hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.09.28

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 28 września 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Torebka prezentowa Dotsy Check, kiwi (PAW), na drugim Torebka prezentowa Hang On, duża (PAW). Kolejny produkt to Nadchodzi III wojna światowa. Czy Ameryka porzuci Polskę na pastwę Rosji? (Jacek Bartosiak, Piotr Zychowicz) oraz Obłok niewiedzy (Anonim).
1
Torebka prezentowa Dotsy Check, kiwi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Torebka prezentowa Dotsy Check, kiwi
PAW, 1
Dostępny
191 szt.

Duża torebka prezentowa w kolorze kiwi z białymi kropkami. Wyposażona w uchwyt z zielonej tasiemki. Wymiary: 26.5 x 33.5 x 13.0 cm

4,99 zł
83 osoby kupiły
2
Torebka prezentowa Hang On, duża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Torebka prezentowa Hang On, duża
PAW, 1
Dostępny
286 szt.

Duża torebka prezentowa z motywem uroczego kotka. Wyposażona w uchwyt z szarej tasiemki. Wymiary: 26.5 x 33.5 x 13.0 cm

8,99 zł
83 osoby kupiły
3
Nadchodzi III wojna światowa. Czy Ameryka porzuci Polskę na pastwę Rosji? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nadchodzi III wojna światowa. Czy Ameryka porzuci Polskę na pastwę Ros...
Dostępny
458 szt.

Rywalizacja między wielkimi mocarstwami wchodzi w fazę krytyczną. Czy Stany Zjednoczone pójdą na wojnę z Chinami? Po czyjej stronie stanie Rosja? Czy Polska zostanie wciągnięta w III wojnę światową? Czy świat stoi na krawędzi nuklearnej zagłady? To tylko niektóre z pytań, na które próbują odpowiedzieć Jacek Bartosiak i Piotr Zychowicz. Znany geopolityk oraz publicysta historyczny rozmawiają o Polsce i świecie. O tym, czy armia Rzeczypospolitej jest gotowa odeprzeć atak i obronić państwo. Wrzesień ’39 nie może się powtórzyć. Stany Zjednoczone wycofują się z Europy, aby skupić się na Pacyfiku. A to oznacza, że amerykańskie gwarancje dla Polski stają się coraz bardziej iluzoryczne. Na jakich sojuszników naprawdę możemy liczyć? Czy grozi nam rosyjska agresja i nowa Jałta?

44,90 zł
29,63 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 15,27 zł

17 osób kupiło
4
Obłok niewiedzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obłok niewiedzy
Dostępny
8 szt.

Obłok niewiedzy jest jednym z najwspanialszych arcydzieł chrześcijańskiej literatury mistycznej. Ten przewodnik XIV-wiecznego mnicha, prowadzącego swojego ucznia ku pełni zjednoczenia mistycznego z Bogiem, zachwyca głębią osobistego doświadczenia duchowego oraz doskonałą znajomością ludzkiej psychiki. Autor zachowuje bliską czytelnikowi XXI wieku powściągliwość, a nawet ironiczny dystans w opisie „mistycznych doznań", które nie tylko nie prowadzą do Boga, ale stanowią przeszkodę na drodze prawdziwej kontemplacji. W skrócie: • książka mówiąca o tym, jak praktykować modlitwę kontemplacyjną, by budować przyjaźń z Bogiem, • najwspanialsze arcydzieło chrześcijańskiej literatury mistycznej, • przewodnik XIV-wiecznego mnicha, siedemdziesiąt pięć krótkich i treściwych rozdziałów, • odpowiedzi m.in. na pytania: Jak podczas modlitwy skupiać uwagę na Bogu i całkowicie się Mu oddać? Jak kochać Go ze wszystkich sił? Jak poświęcać Mu każdą sekundę naszej modlitwy i życia?, • język prosty, egzystencjalny, niekiedy dowcipny, nie męczący czytelnika słownictwem naukowym, choć dla dorobku ojców Kościoła i mistrzów scholastyki odnoszący się z szacunkiem, • dla wszystkich, którzy przeżywają kryzys modlitwy myślnej, a także dla tych, którzy uważają, że modlitwa im nie wychodzi.

27,90 zł
20,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,97 zł

17 osób kupiło
5
Wyrazy i zdania do nauki czytania. Duże litery. Pociągi. Ciekawostki dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyrazy i zdania do nauki czytania. Duże litery. Pociągi. Ciekawostki d...
Dostępny
80 szt.

Książka do rozwijania zainteresowań technicznych małych czytelników oraz pierwszych prób w czytaniu. Podstawowe informacje oraz ciekawostki o pociągach napisane są tu prostymi zdaniami i dużą czcionką, by ułatwić dziecku czytanie.

9,50 zł
5,99 zł

Rabat 36,9%
oszczędzasz 3,51 zł

16 osób kupiło
6
Najbardziej praktyczna książka świata. Jak czytać Biblię, aby mieć udane życie? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najbardziej praktyczna książka świata. Jak czytać Biblię, aby mieć uda...
Dostępny
5 szt.

Biblia to najbardziej praktyczna książka świata. Jak ją czytać, aby mieć udane życie? Wprowadzanie w praktykę lekcji płynących z Biblii to gwarancja udanego życia. Skąd to wiemy? Bóg na kartach Biblii obiecuje, że będzie błogosławił i da obfite życie każdemu, kto będzie wypełniał Jego wskazówki. On sam jest Gwarantem tej obietnicy. Jak zatem czytać Biblię? Co zrobić, aby to bogactwo, które się w niej kryje, miało odzwierciedlenie w naszej codzienności? Na te pytania odpowiada ks. Wojciech Węgrzyniak, podając prosty i niezawodny sposób korzystania z Pisma Świętego. Książka na początku wskazuje powody, dla których warto zainteresować się Biblią. Następnie przedstawia metodę jej czytania, złożoną z 3 prostych zasad, a w dalszej części, praktycznej, wymienia wiele przykładów z Nowego Testamentu, z których możemy wyciągnąć wskazówki i podpowiedzi do działania. Zachęcamy, po przeczytaniu książki, do samodzielnego studiowania Biblii i do własnych poszukiwań. Wtedy odniesiesz największą korzyść z tej lektury.

39,90 zł
38,70 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,20 zł

10 osób kupiło
7
Czytaj z Albikiem. Znam godziny. Interaktywny mówiący zegar - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytaj z Albikiem. Znam godziny. Interaktywny mówiący zegar
Albi
Dostępny
8 szt.

Interaktywny zegar do nauki godzin! Nauka zegara to wielkie wyzwanie! Ten interaktywny zegar wytłumaczy dzieciom, jak rozpoznawać czas na zegarze ze wskazówkami i zegarze elektronicznym. Dla utrwalenia wiedzy najmłodsi będą mogli zagrać w quizy, w których wskażą właściwą godzinę lub zegar. Naukę umili dzieciom ukryta w zegarowym drzewie bajka o Królestwie dokładnego czasu, • nauka godzin na zegarze cyfrowym i analogowym, • bajka o Zegarowym królestwie, • wskazówki do ustawiania godzin i minut, • quizy.

48,20 zł
43,38 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,82 zł

9 osób kupiło
8
Wyrazy i zdania do nauki czytania. Duże litery. Kosmos. Ciekawostki dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyrazy i zdania do nauki czytania. Duże litery. Kosmos. Ciekawostki dl...
Dostępny
93 szt.

Książka do rozwijania zainteresowań technicznych małych czytelników oraz pierwszych prób w czytaniu. Podstawowe informacje oraz ciekawostki o odkrywaniu kosmosu napisane są tu prostymi zdaniami i dużą czcionką, by ułatwić dziecku czytanie.

9,49 zł
7,99 zł

Rabat 15,8%
oszczędzasz 1,50 zł

8 osób kupiło
9
Skarbiec nauczyciela-terapeuty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbiec nauczyciela-terapeuty
Dostępny
6 szt.

Proces uczenia się małego dziecka, w tym również dziecka o specjalnych potrzebach edukacyjnych, polega na dążeniu do wiedzy, rozwijaniu umiejętności i gromadzeniu doświadczeń. Każde dziecko musi mieć określone miejsce w społeczeństwie, swoje prawa i obowiązki, w tym prawo do rozwoju, który dorośli powinni wspomagać. Chcąc zaspokoić potrzeby i spełnić oczekiwania zarówno dziecka, jak i środowiska, autorki zgromadziły materiały, które mogą być pomocne dla nauczycieli, terapeutów i rodziców podczas prowadzenia zajęć terapeutycznych o charakterze ogólnorozwojowym, stymulacyjnym, korekcyjnym lub kompensacyjnym.Opracowanie obejmuje szeroko pojętą pracę terapeutyczną z dziećmi w wieku przedszkolnym.W pierwszej części książki znajdują się materiały, przy pomocy których można przeprowadzić wstępną diagnozę dziecka.Druga część opracowania zawiera przykładowe opisy przypadków oraz programy terapeutyczne dostosowane do określonego przez terapeutę poziomu.W trzeciej części zawarte są wskazówki dla nauczyciela dotyczące planowania pracy dydaktyczno-terapeutycznej oraz przykładowe indywidualne plany pracy terapeutycznej. Proponowane ćwiczenia i zabawy w poszczególnych planach okresowych mogą zarówno być wykorzystane w pracy indywidualnej z dzieckiem, jak i stanowić część zajęć z niezbyt licznymi grupami dzieci.Część czwarta książki zawiera podsumowanie pracy terapeutycznej. Znajdują się tu przykładowe opinie wydawane o dziecku i opisy jego postępów. W piątej i szóstej części autorki umieściły przykładowe scenariusze zajęć dydaktyczno-terapeutycznych, przyporządkowane do danego poziomu, oraz zestawy pomocy dydaktycznych i karty pracy, opracowane i wykorzystywane przez autorki w codziennej pracy z dziećmi.

60,00 zł
42,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,00 zł

8 osób kupiło
10
Objawienia Bożej Miłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Objawienia Bożej Miłości
Dostępny
7 szt.

Juliana to postać tajemnicza. Żyła w XIV wieku w Anglii, była pustelnicą, chociaż mieszkała w środku miasta. Nie należała do żadnego zakonu. Była mistyczką, Tomasz Merton nazwie ją „największym mistykiem angielskim” i postawi na równi z Katarzyną ze Sieny i Brygidą Szwedzką. W odróżnieniu do nich nie interesowała się jednak polityką. Bóg obdarzył ją wizjami, które szczegółowo opisała. Chcąc zrozumieć powierzone jej Boskie przesłanie, Juliana tworzy oryginalną i niezwykle interesującą teologię. W Objawieniach przeczytamy o tym, czym chlubi się współczesna teologia jako odkryciem: o Bogu-Matce, o nadziei powszechnego zbawienia, o znoszącym wszelki grzech miłosierdziu Ojca, o Synu zamieszkującym w głębi ludzkiej duszy. W skrócie: • oryginalna teologia podana w przyjazny sposób, bliski językowi mówionemu, • dla wszystkich pobożnych ludzi świeckich, którzy szukają miłości Boga i inspiracji do skutecznego zgłębiania Jego Słowa, • odpowiedzi m.in. na pytania: Czym chlubi się współczesna teologia jako odkryciem: o Bogu-Matce, o nadziei powszechnego zbawienia, znoszącym wszelki grzech miłosierdziu Ojca, o Synu zamieszkującym w głębi ludzkiej duszy? • uczy i inspiruje do jeszcze skuteczniejszej praktyki medytacji i całkowitego zawierzania się woli Boga, • jedna z czterech ważniejszych książek z zakresu duchowości mistyki chrześcijańskiej wydanych przez Wydawnictwo W drodze (obok: Wykładu pacierza, Opowieści pielgrzyma, Obłok niewiedzy). • pierwsza anglojęzyczna książka napisana przez kobietę.

34,90 zł
29,67 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,23 zł

8 osób kupiło
11
Sekretnik zakręconej dziewczyny. Humor, porady, ciekawostki, quiz, naklejki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekretnik zakręconej dziewczyny. Humor, porady, ciekawostki, quiz, nak...
Dostępny
142 szt.

Sekretnik zakręconej dziewczyny to atrakcyjny, poręczny i nowoczesny pamiętnik dla każdej małej damy. Można w nim projektować modę, robić notatki, rozwiązać zabawny quiz, przeczytać interesujące ciekawostki, porady oraz porcję dowcipów. Zapraszamy o zabawy i miłego spędzania czasu. To książka w sam raz dla każdej dziewczynki!

29,99 zł
23,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

7 osób kupiło
12
Straszydła na co dzień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Straszydła na co dzień
Dostępny
108 szt.

Straszydła na co dzień Karela Michala to jedna z najbardziej kultowych czeskich książek XX wieku. O tragicznych losach pisarza i jego żony poetki Violi Fischerovej pisał Mariusz Szczygieł w Nie ma (rozdział „Czytanie ścian”). Straszydła – wznawiane w Czechosłowacji wielokrotnie – są zbiorem opowiadań, w których do racjonalnego świata wkracza irracjonalne – jak w Mistrzu i Małgorzacie. Niedźwiedź, który umie księgować, kurczak, który brukuje ulice… To tylko dwóch z wielu bohaterów tych opowieści zaliczanych do klasyki czeskiej literatury. Gdy książka ukazała się w 1961 roku, pisano, że to „opowiadania Haška, tyle że inteligentniejsze”. Zresztą pierwszą nagrodą, jaką pisarz otrzymał, była Nagroda im. Jaroslava Haška. Viola Fischerová uważała, że ta humorystyczna książka na głębszym poziomie jest opowieścią o rozczarowaniu ludźmi. „Nie jest to humor beztroskiego kpiarza” – napisała w posłowiu. Na podstawie jednego z opowiadań – Jak Pryszczaka spotkało szczęście – autor stworzył wraz z reżyserem Zdeńkiem Podskalskim scenariusz filmu „Biała dama” („Bílá paní”, 1965), który do dzisiaj jest chętnie oglądany w Czechach. Książka ukazuje się w Polsce po raz drugi, w tłumaczeniu Doroty Dobrew.

39,00 zł
28,47 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

5 osób kupiło
13
CreArt. Malowanie po numerach. Słodki króliczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CreArt. Malowanie po numerach. Słodki króliczek
Ravensburger, CreArt
Dostępny
14 szt.

Nowa międzynarodowa seria do malowania CreArt, odpowiednia dla chłopców i dziewczynek w wieku od 7 lat. Każde opakowanie zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby namalować piękny obrazek oraz ramkę, w której możesz powiesić swoje dzieło po zakończeniu pracy. Malowanie jeszcze nigdy nie było tak proste! Tablice zawierają kolorowy i ponumerowany kontur, który należy pomalować odpowiednimi kolorami. Gwarantowane rezultaty dla każdego!

55,34 zł
49,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,53 zł

5 osób kupiło
14
Psi Patrol. Odkrywanka. Psi Patrol gotowy... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Odkrywanka. Psi Patrol gotowy...
Dostępny
33 szt.

Witaj, przygodo! Otwórz książkę i wejdź do wspaniałego świata Psiego Patrolu! Szukaj tajemniczych wiadomości, sprawdź, jak potoczyły się akcje na ukrytych stronach książki i zajrzyj do wnętrza bazy dzielnej ekipy. Zabawa dopiero się zaczyna!

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

4 osoby kupiły
15
Na zdrowie! Jak trzeźwiałam w kulturze picia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na zdrowie! Jak trzeźwiałam w kulturze picia
Dostępny
1060 szt.

Bestseller „New York Timesa”! Żyjemy w społeczeństwie opętanym obsesją picia. Opijamy narodziny dziecka, osiągnięcia w pracy, pogrzeby i ukończenie studiów. Nikt nie kwestionuje tego dlaczego i ile pijemy. Tylko jeśli nie pijesz, usłyszysz skierowane w twoją stronę pytanie – dlaczego? Picie sprawia, że przynależysz do grupy. Jeśli wolisz pozostać trzeźwy, wylądujesz poza nią. Kiedy autorka na kolejnym kacu postanowiła zwrócić się o pomoc, rozpoczęła nie tylko drogę w kierunku własnej trzeźwości, ale także odkryła jak podstępną rolę odgrywa alkohol w naszym społeczeństwie. Szczególnie w życiu każdej z nas. Nie mogła zignorować faktu, jak firmy alkoholowe dopasowują swoje marketingowe działania pod kobiety. Dokładnie tak, jak przemysł tytoniowy robił to pokolenie wcześniej. Zdała sobie również sprawę z tego, że obecny system powrotu do trzeźwości oparty jest na anachronicznym i patriarchalnym modelu, który nie jest skuteczny w przypadku pijących kobiet. Autorka znalazła własną, alternatywną drogę wyjścia z nałogu i założyła grupę, w której to kobiety i ich potrzeby są w centrum. To szczera i uderzająca w kulturę picia książka o wychodzeniu z nałogu. Po przeczytaniu tej książki już nigdy nie spojrzysz na alkohol w ten sam sposób.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

5 osób kupiło
16
Pozytywka Poli. Tom 2. Daleka wyprawa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pozytywka Poli. Tom 2. Daleka wyprawa
Dostępny
78 szt.

Kolejne afrykańskie przygody przed Polą! Tym razem Pola poznaje młodą zebrę, która nie wyruszyła ze swoim stadem na poszukiwania pożywienia. Zebra zostaje towarzyszką Kheri, afrykańskiej przyjaciółki Poli, i nie odstępuje jej na krok, co powoduje różne kłopoty. Dziewczynki muszą więc jak najszybciej znaleźć jej bliskich i przekonać zebrę do powrotu do swojego stada. Pomocne okażą się znów małpki oraz inne zwierzęta, z którymi Pola zaprzyjaźniła się wcześniej. Jednak przyjaciele Poli mają także inne problemy. Szkoła pani Jamali może zostać zamknięta! Być może uda się ją uratować przygotowując wspaniały występ taneczny na doroczny festyn. Czy Poli uda się w ten sposób udowodnić odpowiednim osobom, jak ważne to miejsce? Nowa seria Anieli Cholewińskiej-Szkolik, autorki lubianej „Misi i jej małych pacjentów”, przeznaczona dla nieco starszych czytelników! Tym razem główną bohaterką jest Pola – ciepła i sympatyczna dziewczynka, która pasjonuje się tańcem i podróżami. Uwielbia poznawać nowe osoby i bardzo kocha zwierzęta. Uczestniczymy zarówno w codziennym życiu Poli, które w znacznej mierze wypełniają lekcje baletu, jak i w egzotycznych przygodach. W każdym tomie dziewczynka przenosi się za pomocą magicznej pozytywki w różne miejsca na świecie, gdzie będzie poznawać nowych przyjaciół i ich kulturę.

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

4 osoby kupiły
17
Peppa Pig. Odkrywanka. Miejsca, które lubi Peppa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig. Odkrywanka. Miejsca, które lubi Peppa
Dostępny
50 szt.

Witaj, przygodo! Otwórz książkę i wejdź do wspaniałego świata Peppy! Szukaj tajemniczych wiadomości, sprawdź, jak potoczyła się historia na ukrytych stronach książki, i prześledź trasę podróży na rozkładanej mapie. Zabawa dopiero się zaczyna!

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

4 osoby kupiły
18
Gdzie jesteś, synku? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdzie jesteś, synku?
Dostępny
1122 szt.

Wczoraj całowałaś go na dobranoc. Dzisiaj twój kochany syn zniknął. Theo Somerton ma jedenaście lat i jest dzieckiem ze spektrum autyzmu. nie mówi, może też nie wiedzieć, że się zgubił. nie zareaguje na swoje imię. – Twój syn zaginął – mówią, a życie, które znałam, właśnie skończyło się. – Dokąd mógł pójść? – pyta policja. – Gdzie może być? – pyta z błaganiem w głosie moja córka. Serce łomocze mi w piersi, gdy w mojej głowie pojawiają się obrazy. Domek, który wynajmujemy każdej jesieni. Podniesione głosy. Łzy. Rozpadające się małżeństwo. I najgorsze z tego wszystkiego – mój mąż, mówiący naszemu synowi, Theo, żeby uciekał. Po tym w mojej głowie pojawia się czarna dziura. Nie tak to miało wyglądać. Policja uważa, że Theo wie, co się stało, że wie, dlaczego nasza rodzina się rozpadła. Ale ja nie mam pojęcia, gdzie jest. Nie wiem, czy jest bezpieczny. I to przeraża mnie najbardziej… Chwytająca za serce, zapierająca dech książka, która pokazuje, co dzieje się, za zamkniętymi drzwiami i jak sekrety mogą zniszczyć rodzinę.

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

3 osoby kupiły
19
Miłość w płatkach śniegu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość w płatkach śniegu
Dostępny
837 szt.

Romantyczny Gdańsk w zimowej odsłonie, urokliwa kamienicia, przyjaźń i miłość. Owdowiały ojciec czterech córek martwi się o swoje pociechy. Kobiety nie planują ustatkowania się, czyli ślubu i dzieci. Starszy pan spotyka przyjaciela z dawnych lat. Wpadają na pomysł i ustalają plan działania, który pozwoli im w nadchodzącym roku bawić się na weselu i czekać na wnuki. Uparci ojcowie zabawią się w swatów. Ale to nie spodoba się jedynakowi – kawalerowi, który ani myśli stanąć na ślubnym kobiercu, a tym bardziej żadnej z czterech niezależnych córek.

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

3 osoby kupiły
20
Nowy Jork. Piżamorama - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowy Jork. Piżamorama
Dostępny
2236 szt.

Nowy Jork. Piżamorama to niezwykła podróż chłopca w piżamie w paski. Dziecko zapada w sen, a książka ożywa, by przenieść je do pełnego zgiełku, świateł i ruchu Nowego Jorku - miasta, które nigdy nie zasypia. W tej książce przypominamy bardzo starą technikę animacji „ombro cinema”, opartej na iluzji optycznej. Dołączona paskowana folia pozwala ożywić ilustracje. Aby stworzyć iluzję ruchu, wystarczy przyłożyć folię do prążkowanego obrazka i bardzo powoli przesuwać ją od jednej krawędzi strony do drugiej. Zobaczymy wówczas migoczące światła ulicznego zgiełku, pędzące autostradą samochody, wirujące liście drzew w Central Parku, ruchliwe ulice Manhattanu i tłumy ludzi na Broadwayu – to jest właśnie piżamorama!

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

3 osoby kupiły
21
Czytam i decyduję. Przygoda w kanałach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam i decyduję. Przygoda w kanałach
Dostępny
60 szt.

Antek zgubił cenny breloczek prezent od Walusia, swojego najbliższego przyjaciela. By go odnaleźć, udaje się do kanałów. Kogo tam spotka? Jakie przeżyje przygody? Czy odzyska zgubę? I jak ta sytuacja wpłynie na przyjaźń chłopców? Czytam i decyduję to seria o wielu liniach fabularnych. O tym, jak potoczą się przygody rodzeństwa Zosi i Antka, zadecyduje czytające dziecko. Przy ponownym czytaniu bohaterowie mogą trafić w nowe miejsca, spotkać inne osoby, a historia może zakończyć się zupełnie inaczej. Czytając i decydując, dzieci nie tylko przeżywają przygody wspólnie z Zosią i Antkiem, lecz także poznają konsekwencje własnych wyborów.

39,95 zł
28,76 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,19 zł

2 osoby kupiły
22
Peppa Pig. Zadania w okienkach. Poznawaj świat razem z Peppą! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig. Zadania w okienkach. Poznawaj świat razem z Peppą!
Dostępny
52 szt.

Poznaj niesamowity świat świnki Peppy, w którym zawsze jest pełno przygód! Dowiedz się w co Peppa lubi się najbardziej bawić. Kto siada na tronie? Kto zaśpiewa na przyjęciu? Odkryj okienko i znajdź odpowiedź!

29,99 zł
21,89 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

2 osoby kupiły
23
W małej główce wielka moc. 25 ćwiczeń Minfulness by być uważnym i spokojnym przez cały dzień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W małej główce wielka moc. 25 ćwiczeń Minfulness by być uważnym i spok...
Dostępny
119 szt.

Pam i Sam to rodzeństwo, które różni się od siebie wieloma cechami, jednak wspólnie dzielą pasję doskonalenia się w sztuce uważności. Razem ze swym psem Szczęściarzem będą Waszymi przewodnikami w świecie potęgi umysłu. Niech poprowadzą Was za rękę w ten niełatwy świat dziecięcych emocji. Na kartach tej książki znajdziecie 25 zabawnych i odprężających ćwiczeń do wykonywania o różnych porach dnia. Te proste zabawy pozwolą dziecku lepiej poznać siebie oraz nauczyć się cierpliwości, koncentracji i panowania nad swoimi emocjami. Ćwiczenia te pomogą także rozwinąć kreatywność i otworzyć umysł na nowe rzeczy i doznania, a bycie uważnym pomoże wzmocnić szacunek do siebie, empatię i wewnętrzną stabilność. Mindfullness jest podejściem, które uczy nasz umysł, jak zarządzać tym mentalnym i fizycznym przeładowaniem, poprzez skupienie na chwili bieżącej. To pomaga lepiej uświadomić sobie własny wewnętrzny świat, złożony z myśli, emocji i wrażeń fizycznych. Ucząc się przyjmowania nieoceniającego i pełnego wyrozumiałości stosunku do samych siebie oraz otaczających nas ludzi, możemy wyciszyć lęki przeszłości i złagodzić niepokój o przyszłość. Czy dzieci są gotowe na takie wyzwanie? Prawdę mówiąc my, dorośli, powinniśmy uczyć się od naszych dzieci! Ich intuicyjne, chłonne i niezwiązane konwenansem umysły są doskonale przygotowane do „bycia w teraźniejszości”. Dlatego tak łatwo nauczyć je, jak rozwijać swoją uważność.

37,90 zł
27,67 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,23 zł

2 osoby kupiły
24
Psi Patrol. Zadania w Okienkach. Dzielna załoga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Zadania w Okienkach. Dzielna załoga
Dostępny
35 szt.

Poznaj dzielną załogę Psiego Patrolu! Policz! Ile jest pojazdów piesków? Wskaż! Jaki strój na karnawał najbardziej ci się podoba? Zgadnij! Jakie są smakołyki małpek? Rozwiązuj zadania i baw się jednocześnie.

29,99 zł
21,89 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

2 osoby kupiły
25
Testy przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji SPL.01. Obsługa magazynów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Testy przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji SPL.01. Obsługa magazy...
Dostępny
87 szt.

Zbiór zadań testowych i praktycznych przygotowujących do egzaminu na kwalifikację SPL.01. Obsługa magazynów. Typ szkoły: technikum i branżowa szkoła I stopnia, dla zawodu technik logistyk i magazynier-logistyk

29,00 zł
25,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,48 zł

2 osoby kupiły
26
Pogotowie teologiczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pogotowie teologiczne
Dostępny
3 szt.

Po co chodzimy do Kościoła? Czy Jezus wiedział, że jest Bogiem? Dlaczego liczymy grzechy? Czy zawsze powinniśmy przebaczać? Czy istnieje powołanie do samotności? – te pytania nurtują niejednego z nas. Pogotowie teologiczne to książka, w której Wojciech Surówka OP wyjaśnia wątpliwości i rozstrzyga dylematy ludzi wierzących. Jest przekonany, że każdy katolik powinien dobrze znać nauczanie Kościoła, nie tylko po to, by czuć się pewniej we współczesnym, raczej niereligijnym świecie, ale przede wszystkim dlatego, że zawarte w tej książce informacje pozwalają lepiej zrozumieć i głębiej przeżywać wiarę. Pogotowie teologiczne to książka, która powstała z odpowiedzi na pytania czytelników miesięcznika „W drodze”. Wojciech Surówka OP jest autorem stałej rubryki „Pytania w drodze”, w której stara się odpowiadać na współczesne dylematy i pytania ludzi wierzących. Posługuje się przy tym Katechizmem Kościoła katolickiego, pisząc niejako do niego odpowiedni komentarz. W skrócie: • to książka, w której Wojciech Surówka OP wyjaśnia wątpliwości i rozstrzyga dylematy ludzi wierzących, • niezbędnik lepszego i głębszego przeżywania wiary, • pomoc w przyjęciu prawdziwej nauki chrześcijan, odpowiedzi na liczne pytania o wiarę katolicką, • zbiór informacji, które pozwalają dostrzec i zrozumieć prawdę, • całość składa się z 3 części, obejmujących 37 rozdziałów.

39,90 zł
33,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,98 zł

2 osoby kupiły
27
Czy gżegżółka to kukułka? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
22,90 zł
17,99 zł

Rabat 21,4%
oszczędzasz 4,91 zł

2 osoby kupiły
28
Penguin Readers. Level 5. The One Memory of Flora Banks - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Penguin Readers. Level 5. The One Memory of Flora Banks
Dostępny
2 szt.

With carefully adapted text, new illustrations, language practise activities and additional online resources, the Penguin Readers series introduces language learners to bestselling authors and compelling content. Titles include popular classics, exciting contemporary fiction, and thought-provoking non-fiction. The One Memory of Flora, a Level 5 Reader, is B1 in the CEFR framework. The text is made up of sentences with up to four clauses, introducing present perfect continuous, past perfect, reported speech and second conditional. It is well supported by illustrations, which appear regularly. Seventeen-year-old Flora Banks has an illness and can't remember anything for very long. She writes notes to herself to help her remember things. But one day, Flora kisses a boy and she remembers it. Flora must find the boy who kissed her and learn why she still has that one memory.

31,00 zł
28,83 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,17 zł

2 osoby kupiły
29
Zakopane. Kolorowy portret miasta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakopane. Kolorowy portret miasta
Dostępny
246 szt.

Kolorując obrazki i czytając ciekawostki, poznasz polskie miasta - ich historię, najciekawsze miejsca, tradycje i regionalne specjały. Książka zawiera podwójny (powtórzony) zbiór rysunków. Jeden możesz pokolorować przed wycieczką, a drugi - po zwiedzeniu miasta. Sprawdź, czym się różnią. Obrazki możesz również kolorować z rodzeństwem. Czy wasze dzieła są takie same? Książki z serii "Kolorowy portret miasta" to jedyna w swoim rodzaju zabawa! W kolekcji: Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Zakopane.

14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
30
CreArt. Malowanie po numerach. Zimowi przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CreArt. Malowanie po numerach. Zimowi przyjaciele
Ravensburger, CreArt
Dostępny
31 szt.

Nowa międzynarodowa seria do malowania CreArt, odpowiednia dla chłopców i dziewczynek w wieku od 9 lat. Każde opakowanie zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby namalować piękny obrazek oraz ramkę, w której możesz powiesić swoje dzieło po zakończeniu pracy. Malowanie jeszcze nigdy nie było tak proste! Tablice zawierają kolorowy i ponumerowany kontur, który należy pomalować odpowiednimi kolorami. Gwarantowane rezultaty dla każdego! Zawartość i cechy zestawu: • obrazek: Zimowi przyjaciele • wymiary obrazka: ok. 18.0 x 24.0 cm • plansza z kolorowym i ponumerowanym konturem • ramka z brokatem • pędzel • farby (13 kolorów) • kolekcja: CreArt

77,90 zł
70,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,79 zł

1 osoba kupiła
31
Planetary Overload, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planetary Overload, CD
Dostępny
8 szt.

1. Loss Anthem 2. What Happens Now 3. Cruel Times 4. What Are We Doing to Ourselves 5. Phase II: Destraction and Destruction 6. Stop-Time 7. One More

73,90 zł
66,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

1 osoba kupiła
32
Zestaw żołnierzyków z akcesoriami, 2 kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw żołnierzyków z akcesoriami, 2 kolory
M&Z
Dostępny
27 szt.

Klasyczna zabawka dla małych fanów zabawy żołnierzykami. Zestaw składa się z figurek w dwóch kolorach, co pozwala tworzyć różne formacje. Do tego dołączono akcesoria, które urozmaicą rozgrywane sceny. Z pomocą wyobraźni i dzięki małemu formatowi figurki zapewnią zabawę na długo i w każdym dogodnym miejscu.

20,90 zł
18,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
33
Bang! Dodge City - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bang! Dodge City
Bard Centrum Gier
Dostępny
40 szt.

Bang! Dodge City uczyni wasze rozgrywki w Bang! jeszcze przyjemniejszymi i bardziej wyzywającymi! Ten zestaw zawiera rozszerzenie Bang! Dodge City, czyli nowe postacie, karty oraz role, dzięki którym grać można nawet w 8 osób!Dodge City: tłoczne, chaotyczne, żywe... niebezpieczne miasto! Miejscowe saloony są legendarne, tak jak goście, którzy się w nich zatrzymują. Na ulicach pojawiają się bandyci zwabieni bogactwem miasta, a strzelaniny są w menu każdego dnia. Ochrona prawa i porządku to zadanie dla najtwardszych z szeryfów.Jak będzie? Dacie radę czy szykować wam miejsce na Boot Hill, na słynniejszym cmentarzu Dzikiego Zachodu?Zawartość zestawu: 15 kart postaci 8 kart ról 40 kart gry 1 karta pomocy 1 plansza gracza 4 żetony kul instrukcjaDodge City jest rozszerzeniem do gry Bang! Do gry wymagana jest podstawowa wersja gry.

76,90 zł
65,37 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,53 zł

1 osoba kupiła
34
Love for Sale. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Love for Sale. CD
Lady Gaga , Bennett Tony, Universal Music Polska
Dostępny
101 szt.

25,90 zł
25,38 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,52 zł

1 osoba kupiła
35
Dorota i Oz znowu razem + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dorota i Oz znowu razem + CD
Dostępny
2 szt.

Po wycieczce do słonecznej Kalifornii i trzęsieniu ziemi, Dorotka razem z wiernym Toto, kuzynem Zebem i Kotką Eureką przenosi sie do podziemnego świata, zamieszkałego przez tajemnicze rośliny mieszkańców podziemi. Ci skazaliby naszych przyjaciół na niechybne zasadzenie , gdyby nie pomoc przybywająca w szmaragdowym balonie.

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

1 osoba kupiła
36
Grzeszna i święta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzeszna i święta
Dostępny
103 szt.

Anna, trzydziestoletnia doktorantka, pochodzi z zamożnej rodziny. Jest piękna, wykształcona i… samotna. Ma dwóch serdecznych przyjaciół: geja Przemka, dobrze prosperującego przedsiębiorcę, marzącego podobnie jak ona o szczęśliwym i trwałym związku. Drugim jest ksiadz, Wiktor Borkowski, który poświęcił się działalności misyjnej w Brazylii. Ale w życiu Anny pojawia się Marcin. Wiąże ich wspólnota dusz, łączy fantastyczny seks. Tylko że on zapomina jej powiedzieć, że jest żonaty. Co rozegra się w tym nietypowym trójkącie? Jak postąpią bohaterowie? Moralnie czy nagannie? W zgodzie z cudzymi oczekiwaniami czy ze sobą? Co wybiorą?

34,99 zł
29,74 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,25 zł

1 osoba kupiła
37
Śmierć last minute - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Śmierć last minute
Dostępny
1 szt.

Podkomisarz Rowicki na policyjnej emeryturze chce już tylko spokojnie korzystać z życia. W ramach, rzecz jasna, swojego skromnego budżetu. I trzeba mieć prawdziwego pecha, by dać się dogonić zbrodni akurat na greckich wakacjach, które w dodatku spędza się z bardzo młodą kobietą. Bohater powieści Roberta Ostaszewskiego szybko się przekonuje, że można odejść z policji, ale policja nigdy nie wyjdzie z prawdziwego gliny. Rowicki rozpoczyna swoje śledztwo…

42,99 zł
20,21 zł

Rabat 53,0%
oszczędzasz 22,78 zł

2 osoby kupiły
38
Jaszczurka gumowa z groszkiem, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jaszczurka gumowa z groszkiem, mix wzorów
M&Z
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Zabawkowa gumowa jaszczurka z wypełnieniem w postaci groszku – idealna do ściskania i zagniatania. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

10,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
39
Waddingtons no.1 Muminki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Waddingtons no.1 Muminki
Winning Moves
Dostępny
40 szt.

Wyjątkowa talia kart do gry WADDINGTONS NO. 1 z Muminkami! Daj się ponieść nostalgii lub podaruj karty swoim pociechom. Klasyczne karty z wizerunkami bohaterów Muminków zachęcą najmłodszych do poznawania nowych gier karcianych,a tym samym rozwijania umiejętności strategicznych. Zawartość55 kart z wizerunkami bohaterów bajki Muminki Specyfikacja:liczba graczy: 1+wiek: 4+czas gry: 15 minutjęzyk wydania: polski Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

25,59 zł
22,01 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 3,58 zł

1 osoba kupiła
40
Sekretnik przyjaciółki zwierząt. Humor, porady, ciekawostki, quiz, naklejki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekretnik przyjaciółki zwierząt. Humor, porady, ciekawostki, quiz, nak...
Dostępny
89 szt.

Lubisz zwierzęta, quizy, dowcipy i ciekawostki? Jeśli tak, ten sekretnik jest dla ciebie. Oprócz stron, na których możesz notować ważne rzeczy, znajdziesz tu kolorowanki, sporo rozrywki oraz ciekawostki i porady, jak dbać o zwierzęta domowe. Zapraszamy do zabawy i miłego spędzania czasu. To książka w sam raz dla każdej dziewczynki!

29,99 zł
23,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
41
Ćwiczenia i zabawy z głoskami sz-s, ż-z, cz-c, dż-dz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia i zabawy z głoskami sz-s, ż-z, cz-c, dż-dz
Dostępny
17 szt.

Ćwiczenia powstały na podstawie wieloletnich doświadczeń zawodowych autorki w pracy z dziećmi. Jest to zeszyt ćwiczeń, które pod kierunkiem nauczyciela, rodzica i logopedy można wykorzystać w pracy z przedszkolakami i uczniami do utrwalania przez nich poprawnej wymowy głosek dentalizowanych. Opracowane zestawy wyrazowo-zdaniowe ze względu na występujące w nich opozycje głoskowe nie należą do łatwych pod względem wymowy. Aby prawidłowo artykułować te głoski, dziecko musi mieć wyczucie danego ruchu i położenia poszczególnych narządów mowy (kinestezja), czyli wypracować zręczne i celowe ruchy języka i warg. Dlatego też każde ćwiczenie poprzedzone jest schematyczną wizualizacją realizacji głosek różnicujących, co ułatwi dzieciom zapamiętanie układu narządów mowy do danej głoski. Mamy nadzieję, że aktywizujące ćwiczenia zachęcą dzieci do pracy nad poprawną mową, a wprowadzone w nich urozmaicenia i zabawy, w myśl zasady uczymy, bawiąc, ułatwią im to zadanie. Za opanowanie trudnej sztuki poprawnego mówienia autorka książki proponuję nagrodzić dziecko odpowiednim medalem (złotym, srebrnym lub brązowym, dlatego w książce na s. 50–52 i na płycie CD zamieszczono gotowe wzory dyplomów) i wręczyć mu go po każdym ćwiczeniu bądź po kilku, np. za opanowanie zestawu ćwiczeń na różnicowanie szeregu sz–s lub po wykonaniu wszystkich zadań, na zakończenie terapii. Tę decyzję pozostawiamy rodzicom, nauczycielom i terapeutom. Krótki komentarz znajdujący się pod każdym medalem proszę potraktować jako ocenę opisową, która pozwoli eksponować i nagradzać poprawne wykonanie przez dziecko ćwiczeń, analizować z nim nieprawidłowo wykonane zadania, wspólnie z uczniem poszukiwać poprawnych form wypowiedzi oraz zachęcać go do samokontroli.

40,00 zł
28,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,00 zł

1 osoba kupiła
42
Wieża sorter 15 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieża sorter 15 elementów
Artyk
Dostępny
10 szt.

W ZESTAWIE: PODSTAWA WIEŻY W KSZTAŁCIE ZAMKU Z SORTERM, 8 KOLOROWYCH KUBECZKÓWI I GŁOW MISIA Z GRZECHOTK KUBECZKI RÓZNI SIĘ KOLOREM, ROZMIAREM I OBRAZKIEM, MOŻNA JE UKŁADAĆ W FORMIE PIRAMIDKI LUB SKŁADAĆ JEDNA W DRUG, FOREMKI MAJ DZIURKI DO PRZELEWANIA WODY, 4 KLOCKI O RÓŻNYCH KSZTAŁATACH I KOLORACH, WYS. PO ZŁOŻENIU: 58 CM., WYM. OPK: 17 X 23 X 17 CM., 12 M+

66,37 zł
57,74 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,63 zł

1 osoba kupiła
43
Scary Smart - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scary Smart
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Scary Smart is a major commentary on the future not only of technology and AI, but of our species, together with a blueprint for what we can do to safeguard ourselves, those we love and the planet itself. From the former Chief Business Officer at Google [X] and internationally bestselling author of Solve for Happy.

70,00 zł
63,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,00 zł

1 osoba kupiła
44
Strona Guermantów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strona Guermantów
Dostępny
113 szt.

Tłumaczyć język Prousta znaczy zachować zdania w kształcie, w jakim zostały zamknięte, aby ich bukiet nie zwietrzał. Te konstrukcje przywodzą na myśl impresjonistyczne obrazy i działają w równie zaskakujący sposób. Kiedy w Muzeum d’Orsay spojrzymy z bliska na Huśtawkę Auguste’a Renoira, ujrzymy tylko grę barwnych plam. Szybkie uderzenia pędzla, który zdaje się mieszać farby bezpośrednio na płótnie, zamiast na palecie – żadnych konturów, tylko sąsiadujące z sobą odcienie kobaltu, błękitu pruskiego, żółci, szmaragdowej i oliwkowej zieleni. Patrząc z bliska, podziwiamy dzieło sztuki bezkształtnej, art informel. Dopiero z dystansu widać, że niebieskawe fiolety z lewej to pień drzewa, a zgaszone zielenie i żółcie to cienie na białej kobiecej sukni z kokardami, które malarz zaznaczył niedbale rozbieloną ultramaryną. Podobnie zdania Prousta sprawiają, podczas pierwszego czytania, wrażenie abstrakcyjnych konstrukcji. Urzekają oryginalną muzyką, ale ich sens nam umyka i staje się z wolna jaśniejszy przy ponownej lekturze. To naturalne i z całą pewnością celowe – zdania autora cyklu W poszukiwaniu utraconego czasu są do wielokrotnego czytania. W jednym z esejów zbioru Przeciwko Sainte-Beuve’owi Marcel Proust zaznacza: „Piękne książki są napisane jak gdyby w obcym języku”. Jacek Giszczak

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

1 osoba kupiła
45
Opowieści o Włochach i Polakach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści o Włochach i Polakach
Dostępny
6 szt.

Bujne, rozgałęziające się na wszystkie dziedziny życia, obustronnie korzystne kontakty Polaków i Włochów przewijały się przez całe stulecia, od zarania dziejów. Bardzo rozległe powiązania polsko-włoskie trudno ogarnąć w pełni: to temat-rzeka, porywista i szeroko rozlana, w której wyłaniają się coraz to nowe nurty jedne wciągają nas w swoją głębię, a inne zaledwie muskają. [...] Z ogromu materiału autorka starała się wydobyć to, co najistotniejsze, zarazem zarysowujące całokształt sprawy: jakie historyczne dary o nieprzemijającej wartości złożyli sobie nawzajem Polacy i Włosi i jak wiązały się ich dzieje.

58,00 zł
41,76 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,24 zł

1 osoba kupiła
46
Berło króla, złote - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Berło króla, złote
Godan, GoDan
Dostępny
13 szt.

14,99 zł
1 osoba kupiła
47
CreArt. Malowanie po numerach. Koniki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CreArt. Malowanie po numerach. Koniki
Ravensburger, CreArt
Dostępny
25 szt.

Nowa międzynarodowa seria do malowania CreArt, odpowiednia dla chłopców i dziewczynek w wieku od 7 lat. Każde opakowanie zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby namalować piękny obrazek oraz ramkę, w której możesz powiesić swoje dzieło po zakończeniu pracy. Malowanie jeszcze nigdy nie było tak proste! Tablice zawierają kolorowy i ponumerowany kontur, który należy pomalować odpowiednimi kolorami. Gwarantowane rezultaty dla każdego!

58,10 zł
52,29 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,81 zł

1 osoba kupiła
48
Cyberbezpieczeństwo w bashu. Jak za pomocą wiersza poleceń prowadzić działania zaczepne i obronne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyberbezpieczeństwo w bashu. Jak za pomocą wiersza poleceń prowadzić d...
Dostępny
8 szt.

Zapewnienie bezpieczeństwa IT przypomina wyścig zbrojeń. Trzeba bezustannie wykrywać zagrożenia i reagować na incydenty bezpieczeństwa, gdyż przeciwnicy wciąż się doskonalą i opracowują nowe metody ataku. Podobnie jak podczas wojny, należy stawiać na szybkość, zwinność, wykorzystywanie okazji, a także precyzję ataku i kontrataku. Okazuje się, że jeśli konieczny jest taki sposób działania, jedyna możliwa opcja to użycie standardowego wiersza poleceń - żaden inny program nie dorówna zwykłemu CLI zwinnością, elastycznością i dostępnością. Ta książka jest praktycznym podręcznikiem dla inżynierów zajmujących się bezpieczeństwem. Znajdziesz w niej wyczerpujące omówienie technik stosowania CLI i powłoki bash do zbierania i analizy danych, do wykrywania włamań, w inżynierii wstecznej i do wykonywania zadań administracyjnych. Dowiesz się, jak prosto rozpocząć analizę dzienników i monitorowanie sieci. Wzbogacisz też swój arsenał pentestera o umiejętność używania funkcji wbudowanych w niemal każdą wersję Linuksa, jednak techniki te można łatwo przenosić również na systemy uniksowe, Windows czy macOS. Zawarta tu wiedza pomoże Ci wyjść obronną ręką z każdej sytuacji, gdy dla zażegnania kryzysu bezpieczeństwa trzeba będzie się wykazać zdolnością błyskawicznej reakcji i dokładnością działań. W książce: - wprowadzenie do wiersza poleceń i basha, - zasady defensywy i ofensywy w cyberbezpieczeństwie, - analiza danych i szkodliwego oprogramowania oraz monitorowanie dzienników, - testy penetracyjne, - tajniki pracy administratora bezpieczeństwa. „Najmniejszy nawet przeciek należy wykorzystać, najmniejszą korzyść warto osiągnąć”. – Sun Tzu, Sztuka wojny Paul Troncone od ponad 15 lat zajmuje się cyberbezpieczeństwem i programowaniem. Posiada certyfikat CISSP (Certified Information Systems Security Professional). Pracował jako analityk ds. bezpieczeństwa, programista, pentester i wykładowca uniwersytecki. Dr Carl Albing jest nauczycielem, naukowcem i programistą z ogromnym doświadczeniem. Pracował jako programista w dużych i małych firmach z różnych branż. Obecnie jest wykładowcą na wyższej uczelni i naukowcem.

69,00 zł
48,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,70 zł

49
Teija. Czarna róża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teija. Czarna róża
Dostępny
32 szt.

Przeprowadzka z bratem do nowego miasta. Pójście na studia i do wymarzonej pracy. Ucieczka od przeszłości. Rozpoczęcie nowego rozdziału. Dla May Shannon taka propozycja wydała się idealna. Gdy ją przyjęła, a plan się powiódł, nareszcie mogła odetchnąć z ulgą. W końcu zyskała spokój. Jednak gdy pewnego dnia jest świadkiem wypadku samochodowego i ratuje życie Jasego Callowaya, ten spokój znów zostaje zaburzony. Czy dla May może być teraz coś gorszego? Okazuje się, że może, kiedy na jej drodze do szczęścia stanie ktoś, kto będzie próbował zniszczyć wszystko, co budowała przez ostatnie miesiące. „Pod otoczką opowieści o miłości skrywa się tu porządna dawka suspensu. Powieść Alexandry Claire przyprawi was o gęsią skórkę i wciągnie aż do ostatniej strony. Polecam!” - Anna Bellon, autorka serii „The Last Regret” „Uwaga, czytelnicy, zastanówcie się dwa razy, czy chcecie sięgnąć po Czarną różę. Kiedy bowiem to zrobicie, nie będziecie mogli się od niej oderwać! Autorka stworzyła świetną, pełną napięcia, zagadek i niedopowiedzeń historię, którą zwieńczyła niespodziewanym finałem. Dajcie się wciągnąć w pełen zagrożeń i namiętności świat głównej bohaterki, a gwarantuję, że nie pożałujecie i będziecie prosić o więcej!” - Ludka Skrzydlewska, autorka książki Sentymentalna bzdura

37,90 zł
32,22 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,68 zł

50
Upadłe diabły. Tom 3. Ernesto Verde. Ostateczna rozgrywka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Upadłe diabły. Tom 3. Ernesto Verde. Ostateczna rozgrywka
Dostępny
60 szt.

Ostatni tom bestsellerowego cyklu „Upadłe Diabły”! Ernesto Verde - największy drań i kobieciarz, jakiego znamy. Życie towarzyskie oraz interesy to jego chleb powszedni. Dobry przyjaciel, ale słaby partner. Czy to się zmieni? Jego rzeczywistość nabiera innego wymiaru, kiedy wyjeżdża do Stanów. Pewnego dnia na jego drodze pojawia się śliczna Amerykanka, która za kilka miesięcy ma wyjść za jego wspólnika. Verde nie zamierza cofnąć się przed niczym. Faith staje się jego obsesją i pożądaniem. Nieszczęśliwa miłość czy gorący romans? Czy Ernesto i Faith postawią wszystko na jedną kartę i zaryzykują, dając się ponieść emocjom? Ostatni tom „Upadłych Diabłów” z gorącej Hiszpanii przeniesie nas wprost do serca Stanów. Czy w Verdem obudzi się diabeł i porwie nas w otchłań pożądania oraz własnych demonów? Jedno jest pewne, Ernesto nie da nam chwili wytchnienia. „Jeśli szukasz prawdziwych emocji, to świat Ernesta ci je zapewni. Polecam!” - Patrycja Różańska, autorka Walcz o mnie „Ernesto Verde. Ostateczna rozgrywka to idealne zwieńczenie trylogii napisanej przez autorkę, która z każdą kolejną powieścią czyni postępy. Przygotujcie się na temperament i seksapil w czystej postaci! Tego bohatera długo nie będziecie mogli zapomnieć! - Polecam!” – Czytelniczka

38,90 zł
33,07 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,83 zł

51
A Love Supreme: Live In Seattle, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Love Supreme: Live In Seattle, CD
John Coltrane, Impulse!
Dostępny
300 szt.

Po prawie sześciu dekadach od powstania, światło dzienne ujrzy historyczne nagranie z występu Johna Coltrane'a. Materiał „A Love Supreme: Live In Seattle” został zarejestrowany pod koniec 1965 roku, podczas ostatniego wieczoru serii koncertów w The Penthouse w Seattle. To muzyczne objawienie o historycznym znaczeniu. Dokumentuje moment, w którym Coltrane poszerza swój kwartet o drugi saksofon Pharoah Sandersa i drugi bas Donalda Garretta, przechodząc tym samym w ostatnią fazę swojej kariery. Wyjątkowe znaczenie „A Love Supreme: Live In Seattle” podkreśla fakt, że Coltrane rzadko wykonywał swoją czteroczęściową suitę po nagraniu jej w studiu w 1964 roku. Materiał skomponowany i stworzony jako swoiste wyznanie przepełnione duchowością stał się bestsellerem, a także otrzymał nagrodę GRAMMY. Przez ponad sześć dekad panowało przekonanie, że jedyne zarejestrowane publiczne wykonanie „A Love Supreme” miało miejsce podczas francuskiego festiwalu w Juan-Les-Pins w lipcu 1965 roku. Nagranie to zostało wydane ponad dwadzieścia lat temu. Natomiast nagranie zawierające występ z października 1965 roku znajdowało się w prywatnej kolekcji saksofonisty Joe’go Brazila. Do tej pory ten materiał mogli wysłuchać jedynie jego przyjaciele i kilku muzyków – szczęśliwców. „A Love Supreme: Live In Seattle” jest fascynującym i niespotykanym wykonaniem pełnej suity, charakteryzującym się luźniejszym i bardziej improwizowanym podejściem oraz poczuciem wspólnoty, podobnym do tego jakie odczuwają wierni podczas nabożeństwa. W nagraniu można usłyszeć zespół w składzie: John Coltrane i Pharoah Sanders na saksofonach, McCoy Tyner na fortepianie, Elvin Jones na perkusji oraz Jimmy Garrison i Donald (Rafael) Garrett na basach. Pojawił się tu również Carlos Ward, wówczas młody saksofonista, który stawiał swoje pierwsze kroki na scenie. Jak ujął to historyk muzyki Ashley Kahn, „A Love Supreme: Live In Seattle” „to świadectwo, jak mistrz duchowej ekspresji wykonuje swoje dzieło w ciasnych wnętrzach klubu jazzowego. […] W sobotę, 2 października 1965 r. w Seattle, idealnie połączyły się niezbędne elementy: muzyka, muzycy, miejsce, duch wspólnoty i manifest światopoglądowy. Coltrane zdecydował się nam to przekazać i na szczęście ta chwila została uwieczniona”. Materiał „A Love Supreme: Live In Seattle” został zarejestrowany ze sceny za pomocą dwóch mikrofonów podłączonych do magnetofonu Ampex, a jedyne kopie taśm zostały bardzo dobrze zachowane, co dało niezwykle wyraźne i wolne od zniekształceń nagranie. „Niesamowite jest to, że taśmy z tej epoki często ulegają uszkodzeniom spowodowanym przez ciepło lub wilgoć lub po prostu są układane poziomo, jednak te taśmy są w doskonałym stanie […] W rezultacie, są to najlepsze amatorskie nagrania Johna Coltrane'a, nad którymi mieliśmy przyjemność pracować” – pisze inżynier Kevin Reeves, producent wydania. Suita „A Love Supreme” to historia Johna Coltrane'a, jego muzycznej podróży i duchowej ścieżki. To jedno z najbardziej znaczących nagrań kanonu jazzu, wielokrotnie analizowane przez muzyków, nie tylko jazzowych. Magazyn "Rolling Stone" konsekwentnie wymienia go wśród najlepszych albumów wszechczasów. „Ze swoich wielu muzycznych kreacji Coltrane patrzył na „A Love Supreme” w bardzo szczególny sposób” – pisze Kahn w booklecie do albumu „A Love Supreme: Live In Seattle”. „Nazwał "A Love Supreme” pokorną ofiarą dla Boga. Żadna inna jego kompozycja ani nagranie nie miały takiego przekazu […] Album "A Love Supreme" był zarówno osobistym, jak i publicznym oświadczeniem – kazaniem uniwersalistycznej wiary”. Teraz „A Love Supreme: Live In Seattle” rozwija historię zarówno wielkiego muzyka, jak i ponadczasowego utworu. Lista utworów: 1. A Love Supreme, Pt. 1 – Acknowledgement (Live in Seattle/1965) 2. Interlude 1 (Live in Seattle/1965) 3. A Love Supreme, Pt. II – Resolution (Live in Seattle/1965) 4. Interlude 2 (Live in Seattle/1965) 5. A Love Supreme, Pt. III – Pursuance (Live in Seattle/1965) 6. Interlude 3 (Live in Seattle/1965) 7. Interlude 4 (Live in Seattle/1965) 8. A Love Supreme, Pt. IV – Psalm (Live in Seattle/1965)

60,90 zł
54,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,09 zł

52
Historio, historio, cóżeś ty za pani - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historio, historio, cóżeś ty za pani
Dostępny
4 szt.

Tytuł książki świadomie nawiązuje do wiersza Agnieszki Osieckiej. Poetka odsłania przed nami tę twarz historii, której często nie chcemy widzieć, którą podświadomie odrzucamy. Nie dostojnej muzy Klio, ale historii będącej ciężarem, obezwładniającej, pretensjonalnej, bezwzględnej, oskarżającej. Ale jest jeszcze inna twarz przeszłości. To historia pokrzepiająca, przeszłość jako bajka opowiadana przez zwycięzców i moralistów, w gruncie rzeczy niewiele znacząca poza samą sobą. Zdając sobie sprawę z pewnej przewrotności, która towarzyszy naszym zmaganiom z historią, w niniejszej pracy chciałbym upomnieć się o ten rodzaj historii, który przeciwstawia się dwóm wcześniej wymienionym, zwrócić uwagę na potrzebę historii refleksyjnej, krytycznej, świadomej swoich ograniczeń. Zebrane w książce teksty zdecydowałem się podzielić na trzy dopełniające się części. Pierwsza z nich dotyczy historiografii, druga koncentruje się na zjawisku pamięci zbiorowej/pamięci historycznej, trzecia grupuje wypowiedzi na temat szeroko dyskutowanej ostatnio kategorii ?polityki historycznej?, tej dawnej i tej współczesnej. Ideą spajającą zebrane w tej książce szkice jest przeświadczenie o różnych formach obecności przeszłości w kulturze. W zależności od kontekstu może ona służyć celom poznawczym, emancypacyjnym, ludycznym czy propagandowym. Ów nadmiar historii i różne użytki, które z niej czynimy, są znakiem epoki.

49,90 zł
42,91 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,99 zł

53
Skarga i skarga kasacyjna w postępowaniu sądowoadministracyjnym, wydanie 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarga i skarga kasacyjna w postępowaniu sądowoadministracyjnym, wydan...
Dostępny
8 szt.

Książka stanowi komentarz do wybranych przepisów ustawy - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi, mających istotne znaczenie na etapie sporządzania skargi i sprzeciwu od decyzji do wojewódzkiego sądu administracyjnego oraz skargi kasacyjnej do Naczelnego Sądu Administracyjnego. Omówione zostały także przepisy dotyczące wniosków dodatkowych, w szczególności o: - wstrzymanie wykonania aktu lub czynności, - rozpoznanie sprawy trybie uproszczonym, - przyznanie prawa pomocy, - przywrócenie uchybionego terminu, - wyłączenie sędziego. Publikacja zawiera obszerny wybór aktualnego orzecznictwa sądów administracyjnych, ilustrującego omawiane zagadnienia, uwzględniający nie tylko dominującą linię orzeczniczą, lecz także orzeczenia od niej odbiegające. Ponadto autorka prezentuje przykłady: - wzorów pism procesowych w postępowaniu sądowoadministracyjnym, - zadań egzaminacyjnych z proponowanymi rozwiązaniami, nawiązujące do problemów najczęściej występujących w zadaniach na egzaminach kończących aplikacje adwokacką i radcowską.

179,00 zł
161,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,90 zł

54
Karczmarka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karczmarka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

Los potrafi być przewrotny, a droga, którą prowadzi przez życie śmiertelników, nie zawsze jest usłana różami. Dość boleśnie przekonała się o tym Żywia. Karczmarka, serwująca najlepszą potrawkę z zająca w całej Polanii, ale również wiedząca, którą wizje niejednokrotnie wpędziły w tarapaty. Od zawsze inna, wyśmiewana i niepasująca do czasów, w których przyszło jej żyć. Gdy traci dom, jej brat znika, a ona słyszy coś, czego nie powinna, kolejny raz musi uciekać. Jej śladem rusza najlepszy tropiciel w kraju, a przeznaczenie popycha ją w jeszcze większe kłopoty. Gdy na swej drodze spotyka złodzieja i kata, nie wie, że ich ścieżki już zawsze będą się ze sobą przeplatać. Odkrycie, komu może zaufać, gdy nad głową unosi się topór, nie będzie łatwe, tym bardziej jeśli serce i rozum podpowiadają zgoła co innego. Karczmarka to historia o wyrzutach sumienia, sile rodzinnych więzi i miłości, która nie zawsze jest oczywista. A to wszystko okraszone słowiańską mitologią, w której aż roi się od różnorakich demonów. Katarzyna Muszyńska to autorka powieści, głównie fantastycznych. Karierę pisarską rozpoczęła od wydania osadzonych w świecie Płaskowyżu Tajemnicy Avinionu i Buntu. W 2020 roku ukazała się jej trzecia powieść Zielarka, bardzo ciepło przyjęta przez czytelników. Rodowita bydgoszczanka, absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Większość życia zawodowego spędziła w bydgoskich redakcjach, obecnie swoją kreatywność wykorzystuje na co dzień jako specjalistka ds. marketingu.

39,90 zł
33,92 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,98 zł

55
Śnieg otulił cię bielą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śnieg otulił cię bielą
Dostępny
998 szt.

Emocjonująca powieść o siostrzanej miłości, skrzętnie skrywanych rodzinnych tajemnicach, niszczącej namiętności i zbrodni. Wśród surowego piękna zaśnieżonych bieszczadzkich krajobrazów Martyna szuka prawdy o tym, co lata temu przytrafiło się jej zmarłej w niewyjaśnionych okolicznościach starszej siostrze. Komu może zaufać? Przystojnemu funkcjonariuszowi Straży Granicznej, w którym niespodziewanie się zakochała? Znajomej z dzieciństwa, goszczącej ją w swoim domu? Dawnym przyjaciołom jej siostry Eweliny? A może nikt z nich nie jest z nią szczery? Kto wie, co wydarzyło się lata temu w niewielkiej bieszczadzkiej wiosce? I komu zależy na tym, żeby prawda nigdy nie wyszła na jaw? W Bieszczadach Martyna odnajduje miłość, ale czy uda jej się rozwiązać rodzinną tajemnicę?

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

56
Idealna para - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Idealna para
Dostępny
1034 szt.

Żadna z nas nie poleciała do Dubaju po miłość... Och, będziecie idealną parą, wszyscy wam uwierzą, już widzę te okladki gazet i kolejne oferty... Cierpiąca po rozstaniu Aneta Herbik otrzymuje propozycję zostania twarzą aplikacji randkowej Mytholovic. W ramach promocji miałaby udawać przed całą Polską związek z zatrudnionym przez producenta aktorem. Aneta przyjmuje ofertę i poznaje przystojnego Eryka. Stopniowo się do niego przywiązuje, a ich relacja wykracza poza kamery. Wkrótce jednak dochodzi do serii nieprzewidzianych zdarzeń, po których bezpieczeństwo i kariera Anety stają pod znakiem zapytania. Jakie tajemnice skrywa Eryk? Kim jest kobieta, która codziennie śledzi Anetę? I kto przysyła jej białe róże? Zdesperowana Aneta stopniowo odkrywa szokującą prawdę. Ta zmusza ją do konfrontacji z bolesną przeszłością i człowiekiem, o którym wolałaby zapomnieć. A wszystko zaczęło się w słonecznym Dubaju… On wrócił i zrobi wszystko, by wyrównać ze mną rachunki...

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

57
Time Travel: The Beatles & Henry Purcell, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Time Travel: The Beatles & Henry Purcell, CD
Dostępny
200 szt.

Lista utworów: 1. Another Girl (John Lennon/Paul McCartney) 2. „Ye blust'ring brethren of the skies” (Henry Purcell from King Arthur) 3. „Thus the gloomy world” (Purcell from The Fairy Queen) 4. „Hark! Hark! Each Tree” (Purcell from Hail, Bright Cecilia!) 5. Because (John Lennon/Paul McCartney) 6. March (Purcell from Music for the Funeral of Queen Mary) 7. Being for the Benefit of Mr. Kite (John Lennon/Paul McCartney) 8. „Ah! Belinda” (Purcell from Dido and Aeneas) 9. Yesterday (John Lennon and Paul McCartney) 10. „They tell us” (Purcell from The Indian Queen) 11. „One charming night” (Purcell from The Fairy Queen) 12. Blackbird (John Lennon/Paul McCartney) 13. Air II (Purcell from Distressed Innocence) 14. Air IV (Purcell from Bonduca) 15. Norwegian Wood (John Lennon/Paul McCartney) Greensleeves (Traditional) 16. Rondeau (Purcell from The Fairy Queen) 17. Cold Song (Purcell from King Arthur) 18. Tomorrow never knows (John Lennon/Paul McCartney) 19. The Plaint „O let me weep” (Purcell from The Fairy Queen) 20. Air VI (Purcell from Abdelazer) 21. „I see, she flies me” (Purcell from Aureng-Zebe) 22. Air IX (Purcell from Abdelazer) 23. Girl (John Lennon/Paul McCartney) 24. „Ah! How Happy Are We” (Purcell from The Indian Queen) 25. Jig & Hornpipe (Purcell from Abdelazer) 26. Rondeau (Purcell from Abdelazer) 27. When I'm 64 (John Lennon/Paul McCartney) 28. „Thrice happy lovers” (Purcell from The Fairy Queen)

66,90 zł
58
Bruckner: Symphony No.4 in E-flat Major, WAB 104 (Edition Haas). CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
66,90 zł
59
Imperial Congregation, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imperial Congregation, CD
Blood Red Throne, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Imperial Congregation 2. Itika 3. Conquered Malevolence 4. Transparent Existence 5. Inferior Elegance 6. We All Bleed 7. 6:7 8. Consumed Illusion 9. Hero-Antics 10. Zarathustra

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

60
Discovery, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Discovery, CD
Daft Punk, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.24

Lista utworów: 1. One More Time (feat. Romanthony) (5:21) 2. Aerodynamic (3:28) 3. Digital Love (feat. DJ Sneak) (4:58) 4. Harder, Better, Faster, Stronger" 3:44) 5. Crescendolls (3:32) 6. Nightvision (1:44) 7. Superheroes (3:58) 8. High Life (3:22) 9. Something About Us (3:51) 10. Voyager (3:48) 11. Veridis Quo (5:45) 12. Short Circuit (3:27) 13. Face to Face (feat. Todd Edwards) (4:00) 14. Too Long (feat. Romanthony) (10:00)

42,90 zł
39,47 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,43 zł

61
Psi Patrol. Bajki do poduszki. O magicznej masce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Bajki do poduszki. O magicznej masce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.12

Zbliża się pora snu? To czas na "Bajki do Poduszki"! Burmistrz Humdinger zwiedza starożytną świątynię. Gdy niespodziewanie w jego ręce wpada magiczna maska, zaczynają się dzisiać dziwne rzeczy. Czy Psi Patrol przywróci porządek?

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

62
Peppa Pig. Bajki do poduszki. Syrenka Peppa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig. Bajki do poduszki. Syrenka Peppa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Zbliża się pora snu? To czas na Bajki do Poduszki! Peppa marzy o tym, by zostać prawdziwą syrenką. Zaprasza swoich przyjaciół na podwodne przyjęcie, a mama i tata świnka robią wszystko, by dzieci wspaniale się bawiły. Czy przyjęcie się uda i czy spełni się marzenie Peppy?

14,99 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

63
Pragmatica inicial A1-A2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pragmatica inicial A1-A2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

Se trata de un manual teórico-práctico con el que poder ensenar a tus estudiantes los componentes pragmáticos. Ofrece: - Un material con apoyo audio y visual para mostrar y aprender mejor la intención comunicativa de los interlocutores. - Un amplio compendio de los contenidos pragmáticos que guían una comunicación eficaz: desde los factores que rigen la dinámica de los saludos, las formas de cortesía y el tratamiento, las recomendaciones, la deixis temporal y espacial o los valores pragmáticos de los tiempos verbales

83,00 zł
70,55 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 12,45 zł

64
Metodo 5 de espanol C1-C2 zeszyt ćwiczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metodo 5 de espanol C1-C2 zeszyt ćwiczeń
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

MÉTODO 5 de espanol, niveles C1-C2, es un método de ensenanza intensivo / extensivo destinado a jóvenes adultos, con una estructura de unidad que permite adaptarse a las necesidades de alumnos y profesores y cubrir así las horas de una u otra modalidad (80-100: intensivo y 130: extensivo). Es una propuesta innovadora orientada a la comunicación y a los usos pragmáticos de las producciones lingüísticas, que pone el foco en el alumno y en su actuación eficaz en la comunicación. Parte de una experiencia formada en el aula.

83,00 zł
70,55 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 12,45 zł

65
Tell Me About Tomorrow. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tell Me About Tomorrow. CD
JXDN, Warner Music Polska
Dostępny
63 szt.

52,90 zł
48,67 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,23 zł

66
Humanufacture, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Humanufacture, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

HUMANUFACTURE to tytuł 4 albumu formacji TORTURE OF HYPOCRISY, którego premiera będzie miała miejsce 1 października 2021r. Album CD będzie dystrybuowany globalnie przez TOTAL METAL DISTRIBUTION (oddział Metal Scrap Records Inc.) oraz dostępny we wszystkich serwisach streaming'owych z opcją pre-save przed premierą. Album został nagrany w 2 studiach - studiu Black Team Media prowadzonego przez Michała Grabowskiego (Feto in Fetus) - mającego na koncie realizację dźwięku m. in. takich grup jak Vader, Marduk, Antigama, Batushka. Black Team Media wykonało również miks i mastering krążka. Ślady perkusji zostały zarejestrowane w Studiu Demontażownia prowadzonego przez Damiana "Fonsa" Biernackiego znanego z występów w zespołach Kabanos i Ereles. Płyta będzie wyprodukowana przy wsparciu finansowym Burmistrza Miasta Braniewa. Album HUMANUFACTURE ma prezentować esencję stylu i brzmienia zespołu, który ugruntował się 5 lat temu na krążku "RBMK-1000". W nowym materiale, w tle 7-strunowych git

39,90 zł
37,91 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,99 zł

67
Kentucky LP CLEAR, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
104,90 zł
68
Singularity, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Singularity, CD
Rain, RSK
Dostępny
20 szt.

1.Devils Will Reign 2.Dandelion 3.Walkaway 4.Magician 5.Singularity

73,90 zł
66,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

69
The Difference Machine, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Difference Machine, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.20

1.Hope This Finds You 2.Perfect Cosmic Storm 3.Breathing Space 4.Pick Up If You're There 5.From the Wide Open Sea 6.Salt Water Falling On Uneven Ground 7.Summer's Lease

68,90 zł
62,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,89 zł

70
Gathering Speed, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gathering Speed, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.30

1.High Tide Last Stand 2.Fighter Command 3.The Road Much Further On 4.Sky Flying On Fire 5.Pell Mell 6.Powder Monkey 7.Gathering Speed

68,90 zł
62,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,89 zł

71
English Boy Wonders, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English Boy Wonders, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.20

1.Big Empty Skies 2.Brushed Aside 3.Albion Perfide 4.Pretty Mom 5.A Giddy Thing 6.Out of It 7.Cloudless and Starry and Still 8.Two Poets Meet 9.28 Years 10.Reaching for John Dowland 11.Boxgrove Man 12.The Shipping Forecast 13.Right to the End of the World Tra-La 14.Fell Asleep

68,90 zł
62,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,89 zł

72
Empire CDBLURAY, CD  +  Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Empire CDBLURAY, CD + Blu-ray
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.20

CD 1: 1. Novum Organum 2. Alive 3. Hedgerow 4. Theodora In Green And Gold 5. Winkie 6. The Florentine 7. Brave Captain CD 2: 1. Voyager 2. Homesong 3. Wassail 4. Engines And Men 5. East Coast Racer

146,90 zł
132,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,69 zł

73
The Underfall Yard Remixed And Remastered, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Underfall Yard Remixed And Remastered, CD
Dostępny
17 szt.

1.Evening Star 2.Master James Of St George 3.Victorian Brickwork 4.Last Train 5.Winchester Diver 6.The Underfall Yard 1.Songs From The Shoreline 2.Prelude To The Underfall Yard 3.The Underfall Yard (2020 Version) 4.Brew And Burgh

86,90 zł
78,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,69 zł

74
Goodbye To The Age Of Steam, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Goodbye To The Age Of Steam, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.05

1.Wind Distorted Pioneers 2.Head Hit The Pillow 3.Edge Of The Known World 4.Landfall 5.Dragon Bone Hill 6.Blow The House Down 7.Expecting Snow 8.Blue Silver Red 9.Losing Your Way 10.Far Distant Thing 11.Expecting Dragons 12.Losing Your Way (Extended Version)

68,90 zł
62,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,89 zł

75
Sia, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sia, CD
Dostępny
18 szt.

1.Shout 2.Love Is Coming 3.Long Gone 4.Stand Up 5.Seven Dreams 6.A New Day 7.Cheyenne 2020

73,90 zł
66,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

76
Common Ground, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Common Ground, CD
Dostępny
20 szt.

1.The Way Of The Future 2.In Our Dreams 3.Shakin' My Cage 4.Soul Machine 5.Long Ride 6.War 7.Hangman 8.Cheaper To Drink Alone 9.Rescue Me 10.Feelin' Fuzzy 11.Darkest Secret 12.Born To Die 13.The Rambler

73,90 zł
66,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

77
Frequency, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Frequency, CD
Iq, RSK
Dostępny
20 szt.

1.Frequency 2.Life Support 3.Stronger Than Friction 4.One Fatal Mistake 5.Ryker Skies 6.The Province of the King 7.Closer

73,90 zł
66,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

78
The Underfall Yard, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Underfall Yard, CD
Dostępny
5 szt.

1.Evening Star 2.Master James of St George 3.Victorian Brickwork 4.Last Train 5.Winchester Diver 6.The Underfall Yard

68,90 zł
62,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,89 zł

79
Solitary, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Solitary, CD
Hiraes, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

1.Shadows Break 2.Under Fire 3.Grain Of Sand 4.1000 Lights 5.Eyes Over Black 6.Outshine 7.Solitary 8.Strangers 9.Running out of Time

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

80
Shovel Headed Kill Machine LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shovel Headed Kill Machine LP, Winyl
Exodus, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.12

121,90 zł
112,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

81
Judas MEDIABOOK, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Judas MEDIABOOK, CD
Lord Of The Lost, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

1.Priest 2.For They Know Not What They Do 3.Your Star Has Led You Astray 4.Born With A Broken Heart 5.The 13th 6.In The Field Of Blood 7.2000 Years A Pyre 8.Death Is Just A Kiss Away 9.The Heart Is A Traitor 10.Euphoria 11.Be Still And Know 12.The Death Of All Colours Salvation 1.The Gospel Of Judas 2.Viva Vendetta 3.Argent 4.The Heartbeat Of The Devil 5.And It Was Night 6.My Constellation 7.The Ashes Of Flowers 8.Iskarioth 9.A War Within 10.A World Where We Belong 11.Apokatastasis 12.Work Of Salvation

73,90 zł
67,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

82
Tangaroa LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tangaroa LP, Winyl
Alien Weaponry, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1.Tangaroa

157,90 zł
145,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,63 zł

83
Carnegie Hall 1970. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Carnegie Hall 1970. CD
Neil Young, Reprise Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.02

80,90 zł
74,43 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,47 zł

84
Carnegie Hall 1970. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Carnegie Hall 1970. Winyl
Neil Young, Reprise Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.09

124,90 zł
114,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,99 zł

85
Kobieta - przestrzeń konfliktu, pole walk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobieta - przestrzeń konfliktu, pole walk
Dostępny
2 szt.

„Autorki, korzystając z wielu różnych teorii oraz metodologii wyrastających z nauk społecznych i humanistycznych, demaskują źródła i mechanizmy opresji ze względu na płeć oraz rolę, jaką w reprodukcji nierówności odgrywa sposób opowiadania historii. W swoich esejach dowodzą, że ów sposób nigdy nie jest niewinny politycznie. Praca Autorek uderza w „czułą strunę” wielu osób zajmujących się formalną i nieformalną edukacją historyczną, którzy chcą opowiadać dzieje ludzkości z uwzględnieniem „wszystkich” aktorów życia społecznego. Autorki na wiele sposobów przekazują osobom czytającym ważny metakomunikat - że przemilczanie obecności i aktywności kobiet i dziewcząt w historii, trywializowanie ich roli w dziejach, deprecjonowanie wartości ich pracy, brak uznania dla ich doświadczenia, twórczości, przeżyć i równocześnie podkreślanie dominacji i władzy mężczyzn, interpretowanie jej jako „naturalnej” - uzasadnia podważanie i łamanie praw kobiet także współcześnie”. – Z recenzji dr hab. Iwony Chmury-Rutkowskiej, prof. UAM „Rozważania prowadzone w formie szkiców skupiają się na refleksji o kondycji rozważań nad płcią biologiczną, płcią kulturową, rolą kobiet w kontekście badań naukowych nad przemocą, w nierozerwalnym związku z dyskursem publicznym. Recenzowana monografia jest pracą oryginalną, która w znacznym stopniu opiera się na wynikach własnych dociekań i badań w obszarze nauk społecznych, subtelnie balansując między dyscyplinami: antropologią kulturową oraz naukami o polityce i administracji. [...] Przyjęty schemat konstrukcyjny książki, charakterystyczny dla traktatów filozoficznych - jakim są szkice krytyczne - pozwala Czytelnikom na swobodną podróż po problematyce kobiet i konfliktów zbrojnych, tematyce wciąż aktualnej i na nowo odkrywanej”. – Z recenzji dr hab. Aleksandry Gasztold, prof. UW „Ta ciągła zażarta i nieracjonalna pielęgnacja emocjonalnej kultury romantycznej w Polsce, lubująca się w martyrologii narodowej i idealizująca cierpienie wspólnoty, objawia się patetycznym patriotyzmem, który wynosi na wyżyny zdefiniowaną w męskich kategoriach ideologię „polskości”, piętnując jakiekolwiek zachowania i praktyki uchodzące za nienormatywne. To z kolei przekłada się na ksenofobiczne zacietrzewienie i brak szacunku dla kobiet i innych mniejszości. Także iw tym kontekście tak kardynalne znaczenie ma praca nad uwzględnianiem perspektywy kobiet i kobiecego doświadczenia w tworzeniu narracji o wspólnotach politycznych i społecznych - zarówno tych dotyczących przeszłości, jak i tych odnoszących się do teraźniejszości. Kompletne i kompleksowe rozumienie przeszłości może przyczynić się bowiem do kreowania bardziej sprawiedliwej i opartej na wartościach równościowych przyszłości”. – Z Posłowia dr hab. Doroty Golańskiej, prof. UŁ

39,90 zł
34,31 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,59 zł

86
Diccionario Secundaria y Bachillerato Lengua espanola ed - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diccionario Secundaria y Bachillerato Lengua espanola ed
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

Un diccionario único para ayudar a que los estudiantes de Secundaria y Bachillerato comprendan cualquier tipo de documento (textos escritos, audiovisuales, etc.) y tengan más posibilidades de expresar correctamente sus ideas y conocimientos con las palabras precisas. * Con más de 65 000 definiciones. * Extranjerismos, americanismos y neologismos. * Sinónimos. Información etimológica. Notas prácticas de pronunciación, ortografía y gramática. * Apéndice final con las normas actualizadas para el correcto uso de la lengua espanola, y con pautas concretas para ayudar en la redacción. En esta versión on line, ideal para acceder desde casa o desde el aula y para trabajar en la PDI, se encuentra todo el contenido del diccionario en papel completamente digitalizado: caja de búsqueda que permite acceso rápido a la definición requerida, enlaces activos entre definiciones, ejemplos, audio, etc. Además, incluye un interesante banco de actividades relacionado con las materias de aprendizaje de estos niveles, para fomentar especialmente la adquisición de nuevos términos, y el aprendizaje y el uso correcto de la lengua espanola. > Conoce el diccionario SECUNDARIA Y BACHILLERATO > Descárgate el póster y Caza el gazapo > Fichas didácticas "Aprender jugando con el diccionario". En el propio diccionario podrás encontrar las soluciones de las fichas.

114,50 zł
107,63 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 6,87 zł

87
Diccionario Intermedio Primaria. Lengua espanola ed. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diccionario Intermedio Primaria. Lengua espanola ed.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

Diccionario escolar especialmente recomendado para el segundo y tercer ciclo de primaria. > Prólogo de Gonzalo Torrente Ballester, de la Real Academia Espanola. > Más de 45 000 definiciones, con ejemplos en las palabras más difíciles. > Más de 1 000 ilustraciones que aclaran conceptos. > Sinónimos, notas de pronunciación, ortografía y gramática. > Extranjerismos y neologismos del espanol actual. > Con el abecedario en todas las páginas. > Apéndice final con información sobre acentuación, puntuación, formación de siglas y abreviaturas, sufijos y modelos de conjugación verbal.

114,50 zł
107,63 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 6,87 zł

88
Diccionario Esencial. Lengua espanola ed - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diccionario Esencial. Lengua espanola ed
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

Un diccionario de bolsillo recomendado para toda la primaria. > Más de 30 000 definiciones, términos y expresiones. > Sinónimos y antónimos. > Notas de pronunciación, ortografía y gramática. > Definiciones claras y fáciles de entender. > Extranjerismos, americanismos y neologismos de uso frecuente. > Cuadros con modelos de conjugación verbal. > Actualizado según los últimos cambios normativos.

68,10 zł
64,01 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,09 zł

89
Jędrzej Moraczewski. Wspomnienia. Ludzie, czasy i zdarzenia. Część 1. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jędrzej Moraczewski. Wspomnienia. Ludzie, czasy i zdarzenia. Część 1. ...
Dostępny
27 szt.

Jędrzej Moraczewski został zapamiętany jako premier pierwszego rządu II Rzeczypospolitej. Jego droga do objęcia jednego z najważniejszych urzędów w państwie często jest pomijana w literaturze przedmiotu. Tymczasem w listopadzie 1918 r. Moraczewski był już doświadczonym politykiem, z dużym bagażem doświadczeń w działalności społecznej i politycznej. Od 1907 r. sprawował mandat posła do parlamentu monarchii austro-węgierskiej, był członkiem władz naczelnych galicyjskiej Polskiej Partii Socjalno-Demokratycznej oraz znanym działaczem tamtejszego ruchu robotniczego i spółdzielczego. Prezentowany trzeci tom pierwszej części Wspomnień ukazuje, na tle barwnie opisywanych wydarzeń z początku XX w., proces dojrzewania Moraczewskiego do podjęcia decyzji o czynnym zaangażowaniu w życie polityczne Galicji. Ostatni tom Wspomnień jest nieco odmienny od poprzednich, w których przeważały opisy życia prywatnego. W tomie trzecim Autor skupił się na analizie wydarzeń politycznych na ziemiach polskich, wiele miejsca poświęcając rozwijającym się polskim partiom politycznym i ich działaczom, nie oszczędzając przy tym przykrych uwag wobec adwersarzy politycznych.

49,90 zł
42,91 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,99 zł

90
Zosia i jej zoo. Pomocny jeż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zosia i jej zoo. Pomocny jeż
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Pewnego dnia szkolni koledzy Zosi odwiedzają azyl zoologiczny. Dzieci mają wybrać klasowe zwierzę, które zaadoptują. Mały jeż Hugo bardzo chciałby być wybrany. Niestety, jest bardzo nieśmiałym zwierzakiem. Okaże się jednak, że nawet kiedy jesteś bardzo nieśmiały, możesz pomóc innym! Azyl zoologiczny to wyjątkowe miejsce założone przez pana Horacego – słynnego podróżnika. Uratowane przez niego zwierzęta odnajdują tutaj swój nowy dom, przyjaciół i mają wspaniałą opiekę. W Azylu mieszka też Zosia ze swoją mamą, która jest weterynarzem. Dziewczynka kocha zwierzęta, dlatego, kiedy tylko ma okazję, spędza z nimi czas. Jest coś co sprawia, że jak nikt rozumie zwierzęta i jest to największy sekret dziewczynki – Zosia rozumie mowę zwierząt.

19,99 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

91
Mord. Z autografem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mord. Z autografem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.26

Koniec świata jest blisko. Bądź przygotowany. Takie przesłanie powtarza w swoich mediach Profet, samozwańczy prorok. Z dnia na dzień jego hasła zyskują coraz więcej odbiorców. Tymczasem na obrzeżach Gdańska dochodzi do włamania do domku kempingowego. W jego trakcie ginie mężczyzna, a kobieta w ciąży zostaje poddana okrutnej torturze i cudem uchodzi z życiem. Na miejscu przestępstwa śledczy odnajdują starą zabawkę z upiorną wiadomością. Kim jest jej autor i co dokładnie chciał przekazać? Śledztwo przejmuje komisarz Liza Langer, którą coraz mocniej dręczą demony nawracającej depresji. Z pomocą przychodzi jej Orest Rembert - psycholog policyjny oraz profiler. Jak rozwinie się ich relacja? Czy stworzą zgrany duet, który będzie miał szansę w pojedynku ze śmiertelnie niebezpiecznym szaleńcem? Wkrótce psychopata obiera na cel kolejną kobietę. Rozpoczyna się potworny wyścig z czasem. Kto będzie zwycięzcą?

42,90 zł
31,32 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

92
In Translation, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
In Translation, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

CD

110,90 zł
105,36 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,54 zł

93
Płaszczyk dwustronny 98-180281 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
102,80 zł
Powiadomienie
94
Płaszczyk dwustronny 104-180281 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
102,80 zł
Powiadomienie
95
GOLIATH Basia Basia gra zręcznościowa 919793 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
GOLIATH Basia Basia gra zręcznościowa 919793
Goliath
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.24

Zima nadchodzi !Czas dla wszystkich wiewiórek aby nazbierać możliwie dużo zapasów! Napełnij swoją spiżarnię , zanim inni to zrobią Ekscytująca gra losowo-zręcznościowa dla dzieci od 4 lat . zawartość opakowania: 1 Basia wiewiórka 24 żołędzie 1 pieniek drzewa 1 pojemnik na żołędzie 4 spiżarnie 1 kostka instrukcja wiek graczy: 4+ ilość graczy: 2-4 czas rozgrywki: około 20 min

85,90 zł
76,45 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 9,45 zł

96
Schowek
Przekladka A4 Kart Ban 1-12 Kol 568588-20 Fol
Hamelin
Dostępny
14 szt.

wykonane z grubego białego kartonu 170 g/m2 kolorowe indeksy wzmacniane przez laminowanie uniwersalna perforacja pozwala używać przekładki w każdym segregatorze w komplecie dodatkowa strona informacyjno-opisowa

14,99 zł
97
Legginsy 98-180280 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legginsy 98-180280
Nicol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

39,10 zł
35,97 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,13 zł

98
Legginsy 92-180280 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legginsy 92-180280
Nicol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

39,10 zł
35,97 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,13 zł

99
Legginsy 86-180280 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legginsy 86-180280
Nicol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

39,10 zł
35,97 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,13 zł

100
Legginsy 80-180280 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legginsy 80-180280
Nicol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

39,10 zł
35,97 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,13 zł

Wróć do góry