hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.10.19

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 19 października 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Papier ozdobny 200x70cm, Pattern (Interdruk), na drugim Anomalia (Herve Le Tellier). Kolejny produkt to Pędzle Gabkowe Mix Op8szt Pbh (Hasta) oraz Układanka drewniana. Tangram (Askato).
1
Papier ozdobny 200x70cm, Pattern - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Papier ozdobny 200x70cm, Pattern
Interdruk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.09

Papier całoroczny do pakowania prezentów o wym. 200x70 cm w 5 wzorach (sprzedawane oddzielnie). Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo.

6,29 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,30 zł

192 osoby kupiły
2
Anomalia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Anomalia
Dostępny
167 szt.

To jedna z najinteligentniejszych współczesnych powieści, a jednocześnie jedna z najbardziej zabawnych. Herv Le Tellier, spadkobierca Georgesa Pereca i członek hermetycznej grupy OuLiPo, napisał książkę, która w samej tylko Francji rozeszła się w ponad milionie egzemplarzy. Anomalia jest najlepiej sprzedającą się laureatką prestiżowej Prix Goncourt od czasów opublikowanego w 1984 roku Kochanka Marguerite Duras. Ten anomalny nawet na tak rozwiniętym rynku sukces wydawniczy zawdzięcza być może głodowi prawdziwej fikcji w literaturze od dawna zdominowanej przez wyznania i osobiste świadectwa. Anomalia buduje wielki umowny świat: mamy tu kilka powieści w jednej, zabawę z gatunkami filmowymi i literackimi, puszczanie oka do netfliksowych seriali, a zarazem wyrafinowaną konstrukcję, w której piętrzą się intertekstualne poziomy. Herv Le Tellier flirtuje z thrillerem i science fiction, elementy psychologicznej powieści obyczajowej godzi z surrealnymi, powieść szpiegowską przeplata z prawniczą. Autorowi faktycznie udało się niemożliwe: stworzył page turner dla szerokiej publiczności, a zarazem dzieło, które zadowoli najbardziej wyrobionych czytelników.

49,90 zł
31,94 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 17,96 zł

125 osób kupiło
3
Pędzle Gabkowe Mix Op8szt Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,99 zł
9 osób kupiło
4
Układanka drewniana. Tangram - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka drewniana. Tangram
Askato
Dostępny
24 szt.

Układanka drewniana tangram składa sięz siedmiu elementów: 5 trójkątów, 1 kwadratu,1 równoległoboku, które powstają w wyniku podziału kwadratu. Celem gry jest ułożenie obrazka / figur według wzoru (przykładowe konstrukcje dołączone do zestawu) lub własnej wyobraźni. Podczas zabawy z tangramem należy jednocześnie wykorzystać wszystkie części. Wymiary: 17.5 x 2 x 17.5 cm.

18,24 zł
15,99 zł

Rabat 12,3%
oszczędzasz 2,25 zł

9 osób kupiło
5
Psychoterapia Ewangelią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychoterapia Ewangelią
Dostępny
85 szt.

Psyche to dusza. Therapeia to leczenie. Oto najkrótszy opis publicznej działalności Chrystusa - uzdrawianie duszy ludzkiej. A jednak we współczesnym językupsychoterapia utraciła swój religijny i duchowy wydźwięk. Stała się synonimem zbioru praktyk dokonywanych przez zawodowego psychologa wobec pacjenta, aby pomóc mu osiągnąć równowagę i psychiczny rozwój. Czy zatem psychologia i Ewangelia wskazują nam dwie rozbieżne drogi? A może tylko jedna z nich wystarcza, żeby dojść do celu jakikolwiek by on był. Czyżby można było rozdzielić umysł od duszy? Pokój serca od spokoju sumienia?Z psychologii dowiadujemy się, jak funkcjonuje człowiek. Ewangelia wyjaśnia, po co i dla kogo. Dlatego znakomicie się uzupełniają. Zarówno nasz umysł i jego skomplikowana mechanika, jak i nasza nieśmiertelna dusza wyszły spod tych samych palców i stanowią jeden komplet.Chrystus wyjasnia w Ewangelii jak żyć. Jak odnaleźć sens w codziennym wędrowaniu przez życie. Zapewnia cie, ze kazdy twoj dzien przepełniony jest Jego niezawodna miłościąi obecnoscia, i ze zostałes wezwany po imieniu osobiscie. Oferta Chrystusa jest jak najbardziej nowoczesna stosuje się do dzisiejszego dnia równie konkretnie, co nauka psychologii.

39,90 zł
24,74 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 15,16 zł

8 osób kupiło
6
Barbie. Pamiętnik z długopisami i brelokiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Pamiętnik z długopisami i brelokiem
M&Z
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.27

Szukasz akcesoriów Barbie lub uroczych prezentów dla dziewczynek na przyjęcie urodzinowe lub z okazji świąt? Ten zestaw z pamiętnikiem to idealny pomysł na każdą okazję i dla każdego fana lalek Barbie!

24,90 zł
21,91 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,99 zł

7 osób kupiło
7
Korektor w taśmie mini Satin Gold Interdruk mix p12 Cena za 1szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Korektor w taśmie mini Satin Gold Interdruk mix p12 Cena za 1szt
Interdruk
Dostępny
39 szt.

Korektor w taśmie w wersji mini w trzech stylowych odsłonach kolorystycznych: głębokim fiolecie, beżu i szarym. Długość taśmy: 6 m. Mały, stylowy i poręczny - zmieści się w każdym piórniku. Superkryjący. Poznaj pozostałe produkty z naszej kolekcji Satin Gold - karteczki indeksujące, gumki, długopisy, zszywacze i artykuły papiernicze - i stwórz swój niepowtarzalny zestaw!

6,99 zł
6 osób kupiło
8
Niedostosowani. Dlaczego ewolucja nie nadąża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niedostosowani. Dlaczego ewolucja nie nadąża
Dostępny
65 szt.

Czy sami sobie podkładamy nogę? Jeszcze nie tak dawno uzbrojeni w oszczep polowaliśmy na mamuty, dziś spacerujemy po Księżycu, rozbijamy atomy i serfujemy po internecie. Ciągle jednak podlegamy skomplikowanym prawom ewolucji. Czy jesteśmy gotowi na nowoczesność? Brytyjski naukowiec Adam Hart udowadnia, że ewolucja przygotowała nas do życia w świecie, który właściwie już nie istnieje, a biologiczne adaptacje często działają na naszą szkodę. Otyłość jest spuścizną czasów, w których nauczyliśmy się gromadzić w organizmie tłuszcz, by przetrwać okresy głodu. Stres, czyli ratująca życie reakcja zachodząca w obliczu ataku niedźwiedzia, może teraz powodować bóle głowy i problemy z sercem. W toku ewolucji staliśmy się istotami skłonnymi do nieakceptowanej obecnie przemocy. Gnębią nas nietolerancje laktozy i glukozy… Ale nie wszystko stracone! Autor Niedostosowanych przekonuje, że skuteczne terapie, bazujące na wiedzy o ewolucji, pomogą nam pozbyć się tych problemów. I może już wkrótce będziemy lepiej „dostosowani”? Czy wiesz, że: • zmiana diety człowieka neolitu doprowadziła do stłoczenia zębów, w których pojawiła się próchnica? • mutacja genetyczna umożliwiająca dorosłym picie mleka bez przykrych kłopotów żołądkowych wystąpiła 3500 lat temu? • gen otyłości odkryty u mieszkańców Samoa zmniejsza ryzyko zachorowania na cukrzycę? „Adam Hart pokazuje z ożywczo nowatorskiej perspektywy, jak to jest wieść życie w nowoczesnym świecie, dysponując ciałem z epoki kamienia. Ta książka to ewolucjonistyczny majstersztyk, frapujący, demaskatorski i skłaniający do refleksji”. Jules Howard, zoolog, popularyzator nauki, autor książki Death on Earth

45,00 zł
35,55 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,45 zł

5 osób kupiło
9
Emilia Brzeska na tropie. Tom 3. 150 wesel i grób - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emilia Brzeska na tropie. Tom 3. 150 wesel i grób
Dostępny
23 szt.

150 ślub w karierze fotografki Emilii Brzeskiej... Nie doszedł do skutku. Panna młoda, Cecylia Złota, na darmo czekała na narzeczonego. Zamiast niego przyszedł jedynie sms z przeprosinami. Gdy Cecylia odkrywa, że jej niedoszły mąż nie tylko wystawił ją do wiatru, ale też zaciągnął na nią kredyt, wspólnie z Emilią – szwagierką in spe – postanawia to odnaleźć. Na jaw wychodzą kolejne kłopoty, w które wpakował się jej były narzeczony, a poszukiwania doprowadzają do nieoznakowanego grobu pośród krzewów...

34,90 zł
22,69 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 12,21 zł

4 osoby kupiły
10
Klej do puzzli ze szpatułką do 2000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
28,54 zł
3 osoby kupiły
11
Malowanka velvet Kot + pisaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanka velvet Kot + pisaki
Dostępny
82 szt.

Kolorowanka idealna dla młodych artystów i artystek kochających rysowanie i kolorowanie! W zestawie są 4 pisaki o żywych i intensywnych kolorach, które ożywią każdy rysunek! Powierzchnia kolorowanek jest przyjemna w dotyku. Zestaw zawiera: 6x kolorowanek, 4x pisaki.

13,99 zł
3 osoby kupiły
12
Stanisław Wyspiański. Artysta i wizjoner - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stanisław Wyspiański. Artysta i wizjoner
Dostępny
87 szt.

Artysta i wizjoner to zajmująca opowieść o jednym z najwybitniejszych młodopolskich twórców, wzbogacona licznymi reprodukcjami bardziej i mniej znanych dzieł. Autorka, historyczka sztuki Luba Ristujczina, zdradza szczegóły biografii, inspiracje i tajniki warsztatu artysty.

99,95 zł
72,96 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 26,99 zł

3 osoby kupiły
13
Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 19. Urzędnik maklerski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 19. Urzędnik maklerski
Dostępny
29 szt.

Klasyczne opowieści detektywistyczne Arthura Conan Doyle’a o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki. Tom 19. Hall Pycroft to dość prostolinijny człowiek, który szukał uczciwej posady. Okazało się jednak, że praca dla firmy braci Pinner nie jest ani prosta ani uczciwa. Gdy Pycroft zostaje wplątany w niepokojącą intrygę, zwraca się do jedynego człowieka, który jest w stanie rozwikłać tę zagadkę: do Sherlocka Holmesa.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

3 osoby kupiły
14
Pradawny las - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pradawny las
Rebel, od 10 lat
Dostępny
4 szt.

Odpowiedz na wezwanie i zostań najskuteczniejszym obrońcą lasu! Cztery Duchy Natury – zimy, wiosny, lata i jesieni – zostały wezwane, aby ocalić Święte Drzewo przed niszczycielskimi płomieniami Onibi. Każdy z nich pragnie uratować swój dom i otrzymać zaszczytny tytuł Wielkiego Strażnika Lasu. Jeśli chcą zwyciężyć, muszą brać się do dzieła! Pradawny las to przepięknie zilustrowana gra strategiczna, w której wcielamy się w leśne duchy reprezentujące pory roku. Naszym celem jest uratowanie świętego drzewa przed bezwzględnymi atakami Onibi. Aby wygrać, będziemy wykorzystywać wsparcie zwierzęcych sojuszników, którzy dostarczą nam cenną moc żywiołów. Sadzenie drzew obronnych, odpędzanie bezwzględnych płomieni lub zbudzenie Sankiego, Obrońcy Lasu... Jaka strategia okaże się najlepsza? Na czym to polega? W tej grze wcielasz się w Ducha Natury, który próbuje uratować las i Święte Drzewo przed bezwzględnymi atakami Onibi. Możesz tego dokonać na 3 różne sposoby: • sadząc 12 różnych drzew obronnych, • zbierając 12 świętych kwiatów, aby zbudzić Sankiego, Obrońcę Lasu, • gasząc 12 pożarów i na wieczność przepędzając Onibi. W każdej rundzie przywołujesz Strażników, którzy przynoszą Ci żywioły żeby wesprzeć Cię w Twoich zmaganiach. W tym celu odkrywasz karty Strażników z własnej talii jedna za drugą tworząc swoją linię wsparcia. Układ symboli na dostępnych kartach wskaże jakie akcje możesz wykonać i ile ich będzie. Gra kończy się na koniec rundy, w której któryś z Duchów Natury spełni przynajmniej 1 warunek zwycięstwa – to on zyskuje tytuł Wielkiego Strażnika Lasu. Dlaczego pokochasz tę grę? • Przepięknie ilustrowany Pradawny las stanowi przykład bardziej rozbudowanej, satysfakcjonującej gry rodzinnej, która będzie doskonałym kolejnym krokiem w planszówkowym świecie. • Każda decyzja podejmowana na przestrzeni gry ma wpływ na nasz ostateczny wynik. Z drugiej strony zawsze mamy możliwość zrobienia czegoś, co przybliży nas do zwycięstwa - nawet jeśli nie było to zgodne z pierwotnie przyjętą strategią. Zawartość opakowania: • instrukcja • plansza kręgu duchów • 4 plansze lasu • 65 kart Strażników • 23 karty Ognistych Waranów • 4 pionki Duchów Natury • pionek Świętego Drzewa • 4 startowe żetony drzew obronnych • 2 zasobniki drzew obronnych • 45 żetonów pożarów • 24 żetony cząsteczek magii, • 12 żetonów zwycięstwa • plansza Strażników • plansza Ognistego Warana • 37 żetonów drzew obronnych

140,00 zł
123,20 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 16,80 zł

3 osoby kupiły
15
Trucizny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trucizny
Dostępny
49 szt.

Nagroda główna w III Ogólnopolskim Konkursie na Książkę Literacką „Nowy Dokument Tekstowy” w kategorii epika Tata, mama, córka, syn – każdy z czworga bohaterów mikropowieści Piotra Dardzińskiego relacjonuje wspólny dramat z własnego punktu widzenia. Czytelnik zaś pochyla się nad okruchami wspomnień, by w rozbitym zwierciadle dojrzeć obraz rozpadu rodziny i jego konsekwencji. Prysły złudzenia. Zerwały się więzi. Co pozostało? Zatruwająca życie trauma i być może daremny trud budowania narracji, która usprawiedliwi zło lub nada sens cierpieniu. „To proza, która chwyta za gardło […]. Tytułowe trucizny sączą się z każdego zdania tej niewielkiej objętościowo, ale bardzo esencjonalnej mikropowieści. Tekst wciąga czytelnika w wir rodzinnego dramatu, czyniąc go nie tyle uczestnikiem opisywanych zdarzeń, ile ich podglądaczem, świadkiem, który choć bezsilny, nie może pozostać obojętnym. […] Trucizny są czymś więcej niż zwykłą «obyczajówką». To po prostu dobry literacko tekst”. – Z laudacji jury „Ten świetny debiutant długo czekał na to, by ktoś go zauważył. To wspaniale, że tak się stało. Wiem to wszystko, bo czytałem jego teksty «do szuflady», a teraz mam przyjemność polecić rzecz, która dotyka z jednej strony czule, z drugiej – boleśnie bezkompromisowo. Opowieść o ojcowskim fatalizmie, napisana w duchu Daniela Magariela i ujęta w typową dla niego krótką formę, jest jednocześnie historią tego, co cenimy po utracie, i literackim requiem, w którym Piotr Dardziński udowadnia, że można znaleźć słowa, by opisać to, czego często nie umiemy zwerbalizować”. – Jarosław Czechowicz

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

2 osoby kupiły
16
Europejskie kino gatunków. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Europejskie kino gatunków. Tom 3
Dostępny
11 szt.

Trzeci tom Europejskiego kina gatunków kontynuuje prezentację dokonań filmowców Starego Kontynentu tworzących filmy gatunkowe. Tym razem prym wiodą teksty penetrujące kino z naszej części Europy, stale obecne w filmowej produkcji, ale właśnie dziś odkrywane przez filmoznawców i miłośników X muzy. Polskie dzieła science fiction, środkowoeuropejskie horrory, zachodnio- i wschodnioniemieckie ersatz-westerny, filmy wojenne z krajów byłej Jugosławii, czechosłowackie i rosyjskie obrazy historyczne czy wreszcie kino sportowe, realizowane również przez kinematografię polską, węgierską lub rosyjską, to teksty kultury powstające nie tylko ku uciesze masowego widza, lecz często także skrywające pokłady zaskakujących symboli i znaczeń. Kino gatunkowe kręcone zwłaszcza w demoludach, ale i dziś kreowane w określonej sytuacji geopolitycznej, z jednej strony zaspokaja zapotrzebowanie na atrakcyjną – wizualnie i treściowo – filmową rozrywkę, z drugiej zaś staje się medium propagandowym albo wprost przeciwnie – demonstrującym oficjalny, politkulturowy dyskurs. Jednak Europejskie kino gatunków 3 to przede wszystkim podróż do barwnego, kinematograficznego królestwa westernów, kinowej fantastyki, historii i sportu na ekranie, realizowanego przez europejskich filmowców nie tylko zapatrzonych w hollywoodzkie wzorce, ale też wypracowujących swój własny, oryginalny idiom kina gatunkowego. Piotr Kletowski

39,90 zł
33,12 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,78 zł

2 osoby kupiły
17
Mój Anioł Stróż - malowanka wodna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój Anioł Stróż - malowanka wodna
Dostępny
42 szt.

Aniołowie i ich podopieczni tylko czekają, by nabrać kolorów.Do odkrycia ich barw na ilustracji wystarczy miękki pędzelek i odrobina wody. Każde pole ma inny kolor, który pojawi się po potarciu mokrym pędzelkiem. Tylko pamiętaj, by go przepłukać po zamalowaniu kolejnych fragmentów. Na koniec pozwól kartce wyschnąć i możesz malować następny obrazek! Malowanki wodne są gwarancją znakomitej zabawy, a ponadto ćwiczą koncentrację i precyzję, uczą cierpliwości, rozwijają wyobraźnię.

8,00 zł
5,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

2 osoby kupiły
18
Kubek UP-001 Miłego dnia, kotku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek UP-001 Miłego dnia, kotku
Kukartka
Dostępny
11 szt.

Kubek ceramiczny z tłoczoną ilustracją oraz tekstem. Cały kubek oraz uchwyt w kolorze z delikatnymi tłoczonymi plamkami. Zapakowane w biały kartonik bez koloru, z kodem EAN. Pojemność: 350 ml.

28,70 zł
2 osoby kupiły
19
Pomysłowy skrzat. Zegar - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pomysłowy skrzat. Zegar
Askato
Dostępny
37 szt.

Drewniany zegar z ruchomymi wskazówkami to idealna zabawka dydaktyczna dla dzieci, aby poprzez zabawę uczyły się prawidłowego odczytywania godzin, minut oraz zarządzania czasem. Ten barwny zegar do nauki oferuje masę dodatkowych rzeczy do odkrycia. Zabawka ma wyciągane elementy, w kształcie różnych figur, które maluch może odpowiednio dopasować na miejsca oraz cyferki na drewnianych klockach. Nauka posługiwania się zegarem została ułatwiona przez zastawanie rozbudowanej tarczy zegarowej umożliwiającej liczenie minut. Zegar o średnicy 21.5 cm. Wymiary opakowania: 27 x 3 x 28 cm.

49,62 zł
41,18 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 8,44 zł

2 osoby kupiły
20
Malowanka velvet Pies + pisaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanka velvet Pies + pisaki
Dostępny
12 szt.

Zestaw składa się z 6 stron do kolorowania formatu A5 na aksamitnym velvetowym tle oraz 4 pisaków. Kolorowanka posiada aksamitne kontury, dzięki którym dziecku łatwiej jest pokolorować obrazek nie wyjeżdżając poza linie.

13,99 zł
2 osoby kupiły
21
Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 20. Ostatnia zagadka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 20. Ostatnia zagadka
Dostępny
33 szt.

Klasyczne opowieści detektywistyczne Arthura Conan Doyle’a o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki. Tom 20. Holmes musi stawić czoła wyzwaniu – i to poważnemu. Jest na tropie profesora Moriarty'ego – najniebezpieczniejszego przestępcy z jakim miał do czynienia. Ale wygląda na to, że profesor zawsze o krok wyprzedza detektywa. Czy Holmesowi uda się rozwikłać uknutą przez Moriarty'ego sieć zbrodni, zanim będzie za późno? A może naprawdę ta zagadka okaże się jego ostatnią?

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

2 osoby kupiły
22
Niemapa. Polska wersja francuska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemapa. Polska wersja francuska
Dostępny
18 szt.

Wersja francuskaJak zapoznać z Polską młodego i ciekawego świata obcokrajowca? O czym opowiedzieć, co pokazać, czego spróbować z zagranicznym gościem?

20,00 zł
18,99 zł

Rabat 5,1%
oszczędzasz 1,01 zł

2 osoby kupiły
23
Pomysłowy skrzat. Kolorowe kuleczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pomysłowy skrzat. Kolorowe kuleczki
Askato
Dostępny
96 szt.

Wielokolorowe drewniane kulki stymulują i pobudzają mózg dziecka. Zabawa polega na sortowaniu kuleczek według koloru i układaniu wzorów, na podstawie wybranego szablonu. Jednak właściwym ćwiczeniem jest tu chwycić kuleczkę szczypcami, a następnie umieścić we właściwej miseczce bez upuszczenia jej w trakcie przenoszenia. Wydaje się proste, prawda? Spróbuj sam. Wymiary opakowania: 24 x 6 x 23 cm.

83,00 zł
68,89 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 14,11 zł

2 osoby kupiły
24
Malowanka velvet Jednorożec + pisaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanka velvet Jednorożec + pisaki
Dostępny
71 szt.

Zestaw składa się z 6 stron do kolorowania formatu A5 na aksamitnym velvetowym tle oraz 4 pisaków. Kolorowanka posiada aksamitne kontury, dzięki którym dziecku łatwiej jest pokolorować obrazek nie wyjeżdżając poza linie.

12,99 zł
2 osoby kupiły
25
Marker permanentny Supreme metaliczny złoty TOMA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
1 osoba kupiła
26
Architekci. 7 Cudów Świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Architekci. 7 Cudów Świata
Rebel, od 8 lat
Dostępny
54 szt.

Zbuduj cud i zapisz się na kartach historii! Wciel się w jednego z największych architektów w dziejach i pozostaw ślad na kartach historii, wznosząc cud, który przyćmi dokonania innych! Mądrze wybieraj sojuszników, inwestuj i obserwuj z dumą, jak Twoja budowla nabiera kształtów. Architekci 7 cudów świata to dynamiczna gra rodzinna, doskonała na początek przygody z planszówkami! Podczas rozgrywki staramy się wznieść własną budowlę, jak najlepiej wykorzystując efekty dostępnych kart. W swojej turze wybierasz 1 z 3 kart, na których znajdziesz różne postacie pomocne w zdobywaniu surowców do budowy cudów, dokonywaniu odkryć naukowych oraz toczeniu bitew z sąsiadami. Na czym polega gra? Rozgrywka w Architektów 7 cudów świata jest oparta na prostym mechanizmie wyboru karty. W swojej turze: 1. Dobierasz 1 z 3 dostępnych kart. 2. Zagrywasz ją przed sobą. 3. Używasz jej efektu. Kluczem do zwycięstwa jest umiejętne korzystanie z nadarzających się okazji i wybieranie najlepszych możliwych opcji. Każda dostępna karta przyniesie nam określony bonus: surowce niezbędne do budowy cudu, monety, którymi możemy zastępować te surowce, punkty zwycięstwa przydatne na koniec gry, tarcze zwiększające naszą siłę militarną oraz dodatkowe bonusy w postaci żetonów postępu. To od nas zależy, jaki kierunek rozwoju wybierzemy. Gra kończy się, gdy któryś z uczestników skończy budować swój cud. Zwycięża osoba z największą liczbą punktów. Dlaczego pokochasz tę grę? • To wyjątkowo prosta gra o sprawnym mechanizmie, dzięki czemu doskonale nadaje się dla osób, które stawiają pierwsze kroki w planszówkowym świecie. Jednocześnie rozgrywka jest satysfakcjonująca! • Poszczególne rozgrywki są krótkie i pozbawione przestojów; od razu chcemy zagrać kolejny raz. • Jak na grę rodzinną przystało, Architekci 7 cudów świata mają przyjemne dla oka grafiki i zachwycają wykonaniem elementów. Podczas zabawy każdy z graczy buduje swój własny cud. Buduje dosłownie, bo kawałek po kawałku możemy obserwować, jak nabiera indywidualnego kształtu! • Gdy otworzysz swoje pudełko z grą, Twoim oczom ukaże się wyjątkowo przemyślany system pojemników. Dzięki niemu komponenty są bezpieczne, a przygotowanie do gry zajmuje tylko kilka chwil. Zawartość opakowania: • 235 kart (5.6 x 8.2 cm) • 7 pięcioczęściowych cudów • 7 stojaczków na karty • 8 pojemników na komponenty • 15 żetonów postępu • 6 znaczników konfliktów • 28 żetonów zwycięstwa • 1 znacznik kota wraz z podstawką • instrukcja

179,95 zł
158,36 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 21,59 zł

1 osoba kupiła
27
Pędzle Gabkowe Plaskie Mix Op4szt Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,99 zł
1 osoba kupiła
28
Schowek
Zmora / Żałobnica
Dostępny
158 szt.

Zmora W świecie, w którym wszyscy kłamią, nikt nie słyszy prawdy. Kama Kosowska, niespełniona dziennikarka, wraca do Torunia i otrzymuje propozycję udziału w programie o tajemniczym zaginięciu z 1986 roku. Wtedy też przepadł bez śladu jej kolega z dzieciństwa, siedmioletni Piotrek Janocha. Kama jest jedną z osób, które ponad trzydzieści lat temu jako ostatnie widziały chłopca żywego. Gdy po wielu latach akta starej sprawy trafią w ręce komisarza Lesława Korcza, odkryje on szereg rażących nieprawidłowości, a cień podejrzenia padnie na owdowiałego ojca Kamy, emerytowanego policjanta, Waldemara Kosowskiego. Kiedy prawda sprzed lat zacznie wychodzić na jaw, dziennikarka będzie musiała również stanąć oko w oko z niewyobrażalną prawdą na temat śmierci swojej matki. Czy uda jej się wyjaśnić, co wydarzyło się podczas tamtych tragicznych wakacji? Żałobnica Zmarli zawsze zabierają tajemnice do grobu. Tym razem zrobili wyjątek. Gdyby to był idealny związek, Anna jeszcze długo nie wyszłaby z żałoby po wypadku męża i pasierbicy. Ale to nie było idealne życie. Ani idealne małżeństwo. Anna bowiem nie była idealną żoną i macochą. W pogoni za szczęściem mogła znieść wiele, jednak śmierć bliskich zniszczyła wszystko z siłą sztormu. Żałobnica, piękna kobieta po trzydziestce, dziedziczy po śmierci męża świetnie prosperujące przedsiębiorstwo i spory majątek. Niestety skrywane głęboko tajemnice po latach wypływają na wierzch i Anna orientuje się, że ktoś zaczyna manipulować jej życiem. Kobietę zalewa fala strachu, ale zanim wpadnie w nieprzeniknioną toń, będzie musiała stawić czoła mrocznej przeszłości. I zrobi to. Tym bardziej, że ukrywa jeszcze jeden sekret?

54,90 zł
41,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,72 zł

1 osoba kupiła
29
Literatura i jej konteksty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Literatura i jej konteksty
Dostępny
23 szt.

„Podobno irysy były ulubionymi kwiatami mistrzów ukiyo-e. W każdym razie widać je wyraźnie na drzeworycie Eishosai Choki z 1795 roku. Przedstawia on matkę i syna spacerujących po ogrodzie w majową noc. Chłopiec z przejęciem patrzy na taniec świetlików zataczających koła na nocnym niebie. Oliwkowe kimona stapiają się z rzędami irysów, a widza przyciąga rozświetlona czerń nocy. Tego drzeworytu akurat nie ma na wystawie w Muzeum Narodowym w Krakowie, lecz udostępniona na niej zwiedzającym część kolekcji Krzysztofa Jasieńskiego jest równie godna uwagi. Motywem ją spajającym jest Onna (kobieta).” – fragment książki Uwaga autorki nie zatrzymuje się wyłącznie – o czym zresztą świadczy sam tytuł publikacji - na literaturze. Książkę tworzą także artykuły ukazujące filozoficzne, historyczne i polityczne zaplecze kultury. Dlatego będzie w niej można znaleźć omówienia i analizy książek takich jak Spowiedź rewolucjonisty Józefa Tischnera czy reportaży Mileny Jesenskiej Ponad nasze siły, ale także biografii George`a Orwella autorstwa D.J. Taylora. Mają w niej także swoje miejsce recenzje i relacje z wystaw (m.in. Rzeźba polska XIX i XX wieku, Koszycka moderna, Sztuka na nazistowskim indeksie) oraz prezentacje książek ukazujących wpływ mediów społecznościowych na kulturę (D. Ugrešić, Kultura karaoke). Ważną grupę stanowią artykuły dotyczące książek odnoszących się do Holocaustu bądź od strony dokumentalnej (C. Perechodnik, Spowiedź), bądź w trybie socjologicznych rozważań (Alvin H. Rosenfeld, Podwójna śmierć). „Teksty, które składają się na książkę Moniki Malessy-Drohomireckiej, reprezentują zróżnicowane tematycznie i gatunkowo formy publicystyki literackiej. Powstawały na przestrzeni ponad trzydziestu lat. Tym, co je łączy, jest osobiste spojrzenie oraz ciekawe komentarze autorki, dobrze zorientowanej w różnych aspektach bieżącego życia literackiego, kulturalnego i społecznego. Daje ona własne świadectwo odbioru charakterystycznych dla epoki zjawisk artystycznych, postaw i poglądów, jakże cenne – dla historyków i badaczy literatury.” – prof. dr hab. Jolanta Dudek

39,00 zł
28,47 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

1 osoba kupiła
30
Niemapa. Katowice dla wszystkich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Niemapa. Katowice dla wszystkich
Dostępny
1 szt.

W samym sercu Śląska miasto, które za swój znak przyjęło serce z węglową podstawą. Nie trzeba być znawcą architektury, by zachwycić się Nikiszowcem albo nowoczesnymi budynkami w Strefie Kultury. Miłośników techniki Katowice zapraszają na spacery po zabytkach industrialnych czy na Ścieżkę Edukacyjną GIGABLOK a okoliczne lasy i rekultywowane hałdy idealnie nadają się na wycieczki rowerowe.

20,00 zł
13,20 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 6,80 zł

2 osoby kupiły
31
Cuda miłości Bożej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda miłości Bożej
Dostępny
15 szt.

Wielokrotnie wydawane dzieła ks. Fabera zaliczają się do najpiękniejszych tekstów literatury chrześcijańskiej i w swoim czasie, także dzięki licznym przekładom, zyskały nadzwyczajną popularność.Rozważanie tytułowych cudów miłości Bożej to fascynująca podróż duchowo-intelektualna w samo serce największych tajemnic teologicznych, które autor ukazuje w nowym świetle, posługując się pięknym literacko i zarazem przystępnym stylem.Frederick William Faber (1814-1863) wybitny angielski pisarz i poeta, ceniony kaznodzieja i duszpasterz. Jeden z wielkich dziewiętnastowiecznych konwertytów z anglikanizmu na katolicyzm, uczeń i bliski współpracownik św. Johna Henry'ego Newmana, którego śladem wstąpił do zgromadzenia oratorianów.

18,90 zł
13,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
32
Miles Morales Spider-Man. Marvel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miles Morales Spider-Man. Marvel
Dostępny
345 szt.

Miles Morales jest zwykłym nastolatkiem. Gra w stare gry komputerowe, podkochuje się w ślicznej Alicii i chodzi do liceum. Aha, no i jest Spider-Manem. Ostatnio jednak jego pajęczy zmysł szwankuje. Miles zaczyna zastanawiać się nawet, czy jego przeznaczeniem jest bycie superbohaterem. Odkrywa jednak straszliwy spisek wymierzony w jego kolegów i sąsiadów z dzielnicy, a także w niego samego. Pora, żeby Miles znów włożył kostium.

29,99 zł
23,69 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

1 osoba kupiła
33
Arsene Lupin - dżentelmen włamywacz. Tom 6. Złodziej kontra bandyta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arsene Lupin - dżentelmen włamywacz. Tom 6. Złodziej kontra bandyta
Dostępny
6 szt.

Zupełnie nowe przygody dżentelmena-włamywacza, postaci stworzonej ponad sto lat temu przez Maurice'a Leblanca, czyli adaptacje klasycznych kryminałów w wersji dla dzieci. Tom 6. Złodziej kontra bandyta. W przestępczym półświatku wstydem jest dać się wykiwać przez innego złoczyńcę. Jeśli złodziej obrabuje innego złodzieja lub sprzątnie mu łup sprzed nosa, ewidentnie trzeba myśleć o emeryturze. Dlatego też warto przekonać się, jak dramatyczną potyczkę stoczy Arsene Lupin z tajemniczą postacią, której pojawienie się wywoła niesamowite poruszenie. Zginą nie tylko pieniądze i kosztowności, ale także pewna żółta walizka. Będąc w podróży – uważajcie na swoje rzeczy!

24,95 zł
19,99 zł

Rabat 19,9%
oszczędzasz 4,96 zł

1 osoba kupiła
34
Cobi 08090. Lovely Strands. Oplotka do włosów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 08090. Lovely Strands. Oplotka do włosów
Cobi
Dostępny
103 szt.

Maszynka oplotka oplata kosmyki włosów nitkami w 3 kolorach. Możesz przy jej pomocy ozdabiać włosy tworząc kosmyki oplecione nitkami w rożnych kolorach. To fajna zabawa dla przyjaciółek, które wspólnie mogą dekorować swoje włosy. W zestawie znajdziecie tez kolorowe zapinki do ozdabiania włosów. Oplecione kosmyki są trwałe, a jednocześnie łatwo je zdjąć. Istnieje możliwość ponownego nawinięcia szpulek nici, jeśli wykorzystamy nitki zawarte w zestawie. Możemy do tego wykorzystać dowolne nici do szycia. Zawartość: oplotka, 3 szpulki nici, 10 zapinek, 1 haczyk, 3 osie- akcesoria do ponownego nawijania szpulek. Wymagane baterie: 2 x AA 1.5V (brak w zestawie)

138,36 zł
124,52 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,84 zł

1 osoba kupiła
35
Podręcznik samodzielnej nauki księgowania RFK1444 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podręcznik samodzielnej nauki księgowania RFK1444
Dostępny
30 szt.

Numer dopuszczenia: 05/2007 Najczęściej wybierany podręcznik do nauki księgowości. Podręcznik obejmuje podstawy rachunkowości rozszerzone o wybrane zagadnienia szczegółowe wchodzące w zakres rachunkowości finansowej. Część pierwsza przeznaczona jest dla osób studiujących rachunkowość po raz pierwszy – wprowadza w sam przedmiot (zakres) rachunkowości, omawia fundamentalne zasady księgowości, zapoznaje z podstawowymi zasadami ewidencji księgowej. W części drugiej omówiono wybrane problemy rachunkowości jednostek gospodarczych. Zalety Podręcznika, wyróżniające go spośród innych publikacji to: • szczegółowy komentarz do danego zagadnienia poparty licznymi przykładami i schematami księgowań, • przejrzysty układ omawianych zagadnień, prosty i klarowny język, • wielość przykładów ułatwiających zrozumienie danego zagadnienia, • bogaty wybór zadań wraz z rozwiązaniami. Wszystko to sprawia, że walory dydaktyczne tego podręcznika zostały docenione przez wielu wykładowców, nauczycieli i studentów. Podręcznik uwzględnia stan prawny na wrzesień 2021 r. Podręcznik dopuszczony do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania i wpisany do wykazu podręczników przeznaczonych do kształcenia w zawodach do nauczania zawodu technik ekonomista i technik rachunkowości na poziomie technikum i szkoły policealnej na podstawie opinii rzeczoznawców: mgr Barbary Bedlińskiej, mgr Małgorzaty Krzyżaniak, mgr Grażyny Jarosz i mgr Michała Ratajczaka.

73,50 zł
69,09 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,41 zł

2 osoby kupiły
36
Dzień prawdy. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzień prawdy. Audiobook
Anna M. Brengos, StoryBox
Dostępny
6 szt.

Rodzina Nowaków, chcąc odpocząć od interesów i miejskiego gwaru, przeprowadza się do nowej willi na wieś. Miało być cicho i spokojnie. Nic bardziej mylnego... Nad wsią zawisła rzucona cztery wieki temu klątwa. Działa przez jeden dzień w roku. Rodzice dezerterują przed nią w popłochu. Na placu boju zostają Babcia i Zuzanna. W ich beztroskie życie wkradają się działania lokalnej mafii. Kim jest ofiara znaleziona w lesie i tajemniczy rycerz na czarnym motocyklu? Czy Nowaczkom uda się uwolnić mieszkańców wsi od groźnej szajki i od klątwy? Tym razem Anna M. Brengos daje nam odpocząć od trudnych tematów społeczno-obyczajowych na rzecz powieści kryminalnej z przymrużeniem oka.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

1 osoba kupiła
37
Nasze szczęśliwe czasy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nasze szczęśliwe czasy
Dostępny
149 szt.

Nasze szczęśliwe czasy to powieść o odkupieniu. Gong Ji-young przedstawia historię związku Yun-su - młodego człowieka skazanego na karę śmierci i Yu-jeong - pięknej, bogatej kobiety, której pełne cierpienia życie naznaczone zostało piętnem seksualnego i psychicznego znęcania. Jej pogarda dla matki i obojętność wobec reszty świata czynią ją wyobcowaną ze społeczeństwa i izolują od jakiejkolwiek szansy na szczęście. Yu-jeong ma również ciotkę - siostrę zakonną Monikę, która od 30 lat odwiedza skazańców, rozmawia z nimi i próbuje resocjalizować. Pewnego dnia ciotka doprowadza do spotkania Yu-jeong i Yun-su. Kiedy młodzi odkrywają, że jest coś, co ich łączy (smutek), pojawia się między nimi wyjątkowe uczucie. Uczucie, które może rozwijać się w krótkim czasie przeznaczonym na spotkania raz w tygodniu. Czy nauczą się czegoś od siebie? Jak miłość odmieni ich życie? Nasze szczęśliwe czasy to opowieść o miłości, która daje coś w rodzaju osobistego zbawienia, coś, czego nie sposób zapomnieć.

39,00 zł
31,98 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,02 zł

1 osoba kupiła
38
The Beatles: Get Back - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Beatles: Get Back
Dostępny
5 szt.

The most anticipated book in more than a decade by the legendary band, The Beatles: Get Back is the official account of the creation of their final album, Let It Be, told in The Beatles? own words, illustrated with hundreds of previously unpublished images, including photos by Ethan A. Russell and Linda McCartney. CONTENTS Act One: Twickenham Film Studios Act Two: Apple Studios Act Three: The Rooftop Afterword: What Happened Next

210,00 zł
189,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 21,00 zł

1 osoba kupiła
39
Kreatywny maluch. Colors - Kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreatywny maluch. Colors - Kolory
Dostępny
17 szt.

Seria dwujęzycznych książeczek kartonowych dla dzieci idealna do nauki języka angielskiego zarówno w szkole jak i w domu. Barwne ilustracje i ciekawa treść sprawią, że maluch bardzo szybko nauczy się nowych słówek i będzie z nich sprawnie korzystał.Raz, dwa, trzy, po angielsku mówisz Ty!

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

1 osoba kupiła
40
Marker permanentny Supreme metaliczny brąz TOMA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
1 osoba kupiła
41
Fotograficy o fotografii Jak widzą, myślą i fotografują mistrzowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
35,00 zł
28,35 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 6,65 zł

1 osoba kupiła
42
Dziura w serze. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziura w serze. Audiobook
Katarzyna Ryrych, StoryBox
Dostępny
5 szt.

Dziura w serze to historia Marianny, której tata zginął w wypadku samochodowym, a mama pracuje w Belgii jako pomoc domowa u bogatej rodziny ze szlacheckimi korzeniami. Dziewczynka mieszka z babcią i prababcią w Polsce. Mimo tego, że jest bardzo zaradna, bystra i odważna, dokucza jej samotność. Gdy podczas wakacji jedzie do mamy, poznaje syna jej pracodawców, z którym stopniowo się zaprzyjaźnia. Co wyniknie z tej znajomości?

24,90 zł
19,99 zł

Rabat 19,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
43
Mój Anioł Stróż - malowanka wodna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój Anioł Stróż - malowanka wodna
Dostępny
12 szt.

Aniołowie i ich podopieczni tylko czekają, by nabrać kolorów.Do odkrycia ich barw na ilustracji wystarczy miękki pędzelek i odrobina wody. Każde pole ma inny kolor, który pojawi się po potarciu mokrym pędzelkiem. Tylko pamiętaj, by go przepłukać po zamalowaniu kolejnych fragmentów. Na koniec pozwól kartce wyschnąć i możesz malować następny obrazek! Malowanki wodne są gwarancją znakomitej zabawy, a ponadto ćwiczą koncentrację i precyzję, uczą cierpliwości, rozwijają wyobraźnię.

7,58 zł
5,99 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,59 zł

1 osoba kupiła
44
Kubek UP-002 Dobry humor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek UP-002 Dobry humor
Kukartka
Dostępny
16 szt.

Kubek ceramiczny z tłoczoną ilustracją oraz tekstem. Cały kubek oraz uchwyt w kolorze z delikatnymi tłoczonymi plamkami. Zapakowane w biały kartonik bez koloru, z kodem EAN. Pojemność: 350 ml.

28,70 zł
1 osoba kupiła
45
Look Alive, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Look Alive, CD
Black Pistol Fire, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

Lista utworów: 1. Look Alive 2. Pick Your Poison 3. Holdin Up 4. Never Enough 5. Wildfire 6. Hope in Hell 7. Black Halo 8. Temper Temper 9. Level 10. Always On My Mind 11. Beyond the Blue

49,90 zł
45,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,99 zł

46
Arkusze Google. Ćwiczenia praktyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arkusze Google. Ćwiczenia praktyczne
Dostępny
42 szt.

Policz to szybko i sprawnie Arkusze Google są sieciowym odpowiednikiem Excela, programu szeroko rozpowszechnionego, nauczanego w szkołach i stosowanego w wielu firmach i urzędach. Dlatego ich twórcy starali się stworzyć środowisko pracy możliwie najdokładniej imitujące narzędzia Excela. Zadbali także o zgodność z formatem Excela - dlatego Arkusze potrafią odczytywać i zapisywać pliki w excelowych formatach .xls i .xlsx. Jest to niezwykle wygodne, pozwala bowiem dość swobodnie poruszać się między produktami Google i Microsoftu. W porównaniu z Excelem, Arkusze Google są prostsze i równocześnie trudniejsze w obsłudze. Nie ma w tym sprzeczności - Arkusz Google jest po prostu nieco inny, można go np. współdzielić z wieloma użytkownikami sieci, w łatwy sposób sprawdzić kto i jakiej zmiany w nim dokonał, realizowane w Arkuszu operacje zapisują się na bieżąco itd. Jakie jeszcze możliwości - ale i ograniczenia - ma Arkusz Google w porównaniu z plikiem Excela? Tego dowiesz się pracując z niniejszym, czysto praktycznym zeszytem ćwiczeń.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

47
Chemia w pożywieniu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chemia w pożywieniu
Dostępny
3 szt.

Z książki dowiesz się, czy maltodekstryna szkodzi. Czy glutaminian sodu, E621, odpowiedzialny jest za choroby neurodegeneracyjne mózgu, chroniczny ból i alergie? Dowiesz się, czym się różni ksylitol od erytrolu i stewii. Książka zawiera dokładną listę wszystkich sztucznych dodatków, barwników spożywczych i polepszaczy smaku. Dodatkowo wymienia produkty, w których się znajdują wraz z ich skutkami ubocznymi. W końcu odzyskasz zdrowie i kontrolę nad tym, co wprowadzasz do swojej diety, unikniesz chemii w pożywieniu, ponieważ poznasz wstydliwe sekrety producentów żywności.

64,60 zł
32,30 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 32,30 zł

48
Słowiańska magia w praktyce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słowiańska magia w praktyce
Dostępny
38 szt.

W tej książce Natasha Helvin, czarownica w piątym pokoleniu, dzieli się swoją rozległą magiczną wiedzą odziedziczoną po matce i babce. Odkrywa wcześniej nieujawniane słowiańskie zaklęcia, inkantacje, uroki i ludowe praktyki magiczne. Wśród nich znajdziesz: zaklęcia ochronne, te związane ze zdrowiem, miłością, pieniędzmi oraz domem. Pomogą Ci one w zdejmowaniu klątw, ochronią przed złym okiem, bankructwem czy plotkami. Ułatwią kontakt z duchami i przodkami, zapobiegną kradzieży, a przede wszystkim przywrócą zdrowie i dobre samopoczucie. Oprócz ponad 300 słowiańskich zaklęć i rytuałów znajdziesz tu również bogato opisane tradycje, przesądy i gusła.

49,40 zł
37,05 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,35 zł

49
Kano Jiu-Jitsu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kano Jiu-Jitsu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.25

Wydanie kolekcjonerskie - limitowane, indywidualnie numerowane egzemplarze Niektórzy uważają Kano Jiu-Jitsu za jedną z najlepszych publikacji do nauki Jiu-Jitsu, jakie wydano na początku XX wieku. Kontrowersje budzi nazwisko Jigoro Kano w tytule. Książka ta zawiera ponad 160 uchwytów i rzutów wyraźnie wyjaśnionych i zilustrowanych na ponad 500 zdjęciach. Harrie Irving Hancock (1868-1922) - Amerykański pisarz i dziennikarz. Pisał między innymi dla „New York Journal”, „New York World” i „Leslie's Weekly”. Poza tym tworzył kryminały, westerny i przygody historyczne, ale znany jest także jako autor literatury dziecięcej. Jego fascynacja Japonią zaowocowała książką o Jiu-Jitsu, którą napisał razem ze znanym japońskim adeptem tej sztuki. Katsukuma Higashi - Zachodzi wątpliwość, czy jest to jego prawdziwe nazwisko, niewiele bowiem o nim wiadomo. Z pewnością dużo podróżował, udokumentowany jest także jego udział w kilku walkach zapaśniczych. W wieku 18 lat uczył Jiu-Jitsu na Uniwersytecie Doshisha w Kioto, uczył także sportu w ogóle oraz matematyki. W 1905 roku wraz z Harrie'm Irving'iem Hancock'iem opublikował podręcznik zawierający informacje o Judo (Jiu-Jitsu).

120,00 zł
91,20 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 28,80 zł

50
SQL. Analiza danych za pomocą zapytań. Warsztaty praktyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SQL. Analiza danych za pomocą zapytań. Warsztaty praktyczne
Dostępny
2 szt.

Obecnie mamy dostęp do terabajtów danych. To nieprzebrane źródło cennych informacji, które mogą decydować o upadku albo o rozkwicie firmy. Aby jednak wydobyć z danych potrzebną wiedzę, trzeba się wykazać kompetencjami. Są to cenne umiejętności - profesjonalny analityk danych może przebierać w atrakcyjnych ofertach pracy. Spośród różnych technik analizy danych warto się przyjrzeć zastosowaniu zapytań SQL. SQL to język tworzony i rozwijany dla potrzeb pracy z bazami danych, jest więc szczególnie przydatnym narzędziem w przyborniku analityka danych. Ta książka jest znakomitym przewodnikiem dla początkującego analityka danych. Dzięki niej dowiesz się, jak skutecznie przesiewać i uzyskiwać informacje z surowych danych. Nauczysz się formułować hipotezy i generować opisowe statystyki, a także pisać złożone zapytania SQL, które pozwalają na zagregowanie danych z bazy SQL z danymi pochodzącymi z innych źródeł. Zobaczysz, jak pracować z danymi w różnych formatach, i nauczysz się analizy geoprzestrzennej i analizy tekstu. Poznasz też tajniki pozyskiwania informacji z wykorzystaniem takich metod jak profilowanie i automatyzacja. W książce: - przygotowanie danych za pomocą zapytań SQL, - funkcje agregujące i funkcje okna w SQL, - bazy danych i Excel oraz kod w R i w Pythonie, - praca ze złożonymi typami danych, - optymalizacja zapytań SQL, - metodyczne rozwiązywanie problemów. SQL: znakomite narzędzie w profesjonalnej analizie danych! Matt Goldwasser od lat pracuje jako analityk danych w prestiżowych firmach. Lubi rozwiązywać problemy z uczeniem maszynowym i poznawać nowe technologie. Upom Malik jest naukowcem, zajmuje się analizą danych i stosowaniem SQL do rozwiązywania problemów z branży finansów i energetyki. Benjamin Johnston zajmuje się zaawansowaną analizą danych w branży medycznej. Interesuje się uczeniem maszynowym, przetwarzaniem obrazów i sieciami neuronowymi.

89,00 zł
62,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 26,70 zł

51
Łowca Legiona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łowca Legiona
Dostępny
16 szt.

Czasem to, co próbują nam wmówić inni, nie ma nic wspólnego z prawdą. Bo prawda jest w nas? Gdy Skalne Miasto przestaje istnieć, dziesięcioletni elf Vinceennt trafia do zamku Południowego Zakonu Pięciu Bohaterów. Pod skrzydłami mistrza Zallena rozpoczyna mozolny kilkuletni trening, który ma mu umożliwić dołączenie do grona strażników bram Piekła. W trakcie nauk przekonuje się, że demony, które do tej pory były uznawane za śmiertelne niebezpieczeństwo, mogą stać po jego stronie, a wszystkie prawdy głoszone przez Zakon są częścią intrygi służącej jedynie utrzymaniu władzy? Czy Vinceennt będzie potrafił wybrać właściwą ścieżkę, gdy nadejdzie czas próby? Kim jest Legion, który ma zagrażać bezpieczeństwu żyjących na powierzchni? I gdzie tak naprawdę przebiega cienka granica między prawdą a kłamstwem?

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

52
Leksykon prawa nowych technologii. 100 podstawowych pojęć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leksykon prawa nowych technologii. 100 podstawowych pojęć
Dostępny
6 szt.

Leksykon prawa nowych technologii zawiera omówienie w zwięzłej i przystępnej formie 100 istotnych pojęć i instytucji normatywnych z zakresu technologii informatycznych, własności intelektualnej i przemysłowej, chmury obliczeniowej, sztucznej inteligencji, ochrony prywatności oraz komunikacji elektronicznej. W celu uwypuklenia szerokiego zakresu aspektów poruszanych w leksykonie, w omówieniach do haseł poddano analizie istotne orzecznictwo, stanowiska doktryny oraz przywołano praktyczne przykłady. Ułatwienie w posługiwaniu się leksykonem stanowi powiązanie haseł. Leksykon adresowany jest do osób stosujących prawo nowych technologii na co dzień, przez umożliwienie uporządkowania i pogłębienia swojej wiedzy w tym obszarze prawa. Może też pomóc osobom niezwiązanym zawodowo z poruszaną tematyką w zdobyciu wiedzy o prawie nowych technologii. Leksykon może również zostać wykorzystany przez studentów studiów stacjonarnych i podyplomowych z zakresu prawa nowych technologii jako literatura uzupełniająca.

119,00 zł
98,77 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 20,23 zł

53
American Greed. Co widziały oczy szofera limuzyn w USA? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
American Greed. Co widziały oczy szofera limuzyn w USA?
Dostępny
19 szt.

Limuzyną przez Nowy Jork Mimo że time is money, w Nowym Jorku przejazd z punktu A do punktu B może zajmować nawet kilkadziesiąt minut. Nie inaczej było w latach 80. i 90., dlatego nie dziwi fakt, że nierzadko wybierano podróż ekskluzywnymi limuzynami. Za oceanem wykształciła się nawet odrębna nazwa dla tej gałęzi przewozu osób - limo business. Autor, kierowca jednego z takich wygodnych aut, na kartach swojej książki opowiada nie tylko o tym, jak ten biznes wyglądał od środka, lecz także o własnych doświadczeniach z życia emigranta za oceanem. Napisane z humorem, pełne ironii i frapujące wspomnienia polskiego szofera nowojorskich limuzyn stanowią także przewodnik po największej aglomeracji miejskiej w Stanach Zjednoczonych. Usiądźcie wygodnie, zapnijcie pasy i przygotujcie się na pełną wrażeń opowieść o trudach pracy kierowcy na Manhattanie.

29,99 zł
21,89 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

54
Między językami, między kulturami. Prace ofiarowane Krystynie Wróblewskiej-Pawlak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Między językami, między kulturami. Prace ofiarowane Krystynie Wróblews...
Dostępny
39 szt.

Tom podejmuje problematykę kontaktu językowego oraz kulturowego z różnych perspektyw badawczych: językoznawczej, socjolingwistycznej, glottodydaktycznej, przekładowej i kulturoznawczej. Autorzy analizują związki zachodzące między językiem a tożsamością u mieszkańców wielojęzycznych regionów pogranicznych i pisarek emigrantek pochodzenia żydowskiego, zastanawiają się nad metysażem kulturowym na przykładzie Polski i Haiti, kulturemami w przekładzie literackim czy odmianą języka angielskiego używaną w arkuszach egzaminacyjnych polskiej matury. Tom zawiera artykuły w języku polskim, francuskim i angielskim. ****** Between Languages, Between Cultures. Works Dedicated to Krystyna Pawlak-Wróblewska The book discusses language and cultural contact from different research perspectives: linguistic and sociolinguistic, glottodidactic, translational and cultural. The authors analyse the relations between language and identity among inhabitants of multilingual border regions, and among emigrant female writers of Jewish descent. They also reflect on cultural metissage on the example of Poland and Haiti, culturemes in literary translation and the variant of English used in the Polish Matura Exam. The volume contains articles in Polish, French and English.

35,00 zł
29,40 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 5,60 zł

55
Most pomiędzy nami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Most pomiędzy nami
Dostępny
11 szt.

Czy w idealnym świecie jest miejsce na cierpienie? June Brooks, młoda dziennikarka, była przekonana, że żyje w utopii. Mieście, które zapewnia każdemu obywatelowi opiekę i dobre samopoczucie. W rzeczywistości na margines zepchnięto artystów - jednostki najczęściej borykające się z problemami psychicznymi. Dziewczyna wierzyła w skuteczność zasad opartych na typach osobowości tak długo, dopóki nie poznała Axela Landberga, dotkniętego traumą piosenkarza. Wiedząc, że chłopak nie ma zamiaru przyjąć pomocy od specjalistów, obiecuje go wspierać. Jednak czy ta deklaracja okaże się wciąż aktualna, gdy dziewczyna pozna prawdziwą przeszłość artysty? Jak daleko oboje będą w stanie się posunąć, żeby choć na chwilę zyskać upragniony spokój i czyste sumienie? Most pomiędzy nami to opowieść o pogmatwanych relacjach młodych ludzi, którzy wbrew wszystkim i wszystkiemu chcą walczyć o siebie, wierząc, że na końcu zmagań znajdą światełko nadziei.

31,99 zł
23,35 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,64 zł

56
Szukając trzeciego wyjścia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szukając trzeciego wyjścia
Dostępny
174 szt.

Książka poświęcona kwestii modernizacji Polski w ujęciu dziejowym ze szczególnym uwzględnieniem procesu przekształceń po 1989 roku. Próba ujęcia teoretycznego, interdyscyplinarnego podjęta w kategoriach własnej teorii systemu społecznego (koncepcja Spotkania). Rozważania nad możliwością otwarcia drogi do nowej tożsamości Polaków i poszukiwanie wyjścia Polski ze stanu określanego jako peryferia świata. ****** Searching for the Third Way The book is devoted to modernization of Poland from a historical perspective, with particular emphasis on the post-1989 transformation process. It is an attempt at a theoretical, interdisciplinary approach developed within the author?s own theory of social system (the concept of a meeting). It also contains reflections on the possibility of opening the way to a new identity of the Poles and the search for Poland?s exit from the state known as the periphery of the world.

39,00 zł
32,76 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,24 zł

57
Pacowie Materyjały historyczno-genealogiczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pacowie Materyjały historyczno-genealogiczne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.15

Reprint XIX-wiecznego wydawnictwa ?Pacowie. Materyjały historyczno-genealogiczne? autorstwa Józefa Wolffa. Jest to pozycja polecana nie tylko historykom, lecz także każdemu, kto się historią interesuje. Proponujemy ją również społeczności Raczek i Dowspudy, miejscowościom ściśle w przeszłości związanym z Pacami. To tam znajduje się pamiątka po tym rodzie ? ruiny neogotyckiego pałacu wybudowanego w latach 1820?1827 staraniem Ludwika Michała Paca, generała wojsk polskich i napoleońskich, właściciela dóbr Dowspuda. Józef Ludwik Wolff (ur. 15 grudnia 1852 w Warszawie, zm. 9 sierpnia 1900 w Heidelbergu), autor tej publikacji, był polskim historykiem, księgarzem, heraldykiem i genealogiem. Urodził się w rodzinie kupca i bankiera pochodzenia żydowskiego, Ludwika Wolffa, i Józefiny ze Zdzienieckich. Z wykształcenia ekonomista, całe życie poświęcił jednak swojej pasji ? historii. Zamieszkał w Petersburgu, gdzie oprócz działalności księgarskiej prowadził badania źródłoznawcze Metryki Litewskiej. Był również korespondentem, a zarazem członkiem Akademii Umiejętności w Krakowie. Pozostawił po sobie kilka znaczących opracowań historyczno-genealogicznych, m.in. ?Senatorowie i dygnitarze Wielkiego Księstwa Litewskiego 1386?1795? (Kraków 1885), ?Kniaziowie litewsko-ruscy od końca czternastego wieku? (Warszawa 1895). Jego rękopis, czterotomowe opracowanie ?Herbarz szlachty litewskiej?, nigdy nie doczekał się publikacji. Spłonął wraz z jego całym księgozbiorem zdeponowanym w Bibliotece Krasińskich w Warszawie po upadku Powstania Warszawskiego w październiku 1944 roku. Książka zawiera kilka ilustracji, indeks osobowy i indeks geograficzny.

88,00 zł
79,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,80 zł

58
Atlas historyczny Polski Województwo podlaskie w II poł XVI wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas historyczny Polski Województwo podlaskie w II poł XVI wieku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.21

Tom komentarza składa się z dwóch części: I. Źródła, II. Metoda i wyniki oraz zawiera indeksy miejscowości i nazw fizjograficznych. Omówienie źródeł zostało podzielone na dwa rozdziały ? źródła kartograficzne oraz źródła pisane. W części drugiej komentarza omówiono metodykę rekonstrukcji obrazu oraz poszczególne elementy krajobrazu naturalnego i kulturowego, który przedstawia mapa główna, mapy tematyczne i plany miast. Obok rozdziału poświęconego środowisku naturalnemu poruszone zostały kwestie struktur administracyjnych świeckich i kościelnych (łacińskich, prawosławnych i protestanckich), sieci osadniczej (lokalizacja, typologia, wielkość i własność miejscowości, nazewnictwo) oraz sieci komunikacyjnej. Odrębne komentarze otrzymały poszczególne plany miast. Uwagi zawarte w komentarzu mają duże znaczenie dla właściwego odbioru map, gdyż w wielu przypadkach ustalenia prezentowane na nich mają charakter hipotetyczny i niepewny. Jako redaktorzy tomu chcielibyśmy zachęcić do lektury komentarza przed przystąpieniem do czytania map, żeby uzyskać informację, do których z prezentowanych treści kartograficznych należy podchodzić z większą ostrożnością i z czego to wynika. (Ze wstępu)

86,00 zł
76,54 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 9,46 zł

59
W imię wolności. Tom 2. Polityka, gospodarka, kultura. Stanisławów i Ziemia Stanisławowska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W imię wolności. Tom 2. Polityka, gospodarka, kultura. Stanisławów i Z...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.17

Podpisany w 1920 roku sojusz pomiędzy Józefem Piłsudskim, a Semenem Petlurą ma dziś wymiar niezwykle symboliczny. Stanowi dowód, że w obliczu wspólnoty interesów oraz zagrożeń, Polacy i Ukraińcy umieją się porozumieć i wypracowywać kompromisy. Przypadająca w tym roku setna rocznica tego wydarzenia była znakomitą okazją do zainicjowania podczas konferencji dyskusji na temat tego, jak kształtowały się stosunki polsko-ukraińskie na Ziemi Stanisławowskiej na przestrzeni dziejów. Oddawane do rąk Czytelników tomy są efektem wieloletnich badań naukowych Autorów poszczególnych tekstów oraz pokłosiem dyskusji, jakie zrodziły się przy okazji trwania konferencji. Tom 1, zawierający materiały podejmujące tematykę z zakresu wojskowości, tworzy osiem tekstów, przy czym warto zauważyć, iż część z nich związana jest także ze sferą polityczną. Wszystkie one zostały uszeregowane w sposób problemowo-chronologiczny, ale ułatwić ich odbiór a tam, gdzie to możliwe, także dokonywanie porównań i analiz.

53,00 zł
47,17 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,83 zł

60
W imię wolności. Tom 1. Wojskowość. Stanisławów i Ziemia Stanisławowska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W imię wolności. Tom 1. Wojskowość. Stanisławów i Ziemia Stanisławowsk...
Dostępny
1 szt.

Podpisany w 1920 roku sojusz pomiędzy Józefem Piłsudskim, a Semenem Petlurą ma dziś wymiar niezwykle symboliczny. Stanowi dowód, że w obliczu wspólnoty interesów oraz zagrożeń, Polacy i Ukraińcy umieją się porozumieć i wypracowywać kompromisy. Przypadająca w tym roku setna rocznica tego wydarzenia była znakomitą okazją do zainicjowania podczas konferencji dyskusji na temat tego, jak kształtowały się stosunki polsko-ukraińskie na Ziemi Stanisławowskiej na przestrzeni dziejów. Oddawane do rąk Czytelników tomy są efektem wieloletnich badań naukowych Autorów poszczególnych tekstów oraz pokłosiem dyskusji, jakie zrodziły się przy okazji trwania konferencji. Tom 1, zawierający materiały podejmujące tematykę z zakresu wojskowości, tworzy osiem tekstów, przy czym warto zauważyć, iż część z nich związana jest także ze sferą polityczną. Wszystkie one zostały uszeregowane w sposób problemowo-chronologiczny, ale ułatwić ich odbiór a tam, gdzie to możliwe, także dokonywanie porównań i analiz.

53,00 zł
47,17 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,83 zł

61
Zima w Pensjonacie pod Bukami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zima w Pensjonacie pod Bukami
Dostępny
11 szt.

Poczuj magiczną moc bieszczadzkiej zimy. Są takie miejsca, które mają magiczną moc czarowania rzeczywistości. Stary, odrestaurowany bieszczadzki Pensjonat pod Bukami kryje w sobie magiczną moc przyciągania wszystkich zagubionych dusz. Tej zimy także odwiedzą go goście, którzy poszukują własnego miejsca w życiu i czekają na swoją szansę, dzięki której odnajdą szczęście. Czy będzie to Maciej, który po śmierci żony wciąż pozostaje samotny? Miłosz – podekscytowany spotkaniem z dawno niewidzianą ukochaną, Zosia, która postanowiła leczyć rany po zawodzie miłosnym? A może Anastazja, choć ona trafiła w to miejsce przypadkiem. Jednak znając magię pensjonatu i urokliwych bieszczadzkich zakątków, wiemy, że nie ma przypadków. Wszystko ma swój sens. Zapraszamy zatem do Pensjonatu pod Bukami, otulonego miękkim białym puchem, wypełnionego gwarem rozmów i odgłosem drewna trzaskającego w kominku. Autorzy: Katarzyna Misiołek, Dorota Milli, Magda Stachula, Katarzyna Janus, Karolina Wilczyńska, Natasza Socha, Renata Kosin

44,90 zł
23,80 zł

Rabat 47,0%
oszczędzasz 21,10 zł

62
Trzeba marzyć. Z autografem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzeba marzyć. Z autografem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.19

To tu, w starym domu w Zagórzu, spotykają się wojenna przeszłość i teraźniejszość. Minął rok, odkąd Jaga zamieszkała w willi Pod Jodłami. Znalazła nową pracę, randkuje z Damianem. Zaprzyjaźnia się z panią Anielą, od której kupiła dom i stopniowo poznaje jej burzliwą przeszłość: tajne życie agentki przedwojennego polskiego wywiadu. Siostra Jagi, Mela, szykuje się do ślubu. Jednak jej dawny narzeczony nie zamierza odpuścić. Robi wszystko, by Mela do niego wróciła. Do tej pory zawsze ktoś jej mówił, co ma robić: rodzice, szef, facet, z którym mieszkała. Teraz była wolna. stanęli wokół ognia, pili gorącą herbatę. Jodły szumiały jak morze, na niebie świeciły gwiazdy, trzaskały gałązki w ognisku.

42,90 zł
31,32 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

63
Renegades. Born in the USA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Renegades. Born in the USA
Dostępny
47 szt.

RENEGADES: Born in the USA chronicles the conversation Obama and Springsteen began in Spotify's podcast of the same name, which is the most listened-to podcast globally on the Spotify platform. During these intimate conversations, they share exclusive stories and ruminations about life, music, and their enduring love of America, with all its challenges and contradictions. Published in an oversized, fully illustrated format, RENEGADES also features rare and exclusive photographs from the authors? personal collections and never-before-seen archival material, including Springsteen's handwritten lyrics and Obama's annotated speeches, offering a compelling and beautifully illustrated portrait of two outsiders-one Black and one white-who have helped shape the American story. „Over the years, what we've found is that we've got a shared sensibility. About work, about family, and about America. In our own ways, Bruce and I have been on parallel journeys trying to understand this country that's given us both so much. Trying to chronicle the stories of its people. Looking for a way to connect our own individual searches for meaning and truth and community with the larger story of America” – President Obama In RENEGADES: Born in the USA, readers are invited to sit alongside these two longtime friends, in a recording studio stocked with dozens of guitars and during at least one Corvette ride, as they discuss marriage and fatherhood, race and masculinity, the lure of the open road and the call back to home, some of the most inspiring American heroes of all time, and music. . . . they talk a lot about music. Along the way, they reveal their passion for and the occasional toll of telling a bigger, truer story about America throughout their careers and explore how our fractured country might begin to find its way back toward unity.

141,46 zł
127,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,15 zł

64
Bezdroża mroku. Akt 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezdroża mroku. Akt 4
Dostępny
285 szt.

Iskra, która zapłonęła w Nowym Orleanie pomiędzy Thomasem Greenbourghiem i Lotharem Mintze, ma szanse przeistoczyć się w płomień na sielskiej angielskiej prowincji, gdzie łowcy oddają się mordowaniu i muzykowaniu. Wieczność zapowiada się wręcz różowo, jednakże Lothar po niespodziewanym spotkaniu z Huntingtonem staje się zgorzkniały i zaczyna popadać w melancholię. Jego mroczna przeszłość, związana nierozerwalnie z lordem, który dla młodego pianisty pozostaje jedynie widmem z dawnych lat, zaczyna rzucać cień na ich wspólne życie. Thomas popada w obsesję, zadaje niewygodne pytania i w końcu Lothar decyduje, że jedynym sposobem na uspokojenie szalejącego chłopaka jest opowiedzenie mu o swojej młodości i skomplikowanej relacji z Huntingtonem. Wyjawienie prawdy, która wcale nie jest całą prawdą. Łowcy wyruszają w podróż po świecie, by w końcu dotrzeć na południe Ameryki, gdzie klan Jardineux egzystuje wśród bagien, tajemnic i bogactwa. Czy uczucia Thomasa się nie zmienią, gdy pozna on wszystkie sekrety skrzypka i cenę, jaką musiał zapłacić za wieczność? Czy mroczne tajemnice nie zduszą w zarodku uczucia, które tak gwałtownie wybuchło pomiędzy muzykami? Kim tak naprawdę jest lord Edgar Francis Huntington i jak wielką władzę ma nad swoim synem krwi?

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

65
Rozmowa o miłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmowa o miłości
Dostępny
150 szt.

Książka przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci do wspólnego czytania razem z rodzicami. Porusza tematykę najważniejszego uczucia - miłości, a zwłaszcza miłości rodzicielskiej. Pomaga zrozumieć najmłodszym, czym jest miłość i jak może się objawiać. Dla rodziców jest wsparciem w wyjaśnianiu dziecku znaczenia tego uczucia w prosty i przystępny dla malucha sposób. Paulina Dobrzańska (ur. 1988 r.), pedagog specjalny, terapeutka dzieci ze spektrum autyzmu, animatorka, pasjonatka psychoanalizy i psychologii klinicznej, autorka artykułów do czasopism „Generacja” czy „Zeszyty Naukowe Pedagoga Specjalnego” i portali psychologicznych, prezes stowarzyszenia „Arka”, twórczyni rękodzieła (scrapbookingu), a prywatnie mama półrocznego synka.

24,00 zł
17,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,01 zł

66
Prawo medyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo medyczne
Dostępny
19 szt.

Podręcznik Prawo medyczne zawiera omówienie regulacji prawnych w odniesieniu do prawa medycznego. Książka omawia zagadnienia dotyczące m.in.: - zasad sprawowania opieki zdrowotnej w świetle Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, - definicji oraz cech szczególnych zawodu lekarza i lekarza dentysty, - prawa wykonywania zawodu lekarza, - kwalifikacje zawodowe lekarzy, - formy wykonywania zawodu lekarza i lekarza dentysty, - obowiązku udzielenia pomocy medycznej, - dokumentacji medycznej, - tajemnicy medycznej, - zgody na wykonanie zabiegu leczniczego, - stwierdzania zgonu i postępowania ze zwłokami, - eksperymentów medycznych, - warunków prawnych przeszczepiania komórek, tkanek i narządów, - zabiegów estetycznych. Kolejne wydanie książki pt. Prawo medyczne, stanowiącej kompendium wiedzy na temat regulacji prawnych dotyczących udzielania świadczeń zdrowotnych przez odpowiednio wykwalifikowane osoby w ramach działalności podmiotów leczniczych albo indywidualnej praktyki lekarskiej, zawiera nie tylko omówienie aktualnego stanu prawnego, ale uwzględnia także najnowsze piśmiennictwo oraz orzecznictwo w sprawach medycznych. Książka jest skierowana przede wszystkim do prawników oraz lekarzy i innych pracowników medycznych, ale może być polecana również pacjentom zainteresowanym zakresem uprawnień przysługujących im w ramach korzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej. „Ze względu na szeroki krąg potencjalnych odbiorców na podkreślenie zasługuje uporządkowanie i klarowność prowadzonego wywodu, pozwalające na zrozumienie nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień prawnych dotyczących funkcjonowania opieki zdrowotnej w Polsce oraz zasad wykonywania zawodu lekarza i w pewnym zakresie także innych zawodów medycznych, z których wynikają określone obowiązki względem pacjenta, pozostające w bezpośredniej relacji do przysługujących mu praw. Książka zawiera nie tylko omówienie aktualnego stanu prawnego, ale Autor stara się w niej również rozstrzygnąć wątpliwości związane z wykładnią obowiązujących przepisów, co sprawia, że ma ona także istotne walory praktyczne”. – Z recenzji dr hab. Agnieszki Liszewskiej, prof. UŁ

99,00 zł
82,17 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 16,83 zł

67
Konektom. Cudowny ukryty świat. Wydanie drugie poprawione - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,85 zł
28,66 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,19 zł

68
SELF - model pozytywnego doradztwa zawodowego. Koncepcja modelu i wskazówki zastosowania w pracy dor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SELF - model pozytywnego doradztwa zawodowego. Koncepcja modelu i wska...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Monografia (...) stanowi istotna? pozycje? na rynku wydawniczym. Be?dzie ona przydatna zaro´wno dla oso´b prowadza?cych badania na temat doradztwa zawodowego, jak i praktyko´w zgłe?biaja?cych te? złoz˙ona? materie?. Z kolei jej aplikacyjne elementy w postaci zaproponowanego modelu SELF powoduja?, iz˙ powinna spotkac´ sie? ro´wniez˙ z zainteresowaniem praktyko´w odpowiedzialnych za wspieranie młodych ludzi w budowaniu ich s´ciez˙ek kariery, a w szczego´lnos´ci w konteks´cie kształtowania samos´wiadomos´ci ucznio´w szko´ł kształcenia zawodowego. Z recenzji wydawniczej dr hab. Elwiry Gross-Gołackiej, Wydział Zarza?dzania, Uniwersytet Warszawski

25,20 zł
24,19 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,01 zł

69
Europa 2020/2021 wobec zagrożenia chaosem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Europa 2020/2021 wobec zagrożenia chaosem
Dostępny
5 szt.

"Porządek wolnościowy cały czas podlega ewolucji, w miarę jak zmieniają się ludzie i ich interesy. Nie wiemy w jakim kierunku ewoluować będzie demokracja liberalna w znanym nam kształcie, który na naszych oczach się zużywa i wymaga nowych idei i nowych pomysłów oraz ludzi, którzy podejmą się realizowania tych nowości i odpowiadania za rezultaty swoich pomysłów i swojej aktywności". Fragment książki

33,60 zł
32,26 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,34 zł

70
Primate of the Millennium Cardinal Stefan Wyszyński. Life and Legacy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Primate of the Millennium Cardinal Stefan Wyszyński. Life and Legacy
Dostępny
5 szt.

The above book is an interesting and instructive reading. Its educational value seems to be undeniable, and the solid chronological and methodological construction corresponds to the tried-and-tested patterns used in historical and biographical monographs. [...] The author considered it appropriate to solidly outline the religious and national context of the Primate's life, even reaching back to the distant history of the Swedish incursion, partitions of the country, regaining and building Poland's independence in the interwar period, a period of the Second World War and Nazi occupation, communist enslavement, as well as the detailed era of "Solidarity" from 1980?1981. The same applies to important ideological and socio-political phenomena like communism or democracy, which the author explained in detail while presenting the Primate's views on these issues. [...] Moreover, when reading, it seems, on the one hand, that the life of the Primate is a pretext for the story of Poland and the Church in the country on the Vistula, and, on the another hand, the story about Poland and the Catholic nation naturally sublimates, becoming the history of life and work of the Primate of the Millennium. [...] Finally, it is worth paying attention to the epilogue, which is a very good, synthetic, and factual review of the Primate's life achievements, emphasizing at the same time their importance for Poland and the Church. In this context, Primate's work was shown as a value having a significant contribution to the political, social, and religious future of Poland, as well as the entire world. Professor Jarosław R. Marczewski (Departament of Church History, The John Paul II Catholic University of Lublin)

59,70 zł
57,31 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,39 zł

71
Bones Owens, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bones Owens, CD
Bones Owens, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Lightning Strike 2. Good Day 3. White Lines 4. When I Think About Love 5. Wave 6. Blind Eyes 7. Keep It Close 8. Ain't Nobody 9. Come My Way 10. Country Man 11. Tell Me 12. Keep on Running 13. Rambler (Bonus Track)

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

72
All Night Long, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
All Night Long, CD
Junior Kimbrough, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

73
Revolutionary Love, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Revolutionary Love, CD
Ani DiFranco, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

:ista utworów: 1. Revolutionary Love 2. Bad Dream 3. Chloroform 4. Contagious [Explicit] 5. Do or Die 6. Station Identification 7. Shrinking Violet 8. Metropolis 9. Simultaneously 10. Confluence 11. Crocus

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

74
Aeons Of Oblivion, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aeons Of Oblivion, CD
Distant, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Pandemonium 2. Hellmouth 3. Temple of Taglaroth 4. Aeons of Oblivion 5. Graveborn 6. The Offering 7. Oedipism 8. Dawn of Corruption 9. Cryogenesis 10. The Void 11. The Eternal Lament 12. Dusk of Anguish 13. Ritual I : Cyklus 14. Ritual II : Ravka 15. Ritual III : Vermillion Rivers 16. Ritual IV : Hull of Crows 17. The Tyrannt's Covenant 18. Maledictus Bonus: 19. Argent Debt

79,90 zł
73,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,39 zł

75
Praenuntius Infiniti, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Praenuntius Infiniti, CD
Vulvodynia, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Praenuntius Infiniti (Intro) 2. The Shadowy Descent of Gaia 3. Eternal Wasteland of Galaxies 4. Praenuntius Ascends [Explicit] 5. Banquet of Enigmatic Horrors, Pt. 1: Terror 6. Banquet of Enigmatic Horrors, Pt. 2: Agony 7. Whispers Of Calamity 8. The Seven Judges 9. Ravenous Revolution 10. A Cosmic Betrayal 11.The War Within 12. Forging the Deity Crusher 13. Funeral Ov the Gods 14. Deicidal Finality

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

76
Tasavallan Presidentti, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tasavallan Presidentti, CD
Tasavallan Presidentti, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Lista utworów: 1. Introduction 2. Deep Thinker 3. I Love You Teddy Bear 4. Struggling For Freedom 5. Tis Me Tis You 6. Weather Brightly 7. Sinking 8. I'm Going Home Once Again 9. Tell Me More

59,90 zł
55,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

77
Threesome Vol. 2, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Threesome Vol. 2, CD
The Lickerish Quartet, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Do You Feel Better? 2. Sovereignty Blues 3. The Dream That Took Me Over 4. Snollygoster Goon

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

78
Musta Seremonia, LP, purpurowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Musta Seremonia, LP, purpurowy
Rippikoulu, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

Lista utworów: 1. Kadonneet jumalat 2. Kuolematon totuus 3. Ikuinen piina 4. Anteeksiannon synkkä varjo 5. Pimeys yllä jumalan maan 6. Musta seremonia

116,90 zł
107,55 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

79
Dark & Beautiful Secrets, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dark & Beautiful Secrets, CD
Normandie, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Babylon 2. Hostage 3. Jericho 4. Holy Water 5. Mission Control 6. Bury Me Alive 7. Atmosphere 8. Thrown in the Gutter 9. Renegade 10. Chemicals

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

80
Unden!able (edycja delux), CD + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Unden!able (edycja delux), CD + DVD
Hellyeah, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.27

Lista utworów: CD: 1. ! 1:20 2. X 3:51 3. Scratch A Lie 3:57 4. Be Unden!able 3:13 5. Human 3:33 6. Leap Of Faith 4:22 7. Blood Plague 3:57 8. I Don't Care Anymore 4:42 9. Live Or Die 3:26 10. Love Falls 4:34 11. 10-34 0:27 12. Start A Riot 3:41 13. Grave 4:48 14. Demons In The Dirt (Live In Australia 2015) 4:23 15. Moth (Live In Australia 2015) 5:03 16. Cross To Bier (Live In Australia 2015) 4:05 17. Hush (Live In Australia 2015) 4:25 DVD: (Shot in Australia during the 2015 We're All in this Together Tour) 1. Soul killer (from the album "blood for blood") 2. Sangre por sangre (blood for blood) (from the album "blood f 3. Demons in the dirt (from the album "blood for blood") 4. War in me (from the album "band of brothers") 5. Moth (from the album "blood for blood") 6. Cross to bier (cradle of bones) (from the album "blood for b 7. Say when (from the album "blood for blood") 8. Hush (from the album "blood for blood") 9. Drink drank drunk (from the album "band of brothers") 10. Gift (from the album "blood for blood") 11. Cowboy way (from the album "stampede") 12. You wouldn't know (from the album "hellyeah") 13. Hellyeah (from the album "hellyeah") 14. Alcohaulin' ass (from the album "hellyeah")

43,90 zł
40,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,51 zł

81
Shaman, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shaman, CD
Orbit Culture, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.20

Lista utworw: 1. Mast of the World 2. Flight of the Fireflies 3. Carvings 4. Strangler 5. A Sailor's Tale

47,90 zł
44,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,83 zł

82
Caterpillars Of Creation, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Caterpillars Of Creation, CD
Polymoon, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.24

Lista utworów: 1. Silver Mt. 2. Lāzaward 3. Malamalama 4. Helicaling 5. Neitherworld 6. Metempsychosis

59,90 zł
55,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

83
Prowler In The Yard, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prowler In The Yard, CD
Destroyer Pig, Relapse Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Lista uitworów: 1. Jennifer [Explicit] 2. Cheerleader Corpses [Explicit] 3. Scatology Homework [Explicit] 4. Trojan Whore [Explicit] 5. Ghost of a Bullet [Explicit] 6. Heart and Crossbones [Explicit] 7. Strangled With a Halo [Explicit] 8. Intimate Slavery [Explicit] 9. Mapplethorpe Grey [Explicit] 10. Evacuating Heaven [Explicit] 11. Tickets To the Car Crash [Explicit] 12. Naked Trees [Explicit] 13. Sheet Metal Girl [Explicit] 14. Preacher Crawling [Explicit] 15. Pornographic Memory [Explicit] 16. Murder Blossom [Explicit] 17. Body Scout [Explicit] 18. Snuff Film At Eleven [Explicit] 19. Hyperviolet [Explicit] 20. Starbelly [Explicit] 21. Junkyard God [Explicit] 22. Piss Angel [Explicit]

65,90 zł
62,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

84
In Their Darkened Shrines, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
In Their Darkened Shrines, LP
Nile, Relapse Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.23

Lista utworów: 1. The Blessed Dead 2. Execration Text 3. Sarcophagus 4. Kheftiu Asar Butchiu 5. Unas, Slayer of the Gods 6. Churning the Maelstrom 7. I Whisper In the Ear of the Dead 8. Wind of Horus 9. Hall of Saurian Entombment 10. Invocation To Seditious Heresy 11. Destruction of the Temple of the Enemies of Ra 12. Ruins

139,90 zł
132,91 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,99 zł

85
Companion, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Companion, LP
Skepticism, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.16

Lista utworów: 1. Calla 2. The Intertwined 3. The March of the Four 4. Passage 5. The Inevitable 6. The Swan and the Raven

64,90 zł
59,71 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,19 zł

86
Outlier, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Outlier, CD
Emily Wolfe, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. No Man [Explicit] 2. Cover of Virtue 3. LA/NY 4. Something Better 5. Never Gonna Learn 6. Vermillion Park 7. Damage Control 8. My Lungs Give Out 9. Death Row Kiss 10. Heavenly Hell

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

87
Blacktop Mojo, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blacktop Mojo, CD
Blacktop Mojo, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.27

Lista utworów: 1. Wicked Woman 2. Bed Tundy 3. Latex 4. Rewind 5. Jealousy 6. Make Believe 7. Darlin' I Won't Tell 8. Do It for the Money 9. Hold Me Down 10. Cough 11. Stratus Melancholia 12. Tail Lights

62,90 zł
57,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

88
Milky Way Moses, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Milky Way Moses, CD
Tasavallan Presidentti, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.24

Lista utworów: 1. Milky Way Moses 2. Caught from the Air 3. Jelly 4. Confusing the Issue 5. How Start a Day 6. Piece of Mind

59,90 zł
55,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

89
4 Ways To The Center, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4 Ways To The Center, CD
UK SUBS, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

1. Yellowman 2. Motivator 3. Lower East Side 4. Drag Me Down 5. Never Say Won't 6. Megalopolis 7. Planet I 8. Killing Time 9. Holy Land 1 10. American Motors 1 11. Big Apple 1 12. Killing with Kindness 1 13. Nico 1 14. Sabre Dance (Bonus Track) 1 15. Motivator (Bonus Track) 1 16. No Heart (Bonus Track) 1 17. Fear to Go (Bonus Track) 1 18. Postcard from L.A. (Bonus Track) 1 19. Betrayal (Bonus Track) 2 20. Nobody Move (Bonus Track) 2 21. Jump on It 2 22. Your Ego 2 23. War on the Pentagon Part 1 ; 2 2 24. Quintessentials 2 25. State of Alert 2 26. The Day of the Dead 2 27. Ak47 2 28. Media Man 2 29. Mouth on a Stick 3 30. Outside Society 3 31. Bitter ; Twisted 3 32. Accident Prone 3 33. Killer Cops 3 34. Psychosis 3 35. Squat 3 36. Dunblane 3 37. Cyberjunk 3 38. Rebel Radio 3 39. Power Corrupts 4 40. Preacher 4 41. Riot 4 42. Chemical War 4 43. Paradise Burning 4 44. House of Cards 4 45. Human Rights 4 46. Guilty Man 4 47. Lost Not Found 4 48. Music for the Deaf 4 49. Beggars ; Bums 5 50. My Little Red Book 5 51. Flat Earth Society 5 52. Beer Police (Bonus Track) 5 53. Endangered Species 5 54. New York State Police 5 55. Time ; Matter 5 56. Countdown 5 57. Tomorrow's Girls 5 58. Emotional Blackmail 5 59. Crash Course 6 60. Organized Crime 6 61. Warhead 6 62. Confrontation 6 63. C.I.D 6 64. Party in Paris 6 65. I Live in a Car 6 66. Down on the Farm 6 67. Strangle Hold 6 68. Limo Life

119,90 zł
110,31 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,59 zł

90
Meet Me In The City, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Meet Me In The City, CD
Junior Kimbrough, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Meet Me In The City 2. Done Got Old 3. Baby Please Don'T Leave 4. Lonesome Road 5. Junior'S Place 6. I Feel Alright 7. All Night Long 8. Nobody But You

61,90 zł
56,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

91
The Surreption II, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Surreption II, CD
Ingested, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Crowning the Abomination (Redux) [Explicit] 2. Decline (Redux) 3. The Consequence (Redux) [Explicit] 4. A Coming Unperceived (Redux) 5. This Disgusting Revelation (Redux) [Explicit] 6. Castigation and Rebirth (Redux) [Explicit] 7. Manifesting Obscenity (Redux) [Explicit] 8. 22 (Redux) [Explicit] 9. Kingmaker (Redux) [Explicit] 10. The Alpha and Omega (Redux) [Explicit]

75,90 zł
69,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

92
Companion, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Companion, CD
Skepticism, Mystic Production
Dostępny
13 szt.

Lista utworów: 1. Calla 2. The Intertwined 3. The March of the Four 4. Passage 5. The Inevitable 6. The Swan and the Raven

39,90 zł
36,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,19 zł

93
Consolamentum, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Consolamentum, 2 LP
Year of No Light, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.20

Lista utworów: LP 1 Strona A 1. Objurgation Strona B 1. Alètheia 2. Interdit Aux Vivants, Aux Morts Et Aux Chiens LP 2 Strona C 1. Réalgar Strona D 1. Came

139,90 zł
128,71 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,19 zł

94
Oscillate, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oscillate, CD
PG.LOST, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. Oscillate 2. E22 3. Mindtrip 4. Shelter 5. Suffering 6. Waves 7. Eraser 8. The Headless Man

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

95
Musta Seremonia, LP, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Musta Seremonia, LP, czarny
Rippikoulu, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.16

Lista utworów: 1. Kadonneet jumalat 2. Kuolematon totuus 3. Ikuinen piina 4. Anteeksiannon synkkä varjo 5. Pimeys yllä jumalan maan 6. Musta seremonia

110,90 zł
102,03 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,87 zł

96
Vertigo, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vertigo, CD
Jess And The Ancient Ones, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.17

Lista utworów: 1. Burning of the Velvet Fires 2. World Paranormal 3. Talking Board 4. Love Zombi 5. Summer Tripping Man 6. Born to Kill 7. What's on Your Mind 8. Strange Earth Illusion

59,90 zł
55,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

97
Disensitise, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disensitise, CD
Discharge, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Blood of the Innocent 2. CCTV 3. What Method What Madness 4. The Lie You Die 5. Becomes Again & Again 6. Spoils of War 7. Persuasion=Power 8. Web of Disadvantage 9. Ignorance Your Surrender 10. Kept in the Dark 11. You Have the Gun 12. Will Deceive You 13. Beginning of the End 14. No Return 15. Legacy You Left Behind 16. Propaganda Feeds

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

98
Absolvere (edycja świąteczna), CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Absolvere (edycja świąteczna), CD
Signs Of The Swarm, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.21

Lista utworów: 1. Hymns ov Invocation 2. Boundless Manifestations 3. Dreaming Desecration 4. Totem 5. Nameless 6. Absolvere 7. Revelations ov a Silent King 8. Hollow Prison (feat. Alex Erian) 9. Blood Seal 10. Death Whistle

73,90 zł
67,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

99
Authority Through Intimidation, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Authority Through Intimidation, CD
Waking the Cadaver, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Civic Assault [Explicit] 2. Corpse Decomposition 3. Human Chop Shop [Explicit] 4. Frenzied Vehicular Rampage [Explicit] 5. Arbiter of Punishment [Explicit] 6. Threaten Physical Force [Explicit] 7. Asphyxiating Ligature [Explicit] 8. Authoritative Aggressor [Explicit]

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

100
Garbage Band Kids, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Garbage Band Kids, CD
Green Jellÿ, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.19

Lista utworów: 1. Pukebox 2. Silence of the squarepants 3. Punk rock pope 4. Fuxk it 5. Boy who cried wolf 6. Drinking song 7. Back alley dentist 8. Champion 9. 333 10. Hey hey hey 11. Beat my meat 12. Weirdo 13. Freetoe feet 14. Ballad of green jellÿ 15. Three little pigs 16. Maegnus aerena 17. Holyman back

62,90 zł
57,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

Wróć do góry