hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.10.10

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 10 października 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Angielski w tłumaczeniach. Business, części 1-3 (Magdalena Filak, Filip Radej), na drugim MAISTO 11532 Muscles Machines holownik + autko (Maisto). Kolejny produkt to Meta-uczenie w inteligencji obliczeniowej (Jankowski Norbert) oraz Mini dinozaury box (Collecta).
1
Angielski w tłumaczeniach. Business, części 1-3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski w tłumaczeniach. Business, części 1-3
Dostępny106 szt.

Komplet Angielski w tłumaczeniach. Business to trzyczęściowy kurs do nauki biznesowego języka angielskiego na poziomie A1-C2. Wraz z nagraniami (MP3) stanowi kompleksowe zestawienie słownictwa i zwrotów niezbędnych do swobodnego poruszania się w środowisku biznesowym.Każda z trzech części to ponad 1000 słów oraz 800 zdań do ćwiczenia biznesowego języka angielskiego od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Łączy w sobie praktyczne zagadnienia takie jak: prowadzenie spotkań, rozmowy telefoniczne, przygotowanie prezentacji, negocjacje, opisywanie wykresów, korespondencję służbową oraz słownictwo tematyczne np. marketing, zarządzanie, reklama, bankowość, księgowość. Dzięki temu w każdej rozmowie będziesz czuł się pewnie i swobodnie.Książki wyróżnia jasny i przejrzysty układ stron, który zmotywuje Cię do nauki. Każdy rozdział to jeden temat związany z biznesem, niezbędne słownictwo, zdania do tłumaczenia wraz z odpowiedziami oraz ćwiczenia konwersacyjne, dzięki którym w wyczerpujący sposób wyćwiczysz każde zagadnienie. Dodatkowo znajdziesz wskazówki zawierające cenne i przydatne informacje na temat użycia słów, często popełnianych błędów, związków wyrazowych itp.Pakiet zawiera ponad 20-godzinny kurs audio (MP3) do pobrania w internecie, który pomoże Ci ćwiczyć wymowę, rozumienie ze słuchu oraz płynność porozumiewania się w języku obcym.Jeśli nie tylko chcesz nauczyć się biznesowego słownictwa, ale także swobodnie używać go w świecie biznesu, ten komplet jest doskonałym wyborem.

129,90 zł
97,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 32,47 zł

2
MAISTO 11532 Muscles Machines holownik + autko - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
42,90 zł
38,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,29 zł

3
Meta-uczenie w inteligencji obliczeniowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Meta-uczenie w inteligencji obliczeniowej
NiedostępnyBrak

1. Wprowadzenie 2. Od algorytmów uczących się do algorytmów meta-uczenia 3. Podstawy meta-uczenia 3.1. Kroswalidacja używana do uczenia maszyn 3.2. Komitety maszyn i meta-uczenie 3.3. Meta-uczenie w oparciu o meta-charakterystyki 3.4. Inne metody meta-uczenia 3.5. O niewystarczalności różnych koncepcji meta-uczenia 4. Uniwersalna architektura systemu inteligencji obliczeniowej 4.1. Elementy systemu inteligencji obliczeniowej 4.2. Unifikacja maszyn i mechanizm podwójnej pamięci podręcznej maszyn 4.3. Dyskowy system pamięci podręcznej 4.4. Nadzorowanie procesów losowych i ich wpływu na proces unifikacji 4.5. Proces tworzenia maszyny i system kolejkowania zadań 4.6. System zbierania i analizy wyników 5. Uniwersalna maszyna optymalizacji meta-parametrów (UMOM) 5.1. Uniwersalna maszyna optymalizacyjna (UMOM) 5.2. Realizacje scenariuszy optymalizacyjnych 5.3. Ontologia metod optymalizacji maszyn uczących 6. Konstrukcje zaawansowanych algorytmów meta-uczenia 6.1. Ogólny schemat algorytmów meta-uczenia 6.2. Problem określania konfiguracji meta-uczenia 6.3. Funkcyjna forma opisu przestrzeni przeszukiwania w meta-uczeniu 6.4. Elementy głównego algorytmu meta-uczenia 6.5. Aproksymacja złożoności maszyn uczących 6.6. Typy meta-wiedzy 6.7. Analiza działania algorytmu meta-uczenia A. Metody testowania algorytmów inteligencji obliczeniowej B. Tabele porównawcze dla porównania metod selekcji instancji Bibliografia

52,50 zł
44,63 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,87 zł

4
Mini dinozaury box - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mini dinozaury box
Collecta
Dostępny144 szt.

Pudełko zawiera 10 mini dinozaurów: Argentinosaurus, Therizinosaurus, Oviraptor, Utahraptor, Pliosaurus, Alamosaurus, Mercuriceratops, Guidraco, Iguanodon, Diplodocus.

58,80 zł
51,74 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,06 zł

5
Adaptacyjna rozproszona interpretacja elektrokardiogramu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Adaptacyjna rozproszona interpretacja elektrokardiogramu
NiedostępnyBrak

Wprowadzenie Część I. Przegląd medycznych i technicznych podstaw zdalnej diagnostyki kardiologicznej 2. Współczesna elektrokardiografia - podstawy medyczne i informatyczne 3. Współczesna telekardiologia - aspekty telekomunikacyjne i informatyczne Część II. Wybrane wyniki badań prowadzonych przez autora w latach 1998-2010 4. System adaptacyjny inspirowany zachowaniem eksperta 5. Badania istotności informacji w zapisie i raporcie kardiologicznym 6. Optymalizacja połączeń i przepływu informacji w obrębie łańcucha procedur interpretacji EKG Część III. Koncepcje nowych rozwiązań technicznych proponowanych przez autora 7. Interpretacja EKG jako serwis abonencki 8. Dynamiczne przydzielanie zadań podczas współpracy klient-serwer na odległość 9. Rejestrator pacjenta monitorujący na żądanie 10. Skutki społeczne powszechnego ciągłego nadzoru kardiologicznego Dodatki A. Zastosowanie lokalnej gęstości diagnostycznej do kodowania sygnału EKG B. Zastosowanie lokalnej gęstości diagnostycznej do eliminacji zakłóceń mięśniowych z sygnału EKG C. Optymalizacja połączeń i przepływu informacji w obrębie łańcucha procedur interpretacji EKG D. Prototypowy projekt serwisu interpretacyjnego E. Oprogramowanie autoadaptacyjne w aplikacjach wbudowanych Indeks pojęć specjalistycznych Spis literatury Spis rysunków Spis tabel Lektura uzupełniająca

52,50 zł
44,63 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,87 zł

6
Monster. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Monster. Tom 1
NiedostępnyBrak

Każdy czasem odczuwa niepokój. Nawet zdolny doktor Kenz? Tenma nie jest żadnym wyjątkiem. Skąd mógł wiedzieć, że powrót do zajęcia, jakim jest ratowanie ludzi, nie przyniesie mu sukcesu, lecz powoła do życia niesamowitą istotę? Czym jest sprawiedliwość, czym jest zło? Te pytania pozostawiam Tobie. W Niemczech, gdzie panuje zamieszanie po zjednoczeniu, bezdzietne pary w średnim wieku giną jedna po drugiej. Zabójcą był Johan! Dlaczego atakuje takie osoby? Kenz? Tenma wyrusza w podróż, by odnaleźć siostrę bliźniaczkę Johana, która może dać mu wskazówki pozwalające rozwikłać tajemnicę potwora. Naoki Urasawa urodził się w 1960 w Tokio. Sławę przyniosła mu seria YAWARA! - opowieść o dziewczynie uprawiającej judo. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych japońskich twórców komiksowych. Na Zachodzie znany głównie z ostatnich dzieł - Monster, 20th Century Boys i PLUTO. Otrzymał wiele nagród i nominacji, w tym jako jedyny twórca zdobył dwukrotnie Tezuka Osamu Sh?. Wśród swoich inspiracji wymienia prace Katsushiro ?tomo (autora Akiry).

70,00 zł
55,30 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 14,70 zł

7
Monster. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Monster. Tom 2
NiedostępnyBrak

Tenma, który wpadł w pułapkę zastawioną przez „Johana”, jest teraz poszukiwanym seryjnym zabójcą. Za każdym razem o włos wymykając się policji, ściga ?Johana?, aby zapobiec kolejnym morderstwom i udowodnić swoją niewinność. Zbliża się do monstrum, śledząc jego tajemniczą przeszłość. Ninę złapała grupa neo-nazistów. Tenma jej szuka, gdyż Nina to jedyna osoba, która jest w stanie powiedzieć, czym jest „Johan”. W międzyczasie Tenma dowiaduje się strasznej rzeczy. Ultraprawicowcy planują uczynić „Johana” nowym Hitlerem. Naoki Urasawa urodził się w 1960 w Tokio. Sławę przyniosła mu seria YAWARA! - opowieść o dziewczynie uprawiającej judo. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych japońskich twórców komiksowych. Na Zachodzie znany głównie z ostatnich dzieł - Monster, 20th Century Boys i PLUTO. Otrzymał wiele nagród i nominacji, w tym jako jedyny twórca zdobył dwukrotnie Tezuka Osamu Sh?. Wśród swoich inspiracji wymienia prace Katsushiro ?tomo (autora Akiry).

70,00 zł
55,30 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 14,70 zł

8
Mr. Men&Little Miss - zakładka do książki Little - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mr. Men&Little Miss - zakładka do książki Little
IF
NiedostępnyBrak

Magnetyczna zakładka do książki z serii Mr. Men & Little Miss.

7,00 zł
5,95 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,05 zł

9
Kalendarz 2022 A5 tygodniowy soft touch Turkus - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 A5 tygodniowy soft touch Turkus
NiedostępnyBrak

* kalendarz formatu A5, układ tygodniowy, okładka aksamitna soft touch* każdy tydzień roku znajduje się na jednej stronie kalendarza, a na sąsiedniej jest miejsce na notatki* terminarze miesięczne na początku i na końcu kalendarza* język polski, angielski, niemiecki* imieniny oraz święta, wschody i zachody słońca* kolorowe registry drukowane, czerwona tasiemka* notatki, książka telefoniczna i szereg udogodnień* kalendarz można zakupić w zestawie z etui/piórnikami w takich samych wzorach* idealny na oryginalny i praktyczny prezent dla każdego* kolory przedstawione na zdjęciu mogą nie odzwierciedlać w pełni prawdziwego produktuOkładki kalendarzy zostały pokryte folią soft touch, która nadaje produktom niebywałej elegancji, a w dotyku jest aksamitna. Wzory kalendarzy dzięki takiemu uszlachetnieniu po prostu zachwycają!Naszą siłą są kolekcje. Do każdego produktu możemy dobrać inny z tym samym motywem i stworzyć piękną kolekcję oryginalnych produktów.

32,30 zł
10
Kalendarz 2022 13 plansz Psiaki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 13 plansz Psiaki
NiedostępnyBrak

* kalendarz ścienny, 13-planszowy* wymiary: 16 x 16 cm* układ miesięczny z miejscem na notatki* imieniny* nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim* szyty* idealny do użytku domowego

8,60 zł
11
Poetyckie zwitkaczenie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poetyckie zwitkaczenie
Dostępny12 szt.

Poetyckie zwitkaczenie. Językowy obraz alkoholu w liryce Agnieszki Osieckiej to pierwsza monografia autorska na rynku, która porusza pomijane dotychczas w badaniach naukowych tematy. W pracy zbadano, jaki obraz alkoholu wyłania się z twórczości lirycznej Agnieszki Osieckiej, a także w jaki sposób wiąże się on z językowym obrazem alkoholu utrwalonym w języku polskim.Analizie został poddany materiał badawczy składający się z 946 wierszy pochodzących z dwóch tomów poezji zatytułowanych Nowa miłość. Wiersze prawie wszystkie. W celu rekonstrukcji językowego obrazu alkoholu wykorzystano metody, takie jak: konceptualizacje, profilowanie, badanie etymologii, łączliwości czy gier językowych stosowanych przez poetkę.Analizie został poddany także życiorys Agnieszki Osieckiej ze szczególnym uwzględnieniem jej choroby alkoholowej. Całość publikacji przyjmuje formę interdyscyplinarną, w której wiedza językowa łączy się z literaturą, kulturą i historią.

25,20 zł
24,19 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,01 zł

12
Puzzle 1000 Subway Art Fire - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Subway Art Fire
Printworks
Dostępny6 szt.

Zestaw 1000 bardzo trudnych puzzli z serii "Subway Art" wydane przez PRINTWORKS.Witamy na wycieczce artystycznej po systemie metra w Sztokholmie. Określane mianem, najdłuższej na świecie wystawy sztuki (110 kilometrów i 94 stacje), mieści prace około 200 artystów. Motyw przewodni tego zestawu puzzli to Stacja Solna Centrum - prawie 1000 metrów  świerkowego lasu, pod krwistoczerwonym niebem. Praca artysty symbolizuje wyludnianie się słabo zaludnionych obszarów i degradację środowiska naturalnego. Fotografował David Altrath.Rozmiar obrazka to 70 x 50cmSprawdź całą serię ,,Subway Art" od PRINTWORKS aby wybrać swój niepowtarzalny zestaw.Prezent w sam raz na długie wieczory.

130,00 zł
102,70 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 27,30 zł

13
Karnet DL BN z opłatkiem, religia (10szt.) MIX - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet DL BN z opłatkiem, religia (10szt.) MIX
Top Graphic
NiedostępnyBrak

Karnet okolicznościowy "De Lux" z opłatkiem. Miks wzorów.

59,10 zł
14
Mr. Men&Little Miss - zakładka do książki Mr.Happy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mr. Men&Little Miss - zakładka do książki Mr.Happy
IF
NiedostępnyBrak

Magnetyczna zakładka do książki z serii Mr. Men & Little Miss.

6,64 zł
5,64 zł

Rabat 15,1%
oszczędzasz 1,00 zł

15
Pan Demiurg - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Demiurg
Dostępny19 szt.

Pan Demiurg jest już trzecim tomem poezji wydanym przez nasze wydawnictwo (wcześniej: Koronaświrus. Protokół i Trzeci jeździec Apokalipsy), który wpisuje się we wręcz socjologiczne zjawisko, sprokurowane przez rzeczywistość cowidową. Tym samym istotnie różni się od poprzedniego tomu Autorki (A w moim ogrodzie rosną), stając się w jakiejś mierze poezją publicystyczną, relacjonującą, choć oczywiście nie brakuje jej samej poetyckości.Agata Marzec słupszczanka, absolwentka polonistyki w Akademii Pomorskiej. Pracuje jako nauczycielkajęzyka polskiego, bibliotekarka i instruktorka fitness. Od najmłodszych lat z pasją czytała książki i poświęciła im większość swojego czasu wolnego. Wielbicielka Virginii Woolf, Fiodora Dostojewskiego i Brunona Schulza. Debiutowała zbiorem opowiadań Reminiscencje w roku 2016, nominowanym do nagrody w konkursie Książka na jesień 2016. Potem wydała tom poetycki A w moim ogrodzie rosną (Liberum Verbum) dwie powieści: Wieżęz piasku i Cenę złudzeń (Replika). Laureatka literackich konkursów rangi ogólnopolskiej, takich jak: O Laur Sarbiewskiego, IV Konkursu Literackiego dla Nauczycieli, XIV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Marii Komornickiej, V Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Anny German, 40. Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Milowy Słup, Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Tyrmandki 2021, I OgólnopolskiegoKonkursu na Opowiadanie im. G. Herlinga-Grudzińskiego;wyróżniona w I Międzynarodowym Konkursie Literackim im. Siegfrieda Lenza (2017).

24,00 zł
16,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,20 zł

16
Kalendarz 2022 A5 tygodniowy soft touch Magnolie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 A5 tygodniowy soft touch Magnolie
NiedostępnyBrak

* kalendarz formatu A5, układ tygodniowy, okładka aksamitna soft touch * każdy tydzień roku znajduje się na jednej stronie kalendarza, a na sąsiedniej jest miejsce na notatki * terminarze miesięczne na początku i na końcu kalendarza * język polski, angielski, niemiecki * imieniny oraz święta, wschody i zachody słońca * kolorowe registry drukowane, czerwona tasiemka * notatki, książka telefoniczna i szereg udogodnień * kalendarz można zakupić w zestawie z etui/piórnikami w takich samych wzorach * idealny na oryginalny i praktyczny prezent dla każdego * kolory przedstawione na zdjęciu mogą nie odzwierciedlać w pełni prawdziwego produktu Okładki kalendarzy zostały pokryte folią soft touch, która nadaje produktom niebywałej elegancji, a w dotyku jest aksamitna. Wzory kalendarzy dzięki takiemu uszlachetnieniu po prostu zachwycają! Naszą siłą są kolekcje. Do każdego produktu możemy dobrać inny z tym samym motywem i stworzyć piękną kolekcję oryginalnych produktów.

32,30 zł
17
Karnet DL BN z opłatkiem, świeckie (10szt.) MIX - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet DL BN z opłatkiem, świeckie (10szt.) MIX
Top Graphic
NiedostępnyBrak

Karnet okolicznościowy "De Lux" z opłatkiem. Miks wzorów.

59,10 zł
18
Dyrektor Szkoły 10/2021 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyrektor Szkoły 10/2021
Dostępny3 szt.

Wzmocnienie roli kuratora oświaty (Bogdan Bugdalski dziennikarz, redaktor)Zapowiedź, że minister edukacji chce dać więcej praw kuratorom oświaty, wywołała falę ostrej krytyki. Przeciwnicy takiego rozwiązania ostrzegają, że w efekcie szkoła z samorządowej, demokratycznej, kreatywnej i kolorowej stanie się państwowa, scentralizowana, czarno-biała i realizująca wyłącznie zaakceptowane przez resort programy.Co wynika z badań Skutki e-szkoły (Anna Satel sekretarz redakcji czasopisma Dyrektor Szkoły, Jarosław Kordziński specjalista z zakresu zarządzania oświatą)Większość raportów na temat skutków edukacji zdalnej poza opisem stanu faktycznego przedstawia też wnioski i rekomendacje. Przegląd najważniejszych publikujemy w dziale Co wynika z badań i zachęcamy do dokładnego zapoznania się z nimi. Warto je uwzględnić w swoich działaniach zarówno tych zarządczych, jak i dydaktyczno-wychowawczych.Szkoła bez dzwonków (Małgorzata Nowak dyrektor szkoły z wieloletnim stażem)W powszechnej świadomości dzwonek jest atrybutem szkolnego życia. Wywodzi się z pruskiego modelu szkoły, jest elementem zdyscyplinowanej struktury hierarchicznej, rządzi czasem, generuje cykliczny wybuch decybeli. Czy tak być musi? Artykuł zawiera krótki rys historyczny, opinie naukowców oraz doświadczenia szkół, w których z dzwonków zrezygnowano.Zmiany w kanonie lektur (Cezary Atelak dziennikarz)Jak każda zmiana w edukacji, nowy kanon lektur szkolnych budzi emocje, polaryzuje środowisko oświatowe i radykalizuje opinie. Być może dlatego, że został wprowadzony po zaledwie miesięcznych konsultacjach społecznych i uwzględnieniu tylko trzech zgłoszonych poprawek. Czyżby kolejny raz politycy chcieli udowodnić, że lepiej wiedzą, czego potrzebuje suweren, niż on sam?

36,00 zł
32,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,60 zł

19
Okręty Polskiej Marynarki Wojennej. Tom 43. Kanonierki ORP Generał Haller i ORP Marszałek Piłsudski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okręty Polskiej Marynarki Wojennej. Tom 43. Kanonierki ORP Generał Hal...
NiedostępnyBrak

Kolekcja „Okręty Polskiej Marynarki Wojennej”, unikalna seria 50 monografii omawiających najważniejsze i najsławniejsze jednostki naszej floty z okresu stu lat jej istnienia, to prawdziwa gratka dla wszystkich, komu nieobce są zarówno same okręty, jak również ich historia, a także losy ludzi, którzy związali z nimi swoje życie. Prezentujemy i omawiamy w jej ramach okręty oraz wybrane ich typy, pełniące służbę od pierwszych dni po odzyskaniu niepodległości, poprzez okres międzywojenny, lata II wojny światowej, czasy PRL-u oraz współczesność. Monografie, jak również rysunki i plansze barwnych okrętów są dziełem Grzegorza Nowaka, od ponad trzech dekad pasjonującego się tą tematyką, którego działania wspierają Grzegorz Nawrocki, Jacek Krzewiński, Jarosław Ciślak, Waldemar Góralski, Krzysztof Gdański, Mariusz Borowiak, Marek Twardowski, Mirosław Miarka i wielu innych fachowców najwyższej klasy.

16,00 zł
12,16 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 3,84 zł

20
Koloruj z Rudolfem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruj z Rudolfem
NiedostępnyBrak

Kolorowanki świąteczne z duza wkładką z naklejkami dla dzieci.

6,70 zł
4,69 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 2,01 zł

21
Koloruj z Mikołajem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruj z Mikołajem
NiedostępnyBrak

Kolorowanki świąteczne z duza wkładką z naklejkami dla dzieci.

6,70 zł
4,69 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 2,01 zł

22
Potrawy wigilijne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potrawy wigilijne
NiedostępnyBrak

Książka zawiera przydatne przepisy na tradycyjne polskie potrawy bożonarodzeniowe.

8,00 zł
5,76 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,24 zł

23
Koloruj z bałwankiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruj z bałwankiem
NiedostępnyBrak

Kolorowanki świąteczne z duza wkładką z naklejkami dla dzieci.

6,70 zł
4,69 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 2,01 zł

24
Język włoski 3w1. Pakiet do szybkiej nauki z audiokursem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język włoski 3w1. Pakiet do szybkiej nauki z audiokursem
Dostępny4 szt.

Zestaw podręczników dla początkujących. Mówimy po włosku 1 jest wprowadzeniem do nauki języka włoskiego. Uczy jak porozumieć się w typowych, codziennych sytuacjach. Wzbogacony o nagranie na płycie CD w formacie MP3, które pomaga przyswoić słownictwo i opanować podstawy konwersacji. Drugi podręcznik systematyzuje wiedzę w zakresie gramatyki. Podręczniki cieszą się niesłabnącą popularnością z uwagi na ich rzetelne przygotowanie. Zestaw zawiera 2 książki i płytę.

70,00 zł
49,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 21,00 zł

25
Usługi społeczne we współczesnej polityce.. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Usługi społeczne we współczesnej polityce..
Dostępny17 szt.

Głównym celem książki jest ukazanie (przebijającej się zarówno w aktualnym dyskursie naukowym, jak i w praktyce społecznej) perspektywy usług społecznych jako wyłaniającego się nowego paradygmatu welfare state i jednocześnie istotnej kategorii pojęciowej, ważnej dla budowania teorii i praktyki polityki społecznej.Praca na temat usług społecznych stanowi jedną z pierwszych w Polsce prób systematyzacji tego złożonego obszaru działalności społeczno-gospodarczej oraz polityki społecznej. Zamierzeniem autora było zebranie w monografii dotychczasowych ustaleń teoretycznych, wyników badań i doświadczeń praktycznych na temat rozwoju usług społecznych w różnych kontekstach dotyczących ich funkcjonowania. Ambicją autora było też sformułowanie wyzwań przyszłości i wskazanie rekomendacji dla nauki i praktyki w głównych sektorach usług społecznych.Usługi społeczne można rozpatrywać w różnych wymiarach makro, mezo i mikro (globalnym, krajowym, regionalnym/lokalnym, czy też z perspektywy podmiotu wytwarzającego). Można je analizować jako sektor gospodarki, jako rodzaj działalności lokalnej, jako element rozwoju, tworzenia miejsc pracy, a także jako czynnik inwestycji społecznych i realizacji lokalnej polityki społecznej oraz kształtowania ładu społecznego.Książka zawiera bardzo bogaty materiał teoretyczno-praktyczny, który wykorzystany został jako podstawa konstrukcji modelu usług społecznych i ich dominującego znaczenia w aktualnym i przyszłym rozwoju społeczno-gospodarczym. Z powyższych względów książka jest bardzo ważnym krokiem w myśleniu o zmianach w polityce społecznej państwa, z wykorzystaniem dotychczasowych/historycznych doświadczeń.

70,00 zł
67,20 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,80 zł

26
Św. Cecylia. Patronka śpiewu i muzyki kościelnej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Św. Cecylia. Patronka śpiewu i muzyki kościelnej
Dostępny57 szt.

Święty Paweł prosił: „Przemawiajcie do siebie wzajemnie w psalmach i hymnach, i pieśniach pełnych ducha, śpiewając i wysławiając Pana w waszych sercach”.Święta Cecylia, patronka schola i muzyki kościelnej, ponosząc śmierć męczeńską, wyśpiewała swoim życiem najpiękniejszą pieśń, jaką możemy ofiarować Bogu. I my, wzorując się na niej, dajmy świadectwo naszej wiary jako członkowie scholi i chórów parafialnych lub też zwykli uczestnicy Eucharystii czy opartych na wielowiekowej tradycji nabożeństw. Przecież ten, kto śpiewa, dwa razy się modli jak mówił św. Augustyn.Do książeczki dołączamy obrazek z wizerunkiem i modlitwą do św. Cecylii. Jego rozmiar został tak dobrany, by móc go nosić na co dzień w portfelu i odmawiać piękną modlitwę św Cecylii.

9,40 zł
6,86 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,54 zł

27
C'est parti! 4. Zeszyt ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
C'est parti! 4. Zeszyt ćwiczeń
Dostępny568 szt.

C'est Parti! metoda nauki języka francuskiego przygotowana specjalnie dla polskich uczniów. Uwzględnia specyfikę nauczania w polskich szkołach, dostosowując do niej zarówno poziom trudności zadań, jak i ich odpowiedni dobór.

39,00 zł
35,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,90 zł

28
C'est Parti ! 4. Podręcznik wieloletni + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
C'est Parti ! 4. Podręcznik wieloletni + CD
Dostępny60 szt.

C'est Parti! metoda nauki języka francuskiego przygotowana specjalnie dla polskich uczniów. Uwzględnia specyfikę nauczania w polskich szkołach, dostosowując do niej zarówno poziom trudności zadań, jak i ich odpowiedni dobór.

64,00 zł
57,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,40 zł

Wróć do góry