hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.10.07

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 7 października 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Puzzle 260 elementów. African Selfie (Castorland), na drugim Łatwe rysowanie. Perspektywa (Mark Bergin). Kolejny produkt to Piotruś. Wizarding World. Harry Potter (Winning Moves) oraz Łatwe rysowanie. Koty i kocięta (Mark Bergin).
1
Puzzle 260 elementów. African Selfie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 260 elementów. African Selfie
Castorland, 260
Dostępny
99 szt.

Puzzle dla dzieci które lubią rozwiązywać puzzlowe łamigłówki. Układanie puzzli to również doskonała forma treningu zdolności koncentracji, spostrzegawczości i wytrwałości, czyli umiejętności przydających się w szkole, a przy okazji świetna zabawa Cząstkowe sukcesy są źródłem satysfakcji, która motywuje dziecko w dążeniu do zamierzonego celu. Produkt ten to pomysł na efektowny, nie drogi, a zarazem bardzo udany prezent.

13,99 zł
10,99 zł

Rabat 21,4%
oszczędzasz 3,00 zł

14 osób kupiło
2
Łatwe rysowanie. Perspektywa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łatwe rysowanie. Perspektywa
Dostępny
10 szt.

Seria „Łatwe rysowanie” to poradniki dla początkujących prezentujące wybrane zagadnienia rysunku w prosty do opanowania sposób. Autor, Mark Bergin, prowadzi nas przez wszystkie etapy rysunku, dając jasne instrukcje krok po kroku, od pierwszych szkicowych kresek aż do skończonego projektu. Książka wyjaśnia zasady rysowania w perspektywie. Omawia czym są punkty zbiegu, horyzont, płaszczyzna obrazu, stożek optyczny, czym różni się perspektywa jednopunktowa od wielopunktowej. Pokazuje, jak rysować w perspektywie okręgi, proste figury i bryły oraz jak zastosować te zasady do rysowania złożonych kształtów, takich jak ludzie czy przedmioty. Poznajemy również zastosowanie perspektywy w pejzażu. Książka zawiera słowniczek przydatnych terminów i indeks. Pamiętaj, jeśli coś widzisz lub potrafisz to sobie wyobrazić, możesz to również narysować!

24,99 zł
15,99 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 9,00 zł

11 osób kupiło
3
Piotruś. Wizarding World. Harry Potter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piotruś. Wizarding World. Harry Potter
Winning Moves, od 4 lat
Dostępny
167 szt.

Gra karciana Top Trumps Piotruś Harry Potter to pozycja obowiązkowa dla każdego fana magicznego świata Harry'ego Pottera! Piotruś to nieskomplikowana gra karciana dla dzieci, która zaangażuje każdego – nie tylko najmłodszych! Na każdej karcie znajdziesz wizerunek bohaterów książkowej sagi J.K. Rowling. Dobierz karty w pary, jak najszybciej pozbądź się wszystkich i wygraj! Zasady gry: Przetasuj karty i rozdaj je graczom, następnie każdy sprawdza swoje karty i odkłada znalezione pary na stos. Trzymaj karty tak, aby nikt oprócz Ciebie nie widział ich wartości. Rozpoczyna najmłodszy gracz. Gracze kolejno dobierają po jednej losowej karcie z talii gracza po ich lewej stronie. Jeśli dobrana karta pasuje do innej, którą masz na ręce, odkładasz tę parę. Gracz, który jako pierwszy pozbędzie się swoich kart, wygrywa. Ten, kto zostanie z Piotrusiem (karta o wartości 13 bez pary), przegrywa. Zawartość opakowania: 25 kart

11,46 zł
9,99 zł

Rabat 12,8%
oszczędzasz 1,47 zł

9 osób kupiło
4
Łatwe rysowanie. Koty i kocięta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łatwe rysowanie. Koty i kocięta
Dostępny
150 szt.

Seria „Łatwe rysowanie” to poradniki dla początkujących prezentujące wybrane zagadnienia rysunku w prosty do opanowania sposób. Autor, Mark Bergin, prowadzi nas przez wszystkie etapy rysunku, dając jasne instrukcje krok po kroku, od pierwszych szkicowych kresek aż do skończonego projektu. Z tej książki dowiemy się, jak w prosty sposób narysować trudne do uchwycenia pozy i sylwetki naszych czworonożnych pupili. Rozpoczynamy od rysowania podstawowych kształtów, z których budujemy szkic rysunku, poznajemy zarys anatomii kociego ciała, uczymy się zastosowania zdjęć jako pomocy przy pracy i po omówieniu głównych póz i ruchów kotów dochodzimy do rysunku złożonych kocich portretów. Książka zawiera słowniczek przydatnych terminów i indeks. Pamiętaj, jeśli coś widzisz lub potrafisz to sobie wyobrazić, możesz to również narysować!

24,99 zł
15,99 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 9,00 zł

8 osób kupiło
5
Fałsz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fałsz
Dostępny
1702 szt.

W Górach Sowich dochodzi do makabrycznej zbrodni. Policja z Nowej Rudy od miesiąca prowadzi śledztwo, ale nie natrafia na ślad sprawcy. Na pomoc miejscowym policjantom zostaje wysłany podkomisarz Filip Krauze z Kłodzka. Śmierć w górach pary młodych ludzi szybko staje się obsesją policjanta, który zrobi wszystko, by rozwiązać tę nielogiczną i dziwną sprawę. Stopień prawdopodobieństwa, że dziewczyna z chłopakiem zginęli w lesie przypadkowo, równa się niemal zeru. Ale kto mógłby ich tam zamordować? Krauze uznaje, że musiało to być zaplanowane działanie. A każde konkretne działanie musi mieć motyw. Próbując dotrzeć do prawdy, Filip Krauze zagłębi się w najmroczniejsze sekrety miasta i pozna jego prawdziwe oblicze. Jest doświadczonym śledczym i dobrze wie, że za odmalowanymi fasadami i pozorami niewinności zwykle czai się prawdziwe zło.

39,90 zł
30,72 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

7 osób kupiło
6
Ilustrowana Encyklopedia. Wielkie wynalazki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowana Encyklopedia. Wielkie wynalazki
Dostępny
123 szt.

Seria „Ilustrowana Encyklopedia” to zbiór bogato ilustrowanych książek o różnorodnej tematyce. Poszczególne tomy zawierają ciekawe informacje na temat otaczającego nas świata. To podręczne źródło wiedzy, które warto mieć w domowej biblioteczce. Zapraszamy do lektury!

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

7 osób kupiło
7
Łatwe rysowanie. Ludzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łatwe rysowanie. Ludzie
Dostępny
179 szt.

Seria „Łatwe rysowanie” to poradniki dla początkujących prezentujące wybrane zagadnienia rysunku w prosty do opanowania sposób. Autor, Mark Bergin, prowadzi nas przez wszystkie etapy rysunku, dając jasne instrukcje krok po kroku, od pierwszych szkicowych kresek aż do skończonego projektu. Rysowanie postaci, twarzy, dłoni to jedno z najciekawszych, ale i najbardziej wymagających dla rysownika zagadnień. Ta książka w zrozumiały sposób pokazuje zasady i przystępne metody rysowania głowy, twarzy, mimiki. Uczymy się jak rysować dzieci, dorosłych czy postacie komiksowe. Poznajemy, jak powstaje rysunek całego ciała, postaci człowieka, w różnych pozach lub ruchu. Zapoznajemy się także z zasadami rysowania dłoni i stóp. Książki zawierają słowniczek przydatnych terminów i indeks. Pamiętaj, jeśli coś widzisz lub potrafisz to sobie wyobrazić, możesz to również narysować!

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

8 osób kupiło
8
Treasure X. Dino Gold. Dino Hunters, Stone Black - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Treasure X. Dino Gold. Dino Hunters, Stone Black
Cobi
Dostępny
8 szt.

„Treasure X. Dino Gold” powraca z kolejnymi niesamowitymi Mini Łowcami Dino do wykopania i nowymi skarbami do znalezienia! Przygotuj się na dziesięć kolejnych poziomów przygody. Klasyczne doświadczenie wykopywania „Treasure X” z rozpakowywaniem z nową mieszanką kamiennych bloków do wykopywania i rozbijania! Zbuduj swoje specjalne narzędzie do kopania wyposażone w pędzel, wykop i uratuj nowe mini dinozaury oraz kolekcję skarbów! Tym razem skarby są zamknięte w skamieniałości. Użyj wszystkich narzędzi, aby rozbić skamielinę i odkryć go. Użyj Złotego Klucza X, aby otworzyć! Szukaj siedmiu różnych skarbów! Czy będziesz miał szczęście odkryć Złoty Skarb? Do odnalezienia i zebrania jest 12 nowych Mini Łowców Dinozaurów. Zwróć uwagę na łowców dinozaurów z wykończeniem kryształowym, kamiennym, smołowym i złotym! Każda figurka Mini Dino ma odrobinę blasku. Istnieje 1 na 18 szans na znalezienie Prawdziwego Złota Zanurzonego Skarbu. Dzieci pokochają tę prehistoryczną przygodową zabawkę z rozpakowywaniem, gdy będą szukać i kopać prawdziwy skarb złota! Klasyczny „Treasure X” powraca z nową mieszanką Stone Block oraz nowym narzędziem do kopania z pędzlem. Zmierz się z 10 poziomami przygody z „Treasure X. Dino Gold”! Nowe skarby zamknięte w skamielinie, aby otworzyć się i odkryć swój skarb w bursztynowym naczyniu. Użyj Złotego Klucza X, aby otworzyć! Masz szansę 1 na 18 na znalezienie złota w ramach tego zestawu.

44,90 zł
40,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

6 osób kupiło
9
Oprzyj swoją samotność o moją - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oprzyj swoją samotność o moją
Dostępny
62 szt.

Czy miłość można zamknąć w matematycznym wzorze? Czy każdy związek dwojga ludzi jest wyjątkowy? A może losy zakochanych powtarzają się zawsze jak refren w muzyce? Czy miłość jest darem, czy chorobą, z której trzeba się wyleczyć? Powieść, w której bohaterami są wybitnie uzdolniona muzycznie i matematycznie studentka oraz starszy, żonaty wykładowca. Rakel lepiej porusza się w świecie liczb i nut niż wśród ludzi. Niespodziewanie dla samej siebie całkowicie zatraca się w zakazanym uczuciu. Losy dziewczyny stają się podobne do losów innej utalentowanej matematyczki, żyjącej sto lat wcześniej Sofii Kowalewskiej. Opowiedziana na nowo stara jak świat historia romansu, który nie może skończyć się szczęśliwie. Klara Hveberg – urodziła się w 1974 roku, dorastała w Molde. Studiowała na Uniwersytecie w Oslo, ma doktorat z matematyki za rozprawę poświęconą fraktalom. Debiutowała w 2019 roku powieścią Oprzyj swoją samotność o moją. W 2021 roku książka ukazała się również po angielsku i po polsku.

44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

4 osoby kupiły
10
Złote czasy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złote czasy
Dostępny
34 szt.

Tom Złote czasy składa się z trzech nowel: Złote czasy; Trzydzieści lat, Wiek dojrzałości oraz Lata płyną jak woda. Opisują one bohatera w kolejnych dekadach życia - jako nastolatka zesłanego na wieś w okresie rewolucji kulturalnej, jako trzydziestolatka pracującego na uczelni i jako dojrzałego czterdziestoletniego mężczyznę, który wraca myślami do czasów niespokojnej młodości. Choć wszystkie dotykają okresu obłędnej przemocy, Wang Xiaobo obiera bardzo szczególną perspektywę - okrucieństwo wielkiej chińskiej utopii zostaje u niego podważone przez nieokiełznaną naturę ludzką, która szuka sposobu na wyrażenie siebie, a groza zyskuje absurdalny wymiar.

35,00 zł
25,90 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,10 zł

4 osoby kupiły
11
Gdzie jest dziewczyna z nutami? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdzie jest dziewczyna z nutami?
Dostępny
78 szt.

Napięte żagle, jacht pędzący po falach i wiatr we włosach młodych poszukiwaczy przygód! Właśnie tak mają wyglądać kolejne wspólne wakacje Moniki, Ali, Igora i Mirasa. Pod opieką nauczyciela historii Marcina Krygiera, nazywanego przez nich Bossem, ruszą w ekscytującą podróż od Zalewu Wiślanego do Iławy. Popłyną jeziorami, kanałami, a nawet przewiozą żaglówkę suchymi pochylniami! Po raz kolejny nie tylko pochłonie ich żądza przygody, lecz także trafią na ślad niezwykłej historii i zagadki, którą będą chcieli rozwiązać. Tajemnicza dziewczyna z nutami, przemarsz wojsk napoleońskich i ślady zaginionych dzieł sztuki to tylko kilka zajmujących ich tematów. Chętnych do rozwikłania tej historii jest jednak więcej i mogą popsuć im szyki. Konkurenci mają większe możliwości i olbrzymią chęć zyskania sławy. Trzeba będzie się więc ścigać z szybszym jachtem i sprytnie korzystać z nowinek technicznych.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

4 osoby kupiły
12
Zeszyt A5 32 kartki w kratkę Animals, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 32 kartki w kratkę Animals, mix wzorów
Herlitz, 1
Dostępny
129 szt.

Zwierzęce okładki zachwycą najmłodszych. Oprócz ładnego wyglądu, zeszyty mają również tabliczkę mnożenia na tylnej okładce – niektóre działania można samodzielnie rozwiązać! Cechy: • niebieska kratka z czerwonym marginesem, • format A5, • 32 kartki, • papier o gramaturze 70 g/m2, • na okładce wewnątrz miejsce na podpis, • zszywany zszywkami, • okładka miękka. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
4 osoby kupiły
13
Zestaw do sprzątania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do sprzątania
M&Z
Dostępny
100 szt.

Pora na sprzątanie! W skład zabawkowego zestawu do sprzątania wchodzą: miotła, szufelka i zmiotka. Zabawki wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa.

17,90 zł
15,99 zł

Rabat 10,7%
oszczędzasz 1,91 zł

4 osoby kupiły
14
Star Wars. Eskadra Alfabet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars. Eskadra Alfabet
Dostępny
237 szt.

Śmierć Imperatora spowodowała chaos. Mimo zwycięstwa Sojuszu Rebeliantów w bitwie o Endor, siły imperialne nie złożyły broni – poszczególni dowódcy karnie wypełniają ostatnie rozkazy Palpatine’a, inni zaś próbują wykroić sobie swój kawałek galaktyki. Świeżo utworzona Nowa Republika musi zatem nie tylko stworzyć nowe struktury administracyjne, ale także zażegnać wcale niemalejące zagrożenie militarne. Agent Wywiadu Nowej Republiki, Caern Adan, pragnie zneutralizować groźbę, jaką jest jeden z imperialnych pułków myśliwców, niesławne Skrzydło Cienia. Dysponując małymi zasobami, werbuje do współpracy imperialną dezerterkę, Yricę Quell. Czy jednak pilotka odnajdzie się w szeregach dawnych wrogów? Czy zdoła nawiązać współpracę z osobami, które jeszcze przed chwilą znajdowały się po przeciwnej stronie barykady? I – co najważniejsze – czy jest gotowa stawić czoło swoim byłym towarzyszom?

44,99 zł
35,54 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,45 zł

3 osoby kupiły
15
Puzzle 260 elementów. Savanna Animals - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 260 elementów. Savanna Animals
Castorland, 260
Dostępny
51 szt.

Puzzle dla dzieci które lubią rozwiązywać puzzlowe łamigłówki. Układanie puzzli to również doskonała forma treningu zdolności koncentracji, spostrzegawczości i wytrwałości, czyli umiejętności przydających się w szkole, a przy okazji świetna zabawa Cząstkowe sukcesy są źródłem satysfakcji, która motywuje dziecko w dążeniu do zamierzonego celu. Produkt ten to pomysł na efektowny, nie drogi, a zarazem bardzo udany prezent.

13,99 zł
10,99 zł

Rabat 21,4%
oszczędzasz 3,00 zł

4 osoby kupiły
16
Modelina fluorescencyjna 10 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modelina fluorescencyjna 10 kolorów
Herlitz
Dostępny
17 szt.

Modelina fluorescencyjna - 10 intensywnych kolorów fluorescencyjnych, - wysokość pałeczek 7,5 cm, umieszczone w plastikowej - wytłoczce, nietoksyczna, termoutwardzalnaw temperaturze 140C, - można malować farbami, idealna do kompozycji z różnymi dodatkami.

19,44 zł
18,99 zł

Rabat 2,3%
oszczędzasz 0,45 zł

3 osoby kupiły
17
Spacer po lesie. Kubusiowe lekcje uważności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spacer po lesie. Kubusiowe lekcje uważności
Dostępny
1 szt.

Książka autorstwa cenionego wykładowcy i mentora w zakresie psychologii wydajności, m.in. w biznesie i sporcie, zachęca do zmiany życia poprzez wejście na ścieżkę uważności (ang. mindfulness). Kompetentnym przewodnikiem na tej ścieżce uczynił autor Kubusia Puchatka, prawdziwego mistrza w byciu tu i teraz. Ważne lekcje, jakich Kubuś udziela, dotyczą życzliwości, troskliwości, pewności siebie, miłości, wdzięczności, przyjaźni, wreszcie umiejętności czerpania wszystkimi zmysłami z dobrodziejstw świata przyrody, które ma decydujący wpływ na psychiczny i fizyczny dobrostan każdego człowieka. Prostym historiom z jasno wyrażonym przesłaniem towarzyszą komentarze, zawierające cytaty m.in. z mistrzów zen, a także propozycje nieskomplikowanych ćwiczeń. Pozwolą one czytelnikom skompletować narzędzia, dzięki którym postawią pierwsze kroki na drodze do spokojniejszego, bardziej satysfakcjonującego życia.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

3 osoby kupiły
18
Nakarm, naucz i puść wolno - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nakarm, naucz i puść wolno
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

• Czy rodzicielstwo kiedykolwiek się kończy? • W jaki sposób dbać o jakość w rodzinie? • Kto ponosi konsekwencje braku konsekwencji? • Czy przyjdzie taki dzień, że nie będzie bałaganu? • Czyżby motywacja była przereklamowana? • Granice czy wolność – czego potrzebują nasze dzieci? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w książce Izabeli Antosiewicz podane są w lekkiej formie opowieści i sprawdzonych w życiu rodzinnym rozwiązań. Wrzuceni w sam środek historii po chwili przechodzimy do refleksji skłaniających do podjęcia działań. Śmiejemy się i wzruszamy, czasami niedowierzając, że to może być aż takie proste. Autorka zaprasza nas do swojego domu i do rodzin, z którymi miała okazję pracować. Jak sama mówi, nigdy nie dzieli się tym, czego nie przetestowała na żywym organizmie własnej rodziny. Żona z ponad 25-letnim stażem, matka trójki dorosłych dzieci, Mind Opener, propagatorka rodzicielstwa opartego na Mocnych Stronach i metody „zielonego ołówka”, przewodniczka rodziców po drodze do szczęśliwej dorosłości ich dzieci. Jest energetyzującym mówcą, więc spotkamy ją na scenie, w radiu i w sieci, nie tylko podczas indywidualnych sesji coachingowych czy mentoringowych. Pisząc tę książkę, zapytała swoich najbliższych o esencję stylu ich rodziny… „W naszym rodzicielstwie najważniejsza i jednocześnie najtrudniejsza zawsze była wiara, że dzieci dadzą sobie radę ze wszystkim, co je w życiu spotka. Wciąż w to wierzymy. Pod tym względem nasze rodzicielstwo nigdy się nie skończy”. Piotr (mąż) „Ciężko dać dziecku to, czego potrzebuje, a nie to, czego ono chce. Ale gdy zrobi się to z głową, będzie wdzięczne na całe życie, a nie na parę chwil. Dziękuję, mamo i tato”. Michał (25 lat) „Wyszłam z domu nauczona szczęścia, wdzięczności i mówienia «kocham Cię». Uważam to za sukces moich rodziców”. Zuzanna (22 lata) „Kiedy byłam na rocznej wymianie we Włoszech, pytano mnie, co zrobili rodzice, że jestem tak dobrze wychowana. Uświadomiłam sobie wtedy, że pozwalają mi upadać, ale zawsze podają rękę, by mnie podnieść”. Justyna (18 lat)

49,90 zł
34,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

2 osoby kupiły
19
Kwiatki świętego Franciszka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwiatki świętego Franciszka
Dostępny
14 szt.

Święty Franciszek z Asyżu (1181–1226), syn bogatego włoskiego kupca, był wędrownym kaznodzieją i założycielem zakonu franciszkanów. Zwany Biedaczyną z Asyżu żył w ubóstwie i dawał innym przykład pokory, czystości oraz miłości do ludzi i natury. Zgromadził przy sobie wielu zwolenników, którzy tak jak on naśladowali Chrystusa, głosząc kazania, pomagając biednym i opiekując się chorymi. Czyny i cuda świętego Franciszka spisał po łacinie brat Ugolino w latach 1327–1340. Następnie anonimowy pisarz toskański przetłumaczył ten zbiór 53 opowiadań na język włoski i tak powstały Kwiatki świętego Franciszka niezwykła książka pełna miłości i poezji, bogata w walory duchowe i literackie.

17,99 zł
12,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
20
Samoleczenie potęgą podświadomości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samoleczenie potęgą podświadomości
Dostępny
41 szt.

W każdym, najmniejszym przejawie działania naszego organizmu aktywny udział bierze podświadomość. Bob Fingerbild przedstawia nieograniczone możliwości samoleczenia potęgą podświadomości. Precyzyjnie, z wykorzystaniem najnowszych odkryć nauki i psychologii opisuje w jaki sposób działa podświadomość i jak wpływa na organizm człowieka. (...) Oprócz części teoretycznej czytelnik otrzymuje gotowy, „krok po kroku” poradnik instruujący w jaki sposób należy wykorzystywać lecznicze działanie potęgi podświadomości w codziennym życiu. (...) Niektóre z opisanych ćwiczeń i metod, jak np. „Cuda błyskawicznego uzdrawiania” są rewelacyjnie proste i skuteczne w stosowaniu. Z tego właśnie powodu, ta książka jest niezwykle cenna i pomocna w leczeniu wszystkich rodzajów chorób. (...)

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

2 osoby kupiły
21
Książka o przyjaźni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książka o przyjaźni
Dostępny
101 szt.

Kasia, Michał i Dorota znają się od zawsze. Ich przyjaźń przetrwała kilkanaście lat, przeprowadzki do odległych miast, a nawet coraz bardziej rozjeżdżające się życiowe drogi. Gdy jednak skrzętnie skrywana tajemnica wycieka na grupowym czacie, los relacji zaczyna wisieć na włosku. Czy należy walczyć o marniejącą przyjaźń przez wzgląd na stare dobre czasy? A może pewnym rzeczom należy pozwolić umrzeć? Czy nasi rodzice mieli rację mówiąc, że w pewnym wieku prawdziwych przyjaciół policzymy na palcach jednej ręki? Książka o przyjaźni to powieść o więzach mocniejszych niż miłość, powołaniu i rozczarowującej dorosłości. O tym kim chcemy się stać dzięki najbliższym ludziom i o codziennych kompromisach, które oddalają nas od wyobrażeń o nas samych, aż do momentu, kiedy stajemy się zupełnie do nich niepodobni. O wielkiej niewiadomej, którą jest nasze życie – do czasu, kiedy przestaje nią być. To podróż przez formacyjne doświadczenia trójki przyjaciół – pierwsze miłości, noce spędzone na rozmowach i lekturach, wstyd i akceptację, historyczne wydarzenia i muzyczne festiwale. To opowieść o głosach przyjaciół, które zostają w naszych głowach nawet wtedy, kiedy oni już dawno zniknęli z naszego życia.

44,99 zł
39,14 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,85 zł

2 osoby kupiły
22
Józef. Mężczyzna, mąż, ojciec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Józef. Mężczyzna, mąż, ojciec
Dostępny
26 szt.

W Roku Świętego Józefa nie mogło zabraknąć wyjątkowej książki o tej postaci. Takiej, jakiej jeszcze nie było! Książki dla każdego mężczyzny, która nie będzie obowiązkiem a stanie się przyjemnością! Autor swoim talentem literackim i niezwykłą wrażliwością duchową bardzo realistycznie przenosi nas w sam środek życia w Nazarecie, gdzie młody mężczyzna zakochuje się w urokliwej dziewczynie. Co dzieje się dalej? Na pewno wiele odsłon z ich życia zobaczymy pierwszy raz. O ile w Biblii Józef milczy i jest na drugim planie, a tradycja zrobiła z niego starca, o tyle u ks. Paśnika jest on przystojnym, pomysłowym, energicznym bohaterem, obdarzonym poczuciem humoru. I to bohaterem w potrójnym znaczeniu: mężczyzny, męża i ojca. Książkę czyta się jednym tchem. I choć wydaje się, że historię Świętej Rodziny znamy na wylot, to powieść ks. Paśnika trzyma nas w napięciu, rozczula, czasem rozśmiesza, a często daje do myślenia, zwłaszcza mężczyznom. Jakbyśmy poznawali zwyczajne-niezwyczajne życie rodziny Józefa, Miriam i Jezusa po raz pierwszy.

36,95 zł
33,26 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,69 zł

2 osoby kupiły
23
Pakiet Prorocy i Królowie: Ogień i lwy / Dziedzictwo Izajasza / Córka Izajasza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Prorocy i Królowie: Ogień i lwy / Dziedzictwo Izajasza / Córka ...
Dostępny
20 szt.

Prorocy i królowie w pakiecie, Ogień i lwy, Dziedzictwo Izajasza, Córka Izajasza, to seria niezależnych od siebie powieści. Napisanych przez autorkę z uwzględnieniem faktów biblijnych, historycznych. Mesu Andrews w fakty wpisała fabułę, w taki sposób ze trudno się oderwać od czytania. Ogień i lwy Babilonia 539 r. p. n. e. Trudy przetrwania. Po raz pierwszy doświadczyła ich hebrajska dziewczyna prawie siedemdziesiąt lat temu, gdy Babilończycy najechali na Jerozolimę i wzięli do niewoli jej najwybitniejszych młodzieńców. Wśród czcicieli bożków i ludzi króla Nabuchodonozora, Belili przeżyła dzięki nowej tożsamości; jednak – nie bez poczucia winy i wstydu. Teraz, jako żona Daniela uważa, że jest bezpieczna i może bez obaw mieszkać w Babilonie — aż do nocy, gdy Daniel, pod eskortą, trafia do pałacu Baltazara. Ma zinterpretować tajemnicze pismo na ścianie: „Mene, mene, tekel, parsin”. Niedługo potem, wraz z najazdem armii zdobywców, ujawniają się długo skrywane tajemnice Belili. Dziedzictwo Izajasza Rok 693 przed Chrystusem Ośmioletnia Szule nie zna życia poza swą małą wioską i kochającym ojcem. Tymczasem jej przebiegły wujek Szebna zostaje nauczycielem Manassesa -przyszłego króla Judei. Szebna podstępnie realizuje swój plan – z udziałem nieświadomej niczego bratanicy Szule. Wprowadza ją w świat obcych bogów. Dziewczynka, wykorzystując ich moc oraz swój osobisty urok, zaprzyjaźnia się z młodym królem. Czy będzie w stanie oprzeć się manipulacjom podstępnych doradców? Jaką rolę odegra w dziedzictwie Izajasza? Mijają lata. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, umiera król Ezechiasz. Na tronie zasiada jego ambitny dwunastoletni syn Manasses. Poddaje się urokowi swej pięknej żony, jeszcze bardziej mrocznej sile bożków, czego następstwem jest duchowe zniewolenie oraz okrutne rządy. Kolejne wydarzenia dają odpowiedź na pytanie: Czy jest takie miejsce, do którego nie sięga suwerenna miłość jedynego, prawdziwego Boga? Córka Izajasza Rok 732 przed Chrystusem Żydzi są podzielonym narodem. Dziesięć plemion zamieszkujących północną część Izraela, poddało się już kultowi pogańskich bóstw. Nikczemny król sprawujący władzę w Judzie, z lekceważeniem i pogardą wypowiada się na temat proroctwa króla Dawida. Jednakże spora część wiernych nie opuszcza swego jedynego, prawdziwego Boga. Powyższe wydarzenia są tłem do przedstawienia historii Iszmy; jej imię oznacza „spustoszenie”. Okazuje się, że Pan ma dla niej specjalny plan. Iszma zjawia się w domu proroka Izajasza jako niewolnica, lecz bystrość jej umysłu i pomysłowość sprawiają, że szybko staje się przyjaciółką księcia Ezechiasza. Widząc ich rodzącą się zażyłość, Izajasz postanawia zaadoptować Iszmę, nadając jej też królewski tytuł i nowe imię. Iszma staje się Chefsibą – radością Pana, zaś w przyszłości – królową Judei. Kochający Ezechiasz stawia przed nią jednak wymagania, których się nie spodziewała. Od przerażających rządów Achaza po asyryjskie pogróżki i niepokojące proroctwa Izajasza – Siba zamienia się w zakładniczkę strachu i niepewnej przyszłości. Czy pałacowe życie pomoże jej uwolnić się od piętna minionych dni? Pamięta jednak, że zaufanie można pokładać jedynie w Tym, który daje życie i przynosi zbawienie?

149,99 zł
107,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 42,00 zł

2 osoby kupiły
24
Sztuka Dalekiego Wschodu. Przewodnik dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,22 zł
4,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,23 zł

1 osoba kupiła
25
Snowpiercer. Tom 3. Przez wieczny śnieg - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Snowpiercer. Tom 3. Przez wieczny śnieg
Dostępny
12 szt.

Po dziesięcioleciach bezcelowych podróży po zamarzniętej ziemi, Snowpiercer nie jest w stanie kontynuować swojej odysei. Pasażerowie – cała ocalała ludzkość – zmuszeni są opuścić pociąg w poszukiwaniu nowego schronienia. Mimo ryzyka odnajdują podziemną bazę. To raj utracony czy złota klatka? Opowieść łączy politykę z dramatem, miłością, z pierwiastkiem poezji nadającej całemu komiksowi wymiar alegorii. Niniejszy tom zawiera opowieśćStacja końcowa”. Komiks doczekał się adaptacji. W 2013 roku powstał film kinowy w reżyserii Koreańczyka Joon-ho Bonga, autora oscarowego „Parasite”. W 2020 roku w serwisie Netflix pojawił się pierwszy sezon serialu. W jednej z głównych ról wystąpiła Jennifer Connelly.

120,00 zł
86,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 33,60 zł

1 osoba kupiła
26
Na skraju załamania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na skraju załamania
Dostępny
1 szt.

Jeśli czytałeś książkę B.A. Paris Za zamkniętymi drzwiami, i byłeś nią zachwycony, sięgnij po kolejne dzieło tej samej autorki – Na skraju załamania. Czy i tym razem będziesz z wypiekami na twarzy śledził historie bohaterów, nie mogąc doczekać się rozwoju intrygi? Z pewnością tak będzie – autorka o to zadbała. O czym jest książka Na skraju załamania? Kiedy człowiek może znaleźć się na tytułowym skraju załamania? Na przykład wtedy, gdy dręczą go ogromne wyrzuty sumienia. Zaniechanie jest gorsze od braku jakiegokolwiek działania, do czego przekonuje nas autorka książki. Kiedy Cass Anderson, bohaterka powieści, nie zatrzymała się nocą w lesie, aby sprawdzić, czy kobieta siedząca w zaparkowanym samochodzie nie potrzebuje pomocy, na dobre zaczął się jej koszmar. Szybko okazało się, że wspomniana osoba nie żyje. Cass od tej pory zawsze będzie zastanawiać się, czy mogła pomóc nieznajomej. Ta niepewność i wyrzuty sumienia zaprowadzą ją na skraj załamania. Nie będzie mogła się pozbierać, a sytuacji nie poprawi fakt, że regularnie będą ją nękały głuche telefony, które ostatecznie zmącą jej spokój. Obsesja przybierze na sile niepokojący sygnał telefonu, poczucie bycia obserwowaną oraz narastający strach – emocje Cass udzielą się i Tobie. Towarzysz bohaterce książki w trudnym czasie, przygotuj się na zaskakujące zwroty akcji i odkryj prawdę. Powieść B.A. Paris będzie Cię trzymać w ciągłym napięciu!

38,00 zł
30,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,60 zł

2 osoby kupiły
27
Europeum. Branch of The National Museum in Kraków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Europeum. Branch of The National Museum in Kraków
Dostępny
10 szt.

This publication was created to promote the new branch of the National Museum in Krakow where the collections of West European painting and sculpture are displayed. It is designed to enhance the visitor's experience of the exhibition, though it is not a guide to it in the standard sense.It may also serve as an attractive souvenir of a visit to this venue, which also hosts concerts, lectures on art, and other workshops and classes for children and young people.

12,54 zł
11,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,55 zł

1 osoba kupiła
28
Gra dikti - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra dikti
Trefl, od 8 lat
Dostępny
171 szt.

Dikti to szybka, zabawna i wymagająca refleksu gra! Używając liter znajdujących się na kartach, twórz słowa pasujące do wskazanych kategorii i pozbądź się swojej talii, zanim zrobią to inni! Wiele wariantów rozgrywki gwarantuje wiele godzin zabawy. To szybka gra ze słowami w roli głównej. Zawartość pudełka: • 120 dwustronnych kart kategorii, • 60 dwustronnych kart z literami, • instrukcja.

88,88 zł
77,33 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 11,55 zł

1 osoba kupiła
29
Jak odpuszczać ...i być wolnym! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak odpuszczać ...i być wolnym!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Każdy, kto choć raz zanurzył palec w którejkolwiek z duchowych tradycji świata, wie, że odpuszczanie i pozwalanie sobie na bycie jest kluczowe. Ale jak? W tym świeżym, szczerym i przystępnym przewodniku Peter Russell pozwala czytelnikom dostrzec, że rzeczy, na których się zawieszamy, zazwyczaj nie są konkretne, jako namacalne problemy w teraźniejszości, ale są myślami, odczuciami, interpretacjami, przekonaniami lub oczekiwaniami. Te nie-rzeczy istnieją tylko w naszych umysłach. Możemy pozbawić je mocy i pozwolić odejść poprzez dokonanie prostej zmiany odpuszczenia. Russell sprowadza to odpuszczanie do niedocenianych metod uznawania, rozpoznawania, a nawet zaprzyjaźniania się z tym, przed czym mamy tendencję uciekać. Takie praktyki generują spokój umysłu, świeżą perspektywę oraz mądrość w działaniu. W tak niespokojnych czasach jak nasze, to prawdziwa siła, dostępna dla nas wszystkich.

55,00 zł
44,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,00 zł

1 osoba kupiła
30
Geologiczna historia Polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geologiczna historia Polski
Dostępny
46 szt.

W książce opisano kolejne etapy rozwoju geologicznego Polski - od utworzenia fundamentu krystalicznego niespełna 2 mld lat temu po czasy obecne i najbliższą przyszłość. Dzisiejsza budowa kraju jest przedstawiona jako efekt nakładających się na siebie procesów i zdarzeń geologicznych, wykorzystujących wcześniejsze plany i struktury tektoniczne. Etapy historii omówiono w ramach aktualnej międzynarodowej skali stratygraficznej, na szerszym tle globalnym i kontynentalnym. Autor odwołuje się do wyników najnowszych badań geofizycznych i geologicznych. Geological History of Poland The book describes successive stages of Poland's geological history: from accretion of the crystalline basement nearly 2 billion years ago to recent times and the near future. Present geological structure of the country is shown as the result of overlapping processes and events, using earlier tectonic patterns and structures. Historical phases are discussed against the current chronostratigraphy, in the continental and partly even global context. The author refers to the results of latest geophysical and geological research.

59,00 zł
49,56 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 9,44 zł

1 osoba kupiła
31
Malarz-tapeciarz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malarz-tapeciarz
Dostępny
2 szt.

Książka zwięźle i przystępnie przedstawia wiadomości niezbędne do wykonywania zawodu malarza budowlanego. Jest ona adresowana zarówno do osób dorosłych przygotowujących się do wykonywania zawodu malarza budowlanego, jak i uczniów zawodowych szkół budowlanych. Aktualizacji dokonał mgr inż. Kazimierz Wysocki.

31,00 zł
1 osoba kupiła
32
Krainy pamięci. O dziedzictwie i tożsamości we współczesnej Europie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krainy pamięci. O dziedzictwie i tożsamości we współczesnej Europie
Dostępny
27 szt.

Krajobraz europejskich miast zapełnił się pomnikami, muzeami, tablicami pamiątkowymi, instalacjami artystycznymi, których celem jest przypominanie o historii. Niejednokrotnie forma upamiętniania staje się powodem do dyskusji czy punktem zapalnym. Czy istnieje tylko jeden model „uobecniania” przeszłości, czy też Europa staje się dziś domem dla różnych form świadomości historycznej i różnych sposobów czynienia przeszłości naszą teraźniejszością? Próbą odpowiedzi na te pytania jest interdyscyplinarna monografia autorstwa Sharon Macdonald, wybitnej antropolożki kulturowej związanej z Uniwersytetem w Yorku oraz Uniwersytetem Humboldtów w Berlinie. „W XX i XXI wieku w Europie i w innych częściach świata pamięć stała się jednym z najważniejszych i najczęściej podejmowanych zagadnień współczesności. Pamięć od dawna wikłana była w usprawiedliwianie wojen i konfliktów. Używano jej też, by wzywać do przeprosin za wyrządzone w przeszłości krzywdy. Spora część opinii publicznej ubolewa dziś nad dotykającą nas »kulturową amnezją«, lękając się utraty pamięci o przeszłości i – co za tym idzie – istotnego punktu odniesienia. Dochodzi do tego lęk przed znikaniem świadków ważnych wydarzeń historycznych oraz dewaluacja pamięci międzypokoleniowej. Jednocześnie procesom tym towarzyszy swoisty rozkwit różnych form (i pracy) pamięci zbiorowej i indywidualnej. Europa stała się wręcz krainą pamięci mającą obsesję na punkcie zanikania i utraty pamięci zbiorowej oraz sposobów jej zachowywania” – pisze Sharon Macdonald Z angielskiego przełożył oraz komentarzami opatrzył Robert Kusek.

75,00 zł
54,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 21,00 zł

1 osoba kupiła
33
Pedagogika specjalna. Od tradycji do współczesności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pedagogika specjalna. Od tradycji do współczesności
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.04

Oficyna Wydawnicza Impuls zaprasza Czytelników do nowego i wyjątkowego podręcznika akademickiego autorstwa prof. Iwony Chrzanowskiej Pedagogika specjalna. Od tradycji do współczesności.Publikacja, którą oddajemy do rąk czytelnika: Pedagogika specjalna. Od tradycji do współczesności jest próbą ukazania interdyscyplinarnego dorobku naukowego w zakresie tradycyjnych i nowych obszarów badań koncentrujących się na problematyce zróżnicowania rozwojowego, jego konsekwencji i implikacji.Zamysłem wyznaczającym uporządkowanie treści jest ich podział na dwie części: Wokół znanych kategorii i rozważań oraz Współczesne zagadnienia pedagogiki specjalnej.„Monografia Iwony Chrzanowskiej to praca jakiej w ostatnim dziesięcioleciu nie opublikowano. To gigantyczne zadanie twórcze z szeregiem subdyscyplinarnych i interdyscyplinarnych wątków. Warto zwrócić uwagę, że książka ma aspiracje wyjścia poza tradycyjny podręcznik. Między innymi temu ma służyć podział książki na dwie części. Pierwsza niejako wprowadzająca w podstawy i tradycję pedagogiki specjalnej, druga traktująca o najważniejszych problemach dzisiejszej pedagogiki specjalnej. Autorka unika w dyskusji domniemań, posługuje się twardymi danymi empirycznymi i poprawną terminologią naukową. Przy czym autorce, co uważam jest niesłychanie ważne dla tego typu publikacji, udało się znaleźć kompromis pomiędzy naukowością a zrozumiałością tekstu. Książkę czyta się dobrze bez względu na poziom rozwoju naukowego. Będzie ona zapewne pomocna nie tylko dla studentów pedagogiki specjalnej, ale również dla wszystkich innych osób stykających się w swojej pracy zawodowej z osobami niepełnosprawnymi”.Z recenzji Prof. dr hab. Amadeusz Krause„Podręcznik zawiera bogatą i aktualną wiedzę z zakresu pedagogiki specjalnej. Autorka przytacza w nim najnowsze badania, wskazuje zagadnienia niejednoznaczne i budzące kontrowersje. Nie tylko opisuje, referuje i streszcza, ale również analizuje, porównuje i ocenia. Często akcentuje własny punkt widzenia, co jest zaletą pracy ponieważ nadaje jej indywidualny i niepowtarzalny charakter.Uważam, że książka będzie pożądanym materiałem dydaktycznym dla studentów pedagogiki specjalnej i pedagogiki a także studentów pokrewnych dyscyplin zainteresowanych problematyką niepełnosprawności. Praca powinna zainteresować również profesjonalistów nauczycieli, pedagogów, psychologów, pracowników socjalnych, rehabilitantów”.Z recenzji Prof. dr hab. Andrzej Twardowski

124,00 zł
86,80 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 37,20 zł

1 osoba kupiła
34
Gra pikti - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra pikti
Trefl, od 8 lat
Dostępny
193 szt.

Pikti to szybka, śmieszna i wymagająca refleksu gra! Jak najszybciej pozbądź się swojej tali, dopasowując obrazki z kart do wskazanych kategorii, i wyprzedź innych w drodze do zwycięstwa! Wiele wariantów rozgrywki gwarantuje wiele godzin zabawy. Szybka gra z obrazkami w roli głównej. Zawartość pudełka: • 119 dwustronnych kart z obrazkami, • 60 kart kategorii, • instrukcja. Wymiary opakowania: 26.0 x 5.0 x 10.0 cm

88,88 zł
77,33 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 11,55 zł

1 osoba kupiła
35
Maskotka pluszowa Minnie, 25 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka pluszowa Minnie, 25 cm
Simba Toys
Dostępny
11 szt.

Uśmiechnięta i jak zawsze elegancka, 25-centymetrowa Minnie jest gotowa, żeby towarzyszyć najmłodszym od kołyski. Można ją przytulać, pocieszać, zabierać ze sobą wszędzie, a przede wszystkim kochać! Maskotka wykonana z miękkiego materiału, przyjemnego pluszu. Odpowiednia dla dzieci od pierwszych miesięcy życia.

63,90 zł
57,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,39 zł

1 osoba kupiła
36
Walkie Talkie B/o 21x30x4 Mc B/c 60/120 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Walkie Talkie B/o 21x30x4 Mc B/c 60/120
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

36,90 zł
27,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

1 osoba kupiła
37
Jan Matejko - Jubileusze 2018. Współczesne... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jan Matejko - Jubileusze 2018. Współczesne...
Dostępny
11 szt.

Jan Matejko. Jubileusz - Jubileusze 2018. Współczesne exlibrysy. Katalog wystawy

4,31 zł
3,99 zł

Rabat 7,4%
oszczędzasz 0,32 zł

1 osoba kupiła
38
Gra Szachy 7w1 32x25x3 Mc pudełko 30/60 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
43,63 zł
32,72 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,91 zł

1 osoba kupiła
39
Piórnik Secesja czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik Secesja czarny
Antra
Dostępny
13 szt.

Jednokomorowa saszetka z zamkiem błyskawicznym wykonana ze skóry ekologicznej.

30,15 zł
25,63 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,52 zł

1 osoba kupiła
40
Dylan Dog. Alfa i Omega - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dylan Dog. Alfa i Omega
Dostępny
18 szt.

Rozgwieżdżone niebo na angielskiej prowincji i dwójka zakochanych w sobie ludzi. Niebawem będą oni świadkami zdarzenia, które już na zawsze odmieni ich życie. Oto niezidentyfikowany obiekt rozbija się o Ziemię. Czy czeka ich sława? Przecież jako pierwsi zobaczyli ten niezwykły moment. Pojawia się gorączkowe podniecenie, które zwycięża nad strachem. Ale wydarzeniami zaczyna kierować jakaś wszechpotężna siła. Alfa i Omega to opowieść o tajemniczej mocy, która potrafi przybierać nieskończenie różne formy. Mocy, która wymyka się naszemu pojmowaniu świata. Tym razem Dylan Dog staje w obliczu tajemnicy tak ciemnej i głębokiej, jak kosmiczna przestrzeń…

24,00 zł
20,40 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,60 zł

1 osoba kupiła
41
Pteranodon 1:15 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pteranodon 1:15
Collecta
Dostępny
46 szt.

Figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia. Cała kolekcja obejmuje przeszło 553 gatunków,

115,13 zł
101,31 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 13,82 zł

1 osoba kupiła
42
Zestaw do tworzenia bransoletek z koralikami heishi i organizerem do przechowywania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zestaw do tworzenia bransoletek z koralikami heishi i organizerem do p...
Make it real
Dostępny
1 szt.

Wykorzystaj zestaw koralików Make it Real, aby stworzyć wyjątkowe ozdoby, które nadadzą Twoim stylizacjom niebanalny charakter. Wciel się w rolę projektantki biżuterii, stwórz niesamowity projekt i przejdź do jego realizacji. Robienie biżuterii to świetna, pobudzająca wyobraźnię kreatywna zabawa, której owocem są niezwykłe ozdoby, stworzone z pasją i zaangażowaniem. Dzięki temu zestawowi możesz zrobić własne bransoletki z koralikami heishi! Znajdziesz tu 3200 koralików heishi, 3 zawieszki i duży kawałek elastycznego sznurka, więc możliwości wykonywania pięknych błyskotek są praktycznie nieograniczone. Zajmij się tworzeniem biżuterii – połącz i dopasuj koraliki i zawieszki, aby zrobić modne bransoletki, które możesz nosić sama lub podarować przyjaciółkom. A organizer do przechowywania, który znajdziesz w zestawie pomoże Ci uporządkować wszystkie koraliki oraz pozostałe elementy. Mieszaj koraliki, łącz kolory i stwórz setki ozdób z koralikami heishi, a jednocześnie zadbaj o idealny porządek w swojej kolekcji biżuterii dzięki specjalnemu organizerowi do przechowywania tysięcy koralików. Piękne bransoletki z koralikami heishi Zaszalej z tworzeniem biżuterii i wyczaruj kilkadziesiąt misternych bransoletek, naszyjników i innych ozdób z niezwykłymi koralikami heishi! Wyraziste i kolorowe bransoletki z zawieszkami i koralikami heishi to idealne bransoletki przyjaźni i modne akcesoria. Stylowa biżuteria, łatwa do wykonania Ten zestaw do robienia biżuterii zawiera aż 3356 elementów i jest w nim wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia niezwykłych, modnych bransoletek: kolorowe koraliki heishi, niezwykłe zawieszki, duży organizer do przechowywania i 4 metry elastycznego sznurka. Łatwe uporządkowanie i przechowywanie Młode projektantki mogą trzymać swoje dzieła oraz potrzebne materiały w wygodnym organizerze do przechowywania, aby po skończonej zabawie móc łatwo wszystko posprzątać. Pomaga rozwijać praktycznie umiejętności Tworzenie niepowtarzalnej, pięknej biżuterii pomaga dziewczynkom rozwijać umiejętności motoryczne, wzrokowe i dotykowo-sensoryczne, a jednocześnie świetnie się bawić i wyrażać siebie! Idealne dla dzieci w wieku 8+ Zestaw koralików heishi z pudełkiem do przechowywania to idealny prezent dla kreatywnych dziewczynek i nastolatek. To również świetne zajęcie podczas nocowania u przyjaciółki, przyjęcia urodzinowego i spotkań z koleżankami. W zestawie: • pudełko do przechowywania, • 3200 koralików heishi, • 150 srebrnych koralików, • 3 zawieszki, • elastyczny sznurek (400.00 cm), • instrukcja. Wymiary opakowania: 15.0 x 3.6 x 17.5 cm

116,00 zł
85,84 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 30,16 zł

2 osoby kupiły
43
Pięćdziesiąt imion deszczu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pięćdziesiąt imion deszczu
Dostępny
378 szt.

Kioto, rok 1948 „Nie zadawaj pytań. Nie stawiaj oporu. Nie sprzeciwiaj się”. Oto pierwsza lekcja ośmioletniej Noriko „Nori” Kamizy, która długo nie będzie pytała, dlaczego matka porzuciła ją, udzielając na koniec tylko tej jednej lekcji. Nie będzie stawiała oporu, gdy zostanie zamknięta na poddaszu. I nie sprzeciwi się kąpielom w chemicznych wybielaczach, którym poddawana będzie w celu rozjaśnienia przynoszącego wstyd odcienia skóry. Nori, nieślubne dziecko japońskiej arystokratki i ciemnoskórego żołnierza armii amerykańskiej, jest wyobcowana od chwili narodzin. Choć dziadkowie przyjmują ją pod swój dach, czynią to wyłącznie po to, by ukryć ją przed światem. Boją się plamy na królewskim rodowodzie, którego za wszelką cenę pragną strzec w zmieniającej się Japonii. Posłuszna do przesady dziewczynka akceptuje życie w izolacji, pomimo wrodzonej inteligencji oraz nurtującej ją ciekawości tego, co kryje się za czterema ścianami poddasza. Gdy los sprowadza do rezydencji dziadków Akirę, kilka lat starszego przyrodniego brata, Nori znajduje w nim pierwszą przyjazną osobę. Rodzeństwo buduje niezwykłą, bardzo silną, ale zakazaną przez dziadków więź, która bezpowrotnie odmieni pisane im życie. Odkąd bowiem przed Nori uchyliło się okno na świat, gdzie być może znajdzie się miejsce i dla niej, jest gotowa stoczyć walkę o siebie, nawet gdyby miała zapłacić za to najwyższą cenę.

39,90 zł
30,72 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

1 osoba kupiła
44
Moje ostatnie wcielenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje ostatnie wcielenie
Dostępny
1 szt.

Każdy z nas zbudowany jest z historii. Krótkie, długie, dobre, złe, kluczowe, błahe wszystkie one zostają wplecione w naszą własną, unikalną Księgę Życia. Ostatecznie, po wcieleniach wypełnionych wszelkiego rodzaju doświadczeniami, osiągamy pełnię. Jak podczas wizyty w kosmicznym parku rozrywki, spróbowaliśmy wszystkich atrakcji, skosztowaliśmy wszystkich smakołyków, przestraszyliśmy się wszystkich strachów i bawiliśmy się we wszystkich grupach przyjaciół. Po ponad 1400 inkarnacjach na Ziemi jestem kompletna. Kochałam, żyłam i wiele się nauczyłam. Patrząc na moje życie nie zgadłbyś, że jest wielkim finałem, ponieważ wydaje się bardzo proste. Ale witając w domu aspekty przeżyte jako królowa i wieśniaczka, święta i grzesznica, będąc kimś i nikim niezliczoną ilość razy, czyni je po prostu epickim. I teraz nie pozostaje nic innego, jak podzielić się historiami, które są bogate w esencję, miłość i mądrość tysiącleci. Informacje zawarte w tej książce są praktyczne, ponieważ w życiu każdego człowieka nadchodzi kiedyś najcenniejsza chwila. Czy to w zeszłym roku, czy w przyszłym życiu, czy wywołane przez smutek lub ulgę, wypadek lub odkrycie, nieuniknione wezwanie rozlega się z głębi serca. Odbija się echem w przód i w tył poprzez chwile, historie, doświadczenia i wcielenia, aż do momentu, gdy śpiący anioł w głębi duszy zaczyna się budzić. Dla wielu to wezwanie jest odległe o całe wieki. Ale ty, drogi Czytelniku, już usłyszałeś jego pieśń Obudź się, ukochany. Obudź się. Nadszedł czas, żeby sobie przypomnieć. Czas wrócić do domu. Ten powrót do domu jest najdłuższą podróżą, w jaką kiedykolwiek się wybierzesz ale jej cel jest bliższy niż twój własny oddech. Kiedy dotrzesz na miejsce, każda łza stanie się klejnotem, każda potrzeba zostanie zaspokojona, a każda miłość stanie się echem twojej własnej miłości. Ponieważ ostatecznie to TY jesteś wszystkim, czego szukałeś.

59,00 zł
47,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,80 zł

1 osoba kupiła
45
Opowieść tebańska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieść tebańska
Dostępny
45 szt.

Najnowsza książka Stanisława Stabryły opowiada o dziejach Edypa,jego synów,córek i wnuków.

36,90 zł
26,57 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

1 osoba kupiła
46
Hiszpania do zjedzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpania do zjedzenia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.28

Po Włoszech, Portugalii i Stambule nasz naczelny smakosz rusza w podróż po Hiszpanii. Będzie jak zawsze – pięknie, interesująco i smacznie. Wśród anegdot o kraju basków znajdziemy współczesne i tradycyjne przepisy z regionu, który bardzo chętnie odwiedzają Polacy. Książka, poza tym że jest świetnie przygotowana, ma jeszcze jedną zaletę. Pozwala nam wyruszyć w podróż, nie ruszając się z kuchni, a nawet kanapy, bo z Kieżunem nie trzeba gotować. Można go po prostu smakować. Strona po stronie.

70,00 zł
50,40 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,60 zł

47
1000 naklejek. Gwiazdka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1000 naklejek. Gwiazdka
Dostępny
748 szt.

1000 naklejek. Gwiazdka to wspaniała książka aktywnościowa z mnóstwem zadań: kolorowankami, labiryntami, znajdowaniem różnic, liczeniem, ćwiczeniem rączki. Ale przede wszystkim to mnóstwo wspaniałej zabawy z naklejkami, których jest tu aż tysiąc. To książka wspomagająca kreatywność i rozwijanie wyobraźni.

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

48
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 13. Hej, w góry! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 13. Hej, w góry!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.19

Już dość siedzenia w czterech ścianach! Tajny Klubu Superdziewczyn i Jednego Superchłopaka planuje wyrwać się z miasta, zaczerpnąć świeżego powietrza i aktywnie spędzić czas. Kiedy tylko nadarza się okazja, przyjaciele wylogują się ze zdalnej szkoły i pod wodzą profesora Kaganka wyruszają na górski rajd. Ucieczka od cywilizacji zakończy się nową tajną misją! Emi, Franek, Flora, Faustyna i Aniela z pomocą Lucka i Czekolady wpadną na trop uwięzionej owieczki i pomogą zabłąkanym turystom! Pakujcie plecaki, ubierajcie się na cebulkę i – hej! – ruszajcie na szlak z tajnym klubem!

24,99 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

49
Skarby oceanu. Mata edukacyjna z pałąkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarby oceanu. Mata edukacyjna z pałąkami
Tiny Love
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

Mata edukacyjna z pałąkami Skarby Oceanu to rewolucyjne i innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie mat edukacyjnych dla dzieci. Mata edukacyjna dla niemowląt Tiny Love zapewni aktywny rozwój ruchowy, oraz radość z odkrywania nowych bodźców. Mata zachęca do unoszenia głowy, wspomaga kontrolowanie ruchów ręki, koordynację wzrokowo-ruchową, doskonalenie sprawności ruchowej i rozumienie zależności przyczyna – skutek. Mata Tiny Love Skarby Oceanu ma unikalny design, który pomaga dostosować się do zmieniających się potrzeb i możliwości dziecka. Możesz umieścić zabawki w zasięgu ręki dziecka, aby stymulować i wspierać rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i umiejętności chwytające, co pomaga rozwijać zdolności poznawcze dziecka. Cechy: • wyjątkowy, przesuwany łącznik pałąków sprawia, że od tej pory możesz dostosować ich ułożenie do potrzeb rozwojowych swojego dziecka. Twój maluszek będzie mógł leżeć na brzuszku, mieć zabawki zawsze blisko rączek, a nawet bawić się na macie z Tobą! • zawiera liczne urocze zabawki, aktywujące rozwój Twojej pociechy, bezpieczne lusterko, oraz elementy świecące i grające. • przesuwane pierścienie dla łatwiejszego przemieszczania zabawek na pałąkach. • matę można prać w pralce, dzięki temu będzie zawsze czysta i pachnąca. W skład zestawu wchodzi: • grzechotkę żółwia morskiego ze skorupą z miękkiego materiału, • grzechotkę w kształcie skorupki małża przystosowaną do chwytania, • lusterko, aby zachęcić dziecko do spędzania czasu na brzuszku, • pałąki, które można dostosować do wygody dziecka (do zabawy na plecach lub brzuchu), • muzyczną rozgwiazdę z 6 melodiami i spektakularnym show światełek, • interaktywną rozgwiazdę, która może służyć jako kręcąca się karuzela z dźwiękami, a po odpięciu jej, jako interaktywna zabawka do spędzania czasu na brzuszku, • gryzak w kształcie rozgwiazdy, • przyjemnie szeleszczącą mantę, która ukrywa wesołą rybkę pod swoją płetwą, • zawieszkę w kształcie manty z dzwoneczkiem i szeleszczącymi płetwami, • błyszczące satynowe wstążki. Wskazówki rozwojowe: 0–6 miesięcy: Kolory, faktury i dźwięki stymulują zmysły dziecka już od pierwszych dni. Wspaniały zbiór zabawek zainspiruje Twojego Maluszka do leżenia na brzuszku i sięgania po zabawki, dzięki czemu ćwiczy umiejętności motoryczne. Dziecko może również oglądać swoje własne odbicie w lusterku wydłużając czas na brzuszku. 6+ miesięcy: Kiedy Maluszek jest starszy może już dotykać i sprawdzać działanie oraz funkcje zabawek w bardziej wyszukany sposób – bawiąc się interaktywną rozgwiazdą czy w „a ku-ku”, itp. Kluczowe elementy, które Twoje dziecko może rozwijać za pomocą tej zabawki: • ruchy całego ciała, • duży obszar do zabawy pozwala dziecku na rozciąganie swojego ciała, eksperymentowanie z ruchem oraz turlaniem się, podczas gdy aktywizujące zabawki, takie jak lusterko oraz zabawka Ptaszek, pozwalają wydłużyć czas spędzany na brzuszku, • ruchy precyzyjne – podczas leżenia zarówno na pleckach, jak i brzuszku, dziecko ćwiczy ruchy precyzyjne i rozwija kontrolę nad ruchami swych dłoni, • kojarzenie – gimnastyka dla bobasa z pałąkami rośnie razem z dzieckiem i wspiera rozwój poznawczy dziecka. Pozwala zrozumieć ideę działania związku przyczynowo-skutkowego, a wraz z rozwojem dziecka pomaga rozwijać się i uczyć za pomocą bardziej zaawansowanych funkcji maty. • gimnastyka dla bobasa wpływa również na rozwój emocjonalny i społeczny, pobudza wyobraźnię i kreatywność oraz stymuluje język i komunikowanie się i zmysły. Tryby użytkowania: • leżenie – podczas leżenia na brzuszku dziecko będzie cieszyć się zwisającymi nad głową zawieszkami. Chcąc je złapać dziecko będzie rozwijać umiejętności motoryczne, • czas na brzuszku – angażujące lusterko oraz inne funkcje maty pomogą dziecku wydłużyć czas spędzony na brzuszku, który przyczyni się do rozwoju ruchów całego ciała, • siedzenie i zabawa – w pozycji siedzącej dziecko może kontynuować odkrywanie zabawek maty i cieszyć się ich bardziej zaawansowanymi funkcjami, • gimnastyka dla bobasa z pałąkami pozwala rodzicom na regulowanie poziomu stymulacji poprzez regulowanie pałąków, przesuwanie zabawek i włączaniu świateł i muzyki. Czy wiesz, że? Kombinacja światła i muzyki przyciąga uwagę dziecka i zachęca je do dłuższego leżenia na brzuszku.

349,00 zł
Powiadomienie
50
Signify, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Signify, LP
Tree Porcupine, Mystic Production
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: LP 1 1. Bornlivedie 2. Signify 3. The Sleep Of No Dreaming 4. Pagan 5. Waiting Phase One 6. Waiting Phase Two 7. Sever 8. Idiot Prayer LP 2 1. Every Home Is Wired 2. Intermediate Jesus 3. „Light Mass Prayers” 4. Dark Matter

222,90 zł
205,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 17,83 zł

51
Stupid Dream LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stupid Dream LP, Winyl
Tree Porcupine, Mystic Production
Dostępny
13 szt.

1.Even Less 2.Piano Lessons 3.Stupid Dream 4.Pure Narcotic 5.Slave Called Shiver 6.Don`t Hate Me 7.This Is No Rehearsal 8.Baby Dream In Cellophane 9.Stranger By The Minute 10.A Smart Kid 11.Tinto Brass 12.Stop Swimming

195,90 zł
180,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 15,67 zł

52
Nothing But The Truth LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nothing But The Truth LP, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

VERSIONS OF THE TRUTH IN EXILE WARM SEAS OUR MIRE BUILD A WORLD DEMONS DRIVING LIKE MANIACS SOMEONE PULL ME OUT UNCOVERING YOUR TRACKS BREAK IT ALL WHITE MIST OUT OF LINE WRETCHED SOUL FAR BELOW THREATENING WAR THE SWELL THE FINAL THING ON MY MIND

149,90 zł
137,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,99 zł

53
Let It Come Down, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Let It Come Down, CD
Spiritualized, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1. On Fire 2. Do It All Over Again 3. Don't Just Do Something 4. Out Of Sight 5. The Twelve Steps 6. The Straight and Narrow 7. I Didn't Mean To Hurt You 8. Stop Your Crying 9. Anything More 10. Won't Get To Heaven (The State I'm In) 11. Lord Can You Hear Me

75,90 zł
69,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

54
Alpha, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alpha, CD
Cl, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

164,90 zł
151,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 13,19 zł

55
Alpha, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alpha, CD
Cl, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

164,90 zł
151,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 13,19 zł

56
Let It Come Down LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Let It Come Down LP, Winyl
Spiritualized, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

1.On Fire 2.Do It All Over Again 3.Don't Just Do Something 4.Out Of Sight 5.The Twelve Steps 6.The Straight and Narrow 7.I Didn't Mean To Hurt You 8.Stop Your Crying 9.Anything More 10.Won't Get To Heaven (The State I'm In) 11.Lord Can You Hear Me

164,90 zł
151,71 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 13,19 zł

57
Metamorfozy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metamorfozy
Dostępny
170 szt.

Wiktor Zakrzewski z wykształcenia mgr ekonomii, masażysta i rehabilitant oraz technik weterynarii zamieszkały w Wąbrzeźnie. Z zamiłowania motocyklista, podróżnik i pisarz. Po kilku zakrętach życiowych stwierdził, że ważniejsze jest być niż mieć i od tego czasu zwiedza świat na dwóch kołach niejednokrotnie samotnie. Pracę natomiast zmienił na dającą mu osobistą satysfakcję, czyli taką w której może pomagać zarówno zwierzętom, jak i ludziom. Zadebiutował jako literat w 2021r. zbiorem opowiadań erotycznych pod tytułem Od(Nowa). Pisze w wolnym czasie, aby sprawić przyjemność sobie i osobie czytającej jego teksty. Stara się pisać o rzeczach, które jego zdaniem są ważne, a społecznie pomijane i traktowane jako tabu. Chciałby poprzez swoje dzieła zachęcić czytelników do przełamania barier i do otwartego rozmawiania o tak ważnej sferze życia każdego człowieka, jaką jest seks. Najnowsza powieść pod tytułem Metamorfozy przedstawia historię trzech przyjaciółek, które chcą zmienić swoje życie i zamierzają tego dokonać w dość nietypowy sposób. Na jaki pomysł wpadły kobiety? Czy osiągnęły sukces w swoim zamierzeniu? Jakie były efekty ich działań możesz się dowiedzieć już teraz. Wystarczy zacząć czytać książkę, którą trzymasz właśnie w dłoni.

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

58
Wezwanie do miłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wezwanie do miłości
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.13

Słynny hinduski mistyk komentuje wybrane fragmenty Ewangelii przez pryzmat duchowości Wschodu Wezwanie do miłości prezentuje ostatnie medytacje Anthony'ego de Mello, autora słynnego Przebudzenia. Są to zapiski człowieka, który miał odwagę zobaczyć rzeczywistość i dlatego był pełen współczucia i miłości dla wszelkich istot i rzeczy, mistyka, który rozkoszował się wszystkim i niczym. Ich tematem jest przede wszystkim miłość i to, co ją utrudnia: przywiązania, pragnienia, żądza, chciwość, system wierzeń lub przekonań - jednym słowem uwarunkowania oraz sposób, w jaki można się od nich wyzwolić po to, aby wiedzieć, aby kochać. Wezwanie do miłości tworzy wraz z Przebudzeniem integralną całość, która pozwala głębiej i adekwatniej zrozumieć przesłanie Anthony'ego de Mello.

35,00 zł
27,65 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

1 osoba kupiła
59
Inkwizycja symetrii istnienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Inkwizycja symetrii istnienia
Dostępny
1 szt.

Adam Koss tym razem zabiera nas w długofalową podróż, pokonując dystans pomiędzy komunistyczną Polską a Stanami Zjednoczonymi oraz rajem i piekłem. W książce tej czytelnik poznaje losy Petera, uzdolnionego muzyka, uwikłanego w walkę z systemem trzymającym władzę i jego pięknej żony Laury. Laura w młodości wraz ze swoją siostrą bliźniaczką reprezentowała Polskę Ludową na olimpiadach interdyscyplinarnych, a udział w jednej z nich pozwolił na okupioną cierpieniem realizację marzeń. Laura i Peter zakochują się w sobie na pierwszym spotkaniu i z tej miłości pojawia się Paul, będący odbiciem ojca, fascynuje go również muzyka i sztuki walki. Peter za wszelką cenę stara się ujawnić korupcję systemu finansowego i zdemaskować globalną siatkę elit, która przy użyciu bogactw pragnie przejąć kontrolę nad światem. Twierdzi, że na szczycie tego systemu znajduje się Bank Rozrachunków Międzynarodowych, w którego skład wchodzą największe banki świata, tak zwane elitarne. W poszukiwaniu prawdy traci wszystko, co kocha i jest dla niego najcenniejsze. Musi jednak odnaleźć równowagę życia i stanąć ponownie do walki w imię sprawiedliwości. Czy mu się to uda? Adam Koss to pseudonim literacki Adama Kostrzewskiego. Mieszka i pracuje w Łodzi. Wraz z żoną są właścicielami kliniki medycznej NZOZ ARES Centrum Medyczne. Jest zafascynowany podwodnym światem i wielką głębią. Miłośnik podróży i poznawania nowych, nieodkrytych jeszcze miejsc. Kocha muzykę, a w szczególności rocka, hard rocka, heavy metal i oczywiście klasyczne brzemienia, między innymi Fryderyka Chopina. Właśnie tę muzykę słychać w drugiej jego powieści, gdzie wybrzmiewa w najlepszych utworach tego gatunku. Autor zadbał o dynamiczne akcje z efektami wschodnich sztuk walki, nie brakuje też odważnych wątków miłosnych. Fabuła jest prężna, zaskakująca, odkrywcza, pochłaniająca i niedająca czytelnikowi odetchnąć. To powieść pełna przygód, doświadczeń, obserwacji świata. Tytułową Inkwizycję symetrii istnienia można w tym wypadku tłumaczyć jako poszukiwanie harmonii życia.

30,00 zł
15,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 15,00 zł

60
Chandra The Phantom Ferry Part 2 LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chandra The Phantom Ferry Part 2 LP, Winyl
Dostępny
5 szt.

A1: 3 Rotcaf Neila Tangerine Dream A2: Aldebaran Tangerine Dream A3: Dnammoc Su Tangerine Dream B1: Capricornus Tangerine Dream B2: Apus Tangerine Dream C1: Auriga Tangerine Dream C2: Columba Tangerine Dream C3: Cygnus Tangerine Dream D1: Centaurus Tangerine Dream D2: Monocerus Tangerine Dream

222,90 zł
205,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 17,83 zł

61
Somewhere Else LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Somewhere Else LP, Winyl
Marillion, Kscope
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.26

1.The Other Half 2.See It Like a Baby 3.Thankyou Whoever You Are 4.Most Toys 5.Somewhere Else 6.A Voice from the Past 7.No Such Thing 8.The Wound 9.The Last Century for Man 10.Faith

222,90 zł
205,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 17,83 zł

62
Radiation LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Radiation LP, Winyl
Marillion, Kscope
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

1.Costa Del Slough 2.Under the Sun 3.The Answering Machine 4.Three Minute Boy 5.Now She'll Never Know 6.These Chains 7.Born to Run 8.Cathedral Wall 9.A Few Words for the Dead

222,90 zł
205,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 17,83 zł

63
Tatry. Nowe spojrzenie na góry; album, atlas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tatry. Nowe spojrzenie na góry; album, atlas
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

Czy kiedykolwiek intrygowało Cię, gdzie zrobiono efektowne zdjęcia pojawiające się w albumach czy internecie? Skąd roztaczają się najpiękniejsze panoramy? Jaka historia kryje się za tymi miejscami? Ta publikacja nie pozostawi Cię bez odpowiedzi. To oryginalny album, z którym możesz poznawać góry bez ruszania się z miejsca, planować trasy i wybierać widoki, które chcesz zobaczyć na własne oczy. Dzięki poręcznemu formatowi możesz go zabrać na wycieczkę, porównać rzeczywistość ze zdjęciami i rozpoznawać szczyty w terenie. Wszystkie fotografie panoramiczne składające się na publikację zostały dokładnie opisane, a miejsca wykonania zdjęć zaznaczono na szczegółowych mapach. Tatry. Nowe spojrzenie na góry to: • niezwykłe fotografie pokazujące najważniejsze szczyty w Tatrach polskich i słowackich, • panoramiczne ujęcia – do prawie 360o, • szczegółowe opisy – ponad 200 szczytów zaznaczonych na zdjęciach, • mapy pokazujące miejsca wykonania panoram.

49,90 zł
34,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

64
Bieszczady. Nowe spojrzenie na góry; album, atlas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bieszczady. Nowe spojrzenie na góry; album, atlas
Dostępny
41 szt.

Czy kiedykolwiek intrygowało Cię, gdzie zrobiono efektowne zdjęcia pojawiające się w albumach czy internecie? Skąd roztaczają się najpiękniejsze panoramy? Jaka historia kryje się za tymi miejscami? Ta publikacja nie pozostawi Cię bez odpowiedzi. To oryginalny album, z którym możesz poznawać góry bez ruszania się z miejsca, planować trasy i wybierać widoki, które chcesz zobaczyć na własne oczy. Dzięki poręcznemu formatowi możesz go zabrać na wycieczkę, porównać rzeczywistość ze zdjęciami i rozpoznawać szczyty w terenie. Wszystkie fotografie panoramiczne składające się na publikację zostały dokładnie opisane, a miejsca wykonania zdjęć zaznaczono na szczegółowych mapach. Bieszczady. Nowe spojrzenie na góry to: - niezwykłe fotografie pokazujące najważniejsze szczyty w Bieszczadach, - panoramiczne ujęcia - do prawie 360o (kąt widzenia podany przy każdej panoramie), - szczegółowe opisy szczytów zaznaczonych na zdjęciach, - mapy pokazujące miejsca wykonania panoram.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

65
Moi dzicy przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moi dzicy przyjaciele
Dostępny
1717 szt.

W tej książce Polska Doktor Dolittle przedstawia zwierzęta, którymi zajmowała się na kolejnych wolontariatach w różnych miejscach naszego globu. To poruszające i ciekawe historie zwierzątek, które wymagały pomocy, a Gosia towarzyszyła im podczas posiłków, odpoczynku, zabawy i nauki. Poznajcie m.in. kanguroszczury, kitankę lisią, walabię bagienną czy kinkażu żółtego. Opowieściom autorki towarzyszą jej unikatowe fotografie.

29,99 zł
23,69 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

66
Dług honorowy. Z autografem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dług honorowy. Z autografem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.24

Powieść sensacyjna mistrza kryminału. O czającym się w ludziach złu i o długach, które zawsze trzeba spłacać. Wilki to niewielka wieś zagubiona gdzieś nad jeziorem w województwie lubuskim. Miejscową społecznością wstrząsnęła tragedia, kiedy zamordowano tam młodą dziewczynę, której zmasakrowane, na wpół zwęglone ciało odnaleziono na dryfującej po jeziorze łodzi. Policja szybko typuje podejrzanego – mieszkającego niedaleko miejsca zbrodni właściciela łajby, Traszkę, znanego ze skłonności do agresji odludka. Są jednak osoby, które nie wierzą w jego winę. Bezimienny bohater, znany z Prostej sprawy, pojawia się w Wilkach, nadszedł bowiem czas, by spłacił u Czarnego zaciągnięty dług: ma pomóc w wytropieniu prawdziwego mordercy. Czarny jest przekonany o niewinności Traszki. Szybko wychodzi też na jaw, że zabójstwo Oli to tylko jedna z wielu tajemnic, od lat toczących niepozorną wieś jak choroba, i dalsze grzebanie w przeszłości może być śmiertelne niebezpieczne. Dotarcie do prawdy będzie wymagało zmierzenia się z wciąż wiszącym nad okolicą widmem dawnych zbrodni, które miały nigdy nie wyjść na jaw, głęboko zakorzenionymi uprzedzeniami, grupą holenderskich dilerów i wyjątkowo przedsiębiorczą sołtyską, bez której zgody w Wilkach nie dzieje się nic. Pełna akcji kontynuacja losów bohaterów znanych z Prostej sprawy.

42,90 zł
30,89 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

67
Balwierz. Z autografem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balwierz. Z autografem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.16

Wraz z ostatnią kroplą, która wypłynęła z żyły dziecka, narodził się ON. Balwierz z Narwi. Z ciała martwego Tymka upuszczono krew, w pobliżu torów snajper położył trupem księdza Donata. Kto to zrobił? Hubert Meyer szuka odpowiedzi. Po bójce z Kołomyjskim psycholog śledczy zaszywa się w leśnej głuszy na Podlasiu, w chacie Domana w Narwi. Szuka spokoju, ale los nie da mu tej szansy. Okolicą wstrząsa właśnie seria krwawych zbrodni. W środku lasu, w kapliczce świętego Huberta – niczym złożone w ofierze – leży ciało kilkuletniego Tymka, syna miejscowej femme fatale. W tym samym czasie od strzału snajpera ginie ksiądz Donat Giza, zapalony myśliwy, prominentny członek koła łowieckiego. Potem dochodzi do kolejnych morderstw… Doświadczony profiler postanawia włączyć się w działania miejscowych śledczych. Zadanie nie jest łatwe, bo lokalna społeczność ma swoje tajemnice, mroczne sekrety, niejasne powiązania i interesy. I pilnie strzeże ich przed obcymi! Czy Meyerowi uda się rozwikłać zagadkę tajemniczych zbrodni? Kim jest morderca i co go łączy z miejscowymi notablami?

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

68
Miłość w płatkach śniegu. Z autografem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość w płatkach śniegu. Z autografem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.01

Romantyczny Gdańsk w zimowej odsłonie, urokliwa kamienica, przyjaźń i miłość. Owdowiały ojciec czterech córek martwi się o swoje pociechy. Kobiety nie planują ustatkowania się, czyli ślubu i dzieci. Starszy pan spotyka przyjaciela z dawnych lat. Wpadają na pomysł i ustalają plan działania, który pozwoli im w nadchodzącym roku bawić się na weselu i czekać na wnuki. Uparci ojcowie zabawią się w swatów. Ale to nie spodoba się jedynakowi – kawalerowi, który ani myśli stanąć na ślubnym kobiercu, a tym bardziej żadnej z czterech niezależnych córek.

42,90 zł
31,32 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

69
Zupełnie inny cud. Z autografem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zupełnie inny cud. Z autografem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.20

Opowieść o tym, że wcale nie trzeba czekać na anioły. Przecież każdy ma własne skrzydła. Otoczony pięknym parkiem pałacyk w Leszczynach jest już gotowy na przyjęcie gości. Jego właściciel, milioner Norbert Hall, spodziewa się, że będą to niezwykłe święta. Niestety, kiedy wszyscy zasiądą do Wigilii, okaże się, że nic nie jest takie, na jakie wygląda. Pod uśmiechami kryją się ludzkie dramaty. Ula pragnie dziecka, Matylda leczy złamane serce, Kostek nie radzi sobie w związkach, Sonia pragnie zostać świętą, zaś babcia Rozalia nie lubi samej siebie. Czy tej rodzinie można jeszcze pomóc? I jaką rolę do odegrania mają bezdomny w damskim skafandrze, kot dachowiec oraz piesek z jednym okiem?

42,90 zł
31,32 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

70
Jezus dla wierzących i niewierzących - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezus dla wierzących i niewierzących
Dostępny
34 szt.

Ponad dwadzieścia wieków temu w Palestynie urodził się człowiek o imieniu Jezus. Jego słowa i czyny najpierw wzbudzały zainteresowanie, później niechęć, a w końcu bunt, który doprowadził do skazania Go na śmierć. Ale na tym nie koniec. Niektórzy Jego uczniowie oświadczyli, że spotkali Go żywego po Jego śmierci. Tak narodziło się chrześcijaństwo. Przez wieki wieść o Jezusie niosła się po całym świecie, aż dotarła do naszych czasów. Co tak naprawdę wiemy o Jezusie z Nazaretu? I dlaczego po tylu latach Jego nauka jest wciąż żywa? Jak wyjaśnić Jego historię i to, że uczniowie uznali w Nim Boga żywego i prawdziwego? Jak rozumieć głoszoną przez Niego miłość bliźniego? Jakie są podstawy wiary w Jego zmartwychwstanie? I jak w tym wszystkim odnaleźć siebie? Historia, przesłanie, tożsamość, spuścizna: oto etapy, na których poznajemy Jezusa. Autor – katolik, teolog, biskup – umiejętnie przedstawia ostatnie zdobycze badań historyków i teologów, dostarczając odpowiedzi na wiele pytań dotyczących tej centralnej dla chrześcijaństwa postaci. Nie unika także kwestii, które wzbudzają krytykę i niezrozumienie. Podejmuje wyzwanie: przedstawić Jezusa wierzącym i niewierzącym. Każdemu z osobna pozwala odpowiedzieć na pytanie, jakie kiedyś Jezus zadał swoim uczniom: A ty? Za kogo mnie uważasz? Na jakim etapie życia jesteś i kim ja jestem w nim dla ciebie?

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

71
Koło ratunkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koło ratunkowe
Dostępny
10 szt.

Jak schwytać międzynarodowego oszusta, przezwyciężyć własny strach i spotkać miłość swojego życia? Luksusowy statek wycieczkowy, pełne morze i gorąca atmosfera… Zośka, pomimo panicznego strachu przed wodą, wraz z narzeczonym Mateuszem wyrusza w rejs po pełnym morzu. Od dawna się między nimi nie układa, więc Zosia chce wykorzystać ten czas, by spróbować naprawić ich relację. Jednak gdy ukochany oznajmia jej okrutną prawdę, a cały misterny plan odbudowy związku legnie w gruzach, dopiero wówczas dziewczyna zacznie przygodę życia… Trzymajcie się mocno! Czeka na was międzynarodowa afera kryminalna z oszustem matrymonialnym, ognisty romans z seksownym kapitanem i lekkie wakacyjne klimaty pełne szalonego humoru, nieoczekiwanych zwrotów akcji i pikantnej erotyki.

37,99 zł
27,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,26 zł

72
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, fioletowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, fioletowa
St. Majewski, 1
Dostępny
4 szt.

Tektura falista Bambino Hobby znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Sprawdza się podczas tworzenia laurek, dekoracji, kartek okolicznościowych, zaproszeń i karnecików. Pocięta na kilkumilimetrowe paski staje się świetnym materiałem do wykonywania prac plastycznych techniką quillingu. Produkowana w Polsce. Wymiary: 50.0 x 70.0 cm (format B2)

9,41 zł
8,99 zł

Rabat 4,5%
oszczędzasz 0,42 zł

73
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, niebieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, niebieska
St. Majewski, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.26

Tektura falista Bambino Hobby znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Sprawdza się podczas tworzenia laurek, dekoracji, kartek okolicznościowych, zaproszeń i karnecików. Pocięta na kilkumilimetrowe paski staje się świetnym materiałem do wykonywania prac plastycznych techniką quillingu. Produkowana w Polsce. Wymiary: 50.0 x 70.0 cm (format B2)

8,20 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,6%
oszczędzasz 0,21 zł

74
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, ciemnoróżowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, ciemnoróżowa
St. Majewski, 1
Dostępny
10 szt.

Tektura falista Bambino Hobby znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Sprawdza się podczas tworzenia laurek, dekoracji, kartek okolicznościowych, zaproszeń i karnecików. Pocięta na kilkumilimetrowe paski staje się świetnym materiałem do wykonywania prac plastycznych techniką quillingu. Produkowana w Polsce. Wymiary: 50.0 x 70.0 cm (format B2)

8,19 zł
7,99 zł

Rabat 2,4%
oszczędzasz 0,20 zł

75
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, pomarańczowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, pomarańczowa
St. Majewski, 1
Dostępny
4 szt.

Tektura falista Bambino Hobby znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Sprawdza się podczas tworzenia laurek, dekoracji, kartek okolicznościowych, zaproszeń i karnecików. Pocięta na kilkumilimetrowe paski staje się świetnym materiałem do wykonywania prac plastycznych techniką quillingu. Produkowana w Polsce. Wymiary: 50.0 x 70.0 cm (format B2)

9,41 zł
8,99 zł

Rabat 4,5%
oszczędzasz 0,42 zł

76
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, czerwona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, czerwona
St. Majewski, 1
Dostępny
9 szt.

Tektura falista Bambino Hobby znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Sprawdza się podczas tworzenia laurek, dekoracji, kartek okolicznościowych, zaproszeń i karnecików. Pocięta na kilkumilimetrowe paski staje się świetnym materiałem do wykonywania prac plastycznych techniką quillingu. Produkowana w Polsce. Wymiary: 50.0 x 70.0 cm (format B2)

9,41 zł
8,99 zł

Rabat 4,5%
oszczędzasz 0,42 zł

77
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, żółta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, żółta
St. Majewski, 1
Dostępny
2 szt.

Tektura falista Bambino Hobby znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Sprawdza się podczas tworzenia laurek, dekoracji, kartek okolicznościowych, zaproszeń i karnecików. Pocięta na kilkumilimetrowe paski staje się świetnym materiałem do wykonywania prac plastycznych techniką quillingu. Produkowana w Polsce. Wymiary: 50.0 x 70.0 cm (format B2)

8,19 zł
7,99 zł

Rabat 2,4%
oszczędzasz 0,20 zł

78
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, czarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, czarna
St. Majewski, 1
Dostępny
12 szt.

Tektura falista Bambino Hobby znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Sprawdza się podczas tworzenia laurek, dekoracji, kartek okolicznościowych, zaproszeń i karnecików. Pocięta na kilkumilimetrowe paski staje się świetnym materiałem do wykonywania prac plastycznych techniką quillingu. Produkowana w Polsce. Wymiary: 50.0 x 70.0 cm (format B2)

9,41 zł
8,99 zł

Rabat 4,5%
oszczędzasz 0,42 zł

79
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, cytrynowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, cytrynowa
St. Majewski, 1
Dostępny
6 szt.

Tektura falista Bambino Hobby znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Sprawdza się podczas tworzenia laurek, dekoracji, kartek okolicznościowych, zaproszeń i karnecików. Pocięta na kilkumilimetrowe paski staje się świetnym materiałem do wykonywania prac plastycznych techniką quillingu. Produkowana w Polsce. Wymiary: 50.0 x 70.0 cm (format B2)

8,19 zł
7,99 zł

Rabat 2,4%
oszczędzasz 0,20 zł

80
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, beżowa naturalna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, beżowa naturalna
St. Majewski, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.25

Tektura falista Bambino Hobby znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Sprawdza się podczas tworzenia laurek, dekoracji, kartek okolicznościowych, zaproszeń i karnecików. Pocięta na kilkumilimetrowe paski staje się świetnym materiałem do wykonywania prac plastycznych techniką quillingu. Produkowana w Polsce. Wymiary: 50.0 x 70.0 cm (format B2)

9,40 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,41 zł

81
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, brązowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, brązowa
St. Majewski, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

Tektura falista Bambino Hobby znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Sprawdza się podczas tworzenia laurek, dekoracji, kartek okolicznościowych, zaproszeń i karnecików. Pocięta na kilkumilimetrowe paski staje się świetnym materiałem do wykonywania prac plastycznych techniką quillingu. Produkowana w Polsce. Wymiary: 50.0 x 70.0 cm (format B2)

9,40 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,41 zł

82
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, ciemnozielona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, ciemnozielona
St. Majewski, 1
Dostępny
8 szt.

Tektura falista Bambino Hobby znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Sprawdza się podczas tworzenia laurek, dekoracji, kartek okolicznościowych, zaproszeń i karnecików. Pocięta na kilkumilimetrowe paski staje się świetnym materiałem do wykonywania prac plastycznych techniką quillingu. Produkowana w Polsce. Wymiary: 50.0 x 70.0 cm (format B2)

9,41 zł
8,99 zł

Rabat 4,5%
oszczędzasz 0,42 zł

83
Filc do dekoracji Bambino 20 x 30 cm, żółty (5 arkuszy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc do dekoracji Bambino 20 x 30 cm, żółty (5 arkuszy)
St. Majewski, 5 sztuk
Dostępny
3 szt.

Filc dekoracyjny „Bambino Hobby” znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Idealnie sprawdzi się przy wykonywaniu różnych dekoracji i prac plastycznych. Produkowany w Polsce. Cechy: • wymiary: 20.0 x 30.0 cm, • 5 arkuszy, • gramatura: 150 g, • grubość: 1.2 mm.

12,99 zł
84
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, złota - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, złota
St. Majewski, 1
Dostępny
9 szt.

Tektura falista Bambino Hobby znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Sprawdza się podczas tworzenia laurek, dekoracji, kartek okolicznościowych, zaproszeń i karnecików. Pocięta na kilkumilimetrowe paski staje się świetnym materiałem do wykonywania prac plastycznych techniką quillingu. Produkowana w Polsce. Wymiary: 50.0 x 70.0 cm (format B2)

11,53 zł
10,99 zł

Rabat 4,7%
oszczędzasz 0,54 zł

85
Filc do dekoracji Bambino 20 x 30 cm, biały(5 arkuszy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc do dekoracji Bambino 20 x 30 cm, biały(5 arkuszy)
St. Majewski, 5 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.18

Filc dekoracyjny „Bambino Hobby” znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Idealnie sprawdzi się przy wykonywaniu różnych dekoracji i prac plastycznych. Produkowany w Polsce. Cechy: • wymiary: 20.0 x 30.0 cm, • 5 arkuszy, • gramatura: 150 g, • grubość: 1.2 mm.

12,99 zł
Powiadomienie
86
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, srebrna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, srebrna
St. Majewski, 1
Dostępny
7 szt.

Tektura falista Bambino Hobby znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Sprawdza się podczas tworzenia laurek, dekoracji, kartek okolicznościowych, zaproszeń i karnecików. Pocięta na kilkumilimetrowe paski staje się świetnym materiałem do wykonywania prac plastycznych techniką quillingu. Produkowana w Polsce. Wymiary: 50.0 x 70.0 cm (format B2)

11,53 zł
10,99 zł

Rabat 4,7%
oszczędzasz 0,54 zł

87
Filc do dekoracji Bambino 20 x 30 cm, brązowy (5 arkuszy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc do dekoracji Bambino 20 x 30 cm, brązowy (5 arkuszy)
St. Majewski, 5 sztuk
Dostępny
5 szt.

Filc dekoracyjny „Bambino Hobby” znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Idealnie sprawdzi się przy wykonywaniu różnych dekoracji i prac plastycznych. Produkowany w Polsce. Cechy: • wymiary: 20.0 x 30.0 cm, • 5 arkuszy, • gramatura: 150 g, • grubość: 1.2 mm.

12,99 zł
88
Filc do dekoracji Bambino 20 x 30 cm, ciemnofioletowy (5 arkuszy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc do dekoracji Bambino 20 x 30 cm, ciemnofioletowy (5 arkuszy)
St. Majewski, 5 sztuk
Dostępny
7 szt.

Filc dekoracyjny „Bambino Hobby” znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Idealnie sprawdzi się przy wykonywaniu różnych dekoracji i prac plastycznych. Produkowany w Polsce. Cechy: • wymiary: 20.0 x 30.0 cm, • 5 arkuszy, • gramatura: 150 g, • grubość: 1.2 mm.

12,99 zł
89
Tektura falista 3D Bambino 25 x 35 cm, złota i srebrna (10 arkuszy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tektura falista 3D Bambino 25 x 35 cm, złota i srebrna (10 arkuszy)
St. Majewski, 10 sztuk
Dostępny
12 szt.

Tektura falista „Bambino Hobby 3D” znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Sprawdza się podczas tworzenia laurek, dekoracji, kartek okolicznościowych, zaproszeń i karnecików. Pocięta na kilkumilimetrowe paski staje się świetnym materiałem do wykonywania prac plastycznych techniką quillingu. Produkowana w Polsce. Wymiary: 25.0 x 35.0 cm (format B4)

31,19 zł
29,63 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,56 zł

90
Filc do dekoracji Bambino 20 x 30 cm, niebieski (5 arkuszy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc do dekoracji Bambino 20 x 30 cm, niebieski (5 arkuszy)
St. Majewski, 5 sztuk
Dostępny
7 szt.

Filc dekoracyjny „Bambino Hobby” znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Idealnie sprawdzi się przy wykonywaniu różnych dekoracji i prac plastycznych. Produkowany w Polsce. Cechy: • wymiary: 20.0 x 30.0 cm, • 5 arkuszy, • gramatura: 150 g, • grubość: 1.2 mm.

12,99 zł
91
Filc do dekoracji Bambino 20 x 30 cm, ciemnozielony (5 arkuszy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc do dekoracji Bambino 20 x 30 cm, ciemnozielony (5 arkuszy)
St. Majewski, 5 sztuk
Dostępny
3 szt.

Filc dekoracyjny „Bambino Hobby” znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Idealnie sprawdzi się przy wykonywaniu różnych dekoracji i prac plastycznych. Produkowany w Polsce. Cechy: • wymiary: 20.0 x 30.0 cm, • 5 arkuszy, • gramatura: 150 g, • grubość: 1.2 mm.

12,99 zł
92
Filc do dekoracji Bambino 20 x 30 cm, cielisty (5 arkuszy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc do dekoracji Bambino 20 x 30 cm, cielisty (5 arkuszy)
St. Majewski, 5 sztuk
Dostępny
5 szt.

Filc dekoracyjny „Bambino Hobby” znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Idealnie sprawdzi się przy wykonywaniu różnych dekoracji i prac plastycznych. Produkowany w Polsce. Cechy: • wymiary: 20.0 x 30.0 cm, • 5 arkuszy, • gramatura: 150 g, • grubość: 1.2 mm.

12,99 zł
93
Filc do dekoracji Bambino 20 x 30 cm, pomarańczowy (5 arkuszy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filc do dekoracji Bambino 20 x 30 cm, pomarańczowy (5 arkuszy)
St. Majewski, 5 sztuk
Dostępny
2 szt.

Filc dekoracyjny „Bambino Hobby” znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Idealnie sprawdzi się przy wykonywaniu różnych dekoracji i prac plastycznych. Produkowany w Polsce. Cechy: • wymiary: 20.0 x 30.0 cm, • 5 arkuszy, • gramatura: 150 g, • grubość: 1.2 mm.

12,99 zł
94
Tektura falista 3D Bambino 25 x 35 cm, tęczowa (5 arkuszy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tektura falista 3D Bambino 25 x 35 cm, tęczowa (5 arkuszy)
St. Majewski, 5 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.27

Tektura falista „Bambino Hobby 3D” znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Sprawdza się podczas tworzenia laurek, dekoracji, kartek okolicznościowych, zaproszeń i karnecików. Pocięta na kilkumilimetrowe paski staje się świetnym materiałem do wykonywania prac plastycznych techniką quillingu. Produkowana w Polsce.

15,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

95
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, jasnozielona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, jasnozielona
St. Majewski, 1
Dostępny
2 szt.

Tektura falista Bambino Hobby znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Sprawdza się podczas tworzenia laurek, dekoracji, kartek okolicznościowych, zaproszeń i karnecików. Pocięta na kilkumilimetrowe paski staje się świetnym materiałem do wykonywania prac plastycznych techniką quillingu. Produkowana w Polsce. Wymiary: 50.0 x 70.0 cm (format B2)

8,19 zł
7,99 zł

Rabat 2,4%
oszczędzasz 0,20 zł

96
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, zielona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tektura falista Bambino Hobby 50 x 70 cm, zielona
St. Majewski, 1
Dostępny
4 szt.

Tektura falista Bambino Hobby znajduje szerokie zastosowanie w twórczości artystycznej i plastycznej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Sprawdza się podczas tworzenia laurek, dekoracji, kartek okolicznościowych, zaproszeń i karnecików. Pocięta na kilkumilimetrowe paski staje się świetnym materiałem do wykonywania prac plastycznych techniką quillingu. Produkowana w Polsce. Informacje: • wymiary: 50.0 x 70.0 cm (format B2), • kolor zielony.

8,20 zł
7,99 zł

Rabat 2,6%
oszczędzasz 0,21 zł

97
Ucieczka bodyguarda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ucieczka bodyguarda
Dostępny
1034 szt.

Nad idealnym światem Mikaeli zawisły czarne chmury. Theo zniknął Podczas samotnych nocy kobieta tęskni za dotykiem jego gorącego ciała i namiętnymi słowami, które szeptał jej do ucha w chwilach uniesienia. Dzień nie przynosi ukojenia. Po piętach depczą jej zarówno bezwzględni porywacze, jak i policja. Mikaela zatrudnia nowego ochroniarza. To kobieta. Alice rozumie jej ból i strach. Wprowadza ją do nielegalnego klubu sztuk walki i uczy posługiwać się bronią. Mikaela odzyskuje wiarę w siebie jako kobieta i jako businesswoman. Tę pewność siebie burzy nieoczekiwany powrót Theo. Czy może zaufać dawnemu kochankowi? Czy rozum wygra z miłością i dzikim pożądaniem? Dokąd zaprowadzi ich namiętność? Niebezpieczna gra w świecie wielkich pieniędzy, pięknych ludzi i nieokiełzanej pasji miłości. Ucieczka bodyguarda to kontynuacja romansu erotycznego Sekret bodyguarda. Przekonaj się, czym naprawdę jest pożądanie…

42,00 zł
33,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,40 zł

98
Karl Lagerfeld Choupette Head Silicone - Etui iPhone 12 / iPhone 12 Pro (czarny) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karl Lagerfeld Choupette Head Silicone - Etui iPhone 12 / iPhone 12 Pr...
Karl Lagerfeld
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.24

Kolor bazowy: CzarnyMateriał główny: SilikonFunkcjonalność: Ochrona tyłu i bokówKompatybilność: Apple iPhone 12 / 12 ProTyp: EtuiRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

119,00 zł
Powiadomienie
99
Doktryny polityczno-prawne. Fundamenty współczesnych państw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Doktryny polityczno-prawne. Fundamenty współczesnych państw
Dostępny
36 szt.

Podręcznik stanowi syntetyczne opracowanie zagadnień z zakresu doktryn dominujących we współczesnym dyskursie politycznym oraz doktrynalnych źródeł instytucji politycznych i prawnych, właściwych demokracji konstytucyjnej. Wykład dotyczy również aksjologicznych podstaw systemu prawa obowiązującego w Polsce w ramach standardów prawa europejskiego i prawa innych państw Europy. Podręcznik został podzielony na trzy części, w których przedstawiono kolejno: • podstawowe ideologiczne kierunki współczesnego myślenia o społeczeństwie, państwie i prawie; • kategorie podstawowych dla europejskiego i polskiego porządku prawnego wartości, zasad i praw (praw podmiotowych) oraz ich źródła; • wykład na temat podstawowych wartości, zasad i praw, ukierunkowany na wyjaśnienie ich genezy, rozwoju, aktualnej treści oraz roli w systemie prawa – od godności człowieka jako wartości podstawowej i źródła praw począwszy, a na prawie do dobrej administracji w ramach prawa do dobrego rządzenia skończywszy. Publikacja przeznaczona jest dla studentów prawa, może również służyć studentom administracji, nauk politycznych i innych nauk społecznych. Powinni po nią sięgnąć wszyscy zainteresowani podstawami współczesnego ustroju i prawa ze względu na swą aktywność polityczną, administracyjną czy prawniczą.

69,00 zł
62,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

100
Mata edukacyjna Little Gardener - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata edukacyjna Little Gardener
Kinderkraft, Kinderkraft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

LITTLE GARDENER to wyjątkowa mata o pięknym wzorze, który przeniesie Twoje dziecko do prawdziwego ogrodu. Na macie nadrukowane są warzywa i owoce w języku angielskim - uczy poprzez zabawę. Maty można używać aż na 3 sposoby - od pierwszych dni życia dziecka aż do 5 lat. Najpierw posłuży maluchowi jako klasyczna mata edukacyjna, a potem jako namiot dla starszaków oraz samodzielna mata lub koc piknikowy. Oryginalna stylistyka i dbałość o szczegóły sprawiają, że LITTLE GARDENER doda wiele uroku każdemu dziecięcemu pokoikowi i będzie zmieniała się razem z pomysłami dziecka na zabawę. LITTLE GARDENER rozwija wyobraźnię i będzie pierwszym ogrodem dla Twojego maluszka. Funkcje: Mata edukacyjna 3 w 1 LITTLE GARDENER to mata wyjątkowa, o 3 funkcjach. Posłuży Wam jako mata edukacyjna dla najmłodszych, mata z namiotem dla starszaków oraz jako koc piknikowy. Jest odpowiednia dla dzieci od urodzenia aż do około 5 lat! Przepiękny namiot z dwoma okienkami sprawi, że LITTLE GARDENER dostarczy mnóstwo radości dzieciom w każdym wieku. Namiot z okienkami Twoje dziecko kocha zabawę w chowanego? Namiot z LITTLE GARDENER będzie dla niego idealny! Ma 2 okienka z materiałowymi zasłonkami, dzięki którym będziesz mógł swobodnie zaglądać od środka lub bawić się z maluchem w "A kuku!". Twoje dziecko będzie miało swoją pierwszą bazę, tylko zamiast koca i poduszek będzie miało prawdziwy, bezpieczny namiot. Wspiera rozwój dziecka Mata edukacyjna LITTLE GARDENER wspiera rozwój dziecka już od pierwszych miesięcy życia: dzięki swoim pięknym, ogrodowym nadrukom zachęca malca do podnoszenia głowy, wyciągania rączek po zabawki i obracania się z brzucha na plecy. Doskonali koordynację wzrokowo-ruchową. Zabawki w zestawie W zestawie znajdują się kolorowe zabawki: pluszowy burak z lusterkiem i kolorowymi wstążkami, pluszowa konewka z grzechotką w środku, pluszowa pszczółka z gryzakiem i szeleszczącymi skrzydłami oraz pluszowy kogut. Miękka i bezpieczna Regulowane pałąki wykonano z miękkiej gąbki - dzięki temu będziesz mógł odetchnąć, nawet gdy dziecko kocha energiczne zabawy. Mata jest bardzo starannie wykonana - brak wystających nitek to kolejne elementy, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo malucha. Pierwszy ogród dla maluszka Matę LITTLE GARDENER zaprojektowano dla małych miłośników przyrody. Ma większą powierzchnię niż inne maty tego typu, co daje jeszcze większą powierzchnię do zabawy. Na macie nadrukowane są owoce i warzywa z podpisami w języku angielskim. Mata uczy podczas zabawy.

199,90 zł
193,90 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 6,00 zł

Wróć do góry