hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.10.16

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 16 października 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Nic za darmo (William A.Dembski), na drugim Utopiec (Aldona Reich). Kolejny produkt to Torebka płaska średnia Paski brokat (Beniamin) oraz Ostatnia nadzieja (Marzena Rogalska).
1
Nic za darmo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nic za darmo
Dostępny
25 szt.

Nic za darmo. Dlaczego przyczyną wyspecyfikowanej złożoności musi być inteligencja stanowi rozwinięcie idei zawartych w poprzednim dziele Dembskiego Wnioskowanie o projekcie. Używając zaczerpniętych z teorii informacji twierdzeń nic za darmo, uczony dowodzi, że złożona wyspecyfikowana informacja nie może być wynikiem działania procesów przyrodniczych i dlatego jest świadectwem przemawiającym na rzecz teorii inteligentnego projektu. Zdaniem amerykańskiego matematyka teoria informacji wskazuje, że koncepcja przypadkowych mutacji i doboru naturalnego nie może stanowić wyjaśnienia różnorodności życia na Ziemi. Dembski sprzeciwia się opiniom uczonych, którzy podobnie jak Richard Dawkins twierdzą, że świadectwa empiryczne wskazują, iż życie powstało i rozwija się zgodnie z biegiem praw przyrody. Matematyk argumentuje, że złożone struktury biologiczne nie mogą zostać właściwie wyjaśnione bez czynnika inteligencji. Te ustalenia sprawiają, że Nic za darmo jest lekturą obowiązkową dla wszystkich zainteresowanych najnowszym ujęciem problemu pochodzenia informacji.William A. Dembski - matematyk i filozof, wykładał między innymi na Northwestern University, University of Notre Dame i University of Dallas. Habilitował się z matematyki na MIT, z fizyki na University of Chicago oraz z informatyki na Princeton University. Jest pracownikiem naukowym na Wydziale Filozofii w Southwestern Seminary w Ft. Worth, gdzie kieruje Center for Cultural Engagement. Jest także starszym wykładowcą w Centrum Nauki i Kultury Discovery Institute w Seattle. W Conceptual Foundations of Science na Baylor University kierował pierwszym think tankiem teorii inteligentnego projektu. Publikuje artykuły w czasopismach naukowych oraz jest autorem i redaktorem kilkunastu książek.Seria Inteligentny Projekt to pierwsza tak ambitna i bogata propozycja na polskim rynku wydawniczym, w ramach której ukazują się książki dotyczące teorii inteligentnego projektu Intelligent Design (ID).Autorzy zastanawiają się: czy różnorodność życia na Ziemi może być wyjaśniona wyłącznie przez procesy czysto przyrodnicze? Czy złożone struktury biologiczne mogły powstać drogą przypadku i konieczności, bez udziału inteligencji? Czy Ziemia jest tylko jedną z wielu niczym niewyróżniających się planet?Teoria inteligentnego projektu jest ogólną teorią rozpoznawania projektu i ma szerokie zastosowanie w takich dziedzinach nauki, jak kryminalistyka, historia, kryptografia, astronomia i inżynieria. Seria Inteligentny Projekt pokazuje, że koncepcja ID powinna być stosowana również w zagadnieniach pochodzenia i rozwoju różnych form życia, a także w próbie zrozumienia nas samych.

44,90 zł
3 osoby kupiły
2
Utopiec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Utopiec
Dostępny
85 szt.

Dłoń wyłowiona z Warty przez przypadkowego wędkarza staje się początkiem misternie utkanej intrygi, w którą mogą być zamieszani najbliżsi Tomasza Radwana. Jego ostatnie dziennikarskie śledztwo przeniesie się do Poznania, gdzie będzie musiał wyjaśnić okoliczności zaginięcia Macieja Sobczaka - prywatnie męża siostry Leny, Elżbiety. Trop wiedzie między innymi przez jedno z kasyn, którego właścicielem jest człowiek o starannie chronionej przeszłości. Z czasem Tomasz odkrywa także tajemnice pozornie doskonałego związku Elżbiety i Macieja. A to dopiero połowa drogi Jakie sekrety skrywa kamienica na ulicy Solnej w Poznaniu? Kto na własną rękę poszukuje sprawiedliwości, stając się demonem w ludzkiej skórze? Początkowy zamęt, w którym zarówno Radwan, jak i poznańska policja poszukują odpowiedzi na kolejne pytania, prowadzi do zaskakującego finału.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

2 osoby kupiły
3
Torebka płaska średnia Paski brokat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka płaska średnia Paski brokat
Beniamin
Dostępny
1 szt.

Torebka płaska, średnia - paski, brokat. Wymiary: 26 x 32 x 12cm. Mix 4 wzorów. Wysyłany losowo!

7,26 zł
6,99 zł

Rabat 3,7%
oszczędzasz 0,27 zł

2 osoby kupiły
4
Ostatnia nadzieja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatnia nadzieja
Dostępny
650 szt.

Wojenna zawierucha Przewrotny los Niespodziewana miłość Ile trzeba stracić, by odnaleźć wszystko, co najważniejsze? Wraz z wybuchem wojny kończy się beztroskie życie Karli. Dziewczyna traci ukochanego, ojca, ojczyznę. Przed pogrążeniem się w rozpaczy ratują ją przyjaciele i myśl, że nawet najciemniejsza noc kiedyś się kończy. Tymczasem praca w szpitalu w sercu Londynu nie daje Karli ani chwili wytchnienia, a okrutny los nie przestaje jej doświadczać. Raz za razem przekonuje się, jak kruche i niewiele warte jest ludzkie życie. A kiedy wydaje się, że już nigdy nie przydarzy się jej nic dobrego, przychodzi niespodziewana wiadomość… Piekło bombardowanego Londynu, powojenny Nowy Jork, niebezpieczna Gwatemala i egzotyczny Oran – w nowej, pełnej tajemnic i niebywałych zwrotów akcji powieści o Karli Linde Marzena Rogalska zabiera czytelnika w niezwykłą podróż w poszukiwaniu tego, co może się wydawać bezpowrotnie utracone.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

2 osoby kupiły
5
Zestaw naklejek 150 sztuk, Dolina Muminków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw naklejek 150 sztuk, Dolina Muminków
Barbo Toys, 150 naklejek
Dostępny
2 szt.

Zestaw naklejek 150 sztuk z mieszkańcami Doliny Muminków Wymarzony zestaw starannie wykonanych, naklejek w 4 arkuszach. Zabawa-niespodzianka. Tylko wyobraźnia wyznacza tu granice. Naklejki zostały zaprojektowane z uroczymi motywami z kultowej bajki Muminki. Zapewnia wiele godzin zabawy. Używaj naklejek do tworzenia własnych przygód, układając je na papierze, broszurach, książkach, pocztówkach lub łącząc z własnymi rysunkami itp. Naklejki mają wiele drobnych szczegółów, które dają dziecku wiele możliwości rozwinięcia swoich zdolności twórczych i zabawy. Używanie naklejek pomaga również rozwijać zdolności motoryczne małych rączek dzieci. Szczegółowe informacje o produkcie: • Zawiera 4 arkusze zawierające łącznie 150 naklejek • Wymiary opakowania: 27.0 cm x 19.0 cm • Uwaga: produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Ryzyko zakrztuszenia. Produkty Barbo Toys są projektowane w Danii, ze szczególną dbałością o zrównoważony rozwój i wysokiej jakości materiały. Zabawki są wytwarzane zgodnie z filozofią „nauka przez zabawę” i aktywnie wspierają i stymulują zarówno wyobraźnię jak i edukację dziecka, przy tym charakteryzują się doskonałym skandynawskim wzornictwem.

21,00 zł
18,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 2,01 zł

2 osoby kupiły
6
Nineteen Eighty-Four - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nineteen Eighty-Four
Dostępny
18 szt.

'Who controls the past controls the future: who controls the present controls the past.' Hidden away in the Record Department of the sprawling Ministry of Truth, Winston Smith skilfully rewrites the past to suit the needs of the Party. Yet he inwardly rebels against the totalitarian world he lives in, which demands absolute obedience and controls him through the all-seeing telescreens and the watchful eye of Big Brother, symbolic head of the Party. In his longing for truth and liberty, Smith begins a secret love affair with a fellow-worker Julia, but soon discovers the true price of freedom is betrayal.

58,00 zł
55,68 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,32 zł

1 osoba kupiła
7
Zestaw naklejek 150 sztuk, Przygody Muminków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw naklejek 150 sztuk, Przygody Muminków
Barbo Toys, 150 naklejek
Dostępny
14 szt.

Zestaw naklejek 150 sztuk z przygodami Muminków Wymarzony zestaw starannie wykonanych, naklejek w 4 arkuszach. Zabawa-niespodzianka. Tylko wyobraźnia wyznacza tu granice. Naklejki zostały zaprojektowane z uroczymi motywami z kultowej bajki Muminki. Zapewnia wiele godzin zabawy. Używaj naklejek do tworzenia własnych przygód, układając je na papierze, broszurach, książkach, pocztówkach lub łącząc z własnymi rysunkami itp. Naklejki mają wiele drobnych szczegółów, które dają dziecku wiele możliwości rozwinięcia swoich zdolności twórczych i zabawy. Używanie naklejek pomaga również rozwijać zdolności motoryczne małych rączek dzieci. Szczegółowe informacje o produkcie: • Zawiera 4 arkusze zawierające łącznie 150 naklejek • Wymiary opakowania: 27.0 cm x 19.0 cm • Uwaga: produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Ryzyko zakrztuszenia. Produkty Barbo Toys są projektowane w Danii, ze szczególną dbałością o zrównoważony rozwój i wysokiej jakości materiały. Zabawki są wytwarzane zgodnie z filozofią „nauka przez zabawę” i aktywnie wspierają i stymulują zarówno wyobraźnię jak i edukację dziecka, przy tym charakteryzują się doskonałym skandynawskim wzornictwem.

21,00 zł
18,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
8
Puzzle 1000 elementów. Joan Miro, Karnawał Arlekina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Joan Miro, Karnawał Arlekina
Bluebird, 1000
Dostępny
6 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
9
Poradnik Commando Jiu-Jitsu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poradnik Commando Jiu-Jitsu
Dostępny
3 szt.

Amerykanie powinni być odpowiednio wyposażeni, aby móc sie? bronić w sytuacji nieprzewidzianego zagrożenia. Ten PORADNIK OBRONY COMMANDO JIU-JITSU uczy zarówno mężczyzn jak i kobiety technik obronnych Jiu-Jitsu w prawie każdych sytuacjach. Do ćwiczeń należy wybrać partnera, który również chce sie? uczyć. Niezwykle ważne jest, aby eksperymenty były wykonywane powoli i z wielka? ostrożnością, szczególnie przy rzutach i dźwigniach. Należy być bardzo ostrożnym, ponieważ wszystkie chwyty wykonane prawidłowo, mogą łatwo i szybko zranić partnera. Przy uderzeniach niezbędna jest szczególna ostrożność, gdyż są one niezwykle niebezpieczne. Ostrożnie ćwicz również duszenia, ponieważ są one skuteczne natychmiast po zastosowaniu nacisku, a wtedy twój partner nie będzie w stanie krzyknąć, aby cię ostrzec.

29,90 zł
22,72 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,18 zł

1 osoba kupiła
10
Key Words with Peter and Jane 36 biiks - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Key Words with Peter and Jane 36 biiks
Dostępny
7 szt.

With over 100 million copies sold worldwide, Key Words with Peter and Jane has successfully helped generations of children learn to read. 100 Key Words make up half of all those we read and write. This essential vocabulary is carefully introduced, practised and developed thtoughout the scheme.

202,55 zł
1 osoba kupiła
11
Znaczniki drewniane kształt puste serce 22mm 10szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znaczniki drewniane kształt puste serce 22mm 10szt
Crafters
Dostępny
20 szt.

Kształty wykonane ze sklejki brzozowej o grubości 3 mm, długość kształtu wynosi około 22 mm. W opakowaniu jest 10 kształtów. Użyteczne w grach bitewnych, RPG, grach Print & Play, w prototypach gier planszowych, jako zamienniki elementów oraz przy wprowadzaniu własnych modyfikacji zasad do gier.

8,99 zł
1 osoba kupiła
12
W krainie Czarownej Baśni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W krainie Czarownej Baśni
Dostępny
80 szt.

Czas upływa, ale dla Europejczyków Japonia wciąż zachowuje swoją egzotyczną i tajemniczą aurę. Jak więc postrzegano ją niespełna sto lat temu, kiedy różnice międzykulturowe były jeszcze wyraźniejsze? Włodzimierz Czajkin opisuje swoje wrażenia z podróży do Kraju Kwitnącej Wiśni. Niezmiernie oczarowany nie jest jednak wolny od własnej, czasem krytycznej, opinii i sądów, gdy mimowolnie porównuje Japonię do swojej ojczyzny ? Rosji. Współczesny czytelnik, oprócz opisu egzotycznego kraju i mentalności jego mieszkańców, będzie miał możliwość przyjrzenia się myślom człowieka rozerwanego między dwoma państwami, które zdaje się łączyć jedynie krwawy konflikt przeszłości i niepewna przyszłość.

29,90 zł
22,72 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,18 zł

13
Berlin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Berlin
Dostępny
61 szt.

Opowieść o Berlinie w zawrotnym rytmie fokstrota i rewiowych popisów prowadzi przez szalone lata dwudzieste XX wieku i pokazuje miasto w różnych odsłonach. W tętniącym życiem w dzień i w nocy Berlinie spotykamy geniuszy nauki, literatury i sztuki, gwiazdy filmu - od Marleny Dietrich, Leni Riefenstahl i Fritza Langa, przez Bertolta Brechta i Ottona Dixa, po Alberta Einsteina, a także najwybitniejszych polityków, muzyków i sportowców. Berlin szalonych lat 20. XX wieku? Odwiedzamy kina, opery, teatry, kabarety i nocne lokale. Przesiadujemy w restauracjach i kawiarniach. Poddajemy się też urokowi Berlina w świetle dziennym, kiedy można się nim delektować w niespiesznym tempie berlińskiego flâneura. Książka odkrywa nieznane oblicze miasta i kulisy życia wybitnych postaci europejskiej sztuki i kultury tamtych czasów. Wszystko udokumentowane zachwycającymi fotografiami z epoki.

74,00 zł
65,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

14
ECORASCALS Miseczka trójdzielna Bambusowa żółta z przyssawką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECORASCALS Miseczka trójdzielna Bambusowa żółta z przyssawką
ECORASCALS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

120,60 zł
108,54 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,06 zł

15
ECORASCALS Miseczka trójdzielna Bambusowa zielona z przyssawką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECORASCALS Miseczka trójdzielna Bambusowa zielona z przyssawką
ECORASCALS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

120,60 zł
108,54 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,06 zł

16
ECORASCALS Miseczka trójdzielna Bambusowa szara z przyssawką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECORASCALS Miseczka trójdzielna Bambusowa szara z przyssawką
ECORASCALS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

120,60 zł
108,54 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,06 zł

17
ECORASCALS Miseczka trójdzielna Bambusowa różowa z przyssawką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECORASCALS Miseczka trójdzielna Bambusowa różowa z przyssawką
ECORASCALS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

120,60 zł
108,54 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,06 zł

18
ECORASCALS Miseczka trójdzielna Bambusowa pomarańczowa z przyssawką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
120,60 zł
108,54 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,06 zł

19
ECORASCALS Miseczka trójdzielna Bambusowa niebieska z przyssawką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECORASCALS Miseczka trójdzielna Bambusowa niebieska z przyssawką
ECORASCALS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

120,60 zł
108,54 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,06 zł

20
ECORASCALS Miseczka Bambusowa żółta Kaczuszka z przyssawką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECORASCALS Miseczka Bambusowa żółta Kaczuszka z przyssawką
ECORASCALS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

120,60 zł
108,54 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,06 zł

21
ECORASCALS Miseczka Bambusowa zielona Sowa z przyssawką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECORASCALS Miseczka Bambusowa zielona Sowa z przyssawką
ECORASCALS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

120,60 zł
108,54 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,06 zł

22
ECORASCALS Miseczka Bambusowa szara Sowa z przyssawką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECORASCALS Miseczka Bambusowa szara Sowa z przyssawką
ECORASCALS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.19

120,60 zł
108,54 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,06 zł

23
ECORASCALS Miseczka Bambusowa różowa Sowa z przyssawką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECORASCALS Miseczka Bambusowa różowa Sowa z przyssawką
ECORASCALS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

120,60 zł
108,54 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,06 zł

24
ECORASCALS Miseczka Bambusowa niebieska Sowa z przyssawką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECORASCALS Miseczka Bambusowa niebieska Sowa z przyssawką
ECORASCALS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

120,60 zł
108,54 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,06 zł

25
ECORASCALS Miseczka Bambusowa niebieska Kaczuszka z przyssawką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECORASCALS Miseczka Bambusowa niebieska Kaczuszka z przyssawką
ECORASCALS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

120,60 zł
108,54 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,06 zł

26
ECORASCALS Miseczka Bambusowa czerwona Biedronka z przyssawką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECORASCALS Miseczka Bambusowa czerwona Biedronka z przyssawką
ECORASCALS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

119,60 zł
107,64 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,96 zł

27
ECORASCALS Kubek bambusowy o pojemności 240 ml z silikonową nakładką kolorze zielonym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
71,60 zł
64,44 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,16 zł

28
ECORASCALS Kubek bambusowy o pojemności 240 ml z silikonową nakładką kolorze różowym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
71,60 zł
64,44 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,16 zł

29
ECORASCALS Kubek bambusowy o pojemności 240 ml z silikonową nakładką kolorze pomarańczowym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
71,60 zł
64,44 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,16 zł

30
ECORASCALS Kubek bambusowy o pojemności 240 ml z silikonową nakładką kolorze niebieskim - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
71,60 zł
64,44 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,16 zł

31
Schowek
FIKI MIKI Prześcieradło Jersey 140x70 Mięta
FIKI MIKI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

36,40 zł
32,76 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,64 zł

32
ECORASCALS Zestaw łyżeczek bambusowa z silikonową nakładką 3 SZT MIX (żółta, różowa, zielona) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,50 zł
50,85 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,65 zł

33
ECORASCALS Zestaw łyżeczek bambusowa z silikonową nakładką 3 SZT MIX (żółta, niebieska, czerwona) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,50 zł
50,85 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,65 zł

34
ECORASCALS Zestaw łyżeczek bambusowa z silikonową nakładką 3 SZT MIX (różowa, szara,zielona) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,50 zł
50,85 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,65 zł

35
ECORASCALS Zestaw łyżeczek bambusowa z silikonową nakładką 3 SZT MIX (granatowa, purpurowa,zielona) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,50 zł
50,85 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,65 zł

36
ECORASCALS Talerzyk bambusowy baby kwadrat z zieloną przyssawką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECORASCALS Talerzyk bambusowy baby kwadrat z zieloną przyssawką
ECORASCALS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

104,70 zł
94,23 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,47 zł

37
ECORASCALS Zestaw łyżeczek bambusowa z silikonową nakładką 3 SZT MIX (czerwona,niebieska, zielona) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,50 zł
50,85 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,65 zł

38
ECORASCALS Miseczka Bambusowa zielony Słonik z przyssawką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECORASCALS Miseczka Bambusowa zielony Słonik z przyssawką
ECORASCALS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

120,60 zł
108,54 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,06 zł

39
ECORASCALS Miseczka Bambusowa szara Słonik z przyssawką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECORASCALS Miseczka Bambusowa szara Słonik z przyssawką
ECORASCALS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

120,60 zł
108,54 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,06 zł

40
ECORASCALS Miseczka Bambusowa głęboka żółta z przyssawką z łyżeczką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
105,50 zł
94,95 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,55 zł

41
ECORASCALS Miseczka Bambusowa głęboka zielona z przyssawką z łyżeczką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
105,50 zł
94,95 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,55 zł

42
ECORASCALS Miseczka Bambusowa głęboka szara z przyssawką i łyżeczką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
105,50 zł
94,95 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,55 zł

43
ECORASCALS Miseczka Bambusowa głęboka pomarańczowa z przyssawką i łyżeczką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
105,50 zł
94,95 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,55 zł

44
ECORASCALS Miseczka Bambusowa głęboka różowa z przyssawką i łyżeczką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
105,50 zł
94,95 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,55 zł

45
ECORASCALS Miseczka Bambusowa głęboka czerwona z przyssawką z łyżeczką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
105,50 zł
94,95 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,55 zł

46
ECORASCALS Miseczka Bambusowa głęboka niebieska z przyssawką i łyżeczką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
105,50 zł
94,95 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,55 zł

47
ECORASCALS Miseczka Bambusowa Dinozaur zielone z przyssawką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECORASCALS Miseczka Bambusowa Dinozaur zielone z przyssawką
ECORASCALS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

120,60 zł
108,54 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,06 zł

48
ECORASCALS Miseczka Bambusowa Dinozaur navy z przyssawką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECORASCALS Miseczka Bambusowa Dinozaur navy z przyssawką
ECORASCALS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

120,60 zł
108,54 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,06 zł

49
ECORASCALS Miseczka Bambusowa Dinozaur purple z przyssawką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECORASCALS Miseczka Bambusowa Dinozaur purple z przyssawką
ECORASCALS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

120,60 zł
108,54 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,06 zł

50
ECORASCALS Miseczka Bambusowa Autko zielone z przyssawką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECORASCALS Miseczka Bambusowa Autko zielone z przyssawką
ECORASCALS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

120,60 zł
108,54 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,06 zł

51
ECORASCALS Miseczka Bambusowa Autko niebieskie z przyssawką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECORASCALS Miseczka Bambusowa Autko niebieskie z przyssawką
ECORASCALS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

120,60 zł
108,54 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,06 zł

52
ECORASCALS Kubek bambusowy o pojemności 190 ml z silikonową nakładką w kolorze żółtym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,50 zł
50,85 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,65 zł

53
ECORASCALS Kubek bambusowy o pojemności 190 ml z silikonową nakładką w kolorze szarym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,50 zł
50,85 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,65 zł

54
ECORASCALS Kubek bambusowy o pojemności 190 ml z silikonową nakładką w kolorze pomarańczowym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,50 zł
50,85 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,65 zł

55
ECORASCALS Kubek bambusowy o pojemności 190 ml z silikonową nakładką w kolorze różowym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,50 zł
50,85 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,65 zł

56
ECORASCALS Kubek bambusowy o pojemności 190 ml z silikonową nakładką w kolorze niebieskim - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,50 zł
50,85 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,65 zł

57
Prześcieradło nieprzemakalne bambusowe 120x60 cm, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prześcieradło nieprzemakalne bambusowe 120x60 cm, mix kolorów
BABYMATEX
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.19

Nieprzemakalne prześcieradło do łóżeczka dziecięcego o wymiarach 120.0 x 60.0 cm. Najwyższa jakość dzianiny bambusowej to wyznacznik serii prześcieradełek Bamboo. Wszyta gumka gwarantuje dopasowanie do materacyka. Prześcieradełko jest przyjemne w dotyku i przyjazne dla skóry dziecka. Dodatkowo prześcieradełko posiada Certyfikat najwyższej klasy bezpieczeństwa Oeko Tex. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

50,20 zł
47,69 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,51 zł

58
We Could Be... Bowie and His Heroes - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
We Could Be... Bowie and His Heroes
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Bowie has been written about in just about every conceivable way - but never quite like this. Tracing the star's encounters with fellow icons, We Could Be offers a new history of Bowie, collecting hundreds of short stories that together paint a portrait of humor, humility, compassion, tragedy and more. He embarrasses himself in front of Lennon and Warhol. He saves the life of Nina Simone. He is hated by Bob Dylan. He teaches Michael Jackson the moonwalk. Individually astonishing, these stories build to reveal a new picture of Bowie, one which shows his vulnerability, his sense of humour, his inner diva. Exhaustively researched from thousands of sources by BBC reporter and Bowie obsessive Tom Hagler, We Could Be is a history of Bowie unlike any you've seen before. Accompanied by integrated black and white photographs and stylish line illustrations, it is a fascinating, comic and compelling read.

99,00 zł
89,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

59
Thirteen Storeys - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thirteen Storeys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.29

'A modern horror classic from one of the most exciting writers in the field today' - Starburst Magazine A haunted house tour-de-force from the creator of THE MAGNUS ARCHIVES podcast. GOING UP? A dinner party is held in the penthouse of a multimillion-pound development. All the guests are strangers - even to their host, the billionaire owner of the building None of them know why they were selected to receive his invitation. Whether privileged or deprived, they share only one thing in common - they've all experienced a shocking disturbance within the building's walls. By the end of the night, their host is dead, and none of the guests will say what happened. His death has remained one of the biggest unsolved mysteries - until now. But are you ready for their stories? 'Combines a creeping sense of unease with all-out gore . . . Nerve-jangling.' - Guardian 'A wonderfully creepy climax, hitting that perfect spot of uncanny horror' - Grimdark Magazine

45,00 zł
40,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,50 zł

60
The Best of Me - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Best of Me
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.19

What could be a more tempting Christmas gift than a compendium of David Sedaris?s best stories, selected by the author himself? From a spectacular career spanning almost three decades, these stories have become modern classics and are now for the first time collected in one volume. For more than twenty-five years, David Sedaris has been carving out a unique literary space, virtually creating his own genre. A Sedaris story may seem confessional, but is also highly attuned to the world outside. It opens our eyes to what is at absurd and moving about our daily existence. And it is almost impossible to read without laughing. Now, for the first time collected in one volume, the author brings us his funniest and most memorable work. In these stories, Sedaris shops for rare taxidermy, hitchhikes with a lady quadriplegic, and spits a lozenge into a fellow traveler?s lap. He drowns a mouse in a bucket, struggles to say ?give it to me? in five languages and hand-feeds a carnivorous bird. But if all you expect to find in Sedaris?s work is the deft and sharply observed comedy for which he became renowned, you may be surprised to discover that his words bring more warmth than mockery, more fellow-feeling than derision. Nowhere is this clearer than in his writing about his loved ones. In these pages, Sedaris explores falling in love and staying together, recognizing his own aging not in the mirror but in the faces of his siblings, losing one parent and coming to terms ? at long last ? with the other. Taken together, the stories in The Best of Me reveal the wonder and delight Sedaris takes in the surprises life brings him. No experience, he sees, is quite as he expected ? it?s often harder, more fraught and certainly weirder ? but sometimes it is also much richer and more wonderful. Full of joy, generosity, and the incisive humor that has led David Sedaris to be called ?the funniest man alive? (Time Out New York), The Best of Me spans a career spent watching and learning and laughing ? quite often at himself ? and invites readers deep into the world of one of the most brilliant and original writers of our time.

50,00 zł
42,50 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,50 zł

61
Hidden Hands - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hidden Hands
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.24

This is an engaging and beautiful book - the engagement arising from the author's deep commitment to understanding the lives of medieval women and men, and the beauty from her ability to make us see and hear them talking about and living their experiences. It isn't just an introduction to literary manuscripts but also a series of glimpses of the extraordinary diversity of medieval lives. Mary Wellesley has taken jewels from our bibliographic treasures and placed them, carefully and with love, in the palm of the reader's hand Ian Mortimer Mary Wellesley is a born storyteller and Hidden Hands is as good as historical writing gets. Wellesley draws on her deep scholarly knowledge of medieval manuscripts to weave a captivating tale, told through generations of 'tremulous hands' and forgotten artistic geniuses, whose works inform so much of what we know today about the Middle Ages. This is a sensational debut by a wonderfully gifted historian. Dan Jones, bestselling author of The Plantagenets and The Templars. Their creators being largely anonymous, Medieval manuscripts tell their own stories in this Decameron of devotion and obsession, encryption and skullduggery, extravagance, destruction, and survival. The result is an unexpectedly swift page-turner on the era when pages were turned slowly. Eliot Weinberger, author of Angels & Saints Hidden Hands shines with 'bibliophilic feeling.' With care forensic and literary, Wellesley reveals the traces of their history legible in the pores of the page and in the process provides a page-turner of her own. Amaranth Borsuk, author of The Book Mary Wellesley has written a most original book which is at once a vivid personal account of scholarly detective work and a model of how history might be taught now that there is easy electronic access to ancient manuscripts. She traces the precarious survival of the the earliest books, expounds with clarity the methods and purposes of authors, scribes, patrons, annotators and illustrators and speculates with sympathy on their motives. Hands (especially female ones) assume personalities, indeed voices which are recognisable even when alien - and often urgently appealing. Nicholas Penny

125,00 zł
112,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,50 zł

62
Reports On Mathematical Physics 88/2 - Polska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reports On Mathematical Physics 88/2 - Polska
Dostępny
100 szt.

Reports on Mathematical Physics publishes papers in theoretical physics which present a rigorous mathematical approach to problems of quantum and classical mechanics and field theories, relativity and gravitation, statistical physics and mathematical foundations of physical theories. Papers using modern methods of functional analysis, probability theory, differential geometry, algebra and mathematical logic are preferred.

49,00 zł
43,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,88 zł

63
A Heart Divided - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Heart Divided
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.13

Guo Jing and Lotus have escaped Qiu Qianren?s mountain stronghold on the condors? backs, but Lotus carries a wound that will surely kill her. Their only hope lies in the healing powers of Duan, the King of the South. Little do they know that to seek an audience with this mysterious figure will place him in mortal danger himself. Meanwhile, many li away on Peach Blossom Island, a plan has been hatched that could tear the two lovers apart for good. And, with Moon Festival approaching, Guo Jing is honour bound to take part in a long-awaited martial contest at the Tower of Mist and Rain in Jiaxing. Yet the greatest threat to their happiness stems from Guo Jing?s past. He is still betrothed to Genghis Khan?s daughter. Rejoining the Mongol army could help him to avenge his father ? but it may force him to take the field against the soldiers of his true homeland, splitting his heart and soul in two.

45,00 zł
43,20 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,80 zł

64
Zajęcia twórcze w szkole. Część III - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zajęcia twórcze w szkole. Część III
Dostępny
32 szt.

„Zapraszam do stosowania zajęć twórczych. Wydałem trzy części. Proszę pamiętać, że zajęcia twórcze są nie tylko dla uczniów, bo osobą, która się przy nich najlepiej rozwija, jest sam nauczyciel. Jeśli ktoś myśli o samorealizacji - z całą pewnością jest to dobra droga. Każdy, kto je będzie prowadził, wciąż musi nabierać wprawy i starać się podciągać w swojej twórczości. Ukoronowaniem rozwoju będzie własny scenariusz zajęć twórczych, który powinien spróbować napisać. Życzę, by się sprawdził. Dzieci wciąż potrzebują nowych bodźców do nauki, dlatego jest wiele do zrobienia. Powodzenia”. Ostatnie słowo Autora

42,00 zł
37,38 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,62 zł

65
Zarządzanie Publiczne 4(38) 2016 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarządzanie Publiczne 4(38) 2016
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.03

W numerze [Contents] Dorota Jedlikowska: Normativisation and its processes as seen from the neo-functional perspective: Towards science governance, doi 10.15678/ZP.2016.38.4.01, s. 7-16; Robert Chrabąszcz, Marcin Zawicki: The evolution of multi-level governance: The perspective on EU anti-crisis policy in Southern-European Eurozone states, doi 10.15678/ZP.2016.38.4.02, s. 17-31; Dawid Sześciło: O powikłanej decentralizacji. Instytucjonalny krajobraz systemu usług publicznych w Polsce [A complicated decentralisation: The institutional landscape of Poland?s system of public services], doi 10.15678/ZP.2016.38.4.03, s. 32-44; Paul Braidford, Ian Stone: Providing business support to SMEs - how to encourage firms? engagement, doi 10.15678/ZP.2016.38.4.04, s. 45-61; Michał Wolański, Wiktor Mrozowski Mateusz Pieróg: Transport zbiorowy poza miastami - regres, reformy, rekomendacje [Regional public bus transport - regress, reforms, recommendations], doi 10.15678/ZP.2016.38.4.05, s. 62-77; Piotr Nowaczyk: Funkcjonowanie portu morskiego w Kołobrzegu w oparciu o system nadzoru publicznego [The operation of the Kołobrzeg seaport on the basis of a public supervision system], doi 10.15678/ZP.2016.38.4.06, s. 78-91; Marek Ćwiklicki: Relacja z I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej ?Współczesne Koncepcje Zarządzania Publicznego? pt. ?Wyzwania modernizacyjne sektora publicznego?, Dobczyce, 13-15 października 2016 r. [Account of the First All-Poland Academic Conference ?Modern Governance Concepts?: ?Public Sector Modernisation Challenges?, Dobczyce 13-15 October 2016], doi 10.15678/ZP.2016.38.4.07, s. 92-101; ?Zarządzanie Publiczne? 2015 - lista recenzentów [?Public Governance? 2016 - reviewers], s. 103.

21,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 2,01 zł

66
Deska A5 Clipboard Pvc Żółty Biurfol Kh-00-08 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deska A5 Clipboard Pvc Żółty Biurfol Kh-00-08
Biurfol
Niedostępny
Brak

- kolorowa folia PVC br / - środek usztywniony tekturą br / - sprężysty mechanizm zaciskowy służący do przytrzymywania kartek br / - podkładka pojedyncza br / - format A5

4,99 zł
Powiadomienie
67
Teczka A5 Clipboard Pvc Pink Biurfol Kkl-03-03 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A5 Clipboard Pvc Pink Biurfol Kkl-03-03
Biurfol
Niedostępny
Brak

- kolorowa folia PVC br / - środek usztywniony tekturą br / - sprężysty mechanizm zaciskowy służący do przytrzymywania kartek br / - na wewnętrznej stronie okładki kieszeń na dokumenty i długopis br / - teczka zamykana br / - format A5 br / - dostępny w 6 kolorach z serii New Colours

9,99 zł
Powiadomienie
68
Lalka 15 cm z akcesoriami. Konik, mix kolorów, 481509 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka 15 cm z akcesoriami. Konik, mix kolorów, 481509
Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Zalety produktu: laleczka posiada ruchome ręce oraz nogi zginane w łokciach i kolanach, długie włosy splecione w 2 warkocze, kask na głowie, koń posiada długą grzywę i ogon do czesania ora ruchomą szyję oraz głowę, zestaw występuje w dwóch wersjach kolorystycznych Koń różowy lub szary. Dla prawdziwej fanki lalek - nigdy dość. W myśl tej zasady warto sięgnąć po laleczkę Nini Love! Lalka zmieści się nawet do małej torebki, dlatego będzie idealna jako towarzysz podróży! Zawartość zestawu: lalka w ubranku, koń, szczotka do czesania grzywy konia oraz koraliki do ozdabiania grzywy i ogona. Wymiary produktu: koń- 18.0x17.0x6.0 cm, laleczka (wys.): 15 cm, wymiary opakowania: 25.0x30.0x9.0 cm. Uwaga! Mix kolorów, towar wysyłany losowo.

70,90 zł
53,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,72 zł

69
Lalka 15 cm z akcesoriami. Konik, mix kolorów, 481510 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka 15 cm z akcesoriami. Konik, mix kolorów, 481510
Mega Creative
Dostępny
10 szt.

Zalety produktu: laleczka posiada ruchome ręce oraz nogi zginane w łokciach i kolanach, długie włosy splecione w 2 warkocze, koń posiada ruchomą głowę oraz szyję, długą grzywę i ogon które można czesać, zestaw występuje w dwóch wersjach kolorystycznych. Dla prawdziwej fanki lalek - nigdy dość. W myśl tej zasady warto sięgnąć po laleczkę Nini Love! Lalka zmieści się nawet do małej torebki, dlatego będzie idealna jako towarzysz podróży! Zawartość zestawu: lalka w ubranku, koń, szczotka do czesania grzywy i ogona, wiaderko, koraliki do grzywy i ogona. Wymiary produktu: koń - 20.0x16.0x4.0 cm, laleczka (wys.): 15 cm, wymiary opakowania: 30.0x25.0x8.0 cm.

73,84 zł
55,38 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 18,46 zł

70
Auto wojskowe z akcesoriami, 481700 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto wojskowe z akcesoriami, 481700
Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

Zalety produktu: rozwija kreatywność oraz wyobraźnię dziecka, samochód posiada ruchome elementy, figurki żołnierzy posiadają ruchome ręce oraz nogi. Sprawdź jak wiele potrafi ten terenowy, niezwykle wytrzymały samochód. Duże opony zapewnia dodatkową amortyzację, a specjalny bieżnik odpowiednio trzyma się na każdej nawierzchni! Zawartość zestawu: samochód wojskowy terenowy, ponton, 2 x figurki żołnierzy. Całość wykonana z plastiku. Wymiary produktu: auto - 22.0x12.0x9.0 cm, ponton - 13.0x3.0x7.0 cm, figurka żołnierza (wys.) - 10 cm, wymiary opakowania: 35.0x19.0x11.0 cm.

41,90 zł
31,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,47 zł

71
Zszywki Specjalistyczne 23/23 Do 200k Op1000szt Eagle pudełko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zszywki Specjalistyczne 23/23 Do 200k Op1000szt Eagle pudełko
KW Trade
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.15

wysokiej jakości zszywki do zszywaczy specjalistycznych ilość zszywanych kartek podana dla papieru 80 g/m2, model zszywacza 939, 8539, ilość kartek 200.

19,99 zł
Powiadomienie
72
Grafity do ołówka 0.3 Hb Pentel pudełko A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grafity do ołówka 0.3 Hb Pentel pudełko A 12
Pentel
Dostępny
13 szt.

0,3mm B,HB,H,2H,3H Czy wiesz, że...grafity ołówkowe Hi-Polymer są wyjątkowo trwałe, a zarazem elastyczne, ponieważ powstały z połączenia syntetycznej żywicy, grafitu i węgla. Nie zawierają szkodliwych substancji.

93,90 zł
73
Naboje do pióra Dl Czar-nieb Parker pudełko opakowanie 5 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naboje do pióra Dl Czar-nieb Parker pudełko opakowanie 5 sztuk
Parker
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.15

Naboje przeznaczone do wszystkich piór wiecznych Parkera, posiadają specjalny zbiorniczek rezerwowy zawierający kroplę atramantu wystarczająca na zapisanie ok 2 stron A4. Uwolnienie atramantu następuje poprzez pstryknięcie w tylną część obudowy naboju. Ilość w opakowaniu 5szt. Kolor czarno- niebieskie.

9,99 zł
Powiadomienie
74
Grafity do ołówka 0.9mm Hb Pentel pudełko A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
51,90 zł
75
Graphic Design in the Twentieth Century - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Graphic Design in the Twentieth Century
Niedostępny
Brak

The story of graphic design is one of the most exciting and important in modern visual culture. Renowned designer and lecturer Richard Hollis?s pioneering Graphic Design: A Concise History traced the medium?s development in the twentieth century, from its roots in printing, and defined its function as visual communication: to identify, inform and promote. Here, reissued with a new title, preface and updated recommendations for further reading, this authoritative documentary history begins with the poster and goes on to chart the development of graphics in print, advertising, corporate identity and television, concluding with the impact of digital and electronic media on the forms of graphic design. Preserving the author?s original layout, now regarded as a graphic design classic in its own right, the book features over 800 illustrations fully integrated with the text. An essential reference, this indispensable account is clear, comprehensive and compelling.

79,00 zł
Powiadomienie
76
1001 Movies You Must See Before You Die - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1001 Movies You Must See Before You Die
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.06

With more than 1.75 million copies sold worldwide in 30 languages, 1001 Movies You Must See Before You Die is the ultimate movie guide that celebrates the cult classics and their contemporary competitors, along with box office hits and breakout independents. Capturing the must-see movies of all time from more than 100 years of cinema, this go-to guide offers an abundance of witty analysis and revelatory insights. Discover some of the most poignant movies from every country and every genre, from action and animation, to comedy, documentary, musical, thriller, noir, short, romance, sci-fi and Western. Newly revised and refreshed, this definitive edition features 500 original movie posters and hundreds of impressive movie stills, including recent Oscar-winning and nominated films such as Parasite, Joker, Little Women, For Sama and The Lighthouse. Quotes from movie directors and critics, together with little-known facts, complement the incisive reviews and vital statistics of each movie to make this the most fact-filled edition ever. No matter your passion, whether it be silent or musical, 1001 Movies You Must See Before You Die is the perfect companion for any film buff or critic.

107,00 zł
96,30 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,70 zł

77
The Once and Future Witches - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Once and Future Witches
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

In the late 1800s, three sisters use witchcraft to change the course of history in a Hugo award-winning author?s powerful novel of magic amid the suffragette movement. In 1893, there?s no such thing as witches. There used to be, in the wild, dark days before the burnings began, but now witching is nothing but tidy charms and nursery rhymes. If the modern woman wants any measure of power, she must find it at the ballot box. But when the Eastwood sisters ? James Juniper, Agnes Amaranth, and Beatrice Belladonna ? join the suffragists of New Salem, they begin to pursue the forgotten words and ways that might turn the women?s movement into the witch?s movement. Stalked by shadows and sickness, hunted by forces who will not suffer a witch to vote ? and perhaps not even to live ? the sisters will need to delve into the oldest magics, draw new alliances, and heal the bond between them if they want to survive. There?s no such thing as witches. But there will be.

45,00 zł
40,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,50 zł

78
How to Understand Art - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
How to Understand Art
Niedostępny
Brak

The visual arts are intellectual, emotional and pleasurable, but they may also confound. How to Understand Art seeks to maximize your experience when looking at art by strengthening your ability to comprehend and evaluate art. With visual examples drawn from around the globe, Janetta Rebold Benton presents a multitude of ideas to enhance seeing, interpreting and enjoying art. Benton explores how artists have used the basic elements of art and experimented with materials and techniques. Why artists work in particular styles and depict certain subjects is explained, as well as the purpose and meaning of those subjects. A section devoted to six influential artists offers fascinating insights into a variety of creative environments and reveals six very different artistic paths. This indispensable guide to art history encourages questions and discussion, especially in light of current debates. If you want to understand art and only have time to read one book, this should be it.

58,00 zł
Powiadomienie
79
The Eye Of The World - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Eye Of The World
Dostępny
2 szt.

The Wheel of Time turns and Ages come and pass. What was, what will be, and what is, may yet fall under the Shadow. Let the Dragon ride again on the winds of time. The Wheel of Time turns and Ages come and go, leaving memories that become legend. Legend fades to myth, and even myth is long forgotten when the Age that gave it birth returns again. In the Third Age, an Age of Prophecy, the World and Time themselves hang in the balance. What was, what will be, and what is, may yet fall under the Shadow. When The Two Rivers is attacked by Trollocs-a savage tribe of half-men, half-beasts- five villagers flee that night into a world they barely imagined, with new dangers waiting in the shadows and in the light.

50,00 zł
45,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

80
Photography - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Photography
Dostępny
4 szt.

In an innovative approach, this illuminating guide presents photography as wide-ranging, diverse and accessible, drawing on both famous and lesser-known figures in the history of the medium. Photography specialist David Bate guides the reader through the photographs, exhibitions and photobooks that have been pivotal to the history of photography, contributing to vital shifts in the artform?s outlook, values and approach. In art history, particular works are typically cited as examples of specific styles; here individual photographs are identified as historic examples of key art movements, which often developed precisely because of these works. Among the examples selected are many images that have had a profound impact across the globe, so presenting a thoroughly inclusive and diverse account of the contributions of photographers from the birth of photography to the present day. Authoritative and engaging, this book also features a reference section with suggestions for further reading and a glossary of photography terms.

58,00 zł
81
Harlots Whores & Hackabouts - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harlots Whores & Hackabouts
Niedostępny
Brak

Talked over, talked down or talked for, the history of sex work is one of control, stigma and stereotype in which the lived experience of people selling sex is largely obscured. In this provocative, compelling and witty cultural history, Kate Lister (creator of ?Whores of Yore?) recovers the stories of those who sold sex for a living. From medieval London back streets to Storyville brothels, and from Chinese flower boats to royal bed chambers, this authoritative and global history of sex work is enhanced by evocative paintings, archival photographs and intriguing curios.

149,00 zł
Powiadomienie
82
The Judge's List - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Judge's List
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.29

From the Sunday Times and New York Times bestselling author, a new legal thriller about a man who might be the most criminal sitting judge in American history. In The Whistler, Lacy Stoltz investigated a corrupt judge who was taking millions in bribes from a crime syndicate. She put the criminals away, but only after being attacked and nearly killed. Three years later, and approaching forty, she is tired of her work for the Florida Board on Judicial Conduct and ready for a change. Then she meets a mysterious woman who is so frightened she uses a number of aliases. Jeri Crosby?s father was murdered twenty years earlier in a case that remains unsolved and that has grown stone cold. But Jeri has a suspect whom she has become obsessed with and has stalked for two decades. Along the way, she has discovered other victims. Suspicions are easy enough, but proof seems impossible. The man is brilliant, patient, and always one step ahead of law enforcement. He is the most cunning of all serial killers. He knows forensics, police procedure, and most important: he knows the law. He is a judge, in Florida ? under Lacy?s jurisdiction. He has a list, with the names of his victims and targets, all unsuspecting people unlucky enough to have crossed his path and wronged him in some way. How can Lacy pursue him, without becoming the next name on his list? The Judge?s List is by any measure John Grisham?s most surprising, chilling novel yet.

99,00 zł
94,05 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,95 zł

83
Business Partner B2. Coursebook with MyEnglishLab Online Workbook and Resources + eBook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
182,90 zł
84
Magiczny marker z podwójną linią Kidea D - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
93,90 zł
85
Puzzle dwustronne 60 elementów. Myszka Miki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle dwustronne 60 elementów. Myszka Miki
Lisciani, 60
Dostępny
94 szt.

Baw się świetnie, odtwarzając najlepsze sceny z bajki „Myszka Miki”! Układaj dwustronne puzzle, tworząc piękny obrazek lub koloruj jego czarno-biały odpowiednik, starając się odtworzyć kolory z bajki lub nadając całej scence nowego charakteru. Produkt zawiera 60 elementów dopasowanych rozmiarem dla najmłodszych.

28,41 zł
25,28 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,13 zł

86
Puzzle dwustronne Supermaxi 2x12el. 50x35cm Nemo. 86573 LISCIANI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
36,78 zł
32,73 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,05 zł

87
Puzzle dwustronne 24el. 50x35cm Nemo. 86481 LISCIANI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,83 zł
22,99 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,84 zł

88
Puzzle dwustronne Supermaxi 2x12 elementów. Masza i Niedźwiedź - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle dwustronne Supermaxi 2x12 elementów. Masza i Niedźwiedź
Lisciani
Dostępny
153 szt.

Baw się świetnie odtwarzając najlepsze sceny z bajki „Masza i niedźwiedź”! Układaj dwustronne puzzle, tworząc piękny obrazek lub koloruj jego czarno-biały odpowiednik, starając się odtworzyć kolory z bajki lub nadając całej scence nowego charakteru. Produkt zawiera 24 elementy, które umożliwiają odtworzenie dwóch scenek składających się z 12 elementów.

45,52 zł
40,51 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,01 zł

89
Puzzle dwustronne w tubie 60el. 50x35cm Nemo. 86184 LISCIANI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
27,06 zł
24,08 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,98 zł

90
Puzzle 24el. 50x35cm Masza i Niedźwiedź. Zabawa w kuchni 86061 LISCIANI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,50 zł
23,59 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,91 zł

91
Quartet Oldtimer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Quartet Oldtimer
Piatnik, od 8 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.10

Oryginalna gra Piatnika dla 2, 3 lub 4 osób. Na 32 kartach są przedstawione różne pojazdy i ich wartości techniczne. Gracze próbują zdobyć najwięcej kart poprzez umiejętne wybieranie jednej z 6 wartości pojazdu. Wygrywa gracz, który zgromadzi wszystkie karty. Do gry dołączona jest instrukcja w języku polskim.

14,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 1,01 zł

92
Karty international Błękitny Rozkwit - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty international Błękitny Rozkwit
Piatnik
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.29

W komplecie 2 talie w eleganckim, złoconym pudełku z charakterystyczną Piatnikowską poduszeczką. Talie składają się z 55 plastikowanych kart o wymiarach 58 x 89 mm i gramaturze 310. Idealne zarówno do brydża, pokera, remika jak i innych gier.

74,90 zł
65,91 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,99 zł

93
Wild Shots - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Shots
Piatnik, od 8 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.25

Gra dla 2-4 graczy w wieku od 8 lat. Gra karciana dla odważnych - Na Dzikim Zachodzie niebezpieczeństwa czyhają na graczy za każdym rogiem. Zadaniem graczy jest planować swoje zagrania tak, aby unikać różnych zagrożeń, które w każdej rundzie się zmieniają.

45,00 zł
39,60 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,40 zł

94
Panda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Panda
Piatnik, od 8 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.30

Gra dla 3-6 graczy w wieku od 8 lat. Niezwykła gra karciana, w której ukochane, dzikie zwierzęta chińskiego cesarza Hana wywracają punktację do góry nogami.

45,00 zł
39,60 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,40 zł

95
International Football Legends - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
International Football Legends
Piatnik
Dostępny
8 szt.

Karty do gry z oryginalnymi awersami (twarzami) - na każdej z 55 kart wspomnienie związane z historią piłki nożnej. Plakaty i zdjęcia przedstawiają najważniejsze momenty światowego footballu.

36,99 zł
32,55 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,44 zł

96
Karty International Leonardo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty International Leonardo
Piatnik
Dostępny
15 szt.

Karty do gry z oryginalnymi awersami (twarzami) renomowanej firmy Ferd. Piatnik & Sohne. Talia składa się z 54 plastikowanych kart o wymiarach 63 x 88 mm i gramaturze 310. Wyroby wiedeńskiej fabryki Ferd. Piatnik & Sohne od 1824 roku urzekają bogactwem wzorów i perfekcją wykonania. Na każdej karcie najsłynniejsze obrazy Mistrza. Do tego jakość i tradycja!

39,93 zł
35,14 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,79 zł

97
Karty standard extra Rummy. New Classics - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty standard extra Rummy. New Classics
Piatnik
Dostępny
5 szt.

Klasyczne karty do remika firmy Piatnik z serii „New Classic”. W komplecie 2 talie kart z trzema dodatkowymi jokerami. Wyroby wiedeńskiej fabryki Ferd. Piatnik & Sohne od 1824 roku urzekają bogactwem wzorów i perfekcją wykonania. Jakość i tradycja!

59,99 zł
52,79 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,20 zł

98
Karty standard extra Bridge. New Classics - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty standard extra Bridge. New Classics
Piatnik
Dostępny
6 szt.

Klasyczne karty do gry w brydża Piatnika z serii „New Classic”. W komplecie 2 talie oraz lista do zapisywania wyników, idealne do gry w brydża.

64,91 zł
57,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,79 zł

99
Muckinos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Muckinos
Piatnik, od 5 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

Zabawna gra ćwicząca pamięć i spostrzegawczość dla 2-4 graczy, od 5 lat. Muckinos to małe elfy mieszkające w magicznym lesie. Z natury są miłe, ale kiedy ktoś zaburzy ich sen, robią się bardzo nieznośne. Czy uda Ci się przejść przez las, nie zakłócając spokoju elfów? Będzie to wymagać dobrej pamięci i odrobiny szczęścia!

55,00 zł
48,40 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,60 zł

100
Caro Cane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Caro Cane
Piatnik, od 4 lat
Dostępny
3 szt.

Gra dla 2-4 graczy w wieku od 4 lat. Pies to wierny przyjaciel! W tej uroczej grze porównujemy różne rysunki, starając się odnaleźć towarzyszące psom obiekty należące do jednej kategorii. Szukamy więc drzew, piłek, łódek, które na każdej karcie wyglądają inaczej.

45,04 zł
39,64 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,40 zł

Wróć do góry