hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.10.22

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 22 października 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Śpij, króliczku (Jorg Muhle), na drugim Bardzo głodna gąsienica (Eric Carle). Kolejny produkt to Do kąpieli, króliczku (Jorg Muhle) oraz Nie płacz, króliczku, wydanie 2 (Jorg Muhle).
1
Śpij, króliczku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Śpij, króliczku
Dostępny138 szt.

Urocza, prosta książka, która pomoże ułożyć dziecko do snu. Jest już późno, króliczek szykuje się do snu. Trzeba mu pomóc. Klaśnij w ręce, żeby przebrać go w piżamę. Przygotuj poduszkę. Podrap króliczka w uszko, pogłaszcz po plecach. Przewróć stronę, żeby go przykryć, i daj mu buziaka na dobranoc. I pamiętaj, żeby zgasić światło! Pstryk.

29,90 zł
18,99 zł

Rabat 36,5%
oszczędzasz 10,91 zł

103 osoby kupiły
2
Bardzo głodna gąsienica - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Bardzo głodna gąsienica
Dostępny488 szt.

Klasyka literatury dziecięcej! Chyba wszystkie dzieci świata znają i kochają Bardzo głodną gąsienicę Erica Carle'a. Ta niepozorna gąsienica zabiera maluchy w podróż kulinarną. To nie tylko świetna zabawa dla najmłodszych dzieci, ale także pierwsza książka edukacyjna, dzięki której maluch pozna dni tygodnia, nauczy się liczyć owoce i zdobędzie wiedzę o cyklu rozwojowym motyla. Dowie się też, że po lodach zagryzionych ogórkiem kiszonym może boleć brzuch. Bardzo głodna gąsienica to wspaniały prezent dla młodych rodziców. Do czytania i oglądania!

32,00 zł
18,99 zł

Rabat 40,7%
oszczędzasz 13,01 zł

93 osoby kupiły
3
Do kąpieli, króliczku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Do kąpieli, króliczku
Dostępny204 szt.

Urocza, prosta książka, która pomoże zachęcić dziecko do kąpieli. Zawołaj króliczka do wanienki. Umyj mu głowę. Tylko uważaj, żeby woda nie dostała mu się do oczu! Opłucz go i wytrzyj. Wysusz mu futerko suszarką, posmaruj buzię kremem. Gotowe. Jaki czyściutki!

29,90 zł
18,99 zł

Rabat 36,5%
oszczędzasz 10,91 zł

63 osoby kupiły
4
Nie płacz, króliczku, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie płacz, króliczku, wydanie 2
Dostępny128 szt.

Ciepła, prosta książka, która pocieszy malucha, gdy boli. Ojej, króliczek upadł. Czy nic mu nie jest? O nie! Krew! Skaleczył się. Trzeba podmuchać, nakleić plasterek, otrzeć króliczkowi łzy. Nie płacz, króliczku. Do wesela się zagoi. Uszy do góry!

29,90 zł
18,99 zł

Rabat 36,5%
oszczędzasz 10,91 zł

41 osób kupiło
5
Łamigłówki dla bystrzaków. Ćwicz myślenie i rozwiązuj zadania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,99 zł
11,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 6,00 zł

22 osoby kupiły
6
Puzzle 1000 elementów. Kubuś Puchatek - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Kubuś Puchatek
Trefl, 1000
Dostępny56 szt.

Puzzle składające się z 1000 elementów przedstawiające kolekcję wspomnień z kultowej bajki „Kubuś Puchatek”. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 68.3 x 48.0 cm. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Produkt został wyprodukowany w Polsce, a do produkcji zostały użyte materiały ekologiczne.

29,00 zł
25,23 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,77 zł

21 osób kupiło
7
Pakiet: Biohacking 1 i 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Biohacking 1 i 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

Osiągnij maksimum możliwości fizycznych, psychicznych i intelektualnych.Biohacking to ultranowoczesna filozofia optymalizacji zdrowia i zwiększania efektywności psychofizycznej w oparciu o najnowsze badania naukowe. Biohacking pozwoli Ci najpierw poznać i zrozumieć działanie organizmu, a następnie dowiesz się, co możesz zrobić, aby maksymalnie wykorzystać potencjał ciała i umysłu.Karol Wyszomirski w swoich poradnikach dzieli się praktyczna wiedza o tym, jak zmieniać nawyki, by poczuć się lepiej, wyglądać atrakcyjniej oraz myśleć jaśniej i kreatywniej. Autor w oparciu o wieloletnie doświadczenie przedstawia proste metody optymalizacji stanu psychofizycznego, aby osiągnąć szybsze i lepsze rezultaty podejmowanych działań.Zrób to, co radzi czołowy polski biohacker, a zobaczysz, jak zmieni się jakość twojego życia.Z poradników dowiesz się m.in.:Jak pozbyć się wielu problemów zdrowotnychJak zredukować zbędne kilogramy i zyskać wysportowana sylwetkęJak uwolnić się od przewlekłego zmęczenia i napadów głoduJak zyskać wysoki poziom energii i świetne samopoczucieJak świadomie zarządzać emocjami i stresemJak podnieść poziom swojej motywacji do działaniaJak poprawić pamięć, koncentracje i jasność umysłu.Karol WyszomirskiInterdyscyplinarny Dietetyk & Health and Performance Coach. Ukończył z wyróżnieniem studia z dietetyki sportowej. Szkolił się u najlepszych światowych ekspertów z branży health & wellness. Na co dzień pracuje z zarządami firm, średnią i wyższą kadra menedżerską, przedsiębiorcami i sportowcami. Specjalizuje się w optymalizacji zdrowia i zwiększaniu efektywności osobistej. W wyjątkowy i praktyczny sposób łączy oraz wykorzystuje najnowsze odkrycia naukowe z takich dziedzin, jak: neurobiologia, psychoneuroimmunologia, epigenetyka, kinezjologia, dietetyka kliniczna, dietetyka sportowa, psychodietetyka, biohacking, psychologia zmiany i psychologia osiągnieć.

74,90 zł
54,68 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 20,22 zł

21 osób kupiło
8
Szatan z siódmej klasy Kornela Makuszyńskiego Streszczenie, analiza, interpretacja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szatan z siódmej klasy Kornela Makuszyńskiego Streszczenie, analiza, i...
Dostępny157 szt.

Szczegółowe i przystępnie napisane streszczenie wraz z omówieniem problematyki zgodnie z aktualnym programem nauczania. Opracowanie zawiera również m.in.: plan wydarzeń, charakterystykę bohaterów, przykładowe wypracowania, istotne cytaty, ciekawe i różnorodne zadania sprawdzające. Pomoc w przygotowaniu do lekcji i sprawdzianów. Treść opracowania konsultowana z nauczycielami języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

5,99 zł
18 osób kupiło
9
Enneagram. Dziewięć typów osobowości, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Enneagram. Dziewięć typów osobowości, wydanie 2
Dostępny44 szt.

Bestseller o psychologiczno-duchowym rozwoju Ponad 300 tysięcy egzemplarzy sprzedanych na całym świecie Enneagram jest prastarą koncepcją poznania samego siebie, drogą do wewnętrznego uleczenia i duchowego wzrostu. Ponad trzydzieści lat temu zyskała ona popularność za sprawą amerykańskiego franciszkanina Richarda Rohra oraz znawcy enneagramu Andreasa Eberta. Ich dzieło osiągnęło wielki sukces. Książka zawiera szczegółowy opis dziewięciu typów osobowości, w których każdy może się odnaleźć, a także porad przydatnych w życiu codziennym. Te wskazówki pomogą ci odkryć i lepiej wykorzystać twoje mocne strony oraz unikać sytuacji, w których do głosu dochodzą te słabsze. Richard Rohr (ur. 1943) franciszkanin, znany kierownik duchowy, jeden z najpopularniejszych autorów książek o duchowości, założyciel i dyrektor Centrum Działania i Kontemplacji w Albuquerque. W Wydawnictwie WAM ukazało się kilka jego książek: Spadać w górę i Nieśmiertelny diament. Andreas Ebert (ur. 1952) tłumacz dzieł Richarda Rohra na język niemiecki. Prowadzi kursy dotyczące koncepcji enneagramu na całym świecie.

46,90 zł
28,61 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 18,29 zł

16 osób kupiło
10
Naboje do pióra wiecznego, niebieskie (100 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naboje do pióra wiecznego, niebieskie (100 sztuk)
Cresco, 100 sztuk
Dostępny11 szt.

Podstawowy produkt dla każdego użytkownika pióra wiecznego – od najmłodszych, którzy dopiero uczą się pisać, po dorosłych miłośników. Uniwersalne, standardowe wejście do piór pozwala na wykorzystanie nabojów we wszystkich dostępnych modelach. Wysokiej jakości atrament produkcji europejskiej jest zmazywalny przez większość wymazywaczy. Opakowanie zawiera 100 sztuk.

13,99 zł
15 osób kupiło
11
Jak ograniczać napady złości u dziecka i zyskać spokój w rodzinie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak ograniczać napady złości u dziecka i zyskać spokój w rodzinie
Dostępny549 szt.

Kolejna książka autorki Jak nie krzyczeć na swoje dziecko. Praktyczny poradnik wychowywania dzieci w atmosferze spokoju i akceptacji. Dostarcza pomysłów na konkretne gry i zabawy uczące odpowiedzialności i samokontroli, bycie w zgodzie ze swoimi emocjami, ale bez przyzwalania na wylewanie ich na innych w agresywny, niekontrolowany sposób.

39,90 zł
25,14 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 14,76 zł

11 osób kupiło
12
Bajka dźwiękowa. Czerwony Kapturek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajka dźwiękowa. Czerwony Kapturek
Dostępny93 szt.

Przepięknie zilustrowana bajka z 16 modułami dźwiękowymi, która uruchamia wyobraźnię. Naciskaj ukryte na obrazkach nutki i posłuchaj, jak mama nuci melodię z radia, smażąc naleśniki; jak całuje Czerwonego Kapturka na pożegnanie; jak dziewczynka podśpiewuje sobie, idąc przez las; jak wilk się oblizuje, kogut pieje, ktoś puka do drzwi i jak wszyscy tańcują na końcu. Czerwony Kapturek w przekładzie Katarzyny Sroczyńskiej to unikalne połączenie książki i słuchowiska, jakiego na rynku dotąd nie było. Melodie i odgłosy zostały specjalnie skomponowane do tej bajki i nagrane przy pomocy aktorów, muzyków i prawdziwych instrumentów. Dźwięki tworzą trzeci wymiar - wzbogacają opowieść i pomagają rozwijać wyobraźnię. Dzięki znakomitym aranżacjom podobają się także dorosłym. Cała seria Bajek dźwiękowych Harperkids, do której obok Czerwonego Kapturka należą: Księga dżungli, Aladyn, Trzy małe świnki; i Kot w butach, powstała z myślą o dzieciach, które szybko się nudzą przy tradycyjnych książkach i mają wobec nich większe oczekiwania. Atrakcyjna, nowoczesna formuła „Bajek dźwiękowych” zachęca do czytania i sprawia, że książki te mogą konkurować z telewizją. Na stronach dominują zabawne ilustracje, stworzone przez najwybitniejszych francuskich rysowników. Teksty zostały skrócone do minimum i przetłumaczone przez znanych polskich pisarzy dziecięcych. Resztę treści dopowiadają odgłosy i melodie. Dzieci same je uaktywniają, przyciskając ikony nutek ukryte na ilustracji, przy okazji ćwicząc spostrzegawczość i motorykę małą. Bajki dźwiękowe działają na różne zmysły jednocześnie: wzrok, dotyk i słuch. Zapoznają dzieci z rozmaitymi dźwiękami, zachęcają do ich naśladowania, co z kolei rozwija aparat mowy, zachęca do mówienia i jest świetną zabawą logopedyczną. Książki mają przyjemny, nieduży format, a dzięki miękkim kartkom są lekkie. Do każdej dołączono trzy zabezpieczone baterie, które uaktywnia się przełącznikiem on/off na tylnej okładce. Seria „Bajki dźwiękowe” otrzymała Nagrodę Rodziców 2021 w XV edycji konkursu organizowanym przez portal zabawkowicz.pl.

44,99 zł
31,04 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 13,95 zł

10 osób kupiło
13
Zeszyt dla 3-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt dla 3-latka
Dostępny151 szt.

Książeczka edukacyjna z naklejkami oraz interesującymi ćwiczeniami, które poszerzą wiedzę dziecka, utrwalą wiadomości i umiejętności już zdobyte, zachęcą do poznawania świata, rozwiną sprawność manualną, spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową, pomogą wykorzystać potencjał dziecka, korzystnie wpłyną na jego rozwój intelektualny i podpowiedzą rodzicom, jak pracować z dzieckiem.

4,99 zł
9 osób kupiło
14
Emigranci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emigranci
Dostępny65 szt.

To najwybitniejszy utwór Sławomira Mrożka od ukazania się Tanga, a zarazem jeden z najważniejszych polskich dramatów okresu powojennego. Dwaj cudzoziemcy z bliżej nieokreślonego kraju zamieszkują wspólnie suterenę w nieznanym mieście Europy Zachodniej. Wyobcowany intelektualista, AA, wybrał emigrację z powodów politycznych, jego towarzysz zaś, „chłoporobotnik” XX, wyjechał wyłącznie dla zarobku. Skazani są na własne towarzystwo, a ich symbioza polega na wzajemnym uzależnieniu: XX wykorzystuje AA materialnie, ten natomiast twierdzi, że wykorzystuje towarzysza pod kątem studiów nad niewolniczą mentalnością swych rodaków. AA, sam sfrustrowany i bezwolny, z wyższością odnosi się do przedstawiciela niższej klasy, dorobkiewicza, którego jedynym celem w życiu jest poprawa własnego bytu. W tych warunkach obustronne konflikty i antagonizmy nabierają wyjątkowej ostrości. W szerszym ujęciu konfrontacja pomiędzy AA i XX dotyka jednego z ważniejszych problemów w Polsce powojennej – rozdźwięku między inteligencją i robotnikami. W finale dokonuje się synteza wartości obu grup społecznych, zwiastująca przełamanie powstałych barier.

25,00 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

9 osób kupiło
15
Zimowe opowieści (wydanie ekskluzywne) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zimowe opowieści (wydanie ekskluzywne)
Dostępny449 szt.

Specjalna edycja klasyki literatury z przepięknymi ilustracjami i złoconymi okładkami to książki, które warto mieć w swojej domowej biblioteczce i do których warto wracać.

49,00 zł
35,77 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,23 zł

6 osób kupiło
16
Excel. Tabele przestawne w prostych krokach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Excel. Tabele przestawne w prostych krokach
Dostępny22 szt.

Analizuj dane za pomocą tabel przestawnych w Excelu! Twórz użyteczne tabele przestawne Wyświetlaj zaawansowane raporty Generuj czytelne wykresy przestawne Na temat tego, co można osiągnąć za pomocą Excela, krążą już legendy. Mówi się, że nie da się nim zastąpić jedynie ekspresu do kawy, choć opowiadający nawet w tej kwestii nie zawsze są zgodni. I mimo że rzeczywistość nie jest aż tak kolorowa, Excel w istocie zapewnia mnóstwo narzędzi przydatnych w każdym biurze, firmie czy jednostce naukowej. Można go użyć do tworzenia zestawień, liczenia budżetów, rysowania wykresów, ale ma też mniej oczywiste zastosowania. Nie wszyscy bowiem wiedzą, że świetnie sprawdza się jako program do zaawansowanej analizy danych i tworzenia czytelnych raportów. A wszystko to dzięki oferowanym przez aplikację tabelom przestawnym. Osoby z praktyczną znajomością tabel przestawnych są obecnie intensywnie poszukiwane przez pracodawców, którzy coraz częściej mają potrzebę analizowania dużych zbiorów danych i generowania różnorakich raportów. Jeśli nie masz doświadczenia w tym zakresie, a chcesz zwiększyć swoją wartość na rynku pracy, doskonale trafiłeś! Ten podręcznik krok po kroku, odwołując się do praktycznych przykładów, pokazuje, jak zaprząc tabele przestawne do pracy i jak za ich pomocą osiągnąć wyznaczone cele. Dowiesz się, jak przygotować dane, utworzyć tabelę, sformatować ją i dostosować do swoich potrzeb z wykorzystaniem sortowania i filtrowania. Poznasz też sposoby przeprowadzania obliczeń na danych gromadzonych w tabeli przestawnej oraz tworzenia i stosowania wykresów przestawnych, a także nauczysz się importować dane z zewnętrznych źródeł. Tworzenie i usuwanie tabel przestawnych Definiowanie i dostosowywanie pól tabeli Formatowanie raportu tabeli przestawnej Filtrowanie i sortowanie danych tabeli Obliczenia w tabelach przestawnych Tworzenie i używanie wykresów przestawnych Importowanie i synchronizacja danych zewnętrznych Tabele przestawne - Twoje najlepsze narzędzie do analizy i raportowania O autorze Henryk Tyszka jest absolwentem Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Łódzkiego, studiował mechanikę, ekonomię i informatykę. Interdyscyplinarne wykształcenie i wszechstronną wiedzę wykorzystywał w pracy zawodowej zarówno w przemyśle, jak i na uczelniach, na których administrował sieciami, kierował działami informatycznymi oraz prowadził kursy i zajęcia dydaktyczne. Jest autorem skryptów i podręczników z dziedziny informatyki przeznaczonych dla specjalistów i osób spoza branży IT.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

6 osób kupiło
17
Balony pastelowe różnokolorowe (50 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony pastelowe różnokolorowe (50 sztuk)
Godan, 50 sztuk
Dostępny14 szt.

• Wymiar balonów w calach: 12 • Wymiar balonów w centymetrach: ok. 30 cm • Ilość sztuk w opakowaniu: 50 • Kolor: różnokolorowe pastelowe • Włoskiego producenta – firmy Gemar. • Posiadają odpowiedniej długości końcówkę, więc nie ma problemów z ich wiązaniem.

23,30 zł
22,14 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,16 zł

6 osób kupiło
18
Historyjki z nalepkami. Miś Okruszek poznaje Polskę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historyjki z nalepkami. Miś Okruszek poznaje Polskę
Dostępny975 szt.

To już kolejna książka z popularnej serii „Historyjek z nalepkami”. Tym razem, słuchając opowiadań misia Okruszka i uzupełniając zdania nalepkami, maluchy poznają ciekawostki o regionach naszego kraju. Krótkie i bardzo uproszczone historyjki powinny stworzyć podstawy do późniejszych, coraz bardziej szczegółowych wiadomości krajoznawczych.

8,00 zł
6,99 zł

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

5 osób kupiło
19
TY BEANIE BOOS NINA - biała balerina mysz 15cm 36365 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
28,00 zł
25,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,80 zł

6 osób kupiło
20
Miraculous: Strój Czarnego Kota - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miraculous: Strój Czarnego Kota
Playmates
Dostępny164 szt.

Witaj w uniwersum Miraculum! Jeżeli Twoje dziecko ze szczególną uwagą śledzi losy Biedronki i Czarnego Kota i z utęsknieniem wyczekuje emisji kolejnego odcinka tej animowanej bajki, podaruj mu wyjątkowy prezent zestaw, który pozwoli mu wcielić się w postać Czarnego Kota! Dzięki niemu będzie mogło bawić się w odgrywanie scenek z serialu, a także rozwijać swoją wyobraźnię, tworząc zupełnie nowe historie. Stroje i akcesoria z serialu "Miraculum: Biedronka i Czarny Kot" pozwalają stworzyć niezwykły świat wyobraźni, w którym dzieci mogą być odważne, silne i niesamowite! WCIEL SIĘ W POSTAĆ CZARNEGO KOTA! PLAGG, WYSUWAJ PAZURY!!! W tym zestawie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, żeby wcielić się w postać Czarnego Kota! Zestaw zawiera maskę Czarnego Kota, pierścień Miraculum, kwami Plagg oraz kij superbroń Czarnego Kota. Pierścień Miraculum ma uniwersalny rozmiar! Maska ma elastyczny pasek. Wiek: 4+

95,00 zł
90,25 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,75 zł

5 osób kupiło
21
Mandale według wzoru. Zadania do kolorowania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mandale według wzoru. Zadania do kolorowania
Dostępny5 szt.

Książka zawiera mandale do pokolorowania według wzoru o różnym stopniu trudności. Każda z nich to prawdziwa przygoda! Nadaj im barwy, by stworzyć kolorowe, magiczne rysunki. Kolorowanie według wzoru to lubiane przez dzieci ćwiczenie grafomotoryczne oraz doskonały trening wyobraźni przestrzennej. To nie koniec zabawy! Rysunki można dodatkowo pokolorować według własnego pomysłu, by ćwiczyć zdolności plastyczne. Książki zapewniają twórcze zajęcie na wiele godzin. Zabawę uatrakcyjniają: duży format, starannie dobrane elementy i estetyczna szata graficzna. Zaletą serii jest jej różnorodność – proponowane aktywności to: kolorowanie według wzoru, kolorowanie według kodu i rozwiązywanie labiryntów. Każdy znajdzie coś dla siebie! Książka: • kształtuje umiejętności manualne, • ćwiczy spostrzegawczość, • uczy cierpliwości, • trenuje koncentrację, • rozwija wyobraźnię.

9,50 zł
7,99 zł

Rabat 15,9%
oszczędzasz 1,51 zł

5 osób kupiło
22
Figurki dinozaurów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurki dinozaurów
M&Z
Dostępny50 szt.

Zestaw figurek dinozaurów. W zestawie różne gatunki.

21,90 zł
19,99 zł

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,91 zł

5 osób kupiło
23
Łamigłówki dla bystrzaków. Ćwicz myślenie i rozwiązuj zadania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,99 zł
14,99 zł

Rabat 16,7%
oszczędzasz 3,00 zł

4 osoby kupiły
24
Na rauszu, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na rauszu, DVD
Thomas Vinterberg , 2019
Dostępny21 szt.

Ten eksperyment to jazda bez trzymanki! „Na rauszu” opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi – przez cały dzień, również w pracy...

35,99 zł
34,19 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,80 zł

4 osoby kupiły
25
Pakiet. Coraz mniej olśnień / Lady M. / Lot nisko nad ziemią - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet. Coraz mniej olśnień / Lady M. / Lot nisko nad ziemią
Dostępny28 szt.

Poznaj meandry ludzkiej natury. Poruszające powieści Ałbeny Grabowskiej, autorki bestsellerowego „Stulecia Winnych”. Coraz mniej olśnień Trzy kobiety. Trzy sposoby na życie. Jedna tajemnica. Lena, Maria i Alina. Trzy kobiety, które dzieli tak wiele, że nie powinny mieć ze sobą nic wspólnego. Nie wiedzą o sobie, ale połączone są niewidzialną nicią. Każda ma za sobą przeszłość, o której wolałaby zapomnieć. Każda z nich stoi na własnym, życiowym zakręcie. Muszą dokonać wyboru i to robią. Lady M. Fascynująca podróż po mrocznych zakamarkach kobiecej duszy. Opowieść o małżeństwie, które zmierza ku nieuchronnej katastrofie. Chorobliwie ambitna żona i mąż, który nie dojrzał do roli głowy rodziny, od długiego czasu toczą grę pozorów, by zachować kontrolę nad wspólnym życiem. Jednak tłumione od lat uczucia muszą znaleźć ujście. Tragedia wisi w powietrzu. Kto zapłaci za popełniony błąd? Lot nisko nad ziemią Studium powrotu do życia po trudnych życiowych doświadczeniach. Weronika dorasta w czasach, w których lepiej się nie wyróżniać i nie marzyć. Mimo to, realizuje pragnienia: pracuje w wymarzonym zawodzie i spotyka miłość, o jakiej marzą wszystkie kobiety. Dochodzi jednak do tragedii – mąż Weroniki ginie w wypadku. W jednej chwili świat kobiety rozsypuje się w proch. Czy uda się jej stworzyć nowy? Ałbena Grabowska – popularna i ceniona pisarka, której niezwykłe imię, oznaczające kwitnącą jabłoń, nawiązuje do bułgarskich korzeni. Z wykształcenia neurolog. Popularność wśród czytelników zawdzięcza przede wszystkim bestsellerowej sadze „Stulecie Winnych”. Potencjał tej epickiej opowieści dostrzegli również filmowcy i w 2018 roku rozpoczęto realizację serialu w gwiazdorskiej obsadzie. Na antenie TVP zostały wyemitowane już trzy 13-odcinkowe serie, a kolejną, czwartą, widzowie będą mogli obejrzeć w 2022 roku. Prócz „Stulecia Winnych” spod pióra Ałbeny Grabowskiej wyszły m.in. trylogia „Alicja w krainie czasów”, kryminał Ostatnia chowa klucz oraz książka Tam, gdzie urodził się Orfeusz (Wydawnictwo Zwierciadło). Mieszka z trójką dzieci, trzema kotami i psem w podwarszawskim Brwinowie.

79,90 zł
58,33 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 21,57 zł

4 osoby kupiły
26
Know hau. Radość na czterech łapach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Know hau. Radość na czterech łapach
Dostępny156 szt.

Pies domowy (Canis familiaris) określany mianem najlepszego przyjaciela człowieka, przez wielu traktowany jest jak członek rodziny. Za opiekę i uwagę odwdzięcza się lojalnością, przywiązaniem i bezgranicznym oddaniem. Napisany z pasją przewodnik po psim świecie: • Doradza, jak wychowywać, uczyć psa i mądrze się z nim bawić. • Tłumaczy, jak działają psie zmysły i emocje, czyli jak wygląda rzeczywistość z perspektywy czterech łap. • Zdradza tajniki psiej „mowy”, ucząc, jak odczytywać wysyłane przez czworonoga sygnały i jak wykorzystywać tę umiejętność w szkoleniu. • Podpowiada, czym kierować się przy wyborze psa i jak budować z nim prawidłowe relacje, słowem – jak wychować szczęśliwego psa.

59,96 zł
43,17 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,79 zł

3 osoby kupiły
27
Kraina Lodu. Olaf odkrywa: prawda - fałsz? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Olaf odkrywa: prawda - fałsz?
Dostępny174 szt.

Czy żółwie oddychają przez pupę? Czy mężczyźni powinni bać się piorunów bardziej niż kobiety? A ile razy mruga człowiek? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, a także inne, równie intrygujące i zabawne, to koniecznie spytaj Olafa. Bałwanka Olafa z „Krainy Lodu”. Ten sympatyczny bałwanek jest specjalistą od zgłębiania dziwacznych zagadnień, a wtedy pęka mu głowa od pytań – zapewne jak tobie. Zajrzyj do książki i sprawdź, czy bałwanek wie już coś, czego ty jeszcze nie wiesz.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

3 osoby kupiły
28
Hulajnoga Zuzia. Artystka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hulajnoga Zuzia. Artystka
Dostępny197 szt.

Ta hulajnoga ma na imię Zuzia. Ma dwie różowe rączki i kółka, którymi uwielbia jeździć w nieznane. Bardzo ciekawi ją świat i kocha nowe przygody. Ciekawe, co zaplanowała na dziś. W książkach, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

7,99 zł
5,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

3 osoby kupiły
29
Pakiet: Pema Chodron - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Pema Chodron
Dostępny55 szt.

Mądra, pełna spokoju i głębokiej czułości buddyjska nauczycielka lepszego życia.Nigdy nie jest za późnoJak czerpać siłę z przeciwności losuTrudne chwile zdarzają się w życiu każdego człowieka. Najważniejsze jest, by nauczyć się czerpać z nich siłę i stawiać czoła przeciwnościom, które niesie ze sobą życie.Pema Chdrn dzieląc się własnymi doświadczeniami, uczy jak zaakceptować cierpienie, zamiast od niego uciekać. Uświadamia, że prawdziwym źródłem szczęścia jesteśmy my sami.Odważne życieJak być nieustraszonym w dzisiejszym świeciePema Chdrn w książce Odważne życie jak zmienić sposób, w jaki postrzegamy trudne momenty naszego życia a co za tym idzie, jak przyjmować to, co nas spotyka. Często nie mamy wpływu na to, co niesie los, ale zawsze mamy wybór jak na to zareagujemy. Czy pozwolimy, żeby zawładnął nami lęk, czy odważnie zaakceptujemy pełną niedoskonałości rzeczywistość.Żyj pięknieJak czerpać inspirację ze zmian, które przynosi losCzy możemy czuć, że nasze życie jest dobre, skoro opiera się na tak niepewnych podstawach? Skoro każdego dnia los może przynieść nam bolesne doświadczenia?Pema Chdrn w Żyj pięknie przekonuje, że nasze życie może być mimo to dobre, a nawet szczęśliwe i autentycznie piękne.Pema ChdrnBuddyjska mniszka amerykańskiego pochodzenia, którą pokochały gwiazdy Holllywood. Po rozstaniu z mężem znalazła ukojenie w buddyzmie. Należy do najwybitniejszych uczniów Czogjama Trungpy. Otrzymała tytuł Aczarii, przeznaczony dla doświadczonych nauczycieli Szambali, którzy swoim życiem potwierdzają mądrość nauk dharmy.Autorka wielu popularnych poradników, w tym bestsellerowej książki Nigdy nie jest za późno polecanej przez wiele gwiazd, m.in.: Oprah Winfrey, Gwyneth Paltrow oraz Jeffa Bridgesa.

74,90 zł
54,68 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 20,22 zł

3 osoby kupiły
30
Pakiet: Instrukcje lepszego życia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Instrukcje lepszego życia
Dostępny49 szt.

Instrukcja obsługi facetaNajlepszy przewodnik po damsko-męskiej komunikacjiJak świat światem kobiety poszukują odpowiedzi na dziesiątki dylematów związanych z płcią przeciwną. A gdyby tak można było zajrzeć do instrukcji obsługi mężczyzny?Przewrotna, lekka i ciekawa Instrukcja obsługi faceta pomoże każdej kobiecie zrozumieć mężczyznę, a także samą siebie w relacji z nim.Instrukcja obsługi kobietyJak zrozumieć kobietę? I czy to w ogóle jest to możliwe?Instrukcja obsługi kobiety to książka, z której można dowiedzieć się więcej o bardziej skomplikowanej połowie ludzkości kobiecie. Nie tylko dla mężczyzn. Podczas jej lektury panowie dowiedzą się więcej o kobietach, a same kobiety będą mogły lepiej poznać same siebie.Instrukcja obsługi toksycznych ludziJak obronić się przed toksycznymi ludźmi? Naucz się tego!Każdego dnia natykamy się na toksycznych ludzi. Możemy ich spotkać na każdym kroku: w pracy, szkole, a także we własnym domu. Instrukcja obsługi toksycznych ludzi to przewodnik po relacjach z ludźmi, którzy zatruwają nam życie. Dowiesz się z niego, jak nie ulegać ich wpływom i jak wychodzić obronną ręką z konfliktowych sytuacji.Katarzyna MillerNajsłynniejsza polska psycholożka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej.Ukończyła psychologię i filozofię na UW. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w Ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych.Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika Zwierciadło. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. Chcę być kochana tak, jak chcę, Nie bój się życia, Kup kochance męża kwiaty (Wydawnictwo Zwierciadło).Suzan GiżyńskaNiezależna reżyserka i copywriter, twórczyni spotów reklamowych oraz akcji społecznych. Współautorka książek, m.in. Instrukcja obsługi toksycznych ludzi, Instrukcja obsługi kobiety, Instrukcja obsługi faceta (Wydawnictwo Zwierciadło).

79,90 zł
58,33 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 21,57 zł

3 osoby kupiły
31
Majorette. Zestaw Creatix Construction z 5 samochodami Volvo - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Majorette. Zestaw Creatix Construction z 5 samochodami Volvo
Simba Toys
Dostępny26 szt.

Zamień swój dom lub ogród w prawdziwy plac budowy dzięki zestawowi konstrukcyjnemu Majorette „Creatix”! Zestaw ma kilka pięter oraz garaż, do których można się dostać przez wiele wejść i wyjść. Nie powinno zabraknąć dźwigu, koparki, spycharki, ciężarówki z przyczepą oraz oczywiście transportu dla robotników. Cechy: • garaż wielopoziomowy, • odlewane samochody wolnobiegowe, • akcesoria, • rampa startowa, poręcze, • możliwość rozbudowy o inne zestawy „Creatix”.

259,00 zł
196,84 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 62,16 zł

3 osoby kupiły
32
Wściekli na Boga - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wściekli na Boga
Dostępny22 szt.

To osobista historia nawrócenia Petera Hitchensa, brata znanego ateisty sceptyka, jednego z przedstawicieli nowego ateizmu Christophera. Peter stracił wiarę jako nastolatek, ponieważ przeżył osobistą tragedię. Przepełniony gniewem i buntem spalił swój egzemplarz Biblii, przekonany, że uwalnia się od szkodliwej religii i rozpoczyna wyzwolone życie w prawdzie jako ateista. Jednak po wielu latach przemyśleń i doświadczeń w roli zaangażowanego po stronie lewicy korespondenta podróżującego po byłym bloku komunistycznym Hitchens stopniowo dochodził do wniosku, że ateizm nie tylko nie wytrzymuje logicznej krytyki, ale też stanowi jedną z najbardziej niebezpiecznych ideologii w historii ludzkości. Opisując swój powrót do Boga, Peter wspomina wydarzenia sprzed upadku komunizmu, którego był świadkiem, i przekonuje, że wiara jest najlepszym antidotum na prowadzący donikąd utopizm, gdyż zachęca ludzi do działania w przekonaniu, że istnieje Bóg i uporządkowany, celowy Wszechświat rządzony niezmiennym prawem.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

3 osoby kupiły
33
Doktryna jakości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Doktryna jakości
Dostępny75 szt.

Doktryna jakości Andrzeja J. Bliklego to projekt rozpisany na lata. Autor, profesor matematyki i dyplomowany mistrz cukierniczy, przez dwie dekady kierował firmą, której nazwę zna chyba każdy Polak. Równocześnie pracował nad swoim opus magnum. Wciąż nad nim pracuje. Książka ta bowiem zmienia się zgodnie z tym, jaką ścieżką podąża myślenie o zarządzaniu jakością nie tylko w naszym kraju, ale przede wszystkim na świecie. Andrzej J. Blikle wychodzi z założenia, że nie może być mowy o skutecznym zarządzaniu bez położenia nacisku na jakość produktu i usługi, jakie się proponuje klientowi. Co więcej, nie ma mowy o wysokiej jakości bez dobrych, równorzędnych relacji w pracy. Stąd w kolejnym wydaniu swojej książki tak silny nacisk kładzie na zarządzanie turkusowe, czyli swego rodzaju partnerską demokrację - wolność, zaufanie, partnerstwo i współpracę wewnątrz organizacji. „Połączenie doświadczeń praktycznych z wiedzą teoretyczną dało rezultat, który może satysfakcjonować zarówno praktyków, jak i teoretyków, a także wszystkich, którzy chcą poznać tajniki skutecznego, efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem czy też pogłębiać wiedzę na ten temat. Autor w atrakcyjnej, przystępnej formie narracyjnej kompleksowo przedstawia zawiłości zarządzania przedsiębiorstwem, wskazując na źródła sukcesu, ale i na przyczyny, podłoże porażek. Przedstawia przy tym te kwestie w ujęciu interdyscyplinarnym, co sprzyja wnikliwości wywodów i pogłębionym refleksjom”. – Elżbieta Mączyńska, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, fragment recenzji Gospodarka nadmiaru versus doktryna jakości Andrzej Jacek Blikle - profesor matematyki w zakresie matematycznych podstaw informatyki, pracownik PAN i członek Academia Europaea. Honorowy członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego, honorowy prezes stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, a także członek ponad dwudziestu innych organizacji. Jest też dyplomowanym mistrzem cukierniczym; w latach 1990-2010 kierował firmą A.Blikle, którą rozwinął z jednej cukierni do piętnastu placówek w Warszawie i ośmiu w sieci franchisingu poza Warszawą.

99,00 zł
73,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 25,74 zł

4 osoby kupiły
34
Bestiarium staropolskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestiarium staropolskie
Dostępny7 szt.

Bestiarium staropolskie jest kontynuacją wydanych już w ramach serii „Bibliotheca Curiosa” edycji ksiąg o ptakach (Aviarium staropolskie) i o kamieniach (Lapidarium staropolskie) zamieszczonych w szesnastowiecznych polskich zielnikach Stefana Falimirza, Hieronima Spiczyńskiego i Marcina Siennika. Publikacja obejmuje partie poświęcone zwierzętom lądowym (zarówno domowym, jak i dzikim) oraz stworzeniom wodnym. Pojawiające się w tych księgach krótkie charakterystyki poszczególnych gatunków, poprzedzające instruktarz dotyczący ich leczniczej użyteczności, należą do najwcześniejszych w piśmiennictwie polskim i jako takie stanowią ważne świadectwo ówczesnej wiedzy zoologicznej. W wielu miejscach opisy te zaskakują swoją trafnością, nie brak tu jednak również treści o charakterze zupełnie fantastycznym, przedstawionych zgodnie z poglądami utrwalonymi we wcześniejszej europejskiej literaturze przyrodniczej, i to właśnie czyni ich lekturę zajęciem niezwykle zajmującym. Spis treści: • Wstęp – 5 • Bibliografia – 25 • Nota edytorska – 31 • Stefan Falimirz, O rzeczach żywych ku lekarstwam służących. Naprzód o źwierzętach, o ptacech i o rybach – 39 • Hieronim Spiczyński, O rzeczach żywych ku lekarstwam służących, to jest o źwierzętach, o ptacech i o rybach – 125 • Marcin Siennik, O lekarstwach z rzeczy żywych, jako z bydła, z źwierzu, z ptaków, z chrobaków i z ryb, na czterzy części rozdzielone – 195 • Komentarz – 255 • Indeks – 309 • Spis ilustracji – 313

36,00 zł
28,08 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,92 zł

3 osoby kupiły
35
Ja, człowiek. Księga empatii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja, człowiek. Księga empatii
Dostępny61 szt.

Bycie człowiekiem oznacza pełnię możliwości. Uczymy się, marzymy, zachwycamy światem wokół. A czasem popełniamy błędy, boimy się, czujemy smutek. Fantastyczny duet, Susan Verde i Peter H. Reynolds, autorzy bestsellerowych książek Ja, joga, Ja, spokój, Ja, miłość, tym razem próbują pokazać, co to znaczy być człowiekiem, czym jest empatia i jak możemy dokonywać w życiu dobrych wyborów.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

2 osoby kupiły
36
Angielski dla dzieci 6-8 lat Zeszyt 4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski dla dzieci 6-8 lat Zeszyt 4
Dostępny151 szt.

Naukę z serią ANGIELSKI DLA DZIECI można rozpocząć od dowolnego zeszytu. Wszystkie części zawierają różnorodne ćwiczenia ułatwiające przyswajanie języka angielskiego w nauczaniu początkowym oraz słowniczek. Uczą pisania i wymowy oraz pozwalają połączyć naukę z zabawą. Zostały opracowane przez doświadczonych anglistów specjalizujących się w nauczaniu najmłodszych. Ten zeszyt zawiera rozdziały: Days of a week, Rooms in the house, Furniture & house equipment, City, Toys.

8,99 zł
2 osoby kupiły
37
Karty logopedyczne - Głoski szukiące - komplet - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty logopedyczne - Głoski szukiące - komplet
Dostępny29 szt.

W zestawie znajdują się 2 talie kart logopedycznych, które zostały opracowane na takich samych zasadach jak tradycyjne karty. Funkcję kolorów spełniają tutaj głoski syczące: cz, dż, sz, ż. Zamiast figur karcianych występują ponumerowane obrazki, w których nazwach jest jedna z wymienionych głosek. Karty są oczywiście 52 po 13 dla każdej głoski.Dzięki podobieństwu kart logopedycznych do tradycyjnej talii kart można nimi grać we wszystkie gry karciane (czasem na uproszczonych zasadach ze względu na wiek graczy), a przy okazji ćwiczyć wymowę głosek syczących.W dołączonej do kart instrukcji zostały opisane takie gry, jak: Piotruś, 1 2 3, Makao, Remik, Wojna, Pasjans, Memo.

27,90 zł
22,04 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,86 zł

2 osoby kupiły
38
Mroźne przygody Bąbli - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mroźne przygody Bąbli
Dostępny43 szt.

Nowa seria Moniki Kamińskiej, autorki ciepło przyjętych książek o małym Kuku (m.in. „Kuku i historia pępka”). Tym razem wykreowała sielski klimat, w którym najciekawsze przygody rozgrywają się w domu. Nadeszła zima. Jest taka, jak trzeba – mróz szczypie w policzki, śnieg porządnie sypie, no i zbliżają się święta. Można lepić bałwany, można rzucać się śnieżkami, można całe dnie spędzać na dworze! „Rodzice jakoś wcale nie lubią wychodzić na dwór, kiedy jest zimno. Ala mówi, że rodzice są jak niedźwiedzie – najchętniej całą zimę przesiedzieliby w jaskini. Czyli w domu. Ja nie rozumiem czemu. Przecież zimą jest tak pięknie i można robić mnóstwo ciekawych rzeczy. A mama i tata zamiast wyjść na dwór, siedzą w swoim gabinecie i oboje mają wokół siebie pełno kubków z herbatą. Takie herbaciane królestwo.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

2 osoby kupiły
39
Las kości i dusz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Las kości i dusz
Dostępny84 szt.

Zakazana magia, tajemne moce, trujący deszcz i walka z ciemnością… Gdy ciemna moc rośnie w siłę, trójka nieznajomych wyrusza, by odkryć pogrzebane od dawna tajemnice… Deszcz znad zamku Macrosza jest trujący, to pewne. Nikt nie wie jednak, dlaczego tylko Béata może przejść przez śmiercionośny dla innych żywioł bez szkody. Po śmierci brata Béaty dziewczyna i jej przyjaciel Benedek wyruszają w niebezpieczną podróż, aby odkryć źródło tej tajemnicy. Towarzyszyć im będzie Liljana, dziewczyna o ukrytych mocach… Dla Béaty będzie to podróż ku prawdzie. Dla Liljany – ucieczka przed cieniami. Dla Bedenka – szansa na nowe, lepsze życie. Las kości i dusz to niezwykła historia o podróży przez inspirowany węgierskimi mitami świat pełen magii i tajemnic oraz o podróży w głąb siebie.

44,99 zł
31,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

2 osoby kupiły
40
Wigilia z nieznajomym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wigilia z nieznajomym
Dostępny203 szt.

Odkryj magię świątecznej bliskości. Antonina i Marcel od dawna czują, że ich uczucie się wypaliło. I choć nadal mieszkają pod jednym dachem, z roku na rok stają się sobie coraz bardziej obcy. Tegoroczne święta okażą się dla nich prawdziwą próbą, bo choć nie podjęli decyzji o rozstaniu, oboje postanawiają zrezygnować z wigilii w rodzinnym gronie. Los bywa jednak przewrotny i na skutek zbiegu okoliczności małżonkowie są zmuszeni spędzić ten dzień razem. Czy ludzie, których poznają pomogą im odkryć prawdę o sobie? I czy magiczna atmosfera w przysypanym śniegiem Poznaniu sprawi, że dadzą sobie jeszcze jedną szansę? Wigilia z nieznajomym to poruszająca opowieść o tym, że miłość nie ma daty ważności, a szczęście nie zawsze jest różowe. Czasem to tylko i aż głos naszej duszy.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

2 osoby kupiły
41
Sznurowana układanka, owoce i warzywa - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sznurowana układanka, owoce i warzywa
M&Z
Dostępny78 szt.

Owoce i warzywa zostały podzielone, teraz trzeba zesznurować każdą część.

10,90 zł
9,99 zł

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
42
Psi Patrol. Baza główna z dźwiękiem + figurka Chase z pojazdem - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Psi Patrol. Baza główna z dźwiękiem + figurka Chase z pojazdem
Spin Master
Dostępny28 szt.

Obserwuj okolice z Bazy Psiego Patrolu! Zobacz jak Chase wjeżdża windą na najwyższe piętro wieży i sprawdza okolicę w poszukiwaniu zagrożenia za pomocą swojego peryskopu. Teraz, dzięki temu zestawowi, możesz wiernie odtwarzać ulubione sceny z serialu! Dostrzegłeś zagrożenie? Naciśnij odznakę Psiego Patrolu, aby ogłosić alarm i pospieszyć na pomoc! W jednej chwili Chase rusza do swojego wozu, używając zamontowanej rury. Zestaw składa się z bazy obserwacyjnej wyposażonej w efekty dźwiękowe i świetlne, windy, specjalnej zjeżdżalni oraz figurki Chase'a. Obserwuj Zatokę Przygód przy pomocy prawdziwego peryskopu, który obraca się o pełne 360 stopni! Zawartość zestawu: • budynek bazy z wieżą obserwacyjną, • figurka Chase'a, • wóz policyjny, • efekty świetlne i dźwiękowe, • angielska wersja językowa, • pozostałe figurki sprzedawane oddzielnie. Wysokość Chase'a: ok. 6.0 cm Wymiary pojazdu: 12.5 x 8.5 x 8.0 cm Wymiary opakowania: 50.6 x 33.0 x 15.2 cm Zasilanie: baterie: 3 baterie AG13 (w zestawie)

380,90 zł
274,25 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 106,65 zł

2 osoby kupiły
43
Figurki dzikich zwierząt - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurki dzikich zwierząt
M&Z
Dostępny100 szt.

Zestaw figurek dzikich zwierząt. W zestawi różne gatunki.

20,90 zł
18,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
44
Jak pozbyć się lęku i zacząć żyć - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak pozbyć się lęku i zacząć żyć
Dostępny691 szt.

Strach podcina skrzydła wszystkim niezależne od statusu społecznego, wiedzy, majątku czy umiejętności. Choć generalnie łakniemy w życiu spełnienia, szczęścia i zwycięstwa, rzadko kiedy potrafimy się cieszyć tym, co mamy, zdobywamy czy osiągamy. Dr Grange przyczyn naszego niezadowolenia, braku głębokiej satysfakcji upatruje w lęku, strachu, który pozbawia nas radości, odbiera nam wiarę w siebie, niszczy zaufanie do innych i ogranicza naszą duchową wolność. Pod jego wpływem wstydzimy się siebie albo pragniemy całkowitej kontroli nad innymi. Autorka na przykładach zaczerpniętych z własnej praktyki zawodowej dzieli się radami i wskazówkami, które mają nam pomóc w pokonaniu lęków.

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

2 osoby kupiły
45
Długopis Master Soft, mix kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Master Soft, mix kolorów
Cresco, 1
Dostępny9 szt.

Eleganckie długopisy zapakowane w etui z napisem „Upominek dla wyjątkowej osoby” świetnie sprawdzą się jako prezent. Cechy: • materiał – metalowy (aluminium), • wkład – wielkopojemny typu zenith, • kolor tuszu niebieski, • grubość linii pisania – 1.0 mm, • mechanizm włączania – przekręcany, • kartonowe pudełko w przeźroczystej, foliowej obwolucie, • wymiary opakowania: 17.7 x 5.0 x 1.5 cm, • powłoka typu soft (gumowana powierzchnia), • 4 kolory obudowy: bordo, czarny, błękitny, grafitowy. Uwaga! Mix kolorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

7,99 zł
2 osoby kupiły
46
Hulajnoga Zuzia. W cukierni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hulajnoga Zuzia. W cukierni
Dostępny27 szt.

Ta hulajnoga ma na imię Zuzia. Ma dwie różowe rączki i kółka, którymi uwielbia jeździć w nieznane. Bardzo ciekawi ją świat i kocha nowe przygody. Ciekawe, co zaplanowała na dziś. Dowiedz się, czego nauczyła się Zuzia w cukierni. W książce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
47
Kubuś Puchatek. Maskotka z okazji jubileuszu 95-lecia postaci - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubuś Puchatek. Maskotka z okazji jubileuszu 95-lecia postaci
Simba Toys
Dostępny41 szt.

Świętuj 95. rocznicę powstania Kubusia Puchatka, tuląc i przekazując całą swoją sympatię oraz miłość tej uroczej pluszowej zabawce! Miękka maskotka z limitowanej edycji cudownie uwiecznia misia o małym rozumku. Kubuś jest ubrany oczywiście w dzianinowy top. Ma puszyste, bardzo przyjemne w dotyku wykończenie i naszywkę na stopie. Prać wyłącznie ręcznie. Wymiary: około 30.0 x 22.0 x 17.0 cm

59,90 zł
53,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,99 zł

2 osoby kupiły
48
Straż graniczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Straż graniczna
Dostępny1271 szt.

Wychodząc na patrol, nie wiedzą, czy na swojej drodze napotkają zagubionych turystów, czy niebezpiecznych przestępców. Ich głównym zadaniem jest ochrona granicy przed nielegalnymi imigrantami, terrorystami, przemytnikami ludzi, narkotyków lub towarów bez akcyzy. Czasem oznacza to szybki pościg, innym razem wielogodzinne czekanie w ukryciu. Funkcjonariusze Staży Granicznej, często narażeni na niebezpieczeństwo, tropią z wilczą skutecznością, wykorzystując nowoczesną technikę, ale przede wszystkim intuicję i swoje indywidualne umiejętności. Co i jak się przemyca? Jak wygląda pilnowanie zielonej granicy? Czy jest jakiś system, którym się posługują przemytnicy ludzi? Kim są ci, którzy próbują nielegalnie przejść przez granicę? A kim organizatorzy przerzutów? Jak wygląda praca polskich pograniczników na zagranicznych misjach? Jak funkcjonują ośrodki dla cudzoziemców? Co jeśli na granicy pojawia się groźny przestępca? Książka Anny Gorczycy to zbiór reportaży o kulisach i metodach pracy Straży Granicznej. To historie opowiedziane przez pograniczników, przemytników i nielegalnych imigrantów. Bez fikcji. To prawdziwe wydarzenia, w które trudno uwierzyć. I niekiedy ciężko zaakceptować.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
49
Dzisiaj już nie zaśniesz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzisiaj już nie zaśniesz
Dostępny14 szt.

Zagramy w chowanego? Raz, dwa, trzy... znikasz ty! Jedno ukąszenie komara... I letni obóz zamienia się w prawdziwy horror. Ta lalka.... wygląda zupełnie jak ty... Dokąd ona idzie z twoją mamą? Od tych opowiadań aż skóra cierpnie, a włos jeży się na karku... I choć w czasie lektury co rusz będziesz musiał zerkać przez ramię, żeby sprawdzić, czy nic nie czai się w ciemności, nie będziesz mógł przestać czytać... Dzisiaj już nie zaśniesz to zbiór opowiadań grozy przeznaczonych dla młodych czytelników o mocnych nerwach. Jeśli masz odwagę, sięgnij po tę książkę, ale pamiętaj, że gdy zaczniesz czytać, tej nocy już nie zaśniesz...

30,00 zł
21,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

2 osoby kupiły
50
Wysuń i wsuń. Strażacy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wysuń i wsuń. Strażacy
Dostępny839 szt.

Ruszaj na akcję ze strażakami! Dowiesz się, jak ciężka i niebezpieczna jest ich praca. Przesuń okno, aby zobaczyć do jakich zdarzeń jest wzywana straż pożarna.

25,00 zł
20,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry