 12
Dostępny
37 szt.

Znakomity wpływ puzzli na rozwój dzieci znany jest od wielu lat. Jednak część maluchów szybko zniechęca się do tej zabawy z powodu zbyt małych elementów, które trudno jest im ułożyć. Alternatywą są Maxi Puzzle, które pozwalają dzieciom łatwo stworzyć piękny obrazek o rozmiarze 57.0 x 39.0 cm. Cała seria jest świetnym wprowadzeniem do świata puzzli, oferując 12-, 24- i 36-elementowe układanki. Coraz mniejsze elementy mogą stanowić małe wyzwanie, oswajając maluchy z klasycznej wielkości puzzlami. Ta kreatywna zabawa to także okazja do wspólnej rozrywki rodzica z dzieckiem.

24,45 zł
20,78 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,67 zł

50
Puzzle 1000 Rumunia, Zamek Corvin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Rumunia, Zamek Corvin
D-Toys
Dostępny
5 szt.

Puzzle firmy D-Toys składające się z 1000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 68 x 47 cm.

50,64 zł
43,04 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,60 zł

51
Koperty kolorowe perłowe (50szt.) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperty kolorowe perłowe (50szt.)
PAN DRAGON
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.05

Wysokiej jakości eleganckie perłowe koperty w formacie 16x8 cm w różnych, stonowanych kolorach.

70,10 zł
Powiadomienie
52
Puzzle 500 Niemcy, Zamek Neuschwanstein - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 Niemcy, Zamek Neuschwanstein
D-Toys
Dostępny
5 szt.

Puzzle firmy D-Toys składające się z 500 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 48 x 34 cm.

40,21 zł
34,18 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,03 zł

53
Puzzle 1000 Stare plakaty, Fabryka rowerów Howe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Stare plakaty, Fabryka rowerów Howe
D-Toys
Dostępny
6 szt.

Puzzle firmy D-Toys składające się z 1000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 68 x 47 cm.

54,94 zł
46,70 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,24 zł

54
Kubek Boże Narodzenie-Byłam grzeczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek Boże Narodzenie-Byłam grzeczna
PAN DRAGON
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.03

Kubek z motywamy zimowymi lub bożonarodzeniowymi.

43,70 zł
Powiadomienie
55
Kubek termiczny Oj!-Gwiazda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek termiczny Oj!-Gwiazda
PAN DRAGON
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.06

Kubek termiczny z motywamy zimowymi lub bożonarodzeniowymi.

62,90 zł
Powiadomienie
56
Kubek termiczny Oj!-Chłodno - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek termiczny Oj!-Chłodno
PAN DRAGON
Dostępny
2 szt.

Kubek termiczny z motywamy zimowymi lub bożonarodzeniowymi.

62,85 zł
57
Kubek Boże Narodzenie-Byłem grzeczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek Boże Narodzenie-Byłem grzeczny
PAN DRAGON
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.03

Kubek z motywamy zimowymi lub bożonarodzeniowymi.

43,70 zł
Powiadomienie
58
Koperty kolorowe B6 (100szt.) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperty kolorowe B6 (100szt.)
PAN DRAGON
Dostępny
32 szt.

Koperty B6, wysokiej jakości papier barwiony w masie.

70,10 zł
59
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, Polska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Kalendarz ścienny na 2022 rok z grafiką przedstawiającą kompilację zdjęć polskiego krajobrazu • wymiar całkowity: 29.5 x 80.0 cm • pasek z okienkiem Główka: • wymiar: 29.5 x 21.0 cm • z efektem wypukłości • druk 4/0 + folia błysk Plecy: • wymiar 29.5 x 59.0 cm Kalendarium: • wymiar: 28.0 x 21.0 cm x 3 • z numeracją tygodni i polskimi imionami • języki PL, GB, D, RUS

10,80 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,5%
oszczędzasz 0,81 zł

60
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, jesienna droga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, jesienna droga
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Kalendarz ścienny na 2022 rok z grafiką przedstawiającą jesienny krajobraz • wymiar całkowity: 29.5 x 80.0 cm • pasek z okienkiem Główka: • wymiar: 29.5 x 21.0 cm • z efektem wypukłości • druk 4/0 + folia błysk Plecy: • wymiar 29.5 x 59.0 cm Kalendarium: • wymiar: 28.0 x 21.0 cm x 3 • z numeracją tygodni i polskimi imionami • języki PL, GB, D, RUS

10,80 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,5%
oszczędzasz 0,81 zł

61
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, bukiet tulipanów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, bukiet tulipanów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.28

Kalendarz ścienny na 2022 rok z grafiką przedstawiającą bukiet tulipanów • wymiar całkowity: 29.5 x 80.0 cm • pasek z okienkiem Główka: • wymiar: 29.5 x 21.0 cm • z efektem wypukłości • druk 4/0 + folia błysk Plecy: • wymiar 29.5 x 59.0 cm Kalendarium: • wymiar 280 x 210 mm x 3 • z numeracją tygodni i polskimi imionami • języki PL, GB, D, RUS

10,80 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,5%
oszczędzasz 0,81 zł

62
Zestaw brelok + skarpety Wesołych Świąt-Misiu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw brelok + skarpety Wesołych Świąt-Misiu
PAN DRAGON
Dostępny
10 szt.

Para skarpet z motywem bożonarodzeniowym i tematyczny brelok w eleganckim pudełeczku idealna na świąteczny upominek.

54,65 zł
63
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, bacówka w Tatrach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, bacówka w Tatrach
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.04

Kalendarz ścienny na 2022 rok z grafiką przedstawiającą fotografię górskiej bacówki • wymiar całkowity: 29.5 x 80.0 cm • pasek z okienkiem Główka: • wymiar: 29.5 x 21.0 cm • z efektem wypukłości • druk 4/0 + folia błysk Plecy: • wymiar 29.5 x 59.0 cm Kalendarium: • wymiar 280 x 210 mm x 3 • z numeracją tygodni i polskimi imionami • języki PL, GB, D, RUS

10,80 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,5%
oszczędzasz 0,81 zł

64
Zestaw kubek + skarpety Wesołych Świąt-Skarbie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kubek + skarpety Wesołych Świąt-Skarbie
PAN DRAGON
Dostępny
3 szt.

Zestaw skarpetki + kubek w eleganckim opakowaniu prezentowym.

68,30 zł
65
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, 4 pory roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, 4 pory roku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Kalendarz ścienny na 2022 rok z grafiką przedstawiającą 4 pory roku • wymiar całkowity: 29.5 x 80.0 cm • pasek z okienkiem Główka: • wymiar: 29.5 x 21.0 cm • z efektem wypukłości • druk 4/0 + folia błysk Plecy: • wymiar 29.5 x 59.0 cm Kalendarium: • wymiar: 28.0 x 21.0 cm x 3 • z numeracją tygodni i polskimi imionami • języki PL, GB, D, RUS

10,80 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,5%
oszczędzasz 0,81 zł

66
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, Morskie Oko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, Morskie Oko
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.25

Kalendarz ścienny na 2022 rok z grafiką przedstawiającą górski krajobraz • wymiar całkowity: 29.5 x 80.0 cm • pasek z okienkiem Główka: • wymiar: 29.5 x 21.0 cm • z efektem wypukłości • druk 4/0 + folia błysk Plecy: • wymiar 29.5 x 59.0 cm Kalendarium: • wymiar: 28.0 x 21.0 cm x 3 • z numeracją tygodni i polskimi imionami • języki PL, GB, D, RUS

10,80 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,5%
oszczędzasz 0,81 zł

67
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, letni urlop - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, letni urlop
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Kalendarz ścienny na 2022 rok z grafiką przedstawiającą fotografię urlop na tropikalnej wyspie • wymiar całkowity: 29.5 x 80.0 cm • pasek z okienkiem Główka: • wymiar: 29.5 x 21.0 cm • z efektem wypukłości • druk 4/0 + folia błysk Plecy: • wymiar 29.5 x 59.0 cm Kalendarium: • wymiar: 28.0 x 21.0 cm x 3 • z numeracją tygodni i polskimi imionami • języki PL, GB, D, RUS

10,80 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,5%
oszczędzasz 0,81 zł

68
Skarpety Christmas-Ciacho - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarpety Christmas-Ciacho
PAN DRAGON
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.14

Para skarpet z motywem bożonarodzeniowym w eleganckim pudełeczku idealna na świąteczny upominek.

32,80 zł
Powiadomienie
69
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, Nad Dunajcem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, Nad Dunajcem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.03

Kalendarz ścienny na 2022 rok z grafiką przedstawiającą górski krajobraz • wymiar całkowity: 29.5 x 80.0 cm • pasek z okienkiem Główka: • wymiar: 29.5 x 21.0 cm • z efektem wypukłości • druk 4/0 + folia błysk Plecy: • wymiar 29.5 x 59.0 cm Kalendarium: • wymiar: 28.0 x 21.0 cm x 3 • z numeracją tygodni i polskimi imionami • języki PL, GB, D, RUS

10,80 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,5%
oszczędzasz 0,81 zł

70
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, krokusy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, krokusy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Kalendarz ścienny na 2022 rok z grafiką przedstawiającą kwitnące krokusy w Tatrach • wymiar całkowity: 29.5 x 80.0 cm • pasek z okienkiem Główka: • wymiar: 29.5 x 21.0 cm • z efektem wypukłości • druk 4/0 + folia błysk Plecy: • wymiar 29.5 x 59.0 cm Kalendarium: • wymiar: 28.0 x 21.0 cm x 3 • z numeracją tygodni i polskimi imionami • języki PL, GB, D, RUS

10,80 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,5%
oszczędzasz 0,81 zł

71
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, Mazury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, Mazury
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Kalendarz ścienny na 2022 rok z grafiką przedstawiającą mazurski krajobraz • wymiar całkowity: 29.5 x 80.0 cm • pasek z okienkiem Główka: • wymiar: 29.5 x 21.0 cm • z efektem wypukłości • druk 4/0 + folia błysk Plecy: • wymiar 29.5 x 59.0 cm Kalendarium: • wymiar: 28.0 x 21.0 cm x 3 • z numeracją tygodni i polskimi imionami • języki PL, GB, D, RUS

10,80 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,5%
oszczędzasz 0,81 zł

72
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, leśny potok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, leśny potok
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Kalendarz ścienny na 2022 rok z grafiką przedstawiającą leśny potok jesienią • wymiar całkowity: 29.5 x 80.0 cm • pasek z okienkiem Główka: • wymiar: 29.5 x 21.0 cm • z efektem wypukłości • druk 4/0 + folia błysk Plecy: • wymiar 29.5 x 59.0 cm Kalendarium: • wymiar: 28.0 x 21.0 cm x 3 • z numeracją tygodni i polskimi imionami • języki PL, GB, D, RUS

10,80 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,5%
oszczędzasz 0,81 zł

73
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, tatrzańska dolina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, tatrzańska dolina
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.23

Kalendarz ścienny na 2022 rok z grafiką przedstawiającą tatrzański krajobraz • wymiar całkowity: 29.5 x 80.0 cm • pasek z okienkiem Główka: • wymiar: 29.5 x 21.0 cm • z efektem wypukłości • druk 4/0 + folia błysk Plecy: • wymiar 29.5 x 59.0 cm Kalendarium: • wymiar: 28.0 x 21.0 cm x 3 • z numeracją tygodni i polskimi imionami • języki PL, GB, D, RUS

10,80 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,5%
oszczędzasz 0,81 zł

74
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, jezioro - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, jezioro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.25

Kalendarz ścienny na 2022 rok z grafiką przedstawiającą jezioro jesienią • wymiar całkowity: 29.5 x 80.0 cm • pasek z okienkiem Główka: • wymiar: 29.5 x 21.0 cm • z efektem wypukłości • druk 4/0 + folia błysk Plecy: • wymiar 29.5 x 59.0 cm Kalendarium: • wymiar: 28.0 x 21.0 cm x 3 • z numeracją tygodni i polskimi imionami • języki PL, GB, D, RUS

10,80 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,5%
oszczędzasz 0,81 zł

75
Skarbonka Home 2-Zwiedzić świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Home 2-Zwiedzić świat
PAN DRAGON
Dostępny
13 szt.

Marzenia są po to by je spełniać!Ale najpierw trzeba na nie uzbierać i ta skarbonka w tym z pewnością pomoże :)Skarbonka jest wykonana z MDF-u i szkła. Format 15 x 15 x 5 cm.

38,92 zł
76
Karnet KW HS Słonie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet KW HS Słonie
Henry
Dostępny
15 szt.

Karnet w formacie 15 x 15 cm. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. Karnet ZŁOCONY. W zestawie kolorowa koperta.

6,99 zł
77
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, Bałtycka plaża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny na 2022 rok trójdzielny, Bałtycka plaża
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Kalendarz ścienny na 2022 rok z grafiką przedstawiającą 4 pory roku • wymiar całkowity: 29.5 x 80.0 cm • pasek z okienkiem Główka: • wymiar: 29.5 x 21.0 cm • z efektem wypukłości • druk 4/0 + folia błysk Plecy: • wymiar 29.5 x 59.0 cm Kalendarium: • wymiar: 28.0 x 21.0 cm x 3 • z numeracją tygodni i polskimi imionami • języki PL, GB, D, RUS

10,80 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,5%
oszczędzasz 0,81 zł

78
Karnet KW TŁ Balony glamour - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet KW TŁ Balony glamour
Henry
Dostępny
83 szt.

Karnet w formacie 15 x 15 cm. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze. Karnet z tłoczonymi wzorami na całej powierzchni oraz srebrzeniem. W zestawie kolorowa koperta.

8,99 zł
79
Karnet B6 HS Balony Ptak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 HS Balony Ptak
Henry
Dostępny
7 szt.

Karnet w formacie B6, złocony. W zestawie z kolorową kopertą.

7,99 zł
80
Skarbonka Home 2-Jednorożec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Home 2-Jednorożec
PAN DRAGON
Dostępny
26 szt.

Marzenia są po to by je spełniać!Ale najpierw trzeba na nie uzbierać i ta skarbonka w tym z pewnością pomoże :)Skarbonka jest wykonana z MDF-u i szkła. Format 15 x 15 x 5 cm.

38,92 zł
81
Beanie Boos Fiona - Różowy kot 8,5cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beanie Boos Fiona - Różowy kot 8,5cm
Meteor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.27

Beanie Boos Fiona - Różowy kot 8,5cmStarannie wykonana z wysokiej jakości materiałów, urocza i miękka w dotyku maskotka TY- idealna do przytulania!

18,59 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,2%
oszczędzasz 0,60 zł

82
Skarbonka Home 2-Wakacje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Home 2-Wakacje
PAN DRAGON
Dostępny
37 szt.

Marzenia są po to by je spełniać!Ale najpierw trzeba na nie uzbierać i ta skarbonka w tym z pewnością pomoże :)Skarbonka jest wykonana z MDF-u i szkła. Format 15 x 15 x 5 cm.

38,92 zł
83
Skarbonka Home 2-Prosecco - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Home 2-Prosecco
PAN DRAGON
Dostępny
13 szt.

Marzenia są po to by je spełniać!Ale najpierw trzeba na nie uzbierać i ta skarbonka w tym z pewnością pomoże :)Skarbonka jest wykonana z MDF-u i szkła. Format 15 x 15 x 5 cm.

38,92 zł
84
Skarbonka Home 2-Rolex - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka Home 2-Rolex
PAN DRAGON
Dostępny
15 szt.

Marzenia są po to by je spełniać!Ale najpierw trzeba na nie uzbierać i ta skarbonka w tym z pewnością pomoże :)Skarbonka jest wykonana z MDF-u i szkła. Format 15 x 15 x 5 cm.

38,92 zł
85
Kalendarz 2022 trójdzielny główka płaska Tatry - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 trójdzielny główka płaska Tatry
Niedostępny
Brak

- kalendarz ścienny, trójdzielny z główką płaską z zadrukiem na całych pleckach- wymiary: 33,5 x 79,4 cm- układ miesięczny z poprzednim i następnym miesiącem- posiada numerację tygodni, imieniny- nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim, angielskim, niemieckim- kalendaria w różnych kolorach do zrywania- opaska z okienkiem- doskonały do biura i dla firm

14,99 zł
Powiadomienie
86
Kalendarz 2022 trójdzielny główka płaska Bałtyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 trójdzielny główka płaska Bałtyk
Niedostępny
Brak

- kalendarz ścienny, trójdzielny z główką płaską z zadrukiem na całych pleckach- wymiary: 33,5 x 79,4 cm- układ miesięczny z poprzednim i następnym miesiącem- posiada numerację tygodni, imieniny- nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim, angielskim, niemieckim- kalendaria w różnych kolorach do zrywania- opaska z okienkiem- doskonały do biura i dla firm

14,99 zł
Powiadomienie
87
Kalendarz 2022 trójdzielny główka płaska Kaszuby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 trójdzielny główka płaska Kaszuby
Niedostępny
Brak

- kalendarz ścienny, trójdzielny z główką płaską z zadrukiem na całych pleckach- wymiary: 33,5 x 79,4 cm- układ miesięczny z poprzednim i następnym miesiącem- posiada numerację tygodni, imieniny- nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim, angielskim, niemieckim- kalendaria w różnych kolorach do zrywania- opaska z okienkiem- doskonały do biura i dla firm

14,99 zł
Powiadomienie
88
Kalendarz 2022 trójdzielny główka płaska Bałtyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 trójdzielny główka płaska Bałtyk
Niedostępny
Brak

- kalendarz ścienny, trójdzielny z główką płaską z zadrukiem na całych pleckach- wymiary: 33,5 x 79,4 cm- układ miesięczny z poprzednim i następnym miesiącem- posiada numerację tygodni, imieniny- nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim, angielskim, niemieckim- kalendaria w różnych kolorach do zrywania- opaska z okienkiem- doskonały do biura i dla firm

14,99 zł
Powiadomienie
89
Kalendarz 2022 B3 7 plansz Koty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 B3 7 plansz Koty
Niedostępny
Brak

* kalendarz ścienny, 7-planszowy* format: B3: 480mm x 326mm* układ: miesięczny* numeracja tygodni* imieniny* nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim i angielskim* spirala srebrna z zawieszką* idealny do użytku domowego

18,99 zł
Powiadomienie
90
Kalendarz 2022 B3 13 plansz Tatry - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 B3 13 plansz Tatry
Niedostępny
Brak

* kalendarz ścienny, 13-planszowy* format: B3: 480mm x 326mm* układ: miesięczny* numeracja tygodni* imieniny* nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim i angielskim* spirala srebrna z zawieszką* idealny do użytku domowego

23,20 zł
Powiadomienie
91
Kalendarz 2022 B3 7 plansz Psy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 B3 7 plansz Psy
Niedostępny
Brak

* kalendarz ścienny, 7-planszowy* format: B3: 480mm x 326mm* układ: miesięczny* numeracja tygodni* imieniny* nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim i angielskim* spirala srebrna z zawieszką* idealny do użytku domowego

18,99 zł
Powiadomienie
92
Kalendarz 2022 B3 13 plansz Polskie krajobrazy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 B3 13 plansz Polskie krajobrazy
Niedostępny
Brak

* kalendarz ścienny, 13-planszowy* format: B3: 480mm x 326mm* układ: miesięczny* numeracja tygodni* imieniny* nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim i angielskim* spirala srebrna z zawieszką* idealny do użytku domowego

23,20 zł
Powiadomienie
93
Kubek z koroną-Słoń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek z koroną-Słoń
PAN DRAGON
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.11

Ceramiczny kubek z uroczym bohaterem umili każdy mroźny wieczór.Nic tylko umościć się wygodnie w fotelu i sączyć z niego aromatyczną herbatkę,do tego kocyk, ciekawa książka i jesteśmy w raju!

38,92 zł
Powiadomienie
94
Ruszamy główkami. Ćwiczenia z zawodami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ruszamy główkami. Ćwiczenia z zawodami
Dostępny
55 szt.

Z wykonywaniem wielu prac wiążą się charakterystyczne stroje, specjalne pojazdy i inne przedmioty. Wiesz, czym jeździ policjant albo kurier? Jakimi narzędziami posługuje się piekarz, górnik czy archeolog? W tej książeczce znajdziesz mnóstwo łamigłówek związanych z najciekawszymi zawodami. Będziesz musiał m.in. dopasować elementy właściwe dla danej profesji lub połączyć osobę z miejscem, w którym pracuje. Wspaniała zabawa gwarantowana!

7,99 zł
6,99 zł

Rabat 12,5%
oszczędzasz 1,00 zł

95
Zaczarowane łamigłówki z jednorożcami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaczarowane łamigłówki z jednorożcami
Dostępny
64 szt.

Ta książeczka jest pełna zagadek dla najmłodszych. Dzieci znajdą w niej labirynty do pokonania, odnajdywanie różnic czy łączenie kropek i kolorowanki. Przeurocze jednorożce pomogą pobudzić wyobraźnię oraz nauczyć logicznego myślenia. Ta publikacja to idealny początek z łamigłówkami. Tutaj nie ma miejsca na nudę, jest za to mnóstwo radości.

7,99 zł
6,99 zł

Rabat 12,5%
oszczędzasz 1,00 zł

96
Kalendarz 2022 B3 13 plansz Podróże - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 B3 13 plansz Podróże
Niedostępny
Brak

* kalendarz ścienny, 13-planszowy* format: B3: 480mm x 326mm* układ: miesięczny* numeracja tygodni* imieniny* nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim i angielskim* spirala srebrna z zawieszką* idealny do użytku domowego

23,20 zł
Powiadomienie
97
Łamigłówki małej księżniczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówki małej księżniczki
Dostępny
59 szt.

Załóż swoją tiarę, mała księżniczko. Zapraszam Cię do królestwa zagadek i łamigłówek. Przed Tobą zaczarowane labirynty, bajeczne kolorowanki i wiele innych królewskich zadań. To świetna zabawa na wiele godzin, nuda na pewno Cię tu nie zastanie.

7,99 zł
6,99 zł

Rabat 12,5%
oszczędzasz 1,00 zł

98
Zestaw kubek + brelok Hobby-Ryby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kubek + brelok Hobby-Ryby
PAN DRAGON
Niedostępny
Brak

Zestaw kubek + brelok elegancko opakowany - idealny prezent urodzinowy.

88,80 zł
Powiadomienie
99
Kubek Męska Rzecz - Nie mów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek Męska Rzecz - Nie mów
PAN DRAGON
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.28

Kubek męska rzecz to fantastyczny pomysł na prezent !Pojemność kubka ok.350 ml,Kubek jest zapakowany w estetyczne, kolororowe pudełko.

43,70 zł
Powiadomienie
100
Kubek Life & Love - Bogata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek Life & Love - Bogata
PAN DRAGON
Dostępny
2 szt.

Uśmiech na dzień dobry!Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby.Kubek wypełniony po brzegi miłym słowem.Garść informacji technicznych: kubek jest wykonany z ceramiki, pojemność to około 350 ml.Kubek jest zapakowany w kolorowe, kartonowe pudełko.

38,25 zł
Wróć do góry